TUROK 19.4.2015
Järjestävä yhdistys Turun Rotukissayhdistys ry
Alkaa 19.4.2015 Loppuu 19.4.2015
Ilmoittautuminen alkaa 10.1.2015 Ilmoittautuminen loppuu 22.3.2015
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 8:30
Arvostelut alkavat 9:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 6.4.2015
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 346   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@turok.fi
Paikka Metsämäen ravirata, Turku
Toimihenkilöt

Näyttelysihteeri Heli Tepponen, show@turok.fi, toistaiseksi oma numero 0456784532 (näyttelysihteerin puh 0440-741974 ei vielä käytössä). Osoite Paistanojantie 61, 21270 Nousiainen

Näyttelypäällikkö Suvi Sippola, np@turok.fi, puh 045 674 7894

Pääasistentti Päivi Katajisto, assistentit@turok.fi, puh 044 3217253

Ruusukesihteeri Elena Korpela, ruusuke@turok.fi, 040 5672659 

Lisätietoja NÄYTTELY ON TÄYNNÄ!
Kaikki rodut arvostellaan molempina päivinä. Eläinlääkärin tarkastus ja sääntöjen mukaiset rokotukset ovat pakollisia kaikille näyttelypaikalle tuleville kissoille. Näyttelyssä noudatetaan Suomen Kissaliiton ja FIFén sääntöjä. Omistajat voivat itse esitellä kissat tuomareille. Häkkien koot 65 x 65 x 56 cm, ei kaksoishäkkejä.


Ilmoittautumiset: 10.1-22.3.2015 välisenä aikana, ensisijaisesti sähköisesti OmaKissa-järjestelmän kautta! 
Paperilomakkeella ilmoittautumiset näyttelysihteerille. Ilmoittautumislomake on täytettävä erikseen kummallekin päivälle, ei sähköposti-ilmoittautumisia. Myöhästyneet ja puutteelliset ilmoittautumiset voidaan hylätä. Ilmoittautumisten on oltava perillä viimeistään 22.3.2015.
Näyttelyluokat: Näyttelyluokat 1 - 17. Jos kissa osallistuu kahteen luokkaa, ilmoitathan kissan erikseen molempiin luokkiin.
Leimakortit: Leimakortit on käytössä. Maksettaessa näyttelymaksu leimakortilla on leimakortti välittömästi lähetettävä näyttelysihteerille Heli Tepponen, Paistanojantie 61, 21270 Nousiainen. Leimakorttiin kirjoitetaan omistajan nimi ja kissan nimi joka leimakortilla maksetaan näyttelyyn ja näyttelypäivä!
Ruusukkeet: Maksulliset
HUOM! Näyttelyluettelo on maksullinen. Luettelon hinta on ennakkoon, omakissan kautta, ostettaessa 2€ ja näyttelypaikalta ostettuna 3€. Sis la & su.
Pysäköinti ILMAINEN

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 62
2 117
3 77
4 105
Kotikissat 9
Yhteensä 370

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO w 62 FI SRK LO 14 FI*Elrikan Fantastic Feeling Uros International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB
LV*Nostri Vincent More Than a Feeling (EXO w) x FI*Chevhill's Piece of Gold (PER d 02)
2 EXO n FI SK LO 14 FI*Chosen-One Rockstar Riddick Uros Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
3 EXO n 22 FI SK LO 14 FI*Chosen-One Romance in the Rain Uros Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1 NOM BIS
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
4 EXO n 22 FI SK LO 14 FI*Chosen-One Rain of Roses Naaras Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
5 EXO f 24 FI SK LO 15 FI*Nipsu-Nappulan Uptown Girl Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1
FI*Nipsu-Nappulan Summer Sun (EXO d 24) x FI*Aamukasteen Finland Maiden (EXO n 24)
6 EXO n 03 FI SRK LO 14 FI*Elrikan Prince Uros Premior Mira Fonsén EX1 CAPIB
LV*Nostri Vincent More Than a Feeling (EXO w) x FI*Elrikan Kleopatra (EXO f 03)
7 EXO d 03 24 FI SRK LO 14 FI*Elrikan Fazer Uros Champion Mira Fonsén EX1 CACIB
LV*Nostri Vincent More Than a Feeling (EXO w) x FI*Chevhill's Piece of Gold (PER d 02)
8 PER w 62 FI SRK LO 13 FI*Elrikan Rolex Uros Grand International Champion Mira Fonsén EX1 CACS NOM BIS
LV*Nostri Vincent More Than a Feeling (EXO w) x FI*Chevhill's Piece of Gold (PER d 02)
9 PER a FI SK LO 14 FI*Moondreamer's Deep Blue Sea Naaras Avoin Mira Fonsén EX1 CAC
FI*Moondreamer's Sweetheart (PER n 24) x S*Twice-As-Nice Nikita (EXO g)
10 PER f FI SK LO 15 FI*Anda Ares Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1
FIN*Fiu-Maun Ronn (PER n 33) x FI*Nicol-Cat's Doris Lovemaker (PER d 22)
11 PER d 23 FI SK LO 14 FI*Mimosan Never Let You Go Uros Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1 NOM BIS
S*Athelstones Blackout (PER n) x A*Heaven Sent Petite Fleur (PER f 03 23)
12 PER f 03 FI SRK LO 14 FI*Dirlandan Kalimera Naaras Avoin Mira Fonsén EX1 No Cert
FI*Precious Gentle Touch (PER w) x Toy Tricksy Mercedes (PER f 03)
13 PER n 03 24 FI SRK LO 13 FI*Chosen-One Lacy Looker Naaras Avoin Mira Fonsén EX1 CAC NOM BIS
FI*Whispers Hide and Seek (PER n 03 24) x FI*Chosen-One Betty Boop (PER g 03)
13 PER n 03 24 FI SRK LO 13 FI*Chosen-One Lacy Looker Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Whispers Hide and Seek (PER n 03 24) x FI*Chosen-One Betty Boop (PER g 03)
14 PER a 21 33 FI SRK LO Sinihuiskan XabiAlonso Uros Grand International Champion Mira Fonsén EX1 CACS
Catbery Tail Ditto (PER d 21 33) x Sinihuiskan Tirlittan (PER c 21 33)
15 ACS VII / ACS ns 24 FI SRK RX CharmingCurl Kimberli Naaras International Champion Kristiina Rautio EX1 CAGCIB
CharmingCurl Iolay (ACS ns 03 21 33) x CharmingCurl Diana (ACS g 03 22)
16 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI SK RX 14 FI*Dezzicat's Gaudioso GuruCurl Uros Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1 NOM
FI*Dezzicat's Brilante BixCurl (ACS ns 03) x CharmingCurl Kimberli (ACS ns 24)
17 ACS VIII / ACS ns 03 FI SRK RX FI*Dezzicat's Brilante BixCurl Uros Kastraatti Tellervo Kass EX1 CAP
FI*Dezzicat's Allegro AceCurl (ACS ns 03 24) x Jovilga*LT EL QUEEN (ACL f 02 21)
18 MCO I / MCO n FI SRK RX 14 FI*Tigerworld Sirius Black Uros Avoin Elena Zagorskaya EX1 CAC
FI*HoneyCoon's Black Sabbath (MCO ns 09) x FI*Tigerworld Mona Lisa (MCO n)
19 MCO I / MCO n FI SRK RX FI*Tigerworld Nothing To Fear Uros Grand International Premior Elena Zagorskaya EX1 CAPS
Sequaya's Harper (MCO n) x FI*HoneyCoon's C'est La Vie (MCO n 22)
20 MCO I / MCO n FI SRK LO 14 DK*Amistia's Bad To The Bone Uros Kastraatti Elena Zagorskaya EX1 CAP
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x DK*Amistia's Olivia (MCO f)
21 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 14 FI*Tigerworld Kisses Of Fire Naaras Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1
FI*HoneyCoon's Black Sabbath (MCO ns 09) x LT*Lordcoon Grayse (MCO ns 09)
22 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*Chamberlain Let's Go Uros International Premior Kristiina Rautio EX1 CAGPIB
Edoras De Sulena De Tengri'nor (MCO e 03 22) x Lachtetals T-Blue Diamond (MCO a)
23 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's I Want It More Uros Grand International Premior Kristiina Rautio EX1 CAPS BIV
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Little Doll (MCO ns 03)
24 MCO II / MCO n 09 FI SRK RX 14 FI*Tigerworld Minerva Garmiva Naaras Kastraatti Kristiina Rautio EX1 CAP
FI*HoneyCoon's Black Sabbath (MCO ns 09) x FI*Tigerworld Mona Lisa (MCO n)
25 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 15 FI*Hemingway's Coyopa Uros Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
FI*Hemingway's Thunderheart (MCO a 22) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
26 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Is There Truth Uros Supreme Premior Kristiina Rautio KM BIV
Koontucky Sandstorm-of-Chamberlain (MCO n 09 23) x FIN*Chamberlain Zebra Crossing (MCO ns 22)
26 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Is There Truth Uros Veteraani Pia Nyman 1 NOM BIS
Koontucky Sandstorm-of-Chamberlain (MCO n 09 23) x FIN*Chamberlain Zebra Crossing (MCO ns 22)
27 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Dark Diamond Naaras Premior Kristiina Rautio EX1 CAPIB
FIN*Chamberlain Is There Truth (MCO n 22) x Lachtetals T-Blue Diamond (MCO a)
28 MCO III / MCO a 22 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Something Sweet Naaras Kastraatti Kristiina Rautio EX1 CAP
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
29 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 14 FI*Chamberlain Young@Heart Naaras Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
30 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 14 FI*Blackcurrant Sophia Loren Naaras Pennut 4-7 kk Elena Zagorskaya EX1
FI*Vuorensinen Baloo (MCO d 22) x PT*Artsycats Lucy in the Sky (MCO ns 09 22)
31 MCO V / MCO f 22 FI SRK LO 13 FI*Valier's Medea Naaras Kastraatti Elena Zagorskaya EX1 CAP
FI*Unikuun Gothic Black (MCO n) x FI*Valier's Yave (MCO e 22)
32 MCO VI / MCO g 03 22 FI SRK LO 14 FI*Chamberlain Vanilla Sky Naaras Champion Tellervo Kass EX1 CACIB
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
33 MCO VI / MCO f 09 FI SRK RX 13 FI*Stout-hearted Nadia Naaras Avoin Tellervo Kass EX1 CAC
A*Winerau's Nadal (MCO n) x FI*Stout-hearted I Love You (MCO d 09 24)
34 MCO VI / MCO e 09 22 FI SK LO 14 FI*Chamberlain Xspecially For You Uros Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1
FI*Chamberlain Hidden Treasure (MCO a 09) x FI*Chamberlain Lot Of Love (MCO g 09 22)
35 MCO VI / MCO f 02 21 62 FI SK LO 14 FI*BellaAmare's Belladonna of Hope Naaras Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1
FI*Vuorensinen Ian (MCO ns 09 22) x FIN*CheNiCoon's Bella-Gertrúd (MCO d 09 22)
36 MCO VI / MCO d 03 24 FI SK RX 15 FI*Stout-hearted Stormy Sea Uros Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1 BIV
Sarajen Star (MCO d 03 22) x A'Eileen Nova Axis Star, CZ (MCO f 09 24)
37 MCO VI / MCO d 09 22 FI SRK LO 14 DK*Amistia's Burning Red Uros Premior Tellervo Kass EX1 CAPIB
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x DK*Amistia's Olivia (MCO f)
38 MCO VII / MCO fs FI SK LO 15 Lazy Days of Beauty Wizards Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
d'Artagnan of Beauty Wizards (MCO n 09 22) x Tamalika of Beauty Wizards (MCO fs 22)
39 MCO VII / MCO ns 22 FI SRK LO 13 FI*Chatvallon Prince Guillaume Uros International Premior Tellervo Kass EX1 CAGPIB
FIN*Rotcat Chibbo (MCO ns 09 22) x Coonflakes Xtravaganza Nina Hagen (MCO n 22)
40 MCO VIII / MCO ns 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Black Sabbath Uros Grand International Champion Kristiina Rautio EX1 CACS
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Little Doll (MCO ns 03)
40 MCO VIII / MCO ns 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Black Sabbath Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Little Doll (MCO ns 03)
41 MCO VIII / MCO es 09 22 FI SRK LO FI*Iidaroosan Snow angel Naaras International Champion Kristiina Rautio Abs
FIN*Iidaroosan Kangaroo (MCO es 09 22) x Jemahan Ssnnoww Queen (MCO es 11)
42 MCO VIII / MCO as 09 22 FI SRK LO 14 FI*Chamberlain Why Not? Uros Kastraatti Kristiina Rautio EX2
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FIN*Chamberlain Want One (MCO as 22)
43 MCO VIII / MCO ns 09 FIN SRK LO S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll Uros Kastraatti Kristiina Rautio EX1 CAP BIV NOM
S*Silveronyx Beelzebub (MCO ns 09) x DK*Pitho Ayo (MCO a 22)
44 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO 14 FI*SatuMainen Cara Mia Naaras Kastraatti Kristiina Rautio EX1 CAP
Yankee Cats Draco Cat's Eye (MCO ns 22) x FI*SatuMainen Dirlandaa (MCO n 09 22)
45 NEM I / NEM ns 21 FI SK LO 15 Kuz`kin Dom Taisya Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
De Aramis Sineglaziy Angel (NEM n 03 21) x Kuz'kin Dom Beauty (NEM ns 21)
46 NEM II / NEM gs 09 21 S*Älvnäs Queen Kiara Naaras Grand International Champion Pia Nyman EX1 CACS
Goldenesima King Creol (SIB ny 22) x S*Älvnäs Charming Chagalls Bella (SIB fs 09 24)
47 NEM II / NEM ay 09 21 S*Mannegumman's King Keiser Destiny Naaras International Champion Pia Nyman EX1 CAGCIB
Goldenesima King Creol (SIB ny 22) x Viennacats Darcy (NEM n 09 21)
48 NFO I / NFO a FI SRK LO 14 9 Levens Trick or Treat Uros Avoin Pia Nyman EX1 CAC
Atlas fra Jerriks Smykkeskrin (NFO n 09 22) x 9Levens Suki (NFO as 09 23)
49 NFO I / NFO n FI SK LO 15 DonTomaso's Trust Naaras Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1
DonTomaso's Nemo (NFO n) x S*NC's Prima Donna (NFO f 22)
50 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian September Ashes Uros Supreme Champion Tellervo Kass KM
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
50 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian September Ashes Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
51 NFO II / NFO n 03 FI SRK LO S*Zygot's Mac Gregor Uros Grand International Champion Tellervo Kass EX1 CACS
S*Zygot's Cornetto (NFO d 01 21) x S*Zygot's Caramia Bambina (NFO n 09 24)
51 NFO II / NFO n 03 FI SRK LO S*Zygot's Mac Gregor Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Zygot's Cornetto (NFO d 01 21) x S*Zygot's Caramia Bambina (NFO n 09 24)
52 NFO II / NFO n 03 FI SK LO 14 FI*Ninatte's Fast Surprise Uros Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1 BIV
S*Zygot's Mac Gregor (NFO n 03) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
53 NFO II / NFO n 03 FI SK LO 14 FI*Siniidan Requiem of Spirit Uros Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX2
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
54 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 15 FI*FoxyPaw's Hula-Popper Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
55 NFO II / NFO n 03 FI SRK RX FI*Ninatte's Cloud Nine Uros International Premior Tellervo Kass EX1 CAGPIB BIV NOM
Super Trouper av Skara Brae*CH (NFO d 02) x FIN*Slytiger's Pina Colada (NFO ns 09)
56 NFO II / NFO n 02 62 FI SK LO 14 FI*Ninatte's Lovegame Naaras Kastraatti Tellervo Kass EX1 CAP
S*Zygot's Mac Gregor (NFO n 03) x FI*Ninatte's Deja Vu (NFO n 02 21)
57 NFO II / NFO n 02 64 FI SK LO 14 FI*Ninatte's Loveheart Naaras Kastraatti Tellervo Kass EX2
S*Zygot's Mac Gregor (NFO n 03) x FI*Ninatte's Deja Vu (NFO n 02 21)
58 NFO III / NFO n 23 S*Räserråttan's Jösta Uros Supreme Champion Pia Nyman KM BIV
S*Restless Mustafar, JW (NFO n 09 23) x S*Räserråttan's Dagny (NFO f 23)
59 NFO III / NFO n 24 S*Haylow's Alakazam Uros Grand International Champion Pia Nyman EX1 CACS
S*Luddhögens White Tip Reef Shark (NFO ns 09 23) x S*NC's Dancing Queen (NFO ns 09 24)
60 NFO IV / NFO n 09 23 FI SRK LO FI*Slytiger's Hot Enchantment Uros Supreme Champion Kristiina Rautio KM
S*Restless Zooropa (NFO d 03 24) x FIN*Slytiger's Primrose (NFO as 03 24)
61 NFO IV / NFO a 03 24 FI SRK LO 13 FI*FinnFeline's Envy Me Uros Grand International Champion Kristiina Rautio EX1 CACS BIV NOM BIS
S*Isgården's Emmett (NFO d 22) x S*Utblicken's Lill Ammuu (NFO a 02)
62 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO FI*Mototassun Viehkeä Veijari Uros Grand International Champion Kristiina Rautio EX2
FIN*Leoline Jimi Jäämies (NFO e 09) x FIN*Tupuliinin Kuuma Kesä (NFO ns 09 24)
63 NFO IV / NFO n 09 24 S*Miss Mikkus' Fröken Fräken Naaras Grand International Champion Kristiina Rautio Abs
S*Drakborgens Xerxex Bärsärk (NFO ns 02 21) x S*Miss Mikkus' Diva Dior (NFO f 24)
64 NFO IV / NFO n 09 22 S*Räserråttan's Kjell Uros Champion Kristiina Rautio EX1 CACIB
Casanova de Khazad-Dum (NFO n 09 22) x S*Dalkullans Bling Bling (NFO n 09 22)
65 NFO IV / NFO n 09 23 SE*Gryttjens Zorro Uros Champion Kristiina Rautio EX2
Love Explosion's Tic Tac (NFO ns 22) x S*Aborgatos Bonita (NFO ns 22)
66 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO FI*Karvanaaman Ihana Ilmatar Naaras Avoin Pia Nyman EX1 CAC
Eirik v.d. Gehlen Bieke (NFO nt 22) x FIN*Kehrääjän Siiri (NFO n 09 23)
67 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 14 FI*Siniidan Minuet of Forest Naaras Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1 NOM
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
68 NFO IV / NFO n 03 22 FI SK LO 14 FI*Siniidan Serenade of Water Naaras Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX2
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
69 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 15 FI*Debals Jonatan Uros Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX2
FI*Pörkarvan PhilAnselmoSonOfAlladin (NFO n 09 24) x FI*Kujakeikarin Zizzi (NFO g 03 22)
70 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI SK LO 15 FI*Pörkarvan QualisArtifexPereo Uros Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX3
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x S*NC's Lola (NFO n 09 23)
71 NFO IV / NFO n 09 23 FI SK LO 15 FI*Pörkarvan QuentinTarantino Uros Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1 BIV
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x S*NC's Lola (NFO n 09 23)
72 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 15 FI*Pörkarvan QuestForFire Uros Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX4
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x S*NC's Lola (NFO n 09 23)
73 NFO IV / NFO n 09 24 FIN SRK LO FIN*Tähtitassun Lucky Star Uros Grand International Premior Kristiina Rautio EX1 CAPS
FIN*Tähtitassun Vihtori (NFO n 09) x FIN*Heinuntuvan Olga Maria (NFO f 03 23)
74 NFO V / NFO d 24 FI SRK LO 13 FI*Jarraun's Skog Bergthor Uros International Champion Pia Nyman EX1 CAGCIB
FI*Heinuntuvan Konsta (NFO n) x FI*Kattskogens Alma (NFO f 09 23)
75 NFO V / NFO d 23 FI SK LO 14 FI*Lolcat's Prince Philip Uros Avoin Pia Nyman EX1 CAC
FI*RockyHill's Aruna (NFO ns 23) x FI*Lolcat's Rose (NFO f)
76 NFO V / NFO f 24 FI SK LO 15 FI*Raudaskosken Ka-Boom Curiosity Naaras Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1 BIV
Ronny Silvertroll av Senja (NFO ns 09 23) x FI*JustSpecial In Love Again (NFO f 24)
77 NFO VI / NFO f 02 21 62 SE*Gryttjens Skogsälva Naaras Grand International Champion Kristiina Rautio EX1 CACS BIV NOM
S*Datolitos Sanji (NFO e 09) x S*Miss Mikkus' Fröken Fräken (NFO n 09 24)
78 NFO VI / NFO f 02 63 FI SRK RX FI*Ninatte's Apricot Lady Naaras International Champion Kristiina Rautio EX1 CAGCIB
Super Trouper av Skara Brae*CH (NFO d 02) x FIN*Slytiger's Pina Colada (NFO ns 09)
79 NFO VI / NFO d 09 24 S*Little L's Tempest Naaras Champion Kristiina Rautio EX1 CACIB
S*Säterjäntan's Fakir (NFO d 03 24) x S*Kronängens Bastet (NFO f 09 23)
80 NFO VI / NFO d 09 24 FI SK LO 14 FI*Hirmuinen Bonaparte Uros Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1
S*NC's Alladin Sane (NFO n 03 24) x FI*Kultahuiskan Inka (NFO f 09)
81 NFO VI / NFO f 03 22 FI SK LO 14 FI*KittyLady's American Apple Pie Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX3
FI*Louhelan Da Capo (NFO d 09 24) x Bolsängen Åslög (NFO ns 22)
82 NFO VI / NFO g 09 22 S*Räserråttan's Linea Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX2
SE*Storytail's Berlioz (NFO n 03) x S*Räserråttan's Dagny (NFO f 23)
83 NFO VI / NFO d 03 FI SRK RX FI*Louhelan Emma Frost Naaras Premior Kristiina Rautio Abs
FI*Louhelan Massey Ferguson (NFO d 09) x Giselle v. Innland (NFO g 09)
84 NFO VI / NFO d 03 22 FI SRK LO FI*Ninatte's Big Dipper Uros Kastraatti Kristiina Rautio EX1 CAP
FI*ArcticWilds All Or Nothing (NFO n 03 24) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
85 NFO VI / NFO d 09 FI SRK LO FI*Kultahuiskan Isabella Naaras Premior Kristiina Rautio EX1 CAPIB
FI*Tähtitassun Daniel (NFO d 24) x FI*Kultahuiskan Geisha (NFO f 03)
86 NFO VII / NFO ns 23 S*Kronängens Triton Uros International Champion Tellervo Kass EX1 CAGCIB
S*Säterjäntan's Garion (NFO ds 09 24) x SE*Holy Smoke's Mean Machine (NFO ns 24)
87 NFO VII / NFO ns 22 S*Winterland's Shirley Lee Naaras International Champion Tellervo Kass EX1 CAGCIB NOM
PensieroStupendo Blue Tanis*CH (NFO n 03 23) x S*Glorfindel's Little Queenie (NFO as 23)
88 NFO VII / NFO ns 23 S*Puzzlebitens Cuba Libre Uros International Champion Tellervo Kass EX2
IDP*Lufsenburg Tiger (NFO n 23) x S*Puzzlebitens Briza Darrgräs (NFO fs 09 22)
89 NFO VII / NFO ns 24 FI SK LO 14 FI*KittyLady's Key Lime Pie Uros Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1 BIV NOM
FI*Louhelan Da Capo (NFO d 09 24) x Bolsängen Åslög (NFO ns 22)
90 NFO VIII / NFO as 09 22 SE*Gryttjens Indigo Uros Grand International Champion Elena Zagorskaya EX1 CACS
Love Explosion's Tic Tac (NFO ns 22) x S*Aborgatos Bonita (NFO ns 22)
91 NFO VIII / NFO as 09 24 S*Macabocatz Buzz Lightyear Uros Champion Elena Zagorskaya EX1 CACIB
S*Cave de Chat Matisse (NFO e 09 24) x S*Macabocatz Mystique (NFO ns 23)
92 NFO VIII / NFO fs 09 24 S*Englaflickornas Bella Swan Naaras Champion Elena Zagorskaya EX1 CACIB BIV
S*Aroma's Melchior (NFO ns 24) x S*Dicoth's Regent Street Plaza (NFO e 02)
93 NFO VIII / NFO ns 09 22 SE*Björksund's Astoria Naaras Champion Elena Zagorskaya EX2
S*Segersjös Lubbas (NFO a 02) x S*Winterland's Shirley Lee (NFO ns 22)
94 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 15 FI*Debals Janette Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1 BIV NOM
FI*Pörkarvan PhilAnselmoSonOfAlladin (NFO n 09 24) x FI*Kujakeikarin Zizzi (NFO g 03 22)
95 NFO VIII / NFO ns 09 24 FIN SRK LO FIN*Tupuliinin Syksyn Sävel Naaras Grand International Premior Elena Zagorskaya EX1 CAPS
FIN*Blue-Viking A Winter's Tale (NFO ns 09 23) x FIN*Tupuliinin Musliini (NFO n 09)
95 NFO VIII / NFO ns 09 24 FIN SRK LO FIN*Tupuliinin Syksyn Sävel Naaras Veteraani Pia Nyman 1 NOM
FIN*Blue-Viking A Winter's Tale (NFO ns 09 23) x FIN*Tupuliinin Musliini (NFO n 09)
96 NFO VIII / NFO ns 09 24 FIN SRK LO FIN*Tupuliinin Kuuma Kesä Naaras International Premior Elena Zagorskaya EX1 CAGPIB
Puma av Skara Brae*CH (NFO ns 09 23) x FIN*Tupuliinin Syksyn Sävel (NFO ns 09 24)
97 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Supreme Champion Tellervo Kass KM NOM
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
98 RAG n FI SRK LO FI*Ragtail Caspar Uros Grand International Premior Pia Nyman Abs
Red Fountain á Chardani*DK (RAG d 21) x FIN*Ragtail Adelina (RAG a 04)
99 RAG a FI SRK LO Dollyfella Vive Le Rock Naaras Avoin Elena Zagorskaya EX1 CAC
FI*Maplehill's Captain Hook (RAG a) x FI*DollyCats Black Pearl (RAG n 04)
100 RAG a FI SK LO 14 FI*Maplehill's Kingfisher Uros Nuoret 7-10 kk Elena Zagorskaya EX1
FI*Maplehill's Lord Milori (RAG e) x Dollyfella Vive Le Rock (RAG a)
101 RAG f FI SK LO 14 FI*Maplehill's Cinnamon Sugar Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
FI*Shyshaman's Sonny Starsocks (RAG n 04) x FI*Hakalan Tuhkimo (RAG g 04)
102 RAG n 21 FI SRK LO 14 FI*Kivelän Baldassare Ludano Uros Avoin Tellervo Kass EX1 CAC
FI*Ruuskatin Li'l Bad Wolf (RAG n 04 21) x FI*Dollyblues Wildflower (RAG f 04)
103 RAG n 03 FI SRK LO FI*Ragtail Dominic Uros Supreme Champion Elena Zagorskaya Abs
FIN*Ragtail Baron (RAG n 04) x PL*Gregorius-Cat Stella (RAG a 03)
104 RAG n 04 FI SK LO 14 FI*Maplehill's Magic Heart Naaras Nuoret 7-10 kk Elena Zagorskaya EX1 NOM
FI*Shyshaman's Sonny Starsocks (RAG n 04) x RO*Elian Rags Cocoakisses (RAG n 03)
105 RAG n 04 S*Shivali Dancing Paphinia Naaras Grand International Premior Elena Zagorskaya EX1 CAPS
FI*Dollicious Domino Dancing (RAG n 04) x SiempreAmar Nila of Shivali (RAG a 04 21)
106 RAG n 04 FIN SRK LO FIN*Dollyblues PieceOfMyHeart Naaras International Premior Elena Zagorskaya EX1 CAGPIB
FIN*Dollyblues Rhapsody In Blue (RAG a 03) x FIN*Dollyblues Satin Doll (RAG f)
107 RAG a 03 FI SRK LO Of Moonlight Dolls Dutch Dreamer Uros Grand International Champion Pia Nyman EX1 CACS
Darlinlildols Titan (RAG a 03) x Palacedolls Honeybee (RAG n 03)
108 RAG a 03 FI SK LO 14 FI*Maplehill's Song of Ice and Fire Naaras Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX1 BIV NOM BIS
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Maplehill's Beatrice (RAG a 04)
109 RAG a 03 FI SK LO 14 FI*RedHorizon's All Shook Up Naaras Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1
FI*Maplehill's Sea of Stars (RAG a 03) x FI*Shyshaman's Daenerys Star (RAG n 04)
110 RAG a 04 FI SK LO 14 Solenzara's Solomon Jack Uros Avoin Pia Nyman EX1 CAC
Solenzara's Only You (RAG n 04) x S*Gunbertus Fusion (RAG a 03)
111 RAG a 04 FI SRK LO 13 FI*Rock'nRags Diamond Dust Naaras Avoin Pia Nyman EX1 CAC
RaggleDazzle Riku of Naorahdolls (RAG n 04) x SweetFellow Tamaya-Magnolia (RAG a 03)
112 RAG a 04 FI SK LO 14 FI*Maplehill's Lady Luck Naaras Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX1 BIV
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Maplehill's Edwina (RAG a 04)
113 RAG e 03 FI SRK LO 13 FI*Maplehill's Miss Periwinkle Naaras Avoin Elena Zagorskaya EX1 CAC
FI*Maplehill's Abacus Jr. (RAG e 04) x FI*Maplehill's Tinker Bell (RAG f 03)
114 RAG a 04 21 FI SRK RX FI*Dollicious Maxterpiece! Uros International Premior Elena Zagorskaya EX1 CAGPIB NOM
FIN*Kehtolaulun Max de Mio (RAG n 04 21) x CH*SunshineRaggies Orana Wileny (RAG a 03)
115 SBI n FI SRK LO FI*Cetulean Quantum Solaris Uros International Champion Tellervo Kass EX1 No Cert
FIN*Tassuliinin Dominic (SBI a) x FIN*Cetulean Juliénas (SBI n)
116 SBI n FI SRK LO 14 FI*Mion Tamaj Naaras Avoin Tellervo Kass EX1 CAC
Blue Heaven Sunny Queen *ES (SBI a) x FI*Kirakan Rising Sun (SBI b 21)
117 SBI n FIN SRK LO FIN*Mion Pitou Uros Grand International Premior Tellervo Kass EX1 CAPS
FIN*Anemon's Antonio (SBI a) x FIN*Mion Melej (SBI n 21)
118 SBI a S*Calmiza's Francesco Uros Champion Pia Nyman EX1 CACIB
DK*Khin-Mya's Shogun (SBI a) x S*Super Classic's Rowena Ravenclaw (SBI a 21)
119 SBI a FI SRK LO FI*Nalle-Puhin PINK! Naaras International Premior Pia Nyman EX1 CAGPIB
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
120 SBI c FI SK LO 15 FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris Naaras Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1 NOM BIS
FI*Ames Clark Gable (SBI b) x FI*Nalle-Puhin PINK! (SBI a)
121 SBI d FI SK LO 15 FI*Annmark Benji Uros Pennut 4-7 kk Tellervo Kass Abs
FI*Vongoivan Erik (SBI c 21) x Demian Olympsche Goud (SBI h)
122 SBI f FIN SRK LO FIN*Lirukallion Säkenöivä voima Naaras Grand International Champion Tellervo Kass EX1 CACS
Faerie Kiss Lancelot (SBI n) x FIN*Lirukallion Tilaustyö (SBI d)
122 SBI f FIN SRK LO FIN*Lirukallion Säkenöivä voima Naaras Veteraani Pia Nyman 2
Faerie Kiss Lancelot (SBI n) x FIN*Lirukallion Tilaustyö (SBI d)
123 SBI g FI SRK LO FI*ElfQuest Leetah Naaras International Champion Pia Nyman EX1 CAGCIB
Blue Heaven Sunny Queen *ES (SBI a) x FI*ElfQuest Itchigo (SBI h)
124 SBI n 21 S*Moviken's Chiquitita Naaras Grand International Premior Tellervo Kass EX1 CAPS BIV NOM
S*Minh Geisha's Måns (SBI c 21) x S*Moviken's Amarula (SBI n 21)
125 SBI n 21 FI SRK LO FI*Canth's Soldier of Love Uros Premior Tellervo Kass EX1 CAPIB
FIN*Nalandan Shankara (SBI n 21) x FIN*Globel's Esther Victoria (SBI h)
126 SBI n 21 S*Vårbergets Julia Constantia Naaras Premior Tellervo Kass EX1 CAPIB
DK*Khin-Mya's Shogun (SBI a) x S*Moviken's Chiquitita (SBI n 21)
127 SBI a 21 FI SK LO 15 FI*Saca's Private 1918 Uros Pennut 4-7 kk Elena Zagorskaya EX1
Flamenco Sweet Teddy, CZ (SBI a 21) x FI*Saca's Zizi Camargue (SBI b)
128 SBI a 21 S*Vårbergets Marie-Claire Naaras International Premior Elena Zagorskaya EX1 CAGPIB
DK*Khin-Mya's Shogun (SBI a) x S*Moviken's Chiquitita (SBI n 21)
129 SBI b 21 FI SK LO 15 FI*Pikku-Miukun Albert Uros Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1
FI*Rais-Kis Fizz (SBI n 21) x FI*Safirrubir Blue Dream (SBI a)
130 SBI c 21 S*Lovebites Under a Spell Naaras International Premior Kristiina Rautio EX1 CAGPIB NOM
(N)Turtlecat's Marsmellov (SBI c) x S*Lovebites Storm (SBI c 21)
131 SBI d 21 FI SK LO 14 EE*Frank Flame Sweet Katicat Uros Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX1
EE*Timothy Klaudia (SBI e) x Eleni Pure Passion*PL (SBI f 21)
132 SBI e 21 S*Francesca's Maya Naaras International Premior Tellervo Kass EX1 CAGPIB
Panjandrum Creamcracker (SBI e 21) x S*Francesca's Cleopatra (SBI g 21)
133 SBI e 21 S*Vårbergets Tore Uros International Premior Tellervo Kass EX1 CAGPIB
DK*Khin-Mya's Sherman (SBI a) x S*Noppeligan's Hilda (SBI g 21)
134 SBI f 21 FIN SRK LO FIN*JoJon Fangshou Naaras Kastraatti Tellervo Kass EX1 CAP
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x Kyana v.d. Niederheide (SBI h)
135 SIB III / SIB ny 24 FI SRK RX FI*Amurin Ruufus Uros Supreme Champion Elena Zagorskaya KM BIV NOM
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
136 SIB III / SIB n 22 FI SRK LO FI*Amurin Zippora Naaras Grand International Champion Elena Zagorskaya EX1 CACS NOM BIS
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x FIN*Amurin Lyydia (SIB n 24)
137 SIB III / SIB n 24 FI SRK LO 14 FI*Tassutuvan Cortez Uros Avoin Elena Zagorskaya EX1 CAC
FI*Lumikissan Corleone (SIB d 09 24) x FI*Lumikissan Ilopilleri (SIB ny 24)
137 SIB III / SIB n 24 FI SRK LO 14 FI*Tassutuvan Cortez Uros Määrittely Tellervo Kass SIB n 24, SIB III
FI*Lumikissan Corleone (SIB d 09 24) x FI*Lumikissan Ilopilleri (SIB ny 24)
138 SIB III / SIB n 23 FI SK LO 14 FI*Keijumetsän Kesän lapsi Naaras Nuoret 7-10 kk Elena Zagorskaya EX1
FI*Jatsitytön Argut (SIB n 23) x FI*Jäälinnan Alisa (SIB f)
139 SIB III / SIB n 22 FI SK LO 15 FI*Amurin Tirsa Naaras Pennut 4-7 kk Elena Zagorskaya EX1
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
140 SIB IV / SIB n 02 21 FIN SRK LO FIN*Villan Don Marcello Uros Supreme Champion Pia Nyman KM
FIN*Amante's Hip Hop (SIB ns 03 23) x FIN*Balladin Carmencita (SIB n 03 23)
140 SIB IV / SIB n 02 21 FIN SRK LO FIN*Villan Don Marcello Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Amante's Hip Hop (SIB ns 03 23) x FIN*Balladin Carmencita (SIB n 03 23)
141 SIB IV / SIB n 03 22 FI SRK LO FI*Amurin Hoosea Uros Grand International Champion Pia Nyman EX1 CACS
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
142 SIB IV / SIB ny 09 24 FI SK LO 14 FI*Amurin Rafael II Uros Avoin Pia Nyman EX1 CAC BIV NOM
Yermolay Crown of Siberia (SIB ny 24) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
143 SIB IV / SIB n 03 24 FI SK LO 14 FI*Villan Ou Yeah Naaras Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX1
FI*Jatsitytön Argut (SIB n 23) x FI*Villan Jahuu (SIB a 01 21)
144 SIB IV / SIB a 09 24 FI SRK LO FI*Villan Mystic Man Uros Kastraatti Pia Nyman EX1 CAP
FI*Villan Idoli (SIB a 24) x FI*Villan Helga (SIB as 03 24)
145 SIB V / SIB d 24 FI SRK LO 14 FI*Jatsitytön Blaziken Uros International Champion Pia Nyman EX1 CAGCIB
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FI*Talvivaaran Delenn (SIB f 23)
146 SIB V / SIB f FI SK RX 14 BG*Leila Sibirela Naaras Champion Pia Nyman EX1 CACIB
BG*Cardam Sibirela (SIB n 03 24) x Valkiriya Verooka*RU (SIB f 09 24)
147 SIB V / SIB g 24 FI SRK LO FI*Villan Keisarinna Naaras Grand International Premior Pia Nyman EX1 CAPS BIV NOM
FI*Villan Ferrari (SIB d 09 24) x FI*Villan Neiti Groove (SIB n 09 24)
148 SIB V / SIB f 23 FI SRK LO FI*Amurin Cassia Naaras Kastraatti Pia Nyman EX2
FIN*Amurin Gideon (SIB n 23) x FIN*Amurin Ávila (SIB f 09 23)
149 SIB V / SIB f 24 FI SRK LO 14 FI*Villan Näppärä Neito Naaras Kastraatti Pia Nyman EX1 CAP
FI*Lumikissan Corleone (SIB d 09 24) x FI*Villan Lana Del Rey (SIB g 02 21)
150 SIB VI / SIB d 09 24 FI SRK LO FI*Villan Ferrari Uros Grand International Champion Elena Zagorskaya EX1 CACS BIV
FIN*Villan Don Marcello (SIB n 02 21) x FIN*Villan Cocktail (SIB f 09 24)
151 SIB VI / SIB d 09 24 FI SK LO 14 FI*Tassutuvan Daisy Naaras Nuoret 7-10 kk Elena Zagorskaya EX2
FI*Cherrytail's Maverick (SIB d 09 22) x FI*Tassutuvan Aamu (SIB d 24)
152 SIB VI / SIB e 09 FI SK LO 14 FI*Tassutuvan Doris Naaras Nuoret 7-10 kk Elena Zagorskaya EX1
FI*Cherrytail's Maverick (SIB d 09 22) x FI*Tassutuvan Aamu (SIB d 24)
153 SIB VI / SIB d 02 21 64 FI SRK LO 14 FI*Villan Namu Nestori Uros Kastraatti Elena Zagorskaya EX1 CAP
FI*Lumikissan Corleone (SIB d 09 24) x FI*Villan Lana Del Rey (SIB g 02 21)
154 SIB VI / SIB f 03 23 FI SRK LO FI*Amurin Carmel Naaras Kastraatti Elena Zagorskaya EX1 CAP
FIN*Amurin Gideon (SIB n 23) x FIN*Amurin Ávila (SIB f 09 23)
155 SIB VII / SIB ds 24 FI SRK LO FI*ArcticWilds Bigtime Beagle Uros Supreme Champion Kristiina Rautio KM
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FIN*Metsälinnan Adalmiina (SIB ds 11)
156 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI SK LO 14 FI*ArcticWilds Goofy Uros Pennut 4-7 kk Elena Zagorskaya EX1
FIN*Villan Don Marcello (SIB n 02 21) x FI*ArcticWilds Babyface Beagle (SIB fs 24)
157 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI SK LO 14 FI*Sipsun Altair Uros Pennut 4-7 kk Elena Zagorskaya Abs
Fado Colour Foot*PL (SIB as 09 22) x FI*Lumikissan Diiva (SIB ds 09 24)
158 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI SRK LO FI*Cherrytail's Las Vegas Naaras Premior Elena Zagorskaya EX1 CAPIB NOM BIS
FIN*Villan Don Marcello (SIB n 02 21) x FIN*Cherrytail's Judy Garland (SIB ds 23)
159 SRS b 03 FIN SRK RX Curly Franklin from Sham Uros Kastraatti Tellervo Kass EX1 CAP
Gentleman from Sham (BSH d 03) x Curly Odessa from Sham (SRL c)
160 TUA IX / TUA w 63 FI SK LO 14 FI*Gildemin Big Benjamin Uros Avoin Pia Nyman EX1 CAC
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Elekatin Yolanda-Yasmin (TUA d 24)
161 TUA IX / TUA w 62 FI SK LO 14 FI*Felesin Angeli Naaras Avoin Pia Nyman EX2
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
162 TUA IX / TUA w 64 FI SK LO 14 FI*Felesin Regina Naaras Avoin Pia Nyman EX1 CAC BIV NOM
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
163 TUV n 61-63 / TUV n 62 FI SK LO 15 FI*Kuukissan Bora Bahadir Uros Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1
Avyonah Khaled Khalil (TUV d) x FI*Suviyön Bayindir Belemir (TUV f)
164 TUV n 61-63 / TUV n 62 FIN SRK LO FIN*Verdian Erdehan Uros International Premior Pia Nyman EX1 CAGPIB NOM BIS
FIN*Alicton Gamsiz Tembel (TUV d) x FIN*Verdian Ceren (TUV f)
165 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI SRK LO FI*GizemliKediler Bal Bilmece Uros Grand International Champion Elena Zagorskaya Abs
FIN*Artvan Ahabey (TUV d) x FI*GizemliKediler Adile Alaiye (TUV d)
166 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI SRK LO 13 FI*Kuukissan Asli Altan Uros International Champion Elena Zagorskaya EX1 CAGCIB
DK*Safkan Kedi's Zeus (TUV d) x FI*Suviyön Bayindir Belemir (TUV f)
167 TUV d 61-63 / TUV d 61 FI SRK RX 14 Avyonah Khaled Khalil Uros Champion Elena Zagorskaya Abs
Karawanserails Ludwig (TUV d) x Helin Du Mont D Amasya (TUV e)
168 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI SRK LO FI*Iltatähden Bernard Balamir Uros Champion Elena Zagorskaya EX1 CACIB
FIN*Ilveslinnan Amir Akanyildiz (TUV d) x FI*Iltatähden Alisa (TUV f)
169 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI SK LO 15 FI*Kuukissan Büyülu Bey Uros Pennut 4-7 kk Elena Zagorskaya EX1 BIV NOM
Avyonah Khaled Khalil (TUV d) x FI*Suviyön Bayindir Belemir (TUV f)
170 TUV f 61-63 / TUV f FI SRK LO FI*Suviyön Bayindir Belemir Naaras Siitos
FIN*Verdian Erdehan (TUV n) x FIN*Cesmes Cadi (TUV d)
171 ABY n S*Aucuparia's Imperial Butterfly Naaras International Champion Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CAGCIB
Djousou dia King and Crusader (ABY o) x S*Aucuparia's Titania (ABY a)
172 ABY n FI SK LO 14 S*Prospero's Summer Beatrice Naaras Avoin Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CAC
S*Skimmerdal's Lorenzo Lotus (ABY n) x S*Olvondalen's Lilium Omnia (ABY n)
173 ABY n FI SK LO 14 FI*Silkkihienon Vice Versa Uros Nuoret 7-10 kk Gerardo Fraga y Guzmán EX1
FI*Redcheetah's Walo (ABY p) x FI*Omanion al Ea (ABY n)
174 ABY n FI SK LO 14 FI*Vorax Apollo Uros Nuoret 7-10 kk Gerardo Fraga y Guzmán EX2
FI*Jollinooran Belegrino (ABY p) x FI*Nebuankhet Ultraviolet (ABY n)
175 ABY n FI SK LO 14 FI*Link Monaimba Om Naaras Nuoret 7-10 kk Gerardo Fraga y Guzmán EX1 BIV NOM BIS
FI*Link Moses (ABY n) x RU*Greenville Summer of Laire (ABY o)
176 ABY n FI SK LO 15 FI*Link Mwana Wa Baba Yake Uros Pennut 4-7 kk Gerardo Fraga y Guzmán EX1
FI*Link Nyota Ziko Humu (ABY a) x FIN*Link Imani Imoo (ABY n)
177 ABY n FI SRK LO FI*Laire Valar Lorien Uros Grand International Premior Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CAPS
FI*Proxima John Carter of Mars (ABY n) x FI*Laire Meleth Bein (ABY n)
178 ABY n FIN SRK LO FIN*Silkkihienon Namarie Naaras Kastraatti Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CAP
FIN*Proxima Hubble (ABY n) x FIN*Silkkihienon Kente Ornament (ABY n)
178 ABY n FIN SRK LO FIN*Silkkihienon Namarie Naaras Veteraani Lena Chapman 1 NOM BIS
FIN*Proxima Hubble (ABY n) x FIN*Silkkihienon Kente Ornament (ABY n)
179 ABY a FI SRK LO 14 FI*SunnyPace Erica herbacea Naaras Avoin Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CAC
S*Nekayahs Quillan Quieto (ABY o) x FI*SunnyPace Balsamita (SOM n)
180 ABY a FI SRK LO FI*Link Nyota Ziko Humu Uros International Premior Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CAGPIB
RU*Greenville Oberon of Laire (ABY n) x FI*Link Inanyesha (ABY n)
181 ABY o S*Blytens Masha Naaras International Champion Minna Krogh EX1 CAGCIB
(N)Mayas Pride Jazz (ABY n) x S*Blytens Marrella (ABY n)
182 ABY o FI SRK LO 14 FI*SunnyPace Empetrum nigrum Uros Avoin Minna Krogh EX1 CAC
S*Nekayahs Quillan Quieto (ABY o) x FI*SunnyPace Balsamita (SOM n)
183 ABY ns FI SRK LO Harley Silver d'Alyse Pagerie Naaras Champion Minna Krogh EX1 CACIB BIV
Drakkar Silver des Rêves de Jadis (ABY ns) x Fee Line Silver d'Alyse Pagerie (ABY ns)
184 ABY ns FI SK LO 15 S*Saivokattens Hopea Lumi Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
S*Saivokattens Hopea Pyry (ABY ns) x S*Abbey Garden Lady Silver Sakura (ABY ps)
185 ABY ns FI SK LO 15 S*Saivokattens Hopea Säde Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX2
S*Saivokattens Hopea Pyry (ABY ns) x S*Abbey Garden Lady Silver Sakura (ABY ps)
186 ABY ns FI SRK LO FI*Dweia's Caru Efe Uros Premior Minna Krogh EX1 CAPIB
S*Bodhidharma's Blackness Lightdancer (ABY ns) x FIN*Udun Silver Apricot Jewel (ABY os)
187 ABY os FI SRK LO FI*Dweia's Blachder Ddedwydd Naaras Avoin Donatella Mastrangelo EX2
FIN*Kawaii Bishamon (ABY a) x FIN*Udun Silver Apricot Jewel (ABY os)
187 ABY os FI SRK LO FI*Dweia's Blachder Ddedwydd Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Kawaii Bishamon (ABY a) x FIN*Udun Silver Apricot Jewel (ABY os)
188 ABY os FI SK LO 14 S*Saivokattens Silver Pimpinella Naaras Avoin Donatella Mastrangelo EX1 CAC
Astaroth Boeing Black Silver (ABY ns) x S*Saivokattens Silver Saga (ABY os)
189 ABY os S*Blytens Kalessin Uros Nuoret 7-10 kk Donatella Mastrangelo EX1 BIV
Astaroth Boeing Black Silver (ABY ns) x S*Blytens Luna (ABY a)
190 ABY os FI SK LO 14 FI*Kassilan Aurinko Armas Naaras Nuoret 7-10 kk Donatella Mastrangelo EX1
FI*Yade's Fluoriitti (ABY os) x FI*Dweia's Blachder Ddedwydd (ABY os)
191 ABY os FI SK LO 14 FI*Kassilan Beach Bandit Uros Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo EX2
S*Saivokattens Hopea Pyry (ABY ns) x FI*Dweia's Blachder Ddedwydd (ABY os)
192 ABY os FI SK LO 14 FI*Kassilan B-I-N-G-O Uros Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo EX1
S*Saivokattens Hopea Pyry (ABY ns) x FI*Dweia's Blachder Ddedwydd (ABY os)
193 ABY os FI SK LO 14 FI*Kassilan Blan B Naaras Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo EX2
S*Saivokattens Hopea Pyry (ABY ns) x FI*Dweia's Blachder Ddedwydd (ABY os)
194 ABY os FI SK LO 15 S*Saivokattens Lumikki Naaras Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo EX1 NOM
S*Saivokattens Hopea Heikki (ABY os) x Harley Silver d'Alyse Pagerie (ABY ns)
195 ABY ps FI SRK LO S*Abbey Garden Lady Silver Sakura Naaras Champion Donatella Mastrangelo EX1 CACIB
Thamos Lukas (ABY a) x S*Abbey Garden Lady Silver Ishtar (ABY ps)
196 BEN n 22 S*Nordic Glow Dirrty Cash Uros Pennut 4-7 kk Gerardo Fraga y Guzmán Abs
S*KungsgardenCats Cash of Neospride (BEN n 24) x S*Nordic Glow Ibiza Hippie (BEN n 24)
197 BEN n 24 FI SK RX 14 Guru Dude Dream Uros Avoin Minna Krogh EX1 CAC BIV
Summerside Rainmaker of Guru (BEN n 24) x Casarocca Shanti Takea (BEN n 22)
198 BEN n 24 FI SK LO 14 FI*PurrGold Dolce Delia Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1 NOM
FIN*SiruCats Quasim (BEN n 24) x FI*PurrGold Amore Adora (BEN n 22)
199 BEN n 24 S*Nordic Glow I'm a rich Bitch Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX2
S*KungsgardenCats Cash of Neospride (BEN n 24) x S*Nordic Glow Ibiza Hippie (BEN n 24)
200 BEN n 22 31 FI SRK LO FI*Kattiklaanin Luke Catwalker Uros Supreme Premior Gerardo Fraga y Guzmán Abs
FIN*Kattiklaanin Cross Fire Man (BEN n 22 32) x ArcatiaUK Ice Diamond (BEN n 22 32)
201 BEN n 22 33 FI SK LO 14 FI*PurrGold Caro Carissimo Uros Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén Abs
FI*Starglitters Snowstorm (BEN n 24 33) x FI*SiruCats Jolie Jelena (BEN n 22)
202 BEN n 24 33 FIN SRK LO FIN*SiruCats Ynes Yooralla Naaras Supreme Premior Minna Krogh KM
FIN*SiruCats Umberto (BEN n 24) x FIN*SiruCats Saroja (BEN n 24 33)
202 BEN n 24 33 FIN SRK LO FIN*SiruCats Ynes Yooralla Naaras Veteraani Lena Chapman 2
FIN*SiruCats Umberto (BEN n 24) x FIN*SiruCats Saroja (BEN n 24 33)
203 BRI n FI SRK LO 14 FI*Rhinestone's Amelia Earheart Naaras Avoin Minna Krogh Abs
S*Applecat Spider (BSH n) x FI*Coventry's Europa (BSH a)
204 BRI a FI SRK LO FI*Coventry's Endymion Uros International Champion Donatella Mastrangelo EX1 CAGCIB
Belten's Don Sebastian (BSH c) x FIN*Sinisilkin Inkivääri (BSH g)
205 BRI a FI SRK RX FI*Rhinestone's Tobias Tomcat Uros Kastraatti Donatella Mastrangelo EX1 CAP
EE*Mark Antony Feretty (BSH a) x FI*Aleksandra's Gagara (BSH g)
206 BRI e S*Javeliner's Sgeir Braigh Mor Uros Champion Minna Krogh EX1 CACIB
S*Javeliner's Sunshine Oscar (BSH e 24) x S*Javeliner's Arijeanne Strathisla (BSH h)
207 BRI n 24 Björnligans Rock Robyn Naaras International Champion Minna Krogh EX1 CACIB
S*Applecat Orlando, JW (BSH n 24) x Björnligans Super Jonna (BSH g)
208 BRI n 24 S*Applecat Kickapoo Uros Pennut 4-7 kk Minna Krogh Abs
S*Sagorikets Nemo (BSH d 24) x S*Applecat Iris In Love (BSH c)
209 BRI n 24 S*Applecat Roland, DSM Uros Supreme Premior Minna Krogh Abs
S*Sagorikets Nemo (BSH d 24) x DK*Godsk Annastazia (BSH a)
210 BRI n 24 S*Applecat Orlando, JW Uros International Premior Minna Krogh EX1 CAGPIB NOM
S*Sagorikets Nemo (BSH d 24) x DK*Godsk Annastazia (BSH a)
211 BRI a 22 FI SK LO 14 FI*Rhinestone's Dr. Feelgood Uros Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1
FI*Rhinestone's Nikki Sixx (BSH a 22) x Windymeadow Master Design (BSH f 22)
212 BRI ns 11 FI SK LO 14 FI*Gnome's My Wild Love Naaras Avoin Donatella Mastrangelo EX1 CAC
FI*Gnome's Britannia Silver (BSH ns 11) x S*Esteticas Xera (BSH ns 11)
213 BRI ns 11 FI SRK LO FI*Gnome's Britannia Silver Uros Kastraatti Donatella Mastrangelo EX1 CAP
Petit Prince vum Rousegaard*CH (BSH ns 11) x EST*Harmony Devianti (BSH ns 11)
214 BRI bs 22 62 FI SK LO 14 FI*LJpaws Amber Naaras Avoin Donatella Mastrangelo EX1 CAC
FI*Helmiinan Musketti (BSH ns 22) x FI*Lumitiikeri Marilyn Monroe (BSH ns 22)
215 BUR n FI SRK LO 13 Bjelke's Givenchy Uros Grand International Champion Donatella Mastrangelo EX1 CACS
Bjelke's Ali Baba (BUR n) x Taiko Charlesbur, CZ (BUR f)
216 BUR n FI SK LO 14 FI*Feirefiz Dreamer Naaras Nuoret 7-10 kk Donatella Mastrangelo EX1
FI*Feirefiz One Last Time (BUR b) x G-Point Bourimea*RU (BUR n)
217 BUR n FI SRK LO FI*Narinder Dances with wolwes Naaras International Premior Donatella Mastrangelo EX1 CAGPIB
FIN*Almond's Victor Hugo (BUR n) x FIN*Narinder Clueless (BUR b)
218 BUR a FI SRK LO 13 FI*ZirCat's Irwin Goodman Uros International Champion Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CAGCIB
Laurin von Tali (BUR n) x FI*ZirCat's Hidden Fantasy (BUR c)
219 BUR b FIN SRK LO FIN*Narinder Clueless Naaras Grand International Premior Minna Krogh EX1 CAPS
FIN*Kellokanervan Alfonso (BUR c) x FIN*Narinder Bridget Jones (BUR n)
220 BUR c FI SRK LO LV*Silky Majesty Ulysses Uros International Champion Minna Krogh EX1 CAGCIB BIV NOM
LV*Silky Majesty Mr. Rich (BUR b) x LV*Silky Majesty Nay Lin (BUR c)
220 BUR c FI SRK LO LV*Silky Majesty Ulysses Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
LV*Silky Majesty Mr. Rich (BUR b) x LV*Silky Majesty Nay Lin (BUR c)
221 BUR c FI SRK LO 14 NO*Burcantiks Timotei Uros Avoin Minna Krogh EX1 CAC
CH*Shine of Burma VIC (BUR c) x (N)Kattehula's Xookie Blue (BUR a)
222 BUR c FI SK LO 14 FI*Feirefiz Mr. Crowley Uros Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1 NOM
FI*Feirefiz One Last Time (BUR b) x G-Point Bourimea*RU (BUR n)
223 BUR c FIN SRK LO FIN*Narinder Bruce almighty Uros Veteraani Lena Chapman 3
FIN*Ravissant Cweanan Pertus (BUR b) x FIN*Oliivian Jaspis (BUR n)
224 BUR d FI SK LO 14 FI*Oliivian Öitten Prinssi Uros Kastraatti Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CAP
LV*Silky Majesty Ulysses (BUR c) x FI*Oliivian Wahine (BUR h)
225 BUR e FI SRK LO FI*Oliivian Zina Aberina Naaras Champion Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CACIB
FI*Harebell Aramis (BUR e) x FI*Oliivian Xayanna (BUR g)
226 BUR e FI SK LO 14 FI*Oliivian Öyvind Uros Kastraatti Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CAP
LV*Silky Majesty Ulysses (BUR c) x FI*Oliivian Wahine (BUR h)
227 BUR g FI SRK LO 13 FI*Oliivian Äf-duuri Naaras Premior Donatella Mastrangelo EX1 CAPIB NOM
LV*Silky Majesty Ulysses (BUR c) x FI*Oliivian Zina Aberina (BUR e)
228 BUR h FI SRK LO 14 FI*Cattish Ada Rising Naaras Champion Donatella Mastrangelo Abs
FI*MunKisun Meukow for Cattish (BUR c) x FI*Cattish Kitty Softpaws (BUR h)
229 BUR h FI SRK LO 14 FI*Tai-Hao Nene Moksuntytär Naaras Avoin Donatella Mastrangelo EX1 CAC
FI*Tai-Hao Mocha Touch (BUR b) x FI*Tai-Hao K&W Rosenknopp (BUR d)
230 BUR h FI SK LO 15 FI*Seirene Sugar Babe Naaras Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo EX1
Wild Angel's Valenok of Seirene (BUR n) x FI*Seirene Orangina (BUR h)
231 CHA FI SRK LO FI*Souriant Musette Naaras Grand International Champion Mira Fonsén Abs
U. Aramis de Fasel (CHA ) x Elodie de Ballymonelies (CHA )
232 CHA FI SRK LO Fric-Frac de Fer et Velours Uros International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB
Uran a.d. Hause Franck (CHA ) x Corvette de Fer et Velours (CHA )
233 CHA FI SK LO 14 FI*Chanceux Femme fatale Naaras Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1
NL*Poekie Mau Mau's Hercule (CHA ) x FI*Chanceux Amour du Coeur (CHA )
234 CRX I / CRX n FI SRK LO 14 FI*KittyLady's Nutty Pumpkin Uros Champion Donatella Mastrangelo EX1 No Cert
SpiritCat Prince Charming (CRX w) x FI*KittyLady's Vickie Lynn (CRX f)
235 CRX I / CRX n FI SRK LO 13 Selena Light's Russian Lover Uros Kastraatti Donatella Mastrangelo EX1 CAP NOM
Mykro's Mikado of Selena Light (CRX b 09) x Selena Light*s Murakami (CRX n 09)
236 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 14 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet Uros Grand International Champion Mira Fonsén EX1 CACS NOM
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Piupaws Song of Sekhmet (CRX n 01 21)
237 CRX II / CRX a 03 FI SRK RX FI*Sweetpurr's Prada Naaras Avoin Mira Fonsén EX1 CAC
FIN*Piupaws Terminator (CRX a 03) x FIN*Sweetpurr's Cinnamon Sugar (CRX f)
238 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 13 FI*Sweetpurr's Shane Walsh Uros Grand International Premior Mira Fonsén EX2
FI*Sweetpurr's Love Me Back (CRX d) x FI*Sweetpurr's Snorkfröken (CRX n 03)
239 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 13 FI*FunkyJam's It's not unusual Uros Grand International Premior Mira Fonsén EX1 CAPS NOM BIS
FI*FunkyJam's Dove of Peace (CRX n 03) x FI*FunkyJam's BoomBoomPow (CRX n 02)
240 CRX III / CRX f S*Värmdô's Hekate Naaras International Champion Donatella Mastrangelo EX1 CAGCIB
FI*Weigela's Namby-Pamby (CRX n 24) x S*Rexlicious Sparkling Fanta (CRX j 24)
241 CRX III / CRX d 24 FI SRK LO 14 FI*KittyLady's Rock 'n' Roll Bitch Uros Champion Donatella Mastrangelo Abs
SpiritCat Prince Charming (CRX w) x FI*KittyLady's Vickie Lynn (CRX f)
242 CRX III / CRX e 24 FI SRK LO 13 FI*Piupaws Firefly Naaras Champion Donatella Mastrangelo EX1 CACIB
FI*Piupaws Buzz (CRX d 03 24) x Puraffection's Firestarter (CRX d 03 24)
243 CRX III / CRX f FI SRK LO FI*Piupaws Negrita Naaras International Premior Donatella Mastrangelo EX1 No Cert
FI*Piupaws Nightcrawler (CRX e) x FIN*Piupaws Musa (CRX n 03 24)
244 CRX III / CRX d 22 FI SRK LO 14 FI*KittyLady's Sex On The Beach Uros Premior Donatella Mastrangelo EX1 CAPIB
SpiritCat Prince Charming (CRX w) x FI*KittyLady's Vickie Lynn (CRX f)
245 CRX IV / CRX f 02 62 FI SRK LO FI*VeeKasin Hattivatti Naaras Grand International Champion Minna Krogh EX1 CACS
Oricat Batman (CRX n 03) x FI*Jip-Jap'n Unknown Mermaid (CRX g 03)
246 CRX IV / CRX d 03 FI SRK LO 13 FI*Angelfalls Spider From Mars Uros Champion Minna Krogh EX1 CACIB
Changes Ziggy Stardust (CRX n) x FI*Dactylis Marina Borrill (CRX f 03 24)
247 CRX IV / CRX f 03 24 FI SRK LO 13 FI*FunkyJam's All I Want Naaras Premior Minna Krogh EX1 CAPIB NOM
FI*FunkyJam's Linus van Pelt (CRX d) x FIN*Piupaws Tecna (CRX n 03 24)
248 CRX IV / CRX d 03 24 FI SRK LO Puraffection's Paras Punainen Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Corn-Bred Bojangles of Puraffection (CRX w) x Puraffection's Leslie (CRX d 09 23)
249 CRX V / CRX n 24 FI SRK LO 14 FI*Piupaws Antsku Naaras Avoin Mira Fonsén EX1 CAC
FI*Piupaws Keyboard cat (CRX n 24) x FI*Piupaws Sanna-Raipe (CRX f 03 24)
250 CRX V / CRX n 24 FI SK LO 15 FI*Piupaws Svetlana Rönkkö Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1
FI*Piupaws Omega Supreme (CRX n 24) x FI*Piupaws Antsku (CRX n 24)
251 CRX VI / CRX ns 03 24 FI SK LO 14 FI*Spectrolite Ritariperhonen Uros Champion Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CACIB BIV NOM
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Spectrolite Dum Spiro Spero (CRX fs 03 24)
252 CRX VI / CRX n 03 24 FI SRK LO 14 FI*FunkyJam's Bon-Bon Candy Naaras Champion Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CACIB NOM
S*Spotless Janus (CRX n 03 24) x FI*FunkyJam's BoomBoomPow (CRX n 02)
253 CRX VI / CRX n 03 24 FI SK LO 15 FI*Piupaws Purr Uros Pennut 4-7 kk Gerardo Fraga y Guzmán EX1
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Piupaws Indigo (CRX a 03 24)
254 CRX VI / CRX n 03 24 FI SK LO 15 FI*Sweetpurr's Pure Seduction Naaras Pennut 4-7 kk Gerardo Fraga y Guzmán EX1
FI*Derekaz Mi'Derretido (CRX a 03 22) x FI*Sweetpurr's Love Is Blind (CRX n 09)
255 CRX VIII / CRX f 09 33 FI SRK LO 13 FI*Alchemist Queen of Hearts Naaras International Champion Minna Krogh EX1 CAGCIB NOM
FI*Spectrolite Sonnet 116 (CRX a 09 33) x FIN*Alchemist Citalopram (CRX f 01 33)
256 CRX VIII / CRX b 09 33 FI SRK LO FI*Spectrolite La Paloma Naaras Champion Minna Krogh EX1 CACIB
S*Silkwave's Quintillus (CRX b 01) x FI*Spectrolite Melanie (CRX c)
257 CRX VIII / CRX n 03 33 FI SRK LO 13 FI*Alchemist Ace of Spades Uros Avoin Minna Krogh Abs
FI*Spectrolite Sonnet 116 (CRX a 09 33) x FIN*Alchemist Citalopram (CRX f 01 33)
258 CRX IX / CRX w 62 FI SRK LO 14 FI*KittyLady's Tom Collins Uros International Champion Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CAGCIB
SpiritCat Prince Charming (CRX w) x FI*KittyLady's Vickie Lynn (CRX f)
259 CYM 53 / CYM e 09 53 FI SK RX 14 FI*KehRuun Aisha Naaras Avoin Mira Fonsén EX1 CAC NOM BIS
Brodnax Play It Again Sam (MAN e 03 22 53) x FIN*D'manns Uska Dara (CYM g 03 53)
260 DRX II / DRX n 02 64 FI SK LO 15 FI*Zhamiran Miss hitler Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
FI*Inkaliljan Flubbadubba (DRX n 09 32) x FI*Hahtuvan Peppi Mimosa (DRX f 02)
261 DRX III / DRX f S*Fairycoons Miss April fool Naaras Grand International Premior Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CAPS
S*Fiddlestix Silly von Willy (DRX e) x S*Fairycoons Exclusive Elice (DRX n 24)
262 DRX VIII / DRX n 09 32 FI SRK LO 13 FI*Inkaliljan Flubbadubba Uros Avoin Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CAC
FI*Riepujengin HottiKatti (DRX d 09 24) x FI*Inkaliljan Alesia (DRX f 32)
263 DRX VIII / DRX n 03 32 FI SRK LO 14 FI*Fairy-Story's KindKarma Naaras Avoin Minna Krogh EX1 CAC BIV
FI*Riepujengin Fiikari (DRX a 32) x FI*Fairy-Story's DazzlingDiva (DRX f 03)
264 DRX VIII / DRX n 03 21 31 FI SK LO 14 FI*Riepujengin Veni Vidi Vici Uros Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1
FI*Riepujengin A Le.Cat (DRX a 24) x FI*Riepujengin Ilmi IhaLempi (DRX f 09)
265 EUR w 64 FI SRK RX FI*Kissakallion Pritidonna Naaras Kastraatti Mira Fonsén Abs
FIN*Kissakallion Jerold (EUR n) x Lumi-Emilia (EUR w)
266 EUR a FI SRK LO FI*Kissakallion Nadianna Naaras International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB
FIN*Untuvan Uskomaton Uutinen (EUR a) x FIN*Kissakallion Jasminda (EUR g)
267 EUR d FI SRK RX Maahinen Uros Grand International Champion Mira Fonsén EX1 CACS
268 EUR ns FI SRK RX FI*Taikapeikon Armas P. Uros Grand International Champion Minna Krogh EX1 CACS
Loki (EUR ns) x FIN*Kassilan Erheetön Enne (EUR f 23)
269 EUR fs FI SRK RX FI*Kassilan Qkunen Qtamolla Naaras Grand International Champion Mira Fonsén EX1 CACS
FI*Taikapeikon Aurinko (EUR ds 22) x DK*Boholdt Duchess (EUR f)
270 EUR n 24 FI SRK LO FI*Kissakallion Magdalena Naaras Supreme Champion Gerardo Fraga y Guzmán KM
FIN*Kissakallion Hudson (EUR n 24) x FIN*Kisurinteen Debora (EUR n)
271 EUR n 24 FI SRK RX FI*Tiikerililjan Kurmeli Uros Grand International Champion Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CACS
FI*Tiikerililjan Isoviilee (EUR d 22) x FI*Feronian Almond (EUR f)
272 EUR a 24 FIN SRK LO FIN*Mäkikatin Pointtilli Naaras International Premior Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CAGPIB
FIN*Mäkikatin Utopia (EUR a 24) x FIN*Mäkikatin Suvihunaja (EUR n 24)
272 EUR a 24 FIN SRK LO FIN*Mäkikatin Pointtilli Naaras Veteraani Lena Chapman 3
FIN*Mäkikatin Utopia (EUR a 24) x FIN*Mäkikatin Suvihunaja (EUR n 24)
273 EUR d 23 FIN SRK LO FIN*Kassilan Guaranteed Gnome Uros Supreme Champion Minna Krogh KM
FIN*Kassilan Captain Coffee (EUR n 23) x FIN*Kassilan Etevä Emäntä (EUR g 09)
274 EUR d 23 FI SRK LO FI*Kassilan Kauhu Kakara Naaras Grand International Premior Minna Krogh EX1 CAPS
FIN*Kassilan Elävä Elvis (EUR ds 23) x FIN*Untuvan VapunUnelma (EUR f 23)
275 EUR g 24 FI SK RX 14 FI*Sireenin Amity Naaras Nuoret 7-10 kk Gerardo Fraga y Guzmán EX1
FI*Pinkkitassun Brunetto (EUR n 22) x Siiri (EUR f)
276 EUR ns 24 FIN SRK RX FIN*Pikku-Piun Peter Pan Uros Premior Mira Fonsén EX1 CAPIB
FIN*Pikku-Piun Kultapoika (EUR n) x FIN*Pikku-Piun Lumisade (EUR ns 22)
277 EUR as 23 FI SK RX 14 FI*Kiipun Shadow of the Wind Naaras Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1
FI*Kassilan Suvun Salarakas (EUR a 24) x FI*Kassilan Lystikäs Lyyli (EUR ns 23)
278 KOR FI SRK LO FI*Kattihovin Sai-ano Itsumo Naaras International Champion Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CAGCIB BIV
FI*Hovikissan khraam leert (KOR ) x FI*Mythai Rochana Rak Jing (KOR )
279 KOR FI SRK LO 13 FI*Kattihovin Tekinin-no Jiken Naaras Champion Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CACIB
FI*Silvercliff Chinda Kamnal (KOR ) x FI*Mythai Rochana Rak Jing (KOR )
280 KOR FI SRK LO 14 FI*Kattihovin Urusai Masukotto Uros Avoin Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CAC
DK*Meejai Been Fan-Fayo (KOR ) x FI*Cisseli's Gluay maai (KOR )
281 KOR FI SRK LO 13 FI*Mythai Palat Pai Jit Uros Avoin Gerardo Fraga y Guzmán EX2
FI*Kattihovin Saishono Gin-no (KOR ) x FI*Mythai Wan Suk Saao (KOR )
282 KOR FI SK LO 14 FI*Kattihovin Wakai Nichibotsu Uros Pennut 4-7 kk Gerardo Fraga y Guzmán EX1 NOM BIS
FI*Melodian Unakan (KOR ) x FI*Kattihovin Sai-ano Itsumo (KOR )
283 KOR FIN SRK LO FIN*Hovikissan iat Jaao Naaras Supreme Premior Gerardo Fraga y Guzmán KM NOM BIS
FIN*Pipsa's Chaou-Nah (KOR ) x FIN*Seirene Amarindra (KOR )
284 MAN 51-52 / MAN d 03 24 52 FI SK RX 14 Sun-Manx Cayth Uros Avoin Mira Fonsén EX1 CAC
FI*D'manns 2 Barr (CYM n 03 54) x Mx Station Redda (MAN d 03 22 51)
285 MAN 53 / MAN e 23 53 FI SK RX 14 FI*Maikain Valmu Väng Naaras Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1 NOM
FI*Conan Lontrus (MAN d 23 51) x FI*Pikkeen Fariini (MAN f 24 51)
286 MAU ns 24 FI SK LO 14 FI*Chai-lai Thermuthis Talibah Naaras Avoin Donatella Mastrangelo EX1 CAC
Sotpe-En-Re Amun-Ra (MAU n 24) x First's Crystal's Haidy (MAU ns 24)
287 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Donatella Mastrangelo KM BIV NOM BIS
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
288 OCI n 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Dream On Naaras Supreme Champion Donatella Mastrangelo KM NOM
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x FI*Recknagel Harski China Rose (OCI o 24)
289 OCI n 24 FI SK LO 14 FI*Topspot Casteláo Uros Avoin Donatella Mastrangelo EX2
FIN*Topspot Lucky One (OCI b 24) x FI*Topspot Jaguatirica (OCI n 24)
290 OCI n 24 FI SRK LO 14 FI*Topspot Huey The Green Uros Avoin Donatella Mastrangelo EX1 CAC
FI*Topspot Hyrskynmyrskyn (OCI n 24) x FI*Topspot Too Hot To Hold (OCI b 24)
291 OCI n 24 FI SK LO 14 FI*Moosegrove Honour Uros Nuoret 7-10 kk Donatella Mastrangelo EX1 NOM
FI*Moosegrove Drake (OCI n 24) x FIN*Moosegrove Laranga Doce (OCI b 24)
292 OCI b 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Ad Victoriam Naaras Supreme Champion Gerardo Fraga y Guzmán KM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
293 OCI b 24 FI SRK LO 14 FI*Topspot Dewey The Blue Uros Avoin Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CAC
FI*Topspot Hyrskynmyrskyn (OCI n 24) x FI*Topspot Too Hot To Hold (OCI b 24)
294 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Supreme Premior Gerardo Fraga y Guzmán KM NOM
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
294 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Veteraani Lena Chapman 1 NOM
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
295 OCI o 24 FI SK LO 15 Dragon Amagitsune*RU Uros Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1
S*Pagngle's Satellite of Love (OCI o 24) x Almamater Blue Sky (OCI as 24)
296 OCI ns 24 FI SRK LO FI*Northalla Blackbeard Uros Grand International Champion Mira Fonsén EX1 CACS
FIN*Rollick Be Quick Or Be Dead (OCI ns 24) x Mitha Goobita Yangatin (OCI ns 24)
297 OCI os 24 FI SK LO 14 FI*Northalla Moonlight Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1 NOM
FI*Northalla Springwater (OCI ns 24) x FI*Northalla Granuaile (OCI ns 24)
298 RUS FI SRK LO FI*Hana-Bi Timur Uros Supreme Champion Mira Fonsén KM
FI*Muskatz's Beethoven (RUS ) x FI*Hana-Bi Taikatalvi (RUS )
299 RUS FI SRK LO 14 FI*BlueKaramel Blue Diamond Uros International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB
FI*Shady-Lady's Demon (RUS ) x FI*BlueKaramel Angelica (RUS )
300 RUS FI SK LO 14 FI*Lolcat's Leo Wyatt Uros Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1 BIV
Wynterwynd Moon River (RUS ) x FI*Lolcat's Alexandra (RUS )
301 RUS FI SK LO 15 Wow Hana-Bi Grey Sky*PL Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1
Dior Grey Sky*PL (RUS ) x Amidala Grey Sky*PL (RUS )
302 SOM n FIN SRK LO FIN*Lamadegaan Bellezza Naaras Supreme Champion Minna Krogh KM
FIN*Lamadegaan Aladdin (SOM n) x S*Windjammer's Quiz Kid (SOM n)
302 SOM n FIN SRK LO FIN*Lamadegaan Bellezza Naaras Veteraani Lena Chapman 4
FIN*Lamadegaan Aladdin (SOM n) x S*Windjammer's Quiz Kid (SOM n)
303 SOM n FI SK LO 14 (N)Villkattens Wilmer Uros Champion Minna Krogh EX1 CACIB
(N)Villkattens Mew (SOM n) x (N)Villkattens Queen Bee (ABY n)
304 SOM n FIN SRK RX FIN*Lamadegaan Aladdin Uros Supreme Premior Minna Krogh Abs
FIN*Kisompa's Cipriano (SOM n) x FIN*Alfajiri Maridadi (SOM n)
304 SOM n FIN SRK RX FIN*Lamadegaan Aladdin Uros Veteraani Lena Chapman Abs
FIN*Kisompa's Cipriano (SOM n) x FIN*Alfajiri Maridadi (SOM n)
305 SOM n FIN SRK RX Splendid av Rubicon Uros Grand International Premior Minna Krogh EX1 CAPS
Noble Pendragon av Rubicon (SOM n) x Habanita av Rubicon (SOM n)
305 SOM n FIN SRK RX Splendid av Rubicon Uros Veteraani Lena Chapman 2
Noble Pendragon av Rubicon (SOM n) x Habanita av Rubicon (SOM n)
306 SOM n FIN SRK RX FIN*Kisompa's Dianna Naaras Grand International Premior Minna Krogh EX1 CAPS
S*Lord Avalon Rocco of Kisompa (SOM n) x FIN*Kisompa's Astera (SOM n)
307 SOM a FI SRK LO 14 FI*SunnyPace Dianthus Naaras Champion Mira Fonsén EX1 CACIB
W'Moritz von Rankwald*CH (SOM n) x FIN*Kisompa's Giacinta (SOM n)
308 SOM a FI SRK RX FI*Kharn-Ka Snowmoon Uros Supreme Premior Mira Fonsén Abs
FIN*Kharn-Ka Incisa Igor (SOM p) x FIN*Kharn-Ka Only Ofelia (ABY a)
309 SOM p FI SRK LO 13 FI*SunnyPace Consolida Naaras Champion Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CACIB
W'Moritz von Rankwald*CH (SOM n) x FIN*SunnyPace Aquilegia (SOM o)
310 SOM p FI SRK LO 13 FI*SunnyPace Cosmos Uros Premior Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CAPIB
W'Moritz von Rankwald*CH (SOM n) x FIN*SunnyPace Aquilegia (SOM o)
311 SOM p FIN SRK RX FIN*Kisompa's Hermina Naaras Kastraatti Gerardo Fraga y Guzmán EX1 CAP
FIN*Kisompa's Giancarlo (SOM n) x FIN*Kisompa's Dianna (SOM n)
312 SPH I / SPH a FI SK LO 14 FI*Tuiscalo's O'my Nude Tsu'Tey Naaras Avoin Minna Krogh EX1 CAC
FI*Tuiscalo's Lifeguard (SPH a) x LV*Otomi Beautiful Butterfly (SPH n 09 21 32)
313 SPH II / SPH n 03 21 FI SRK LO 14 FI*Hebblas Julius Uros Champion Donatella Mastrangelo EX1 CACIB
RU*Talialida Oh My Darling Erast (SPH d 21) x FIN*Friday Madeleine (SPH f 09 32)
314 SPH IV / SPH f 03 FI SRK LO 14 FI*Hebblas Izzy Naaras Champion Minna Krogh EX1 CACIB
RU*Talialida Oh My Darling Erast (SPH d 21) x FI*Hebblas Feya (SPH f 09 32)
315 SPH V / SPH a 03 32 FI SRK RX 14 FI*Tutsi Emperor Uros Grand International Champion Donatella Mastrangelo EX1 CACS
FIN*Tutsi March Martyn (SPH d 09) x LV*Otomi Claudia (SPH a 21 33)
316 SPH V / SPH f 02 21 33 FI SRK LO FI*Tutsi Buccellati Naaras Supreme Premior Donatella Mastrangelo Abs
FIN*Tutsi Miracle Misha (SPH d 21) x LV*Otomi Xaviera (SPH f 09 21)
317 SPH V / SPH n 09 21 33 FI SRK RX 13 FI*Hobbitqueen's Emporio Uros Grand International Premior Donatella Mastrangelo EX1 CAPS
Catberry Maigums (SPH n) x FI*Hobbitqueen's PrincessArwen (SPH f 09 21 33)
318 BAL w 67 FI SRK LO FI*Willicon Lo Stregatto Uros Grand International Champion Lena Chapman EX1 CACS
Spartaco Felis Cou-Cou (BAL b) x FI*Nicator My Fair Lady (BAL w)
319 BAL b FI SRK RX Spartaco Felis Cou-Cou Uros Kastraatti Lena Chapman Abs
Earl Grey de l'Allee du Roi (BAL n) x Cashmere vom Soulwhisper (BAL b)
320 BAL f FI SRK LO 13 FI*Cleverkitty All My Loving Naaras Avoin Lena Chapman Abs
Yokozuna di Gattinata*PL (OLH n) x FI*Volaren Mai (BAL h)
321 OSH n FI SRK RX FI*Birregin Victory Ford Naaras International Premior Lena Chapman EX1 CAGPIB
HU*Pharao's Heart Figaro (OSH n) x FIN*Birregin Pas De La Fiction (OSH b 24)
322 OSH b FI SK LO 14 FI*Kasumi And Then There Were None. Uros Nuoret 7-10 kk Lena Chapman EX1
FI*Mummeli Dinazinho Sepe (OSH d 25) x FI*Acousticat's Cantabile (OSH q)
323 OSH f FI SK LO 14 FI*Clamoris Ingria Naaras Nuoret 7-10 kk Lena Chapman EX1 NOM BIS
FI*Feanorian GhostInTheShell (SIA d 21) x FI*Clamoris Habika (OSH f 22)
324 OSH f FI SK LO 14 FI*Kasumi Kore wo izon to yobu nara Naaras Nuoret 7-10 kk Lena Chapman EX2
FI*Mummeli Dinazinho Sepe (OSH d 25) x FI*Acousticat's Cantabile (OSH q)
325 OSH f FIN SRK RX FIN*Yoyon Enchanting Ezra Naaras International Premior Lena Chapman EX1 CAGPIB
FIN*Mindmarin's Feel The Fire (OSH n) x FIN*Yoyon Butterfly (OSH d 24)
325 OSH f FIN SRK RX FIN*Yoyon Enchanting Ezra Naaras Veteraani Kristiina Rautio 1 NOM BIS
FIN*Mindmarin's Feel The Fire (OSH n) x FIN*Yoyon Butterfly (OSH d 24)
326 OSH b 24 FI SRK LO 14 FI*Galene's Cotton Eyed Joe Uros Avoin Lena Chapman EX1 CAC NOM BIS
FI*Skazki Waltari (OLH a 25) x FI*Galene's Autumn Girl (OSH b 03 24)
327 OSH d 02 FI SK LO 14 Jacadi De La Cour Divine Uros Avoin Lena Chapman EX1 CAC
Almost Heaven's Caligula (OLH b 03) x Hello Kitty de la Cour Divine (SIA j 03)
327 OSH d 02 FI SK LO 14 Jacadi De La Cour Divine Uros Määrittely Lena Chapman OSH d 02
Almost Heaven's Caligula (OLH b 03) x Hello Kitty de la Cour Divine (SIA j 03)
328 OSH f 03 LV*Delamon DeLuxe O-Girl Naaras Grand International Premior Lena Chapman EX1 CAPS NOM BIS
Quasi Voodoo Alien Invasion (OSH a 03) x LV*Delamon DeLuxe El-Tigre (OSH fs 03)
329 OSH f 03 FI SRK LO FI*Mummeli Dinazinha Silvia Naaras International Premior Lena Chapman EX1 CAGPIB
FI*Birregin Nantucket Sound (OSH n) x FI*Mummeli Hildazinha Nadine (SIA h 03 21)
330 OSH f 02 21 FI SK LO 14 FI*Pinewoods Truly Madly Deeply Naaras Avoin Lena Chapman EX1 CAC
HU*Shagio-Chen Fantano's Love (SIA d 03 21) x Hollywood Alkimia de l'Improbable (OSH a 02 21)
331 OSH q 02 21 FI SK LO 15 FI*Galene's Daphne Mezereum Alba Naaras Pennut 4-7 kk Lena Chapman EX1 NOM BIS
Jacadi De La Cour Divine (OSH d 02) x FI*Galene's Blue Passion (SIA a 03 21)
331 OSH q 01 21 FI SK LO 15 FI*Galene's Daphne Mezereum Alba Naaras Määrittely Lena Chapman OSH q 02 21
Jacadi De La Cour Divine (OSH d 02) x FI*Galene's Blue Passion (SIA a 03 21)
332 SIA n SE*Ediecats Madison Naaras Champion Lena Chapman EX1 CACIB NOM BIS
HU*Imladris Indil Forseti (SIA n) x Edie (SIA c)
333 SIA n Elliot Uros Premior Lena Chapman EX1 CAPIB
S*Sophrano's E-Type Expression (SIA b) x S*Yahtzee's Star Quality (SIA n)
334 SIA a FI SRK LO FI*Pinokin Kharon Uros International Premior Lena Chapman EX1 CAGPIB NOM BIS
FIN*Baila-Bailan Ei Vaiskaan (SIA c) x FIN*Nanoukin Ain't No Saint (SIA n 21)
335 SIA b FI SRK LO 13 Ralph Sia Alicia, CZ Uros Grand International Champion Lena Chapman EX1 No Cert
Jack Simon, CZ, JW (OSH b) x Inachis Sia Alicia, CZ (SIA c)
336 SIA b FI SRK LO FI*Amon Sethi Uros International Premior Lena Chapman EX1 CAGPIB
FI*Kelmikerhon Ultimaatumi (SIA b) x FIN*Baila-Bailan Rappiolla (SIA a)
337 SIA d S*Yzing's Giza Naaras Grand International Champion Lena Chapman EX1 CACS
Fiordiliso Flawless (SIA d) x S*Yzing's Dizla (SIA f)
338 SIA e FI SK LO 15 FI*Cleverkitty A Song of Ice and Fire Uros Pennut 4-7 kk Lena Chapman Abs
Ralph Sia Alicia, CZ (SIA b) x FI*Cleverkitty Yesterday (BAL h)
339 HCL Roope Rommirusina Uros Kotikissat Donatella Mastrangelo 2
340 HCL Hertta Naaras Kotikissat Donatella Mastrangelo 1 NOM
341 HCL Peku Uros Kotikissat Donatella Mastrangelo 1 NOM BIS
341 HCL Peku Uros Veteraani Tellervo Kass 1 NOM BIS
342 HCS Vili Uros Kotikissat Lena Chapman Abs
342 HCS Vili Uros Veteraani Tellervo Kass Abs
343 HCS Santtu Uros Kotikissat Lena Chapman 1 NOM
344 HCS Ninja Naaras Kotikissat Lena Chapman 1 NOM
345 HCS Vesku Uros Kotikissat Lena Chapman 2
368 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Chapman Lena Kat IV tark, BAL b, BAL f, BAL w 67, OSH b, OSH b 24, OSH d 02, OSH f, OSH f 02 21, OSH f 03, OSH n, OSH q 01 21, SIA a, SIA b, SIA d, SIA e, SIA n, HCS, Kat III vet 35
Fonsén Mira EXO d 03 24, EXO f 24, EXO n, EXO n 03, EXO n 22, EXO w 62, PER a, PER a 21 33, PER d 23, PER f, PER f 03, PER n 03 24, PER w 62, BEN n 22 33, CHA, CRX II, CRX V, CYM 53, EUR a, EUR as 23, EUR d, EUR fs, EUR ns 24, EUR w 64, MAN 51-52, MAN 53, OCI ns 24, OCI os 24, RUS, SOM a 41
Fraga y Guzmán Gerardo Kat II tark, ABY a, ABY n, BEN n 22, BEN n 22 31, BUR a, BUR d, BUR e, CRX IX, CRX VI, DRX III, DRX VII, EUR a 24, EUR g 24, EUR n 24, KOR , OCI b 24, SOM p 39
Kass Tellervo Kat II tark, ACS VIII, MCO VI, MCO VII, NEM I, NFO II, NFO IX, NFO VII, RAG f, RAG n 21, SBI d, SBI e 21, SBI f, SBI f 21, SBI n, SBI n 21, SRS b 03, HC vet 41
Krogh Minna BEN n 24, BEN n 24 33, BSH a 22, BSH e, BSH n, BSH n 24, BUR b, BUR c, EUR d 23, EUR ns, OCI o 24, ABY ns, ABY o, CRX IV, CRX VIII, DRX II, DRX VIII, SOM n, SPH I, SPH IV 41
Mastrangelo Donatella ABY os, ABY ps, BRI a, BRI bs 22 62, BRI ns 11, BUR g, BUR h, BUR n, CRX I, CRX III, MAU ns 24, OCI n 24, SPH II, SPH V, HCL 41
Nyman Pia MCO IV, NEM II, NFO I, NFO III, NFO V, RAG a 03, RAG a 04, RAG n, SBI a, SBI b 21, SBI c, SBI d 21, SBI g, SIB IV, SIB V, TUA IX, TUV n 61-63, Kat II vet 42
Rautio Kristiina Kat IV tark, ACS VII, MCO II, MCO III, MCO VIII, NFO IV, NFO VI, SBI c 21, SIB VII, Kat IV vet 40
Zagorskaya Elena RAG a, RAG a 04 21, RAG e 03, RAG n 03, RAG n 04, SBI a 21, TUV d 61-63, MCO I, MCO V, NFO VIII, SIB III, SIB VI, SIB VIII 39
9 tuomaria