RUROK 11.4.2015
Järjestävä yhdistys Ruuhka-Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 11.4.2015 Loppuu 11.4.2015
Ilmoittautuminen alkaa 19.2.2015 Ilmoittautuminen loppuu 27.3.2015
Yleisöaika alkaa 9:00 Yleisöaika loppuu 18:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 8:30
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 30.3.2015
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 600   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero FI9242100010068730
Sähköposti show@rurok.fi
Paikka PetExpo, Helsingin Messukeskus
Toimihenkilöt

 
Näyttelysihteeri: Outi Jalo show@rurok.fi  HUOM!Puheluita vain viikonloppuna vuorotyön vuoksi p.050-5340810
Näyttelypäälikkö:Tuomo Kotola p.050-5532543
Rahastonhoitaja: Sinikka Laine p. 050–5111399
Myyntipaikat ja rotupöydät: PetExpo Päivi Tiitinen p.044-0668586

Lisätietoja

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 106
2 99
3 130
4 170
Kotikissat 28
Yhteensä 533

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI SRK LO 87956 IT*Serafino del Falco d'Oro Uros Supreme Champion Aase Nissen KM
Diciotto Carati Goldrake (PER d 22) x Osiris del Falco d''Oro (EXO f)
1 EXO n FI SRK LO 87956 IT*Serafino del Falco d'Oro Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Diciotto Carati Goldrake (PER d 22) x Osiris del Falco d''Oro (EXO f)
2 EXO n FI SK LO 1405920 FI*AzuLejo's Deep Silent Complete Naaras Nuoret 7-10 kk Aase Nissen EX1
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
3 EXO a FI SRK LO 1302185 FI*Mogi's Beau Bobby Uros Champion Aase Nissen EX1 CACIB
FIN*Mogi's Mighty Michael J. (EXO a 03) x Latin Lover Andalousia (EXO a)
4 EXO n 22 FI SK LO 1405489 FI*Chosen-One Romance in the Rain Uros Nuoret 7-10 kk Aase Nissen EX1 BIV NOM BIS
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
5 EXO n 22 FI SK LO 1405488 FI*Chosen-One Rain of Roses Naaras Nuoret 7-10 kk Aase Nissen EX1
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
6 EXO n 22 FI SK LO 1507904 S*Subwoofer Othello Uros Pennut 4-7 kk Aase Nissen EX1
S*Subwoofer Hugo Boss, JW (PER d 22) x S*Subwoofer Evita, JW (EXO ns)
7 EXO d 22 FI SRK LO 86509 S*IxiDixi's Four Tops Uros Supreme Champion Aase Nissen KM
Gobo Fraggle de Abejar *ES (PER n 22) x S*IxiDixi's Fear no More (EXO f 22)
8 EXO ns 24 62 Daoine Sidhe Emilianus of my HurVur Uros Nuoret 7-10 kk Aase Nissen EX1
Capriz-Tati Abricot *** (EXO e 03 22) x Ruslana's Fiona *** (EXO ns 24)
9 EXO fs 24 62 X-Treme Snowy Doll Naaras International Champion Aase Nissen EX1 CAGCIB
X-Treme Xander Strieborna Ruza (EXO ds 24) x Marlin Elektra of X-Treme (PER f 22)
10 EXO g 03 FIN SRK RX 75103 FIN*MagicHoney's Annabell Naaras Veteraani Mira Fonsén 2
FIN*Ayser's Rock N'Roll (EXO e) x FIN*MagicHoney's Morning Star (PER g 02)
10 EXO g 03 FIN SRK RX 75103 FIN*MagicHoney's Annabell Naaras Premior Aase Nissen EX1 CAPIB
FIN*Ayser's Rock N'Roll (EXO e) x FIN*MagicHoney's Morning Star (PER g 02)
11 EXO d 03 22 FI SRK LO 1404204 FI*AzuLejo's Stargazer Uros Avoin Aase Nissen EX1 CAC
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
12 PER n FI SRK LO 85950 FI*Kultaviiksen Don Juan Uros International Champion Aase Nissen EX1 CAGCIB
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x FIN*Kuutsa's Storm in a Teacup (PER fs)
13 PER n FI SK LO 1404746 FI*Mimosan Little Bad Girl Naaras Avoin Aase Nissen EX1 CAC
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
14 PER d FI SK LO 1507465 Vitas Little Desire of Venuksen Naaras Nuoret 7-10 kk Aase Nissen EX1
Steeplechase Hotrod (PER d 22) x Go-Teekatz Play Me a Song (PER d 03)
15 PER f FI SK LO 1404749 FI*Mimosan Lying From You Naaras Avoin Aase Nissen EX1 CAC BIV
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
16 PER f FI SRK LO 1403803 FI*Shamirin Magic Maya Naaras Avoin Aase Nissen EX2
FIN*Shamirin Åzzibello (EXO e) x FIN*Shamirin Ophelie Odelia (PER f 03)
17 PER f FI SK LO 1406140 FI*Shamirin Queenie Qira Naaras Pennut 4-7 kk Aase Nissen EX1
FIN*Chevhill's Crash Boom Bang (PER n 22) x FI*Shamirin Xtra Xena (PER f)
18 PER f FI SRK LO 91075 Sumava's Amanda Naaras Grand International Premior Aase Nissen EX1 CAPS
Nuit-Magique Ebony of Sumava (PER n) x Sumava's Nebulosa (PER w)
19 PER n 22 FI SK LO 1406141 PT*Kiyoko Kats Secret Love Uros Avoin Aase Nissen EX1 CAC NOM BIS
PT*True Star's Wild Kiss (PER n 24) x PT*Kiyoko Kats Etty-P-Girl (PER n)
20 PER n 24 FIN SRK RX 80117 FIN*Jarbabin Tsimbavaati Uros Supreme Premior Aase Nissen KM NOM BIS
FIN*Precious Head In The Clouds (PER w) x S*Snowdrop's Kizz (PER a 03 23)
21 PER d FI SK LO 1405055 FI*Elrikan Win-Win Ace Uros Kastraatti Aase Nissen EX1 CAP
FI*Elrikan Vincent (PER n) x LV*Nostri Vincent Sky Full of Stars (PER f)
21 PER d 22 FI SK LO 1405055 FI*Elrikan Win-Win Ace Uros Määrittely Aase Nissen PER d
FI*Elrikan Vincent (PER n) x LV*Nostri Vincent Sky Full of Stars (PER f)
22 PER d 23 FI SK LO 1406359 FI*Mimosan Never Let You Go Uros Pennut 4-7 kk Aase Nissen EX1
S*Athelstones Blackout (PER n) x A*Heaven Sent Petite Fleur (PER f 03 23)
23 PER d 24 FI SRK LO 87219 FI*BlueIce's Blazing Glory Uros Supreme Premior Aase Nissen KM
Midas Wicked Cool (PER n) x FIN*BlueIce's My Fair Lady (PER e 24)
24 PER d 24 FIN SRK LO 79251 FIN*BlueIce's Warwick Uros Grand International Premior Aase Nissen EX1 CAPS
Sumava's Zigor (PER d 22) x FIN*BlueIce's Must B Love (PER g 24)
25 PER g 22 FI SRK LO 85122 FI*Vanilla-Star Diorissimo Naaras Supreme Champion Aase Nissen KM NOM BIS
Haendel's Imhotep (PER e) x FIN*Vanilla-Star Fruitcake (PER f 22)
26 PER fs 22 62 FI SK LO 1507463 Changes Nina Hagen of Kultaviiksen Naaras Määrittely Aase Nissen PER fs 22 62
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x Kuutsas Smoke in Your Eyes (PER gs 23)
26 PER fs 22 62 FI SK LO 1507463 Changes Nina Hagen of Kultaviiksen Naaras Pennut 4-7 kk Aase Nissen EX1 NOM BIS
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x Kuutsas Smoke in Your Eyes (PER gs 23)
27 PER n 02 62 FI SRK LO 90900 Toy Tricksy Zorro Uros Supreme Champion Aase Nissen KM
Catillak's Yo Vinnie of Toy Tricksy, DM (PER n 03) x Kittiary's Confetti Drops! (PER f 03 22)
28 PER f 03 FI SK LO 1405916 FI*AzuLejo's Astral Romance Naaras Nuoret 7-10 kk Aase Nissen EX1
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
29 PER f 02 21 62 FI SRK LO 1404409 FI*Sabrimin Deluxe Naaras Avoin Aase Nissen Abs
FI*Sabrimin Prince (PER d) x Ark Star Shakira (EXO n 03 24)
30 PER f 03 24 FI SK LO 1406453 FI*Whispers Little Queenie Naaras Pennut 4-7 kk Aase Nissen EX1
S*IxiDixi's Four Tops (EXO d 22) x Fizgeralt Kisses of Fire (PER f 03 24)
31 PER g 03 22 FI SRK RX 84893 FI*Kermaviiksen Dream of Yours Naaras International Premior Aase Nissen EX1 CAGPIB
S*Athelstones Battlestar (PER a 03 22) x D'Eden Lover Shakira (PER g 03 22)
32 PER fs 03 23 FI SRK RX 91008 D'Arnaud Esmeralda Naaras Grand International Premior Aase Nissen EX1 CAPS NOM BIS
D'Arnaud Bogosse-B (EXO ns 03) x De Silsanos Summer Sunshine (PER f 23)
33 PER a 33 FIN SRK LO 68565 FIN*Jasmirin Danny-Boy Uros Premior Aase Nissen EX1 CAPIB
Sandypaws Sammy-of-Jasmirin (PER n 33) x DK*Lobell's Babbling Brooke (PER a 33)
33 PER a 33 FIN SRK LO 68565 FIN*Jasmirin Danny-Boy Uros Veteraani Mira Fonsén 1 NOM BIS
Sandypaws Sammy-of-Jasmirin (PER n 33) x DK*Lobell's Babbling Brooke (PER a 33)
34 PER f 33 FIN SRK LO 78574 FIN*Cherish's Firefly Naaras Veteraani Mira Fonsén 1 NOM
FIN*Jasmirin Sunny Boy (PER d 33) x Sinihuiskan Bianca (PER n 21 33)
34 PER f 33 FIN SRK LO 78574 FIN*Cherish's Firefly Naaras Premior Aase Nissen EX1 CAPIB
FIN*Jasmirin Sunny Boy (PER d 33) x Sinihuiskan Bianca (PER n 21 33)
35 PER a 21 33 FI SRK LO 42856 Sinihuiskan XabiAlonso Uros Grand International Champion Aase Nissen EX1 CACS
Catbery Tail Ditto (PER d 21 33) x Sinihuiskan Tirlittan (PER c 21 33)
36 ACL V / ACL f FI SK LO 1405121 FI*Minnikatin Olympia Naaras International Champion Tellervo Kass EX1 CAGCIB
FI*Minnikatin McLaren (ACS b 03) x Estrella of Tootsu (ACL f 22)
37 ACL V / ACL h 24 FI SK LO 1404997 Paladija Yola Naaras Avoin Tellervo Kass EX1 CAC NOM
Amore Mio Ani Mru Mru*PL (ACL b) x Paladija Ruschka (ACL fs 21 33)
38 ACL VI / ACL d 09 24 FI SK RX 1506911 FI*Trollin Myy Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström Abs
FI*Myllykissa Rölli (ACL d 09) x FI*Trollin Karamelli (ACL )
39 ACL VIII / ACL ds 09 22 FI SRK RX 1300084 FI*Metusalahin Bowie Uros International Champion Tellervo Kass EX1 CAGCIB
FI*Metusalahin Adrian (ACL d 02 21 33) x Paladija Kaprica (ACL fs 03 22)
40 ACL VIII / ACL fs 09 22 FI SRK RX 85235 FI*Dezzicat's Amabile AyaCurl Naaras Grand International Premior Tellervo Kass EX1 CAPS
FIN*Magnificat Gary Curl (ACS e 09 24) x FIN*Siriuksen UmaCurl (ACL ns 03 22)
41 ACL VIII / ACL ns 03 24 FI SRK LO 89738 FI*Dezzicat's Dimolto DonCurl Uros International Premior Tellervo Kass EX1 CAGPIB
FI*Magnificat Omar Curl (ACL n 21 33) x FIN*Siriuksen UmaCurl (ACL ns 03 22)
42 ACL VIII / ACL ns 03 22 FIN SRK RX 81072 FIN*Siriuksen UmaCurl Naaras Siitos Tellervo Kass
FIN*Siriuksen LeoCurl (ACL n 24) x DBCats Heartbreaker of Siriuksen (ACL n 03 22)
43 ACL X / ACL g 21 33 FIN SRK RX 74128 FIN*Magnificat Tinka Curl Naaras Supreme Premior Bjarne Wikström KM NOM
Bright of Boomer*EST (ACL ns 22) x FIN*Magnificat Nicolina Curl (ACL js 21 33)
43 ACL X / ACL g 21 33 FIN SRK RX 74128 FIN*Magnificat Tinka Curl Naaras Veteraani Veikko Saarela 1
Bright of Boomer*EST (ACL ns 22) x FIN*Magnificat Nicolina Curl (ACL js 21 33)
44 ACL XI / ACL d 09 21 33 FI SK RX 1506910 FI*Trollin Viuhti Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Myllykissa Rölli (ACL d 09) x FI*Trollin Karamelli (ACL )
45 ACS V / ACS e 24 FIN SRK RX 82313 FIN*Trollin Hanno Uros Supreme Champion Lena Nordström KM
FIN*Siriuksen IiroCurl (ACS n 22) x Honeycurl Alisiya (ACS d 09 23)
46 ACS V / ACS g 24 FI SRK LO 1302179 FI*Trollin Kuura Naaras Premior Lena Nordström EX1 CAPIB NOM BIS
FI*Trollin Maximus (ACS n 22) x FI*Trollin Minni (ACL fs 24)
47 ACS VI / ACS f 02 21 64 FI SK LO 1406256 FI*DilYaar Harshita Hemkanta Hansini Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
FIN*Siriuksen IiroCurl (ACS n 22) x FI*DilYaar Falguni Firoza (ACL h 03 21 33)
48 ACS VI / ACS g 03 24 FIN SRK RX 80679 FIN*Trollin Angela Naaras International Premior Tellervo Kass EX1 CAGPIB
FIN*Siriuksen LegoCurl (ACS a 24) x FIN*Recknagel Helenmirren (ACL es 02 21 33)
49 ACS VIII / ACS ns 09 FI SK RX 1405729 FI*Dezzicat's Grazioso GaiaCurl Naaras Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1
FI*Dezzicat's Brilante BixCurl (ACS ns 03) x CharmingCurl Kimberli (ACS ns 24)
50 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI SRK RX 85234 FI*Dezzicat's Allegro AceCurl Uros International Premior Tellervo Kass EX1 CAGPIB
FIN*Magnificat Gary Curl (ACS e 09 24) x FIN*Siriuksen UmaCurl (ACL ns 03 22)
51 ACS VIII / ACS as 03 22 FI SRK RX 1301985 FI*Dezzicat's Fuocoso FloCurl Naaras Premior Tellervo Kass EX1 CAPIB
FI*Dezzicat's Dimolto DonCurl (ACL ns 03 24) x CharmingCurl Kimberli (ACS ns 24)
52 MCO I / MCO n FI SK LO 1506803 FI*Kasmasiinin Cool Fresita Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
FI*Cherry's Maine Fumbe (MCO a) x FIN*Ilioschoros Usva (MCO ns 09)
53 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO 85650 FI*Chamberlain Hidden Treasure Uros Grand International Champion Tellervo Kass EX1 CACS
FIN*Chamberlain Used To Run (MCO ns 09) x FIN*Chamberlain If You Are Mine (MCO ns 03 22)
54 MCO II / MCO n 03 FI SRK LO 1403453 Ghost Rider Tiili*PL Uros Grand International Champion Tellervo Kass EX2
Pegaz Tiili*PL (MCO e 23) x Weleda Tiili*PL (MCO f 09)
55 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO 88033 FI*Chamberlain Let's Go Uros International Premior Tellervo Kass EX1 CAGPIB
Edoras De Sulena De Tengri'nor (MCO e 03 22) x Lachtetals T-Blue Diamond (MCO a)
56 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO 42672 FI*HoneyCoon's Sex&Cigarettes Naaras International Premior Tellervo Kass EX1 CAGPIB
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
57 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1506636 FI*Laramillan Kitty Cat Naaras Pennut 4-7 kk Lena Nordström EX1
FI*Halden coon's Waltari (MCO n 09 23) x FI*Laramillan Janey Powel (MCO n 22)
58 MCO III / MCO a 23 FI SRK LO 87888 FI*Mostlycats Kosmos Blue Uros Grand International Premior Lena Nordström EX1 CAPS
Magic Lake Sam (MCO n 22) x FIN*Mostlycats Dangerous Kind (MCO n 23)
59 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO 73606 FIN*Chamberlain Is There Truth Uros Veteraani Veikko Saarela 3
Koontucky Sandstorm-of-Chamberlain (MCO n 09 23) x FIN*Chamberlain Zebra Crossing (MCO ns 22)
59 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO 73606 FIN*Chamberlain Is There Truth Uros Supreme Premior Lena Nordström KM BIV
Koontucky Sandstorm-of-Chamberlain (MCO n 09 23) x FIN*Chamberlain Zebra Crossing (MCO ns 22)
60 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO 82898 FIN*Chamberlain Dark Diamond Naaras Premior Lena Nordström EX1 CAPIB
FIN*Chamberlain Is There Truth (MCO n 22) x Lachtetals T-Blue Diamond (MCO a)
61 MCO IV / MCO n 03 22 FI SRK LO 88082 FI*Krysos WinWin Uros Grand International Champion Lena Nordström EX1 CACS
FIN*Krysos Amos (MCO n 22) x FI*Krysos Parfait Amour (MCO gs 03)
62 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 1402865 FI*Hemingway's Ghost of Cheyenne Naaras Avoin Lena Nordström EX1 CAC
DK*Coogan's Willy Wonka (MCO n 22) x FI*Hemingway's Ghost Dancer (MCO n 22)
63 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1406338 FI*Chamberlain Yes I'm Ready Uros Pennut 4-7 kk Lena Nordström EX1 BIV NOM
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Rough Diamond (MCO n 09 22)
64 MCO IV / MCO n 03 24 Quirina Estate Pearls*RU Naaras Pennut 4-7 kk Lena Nordström Abs
Highlander Dante-of-EstatePearls (MCO n 09 22) x Niagara Falls Estate Pearls*RU (MCO a 03 24)
65 MCO IV / MCO n 03 22 FI SRK LO 84305 FI*Goldenstream's Remy Martin Uros Kastraatti Lena Nordström EX1 CAP
PL*Lavender Love Ozzie (MCO e 09 24) x FIN*Goldenstream's Let's dance (MCO ns 09 22)
66 MCO V / MCO d 22 Roy Estate Pearls*RU Uros Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio Abs
Dotcom Yabba Dabba Do (MCO n 09 22) x Marseillaise Estate Pearls*RU (MCO f 09 24)
67 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 1405913 FI*Blackcurrant Sophia Loren Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
FI*Vuorensinen Baloo (MCO d 22) x PT*Artsycats Lucy in the Sky (MCO ns 09 22)
68 MCO V / MCO f 23 FIN SRK LO 75465 FIN*Mibella's Curious Calista Naaras International Premior Kristiina Rautio EX1 CAGPIB
FIN*Iidaroosan Faustino (MCO n 09) x FIN*Fairouz Bella Notte (MCO f 23)
68 MCO V / MCO f 23 FIN SRK LO 75465 FIN*Mibella's Curious Calista Naaras Veteraani Veikko Saarela 3
FIN*Iidaroosan Faustino (MCO n 09) x FIN*Fairouz Bella Notte (MCO f 23)
69 MCO VI / MCO d 09 24 FI SRK RX 89592 FI*Stout-hearted I Love You Naaras Grand International Champion Lena Nordström EX1 CACS BIV
A*Winerau's Coral (MCO d 09 22) x A'Eileen Nova Axis Star, CZ (MCO f 09 24)
70 MCO VI / MCO e 09 FI SRK LO 1300743 FI*Mostlycats Juniper Speck Uros International Champion Lena Nordström EX1 CAGCIB
IT*Clabacoon's Quemu il Folletto (MCO ns) x FIN*Chamberlain Black Sky (MCO f 09)
71 MCO VI / MCO e 09 23 FI SRK LO 89521 PL*CoonKitty Louis Vuitton Uros International Champion Lena Nordström Abs
IT*Starsupernova Shera Khan (MCO n 09 24) x PL*CoonKitty Diamond Queen (MCO f 23)
72 MCO VI / MCO f 03 22 FI SRK LO 1300255 FI*NineTales Edna Mode Naaras Avoin Lena Nordström EX1 CAC
FI*NineTales Big Show (MCO d 09 22) x FI*Pikkumetsän Wundervoll (MCO n 09)
73 MCO VI / MCO g 09 FI SK LO 1404806 FI*Satinante's Olga Carlotta Naaras Avoin Lena Nordström EX2
FI*Mostlycats Calling All Girls (MCO e 09 22) x FIN*Satinante's Freyja Iniki (MCO ns 22)
74 MCO VI / MCO e 09 22 FI SK LO 1406048 FI*Chamberlain Xspecially For You Uros Pennut 4-7 kk Lena Nordström EX1
FI*Chamberlain Hidden Treasure (MCO a 09) x FI*Chamberlain Lot Of Love (MCO g 09 22)
75 MCO VI / MCO e 09 23 FI SK LO 1506754 FI*Stout-hearted Rafael Uros Pennut 4-7 kk Lena Nordström Abs
Sarajen Star (MCO d 03 22) x FI*Stout-hearted I Love You (MCO d 09 24)
76 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 1506634 FI*Hemingway's Cecilia Fire Thunder Naaras Pennut 4-7 kk Lena Nordström EX1
FI*Vuorensinen Baloo (MCO d 22) x Goodiva of El Dorado (MCO a 22)
77 MCO VI / MCO d 09 22 FI SRK LO 42864 FI*Laramillan Jimbo Jones Uros International Premior Lena Nordström EX1 CAGPIB
S*Stortassen's Picasso (MCO n 09 22) x FI*Laramillan Helmi-Lilja (MCO f 09 22)
78 MCO VII / MCO ns 22 FI SRK LO 83107 FI*SolarWind's Atlas Uros Supreme Champion Bjarne Wikström KM
FIN*Pikkumetsän Coon-Quantum (MCO e 22) x FIN*Starmaker's Justyna (MCO ns 22)
79 MCO VII / MCO ns FI SRK LO 89954 FI*Satinante's Tristan Fridolf Uros Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS
C'Black Wolf Cabotcove Coon (MCO ns) x FIN*Satinante's Freyja Iniki (MCO ns 22)
80 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 1506628 FI*Mahtitassun Cauhu Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX2
FI*Vuorensinen Ian (MCO ns 09 22) x FIN*Mibella's Curious Celia (MCO n)
81 MCO VII / MCO fs FI SK LO 1507328 Lazy Days of Beauty Wizards Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1 BIV
d'Artagnan of Beauty Wizards (MCO n 09 22) x Tamalika of Beauty Wizards (MCO fs 22)
82 MCO VIII / MCO es 09 22 FI SRK LO 85488 FI*Iidaroosan Snow angel Naaras International Champion Bjarne Wikström Abs
FIN*Iidaroosan Kangaroo (MCO es 09 22) x Jemahan Ssnnoww Queen (MCO es 11)
83 MCO VIII / MCO ns 09 FI SRK LO 41871 FI*Pikkumetsän Zaza Naaras International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB
FI*Pikkumetsän Wundersam (MCO n) x Shedoros Orinoko (MCO fs 09 22)
84 MCO VIII / MCO ns 09 23 FI SK LO 1405386 FI*NineTales Incredible Hulk Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1 BIV
Nascat Coyote Mustang of Ameliinan (MCO ns 09 23) x FI*Pikkumetsän Wundervoll (MCO n 09)
85 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 1506629 FI*Mahtitassun Cepponen Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX3
FI*Vuorensinen Ian (MCO ns 09 22) x FIN*Mibella's Curious Celia (MCO n)
86 MCO VIII / MCO ds 09 22 FI SK LO 1506686 FI*Mostlycats Waltteri Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Vuorensinen Ian (MCO ns 09 22) x Cleo Majori Perla Annaru*PL (MCO d 22)
86 MCO VIII / MCO ds 09 22 FI SK LO 1506686 FI*Mostlycats Waltteri Uros Määrittely Bjarne Wikström MCO ds 09 22
FI*Vuorensinen Ian (MCO ns 09 22) x Cleo Majori Perla Annaru*PL (MCO d 22)
87 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 1406343 FI*NineTales Juggernaut Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX2
FI*NineTales Afrosamurai (MCO es 22) x FI*NineTales Edna Mode (MCO f 03 22)
88 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI SK LO 1506685 FI*Mostlycats Wellamo Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Vuorensinen Ian (MCO ns 09 22) x Cleo Majori Perla Annaru*PL (MCO d 22)
89 NEM I / NEM a FI SK RX 1406290 FI*NonServiam Ashen Cold Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
Ulyseés Ivy Nový vek, CZ (NEM a) x Kaplya Neva's Mystery (NEM n)
90 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 1403624 FI*Hopeahännän Julle Uros Avoin Bjarne Wikström EX2
DK*Morgunstrálan's Hot'n Sweet (NFO n 09) x FIN*Hopeahännän Ihana Iines (NFO n 03 24)
91 NFO II / NFO n 03 FI SRK LO 1404100 S*Eternitgården's Morse Uros Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
S*Nenya's Sherlock Holmes (NFO n 03 24) x S*Small Legend's Alvia Feline (NFO a 09)
92 NFO II / NFO n 03 FI SK LO 1405761 FI*Hirmuinen Bastet Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1 BIV
S*NC's Alladin Sane (NFO n 03 24) x FI*Kultahuiskan Inka (NFO f 09)
93 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 1402884 FI*FoxyPaw's Lucky Hunter Uros Premior Bjarne Wikström EX1 CAPIB NOM
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
94 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO 1301727 Orkan Uroczysko*PL Uros International Champion Tellervo Kass EX1 CAGCIB
FI*Tähtitassun Daniel (NFO d 24) x F*Chelsey des Friggodin (NFO n 09 23)
95 NFO IV / NFO n 09 24 FIN SRK LO 78600 FIN*FoxyPaw's Full Time Lover Uros Veteraani Veikko Saarela 1 NOM BIS
FIN*Tähtitassun Rosvo-Roope (NFO a 03 23) x S*Zealou's Zemya Hamilton (NFO f 24)
95 NFO IV / NFO n 09 24 FIN SRK LO 78600 FIN*FoxyPaw's Full Time Lover Uros Supreme Champion Tellervo Kass KM
FIN*Tähtitassun Rosvo-Roope (NFO a 03 23) x S*Zealou's Zemya Hamilton (NFO f 24)
96 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO 84140 FI*Mototassun Viehkeä Veijari Uros Grand International Champion Tellervo Kass EX1 CACS
FIN*Leoline Jimi Jäämies (NFO e 09) x FIN*Tupuliinin Kuuma Kesä (NFO ns 09 24)
97 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO 1402616 FI*Pörkarvan PhilAnselmoSonOfAlladin Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*NC's Alladin Sane (NFO n 03 24) x FI*Pörkarvan OpethEnniosDotter (NFO n 22)
97 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO 1402616 FI*Pörkarvan PhilAnselmoSonOfAlladin Uros International Champion Tellervo Kass EX1 CAGCIB
S*NC's Alladin Sane (NFO n 03 24) x FI*Pörkarvan OpethEnniosDotter (NFO n 22)
98 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1506652 FI*Debals Jemina Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1 BIV NOM
FI*Pörkarvan PhilAnselmoSonOfAlladin (NFO n 09 24) x FI*Kujakeikarin Zizzi (NFO g 03 22)
99 NFO IV / NFO n 09 22 FIN SRK LO 79338 FIN*Karvanaaman Brima Uros Supreme Premior Tellervo Kass KM
FIN*Chakin Bertie (NFO e 09 22) x FIN*Kehrääjän Siiri (NFO n 09 23)
100 NFO IV / NFO n 09 22 FI SRK LO 87681 FI*FoxyPaw's Hoodoo Doll Naaras Supreme Premior Tellervo Kass KM
S*Kullehoppans Vidar (NFO n 09 22) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
101 NFO IV / NFO n 03 22 FIN SRK LO 73978 FIN*Kirsikan HelmiLiina Naaras Supreme Premior Tellervo Kass KM NOM
FIN*Kirsikan Gretzky (NFO n 03 22) x Kirsikka Felis Audax*DK (NFO f 09)
101 NFO IV / NFO n 03 22 FIN SRK LO 73978 FIN*Kirsikan HelmiLiina Naaras Veteraani Veikko Saarela 2
FIN*Kirsikan Gretzky (NFO n 03 22) x Kirsikka Felis Audax*DK (NFO f 09)
102 NFO IV / NFO n 09 24 FIN SRK LO 82628 FIN*Tähtitassun Lucky Star Uros Grand International Premior Tellervo Kass EX1 CAPS BIV NOM
FIN*Tähtitassun Vihtori (NFO n 09) x FIN*Heinuntuvan Olga Maria (NFO f 03 23)
103 NFO V / NFO d FI SRK LO 1403839 S*Rotvältans Kingston Uros Champion Tellervo Kass EX1 CACIB
S*Moveramis Dolph (NFO n 09 24) x S*Rotvältans Jamaica Blue Mountain (NFO f 09 24)
104 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 1506655 FI*Debals Joakim Puninen Uros Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1 BIV
FI*Pörkarvan PhilAnselmoSonOfAlladin (NFO n 09 24) x FI*Kujakeikarin Zizzi (NFO g 03 22)
105 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 1506654 FI*Debals Jorja Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX2
FI*Pörkarvan PhilAnselmoSonOfAlladin (NFO n 09 24) x FI*Kujakeikarin Zizzi (NFO g 03 22)
106 NFO VI / NFO f 09 FI SK LO 1506591 FI*Pörkarvan QueenLetiziaLunkentuzz Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x S*NC's Lola (NFO n 09 23)
107 NFO VI / NFO d 09 FI SRK LO 42633 FI*Kultahuiskan Isabella Naaras Kastraatti Tellervo Kass EX1 CAP
FI*Tähtitassun Daniel (NFO d 24) x FI*Kultahuiskan Geisha (NFO f 03)
108 NFO VI / NFO e 03 FIN SRK LO 75598 FIN*Nalle-Puhin Heluna Naaras Veteraani Veikko Saarela Abs
FIN*Godfather's Ziggy Stardust (NFO e 09) x FIN*SmileTail's Aurora Borealis (NFO f 09 22)
108 NFO VI / NFO e 03 FIN SRK LO 75598 FIN*Nalle-Puhin Heluna Naaras Kastraatti Tellervo Kass Abs
FIN*Godfather's Ziggy Stardust (NFO e 09) x FIN*SmileTail's Aurora Borealis (NFO f 09 22)
109 NFO VII / NFO ns 24 FI SRK LO 1403722 FI*Debals HuraaHuraa Uros Champion Lena Nordström EX1 CACIB
Noynarock Albert (NFO n) x FI*Kujakeikarin Åkrid (NFO fs 24)
110 NFO VIII / NFO fs 09 22 FI SRK LO 88764 S*Vildhjärtas Nyxx Nightwish Naaras International Champion Kristiina Rautio G4 CAGCIB NOM
S*Drakborgens cadet Clouseau (NFO ds 09 11) x S*Vildhjärtas Murkla Mys (NFO n 09 22)
111 NFO VIII / NFO fs 03 FI SK LO 1507043 FI*Kujakeikarin Quineisha Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
Noynarock Albert (NFO n) x FI*Kujakeikarin Åshild (NFO fs 09)
112 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO 81860 FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Supreme Champion Kristiina Rautio KM
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
113 NFO IX / NFO w 64 FI SRK LO 84694 FI*Tähtitassun Carl Philip Uros Grand International Premior Kristiina Rautio EX1 CAPS NOM BIS
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x FIN*Heinuntuvan Olga Maria (NFO f 03 23)
114 RAG n FI SRK LO 41600 FI*Barfait's Nanette Naaras International Champion Lena Nordström EX1 CAGCIB NOM BIS
S*Tallkottens Macadam C of Harlem (RAG n) x FI*Barfait's Gianna (RAG a 03)
114 RAG n FI SRK LO 41600 FI*Barfait's Nanette Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Tallkottens Macadam C of Harlem (RAG n) x FI*Barfait's Gianna (RAG a 03)
115 RAG n FIN SRK LO 71833 FIN*Satinante's Zaida Dianora Naaras Supreme Premior Lena Nordström KM BIV
Ritzyrags Sir Duncan McCloud (RAG n 03) x FIN*Okapi's Blue Aeris (RAG a)
115 RAG n FIN SRK LO 71833 FIN*Satinante's Zaida Dianora Naaras Veteraani Veikko Saarela 4
Ritzyrags Sir Duncan McCloud (RAG n 03) x FIN*Okapi's Blue Aeris (RAG a)
116 RAG n FI SRK LO 83585 FI*Ragtail Caspar Uros Grand International Premior Lena Nordström EX1 CAPS
Red Fountain á Chardani*DK (RAG d 21) x FIN*Ragtail Adelina (RAG a 04)
117 RAG n FI SRK LO 1403760 FI*Wompatin Scottish Leader Uros Kastraatti Lena Nordström EX1 CAP
FI*Riverknee Wish of Good Luck (RAG n) x FI*Wompatin Vanilla Spice (RAG f 04)
118 RAG n FI SK LO 1404839 FI*Barfait's Sunkiss Naaras Kastraatti Lena Nordström EX1 CAP
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
119 RAG a FI SK LO 1404837 FI*Barfait's Sunflower Naaras Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
120 RAG a FI SK LO 1506846 FI*Colorstar's Noel Snowman Uros Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
FI*Riverknee Wish of Peace (RAG a) x FI*Snowrag Pompom (RAG a 04)
121 RAG a FI SRK LO 83160 FI*Dollgarden's Anemone Naaras Grand International Premior Kristiina Rautio EX1 CAPS BIV NOM
FIN*Feel-X Amatus (RAG n 03) x FIN*Merihelmen Do-Re-Mi (RAG a 04)
122 RAG a FI SRK LO 1402416 FI*Barfait's Ronaldo Uros Premior Kristiina Rautio EX1 CAPIB
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Gianna (RAG a 03)
123 RAG a FI SRK LO 1402421 FI*Barfait's Rivaldo Uros Kastraatti Kristiina Rautio EX1 CAP
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Gianna (RAG a 03)
124 RAG a FI SK LO 1404836 FI*Barfait's Sunshine Naaras Kastraatti Kristiina Rautio EX1 CAP
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
125 RAG n 21 FI SRK LO 1403796 Gayaneh Igitur Imago Uros Champion Kristiina Rautio EX1 CACIB
Gayaneh Gaudeamus Igitur (RAG n 21) x FIN*Shyshaman's Moonlight (RAG a 04)
126 RAG n 21 FI SRK LO 1403791 Gayaneh Igitur Iris Naaras Champion Kristiina Rautio EX1 CACIB BIV
Gayaneh Gaudeamus Igitur (RAG n 21) x FIN*Shyshaman's Moonlight (RAG a 04)
127 RAG n 21 FI SRK LO 1404441 FI*Kivelän Baldassare Ludano Uros Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
FI*Ruuskatin Li'l Bad Wolf (RAG n 04 21) x FI*Dollyblues Wildflower (RAG f 04)
128 RAG n 03 FI SRK LO 88751 FI*Ragtail Dominic Uros Supreme Champion Kristiina Rautio KM
FIN*Ragtail Baron (RAG n 04) x PL*Gregorius-Cat Stella (RAG a 03)
129 RAG n 03 FI SRK LO 41603 FI*Barfait's Napoleon Uros International Premior Kristiina Rautio EX1 CAGPIB
S*Tallkottens Macadam C of Harlem (RAG n) x FI*Barfait's Gianna (RAG a 03)
130 RAG n 04 FI SRK LO 84952 FI*Tiridoll's Dreaming again.. Uros Supreme Champion Tellervo Kass Abs
Darlinlildols Dreamcatcher (RAG n 04) x FIN*Tiridoll's Velvet Rose (RAG n)
131 RAG n 04 FI SRK LO 1402754 FI*Mayapaw's Muchas Gracias Naaras Avoin Tellervo Kass EX1 CAC
FI*Maplehill's Sea of Stars (RAG a 03) x FI*Mayapaw's Maya Love (RAG n 03)
132 RAG n 04 FI SK LO 1405354 FI*Lukanpuron Elias Uros Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1 BIV NOM
FI*Riverknee Zoltán King (RAG a) x Kylador Arcadia (RAG n 03)
133 RAG n 04 FI SK LO 1405328 FI*Celestial's Most Wanted Naaras Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1
FI*Celestial's Usain Bolt (RAG n 03) x FI*Estelle's Sweet Anceliana (RAG a 04 21)
134 RAG a 03 FI SRK LO 1301034 FI*Tiridoll's 7th Heaven Uros International Champion Lena Nordström EX1 CAGCIB NOM
FI*Tiridoll's Keep On Dreaming (RAG e) x FIN*Tiridoll's Tiger Romance (RAG n 03)
135 RAG a 03 FI SRK LO 1403337 FI*Tiridoll's Collide With The Hearts Naaras Champion Lena Nordström Abs
Darlinlildols Dreamcatcher (RAG n 04) x FIN*Tiridoll's Tiger Romance (RAG n 03)
136 RAG a 03 FI SK LO 1405052 FI*Barfait's Tinker Bell Naaras Avoin Lena Nordström Abs
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Heartbreaker (RAG n 03)
137 RAG a 03 FI SRK LO 1404278 FI*Satinante's Norma Natalie Naaras Avoin Lena Nordström EX1 CAC
FI*Shyshaman's Sonny Starsocks (RAG n 04) x FIN*Satinante's Daisy Daniela (RAG n 03)
138 RAG a 03 FI SRK RX 1403783 FI*Tiridoll's Queen of Catwalk Naaras Avoin Lena Nordström Abs
USAPurrs Dreaming Wide Awake (RAG a) x FI*Tiridoll's Starry Lady (RAG n 03)
139 RAG a 03 FI SRK LO 41390 FI*Tammikatin Kuu-Ukko Uros International Premior Lena Nordström EX1 CAGPIB NOM
FI*Satinante's Don Diego (RAG n 04) x FI*Shyshaman's Baby Ragdalena (RAG a 04)
140 RAG a 04 FI SRK LO 88740 FI*Tiridoll's MeTooLoveYou Uros Supreme Champion Bjarne Wikström Abs
Darlinlildols Dreamcatcher (RAG n 04) x FIN*Tiridoll's Tiger Kiss (RAG n 04)
141 RAG a 04 FI SRK LO 91016 Jalapeno Indiana Jones Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Blossom Daddy D Thyme of Jalopeno (RAG a 03) x Catlana Little Bloom of Jalapeno (RAG a)
141 RAG a 04 FI SRK LO 91016 Jalapeno Indiana Jones Uros Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS
Blossom Daddy D Thyme of Jalopeno (RAG a 03) x Catlana Little Bloom of Jalapeno (RAG a)
142 RAG a 04 FI SRK LO 1301975 FI*Feel-X Notabilis Uros Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
Bobkatin Just For Me (RAG a 03) x S*Cas-Sus Pussycat Doll (RAG a)
143 RAG a 04 FI SK LO 1405259 FI*Erkatin Tupu Teodor Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Shyshaman's Bluest Rivers (RAG a 04) x FI*Erkatin Saara Sylvia (RAG n)
144 RAG a 04 FI SK LO 1405357 FI*Lukanpuron Elna Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1 BIV NOM BIS
FI*Riverknee Zoltán King (RAG a) x Kylador Arcadia (RAG n 03)
145 RAG a 04 FI SK LO 1506845 FI*Colorstar's Snow Cake Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Riverknee Wish of Peace (RAG a) x FI*Snowrag Pompom (RAG a 04)
146 RAG a 04 FI SK LO 1506848 FI*Colorstar's Winter Candy Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Riverknee Wish of Peace (RAG a) x FI*Snowrag Pompom (RAG a 04)
147 RAG a 04 FI SRK LO 85999 FI*Satinante's Don Cesar Uros Supreme Premior Bjarne Wikström KM
FIN*Operadoll's Endearing Edgar (RAG n 04) x FIN*Satinante's Donna Diana (RAG a 04)
148 RAG a 04 FIN SRK LO 83079 FIN*Shyshaman's Moonlight Naaras Premior Bjarne Wikström EX1 CAPIB
N*Eirik's Harald the Hunk (RAG a 04) x FIN*Maplehill's Saskatchewan (RAG n 04)
149 RAG f 04 FI SK LO 1405017 FI*Kujakeikarin Lumotar Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
FI*RiverkneeTommy Hilfiger (RAG n 03) x FIN*Kujakeikarin Lehdokki (RAG f 04)
150 RAG h 03 FI SRK LO 1404103 FI*Snowrag Clara Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC NOM
FI*Snowrag Red Lamborghini (RAG d 03) x FI*Snowrag Forget-me-not (RAG c 04)
151 SBI n FIN SRK LO 75497 FIN*Canth's Love is All I need Naaras Supreme Premior Bjarne Wikström Abs
FIN*Ilveskartanon Freyr (SBI n) x Margotte Klaudia*EST (SBI n)
151 SBI n FIN SRK LO 75497 FIN*Canth's Love is All I need Naaras Veteraani Veikko Saarela Abs
FIN*Ilveskartanon Freyr (SBI n) x Margotte Klaudia*EST (SBI n)
152 SBI n FIN SRK LO 82276 EST*Audrey Herencia Naaras Grand International Premior Bjarne Wikström EX1 CAPS
EST*Prosper Klaudia (SBI n 21) x FIN*Sic'an Jojada (SBI n)
153 SBI a FIN SRK LO 82342 FIN*Recknagel Tairapänks Naaras Supreme Premior Kristiina Rautio KM
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x FIN*Recknagel Fridakahlo (SBI b)
154 SBI a FIN SRK LO 82841 FIN*Sic'an Midian Naaras Grand International Premior Kristiina Rautio EX1 CAPS
FIN*Cetulean Lagerfeld (SBI a) x FIN*Sic'an Junia (SBI a)
155 SBI b FIN SRK LO 81411 FIN*Canth's Suklaapallo Uros Supreme Premior Kristiina Rautio KM
Eigr Neige de Saphir*RU (SBI b) x FIN*Globel's Esther Victoria (SBI h)
156 SBI c EE*Kelly Grace Klaudia Naaras Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
Blue Heaven Sunny Queen *ES (SBI a) x EE* Glorianna Klaudia (SBI j)
157 SBI c FI SK LO 1506665 FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1 NOM BIS
FI*Ames Clark Gable (SBI b) x FI*Nalle-Puhin PINK! (SBI a)
158 SBI f FI SRK LO 1404168 FI*Belagian Xantippa Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
FIN*Fotocatin Catty Taavi (SBI d 21) x FI*ElfQuest Leetah (SBI g)
159 SBI f FI SK LO 1406480 FI*Pörrökerän R2-D2 Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Tamus Escort (SBI d) x FI*Pörrökerän Aurea Aprilis (SBI n)
160 SBI h FIN SRK LO 82693 FIN*Harebell Zelda Naaras Grand International Premior Bjarne Wikström Abs
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
161 SBI j FI SK LO 1506723 FI*Annmark Bedivere Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Vongoivan Erik (SBI c 21) x Demian Olympsche Goud (SBI h)
162 SBI a 21 SE*Borgvikens Beylo Bon Ami Uros Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
SE*Happy Happies Bimo (SBI a 21) x SE*Altona Kitten's Diza Dior (SBI a)
163 SBI d 21 FI SRK LO 1301656 FI*Harebell Gibson Uros International Premior Bjarne Wikström EX1 CAGPIB
FIN*Globel's Camelot Figaro (SBI n 21) x FIN*Harebell Zelda (SBI h)
164 SBI e 21 FI SRK LO 1404167 FI*Belagian X-File Uros Avoin Kristiina Rautio Abs
FIN*Fotocatin Catty Taavi (SBI d 21) x FI*ElfQuest Leetah (SBI g)
165 SBI f 21 FIN SRK LO 80593 FIN*JoJon Fangshou Naaras Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x Kyana v.d. Niederheide (SBI h)
166 SIB III / SIB ny 24 FI SRK RX 85434 FI*Amurin Ruufus Uros Supreme Champion Tellervo Kass KM BIV NOM BIS
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
167 SIB III / SIB n 22 FI SRK LO 87278 FI*Amurin Zippora Naaras Grand International Champion Tellervo Kass EX1 CACS
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x FIN*Amurin Lyydia (SIB n 24)
168 SIB III / SIB n 22 FI SRK RX 1403380 FI*Amante's Zeus Uros Avoin Tellervo Kass EX1 CAC
FI*Amante's Virtuoso (SIB n 03 23) x Eocen av Holskogen(N) (SIB n 23)
169 SIB III / SIB ny 24 FI SK RX 1405827 FI*Amante's Artemis Naaras Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1
Yermolay Crown of Siberia (SIB ny 24) x FI*Amante's Yaroslava (SIB n 24)
170 SIB IV / SIB n 03 22 FI SRK LO 42690 FI*Amurin Hoosea Uros Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS BIV NOM
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
171 SIB IV / SIB ny 09 24 FI SK LO 1404899 FI*Amurin Rafael II Uros Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
Yermolay Crown of Siberia (SIB ny 24) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
172 SIB IV / SIB n 09 24 FI SRK LO 1404173 FI*ValkeanTaian Birger Peloton Uros Avoin Bjarne Wikström EX2
FI*Lumikissan Herra Huu (SIB n 24) x FI*Balladin Rosmariini (SIB n 09 24)
173 SIB V / SIB f 22 FI SK LO 1506555 FI*Amurin Ufara Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX2
FI*Amurin Andreas (SIB n 22) x FI*Amurin Perzike (SIB f 22)
174 SIB V / SIB fy 22 FI SK LO 1506552 FI*Amurin Ulla Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1 NOM
FI*Amurin Andreas (SIB n 22) x FI*Amurin Perzike (SIB f 22)
175 SRL d 22 FI SRK RX 90831 FlodoCats Alejandro Uros Kastraatti Tellervo Kass EX1 CAP
A Kind of Magic of Pointfantasy (BRI ) x Jacobis Gina (SRL d 09 22)
176 SRL a 03 FIN SRK RX 90483 Katrin's Curly Onix Blue Uros Avoin Tellervo Kass EX1 CAC
Sheeplet Mr. Tibbs (SRL a 03) x Insider Hilda (SRL g 22)
177 TUA II / TUA n 03 FI SRK LO 41156 FI*Tangerine's Body and Soul Uros Supreme Champion Lena Nordström KM
Benito Rosa Glauca, CZ (TUA n 01) x FI*Josmarin Galibe (TUA n 24)
178 TUA IX / TUA w 61 FI SRK RX 1300345 FI*Josmarin Ieremija Uros Grand International Champion Kristiina Rautio EX1 CACS BIV NOM
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FI*Josmarin Guniz (TUA w)
179 TUA IX / TUA w 63 FI SK LO 1404928 FI*Gildemin Big Benjamin Uros Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Elekatin Yolanda-Yasmin (TUA d 24)
180 TUA IX / TUA w 64 FI SK LO 1405151 FI*Felesin Regina Naaras Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
181 TUV n 61-63 / TUV n 62 FIN SRK LO 82100 FIN*Verdian Erdehan Uros International Premior Lena Nordström EX1 CAGPIB
FIN*Alicton Gamsiz Tembel (TUV d) x FIN*Verdian Ceren (TUV f)
182 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI SRK LO 89444 FI*GizemliKediler Beze Balerin Naaras Supreme Champion Lena Nordström KM
FIN*Artvan Ahabey (TUV d) x FI*GizemliKediler Adile Alaiye (TUV d)
183 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI SRK LO 1300718 FI*Kuukissan Asli Altan Uros International Champion Lena Nordström Abs
DK*Safkan Kedi's Zeus (TUV d) x FI*Suviyön Bayindir Belemir (TUV f)
184 TUV d 61-63 / TUV d 61 FI SRK RX 1403880 Avyonah Khaled Khalil Uros Champion Lena Nordström Abs
Karawanserails Ludwig (TUV d) x Helin Du Mont D Amasya (TUV e)
185 TUV d 61-63 / TUV d 61 FI SRK LO 1403601 FI*Semiramisin Ak Reshid Uros Avoin Lena Nordström EX1 CAC
DK*Silkyvans Jackson (TUV n) x Aghtamar Rehan-Van (TUV d 63)
186 TUV d 61-63 / TUV d 62 FIN SRK RX 78408 FIN*Ilveslinnan Amir Akanyildiz Uros Veteraani Veikko Saarela 2
S*Lejongapet's Anton Antabus (TUV d) x FIN*Cesmes Adile Aysun (TUV d)
187 TUV f 61-63 / TUV f 63 FI SRK LO 88017 FI*Semiramisin Ak Orkide Naaras Champion Tellervo Kass EX1 No Cert
DK*Silkyvans Jackson (TUV n) x FIN*Semiramisin Yipek (TUV d)
188 TUV f 61-63 / TUV f 61 FI SRK LO 1403603 FI*Semiramisin Ak Rashida Naaras Avoin Tellervo Kass EX1 CAC
DK*Silkyvans Jackson (TUV n) x Aghtamar Rehan-Van (TUV d 63)
189 TUV g 61-63 / TUV g 61 FI SK LO 1405807 Avyonah Blueberry Naaras Avoin Lena Nordström EX1 CAC
Avyonah Chaleb Herr vom See (TUV e) x Safkan Kedis Isabella (TUV g)
190 ABY n FIN SRK LO 34234 FIN*Link Imani Imoo Naaras Supreme Champion Veikko Saarela KM
Atlas af Khartoum (ABY n) x FIN*Link Bathsheba (ABY n)
190 ABY n FIN SRK LO 34234 FIN*Link Imani Imoo Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Atlas af Khartoum (ABY n) x FIN*Link Bathsheba (ABY n)
191 ABY n FI SRK LO 1404115 Osiris(V) Total Surprise Uros Grand International Champion Veikko Saarela EX1 CACS BIV NOM
Osiris(V) Sammy Davis Junior (ABY n) x Osiris(V) Rumour Has It (ABY n)
192 ABY n FI SK LO 1405207 FI*Link Modunia Mgodi Uros Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
FI*Link Moses (ABY n) x FI*Link Zenebe Mau (ABY o)
193 ABY n FI SK LO 1406093 (N)Mayas Pride Maori Naaras Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX2
S*Aucuparia's Astrakan Gyllenkrok (ABY o) x (N)Mayas Pride Kenza (ABY n)
194 ABY n FI SK LO 1405346 FI*Link Monaimba Om Naaras Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1 BIV
FI*Link Moses (ABY n) x RU*Greenville Summer of Laire (ABY o)
195 ABY n FI SK LO 1506854 FI*Link Mwana Wa Baba Yake Uros Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1 NOM
FI*Link Nyota Ziko Humu (ABY a) x FIN*Link Imani Imoo (ABY n)
196 ABY n FI SRK LO 38055 FI*Laire Meleth Aran Uros Supreme Premior Veikko Saarela KM
RU*Greenville Oberon of Laire (ABY n) x FIN*Link Imani Imoo (ABY n)
197 ABY n FI SRK LO 37328 Nefertum d'Or PtitPrince*UA Uros Grand International Premior Veikko Saarela EX1 CAPS BIV NOM BIS
Garfield d'Or PtitPrince*UA (ABY o) x Donna Karan d'Or PtitPrince*UA (ABY n)
198 ABY n FI SRK LO 38056 FI*Laire Meleth Aranel Naaras International Premior Veikko Saarela EX1 CAGPIB
RU*Greenville Oberon of Laire (ABY n) x FIN*Link Imani Imoo (ABY n)
199 ABY a FI SRK LO 42155 FI*Link Aurore Bleu de Ciel Naaras Grand International Champion Arja Martikainen EX1 CACS
FI*Link Moses (ABY n) x FIN*Link Hlelile (ABY p)
200 ABY a FI SRK LO 43085 FI*Link Nyota Ziko Humu Uros Premior Arja Martikainen EX1 CAPIB
RU*Greenville Oberon of Laire (ABY n) x FI*Link Inanyesha (ABY n)
201 ABY o FI SK LO 1406130 FI*Neaera's Genna Gingerella Naaras Pennut 4-7 kk Philippe de Guerny Ventura EX1
FI*Silkkihienon Unda Maris (ABY a) x FI*Neaera's Fiammetta (ABY o)
202 ABY o FIN SRK LO 31050 S*Rackarkatten's Paco Rabanne Uros Veteraani Jarmo Räihä 1
Otis of Wonderlove (ABY o) x S*Rackarkatten's Moccalina Delightful (ABY p)
202 ABY o FIN SRK LO 31050 S*Rackarkatten's Paco Rabanne Uros Supreme Premior Philippe de Guerny Ventura KM
Otis of Wonderlove (ABY o) x S*Rackarkatten's Moccalina Delightful (ABY p)
203 ABY p FI SK LO 1406127 FI*Neaera's Guryon Growl Uros Pennut 4-7 kk Arja Martikainen EX1
FI*Silkkihienon Unda Maris (ABY a) x FI*Neaera's Fiammetta (ABY o)
204 BEN n 22 FI SK RX 1508177 CattiCartano Hemlock Uros Kastraatti Eva Wiéland Schilla EX1 CAP NOM
CattiCartano Snow Mountain Prince (BEN n 24 33) x FIN*CattiCartanon Nefertari (BEN n 24)
205 BEN n 24 FI SK RX 1508603 CattiCartano Carisma Naaras Avoin Veikko Saarela Abs
CattiCartano Black Diamond (BEN n) x CattiCartano Catwalk Glam (BEN n 24)
206 BEN n 24 Maya Gold Labna Cindy *** Naaras Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
Maya Gold Izapa Arahis (BEN n 24) x Maya Gold Chocola Bonni (BEN n 24)
207 BEN n 24 FI SK LO 1405245 Myart Jungle Rock N Spots Naaras Avoin Veikko Saarela EX3
Glitterglam Spiritual River (BEN n 22) x Myart Nicky Minaj (BEN n 24)
208 BEN n 24 FI SRK LO 1403884 Myart Jungle Spots Rock Naaras Avoin Veikko Saarela EX2
Glitterglam Spiritual River (BEN n 22) x Africasia Jayashri (BEN n 24)
209 BEN n 24 FI SK RX 1508178 CattiCartano Master Blender Uros Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1 BIV NOM BIS
CattiCartano Hemlock (BEN n 22) x CattiCartano Catwalk Glam (BEN n 24)
210 BEN n 24 Kruunutallin Saima Sokeripöly *** Naaras Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1
FIN*SiruCats Quasim (BEN n 24) x Myart Jungle Spots Rock (BEN n 24)
211 BEN n 24 Maya Gold Labra Daisy *** Naaras Pennut 4-7 kk Veikko Saarela Abs
Maya Gold Lamanai Amulet *** (BEN n 24) x Maya Gold Chocola Bonny *** (BEN n 24)
212 BEN n 24 S*KungsgardenCats Kashmere Lion Uros Premior Veikko Saarela EX1 CAPIB
Absolutely Super Cooper (BEN n 24) x S*Bella Pardus Cheetah of Kungsgarden (BEN n 24)
213 BEN n 22 33 FI SRK LO 1403588 FI*Leokatin Jamboree Uros Kastraatti Philippe de Guerny Ventura EX1 CAP
LynxLand Oceanus (BEN n 24) x ZaharaBengals Hopeful Promise (BEN n 22 33)
214 BEN n 22 33 FI SK RX 1406017 Piparmintun Asser Uros Kastraatti Philippe de Guerny Ventura EX2
Glitterglam Gabriel (BEN n 24) x Piparmintun Crystal (BEN n 22 33)
215 BML I / BML ns 11 31 FI SRK RX 39264 FI*Kissamummon Onnen hetki Uros Grand International Champion Jarmo Räihä EX1 CACS BIV NOM
Samurai Momoiro, CZ (BML ds 11) x FIN*Kimuli's Anastasia (BML ns 11)
216 BML I / BML ns 11 31 FI SRK RX 39892 S*CallaMej de Li Cat Uros International Champion Jarmo Räihä EX1 CAGCIB
Baheras Wb Niklas (BML as 11) x Miamber Silver Aloe Vera (BML bs 11)
217 BML I / BML bs 11 31 FI SRK LO 1302235 FI*Kissamummon Suukko Poika Uros Champion Jarmo Räihä EX1 CACIB
S*CallaMej de Li Cat (BML ns 11 31) x FIN*Kimuli's Anastasia (BML ns 11)
218 BML I / BML as 11 31 FI SK RX 1405295 ES*Bellabonny Touchstone Uros Avoin Jarmo Räihä EX1 CAC
Hamlet des Ethnicats (BML ns 11 31) x ES*Bellabonny Nieves (BML bs 11)
219 BML I / BML ns 11 FI SRK LO 39472 FI*Lumipuron Tulitanssi Naaras International Premior Jarmo Räihä EX1 CAGPIB
Regulus af Misapotanien (BML ns 11) x FIN*Hämynhäivän Manteli (BML bs 11 31)
220 BML I / BML ns 11 FIN SRK RX 32562 FIN*Kimuli's Chocolate Dream Naaras Veteraani Jarmo Räihä Arvosteltu
Regulus af Misapotanien (BML ns 11) x FIN*Ancelaine Lisbeth (BML ns 11)
220 BML I / BML ns 11 FIN SRK RX 32562 FIN*Kimuli's Chocolate Dream Naaras Kastraatti Jarmo Räihä EX1 CAP
Regulus af Misapotanien (BML ns 11) x FIN*Ancelaine Lisbeth (BML ns 11)
221 BML I / BML ns 11 FIN SRK RX 27858 FIN*Ancelaine Lisbeth Naaras Veteraani Jarmo Räihä 2
Thamakan Silver Xaco (BML ns 11) x DK*Tian's Lily (BML bs 11)
222 BRI a FI SRK LO 1404396 FI*Ruusutarhan Ottilio Uros Avoin Philippe de Guerny Ventura EX1 CAC
Chieftain of Noblesse Oblige (BSH d) x Regina di Triangolo*CH (BSH a)
223 BRI a FI SK LO 1506596 FI*Feronian Jade Naaras Pennut 4-7 kk Philippe de Guerny Ventura EX1
FI*Feronian Heliotropium (BSH a) x FI*Feronian Freya (BSH c)
224 BRI a FIN SRK LO 30040 FIN*Ruusutarhan Ghisella Naaras Veteraani Jarmo Räihä Arvosteltu
DK*From's Don Juan (BSH a) x N*Alegría's Fineza D.C (BSH f)
224 BRI a FIN SRK LO 30040 FIN*Ruusutarhan Ghisella Naaras International Premior Philippe de Guerny Ventura EX1 CAGPIB NOM
DK*From's Don Juan (BSH a) x N*Alegría's Fineza D.C (BSH f)
225 BRI f FI SRK LO 1404397 FI*Ruusutarhan Oodi Naaras Avoin Veikko Saarela EX1 CAC NOM
Chieftain of Noblesse Oblige (BSH d) x Regina di Triangolo*CH (BSH a)
226 BRI f FI SRK LO 42317 FI*Ruusutarhan Matilde Naaras Kastraatti Veikko Saarela EX1 CAP NOM
FI*Ruusutarhan Kultapoika (BSH d 24) x Regina di Triangolo*CH (BSH a)
227 BRI d 22 FI SK LO 1404955 FI*Safra's Vaahteramäen Eemeli Uros Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
S*Palace&Main's What if (BSH n 22) x FI*Suvikasteen Pikku suorasuu (BSH j)
228 BRI ny 11 FI SRK LO 1404151 FI*EmeraldCharm Northern Starlet Naaras Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
Steelaway Sugar Plum (BSH ns 11) x FI*EmeraldCharm Duchess Dessa (BSH ny 11)
229 BRI ns 11 33 Arrons Snezhny Bars Uros Avoin Philippe de Guerny Ventura EX1 CAC NOM
Maffin Snezhny Bars (BSH ns 33) x Arktikos B.R.I. Ersella Blue-Eyed Dream (BSH ns 11 33)
230 BUR n FI SRK LO 1302005 Bjelke's Givenchy Uros Grand International Champion Arja Martikainen EX1 CACS BIV NOM
Bjelke's Ali Baba (BUR n) x Taiko Charlesbur, CZ (BUR f)
231 BUR n FI SRK LO 1404405 FI*NanSin I just can't stop Lovin you Naaras Avoin Arja Martikainen EX1 CAC
FI*Aavan Semi Nice (BUR a) x FI*Arkhitekton Anastasia (BUR b)
232 BUR n FI SK LO 1506582 FI*Seirene Starlight Naaras Pennut 4-7 kk Arja Martikainen EX1 NOM
Wild Angel's Valenok of Seirene (BUR n) x FI*Seirene Orangina (BUR h)
233 BUR n FI SRK LO 36043 FI*Millamarin Hoo Moilanen Uros Kastraatti Arja Martikainen Abs
Bjelke's Niilo (BUR b) x FIN*Arbiter Esterina (BUR a)
234 BUR n FI SRK LO 1404402 FI*NanSin Bon Jovi Uros Kastraatti Arja Martikainen EX1 CAP
FI*Aavan Semi Nice (BUR a) x FI*Arkhitekton Anastasia (BUR b)
235 BUR b FI SRK LO 36500 FI*Seirene Material Girl Naaras Supreme Champion Mira Fonsén Abs
Bjelke's Niilo (BUR b) x FIN*Seirene Koh-i-Noor (BUR c)
236 BUR b FI SRK LO 39981 FI*Shu-Shun Talven Prinsessa Naaras International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB
FI*Oliivian Wagner (BUR b) x FI*Shu-Shun Mystinen Mata Hari (BUR b)
236 BUR b FI SRK LO 39981 FI*Shu-Shun Talven Prinsessa Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Oliivian Wagner (BUR b) x FI*Shu-Shun Mystinen Mata Hari (BUR b)
237 BUR b FI SK LO 1406447 FI*Mama-Alcialon Father's Son Uros Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1 BIV NOM
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Shu-Shun Talven Prinsessa (BUR b)
238 BUR b FI SK LO 1406448 FI*Mama-Alcialon Fabulous Fluttershy Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Shu-Shun Talven Prinsessa (BUR b)
239 BUR b FI SRK LO 43293 FI*Aficats Don't Mess With ME! Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Seirene Nabucco (BUR a) x FI*Mama-Alcialon Diamond Diva (BUR f)
239 BUR b FI SRK LO 43293 FI*Aficats Don't Mess With ME! Uros Kastraatti Mira Fonsén EX1 CAP
FI*Seirene Nabucco (BUR a) x FI*Mama-Alcialon Diamond Diva (BUR f)
240 BUR f FI SRK LO 1402578 FI*Mama-Alcialon MahtavaMaria Naaras Avoin Philippe de Guerny Ventura EX1 CAC
FI*Flea's Motu Napenape (BUR d) x FI*Shu-Shun Talven Prinsessa (BUR b)
241 BUR f FI SK LO 1406536 FI*Almond's Ella Fitzgerald Naaras Pennut 4-7 kk Philippe de Guerny Ventura EX1 NOM
Bjelke's Givenchy (BUR n) x Rumba Quintessential (BUR j)
242 BUR f FI SRK LO 39151 FI*Cattish Magica De Spell Naaras Premior Philippe de Guerny Ventura EX1 CAPIB
FI*Millamarin Hoo Moilanen (BUR n) x FIN*Cattish Unique Topaz (BUR j)
243 BUR h FI SRK LO 1403397 FI*Cattish Ada Rising Naaras Avoin Jarmo Räihä EX1 CAC BIV
FI*MunKisun Meukow for Cattish (BUR c) x FI*Cattish Kitty Softpaws (BUR h)
244 BUR h FI SRK LO 1403400 FI*Cattish Peppermint Patty Naaras Avoin Jarmo Räihä EX2
Isä-Brownin Ushuaia (BUR n) x FI*Cattish Magica De Spell (BUR f)
245 BUR h FI SRK LO 37198 FI*Genuina Oranda Onassis Naaras Avoin Jarmo Räihä EX3
FIN*Nebula's Red Minor (BUR d) x FIN*Genuina Kea (BUR c)
246 BUR h FI SK LO 1506999 FI*Pikkukuun Delighted Rapunzel Naaras Pennut 4-7 kk Jarmo Räihä EX2
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Pikkukuun Biscuit (BUR h)
247 BUR h FI SK LO 1506584 FI*Seirene Sugar Babe Naaras Pennut 4-7 kk Jarmo Räihä EX1
Wild Angel's Valenok of Seirene (BUR n) x FI*Seirene Orangina (BUR h)
248 CHA FI SRK LO 1301747 FI*Sinimirrin Ruusunen Naaras International Champion Philippe de Guerny Ventura EX1 CAGCIB
IT*Troubadour del Sogno Blu (CHA ) x FI*Sinimirrin Katri Helena (CHA )
249 CRX I / CRX n FI SRK LO 1403513 FI*KittyLady's Nutty Pumpkin Uros Avoin Philippe de Guerny Ventura EX1 CAC
SpiritCat Prince Charming (CRX w) x FI*KittyLady's Vickie Lynn (CRX f)
250 CRX II / CRX n 02 62 FI SRK LO 38553 FI*FunkyJam's BoomBoomPow Naaras Supreme Champion Eva Wiéland Schilla KM NOM
FI*FunkyJam's Peberholm (CRX n 03) x Devi Nasza Hodowla*PL (CRX a 03)
251 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 1402700 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet Uros Grand International Champion Eva Wiéland Schilla EX1 CACS BIV NOM BIS
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Piupaws Song of Sekhmet (CRX n 01 21)
252 CRX II / CRX b 01 62 FI SRK RX 42605 FI*Framillan Keep It Up Naaras International Champion Eva Wiéland Schilla EX1 CAGCIB
Cebastian (CRX b 02) x FI*Framillan Cool hurricane (CRX n 03)
253 CRX II / CRX n 09 FI SK LO 1406524 FI*Lavender's Lord Nelson Uros Pennut 4-7 kk Eva Wiéland Schilla EX1 NOM
FI*Ronttilan Russian Roulette (CRX d 02) x FI*Lavender's Jeanne d'Arc (CRX a 09)
254 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 1301763 FI*Sweetpurr's Shane Walsh Uros Grand International Premior Eva Wiéland Schilla EX1 CAPS
FI*Sweetpurr's Love Me Back (CRX d) x FI*Sweetpurr's Snorkfröken (CRX n 03)
255 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 1300514 FI*FunkyJam's It's not unusual Uros International Premior Eva Wiéland Schilla EX1 CAGPIB
FI*FunkyJam's Dove of Peace (CRX n 03) x FI*FunkyJam's BoomBoomPow (CRX n 02)
256 CRX II / CRX ns 03 FI SRK LO 38844 FI*Sweetpurr's Pandia Naaras International Premior Eva Wiéland Schilla EX1 CAGPIB BIV NOM
S*Djäknens Silvery Moon (CRX ns 03 24) x FIN*Sweetpurr's Selene (CRX a 03)
257 CRX III / CRX f FI SRK LO 38302 FI*Piupaws Negrita Naaras International Premior Arja Martikainen EX1 CAGPIB
FI*Piupaws Nightcrawler (CRX e) x FIN*Piupaws Musa (CRX n 03 24)
258 CRX III / CRX d 22 FI SRK LO 1403512 FI*KittyLady's Sex On The Beach Uros Kastraatti Arja Martikainen EX1 CAP
SpiritCat Prince Charming (CRX w) x FI*KittyLady's Vickie Lynn (CRX f)
259 CRX IV / CRX f 02 62 FI SRK LO 42919 FI*VeeKasin Hattivatti Naaras Grand International Champion Arja Martikainen EX1 CACS NOM
Oricat Batman (CRX n 03) x FI*Jip-Jap'n Unknown Mermaid (CRX g 03)
260 CRX IV / CRX h 03 FI SRK LO 1404045 FI*FunkyJam's Just Kidding Naaras Avoin Arja Martikainen EX1 CAC
Mr.Cowcat Night & Day*PL (CRX n 02) x FI*FunkyJam's Koh-I-Noor (CRX f 33)
261 CRX IV / CRX g 01 62 FI SRK LO 40870 FI*Ronttilan GR8 Naaras Kastraatti Arja Martikainen EX1 CAP
FI*Ronttilan Aurinkotuuli (CRX es 09 24) x FI*Ronttilan "Belle Amour" (CRX n 09)
262 CRX IV / CRX f 03 24 FI SRK LO 1301103 FI*FunkyJam's All I Want Naaras Premior Arja Martikainen EX1 CAPIB
FI*FunkyJam's Linus van Pelt (CRX d) x FIN*Piupaws Tecna (CRX n 03 24)
263 CRX VI / CRX n 03 24 FI SRK RX 40517 FI*Ronttilan Born Free Uros Kastraatti Eva Wiéland Schilla EX1 CAP
FI*Framillan Cunning thunder (CRX bs) x S*Djäknens Rose (CRX ns 02 21)
264 CRX VI / CRX ns 03 24 FI SK LO 1404881 FI*Spectrolite Ritariperhonen Uros Avoin Eva Wiéland Schilla EX1 CAC BIV
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Spectrolite Dum Spiro Spero (CRX fs 03 24)
265 CRX VI / CRX n 03 24 FI SRK LO 1403816 FI*FunkyJam's Bon-Bon Candy Naaras Avoin Eva Wiéland Schilla EX1 CAC
S*Spotless Janus (CRX n 03 24) x FI*FunkyJam's BoomBoomPow (CRX n 02)
266 CRX VI / CRX a 01 21 62 FI SK RX 1406182 FI*Framillan Rolling PickaBoo Uros Pennut 4-7 kk Eva Wiéland Schilla EX1
Sybolt of the Giant Trees (CRX n 09 21 33) x FI*Framillan Keep It Up (CRX b 01)
267 CRX VIII / CRX n 09 21 33 FI SK RX 1405685 FI*Framillan Quixotic Clown Uros Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1
FI*Framillan JKLM baby! (CRX n 33) x Quitteteri Magic Rivendell (CRX a 03 21 33)
268 CRX IX / CRX w 62 FI SRK LO 1403509 FI*KittyLady's Tom Collins Uros International Champion Veikko Saarela EX1 CAGCIB
SpiritCat Prince Charming (CRX w) x FI*KittyLady's Vickie Lynn (CRX f)
269 DRX I / DRX a FI SK LO 1404605 FI*Åbodas Afrodite Naaras Avoin Eva Wiéland Schilla EX1 CAC
FI*Åbodas Mojag (DRX a 33) x FI*Åbodas Waneta (DRX h)
270 DRX I / DRX a FI SK LO 1506586 FI*Quiero Xinzo Uros Pennut 4-7 kk Eva Wiéland Schilla EX1
Orphéade Haldar (DRX e 09 33) x FI*Quiero Orejana (DRX fs 23)
271 DRX I / DRX a FIN SRK LO 34693 S*Fiddlestix Once Ogima Uros Kastraatti Eva Wiéland Schilla EX1 CAP
Novecento (DRX n) x S*Darklin Reach Miss Zelda (DRX a)
272 DRX III / DRX fs 23 FI SRK RX 38084 FI*Quiero Orejana Naaras Avoin Eva Wiéland Schilla EX1 CAC
Rogus Tiger Tiger (DRX b 23) x Cherek Hipperty Skipperty (DRX gs)
273 DRX III / DRX g FI SRK LO 1403543 FI*Åbodas Ninja Naaras Avoin Eva Wiéland Schilla EX2
SE*Amor Regis Marius (DRX es 22) x FI*Åbodas Mai (DRX a)
274 DRX III / DRX gs FI SRK LO 1403544 FI*Åbodas Taiga Naaras Champion Eva Wiéland Schilla EX1 CACIB BIV
SE*Amor Regis Marius (DRX es 22) x FI*Åbodas Mai (DRX a)
275 DRX III / DRX es 22 FI SRK RX 40635 SE*Amor Regis Marius Uros Kastraatti Eva Wiéland Schilla EX1 CAP
SE*Amor Regis Gandalf (DRX a 22) x S*Fiddlestix Sushi Swirl (DRX g)
276 DRX III / DRX f FI SRK LO 1300400 FI*Mirexin Pikku-Prinsessa Naaras Kastraatti Eva Wiéland Schilla EX1 CAP BIV
FI*Riiviön Simo-Santeri (DRX n) x FI*Riiviön Wiola (DRX gs)
276 DRX III / DRX gs FI SRK LO 1300400 FI*Mirexin Pikku-Prinsessa Naaras Määrittely Jarmo Räihä DRX III/ DRX f
FI*Riiviön Simo-Santeri (DRX n) x FI*Riiviön Wiola (DRX gs)
277 DRX III / DRX g 24 FI SRK LO 1403952 FI*Riepujengin Xeena Naaras Kastraatti Eva Wiéland Schilla EX2
FI*Riepujengin Quilmes (DRX d 09 24) x FI*Riepujengin Filiokkus (DRX n 24)
278 DRX IV / DRX g 09 FI SRK RX 1302109 FI*Quiero Talavera de la Reina Naaras Avoin Jarmo Räihä Abs
FI*Quiero Orozko (DRX es 23) x FI*Quiero Mirabel (DRX n 09 32)
279 DRX IV / DRX f 09 FI SK LO 1405296 S*Fiddlestix Marta Marmellata Naaras Avoin Jarmo Räihä EX1 CAC NOM
FI*Riiviön Black Love (DRX n 09) x Koro's Nadia for Mirlain (DRX h 09 22)
280 DRX IV / DRX hs 09 24 FI SRK LO 1402717 FI*Riepujengin Zuffeli Naaras Kastraatti Jarmo Räihä EX1 CAP
FI*Riepujengin Olawa (DRX ds 24) x FI*Riepujengin Impi Ihanampi (DRX n 09 31)
281 DRX VI / DRX ns 09 22 FIN SRK LO 32610 FIN*Riiviön Viiru Naaras Veteraani Jarmo Räihä 1 NOM BIS
FIN*Riiviön Pekka-Pätevä (DRX n 09 33) x FIN*Riiviön Piia (DRX gs 22)
281 DRX VI / DRX ns 09 22 FIN SRK LO 32610 FIN*Riiviön Viiru Naaras Supreme Premior Arja Martikainen KM NOM
FIN*Riiviön Pekka-Pätevä (DRX n 09 33) x FIN*Riiviön Piia (DRX gs 22)
282 DRX VI / DRX ns 03 24 FI SRK LO 39924 FI*Mirexin Eleonora Naaras Kastraatti Arja Martikainen EX1 CAP
FIN*Riiviön Vilpuri (DRX ns) x FI*Riiviön Iiris (DRX fs 09 22)
283 DRX VII / DRX g 33 FI SK LO 1405205 FI*Clavinova Liana Naaras Nuoret 7-10 kk Arja Martikainen EX2
FI*Mirexin Pikku-Iiro (DRX ns) x FI*Åbodas Sihu (DRX f 33)
284 DRX VII / DRX n 32 FI SK LO 1405108 FI*Mirexin Joyful Juliet Naaras Nuoret 7-10 kk Arja Martikainen EX1
FI*Mirexin Pikku-Iiro (DRX ns) x FI*Riiviön Sulotar-Chaz (DRX h 09 32)
285 DRX VIII / DRX n 03 21 31 FI SK LO 1405792 FI*Riepujengin Veni Vidi Vici Uros Nuoret 7-10 kk Eva Wiéland Schilla EX1
FI*Riepujengin A Le.Cat (DRX a 24) x FI*Riepujengin Ilmi IhaLempi (DRX f 09)
286 DRX IX / DRX w 62 FI SRK LO 1403159 Jabulani Yumi Naaras Avoin Arja Martikainen Abs
Jabulani Richie (DRX w) x Kristal Dolly of Jabulani (DRX n 22)
287 DSP I / DSP a FI SK RX 1406503 FI*Cuiran Zino Uros Määrittely Jarmo Räihä DSP V/a 09 33
Agat Blue Dragon (DSP e 21) x Rosa Nataroma (DSP n 03)
287 DSP V / DSP a 09 33 FI SK RX 1406503 FI*Cuiran Zino Uros Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1
Agat Blue Dragon (DSP e 21) x Rosa Nataroma (DSP n 03)
288 DSP V / DSP d 09 33 FI SRK RX 1300955 FI*DonAmen El' Nino Uros Avoin Veikko Saarela Abs
Evangel Bogema Mirov (DSP n 03 33) x FI*DonAmen Sapphire (DSP f 09 21)
289 EUR n FI SRK LO 40364 FI*Pikku-Piun Ytimekäs Ylkä Uros International Champion Veikko Saarela EX1 CAGCIB
FIN*Kuutuulen Excalibur (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Quurankukka (EUR f 22)
290 EUR n FI SK RX 1404717 FI*Pikku-Piun Black is Back Naaras Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
FI*Katinhännän Mithrandir (EUR a 23) x FIN*Pikku-Piun Kultamuru (EUR n)
291 EUR n FI SK RX 1507058 Silkkiturkin Quukernuppi Naaras Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1 BIV
FI*Feronian Emerald (EUR a 22) x Silkkiturkin Osmankäämi (EUR f 22)
292 EUR FI SK RX 1507023 FI*Katinhännän Patrick Rigsby Uros Rodun tarkistus Jarmo Räihä EUR ns
FI*Katinhännän Kosminen-säde (EUR es 23) x Noki-Noora (XSH ns)
293 EUR FI SK RX 1507024 FI*Katinhännän Grace Lisbon Naaras Rodun tarkistus Jarmo Räihä EUR fs 23
FI*Katinhännän Kosminen-säde (EUR es 23) x Noki-Noora (XSH ns)
294 EUR a FI SRK RX 1301226 FI*Katinhännän Hiukkasmyrsky Uros Kastraatti Veikko Saarela EUR as
FI*Katinhännän Kiekko-Leijona (EUR as) x FI*Katinhännän Nikki Murdoc (EUR g 23)
295 EUR f FI SRK RX 40573 FI*Tiikerililjan Johtotähtikki Naaras International Premior Veikko Saarela EX1 CAGPIB
FI*Tiikerililjan Ilomieli (EUR n 24) x FIN*Pinkkitassun Angelina (EUR d 24)
296 EUR g FI SRK LO 1404038 FI*Vinhaviiksen Hitsinpimpula Naaras Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
Valchiria v. Tabbygaard*CH (EUR e 24) x FI*Vinhaviiksen Tehotassu (EUR g 24)
297 EUR ns FI SRK RX 42764 Alma Naaras Grand International Premior Veikko Saarela EX1 CAPS
298 EUR fs FI SRK RX 42793 FI*Kassilan Qkunen Qtamolla Naaras Grand International Champion Arja Martikainen EX1 CACS
FI*Taikapeikon Aurinko (EUR ds 22) x DK*Boholdt Duchess (EUR f)
299 EUR n 22 FI SRK LO 40365 FI*Pikku-Piun Yhteinen Ystävä Uros Grand International Champion Arja Martikainen EX1 CACS
FIN*Kuutuulen Excalibur (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Quurankukka (EUR f 22)
300 EUR n 22 FIN SRK RX 28660 FIN*Pikku-Piun Jadesoturi Uros Grand International Premior Arja Martikainen EX1 CAPS
FIN*Pikku-Piun Blackmailer (EUR n) x Pikkupiun-Rilla (EUR n 22)
301 EUR n 22 FIN SRK RX 29551 FIN*Casimirrin Eulalia Naaras Grand International Premior Arja Martikainen EX1 CAPS
Finnvedens Tokai (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Gilda (EUR n 22)
301 EUR n 22 FIN SRK RX 29551 FIN*Casimirrin Eulalia Naaras Veteraani Jarmo Räihä Arvosteltu
Finnvedens Tokai (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Gilda (EUR n 22)
302 EUR n 22 FI SRK RX 1403139 FI*Pikku-Piun Aurelia Naaras Kastraatti Arja Martikainen EX1 CAP BIV
Scarborough Voodoo Baladeva (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Quurankukka (EUR f 22)
303 EUR n 24 FI SRK LO 38290 FI*Casimirrin Henley Uros Supreme Champion Arja Martikainen KM
FIN*Kissakallion Iscador (EUR a 24) x FIN*Casimirrin Esmeralda (EUR n)
304 EUR n 24 FI SK RX 1406311 FI*Pinkkitassun Ivan Uros Pennut 4-7 kk Arja Martikainen EX1
DK*Abimbola Bimbo Blondi (EUR e 22) x FI*Pinkkitassun Florence (EUR f 24)
305 EUR n 24 FIN SRK RX 31875 FIN*Katinhännän Bella Valentina Naaras Supreme Premior Arja Martikainen KM
Simeoni (EUR n 23) x FIN*Katinhännän Xeria X-Rogue (EUR n)
305 EUR n 24 FIN SRK RX 31875 FIN*Katinhännän Bella Valentina Naaras Veteraani Jarmo Räihä 3
Simeoni (EUR n 23) x FIN*Katinhännän Xeria X-Rogue (EUR n)
306 EUR n 24 FI SRK RX 43236 FI*Taikapeikon Bibliofiili Uros Kastraatti Arja Martikainen EX1 CAP
FIN*Feronian Oxalis Europaea (EUR n 22) x FI*Taikapeikon Arvoitus (EUR f)
307 EUR a 23 FI SRK LO 1301546 FI*Pikku-Piun Älsa Naaras Avoin Philippe de Guerny Ventura EX1 CAC
FI*Katinhännän Mac Gyver (EUR a 23) x FI*Pikku-Piun Sininen Sointu (EUR a 23)
308 EUR a 24 FI SK RX 1405826 FI*Sireenin Anthem Uros Pennut 4-7 kk Philippe de Guerny Ventura EX1
FI*Pinkkitassun Brunetto (EUR n 22) x Siiri (EUR f)
309 EUR d 22 FI SRK RX 40267 FI*Feronian Cajanus Uros International Champion Veikko Saarela EX1 CAGCIB
Silkkiturkin Nilla Neuvokas (EUR n 22) x FI*Feronian Thea Camellia (EUR f 22)
310 EUR d 22 FI SK RX 1507059 Silkkiturkin Quukkeli Uros Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1 BIV
FI*Feronian Emerald (EUR a 22) x Silkkiturkin Osmankäämi (EUR f 22)
311 EUR d 22 FI SK RX 1406316 FI*Pinkkitassun Hagar Naaras Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1
FI*Kissakallion Orlando (EUR d 24) x FI*Pinkkitassun Edina (EUR e 24)
312 EUR d 22 FIN SRK RX 32261 Silkkiturkin Menevä Macho Uros Supreme Premior Veikko Saarela KM
FIN*Casimirrin Escamillo (EUR n 22) x Silkkiturkin Kermatassu (EUR f 22)
313 EUR d 24 FI SRK RX 42685 FI*Feronian Di'Anna Naaras International Champion Philippe de Guerny Ventura EX1 CAGCIB
FI*Feronian Basil (EUR d 24) x FI*Feronian Thea Camellia (EUR f 22)
314 EUR d 24 FI SK RX 1406312 FI*Pinkkitassun Iris Naaras Pennut 4-7 kk Philippe de Guerny Ventura EX1
DK*Abimbola Bimbo Blondi (EUR e 22) x FI*Pinkkitassun Florence (EUR f 24)
315 EUR e 22 FI SRK LO 1404041 FI*Vinhaviiksen Hilipatipippan Naaras Avoin Arja Martikainen EX1 CAC
Valchiria v. Tabbygaard*CH (EUR e 24) x FI*Vinhaviiksen Tehotassu (EUR g 24)
316 EUR e 24 FI SRK RX 1301170 FI*Pinkkitassun Edina Naaras Avoin Arja Martikainen EX1 CAC
Maahinen (EUR d) x FI*Pinkkitassun Bette (EUR f 22)
317 EUR f 22 FIN SRK RX 35485 FIN*Pikku-Piun Quurankukka Naaras Grand International Champion Mira Fonsén EX1 CACS
FIN*Armain Snufkin (EUR d 22) x FIN*Pikku-Piun Inachis Io (EUR n 22)
317 EUR f 22 FIN SRK RX 35485 FIN*Pikku-Piun Quurankukka Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Armain Snufkin (EUR d 22) x FIN*Pikku-Piun Inachis Io (EUR n 22)
318 EUR f 22 FI SK RX 1507057 Silkkiturkin Qrumeluuri Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1
FI*Feronian Emerald (EUR a 22) x Silkkiturkin Osmankäämi (EUR f 22)
319 EUR f 22 FI SRK RX 1403140 FI*Pikku-Piun Aurora Naaras Kastraatti Mira Fonsén EX1 CAP
Scarborough Voodoo Baladeva (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Quurankukka (EUR f 22)
320 EUR f 24 FI SRK RX 1301072 FI*Feronian Felicia Naaras Grand International Champion Arja Martikainen EX1 CACS
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
321 EUR f 24 FI SK RX 1405824 FI*Sireenin Anarchy Naaras Pennut 4-7 kk Arja Martikainen EX1
FI*Pinkkitassun Brunetto (EUR n 22) x Siiri (EUR f)
322 EUR g 22 FI SRK LO 1402886 FI*Pinkkitassun Gertrude Naaras Champion Arja Martikainen EX1 CACIB
Valchiria v. Tabbygaard*CH (EUR e 24) x FI*Pinkkitassun Dorothy (EUR n 24)
323 EUR g 24 FI SRK LO 42339 FI*Vinhaviiksen Tehotassu Naaras Champion Jarmo Räihä EX1 CACIB
FIN*Kissakallion Iscador (EUR a 24) x FIN*Pikku-Piun Quutar (EUR f 22)
324 EUR ns 23 FI SRK RX 1403937 FI*Kassilan Taattu Tonttu Uros Avoin Jarmo Räihä EX1 CAC
FI*Kassilan Mighty Mouse (EUR ns 24) x FI*Honey's Merinque (EUR g 23)
325 EUR ns 23 FIN SRK RX 32731 FIN*Katinhännän Survivor Amber Naaras Grand International Premior Jarmo Räihä EX1 CAPS
FIN*Untuvan Isin Poika (EUR ns 23) x Vilandra Antar Darti*EST (EUR ns 23)
326 EUR ns 23 FI SRK RX 43194 FI*Katinhännän Leonard Nimoy Uros Premior Jarmo Räihä EX1 CAPIB BIV NOM
FI*Taikapeikon Armas P. (EUR ns) x FIN*Katinhännän Survivor Amber (EUR ns 23)
327 EUR ns 23 FI SRK RX 1403352 FI*Katinhännän Julkkis-BB Jori Uros Kastraatti Jarmo Räihä EX1 CAP
FI*Katinhännän Radagast (EUR n 23) x FI*Katinhännän Ilmaveivi-Kikka (EUR ns 23)
328 EUR ns 24 FI SRK RX 1300932 FI*Errun Lupsakka lordi Uros Grand International Champion Jarmo Räihä EX1 CACS
FI*Pinkkitassun Dionysos (EUR d 24) x Minttunen (EUR fs 24)
329 EUR as 22 FI SRK RX 43503 FI*Feronian Excelsior Uros International Champion Arja Martikainen EX1 CAGCIB
Kissankellon Robin Aragorn (EUR es 22) x FIN*Feronian Solidago Nana (EUR a 22)
330 EUR as 23 FI SK RX 1405777 FI*Kiipun Shadow of the Wind Naaras Nuoret 7-10 kk Arja Martikainen EX1 NOM
FI*Kassilan Suvun Salarakas (EUR a 24) x FI*Kassilan Lystikäs Lyyli (EUR ns 23)
331 EUR es 23 FI SRK RX 1301228 FI*Katinhännän Kosminen-säde Uros Kastraatti Mira Fonsén EX1 CAP
FI*Katinhännän Kiekko-Leijona (EUR as) x FI*Katinhännän Nikki Murdoc (EUR g 23)
332 JBT f 01 62 FI SRK RX 90899 DK-Timian Tsubaki Naaras International Champion Philippe de Guerny Ventura EX1 CAGCIB
Yuki-Usagi Awa of DK-Timian (JBT d 09 23) x Yuki-Osagi Nadeshiko of DK-Timian (JBT )
333 JBT n 01 21 FI SRK RX 37439 FI*Kassaran Shiawase no Kazura Naaras Supreme Champion Philippe de Guerny Ventura KM BIV
Kenipurr's Hiroshi of Songgwangsa (JBT n 09 22) x Songgwangsa Tsunami of Kassaran (JBT g 01)
334 JBT n 01 21 FI SRK RX 37437 FI*Kassaran Shiawase no Kanpai Uros International Champion Philippe de Guerny Ventura EX1 CAGCIB
Kenipurr's Hiroshi of Songgwangsa (JBT n 09 22) x Songgwangsa Tsunami of Kassaran (JBT g 01)
335 JBT a 03 24 FI SRK RX 39496 FI*Kassaran Aoi Obi Uros Grand International Champion Philippe de Guerny Ventura EX1 CACS
Songgwangsa Kumozaru of Kassaran (JBT n) x FI*Kassaran Shiawase no Kimono (JBT )
336 KBL IV / KBL f 09 22 FI SRK RX 1404021 FI*Hassunhauska Qilda Naaras Avoin Arja Martikainen EX1 CAC
FI*Kuriton Apricot (KBL n 24) x FIN*Cherrytail's Hayworth (KBL f 09 22)
337 KBL IV / KBL f 09 22 FIN SRK RX 80963 FIN*Cherrytail's Hayworth Naaras Kastraatti Arja Martikainen EX1 CAP
FIN*FunnyBob Berendei Dokki (KBL d 09 22) x FIN*Cherrytail's Coupe de Ville (KBL ns 22)
338 KOR FI SRK LO 1301933 FI*Mythai Ornanong Sa-Mon Naaras International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
FI*Kattihovin Saishono Gin-no (KOR ) x FI*Mythai Wan Suk Saao (KOR )
339 KOR FI SRK LO 1302000 FI*Hovikissan Q-T Naaras Champion Mira Fonsén EX1 CACIB
FIN*Dewdrop's Chaiyo Si Fah (KOR ) x FI*Hovikissan lek sawat (KOR )
340 KOR FI SRK LO 39705 FI*Mythai Vipada Tay-Wee Naaras Champion Mira Fonsén EX2
FI*Tatsutan Netre Parsha-Kamah (KOR ) x FI*Mythai Ee Noo Duang Jai (KOR )
341 KOR FIN SRK LO 33730 FIN*Hovikissan iat Jaao Naaras Supreme Premior Mira Fonsén KM NOM BIS
FIN*Pipsa's Chaou-Nah (KOR ) x FIN*Seirene Amarindra (KOR )
342 KOR FIN SRK LO 30167 FIN*Mythai Chai Son Chaisee Uros Veteraani Jarmo Räihä 4
FIN*Pipsa's Chaou-Nah (KOR ) x FIN*Mythai Yupa Yod Rak (KOR )
343 MAN 51-52 / MAN f 09 24 52 FIN SRK RX 35267 FIN*JoJon Hui Dec Naaras International Premior Arja Martikainen EX1 CAGPIB
FIN*Feronian Oxalis Europaea (EUR n 22) x FIN*JoJon Decora Topaze (MAN e 09 53)
344 MAN 53 / MAN e 23 53 FI SK RX 1405251 FI*Maikain Valmu Väng Naaras Nuoret 7-10 kk Eva Wiéland Schilla EX1 NOM
FI*Conan Lontrus (MAN d 23 51) x FI*Pikkeen Fariini (MAN f 24 51)
345 MAN 53 / MAN d 09 22 53 FIN SRK RX 35268 FIN*JoJon Huang Dec Uros Kastraatti Eva Wiéland Schilla EX1 CAP
FIN*Feronian Oxalis Europaea (EUR n 22) x FIN*JoJon Decora Topaze (MAN e 09 53)
346 MAU ns FIN SRK LO 34615 FIN*Iltavilli Emir Ehsan Uros Supreme Premior Arja Martikainen KM
Bacamamdit Into The Wild of Erendel (MAU ns 24) x FIN*Iltavilli Chensit Cleopatra (MAU ns)
347 MAU ns 24 FI SRK LO 1403456 FI*Ausare Burraburiash Uros Kastraatti Arja Martikainen EX1 CAP NOM
Aalspotz Amsu (MAU ns 24) x FI*Ausare Ayishah (MAU ns)
348 OCI n 24 FIN SRK LO 35215 FIN*Moosegrove Phoenix Uros Siitos
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
348 OCI n 24 FIN SRK LO 35215 FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Mira Fonsén KM NOM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
349 OCI n 24 FI SRK LO 42161 FI*Moosegrove Dream On Naaras Supreme Champion Mira Fonsén KM
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x FI*Recknagel Harski China Rose (OCI o 24)
350 OCI n 24 FI SK LO 1405279 FI*Moosegrove Hope Naaras Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1 BIV NOM
FI*Moosegrove Drake (OCI n 24) x FIN*Moosegrove Laranga Doce (OCI b 24)
351 OCI b 24 FI SRK LO 37877 DK*Hindkjær's Gaia Naaras Supreme Champion Philippe de Guerny Ventura KM
FIN*Moosegrove Onyx de Obidos (OCI n 24) x DK*Hindkjær's Daphne (OCI c 24)
352 OCI b 24 FI SK LO 1405787 FI*WiliWilla Merton Charm Uros Nuoret 7-10 kk Philippe de Guerny Ventura EX1 BIV NOM
FI*Uniikki Morfeus (OCI o 24) x FI*WiliWilla Lady Kit Kat (OCI b 24)
353 OCI b 24 FI SK RX 1406347 FI*Kukkatarhan Eulophia Naaras Pennut 4-7 kk Philippe de Guerny Ventura EX1
FI*Kukkatarhan Capsicum (OCI b 24) x Brenda Tigrillo, CZ (OCI n 24)
354 OCI b 24 FIN SRK RX 26826 FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Supreme Premior Philippe de Guerny Ventura KM BIV NOM
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
354 OCI b 24 FIN SRK RX 26826 FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Veteraani Jarmo Räihä 2
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
355 OCI b 24 FI SRK LO 38824 FI*Kukkatarhan Bellium Uros Grand International Premior Philippe de Guerny Ventura EX1 CAPS
FIN*Onnikatin Blueberry boy (OCI a 24) x FIN*Moosegrove OrqideasDoiradas (OCI b 24)
356 OCI b 24 FI SRK LO 41169 FI*Kukkatarhan Caleana Naaras International Premior Philippe de Guerny Ventura EX1 CAGPIB
FIN*Woodcocks Hard As A Rock (OCI b 24) x FI*Kukkatarhan Brassavola (OCI c 24)
357 OCI b 24 FIN SRK LO 32426 FIN*Moosegrove Laranga Doce Naaras Veteraani Jarmo Räihä 4
Ocivalley Starfare Gem (OCI n 24) x FIN*Moosegrove Delícia deCanela (OCI o 24)
357 OCI b 24 FIN SRK LO 32426 FIN*Moosegrove Laranga Doce Naaras Siitos
Ocivalley Starfare Gem (OCI n 24) x FIN*Moosegrove Delícia deCanela (OCI o 24)
357 OCI b 24 FIN SRK LO 32426 FIN*Moosegrove Laranga Doce Naaras Kastraatti Philippe de Guerny Ventura EX1 CAP
Ocivalley Starfare Gem (OCI n 24) x FIN*Moosegrove Delícia deCanela (OCI o 24)
358 OCI c 24 FI SK LO 1406000 FI*Guttatus Polar Star Naaras Pennut 4-7 kk Eva Wiéland Schilla EX1
Blackwater Owi No Limit (OCI c 24) x FI*Guttatus Princess Sophie (OCI b 24)
359 OCI o 24 FI SRK LO 1300481 FI*Uniikki Morfeus Uros International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB
FIN*DarrenCat Davy Crockett (OCI o 24) x FI*Uniikki Kuun Säde (OCI o 24)
360 OCI o 24 FI SK LO 1507143 Dragon Amagitsune*RU Uros Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1
S*Pagngle's Satellite of Love (OCI o 24) x Almamater Blue Sky (OCI as 24)
361 RUS FI SRK LO 42022 FI*Hana-Bi Timur Uros Supreme Champion Philippe de Guerny Ventura KM
FI*Muskatz's Beethoven (RUS ) x FI*Hana-Bi Taikatalvi (RUS )
362 RUS FI SRK LO 43362 FI*Bessemjanka's Qaramell Naaras Champion Philippe de Guerny Ventura EX1 CACIB
FI*Inkilee Huvitus (RUS ) x FI*Bessemjanka's Nesha (RUS )
363 RUS FI SRK LO 1403342 FI*Hana-Bi Bieggagállis Sámi Uros Avoin Philippe de Guerny Ventura EX1 CAC
FI*Hana-Bi Timur (RUS ) x S*Mistlurens Sonja (RUS )
364 RUS FI SK LO 1405991 Lirika Flor De Azur *ES Naaras Avoin Philippe de Guerny Ventura EX1 CAC BIV NOM
Quasar von der Weper (RUS ) x Blue Wind Borealys of Flor De Azur (RUS )
365 RUS FI SK LO 1406373 Amore di Marchesi*CH Uros Nuoret 7-10 kk Philippe de Guerny Ventura EX1 BIV
JP*Starchild Ryusei (RUS ) x Zoé di Marchesi*CH (RUS )
366 RUS FI SK LO 1405345 FI*Hana-Bi Anna Naaras Nuoret 7-10 kk Philippe de Guerny Ventura EX1
FI*Hana-Bi Mardi Gras (RUS ) x S*Mistlurens Sonja (RUS )
367 RUS FI SK LO 1406267 FI*Lolcat's Leo Wyatt Uros Pennut 4-7 kk Philippe de Guerny Ventura EX1
Wynterwynd Moon River (RUS ) x FI*Lolcat's Alexandra (RUS )
368 RUS FI SK LO 1507018 Wow Hana-Bi Grey Sky*PL Naaras Pennut 4-7 kk Philippe de Guerny Ventura EX1
Dior Grey Sky*PL (RUS ) x Amidala Grey Sky*PL (RUS )
369 RUS FI SRK LO 36716 FI*Kaizahre Diamonds Are 4ever Naaras Premior Philippe de Guerny Ventura EX1 CAPIB
FIN*Katzenhof Beloved Bravery (RUS ) x FIN*Katzenhof Yuvakshi (RUS )
370 SIN FI SRK RX 41084 FI*Chai-lai Sweetheart Sally Naaras International Champion Philippe de Guerny Ventura EX1 CAGCIB
FI*Chai-lai Outgoing Oliver (SIN ) x FI*Chai-lai Kindhearted Kelly (SIN )
371 SOM n FI SK LO 1406150 (N)Villkattens Wilmer Uros Avoin Mira Fonsén EX1 CAC
(N)Villkattens Mew (SOM n) x (N)Villkattens Queen Bee (ABY n)
372 SOM n FIN SRK RX 29135 FIN*Lamadegaan Aladdin Uros Supreme Premior Mira Fonsén KM NOM
FIN*Kisompa's Cipriano (SOM n) x FIN*Alfajiri Maridadi (SOM n)
372 SOM n FIN SRK RX 29135 FIN*Lamadegaan Aladdin Uros Veteraani Jarmo Räihä 3
FIN*Kisompa's Cipriano (SOM n) x FIN*Alfajiri Maridadi (SOM n)
373 SOM as FI SRK LO 91037 Haiko Walimai de la Cornaline Uros International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB
Arpeggio Puccini (SOM as) x Black Beauty du Prince (SOM ns)
374 SPH I / SPH n FI SK RX 1405671 FI*Eipril Ounlyone Uros Nuoret 7-10 kk Philippe de Guerny Ventura EX1
SE*Sphynx Olympen Admetos (SPH n 09) x FI*Evilurbastet Charmy (SPH n 03)
375 SPH II / SPH n 03 21 FI SRK LO 1403964 FI*Hebblas Julius Uros Avoin Philippe de Guerny Ventura EX1 CAC
RU*Talialida Oh My Darling Erast (SPH d 21) x FIN*Friday Madeleine (SPH f 09 32)
376 SPH III / SPH d FI SRK RX 1404161 FI*Evilurbastet Napoleon Uros Avoin Eva Wiéland Schilla EX1 CAC
Silvestr Stalone Best Show*RU (SPH e) x LV*Otomi Avrora (SPH f 03 33)
377 SPH IV / SPH f 03 FI SRK LO 1402325 FI*Hebblas Izzy Naaras Avoin Mira Fonsén EX1 CAC
RU*Talialida Oh My Darling Erast (SPH d 21) x FI*Hebblas Feya (SPH f 09 32)
378 SPH V / SPH d 21 33 FI SRK LO 1300281 FI*Tutsi Chaumet Uros Supreme Champion Jarmo Räihä KM
LV*Otomi Ungaro (SPH e 09 32) x FI*Tutsi Nancy (SPH f 21)
379 SPH V / SPH n 31 FI SRK LO 40951 FI*Hobbitqueen's Michael J. Uros Grand International Champion Jarmo Räihä EX1 CACS
S*Poltergeist Attila (SPH n) x S*Bare Essentials VIII Iara (SPH a 32)
380 SPH V / SPH a 03 32 FI SRK RX 1403426 FI*Tutsi Emperor Uros International Champion Jarmo Räihä EX1 CAGCIB
FIN*Tutsi March Martyn (SPH d 09) x LV*Otomi Claudia (SPH a 21 33)
381 SPH V / SPH a 09 32 FI SK LO 1405464 FI*Evilurbastet Olympia-O'Kroshka Naaras Nuoret 7-10 kk Jarmo Räihä EX1 NOM
LV*Otomi Danis (SPH n 02 21) x Diva La Viva Damascus (SPH a 32)
382 SPH V / SPH n 02 33 FI SK LO 1507579 FI*Tutsi Hariton Uros Pennut 4-7 kk Jarmo Räihä EX1 BIV NOM BIS
FI*Tutsi Chaumet (SPH d 21 33) x LV*Otomi Xaviera (SPH f 09 21)
383 SPH V / SPH f 02 21 33 FI SRK LO 42470 FI*Tutsi Buccellati Naaras Supreme Premior Jarmo Räihä KM NOM
FIN*Tutsi Miracle Misha (SPH d 21) x LV*Otomi Xaviera (SPH f 09 21)
384 SPH V / SPH n 09 21 33 FI SRK RX 1301075 FI*Hobbitqueen's Emporio Uros Grand International Premior Jarmo Räihä Abs
Catberry Maigums (SPH n) x FI*Hobbitqueen's PrincessArwen (SPH f 09 21 33)
385 XSH ns 22 FI SK RX 1508605 Hottentotti Naaras Noviisi Jarmo Räihä Abs
386 BAL w 67 FI SK LO 1404680 FI*Fercatin Odipin William Uros Avoin Henry Hornell EX1 CAC
FI*Fercatin Minzay Pinocchio (BAL b) x FI*Fercatin Kaukar Odile (BAL w)