Omakissa
SUROK Helsinki 28.7.2013
Järjestävä yhdistys Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 28.7.2013 Loppuu 28.7.2013
Ilmoittautuminen alkaa 28.7.2013 Ilmoittautuminen loppuu 28.7.2013
Yleisöaika alkaa 0:00 Yleisöaika loppuu 0:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 0:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 0:00
Arvostelut alkavat 0:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm
Kansainvälinen Ei Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Ei
Kissoja enintään    Kategoriat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@surok.fi
Paikka
Toimihenkilöt
Lisätietoja

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
Yhteensä 0 0 0 0 0

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
ABY a FI*Link Nyota Ziko Humu 3 Uros 11 (Nuoret) Milcent Dubois Françoise EX1 NOM
ABY n Dushara Godric-of-Kawaii 3 Uros 9 (Avoin) Gustaitiene Jurgita EX1 CAC
ABY n FI*Bluestream's Giselle 3 Naaras 9 (Avoin) Billing Jørgen EX1 CAC
ABY n FI*Redcheetah's Inka 3 Naaras 12 (Pennut) Johnson Sarah EX2
ABY n Isatai's Namid of Bluestream 3 Uros 11 (Nuoret) Gustaitiene Jurgita Abs
ABY n S*Hjortronstigens The Sound of Music 3 Uros 2 (SP) Gustaitiene Jurgita KM NOM
ABY o FI*Amajan Gigi Gioia 3 Naaras 12 (Pennut) Malevitch Maria EX1
ABY o FI*Kawaii Inazuma 3 Naaras 9 (Avoin) Malevitch Maria EX1 CAC
ABY o S*Rackarkatten's Paco Rabanne 3 Uros 2 (SP) Malevitch Maria KM NOM
ACL a 24 FI*Takatassun Neo Apollo 2 Uros 4 (GIP) Elian Beverly EX1 CAPS
ACL d 22 CurlingLight Mangosteen 2 Uros 7 (CH) Elian Beverly EX1 CACIB
ACL es 02 21 33 FIN*Recknagel Helenmirren 2 Naaras 5 (IC) Elian Beverly EX1 CAGCIB
ACL f 03 24 FI*DilYaar Fayyim Foolwati 2 Naaras 12 (Pennut) Elian Beverly EX1
ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl 2 Naaras 17 (Veteraani) Busse Britta 2
ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl 2 Naaras 2 (SP) Elian Beverly KM NOM
ACL h 03 21 33 FI*DilYaar Falguni Firoza 2 Naaras 12 (Pennut) Elian Beverly EX1
ACL n 03 22 FI*DilYaar Frashegird Falak 2 Uros 12 (Pennut) Elian Beverly EX1 NOM
ACL n 21 33 FI*Murmelin Cecelia 2 Naaras 11 (Nuoret) Elian Beverly VG
ACL n 24 FIN*Siriuksen LeoCurl 2 Uros 2 (SP) Elian Beverly KM
ACL ns 03 24 FI*Dezzicat's Dimolto DonCurl 2 Uros 9 (Avoin) Elian Beverly EX1 CAC NOM
ACL ns 09 FI*Siriuksen EtnaCurl 2 Naaras 5 (IC) Elian Beverly EX1 CAGCIB NOM
ACL ns 22 FI*Siriuksen EdithPiafCurl 2 Naaras 6 (IP) Elian Beverly EX1 CAGPIB
ACL ny 03 24 FIN*Siriuksen UmbabCurl 2 Uros 7 (CH) Elian Beverly EX1 CACIB
ACS b 24 FIN*Siriuksen MalbecCurl 2 Uros 10 (KAS) Brambilla Fabio EX1 CAP
ACS ds 03 24 FI*Dezzicat's Bravura BamCurl 2 Uros 10 (KAS) Brambilla Fabio EX1 CAP
ACS ds 09 24 FIN*Siriuksen EeroCurl 2 Uros 4 (GIP) Brambilla Fabio EX1 CAPS
ACS ds 09 24 FIN*Siriuksen EeroCurl 2 Uros 17 (Veteraani) Busse Britta 2
ACS e 24 FIN*Trollin Hanno 2 Uros 3 (GIC) Brambilla Fabio EX1 CACS
ACS f FI*Takatassun Coco Belleville 2 Naaras 10 (KAS) Brambilla Fabio EX1 CAP
ACS f 09 24 FI*Diipadaapa Alice 2 Naaras 7 (CH) Brambilla Fabio EX1 CACIB
ACS n 22 FI*Siriuksen AristoCurl 2 Uros 1 (SC) Brambilla Fabio KM NOM
ACS ns 03 24 FI*Dezzicat's Allegro AceCurl 2 Uros 1 (SC) Brambilla Fabio KM
BAL c 21 SE*Qjou'z Bon A Petit 4 Uros 9 (Avoin) Reiter Helene EX1 CAC
BAL d 21 FI*Cleverkitty BigBoss 4 Uros 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1
BAL n FI*Hämynhäivän Doris 4 Naaras 12 (Pennut) Ivanková Sona EX1
BAL n FI*Hämynhäivän Doris 4 Naaras 7 (CH) Billing Jørgen EX2
BAL n FI*Kasumi Henkien Kätkemä 4 Uros 10 (KAS) Hornell Henry EX1 CAP NOM BIS
BAL n FI*Kasumi Mononoke hime 4 Naaras 9 (Avoin) Hornell Henry EX1 CAC
BEN n 22 FI*Alcarinqua Aldaron 3 Uros 3 (GIC) Milcent Dubois Françoise EX1 CACS
BEN n 22 31 FI*Kattiklaanin Luke Catwalker 3 Uros 4 (GIP) Milcent Dubois Françoise EX1 CAPS
BEN n 22 33 ZaharaBengals Hopeful Promise 3 Naaras 9 (Avoin) Milcent Dubois Françoise EX1 CAC NOM
BEN n 24 FIN*Leokatin Arya 3 Naaras 12 (Pennut) Saetre Raymond Alessandro EX2
BEN n 24 FIN*Mistymoon's Mr Spots a Lot 3 Uros 3 (GIC) Eriksson Ulrika EX1 CACS
BEN n 24 MyArt Clouded Leopard Illusion 3 Uros 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX1 BIV
BEN n 24 Nordicwild Arne Findusson 3 Uros 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 CAC
BEN n 24 33 FIN*CattiCartanon Snowstorm 3 Uros 3 (GIC) Eriksson Ulrika EX1 CACS
BEN n 24 33 FIN*SiruCats Afrodite 3 Naaras 9 (Avoin) Mastrangelo Donatella EX1 CAC
BEN n 24 33 FIN*SiruCats Ynes Yooralla 3 Naaras 2 (SP) Eriksson Ulrika KM NOM
BML as 11 FI*Hämynhäivän Katajanmarja 3 Uros 12 (Pennut) Saetre Raymond Alessandro EX1 NOM BIS
BML ns 11 FI*Hämynhäivän Heikunkeikun 3 Uros 12 (Pennut) Malevitch Maria EX1
BRI a FI*Coventry's Francoise 3 Naaras 12 (Pennut) Gustaitiene Jurgita EX2
BRI a FI*Tassulähteen Fenna 3 Naaras 8 (PR) Gustaitiene Jurgita EX1 CAPIB NOM
BRI a Pudra Kates Akis *** 3 Uros 12 (Pennut) Gustaitiene Jurgita EX1 BIV
BRI a Regina di Triangolo*CH 3 Naaras 3 (GIC) Gustaitiene Jurgita EX1 CACS
BRI as 24 62 Otava Kates Akis *** 3 Uros 12 (Pennut) Milcent Dubois Françoise EX1
BRI c FIN*Ferme Snowflake 3 Uros 4 (GIP) Eriksson Ulrika EX1 CAPS
BRI d FI*Bumblebrits Snape 3 Uros 8 (PR) Malevitch Maria EX1 CAPIB
BRI d 03 24 Hinderslyne Romeo 3 Uros 7 (CH) Milcent Dubois Françoise EX1 CACIB
BRI e FIN*Hossantassun Demon 3 Uros 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 CAC BIV
BRI f FI*Feronian Dahlea Purpurea 3 Naaras 5 (IC) Malevitch Maria EX1 CAGCIB
BRI fs Hinderslyne Beyond-Pretty 3 Naaras 7 (CH) Milcent Dubois Françoise EX1 CACIB
BRI g FI*Ruusutarhan Mimi Miracolo 3 Naaras 11 (Nuoret) Martikainen Arja EX1
BRI g FIN*Sinisilkin Inkivääri 3 Naaras 5 (IC) Martikainen Arja EX1 CAGCIB
BRI j FI*Coventry's Eowyn 3 Naaras 11 (Nuoret) Milcent Dubois Françoise EX1
BRI n FI*Chokotoe's ADM Blacktail 3 Uros 7 (CH) Malevitch Maria EX1 CACIB
BRI n FIN*Aleksandra's Dr. Pepper 3 Uros 3 (GIC) Malevitch Maria EX1 CACS BIV
BRI n FIN*Maahisen Ruut 3 Naaras 11 (Nuoret) Billing Jørgen EX1
BRI ns 11 EST*Harmony Devianti 3 Naaras 6 (IP) Mastrangelo Donatella EX1 CAGPIB NOM
BRI ns 11 FI*Gnome's Britannia Silver 3 Uros 3 (GIC) Mastrangelo Donatella Abs
BRI ns 11 FIN*Gnome's Eta Cassiopeiae 3 Naaras 4 (GIP) Mastrangelo Donatella EX1 CAPS
BRI ns 11 S*Esteticas Xera 3 Naaras 3 (GIC) Mastrangelo Donatella EX1 CACS
BRI ns 11 S*Pymans Joe Cool 3 Uros 5 (IC) Mastrangelo Donatella Abs
BRI p FI*Treselle's Radomir 3 Uros 11 (Nuoret) Milcent Dubois Françoise EX1
BUR a FI*Aavan Send Me an Angel 3 Naaras 11 (Nuoret) Mastrangelo Donatella EX1
BUR a FI*Lilac's Song for Love 3 Naaras 11 (Nuoret) Mastrangelo Donatella EX2
BUR a FI*Pranser Make a Wish 3 Uros 5 (IC) Ivanková Sona EX2
BUR a Rango Magic Valley *** 3 Uros 12 (Pennut) Mastrangelo Donatella EX1 BIV
BUR b FI*Aficats Don't Mess With ME! 3 Uros 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX1
BUR b FI*Seirene Material Girl 3 Naaras 3 (GIC) Eriksson Ulrika EX1 CACS BIV NOM
BUR b FIN*Narinder Clueless 3 Naaras 4 (GIP) Eriksson Ulrika EX1 CAPS
BUR b Sacredspirit Virgin Flamingo *** 3 Uros 5 (IC) Eriksson Ulrika Abs
BUR c FIN*Pikkukuun Miss Marple 3 Naaras 6 (IP) Askett Mats EX1 CAGPIB
BUR c Sacredspirit Francesca *** 3 Naaras 7 (CH) Mastrangelo Donatella EX1 CACIB
BUR e FI*Seirene Lucky Star 3 Uros 1 (SC) Ivanková Sona KM BIV NOM
BUR g FIN*Seirene Justify My Love 3 Naaras 1 (SC) Malevitch Maria KM
BUR h FI*Oliivian Xena 3 Naaras 9 (Avoin) Reiter Helene EX1 CAC
BUR h FI*Oliivian Xena 3 Naaras 11 (Nuoret) Reiter Helene EX1
BUR h HU*Alba Regia Ganxsta Gizi 3 Naaras 6 (IP) Malevitch Maria EX1 CAGPIB NOM
BUR j Irma Lovely Dream *** 3 Naaras 11 (Nuoret) Gustaitiene Jurgita EX1 NOM
BUR n FI*Feirefiz Almost Easy 3 Naaras 7 (CH) Eriksson Ulrika EX1 CACIB
BUR n FI*Huimapään Huugo Hidalgo 3 Uros 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX2
BUR n FI*Millamarin Hjördis 3 Naaras 6 (IP) Eriksson Ulrika EX1 CAGPIB
BUR n FI*Millamarin Hoo Moilanen 3 Uros 5 (IC) Eriksson Ulrika EX1 CAGCIB
BUR n FI*Narinder Dances with wolwes 3 Naaras 10 (KAS) Eriksson Ulrika EX1 CAP
BUR n FIN*Indiana Venla 3 Naaras 11 (Nuoret) Johnson Sarah EX1
BUR n FIN*Narinder Bianca 3 Naaras 9 (Avoin) Elian Beverly EX1 CAC
BUR n Isä-Brownin Ushuaia 3 Uros 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX1 BIV
BUR n Mau-Mau Bonus 3 Uros 9 (Avoin) Mastrangelo Donatella EX1 CAC
BUR n NW Goody Magic Valley*RU, JW 3 Naaras 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 CAC
CHA FI*Sinimirrin Bast 3 Naaras 5 (IC) Mastrangelo Donatella EX1 CAGCIB
CHA FI*Souriant Mistigri 3 Uros 9 (Avoin) Milcent Dubois Françoise EX1 CAC
CHA FIN*BleudeBess Brisé volé 3 Naaras 1 (SC) Milcent Dubois Françoise KM
CHA FIN*BleudeBess Brisé volé 3 Naaras 17 (Veteraani) Brambilla Fabio 3
CHA FIN*Keijuhovin Boromir Ponteva 3 Uros 6 (IP) Milcent Dubois Françoise Mitätöity Mitätöity
CHA FIN*Souriant Anisette Ma Petite 3 Naaras 6 (IP) Milcent Dubois Françoise EX1 CAGPIB
CRX a 03 24 FI*Piupaws Duracell's Khafre 3 Uros 12 (Pennut) Malevitch Maria EX1 NOM
CRX a 03 24 FI*Piupaws Indigo 3 Naaras 11 (Nuoret) Saetre Raymond Alessandro EX1
CRX a 09 FI*Ronttilan Yeniden 3 Naaras 9 (Avoin) Milcent Dubois Françoise EX1 CAC
CRX d 02 62 FI*Ronttilan Kirmizi Yarasa 3 Uros 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 CAC NOM
CRX d 09 FI*Spectrolite Petrus 3 Uros 8 (PR) Martikainen Arja EX1 CAPIB
CRX d 09 24 FIN*Seafarer Iivana Julma 3 Uros 11 (Nuoret) Saetre Raymond Alessandro EX2
CRX f FI*KittyLady's Vickie Lynn 3 Naaras 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 CAC
CRX g 03 33 FI*Ronttilan TGIF 3 Naaras 9 (Avoin) Malevitch Maria EX1 CAC
CRX n FIN*Raitakatin Kyle Katarn 3 Uros 9 (Avoin) Elian Beverly EX1 CAC
CRX n 03 FI*FunkyJam's Dove of Peace 3 Uros 3 (GIC) Milcent Dubois Françoise EX1 CACS BIV NOM
CRX n 23 FI*Jip-Jap'n Bumblebee 3 Uros 9 (Avoin) Askett Mats EX1 CAC
CRX n 24 FIN*Darling-Isis' Sunday 3 Naaras 12 (Pennut) Gustaitiene Jurgita EX1
CRX ns FIN*Jokikatin Basilio 3 Uros 7 (CH) Martikainen Arja EX1 CACIB
CRX ns 03 FI*Sweetpurr's Pandia 3 Naaras 3 (GIC) Milcent Dubois Françoise EX1 CACS
CYM d 23 52 FI*Caaleigh Baby Pumpkin 3 Uros 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX1
CYM fs 02 52 62 FI*Touchant Sans la Queue 3 Naaras 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX1 BIV
CYM g 03 53 FIN*D'manns Uska Dara 3 Naaras 7 (CH) Eriksson Ulrika EX1 CACIB
CYM w 51 62 FI*Caaleigh Snowberry 3 Naaras 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX2
CYM w 52 61 FI*Caaleigh Pale Bandit 3 Uros 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX2
DRX Dea Dia Leo-Prada *** 3 Uros 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX1 NOM
DRX Dea Dia Miraslava, JW 3 Naaras 12 (Pennut) Milcent Dubois Françoise EX1
DRX a 22 FIN*Riiviön Elena 3 Naaras 12 (Pennut) Saetre Raymond Alessandro EX1
DRX bs 09 21 32 FIN*Bravefellow I Am Legend 3 Uros 8 (PR) Milcent Dubois Françoise EX1 CAPIB
DRX d 09 23 FIN*Taikatassun Voodoo 3 Uros 7 (CH) Ivanková Sona EX1 CACIB
DRX ds 33 FI*Stadikatin Aurora 3 Naaras 5 (IC) Brambilla Fabio EX1 CAGCIB
DRX e 02 Taikatuulen Tiuhti 3 Naaras 6 (IP) Martikainen Arja EX1 CAGPIB NOM
DRX f 09 FI*Riepujengin Ilmi IhaLempi 3 Naaras 9 (Avoin) Martikainen Arja Abs
DRX f 33 FI*Åbodas Sihu 3 Naaras 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX1
DRX n FIN*Gigglin's Black Magic Woman 3 Naaras 8 (PR) Malevitch Maria EX1 CAPIB
DRX ns 09 22 FIN*Riiviön Viiru 3 Naaras 2 (SP) Milcent Dubois Françoise KM NOM BIS
DSP d 03 21 Argensjen Sun Meteki 3 Uros 9 (Avoin) Mastrangelo Donatella EX1 CAC
DSP d 21 RU.Dolf Shudan 3 Uros 11 (Nuoret) Mastrangelo Donatella EX1 NOM
DSP n 03 Naomi My Toys 3 Naaras 11 (Nuoret) Mastrangelo Donatella EX1
EUR a 24 FIN*Kassilan Heinäkuun Heila 3 Naaras 5 (IC) Malevitch Maria EX1 CAGCIB
EUR d 22 FI*Feronian Cajanus 3 Uros 9 (Avoin) Gustaitiene Jurgita EX1 CAC
EUR d 22 Silkkiturkin Menevä Macho 3 Uros 2 (SP) Gustaitiene Jurgita KM
EUR d 23 FI*Kassilan Kauhu Kakara 3 Naaras 4 (GIP) Mastrangelo Donatella EX1 CAPS
EUR d 23 FIN*Kassilan Guaranteed Gnome 3 Uros 1 (SC) Mastrangelo Donatella KM
EUR d 23 Nemi 3 Naaras 13c (Määrittely) Martikainen Arja
EUR d 24 FI*Tiikerililjan Jepardi 3 Uros 9 (Avoin) Milcent Dubois Françoise EX1 CAC BIV
EUR d 24 FIN*Rekolan Aaro 3 Uros 8 (PR) Milcent Dubois Françoise EX1 CAPIB
EUR e FI*Pikku-Piun Vastakarva 3 Naaras 9 (Avoin) Gustaitiene Jurgita EX1 CAC
EUR e 23 FIN*Kassilan Gentle Goblin 3 Uros 1 (SC) Gustaitiene Jurgita KM
EUR f DK*Boholdt Duchess 3 Naaras 9 (Avoin) Malevitch Maria EX1 CAC
EUR f DK*Boholdt Duchess 3 Naaras 13c (Määrittely) Martikainen Arja
EUR f 22 FIN*Pikku-Piun Quurankukka 3 Naaras 5 (IC) Martikainen Arja EX1 CAGCIB
EUR f 24 FIN*Feronian Uncinia Bella 3 Naaras 1 (SC) Eriksson Ulrika KM
EUR fs FI*Kassilan Qkunen Qtamolla 3 Naaras 12 (Pennut) Malevitch Maria EX1
EUR n FI*Kissakallion Ludmila 3 Naaras 7 (CH) Gustaitiene Jurgita EX1 CACIB
EUR n 22 FI*Bird-Cherry's Blackberry 3 Uros 9 (Avoin) Milcent Dubois Françoise EX1 CAC
EUR n 24 FI*Bird-Cherry's Ariston 3 Uros 6 (IP) Milcent Dubois Françoise EX1 CAGPIB NOM
EUR n 24 FI*Kassilan Peräkammarin Poika 3 Uros 12 (Pennut) Milcent Dubois Françoise EX1
EUR n 24 Venla-Valentiina 3 Naaras 9 (Avoin) Milcent Dubois Françoise EX1 CAC
EUR ns FI*Kassilan Qmaverinen Qtti 3 Uros 12 (Pennut) Malevitch Maria EX1
EXO a 03 22 FI*Whispers Iron Knight 1 Uros 5 (IC) Di Chio Alessandro EX1 CAGCIB
EXO n 22 FI*Aamukasteen Zumba 1 Uros 2 (SP) Busse Britta KM
HCL Jeremias Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Ivanková Sona 1
HCL Sandra-Sabine Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Ivanková Sona 1 NOM
HCL Sandra-Sabine Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Di Chio Alessandro 3
HCS Caesar Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Reiter Helene 2
HCS Elisabeth Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Reiter Helene 2
HCS Elisabeth Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Di Chio Alessandro 2
HCS Ninni Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Reiter Helene 3
HCS Rasmus Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Reiter Helene 3
HCS Susanna Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Reiter Helene 1 NOM BIS
HCS Susanna Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Di Chio Alessandro 1 NOM
HCS Trina Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Reiter Helene 1
HCS Ukko Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Reiter Helene 4
HCS Ukko Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Di Chio Alessandro 1 NOM BIS
HCS Hopiatopias 3 Uros 14 (Kotikissat) Reiter Helene Arvosteltu
KBL n 03 22 FI*Hassunhauska Poutapilvi 3 Naaras 12 (Pennut) Milcent Dubois Françoise EX1
KBL n 24 FI*Kuriton Apricot 3 Uros 9 (Avoin) Milcent Dubois Françoise EX1 CAC
KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 1 (SC) Malevitch Maria KM NOM BIS
KOR FI*Mythai Dao Waew Waao 3 Naaras 11 (Nuoret) Malevitch Maria EX1
KOR FIN*Tiny Bpah-teeun Songsuda 3 Naaras 17 (Veteraani) Brambilla Fabio 1 NOM
KOR FIN*Tiny Bpah-teeun Songsuda 3 Naaras 10 (KAS) Malevitch Maria EX1 CAP
MAN d 23 51 FI*Conan Lontrus 3 Uros 1 (SC) Mastrangelo Donatella KM
MAN f 24 51 FI*Pikkeen Fariini 3 Naaras 11 (Nuoret) Mastrangelo Donatella EX1
MAN n 09 24 52 FI*Armain Eannah Eir 3 Naaras 12 (Pennut) Mastrangelo Donatella EX1 BIV NOM
MAU ns FIN*Iltavilli Emir Ehsan 3 Uros 4 (GIP) Eriksson Ulrika EX1 CAPS
MCO Dotcom Yabba Dabba Do 2 Uros 5 (IC) Askett Mats Abs
MCO Highlander Dante-of-EstatePearls 2 Uros 12 (Pennut) Askett Mats EX2
MCO a Battle Creek's Ma' Roadhouse Blues 2 Uros 1 (SC) Askett Mats KM
MCO a 02 FI*Chamberlain Heart Of Mine 2 Naaras 3 (GIC) Brambilla Fabio EX1 CACS NOM
MCO a 09 FI*HoneyCoon's Kiss 'N' Run 2 Naaras 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1 BIV NOM
MCO a 22 FIN*Goldenstream's Freestyle 2 Uros 2 (SP) Billing Jørgen Abs
MCO a 22 FIN*Goldenstream's Freestyle 2 Uros 17 (Veteraani) Busse Britta Abs
MCO a 22 S*Dunderklumpen's Smurfan 2 Naaras 11 (Nuoret) Billing Jørgen EX1 NOM
MCO d 09 22 FI*Laramillan Jimbo Jones 2 Uros 12 (Pennut) Ivanková Sona EX1
MCO d 09 22 FI*NineTales Big Show 2 Uros 5 (IC) Ivanková Sona EX2
MCO d 09 22 S*Stortassen's United 2 Uros 5 (IC) Ivanková Sona EX1 CAGCIB BIV
MCO d 22 FI*Marskin Bedril Lucasta 2 Uros 8 (PR) Billing Jørgen EX1 CAPIB
MCO d 23 Jean-Marais Ermak 2 Uros 9 (Avoin) Billing Jørgen EX1 CAC
MCO ds 03 22 FI*MaineQueen Rock Me 2 Uros 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX3
MCO ds 09 22 FIN*Wishmaster Guinevere 2 Naaras 4 (GIP) Gustaitiene Jurgita EX1 CAPS
MCO ds 22 Freeclimber Hamdi Damdi 2 Uros 11 (Nuoret) Johnson Sarah EX1 BIV NOM
MCO e 03 22 FI*Chamberlain Sky Breaker 2 Naaras 12 (Pennut) Ivanková Sona EX1
MCO e 09 FI*Alohacoons Baloo 2 Uros 1 (SC) Billing Jørgen KM
MCO e 09 22 FI*NineTales Didier Drogba 2 Uros 11 (Nuoret) Ivanková Sona EX1 BIV
MCO e 22 FIN*SatuMainen Franklin 2 Uros 12 (Pennut) Busse Britta EX1 BIV
MCO f Beartooth Mountain Lola 2 Naaras 11 (Nuoret) Ivanková Sona EX1
MCO f 09 22 FI*KorpiCoon's Mimosa 2 Naaras 12 (Pennut) Saetre Raymond Alessandro EX1
MCO f 09 22 FI*TipTop Maine Voque 2 Naaras 9 (Avoin) Ivanková Sona EX1 CAC
MCO f 22 S*Stortassen's Xozo 2 Naaras 7 (CH) Billing Jørgen EX1 CACIB BIV NOM
MCO f 22 Xandra Sky Beyrouth, CZ 2 Naaras 5 (IC) Billing Jørgen EX1 CAGCIB
MCO fs 09 22 FI*NineTales Drama Queen 2 Naaras 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1
MCO g 09 FI*Rotcat Imbri 2 Uros 12 (Pennut) Ivanková Sona EX2
MCO g 09 22 FI*Krysos Rough Diamond 2 Naaras 12 (Pennut) Askett Mats EX1
MCO gs 22 Pediro Sweet Lions Toscana 2 Naaras 5 (IC) Johnson Sarah Abs
MCO n Big Giants Resort's El Scuro 2 Uros 11 (Nuoret) Askett Mats EX1 NOM
MCO n 03 22 FI*Goldenstream's Remy Martin 2 Uros 1 (SC) Askett Mats KM BIV NOM
MCO n 09 FI*HoneyCoon's Miss Impossible 2 Naaras 9 (Avoin) Brambilla Fabio Abs
MCO n 09 FI*NomenEst Angel Witch 2 Naaras 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1
MCO n 09 22 FI*Hemingway's Gahege 2 Uros 12 (Pennut) Askett Mats EX1 NOM
MCO n 09 22 FI*MaineQueen Head Over Heels 2 Naaras 11 (Nuoret) Askett Mats EX1
MCO n 09 22 FI*NineTales Combattente 2 Naaras 8 (PR) Askett Mats EX1 CAPIB
MCO n 22 FI*CapitalCats Iisakki 2 Uros 12 (Pennut) Johnson Sarah EX1 BIV
MCO ns Black Pirate of Beauty Wizards 2 Uros 11 (Nuoret) Johnson Sarah Abs
MCO ns FI*Chamberlain Quinn the Mighty 2 Uros 12 (Pennut) Johnson Sarah EX1 NOM
MCO ns 02 21 FI*Chamberlain Heart Of Gold 2 Naaras 2 (SP) Di Chio Alessandro KM NOM BIS
MCO ns 09 FI*HoneyCoon's Black Sabbath 2 Uros 5 (IC) Brambilla Fabio EX1 CAGCIB
MCO ns 09 22 FI*Vuorensinen Ian 2 Uros 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1 BIV NOM
MCO ns 09 23 FIN*Godfather's Xilver Surfer 2 Uros 17 (Veteraani) Busse Britta 1 NOM BIS
MCO ns 09 23 FIN*Godfather's Xilver Surfer 2 Uros 2 (SP) Brambilla Fabio KM
MCO ns 22 FI*HoneyCoon's Starlight Lady 2 Naaras 9 (Avoin) Johnson Sarah EX1 CAC
MCO ns 22 FI*Winnercoons Johnny Jaguar 2 Uros 3 (GIC) Johnson Sarah EX1 CACS
MCO ns 22 Foggycoon Addis *** 2 Uros 9 (Avoin) Johnson Sarah Abs
MCO w 61 FI*Vuorensinen Cinderella 2 Naaras 12 (Pennut) Hornell Henry Abs
MCO w 62 FI*NomenEst Blonde Venus 2 Naaras 11 (Nuoret) Johnson Sarah EX2
MCO w 62 J'Adore Estate Pearls*RU 2 Naaras 11 (Nuoret) Johnson Sarah EX1
NEM n 09 21 Collin Sariola 2 Uros 11 (Nuoret) Billing Jørgen EX1
NEM n 09 21 Collin Sariola 2 Uros 11 (Nuoret) Billing Jørgen EX2
NFO a FI*Hopeahännän LeonardodaVinci 2 Uros 4 (GIP) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAPS
NFO a 03 23 S*Aborgatos Belizza 2 Naaras 3 (GIC) Ivanková Sona EX1 CACS
NFO a 09 22 FI*Katzenhof Dazzling 2 Naaras 9 (Avoin) Gustaitiene Jurgita EX2
NFO a 22 FI*Tähtitassun Hulda Huoleton 2 Naaras 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX2
NFO as 09 22 SE*Gryttjens Indigo 2 Uros 11 (Nuoret) Saetre Raymond Alessandro NFO a 09 22
NFO d 09 22 FI*NordicTigers Andreas 2 Uros 7 (CH) Saetre Raymond Alessandro EX1 CACIB
NFO d 09 22 S*Eärfalas Dante 2 Uros 3 (GIC) Johnson Sarah EX1 CACS BIV
NFO d 09 24 FIN*Heinähatun BeeBee 2 Naaras 9 (Avoin) Malevitch Maria Abs
NFO d 22 S*Isgården's Emmett 2 Uros 12 (Pennut) Saetre Raymond Alessandro EX1
NFO ds 09 22 S*Cederskogens Max Magma 2 Uros 11 (Nuoret) Saetre Raymond Alessandro EX1
NFO ds 24 FI*FoxyPaw's Dusty Miller 2 Uros 6 (IP) Brambilla Fabio EX1 CAGPIB NOM BIS
NFO f 02 21 62 SE*Gryttjens Skogsälva 2 Naaras 7 (CH) Johnson Sarah EX3
NFO f 03 FI*Felicis Esme 2 Naaras 7 (CH) Johnson Sarah EX4
NFO f 03 22 S*Aborgatos Can-Can 2 Naaras 5 (IC) Johnson Sarah EX1 CAGCIB
NFO f 09 FI*Draconian Ataegina 2 Naaras 6 (IP) Johnson Sarah EX1 CAGPIB NOM
NFO f 09 S*Eärfalas Debbie 2 Naaras 3 (GIC) Johnson Sarah EX1 CACS NOM
NFO f 09 22 S*Capsicum's Elyss 2 Naaras 12 (Pennut) Johnson Sarah EX1
NFO f 09 23 FIN*Norleon Destiny 2 Naaras 12 (Pennut) Ivanková Sona EX1
NFO fs 03 22 FIN*FoxyPaw's Rosy Dawn 2 Naaras 1 (SC) Saetre Raymond Alessandro KM BIV NOM BIS
NFO fs 03 22 N*Migoto's Rikke 2 Naaras 11 (Nuoret) Saetre Raymond Alessandro EX1 BIV NOM BIS
NFO fs 09 FIN*FélineBeauty Berta 2 Naaras 9 (Avoin) Malevitch Maria EX1 CAC
NFO n DonTomaso's Septimus 2 Uros 12 (Pennut) Saetre Raymond Alessandro EX1 BIV
NFO n FI*Taaborinvuoren Pamela 2 Naaras 12 (Pennut) Saetre Raymond Alessandro EX1
NFO n FIN*Kattikivalon Hissu 2 Naaras 11 (Nuoret) Elian Beverly EX1
NFO n 02 21 63 FIN*Tähtitassun Hassunhauska 2 Uros 17 (Veteraani) Busse Britta Abs
NFO n 03 S*Zygot's Mac Gregor 2 Uros 7 (CH) Billing Jørgen EX1 CACIB
NFO n 03 22 FI*Ballawhane It's A Mystery 2 Uros 5 (IC) Ivanková Sona EX1 CAGCIB
NFO n 03 22 FIN*Kirsikan HelmiLiina 2 Naaras 6 (IP) Ivanková Sona EX1 CAGPIB BIV NOM BIS
NFO n 03 22 FIN*Kirsikan HelmiLiina 2 Naaras 17 (Veteraani) Busse Britta 1 NOM
NFO n 03 24 S*NC's Alladin Sane 2 Uros 7 (CH) Ivanková Sona EX1 CACIB
NFO n 09 FI*Draconian AutumnReflection 2 Uros 2 (SP) Billing Jørgen KM
NFO n 09 FI*Draconian Cry Of Silence 2 Uros 9 (Avoin) Billing Jørgen EX1 CAC
NFO n 09 FI*Draconian September Ashes 2 Uros 5 (IC) Billing Jørgen EX1 CAGCIB
NFO n 09 FI*Draconian TwilightInnocence 2 Naaras 4 (GIP) Billing Jørgen EX1 CAPS NOM
NFO n 09 FIN*Wishmaster Kid Brother 2 Uros 6 (IP) Billing Jørgen EX1 CAGPIB BIV
NFO n 09 S*Eärfalas Dogge 2 Uros 3 (GIC) Billing Jørgen EX1 CACS BIV NOM BIS
NFO n 09 22 FI*Ballawhane AnarchyInTheUK 2 Uros 1 (SC) Ivanková Sona KM
NFO n 09 22 FI*Karvanaaman Ihana Ilmatar 2 Naaras 11 (Nuoret) Saetre Raymond Alessandro EX1
NFO n 09 22 FI*Nalle-Puhin Samsonite Man 2 Uros 11 (Nuoret) Ivanková Sona EX1 BIV NOM
NFO n 09 22 FI*Tähtitassun Revontuli 2 Uros 5 (IC) Ivanková Sona Abs
NFO n 09 22 FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo 2 Naaras 1 (SC) Ivanková Sona KM
NFO n 09 22 FIN*Karvanaaman Brima 2 Uros 2 (SP) Ivanková Sona KM NOM
NFO n 09 23 FI*Slytiger's Hot Enchantment 2 Uros 9 (Avoin) Ivanková Sona EX1 CAC
NFO n 09 23 SE*Gryttjens Zorro 2 Uros 11 (Nuoret) Ivanková Sona EX2
NFO n 09 24 FI*Hopeahännän Pohjannoita 2 Naaras 11 (Nuoret) Ivanková Sona EX2
NFO n 24 FI*Loki's Lara Fabian 2 Naaras 12 (Pennut) Saetre Raymond Alessandro EX3
NFO ns 09 FI*Salokatin Aladin 2 Uros 11 (Nuoret) Saetre Raymond Alessandro EX2
NFO ns 09 24 FI*Kultahippusten Klaara 2 Naaras 11 (Nuoret) Saetre Raymond Alessandro EX2
NFO ns 23 S*Kaup home cat's Tiger 2 Uros 8 (PR) Brambilla Fabio EX1 CAPIB
NFO w FI*Hopeahännän Lumikuningatar 2 Naaras 6 (IP) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAGPIB NOM
NFO w 61 FI*Tähtitassun Juhannus 2 Uros 6 (IP) Saetre Raymond Alessandro EX2
NFO w 64 FI*Tähtitassun Carl Philip 2 Uros 6 (IP) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAGPIB BIV NOM
NFO w 64 FIN*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 1 (SC) Saetre Raymond Alessandro KM NOM
OCI a 24 FI*Moosegrove Don Juan 3 Uros 4 (GIP) Gustaitiene Jurgita EX1 CAPS
OCI a 24 FI*Moosegrove Don Juan 3 Uros 17 (Veteraani) Brambilla Fabio 2
OCI a 24 FI*Onnikatin Bea 3 Naaras 9 (Avoin) Mastrangelo Donatella EX1 CAC
OCI a 24 FIN*Amas Aslan 3 Uros 11 (Nuoret) Gustaitiene Jurgita EX1
OCI a 24 SE*Hot Thundereans Jaga 3 Uros 11 (Nuoret) Mastrangelo Donatella EX1 BIV
OCI b 24 FI*Amas Marie Curie 3 Naaras 9 (Avoin) Gustaitiene Jurgita EX1 CAC
OCI b 24 FI*Guttatus Ami Super 3 Uros 12 (Pennut) Gustaitiene Jurgita EX1
OCI b 24 FI*Guttatus Princess Sophie 3 Naaras 5 (IC) Gustaitiene Jurgita EX1 CAGCIB
OCI b 24 FI*Moosegrove Smooth Operator 3 Uros 5 (IC) Askett Mats EX1 CAGCIB
OCI b 24 FI*Moosegrove Tu Autem 3 Naaras 1 (SC) Gustaitiene Jurgita KM
OCI b 24 FI*Topspot C.Loureiroi 3 Naaras 12 (Pennut) Gustaitiene Jurgita EX1 NOM BIS
OCI b 24 FI*Topspot TorreArgentina 3 Uros 5 (IC) Gustaitiene Jurgita EX1 CAGCIB NOM
OCI b 24 FI*WiliWilla Don Da Capo 3 Uros 12 (Pennut) Gustaitiene Jurgita EX2
OCI b 24 FI*WiliWilla Lady Kit Kat 3 Naaras 12 (Pennut) Gustaitiene Jurgita EX2
OCI b 24 FIN*Ginie's Di'Anna 3 Naaras 12 (Pennut) Milcent Dubois Françoise EX1 NOM
OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 2 (SP) Gustaitiene Jurgita KM
OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 17 (Veteraani) Brambilla Fabio 1 NOM BIS
OCI b 24 FIN*Moosegrove Panthera 3 Naaras 1 (SC) Gustaitiene Jurgita KM BIV NOM
OCI b 24 FIN*Rollick A Tout Le Monde 3 Naaras 1 (SC) Gustaitiene Jurgita KM
OCI b 24 FIN*Silvercomet Ayrton Senna 3 Uros 7 (CH) Billing Jørgen EX1 CACIB
OCI bs 24 FIN*Topspot Don Arlecchino 3 Uros 6 (IP) Mastrangelo Donatella EX1 CAGPIB NOM
OCI c 24 FI*Ermintrude Miss Moneypenny 3 Naaras 11 (Nuoret) Askett Mats EX1
OCI c 24 FI*WiliWilla MilkyWay Boy 3 Uros 12 (Pennut) Mastrangelo Donatella EX1
OCI c 24 FIN*Guttatus Sao Jorge 3 Uros 17 (Veteraani) Brambilla Fabio 3
OCI c 24 FIN*Guttatus Sao Jorge 3 Uros 4 (GIP) Mastrangelo Donatella EX1 No Cert
OCI c 24 FIN*Lirukallion Kuuraparta 3 Uros 4 (GIP) Milcent Dubois Françoise Abs
OCI n 24 FI*Moosegrove Drake 3 Uros 11 (Nuoret) Malevitch Maria EX1
OCI n 24 FI*Topspot Jaguatirica 3 Naaras 11 (Nuoret) Malevitch Maria EX2
OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Malevitch Maria KM BIV NOM BIS
OCI n 24 FIN*Onnikatin Mountain Music 3 Uros 2 (SP) Malevitch Maria Abs
OCI o 24 FIN*Topspot Mysterious Solembum 3 Uros 10 (KAS) Gustaitiene Jurgita EX1 CAP
OCI o 24 S*Hot Country's Agaton Sax 3 Uros 5 (IC) Gustaitiene Jurgita EX1 CAGCIB
OLH b FI*Jalecat's G-Force 4 Uros 10 (KAS) Reiter Helene Abs
OLH d 25 FI*Jalecat's Jack in the Box 4 Uros 6 (IP) Hornell Henry EX1 No Cert
OLH ns 22 FI*Noxx Zlatan Ibrahimovic 4 Uros 12 (Pennut) Reiter Helene EX1
OSH a 24 Nick-Nack Sia Alicia, CZ 4 Uros 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1 NOM BIS
OSH b FI*Birregin Mr Hawaii 4 Uros 11 (Nuoret) Hornell Henry Abs
OSH b FI*Skazki Vissarion 4 Uros 7 (CH) Hornell Henry Abs
OSH b FIN*Kattilan Sundancer 4 Naaras 17 (Veteraani) Elian Beverly 1 NOM
OSH b 03 EE*Carradine D. Chi Chat Cat 4 Uros 10 (KAS) Reiter Helene EX1 CAP NOM
OSH b 22 Idream 4 Uros 3 (GIC) Hornell Henry EX1 CACS
OSH d 22 HU*Shagio-Chen Papaya 4 Uros 5 (IC) Reiter Helene EX1 No Cert
OSH d 25 FI*Mummeli Dinazinho Sepe 4 Uros 11 (Nuoret) Reiter Helene EX1 NOM
OSH d 25 FI*Mummeli Dinazinho Sepe 4 Uros 13c (Määrittely) Hornell Henry
OSH f FI*Skazki Shadowcat 4 Naaras 5 (IC) Ivanková Sona EX1 CAGCIB NOM
OSH f 03 24 FI*Keskimaan Turtle Tricolor 4 Naaras 12 (Pennut) Reiter Helene EX1
OSH f 03 24 FI*Purrfektin D'ippedidyy 4 Naaras 11 (Nuoret) Reiter Helene EX1
OSH f 24 FI*Keskimaan Elf Gwestiel 4 Naaras 12 (Pennut) Hornell Henry EX1
OSH f 24 FI*Keskimaan Elf Gwestiel 4 Naaras 13c (Määrittely) Hornell Henry
OSH g 24 FIN*Mummeli Blue-Prince Mimosa 4 Naaras 6 (IP) Reiter Helene EX1 CAGPIB
OSH n FI*Sultsinan Iltasatu 4 Naaras 3 (GIC) Reiter Helene EX1 CACS
OSH n FIN*Quan Kawaii Sakura 4 Naaras 2 (SP) Reiter Helene KM NOM BIS
OSH n Galoo of Beugnycats 4 Uros 1 (SC) Reiter Helene Abs
OSH n 02 FI*Keskimaan Maisa Maiden 4 JC 4 Naaras 12 (Pennut) Reiter Helene EX1
OSH n 03 FI*Keskimaan Ainion 4 Uros 10 (KAS) Hornell Henry EX1 CAP
OSH n 03 HU*Shagio-Chen Noriko Ori-Katino 4 Naaras 1 (SC) Hornell Henry KM
OSH n 03 24 FI*Choose Xoo Cute To Be True 4 Uros 7 (CH) Hornell Henry EX1 CACIB NOM BIS
OSH n 24 FI*LoveOriental Lakeisha 4 Naaras 11 (Nuoret) Reiter Helene EX1
OSH ns 22 FI*Jalecat's Leeroy Lex 4 Uros 6 (IP) Hornell Henry EX1 CAGPIB
OSH ns 24 FIN*Major Bling Bling 4 Naaras 8 (PR) Askett Mats EX1 CAPIB
OSH w 63 FI*Arhantin Iceman 4 Uros 12 (Pennut) Di Chio Alessandro EX1 NOM
PEB n 33 Veni-Vidi-Vici Del Iris 4 Naaras 10 (KAS) Hornell Henry EX1 CAP NOM
PER a 03 22 FIN*Sunrunner's Hadaan Hamid 1 Uros 1 (SC) Di Chio Alessandro KM NOM BIS
PER a 03 24 FI*Dirlandan Fernando 1 Uros 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX2
PER a 03 24 FIN*Dirlandan EnvyMe 1 Uros 2 (SP) Di Chio Alessandro Abs
PER a 21 33 FI*Onon Coco 1 Naaras 12 (Pennut) Reiter Helene EX1 NOM
PER d FI*Kultaviiksen Ike Turner 1 Uros 11 (Nuoret) Di Chio Alessandro Abs
PER d FIN*Kultaviiksen Axl Rose 1 Uros 4 (GIP) Di Chio Alessandro EX1 CAPS
PER d FIN*Yökehrääjän Fireball 1 Uros 9 (Avoin) Eriksson Ulrika Abs
PER d Pörhönen Vilhelm 1 Uros 8 (PR) Ivanková Sona EX1 CAPIB
PER d 02 (N)Stargate's Helix 1 Uros 5 (IC) Di Chio Alessandro EX1 CAGCIB
PER d 21 33 Sinihuiskan Aryanna 1 Naaras 12 (Pennut) Busse Britta EX1
PER d 24 FI*BlueIce's Blazing Glory 1 Uros 4 (GIP) Di Chio Alessandro EX1 CAPS
PER ds FI*Kultaviiksen Honey B. 1 Naaras 9 (Avoin) Di Chio Alessandro EX1 CAC
PER ds 22 62 Fairy 4 U Jumanji 1 Uros 5 (IC) Busse Britta EX1 CAGCIB
PER ds 22 62 FI*Kultaviiksen Captain Nemo 1 Uros 6 (IP) Busse Britta EX1 CAGPIB NOM
PER ds 22 62 FI*Kultaviiksen Etta James 1 Naaras 5 (IC) Busse Britta EX1 CAGCIB
PER e 02 21 62 FI*Whispers Just Like Heaven 1 Naaras 11 (Nuoret) Busse Britta EX1 NOM BIS
PER e 03 Bold Brutus Timmu *** 1 Uros 9 (Avoin) Busse Britta EX1 CAC
PER e 03 FI*Chevhill's Sunny Girl 1 Naaras 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1
PER e 03 24 FI*Vanilla-Star Banana Split 1 Naaras 12 (Pennut) Busse Britta EX1 NOM BIS
PER e 33 FIN*Kimarin Zahir 1 Uros 10 (KAS) Martikainen Arja Abs
PER f FIN*Mariokko Rebekka 1 Naaras 6 (IP) Billing Jørgen EX1 CAGPIB
PER f Fizgeralt Medea Mercedes 1 Naaras 9 (Avoin) Di Chio Alessandro EX1 CAC NOM BIS
PER f 03 FIN*Amysantti Coconut Shake 1 Naaras 17 (Veteraani) Elian Beverly 2
PER f 03 FIN*Amysantti Coconut Shake 1 Naaras 8 (PR) Busse Britta EX1 CAPIB
PER f 03 22 Jasmine Paws Angel's Kiss *** 1 Naaras 11 (Nuoret) Busse Britta EX1
PER f 03 22 S*Marylands Unique Glow 1 Naaras 1 (SC) Busse Britta KM NOM
PER f 22 My-Champagne Princess Estelle 1 Naaras 11 (Nuoret) Gustaitiene Jurgita EX1 BIV
PER g FIN*Zena's Coffee 1 Naaras 9 (Avoin) Elian Beverly EX1 No Cert
PER n FIN*Hopeakellon Hupsu 1 Uros 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1
PER n FIN*Mariokko Robert 1 Uros 10 (KAS) Billing Jørgen Abs
PER n FIN*Nightmare's Magical Paws 1 Naaras 4 (GIP) Di Chio Alessandro EX1 CAPS NOM
PER n 03 FI*Dirlandan IndieLove 1 Naaras 12 (Pennut) Di Chio Alessandro EX1
PER n 03 22 FI*Leonidan Priceless Paws 1 Uros 12 (Pennut) Busse Britta EX1
PER n 21 33 Sinihuiskan Fiorella 1 Naaras 11 (Nuoret) Martikainen Arja EX1 BIV NOM BIS
PER n 24 FI*Ayanna Before the Dawn 1 Uros 9 (Avoin) Di Chio Alessandro EX1 CAC
PER n 24 Jasminepaw's Heartbreaker *** 1 Uros 11 (Nuoret) Di Chio Alessandro EX1 NOM
PER n 24 My-Champagne Anemone to Timanfaya 1 Naaras 12 (Pennut) Di Chio Alessandro Abs
PER n 33 FIN*Jasmirin Dolly Dee 1 Naaras 2 (SP) Busse Britta KM NOM BIS
PER n 33 FIN*Jasmirin Dolly Dee 1 Naaras 17 (Veteraani) Elian Beverly 1 NOM BIS
PER n 33 FIN*Nuuskakairan Samantha 1 Naaras 5 (IC) Busse Britta EX1 CAGCIB
PER n 33 IT*Almigry Seabiscuit 1 Uros 3 (GIC) Busse Britta EX1 CACS NOM
PER ns 03 FIN*Kissankäpälän Arnold S. 1 Uros 2 (SP) Busse Britta KM
PER ns 24 62 FIN*Rauhan-Laakson Fille 1 Uros 11 (Nuoret) Elian Beverly EX1
PER ns 24 62 FIN*Siriuksen Wendy 1 Naaras 10 (KAS) Malevitch Maria EX1 CAP
PER ns 24 62 N*Con Brio's Silver Gaparelli 1 Uros 9 (Avoin) Busse Britta EX1 CAC
RAG a FI*Dollgarden's Anemone 2 Naaras 1 (SC) Elian Beverly KM
RAG a FI*Utuinen Querido for Pijan 2 Uros 7 (CH) Elian Beverly EX1 CACIB
RAG a FIN*Tiridoll's Dream On 2 Uros 11 (Nuoret) Malevitch Maria EX1 BIV NOM
RAG a FIN*Utuinen Fille Fallaton 2 Uros 1 (SC) Elian Beverly KM BIV
RAG a FIN*Utuinen HubbaBubba 2 Naaras 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX1
RAG a FIN*Utuinen O'River North 2 Uros 2 (SP) Elian Beverly KM NOM
RAG a 03 FI*Dolldesire's Benita 2 Naaras 9 (Avoin) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAC
RAG a 03 FI*Neige-Cristal's Royal Axel 2 Uros 9 (Avoin) Saetre Raymond Alessandro Abs
RAG a 03 FI*Snowrag Skymaster 2 Uros 9 (Avoin) Saetre Raymond Alessandro EX2
RAG a 03 FI*Sunrunner's Quinlan 2 Uros 9 (Avoin) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAC
RAG a 03 FI*Sunrunner's Rohan 2 Uros 11 (Nuoret) Saetre Raymond Alessandro EX1 BIV
RAG a 03 FIN*Bobkatin Fantasia 2 Naaras 12 (Pennut) Malevitch Maria EX1
RAG a 03 FIN*JewelDoll's Peter Pan 2 Uros 10 (KAS) Eriksson Ulrika EX1 CAP NOM
RAG a 03 FIN*Mirandos Silver Lining 2 Naaras 12 (Pennut) Gustaitiene Jurgita EX1
RAG a 03 RO*Elian Rags Lace Cookie 2 Naaras 12 (Pennut) Saetre Raymond Alessandro EX2
RAG a 03 Solenzara's Nino de Angelo 2 Uros 7 (CH) Saetre Raymond Alessandro EX1 CACIB BIV
RAG a 04 FI*Celestial's Twilight 2 Uros 10 (KAS) Askett Mats EX1 CAP BIV
RAG a 04 FI*Celestial's Wild Cherry 2 Naaras 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1
RAG a 04 FIN*Utuinen Juanita's Japheth 2 Uros 4 (GIP) Brambilla Fabio EX1 CAPS
RAG a 04 21 FI*Nieninque Tuhkimo 2 Naaras 5 (IC) Milcent Dubois Françoise EX1 No Cert
RAG a 04 21 FI*Rock'nRags BrightestDiamond 2 Naaras 9 (Avoin) Johnson Sarah EX1 CAC
RAG b FI*Rivimyllyn Gotta Be You 2 Uros 5 (IC) Johnson Sarah Abs
RAG b Starring Ihana Isadora 2 Naaras 4 (GIP) Johnson Sarah EX1 CAPS
RAG b 04 FI*Rivimyllyn Hopeful Hans 2 Uros 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1
RAG d FI*Tiridoll's I Love You 2 Uros 7 (CH) Ivanková Sona EX1 CACIB
RAG d 03 FI*Maplehill's Canadian Punch 2 Uros 8 (PR) Ivanková Sona EX1 CAPIB
RAG e 03 FI*Dollyblues Sky's The Limit 2 Uros 5 (IC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAGCIB
RAG f 03 FI*Snowrag Balenciaga 2 Naaras 10 (KAS) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAP
RAG g FIN*Dollicious Chrystal Blue 2 Naaras 4 (GIP) Askett Mats EX1 CAPS NOM
RAG g 04 FI*Sunrunner's Tibalia 2 Naaras 12 (Pennut) Askett Mats EX1
RAG n FI*Dollyblues Saint Veronika 2 Naaras 12 (Pennut) Elian Beverly EX1
RAG n FIN*Hillhouse Eulalia 2 Naaras 10 (KAS) Milcent Dubois Françoise EX1 CAP
RAG n FIN*Hillhouse Eulalia 2 Naaras 17 (Veteraani) Brambilla Fabio 2
RAG n 03 FI*Riverknee Just A Dream 2 Naaras 5 (IC) Ivanková Sona EX1 CAGCIB
RAG n 03 FI*Sirmar Frontside Fire 2 Uros 9 (Avoin) Askett Mats EX2
RAG n 03 FI*Tuulikellon Just A Beauty 2 Naaras 11 (Nuoret) Askett Mats Abs
RAG n 03 21 FI*Pehmis Vilkas Myy 2 Naaras 11 (Nuoret) Askett Mats EX1
RAG n 03 21 FIN*Riepujengin Indiana Jones 2 Uros 5 (IC) Brambilla Fabio EX1 CAGCIB
RAG n 03 21 FIN*Riepujengin Indiana Jones 2 Uros 12 (Pennut) Di Chio Alessandro Abs
RAG n 04 FI*Celestial's Ultra Bra 2 Naaras 9 (Avoin) Askett Mats EX1 CAC
RAG n 04 FI*Dollicious Harlequin 2 Uros 9 (Avoin) Ivanková Sona EX1 CAC
RAG n 04 FI*Maplehill's Yolanda 2 Naaras 2 (SP) Ivanková Sona KM
RAG n 04 FI*Maplehill's Yolanda 2 Naaras 17 (Veteraani) Busse Britta 3
RAG n 04 FI*Tiridoll's Hope 2 Naaras 12 (Pennut) Askett Mats Abs
RAG n 04 FI*Utuinen Once In A Lifetime 2 Uros 3 (GIC) Ivanková Sona EX1 CACS BIV
RAG n 04 FIN*Yönsvengin Timjami 2 Naaras 12 (Pennut) Saetre Raymond Alessandro EX1
RAG n 04 21 FI*Collicatin Russell 2 Uros 9 (Avoin) Askett Mats EX1 CAC
RAG n 04 21 FI*Dollyblues MusicOfMyHeart 2 Uros 3 (GIC) Askett Mats EX1 CACS
RUS BluEudemonia's Viking Warrior 3 Uros 11 (Nuoret) Martikainen Arja EX3
RUS FI*Hana-Bi Taikatalvi 3 Naaras 10 (KAS) Martikainen Arja EX1 CAP
RUS FI*Hana-Bi Timur 3 Uros 11 (Nuoret) Martikainen Arja EX1
RUS FI*Lolcat's Anastasia 3 Naaras 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX1 NOM
RUS FI*Tcarskii'dvorik My Saaga 3 Naaras 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 CAC
RUS FI*Zarin Enchanting Emil 3 Uros 11 (Nuoret) Martikainen Arja EX2
RUS FI*Zarin Illyria 3 Uros 12 (Pennut) Martikainen Arja EX1 BIV NOM
RUS FIN*Andinan Celestina 3 Naaras 6 (IP) Martikainen Arja EX1 CAGPIB
RUS FIN*Hofnarrens Avrora 3 Naaras 5 (IC) Martikainen Arja EX1 CAGCIB NOM
RUS FIN*Zarin 4ever Primalux 3 Naaras 3 (GIC) Martikainen Arja EX1 CACS
RUS FIN*Zarin Querido Mio 3 Uros 2 (SP) Martikainen Arja KM BIV NOM BIS
RUS Katzenhof Campino *** 3 Uros 12 (Pennut) Martikainen Arja EX2
RUS Rose Velvet's Alexandria 3 Uros 9 (Avoin) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAC
SBI a FI*Nalle-Puhin PINK! 2 Naaras 7 (CH) Askett Mats EX1 CACIB BIV NOM
SBI a FI*Tamus Viper Venturer 2 Uros 8 (PR) Askett Mats EX1 CAPIB NOM
SBI a FI*Åbodas Tobias 2 Uros 11 (Nuoret) Askett Mats EX1
SBI a 21 FIN*Ann-Elisabeth's Jasmine 2 Naaras 7 (CH) Hornell Henry Abs
SBI b FI*Mithrandilin Elwing 2 Naaras 5 (IC) Askett Mats EX1 CAGCIB
SBI b 21 FI*Canth's UltraVox 2 Uros 3 (GIC) Brambilla Fabio EX1 CACS
SBI b 21 FI*Jade-Garden's Debbie 1 Naaras 5 (IC) Brambilla Fabio EX1 CAGCIB
SBI c FI*Tupuliinin Rose 2 Naaras 12 (Pennut) Billing Jørgen EX1
SBI d FI*MeToYou Flisan 2 Naaras 7 (CH) Johnson Sarah EX2
SBI d FIN*Recknagel Maariolemiöö 2 Uros 4 (GIP) Billing Jørgen EX1 CAPS NOM
SBI d 21 FI*JoJon La Veta de Oro 2 Uros 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC
SBI d 21 FI*JoJon Wan Jianjian 2 Uros 5 (IC) Brambilla Fabio EX1 CAGCIB
SBI e FI*Mototassun Remu-Rudolf 2 Uros 6 (IP) Askett Mats EX1 CAGPIB
SBI f 21 FIN*Doodlebug Kiara 2 Naaras 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1
SBI h 21 FI*Harebell Elviira 2 Naaras 11 (Nuoret) Elian Beverly Abs
SBI j 21 FI*Tupuliinin Daisy 2 Naaras 12 (Pennut) Ivanková Sona EX1 NOM
SBI n EE*Ireen Herencia 2 Naaras 9 (Avoin) Elian Beverly EX2
SBI n FI*Castle-Garden Casanova 2 Uros 11 (Nuoret) Malevitch Maria EX1
SBI n FI*Kattimäen Eemeli 2 Uros 1 (SC) Saetre Raymond Alessandro KM BIV
SBI n FI*Rais-Kis Epeliini 2 Naaras 12 (Pennut) Elian Beverly EX1 BIV
SBI n FIN*Pumpulimäen Angela 2 Naaras 8 (PR) Brambilla Fabio Abs
SBI n 21 FI*Kirakan Quiereme Mucho 2 Uros 4 (GIP) Billing Jørgen EX1 CAPS
SBI n 21 FI*Rais-Kis Eka-Wekara 2 Uros 12 (Pennut) Billing Jørgen EX1 NOM
SBI n 21 FI*Rais-Kis Fizz 2 Uros 12 (Pennut) Billing Jørgen EX2
SBI n 21 FI*Sic'an Ruuben 2 Uros 11 (Nuoret) Billing Jørgen EX2
SBI n 21 FI*Åbodas Eutropios 2 Uros 11 (Nuoret) Billing Jørgen EX1 BIV
SIA a FI*Kelmikerhon Tyynellä 4 Naaras 12 (Pennut) Reiter Helene Abs
SIA a FI*Twist-Tiramisun North Star 4 Uros 3 (GIC) Reiter Helene EX1 CACS NOM
SIA a FIN*Baila-Bailan Päivänsäde 4 Naaras 12 (Pennut) Saetre Raymond Alessandro EX1 BIV
SIA a FIN*Cha-Amin Helena 4 Naaras 9 (Avoin) Johnson Sarah EX1 CAC
SIA c FI*Kelmikerhon Ainoa Aarteeni 4 Naaras 3 (GIC) Hornell Henry Abs
SIA c FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla 4 Uros 12 (Pennut) Hornell Henry Abs
SIA d FI*Keskimaan Elea Frodo 4 Uros 9 (Avoin) Hornell Henry Abs
SIA d FIN*Mandalein Vivian 4 Uros 7 (CH) Martikainen Arja EX1 CACIB
SIA n FI*Twist-Tiramisun Kurtisaani 4 Naaras 1 (SC) Hornell Henry KM NOM
SIA n FI*Twist-Tiramisun Queen Syrah 4 Naaras 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1
SIA n FIN*Kelmikerhon Ral Lal Laa 4 Naaras 17 (Veteraani) Johnson Sarah 1 NOM BIS
SIA n FIN*Kelmikerhon Ral Lal Laa 4 Naaras 2 (SP) Hornell Henry KM
SIA n Indiran Bosse 4 Uros 9 (Avoin) Malevitch Maria EX1 CAC
SIA n Montage Musette 4 Naaras 5 (IC) Milcent Dubois Françoise Abs
SIA n Samsara Basil 4 Uros 9 (Avoin) Milcent Dubois Françoise EX2
SIA n Tyttelin Idoli 4 Uros 5 (IC) Johnson Sarah EX1 CAGCIB
SIA n 21 FI*Miado Beldis House Of Bëor 4 Naaras 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1
SIB a FIN*Kestilinnan Bipari 2 Uros 6 (IP) Johnson Sarah Abs
SIB ds 03 FI*Cherrytail's Orpheus 2 Uros 9 (Avoin) Johnson Sarah Abs
SIB ds 24 FI*ArcticWilds Bigtime Beagle 2 Uros 5 (IC) Askett Mats EX1 CAGCIB
SIB f 09 24 FIN*Amurin Faiga 2 Naaras 2 (SP) Askett Mats KM
SIB fs 24 S*Maollich's Sazhenka Boyanova 2 Naaras 5 (IC) Askett Mats EX1 CAGCIB
SIB g 24 FI*Villan Keisarinna 2 Naaras 10 (KAS) Billing Jørgen EX1 CAP
SIB n 03 22 FI*Amurin Hoosea 2 Uros 12 (Pennut) Billing Jørgen EX1
SIB n 23 FIN*Amante's Illusia 2 Naaras 12 (Pennut) Martikainen Arja EX1
SIB ns 09 24 FI*Lumikissan ÖhköMöhkö 2 Uros 5 (IC) Johnson Sarah EX1 CAGCIB
SIB ns 23 FI*Abbas-Coons Calvin 2 Uros 12 (Pennut) Reiter Helene EX1
SIB ns 24 FI*Benmar's Bella 2 Naaras 12 (Pennut) Ivanková Sona EX2
SIB ny 09 24 Abrikos Onix Gloria 2 Uros 9 (Avoin) Billing Jørgen Abs
SIB ny 24 FI*Amurin Ruufus 2 Uros 3 (GIC) Johnson Sarah EX1 CACS NOM
SIN FI*Chai-lai Victorious Vanessa 3 Naaras 9 (Avoin) Mastrangelo Donatella EX1 CAC
SOM n FI*Amajan Fadma Fiorina 3 Naaras 7 (CH) Mastrangelo Donatella EX1 CACIB NOM
SOM n FI*Amajan Fede Favoloso 3 Uros 9 (Avoin) Mastrangelo Donatella EX1 CAC NOM
SOM o FI*Amajan eAmbra Eminente 3 Naaras 5 (IC) Mastrangelo Donatella EX1 No Cert
SOM o FIN*Amajan Berto Benvenuto 3 Uros 2 (SP) Mastrangelo Donatella KM
SPH d 21 RU*Talialida Oh My Darling Erast 3 Uros 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 CAC
SPH e 09 21 32 FI*Tutsi Anni Queen 3 Naaras 7 (CH) Martikainen Arja EX1 CACIB
SPH e 09 32 LV*Otomi Ungaro 3 Uros 1 (SC) Martikainen Arja KM BIV NOM
SPH f 09 21 FI*Tutsi Birkin 3 Naaras 11 (Nuoret) Martikainen Arja EX1
SPH f 09 32 FI*Hebblas Feya 3 Naaras 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 CAC
SPH n Fenix *** 3 Uros 7 (CH) Martikainen Arja EX1 CACIB
SPH n Joker Smiles of Fortune 3 Uros 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 No Cert
SPH n 02 31 S*Nudie's Flower of Gladiolus 3 Uros 11 (Nuoret) Martikainen Arja EX1
SPH n 03 FI*Evilurbastet Damon 3 Uros 12 (Pennut) Ivanková Sona EX1
SPH n 09 21 33 FI*SphynxGarden Raspberry 3 Naaras 9 (Avoin) Malevitch Maria EX1 CAC
SYS f 02 21 FI*Birregin FairyTail Tales 4 Naaras 3 (GIC) Reiter Helene EX1 CACS NOM BIS
SYS n 01 FI*Sultsinan WhatChaMaCallIt 4 Naaras 7 (CH) Reiter Helene EX1 CACIB
SYS n 03 FI*Keskimaan Hobbit Folco 4 Uros 12 (Pennut) Hornell Henry EX2
SYS n 03 FI*Keskimaan Hobbit Fosco 4 Uros 12 (Pennut) Hornell Henry EX1 NOM BIS
TUA e FI*Nazarlik Basarili 2 Naaras 12 (Pennut) Johnson Sarah EX1
TUA f 24 FI*Felesin DeaAmoris 2 Naaras 12 (Pennut) Johnson Sarah EX2
TUA n FIN*Josmarin Cyrill Roy 2 Uros 6 (IP) Johnson Sarah EX1 CAGPIB NOM
TUA n Geraylar Hazar of Nazarlik 2 Uros 9 (Avoin) Johnson Sarah EX1 CAC
TUA n 03 FI*Tangerine's Body and Soul 2 Uros 11 (Nuoret) Johnson Sarah EX1
TUV d 62 FI*Valier's Bilgin 2 Uros 3 (GIC) Elian Beverly EX1 CACS
TUV d 62 FIN*Cesmes Adile Aysun 2 Naaras 4 (GIP) Elian Beverly EX1 CAPS
TUV d 63 FI*GizemliKediler Bey Bunyamin 2 Uros 9 (Avoin) Elian Beverly EX1 CAC BIV
TUV d 63 FI*GizemliKediler Beze Balerin 2 Naaras 7 (CH) Elian Beverly EX1 CACIB
TUV f 62 FI*Valier's Kianna 2 Naaras 11 (Nuoret) Elian Beverly EX1 NOM
TUV n 62 FI*Kultaturkin Beyaz Biber 2 Uros 9 (Avoin) Elian Beverly EX1 CAC
544 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Brambilla Fabio 0
Milcent Dubois Françoise 0
2 tuomaria.