SUROK Helsinki 28.7.2013
Järjestävä yhdistys Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 28.7.2013 Loppuu 28.7.2013
Ilmoittautuminen alkaa 28.7.2013 Ilmoittautuminen loppuu 28.7.2013
Yleisöaika alkaa 0:00 Yleisöaika loppuu 0:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 0:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 0:00
Arvostelut alkavat 0:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm
Kansainvälinen Ei Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Ei
Kissoja enintään    Kategoriat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@surok.fi
Paikka
Toimihenkilöt
Lisätietoja

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
Yhteensä 0

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
ABY a FI*Link Nyota Ziko Humu III Uros 11 (Nuoret) Milcent Dubois Françoise EX1 NOM
ABY n Dushara Godric-of-Kawaii III Uros 9 (Avoin) Gustaitiene Jurgita EX1 CAC
ABY n FI*Bluestream's Giselle III Naaras 9 (Avoin) Billing Jørgen EX1 CAC
ABY n FI*Redcheetah's Inka III Naaras 12 (Pennut) Johnson Sarah EX2
ABY n Isatai's Namid of Bluestream III Uros 11 (Nuoret) Gustaitiene Jurgita Abs
ABY n S*Hjortronstigens The Sound of Music III Uros 2 (SP) Gustaitiene Jurgita KM NOM
ABY o FI*Amajan Gigi Gioia III Naaras 12 (Pennut) Malevitch Maria EX1
ABY o FI*Kawaii Inazuma III Naaras 9 (Avoin) Malevitch Maria EX1 CAC
ABY o S*Rackarkatten's Paco Rabanne III Uros 2 (SP) Malevitch Maria KM NOM
ACL a 24 FI*Takatassun Neo Apollo II Uros 4 (GIP) Elian Beverly EX1 CAPS
ACL d 22 CurlingLight Mangosteen II Uros 7 (CH) Elian Beverly EX1 CACIB
ACL es 02 21 33 FIN*Recknagel Helenmirren II Naaras 5 (IC) Elian Beverly EX1 CAGCIB
ACL f 03 24 FI*DilYaar Fayyim Foolwati II Naaras 12 (Pennut) Elian Beverly EX1
ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl II Naaras 17 (Veteraani) Busse Britta 2
ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl II Naaras 2 (SP) Elian Beverly KM NOM
ACL h 03 21 33 FI*DilYaar Falguni Firoza II Naaras 12 (Pennut) Elian Beverly EX1
ACL n 03 22 FI*DilYaar Frashegird Falak II Uros 12 (Pennut) Elian Beverly EX1 NOM
ACL n 21 33 FI*Murmelin Cecelia II Naaras 11 (Nuoret) Elian Beverly VG
ACL n 24 FIN*Siriuksen LeoCurl II Uros 2 (SP) Elian Beverly KM
ACL ns 03 24 FI*Dezzicat's Dimolto DonCurl II Uros 9 (Avoin) Elian Beverly EX1 CAC NOM
ACL ns 09 FI*Siriuksen EtnaCurl II Naaras 5 (IC) Elian Beverly EX1 CAGCIB NOM
ACL ns 22 FI*Siriuksen EdithPiafCurl II Naaras 6 (IP) Elian Beverly EX1 CAGPIB
ACL ny 03 24 FIN*Siriuksen UmbabCurl II Uros 7 (CH) Elian Beverly EX1 CACIB
ACS b 24 FIN*Siriuksen MalbecCurl II Uros 10 (KAS) Brambilla Fabio EX1 CAP
ACS ds 03 24 FI*Dezzicat's Bravura BamCurl II Uros 10 (KAS) Brambilla Fabio EX1 CAP
ACS ds 09 24 FIN*Siriuksen EeroCurl II Uros 4 (GIP) Brambilla Fabio EX1 CAPS
ACS ds 09 24 FIN*Siriuksen EeroCurl II Uros 17 (Veteraani) Busse Britta 2
ACS e 24 FIN*Trollin Hanno II Uros 3 (GIC) Brambilla Fabio EX1 CACS
ACS f FI*Takatassun Coco Belleville II Naaras 10 (KAS) Brambilla Fabio EX1 CAP
ACS f 09 24 FI*Diipadaapa Alice II Naaras 7 (CH) Brambilla Fabio EX1 CACIB
ACS n 22 FI*Siriuksen AristoCurl II Uros 1 (SC) Brambilla Fabio KM NOM
ACS ns 03 24 FI*Dezzicat's Allegro AceCurl II Uros 1 (SC) Brambilla Fabio KM
BAL c 21 SE*Qjou'z Bon A Petit IV Uros 9 (Avoin) Reiter Helene EX1 CAC
BAL d 21 FI*Cleverkitty BigBoss IV Uros 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1
BAL n FI*Hämynhäivän Doris IV Naaras 12 (Pennut) Ivanková Sona EX1
BAL n FI*Hämynhäivän Doris IV Naaras 7 (CH) Billing Jørgen EX2
BAL n FI*Kasumi Henkien Kätkemä IV Uros 10 (KAS) Hornell Henry EX1 CAP NOM BIS
BAL n FI*Kasumi Mononoke hime IV Naaras 9 (Avoin) Hornell Henry EX1 CAC
BEN n 22 FI*Alcarinqua Aldaron III Uros 3 (GIC) Milcent Dubois Françoise EX1 CACS
BEN n 22 31 FI*Kattiklaanin Luke Catwalker III Uros 4 (GIP) Milcent Dubois Françoise EX1 CAPS
BEN n 22 33 ZaharaBengals Hopeful Promise III Naaras 9 (Avoin) Milcent Dubois Françoise EX1 CAC NOM
BEN n 24 FIN*Leokatin Arya III Naaras 12 (Pennut) Saetre Raymond Alessandro EX2
BEN n 24 FIN*Mistymoon's Mr Spots a Lot III Uros 3 (GIC) Eriksson Ulrika EX1 CACS
BEN n 24 MyArt Clouded Leopard Illusion III Uros 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX1 BIV
BEN n 24 Nordicwild Arne Findusson III Uros 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 CAC
BEN n 24 33 FIN*CattiCartanon Snowstorm III Uros 3 (GIC) Eriksson Ulrika EX1 CACS
BEN n 24 33 FIN*SiruCats Afrodite III Naaras 9 (Avoin) Mastrangelo Donatella EX1 CAC
BEN n 24 33 FIN*SiruCats Ynes Yooralla III Naaras 2 (SP) Eriksson Ulrika KM NOM
BML as 11 FI*Hämynhäivän Katajanmarja III Uros 12 (Pennut) Saetre Raymond Alessandro EX1 NOM BIS
BML ns 11 FI*Hämynhäivän Heikunkeikun III Uros 12 (Pennut) Malevitch Maria EX1
BRI a FI*Coventry's Francoise III Naaras 12 (Pennut) Gustaitiene Jurgita EX2
BRI a FI*Tassulähteen Fenna III Naaras 8 (PR) Gustaitiene Jurgita EX1 CAPIB NOM
BRI a Pudra Kates Akis *** III Uros 12 (Pennut) Gustaitiene Jurgita EX1 BIV
BRI a Regina di Triangolo*CH III Naaras 3 (GIC) Gustaitiene Jurgita EX1 CACS
BRI as 24 62 Otava Kates Akis *** III Uros 12 (Pennut) Milcent Dubois Françoise EX1
BRI c FIN*Ferme Snowflake III Uros 4 (GIP) Eriksson Ulrika EX1 CAPS
BRI d FI*Bumblebrits Snape III Uros 8 (PR) Malevitch Maria EX1 CAPIB
BRI d 03 24 Hinderslyne Romeo III Uros 7 (CH) Milcent Dubois Françoise EX1 CACIB
BRI e FIN*Hossantassun Demon III Uros 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 CAC BIV
BRI f FI*Feronian Dahlea Purpurea III Naaras 5 (IC) Malevitch Maria EX1 CAGCIB
BRI fs Hinderslyne Beyond-Pretty III Naaras 7 (CH) Milcent Dubois Françoise EX1 CACIB
BRI g FI*Ruusutarhan Mimi Miracolo III Naaras 11 (Nuoret) Martikainen Arja EX1
BRI g FIN*Sinisilkin Inkivääri III Naaras 5 (IC) Martikainen Arja EX1 CAGCIB
BRI j FI*Coventry's Eowyn III Naaras 11 (Nuoret) Milcent Dubois Françoise EX1
BRI n FI*Chokotoe's ADM Blacktail III Uros 7 (CH) Malevitch Maria EX1 CACIB
BRI n FIN*Aleksandra's Dr. Pepper III Uros 3 (GIC) Malevitch Maria EX1 CACS BIV
BRI n FIN*Maahisen Ruut III Naaras 11 (Nuoret) Billing Jørgen EX1
BRI ns 11 EST*Harmony Devianti III Naaras 6 (IP) Mastrangelo Donatella EX1 CAGPIB NOM
BRI ns 11 FI*Gnome's Britannia Silver III Uros 3 (GIC) Mastrangelo Donatella Abs
BRI ns 11 FIN*Gnome's Eta Cassiopeiae III Naaras 4 (GIP) Mastrangelo Donatella EX1 CAPS
BRI ns 11 S*Esteticas Xera III Naaras 3 (GIC) Mastrangelo Donatella EX1 CACS
BRI ns 11 S*Pymans Joe Cool III Uros 5 (IC) Mastrangelo Donatella Abs
BRI p FI*Treselle's Radomir III Uros 11 (Nuoret) Milcent Dubois Françoise EX1
BUR a FI*Aavan Send Me an Angel III Naaras 11 (Nuoret) Mastrangelo Donatella EX1
BUR a FI*Lilac's Song for Love III Naaras 11 (Nuoret) Mastrangelo Donatella EX2
BUR a FI*Pranser Make a Wish III Uros 5 (IC) Ivanková Sona EX2
BUR a Rango Magic Valley *** III Uros 12 (Pennut) Mastrangelo Donatella EX1 BIV
BUR b FI*Aficats Don't Mess With ME! III Uros 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX1
BUR b FI*Seirene Material Girl III Naaras 3 (GIC) Eriksson Ulrika EX1 CACS BIV NOM
BUR b FIN*Narinder Clueless III Naaras 4 (GIP) Eriksson Ulrika EX1 CAPS
BUR b Sacredspirit Virgin Flamingo *** III Uros 5 (IC) Eriksson Ulrika Abs
BUR c FIN*Pikkukuun Miss Marple III Naaras 6 (IP) Askett Mats EX1 CAGPIB
BUR c Sacredspirit Francesca *** III Naaras 7 (CH) Mastrangelo Donatella EX1 CACIB
BUR e FI*Seirene Lucky Star III Uros 1 (SC) Ivanková Sona KM BIV NOM
BUR g FIN*Seirene Justify My Love III Naaras 1 (SC) Malevitch Maria KM
BUR h FI*Oliivian Xena III Naaras 9 (Avoin) Reiter Helene EX1 CAC
BUR h FI*Oliivian Xena III Naaras 11 (Nuoret) Reiter Helene EX1
BUR h HU*Alba Regia Ganxsta Gizi III Naaras 6 (IP) Malevitch Maria EX1 CAGPIB NOM
BUR j Irma Lovely Dream *** III Naaras 11 (Nuoret) Gustaitiene Jurgita EX1 NOM
BUR n FI*Feirefiz Almost Easy III Naaras 7 (CH) Eriksson Ulrika EX1 CACIB
BUR n FI*Huimapään Huugo Hidalgo III Uros 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX2
BUR n FI*Millamarin Hjördis III Naaras 6 (IP) Eriksson Ulrika EX1 CAGPIB
BUR n FI*Millamarin Hoo Moilanen III Uros 5 (IC) Eriksson Ulrika EX1 CAGCIB
BUR n FI*Narinder Dances with wolwes III Naaras 10 (KAS) Eriksson Ulrika EX1 CAP
BUR n FIN*Indiana Venla III Naaras 11 (Nuoret) Johnson Sarah EX1
BUR n FIN*Narinder Bianca III Naaras 9 (Avoin) Elian Beverly EX1 CAC
BUR n Isä-Brownin Ushuaia III Uros 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX1 BIV
BUR n Mau-Mau Bonus III Uros 9 (Avoin) Mastrangelo Donatella EX1 CAC
BUR n NW Goody Magic Valley*RU, JW III Naaras 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 CAC
CHA FI*Sinimirrin Bast III Naaras 5 (IC) Mastrangelo Donatella EX1 CAGCIB
CHA FI*Souriant Mistigri III Uros 9 (Avoin) Milcent Dubois Françoise EX1 CAC
CHA FIN*BleudeBess Brisé volé III Naaras 1 (SC) Milcent Dubois Françoise KM
CHA FIN*BleudeBess Brisé volé III Naaras 17 (Veteraani) Brambilla Fabio 3
CHA FIN*Keijuhovin Boromir Ponteva III Uros 6 (IP) Milcent Dubois Françoise Mitätöity Mitätöity
CHA FIN*Souriant Anisette Ma Petite III Naaras 6 (IP) Milcent Dubois Françoise EX1 CAGPIB
CRX a 03 24 FI*Piupaws Duracell's Khafre III Uros 12 (Pennut) Malevitch Maria EX1 NOM
CRX a 03 24 FI*Piupaws Indigo III Naaras 11 (Nuoret) Saetre Raymond Alessandro EX1
CRX a 09 FI*Ronttilan Yeniden III Naaras 9 (Avoin) Milcent Dubois Françoise EX1 CAC
CRX d 02 62 FI*Ronttilan Kirmizi Yarasa III Uros 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 CAC NOM
CRX d 09 FI*Spectrolite Petrus III Uros 8 (PR) Martikainen Arja EX1 CAPIB
CRX d 09 24 FIN*Seafarer Iivana Julma III Uros 11 (Nuoret) Saetre Raymond Alessandro EX2
CRX f FI*KittyLady's Vickie Lynn III Naaras 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 CAC
CRX g 03 33 FI*Ronttilan TGIF III Naaras 9 (Avoin) Malevitch Maria EX1 CAC
CRX n FIN*Raitakatin Kyle Katarn III Uros 9 (Avoin) Elian Beverly EX1 CAC
CRX n 03 FI*FunkyJam's Dove of Peace III Uros 3 (GIC) Milcent Dubois Françoise EX1 CACS BIV NOM
CRX n 23 FI*Jip-Jap'n Bumblebee III Uros 9 (Avoin) Askett Mats EX1 CAC
CRX n 24 FIN*Darling-Isis' Sunday III Naaras 12 (Pennut) Gustaitiene Jurgita EX1
CRX ns FIN*Jokikatin Basilio III Uros 7 (CH) Martikainen Arja EX1 CACIB
CRX ns 03 FI*Sweetpurr's Pandia III Naaras 3 (GIC) Milcent Dubois Françoise EX1 CACS
CYM d 23 52 FI*Caaleigh Baby Pumpkin III Uros 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX1
CYM fs 02 52 62 FI*Touchant Sans la Queue III Naaras 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX1 BIV
CYM g 03 53 FIN*D'manns Uska Dara III Naaras 7 (CH) Eriksson Ulrika EX1 CACIB
CYM w 51 62 FI*Caaleigh Snowberry III Naaras 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX2
CYM w 52 61 FI*Caaleigh Pale Bandit III Uros 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX2
DRX Dea Dia Leo-Prada *** III Uros 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX1 NOM
DRX Dea Dia Miraslava, JW III Naaras 12 (Pennut) Milcent Dubois Françoise EX1
DRX a 22 FIN*Riiviön Elena III Naaras 12 (Pennut) Saetre Raymond Alessandro EX1
DRX bs 09 21 32 FIN*Bravefellow I Am Legend III Uros 8 (PR) Milcent Dubois Françoise EX1 CAPIB
DRX d 09 23 FIN*Taikatassun Voodoo III Uros 7 (CH) Ivanková Sona EX1 CACIB
DRX ds 33 FI*Stadikatin Aurora III Naaras 5 (IC) Brambilla Fabio EX1 CAGCIB
DRX e 02 Taikatuulen Tiuhti III Naaras 6 (IP) Martikainen Arja EX1 CAGPIB NOM
DRX f 09 FI*Riepujengin Ilmi IhaLempi III Naaras 9 (Avoin) Martikainen Arja Abs
DRX f 33 FI*Åbodas Sihu III Naaras 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX1
DRX n FIN*Gigglin's Black Magic Woman III Naaras 8 (PR) Malevitch Maria EX1 CAPIB
DRX ns 09 22 FIN*Riiviön Viiru III Naaras 2 (SP) Milcent Dubois Françoise KM NOM BIS
DSP d 03 21 Argensjen Sun Meteki III Uros 9 (Avoin) Mastrangelo Donatella EX1 CAC
DSP d 21 RU.Dolf Shudan III Uros 11 (Nuoret) Mastrangelo Donatella EX1 NOM
DSP n 03 Naomi My Toys III Naaras 11 (Nuoret) Mastrangelo Donatella EX1
EUR a 24 FIN*Kassilan Heinäkuun Heila III Naaras 5 (IC) Malevitch Maria EX1 CAGCIB
EUR d 22 FI*Feronian Cajanus III Uros 9 (Avoin) Gustaitiene Jurgita EX1 CAC
EUR d 22 Silkkiturkin Menevä Macho III Uros 2 (SP) Gustaitiene Jurgita KM
EUR d 23 FI*Kassilan Kauhu Kakara III Naaras 4 (GIP) Mastrangelo Donatella EX1 CAPS
EUR d 23 FIN*Kassilan Guaranteed Gnome III Uros 1 (SC) Mastrangelo Donatella KM
EUR d 23 Nemi III Naaras 13c (Määrittely) Martikainen Arja
EUR d 24 FI*Tiikerililjan Jepardi III Uros 9 (Avoin) Milcent Dubois Françoise EX1 CAC BIV
EUR d 24 FIN*Rekolan Aaro III Uros 8 (PR) Milcent Dubois Françoise EX1 CAPIB
EUR e FI*Pikku-Piun Vastakarva III Naaras 9 (Avoin) Gustaitiene Jurgita EX1 CAC
EUR e 23 FIN*Kassilan Gentle Goblin III Uros 1 (SC) Gustaitiene Jurgita KM
EUR f DK*Boholdt Duchess III Naaras 9 (Avoin) Malevitch Maria EX1 CAC
EUR f DK*Boholdt Duchess III Naaras 13c (Määrittely) Martikainen Arja
EUR f 22 FIN*Pikku-Piun Quurankukka III Naaras 5 (IC) Martikainen Arja EX1 CAGCIB
EUR f 24 FIN*Feronian Uncinia Bella III Naaras 1 (SC) Eriksson Ulrika KM
EUR fs FI*Kassilan Qkunen Qtamolla III Naaras 12 (Pennut) Malevitch Maria EX1
EUR n FI*Kissakallion Ludmila III Naaras 7 (CH) Gustaitiene Jurgita EX1 CACIB
EUR n 22 FI*Bird-Cherry's Blackberry III Uros 9 (Avoin) Milcent Dubois Françoise EX1 CAC
EUR n 24 FI*Bird-Cherry's Ariston III Uros 6 (IP) Milcent Dubois Françoise EX1 CAGPIB NOM
EUR n 24 FI*Kassilan Peräkammarin Poika III Uros 12 (Pennut) Milcent Dubois Françoise EX1
EUR n 24 Venla-Valentiina III Naaras 9 (Avoin) Milcent Dubois Françoise EX1 CAC
EUR ns FI*Kassilan Qmaverinen Qtti III Uros 12 (Pennut) Malevitch Maria EX1
EXO a 03 22 FI*Whispers Iron Knight I Uros 5 (IC) Di Chio Alessandro EX1 CAGCIB
EXO n 22 FI*Aamukasteen Zumba I Uros 2 (SP) Busse Britta KM
HCL Jeremias Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Ivanková Sona 1
HCL Sandra-Sabine Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Ivanková Sona 1 NOM
HCL Sandra-Sabine Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Di Chio Alessandro 3
HCS Caesar Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Reiter Helene 2
HCS Elisabeth Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Reiter Helene 2
HCS Elisabeth Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Di Chio Alessandro 2
HCS Ninni Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Reiter Helene 3
HCS Rasmus Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Reiter Helene 3
HCS Susanna Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Reiter Helene 1 NOM BIS
HCS Susanna Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Di Chio Alessandro 1 NOM
HCS Trina Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Reiter Helene 1
HCS Ukko Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Reiter Helene 4
HCS Ukko Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Di Chio Alessandro 1 NOM BIS
HCS Hopiatopias III Uros 14 (Kotikissat) Reiter Helene Arvosteltu
KBL n 03 22 FI*Hassunhauska Poutapilvi III Naaras 12 (Pennut) Milcent Dubois Françoise EX1
KBL n 24 FI*Kuriton Apricot III Uros 9 (Avoin) Milcent Dubois Françoise EX1 CAC
KOR FI*Melodian Tulaya III Naaras 1 (SC) Malevitch Maria KM NOM BIS
KOR FI*Mythai Dao Waew Waao III Naaras 11 (Nuoret) Malevitch Maria EX1
KOR FIN*Tiny Bpah-teeun Songsuda III Naaras 17 (Veteraani) Brambilla Fabio 1 NOM
KOR FIN*Tiny Bpah-teeun Songsuda III Naaras 10 (KAS) Malevitch Maria EX1 CAP
MAN d 23 51 FI*Conan Lontrus III Uros 1 (SC) Mastrangelo Donatella KM
MAN f 24 51 FI*Pikkeen Fariini III Naaras 11 (Nuoret) Mastrangelo Donatella EX1
MAN n 09 24 52 FI*Armain Eannah Eir III Naaras 12 (Pennut) Mastrangelo Donatella EX1 BIV NOM
MAU ns FIN*Iltavilli Emir Ehsan III Uros 4 (GIP) Eriksson Ulrika EX1 CAPS
MCO Dotcom Yabba Dabba Do II Uros 5 (IC) Askett Mats Abs
MCO Highlander Dante-of-EstatePearls II Uros 12 (Pennut) Askett Mats EX2
MCO a Battle Creek's Ma' Roadhouse Blues II Uros 1 (SC) Askett Mats KM
MCO a 02 FI*Chamberlain Heart Of Mine II Naaras 3 (GIC) Brambilla Fabio EX1 CACS NOM
MCO a 09 FI*HoneyCoon's Kiss 'N' Run II Naaras 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1 BIV NOM
MCO a 22 FIN*Goldenstream's Freestyle II Uros 2 (SP) Billing Jørgen Abs
MCO a 22 FIN*Goldenstream's Freestyle II Uros 17 (Veteraani) Busse Britta Abs
MCO a 22 S*Dunderklumpen's Smurfan II Naaras 11 (Nuoret) Billing Jørgen EX1 NOM
MCO d 09 22 FI*Laramillan Jimbo Jones II Uros 12 (Pennut) Ivanková Sona EX1
MCO d 09 22 FI*NineTales Big Show II Uros 5 (IC) Ivanková Sona EX2
MCO d 09 22 S*Stortassen's United II Uros 5 (IC) Ivanková Sona EX1 CAGCIB BIV
MCO d 22 FI*Marskin Bedril Lucasta II Uros 8 (PR) Billing Jørgen EX1 CAPIB
MCO d 23 Jean-Marais Ermak II Uros 9 (Avoin) Billing Jørgen EX1 CAC
MCO ds 03 22 FI*MaineQueen Rock Me II Uros 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX3
MCO ds 09 22 FIN*Wishmaster Guinevere II Naaras 4 (GIP) Gustaitiene Jurgita EX1 CAPS
MCO ds 22 Freeclimber Hamdi Damdi II Uros 11 (Nuoret) Johnson Sarah EX1 BIV NOM
MCO e 03 22 FI*Chamberlain Sky Breaker II Naaras 12 (Pennut) Ivanková Sona EX1
MCO e 09 FI*Alohacoons Baloo II Uros 1 (SC) Billing Jørgen KM
MCO e 09 22 FI*NineTales Didier Drogba II Uros 11 (Nuoret) Ivanková Sona EX1 BIV
MCO e 22 FIN*SatuMainen Franklin II Uros 12 (Pennut) Busse Britta EX1 BIV
MCO f Beartooth Mountain Lola II Naaras 11 (Nuoret) Ivanková Sona EX1
MCO f 09 22 FI*KorpiCoon's Mimosa II Naaras 12 (Pennut) Saetre Raymond Alessandro EX1
MCO f 09 22 FI*TipTop Maine Voque II Naaras 9 (Avoin) Ivanková Sona EX1 CAC
MCO f 22 S*Stortassen's Xozo II Naaras 7 (CH) Billing Jørgen EX1 CACIB BIV NOM
MCO f 22 Xandra Sky Beyrouth, CZ II Naaras 5 (IC) Billing Jørgen EX1 CAGCIB
MCO fs 09 22 FI*NineTales Drama Queen II Naaras 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1
MCO g 09 FI*Rotcat Imbri II Uros 12 (Pennut) Ivanková Sona EX2
MCO g 09 22 FI*Krysos Rough Diamond II Naaras 12 (Pennut) Askett Mats EX1
MCO gs 22 Pediro Sweet Lions Toscana II Naaras 5 (IC) Johnson Sarah Abs
MCO n Big Giants Resort's El Scuro II Uros 11 (Nuoret) Askett Mats EX1 NOM
MCO n 03 22 FI*Goldenstream's Remy Martin II Uros 1 (SC) Askett Mats KM BIV NOM
MCO n 09 FI*HoneyCoon's Miss Impossible II Naaras 9 (Avoin) Brambilla Fabio Abs
MCO n 09 FI*NomenEst Angel Witch II Naaras 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1
MCO n 09 22 FI*Hemingway's Gahege II Uros 12 (Pennut) Askett Mats EX1 NOM
MCO n 09 22 FI*MaineQueen Head Over Heels II Naaras 11 (Nuoret) Askett Mats EX1
MCO n 09 22 FI*NineTales Combattente II Naaras 8 (PR) Askett Mats EX1 CAPIB
MCO n 22 FI*CapitalCats Iisakki II Uros 12 (Pennut) Johnson Sarah EX1 BIV
MCO ns Black Pirate of Beauty Wizards II Uros 11 (Nuoret) Johnson Sarah Abs
MCO ns FI*Chamberlain Quinn the Mighty II Uros 12 (Pennut) Johnson Sarah EX1 NOM
MCO ns 02 21 FI*Chamberlain Heart Of Gold II Naaras 2 (SP) Di Chio Alessandro KM NOM BIS
MCO ns 09 FI*HoneyCoon's Black Sabbath II Uros 5 (IC) Brambilla Fabio EX1 CAGCIB
MCO ns 09 22 FI*Vuorensinen Ian II Uros 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1 BIV NOM
MCO ns 09 23 FIN*Godfather's Xilver Surfer II Uros 17 (Veteraani) Busse Britta 1 NOM BIS
MCO ns 09 23 FIN*Godfather's Xilver Surfer II Uros 2 (SP) Brambilla Fabio KM
MCO ns 22 FI*HoneyCoon's Starlight Lady II Naaras 9 (Avoin) Johnson Sarah EX1 CAC
MCO ns 22 FI*Winnercoons Johnny Jaguar II Uros 3 (GIC) Johnson Sarah EX1 CACS
MCO ns 22 Foggycoon Addis *** II Uros 9 (Avoin) Johnson Sarah Abs
MCO w 61 FI*Vuorensinen Cinderella II Naaras 12 (Pennut) Hornell Henry Abs
MCO w 62 FI*NomenEst Blonde Venus II Naaras 11 (Nuoret) Johnson Sarah EX2
MCO w 62 J'Adore Estate Pearls*RU II Naaras 11 (Nuoret) Johnson Sarah EX1
NEM n 09 21 Collin Sariola II Uros 11 (Nuoret) Billing Jørgen EX1
NEM n 09 21 Collin Sariola II Uros 11 (Nuoret) Billing Jørgen EX2
NFO a FI*Hopeahännän LeonardodaVinci II Uros 4 (GIP) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAPS
NFO a 03 23 S*Aborgatos Belizza II Naaras 3 (GIC) Ivanková Sona EX1 CACS
NFO a 09 22 FI*Katzenhof Dazzling II Naaras 9 (Avoin) Gustaitiene Jurgita EX2
NFO a 22 FIN*Tähtitassun Hulda Huoleton II Naaras 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX2
NFO as 09 22 SE*Gryttjens Indigo II Uros 11 (Nuoret) Saetre Raymond Alessandro NFO a 09 22
NFO d 09 22 FI*NordicTigers Andreas II Uros 7 (CH) Saetre Raymond Alessandro EX1 CACIB
NFO d 09 22 S*Eärfalas Dante, DVM II Uros 3 (GIC) Johnson Sarah EX1 CACS BIV
NFO d 09 24 FIN*Heinähatun BeeBee II Naaras 9 (Avoin) Malevitch Maria Abs
NFO d 22 S*Isgården's Emmett II Uros 12 (Pennut) Saetre Raymond Alessandro EX1
NFO ds 09 22 S*Cederskogens Max Magma II Uros 11 (Nuoret) Saetre Raymond Alessandro EX1
NFO ds 24 FI*FoxyPaw's Dusty Miller II Uros 6 (IP) Brambilla Fabio EX1 CAGPIB NOM BIS
NFO f 02 21 62 SE*Gryttjens Skogsälva II Naaras 7 (CH) Johnson Sarah EX3
NFO f 03 FI*Felicis Esme II Naaras 7 (CH) Johnson Sarah EX4
NFO f 03 22 S*Aborgatos Can-Can II Naaras 5 (IC) Johnson Sarah EX1 CAGCIB
NFO f 09 FI*Draconian Ataegina II Naaras 6 (IP) Johnson Sarah EX1 CAGPIB NOM
NFO f 09 S*Eärfalas Debbie II Naaras 3 (GIC) Johnson Sarah EX1 CACS NOM
NFO f 09 22 S*Capsicum's Elyss II Naaras 12 (Pennut) Johnson Sarah EX1
NFO f 09 23 FIN*Norleon Destiny II Naaras 12 (Pennut) Ivanková Sona EX1
NFO fs 03 22 FIN*FoxyPaw's Rosy Dawn II Naaras 1 (SC) Saetre Raymond Alessandro KM BIV NOM BIS
NFO fs 03 22 N*Migoto's Rikke II Naaras 11 (Nuoret) Saetre Raymond Alessandro EX1 BIV NOM BIS
NFO fs 09 FIN*FélineBeauty Berta II Naaras 9 (Avoin) Malevitch Maria EX1 CAC
NFO n DonTomaso's Septimus II Uros 12 (Pennut) Saetre Raymond Alessandro EX1 BIV
NFO n FI*Taaborinvuoren Pamela II Naaras 12 (Pennut) Saetre Raymond Alessandro EX1
NFO n FIN*Kattikivalon Hissu II Naaras 11 (Nuoret) Elian Beverly EX1
NFO n 02 21 63 FIN*Tähtitassun Hassunhauska II Uros 17 (Veteraani) Busse Britta Abs
NFO n 03 S*Zygot's Mac Gregor II Uros 7 (CH) Billing Jørgen EX1 CACIB
NFO n 03 22 FI*Ballawhane It's A Mystery II Uros 5 (IC) Ivanková Sona EX1 CAGCIB
NFO n 03 22 FIN*Kirsikan HelmiLiina II Naaras 6 (IP) Ivanková Sona EX1 CAGPIB BIV NOM BIS
NFO n 03 22 FIN*Kirsikan HelmiLiina II Naaras 17 (Veteraani) Busse Britta 1 NOM
NFO n 03 24 S*NC's Alladin Sane II Uros 7 (CH) Ivanková Sona EX1 CACIB
NFO n 09 FI*Draconian AutumnReflection II Uros 2 (SP) Billing Jørgen KM
NFO n 09 FI*Draconian Cry Of Silence II Uros 9 (Avoin) Billing Jørgen EX1 CAC
NFO n 09 FI*Draconian September Ashes II Uros 5 (IC) Billing Jørgen EX1 CAGCIB
NFO n 09 FI*Draconian TwilightInnocence II Naaras 4 (GIP) Billing Jørgen EX1 CAPS NOM
NFO n 09 FIN*Wishmaster Kid Brother II Uros 6 (IP) Billing Jørgen EX1 CAGPIB BIV
NFO n 09 S*Eärfalas Dogge II Uros 3 (GIC) Billing Jørgen EX1 CACS BIV NOM BIS
NFO n 09 22 FI*Ballawhane AnarchyInTheUK II Uros 1 (SC) Ivanková Sona KM
NFO n 09 22 FI*Karvanaaman Ihana Ilmatar II Naaras 11 (Nuoret) Saetre Raymond Alessandro EX1
NFO n 09 22 FI*Nalle-Puhin Samsonite Man II Uros 11 (Nuoret) Ivanková Sona EX1 BIV NOM
NFO n 09 22 FI*Tähtitassun Revontuli II Uros 5 (IC) Ivanková Sona Abs
NFO n 09 22 FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo II Naaras 1 (SC) Ivanková Sona KM
NFO n 09 22 FIN*Karvanaaman Brima II Uros 2 (SP) Ivanková Sona KM NOM
NFO n 09 23 FI*Slytiger's Hot Enchantment II Uros 9 (Avoin) Ivanková Sona EX1 CAC
NFO n 09 23 SE*Gryttjens Zorro II Uros 11 (Nuoret) Ivanková Sona EX2
NFO n 09 24 FI*Hopeahännän Pohjannoita II Naaras 11 (Nuoret) Ivanková Sona EX2
NFO n 24 FI*Loki's Lara Fabian II Naaras 12 (Pennut) Saetre Raymond Alessandro EX3
NFO ns 09 FI*Salokatin Aladin II Uros 11 (Nuoret) Saetre Raymond Alessandro EX2
NFO ns 09 24 FI*Kultahippusten Klaara II Naaras 11 (Nuoret) Saetre Raymond Alessandro EX2
NFO ns 23 S*Kaup home cat's Tiger II Uros 8 (PR) Brambilla Fabio EX1 CAPIB
NFO w FI*Hopeahännän Lumikuningatar II Naaras 6 (IP) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAGPIB NOM
NFO w 61 FI*Tähtitassun Juhannus II Uros 6 (IP) Saetre Raymond Alessandro EX2
NFO w 64 FI*Tähtitassun Carl Philip II Uros 6 (IP) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAGPIB BIV NOM
NFO w 64 FIN*FoxyPaw's Icebreaker II Uros 1 (SC) Saetre Raymond Alessandro KM NOM
OCI a 24 FI*Moosegrove Don Juan III Uros 4 (GIP) Gustaitiene Jurgita EX1 CAPS
OCI a 24 FI*Moosegrove Don Juan III Uros 17 (Veteraani) Brambilla Fabio 2
OCI a 24 FI*Onnikatin Bea III Naaras 9 (Avoin) Mastrangelo Donatella EX1 CAC
OCI a 24 FIN*Amas Aslan III Uros 11 (Nuoret) Gustaitiene Jurgita EX1
OCI a 24 SE*Hot Thundereans Jaga III Uros 11 (Nuoret) Mastrangelo Donatella EX1 BIV
OCI b 24 FI*Amas Marie Curie III Naaras 9 (Avoin) Gustaitiene Jurgita EX1 CAC
OCI b 24 FI*Guttatus Ami Super III Uros 12 (Pennut) Gustaitiene Jurgita EX1
OCI b 24 FI*Guttatus Princess Sophie III Naaras 5 (IC) Gustaitiene Jurgita EX1 CAGCIB
OCI b 24 FI*Moosegrove Smooth Operator III Uros 5 (IC) Askett Mats EX1 CAGCIB
OCI b 24 FI*Moosegrove Tu Autem III Naaras 1 (SC) Gustaitiene Jurgita KM
OCI b 24 FI*Topspot C.Loureiroi III Naaras 12 (Pennut) Gustaitiene Jurgita EX1 NOM BIS
OCI b 24 FI*Topspot TorreArgentina III Uros 5 (IC) Gustaitiene Jurgita EX1 CAGCIB NOM
OCI b 24 FI*WiliWilla Don Da Capo III Uros 12 (Pennut) Gustaitiene Jurgita EX2
OCI b 24 FI*WiliWilla Lady Kit Kat III Naaras 12 (Pennut) Gustaitiene Jurgita EX2
OCI b 24 FIN*Ginie's Di'Anna III Naaras 12 (Pennut) Milcent Dubois Françoise EX1 NOM
OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore III Uros 2 (SP) Gustaitiene Jurgita KM
OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore III Uros 17 (Veteraani) Brambilla Fabio 1 NOM BIS
OCI b 24 FIN*Moosegrove Panthera III Naaras 1 (SC) Gustaitiene Jurgita KM BIV NOM
OCI b 24 FIN*Rollick A Tout Le Monde III Naaras 1 (SC) Gustaitiene Jurgita KM
OCI b 24 FIN*Silvercomet Ayrton Senna III Uros 7 (CH) Billing Jørgen EX1 CACIB
OCI bs 24 FIN*Topspot Don Arlecchino III Uros 6 (IP) Mastrangelo Donatella EX1 CAGPIB NOM
OCI c 24 FI*Ermintrude Miss Moneypenny III Naaras 11 (Nuoret) Askett Mats EX1
OCI c 24 FI*WiliWilla MilkyWay Boy III Uros 12 (Pennut) Mastrangelo Donatella EX1
OCI c 24 FIN*Guttatus Sao Jorge III Uros 4 (GIP) Mastrangelo Donatella EX1 No Cert
OCI c 24 FIN*Guttatus Sao Jorge III Uros 17 (Veteraani) Brambilla Fabio 3
OCI c 24 FIN*Lirukallion Kuuraparta III Uros 4 (GIP) Milcent Dubois Françoise Abs
OCI n 24 FI*Moosegrove Drake III Uros 11 (Nuoret) Malevitch Maria EX1
OCI n 24 FI*Topspot Jaguatirica III Naaras 11 (Nuoret) Malevitch Maria EX2
OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix III Uros 1 (SC) Malevitch Maria KM BIV NOM BIS
OCI n 24 FIN*Onnikatin Mountain Music III Uros 2 (SP) Malevitch Maria Abs
OCI o 24 FIN*Topspot Mysterious Solembum III Uros 10 (KAS) Gustaitiene Jurgita EX1 CAP
OCI o 24 S*Hot Country's Agaton Sax III Uros 5 (IC) Gustaitiene Jurgita EX1 CAGCIB
OLH b FI*Jalecat's G-Force IV Uros 10 (KAS) Reiter Helene Abs
OLH d 25 FI*Jalecat's Jack in the Box IV Uros 6 (IP) Hornell Henry EX1 No Cert
OLH ns 22 FI*Noxx Zlatan Ibrahimovic IV Uros 12 (Pennut) Reiter Helene EX1
OSH a 24 Nick-Nack Sia Alicia, CZ IV Uros 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1 NOM BIS
OSH b FI*Birregin Mr Hawaii IV Uros 11 (Nuoret) Hornell Henry Abs
OSH b FI*Skazki Vissarion IV Uros 7 (CH) Hornell Henry Abs
OSH b FIN*Kattilan Sundancer IV Naaras 17 (Veteraani) Elian Beverly 1 NOM
OSH b 03 EE*Carradine D. Chi Chat Cat IV Uros 10 (KAS) Reiter Helene EX1 CAP NOM
OSH b 22 Idream IV Uros 3 (GIC) Hornell Henry EX1 CACS
OSH d 22 HU*Shagio-Chen Papaya IV Uros 5 (IC) Reiter Helene EX1 No Cert
OSH d 25 FI*Mummeli Dinazinho Sepe IV Uros 11 (Nuoret) Reiter Helene EX1 NOM
OSH d 25 FI*Mummeli Dinazinho Sepe IV Uros 13c (Määrittely) Hornell Henry
OSH f FI*Skazki Shadowcat IV Naaras 5 (IC) Ivanková Sona EX1 CAGCIB NOM
OSH f 03 24 FI*Keskimaan Turtle Tricolor IV Naaras 12 (Pennut) Reiter Helene EX1
OSH f 03 24 FI*Purrfektin D'ippedidyy IV Naaras 11 (Nuoret) Reiter Helene EX1
OSH f 24 FI*Keskimaan Elf Gwestiel IV Naaras 12 (Pennut) Hornell Henry EX1
OSH f 24 FI*Keskimaan Elf Gwestiel IV Naaras 13c (Määrittely) Hornell Henry
OSH g 24 FIN*Mummeli Blue-Prince Mimosa IV Naaras 6 (IP) Reiter Helene EX1 CAGPIB
OSH n FI*Sultsinan Iltasatu IV Naaras 3 (GIC) Reiter Helene EX1 CACS
OSH n FIN*Quan Kawaii Sakura IV Naaras 2 (SP) Reiter Helene KM NOM BIS
OSH n Galoo of Beugnycats IV Uros 1 (SC) Reiter Helene Abs
OSH n 02 FI*Keskimaan Maisa Maiden 4 JC IV Naaras 12 (Pennut) Reiter Helene EX1
OSH n 03 FI*Keskimaan Ainion IV Uros 10 (KAS) Hornell Henry EX1 CAP
OSH n 03 HU*Shagio-Chen Noriko Ori-Katino IV Naaras 1 (SC) Hornell Henry KM
OSH n 03 24 FI*Choose Xoo Cute To Be True IV Uros 7 (CH) Hornell Henry EX1 CACIB NOM BIS
OSH n 24 FI*LoveOriental Lakeisha IV Naaras 11 (Nuoret) Reiter Helene EX1
OSH ns 22 FI*Jalecat's Leeroy Lex IV Uros 6 (IP) Hornell Henry EX1 CAGPIB
OSH ns 24 FIN*Major Bling Bling IV Naaras 8 (PR) Askett Mats EX1 CAPIB
OSH w 63 FI*Arhantin Iceman IV Uros 12 (Pennut) Di Chio Alessandro EX1 NOM
PEB n 33 Veni-Vidi-Vici Del Iris IV Naaras 10 (KAS) Hornell Henry EX1 CAP NOM
PER a 03 22 FIN*Sunrunner's Hadaan Hamid I Uros 1 (SC) Di Chio Alessandro KM NOM BIS
PER a 03 24 FI*Dirlandan Fernando I Uros 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX2
PER a 03 24 FIN*Dirlandan EnvyMe I Uros 2 (SP) Di Chio Alessandro Abs
PER a 21 33 FI*Onon Coco I Naaras 12 (Pennut) Reiter Helene EX1 NOM
PER d FI*Kultaviiksen Ike Turner I Uros 11 (Nuoret) Di Chio Alessandro Abs
PER d FIN*Kultaviiksen Axl Rose I Uros 4 (GIP) Di Chio Alessandro EX1 CAPS
PER d FIN*Yökehrääjän Fireball I Uros 9 (Avoin) Eriksson Ulrika Abs
PER d Pörhönen Vilhelm I Uros 8 (PR) Ivanková Sona EX1 CAPIB
PER d 02 (N)Stargate's Helix I Uros 5 (IC) Di Chio Alessandro EX1 CAGCIB
PER d 21 33 Sinihuiskan Aryanna I Naaras 12 (Pennut) Busse Britta EX1
PER d 24 FI*BlueIce's Blazing Glory I Uros 4 (GIP) Di Chio Alessandro EX1 CAPS
PER ds FI*Kultaviiksen Honey B. I Naaras 9 (Avoin) Di Chio Alessandro EX1 CAC
PER ds 22 62 Fairy 4 U Jumanji I Uros 5 (IC) Busse Britta EX1 CAGCIB
PER ds 22 62 FI*Kultaviiksen Captain Nemo I Uros 6 (IP) Busse Britta EX1 CAGPIB NOM
PER ds 22 62 FI*Kultaviiksen Etta James I Naaras 5 (IC) Busse Britta EX1 CAGCIB
PER e 02 21 62 FI*Whispers Just Like Heaven I Naaras 11 (Nuoret) Busse Britta EX1 NOM BIS
PER e 03 Bold Brutus Timmu *** I Uros 9 (Avoin) Busse Britta EX1 CAC
PER e 03 FI*Chevhill's Sunny Girl I Naaras 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1
PER e 03 24 FI*Vanilla-Star Banana Split I Naaras 12 (Pennut) Busse Britta EX1 NOM BIS
PER e 33 FIN*Kimarin Zahir I Uros 10 (KAS) Martikainen Arja Abs
PER f FIN*Mariokko Rebekka I Naaras 6 (IP) Billing Jørgen EX1 CAGPIB
PER f Fizgeralt Medea Mercedes I Naaras 9 (Avoin) Di Chio Alessandro EX1 CAC NOM BIS
PER f 03 FIN*Amysantti Coconut Shake I Naaras 17 (Veteraani) Elian Beverly 2
PER f 03 FIN*Amysantti Coconut Shake I Naaras 8 (PR) Busse Britta EX1 CAPIB
PER f 03 22 Jasmine Paws Angel's Kiss *** I Naaras 11 (Nuoret) Busse Britta EX1
PER f 03 22 S*Marylands Unique Glow I Naaras 1 (SC) Busse Britta KM NOM
PER f 22 My-Champagne Princess Estelle I Naaras 11 (Nuoret) Gustaitiene Jurgita EX1 BIV
PER g FIN*Zena's Coffee I Naaras 9 (Avoin) Elian Beverly EX1 No Cert
PER n FIN*Hopeakellon Hupsu I Uros 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1
PER n FIN*Mariokko Robert I Uros 10 (KAS) Billing Jørgen Abs
PER n FIN*Nightmare's Magical Paws I Naaras 4 (GIP) Di Chio Alessandro EX1 CAPS NOM
PER n 03 FI*Dirlandan IndieLove I Naaras 12 (Pennut) Di Chio Alessandro EX1
PER n 03 22 FI*Leonidan Priceless Paws I Uros 12 (Pennut) Busse Britta EX1
PER n 21 33 Sinihuiskan Fiorella I Naaras 11 (Nuoret) Martikainen Arja EX1 BIV NOM BIS
PER n 24 FI*Ayanna Before the Dawn I Uros 9 (Avoin) Di Chio Alessandro EX1 CAC
PER n 24 Jasminepaw's Heartbreaker *** I Uros 11 (Nuoret) Di Chio Alessandro EX1 NOM
PER n 24 My-Champagne Anemone to Timanfaya I Naaras 12 (Pennut) Di Chio Alessandro Abs
PER n 33 FIN*Jasmirin Dolly Dee I Naaras 2 (SP) Busse Britta KM NOM BIS
PER n 33 FIN*Jasmirin Dolly Dee I Naaras 17 (Veteraani) Elian Beverly 1 NOM BIS
PER n 33 FIN*Nuuskakairan Samantha I Naaras 5 (IC) Busse Britta EX1 CAGCIB
PER n 33 IT*Almigry Seabiscuit I Uros 3 (GIC) Busse Britta EX1 CACS NOM
PER ns 03 FIN*Kissankäpälän Arnold S. I Uros 2 (SP) Busse Britta KM
PER ns 24 62 FIN*Rauhan-Laakson Fille I Uros 11 (Nuoret) Elian Beverly EX1
PER ns 24 62 FIN*Siriuksen Wendy I Naaras 10 (KAS) Malevitch Maria EX1 CAP
PER ns 24 62 N*Con Brio's Silver Gaparelli I Uros 9 (Avoin) Busse Britta EX1 CAC
RAG a FI*Dollgarden's Anemone II Naaras 1 (SC) Elian Beverly KM
RAG a FI*Utuinen Querido for Pijan II Uros 7 (CH) Elian Beverly EX1 CACIB
RAG a FIN*Tiridoll's Dream On II Uros 11 (Nuoret) Malevitch Maria EX1 BIV NOM
RAG a FIN*Utuinen Fille Fallaton II Uros 1 (SC) Elian Beverly KM BIV
RAG a FIN*Utuinen HubbaBubba II Naaras 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX1
RAG a FIN*Utuinen O'River North II Uros 2 (SP) Elian Beverly KM NOM
RAG a 03 FI*Dolldesire's Benita II Naaras 9 (Avoin) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAC
RAG a 03 FI*Neige-Cristal's Royal Axel II Uros 9 (Avoin) Saetre Raymond Alessandro Abs
RAG a 03 FI*Snowrag Skymaster II Uros 9 (Avoin) Saetre Raymond Alessandro EX2
RAG a 03 FI*Sunrunner's Quinlan II Uros 9 (Avoin) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAC
RAG a 03 FI*Sunrunner's Rohan II Uros 11 (Nuoret) Saetre Raymond Alessandro EX1 BIV
RAG a 03 FIN*Bobkatin Fantasia II Naaras 12 (Pennut) Malevitch Maria EX1
RAG a 03 FIN*JewelDoll's Peter Pan II Uros 10 (KAS) Eriksson Ulrika EX1 CAP NOM
RAG a 03 FIN*Mirandos Silver Lining II Naaras 12 (Pennut) Gustaitiene Jurgita EX1
RAG a 03 RO*Elian Rags Lace Cookie II Naaras 12 (Pennut) Saetre Raymond Alessandro EX2
RAG a 03 Solenzara's Nino de Angelo II Uros 7 (CH) Saetre Raymond Alessandro EX1 CACIB BIV
RAG a 04 FI*Celestial's Twilight II Uros 10 (KAS) Askett Mats EX1 CAP BIV
RAG a 04 FI*Celestial's Wild Cherry II Naaras 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1
RAG a 04 FIN*Utuinen Juanita's Japheth II Uros 4 (GIP) Brambilla Fabio EX1 CAPS
RAG a 04 21 FI*Nieninque Tuhkimo II Naaras 5 (IC) Milcent Dubois Françoise EX1 No Cert
RAG a 04 21 FI*Rock'nRags BrightestDiamond II Naaras 9 (Avoin) Johnson Sarah EX1 CAC
RAG b FI*Rivimyllyn Gotta Be You II Uros 5 (IC) Johnson Sarah Abs
RAG b Starring Ihana Isadora II Naaras 4 (GIP) Johnson Sarah EX1 CAPS
RAG b 04 FI*Rivimyllyn Hopeful Hans II Uros 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1
RAG d FI*Tiridoll's I Love You II Uros 7 (CH) Ivanková Sona EX1 CACIB
RAG d 03 FI*Maplehill's Canadian Punch II Uros 8 (PR) Ivanková Sona EX1 CAPIB
RAG e 03 FI*Dollyblues Sky's The Limit II Uros 5 (IC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAGCIB
RAG f 03 FI*Snowrag Balenciaga II Naaras 10 (KAS) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAP
RAG g FIN*Dollicious Chrystal Blue II Naaras 4 (GIP) Askett Mats EX1 CAPS NOM
RAG g 04 FI*Sunrunner's Tibalia II Naaras 12 (Pennut) Askett Mats EX1
RAG n FI*Dollyblues Saint Veronika II Naaras 12 (Pennut) Elian Beverly EX1
RAG n FIN*Hillhouse Eulalia II Naaras 10 (KAS) Milcent Dubois Françoise EX1 CAP
RAG n FIN*Hillhouse Eulalia II Naaras 17 (Veteraani) Brambilla Fabio 2
RAG n 03 FI*Riverknee Just A Dream II Naaras 5 (IC) Ivanková Sona EX1 CAGCIB
RAG n 03 FI*Sirmar Frontside Fire II Uros 9 (Avoin) Askett Mats EX2
RAG n 03 FI*Tuulikellon Just A Beauty II Naaras 11 (Nuoret) Askett Mats Abs
RAG n 03 21 FI*Pehmis Vilkas Myy II Naaras 11 (Nuoret) Askett Mats EX1
RAG n 03 21 FIN*Riepujengin Indiana Jones II Uros 5 (IC) Brambilla Fabio EX1 CAGCIB
RAG n 03 21 FIN*Riepujengin Indiana Jones II Uros 12 (Pennut) Di Chio Alessandro Abs
RAG n 04 FI*Celestial's Ultra Bra II Naaras 9 (Avoin) Askett Mats EX1 CAC
RAG n 04 FI*Dollicious Harlequin II Uros 9 (Avoin) Ivanková Sona EX1 CAC
RAG n 04 FI*Maplehill's Yolanda II Naaras 2 (SP) Ivanková Sona KM
RAG n 04 FI*Maplehill's Yolanda II Naaras 17 (Veteraani) Busse Britta 3
RAG n 04 FI*Tiridoll's Hope II Naaras 12 (Pennut) Askett Mats Abs
RAG n 04 FI*Utuinen Once In A Lifetime II Uros 3 (GIC) Ivanková Sona EX1 CACS BIV
RAG n 04 FIN*Yönsvengin Timjami II Naaras 12 (Pennut) Saetre Raymond Alessandro EX1
RAG n 04 21 FI*Collicatin Russell II Uros 9 (Avoin) Askett Mats EX1 CAC
RAG n 04 21 FI*Dollyblues MusicOfMyHeart II Uros 3 (GIC) Askett Mats EX1 CACS
RUS BluEudemonia's Viking Warrior *** III Uros 11 (Nuoret) Martikainen Arja EX3
RUS FI*Hana-Bi Taikatalvi III Naaras 10 (KAS) Martikainen Arja EX1 CAP
RUS FI*Hana-Bi Timur III Uros 11 (Nuoret) Martikainen Arja EX1
RUS FI*Lolcat's Anastasia III Naaras 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX1 NOM
RUS FI*Tcarskii'dvorik My Saaga III Naaras 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 CAC
RUS FI*Zarin Enchanting Emil III Uros 11 (Nuoret) Martikainen Arja EX2
RUS FI*Zarin Illyria III Uros 12 (Pennut) Martikainen Arja EX1 BIV NOM
RUS FIN*Andinan Celestina III Naaras 6 (IP) Martikainen Arja EX1 CAGPIB
RUS FIN*Hofnarrens Avrora III Naaras 5 (IC) Martikainen Arja EX1 CAGCIB NOM
RUS FIN*Zarin 4ever Primalux III Naaras 3 (GIC) Martikainen Arja EX1 CACS
RUS FIN*Zarin Querido Mio III Uros 2 (SP) Martikainen Arja KM BIV NOM BIS
RUS Katzenhof Campino *** III Uros 12 (Pennut) Martikainen Arja EX2
RUS Rose Velvet's Alexandria III Uros 9 (Avoin) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAC
SBI a FI*Nalle-Puhin PINK! II Naaras 7 (CH) Askett Mats EX1 CACIB BIV NOM
SBI a FI*Tamus Viper Venturer II Uros 8 (PR) Askett Mats EX1 CAPIB NOM
SBI a FI*Åbodas Tobias II Uros 11 (Nuoret) Askett Mats EX1
SBI a 21 FIN*Ann-Elisabeth's Jasmine II Naaras 7 (CH) Hornell Henry Abs
SBI b FI*Mithrandilin Elwing II Naaras 5 (IC) Askett Mats EX1 CAGCIB
SBI b 21 FI*Canth's UltraVox II Uros 3 (GIC) Brambilla Fabio EX1 CACS
SBI b 21 FI*Jade-Garden's Debbie I Naaras 5 (IC) Brambilla Fabio EX1 CAGCIB
SBI c FI*Tupuliinin Rose II Naaras 12 (Pennut) Billing Jørgen EX1
SBI d FI*MeToYou Flisan II Naaras 7 (CH) Johnson Sarah EX2
SBI d FIN*Recknagel Maariolemiöö II Uros 4 (GIP) Billing Jørgen EX1 CAPS NOM
SBI d 21 FI*JoJon La Veta de Oro II Uros 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC
SBI d 21 FI*JoJon Wan Jianjian II Uros 5 (IC) Brambilla Fabio EX1 CAGCIB
SBI e FI*Mototassun Remu-Rudolf II Uros 6 (IP) Askett Mats EX1 CAGPIB
SBI f 21 FIN*Doodlebug Kiara II Naaras 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1
SBI h 21 FI*Harebell Elviira II Naaras 11 (Nuoret) Elian Beverly Abs
SBI j 21 FI*Tupuliinin Daisy II Naaras 12 (Pennut) Ivanková Sona EX1 NOM
SBI n EE*Ireen Herencia II Naaras 9 (Avoin) Elian Beverly EX2
SBI n FI*Castle-Garden Casanova II Uros 11 (Nuoret) Malevitch Maria EX1
SBI n FI*Kattimäen Eemeli II Uros 1 (SC) Saetre Raymond Alessandro KM BIV
SBI n FI*Rais-Kis Epeliini II Naaras 12 (Pennut) Elian Beverly EX1 BIV
SBI n FIN*Pumpulimäen Angela II Naaras 8 (PR) Brambilla Fabio Abs
SBI n 21 FI*Kirakan Quiereme Mucho II Uros 4 (GIP) Billing Jørgen EX1 CAPS
SBI n 21 FI*Rais-Kis Eka-Wekara II Uros 12 (Pennut) Billing Jørgen EX1 NOM
SBI n 21 FI*Rais-Kis Fizz II Uros 12 (Pennut) Billing Jørgen EX2
SBI n 21 FI*Sic'an Ruuben II Uros 11 (Nuoret) Billing Jørgen EX2
SBI n 21 FI*Åbodas Eutropios II Uros 11 (Nuoret) Billing Jørgen EX1 BIV
SIA a FI*Kelmikerhon Tyynellä IV Naaras 12 (Pennut) Reiter Helene Abs
SIA a FI*Twist-Tiramisun North Star IV Uros 3 (GIC) Reiter Helene EX1 CACS NOM
SIA a FIN*Baila-Bailan Päivänsäde IV Naaras 12 (Pennut) Saetre Raymond Alessandro EX1 BIV
SIA a FIN*Cha-Amin Helena IV Naaras 9 (Avoin) Johnson Sarah EX1 CAC
SIA c FI*Kelmikerhon Ainoa Aarteeni IV Naaras 3 (GIC) Hornell Henry Abs
SIA c FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla IV Uros 12 (Pennut) Hornell Henry Abs
SIA d FI*Keskimaan Elea Frodo IV Uros 9 (Avoin) Hornell Henry Abs
SIA d FIN*Mandalein Vivian IV Uros 7 (CH) Martikainen Arja EX1 CACIB
SIA n FI*Twist-Tiramisun Kurtisaani IV Naaras 1 (SC) Hornell Henry KM NOM
SIA n FI*Twist-Tiramisun Queen Syrah IV Naaras 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1
SIA n FIN*Kelmikerhon Ral Lal Laa IV Naaras 17 (Veteraani) Johnson Sarah 1 NOM BIS
SIA n FIN*Kelmikerhon Ral Lal Laa IV Naaras 2 (SP) Hornell Henry KM
SIA n Indiran Bosse IV Uros 9 (Avoin) Malevitch Maria EX1 CAC
SIA n Montage Musette IV Naaras 5 (IC) Milcent Dubois Françoise Abs
SIA n Samsara Basil IV Uros 9 (Avoin) Milcent Dubois Françoise EX2
SIA n Tyttelin Idoli IV Uros 5 (IC) Johnson Sarah EX1 CAGCIB
SIA n 21 FI*Miado Beldis House Of Bëor IV Naaras 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1
SIB a FIN*Kestilinnan Bipari II Uros 6 (IP) Johnson Sarah Abs
SIB ds 03 FI*Cherrytail's Orpheus II Uros 9 (Avoin) Johnson Sarah Abs
SIB ds 24 FI*ArcticWilds Bigtime Beagle II Uros 5 (IC) Askett Mats EX1 CAGCIB
SIB f 09 24 FIN*Amurin Faiga II Naaras 2 (SP) Askett Mats KM
SIB fs 24 S*Maollich's Sazhenka Boyanova II Naaras 5 (IC) Askett Mats EX1 CAGCIB
SIB g 24 FI*Villan Keisarinna II Naaras 10 (KAS) Billing Jørgen EX1 CAP
SIB n 03 22 FI*Amurin Hoosea II Uros 12 (Pennut) Billing Jørgen EX1
SIB n 23 FIN*Amante's Illusia II Naaras 12 (Pennut) Martikainen Arja EX1
SIB ns 09 24 FI*Lumikissan ÖhköMöhkö II Uros 5 (IC) Johnson Sarah EX1 CAGCIB
SIB ns 23 FI*Abbas-Coons Calvin II Uros 12 (Pennut) Reiter Helene EX1
SIB ns 24 FI*Benmar's Bella II Naaras 12 (Pennut) Ivanková Sona EX2
SIB ny 09 24 Abrikos Onix Gloria II Uros 9 (Avoin) Billing Jørgen Abs
SIB ny 24 FI*Amurin Ruufus II Uros 3 (GIC) Johnson Sarah EX1 CACS NOM
SIN FI*Chai-lai Victorious Vanessa III Naaras 9 (Avoin) Mastrangelo Donatella EX1 CAC
SOM n FI*Amajan Fadma Fiorina III Naaras 7 (CH) Mastrangelo Donatella EX1 CACIB NOM
SOM n FI*Amajan Fede Favoloso III Uros 9 (Avoin) Mastrangelo Donatella EX1 CAC NOM
SOM o FI*Amajan eAmbra Eminente III Naaras 5 (IC) Mastrangelo Donatella EX1 No Cert
SOM o FIN*Amajan Berto Benvenuto III Uros 2 (SP) Mastrangelo Donatella KM
SPH d 21 RU*Talialida Oh My Darling Erast III Uros 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 CAC
SPH e 09 21 32 FI*Tutsi Anni Queen III Naaras 7 (CH) Martikainen Arja EX1 CACIB
SPH e 09 32 LV*Otomi Ungaro III Uros 1 (SC) Martikainen Arja KM BIV NOM
SPH f 09 21 FI*Tutsi Birkin III Naaras 11 (Nuoret) Martikainen Arja EX1
SPH f 09 32 FI*Hebblas Feya III Naaras 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 CAC
SPH n Fenix *** III Uros 7 (CH) Martikainen Arja EX1 CACIB
SPH n Joker Smiles of Fortune III Uros 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 No Cert
SPH n 02 31 S*Nudie's Flower of Gladiolus III Uros 11 (Nuoret) Martikainen Arja EX1
SPH n 03 FI*Evilurbastet Damon III Uros 12 (Pennut) Ivanková Sona EX1
SPH n 09 21 33 FI*SphynxGarden Raspberry III Naaras 9 (Avoin) Malevitch Maria EX1 CAC
SYS f 02 21 FI*Birregin FairyTail Tales IV Naaras 3 (GIC) Reiter Helene EX1 CACS NOM BIS
SYS n 01 FI*Sultsinan WhatChaMaCallIt IV Naaras 7 (CH) Reiter Helene EX1 CACIB
SYS n 03 FI*Keskimaan Hobbit Folco IV Uros 12 (Pennut) Hornell Henry EX2
SYS n 03 FI*Keskimaan Hobbit Fosco IV Uros 12 (Pennut) Hornell Henry EX1 NOM BIS
TUA e FI*Nazarlik Basarili II Naaras 12 (Pennut) Johnson Sarah EX1
TUA f 24 FI*Felesin DeaAmoris II Naaras 12 (Pennut) Johnson Sarah EX2
TUA n FIN*Josmarin Cyrill Roy II Uros 6 (IP) Johnson Sarah EX1 CAGPIB NOM
TUA n Geraylar Hazar of Nazarlik II Uros 9 (Avoin) Johnson Sarah EX1 CAC
TUA n 03 FI*Tangerine's Body and Soul II Uros 11 (Nuoret) Johnson Sarah EX1
TUV d 62 FI*Valier's Bilgin II Uros 3 (GIC) Elian Beverly EX1 CACS
TUV d 62 FIN*Cesmes Adile Aysun II Naaras 4 (GIP) Elian Beverly EX1 CAPS
TUV d 63 FI*GizemliKediler Bey Bunyamin II Uros 9 (Avoin) Elian Beverly EX1 CAC BIV
TUV d 63 FI*GizemliKediler Beze Balerin II Naaras 7 (CH) Elian Beverly EX1 CACIB
TUV f 62 FI*Valier's Kianna II Naaras 11 (Nuoret) Elian Beverly EX1 NOM
TUV n 62 FI*Kultaturkin Beyaz Biber II Uros 9 (Avoin) Elian Beverly EX1 CAC
544 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Brambilla Fabio 0
Milcent Dubois Françoise 0
2 tuomaria