SUROK Helsinki 27.7.2013
Järjestävä yhdistys Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 27.7.2013 Loppuu 27.7.2013
Ilmoittautuminen alkaa 27.7.2013 Ilmoittautuminen loppuu 27.7.2013
Yleisöaika alkaa 0:00 Yleisöaika loppuu 0:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 0:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 0:00
Arvostelut alkavat 0:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm
Kansainvälinen Ei Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Ei
Kissoja enintään    Kategoriat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@surok.fi
Paikka
Toimihenkilöt
Lisätietoja

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
Yhteensä 0

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
ABY a FI*Link Moshaba III Uros 11 (Nuoret) Billing Jørgen EX2
ABY a FI*Link Nyota Ziko Humu III Uros 11 (Nuoret) Billing Jørgen EX1 NOM
ABY n FI*Laire Oira Anor III Uros 1 (SC) Martikainen Arja KM BIV
ABY n FI*Nebuankhet Ultraviolet III Naaras 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 CAC
ABY n FI*Nebuankhet Unisonic III Uros 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 CAC
ABY n FI*Redcheetah's Inka III Naaras 12 (Pennut) Askett Mats EX1
ABY n Isatai's Namid of Bluestream III Uros 11 (Nuoret) Martikainen Arja Abs
ABY n S*Divina Silvestris Ros III Naaras 10 (KAS) Martikainen Arja EX1 CAP NOM
ABY n S*Hjortronstigens The Sound of Music III Uros 2 (SP) Martikainen Arja KM
ABY o FI*Link Rosa Mau III Naaras 6 (IP) Eriksson Ulrika EX1 CAGPIB
ABY o FI*Link Tenagne Mau III Naaras 10 (KAS) Eriksson Ulrika EX1 CAP
ABY o FI*Nebuankhet Teachdaire III Uros 3 (GIC) Eriksson Ulrika EX1 CACS
ABY o S*Rackarkatten's Paco Rabanne III Uros 2 (SP) Eriksson Ulrika KM BIV NOM BIS
ABY p FI*Nebuankhet Quetzalcoatl III Uros 2 (SP) Billing Jørgen KM NOM
ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl II Naaras 17 (Veteraani) Saetre Raymond Alessandro 2
ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl II Naaras 2 (SP) Johnson Sarah KM
ACL n 21 33 FI*Murmelin Cecelia II Naaras 11 (Nuoret) Johnson Sarah EX1
ACS n 22 FI*Siriuksen AristoCurl II Uros 1 (SC) Johnson Sarah KM NOM
BAL b FI*Fercatin Minzay Pinocchio IV Uros 5 (IC) Milcent Dubois Françoise Abs
BAL b FI*Fercatin Nozay Rinoa IV Naaras 10 (KAS) Milcent Dubois Françoise EX1 CAP
BAL c FI*BaliDancer's Caya IV Naaras 5 (IC) Mastrangelo Donatella EX1 CAGCIB NOM
BAL c 21 SE*Qjou'z Bon A Petit IV Uros 9 (Avoin) Mastrangelo Donatella EX1 CAC
BAL d 21 FI*Cleverkitty BigBoss IV Uros 11 (Nuoret) Milcent Dubois Françoise EX1
BAL d 21 FIN*Mummeli Twixinho Jesse IV Uros 2 (SP) Milcent Dubois Françoise KM
BAL g S*Merlions Legend Lilith IV Naaras 17 (Veteraani) Gustaitiene Jurgita Abs
BAL g S*Merlions Legend Lilith IV Naaras 6 (IP) Milcent Dubois Françoise Abs
BAL n FI*Fercatin Lilzay Quistine IV Naaras 5 (IC) Mastrangelo Donatella Abs
BAL w 67 FIN*Fercatin Lumtroi Evinrude IV Uros 17 (Veteraani) Gustaitiene Jurgita Abs
BAL w 67 FIN*Fercatin Lumtroi Evinrude IV Uros 2 (SP) Mastrangelo Donatella Abs
BEN n 22 FI*Alcarinqua Aldaron III Uros 3 (GIC) Martikainen Arja EX1 CACS
BEN n 22 31 FI*Kattiklaanin Luke Catwalker III Uros 4 (GIP) Martikainen Arja EX1 CAPS
BEN n 24 FI*Leokatin Hulabaloo III Uros 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1
BEN n 24 FIN*Leokatin Arya III Naaras 12 (Pennut) Ivanková Sona EX1 BIV NOM
BEN n 24 Nordicwild Arne Findusson III Uros 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC
BEN n 24 33 FIN*CattiCartanon Snowstorm III Uros 3 (GIC) Brambilla Fabio EX1 CACS
BEN n 24 33 FIN*SiruCats Afrodite III Naaras 9 (Avoin) Eriksson Ulrika Abs
BEN n 24 33 FIN*SiruCats Ynes Yooralla III Naaras 2 (SP) Brambilla Fabio KM
BML as 11 FI*Hämynhäivän Katajanmarja III Uros 12 (Pennut) Di Chio Alessandro EX1 BIV NOM
BML fs 11 31 FI*Kissamummon Ihan oma III Naaras 6 (IP) Gustaitiene Jurgita EX1 CAGPIB NOM
BML ns 11 FI*Hämynhäivän Heikunkeikun III Uros 12 (Pennut) Gustaitiene Jurgita EX1
BML ns 11 FI*Lumipuron Tunturituuli III Naaras 10 (KAS) Gustaitiene Jurgita EX1 CAP
BML ns 11 GB*Gem's Archduke Joseph III Uros 3 (GIC) Gustaitiene Jurgita EX1 CACS
BML ns 11 31 FI*Kissamummon Keiju Lammenpei III Naaras 11 (Nuoret) Gustaitiene Jurgita EX1
BRI a Regina di Triangolo*CH III Naaras 3 (GIC) Eriksson Ulrika Abs
BRI as 22 62 Ozas Kates Akis *** III Uros 12 (Pennut) Martikainen Arja Abs
BRI b FI*Gimmie's Passionate Adonis III Uros 12 (Pennut) Billing Jørgen EX1
BRI b 24 FI*Gimmie's Turandot's Tiara III Naaras 9 (Avoin) Billing Jørgen EX1 CAC
BRI c FIN*Ferme Snowflake III Uros 4 (GIP) Brambilla Fabio EX1 CAPS
BRI d FI*Bumblebrits Snape III Uros 8 (PR) Brambilla Fabio EX1 CAPIB
BRI d 03 24 Hinderslyne Romeo III Uros 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 CAC
BRI d 03 24 Hinderslyne Romeo III Uros 13c (Määrittely) Martikainen Arja
BRI e FIN*Hossantassun Demon III Uros 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC BIV NOM
BRI fs Hinderslyne Beyond-Pretty III Naaras 7 (CH) Brambilla Fabio EX1 CACIB
BRI ns FIN*Snow-Star's Eternal flame III Naaras 12 (Pennut) Reiter Helene EX1 BIV
BRI ns 11 FI*Gnome's Britannia Silver III Uros 3 (GIC) Brambilla Fabio Abs
BRI ns 11 FIN*Gnome's Eta Cassiopeiae III Naaras 4 (GIP) Brambilla Fabio EX1 CAPS
BRI ns 11 S*Esteticas Xera III Naaras 3 (GIC) Brambilla Fabio EX1 CACS
BRI ns 11 S*Pymans Joe Cool III Uros 5 (IC) Brambilla Fabio Abs
BRI ns 22 62 Olga Kates Akis *** III Naaras 12 (Pennut) Billing Jørgen Abs
BUR a FI*Aavan Semi Nice III Uros 11 (Nuoret) Gustaitiene Jurgita Abs
BUR a FI*Birginella's Donna Elvira III Naaras 5 (IC) Malevitch Maria EX1 CAGCIB
BUR a FI*Feirefiz Illuminated III Uros 12 (Pennut) Gustaitiene Jurgita EX2
BUR a FI*Lilac's Song for Love III Naaras 11 (Nuoret) Gustaitiene Jurgita EX1
BUR a FI*Ninelli's Myrtillus Major III Naaras 7 (CH) Gustaitiene Jurgita EX1 CACIB BIV
BUR a FI*Ninelli's Proudly Presents III Uros 8 (PR) Gustaitiene Jurgita EX1 CAPIB NOM
BUR a FI*Ninelli's TomTomTom III Uros 9 (Avoin) Gustaitiene Jurgita EX1 CAC
BUR a FI*Ninelli's Wild Whirlwind III Naaras 11 (Nuoret) Gustaitiene Jurgita EX2
BUR a FI*Pranser Make a Wish III Uros 5 (IC) Reiter Helene EX1 CAGCIB
BUR a Rango Magic Valley *** III Uros 12 (Pennut) Gustaitiene Jurgita EX1
BUR b FI*Aficats Don't Mess With ME! III Uros 12 (Pennut) Malevitch Maria EX1
BUR b FI*Beneloben Cyranos III Uros 9 (Avoin) Malevitch Maria EX1 CAC
BUR b FI*Beneloben Dalissia III Naaras 9 (Avoin) Malevitch Maria EX1 CAC BIV NOM
BUR b FI*Cattish Olympos Afrodite III Naaras 10 (KAS) Malevitch Maria EX1 CAP
BUR b FI*Seirene Material Girl III Naaras 3 (GIC) Malevitch Maria EX1 CACS
BUR b FI*Shu-Shun Talven Prinsessa III Naaras 9 (Avoin) Malevitch Maria EX2
BUR b Sacredspirit Virgin Flamingo *** III Uros 5 (IC) Malevitch Maria Abs
BUR c FI*Ninelli's Villi Vadelma III Naaras 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX1
BUR c FIN*Pikkukuun Miss Marple III Naaras 6 (IP) Ivanková Sona EX1 CAGPIB
BUR c Sacredspirit Francesca *** III Naaras 7 (CH) Eriksson Ulrika EX1 CACIB
BUR e FI*Cattish Sweet Dreams III Naaras 9 (Avoin) Elian Beverly EX1 CAC
BUR e FI*Seirene Lucky Star III Uros 1 (SC) Busse Britta KM BIV NOM
BUR f FI*Niscayah's Miss Saigon III Naaras 4 (GIP) Mastrangelo Donatella EX1 CAPS
BUR f FIN*Aficats Berenike III Naaras 2 (SP) Martikainen Arja KM
BUR g FI*Oliivian Zarleenah III Naaras 10 (KAS) Martikainen Arja EX1 CAP
BUR g FIN*Seirene Justify My Love III Naaras 1 (SC) Martikainen Arja KM NOM BIS
BUR h FI*Beneloben Dawiina III Naaras 9 (Avoin) Gustaitiene Jurgita EX1 CAC
BUR h FI*Cattish Kitty Softpaws III Naaras 7 (CH) Gustaitiene Jurgita EX1 CACIB
BUR h FI*Oliivian Xena III Naaras 11 (Nuoret) Mastrangelo Donatella EX1
BUR h HU*Alba Regia Ganxsta Gizi III Naaras 6 (IP) Gustaitiene Jurgita EX1 CAGPIB
BUR j Irma Lovely Dream *** III Naaras 11 (Nuoret) Malevitch Maria EX1 BIV
BUR n FI*Feirefiz Almost Easy III Naaras 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC NOM
BUR n FI*Millamarin Hoo Moilanen III Uros 5 (IC) Brambilla Fabio EX1 CAGCIB
BUR n FI*Millamarin Jöns Bjelke III Uros 10 (KAS) Brambilla Fabio EX1 CAP NOM
BUR n FI*Oliivian Xerxes III Uros 7 (CH) Billing Jørgen EX1 CACIB
BUR n FIN*Indiana Venla III Naaras 11 (Nuoret) Busse Britta EX1
BUR n FIN*Narinder Bianca III Naaras 9 (Avoin) Johnson Sarah EX1 CAC
BUR n FIN*Narinder Braveheart III Uros 4 (GIP) Johnson Sarah EX1 CAPS BIV NOM
BUR n Isä-Brownin Ushuaia III Uros 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1 BIV NOM
BUR n Laurin von Tali III Uros 10 (KAS) Brambilla Fabio Abs
BUR n Mau-Mau Bonus III Uros 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 CAC
BUR n NW Goody Magic Valley*RU, JW III Naaras 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX2
CHA FI*Sinimirrin Aino III Naaras 9 (Avoin) Hornell Henry EX1 CAC
CHA FIN*BleudeBess Brisé volé III Naaras 3 (GIC) Billing Jørgen EX1 CACS
CHA FIN*BleudeBess Brisé volé III Naaras 17 (Veteraani) Billing Jørgen 1 NOM BIS
CHA FIN*Keijuhovin Boromir Ponteva III Uros 6 (IP) Billing Jørgen EX1 CAGPIB
CHA FIN*Souriant Anisette Ma Petite III Naaras 8 (PR) Billing Jørgen EX1 CAPIB
CHA Fric-Frac de Fer et Velours III Uros 5 (IC) Billing Jørgen EX1 CAGCIB BIV NOM
CRX a 03 24 FI*Piupaws Duracell's Khafre III Uros 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1
CRX c 01 FIN*Piupaws Leeloo III Naaras 9 (Avoin) Milcent Dubois Françoise EX1 CAC
CRX d 02 62 FI*Ronttilan Kirmizi Yarasa III Uros 9 (Avoin) Malevitch Maria EX1 CAC
CRX f FI*KittyLady's Vickie Lynn III Naaras 9 (Avoin) Malevitch Maria EX1 CAC
CRX g 03 33 FI*Ronttilan TGIF III Naaras 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC
CRX n FIN*Raitakatin Kyle Katarn III Uros 9 (Avoin) Di Chio Alessandro EX1 CAC
CRX n 01 21 64 FI*Piupaws Song of Sekhmet III Naaras 5 (IC) Brambilla Fabio EX1 CAGCIB
CRX n 03 FI*FunkyJam's Dove of Peace III Uros 3 (GIC) Eriksson Ulrika EX1 CACS BIV NOM
CRX n 03 FI*FunkyJam's Fairy-Periwinkle III Naaras 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 CAC NOM
CRX n 24 FI*Piupaws Keyboard cat III Uros 12 (Pennut) Malevitch Maria EX1
CRX n 24 FIN*Darling-Isis' Sunday III Naaras 12 (Pennut) Martikainen Arja EX1
CRX ns 03 FI*Sweetpurr's Pandia III Naaras 5 (IC) Eriksson Ulrika EX1 CAGCIB
CYM d 23 52 FI*Caaleigh Baby Pumpkin III Uros 11 (Nuoret) Martikainen Arja EX1
CYM w 51 62 FI*Caaleigh Snowberry III Naaras 11 (Nuoret) Martikainen Arja EX1 BIV NOM
CYM w 52 61 FI*Caaleigh Pale Bandit III Uros 11 (Nuoret) Martikainen Arja EX2
DRX ds S*British Dream's Matador Mix III Uros 9 (Avoin) Billing Jørgen EX1 CAC
DRX e 02 Taikatuulen Tiuhti III Naaras 6 (IP) Billing Jørgen EX1 CAGPIB NOM
DRX f 09 FI*Riepujengin Ilmi IhaLempi III Naaras 9 (Avoin) Billing Jørgen Abs
DRX n 03 32 FI*Fairy-Story's HandsomeHero III Uros 11 (Nuoret) Billing Jørgen Abs
DRX n 24 FI*Inkaliljan Black Beauty III Naaras 7 (CH) Malevitch Maria EX1 CACIB
DRX ns 09 22 FIN*Riiviön Viiru III Naaras 2 (SP) Malevitch Maria KM
DSP n 03 Naomi My Toys III Naaras 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1
DSP n 21 FI*Vauhtikatin Adele III Naaras 7 (CH) Di Chio Alessandro EX1 CACIB
EUR d 22 FI*Pikku-Piun Ylettömän Ihana III Uros 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 CAC
EUR d 22 Silkkiturkin Menevä Macho III Uros 2 (SP) Eriksson Ulrika KM
EUR d 23 FI*Kassilan Kauhu Kakara III Naaras 4 (GIP) Billing Jørgen EX1 CAPS
EUR d 24 FI*Tiikerililjan Iikingi III Uros 10 (KAS) Eriksson Ulrika EX1 CAP
EUR d 24 FI*Tiikerililjan Jätikkä III Uros 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 CAC
EUR d 24 Niilo III Uros 13c (Määrittely) Martikainen Arja
EUR e FI*Pikku-Piun Vastakarva III Naaras 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 CAC
EUR f 22 FIN*Pikku-Piun Quurankukka III Naaras 5 (IC) Eriksson Ulrika EX1 CAGCIB
EUR f 22 FIN*Pikku-Piun Quutar III Naaras 10 (KAS) Eriksson Ulrika EX1 CAP
EUR g 24 FI*Vinhaviiksen Tehotassu III Naaras 12 (Pennut) Billing Jørgen EX1
EUR n FI*Pikku-Piun Ytimekäs Ylkä III Uros 7 (CH) Billing Jørgen EX1 CACIB
EUR n 22 FI*Bird-Cherry's Blackberry III Uros 9 (Avoin) Billing Jørgen EX2
EUR n 22 FI*Pikku-Piun Yhteinen Ystävä III Uros 9 (Avoin) Billing Jørgen EX1 CAC BIV
EUR n 22 FI*Pinkkitassun Brunetto III Uros 1 (SC) Billing Jørgen KM
EUR n 22 FIN*Pikku-Piun Jadesoturi III Uros 6 (IP) Billing Jørgen EX1 CAGPIB
EUR n 24 FI*Bird-Cherry's Ariston III Uros 6 (IP) Martikainen Arja EX1 CAGPIB
EUR n 24 FI*Kassilan Peräkammarin Poika III Uros 12 (Pennut) Martikainen Arja EX1
EUR n 24 FI*Tiikerililjan Ilomieli III Uros 10 (KAS) Martikainen Arja EX1 CAP BIV NOM
EUR n 24 FIN*Katinhännän Bella Valentina III Naaras 2 (SP) Martikainen Arja KM
EUR n 24 Venla-Valentiina III Naaras 9 (Avoin) Martikainen Arja EX2
EUR ns FI*Katinhännän Diftor-he Susma III Naaras 12 (Pennut) Martikainen Arja EX1
EUR ns 22 FI*Alcarinqua Nya III Naaras 12 (Pennut) Billing Jørgen EX1 NOM
EUR ns 23 FI*Katinhännän Ilmaveivi-Kikka III Naaras 5 (IC) Billing Jørgen EX1 CAGCIB
EUR ns 23 FI*Katinhännän Lätkä-MMestari III Naaras 9 (Avoin) Billing Jørgen EX1 CAC
EUR ns 24 FI*Pikku-Piun Ullastiina III Naaras 5 (IC) Billing Jørgen EX1 CAGCIB NOM
EXO a 03 22 FI*Whispers Iron Knight I Uros 7 (CH) Elian Beverly EX1 CACIB NOM
EXO e 03 22 FI*Shamirin Fair Fiona I Naaras 11 (Nuoret) Saetre Raymond Alessandro EX1
EXO f FI*Shamirin Charming Cherie I Naaras 7 (CH) Saetre Raymond Alessandro EX1 CACIB
EXO fs FIN*Siriuksen Exotic Devi I Naaras 17 (Veteraani) Di Chio Alessandro 2
EXO fs FIN*Siriuksen Exotic Devi I Naaras 6 (IP) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAGPIB
EXO g 24 LV*Nostri Vincent The Return of Love I Naaras 9 (Avoin) Elian Beverly EX1 CAC NOM
EXO n 22 FI*Aamukasteen Zumba I Uros 2 (SP) Saetre Raymond Alessandro KM
HCL Jeremias Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Eriksson Ulrika 1
HCL Sandra-Sabine Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Askett Mats 1 NOM BIS
HCL Sandra-Sabine Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Eriksson Ulrika 1 NOM
HCS Caesar Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Elian Beverly 4
HCS Elisabeth Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Elian Beverly 3
HCS Elisabeth Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Askett Mats 3
HCS Ninni Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Elian Beverly 1 NOM BIS
HCS Rasmus Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Elian Beverly 1
HCS Susanna Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Elian Beverly 2
HCS Susanna Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Askett Mats 2
HCS Trina Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Elian Beverly 2
HCS Ukko Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Elian Beverly 3
HCS Ukko Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Askett Mats 1 NOM
KBL ds 23 FI*Hassunhauska Pyörremyrsky III Uros 12 (Pennut) Martikainen Arja EX1 NOM
KBL n 24 FI*Kuriton Apricot III Uros 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 CAC NOM
KOR FI*Melodian Tulaya III Naaras 3 (GIC) Martikainen Arja EX1 CACS
MAN d 22 51 Pretty Girl de la Gambade *CH III Naaras 4 (GIP) Eriksson Ulrika EX1 CAPS NOM BIS
MAN d 22 51 Sun-Manx Abby of Conan III Naaras 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX1
MAN d 23 51 FI*Conan Lontrus III Uros 1 (SC) Eriksson Ulrika KM
MAN f 24 51 FI*Pikkeen Fariini III Naaras 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX1
MAN n 09 24 51 FI*Armain Snowy Mountain Bear III Uros 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX1 BIV NOM BIS
MAU ns FI*Ausare Ayishah III Naaras 11 (Nuoret) Martikainen Arja EX1
MAU ns FIN*Iltavilli Emir Ehsan III Uros 4 (GIP) Martikainen Arja EX1 CAPS
MCO Dotcom Yabba Dabba Do II Uros 5 (IC) Hornell Henry Abs
MCO Highlander Dante-of-EstatePearls II Uros 12 (Pennut) Hornell Henry EX1 BIV
MCO a Battle Creek's Ma' Roadhouse Blues II Uros 1 (SC) Hornell Henry KM BIV
MCO a 02 FI*Chamberlain Heart Of Mine II Naaras 3 (GIC) Johnson Sarah EX1 CACS BIV NOM
MCO a 09 FI*HoneyCoon's Kiss 'N' Run II Naaras 12 (Pennut) Johnson Sarah EX1 NOM BIS
MCO a 09 FI*SolarWind's Eridanus II Uros 5 (IC) Johnson Sarah EX1 No Cert
MCO a 09 22 FI*NineTales Double Trouble II Naaras 11 (Nuoret) Billing Jørgen EX1
MCO a 22 FIN*Goldenstream's Freestyle II Uros 17 (Veteraani) Saetre Raymond Alessandro Abs
MCO a 22 FIN*Goldenstream's Freestyle II Uros 2 (SP) Reiter Helene Abs
MCO a 22 FIN*Rotcat Dodo II Uros 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 CAC
MCO a 22 S*Dunderklumpen's Smurfan II Naaras 11 (Nuoret) Reiter Helene EX1 BIV
MCO a 23 FIN*KorpiCoon's Bonanza II Uros 12 (Pennut) Reiter Helene Abs
MCO d 09 22 FI*Laramillan Jimbo Jones II Uros 12 (Pennut) Reiter Helene EX1
MCO d 09 22 FI*NineTales Big Show II Uros 5 (IC) Reiter Helene EX1 CAGCIB
MCO d 09 22 S*Stortassen's United II Uros 7 (CH) Reiter Helene EX1 CACIB BIV
MCO d 22 FI*Marskin Bedril Lucasta II Uros 10 (KAS) Di Chio Alessandro EX1 CAP
MCO d 23 Jean-Marais Ermak II Uros 9 (Avoin) Di Chio Alessandro EX1 CAC
MCO d 23 Jean-Marais Ermak II Uros 13c (Määrittely) Busse Britta
MCO ds 03 22 FI*MaineQueen Rock Me II Uros 11 (Nuoret) Askett Mats EX2
MCO ds 09 22 FIN*Wishmaster Guinevere II Naaras 4 (GIP) Malevitch Maria EX1 CAPS NOM
MCO ds 22 Freeclimber Hamdi Damdi II Uros 11 (Nuoret) Busse Britta EX1
MCO e 03 22 FI*Chamberlain Sky Breaker II Naaras 12 (Pennut) Reiter Helene EX2
MCO e 09 FI*Alohacoons Baloo II Uros 3 (GIC) Di Chio Alessandro EX1 CACS BIV
MCO e 09 22 FI*NineTales Didier Drogba II Uros 11 (Nuoret) Reiter Helene EX1
MCO f Beartooth Mountain Lola II Naaras 11 (Nuoret) Busse Britta EX1
MCO f 09 22 FI*KorpiCoon's Mimosa II Naaras 12 (Pennut) Ivanková Sona EX1
MCO f 09 23 FI*Mainehaan Dorothy II Naaras 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 CAC BIV
MCO f 22 FI*Koivikon Adalmiina II Naaras 11 (Nuoret) Johnson Sarah EX1 NOM
MCO f 22 S*Stortassen's Xozo II Naaras 7 (CH) Di Chio Alessandro EX2
MCO f 22 Xandra Sky Beyrouth, CZ II Naaras 5 (IC) Di Chio Alessandro EX1 CAGCIB
MCO fs 09 22 FI*NineTales Drama Queen II Naaras 11 (Nuoret) Askett Mats EX1 BIV NOM
MCO g 09 FI*Rotcat Imbri II Uros 12 (Pennut) Reiter Helene VG
MCO g 09 22 FI*Krysos Rough Diamond II Naaras 12 (Pennut) Hornell Henry EX2
MCO gs 22 Pediro Sweet Lions Toscana II Naaras 5 (IC) Busse Britta Abs
MCO n Big Giants Resort's El Scuro II Uros 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1 NOM
MCO n FI*Mainehaan Barbra II Naaras 5 (IC) Hornell Henry EX1 CAGCIB
MCO n FIN*Chamberlain Sgt Blackpepper II Uros 4 (GIP) Hornell Henry EX1 CAPS NOM
MCO n 03 FI*Halden coon's Zorro II Uros 12 (Pennut) Johnson Sarah EX1
MCO n 03 FI*Halden coon's Zorro II Uros 13c (Määrittely) Busse Britta
MCO n 03 22 FI*Goldenstream's Remy Martin II Uros 1 (SC) Hornell Henry KM BIV NOM
MCO n 03 22 FI*Pikkumetsän Wunderweib II Naaras 5 (IC) Hornell Henry EX1 CAGCIB
MCO n 03 22 FI*TipTop Maine Xantophilo II Uros 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1
MCO n 09 FI*HoneyCoon's Miss Impossible II Naaras 9 (Avoin) Johnson Sarah Abs
MCO n 09 FI*NomenEst Angel Witch II Naaras 11 (Nuoret) Johnson Sarah EX1
MCO n 09 22 FI*Hemingway's Galilahi II Naaras 12 (Pennut) Hornell Henry EX1
MCO n 09 22 FI*NineTales Combattente II Naaras 10 (KAS) Hornell Henry EX1 CAP
MCO n 09 22 FI*Satyricoons Figaro II Uros 7 (CH) Di Chio Alessandro Abs
MCO n 22 FI*BigDaddy's Jesse James II Uros 12 (Pennut) Elian Beverly Abs
MCO n 22 FI*BigDaddy's Jesse James II Uros 13c (Määrittely) Elian Beverly Abs
MCO n 22 FI*CapitalCats Iisakki II Uros 12 (Pennut) Askett Mats EX1 NOM
MCO n 22 FI*Godfather's Francine II Naaras 11 (Nuoret) Reiter Helene EX3
MCO n 22 FI*HoneyCoon's C'est La Vie II Naaras 10 (KAS) Brambilla Fabio EX1 CAP BIV NOM
MCO ns Black Pirate of Beauty Wizards II Uros 11 (Nuoret) Busse Britta EX2
MCO ns FI*Halden coon's Turbo Jr II Uros 4 (GIP) Busse Britta EX1 CAPS NOM
MCO ns 02 21 FI*Chamberlain Heart Of Gold II Naaras 2 (SP) Elian Beverly KM NOM BIS
MCO ns 09 FI*HoneyCoon's Black Sabbath II Uros 5 (IC) Askett Mats EX1 CAGCIB
MCO ns 09 23 FIN*Godfather's Xilver Surfer II Uros 2 (SP) Askett Mats KM
MCO ns 09 23 FIN*Godfather's Xilver Surfer II Uros 17 (Veteraani) Saetre Raymond Alessandro 1 NOM
MCO ns 22 FI*HoneyCoon's Starlight Lady II Naaras 9 (Avoin) Busse Britta EX1 CAC
MCO ns 22 FI*Winnercoons Johnny Jaguar II Uros 3 (GIC) Busse Britta EX1 CACS BIV
MCO ns 22 Foggycoon Addis *** II Uros 9 (Avoin) Busse Britta Abs
MCO ns 22 S*Rosklon Ivanhoe II Uros 11 (Nuoret) Reiter Helene EX1 NOM
MCO w 61 FI*Vuorensinen Cinderella II Naaras 12 (Pennut) Mastrangelo Donatella Abs
MCO w 62 FI*NomenEst Blonde Venus II Naaras 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1
MCO w 62 J'Adore Estate Pearls*RU II Naaras 11 (Nuoret) Hornell Henry EX2
NEM a Ulyseés Ivy Nový vek, CZ II Uros 12 (Pennut) Ivanková Sona EX1
NFO a FI*Hopeahännän LeonardodaVinci II Uros 4 (GIP) Johnson Sarah EX1 CAPS
NFO a 03 23 S*Aborgatos Belizza II Naaras 5 (IC) Busse Britta EX1 CAGCIB
NFO a 09 22 FI*Katzenhof Dazzling II Naaras 9 (Avoin) Malevitch Maria EX2
NFO a 09 22 FIN*Nordcat's Xenia II Naaras 7 (CH) Billing Jørgen EX1 CACIB
NFO as 09 22 SE*Gryttjens Indigo II Uros 11 (Nuoret) Di Chio Alessandro EX2
NFO d 09 22 FI*NordicTigers Andreas II Uros 7 (CH) Ivanková Sona EX1 CACIB
NFO d 09 22 S*Eärfalas Dante, DVM II Uros 3 (GIC) Askett Mats EX1 CACS NOM
NFO d 09 23 FIN*Leoline Aapeli Aamurusko II Uros 4 (GIP) Askett Mats EX1 CAPS
NFO d 09 24 FIN*Heinähatun BeeBee II Naaras 9 (Avoin) Gustaitiene Jurgita EX2
NFO d 22 FIN*Kalicalanin Caro Miu II Uros 10 (KAS) Ivanková Sona EX1 CAP NOM
NFO ds 09 22 FI*FoxyPaw's Jingle Belle II Naaras 11 (Nuoret) Di Chio Alessandro EX2
NFO ds 09 22 S*Cederskogens Max Magma II Uros 11 (Nuoret) Di Chio Alessandro EX1 BIV NOM BIS
NFO ds 24 FI*FoxyPaw's Dusty Miller II Uros 6 (IP) Di Chio Alessandro EX1 CAGPIB NOM BIS
NFO f 02 21 62 SE*Gryttjens Skogsälva II Naaras 7 (CH) Askett Mats EX3
NFO f 03 FI*Felicis Esme II Naaras 7 (CH) Askett Mats EX4
NFO f 03 S*Kaup home cat's Soul II Naaras 7 (CH) Askett Mats EX2
NFO f 03 22 S*Aborgatos Can-Can II Naaras 7 (CH) Askett Mats EX1 CACIB
NFO f 09 S*Eärfalas Debbie II Naaras 3 (GIC) Askett Mats EX1 CACS BIV NOM
NFO fs 03 22 FIN*FoxyPaw's Rosy Dawn II Naaras 1 (SC) Di Chio Alessandro KM NOM BIS
NFO fs 03 22 N*Migoto's Rikke II Naaras 11 (Nuoret) Di Chio Alessandro EX1
NFO fs 09 FIN*FélineBeauty Berta II Naaras 9 (Avoin) Gustaitiene Jurgita EX1 CAC
NFO n DonTomaso's Septimus II Uros 12 (Pennut) Johnson Sarah EX1
NFO n FI*Taaborinvuoren Pamela II Naaras 12 (Pennut) Johnson Sarah EX1
NFO n FIN*Kattikivalon Hissu II Naaras 11 (Nuoret) Johnson Sarah EX1
NFO n 03 S*Zygot's Mac Gregor II Uros 7 (CH) Reiter Helene EX1 CACIB
NFO n 03 22 FI*Ballawhane It's A Mystery II Uros 5 (IC) Busse Britta EX1 CAGCIB
NFO n 03 22 FIN*Kirsikan HelmiLiina II Naaras 17 (Veteraani) Saetre Raymond Alessandro 1 NOM BIS
NFO n 03 22 FIN*Kirsikan HelmiLiina II Naaras 6 (IP) Busse Britta EX1 CAGPIB BIV NOM
NFO n 03 24 S*NC's Alladin Sane II Uros 9 (Avoin) Busse Britta EX1 CAC
NFO n 09 FI*Ninatte's Mindbender II Uros 10 (KAS) Reiter Helene EX1 CAP
NFO n 09 FIN*Wishmaster Kid Brother II Uros 6 (IP) Reiter Helene EX1 CAGPIB
NFO n 09 S*Eärfalas Dogge II Uros 3 (GIC) Reiter Helene EX1 CACS BIV NOM BIS
NFO n 09 22 FI*Ballawhane AnarchyInTheUK II Uros 1 (SC) Busse Britta KM
NFO n 09 22 FI*Nalle-Puhin Samsonite Man II Uros 11 (Nuoret) Busse Britta EX1 BIV NOM
NFO n 09 22 FI*Tähtitassun Revontuli II Uros 5 (IC) Busse Britta EX2
NFO n 09 22 FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo II Naaras 1 (SC) Busse Britta KM NOM
NFO n 09 22 FIN*Karvanaaman Brima II Uros 2 (SP) Busse Britta KM
NFO n 09 23 Excelsior de Laïloken II Uros 3 (GIC) Busse Britta EX1 CACS
NFO n 09 23 FI*Kuutamoyön Adranus II Uros 12 (Pennut) Busse Britta EX1
NFO n 09 23 FI*Slytiger's Hot Enchantment II Uros 9 (Avoin) Busse Britta EX2
NFO n 09 23 SE*Gryttjens Zorro II Uros 11 (Nuoret) Busse Britta EX2
NFO n 09 24 FI*Hopeahännän Pohjannoita II Naaras 11 (Nuoret) Busse Britta EX2
NFO n 09 24 FI*Tähtitassun Joiku II Uros 8 (PR) Busse Britta EX1 CAPIB
NFO n 22 Ikar Dumny Kot*PL II Uros 12 (Pennut) Ivanková Sona EX1
NFO n 24 FI*Loki's Lara Fabian II Naaras 12 (Pennut) Ivanková Sona EX2
NFO ns 09 FIN*Louhelan Ares II Uros 2 (SP) Malevitch Maria KM
NFO ns 09 FIN*Louhelan Ares II Uros 17 (Veteraani) Billing Jørgen 1 NOM
NFO ns 23 S*Kaup home cat's Tiger II Uros 10 (KAS) Di Chio Alessandro EX1 CAP
NFO w FI*Hopeahännän Lumikuningatar II Naaras 6 (IP) Ivanková Sona EX1 CAGPIB
NFO w 61 FI*Tähtitassun Juhannus II Uros 6 (IP) Ivanková Sona EX2
NFO w 64 FI*Tähtitassun Carl Philip II Uros 6 (IP) Ivanková Sona EX1 CAGPIB BIV
NFO w 64 FIN*FoxyPaw's Icebreaker II Uros 1 (SC) Ivanková Sona KM
OCI a 24 FI*Onnikatin Bea III Naaras 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 CAC
OCI a 24 SE*Hot Thundereans Jaga III Uros 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX1 BIV NOM
OCI b 24 FI*Amas Marie Curie III Naaras 9 (Avoin) Malevitch Maria EX3
OCI b 24 FI*Guttatus Ami Super III Uros 12 (Pennut) Malevitch Maria EX1 BIV
OCI b 24 FI*Guttatus Princess Sophie III Naaras 5 (IC) Malevitch Maria EX1 CAGCIB
OCI b 24 FI*Moosegrove Smooth Operator III Uros 5 (IC) Di Chio Alessandro EX1 CAGCIB
OCI b 24 FI*Moosegrove Smooth Operator III Uros 17 (Veteraani) Saetre Raymond Alessandro Abs
OCI b 24 FI*Moosegrove Tu Autem III Naaras 1 (SC) Malevitch Maria KM
OCI b 24 FI*Northalla Peridodite III Naaras 9 (Avoin) Malevitch Maria EX1 CAC
OCI b 24 FI*Topspot C.Loureiroi III Naaras 12 (Pennut) Malevitch Maria EX1
OCI b 24 FI*Topspot TorreArgentina III Uros 5 (IC) Malevitch Maria EX1 CAGCIB BIV NOM
OCI b 24 FI*Uniikki Kuu-Ukko III Uros 11 (Nuoret) Askett Mats EX2
OCI b 24 FI*WiliWilla Don Da Capo III Uros 12 (Pennut) Malevitch Maria Abs
OCI b 24 FI*WiliWilla Lady Kit Kat III Naaras 12 (Pennut) Malevitch Maria EX2
OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore III Uros 17 (Veteraani) Billing Jørgen 2
OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore III Uros 2 (SP) Malevitch Maria KM NOM
OCI b 24 FIN*Moosegrove Panthera III Naaras 1 (SC) Malevitch Maria KM
OCI b 24 FIN*Rollick A Tout Le Monde III Naaras 3 (GIC) Malevitch Maria EX1 CACS
OCI b 24 FIN*Silvercomet Ayrton Senna III Uros 7 (CH) Hornell Henry EX1 CACIB
OCI bs 24 FIN*Topspot Don Arlecchino III Uros 6 (IP) Eriksson Ulrika EX1 CAGPIB
OCI c 24 FI*WiliWilla MilkyWay Boy III Uros 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX1
OCI c 24 FIN*Guttatus Sao Jorge III Uros 17 (Veteraani) Billing Jørgen 3
OCI c 24 FIN*Guttatus Sao Jorge III Uros 4 (GIP) Eriksson Ulrika EX1 CAPS
OCI c 24 FIN*Lirukallion Kuuraparta III Uros 4 (GIP) Billing Jørgen Abs
OCI n 24 FI*Moosegrove Drake III Uros 11 (Nuoret) Gustaitiene Jurgita EX1
OCI n 24 FI*Topspot Jaguatirica III Naaras 11 (Nuoret) Gustaitiene Jurgita EX2
OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix III Uros 1 (SC) Gustaitiene Jurgita KM BIV NOM BIS
OCI n 24 FIN*Onnikatin Mountain Music III Uros 2 (SP) Gustaitiene Jurgita KM
OCI o 24 FIN*Topspot Mysterious Solembum III Uros 10 (KAS) Eriksson Ulrika EX1 CAP
OCI o 24 S*Hot Country's Agaton Sax III Uros 5 (IC) Eriksson Ulrika EX1 CAGCIB
OLH b FI*Jalecat's G-Force IV Uros 10 (KAS) Milcent Dubois Françoise Abs
OLH c FIN*Mummeli Vipinha Lila IV Naaras 17 (Veteraani) Gustaitiene Jurgita 1 NOM BIS
OLH c FIN*Mummeli Vipinha Lila IV Naaras 2 (SP) Mastrangelo Donatella KM NOM
OLH d 25 FI*Jalecat's Jack in the Box IV Uros 6 (IP) Mastrangelo Donatella EX1 No Cert
OLH f 25 FI*Skazki Kitty Pryde IV Naaras 11 (Nuoret) Milcent Dubois Françoise EX1 NOM
OLH ns 22 FI*Noxx Zlatan Ibrahimovic IV Uros 12 (Pennut) Milcent Dubois Françoise EX1
OSH a 24 Nick-Nack Sia Alicia, CZ IV Uros 11 (Nuoret) Mastrangelo Donatella EX1 NOM BIS
OSH b FI*Birregin Mr Hawaii IV Uros 11 (Nuoret) Mastrangelo Donatella Abs
OSH b FIN*Kattilan Sundancer IV Naaras 17 (Veteraani) Di Chio Alessandro 1 NOM
OSH b 22 FI*Clamoris Fabricia IV Naaras 5 (IC) Milcent Dubois Françoise EX1 CAGCIB
OSH b 25 FI*Jalecat's MiLady May IV Naaras 7 (CH) Mastrangelo Donatella EX1 CACIB
OSH c 24 FI*Ice-Olive's Velour Ambrosia IV Naaras 9 (Avoin) Milcent Dubois Françoise EX1 CAC
OSH d 22 HU*Shagio-Chen Papaya IV Uros 5 (IC) Mastrangelo Donatella EX1 No Cert
OSH f FI*Skazki Shadowcat IV Naaras 5 (IC) Busse Britta EX2
OSH f 03 24 FI*Purrfektin D'ippedidyy IV Naaras 11 (Nuoret) Milcent Dubois Françoise EX1
OSH f 22 FI*Clamoris Habika IV Naaras 12 (Pennut) Mastrangelo Donatella EX1
OSH h 24 FI*GizemliKediler Coco IV Naaras 13c (Määrittely) Mastrangelo Donatella
OSH n FI*Birregin Haades IV Uros 4 (GIP) Milcent Dubois Françoise EX1 CAPS
OSH n FI*Mummeli Dinazinha Sofia IV Naaras 11 (Nuoret) Milcent Dubois Françoise EX1
OSH n FIN*Quan Kawaii Sakura IV Naaras 2 (SP) Milcent Dubois Françoise KM NOM BIS
OSH n Galoo of Beugnycats IV Uros 1 (SC) Milcent Dubois Françoise Abs
OSH n 03 FI*Keskimaan Ainion IV Uros 10 (KAS) Milcent Dubois Françoise EX1 CAP NOM BIS
OSH n 03 FI*Riquitta's Giss Me IV Uros 11 (Nuoret) Milcent Dubois Françoise EX1
OSH n 03 HU*Shagio-Chen Noriko Ori-Katino IV Naaras 3 (GIC) Milcent Dubois Françoise EX1 CACS NOM BIS
OSH n 03 24 FI*Choose Xoo Cute To Be True IV Uros 9 (Avoin) Mastrangelo Donatella EX1 CAC
OSH n 24 FI*LoveOriental Lakeisha IV Naaras 11 (Nuoret) Milcent Dubois Françoise EX1
OSH n 25 FI*Santuzzan Maestro IV Uros 1 (SC) Mastrangelo Donatella KM NOM
OSH ns 22 FI*Jalecat's Leeroy Lex IV Uros 6 (IP) Mastrangelo Donatella EX1 CAGPIB
OSH ns 24 FIN*Major Bling Bling IV Naaras 10 (KAS) Hornell Henry EX1 CAP BIV
OSH w 63 FI*Arhantin Iceman IV Uros 12 (Pennut) Elian Beverly EX1
PER a 03 22 FIN*Sunrunner's Hadaan Hamid I Uros 1 (SC) Saetre Raymond Alessandro KM
PER a 03 24 FI*Dirlandan Fernando I Uros 11 (Nuoret) Askett Mats EX1
PER a 03 24 FIN*Dirlandan EnvyMe I Uros 2 (SP) Elian Beverly Abs
PER a 21 33 FI*Onon Coco I Naaras 12 (Pennut) Milcent Dubois Françoise EX1 NOM
PER d FI*Kultaviiksen Ike Turner I Uros 11 (Nuoret) Elian Beverly Abs
PER d FIN*Kultaviiksen Axl Rose I Uros 4 (GIP) Elian Beverly EX1 CAPS
PER d Pörhönen Vilhelm I Uros 10 (KAS) Busse Britta EX1 CAP
PER d 02 (N)Stargate's Helix I Uros 5 (IC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAGCIB NOM BIS
PER d 21 33 Sinihuiskan Aryanna I Naaras 12 (Pennut) Saetre Raymond Alessandro EX1
PER d 22 FI*Nicol-Cat's Doris Lovemaker I Naaras 9 (Avoin) Elian Beverly EX1 CAC
PER d 24 FI*BlueIce's Blazing Glory I Uros 4 (GIP) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAPS NOM
PER ds FI*Kultaviiksen Honey B. I Naaras 9 (Avoin) Elian Beverly EX1 CAC
PER ds 22 62 Fairy 4 U Jumanji I Uros 5 (IC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAGCIB
PER ds 22 62 FI*Kultaviiksen Captain Nemo I Uros 6 (IP) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAGPIB
PER ds 22 62 FI*Kultaviiksen Etta James I Naaras 5 (IC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAGCIB
PER e 02 21 62 FI*Whispers Just Like Heaven I Naaras 11 (Nuoret) Elian Beverly EX1 NOM BIS
PER e 03 24 FI*Vanilla-Star Banana Split I Naaras 12 (Pennut) Saetre Raymond Alessandro PER e 03 24
PER e 24 LV*Nostri Vincent Vanilla Dream I Uros 12 (Pennut) Saetre Raymond Alessandro EX1
PER e 33 FIN*Kimarin Zahir I Uros 10 (KAS) Brambilla Fabio EX3
PER f 03 FIN*Amysantti Coconut Shake I Naaras 8 (PR) Elian Beverly EX1 CAPIB
PER f 03 FIN*Amysantti Coconut Shake I Naaras 17 (Veteraani) Di Chio Alessandro 1 NOM BIS
PER f 03 22 S*Marylands Unique Glow I Naaras 1 (SC) Saetre Raymond Alessandro KM NOM BIS
PER f 22 My-Champagne Princess Estelle I Naaras 11 (Nuoret) Malevitch Maria EX1
PER g 02 S*Loveline's AmorAmor I Naaras 9 (Avoin) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAC
PER gs EE*Sandrine Farfalla Arinnitti I Naaras 11 (Nuoret) Saetre Raymond Alessandro EX1 NOM
PER n FIN*Nightmare's Magical Paws I Naaras 4 (GIP) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAPS NOM
PER n FIN*Shamirin Amazing Angelina I Naaras 4 (GIP) Saetre Raymond Alessandro EX2
PER n 01 62 EE*Alex Asterix Timmu I Uros 10 (KAS) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAP
PER n 03 FI*Dirlandan IndieLove I Naaras 12 (Pennut) Elian Beverly EX1
PER n 03 22 FI*Leonidan Priceless Paws I Uros 12 (Pennut) Saetre Raymond Alessandro EX1
PER n 21 33 Sinihuiskan Fiorella I Naaras 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1
PER n 22 FI*Precious In The Spirit I Uros 5 (IC) Elian Beverly Abs
PER n 23 FI*Shamirin Janet Jackson I Naaras 12 (Pennut) Elian Beverly EX1 NOM BIS
PER n 23 FI*Shamirin Janet Jackson I Naaras 13c (Määrittely) Elian Beverly
PER n 24 FI*Ayanna Before the Dawn I Uros 9 (Avoin) Elian Beverly EX1 CAC
PER n 24 My-Champagne Anemone to Timanfaya I Naaras 12 (Pennut) Elian Beverly Abs
PER n 33 FIN*Nuuskakairan Samantha I Naaras 5 (IC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAGCIB
PER n 33 IT*Almigry Seabiscuit I Uros 3 (GIC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CACS
PER ns 03 FIN*Kissankäpälän Arnold S. I Uros 2 (SP) Elian Beverly KM
PER ns 24 62 FIN*Siriuksen Wendy I Naaras 10 (KAS) Gustaitiene Jurgita EX1 CAP
PER ns 24 62 N*Con Brio's Silver Gaparelli I Uros 9 (Avoin) Elian Beverly EX1 CAC
RAG a FI*Dollgarden's Anemone II Naaras 3 (GIC) Di Chio Alessandro EX1 CACS
RAG a FIN*Tiridoll's Dream On II Uros 11 (Nuoret) Gustaitiene Jurgita EX1 BIV NOM
RAG a FIN*Tiridoll's Secret Love II Uros 11 (Nuoret) Malevitch Maria EX2
RAG a 03 FI*Maplehill's Charlotta II Naaras 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1
RAG a 03 FI*Maplehill's Rely On Shaman II Uros 1 (SC) Askett Mats KM
RAG a 03 FI*Neige-Cristal's Royal Axel II Uros 9 (Avoin) Askett Mats EX2
RAG a 03 FI*Sunrunner's Quinlan II Uros 9 (Avoin) Askett Mats EX1 CAC
RAG a 03 FI*Sunrunner's Rohan II Uros 11 (Nuoret) Askett Mats EX1 BIV
RAG a 03 FIN*JewelDoll's Peter Pan II Uros 10 (KAS) Billing Jørgen EX1 CAP
RAG a 03 FIN*Mirandos Silver Lining II Naaras 12 (Pennut) Malevitch Maria EX1 BIV NOM
RAG a 03 Kylador Abacus II Uros 9 (Avoin) Askett Mats Abs
RAG a 03 RO*Elian Rags Lace Cookie II Naaras 12 (Pennut) Askett Mats EX1
RAG a 03 Solenzara's Nino de Angelo II Uros 7 (CH) Askett Mats EX1 CACIB BIV
RAG a 04 FI*AijaiCats Harmonious Hazel II Naaras 7 (CH) Ivanková Sona EX1 CACIB
RAG a 04 FI*Celestial's Twilight II Uros 10 (KAS) Hornell Henry EX2
RAG a 04 FI*Celestial's Wild Cherry II Naaras 11 (Nuoret) Ivanková Sona EX1
RAG a 04 FIN*Tammikatin Rinsessa II Naaras 10 (KAS) Hornell Henry EX2
RAG a 04 21 FI*Nieninque Tuhkimo II Naaras 5 (IC) Malevitch Maria EX1 CAGCIB
RAG a 04 21 FI*Rock'nRags BrightestDiamond II Naaras 9 (Avoin) Askett Mats EX1 CAC
RAG b Starring Ihana Isadora II Naaras 4 (GIP) Askett Mats EX1 CAPS NOM
RAG d 03 FI*Snowrag Red Ferrari II Uros 6 (IP) Askett Mats EX1 CAGPIB
RAG e 03 FI*Dollyblues Sky's The Limit II Uros 5 (IC) Askett Mats EX1 CAGCIB
RAG f 03 FI*Snowrag Balenciaga II Naaras 10 (KAS) Askett Mats EX1 CAP
RAG f 04 FI*Shyshaman's Shamanita Love II Naaras 9 (Avoin) Di Chio Alessandro EX1 CAC
RAG g FIN*Dollicious Chrystal Blue II Naaras 4 (GIP) Hornell Henry EX1 CAPS NOM
RAG g 04 FI*Sunrunner's Tibalia II Naaras 12 (Pennut) Di Chio Alessandro EX1
RAG n FI*Dollyblues Saint Veronika II Naaras 12 (Pennut) Di Chio Alessandro EX1
RAG n 03 FI*Jättiläisen Eeva II Naaras 9 (Avoin) Di Chio Alessandro EX1 CAC
RAG n 03 FI*Ruuskatin Kaunotar II Naaras 17 (Veteraani) Billing Jørgen 2
RAG n 03 FI*Sirmar Frontside Fire II Uros 9 (Avoin) Ivanková Sona EX1 CAC
RAG n 03 FI*Tuulikellon Just A Beauty II Naaras 11 (Nuoret) Ivanková Sona Abs
RAG n 03 FIN*Calamarin Fiesta II Naaras 12 (Pennut) Saetre Raymond Alessandro EX1 NOM
RAG n 03 FIN*Tammikatin Hepsan Keikka II Naaras 17 (Veteraani) Saetre Raymond Alessandro 4
RAG n 03 FIN*Tammikatin Hepsan Keikka II Naaras 10 (KAS) Ivanková Sona EX1 CAP NOM
RAG n 03 21 FIN*Riepujengin Indiana Jones II Uros 12 (Pennut) Elian Beverly Abs
RAG n 03 21 FIN*Riepujengin Indiana Jones II Uros 5 (IC) Ivanková Sona EX1 CAGCIB BIV
RAG n 04 FI*AijaiCats Glorios Gisela II Naaras 9 (Avoin) Johnson Sarah Abs
RAG n 04 FI*Celestial's Ultra Bra II Naaras 9 (Avoin) Hornell Henry EX1 CAC
RAG n 04 FI*Dollicious Harlequin II Uros 9 (Avoin) Johnson Sarah EX1 CAC
RAG n 04 FI*Kujakeikarin Brenda II Naaras 6 (IP) Di Chio Alessandro EX1 CAGPIB
RAG n 04 FI*Maplehill's Yolanda II Naaras 17 (Veteraani) Saetre Raymond Alessandro 3
RAG n 04 FI*Maplehill's Yolanda II Naaras 2 (SP) Reiter Helene KM NOM
RAG n 04 FIN*Tiridoll's InsideInMySoul II Naaras 8 (PR) Johnson Sarah EX1 CAPIB NOM
RAG n 04 FIN*Yönsvengin Timjami II Naaras 12 (Pennut) Di Chio Alessandro EX1
RAG n 04 21 FI*Collicatin Russell II Uros 9 (Avoin) Hornell Henry EX1 CAC
RAG n 04 21 FI*Dollyblues MusicOfMyHeart II Uros 3 (GIC) Hornell Henry EX1 CACS
RAG n 21 FI*Kattiklaanin Hermione II Naaras 10 (KAS) Askett Mats EX1 CAP
RUS BluEudemonia's Viking Warrior *** III Uros 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1 BIV NOM BIS
RUS FI*Hana-Bi Biutiful III Naaras 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX2
RUS FI*Hana-Bi Liù III Naaras 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX3
RUS FI*Hana-Bi Taikatalvi III Naaras 10 (KAS) Brambilla Fabio EX2
RUS FI*Hana-Bi Timur III Uros 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX3
RUS FI*Zarin Enchanting Emil III Uros 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX2
RUS FI*Zarin Illyria III Uros 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1
RUS FIN*Andinan Celestina III Naaras 6 (IP) Brambilla Fabio EX1 CAGPIB
RUS FIN*Hofnarrens Avrora III Naaras 5 (IC) Gustaitiene Jurgita EX1 CAGCIB NOM
RUS FIN*Zarin 4ever Primalux III Naaras 3 (GIC) Brambilla Fabio EX1 CACS
RUS FIN*Zarin Querido Mio III Uros 2 (SP) Brambilla Fabio KM
RUS Katzenhof Cupcake of Kaizahre III Naaras 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX2
RUS Katzenhof Selestia III Naaras 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1
RUS Rose Velvet's Alexandria III Uros 9 (Avoin) Ivanková Sona EX1 CAC
SBI a FI*Kattimäen Iivari II Uros 12 (Pennut) Reiter Helene EX1 NOM
SBI a FI*Nalle-Puhin PINK! II Naaras 7 (CH) Johnson Sarah EX1 CACIB
SBI a FI*Tamus Viper Venturer II Uros 8 (PR) Johnson Sarah EX1 CAPIB
SBI a FIN*Shamran Quiromantica II Naaras 10 (KAS) Johnson Sarah EX1 CAP
SBI a 21 FIN*Ann-Elisabeth's Jasmine II Naaras 7 (CH) Milcent Dubois Françoise Abs
SBI a 21 FIN*Mion Quela II Naaras 3 (GIC) Reiter Helene EX1 CACS
SBI a 21 FIN*Sueco Virtuoso II Uros 9 (Avoin) Hornell Henry Abs
SBI a 21 FIN*Zildan Sagwa II Naaras 1 (SC) Reiter Helene KM
SBI b FI*Shonamei's Golden Sunset II Naaras 9 (Avoin) Ivanková Sona EX1 CAC
SBI b 21 FI*Canth's UltraVox II Uros 3 (GIC) Ivanková Sona EX1 CACS
SBI b 21 FI*Jade-Garden's Debbie I Naaras 7 (CH) Ivanková Sona EX1 CACIB
SBI c FI*Tupuliinin Rose II Naaras 12 (Pennut) Ivanková Sona EX1
SBI c 21 FIN*Tamus Urvan II Naaras 10 (KAS) Ivanková Sona EX1 CAP
SBI d FI*MeToYou Flisan II Naaras 9 (Avoin) Askett Mats EX1 CAC
SBI d FIN*Recknagel Maariolemiöö II Uros 4 (GIP) Reiter Helene EX1 CAPS NOM
SBI e FI*Mototassun Remu-Rudolf II Uros 6 (IP) Ivanková Sona EX1 CAGPIB
SBI e 21 Peret Laty Mery, CZ II Uros 7 (CH) Ivanková Sona EX1 CACIB
SBI h 21 FI*Harebell Elviira II Naaras 11 (Nuoret) Ivanková Sona EX1
SBI j 21 FI*Tupuliinin Daisy II Naaras 12 (Pennut) Busse Britta EX1 BIV NOM
SBI n EE*Ireen Herencia II Naaras 9 (Avoin) Johnson Sarah EX2
SBI n FI*Clavinova Frida II Naaras 11 (Nuoret) Reiter Helene EX2
SBI n FI*Kattimäen Eemeli II Uros 1 (SC) Ivanková Sona KM BIV NOM
SBI n FIN*Chirybiry's Remulus II Uros 4 (GIP) Johnson Sarah EX3
SBI n FIN*Mion Pitou II Uros 4 (GIP) Johnson Sarah EX2
SBI n 21 FI*Globel's Glory Miss Natalie II Naaras 9 (Avoin) Askett Mats EX1 CAC
SBI n 21 FI*Kirakan Quiereme Mucho II Uros 4 (GIP) Askett Mats EX1 CAPS NOM
SBI n 21 FI*Zildan Lumililja II Naaras 11 (Nuoret) Askett Mats EX1
SBI n 21 FIN*Kipparin Dunham II Uros 6 (IP) Askett Mats EX1 CAGPIB
SIA a FI*Twist-Tiramisun North Star IV Uros 3 (GIC) Milcent Dubois Françoise EX1 CACS NOM BIS
SIA a FIN*Baila-Bailan Päivänsäde IV Naaras 12 (Pennut) Ivanková Sona EX3
SIA a FIN*Cha-Amin Helena IV Naaras 9 (Avoin) Askett Mats EX2
SIA c S*Yzing's Özaya IV Naaras 10 (KAS) Mastrangelo Donatella EX1 CAP
SIA d FIN*Mandalein Vivian IV Uros 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC
SIA d 21 FI*Santuzzan On Your Toes IV Uros 10 (KAS) Mastrangelo Donatella EX1 CAP NOM
SIA e DK*Skuld Domaldi IV Uros 9 (Avoin) Milcent Dubois Françoise EX1 CAC
SIA n FI*Twist-Tiramisun Kurtisaani IV Naaras 3 (GIC) Mastrangelo Donatella EX1 CACS
SIA n FI*Twist-Tiramisun Queen Syrah IV Naaras 11 (Nuoret) Mastrangelo Donatella EX1
SIA n Indiran Bosse IV Uros 9 (Avoin) Gustaitiene Jurgita Abs
SIA n Montage Musette IV Naaras 5 (IC) Billing Jørgen EX1 CAGCIB
SIA n Samsara Basil IV Uros 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX2
SIA n Tyttelin Idoli IV Uros 5 (IC) Di Chio Alessandro EX1 CAGCIB
SIB a 09 22 FI*Allikatin Antero II Uros 10 (KAS) Hornell Henry EX1 CAP
SIB as 23 FI*Kestilinnan Pumpuli II Uros 9 (Avoin) Johnson Sarah EX1 CAC
SIB ds 24 FI*ArcticWilds Bigtime Beagle II Uros 5 (IC) Busse Britta EX1 CAGCIB
SIB f 09 24 FIN*Amurin Faiga II Naaras 2 (SP) Hornell Henry KM
SIB fs 09 24 FI*Cherrytail's Las Vegas II Naaras 3 (GIC) Busse Britta EX1 CACS
SIB fs 09 24 FI*Metsälinnan Bella Swan II Naaras 10 (KAS) Busse Britta EX1 CAP
SIB fs 24 S*Maollich's Sazhenka Boyanova II Naaras 5 (IC) Busse Britta EX1 CAGCIB
SIB g 24 FI*Villan Keisarinna II Naaras 10 (KAS) Hornell Henry EX1 CAP
SIB n 03 22 FI*Amurin Hoosea II Uros 12 (Pennut) Hornell Henry EX1 BIV NOM
SIB n 09 22 FI*Balladin Melissa II Naaras 9 (Avoin) Hornell Henry EX1 CAC NOM
SIB n 22 Elvis z Lasowiska*PL II Uros 11 (Nuoret) Di Chio Alessandro EX1
SIB n 23 FI*Jatsitytön Argut II Uros 9 (Avoin) Di Chio Alessandro EX1 CAC
SIB n 23 FIN*Amante's Gloriosa II Naaras 2 (SP) Di Chio Alessandro KM NOM BIS
SIB ns 23 FI*Abbas-Coons Calvin II Uros 12 (Pennut) Milcent Dubois Françoise EX1
SIB ns 24 FI*Benmar's Bella II Naaras 12 (Pennut) Busse Britta EX2
SIB ny 24 FI*Amurin Ruufus II Uros 3 (GIC) Di Chio Alessandro EX1 CACS BIV NOM
SOM a FI*Kharn-Ka Snowmoon III Uros 6 (IP) Malevitch Maria EX1 CAGPIB
SOM n FI*Kharn-Ka W.Turner III Uros 11 (Nuoret) Malevitch Maria EX1 NOM
SOM p FI*Foxkiss Buteo lagopus III Uros 6 (IP) Malevitch Maria EX1 CAGPIB
SPH a FI*Tuiscalo's Lifeguard III Uros 12 (Pennut) Gustaitiene Jurgita EX1 NOM
SPH d 21 RU*Talialida Oh My Darling Erast III Uros 9 (Avoin) Gustaitiene Jurgita EX1 CAC
SPH e 09 21 32 FI*Tutsi Anni Queen III Naaras 7 (CH) Gustaitiene Jurgita EX1 CACIB
SPH e 09 32 LV*Otomi Ungaro III Uros 1 (SC) Gustaitiene Jurgita KM BIV
SPH e 32 FI*Hebblas Dubois III Uros 10 (KAS) Gustaitiene Jurgita Abs
SPH f 09 21 FI*Tutsi Birkin III Naaras 11 (Nuoret) Gustaitiene Jurgita EX1
SPH f 09 32 FI*Hebblas Fairy Cottontail III Naaras 7 (CH) Gustaitiene Jurgita EX2
SPH f 09 32 FI*Hebblas Feya III Naaras 9 (Avoin) Gustaitiene Jurgita EX1 CAC
SPH n Fenix *** III Uros 7 (CH) Gustaitiene Jurgita EX1 CACIB
SPH n 09 21 33 FI*SphynxGarden Raspberry III Naaras 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 CAC
SYS b 03 FIN*Ginie's Robin IV Uros 5 (IC) Malevitch Maria EX1 CAGCIB
SYS f 02 21 FI*Birregin FairyTail Tales IV Naaras 3 (GIC) Mastrangelo Donatella EX1 CACS
SYS n 03 FI*Keskimaan Hobbit Fosco IV Uros 12 (Pennut) Mastrangelo Donatella EX1 NOM BIS
TUA f 24 FI*Felesin DeaAmoris II Naaras 12 (Pennut) Di Chio Alessandro EX1
TUA n FIN*Josmarin Cyrill Roy II Uros 6 (IP) Di Chio Alessandro EX1 CAGPIB
TUA n 03 FI*Tangerine's Body and Soul II Uros 11 (Nuoret) Di Chio Alessandro EX1
TUV d 62 FI*Iltatähden Bahira Bianca II Naaras 11 (Nuoret) Reiter Helene EX1
TUV d 62 FI*Valier's Bilgin II Uros 3 (GIC) Reiter Helene EX1 CACS
TUV d 62 FIN*Cesmes Adile Aysun II Naaras 4 (GIP) Reiter Helene EX1 CAPS
TUV d 62 FIN*Cesmes Cadi II Naaras 10 (KAS) Reiter Helene EX1 CAP
TUV d 63 FI*GizemliKediler Bey Bunyamin II Uros 9 (Avoin) Reiter Helene EX1 CAC
TUV d 63 FI*GizemliKediler Beze Balerin II Naaras 7 (CH) Reiter Helene EX1 CACIB BIV NOM
TUV f 61 FI*Valier's Define II Naaras 11 (Nuoret) Reiter Helene EX1
TUV f 63 FI*Semiramisin Ak Orkide II Naaras 9 (Avoin) Reiter Helene EX1 CAC
TUV n 62 FI*Kultaturkin Beyaz Biber II Uros 9 (Avoin) Reiter Helene EX1 CAC
TUV n 62 FIN*Verdian Erdehan II Uros 10 (KAS) Reiter Helene EX1 CAP
551 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Ivanková Sona 0
Martikainen Arja 0
2 tuomaria