Omakissa
SUROK Lahti 20.1.2013
Järjestävä yhdistys Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 20.1.2013 Loppuu 20.1.2013
Ilmoittautuminen alkaa 20.1.2013 Ilmoittautuminen loppuu 20.1.2013
Yleisöaika alkaa 0:00 Yleisöaika loppuu 0:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 0:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 0:00
Arvostelut alkavat 0:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Ei
Kissoja enintään    Kategoriat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@surok.fi
Paikka
Toimihenkilöt
Lisätietoja

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
Yhteensä 0 0 0 0 0

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
ABY a FI*Neaera's Eruera Ezra 3 Uros 10 (KAS) Nyrup Pia EX1 CAP NOM
ABY n FI*Laire Meleth Aran 3 Uros 6 (IP) Scholten Laura EX1 CAGPIB BIV NOM BIS
ABY n FI*Laire Oira Anor 3 Uros 3 (GIC) Scholten Laura Abs
ABY n FI*Laire Valar Yavanna 3 Naaras 7 (CH) Scholten Laura EX1 CACIB BIV NOM BIS
ABY n FI*Nebuankhet Schweinsteiger 3 Uros 10 (KAS) Scholten Laura EX1 CAP
ABY n FI*Nebuankhet Ultraviolet 3 Naaras 12 (Pennut) Scholten Laura EX1 NOM
ABY n FI*Nebuankhet Unisonic 3 Uros 12 (Pennut) Scholten Laura EX1
ABY n FIN*Nebuankhet Padmesh 3 Uros 4 (GIP) Scholten Laura EX1 CAPS
ABY n S*Divina Silvestris Ros 3 Naaras 10 (KAS) Scholten Laura Abs
ABY o FI*Link Zaki Habit Rouge 3 Uros 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS NOM
ABY o FI*Nebuankhet Teachdaire 3 Uros 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
ABY o S*Rackarkatten's Paco Rabanne 3 Uros 2 (SP) Isakov Vladimir KM
ABY p FI*Jollinooran Belegrino 3 Uros 13d (Siitostarkistus) Isakov Vladimir Abs
ABY p FI*Nebuankhet Quetzalcoatl 3 Uros 4 (GIP) Nyrup Pia EX1 CAPS
ABY p FI*Nebuankhet Taibhsear 3 Naaras 9 (Avoin) Nyrup Pia EX1 CAC
ABY p FIN*Bastian's Crash Test Dummy 3 Uros 2 (SP) Nyrup Pia KM
ABY p FIN*Neaera's Dhiren Dwi 3 Uros 10 (KAS) Nyrup Pia EX1 CAP BIV
ACL a 24 FI*Takatassun Neo Apollo 2 Uros 6 (IP) Roca Folch Yan EX1 CAGPIB
ACL d 22 CurlingLight Mangosteen 2 Uros 9 (Avoin) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAC
ACL f 09 22 FI*Diipadaapa Ellen Ripley 2 Naaras 7 (CH) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CACIB
ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl 2 Naaras 2 (SP) Zagorskaya Elena KM NOM
ACS f 09 24 FI*Diipadaapa Alice 2 Naaras 9 (Avoin) Olsson Ulrika EX1 CAC
ACS fs 22 FI*Operadoll's Jade Jasmine 2 Naaras 13d (Siitostarkistus) Maillard Chiavuzzo Isabelle Appr. for breeding
BAL b FI*Fercatin Nozay Ronja 4 Naaras 11 (Nuoret) Roca Folch Yan EX1
BAL b FIN*Toyger Chocolate Dream 4 Naaras 3 (GIC) Ojaniemi Sara EX1 CACS
BAL c FI*BaliDancer's Caya 4 Naaras 9 (Avoin) Comorio Luigi EX1 CAC NOM BIS
BAL c 21 SE*Qjou'z Bon A Petit 4 Uros 11 (Nuoret) Roca Folch Yan EX1 NOM
BEN n 22 FI*Alcarinqua Aldaron 3 Uros 7 (CH) Nyrup Pia Abs
BEN n 22 FI*Bombay-Dreams Banhi 3 Naaras 9 (Avoin) Nyrup Pia Abs
BEN n 24 FI*Kissalehdon Kullat Nunu 3 Naaras 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX1
BEN n 24 FI*Starglitters Fairytale 3 Naaras 6 (IP) Roca Folch Yan EX1 CAGPIB
BEN n 24 FIN*Alfajiri Rigel 3 Naaras 1 (SC) Riekstina Linda KM BIV
BEN n 24 FIN*Mistymoon's Mr Spots a Lot 3 Uros 3 (GIC) Ojaniemi Sara Abs
BEN n 24 Raquel 3 Naaras 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC
BEN n 24 S*Gold Glitter's A Season 3 Uros 4 (GIP) Ojaniemi Sara EX1 CAPS
BEN n 24 S*Leopardettes Viktor 3 Uros 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara Abs
BEN n 24 33 FIN*CattiCartanon Snowstorm 3 Uros 3 (GIC) Vencliková Lena EX1 CACS
BEN n 24 33 FIN*SiruCats Afrodite 3 Naaras 11 (Nuoret) Nyrup Pia EX1
BEN n 24 33 FIN*SiruCats Afrodite 3 Naaras 7 (CH) Zagorskaya Elena EX1 CACIB
BML Una Bella Donna Momorio *** 3 Naaras 7 (CH) Scholten Laura EX1 CACIB
BML fs 11 31 FI*Kissamummon Ihan oma 3 Naaras 10 (KAS) Scholten Laura EX1 CAP NOM BIS
BML ns 11 GB*Gem's Archduke Joseph 3 Uros 3 (GIC) Ojaniemi Sara EX1 CACS BIV NOM
BML ns 11 31 FI*Kimuli's Love Story 3 Naaras 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1
BML ns 11 31 S*CallaMej de Li Cat 3 Uros 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC
BRI a Battista *** 3 Uros 5 (IC) Comorio Luigi EX1 CAGCIB
BRI a FI*Chokotoe's Sailor Blue Rose 3 Naaras 11 (Nuoret) Comorio Luigi EX1
BRI a FI*Dame's Admiral Herberts 3 Uros 11 (Nuoret) Comorio Luigi EX1 BIV NOM
BRI a FI*Rhinestone's Scooby 3 Uros 1 (SC) Comorio Luigi KM BIV NOM
BRI a FIN*Tassulähteen Ähäkutti 3 Uros 11 (Nuoret) Comorio Luigi EX2
BRI a FIN*Treselle's Desperado 3 Uros 10 (KAS) Sandon Cristiano Federico EX1 CAP
BRI a Jamping Beauty Wonderfleur *** 3 Uros 9 (Avoin) Comorio Luigi EX1 CAC
BRI b FI*ChocoBlue's Cafe Mocca 3 Naaras 9 (Avoin) Vencliková Lena EX1 CAC
BRI c FIN*Ferme Snowflake 3 Uros 6 (IP) Vencliková Lena EX1 CAGPIB
BRI c Twinkle Star Wonderfleur *** 3 Uros 3 (GIC) Scholten Laura EX2
BRI c Zinnia Lilac Doll Wonderfleur *** 3 Naaras 3 (GIC) Scholten Laura EX1 CACS
BRI d FIN*Tassulähteen Aurinkoinen 3 Uros 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1 BIV NOM BIS
BRI d 03 24 Hinderslyne Romeo 3 Uros 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1
BRI e 24 FIN*Rhinestone's Hero 3 Uros 9 (Avoin) Riekstina Linda EX1 CAC
BRI n FI*Rhinestone's Kiss Me Quick 3 Naaras 7 (CH) Vencliková Lena EX1 CACIB
BRI n 24 FIN*Maahisen Bruno 3 Uros 7 (CH) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CACIB
BRI ns 22 62 FI*Gimmie's Aristocracy 3 Uros 7 (CH) Nyrup Pia EX1 CACIB
BUR a FI*Almond's Yoko Ono 3 Naaras 6 (IP) Scholten Laura EX1 CAGPIB
BUR a FI*Ninelli's Proudly Presents 3 Uros 10 (KAS) Scholten Laura EX1 CAP
BUR a FI*Oliivian Zephyr Six 3 Uros 11 (Nuoret) Scholten Laura EX1
BUR a FI*Oliivian Zephyr Six 3 Uros 13d (Siitostarkistus) Isakov Vladimir Appr. for breeding
BUR b Aldis Marcel *** 3 Uros 5 (IC) Comorio Luigi EX2
BUR b FI*Almond's Ässähai 3 Uros 10 (KAS) Comorio Luigi EX1 CAP
BUR b FI*Cattish Olympos Afrodite 3 Naaras 12 (Pennut) Comorio Luigi EX1
BUR b FI*Feirefiz One Last Time 3 Uros 5 (IC) Comorio Luigi EX1 CAGCIB BIV
BUR b FI*Oliivian Wagner 3 Uros 7 (CH) Comorio Luigi EX1 CACIB
BUR b FI*Shu-Shun Talven Prinsessa 3 Naaras 9 (Avoin) Comorio Luigi EX1 CAC
BUR b FIN*Cartoon Eliza Doolittle 3 Naaras 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico EX1 CAC
BUR b FIN*Narinder Clueless 3 Naaras 6 (IP) Comorio Luigi EX1 CAGPIB BIV NOM
BUR b X-sa Lovely Dream *** 3 Naaras 7 (CH) Comorio Luigi Abs
BUR c Aldis Hanna *** 3 Naaras 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
BUR c NW, SC D*Flake v. Silvan, DSM, DVM *** 3 Uros 1 (SC) Isakov Vladimir KM
BUR c Sacredspirit Francesca *** 3 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
BUR c SC RU*Aldis Octavia *** 3 Naaras 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB BIV NOM
BUR d Alba Regia Zaya *** 3 Uros 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC
BUR d Dumochka Grandia *** 3 Uros 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC
BUR d FI*Enjoy Candy Cane 3 Uros 6 (IP) Køhn Anne EX1 CAGPIB
BUR d FI*Ninelli's Pink Pride 3 Uros 6 (IP) Ojaniemi Sara EX1 CAGPIB
BUR e FI*Tassu-Tallin Freddie M 3 Uros 9 (Avoin) Nyrup Pia Abs
BUR h FI*Cattish Kitty Softpaws 3 Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1
BUR n FI*Almond's Älypää 3 Uros 9 (Avoin) Vencliková Lena EX1 CAC
BUR n FI*Lilac's Esmeralda Gypsygirl 3 Naaras 11 (Nuoret) Vencliková Lena Abs
BUR n FI*Millamarin Hoo Moilanen 3 Uros 5 (IC) Vencliková Lena EX1 CAGCIB
BUR n FI*Ninelli's Querida Quedaré 3 Naaras 7 (CH) Vencliková Lena EX1 CACIB BIV NOM
BUR n FIN*Seirene Hamlet II 3 Uros 2 (SP) Vencliková Lena KM
BUR n G-Point Bourimea*RU 3 Naaras 9 (Avoin) Vencliková Lena EX1 CAC
BUR n Laurin von Tali 3 Uros 7 (CH) Vencliková Lena EX1 CACIB
BUR n Mau-Mau Bonus 3 Uros 12 (Pennut) Comorio Luigi EX1
BUR n Zhanna Lovely Dream *** 3 Naaras 9 (Avoin) Vencliková Lena EX2
CRX a 24 FI*Ronttilan LMAO 3 Uros 12 (Pennut) Vencliková Lena EX1
CRX d FI*FunkyJam's Linus van Pelt 3 Uros 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1 NOM
CRX e 03 FI*Tuiscalo's Jugu 3 Naaras 11 (Nuoret) Comorio Luigi EX1
CRX g 03 FI*VeeKasin Miss Nettles 3 Naaras 3 (GIC) Comorio Luigi EX1 CACS NOM
CRX g 03 33 FI*Ronttilan TGIF 3 Naaras 12 (Pennut) Scholten Laura EX1
CRX n FIN*Norperttus Smirre 3 Uros 10 (KAS) Riekstina Linda EX1 CAP
CRX n FIN*Norperttus Smirre 3 Uros 13c (Määrittely) Maillard Chiavuzzo Isabelle
CRX n 03 FI*FunkyJam's Dove of Peace 3 Uros 7 (CH) Comorio Luigi EX1 CACIB
CRX n 03 FI*Ronttilan YOLO 3 Uros 12 (Pennut) Comorio Luigi EX1
CRX n 09 33 FI*Spectrolite Hilma 3 Naaras 10 (KAS) Roca Folch Yan EX1 CAP
CRX n 23 FI*Jip-Jap'n Bumblebee 3 Uros 12 (Pennut) Zagorskaya Elena EX1
CRX ns 24 FI*Tuiscalo's Holiday 3 Naaras 9 (Avoin) Vencliková Lena EX1 CAC
CYM a 09 51 Antelope Cath Ddigynffon 3 Uros 1 (SC) Isakov Vladimir KM
CYM d 09 22 51 Romanxx Jake Delhomme 3 Uros 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS NOM
DRX a FIN*Åbodas Geronimo 3 Uros 5 (IC) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAGCIB
DRX d FI*Riiviön Isabella 3 Naaras 5 (IC) Roca Folch Yan EX1 CAGCIB
DRX d FIN*Riiviön Aleksanteri Suuri 3 Uros 8 (PR) Paloluoma Anne Abs
DRX d 09 23 FIN*Taikatassun Voodoo 3 Uros 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX2
DRX ds 33 FI*Stadikatin Aurora 3 Naaras 5 (IC) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAGCIB NOM
DRX n 03 FI*Bravefellow Joshita 3 Naaras 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC
DRX ns 09 21 33 FI*Avariel Coraline 3 Naaras 11 (Nuoret) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1
DRX w 64 DE*Belada Remus 3 Uros 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1
DSP e 21 FIN*DonAmen Minoque 3 Naaras 1 (SC) Vencliková Lena KM
DSP g FI*DonAmen Niqitha 3 Naaras 3 (GIC) Vencliková Lena EX1 CACS
EUR as FI*Katinhännän Kiekko-Leijona 3 Uros 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC
EUR d 22 FI*Feronian Cajanus 3 Uros 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara Abs
EUR d 24 FIN*Rekolan Aaro 3 Uros 8 (PR) Isakov Vladimir EX1 CAPIB
EUR f FIN*Rekolan Tupu 3 Naaras 2 (SP) Comorio Luigi KM
EUR f 24 Frida 3 Naaras 13c (Määrittely) Comorio Luigi
EUR g 24 FI*Feronian Angelica 3 Naaras 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX2
EUR g 24 FI*Feronian Angelica 3 Naaras 11 (Nuoret) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1
EUR n 24 FI*Kissakallion Magdalena 3 Naaras 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS
EUR n 24 FI*Pikku-Piun Xander 3 Uros 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1 BIV
EUR n 24 FI*Tiikerililjan Intopii 3 Uros 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
EUR ns 23 FI*Katinhännän Ilmaveivi-Kikka 3 Naaras 5 (IC) Scholten Laura EX1 CAGCIB
EUR ns 23 FI*Katinhännän Lätkä-MMestari 3 Naaras 9 (Avoin) Scholten Laura EX1 CAC
EUR ns 24 FI*Katinhännän Kapteeni Koivu 3 Uros 9 (Avoin) Vencliková Lena EX1 CAC NOM
EXO a 01 21 FI*Kissankäpälän Domino 1 Uros 10 (KAS) Ojaniemi Sara EX1 CAP
EXO a 02 21 62 Teddy-Bear Mechta*RU 1 Uros 3 (GIC) Selassa F. A. (Lee) EX1 CACS
EXO a 03 22 FI*Whispers Iron Knight 1 Uros 11 (Nuoret) Selassa F. A. (Lee) Abs
EXO d 03 24 FIN*Nipsu-Nappulan Just A Star 1 Uros 5 (IC) Sandon Cristiano Federico EX1 CAGCIB NOM
EXO d 22 FI*Aamukasteen Zubr 1 Uros 10 (KAS) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAP NOM BIS
EXO f 03 22 FI*Leonidan Oasis Of Life 1 Naaras 12 (Pennut) Køhn Anne EX1
EXO g 03 FIN*Onnimannin Cute and Funny 1 Naaras 2 (SP) Selassa F. A. (Lee) KM
EXO g 03 FIN*Onnimannin Cute and Funny 1 Naaras 17 (Veteraani) Selassa F. A. (Lee) 1 NOM BIS
EXO n IT*Serafino del Falco d'Oro 1 Uros 5 (IC) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAGCIB
EXO n My-Champagne Prince Mariokko 1 Uros 11 (Nuoret) Selassa F. A. (Lee) Abs
EXO n 03 22 My-Champagne Slow Tango 1 Naaras 12 (Pennut) Selassa F. A. (Lee) EX1
EXO n 22 FI*Elrikan Oskar-Onni 1 Uros 12 (Pennut) Køhn Anne EX1
EXO n 22 FI*Mogi's Mother Love 1 Uros 7 (CH) Køhn Anne EX1 CACIB
EXO ns 22 62 FI*Elrikan Elviira-Eveliina 1 Naaras 11 (Nuoret) Køhn Anne EX1
EXO w 62 LV*Nostri Vincent More Than a Feeling 1 Uros 5 (IC) Selassa F. A. (Lee) Abs
HCS Erkki Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Paloluoma Anne 1 NOM
HCS Erkki Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Køhn Anne 1 NOM BIS
HCS Ukkonen Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Paloluoma Anne 1 NOM BIS
HCS Viktoria Vilijonkka Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Paloluoma Anne 2
HCS Viktoria Vilijonkka Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Køhn Anne 2
KBL d 24 Marmelad Island Julapp 3 Uros 3 (GIC) Scholten Laura EX1 CACS
KBL fs 09 22 Bobby Tail's Slavena 3 Naaras 11 (Nuoret) Scholten Laura EX1
KBL n 24 FI*Kuriton Apricot 3 Uros 13d (Siitostarkistus) Isakov Vladimir Appr. for breeding
KBL n 24 FI*Kuriton Apricot 3 Uros 11 (Nuoret) Vencliková Lena EX1 NOM
KBL ns 09 Felicia Favorit Tails 3 Naaras 5 (IC) Nyrup Pia EX1 CAGCIB
KOR FI*Cisseli's Gluay maai 3 Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1 NOM
KOR FI*Kattihovin Sai-ano Itsumo 3 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
KOR FI*Kattihovin Saishono Gin-no 3 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1 BIV NOM
KOR FI*Kattihovin Subarashii Hoshi 3 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX2
KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB BIV
KOR FI*Mythai Rochana Rak Jing 3 Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
KOR FI*Silvercliff Boon-nam Karnda 3 Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir Abs
KOR FIN*Steptoe's Hajime-Ru-Wakai 3 Uros 4 (GIP) Isakov Vladimir Abs
MAN d 23 51 FI*Conan Lontrus 3 Uros 3 (GIC) Vencliková Lena EX1 CACS
MAN f 03 53 FIN*Armain Domenica 3 Naaras 10 (KAS) Ojaniemi Sara EX1 CAP NOM
MAU n 24 FI*Staruskan Nofretete 3 Naaras 9 (Avoin) Nyrup Pia EX1 CAC
MAU n 24 Geniemau Aneksi 3 Naaras 9 (Avoin) Nyrup Pia Abs
MCO A Winerau's Quentino 2 Uros 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX1 BIV NOM
MCO AT*Candycoon's HillBilly 2 Uros 11 (Nuoret) Riekstina Linda EX1 BIV NOM
MCO Bajuncat's Faina *** 2 Naaras 7 (CH) Sandon Cristiano Federico EX1 CACIB
MCO Beauty Russian Stars *** 2 Uros 12 (Pennut) Olsson Ulrika EX3
MCO Dotcom Yabba Dabba Do 2 Uros 11 (Nuoret) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 NOM
MCO Eldi Ansur *** 2 Uros 9 (Avoin) Olsson Ulrika Abs
MCO Oldygoody Mona Lisa *** 2 Naaras 9 (Avoin) Maillard Chiavuzzo Isabelle Abs
MCO Oligarch Krasnyi Dar *** 2 Uros 5 (IC) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAGCIB
MCO a D'Banzai *** 2 Uros 3 (GIC) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CACS
MCO a 09 FI*Chamberlain Iron Man 2 Uros 4 (GIP) Zagorskaya Elena EX1 CAPS NOM
MCO a 09 FI*Kasmasiinin Yoldia 2 Uros 9 (Avoin) Zagorskaya Elena Abs
MCO a 09 FI*SatuMainen Wiennetta 2 Naaras 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX1 CAC
MCO a 09 FI*SolarWind's Eridanus 2 Uros 5 (IC) Zagorskaya Elena EX1 CAGCIB
MCO a 09 22 FI*NomenEst Sleeping Beauty 2 Naaras 12 (Pennut) Comorio Luigi EX1
MCO a 09 22 FI*TipTop Maine Tuscarora 2 Uros 11 (Nuoret) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX2
MCO a 22 Elf Foggyson *** 2 Uros 5 (IC) Riekstina Linda EX1 CAGCIB
MCO a 22 FI*Koivikon Aapeli 2 Uros 6 (IP) Sandon Cristiano Federico EX1 CAGPIB
MCO a 23 FI*Mostlycats Kosmos Blue 2 Uros 10 (KAS) Riekstina Linda EX1 CAP
MCO as 22 FIN*SolarWind's Na'ir al Saif 2 Uros 10 (KAS) Zagorskaya Elena EX1 CAP
MCO d 09 22 A*Winerau's Coral 2 Uros 3 (GIC) Olsson Ulrika EX1 CACS
MCO d 09 22 FI*Mainehaan Cristiano 2 Uros 9 (Avoin) Olsson Ulrika DISQ AGR.
MCO d 09 22 FI*Mainehaan Donald 2 Uros 11 (Nuoret) Olsson Ulrika EX1 BIV
MCO d 09 22 FI*NineTales Big Show 2 Uros 9 (Avoin) Olsson Ulrika EX1 CAC BIV
MCO d 09 23 FI*Avericoon Baron 2 Uros 2 (SP) Olsson Ulrika KM NOM
MCO d 09 23 Tuscaloosa Crossfire 2 Uros 11 (Nuoret) Olsson Ulrika Abs
MCO ds 03 22 FI*TipTop Maine Shappa 2 Uros 6 (IP) Sandon Cristiano Federico EX2
MCO ds 03 22 FI*TipTop Maine Umbar 2 Uros 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX1
MCO e 09 FI*Alohacoons Baloo 2 Uros 3 (GIC) Roca Folch Yan EX1 CACS
MCO e 09 22 FI*NineTales Didier Drogba 2 Uros 12 (Pennut) Olsson Ulrika EX1
MCO e 22 FI*Rotcat Granite 2 Uros 11 (Nuoret) Vencliková Lena EX2
MCO e 23 FI*Mainehaan Armani 2 Uros 5 (IC) Roca Folch Yan EX1 CAGCIB
MCO f 02 21 62 FI*RoseLion's Carefree Beauty 2 Naaras 12 (Pennut) Olsson Ulrika EX2
MCO f 09 22 FI*TipTop Maine Voque 2 Naaras 11 (Nuoret) Olsson Ulrika EX1
MCO f 09 22 Otrada Russiancoon *** 2 Naaras 7 (CH) Olsson Ulrika EX1 CACIB
MCO f 09 23 FI*Mainehaan Dorothy 2 Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1
MCO f 23 FIN*Mostlycats Beginner 2 Naaras 7 (CH) Roca Folch Yan Abs
MCO fs 09 22 FI*NineTales Drama Queen 2 Naaras 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX1 BIV NOM
MCO n FI*Mainehaan Barbra 2 Naaras 9 (Avoin) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAC BIV
MCO n FIN*Chamberlain Sgt Blackpepper 2 Uros 4 (GIP) Maillard Chiavuzzo Isabelle Abs
MCO n 03 22 FI*Goldenstream's Remy Martin 2 Uros 1 (SC) Maillard Chiavuzzo Isabelle KM BIV
MCO n 03 22 FI*TipTop Maine Wakanda 2 Naaras 11 (Nuoret) Maillard Chiavuzzo Isabelle DISQ AGR.
MCO n 09 22 FI*NineTales Bubble 2 Naaras 10 (KAS) Maillard Chiavuzzo Isabelle Abs
MCO n 09 22 FI*NineTales Combattente 2 Naaras 11 (Nuoret) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX2
MCO n 09 22 PL*Dark Age Yilan Coon 2 Uros 10 (KAS) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAP BIV NOM
MCO n 09 24 FI*Chamberlain Just Rock 2 Uros 6 (IP) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAGPIB
MCO n 09 24 FI*Mostlycats Love Touch 2 Naaras 9 (Avoin) Maillard Chiavuzzo Isabelle Abs
MCO n 22 FI*Bonneamie El Paso 2 Uros 5 (IC) Sandon Cristiano Federico Abs
MCO n 22 FI*Chamberlain Natural Beauty 2 Naaras 9 (Avoin) Riekstina Linda EX1 CAC
MCO n 22 FI*Escape's Union Rose 2 Naaras 11 (Nuoret) Riekstina Linda EX1
MCO n 22 FI*HoneyCoon's C'est La Vie 2 Naaras 12 (Pennut) Selassa F. A. (Lee) EX1
MCO n 22 FI*Mostlycats Pinball Wizard 2 Uros 12 (Pennut) Riekstina Linda EX1
MCO n 22 William Gonsior Line* RU 2 Uros 11 (Nuoret) Riekstina Linda EX2
MCO n 24 FI*Satinante's Freki Philemon 2 Uros 12 (Pennut) Riekstina Linda EX2
MCO n 24 FI*Satinante's Freki Philemon 2 Uros 13c (Määrittely) Maillard Chiavuzzo Isabelle
MCO ns FI*Satinante's Tristan Fridolf 2 Uros 12 (Pennut) Zagorskaya Elena EX1
MCO ns Oliver Sky Beyrouth, CZ 2 Uros 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX2
MCO ns 09 FI*Winnercoons Jolliet Jake 2 Uros 4 (GIP) Sandon Cristiano Federico EX1 CAPS
MCO ns 09 22 FI*Winnercoons Lucas Lionheart 2 Uros 6 (IP) Sandon Cristiano Federico EX1 CAGPIB BIV NOM
MCO ns 22 FI*Stout-hearted Gaia 2 Naaras 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX1
MCO ns 22 FIN*Satinante's Freyja Iniki 2 Naaras 5 (IC) Zagorskaya Elena EX1 CAGCIB
MCO ns 22 Fireworks Estate Pearls*RU 2 Uros 5 (IC) Zagorskaya Elena EX1 CAGCIB BIV
NFO a 09 FI*Heinuntuvan Thomas 2 Uros 11 (Nuoret) Roca Folch Yan EX2
NFO a 22 FI*Sunshire's Lucinda 2 Naaras 10 (KAS) Ojaniemi Sara EX1 CAP
NFO d FIN*Snowmate's Gil Grissom 2 Uros 7 (CH) Paloluoma Anne EX1 CACIB
NFO d 09 22 FI*NordicTigers Andreas 2 Uros 11 (Nuoret) Riekstina Linda EX1
NFO d 09 22 FI*NordicTigers Andreas 2 Uros 7 (CH) Paloluoma Anne EX1 CACIB
NFO d 09 24 FI*Kultamurun Monte Cristo 2 Uros 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico EX1 CAC
NFO d 09 24 FIN*Heinähatun BeeBee 2 Naaras 12 (Pennut) Nyrup Pia EX2
NFO ds 24 FI*FoxyPaw's Dusty Miller 2 Uros 10 (KAS) Olsson Ulrika EX1 CAP
NFO f 02 21 62 S*Little L's Nitra 2 Naaras 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX1 BIV
NFO f 03 FI*Felicis Esme 2 Naaras 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico EX2
NFO f 09 FI*BlackOnyx Cassia 2 Naaras 11 (Nuoret) Riekstina Linda EX1
NFO f 09 FI*Draconian Ataegina 2 Naaras 8 (PR) Sandon Cristiano Federico EX1 CAPIB
NFO f 09 FI*Tähtitassun SuviUnelma 2 Naaras 5 (IC) Sandon Cristiano Federico EX1 CAGCIB BIV
NFO f 09 24 FI*Nenukan Love's Gift 2 Naaras 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico Abs
NFO f 09 24 S*Miss Mikkus' Jingle Kizz 2 Naaras 7 (CH) Sandon Cristiano Federico EX1 CACIB
NFO fs FI*FoxyPaw's Cherry Mash 2 Naaras 11 (Nuoret) Olsson Ulrika EX1
NFO fs 09 FIN*FélineBeauty Berta 2 Naaras 12 (Pennut) Nyrup Pia EX1 BIV NOM
NFO fs 09 FIN*Hopeahännän Harley Quinn 2 Naaras 2 (SP) Riekstina Linda KM BIV NOM BIS
NFO n FI*Heinuntuvan Jooseppi 2 Uros 4 (GIP) Olsson Ulrika EX1 CAPS
NFO n 03 FIN*Tähtitassun Hymyhuuli 2 Naaras 5 (IC) Roca Folch Yan Abs
NFO n 03 22 FI*Ballawhane It's A Mystery 2 Uros 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1
NFO n 03 22 FIN*Kirsikan HelmiLiina 2 Naaras 6 (IP) Paloluoma Anne EX1 CAGPIB BIV NOM
NFO n 03 22 FIN*Kirsikan HelmiLiina 2 Naaras 17 (Veteraani) Køhn Anne 2
NFO n 03 24 FI*Hopeahännän Pohjantähti 2 Uros 12 (Pennut) Paloluoma Anne Abs
NFO n 03 24 FIN*Kirsikan Iines 2 Naaras 10 (KAS) Paloluoma Anne EX1 CAP
NFO n 03 24 S*NC's Alladin Sane 2 Uros 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX2
NFO n 09 DK*Morgunstrálan's Hot'n Sweet 2 Uros 3 (GIC) Roca Folch Yan EX1 CACS BIV NOM
NFO n 09 FI*Draconian September Ashes 2 Uros 11 (Nuoret) Roca Folch Yan EX1 NOM
NFO n 09 FI*Draconian TwilightInnocence 2 Naaras 6 (IP) Roca Folch Yan EX1 CAGPIB
NFO n 09 S*Rockringen's Lucky Lips 2 Naaras 3 (GIC) Roca Folch Yan EX1 CACS NOM
NFO n 09 22 FI*Ballawhane AnarchyInTheUK 2 Uros 3 (GIC) Paloluoma Anne EX1 CACS BIV
NFO n 09 22 FI*Kalliopirtin Ålder 2 Uros 8 (PR) Paloluoma Anne EX1 CAPIB
NFO n 09 22 FI*Tähtitassun Revontuli 2 Uros 5 (IC) Paloluoma Anne EX2
NFO n 09 22 S*Harley Honey's Gibson 2 Uros 5 (IC) Paloluoma Anne EX1 CAGCIB
NFO n 09 23 FIN*Terwatassun Tiinu 2 Naaras 8 (PR) Roca Folch Yan EX1 CAPIB BIV NOM
NFO n 09 24 FI*Kultahippusten Eetla 2 Naaras 10 (KAS) Paloluoma Anne EX2
NFO n 09 24 FI*Loki's Aphrodite 2 Naaras 12 (Pennut) Riekstina Linda EX1
NFO n 24 FI*Tähtitassun Bertil 2 Uros 6 (IP) Riekstina Linda EX1 CAGPIB
NFO n 24 FI*Tähtitassun Victoria 2 Naaras 9 (Avoin) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAC BIV
NFO ns 03 24 FIN*Hopeahännän Riku Rohkea 2 Uros 2 (SP) Riekstina Linda Abs
NFO ns 09 FIN*Hopeahännän Sylvesteri 2 Uros 10 (KAS) Riekstina Linda EX1 CAP
NFO ns 09 23 FI*Ninatte's Cher 2 Naaras 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX1 NOM
NFO ns 09 24 FI*Kultahippusten Klaara 2 Naaras 12 (Pennut) Riekstina Linda EX1 NOM
NFO w FIN*Hopeahännän WillemAlexander 2 Uros 6 (IP) Roca Folch Yan EX1 CAGPIB
NFO w 64 FIN*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 1 (SC) Roca Folch Yan KM
OCI a 24 FIN*Amas Aslan 3 Uros 10 (KAS) Olsson Ulrika EX1 CAP
OCI a 24 FIN*Onnikatin Blueberry boy 3 Uros 1 (SC) Comorio Luigi Abs
OCI b 24 FI*Guttatus Princess Sophie 3 Naaras 11 (Nuoret) Vencliková Lena EX1
OCI b 24 FI*Kukkatarhan Bellium 3 Uros 8 (PR) Vencliková Lena EX1 CAPIB
OCI b 24 FI*Kukkatarhan Calypso 3 Naaras 12 (Pennut) Vencliková Lena EX1
OCI b 24 FI*Kukkatarhan Capsicum 3 Uros 12 (Pennut) Vencliková Lena EX1 NOM
OCI b 24 FI*Moosegrove Ad Victoriam 3 Naaras 7 (CH) Vencliková Lena EX1 CACIB BIV
OCI b 24 FI*Topspot Gato-Do-Mato 3 Uros 12 (Pennut) Vencliková Lena Abs
OCI b 24 FIN*DarrenCat Magica De Spell 3 Naaras 7 (CH) Ojaniemi Sara EX1 CACIB
OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 17 (Veteraani) Isakov Vladimir 1 NOM BIS
OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 2 (SP) Vencliková Lena KM BIV NOM
OCI b 24 FIN*Moosegrove OrqideasDoiradas 3 Naaras 4 (GIP) Vencliková Lena EX1 CAPS NOM
OCI b 24 FIN*Rollick A Tout Le Monde 3 Naaras 3 (GIC) Vencliková Lena EX1 CACS
OCI b 24 FIN*Silvercomet Ayrton Senna 3 Uros 11 (Nuoret) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1
OCI n 24 Brenda Tigrillo, CZ 3 Naaras 9 (Avoin) Nyrup Pia EX1 CAC NOM
OCI n 24 FI*Kukkatarhan Bombax 3 Uros 6 (IP) Nyrup Pia EX1 CAGPIB
OCI n 24 FI*Topspot Gato-Maracajá 3 Uros 12 (Pennut) Nyrup Pia Abs
OCI n 24 FI*Topspot Jaguatirica 3 Naaras 12 (Pennut) Nyrup Pia Abs
OCI n 24 FI*Topspot LoneStar 3 Naaras 5 (IC) Nyrup Pia EX1 CAGCIB
OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Nyrup Pia KM BIV NOM BIS
OCI o 24 FI*Uniikki Kuun Säde 3 Naaras 9 (Avoin) Scholten Laura EX1 CAC
OCI o 24 S*Hot Country's Agaton Sax 3 Uros 9 (Avoin) Scholten Laura EX1 CAC NOM
OLH n 25 FI*Crimsonette's Beau Saucy 4 Uros 11 (Nuoret) Roca Folch Yan EX1
OSH a 24 FIN*Orifame Dirlandaa 4 Naaras 9 (Avoin) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAC
OSH b 22 Idream 4 Uros 7 (CH) Comorio Luigi EX1 CACIB NOM
OSH b 25 FI*Jalecat's MiLady May 4 Naaras 11 (Nuoret) Comorio Luigi EX1
OSH c 24 FI*Vikiness Beatrice 4 Naaras 12 (Pennut) Comorio Luigi EX1 BIV NOM BIS
OSH d 22 HU*Shagio-Chen Papaya 4 Uros 11 (Nuoret) Comorio Luigi EX1 NOM BIS
OSH j 03 FIN*Desmodus Lilac Negrita 4 Naaras 6 (IP) Comorio Luigi Abs
OSH j 03 FIN*Desmodus Lilac Negrita 4 Naaras 17 (Veteraani) Nyrup Pia Abs
OSH n FI*Birregin Victory Ford 4 Naaras 3 (GIC) Roca Folch Yan Abs
OSH n FIN*Quan Kawaii Sakura 4 Naaras 2 (SP) Roca Folch Yan KM NOM BIS
OSH n Galoo of Beugnycats 4 Uros 3 (GIC) Roca Folch Yan EX1 CACS NOM BIS
OSH n 03 FI*Sultsinan Pieni sydän 4 Naaras 9 (Avoin) Comorio Luigi EX1 CAC
OSH n 03 HU*Shagio-Chen Noriko Ori-Katino 4 Naaras 5 (IC) Comorio Luigi EX1 CAGCIB
OSH n 03 24 FI*Choose Xoo Cute To Be True 4 Uros 11 (Nuoret) Comorio Luigi EX1
PEB FI*Kaptah Alisa 4 Naaras 9 (Avoin) Riekstina Linda EX1 CAC
PER a FI*Moondreamer's Secret Wish 1 Uros 12 (Pennut) Selassa F. A. (Lee) EX1
PER a FIN*Caramaidas Escort 1 Uros 11 (Nuoret) Roca Folch Yan EX2
PER a 02 FIN*MagicHoney's ToyBoy 1 Uros 1 (SC) Paloluoma Anne KM BIV
PER a 03 24 FIN*Dirlandan EnvyMe 1 Uros 2 (SP) Selassa F. A. (Lee) KM
PER b FI*Mogi's Aldebaran 1 Uros 12 (Pennut) Køhn Anne EX1
PER b 24 FI*Mogi's Polaris 1 Uros 12 (Pennut) Selassa F. A. (Lee) EX1
PER d FI*BlueIce's Roma Uomo 1 Uros 1 (SC) Køhn Anne KM NOM
PER d FIN*Dahr'in Prime Time 1 Uros 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX1 CAC
PER d 21 33 Catbery Tail Ditto 1 Uros 3 (GIC) Selassa F. A. (Lee) EX1 CACS NOM BIS
PER d 22 Sans-Rival Icaros 1 Uros 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 BIV
PER d 24 FI*BlueIce's Blazing Glory 1 Uros 8 (PR) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAPIB
PER ds FI*Kultaviiksen Honey B. 1 Naaras 12 (Pennut) Selassa F. A. (Lee) Abs
PER e FIN*Aamukasteen Tiuhti 1 Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC NOM
PER f 02 21 62 FI*Mimosan If Only You 1 Naaras 11 (Nuoret) Køhn Anne EX1 NOM BIS
PER f 03 FI*Honeydew Queen of the Roses 1 Naaras 12 (Pennut) Selassa F. A. (Lee) EX1 NOM BIS
PER f 22 My-Champagne Princess Estelle 1 Naaras 11 (Nuoret) Selassa F. A. (Lee) EX1
PER f 24 FI*Moondreamer's Heart Queen 1 Naaras 3 (GIC) Selassa F. A. (Lee) EX1 No Cert
PER fs FIN*Kuutsa's Jing and Jang 1 Naaras 4 (GIP) Køhn Anne EX1 No Cert
PER g 03 22 FI*Kermaviiksen Dream of Yours 1 Naaras 8 (PR) Køhn Anne EX1 CAPIB NOM
PER g 22 FI*Vanilla-Star Diorissimo 1 Naaras 3 (GIC) Selassa F. A. (Lee) EX1 CACS NOM BIS
PER g 23 FI*Precious Hello Darlin' 1 Naaras 4 (GIP) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAPS
PER g 24 Sinihuiskan Vivianna 1 Naaras 9 (Avoin) Køhn Anne EX1 CAC
PER n FIN*Mariokko Robert 1 Uros 10 (KAS) Roca Folch Yan EX1 CAP
PER n FIN*Nightmare's Magical Paws 1 Naaras 6 (IP) Køhn Anne EX1 CAGPIB
PER n My-Champagne's Matilda Mariokko 1 Naaras 11 (Nuoret) Køhn Anne Abs
PER n 01 21 62 FI*Dirlandan HanoiRocks 1 Naaras 11 (Nuoret) Selassa F. A. (Lee) EX1
PER n 03 FI*Mimosan Ka Boom 1 Uros 12 (Pennut) Køhn Anne EX1 NOM
PER n 21 33 Benoma Havanna Dreams 1 Naaras 11 (Nuoret) Køhn Anne EX1
PER n 33 FIN*Fiu-Maun Vincent 1 Uros 7 (CH) Køhn Anne EX1 CACIB
PER n 33 Lucky Haos Bao 1 Uros 5 (IC) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAGCIB
PER ns EE*Dark Prince Ciliega 1 Uros 5 (IC) Selassa F. A. (Lee) EX1 No Cert
PER ns FIN*Siriuksen Valmiera 1 Naaras 10 (KAS) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAP
PER ns 11 FIN*Amadiyah All in One 1 Naaras 11 (Nuoret) Køhn Anne EX1
PER ns 24 62 FIN*Dirlandan Efesos 1 Uros 6 (IP) Køhn Anne EX1 CAGPIB
PER w 62 FIN*Namukatin Fransiina 1 Naaras 3 (GIC) Zagorskaya Elena EX1 CACS
PER w 62 FIN*Precious Powder Zugar 1 Naaras 17 (Veteraani) Selassa F. A. (Lee) Abs
PER w 62 FIN*Precious Powder Zugar 1 Naaras 10 (KAS) Køhn Anne Abs
PER w 62 Fizgeralt Narnia Wizard 1 Uros 7 (CH) Køhn Anne EX1 CACIB
PER w 62 Fizgeralt Orquidea Blanca 1 Naaras 12 (Pennut) Køhn Anne EX1 BIV
PER w 62 Validian Lucky Starz of Amabili 1 Naaras 5 (IC) Køhn Anne EX1 CAGCIB NOM
RAG a FI*Dollgarden's Anemone 2 Naaras 3 (GIC) Olsson Ulrika EX1 CACS NOM
RAG a FI*Utuinen Querido for Pijan 2 Uros 11 (Nuoret) Olsson Ulrika EX1
RAG a 03 FI*Dolldesire's Benita 2 Naaras 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX1 BIV
RAG a 03 FI*Dolldesire's Bilbo 2 Uros 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX1
RAG a 03 FI*Neige-Cristal's Royal Axel 2 Uros 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX1 NOM
RAG a 03 FI*Sentin Riepuli 2 Naaras 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico EX1 CAC
RAG a 03 FI*Snowrag Skymaster 2 Uros 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico Abs
RAG a 03 FIN*Snowrag Pineapple Heart 2 Naaras 17 (Veteraani) Køhn Anne 4
RAG a 03 FIN*Snowrag Pineapple Heart 2 Naaras 10 (KAS) Sandon Cristiano Federico EX1 CAP
RAG a 03 FIN*Tiridoll's Blue Stardust 2 Naaras 17 (Veteraani) Køhn Anne 1 NOM BIS
RAG a 03 FIN*Tiridoll's Blue Stardust 2 Naaras 2 (SP) Sandon Cristiano Federico KM NOM
RAG a 04 FI*AijaiCats Harmonious Hazel 2 Naaras 9 (Avoin) Roca Folch Yan EX1 CAC
RAG a 04 FI*Satinante's Don Cesar 2 Uros 2 (SP) Roca Folch Yan KM NOM
RAG a 04 FI*Tiridoll's MeTooLoveYou 2 Uros 11 (Nuoret) Roca Folch Yan EX1
RAG a 04 Wattuwarpaan Laszwil Herttinen 2 Naaras 9 (Avoin) Roca Folch Yan Abs
RAG b Starring Ihana Isadora 2 Naaras 4 (GIP) Zagorskaya Elena EX1 CAPS
RAG b 03 FI*Mulberry Mighty Adventurer 2 Naaras 11 (Nuoret) Riekstina Linda EX1
RAG d FI*Tiridoll's I Love You 2 Uros 12 (Pennut) Olsson Ulrika EX1 NOM
RAG d FI*Tiridoll's I Love You 2 Uros 13c (Määrittely) Maillard Chiavuzzo Isabelle
RAG d 03 FI*Snowrag Red Lamborghini 2 Uros 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX1
RAG f FI*Tiridoll's Kissing Diamonds 2 Naaras 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX1
RAG f 03 FI*Utuinen Rebel Rosebud 2 Naaras 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 NOM
RAG g FI*RoundTable's Lunete 2 Naaras 9 (Avoin) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAC
RAG g 03 FI*Hobbit-Dolls Carmel 2 Naaras 11 (Nuoret) Olsson Ulrika EX1
RAG n Darlinlildols Mighty Treasure 2 Uros 9 (Avoin) Riekstina Linda EX1 CAC
RAG n FI*Riverknee Quality Assurance 2 Uros 7 (CH) Riekstina Linda Abs
RAG n FI*Tiridoll's After Eight 2 Uros 9 (Avoin) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAC
RAG n FIN*Starring Fiona Volpe 2 Naaras 4 (GIP) Riekstina Linda EX1 CAPS
RAG n 03 Angelicdolls Secret Dream 2 Naaras 7 (CH) Scholten Laura EX1 CACIB BIV
RAG n 03 FI*Barfait's Gaston 2 Uros 8 (PR) Zagorskaya Elena EX1 CAPIB
RAG n 03 FI*Dolldesire's Blues 2 Uros 12 (Pennut) Zagorskaya Elena EX2
RAG n 03 FI*Dollicious Primadonna 2 Naaras 12 (Pennut) Nyrup Pia Abs
RAG n 03 FI*Dollyblues Never Say Never 2 Uros 10 (KAS) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX2
RAG n 03 FI*Riverknee Just A Dream 2 Naaras 5 (IC) Olsson Ulrika EX1 CAGCIB
RAG n 03 FI*Sunrunner's Ostvel 2 Uros 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX2
RAG n 03 FI*Sunrunner's Owena 2 Naaras 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX1 CAC
RAG n 03 FI*Tiridoll's CatchDaSnowflake 2 Uros 1 (SC) Zagorskaya Elena KM BIV NOM
RAG n 03 FI*Tiridoll's Kiss From a Rose 2 Naaras 2 (SP) Selassa F. A. (Lee) KM NOM BIS
RAG n 03 FIN*Satinante's Daisy Daniela 2 Naaras 1 (SC) Zagorskaya Elena Abs
RAG n 03 M'Memories Ragdoll's Havana 2 Naaras 12 (Pennut) Zagorskaya Elena EX1 BIV NOM BIS
RAG n 03 21 FI*Utuinen Paradise Dawn 2 Naaras 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX1
RAG n 04 FI*AijaiCats Lovely Lauren 2 Naaras 11 (Nuoret) Olsson Ulrika EX1
RAG n 04 FI*Darkie's Akai Yuri 2 Uros 10 (KAS) Olsson Ulrika EX1 CAP
RAG n 04 FI*Sunrunner's Kabil 2 Uros 5 (IC) Olsson Ulrika EX1 CAGCIB
RAG n 04 FI*Utuinen Once In A Lifetime 2 Uros 11 (Nuoret) Olsson Ulrika EX1 BIV NOM
RAG n 04 FI*Valkokullan Avatar 2 Naaras 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico EX1 CAC
RAG n 04 FIN*Hassunhauska Gemma Gemara 2 Naaras 8 (PR) Olsson Ulrika EX1 CAPIB BIV
RAG n 04 FIN*Maplehill's Nightwish 2 Uros 12 (Pennut) Køhn Anne
RAG n 04 FIN*Riverknee Reiri o Whangarei 2 Naaras 10 (KAS) Olsson Ulrika EX1 CAP
RAG n 04 FIN*Tiridoll's Prince 2 Uros 3 (GIC) Køhn Anne Abs
RAG n 04 FIN*Tiridoll's Send Me a Kiss 2 Naaras 1 (SC) Olsson Ulrika KM
RAG n 21 FI*Utuinen All I Have 2 Naaras 5 (IC) Ojaniemi Sara EX1 CAGCIB NOM
RUS FI*LadyGrey's Bella von Knap 3 Naaras 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX3
RUS FIN*Hofnarrens Avrora 3 Naaras 9 (Avoin) Scholten Laura EX1 CAC
RUS FIN*LadyGrey's Ariana 3 Naaras 10 (KAS) Ojaniemi Sara EX1 CAP
RUS FIN*Zarin Lorenzo 3 Uros 11 (Nuoret) Riekstina Linda Abs
RUS FIN*Zarin Querido Mio 3 Uros 2 (SP) Ojaniemi Sara KM BIV NOM
SBI a EE*Wahida Klaudia 2 Naaras 9 (Avoin) Riekstina Linda EX1 CAC
SBI a FI*ElfQuest Jasumin 2 Naaras 9 (Avoin) Riekstina Linda EX2
SBI a FI*Golden-dawn's Sapphire 2 Naaras 5 (IC) Isakov Vladimir Abs
SBI a FI*Nalle-Puhin PINK! 2 Naaras 12 (Pennut) Riekstina Linda Abs
SBI a FI*Zhamanen MT Bobby Orr 2 Uros 2 (SP) Riekstina Linda KM NOM BIS
SBI a FIN*JoJon Guangming 2 Uros 5 (IC) Riekstina Linda EX1 CAGCIB
SBI a FIN*Recknagel Tairapänks 2 Naaras 1 (SC) Riekstina Linda KM BIV NOM BIS
SBI a FIN*Touchant Homme du Monde 2 Uros 1 (SC) Riekstina Linda KM NOM
SBI a FIN*Tärn Niilo 2 Uros 4 (GIP) Comorio Luigi EX1 CAPS NOM
SBI a Tarnis Carmel Blue *** 2 Uros 5 (IC) Riekstina Linda EX1 CAGCIB
SBI a 21 FI*Honeykiss' Nikki Sixx 2 Uros 12 (Pennut) Ojaniemi Sara Abs
SBI a 21 FIN*Chiritan Zebrina 2 Naaras 4 (GIP) Riekstina Linda EX1 CAPS
SBI b FI*Icebreaker's Embassador 2 Uros 5 (IC) Maillard Chiavuzzo Isabelle Abs
SBI b FIN*Sic'an Khloe 2 Naaras 6 (IP) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX2
SBI b FIN*Touchant Kief d'Amour 2 Naaras 6 (IP) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAGPIB NOM
SBI b 21 FI*Canth's UltraVox 2 Uros 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1
SBI b 21 FI*Harebell Eddie 2 Uros 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1
SBI b 21 FIN*Pirimirrin Australia 2 Naaras 10 (KAS) Paloluoma Anne EX1 CAP
SBI b 21 Guéwenn du Solstice d'été 2 Naaras 5 (IC) Paloluoma Anne EX1 CAGCIB
SBI c FI*Rais-Kis Apollon 2 Uros 11 (Nuoret) Nyrup Pia EX1
SBI c FI*Rais-Kis Apollon 2 Uros 7 (CH) Køhn Anne EX1 CACIB
SBI c FI*Tamus Crossfire 2 Uros 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX1
SBI c 21 FIN*Pirtin-Birmat Hathor 2 Naaras 10 (KAS) Olsson Ulrika EX1 CAP
SBI d FI*MeToYou Flisan 2 Naaras 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX1
SBI d FI*Nalle-Puhin James Dean 2 Uros 7 (CH) Roca Folch Yan DISQ AGR.
SBI d FI*Touchant Quel Chat! 2 Uros 9 (Avoin) Roca Folch Yan Abs
SBI d FI*Touchant Renault Unique 2 Uros 11 (Nuoret) Roca Folch Yan EX1 BIV
SBI d FI*Vintti-Katin Birlikka 2 Naaras 5 (IC) Roca Folch Yan EX1 CAGCIB
SBI e 21 Peret Laty Mery, CZ 2 Uros 11 (Nuoret) Riekstina Linda EX1
SBI f EE*Estrella Klaudia 2 Naaras 11 (Nuoret) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1
SBI f 21 FI*Harebell Estelle 2 Naaras 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1
SBI g FI*ElfQuest Leetah 2 Naaras 9 (Avoin) Olsson Ulrika EX1 CAC
SBI g 21 FIN*Belagian Taikatuulia 2 Naaras 10 (KAS) Zagorskaya Elena EX1 CAP
SBI h 21 FI*Harebell Elviira 2 Naaras 11 (Nuoret) Nyrup Pia EX1
SBI n EE*Ireen Herencia 2 Naaras 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX1
SBI n FI*Harebell Bosse Nova 2 Uros 6 (IP) Sandon Cristiano Federico EX1 CAGPIB
SBI n FI*Mimitan Ewok 2 Uros 5 (IC) Sandon Cristiano Federico EX1 CAGCIB
SBI n FIN*Skogsliljans Borago 2 Uros 6 (IP) Comorio Luigi EX1 CAGPIB
SBI n Tarnis Diamond Darya-I-Nur *** 2 Naaras 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX1 BIV
SBI n 21 FI*Pirimirrin Hamilton Island 2 Uros 13d (Siitostarkistus) Maillard Chiavuzzo Isabelle Appr. for breeding
SIA a FI*Pinokin Kefeidi 4 Uros 4 (GIP) Comorio Luigi EX1 CAPS NOM BIS
SIA a FI*Pinokin Kharon 4 Uros 3 (GIC) Comorio Luigi EX1 CACS
SIA a FI*Twist-Tiramisun North Star 4 Uros 7 (CH) Comorio Luigi EX1 CACIB
SIA a FIN*Kelmikerhon Tarot 4 Naaras 2 (SP) Comorio Luigi KM
SIA a Merirauman Sonja 4 Naaras 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC BIV
SIA c FI*Kelmikerhon Ainoa Aarteeni 4 Naaras 5 (IC) Roca Folch Yan EX1 CAGCIB
SIA d FI*Keskimaan Elea Frodo 4 Uros 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX1 NOM BIS
SIA n FIN*Kelmikerhon Ral Lal Laa 4 Naaras 2 (SP) Roca Folch Yan KM
SIA n FIN*Kelmikerhon Ral Lal Laa 4 Naaras 17 (Veteraani) Nyrup Pia 1 NOM BIS
SIA n Indiran Bosse 4 Uros 12 (Pennut) Nyrup Pia EX1
SIA n Pharoahsgems Sinuhe of Kelmikerhon 4 Uros 3 (GIC) Roca Folch Yan EX1 CACS
SIA n Tyttelin Idoli 4 Uros 7 (CH) Paloluoma Anne EX2
SIB a 09 22 FI*Allikatin Antero 2 Uros 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1
SIB d 03 24 FI*Cherrytail's Odysseus 2 Uros 12 (Pennut) Olsson Ulrika EX1
SIB ds 24 FI*ArcticWilds Bigtime Beagle 2 Uros 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX1
SIB f FIN*Sibsukan Alma 2 Naaras 3 (GIC) Sandon Cristiano Federico EX1 CACS
SIB f 09 24 FIN*Amurin Faiga 2 Naaras 4 (GIP) Olsson Ulrika EX1 CAPS NOM
SIB f 23 FIN*Siperiankulta Sandra 2 Naaras 7 (CH) Sandon Cristiano Federico EX1 CACIB BIV NOM
SIB fs 09 24 FI*Metsälinnan Bella Swan 2 Naaras 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX1 CAC
SIB fs 24 FI*ArcticWilds Babyface Beagle 2 Naaras 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX1
SIB g 24 FI*Villan Keisarinna 2 Naaras 12 (Pennut) Riekstina Linda EX1 BIV
SIB n 09 23 FIN*Alizarin Bomber Boy 2 Uros 1 (SC) Maillard Chiavuzzo Isabelle KM BIV NOM BIS
SIB n 22 FIN*Amurin Esra 2 Uros 1 (SC) Paloluoma Anne KM BIV NOM
SIB ns 24 FIN*Magnificat Igor 2 Uros 4 (GIP) Zagorskaya Elena EX1 CAPS
SIB ny 24 FI*Amurin Goomer 2 Uros 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1
SIB ny 24 FI*Amurin Ruufus 2 Uros 5 (IC) Paloluoma Anne EX1 CAGCIB
SOM n FI*Amajan Fadma Fiorina 3 Naaras 11 (Nuoret) Scholten Laura EX1 NOM BIS
SOM n FI*Amajan Fede Favoloso 3 Uros 11 (Nuoret) Scholten Laura EX1
SOM ns FIN*Walimain Ozzie 3 Uros 4 (GIP) Olsson Ulrika EX1 CAPS
SOM p FI*Foxkiss Buteo lagopus 3 Uros 10 (KAS) Comorio Luigi EX1 CAP
SPH e 09 32 LV*Otomi Ungaro 3 Uros 1 (SC) Scholten Laura KM BIV
SPH n 03 21 FI*Evilurbastet Daniel 3 Uros 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX1
SPH n 03 21 33 FI*BeautySphynx Elyse 3 Naaras 11 (Nuoret) Nyrup Pia EX1 NOM
SPH n 09 21 32 LV*Otomi Beautiful Butterfly 3 Naaras 11 (Nuoret) Scholten Laura EX1
SYS f 02 21 FI*Birregin FairyTail Tales 4 Naaras 5 (IC) Roca Folch Yan EX1 CAGCIB NOM
TUV d 62 FI*GizemliKediler Adile Alaiye 2 Naaras 3 (GIC) Paloluoma Anne Abs
TUV d 62 FIN*Cesmes Adile Aysun 2 Naaras 6 (IP) Paloluoma Anne EX1 CAGPIB
TUV d 62 FIN*Cesmes Adile Aysun 2 Naaras 17 (Veteraani) Køhn Anne 3
TUV d 62 FIN*Cesmes Cadi 2 Naaras 1 (SC) Paloluoma Anne KM
TUV d 62 FIN*Ipekkedinin Birinci Bebek 2 Uros 2 (SP) Paloluoma Anne KM BIV NOM
TUV d 62 FIN*Ipekkedinin Birinci Bebek 2 Uros 17 (Veteraani) Køhn Anne 1 NOM
TUV d 63 FI*GizemliKediler Beze Balerin 2 Naaras 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1
TUV d 63 FIN*Verdian Cihangir 2 Uros 8 (PR) Paloluoma Anne EX1 CAPIB
TUV f 62 FI*Suviyön Bayindir Belemir 2 Naaras 7 (CH) Paloluoma Anne EX1 CACIB
TUV n 62 FI*Kultaturkin Beyaz Biber 2 Uros 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1
492 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Isakov Vladimir 0
Ojaniemi Sara 0
Olsson Ulrika 0
Sandon Cristiano Federico 0
Vencliková Lena 0
Zagorskaya Elena 0
6 tuomaria.