SUROK Lahti 19.1.2013
Järjestävä yhdistys Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 19.1.2013 Loppuu 19.1.2013
Ilmoittautuminen alkaa 19.1.2013 Ilmoittautuminen loppuu 19.1.2013
Yleisöaika alkaa 0:00 Yleisöaika loppuu 0:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 0:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 0:00
Arvostelut alkavat 0:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Ei
Kissoja enintään    Kategoriat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@surok.fi
Paikka
Toimihenkilöt
Lisätietoja

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
Yhteensä 0

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
ABY n Abytassun Batseba III Naaras 11 (Nuoret) Riekstina (Sviksa) Linda EX1 BIV
ABY n FI*Bluestream's Giselle III Naaras 5 (IC) Paloluoma Anne EX1 CAGCIB
ABY n FI*Laire Oira Anor III Uros 3 (GIC) Paloluoma Anne Abs
ABY n FI*Laire Valar Lorien III Uros 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC
ABY n FI*Laire Valar Yavanna III Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC
ABY n FI*Omanion al Ea III Naaras 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1
ABY n FI*Omanion Eilika III Naaras 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX2
ABY n FI*Proxima John Carter of Mars III Uros 10 (KAS) Paloluoma Anne Abs
ABY n FIN*Link Iggy Miu III Uros 6 (IP) Paloluoma Anne EX1 CAGPIB
ABY n FIN*Silkkihienon Piae Cantiones III Naaras 3 (GIC) Paloluoma Anne EX1 CACS
ABY n Nefertum d'Or PtitPrince*UA III Uros 1 (SC) Paloluoma Anne KM BIV NOM
ABY n Otsolan Odette III Naaras 10 (KAS) Roca Folch Yan EX1 CAP
ABY n S*Hjortronstigens The Sound of Music III Uros 2 (SP) Paloluoma Anne KM NOM
ABY o FI*Link Zaki Habit Rouge III Uros 3 (GIC) Scholten Laura EX1 CACS
ACL d 22 CurlingLight Mangosteen II Uros 9 (Avoin) Køhn Anne EX1 CAC
ACL f 09 22 FI*Diipadaapa Ellen Ripley II Naaras 7 (CH) Køhn Anne Abs
ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl II Naaras 2 (SP) Selassa F. A. (Lee) KM
ACS f 09 24 FI*Diipadaapa Alice II Naaras 9 (Avoin) Olsson Ulrika EX1 CAC NOM
BAL b FI*Fercatin Minzay Pinocchio IV Uros 7 (CH) Ojaniemi Sara EX1 CACIB
BAL b FI*Fercatin Nozay Ronja IV Naaras 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX1
BAL b FIN*Toyger Chocolate Dream IV Naaras 3 (GIC) Comorio Luigi EX1 CACS BIV
BAL c FI*BaliDancer's Caya IV Naaras 9 (Avoin) Nyrup Pia EX1 CAC
BAL d FI*Curnauskiss Road Runner IV Uros 11 (Nuoret) Nyrup Pia EX1 BIV NOM BIS
BAL d 21 FIN*Mummeli Twixinho Jesse IV Uros 2 (SP) Nyrup Pia KM
BAL n FI*Fercatin Lilzay Quistine IV Naaras 9 (Avoin) Nyrup Pia EX1 CAC
BAL w 67 FIN*Fercatin Lumtroi Evinrude IV Uros 17 (Veteraani) Comorio Luigi 1 NOM
BAL w 67 FIN*Fercatin Lumtroi Evinrude IV Uros 2 (SP) Ojaniemi Sara KM
BEN n 22 EE*Esmeralda Maya Gold III Naaras 1 (SC) Vencliková Lena KM BIV
BEN n 22 FI*Alcarinqua Aldaron III Uros 7 (CH) Vencliková Lena EX1 CACIB
BEN n 22 FI*Bombay-Dreams Banhi III Naaras 9 (Avoin) Vencliková Lena Abs
BEN n 22 FIN*Bombay-Dreams Dharma III Uros 4 (GIP) Vencliková Lena EX1 CAPS
BEN n 24 FI*Kissalehdon Kullat Nunu III Naaras 11 (Nuoret) Comorio Luigi VG
BEN n 24 FI*Starglitters Fairytale III Naaras 6 (IP) Ojaniemi Sara EX1 CAGPIB
BEN n 24 FIN*Alfajiri Rigel III Naaras 1 (SC) Zagorskaya Elena KM
BEN n 24 FIN*Mistymoon's Mr Spots a Lot III Uros 3 (GIC) Comorio Luigi EX1 CACS
BEN n 24 Raquel III Naaras 9 (Avoin) Comorio Luigi EX1 CAC BIV
BEN n 24 S*Gold Glitter's A Season III Uros 4 (GIP) Comorio Luigi EX1 CAPS NOM
BEN n 24 S*Leopardettes Viktor III Uros 11 (Nuoret) Comorio Luigi Abs
BEN n 24 S*NorrGuld's Virginia Woolf III Naaras 3 (GIC) Scholten Laura EX1 CACS
BEN n 24 33 FIN*CattiCartanon Snowstorm III Uros 3 (GIC) Roca Folch Yan EX1 CACS
BEN n 24 33 FIN*SiruCats Afrodite III Naaras 7 (CH) Riekstina (Sviksa) Linda EX1 CACIB
BEN n 24 33 FIN*SiruCats Afrodite III Naaras 11 (Nuoret) Vencliková Lena EX1
BML Una Bella Donna Momorio *** III Naaras 7 (CH) Nyrup Pia EX1 CACIB
BML fs 11 31 FI*Kissamummon Ihan oma III Naaras 10 (KAS) Nyrup Pia EX1 CAP
BML ns 11 FI*Hämynhäivän Heikunkeikun III Uros 2 (SP) Ojaniemi Sara KM
BML ns 11 31 FI*Kimuli's Love Story III Naaras 12 (Pennut) Comorio Luigi EX1
BML ns 11 31 S*CallaMej de Li Cat III Uros 9 (Avoin) Comorio Luigi EX1 CAC
BRI a Battista *** III Uros 5 (IC) Ojaniemi Sara EX1 CAGCIB
BRI a FI*Rhinestone's Scooby III Uros 1 (SC) Ojaniemi Sara KM BIV
BRI a FI*Suvikasteen Mikki III Uros 10 (KAS) Ojaniemi Sara EX1 CAP
BRI a FI*Suvikasteen Otso III Uros 6 (IP) Køhn Anne EX1 CAGPIB
BRI a FI*Tassulähteen Fenna III Naaras 10 (KAS) Ojaniemi Sara EX1 CAP NOM
BRI a Jamping Beauty Wonderfleur *** III Uros 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC
BRI ay 11 FI*EmeraldCharm Empyreal Elea III Naaras 9 (Avoin) Comorio Luigi EX1 CAC BIV NOM
BRI ay 11 FI*EmeraldCharm Finn Fonzie III Uros 11 (Nuoret) Comorio Luigi EX1
BRI ay 11 Qwerty Sun & Snow III Naaras 7 (CH) Comorio Luigi EX1 CACIB
BRI b FI*Treselle's JouluTaika III Uros 9 (Avoin) Scholten Laura EX1 CAC BIV
BRI c FIN*Ferme Snowflake III Uros 6 (IP) Roca Folch Yan EX1 CAGPIB
BRI c Twinkle Star Wonderfleur *** III Uros 3 (GIC) Roca Folch Yan EX1 CACS
BRI c Zinnia Lilac Doll Wonderfleur *** III Naaras 5 (IC) Roca Folch Yan EX1 CAGCIB
BRI d FI*Bumblebrits Snape III Uros 11 (Nuoret) Roca Folch Yan EX1 NOM
BRI d FIN*Tassulähteen Aurinkoinen III Uros 11 (Nuoret) Selassa F. A. (Lee) EX1
BRI d 03 24 Hinderslyne Romeo III Uros 11 (Nuoret) Vencliková Lena EX1
BRI e 24 FIN*Rhinestone's Hero III Uros 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico EX1 CAC
BRI f FI*Coventry's Daybreak III Naaras 11 (Nuoret) Comorio Luigi EX1
BRI j FI*Coventry's Eowyn III Naaras 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1
BRI n FI*Chokotoe's ADM Blacktail III Uros 11 (Nuoret) Roca Folch Yan EX2
BRI n FI*Rhinestone's Kiss Me Quick III Naaras 7 (CH) Roca Folch Yan EX1 CACIB BIV
BRI n 24 FIN*Maahisen Bruno III Uros 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico EX1 CAC
BRI ns 11 FI*Hopeatiikeri Aarre III Naaras 10 (KAS) Scholten Laura EX1 CAP
BRI ns 24 64 Ice Cat Laureen Chérie, CZ III Naaras 11 (Nuoret) Roca Folch Yan EX1
BRI ny 11 FI*EmeraldCharm Duchess Dessa III Naaras 9 (Avoin) Vencliková Lena EX1 CAC
BUR a FI*Burmahurman Pioni-Unikko III Naaras 11 (Nuoret) Roca Folch Yan EX1
BUR a FI*Karvanverran JouluValo III Uros 10 (KAS) Roca Folch Yan EX1 CAP
BUR a FI*Kotiwalo Datte III Uros 10 (KAS) Roca Folch Yan EX2
BUR a FIN*Almond's Mrs. Bukée III Naaras 2 (SP) Roca Folch Yan KM BIV NOM
BUR a FIN*Almond's Mrs. Bukée III Naaras 17 (Veteraani) Roca Folch Yan 1 NOM
BUR b Aldis Marcel *** III Uros 7 (CH) Roca Folch Yan EX1 CACIB BIV NOM
BUR b FI*Almond's Ässähai III Uros 10 (KAS) Roca Folch Yan EX1 CAP
BUR b FI*Feirefiz One Last Time III Uros 5 (IC) Roca Folch Yan EX1 CAGCIB
BUR b FI*Ilovuon Doctor's Special III Uros 11 (Nuoret) Roca Folch Yan EX1
BUR b FI*Oliivian Wagner III Uros 7 (CH) Roca Folch Yan EX2
BUR b FIN*Cartoon Eliza Doolittle III Naaras 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX1 CAC
BUR b X-sa Lovely Dream *** III Naaras 7 (CH) Roca Folch Yan Abs
BUR c Aldis Hanna *** III Naaras 9 (Avoin) Comorio Luigi EX1 CAC
BUR c FIN*Tai-Hao Jätlin III Naaras 7 (CH) Comorio Luigi EX2
BUR c NW, SC D*Flake v. Silvan, DSM, DVM *** III Uros 1 (SC) Comorio Luigi KM
BUR c Sacredspirit Francesca *** III Naaras 12 (Pennut) Comorio Luigi EX1 BIV
BUR c SC RU*Aldis Octavia *** III Naaras 7 (CH) Comorio Luigi EX1 CACIB
BUR d Alba Regia Zaya *** III Uros 9 (Avoin) Nyrup Pia EX1 CAC
BUR d Dumochka Grandia *** III Uros 9 (Avoin) Nyrup Pia EX1 CAC
BUR d FI*Enjoy Candy Cane III Uros 6 (IP) Isakov Vladimir Abs
BUR e FI*Karvanverran K Kassinen III Uros 10 (KAS) Vencliková Lena EX1 CAP
BUR e FI*Tassu-Tallin Freddie M III Uros 9 (Avoin) Vencliková Lena EX1 CAC
BUR h FI*Cattish Kitty Softpaws III Naaras 11 (Nuoret) Nyrup Pia EX1
BUR h FI*Ilovuon Doctor's Order III Naaras 11 (Nuoret) Nyrup Pia Abs
BUR j FI*Harebell Athena III Naaras 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX1 BIV
BUR n FI*Almond's Älypää III Uros 9 (Avoin) Scholten Laura EX1 CAC
BUR n FI*AuroraAustralis Sovereign III Uros 9 (Avoin) Scholten Laura EX2
BUR n FI*Burmahurman eversti Rakuuna III Uros 11 (Nuoret) Scholten Laura EX1
BUR n FI*Burmahurman Selia Lohikoski III Naaras 7 (CH) Scholten Laura EX1 CACIB
BUR n FI*Ilovuon Coelogyne dayana III Naaras 9 (Avoin) Scholten Laura EX4
BUR n FI*Lilac's Esmeralda Gypsygirl III Naaras 11 (Nuoret) Scholten Laura Abs
BUR n FI*Millamarin Hoo Moilanen III Uros 5 (IC) Scholten Laura EX1 CAGCIB
BUR n FI*Oliivian Xerxes III Uros 11 (Nuoret) Scholten Laura EX1
BUR n G-Point Bourimea*RU III Naaras 9 (Avoin) Scholten Laura EX2
BUR n Mau-Mau Bonus III Uros 12 (Pennut) Vencliková Lena EX1
BUR n Zhanna Lovely Dream *** III Naaras 9 (Avoin) Scholten Laura EX3
CHA FI*Sinimirrin Aino III Naaras 12 (Pennut) Riekstina (Sviksa) Linda EX1
CRX a 24 FIN*Piupaws EenyMeenyMinyMoe III Naaras 10 (KAS) Zagorskaya Elena EX3
CRX c FIN*Jatsikatin Billie Holiday III Naaras 2 (SP) Scholten Laura KM NOM BIS
CRX d FI*FunkyJam's Linus van Pelt III Uros 12 (Pennut) Scholten Laura EX1 NOM
CRX d 02 62 FI*Ronttilan Kirmizi Yarasa III Uros 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1
CRX d 03 Bingo Jolly Rex III Uros 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC
CRX e 02 62 FI*Alchemist Walt Disney III Uros 12 (Pennut) Paloluoma Anne Abs
CRX e 03 FI*Tuiscalo's Jugu III Naaras 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1
CRX g 03 FI*VeeKasin Miss Nettles III Naaras 3 (GIC) Paloluoma Anne EX1 CACS BIV
CRX g 03 33 FI*Tuiscalo's Joku III Naaras 11 (Nuoret) Roca Folch Yan EX1
CRX n FI*FunkyJam's Black Is Black III Uros 11 (Nuoret) Roca Folch Yan EX1
CRX n FIN*Norperttus Smirre III Uros 10 (KAS) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAP
CRX n 03 FI*FunkyJam's Dove of Peace III Uros 7 (CH) Nyrup Pia EX1 CACIB
CRX ns 24 FI*Tuiscalo's Holiday III Naaras 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC NOM
CRX w 62 Baileys Assortik*BY III Naaras 9 (Avoin) Scholten Laura EX1 CAC
CYM a 09 51 Antelope Cath Ddigynffon III Uros 3 (GIC) Ojaniemi Sara EX1 CACS
CYM d 09 22 51 Romanxx Jake Delhomme III Uros 4 (GIP) Ojaniemi Sara EX1 CAPS NOM BIS
DRX a FI*Åbodas Kaya III Naaras 11 (Nuoret) Scholten Laura EX1
DRX a FIN*Åbodas Geronimo III Uros 5 (IC) Forss Liisa EX1 CAGCIB
DRX bs 09 21 32 FIN*Bravefellow I Am Legend III Uros 8 (PR) Paloluoma Anne EX1 CAPIB
DRX d FI*Riiviön Isabella III Naaras 5 (IC) Sandon Cristiano Federico EX1 CAGCIB
DRX d FIN*Riiviön Aleksanteri Suuri III Uros 8 (PR) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAPIB BIV
DRX d 09 23 FIN*Taikatassun Voodoo III Uros 9 (Avoin) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAC NOM
DRX ds 33 FI*Stadikatin Aurora III Naaras 9 (Avoin) Scholten Laura EX1 CAC NOM BIS
DRX h 09 22 FI*Cuorex Wera III Naaras 9 (Avoin) Scholten Laura EX1 CAC
DRX n 23 LV*Edemlen Starry III Uros 11 (Nuoret) Scholten Laura EX1 NOM
DRX n 24 FI*Inkaliljan Black Beauty III Naaras 7 (CH) Scholten Laura EX1 CACIB
DRX n 24 FI*Inkaliljan Black Dragon III Uros 10 (KAS) Scholten Laura EX1 CAP
DRX n 33 Sushi Rexclusive, SK III Uros 10 (KAS) Comorio Luigi EX1 CAP
DRX ns 09 21 33 FI*Avariel Coraline III Naaras 11 (Nuoret) Olsson Ulrika EX2
DRX w 64 DE*Belada Remus III Uros 12 (Pennut) Vencliková Lena EX1
DSP e 21 FIN*DonAmen Minoque III Naaras 1 (SC) Paloluoma Anne KM
DSP g FI*DonAmen Niqitha III Naaras 3 (GIC) Paloluoma Anne EX1 CACS
EUR a 24 FI*Iloinen Tuuliviiri III Uros 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico EX1 CAC
EUR d 22 FI*Feronian Cajanus III Uros 11 (Nuoret) Scholten Laura EX1
EUR d 22 FI*Pikku-Piun Ylettömän Ihana III Uros 11 (Nuoret) Scholten Laura EX2
EUR d 24 FIN*Rekolan Aaro III Uros 10 (KAS) Ojaniemi Sara EX1 CAP
EUR f FIN*Rekolan Tupu III Naaras 4 (GIP) Ojaniemi Sara EX1 CAPS
EUR f 22 FIN*Pikku-Piun Quurankukka III Naaras 5 (IC) Comorio Luigi EX1 CAGCIB
EUR f 24 FIN*Feronian Uncinia Bella III Naaras 1 (SC) Roca Folch Yan KM
EUR fs 24 Minttunen III Naaras 7 (CH) Roca Folch Yan EX1 CACIB
EUR g 24 FI*Feronian Angelica III Naaras 9 (Avoin) Scholten Laura EX1 CAC
EUR g 24 FI*Feronian Angelica III Naaras 11 (Nuoret) Køhn Anne EX1
EUR g 24 FI*Feronian Angelica III Naaras 9 (Avoin) Nyrup Pia EX1 CAC
EUR n FI*Kissakallion Ludmila III Naaras 7 (CH) Paloluoma Anne EX1 CACIB BIV NOM
EUR n FI*Pikku-Piun Ytimekäs Ylkä III Uros 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1 NOM
EUR n 22 FI*Bird-Cherry's Blackberry III Uros 12 (Pennut) Scholten Laura EX1
EUR n 22 FI*Pikku-Piun Yhteinen Ystävä III Uros 11 (Nuoret) Scholten Laura EX2
EUR n 22 FIN*Casimirrin Florestan III Uros 1 (SC) Scholten Laura KM BIV NOM
EUR n 22 FIN*Pikku-Piun Jadesoturi III Uros 6 (IP) Scholten Laura EX1 CAGPIB NOM
EUR n 24 FI*Bird-Cherry's Ariston III Uros 8 (PR) Comorio Luigi EX1 CAPIB
EUR n 24 FI*Kissakallion Magdalena III Naaras 3 (GIC) Comorio Luigi EX1 CACS
EUR n 24 FI*Pikku-Piun Xander III Uros 11 (Nuoret) Comorio Luigi EX1 BIV NOM
EUR ns 24 FI*Pikku-Piun Ullastiina III Naaras 5 (IC) Ojaniemi Sara EX1 CAGCIB
EUR w 64 FI*Kissakallion Pritidonna III Naaras 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1 NOM
EXO a 02 21 62 Teddy-Bear Mechta*RU I Uros 3 (GIC) Forss Liisa EX1 CACS NOM
EXO a 03 22 FI*Whispers Iron Knight I Uros 11 (Nuoret) Forss Liisa EX1 NOM
EXO d 03 24 FIN*Nipsu-Nappulan Just A Star I Uros 5 (IC) Zagorskaya Elena EX1 CAGCIB BIV NOM
EXO d 22 FI*Aamukasteen Zubr I Uros 10 (KAS) Forss Liisa EX1 CAP NOM BIS
EXO f 03 22 FI*Leonidan Oasis Of Life I Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
EXO g 03 FIN*Onnimannin Cute and Funny I Naaras 2 (SP) Isakov Vladimir KM
EXO g 03 FIN*Onnimannin Cute and Funny I Naaras 17 (Veteraani) Forss Liisa 1 NOM BIS
EXO g 03 22 FI*Amysantti MorningMystery I Naaras 9 (Avoin) Forss Liisa EX1 CAC
EXO g 24 LV*Nostri Vincent The Return of Love I Naaras 11 (Nuoret) Forss Liisa EX1
EXO n IT*Serafino del Falco d'Oro I Uros 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB NOM BIS
EXO n 03 22 My-Champagne Slow Tango I Naaras 12 (Pennut) Forss Liisa EX1 NOM BIS
EXO n 22 FI*Elrikan Oskar-Onni I Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
EXO n 22 FI*Mogi's Mother Love I Uros 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
EXO ns 22 62 FI*Elrikan Elviira-Eveliina I Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1
EXO ns 24 62 FI*Argentarius Artemis I Naaras 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX2
EXO w 62 LV*Nostri Vincent More Than a Feeling I Uros 5 (IC) Forss Liisa Abs
HCS Emppu Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Forss Liisa 2
HCS Luca Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Forss Liisa 3
HCS Ukkonen Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Forss Liisa 1 NOM BIS
HCS Viktoria Vilijonkka Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Roca Folch Yan 1 NOM BIS
HCS Viktoria Vilijonkka Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Forss Liisa 1 NOM BIS
KBL d 24 Marmelad Island Julapp III Uros 3 (GIC) Vencliková Lena EX1 CACS BIV
KBL f 24 FI*Kuriton Algebra III Naaras 11 (Nuoret) Vencliková Lena EX1 NOM
KBL fs 09 22 Bobby Tail's Slavena III Naaras 11 (Nuoret) Vencliková Lena EX2
KBL n 24 Kiesha Golden Look*LT III Uros 11 (Nuoret) Paloluoma Anne Abs
KBL ns 09 Felicia Favorit Tails III Naaras 5 (IC) Comorio Luigi EX1 CAGCIB
KBL ns 22 FIN*Cherrytail's Coupe de Ville III Naaras 4 (GIP) Paloluoma Anne EX1 CAPS
KOR FI*Melodian Tulaya III Naaras 5 (IC) Vencliková Lena EX1 CAGCIB NOM
KOR FI*Mythai Ee Noo Duang Jai III Naaras 10 (KAS) Vencliková Lena EX1 CAP
KOR FI*Mythai Tai Taan Chaai III Uros 9 (Avoin) Vencliková Lena EX1 CAC
KOR FI*Sai-min aap-daat sam-ret III Uros 7 (CH) Vencliková Lena EX1 CACIB
KOR FI*Silvercliff Boon-nam Karnda III Naaras 9 (Avoin) Vencliková Lena Abs
KOR FIN*Dewdrop's Chaiyo Si Fah III Uros 3 (GIC) Vencliková Lena EX1 CACS BIV NOM
KOR FIN*Hovikissan joop-jip ek III Naaras 6 (IP) Vencliková Lena EX1 CAGPIB NOM
KOR FIN*Steptoe's Hajime-Ru-Wakai III Uros 4 (GIP) Vencliková Lena Abs
MAN a 24 53 FIN*Deimos Guten Tag III Uros 17 (Veteraani) Roca Folch Yan 3
MAN a 24 53 FIN*Deimos Guten Tag III Uros 4 (GIP) Vencliková Lena EX1 CAPS NOM
MAN d 23 51 FI*Conan Lontrus III Uros 3 (GIC) Paloluoma Anne EX1 CACS
MAN f 03 53 FIN*Armain Domenica III Naaras 10 (KAS) Vencliková Lena EX1 CAP
MAU n 24 FI*Staruskan Nofretete III Naaras 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 No Cert
MCO A Winerau's Quentino II Uros 11 (Nuoret) Riekstina (Sviksa) Linda EX2
MCO AT*Candycoon's HillBilly, JW II Uros 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX1
MCO Bajuncat's Faina *** II Naaras 7 (CH) Zagorskaya Elena EX1 CACIB
MCO Beauty Russian Stars *** II Uros 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX2
MCO Dotcom Yabba Dabba Do II Uros 11 (Nuoret) Olsson Ulrika EX2
MCO Eldi Ansur *** II Uros 9 (Avoin) Maillard Chiavuzzo Isabelle Abs
MCO Oldygoody Mona Lisa *** II Naaras 9 (Avoin) Olsson Ulrika Abs
MCO Oligarch Krasnyi Dar *** II Uros 5 (IC) Olsson Ulrika EX1 CAGCIB
MCO a D'Banzai *** II Uros 3 (GIC) Sandon Cristiano Federico EX1 CACS
MCO a 09 FI*SolarWind's Eridanus II Uros 5 (IC) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAGCIB
MCO a 09 22 FI*NomenEst Sleeping Beauty II Naaras 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1 NOM BIS
MCO a 09 22 FI*TipTop Maine Tuscarora II Uros 11 (Nuoret) Olsson Ulrika EX1 BIV NOM
MCO a 22 Elf Foggyson *** II Uros 7 (CH) Zagorskaya Elena EX1 CACIB BIV
MCO a 22 FI*Koivikon Aapeli II Uros 6 (IP) Zagorskaya Elena EX1 CAGPIB
MCO a 23 FI*Mostlycats Kosmos Blue II Uros 10 (KAS) Zagorskaya Elena EX2
MCO as 09 22 FI*Pikkumetsän Yön ritari II Uros 12 (Pennut) Zagorskaya Elena EX1
MCO as 22 FIN*SolarWind's Na'ir al Saif II Uros 10 (KAS) Riekstina (Sviksa) Linda EX2
MCO d 09 22 A*Winerau's Coral II Uros 3 (GIC) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CACS
MCO d 09 22 FI*Mainehaan Cristiano II Uros 9 (Avoin) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAC
MCO d 09 23 FI*Avericoon Baron II Uros 2 (SP) Riekstina (Sviksa) Linda KM
MCO d 09 23 Tuscaloosa Crossfire II Uros 11 (Nuoret) Maillard Chiavuzzo Isabelle Abs
MCO ds 03 22 FI*TipTop Maine Umbar II Uros 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX1 BIV NOM
MCO ds 22 Alwaro Nadal II Naaras 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX1
MCO ds 22 FI*Enzahin Freedom Fighter II Naaras 9 (Avoin) Riekstina (Sviksa) Linda EX1 CAC
MCO ds 23 FI*LovelyLife ConLeche Candy II Naaras 9 (Avoin) Riekstina (Sviksa) Linda EX3
MCO e 09 FI*Alohacoons Baloo II Uros 3 (GIC) Køhn Anne EX1 No Cert
MCO e 09 22 FI*NineTales Didier Drogba II Uros 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1
MCO e 23 FI*Mainehaan Armani II Uros 5 (IC) Køhn Anne EX1 CAGCIB
MCO f 02 21 62 FI*RoseLion's Carefree Beauty II Naaras 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1
MCO f 09 22 FI*Pikkumetsän Xtra-Beauty II Naaras 11 (Nuoret) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 BIV
MCO f 09 22 Otrada Russiancoon *** II Naaras 7 (CH) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CACIB BIV
MCO f 09 23 FI*Mainehaan Dorothy II Naaras 11 (Nuoret) Comorio Luigi EX1
MCO fs 09 22 FI*Mostlycats Starfire II Naaras 12 (Pennut) Zagorskaya Elena EX2
MCO fs 09 22 FI*Mostlycats Starfire II Naaras 13c (Määrittely) Køhn Anne
MCO fs 09 22 FI*NineTales Drama Queen II Naaras 12 (Pennut) Zagorskaya Elena EX1
MCO n FI*HoneyCoon's 3AM Of Jellonan II Uros 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX2
MCO n FI*LovelyLife Biisi Biwa II Naaras 6 (IP) Sandon Cristiano Federico EX1 CAGPIB
MCO n FI*Mainehaan Barbra II Naaras 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico EX1 CAC BIV
MCO n FIN*Chamberlain Big Dipper II Uros 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX1 CAC
MCO n FIN*Chamberlain Sgt Blackpepper II Uros 4 (GIP) Sandon Cristiano Federico EX1 CAPS
MCO n 03 22 FI*Goldenstream's Remy Martin II Uros 1 (SC) Olsson Ulrika KM BIV NOM
MCO n 03 22 FI*Pikkumetsän Wunderweib II Naaras 5 (IC) Olsson Ulrika EX1 CAGCIB
MCO n 03 23 FI*Luna-Purr Nylon Beat II Naaras 11 (Nuoret) Olsson Ulrika Abs
MCO n 09 FI*Satinante's Gretel Larentia II Naaras 12 (Pennut) Selassa F. A. (Lee) EX1
MCO n 09 22 FI*CapitalCats Pomo II Uros 10 (KAS) Olsson Ulrika EX3
MCO n 09 22 FI*LovelyLife Biisi Belicia II Naaras 6 (IP) Olsson Ulrika EX1 CAGPIB
MCO n 09 22 FI*Merrymakers Amazing Adonis II Uros 11 (Nuoret) Olsson Ulrika EX3
MCO n 09 22 FI*NineTales Bubble II Naaras 10 (KAS) Olsson Ulrika EX1 CAP BIV
MCO n 09 22 FI*NineTales Combattente II Naaras 11 (Nuoret) Olsson Ulrika EX1
MCO n 09 22 PL*Dark Age Yilan Coon II Uros 10 (KAS) Olsson Ulrika EX2
MCO n 09 24 FI*Mostlycats Love Touch II Naaras 9 (Avoin) Olsson Ulrika Abs
MCO n 22 FI*HoneyCoon's C'est La Vie II Naaras 11 (Nuoret) Nyrup Pia EX2
MCO n 22 FI*LovelyLife Biisi Banjo II Naaras 6 (IP) Zagorskaya Elena EX1 CAGPIB
MCO n 22 FI*LovelyLife Dreamteam Dumle II Naaras 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX1 CAC
MCO n 22 FI*Mostlycats Pinball Wizard II Uros 12 (Pennut) Zagorskaya Elena EX1 BIV NOM
MCO n 22 FI*Starmaker's Superman II Uros 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX1 CAC
MCO n 22 FIN*Escape's Nat King Cole II Uros 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX1
MCO n 22 William Gonsior Line* RU II Uros 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX2
MCO ns FI*Fullmoon's Dr. Feelgood II Uros 11 (Nuoret) Scholten Laura EX1
MCO ns FI*Satinante's Tristan Fridolf II Uros 12 (Pennut) Riekstina (Sviksa) Linda EX1
MCO ns IT*Clabacoon's Quemu il Folletto II Uros 3 (GIC) Riekstina (Sviksa) Linda EX1 CACS
MCO ns Oliver Sky Beyrouth, CZ II Uros 11 (Nuoret) Riekstina (Sviksa) Linda EX1 BIV NOM
MCO ns 09 FI*Winnercoons Jolliet Jake II Uros 4 (GIP) Zagorskaya Elena EX1 CAPS
MCO ns 09 22 FI*Winnercoons Lucas Lionheart II Uros 6 (IP) Zagorskaya Elena EX1 CAGPIB BIV NOM
MCO ns 22 FI*Stout-hearted Gaia II Naaras 11 (Nuoret) Køhn Anne EX1
MCO ns 22 FIN*Satinante's Freyja Iniki II Naaras 5 (IC) Riekstina (Sviksa) Linda EX1 CAGCIB BIV
MCO ns 22 Fireworks Estate Pearls*RU II Uros 7 (CH) Riekstina (Sviksa) Linda EX1 CACIB
MCO w 61 FI*Vuorensinen Charlotte II Naaras 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico EX1 CAC
MCO w 62 FI*LovelyLife ConLeche Catman II Uros 10 (KAS) Sandon Cristiano Federico EX1 CAP
MCO w 63 FI*Krysos Candy II Naaras 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX1
NEM n 09 21 Mithilesh Perelka*PL II Uros 7 (CH) Køhn Anne Abs
NFO a FI*Fluffypaw's Aurora Borealis II Naaras 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 NOM
NFO a 09 22 FIN*Nordcat's Xenia II Naaras 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1
NFO a 22 FI*Sunshire's Lucinda II Naaras 10 (KAS) Scholten Laura EX1 CAP
NFO a 22 FIN*Spot-On Hyvälempi II Naaras 6 (IP) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAGPIB BIV
NFO d FIN*Snowmate's Gil Grissom II Uros 9 (Avoin) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAC
NFO d 02 21 62 FI*Louhelan FlipWhip II Naaras 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena Abs
NFO d 09 22 FI*NordicTigers Andreas II Uros 7 (CH) Olsson Ulrika EX1 CACIB
NFO d 09 24 FI*Kultamurun Monte Cristo II Uros 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX2
NFO d 09 24 FIN*Heinähatun BeeBee II Naaras 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1 NOM
NFO ds 24 FI*FoxyPaw's Dusty Miller II Uros 10 (KAS) Riekstina (Sviksa) Linda EX1 CAP
NFO e 24 FI*Aasatar Ghost River II Uros 10 (KAS) Zagorskaya Elena EX1 CAP
NFO f 02 21 62 S*Little L's Nitra II Naaras 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX1 BIV
NFO f 03 FI*Felicis Esme II Naaras 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX2
NFO f 09 FI*Draconian Ataegina II Naaras 8 (PR) Zagorskaya Elena EX1 CAPIB BIV NOM
NFO f 09 FI*Tähtitassun SuviUnelma II Naaras 5 (IC) Zagorskaya Elena EX1 CAGCIB BIV NOM
NFO f 09 22 FI*Felicis Edda II Naaras 10 (KAS) Zagorskaya Elena EX1 CAP
NFO f 09 24 FI*Louhelan Can Can II Naaras 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX2
NFO f 09 24 S*Miss Mikkus' Jingle Kizz II Naaras 7 (CH) Zagorskaya Elena EX1 CACIB
NFO fs FI*FoxyPaw's Cherry Mash II Naaras 11 (Nuoret) Riekstina (Sviksa) Linda EX1
NFO fs 09 FIN*FélineBeauty Berta II Naaras 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX2
NFO fs 09 FIN*Hopeahännän Harley Quinn II Naaras 2 (SP) Maillard Chiavuzzo Isabelle KM BIV NOM BIS
NFO g 09 FIN*Silk-Sigrid's Viviana II Naaras 7 (CH) Selassa F. A. (Lee) EX1 CACIB
NFO g 23 FIN*Slytiger's Freya II Naaras 9 (Avoin) Roca Folch Yan EX1 CAC
NFO n FI*Heinuntuvan Jooseppi II Uros 4 (GIP) Riekstina (Sviksa) Linda EX1 CAPS
NFO n 03 FI*Ninatte's Cloud Nine II Uros 3 (GIC) Sandon Cristiano Federico Abs
NFO n 03 22 FI*Ballawhane It's A Mystery II Uros 11 (Nuoret) Selassa F. A. (Lee) EX2
NFO n 03 22 FI*FoxyPaw's Jupiter Five II Uros 3 (GIC) Selassa F. A. (Lee) EX2
NFO n 03 22 FIN*Kirsikan HelmiLiina II Naaras 17 (Veteraani) Isakov Vladimir 2
NFO n 03 22 FIN*Kirsikan HelmiLiina II Naaras 6 (IP) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAGPIB
NFO n 03 24 FI*Hopeahännän Pohjantähti II Uros 12 (Pennut) Selassa F. A. (Lee) Abs
NFO n 03 24 FIN*Kirsikan Iines II Naaras 10 (KAS) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAP
NFO n 03 24 S*NC's Alladin Sane II Uros 11 (Nuoret) Selassa F. A. (Lee) EX1 BIV NOM BIS
NFO n 09 DK*Morgunstrálan's Hot'n Sweet II Uros 3 (GIC) Sandon Cristiano Federico EX1 CACS BIV NOM
NFO n 09 FI*Draconian Cry Of Silence II Uros 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX1
NFO n 09 FI*Ninatte's Mindbender II Uros 10 (KAS) Sandon Cristiano Federico EX1 CAP
NFO n 09 22 FI*Ballawhane AnarchyInTheUK II Uros 3 (GIC) Selassa F. A. (Lee) EX1 CACS
NFO n 09 22 FI*Kalliopirtin Ålder II Uros 8 (PR) Selassa F. A. (Lee) EX2
NFO n 09 22 FI*Meadowpaws Elegia II Naaras 9 (Avoin) Nyrup Pia EX1 CAC NOM
NFO n 09 22 FI*Vipmill's Irregular Choice II Naaras 10 (KAS) Selassa F. A. (Lee) Abs
NFO n 09 22 S*Harley Honey's Gibson II Uros 5 (IC) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAGCIB BIV NOM
NFO n 09 23 Excelsior de Laïloken II Uros 3 (GIC) Selassa F. A. (Lee) Abs
NFO n 09 23 FI*Slytiger's Hot Enchantment II Uros 12 (Pennut) Selassa F. A. (Lee) EX1 NOM
NFO n 09 23 FIN*Terwatassun Tiinu II Naaras 10 (KAS) Sandon Cristiano Federico EX1 CAP
NFO n 24 FI*Tähtitassun Bertil II Uros 6 (IP) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAGPIB
NFO ns 03 24 FIN*Hopeahännän Riku Rohkea II Uros 2 (SP) Maillard Chiavuzzo Isabelle Abs
NFO ns 09 FIN*Hopeahännän Sylvesteri II Uros 10 (KAS) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAP
NFO ns 09 23 FI*Ninatte's Cher II Naaras 11 (Nuoret) Comorio Luigi EX1
NFO w FIN*Hopeahännän WillemAlexander II Uros 6 (IP) Køhn Anne EX1 CAGPIB NOM
NFO w 64 FIN*FoxyPaw's Icebreaker II Uros 1 (SC) Køhn Anne KM NOM
OCI a 24 FI*Moosegrove Don Juan III Uros 17 (Veteraani) Roca Folch Yan 2
OCI a 24 FI*Moosegrove Don Juan III Uros 4 (GIP) Ojaniemi Sara EX1 CAPS BIV
OCI a 24 FIN*Onnikatin Blueberry boy III Uros 1 (SC) Vencliková Lena Abs
OCI b 24 FI*Guttatus Princess Sophie III Naaras 11 (Nuoret) Nyrup Pia EX1 BIV
OCI b 24 FI*Kukkatarhan Calypso III Naaras 12 (Pennut) Nyrup Pia EX1
OCI b 24 FI*Kukkatarhan Capsicum III Uros 12 (Pennut) Nyrup Pia EX1
OCI b 24 FI*Moosegrove Ad Victoriam III Naaras 7 (CH) Nyrup Pia EX1 CACIB NOM
OCI b 24 FI*Moosegrove Bella Dorotea III Naaras 11 (Nuoret) Nyrup Pia EX2
OCI b 24 FI*Topspot Gato-Do-Mato III Uros 12 (Pennut) Nyrup Pia Abs
OCI b 24 FI*Topspot Miraminda III Naaras 10 (KAS) Nyrup Pia EX1 CAP NOM
OCI b 24 FI*Topspot TorreArgentina III Uros 9 (Avoin) Nyrup Pia EX1 CAC BIV NOM
OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore III Uros 17 (Veteraani) Roca Folch Yan 1 NOM BIS
OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore III Uros 2 (SP) Nyrup Pia KM BIV NOM
OCI b 24 FIN*Rollick A Tout Le Monde III Naaras 3 (GIC) Nyrup Pia EX1 CACS
OCI b 24 FIN*Silvercomet Ayrton Senna III Uros 11 (Nuoret) Riekstina (Sviksa) Linda EX1
OCI b 24 Tribal Kermode III Uros 10 (KAS) Nyrup Pia EX1 CAP
OCI c 24 FI*Embrace Good King Wenceslas III Uros 5 (IC) Vencliková Lena EX1 CAGCIB BIV
OCI n 24 FI*Topspot Gato-Maracajá III Uros 12 (Pennut) Ojaniemi Sara Abs
OCI n 24 FI*Topspot Jaguatirica III Naaras 12 (Pennut) Ojaniemi Sara Abs
OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix III Uros 1 (SC) Ojaniemi Sara KM BIV NOM BIS
OCI o 24 FI*Uniikki Kuun Säde III Naaras 9 (Avoin) Comorio Luigi EX1 CAC
OCI o 24 S*Hot Country's Agaton Sax III Uros 9 (Avoin) Comorio Luigi EX1 CAC
OLH c FIN*Mummeli Vipinha Lila IV Naaras 17 (Veteraani) Comorio Luigi 1 NOM BIS
OLH c FIN*Mummeli Vipinha Lila IV Naaras 4 (GIP) Nyrup Pia EX1 CAPS NOM BIS
OLH n 25 FI*Crimsonette's Beau Saucy IV Uros 11 (Nuoret) Nyrup Pia EX1
OSH b FI*Sultsinan Lumeton Talvi IV Naaras 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC
OSH b 22 Idream IV Uros 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC NOM
OSH b 25 FI*Jalecat's MiLady May IV Naaras 11 (Nuoret) Nyrup Pia EX1 NOM BIS
OSH c 24 FI*Vikiness Beatrice IV Naaras 12 (Pennut) Nyrup Pia EX1 NOM BIS
OSH c 24 FIN*Meaow Little Pigglet IV Naaras 17 (Veteraani) Comorio Luigi 2
OSH c 24 FIN*Meaow Little Pigglet IV Naaras 2 (SP) Nyrup Pia KM
OSH d 22 HU*Shagio-Chen Papaya IV Uros 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX1 NOM
OSH g 24 FIN*Mummeli Blue-Prince Mimosa IV Naaras 8 (PR) Ojaniemi Sara EX1 CAPIB
OSH j 03 FIN*Desmodus Lilac Negrita IV Naaras 17 (Veteraani) Comorio Luigi 3
OSH j 03 FIN*Desmodus Lilac Negrita IV Naaras 6 (IP) Ojaniemi Sara EX1 CAGPIB NOM
OSH n FIN*Quan Kawaii Sakura IV Naaras 2 (SP) Nyrup Pia KM
OSH n Galoo of Beugnycats IV Uros 3 (GIC) Nyrup Pia EX1 CACS NOM BIS
OSH n 03 HU*Shagio-Chen Noriko Ori-Katino IV Naaras 5 (IC) Ojaniemi Sara EX1 CAGCIB NOM BIS
OSH n 03 24 FI*Choose Xoo Cute To Be True IV Uros 11 (Nuoret) Nyrup Pia EX1
PEB FI*Kaptah Alisa IV Naaras 9 (Avoin) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAC
PER a FI*Moondreamer's Secret Wish I Uros 12 (Pennut) Forss Liisa EX1
PER a FI*Talismanin Something Blue I Uros 11 (Nuoret) Forss Liisa EX1
PER a FIN*Caramaidas Escort I Uros 11 (Nuoret) Køhn Anne EX1 NOM
PER a 03 24 FIN*Dirlandan EnvyMe I Uros 2 (SP) Forss Liisa KM
PER a 03 24 FIN*Nipsu-Nappulan New Edition I Uros 10 (KAS) Zagorskaya Elena EX1 CAP BIV
PER b FI*Mogi's Aldebaran I Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
PER b 24 FI*Mogi's Polaris I Uros 12 (Pennut) Forss Liisa EX1
PER d FI*BlueIce's Roma Uomo I Uros 1 (SC) Isakov Vladimir KM
PER d FIN*Dahr'in Prime Time I Uros 9 (Avoin) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAC BIV NOM
PER d FIN*Kultaviiksen Axl Rose I Uros 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS NOM
PER d 22 FI*Kultaviiksen Danielle I Naaras 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
PER d 24 FI*BlueIce's Blazing Glory I Uros 10 (KAS) Forss Liisa EX1 CAP
PER ds FI*Kultaviiksen Honey B. I Naaras 12 (Pennut) Forss Liisa Abs
PER ds 22 62 FI*Kultaviiksen Etta James I Naaras 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
PER e FIN*Aamukasteen Tiuhti I Naaras 9 (Avoin) Selassa F. A. (Lee) EX2
PER f 02 21 62 FI*Mimosan If Only You I Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1 NOM BIS
PER f 03 FI*Honeydew Queen of the Roses I Naaras 12 (Pennut) Forss Liisa EX1
PER f 22 My-Champagne Princess Estelle I Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1
PER f 24 FI*Moondreamer's Heart Queen I Naaras 3 (GIC) Forss Liisa EX1 CACS
PER fs FIN*Kuutsa's Jing and Jang I Naaras 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS
PER g 03 Karolus Assi I Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX2
PER g 03 22 FI*Kermaviiksen Dream of Yours I Naaras 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP NOM
PER g 23 FI*Precious Hello Darlin' I Naaras 4 (GIP) Forss Liisa EX1 CAPS NOM BIS
PER n 03 FI*Mimosan Ka Boom I Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1 NOM
PER n 03 22 FI*Leonidan Nightfall Star I Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir Abs
PER n 21 33 Benoma Havanna Dreams I Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1
PER n 33 FIN*Fiu-Maun Vincent I Uros 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
PER n 33 Lucky Haos Bao I Uros 5 (IC) Forss Liisa EX1 CAGCIB
PER ns 12 S*Ma'Chillas Dominic I Uros 9 (Avoin) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX3
PER w 62 FIN*Namukatin Fransiina I Naaras 3 (GIC) Sandon Cristiano Federico EX1 CACS
PER w 62 Validian Lucky Starz of Amabili I Naaras 5 (IC) Forss Liisa EX1 CAGCIB NOM
RAG a FI*AijaiCats Harmonious Heaven II Naaras 9 (Avoin) Køhn Anne EX1 CAC
RAG a FI*Utuinen Querido for Pijan II Uros 11 (Nuoret) Køhn Anne EX1
RAG a FIN*Starfire Satin Dove II Naaras 2 (SP) Køhn Anne KM NOM
RAG a 03 FI*Dollyblues GoodGollyMsMolly II Naaras 11 (Nuoret) Selassa F. A. (Lee) EX1
RAG a 03 FI*Ragita'n Chiliainesta II Naaras 9 (Avoin) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAC
RAG a 03 FI*Sentin Riepuli II Naaras 9 (Avoin) Selassa F. A. (Lee) EX2
RAG a 03 FIN*Tiridoll's Blue Stardust II Naaras 17 (Veteraani) Isakov Vladimir 1 NOM BIS
RAG a 03 FIN*Tiridoll's Blue Stardust II Naaras 2 (SP) Selassa F. A. (Lee) KM NOM
RAG a 04 FI*AijaiCats Harmonious Hazel II Naaras 9 (Avoin) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAC
RAG a 04 FI*Satinante's Don Cesar II Uros 2 (SP) Selassa F. A. (Lee) KM NOM
RAG a 04 FI*Shyshaman's Bluest Rivers II Uros 11 (Nuoret) Selassa F. A. (Lee) EX1 BIV
RAG a 04 FI*Tiridoll's MeTooLoveYou II Uros 11 (Nuoret) Selassa F. A. (Lee) EX2
RAG a 21 FI*Nieninque Minttu II Naaras 7 (CH) Olsson Ulrika EX1 CACIB
RAG b Starring Ihana Isadora II Naaras 4 (GIP) Køhn Anne EX1 No Cert
RAG b 03 FI*Mulberry Mighty Adventurer II Naaras 11 (Nuoret) Køhn Anne EX1
RAG f FI*Tiridoll's Kissing Diamonds II Naaras 11 (Nuoret) Selassa F. A. (Lee) EX1
RAG f 03 FI*Utuinen Rebel Rosebud II Naaras 12 (Pennut) Køhn Anne EX1
RAG f 04 FI*Wompatin Pepper Spice II Naaras 12 (Pennut) Olsson Ulrika EX1
RAG f 04 FI*Wompatin Vanilla Spice II Naaras 12 (Pennut) Olsson Ulrika EX2
RAG g FI*RoundTable's Lunete II Naaras 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX1 CAC
RAG g 03 21 FI*Ruuskatin Kuurankukka II Naaras 9 (Avoin) Olsson Ulrika EX1 CAC
RAG n FI*Calamarin WorldWinner II Naaras 10 (KAS) Olsson Ulrika EX1 CAP NOM
RAG n FI*Erkatin Aune Amanda II Naaras 11 (Nuoret) Olsson Ulrika EX1
RAG n FI*Riverknee Quality Assurance II Uros 7 (CH) Olsson Ulrika Abs
RAG n FIN*Starring Fiona Volpe II Naaras 4 (GIP) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAPS
RAG n 03 Angelicdolls Secret Dream II Naaras 7 (CH) Roca Folch Yan EX1 CACIB BIV NOM
RAG n 03 FI*Barfait's Nemo II Uros 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC
RAG n 03 FI*Dollyblues Never Say Never II Uros 10 (KAS) Olsson Ulrika EX1 CAP
RAG n 03 FI*Jättiläisen Eeva II Naaras 12 (Pennut) Olsson Ulrika EX3
RAG n 03 FI*Riverknee Just A Dream II Naaras 5 (IC) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAGCIB
RAG n 03 FI*Sunrunner's Ostvel II Uros 9 (Avoin) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX2
RAG n 03 FI*Sunrunner's Owena II Naaras 9 (Avoin) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAC
RAG n 03 FI*Sunrunner's Pol II Uros 11 (Nuoret) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1
RAG n 03 FI*Tiridoll's CatchDaSnowflake II Uros 1 (SC) Maillard Chiavuzzo Isabelle KM
RAG n 03 FI*Tiridoll's Kiss From a Rose II Naaras 2 (SP) Forss Liisa KM
RAG n 03 FIN*Satinante's Daisy Daniela II Naaras 3 (GIC) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CACS
RAG n 03 FIN*Starfire Sierra Sunset II Naaras 10 (KAS) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAP
RAG n 03 21 FI*Utuinen Paradise Dawn II Naaras 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX1
RAG n 04 FI*Dollyblues Beautiful Star II Naaras 6 (IP) Riekstina (Sviksa) Linda EX1 CAGPIB
RAG n 04 FI*Sunrunner's Kabil II Uros 5 (IC) Riekstina (Sviksa) Linda EX1 CAGCIB
RAG n 04 FI*Utuinen Once In A Lifetime II Uros 11 (Nuoret) Riekstina (Sviksa) Linda EX1 BIV
RAG n 04 FI*Valkokullan Avatar II Naaras 9 (Avoin) Olsson Ulrika EX1 CAC
RAG n 04 FIN*Maplehill's Nightwish II Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
RAG n 04 FIN*Riverknee Reiri o Whangarei II Naaras 10 (KAS) Riekstina (Sviksa) Linda EX1 CAP
RAG n 04 FIN*Tiridoll's Prince II Uros 3 (GIC) Isakov Vladimir Abs
RAG n 04 FIN*Tiridoll's Send Me a Kiss II Naaras 1 (SC) Riekstina (Sviksa) Linda KM NOM
RAG n 21 FI*Utuinen All I Have II Naaras 5 (IC) Scholten Laura EX1 CAGCIB
RUS DK*Malevitch Edward Cullen III Uros 10 (KAS) Riekstina (Sviksa) Linda EX1 CAP NOM
RUS FI*Emvignya's Harald III Uros 6 (IP) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAGPIB
RUS FI*Janatuisen Daddy's Boy III Uros 9 (Avoin) Nyrup Pia EX1 CAC
RUS FIN*Hofnarrens Avrora III Naaras 9 (Avoin) Comorio Luigi EX1 CAC
RUS FIN*Zarin Querido Mio III Uros 2 (SP) Nyrup Pia KM
RUS Rose Velvet's Alexandria III Uros 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1
SBI a FI*Golden-dawn's Sapphire II Naaras 5 (IC) Scholten Laura Abs
SBI a FI*Nalle-Puhin PINK! II Naaras 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico Abs
SBI a FI*Zhamanen MT Bobby Orr II Uros 2 (SP) Sandon Cristiano Federico KM NOM BIS
SBI a FIN*JoJon Guangming II Uros 5 (IC) Sandon Cristiano Federico EX1 CAGCIB
SBI a FIN*Kuurankukan Fortuna II Naaras 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX1 BIV NOM
SBI a FIN*Recknagel Tairapänks II Naaras 1 (SC) Sandon Cristiano Federico KM BIV
SBI a FIN*Touchant Homme du Monde II Uros 1 (SC) Sandon Cristiano Federico KM
SBI a FIN*Tärn Niilo II Uros 4 (GIP) Roca Folch Yan EX1 CAPS NOM
SBI a Tarnis Carmel Blue *** II Uros 5 (IC) Sandon Cristiano Federico EX1 CAGCIB
SBI a 21 FI*Honeykiss' Nikki Sixx II Uros 12 (Pennut) Scholten Laura Abs
SBI a 21 FIN*Chiritan Zebrina II Naaras 4 (GIP) Køhn Anne EX1 CAPS
SBI b FI*Icebreaker's Embassador II Uros 5 (IC) Olsson Ulrika EX1 No Cert
SBI b FIN*Sic'an Khloe II Naaras 6 (IP) Olsson Ulrika EX1 CAGPIB
SBI b 21 FI*Canth's UltraVox II Uros 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX1
SBI b 21 FI*Jade-Garden's Debbie I Naaras 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico EX1 CAC
SBI b 21 FIN*Pirimirrin Australia II Naaras 12 (Pennut) Riekstina (Sviksa) Linda EX1 NOM
SBI b 21 Guéwenn du Solstice d'été II Naaras 5 (IC) Sandon Cristiano Federico EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
SBI c FI*Rais-Kis Apollon II Uros 11 (Nuoret) Vencliková Lena EX1
SBI c S*Blue Tinder's Olivia II Naaras 17 (Veteraani) Isakov Vladimir 4
SBI c S*Blue Tinder's Olivia II Naaras 10 (KAS) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAP
SBI c 21 FI*Vongoivan Erik II Uros 3 (GIC) Sandon Cristiano Federico EX1 CACS
SBI c 21 FI*Ziazan Fernanda II Naaras 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX1 NOM
SBI d FI*Dosis Clarissa II Naaras 17 (Veteraani) Roca Folch Yan Abs
SBI d FI*Dosis Clarissa II Naaras 2 (SP) Paloluoma Anne KM
SBI d FI*MeToYou Flisan II Naaras 12 (Pennut) Zagorskaya Elena EX1
SBI d FI*Touchant Quel Chat! II Uros 9 (Avoin) Køhn Anne Abs
SBI d FI*Touchant Renault Unique II Uros 11 (Nuoret) Køhn Anne EX2
SBI e FI*ElfQuest Kaede II Naaras 7 (CH) Olsson Ulrika EX1 CACIB
SBI e FI*Safirrubir Little Dream II Uros 10 (KAS) Olsson Ulrika EX1 CAP
SBI e 21 FI*Kimono Donatello II Uros 9 (Avoin) Maillard Chiavuzzo Isabelle Abs
SBI f FI*Summerbay Annabella II Naaras 1 (SC) Isakov Vladimir KM NOM BIS
SBI g FI*ElfQuest Leetah II Naaras 9 (Avoin) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAC
SBI g 21 FIN*Kimono Bonita II Naaras 17 (Veteraani) Isakov Vladimir 3
SBI g 21 FIN*Kimono Bonita II Naaras 10 (KAS) Riekstina (Sviksa) Linda EX1 CAP
SBI h FIN*Tamus Niva De Lux II Naaras 8 (PR) Sandon Cristiano Federico EX1 CAPIB NOM
SBI n EE*Ireen Herencia II Naaras 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1
SBI n FI*Kattimäen Eemeli II Uros 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1
SBI n S*Raus Höjden's Harmoney in Brown II Naaras 1 (SC) Maillard Chiavuzzo Isabelle KM BIV
SBI n Tarnis Diamond Darya-I-Nur *** II Naaras 11 (Nuoret) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 NOM
SBI n 21 FI*Vongoivan Geo II Uros 11 (Nuoret) Køhn Anne EX1
SIA a FI*Pinokin Kefeidi IV Uros 6 (IP) Nyrup Pia EX1 CAGPIB NOM
SIA a FI*Pinokin Kharon IV Uros 3 (GIC) Nyrup Pia EX1 CACS
SIA a FI*Twist-Tiramisun North Star IV Uros 7 (CH) Nyrup Pia EX1 CACIB BIV
SIA b FIN*Kolmoiskuun Halla IV Uros 10 (KAS) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAP
SIA d FI*Keskimaan Elea Frodo IV Uros 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1
SIA d FIN*Mandalein Vivian IV Uros 9 (Avoin) Nyrup Pia Abs
SIA n FI*Kelmikerhon Nuorallatanssia IV Uros 6 (IP) Ojaniemi Sara EX1 CAGPIB NOM BIS
SIA n FI*Kelmikerhon Oolong T. IV Naaras 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1
SIA n FI*Mimin Ofelia IV Naaras 12 (Pennut) Olsson Ulrika EX2
SIA n Indiran Bosse IV Uros 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1
SIA n Samsara Basil IV Uros 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC
SIA n Tyttelin Idoli IV Uros 7 (CH) Olsson Ulrika EX2
SIA n Tyttelin Raya IV Naaras 13d (Siitostarkistus) Elian Beverly Appr. for breeding
SIB d 03 24 FI*Cherrytail's Odysseus II Uros 12 (Pennut) Riekstina (Sviksa) Linda EX1
SIB ds 03 FI*Cherrytail's Orpheus II Uros 12 (Pennut) Køhn Anne EX1
SIB ds 03 FI*Cherrytail's Orpheus II Uros 13c (Määrittely) Køhn Anne SIB ds 03
SIB ds 24 FI*ArcticWilds Bigtime Beagle II Uros 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX1
SIB e FIN*Lumikissan Tossavainen II Uros 1 (SC) Maillard Chiavuzzo Isabelle Abs
SIB f FIN*Sibsukan Alma II Naaras 3 (GIC) Zagorskaya Elena EX1 CACS
SIB f 09 FI*Kestilinnan Kismet II Naaras 9 (Avoin) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAC NOM
SIB f 09 24 FIN*Amurin Faiga II Naaras 4 (GIP) Riekstina (Sviksa) Linda EX1 CAPS NOM
SIB f 22 FI*Siennan MokkaSiina II Naaras 7 (CH) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CACIB
SIB f 24 FI*Lumikissan ZäpinäSissi II Naaras 4 (GIP) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAPS
SIB fs FIN*Lumikissan LappuLiisa II Naaras 2 (SP) Sandon Cristiano Federico KM
SIB fs 09 24 FI*Metsälinnan Bella Swan II Naaras 9 (Avoin) Riekstina (Sviksa) Linda EX2
SIB g FI*Cherrytail's Nancy Sinatra II Naaras 11 (Nuoret) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 BIV
SIB n 09 FIN*Lumikissan Pumpernikkeli II Naaras 10 (KAS) Sandon Cristiano Federico EX1 CAP
SIB n 09 23 FIN*Alizarin Bomber Boy II Uros 1 (SC) Riekstina (Sviksa) Linda KM NOM BIS
SIB n 22 FI*Goldenspot's Chaya II Naaras 12 (Pennut) Olsson Ulrika EX1 BIV NOM BIS
SIB n 23 FI*Jatsitytön Argut II Uros 11 (Nuoret) Olsson Ulrika EX1
SIB n 23 FIN*Amurin Fortunatus II Uros 11 (Nuoret) Selassa F. A. (Lee) EX1
SIB n 23 FIN*Lumikissan Pata Ässä II Uros 2 (SP) Olsson Ulrika KM NOM
SIB n 24 FI*Magnificat Siberian Tosha II Uros 9 (Avoin) Olsson Ulrika EX1 CAC
SIB ns 09 23 FIN*Lumikissan ParkkiPirkko II Naaras 10 (KAS) Køhn Anne EX1 CAP
SIB ns 24 FIN*Magnificat Igor II Uros 4 (GIP) Sandon Cristiano Federico EX1 CAPS
SIB ny 23 FI*Lumikissan Iso Tiikeri II Uros 12 (Pennut) Olsson Ulrika EX1
SIB ny 24 FI*Amurin Goomer II Uros 12 (Pennut) Olsson Ulrika EX2
SIB ny 24 FI*Amurin Ruufus II Uros 5 (IC) Olsson Ulrika EX1 CAGCIB BIV
SOM as Haiko Walimai de la Cornaline III Uros 9 (Avoin) Comorio Luigi EX1 CAC
SOM n FI*Amajan Fede Favoloso III Uros 11 (Nuoret) Vencliková Lena EX1
SOM n W'Moritz von Rankwald*CH III Uros 11 (Nuoret) Vencliková Lena EX2
SOM ns FIN*Walimain Darion III Uros 4 (GIP) Nyrup Pia EX1 No Cert
SOM ns FIN*Walimain Dianna III Naaras 6 (IP) Vencliková Lena EX1 CAGPIB
SOM ns FIN*Walimain Ozzie III Uros 4 (GIP) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAPS NOM
SOM os FI*Walimain Precious Cinnamon III Naaras 9 (Avoin) Comorio Luigi EX1 CAC
SOM p FI*Foxkiss Buteo lagopus III Uros 10 (KAS) Scholten Laura EX1 CAP
SPH e 09 32 LV*Otomi Ungaro III Uros 1 (SC) Comorio Luigi KM BIV NOM
SPH f FI*Undressed Autumn Colors III Naaras 12 (Pennut) Vencliková Lena EX1 NOM
SPH n 03 Bare Essentials XX Nathaniel III Uros 9 (Avoin) Roca Folch Yan EX1 CAC
SPH n 03 21 FI*Evilurbastet Daniel III Uros 11 (Nuoret) Vencliková Lena EX1
SPH n 03 21 33 FI*BeautySphynx Elyse III Naaras 11 (Nuoret) Vencliková Lena EX1
SPH n 09 FIN*Hobbitqueen's Ace Of Spades III Uros 10 (KAS) Roca Folch Yan EX1 CAP
SPH n 09 21 32 LV*Otomi Beautiful Butterfly III Naaras 11 (Nuoret) Comorio Luigi EX1
SPH n 21 FI*Undressed Autumn Leaves III Uros 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1
SPH n 21 Merloni Luiziana III Naaras 7 (CH) Paloluoma Anne EX1 CACIB
SPH n 31 FI*Hobbitqueen's Michael J. III Uros 12 (Pennut) Comorio Luigi EX1 NOM
SPH n 32 Aristokrat Amex of Prioritet III Uros 7 (CH) Comorio Luigi EX1 CACIB
SYS f 02 21 FI*Birregin FairyTail Tales IV Naaras 5 (IC) Ojaniemi Sara EX1 CAGCIB
TUA a 03 FI*Sada Q Uljas Unto II Uros 3 (GIC) Køhn Anne EX1 CACS
TUA n 03 FI*Tangerine's Body and Soul II Uros 12 (Pennut) Køhn Anne EX1
TUA n 24 FI*Josmarin Galibe II Naaras 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX1 CAC
TUV d 61 FI*Semiramisin Ak Mahir II Uros 10 (KAS) Riekstina (Sviksa) Linda EX1 CAP
TUV d 62 FI*GizemliKediler Adile Alaiye II Naaras 3 (GIC) Riekstina (Sviksa) Linda Abs
TUV d 62 FI*GizemliKediler Bal Bilmece II Uros 11 (Nuoret) Riekstina (Sviksa) Linda EX2
TUV d 62 FI*Ilveslinnan Degerli Destan II Uros 11 (Nuoret) Riekstina (Sviksa) Linda EX1
TUV d 62 FI*Valier's Bilgin II Uros 5 (IC) Riekstina (Sviksa) Linda EX1 CAGCIB
TUV d 62 FIN*Cesmes Adile Aysun II Naaras 17 (Veteraani) Isakov Vladimir Abs
TUV d 62 FIN*Cesmes Adile Aysun II Naaras 6 (IP) Riekstina (Sviksa) Linda EX1 CAGPIB BIV
TUV d 62 FIN*Cesmes Bouquet II Naaras 1 (SC) Riekstina (Sviksa) Linda KM BIV
TUV d 62 FIN*Cesmes Cadi II Naaras 3 (GIC) Riekstina (Sviksa) Linda EX1 CACS
TUV d 62 FIN*Ipekkedinin Birinci Bebek II Uros 17 (Veteraani) Isakov Vladimir 1 NOM
TUV d 62 FIN*Ipekkedinin Birinci Bebek II Uros 2 (SP) Riekstina (Sviksa) Linda KM
TUV d 63 FI*GizemliKediler Beze Balerin II Naaras 11 (Nuoret) Riekstina (Sviksa) Linda EX1 BIV
TUV d 63 FI*Semiramisin Ak Opal Oglum II Uros 9 (Avoin) Riekstina (Sviksa) Linda EX1 CAC
TUV d 63 FI*Valier's Cinna II Naaras 12 (Pennut) Riekstina (Sviksa) Linda EX1
TUV d 63 FIN*Verdian Cihangir II Uros 8 (PR) Riekstina (Sviksa) Linda EX1 CAPIB
TUV f 61 FI*Kultaturkin Beyaz Yilzid II Naaras 12 (Pennut) Køhn Anne EX2
TUV f 61 FI*Valier's Define II Naaras 12 (Pennut) Køhn Anne EX3
TUV f 62 FI*Semiramisin Ak Melodi II Naaras 9 (Avoin) Køhn Anne EX1 CAC
TUV f 62 FI*Suviyön Bayindir Belemir II Naaras 7 (CH) Køhn Anne with drawn
TUV f 62 FI*Valier's Kianna II Naaras 12 (Pennut) Køhn Anne EX1 BIV NOM
TUV f 62 FIN*Semiramisin Ak Jamil II Naaras 9 (Avoin) Køhn Anne EX2
TUV n 21 62 FI*Verdian Gilad II Uros 12 (Pennut) Selassa F. A. (Lee) EX2
TUV n 62 DK*TurkishDelight Cool Sapphire II Naaras 9 (Avoin) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAC
TUV n 62 FI*Kultaturkin Beyaz Biber II Uros 12 (Pennut) Selassa F. A. (Lee) EX1
TUV n 62 FIN*Semiramisin Gadiel Girgin II Uros 1 (SC) Selassa F. A. (Lee) Abs
TUV n 62 FIN*Verdian Erdehan II Uros 1 (SC) Selassa F. A. (Lee) KM BIV
574 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Maillard Chiavuzzo Isabelle 0
Olsson Ulrika 0
Sandon Cristiano Federico 0
Vencliková Lena 0
4 tuomaria