Omakissa
SUROK Lahti 19.1.2013
Järjestävä yhdistys Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 19.1.2013 Loppuu 19.1.2013
Ilmoittautuminen alkaa 19.1.2013 Ilmoittautuminen loppuu 19.1.2013
Yleisöaika alkaa 0:00 Yleisöaika loppuu 0:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 0:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 0:00
Arvostelut alkavat 0:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Ei
Kissoja enintään    Kategoriat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@surok.fi
Paikka
Toimihenkilöt
Lisätietoja

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
Yhteensä 0 0 0 0 0

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
ABY n Abytassun Batseba 3 Naaras 11 (Nuoret) Riekstina Linda EX1 BIV
ABY n FI*Bluestream's Giselle 3 Naaras 5 (IC) Paloluoma Anne EX1 CAGCIB
ABY n FI*Laire Oira Anor 3 Uros 3 (GIC) Paloluoma Anne Abs
ABY n FI*Laire Valar Lorien 3 Uros 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC
ABY n FI*Laire Valar Yavanna 3 Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC
ABY n FI*Omanion al Ea 3 Naaras 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1
ABY n FI*Omanion Eilika 3 Naaras 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX2
ABY n FI*Proxima John Carter of Mars 3 Uros 10 (KAS) Paloluoma Anne Abs
ABY n FIN*Link Iggy Miu 3 Uros 6 (IP) Paloluoma Anne EX1 CAGPIB
ABY n FIN*Silkkihienon Piae Cantiones 3 Naaras 3 (GIC) Paloluoma Anne EX1 CACS
ABY n Nefertum d'Or PtitPrince*UA 3 Uros 1 (SC) Paloluoma Anne KM BIV NOM
ABY n Otsolan Odette 3 Naaras 10 (KAS) Roca Folch Yan EX1 CAP
ABY n S*Hjortronstigens The Sound of Music 3 Uros 2 (SP) Paloluoma Anne KM NOM
ABY o FI*Link Zaki Habit Rouge 3 Uros 3 (GIC) Scholten Laura EX1 CACS
ACL d 22 CurlingLight Mangosteen 2 Uros 9 (Avoin) Køhn Anne EX1 CAC
ACL f 09 22 FI*Diipadaapa Ellen Ripley 2 Naaras 7 (CH) Køhn Anne Abs
ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl 2 Naaras 2 (SP) Selassa F. A. (Lee) KM
ACS f 09 24 FI*Diipadaapa Alice 2 Naaras 9 (Avoin) Olsson Ulrika EX1 CAC NOM
BAL b FI*Fercatin Minzay Pinocchio 4 Uros 7 (CH) Ojaniemi Sara EX1 CACIB
BAL b FI*Fercatin Nozay Ronja 4 Naaras 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX1
BAL b FIN*Toyger Chocolate Dream 4 Naaras 3 (GIC) Comorio Luigi EX1 CACS BIV
BAL c FI*BaliDancer's Caya 4 Naaras 9 (Avoin) Nyrup Pia EX1 CAC
BAL d FI*Curnauskiss Road Runner 4 Uros 11 (Nuoret) Nyrup Pia EX1 BIV NOM BIS
BAL d 21 FIN*Mummeli Twixinho Jesse 4 Uros 2 (SP) Nyrup Pia KM
BAL n FI*Fercatin Lilzay Quistine 4 Naaras 9 (Avoin) Nyrup Pia EX1 CAC
BAL w 67 FIN*Fercatin Lumtroi Evinrude 4 Uros 17 (Veteraani) Comorio Luigi 1 NOM
BAL w 67 FIN*Fercatin Lumtroi Evinrude 4 Uros 2 (SP) Ojaniemi Sara KM
BEN n 22 EE*Esmeralda Maya Gold 3 Naaras 1 (SC) Vencliková Lena KM BIV
BEN n 22 FI*Alcarinqua Aldaron 3 Uros 7 (CH) Vencliková Lena EX1 CACIB
BEN n 22 FI*Bombay-Dreams Banhi 3 Naaras 9 (Avoin) Vencliková Lena Abs
BEN n 22 FIN*Bombay-Dreams Dharma 3 Uros 4 (GIP) Vencliková Lena EX1 CAPS
BEN n 24 FI*Kissalehdon Kullat Nunu 3 Naaras 11 (Nuoret) Comorio Luigi VG
BEN n 24 FI*Starglitters Fairytale 3 Naaras 6 (IP) Ojaniemi Sara EX1 CAGPIB
BEN n 24 FIN*Alfajiri Rigel 3 Naaras 1 (SC) Zagorskaya Elena KM
BEN n 24 FIN*Mistymoon's Mr Spots a Lot 3 Uros 3 (GIC) Comorio Luigi EX1 CACS
BEN n 24 Raquel 3 Naaras 9 (Avoin) Comorio Luigi EX1 CAC BIV
BEN n 24 S*Gold Glitter's A Season 3 Uros 4 (GIP) Comorio Luigi EX1 CAPS NOM
BEN n 24 S*Leopardettes Viktor 3 Uros 11 (Nuoret) Comorio Luigi Abs
BEN n 24 S*NorrGuld's Virginia Woolf 3 Naaras 3 (GIC) Scholten Laura EX1 CACS
BEN n 24 33 FIN*CattiCartanon Snowstorm 3 Uros 3 (GIC) Roca Folch Yan EX1 CACS
BEN n 24 33 FIN*SiruCats Afrodite 3 Naaras 7 (CH) Riekstina Linda EX1 CACIB
BEN n 24 33 FIN*SiruCats Afrodite 3 Naaras 11 (Nuoret) Vencliková Lena EX1
BML Una Bella Donna Momorio *** 3 Naaras 7 (CH) Nyrup Pia EX1 CACIB
BML fs 11 31 FI*Kissamummon Ihan oma 3 Naaras 10 (KAS) Nyrup Pia EX1 CAP
BML ns 11 FI*Hämynhäivän Heikunkeikun 3 Uros 2 (SP) Ojaniemi Sara KM
BML ns 11 31 FI*Kimuli's Love Story 3 Naaras 12 (Pennut) Comorio Luigi EX1
BML ns 11 31 S*CallaMej de Li Cat 3 Uros 9 (Avoin) Comorio Luigi EX1 CAC
BRI a Battista *** 3 Uros 5 (IC) Ojaniemi Sara EX1 CAGCIB
BRI a FI*Rhinestone's Scooby 3 Uros 1 (SC) Ojaniemi Sara KM BIV
BRI a FI*Suvikasteen Mikki 3 Uros 10 (KAS) Ojaniemi Sara EX1 CAP
BRI a FI*Suvikasteen Otso 3 Uros 6 (IP) Køhn Anne EX1 CAGPIB
BRI a FI*Tassulähteen Fenna 3 Naaras 10 (KAS) Ojaniemi Sara EX1 CAP NOM
BRI a Jamping Beauty Wonderfleur *** 3 Uros 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC
BRI ay 11 FI*EmeraldCharm Empyreal Elea 3 Naaras 9 (Avoin) Comorio Luigi EX1 CAC BIV NOM
BRI ay 11 FI*EmeraldCharm Finn Fonzie 3 Uros 11 (Nuoret) Comorio Luigi EX1
BRI ay 11 Qwerty Sun & Snow 3 Naaras 7 (CH) Comorio Luigi EX1 CACIB
BRI b FI*Treselle's JouluTaika 3 Uros 9 (Avoin) Scholten Laura EX1 CAC BIV
BRI c FIN*Ferme Snowflake 3 Uros 6 (IP) Roca Folch Yan EX1 CAGPIB
BRI c Twinkle Star Wonderfleur *** 3 Uros 3 (GIC) Roca Folch Yan EX1 CACS
BRI c Zinnia Lilac Doll Wonderfleur *** 3 Naaras 5 (IC) Roca Folch Yan EX1 CAGCIB
BRI d FI*Bumblebrits Snape 3 Uros 11 (Nuoret) Roca Folch Yan EX1 NOM
BRI d FIN*Tassulähteen Aurinkoinen 3 Uros 11 (Nuoret) Selassa F. A. (Lee) EX1
BRI d 03 24 Hinderslyne Romeo 3 Uros 11 (Nuoret) Vencliková Lena EX1
BRI e 24 FIN*Rhinestone's Hero 3 Uros 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico EX1 CAC
BRI f FI*Coventry's Daybreak 3 Naaras 11 (Nuoret) Comorio Luigi EX1
BRI j FI*Coventry's Eowyn 3 Naaras 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1
BRI n FI*Chokotoe's ADM Blacktail 3 Uros 11 (Nuoret) Roca Folch Yan EX2
BRI n FI*Rhinestone's Kiss Me Quick 3 Naaras 7 (CH) Roca Folch Yan EX1 CACIB BIV
BRI n 24 FIN*Maahisen Bruno 3 Uros 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico EX1 CAC
BRI ns 11 FI*Hopeatiikeri Aarre 3 Naaras 10 (KAS) Scholten Laura EX1 CAP
BRI ns 24 64 Ice Cat Laureen Chérie, CZ 3 Naaras 11 (Nuoret) Roca Folch Yan EX1
BRI ny 11 FI*EmeraldCharm Duchess Dessa 3 Naaras 9 (Avoin) Vencliková Lena EX1 CAC
BUR a FI*Burmahurman Pioni-Unikko 3 Naaras 11 (Nuoret) Roca Folch Yan EX1
BUR a FI*Karvanverran JouluValo 3 Uros 10 (KAS) Roca Folch Yan EX1 CAP
BUR a FI*Kotiwalo Datte 3 Uros 10 (KAS) Roca Folch Yan EX2
BUR a FIN*Almond's Mrs. Bukée 3 Naaras 2 (SP) Roca Folch Yan KM BIV NOM
BUR a FIN*Almond's Mrs. Bukée 3 Naaras 17 (Veteraani) Roca Folch Yan 1 NOM
BUR b Aldis Marcel *** 3 Uros 7 (CH) Roca Folch Yan EX1 CACIB BIV NOM
BUR b FI*Almond's Ässähai 3 Uros 10 (KAS) Roca Folch Yan EX1 CAP
BUR b FI*Feirefiz One Last Time 3 Uros 5 (IC) Roca Folch Yan EX1 CAGCIB
BUR b FI*Ilovuon Doctor's Special 3 Uros 11 (Nuoret) Roca Folch Yan EX1
BUR b FI*Oliivian Wagner 3 Uros 7 (CH) Roca Folch Yan EX2
BUR b FIN*Cartoon Eliza Doolittle 3 Naaras 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX1 CAC
BUR b X-sa Lovely Dream *** 3 Naaras 7 (CH) Roca Folch Yan Abs
BUR c Aldis Hanna *** 3 Naaras 9 (Avoin) Comorio Luigi EX1 CAC
BUR c FIN*Tai-Hao Jätlin 3 Naaras 7 (CH) Comorio Luigi EX2
BUR c NW, SC D*Flake v. Silvan, DSM, DVM *** 3 Uros 1 (SC) Comorio Luigi KM
BUR c Sacredspirit Francesca *** 3 Naaras 12 (Pennut) Comorio Luigi EX1 BIV
BUR c SC RU*Aldis Octavia *** 3 Naaras 7 (CH) Comorio Luigi EX1 CACIB
BUR d Alba Regia Zaya *** 3 Uros 9 (Avoin) Nyrup Pia EX1 CAC
BUR d Dumochka Grandia *** 3 Uros 9 (Avoin) Nyrup Pia EX1 CAC
BUR d FI*Enjoy Candy Cane 3 Uros 6 (IP) Isakov Vladimir Abs
BUR e FI*Karvanverran K Kassinen 3 Uros 10 (KAS) Vencliková Lena EX1 CAP
BUR e FI*Tassu-Tallin Freddie M 3 Uros 9 (Avoin) Vencliková Lena EX1 CAC
BUR h FI*Cattish Kitty Softpaws 3 Naaras 11 (Nuoret) Nyrup Pia EX1
BUR h FI*Ilovuon Doctor's Order 3 Naaras 11 (Nuoret) Nyrup Pia Abs
BUR j FI*Harebell Athena 3 Naaras 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX1 BIV
BUR n FI*Almond's Älypää 3 Uros 9 (Avoin) Scholten Laura EX1 CAC
BUR n FI*AuroraAustralis Sovereign 3 Uros 9 (Avoin) Scholten Laura EX2
BUR n FI*Burmahurman eversti Rakuuna 3 Uros 11 (Nuoret) Scholten Laura EX1
BUR n FI*Burmahurman Selia Lohikoski 3 Naaras 7 (CH) Scholten Laura EX1 CACIB
BUR n FI*Ilovuon Coelogyne dayana 3 Naaras 9 (Avoin) Scholten Laura EX4
BUR n FI*Lilac's Esmeralda Gypsygirl 3 Naaras 11 (Nuoret) Scholten Laura Abs
BUR n FI*Millamarin Hoo Moilanen 3 Uros 5 (IC) Scholten Laura EX1 CAGCIB
BUR n FI*Oliivian Xerxes 3 Uros 11 (Nuoret) Scholten Laura EX1
BUR n G-Point Bourimea*RU 3 Naaras 9 (Avoin) Scholten Laura EX2
BUR n Mau-Mau Bonus 3 Uros 12 (Pennut) Vencliková Lena EX1
BUR n Zhanna Lovely Dream *** 3 Naaras 9 (Avoin) Scholten Laura EX3
CHA FI*Sinimirrin Aino 3 Naaras 12 (Pennut) Riekstina Linda EX1
CRX a 24 FIN*Piupaws EenyMeenyMinyMoe 3 Naaras 10 (KAS) Zagorskaya Elena EX3
CRX c FIN*Jatsikatin Billie Holiday 3 Naaras 2 (SP) Scholten Laura KM NOM BIS
CRX d FI*FunkyJam's Linus van Pelt 3 Uros 12 (Pennut) Scholten Laura EX1 NOM
CRX d 02 62 FI*Ronttilan Kirmizi Yarasa 3 Uros 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1
CRX d 03 Bingo Jolly Rex 3 Uros 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC
CRX e 02 62 FI*Alchemist Walt Disney 3 Uros 12 (Pennut) Paloluoma Anne Abs
CRX e 03 FI*Tuiscalo's Jugu 3 Naaras 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1
CRX g 03 FI*VeeKasin Miss Nettles 3 Naaras 3 (GIC) Paloluoma Anne EX1 CACS BIV
CRX g 03 33 FI*Tuiscalo's Joku 3 Naaras 11 (Nuoret) Roca Folch Yan EX1
CRX n FI*FunkyJam's Black Is Black 3 Uros 11 (Nuoret) Roca Folch Yan EX1
CRX n FIN*Norperttus Smirre 3 Uros 10 (KAS) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAP
CRX n 03 FI*FunkyJam's Dove of Peace 3 Uros 7 (CH) Nyrup Pia EX1 CACIB
CRX ns 24 FI*Tuiscalo's Holiday 3 Naaras 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC NOM
CRX w 62 Baileys Assortik*BY 3 Naaras 9 (Avoin) Scholten Laura EX1 CAC
CYM a 09 51 Antelope Cath Ddigynffon 3 Uros 3 (GIC) Ojaniemi Sara EX1 CACS
CYM d 09 22 51 Romanxx Jake Delhomme 3 Uros 4 (GIP) Ojaniemi Sara EX1 CAPS NOM BIS
DRX a FI*Åbodas Kaya 3 Naaras 11 (Nuoret) Scholten Laura EX1
DRX a FIN*Åbodas Geronimo 3 Uros 5 (IC) Forss Liisa EX1 CAGCIB
DRX bs 09 21 32 FIN*Bravefellow I Am Legend 3 Uros 8 (PR) Paloluoma Anne EX1 CAPIB
DRX d FI*Riiviön Isabella 3 Naaras 5 (IC) Sandon Cristiano Federico EX1 CAGCIB
DRX d FIN*Riiviön Aleksanteri Suuri 3 Uros 8 (PR) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAPIB BIV
DRX d 09 23 FIN*Taikatassun Voodoo 3 Uros 9 (Avoin) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAC NOM
DRX ds 33 FI*Stadikatin Aurora 3 Naaras 9 (Avoin) Scholten Laura EX1 CAC NOM BIS
DRX h 09 22 FI*Cuorex Wera 3 Naaras 9 (Avoin) Scholten Laura EX1 CAC
DRX n 23 LV*Edemlen Starry 3 Uros 11 (Nuoret) Scholten Laura EX1 NOM
DRX n 24 FI*Inkaliljan Black Beauty 3 Naaras 7 (CH) Scholten Laura EX1 CACIB
DRX n 24 FI*Inkaliljan Black Dragon 3 Uros 10 (KAS) Scholten Laura EX1 CAP
DRX n 33 Sushi Rexclusive, SK 3 Uros 10 (KAS) Comorio Luigi EX1 CAP
DRX ns 09 21 33 FI*Avariel Coraline 3 Naaras 11 (Nuoret) Olsson Ulrika EX2
DRX w 64 DE*Belada Remus 3 Uros 12 (Pennut) Vencliková Lena EX1
DSP e 21 FIN*DonAmen Minoque 3 Naaras 1 (SC) Paloluoma Anne KM
DSP g FI*DonAmen Niqitha 3 Naaras 3 (GIC) Paloluoma Anne EX1 CACS
EUR a 24 FI*Iloinen Tuuliviiri 3 Uros 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico EX1 CAC
EUR d 22 FI*Feronian Cajanus 3 Uros 11 (Nuoret) Scholten Laura EX1
EUR d 22 FI*Pikku-Piun Ylettömän Ihana 3 Uros 11 (Nuoret) Scholten Laura EX2
EUR d 24 FIN*Rekolan Aaro 3 Uros 10 (KAS) Ojaniemi Sara EX1 CAP
EUR f FIN*Rekolan Tupu 3 Naaras 4 (GIP) Ojaniemi Sara EX1 CAPS
EUR f 22 FIN*Pikku-Piun Quurankukka 3 Naaras 5 (IC) Comorio Luigi EX1 CAGCIB
EUR f 24 FIN*Feronian Uncinia Bella 3 Naaras 1 (SC) Roca Folch Yan KM
EUR fs 24 Minttunen 3 Naaras 7 (CH) Roca Folch Yan EX1 CACIB
EUR g 24 FI*Feronian Angelica 3 Naaras 9 (Avoin) Scholten Laura EX1 CAC
EUR g 24 FI*Feronian Angelica 3 Naaras 11 (Nuoret) Køhn Anne EX1
EUR g 24 FI*Feronian Angelica 3 Naaras 9 (Avoin) Nyrup Pia EX1 CAC
EUR n FI*Kissakallion Ludmila 3 Naaras 7 (CH) Paloluoma Anne EX1 CACIB BIV NOM
EUR n FI*Pikku-Piun Ytimekäs Ylkä 3 Uros 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1 NOM
EUR n 22 FI*Bird-Cherry's Blackberry 3 Uros 12 (Pennut) Scholten Laura EX1
EUR n 22 FI*Pikku-Piun Yhteinen Ystävä 3 Uros 11 (Nuoret) Scholten Laura EX2
EUR n 22 FIN*Casimirrin Florestan 3 Uros 1 (SC) Scholten Laura KM BIV NOM
EUR n 22 FIN*Pikku-Piun Jadesoturi 3 Uros 6 (IP) Scholten Laura EX1 CAGPIB NOM
EUR n 24 FI*Bird-Cherry's Ariston 3 Uros 8 (PR) Comorio Luigi EX1 CAPIB
EUR n 24 FI*Kissakallion Magdalena 3 Naaras 3 (GIC) Comorio Luigi EX1 CACS
EUR n 24 FI*Pikku-Piun Xander 3 Uros 11 (Nuoret) Comorio Luigi EX1 BIV NOM
EUR ns 24 FI*Pikku-Piun Ullastiina 3 Naaras 5 (IC) Ojaniemi Sara EX1 CAGCIB
EUR w 64 FI*Kissakallion Pritidonna 3 Naaras 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1 NOM
EXO a 02 21 62 Teddy-Bear Mechta*RU 1 Uros 3 (GIC) Forss Liisa EX1 CACS NOM
EXO a 03 22 FI*Whispers Iron Knight 1 Uros 11 (Nuoret) Forss Liisa EX1 NOM
EXO d 03 24 FIN*Nipsu-Nappulan Just A Star 1 Uros 5 (IC) Zagorskaya Elena EX1 CAGCIB BIV NOM
EXO d 22 FI*Aamukasteen Zubr 1 Uros 10 (KAS) Forss Liisa EX1 CAP NOM BIS
EXO f 03 22 FI*Leonidan Oasis Of Life 1 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
EXO g 03 FIN*Onnimannin Cute and Funny 1 Naaras 2 (SP) Isakov Vladimir KM
EXO g 03 FIN*Onnimannin Cute and Funny 1 Naaras 17 (Veteraani) Forss Liisa 1 NOM BIS
EXO g 03 22 FI*Amysantti MorningMystery 1 Naaras 9 (Avoin) Forss Liisa EX1 CAC
EXO g 24 LV*Nostri Vincent The Return of Love 1 Naaras 11 (Nuoret) Forss Liisa EX1
EXO n IT*Serafino del Falco d'Oro 1 Uros 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB NOM BIS
EXO n 03 22 My-Champagne Slow Tango 1 Naaras 12 (Pennut) Forss Liisa EX1 NOM BIS
EXO n 22 FI*Elrikan Oskar-Onni 1 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
EXO n 22 FI*Mogi's Mother Love 1 Uros 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
EXO ns 22 62 FI*Elrikan Elviira-Eveliina 1 Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1
EXO ns 24 62 FI*Argentarius Artemis 1 Naaras 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX2
EXO w 62 LV*Nostri Vincent More Than a Feeling 1 Uros 5 (IC) Forss Liisa Abs
HCS Emppu Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Forss Liisa 2
HCS Luca Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Forss Liisa 3
HCS Ukkonen Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Forss Liisa 1 NOM BIS
HCS Viktoria Vilijonkka Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Roca Folch Yan 1 NOM BIS
HCS Viktoria Vilijonkka Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Forss Liisa 1 NOM BIS
KBL d 24 Marmelad Island Julapp 3 Uros 3 (GIC) Vencliková Lena EX1 CACS BIV
KBL f 24 FI*Kuriton Algebra 3 Naaras 11 (Nuoret) Vencliková Lena EX1 NOM
KBL fs 09 22 Bobby Tail's Slavena 3 Naaras 11 (Nuoret) Vencliková Lena EX2
KBL n 24 Kiesha Golden Look*LT 3 Uros 11 (Nuoret) Paloluoma Anne Abs
KBL ns 09 Felicia Favorit Tails 3 Naaras 5 (IC) Comorio Luigi EX1 CAGCIB
KBL ns 22 FIN*Cherrytail's Coupe de Ville 3 Naaras 4 (GIP) Paloluoma Anne EX1 CAPS
KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 5 (IC) Vencliková Lena EX1 CAGCIB NOM
KOR FI*Mythai Ee Noo Duang Jai 3 Naaras 10 (KAS) Vencliková Lena EX1 CAP
KOR FI*Mythai Tai Taan Chaai 3 Uros 9 (Avoin) Vencliková Lena EX1 CAC
KOR FI*Sai-min aap-daat sam-ret 3 Uros 7 (CH) Vencliková Lena EX1 CACIB
KOR FI*Silvercliff Boon-nam Karnda 3 Naaras 9 (Avoin) Vencliková Lena Abs
KOR FIN*Dewdrop's Chaiyo Si Fah 3 Uros 3 (GIC) Vencliková Lena EX1 CACS BIV NOM
KOR FIN*Hovikissan joop-jip ek 3 Naaras 6 (IP) Vencliková Lena EX1 CAGPIB NOM
KOR FIN*Steptoe's Hajime-Ru-Wakai 3 Uros 4 (GIP) Vencliková Lena Abs
MAN a 24 53 FIN*Deimos Guten Tag 3 Uros 17 (Veteraani) Roca Folch Yan 3
MAN a 24 53 FIN*Deimos Guten Tag 3 Uros 4 (GIP) Vencliková Lena EX1 CAPS NOM
MAN d 23 51 FI*Conan Lontrus 3 Uros 3 (GIC) Paloluoma Anne EX1 CACS
MAN f 03 53 FIN*Armain Domenica 3 Naaras 10 (KAS) Vencliková Lena EX1 CAP
MAU n 24 FI*Staruskan Nofretete 3 Naaras 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 No Cert
MCO A Winerau's Quentino 2 Uros 11 (Nuoret) Riekstina Linda EX2
MCO AT*Candycoon's HillBilly 2 Uros 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX1
MCO Bajuncat's Faina *** 2 Naaras 7 (CH) Zagorskaya Elena EX1 CACIB
MCO Beauty Russian Stars *** 2 Uros 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX2
MCO Dotcom Yabba Dabba Do 2 Uros 11 (Nuoret) Olsson Ulrika EX2
MCO Eldi Ansur *** 2 Uros 9 (Avoin) Maillard Chiavuzzo Isabelle Abs
MCO Oldygoody Mona Lisa *** 2 Naaras 9 (Avoin) Olsson Ulrika Abs
MCO Oligarch Krasnyi Dar *** 2 Uros 5 (IC) Olsson Ulrika EX1 CAGCIB
MCO a D'Banzai *** 2 Uros 3 (GIC) Sandon Cristiano Federico EX1 CACS
MCO a 09 FI*SolarWind's Eridanus 2 Uros 5 (IC) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAGCIB
MCO a 09 22 FI*NomenEst Sleeping Beauty 2 Naaras 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1 NOM BIS
MCO a 09 22 FI*TipTop Maine Tuscarora 2 Uros 11 (Nuoret) Olsson Ulrika EX1 BIV NOM
MCO a 22 Elf Foggyson *** 2 Uros 7 (CH) Zagorskaya Elena EX1 CACIB BIV
MCO a 22 FI*Koivikon Aapeli 2 Uros 6 (IP) Zagorskaya Elena EX1 CAGPIB
MCO a 23 FI*Mostlycats Kosmos Blue 2 Uros 10 (KAS) Zagorskaya Elena EX2
MCO as 09 22 FI*Pikkumetsän Yön ritari 2 Uros 12 (Pennut) Zagorskaya Elena EX1
MCO as 22 FIN*SolarWind's Na'ir al Saif 2 Uros 10 (KAS) Riekstina Linda EX2
MCO d 09 22 A*Winerau's Coral 2 Uros 3 (GIC) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CACS
MCO d 09 22 FI*Mainehaan Cristiano 2 Uros 9 (Avoin) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAC
MCO d 09 23 FI*Avericoon Baron 2 Uros 2 (SP) Riekstina Linda KM
MCO d 09 23 Tuscaloosa Crossfire 2 Uros 11 (Nuoret) Maillard Chiavuzzo Isabelle Abs
MCO ds 03 22 FI*TipTop Maine Umbar 2 Uros 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX1 BIV NOM
MCO ds 22 Alwaro Nadal 2 Naaras 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX1
MCO ds 22 FI*Enzahin Freedom Fighter 2 Naaras 9 (Avoin) Riekstina Linda EX1 CAC
MCO ds 23 FI*LovelyLife ConLeche Candy 2 Naaras 9 (Avoin) Riekstina Linda EX3
MCO e 09 FI*Alohacoons Baloo 2 Uros 3 (GIC) Køhn Anne EX1 No Cert
MCO e 09 22 FI*NineTales Didier Drogba 2 Uros 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1
MCO e 23 FI*Mainehaan Armani 2 Uros 5 (IC) Køhn Anne EX1 CAGCIB
MCO f 02 21 62 FI*RoseLion's Carefree Beauty 2 Naaras 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1
MCO f 09 22 FI*Pikkumetsän Xtra-Beauty 2 Naaras 11 (Nuoret) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 BIV
MCO f 09 22 Otrada Russiancoon *** 2 Naaras 7 (CH) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CACIB BIV
MCO f 09 23 FI*Mainehaan Dorothy 2 Naaras 11 (Nuoret) Comorio Luigi EX1
MCO fs 09 22 FI*Mostlycats Starfire 2 Naaras 12 (Pennut) Zagorskaya Elena EX2
MCO fs 09 22 FI*Mostlycats Starfire 2 Naaras 13c (Määrittely) Køhn Anne
MCO fs 09 22 FI*NineTales Drama Queen 2 Naaras 12 (Pennut) Zagorskaya Elena EX1
MCO n FI*HoneyCoon's 3AM Of Jellonan 2 Uros 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX2
MCO n FI*LovelyLife Biisi Biwa 2 Naaras 6 (IP) Sandon Cristiano Federico EX1 CAGPIB
MCO n FI*Mainehaan Barbra 2 Naaras 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico EX1 CAC BIV
MCO n FIN*Chamberlain Big Dipper 2 Uros 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX1 CAC
MCO n FIN*Chamberlain Sgt Blackpepper 2 Uros 4 (GIP) Sandon Cristiano Federico EX1 CAPS
MCO n 03 22 FI*Goldenstream's Remy Martin 2 Uros 1 (SC) Olsson Ulrika KM BIV NOM
MCO n 03 22 FI*Pikkumetsän Wunderweib 2 Naaras 5 (IC) Olsson Ulrika EX1 CAGCIB
MCO n 03 23 FI*Luna-Purr Nylon Beat 2 Naaras 11 (Nuoret) Olsson Ulrika Abs
MCO n 09 FI*Satinante's Gretel Larentia 2 Naaras 12 (Pennut) Selassa F. A. (Lee) EX1
MCO n 09 22 FI*CapitalCats Pomo 2 Uros 10 (KAS) Olsson Ulrika EX3
MCO n 09 22 FI*LovelyLife Biisi Belicia 2 Naaras 6 (IP) Olsson Ulrika EX1 CAGPIB
MCO n 09 22 FI*Merrymakers Amazing Adonis 2 Uros 11 (Nuoret) Olsson Ulrika EX3
MCO n 09 22 FI*NineTales Bubble 2 Naaras 10 (KAS) Olsson Ulrika EX1 CAP BIV
MCO n 09 22 FI*NineTales Combattente 2 Naaras 11 (Nuoret) Olsson Ulrika EX1
MCO n 09 22 PL*Dark Age Yilan Coon 2 Uros 10 (KAS) Olsson Ulrika EX2
MCO n 09 24 FI*Mostlycats Love Touch 2 Naaras 9 (Avoin) Olsson Ulrika Abs
MCO n 22 FI*HoneyCoon's C'est La Vie 2 Naaras 11 (Nuoret) Nyrup Pia EX2
MCO n 22 FI*LovelyLife Biisi Banjo 2 Naaras 6 (IP) Zagorskaya Elena EX1 CAGPIB
MCO n 22 FI*LovelyLife Dreamteam Dumle 2 Naaras 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX1 CAC
MCO n 22 FI*Mostlycats Pinball Wizard 2 Uros 12 (Pennut) Zagorskaya Elena EX1 BIV NOM
MCO n 22 FI*Starmaker's Superman 2 Uros 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX1 CAC
MCO n 22 FIN*Escape's Nat King Cole 2 Uros 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX1
MCO n 22 William Gonsior Line* RU 2 Uros 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX2
MCO ns FI*Fullmoon's Dr. Feelgood 2 Uros 11 (Nuoret) Scholten Laura EX1
MCO ns FI*Satinante's Tristan Fridolf 2 Uros 12 (Pennut) Riekstina Linda EX1
MCO ns IT*Clabacoon's Quemu il Folletto 2 Uros 3 (GIC) Riekstina Linda EX1 CACS
MCO ns Oliver Sky Beyrouth, CZ 2 Uros 11 (Nuoret) Riekstina Linda EX1 BIV NOM
MCO ns 09 FI*Winnercoons Jolliet Jake 2 Uros 4 (GIP) Zagorskaya Elena EX1 CAPS
MCO ns 09 22 FI*Winnercoons Lucas Lionheart 2 Uros 6 (IP) Zagorskaya Elena EX1 CAGPIB BIV NOM
MCO ns 22 FI*Stout-hearted Gaia 2 Naaras 11 (Nuoret) Køhn Anne EX1
MCO ns 22 FIN*Satinante's Freyja Iniki 2 Naaras 5 (IC) Riekstina Linda EX1 CAGCIB BIV
MCO ns 22 Fireworks Estate Pearls*RU 2 Uros 7 (CH) Riekstina Linda EX1 CACIB
MCO w 61 FI*Vuorensinen Charlotte 2 Naaras 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico EX1 CAC
MCO w 62 FI*LovelyLife ConLeche Catman 2 Uros 10 (KAS) Sandon Cristiano Federico EX1 CAP
MCO w 63 FI*Krysos Candy 2 Naaras 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX1
NEM n 09 21 Mithilesh Perelka*PL 2 Uros 7 (CH) Køhn Anne Abs
NFO a FI*Fluffypaw's Aurora Borealis 2 Naaras 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 NOM
NFO a 09 22 FIN*Nordcat's Xenia 2 Naaras 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1
NFO a 22 FI*Sunshire's Lucinda 2 Naaras 10 (KAS) Scholten Laura EX1 CAP
NFO a 22 FIN*Spot-On Hyvälempi 2 Naaras 6 (IP) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAGPIB BIV
NFO d FIN*Snowmate's Gil Grissom 2 Uros 9 (Avoin) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAC
NFO d 02 21 62 FI*Louhelan FlipWhip 2 Naaras 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena Abs
NFO d 09 22 FI*NordicTigers Andreas 2 Uros 7 (CH) Olsson Ulrika EX1 CACIB
NFO d 09 24 FI*Kultamurun Monte Cristo 2 Uros 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX2
NFO d 09 24 FIN*Heinähatun BeeBee 2 Naaras 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1 NOM
NFO ds 24 FI*FoxyPaw's Dusty Miller 2 Uros 10 (KAS) Riekstina Linda EX1 CAP
NFO e 24 FI*Aasatar Ghost River 2 Uros 10 (KAS) Zagorskaya Elena EX1 CAP
NFO f 02 21 62 S*Little L's Nitra 2 Naaras 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX1 BIV
NFO f 03 FI*Felicis Esme 2 Naaras 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX2
NFO f 09 FI*Draconian Ataegina 2 Naaras 8 (PR) Zagorskaya Elena EX1 CAPIB BIV NOM
NFO f 09 FI*Tähtitassun SuviUnelma 2 Naaras 5 (IC) Zagorskaya Elena EX1 CAGCIB BIV NOM
NFO f 09 22 FI*Felicis Edda 2 Naaras 10 (KAS) Zagorskaya Elena EX1 CAP
NFO f 09 24 FI*Louhelan Can Can 2 Naaras 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX2
NFO f 09 24 S*Miss Mikkus' Jingle Kizz 2 Naaras 7 (CH) Zagorskaya Elena EX1 CACIB
NFO fs FI*FoxyPaw's Cherry Mash 2 Naaras 11 (Nuoret) Riekstina Linda EX1
NFO fs 09 FIN*FélineBeauty Berta 2 Naaras 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX2
NFO fs 09 FIN*Hopeahännän Harley Quinn 2 Naaras 2 (SP) Maillard Chiavuzzo Isabelle KM BIV NOM BIS
NFO g 09 FIN*Silk-Sigrid's Viviana 2 Naaras 7 (CH) Selassa F. A. (Lee) EX1 CACIB
NFO g 23 FIN*Slytiger's Freya 2 Naaras 9 (Avoin) Roca Folch Yan EX1 CAC
NFO n FI*Heinuntuvan Jooseppi 2 Uros 4 (GIP) Riekstina Linda EX1 CAPS
NFO n 03 FI*Ninatte's Cloud Nine 2 Uros 3 (GIC) Sandon Cristiano Federico Abs
NFO n 03 22 FI*Ballawhane It's A Mystery 2 Uros 11 (Nuoret) Selassa F. A. (Lee) EX2
NFO n 03 22 FI*FoxyPaw's Jupiter Five 2 Uros 3 (GIC) Selassa F. A. (Lee) EX2
NFO n 03 22 FIN*Kirsikan HelmiLiina 2 Naaras 17 (Veteraani) Isakov Vladimir 2
NFO n 03 22 FIN*Kirsikan HelmiLiina 2 Naaras 6 (IP) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAGPIB
NFO n 03 24 FI*Hopeahännän Pohjantähti 2 Uros 12 (Pennut) Selassa F. A. (Lee) Abs
NFO n 03 24 FIN*Kirsikan Iines 2 Naaras 10 (KAS) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAP
NFO n 03 24 S*NC's Alladin Sane 2 Uros 11 (Nuoret) Selassa F. A. (Lee) EX1 BIV NOM BIS
NFO n 09 DK*Morgunstrálan's Hot'n Sweet 2 Uros 3 (GIC) Sandon Cristiano Federico EX1 CACS BIV NOM
NFO n 09 FI*Draconian Cry Of Silence 2 Uros 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX1
NFO n 09 FI*Ninatte's Mindbender 2 Uros 10 (KAS) Sandon Cristiano Federico EX1 CAP
NFO n 09 22 FI*Ballawhane AnarchyInTheUK 2 Uros 3 (GIC) Selassa F. A. (Lee) EX1 CACS
NFO n 09 22 FI*Kalliopirtin Ålder 2 Uros 8 (PR) Selassa F. A. (Lee) EX2
NFO n 09 22 FI*Meadowpaws Elegia 2 Naaras 9 (Avoin) Nyrup Pia EX1 CAC NOM
NFO n 09 22 FI*Vipmill's Irregular Choice 2 Naaras 10 (KAS) Selassa F. A. (Lee) Abs
NFO n 09 22 S*Harley Honey's Gibson 2 Uros 5 (IC) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAGCIB BIV NOM
NFO n 09 23 Excelsior de Laïloken 2 Uros 3 (GIC) Selassa F. A. (Lee) Abs
NFO n 09 23 FI*Slytiger's Hot Enchantment 2 Uros 12 (Pennut) Selassa F. A. (Lee) EX1 NOM
NFO n 09 23 FIN*Terwatassun Tiinu 2 Naaras 10 (KAS) Sandon Cristiano Federico EX1 CAP
NFO n 24 FI*Tähtitassun Bertil 2 Uros 6 (IP) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAGPIB
NFO ns 03 24 FIN*Hopeahännän Riku Rohkea 2 Uros 2 (SP) Maillard Chiavuzzo Isabelle Abs
NFO ns 09 FIN*Hopeahännän Sylvesteri 2 Uros 10 (KAS) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAP
NFO ns 09 23 FI*Ninatte's Cher 2 Naaras 11 (Nuoret) Comorio Luigi EX1
NFO w FIN*Hopeahännän WillemAlexander 2 Uros 6 (IP) Køhn Anne EX1 CAGPIB NOM
NFO w 64 FIN*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 1 (SC) Køhn Anne KM NOM
OCI a 24 FI*Moosegrove Don Juan 3 Uros 17 (Veteraani) Roca Folch Yan 2
OCI a 24 FI*Moosegrove Don Juan 3 Uros 4 (GIP) Ojaniemi Sara EX1 CAPS BIV
OCI a 24 FIN*Onnikatin Blueberry boy 3 Uros 1 (SC) Vencliková Lena Abs
OCI b 24 FI*Guttatus Princess Sophie 3 Naaras 11 (Nuoret) Nyrup Pia EX1 BIV
OCI b 24 FI*Kukkatarhan Calypso 3 Naaras 12 (Pennut) Nyrup Pia EX1
OCI b 24 FI*Kukkatarhan Capsicum 3 Uros 12 (Pennut) Nyrup Pia EX1
OCI b 24 FI*Moosegrove Ad Victoriam 3 Naaras 7 (CH) Nyrup Pia EX1 CACIB NOM
OCI b 24 FI*Moosegrove Bella Dorotea 3 Naaras 11 (Nuoret) Nyrup Pia EX2
OCI b 24 FI*Topspot Gato-Do-Mato 3 Uros 12 (Pennut) Nyrup Pia Abs
OCI b 24 FI*Topspot Miraminda 3 Naaras 10 (KAS) Nyrup Pia EX1 CAP NOM
OCI b 24 FI*Topspot TorreArgentina 3 Uros 9 (Avoin) Nyrup Pia EX1 CAC BIV NOM
OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 17 (Veteraani) Roca Folch Yan 1 NOM BIS
OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 2 (SP) Nyrup Pia KM BIV NOM
OCI b 24 FIN*Rollick A Tout Le Monde 3 Naaras 3 (GIC) Nyrup Pia EX1 CACS
OCI b 24 FIN*Silvercomet Ayrton Senna 3 Uros 11 (Nuoret) Riekstina Linda EX1
OCI b 24 Tribal Kermode 3 Uros 10 (KAS) Nyrup Pia EX1 CAP
OCI c 24 FI*Embrace Good King Wenceslas 3 Uros 5 (IC) Vencliková Lena EX1 CAGCIB BIV
OCI n 24 FI*Topspot Gato-Maracajá 3 Uros 12 (Pennut) Ojaniemi Sara Abs
OCI n 24 FI*Topspot Jaguatirica 3 Naaras 12 (Pennut) Ojaniemi Sara Abs
OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Ojaniemi Sara KM BIV NOM BIS
OCI o 24 FI*Uniikki Kuun Säde 3 Naaras 9 (Avoin) Comorio Luigi EX1 CAC
OCI o 24 S*Hot Country's Agaton Sax 3 Uros 9 (Avoin) Comorio Luigi EX1 CAC
OLH c FIN*Mummeli Vipinha Lila 4 Naaras 17 (Veteraani) Comorio Luigi 1 NOM BIS
OLH c FIN*Mummeli Vipinha Lila 4 Naaras 4 (GIP) Nyrup Pia EX1 CAPS NOM BIS
OLH n 25 FI*Crimsonette's Beau Saucy 4 Uros 11 (Nuoret) Nyrup Pia EX1
OSH b FI*Sultsinan Lumeton Talvi 4 Naaras 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC
OSH b 22 Idream 4 Uros 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC NOM
OSH b 25 FI*Jalecat's MiLady May 4 Naaras 11 (Nuoret) Nyrup Pia EX1 NOM BIS
OSH c 24 FI*Vikiness Beatrice 4 Naaras 12 (Pennut) Nyrup Pia EX1 NOM BIS
OSH c 24 FIN*Meaow Little Pigglet 4 Naaras 17 (Veteraani) Comorio Luigi 2
OSH c 24 FIN*Meaow Little Pigglet 4 Naaras 2 (SP) Nyrup Pia KM
OSH d 22 HU*Shagio-Chen Papaya 4 Uros 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX1 NOM
OSH g 24 FIN*Mummeli Blue-Prince Mimosa 4 Naaras 8 (PR) Ojaniemi Sara EX1 CAPIB
OSH j 03 FIN*Desmodus Lilac Negrita 4 Naaras 17 (Veteraani) Comorio Luigi 3
OSH j 03 FIN*Desmodus Lilac Negrita 4 Naaras 6 (IP) Ojaniemi Sara EX1 CAGPIB NOM
OSH n FIN*Quan Kawaii Sakura 4 Naaras 2 (SP) Nyrup Pia KM
OSH n Galoo of Beugnycats 4 Uros 3 (GIC) Nyrup Pia EX1 CACS NOM BIS
OSH n 03 HU*Shagio-Chen Noriko Ori-Katino 4 Naaras 5 (IC) Ojaniemi Sara EX1 CAGCIB NOM BIS
OSH n 03 24 FI*Choose Xoo Cute To Be True 4 Uros 11 (Nuoret) Nyrup Pia EX1
PEB FI*Kaptah Alisa 4 Naaras 9 (Avoin) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAC
PER a FI*Moondreamer's Secret Wish 1 Uros 12 (Pennut) Forss Liisa EX1
PER a FI*Talismanin Something Blue 1 Uros 11 (Nuoret) Forss Liisa EX1
PER a FIN*Caramaidas Escort 1 Uros 11 (Nuoret) Køhn Anne EX1 NOM
PER a 03 24 FIN*Dirlandan EnvyMe 1 Uros 2 (SP) Forss Liisa KM
PER a 03 24 FIN*Nipsu-Nappulan New Edition 1 Uros 10 (KAS) Zagorskaya Elena EX1 CAP BIV
PER b FI*Mogi's Aldebaran 1 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
PER b 24 FI*Mogi's Polaris 1 Uros 12 (Pennut) Forss Liisa EX1
PER d FI*BlueIce's Roma Uomo 1 Uros 1 (SC) Isakov Vladimir KM
PER d FIN*Dahr'in Prime Time 1 Uros 9 (Avoin) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAC BIV NOM
PER d FIN*Kultaviiksen Axl Rose 1 Uros 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS NOM
PER d 22 FI*Kultaviiksen Danielle 1 Naaras 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
PER d 24 FI*BlueIce's Blazing Glory 1 Uros 10 (KAS) Forss Liisa EX1 CAP
PER ds FI*Kultaviiksen Honey B. 1 Naaras 12 (Pennut) Forss Liisa Abs
PER ds 22 62 FI*Kultaviiksen Etta James 1 Naaras 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
PER e FIN*Aamukasteen Tiuhti 1 Naaras 9 (Avoin) Selassa F. A. (Lee) EX2
PER f 02 21 62 FI*Mimosan If Only You 1 Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1 NOM BIS
PER f 03 FI*Honeydew Queen of the Roses 1 Naaras 12 (Pennut) Forss Liisa EX1
PER f 22 My-Champagne Princess Estelle 1 Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1
PER f 24 FI*Moondreamer's Heart Queen 1 Naaras 3 (GIC) Forss Liisa EX1 CACS
PER fs FIN*Kuutsa's Jing and Jang 1 Naaras 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS
PER g 03 Karolus Assi 1 Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX2
PER g 03 22 FI*Kermaviiksen Dream of Yours 1 Naaras 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP NOM
PER g 23 FI*Precious Hello Darlin' 1 Naaras 4 (GIP) Forss Liisa EX1 CAPS NOM BIS
PER n 03 FI*Mimosan Ka Boom 1 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1 NOM
PER n 03 22 FI*Leonidan Nightfall Star 1 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir Abs
PER n 21 33 Benoma Havanna Dreams 1 Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1
PER n 33 FIN*Fiu-Maun Vincent 1 Uros 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
PER n 33 Lucky Haos Bao 1 Uros 5 (IC) Forss Liisa EX1 CAGCIB
PER ns 12 S*Ma'Chillas Dominic 1 Uros 9 (Avoin) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX3
PER w 62 FIN*Namukatin Fransiina 1 Naaras 3 (GIC) Sandon Cristiano Federico EX1 CACS
PER w 62 Validian Lucky Starz of Amabili 1 Naaras 5 (IC) Forss Liisa EX1 CAGCIB NOM
RAG a FI*AijaiCats Harmonious Heaven 2 Naaras 9 (Avoin) Køhn Anne EX1 CAC
RAG a FI*Utuinen Querido for Pijan 2 Uros 11 (Nuoret) Køhn Anne EX1
RAG a FIN*Starfire Satin Dove 2 Naaras 2 (SP) Køhn Anne KM NOM
RAG a 03 FI*Dollyblues GoodGollyMsMolly 2 Naaras 11 (Nuoret) Selassa F. A. (Lee) EX1
RAG a 03 FI*Ragita'n Chiliainesta 2 Naaras 9 (Avoin) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAC
RAG a 03 FI*Sentin Riepuli 2 Naaras 9 (Avoin) Selassa F. A. (Lee) EX2
RAG a 03 FIN*Tiridoll's Blue Stardust 2 Naaras 17 (Veteraani) Isakov Vladimir 1 NOM BIS
RAG a 03 FIN*Tiridoll's Blue Stardust 2 Naaras 2 (SP) Selassa F. A. (Lee) KM NOM
RAG a 04 FI*AijaiCats Harmonious Hazel 2 Naaras 9 (Avoin) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAC
RAG a 04 FI*Satinante's Don Cesar 2 Uros 2 (SP) Selassa F. A. (Lee) KM NOM
RAG a 04 FI*Shyshaman's Bluest Rivers 2 Uros 11 (Nuoret) Selassa F. A. (Lee) EX1 BIV
RAG a 04 FI*Tiridoll's MeTooLoveYou 2 Uros 11 (Nuoret) Selassa F. A. (Lee) EX2
RAG a 21 FI*Nieninque Minttu 2 Naaras 7 (CH) Olsson Ulrika EX1 CACIB
RAG b Starring Ihana Isadora 2 Naaras 4 (GIP) Køhn Anne EX1 No Cert
RAG b 03 FI*Mulberry Mighty Adventurer 2 Naaras 11 (Nuoret) Køhn Anne EX1
RAG f FI*Tiridoll's Kissing Diamonds 2 Naaras 11 (Nuoret) Selassa F. A. (Lee) EX1
RAG f 03 FI*Utuinen Rebel Rosebud 2 Naaras 12 (Pennut) Køhn Anne EX1
RAG f 04 FI*Wompatin Pepper Spice 2 Naaras 12 (Pennut) Olsson Ulrika EX1
RAG f 04 FI*Wompatin Vanilla Spice 2 Naaras 12 (Pennut) Olsson Ulrika EX2
RAG g FI*RoundTable's Lunete 2 Naaras 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX1 CAC
RAG g 03 21 FI*Ruuskatin Kuurankukka 2 Naaras 9 (Avoin) Olsson Ulrika EX1 CAC
RAG n FI*Calamarin WorldWinner 2 Naaras 10 (KAS) Olsson Ulrika EX1 CAP NOM
RAG n FI*Erkatin Aune Amanda 2 Naaras 11 (Nuoret) Olsson Ulrika EX1
RAG n FI*Riverknee Quality Assurance 2 Uros 7 (CH) Olsson Ulrika Abs
RAG n FIN*Starring Fiona Volpe 2 Naaras 4 (GIP) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAPS
RAG n 03 Angelicdolls Secret Dream 2 Naaras 7 (CH) Roca Folch Yan EX1 CACIB BIV NOM
RAG n 03 FI*Barfait's Nemo 2 Uros 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC
RAG n 03 FI*Dollyblues Never Say Never 2 Uros 10 (KAS) Olsson Ulrika EX1 CAP
RAG n 03 FI*Jättiläisen Eeva 2 Naaras 12 (Pennut) Olsson Ulrika EX3
RAG n 03 FI*Riverknee Just A Dream 2 Naaras 5 (IC) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAGCIB
RAG n 03 FI*Sunrunner's Ostvel 2 Uros 9 (Avoin) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX2
RAG n 03 FI*Sunrunner's Owena 2 Naaras 9 (Avoin) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAC
RAG n 03 FI*Sunrunner's Pol 2 Uros 11 (Nuoret) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1
RAG n 03 FI*Tiridoll's CatchDaSnowflake 2 Uros 1 (SC) Maillard Chiavuzzo Isabelle KM
RAG n 03 FI*Tiridoll's Kiss From a Rose 2 Naaras 2 (SP) Forss Liisa KM
RAG n 03 FIN*Satinante's Daisy Daniela 2 Naaras 3 (GIC) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CACS
RAG n 03 FIN*Starfire Sierra Sunset 2 Naaras 10 (KAS) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAP
RAG n 03 21 FI*Utuinen Paradise Dawn 2 Naaras 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX1
RAG n 04 FI*Dollyblues Beautiful Star 2 Naaras 6 (IP) Riekstina Linda EX1 CAGPIB
RAG n 04 FI*Sunrunner's Kabil 2 Uros 5 (IC) Riekstina Linda EX1 CAGCIB
RAG n 04 FI*Utuinen Once In A Lifetime 2 Uros 11 (Nuoret) Riekstina Linda EX1 BIV
RAG n 04 FI*Valkokullan Avatar 2 Naaras 9 (Avoin) Olsson Ulrika EX1 CAC
RAG n 04 FIN*Maplehill's Nightwish 2 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
RAG n 04 FIN*Riverknee Reiri o Whangarei 2 Naaras 10 (KAS) Riekstina Linda EX1 CAP
RAG n 04 FIN*Tiridoll's Prince 2 Uros 3 (GIC) Isakov Vladimir Abs
RAG n 04 FIN*Tiridoll's Send Me a Kiss 2 Naaras 1 (SC) Riekstina Linda KM NOM
RAG n 21 FI*Utuinen All I Have 2 Naaras 5 (IC) Scholten Laura EX1 CAGCIB
RUS DK*Malevitch Edward Cullen 3 Uros 10 (KAS) Riekstina Linda EX1 CAP NOM
RUS FI*Emvignya's Harald 3 Uros 6 (IP) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAGPIB
RUS FI*Janatuisen Daddy's Boy 3 Uros 9 (Avoin) Nyrup Pia EX1 CAC
RUS FIN*Hofnarrens Avrora 3 Naaras 9 (Avoin) Comorio Luigi EX1 CAC
RUS FIN*Zarin Querido Mio 3 Uros 2 (SP) Nyrup Pia KM
RUS Rose Velvet's Alexandria 3 Uros 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1
SBI a FI*Golden-dawn's Sapphire 2 Naaras 5 (IC) Scholten Laura Abs
SBI a FI*Nalle-Puhin PINK! 2 Naaras 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico Abs
SBI a FI*Zhamanen MT Bobby Orr 2 Uros 2 (SP) Sandon Cristiano Federico KM NOM BIS
SBI a FIN*JoJon Guangming 2 Uros 5 (IC) Sandon Cristiano Federico EX1 CAGCIB
SBI a FIN*Kuurankukan Fortuna 2 Naaras 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX1 BIV NOM
SBI a FIN*Recknagel Tairapänks 2 Naaras 1 (SC) Sandon Cristiano Federico KM BIV
SBI a FIN*Touchant Homme du Monde 2 Uros 1 (SC) Sandon Cristiano Federico KM
SBI a FIN*Tärn Niilo 2 Uros 4 (GIP) Roca Folch Yan EX1 CAPS NOM
SBI a Tarnis Carmel Blue *** 2 Uros 5 (IC) Sandon Cristiano Federico EX1 CAGCIB
SBI a 21 FI*Honeykiss' Nikki Sixx 2 Uros 12 (Pennut) Scholten Laura Abs
SBI a 21 FIN*Chiritan Zebrina 2 Naaras 4 (GIP) Køhn Anne EX1 CAPS
SBI b FI*Icebreaker's Embassador 2 Uros 5 (IC) Olsson Ulrika EX1 No Cert
SBI b FIN*Sic'an Khloe 2 Naaras 6 (IP) Olsson Ulrika EX1 CAGPIB
SBI b 21 FI*Canth's UltraVox 2 Uros 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX1
SBI b 21 FI*Jade-Garden's Debbie 1 Naaras 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico EX1 CAC
SBI b 21 FIN*Pirimirrin Australia 2 Naaras 12 (Pennut) Riekstina Linda EX1 NOM
SBI b 21 Guéwenn du Solstice d'été 2 Naaras 5 (IC) Sandon Cristiano Federico EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
SBI c FI*Rais-Kis Apollon 2 Uros 11 (Nuoret) Vencliková Lena EX1
SBI c S*Blue Tinder's Olivia 2 Naaras 17 (Veteraani) Isakov Vladimir 4
SBI c S*Blue Tinder's Olivia 2 Naaras 10 (KAS) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAP
SBI c 21 FI*Vongoivan Erik 2 Uros 3 (GIC) Sandon Cristiano Federico EX1 CACS
SBI c 21 FI*Ziazan Fernanda 2 Naaras 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX1 NOM
SBI d FI*Dosis Clarissa 2 Naaras 17 (Veteraani) Roca Folch Yan Abs
SBI d FI*Dosis Clarissa 2 Naaras 2 (SP) Paloluoma Anne KM
SBI d FI*MeToYou Flisan 2 Naaras 12 (Pennut) Zagorskaya Elena EX1
SBI d FI*Touchant Quel Chat! 2 Uros 9 (Avoin) Køhn Anne Abs
SBI d FI*Touchant Renault Unique 2 Uros 11 (Nuoret) Køhn Anne EX2
SBI e FI*ElfQuest Kaede 2 Naaras 7 (CH) Olsson Ulrika EX1 CACIB
SBI e FI*Safirrubir Little Dream 2 Uros 10 (KAS) Olsson Ulrika EX1 CAP
SBI e 21 FI*Kimono Donatello 2 Uros 9 (Avoin) Maillard Chiavuzzo Isabelle Abs
SBI f FI*Summerbay Annabella 2 Naaras 1 (SC) Isakov Vladimir KM NOM BIS
SBI g FI*ElfQuest Leetah 2 Naaras 9 (Avoin) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAC
SBI g 21 FIN*Kimono Bonita 2 Naaras 17 (Veteraani) Isakov Vladimir 3
SBI g 21 FIN*Kimono Bonita 2 Naaras 10 (KAS) Riekstina Linda EX1 CAP
SBI h FIN*Tamus Niva De Lux 2 Naaras 8 (PR) Sandon Cristiano Federico EX1 CAPIB NOM
SBI n EE*Ireen Herencia 2 Naaras 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1
SBI n FI*Kattimäen Eemeli 2 Uros 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1
SBI n S*Raus Höjden's Harmoney in Brown 2 Naaras 1 (SC) Maillard Chiavuzzo Isabelle KM BIV
SBI n Tarnis Diamond Darya-I-Nur *** 2 Naaras 11 (Nuoret) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 NOM
SBI n 21 FI*Vongoivan Geo 2 Uros 11 (Nuoret) Køhn Anne EX1
SIA a FI*Pinokin Kefeidi 4 Uros 6 (IP) Nyrup Pia EX1 CAGPIB NOM
SIA a FI*Pinokin Kharon 4 Uros 3 (GIC) Nyrup Pia EX1 CACS
SIA a FI*Twist-Tiramisun North Star 4 Uros 7 (CH) Nyrup Pia EX1 CACIB BIV
SIA b FIN*Kolmoiskuun Halla 4 Uros 10 (KAS) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAP
SIA d FI*Keskimaan Elea Frodo 4 Uros 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1
SIA d FIN*Mandalein Vivian 4 Uros 9 (Avoin) Nyrup Pia Abs
SIA n FI*Kelmikerhon Nuorallatanssia 4 Uros 6 (IP) Ojaniemi Sara EX1 CAGPIB NOM BIS
SIA n FI*Kelmikerhon Oolong T. 4 Naaras 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1
SIA n FI*Mimin Ofelia 4 Naaras 12 (Pennut) Olsson Ulrika EX2
SIA n Indiran Bosse 4 Uros 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1
SIA n Samsara Basil 4 Uros 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC
SIA n Tyttelin Idoli 4 Uros 7 (CH) Olsson Ulrika EX2
SIA n Tyttelin Raya 4 Naaras 13d (Siitostarkistus) Elian Beverly Appr. for breeding
SIB d 03 24 FI*Cherrytail's Odysseus 2 Uros 12 (Pennut) Riekstina Linda EX1
SIB ds 03 FI*Cherrytail's Orpheus 2 Uros 12 (Pennut) Køhn Anne EX1
SIB ds 03 FI*Cherrytail's Orpheus 2 Uros 13c (Määrittely) Køhn Anne SIB ds 03
SIB ds 24 FI*ArcticWilds Bigtime Beagle 2 Uros 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX1
SIB e FIN*Lumikissan Tossavainen 2 Uros 1 (SC) Maillard Chiavuzzo Isabelle Abs
SIB f FIN*Sibsukan Alma 2 Naaras 3 (GIC) Zagorskaya Elena EX1 CACS
SIB f 09 FI*Kestilinnan Kismet 2 Naaras 9 (Avoin) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAC NOM
SIB f 09 24 FIN*Amurin Faiga 2 Naaras 4 (GIP) Riekstina Linda EX1 CAPS NOM
SIB f 22 FI*Siennan MokkaSiina 2 Naaras 7 (CH) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CACIB
SIB f 24 FI*Lumikissan ZäpinäSissi 2 Naaras 4 (GIP) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAPS
SIB fs FIN*Lumikissan LappuLiisa 2 Naaras 2 (SP) Sandon Cristiano Federico KM
SIB fs 09 24 FI*Metsälinnan Bella Swan 2 Naaras 9 (Avoin) Riekstina Linda EX2
SIB g FI*Cherrytail's Nancy Sinatra 2 Naaras 11 (Nuoret) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 BIV
SIB n 09 FIN*Lumikissan Pumpernikkeli 2 Naaras 10 (KAS) Sandon Cristiano Federico EX1 CAP
SIB n 09 23 FIN*Alizarin Bomber Boy 2 Uros 1 (SC) Riekstina Linda KM NOM BIS
SIB n 22 FI*Goldenspot's Chaya 2 Naaras 12 (Pennut) Olsson Ulrika EX1 BIV NOM BIS
SIB n 23 FI*Jatsitytön Argut 2 Uros 11 (Nuoret) Olsson Ulrika EX1
SIB n 23 FIN*Amurin Fortunatus 2 Uros 11 (Nuoret) Selassa F. A. (Lee) EX1
SIB n 23 FIN*Lumikissan Pata Ässä 2 Uros 2 (SP) Olsson Ulrika KM NOM
SIB n 24 FI*Magnificat Siberian Tosha 2 Uros 9 (Avoin) Olsson Ulrika EX1 CAC
SIB ns 09 23 FIN*Lumikissan ParkkiPirkko 2 Naaras 10 (KAS) Køhn Anne EX1 CAP
SIB ns 24 FIN*Magnificat Igor 2 Uros 4 (GIP) Sandon Cristiano Federico EX1 CAPS
SIB ny 23 FI*Lumikissan Iso Tiikeri 2 Uros 12 (Pennut) Olsson Ulrika EX1
SIB ny 24 FI*Amurin Goomer 2 Uros 12 (Pennut) Olsson Ulrika EX2
SIB ny 24 FI*Amurin Ruufus 2 Uros 5 (IC) Olsson Ulrika EX1 CAGCIB BIV
SOM as Haiko Walimai de la Cornaline 3 Uros 9 (Avoin) Comorio Luigi EX1 CAC
SOM n FI*Amajan Fede Favoloso 3 Uros 11 (Nuoret) Vencliková Lena EX1
SOM n W'Moritz von Rankwald*CH 3 Uros 11 (Nuoret) Vencliková Lena EX2
SOM ns FIN*Walimain Darion 3 Uros 4 (GIP) Nyrup Pia EX1 No Cert
SOM ns FIN*Walimain Dianna 3 Naaras 6 (IP) Vencliková Lena EX1 CAGPIB
SOM ns FIN*Walimain Ozzie 3 Uros 4 (GIP) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAPS NOM
SOM os FI*Walimain Precious Cinnamon 3 Naaras 9 (Avoin) Comorio Luigi EX1 CAC
SOM p FI*Foxkiss Buteo lagopus 3 Uros 10 (KAS) Scholten Laura EX1 CAP
SPH e 09 32 LV*Otomi Ungaro 3 Uros 1 (SC) Comorio Luigi KM BIV NOM
SPH f FI*Undressed Autumn Colors 3 Naaras 12 (Pennut) Vencliková Lena EX1 NOM
SPH n 03 Bare Essentials XX Nathaniel 3 Uros 9 (Avoin) Roca Folch Yan EX1 CAC
SPH n 03 21 FI*Evilurbastet Daniel 3 Uros 11 (Nuoret) Vencliková Lena EX1
SPH n 03 21 33 FI*BeautySphynx Elyse 3 Naaras 11 (Nuoret) Vencliková Lena EX1
SPH n 09 FIN*Hobbitqueen's Ace Of Spades 3 Uros 10 (KAS) Roca Folch Yan EX1 CAP
SPH n 09 21 32 LV*Otomi Beautiful Butterfly 3 Naaras 11 (Nuoret) Comorio Luigi EX1
SPH n 21 FI*Undressed Autumn Leaves 3 Uros 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1
SPH n 21 Merloni Luiziana 3 Naaras 7 (CH) Paloluoma Anne EX1 CACIB
SPH n 31 FI*Hobbitqueen's Michael J. 3 Uros 12 (Pennut) Comorio Luigi EX1 NOM
SPH n 32 Aristokrat Amex of Prioritet 3 Uros 7 (CH) Comorio Luigi EX1 CACIB
SYS f 02 21 FI*Birregin FairyTail Tales 4 Naaras 5 (IC) Ojaniemi Sara EX1 CAGCIB
TUA a 03 FI*Sada Q Uljas Unto 2 Uros 3 (GIC) Køhn Anne EX1 CACS
TUA n 03 FI*Tangerine's Body and Soul 2 Uros 12 (Pennut) Køhn Anne EX1
TUA n 24 FI*Josmarin Galibe 2 Naaras 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX1 CAC
TUV d 61 FI*Semiramisin Ak Mahir 2 Uros 10 (KAS) Riekstina Linda EX1 CAP
TUV d 62 FI*GizemliKediler Adile Alaiye 2 Naaras 3 (GIC) Riekstina Linda Abs
TUV d 62 FI*GizemliKediler Bal Bilmece 2 Uros 11 (Nuoret) Riekstina Linda EX2
TUV d 62 FI*Ilveslinnan Degerli Destan 2 Uros 11 (Nuoret) Riekstina Linda EX1
TUV d 62 FI*Valier's Bilgin 2 Uros 5 (IC) Riekstina Linda EX1 CAGCIB
TUV d 62 FIN*Cesmes Adile Aysun 2 Naaras 17 (Veteraani) Isakov Vladimir Abs
TUV d 62 FIN*Cesmes Adile Aysun 2 Naaras 6 (IP) Riekstina Linda EX1 CAGPIB BIV
TUV d 62 FIN*Cesmes Bouquet 2 Naaras 1 (SC) Riekstina Linda KM BIV
TUV d 62 FIN*Cesmes Cadi 2 Naaras 3 (GIC) Riekstina Linda EX1 CACS
TUV d 62 FIN*Ipekkedinin Birinci Bebek 2 Uros 17 (Veteraani) Isakov Vladimir 1 NOM
TUV d 62 FIN*Ipekkedinin Birinci Bebek 2 Uros 2 (SP) Riekstina Linda KM
TUV d 63 FI*GizemliKediler Beze Balerin 2 Naaras 11 (Nuoret) Riekstina Linda EX1 BIV
TUV d 63 FI*Semiramisin Ak Opal Oglum 2 Uros 9 (Avoin) Riekstina Linda EX1 CAC
TUV d 63 FI*Valier's Cinna 2 Naaras 12 (Pennut) Riekstina Linda EX1
TUV d 63 FIN*Verdian Cihangir 2 Uros 8 (PR) Riekstina Linda EX1 CAPIB
TUV f 61 FI*Kultaturkin Beyaz Yilzid 2 Naaras 12 (Pennut) Køhn Anne EX2
TUV f 61 FI*Valier's Define 2 Naaras 12 (Pennut) Køhn Anne EX3
TUV f 62 FI*Semiramisin Ak Melodi 2 Naaras 9 (Avoin) Køhn Anne EX1 CAC
TUV f 62 FI*Suviyön Bayindir Belemir 2 Naaras 7 (CH) Køhn Anne with drawn
TUV f 62 FI*Valier's Kianna 2 Naaras 12 (Pennut) Køhn Anne EX1 BIV NOM
TUV f 62 FIN*Semiramisin Ak Jamil 2 Naaras 9 (Avoin) Køhn Anne EX2
TUV n 21 62 FI*Verdian Gilad 2 Uros 12 (Pennut) Selassa F. A. (Lee) EX2
TUV n 62 DK*TurkishDelight Cool Sapphire 2 Naaras 9 (Avoin) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAC
TUV n 62 FI*Kultaturkin Beyaz Biber 2 Uros 12 (Pennut) Selassa F. A. (Lee) EX1
TUV n 62 FIN*Semiramisin Gadiel Girgin 2 Uros 1 (SC) Selassa F. A. (Lee) Abs
TUV n 62 FIN*Verdian Erdehan 2 Uros 1 (SC) Selassa F. A. (Lee) KM BIV
574 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Maillard Chiavuzzo Isabelle 0
Olsson Ulrika 0
Sandon Cristiano Federico 0
Vencliková Lena 0
4 tuomaria.