Omakissa
SUROK, Lahti 25.01.2015
Järjestävä yhdistys Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 25.1.2015 Loppuu 25.1.2015
Ilmoittautuminen alkaa 29.10.2014 Ilmoittautuminen loppuu 7.1.2015
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 11.1.2015
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 600   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti Show@surok.fi
Paikka Lahti
Toimihenkilöt Näyttelysihteeri: Eeva Lindblom p. 050 346 6746
Näyttelypäällikkö: Kaisa Ylinenpää  p. 040 732 1748
Tuomarit: Tuija Peura    judges@surok.fi
Raha-asiat: Saara Heikkinen rahastonhoitaja@surok.fi
Yhdistyksen sihteeri: Outi Vallenius p. 050 469 0960

Assistentit:  assistentit@surok.fi
Lisätietoja Näyttelykutsu

Huomaathan, että näyttelymaksu sisältää ruusukkeet.  Myös leimakortit edelleen käytössä.

Assistentiksi ilmoittautuminen osoitteeseen   assistentit@surok.fi


Kasvattaja- ja siitosluokat:

Kasvattajaluokka tulee automaattisesti, JOS kasvattaja on ilmoittanut omissa nimissään näyttelyyn kissan ja tarvittava kissamäärä luokkaan täyttyy. Jos Kasvattaja itse ei ole näyttelyyn ilmoittautunut, mutta haluaa kasvattajaluokan, se tulee ilmoittaa erikseen ja maksaa normaalin näyttelymaksun/päivä.

Siitosluokat samaan tapaan, eli jos siitoskissa on ilmoitettuna näyttelyyn ja tarvittava määrä jälkeläisiä on paikalla, niin luokka tulee automaattisesti. 

Viimeinen mahdollinen rokotuspäivä näyttelyyn on 9.1.2015

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 127 127 0 0 0
2 144 144 0 0 0
3 87 87 0 0 0
4 142 142 0 0 0
Kotikissat 5 5 0 0 0
Yhteensä 505 505 0 0 0

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI*Chosen-One Rockstar Riddick 1 Uros 12 (Pennut) Reiter Helene EX1
2 EXO n FI*AzuLejo's Deep Silent Complete 1 Naaras 12 (Pennut) Reiter Helene EX1
3 EXO a Latin Lover Andalousia 1 Naaras 10 (KAS) Kaae Dorte EX1 CAP
4 EXO f Alsace Exotic Jitka 1 Naaras 9 (Avoin) Reiter Helene EX1 CAC NOM
5 EXO n 22 FI*AzuLejo's Swanheart 1 Naaras 11 (Nuoret) Kaae Dorte EX1 NOM
6 EXO n 22 FI*Chosen-One Romance in the Rain 1 Uros 12 (Pennut) Kaae Dorte EX1 BIV NOM
7 EXO n 22 FI*Chosen-One Rain of Roses 1 Naaras 12 (Pennut) Kaae Dorte EX1
8 EXO f 22 LT*Lelija Pupa 1 Naaras 9 (Avoin) Reiter Helene EX1 CAC
9 EXO g 22 FI*AzuLejo's Angels Fall First 1 Naaras 12 (Pennut) Kaae Dorte EX1
10 EXO n 03 FI*AzuLejo's Gangman Style 1 Uros 11 (Nuoret) Kaae Dorte EX1
11 EXO n 03 FI*AzuLejo's Bye Bye Beautiful 1 Naaras 12 (Pennut) Kaae Dorte EX1
12 EXO f 03 22 FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo 1 Naaras 9 (Avoin) Kaae Dorte EX1 CAC
12 EXO f 03 22 FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo 1 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
13 PER n S*Athelstones Blackout 1 Uros 3 (GIC) Reiter Helene EX1 CACS BIV NOM BIS
14 PER n Alsace Janus 1 Uros 9 (Avoin) Reiter Helene EX1 CAC
15 PER n FI*Mimosan Little Bad Girl 1 Naaras 11 (Nuoret) Reiter Helene EX1
16 PER d FI*BlueIce's Roma Uomo 1 Uros 1 (SC) Kaae Dorte KM
17 PER d FI*Sabrimin Prince 1 Uros 3 (GIC) Kaae Dorte EX1 CACS BIV NOM
18 PER d FI*Kultaviiksen Janis Joplin 1 Naaras 7 (CH) Kaae Dorte EX1 CACIB
19 PER f FI*Mimosan Lying From You 1 Naaras 11 (Nuoret) Kaae Dorte EX1
20 PER ns FI*Kultaviiksen Howlin Wolf 1 Uros 5 (IC) Kaae Dorte EX1 CAGCIB
21 PER n 22 IT*Diciotto Carati Virginia 1 Naaras 7 (CH) Kaae Dorte EX1 CACIB NOM BIS
22 PER n 22 FIN*Sabrimin Jackpot 1 Uros 4 (GIP) Kaae Dorte EX1 CAPS NOM
23 PER d 22 FI*Elrikan Win-Win Ace 1 Uros 11 (Nuoret) Kaae Dorte EX1
24 PER ns 24 62 FIN*Dirlandan Efesos 1 Uros 6 (IP) Kaae Dorte Abs
25 PER n 01 62 FI*Dirlandan JinJang 1 Uros 5 (IC) Kaae Dorte EX1 CAGCIB
26 PER n 03 FI*Mimosan Ka Boom 1 Uros 4 (GIP) Reiter Helene EX1 CAPS NOM BIS
27 PER n 03 FIN*Mimosan Candy Cane 1 Uros 6 (IP) Reiter Helene EX1 CAGPIB
28 PER a 02 62 Agaro Pers Fenix 1 Uros 1 (SC) Reiter Helene KM
29 PER f 03 Betty Soldeserto 1 Naaras 5 (IC) Reiter Helene EX1 CAGCIB
30 PER f 03 FI*Dirlandan Moulin Rouge 1 Naaras 11 (Nuoret) Reiter Helene EX2
31 PER f 03 FI*KiSui All or Nothing 1 Naaras 11 (Nuoret) Reiter Helene EX1
32 PER f 03 FI*AzuLejo's Astral Romance 1 Naaras 12 (Pennut) Reiter Helene EX1 BIV NOM BIS
33 PER n 01 21 62 FI*Dirlandan HanoiRocks 1 Naaras 6 (IP) Kaae Dorte EX1 CAGPIB NOM BIS
34 PER n 03 24 FI*Chosen-One Lacy Looker 1 Naaras 9 (Avoin) Kaae Dorte Abs
34 PER n 03 24 FI*Chosen-One Lacy Looker 1 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
35 PER a 03 24 FIN*Dirlandan EnvyMe 1 Uros 2 (SP) Kaae Dorte KM
37 PER f 02 21 62 FI*Sabrimin Deluxe 1 Naaras 11 (Nuoret) Reiter Helene EX1 NOM BIS
38 PER a 33 FI*Fiu-Maun Tiny Blue Shadow 1 Uros 12 (Pennut) Reiter Helene EX1
39 PER a 33 FIN*Jasmirin Danny-Boy 1 Uros 10 (KAS) Reiter Helene EX1 CAP
39 PER a 33 FIN*Jasmirin Danny-Boy 1 Uros 17 (Veteraani) Roca Folch Yan 1 NOM BIS
40 PER f 33 FIN*Cherish's Firefly 1 Naaras 10 (KAS) Reiter Helene EX1 CAP NOM
41 PER d 21 33 Colorolla Madlen 1 Naaras 9 (Avoin) Reiter Helene EX1 CAC
42 ACL V / ACL f FI*Minnikatin Olympia 2 Naaras 7 (CH) Kudra Magdalena EX1 CACIB
43 ACL VI / ACL d 09 FI*Myllykissa Rölli 2 Uros 7 (CH) Kabina Martin EX1 CACIB
44 ACL VI / ACL f 03 22 White Star Iskra of Siriuksen 2 Naaras 9 (Avoin) Kabina Martin EX1 CAC
45 ACS III / ACS b 24 FI*Siriuksen KoppamurraCurl 2 Uros 9 (Avoin) Kudra Magdalena EX1 CAC
46 ACS X / ACS a 21 33 FI*Zormain Ashakes Romeo 2 Uros 3 (GIC) Kabina Martin EX1 CACS
47 MCO I / MCO n Coonity Nokomis 2 Naaras 1 (SC) Lukasik Daria Abs
48 MCO I / MCO n FI*Mainehaan Bruno 2 Uros 3 (GIC) Lukasik Daria EX1 CACS
49 MCO I / MCO n FIN*NomenEst Priscilla Black 2 Naaras 3 (GIC) Lukasik Daria Abs
50 MCO I / MCO a FI*Mainehaan Hanson 2 Uros 7 (CH) Lukasik Daria EX1 CACIB
51 MCO I / MCO n FI*Stout-hearted Oprah 2 Naaras 9 (Avoin) Lukasik Daria Abs
52 MCO I / MCO n FI*Mainehaan Barbra 2 Naaras 10 (KAS) Lukasik Daria EX1 CAP
53 MCO II / MCO a 09 FI*Chamberlain Hidden Treasure 2 Uros 3 (GIC) Kudra Magdalena Abs
54 MCO II / MCO n 03 Ghost Rider Tiili*PL 2 Uros 5 (IC) Kudra Magdalena EX1 CAGCIB
55 MCO II / MCO a 09 FI*Mainehaan Humphrey 2 Uros 9 (Avoin) Kudra Magdalena EX1 CAC
56 MCO II / MCO a 09 FI*HoneyCoon's I Want It More 2 Uros 6 (IP) Kudra Magdalena EX1 CAGPIB
57 MCO III / MCO n 22 FI*Unikuun Just Only One 2 Naaras 9 (Avoin) Kabina Martin EX1 CAC
58 MCO III / MCO n 22 FI*Escape's Carlos Santana 2 Uros 11 (Nuoret) Kabina Martin Abs
59 MCO III / MCO n 22 FI*LovelyLife Image of Kismet Ilona 2 Naaras 11 (Nuoret) Kabina Martin Abs
60 MCO III / MCO n 22 Queen of Charm Erosha Honeycat*RU 2 Naaras 12 (Pennut) Kabina Martin EX1
61 MCO III / MCO n 22 FI*Mainehaan Frida 2 Naaras 6 (IP) Kabina Martin EX1 CAGPIB NOM
62 MCO III / MCO n 22 FI*LovelyLife Heartbeat Hanks 2 Uros 10 (KAS) Kabina Martin EX1 CAP
63 MCO IV / MCO n 03 22 IT*Skysupernova Thunder Storm 2 Uros 5 (IC) Lukasik Daria EX1 CAGCIB
64 MCO IV / MCO a 03 22 FI*Goldenstream's Ultra Bra 2 Naaras 5 (IC) Lukasik Daria EX1 CAGCIB
65 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Ameliinan Luna 2 Uros 7 (CH) Lukasik Daria EX1 CACIB
66 MCO IV / MCO n 03 24 FI*Moggi Carpe Dajm 2 Naaras 9 (Avoin) Lukasik Daria EX2
67 MCO IV / MCO n 03 22 FI*NomenEst Doris Day 2 Naaras 9 (Avoin) Lukasik Daria EX1 CAC
68 MCO IV / MCO n 09 22 FI*DiamondTails' Mickey Rourke 2 Uros 11 (Nuoret) Lukasik Daria EX1 BIV
69 MCO IV / MCO n 09 22 FI*NineTales If I Were a Boy 2 Naaras 12 (Pennut) Lukasik Daria EX1
70 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Bonneamie Walker Canyon 2 Uros 6 (IP) Lukasik Daria Abs
71 MCO IV / MCO a 03 23 FI*Goldenstream's Waterloo 2 Uros 10 (KAS) Lukasik Daria EX2
72 MCO IV / MCO n 09 23 FI*Moggi Cog Nakki 2 Uros 10 (KAS) Lukasik Daria EX1 CAP
73 MCO V / MCO f FI*KingLeo's Bohemian Dream 2 Naaras 7 (CH) Roca Folch Yan EX1 CACIB NOM
74 MCO V / MCO f PL*Ashabelle Tosca 2 Naaras 9 (Avoin) Roca Folch Yan EX1 CAC
75 MCO V / MCO d S*Coppermines Thor 2 Uros 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX1 BIV
76 MCO V / MCO f 22 FI*Blackcurrant Sophia Loren 2 Naaras 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX1
77 MCO V / MCO d 23 FI*SolarWind's Amon 2 Uros 4 (GIP) Roca Folch Yan EX1 CAPS
78 MCO V / MCO f 22 Xandra Sky Beyrouth, CZ 2 Naaras 8 (PR) Roca Folch Yan EX1 CAPIB NOM BIS
79 MCO VI / MCO e 09 FI*Mostlycats Juniper Speck 2 Uros 5 (IC) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGCIB
80 MCO VI / MCO d 03 22 Sarajen Star 2 Uros 7 (CH) Edvardsen Geir Johan Abs
81 MCO VI / MCO g 03 22 FI*Goldenstream's Wild Flower 2 Naaras 9 (Avoin) Edvardsen Geir Johan EX1 CAC
82 MCO VI / MCO f 09 FI*Stout-hearted Naomi 2 Naaras 7 (CH) Edvardsen Geir Johan EX1 CACIB
83 MCO VI / MCO f 09 22 FI*DiamondTails' Minnie Driver 2 Naaras 11 (Nuoret) Edvardsen Geir Johan EX1 BIV
84 MCO VII / MCO ns FI*Satinante's Tristan Fridolf 2 Uros 3 (GIC) Edvardsen Geir Johan EX1 CACS BIV
85 MCO VII / MCO ns 22 Fireworks Estate Pearls*RU 2 Uros 3 (GIC) Edvardsen Geir Johan EX2
86 MCO VII / MCO ns 22 Dynamicats Mr Bojangles 2 Uros 9 (Avoin) Edvardsen Geir Johan EX1 CAC
87 MCO VII / MCO ds 23 FI*DiamondTails' Matti Antero 2 Uros 13c (Määrittely) Kudra Magdalena MCO ds 09 23
87 MCO VIII / MCO ds 09 23 FI*DiamondTails' Matti Antero 2 Uros 11 (Nuoret) Kabina Martin EX2
88 MCO VII / MCO ds 23 FI*SolarWind's Anubis 2 Uros 4 (GIP) Edvardsen Geir Johan EX1 CAPS
89 MCO VII / MCO as 22 FIN*SolarWind's Na'ir al Saif 2 Uros 4 (GIP) Edvardsen Geir Johan Out of competition
90 MCO VII / MCO ns 23 FI*Moggi Chöört Silli 2 Uros 10 (KAS) Edvardsen Geir Johan EX1 CAP
91 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Vuorensinen Ian 2 Uros 5 (IC) Kabina Martin EX1 CAGCIB
92 MCO VIII / MCO ns 03 24 FI*Moggi Cate Pilleri 2 Naaras 7 (CH) Kabina Martin Out of competition
93 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*LovelyLife Joy of Living Jetro 2 Uros 11 (Nuoret) Kabina Martin EX1
94 MCO VIII / MCO ns 09 23 FI*NineTales Incredible Hulk 2 Uros 12 (Pennut) Kabina Martin EX1 BIV
95 MCO VIII / MCO ns 09 DK*Timita's Formel 1 2 Uros 10 (KAS) Kabina Martin EX1 CAP
96 MCO VIII / MCO ns 09 S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll 2 Uros 10 (KAS) Kabina Martin EX2
96 MCO VIII / MCO ns 09 S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
97 MCO IX / MCO w 64 FI*Escape's Paloma Faith 2 Naaras 4 (GIP) Kabina Martin EX1 CAPS
98 NFO I / NFO a 9 Levens Trick or Treat 2 Uros 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX2
99 NFO I / NFO n FI*Draconian Desert by Night 2 Uros 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
100 NFO I / NFO n FI*Draconian Northern Lights 2 Uros 10 (KAS) Koskenkangas Marjatta EX1 CAP
101 NFO II / NFO n 03 S*Zygot's Mac Gregor 2 Uros 3 (GIC) Edvardsen Geir Johan EX1 CACS BIV
102 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian SerenadeOfSorrow 2 Naaras 5 (IC) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGCIB
102 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian SerenadeOfSorrow 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
103 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian Shadegrown 2 Uros 8 (PR) Edvardsen Geir Johan EX1 CAPIB
104 NFO II / NFO n 03 FI*Ninatte's Fast Surprise 2 Uros 12 (Pennut) Edvardsen Geir Johan Abs
105 NFO II / NFO n 03 FI*Hirmuinen Bastet 2 Naaras 12 (Pennut) Edvardsen Geir Johan EX1
106 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Lucky Hunter 2 Uros 10 (KAS) Edvardsen Geir Johan EX1 CAP NOM BIS
107 NFO III / NFO n 22 FI*FoxyPaw's Trick Bag 2 Uros 1 (SC) Roca Folch Yan KM NOM
108 NFO III / NFO n 22 FI*FoxyPaw's Lucky Brown 2 Uros 8 (PR) Roca Folch Yan EX1 CAPIB
109 NFO IV / NFO n 09 23 FI*Slytiger's Hot Enchantment 2 Uros 1 (SC) Kudra Magdalena KM
110 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Tähtitassun Aurinkoinen 2 Naaras 1 (SC) Kudra Magdalena KM BIV NOM
111 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Mototassun Viehkeä Veijari 2 Uros 3 (GIC) Kudra Magdalena EX2
112 NFO IV / NFO a 09 23 FI*Nalle-Puhin Gil Grissom 2 Uros 3 (GIC) Kudra Magdalena EX1 CACS
113 NFO IV / NFO a 03 24 FI*FinnFeline's Envy Me 2 Uros 5 (IC) Kudra Magdalena EX1 CAGCIB NOM
114 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Draconian Nepenthe 2 Naaras 7 (CH) Kudra Magdalena EX1 CACIB
115 NFO IV / NFO n 03 23 FI*Koivunpesän Klapi 2 Naaras 11 (Nuoret) Kudra Magdalena EX4
116 NFO IV / NFO n 02 21 62 FI*RockyHill's Cherokee 2 Naaras 11 (Nuoret) Kudra Magdalena EX2
117 NFO IV / NFO n 09 24 SE*For Keeps Love Is A Battlefield 2 Naaras 11 (Nuoret) Kudra Magdalena EX3
118 NFO IV / NFO n 09 24 SE*For Keeps We Belong 2 Naaras 11 (Nuoret) Kudra Magdalena EX1 BIV
119 NFO IV / NFO n 03 22 FI*Siniidan Serenade of Water 2 Naaras 12 (Pennut) Kudra Magdalena EX1
120 NFO IV / NFO n 09 22 FI*FoxyPaw's Hoodoo Doll 2 Naaras 2 (SP) Kudra Magdalena KM NOM
121 NFO IV / NFO n 03 22 FIN*Kirsikan HelmiLiina 2 Naaras 2 (SP) Kudra Magdalena KM
121 NFO IV / NFO n 03 22 FIN*Kirsikan HelmiLiina 2 Naaras 17 (Veteraani) Kaae Dorte 1 NOM BIS
122 NFO V / NFO d 22 S*Isgården's Emmett 2 Uros 3 (GIC) Kabina Martin Abs
123 NFO V / NFO d S*Rotvältans Kingston 2 Uros 9 (Avoin) Kabina Martin EX1 CAC
124 NFO VI / NFO d 02 21 S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz 2 Uros 1 (SC) Edvardsen Geir Johan KM
124 NFO VI / NFO d 02 21 S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz 2 Uros 17 (Veteraani) Kaae Dorte Arvosteltu
125 NFO VI / NFO f 03 22 S*Eärfalas Flisan 2 Naaras 3 (GIC) Edvardsen Geir Johan EX1 CACS BIV NOM
126 NFO VI / NFO f 02 63 FI*Ninatte's Apricot Lady 2 Naaras 5 (IC) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGCIB
127 NFO VI / NFO f 02 62 Eluney LemuNarki*ES 2 Naaras 9 (Avoin) Edvardsen Geir Johan EX1 CAC
128 NFO VI / NFO d 09 22 S*Just Catnap's Ailsa Craig 2 Naaras 11 (Nuoret) Edvardsen Geir Johan EX1 BIV
129 NFO VI / NFO d 09 24 FI*Hirmuinen Bonaparte 2 Uros 12 (Pennut) Edvardsen Geir Johan EX1
130 NFO VI / NFO f 09 22 IT*Freya Oyne Witch Glinda 2 Naaras 12 (Pennut) Edvardsen Geir Johan EX1 NOM
131 NFO VI / NFO f 09 FI*Draconian Ataegina 2 Naaras 4 (GIP) Edvardsen Geir Johan Abs
132 NFO VI / NFO f 09 22 S*Capsicum's Elyss 2 Naaras 8 (PR) Edvardsen Geir Johan EX1 CAPIB NOM
133 NFO VI / NFO f 03 FI*Kultahuiskan Geisha 2 Naaras 10 (KAS) Edvardsen Geir Johan EX1 CAP
134 NFO VII / NFO fs FI*FoxyPaw's Cherry Mash 2 Naaras 3 (GIC) Koskenkangas Marjatta EX1 CACS BIV NOM
135 NFO VII / NFO ns 24 FI*Debals HuraaHuraa 2 Uros 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC NOM
136 NFO VII / NFO fs FI*Hopeahännän Vanessa 2 Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1
137 NFO VII / NFO ns 24 FI*Kujakeikarin Norbert 2 Uros 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta Abs
138 NFO VIII / NFO fs 09 FI*Jarraun's Skog Cheralin 2 Naaras 9 (Avoin) Edvardsen Geir Johan EX1 CAC
139 NFO VIII / NFO ns 09 23 FI*RockyHill's Mohawki 2 Uros 11 (Nuoret) Edvardsen Geir Johan EX1
140 NFO VIII / NFO ds 09 24 FI*FoxyPaw's Butterfinger 2 Uros 2 (SP) Edvardsen Geir Johan KM
141 NFO IX / NFO w 64 FI*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 1 (SC) Roca Folch Yan KM
142 NFO IX / NFO w 61 FI*Tähtitassun Juhannus 2 Uros 2 (SP) Roca Folch Yan KM
143 RAG n FI*Barfait's Nanette 2 Naaras 5 (IC) Kabina Martin EX1 CAGCIB NOM
144 RAG n Gayaneh Ideo Iuxta 2 Uros 9 (Avoin) Kabina Martin EX1 CAC NOM
145 RAG n FI*Barfait's Sunkiss 2 Naaras 11 (Nuoret) Kabina Martin EX1 BIV NOM
146 RAG a Gayaneh Gratia Illa 2 Naaras 3 (GIC) Kudra Magdalena EX1 CACS
147 RAG a FI*Barfait's Sunflower 2 Naaras 11 (Nuoret) Kudra Magdalena EX1 NOM
148 RAG a FI*Maplehill's Kingfisher 2 Uros 12 (Pennut) Kudra Magdalena Abs
149 RAG a FIN*Mayapaw's Awesome Artemis 2 Uros 6 (IP) Kudra Magdalena Abs
149 RAG a FIN*Mayapaw's Awesome Artemis 2 Uros 17 (Veteraani) Kaae Dorte Abs
150 RAG a FI*Barfait's Rivaldo 2 Uros 10 (KAS) Kudra Magdalena EX1 CAP
151 RAG a FI*Barfait's Ronaldo 2 Uros 8 (PR) Kudra Magdalena EX1 CAPIB
152 RAG n 21 Gayaneh Gaudeamus Igitur 2 Uros 3 (GIC) Edvardsen Geir Johan EX1 CACS
152 RAG n 21 Gayaneh Gaudeamus Igitur 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
153 RAG n 21 Gayaneh Igitur Imago 2 Uros 9 (Avoin) Edvardsen Geir Johan EX1 CAC
154 RAG n 21 Gayaneh Igitur Iris 2 Naaras 9 (Avoin) Edvardsen Geir Johan EX1 CAC BIV
155 RAG e 21 Kin edler von den Lichtalben 2 Uros 5 (IC) Roca Folch Yan EX1 CAGCIB
156 RAG f 21 FI*Pehmis Kullanmuru 2 Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
157 RAG n 03 FI*Lukanpuron Don Luigi 2 Uros 11 (Nuoret) Lukasik Daria Abs
158 RAG n 03 (N)Diadem's Wilma Sollis 2 Naaras 11 (Nuoret) Lukasik Daria EX1 NOM
159 RAG n 03 FI*Maplehill's Wilhelmine 2 Naaras 10 (KAS) Lukasik Daria EX1 CAP
160 RAG n 04 FI*Riverknee Edward 2 Uros 9 (Avoin) Roca Folch Yan Abs
161 RAG n 04 FI*Dollgarden's Deutzia 2 Naaras 9 (Avoin) Roca Folch Yan DISQ AGR.
162 RAG n 04 Angelicdolls Royal Princess 2 Naaras 11 (Nuoret) Roca Folch Yan Abs
163 RAG n 04 FI*Lukanpuron Elias 2 Uros 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX1 BIV NOM
164 RAG n 04 FI*Celestial's Most Wanted 2 Naaras 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX1
165 RAG n 04 FI*Barfait's Playful Paco 2 Uros 6 (IP) Roca Folch Yan EX1 CAGPIB NOM
166 RAG a 03 Of Moonlight Dolls Dutch Dreamer 2 Uros 3 (GIC) Koskenkangas Marjatta Abs
167 RAG a 03 FI*Shyshaman's Star of Ivanhoe 2 Uros 5 (IC) Koskenkangas Marjatta Abs
168 RAG a 03 (N)Diadem's Vuzzy 2 Uros 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1 NOM
169 RAG a 03 Angelicdolls Super Girl 2 Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta Abs
170 RAG a 03 FI*Barfait's Tinker Bell 2 Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1
171 RAG a 03 FIN*Celestial's FallenAngel 2 Naaras 2 (SP) Koskenkangas Marjatta KM
172 RAG a 04 FI*Hakalan Rock Hudson 2 Uros 9 (Avoin) Kudra Magdalena EX1 CAC
173 RAG a 04 FI*Dolldesire's Hope 2 Naaras 11 (Nuoret) Kudra Magdalena Abs
174 RAG a 04 FI*Erkatin Tupu Teodor 2 Uros 12 (Pennut) Kudra Magdalena EX1
175 RAG a 04 FI*Lukanpuron Elna 2 Naaras 12 (Pennut) Kudra Magdalena EX1 BIV NOM BIS
176 RAG a 04 FI*Lukanpuron Emma 2 Naaras 12 (Pennut) Kudra Magdalena Abs
177 RAG a 04 FI*Utuinen Hot'n'Sweet 2 Naaras 12 (Pennut) Kudra Magdalena Abs
178 RAG a 04 FI*Satinante's Don Cesar 2 Uros 2 (SP) Kudra Magdalena KM
179 RAG a 04 FIN*Shyshaman's Moonlight 2 Naaras 10 (KAS) Kudra Magdalena EX1 CAP
179 RAG a 04 FIN*Shyshaman's Moonlight 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
180 RAG d 03 FI*Dollyblues Be The One 2 Uros 5 (IC) Koskenkangas Marjatta Abs
181 RAG d 04 FI*Dollyblues Goin' Bananas 2 Naaras 5 (IC) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGCIB
182 RAG d 04 FI*Utuinen Hot'n'Spicy 2 Uros 12 (Pennut) Edvardsen Geir Johan Abs
183 RAG e 03 FI*AzuLejo's Leandro 2 Uros 12 (Pennut) Lukasik Daria EX1
184 RAG e 04 FIN*Dollicious Cream Sensation 2 Uros 4 (GIP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAPS
184 RAG e 04 FIN*Dollicious Cream Sensation 2 Uros 17 (Veteraani) Kaae Dorte 3
185 RAG a 03 21 FI*Pehmis Reipas Ronja 2 Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
186 RAG a 03 21 S*Gunbertus Saffron Sahara 2 Naaras 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta Abs
187 RAG a 03 21 FI*Pehmis Laulava Jade 2 Uros 8 (PR) Koskenkangas Marjatta EX1 CAPIB
188 RAG a 04 21 FI*Rock'nRags BrightestDiamond 2 Naaras 5 (IC) Kabina Martin Abs
189 RAG a 04 21 FI*Dollicious Maxterpiece! 2 Uros 6 (IP) Kabina Martin Abs
190 SBI n FI*Nalandan Bandhula 2 Uros 7 (CH) Kabina Martin EX1 CACIB
191 SBI n FI*Haavemaan Euphoria 2 Uros 9 (Avoin) Kabina Martin EX1 CAC
192 SBI n FI*Valkovarpaan Ukonhattu 2 Uros 10 (KAS) Kabina Martin EX1 CAP NOM
193 SBI n FI*Harebell Bosse Nova 2 Uros 2 (SP) Kabina Martin KM
194 SBI n EST*Audrey Herencia 2 Naaras 4 (GIP) Kabina Martin EX1 CAPS BIV
195 SBI a FI*Felinessi Aphrodite 2 Naaras 9 (Avoin) Roca Folch Yan EX1 CAC
196 SBI a FIN*Sic'an Mesa 2 Naaras 4 (GIP) Roca Folch Yan EX1 CAPS
197 SBI b FI*Kallenkattilan Ilona 2 Naaras 9 (Avoin) Kabina Martin EX1 No Cert
198 SBI c FI*Saca's Kenzie the Knight 2 Uros 11 (Nuoret) Roca Folch Yan EX1 NOM
199 SBI c FIN*Touchant Jaunet d'eau 2 Naaras 10 (KAS) Roca Folch Yan EX1 CAP
200 SBI d FI*Harebell Isfahan Wonder 2 Uros 9 (Avoin) Lukasik Daria EX1 CAC
201 SBI e FI*Mototassun Remu-Rudolf 2 Uros 2 (SP) Kudra Magdalena KM
202 SBI f FI*Valkovarpaan Tuhatkauno 2 Naaras 10 (KAS) Kabina Martin EX2
203 SBI f FIN*Zhamanen Passion Flower 2 Naaras 10 (KAS) Kabina Martin EX1 CAP
204 SBI g FI*Briljantin Fortunatus 2 Naaras 10 (KAS) Lukasik Daria EX1 CAP
205 SBI h FIN*Harebell Zelda 2 Naaras 4 (GIP) Kudra Magdalena EX1 CAPS
206 SBI h FIN*Tamus Niva De Lux 2 Naaras 6 (IP) Kudra Magdalena EX1 CAGPIB
207 SBI n 21 FI*Canth's Xenia 2 Naaras 9 (Avoin) Roca Folch Yan Abs
208 SBI b 21 FI*Canth's ToyBoy 2 Uros 1 (SC) Roca Folch Yan KM
209 SBI b 21 FI*Canth's UltraVox 2 Uros 1 (SC) Roca Folch Yan KM
210 SBI d 21 FI*ElfQuest Oliver 2 Uros 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX1
211 SBI d 21 FI*Canth's Xavier 2 Uros 6 (IP) Roca Folch Yan EX1 CAGPIB
212 SBI d 21 FIN*JoJon Wanzheng 2 Naaras 8 (PR) Roca Folch Yan EX1 CAPIB
213 SBI d 21 FI*Harebell Gibson 2 Uros 8 (PR) Roca Folch Yan EX1 CAPIB BIV
214 SBI f 21 FI*Harebell Histamiini 2 Naaras 9 (Avoin) Roca Folch Yan EX1 CAC
215 SIB III / SIB ny 24 FI*Amurin Ruufus 2 Uros 1 (SC) Lukasik Daria KM
216 SIB III / SIB ny 24 Biass Xan od Królowych*PL 2 Uros 3 (GIC) Lukasik Daria EX3
217 SIB III / SIB n 22 FI*Amurin Andreas 2 Uros 3 (GIC) Lukasik Daria EX2
218 SIB III / SIB ny 11 Sibknyazhestvo Oscar 2 Uros 3 (GIC) Lukasik Daria EX1 CACS
219 SIB III / SIB n 22 FI*Amurin Zippora 2 Naaras 3 (GIC) Lukasik Daria EX1 CACS NOM BIS
220 SIB III / SIB n 22 FI*Alizarin Captain Morgan 2 Uros 5 (IC) Lukasik Daria EX1 CAGCIB BIV NOM
221 SIB III / SIB n 24 Feofan Sibaris*RU 2 Uros 7 (CH) Lukasik Daria EX1 CACIB
222 SIB III / SIB ny 24 FI*Amante's Andromeda 2 Naaras 12 (Pennut) Lukasik Daria EX1 NOM
223 SIB III / SIB n 23 FI*Amurin Abigail 2 Naaras 10 (KAS) Lukasik Daria EX1 CAP NOM
224 SIB IV / SIB n 03 22 FI*Amurin Hoosea 2 Uros 5 (IC) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
225 SIB IV / SIB ny 09 24 FI*Amurin Rafael II 2 Uros 11 (Nuoret) Edvardsen Geir Johan EX1 NOM BIS
226 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Lumikissan RalliRaita 2 Uros 12 (Pennut) Edvardsen Geir Johan EX1
227 SIB IV / SIB n 09 23 FIN*Alizarin Bomber Boy 2 Uros 10 (KAS) Edvardsen Geir Johan EX1 CAP
227 SIB IV / SIB n 09 23 FIN*Alizarin Bomber Boy 2 Uros 17 (Veteraani) Kaae Dorte 1 NOM
228 SIB V / SIB g 24 FI*Benmar's Diana 2 Naaras 5 (IC) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGCIB
229 SIB V / SIB f BG*Leila Sibirela 2 Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1 BIV
230 SIB V / SIB d 23 FI*Keijumetsän Kesäduuni blues 2 Uros 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1
231 SIB V / SIB f 24 FI*Lumikissan ZäpinäSissi 2 Naaras 2 (SP) Koskenkangas Marjatta KM BIV NOM
232 SIB V / SIB g 24 FI*Villan Keisarinna 2 Naaras 4 (GIP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAPS
233 SIB V / SIB f 23 FI*Amurin Cassia 2 Naaras 10 (KAS) Koskenkangas Marjatta EX1 CAP
234 SIB VI / SIB f 09 22 FI*Cherrytail's Rhonda Mae 2 Naaras 7 (CH) Koskenkangas Marjatta EX1 CACIB
235 SIB VI / SIB g 09 FI*Cherrytail's Umika 2 Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1
236 SIB VI / SIB d 09 24 FI*Lumikissan SuperSankari 2 Uros 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1
237 SIB VI / SIB f 09 24 FI*Lumikissan Säihkysilmä 2 Naaras 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1 BIV NOM
238 SIB VI / SIB d 03 24 FI*Cherrytail's Odysseus 2 Uros 6 (IP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGPIB NOM
239 SIB VII / SIB ds 24 FI*ArcticWilds Bigtime Beagle 2 Uros 1 (SC) Kudra Magdalena KM
240 SIB VII / SIB fs FIN*Lumikissan LappuLiisa 2 Naaras 2 (SP) Kudra Magdalena KM
240 SIB VII / SIB fs FIN*Lumikissan LappuLiisa 2 Naaras 17 (Veteraani) Kaae Dorte 2
241 SIB VII / SIB ns 24 FIN*Magnificat Igor 2 Uros 2 (SP) Kudra Magdalena KM NOM
242 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI*Lumikissan Nopsajalka 2 Uros 5 (IC) Kabina Martin EX1 CAGCIB
243 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI*Lumikissan Diiva 2 Naaras 7 (CH) Kabina Martin EX1 CACIB
244 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI*Sipsun Aurora Borealis 2 Naaras 12 (Pennut) Kabina Martin EX1 BIV NOM
245 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI*Cherrytail's Las Vegas 2 Naaras 10 (KAS) Kabina Martin EX1 CAP
246 TUA I / TUA n FI*Josmarin Innusha 2 Naaras 1 (SC) Roca Folch Yan KM
247 TUA II / TUA n 03 FI*Tangerine's Body and Soul 2 Uros 1 (SC) Roca Folch Yan KM
248 TUA V / TUA e FI*Lumiris Benjameow 2 Uros 9 (Avoin) Roca Folch Yan EX1 CAC
249 TUA VI / TUA f 03 22 FI*Elekatin Jalila Jessenia 2 Naaras 7 (CH) Kabina Martin Abs
250 TUA IX / TUA w 61 FI*Elekatin Super Nova 2 Uros 7 (CH) Kabina Martin EX1 CACIB
251 TUV n 61-63 / TUV n 62 FI*Valier's Gadiela 2 Naaras 9 (Avoin) Lukasik Daria EX1 CAC
252 TUV d 61-63 / TUV d 62 FIN*Ilveslinnan Amir Akanyildiz 2 Uros 1 (SC) Lukasik Daria KM
252 TUV d 61-63 / TUV d 62 FIN*Ilveslinnan Amir Akanyildiz 2 Uros 17 (Veteraani) Kaae Dorte 4
253 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI*GizemliKediler Adile Alaiye 2 Naaras 1 (SC) Lukasik Daria Abs
254 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI*GizemliKediler Beze Balerin 2 Naaras 1 (SC) Lukasik Daria KM
255 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN*Verdian Cihangir 2 Uros 4 (GIP) Lukasik Daria EX1 CAPS NOM
255 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN*Verdian Cihangir 2 Uros 17 (Veteraani) Kaae Dorte 2
256 TUV f 61-63 / TUV f 62 FI*Valier's Kianna 2 Naaras 5 (IC) Lukasik Daria EX1 CAGCIB
257 ABY n Osiris(V) Total Surprise 3 Uros 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB NOM BIS
258 ABY n FI*Nebuankhet VanVan 3 Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
259 ABY n FI*Link Monabisha Om 3 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1 BIV NOM
260 ABY n FI*Silkkihienon Vice Versa 3 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
261 ABY n (N)Mayas Pride Maori 3 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
262 ABY n FI*Laire Valar Lorien 3 Uros 4 (GIP) Fonsén Mira EX1 CAPS
263 ABY n FI*Nebuankhet Veritaserum 3 Uros 6 (IP) Fonsén Mira EX1 CAGPIB
264 ABY n S*Divina Silvestris Ros 3 Naaras 6 (IP) Fonsén Mira EX1 CAGPIB BIV
265 ABY n FI*Nebuankhet The Doctor 3 Uros 8 (PR) Fonsén Mira EX2
266 ABY n Nefertum d'Or PtitPrince*UA 3 Uros 8 (PR) Fonsén Mira EX1 CAPIB
267 ABY n S*Hjortronstigens Private Dancer 3 Uros 10 (KAS) Fonsén Mira Abs
267 ABY n S*Hjortronstigens Private Dancer 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
268 ABY n FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif 3 Naaras 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP
268 ABY n FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
269 ABY a FI*Link Nyota Ziko Humu 3 Uros 1 (SC) Isakov Vladimir KM
270 ABY a FI*Nebuankhet Valentine Water 3 Naaras 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
271 ABY a S*Skimmerdal's Unforgettable Utopia 3 Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
272 ABY a FI*Link Mochweo Blou 3 Uros 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1 BIV NOM
273 ABY o FI*Nebuankhet Yraen Ruadh 3 Naaras 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
274 ABY o FI*Neaera's Genna Gingerella 3 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
275 ABY o FI*Redcheetah's Aarre 3 Uros 2 (SP) Fonsén Mira Abs
276 ABY o FI*Nebuankhet Captain John Carter 3 Uros 8 (PR) Fonsén Mira EX1 CAPIB NOM BIS
277 ABY p FI*Vorax Artemisia 3 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
278 ABY p FI*Nebuankhet Quetzalcoatl 3 Uros 2 (SP) Isakov Vladimir KM
279 ABY p FI*Nebuankhet Taibhsear 3 Naaras 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP
280 BEN n 24 Brockenmoor Cecilia 3 Naaras 9 (Avoin) Tarabini Darina EX1 CAC NOM
281 BEN n 24 Maya Gold Labna Cindy *** 3 Naaras 11 (Nuoret) Tarabini Darina EX1
282 BEN n 22 33 FI*Leokatin Jamboree 3 Uros 10 (KAS) Tarabini Darina EX1 CAP
283 BEN n 24 33 FI*Leokatin Jackpot 3 Uros 9 (Avoin) Gustaitiene Jurgita EX1 CAC
284 BEN n 24 33 FIN*SiruCats Ynes Yooralla 3 Naaras 17 (Veteraani) Reiter Helene 1 NOM
284 BEN n 24 33 FIN*SiruCats Ynes Yooralla 3 Naaras 2 (SP) Gustaitiene Jurgita KM
285 BRI n FI*Rhinestone's Kiss Me Quick 3 Naaras 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
286 BRI a FI*Rhinestone's Angus Young 3 Uros 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
287 BRI a FI*Rhinestone's Aramis 3 Uros 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
288 BRI a FI*Rhinestone's Cobalt Blue 3 Naaras 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB BIV
289 BRI a FI*Noor's Alexandra 3 Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1
290 BRI d FI*Bumblebrits Snape 3 Uros 6 (IP) Isakov Vladimir EX1 CAGPIB NOM
291 BRI e FI*Safra's King Arthur 3 Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
292 BRI e FI*Feronian Ivory 3 Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
293 BRI f FI*Ruusutarhan Oodi 3 Naaras 11 (Nuoret) Tarabini Darina EX1
294 BRI a 22 FI*Rhinestone's Nikki Sixx 3 Uros 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS
295 BRI a 22 FI*Rhinestone's Dr. Feelgood 3 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
296 BRI d 22 FI*Safra's Vaahteramäen Eemeli 3 Uros 11 (Nuoret) Tarabini Darina EX1
297 BRI ns 11 FI*EmeraldCharm Knockout 3 Uros 7 (CH) Tarabini Darina EX1 CACIB
298 BRI ns 22 62 FI*Kipardi's Ignatus 3 Uros 9 (Avoin) Tarabini Darina EX1 CAC
299 BRI ay 11 Blue golden Inari de Maneki Neko 3 Uros 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB
300 BRI a 03 FI*Rhinestone's Wild Edric 3 Uros 12 (Pennut) Tarabini Darina EX1
301 BRI f 03 FI*Rhinestone's Dream Come True 3 Naaras 7 (CH) Tarabini Darina EX1 CACIB
302 BUR n Isä-Brownin Ushuaia 3 Uros 3 (GIC) Tarabini Darina EX1 CACS
303 BUR n FI*Lilac's Esmeralda Gypsygirl 3 Naaras 3 (GIC) Tarabini Darina EX1 CACS
304 BUR n Bjelke's Givenchy 3 Uros 5 (IC) Tarabini Darina EX1 CAGCIB NOM
305 BUR n FI*Feirefiz Black Rain 3 Naaras 12 (Pennut) Tarabini Darina EX1 BIV
306 BUR n FIN*Niorun Billie Holiday 3 Naaras 17 (Veteraani) Reiter Helene 3
306 BUR n FIN*Niorun Billie Holiday 3 Naaras 2 (SP) Tarabini Darina KM
307 BUR a FI*ZirCat's Irwin Goodman 3 Uros 5 (IC) Percynská Rihová Marie EX1 CAGCIB
308 BUR b Zaffiro Kratti 3 Uros 11 (Nuoret) Tarabini Darina EX1
309 BUR b FI*Feirefiz One Last Time 3 Uros 10 (KAS) Tarabini Darina EX1 CAP
310 BUR c FI*Shu-Shun Seikkailijan Tähti 3 Uros 9 (Avoin) Percynská Rihová Marie EX1 CAC
311 BUR f FI*Cattish Lucy van Pelt 3 Naaras 9 (Avoin) Percynská Rihová Marie EX1 CAC
312 CHA NL*Poekie Mau Mau's Hercule 3 Uros 5 (IC) Tarabini Darina EX1 CAGCIB
313 CHA FI*Chanceux Femme fatale 3 Naaras 12 (Pennut) Tarabini Darina EX1 NOM
314 CHA FI*Souriant Bourboulenc 3 Uros 6 (IP) Tarabini Darina EX1 CAGPIB NOM
315 CRX II / CRX n 03 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet 3 Uros 5 (IC) Isakov Vladimir Abs
316 CRX II / CRX n 03 Velvet Queen Elvis 3 Uros 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
317 CRX II / CRX b 03 FI*Framillan Oh, I'm Your superstar 3 Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1 BIV
318 CRX II / CRX ns 09 FI*Ballerina's King Florestan 3 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1 NOM
319 CRX II / CRX n 03 FI*Sweetpurr's Shane Walsh 3 Uros 6 (IP) Isakov Vladimir EX1 CAGPIB
320 CRX III / CRX fs FI*Ballerina's Odile 3 Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC NOM
321 CRX III / CRX f FI*Piupaws Negrita 3 Naaras 6 (IP) Isakov Vladimir EX1 CAGPIB NOM
322 CRX IV / CRX f 02 62 FI*VeeKasin Hattivatti 3 Naaras 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS
323 CRX IV / CRX f 03 FI*Sweetpurr's Maggie Greene 3 Naaras 5 (IC) Fonsén Mira EX1 No Cert
324 CRX IV / CRX d 03 24 Vegas SoNata 3 Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
325 CRX IV / CRX f 03 EE*Solaris Planet Bjork *** 3 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC BIV
326 CRX IV / CRX f 09 FI*Parhelian Reine Aurore 3 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX2
327 CRX IV / CRX d 03 FI*Ballerina's Prince Florimund 3 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
328 CRX IV / CRX d 01 62 FI*MistyMau's Panna Cotta 3 Uros 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP
329 CRX IV / CRX f 03 24 FI*FunkyJam's All I Want 3 Naaras 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP NOM
330 CRX V / CRX n 24 FI*Seer's Melchior 3 Uros 10 (KAS) Percynská Rihová Marie EX1 CAP NOM
331 CRX VI / CRX ns 03 24 FI*Spectrolite Ritariperhonen 3 Uros 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1
332 CRX VII / CRX b 32 Hugo Boss Flower Garden 3 Uros 7 (CH) Tarabini Darina EX1 CACIB
333 CRX VII / CRX f 33 FI*Piupaws Rise of the Autum Sun 3 Naaras 12 (Pennut) Tarabini Darina EX1
334 CRX VIII / CRX n 09 21 33 FI*Framillan Quixotic Clown 3 Uros 12 (Pennut) Percynská Rihová Marie EX1
335 CRX VIII / CRX f 03 21 33 FI*Piupaws Rise of the Summer Sun 3 Naaras 12 (Pennut) Percynská Rihová Marie EX1
336 CRX IX / CRX w 62 FI*KittyLady's Tom Collins 3 Uros 7 (CH) Percynská Rihová Marie EX1 CACIB
337 CRX IX / CRX w 62 EE*Solaris Planet Cassandra *** 3 Naaras 9 (Avoin) Percynská Rihová Marie EX1 CAC
338 CYM 53 / CYM n 09 53 FI*Pikkeen Pippuri 3 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
339 DRX II / DRX a 09 FI*Bravefellow Flora 3 Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX2
340 DRX II / DRX n 09 FI*Pihlajan Helmi-Amalia 3 Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
341 DRX II / DRX n 09 FI*Inkaliljan Gerard 3 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1 BIV
342 DRX IV / DRX h 09 FI*Riepujengin Zabaglione 3 Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
343 DRX IV / DRX f 09 S*Fiddlestix Marta Marmellata 3 Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir Abs
343 DRX IV / DRX f 09 S*Fiddlestix Marta Marmellata 3 Naaras 13c (Määrittely) Fonsén Mira Abs
344 DRX IV / DRX g 02 64 FI*Riepujengin Waahtokarkki 3 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
345 DRX VII / DRX n 32 Bindy Applause 3 Naaras 11 (Nuoret) Percynská Rihová Marie EX1
346 DRX VII / DRX d 21 31 FI*Riepujengin Vink Panther 3 Uros 12 (Pennut) Percynská Rihová Marie EX1
347 DRX VII / DRX n 21 31 FI*Riepujengin Vi et animo 3 Naaras 12 (Pennut) Percynská Rihová Marie EX1 BIV
348 DRX IX / DRX w 64 FI*Bravefellow Runo 3 Naaras 9 (Avoin) Percynská Rihová Marie EX1 CAC
349 DSP I / DSP a Rein Korona Atefa 3 Uros 7 (CH) Tarabini Darina EX1 CACIB
350 DSP I / DSP a FI*Indigo's Voldemorth 3 Uros 8 (PR) Tarabini Darina EX1 CAPIB
351 DSP III / DSP d 21 RU.Dolf Shudan 3 Uros 3 (GIC) Tarabini Darina EX1 CACS
352 DSP III / DSP g 21 Darca Sweet of Ozland 3 Naaras 7 (CH) Tarabini Darina EX1 CACIB
353 EUR w 64 FI*Kissakallion Palladium 3 Uros 7 (CH) Percynská Rihová Marie EX1 CACIB
354 EUR f FI*Pikku-Piun Zukulaku 3 Naaras 9 (Avoin) Percynská Rihová Marie EX1 CAC
355 EUR fs FI*Kassilan Qkunen Qtamolla 3 Naaras 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS
356 EUR n 22 FI*Pikku-Piun Xerxes 3 Uros 3 (GIC) Percynská Rihová Marie EX1 CACS NOM DISQ AGR.
357 EUR n 24 FI*Kissakallion Magdalena 3 Naaras 1 (SC) Percynská Rihová Marie KM
358 EUR n 24 FI*Tiikerililjan Kurmeli 3 Uros 3 (GIC) Percynská Rihová Marie EX1 CACS
359 EUR a 24 FI*Sireenin Anthem 3 Uros 12 (Pennut) Percynská Rihová Marie EX1
360 EUR a 24 FIN*Mäkikatin Pointtilli 3 Naaras 17 (Veteraani) Reiter Helene 2
360 EUR a 24 FIN*Mäkikatin Pointtilli 3 Naaras 8 (PR) Percynská Rihová Marie EX1 CAPIB NOM
361 EUR f 22 FI*Feronian Hibiscus 3 Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1
362 EUR f 24 FI*Feronian Felicia 3 Naaras 5 (IC) Percynská Rihová Marie EX1 CAGCIB
363 EUR f 24 FI*Sireenin Anarchy 3 Naaras 12 (Pennut) Percynská Rihová Marie EX1
364 EUR g 24 FI*Sireenin Amity 3 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
365 EUR ns 24 FI*Errun Lupsakka lordi 3 Uros 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS
366 EUR as 23 FI*Kiipun Lord of This World 3 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira Abs
367 KBL I / KBL w 62 FI*Lilldale's Bianca 3 Naaras 12 (Pennut) Tarabini Darina EX1
368 KBL III / KBL d 24 FI*Lilldale's Hufflepuff 3 Naaras 12 (Pennut) Tarabini Darina EX1
369 KBL IV / KBL fs 09 24 FI*Miunmaan Anastasia 3 Naaras 5 (IC) Tarabini Darina EX1 CAGCIB
370 KBL IV / KBL d 09 24 FI*Kuriton Baby Coco 3 Naaras 7 (CH) Tarabini Darina EX1 CACIB
371 KOR FI*Mythai Ornanong Sa-Mon 3 Naaras 5 (IC) Tarabini Darina Abs
372 MAN 51-52 / MAN d 23 51 FI*Conan Lontrus 3 Uros 1 (SC) Fonsén Mira KM BIV
373 MAN 51-52 / MAN a 09 52 FI*Pilkkumin Mister Richard 3 Uros 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS
374 MAN 51-52 / MAN a 09 51 FI*Pikkeen Rae 3 Naaras 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
375 MAN 51-52 / MAN e 52 FI*Pikkeen Pectus 3 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1 NOM
376 MAN 53 / MAN e 23 53 FI*Maikain Valmu Väng 3 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
377 MAN 53 / MAN n 53 FI*Pikkeen Fisherman's Friend 3 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
378 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Tarabini Darina KM
379 OCI n 24 FI*WiliWilla Cassiopeia 3 Naaras 9 (Avoin) Tarabini Darina EX1 CAC
380 OCI n 24 FI*Moosegrove Honour 3 Uros 11 (Nuoret) Tarabini Darina EX1
381 OCI n 24 FI*Moosegrove Hope 3 Naaras 11 (Nuoret) Tarabini Darina EX1 BIV NOM BIS
382 OCI n 24 FI*Kukkatarhan Bombax 3 Uros 4 (GIP) Tarabini Darina EX1 CAPS
383 OCI n 24 DK*Sea Coon's Wendy 3 Naaras 4 (GIP) Tarabini Darina EX1 CAPS NOM
384 OCI a 24 FI*Punakuun Chili 3 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
385 OCI b 24 DK*Hindkjær's Gaia 3 Naaras 1 (SC) Percynská Rihová Marie Abs
386 OCI b 24 FI*Moosegrove Ad Victoriam 3 Naaras 1 (SC) Percynská Rihová Marie KM BIV NOM BIS
387 OCI b 24 FI*Kukkatarhan Capsicum 3 Uros 3 (GIC) Percynská Rihová Marie EX1 CACS
388 OCI b 24 FI*WiliWilla Andromeda 3 Naaras 9 (Avoin) Percynská Rihová Marie EX1 CAC
389 OCI b 24 FI*WiliWilla Merton Charm 3 Uros 12 (Pennut) Percynská Rihová Marie EX1 NOM
390 OCI b 24 FI*WiliWilla Mollie's Delicious 3 Naaras 12 (Pennut) Percynská Rihová Marie EX1
391 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 17 (Veteraani) Reiter Helene 1 NOM BIS
391 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 2 (SP) Percynská Rihová Marie KM
392 OCI c 24 FI*Embrace Good King Wenceslas 3 Uros 3 (GIC) Percynská Rihová Marie EX1 CACS
393 OCI c 24 FI*Punakuun Bakht 3 Uros 7 (CH) Percynská Rihová Marie EX1 CACIB
394 OCI c 24 FI*Guttatus Polar Star 3 Naaras 12 (Pennut) Percynská Rihová Marie Abs
395 OCI o 24 S*Hot Country's Agaton Sax 3 Uros 1 (SC) Isakov Vladimir KM NOM
396 OCI o 24 FI*Uniikki Morfeus 3 Uros 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
397 OCI o 24 Dragon Amagitsune*RU 3 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir Abs
398 OCI o 24 FI*Uniikki Fantasos 3 Uros 8 (PR) Isakov Vladimir EX1 CAPIB
399 OCI ns 24 FI*Northalla Blackbeard 3 Uros 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS
400 RUS Wynterwynd Moon River 3 Uros 3 (GIC) Gustaitiene Jurgita EX1 CACS BIV NOM
401 RUS S*Mistlurens Sonja 3 Naaras 7 (CH) Gustaitiene Jurgita EX1 CACIB
401 RUS S*Mistlurens Sonja 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
402 RUS FI*Hana-Bi Bieggagállis Sámi 3 Uros 9 (Avoin) Gustaitiene Jurgita EX1 CAC
403 RUS FI*BlueKaramel Blue Bell 3 Naaras 5 (IC) Gustaitiene Jurgita EX1 CAGCIB
404 RUS FI*Tcarskii'dvorik Olimpia 3 Naaras 9 (Avoin) Gustaitiene Jurgita EX1 CAC NOM
405 RUS FI*Zarin Onneli 3 Naaras 9 (Avoin) Gustaitiene Jurgita EX2
406 RUS FI*Harmuan Niki Nallukka 3 Uros 11 (Nuoret) Gustaitiene Jurgita Abs
407 RUS FI*Muskatz's Viktoria 3 Naaras 11 (Nuoret) Gustaitiene Jurgita Abs
408 RUS FI*Hana-Bi Pimen 3 Uros 12 (Pennut) Gustaitiene Jurgita EX2
409 RUS Katzenhof Torsti 3 Uros 12 (Pennut) Gustaitiene Jurgita EX1
410 RUS FI*Hana-Bi Anna 3 Naaras 12 (Pennut) Gustaitiene Jurgita EX4
411 RUS Katzenhof Hope 3 Naaras 12 (Pennut) Gustaitiene Jurgita EX2
412 RUS Katzenhof Martta 3 Naaras 12 (Pennut) Gustaitiene Jurgita EX1 BIV NOM BIS
413 RUS Katzenhof Xena 3 Naaras 12 (Pennut) Gustaitiene Jurgita EX3
414 RUS FIN*Zarin Querido Mio 3 Uros 17 (Veteraani) Reiter Helene 2
414 RUS FIN*Zarin Querido Mio 3 Uros 2 (SP) Gustaitiene Jurgita KM
415 RUS FIN*Hana-Bi Lekan Kwa Afrika 3 Uros 6 (IP) Gustaitiene Jurgita EX1 CAGPIB NOM
416 SOM n FI*Amajan Hafta Hilaria 3 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC NOM
417 SOM a FI*Foxkiss Charina trivirgata 3 Naaras 9 (Avoin) Percynská Rihová Marie Abs
418 SOM a FI*Foxkiss Canis lupus 3 Uros 10 (KAS) Percynská Rihová Marie EX1 CAP
419 SOM o FI*Amajan eAmbra Eminente 3 Naaras 3 (GIC) Percynská Rihová Marie EX1 CACS
420 SOM o King von Gulda 3 Uros 11 (Nuoret) Percynská Rihová Marie EX1
421 SOM p FI*Foxkiss Buteo lagopus 3 Uros 4 (GIP) Fonsén Mira EX1 CAPS
422 SPH I / SPH a FI*Tuiscalo's Lifeguard 3 Uros 5 (IC) Percynská Rihová Marie EX1 CAGCIB
423 SPH I / SPH a FI*Tuiscalo's O'my Nude Tsu'Tey 3 Naaras 11 (Nuoret) Percynská Rihová Marie EX1
424 SPH II / SPH n 03 21 FI*Hebblas Julius 3 Uros 9 (Avoin) Percynská Rihová Marie DISQ
425 SPH III / SPH d FI*Evilurbastet Napoleon 3 Uros 11 (Nuoret) Percynská Rihová Marie EX1 NOM
426 SPH IV / SPH f 03 FI*Hebblas Izzy 3 Naaras 9 (Avoin) Gustaitiene Jurgita EX1 CAC
427 SPH IV / SPH g 03 FI*Tuiscalo's Naked Pea 3 Naaras 11 (Nuoret) Gustaitiene Jurgita EX1 NOM
428 SPH V / SPH n 31 FI*Hobbitqueen's Michael J. 3 Uros 5 (IC) Gustaitiene Jurgita EX1 CAGCIB BIV
429 SPH V / SPH a 03 32 FI*Tutsi Emperor 3 Uros 9 (Avoin) Gustaitiene Jurgita EX1 CAC
430 SPH V / SPH n 09 21 32 FI*Hobbitqueen's Grizabella 3 Naaras 12 (Pennut) Gustaitiene Jurgita EX1
431 SPH V / SPH f 02 21 33 FI*Tutsi Buccellati 3 Naaras 2 (SP) Gustaitiene Jurgita KM NOM BIS
432 SPH V / SPH n 21 33 FI*Hobbitqueen's Emporio 3 Uros 4 (GIP) Gustaitiene Jurgita EX1 CAPS
433 BAL n 21 FI*Kasumi Shiroki Yuutsu 4 Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1
434 OLH n 25 FI*Kasumi Tokyo Shinjuu 4 Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1
435 OLH b 25 FI*Jalecat's Fairytale 4 Naaras 4 (GIP) Gustaitiene Jurgita EX1 CAPS
436 OLH d 24 FI*Jalecat's QuasiModo 4 Uros 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB
437 OLH e 24 FI*TaikaTomun Boris Boheemi 4 Uros 10 (KAS) Gustaitiene Jurgita EX1 CAP
438 OSH n FI*Curnauskiss Paint In Black 4 Uros 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1 NOM
439 OSH n FI*Santuzzan O Marry Me! 4 Naaras 2 (SP) Nyman Pia KM
440 OSH b FI*Kasumi And Then There Were None. 4 Uros 12 (Pennut) Nyman Pia EX1
441 OSH f FI*Ori-Katin Pussy Katnip 4 Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
442 OSH f FI*Clamoris Ingria 4 Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX1 BIV NOM BIS
443 OSH f FI*Kasumi Kore wo izon to yobu nara 4 Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX2
444 OSH a 24 FI*LoudMeow Rockstar 4 Uros 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC NOM BIS
445 OSH b 22 FI*Clamoris Fabricia 4 Naaras 3 (GIC) Nyman Pia EX1 CACS NOM
446 OSH b 22 FIN*Orifame AurinkoKuningas 4 Uros 6 (IP) Nyman Pia EX1 CAGPIB NOM BIS
446 OSH b 22 FIN*Orifame AurinkoKuningas 4 Uros 17 (Veteraani) Roca Folch Yan 1 NOM BIS
447 OSH d 24 FI*Clamoris Inessa 4 Naaras 12 (Pennut) Gustaitiene Jurgita EX2
448 OSH d 24 FI*Clamoris Isolde 4 Naaras 12 (Pennut) Gustaitiene Jurgita EX1
449 OSH d 24 HU*Imladris Indil Hapci 4 Uros 8 (PR) Gustaitiene Jurgita EX1 CAPIB NOM
450 OSH f 24 (N)Manhunter's Check Me Out 4 Naaras 3 (GIC) Nyman Pia EX1 CACS
451 PEB III / PEB e Ideallisa El Gato De Luna 4 Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
452 SIA n FI*Twist-Tiramisun Kurtisaani 4 Naaras 1 (SC) Nyman Pia KM
453 SIA n FI*Twist-Tiramisun Queen Syrah 4 Naaras 5 (IC) Nyman Pia Abs
454 SIA n FI*Bluintenso Cherubino 4 Uros 9 (Avoin) Nyman Pia Abs
455 SIA n FI*Twist-Tiramisun Vamppi 4 Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX1
456 SIA n FI*Keskimaan Elea Dessuithiel 4 Naaras 2 (SP) Nyman Pia KM NOM
457 SIA n FIN*Kelmikerhon Ral Lal Laa 4 Naaras 17 (Veteraani) Roca Folch Yan Abs
457 SIA n FIN*Kelmikerhon Ral Lal Laa 4 Naaras 2 (SP) Nyman Pia Abs
458 SIA a FI*Twist-Tiramisun North Star 4 Uros 1 (SC) Gustaitiene Jurgita KM
459 SIA a FI*Kelmikerhon Elegia 4 Naaras 3 (GIC) Gustaitiene Jurgita EX1 CACS
460 SIA a Alexy Bluebell of Deraza 4 Naaras 11 (Nuoret) Gustaitiene Jurgita EX1 BIV
461 SIA a FI*Kelmikerhon Edustava Eegon 4 Uros 12 (Pennut) Gustaitiene Jurgita EX1 NOM
462 SIA b Ralph Sia Alicia, CZ 4 Uros 3 (GIC) Gustaitiene Jurgita EX1 CACS NOM
463 SIA c FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla 4 Uros 1 (SC) Nyman Pia KM
464 SIA c FI*Twist-Tiramisun New Look 4 Naaras 1 (SC) Nyman Pia KM
465 SIA c FI*Kelmikerhon Kevätkaihonkukka 4 Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1 BIV
466 SIA c Alexy De Lilac of Deraza 4 Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX1
467 SIA n 21 FI*LoveOriental Patricia 4 Naaras 9 (Avoin) Gustaitiene Jurgita EX1 CAC NOM BIS
468 SIA n 21 FI*Miado Beldis House Of Bëor 4 Naaras 2 (SP) Gustaitiene Jurgita KM NOM BIS
469 SIA a 21 FI*Keskimaan Leavings Leevi 4 Uros 6 (IP) Nyman Pia EX1 CAGPIB
470 SIA d 21 FI*Kasumi Baby Crossing 4 Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX1
471 SYS n 03 FI*Ori-Katin Michiko Iki-Oma 4 Naaras 11 (Nuoret) Gustaitiene Jurgita EX1
472 HCS Hani Karkkitassu Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Reiter Helene Abs
473 HCS Oswald Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Reiter Helene 3
474 HCS Ukkonen Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Reiter Helene 1 NOM BIS
475 HCS Fanny Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Reiter Helene 1 NOM
476 HCS Zorro Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Reiter Helene 2
477 OSH d 24 Pepper Madagaskar 4 Uros 11 (Nuoret) Gustaitiene Jurgita EX1 BIV NOM BIS
503 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Edvardsen Geir Johan MCO VI, MCO VII, NFO II, NFO VI, NFO VIII, RAG d 04, RAG n 21, SIB IV 39
Fonsén Mira DRX IV (13c), BSH ay 11, BSH e, CYM 53, EUR as 23, EUR fs, MAN 51-52, MAN 53, OCI a 24, OCI ns 24, ABY n, ABY o, CRX IV, SOM n, SOM p 41
Gustaitiene Jurgita BEN n 24 33, RUS, SPH IV, SPH V, OLH b 25, OLH e 24, OSH d 24, SIA a, SIA b, SIA n 21, SYS n 03 39
Isakov Vladimir BSH a, BSH a 22, BSH d, BSH n, EUR f 22, EUR g 24, EUR ns 24, OCI o 24, ABY a, ABY p, CRX II, CRX III, CRX VI, DRX II, DRX IV 36
Kaae Dorte EXO a, EXO f 03 22, EXO g 22, EXO n 03, EXO n 22, PER a 03 24, PER d, PER d 22, PER f, PER n 01 21 62, PER n 01 62, PER n 03 24, PER n 22, PER ns, PER ns 24 62, II-vet 29
Kabina Martin II-tark., ACL VI, ACS X, MCO III, MCO IX, MCO VIII, NFO V, RAG a 04 21, RAG n, SBI b, SBI f, SBI n, SIB VIII, TUA IX, TUA VI 38
Koskenkangas Marjatta NFO I, NFO VII, RAG a 03, RAG a 03 21, RAG d 03, RAG e 04, RAG f 21, SIB V, SIB VI 30
Kudra Magdalena II-tark., ACL V, ACS III, MCO II, MCO VII, NFO IV, RAG a, RAG a 04, SBI e, SBI h, SIB VII, 40
Lukasik Daria MCO I, MCO IV, RAG e 03, RAG n 03, SBI d, SBI g, SIB III, TUV d 61-63, TUV f 61-63, TUV n 61-63 37
Nyman Pia BAL n 21, OLH d 24, OLH n 25, OSH a 24, OSH b, OSH b 22, OSH f, OSH f 24, OSH n, PEB III, SIA a 21, SIA c, SIA d 21, SIA n 26
Percynská Rihová Marie BUR a, BUR c, BUR f, EUR a 24, EUR f, EUR f 24, EUR n 22, EUR n 24, EUR w 64, OCI b 24, OCI c 24, CRX IX, CRX V, CRX VIII, DRX IX, DRX VII, SOM a, SOM o, SPH I, SPH II, SPH III 39
Reiter Helene EXO f, EXO f 22, EXO n,PER a 02 62, PER a 33, PER d 21 33, PER f 02 21 62, PER f 03, PER f 33, PER n, PER n 03, HCS, III-vet 29
Roca Folch Yan MCO V, NFO III, NFO IX, RAG e 21, RAG n 04, SBI a, SBI b 21, SBI c, SBI d 21, SBI f 21, SBI n 21, TUA I, TUA II, TUA V, I-vet, IV-vet 35
Tarabini Darina BEN n 22 33, BEN n 24, BSH a 03, BSH d 22, BSH f, BSH f 03, BSH ns 11, BSH ns 22 62, BUR b, BUR n, CHA, KBL I, KBL III, KBL IV, KOR, OCI n 24, CRX VII, DSP I, DSP III 36
14 tuomaria.