SUROK, Lahti 25.01.2015
Järjestävä yhdistys Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 25.1.2015 Loppuu 25.1.2015
Ilmoittautuminen alkaa 29.10.2014 Ilmoittautuminen loppuu 7.1.2015
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 11.1.2015
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 600   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti Show@surok.fi
Paikka Lahti
Toimihenkilöt Näyttelysihteeri: Eeva Lindblom p. 050 346 6746
Näyttelypäällikkö: Kaisa Ylinenpää  p. 040 732 1748
Tuomarit: Tuija Peura    judges@surok.fi
Raha-asiat: Saara Heikkinen rahastonhoitaja@surok.fi
Yhdistyksen sihteeri: Outi Vallenius p. 050 469 0960

Assistentit:  assistentit@surok.fi
Lisätietoja Näyttelykutsu

Huomaathan, että näyttelymaksu sisältää ruusukkeet.  Myös leimakortit edelleen käytössä.

Assistentiksi ilmoittautuminen osoitteeseen   assistentit@surok.fi


Kasvattaja- ja siitosluokat:

Kasvattajaluokka tulee automaattisesti, JOS kasvattaja on ilmoittanut omissa nimissään näyttelyyn kissan ja tarvittava kissamäärä luokkaan täyttyy. Jos Kasvattaja itse ei ole näyttelyyn ilmoittautunut, mutta haluaa kasvattajaluokan, se tulee ilmoittaa erikseen ja maksaa normaalin näyttelymaksun/päivä.

Siitosluokat samaan tapaan, eli jos siitoskissa on ilmoitettuna näyttelyyn ja tarvittava määrä jälkeläisiä on paikalla, niin luokka tulee automaattisesti. 

Viimeinen mahdollinen rokotuspäivä näyttelyyn on 9.1.2015

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 127
2 144
3 87
4 142
Kotikissat 5
Yhteensä 505

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI SK LO 1405490 FI*Chosen-One Rockstar Riddick Uros Pennut 4-7 kk Helene Reiter EX1
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
2 EXO n FI SK LO 1405920 FI*AzuLejo's Deep Silent Complete Naaras Pennut 4-7 kk Helene Reiter EX1
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
3 EXO a FI SRK LO 90805 Latin Lover Andalousia Naaras Kastraatti Dorte Kaae EX1 CAP
Melositos White Owl of D'Eden Lover (PER w) x Latin Lover Mimie (EXO n 22)
4 EXO f FI SK LO 1405101 Alsace Exotic Jitka Naaras Avoin Helene Reiter EX1 CAC NOM
Aftabi Top Spin of Siriuksen (PER n) x Kis'Herbas Lavazza of Siriuksen (EXO fs)
5 EXO n 22 FI SRK LO 1404203 FI*AzuLejo's Swanheart Naaras Nuoret 7-10 kk Dorte Kaae EX1 NOM
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
6 EXO n 22 FI SK LO 1405489 FI*Chosen-One Romance in the Rain Uros Pennut 4-7 kk Dorte Kaae EX1 BIV NOM
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
7 EXO n 22 FI SK LO 1405488 FI*Chosen-One Rain of Roses Naaras Pennut 4-7 kk Dorte Kaae EX1
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
8 EXO f 22 FI SK RX 1506919 LT*Lelija Pupa Naaras Avoin Helene Reiter EX1 CAC
Dega-Bulu Drago (EXO d 03 23) x LT*Lelija Nefertiti (EXO f 03 24)
9 EXO g 22 FI SK LO 1405918 FI*AzuLejo's Angels Fall First Naaras Pennut 4-7 kk Dorte Kaae EX1
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
10 EXO n 03 FI SRK LO 1404185 FI*AzuLejo's Gangman Style Uros Nuoret 7-10 kk Dorte Kaae EX1
FIN*Sunrunner's Hadaan Hamid (PER a 03 22) x FI*Aamukasteen Ester Estelar (EXO n 24)
11 EXO n 03 FI SK LO 1405919 FI*AzuLejo's Bye Bye Beautiful Naaras Pennut 4-7 kk Dorte Kaae EX1
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
12 EXO f 03 22 FI SRK LO 1300796 FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo Naaras Avoin Dorte Kaae EX1 CAC
S*IxiDixi's Four Tops (EXO d 22) x FIN*Nipsu-Nappulan High Tech (PER a 01)
12 EXO f 03 22 FI SRK LO 1300796 FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*IxiDixi's Four Tops (EXO d 22) x FIN*Nipsu-Nappulan High Tech (PER a 01)
13 PER n FIN SRK RX 80091 S*Athelstones Blackout Uros Grand International Champion Helene Reiter EX1 CACS BIV NOM BIS
Boberan's Red Bull (PER d) x S*Eddore Vintage Jeans (PER a)
14 PER n FI SK LO 1405102 Alsace Janus Uros Avoin Helene Reiter EX1 CAC
Aftabi Top Spin of Siriuksen (PER n) x Kis'Herbas Lavazza of Siriuksen (EXO fs)
15 PER n FI SK LO 1404746 FI*Mimosan Little Bad Girl Naaras Nuoret 7-10 kk Helene Reiter EX1
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
16 PER d FI SRK LO 84180 FI*BlueIce's Roma Uomo Uros Supreme Champion Dorte Kaae KM
Midas Wicked Cool (PER n) x FIN*BlueIce's My Fair Lady (PER e 24)
17 PER d FI SRK LO 86964 FI*Sabrimin Prince Uros Grand International Champion Dorte Kaae EX1 CACS BIV NOM
DK*Star Wars Mace Windu of Mandrake (PER n) x FIN*Sabrimin Mamma Mia! (PER d)
18 PER d FI SRK LO 1300248 FI*Kultaviiksen Janis Joplin Naaras Champion Dorte Kaae EX1 CACIB
One Way Ticket von La'Noitan (PER d) x FIN*Kuutsa's Sunshine Baby (PER d)
19 PER f FI SK LO 1404749 FI*Mimosan Lying From You Naaras Nuoret 7-10 kk Dorte Kaae EX1
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
20 PER ns FI SRK LO 89800 FI*Kultaviiksen Howlin Wolf Uros International Champion Dorte Kaae EX1 CAGCIB
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x FIN*Kuutsa's Storm in a Teacup (PER fs)
21 PER n 22 FI SRK LO 1403447 IT*Diciotto Carati Virginia Naaras Champion Dorte Kaae EX1 CACIB NOM BIS
Diciotto Carati Linus (PER a 22) x Diciotto Carati Querida (PER n 22)
22 PER n 22 FIN SRK LO 78352 FIN*Sabrimin Jackpot Uros Grand International Premior Dorte Kaae EX1 CAPS NOM
DK*Star Wars Mace Windu of Mandrake (PER n) x Joleigh's Sugar Baby (PER n 23)
23 PER d 22 FI SK LO 1405055 FI*Elrikan Win-Win Ace Uros Nuoret 7-10 kk Dorte Kaae EX1
FI*Elrikan Vincent (PER n) x LV*Nostri Vincent Sky Full of Stars (PER f)
24 PER ns 24 62 FIN SRK RX 82383 FIN*Dirlandan Efesos Uros International Premior Dorte Kaae Abs
FIN*Vanilla-Star Lollipop (PER as 22) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
25 PER n 01 62 FI SRK LO 1300803 FI*Dirlandan JinJang Uros International Champion Dorte Kaae EX1 CAGCIB
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
26 PER n 03 FI SRK LO 89843 FI*Mimosan Ka Boom Uros Grand International Premior Helene Reiter EX1 CAPS NOM BIS
A*Heaven Sent Quicky Express (PER n) x FIN*Mimosan All About Us (PER n 03)
27 PER n 03 FIN SRK RX 79711 FIN*Mimosan Candy Cane Uros International Premior Helene Reiter EX1 CAGPIB
FIN*Mimosan W-Gene (PER n) x FIN*Mimosan All About Us (PER n 03)
28 PER a 02 62 FI SRK LO 1402307 Agaro Pers Fenix Uros Supreme Champion Helene Reiter KM
Panda Pers Red-Tiger (PER d 02 21) x Love Face Look at Me of Agaro Pers (PER a 03)
29 PER f 03 FI SRK LO 1402763 Betty Soldeserto Naaras International Champion Helene Reiter EX1 CAGCIB
Hotis Cynder*PL (PER e 03) x Joko of Dendy Dinasty (PER n)
30 PER f 03 FI SK LO 1404788 FI*Dirlandan Moulin Rouge Naaras Nuoret 7-10 kk Helene Reiter EX2
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
31 PER f 03 FI SK LO 1405064 FI*KiSui All or Nothing Naaras Nuoret 7-10 kk Helene Reiter EX1
FI*Kermaviiksen Giovanni (PER n 03) x FI*Kultaviiksen Janis Joplin (PER d)
32 PER f 03 FI SK LO 1405916 FI*AzuLejo's Astral Romance Naaras Pennut 4-7 kk Helene Reiter EX1 BIV NOM BIS
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
33 PER n 01 21 62 FI SRK LO 89026 FI*Dirlandan HanoiRocks Naaras International Premior Dorte Kaae EX1 CAGPIB NOM BIS
FIN*Dirlandan Breakdance (PER n 03 22) x Toy Tricksy Mercedes (PER f 03)
34 PER n 03 24 FI SRK LO 1300876 FI*Chosen-One Lacy Looker Naaras Avoin Dorte Kaae Abs
FI*Whispers Hide and Seek (PER n 03 24) x FI*Chosen-One Betty Boop (PER g 03)
34 PER n 03 24 FI SRK LO 1300876 FI*Chosen-One Lacy Looker Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Whispers Hide and Seek (PER n 03 24) x FI*Chosen-One Betty Boop (PER g 03)
35 PER a 03 24 FIN SRK RX 82382 FIN*Dirlandan EnvyMe Uros Supreme Premior Dorte Kaae KM
FIN*Vanilla-Star Lollipop (PER as 22) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
37 PER f 02 21 62 FI SRK LO 1404409 FI*Sabrimin Deluxe Naaras Nuoret 7-10 kk Helene Reiter EX1 NOM BIS
FI*Sabrimin Prince (PER d) x Ark Star Shakira (EXO n 03 24)
38 PER a 33 FI SK LO 1405174 FI*Fiu-Maun Tiny Blue Shadow Uros Pennut 4-7 kk Helene Reiter EX1
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x Benoma Havanna Dreams (PER n 21 33)
39 PER a 33 FIN SRK LO 68565 FIN*Jasmirin Danny-Boy Uros Kastraatti Helene Reiter EX1 CAP
Sandypaws Sammy-of-Jasmirin (PER n 33) x DK*Lobell's Babbling Brooke (PER a 33)
39 PER a 33 FIN SRK LO 68565 FIN*Jasmirin Danny-Boy Uros Veteraani Yan Roca Folch 1 NOM BIS
Sandypaws Sammy-of-Jasmirin (PER n 33) x DK*Lobell's Babbling Brooke (PER a 33)
40 PER f 33 FIN SRK LO 78574 FIN*Cherish's Firefly Naaras Kastraatti Helene Reiter EX1 CAP NOM
FIN*Jasmirin Sunny Boy (PER d 33) x Sinihuiskan Bianca (PER n 21 33)
41 PER d 21 33 FI SRK LO 1403448 Colorolla Madlen Naaras Avoin Helene Reiter EX1 CAC
Dabi White Rose of Colorolla (EXO d 33) x Sanvyr Cats Algeiba (PER e 21 33)
42 ACL V / ACL f FI SK LO 1405121 FI*Minnikatin Olympia Naaras Champion Magdalena Kudra EX1 CACIB
FI*Minnikatin McLaren (ACS b 03) x Estrella of Tootsu (ACL f 22)
43 ACL VI / ACL d 09 FI SRK RX 1302184 FI*Myllykissa Rölli Uros Champion Martin Kabina EX1 CACIB
CurlingLight Mangosteen (ACL d 22) x FI*Diipadaapa Alice (ACS f 09 24)
44 ACL VI / ACL f 03 22 FI SK RX 1406268 White Star Iskra of Siriuksen Naaras Avoin Martin Kabina EX1 CAC
White Star Veterok (ACL ns 03 22) x ShiningCurl Joulukuusi (ACL fs 03 22)
45 ACS III / ACS b 24 FI SRK RX 1403519 FI*Siriuksen KoppamurraCurl Uros Avoin Magdalena Kudra EX1 CAC
FI*Siriuksen AristoCurl (ACS n 22) x FIN*Siriuksen SalsaCurl (ACS g 24)
46 ACS X / ACS a 21 33 FI SRK LO 89558 FI*Zormain Ashakes Romeo Uros Grand International Champion Martin Kabina EX1 CACS
FIN*Minnikatin Zorro (ACS n 21 33) x FIN*Minnikatin Gabriela (ACL a 23)
47 MCO I / MCO n FI SRK LO 90672 Coonity Nokomis Naaras Supreme Champion Daria Lukasik Abs
Talshipp Al Nair of Coonity (MCO a 09) x Coonity Artemis (MCO f 22)
48 MCO I / MCO n FI SRK LO 88267 FI*Mainehaan Bruno Uros Grand International Champion Daria Lukasik EX1 CACS
FI*Halden coon's Uno (MCO n) x S*Stortassen's KayCee (MCO a)
49 MCO I / MCO n FIN SRK LO 80645 FIN*NomenEst Priscilla Black Naaras Grand International Champion Daria Lukasik Abs
FIN*Goldenstream's Freestyle (MCO a 22) x FIN*NomenEst Darla Hood (MCO f 09 22)
50 MCO I / MCO a FI SRK LO 1402572 FI*Mainehaan Hanson Uros Champion Daria Lukasik EX1 CACIB
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*Mainehaan Barbra (MCO n)
51 MCO I / MCO n FI SRK LO 1302162 FI*Stout-hearted Oprah Naaras Avoin Daria Lukasik Abs
A*Winerau's Nadal (MCO n) x FI*Stout-hearted Flowerbelle (MCO a 22)
52 MCO I / MCO n FI SRK LO 88269 FI*Mainehaan Barbra Naaras Kastraatti Daria Lukasik EX1 CAP
FI*Halden coon's Uno (MCO n) x S*Stortassen's KayCee (MCO a)
53 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO 85650 FI*Chamberlain Hidden Treasure Uros Grand International Champion Magdalena Kudra Abs
FIN*Chamberlain Used To Run (MCO ns 09) x FIN*Chamberlain If You Are Mine (MCO ns 03 22)
54 MCO II / MCO n 03 FI SRK LO 1403453 Ghost Rider Tiili*PL Uros International Champion Magdalena Kudra EX1 CAGCIB
Pegaz Tiili*PL (MCO e 23) x Weleda Tiili*PL (MCO f 09)
55 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO 1402573 FI*Mainehaan Humphrey Uros Avoin Magdalena Kudra EX1 CAC
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*Mainehaan Barbra (MCO n)
56 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO 88653 FI*HoneyCoon's I Want It More Uros International Premior Magdalena Kudra EX1 CAGPIB
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Little Doll (MCO ns 03)
57 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 1300954 FI*Unikuun Just Only One Naaras Avoin Martin Kabina EX1 CAC
FI*Cherry's Maine Fumbe (MCO a) x FIN*RaReCoon's Hot N Cold (MCO n 23)
58 MCO III / MCO n 22 FI SRK RX 1404308 FI*Escape's Carlos Santana Uros Nuoret 7-10 kk Martin Kabina Abs
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*Escape's Walquiria (MCO f 22)
59 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 1404200 FI*LovelyLife Image of Kismet Ilona Naaras Nuoret 7-10 kk Martin Kabina Abs
FI*LovelyLife Dreamteam Diego (MCO ns 22) x Coonity Nokomis (MCO n)
60 MCO III / MCO n 22 Queen of Charm Erosha Honeycat*RU Naaras Pennut 4-7 kk Martin Kabina EX1
IT*Maxistar Tyson (MCO n 09 22) x (N)Mydele's Torfrid (MCO n 22)
61 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 42443 FI*Mainehaan Frida Naaras International Premior Martin Kabina EX1 CAGPIB NOM
S*Stortassen's Picasso (MCO n 09 22) x FI*Mainehaan Adele (MCO f 23)
62 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 1403223 FI*LovelyLife Heartbeat Hanks Uros Kastraatti Martin Kabina EX1 CAP
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*LovelyLife Dreamteam Dumle (MCO n 22)
63 MCO IV / MCO n 03 22 FI SRK LO 1300833 IT*Skysupernova Thunder Storm Uros International Champion Daria Lukasik EX1 CAGCIB
Starsupernova Santos (MCO ds 09 22) x Starsupernova She's Madonna (MCO ns 03 22)
64 MCO IV / MCO a 03 22 FI SRK LO 89699 FI*Goldenstream's Ultra Bra Naaras International Champion Daria Lukasik EX1 CAGCIB
FIN*NomenEst Jupiter Jones (MCO a 09 22) x FIN*Goldenstream's Pandora (MCO n 03)
65 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 1300589 FI*Ameliinan Luna Uros Champion Daria Lukasik EX1 CACIB
Nascat Coyote Mustang of Ameliinan (MCO ns 09 23) x Battle Creek's D'Caramel (MCO n 09 22)
66 MCO IV / MCO n 03 24 FI SRK LO 1402557 FI*Moggi Carpe Dajm Naaras Avoin Daria Lukasik EX2
FIN*Moggi Brät Pitko (MCO n 09 23) x FI*Krysos Baby Jane (MCO ns 09 22)
67 MCO IV / MCO n 03 22 FI SRK LO 1403037 FI*NomenEst Doris Day Naaras Avoin Daria Lukasik EX1 CAC
Belushies Handsome Sam (MCO n 09 22) x FI*NomenEst Angel In Blue (MCO a 09)
68 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 1404236 FI*DiamondTails' Mickey Rourke Uros Nuoret 7-10 kk Daria Lukasik EX1 BIV
S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll (MCO ns 09) x FI*Mainehaan Doris (MCO f 23)
69 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1405382 FI*NineTales If I Were a Boy Naaras Pennut 4-7 kk Daria Lukasik EX1
Nascat Coyote Mustang of Ameliinan (MCO ns 09 23) x FI*Pikkumetsän Wundervoll (MCO n 09)
70 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 41769 FI*Bonneamie Walker Canyon Uros International Premior Daria Lukasik Abs
FI*Bonneamie Twin Oaks (MCO n 22) x Mainesuspect Sayuri of Bonneamie (MCO n 03 22)
71 MCO IV / MCO a 03 23 FI SRK LO 1403284 FI*Goldenstream's Waterloo Uros Kastraatti Daria Lukasik EX2
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*Goldenstream's Ultra Bra (MCO a 03 22)
72 MCO IV / MCO n 09 23 FI SRK LO 1402556 FI*Moggi Cog Nakki Uros Kastraatti Daria Lukasik EX1 CAP
FIN*Moggi Brät Pitko (MCO n 09 23) x FI*Krysos Baby Jane (MCO ns 09 22)
73 MCO V / MCO f FI SRK LO 1403409 FI*KingLeo's Bohemian Dream Naaras Champion Yan Roca Folch EX1 CACIB NOM
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
74 MCO V / MCO f FI SK LO 1405176 PL*Ashabelle Tosca Naaras Avoin Yan Roca Folch EX1 CAC
Big Giants Resort's Milo (MCO a) x Therezia Sky Beyrouth, CZ (MCO f 22)
75 MCO V / MCO d FI SK LO 1406132 S*Coppermines Thor Uros Pennut 4-7 kk Yan Roca Folch EX1 BIV
Candyman the Purrfect Coon (MCO ds 22) x S*Coppermines Beata (MCO f 23)
76 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 1405913 FI*Blackcurrant Sophia Loren Naaras Pennut 4-7 kk Yan Roca Folch EX1
FI*Vuorensinen Baloo (MCO d 22) x PT*Artsycats Lucy in the Sky (MCO ns 09 22)
77 MCO V / MCO d 23 FI SRK LO 86089 FI*SolarWind's Amon Uros Grand International Premior Yan Roca Folch EX1 CAPS
S*Operacoon's Lord Sidney (MCO ns 03) x FI*SolarWind's Alcyone (MCO f 09 22)
78 MCO V / MCO f 22 FI SRK LO 87374 Xandra Sky Beyrouth, CZ Naaras Premior Yan Roca Folch EX1 CAPIB NOM BIS
A*Winerau's Yaris (MCO n 22) x Pretty Princes of Beyrouth, CZ (MCO d 22)
79 MCO VI / MCO e 09 FI SRK LO 1300743 FI*Mostlycats Juniper Speck Uros International Champion Geir Johan Edvardsen EX1 CAGCIB
IT*Clabacoon's Quemu il Folletto (MCO ns) x FIN*Chamberlain Black Sky (MCO f 09)
80 MCO VI / MCO d 03 22 FI SRK LO 1403579 Sarajen Star Uros Champion Geir Johan Edvardsen Abs
Sarajen Virginia Gentleman (MCO d 09 22) x Kelimcoons Bay Breeze-of-Sarajen (MCO f 09 22)
81 MCO VI / MCO g 03 22 FI SRK LO 1403282 FI*Goldenstream's Wild Flower Naaras Avoin Geir Johan Edvardsen EX1 CAC
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*Goldenstream's Ultra Bra (MCO a 03 22)
82 MCO VI / MCO f 09 FI SRK RX 1302156 FI*Stout-hearted Naomi Naaras Champion Geir Johan Edvardsen EX1 CACIB
A*Winerau's Nadal (MCO n) x FI*Stout-hearted I Love You (MCO d 09 24)
83 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO 1404235 FI*DiamondTails' Minnie Driver Naaras Nuoret 7-10 kk Geir Johan Edvardsen EX1 BIV
S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll (MCO ns 09) x FI*Mainehaan Doris (MCO f 23)
84 MCO VII / MCO ns FI SRK LO 89954 FI*Satinante's Tristan Fridolf Uros Grand International Champion Geir Johan Edvardsen EX1 CACS BIV
C'Black Wolf Cabotcove Coon (MCO ns) x FIN*Satinante's Freyja Iniki (MCO ns 22)
85 MCO VII / MCO ns 22 Fireworks Estate Pearls*RU Uros Grand International Champion Geir Johan Edvardsen EX2
EstatePeals Aerosmith (MCO n 09 22) x (N)Sacred Spirit's Maxima (MCO as 09 22)
86 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 1404759 Dynamicats Mr Bojangles Uros Avoin Geir Johan Edvardsen EX1 CAC
LT*Baltic Wind Incredible (MCO n 09 22) x Dynamicats The Finish Line (MCO ns 09 22)
87 MCO VII / MCO ds 23 FI SRK LO 1404239 FI*DiamondTails' Matti Antero Uros Määrittely Magdalena Kudra MCO ds 09 23
S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll (MCO ns 09) x FI*Mainehaan Doris (MCO f 23)
87 MCO VIII / MCO ds 09 23 FI SRK LO 1404239 FI*DiamondTails' Matti Antero Uros Nuoret 7-10 kk Martin Kabina EX2
S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll (MCO ns 09) x FI*Mainehaan Doris (MCO f 23)
88 MCO VII / MCO ds 23 FI SRK LO 86094 FI*SolarWind's Anubis Uros Grand International Premior Geir Johan Edvardsen EX1 CAPS
S*Operacoon's Lord Sidney (MCO ns 03) x FI*SolarWind's Alcyone (MCO f 09 22)
89 MCO VII / MCO as 22 FIN SRK LO 81181 FIN*SolarWind's Na'ir al Saif Uros Grand International Premior Geir Johan Edvardsen Out of competition
FIN*SolarWind's Sun Spot (MCO n) x FIN*Starmaker's Justyna (MCO ns 22)
90 MCO VII / MCO ns 23 FI SRK LO 1402555 FI*Moggi Chöört Silli Uros Kastraatti Geir Johan Edvardsen EX1 CAP
FIN*Moggi Brät Pitko (MCO n 09 23) x FI*Krysos Baby Jane (MCO ns 09 22)
91 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO 42108 FI*Vuorensinen Ian Uros International Champion Martin Kabina EX1 CAGCIB
Bruno Main Bastet, CZ (MCO ns 09 22) x FI*Vuorensinen Giselle (MCO n 22)
92 MCO VIII / MCO ns 03 24 FI SRK LO 1402559 FI*Moggi Cate Pilleri Naaras Champion Martin Kabina Out of competition
FIN*Moggi Brät Pitko (MCO n 09 23) x FI*Krysos Baby Jane (MCO ns 09 22)
93 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO 1404323 FI*LovelyLife Joy of Living Jetro Uros Nuoret 7-10 kk Martin Kabina EX1
FI*Mostlycats Calling All Girls (MCO e 09 22) x FI*LovelyLife Amor Aaria (MCO ns 22)
94 MCO VIII / MCO ns 09 23 FI SK LO 1405386 FI*NineTales Incredible Hulk Uros Pennut 4-7 kk Martin Kabina EX1 BIV
Nascat Coyote Mustang of Ameliinan (MCO ns 09 23) x FI*Pikkumetsän Wundervoll (MCO n 09)
95 MCO VIII / MCO ns 09 FI SRK LO 87617 DK*Timita's Formel 1 Uros Kastraatti Martin Kabina EX1 CAP
DK*Timita's Sloppy (MCO ds 09 22) x DK*Timita's Super Aroma (MCO ns 09 22)
96 MCO VIII / MCO ns 09 FIN SRK LO 82355 S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll Uros Kastraatti Martin Kabina EX2
S*Silveronyx Beelzebub (MCO ns 09) x DK*Pitho Ayo (MCO a 22)
96 MCO VIII / MCO ns 09 FIN SRK LO 82355 S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Silveronyx Beelzebub (MCO ns 09) x DK*Pitho Ayo (MCO a 22)
97 MCO IX / MCO w 64 FI SRK LO 83631 FI*Escape's Paloma Faith Naaras Grand International Premior Martin Kabina EX1 CAPS
Dynamicats White Phantom (MCO w) x DK*Wytopitlock Leria Kersil (MCO g 22)
98 NFO I / NFO a FI SRK LO 1403189 9 Levens Trick or Treat Uros Avoin Marjatta Koskenkangas EX2
Atlas fra Jerriks Smykkeskrin (NFO n 09 22) x 9Levens Suki (NFO as 09 23)
99 NFO I / NFO n FI SRK LO 1403121 FI*Draconian Desert by Night Uros Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
Eirik v.d. Gehlen Bieke (NFO nt 22) x FI*Draconian SerenadeOfSorrow (NFO n 09)
100 NFO I / NFO n FI SRK LO 1403120 FI*Draconian Northern Lights Uros Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX1 CAP
Eirik v.d. Gehlen Bieke (NFO nt 22) x FI*Draconian SerenadeOfSorrow (NFO n 09)
101 NFO II / NFO n 03 FI SRK LO 42682 S*Zygot's Mac Gregor Uros Grand International Champion Geir Johan Edvardsen EX1 CACS BIV
S*Zygot's Cornetto (NFO d 01 21) x S*Zygot's Caramia Bambina (NFO n 09 24)
102 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 89301 FI*Draconian SerenadeOfSorrow Naaras International Champion Geir Johan Edvardsen EX1 CAGCIB
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
102 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 89301 FI*Draconian SerenadeOfSorrow Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
103 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 1403119 FI*Draconian Shadegrown Uros Premior Geir Johan Edvardsen EX1 CAPIB
Eirik v.d. Gehlen Bieke (NFO nt 22) x FI*Draconian SerenadeOfSorrow (NFO n 09)
104 NFO II / NFO n 03 FI SK LO 1405652 FI*Ninatte's Fast Surprise Uros Pennut 4-7 kk Geir Johan Edvardsen Abs
S*Zygot's Mac Gregor (NFO n 03) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
105 NFO II / NFO n 03 FI SK LO 1405761 FI*Hirmuinen Bastet Naaras Pennut 4-7 kk Geir Johan Edvardsen EX1
S*NC's Alladin Sane (NFO n 03 24) x FI*Kultahuiskan Inka (NFO f 09)
106 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 1402884 FI*FoxyPaw's Lucky Hunter Uros Kastraatti Geir Johan Edvardsen EX1 CAP NOM BIS
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
107 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO 87683 FI*FoxyPaw's Trick Bag Uros Supreme Champion Yan Roca Folch KM NOM
S*Kullehoppans Vidar (NFO n 09 22) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
108 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO 1402885 FI*FoxyPaw's Lucky Brown Uros Premior Yan Roca Folch EX1 CAPIB
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
109 NFO IV / NFO n 09 23 FI SRK LO 89621 FI*Slytiger's Hot Enchantment Uros Supreme Champion Magdalena Kudra KM
S*Restless Zooropa (NFO d 03 24) x FIN*Slytiger's Primrose (NFO as 03 24)
110 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO 88996 FI*Tähtitassun Aurinkoinen Naaras Supreme Champion Magdalena Kudra KM BIV NOM
FIN*FoxyPaw's Full Time Lover (NFO n 09 24) x FIN*NariNetta's Wild Riviera (NFO n 22)
111 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO 84140 FI*Mototassun Viehkeä Veijari Uros Grand International Champion Magdalena Kudra EX2
FIN*Leoline Jimi Jäämies (NFO e 09) x FIN*Tupuliinin Kuuma Kesä (NFO ns 09 24)
112 NFO IV / NFO a 09 23 FI SRK LO 87149 FI*Nalle-Puhin Gil Grissom Uros Grand International Champion Magdalena Kudra EX1 CACS
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x FIN*Nalle-Puhin N. Boa Vista (NFO g 03 22)
113 NFO IV / NFO a 03 24 FI SRK LO 1300060 FI*FinnFeline's Envy Me Uros International Champion Magdalena Kudra EX1 CAGCIB NOM
S*Isgården's Emmett (NFO d 22) x S*Utblicken's Lill Ammuu (NFO a 02)
114 NFO IV / NFO n 09 22 FI SRK LO 1403122 FI*Draconian Nepenthe Naaras Champion Magdalena Kudra EX1 CACIB
Eirik v.d. Gehlen Bieke (NFO nt 22) x FI*Draconian SerenadeOfSorrow (NFO n 09)
115 NFO IV / NFO n 03 23 FI SK LO 1405231 FI*Koivunpesän Klapi Naaras Nuoret 7-10 kk Magdalena Kudra EX4
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x FI*Ninatte's Voodoo (NFO n 02 21)
116 NFO IV / NFO n 02 21 62 FI SRK LO 1404386 FI*RockyHill's Cherokee Naaras Nuoret 7-10 kk Magdalena Kudra EX2
FI*RockyHill's Aruna (NFO ns 23) x S*Little L's Nitra (NFO f 02 21)
117 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 1405185 SE*For Keeps Love Is A Battlefield Naaras Nuoret 7-10 kk Magdalena Kudra EX3
IDP*Mhorrses Olivin (NFO n 09 24) x SE*For Keeps Pat Benatar (NFO n 09 24)
118 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 1405184 SE*For Keeps We Belong Naaras Nuoret 7-10 kk Magdalena Kudra EX1 BIV
IDP*Mhorrses Olivin (NFO n 09 24) x SE*For Keeps Pat Benatar (NFO n 09 24)
119 NFO IV / NFO n 03 22 FI SK LO 1405469 FI*Siniidan Serenade of Water Naaras Pennut 4-7 kk Magdalena Kudra EX1
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
120 NFO IV / NFO n 09 22 FI SRK LO 87681 FI*FoxyPaw's Hoodoo Doll Naaras Supreme Premior Magdalena Kudra KM NOM
S*Kullehoppans Vidar (NFO n 09 22) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
121 NFO IV / NFO n 03 22 FIN SRK LO 73978 FIN*Kirsikan HelmiLiina Naaras Supreme Premior Magdalena Kudra KM
FIN*Kirsikan Gretzky (NFO n 03 22) x Kirsikka Felis Audax*DK (NFO f 09)
121 NFO IV / NFO n 03 22 FIN SRK LO 73978 FIN*Kirsikan HelmiLiina Naaras Veteraani Dorte Kaae 1 NOM BIS
FIN*Kirsikan Gretzky (NFO n 03 22) x Kirsikka Felis Audax*DK (NFO f 09)
122 NFO V / NFO d 22 FI SRK LO 86257 S*Isgården's Emmett Uros Grand International Champion Martin Kabina Abs
S*Tante Bluhme's Zixten (NFO a 24) x S*Isgården's Melba (NFO f 09 24)
123 NFO V / NFO d FI SRK LO 1403839 S*Rotvältans Kingston Uros Avoin Martin Kabina EX1 CAC
S*Moveramis Dolph (NFO n 09 24) x S*Rotvältans Jamaica Blue Mountain (NFO f 09 24)
124 NFO VI / NFO d 02 21 FIN SRK LO 78427 S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz Uros Supreme Champion Geir Johan Edvardsen KM
S*Silvernalle's Cosmonaut (NFO n 02) x S*Trollgumman's Zessan Zantuzza (NFO e 09 22)
124 NFO VI / NFO d 02 21 FIN SRK LO 78427 S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz Uros Veteraani Dorte Kaae Arvosteltu
S*Silvernalle's Cosmonaut (NFO n 02) x S*Trollgumman's Zessan Zantuzza (NFO e 09 22)
125 NFO VI / NFO f 03 22 FI SRK LO 41576 S*Eärfalas Flisan Naaras Grand International Champion Geir Johan Edvardsen EX1 CACS BIV NOM
S*Vildhjärtas CuteIsWhat WeAimFor (NFO n 03 22) x S*Eärfalas Debbie (NFO f 09)
126 NFO VI / NFO f 02 63 FI SRK RX 85719 FI*Ninatte's Apricot Lady Naaras International Champion Geir Johan Edvardsen EX1 CAGCIB
Super Trouper av Skara Brae*CH (NFO d 02) x FIN*Slytiger's Pina Colada (NFO ns 09)
127 NFO VI / NFO f 02 62 FI SRK LO 1403607 Eluney LemuNarki*ES Naaras Avoin Geir Johan Edvardsen EX1 CAC
S*Glömstaskogens Ivory (NFO n 01) x Cariló LemuNarki*ES (NFO f 03 22)
128 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 1404767 S*Just Catnap's Ailsa Craig Naaras Nuoret 7-10 kk Geir Johan Edvardsen EX1 BIV
S*Just Catnap's Chad (NFO d 09 22) x (N)Migoto's Siri Sofia (NFO f 03 24)
129 NFO VI / NFO d 09 24 FI SK LO 1405762 FI*Hirmuinen Bonaparte Uros Pennut 4-7 kk Geir Johan Edvardsen EX1
S*NC's Alladin Sane (NFO n 03 24) x FI*Kultahuiskan Inka (NFO f 09)
130 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 1406068 IT*Freya Oyne Witch Glinda Naaras Pennut 4-7 kk Geir Johan Edvardsen EX1 NOM
IT*Norr Venn's Vismund Cygnus (NFO d 09 22) x NL*Norforcats Daydreamer (NFO n 09 22)
131 NFO VI / NFO f 09 FI SRK LO 86570 FI*Draconian Ataegina Naaras Grand International Premior Geir Johan Edvardsen Abs
FI*NordicTigers Andreas (NFO d 09 22) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
132 NFO VI / NFO f 09 22 FI SRK LO 1300135 S*Capsicum's Elyss Naaras Premior Geir Johan Edvardsen EX1 CAPIB NOM
S*Långängens Krokant (NFO n 09 22) x S*Mylingens Maryland (NFO f 03 22)
133 NFO VI / NFO f 03 FI SRK LO 83975 FI*Kultahuiskan Geisha Naaras Kastraatti Geir Johan Edvardsen EX1 CAP
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x FIN*Kirsikan Inkeri (NFO a 03)
134 NFO VII / NFO fs FI SRK LO 89242 FI*FoxyPaw's Cherry Mash Naaras Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS BIV NOM
FI*FoxyPaw's Jock Scott (NFO ns 09 24) x S*Zealou's Zemya Hamilton (NFO f 24)
135 NFO VII / NFO ns 24 FI SRK LO 1403722 FI*Debals HuraaHuraa Uros Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC NOM
Noynarock Albert (NFO n) x FI*Kujakeikarin Åkrid (NFO fs 24)
136 NFO VII / NFO fs FI SRK LO 1404196 FI*Hopeahännän Vanessa Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1
DK*Morgunstrálan's Hot'n Sweet (NFO n 09) x Harmony des Anges de Norvege (NFO fs)
137 NFO VII / NFO ns 24 FI SK LO 1406091 FI*Kujakeikarin Norbert Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas Abs
FIN*Kalliopirtin Vili (NFO ns 09) x FI*Hopeahännän Vidia (NFO ns 09 24)
138 NFO VIII / NFO fs 09 FI SRK LO 1403641 FI*Jarraun's Skog Cheralin Naaras Avoin Geir Johan Edvardsen EX1 CAC
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
139 NFO VIII / NFO ns 09 23 FI SRK LO 1404389 FI*RockyHill's Mohawki Uros Nuoret 7-10 kk Geir Johan Edvardsen EX1
FI*RockyHill's Aruna (NFO ns 23) x S*Little L's Nitra (NFO f 02 21)
140 NFO VIII / NFO ds 09 24 FI SRK LO 89244 FI*FoxyPaw's Butterfinger Uros Supreme Premior Geir Johan Edvardsen KM
FI*FoxyPaw's Jock Scott (NFO ns 09 24) x S*Zealou's Zemya Hamilton (NFO f 24)
141 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO 81860 FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Supreme Champion Yan Roca Folch KM
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
142 NFO IX / NFO w 61 FI SRK LO 87187 FI*Tähtitassun Juhannus Uros Supreme Premior Yan Roca Folch KM
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x FIN*Heinuntuvan Olga Maria (NFO f 03 23)
143 RAG n FI SRK LO 41600 FI*Barfait's Nanette Naaras International Champion Martin Kabina EX1 CAGCIB NOM
S*Tallkottens Macadam C of Harlem (RAG n) x FI*Barfait's Gianna (RAG a 03)
144 RAG n FI SRK LO 1403793 Gayaneh Ideo Iuxta Uros Avoin Martin Kabina EX1 CAC NOM
Gayaneh Gaudeamus Igitur (RAG n 21) x FIN*Shyshaman's Moonlight (RAG a 04)
145 RAG n FI SK LO 1404839 FI*Barfait's Sunkiss Naaras Nuoret 7-10 kk Martin Kabina EX1 BIV NOM
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
146 RAG a FI SRK LO 41977 Gayaneh Gratia Illa Naaras Grand International Champion Magdalena Kudra EX1 CACS
FI*Hakalan Herra Tossavainen (RAG n) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
147 RAG a FI SK LO 1404837 FI*Barfait's Sunflower Naaras Nuoret 7-10 kk Magdalena Kudra EX1 NOM
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
148 RAG a FI SK LO 1405686 FI*Maplehill's Kingfisher Uros Pennut 4-7 kk Magdalena Kudra Abs
FI*Maplehill's Lord Milori (RAG e) x Dollyfella Vive Le Rock (RAG a)
149 RAG a FIN SRK LO 75868 FIN*Mayapaw's Awesome Artemis Uros International Premior Magdalena Kudra Abs
Gizmo Riegel-Raggies (RAG a 03) x FIN*Tammikatin Poutapilvi (RAG a 04)
149 RAG a FIN SRK LO 75868 FIN*Mayapaw's Awesome Artemis Uros Veteraani Dorte Kaae Abs
Gizmo Riegel-Raggies (RAG a 03) x FIN*Tammikatin Poutapilvi (RAG a 04)
150 RAG a FI SRK LO 1402421 FI*Barfait's Rivaldo Uros Kastraatti Magdalena Kudra EX1 CAP
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Gianna (RAG a 03)
151 RAG a FI SRK LO 1402416 FI*Barfait's Ronaldo Uros Premior Magdalena Kudra EX1 CAPIB
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Gianna (RAG a 03)
152 RAG n 21 FI SRK LO 41975 Gayaneh Gaudeamus Igitur Uros Grand International Champion Geir Johan Edvardsen EX1 CACS
FI*Hakalan Herra Tossavainen (RAG n) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
152 RAG n 21 FI SRK LO 41975 Gayaneh Gaudeamus Igitur Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Hakalan Herra Tossavainen (RAG n) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
153 RAG n 21 FI SRK LO 1403796 Gayaneh Igitur Imago Uros Avoin Geir Johan Edvardsen EX1 CAC
Gayaneh Gaudeamus Igitur (RAG n 21) x FIN*Shyshaman's Moonlight (RAG a 04)
154 RAG n 21 FI SRK LO 1403791 Gayaneh Igitur Iris Naaras Avoin Geir Johan Edvardsen EX1 CAC BIV
Gayaneh Gaudeamus Igitur (RAG n 21) x FIN*Shyshaman's Moonlight (RAG a 04)
155 RAG e 21 FI SRK LO 91082 Kin edler von den Lichtalben Uros International Champion Yan Roca Folch EX1 CAGCIB
The Cute Cats Fairy Prince (RAG n 04 21) x Ashanti Edle von den Lichtalben (RAG g 04)
156 RAG f 21 FI SRK LO 1403896 FI*Pehmis Kullanmuru Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
FIN*Maplehill's Baby James (RAG d 04) x FI*Pehmis Neiti Nokinenä (RAG n 04 21)
157 RAG n 03 FI SRK LO 1404284 FI*Lukanpuron Don Luigi Uros Nuoret 7-10 kk Daria Lukasik Abs
FI*Shyshaman's Star of Ivanhoe (RAG a 03) x FI*Riverknee Super Nova (RAG n 03)
158 RAG n 03 FI SK LO 1405655 (N)Diadem's Wilma Sollis Naaras Nuoret 7-10 kk Daria Lukasik EX1 NOM
(N)Ragstar's Candyman, JW (RAG n 03) x S*Dan Dara's Naima Sollis of Diadems (RAG a 03)
159 RAG n 03 FI SRK LO 1302122 FI*Maplehill's Wilhelmine Naaras Kastraatti Daria Lukasik EX1 CAP
FI*Maplehill's Black Label (RAG n 03) x FI*Maplehill's Edwina (RAG a 04)
160 RAG n 04 FI SRK LO 1402728 FI*Riverknee Edward Uros Avoin Yan Roca Folch Abs
FI*Riverknee Ocean Storm (RAG a) x FI*Riverknee Super Nova (RAG n 03)
161 RAG n 04 FI SRK LO 1301507 FI*Dollgarden's Deutzia Naaras Avoin Yan Roca Folch DISQ AGR.
S*Eurovisions San Francisco (RAG n 03) x FI*Dollgarden's Betula (RAG a 04)
162 RAG n 04 FI SK LO 1405809 Angelicdolls Royal Princess Naaras Nuoret 7-10 kk Yan Roca Folch Abs
Angelicdolls Royal Junior (RAG a 04) x Chatandolls Pretty of Angelicdolls (RAG n 04)
163 RAG n 04 FI SK LO 1405354 FI*Lukanpuron Elias Uros Pennut 4-7 kk Yan Roca Folch EX1 BIV NOM
FI*Riverknee Zoltán King (RAG a) x Kylador Arcadia (RAG n 03)
164 RAG n 04 FI SK LO 1405328 FI*Celestial's Most Wanted Naaras Pennut 4-7 kk Yan Roca Folch EX1
FI*Celestial's Usain Bolt (RAG n 03) x FI*Estelle's Sweet Anceliana (RAG a 04 21)
165 RAG n 04 FI SRK LO 1300077 FI*Barfait's Playful Paco Uros International Premior Yan Roca Folch EX1 CAGPIB NOM
FI*Barfait's Joyful Justin (RAG a 04) x S*Yátaz Iokaste of Barfait (RAG n 04)
166 RAG a 03 FI SRK LO 91057 Of Moonlight Dolls Dutch Dreamer Uros Grand International Champion Marjatta Koskenkangas Abs
Darlinlildols Titan (RAG a 03) x Palacedolls Honeybee (RAG n 03)
167 RAG a 03 FI SRK LO 88905 FI*Shyshaman's Star of Ivanhoe Uros International Champion Marjatta Koskenkangas Abs
Kylador Abacus (RAG a 03) x FIN*Shyshaman's Moonlight (RAG a 04)
168 RAG a 03 FI SK LO 1405868 (N)Diadem's Vuzzy Uros Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1 NOM
(N)Diadem's Oliver Light Blue (RAG a 03) x Eulalie Zafir Diadems (RAG a 03)
169 RAG a 03 FI SK LO 1405810 Angelicdolls Super Girl Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas Abs
Angelicdolls Superman Junior (RAG a 03) x Angelicdolls Jessica Alba (RAG n 03)
170 RAG a 03 FI SK LO 1405052 FI*Barfait's Tinker Bell Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Heartbreaker (RAG n 03)
171 RAG a 03 FIN SRK LO 82551 FIN*Celestial's FallenAngel Naaras Supreme Premior Marjatta Koskenkangas KM
King Bombon Unreal Ragdolls*ES (RAG b) x FIN*Celestial's Amazing Grace (RAG n 03)
172 RAG a 04 FI SRK LO 1300977 FI*Hakalan Rock Hudson Uros Avoin Magdalena Kudra EX1 CAC
FI*Shyshaman's Sonny Starsocks (RAG n 04) x FI*Maplehill's Mizz Haraldina (RAG a 04)
173 RAG a 04 FI SK LO 1404575 FI*Dolldesire's Hope Naaras Nuoret 7-10 kk Magdalena Kudra Abs
Darlinlildols Mighty Treasure (RAG n) x N*Aakres RagPride Sandra (RAG a 03)
174 RAG a 04 FI SK LO 1405259 FI*Erkatin Tupu Teodor Uros Pennut 4-7 kk Magdalena Kudra EX1
FI*Shyshaman's Bluest Rivers (RAG a 04) x FI*Erkatin Saara Sylvia (RAG n)
175 RAG a 04 FI SK LO 1405357 FI*Lukanpuron Elna Naaras Pennut 4-7 kk Magdalena Kudra EX1 BIV NOM BIS
FI*Riverknee Zoltán King (RAG a) x Kylador Arcadia (RAG n 03)
176 RAG a 04 FI SK LO 1405358 FI*Lukanpuron Emma Naaras Pennut 4-7 kk Magdalena Kudra Abs
FI*Riverknee Zoltán King (RAG a) x Kylador Arcadia (RAG n 03)
177 RAG a 04 FI SK LO 1405438 FI*Utuinen Hot'n'Sweet Naaras Pennut 4-7 kk Magdalena Kudra Abs
FIN*Utuinen Fille Fallaton (RAG a) x FI*Utuinen Sweet Indeed (RAG f 04)
178 RAG a 04 FI SRK LO 85999 FI*Satinante's Don Cesar Uros Supreme Premior Magdalena Kudra KM
FIN*Operadoll's Endearing Edgar (RAG n 04) x FIN*Satinante's Donna Diana (RAG a 04)
179 RAG a 04 FIN SRK LO 83079 FIN*Shyshaman's Moonlight Naaras Kastraatti Magdalena Kudra EX1 CAP
N*Eirik's Harald the Hunk (RAG a 04) x FIN*Maplehill's Saskatchewan (RAG n 04)
179 RAG a 04 FIN SRK LO 83079 FIN*Shyshaman's Moonlight Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
N*Eirik's Harald the Hunk (RAG a 04) x FIN*Maplehill's Saskatchewan (RAG n 04)
180 RAG d 03 FI SRK LO 41324 FI*Dollyblues Be The One Uros International Champion Marjatta Koskenkangas Abs
Kanoa Dama W Masce*PL (RAG n 03) x FI*Dollyblues 2Become1 (RAG f 03)
181 RAG d 04 FI SRK LO 41465 FI*Dollyblues Goin' Bananas Naaras International Champion Geir Johan Edvardsen EX1 CAGCIB
FI*Dollyblues Smooth Operator (RAG e) x S*Gunbertus Peach Puff (RAG f 03 21)
182 RAG d 04 FI SK LO 1405436 FI*Utuinen Hot'n'Spicy Uros Pennut 4-7 kk Geir Johan Edvardsen Abs
FIN*Utuinen Fille Fallaton (RAG a) x FI*Utuinen Sweet Indeed (RAG f 04)
183 RAG e 03 FI SK LO 1405375 FI*AzuLejo's Leandro Uros Pennut 4-7 kk Daria Lukasik EX1
FI*Sunrunner's Rohan (RAG a 03) x FI*Sunrunner's Tibalia (RAG g 04)
184 RAG e 04 FIN SRK LO 76538 FIN*Dollicious Cream Sensation Uros Grand International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPS
Soulmates Maximum Pleasure (RAG a 03) x FIN*Dollicious SweetMarshmallow (RAG g 04)
184 RAG e 04 FIN SRK LO 76538 FIN*Dollicious Cream Sensation Uros Veteraani Dorte Kaae 3
Soulmates Maximum Pleasure (RAG a 03) x FIN*Dollicious SweetMarshmallow (RAG g 04)
185 RAG a 03 21 FI SRK LO 41604 FI*Pehmis Reipas Ronja Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
FI*Shyshaman's Shaman Vagabond (RAG n 04) x FI*Pehmis Tomera Topaasi (RAG a 03 21)
186 RAG a 03 21 FI SK LO 1406040 S*Gunbertus Saffron Sahara Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas Abs
S*Gunbertus Royal Blue (RAG a 03 21) x S*Gunbertus Odd Molly (RAG n)
187 RAG a 03 21 FI SRK LO 87630 FI*Pehmis Laulava Jade Uros Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPIB
FIN*Riverknee Sweet Almond (RAG n 03) x FIN*Maplehill's Tigress Star (RAG a 03 21)
188 RAG a 04 21 FI SRK LO 89836 FI*Rock'nRags BrightestDiamond Naaras International Champion Martin Kabina Abs
FI*Dollicious Maxterpiece! (RAG a 04 21) x FI*Dollyblues Queen of Beauty (RAG a 04 21)
189 RAG a 04 21 FI SRK RX 83890 FI*Dollicious Maxterpiece! Uros International Premior Martin Kabina Abs
FIN*Kehtolaulun Max de Mio (RAG n 04 21) x CH*SunshineRaggies Orana Wileny (RAG a 03)
190 SBI n FI SRK LO 42873 FI*Nalandan Bandhula Uros Champion Martin Kabina EX1 CACIB
Trevino's OP (SBI n) x Alana*Nay's Lilly (SBI n)
191 SBI n FI SRK LO 41217 FI*Haavemaan Euphoria Uros Avoin Martin Kabina EX1 CAC
FI*Tamus Wartburg (SBI d) x FIN*Pirimirrin Daintree River (SBI j 21)
192 SBI n FI SRK LO 1300686 FI*Valkovarpaan Ukonhattu Uros Kastraatti Martin Kabina EX1 CAP NOM
FI*KuutamoKatin Sulo (SBI a) x FI*Chirybiry's See You Soon (SBI f)
193 SBI n FI SRK LO 84017 FI*Harebell Bosse Nova Uros Supreme Premior Martin Kabina KM
FIN*Carlabi's Axi Bon Viking (SBI d) x FIN*GatoBianco Mimosa (SBI n)
194 SBI n FIN SRK LO 82276 EST*Audrey Herencia Naaras Grand International Premior Martin Kabina EX1 CAPS BIV
EST*Prosper Klaudia (SBI n 21) x FIN*Sic'an Jojada (SBI n)
195 SBI a FI SRK LO 89535 FI*Felinessi Aphrodite Naaras Avoin Yan Roca Folch EX1 CAC
FIN*Touchant Homme du Monde (SBI a) x EE*Wahida Klaudia (SBI a)
196 SBI a FIN SRK LO 82840 FIN*Sic'an Mesa Naaras Grand International Premior Yan Roca Folch EX1 CAPS
FIN*Cetulean Lagerfeld (SBI a) x FIN*Sic'an Junia (SBI a)
197 SBI b FI SRK LO 84405 FI*Kallenkattilan Ilona Naaras Avoin Martin Kabina EX1 No Cert
Sarika Lushan (SBI n) x FIN*Anjaran Aleksandra (SBI n)
198 SBI c FI SRK LO 1404292 FI*Saca's Kenzie the Knight Uros Nuoret 7-10 kk Yan Roca Folch EX1 NOM
FI*Saca's Ultimate Gambler (SBI c) x DK*Con Meo's Yugo (SBI c)
199 SBI c FIN SRK LO 79415 FIN*Touchant Jaunet d'eau Naaras Kastraatti Yan Roca Folch EX1 CAP
FIN*Pirimirrin Wiseman (SBI c) x FIN*Touchant A la Paris (SBI n)
200 SBI d FI SRK LO 1403833 FI*Harebell Isfahan Wonder Uros Avoin Daria Lukasik EX1 CAC
FI*Ziazan Faustino (SBI c 21) x EE*Estrella Klaudia (SBI f)
201 SBI e FI SRK LO 84571 FI*Mototassun Remu-Rudolf Uros Supreme Premior Magdalena Kudra KM
FIN*Chirybiry's Remulus (SBI n) x FIN*Lirukallion Säkenöivä voima (SBI f)
202 SBI f FI SRK LO 1300688 FI*Valkovarpaan Tuhatkauno Naaras Kastraatti Martin Kabina EX2
FI*KuutamoKatin Sulo (SBI a) x FI*Chirybiry's See You Soon (SBI f)
203 SBI f FIN SRK LO 81214 FIN*Zhamanen Passion Flower Naaras Kastraatti Martin Kabina EX1 CAP
S*Glitter's Geronimo (SBI d 21) x FIN*Chiritan Audrey Lily (SBI b 21)
204 SBI g FI SRK LO 89159 FI*Briljantin Fortunatus Naaras Kastraatti Daria Lukasik EX1 CAP
FIN*Merissal Quentin (SBI a) x FIN*Tamus Niva De Lux (SBI h)
205 SBI h FIN SRK LO 82693 FIN*Harebell Zelda Naaras Grand International Premior Magdalena Kudra EX1 CAPS
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
206 SBI h FIN SRK LO 76440 FIN*Tamus Niva De Lux Naaras International Premior Magdalena Kudra EX1 CAGPIB
IDP*Backkara's Globetrotter (SBI n) x FIN*Tamus Jetta Jubilee (SBI g)
207 SBI n 21 FI SRK LO 1300750 FI*Canth's Xenia Naaras Avoin Yan Roca Folch Abs
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
208 SBI b 21 FI SRK LO 87042 FI*Canth's ToyBoy Uros Supreme Champion Yan Roca Folch KM
FIN*Zaraxe Adamnan Morris (SBI b) x EE*Arista Aramante (SBI a 21)
209 SBI b 21 FI SRK LO 89004 FI*Canth's UltraVox Uros Supreme Champion Yan Roca Folch KM
FI*Canth's Soldier of Love (SBI n 21) x EE*Arista Aramante (SBI a 21)
210 SBI d 21 FI SK LO 1405289 FI*ElfQuest Oliver Uros Pennut 4-7 kk Yan Roca Folch EX1
FIN*Fotocatin Catty Taavi (SBI d 21) x FI*ElfQuest Itchigo (SBI h)
211 SBI d 21 FI SRK LO 1300748 FI*Canth's Xavier Uros International Premior Yan Roca Folch EX1 CAGPIB
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
212 SBI d 21 FIN SRK LO 75821 FIN*JoJon Wanzheng Naaras Premior Yan Roca Folch EX1 CAPIB
S*Glitter's Geronimo (SBI d 21) x Kyana v.d. Niederheide (SBI h)
213 SBI d 21 FI SRK LO 1301656 FI*Harebell Gibson Uros Premior Yan Roca Folch EX1 CAPIB BIV
FIN*Globel's Camelot Figaro (SBI n 21) x FIN*Harebell Zelda (SBI h)
214 SBI f 21 FI SRK LO 1402548 FI*Harebell Histamiini Naaras Avoin Yan Roca Folch EX1 CAC
FI*Saca's Jaecar Farren (SBI n 21) x FI*Vintti-Katin Birlikka (SBI d)
215 SIB III / SIB ny 24 FI SRK RX 85434 FI*Amurin Ruufus Uros Supreme Champion Daria Lukasik KM
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
216 SIB III / SIB ny 24 FI SRK LO 87759 Biass Xan od Królowych*PL Uros Grand International Champion Daria Lukasik EX3
Xann Max od Królowych*PL (SIB ny 23) x Fea'aldyone des Dolgans (SIB n 24)
217 SIB III / SIB n 22 FI SRK LO 87762 FI*Amurin Andreas Uros Grand International Champion Daria Lukasik EX2
Thymian Sibaris*RU (SIB n 09 24) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
218 SIB III / SIB ny 11 FI SRK RX 91092 Sibknyazhestvo Oscar Uros Grand International Champion Daria Lukasik EX1 CACS
Vityaz Sibirskoe Knjazhestvo (SIB n 23) x Rossity Oksana (SIB ns 23)
219 SIB III / SIB n 22 FI SRK LO 87278 FI*Amurin Zippora Naaras Grand International Champion Daria Lukasik EX1 CACS NOM BIS
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x FIN*Amurin Lyydia (SIB n 24)
220 SIB III / SIB n 22 FI SRK LO 1300729 FI*Alizarin Captain Morgan Uros International Champion Daria Lukasik EX1 CAGCIB BIV NOM
Biass Xan od Królowych*PL (SIB ny 24) x FI*Cherrytail's Mexican Girl (SIB f 09)
221 SIB III / SIB n 24 FI SRK RX 1302004 Feofan Sibaris*RU Uros Champion Daria Lukasik EX1 CACIB
Heres Sibaris*RU (SIB ny 24) x Quinni Sibaris*RU (SIB n 24)
222 SIB III / SIB ny 24 FI SK RX 1405828 FI*Amante's Andromeda Naaras Pennut 4-7 kk Daria Lukasik EX1 NOM
Yermolay Crown of Siberia (SIB ny 24) x FI*Amante's Yaroslava (SIB n 24)
223 SIB III / SIB n 23 FI SRK LO 87765 FI*Amurin Abigail Naaras Kastraatti Daria Lukasik EX1 CAP NOM
Thymian Sibaris*RU (SIB n 09 24) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
224 SIB IV / SIB n 03 22 FI SRK LO 42690 FI*Amurin Hoosea Uros International Champion Geir Johan Edvardsen EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
225 SIB IV / SIB ny 09 24 FI SK LO 1404899 FI*Amurin Rafael II Uros Nuoret 7-10 kk Geir Johan Edvardsen EX1 NOM BIS
Yermolay Crown of Siberia (SIB ny 24) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
226 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK RX 1405497 FI*Lumikissan RalliRaita Uros Pennut 4-7 kk Geir Johan Edvardsen EX1
CH*Lukijn's Skye (SIB n 22) x Kayo Rys od Królowych*PL (SIB n 02 21)
227 SIB IV / SIB n 09 23 FIN SRK LO 75741 FIN*Alizarin Bomber Boy Uros Kastraatti Geir Johan Edvardsen EX1 CAP
FIN*Lumikissan Igor (SIB d 23) x FIN*Alizarin Attitude (SIB f 24)
227 SIB IV / SIB n 09 23 FIN SRK LO 75741 FIN*Alizarin Bomber Boy Uros Veteraani Dorte Kaae 1 NOM
FIN*Lumikissan Igor (SIB d 23) x FIN*Alizarin Attitude (SIB f 24)
228 SIB V / SIB g 24 FI SRK LO 42152 FI*Benmar's Diana Naaras International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CAGCIB
FIN*Taigahelmen Alfred (SIB ns 23) x FIN*Jokihelmi Benja (SIB f 23)
229 SIB V / SIB f FI SK RX 1405727 BG*Leila Sibirela Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1 BIV
BG*Cardam Sibirela (SIB n 03 24) x Valkiriya Verooka*RU (SIB f 09 24)
230 SIB V / SIB d 23 FI SK LO 1405079 FI*Keijumetsän Kesäduuni blues Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*Jatsitytön Argut (SIB n 23) x FI*Jäälinnan Alisa (SIB f)
231 SIB V / SIB f 24 FI SRK LO 83627 FI*Lumikissan ZäpinäSissi Naaras Supreme Premior Marjatta Koskenkangas KM BIV NOM
FIN*Zigwan's Guim Biik Lihas (SIB n 23) x FIN*Lumikissan LappuLiisa (SIB fs)
232 SIB V / SIB g 24 FI SRK LO 89701 FI*Villan Keisarinna Naaras Grand International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPS
FI*Villan Ferrari (SIB d 09 24) x FI*Villan Neiti Groove (SIB n 09 24)
233 SIB V / SIB f 23 FI SRK LO 88951 FI*Amurin Cassia Naaras Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX1 CAP
FIN*Amurin Gideon (SIB n 23) x FIN*Amurin Ávila (SIB f 09 23)
234 SIB VI / SIB f 09 22 FI SRK LO 1402520 FI*Cherrytail's Rhonda Mae Naaras Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACIB
Biass Xan od Królowych*PL (SIB ny 24) x FIN*Cherrytail's Baby Jean (SIB e 09 23)
235 SIB VI / SIB g 09 FI SRK LO 1404267 FI*Cherrytail's Umika Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Cherrytail's Nancy Sinatra (SIB g)
236 SIB VI / SIB d 09 24 FI SK LO 1405545 FI*Lumikissan SuperSankari Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*Amurin Ruufus (SIB ny 24) x CH*Lukijn's Vera (SIB f 09 24)
237 SIB VI / SIB f 09 24 FI SK LO 1405546 FI*Lumikissan Säihkysilmä Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1 BIV NOM
FI*Amurin Ruufus (SIB ny 24) x CH*Lukijn's Vera (SIB f 09 24)
238 SIB VI / SIB d 03 24 FI SRK LO 89897 FI*Cherrytail's Odysseus Uros International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAGPIB NOM
S*Manta's Astor (SIB ns 24) x FI*Cherrytail's Las Vegas (SIB fs 09 24)
239 SIB VII / SIB ds 24 FI SRK LO 88955 FI*ArcticWilds Bigtime Beagle Uros Supreme Champion Magdalena Kudra KM
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FIN*Metsälinnan Adalmiina (SIB ds 11)
240 SIB VII / SIB fs FIN SRK RX 74799 FIN*Lumikissan LappuLiisa Naaras Supreme Premior Magdalena Kudra KM
FIN*Lumikissan Frodo Reppuli (SIB a) x Ursula Dauria (SIB ds 11)
240 SIB VII / SIB fs FIN SRK RX 74799 FIN*Lumikissan LappuLiisa Naaras Veteraani Dorte Kaae 2
FIN*Lumikissan Frodo Reppuli (SIB a) x Ursula Dauria (SIB ds 11)
241 SIB VII / SIB ns 24 FIN SRK LO 81124 FIN*Magnificat Igor Uros Supreme Premior Magdalena Kudra KM NOM
FIN*Tammikatin Åå Sånt Lejon (SIB ds 23) x FIN*Mustaliljan Drama Queen (SIB ns)
242 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SRK LO 1301657 FI*Lumikissan Nopsajalka Uros International Champion Martin Kabina EX1 CAGCIB
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
243 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI SRK RX 88274 FI*Lumikissan Diiva Naaras Champion Martin Kabina EX1 CACIB
S*Nikopeja's Korsak Kasianovich (SIB d 09 23) x FIN*Lumikissan Unelma (SIB fs 03 24)
244 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI SK LO 1405958 FI*Sipsun Aurora Borealis Naaras Pennut 4-7 kk Martin Kabina EX1 BIV NOM
Fado Colour Foot*PL (SIB as 09 22) x FI*Lumikissan Diiva (SIB ds 09 24)
245 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI SRK LO 86429 FI*Cherrytail's Las Vegas Naaras Kastraatti Martin Kabina EX1 CAP
FIN*Villan Don Marcello (SIB n 02 21) x FIN*Cherrytail's Judy Garland (SIB ds 23)
246 TUA I / TUA n FI SRK RX 1300344 FI*Josmarin Innusha Naaras Supreme Champion Yan Roca Folch KM
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FI*Josmarin Guniz (TUA w)
247 TUA II / TUA n 03 FI SRK LO 41156 FI*Tangerine's Body and Soul Uros Supreme Champion Yan Roca Folch KM
Benito Rosa Glauca, CZ (TUA n 01) x FI*Josmarin Galibe (TUA n 24)
248 TUA V / TUA e FI SRK RX 1403414 FI*Lumiris Benjameow Uros Avoin Yan Roca Folch EX1 CAC
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FI*Nazarlik Basarili (TUA e)
249 TUA VI / TUA f 03 22 FI SRK LO 1402650 FI*Elekatin Jalila Jessenia Naaras Champion Martin Kabina Abs
FI*Kralice DayLate DollarShort (TUA ns 09) x FIN*Elekatin Oi Susanna (TUA g 24)
250 TUA IX / TUA w 61 FI SRK RX 1402962 FI*Elekatin Super Nova Uros Champion Martin Kabina EX1 CACIB
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FIN*Elekatin Oriana (TUA w)
251 TUV n 61-63 / TUV n 62 FI SRK LO 1403500 FI*Valier's Gadiela Naaras Avoin Daria Lukasik EX1 CAC
FI*Kultaturkin Beyaz Biber (TUV n) x FI*Valier's Define (TUV f)
252 TUV d 61-63 / TUV d 62 FIN SRK RX 78408 FIN*Ilveslinnan Amir Akanyildiz Uros Supreme Champion Daria Lukasik KM
S*Lejongapet's Anton Antabus (TUV d) x FIN*Cesmes Adile Aysun (TUV d)
252 TUV d 61-63 / TUV d 62 FIN SRK RX 78408 FIN*Ilveslinnan Amir Akanyildiz Uros Veteraani Dorte Kaae 4
S*Lejongapet's Anton Antabus (TUV d) x FIN*Cesmes Adile Aysun (TUV d)
253 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI SRK LO 84088 FI*GizemliKediler Adile Alaiye Naaras Supreme Champion Daria Lukasik Abs
FIN*Verdian Cihangir (TUV d) x FIN*Semiramisin Ak Feride (TUV d)
254 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI SRK LO 89444 FI*GizemliKediler Beze Balerin Naaras Supreme Champion Daria Lukasik KM
FIN*Artvan Ahabey (TUV d) x FI*GizemliKediler Adile Alaiye (TUV d)
255 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN SRK LO 76419 FIN*Verdian Cihangir Uros Grand International Premior Daria Lukasik EX1 CAPS NOM
FIN*Semiramisin Zekai (TUV n) x Ceylan-Van vom Glasbach (TUV f)
255 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN SRK LO 76419 FIN*Verdian Cihangir Uros Veteraani Dorte Kaae 2
FIN*Semiramisin Zekai (TUV n) x Ceylan-Van vom Glasbach (TUV f)
256 TUV f 61-63 / TUV f 62 FI SRK LO 41385 FI*Valier's Kianna Naaras International Champion Daria Lukasik EX1 CAGCIB
FIN*Hiirikujan Istekli Kedi (TUV d) x FI*Valier's Ciara (TUV f)
257 ABY n FI SRK LO 1404115 Osiris(V) Total Surprise Uros International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB NOM BIS
Osiris(V) Sammy Davis Junior (ABY n) x Osiris(V) Rumour Has It (ABY n)
258 ABY n FI SRK LO 1300840 FI*Nebuankhet VanVan Uros Avoin Mira Fonsén EX1 CAC
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif (ABY n)
259 ABY n FI SK LO 1405347 FI*Link Monabisha Om Naaras Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1 BIV NOM
FI*Link Moses (ABY n) x RU*Greenville Summer of Laire (ABY o)
260 ABY n FI SK LO 1405099 FI*Silkkihienon Vice Versa Uros Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1
FI*Redcheetah's Walo (ABY p) x FI*Omanion al Ea (ABY n)
261 ABY n FI SK LO 1406093 (N)Mayas Pride Maori Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1
S*Aucuparia's Astrakan Gyllenkrok (ABY o) x (N)Mayas Pride Kenza (ABY n)
262 ABY n FI SRK LO 39993 FI*Laire Valar Lorien Uros Grand International Premior Mira Fonsén EX1 CAPS
FI*Proxima John Carter of Mars (ABY n) x FI*Laire Meleth Bein (ABY n)
263 ABY n FI SRK LO 1300841 FI*Nebuankhet Veritaserum Uros International Premior Mira Fonsén EX1 CAGPIB
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif (ABY n)
264 ABY n FI SRK LO 38911 S*Divina Silvestris Ros Naaras International Premior Mira Fonsén EX1 CAGPIB BIV
Brunnbäcken's Abay (ABY o) x Zimbria Yasemin (ABY n)
265 ABY n FI SRK LO 1301385 FI*Nebuankhet The Doctor Uros Premior Mira Fonsén EX2
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Nebuankhet Taibhsear (ABY p)
266 ABY n FI SRK LO 37328 Nefertum d'Or PtitPrince*UA Uros Premior Mira Fonsén EX1 CAPIB
Garfield d'Or PtitPrince*UA (ABY o) x Donna Karan d'Or PtitPrince*UA (ABY n)
267 ABY n FI SRK LO 38344 S*Hjortronstigens Private Dancer Uros Kastraatti Mira Fonsén Abs
S*Hjortronstigens The Sound of Music (ABY n) x Fin Bheara's Mariposa of Absint (ABY p)
267 ABY n FI SRK LO 38344 S*Hjortronstigens Private Dancer Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Hjortronstigens The Sound of Music (ABY n) x Fin Bheara's Mariposa of Absint (ABY p)
268 ABY n FI SRK LO 38058 FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif Naaras Kastraatti Mira Fonsén EX1 CAP
FIN*Kawaii Bishamon (ABY a) x FIN*Nebuankhet Parvati (ABY n)
268 ABY n FI SRK LO 38058 FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Kawaii Bishamon (ABY a) x FIN*Nebuankhet Parvati (ABY n)
269 ABY a FI SRK LO 43085 FI*Link Nyota Ziko Humu Uros Supreme Champion Vladimir Isakov KM
RU*Greenville Oberon of Laire (ABY n) x FI*Link Inanyesha (ABY n)
270 ABY a FI SRK LO 1300842 FI*Nebuankhet Valentine Water Naaras International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif (ABY n)
271 ABY a FI SK LO 1405870 S*Skimmerdal's Unforgettable Utopia Naaras Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
S*Primuz-Zezam Ozzcar (ABY a) x S*Skimmerdal's Amazing Amira (ABY p)
272 ABY a FI SK LO 1405210 FI*Link Mochweo Blou Uros Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1 BIV NOM
FI*Link Moses (ABY n) x FI*Link Zenebe Mau (ABY o)
273 ABY o FI SRK LO 1301970 FI*Nebuankhet Yraen Ruadh Naaras International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FIN*Nebuankhet Ochún (ABY o)
274 ABY o FI SK LO 1406130 FI*Neaera's Genna Gingerella Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1
FI*Silkkihienon Unda Maris (ABY a) x FI*Neaera's Fiammetta (ABY o)
275 ABY o FI SRK LO 39764 FI*Redcheetah's Aarre Uros Supreme Premior Mira Fonsén Abs
FI*Proxima John Carter of Mars (ABY n) x FI*Redcheetah's Minttu (ABY o)
276 ABY o FI SRK LO 1402596 FI*Nebuankhet Captain John Carter Uros Premior Mira Fonsén EX1 CAPIB NOM BIS
FI*Kawaii Haiku (ABY o) x FI*Nebuankhet Rhodda (ABY n)
277 ABY p FI SK LO 1405097 FI*Vorax Artemisia Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
FI*Jollinooran Belegrino (ABY p) x FI*Nebuankhet Ultraviolet (ABY n)
278 ABY p FI SRK LO 37339 FI*Nebuankhet Quetzalcoatl Uros Supreme Premior Vladimir Isakov KM
FIN*Silkkihienon Roma Tarragona (ABY n) x FIN*Nebuankhet Ochún (ABY o)
279 ABY p FI SRK LO 38718 FI*Nebuankhet Taibhsear Naaras Kastraatti Vladimir Isakov EX1 CAP
Dushara Evandar-of-Nebuankhet (ABY o) x FIN*Nebuankhet Carramaena (ABY p)
280 BEN n 24 FI SK LO 1404990 Brockenmoor Cecilia Naaras Avoin Darina Tarabini EX1 CAC NOM
Elysor Armani of Brockenmoor (BEN n 24) x Brockenmoor Emma (BEN n 24)
281 BEN n 24 Maya Gold Labna Cindy *** Naaras Nuoret 7-10 kk Darina Tarabini EX1
Maya Gold Izapa Arahis (BEN n 24) x Maya Gold Chocola Bonni (BEN n 24)
282 BEN n 22 33 FI SRK LO 1403588 FI*Leokatin Jamboree Uros Kastraatti Darina Tarabini EX1 CAP
LynxLand Oceanus (BEN n 24) x ZaharaBengals Hopeful Promise (BEN n 22 33)
283 BEN n 24 33 FI SRK LO 1403585 FI*Leokatin Jackpot Uros Avoin Jurgita Gustaitiene EX1 CAC
LynxLand Oceanus (BEN n 24) x ZaharaBengals Hopeful Promise (BEN n 22 33)
284 BEN n 24 33 FIN SRK LO 31254 FIN*SiruCats Ynes Yooralla Naaras Supreme Premior Jurgita Gustaitiene KM
FIN*SiruCats Umberto (BEN n 24) x FIN*SiruCats Saroja (BEN n 24 33)
284 BEN n 24 33 FIN SRK LO 31254 FIN*SiruCats Ynes Yooralla Naaras Veteraani Helene Reiter 1 NOM
FIN*SiruCats Umberto (BEN n 24) x FIN*SiruCats Saroja (BEN n 24 33)
285 BRI n FI SRK LO 38642 FI*Rhinestone's Kiss Me Quick Naaras International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB
Cwtch Slinky Malinky (BSH n) x FIN*Rhinestone's Calamity Jane (BSH f)
286 BRI a FI SRK LO 1300232 FI*Rhinestone's Angus Young Uros International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB
S*Applecat Spider (BSH n) x Positively Cobalt (BSH a)
287 BRI a FI SRK LO 1403130 FI*Rhinestone's Aramis Uros Champion Vladimir Isakov EX1 CACIB
S*Applecat Spider (BSH n) x Positively Cobalt (BSH a)
288 BRI a FI SRK LO 1300231 FI*Rhinestone's Cobalt Blue Naaras Champion Vladimir Isakov EX1 CACIB BIV
S*Applecat Spider (BSH n) x Positively Cobalt (BSH a)
289 BRI a FI SK LO 1405089 FI*Noor's Alexandra Naaras Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1
FI*Saranellan Pätkis (BSH a) x FI*Coventry's Francoise (BSH a)
290 BRI d FI SRK LO 40545 FI*Bumblebrits Snape Uros International Premior Vladimir Isakov EX1 CAGPIB NOM
S*Applecat Spider (BSH n) x Skellum Mystic-Meg (BSH d)
291 BRI e FI SRK LO 1301264 FI*Safra's King Arthur Uros Avoin Mira Fonsén EX1 CAC
FI*Saranellan Pätkis (BSH a) x FI*Suvikasteen Pikku suorasuu (BSH j)
292 BRI e FI SK LO 1404723 FI*Feronian Ivory Uros Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1
FI*Feronian Heliotropium (BSH a) x FI*Feronian Gabriella (BSH f)
293 BRI f FI SRK LO 1404397 FI*Ruusutarhan Oodi Naaras Nuoret 7-10 kk Darina Tarabini EX1
Chieftain of Noblesse Oblige (BSH d) x Regina di Triangolo*CH (BSH a)
294 BRI a 22 FI SRK LO 40891 FI*Rhinestone's Nikki Sixx Uros Grand International Champion Vladimir Isakov EX1 CACS
S*Palace&Main's Ganymedes (BSH a 24) x S*Mayla's Dream Come True (BSH n 22)
295 BRI a 22 FI SK LO 1406122 FI*Rhinestone's Dr. Feelgood Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
FI*Rhinestone's Nikki Sixx (BSH a 22) x Windymeadow Master Design (BSH f 22)
296 BRI d 22 FI SK LO 1404955 FI*Safra's Vaahteramäen Eemeli Uros Nuoret 7-10 kk Darina Tarabini EX1
S*Palace&Main's What if (BSH n 22) x FI*Suvikasteen Pikku suorasuu (BSH j)
297 BRI ns 11 FI SRK LO 1300981 FI*EmeraldCharm Knockout Uros Champion Darina Tarabini EX1 CACIB
Pennydown Royalflush (BSH ns 11) x Pennydown Elmira (BSH ns 11)
298 BRI ns 22 62 FI SRK LO 1403771 FI*Kipardi's Ignatus Uros Avoin Darina Tarabini EX1 CAC
FI*Gimmie's Aristocracy (BSH ns 22) x FI*Kipardi's Cygni (BSH ns 24)
299 BRI ay 11 FI SRK RX 1300711 Blue golden Inari de Maneki Neko Uros Champion Mira Fonsén EX1 CACIB
Extasy's Cashman of Golden Flame (BSH ay 23) x Miuchi de Maneki Neko (BSH as 11)
300 BRI a 03 FI SK LO 1406007 FI*Rhinestone's Wild Edric Uros Pennut 4-7 kk Darina Tarabini EX1
FI*Rhinestone's Gaynor (BSH e 02) x FI*Rhinestone's Secret Dream (BSH c)
301 BRI f 03 FI SRK LO 1403383 FI*Rhinestone's Dream Come True Naaras Champion Darina Tarabini EX1 CACIB
S*Applecat Spider (BSH n) x FI*Rhinestone's Annie Oakley (BSH g 03)
302 BUR n FI SRK LO 42624 Isä-Brownin Ushuaia Uros Grand International Champion Darina Tarabini EX1 CACS
Wild Angel's Valenok of Seirene (BUR n) x Isä-Brownin Monte Velho (BUR n)
303 BUR n FI SRK LO 40304 FI*Lilac's Esmeralda Gypsygirl Naaras Grand International Champion Darina Tarabini EX1 CACS
FI*Ilovuon Cyanicula gemmata (BUR a) x Bjelke's So Long (BUR b)
304 BUR n FI SRK LO 1302005 Bjelke's Givenchy Uros International Champion Darina Tarabini EX1 CAGCIB NOM
Bjelke's Ali Baba (BUR n) x Taiko Charlesbur, CZ (BUR f)
305 BUR n FI SK LO 1405567 FI*Feirefiz Black Rain Naaras Pennut 4-7 kk Darina Tarabini EX1 BIV
FI*Feirefiz One Last Time (BUR b) x G-Point Bourimea*RU (BUR n)
306 BUR n FIN SRK LO 31667 FIN*Niorun Billie Holiday Naaras Supreme Premior Darina Tarabini KM
FIN*Aberwyn Jin Shiro (BUR n) x FIN*Almond's Niorun (BUR b)
306 BUR n FIN SRK LO 31667 FIN*Niorun Billie Holiday Naaras Veteraani Helene Reiter 3
FIN*Aberwyn Jin Shiro (BUR n) x FIN*Almond's Niorun (BUR b)
307 BUR a FI SRK LO 1300531 FI*ZirCat's Irwin Goodman Uros International Champion Marie Percynská Rihová EX1 CAGCIB
Laurin von Tali (BUR n) x FI*ZirCat's Hidden Fantasy (BUR c)
308 BUR b FI SK LO 1405001 Zaffiro Kratti Uros Nuoret 7-10 kk Darina Tarabini EX1
Zaffiro Qurido (BUR e) x Nika Magic Valley*RU (BUR b)
309 BUR b FI SRK LO 38493 FI*Feirefiz One Last Time Uros Kastraatti Darina Tarabini EX1 CAP
S*Zeitgeist Berlioz (BUR a) x FIN*Feirefiz La Tsanteleina (BUR h)
310 BUR c FI SRK LO 1403817 FI*Shu-Shun Seikkailijan Tähti Uros Avoin Marie Percynská Rihová EX1 CAC
FIN*Korennon Tequila Sunrise (BUR d) x FI*Shu-Shun Tulisuudelma (BUR c)
311 BUR f FI SRK LO 1403398 FI*Cattish Lucy van Pelt Naaras Avoin Marie Percynská Rihová EX1 CAC
Isä-Brownin Ushuaia (BUR n) x FI*Cattish Magica De Spell (BUR f)
312 CHA FI SRK LO 42276 NL*Poekie Mau Mau's Hercule Uros International Champion Darina Tarabini EX1 CAGCIB
NL*Poekie Mau Mau's Happy Pluis (CHA ) x IT*Theodora Del Sogno Blu (CHA )
313 CHA FI SK LO 1405915 FI*Chanceux Femme fatale Naaras Pennut 4-7 kk Darina Tarabini EX1 NOM
NL*Poekie Mau Mau's Hercule (CHA ) x FI*Chanceux Amour du Coeur (CHA )
314 CHA FI SRK LO 40549 FI*Souriant Bourboulenc Uros International Premior Darina Tarabini EX1 CAGPIB NOM
FI*Souriant Mistigri (CHA ) x FIN*BleudeBess Étoile de Noël (CHA )
315 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 1402700 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet Uros International Champion Vladimir Isakov Abs
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Piupaws Song of Sekhmet (CRX n 01 21)
316 CRX II / CRX n 03 Velvet Queen Elvis Uros Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
Mykro Moirae (CRX d 03 23) x Velvet Queen Madlen (CRX n 03)
317 CRX II / CRX b 03 FI SK LO 1404553 FI*Framillan Oh, I'm Your superstar Naaras Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1 BIV
Mr.Cowcat Night & Day*PL (CRX n 02) x FI*Framillan Good&Plenty (CRX a 24)
318 CRX II / CRX ns 09 FI SK LO 1406113 FI*Ballerina's King Florestan Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1 NOM
FI*Lubavan Ceres (CRX a 02 33) x FI*Sweetpurr's Rice Krispies (CRX fs)
319 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 1301763 FI*Sweetpurr's Shane Walsh Uros International Premior Vladimir Isakov EX1 CAGPIB
FI*Sweetpurr's Love Me Back (CRX d) x FI*Sweetpurr's Snorkfröken (CRX n 03)
320 CRX III / CRX fs FI SRK LO 1403877 FI*Ballerina's Odile Naaras Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC NOM
S*Rexlicious Double the Dumle (CRX d 03) x FI*Sweetpurr's Pandia (CRX ns 03)
321 CRX III / CRX f FI SRK LO 38302 FI*Piupaws Negrita Naaras International Premior Vladimir Isakov EX1 CAGPIB NOM
FI*Piupaws Nightcrawler (CRX e) x FIN*Piupaws Musa (CRX n 03 24)
322 CRX IV / CRX f 02 62 FI SRK LO 42919 FI*VeeKasin Hattivatti Naaras Grand International Champion Mira Fonsén EX1 CACS
Oricat Batman (CRX n 03) x FI*Jip-Jap'n Unknown Mermaid (CRX g 03)
323 CRX IV / CRX f 03 FI SRK LO 1301761 FI*Sweetpurr's Maggie Greene Naaras International Champion Mira Fonsén EX1 No Cert
FI*Sweetpurr's Love Me Back (CRX d) x FI*Sweetpurr's Snorkfröken (CRX n 03)
324 CRX IV / CRX d 03 24 FI SK RX 1404985 Vegas SoNata Uros Avoin Mira Fonsén EX1 CAC
Antonio Luidor (CRX n 02) x Zlatovska (CRX fs)
325 CRX IV / CRX f 03 EE*Solaris Planet Bjork *** Naaras Avoin Mira Fonsén EX1 CAC BIV
EE*Solaris Planet Whiskey Ice *** (CRX d 03) x EE*Solaris Planet Rifa (CRX n 03)
326 CRX IV / CRX f 09 FI SRK LO 40225 FI*Parhelian Reine Aurore Naaras Avoin Mira Fonsén EX2
FI*Ronttilan Auringonpilkku (CRX e 03 24) x FIN*Piupaws Black Jade (CRX n)
327 CRX IV / CRX d 03 FI SK LO 1406114 FI*Ballerina's Prince Florimund Uros Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1
FI*Lubavan Ceres (CRX a 02 33) x FI*Sweetpurr's Rice Krispies (CRX fs)
328 CRX IV / CRX d 01 62 FI SRK LO 1301058 FI*MistyMau's Panna Cotta Uros Kastraatti Mira Fonsén EX1 CAP
S*Änglarna's Womanizer (CRX n 03) x FI*Kolminniemen Beucaloinen (CRX e 03)
329 CRX IV / CRX f 03 24 FI SRK LO 1301103 FI*FunkyJam's All I Want Naaras Kastraatti Mira Fonsén EX1 CAP NOM
FI*FunkyJam's Linus van Pelt (CRX d) x FIN*Piupaws Tecna (CRX n 03 24)
330 CRX V / CRX n 24 FI SRK LO 1403087 FI*Seer's Melchior Uros Kastraatti Marie Percynská Rihová EX1 CAP NOM
FI*Saca's Beo Palladium (CRX ns 21 33) x FI*Tuiscalo's Holiday (CRX ns 24)
331 CRX VI / CRX ns 03 24 FI SK LO 1404881 FI*Spectrolite Ritariperhonen Uros Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Spectrolite Dum Spiro Spero (CRX fs 03 24)
332 CRX VII / CRX b 32 FI SK RX 1404998 Hugo Boss Flower Garden Uros Champion Darina Tarabini EX1 CACIB
Kuper (CRX b 32) x Luiza Veronika Chikkone (CRX b 33)
333 CRX VII / CRX f 33 FI SK LO 1405415 FI*Piupaws Rise of the Autum Sun Naaras Pennut 4-7 kk Darina Tarabini EX1
FI*Piupaws Cheshire Cat (CRX a 21 33) x FI*Piupaws Duracell's Bastet (CRX d 03 24)
334 CRX VIII / CRX n 09 21 33 FI SK RX 1405685 FI*Framillan Quixotic Clown Uros Pennut 4-7 kk Marie Percynská Rihová EX1
FI*Framillan JKLM baby! (CRX n 33) x Quitteteri Magic Rivendell (CRX a 03 21 33)
335 CRX VIII / CRX f 03 21 33 FI SK LO 1405416 FI*Piupaws Rise of the Summer Sun Naaras Pennut 4-7 kk Marie Percynská Rihová EX1
FI*Piupaws Cheshire Cat (CRX a 21 33) x FI*Piupaws Duracell's Bastet (CRX d 03 24)
336 CRX IX / CRX w 62 FI SRK LO 1403509 FI*KittyLady's Tom Collins Uros Champion Marie Percynská Rihová EX1 CACIB
SpiritCat Prince Charming (CRX w) x FI*KittyLady's Vickie Lynn (CRX f)
337 CRX IX / CRX w 62 EE*Solaris Planet Cassandra *** Naaras Avoin Marie Percynská Rihová EX1 CAC
EE*Solaris Planet Albus *** (CRX w) x RO*Made in Romania Walkin on Sunshine (CRX f 03)
338 CYM 53 / CYM n 09 53 FI SRK RX 1402774 FI*Pikkeen Pippuri Naaras Avoin Mira Fonsén EX1 CAC
Briar-Brae Mikki Hiiri (CYM n 03 51) x FIN*D'manns Toes (CYM f 09 22 52)
339 DRX II / DRX a 09 FI SRK LO 1402974 FI*Bravefellow Flora Naaras Avoin Vladimir Isakov EX2
DE*Belada Remus (DRX w) x FI*Bravefellow Joshita (DRX n 03)
340 DRX II / DRX n 09 FI SRK LO 1402492 FI*Pihlajan Helmi-Amalia Naaras Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
FI*Pihlajan Oliver Taikatassu (DRX n 09) x FI*Bravefellow Sanni-Elisa (DRX n)
341 DRX II / DRX n 09 FI SK LO 1405570 FI*Inkaliljan Gerard Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1 BIV
FI*Riepujengin HottiKatti (DRX d 09 24) x Elisabetta Acceptus*PL (DRX n 09)
342 DRX IV / DRX h 09 FI SRK LO 1402716 FI*Riepujengin Zabaglione Naaras Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
FI*Riepujengin Olawa (DRX ds 24) x FI*Riepujengin Impi Ihanampi (DRX n 09 31)
343 DRX IV / DRX f 09 FI SK LO 1405296 S*Fiddlestix Marta Marmellata Naaras Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov Abs
FI*Riiviön Black Love (DRX n 09) x Koro's Nadia for Mirlain (DRX h 09 22)
343 DRX IV / DRX f 09 FI SK LO 1405296 S*Fiddlestix Marta Marmellata Naaras Määrittely Mira Fonsén Abs
FI*Riiviön Black Love (DRX n 09) x Koro's Nadia for Mirlain (DRX h 09 22)
344 DRX IV / DRX g 02 64 FI SK LO 1405711 FI*Riepujengin Waahtokarkki Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
Fredo Acceptus*PL (DRX w) x Dewina's My unsaid everything (DRX g 02)
345 DRX VII / DRX n 32 FI SK LO 1406016 Bindy Applause Naaras Nuoret 7-10 kk Marie Percynská Rihová EX1
Sharmel of Applause (DRX n 03 33) x Ofelia Sense of Beauty (DRX n 32)
346 DRX VII / DRX d 21 31 FI SK LO 1405791 FI*Riepujengin Vink Panther Uros Pennut 4-7 kk Marie Percynská Rihová EX1
FI*Riepujengin A Le.Cat (DRX a 24) x FI*Riepujengin Ilmi IhaLempi (DRX f 09)
347 DRX VII / DRX n 21 31 FI SK LO 1405793 FI*Riepujengin Vi et animo Naaras Pennut 4-7 kk Marie Percynská Rihová EX1 BIV
FI*Riepujengin A Le.Cat (DRX a 24) x FI*Riepujengin Ilmi IhaLempi (DRX f 09)
348 DRX IX / DRX w 64 FI SRK LO 1403799 FI*Bravefellow Runo Naaras Avoin Marie Percynská Rihová EX1 CAC
DE*Belada Remus (DRX w) x Melissa Happymiau*PL (DRX g 09 23)
349 DSP I / DSP a FI SRK LO 91049 Rein Korona Atefa Uros Champion Darina Tarabini EX1 CACIB
Magnat Korona Atefa (DSP n) x Emmanuel Korona Atefa (DSP n)
350 DSP I / DSP a FI SRK RX 1402669 FI*Indigo's Voldemorth Uros Premior Darina Tarabini EX1 CAPIB
Rein Korona Atefa (DSP a) x Yustina Bast (DSP f 03)
351 DSP III / DSP d 21 FI SRK LO 1300699 RU.Dolf Shudan Uros Grand International Champion Darina Tarabini EX1 CACS
Taifun Vialdar (DSP a 21) x Lya'Soffi Shudan (DSP f 21 33)
352 DSP III / DSP g 21 FI SK RX 1404989 Darca Sweet of Ozland Naaras Champion Darina Tarabini EX1 CACIB
Casper Gold Of Nephertity (DSP e 03 21) x Kentervils Abigella (DSP a 02)
353 EUR w 64 FI SRK RX 40963 FI*Kissakallion Palladium Uros Champion Marie Percynská Rihová EX1 CACIB
FIN*Kissakallion Jerold (EUR n) x Lumi-Emilia (EUR w)
354 EUR f FI SRK RX 40706 FI*Pikku-Piun Zukulaku Naaras Avoin Marie Percynská Rihová EX1 CAC
FI*Pikku-Piun Suklaasydän (EUR n 23) x Maijasötnos (EUR f 23)
355 EUR fs FI SRK RX 42793 FI*Kassilan Qkunen Qtamolla Naaras Grand International Champion Mira Fonsén EX1 CACS
FI*Taikapeikon Aurinko (EUR ds 22) x DK*Boholdt Duchess (EUR f)
356 EUR n 22 FI SRK RX 40292 FI*Pikku-Piun Xerxes Uros Grand International Champion Marie Percynská Rihová EX1 CACS NOM DISQ AGR.
FIN*Pikku-Piun Jadesoturi (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Onneli (EUR n 24)
357 EUR n 24 FI SRK LO 36859 FI*Kissakallion Magdalena Naaras Supreme Champion Marie Percynská Rihová KM
FIN*Kissakallion Hudson (EUR n 24) x FIN*Kisurinteen Debora (EUR n)
358 EUR n 24 FI SRK RX 42923 FI*Tiikerililjan Kurmeli Uros Grand International Champion Marie Percynská Rihová EX1 CACS
FI*Tiikerililjan Isoviilee (EUR d 22) x FI*Feronian Almond (EUR f)
359 EUR a 24 FI SK RX 1405826 FI*Sireenin Anthem Uros Pennut 4-7 kk Marie Percynská Rihová EX1
FI*Pinkkitassun Brunetto (EUR n 22) x Siiri (EUR f)
360 EUR a 24 FIN SRK LO 28476 FIN*Mäkikatin Pointtilli Naaras Premior Marie Percynská Rihová EX1 CAPIB NOM
FIN*Mäkikatin Utopia (EUR a 24) x FIN*Mäkikatin Suvihunaja (EUR n 24)
360 EUR a 24 FIN SRK LO 28476 FIN*Mäkikatin Pointtilli Naaras Veteraani Helene Reiter 2
FIN*Mäkikatin Utopia (EUR a 24) x FIN*Mäkikatin Suvihunaja (EUR n 24)
361 EUR f 22 FI SRK RX 1404273 FI*Feronian Hibiscus Naaras Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1
FI*Casimirrin Henley (EUR n 24) x FI*Feronian Dianella (EUR f 24)
362 EUR f 24 FI SRK RX 1301072 FI*Feronian Felicia Naaras International Champion Marie Percynská Rihová EX1 CAGCIB
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
363 EUR f 24 FI SK RX 1405824 FI*Sireenin Anarchy Naaras Pennut 4-7 kk Marie Percynská Rihová EX1
FI*Pinkkitassun Brunetto (EUR n 22) x Siiri (EUR f)
364 EUR g 24 FI SK RX 1405825 FI*Sireenin Amity Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
FI*Pinkkitassun Brunetto (EUR n 22) x Siiri (EUR f)
365 EUR ns 24 FI SRK RX 1300932 FI*Errun Lupsakka lordi Uros Grand International Champion Vladimir Isakov EX1 CACS
FI*Pinkkitassun Dionysos (EUR d 24) x Minttunen (EUR fs 24)
366 EUR as 23 FI SK RX 1405779 FI*Kiipun Lord of This World Uros Pennut 4-7 kk Mira Fonsén Abs
FI*Kassilan Suvun Salarakas (EUR a 24) x FI*Kassilan Lystikäs Lyyli (EUR ns 23)
367 KBL I / KBL w 62 FI SK RX 1406139 FI*Lilldale's Bianca Naaras Pennut 4-7 kk Darina Tarabini EX1
Cezar Ostrov Koshek (KBL w) x FI*Lilldale's All it Dreams (KBL n 24)
368 KBL III / KBL d 24 FI SK RX 1405836 FI*Lilldale's Hufflepuff Naaras Pennut 4-7 kk Darina Tarabini EX1
Lynx Standart Pluton (KBL ds 22) x FI*Kuriton Algebra (KBL f 24)
369 KBL IV / KBL fs 09 24 FI SRK RX 1301004 FI*Miunmaan Anastasia Naaras International Champion Darina Tarabini EX1 CAGCIB
LV*Baltais Tigeris Incit's (KBL d 24) x Felicia Favorit Tails (KBL ns 09)
370 KBL IV / KBL d 09 24 FI SRK RX 1302094 FI*Kuriton Baby Coco Naaras Champion Darina Tarabini EX1 CACIB
Marmelad Island Julapp (KBL d 24) x Bobby Tail's Slavena (KBL fs 09 22)
371 KOR FI SRK LO 1301933 FI*Mythai Ornanong Sa-Mon Naaras International Champion Darina Tarabini Abs
FI*Kattihovin Saishono Gin-no (KOR ) x FI*Mythai Wan Suk Saao (KOR )
372 MAN 51-52 / MAN d 23 51 FI SRK RX 38458 FI*Conan Lontrus Uros Supreme Champion Mira Fonsén KM BIV
FIN*Conan Intrigant (MAN n 03 52) x Pretty Girl de la Gambade *CH (MAN d 22 51)
373 MAN 51-52 / MAN a 09 52 FI SRK RX 39409 FI*Pilkkumin Mister Richard Uros Grand International Champion Mira Fonsén EX1 CACS
FIN*JoJon Henhao Dec (MAN d 24 54) x FIN*Armain Domenica (MAN f 03 53)
374 MAN 51-52 / MAN a 09 51 FI SRK RX 42226 FI*Pikkeen Rae Naaras International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB
FI*Pilkkumin Mister Richard (MAN a 09 52) x FIN*D'manns Toes (CYM f 09 22 52)
375 MAN 51-52 / MAN e 52 FI SK RX 1405820 FI*Pikkeen Pectus Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1 NOM
FI*Ballawhane Hurley-Burley (MAN d 22 53) x Sarafina (CYM f 52)
376 MAN 53 / MAN e 23 53 FI SK RX 1405251 FI*Maikain Valmu Väng Naaras Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1
FI*Conan Lontrus (MAN d 23 51) x FI*Pikkeen Fariini (MAN f 24 51)
377 MAN 53 / MAN n 53 FI SK RX 1405818 FI*Pikkeen Fisherman's Friend Uros Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1
FI*Ballawhane Hurley-Burley (MAN d 22 53) x Sarafina (CYM f 52)
378 OCI n 24 FIN SRK LO 35215 FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Darina Tarabini KM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
379 OCI n 24 FI SRK LO 1403196 FI*WiliWilla Cassiopeia Naaras Avoin Darina Tarabini EX1 CAC
FIN*Onnikatin Blueberry boy (OCI a 24) x FI*Amas Marie Curie (OCI b 24)
380 OCI n 24 FI SK LO 1405278 FI*Moosegrove Honour Uros Nuoret 7-10 kk Darina Tarabini EX1
FI*Moosegrove Drake (OCI n 24) x FIN*Moosegrove Laranga Doce (OCI b 24)
381 OCI n 24 FI SK LO 1405279 FI*Moosegrove Hope Naaras Nuoret 7-10 kk Darina Tarabini EX1 BIV NOM BIS
FI*Moosegrove Drake (OCI n 24) x FIN*Moosegrove Laranga Doce (OCI b 24)
382 OCI n 24 FI SRK LO 38821 FI*Kukkatarhan Bombax Uros Grand International Premior Darina Tarabini EX1 CAPS
FIN*Onnikatin Blueberry boy (OCI a 24) x FIN*Moosegrove OrqideasDoiradas (OCI b 24)
383 OCI n 24 FIN SRK LO 34547 DK*Sea Coon's Wendy Naaras Grand International Premior Darina Tarabini EX1 CAPS NOM
Kadir Oci van Diem (OCI b 24) x DK*Kisangani's Chinue Cindy (OCI n 24)
384 OCI a 24 FI SRK LO 1403819 FI*Punakuun Chili Naaras Avoin Mira Fonsén EX1 CAC
FI*Onnikatin Bosse (OCI n 24) x FI*Punakuun Afrodite (OCI c 24)
385 OCI b 24 FI SRK LO 37877 DK*Hindkjær's Gaia Naaras Supreme Champion Marie Percynská Rihová Abs
FIN*Moosegrove Onyx de Obidos (OCI n 24) x DK*Hindkjær's Daphne (OCI c 24)
386 OCI b 24 FI SRK LO 39574 FI*Moosegrove Ad Victoriam Naaras Supreme Champion Marie Percynská Rihová KM BIV NOM BIS
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
387 OCI b 24 FI SRK LO 41171 FI*Kukkatarhan Capsicum Uros Grand International Champion Marie Percynská Rihová EX1 CACS
FIN*Woodcocks Hard As A Rock (OCI b 24) x FI*Kukkatarhan Brassavola (OCI c 24)
388 OCI b 24 FI SRK LO 1403198 FI*WiliWilla Andromeda Naaras Avoin Marie Percynská Rihová EX1 CAC
FIN*Onnikatin Blueberry boy (OCI a 24) x FI*Amas Marie Curie (OCI b 24)
389 OCI b 24 FI SK LO 1405787 FI*WiliWilla Merton Charm Uros Pennut 4-7 kk Marie Percynská Rihová EX1 NOM
FI*Uniikki Morfeus (OCI o 24) x FI*WiliWilla Lady Kit Kat (OCI b 24)
390 OCI b 24 FI SK LO 1405785 FI*WiliWilla Mollie's Delicious Naaras Pennut 4-7 kk Marie Percynská Rihová EX1
FI*Uniikki Morfeus (OCI o 24) x FI*WiliWilla Lady Kit Kat (OCI b 24)
391 OCI b 24 FIN SRK RX 26826 FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Supreme Premior Marie Percynská Rihová KM
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
391 OCI b 24 FIN SRK RX 26826 FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Veteraani Helene Reiter 1 NOM BIS
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
392 OCI c 24 FI SRK LO 39326 FI*Embrace Good King Wenceslas Uros Grand International Champion Marie Percynská Rihová EX1 CACS
Tribal Kermode (OCI b 24) x FIN*Martinic Dazzling (OCI b 24)
393 OCI c 24 FI SRK LO 1301996 FI*Punakuun Bakht Uros Champion Marie Percynská Rihová EX1 CACIB
FI*Ermintrude HerrDr Schöneman (OCI a 24) x FI*Moosegrove Quo Vadis (OCI c 24)
394 OCI c 24 FI SK LO 1406000 FI*Guttatus Polar Star Naaras Pennut 4-7 kk Marie Percynská Rihová Abs
Blackwater Owi No Limit (OCI c 24) x FI*Guttatus Princess Sophie (OCI b 24)
395 OCI o 24 FI SRK RX 40578 S*Hot Country's Agaton Sax Uros Supreme Champion Vladimir Isakov KM NOM
S*Venator's Remy Etienne LeBeau (OCI n 24) x FI*Rollick Spirit Carries On (OCI b 24)
396 OCI o 24 FI SRK LO 1300481 FI*Uniikki Morfeus Uros International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB
FIN*DarrenCat Davy Crockett (OCI o 24) x FI*Uniikki Kuun Säde (OCI o 24)
397 OCI o 24 FI SK LO 1507143 Dragon Amagitsune*RU Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov Abs
S*Pagngle's Satellite of Love (OCI o 24) x Almamater Blue Sky (OCI as 24)
398 OCI o 24 FI SRK LO 1300480 FI*Uniikki Fantasos Uros Premior Vladimir Isakov EX1 CAPIB
FIN*DarrenCat Davy Crockett (OCI o 24) x FI*Uniikki Kuun Säde (OCI o 24)
399 OCI ns 24 FI SRK LO 43291 FI*Northalla Blackbeard Uros Grand International Champion Mira Fonsén EX1 CACS
FIN*Rollick Be Quick Or Be Dead (OCI ns 24) x Mitha Goobita Yangatin (OCI ns 24)
400 RUS FI SRK LO 1301929 Wynterwynd Moon River Uros Grand International Champion Jurgita Gustaitiene EX1 CACS BIV NOM
Wynterwynd Watermarque (RUS ) x Tylona's Dancing in the Moonlight (RUS )
400 RUS FI SRK LO 1301929 Wynterwynd Moon River Uros Siitos