SUROK, Lahti 25.01.2015
Järjestävä yhdistys Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 25.1.2015 Loppuu 25.1.2015
Ilmoittautuminen alkaa 29.10.2014 Ilmoittautuminen loppuu 7.1.2015
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 11.1.2015
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 600   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti Show@surok.fi
Paikka Lahti
Toimihenkilöt Näyttelysihteeri: Eeva Lindblom p. 050 346 6746
Näyttelypäällikkö: Kaisa Ylinenpää  p. 040 732 1748
Tuomarit: Tuija Peura    judges@surok.fi
Raha-asiat: Saara Heikkinen rahastonhoitaja@surok.fi
Yhdistyksen sihteeri: Outi Vallenius p. 050 469 0960

Assistentit:  assistentit@surok.fi
Lisätietoja Näyttelykutsu

Huomaathan, että näyttelymaksu sisältää ruusukkeet.  Myös leimakortit edelleen käytössä.

Assistentiksi ilmoittautuminen osoitteeseen   assistentit@surok.fi


Kasvattaja- ja siitosluokat:

Kasvattajaluokka tulee automaattisesti, JOS kasvattaja on ilmoittanut omissa nimissään näyttelyyn kissan ja tarvittava kissamäärä luokkaan täyttyy. Jos Kasvattaja itse ei ole näyttelyyn ilmoittautunut, mutta haluaa kasvattajaluokan, se tulee ilmoittaa erikseen ja maksaa normaalin näyttelymaksun/päivä.

Siitosluokat samaan tapaan, eli jos siitoskissa on ilmoitettuna näyttelyyn ja tarvittava määrä jälkeläisiä on paikalla, niin luokka tulee automaattisesti. 

Viimeinen mahdollinen rokotuspäivä näyttelyyn on 9.1.2015

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 127
2 144
3 87
4 142
Kotikissat 5
Yhteensä 505

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI SK LO 14 FI*Chosen-One Rockstar Riddick Uros Pennut 4-7 kk Helene Reiter EX1
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
2 EXO n FI SK LO 14 FI*AzuLejo's Deep Silent Complete Naaras Pennut 4-7 kk Helene Reiter EX1
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
3 EXO a FI SRK LO Latin Lover Andalousia Naaras Kastraatti Dorte Kaae EX1 CAP
Melositos White Owl of D'Eden Lover (PER w) x Latin Lover Mimie (EXO n 22)
4 EXO f FI SK LO 14 Alsace Exotic Jitka Naaras Avoin Helene Reiter EX1 CAC NOM
Aftabi Top Spin of Siriuksen (PER n) x Kis'Herbas Lavazza of Siriuksen (EXO fs)
5 EXO n 22 FI SRK LO 14 FI*AzuLejo's Swanheart Naaras Nuoret 7-10 kk Dorte Kaae EX1 NOM
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
6 EXO n 22 FI SK LO 14 FI*Chosen-One Romance in the Rain Uros Pennut 4-7 kk Dorte Kaae EX1 BIV NOM
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
7 EXO n 22 FI SK LO 14 FI*Chosen-One Rain of Roses Naaras Pennut 4-7 kk Dorte Kaae EX1
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
8 EXO f 22 FI SK RX 15 LT*Lelija Pupa Naaras Avoin Helene Reiter EX1 CAC
Dega-Bulu Drago (EXO d 03 23) x LT*Lelija Nefertiti (EXO f 03 24)
9 EXO g 22 FI SK LO 14 FI*AzuLejo's Angels Fall First Naaras Pennut 4-7 kk Dorte Kaae EX1
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
10 EXO n 03 FI SRK LO 14 FI*AzuLejo's Gangman Style Uros Nuoret 7-10 kk Dorte Kaae EX1
FIN*Sunrunner's Hadaan Hamid (PER a 03 22) x FI*Aamukasteen Ester Estelar (EXO n 24)
11 EXO n 03 FI SK LO 14 FI*AzuLejo's Bye Bye Beautiful Naaras Pennut 4-7 kk Dorte Kaae EX1
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
12 EXO f 03 22 FI SRK LO 13 FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo Naaras Avoin Dorte Kaae EX1 CAC
S*IxiDixi's Four Tops (EXO d 22) x FIN*Nipsu-Nappulan High Tech (PER a 01)
12 EXO f 03 22 FI SRK LO 13 FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*IxiDixi's Four Tops (EXO d 22) x FIN*Nipsu-Nappulan High Tech (PER a 01)
13 PER n FIN SRK RX S*Athelstones Blackout Uros Grand International Champion Helene Reiter EX1 CACS BIV NOM BIS
Boberan's Red Bull (PER d) x S*Eddore Vintage Jeans (PER a)
14 PER n FI SK LO 14 Alsace Janus Uros Avoin Helene Reiter EX1 CAC
Aftabi Top Spin of Siriuksen (PER n) x Kis'Herbas Lavazza of Siriuksen (EXO fs)
15 PER n FI SK LO 14 FI*Mimosan Little Bad Girl Naaras Nuoret 7-10 kk Helene Reiter EX1
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
16 PER d FI SRK LO FI*BlueIce's Roma Uomo Uros Supreme Champion Dorte Kaae KM
Midas Wicked Cool (PER n) x FIN*BlueIce's My Fair Lady (PER e 24)
17 PER d FI SRK LO FI*Sabrimin Prince Uros Grand International Champion Dorte Kaae EX1 CACS BIV NOM
DK*Star Wars Mace Windu of Mandrake (PER n) x FIN*Sabrimin Mamma Mia! (PER d)
18 PER d FI SRK LO 13 FI*Kultaviiksen Janis Joplin Naaras Champion Dorte Kaae EX1 CACIB
One Way Ticket von La'Noitan (PER d) x FIN*Kuutsa's Sunshine Baby (PER d)
19 PER f FI SK LO 14 FI*Mimosan Lying From You Naaras Nuoret 7-10 kk Dorte Kaae EX1
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
20 PER ns FI SRK LO FI*Kultaviiksen Howlin Wolf Uros International Champion Dorte Kaae EX1 CAGCIB
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x FIN*Kuutsa's Storm in a Teacup (PER fs)
21 PER n 22 FI SRK LO 14 IT*Diciotto Carati Virginia Naaras Champion Dorte Kaae EX1 CACIB NOM BIS
Diciotto Carati Linus (PER a 22) x Diciotto Carati Querida (PER n 22)
22 PER n 22 FIN SRK LO FIN*Sabrimin Jackpot Uros Grand International Premior Dorte Kaae EX1 CAPS NOM
DK*Star Wars Mace Windu of Mandrake (PER n) x Joleigh's Sugar Baby (PER n 23)
23 PER d 22 FI SK LO 14 FI*Elrikan Win-Win Ace Uros Nuoret 7-10 kk Dorte Kaae EX1
FI*Elrikan Vincent (PER n) x LV*Nostri Vincent Sky Full of Stars (PER f)
24 PER ns 24 62 FIN SRK RX FIN*Dirlandan Efesos Uros International Premior Dorte Kaae Abs
FIN*Vanilla-Star Lollipop (PER as 22) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
25 PER n 01 62 FI SRK LO 13 FI*Dirlandan JinJang Uros International Champion Dorte Kaae EX1 CAGCIB
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
26 PER n 03 FI SRK LO FI*Mimosan Ka Boom Uros Grand International Premior Helene Reiter EX1 CAPS NOM BIS
A*Heaven Sent Quicky Express (PER n) x FIN*Mimosan All About Us (PER n 03)
27 PER n 03 FIN SRK RX FIN*Mimosan Candy Cane Uros International Premior Helene Reiter EX1 CAGPIB
FIN*Mimosan W-Gene (PER n) x FIN*Mimosan All About Us (PER n 03)
28 PER a 02 62 FI SRK LO 14 Agaro Pers Fenix Uros Supreme Champion Helene Reiter KM
Panda Pers Red-Tiger (PER d 02 21) x Love Face Look at Me of Agaro Pers (PER a 03)
29 PER f 03 FI SRK LO 14 Betty Soldeserto Naaras International Champion Helene Reiter EX1 CAGCIB
Hotis Cynder*PL (PER e 03) x Joko of Dendy Dinasty (PER n)
30 PER f 03 FI SK LO 14 FI*Dirlandan Moulin Rouge Naaras Nuoret 7-10 kk Helene Reiter EX2
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
31 PER f 03 FI SK LO 14 FI*KiSui All or Nothing Naaras Nuoret 7-10 kk Helene Reiter EX1
FI*Kermaviiksen Giovanni (PER n 03) x FI*Kultaviiksen Janis Joplin (PER d)
32 PER f 03 FI SK LO 14 FI*AzuLejo's Astral Romance Naaras Pennut 4-7 kk Helene Reiter EX1 BIV NOM BIS
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
33 PER n 01 21 62 FI SRK LO FI*Dirlandan HanoiRocks Naaras International Premior Dorte Kaae EX1 CAGPIB NOM BIS
FIN*Dirlandan Breakdance (PER n 03 22) x Toy Tricksy Mercedes (PER f 03)
34 PER n 03 24 FI SRK LO 13 FI*Chosen-One Lacy Looker Naaras Avoin Dorte Kaae Abs
FI*Whispers Hide and Seek (PER n 03 24) x FI*Chosen-One Betty Boop (PER g 03)
34 PER n 03 24 FI SRK LO 13 FI*Chosen-One Lacy Looker Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Whispers Hide and Seek (PER n 03 24) x FI*Chosen-One Betty Boop (PER g 03)
35 PER a 03 24 FIN SRK RX FIN*Dirlandan EnvyMe Uros Supreme Premior Dorte Kaae KM
FIN*Vanilla-Star Lollipop (PER as 22) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
37 PER f 02 21 62 FI SRK LO 14 FI*Sabrimin Deluxe Naaras Nuoret 7-10 kk Helene Reiter EX1 NOM BIS
FI*Sabrimin Prince (PER d) x Ark Star Shakira (EXO n 03 24)
38 PER a 33 FI SK LO 14 FI*Fiu-Maun Tiny Blue Shadow Uros Pennut 4-7 kk Helene Reiter EX1
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x Benoma Havanna Dreams (PER n 21 33)
39 PER a 33 FIN SRK LO FIN*Jasmirin Danny-Boy Uros Kastraatti Helene Reiter EX1 CAP
Sandypaws Sammy-of-Jasmirin (PER n 33) x DK*Lobell's Babbling Brooke (PER a 33)
39 PER a 33 FIN SRK LO FIN*Jasmirin Danny-Boy Uros Veteraani Yan Roca Folch 1 NOM BIS
Sandypaws Sammy-of-Jasmirin (PER n 33) x DK*Lobell's Babbling Brooke (PER a 33)
40 PER f 33 FIN SRK LO FIN*Cherish's Firefly Naaras Kastraatti Helene Reiter EX1 CAP NOM
FIN*Jasmirin Sunny Boy (PER d 33) x Sinihuiskan Bianca (PER n 21 33)
41 PER d 21 33 FI SRK LO 14 Colorolla Madlen Naaras Avoin Helene Reiter EX1 CAC
Dabi White Rose of Colorolla (EXO d 33) x Sanvyr Cats Algeiba (PER e 21 33)
42 ACL V / ACL f FI SK LO 14 FI*Minnikatin Olympia Naaras Champion Magdalena Kudra EX1 CACIB
FI*Minnikatin McLaren (ACS b 03) x Estrella of Tootsu (ACL f 22)
43 ACL VI / ACL d 09 FI SRK RX 13 FI*Myllykissa Rölli Uros Champion Martin Kabina EX1 CACIB
CurlingLight Mangosteen (ACL d 22) x FI*Diipadaapa Alice (ACS f 09 24)
44 ACL VI / ACL f 03 22 FI SK RX 14 White Star Iskra of Siriuksen Naaras Avoin Martin Kabina EX1 CAC
White Star Veterok (ACL ns 03 22) x ShiningCurl Joulukuusi (ACL fs 03 22)
45 ACS III / ACS b 24 FI SRK RX 14 FI*Siriuksen KoppamurraCurl Uros Avoin Magdalena Kudra EX1 CAC
FI*Siriuksen AristoCurl (ACS n 22) x FIN*Siriuksen SalsaCurl (ACS g 24)
46 ACS X / ACS a 21 33 FI SRK LO FI*Zormain Ashakes Romeo Uros Grand International Champion Martin Kabina EX1 CACS
FIN*Minnikatin Zorro (ACS n 21 33) x FIN*Minnikatin Gabriela (ACL a 23)
47 MCO I / MCO n FI SRK LO Coonity Nokomis Naaras Supreme Champion Daria Lukasik Abs
Talshipp Al Nair of Coonity (MCO a 09) x Coonity Artemis (MCO f 22)
48 MCO I / MCO n FI SRK LO FI*Mainehaan Bruno Uros Grand International Champion Daria Lukasik EX1 CACS
FI*Halden coon's Uno (MCO n) x S*Stortassen's KayCee (MCO a)
49 MCO I / MCO n FIN SRK LO FIN*NomenEst Priscilla Black Naaras Grand International Champion Daria Lukasik Abs
FIN*Goldenstream's Freestyle (MCO a 22) x FIN*NomenEst Darla Hood (MCO f 09 22)
50 MCO I / MCO a FI SRK LO 14 FI*Mainehaan Hanson Uros Champion Daria Lukasik EX1 CACIB
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*Mainehaan Barbra (MCO n)
51 MCO I / MCO n FI SRK LO 13 FI*Stout-hearted Oprah Naaras Avoin Daria Lukasik Abs
A*Winerau's Nadal (MCO n) x FI*Stout-hearted Flowerbelle (MCO a 22)
52 MCO I / MCO n FI SRK LO FI*Mainehaan Barbra Naaras Kastraatti Daria Lukasik EX1 CAP
FI*Halden coon's Uno (MCO n) x S*Stortassen's KayCee (MCO a)
53 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*Chamberlain Hidden Treasure Uros Grand International Champion Magdalena Kudra Abs
FIN*Chamberlain Used To Run (MCO ns 09) x FIN*Chamberlain If You Are Mine (MCO ns 03 22)
54 MCO II / MCO n 03 FI SRK LO 14 Ghost Rider Tiili*PL Uros International Champion Magdalena Kudra EX1 CAGCIB
Pegaz Tiili*PL (MCO e 23) x Weleda Tiili*PL (MCO f 09)
55 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO 14 FI*Mainehaan Humphrey Uros Avoin Magdalena Kudra EX1 CAC
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*Mainehaan Barbra (MCO n)
56 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's I Want It More Uros International Premior Magdalena Kudra EX1 CAGPIB
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Little Doll (MCO ns 03)
57 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 13 FI*Unikuun Just Only One Naaras Avoin Martin Kabina EX1 CAC
FI*Cherry's Maine Fumbe (MCO a) x FIN*RaReCoon's Hot N Cold (MCO n 23)
58 MCO III / MCO n 22 FI SRK RX 14 FI*Escape's Carlos Santana Uros Nuoret 7-10 kk Martin Kabina Abs
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*Escape's Walquiria (MCO f 22)
59 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 14 FI*LovelyLife Image of Kismet Ilona Naaras Nuoret 7-10 kk Martin Kabina Abs
FI*LovelyLife Dreamteam Diego (MCO ns 22) x Coonity Nokomis (MCO n)
60 MCO III / MCO n 22 Queen of Charm Erosha Honeycat*RU Naaras Pennut 4-7 kk Martin Kabina EX1
IT*Maxistar Tyson (MCO n 09 22) x (N)Mydele's Torfrid (MCO n 22)
61 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO FI*Mainehaan Frida Naaras International Premior Martin Kabina EX1 CAGPIB NOM
S*Stortassen's Picasso (MCO n 09 22) x FI*Mainehaan Adele (MCO f 23)
62 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 14 FI*LovelyLife Heartbeat Hanks Uros Kastraatti Martin Kabina EX1 CAP
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*LovelyLife Dreamteam Dumle (MCO n 22)
63 MCO IV / MCO n 03 22 FI SRK LO 13 IT*Skysupernova Thunder Storm Uros International Champion Daria Lukasik EX1 CAGCIB
Starsupernova Santos (MCO ds 09 22) x Starsupernova She's Madonna (MCO ns 03 22)
64 MCO IV / MCO a 03 22 FI SRK LO FI*Goldenstream's Ultra Bra Naaras International Champion Daria Lukasik EX1 CAGCIB
FIN*NomenEst Jupiter Jones (MCO a 09 22) x FIN*Goldenstream's Pandora (MCO n 03)
65 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 13 FI*Ameliinan Luna Uros Champion Daria Lukasik EX1 CACIB
Nascat Coyote Mustang of Ameliinan (MCO ns 09 23) x Battle Creek's D'Caramel (MCO n 09 22)
66 MCO IV / MCO n 03 24 FI SRK LO 14 FI*Moggi Carpe Dajm Naaras Avoin Daria Lukasik EX2
FIN*Moggi Brät Pitko (MCO n 09 23) x FI*Krysos Baby Jane (MCO ns 09 22)
67 MCO IV / MCO n 03 22 FI SRK LO 14 FI*NomenEst Doris Day Naaras Avoin Daria Lukasik EX1 CAC
Belushies Handsome Sam (MCO n 09 22) x FI*NomenEst Angel In Blue (MCO a 09)
68 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 14 FI*DiamondTails' Mickey Rourke Uros Nuoret 7-10 kk Daria Lukasik EX1 BIV
S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll (MCO ns 09) x FI*Mainehaan Doris (MCO f 23)
69 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 14 FI*NineTales If I Were a Boy Naaras Pennut 4-7 kk Daria Lukasik EX1
Nascat Coyote Mustang of Ameliinan (MCO ns 09 23) x FI*Pikkumetsän Wundervoll (MCO n 09)
70 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO FI*Bonneamie Walker Canyon Uros International Premior Daria Lukasik Abs
FI*Bonneamie Twin Oaks (MCO n 22) x Mainesuspect Sayuri of Bonneamie (MCO n 03 22)
71 MCO IV / MCO a 03 23 FI SRK LO 14 FI*Goldenstream's Waterloo Uros Kastraatti Daria Lukasik EX2
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*Goldenstream's Ultra Bra (MCO a 03 22)
72 MCO IV / MCO n 09 23 FI SRK LO 14 FI*Moggi Cog Nakki Uros Kastraatti Daria Lukasik EX1 CAP
FIN*Moggi Brät Pitko (MCO n 09 23) x FI*Krysos Baby Jane (MCO ns 09 22)
73 MCO V / MCO f FI SRK LO 14 FI*KingLeo's Bohemian Dream Naaras Champion Yan Roca Folch EX1 CACIB NOM
Oliver Sky Beyrouth, CZ (MCO ns) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
74 MCO V / MCO f FI SK LO 14 PL*Ashabelle Tosca Naaras Avoin Yan Roca Folch EX1 CAC
Big Giants Resort's Milo (MCO a) x Therezia Sky Beyrouth, CZ (MCO f 22)
75 MCO V / MCO d FI SK LO 14 S*Coppermines Thor Uros Pennut 4-7 kk Yan Roca Folch EX1 BIV
Candyman the Purrfect Coon (MCO ds 22) x S*Coppermines Beata (MCO f 23)
76 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 14 FI*Blackcurrant Sophia Loren Naaras Pennut 4-7 kk Yan Roca Folch EX1
FI*Vuorensinen Baloo (MCO d 22) x PT*Artsycats Lucy in the Sky (MCO ns 09 22)
77 MCO V / MCO d 23 FI SRK LO FI*SolarWind's Amon Uros Grand International Premior Yan Roca Folch EX1 CAPS
S*Operacoon's Lord Sidney (MCO ns 03) x FI*SolarWind's Alcyone (MCO f 09 22)
78 MCO V / MCO f 22 FI SRK LO Xandra Sky Beyrouth, CZ Naaras Premior Yan Roca Folch EX1 CAPIB NOM BIS
A*Winerau's Yaris (MCO n 22) x Pretty Princes of Beyrouth, CZ (MCO d 22)
79 MCO VI / MCO e 09 FI SRK LO 13 FI*Mostlycats Juniper Speck Uros International Champion Geir Johan Edvardsen EX1 CAGCIB
IT*Clabacoon's Quemu il Folletto (MCO ns) x FIN*Chamberlain Black Sky (MCO f 09)
80 MCO VI / MCO d 03 22 FI SRK LO 14 Sarajen Star Uros Champion Geir Johan Edvardsen Abs
Sarajen Virginia Gentleman (MCO d 09 22) x Kelimcoons Bay Breeze-of-Sarajen (MCO f 09 22)
81 MCO VI / MCO g 03 22 FI SRK LO 14 FI*Goldenstream's Wild Flower Naaras Avoin Geir Johan Edvardsen EX1 CAC
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*Goldenstream's Ultra Bra (MCO a 03 22)
82 MCO VI / MCO f 09 FI SRK RX 13 FI*Stout-hearted Naomi Naaras Champion Geir Johan Edvardsen EX1 CACIB
A*Winerau's Nadal (MCO n) x FI*Stout-hearted I Love You (MCO d 09 24)
83 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO 14 FI*DiamondTails' Minnie Driver Naaras Nuoret 7-10 kk Geir Johan Edvardsen EX1 BIV
S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll (MCO ns 09) x FI*Mainehaan Doris (MCO f 23)
84 MCO VII / MCO ns FI SRK LO FI*Satinante's Tristan Fridolf Uros Grand International Champion Geir Johan Edvardsen EX1 CACS BIV
C'Black Wolf Cabotcove Coon (MCO ns) x FIN*Satinante's Freyja Iniki (MCO ns 22)
85 MCO VII / MCO ns 22 Fireworks Estate Pearls*RU Uros Grand International Champion Geir Johan Edvardsen EX2
EstatePeals Aerosmith (MCO n 09 22) x (N)Sacred Spirit's Maxima (MCO as 09 22)
86 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 14 Dynamicats Mr Bojangles Uros Avoin Geir Johan Edvardsen EX1 CAC
LT*Baltic Wind Incredible (MCO n 09 22) x Dynamicats The Finish Line (MCO ns 09 22)
87 MCO VII / MCO ds 23 FI SRK LO 14 FI*DiamondTails' Matti Antero Uros Määrittely Magdalena Kudra MCO ds 09 23
S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll (MCO ns 09) x FI*Mainehaan Doris (MCO f 23)
87 MCO VIII / MCO ds 09 23 FI SRK LO 14 FI*DiamondTails' Matti Antero Uros Nuoret 7-10 kk Martin Kabina EX2
S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll (MCO ns 09) x FI*Mainehaan Doris (MCO f 23)
88 MCO VII / MCO ds 23 FI SRK LO FI*SolarWind's Anubis Uros Grand International Premior Geir Johan Edvardsen EX1 CAPS
S*Operacoon's Lord Sidney (MCO ns 03) x FI*SolarWind's Alcyone (MCO f 09 22)
89 MCO VII / MCO as 22 FIN SRK LO FIN*SolarWind's Na'ir al Saif Uros Grand International Premior Geir Johan Edvardsen Out of competition
FIN*SolarWind's Sun Spot (MCO n) x FIN*Starmaker's Justyna (MCO ns 22)
90 MCO VII / MCO ns 23 FI SRK LO 14 FI*Moggi Chöört Silli Uros Kastraatti Geir Johan Edvardsen EX1 CAP
FIN*Moggi Brät Pitko (MCO n 09 23) x FI*Krysos Baby Jane (MCO ns 09 22)
91 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO FI*Vuorensinen Ian Uros International Champion Martin Kabina EX1 CAGCIB
Bruno Main Bastet, CZ (MCO ns 09 22) x FI*Vuorensinen Giselle (MCO n 22)
92 MCO VIII / MCO ns 03 24 FI SRK LO 14 FI*Moggi Cate Pilleri Naaras Champion Martin Kabina Out of competition
FIN*Moggi Brät Pitko (MCO n 09 23) x FI*Krysos Baby Jane (MCO ns 09 22)
93 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO 14 FI*LovelyLife Joy of Living Jetro Uros Nuoret 7-10 kk Martin Kabina EX1
FI*Mostlycats Calling All Girls (MCO e 09 22) x FI*LovelyLife Amor Aaria (MCO ns 22)
94 MCO VIII / MCO ns 09 23 FI SK LO 14 FI*NineTales Incredible Hulk Uros Pennut 4-7 kk Martin Kabina EX1 BIV
Nascat Coyote Mustang of Ameliinan (MCO ns 09 23) x FI*Pikkumetsän Wundervoll (MCO n 09)
95 MCO VIII / MCO ns 09 FI SRK LO DK*Timita's Formel 1 Uros Kastraatti Martin Kabina EX1 CAP
DK*Timita's Sloppy (MCO ds 09 22) x DK*Timita's Super Aroma (MCO ns 09 22)
96 MCO VIII / MCO ns 09 FIN SRK LO S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll Uros Kastraatti Martin Kabina EX2
S*Silveronyx Beelzebub (MCO ns 09) x DK*Pitho Ayo (MCO a 22)
96 MCO VIII / MCO ns 09 FIN SRK LO S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Silveronyx Beelzebub (MCO ns 09) x DK*Pitho Ayo (MCO a 22)
97 MCO IX / MCO w 64 FI SRK LO FI*Escape's Paloma Faith Naaras Grand International Premior Martin Kabina EX1 CAPS
Dynamicats White Phantom (MCO w) x DK*Wytopitlock Leria Kersil (MCO g 22)
98 NFO I / NFO a FI SRK LO 14 9 Levens Trick or Treat Uros Avoin Marjatta Koskenkangas EX2
Atlas fra Jerriks Smykkeskrin (NFO n 09 22) x 9Levens Suki (NFO as 09 23)
99 NFO I / NFO n FI SRK LO 14 FI*Draconian Desert by Night Uros Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
Eirik v.d. Gehlen Bieke (NFO nt 22) x FI*Draconian SerenadeOfSorrow (NFO n 09)
100 NFO I / NFO n FI SRK LO 14 FI*Draconian Northern Lights Uros Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX1 CAP
Eirik v.d. Gehlen Bieke (NFO nt 22) x FI*Draconian SerenadeOfSorrow (NFO n 09)
101 NFO II / NFO n 03 FI SRK LO S*Zygot's Mac Gregor Uros Grand International Champion Geir Johan Edvardsen EX1 CACS BIV
S*Zygot's Cornetto (NFO d 01 21) x S*Zygot's Caramia Bambina (NFO n 09 24)
102 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian SerenadeOfSorrow Naaras International Champion Geir Johan Edvardsen EX1 CAGCIB
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
102 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian SerenadeOfSorrow Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
103 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 14 FI*Draconian Shadegrown Uros Premior Geir Johan Edvardsen EX1 CAPIB
Eirik v.d. Gehlen Bieke (NFO nt 22) x FI*Draconian SerenadeOfSorrow (NFO n 09)
104 NFO II / NFO n 03 FI SK LO 14 FI*Ninatte's Fast Surprise Uros Pennut 4-7 kk Geir Johan Edvardsen Abs
S*Zygot's Mac Gregor (NFO n 03) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
105 NFO II / NFO n 03 FI SK LO 14 FI*Hirmuinen Bastet Naaras Pennut 4-7 kk Geir Johan Edvardsen EX1
S*NC's Alladin Sane (NFO n 03 24) x FI*Kultahuiskan Inka (NFO f 09)
106 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 14 FI*FoxyPaw's Lucky Hunter Uros Kastraatti Geir Johan Edvardsen EX1 CAP NOM BIS
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
107 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO FI*FoxyPaw's Trick Bag Uros Supreme Champion Yan Roca Folch KM NOM
S*Kullehoppans Vidar (NFO n 09 22) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
108 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO 14 FI*FoxyPaw's Lucky Brown Uros Premior Yan Roca Folch EX1 CAPIB
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
109 NFO IV / NFO n 09 23 FI SRK LO FI*Slytiger's Hot Enchantment Uros Supreme Champion Magdalena Kudra KM
S*Restless Zooropa (NFO d 03 24) x FIN*Slytiger's Primrose (NFO as 03 24)
110 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO FI*Tähtitassun Aurinkoinen Naaras Supreme Champion Magdalena Kudra KM BIV NOM
FIN*FoxyPaw's Full Time Lover (NFO n 09 24) x FIN*NariNetta's Wild Riviera (NFO n 22)
111 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO FI*Mototassun Viehkeä Veijari Uros Grand International Champion Magdalena Kudra EX2
FIN*Leoline Jimi Jäämies (NFO e 09) x FIN*Tupuliinin Kuuma Kesä (NFO ns 09 24)
112 NFO IV / NFO a 09 23 FI SRK LO FI*Nalle-Puhin Gil Grissom Uros Grand International Champion Magdalena Kudra EX1 CACS
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x FIN*Nalle-Puhin N. Boa Vista (NFO g 03 22)
113 NFO IV / NFO a 03 24 FI SRK LO 13 FI*FinnFeline's Envy Me Uros International Champion Magdalena Kudra EX1 CAGCIB NOM
S*Isgården's Emmett (NFO d 22) x S*Utblicken's Lill Ammuu (NFO a 02)
114 NFO IV / NFO n 09 22 FI SRK LO 14 FI*Draconian Nepenthe Naaras Champion Magdalena Kudra EX1 CACIB
Eirik v.d. Gehlen Bieke (NFO nt 22) x FI*Draconian SerenadeOfSorrow (NFO n 09)
115 NFO IV / NFO n 03 23 FI SK LO 14 FI*Koivunpesän Klapi Naaras Nuoret 7-10 kk Magdalena Kudra EX4
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x FI*Ninatte's Voodoo (NFO n 02 21)
116 NFO IV / NFO n 02 21 62 FI SRK LO 14 FI*RockyHill's Cherokee Naaras Nuoret 7-10 kk Magdalena Kudra EX2
FI*RockyHill's Aruna (NFO ns 23) x S*Little L's Nitra (NFO f 02 21)
117 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 14 SE*For Keeps Love Is A Battlefield Naaras Nuoret 7-10 kk Magdalena Kudra EX3
IDP*Mhorrses Olivin (NFO n 09 24) x SE*For Keeps Pat Benatar (NFO n 09 24)
118 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 14 SE*For Keeps We Belong Naaras Nuoret 7-10 kk Magdalena Kudra EX1 BIV
IDP*Mhorrses Olivin (NFO n 09 24) x SE*For Keeps Pat Benatar (NFO n 09 24)
119 NFO IV / NFO n 03 22 FI SK LO 14 FI*Siniidan Serenade of Water Naaras Pennut 4-7 kk Magdalena Kudra EX1
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
120 NFO IV / NFO n 09 22 FI SRK LO FI*FoxyPaw's Hoodoo Doll Naaras Supreme Premior Magdalena Kudra KM NOM
S*Kullehoppans Vidar (NFO n 09 22) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
121 NFO IV / NFO n 03 22 FIN SRK LO FIN*Kirsikan HelmiLiina Naaras Supreme Premior Magdalena Kudra KM
FIN*Kirsikan Gretzky (NFO n 03 22) x Kirsikka Felis Audax*DK (NFO f 09)
121 NFO IV / NFO n 03 22 FIN SRK LO FIN*Kirsikan HelmiLiina Naaras Veteraani Dorte Kaae 1 NOM BIS
FIN*Kirsikan Gretzky (NFO n 03 22) x Kirsikka Felis Audax*DK (NFO f 09)
122 NFO V / NFO d 22 FI SRK LO S*Isgården's Emmett Uros Grand International Champion Martin Kabina Abs
S*Tante Bluhme's Zixten (NFO a 24) x S*Isgården's Melba (NFO f 09 24)
123 NFO V / NFO d FI SRK LO 14 S*Rotvältans Kingston Uros Avoin Martin Kabina EX1 CAC
S*Moveramis Dolph (NFO n 09 24) x S*Rotvältans Jamaica Blue Mountain (NFO f 09 24)
124 NFO VI / NFO d 02 21 FIN SRK LO S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz Uros Supreme Champion Geir Johan Edvardsen KM
S*Silvernalle's Cosmonaut (NFO n 02) x S*Trollgumman's Zessan Zantuzza (NFO e 09 22)
124 NFO VI / NFO d 02 21 FIN SRK LO S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz Uros Veteraani Dorte Kaae Arvosteltu
S*Silvernalle's Cosmonaut (NFO n 02) x S*Trollgumman's Zessan Zantuzza (NFO e 09 22)
125 NFO VI / NFO f 03 22 FI SRK LO S*Eärfalas Flisan Naaras Grand International Champion Geir Johan Edvardsen EX1 CACS BIV NOM
S*Vildhjärtas CuteIsWhat WeAimFor (NFO n 03 22) x S*Eärfalas Debbie (NFO f 09)
126 NFO VI / NFO f 02 63 FI SRK RX FI*Ninatte's Apricot Lady Naaras International Champion Geir Johan Edvardsen EX1 CAGCIB
Super Trouper av Skara Brae*CH (NFO d 02) x FIN*Slytiger's Pina Colada (NFO ns 09)
127 NFO VI / NFO f 02 62 FI SRK LO 14 Eluney LemuNarki*ES Naaras Avoin Geir Johan Edvardsen EX1 CAC
S*Glömstaskogens Ivory (NFO n 01) x Cariló LemuNarki*ES (NFO f 03 22)
128 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 14 S*Just Catnap's Ailsa Craig Naaras Nuoret 7-10 kk Geir Johan Edvardsen EX1 BIV
S*Just Catnap's Chad (NFO d 09 22) x (N)Migoto's Siri Sofia (NFO f 03 24)
129 NFO VI / NFO d 09 24 FI SK LO 14 FI*Hirmuinen Bonaparte Uros Pennut 4-7 kk Geir Johan Edvardsen EX1
S*NC's Alladin Sane (NFO n 03 24) x FI*Kultahuiskan Inka (NFO f 09)
130 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 14 IT*Freya Oyne Witch Glinda Naaras Pennut 4-7 kk Geir Johan Edvardsen EX1 NOM
Norr Venn's Vismund Cygnus (NFO d 09 22) x NL*Norforcats Daydreamer (NFO n 09 22)
131 NFO VI / NFO f 09 FI SRK LO FI*Draconian Ataegina Naaras Grand International Premior Geir Johan Edvardsen Abs
FI*NordicTigers Andreas (NFO d 09 22) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
132 NFO VI / NFO f 09 22 FI SRK LO 13 S*Capsicum's Elyss Naaras Premior Geir Johan Edvardsen EX1 CAPIB NOM
S*Långängens Krokant (NFO n 09 22) x S*Mylingens Maryland (NFO f 03 22)
133 NFO VI / NFO f 03 FI SRK LO FI*Kultahuiskan Geisha Naaras Kastraatti Geir Johan Edvardsen EX1 CAP
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x FIN*Kirsikan Inkeri (NFO a 03)
134 NFO VII / NFO fs FI SRK LO FI*FoxyPaw's Cherry Mash Naaras Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS BIV NOM
FI*FoxyPaw's Jock Scott (NFO ns 09 24) x S*Zealou's Zemya Hamilton (NFO f 24)
135 NFO VII / NFO ns 24 FI SRK LO 14 FI*Debals HuraaHuraa Uros Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC NOM
Noynarock Albert (NFO n) x FI*Kujakeikarin Åkrid (NFO fs 24)
136 NFO VII / NFO fs FI SRK LO 14 FI*Hopeahännän Vanessa Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1
DK*Morgunstrálan's Hot'n Sweet (NFO n 09) x Harmony des Anges de Norvege (NFO fs)
137 NFO VII / NFO ns 24 FI SK LO 14 FI*Kujakeikarin Norbert Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas Abs
FIN*Kalliopirtin Vili (NFO ns 09) x FI*Hopeahännän Vidia (NFO ns 09 24)
138 NFO VIII / NFO fs 09 FI SRK LO 14 FI*Jarraun's Skog Cheralin Naaras Avoin Geir Johan Edvardsen EX1 CAC
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
139 NFO VIII / NFO ns 09 23 FI SRK LO 14 FI*RockyHill's Mohawki Uros Nuoret 7-10 kk Geir Johan Edvardsen EX1
FI*RockyHill's Aruna (NFO ns 23) x S*Little L's Nitra (NFO f 02 21)
140 NFO VIII / NFO ds 09 24 FI SRK LO FI*FoxyPaw's Butterfinger Uros Supreme Premior Geir Johan Edvardsen KM
FI*FoxyPaw's Jock Scott (NFO ns 09 24) x S*Zealou's Zemya Hamilton (NFO f 24)
141 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Supreme Champion Yan Roca Folch KM
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
142 NFO IX / NFO w 61 FI SRK LO FI*Tähtitassun Juhannus Uros Supreme Premior Yan Roca Folch KM
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x FIN*Heinuntuvan Olga Maria (NFO f 03 23)
143 RAG n FI SRK LO FI*Barfait's Nanette Naaras International Champion Martin Kabina EX1 CAGCIB NOM
S*Tallkottens Macadam C of Harlem (RAG n) x FI*Barfait's Gianna (RAG a 03)
144 RAG n FI SRK LO 14 Gayaneh Ideo Iuxta Uros Avoin Martin Kabina EX1 CAC NOM
Gayaneh Gaudeamus Igitur (RAG n 21) x FIN*Shyshaman's Moonlight (RAG a 04)
145 RAG n FI SK LO 14 FI*Barfait's Sunkiss Naaras Nuoret 7-10 kk Martin Kabina EX1 BIV NOM
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
146 RAG a FI SRK LO Gayaneh Gratia Illa Naaras Grand International Champion Magdalena Kudra EX1 CACS
FI*Hakalan Herra Tossavainen (RAG n) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
147 RAG a FI SK LO 14 FI*Barfait's Sunflower Naaras Nuoret 7-10 kk Magdalena Kudra EX1 NOM
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
148 RAG a FI SK LO 14 FI*Maplehill's Kingfisher Uros Pennut 4-7 kk Magdalena Kudra Abs
FI*Maplehill's Lord Milori (RAG e) x Dollyfella Vive Le Rock (RAG a)
149 RAG a FIN SRK LO FIN*Mayapaw's Awesome Artemis Uros International Premior Magdalena Kudra Abs
Gizmo Riegel-Raggies (RAG a 03) x FIN*Tammikatin Poutapilvi (RAG a 04)
149 RAG a FIN SRK LO FIN*Mayapaw's Awesome Artemis Uros Veteraani Dorte Kaae Abs
Gizmo Riegel-Raggies (RAG a 03) x FIN*Tammikatin Poutapilvi (RAG a 04)
150 RAG a FI SRK LO 14 FI*Barfait's Rivaldo Uros Kastraatti Magdalena Kudra EX1 CAP
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Gianna (RAG a 03)
151 RAG a FI SRK LO 14 FI*Barfait's Ronaldo Uros Premior Magdalena Kudra EX1 CAPIB
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Gianna (RAG a 03)
152 RAG n 21 FI SRK LO Gayaneh Gaudeamus Igitur Uros Grand International Champion Geir Johan Edvardsen EX1 CACS
FI*Hakalan Herra Tossavainen (RAG n) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
152 RAG n 21 FI SRK LO Gayaneh Gaudeamus Igitur Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Hakalan Herra Tossavainen (RAG n) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
153 RAG n 21 FI SRK LO 14 Gayaneh Igitur Imago Uros Avoin Geir Johan Edvardsen EX1 CAC
Gayaneh Gaudeamus Igitur (RAG n 21) x FIN*Shyshaman's Moonlight (RAG a 04)
154 RAG n 21 FI SRK LO 14 Gayaneh Igitur Iris Naaras Avoin Geir Johan Edvardsen EX1 CAC BIV
Gayaneh Gaudeamus Igitur (RAG n 21) x FIN*Shyshaman's Moonlight (RAG a 04)
155 RAG e 21 FI SRK LO Kin edler von den Lichtalben Uros International Champion Yan Roca Folch EX1 CAGCIB
The Cute Cats Fairy Prince (RAG n 04 21) x Ashanti Edle von den Lichtalben (RAG g 04)
156 RAG f 21 FI SRK LO 14 FI*Pehmis Kullanmuru Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
FIN*Maplehill's Baby James (RAG d 04) x FI*Pehmis Neiti Nokinenä (RAG n 04 21)
157 RAG n 03 FI SRK LO 14 FI*Lukanpuron Don Luigi Uros Nuoret 7-10 kk Daria Lukasik Abs
FI*Shyshaman's Star of Ivanhoe (RAG a 03) x FI*Riverknee Super Nova (RAG n 03)
158 RAG n 03 FI SK LO 14 (N)Diadem's Wilma Sollis Naaras Nuoret 7-10 kk Daria Lukasik EX1 NOM
(N)Ragstar's Candyman, JW (RAG n 03) x S*Dan Dara's Naima Sollis of Diadems (RAG a 03)
159 RAG n 03 FI SRK LO 13 FI*Maplehill's Wilhelmine Naaras Kastraatti Daria Lukasik EX1 CAP
FI*Maplehill's Black Label (RAG n 03) x FI*Maplehill's Edwina (RAG a 04)
160 RAG n 04 FI SRK LO 14 FI*Riverknee Edward Uros Avoin Yan Roca Folch Abs
FI*Riverknee Ocean Storm (RAG a) x FI*Riverknee Super Nova (RAG n 03)
161 RAG n 04 FI SRK LO 13 FI*Dollgarden's Deutzia Naaras Avoin Yan Roca Folch DISQ AGR.
S*Eurovisions San Francisco (RAG n 03) x FI*Dollgarden's Betula (RAG a 04)
162 RAG n 04 FI SK LO 14 Angelicdolls Royal Princess Naaras Nuoret 7-10 kk Yan Roca Folch Abs
Angelicdolls Royal Junior (RAG a 04) x Chatandolls Pretty of Angelicdolls (RAG n 04)
163 RAG n 04 FI SK LO 14 FI*Lukanpuron Elias Uros Pennut 4-7 kk Yan Roca Folch EX1 BIV NOM
FI*Riverknee Zoltán King (RAG a) x Kylador Arcadia (RAG n 03)
164 RAG n 04 FI SK LO 14 FI*Celestial's Most Wanted Naaras Pennut 4-7 kk Yan Roca Folch EX1
FI*Celestial's Usain Bolt (RAG n 03) x FI*Estelle's Sweet Anceliana (RAG a 04 21)
165 RAG n 04 FI SRK LO 13 FI*Barfait's Playful Paco Uros International Premior Yan Roca Folch EX1 CAGPIB NOM
FI*Barfait's Joyful Justin (RAG a 04) x S*Yátaz Iokaste of Barfait (RAG n 04)
166 RAG a 03 FI SRK LO Of Moonlight Dolls Dutch Dreamer Uros Grand International Champion Marjatta Koskenkangas Abs
Darlinlildols Titan (RAG a 03) x Palacedolls Honeybee (RAG n 03)
167 RAG a 03 FI SRK LO FI*Shyshaman's Star of Ivanhoe Uros International Champion Marjatta Koskenkangas Abs
Kylador Abacus (RAG a 03) x FIN*Shyshaman's Moonlight (RAG a 04)
168 RAG a 03 FI SK LO 14 (N)Diadem's Vuzzy Uros Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1 NOM
(N)Diadem's Oliver Light Blue (RAG a 03) x Eulalie Zafir Diadems (RAG a 03)
169 RAG a 03 FI SK LO 14 Angelicdolls Super Girl Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas Abs
Angelicdolls Superman Junior (RAG a 03) x Angelicdolls Jessica Alba (RAG n 03)
170 RAG a 03 FI SK LO 14 FI*Barfait's Tinker Bell Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Heartbreaker (RAG n 03)
171 RAG a 03 FIN SRK LO FIN*Celestial's FallenAngel Naaras Supreme Premior Marjatta Koskenkangas KM
King Bombon Unreal Ragdolls*ES (RAG b) x FIN*Celestial's Amazing Grace (RAG n 03)
172 RAG a 04 FI SRK LO 13 FI*Hakalan Rock Hudson Uros Avoin Magdalena Kudra EX1 CAC
FI*Shyshaman's Sonny Starsocks (RAG n 04) x FI*Maplehill's Mizz Haraldina (RAG a 04)
173 RAG a 04 FI SK LO 14 FI*Dolldesire's Hope Naaras Nuoret 7-10 kk Magdalena Kudra Abs
Darlinlildols Mighty Treasure (RAG n) x N*Aakres RagPride Sandra (RAG a 03)
174 RAG a 04 FI SK LO 14 FI*Erkatin Tupu Teodor Uros Pennut 4-7 kk Magdalena Kudra EX1
FI*Shyshaman's Bluest Rivers (RAG a 04) x FI*Erkatin Saara Sylvia (RAG n)
175 RAG a 04 FI SK LO 14 FI*Lukanpuron Elna Naaras Pennut 4-7 kk Magdalena Kudra EX1 BIV NOM BIS
FI*Riverknee Zoltán King (RAG a) x Kylador Arcadia (RAG n 03)
176 RAG a 04 FI SK LO 14 FI*Lukanpuron Emma Naaras Pennut 4-7 kk Magdalena Kudra Abs
FI*Riverknee Zoltán King (RAG a) x Kylador Arcadia (RAG n 03)
177 RAG a 04 FI SK LO 14 FI*Utuinen Hot'n'Sweet Naaras Pennut 4-7 kk Magdalena Kudra Abs
FIN*Utuinen Fille Fallaton (RAG a) x FI*Utuinen Sweet Indeed (RAG f 04)
178 RAG a 04 FI SRK LO FI*Satinante's Don Cesar Uros Supreme Premior Magdalena Kudra KM
FIN*Operadoll's Endearing Edgar (RAG n 04) x FIN*Satinante's Donna Diana (RAG a 04)
179 RAG a 04 FIN SRK LO FIN*Shyshaman's Moonlight Naaras Kastraatti Magdalena Kudra EX1 CAP
N*Eirik's Harald the Hunk (RAG a 04) x FIN*Maplehill's Saskatchewan (RAG n 04)
179 RAG a 04 FIN SRK LO FIN*Shyshaman's Moonlight Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
N*Eirik's Harald the Hunk (RAG a 04) x FIN*Maplehill's Saskatchewan (RAG n 04)
180 RAG d 03 FI SRK LO FI*Dollyblues Be The One Uros International Champion Marjatta Koskenkangas Abs
Kanoa Dama W Masce*PL (RAG n 03) x FI*Dollyblues 2Become1 (RAG f 03)
181 RAG d 04 FI SRK LO FI*Dollyblues Goin' Bananas Naaras International Champion Geir Johan Edvardsen EX1 CAGCIB
FI*Dollyblues Smooth Operator (RAG e) x S*Gunbertus Peach Puff (RAG f 03 21)
182 RAG d 04 FI SK LO 14 FI*Utuinen Hot'n'Spicy Uros Pennut 4-7 kk Geir Johan Edvardsen Abs
FIN*Utuinen Fille Fallaton (RAG a) x FI*Utuinen Sweet Indeed (RAG f 04)
183 RAG e 03 FI SK LO 14 FI*AzuLejo's Leandro Uros Pennut 4-7 kk Daria Lukasik EX1
FI*Sunrunner's Rohan (RAG a 03) x FI*Sunrunner's Tibalia (RAG g 04)
184 RAG e 04 FIN SRK LO FIN*Dollicious Cream Sensation Uros Grand International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPS
Soulmates Maximum Pleasure (RAG a 03) x FIN*Dollicious SweetMarshmallow (RAG g 04)
184 RAG e 04 FIN SRK LO FIN*Dollicious Cream Sensation Uros Veteraani Dorte Kaae 3
Soulmates Maximum Pleasure (RAG a 03) x FIN*Dollicious SweetMarshmallow (RAG g 04)
185 RAG a 03 21 FI SRK LO FI*Pehmis Reipas Ronja Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
FI*Shyshaman's Shaman Vagabond (RAG n 04) x FI*Pehmis Tomera Topaasi (RAG a 03 21)
186 RAG a 03 21 FI SK LO 14 S*Gunbertus Saffron Sahara Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas Abs
S*Gunbertus Royal Blue (RAG a 03 21) x S*Gunbertus Odd Molly (RAG n)
187 RAG a 03 21 FI SRK LO FI*Pehmis Laulava Jade Uros Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPIB
FIN*Riverknee Sweet Almond (RAG n 03) x FIN*Maplehill's Tigress Star (RAG a 03 21)
188 RAG a 04 21 FI SRK LO FI*Rock'nRags BrightestDiamond Naaras International Champion Martin Kabina Abs
FI*Dollicious Maxterpiece! (RAG a 04 21) x FI*Dollyblues Queen of Beauty (RAG a 04 21)
189 RAG a 04 21 FI SRK RX FI*Dollicious Maxterpiece! Uros International Premior Martin Kabina Abs
FIN*Kehtolaulun Max de Mio (RAG n 04 21) x CH*SunshineRaggies Orana Wileny (RAG a 03)
190 SBI n FI SRK LO FI*Nalandan Bandhula Uros Champion Martin Kabina EX1 CACIB
Trevino's OP (SBI n) x Alana*Nay's Lilly (SBI n)
191 SBI n FI SRK LO FI*Haavemaan Euphoria Uros Avoin Martin Kabina EX1 CAC
FI*Tamus Wartburg (SBI d) x FIN*Pirimirrin Daintree River (SBI j 21)
192 SBI n FI SRK LO 13 FI*Valkovarpaan Ukonhattu Uros Kastraatti Martin Kabina EX1 CAP NOM
FI*KuutamoKatin Sulo (SBI a) x FI*Chirybiry's See You Soon (SBI f)
193 SBI n FI SRK LO FI*Harebell Bosse Nova Uros Supreme Premior Martin Kabina KM
FIN*Carlabi's Axi Bon Viking (SBI d) x FIN*GatoBianco Mimosa (SBI n)
194 SBI n FIN SRK LO EST*Audrey Herencia Naaras Grand International Premior Martin Kabina EX1 CAPS BIV
EST*Prosper Klaudia (SBI n 21) x FIN*Sic'an Jojada (SBI n)
195 SBI a FI SRK LO FI*Felinessi Aphrodite Naaras Avoin Yan Roca Folch EX1 CAC
FIN*Touchant Homme du Monde (SBI a) x EE*Wahida Klaudia (SBI a)
196 SBI a FIN SRK LO FIN*Sic'an Mesa Naaras Grand International Premior Yan Roca Folch EX1 CAPS
FIN*Cetulean Lagerfeld (SBI a) x FIN*Sic'an Junia (SBI a)
197 SBI b FI SRK LO FI*Kallenkattilan Ilona Naaras Avoin Martin Kabina EX1 No Cert
Sarika Lushan (SBI n) x FIN*Anjaran Aleksandra (SBI n)
198 SBI c FI SRK LO 14 FI*Saca's Kenzie the Knight Uros Nuoret 7-10 kk Yan Roca Folch EX1 NOM
FI*Saca's Ultimate Gambler (SBI c) x DK*Con Meo's Yugo (SBI c)
199 SBI c FIN SRK LO FIN*Touchant Jaunet d'eau Naaras Kastraatti Yan Roca Folch EX1 CAP
FIN*Pirimirrin Wiseman (SBI c) x FIN*Touchant A la Paris (SBI n)
200 SBI d FI SRK LO 14 FI*Harebell Isfahan Wonder Uros Avoin Daria Lukasik EX1 CAC
FI*Ziazan Faustino (SBI c 21) x EE*Estrella Klaudia (SBI f)
201 SBI e FI SRK LO FI*Mototassun Remu-Rudolf Uros Supreme Premior Magdalena Kudra KM
FIN*Chirybiry's Remulus (SBI n) x FIN*Lirukallion Säkenöivä voima (SBI f)
202 SBI f FI SRK LO 13 FI*Valkovarpaan Tuhatkauno Naaras Kastraatti Martin Kabina EX2
FI*KuutamoKatin Sulo (SBI a) x FI*Chirybiry's See You Soon (SBI f)
203 SBI f FIN SRK LO FIN*Zhamanen Passion Flower Naaras Kastraatti Martin Kabina EX1 CAP
S*Glitter's Geronimo (SBI d 21) x FIN*Chiritan Audrey Lily (SBI b 21)
204 SBI g FI SRK LO FI*Briljantin Fortunatus Naaras Kastraatti Daria Lukasik EX1 CAP
FIN*Merissal Quentin (SBI a) x FIN*Tamus Niva De Lux (SBI h)
205 SBI h FIN SRK LO FIN*Harebell Zelda Naaras Grand International Premior Magdalena Kudra EX1 CAPS
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
206 SBI h FIN SRK LO FIN*Tamus Niva De Lux Naaras International Premior Magdalena Kudra EX1 CAGPIB
IDP*Backkara's Globetrotter (SBI n) x FIN*Tamus Jetta Jubilee (SBI g)
207 SBI n 21 FI SRK LO 13 FI*Canth's Xenia Naaras Avoin Yan Roca Folch Abs
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
208 SBI b 21 FI SRK LO FI*Canth's ToyBoy Uros Supreme Champion Yan Roca Folch KM
FIN*Zaraxe Adamnan Morris (SBI b) x EE*Arista Aramante (SBI a 21)
209 SBI b 21 FI SRK LO FI*Canth's UltraVox Uros Supreme Champion Yan Roca Folch KM
FI*Canth's Soldier of Love (SBI n 21) x EE*Arista Aramante (SBI a 21)
210 SBI d 21 FI SK LO 14 FI*ElfQuest Oliver Uros Pennut 4-7 kk Yan Roca Folch EX1
FIN*Fotocatin Catty Taavi (SBI d 21) x FI*ElfQuest Itchigo (SBI h)
211 SBI d 21 FI SRK LO 13 FI*Canth's Xavier Uros International Premior Yan Roca Folch EX1 CAGPIB
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
212 SBI d 21 FIN SRK LO FIN*JoJon Wanzheng Naaras Premior Yan Roca Folch EX1 CAPIB
S*Glitter's Geronimo (SBI d 21) x Kyana v.d. Niederheide (SBI h)
213 SBI d 21 FI SRK LO 13 FI*Harebell Gibson Uros Premior Yan Roca Folch EX1 CAPIB BIV
FIN*Globel's Camelot Figaro (SBI n 21) x FIN*Harebell Zelda (SBI h)
214 SBI f 21 FI SRK LO 14 FI*Harebell Histamiini Naaras Avoin Yan Roca Folch EX1 CAC
FI*Saca's Jaecar Farren (SBI n 21) x FI*Vintti-Katin Birlikka (SBI d)
215 SIB III / SIB ny 24 FI SRK RX FI*Amurin Ruufus Uros Supreme Champion Daria Lukasik KM
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
216 SIB III / SIB ny 24 FI SRK LO Biass Xan od Królowych*PL Uros Grand International Champion Daria Lukasik EX3
Xann Max od Królowych*PL (SIB ny 23) x Fea'aldyone des Dolgans (SIB n 24)
217 SIB III / SIB n 22 FI SRK LO FI*Amurin Andreas Uros Grand International Champion Daria Lukasik EX2
Thymian Sibaris*RU (SIB n 09 24) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
218 SIB III / SIB ny 11 FI SRK RX Sibknyazhestvo Oscar Uros Grand International Champion Daria Lukasik EX1 CACS
Vityaz Sibirskoe Knjazhestvo (SIB n 23) x Rossity Oksana (SIB ns 23)
219 SIB III / SIB n 22 FI SRK LO FI*Amurin Zippora Naaras Grand International Champion Daria Lukasik EX1 CACS NOM BIS
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x FIN*Amurin Lyydia (SIB n 24)
220 SIB III / SIB n 22 FI SRK LO 13 FI*Alizarin Captain Morgan Uros International Champion Daria Lukasik EX1 CAGCIB BIV NOM
Biass Xan od Królowych*PL (SIB ny 24) x FI*Cherrytail's Mexican Girl (SIB f 09)
221 SIB III / SIB n 24 FI SRK RX 13 Feofan Sibaris*RU Uros Champion Daria Lukasik EX1 CACIB
Heres Sibaris*RU (SIB ny 24) x Quinni Sibaris*RU (SIB n 24)
222 SIB III / SIB ny 24 FI SK RX 14 FI*Amante's Andromeda Naaras Pennut 4-7 kk Daria Lukasik EX1 NOM
Yermolay Crown of Siberia (SIB ny 24) x FI*Amante's Yaroslava (SIB n 24)
223 SIB III / SIB n 23 FI SRK LO FI*Amurin Abigail Naaras Kastraatti Daria Lukasik EX1 CAP NOM
Thymian Sibaris*RU (SIB n 09 24) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
224 SIB IV / SIB n 03 22 FI SRK LO FI*Amurin Hoosea Uros International Champion Geir Johan Edvardsen EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
225 SIB IV / SIB ny 09 24 FI SK LO 14 FI*Amurin Rafael II Uros Nuoret 7-10 kk Geir Johan Edvardsen EX1 NOM BIS
Yermolay Crown of Siberia (SIB ny 24) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
226 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK RX 14 FI*Lumikissan RalliRaita Uros Pennut 4-7 kk Geir Johan Edvardsen EX1
CH*Lukijn's Skye (SIB n 22) x Kayo Rys od Królowych*PL (SIB n 02 21)
227 SIB IV / SIB n 09 23 FIN SRK LO FIN*Alizarin Bomber Boy Uros Kastraatti Geir Johan Edvardsen EX1 CAP
FIN*Lumikissan Igor (SIB d 23) x FIN*Alizarin Attitude (SIB f 24)
227 SIB IV / SIB n 09 23 FIN SRK LO FIN*Alizarin Bomber Boy Uros Veteraani Dorte Kaae 1 NOM
FIN*Lumikissan Igor (SIB d 23) x FIN*Alizarin Attitude (SIB f 24)
228 SIB V / SIB g 24 FI SRK LO FI*Benmar's Diana Naaras International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CAGCIB
FIN*Taigahelmen Alfred (SIB ns 23) x FIN*Jokihelmi Benja (SIB f 23)
229 SIB V / SIB f FI SK RX 14 BG*Leila Sibirela Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1 BIV
BG*Cardam Sibirela (SIB n 03 24) x Valkiriya Verooka*RU (SIB f 09 24)
230 SIB V / SIB d 23 FI SK LO 14 FI*Keijumetsän Kesäduuni blues Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*Jatsitytön Argut (SIB n 23) x FI*Jäälinnan Alisa (SIB f)
231 SIB V / SIB f 24 FI SRK LO FI*Lumikissan ZäpinäSissi Naaras Supreme Premior Marjatta Koskenkangas KM BIV NOM
FIN*Zigwan's Guim Biik Lihas (SIB n 23) x FIN*Lumikissan LappuLiisa (SIB fs)
232 SIB V / SIB g 24 FI SRK LO FI*Villan Keisarinna Naaras Grand International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPS
FI*Villan Ferrari (SIB d 09 24) x FI*Villan Neiti Groove (SIB n 09 24)
233 SIB V / SIB f 23 FI SRK LO FI*Amurin Cassia Naaras Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX1 CAP
FIN*Amurin Gideon (SIB n 23) x FIN*Amurin Ávila (SIB f 09 23)
234 SIB VI / SIB f 09 22 FI SRK LO 14 FI*Cherrytail's Rhonda Mae Naaras Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACIB
Biass Xan od Królowych*PL (SIB ny 24) x FIN*Cherrytail's Baby Jean (SIB e 09 23)
235 SIB VI / SIB g 09 FI SRK LO 14 FI*Cherrytail's Umika Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Cherrytail's Nancy Sinatra (SIB g)
236 SIB VI / SIB d 09 24 FI SK LO 14 FI*Lumikissan SuperSankari Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*Amurin Ruufus (SIB ny 24) x CH*Lukijn's Vera (SIB f 09 24)
237 SIB VI / SIB f 09 24 FI SK LO 14 FI*Lumikissan Säihkysilmä Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1 BIV NOM
FI*Amurin Ruufus (SIB ny 24) x CH*Lukijn's Vera (SIB f 09 24)
238 SIB VI / SIB d 03 24 FI SRK LO FI*Cherrytail's Odysseus Uros International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAGPIB NOM
S*Manta's Astor (SIB ns 24) x FI*Cherrytail's Las Vegas (SIB fs 09 24)
239 SIB VII / SIB ds 24 FI SRK LO FI*ArcticWilds Bigtime Beagle Uros Supreme Champion Magdalena Kudra KM
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FIN*Metsälinnan Adalmiina (SIB ds 11)
240 SIB VII / SIB fs FIN SRK RX FIN*Lumikissan LappuLiisa Naaras Supreme Premior Magdalena Kudra KM
FIN*Lumikissan Frodo Reppuli (SIB a) x Ursula Dauria (SIB ds 11)
240 SIB VII / SIB fs FIN SRK RX FIN*Lumikissan LappuLiisa Naaras Veteraani Dorte Kaae 2
FIN*Lumikissan Frodo Reppuli (SIB a) x Ursula Dauria (SIB ds 11)
241 SIB VII / SIB ns 24 FIN SRK LO FIN*Magnificat Igor Uros Supreme Premior Magdalena Kudra KM NOM
FIN*Tammikatin Åå Sånt Lejon (SIB ds 23) x FIN*Mustaliljan Drama Queen (SIB ns)
242 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SRK LO 13 FI*Lumikissan Nopsajalka Uros International Champion Martin Kabina EX1 CAGCIB
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
243 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI SRK RX FI*Lumikissan Diiva Naaras Champion Martin Kabina EX1 CACIB
S*Nikopeja's Korsak Kasianovich (SIB d 09 23) x FIN*Lumikissan Unelma (SIB fs 03 24)
244 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI SK LO 14 FI*Sipsun Aurora Borealis Naaras Pennut 4-7 kk Martin Kabina EX1 BIV NOM
Fado Colour Foot*PL (SIB as 09 22) x FI*Lumikissan Diiva (SIB ds 09 24)
245 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI SRK LO FI*Cherrytail's Las Vegas Naaras Kastraatti Martin Kabina EX1 CAP
FIN*Villan Don Marcello (SIB n 02 21) x FIN*Cherrytail's Judy Garland (SIB ds 23)
246 TUA I / TUA n FI SRK RX 13 FI*Josmarin Innusha Naaras Supreme Champion Yan Roca Folch KM
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FI*Josmarin Guniz (TUA w)
247 TUA II / TUA n 03 FI SRK LO FI*Tangerine's Body and Soul Uros Supreme Champion Yan Roca Folch KM
Benito Rosa Glauca, CZ (TUA n 01) x FI*Josmarin Galibe (TUA n 24)
248 TUA V / TUA e FI SRK RX 14 FI*Lumiris Benjameow Uros Avoin Yan Roca Folch EX1 CAC
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FI*Nazarlik Basarili (TUA e)
249 TUA VI / TUA f 03 22 FI SRK LO 14 FI*Elekatin Jalila Jessenia Naaras Champion Martin Kabina Abs
FI*Kralice DayLate DollarShort (TUA ns 09) x FIN*Elekatin Oi Susanna (TUA g 24)
250 TUA IX / TUA w 61 FI SRK RX 14 FI*Elekatin Super Nova Uros Champion Martin Kabina EX1 CACIB
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FIN*Elekatin Oriana (TUA w)
251 TUV n 61-63 / TUV n 62 FI SRK LO 14 FI*Valier's Gadiela Naaras Avoin Daria Lukasik EX1 CAC
FI*Kultaturkin Beyaz Biber (TUV n) x FI*Valier's Define (TUV f)
252 TUV d 61-63 / TUV d 62 FIN SRK RX FIN*Ilveslinnan Amir Akanyildiz Uros Supreme Champion Daria Lukasik KM
S*Lejongapet's Anton Antabus (TUV d) x FIN*Cesmes Adile Aysun (TUV d)
252 TUV d 61-63 / TUV d 62 FIN SRK RX FIN*Ilveslinnan Amir Akanyildiz Uros Veteraani Dorte Kaae 4
S*Lejongapet's Anton Antabus (TUV d) x FIN*Cesmes Adile Aysun (TUV d)
253 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI SRK LO FI*GizemliKediler Adile Alaiye Naaras Supreme Champion Daria Lukasik Abs
FIN*Verdian Cihangir (TUV d) x FIN*Semiramisin Ak Feride (TUV d)
254 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI SRK LO FI*GizemliKediler Beze Balerin Naaras Supreme Champion Daria Lukasik KM
FIN*Artvan Ahabey (TUV d) x FI*GizemliKediler Adile Alaiye (TUV d)
255 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN SRK LO FIN*Verdian Cihangir Uros Grand International Premior Daria Lukasik EX1 CAPS NOM
FIN*Semiramisin Zekai (TUV n) x Ceylan-Van vom Glasbach (TUV f)
255 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN SRK LO FIN*Verdian Cihangir Uros Veteraani Dorte Kaae 2
FIN*Semiramisin Zekai (TUV n) x Ceylan-Van vom Glasbach (TUV f)
256 TUV f 61-63 / TUV f 62 FI SRK LO FI*Valier's Kianna Naaras International Champion Daria Lukasik EX1 CAGCIB
FIN*Hiirikujan Istekli Kedi (TUV d) x FI*Valier's Ciara (TUV f)
257 ABY n FI SRK LO 14 Osiris(V) Total Surprise Uros International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB NOM BIS
Osiris(V) Sammy Davis Junior (ABY n) x Osiris(V) Rumour Has It (ABY n)
258 ABY n FI SRK LO 13 FI*Nebuankhet VanVan Uros Avoin Mira Fonsén EX1 CAC
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif (ABY n)
259 ABY n FI SK LO 14 FI*Link Monabisha Om Naaras Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1 BIV NOM
FI*Link Moses (ABY n) x RU*Greenville Summer of Laire (ABY o)
260 ABY n FI SK LO 14 FI*Silkkihienon Vice Versa Uros Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1
FI*Redcheetah's Walo (ABY p) x FI*Omanion al Ea (ABY n)
261 ABY n FI SK LO 14 (N)Mayas Pride Maori Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1
S*Aucuparia's Astrakan Gyllenkrok (ABY o) x (N)Mayas Pride Kenza (ABY n)
262 ABY n FI SRK LO FI*Laire Valar Lorien Uros Grand International Premior Mira Fonsén EX1 CAPS
FI*Proxima John Carter of Mars (ABY n) x FI*Laire Meleth Bein (ABY n)
263 ABY n FI SRK LO 13 FI*Nebuankhet Veritaserum Uros International Premior Mira Fonsén EX1 CAGPIB
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif (ABY n)
264 ABY n FI SRK LO S*Divina Silvestris Ros Naaras International Premior Mira Fonsén EX1 CAGPIB BIV
Brunnbäcken's Abay (ABY o) x Zimbria Yasemin (ABY n)
265 ABY n FI SRK LO 13 FI*Nebuankhet The Doctor Uros Premior Mira Fonsén EX2
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Nebuankhet Taibhsear (ABY p)
266 ABY n FI SRK LO Nefertum d'Or PtitPrince*UA Uros Premior Mira Fonsén EX1 CAPIB
Garfield d'Or PtitPrince*UA (ABY o) x Donna Karan d'Or PtitPrince*UA (ABY n)
267 ABY n FI SRK LO S*Hjortronstigens Private Dancer Uros Kastraatti Mira Fonsén Abs
S*Hjortronstigens The Sound of Music (ABY n) x Fin Bheara's Mariposa of Absint (ABY p)
267 ABY n FI SRK LO S*Hjortronstigens Private Dancer Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Hjortronstigens The Sound of Music (ABY n) x Fin Bheara's Mariposa of Absint (ABY p)
268 ABY n FI SRK LO FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif Naaras Kastraatti Mira Fonsén EX1 CAP
FIN*Kawaii Bishamon (ABY a) x FIN*Nebuankhet Parvati (ABY n)
268 ABY n FI SRK LO FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Kawaii Bishamon (ABY a) x FIN*Nebuankhet Parvati (ABY n)
269 ABY a FI SRK LO FI*Link Nyota Ziko Humu Uros Supreme Champion Vladimir Isakov KM
RU*Greenville Oberon of Laire (ABY n) x FI*Link Inanyesha (ABY n)
270 ABY a FI SRK LO 13 FI*Nebuankhet Valentine Water Naaras International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif (ABY n)
271 ABY a FI SK LO 14 S*Skimmerdal's Unforgettable Utopia Naaras Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
S*Primuz-Zezam Ozzcar (ABY a) x S*Skimmerdal's Amazing Amira (ABY p)
272 ABY a FI SK LO 14 FI*Link Mochweo Blou Uros Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1 BIV NOM
FI*Link Moses (ABY n) x FI*Link Zenebe Mau (ABY o)
273 ABY o FI SRK LO 13 FI*Nebuankhet Yraen Ruadh Naaras International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FIN*Nebuankhet Ochún (ABY o)
274 ABY o FI SK LO 14 FI*Neaera's Genna Gingerella Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1
FI*Silkkihienon Unda Maris (ABY a) x FI*Neaera's Fiammetta (ABY o)
275 ABY o FI SRK LO FI*Redcheetah's Aarre Uros Supreme Premior Mira Fonsén Abs
FI*Proxima John Carter of Mars (ABY n) x FI*Redcheetah's Minttu (ABY o)
276 ABY o FI SRK LO 14 FI*Nebuankhet Captain John Carter Uros Premior Mira Fonsén EX1 CAPIB NOM BIS
FI*Kawaii Haiku (ABY o) x FI*Nebuankhet Rhodda (ABY n)
277 ABY p FI SK LO 14 FI*Vorax Artemisia Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
FI*Jollinooran Belegrino (ABY p) x FI*Nebuankhet Ultraviolet (ABY n)
278 ABY p FI SRK LO FI*Nebuankhet Quetzalcoatl Uros Supreme Premior Vladimir Isakov KM
FIN*Silkkihienon Roma Tarragona (ABY n) x FIN*Nebuankhet Ochún (ABY o)
279 ABY p FI SRK LO FI*Nebuankhet Taibhsear Naaras Kastraatti Vladimir Isakov EX1 CAP
Dushara Evandar-of-Nebuankhet (ABY o) x FIN*Nebuankhet Carramaena (ABY p)
280 BEN n 24 FI SK LO 14 Brockenmoor Cecilia Naaras Avoin Darina Tarabini EX1 CAC NOM
Elysor Armani of Brockenmoor (BEN n 24) x Brockenmoor Emma (BEN n 24)
281 BEN n 24 Maya Gold Labna Cindy *** Naaras Nuoret 7-10 kk Darina Tarabini EX1
Maya Gold Izapa Arahis (BEN n 24) x Maya Gold Chocola Bonni (BEN n 24)
282 BEN n 22 33 FI SRK LO 14 FI*Leokatin Jamboree Uros Kastraatti Darina Tarabini EX1 CAP
LynxLand Oceanus (BEN n 24) x ZaharaBengals Hopeful Promise (BEN n 22 33)
283 BEN n 24 33 FI SRK LO 14 FI*Leokatin Jackpot Uros Avoin Jurgita Gustaitiene EX1 CAC
LynxLand Oceanus (BEN n 24) x ZaharaBengals Hopeful Promise (BEN n 22 33)
284 BEN n 24 33 FIN SRK LO FIN*SiruCats Ynes Yooralla Naaras Supreme Premior Jurgita Gustaitiene KM
FIN*SiruCats Umberto (BEN n 24) x FIN*SiruCats Saroja (BEN n 24 33)
284 BEN n 24 33 FIN SRK LO FIN*SiruCats Ynes Yooralla Naaras Veteraani Helene Reiter 1 NOM
FIN*SiruCats Umberto (BEN n 24) x FIN*SiruCats Saroja (BEN n 24 33)
285 BRI n FI SRK LO FI*Rhinestone's Kiss Me Quick Naaras International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB
Cwtch Slinky Malinky (BSH n) x FIN*Rhinestone's Calamity Jane (BSH f)
286 BRI a FI SRK LO 13 FI*Rhinestone's Angus Young Uros International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB
S*Applecat Spider (BSH n) x Positively Cobalt (BSH a)
287 BRI a FI SRK LO 14 FI*Rhinestone's Aramis Uros Champion Vladimir Isakov EX1 CACIB
S*Applecat Spider (BSH n) x Positively Cobalt (BSH a)
288 BRI a FI SRK LO 13 FI*Rhinestone's Cobalt Blue Naaras Champion Vladimir Isakov EX1 CACIB BIV
S*Applecat Spider (BSH n) x Positively Cobalt (BSH a)
289 BRI a FI SK LO 14 FI*Noor's Alexandra Naaras Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1
FI*Saranellan Pätkis (BSH a) x FI*Coventry's Francoise (BSH a)
290 BRI d FI SRK LO FI*Bumblebrits Snape Uros International Premior Vladimir Isakov EX1 CAGPIB NOM
S*Applecat Spider (BSH n) x Skellum Mystic-Meg (BSH d)
291 BRI e FI SRK LO 13 FI*Safra's King Arthur Uros Avoin Mira Fonsén EX1 CAC
FI*Saranellan Pätkis (BSH a) x FI*Suvikasteen Pikku suorasuu (BSH j)
292 BRI e FI SK LO 14 FI*Feronian Ivory Uros Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1
FI*Feronian Heliotropium (BSH a) x FI*Feronian Gabriella (BSH f)
293 BRI f FI SRK LO 14 FI*Ruusutarhan Oodi Naaras Nuoret 7-10 kk Darina Tarabini EX1
Chieftain of Noblesse Oblige (BSH d) x Regina di Triangolo*CH (BSH a)
294 BRI a 22 FI SRK LO FI*Rhinestone's Nikki Sixx Uros Grand International Champion Vladimir Isakov EX1 CACS
S*Palace&Main's Ganymedes (BSH a 24) x S*Mayla's Dream Come True (BSH n 22)
295 BRI a 22 FI SK LO 14 FI*Rhinestone's Dr. Feelgood Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
FI*Rhinestone's Nikki Sixx (BSH a 22) x Windymeadow Master Design (BSH f 22)
296 BRI d 22 FI SK LO 14 FI*Safra's Vaahteramäen Eemeli Uros Nuoret 7-10 kk Darina Tarabini EX1
S*Palace&Main's What if (BSH n 22) x FI*Suvikasteen Pikku suorasuu (BSH j)
297 BRI ns 11 FI SRK LO 13 FI*EmeraldCharm Knockout Uros Champion Darina Tarabini EX1 CACIB
Pennydown Royalflush (BSH ns 11) x Pennydown Elmira (BSH ns 11)
298 BRI ns 22 62 FI SRK LO 14 FI*Kipardi's Ignatus Uros Avoin Darina Tarabini EX1 CAC
FI*Gimmie's Aristocracy (BSH ns 22) x FI*Kipardi's Cygni (BSH ns 24)
299 BRI ay 11 FI SRK RX 13 Blue golden Inari de Maneki Neko Uros Champion Mira Fonsén EX1 CACIB
Extasy's Cashman of Golden Flame (BSH ay 23) x Miuchi de Maneki Neko (BSH as 11)
300 BRI a 03 FI SK LO 14 FI*Rhinestone's Wild Edric Uros Pennut 4-7 kk Darina Tarabini EX1
FI*Rhinestone's Gaynor (BSH e 02) x FI*Rhinestone's Secret Dream (BSH c)
301 BRI f 03 FI SRK LO 14 FI*Rhinestone's Dream Come True Naaras Champion Darina Tarabini EX1 CACIB
S*Applecat Spider (BSH n) x FI*Rhinestone's Annie Oakley (BSH g 03)
302 BUR n FI SRK LO Isä-Brownin Ushuaia Uros Grand International Champion Darina Tarabini EX1 CACS
Wild Angel's Valenok of Seirene (BUR n) x Isä-Brownin Monte Velho (BUR n)
303 BUR n FI SRK LO FI*Lilac's Esmeralda Gypsygirl Naaras Grand International Champion Darina Tarabini EX1 CACS
FI*Ilovuon Cyanicula gemmata (BUR a) x Bjelke's So Long (BUR b)
304 BUR n FI SRK LO 13 Bjelke's Givenchy Uros International Champion Darina Tarabini EX1 CAGCIB NOM
Bjelke's Ali Baba (BUR n) x Taiko Charlesbur, CZ (BUR f)
305 BUR n FI SK LO 14 FI*Feirefiz Black Rain Naaras Pennut 4-7 kk Darina Tarabini EX1 BIV
FI*Feirefiz One Last Time (BUR b) x G-Point Bourimea*RU (BUR n)
306 BUR n FIN SRK LO FIN*Niorun Billie Holiday Naaras Supreme Premior Darina Tarabini KM
FIN*Aberwyn Jin Shiro (BUR n) x FIN*Almond's Niorun (BUR b)
306 BUR n FIN SRK LO FIN*Niorun Billie Holiday Naaras Veteraani Helene Reiter 3
FIN*Aberwyn Jin Shiro (BUR n) x FIN*Almond's Niorun (BUR b)
307 BUR a FI SRK LO 13 FI*ZirCat's Irwin Goodman Uros International Champion Marie Percynská Rihová EX1 CAGCIB
Laurin von Tali (BUR n) x FI*ZirCat's Hidden Fantasy (BUR c)
308 BUR b FI SK LO 14 Zaffiro Kratti Uros Nuoret 7-10 kk Darina Tarabini EX1
Zaffiro Qurido (BUR e) x Nika Magic Valley*RU (BUR b)
309 BUR b FI SRK LO FI*Feirefiz One Last Time Uros Kastraatti Darina Tarabini EX1 CAP
S*Zeitgeist Berlioz (BUR a) x FIN*Feirefiz La Tsanteleina (BUR h)
310 BUR c FI SRK LO 14 FI*Shu-Shun Seikkailijan Tähti Uros Avoin Marie Percynská Rihová EX1 CAC
FIN*Korennon Tequila Sunrise (BUR d) x FI*Shu-Shun Tulisuudelma (BUR c)
311 BUR f FI SRK LO 14 FI*Cattish Lucy van Pelt Naaras Avoin Marie Percynská Rihová EX1 CAC
Isä-Brownin Ushuaia (BUR n) x FI*Cattish Magica De Spell (BUR f)
312 CHA FI SRK LO NL*Poekie Mau Mau's Hercule Uros International Champion Darina Tarabini EX1 CAGCIB
NL*Poekie Mau Mau's Happy Pluis (CHA ) x IT*Theodora Del Sogno Blu (CHA )
313 CHA FI SK LO 14 FI*Chanceux Femme fatale Naaras Pennut 4-7 kk Darina Tarabini EX1 NOM
NL*Poekie Mau Mau's Hercule (CHA ) x FI*Chanceux Amour du Coeur (CHA )
314 CHA FI SRK LO FI*Souriant Bourboulenc Uros International Premior Darina Tarabini EX1 CAGPIB NOM
FI*Souriant Mistigri (CHA ) x FIN*BleudeBess Étoile de Noël (CHA )
315 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 14 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet Uros International Champion Vladimir Isakov Abs
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Piupaws Song of Sekhmet (CRX n 01 21)
316 CRX II / CRX n 03 Velvet Queen Elvis Uros Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
Mykro Moirae (CRX d 03 23) x Velvet Queen Madlen (CRX n 03)
317 CRX II / CRX b 03 FI SK LO 14 FI*Framillan Oh, I'm Your superstar Naaras Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1 BIV
Mr.Cowcat Night & Day*PL (CRX n 02) x FI*Framillan Good&Plenty (CRX a 24)
318 CRX II / CRX ns 09 FI SK LO 14 FI*Ballerina's King Florestan Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1 NOM
FI*Lubavan Ceres (CRX a 02 33) x FI*Sweetpurr's Rice Krispies (CRX fs)
319 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 13 FI*Sweetpurr's Shane Walsh Uros International Premior Vladimir Isakov EX1 CAGPIB
FI*Sweetpurr's Love Me Back (CRX d) x FI*Sweetpurr's Snorkfröken (CRX n 03)
320 CRX III / CRX fs FI SRK LO 14 FI*Ballerina's Odile Naaras Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC NOM
S*Rexlicious Double the Dumle (CRX d 03) x FI*Sweetpurr's Pandia (CRX ns 03)
321 CRX III / CRX f FI SRK LO FI*Piupaws Negrita Naaras International Premior Vladimir Isakov EX1 CAGPIB NOM
FI*Piupaws Nightcrawler (CRX e) x FIN*Piupaws Musa (CRX n 03 24)
322 CRX IV / CRX f 02 62 FI SRK LO FI*VeeKasin Hattivatti Naaras Grand International Champion Mira Fonsén EX1 CACS
Oricat Batman (CRX n 03) x FI*Jip-Jap'n Unknown Mermaid (CRX g 03)
323 CRX IV / CRX f 03 FI SRK LO 13 FI*Sweetpurr's Maggie Greene Naaras International Champion Mira Fonsén EX1 No Cert
FI*Sweetpurr's Love Me Back (CRX d) x FI*Sweetpurr's Snorkfröken (CRX n 03)
324 CRX IV / CRX d 03 24 FI SK RX 14 Vegas SoNata Uros Avoin Mira Fonsén EX1 CAC
Antonio Luidor (CRX n 02) x Zlatovska (CRX fs)
325 CRX IV / CRX f 03 EE*Solaris Planet Bjork *** Naaras Avoin Mira Fonsén EX1 CAC BIV
EE*Solaris Planet Whiskey Ice *** (CRX d 03) x EE*Solaris Planet Rifa (CRX n 03)
326 CRX IV / CRX f 09 FI SRK LO FI*Parhelian Reine Aurore Naaras Avoin Mira Fonsén EX2
FI*Ronttilan Auringonpilkku (CRX e 03 24) x FIN*Piupaws Black Jade (CRX n)
327 CRX IV / CRX d 03 FI SK LO 14 FI*Ballerina's Prince Florimund Uros Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1
FI*Lubavan Ceres (CRX a 02 33) x FI*Sweetpurr's Rice Krispies (CRX fs)
328 CRX IV / CRX d 01 62 FI SRK LO 13 FI*MistyMau's Panna Cotta Uros Kastraatti Mira Fonsén EX1 CAP
S*Änglarna's Womanizer (CRX n 03) x FI*Kolminniemen Beucaloinen (CRX e 03)
329 CRX IV / CRX f 03 24 FI SRK LO 13 FI*FunkyJam's All I Want Naaras Kastraatti Mira Fonsén EX1 CAP NOM
FI*FunkyJam's Linus van Pelt (CRX d) x FIN*Piupaws Tecna (CRX n 03 24)
330 CRX V / CRX n 24 FI SRK LO 14 FI*Seer's Melchior Uros Kastraatti Marie Percynská Rihová EX1 CAP NOM
FI*Saca's Beo Palladium (CRX ns 21 33) x FI*Tuiscalo's Holiday (CRX ns 24)
331 CRX VI / CRX ns 03 24 FI SK LO 14 FI*Spectrolite Ritariperhonen Uros Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Spectrolite Dum Spiro Spero (CRX fs 03 24)
332 CRX VII / CRX b 32 FI SK RX 14 Hugo Boss Flower Garden Uros Champion Darina Tarabini EX1 CACIB
Kuper (CRX b 32) x Luiza Veronika Chikkone (CRX b 33)
333 CRX VII / CRX f 33 FI SK LO 14 FI*Piupaws Rise of the Autum Sun Naaras Pennut 4-7 kk Darina Tarabini EX1
FI*Piupaws Cheshire Cat (CRX a 21 33) x FI*Piupaws Duracell's Bastet (CRX d 03 24)
334 CRX VIII / CRX n 09 21 33 FI SK RX 14 FI*Framillan Quixotic Clown Uros Pennut 4-7 kk Marie Percynská Rihová EX1
FI*Framillan JKLM baby! (CRX n 33) x Quitteteri Magic Rivendell (CRX a 03 21 33)
335 CRX VIII / CRX f 03 21 33 FI SK LO 14 FI*Piupaws Rise of the Summer Sun Naaras Pennut 4-7 kk Marie Percynská Rihová EX1
FI*Piupaws Cheshire Cat (CRX a 21 33) x FI*Piupaws Duracell's Bastet (CRX d 03 24)
336 CRX IX / CRX w 62 FI SRK LO 14 FI*KittyLady's Tom Collins Uros Champion Marie Percynská Rihová EX1 CACIB
SpiritCat Prince Charming (CRX w) x FI*KittyLady's Vickie Lynn (CRX f)
337 CRX IX / CRX w 62 EE*Solaris Planet Cassandra *** Naaras Avoin Marie Percynská Rihová EX1 CAC
EE*Solaris Planet Albus *** (CRX w) x RO*Made in Romania Walkin on Sunshine (CRX f 03)
338 CYM 53 / CYM n 09 53 FI SRK RX 14 FI*Pikkeen Pippuri Naaras Avoin Mira Fonsén EX1 CAC
Briar-Brae Mikki Hiiri (CYM n 03 51) x FIN*D'manns Toes (CYM f 09 22 52)
339 DRX II / DRX a 09 FI SRK LO 14 FI*Bravefellow Flora Naaras Avoin Vladimir Isakov EX2
DE*Belada Remus (DRX w) x FI*Bravefellow Joshita (DRX n 03)
340 DRX II / DRX n 09 FI SRK LO 14 FI*Pihlajan Helmi-Amalia Naaras Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
FI*Pihlajan Oliver Taikatassu (DRX n 09) x FI*Bravefellow Sanni-Elisa (DRX n)
341 DRX II / DRX n 09 FI SK LO 14 FI*Inkaliljan Gerard Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1 BIV
FI*Riepujengin HottiKatti (DRX d 09 24) x Elisabetta Acceptus*PL (DRX n 09)
342 DRX IV / DRX h 09 FI SRK LO 14 FI*Riepujengin Zabaglione Naaras Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
FI*Riepujengin Olawa (DRX ds 24) x FI*Riepujengin Impi Ihanampi (DRX n 09 31)
343 DRX IV / DRX f 09 FI SK LO 14 S*Fiddlestix Marta Marmellata Naaras Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov Abs
FI*Riiviön Black Love (DRX n 09) x Koro's Nadia for Mirlain (DRX h 09 22)
343 DRX IV / DRX f 09 FI SK LO 14 S*Fiddlestix Marta Marmellata Naaras Määrittely Mira Fonsén Abs
FI*Riiviön Black Love (DRX n 09) x Koro's Nadia for Mirlain (DRX h 09 22)
344 DRX IV / DRX g 02 64 FI SK LO 14 FI*Riepujengin Waahtokarkki Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
Fredo Acceptus*PL (DRX w) x Dewina's My unsaid everything (DRX g 02)
345 DRX VII / DRX n 32 FI SK LO 14 Bindy Applause Naaras Nuoret 7-10 kk Marie Percynská Rihová EX1
Sharmel of Applause (DRX n 03 33) x Ofelia Sense of Beauty (DRX n 32)
346 DRX VII / DRX d 21 31 FI SK LO 14 FI*Riepujengin Vink Panther Uros Pennut 4-7 kk Marie Percynská Rihová EX1
FI*Riepujengin A Le.Cat (DRX a 24) x FI*Riepujengin Ilmi IhaLempi (DRX f 09)
347 DRX VII / DRX n 21 31 FI SK LO 14 FI*Riepujengin Vi et animo Naaras Pennut 4-7 kk Marie Percynská Rihová EX1 BIV
FI*Riepujengin A Le.Cat (DRX a 24) x FI*Riepujengin Ilmi IhaLempi (DRX f 09)
348 DRX IX / DRX w 64 FI SRK LO 14 FI*Bravefellow Runo Naaras Avoin Marie Percynská Rihová EX1 CAC
DE*Belada Remus (DRX w) x Melissa Happymiau*PL (DRX g 09 23)
349 DSP I / DSP a FI SRK LO Rein Korona Atefa Uros Champion Darina Tarabini EX1 CACIB
Magnat Korona Atefa (DSP n) x Emmanuel Korona Atefa (DSP n)
350 DSP I / DSP a FI SRK RX 14 FI*Indigo's Voldemorth Uros Premior Darina Tarabini EX1 CAPIB
Rein Korona Atefa (DSP a) x Yustina Bast (DSP f 03)
351 DSP III / DSP d 21 FI SRK LO 13 RU.Dolf Shudan Uros Grand International Champion Darina Tarabini EX1 CACS
Taifun Vialdar (DSP a 21) x Lya'Soffi Shudan (DSP f 21 33)
352 DSP III / DSP g 21 FI SK RX 14 Darca Sweet of Ozland Naaras Champion Darina Tarabini EX1 CACIB
Casper Gold Of Nephertity (DSP e 03 21) x Kentervils Abigella (DSP a 02)
353 EUR w 64 FI SRK RX FI*Kissakallion Palladium Uros Champion Marie Percynská Rihová EX1 CACIB
FIN*Kissakallion Jerold (EUR n) x Lumi-Emilia (EUR w)
354 EUR f FI SRK RX FI*Pikku-Piun Zukulaku Naaras Avoin Marie Percynská Rihová EX1 CAC
FI*Pikku-Piun Suklaasydän (EUR n 23) x Maijasötnos (EUR f 23)
355 EUR fs FI SRK RX FI*Kassilan Qkunen Qtamolla Naaras Grand International Champion Mira Fonsén EX1 CACS
FI*Taikapeikon Aurinko (EUR ds 22) x DK*Boholdt Duchess (EUR f)
356 EUR n 22 FI SRK RX FI*Pikku-Piun Xerxes Uros Grand International Champion Marie Percynská Rihová EX1 CACS NOM DISQ AGR.
FIN*Pikku-Piun Jadesoturi (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Onneli (EUR n 24)
357 EUR n 24 FI SRK LO FI*Kissakallion Magdalena Naaras Supreme Champion Marie Percynská Rihová KM
FIN*Kissakallion Hudson (EUR n 24) x FIN*Kisurinteen Debora (EUR n)
358 EUR n 24 FI SRK RX FI*Tiikerililjan Kurmeli Uros Grand International Champion Marie Percynská Rihová EX1 CACS
FI*Tiikerililjan Isoviilee (EUR d 22) x FI*Feronian Almond (EUR f)
359 EUR a 24 FI SK RX 14 FI*Sireenin Anthem Uros Pennut 4-7 kk Marie Percynská Rihová EX1
FI*Pinkkitassun Brunetto (EUR n 22) x Siiri (EUR f)
360 EUR a 24 FIN SRK LO FIN*Mäkikatin Pointtilli Naaras Premior Marie Percynská Rihová EX1 CAPIB NOM
FIN*Mäkikatin Utopia (EUR a 24) x FIN*Mäkikatin Suvihunaja (EUR n 24)
360 EUR a 24 FIN SRK LO FIN*Mäkikatin Pointtilli Naaras Veteraani Helene Reiter 2
FIN*Mäkikatin Utopia (EUR a 24) x FIN*Mäkikatin Suvihunaja (EUR n 24)
361 EUR f 22 FI SRK RX 14 FI*Feronian Hibiscus Naaras Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1
FI*Casimirrin Henley (EUR n 24) x FI*Feronian Dianella (EUR f 24)
362 EUR f 24 FI SRK RX 13 FI*Feronian Felicia Naaras International Champion Marie Percynská Rihová EX1 CAGCIB
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
363 EUR f 24 FI SK RX 14 FI*Sireenin Anarchy Naaras Pennut 4-7 kk Marie Percynská Rihová EX1
FI*Pinkkitassun Brunetto (EUR n 22) x Siiri (EUR f)
364 EUR g 24 FI SK RX 14 FI*Sireenin Amity Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
FI*Pinkkitassun Brunetto (EUR n 22) x Siiri (EUR f)
365 EUR ns 24 FI SRK RX 13 FI*Errun Lupsakka lordi Uros Grand International Champion Vladimir Isakov EX1 CACS
FI*Pinkkitassun Dionysos (EUR d 24) x Minttunen (EUR fs 24)
366 EUR as 23 FI SK RX 14 FI*Kiipun Lord of This World Uros Pennut 4-7 kk Mira Fonsén Abs
FI*Kassilan Suvun Salarakas (EUR a 24) x FI*Kassilan Lystikäs Lyyli (EUR ns 23)
367 KBL I / KBL w 62 FI SK RX 14 FI*Lilldale's Bianca Naaras Pennut 4-7 kk Darina Tarabini EX1
Cezar Ostrov Koshek (KBL w) x FI*Lilldale's All it Dreams (KBL n 24)
368 KBL III / KBL d 24 FI SK RX 14 FI*Lilldale's Hufflepuff Naaras Pennut 4-7 kk Darina Tarabini EX1
Lynx Standart Pluton (KBL ds 22) x FI*Kuriton Algebra (KBL f 24)
369 KBL IV / KBL fs 09 24 FI SRK RX 13 FI*Miunmaan Anastasia Naaras International Champion Darina Tarabini EX1 CAGCIB
LV*Baltais Tigeris Incit's (KBL d 24) x Felicia Favorit Tails (KBL ns 09)
370 KBL IV / KBL d 09 24 FI SRK RX 13 FI*Kuriton Baby Coco Naaras Champion Darina Tarabini EX1 CACIB
Marmelad Island Julapp (KBL d 24) x Bobby Tail's Slavena (KBL fs 09 22)
371 KOR FI SRK LO 13 FI*Mythai Ornanong Sa-Mon Naaras International Champion Darina Tarabini Abs
FI*Kattihovin Saishono Gin-no (KOR ) x FI*Mythai Wan Suk Saao (KOR )
372 MAN 51-52 / MAN d 23 51 FI SRK RX FI*Conan Lontrus Uros Supreme Champion Mira Fonsén KM BIV
FIN*Conan Intrigant (MAN n 03 52) x Pretty Girl de la Gambade *CH (MAN d 22 51)
373 MAN 51-52 / MAN a 09 52 FI SRK RX FI*Pilkkumin Mister Richard Uros Grand International Champion Mira Fonsén EX1 CACS
FIN*JoJon Henhao Dec (MAN d 24 54) x FIN*Armain Domenica (MAN f 03 53)
374 MAN 51-52 / MAN a 09 51 FI SRK RX FI*Pikkeen Rae Naaras International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB
FI*Pilkkumin Mister Richard (MAN a 09 52) x FIN*D'manns Toes (CYM f 09 22 52)
375 MAN 51-52 / MAN e 52 FI SK RX 14 FI*Pikkeen Pectus Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1 NOM
FI*Ballawhane Hurley-Burley (MAN d 22 53) x Sarafina (CYM f 52)
376 MAN 53 / MAN e 23 53 FI SK RX 14 FI*Maikain Valmu Väng Naaras Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1
FI*Conan Lontrus (MAN d 23 51) x FI*Pikkeen Fariini (MAN f 24 51)
377 MAN 53 / MAN n 53 FI SK RX 14 FI*Pikkeen Fisherman's Friend Uros Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1
FI*Ballawhane Hurley-Burley (MAN d 22 53) x Sarafina (CYM f 52)
378 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Darina Tarabini KM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
379 OCI n 24 FI SRK LO 14 FI*WiliWilla Cassiopeia Naaras Avoin Darina Tarabini EX1 CAC
FIN*Onnikatin Blueberry boy (OCI a 24) x FI*Amas Marie Curie (OCI b 24)
380 OCI n 24 FI SK LO 14 FI*Moosegrove Honour Uros Nuoret 7-10 kk Darina Tarabini EX1
FI*Moosegrove Drake (OCI n 24) x FIN*Moosegrove Laranga Doce (OCI b 24)
381 OCI n 24 FI SK LO 14 FI*Moosegrove Hope Naaras Nuoret 7-10 kk Darina Tarabini EX1 BIV NOM BIS
FI*Moosegrove Drake (OCI n 24) x FIN*Moosegrove Laranga Doce (OCI b 24)
382 OCI n 24 FI SRK LO FI*Kukkatarhan Bombax Uros Grand International Premior Darina Tarabini EX1 CAPS
FIN*Onnikatin Blueberry boy (OCI a 24) x FIN*Moosegrove OrqideasDoiradas (OCI b 24)
383 OCI n 24 FIN SRK LO DK*Sea Coon's Wendy Naaras Grand International Premior Darina Tarabini EX1 CAPS NOM
Kadir Oci van Diem (OCI b 24) x DK*Kisangani's Chinue Cindy (OCI n 24)
384 OCI a 24 FI SRK LO 14 FI*Punakuun Chili Naaras Avoin Mira Fonsén EX1 CAC
FI*Onnikatin Bosse (OCI n 24) x FI*Punakuun Afrodite (OCI c 24)
385 OCI b 24 FI SRK LO DK*Hindkjær's Gaia Naaras Supreme Champion Marie Percynská Rihová Abs
FIN*Moosegrove Onyx de Obidos (OCI n 24) x DK*Hindkjær's Daphne (OCI c 24)
386 OCI b 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Ad Victoriam Naaras Supreme Champion Marie Percynská Rihová KM BIV NOM BIS
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
387 OCI b 24 FI SRK LO FI*Kukkatarhan Capsicum Uros Grand International Champion Marie Percynská Rihová EX1 CACS
FIN*Woodcocks Hard As A Rock (OCI b 24) x FI*Kukkatarhan Brassavola (OCI c 24)
388 OCI b 24 FI SRK LO 14 FI*WiliWilla Andromeda Naaras Avoin Marie Percynská Rihová EX1 CAC
FIN*Onnikatin Blueberry boy (OCI a 24) x FI*Amas Marie Curie (OCI b 24)
389 OCI b 24 FI SK LO 14 FI*WiliWilla Merton Charm Uros Pennut 4-7 kk Marie Percynská Rihová EX1 NOM
FI*Uniikki Morfeus (OCI o 24) x FI*WiliWilla Lady Kit Kat (OCI b 24)
390 OCI b 24 FI SK LO 14 FI*WiliWilla Mollie's Delicious Naaras Pennut 4-7 kk Marie Percynská Rihová EX1
FI*Uniikki Morfeus (OCI o 24) x FI*WiliWilla Lady Kit Kat (OCI b 24)
391 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Supreme Premior Marie Percynská Rihová KM
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
391 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Veteraani Helene Reiter 1 NOM BIS
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
392 OCI c 24 FI SRK LO FI*Embrace Good King Wenceslas Uros Grand International Champion Marie Percynská Rihová EX1 CACS
Tribal Kermode (OCI b 24) x FIN*Martinic Dazzling (OCI b 24)
393 OCI c 24 FI SRK LO 13 FI*Punakuun Bakht Uros Champion Marie Percynská Rihová EX1 CACIB
FI*Ermintrude HerrDr Schöneman (OCI a 24) x FI*Moosegrove Quo Vadis (OCI c 24)
394 OCI c 24 FI SK LO 14 FI*Guttatus Polar Star Naaras Pennut 4-7 kk Marie Percynská Rihová Abs
Blackwater Owi No Limit (OCI c 24) x FI*Guttatus Princess Sophie (OCI b 24)
395 OCI o 24 FI SRK RX S*Hot Country's Agaton Sax Uros Supreme Champion Vladimir Isakov KM NOM
S*Venator's Remy Etienne LeBeau (OCI n 24) x FI*Rollick Spirit Carries On (OCI b 24)
396 OCI o 24 FI SRK LO 13 FI*Uniikki Morfeus Uros International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB
FIN*DarrenCat Davy Crockett (OCI o 24) x FI*Uniikki Kuun Säde (OCI o 24)
397 OCI o 24 FI SK LO 15 Dragon Amagitsune*RU Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov Abs
S*Pagngle's Satellite of Love (OCI o 24) x Almamater Blue Sky (OCI as 24)
398 OCI o 24 FI SRK LO 13 FI*Uniikki Fantasos Uros Premior Vladimir Isakov EX1 CAPIB
FIN*DarrenCat Davy Crockett (OCI o 24) x FI*Uniikki Kuun Säde (OCI o 24)
399 OCI ns 24 FI SRK LO FI*Northalla Blackbeard Uros Grand International Champion Mira Fonsén EX1 CACS
FIN*Rollick Be Quick Or Be Dead (OCI ns 24) x Mitha Goobita Yangatin (OCI ns 24)
400 RUS FI SRK LO 13 Wynterwynd Moon River Uros Grand International Champion Jurgita Gustaitiene EX1 CACS BIV NOM
Wynterwynd Watermarque (RUS ) x Tylona's Dancing in the Moonlight (RUS )
400 RUS FI SRK LO 13 Wynterwynd Moon River Uros Siitos
Wynterwynd Watermarque (RUS ) x Tylona's Dancing in the Moonlight (RUS )
401 RUS FI SRK LO S*Mistlurens Sonja Naaras Champion Jurgita Gustaitiene EX1 CACIB
S*Kyanos Akaios (RUS ) x S*Vatulands Marisa (RUS )
401 RUS FI SRK LO S*Mistlurens Sonja Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Kyanos Akaios (RUS ) x S*Vatulands Marisa (RUS )
402 RUS FI SRK LO 14 FI*Hana-Bi Bieggagállis Sámi Uros Avoin Jurgita Gustaitiene E