SUROK, Lahti 24.01.2015
Järjestävä yhdistys Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 24.1.2015 Loppuu 24.1.2015
Ilmoittautuminen alkaa 1.11.2014 Ilmoittautuminen loppuu 5.1.2015
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:30
Arvostelut alkavat 10:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 11.1.2015
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 600   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@surok.fi
Paikka Lahti
Toimihenkilöt Näyttelysihteeri: Eeva Lindblom p. 050 346 6746
Näyttelypäällikkö: Kaisa Ylinenpää  p. 040 732 1748
Tuomarit: Tuija Peura judges@surok.fi
Raha-asiat: Saara Heikkinen rahastonhoitaja@surok.fi
Yhdistyksen sihteeri: Outi Vallenius p. 050 469 0960

Assistentit:  assistentit@surok.fi
Lisätietoja Näyttelykutsu

Huomaathan, että näyttelymaksu sisältää ruusukkeet.  Myös leimakortit edelleen käytössä.

Assistentiksi ilmoittautuminen osoitteeseen   assistentit@surok.fi


Kasvattaja- ja siitosluokat:

Kasvattajaluokka tulee automaattisesti, JOS kasvattaja on ilmoittanut omissa nimissään näyttelyyn kissan ja tarvittava kissamäärä luokkaan täyttyy. Jos Kasvattaja itse ei ole näyttelyyn ilmoittautunut, mutta haluaa kasvattajaluokan, se tulee ilmoittaa erikseen ja maksaa normaalin näyttelymaksun/päivä.

Siitosluokat samaan tapaan, eli jos siitoskissa on ilmoitettuna näyttelyyn ja tarvittava määrä jälkeläisiä on paikalla, niin luokka tulee automaattisesti. 

Viimeinen mahdollinen rokotuspäivä näyttelyyn on 9.1.2015

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 113
2 182
3 137
4 163
Kotikissat 6
Yhteensä 601

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO w 62 FI SRK LO 14 FI*Elrikan Fantastic Feeling Uros Avoin Yan Roca Folch EX1 CAC
LV*Nostri Vincent More Than a Feeling (EXO w) x FI*Chevhill's Piece of Gold (PER d 02)
2 EXO f FI SK LO 14 Alsace Exotic Jitka Naaras Avoin Yan Roca Folch EX1 CAC NOM
Aftabi Top Spin of Siriuksen (PER n) x Kis'Herbas Lavazza of Siriuksen (EXO fs)
3 EXO n 22 FI SRK LO 14 FI*AzuLejo's Swanheart Naaras Nuoret 7-10 kk Yan Roca Folch EX1 NOM
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
4 EXO f 22 FI SK RX 15 LT*Lelija Pupa Naaras Avoin Yan Roca Folch EX1 CAC
Dega-Bulu Drago (EXO d 03 23) x LT*Lelija Nefertiti (EXO f 03 24)
5 EXO n 03 FI SK LO 14 FI*AzuLejo's Bye Bye Beautiful Naaras Pennut 4-7 kk Yan Roca Folch EX1 NOM BIS
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
6 PER w 62 FI SRK LO 13 FI*Elrikan Rolex Uros Grand International Champion Geir Johan Edvardsen EX1 CACS
LV*Nostri Vincent More Than a Feeling (EXO w) x FI*Chevhill's Piece of Gold (PER d 02)
7 PER n FIN SRK RX S*Athelstones Blackout Uros Grand International Champion Yan Roca Folch EX1 CACS
Boberan's Red Bull (PER d) x S*Eddore Vintage Jeans (PER a)
7 PER n FIN SRK RX S*Athelstones Blackout Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Boberan's Red Bull (PER d) x S*Eddore Vintage Jeans (PER a)
8 PER n FI SK LO 14 Alsace Janus Uros Avoin Yan Roca Folch EX1 CAC BIV
Aftabi Top Spin of Siriuksen (PER n) x Kis'Herbas Lavazza of Siriuksen (EXO fs)
9 PER a FI SRK LO 13 FI*Moondreamer's Skyfall Uros Avoin Geir Johan Edvardsen EX1 CAC
N*Carrex Crème Cayden (PER e) x FI*Moondreamer's Joyride (PER ns)
10 PER d FI SRK LO FI*BlueIce's Roma Uomo Uros Supreme Champion Geir Johan Edvardsen KM
Midas Wicked Cool (PER n) x FIN*BlueIce's My Fair Lady (PER e 24)
11 PER d FI SRK LO FI*Sabrimin Prince Uros Grand International Champion Geir Johan Edvardsen EX1 CACS NOM BIS
DK*Star Wars Mace Windu of Mandrake (PER n) x FIN*Sabrimin Mamma Mia! (PER d)
12 PER f FI SK LO 14 FI*Mimosan Lying From You Naaras Nuoret 7-10 kk Geir Johan Edvardsen EX1
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
13 PER n 22 FI SRK LO 14 IT*Diciotto Carati Virginia Naaras Champion Geir Johan Edvardsen EX1 CACIB
Diciotto Carati Linus (PER a 22) x Diciotto Carati Querida (PER n 22)
14 PER n 22 FIN SRK LO FIN*Sabrimin Jackpot Uros Grand International Premior Geir Johan Edvardsen EX1 No Cert
DK*Star Wars Mace Windu of Mandrake (PER n) x Joleigh's Sugar Baby (PER n 23)
15 PER d 22 FI SK LO 14 FI*Elrikan Win-Win Ace Uros Nuoret 7-10 kk Geir Johan Edvardsen EX1
FI*Elrikan Vincent (PER n) x LV*Nostri Vincent Sky Full of Stars (PER f)
15 PER d 22 FI SK LO 14 FI*Elrikan Win-Win Ace Uros Määrittely Geir Johan Edvardsen PER d 22
FI*Elrikan Vincent (PER n) x LV*Nostri Vincent Sky Full of Stars (PER f)
16 PER f 24 FI SRK LO FI*Moondreamer's Heart Queen Naaras Grand International Champion Yan Roca Folch EX1 No Cert
FIN*Vanilla-Star Piano Man (PER a 22) x FIN*Angelican Ice Tea (PER f)
17 PER n 01 62 FI SRK LO 13 FI*Dirlandan JinJang Uros International Champion Geir Johan Edvardsen EX1 CAGCIB
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
18 PER n 03 FI SRK LO FI*Mimosan Ka Boom Uros Grand International Premior Geir Johan Edvardsen EX1 CAPS NOM BIS
A*Heaven Sent Quicky Express (PER n) x FIN*Mimosan All About Us (PER n 03)
19 PER n 03 FIN SRK RX FIN*Mimosan Candy Cane Uros International Premior Geir Johan Edvardsen EX1 CAGPIB
FIN*Mimosan W-Gene (PER n) x FIN*Mimosan All About Us (PER n 03)
20 PER a 02 62 FI SRK LO 14 Agaro Pers Fenix Uros Grand International Champion Yan Roca Folch EX1 CACS NOM
Panda Pers Red-Tiger (PER d 02 21) x Love Face Look at Me of Agaro Pers (PER a 03)
21 PER f 03 FI SRK LO 14 Betty Soldeserto Naaras International Champion Geir Johan Edvardsen EX1 CAGCIB
Hotis Cynder*PL (PER e 03) x Joko of Dendy Dinasty (PER n)
22 PER f 03 FI SK LO 14 FI*Dirlandan Moulin Rouge Naaras Pennut 4-7 kk Geir Johan Edvardsen EX1 BIV NOM
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
23 PER f 03 FI SK LO 15 PL*Agaro Pers Polly Pocket Naaras Pennut 4-7 kk Geir Johan Edvardsen EX2
PL*Agaro Pers Hot Spicy (PER e 02) x Blackberry Panda Pers*CFA (PER n 03)
24 PER a 03 24 FIN SRK RX FIN*Dirlandan EnvyMe Uros Supreme Premior Yan Roca Folch KM NOM
FIN*Vanilla-Star Lollipop (PER as 22) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
25 PER f 02 21 62 FI SRK LO FI*Mimosan If Only You Naaras Grand International Champion Geir Johan Edvardsen EX1 CACS NOM BIS
S*Athelstones Blackout (PER n) x A*Heaven Sent Petite Fleur (PER f 03 23)
26 PER f 02 21 62 FI SRK LO 14 FI*Sabrimin Deluxe Naaras Nuoret 7-10 kk Geir Johan Edvardsen EX1 NOM BIS
FI*Sabrimin Prince (PER d) x Ark Star Shakira (EXO n 03 24)
27 PER a 33 FI SK LO 14 FI*Fiu-Maun Tiny Blue Shadow Uros Pennut 4-7 kk Yan Roca Folch EX1
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x Benoma Havanna Dreams (PER n 21 33)
28 PER a 33 FIN SRK LO FIN*Jasmirin Danny-Boy Uros Kastraatti Yan Roca Folch EX1 CAP
Sandypaws Sammy-of-Jasmirin (PER n 33) x DK*Lobell's Babbling Brooke (PER a 33)
28 PER a 33 FIN SRK LO FIN*Jasmirin Danny-Boy Uros Veteraani Dorte Kaae 1 NOM BIS
Sandypaws Sammy-of-Jasmirin (PER n 33) x DK*Lobell's Babbling Brooke (PER a 33)
29 PER f 33 FIN SRK LO FIN*Cherish's Firefly Naaras Kastraatti Yan Roca Folch EX1 CAP NOM BIS
FIN*Jasmirin Sunny Boy (PER d 33) x Sinihuiskan Bianca (PER n 21 33)
30 ACL II / ACL n 03 FI SK RX 14 FI*Metusalahin Cloud Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas Abs
FI*Metusalahin Bowie (ACL ds 09 22) x Paladija Kaprica (ACL fs 03 22)
31 ACL III / ACL n 23 FI SRK LO FI*Murmelin Bonzo Uros Grand International Premior Geir Johan Edvardsen EX1 CAPS
FIN*Magnificat Zicaro (ACL n 24) x FIN*Murmelin Aamurusko (ACL c 21 33)
32 ACL V / ACL f FI SK LO 14 FI*Minnikatin Olympia Naaras Avoin Geir Johan Edvardsen EX1 CAC
FI*Minnikatin McLaren (ACS b 03) x Estrella of Tootsu (ACL f 22)
33 ACL V / ACL d 24 FI SRK RX FI*Trollin Otso Uros Grand International Premior Geir Johan Edvardsen EX1 CAPS
FIN*Magnificat Zicaro (ACL n 24) x Honeycurl Alisiya (ACS d 09 23)
34 ACL VI / ACL d 09 FI SRK RX 13 FI*Myllykissa Rölli Uros Champion Geir Johan Edvardsen EX1 CACIB
CurlingLight Mangosteen (ACL d 22) x FI*Diipadaapa Alice (ACS f 09 24)
35 ACL VI / ACL f 03 22 FI SK RX 14 White Star Iskra of Siriuksen Naaras Avoin Geir Johan Edvardsen EX1 CAC NOM
White Star Veterok (ACL ns 03 22) x ShiningCurl Joulukuusi (ACL fs 03 22)
36 ACL VIII / ACL ds 09 22 FI SRK RX 13 FI*Metusalahin Bowie Uros Champion Helene Reiter EX1 CACIB
FI*Metusalahin Adrian (ACL d 02 21 33) x Paladija Kaprica (ACL fs 03 22)
37 ACS III / ACS b 24 FI SRK RX 14 FI*Siriuksen KoppamurraCurl Uros Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
FI*Siriuksen AristoCurl (ACS n 22) x FIN*Siriuksen SalsaCurl (ACS g 24)
38 ACS X / ACS a 21 33 FI SRK LO FI*Zormain Ashakes Romeo Uros Grand International Champion Helene Reiter EX1 CACS
FIN*Minnikatin Zorro (ACS n 21 33) x FIN*Minnikatin Gabriela (ACL a 23)
39 MCO I / MCO n FI SRK LO Coonity Nokomis Naaras Supreme Champion Helene Reiter Abs
Talshipp Al Nair of Coonity (MCO a 09) x Coonity Artemis (MCO f 22)
40 MCO I / MCO n FI SRK LO FI*Mainehaan Bruno Uros Grand International Champion Helene Reiter EX1 CACS BIV NOM
FI*Halden coon's Uno (MCO n) x S*Stortassen's KayCee (MCO a)
41 MCO I / MCO n FIN SRK LO FIN*NomenEst Priscilla Black Naaras Grand International Champion Helene Reiter Abs
FIN*Goldenstream's Freestyle (MCO a 22) x FIN*NomenEst Darla Hood (MCO f 09 22)
42 MCO I / MCO a FI SRK LO 14 FI*Mainehaan Hanson Uros Champion Helene Reiter EX1 CACIB
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*Mainehaan Barbra (MCO n)
43 MCO I / MCO a FI SRK LO 14 FI*Kasmasiinin Blue Bagheera Naaras Avoin Helene Reiter EX1 CAC
FI*Cherry's Maine Fumbe (MCO a) x FIN*Ilioschoros Usva (MCO ns 09)
44 MCO I / MCO n FI SRK LO 13 FI*Stout-hearted Oprah Naaras Avoin Helene Reiter EX2
A*Winerau's Nadal (MCO n) x FI*Stout-hearted Flowerbelle (MCO a 22)
45 MCO I / MCO n FI SRK RX FI*Tigerworld Nothing To Fear Uros Grand International Premior Helene Reiter EX1 CAPS
Sequaya's Harper (MCO n) x FI*HoneyCoon's C'est La Vie (MCO n 22)
46 MCO I / MCO n FI SRK LO FI*Mainehaan Barbra Naaras Kastraatti Helene Reiter EX1 CAP
FI*Halden coon's Uno (MCO n) x S*Stortassen's KayCee (MCO a)
47 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*Chamberlain Hidden Treasure Uros Grand International Champion Darina Tarabini Abs
FIN*Chamberlain Used To Run (MCO ns 09) x FIN*Chamberlain If You Are Mine (MCO ns 03 22)
48 MCO II / MCO n 03 FI SRK LO 14 Ghost Rider Tiili*PL Uros International Champion Darina Tarabini EX1 CAGCIB
Pegaz Tiili*PL (MCO e 23) x Weleda Tiili*PL (MCO f 09)
49 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO 14 FI*HoneyCoon's Indian Summer Sky Uros Kastraatti Darina Tarabini EX1 CAP
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*WestCoon's Pocahontas (MCO n 09)
50 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO 14 FI*Mainehaan Humphrey Uros Avoin Darina Tarabini EX1 CAC
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*Mainehaan Barbra (MCO n)
51 MCO II / MCO n 09 FI SRK LO 14 FI*Unikuun Daybreak Dragon Naaras Nuoret 7-10 kk Darina Tarabini EX1
FI*Kasmasiinin Yoldia (MCO a 09) x FI*Daybreak's Cinnamon Scent (MCO f 22)
52 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 14 FI*Tigerworld Kisses Of Fire Naaras Pennut 4-7 kk Darina Tarabini EX1 BIV
FI*HoneyCoon's Black Sabbath (MCO ns 09) x LT*Lordcoon Grayse (MCO ns 09)
53 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's I Want It More Uros International Premior Darina Tarabini EX1 CAGPIB BIV NOM
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Little Doll (MCO ns 03)
54 MCO II / MCO n 09 FIN SRK LO FIN*Pinewoods Jewel of the Nile Naaras Premior Darina Tarabini EX1 CAPIB
Lacocoon Blue Jay Way-of-Pinewoods (MCO a 09 22) x FIN*Pinewoods Day'N Night (MCO n 09)
54 MCO II / MCO n 09 FIN SRK LO FIN*Pinewoods Jewel of the Nile Naaras Veteraani Daria Lukasik 4
Lacocoon Blue Jay Way-of-Pinewoods (MCO a 09 22) x FIN*Pinewoods Day'N Night (MCO n 09)
55 MCO II / MCO n 09 FI SRK LO FI*LovelyLife Famous Fernando Uros Kastraatti Darina Tarabini EX2
S*Stortassen's Picasso (MCO n 09 22) x FI*LovelyLife Dreamteam Dumle (MCO n 22)
56 MCO III / MCO n 22 FI SRK RX 14 FI*Escape's Apocalyptica Uros Avoin Magdalena Kudra EX1 CAC BIV
FIN*Escape's Jethro Tull (MCO a 22) x FI*Escape's Walquiria (MCO f 22)
57 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 14 FI*Fiarosa Maine Tero Uros Avoin Magdalena Kudra EX2
FI*Fiarosa Maine Romeo (MCO d 22) x FI*Krysos Scarlett O'Hara (MCO n)
58 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 13 FI*Unikuun Dream of Love Naaras Avoin Magdalena Kudra EX1 CAC
FI*Unikuun Gothic Black (MCO n) x FI*SolarWind's Maia (MCO fs 22)
59 MCO III / MCO n 22 FI SRK RX 14 FI*Escape's Carlos Santana Uros Nuoret 7-10 kk Magdalena Kudra Abs
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*Escape's Walquiria (MCO f 22)
60 MCO III / MCO a 22 FI SRK LO 14 FI*TipTop Maine Belain Uros Nuoret 7-10 kk Magdalena Kudra EX1 NOM
IT*Felix Coon Revenge (MCO d 22) x FI*TipTop Maine Xita (MCO f 09 22)
61 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 14 FI*LovelyLife Image of Kismet Ilona Naaras Nuoret 7-10 kk Magdalena Kudra EX1
FI*LovelyLife Dreamteam Diego (MCO ns 22) x Coonity Nokomis (MCO n)
62 MCO III / MCO n 22 Queen of Charm Erosha Honeycat*RU Naaras Pennut 4-7 kk Magdalena Kudra EX1 BIV NOM
IT*Maxistar Tyson (MCO n 09 22) x (N)Mydele's Torfrid (MCO n 22)
63 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO FI*Mainehaan Frida Naaras International Premior Magdalena Kudra EX1 CAGPIB
S*Stortassen's Picasso (MCO n 09 22) x FI*Mainehaan Adele (MCO f 23)
64 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 14 FI*LovelyLife Heartbeat Hermanni Uros Kastraatti Magdalena Kudra EX1 CAP
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*LovelyLife Dreamteam Dumle (MCO n 22)
65 MCO IV / MCO n 03 22 FI SRK LO 13 IT*Skysupernova Thunder Storm Uros International Champion Magdalena Kudra EX1 CAGCIB
Starsupernova Santos (MCO ds 09 22) x Starsupernova She's Madonna (MCO ns 03 22)
66 MCO IV / MCO a 03 22 FI SRK LO FI*Goldenstream's Ultra Bra Naaras International Champion Magdalena Kudra EX1 CAGCIB BIV
FIN*NomenEst Jupiter Jones (MCO a 09 22) x FIN*Goldenstream's Pandora (MCO n 03)
67 MCO IV / MCO n 09 23 FI SRK RX FI*Stout-hearted Lucky Number Uros Kastraatti Magdalena Kudra EX2
A*Winerau's Coral (MCO d 09 22) x A'Eileen Nova Axis Star, CZ (MCO f 09 24)
68 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 14 FI*Hemingway's Ghost of Cheyenne Naaras Avoin Magdalena Kudra EX2
DK*Coogan's Willy Wonka (MCO n 22) x FI*Hemingway's Ghost Dancer (MCO n 22)
69 MCO IV / MCO n 03 24 FI SRK LO 14 FI*Moggi Carpe Dajm Naaras Avoin Magdalena Kudra EX3
FIN*Moggi Brät Pitko (MCO n 09 23) x FI*Krysos Baby Jane (MCO ns 09 22)
70 MCO IV / MCO n 03 22 FI SRK LO 14 FI*NomenEst Doris Day Naaras Avoin Magdalena Kudra EX1 CAC
Belushies Handsome Sam (MCO n 09 22) x FI*NomenEst Angel In Blue (MCO a 09)
71 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 14 FI*NineTales If I Were a Boy Naaras Pennut 4-7 kk Magdalena Kudra EX1
Nascat Coyote Mustang of Ameliinan (MCO ns 09 23) x FI*Pikkumetsän Wundervoll (MCO n 09)
72 MCO IV / MCO a 03 23 FI SRK LO 14 FI*Goldenstream's Waterloo Uros Kastraatti Magdalena Kudra EX1 CAP BIV
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*Goldenstream's Ultra Bra (MCO a 03 22)
73 MCO IV / MCO n 09 23 FI SRK LO 14 FI*Moggi Cog Nakki Uros Kastraatti Magdalena Kudra EX3
FIN*Moggi Brät Pitko (MCO n 09 23) x FI*Krysos Baby Jane (MCO ns 09 22)
74 MCO V / MCO f 22 FI SRK RX 14 FI*Hemingway's Leotie Sun Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC BIV
Enduro of El Dorado (MCO d 22) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
75 MCO V / MCO f FI SK LO 14 PL*Ashabelle Tosca Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX2
Big Giants Resort's Milo (MCO a) x Therezia Sky Beyrouth, CZ (MCO f 22)
76 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 14 FI*Valier's Tiny Cute Cola Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*Vuorensinen Kenai (MCO d 22) x FI*Valier's Yave (MCO e 22)
77 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 14 FI*Blackcurrant Sophia Loren Naaras Määrittely Helene Reiter MCO V / MCO f 22
FI*Vuorensinen Baloo (MCO d 22) x PT*Artsycats Lucy in the Sky (MCO ns 09 22)
77 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 14 FI*Blackcurrant Sophia Loren Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*Vuorensinen Baloo (MCO d 22) x PT*Artsycats Lucy in the Sky (MCO ns 09 22)
78 MCO V / MCO d 23 FI SK LO 14 FI*Magnificat RED VELVET Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX2
FI*Vuorensinen Baloo (MCO d 22) x FIN*Mibella's Curious Celeste (MCO f)
79 MCO V / MCO d 22 FI SRK LO FI*Mainehaan Gabriel Uros Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX1 CAP
Magic Lake Silver Plush (MCO ns 09 22) x FI*Vuorensinen Beauty (MCO d 22)
80 MCO V / MCO f 22 FI SRK LO 14 FI*LovelyLife Heartbeat Helinä Naaras Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX2
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*LovelyLife Dreamteam Dumle (MCO n 22)
81 MCO V / MCO f 22 FI SRK LO 13 FI*Valier's Medea Naaras Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX3
FI*Unikuun Gothic Black (MCO n) x FI*Valier's Yave (MCO e 22)
82 MCO V / MCO f 22 FI SRK LO Xandra Sky Beyrouth, CZ Naaras Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX1 CAP BIV NOM
A*Winerau's Yaris (MCO n 22) x Pretty Princes of Beyrouth, CZ (MCO d 22)
83 MCO VI / MCO e 09 FI SRK LO 13 FI*Mostlycats Juniper Speck Uros International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CAGCIB
IT*Clabacoon's Quemu il Folletto (MCO ns) x FIN*Chamberlain Black Sky (MCO f 09)
84 MCO VI / MCO g 03 22 FI SRK LO 14 FI*Goldenstream's Wild Flower Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX3
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*Goldenstream's Ultra Bra (MCO a 03 22)
85 MCO VI / MCO f 09 FI SRK RX 13 FI*Stout-hearted Naomi Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
A*Winerau's Nadal (MCO n) x FI*Stout-hearted I Love You (MCO d 09 24)
86 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO 13 FI*Vuorensinen Lady Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX2
FI*Rosefizz Centimor (MCO n 22) x FI*CapitalCats Kikka (MCO f 09 22)
87 MCO VI / MCO g 09 FI SK LO 14 FI*Satinante's Olga Carlotta Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas Abs
FI*Mostlycats Calling All Girls (MCO e 09 22) x FIN*Satinante's Freyja Iniki (MCO ns 22)
88 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO 14 FI*TipTop Maine Brethil Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1 BIV
IT*Felix Coon Revenge (MCO d 22) x FI*TipTop Maine Xita (MCO f 09 22)
89 MCO VI / MCO e 09 22 FI SRK LO A*Winerau's Louis Uros Määrittely Helene Reiter MCO ds 09 22
A*Winerau's Enzo (MCO n 22) x A*Davina's High Society (MCO es 09 22)
90 MCO VII / MCO ns FI SRK LO FI*Satinante's Tristan Fridolf Uros Grand International Champion Helene Reiter EX1 CACS BIV
C'Black Wolf Cabotcove Coon (MCO ns) x FIN*Satinante's Freyja Iniki (MCO ns 22)
91 MCO VII / MCO ns 22 Fireworks Estate Pearls*RU Uros Grand International Champion Helene Reiter EX2
EstatePeals Aerosmith (MCO n 09 22) x (N)Sacred Spirit's Maxima (MCO as 09 22)
92 MCO VII / MCO fs 22 FI SRK LO 13 FI*Unikuun Flame of Love Naaras Champion Helene Reiter EX1 CACIB
FI*Unikuun Gothic Black (MCO n) x FI*SolarWind's Maia (MCO fs 22)
93 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 14 Dynamicats Mr Bojangles Uros Avoin Helene Reiter EX1 CAC
LT*Baltic Wind Incredible (MCO n 09 22) x Dynamicats The Finish Line (MCO ns 09 22)
94 MCO VII / MCO ns FI SK LO 14 FI*NomenEst El Camino Uros Pennut 4-7 kk Helene Reiter EX1 NOM
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*NomenEst Blonde Venus (MCO w)
95 MCO VII / MCO as 22 FIN SRK LO FIN*SolarWind's Na'ir al Saif Uros Grand International Premior Helene Reiter EX1 CAPS BIV
FIN*SolarWind's Sun Spot (MCO n) x FIN*Starmaker's Justyna (MCO ns 22)
96 MCO VII / MCO ns 22 FI SRK LO FI*Satinante's Edward Cullen Uros International Premior Helene Reiter EX1 CAGPIB
C'Black Wolf Cabotcove Coon (MCO ns) x FIN*Satinante's Freyja Iniki (MCO ns 22)
97 MCO VII / MCO ns 22 FI SRK LO 13 FI*Chatvallon King Willem Uros Kastraatti Helene Reiter EX1 CAP
FIN*Rotcat Chibbo (MCO ns 09 22) x Coonflakes Xtravaganza Nina Hagen (MCO n 22)
98 MCO VII / MCO ns 22 FI SRK LO FI*LovelyLife Dreamteam Diego Uros Kastraatti Helene Reiter EX3
IT*Clabacoon's Quemu il Folletto (MCO ns) x FI*LovelyLife Amor Aaria (MCO ns 22)
99 MCO VII / MCO ns 23 FI SRK LO 14 FI*Moggi Chöört Silli Uros Kastraatti Helene Reiter EX2
FIN*Moggi Brät Pitko (MCO n 09 23) x FI*Krysos Baby Jane (MCO ns 09 22)
100 MCO VII / MCO ns 22 FIN SRK LO FIN*Satinante's Freyja Iniki Naaras Kastraatti Helene Reiter Abs
FIN*WestCoon's Loop Loop (MCO n) x FIN*Starmaker's Witch Queen (MCO fs 22)
100 MCO VII / MCO ns 22 FIN SRK LO FIN*Satinante's Freyja Iniki Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*WestCoon's Loop Loop (MCO n) x FIN*Starmaker's Witch Queen (MCO fs 22)
101 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO FI*Vuorensinen Ian Uros Champion Daria Lukasik EX1 CACIB
Bruno Main Bastet, CZ (MCO ns 09 22) x FI*Vuorensinen Giselle (MCO n 22)
102 MCO VIII / MCO ns 03 24 FI SRK LO 14 FI*Moggi Cate Pilleri Naaras Champion Daria Lukasik EX1 CACIB
FIN*Moggi Brät Pitko (MCO n 09 23) x FI*Krysos Baby Jane (MCO ns 09 22)
103 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 14 FI*Satinante's Raoul Olivier Uros Nuoret 7-10 kk Daria Lukasik EX1
FI*Mostlycats Calling All Girls (MCO e 09 22) x FIN*Satinante's Freyja Iniki (MCO ns 22)
104 MCO VIII / MCO ns 09 23 FI SK LO 14 FI*NineTales Incredible Hulk Uros Pennut 4-7 kk Daria Lukasik EX1 BIV NOM
Nascat Coyote Mustang of Ameliinan (MCO ns 09 23) x FI*Pikkumetsän Wundervoll (MCO n 09)
105 MCO VIII / MCO ds 09 22 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Thief Of Hearts Uros Grand International Premior Daria Lukasik EX1 CAPS NOM
Battle Creek's X'Uta Pendragon (MCO n 09 22) x FIN*Starmaker's Secret Garden (MCO fs 09 22)
106 MCO VIII / MCO ns 09 FI SRK LO DK*Timita's Formel 1 Uros Kastraatti Daria Lukasik EX1 CAP
DK*Timita's Sloppy (MCO ds 09 22) x DK*Timita's Super Aroma (MCO ns 09 22)
107 MCO IX / MCO w 64 FI SRK LO FI*Escape's Paloma Faith Naaras Grand International Premior Magdalena Kudra EX1 CAPS NOM
Dynamicats White Phantom (MCO w) x DK*Wytopitlock Leria Kersil (MCO g 22)
108 MCO IX / MCO w 62 FI SRK LO FI*LovelyLife ConLeche Catman Uros International Premior Magdalena Kudra EX1 CAGPIB
DK*Pleione's Leo (MCO ds 23) x FIN*Fullmoon's All I Ask of You (MCO w)
109 NEM I / NEM g FI SK LO 14 FI*Tammikatin Madame Sisu Naaras Nuoret 7-10 kk Magdalena Kudra EX1
FI*Lumikissan Herra Huu (SIB n 24) x FI*Tammikatin Onneli (SIB e 24)
110 NEM II / NEM n 09 21 FI SK RX 14 FI*Eswood DJ Kitty Naaras Pennut 4-7 kk Magdalena Kudra EX1
Iqasho Blekitny Aniol*PL (NEM n 03 21) x Astranzia Blue Veil (NEM a 21)
111 NFO I / NFO a FI SRK LO 14 9 Levens Trick or Treat Uros Avoin Daria Lukasik EX1 CAC
Atlas fra Jerriks Smykkeskrin (NFO n 09 22) x 9Levens Suki (NFO as 09 23)
112 NFO I / NFO n FI SRK LO 14 FI*Draconian Northern Lights Uros Kastraatti Daria Lukasik EX1 CAP
Eirik v.d. Gehlen Bieke (NFO nt 22) x FI*Draconian SerenadeOfSorrow (NFO n 09)
113 NFO II / NFO n 03 FI SRK LO S*Zygot's Mac Gregor Uros Grand International Champion Pia Nyman EX1 CACS
S*Zygot's Cornetto (NFO d 01 21) x S*Zygot's Caramia Bambina (NFO n 09 24)
114 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian SerenadeOfSorrow Naaras International Champion Pia Nyman EX1 CAGCIB
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
114 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian SerenadeOfSorrow Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
115 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 14 FI*Draconian Shadegrown Uros Premior Pia Nyman EX1 CAPIB
Eirik v.d. Gehlen Bieke (NFO nt 22) x FI*Draconian SerenadeOfSorrow (NFO n 09)
116 NFO II / NFO a 03 FI SRK LO 14 FI*Tupuliinin Teuvo Maanteiden Kuningas Uros Avoin Pia Nyman EX1 CAC
FI*Nalle-Puhin Gil Grissom (NFO a 09 23) x FI*NordicTigers Be My Love (NFO f 09 22)
117 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 14 FI*Hopeahännän Matilda Naaras Avoin Pia Nyman EX1 CAC BIV NOM
DK*Morgunstrálan's Hot'n Sweet (NFO n 09) x FIN*Hopeahännän Ihana Iines (NFO n 03 24)
118 NFO II / NFO n 02 62 FI SK LO 14 FI*Ninatte's Lovegame Naaras Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX1
S*Zygot's Mac Gregor (NFO n 03) x FI*Ninatte's Deja Vu (NFO n 02 21)
119 NFO II / NFO n 03 FI SK LO 14 FI*Ninatte's Fast Surprise Uros Pennut 4-7 kk Pia Nyman Abs
S*Zygot's Mac Gregor (NFO n 03) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
120 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 14 FI*FoxyPaw's Lucky Hunter Uros Kastraatti Pia Nyman EX1 CAP NOM BIS
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
121 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO FI*FoxyPaw's Trick Bag Uros Supreme Champion Marjatta Koskenkangas KM
S*Kullehoppans Vidar (NFO n 09 22) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
122 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO 14 FI*FoxyPaw's Lucky Brown Uros Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX1 CAP
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
123 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO FI*Kujakeikarin Eemeli Uros Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX2
FIN*Kalliopirtin Gössi (NFO n 09) x S*White Crystal's Ninat (NFO n 22)
124 NFO IV / NFO a 09 23 FI SRK LO FI*Nalle-Puhin Gil Grissom Uros Grand International Champion Geir Johan Edvardsen EX1 CACS
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x FIN*Nalle-Puhin N. Boa Vista (NFO g 03 22)
125 NFO IV / NFO n 09 22 FI SRK LO 14 FI*Draconian Nepenthe Naaras Champion Geir Johan Edvardsen EX1 CACIB
Eirik v.d. Gehlen Bieke (NFO nt 22) x FI*Draconian SerenadeOfSorrow (NFO n 09)
126 NFO IV / NFO a 09 23 FI SK LO 14 FI*Koivunpesän Halko Naaras Nuoret 7-10 kk Geir Johan Edvardsen EX3
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x FI*Ninatte's Voodoo (NFO n 02 21)
127 NFO IV / NFO n 03 23 FI SK LO 14 FI*Koivunpesän Klapi Naaras Nuoret 7-10 kk Geir Johan Edvardsen EX
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x FI*Ninatte's Voodoo (NFO n 02 21)
128 NFO IV / NFO n 03 23 FI SK LO 14 FI*Koivunpesän Tuohi Naaras Nuoret 7-10 kk Geir Johan Edvardsen EX4
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x FI*Ninatte's Voodoo (NFO n 02 21)
129 NFO IV / NFO n 02 21 62 FI SRK LO 14 FI*RockyHill's Cherokee Naaras Nuoret 7-10 kk Geir Johan Edvardsen EX
FI*RockyHill's Aruna (NFO ns 23) x S*Little L's Nitra (NFO f 02 21)
130 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 14 SE*For Keeps Love Is A Battlefield Naaras Nuoret 7-10 kk Geir Johan Edvardsen EX2
IDP*Mhorrses Olivin (NFO n 09 24) x SE*For Keeps Pat Benatar (NFO n 09 24)
131 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 14 SE*For Keeps We Belong Naaras Nuoret 7-10 kk Geir Johan Edvardsen EX1 BIV NOM
IDP*Mhorrses Olivin (NFO n 09 24) x SE*For Keeps Pat Benatar (NFO n 09 24)
132 NFO IV / NFO n 03 24 FI SK LO 14 FI*Hirmuinen Berzerk Uros Pennut 4-7 kk Geir Johan Edvardsen EX1 BIV NOM
S*NC's Alladin Sane (NFO n 03 24) x FI*Kultahuiskan Inka (NFO f 09)
133 NFO IV / NFO n 03 22 FI SK LO 14 FI*Siniidan Serenade of Water Naaras Pennut 4-7 kk Geir Johan Edvardsen EX1
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
134 NFO IV / NFO n 09 22 FI SRK LO FI*FoxyPaw's Hoodoo Doll Naaras Supreme Premior Geir Johan Edvardsen KM NOM
S*Kullehoppans Vidar (NFO n 09 22) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
135 NFO IV / NFO n 03 22 FIN SRK LO FIN*Kirsikan HelmiLiina Naaras Supreme Premior Geir Johan Edvardsen KM
FIN*Kirsikan Gretzky (NFO n 03 22) x Kirsikka Felis Audax*DK (NFO f 09)
135 NFO IV / NFO n 03 22 FIN SRK LO FIN*Kirsikan HelmiLiina Naaras Veteraani Daria Lukasik 2
FIN*Kirsikan Gretzky (NFO n 03 22) x Kirsikka Felis Audax*DK (NFO f 09)
136 NFO V / NFO d FI SRK LO 14 S*Rotvältans Kingston Uros Avoin Geir Johan Edvardsen EX1 CAC
S*Moveramis Dolph (NFO n 09 24) x S*Rotvältans Jamaica Blue Mountain (NFO f 09 24)
137 NFO VI / NFO f 03 22 FI SRK LO S*Eärfalas Flisan Naaras Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS
S*Vildhjärtas CuteIsWhat WeAimFor (NFO n 03 22) x S*Eärfalas Debbie (NFO f 09)
138 NFO VI / NFO f 03 22 FI SRK LO 13 FI*Hopeahännän SerafinaPekkala Naaras International Champion Marjatta Koskenkangas Abs
Muffin's James Potter (NFO ns 09 23) x FI*Hopeahännän Fede Galizia (NFO g 03)
139 NFO VI / NFO f 02 63 FI SRK RX FI*Ninatte's Apricot Lady Naaras International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CAGCIB
Super Trouper av Skara Brae*CH (NFO d 02) x FIN*Slytiger's Pina Colada (NFO ns 09)
140 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 14 S*Just Catnap's Ailsa Craig Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1 BIV NOM
S*Just Catnap's Chad (NFO d 09 22) x (N)Migoto's Siri Sofia (NFO f 03 24)
141 NFO VI / NFO d 09 24 FI SK LO 14 FI*Hirmuinen Bonaparte Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
S*NC's Alladin Sane (NFO n 03 24) x FI*Kultahuiskan Inka (NFO f 09)
142 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 14 IT*Freya Oyne Witch Glinda Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
Norr Venn's Vismund Cygnus (NFO d 09 22) x NL*Norforcats Daydreamer (NFO n 09 22)
143 NFO VI / NFO f 09 FI SRK LO FI*Draconian Ataegina Naaras Grand International Premior Marjatta Koskenkangas Abs
FI*NordicTigers Andreas (NFO d 09 22) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
144 NFO VI / NFO f 09 22 FI SRK LO 13 S*Capsicum's Elyss Naaras Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPIB
S*Långängens Krokant (NFO n 09 22) x S*Mylingens Maryland (NFO f 03 22)
145 NFO VI / NFO f 03 FI SRK LO FI*Kultahuiskan Geisha Naaras Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX1 CAP
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x FIN*Kirsikan Inkeri (NFO a 03)
146 NFO VII / NFO ns 24 FI SRK LO 14 FI*Debals HuraaHuraa Uros Avoin Helene Reiter EX1 CAC BIV
Noynarock Albert (NFO n) x FI*Kujakeikarin Åkrid (NFO fs 24)
147 NFO VII / NFO fs FI SRK LO 14 FI*Hopeahännän Vanessa Naaras Nuoret 7-10 kk Helene Reiter EX1
DK*Morgunstrálan's Hot'n Sweet (NFO n 09) x Harmony des Anges de Norvege (NFO fs)
148 NFO VII / NFO ns FI SK LO 14 FI*Hennina's Jim Morrison Uros Pennut 4-7 kk Helene Reiter EX1
S*Heads or tails Chivas Regal (NFO e 24) x FI*Hilirimpsis Heikunkeikun (NFO ns 22)
149 NFO VII / NFO ns 24 FI SK LO 14 FI*Kujakeikarin Norbert Uros Pennut 4-7 kk Helene Reiter Abs
FIN*Kalliopirtin Vili (NFO ns 09) x FI*Hopeahännän Vidia (NFO ns 09 24)
150 NFO VII / NFO fs FI SK LO 14 FI*Hennina's Janis Joplin Naaras Pennut 4-7 kk Helene Reiter EX1
S*Heads or tails Chivas Regal (NFO e 24) x FI*Hilirimpsis Heikunkeikun (NFO ns 22)
151 NFO VIII / NFO ds 09 22 FI SRK LO S*Cederskogens Max Magma Uros Grand International Champion Helene Reiter EX1 CACS BIV
(N)Mariskogens Cicer (NFO ns 22) x Ruby av Härjedalen (NFO g 09 22)
152 NFO VIII / NFO es 03 24 FI SRK LO 13 FI*Hopeahännän Iorek Byrnison Uros Champion Helene Reiter EX1 CACIB
Muffin's James Potter (NFO ns 09 23) x FI*Hopeahännän Fede Galizia (NFO g 03)
153 NFO VIII / NFO fs 09 FI SRK LO 14 FI*Jarraun's Skog Cheralin Naaras Avoin Helene Reiter EX1 CAC
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
154 NFO VIII / NFO ds 09 24 FI SRK LO FI*FoxyPaw's Butterfinger Uros Supreme Premior Helene Reiter KM NOM
FI*FoxyPaw's Jock Scott (NFO ns 09 24) x S*Zealou's Zemya Hamilton (NFO f 24)
155 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Supreme Champion Geir Johan Edvardsen KM NOM BIS
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
156 NFO IX / NFO w 61 FI SK LO 14 FI*Hopeahännän Talvililja Naaras Pennut 4-7 kk Geir Johan Edvardsen EX1
S*Cederskogens Max Magma (NFO ds 09 22) x FIN*Hopeahännän Luminaria (NFO w)
157 NFO IX / NFO w 61 FI SRK LO FI*Tähtitassun Juhannus Uros Supreme Premior Geir Johan Edvardsen KM NOM
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x FIN*Heinuntuvan Olga Maria (NFO f 03 23)
158 RAG n FI SRK LO FI*Barfait's Nanette Naaras Champion Daria Lukasik EX1 CACIB BIV NOM
S*Tallkottens Macadam C of Harlem (RAG n) x FI*Barfait's Gianna (RAG a 03)
159 RAG n FI SRK LO 14 Gayaneh Ideo Iuxta Uros Avoin Daria Lukasik EX1 CAC
Gayaneh Gaudeamus Igitur (RAG n 21) x FIN*Shyshaman's Moonlight (RAG a 04)
160 RAG n FI SK LO 14 FI*AijaiCats Amazing Ami Uros Nuoret 7-10 kk Daria Lukasik EX1
Taikatuulen Highlander (RAG b 03) x FI*AijaiCats Harmonious Hazel (RAG a 04)
161 RAG n FI SK LO 14 FI*Barfait's Sunrise Naaras Nuoret 7-10 kk Daria Lukasik EX1
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
162 RAG n FI SRK LO 14 FI*Erkatin Söpö-Nöpöstiina Naaras Nuoret 7-10 kk Daria Lukasik EX2
FI*Shyshaman's Bluest Rivers (RAG a 04) x FI*Erkatin Aune Amanda (RAG n)
163 RAG n FI SRK LO 14 FI*Wompatin Scottish Leader Uros Kastraatti Daria Lukasik EX1 CAP
FI*Riverknee Wish of Good Luck (RAG n) x FI*Wompatin Vanilla Spice (RAG f 04)
164 RAG n FI SRK LO FI*AijaiCats Adalmina Naaras Kastraatti Daria Lukasik EX2
S*Evenstar's Dusty of Oroonoko (RAG a 04) x FIN*Fatdoll's Belinda (RAG n)
165 RAG n FIN SRK LO FIN*Yönsvengin Minttu Naaras Kastraatti Daria Lukasik EX1 CAP BIV
FIN*Erkatin Lenni Leonardo (RAG n) x FIN*Yönsvengin Vivace (RAG a)
165 RAG n FIN SRK LO FIN*Yönsvengin Minttu Naaras Veteraani Daria Lukasik 3
FIN*Erkatin Lenni Leonardo (RAG n) x FIN*Yönsvengin Vivace (RAG a)
166 RAG a FI SRK LO Gayaneh Gratia Illa Naaras Grand International Champion Darina Tarabini EX1 CACS BIV NOM
FI*Hakalan Herra Tossavainen (RAG n) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
167 RAG a FI SK LO 14 FI*Barfait's Sunshine Naaras Nuoret 7-10 kk Darina Tarabini EX1
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
168 RAG a FI SK LO 14 FI*Erkatin Hupu Hildig Uros Pennut 4-7 kk Darina Tarabini EX1
FI*Shyshaman's Bluest Rivers (RAG a 04) x FI*Erkatin Saara Sylvia (RAG n)
169 RAG a FIN SRK LO FIN*Mayapaw's Awesome Artemis Uros International Premior Darina Tarabini Abs
Gizmo Riegel-Raggies (RAG a 03) x FIN*Tammikatin Poutapilvi (RAG a 04)
169 RAG a FIN SRK LO FIN*Mayapaw's Awesome Artemis Uros Veteraani Daria Lukasik Abs
Gizmo Riegel-Raggies (RAG a 03) x FIN*Tammikatin Poutapilvi (RAG a 04)
170 RAG a FI SRK LO FI*Dollgarden's Anemone Naaras International Premior Darina Tarabini EX1 CAGPIB NOM
FIN*Feel-X Amatus (RAG n 03) x FIN*Merihelmen Do-Re-Mi (RAG a 04)
171 RAG a FI SRK LO 14 FI*Barfait's Ronaldo Uros Kastraatti Darina Tarabini EX1 CAP
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Gianna (RAG a 03)
172 RAG h FI SK LO 14 FI*Tuulikellon Chocolate Cookie Naaras Pennut 4-7 kk Daria Lukasik EX1
FI*Damuran Less Colour (RAG e 03) x FI*Tuulikellon Just A Beauty (RAG n 03)
172 RAG h FI SK LO 14 FI*Tuulikellon Chocolate Cookie Naaras Määrittely Helene Reiter RAG h
FI*Damuran Less Colour (RAG e 03) x FI*Tuulikellon Just A Beauty (RAG n 03)
173 RAG n 21 FI SRK LO Gayaneh Gaudeamus Igitur Uros Grand International Champion Pia Nyman EX1 CACS BIV
FI*Hakalan Herra Tossavainen (RAG n) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
173 RAG n 21 FI SRK LO Gayaneh Gaudeamus Igitur Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Hakalan Herra Tossavainen (RAG n) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
174 RAG n 21 FI SRK LO 14 Gayaneh Igitur Imago Uros Avoin Pia Nyman EX1 CAC
Gayaneh Gaudeamus Igitur (RAG n 21) x FIN*Shyshaman's Moonlight (RAG a 04)
175 RAG n 21 FI SRK LO 14 Gayaneh Igitur Iris Naaras Avoin Pia Nyman EX1 CAC
Gayaneh Gaudeamus Igitur (RAG n 21) x FIN*Shyshaman's Moonlight (RAG a 04)
176 RAG e 21 FI SRK LO Kin edler von den Lichtalben Uros International Champion Pia Nyman EX1 CAGCIB
The Cute Cats Fairy Prince (RAG n 04 21) x Ashanti Edle von den Lichtalben (RAG g 04)
177 RAG n 03 FI SRK LO 14 FI*AijaiCats Victorious Vivian Naaras Avoin Pia Nyman EX1 CAC
RaggleDazzle Riku of Naorahdolls (RAG n 04) x FI*AijaiCats Glorios Gisela (RAG n 04)
178 RAG n 03 FI SRK LO 14 FI*Wompatin Sweet Chili Naaras Avoin Pia Nyman EX2
FI*Kujakeikarin Alladin (RAG n 03) x FI*Ragita'n Chiliainesta (RAG a 03)
180 RAG n 03 FI SK LO 14 (N)Diadem's Wilma Sollis Naaras Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX1 BIV NOM
(N)Ragstar's Candyman, JW (RAG n 03) x S*Dan Dara's Naima Sollis of Diadems (RAG a 03)
181 RAG n 03 FI SRK LO FI*Barfait's Napoleon Uros International Premior Pia Nyman Abs
S*Tallkottens Macadam C of Harlem (RAG n) x FI*Barfait's Gianna (RAG a 03)
183 RAG n 04 FI SK LO 14 FI*AijaiCats Beautiful Bea Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1
Taikatuulen Highlander (RAG b 03) x FIN*Bobkatin Amilla (RAG a 03)
184 RAG n 04 FI SK LO 14 FI*Celestial's Most Wanted Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1 BIV NOM
FI*Celestial's Usain Bolt (RAG n 03) x FI*Estelle's Sweet Anceliana (RAG a 04 21)
185 RAG n 04 FI SRK LO 13 FI*Barfait's Playful Paco Uros Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPIB NOM
FI*Barfait's Joyful Justin (RAG a 04) x S*Yátaz Iokaste of Barfait (RAG n 04)
186 RAG a 03 FI SRK LO FI*Shyshaman's Star of Ivanhoe Uros International Champion Helene Reiter Abs
Kylador Abacus (RAG a 03) x FIN*Shyshaman's Moonlight (RAG a 04)
187 RAG a 03 FI SK LO 14 (N)Diadem's Vuzzy Uros Nuoret 7-10 kk Helene Reiter EX1 BIV NOM
(N)Diadem's Oliver Light Blue (RAG a 03) x Eulalie Zafir Diadems (RAG a 03)
188 RAG a 03 FI SRK LO 14 FI*Satinante's Norma Natalie Naaras Nuoret 7-10 kk Helene Reiter EX1
FI*Shyshaman's Sonny Starsocks (RAG n 04) x FIN*Satinante's Daisy Daniela (RAG n 03)
189 RAG a 03 FI SK LO 14 FI*Dollgarden's Erica Cinerea Naaras Pennut 4-7 kk Helene Reiter EX1
FI*Sunrunner's Rohan (RAG a 03) x FI*Dollgarden's Betula (RAG a 04)
190 RAG a 03 FIN SRK LO FIN*Celestial's FallenAngel Naaras Supreme Premior Helene Reiter KM NOM BIS
King Bombon Unreal Ragdolls*ES (RAG b) x FIN*Celestial's Amazing Grace (RAG n 03)
191 RAG a 04 FI SRK LO 14 FI*Lukanpuron Corona Borealis Uros Avoin Darina Tarabini EX1 CAC
FI*Shyshaman's Star of Ivanhoe (RAG a 03) x FI*Riverknee Kangaroo Ridge (RAG n)
192 RAG a 04 FI SK LO 14 FI*Lukanpuron Emma Naaras Pennut 4-7 kk Darina Tarabini EX2
FI*Riverknee Zoltán King (RAG a) x Kylador Arcadia (RAG n 03)
193 RAG a 04 FI SK LO 14 FI*Utuinen Hot'n'Sweet Naaras Pennut 4-7 kk Darina Tarabini Abs
FIN*Utuinen Fille Fallaton (RAG a) x FI*Utuinen Sweet Indeed (RAG f 04)
194 RAG a 04 FI SRK LO FI*Satinante's Don Cesar Uros Supreme Premior Darina Tarabini KM
FIN*Operadoll's Endearing Edgar (RAG n 04) x FIN*Satinante's Donna Diana (RAG a 04)
195 RAG a 04 FIN SRK LO FIN*Shyshaman's Moonlight Naaras Kastraatti Darina Tarabini EX1 CAP
N*Eirik's Harald the Hunk (RAG a 04) x FIN*Maplehill's Saskatchewan (RAG n 04)
195 RAG a 04 FIN SRK LO FIN*Shyshaman's Moonlight Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
N*Eirik's Harald the Hunk (RAG a 04) x FIN*Maplehill's Saskatchewan (RAG n 04)
196 RAG d 04 FI SK LO 14 FI*Utuinen Hot'n'Spicy Uros Pennut 4-7 kk Pia Nyman Abs
FIN*Utuinen Fille Fallaton (RAG a) x FI*Utuinen Sweet Indeed (RAG f 04)
197 RAG f 03 FI SRK LO 14 FI*Dollyblues Beautiful Vibes Naaras Champion Darina Tarabini EX1 CACIB
FI*Dollyblues Music Box (RAG d 04) x FI*Dollyblues Only You (RAG n 03)
198 RAG g 03 FI SRK LO FI*Dollyblues Lady Snowflake Naaras Kastraatti Darina Tarabini Abs
FIN*Utuinen Juanita's Japheth (RAG a 04) x FIN*Dollicious Blueberry Cream (RAG g 03)
199 RAG n 03 21 FIN SRK LO FIN*Calamarin Indiana Jones Uros Grand International Premior Pia Nyman EX1 CAPS
Moonlit Masquerade á Chardani*DK (RAG c 21) x FIN*Panacheen Elsie (RAG f 03)
200 RAG a 04 21 FI SRK LO 14 FI*Rock'nRags Maxine! Naaras Champion Pia Nyman EX1 CACIB
FI*Rock'nRags Maxterwork! (RAG a 04 21) x FI*Dollyblues Hello Mary Lou (RAG a 03)
201 SBI n FI SRK LO 13 FI*Sic'an Topia Uros Champion Helene Reiter EX1 CACIB
S*Bibendums Limited Edition II (SBI n) x FIN*Sic'an Midian (SBI a)
202 SBI n FIN SRK LO EST*Audrey Herencia Naaras Grand International Premior Helene Reiter EX1 CAPS
EST*Prosper Klaudia (SBI n 21) x FIN*Sic'an Jojada (SBI n)
203 SBI n FI SRK LO FI*Mimitan Endor Uros Premior Helene Reiter EX1 CAPIB
FIN*Fotocatin Risto Räppääjä (SBI n) x FIN*Pässinpään Lady After Eight (SBI b)
204 SBI a FI SRK LO FI*Felinessi Aphrodite Naaras Avoin Daria Lukasik EX1 CAC
FIN*Touchant Homme du Monde (SBI a) x EE*Wahida Klaudia (SBI a)
205 SBI a FI SK LO 14 FI*Lofanna Bravuria Uros Pennut 4-7 kk Daria Lukasik EX1
FI*Halipalleron Adventus (SBI a) x Demian Victoria (SBI f 21)
206 SBI a FI SRK LO FI*Zhamanen MT Bobby Orr Uros Supreme Premior Daria Lukasik Abs
FIN*Recknagel Miroslavsaatan (SBI d) x FIN*Zhamanen Tinkerbell (SBI g)
207 SBI a FIN SRK LO FIN*Sic'an Midian Naaras Grand International Premior Daria Lukasik EX1 CAPS NOM
FIN*Cetulean Lagerfeld (SBI a) x FIN*Sic'an Junia (SBI a)
208 SBI c FI SRK LO 14 FI*Saca's Kenzie the Knight Uros Nuoret 7-10 kk Daria Lukasik EX1
FI*Saca's Ultimate Gambler (SBI c) x DK*Con Meo's Yugo (SBI c)
209 SBI c FIN SRK LO FIN*Touchant Jaunet d'eau Naaras Kastraatti Daria Lukasik EX1 CAP
FIN*Pirimirrin Wiseman (SBI c) x FIN*Touchant A la Paris (SBI n)
210 SBI e FI SRK LO FI*Mototassun Remu-Rudolf Uros Supreme Premior Daria Lukasik KM
FIN*Chirybiry's Remulus (SBI n) x FIN*Lirukallion Säkenöivä voima (SBI f)
211 SBI f FI SRK LO FI*Birmayan Fazerina Naaras Grand International Champion Helene Reiter EX1 CACS NOM
FIN*Recknagel Miroslavsaatan (SBI d) x FIN*Zhamanen Hurricane (SBI n)
212 SBI n 21 FI SRK LO 13 FI*Canth's Xenia Naaras Avoin Darina Tarabini Abs
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
213 SBI n 21 FI SK LO 14 FI*Magnificat Lumo Uros Nuoret 7-10 kk Darina Tarabini EX1
FIN*Globel's Camelot Figaro (SBI n 21) x FI*Magnificat Candy (SBI a)
214 SBI b 21 FI SRK LO FI*Canth's ToyBoy Uros Supreme Champion Darina Tarabini KM NOM
FIN*Zaraxe Adamnan Morris (SBI b) x EE*Arista Aramante (SBI a 21)
215 SBI b 21 FI SRK LO FI*Canth's UltraVox Uros Supreme Champion Darina Tarabini KM
FI*Canth's Soldier of Love (SBI n 21) x EE*Arista Aramante (SBI a 21)
216 SBI d 21 FI SRK LO 13 FI*Canth's Xavier Uros International Premior Darina Tarabini EX1 CAGPIB
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
217 SBI d 21 FI SRK LO 13 FI*Canth's Xander Uros Premior Darina Tarabini Abs
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
218 SBI d 21 FIN SRK LO FIN*JoJon Wanzheng Naaras Premior Darina Tarabini EX1 CAPIB
S*Glitter's Geronimo (SBI d 21) x Kyana v.d. Niederheide (SBI h)
219 SBI e 21 FI SK LO 14 FI*Lofanna Bravissimo Uros Pennut 4-7 kk Darina Tarabini EX1
FI*Halipalleron Adventus (SBI a) x Demian Victoria (SBI f 21)
220 SIB I / SIB n FI SK RX 14 FI*Catillus Marco Polo Uros Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1 NOM
FI*Amante's Virtuoso (SIB n 03 23) x FI*Magnificat Quiana Siberian (SIB f 24)
221 SIB II / SIB n 09 FI SK RX 14 FI*Catillus Magellan Naaras Pennut 4-7 kk Helene Reiter EX1
FI*Amante's Virtuoso (SIB n 03 23) x FI*Magnificat Quiana Siberian (SIB f 24)
222 SIB III / SIB ny 24 FI SRK RX FI*Amurin Ruufus Uros Supreme Champion Marjatta Koskenkangas KM
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
222 SIB III / SIB ny 24 FI SRK RX FI*Amurin Ruufus Uros Siitos
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
223 SIB III / SIB ny 11 FI SRK RX Sibknyazhestvo Oscar Uros Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS
Vityaz Sibirskoe Knjazhestvo (SIB n 23) x Rossity Oksana (SIB ns 23)
224 SIB III / SIB n 22 FI SRK LO FI*Amurin Zippora Naaras Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS NOM BIS
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x FIN*Amurin Lyydia (SIB n 24)
225 SIB III / SIB n 22 FI SRK LO 13 Favour Siber Felis*PL Uros International Champion Marjatta Koskenkangas EX2
Leader Siber Felis*PL (SIB n 24) x Keep Siber Felis*PL (SIB n 22)
226 SIB III / SIB n 22 FI SRK LO 13 FI*Alizarin Captain Morgan Uros International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CAGCIB BIV NOM
Biass Xan od Królowych*PL (SIB ny 24) x FI*Cherrytail's Mexican Girl (SIB f 09)
227 SIB III / SIB n 24 FI SRK RX 13 Feofan Sibaris*RU Uros Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACIB
Heres Sibaris*RU (SIB ny 24) x Quinni Sibaris*RU (SIB n 24)
228 SIB III / SIB ny 24 FI SK RX 14 FI*Amante's Artemis Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
Yermolay Crown of Siberia (SIB ny 24) x FI*Amante's Yaroslava (SIB n 24)
229 SIB IV / SIB n 03 22 FI SRK LO FI*Amurin Hoosea Uros International Champion Daria Lukasik EX1 CAGCIB NOM
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
230 SIB IV / SIB n 03 23 FI SRK RX 14 FI*Amante's Zorba Uros Avoin Daria Lukasik EX1 CAC
FI*Amante's Virtuoso (SIB n 03 23) x Eocen av Holskogen(N) (SIB n 23)
231 SIB IV / SIB n 09 22 FI SRK LO 14 FI*Allikatin Berta Naaras Avoin Daria Lukasik EX1 CAC
Elvis z Lasowiska*PL (SIB n 22) x FI*Allikatin Aino (SIB f 09 22)
232 SIB IV / SIB ny 09 24 FI SK LO 14 FI*Amurin Rafael II Uros Nuoret 7-10 kk Daria Lukasik EX1 BIV NOM BIS
Yermolay Crown of Siberia (SIB ny 24) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
233 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK RX 14 FI*Lumikissan RalliRaita Uros Pennut 4-7 kk Daria Lukasik EX1
CH*Lukijn's Skye (SIB n 22) x Kayo Rys od Królowych*PL (SIB n 02 21)
234 SIB IV / SIB a 09 24 FI SRK LO FI*Villan Mystic Man Uros Kastraatti Daria Lukasik Abs
FI*Villan Idoli (SIB a 24) x FI*Villan Helga (SIB as 03 24)
235 SIB V / SIB g 24 FI SRK LO FI*Benmar's Diana Naaras Champion Darina Tarabini EX1 CACIB
FIN*Taigahelmen Alfred (SIB ns 23) x FIN*Jokihelmi Benja (SIB f 23)
236 SIB V / SIB d 24 FI SRK LO 13 FI*Catillus Jonatan Uros Avoin Darina Tarabini Abs
FI*Amurin Ruufus (SIB ny 24) x FI*Magnificat Quiana Siberian (SIB f 24)
237 SIB V / SIB f FI SK RX 14 BG*Leila Sibirela Naaras Nuoret 7-10 kk Darina Tarabini EX1 BIV NOM
BG*Cardam Sibirela (SIB n 03 24) x Valkiriya Verooka*RU (SIB f 09 24)
238 SIB V / SIB d 23 FI SK LO 14 FI*Keijumetsän Kesäduuni blues Uros Pennut 4-7 kk Darina Tarabini EX1
FI*Jatsitytön Argut (SIB n 23) x FI*Jäälinnan Alisa (SIB f)
239 SIB V / SIB f 24 FI SRK LO FI*Lumikissan ZäpinäSissi Naaras Supreme Premior Darina Tarabini KM
FIN*Zigwan's Guim Biik Lihas (SIB n 23) x FIN*Lumikissan LappuLiisa (SIB fs)
240 SIB V / SIB g 24 FI SRK LO FI*Villan Keisarinna Naaras Grand International Premior Darina Tarabini EX1 CAPS
FI*Villan Ferrari (SIB d 09 24) x FI*Villan Neiti Groove (SIB n 09 24)
241 SIB VI / SIB d 09 24 FI SRK LO FI*Villan Ferrari Uros Grand International Champion Magdalena Kudra EX1 CACS NOM
FIN*Villan Don Marcello (SIB n 02 21) x FIN*Villan Cocktail (SIB f 09 24)
242 SIB VI / SIB f 09 22 FI SRK LO 14 FI*Cherrytail's Rhonda Mae Naaras Avoin Magdalena Kudra EX1 CAC BIV NOM
Biass Xan od Królowych*PL (SIB ny 24) x FIN*Cherrytail's Baby Jean (SIB e 09 23)
243 SIB VI / SIB g 09 FI SRK LO 14 FI*Cherrytail's Umika Naaras Nuoret 7-10 kk Magdalena Kudra EX1
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Cherrytail's Nancy Sinatra (SIB g)
244 SIB VI / SIB d 09 24 FI SK LO 14 FI*Lumikissan SuperSankari Uros Pennut 4-7 kk Magdalena Kudra EX1
FI*Amurin Ruufus (SIB ny 24) x CH*Lukijn's Vera (SIB f 09 24)
245 SIB VI / SIB f 09 24 FI SK LO 14 FI*Lumikissan Säihkysilmä Naaras Pennut 4-7 kk Magdalena Kudra EX1
FI*Amurin Ruufus (SIB ny 24) x CH*Lukijn's Vera (SIB f 09 24)
246 SIB VI / SIB d 03 24 FI SRK LO FI*Cherrytail's Odysseus Uros International Premior Magdalena Kudra EX1 CAGPIB NOM
S*Manta's Astor (SIB ns 24) x FI*Cherrytail's Las Vegas (SIB fs 09 24)
247 SIB VI / SIB d 09 23 FIN SRK LO FIN*Magnificat Delizia Naaras International Premior Magdalena Kudra EX1 CAGPIB
FIN*Sibcoon's El Dorado (SIB e 09) x FIN*Rasputin's Julija (SIB d 02 24)
248 SIB VII / SIB ds 24 FI SRK LO FI*ArcticWilds Bigtime Beagle Uros Supreme Champion Pia Nyman KM
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FIN*Metsälinnan Adalmiina (SIB ds 11)
249 SIB VII / SIB fs FIN SRK RX FIN*Lumikissan LappuLiisa Naaras Supreme Premior Pia Nyman KM BIV
FIN*Lumikissan Frodo Reppuli (SIB a) x Ursula Dauria (SIB ds 11)
249 SIB VII / SIB fs FIN SRK RX FIN*Lumikissan LappuLiisa Naaras Veteraani Daria Lukasik 1 NOM BIS
FIN*Lumikissan Frodo Reppuli (SIB a) x Ursula Dauria (SIB ds 11)
250 SIB VII / SIB ns 24 FIN SRK LO FIN*Magnificat Igor Uros Grand International Premior Pia Nyman EX1 CAPS
FIN*Tammikatin Åå Sånt Lejon (SIB ds 23) x FIN*Mustaliljan Drama Queen (SIB ns)
251 SIB VII / SIB fs 23 FI SRK LO FI*Abbas-Coons Celine Dion Naaras International Premior Pia Nyman EX1 CAGPIB
FIN*Magnificat HabbyBoy (SIB ds 03 23) x FI*Amurin Paula (SIB n 24)
252 SIB VII / SIB ns FI SK RX 14 Yandex Sibirskoe Chudo Uros Kastraatti Pia Nyman EX1 CAP
Batist Sibirskoye Chudo (SIB ns 24) x Seraphima Sibirskoye Chudo (SIB n 24)
253 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SRK LO 13 FI*Lumikissan Nopsajalka Uros International Champion Pia Nyman EX1 CAGCIB BIV NOM
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
254 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI SRK RX FI*Lumikissan Diiva Naaras Avoin Pia Nyman EX1 CAC
S*Nikopeja's Korsak Kasianovich (SIB d 09 23) x FIN*Lumikissan Unelma (SIB fs 03 24)
255 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI SK LO 14 FI*Sipsun Aurora Borealis Naaras Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1
Fado Colour Foot*PL (SIB as 09 22) x FI*Lumikissan Diiva (SIB ds 09 24)
256 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI SRK LO FI*Abbas-Coons Christian Uros International Premior Pia Nyman EX1 CAGPIB
FIN*Magnificat HabbyBoy (SIB ds 03 23) x FI*Amurin Paula (SIB n 24)
257 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI SRK LO FI*Cherrytail's Las Vegas Naaras Kastraatti Pia Nyman EX1 CAP NOM
FIN*Villan Don Marcello (SIB n 02 21) x FIN*Cherrytail's Judy Garland (SIB ds 23)
258 TUA I / TUA n FI SRK RX 13 FI*Josmarin Innusha Naaras Grand International Champion Daria Lukasik EX1 CACS
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FI*Josmarin Guniz (TUA w)
259 TUA I / TUA n FI SK LO 14 FI*Josmarin Jazmenia Naaras Pennut 4-7 kk Daria Lukasik Abs
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Nazarlik Zeta Orionis (TUA f)
260 TUA II / TUA n 03 FI SRK LO FI*Tangerine's Body and Soul Uros Grand International Champion Daria Lukasik EX1 CACS
Benito Rosa Glauca, CZ (TUA n 01) x FI*Josmarin Galibe (TUA n 24)
261 TUA V / TUA e FI SRK RX 14 FI*Lumiris Benjameow Uros Avoin Darina Tarabini EX1 CAC
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FI*Nazarlik Basarili (TUA e)
262 TUA VI / TUA f 03 22 FI SRK LO 14 FI*Elekatin Jalila Jessenia Naaras Champion Darina Tarabini Abs
FI*Kralice DayLate DollarShort (TUA ns 09) x FIN*Elekatin Oi Susanna (TUA g 24)
263 TUA VI / TUA f 03 22 FI SRK LO 14 FI*Felesin April Fool Naaras Nuoret 7-10 kk Darina Tarabini EX1
FI*Kralice Dionysos (TUA ns 09) x FI*Elekatin Fiona Khur (TUA e 22)
264 TUA IX / TUA w 61 FI SRK RX 14 FI*Elekatin Super Nova Uros Champion Daria Lukasik EX1 CACIB
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FIN*Elekatin Oriana (TUA w)
265 TUA IX / TUA w 63 FI SRK RX 14 FI*Lumiris Anastasia Naaras Avoin Daria Lukasik Abs
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FI*Nazarlik Yang (TUA w)
266 TUA IX / TUA w 63 FI SK LO 14 FI*Gildemin Bailey's King Uros Nuoret 7-10 kk Daria Lukasik EX1
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Elekatin Yolanda-Yasmin (TUA d 24)
267 TUV n 61-63 / TUV n 62 FI SRK LO 14 FI*Valier's Gadiela Naaras Avoin Magdalena Kudra EX1 CAC
FI*Kultaturkin Beyaz Biber (TUV n) x FI*Valier's Define (TUV f)
268 TUV n 61-63 / TUV n 62 FIN SRK LO FIN*Verdian Erdehan Uros International Premior Magdalena Kudra EX1 CAGPIB
FIN*Alicton Gamsiz Tembel (TUV d) x FIN*Verdian Ceren (TUV f)
269 TUV n 61-63 / TUV n 62 FI SRK LO 14 FI*Valier's Ella Naaras Kastraatti Magdalena Kudra EX1 CAP
FI*Kultaturkin Beyaz Biber (TUV n) x FI*Valier's Define (TUV f)
270 TUV d 61-63 / TUV d 62 FIN SRK RX FIN*Ilveslinnan Amir Akanyildiz Uros Supreme Champion Magdalena Kudra KM
S*Lejongapet's Anton Antabus (TUV d) x FIN*Cesmes Adile Aysun (TUV d)
270 TUV d 61-63 / TUV d 62 FIN SRK RX FIN*Ilveslinnan Amir Akanyildiz Uros Veteraani Daria Lukasik 1 NOM
S*Lejongapet's Anton Antabus (TUV d) x FIN*Cesmes Adile Aysun (TUV d)
271 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI SRK LO FI*GizemliKediler Beze Balerin Naaras Supreme Champion Magdalena Kudra KM BIV
FIN*Artvan Ahabey (TUV d) x FI*GizemliKediler Adile Alaiye (TUV d)
272 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI SRK LO 13 FI*Kuukissan Asli Altan Uros International Champion Magdalena Kudra EX1 CAGCIB
DK*Safkan Kedi's Zeus (TUV d) x FI*Suviyön Bayindir Belemir (TUV f)
273 TUV d 61-63 / TUV d 61 FI SRK RX 14 Avyonah Khaled Khalil Uros Champion Magdalena Kudra Abs
Karawanserails Ludwig (TUV d) x Helin Du Mont D Amasya (TUV e)
274 TUV d 61-63 / TUV d 61 FI SRK LO 14 FI*Semiramisin Ak Reshid Uros Avoin Magdalena Kudra Abs
DK*Silkyvans Jackson (TUV n) x Aghtamar Rehan-Van (TUV d 63)
275 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN SRK LO FIN*Verdian Cihangir Uros Grand International Premior Magdalena Kudra EX1 CAPS
FIN*Semiramisin Zekai (TUV n) x Ceylan-Van vom Glasbach (TUV f)
275 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN SRK LO FIN*Verdian Cihangir Uros Veteraani Daria Lukasik 2
FIN*Semiramisin Zekai (TUV n) x Ceylan-Van vom Glasbach (TUV f)
276 TUV f 61-63 / TUV f 62 FI SRK LO FI*Valier's Kianna Naaras International Champion Magdalena Kudra EX1 CAGCIB
FIN*Hiirikujan Istekli Kedi (TUV d) x FI*Valier's Ciara (TUV f)
277 TUV f 61-63 / TUV f 61 FI SRK LO 14 FI*Semiramisin Ak Rashida Naaras Avoin Magdalena Kudra Abs
DK*Silkyvans Jackson (TUV n) x Aghtamar Rehan-Van (TUV d 63)
278 ABY n FI SRK LO 14 Osiris(V) Total Surprise Uros International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB BIV NOM
Osiris(V) Sammy Davis Junior (ABY n) x Osiris(V) Rumour Has It (ABY n)
279 ABY n FI SK LO 14 FI*Link Modunia Mgodi Uros Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1
FI*Link Moses (ABY n) x FI*Link Zenebe Mau (ABY o)
280 ABY n FI SRK LO 14 FI*SunnyPace Emilia javanica Naaras Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1
S*Nekayahs Quillan Quieto (ABY o) x FI*SunnyPace Balsamita (SOM n)
281 ABY n FI SK LO 14 (N)Mayas Pride Maori Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
S*Aucuparia's Astrakan Gyllenkrok (ABY o) x (N)Mayas Pride Kenza (ABY n)
282 ABY n FI SK LO 14 FI*Link Monabisha Om Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX2
FI*Link Moses (ABY n) x RU*Greenville Summer of Laire (ABY o)
283 ABY n FI SRK LO FI*Laire Valar Lorien Uros Grand International Premior Vladimir Isakov EX1 CAPS
FI*Proxima John Carter of Mars (ABY n) x FI*Laire Meleth Bein (ABY n)
284 ABY n FI SRK LO Nefertum d'Or PtitPrince*UA Uros Kastraatti Vladimir Isakov EX1 CAP
Garfield d'Or PtitPrince*UA (ABY o) x Donna Karan d'Or PtitPrince*UA (ABY n)
285 ABY a FI SRK LO FI*Link Nyota Ziko Humu Uros Supreme Champion Dorte Kaae KM BIV
RU*Greenville Oberon of Laire (ABY n) x FI*Link Inanyesha (ABY n)
286 ABY a FI SRK LO 14 FI*SunnyPace Erica herbacea Naaras Nuoret 7-10 kk Dorte Kaae EX1
S*Nekayahs Quillan Quieto (ABY o) x FI*SunnyPace Balsamita (SOM n)
287 ABY a FI SK LO 14 FI*Kawaii Lily Naaras Pennut 4-7 kk Dorte Kaae EX1 NOM
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FI*Kawaii Junko (ABY p)
288 ABY o FI SRK LO FI*Redcheetah's Aurora Naaras Supreme Champion Vladimir Isakov KM BIV
FI*Proxima John Carter of Mars (ABY n) x FI*Redcheetah's Minttu (ABY o)
289 ABY o FI SRK LO 13 FI*Nebuankhet Yraen Ruadh Naaras International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FIN*Nebuankhet Ochún (ABY o)
290 ABY o FI SK LO 14 FI*Redcheetah's Rufus Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Redcheetah's Aurora (ABY o)
291 ABY o FI SK LO 14 FI*Redcheetah's Ruusu Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1 NOM
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Redcheetah's Aurora (ABY o)
292 ABY o FI SRK LO FI*Redcheetah's Aarre Uros Supreme Premior Vladimir Isakov Abs
FI*Proxima John Carter of Mars (ABY n) x FI*Redcheetah's Minttu (ABY o)
293 ABY o FI SRK LO FI*Redcheetah's Linnea Naaras Kastraatti Vladimir Isakov EX1 CAP
Marica I Q (ABY o) x FIN*Redcheetah's Saaga (ABY p)
294 ABY p FI SRK LO FI*Redcheetah's Wenla Naaras Avoin Dorte Kaae EX1 CAC NOM
FI*Jollinooran Belegrino (ABY p) x FI*Redcheetah's Linnea (ABY o)
295 ABY p FI SRK LO FI*Nebuankhet Quetzalcoatl Uros Supreme Premior Dorte Kaae KM NOM
FIN*Silkkihienon Roma Tarragona (ABY n) x FIN*Nebuankhet Ochún (ABY o)
296 ABY p FI SRK LO FI*Kawaii Junko Naaras Kastraatti Dorte Kaae EX1 CAP
FI*Kawaii Haiku (ABY o) x FIN*Kawaii Egao (ABY n)
297 BEN n 22 FIN SRK LO FIN*Bombay-Dreams Dharma Uros Grand International Premior Martin Kabina EX1 CAPS NOM
CattiCartano's Snow Crystal Son (BEN n 22 32) x EST*Anita Altun Ha Maya Gold (BEN n 22)
298 BEN n 24 Maya Gold Labna Cindy *** Naaras Nuoret 7-10 kk Martin Kabina EX1
Maya Gold Izapa Arahis (BEN n 24) x Maya Gold Chocola Bonni (BEN n 24)
299 BEN n 24 FI SK LO 14 Mountrose Ursula Naaras Kastraatti Martin Kabina EX1 CAP NOM
Africasia Alaska (BEN n 24 32) x Africasia The Pink Orchid (BEN n 24)
300 BML I / BML ns 11 31 FI SRK RX S*CallaMej de Li Cat Uros International Champion Marie Percynská Rihová EX1 CAGCIB
Baheras Wb Niklas (BML as 11) x Miamber Silver Aloe Vera (BML bs 11)
301 BML I / BML bs 11 31 FI SRK LO 13 FI*Kissamummon Suukko Poika Uros Avoin Marie Percynská Rihová EX1 CAC
S*CallaMej de Li Cat (BML ns 11 31) x FIN*Kimuli's Anastasia (BML ns 11)
302 BRI n FIN SRK LO FIN*Aleksandra's Dr. Pepper Uros Supreme Champion Martin Kabina KM
FIN*Ferme Morot (BSH d) x FIN*Sulokatti Aurora (BSH n)
303 BRI n FI SRK LO FI*Rhinestone's Kiss Me Quick Naaras International Champion Martin Kabina EX1 CAGCIB NOM
Cwtch Slinky Malinky (BSH n) x FIN*Rhinestone's Calamity Jane (BSH f)
304 BRI n FI SRK LO FI*Coventry's Fantasia Naaras Kastraatti Martin Kabina EX1 CAP
FIN*Aleksandra's Dr. Pepper (BSH n) x FI*Coventry's Chocolate Dream (BSH b)
305 BRI a FI SRK LO 13 FI*Rhinestone's Angus Young Uros International Champion Dorte Kaae EX1 CAGCIB
S*Applecat Spider (BSH n) x Positively Cobalt (BSH a)
306 BRI a FI SRK LO 14 FI*Rhinestone's Aramis Uros Avoin Dorte Kaae EX1 CAC BIV
S*Applecat Spider (BSH n) x Positively Cobalt (BSH a)
307 BRI a FI SRK LO 13 FI*Rhinestone's Cobalt Blue Naaras Avoin Dorte Kaae EX1 CAC
S*Applecat Spider (BSH n) x Positively Cobalt (BSH a)
308 BRI a FI SRK RX FI*Feronian Heliotropium Uros Kastraatti Dorte Kaae EX2
FIN*Tassulähteen Ähäkutti (BSH a) x EE*Ashly Rewal Beauty (BSH a)
309 BRI a FI SRK RX FI*Rhinestone's Tobias Tomcat Uros Kastraatti Dorte Kaae EX1 CAP
EE*Mark Antony Feretty (BSH a) x FI*Aleksandra's Gagara (BSH g)
310 BRI b FI SRK LO FI*Gimmie's Passionate Adonis Uros Kastraatti Jurgita Gustaitiene EX1 CAP
FI*Gimmie's Red Volunteer (BSH d 22) x Big Panther's Bluna (BSH p)
311 BRI c FI SRK RX 14 FI*Coventry's Iowa Uros Kastraatti Martin Kabina EX1 CAP
FI*Rhinestone's Tobias Tomcat (BSH a) x FI*Coventry's Eowyn (BSH j)
312 BRI d FI SRK LO 13 Chieftain of Noblesse Oblige Uros International Champion Jurgita Gustaitiene EX1 CAGCIB
FI*Ferme Bongo (BSH e) x EastWest Autumn Leaf (BSH h)
313 BRI d FI SRK LO FI*Bumblebrits Snape Uros International Premior Jurgita Gustaitiene EX1 CAGPIB
S*Applecat Spider (BSH n) x Skellum Mystic-Meg (BSH d)
314 BRI e FI SK LO 14 FI*Feronian Ivory Uros Nuoret 7-10 kk Dorte Kaae EX1
FI*Feronian Heliotropium (BSH a) x FI*Feronian Gabriella (BSH f)
315 BRI f FI SRK LO FI*Coventry's Daybreak Naaras Champion Martin Kabina EX1 CACIB
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FI*Coventry's Chocolate Dream (BSH b)
316 BRI f FI SRK LO 14 FI*Ruusutarhan Oodi Naaras Nuoret 7-10 kk Martin Kabina EX1
Chieftain of Noblesse Oblige (BSH d) x Regina di Triangolo*CH (BSH a)
317 BRI g FI SRK RX 14 FI*Coventry's Heather Naaras Avoin Jurgita Gustaitiene EX1 CAC
FI*Rhinestone's Tobias Tomcat (BSH a) x FIN*Sinisilkin Inkivääri (BSH g)
318 BRI g FI SRK LO 14 FI*Rivington Billie Naaras Kastraatti Jurgita Gustaitiene EX1 CAP NOM
FI*SamBelle's Esper (BSH n) x FI*RoundFace's Desiree (BSH g)
319 BRI o FI SK LO 14 FI*Treselle's Cherry Cake Naaras Pennut 4-7 kk Martin Kabina EX1
FI*Treselle's Titanium (BSH n) x FI*Treselle's Masterpiece (BSH q)
320 BRI a 22 FI SRK LO FI*Rhinestone's Nikki Sixx Uros Grand International Champion Martin Kabina EX1 CACS NOM
S*Palace&Main's Ganymedes (BSH a 24) x S*Mayla's Dream Come True (BSH n 22)
321 BRI a 22 FI SK LO 14 FI*Rhinestone's Dr. Feelgood Uros Pennut 4-7 kk Martin Kabina EX1 NOM
FI*Rhinestone's Nikki Sixx (BSH a 22) x Windymeadow Master Design (BSH f 22)
322 BRI f 22 FI SRK LO 14 FI*Coventry's Joy Naaras Nuoret 7-10 kk Martin Kabina EX1
S*Palace&Main's What if (BSH n 22) x FI*Coventry's Daybreak (BSH f)
323 BRI ns 11 FI SRK LO 13 FI*EmeraldCharm Knockout Uros Champion Jurgita Gustaitiene EX1 CACIB
Pennydown Royalflush (BSH ns 11) x Pennydown Elmira (BSH ns 11)
324 BRI ns 11 FI SRK LO 14 FI*EmeraldCharm Oma Kulta Uros Nuoret 7-10 kk Jurgita Gustaitiene EX1
S*Litho's Sunrise of Savanna (BSH ny 11) x Pennydown Elmira (BSH ns 11)
325 BRI ay 11 FI SRK RX 13 Blue golden Inari de Maneki Neko Uros Champion Dorte Kaae EX1 CACIB
Extasy's Cashman of Golden Flame (BSH ay 23) x Miuchi de Maneki Neko (BSH as 11)
326 BRI a 03 FI SK LO 14 FI*Rhinestone's Wild Edric Uros Pennut 4-7 kk Dorte Kaae EX1
FI*Rhinestone's Gaynor (BSH e 02) x FI*Rhinestone's Secret Dream (BSH c)
327 BRI f 03 FI SRK LO 14 FI*Rhinestone's Dream Come True Naaras Avoin Martin Kabina EX1 CAC
S*Applecat Spider (BSH n) x FI*Rhinestone's Annie Oakley (BSH g 03)
328 BRI o 33 FI SK LO 14 FI*SamBelle's OMG Uros Pennut 4-7 kk Jurgita Gustaitiene EX1
FI*Treselle's Radomir (BSH p) x FI*Treselle's Simply Gold (BSH o)
329 BUR n FI SRK LO FI*Millamarin Hoo Moilanen Uros Supreme Champion Marie Percynská Rihová KM
Bjelke's Niilo (BUR b) x FIN*Arbiter Esterina (BUR a)
330 BUR n FI SRK LO Isä-Brownin Ushuaia Uros Grand International Champion Marie Percynská Rihová EX1 CACS
Wild Angel's Valenok of Seirene (BUR n) x Isä-Brownin Monte Velho (BUR n)
330 BUR n FI SRK LO Isä-Brownin Ushuaia Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Wild Angel's Valenok of Seirene (BUR n) x Isä-Brownin Monte Velho (BUR n)
331 BUR n FI SRK LO FI*Karvanverran JouluTaika Naaras Grand International Champion Marie Percynská Rihová EX1 CACS BIV NOM
FI*Genuina O'Boy Oliver (BUR b) x FI*Karvanverran Kalevantuli (BUR a)
332 BUR n FI SRK LO FI*Lilac's Esmeralda Gypsygirl Naaras Grand International Champion Marie Percynská Rihová EX2
FI*Ilovuon Cyanicula gemmata (BUR a) x Bjelke's So Long (BUR b)
333 BUR n FI SRK LO 13 Bjelke's Givenchy Uros International Champion Marie Percynská Rihová EX1 CAGCIB
Bjelke's Ali Baba (BUR n) x Taiko Charlesbur, CZ (BUR f)
334 BUR n FI SK LO 14 FI*Feirefiz Black Rain Naaras Pennut 4-7 kk Marie Percynská Rihová EX2
FI*Feirefiz One Last Time (BUR b) x G-Point Bourimea*RU (BUR n)
335 BUR n FI SK LO 14 FI*Seirene Rapunzel Naaras Pennut 4-7 kk Marie Percynská Rihová EX1 NOM
Isä-Brownin Ushuaia (BUR n) x FIN*Hokkuspokkus Elemmírë (BUR g)
336 BUR a FI SRK LO 13 FI*ZirCat's Irwin Goodman Uros International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB BIV
Laurin von Tali (BUR n) x FI*ZirCat's Hidden Fantasy (BUR c)
337 BUR a FI SRK LO 13 FI*Karvanverran Esme Azul Naaras International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB
FI*Oliivian Zephyr Six (BUR a) x FI*Karvanverran JouluTaika (BUR n)
338 BUR a FI SRK LO 14 FI*Pikkukuun Blue Berry Naaras Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1
FI*Ninelli's TomTomTom (BUR a) x FIN*Pikkukuun Nellymoser (BUR b)
339 BUR b FI SK LO 14 Zaffiro Kratti Uros Nuoret 7-10 kk Marie Percynská Rihová EX1
Zaffiro Qurido (BUR e) x Nika Magic Valley*RU (BUR b)
340 BUR b FIN SRK LO FIN*Genuina Hebe Jeebies Naaras Premior Marie Percynská Rihová EX1 CAPIB NOM
FIN*Seirene Daddy Cool (BUR b) x Aurora Paint Mia Star (BUR f)
340 BUR b FIN SRK LO FIN*Genuina Hebe Jeebies Naaras Veteraani Mira Fonsén 1 NOM BIS
FIN*Seirene Daddy Cool (BUR b) x Aurora Paint Mia Star (BUR f)
341 BUR b FIN SRK LO FIN*Pikkukuun Nellymoser Naaras Kastraatti Marie Percynská Rihová EX1 CAP
Bjelke's Niilo (BUR b) x FIN*Pikkukuun Miss Marple (BUR c)
342 BUR f FI SRK LO 14 FI*Cattish Lucy van Pelt Naaras Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
Isä-Brownin Ushuaia (BUR n) x FI*Cattish Magica De Spell (BUR f)
343 BUR h FI SRK LO 14 FI*Cattish Peppermint Patty Naaras Avoin Vladimir Isakov EX2
Isä-Brownin Ushuaia (BUR n) x FI*Cattish Magica De Spell (BUR f)
344 BUR h FI SRK LO FI*Genuina Oranda Onassis Naaras Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
FIN*Nebula's Red Minor (BUR d) x FIN*Genuina Kea (BUR c)
345 BUR j FIN SRK LO FIN*Cattish Fort Charlotte Naaras Grand International Premior Vladimir Isakov EX1 CAPS NOM
FIN*Tulihännän Kullero (BUR e) x FIN*Cattish Elven Star (BUR b)
345 BUR j FIN SRK LO FIN*Cattish Fort Charlotte Naaras Veteraani Mira Fonsén 2
FIN*Tulihännän Kullero (BUR e) x FIN*Cattish Elven Star (BUR b)
346 CHA FI SRK LO NL*Poekie Mau Mau's Hercule Uros International Champion Yan Roca Folch EX1 CAGCIB
NL*Poekie Mau Mau's Happy Pluis (CHA ) x IT*Theodora Del Sogno Blu (CHA )
347 CHA FI SK LO 14 FI*Chanceux Femme fatale Naaras Pennut 4-7 kk Yan Roca Folch EX1
NL*Poekie Mau Mau's Hercule (CHA ) x FI*Chanceux Amour du Coeur (CHA )
348 CHA FI SRK LO FI*Souriant Bourboulenc Uros International Premior Yan Roca Folch EX1 CAGPIB NOM
FI*Souriant Mistigri (CHA ) x FIN*BleudeBess Étoile de Noël (CHA )
349 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 14 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet Uros International Champion Dorte Kaae Abs
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Piupaws Song of Sekhmet (CRX n 01 21)
350 CRX II / CRX n 03 Velvet Queen Elvis Uros Avoin Dorte Kaae EX1 CAC
Mykro Moirae (CRX d 03 23) x Velvet Queen Madlen (CRX n 03)
351 CRX II / CRX ns 09 FI SK LO 14 FI*Ballerina's King Florestan Uros Pennut 4-7 kk Dorte Kaae EX1
FI*Lubavan Ceres (CRX a 02 33) x FI*Sweetpurr's Rice Krispies (CRX fs)
352 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 13 FI*Sweetpurr's Shane Walsh Uros International Premior Dorte Kaae EX1 CAGPIB
FI*Sweetpurr's Love Me Back (CRX d) x FI*Sweetpurr's Snorkfröken (CRX n 03)
353 CRX III / CRX fs FI SRK LO 14 FI*Ballerina's Odile Naaras Avoin Marie Percynská Rihová EX1 CAC
S*Rexlicious Double the Dumle (CRX d 03) x FI*Sweetpurr's Pandia (CRX ns 03)
354 CRX IV / CRX f 02 62 FI SRK LO FI*VeeKasin Hattivatti Naaras Grand International Champion Martin Kabina EX1 CACS BIV
Oricat Batman (CRX n 03) x FI*Jip-Jap'n Unknown Mermaid (CRX g 03)
355 CRX IV / CRX f 03 FI SRK LO 13 FI*Sweetpurr's Maggie Greene Naaras International Champion Martin Kabina EX1 No Cert
FI*Sweetpurr's Love Me Back (CRX d) x FI*Sweetpurr's Snorkfröken (CRX n 03)
356 CRX IV / CRX f 03 EE*Solaris Planet Bjork *** Naaras Avoin Martin Kabina EX1 CAC
EE*Solaris Planet Whiskey Ice *** (CRX d 03) x EE*Solaris Planet Rifa (CRX n 03)
357 CRX IV / CRX f 09 FI SRK LO FI*Parhelian Reine Aurore Naaras Avoin Martin Kabina CRX III / CRX f
FI*Ronttilan Auringonpilkku (CRX e 03 24) x FIN*Piupaws Black Jade (CRX n)
358 CRX IV / CRX h 03 FI SRK LO 14 FI*FunkyJam's Just Kidding Naaras Nuoret 7-10 kk Martin Kabina EX1
Mr.Cowcat Night & Day*PL (CRX n 02) x FI*FunkyJam's Koh-I-Noor (CRX f 33)
359 CRX IV / CRX d 03 FI SK LO 14 FI*Ballerina's Prince Florimund Uros Pennut 4-7 kk Martin Kabina EX1
FI*Lubavan Ceres (CRX a 02 33) x FI*Sweetpurr's Rice Krispies (CRX fs)
360 CRX IV / CRX f 03 24 FI SRK LO 13 FI*FunkyJam's All I Want Naaras Kastraatti Martin Kabina EX1 CAP
FI*FunkyJam's Linus van Pelt (CRX d) x FIN*Piupaws Tecna (CRX n 03 24)
361 CRX V / CRX n 24 FI SRK LO 14 FI*Seer's Melchior Uros Kastraatti Dorte Kaae EX1 CAP
FI*Saca's Beo Palladium (CRX ns 21 33) x FI*Tuiscalo's Holiday (CRX ns 24)
362 CRX VI / CRX b 03 24 FI SRK RX 13 FI*Saca's High Note Naaras Avoin Yan Roca Folch EX1 CAC
Aladdin of Royal Fleece (CRX b 03) x FI*Saca's Chiara Candida (CRX bs 24)
363 CRX VI / CRX n 03 22 FI SRK LO FI*Metsäkansan Kaukorakkaus Uros Premior Yan Roca Folch EX1 CAPIB
S*Rex Dandy Ben-Gali the Blacksmith (CRX ns 09 21 33) x FIN*Metsäkansan Helmi (CRX f 03)
364 CRX VI / CRX b 03 24 FI SRK LO FI*Derekaz Who Is A LittleDiva Naaras Premior Yan Roca Folch EX1 CAPIB
S*Jazz-Annas Whomper (CRX n 24) x FI*Spectrolite Nonna (CRX n 03)
365 CRX VII / CRX b 32 FI SK RX 14 Hugo Boss Flower Garden Uros Avoin Martin Kabina EX1 CAC
Kuper (CRX b 32) x Luiza Veronika Chikkone (CRX b 33)
366 CRX VII / CRX n 21 33 FI SRK LO 13 FI*Derekaz Cosmique Uros Kastraatti Martin Kabina EX1 CAP
FI*Angelfalls Arabesque (CRX n 24) x FI*Spectrolite Nonna (CRX n 03)
367 CRX VIII / CRX n 09 21 33 FI SK RX 14 FI*Framillan Quixotic Clown Uros Pennut 4-7 kk Jurgita Gustaitiene EX1
FI*Framillan JKLM baby! (CRX n 33) x Quitteteri Magic Rivendell (CRX a 03 21 33)
368 CRX IX / CRX w 62 FI SRK LO 14 FI*KittyLady's Tom Collins Uros Avoin Jurgita Gustaitiene EX1 CAC
SpiritCat Prince Charming (CRX w) x FI*KittyLady's Vickie Lynn (CRX f)
369 CRX IX / CRX w 62 EE*Solaris Planet Cassandra *** Naaras Nuoret 7-10 kk Jurgita Gustaitiene EX1
EE*Solaris Planet Albus *** (CRX w) x RO*Made in Romania Walkin on Sunshine (CRX f 03)
370 CYM 51-52 / CYM f 09 52 FI SRK RX DK*Ligaen Dolce Gabbana Conan Naaras Grand International Champion Vladimir Isakov EX1 CACS
FIN*D'manns Troll (CYM d 52) x DK*Ligaen Tango (CYM n 02 51)
371 DRX I / DRX n FI SK RX 14 FI*Ketaleen Ellun Kana Naaras Pennut 4-7 kk Dorte Kaae Abs
NL*Boonland's Matiu (DRX a) x FI*Ketaleen Cumma Gimma (DRX f)
372 DRX II / DRX a 09 FI SRK LO 14 FI*Bravefellow Flora Naaras Avoin Dorte Kaae EX1 CAC
DE*Belada Remus (DRX w) x FI*Bravefellow Joshita (DRX n 03)
373 DRX II / DRX n 03 FI SRK LO FI*Bravefellow Julieth Naaras Kastraatti Dorte Kaae EX1 CAP
FIN*Gigglin's Jolly Jumper (DRX n 09 32) x FI*Bravefellow Clarissa (DRX n 09 24)
374 DRX III / DRX gs FIN SRK RX Cherek Hipperty Skipperty Naaras International Champion Jurgita Gustaitiene EX1 CAGCIB
Bountiful Bun Biter (DRX ns) x Grizabella Xipadeedoodah (DRX ds)
375 DRX III / DRX gs FI SRK LO 14 FI*Åbodas Taiga Naaras Avoin Jurgita Gustaitiene EX1 CAC
SE*Amor Regis Marius (DRX es 22) x FI*Åbodas Mai (DRX a)
376 DRX IV / DRX f 09 FI SK LO 14 Imagine Rexclusive, SK Naaras Nuoret 7-10 kk Jurgita Gustaitiene EX1
Uki Sheramar*PL (DRX d 09 23) x Henrietta vom Zaubermeer (DRX ns 03)
377 DRX IV / DRX f 09 FI SK LO 14 S*Fiddlestix Marta Marmellata Naaras Nuoret 7-10 kk Jurgita Gustaitiene Abs
FI*Riiviön Black Love (DRX n 09) x Koro's Nadia for Mirlain (DRX h 09 22)
377 DRX IV / DRX f 09 FI SK LO 14 S*Fiddlestix Marta Marmellata Naaras Määrittely Vladimir Isakov Abs
FI*Riiviön Black Love (DRX n 09) x Koro's Nadia for Mirlain (DRX h 09 22)
378 DRX IV / DRX e 02 FI SRK LO Taikatuulen Tiuhti Naaras Supreme Premior Jurgita Gustaitiene KM
Figaro Mruczando*PL (DRX e 02) x Hissunkissun Ofelia (DRX e 03)
379 DRX VII / DRX f 33 FI SRK LO FI*Åbodas Sihu Naaras Champion Dorte Kaae EX1 CACIB BIV
FI*Riepujengin Quisma (DRX d 24) x FI*Åbodas Dena (DRX b 33)
380 DRX VII / DRX n 32 FI SK LO 14 Bindy Applause Naaras Nuoret 7-10 kk Dorte Kaae EX1
Sharmel of Applause (DRX n 03 33) x Ofelia Sense of Beauty (DRX n 32)
381 DRX VII / DRX n 32 FI SK LO 14 FI*Mirexin Joyful Juliet Naaras Nuoret 7-10 kk Dorte Kaae EX2
FI*Mirexin Pikku-Iiro (DRX ns) x FI*Riiviön Sulotar-Chaz (DRX h 09 32)
382 DSP I / DSP a FI SRK LO Rein Korona Atefa Uros Champion Jurgita Gustaitiene EX1 CACIB
Magnat Korona Atefa (DSP n) x Emmanuel Korona Atefa (DSP n)
383 DSP I / DSP a FI SRK RX 14 FI*Indigo's Voldemorth Uros Premior Jurgita Gustaitiene EX1 CAPIB
Rein Korona Atefa (DSP a) x Yustina Bast (DSP f 03)
384 DSP III / DSP d 21 FI SRK LO 13 RU.Dolf Shudan Uros Grand International Champion Jurgita Gustaitiene EX1 CACS
Taifun Vialdar (DSP a 21) x Lya'Soffi Shudan (DSP f 21 33)
385 DSP III / DSP g 21 FI SK RX 14 Darca Sweet of Ozland Naaras Champion Jurgita Gustaitiene EX1 CACIB
Casper Gold Of Nephertity (DSP e 03 21) x Kentervils Abigella (DSP a 02)
386 EUR w 64 FI SRK RX FI*Kissakallion Palladium Uros Champion Vladimir Isakov EX1 CACIB
FIN*Kissakallion Jerold (EUR n) x Lumi-Emilia (EUR w)