SUROK, Lahti 24.01.2015
Järjestävä yhdistys Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 24.1.2015 Loppuu 24.1.2015
Ilmoittautuminen alkaa 1.11.2014 Ilmoittautuminen loppuu 5.1.2015
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:30
Arvostelut alkavat 10:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 11.1.2015
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 600   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@surok.fi
Paikka Lahti
Toimihenkilöt Näyttelysihteeri: Eeva Lindblom p. 050 346 6746
Näyttelypäällikkö: Kaisa Ylinenpää  p. 040 732 1748
Tuomarit: Tuija Peura judges@surok.fi
Raha-asiat: Saara Heikkinen rahastonhoitaja@surok.fi
Yhdistyksen sihteeri: Outi Vallenius p. 050 469 0960

Assistentit:  assistentit@surok.fi
Lisätietoja Näyttelykutsu

Huomaathan, että näyttelymaksu sisältää ruusukkeet.  Myös leimakortit edelleen käytössä.

Assistentiksi ilmoittautuminen osoitteeseen   assistentit@surok.fi


Kasvattaja- ja siitosluokat:

Kasvattajaluokka tulee automaattisesti, JOS kasvattaja on ilmoittanut omissa nimissään näyttelyyn kissan ja tarvittava kissamäärä luokkaan täyttyy. Jos Kasvattaja itse ei ole näyttelyyn ilmoittautunut, mutta haluaa kasvattajaluokan, se tulee ilmoittaa erikseen ja maksaa normaalin näyttelymaksun/päivä.

Siitosluokat samaan tapaan, eli jos siitoskissa on ilmoitettuna näyttelyyn ja tarvittava määrä jälkeläisiä on paikalla, niin luokka tulee automaattisesti. 

Viimeinen mahdollinen rokotuspäivä näyttelyyn on 9.1.2015

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 113
2 182
3 137
4 163
Kotikissat 6
Yhteensä 601

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO w 62 FI*Elrikan Fantastic Feeling I Uros 9 (Avoin) Roca Folch Yan EX1 CAC
2 EXO f Alsace Exotic Jitka I Naaras 9 (Avoin) Roca Folch Yan EX1 CAC NOM
3 EXO n 22 FI*AzuLejo's Swanheart I Naaras 11 (Nuoret) Roca Folch Yan EX1 NOM
4 EXO f 22 LT*Lelija Pupa I Naaras 9 (Avoin) Roca Folch Yan EX1 CAC
5 EXO n 03 FI*AzuLejo's Bye Bye Beautiful I Naaras 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX1 NOM BIS
6 PER w 62 FI*Elrikan Rolex I Uros 3 (GIC) Edvardsen Geir Johan EX1 CACS
7 PER n S*Athelstones Blackout I Uros 3 (GIC) Roca Folch Yan EX1 CACS
7 PER n S*Athelstones Blackout I Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
8 PER n Alsace Janus I Uros 9 (Avoin) Roca Folch Yan EX1 CAC BIV
9 PER a FI*Moondreamer's Skyfall I Uros 9 (Avoin) Edvardsen Geir Johan EX1 CAC
10 PER d FI*BlueIce's Roma Uomo I Uros 1 (SC) Edvardsen Geir Johan KM
11 PER d FI*Sabrimin Prince I Uros 3 (GIC) Edvardsen Geir Johan EX1 CACS NOM BIS
12 PER f FI*Mimosan Lying From You I Naaras 11 (Nuoret) Edvardsen Geir Johan EX1
13 PER n 22 IT*Diciotto Carati Virginia I Naaras 7 (CH) Edvardsen Geir Johan EX1 CACIB
14 PER n 22 FIN*Sabrimin Jackpot I Uros 4 (GIP) Edvardsen Geir Johan EX1 No Cert
15 PER d 22 FI*Elrikan Win-Win Ace I Uros 13c (Määrittely) Edvardsen Geir Johan PER d 22
15 PER d 22 FI*Elrikan Win-Win Ace I Uros 11 (Nuoret) Edvardsen Geir Johan EX1
16 PER f 24 FI*Moondreamer's Heart Queen I Naaras 3 (GIC) Roca Folch Yan EX1 No Cert
17 PER n 01 62 FI*Dirlandan JinJang I Uros 5 (IC) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGCIB
18 PER n 03 FI*Mimosan Ka Boom I Uros 4 (GIP) Edvardsen Geir Johan EX1 CAPS NOM BIS
19 PER n 03 FIN*Mimosan Candy Cane I Uros 6 (IP) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGPIB
20 PER a 02 62 Agaro Pers Fenix I Uros 3 (GIC) Roca Folch Yan EX1 CACS NOM
21 PER f 03 Betty Soldeserto I Naaras 5 (IC) Edvardsen Geir Johan EX1 CAGCIB
22 PER f 03 FI*Dirlandan Moulin Rouge I Naaras 12 (Pennut) Edvardsen Geir Johan EX1 BIV NOM
23 PER f 03 PL*Agaro Pers Polly Pocket I Naaras 12 (Pennut) Edvardsen Geir Johan EX2
24 PER a 03 24 FIN*Dirlandan EnvyMe I Uros 2 (SP) Roca Folch Yan KM NOM
25 PER f 02 21 62 FI*Mimosan If Only You I Naaras 3 (GIC) Edvardsen Geir Johan EX1 CACS NOM BIS
26 PER f 02 21 62 FI*Sabrimin Deluxe I Naaras 11 (Nuoret) Edvardsen Geir Johan EX1 NOM BIS
27 PER a 33 FI*Fiu-Maun Tiny Blue Shadow I Uros 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX1
28 PER a 33 FIN*Jasmirin Danny-Boy I Uros 10 (KAS) Roca Folch Yan EX1 CAP
28 PER a 33 FIN*Jasmirin Danny-Boy I Uros 17 (Veteraani) Kaae Dorte 1 NOM BIS
29 PER f 33 FIN*Cherish's Firefly I Naaras 10 (KAS) Roca Folch Yan EX1 CAP NOM BIS
30 ACL II / ACL n 03 FI*Metusalahin Cloud II Uros 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta Abs
31 ACL III / ACL n 23 FI*Murmelin Bonzo II Uros 4 (GIP) Edvardsen Geir Johan EX1 CAPS
32 ACL V / ACL f FI*Minnikatin Olympia II Naaras 9 (Avoin) Edvardsen Geir Johan EX1 CAC
33 ACL V / ACL d 24 FI*Trollin Otso II Uros 4 (GIP) Edvardsen Geir Johan EX1 CAPS
34 ACL VI / ACL d 09 FI*Myllykissa Rölli II Uros 7 (CH) Edvardsen Geir Johan EX1 CACIB
35 ACL VI / ACL f 03 22 White Star Iskra of Siriuksen II Naaras 9 (Avoin) Edvardsen Geir Johan EX1 CAC NOM
36 ACL VIII / ACL ds 09 22 FI*Metusalahin Bowie II Uros 7 (CH) Reiter Helene EX1 CACIB
37 ACS III / ACS b 24 FI*Siriuksen KoppamurraCurl II Uros 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
38 ACS X / ACS a 21 33 FI*Zormain Ashakes Romeo II Uros 3 (GIC) Reiter Helene EX1 CACS
39 MCO I / MCO n Coonity Nokomis II Naaras 1 (SC) Reiter Helene Abs
40 MCO I / MCO n FI*Mainehaan Bruno II Uros 3 (GIC) Reiter Helene EX1 CACS BIV NOM
41 MCO I / MCO n FIN*NomenEst Priscilla Black II Naaras 3 (GIC) Reiter Helene Abs
42 MCO I / MCO a FI*Mainehaan Hanson II Uros 7 (CH) Reiter Helene EX1 CACIB
43 MCO I / MCO a FI*Kasmasiinin Blue Bagheera II Naaras 9 (Avoin) Reiter Helene EX1 CAC
44 MCO I / MCO n FI*Stout-hearted Oprah II Naaras 9 (Avoin) Reiter Helene EX2
45 MCO I / MCO n FI*Tigerworld Nothing To Fear II Uros 4 (GIP) Reiter Helene EX1 CAPS
46 MCO I / MCO n FI*Mainehaan Barbra II Naaras 10 (KAS) Reiter Helene EX1 CAP
47 MCO II / MCO a 09 FI*Chamberlain Hidden Treasure II Uros 3 (GIC) Tarabini Darina Abs
48 MCO II / MCO n 03 Ghost Rider Tiili*PL II Uros 5 (IC) Tarabini Darina EX1 CAGCIB
49 MCO II / MCO a 09 FI*HoneyCoon's Indian Summer Sky II Uros 10 (KAS) Tarabini Darina EX1 CAP
50 MCO II / MCO a 09 FI*Mainehaan Humphrey II Uros 9 (Avoin) Tarabini Darina EX1 CAC
51 MCO II / MCO n 09 FI*Unikuun Daybreak Dragon II Naaras 11 (Nuoret) Tarabini Darina EX1
52 MCO II / MCO n 09 FI*Tigerworld Kisses Of Fire II Naaras 12 (Pennut) Tarabini Darina EX1 BIV
53 MCO II / MCO a 09 FI*HoneyCoon's I Want It More II Uros 6 (IP) Tarabini Darina EX1 CAGPIB BIV NOM
54 MCO II / MCO n 09 FIN*Pinewoods Jewel of the Nile II Naaras 8 (PR) Tarabini Darina EX1 CAPIB
54 MCO II / MCO n 09 FIN*Pinewoods Jewel of the Nile II Naaras 17 (Veteraani) Lukasik Daria 4
55 MCO II / MCO n 09 FI*LovelyLife Famous Fernando II Uros 10 (KAS) Tarabini Darina EX2
56 MCO III / MCO n 22 FI*Escape's Apocalyptica II Uros 9 (Avoin) Kudra Magdalena EX1 CAC BIV
57 MCO III / MCO n 22 FI*Fiarosa Maine Tero II Uros 9 (Avoin) Kudra Magdalena EX2
58 MCO III / MCO n 22 FI*Unikuun Dream of Love II Naaras 9 (Avoin) Kudra Magdalena EX1 CAC
59 MCO III / MCO n 22 FI*Escape's Carlos Santana II Uros 11 (Nuoret) Kudra Magdalena Abs
60 MCO III / MCO a 22 FI*TipTop Maine Belain II Uros 11 (Nuoret) Kudra Magdalena EX1 NOM
61 MCO III / MCO n 22 FI*LovelyLife Image of Kismet Ilona II Naaras 11 (Nuoret) Kudra Magdalena EX1
62 MCO III / MCO n 22 Queen of Charm Erosha Honeycat*RU *** II Naaras 12 (Pennut) Kudra Magdalena EX1 BIV NOM
63 MCO III / MCO n 22 FI*Mainehaan Frida II Naaras 6 (IP) Kudra Magdalena EX1 CAGPIB
64 MCO III / MCO n 22 FI*LovelyLife Heartbeat Hermanni II Uros 10 (KAS) Kudra Magdalena EX1 CAP
65 MCO IV / MCO n 03 22 IT*Skysupernova Thunder Storm II Uros 5 (IC) Kudra Magdalena EX1 CAGCIB
66 MCO IV / MCO a 03 22 FI*Goldenstream's Ultra Bra II Naaras 5 (IC) Kudra Magdalena EX1 CAGCIB BIV
67 MCO IV / MCO n 09 23 FI*Stout-hearted Lucky Number II Uros 10 (KAS) Kudra Magdalena EX2
68 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Hemingway's Ghost of Cheyenne II Naaras 9 (Avoin) Kudra Magdalena EX2
69 MCO IV / MCO n 03 24 FI*Moggi Carpe Dajm II Naaras 9 (Avoin) Kudra Magdalena EX3
70 MCO IV / MCO n 03 22 FI*NomenEst Doris Day II Naaras 9 (Avoin) Kudra Magdalena EX1 CAC
71 MCO IV / MCO n 09 22 FI*NineTales If I Were a Boy II Naaras 12 (Pennut) Kudra Magdalena EX1
72 MCO IV / MCO a 03 23 FI*Goldenstream's Waterloo II Uros 10 (KAS) Kudra Magdalena EX1 CAP BIV
73 MCO IV / MCO n 09 23 FI*Moggi Cog Nakki II Uros 10 (KAS) Kudra Magdalena EX3
74 MCO V / MCO f 22 FI*Hemingway's Leotie Sun II Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC BIV
75 MCO V / MCO f PL*Ashabelle Tosca II Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX2
76 MCO V / MCO d 22 FI*Valier's Tiny Cute Cola II Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1
77 MCO V / MCO f 22 FI*Blackcurrant Sophia Loren II Naaras 13c (Määrittely) Reiter Helene MCO V / MCO f 22
77 MCO V / MCO f 22 FI*Blackcurrant Sophia Loren II Naaras 13c (Määrittely) Reiter Helene MCO V / MCO f 22
77 MCO V / MCO f 22 FI*Blackcurrant Sophia Loren II Naaras 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1
78 MCO V / MCO d 23 FI*Magnificat RED VELVET II Naaras 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX2
79 MCO V / MCO d 22 FI*Mainehaan Gabriel II Uros 10 (KAS) Koskenkangas Marjatta EX1 CAP
80 MCO V / MCO f 22 FI*LovelyLife Heartbeat Helinä II Naaras 10 (KAS) Koskenkangas Marjatta EX2
81 MCO V / MCO f 22 FI*Valier's Medea II Naaras 10 (KAS) Koskenkangas Marjatta EX3
82 MCO V / MCO f 22 Xandra Sky Beyrouth, CZ II Naaras 10 (KAS) Koskenkangas Marjatta EX1 CAP BIV NOM
83 MCO VI / MCO e 09 FI*Mostlycats Juniper Speck II Uros 5 (IC) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGCIB
84 MCO VI / MCO g 03 22 FI*Goldenstream's Wild Flower II Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX3
85 MCO VI / MCO f 09 FI*Stout-hearted Naomi II Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
86 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Vuorensinen Lady II Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX2
87 MCO VI / MCO g 09 FI*Satinante's Olga Carlotta II Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta Abs
88 MCO VI / MCO f 09 22 FI*TipTop Maine Brethil II Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1 BIV
89 MCO VI / MCO e 09 22 A*Winerau's Louis II Uros 13c (Määrittely) Reiter Helene MCO ds 09 22
89 MCO VI / MCO e 09 22 A*Winerau's Louis II Uros 13c (Määrittely) Reiter Helene MCO ds 09 22
90 MCO VII / MCO ns FI*Satinante's Tristan Fridolf II Uros 3 (GIC) Reiter Helene EX1 CACS BIV
91 MCO VII / MCO ns 22 Fireworks Estate Pearls*RU II Uros 3 (GIC) Reiter Helene EX2
92 MCO VII / MCO fs 22 FI*Unikuun Flame of Love II Naaras 7 (CH) Reiter Helene EX1 CACIB
93 MCO VII / MCO ns 22 Dynamicats Mr Bojangles II Uros 9 (Avoin) Reiter Helene EX1 CAC
94 MCO VII / MCO ns FI*NomenEst El Camino II Uros 12 (Pennut) Reiter Helene EX1 NOM
95 MCO VII / MCO as 22 FIN*SolarWind's Na'ir al Saif II Uros 4 (GIP) Reiter Helene EX1 CAPS BIV
96 MCO VII / MCO ns 22 FI*Satinante's Edward Cullen II Uros 6 (IP) Reiter Helene EX1 CAGPIB
97 MCO VII / MCO ns 22 FI*Chatvallon King Willem II Uros 10 (KAS) Reiter Helene EX1 CAP
98 MCO VII / MCO ns 22 FI*LovelyLife Dreamteam Diego II Uros 10 (KAS) Reiter Helene EX3
99 MCO VII / MCO ns 23 FI*Moggi Chöört Silli II Uros 10 (KAS) Reiter Helene EX2
100 MCO VII / MCO ns 22 FIN*Satinante's Freyja Iniki II Naaras 10 (KAS) Reiter Helene Abs
100 MCO VII / MCO ns 22 FIN*Satinante's Freyja Iniki II Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
101 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Vuorensinen Ian II Uros 7 (CH) Lukasik Daria EX1 CACIB
102 MCO VIII / MCO ns 03 24 FI*Moggi Cate Pilleri II Naaras 7 (CH) Lukasik Daria EX1 CACIB
103 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Satinante's Raoul Olivier II Uros 11 (Nuoret) Lukasik Daria EX1
104 MCO VIII / MCO ns 09 23 FI*NineTales Incredible Hulk II Uros 12 (Pennut) Lukasik Daria EX1 BIV NOM
105 MCO VIII / MCO ds 09 22 FI*HoneyCoon's Thief Of Hearts II Uros 4 (GIP) Lukasik Daria EX1 CAPS NOM
106 MCO VIII / MCO ns 09 DK*Timita's Formel 1 II Uros 10 (KAS) Lukasik Daria EX1 CAP
107 MCO IX / MCO w 64 FI*Escape's Paloma Faith II Naaras 4 (GIP) Kudra Magdalena EX1 CAPS NOM
108 MCO IX / MCO w 62 FI*LovelyLife ConLeche Catman II Uros 6 (IP) Kudra Magdalena EX1 CAGPIB
109 NEM I / NEM g FI*Tammikatin Madame Sisu II Naaras 11 (Nuoret) Kudra Magdalena EX1
110 NEM II / NEM n 09 21 FI*Eswood DJ Kitty II Naaras 12 (Pennut) Kudra Magdalena EX1
111 NFO I / NFO a 9 Levens Trick or Treat II Uros 9 (Avoin) Lukasik Daria EX1 CAC
112 NFO I / NFO n FI*Draconian Northern Lights II Uros 10 (KAS) Lukasik Daria EX1 CAP
113 NFO II / NFO n 03 S*Zygot's Mac Gregor II Uros 3 (GIC) Nyman Pia EX1 CACS
114 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian SerenadeOfSorrow II Naaras 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB
114 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian SerenadeOfSorrow II Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
115 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian Shadegrown II Uros 8 (PR) Nyman Pia EX1 CAPIB
116 NFO II / NFO a 03 FI*Tupuliinin Teuvo Maanteiden Kuningas II Uros 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
117 NFO II / NFO n 09 FI*Hopeahännän Matilda II Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC BIV NOM
118 NFO II / NFO n 02 62 FI*Ninatte's Lovegame II Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1
119 NFO II / NFO n 03 FI*Ninatte's Fast Surprise II Uros 12 (Pennut) Nyman Pia Abs
120 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Lucky Hunter II Uros 10 (KAS) Nyman Pia EX1 CAP NOM BIS
121 NFO III / NFO n 22 FI*FoxyPaw's Trick Bag II Uros 1 (SC) Koskenkangas Marjatta KM
122 NFO III / NFO n 22 FI*FoxyPaw's Lucky Brown II Uros 10 (KAS) Koskenkangas Marjatta EX1 CAP
123 NFO III / NFO n 22 FI*Kujakeikarin Eemeli II Uros 10 (KAS) Koskenkangas Marjatta EX2
124 NFO IV / NFO a 09 23 FI*Nalle-Puhin Gil Grissom II Uros 3 (GIC) Edvardsen Geir Johan EX1 CACS
125 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Draconian Nepenthe II Naaras 7 (CH) Edvardsen Geir Johan EX1 CACIB
126 NFO IV / NFO a 09 23 FI*Koivunpesän Halko II Naaras 11 (Nuoret) Edvardsen Geir Johan EX3
127 NFO IV / NFO n 03 23 FI*Koivunpesän Klapi II Naaras 11 (Nuoret) Edvardsen Geir Johan EX
128 NFO IV / NFO n 03 23 FI*Koivunpesän Tuohi II Naaras 11 (Nuoret) Edvardsen Geir Johan EX4
129 NFO IV / NFO n 02 21 62 FI*RockyHill's Cherokee II Naaras 11 (Nuoret) Edvardsen Geir Johan EX
130 NFO IV / NFO n 09 24 SE*For Keeps Love Is A Battlefield II Naaras 11 (Nuoret) Edvardsen Geir Johan EX2
131 NFO IV / NFO n 09 24 SE*For Keeps We Belong II Naaras 11 (Nuoret) Edvardsen Geir Johan EX1 BIV NOM
132 NFO IV / NFO n 03 24 FI*Hirmuinen Berzerk II Uros 12 (Pennut) Edvardsen Geir Johan EX1 BIV NOM
133 NFO IV / NFO n 03 22 FI*Siniidan Serenade of Water II Naaras 12 (Pennut) Edvardsen Geir Johan EX1
134 NFO IV / NFO n 09 22 FI*FoxyPaw's Hoodoo Doll II Naaras 2 (SP) Edvardsen Geir Johan KM NOM
135 NFO IV / NFO n 03 22 FIN*Kirsikan HelmiLiina II Naaras 2 (SP) Edvardsen Geir Johan KM
135 NFO IV / NFO n 03 22 FIN*Kirsikan HelmiLiina II Naaras 17 (Veteraani) Lukasik Daria 2
136 NFO V / NFO d S*Rotvältans Kingston II Uros 9 (Avoin) Edvardsen Geir Johan EX1 CAC
137 NFO VI / NFO f 03 22 S*Eärfalas Flisan II Naaras 3 (GIC) Koskenkangas Marjatta EX1 CACS
138 NFO VI / NFO f 03 22 FI*Hopeahännän SerafinaPekkala II Naaras 5 (IC) Koskenkangas Marjatta Abs
139 NFO VI / NFO f 02 63 FI*Ninatte's Apricot Lady II Naaras 5 (IC) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGCIB
140 NFO VI / NFO d 09 22 S*Just Catnap's Ailsa Craig II Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1 BIV NOM
141 NFO VI / NFO d 09 24 FI*Hirmuinen Bonaparte II Uros 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1
142 NFO VI / NFO f 09 22 IT*Freya Oyne Witch Glinda II Naaras 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1
143 NFO VI / NFO f 09 FI*Draconian Ataegina II Naaras 4 (GIP) Koskenkangas Marjatta Abs
144 NFO VI / NFO f 09 22 S*Capsicum's Elyss II Naaras 8 (PR) Koskenkangas Marjatta EX1 CAPIB
145 NFO VI / NFO f 03 FI*Kultahuiskan Geisha II Naaras 10 (KAS) Koskenkangas Marjatta EX1 CAP
146 NFO VII / NFO ns 24 FI*Debals HuraaHuraa II Uros 9 (Avoin) Reiter Helene EX1 CAC BIV
147 NFO VII / NFO fs FI*Hopeahännän Vanessa II Naaras 11 (Nuoret) Reiter Helene EX1
148 NFO VII / NFO ns FI*Hennina's Jim Morrison II Uros 12 (Pennut) Reiter Helene EX1
149 NFO VII / NFO ns 24 FI*Kujakeikarin Norbert II Uros 12 (Pennut) Reiter Helene Abs
150 NFO VII / NFO fs FI*Hennina's Janis Joplin II Naaras 12 (Pennut) Reiter Helene EX1
151 NFO VIII / NFO ds 09 22 S*Cederskogens Max Magma II Uros 3 (GIC) Reiter Helene EX1 CACS BIV
152 NFO VIII / NFO es 03 24 FI*Hopeahännän Iorek Byrnison II Uros 7 (CH) Reiter Helene EX1 CACIB
153 NFO VIII / NFO fs 09 FI*Jarraun's Skog Cheralin II Naaras 9 (Avoin) Reiter Helene EX1 CAC
154 NFO VIII / NFO ds 09 24 FI*FoxyPaw's Butterfinger II Uros 2 (SP) Reiter Helene KM NOM
155 NFO IX / NFO w 64 FIN*FoxyPaw's Icebreaker II Uros 1 (SC) Edvardsen Geir Johan KM NOM BIS
156 NFO IX / NFO w 61 FI*Hopeahännän Talvililja II Naaras 12 (Pennut) Edvardsen Geir Johan EX1
157 NFO IX / NFO w 61 FI*Tähtitassun Juhannus II Uros 2 (SP) Edvardsen Geir Johan KM NOM
158 RAG n FI*Barfait's Nanette II Naaras 7 (CH) Lukasik Daria EX1 CACIB BIV NOM
159 RAG n Gayaneh Ideo Iuxta II Uros 9 (Avoin) Lukasik Daria EX1 CAC
160 RAG n FI*AijaiCats Amazing Ami II Uros 11 (Nuoret) Lukasik Daria EX1
161 RAG n FI*Barfait's Sunrise II Naaras 11 (Nuoret) Lukasik Daria EX1
162 RAG n FI*Erkatin Söpö-Nöpöstiina II Naaras 11 (Nuoret) Lukasik Daria EX2
163 RAG n FI*Wompatin Scottish Leader II Uros 10 (KAS) Lukasik Daria EX1 CAP
164 RAG n FI*AijaiCats Adalmina II Naaras 10 (KAS) Lukasik Daria EX2
165 RAG n FIN*Yönsvengin Minttu II Naaras 10 (KAS) Lukasik Daria EX1 CAP BIV
165 RAG n FIN*Yönsvengin Minttu II Naaras 17 (Veteraani) Lukasik Daria 3
166 RAG a Gayaneh Gratia Illa II Naaras 3 (GIC) Tarabini Darina EX1 CACS BIV NOM
167 RAG a FI*Barfait's Sunshine II Naaras 11 (Nuoret) Tarabini Darina EX1
168 RAG a FI*Erkatin Hupu Hildig II Uros 12 (Pennut) Tarabini Darina EX1
169 RAG a FIN*Mayapaw's Awesome Artemis II Uros 17 (Veteraani) Lukasik Daria Abs
169 RAG a FIN*Mayapaw's Awesome Artemis II Uros 6 (IP) Tarabini Darina Abs
170 RAG a FI*Dollgarden's Anemone II Naaras 6 (IP) Tarabini Darina EX1 CAGPIB NOM
171 RAG a FI*Barfait's Ronaldo II Uros 10 (KAS) Tarabini Darina EX1 CAP
172 RAG h FI*Tuulikellon Chocolate Cookie II Naaras 13c (Määrittely) Reiter Helene RAG h
172 RAG h FI*Tuulikellon Chocolate Cookie II Naaras 12 (Pennut) Lukasik Daria EX1
173 RAG n 21 Gayaneh Gaudeamus Igitur II Uros 3 (GIC) Nyman Pia EX1 CACS BIV
173 RAG n 21 Gayaneh Gaudeamus Igitur II Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
174 RAG n 21 Gayaneh Igitur Imago II Uros 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
175 RAG n 21 Gayaneh Igitur Iris II Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
176 RAG e 21 Kin edler von den Lichtalben II Uros 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB
177 RAG n 03 FI*AijaiCats Victorious Vivian II Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
178 RAG n 03 FI*Wompatin Sweet Chili II Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia EX2
180 RAG n 03 (N)Diadem's Wilma Sollis II Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1 BIV NOM
181 RAG n 03 FI*Barfait's Napoleon II Uros 6 (IP) Nyman Pia Abs
183 RAG n 04 FI*AijaiCats Beautiful Bea II Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1
184 RAG n 04 FI*Celestial's Most Wanted II Naaras 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1 BIV NOM
185 RAG n 04 FI*Barfait's Playful Paco II Uros 8 (PR) Koskenkangas Marjatta EX1 CAPIB NOM
186 RAG a 03 FI*Shyshaman's Star of Ivanhoe II Uros 5 (IC) Reiter Helene Abs
187 RAG a 03 (N)Diadem's Vuzzy II Uros 11 (Nuoret) Reiter Helene EX1 BIV NOM
188 RAG a 03 FI*Satinante's Norma Natalie II Naaras 11 (Nuoret) Reiter Helene EX1
189 RAG a 03 FI*Dollgarden's Erica Cinerea II Naaras 12 (Pennut) Reiter Helene EX1
190 RAG a 03 FIN*Celestial's FallenAngel II Naaras 2 (SP) Reiter Helene KM NOM BIS
191 RAG a 04 FI*Lukanpuron Corona Borealis II Uros 9 (Avoin) Tarabini Darina EX1 CAC
192 RAG a 04 FI*Lukanpuron Emma II Naaras 12 (Pennut) Tarabini Darina EX2
193 RAG a 04 FI*Utuinen Hot'n'Sweet II Naaras 12 (Pennut) Tarabini Darina Abs
194 RAG a 04 FI*Satinante's Don Cesar II Uros 2 (SP) Tarabini Darina KM
195 RAG a 04 FIN*Shyshaman's Moonlight II Naaras 10 (KAS) Tarabini Darina EX1 CAP
195 RAG a 04 FIN*Shyshaman's Moonlight II Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
196 RAG d 04 FI*Utuinen Hot'n'Spicy II Uros 12 (Pennut) Nyman Pia Abs
197 RAG f 03 FI*Dollyblues Beautiful Vibes II Naaras 7 (CH) Tarabini Darina EX1 CACIB
198 RAG g 03 FI*Dollyblues Lady Snowflake II Naaras 10 (KAS) Tarabini Darina Abs
199 RAG n 03 21 FIN*Calamarin Indiana Jones II Uros 4 (GIP) Nyman Pia EX1 CAPS
200 RAG a 04 21 FI*Rock'nRags Maxine! II Naaras 7 (CH) Nyman Pia EX1 CACIB
201 SBI n FI*Sic'an Topia II Uros 7 (CH) Reiter Helene EX1 CACIB
202 SBI n EST*Audrey Herencia II Naaras 4 (GIP) Reiter Helene EX1 CAPS
203 SBI n FI*Mimitan Endor II Uros 8 (PR) Reiter Helene EX1 CAPIB
204 SBI a FI*Felinessi Aphrodite II Naaras 9 (Avoin) Lukasik Daria EX1 CAC
205 SBI a FI*Lofanna Bravuria II Uros 12 (Pennut) Lukasik Daria EX1
206 SBI a FI*Zhamanen MT Bobby Orr II Uros 2 (SP) Lukasik Daria Abs
207 SBI a FIN*Sic'an Midian II Naaras 4 (GIP) Lukasik Daria EX1 CAPS NOM
208 SBI c FI*Saca's Kenzie the Knight II Uros 11 (Nuoret) Lukasik Daria EX1
209 SBI c FIN*Touchant Jaunet d'eau II Naaras 10 (KAS) Lukasik Daria EX1 CAP
210 SBI e FI*Mototassun Remu-Rudolf II Uros 2 (SP) Lukasik Daria KM
211 SBI f FI*Birmayan Fazerina II Naaras 3 (GIC) Reiter Helene EX1 CACS NOM
212 SBI n 21 FI*Canth's Xenia II Naaras 9 (Avoin) Tarabini Darina Abs
213 SBI n 21 FI*Magnificat Lumo II Uros 11 (Nuoret) Tarabini Darina EX1
214 SBI b 21 FI*Canth's ToyBoy II Uros 1 (SC) Tarabini Darina KM NOM
215 SBI b 21 FI*Canth's UltraVox II Uros 1 (SC) Tarabini Darina KM
216 SBI d 21 FI*Canth's Xavier II Uros 6 (IP) Tarabini Darina EX1 CAGPIB
217 SBI d 21 FI*Canth's Xander II Uros 8 (PR) Tarabini Darina Abs
218 SBI d 21 FIN*JoJon Wanzheng II Naaras 8 (PR) Tarabini Darina EX1 CAPIB
219 SBI e 21 FI*Lofanna Bravissimo II Uros 12 (Pennut) Tarabini Darina EX1
220 SIB I / SIB n FI*Catillus Marco Polo II Uros 12 (Pennut) Nyman Pia EX1 NOM
221 SIB II / SIB n 09 FI*Catillus Magellan II Naaras 12 (Pennut) Reiter Helene EX1
222 SIB III / SIB ny 24 FI*Amurin Ruufus II Uros 1 (SC) Koskenkangas Marjatta KM
223 SIB III / SIB ny 11 Sibknyazhestvo Oscar II Uros 3 (GIC) Koskenkangas Marjatta EX1 CACS
224 SIB III / SIB n 22 FI*Amurin Zippora II Naaras 3 (GIC) Koskenkangas Marjatta EX1 CACS NOM BIS
225 SIB III / SIB n 22 Favour Siber Felis*PL II Uros 5 (IC) Koskenkangas Marjatta EX2
226 SIB III / SIB n 22 FI*Alizarin Captain Morgan II Uros 5 (IC) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGCIB BIV NOM
227 SIB III / SIB n 24 Feofan Sibaris*RU II Uros 7 (CH) Koskenkangas Marjatta EX1 CACIB
228 SIB III / SIB ny 24 FI*Amante's Artemis II Naaras 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1
229 SIB IV / SIB n 03 22 FI*Amurin Hoosea II Uros 5 (IC) Lukasik Daria EX1 CAGCIB NOM
230 SIB IV / SIB n 03 23 FI*Amante's Zorba II Uros 9 (Avoin) Lukasik Daria EX1 CAC
231 SIB IV / SIB n 09 22 FI*Allikatin Berta II Naaras 9 (Avoin) Lukasik Daria EX1 CAC
232 SIB IV / SIB ny 09 24 FI*Amurin Rafael II II Uros 11 (Nuoret) Lukasik Daria EX1 BIV NOM BIS
233 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Lumikissan RalliRaita II Uros 12 (Pennut) Lukasik Daria EX1
234 SIB IV / SIB a 09 24 FI*Villan Mystic Man II Uros 10 (KAS) Lukasik Daria Abs
235 SIB V / SIB g 24 FI*Benmar's Diana II Naaras 7 (CH) Tarabini Darina EX1 CACIB
236 SIB V / SIB d 24 FI*Catillus Jonatan II Uros 9 (Avoin) Tarabini Darina Abs
237 SIB V / SIB f BG*Leila Sibirela II Naaras 11 (Nuoret) Tarabini Darina EX1 BIV NOM
238 SIB V / SIB d 23 FI*Keijumetsän Kesäduuni blues II Uros 12 (Pennut) Tarabini Darina EX1
239 SIB V / SIB f 24 FI*Lumikissan ZäpinäSissi II Naaras 2 (SP) Tarabini Darina KM
240 SIB V / SIB g 24 FI*Villan Keisarinna II Naaras 4 (GIP) Tarabini Darina EX1 CAPS
241 SIB VI / SIB d 09 24 FI*Villan Ferrari II Uros 3 (GIC) Kudra Magdalena EX1 CACS NOM
242 SIB VI / SIB f 09 22 FI*Cherrytail's Rhonda Mae II Naaras 9 (Avoin) Kudra Magdalena EX1 CAC BIV NOM
243 SIB VI / SIB g 09 FI*Cherrytail's Umika II Naaras 11 (Nuoret) Kudra Magdalena EX1
244 SIB VI / SIB d 09 24 FI*Lumikissan SuperSankari II Uros 12 (Pennut) Kudra Magdalena EX1
245 SIB VI / SIB f 09 24 FI*Lumikissan Säihkysilmä II Naaras 12 (Pennut) Kudra Magdalena EX1
246 SIB VI / SIB d 03 24 FI*Cherrytail's Odysseus II Uros 6 (IP) Kudra Magdalena EX1 CAGPIB NOM
247 SIB VI / SIB d 09 23 FIN*Magnificat Delizia II Naaras 6 (IP) Kudra Magdalena EX1 CAGPIB
248 SIB VII / SIB ds 24 FI*ArcticWilds Bigtime Beagle II Uros 1 (SC) Nyman Pia KM
249 SIB VII / SIB fs FIN*Lumikissan LappuLiisa II Naaras 2 (SP) Nyman Pia KM BIV
249 SIB VII / SIB fs FIN*Lumikissan LappuLiisa II Naaras 17 (Veteraani) Lukasik Daria 1 NOM BIS
250 SIB VII / SIB ns 24 FIN*Magnificat Igor II Uros 4 (GIP) Nyman Pia EX1 CAPS
251 SIB VII / SIB fs 23 FI*Abbas-Coons Celine Dion II Naaras 6 (IP) Nyman Pia EX1 CAGPIB
252 SIB VII / SIB ns Yandex Sibirskoe Chudo II Uros 10 (KAS) Nyman Pia EX1 CAP
253 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI*Lumikissan Nopsajalka II Uros 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB BIV NOM
254 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI*Lumikissan Diiva II Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
255 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI*Sipsun Aurora Borealis II Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX1
256 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI*Abbas-Coons Christian II Uros 6 (IP) Nyman Pia EX1 CAGPIB
257 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI*Cherrytail's Las Vegas II Naaras 10 (KAS) Nyman Pia EX1 CAP NOM
258 TUA I / TUA n FI*Josmarin Innusha II Naaras 3 (GIC) Lukasik Daria EX1 CACS
259 TUA I / TUA n FI*Josmarin Jazmenia II Naaras 12 (Pennut) Lukasik Daria Abs
260 TUA II / TUA n 03 FI*Tangerine's Body and Soul II Uros 3 (GIC) Lukasik Daria EX1 CACS
261 TUA V / TUA e FI*Lumiris Benjameow II Uros 9 (Avoin) Tarabini Darina EX1 CAC
262 TUA VI / TUA f 03 22 FI*Elekatin Jalila Jessenia II Naaras 7 (CH) Tarabini Darina Abs
263 TUA VI / TUA f 03 22 FI*Felesin April Fool II Naaras 11 (Nuoret) Tarabini Darina EX1
264 TUA IX / TUA w 61 FI*Elekatin Super Nova II Uros 7 (CH) Lukasik Daria EX1 CACIB
265 TUA IX / TUA w 63 FI*Lumiris Anastasia II Naaras 9 (Avoin) Lukasik Daria Abs
266 TUA IX / TUA w 63 FI*Gildemin Bailey's King II Uros 11 (Nuoret) Lukasik Daria EX1
267 TUV n 61-63 / TUV n 62 FI*Valier's Gadiela II Naaras 9 (Avoin) Kudra Magdalena EX1 CAC
268 TUV n 61-63 / TUV n 62 FIN*Verdian Erdehan II Uros 6 (IP) Kudra Magdalena EX1 CAGPIB
269 TUV n 61-63 / TUV n 62 FI*Valier's Ella II Naaras 10 (KAS) Kudra Magdalena EX1 CAP
270 TUV d 61-63 / TUV d 62 FIN*Ilveslinnan Amir Akanyildiz II Uros 1 (SC) Kudra Magdalena KM
270 TUV d 61-63 / TUV d 62 FIN*Ilveslinnan Amir Akanyildiz II Uros 17 (Veteraani) Lukasik Daria 1 NOM
271 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI*GizemliKediler Beze Balerin II Naaras 1 (SC) Kudra Magdalena KM BIV
272 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI*Kuukissan Asli Altan II Uros 5 (IC) Kudra Magdalena EX1 CAGCIB
273 TUV d 61-63 / TUV d 61 Avyonah Khaled Khalil II Uros 7 (CH) Kudra Magdalena Abs
274 TUV d 61-63 / TUV d 61 FI*Semiramisin Ak Reshid II Uros 9 (Avoin) Kudra Magdalena Abs
275 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN*Verdian Cihangir II Uros 4 (GIP) Kudra Magdalena EX1 CAPS
275 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN*Verdian Cihangir II Uros 17 (Veteraani) Lukasik Daria 2
276 TUV f 61-63 / TUV f 62 FI*Valier's Kianna II Naaras 5 (IC) Kudra Magdalena EX1 CAGCIB
277 TUV f 61-63 / TUV f 61 FI*Semiramisin Ak Rashida II Naaras 9 (Avoin) Kudra Magdalena Abs
278 ABY n Osiris(V) Total Surprise III Uros 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB BIV NOM
279 ABY n FI*Link Modunia Mgodi III Uros 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1
280 ABY n FI*SunnyPace Emilia javanica III Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1
281 ABY n (N)Mayas Pride Maori III Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
282 ABY n FI*Link Monabisha Om III Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX2
283 ABY n FI*Laire Valar Lorien III Uros 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS
284 ABY n Nefertum d'Or PtitPrince*UA III Uros 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP
285 ABY a FI*Link Nyota Ziko Humu III Uros 1 (SC) Kaae Dorte KM BIV
286 ABY a FI*SunnyPace Erica herbacea III Naaras 11 (Nuoret) Kaae Dorte EX1
287 ABY a FI*Kawaii Lily III Naaras 12 (Pennut) Kaae Dorte EX1 NOM
288 ABY o FI*Redcheetah's Aurora III Naaras 1 (SC) Isakov Vladimir KM BIV
289 ABY o FI*Nebuankhet Yraen Ruadh III Naaras 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
290 ABY o FI*Redcheetah's Rufus III Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
291 ABY o FI*Redcheetah's Ruusu III Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1 NOM
292 ABY o FI*Redcheetah's Aarre III Uros 2 (SP) Isakov Vladimir Abs
293 ABY o FI*Redcheetah's Linnea III Naaras 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP
294 ABY p FI*Redcheetah's Wenla III Naaras 9 (Avoin) Kaae Dorte EX1 CAC NOM
295 ABY p FI*Nebuankhet Quetzalcoatl III Uros 2 (SP) Kaae Dorte KM NOM
296 ABY p FI*Kawaii Junko III Naaras 10 (KAS) Kaae Dorte EX1 CAP
297 BEN n 22 FIN*Bombay-Dreams Dharma III Uros 4 (GIP) Kabina Martin EX1 CAPS NOM
298 BEN n 24 Maya Gold Labna Cindy *** III Naaras 11 (Nuoret) Kabina Martin EX1
299 BEN n 24 Mountrose Ursula III Naaras 10 (KAS) Kabina Martin EX1 CAP NOM
300 BML I / BML ns 11 31 S*CallaMej de Li Cat III Uros 5 (IC) Percynská Rihová Marie EX1 CAGCIB
301 BML I / BML bs 11 31 FI*Kissamummon Suukko Poika III Uros 9 (Avoin) Percynská Rihová Marie EX1 CAC
302 BRI n FIN*Aleksandra's Dr. Pepper III Uros 1 (SC) Kabina Martin KM
303 BRI n FI*Rhinestone's Kiss Me Quick III Naaras 5 (IC) Kabina Martin EX1 CAGCIB NOM
304 BRI n FI*Coventry's Fantasia III Naaras 10 (KAS) Kabina Martin EX1 CAP
305 BRI a FI*Rhinestone's Angus Young III Uros 5 (IC) Kaae Dorte EX1 CAGCIB
306 BRI a FI*Rhinestone's Aramis III Uros 9 (Avoin) Kaae Dorte EX1 CAC BIV
307 BRI a FI*Rhinestone's Cobalt Blue III Naaras 9 (Avoin) Kaae Dorte EX1 CAC
308 BRI a FI*Feronian Heliotropium III Uros 10 (KAS) Kaae Dorte EX2
309 BRI a FI*Rhinestone's Tobias Tomcat III Uros 10 (KAS) Kaae Dorte EX1 CAP
310 BRI b FI*Gimmie's Passionate Adonis III Uros 10 (KAS) Gustaitiene Jurgita EX1 CAP
311 BRI c FI*Coventry's Iowa III Uros 10 (KAS) Kabina Martin EX1 CAP
312 BRI d Chieftain of Noblesse Oblige III Uros 5 (IC) Gustaitiene Jurgita EX1 CAGCIB
313 BRI d FI*Bumblebrits Snape III Uros 6 (IP) Gustaitiene Jurgita EX1 CAGPIB
314 BRI e FI*Feronian Ivory III Uros 11 (Nuoret) Kaae Dorte EX1
315 BRI f FI*Coventry's Daybreak III Naaras 7 (CH) Kabina Martin EX1 CACIB
316 BRI f FI*Ruusutarhan Oodi III Naaras 11 (Nuoret) Kabina Martin EX1
317 BRI g FI*Coventry's Heather III Naaras 9 (Avoin) Gustaitiene Jurgita EX1 CAC
318 BRI g FI*Rivington Billie III Naaras 10 (KAS) Gustaitiene Jurgita EX1 CAP NOM
319 BRI o FI*Treselle's Cherry Cake III Naaras 12 (Pennut) Kabina Martin EX1
320 BRI a 22 FI*Rhinestone's Nikki Sixx III Uros 3 (GIC) Kabina Martin EX1 CACS NOM
321 BRI a 22 FI*Rhinestone's Dr. Feelgood III Uros 12 (Pennut) Kabina Martin EX1 NOM
322 BRI f 22 FI*Coventry's Joy III Naaras 11 (Nuoret) Kabina Martin EX1
323 BRI ns 11 FI*EmeraldCharm Knockout III Uros 7 (CH) Gustaitiene Jurgita EX1 CACIB
324 BRI ns 11 FI*EmeraldCharm Oma Kulta III Uros 11 (Nuoret) Gustaitiene Jurgita EX1
325 BRI ay 11 Blue golden Inari de Maneki Neko III Uros 7 (CH) Kaae Dorte EX1 CACIB
326 BRI a 03 FI*Rhinestone's Wild Edric III Uros 12 (Pennut) Kaae Dorte EX1
327 BRI f 03 FI*Rhinestone's Dream Come True III Naaras 9 (Avoin) Kabina Martin EX1 CAC
328 BRI o 33 FI*SamBelle's OMG III Uros 12 (Pennut) Gustaitiene Jurgita EX1
329 BUR n FI*Millamarin Hoo Moilanen III Uros 1 (SC) Percynská Rihová Marie KM
330 BUR n Isä-Brownin Ushuaia III Uros 3 (GIC) Percynská Rihová Marie EX1 CACS
330 BUR n Isä-Brownin Ushuaia III Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
331 BUR n FI*Karvanverran JouluTaika III Naaras 3 (GIC) Percynská Rihová Marie EX1 CACS BIV NOM
332 BUR n FI*Lilac's Esmeralda Gypsygirl III Naaras 3 (GIC) Percynská Rihová Marie EX2
333 BUR n Bjelke's Givenchy III Uros 5 (IC) Percynská Rihová Marie EX1 CAGCIB
334 BUR n FI*Feirefiz Black Rain III Naaras 12 (Pennut) Percynská Rihová Marie EX2
335 BUR n FI*Seirene Rapunzel III Naaras 12 (Pennut) Percynská Rihová Marie EX1 NOM
336 BUR a FI*ZirCat's Irwin Goodman III Uros 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB BIV
337 BUR a FI*Karvanverran Esme Azul III Naaras 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
338 BUR a FI*Pikkukuun Blue Berry III Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1
339 BUR b Zaffiro Kratti III Uros 11 (Nuoret) Percynská Rihová Marie EX1
340 BUR b FIN*Genuina Hebe Jeebies III Naaras 8 (PR) Percynská Rihová Marie EX1 CAPIB NOM
340 BUR b FIN*Genuina Hebe Jeebies III Naaras 17 (Veteraani) Fonsén Mira 1 NOM BIS
341 BUR b FIN*Pikkukuun Nellymoser III Naaras 10 (KAS) Percynská Rihová Marie EX1 CAP
342 BUR f FI*Cattish Lucy van Pelt III Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
343 BUR h FI*Cattish Peppermint Patty III Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX2
344 BUR h FI*Genuina Oranda Onassis III Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
345 BUR j FIN*Cattish Fort Charlotte III Naaras 17 (Veteraani) Fonsén Mira 2
345 BUR j FIN*Cattish Fort Charlotte III Naaras 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS NOM
346 CHA NL*Poekie Mau Mau's Hercule III Uros 5 (IC) Roca Folch Yan EX1 CAGCIB
347 CHA FI*Chanceux Femme fatale III Naaras 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX1
348 CHA FI*Souriant Bourboulenc III Uros 6 (IP) Roca Folch Yan EX1 CAGPIB NOM
349 CRX II / CRX n 03 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet III Uros 5 (IC) Kaae Dorte Abs
350 CRX II / CRX n 03 Velvet Queen Elvis III Uros 9 (Avoin) Kaae Dorte EX1 CAC
351 CRX II / CRX ns 09 FI*Ballerina's King Florestan III Uros 12 (Pennut) Kaae Dorte EX1
352 CRX II / CRX n 03 FI*Sweetpurr's Shane Walsh III Uros 6 (IP) Kaae Dorte EX1 CAGPIB
353 CRX III / CRX fs FI*Ballerina's Odile III Naaras 9 (Avoin) Percynská Rihová Marie EX1 CAC
354 CRX IV / CRX f 02 62 FI*VeeKasin Hattivatti III Naaras 3 (GIC) Kabina Martin EX1 CACS BIV
355 CRX IV / CRX f 03 FI*Sweetpurr's Maggie Greene III Naaras 5 (IC) Kabina Martin EX1 No Cert
356 CRX IV / CRX f 03 EE*Solaris Planet Bjork *** III Naaras 9 (Avoin) Kabina Martin EX1 CAC
357 CRX IV / CRX f 09 FI*Parhelian Reine Aurore III Naaras 9 (Avoin) Kabina Martin CRX III / CRX f
358 CRX IV / CRX h 03 FI*FunkyJam's Just Kidding III Naaras 11 (Nuoret) Kabina Martin EX1
359 CRX IV / CRX d 03 FI*Ballerina's Prince Florimund III Uros 12 (Pennut) Kabina Martin EX1
360 CRX IV / CRX f 03 24 FI*FunkyJam's All I Want III Naaras 10 (KAS) Kabina Martin EX1 CAP
361 CRX V / CRX n 24 FI*Seer's Melchior III Uros 10 (KAS) Kaae Dorte EX1 CAP
362 CRX VI / CRX b 03 24 FI*Saca's High Note III Naaras 9 (Avoin) Roca Folch Yan EX1 CAC
363 CRX VI / CRX n 03 22 FI*Metsäkansan Kaukorakkaus III Uros 8 (PR) Roca Folch Yan EX1 CAPIB
364 CRX VI / CRX b 03 24 FI*Derekaz Who Is A LittleDiva III Naaras 8 (PR) Roca Folch Yan EX1 CAPIB
365 CRX VII / CRX b 32 Hugo Boss Flower Garden III Uros 9 (Avoin) Kabina Martin EX1 CAC
366 CRX VII / CRX n 21 33 FI*Derekaz Cosmique III Uros 10 (KAS) Kabina Martin EX1 CAP
367 CRX VIII / CRX n 09 21 33 FI*Framillan Quixotic Clown III Uros 12 (Pennut) Gustaitiene Jurgita EX1
368 CRX IX / CRX w 62 FI*KittyLady's Tom Collins III Uros 9 (Avoin) Gustaitiene Jurgita EX1 CAC
369 CRX IX / CRX w 62 EE*Solaris Planet Cassandra *** III Naaras 11 (Nuoret) Gustaitiene Jurgita EX1
370 CYM 51-52 / CYM f 09 52 DK*Ligaen Dolce Gabbana Conan III Naaras 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS
371 DRX I / DRX n FI*Ketaleen Ellun Kana III Naaras 12 (Pennut) Kaae Dorte Abs
372 DRX II / DRX a 09 FI*Bravefellow Flora III Naaras 9 (Avoin) Kaae Dorte EX1 CAC
373 DRX II / DRX n 03 FI*Bravefellow Julieth III Naaras 10 (KAS) Kaae Dorte EX1 CAP
374 DRX III / DRX gs Cherek Hipperty Skipperty III Naaras 5 (IC) Gustaitiene Jurgita EX1 CAGCIB
375 DRX III / DRX gs FI*Åbodas Taiga III Naaras 9 (Avoin) Gustaitiene Jurgita EX1 CAC
376 DRX IV / DRX f 09 Imagine Rexclusive, SK III Naaras 11 (Nuoret) Gustaitiene Jurgita EX1
377 DRX IV / DRX f 09 S*Fiddlestix Marta Marmellata III Naaras 11 (Nuoret) Gustaitiene Jurgita Abs
377 DRX IV / DRX f 09 S*Fiddlestix Marta Marmellata III Naaras 13c (Määrittely) Isakov Vladimir Abs
378 DRX IV / DRX e 02 Taikatuulen Tiuhti III Naaras 2 (SP) Gustaitiene Jurgita KM
379 DRX VII / DRX f 33 FI*Åbodas Sihu III Naaras 7 (CH) Kaae Dorte EX1 CACIB BIV
380 DRX VII / DRX n 32 Bindy Applause III Naaras 11 (Nuoret) Kaae Dorte EX1
381 DRX VII / DRX n 32 FI*Mirexin Joyful Juliet III Naaras 11 (Nuoret) Kaae Dorte EX2
382 DSP I / DSP a Rein Korona Atefa III Uros 7 (CH) Gustaitiene Jurgita EX1 CACIB
383 DSP I / DSP a FI*Indigo's Voldemorth III Uros 8 (PR) Gustaitiene Jurgita EX1 CAPIB
384 DSP III / DSP d 21 RU.Dolf Shudan III Uros 3 (GIC) Gustaitiene Jurgita EX1 CACS
385 DSP III / DSP g 21 Darca Sweet of Ozland III Naaras 7 (CH) Gustaitiene Jurgita EX1 CACIB
386 EUR w 64 FI*Kissakallion Palladium III Uros 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
387 EUR n FI*Pikku-Piun Black is Back III Naaras 11 (Nuoret) Percynská Rihová Marie EX1
388 EUR a FI*Pikku-Piun Blue Babe III Naaras 11 (Nuoret) Kaae Dorte EX1
389 EUR fs FI*Kassilan Qkunen Qtamolla III Naaras 3 (GIC) Kaae Dorte EX1 CACS
390 EUR n 22 FI*Pikku-Piun Yhteinen Ystävä III Uros 5 (IC) Kaae Dorte EX1 CAGCIB NOM
391 EUR n 24 FI*Kissakallion Magdalena III Naaras 1 (SC) Isakov Vladimir KM NOM
392 EUR n 24 FI*Tiikerililjan Kurmeli III Uros 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS
393 EUR n 24 FI*Pinkkitassun Gilles III Uros 9 (Avoin) Isakov Vladimir Abs
394 EUR n 24 FIN*Katinhännän Bella Valentina III Naaras 17 (Veteraani) Fonsén Mira Arvosteltu
394 EUR n 24 FIN*Katinhännän Bella Valentina III Naaras 2 (SP) Isakov Vladimir KM
395 EUR n 24 FI*Taikapeikon Bibliofiili III Uros 13c (Määrittely) Isakov Vladimir EUR n 24
395 EUR n 24 FI*Taikapeikon Bibliofiili III Uros 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP NOM
396 EUR a 23 FI*Pikku-Piun Älsa III Naaras 9 (Avoin) Kaae Dorte EX1 CAC
397 EUR a 23 FI*Katinhännän Bauerin Zäk III Uros 12 (Pennut) Kaae Dorte EX1
398 EUR a 24 FI*Sireenin Anthem III Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
399 EUR a 24 FIN*Mäkikatin Pointtilli III Naaras 17 (Veteraani) Fonsén Mira 3
399 EUR a 24 FIN*Mäkikatin Pointtilli III Naaras 8 (PR) Isakov Vladimir EX1 CAPIB
400 EUR d 22 FI*Pikku-Piun Ylettömän Ihana III Uros 5 (IC) Percynská Rihová Marie EX1 CAGCIB
401 EUR d 22 FI*Feronian Gloriosa III Naaras 9 (Avoin) Percynská Rihová Marie Abs
402 EUR d 22 Silkkiturkin Menevä Macho III Uros 17 (Veteraani) Fonsén Mira 2
402 EUR d 22 Silkkiturkin Menevä Macho III Uros 2 (SP) Percynská Rihová Marie KM
403 EUR d 24 FI*Taikapeikon Brassailija III Uros 7 (CH) Kaae Dorte EX1 CACIB
404 EUR f 22 FI*Feronian Hibiscus III Naaras 11 (Nuoret) Percynská Rihová Marie EX1
405 EUR f 24 FI*Feronian Felicia III Naaras 5 (IC) Roca Folch Yan EX1 CAGCIB
406 EUR f 24 Silkkiturkin Pihlajanmarja III Naaras 11 (Nuoret) Roca Folch Yan EX1 BIV
407 EUR f 24 FI*Sireenin Anarchy III Naaras 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX1
408 EUR g 22 FI*Pinkkitassun Gertrude III Naaras 9 (Avoin) Percynská Rihová Marie EX1 CAC
409 EUR g 24 FI*Sireenin Amity III Naaras 12 (Pennut) Percynská Rihová Marie EX1
410 EUR ns 23 FI*Kassilan Taattu Tonttu III Uros 9 (Avoin) Percynská Rihová Marie Abs
411 EUR ns 23 FIN*Katinhännän Survivor Amber III Naaras 4 (GIP) Percynská Rihová Marie EX1 CAPS
412 EUR ns 23 FI*Katinhännän Leonard Nimoy III Uros 10 (KAS) Percynská Rihová Marie EX1 CAP NOM
413 EUR ns 24 FI*Errun Lupsakka lordi III Uros 3 (GIC) Percynská Rihová Marie EX1 CACS
414 EUR as 23 FI*Kiipun Shadow of the Wind III Naaras 12 (Pennut) Percynská Rihová Marie EX1
415 KBL I / KBL ns 22 FIN*Cherrytail's Coupe de Ville III Naaras 17 (Veteraani) Fonsén Mira 4
415 KBL I / KBL ns 22 FIN*Cherrytail's Coupe de Ville III Naaras 2 (SP) Kaae Dorte KM NOM BIS
416 KBL IV / KBL fs 09 24 FI*Miunmaan Anastasia III Naaras 5 (IC) Kaae Dorte EX1 CAGCIB
417 KBL IV / KBL d 09 24 FI*Kuriton Baby Coco III Naaras 9 (Avoin) Kaae Dorte EX1 CAC
418 KOR FI*Mythai Ornanong Sa-Mon III Naaras 5 (IC) Percynská Rihová Marie EX1 CAGCIB
419 KOR FI*Melodian Yubamrung III Uros 9 (Avoin) Percynská Rihová Marie EX1 CAC
420 KOR FI*Hovikissan Q-T III Naaras 9 (Avoin) Percynská Rihová Marie EX1 CAC BIV
421 KOR FI*Melodian arisaraa III Naaras 9 (Avoin) Percynská Rihová Marie EX2
422 KOR FI*Tatsutan Urho Brava-Saman III Uros 11 (Nuoret) Percynská Rihová Marie EX1 NOM
423 KOR Electra Emerald Beauty III Naaras 11 (Nuoret) Percynská Rihová Marie EX1
424 KOR FIN*Tatsutan Luna Angira-Diptam III Naaras 4 (GIP) Percynská Rihová Marie EX1 CAPS
425 KOR FI*Tatsutan Miri Smitena-Sneha III Naaras 6 (IP) Percynská Rihová Marie EX1 CAGPIB
426 KOR FI*Tatsutan Prema Prasada-Jam III Naaras 10 (KAS) Percynská Rihová Marie EX1 CAP BIV
427 MAN 51-52 / MAN d 23 51 FI*Conan Lontrus III Uros 1 (SC) Isakov Vladimir KM
428 MAN 51-52 / MAN a 09 52 FI*Pilkkumin Mister Richard III Uros 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS BIV
429 MAN 51-52 / MAN a 09 51 FI*Pikkeen Rae III Naaras 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
430 MAN 53 / MAN e 23 53 FI*Maikain Valmu Väng III Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1 NOM BIS
431 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix III Uros 1 (SC) Kabina Martin KM
432 OCI n 24 FI*Punakuun Cocoa III Uros 9 (Avoin) Kabina Martin EX1 CAC
433 OCI n 24 FI*WiliWilla Cassiopeia III Naaras 9 (Avoin) Kabina Martin EX1 CAC
434 OCI n 24 FI*Moosegrove Honour III Uros 11 (Nuoret) Kabina Martin EX1
435 OCI n 24 FI*Moosegrove Hope III Naaras 11 (Nuoret) Kabina Martin EX1 BIV NOM
436 OCI n 24 FI*Kukkatarhan Bombax III Uros 4 (GIP) Kabina Martin EX1 CAPS
437 OCI n 24 DK*Sea Coon's Wendy III Naaras 4 (GIP) Kabina Martin EX1 CAPS
438 OCI b 24 FI*Topspot TorreArgentina III Uros 1 (SC) Gustaitiene Jurgita KM BIV NOM
439 OCI b 24 DK*Hindkjær's Gaia III Naaras 1 (SC) Gustaitiene Jurgita Abs
440 OCI b 24 FI*Moosegrove Ad Victoriam III Naaras 1 (SC) Gustaitiene Jurgita KM NOM BIS
441 OCI b 24 FI*Kukkatarhan Capsicum III Uros 3 (GIC) Gustaitiene Jurgita EX1 CACS
442 OCI b 24 FI*WiliWilla Andromeda III Naaras 9 (Avoin) Gustaitiene Jurgita EX1 CAC
443 OCI b 24 FI*Guttatus Uncle Sam III Uros 12 (Pennut) Gustaitiene Jurgita Abs
444 OCI b 24 FI*WiliWilla Merton Charm III Uros 12 (Pennut) Gustaitiene Jurgita EX1 NOM
445 OCI b 24 FI*Guttatus Queen Wilhelmina III Naaras 12 (Pennut) Gustaitiene Jurgita Abs
446 OCI b 24 FI*WiliWilla Mollie's Delicious III Naaras 12 (Pennut) Gustaitiene Jurgita EX1
447 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore III Uros 17 (Veteraani) Fonsén Mira 1 NOM
447 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore III Uros 2 (SP) Gustaitiene Jurgita KM NOM BIS
448 OCI b 24 FI*Kukkatarhan Bellium III Uros 6 (IP) Gustaitiene Jurgita Mitätöity Mitätöity
449 OCI c 24 FI*Embrace Good King Wenceslas III Uros 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS
450 OCI c 24 FI*Punakuun Bakht III Uros 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB BIV
451 OCI c 24 FI*WiliWilla Bollinger III Uros 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1
452 OCI c 24 FI*Guttatus Pink Star III Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir Abs
453 OCI c 24 FI*Guttatus Polar Star III Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir Abs
454 OCI o 24 S*Hot Country's Agaton Sax III Uros 1 (SC) Percynská Rihová Marie KM NOM BIS
455 OCI o 24 FI*Uniikki Morfeus III Uros 5 (IC) Percynská Rihová Marie EX1 CAGCIB
456 OCI o 24 Dragon Amagitsune*RU III Uros 12 (Pennut) Percynská Rihová Marie Abs
457 OCI o 24 FI*Uniikki Fantasos III Uros 10 (KAS) Percynská Rihová Marie EX1 CAP
458 OCI ns 24 FI*Northalla Blackbeard III Uros 3 (GIC) Roca Folch Yan EX1 CACS
459 RUS Wynterwynd Moon River III Uros 3 (GIC) Roca Folch Yan EX1 CACS BIV NOM
460 RUS FI*Hana-Bi Bieggagállis Sámi III Uros 9 (Avoin) Roca Folch Yan EX2
461 RUS Nikita von Malyschka III Uros 9 (Avoin) Roca Folch Yan EX1 CAC
462 RUS FI*BlueKaramel Blue Bell III Naaras 5 (IC) Roca Folch Yan EX1 CAGCIB
463 RUS FI*Zarin Onneli III Naaras 9 (Avoin) Roca Folch Yan EX1 CAC NOM
464 RUS FI*Harmuan Niki Nallukka III Uros 11 (Nuoret) Roca Folch Yan Abs
465 RUS FI*Zarin Simply the Best III Uros 11 (Nuoret) Roca Folch Yan EX1 NOM
466 RUS FI*Zarin Tianna III Naaras 11 (Nuoret) Roca Folch Yan EX1
467 RUS Lirika Flor De Azur *ES III Naaras 11 (Nuoret) Roca Folch Yan EX2
468 RUS Amore di Marchesi*CH III Uros 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX1 BIV NOM BIS
469 RUS FIN*Zarin Querido Mio III Uros 17 (Veteraani) Fonsén Mira 3
469 RUS FIN*Zarin Querido Mio III Uros 2 (SP) Roca Folch Yan KM
470 RUS FI*Zarin C'est la vie III Naaras 6 (IP) Roca Folch Yan EX1 CAGPIB NOM
471 SOM n S*All Inclusive Hale-Bopp of Kisompa III Naaras 9 (Avoin) Gustaitiene Jurgita Abs
472 SOM n (N)Villkattens Wilmer III Uros 11 (Nuoret) Gustaitiene Jurgita EX1 NOM
473 SOM n Foxgarden's Baron Barnsby (*D) III Uros 11 (Nuoret) Gustaitiene Jurgita Abs
474 SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin III Uros 2 (SP) Gustaitiene Jurgita Abs
474 SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin III Uros 17 (Veteraani) Fonsén Mira Abs
475 SOM n FIN*Kisompa's Dianna III Naaras 17 (Veteraani) Fonsén Mira Arvosteltu
475 SOM n FIN*Kisompa's Dianna III Naaras 4 (GIP) Gustaitiene Jurgita EX1 CAPS
476 SOM n FI*SunnyPace Betonica III Uros 8 (PR) Gustaitiene Jurgita EX1 CAPIB BIV
477 SOM n FI*Amajan Fede Favoloso III Uros 10 (KAS) Gustaitiene Jurgita EX1 CAP
478 SOM a FI*Foxkiss Athene noctua III Naaras 5 (IC) Gustaitiene Jurgita EX1 CAGCIB
479 SOM a FI*SunnyPace Dianthus III Naaras 9 (Avoin) Gustaitiene Jurgita EX1 CAC
480 SOM a FI*Kharn-Ka Snowmoon III Uros 4 (GIP) Gustaitiene Jurgita EX1 CAPS
481 SOM p FI*SunnyPace Consolida III Naaras 7 (CH) Percynská Rihová Marie Abs
482 SOM p FI*SunnyPace Cosmos III Uros 10 (KAS) Percynská Rihová Marie EX1 CAP
483 SOM ns FIN*Walimain Malaika III Naaras 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP
484 SOM as Haiko Walimai de la Cornaline III Uros 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
485 SOM as FI*Walimain Herttainen Kerttu III Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
486 SPH I / SPH n FI*CiCi's Hildegard Hot III Naaras 11 (Nuoret) Kaae Dorte EX1
487 SPH I / SPH a FI*Tuiscalo's O'my Nude Tsu'Tey III Naaras 11 (Nuoret) Kaae Dorte EX2
488 SPH II / SPH a 03 Ilus-Armus Crowquill's III Uros 9 (Avoin) Kaae Dorte EX1 CAC
489 SPH III / SPH d FI*Evilurbastet Napoleon III Uros 11 (Nuoret) Kaae Dorte EX1 NOM
490 SPH III / SPH f Niobe Pyramid's Gold *ES III Naaras 10 (KAS) Kaae Dorte EX1 CAP
491 SPH V / SPH n 31 FI*Hobbitqueen's Michael J. III Uros 5 (IC) Kabina Martin EX1 CAGCIB BIV
492 SPH V / SPH a 03 32 FI*Tutsi Emperor III Uros 9 (Avoin) Kabina Martin EX1 CAC
493 SPH V / SPH n 09 32 Vigo of Bucked Naked III Uros 11 (Nuoret) Kabina Martin EX1
494 SPH V / SPH n 32 FI*Hobbitqueen's Flirtini III Uros 12 (Pennut) Kabina Martin EX1
495 SPH V / SPH n 09 21 32 FI*Hobbitqueen's Grizabella III Naaras 12 (Pennut) Kabina Martin EX1
496 SPH V / SPH f 02 21 33 FI*Tutsi Buccellati III Naaras 2 (SP) Kabina Martin KM
497 SPH V / SPH n 21 33 FI*Hobbitqueen's Emporio III Uros 4 (GIP) Kabina Martin EX1 CAPS
498 SRL d 22 FlodoCats Alejandro III Uros 10 (KAS) Tarabini Darina EX1 CAP
499 SRL a 03 Katrin's Curly Onix Blue III Uros 9 (Avoin) Tarabini Darina EX1 CAC
500 BAL w 67 FI*Fercatin Odipin William IV Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
501 BAL w 67 FI*Willicon Liquirizia IV Naaras 8 (PR) Fonsén Mira EX1 CAPIB
502 BAL w 67 FI*Willicon Lavacristallo IV Uros 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP BIV
503 BAL w 67 FI*Nicator My Fair Lady IV Naaras 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP
503 BAL w 67 FI*Nicator My Fair Lady IV Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
504 BAL n FI*Willicon La Strega d'Aprile IV Naaras 8 (PR) Ojaniemi Sara EX1 CAPIB
505 BAL b FI*Fercatin Minzay Pinocchio IV Uros 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS
506 BAL b FI*BaliDancer's Flor Fandango IV Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
507 BAL b FI*BaliDancer's Cool Mint IV Uros 6 (IP) Fonsén Mira EX1 No Cert
508 BAL c FI*BaliDancer's Caya IV Naaras 3 (GIC) Ojaniemi Sara EX1 CACS NOM
509 BAL c FI*BaliDancer's Ellie IV Naaras 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC
510 BAL n 21 FI*Willicon Loves Feathers IV Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
511 BAL c 21 FI*BaliDancer's Belle Epoque IV Naaras 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
512 OLH b FI*Willicon Cara Melli IV Naaras 7 (CH) Ojaniemi Sara EX1 CACIB
513 OLH p FI*Fercatin Odenox Xina IV Naaras 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX1
514 OLH b 25 FI*Jalecat's Fairytale IV Naaras 4 (GIP) Ojaniemi Sara EX1 CAPS
515 OLH e 24 FI*TaikaTomun Boris Boheemi IV Uros 10 (KAS) Ojaniemi Sara EX1 CAP
516 OSH n FI*Mummeli Sofinha Viliina IV Naaras 9 (Avoin) Ojaniemi Sara Mitätöity Mitätöity
517 OSH n FI*Curnauskiss Paint In Black IV Uros 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX1 BIV
518 OSH n Sasha Hi Gustepa IV Naaras 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX1
519 OSH n FI*Santuzzan O Marry Me! IV Naaras 2 (SP) Ojaniemi Sara KM NOM
520 OSH b FI*Mummeli Sofinho Vili IV Uros 9 (Avoin) Ojaniemi Sara Mitätöity Mitätöity
521 OSH f FI*Ori-Katin Pussy Katnip IV Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
522 OSH f FI*Clamoris Ingria IV Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1 NOM BIS
523 OSH q FI*Willicon Freixenet Elyssia IV Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
524 OSH n 25 FI*Santuzzan Maestro IV Uros 1 (SC) Fonsén Mira KM
525 OSH n 25 Phoenix Arakan, CZ IV Uros 5 (IC) Fonsén Mira Abs
526 OSH n 25 FIN*Silvanest Halima IV Naaras 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP
527 OSH a 24 FI*LoudMeow Rockstar IV Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
528 OSH a 24 FI*LoudMeow Little Starlet IV Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
529 OSH a 25 FIN*Sini-Diivan Lars IV Uros 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP
530 OSH a 25 S*Sandvretens Syrah IV Naaras 10 (KAS) Fonsén Mira Abs
531 OSH b 22 FI*Clamoris Fabricia IV Naaras 3 (GIC) Ojaniemi Sara EX1 CACS
532 OSH b 22 FI*Bigear Prince Edward IV Uros 6 (IP) Ojaniemi Sara EX1 CAGPIB
533 OSH b 25 FI*Jalecat's MiLady May IV Naaras 3 (GIC) Ojaniemi Sara EX1 CACS
534 OSH d 24 FI*Clamoris Inessa IV Naaras 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1
535 OSH d 25 FI*Mummeli Dinazinho Sepe IV Uros 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS NOM
536 OSH f 24 (N)Manhunter's Check Me Out IV Naaras 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS NOM BIS
537 OSH n 03 Schrödinger Hi Gustepa IV Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1 NOM
538 OSH b 03 24 FI*Eirenen Kokomo IV Uros 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC
539 PEB III / PEB e Ideallisa El Gato De Luna IV Naaras 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC
540 SIA n FI*Twist-Tiramisun Vespa IV Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
541 SIA n FI*Twist-Tiramisun Vamppi IV Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
542 SIA n S*Nova Star Twix IV Uros 17 (Veteraani) Kabina Martin 1 NOM BIS
542 SIA n S*Nova Star Twix IV Uros 2 (SP) Fonsén Mira KM NOM BIS
543 SIA n FI*Keskimaan Elea Dessuithiel IV Naaras 2 (SP) Fonsén Mira KM NOM BIS
544 SIA a FI*Twist-Tiramisun North Star IV Uros 1 (SC) Ojaniemi Sara KM BIV NOM BIS
545 SIA a FI*Kelmikerhon Elegia IV Naaras 3 (GIC) Ojaniemi Sara EX1 CACS
546 SIA a Alexy Bluebell of Deraza IV Naaras 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX1
547 SIA a FI*Kelmikerhon Edustava Eegon IV Uros 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1 NOM
548 SIA b Ralph Sia Alicia, CZ IV Uros 3 (GIC) Ojaniemi Sara EX1 CACS
549 SIA b FI*Willicon Helminougat IV Naaras 9 (Avoin) Ojaniemi Sara Abs
550 SIA c FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla IV Uros 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS
551 SIA c FI*Twist-Tiramisun New Look IV Naaras 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS BIV
552 SIA c FI*Kelmikerhon Kevätkaihonkukka IV Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
553 SIA c Alexy De Lilac of Deraza IV Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
554 SIA n 21 FI*LoveOriental Patricia IV Naaras 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC
555 SIA n 21 FI*Miado Beldis House Of Bëor IV Naaras 4 (GIP) Ojaniemi Sara EX1 CAPS
556 SIA a 21 FI*Keskimaan Leavings Leevi IV Uros 6 (IP) Fonsén Mira EX1 CAGPIB
557 SIA d 21 FI*Clamoris Ibrahim IV Uros 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1
558 SIA d 21 FI*Santuzzan On Your Toes IV Uros 4 (GIP) Ojaniemi Sara EX1 CAPS NOM
559 SIA h 21 FI*Willicon Anna de Codorníu IV Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
560 SYS n 03 FI*Ori-Katin Michiko Iki-Oma IV Naaras 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX1
561 SYS n 03 21 FI*BaliDancer's DoDidDone IV Uros 6 (IP) Ojaniemi Sara EX1 CAGPIB
562 HCS Hani Karkkitassu Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Ojaniemi Sara Abs
563 HCS Ukkonen Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Ojaniemi Sara 1
564 HCS Peppi Pitkätassu Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Ojaniemi Sara 1 NOM BIS
565 HCS Viktoria Vilijonkka Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Fonsén Mira 1 NOM BIS
565 HCS Viktoria Vilijonkka Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Ojaniemi Sara 2
566 PER n FI*Mimosan Little Bad Girl I Naaras 11 (Nuoret) Roca Folch Yan EX1
567 RAG a 04 FI*Lukanpuron Elna II Naaras 12 (Pennut) Tarabini Darina EX1 BIV NOM BIS
568 RAG n 04 FI*Lukanpuron Elias II Uros 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1
569 HCL Kipinä Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Ojaniemi Sara 1
570 OSH d 24 Pepper Madagaskar IV Uros 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX1 NOM BIS
602 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Edvardsen Geir Johan PER a, PER d, PER d 22, PER f, PER f 02 21 62, PER f 03, PER n 01 62, PER n 03, PER n 22, PER w 62, ACL III, ACL V, ACL VI, NFO IV, NFO V, NFO IX 38
Fonsén Mira BAL b, BAL c 21, BAL n 21, BAL w 67, OSH a 24, OSH a 25, OSH d 25, OSH f, OSH f 24, OSH n 03, OSH n 25, OSH q, SIA a 21, SIA c, SIA h 21, SIA n, III-vet, HCS-vet 43
Gustaitiene Jurgita BRI b, BRI d, BRI g, BRI ns 11, BRI o 33, CRX IX, CRX VIII, DRX III, DRX IV, DSP I, DSP III, OCI b 24, SOM a, SOM n 41
Isakov Vladimir III-tark., ABY n, ABY o, BUR a, BUR f, BUR h, BUR j, CYM 51-52, EUR a 24, EUR n 24, EUR w 64, MAN 51-52, MAN 53, OCI c 24, SOM as, SOM ns 43
Kaae Dorte ABY a, ABY p, BRI a, BRI a 03, BRI ay 11, BRI e, CRX II, CRX V, DRX I, DRX II, DRX VII, EUR a, EUR a 23, EUR d 24, EUR fs, EUR n 22, KBL I, KBL IV, SPH I, SPH II, SPH III, I-vet 40
Kabina Martin BEN n 22, BEN n 24, BRI a 22, BRI c, BRI f, BRI f 03, BRI f 22, BRI n, BRI o, CRX IV, CRX VII, OCI n 24, SPH V, IV-vet 38
Koskenkangas Marjatta II-tark., ACL II, ACS III, MCO V, MCO VI, NFO III, NFO VI, RAG n 04, SIB III 40
Kudra Magdalena MCO III, MCO IV, MCO IX, NEM I, NEM II, SIB VI, TUV d 61-63, TUV f 61-63, TUV n 61-63 40
Lukasik Daria MCO VIII, NFO I,RAG h, RAG n, SBI a, SBI c, SBI e, SIB IV, TUA I, TUA II, TUA IX, II-vet 43
Nyman Pia NFO II, RAG a 04 21, RAG d 04, RAG e 21, RAG n 03, RAG n 03 21, RAG n 21, SIB I, SIB VII, SIB VIII 30
Ojaniemi Sara BAL c, BAL n, OLH b, OLH b 25, OLH e 24, OLH p, OSH b, OSH b 03 24, OSH b 22, OSH b 25, OSH d 24, OSH n, PEB III, SIA a, SIA b, SIA d 21, SIA n 21, SYS n 03, SYS n 03 21, HCS 36
Percynská Rihová Marie III-tark., BML I, BUR b, BUR n, CRX III, EUR as 23, EUR d 22, EUR f 22, EUR g 22, EUR g 24, EUR n, EUR ns 23, EUR ns 24, KOR , OCI o 24, SOM p 40
Reiter Helene II-tark.,ACL VIII, ACS X, MCO I, MCO VII, NFO VII, NFO VIII, RAG a 03, SBI f, SBI n, SIB II 43
Roca Folch Yan EXO f, EXO f 22, EXO n 03, EXO n 22, EXO w 62, PER a 02 62, PER a 03 24, PER a 33, PER f 24, PER f 33, PER n, CHA, CRX VI, EUR f 24, OCI ns 24, RUS 36
Tarabini Darina MCO II, RAG a, RAG a 04, RAG f 03, RAG g 03, SBI b 21, SBI d 21, SBI e 21, SBI n 21, SIB V, SRL a 03, SRL d 22, TUA V, TUA VI 42
15 tuomaria