Omakissa
URK HELSINKI 3.3.2013
Järjestävä yhdistys Uudenmaan Rotukissayhdistys ry
Alkaa 3.3.2013 Loppuu 3.3.2013
Ilmoittautuminen alkaa 3.3.2013 Ilmoittautuminen loppuu 3.3.2013
Yleisöaika alkaa 0:00 Yleisöaika loppuu 0:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 0:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 0:00
Arvostelut alkavat 0:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm
Kansainvälinen Ei Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Ei
Kissoja enintään    Kategoriat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti showmanager@urk.fi
Paikka
Toimihenkilöt
Lisätietoja

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
Yhteensä 0 0 0 0 0

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
ABY a FI*Link Aurore Bleu de Ciel 3 Naaras 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1 NOM BIS
ABY a FIN*Link Monifa Mosi 3 Uros 4 (GIP) Lindelöf Sirpa EX1 CAPS
ABY n Felix of Wonderlove 3 Uros 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC
ABY n FI*Amhara's Martha 3 Naaras 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC
ABY n FI*Laire Meleth Aran 3 Uros 4 (GIP) Lindelöf Sirpa EX1 CAPS NOM BIS
ABY n FI*Laire Oira Anor 3 Uros 3 (GIC) Lindelöf Sirpa EX1 CACS
ABY n FI*Laire Valar Yavanna 3 Naaras 5 (IC) Lindelöf Sirpa EX1 CAGCIB BIV NOM
ABY n FIN*Link Iggy Miu 3 Uros 6 (IP) Lindelöf Sirpa EX1 CAGPIB
ABY n Gaspacho Bonjour L'Amour*PT 3 Uros 5 (IC) Lindelöf Sirpa EX1 CAGCIB
ABY n RU*Greenville Oberon of Laire 3 Uros 1 (SC) Lindelöf Sirpa KM NOM
ABY n S*Aucuparia's Sinope 3 Naaras 5 (IC) Lindelöf Sirpa EX2
ABY p FIN*Link Hlelile 3 Naaras 10 (KAS) Ojaniemi Sara EX1 CAP NOM
ACL d 02 21 33 FI*Metusalahin Adrian 2 Uros 7 (CH) Jensen Hannah EX1 CACIB
ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl 2 Naaras 17 (Veteraani) Edström Michael 1 NOM BIS
ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl 2 Naaras 2 (SP) Jensen Hannah KM NOM
BAL e FI*Cleverkitty Tuesday Hero 4 Uros 4 (GIP) Edström Michael EX1 CAPS NOM BIS
BAL n 21 FI*Noxx Reckless Rebecca 4 Naaras 2 (SP) Edström Michael KM
BAL w 67 FI*Willicon Lo Stregatto 4 Uros 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
BEN n 22 FI*Alcarinqua Aldaron 3 Uros 5 (IC) Ojaniemi Sara EX1 CAGCIB
BEN n 24 S*Gold Glitter's A Season 3 Uros 4 (GIP) Ojaniemi Sara EX1 CAPS NOM
BEN n 24 Tamleopardens Wild Rose *** 3 Naaras 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX1
BEN n 24 33 FI*Starglitters Snowflake 3 Naaras 6 (IP) Lindelöf Sirpa EX1 CAGPIB
BRI f FI*Feronian Gabriella 3 Naaras 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX1 NOM
BRI g FIN*Feronian Crocus Aureus 3 Naaras 8 (PR) Lindelöf Sirpa EX1 CAPIB NOM BIS
BUR b Sacredspirit Virgin Flamingo *** 3 Uros 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC
BUR c Sacredspirit Francesca *** 3 Naaras 11 (Nuoret) Sagurski Dietmar EX1 NOM BIS
CRX a 24 FI*Framillan Good&Plenty 3 Naaras 9 (Avoin) Sagurski Dietmar EX1 CAC
CRX a 33 FI*FunkyJam's My Melody 3 Naaras 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC
CRX d FI*FunkyJam's Linus van Pelt 3 Uros 11 (Nuoret) Sagurski Dietmar EX1
CRX d S*Änglarna's Estelle 3 Naaras 9 (Avoin) Sagurski Dietmar EX1 CAC
CRX d 02 62 FI*Jokikatin Sarastus 3 Uros 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC
CRX g 03 FI*VeeKasin Miss Nettles 3 Naaras 3 (GIC) Ojaniemi Sara EX1 CACS
CRX g 03 33 FI*Tuiscalo's Joku 3 Naaras 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC
CRX n 02 62 FI*FunkyJam's BoomBoomPow 3 Naaras 3 (GIC) Ojaniemi Sara EX1 CACS
CRX n 03 FI*FunkyJam's Dove of Peace 3 Uros 5 (IC) Ojaniemi Sara EX1 CAGCIB
CRX n 03 FI*FunkyJam's Fairy-Periwinkle 3 Naaras 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX1 BIV
CRX ns 03 FI*Derekaz Data Venia 3 Naaras 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1
CYM d 23 52 FI*Caaleigh Baby Pumpkin 3 Uros 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1 BIV
CYM w 51 62 FI*Caaleigh Snowberry 3 Naaras 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1
CYM w 52 61 FI*Caaleigh Pale Bandit 3 Uros 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX2
DRX h 09 22 Koro's Nadia for Mirlain 3 Naaras 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC
EUR d 22 FI*Feronian Cajanus 3 Uros 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC
EUR d 24 FI*Feronian Basil 3 Uros 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa Abs
EUR f 24 FIN*Feronian Uncinia Bella 3 Naaras 1 (SC) Lindelöf Sirpa KM
EUR n 24 FI*Kissakallion Magdalena 3 Naaras 3 (GIC) Ojaniemi Sara EX1 CACS
EUR n 24 FI*Tiikerililjan Ilomieli 3 Uros 10 (KAS) Ojaniemi Sara Abs
EUR n 24 FIN*Katinhännän Bella Valentina 3 Naaras 2 (SP) Ojaniemi Sara KM
EUR w 64 FI*Kissakallion Pritidonna 3 Naaras 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1
EXO n IT*Serafino del Falco d'Oro 1 Uros 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX1
HCS Pikku-Lilla Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Ojaniemi Sara 1 NOM BIS
KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 3 (GIC) Sagurski Dietmar EX1 CACS
MAN d 22 53 FI*Ballawhane Hurley-Burley 3 Uros 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1
MCO d 22 FI*Vuorensinen Baloo 2 Uros 3 (GIC) Jensen Hannah EX1 No Cert
MCO ds 03 22 FI*TipTop Maine Umbar 2 Uros 9 (Avoin) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAC BIV NOM
MCO f Beartooth Mountain Lola 2 Naaras 11 (Nuoret) Jensen Hannah EX1
MCO fs 09 22 FI*NineTales Dim The Lights 2 Naaras 12 (Pennut) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 NOM
MCO fs 22 FI*SolarWind's Maia 2 Naaras 7 (CH) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CACIB
MCO n FI*Unikuun Gothic Black 2 Uros 9 (Avoin) Fraga y Guzmán Gerardo Abs
MCO n FIN*Chamberlain Sgt Blackpepper 2 Uros 4 (GIP) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAPS
MCO n 22 FI*Godfather's Francine 2 Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
MCO ns FI*Satinante's Tristan Fridolf 2 Uros 12 (Pennut) Fraga y Guzmán Gerardo EX1
MCO ns Oliver Sky Beyrouth, CZ 2 Uros 11 (Nuoret) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 BIV NOM BIS
MCO ns 09 22 FI*Godfather's Felicidad 2 Naaras 12 (Pennut) Fraga y Guzmán Gerardo EX2
MCO ns 09 22 FI*Godfather's Fernando 2 Uros 12 (Pennut) Fraga y Guzmán Gerardo EX1
NFO a FI*Karvanaaman Frida 2 Naaras 5 (IC) Lindelöf Sirpa EX1 CAGCIB
NFO a 09 23 FI*Nalle-Puhin Gil Grissom 2 Uros 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB
NFO a 22 FI*Heinuntuvan Andreas 2 Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko Abs
NFO a 23 FIN*Nalle-Puhin LionKing Simba 2 Uros 2 (SP) Saarela Veikko KM
NFO d 09 22 FIN*Heinuntuvan Aapeli 2 Uros 6 (IP) Jensen Hannah EX1 CAGPIB
NFO e FI*Aasatar Rest Calm 2 Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
NFO f 09 23 FI*Kattskogens Alma 2 Naaras 1 (SC) Jensen Hannah KM
NFO f 09 24 S*Miss Mikkus' Jingle Kizz 2 Naaras 5 (IC) Jensen Hannah EX1 CAGCIB NOM BIS
NFO f 23 FI*Aasatar Magical Winter 2 Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
NFO fs FI*FoxyPaw's Cherry Mash 2 Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1 BIV
NFO fs 09 22 S*Vildhjärtas Nyxx Nightwish 2 Naaras 9 (Avoin) Jensen Hannah EX1 CAC
NFO gs 24 FI*Aasatar Imaginaerum 2 Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1 NOM
NFO n 01 S*Vildhjärtas Cobra Starship 2 Uros 8 (PR) Lindelöf Sirpa EX1 CAPIB BIV
NFO n 03 22 FI*Ballawhane It's A Mystery 2 Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1 BIV NOM
NFO n 03 22 S*NC's Killer Queen 2 Naaras 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS NOM
NFO n 03 22 S*Vildhjärtas CuteIsWhat WeAimFor 2 Uros 1 (SC) Saarela Veikko KM
NFO n 09 FI*Draconian TwilightInnocence 2 Naaras 6 (IP) Lindelöf Sirpa EX1 CAGPIB
NFO n 09 FI*Kultahippusten Robert 2 Uros 10 (KAS) Lindelöf Sirpa EX2
NFO n 09 FIN*Wishmaster Kid Brother 2 Uros 10 (KAS) Lindelöf Sirpa EX1 CAP
NFO n 09 22 FI*Ballawhane AnarchyInTheUK 2 Uros 1 (SC) Saarela Veikko KM
NFO n 09 23 Wenta z Krainy Asgardu 2 Uros 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
NFO n 09 24 FI*Ninatte's Kingda Ka 2 Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
NFO n 09 24 FI*Tähtitassun Aurinkoinen 2 Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
NFO n 24 FI*Heinuntuvan Eemeli 2 Uros 1 (SC) Saarela Veikko Abs
NFO ns 09 22 FI*Ballawhane I Want ToBeFree 2 Uros 11 (Nuoret) Jensen Hannah EX1 BIV
NFO ns 09 22 FIN*Kujakeikarin Hessu Hopo 2 Uros 8 (PR) Jensen Hannah EX1 CAPIB
NFO ns 09 24 FI*Kultahippusten Klaara 2 Naaras 12 (Pennut) Jensen Hannah EX1
NFO ns 09 24 FIN*Kultahippusten Iita 2 Naaras 8 (PR) Jensen Hannah EX1 CAPIB
NFO ns 24 FI*Niittykissan Argentina 2 Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX2
NFO w 64 FIN*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 1 (SC) Fraga y Guzmán Gerardo KM
OCI b 24 FI*Kukkatarhan Caleana 3 Naaras 12 (Pennut) Sagurski Dietmar EX2
OCI b 24 FI*Kukkatarhan Calypso 3 Naaras 12 (Pennut) Sagurski Dietmar EX1 BIV NOM
OCI b 24 FI*Moosegrove Ad Victoriam 3 Naaras 5 (IC) Sagurski Dietmar EX1 CAGCIB
OCI b 24 FI*Northalla Peridodite 3 Naaras 9 (Avoin) Sagurski Dietmar EX1 CAC
OCI b 24 FI*Rollick Octavarium 3 Uros 10 (KAS) Sagurski Dietmar EX1 CAP NOM
OCI b 24 FI*Topspot Gato-Do-Mato 3 Uros 12 (Pennut) Sagurski Dietmar EX1
OCI b 24 FIN*Moosegrove Panthera 3 Naaras 1 (SC) Sagurski Dietmar KM BIV NOM
OCI c 24 FI*Topspot First Frost 3 Uros 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1
OCI n 24 FI*Moosegrove Aurora 3 Naaras 7 (CH) Ojaniemi Sara EX1 CACIB
OCI n 24 FI*Moosegrove Braxton 3 Uros 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX1
OCI n 24 FI*Northalla Basalt 3 Uros 10 (KAS) Ojaniemi Sara EX1 CAP
OCI n 24 FI*Topspot Gato-Maracajá 3 Uros 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1 BIV NOM
OCI n 24 FI*Topspot Jaguatirica 3 Naaras 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1
OCI n 24 FI*Topspot LoneStar 3 Naaras 5 (IC) Ojaniemi Sara EX1 CAGCIB
OCI n 24 FI*Topspot Miracolo 3 Naaras 3 (GIC) Ojaniemi Sara EX1 CACS
OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Ojaniemi Sara KM BIV NOM BIS
OLH a 25 FI*Skazki Waltari 4 Uros 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
OLH c 25 FI*Mummeli Nanetinha Rosalinda 4 Naaras 10 (KAS) Sagurski Dietmar EX1 CAP
OLH n 25 FI*Crimsonette's Beau Saucy 4 Uros 11 (Nuoret) Sagurski Dietmar EX1
OLH n 25 Topeng News Flash of Noxx 4 Uros 3 (GIC) Sagurski Dietmar EX1 CACS
OSH a 24 Nick-Nack Sia Alicia, CZ 4 Uros 12 (Pennut) Sagurski Dietmar EX1 NOM BIS
OSH a 24 Nick-Nack Sia Alicia, CZ 4 Uros 13c (Määrittely) Ojaniemi Sara OSH a 24
OSH as 24 FI*Noxx Tricky Tania 4 Naaras 9 (Avoin) Sagurski Dietmar Abs
OSH b 03 Bestcats Electrify Exclusive 4 Uros 2 (SP) Sagurski Dietmar Abs
OSH b 03 24 FI*Galene's Autumn Girl 4 Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX1
OSH b 22 Idream 4 Uros 5 (IC) Sagurski Dietmar EX1 CAGCIB
OSH b 25 FI*Jalecat's MiLady May 4 Naaras 11 (Nuoret) Edström Michael EX1 NOM
OSH c FI*Sultsinan Misteli 4 Uros 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC NOM
OSH c 24 FI*Ice-Olive's YouGotMeRunnin' 4 Uros 10 (KAS) Sagurski Dietmar EX1 CAP
OSH d 22 HU*Shagio-Chen Papaya 4 Uros 11 (Nuoret) Sagurski Dietmar EX1
OSH ds 24 ClassicOri's Deeply Deluxe 4 Uros 9 (Avoin) Sagurski Dietmar Abs
OSH j 03 FI*Skazki Valentina 4 Naaras 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
OSH j 03 FIN*Desmodus Lilac Negrita 4 Naaras 4 (GIP) Edström Michael EX1 CAPS NOM
OSH j 03 FIN*Desmodus Lilac Negrita 4 Naaras 17 (Veteraani) Ojaniemi Sara 1 NOM BIS
OSH n FI*Birregin Haades 4 Uros 4 (GIP) Sagurski Dietmar EX1 CAPS NOM
OSH n FI*Santuzzan O Marry Me! 4 Naaras 2 (SP) Sagurski Dietmar KM NOM BIS
OSH n 03 FIN*Quan Tamashii 4 Uros 1 (SC) Sagurski Dietmar KM NOM BIS
OSH n 03 HU*Shagio-Chen Noriko Ori-Katino 4 Naaras 3 (GIC) Sagurski Dietmar EX1 CACS NOM BIS
OSH ns 22 FI*Jalecat's Leeroy Lex 4 Uros 10 (KAS) Edström Michael EX1 CAP
PEB b 83 Chikita Glamour Queen *** 4 Naaras 10 (KAS) Edström Michael EX2
PER a FI*Talismanin Something Blue 1 Uros 11 (Nuoret) Fraga y Guzmán Gerardo Abs
PER a 03 24 FIN*Dirlandan EnvyMe 1 Uros 2 (SP) Edström Michael KM NOM BIS
PER ds FI*Kultaviiksen Honey B. 1 Naaras 11 (Nuoret) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 NOM BIS
PER e FI*Talismanin Scream! 1 Uros 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
PER f FI*Kultaviiksen Ida Cox 1 Naaras 12 (Pennut) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 NOM BIS
PER f 03 FI*Honeydew Queen of the Roses 1 Naaras 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
PER fs Kuutsas Summer Storm 1 Naaras 11 (Nuoret) Edström Michael EX1 NOM
PER g FI*Talismanin Smashing Muffin 1 Naaras 11 (Nuoret) Fraga y Guzmán Gerardo Abs
PER g FIN*Vanilla-Star Blue Angel 1 Naaras 9 (Avoin) Edström Michael Abs
PER n 01 21 62 FI*Dirlandan HanoiRocks 1 Naaras 11 (Nuoret) Fraga y Guzmán Gerardo EX1
PER n 02 FIN*Mimosan Dreamer 1 Uros 10 (KAS) Edström Michael EX1 CAP
PER n 02 62 Toy Tricksy Zorro 1 Uros 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB NOM BIS
PER n 03 22 FI*Chosen-One Feel Fancy Fly 1 Uros 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
PER n 21 33 Benoma Havanna Dreams 1 Naaras 11 (Nuoret) Fraga y Guzmán Gerardo EX1
PER n 33 Lucky Haos Bao 1 Uros 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB
PER ns 24 62 FIN*Dirlandan Efesos 1 Uros 6 (IP) Edström Michael Abs
PER w 62 Validian Lucky Starz of Amabili 1 Naaras 3 (GIC) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CACS NOM BIS
RAG a FI*Collicatin Satin Diamond 2 Naaras 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa Abs
RAG a FI*Collicatin Shining Diamond 2 Naaras 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1 NOM
RAG a FI*Dollgarden's Anemone 2 Naaras 3 (GIC) Lindelöf Sirpa EX1 CACS BIV NOM
RAG a FI*Utuinen Querido for Pijan 2 Uros 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX1
RAG a 03 FI*Snowrag Skymaster 2 Uros 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 No Cert
RAG a 03 FI*Tiridoll's Diamond Diva 2 Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
RAG a 03 FIN*Tiridoll's Blue Stardust 2 Naaras 17 (Veteraani) Edström Michael 2
RAG a 03 FIN*Tiridoll's Blue Stardust 2 Naaras 2 (SP) Saarela Veikko KM NOM
RAG a 04 FI*Collicatin White Diamond 2 Uros 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1
RAG a 04 FI*Satinante's Don Cesar 2 Uros 2 (SP) Lindelöf Sirpa KM NOM
RAG a 04 FI*Tiridoll's MeTooLoveYou 2 Uros 7 (CH) Lindelöf Sirpa EX1 CACIB NOM
RAG a 04 21 FI*Rock'nRags BrightestDiamond 2 Naaras 11 (Nuoret) Fraga y Guzmán Gerardo EX1
RAG b FI*Mithrandilin Faramir 2 Uros 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC
RAG c 04 21 FI*Calamarin Nemo 2 Uros 10 (KAS) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAP NOM BIS
RAG d 03 FI*Snowrag Red Ferrari 2 Uros 10 (KAS) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAP
RAG d 03 FI*Snowrag Red Maserati 2 Uros 9 (Avoin) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAC
RAG f FI*Shyshaman's Lil' Shamanita 2 Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
RAG f 03 FI*Utuinen Rebel Rosebud 2 Naaras 12 (Pennut) Jensen Hannah EX1
RAG f 03 21 FI*Dollyblues Tightrope Walker 2 Naaras 9 (Avoin) Jensen Hannah EX1 CAC
RAG f 04 FI*Sunrunner's Nia 2 Naaras 9 (Avoin) Jensen Hannah EX1 CAC
RAG g 03 FI*Tiridoll's Sunflower Girl 2 Naaras 9 (Avoin) Fraga y Guzmán Gerardo Abs
RAG n FI*Tiridoll's Sugar Overdose 2 Uros 12 (Pennut) Jensen Hannah EX1
RAG n S*Hallongläntans Kyle Katarn 2 Uros 11 (Nuoret) Jensen Hannah EX1 NOM
RAG n S*Hallongläntans Kyle Katarn 2 Uros 13c (Määrittely) Fraga y Guzmán Gerardo App. for breading
RAG n 03 FI*Sunrunner's Pol 2 Uros 9 (Avoin) Jensen Hannah EX1 CAC
RAG n 03 FI*Tiridoll's CatchDaSnowflake 2 Uros 1 (SC) Jensen Hannah KM
RAG n 03 FI*Tuulikellon Prime Time 2 Uros 7 (CH) Jensen Hannah EX1 CACIB BIV NOM BIS
RAG n 03 M'Memories Ragdoll's Havana 2 Naaras 11 (Nuoret) Jensen Hannah EX1
RAG n 03 S*Harmony BlueEye Jaxon 2 Uros 5 (IC) Jensen Hannah EX1 CAGCIB
RAG n 04 FI*Stardoll's Wind Warrior 2 Uros 5 (IC) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAGCIB
RAG n 04 FI*Sunrunner's Kabil 2 Uros 5 (IC) Fraga y Guzmán Gerardo EX2
RAG n 04 FI*Tiridoll's Dreaming again.. 2 Uros 3 (GIC) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CACS
RAG n 04 FI*Utuinen Once In A Lifetime 2 Uros 11 (Nuoret) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 BIV
RUS FI*Shady-Lady's Demon 3 Uros 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX1
RUS FI*Shady-Lady's Fairlane 3 Naaras 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX2
RUS FI*Shady-Lady's Road Runner 3 Naaras 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX1 BIV
RUS FI*Tcarskii'dvorik My Saaga 3 Naaras 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1
RUS FI*Tcarskii'dvorik Tiara 3 Naaras 10 (KAS) Ojaniemi Sara Abs
SBI a Demian Valentina 2 Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
SBI a FI*MeToYou Hero 2 Uros 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
SBI a FI*Nalle-Puhin PINK! 2 Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1 BIV
SBI a FI*Zhamanen MT Bobby Orr 2 Uros 2 (SP) Saarela Veikko KM NOM
SBI a FIN*Recknagel Tairapänks 2 Naaras 1 (SC) Saarela Veikko KM
SBI a FIN*Sic'an Mesa 2 Naaras 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP
SBI a FIN*Touchant Homme du Monde 2 Uros 1 (SC) Saarela Veikko Abs
SBI b Demian Olympsche Bronzen 2 Uros 1 (SC) Jensen Hannah Abs
SBI b FI*Mithrandilin Elwing 2 Naaras 9 (Avoin) Jensen Hannah EX1 CAC
SBI b FI*Shonamei's Golden Sunset 2 Naaras 11 (Nuoret) Jensen Hannah EX1
SBI b 21 FI*Canth's UltraVox 2 Uros 11 (Nuoret) Jensen Hannah EX1
SBI b 21 Guéwenn du Solstice d'été 2 Naaras 5 (IC) Jensen Hannah EX1 CAGCIB
SBI c Demian Africa Zambarau 2 Naaras 9 (Avoin) Jensen Hannah Abs
SBI c Demian New York's Sandy 2 Naaras 12 (Pennut) Jensen Hannah EX1
SBI c FIN*Touchant Jaunet d'eau 2 Naaras 3 (GIC) Jensen Hannah Abs
SBI c 21 FI*Vongoivan Erik 2 Uros 3 (GIC) Lindelöf Sirpa EX1 CACS
SBI d FI*Tamus Escort 2 Uros 9 (Avoin) Saarela Veikko Abs
SBI d FI*Touchant Renault Unique 2 Uros 9 (Avoin) Saarela Veikko Abs
SBI d 21 FI*Goathill's Amour 2 Uros 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC NOM
SBI d 21 FIN*JoJon Wanzheng 2 Naaras 1 (SC) Saarela Veikko KM
SBI f 21 FI*Goathill's Angelica 2 Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko Abs
SBI h FI*Aasatar Her My One 2 Naaras 9 (Avoin) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAC
SBI n EE*Ireen Herencia 2 Naaras 11 (Nuoret) Fraga y Guzmán Gerardo EX2
SBI n FI*Midianin Bianca 2 Naaras 11 (Nuoret) Fraga y Guzmán Gerardo EX1
SBI n 21 EE*Arista L'Amour St.Ifferini 2 Naaras 3 (GIC) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CACS NOM
SBI n 21 FI*Canth's Soldier of Love 2 Uros 5 (IC) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAGCIB BIV
SBI n 21 FI*Kirakan Quiereme Mucho 2 Uros 6 (IP) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAGPIB
SBI n 21 FI*Vongoivan Geo 2 Uros 9 (Avoin) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAC
SIA b FI*Twist-Tiramisun Oodi 4 Naaras 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
SIA b FI*Vuorikatin AinutKertainen 4 Uros 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
SIA c FI*Kelmikerhon Ainoa Aarteeni 4 Naaras 5 (IC) Sagurski Dietmar EX1 CAGCIB
SIA c FI*Vuorikatin Burning Love 4 Naaras 9 (Avoin) Sagurski Dietmar Abs
SIA n FI*Twist-Tiramisun Muusa 4 Naaras 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB NOM
SIA n FI*Twist-Tiramisun Pumpernickel 4 Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX1 NOM
SIA n 21 FI*LoveOriental Edmund 4 Uros 2 (SP) Edström Michael Mitätöity Mitätöity
SIB d 03 24 FI*Cherrytail's Odysseus 2 Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
SIB ds 24 FI*ArcticWilds Bigtime Beagle 2 Uros 9 (Avoin) Jensen Hannah EX1 CAC
SIB f 03 23 FI*Amurin Carmel 2 Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
SIB f 09 23 FIN*Amurin Ávila 2 Naaras 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP
SIB f 23 FI*Amurin Betel 2 Naaras 7 (CH) Jensen Hannah EX1 CACIB
SIB f 23 FI*Amurin Cassia 2 Naaras 9 (Avoin) Jensen Hannah EX1 CAC
SIB fs 09 24 FI*Cherrytail's Las Vegas 2 Naaras 5 (IC) Lindelöf Sirpa EX1 CAGCIB
SIB n 03 23 FI*Amante's Virtuoso 2 Uros 11 (Nuoret) Fraga y Guzmán Gerardo EX1
SIB n 09 24 Chera-Sherry Tigoda *** 2 Naaras 5 (IC) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAGCIB
SIB n 22 FI*Amurin Andreas 2 Uros 5 (IC) Lindelöf Sirpa EX1 CAGCIB BIV
SIB n 23 FIN*Amante's Gloriosa 2 Naaras 4 (GIP) Lindelöf Sirpa EX1 CAPS NOM BIS
SIB n 24 FI*Amante's Vivaldi 2 Uros 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX1 NOM
SIB n 24 FI*Magnificat James 2 Uros 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX2
SIB ns 22 FI*Amante's Xenia 2 Naaras 11 (Nuoret) Jensen Hannah EX1
SIB ns 24 FIN*Magnificat Igor 2 Uros 4 (GIP) Jensen Hannah EX1 CAPS NOM
SIB ny 24 Lucas Sibaris*RU 2 Uros 1 (SC) Lindelöf Sirpa Abs
SPH e 09 32 LV*Otomi Ungaro 3 Uros 1 (SC) Ojaniemi Sara KM BIV
SPH f 03 33 LV*Otomi Avrora 3 Naaras 7 (CH) Ojaniemi Sara EX1 CACIB NOM BIS
SPH f 09 32 FI*Hebblas Fairy Cottontail 3 Naaras 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX2
SPH f 09 32 FI*Hebblas Feya 3 Naaras 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX3
SPH n Joker Smiles of Fortune 3 Uros 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC
SPH n 09 FIN*Hobbitqueen's Ace Of Spades 3 Uros 10 (KAS) Sagurski Dietmar EX1 CAP
SPH n 09 21 32 LV*Otomi Beautiful Butterfly 3 Naaras 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC
SYS n 03 LV*La Lune d'Or Phoenix 4 Uros 11 (Nuoret) Sagurski Dietmar EX1 NOM BIS
TUA d 22 FI*Nazarlik Yaramaz Kisi 2 Uros 9 (Avoin) Jensen Hannah EX1 CAC
TUA d 24 FI*Elekatin Yolanda-Yasmin 2 Naaras 7 (CH) Jensen Hannah EX1 CACIB
TUA f FI*Nazarlik Zeta Orionis 2 Naaras 11 (Nuoret) Jensen Hannah EX1 BIV
TUA n 03 FI*Tangerine's Body and Soul 2 Uros 12 (Pennut) Jensen Hannah EX1 NOM BIS
TUA n 24 FI*Josmarin Galibe 2 Naaras 7 (CH) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CACIB
TUA w 62 FI*Josmarin Eldem 2 Naaras 4 (GIP) Jensen Hannah EX1 No Cert
TUA w 62 FI*Josmarin Helinä Keiju 2 Naaras 11 (Nuoret) Jensen Hannah EX1
TUV d 62 FI*GizemliKediler Adile Alaiye 2 Naaras 1 (SC) Fraga y Guzmán Gerardo KM
TUV d 63 FI*GizemliKediler Bey Bunyamin 2 Uros 11 (Nuoret) Fraga y Guzmán Gerardo EX1
TUV d 63 FI*GizemliKediler Beze Balerin 2 Naaras 11 (Nuoret) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 BIV
258 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Ei tuomareita.