URK HELSINKI 3.3.2013
Järjestävä yhdistys Uudenmaan Rotukissayhdistys ry
Alkaa 3.3.2013 Loppuu 3.3.2013
Ilmoittautuminen alkaa 3.3.2013 Ilmoittautuminen loppuu 3.3.2013
Yleisöaika alkaa 0:00 Yleisöaika loppuu 0:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 0:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 0:00
Arvostelut alkavat 0:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm
Kansainvälinen Ei Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Ei
Kissoja enintään    Kategoriat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti showmanager@urk.fi
Paikka
Toimihenkilöt
Lisätietoja

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
Yhteensä 0

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
ABY a FI*Link Aurore Bleu de Ciel III Naaras 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1 NOM BIS
ABY a FIN*Link Monifa Mosi III Uros 4 (GIP) Lindelöf Sirpa EX1 CAPS
ABY n Felix of Wonderlove III Uros 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC
ABY n FI*Amhara's Martha III Naaras 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC
ABY n FI*Laire Meleth Aran III Uros 4 (GIP) Lindelöf Sirpa EX1 CAPS NOM BIS
ABY n FI*Laire Oira Anor III Uros 3 (GIC) Lindelöf Sirpa EX1 CACS
ABY n FI*Laire Valar Yavanna III Naaras 5 (IC) Lindelöf Sirpa EX1 CAGCIB BIV NOM
ABY n FIN*Link Iggy Miu III Uros 6 (IP) Lindelöf Sirpa EX1 CAGPIB
ABY n Gaspacho Bonjour L'Amour*PT III Uros 5 (IC) Lindelöf Sirpa EX1 CAGCIB
ABY n RU*Greenville Oberon of Laire III Uros 1 (SC) Lindelöf Sirpa KM NOM
ABY n S*Aucuparia's Sinope III Naaras 5 (IC) Lindelöf Sirpa EX2
ABY p FIN*Link Hlelile III Naaras 10 (KAS) Ojaniemi Sara EX1 CAP NOM
ACL d 02 21 33 FI*Metusalahin Adrian II Uros 7 (CH) Jensen Hannah EX1 CACIB
ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl II Naaras 17 (Veteraani) Edström Michael 1 NOM BIS
ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl II Naaras 2 (SP) Jensen Hannah KM NOM
BAL e FI*Cleverkitty Tuesday Hero IV Uros 4 (GIP) Edström Michael EX1 CAPS NOM BIS
BAL n 21 FI*Noxx Reckless Rebecca IV Naaras 2 (SP) Edström Michael KM
BAL w 67 FI*Willicon Lo Stregatto IV Uros 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
BEN n 22 FI*Alcarinqua Aldaron III Uros 5 (IC) Ojaniemi Sara EX1 CAGCIB
BEN n 24 S*Gold Glitter's A Season III Uros 4 (GIP) Ojaniemi Sara EX1 CAPS NOM
BEN n 24 Tamleopardens Wild Rose *** III Naaras 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX1
BEN n 24 33 FI*Starglitters Snowflake III Naaras 6 (IP) Lindelöf Sirpa EX1 CAGPIB
BRI f FI*Feronian Gabriella III Naaras 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX1 NOM
BRI g FIN*Feronian Crocus Aureus III Naaras 8 (PR) Lindelöf Sirpa EX1 CAPIB NOM BIS
BUR b Sacredspirit Virgin Flamingo *** III Uros 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC
BUR c Sacredspirit Francesca *** III Naaras 11 (Nuoret) Sagurski Dietmar EX1 NOM BIS
CRX a 24 FI*Framillan Good&Plenty III Naaras 9 (Avoin) Sagurski Dietmar EX1 CAC
CRX a 33 FI*FunkyJam's My Melody III Naaras 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC
CRX d FI*FunkyJam's Linus van Pelt III Uros 11 (Nuoret) Sagurski Dietmar EX1
CRX d S*Änglarna's Estelle III Naaras 9 (Avoin) Sagurski Dietmar EX1 CAC
CRX d 02 62 FI*Jokikatin Sarastus III Uros 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC
CRX g 03 FI*VeeKasin Miss Nettles III Naaras 3 (GIC) Ojaniemi Sara EX1 CACS
CRX g 03 33 FI*Tuiscalo's Joku III Naaras 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC
CRX n 02 62 FI*FunkyJam's BoomBoomPow III Naaras 3 (GIC) Ojaniemi Sara EX1 CACS
CRX n 03 FI*FunkyJam's Dove of Peace III Uros 5 (IC) Ojaniemi Sara EX1 CAGCIB
CRX n 03 FI*FunkyJam's Fairy-Periwinkle III Naaras 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX1 BIV
CRX ns 03 FI*Derekaz Data Venia III Naaras 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1
CYM d 23 52 FI*Caaleigh Baby Pumpkin III Uros 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1 BIV
CYM w 51 62 FI*Caaleigh Snowberry III Naaras 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1
CYM w 52 61 FI*Caaleigh Pale Bandit III Uros 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX2
DRX h 09 22 Koro's Nadia for Mirlain III Naaras 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC
EUR d 22 FI*Feronian Cajanus III Uros 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC
EUR d 24 FI*Feronian Basil III Uros 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa Abs
EUR f 24 FIN*Feronian Uncinia Bella III Naaras 1 (SC) Lindelöf Sirpa KM
EUR n 24 FI*Kissakallion Magdalena III Naaras 3 (GIC) Ojaniemi Sara EX1 CACS
EUR n 24 FI*Tiikerililjan Ilomieli III Uros 10 (KAS) Ojaniemi Sara Abs
EUR n 24 FIN*Katinhännän Bella Valentina III Naaras 2 (SP) Ojaniemi Sara KM
EUR w 64 FI*Kissakallion Pritidonna III Naaras 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1
EXO n IT*Serafino del Falco d'Oro I Uros 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX1
HCS Pikku-Lilla Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Ojaniemi Sara 1 NOM BIS
KOR FI*Melodian Tulaya III Naaras 3 (GIC) Sagurski Dietmar EX1 CACS
MAN d 22 53 FI*Ballawhane Hurley-Burley III Uros 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1
MCO d 22 FI*Vuorensinen Baloo II Uros 3 (GIC) Jensen Hannah EX1 No Cert
MCO ds 03 22 FI*TipTop Maine Umbar II Uros 9 (Avoin) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAC BIV NOM
MCO f Beartooth Mountain Lola II Naaras 11 (Nuoret) Jensen Hannah EX1
MCO fs 09 22 FI*NineTales Dim The Lights II Naaras 12 (Pennut) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 NOM
MCO fs 22 FI*SolarWind's Maia II Naaras 7 (CH) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CACIB
MCO n FI*Unikuun Gothic Black II Uros 9 (Avoin) Fraga y Guzmán Gerardo Abs
MCO n FIN*Chamberlain Sgt Blackpepper II Uros 4 (GIP) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAPS
MCO n 22 FI*Godfather's Francine II Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
MCO ns FI*Satinante's Tristan Fridolf II Uros 12 (Pennut) Fraga y Guzmán Gerardo EX1
MCO ns Oliver Sky Beyrouth, CZ II Uros 11 (Nuoret) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 BIV NOM BIS
MCO ns 09 22 FI*Godfather's Felicidad II Naaras 12 (Pennut) Fraga y Guzmán Gerardo EX2
MCO ns 09 22 FI*Godfather's Fernando II Uros 12 (Pennut) Fraga y Guzmán Gerardo EX1
NFO a FI*Karvanaaman Frida II Naaras 5 (IC) Lindelöf Sirpa EX1 CAGCIB
NFO a 09 23 FI*Nalle-Puhin Gil Grissom II Uros 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB
NFO a 22 FI*Heinuntuvan Andreas II Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko Abs
NFO a 23 FIN*Nalle-Puhin LionKing Simba II Uros 2 (SP) Saarela Veikko KM
NFO d 09 22 FIN*Heinuntuvan Aapeli II Uros 6 (IP) Jensen Hannah EX1 CAGPIB
NFO e FI*Aasatar Rest Calm II Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
NFO f 09 23 FI*Kattskogens Alma II Naaras 1 (SC) Jensen Hannah KM
NFO f 09 24 S*Miss Mikkus' Jingle Kizz II Naaras 5 (IC) Jensen Hannah EX1 CAGCIB NOM BIS
NFO f 23 FI*Aasatar Magical Winter II Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
NFO fs FI*FoxyPaw's Cherry Mash II Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1 BIV
NFO fs 09 22 S*Vildhjärtas Nyxx Nightwish II Naaras 9 (Avoin) Jensen Hannah EX1 CAC
NFO gs 24 FI*Aasatar Imaginaerum II Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1 NOM
NFO n 01 S*Vildhjärtas Cobra Starship II Uros 8 (PR) Lindelöf Sirpa EX1 CAPIB BIV
NFO n 03 22 FI*Ballawhane It's A Mystery II Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1 BIV NOM
NFO n 03 22 S*NC's Killer Queen II Naaras 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS NOM
NFO n 03 22 S*Vildhjärtas CuteIsWhat WeAimFor II Uros 1 (SC) Saarela Veikko KM
NFO n 09 FI*Draconian TwilightInnocence II Naaras 6 (IP) Lindelöf Sirpa EX1 CAGPIB
NFO n 09 FI*Kultahippusten Robert II Uros 10 (KAS) Lindelöf Sirpa EX2
NFO n 09 FIN*Wishmaster Kid Brother II Uros 10 (KAS) Lindelöf Sirpa EX1 CAP
NFO n 09 22 FI*Ballawhane AnarchyInTheUK II Uros 1 (SC) Saarela Veikko KM
NFO n 09 23 Wenta z Krainy Asgardu II Uros 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
NFO n 09 24 FI*Ninatte's Kingda Ka II Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
NFO n 09 24 FI*Tähtitassun Aurinkoinen II Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
NFO n 24 FI*Heinuntuvan Eemeli II Uros 1 (SC) Saarela Veikko Abs
NFO ns 09 22 FI*Ballawhane I Want ToBeFree II Uros 11 (Nuoret) Jensen Hannah EX1 BIV
NFO ns 09 22 FIN*Kujakeikarin Hessu Hopo II Uros 8 (PR) Jensen Hannah EX1 CAPIB
NFO ns 09 24 FI*Kultahippusten Klaara II Naaras 12 (Pennut) Jensen Hannah EX1
NFO ns 09 24 FIN*Kultahippusten Iita II Naaras 8 (PR) Jensen Hannah EX1 CAPIB
NFO ns 24 FI*Niittykissan Argentina II Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX2
NFO w 64 FIN*FoxyPaw's Icebreaker II Uros 1 (SC) Fraga y Guzmán Gerardo KM
OCI b 24 FI*Kukkatarhan Caleana III Naaras 12 (Pennut) Sagurski Dietmar EX2
OCI b 24 FI*Kukkatarhan Calypso III Naaras 12 (Pennut) Sagurski Dietmar EX1 BIV NOM
OCI b 24 FI*Moosegrove Ad Victoriam III Naaras 5 (IC) Sagurski Dietmar EX1 CAGCIB
OCI b 24 FI*Northalla Peridodite III Naaras 9 (Avoin) Sagurski Dietmar EX1 CAC
OCI b 24 FI*Rollick Octavarium III Uros 10 (KAS) Sagurski Dietmar EX1 CAP NOM
OCI b 24 FI*Topspot Gato-Do-Mato III Uros 12 (Pennut) Sagurski Dietmar EX1
OCI b 24 FIN*Moosegrove Panthera III Naaras 1 (SC) Sagurski Dietmar KM BIV NOM
OCI c 24 FI*Topspot First Frost III Uros 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1
OCI n 24 FI*Moosegrove Aurora III Naaras 7 (CH) Ojaniemi Sara EX1 CACIB
OCI n 24 FI*Moosegrove Braxton III Uros 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX1
OCI n 24 FI*Northalla Basalt III Uros 10 (KAS) Ojaniemi Sara EX1 CAP
OCI n 24 FI*Topspot Gato-Maracajá III Uros 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1 BIV NOM
OCI n 24 FI*Topspot Jaguatirica III Naaras 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1
OCI n 24 FI*Topspot LoneStar III Naaras 5 (IC) Ojaniemi Sara EX1 CAGCIB
OCI n 24 FI*Topspot Miracolo III Naaras 3 (GIC) Ojaniemi Sara EX1 CACS
OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix III Uros 1 (SC) Ojaniemi Sara KM BIV NOM BIS
OLH a 25 FI*Skazki Waltari IV Uros 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
OLH c 25 FI*Mummeli Nanetinha Rosalinda IV Naaras 10 (KAS) Sagurski Dietmar EX1 CAP
OLH n 25 FI*Crimsonette's Beau Saucy IV Uros 11 (Nuoret) Sagurski Dietmar EX1
OLH n 25 Topeng News Flash of Noxx IV Uros 3 (GIC) Sagurski Dietmar EX1 CACS
OSH a 24 Nick-Nack Sia Alicia, CZ IV Uros 12 (Pennut) Sagurski Dietmar EX1 NOM BIS
OSH a 24 Nick-Nack Sia Alicia, CZ IV Uros 13c (Määrittely) Ojaniemi Sara OSH a 24
OSH as 24 FI*Noxx Tricky Tania IV Naaras 9 (Avoin) Sagurski Dietmar Abs
OSH b 03 Bestcats Electrify Exclusive IV Uros 2 (SP) Sagurski Dietmar Abs
OSH b 03 24 FI*Galene's Autumn Girl IV Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX1
OSH b 22 Idream IV Uros 5 (IC) Sagurski Dietmar EX1 CAGCIB
OSH b 25 FI*Jalecat's MiLady May IV Naaras 11 (Nuoret) Edström Michael EX1 NOM
OSH c FI*Sultsinan Misteli IV Uros 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC NOM
OSH c 24 FI*Ice-Olive's YouGotMeRunnin' IV Uros 10 (KAS) Sagurski Dietmar EX1 CAP
OSH d 22 HU*Shagio-Chen Papaya IV Uros 11 (Nuoret) Sagurski Dietmar EX1
OSH ds 24 ClassicOri's Deeply Deluxe IV Uros 9 (Avoin) Sagurski Dietmar Abs
OSH j 03 FI*Skazki Valentina IV Naaras 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
OSH j 03 FIN*Desmodus Lilac Negrita IV Naaras 4 (GIP) Edström Michael EX1 CAPS NOM
OSH j 03 FIN*Desmodus Lilac Negrita IV Naaras 17 (Veteraani) Ojaniemi Sara 1 NOM BIS
OSH n FI*Birregin Haades IV Uros 4 (GIP) Sagurski Dietmar EX1 CAPS NOM
OSH n FI*Santuzzan O Marry Me! IV Naaras 2 (SP) Sagurski Dietmar KM NOM BIS
OSH n 03 FIN*Quan Tamashii IV Uros 1 (SC) Sagurski Dietmar KM NOM BIS
OSH n 03 HU*Shagio-Chen Noriko Ori-Katino IV Naaras 3 (GIC) Sagurski Dietmar EX1 CACS NOM BIS
OSH ns 22 FI*Jalecat's Leeroy Lex IV Uros 10 (KAS) Edström Michael EX1 CAP
PEB b 83 Chikita Glamour Queen *** IV Naaras 10 (KAS) Edström Michael EX2
PER a FI*Talismanin Something Blue I Uros 11 (Nuoret) Fraga y Guzmán Gerardo Abs
PER a 03 24 FIN*Dirlandan EnvyMe I Uros 2 (SP) Edström Michael KM NOM BIS
PER ds FI*Kultaviiksen Honey B. I Naaras 11 (Nuoret) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 NOM BIS
PER e FI*Talismanin Scream! I Uros 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
PER f FI*Kultaviiksen Ida Cox I Naaras 12 (Pennut) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 NOM BIS
PER f 03 FI*Honeydew Queen of the Roses I Naaras 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
PER fs Kuutsas Summer Storm I Naaras 11 (Nuoret) Edström Michael EX1 NOM
PER g FI*Talismanin Smashing Muffin I Naaras 11 (Nuoret) Fraga y Guzmán Gerardo Abs
PER g FIN*Vanilla-Star Blue Angel I Naaras 9 (Avoin) Edström Michael Abs
PER n 01 21 62 FI*Dirlandan HanoiRocks I Naaras 11 (Nuoret) Fraga y Guzmán Gerardo EX1
PER n 02 FIN*Mimosan Dreamer I Uros 10 (KAS) Edström Michael EX1 CAP
PER n 02 62 Toy Tricksy Zorro I Uros 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB NOM BIS
PER n 03 22 FI*Chosen-One Feel Fancy Fly I Uros 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
PER n 21 33 Benoma Havanna Dreams I Naaras 11 (Nuoret) Fraga y Guzmán Gerardo EX1
PER n 33 Lucky Haos Bao I Uros 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB
PER ns 24 62 FIN*Dirlandan Efesos I Uros 6 (IP) Edström Michael Abs
PER w 62 Validian Lucky Starz of Amabili I Naaras 3 (GIC) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CACS NOM BIS
RAG a FI*Collicatin Satin Diamond II Naaras 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa Abs
RAG a FI*Collicatin Shining Diamond II Naaras 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1 NOM
RAG a FI*Dollgarden's Anemone II Naaras 3 (GIC) Lindelöf Sirpa EX1 CACS BIV NOM
RAG a FI*Utuinen Querido for Pijan II Uros 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX1
RAG a 03 FI*Snowrag Skymaster II Uros 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 No Cert
RAG a 03 FI*Tiridoll's Diamond Diva II Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
RAG a 03 FIN*Tiridoll's Blue Stardust II Naaras 17 (Veteraani) Edström Michael 2
RAG a 03 FIN*Tiridoll's Blue Stardust II Naaras 2 (SP) Saarela Veikko KM NOM
RAG a 04 FI*Collicatin White Diamond II Uros 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1
RAG a 04 FI*Satinante's Don Cesar II Uros 2 (SP) Lindelöf Sirpa KM NOM
RAG a 04 FI*Tiridoll's MeTooLoveYou II Uros 7 (CH) Lindelöf Sirpa EX1 CACIB NOM
RAG a 04 21 FI*Rock'nRags BrightestDiamond II Naaras 11 (Nuoret) Fraga y Guzmán Gerardo EX1
RAG b FI*Mithrandilin Faramir II Uros 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC
RAG c 04 21 FI*Calamarin Nemo II Uros 10 (KAS) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAP NOM BIS
RAG d 03 FI*Snowrag Red Ferrari II Uros 10 (KAS) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAP
RAG d 03 FI*Snowrag Red Maserati II Uros 9 (Avoin) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAC
RAG f FI*Shyshaman's Lil' Shamanita II Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
RAG f 03 FI*Utuinen Rebel Rosebud II Naaras 12 (Pennut) Jensen Hannah EX1
RAG f 03 21 FI*Dollyblues Tightrope Walker II Naaras 9 (Avoin) Jensen Hannah EX1 CAC
RAG f 04 FI*Sunrunner's Nia II Naaras 9 (Avoin) Jensen Hannah EX1 CAC
RAG g 03 FI*Tiridoll's Sunflower Girl II Naaras 9 (Avoin) Fraga y Guzmán Gerardo Abs
RAG n FI*Tiridoll's Sugar Overdose II Uros 12 (Pennut) Jensen Hannah EX1
RAG n S*Hallongläntans Kyle Katarn II Uros 11 (Nuoret) Jensen Hannah EX1 NOM
RAG n S*Hallongläntans Kyle Katarn II Uros 13c (Määrittely) Fraga y Guzmán Gerardo App. for breading
RAG n 03 FI*Sunrunner's Pol II Uros 9 (Avoin) Jensen Hannah EX1 CAC
RAG n 03 FI*Tiridoll's CatchDaSnowflake II Uros 1 (SC) Jensen Hannah KM
RAG n 03 FI*Tuulikellon Prime Time II Uros 7 (CH) Jensen Hannah EX1 CACIB BIV NOM BIS
RAG n 03 M'Memories Ragdoll's Havana II Naaras 11 (Nuoret) Jensen Hannah EX1
RAG n 03 S*Harmony BlueEye Jaxon II Uros 5 (IC) Jensen Hannah EX1 CAGCIB
RAG n 04 FI*Stardoll's Wind Warrior II Uros 5 (IC) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAGCIB
RAG n 04 FI*Sunrunner's Kabil II Uros 5 (IC) Fraga y Guzmán Gerardo EX2
RAG n 04 FI*Tiridoll's Dreaming again.. II Uros 3 (GIC) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CACS
RAG n 04 FI*Utuinen Once In A Lifetime II Uros 11 (Nuoret) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 BIV
RUS FI*Shady-Lady's Demon III Uros 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX1
RUS FI*Shady-Lady's Fairlane III Naaras 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX2
RUS FI*Shady-Lady's Road Runner III Naaras 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX1 BIV
RUS FI*Tcarskii'dvorik My Saaga III Naaras 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1
RUS FI*Tcarskii'dvorik Tiara III Naaras 10 (KAS) Ojaniemi Sara Abs
SBI a Demian Valentina II Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
SBI a FI*MeToYou Hero II Uros 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
SBI a FI*Nalle-Puhin PINK! II Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1 BIV
SBI a FI*Zhamanen MT Bobby Orr II Uros 2 (SP) Saarela Veikko KM NOM
SBI a FIN*Recknagel Tairapänks II Naaras 1 (SC) Saarela Veikko KM
SBI a FIN*Sic'an Mesa II Naaras 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP
SBI a FIN*Touchant Homme du Monde II Uros 1 (SC) Saarela Veikko Abs
SBI b Demian Olympsche Bronzen II Uros 1 (SC) Jensen Hannah Abs
SBI b FI*Mithrandilin Elwing II Naaras 9 (Avoin) Jensen Hannah EX1 CAC
SBI b FI*Shonamei's Golden Sunset II Naaras 11 (Nuoret) Jensen Hannah EX1
SBI b 21 FI*Canth's UltraVox II Uros 11 (Nuoret) Jensen Hannah EX1
SBI b 21 Guéwenn du Solstice d'été II Naaras 5 (IC) Jensen Hannah EX1 CAGCIB
SBI c Demian Africa Zambarau II Naaras 9 (Avoin) Jensen Hannah Abs
SBI c Demian New York's Sandy II Naaras 12 (Pennut) Jensen Hannah EX1
SBI c FIN*Touchant Jaunet d'eau II Naaras 3 (GIC) Jensen Hannah Abs
SBI c 21 FI*Vongoivan Erik II Uros 3 (GIC) Lindelöf Sirpa EX1 CACS
SBI d FI*Tamus Escort II Uros 9 (Avoin) Saarela Veikko Abs
SBI d FI*Touchant Renault Unique II Uros 9 (Avoin) Saarela Veikko Abs
SBI d 21 FI*Goathill's Amour II Uros 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC NOM
SBI d 21 FIN*JoJon Wanzheng II Naaras 1 (SC) Saarela Veikko KM
SBI f 21 FI*Goathill's Angelica II Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko Abs
SBI h FI*Aasatar Her My One II Naaras 9 (Avoin) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAC
SBI n EE*Ireen Herencia II Naaras 11 (Nuoret) Fraga y Guzmán Gerardo EX2
SBI n FI*Midianin Bianca II Naaras 11 (Nuoret) Fraga y Guzmán Gerardo EX1
SBI n 21 EE*Arista L'Amour St.Ifferini II Naaras 3 (GIC) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CACS NOM
SBI n 21 FI*Canth's Soldier of Love II Uros 5 (IC) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAGCIB BIV
SBI n 21 FI*Kirakan Quiereme Mucho II Uros 6 (IP) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAGPIB
SBI n 21 FI*Vongoivan Geo II Uros 9 (Avoin) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAC
SIA b FI*Twist-Tiramisun Oodi IV Naaras 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
SIA b FI*Vuorikatin AinutKertainen IV Uros 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
SIA c FI*Kelmikerhon Ainoa Aarteeni IV Naaras 5 (IC) Sagurski Dietmar EX1 CAGCIB
SIA c FI*Vuorikatin Burning Love IV Naaras 9 (Avoin) Sagurski Dietmar Abs
SIA n FI*Twist-Tiramisun Muusa IV Naaras 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB NOM
SIA n FI*Twist-Tiramisun Pumpernickel IV Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX1 NOM
SIA n 21 FI*LoveOriental Edmund IV Uros 2 (SP) Edström Michael Mitätöity Mitätöity
SIB d 03 24 FI*Cherrytail's Odysseus II Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
SIB ds 24 FI*ArcticWilds Bigtime Beagle II Uros 9 (Avoin) Jensen Hannah EX1 CAC
SIB f 03 23 FI*Amurin Carmel II Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
SIB f 09 23 FIN*Amurin Ávila II Naaras 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP
SIB f 23 FI*Amurin Betel II Naaras 7 (CH) Jensen Hannah EX1 CACIB
SIB f 23 FI*Amurin Cassia II Naaras 9 (Avoin) Jensen Hannah EX1 CAC
SIB fs 09 24 FI*Cherrytail's Las Vegas II Naaras 5 (IC) Lindelöf Sirpa EX1 CAGCIB
SIB n 03 23 FI*Amante's Virtuoso II Uros 11 (Nuoret) Fraga y Guzmán Gerardo EX1
SIB n 09 24 Chera-Sherry Tigoda *** II Naaras 5 (IC) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAGCIB
SIB n 22 FI*Amurin Andreas II Uros 5 (IC) Lindelöf Sirpa EX1 CAGCIB BIV
SIB n 23 FIN*Amante's Gloriosa II Naaras 4 (GIP) Lindelöf Sirpa EX1 CAPS NOM BIS
SIB n 24 FI*Amante's Vivaldi II Uros 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX1 NOM
SIB n 24 FI*Magnificat James II Uros 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX2
SIB ns 22 FI*Amante's Xenia II Naaras 11 (Nuoret) Jensen Hannah EX1
SIB ns 24 FIN*Magnificat Igor II Uros 4 (GIP) Jensen Hannah EX1 CAPS NOM
SIB ny 24 Lucas Sibaris*RU II Uros 1 (SC) Lindelöf Sirpa Abs
SPH e 09 32 LV*Otomi Ungaro III Uros 1 (SC) Ojaniemi Sara KM BIV
SPH f 03 33 LV*Otomi Avrora III Naaras 7 (CH) Ojaniemi Sara EX1 CACIB NOM BIS
SPH f 09 32 FI*Hebblas Fairy Cottontail III Naaras 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX2
SPH f 09 32 FI*Hebblas Feya III Naaras 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX3
SPH n Joker Smiles of Fortune III Uros 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC
SPH n 09 FIN*Hobbitqueen's Ace Of Spades III Uros 10 (KAS) Sagurski Dietmar EX1 CAP
SPH n 09 21 32 LV*Otomi Beautiful Butterfly III Naaras 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC
SYS n 03 LV*La Lune d'Or Phoenix IV Uros 11 (Nuoret) Sagurski Dietmar EX1 NOM BIS
TUA d 22 FI*Nazarlik Yaramaz Kisi II Uros 9 (Avoin) Jensen Hannah EX1 CAC
TUA d 24 FI*Elekatin Yolanda-Yasmin II Naaras 7 (CH) Jensen Hannah EX1 CACIB
TUA f FI*Nazarlik Zeta Orionis II Naaras 11 (Nuoret) Jensen Hannah EX1 BIV
TUA n 03 FI*Tangerine's Body and Soul II Uros 12 (Pennut) Jensen Hannah EX1 NOM BIS
TUA n 24 FI*Josmarin Galibe II Naaras 7 (CH) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CACIB
TUA w 62 FI*Josmarin Eldem II Naaras 4 (GIP) Jensen Hannah EX1 No Cert
TUA w 62 FI*Josmarin Helinä Keiju II Naaras 11 (Nuoret) Jensen Hannah EX1
TUV d 62 FI*GizemliKediler Adile Alaiye II Naaras 1 (SC) Fraga y Guzmán Gerardo KM
TUV d 63 FI*GizemliKediler Bey Bunyamin II Uros 11 (Nuoret) Fraga y Guzmán Gerardo EX1
TUV d 63 FI*GizemliKediler Beze Balerin II Naaras 11 (Nuoret) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 BIV
258 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Ei tuomareita