URK HELSINKI 2.3.2013
Järjestävä yhdistys Uudenmaan Rotukissayhdistys ry
Alkaa 2.3.2013 Loppuu 2.3.2013
Ilmoittautuminen alkaa 2.3.2013 Ilmoittautuminen loppuu 2.3.2013
Yleisöaika alkaa 0:00 Yleisöaika loppuu 0:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 0:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 0:00
Arvostelut alkavat 0:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm
Kansainvälinen Ei Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Ei
Kissoja enintään    Kategoriat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti showmanager@urk.fi
Paikka
Toimihenkilöt
Lisätietoja

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
Yhteensä 0

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
ABY a FI*Link Aurore Bleu de Ciel III Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1 NOM BIS
ABY a FIN*Kharn-Ka Only Ofelia III Naaras 1 (SC) Fonsén Mira KM
ABY a FIN*Link Monifa Mosi III Uros 4 (GIP) Fonsén Mira EX1 CAPS
ABY n Felix of Wonderlove III Uros 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC
ABY n FI*Kharn-Ka Your Luck III Uros 10 (KAS) Ojaniemi Sara Abs
ABY n FI*Laire Meleth Aran III Uros 6 (IP) Ojaniemi Sara EX1 CAGPIB
ABY n FI*Laire Meleth Bein III Naaras 5 (IC) Ojaniemi Sara EX1 CAGCIB NOM
ABY n FI*Laire Valar Lorien III Uros 7 (CH) Ojaniemi Sara EX1 CACIB
ABY n FI*Link Sanaa Raziya III Naaras 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX1
ABY n FI*Proxima John Carter of Mars III Uros 10 (KAS) Ojaniemi Sara EX1 CAP
ABY n FIN*Amhara's Kezia III Naaras 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC
ABY n Gaspacho Bonjour L'Amour*PT III Uros 5 (IC) Ojaniemi Sara EX1 CAGCIB
ABY n RU*Greenville Oberon of Laire III Uros 1 (SC) Ojaniemi Sara KM BIV NOM
ABY n S*Aucuparia's Sinope III Naaras 7 (CH) Ojaniemi Sara EX1 CACIB
ABY o FI*Redcheetah's Aarre III Uros 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP NOM BIS
ABY p FIN*Link Hlelile III Naaras 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP
ACL d 02 21 33 FI*Metusalahin Adrian II Uros 9 (Avoin) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAC NOM
ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl II Naaras 17 (Veteraani) Fonsén Mira 2
ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl II Naaras 2 (SP) Lindelöf Sirpa KM NOM BIS
BAL c 21 SE*Qjou'z Bon A Petit IV Uros 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
BAL g S*Merlions Legend Lilith IV Naaras 8 (PR) Edström Michael EX1 CAPIB
BAL n FI*Fercatin Lilzay Quistine IV Naaras 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB
BAL n 21 FI*Noxx Reckless Rebecca IV Naaras 2 (SP) Saarela Veikko KM
BAL w 67 FI*Willicon Lavacristallo IV Uros 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
BAL w 67 FIN*Fercatin Lumtroi Evinrude IV Uros 17 (Veteraani) Edström Michael 1 NOM
BAL w 67 FIN*Fercatin Lumtroi Evinrude IV Uros 2 (SP) Saarela Veikko KM
BEN n 22 FI*Alcarinqua Aldaron III Uros 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
BEN n 22 31 FI*Kattiklaanin Luke Catwalker III Uros 6 (IP) Saarela Veikko EX1 CAGPIB
BEN n 24 S*Gold Glitter's A Season III Uros 4 (GIP) Fonsén Mira EX1 CAPS
BEN n 24 33 FI*Starglitters Snowflake III Naaras 6 (IP) Ojaniemi Sara EX1 CAGPIB NOM
BRI a DK*From's Don Juan III Uros 4 (GIP) Fonsén Mira EX1 CAPS NOM
BRI a DK*From's Don Juan III Uros 17 (Veteraani) Lindelöf Sirpa 2
BRI a FI*Tassulähteen Fenna III Naaras 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP
BRI g FIN*Ruusutarhan Hertta III Naaras 1 (SC) Saarela Veikko KM
BRI j FI*Suvikasteen Pikku suorasuu III Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
BUR a FI*Almond's Yoko Ono III Naaras 6 (IP) Saarela Veikko EX1 CAGPIB
BUR a FIN*Almond's Mrs. Bukée III Naaras 2 (SP) Saarela Veikko KM NOM
BUR a FIN*Almond's Mrs. Bukée III Naaras 17 (Veteraani) Lindelöf Sirpa 1 NOM
BUR b Sacredspirit Virgin Flamingo *** III Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
BUR c Sacredspirit Francesca *** III Naaras 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX1 NOM
BUR d FI*Ninelli's Pink Pride III Uros 6 (IP) Fonsén Mira EX1 CAGPIB
BUR h HU*Alba Regia Ganxsta Gizi III Naaras 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP NOM BIS
BUR j FIN*Pardofelis Guinevere III Naaras 4 (GIP) Ojaniemi Sara EX1 CAPS
BUR n FIN*Niorun Billie Holiday III Naaras 2 (SP) Fonsén Mira KM
CRX a 24 FI*Framillan Good&Plenty III Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC NOM
CRX a 33 FI*FunkyJam's My Melody III Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
CRX d FI*FunkyJam's Linus van Pelt III Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
CRX g 03 FI*VeeKasin Miss Nettles III Naaras 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS
CRX g 03 33 FI*Tuiscalo's Joku III Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
CRX n 02 62 FI*FunkyJam's BoomBoomPow III Naaras 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS BIV
CRX n 03 FI*FunkyJam's Dove of Peace III Uros 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
CRX n 03 FI*FunkyJam's Fairy-Periwinkle III Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1 NOM
DRX h 09 22 Koro's Nadia for Mirlain III Naaras 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC
EUR d 22 Silkkiturkin Menevä Macho III Uros 2 (SP) Ojaniemi Sara KM NOM
EUR d 24 FI*Feronian Basil III Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira Abs
EUR f 24 FI*Tiikerililjan Jääprinsessa III Naaras 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX1
EUR n FIN*Casimirrin Esmeralda III Naaras 6 (IP) Saarela Veikko EX1 CAGPIB
EUR n 22 FIN*Casimirrin Florestan III Uros 1 (SC) Saarela Veikko KM
EUR n 24 FI*Casimirrin Henley III Uros 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
EUR n 24 FI*Kissakallion Magdalena III Naaras 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS NOM BIS
EUR n 24 FIN*Katinhännän Bella Valentina III Naaras 2 (SP) Fonsén Mira KM
EXO n IT*Serafino del Falco d'Oro I Uros 11 (Nuoret) Sagurski Dietmar EX1
HCS Pikku-Lilla Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Edström Michael 1 NOM BIS
KOR FI*Melodian Tulaya III Naaras 5 (IC) Ojaniemi Sara EX1 CAGCIB
MAN d 22 53 FI*Ballawhane Hurley-Burley III Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
MAU ns FI*Iltavilli Iah Ikhnaton III Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
MCO d 22 FI*Vuorensinen Baloo II Uros 3 (GIC) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CACS
MCO ds 03 22 FI*TipTop Maine Umbar II Uros 9 (Avoin) Jensen Hannah EX1 CAC BIV NOM BIS
MCO ds 22 NL*Friends of Beau Achava-Aliza II Naaras 9 (Avoin) Sagurski Dietmar EX1 CAC
MCO ds 22 NL*Friends of Beau Achava-Aliza II Naaras 13c (Määrittely) Jensen Hannah MCO ds 22 /Gr.7
MCO f Beartooth Mountain Lola II Naaras 11 (Nuoret) Fraga y Guzmán Gerardo EX1
MCO fs 09 22 FI*NineTales Dim The Lights II Naaras 12 (Pennut) Jensen Hannah EX2
MCO n FIN*Chamberlain Sgt Blackpepper II Uros 4 (GIP) Jensen Hannah EX1 CAPS
MCO n 22 FI*Godfather's Francine II Naaras 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1
MCO ns FI*Satinante's Tristan Fridolf II Uros 12 (Pennut) Sagurski Dietmar EX1
MCO ns Oliver Sky Beyrouth, CZ II Uros 11 (Nuoret) Sagurski Dietmar EX1 BIV
MCO ns 09 22 FI*Godfather's Felicidad II Naaras 12 (Pennut) Jensen Hannah EX1
MCO ns 09 22 FI*Godfather's Fernando II Uros 12 (Pennut) Jensen Hannah EX1
NFO a FI*Karvanaaman Frida II Naaras 5 (IC) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAGCIB
NFO a 03 24 S*NC's Joyride II Uros 9 (Avoin) Jensen Hannah Abs
NFO a 22 FI*Heinuntuvan Andreas II Uros 11 (Nuoret) Fraga y Guzmán Gerardo Abs
NFO a 23 FIN*Nalle-Puhin LionKing Simba II Uros 2 (SP) Fraga y Guzmán Gerardo KM
NFO d 09 22 FIN*Heinuntuvan Aapeli II Uros 6 (IP) Lindelöf Sirpa EX1 CAGPIB NOM
NFO f 09 23 FI*Kattskogens Alma II Naaras 3 (GIC) Lindelöf Sirpa EX1 CACS
NFO f 09 24 S*Miss Mikkus' Jingle Kizz II Naaras 5 (IC) Lindelöf Sirpa EX1 CAGCIB NOM BIS
NFO f 22 Quarans Lady Sandwick II Naaras 11 (Nuoret) Sagurski Dietmar EX1
NFO fs FI*FoxyPaw's Cherry Mash II Naaras 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX1
NFO fs 09 22 S*Vildhjärtas Nyxx Nightwish II Naaras 9 (Avoin) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAC NOM
NFO n 01 S*Vildhjärtas Cobra Starship II Uros 8 (PR) Sagurski Dietmar EX1 CAPIB BIV NOM BIS
NFO n 03 22 FI*Ballawhane It's A Mystery II Uros 11 (Nuoret) Jensen Hannah EX1 BIV NOM BIS
NFO n 03 22 S*NC's Killer Queen II Naaras 3 (GIC) Jensen Hannah EX1 CACS NOM
NFO n 03 22 S*Vildhjärtas CuteIsWhat WeAimFor II Uros 1 (SC) Jensen Hannah KM
NFO n 09 FI*Draconian TwilightInnocence II Naaras 6 (IP) Sagurski Dietmar EX1 CAGPIB
NFO n 09 FI*Leoline Reea Riimunpiirtäjä II Naaras 11 (Nuoret) Sagurski Dietmar Abs
NFO n 09 FIN*Wishmaster Kid Brother II Uros 10 (KAS) Sagurski Dietmar EX1 CAP
NFO n 09 22 FI*Ballawhane AnarchyInTheUK II Uros 1 (SC) Jensen Hannah KM
NFO n 09 23 Wenta z Krainy Asgardu II Uros 9 (Avoin) Jensen Hannah EX1 CAC
NFO n 09 24 FI*Ninatte's Kingda Ka II Naaras 9 (Avoin) Jensen Hannah EX1 CAC
NFO n 09 24 FI*Tähtitassun Aurinkoinen II Naaras 11 (Nuoret) Jensen Hannah EX1
NFO n 23 Elza Dumny Kot*PL II Naaras 9 (Avoin) Fraga y Guzmán Gerardo Abs
NFO n 24 FI*Heinuntuvan Eemeli II Uros 1 (SC) Fraga y Guzmán Gerardo Abs
NFO ns 09 22 FI*Ballawhane I Want ToBeFree II Uros 11 (Nuoret) Fraga y Guzmán Gerardo EX1
NFO ns 09 22 FIN*Kujakeikarin Hessu Hopo II Uros 10 (KAS) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAP
NFO w 64 FIN*FoxyPaw's Icebreaker II Uros 1 (SC) Lindelöf Sirpa KM NOM
OCI b 24 FI*Kukkatarhan Calypso III Naaras 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1 NOM
OCI b 24 FI*Moosegrove Ad Victoriam III Naaras 5 (IC) Ojaniemi Sara EX1 CAGCIB BIV
OCI b 24 FI*Topspot Gato-Do-Mato III Uros 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1
OCI b 24 FI*Topspot TorreArgentina III Uros 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC
OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore III Uros 2 (SP) Ojaniemi Sara KM
OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore III Uros 17 (Veteraani) Lindelöf Sirpa 1 NOM BIS
OCI b 24 FIN*Moosegrove Panthera III Naaras 1 (SC) Ojaniemi Sara KM
OCI c 24 FI*Topspot First Frost III Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
OCI n 24 FI*Moosegrove Braxton III Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1 NOM BIS
OCI n 24 FI*Topspot Gato-Maracajá III Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
OCI n 24 FI*Topspot Jaguatirica III Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
OCI n 24 FI*Topspot Miracolo III Naaras 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix III Uros 1 (SC) Saarela Veikko KM BIV NOM BIS
OLH a 25 FI*Skazki Waltari IV Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
OLH a 25 FI*Skazki Waltari IV Uros 13c (Määrittely) Ojaniemi Sara App. for breading
OLH b FI*Jalecat's G-Force IV Uros 5 (IC) Saarela Veikko Abs
OLH c FIN*Mummeli Vipinha Lila IV Naaras 17 (Veteraani) Edström Michael 1 NOM BIS
OLH c FIN*Mummeli Vipinha Lila IV Naaras 4 (GIP) Saarela Veikko EX1 CAPS
OLH d 24 FI*Jalecat's Inorder IV Uros 5 (IC) Edström Michael Abs
OLH d 25 FI*Jalecat's Jack in the Box IV Uros 6 (IP) Edström Michael Abs
OLH f FI*Crimsonette's Cora Sun-Drop IV Naaras 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
OLH n 25 FI*Crimsonette's Beau Saucy IV Uros 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
OLH n 25 Topeng News Flash of Noxx IV Uros 3 (GIC) Edström Michael EX1 CACS NOM BIS
OSH a 24 Nick-Nack Sia Alicia, CZ IV Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko Abs
OSH as 24 FI*Noxx Tricky Tania IV Naaras 9 (Avoin) Edström Michael Abs
OSH b 03 Bestcats Electrify Exclusive IV Uros 2 (SP) Edström Michael Abs
OSH b 03 24 FI*Galene's Autumn Girl IV Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
OSH b 22 FI*Bigear Timon IV Uros 12 (Pennut) Edström Michael EX1 BIV
OSH b 22 Idream IV Uros 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB
OSH b 25 FI*Jalecat's MiLady May IV Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
OSH bs 22 FI*Bigear Snow White IV Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX1
OSH bs 22 FI*Bigear Snow White IV Naaras 13c (Määrittely) Ojaniemi Sara OSH b 22
OSH c 22 FI*Moumouni Bianca IV Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
OSH c 22 FI*Moumouni Bianca IV Naaras 13c (Määrittely) Ojaniemi Sara OSH c 22
OSH c 24 FI*Ice-Olive's YouGotMeRunnin' IV Uros 10 (KAS) Edström Michael EX1 CAP NOM
OSH d 22 HU*Shagio-Chen Papaya IV Uros 11 (Nuoret) Edström Michael EX1 NOM BIS
OSH ds 24 ClassicOri's Deeply Deluxe IV Uros 9 (Avoin) Edström Michael Abs
OSH g 24 FIN*Mummeli Blue-Prince Mimosa IV Naaras 8 (PR) Edström Michael EX1 CAPIB NOM
OSH h FI*Skazki Sametti Tigrovna IV Naaras 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB
OSH j 03 FI*Skazki Valentina IV Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
OSH j 03 FIN*Desmodus Lilac Negrita IV Naaras 17 (Veteraani) Edström Michael 2
OSH j 03 FIN*Desmodus Lilac Negrita IV Naaras 4 (GIP) Saarela Veikko EX1 CAPS NOM BIS
OSH n FI*Birregin Haades IV Uros 4 (GIP) Edström Michael Abs
OSH n FIN*Quan Kawaii Sakura IV Naaras 2 (SP) Edström Michael KM
OSH n 03 FI*Riquitta's Giss Me IV Uros 12 (Pennut) Edström Michael EX2
OSH n 03 FI*Riquitta's Green Gizmo IV Uros 12 (Pennut) Edström Michael EX1 NOM
OSH n 03 FI*Riquitta's Quasinoir IV Naaras 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
OSH n 03 FIN*Quan Tamashii IV Uros 1 (SC) Edström Michael KM BIV
OSH n 03 HU*Shagio-Chen Noriko Ori-Katino IV Naaras 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB NOM BIS
OSH ns 22 FI*Jalecat's Leeroy Lex IV Uros 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP
PER a 03 24 FIN*Dirlandan EnvyMe I Uros 2 (SP) Fraga y Guzmán Gerardo KM NOM BIS
PER d FI*Kultaviiksen Ike Turner I Uros 12 (Pennut) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 NOM BIS
PER d FIN*Kultaviiksen Axl Rose I Uros 4 (GIP) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAPS
PER ds FI*Kultaviiksen Honey B. I Naaras 11 (Nuoret) Jensen Hannah EX1 NOM BIS
PER f FI*Kultaviiksen Ida Cox I Naaras 12 (Pennut) Jensen Hannah EX1 NOM
PER f 03 FI*Honeydew Queen of the Roses I Naaras 11 (Nuoret) Fraga y Guzmán Gerardo EX1
PER f 21 33 FIN*Cherish's Flowerfay I Naaras 5 (IC) Jensen Hannah EX1 CAGCIB
PER f 22 FIN*Kultaviiksen Annabella I Naaras 1 (SC) Jensen Hannah KM
PER fs Kuutsas Summer Storm I Naaras 11 (Nuoret) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 NOM
PER g 21 33 Sinihuiskan Zaranna I Naaras 12 (Pennut) Fraga y Guzmán Gerardo EX1
PER n 02 FIN*Mimosan Dreamer I Uros 10 (KAS) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAP
PER n 02 62 Toy Tricksy Zorro I Uros 5 (IC) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAGCIB NOM BIS
PER n 03 22 FI*Chosen-One Feel Fancy Fly I Uros 9 (Avoin) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAC
PER n 21 33 Benoma Havanna Dreams I Naaras 11 (Nuoret) Jensen Hannah EX1
PER n 22 FIN*Cherish's Delight I Naaras 6 (IP) Jensen Hannah EX1 CAGPIB
PER n 24 FI*Chosen-One Impressive Indy I Uros 12 (Pennut) Jensen Hannah EX1
PER n 33 Lucky Haos Bao I Uros 5 (IC) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAGCIB
PER w 62 Validian Lucky Starz of Amabili I Naaras 3 (GIC) Jensen Hannah EX1 CACS NOM BIS
RAG a FI*Utuinen Querido for Pijan II Uros 11 (Nuoret) Sagurski Dietmar EX1
RAG a Gayaneh Gratia Illa II Naaras 12 (Pennut) Sagurski Dietmar EX1 BIV NOM
RAG a Taikatuulen Jane Eyre II Naaras 9 (Avoin) Sagurski Dietmar EX1 CAC NOM
RAG a 03 Bobkatin Just For Me II Uros 9 (Avoin) Jensen Hannah EX1 CAC
RAG a 03 FI*Tiridoll's Diamond Diva II Naaras 12 (Pennut) Jensen Hannah EX1 NOM
RAG a 03 FIN*Tiridoll's Blue Stardust II Naaras 2 (SP) Jensen Hannah KM NOM
RAG a 03 FIN*Tiridoll's Blue Stardust II Naaras 17 (Veteraani) Fonsén Mira 1 NOM BIS
RAG a 04 FI*Collicatin White Diamond II Uros 12 (Pennut) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 NOM BIS
RAG a 04 FI*Satinante's Don Cesar II Uros 2 (SP) Fraga y Guzmán Gerardo KM NOM
RAG a 04 FI*Tiridoll's MeTooLoveYou II Uros 7 (CH) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CACIB
RAG a 04 Jalapeno Indiana Jones II Uros 11 (Nuoret) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 BIV NOM
RAG a 04 21 FI*Rock'nRags BrightestDiamond II Naaras 11 (Nuoret) Jensen Hannah Abs
RAG c 04 Bobkatin ZZ Hip II Uros 5 (IC) Sagurski Dietmar EX1 CAGCIB
RAG d 03 FI*Snowrag Red Ferrari II Uros 10 (KAS) Lindelöf Sirpa EX1 CAP
RAG d 03 FI*Snowrag Red Maserati II Uros 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC
RAG f 03 FI*Utuinen Rebel Rosebud II Naaras 12 (Pennut) Fraga y Guzmán Gerardo EX1
RAG f 03 21 FI*Dollyblues Tightrope Walker II Naaras 9 (Avoin) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAC
RAG g 03 FI*Tiridoll's Sunflower Girl II Naaras 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC
RAG n FI*Barfait's Nanette II Naaras 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1
RAG n FI*Lukanpuron Brenda II Naaras 8 (PR) Lindelöf Sirpa EX1 CAPIB
RAG n FI*Lukanpuron Brenda II Naaras 10 (KAS) Lindelöf Sirpa EX1 CAP
RAG n FI*Tiridoll's Sugar Overdose II Uros 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1 NOM
RAG n 03 FI*Barfait's Napoleon II Uros 12 (Pennut) Sagurski Dietmar EX1
RAG n 03 FI*Tiridoll's CatchDaSnowflake II Uros 1 (SC) Sagurski Dietmar KM BIV
RAG n 03 FI*Tuulikellon Prime Time II Uros 7 (CH) Sagurski Dietmar EX1 CACIB
RAG n 03 FI*Valkokullan Narnia II Naaras 12 (Pennut) Sagurski Dietmar EX1
RAG n 03 M'Memories Ragdoll's Havana II Naaras 11 (Nuoret) Sagurski Dietmar EX1 BIV NOM
RAG n 03 S*Harmony BlueEye Jaxon II Uros 5 (IC) Sagurski Dietmar EX1 CAGCIB
RAG n 03 21 Taikatuulen Morning Glory II Uros 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX1
RAG n 04 FI*Stardoll's Wind Warrior II Uros 5 (IC) Lindelöf Sirpa EX1 CAGCIB
RAG n 04 FI*Sunrunner's Kabil II Uros 5 (IC) Lindelöf Sirpa EX2
RAG n 04 FI*Tiridoll's Dreaming again.. II Uros 3 (GIC) Lindelöf Sirpa EX1 CACS BIV
RAG n 04 FI*Utuinen Once In A Lifetime II Uros 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX1
RAG n 04 FI*Valkokullan Avatar II Naaras 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1
RAG n 21 Gayaneh Gaudeamus Igitur II Uros 12 (Pennut) Fraga y Guzmán Gerardo EX1
RUS FI*Shady-Lady's Chayenne III Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
RUS FI*Zarin C'est la vie III Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1 BIV
RUS FI*Zarin Fiorella III Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1 NOM
RUS FI*Zarin Fountain III Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko Abs
SBI a Blue Heaven Sunny Queen *ES II Uros 1 (SC) Jensen Hannah KM
SBI a FI*MeToYou Hero II Uros 7 (CH) Jensen Hannah EX1 CACIB
SBI a FI*Nalle-Puhin PINK! II Naaras 11 (Nuoret) Jensen Hannah EX1 BIV
SBI a FI*Zhamanen MT Bobby Orr II Uros 2 (SP) Jensen Hannah KM NOM
SBI a FIN*Recknagel Tairapänks II Naaras 1 (SC) Jensen Hannah KM
SBI a FIN*Sic'an Mesa II Naaras 10 (KAS) Jensen Hannah EX1 CAP
SBI a FIN*Touchant Homme du Monde II Uros 1 (SC) Jensen Hannah Abs
SBI a 21 FI*Jade-Garden's Dialena II Naaras 9 (Avoin) Sagurski Dietmar EX1 CAC
SBI b Demian Olympsche Bronzen II Uros 1 (SC) Sagurski Dietmar Abs
SBI b 21 FI*Canth's UltraVox II Uros 11 (Nuoret) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 BIV
SBI b 21 FI*Jade-Garden's Debbie II Naaras 9 (Avoin) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAC
SBI b 21 Guéwenn du Solstice d'été II Naaras 5 (IC) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAGCIB
SBI c 21 FI*Vongoivan Erik II Uros 3 (GIC) Sagurski Dietmar EX1 CACS
SBI d FI*Tamus Escort II Uros 9 (Avoin) Fraga y Guzmán Gerardo Abs
SBI d 21 FI*Goathill's Amour II Uros 9 (Avoin) Sagurski Dietmar EX1 CAC
SBI d 21 FIN*JoJon Wanzheng II Naaras 3 (GIC) Sagurski Dietmar EX1 CACS
SBI f 21 FI*Goathill's Angelica II Naaras 9 (Avoin) Sagurski Dietmar Abs
SBI n EE*Ireen Herencia II Naaras 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX2
SBI n FI*Midianin Bianca II Naaras 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX1
SBI n 21 EE*Arista L'Amour St.Ifferini II Naaras 5 (IC) Lindelöf Sirpa EX1 CAGCIB
SBI n 21 FI*Vongoivan Geo II Uros 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC
SIA b FI*Amon Sethi IV Uros 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP
SIA b FI*Vuorikatin AinutKertainen IV Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1 NOM
SIA c FI*Kelmikerhon Ainoa Aarteeni IV Naaras 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB
SIA n FI*Twist-Tiramisun Muusa IV Naaras 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB NOM
SIA n FI*Twist-Tiramisun Pumpernickel IV Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1 NOM BIS
SIA n Pharoahsgems Sinuhe of Kelmikerhon IV Uros 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS BIV NOM
SIA n 21 FI*LoveOriental Edmund IV Uros 4 (GIP) Saarela Veikko EX1 CAPS NOM BIS
SIB d 03 23 FIN*Amurin Hiskia II Uros 1 (SC) Sagurski Dietmar KM NOM
SIB ds 24 FI*ArcticWilds Bigtime Beagle II Uros 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC
SIB e 24 FI*Tammikatin Onneli II Naaras 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa Abs
SIB f 09 23 FI*Amurin Batseba II Naaras 9 (Avoin) Sagurski Dietmar EX1 CAC
SIB f 23 FI*Amurin Betel II Naaras 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC
SIB n 22 FI*Amurin Andreas II Uros 5 (IC) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAGCIB
SIB ny 24 Lucas Sibaris*RU II Uros 1 (SC) Fraga y Guzmán Gerardo Abs
SIN FI*Angelos Santa Anna III Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
SOM n FIN*Kharn-Ka Jewel Of Blues III Uros 2 (SP) Fonsén Mira KM
SOM o FI*Kharn-Ka Weinfelderfox III Uros 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
SPH a FI*BelleNoire Esperanto III Uros 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP
SPH d 09 32 FI*Hebblas Caius III Uros 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS
SPH e 09 32 LV*Otomi Ungaro III Uros 1 (SC) Fonsén Mira KM NOM
SPH f 03 33 LV*Otomi Avrora III Naaras 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB BIV
SPH f 09 32 FI*Hebblas Feya III Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX2
SPH g FI*BelleNoire Fleur III Naaras 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC
SPH g 33 FI*Hobbitqueen's Tanzanite III Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX3
SPH n FI*BelleNoire Étoile Polaire III Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
SPH n Joker Smiles of Fortune III Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 No Cert
SPH n 09 FIN*Hobbitqueen's Ace Of Spades III Uros 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP
SPH n 09 21 32 LV*Otomi Beautiful Butterfly III Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
SPH n 31 FI*Hobbitqueen's Missy E. III Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
SYS n 03 LV*La Lune d'Or Phoenix IV Uros 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
SYS n 03 21 FI*Birregin Non Solo Calcio IV Uros 6 (IP) Edström Michael Abs
TUA d 22 FI*Nazarlik Yaramaz Kisi II Uros 9 (Avoin) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAC BIV
TUA d 24 FI*Elekatin Yolanda-Yasmin II Naaras 9 (Avoin) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAC
TUA f FI*Nazarlik Zeta Orionis II Naaras 11 (Nuoret) Fraga y Guzmán Gerardo EX1
TUA w 62 FI*Josmarin Eldem II Naaras 4 (GIP) Sagurski Dietmar EX1 CAPS NOM
TUA w 62 FI*Josmarin Helinä Keiju II Naaras 11 (Nuoret) Sagurski Dietmar EX1
TUV d 62 FI*GizemliKediler Adile Alaiye II Naaras 3 (GIC) Lindelöf Sirpa EX1 CACS
TUV d 63 FI*GizemliKediler Bey Bunyamin II Uros 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX1
TUV d 63 FI*GizemliKediler Beze Balerin II Naaras 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX1 BIV NOM
271 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Ei tuomareita