Omakissa
URK KIRKKONUMMI 13.10.2013
Järjestävä yhdistys Uudenmaan Rotukissayhdistys ry
Alkaa 13.10.2013 Loppuu 13.10.2013
Ilmoittautuminen alkaa 13.10.2013 Ilmoittautuminen loppuu 13.10.2013
Yleisöaika alkaa 0:00 Yleisöaika loppuu 0:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 0:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 0:00
Arvostelut alkavat 0:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm
Kansainvälinen Ei Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Ei
Kissoja enintään    Kategoriat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti showmanager@urk.fi
Paikka
Toimihenkilöt
Lisätietoja

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
Yhteensä 0 0 0 0 0

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
ABY a FI*Laire Gelir Narya 3 Naaras 12 (Pennut) Tausen Marteinn Abs
ABY a FI*Link Aurore Bleu de Ciel 3 Naaras 7 (CH) Tausen Marteinn EX1 CACIB NOM
ABY a FI*Link Nyota Ziko Humu 3 Uros 11 (Nuoret) Tausen Marteinn EX1
ABY a FIN*Link Monifa Mosi 3 Uros 2 (SP) Tausen Marteinn KM
ABY a S*Hjortronstigens Alfred Nobel 3 Uros 2 (SP) Tausen Marteinn KM
ABY n Felix of Wonderlove 3 Uros 3 (GIC) Wilczek Anna EX1 CACS
ABY n FI*Angelos Victoria 3 Naaras 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1 BIV NOM
ABY n FI*Link Inanyesha 3 Naaras 7 (CH) Wilczek Anna Abs
ABY n FI*Lovedevotion Cinderella 3 Naaras 12 (Pennut) Wilczek Anna EX2
ABY n FI*Nebuankhet Ultraviolet 3 Naaras 9 (Avoin) Wilczek Anna EX1 CAC
ABY n RU*Greenville Oberon of Laire 3 Uros 6 (IP) Wilczek Anna EX1 CAGPIB
ABY n S*Hjortronstigens The Sound of Music 3 Uros 2 (SP) Wilczek Anna KM NOM BIS
ABY o FI*Link Zaki Habit Rouge 3 Uros 1 (SC) Wilczek Anna KM BIV
ABY o FI*Nebuankhet Teachdaire 3 Uros 3 (GIC) Wilczek Anna EX1 CACS
ABY o FI*Redcheetah's Aurora 3 Naaras 3 (GIC) Wilczek Anna EX1 CACS
ABY p FI*Link Inameremeta 3 Naaras 11 (Nuoret) Vinkel Marina EX1
ABY p S*Rackarkatten's Coccolina Delightful 3 Naaras 5 (IC) Vinkel Marina EX1 CAGCIB
ACL f 03 24 FI*Trollin Hissu 2 Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl 2 Naaras 2 (SP) Sjöbom Glenn KM NOM
ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl 2 Naaras 17 (Veteraani) Isakov Vladimir 1 NOM BIS
ACL h 03 21 33 FI*DilYaar Falguni Firoza 2 Naaras 11 (Nuoret) Sjöbom Glenn EX1
ACL n FI*Siriuksen GipsyRoseCurl 2 Naaras 12 (Pennut) Krogh Minna EX1 NOM
ACL n 22 FI*Trollin Kille 2 Uros 11 (Nuoret) Sjöbom Glenn EX1
ACL n 23 FI*Murmelin Bonzo 2 Uros 6 (IP) Sjöbom Glenn EX1 CAGPIB
BAL c 21 SE*Qjou'z Bon A Petit 4 Uros 3 (GIC) Rudolph John EX1 CACS NOM
BAL e FI*Cleverkitty Tuesday Hero 4 Uros 4 (GIP) Vinkel Marina EX1 CAPS
BAL n FI*Kasumi Mononoke hime 4 Naaras 9 (Avoin) Vinkel Marina EX1 CAC
BAL w 67 FI*Willicon Lo Stregatto 4 Uros 5 (IC) Rudolph John EX1 CAGCIB
BEN n 22 Ilendri Surya 3 Naaras 12 (Pennut) Tausen Marteinn Abs
BEN n 24 FI*Leokatin Fireball 3 Uros 10 (KAS) Tausen Marteinn EX1 CAP NOM
BEN n 24 33 FI*Starglitters Snowflake 3 Naaras 4 (GIP) Lund Lone EX1 CAPS
BEN n 24 33 FI*Starglitters Snowstorm 3 Uros 3 (GIC) Lund Lone Abs
BML ns 11 FI*Kimuli's Made in Heaven 3 Uros 9 (Avoin) Tausen Marteinn EX1 CAC
BML ns 11 FIN*Ancelaine Henrik 3 Uros 10 (KAS) Tausen Marteinn EX1 CAP
BML ns 11 FIN*Ancelaine Horatius 3 Uros 8 (PR) Tausen Marteinn EX1 CAPIB
BML ns 11 FIN*Ancelaine Lisbeth 3 Naaras 6 (IP) Tausen Marteinn EX1 CAGPIB BIV NOM
BML ns 11 FIN*Ancelaine Lisbeth 3 Naaras 17 (Veteraani) Isakov Vladimir 1 NOM
BML ns 11 FIN*Kimuli's Chocolate Dream 3 Naaras 3 (GIC) Tausen Marteinn EX1 CACS BIV
BML ns 11 31 FI*Kimuli's Love Story 3 Naaras 9 (Avoin) Tausen Marteinn EX1 CAC
BRI a Colin Cari Mio de la Horsky Park *** 3 Uros 6 (IP) Wilczek Anna Abs
BRI a EE*Caroline Rewal Beauty 3 Naaras 9 (Avoin) Wilczek Anna EX2
BRI a FI*Feronian Heliopsis 3 Naaras 9 (Avoin) Wilczek Anna EX1 CAC
BRI a FI*Rhinestone's Angus Young 3 Uros 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1
BRI a FI*Rhinestone's Gray Fox 3 Uros 9 (Avoin) Wilczek Anna EX1 CAC
BRI a FI*Rhinestone's Scooby 3 Uros 1 (SC) Wilczek Anna KM BIV
BRI c Ceasar Caro Mio de la Horský park,SK 3 Uros 1 (SC) Wilczek Anna Abs
BRI d 22 Rapley Red Rose 3 Naaras 6 (IP) Vinkel Marina EX1 CAGPIB
BRI d 22 Rapley Red Rose 3 Naaras 17 (Veteraani) Isakov Vladimir 3
BRI g Lady Kara de la Borbè*DE 3 Naaras 11 (Nuoret) Vinkel Marina EX1
BRI g 03 FI*Rhinestone's Annie Oakley 3 Naaras 9 (Avoin) Tausen Marteinn EX1 CAC
BRI n FI*Rhinestone's Black Widow II 3 Naaras 11 (Nuoret) Sidorova Natalia EX1 NOM
BRI ns 24 62 FIN*Ferme Bono 3 Uros 10 (KAS) Sidorova Natalia BRI ns 24 62
BUR a FI*Seirene Nabucco 3 Uros 10 (KAS) Vinkel Marina Abs
BUR b FI*Seirene Material Girl 3 Naaras 3 (GIC) Sidorova Natalia Abs
BUR g FIN*Hokkuspokkus Elemmírë 3 Naaras 9 (Avoin) Wilczek Anna Abs
BUR g FIN*Seirene Justify My Love 3 Naaras 1 (SC) Wilczek Anna KM
BUR h HU*Alba Regia Ganxsta Gizi 3 Naaras 4 (GIP) Wilczek Anna EX1 CAPS NOM
BUR j FIN*Pardofelis Guinevere 3 Naaras 2 (SP) Tausen Marteinn KM
BUR n FI*Feirefiz Your Sweet 666 3 Naaras 7 (CH) Sidorova Natalia EX1 CACIB
BUR n Isä-Brownin Ushuaia 3 Uros 11 (Nuoret) Sidorova Natalia EX1
CHA FI*Sinimirrin Tähtisumu 3 Uros 9 (Avoin) Vinkel Marina EX1 CAC
CHA IT*Troubadour del Sogno Blu 3 Uros 7 (CH) Vinkel Marina EX1 CACIB
CRX a 03 24 FI*Piupaws Duracell's Khafre 3 Uros 11 (Nuoret) Lund Lone EX1
CRX a 24 FI*Framillan Good&Plenty 3 Naaras 3 (GIC) Wilczek Anna EX1 CACS NOM
CRX b Roksana 3 Naaras 9 (Avoin) Tausen Marteinn EX1 CAC
CRX b 01 62 FI*Framillan Keep It Up 3 Naaras 11 (Nuoret) Tausen Marteinn EX1
CRX d 02 62 FI*Ronttilan Kirmizi Yarasa 3 Uros 7 (CH) Sidorova Natalia EX1 CACIB
CRX d 03 24 FI*Piupaws Duracell's Bastet 3 Naaras 11 (Nuoret) Sidorova Natalia EX1 BIV
CRX d 24 FI*Piupaws Robin 3 Uros 5 (IC) Wilczek Anna EX1 CAGCIB
CRX f 03 24 FI*FunkyJam's All I Want 3 Naaras 12 (Pennut) Sidorova Natalia EX1
CRX f 03 33 FI*Piupaws Marynka 3 Naaras 12 (Pennut) Sidorova Natalia EX1
CRX n 01 62 FI*Piupaws 0.Pirkka 3 Uros 12 (Pennut) Tausen Marteinn EX1 BIV NOM
CRX n 02 62 FI*FunkyJam's BoomBoomPow 3 Naaras 3 (GIC) Tausen Marteinn EX1 CACS
CRX n 02 62 Mr.Cowcat Night & Day*PL 3 Uros 9 (Avoin) Tausen Marteinn EX1 CAC
CRX n 03 FI*FunkyJam's Bum Bum Bum 3 Naaras 12 (Pennut) Tausen Marteinn EX1
CRX n 03 FI*FunkyJam's Dove of Peace 3 Uros 3 (GIC) Tausen Marteinn EX1 CACS BIV NOM
CRX n 03 FI*FunkyJam's It's not unusual 3 Uros 12 (Pennut) Tausen Marteinn EX2
CRX n 03 FIN*Piupaws Krafla 3 Uros 2 (SP) Tausen Marteinn KM
CRX n 24 FI*FunkyJam's All My Love 3 Uros 12 (Pennut) Wilczek Anna Abs
DRX a Indigo Masterpiece 3 Uros 9 (Avoin) Lund Lone EX1 CAC
DRX a 33 FI*Åbodas Mojag 3 Uros 9 (Avoin) Wilczek Anna EX1 CAC
DRX b 33 FI*Åbodas Dena 3 Naaras 9 (Avoin) Wilczek Anna EX1 CAC BIV
DRX d FI*Bravefellow Chili 3 Uros 5 (IC) Tausen Marteinn Abs
DRX d FI*Riepujengin Cuumacalle 3 Uros 11 (Nuoret) Sidorova Natalia EX1
DRX ds FI*Riepujengin Gizmo 3 Uros 9 (Avoin) Sidorova Natalia DRX d
DRX e FI*Myggmånens Empire 3 Naaras 11 (Nuoret) Sidorova Natalia EX3
DRX e 01 32 Ice Masterpiece 3 Uros 9 (Avoin) Lund Lone EX1 CAC
DRX e 01 32 Ice Masterpiece 3 Uros 13c (Määrittely) Sjöbom Glenn DRX d 02 33 / Gr.8
DRX e 01 33 Kitty Grumpy Masterpiece 3 Naaras 12 (Pennut) Lund Lone EX1
DRX e 01 33 Kitty Grumpy Masterpiece 3 Naaras 13c (Määrittely) Sjöbom Glenn DRX a 03 33 / Gr.8
DRX f FI*Åbodas Maya 3 Naaras 11 (Nuoret) Sidorova Natalia EX2
DRX f LV*Malsan Lysette Anthony 3 Naaras 5 (IC) Sidorova Natalia EX1 CAGCIB BIV
DRX f 33 FI*Åbodas Sihu 3 Naaras 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX1
DRX g FI*Myggmånens Liisi 3 Naaras 11 (Nuoret) Sidorova Natalia EX1
DRX n FI*Myggmånens Orpheus 3 Uros 11 (Nuoret) Lund Lone EX1
DRX n 09 FI*Riepujengin Cujacolli 3 Uros 11 (Nuoret) Tausen Marteinn EX1
DRX ns 09 22 FIN*Riiviön Viiru 3 Naaras 2 (SP) Sidorova Natalia KM NOM BIS
DSP a Rein Korona Atefa 3 Uros 9 (Avoin) Tausen Marteinn EX1 CAC
DSP d 21 RU.Dolf Shudan 3 Uros 9 (Avoin) Wilczek Anna EX1 CAC
EUR a FI*Elekatin Mesikämmen 3 Uros 11 (Nuoret) Sidorova Natalia EX1
EUR a 22 FI*Feronian Emerald 3 Uros 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1
EUR d 22 FI*Tiikerililjan Ihmelli 3 Naaras 10 (KAS) Sidorova Natalia Abs
EUR d 22 Silkkiturkin Menevä Macho 3 Uros 2 (SP) Sidorova Natalia KM NOM
EUR d 23 Nemi 3 Naaras 9 (Avoin) Tausen Marteinn EX1 CAC
EUR d 24 FI*Feronian Basil 3 Uros 7 (CH) Sidorova Natalia EX1 CACIB
EUR d 24 FI*Feronian Di'Anna 3 Naaras 11 (Nuoret) Sidorova Natalia EX1
EUR d 24 FI*Feronian Domingo 3 Uros 11 (Nuoret) Sidorova Natalia Abs
EUR f 24 FI*Feronian Felicia 3 Naaras 12 (Pennut) Tausen Marteinn EX1
EUR f 24 FI*Tiikerililjan Jääprinsessa 3 Naaras 9 (Avoin) Tausen Marteinn EX1 CAC
EUR g 22 FI*Feronian Emilia 3 Naaras 12 (Pennut) Sidorova Natalia EX1 NOM
EUR n 22 FI*Bird-Cherry's Blackberry 3 Uros 7 (CH) Lund Lone EX1 CACIB
EUR n 23 FI*Kassilan Pentu Pentele 3 Naaras 11 (Nuoret) Lund Lone EUR n 24
EUR n 23 FI*Kassilan Rakkauspakkaus 3 Uros 12 (Pennut) Lund Lone EUR n 24
EUR n 23 FI*Katinhännän Radagast 3 Uros 11 (Nuoret) Lund Lone EUR n 24
EUR n 24 FI*Bird-Cherry's Ariston 3 Uros 4 (GIP) Wilczek Anna EX1 CAPS
EUR n 24 Täplä 3 Naaras 13c (Määrittely) Sjöbom Glenn EUR n 24
EUR ns FI*Katinhännän Diftor-he Susma 3 Naaras 11 (Nuoret) Lund Lone EX1
EUR ns 23 FIN*Katinhännän Survivor Amber 3 Naaras 10 (KAS) Tausen Marteinn EX1 CAP
EXO a 02 21 62 Teddy-Bear Mechta*RU 1 Uros 1 (SC) Isakov Vladimir KM
EXO a 24 FI*Aamukasteen Ivy Blue Dream 1 Uros 12 (Pennut) Ottino Mario EX1
EXO d 24 FI*Aamukasteen Image Maker 1 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1 BIV
EXO d 24 FI*Aamukasteen Izzy 1 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
EXO d 24 FI*Nipsu-Nappulan Summer Sun 1 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX2
EXO f 03 22 FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo 1 Naaras 12 (Pennut) Ottino Mario EX1
EXO fs FIN*Siriuksen Exotic Devi 1 Naaras 6 (IP) Isakov Vladimir EX1 CAGPIB
EXO fs FIN*Siriuksen Exotic Devi 1 Naaras 17 (Veteraani) Ottino Mario 2
EXO g 03 24 FI*Mau-Miun Abraka Dabra 1 Naaras 10 (KAS) Ottino Mario EX1 CAP
EXO n 24 D'Eden Lover Baldwin 1 Uros 1 (SC) Ottino Mario KM
EXO w 62 LV*Nostri Vincent More Than a Feeling 1 Uros 5 (IC) Ottino Mario Abs
HCL Hertta Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Rudolph John 2
HCL Jeremias Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Rudolph John 1 NOM
HCL Noora Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Rudolph John 1 NOM BIS
HCL Sandra-Sabine Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Rudolph John 3
HCL Traks Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Rudolph John 2
HCS Caesar Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Ottino Mario 1 NOM BIS
HCS Ninni Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Ottino Mario 2
HCS Rasmus Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Ottino Mario 3
HCS Susanna Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Ottino Mario 1 NOM
HCS Susanna Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Tausen Marteinn 1 NOM
HCS Ukko Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Ottino Mario 2
HCS Ukko Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Tausen Marteinn 1 NOM BIS
KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 1 (SC) Lund Lone KM NOM
KOR FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam 3 Naaras 5 (IC) Lund Lone Abs
KOR FIN*Tatsutan Luna Angira-Diptam 3 Naaras 4 (GIP) Lund Lone EX1 CAPS
MAN d 22 51 Pretty Girl de la Gambade *CH 3 Naaras 4 (GIP) Sidorova Natalia EX1 CAPS
MAN d 22 51 Sun-Manx Abby of Conan 3 Naaras 12 (Pennut) Sidorova Natalia EX1
MAN d 23 51 FI*Conan Lontrus 3 Uros 1 (SC) Sidorova Natalia KM BIV
MAN ds 11 51 NL*Red Alert's Nix 3 Uros 6 (IP) Sidorova Natalia EX1 CAGPIB
MAN f 09 52 Yamasee MX S Feliz 3 Naaras 9 (Avoin) Sidorova Natalia EX1 CAC
MAN f 24 51 FI*Pikkeen Fariini 3 Naaras 11 (Nuoret) Sidorova Natalia EX1
MAN f 24 53 FI*Stormin Suffeli 3 Naaras 7 (CH) Vinkel Marina EX1 CACIB NOM BIS
MAN f 24 53 FIN*JoJon Hei Dec 3 Naaras 8 (PR) Vinkel Marina EX1 CAPIB NOM
MAN g 22 53 FI*Ballawhane Inney-Baddal 3 Naaras 12 (Pennut) Vinkel Marina EX1
MAU ns FIN*Iltavilli Emir Ehsan 3 Uros 2 (SP) Wilczek Anna KM
MCO a Battle Creek's Z'Thaiti 2 Naaras 7 (CH) Krogh Minna EX1 CACIB
MCO a 03 22 FI*Goldenstream's Ultra Bra 2 Naaras 7 (CH) Zagorskaya Elena EX1 CACIB BIV
MCO a 09 FI*Daybreak's GentleMan 2 Uros 12 (Pennut) Zagorskaya Elena EX1
MCO a 23 FI*Mostlycats Kosmos Blue 2 Uros 8 (PR) Wikström Bjarne EX1 CAPIB
MCO f 22 Lady Arina Perla Annaru*PL 2 Naaras 9 (Avoin) Sjöbom Glenn EX1 CAC
MCO f 22 Oldechelsea Murphy Brown of Rumford 2 Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX2
MCO fs 22 FI*Unikuun Flame of Love 2 Naaras 12 (Pennut) Zagorskaya Elena EX1
MCO fs 23 DK*Amistia's Yasmina 2 Naaras 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX1
MCO g 22 FI*Valier's Juno 2 Naaras 12 (Pennut) Sjöbom Glenn EX1
MCO n Big Giants Resort's El Scuro 2 Uros 9 (Avoin) Krogh Minna EX1 CAC
MCO n 02 21 62 FI*Chamberlain Quest of Game 2 Uros 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX1
MCO n 09 FI*Satinante's Gretel Larentia 2 Naaras 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX1 CAC
MCO n 09 22 FI*Goldenstream's Twilight 2 Naaras 8 (PR) Zagorskaya Elena EX1 CAPIB NOM
MCO n 09 22 N*Lilletun's Poker Face 2 Uros 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX2
MCO n 22 FI*Mainehaan Frida 2 Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
MCO n 22 FI*Mostlycats Pinball Wizard 2 Uros 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
MCO n 22 FI*Unikuun Dream of Love 2 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1 BIV
MCO n 22 FI*Vuorensinen Giselle 2 Naaras 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB
MCO n 23 DK*Amistia's Samson 2 Uros 3 (GIC) Wikström Bjarne Abs
MCO ns Black Pirate of Beauty Wizards 2 Uros 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX1 CAC
MCO ns 09 22 FI*Godfather's Felicidad 2 Naaras 9 (Avoin) Sjöbom Glenn EX1 CAC
MCO ns 09 22 FI*Godfather's Fernando 2 Uros 9 (Avoin) Sjöbom Glenn EX1 CAC
MCO ns 09 22 FI*TipTop Maine Rowtag 2 Uros 6 (IP) Sjöbom Glenn EX1 CAGPIB
MCO ns 09 22 FI*Vuorensinen Ian 2 Uros 11 (Nuoret) Sjöbom Glenn EX1 BIV NOM
MCO ns 22 FI*Winnercoons Johnny Jaguar 2 Uros 1 (SC) Zagorskaya Elena KM BIV
MCO ns 22 FIN*Satinante's Faerie Isabel 2 Naaras 6 (IP) Zagorskaya Elena EX1 CAGPIB
MCO ns 22 FIN*Satinante's Freyja Iniki 2 Naaras 3 (GIC) Zagorskaya Elena EX1 CACS
NEM as 21 Evropa Formula Uspekha*RUS 2 Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
NEM n Kaplya Neva's Mystery 2 Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
NFO a FI*Hopeahännän LeonardodaVinci 2 Uros 4 (GIP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAPS
NFO a 09 24 FI*Hirmuinen Aleksanteri Suuri 2 Uros 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB NOM
NFO a 09 24 FI*Nalle-Puhin Girl On Fire 2 Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX2
NFO as 03 24 S*Little L's Skydive 2 Naaras 12 (Pennut) Krogh Minna EX1
NFO d 02 62 FI*Louhelan Emma Frost 2 Naaras 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena Abs
NFO d 03 FI*Kultahuiskan Iisakki 2 Uros 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX1
NFO d 03 24 S*Restless Zooropa 2 Uros 5 (IC) Zagorskaya Elena EX1 CAGCIB BIV NOM
NFO d 09 FI*Leoline Unelmien Poikamies 2 Uros 12 (Pennut) Zagorskaya Elena EX1
NFO d 09 22 FI*Slytiger's Spanish Eyes 2 Naaras 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX3
NFO ds 24 FI*FoxyPaw's Dusty Miller 2 Uros 4 (GIP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAPS NOM
NFO e FI*Charmakato Vadim 2 Uros 11 (Nuoret) Sjöbom Glenn EX1
NFO e 09 FI*Ann'sLions Lovely Tiger 2 Naaras 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX2
NFO e 09 FI*Charmakato Viola 2 Naaras 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX2
NFO f FI*Felicis Emeliia 2 Naaras 3 (GIC) Sjöbom Glenn EX1 CACS
NFO f 01 S*Drakborgens Ata Hautamäki 2 Naaras 6 (IP) Zagorskaya Elena EX1 CAGPIB
NFO f 09 FI*Kultahuiskan Inka 2 Naaras 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX4
NFO f 09 FI*Leoline Jokapojan Unelma 2 Naaras 12 (Pennut) Zagorskaya Elena EX1 BIV
NFO f 09 22 S*Capsicum's Elyss 2 Naaras 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX1
NFO fs 03 22 N*Migoto's Rikke 2 Naaras 9 (Avoin) Krogh Minna EX1 CAC BIV NOM BIS
NFO fs 09 24 FI*Katinkurun Katajanmarja 2 Naaras 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1 NOM BIS
NFO g 09 22 FI*Heinuntuvan Helena 2 Naaras 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX1 CAC
NFO n FI*Taaborinvuoren Pamela 2 Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1
NFO n FI*Tähtitassun Mustang 2 Uros 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1
NFO n 02 21 64 Herebu de Velogny 2 Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
NFO n 03 FI*Ninatte's Cloud Nine 2 Uros 3 (GIC) Krogh Minna EX1 CACS
NFO n 03 FI*Vihurin Tyttö Nimeltä Rebel 2 Naaras 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1
NFO n 03 S*Zygot's Mac Gregor 2 Uros 5 (IC) Krogh Minna EX1 CAGCIB BIV NOM
NFO n 03 24 FI*Suvi-illan Bella 2 Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX3
NFO n 09 FI*Draconian AutumnReflection 2 Uros 2 (SP) Krogh Minna Abs
NFO n 09 FI*Draconian Cry Of Silence 2 Uros 7 (CH) Krogh Minna EX1 CACIB
NFO n 09 FI*Draconian SerenadeOfSorrow 2 Naaras 7 (CH) Krogh Minna Abs
NFO n 09 FI*Draconian TwilightInnocence 2 Naaras 4 (GIP) Krogh Minna Abs
NFO n 09 FIN*Hillevillan Rebekka 2 Naaras 6 (IP) Krogh Minna Abs
NFO n 09 22 FI*Nalle-Puhin Samsonite Man 2 Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1 BIV NOM
NFO n 09 23 FIN*Spot-on Harald 2 Uros 4 (GIP) Wikström Bjarne EX1 CAPS
NFO n 09 23 S*NC's Lola 2 Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
NFO n 22 FI*Tähtitassun Päivänsäde 2 Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1 NOM
NFO ns 09 24 FI*Kultahippusten Klaara 2 Naaras 9 (Avoin) Krogh Minna EX2
NFO ns 24 FIN*FoxyPaw's Baron 2 Uros 2 (SP) Koskenkangas Marjatta KM
NFO w FI*Hopeahännän Lumikuningatar 2 Naaras 4 (GIP) Wikström Bjarne EX1 CAPS NOM
NFO w 64 FI*Suvi-illan Bollinger 2 Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
NFO w 64 FI*Tähtitassun Carl Philip 2 Uros 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB
NFO w 64 FIN*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 1 (SC) Wikström Bjarne KM NOM BIS
OCI a 24 FI*DottedLine HideNseek 3 Uros 10 (KAS) Sidorova Natalia EX1 CAP
OCI a 24 FI*Onnikatin Bea 3 Naaras 9 (Avoin) Sidorova Natalia Mitätöity Mitätöity
OCI a 24 FI*Onnikatin Bonus 3 Uros 5 (IC) Sidorova Natalia EX1 CAGCIB
OCI a 24 SE*Hot Thundereans Jaga 3 Uros 3 (GIC) Wilczek Anna Abs
OCI b 24 FI*Amas Marie Curie 3 Naaras 7 (CH) Vinkel Marina EX1 CACIB
OCI b 24 FI*Guttatus Ami Super 3 Uros 11 (Nuoret) Vinkel Marina EX1 BIV NOM
OCI b 24 FI*Guttatus Princess Sophie 3 Naaras 3 (GIC) Vinkel Marina EX1 CACS
OCI b 24 FI*Kukkatarhan Cissus 3 Uros 7 (CH) Vinkel Marina EX1 CACIB
OCI b 24 FI*Moosegrove Cassiopeia 3 Naaras 9 (Avoin) Vinkel Marina EX1 CAC
OCI b 24 FI*Moosegrove RelpsaLogitur 3 Uros 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1
OCI b 24 FI*Topspot C.Loureiroi 3 Naaras 11 (Nuoret) Vinkel Marina EX1
OCI b 24 FI*WiliWilla Aslan 3 Uros 9 (Avoin) Vinkel Marina EX1 CAC
OCI b 24 FI*WiliWilla Lady Kit Kat 3 Naaras 11 (Nuoret) Vinkel Marina EX2
OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 2 (SP) Vinkel Marina KM NOM
OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 17 (Veteraani) Isakov Vladimir 2
OCI b 24 FIN*Moosegrove Geraldo Gentil 3 Uros 12 (Pennut) Vinkel Marina EX1 NOM
OCI b 24 FIN*Moosegrove Panthera 3 Naaras 1 (SC) Vinkel Marina KM BIV
OCI b 24 FIN*Northalla Juniper 3 Uros 1 (SC) Vinkel Marina KM NOM
OCI b 24 S*Vargagården's Sisu Maxwell JR 3 Uros 17 (Veteraani) Isakov Vladimir Abs
OCI c 24 FI*WiliWilla MilkyWay Boy 3 Uros 11 (Nuoret) Lund Lone EX1
OCI n 24 DK*Sea Coon's Wendy 3 Naaras 8 (PR) Wilczek Anna EX1 CAPIB
OCI n 24 FI*Catstrait's Sir Benny 3 Uros 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX1 NOM
OCI n 24 FI*DottedLine The One And Only 3 Naaras 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1 BIV
OCI n 24 FI*Moosegrove Dream On 3 Naaras 9 (Avoin) Wilczek Anna EX1 CAC
OCI n 24 FI*Onnikatin BeeBee 3 Naaras 9 (Avoin) Wilczek Anna Abs
OCI n 24 FI*Onnikatin Berta 3 Naaras 9 (Avoin) Wilczek Anna EX2
OCI n 24 FI*Onnikatin Bosse 3 Uros 5 (IC) Wilczek Anna EX1 CAGCIB
OCI n 24 FI*Topspot Heikunkeikun 3 Naaras 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX1
OCI n 24 FI*Topspot Jaguatirica 3 Naaras 7 (CH) Wilczek Anna Abs
OCI ns 24 FI*Northalla Blackbeard 3 Uros 12 (Pennut) Lund Lone EX1
OCI ns 24 Mitha Goobita Yangatin 3 Naaras 3 (GIC) Lund Lone EX1 No Cert
OCI o 24 S*Hot Country's Agaton Sax 3 Uros 3 (GIC) Lund Lone EX1 CACS
OLH b FI*Willicon Cara Melli 4 Naaras 11 (Nuoret) Vinkel Marina EX1
OLH c FI*TaikaTomun Aapeli Akaton 4 Uros 12 (Pennut) Vinkel Marina EX1
OLH f 25 FI*Skazki Kitty Pryde 4 Naaras 9 (Avoin) Rudolph John EX1 CAC
OLH n 25 Topeng News Flash of Noxx 4 Uros 1 (SC) Vinkel Marina KM
OLH ns 22 FI*Noxx Zlatan Ibrahimovic 4 Uros 11 (Nuoret) Rudolph John EX1
OLH ns 24 FI*Noxx Midnight Sun 4 Uros 12 (Pennut) Rudolph John EX1
OSH a 02 21 Hollywood Alkimia de l'Improbable 4 Naaras 9 (Avoin) Rudolph John Abs
OSH a 03 FI*Pinewoods Queen of Hearts 4 Naaras 9 (Avoin) Vinkel Marina EX1 CAC
OSH a 25 S*Sandvretens Syrah 4 Naaras 9 (Avoin) Rudolph John Abs
OSH b FI*Sultsinan Topchic 4 Naaras 11 (Nuoret) Rudolph John EX1
OSH b 03 Bestcats Electrify Exclusive 4 Uros 2 (SP) Rudolph John KM
OSH b 22 FI*Bigear Prince Edward 4 Uros 12 (Pennut) Rudolph John EX1 NOM
OSH b 22 FI*Clamoris Fabricia 4 Naaras 5 (IC) Rudolph John EX1 CAGCIB NOM
OSH b 25 FI*Jalecat's MiLady May 4 Naaras 5 (IC) Vinkel Marina EX1 CAGCIB NOM BIS
OSH bs 24 FI*Jalecat's LeeLoo 4 Naaras 5 (IC) Rudolph John EX1 CAGCIB
OSH bs 24 FI*Nazarlik XOXO 4 Naaras 8 (PR) Rudolph John EX1 CAPIB
OSH c 24 FI*Pinewoods Queen of Passion 4 Naaras 9 (Avoin) Rudolph John EX1 CAC
OSH d 24 HU*Shagio-Chen Legolas for Keskimaan 4 Uros 11 (Nuoret) Rudolph John EX1
OSH d 25 FI*Mummeli Dinazinho Sepe 4 Uros 9 (Avoin) Rudolph John EX1 CAC
OSH f 22 FI*Clamoris Habika 4 Naaras 11 (Nuoret) Rudolph John EX1 NOM
OSH f 24 (N)Manhunter's Check Me Out 4 Naaras 11 (Nuoret) Vinkel Marina EX1 NOM BIS
OSH f 24 (N)Manhunter's Check Me Out 4 Naaras 13c (Määrittely) Lund Lone OSH f 24
OSH fs 24 FI*Bigear Princess Juliet 4 Naaras 12 (Pennut) Vinkel Marina EX1 NOM BIS
OSH g 24 FIN*Mummeli Blue-Prince Mimosa 4 Naaras 6 (IP) Vinkel Marina EX1 CAGPIB NOM
OSH h 24 FI*GizemliKediler Coco 4 Naaras 11 (Nuoret) Rudolph John EX1
OSH n FI*Mummeli Dinazinha Sofia 4 Naaras 9 (Avoin) Rudolph John EX1 CAC
OSH n FIN*Quan Kawaii Sakura 4 Naaras 2 (SP) Rudolph John KM
OSH n 02 FI*Keskimaan Maisa Maiden 4 JC 4 Naaras 11 (Nuoret) Vinkel Marina EX1
OSH n 03 FI*Keskimaan Ainion 4 Uros 4 (GIP) Rudolph John EX1 CAPS NOM BIS
OSH n 25 FI*Santuzzan Maestro 4 Uros 1 (SC) Vinkel Marina KM NOM BIS
OSH ns 22 FI*Jalecat's Leeroy Lex 4 Uros 4 (GIP) Rudolph John EX1 CAPS
PEB n 33 Veni-Vidi-Vici Del Iris 4 Naaras 6 (IP) Vinkel Marina EX1 CAGPIB
PER a FI*Moondreamer's Skyfall 1 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
PER a 03 FI*Dirlandan Johnny be good 1 Uros 12 (Pennut) Ottino Mario EX1
PER a 03 22 FIN*Kissankäpälän Blossom 1 Naaras 6 (IP) Isakov Vladimir EX1 CAGPIB NOM
PER a 03 22 FIN*Sunrunner's Hadaan Hamid 1 Uros 1 (SC) Isakov Vladimir KM NOM BIS
PER a 03 24 FIN*Dirlandan EnvyMe 1 Uros 2 (SP) Isakov Vladimir KM
PER d FI*Moondreamer's Heart of Gold 1 Uros 2 (SP) Ottino Mario KM NOM BIS
PER d 24 FI*BlueIce's Blazing Glory 1 Uros 4 (GIP) Ottino Mario Abs
PER d 24 FI*Chosen-One LingonberryLecky 1 Uros 12 (Pennut) Ottino Mario EX1
PER e 03 FI*Dirlandan Jassu Toffee 1 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
PER f FI*Chosen-One Licorice Legacy 1 Naaras 12 (Pennut) Ottino Mario EX1 NOM
PER f 03 FIN*Amysantti Coconut Shake 1 Naaras 4 (GIP) Ottino Mario EX1 CAPS
PER f 03 FIN*Amysantti Coconut Shake 1 Naaras 17 (Veteraani) Ottino Mario 1 NOM BIS
PER fs FIN*Kuutsa's Jing and Jang 1 Naaras 4 (GIP) Ottino Mario EX1 CAPS NOM BIS
PER g FI*Moondreamer's Vanilla Sky 1 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
PER n FI*Timanfaya Black Diamond 1 Naaras 11 (Nuoret) Ottino Mario EX1
PER n 01 21 62 FI*Dirlandan HanoiRocks 1 Naaras 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP
PER n 03 24 FI*Chosen-One Lacy Looker 1 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1 NOM BIS
PER n 21 33 Benoma Havanna Dreams 1 Naaras 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB NOM
PER n 22 FI*Cherish's Knockout 1 Uros 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
PER n 24 FI*Ayanna Before the Dawn 1 Uros 7 (CH) Ottino Mario EX1 CACIB NOM
PER n 24 My-Champagne Anemone to Timanfaya 1 Naaras 11 (Nuoret) Ottino Mario EX1 NOM BIS
PER n 33 FIN*Cherish's Hotcake 1 Naaras 3 (GIC) Ottino Mario EX1 CACS NOM BIS
PER n 33 FIN*Jasmirin Dolly Dee 1 Naaras 2 (SP) Ottino Mario Abs
PER n 33 FIN*Jasmirin Dolly Dee 1 Naaras 17 (Veteraani) Ottino Mario Abs
PER ns 03 FIN*Kissankäpälän Arnold S. 1 Uros 2 (SP) Isakov Vladimir KM NOM
PER ns 24 62 FIN*Dirlandan Efesos 1 Uros 6 (IP) Ottino Mario EX1 CAGPIB
PER w 62 FI*Elrikan Amorella 1 Naaras 11 (Nuoret) Ottino Mario Abs
PER w 62 FI*Elrikan Rolex 1 Uros 12 (Pennut) Ottino Mario Abs
RAG a FI*Maplehill's Peacock Lily 2 Naaras 12 (Pennut) Krogh Minna EX1
RAG a FI*Maplehill's Peacock Lily 2 Naaras 1 (SC) Koskenkangas Marjatta KM BIV
RAG a FI*Tiridoll's Caramel Rainbow 2 Naaras 7 (CH) Krogh Minna EX1 CACIB
RAG a FI*Utuinen Querido for Pijan 2 Uros 10 (KAS) Krogh Minna EX1 CAP
RAG a FIN*Utuinen Fille Fallaton 2 Uros 1 (SC) Krogh Minna KM BIV
RAG a Gayaneh Gratia Illa 2 Naaras 9 (Avoin) Krogh Minna EX1 CAC
RAG a 03 ES*Carpat Ragdolls Xperia 2 Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
RAG a 03 FI*Dollyblues GoodGollyMsMolly 2 Naaras 5 (IC) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGCIB
RAG a 03 FI*Neige-Cristal's Beau Pascal 2 Uros 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1 NOM
RAG a 03 FI*Snowrag Skymaster 2 Uros 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX2
RAG a 03 FI*Sunrunner's Rohan 2 Uros 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
RAG a 03 FI*Tiridoll's 7th Heaven 2 Uros 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX2
RAG a 03 FI*Tiridoll's Rainbow Caramel 2 Naaras 5 (IC) Koskenkangas Marjatta EX2
RAG a 03 FIN*Tiridoll's Blue Stardust 2 Naaras 2 (SP) Koskenkangas Marjatta KM BIV
RAG a 03 FIN*Tiridoll's Blue Stardust 2 Naaras 17 (Veteraani) Isakov Vladimir 2
RAG a 03 FIN*Tiridoll's Tiger Heart 2 Uros 2 (SP) Koskenkangas Marjatta KM
RAG a 03 Of Moonlight Dolls Dutch Dreamer 2 Uros 5 (IC) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGCIB
RAG a 03 Relyonshaman Beruthiel*PL 2 Uros 6 (IP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGPIB
RAG a 03 SweetFellow Tamaya-Magnolia 2 Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX2
RAG a 04 FI*Rock'nRags Diamond Dust 2 Naaras 12 (Pennut) Zagorskaya Elena EX1 BIV NOM
RAG a 04 FI*Satinante's Dom Perignon 2 Uros 12 (Pennut) Zagorskaya Elena EX1
RAG a 04 FI*Satinante's Donna Floretta 2 Naaras 3 (GIC) Zagorskaya Elena EX1 CACS
RAG a 04 FI*Valkoapilan Aapeli 2 Uros 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX1 CAC
RAG a 04 FI*Valkoapilan Aatos 2 Uros 10 (KAS) Zagorskaya Elena EX1 CAP
RAG a 21 FI*Celestial's Adele 2 Naaras 12 (Pennut) Krogh Minna Abs
RAG d 03 FI*Fannidolls Furry Wagner 2 Uros 7 (CH) Zagorskaya Elena EX2
RAG d 03 FI*Snowrag Red Maserati 2 Uros 7 (CH) Zagorskaya Elena EX1 CACIB
RAG d 04 FI*Dollyblues Goin' Bananas 2 Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
RAG e FI*Maplehill's Lord Milori 2 Uros 12 (Pennut) Zagorskaya Elena EX1
RAG e Travis Supurrsonic*PL 2 Uros 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX1 NOM
RAG e 03 FI*Dollyblues Sky's The Limit 2 Uros 5 (IC) Sjöbom Glenn EX1 CAGCIB
RAG e 03 FI*Maplehill's Miss Periwinkle 2 Naaras 12 (Pennut) Sjöbom Glenn EX1
RAG f 03 FI*Dollyblues Somebody To Love 2 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
RAG f 03 FI*Fannidolls Dazzling Daisy 2 Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
RAG g FI*Tiridoll's True Romance 2 Naaras 12 (Pennut) Krogh Minna Abs
RAG g FIN*Damuran Juliette 2 Naaras 10 (KAS) Krogh Minna EX1 CAP
RAG g FIN*Dollicious Chrystal Blue 2 Naaras 4 (GIP) Krogh Minna EX1 CAPS NOM
RAG n FI*Safireyes Rose 2 Naaras 7 (CH) Koskenkangas Marjatta Abs
RAG n FI*Safireyes Vanessa 2 Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
RAG n 03 FI*Maplehill's Black Label 2 Uros 9 (Avoin) Zagorskaya Elena Abs
RAG n 03 FI*Maplehill's Cheyenne 2 Naaras 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX1 CAC
RAG n 03 FI*Snowrag Prince of Tide 2 Uros 10 (KAS) Zagorskaya Elena EX1 CAP
RAG n 04 FI*Hassunhauska Oiva Oleksi 2 Uros 11 (Nuoret) Sjöbom Glenn EX1
RAG n 04 FI*Utuinen Once In A Lifetime 2 Uros 1 (SC) Sjöbom Glenn KM NOM
RAG n 04 21 FI*Dollicious SummerNightDream 2 Naaras 6 (IP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGPIB
RAG n 04 21 FI*Utuinen DramaDancer 2 Naaras 10 (KAS) Koskenkangas Marjatta EX1 CAP
RAG n 04 21 Gayaneh Helius Hilaris 2 Uros 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1
RAG n 21 FI*Fannidolls Brave Bruno 2 Uros 12 (Pennut) Sjöbom Glenn Abs
RAG n 21 Gayaneh Gaudeamus Igitur 2 Uros 9 (Avoin) Sjöbom Glenn EX1 CAC
RUS DK*Kirstejn's Kastehelmi Bluedane 3 Naaras 5 (IC) Lund Lone EX1 CAGCIB
RUS FI*Harmuan Belle Bärlein 3 Naaras 9 (Avoin) Lund Lone EX2
RUS FI*Harmuan Hilma Hunajainen 3 Naaras 12 (Pennut) Lund Lone EX1
RUS FI*Kaizahre Diamonds Are 4ever 3 Naaras 10 (KAS) Lund Lone EX1 CAP
RUS FI*Tcarskii'dvorik My Saaga 3 Naaras 7 (CH) Lund Lone EX1 CACIB
RUS FI*Zarin Fiorella 3 Naaras 9 (Avoin) Lund Lone EX1 CAC BIV
RUS FI*Zarin Illyria 3 Uros 11 (Nuoret) Lund Lone EX1 BIV NOM BIS
RUS FIN*Saraitshikin Kay Kamila 3 Naaras 2 (SP) Lund Lone Abs
RUS FIN*Zarin Querido Mio 3 Uros 2 (SP) Lund Lone KM
RUS IT*Kind of Blue Virgin 3 Naaras 11 (Nuoret) Lund Lone EX1
SBI a FI*Canth's Wagner 2 Uros 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1
SBI a FI*Zhamanen MT Bobby Orr 2 Uros 2 (SP) Koskenkangas Marjatta KM
SBI a FI*Åbodas Tobias 2 Uros 10 (KAS) Koskenkangas Marjatta EX2
SBI a FIN*Cetulean Elysée Arctic 2 Naaras 8 (PR) Koskenkangas Marjatta EX1 CAPIB
SBI a FIN*Cetulean Elysée Arctic 2 Naaras 17 (Veteraani) Isakov Vladimir 3
SBI a FIN*MeToYou Ceasar 2 Uros 10 (KAS) Koskenkangas Marjatta EX1 CAP
SBI a FIN*Recknagel Tairapänks 2 Naaras 10 (KAS) Koskenkangas Marjatta EX1 CAP BIV NOM BIS
SBI a FIN*Sic'an Mesa 2 Naaras 6 (IP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGPIB
SBI a 21 FI*Jade-Garden's Dialena 2 Naaras 7 (CH) Krogh Minna Abs
SBI a 21 FIN*Jade-Garden's Yolanda 2 Naaras 2 (SP) Krogh Minna Abs
SBI a 21 FIN*Jade-Garden's Yolanda 2 Naaras 17 (Veteraani) Isakov Vladimir Abs
SBI b FI*Clavinova Rosalina 2 Naaras 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX1
SBI b FI*Mithrandilin Elwing 2 Naaras 5 (IC) Zagorskaya Elena EX1 CAGCIB BIV NOM
SBI b FI*Ziazan Geppetto 2 Uros 12 (Pennut) Zagorskaya Elena EX1
SBI b 21 FI*Canth's Sweet Little S 2 Naaras 4 (GIP) Sjöbom Glenn EX1 CAPS
SBI b 21 FI*Canth's ToyBoy 2 Uros 1 (SC) Sjöbom Glenn KM
SBI b 21 FI*Canth's UltraVox 2 Uros 1 (SC) Sjöbom Glenn KM
SBI b 21 Kissimirrin Felix 2 Uros 12 (Pennut) Sjöbom Glenn EX1
SBI b 21 S*Lavender Fields Felicia 2 Naaras 5 (IC) Sjöbom Glenn EX1 CAGCIB BIV
SBI c FI*Humming Birdy 2 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1 NOM
SBI c FI*Kermatassun Grace Kelly 2 Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC NOM
SBI c 21 FI*Vongoivan Erik 2 Uros 3 (GIC) Sjöbom Glenn EX1 CACS
SBI c 21 FIN*Tamus Urvan 2 Naaras 6 (IP) Sjöbom Glenn EX1 CAGPIB
SBI d FIN*Recknagel Maariolemiöö 2 Uros 4 (GIP) Sjöbom Glenn EX1 CAPS NOM BIS
SBI d 21 FI*JoJon La Veta de Oro 2 Uros 7 (CH) Sjöbom Glenn EX1 CACIB
SBI f FI*Nalle-Puhin Rita Haywood 2 Naaras 5 (IC) Krogh Minna EX1 CAGCIB
SBI f FI*Touchant Onirique 2 Naaras 6 (IP) Lund Lone EX1 CAGPIB BIV NOM
SBI j FI*Rais-Kis Doris 2 Naaras 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX1
SBI n EE*Ireen Herencia 2 Naaras 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB
SBI n FIN*Touchant Fleur d'Amour 2 Naaras 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB
SBI n 21 FI*Canth's Soldier of Love 2 Uros 3 (GIC) Koskenkangas Marjatta EX1 CACS BIV NOM
SBI n 21 FI*Rais-Kis Eka-Wekara 2 Uros 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1
SBI n 21 FI*Åbodas Eutropios 2 Uros 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
SIA a FI*Twist-Tiramisun North Star 4 Uros 1 (SC) Vinkel Marina KM
SIA a FI*Twist-Tiramisun Quimby 4 Uros 9 (Avoin) Vinkel Marina EX1 CAC
SIA b Ralph Sia Alicia, CZ 4 Uros 11 (Nuoret) Rudolph John Abs
SIA d 21 FI*Santuzzan On Your Toes 4 Uros 8 (PR) Vinkel Marina EX1 CAPIB NOM
SIA f FI*Keskimaan Elf Glanlotiel 4 Naaras 11 (Nuoret) Rudolph John EX1
SIA n Akello von Partau 4 Uros 5 (IC) Rudolph John EX1 CAGCIB BIV
SIA n FI*Keskimaan Elea Dessuithiel 4 Naaras 10 (KAS) Rudolph John EX1 CAP
SIA n FI*Twist-Tiramisun Kurtisaani 4 Naaras 1 (SC) Rudolph John KM
SIA n FI*Twist-Tiramisun Pumpernickel 4 Naaras 7 (CH) Rudolph John EX1 CACIB
SIA n FI*Twist-Tiramisun Queen Syrah 4 Naaras 9 (Avoin) Rudolph John Abs
SIA n FIN*Kelmikerhon Ral Lal Laa 4 Naaras 2 (SP) Rudolph John KM NOM BIS
SIA n FIN*Kelmikerhon Ral Lal Laa 4 Naaras 17 (Veteraani) Tausen Marteinn 1 NOM BIS
SIA n 21 FI*LoveOriental Edmund 4 Uros 2 (SP) Rudolph John Abs
SIB ds 03 23 FI*Amurin Lais 2 Uros 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1
SIB ds 24 FI*ArcticWilds Bigtime Beagle 2 Uros 3 (GIC) Koskenkangas Marjatta EX1 CACS
SIB fs 09 24 FI*Cherrytail's Las Vegas 2 Naaras 3 (GIC) Koskenkangas Marjatta EX1 CACS NOM
SIB n 01 21 64 FI*Amurin Laaban 2 Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
SIB n 03 FI*Amurin Linus 2 Uros 12 (Pennut) Sjöbom Glenn EX1
SIB n 03 22 FI*Amurin Hoosea 2 Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
SIB n 22 Favour Siber Felis*PL 2 Uros 11 (Nuoret) Krogh Minna Abs
SIB n 22 FI*Amurin Kemuel 2 Uros 12 (Pennut) Krogh Minna EX1
SIB n 22 FIN*Amurin Esra 2 Uros 10 (KAS) Krogh Minna EX1 CAP NOM
SIB ny 24 Yermolay Crown of Siberia 2 Uros 3 (GIC) Krogh Minna EX1 CACS BIV
SIN FI*Chai-lai Sweetheart Sally 3 Naaras 7 (CH) Tausen Marteinn EX1 CACIB
SOM a FI*Kharn-Ka Snowmoon 3 Uros 4 (GIP) Tausen Marteinn EX1 No Cert
SOM n FI*Kharn-Ka W.Turner 3 Uros 9 (Avoin) Sidorova Natalia Abs
SOM n FI*Kharn-Ka Your Choice 3 Uros 1 (SC) Sidorova Natalia KM NOM
SOM n FIN*Kharn-Ka Jewel Of Blues 3 Uros 2 (SP) Sidorova Natalia KM
SOM o DK*Dushara Mint of Kharnka 3 Naaras 2 (SP) Lund Lone KM NOM
SOM o DK*Dushara Mint of Kharnka 3 Naaras 17 (Veteraani) Isakov Vladimir 2
SOM o FI*Kharn-Ka Weinfelderfox 3 Uros 3 (GIC) Lund Lone EX1 CACS
SOM o FIN*Kharn-Ka Heartbreaker 3 Uros 17 (Veteraani) Isakov Vladimir 1 NOM BIS
SOM o FIN*Kisompa's Enrichetta 3 Naaras 8 (PR) Lund Lone EX1 CAPIB
SOM p FI*Kharn-Ka Worth Fines 3 Naaras 1 (SC) Tausen Marteinn KM
SPH a FI*Tuiscalo's Lifeguard 3 Uros 11 (Nuoret) Tausen Marteinn EX1 NOM
SPH d 21 33 FI*Tutsi Chaumet 3 Uros 12 (Pennut) Lund Lone EX1 NOM BIS
SPH e 09 32 LV*Otomi Ungaro 3 Uros 1 (SC) Lund Lone KM BIV NOM BIS
SPH f 02 21 33 FI*Tutsi Buccellati 3 Naaras 11 (Nuoret) Lund Lone EX1
SPH f 03 21 FI*Chandara Grace Olivia 3 Naaras 10 (KAS) Lund Lone EX1 CAP
SPH f 09 21 LV*Otomi Xaviera 3 Naaras 3 (GIC) Lund Lone EX1 CACS
SPH n 33 FI*SphynxGarden Mulberry Tree 3 Uros 11 (Nuoret) Lund Lone EX1
SPH n 33 Gold Olimp Zefir *** 3 Uros 9 (Avoin) Tausen Marteinn Abs
SYS d 03 21 HU*Shagio-Chen Fantano's Love 4 Uros 11 (Nuoret) Rudolph John EX1
SYS n 03 FI*ChicKitty Minimalistic 4 Uros 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX1 CAC
SYS n 03 FI*Keskimaan Hobbit Fosco 4 Uros 11 (Nuoret) Vinkel Marina Abs
SYS n 03 LV*La Lune d'Or Phoenix 4 Uros 5 (IC) Vinkel Marina EX1 CAGCIB
TUA e 22 FI*Elekatin Fiona Khur 2 Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1
TUA n FI*Josmarin Innusha 2 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
TUA n FI*Josmarin Innusha 2 Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
TUA n FIN*Josmarin Cyrill Roy 2 Uros 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB
TUA n Geraylar Hazar of Nazarlik 2 Uros 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB
TUA n 03 FI*Tangerine's Body and Soul 2 Uros 7 (CH) Koskenkangas Marjatta EX1 CACIB
TUA ns Aysel Lada Kedi *RU 2 Naaras 7 (CH) Krogh Minna EX1 CACIB
TUA w 61 FI*Josmarin Ieremija 2 Uros 12 (Pennut) Sjöbom Glenn EX1 NOM BIS
TUA w 62 FIN*Elekatin Oriana 2 Naaras 1 (SC) Sjöbom Glenn KM NOM
TUV d 62 FI*GizemliKediler Adile Alaiye 2 Naaras 1 (SC) Krogh Minna KM BIV
TUV d 62 FI*Iltatähden Bahira Bianca 2 Naaras 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1
TUV d 62 FI*Kuukissan Afacan Alev 2 Uros 12 (Pennut) Krogh Minna EX1
TUV d 62 FI*Kuukissan Asli Altan 2 Uros 12 (Pennut) Krogh Minna EX2
TUV d 62 FI*Valier's Bilgin 2 Uros 3 (GIC) Krogh Minna EX1 CACS
TUV d 62 FIN*Cesmes Adile Aysun 2 Naaras 4 (GIP) Krogh Minna EX1 CAPS
TUV f 62 FI*Valier's Kianna 2 Naaras 9 (Avoin) Krogh Minna EX1 CAC
TUV n 62 FI*Kultaturkin Beyaz Biber 2 Uros 7 (CH) Koskenkangas Marjatta EX1 CACIB
TUV n 62 FI*Kuukissan Atak Alp 2 Uros 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1
TUV n 62 FIN*Verdian Erdehan 2 Uros 10 (KAS) Koskenkangas Marjatta EX1 CAP
475 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Ei tuomareita.