URK KIRKKONUMMI 12.10.2013
Järjestävä yhdistys Uudenmaan Rotukissayhdistys ry
Alkaa 12.10.2013 Loppuu 12.10.2013
Ilmoittautuminen alkaa 12.10.2013 Ilmoittautuminen loppuu 12.10.2013
Yleisöaika alkaa 0:00 Yleisöaika loppuu 0:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 0:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 0:00
Arvostelut alkavat 0:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm
Kansainvälinen Ei Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Ei
Kissoja enintään    Kategoriat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti showmanager@urk.fi
Paikka
Toimihenkilöt
Lisätietoja

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
Yhteensä 0

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
ABY a FI*Laire Gelir Narya III Naaras 12 (Pennut) Krogh Minna Abs
ABY a FI*Link Aurore Bleu de Ciel III Naaras 9 (Avoin) Krogh Minna EX1 CAC
ABY a FIN*Link Monifa Mosi III Uros 2 (SP) Krogh Minna KM
ABY a S*Hjortronstigens Alfred Nobel III Uros 2 (SP) Krogh Minna KM NOM
ABY n Felix of Wonderlove III Uros 3 (GIC) Vinkel Marina EX1 CACS BIV NOM
ABY n FI*Link Inanyesha III Naaras 7 (CH) Vinkel Marina Abs
ABY n FI*Lovedevotion Cinderella III Naaras 12 (Pennut) Vinkel Marina EX1 NOM
ABY n FI*Nebuankhet Ultraviolet III Naaras 9 (Avoin) Vinkel Marina EX1 CAC
ABY n FI*Nebuankhet Unisonic III Uros 7 (CH) Vinkel Marina Abs
ABY n RU*Greenville Oberon of Laire III Uros 6 (IP) Vinkel Marina EX1 CAGPIB
ABY n S*Divina Silvestris Ros III Naaras 8 (PR) Vinkel Marina EX1 CAPIB NOM
ABY n S*Hjortronstigens The Sound of Music III Uros 2 (SP) Vinkel Marina KM BIV NOM
ABY o FI*Link Zaki Habit Rouge III Uros 1 (SC) Sjöbom Glenn KM BIV
ABY o FI*Nebuankhet Teachdaire III Uros 3 (GIC) Sjöbom Glenn EX1 CACS
ABY o FI*Redcheetah's Aurora III Naaras 3 (GIC) Sjöbom Glenn EX1 CACS NOM
ABY p FI*Link Inameremeta III Naaras 11 (Nuoret) Sjöbom Glenn EX1
ABY p FI*Redcheetah's Walo III Uros 11 (Nuoret) Sjöbom Glenn EX1 BIV
ABY p S*Rackarkatten's Coccolina Delightful III Naaras 5 (IC) Sjöbom Glenn EX1 CAGCIB
ACL f 03 24 FI*DilYaar Fayyim Foolwati II Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1 BIV
ACL f 03 24 FI*Trollin Hissu II Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX3
ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl II Naaras 2 (SP) Ottino Mario KM NOM
ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl II Naaras 17 (Veteraani) Krogh Minna 1 NOM
ACL h 03 21 33 FI*DilYaar Falguni Firoza II Naaras 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX1 NOM
ACL n FI*Siriuksen GipsyRoseCurl II Naaras 12 (Pennut) Vinkel Marina EX1 NOM
ACL n 21 33 FI*Magnificat Omar Curl II Uros 10 (KAS) Ottino Mario EX1 CAP
ACL n 23 FI*Murmelin Bonzo II Uros 6 (IP) Ottino Mario EX1 CAGPIB
BAL c 21 SE*Qjou'z Bon A Petit IV Uros 5 (IC) Tausen Marteinn EX1 CAGCIB
BAL n 21 FI*BaliDancer's Brownie Baker IV Uros 10 (KAS) Tausen Marteinn Abs
BEN n 22 Ilendri Surya III Naaras 12 (Pennut) Paloluoma Anne Abs
BEN n 24 FI*Leokatin Fireball III Uros 10 (KAS) Lund Lone EX1 CAP
BEN n 24 Myart Pikku Myy *** III Naaras 12 (Pennut) Lund Lone Abs
BEN n 24 33 FI*Starglitters Snowflake III Naaras 4 (GIP) Wilczek Anna EX1 CAPS
BEN n 24 33 FI*Starglitters Snowstorm III Uros 3 (GIC) Wilczek Anna Abs
BML ns 11 FI*Kimuli's Made in Heaven III Uros 9 (Avoin) Wilczek Anna EX1 CAC
BML ns 11 FIN*Ancelaine Henrik III Uros 10 (KAS) Wilczek Anna EX2
BML ns 11 FIN*Ancelaine Horatius III Uros 10 (KAS) Wilczek Anna EX1 CAP NOM
BML ns 11 FIN*Ancelaine Lisbeth III Naaras 6 (IP) Wilczek Anna EX1 CAGPIB BIV
BML ns 11 FIN*Ancelaine Lisbeth III Naaras 17 (Veteraani) Wilczek Anna 1
BML ns 11 FIN*Kimuli's Chocolate Dream III Naaras 3 (GIC) Wilczek Anna EX1 CACS BIV NOM
BML ns 11 31 FI*Kimuli's Love Story III Naaras 9 (Avoin) Wilczek Anna EX1 CAC
BRI a Colin Cari Mio de la Horsky Park *** III Uros 6 (IP) Paloluoma Anne EX1 CAGPIB
BRI a EE*Caroline Rewal Beauty III Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX2
BRI a FI*Feronian Heliopsis III Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC
BRI a FI*Rhinestone's Angus Young III Uros 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1
BRI a FI*Rhinestone's Scooby III Uros 1 (SC) Paloluoma Anne KM BIV
BRI a FI*RoundFace's Blue Shadow III Uros 6 (IP) Paloluoma Anne Abs
BRI a FIN*Ruusutarhan Ghisella III Naaras 1 (SC) Paloluoma Anne KM
BRI a 22 FI*Rhinestone's Nikki Sixx III Uros 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
BRI b FI*Gimmie's Passionate Adonis III Uros 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1
BRI c Ceasar Caro Mio de la Horsky Park, SK *** III Uros 1 (SC) Isakov Vladimir KM NOM
BRI d Chieftain of Noblesse Oblige III Uros 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1
BRI d FIN*Ferme Tyson III Uros 10 (KAS) Isakov Vladimir Abs
BRI d 22 Rapley Red Rose III Naaras 6 (IP) Wilczek Anna EX1 CAGPIB
BRI d 22 Rapley Red Rose III Naaras 17 (Veteraani) Wilczek Anna 4
BRI d 24 FI*Ruusutarhan Kultapoika III Uros 10 (KAS) Wilczek Anna EX1 CAP
BRI e FI*RoundFace's Marc Antonio III Uros 9 (Avoin) Wilczek Anna EX1 CAC
BRI f FI*Ruusutarhan Matilde III Naaras 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX1
BRI g FI*Ruusutarhan Mimi Miracolo III Naaras 11 (Nuoret) Lund Lone EX2
BRI g FIN*Ruusutarhan Hertta III Naaras 1 (SC) Lund Lone KM BIV NOM BIS
BRI g Lady Kara de la Borbè*DE III Naaras 11 (Nuoret) Lund Lone EX1 NOM
BRI g 03 FI*Rhinestone's Annie Oakley III Naaras 9 (Avoin) Sjöbom Glenn EX1 CAC
BRI g 24 FI*Rhinestone's All I Have III Naaras 5 (IC) Lund Lone EX1 CAGCIB
BRI js 24 62 FI*Gimmie's Illini Ballerina III Naaras 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1
BRI n FI*Feronian Gaia III Uros 9 (Avoin) Krogh Minna EX1 CAC
BRI n FI*Rhinestone's Black Widow II III Naaras 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1
BRI n FI*Ruusutarhan Notabene III Uros 12 (Pennut) Krogh Minna EX1 BIV NOM
BRI ns S*British Dream's Sebastian III Uros 5 (IC) Wilczek Anna EX1 CAGCIB
BRI ns 11 EST*Harmony Devianti III Naaras 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS
BRI ns 11 FI*Gnome's Britannia Silver III Uros 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS
BRI ns 22 62 FI*Hopeatiikeri Talvenlumo III Naaras 11 (Nuoret) Lund Lone EX1
BRI ns 22 62 FI*Hopeatiikeri Tähtitomu III Uros 11 (Nuoret) Lund Lone EX1
BRI ns 22 64 S*Millhill's Benny III Uros 10 (KAS) Lund Lone EX1 No Cert
BRI ns 24 62 FIN*Ferme Bono III Uros 10 (KAS) Lund Lone EX1 No Cert
BUR a FI*Aavan Send Me an Angel III Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
BUR a FI*Karvanverran Esme Azul III Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1 NOM
BUR b Bjelke's Niilo III Uros 4 (GIP) Paloluoma Anne Abs
BUR b FI*Arkhitekton Anastasia III Naaras 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1
BUR b FI*Seirene Material Girl III Naaras 3 (GIC) Paloluoma Anne Abs
BUR g FI*Feirefiz Diamonds And Rust III Naaras 12 (Pennut) Vinkel Marina EX1
BUR g FIN*Hokkuspokkus Elemmírë III Naaras 9 (Avoin) Vinkel Marina Abs
BUR g FIN*Seirene Justify My Love III Naaras 1 (SC) Vinkel Marina KM
BUR h HU*Alba Regia Ganxsta Gizi III Naaras 6 (IP) Paloluoma Anne EX1 CAGPIB NOM
BUR j FIN*Pardofelis Guinevere III Naaras 2 (SP) Lund Lone KM NOM
BUR n FI*Aavan Seljanmarja III Naaras 12 (Pennut) Vinkel Marina Abs
BUR n FI*Feirefiz Girl I Know III Naaras 9 (Avoin) Vinkel Marina EX1 CAC
BUR n FI*Huimapään Huugo Hidalgo III Uros 11 (Nuoret) Vinkel Marina EX2
BUR n FI*Karvanverran JouluTaika III Naaras 7 (CH) Vinkel Marina EX1 CACIB
BUR n FI*Millamarin Hjördis III Naaras 6 (IP) Vinkel Marina EX1 CAGPIB
BUR n Isä-Brownin Ushuaia III Uros 11 (Nuoret) Vinkel Marina EX1 BIV NOM BIS
CHA FI*Sinimirrin Tähtisumu III Uros 9 (Avoin) Paloluoma Anne Abs
CHA Guenady de L'Amour Bleu III Uros 5 (IC) Paloluoma Anne Abs
CRX a 03 24 FI*Piupaws Duracell's Khafre III Uros 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1
CRX a 09 FI*Lavender's Jeanne d'Arc III Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
CRX a 24 FI*Framillan Good&Plenty III Naaras 3 (GIC) Krogh Minna EX1 CACS NOM
CRX b Roksana III Naaras 9 (Avoin) Lund Lone EX1 No Cert
CRX b 01 62 FI*Framillan Keep It Up III Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1 NOM
CRX b 09 33 FI*Spectrolite La Paloma III Naaras 9 (Avoin) Lund Lone EX1 CAC
CRX d FI*FunkyJam's Chandraprakash III Uros 11 (Nuoret) Vinkel Marina EX1
CRX d 02 62 FI*Ronttilan Kirmizi Yarasa III Uros 7 (CH) Wilczek Anna EX1 CACIB
CRX d 02 62 FI*Ronttilan Vicky Lee III Naaras 12 (Pennut) Wilczek Anna EX3
CRX d 03 FI*Piupaws Musta.Pirkka III Uros 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1
CRX d 03 24 FI*Piupaws Duracell's Bastet III Naaras 11 (Nuoret) Wilczek Anna Abs
CRX d 09 33 FI*Piupaws Fuggle III Uros 12 (Pennut) Lund Lone EX1 BIV
CRX f FI*Piupaws Negrita III Naaras 10 (KAS) Vinkel Marina EX1 CAP
CRX f 03 FI*Alchemist Petit Meslier III Naaras 12 (Pennut) Wilczek Anna EX2
CRX f 03 24 FI*FunkyJam's All I Want III Naaras 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1 BIV
CRX g 03 33 FI*Ronttilan TGIF III Naaras 9 (Avoin) Lund Lone EX2
CRX g 33 FI*Ronttilan Vähän niinku Joku III Naaras 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1
CRX n FI*Huissin Albert Edelfelt III Uros 10 (KAS) Lund Lone EX1 CAP NOM
CRX n FIN*Piupaws Hekla III Naaras 4 (GIP) Lund Lone EX1 CAPS
CRX n Pixie Agnus*LT III Naaras 3 (GIC) Lund Lone EX1 CACS
CRX n 02 62 FI*FunkyJam's BoomBoomPow III Naaras 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS
CRX n 03 FI*FunkyJam's Bum Bum Bum III Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1 BIV
CRX n 03 FI*FunkyJam's Dove of Peace III Uros 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS BIV
CRX n 03 FI*FunkyJam's Fairy-Periwinkle III Naaras 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
CRX n 03 FI*FunkyJam's It's not unusual III Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
CRX n 03 FIN*Piupaws Krafla III Uros 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS NOM
CRX n 03 24 S*Spotless Janus III Uros 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
CRX n 24 FI*Seer's Mara Jade III Naaras 12 (Pennut) Krogh Minna EX1
DRX e 02 Taikatuulen Tiuhti III Naaras 6 (IP) Wilczek Anna EX1 CAGPIB
DRX ns FI*Mirexin Pikku-Iiro III Uros 12 (Pennut) Wilczek Anna Abs
DRX ns 09 22 FIN*Riiviön Viiru III Naaras 2 (SP) Wilczek Anna KM NOM BIS
DSP a Rein Korona Atefa III Uros 9 (Avoin) Sjöbom Glenn EX1 CAC
DSP d 21 RU.Dolf Shudan III Uros 9 (Avoin) Sjöbom Glenn EX1 CAC
EUR a FI*Elekatin Mesikämmen III Uros 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX1
EUR d 22 Silkkiturkin Menevä Macho III Uros 2 (SP) Sjöbom Glenn KM NOM BIS
EUR d 23 Nemi III Naaras 9 (Avoin) Wilczek Anna EX1 CAC
EUR d 24 FI*Feronian Domingo III Uros 11 (Nuoret) Krogh Minna EX2
EUR d 24 FI*Tiikerililjan Kellikolli III Uros 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1 BIV
EUR d 24 FI*Tiikerililjan Kiskis III Naaras 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1
EUR f 22 FIN*Pikku-Piun Quutar III Naaras 10 (KAS) Krogh Minna EX1 CAP NOM
EUR f 24 FI*Feronian Felicia III Naaras 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1
EUR f 24 FIN*Feronian Uncinia Bella III Naaras 1 (SC) Paloluoma Anne KM
EUR g 22 FI*Feronian Emilia III Naaras 12 (Pennut) Lund Lone EX1 NOM
EUR g 24 FI*Vinhaviiksen Tehotassu III Naaras 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1
EUR gs 22 FI*Feronian Edelweiss III Naaras 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1 NOM
EUR n 22 FIN*Casimirrin Eulalia III Naaras 8 (PR) Isakov Vladimir EX1 CAPIB NOM
EUR n 22 FIN*Casimirrin Eulalia III Naaras 17 (Veteraani) Wilczek Anna 2
EUR n 24 FI*Casimirrin Henley III Uros 3 (GIC) Sjöbom Glenn EX1 CACS NOM
EUR n 24 FI*Pinkkitassun Dorothy III Naaras 9 (Avoin) Sjöbom Glenn EX1 CAC
EUR n 24 FIN*Katinhännän Bella Valentina III Naaras 2 (SP) Sjöbom Glenn KM
EUR ns FI*Katinhännän Diftor-he Susma III Naaras 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX1
EUR ns 23 FI*Katinhännän Ilmaveivi-Kikka III Naaras 5 (IC) Sjöbom Glenn EX1 CAGCIB
EUR ns 23 FI*Katinhännän Leonard Nimoy III Uros 11 (Nuoret) Sjöbom Glenn EX1
EUR ns 23 FIN*Katinhännän Survivor Amber III Naaras 10 (KAS) Sjöbom Glenn EX1 CAP
EXO a 02 21 62 Teddy-Bear Mechta*RU I Uros 1 (SC) Forss Liisa KM NOM
EXO a 24 FI*Aamukasteen Ivy Blue Dream I Uros 12 (Pennut) Lund Lone EX1
EXO d 24 FI*Aamukasteen Image Maker I Uros 12 (Pennut) Forss Liisa EX2
EXO d 24 FI*Aamukasteen Izzy I Naaras 12 (Pennut) Forss Liisa EX1 BIV
EXO d 24 FI*Nipsu-Nappulan Summer Sun I Uros 12 (Pennut) Forss Liisa EX1
EXO f 03 22 FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo I Naaras 12 (Pennut) Forss Liisa EX1
EXO g 03 24 FI*Mau-Miun Abraka Dabra I Naaras 10 (KAS) Lund Lone EX1 CAP
EXO n 24 D'Eden Lover Baldwin I Uros 1 (SC) Lund Lone KM
EXO w 62 LV*Nostri Vincent More Than a Feeling I Uros 5 (IC) Lund Lone Abs
HCL Hertta Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Forss Liisa 2
HCL Jeremias Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Kass Tellervo 1 NOM
HCL Noora Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Forss Liisa 1 NOM BIS
HCL Sandra-Sabine Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Forss Liisa 3
HCL Traks Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Kass Tellervo 2
HCS Caesar Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Kass Tellervo 1 NOM
HCS Ninni Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Forss Liisa 1 NOM BIS
HCS Rasmus Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Kass Tellervo 3
HCS Susanna Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Paloluoma Anne 1
HCS Susanna Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Forss Liisa 2
HCS Ukko Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Paloluoma Anne 1 NOM BIS
HCS Ukko Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Kass Tellervo 2
KOR FI*Melodian Tulaya III Naaras 1 (SC) Isakov Vladimir KM NOM
MAN d 23 51 FI*Conan Lontrus III Uros 1 (SC) Sjöbom Glenn KM BIV
MAN f 09 52 Yamasee MX S Feliz III Naaras 9 (Avoin) Sjöbom Glenn EX1 CAC
MAN f 24 51 FI*Pikkeen Fariini III Naaras 11 (Nuoret) Sjöbom Glenn EX1
MAU ns FIN*Iltavilli Emir Ehsan III Uros 2 (SP) Paloluoma Anne KM
MCO a Battle Creek's Z'Thaiti II Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC NOM
MCO a 03 22 FI*Goldenstream's Ultra Bra II Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
MCO a 09 FI*Daybreak's GentleMan II Uros 12 (Pennut) Ottino Mario EX2
MCO a 09 FI*HoneyCoon's Kiss 'N' Run II Naaras 11 (Nuoret) Ottino Mario EX1 BIV
MCO a 23 FI*Mostlycats Kosmos Blue II Uros 8 (PR) Koskenkangas Marjatta EX1 CAPIB
MCO d 09 22 FI*Pikkumetsän Brandon Stark II Uros 12 (Pennut) Zagorskaya Elena EX1
MCO d 22 FI*Mostlycats Rosso Spumante II Uros 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1 NOM
MCO ds 03 22 FI*Taleak's MC Gritu II Naaras 12 (Pennut) Ottino Mario EX2
MCO ds 09 22 FI*HoneyCoon's Thief Of Hearts II Uros 6 (IP) Ottino Mario EX1 CAGPIB
MCO e 03 22 FI*Chamberlain Sky Breaker II Naaras 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX1
MCO e 09 FI*Mostlycats Juniper Speck II Uros 12 (Pennut) Zagorskaya Elena EX2
MCO e 09 22 FI*TipTop Maine Valentino II Uros 10 (KAS) Zagorskaya Elena EX1 CAP
MCO e 09 23 PL*CoonKitty Louis Vuitton II Uros 5 (IC) Zagorskaya Elena EX1 CAGCIB BIV
MCO f 09 FIN*Chamberlain Black Sky II Naaras 5 (IC) Zagorskaya Elena EX1 CAGCIB
MCO f 22 Lady Arina Perla Annaru*PL II Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
MCO f 22 Oldechelsea Murphy Brown of Rumford II Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX2
MCO f 23 FIN*Mibella's Curious Calista II Naaras 10 (KAS) Koskenkangas Marjatta EX1 CAP
MCO fs 09 22 FI*Mostlycats Black Jade II Naaras 12 (Pennut) Ottino Mario EX1
MCO fs 22 FI*Unikuun Flame of Love II Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
MCO fs 23 DK*Amistia's Yasmina II Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1
MCO n Big Giants Resort's El Scuro II Uros 9 (Avoin) Kass Tellervo Abs
MCO n FI*Satinante's Troilus Tunstal II Uros 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
MCO n FIN*ValhallaMaine Night Train II Uros 10 (KAS) Kass Tellervo EX1 No Cert
MCO n 02 21 62 FI*Chamberlain Quest of Game II Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX2
MCO n 03 LT*Salta Nosis Impresionante II Uros 12 (Pennut) Ottino Mario EX1 NOM
MCO n 03 22 FI*Pikkumetsän Wunderweib II Naaras 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS BIV NOM
MCO n 03 22 FI*TipTop Maine Xantophilo II Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1 BIV
MCO n 09 FI*Satinante's Gretel Larentia II Naaras 9 (Avoin) Ottino Mario EX1 CAC
MCO n 09 22 FI*Bonneamie Walker Canyon II Uros 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
MCO n 09 22 FI*Chamberlain Rough Diamond II Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
MCO n 09 22 FI*Goldenstream's Twilight II Naaras 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
MCO n 09 22 FI*Hemingway's Galilahi II Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX2
MCO n 09 22 FI*TipTop Maine Yavanna II Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
MCO n 09 22 N*Lilletun's Poker Face II Uros 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX2
MCO n 22 FI*Hemingway's Kachina II Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1
MCO n 22 FI*Mainehaan Fernando II Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX3
MCO n 22 FI*Mainehaan Fernando II Uros 13c (Määrittely) Koskenkangas Marjatta MCO n 09 22 gr IV
MCO n 22 FI*Mainehaan Frida II Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta Abs
MCO n 22 FI*Mostlycats Pinball Wizard II Uros 10 (KAS) Koskenkangas Marjatta EX1 CAP
MCO n 22 FI*Satinante's Wilhelm Hagar II Uros 6 (IP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGPIB BIV
MCO n 22 FI*Unikuun Dream of Love II Naaras 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1 BIV
MCO n 22 FI*Vuorensinen Giselle II Naaras 7 (CH) Koskenkangas Marjatta EX1 CACIB
MCO n 22 FIN*Chamberlain Dark Diamond II Naaras 3 (GIC) Koskenkangas Marjatta EX1 CACS NOM
MCO n 23 DK*Amistia's Samson II Uros 3 (GIC) Koskenkangas Marjatta EX1 CACS
MCO ns Black Pirate of Beauty Wizards II Uros 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
MCO ns 09 FI*HoneyCoon's Black Sabbath II Uros 5 (IC) Ottino Mario EX1 CAGCIB
MCO ns 09 FI*Winnercoons Jolliet Jake II Uros 4 (GIP) Ottino Mario EX1 CAPS
MCO ns 09 22 FI*Godfather's Felicidad II Naaras 9 (Avoin) Ottino Mario EX1 CAC
MCO ns 09 22 FI*Godfather's Fernando II Uros 9 (Avoin) Ottino Mario EX1 CAC BIV
MCO ns 09 22 FI*Vuorensinen Ian II Uros 11 (Nuoret) Ottino Mario EX1 BIV
MCO ns 22 FI*Winnercoons Johnny Jaguar II Uros 1 (SC) Isakov Vladimir KM BIV NOM
MCO ns 22 FIN*Satinante's Freyja Iniki II Naaras 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS NOM
MCO w 62 FI*SwingPop Chan Chan II Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 No Cert
NFO a FI*Hopeahännän LeonardodaVinci II Uros 4 (GIP) Kass Tellervo EX1 CAPS
NFO a 09 FI*Laramillan Ivanhoe II Uros 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX1 CAC
NFO a 09 24 FI*Hirmuinen Aleksanteri Suuri II Uros 6 (IP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGPIB
NFO a 09 24 FI*Nalle-Puhin Girl On Fire II Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX2
NFO a 09 24 FI*Synkänvuoren Tiuhti II Naaras 7 (CH) Koskenkangas Marjatta EX1 CACIB
NFO d 02 62 FI*Louhelan Emma Frost II Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX2
NFO d 03 FI*Kultahuiskan Iisakki II Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1 BIV NOM BIS
NFO d 09 FI*Kultahuiskan Isabella II Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
NFO d 09 23 FIN*Leoline Aapeli Aamurusko II Uros 4 (GIP) Wikström Bjarne EX1 CAPS
NFO d 09 23 FIN*Leoline Aapeli Aamurusko II Uros 17 (Veteraani) Krogh Minna 2
NFO d 24 FI*Tähtitassun Daniel II Uros 10 (KAS) Ottino Mario EX1 CAP
NFO ds 09 22 S*Cederskogens Max Magma II Uros 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC NOM
NFO ds 24 FI*FoxyPaw's Dusty Miller II Uros 6 (IP) Ottino Mario EX1 CAGPIB NOM
NFO e FI*Charmakato Vadim II Uros 11 (Nuoret) Ottino Mario EX1 NOM
NFO e 09 FI*Ann'sLions Lovely Tiger II Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX2
NFO e 09 FI*Charmakato Viola II Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX3
NFO f FI*Felicis Emeliia II Naaras 3 (GIC) Ottino Mario EX1 CACS
NFO f 03 22 S*Eärfalas Flisan II Naaras 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB BIV
NFO f 09 22 FI*Felicis Edda II Naaras 4 (GIP) Wikström Bjarne EX1 CAPS NOM
NFO f 09 24 FI*Nenukan Love's Gift II Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
NFO fs 09 24 FI*Katinkurun Katajanmarja II Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1
NFO g 09 22 FI*Heinuntuvan Helena II Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX3
NFO g 24 FI*Niittykissan Antarctica II Naaras 10 (KAS) Ottino Mario EX1 CAP
NFO n FI*Tähtitassun Mustang II Uros 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
NFO n 03 FI*Kultahuiskan Iivari II Uros 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX1
NFO n 03 FI*Ninatte's Cloud Nine II Uros 3 (GIC) Zagorskaya Elena EX1 CACS
NFO n 03 S*Zygot's Mac Gregor II Uros 5 (IC) Zagorskaya Elena EX1 CAGCIB BIV NOM
NFO n 03 24 FI*Suvi-illan Bella II Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX3
NFO n 03 24 FIN*Kirsikan Iines II Naaras 6 (IP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGPIB
NFO n 09 FI*Draconian Cry Of Silence II Uros 7 (CH) Zagorskaya Elena EX1 CACIB
NFO n 09 22 FI*Nalle-Puhin Samsonite Man II Uros 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1 BIV
NFO n 09 23 Excelsior de Laïloken II Uros 3 (GIC) Koskenkangas Marjatta EX1 CACS
NFO n 09 23 FIN*Spot-on Harald II Uros 4 (GIP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAPS BIV NOM
NFO n 09 23 S*NC's Lola II Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1
NFO n 22 FI*Tähtitassun Päivänsäde II Naaras 11 (Nuoret) Ottino Mario EX1
NFO n 22 Ikar Dumny Kot*PL II Uros 11 (Nuoret) Ottino Mario EX1 BIV
NFO n 24 FI*Niittykissan Alexandria II Naaras 5 (IC) Ottino Mario EX1 CAGCIB
NFO ns 09 23 FI*Slytiger's Faithfull Friend II Uros 10 (KAS) Koskenkangas Marjatta EX1 CAP
NFO ns 24 FIN*FoxyPaw's Baron II Uros 2 (SP) Ottino Mario KM
NFO w FI*Hopeahännän Lumikuningatar II Naaras 4 (GIP) Kass Tellervo EX1 CAPS
NFO w 64 FIN*FoxyPaw's Icebreaker II Uros 1 (SC) Kass Tellervo KM NOM BIS
OCI a 24 FI*Onnikatin Bea III Naaras 9 (Avoin) Krogh Minna EX1 CAC
OCI a 24 FI*Onnikatin Bonus III Uros 5 (IC) Krogh Minna EX1 CAGCIB
OCI a 24 SE*Hot Thundereans Jaga III Uros 3 (GIC) Vinkel Marina Abs
OCI b 24 FI*Amas Marie Curie III Naaras 9 (Avoin) Krogh Minna EX1 CAC
OCI b 24 FI*Guttatus Ami Super III Uros 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1 BIV NOM
OCI b 24 FI*Guttatus Princess Sophie III Naaras 3 (GIC) Krogh Minna EX1 CACS
OCI b 24 FI*Kukkatarhan Cissus III Uros 9 (Avoin) Krogh Minna EX1 CAC NOM
OCI b 24 FI*Topspot C.Loureiroi III Naaras 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1
OCI b 24 FI*WiliWilla Lady Kit Kat III Naaras 11 (Nuoret) Krogh Minna EX2
OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore III Uros 2 (SP) Krogh Minna KM
OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore III Uros 17 (Veteraani) Wilczek Anna 2
OCI b 24 FIN*Moosegrove Geraldo Gentil III Uros 12 (Pennut) Krogh Minna EX1
OCI b 24 FIN*Moosegrove Panthera III Naaras 1 (SC) Krogh Minna KM BIV
OCI b 24 FIN*Northalla Juniper III Uros 3 (GIC) Krogh Minna EX1 CACS
OCI b 24 S*Vargagården's Sisu Maxwell JR III Uros 17 (Veteraani) Wilczek Anna Abs
OCI c 24 FI*WiliWilla MilkyWay Boy III Uros 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX1
OCI n 24 DK*Sea Coon's Wendy III Naaras 8 (PR) Paloluoma Anne EX1 CAPIB
OCI n 24 FI*Catstrait's Sir Benny III Uros 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1
OCI n 24 FI*Hallavan Astro III Uros 11 (Nuoret) Paloluoma Anne Abs
OCI n 24 FI*Moosegrove Dream On III Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC BIV NOM
OCI n 24 FI*Onnikatin BeeBee III Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne Abs
OCI n 24 FI*Onnikatin Berta III Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX2
OCI n 24 FI*Onnikatin Bosse III Uros 5 (IC) Paloluoma Anne EX1 CAGCIB
OCI n 24 FI*Topspot Heikunkeikun III Naaras 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1 NOM
OCI n 24 FI*Topspot Jaguatirica III Naaras 7 (CH) Paloluoma Anne EX1 CACIB
OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix III Uros 1 (SC) Paloluoma Anne KM
OCI ns 24 FI*Northalla Blackbeard III Uros 12 (Pennut) Sjöbom Glenn EX1
OCI ns 24 Mitha Goobita Yangatin III Naaras 5 (IC) Sjöbom Glenn EX1 CAGCIB
OCI o 24 FI*Uniikki Morfeus III Uros 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1 NOM
OCI o 24 S*Hot Country's Agaton Sax III Uros 3 (GIC) Wilczek Anna EX1 CACS NOM
OLH b FI*Willicon Cara Melli IV Naaras 11 (Nuoret) Sidorova Natalia EX1
OLH d 25 FI*Jalecat's Jack in the Box IV Uros 4 (GIP) Tausen Marteinn EX1 No Cert
OLH f 25 FI*Skazki Kitty Pryde IV Naaras 9 (Avoin) Tausen Marteinn EX1 CAC
OLH n 25 Topeng News Flash of Noxx IV Uros 1 (SC) Tausen Marteinn KM
OLH ns 22 FI*Noxx Zlatan Ibrahimovic IV Uros 11 (Nuoret) Tausen Marteinn EX1
OLH ns 24 FI*Noxx Midnight Sun IV Uros 12 (Pennut) Sidorova Natalia EX1
OSH a 02 21 Hollywood Alkimia de l'Improbable IV Naaras 9 (Avoin) Sidorova Natalia Abs
OSH a 03 FI*Benjin Boumerange IV Uros 10 (KAS) Tausen Marteinn EX1 No Cert
OSH a 03 FI*Pinewoods Queen of Hearts IV Naaras 9 (Avoin) Tausen Marteinn EX1 CAC
OSH a 24 Nick-Nack Sia Alicia, CZ IV Uros 5 (IC) Sidorova Natalia EX1 CAGCIB NOM BIS
OSH a 25 FIN*Major Maxine IV Naaras 10 (KAS) Sidorova Natalia Abs
OSH a 25 S*Sandvretens Syrah IV Naaras 9 (Avoin) Sidorova Natalia Abs
OSH b 03 Bestcats Electrify Exclusive IV Uros 2 (SP) Tausen Marteinn KM
OSH b 22 FI*Bigear Prince Edward IV Uros 12 (Pennut) Tausen Marteinn OSH b 22
OSH b 22 FI*Clamoris Fabricia IV Naaras 5 (IC) Sidorova Natalia EX1 CAGCIB
OSH b 24 FI*Jalecat's O'Boy IV Uros 11 (Nuoret) Sidorova Natalia EX1
OSH b 25 FI*Jalecat's MiLady May IV Naaras 5 (IC) Tausen Marteinn EX1 CAGCIB NOM BIS
OSH b 25 FI*Major Zinnia June Florence IV Naaras 12 (Pennut) Tausen Marteinn Abs
OSH bs 24 FI*Jalecat's LeeLoo IV Naaras 5 (IC) Sidorova Natalia EX1 CAGCIB
OSH bs 24 FI*Nazarlik XOXO IV Naaras 10 (KAS) Sidorova Natalia EX1 CAP
OSH bs 25 FI*Nazarlik XTC IV Uros 5 (IC) Tausen Marteinn EX1 CAGCIB
OSH c 24 FI*Pinewoods Queen of Passion IV Naaras 9 (Avoin) Tausen Marteinn EX1 CAC
OSH d 24 HU*Shagio-Chen Legolas for Keskimaan IV Uros 11 (Nuoret) Tausen Marteinn EX1
OSH d 25 FI*Mummeli Dinazinho Sepe IV Uros 9 (Avoin) Sidorova Natalia EX1 CAC
OSH f 22 FI*Clamoris Habika IV Naaras 11 (Nuoret) Tausen Marteinn EX1
OSH f 24 (N)Manhunter's Check Me Out IV Naaras 11 (Nuoret) Sidorova Natalia EX1
OSH fs 24 FI*Bigear Princess Juliet IV Naaras 12 (Pennut) Sidorova Natalia EX1 NOM BIS
OSH g 24 FIN*Mummeli Blue-Prince Mimosa IV Naaras 6 (IP) Sidorova Natalia EX1 CAGPIB NOM
OSH n FI*Mummeli Dinazinha Sofia IV Naaras 9 (Avoin) Sidorova Natalia EX1 CAC
OSH n FIN*Quan Kawaii Sakura IV Naaras 2 (SP) Sidorova Natalia KM
OSH n 02 FI*Keskimaan Maisa Maiden 4 JC IV Naaras 11 (Nuoret) Tausen Marteinn EX1 NOM BIS
OSH n 03 FI*Keskimaan Ainion IV Uros 6 (IP) Sidorova Natalia EX1 CAGPIB NOM BIS
OSH ns 22 FI*Jalecat's Leeroy Lex IV Uros 4 (GIP) Sidorova Natalia EX1 No Cert
PEB n 33 Veni-Vidi-Vici Del Iris IV Naaras 6 (IP) Tausen Marteinn EX1 CAGPIB
PER a 03 FI*Dirlandan Johnny be good I Uros 12 (Pennut) Forss Liisa EX1
PER a 03 22 FIN*Kissankäpälän Blossom I Naaras 6 (IP) Lund Lone EX1 CAGPIB NOM
PER a 03 22 FIN*Sunrunner's Hadaan Hamid I Uros 1 (SC) Lund Lone KM NOM BIS
PER a 03 24 FIN*Dirlandan EnvyMe I Uros 2 (SP) Forss Liisa KM
PER d FI*Kultaviiksen Farasha I Naaras 7 (CH) Forss Liisa Abs
PER d 24 FI*BlueIce's Blazing Glory I Uros 4 (GIP) Lund Lone Abs
PER d 24 FI*Chosen-One LingonberryLecky I Uros 12 (Pennut) Lund Lone EX1
PER e 03 FI*Dirlandan Jassu Toffee I Uros 12 (Pennut) Lund Lone EX1
PER f FI*Chosen-One Licorice Legacy I Naaras 12 (Pennut) Forss Liisa EX1
PER f 01 62 FI*Dirlandan Joelina I Naaras 12 (Pennut) Lund Lone EX1 NOM
PER f 03 FI*Shamirin Ärliga Ännie I Naaras 7 (CH) Forss Liisa Abs
PER f 03 FIN*Amysantti Coconut Shake I Naaras 4 (GIP) Forss Liisa EX1 CAPS NOM BIS
PER f 03 FIN*Amysantti Coconut Shake I Naaras 17 (Veteraani) Lund Lone 1 NOM BIS
PER f 22 FIN*Shamirin Sweet Shamira I Naaras 2 (SP) Forss Liisa KM
PER f 22 FIN*Shamirin Sweet Shamira I Naaras 17 (Veteraani) Lund Lone 3
PER n FI*Timanfaya Black Diamond I Naaras 11 (Nuoret) Lund Lone EX1 NOM
PER n 01 62 FI*Dirlandan JinJang I Uros 12 (Pennut) Forss Liisa EX1 NOM BIS
PER n 03 FI*Shamirin Ärliga Älex I Uros 9 (Avoin) Forss Liisa Abs
PER n 03 24 FI*Chosen-One Lacy Looker I Naaras 12 (Pennut) Lund Lone EX1
PER n 21 33 Benoma Havanna Dreams I Naaras 5 (IC) Forss Liisa EX1 CAGCIB NOM BIS
PER n 23 FI*Shamirin Janet Jackson I Naaras 12 (Pennut) Forss Liisa EX1
PER n 23 FI*Shamirin Janet Jackson I Naaras 13c (Määrittely) Ottino Mario PER n 24
PER n 24 My-Champagne Anemone to Timanfaya I Naaras 11 (Nuoret) Forss Liisa EX1 NOM BIS
PER n 33 FIN*Jasmirin Dolly Dee I Naaras 2 (SP) Forss Liisa DISQ AGR.
PER n 33 FIN*Jasmirin Dolly Dee I Naaras 17 (Veteraani) Lund Lone 2
PER ns 03 FI*Shamirin Yippee Yvonne I Naaras 7 (CH) Lund Lone EX1 CACIB
PER ns 03 FIN*Kissankäpälän Arnold S. I Uros 2 (SP) Lund Lone KM NOM BIS
PER w 62 FI*Elrikan Amorella I Naaras 11 (Nuoret) Forss Liisa Abs
PER w 62 FI*Elrikan Rolex I Uros 12 (Pennut) Forss Liisa Abs
RAG a Dollyfella Big Big Man II Uros 10 (KAS) Ottino Mario EX1 CAP
RAG a FI*Dollgarden's Buxus II Uros 6 (IP) Ottino Mario EX1 CAGPIB
RAG a FI*Maplehill's Peacock Lily II Naaras 12 (Pennut) Ottino Mario EX1
RAG a FI*Tiridoll's Caramel Rainbow II Naaras 7 (CH) Ottino Mario EX1 CACIB NOM
RAG a FI*Utuinen Querido for Pijan II Uros 10 (KAS) Ottino Mario EX2
RAG a FIN*Starfire Satin Dove II Naaras 17 (Veteraani) Krogh Minna 4
RAG a FIN*Starfire Satin Dove II Naaras 2 (SP) Ottino Mario KM BIV
RAG a FIN*Utuinen Fille Fallaton II Uros 1 (SC) Ottino Mario KM BIV NOM
RAG a 03 FI*Maplehill's Lovely Blues II Uros 12 (Pennut) Zagorskaya Elena EX1
RAG a 03 FI*Snowrag Purzelbaum II Uros 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX2
RAG a 03 FI*Sunrunner's Rohan II Uros 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX1 CAC BIV
RAG a 03 FI*Tammikatin Kuu-Ukko II Uros 10 (KAS) Zagorskaya Elena EX1 CAP
RAG a 03 FI*Tiridoll's 7th Heaven II Uros 12 (Pennut) Zagorskaya Elena EX2
RAG a 03 FI*Tiridoll's Rainbow Caramel II Naaras 5 (IC) Zagorskaya Elena EX1 CAGCIB
RAG a 03 FIN*Tiridoll's Blue Stardust II Naaras 17 (Veteraani) Krogh Minna 3
RAG a 03 FIN*Tiridoll's Blue Stardust II Naaras 2 (SP) Zagorskaya Elena KM BIV NOM
RAG a 03 FIN*Tiridoll's Tiger Heart II Uros 2 (SP) Zagorskaya Elena KM
RAG a 04 FI*Barfait's Joyful Justin II Uros 10 (KAS) Kass Tellervo EX1 CAP NOM
RAG a 04 FI*Celestial's Wild Child II Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
RAG a 04 FI*Jättiläisen Deetami II Uros 10 (KAS) Kass Tellervo EX2
RAG a 04 FI*Satinante's Dom Perignon II Uros 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1 BIV NOM BIS
RAG a 04 FI*Satinante's Donna Floretta II Naaras 3 (GIC) Kass Tellervo EX1 CACS
RAG a 04 FI*Snowrag Pompom II Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
RAG a 04 FI*Valkoapilan Aapeli II Uros 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 No Cert
RAG d 04 FI*Dollyblues Goin' Bananas II Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
RAG e FI*Maplehill's Lord Milori II Uros 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta Abs
RAG e Travis Supurrsonic*PL II Uros 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1 NOM
RAG e 03 FI*Dollyblues Sky's The Limit II Uros 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
RAG e 03 FI*Maplehill's Miss Periwinkle II Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
RAG e 04 FIN*Dollicious Cream Sensation II Uros 4 (GIP) Wikström Bjarne EX1 CAPS
RAG f FI*RoundTable's Viviana II Naaras 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB
RAG f 03 FI*Dollyblues Somebody To Love II Naaras 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1
RAG f 03 FI*Snowrag Balenciaga II Naaras 8 (PR) Koskenkangas Marjatta EX1 CAPIB
RAG g FI*Tiridoll's True Romance II Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne Abs
RAG g FIN*Damuran Juliette II Naaras 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
RAG n FI*Barfait's Nanette II Naaras 7 (CH) Zagorskaya Elena EX2
RAG n FI*Emija's Cacharel II Naaras 12 (Pennut) Zagorskaya Elena EX1
RAG n FI*Lukanpuron Brenda II Naaras 6 (IP) Zagorskaya Elena EX1 CAGPIB
RAG n FI*Maplehill's Sweet Pea II Uros 12 (Pennut) Zagorskaya Elena EX1
RAG n FI*Safireyes Rose II Naaras 7 (CH) Zagorskaya Elena EX1 CACIB BIV NOM
RAG n FI*Safireyes Vanessa II Naaras 9 (Avoin) Zagorskaya Elena EX1 CAC
RAG n 03 FI*Ragtail Dominic II Uros 5 (IC) Ottino Mario EX1 CAGCIB
RAG n 03 FI*Snowrag Tic Tac Toe II Uros 10 (KAS) Ottino Mario Abs
RAG n 03 FIN*Snowrag Miss Marple II Naaras 6 (IP) Ottino Mario EX1 CAGPIB
RAG n 03 FIN*Tammikatin Hepsan Keikka II Naaras 17 (Veteraani) Krogh Minna Arvosteltu
RAG n 03 FIN*Tammikatin Hepsan Keikka II Naaras 8 (PR) Ottino Mario EX1 CAPIB
RAG n 04 FI*Barfait's Joyful Jimi II Uros 4 (GIP) Wikström Bjarne EX1 CAPS
RAG n 04 FI*Utuinen Once In A Lifetime II Uros 1 (SC) Wikström Bjarne KM
RAG n 04 Villaroyal King Creole II Uros 17 (Veteraani) Krogh Minna 1 NOM BIS
RAG n 04 Villaroyal King Creole II Uros 8 (PR) Wikström Bjarne EX1 CAPIB
RAG n 04 21 FI*Utuinen DramaDancer II Naaras 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP
RAG n 21 FI*Kattiklaanin Hermione II Naaras 10 (KAS) Vinkel Marina EX1 CAP
RUS Cheeky-rascal Popeye III Uros 12 (Pennut) Sjöbom Glenn EX1
RUS FI*Harmuan Belle Bärlein III Naaras 9 (Avoin) Sjöbom Glenn EX2
RUS FI*Sini-ihmeen Marimin III Naaras 11 (Nuoret) Sjöbom Glenn EX1
RUS FI*Zarin C'est la vie III Naaras 8 (PR) Sjöbom Glenn EX1 CAPIB
RUS FI*Zarin Enchanting Emil III Uros 9 (Avoin) Sjöbom Glenn EX1 CAC
RUS FI*Zarin Fiorella III Naaras 9 (Avoin) Sjöbom Glenn EX1 CAC BIV
RUS FI*Zarin Illyria III Uros 11 (Nuoret) Sjöbom Glenn EX1 BIV NOM
RUS FIN*Saraitshikin Kay Kamila III Naaras 2 (SP) Sjöbom Glenn Abs
RUS FIN*Zarin Querido Mio III Uros 2 (SP) Sjöbom Glenn KM
SBI a FI*Diosas Miss Moneypenny II Naaras 11 (Nuoret) Vinkel Marina Abs
SBI a FI*Mimitan Evenstar II Naaras 10 (KAS) Vinkel Marina EX3
SBI a FI*Tiamint Cenerèntola II Naaras 9 (Avoin) Vinkel Marina EX1 CAC
SBI a FI*Zhamanen MT Bobby Orr II Uros 2 (SP) Vinkel Marina KM BIV NOM
SBI a FIN*Clavinova Sade Serenada II Naaras 10 (KAS) Vinkel Marina EX2
SBI a FIN*Clavinova Sade Serenada II Naaras 17 (Veteraani) Krogh Minna 2
SBI a FIN*MeToYou Ceasar II Uros 10 (KAS) Vinkel Marina EX1 CAP
SBI a FIN*Recknagel Tairapänks II Naaras 10 (KAS) Vinkel Marina EX1 CAP NOM BIS
SBI a 21 FI*Jade-Garden's Dialena II Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
SBI a 21 FIN*Jade-Garden's Yolanda II Naaras 2 (SP) Kass Tellervo KM
SBI a 21 FIN*Jade-Garden's Yolanda II Naaras 17 (Veteraani) Krogh Minna Arvosteltu
SBI b 21 FI*Canth's Sweet Little S II Naaras 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS NOM
SBI b 21 S*Lavender Fields Felicia II Naaras 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
SBI c FI*Humming Birdy II Naaras 12 (Pennut) Zagorskaya Elena EX1 NOM
SBI c 21 FI*Vongoivan Erik II Uros 3 (GIC) Kass Tellervo EX1 CACS
SBI c 21 FIN*Tamus Urvan II Naaras 6 (IP) Kass Tellervo EX1 CAGPIB NOM
SBI d FIN*Recknagel Maariolemiöö II Uros 4 (GIP) Zagorskaya Elena EX1 CAPS NOM BIS
SBI h 21 FIN*Lean Kronenburg Blanc II Naaras 6 (IP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGPIB NOM
SBI n EE*Ireen Herencia II Naaras 5 (IC) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGCIB
SBI n FI*Midianin Bella II Naaras 10 (KAS) Koskenkangas Marjatta EX1 CAP
SBI n FIN*Touchant Fleur d'Amour II Naaras 6 (IP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGPIB
SIA a FI*Twist-Tiramisun North Star IV Uros 3 (GIC) Sidorova Natalia EX1 CACS
SIA a FIN*Arhantin Osborne IV Uros 6 (IP) Sidorova Natalia EX1 CAGPIB
SIA b FI*Vuorikatin AinutKertainen IV Uros 6 (IP) Tausen Marteinn EX1 CAGPIB NOM
SIA b Ralph Sia Alicia, CZ IV Uros 11 (Nuoret) Tausen Marteinn EX1
SIA f FI*Keskimaan Elf Glanlotiel IV Naaras 11 (Nuoret) Sidorova Natalia EX1 NOM
SIA n Akello von Partau IV Uros 5 (IC) Tausen Marteinn EX1 CAGCIB NOM
SIA n FI*Keskimaan Elea Dessuithiel IV Naaras 10 (KAS) Tausen Marteinn EX1 CAP NOM BIS
SIA n FI*Twist-Tiramisun Kurtisaani IV Naaras 1 (SC) Tausen Marteinn Abs
SIA n FI*Twist-Tiramisun Pumpernickel IV Naaras 7 (CH) Tausen Marteinn Abs
SIA n FI*Twist-Tiramisun Queen Syrah IV Naaras 9 (Avoin) Tausen Marteinn Abs
SIA n 21 FI*LoveOriental Edmund IV Uros 2 (SP) Sidorova Natalia KM
SIB a 03 23 FIN*Villan Balladi II Naaras 3 (GIC) Koskenkangas Marjatta EX1 CACS
SIB a 09 24 FI*Villan Mystic Man II Uros 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX2
SIB as 09 24 FI*Villan Mirage Mover II Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX2
SIB d 09 23 FIN*Magnificat Delizia II Naaras 8 (PR) Vinkel Marina EX1 CAPIB
SIB d 09 24 FI*Villan Ferrari II Uros 3 (GIC) Vinkel Marina EX1 CACS NOM
SIB d 24 FI*Catillus Jonatan II Uros 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
SIB ds 03 23 FI*Amurin Lais II Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
SIB ds 24 FI*ArcticWilds Bigtime Beagle II Uros 3 (GIC) Ottino Mario EX1 CACS
SIB f 23 FI*Amurin Ilana II Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1 BIV
SIB f 23 FI*Sasulkan Azetonia II Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX2
SIB fs 09 23 Desire z Zimowego Lasu*PL II Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1 BIV NOM
SIB g 24 FI*Villan Keisarinna II Naaras 10 (KAS) Kass Tellervo EX1 CAP
SIB n 03 22 FI*Amurin Hoosea II Uros 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1
SIB n 22 FI*Amurin Kemuel II Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX2
SIB n 22 FI*Amurin Kemuel II Uros 13c (Määrittely) Koskenkangas Marjatta SIB n 22 / gr III
SIB n 22 FI*Amurin Kesia II Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
SIB n 22 FI*Amurin Kesia II Naaras 13c (Määrittely) Koskenkangas Marjatta SIB n 22 /gr III
SIB n 22 FIN*Amurin Esra II Uros 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP NOM
SIB n 23 FI*Jatsitytön Argut II Uros 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB
SIB ny 09 24 Abrikos Onix Gloria II Uros 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC BIV
SIB ny 22 FI*Amurin Joona II Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1 NOM
SIB ny 22 FI*Amurin Joona II Uros 13c (Määrittely) Koskenkangas Marjatta SIB ny 22 / gr III
SIB ny 24 Yermolay Crown of Siberia II Uros 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS BIV NOM
SIN FI*Chai-lai Sweetheart Sally III Naaras 9 (Avoin) Wilczek Anna EX1 CAC
SOM a FI*Kharn-Ka Snowmoon III Uros 6 (IP) Krogh Minna EX1 CAGPIB
SOM n FI*Kharn-Ka W.Turner III Uros 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC
SOM n FI*Kharn-Ka Your Choice III Uros 1 (SC) Paloluoma Anne KM NOM BIS
SOM n FIN*Kharn-Ka Jewel Of Blues III Uros 2 (SP) Paloluoma Anne KM NOM
SOM o DK*Dushara Mint of Kharnka III Naaras 2 (SP) Sjöbom Glenn KM
SOM o DK*Dushara Mint of Kharnka III Naaras 17 (Veteraani) Wilczek Anna 3
SOM o FI*Kharn-Ka Voltaire III Uros 10 (KAS) Sjöbom Glenn EX1 CAP
SOM o FIN*Kharn-Ka Heartbreaker III Uros 17 (Veteraani) Wilczek Anna 1 NOM BIS
SOM o FIN*Kisompa's Enrichetta III Naaras 10 (KAS) Sjöbom Glenn EX1 CAP BIV NOM
SOM p FI*Kharn-Ka Worth Fines III Naaras 1 (SC) Krogh Minna KM
SPH a FI*Tuiscalo's Lifeguard III Uros 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX1 NOM
SPH d 21 33 FI*Tutsi Chaumet III Uros 12 (Pennut) Sjöbom Glenn EX1 BIV NOM BIS
SPH e 09 32 LV*Otomi Ungaro III Uros 1 (SC) Sjöbom Glenn KM
SPH f FI*Undressed Autumn Colors III Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
SPH f 02 21 33 FI*Tutsi Buccellati III Naaras 11 (Nuoret) Sjöbom Glenn EX1
SPH f 03 21 FI*Chandara Grace Olivia III Naaras 10 (KAS) Vinkel Marina EX1 CAP
SPH f 09 21 LV*Otomi Xaviera III Naaras 3 (GIC) Vinkel Marina EX1 CACS NOM
SPH j 21 FI*Tuiscalo's Lifegame III Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1
SPH n 09 21 32 LV*Otomi Beautiful Butterfly III Naaras 5 (IC) Sjöbom Glenn EX1 CAGCIB
SPH n 21 FI*Undressed Autumn Leaves III Uros 10 (KAS) Wilczek Anna EX1 CAP
SPH n 21 Merloni Luiziana III Naaras 7 (CH) Wilczek Anna EX1 CACIB
SPH n 31 FI*Hobbitqueen's Michael J. III Uros 9 (Avoin) Sjöbom Glenn EX1 CAC
SPH n 33 Gold Olimp Zefir *** III Uros 9 (Avoin) Wilczek Anna Abs
SYS d 03 21 HU*Shagio-Chen Fantano's Love IV Uros 11 (Nuoret) Sidorova Natalia EX1
SYS n 03 FI*ChicKitty Minimalistic IV Uros 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
SYS n 03 FI*Keskimaan Hobbit Fosco IV Uros 11 (Nuoret) Sidorova Natalia EX1
SYS n 03 LV*La Lune d'Or Phoenix IV Uros 5 (IC) Sidorova Natalia EX1 CAGCIB
SYS n 03 21 FI*BaliDancer's DoDidDone IV Uros 11 (Nuoret) Tausen Marteinn EX1
TUA e 22 FI*Elekatin Fiona Khur II Naaras 11 (Nuoret) Zagorskaya Elena EX1
TUA fs FI*Elekatin Melissa II Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1 NOM
TUA n FI*Josmarin Innusha II Naaras 12 (Pennut) Vinkel Marina EX1
TUA n FI*Josmarin Innusha II Naaras 9 (Avoin) Lund Lone EX1 CAC
TUA n FIN*Josmarin Cyrill Roy II Uros 6 (IP) Vinkel Marina EX1 No Cert
TUA n 03 FI*Tangerine's Body and Soul II Uros 7 (CH) Ottino Mario EX1 CACIB
TUA w 61 FI*Josmarin Ieremija II Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1 NOM
TUA w 62 FIN*Elekatin Oriana II Naaras 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS
TUV d 62 FI*GizemliKediler Adile Alaiye II Naaras 1 (SC) Vinkel Marina KM
TUV d 62 FI*GizemliKediler Bal Bilmece II Uros 9 (Avoin) Vinkel Marina Abs
TUV d 62 FI*Iltatähden Bahira Bianca II Naaras 11 (Nuoret) Vinkel Marina Abs
TUV d 62 FI*Valier's Bilgin II Uros 3 (GIC) Vinkel Marina EX1 No Cert
TUV d 63 FI*GizemliKediler Beze Balerin II Naaras 5 (IC) Vinkel Marina EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
TUV f 61 FI*Valier's Define II Naaras 9 (Avoin) Vinkel Marina EX1 CAC
517 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Ei tuomareita