Omakissa
PIROK TAMPERE 25.5.2013
Järjestävä yhdistys Pirkanmaan Rotukissayhdistys ry
Alkaa 25.5.2013 Loppuu 25.5.2013
Ilmoittautuminen alkaa 25.5.2013 Ilmoittautuminen loppuu 25.5.2013
Yleisöaika alkaa 0:00 Yleisöaika loppuu 0:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 0:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 0:00
Arvostelut alkavat 0:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm
Kansainvälinen Ei Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Ei
Kissoja enintään    Kategoriat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@pirok.org
Paikka
Toimihenkilöt
Lisätietoja

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
Yhteensä 0 0 0 0 0

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
ABY a FI*Link Aurore Bleu de Ciel 3 Naaras 11 (Nuoret) Coste Louis EX1 NOM
ABY a FI*Link Nyota Ziko Humu 3 Uros 12 (Pennut) Coste Louis EX1
ABY n FI*Bluestream's Giselle 3 Naaras 5 (IC) Pocci Katia EX1 CAGCIB BIV
ABY n FI*Laire Meleth Aran 3 Uros 4 (GIP) Pocci Katia EX1 CAPS NOM
ABY n FI*Link Inanyesha 3 Naaras 7 (CH) Pocci Katia EX1 CACIB
ABY n FIN*Silkkihienon Piae Cantiones 3 Naaras 3 (GIC) Pocci Katia EX1 CACS
ABY n Isatai's Namid of Bluestream 3 Uros 11 (Nuoret) Pocci Katia EX1 NOM
ABY o FI*Redcheetah's Aurora 3 Naaras 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
ABY o FI*Redcheetah's Woitto 3 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
ABY o S*Rackarkatten's Paco Rabanne 3 Uros 2 (SP) Fonsén Mira KM
ACL a 21 33 FI*Minnikatin Kassandra 2 Naaras 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico EX1 CAC
ACL d 02 21 33 FI*Metusalahin Adrian 2 Uros 7 (CH) Sandon Cristiano Federico EX1 CACIB
ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl 2 Naaras 17 (Veteraani) Kass Tellervo 3
ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl 2 Naaras 2 (SP) Sandon Cristiano Federico KM NOM
ACL ns 09 FI*Siriuksen EtnaCurl 2 Naaras 7 (CH) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CACIB NOM
ACL ns 22 FI*Siriuksen EdithPiafCurl 2 Naaras 8 (PR) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAPIB
ACS a 21 33 FI*Zormain Ashakes Romeo 2 Uros 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico EX1 CAC NOM
ACS n 21 33 FIN*Minnikatin Zorro 2 Uros 17 (Veteraani) Kass Tellervo 4
ACS n 21 33 FIN*Minnikatin Zorro 2 Uros 10 (KAS) Sandon Cristiano Federico EX1 CAP
ACS n 22 FI*Siriuksen AristoCurl 2 Uros 3 (GIC) Ghibaudo Alessandro EX1 CACS NOM
ACS n 22 FI*Zormain Ashakes Julia 2 Naaras 10 (KAS) Ghibaudo Alessandro EX1 CAP
ACS ns 03 FI*Dezzicat's Brilante BixCurl 2 Uros 5 (IC) Nissen Aase EX1 CAGCIB
ACS ns 24 CharmingCurl Kimberli 2 Naaras 7 (CH) Nissen Aase EX1 CACIB
BAL b FI*Fercatin Nozay Ronja 4 Naaras 10 (KAS) Lubrano Robert EX1 CAP NOM
BAL b Spartaco Felis Cou-Cou 4 Uros 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC
BAL d 21 FI*Cleverkitty BigBoss 4 Uros 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1
BAL d 21 FIN*Mummeli Twixinho Jesse 4 Uros 2 (SP) Lubrano Robert KM NOM BIS
BAL e FI*Cleverkitty Tuesday Hero 4 Uros 4 (GIP) de Bruijn Ad Abs
BAL w 67 FI*Willicon Lo Stregatto 4 Uros 7 (CH) de Bruijn Ad EX1 CACIB
BEN n 22 FI*Alcarinqua Aldaron 3 Uros 3 (GIC) Eriksson Ulrika Abs
BEN n 22 FI*Alcarinqua Briallen 3 Naaras 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX2
BEN n 22 FI*PurrGold Amore Adora 3 Naaras 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX1 BIV
BEN n 22 FI*PurrGold Amore Amos 3 Uros 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX1
BEN n 22 FI*SiruCats Jolie Jelena 3 Naaras 5 (IC) Eriksson Ulrika EX1 CAGCIB
BEN n 22 31 FI*Kattiklaanin Luke Catwalker 3 Uros 6 (IP) Lund Lone EX1 CAGPIB
BEN n 22 32 FIN*Kattiklaanin Cross Fire Man 3 Uros 10 (KAS) Lund Lone EX1 CAP
BEN n 24 CattiCartano Helmi 3 Naaras 6 (IP) Eriksson Ulrika EX1 CAGPIB
BEN n 24 FIN*SiruCats Vilhelmi 3 Uros 17 (Veteraani) de Bruijn Ad Abs
BEN n 24 FIN*SiruCats Vilhelmi 3 Uros 2 (SP) Eriksson Ulrika KM
BEN n 24 Kultalaakson Sulo 3 Uros 3 (GIC) Eriksson Ulrika EX1 CACS
BEN n 24 Nordicwild Arne Findusson 3 Uros 9 (Avoin) Eriksson Ulrika Abs
BEN n 24 S*Gold Glitter's A Season 3 Uros 4 (GIP) Eriksson Ulrika EX1 CAPS BIV NOM
BEN n 24 33 FIN*SiruCats Ynes Yooralla 3 Naaras 2 (SP) Fonsén Mira KM BIV
BML fs 11 31 FI*Kissamummon Ihan oma 3 Naaras 6 (IP) Eriksson Ulrika EX1 CAGPIB NOM
BML ns 11 GB*Gem's Archduke Joseph 3 Uros 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS NOM
BML ns 11 31 FI*Kissamummon Keiju Lammenpei 3 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1 BIV
BML ns 11 31 S*CallaMej de Li Cat 3 Uros 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
BRI a FI*Coventry's Endymion 3 Uros 11 (Nuoret) Coste Louis EX1
BRI a FI*Feronian Heliopsis 3 Naaras 12 (Pennut) Coste Louis EX1
BRI a Golan Darla-Zoe 3 Naaras 11 (Nuoret) Coste Louis Abs
BRI c Belten's Don Sebastian 3 Uros 3 (GIC) Eriksson Ulrika EX1 CACS
BRI c FI*SamBelle's Hardwin 3 Uros 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX1
BRI c FI*Treselle's Hjördis Soliga 3 Naaras 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 CAC BIV
BRI c FI*Treselle's I'm Cool Guy 3 Uros 10 (KAS) Eriksson Ulrika EX1 CAP
BRI c FI*Treselle's Treselle 3 Naaras 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX1
BRI d FI*Bumblebrits Snape 3 Uros 10 (KAS) Pocci Katia EX1 CAP
BRI f FI*Feronian Gabriella 3 Naaras 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX1 CAC
BRI g FI*Ruusutarhan Mimi Miracolo 3 Naaras 12 (Pennut) Lund Lone EX1
BRI g FIN*Feronian Crocus Aureus 3 Naaras 8 (PR) Lund Lone EX1 CAPIB
BRI g FIN*Ruusutarhan Hertta 3 Naaras 1 (SC) Lund Lone KM BIV
BRI g FIN*Sinisilkin Inkivääri 3 Naaras 5 (IC) Lund Lone EX1 CAGCIB
BRI j FI*Coventry's Eowyn 3 Naaras 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1
BRI n FI*Chokotoe's ADM Blacktail 3 Uros 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 CAC
BRI n FI*Coventry's Fantasia 3 Naaras 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX1 BIV NOM
BRI n FI*SamBelle's Casanova 3 Uros 7 (CH) Eriksson Ulrika Abs
BRI n FIN*Aleksandra's Dr. Pepper 3 Uros 3 (GIC) Eriksson Ulrika EX1 CACS
BRI o FI*Treselle's Simply Gold 3 Naaras 12 (Pennut) Lund Lone EX1
BRI q FI*Treselle's Masterpiece 3 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
BRI q FI*Treselle's Sparkling Rose 3 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
BUR a FI*Almond's Yoko Ono 3 Naaras 6 (IP) Coste Louis EX1 CAGPIB BIV
BUR a FI*Almond's Yuri Gagarin 3 Uros 10 (KAS) Coste Louis EX1 CAP
BUR a FI*Ninelli's Wild Whirlwind 3 Naaras 12 (Pennut) Coste Louis EX1
BUR a FIN*Almond's Mrs. Bukée 3 Naaras 2 (SP) Coste Louis KM
BUR a FIN*Almond's Mrs. Bukée 3 Naaras 17 (Veteraani) Calmès Fabrice 3
BUR b CH*Lucky Owl Ugly Bear 3 Uros 5 (IC) Lund Lone EX1 CAGCIB
BUR b FI*Almond's Ässähai 3 Uros 10 (KAS) Lund Lone EX1 CAP
BUR b FI*Seirene Material Girl 3 Naaras 3 (GIC) Lund Lone EX1 CACS BIV NOM BIS
BUR b FI*Shu-Shun Jandia 3 Naaras 9 (Avoin) Lund Lone EX1 CAC
BUR b FI*Tai-Hao Mocha Touch 3 Uros 11 (Nuoret) Lund Lone EX1 NOM
BUR b FIN*Belacane Lempi Sisko 3 Naaras 8 (PR) Lund Lone EX1 CAPIB NOM
BUR b FIN*Shu-Shun Misty Dawn 3 Naaras 5 (IC) Lund Lone EX1 CAGCIB
BUR c FI*Almond's Åsa Pumpulipilvi 3 Naaras 9 (Avoin) Pocci Katia EX1 CAC
BUR c FI*Feirefiz Face Of God 3 Naaras 6 (IP) Pocci Katia EX1 CAGPIB
BUR c FI*Ninelli's Villi Vadelma 3 Naaras 11 (Nuoret) Pocci Katia EX1
BUR c FIN*Cattish Unique Zircon 3 Uros 6 (IP) Pocci Katia EX1 CAGPIB
BUR c FIN*Seirene Koh-i-Noor 3 Naaras 8 (PR) Pocci Katia Abs
BUR c Sacredspirit Francesca *** 3 Naaras 11 (Nuoret) Pocci Katia Abs
BUR d FI*Cattish Rudolf The RedNosed 3 Uros 10 (KAS) Jyrkinen Jaana EX1 CAP
BUR d FI*Ninelli's Pink Pride 3 Uros 6 (IP) Jyrkinen Jaana EX1 CAGPIB
BUR d FI*Tai-Hao K&W Rosenknopp 3 Naaras 5 (IC) Jyrkinen Jaana EX1 CAGCIB
BUR d FIN*Seirene Gordias 3 Uros 17 (Veteraani) de Bruijn Ad Arvosteltu 7
BUR d FIN*Seirene Gordias 3 Uros 4 (GIP) Jyrkinen Jaana EX1 CAPS BIV
BUR e FIN*Tai-Hao Jekku 3 Uros 10 (KAS) Coste Louis EX1 CAP
BUR f FI*Arkhitekton Tarja 3 Naaras 9 (Avoin) Pocci Katia EX1 CAC
BUR f FI*Seirene Polina 3 Naaras 12 (Pennut) Pocci Katia EX1 BIV
BUR f FIN*Aficats Berenike 3 Naaras 2 (SP) Pocci Katia KM
BUR f FIN*Almond's Pikku Myy 3 Naaras 2 (SP) Pocci Katia KM
BUR f FIN*Almond's Pikku Myy 3 Naaras 17 (Veteraani) Calmès Fabrice
BUR f FIN*Almond's Tawneee 3 Naaras 1 (SC) Pocci Katia KM
BUR g FI*Arkhitekton Sari 3 Naaras 10 (KAS) Eriksson Ulrika EX1 CAP
BUR h FI*Cattish Olympos Zeus 3 Uros 11 (Nuoret) Coste Louis EX1
BUR h HU*Alba Regia Ganxsta Gizi 3 Naaras 6 (IP) Coste Louis EX1 CAGPIB NOM BIS
BUR j FIN*Cattish Fort Charlotte 3 Naaras 10 (KAS) Coste Louis EX1 CAP
BUR j FIN*Cattish Unique Sapphire 3 Naaras 6 (IP) Coste Louis EX1 CAGPIB BIV
BUR j FIN*Pardofelis Guinevere 3 Naaras 4 (GIP) Coste Louis EX1 CAPS
BUR j Irma Lovely Dream *** 3 Naaras 12 (Pennut) Coste Louis EX1
BUR j Rumba Quintessential 3 Naaras 3 (GIC) Coste Louis EX1 CACS
BUR n FI*Almond's Älypää 3 Uros 9 (Avoin) Lund Lone EX1 CAC
BUR n FI*Feirefiz Seize The Day 3 Naaras 10 (KAS) Lund Lone EX2
BUR n FI*Seirene Pawel 3 Uros 12 (Pennut) Lund Lone EX1
BUR n FI*Shu-Shun Stayin'Alive 3 Uros 11 (Nuoret) Lund Lone EX1 BIV
BUR n FI*ZirCat's Grand Canyon 3 Uros 5 (IC) Lund Lone EX1 CAGCIB
BUR n FIN*Niorun Billie Holiday 3 Naaras 2 (SP) Lund Lone KM BIV
BUR n FIN*Seirene Hamlet II 3 Uros 2 (SP) Lund Lone KM
BUR n Isä-Brownin Opalina 3 Naaras 10 (KAS) Lund Lone EX1 CAP
BUR n Isä-Brownin Ukutar 3 Naaras 12 (Pennut) Lund Lone Abs
CHA Bastet Cro Blue Art,HR 3 Naaras 9 (Avoin) Coste Louis EX1 CAC
CHA FIN*Sinimirrin Kuuraparta 3 Uros 6 (IP) Coste Louis EX1 CAGPIB
CRX a 21 33 FI*Piupaws Cheshire Cat 3 Uros 9 (Avoin) Pocci Katia EX1 CAC
CRX a 24 FI*Framillan Good&Plenty 3 Naaras 5 (IC) Coste Louis EX1 CAGCIB
CRX a 33 FI*FunkyJam's My Melody 3 Naaras 5 (IC) Pocci Katia EX1 CAGCIB BIV NOM
CRX b 01 62 FI*Framillan Keep It Up 3 Naaras 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX1
CRX b 03 FI*Spectrolite Tango Desiré 3 Naaras 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX1 BIV NOM
CRX b 03 24 FI*Framillan Lobelia 3 Naaras 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX1 BIV
CRX b 09 33 FI*Spectrolite La Paloma 3 Naaras 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX1
CRX d FI*FunkyJam's Chandraprakash 3 Uros 12 (Pennut) Pocci Katia EX1
CRX d FI*FunkyJam's Linus van Pelt 3 Uros 11 (Nuoret) Pocci Katia EX1
CRX d 03 FI*Framillan Daydream 3 Naaras 5 (IC) Coste Louis EX1 CAGCIB
CRX d 24 FI*Piupaws Robin 3 Uros 9 (Avoin) Pocci Katia EX1 CAC BIV
CRX fs FI*Sweetpurr's Rice Krispies 3 Naaras 12 (Pennut) Pocci Katia EX1
CRX fs FI*Sweetpurr's Rice Krispies 3 Naaras 13c (Määrittely) Jyrkinen Jaana CRX fs
CRX fs 03 24 FI*Spectrolite Dum Spiro Spero 3 Naaras 9 (Avoin) Coste Louis EX1 CAC
CRX g 03 FI*Piupaws Donna Elvira 3 Naaras 7 (CH) Coste Louis EX1 CACIB BIV NOM
CRX n FIN*Cyrleyn Ares 3 Uros 17 (Veteraani) de Bruijn Ad 1 NOM
CRX n FIN*Cyrleyn Ares 3 Uros 2 (SP) Lund Lone KM NOM
CRX n 01 21 64 FI*Piupaws Song of Sekhmet 3 Naaras 5 (IC) Eriksson Ulrika EX1 CAGCIB
CRX n 01 33 FI*Spectrolite Helge 3 Uros 10 (KAS) Eriksson Ulrika EX1 CAP
CRX n 02 FI*Spectrolite Sunray Venus 3 Naaras 7 (CH) Eriksson Ulrika EX1 CACIB BIV NOM
CRX n 02 62 Mr.Cowcat Night & Day*PL 3 Uros 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX1
CRX n 03 FI*FunkyJam's Dove of Peace 3 Uros 5 (IC) Eriksson Ulrika EX1 CAGCIB NOM
CRX n 03 FI*Piupaws Maverick 3 Uros 10 (KAS) Eriksson Ulrika EX1 CAP
CRX n 03 24 FI*Derekaz Who Loves Diamonds 3 Naaras 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 CAC
CRX n 33 FI*Angelfalls Aux Yeux Bleux 3 Naaras 12 (Pennut) Pocci Katia EX1
CRX n 33 FI*Framillan JKLM baby! 3 Uros 11 (Nuoret) Pocci Katia EX1
CRX ns 03 FI*Sweetpurr's Pandia 3 Naaras 5 (IC) Eriksson Ulrika EX1 CAGCIB
CYM f 09 52 DK*Ligaen Dolce Gabbana Conan 3 Naaras 5 (IC) Coste Louis Abs
CYM fs 02 52 62 FI*Touchant Sans la Queue 3 Naaras 12 (Pennut) Coste Louis EX1 NOM
CYM g 03 53 FIN*D'manns Uska Dara 3 Naaras 9 (Avoin) Coste Louis EX1 CAC
DRX d 32 FI*Fairy-Story's HappyHobbit 3 Uros 12 (Pennut) Pocci Katia EX1
DRX ds 24 FI*Riepujengin Lady in Red 3 Naaras 9 (Avoin) Coste Louis EX1 CAC
DRX e 02 Taikatuulen Tiuhti 3 Naaras 8 (PR) Eriksson Ulrika EX1 CAPIB
DRX f 09 FI*Fairy-Story's ForgetMeNot 3 Naaras 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 CAC
DRX f 09 FI*Riepujengin Ilmi IhaLempi 3 Naaras 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX2
DRX n 03 31 FI*Fairy-Story's HipHipHooray 3 Naaras 12 (Pennut) Pocci Katia EX1
DRX n 09 31 FI*Riepujengin Impi Ihanampi 3 Naaras 9 (Avoin) Pocci Katia EX1 CAC
DRX n 21 32 FI*Fairy-Story's BeautyBeast 3 Naaras 6 (IP) Pocci Katia EX1 CAGPIB NOM
DSP f 03 Yustina Bast 3 Naaras 5 (IC) Pocci Katia Abs
DSP n 03 FIN*Skinny-Dip's Arthur 3 Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
DSP n 03 Naomi My Toys 3 Naaras 7 (CH) Fonsén Mira EX1 No Cert
DSP n 03 33 Estelle My Toys 3 Naaras 12 (Pennut) Pocci Katia EX1 NOM
EUR a 24 FI*Pikku-Piun Velikulta 3 Uros 9 (Avoin) Coste Louis Abs
EUR d FI*Kissakallion Osvaldo 3 Uros 10 (KAS) Pocci Katia EX1 CAP
EUR d 22 FI*Feronian Cajanus 3 Uros 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX1 CAC BIV
EUR d 22 FI*Pikku-Piun Ylettömän Ihana 3 Uros 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX2
EUR d 22 FI*Tiikerililjan Isoviilee 3 Uros 5 (IC) Jyrkinen Jaana EX1 CAGCIB
EUR d 22 Silkkiturkin Menevä Macho 3 Uros 2 (SP) Jyrkinen Jaana KM NOM
EUR d 24 FI*Feronian Di'Anna 3 Naaras 12 (Pennut) Coste Louis EX1
EUR d 24 FI*Kissakallion Orlando 3 Uros 7 (CH) Coste Louis EX1 CACIB NOM
EUR d 24 FI*Tiikerililjan Iltavilli 3 Naaras 10 (KAS) Coste Louis EX1 CAP
EUR f FIN*Millamarin Ellinoora 3 Naaras 17 (Veteraani) Calmès Fabrice 2
EUR f FIN*Millamarin Ellinoora 3 Naaras 2 (SP) Eriksson Ulrika KM
EUR f 22 FIN*Pikku-Piun Quurankukka 3 Naaras 5 (IC) Eriksson Ulrika EX1 CAGCIB
EUR n FI*Pikku-Piun Xenia 3 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
EUR n FI*Pikku-Piun Ytimekäs Ylkä 3 Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
EUR n FIN*Casimirrin Esmeralda 3 Naaras 6 (IP) Fonsén Mira EX1 CAGPIB
EUR n 22 FI*Pikku-Piun Xerxes 3 Uros 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB
EUR n 22 FI*Pikku-Piun Yhteinen Ystävä 3 Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
EUR n 22 FIN*Pikku-Piun Jadesoturi 3 Uros 17 (Veteraani) de Bruijn Ad Arvosteltu 6
EUR n 22 FIN*Pikku-Piun Jadesoturi 3 Uros 6 (IP) Fonsén Mira EX1 CAGPIB
EUR n 24 FI*Bird-Cherry's Ariston 3 Uros 6 (IP) Coste Louis EX1 CAGPIB
EUR n 24 FIN*Mäkikatin Pikasso 3 Uros 17 (Veteraani) de Bruijn Ad
EUR n 24 FIN*Mäkikatin Pikasso 3 Uros 10 (KAS) Coste Louis EX1 CAP NOM
EUR ns Alma 3 Naaras 10 (KAS) Jyrkinen Jaana EX1 CAP
EUR ns 22 FI*Pikku-Piun Ulpukka 3 Naaras 6 (IP) Jyrkinen Jaana EX1 CAGPIB
EUR ns 24 FI*Pikku-Piun Ullastiina 3 Naaras 5 (IC) Pocci Katia EX1 CAGCIB
EUR ns 24 FI*Pikku-Piun Untamo 3 Uros 10 (KAS) Pocci Katia EX1 CAP
EUR ns 24 FIN*Pikku-Piun Peppi Pitkätossu 3 Naaras 6 (IP) Pocci Katia EX1 CAGPIB
EUR w 64 FI*Kissakallion Palladium 3 Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
EXO d FI*Braxima Damage Control 1 Uros 10 (KAS) Sundqvist Malin EX1 CAP
EXO ds 23 62 FIN*Siriuksen Exotic Örzan 1 Uros 8 (PR) Pereira Gerson Alves EX1 CAPIB
EXO e 03 22 FI*Shamirin Fair Fiona 1 Naaras 12 (Pennut) Sundqvist Malin EX1
EXO f 24 FI*Aamukasteen Cranberry 1 Naaras 10 (KAS) Sundqvist Malin EX1 CAP
EXO fs FIN*Siriuksen Exotic Devi 1 Naaras 17 (Veteraani) Sundqvist Malin 3
EXO fs FIN*Siriuksen Exotic Devi 1 Naaras 10 (KAS) Pereira Gerson Alves EX1 CAP
EXO g 03 FIN*Onnimannin Cute and Funny 1 Naaras 17 (Veteraani) Sundqvist Malin 1 NOM BIS
EXO g 03 FIN*Onnimannin Cute and Funny 1 Naaras 2 (SP) Pereira Gerson Alves KM
EXO g 24 LV*Nostri Vincent The Return of Love 1 Naaras 9 (Avoin) Pereira Gerson Alves EX1 CAC NOM BIS
EXO n 03 24 FI*Shamirin Epic Emily 1 Naaras 11 (Nuoret) Sundqvist Malin EX1
EXO ns 22 62 FI*Elrikan Elviira-Eveliina 1 Naaras 9 (Avoin) Sundqvist Malin EX1 CAC
EXO w 62 Arcobaleno Bodyguard 1 Uros 11 (Nuoret) Sundqvist Malin EX1
HCL Myrsky Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Sundqvist Malin 1
HCL Simba Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Sundqvist Malin 3
HCL Tyyne-Liina Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Sundqvist Malin 1 NOM BIS
HCL Yorgos Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Sundqvist Malin 2
HCS Lotta Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Sundqvist Malin 1 NOM
HCS Pikku-Kissa Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Sundqvist Malin
HCS Simo-Samuli Kotikissat Uros 13a (Noviisi) Jyrkinen Jaana Abs
HCS Tinka Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Sundqvist Malin 3
HCS Ukko Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Sundqvist Malin Abs
HCS Ukko Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Sundqvist Malin Abs
HCS Ukkonen Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Sundqvist Malin 1
HCS Viima Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Sundqvist Malin 4
HCS Wilma Wilhelmiina Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Sundqvist Malin 2
KBL d 24 Marmelad Island Julapp 3 Uros 3 (GIC) Pocci Katia EX1 CACS
KBL fs 09 22 Bobby Tail's Slavena 3 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
KBL ns 09 Felicia Favorit Tails 3 Naaras 3 (GIC) Lund Lone Abs
KBS n 09 22 Rakushka Island Julapp 3 Naaras 7 (CH) Lund Lone EX1 CACIB
KOR FI*Cisseli's Gluay maai 3 Naaras 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX1 CAC
KOR FI*Kattihovin Sai-ano Itsumo 3 Naaras 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1
KOR FI*Kattihovin Saishono Gin-no 3 Uros 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1 BIV NOM
KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 3 (GIC) Jyrkinen Jaana EX1 CACS BIV
KOR FI*Mythai Fai Fan Naam Jai 3 Naaras 7 (CH) Jyrkinen Jaana Abs
KOR FI*Mythai Vipada Tay-Wee 3 Naaras 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX2
KOR FI*Tatsutan Miri Smitena-Sneha 3 Naaras 5 (IC) Jyrkinen Jaana EX1 CAGCIB
KOR FI*Tatsutan Ramona Anug-Raham 3 Naaras 12 (Pennut) Jyrkinen Jaana EX1
KOR FIN*Tatsutan Luna Angira-Diptam 3 Naaras 4 (GIP) Jyrkinen Jaana EX1 CAPS NOM DISQ AGR.
MAN a 03 53 FIN*Conan Imelik 3 Naaras 2 (SP) Coste Louis KM
MAN a 09 51 FI*Pikkeen Rae 3 Naaras 12 (Pennut) Coste Louis EX2
MAN a 09 52 FI*Pilkkumin Mister Richard 3 Uros 5 (IC) Lund Lone EX1 CAGCIB
MAN d 23 51 FI*Conan Lontrus 3 Uros 1 (SC) Lund Lone KM NOM
MAN d 24 53 FI*Conan Kupeldaja 3 Uros 10 (KAS) Coste Louis EX1 CAP
MAN ds 53 FI*Conan Paeluss 3 Uros 10 (KAS) Coste Louis Abs
MAN f 09 52 Yamasee MX S Feliz 3 Naaras 12 (Pennut) Lund Lone EX2
MAN f 24 51 FI*Pikkeen Fariini 3 Naaras 12 (Pennut) Lund Lone EX1 BIV NOM
MAN fs 25 53 FI*Conan Ohtlik 3 Naaras 9 (Avoin) Coste Louis EX1 CAC
MAU ns FIN*Iltavilli Emir Ehsan 3 Uros 4 (GIP) Jyrkinen Jaana EX1 CAPS
MCO Kumir Krasnyi Dar 2 Uros 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB BIV NOM
MCO a Battle Creek's Ma' Roadhouse Blues 2 Uros 1 (SC) Wikström Bjarne KM
MCO a FI*Escape's Young Divas 2 Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1 BIV
MCO a 03 FIN*Escape's Amorphis 2 Uros 4 (GIP) Kass Tellervo EX1 CAPS
MCO a 03 FIN*Escape's Amorphis 2 Uros 17 (Veteraani) Kass Tellervo 2
MCO a 03 22 FI*Goldenstream's Uriah Heep 2 Uros 9 (Avoin) Vinkel Marina EX2
MCO a 09 FI*Goldenstream's Soul on Fire 2 Uros 10 (KAS) Kass Tellervo EX1 CAP
MCO a 09 FI*NomenEst Angel In Blue 2 Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1 NOM
MCO a 09 FI*SolarWind's Eridanus 2 Uros 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB BIV
MCO a 09 22 FI*NomenEst Zindy Lou 2 Naaras 9 (Avoin) Vinkel Marina EX1 CAC
MCO a 09 22 FI*TipTop Maine Tuscarora 2 Uros 10 (KAS) Vinkel Marina EX1 CAP
MCO a 09 22 FIN*NomenEst Jupiter Jones 2 Uros 17 (Veteraani) Kass Tellervo Arvosteltu
MCO a 09 22 FIN*NomenEst Jupiter Jones 2 Uros 10 (KAS) Vinkel Marina EX2
MCO a 22 FI*Hemingway's Maya Macarena 2 Naaras 2 (SP) Sandon Cristiano Federico KM
MCO as 09 22 FI*Goldenstream's Vares 2 Uros 12 (Pennut) Nissen Aase EX1
MCO as 22 FIN*SolarWind's Na'ir al Saif 2 Uros 8 (PR) Kass Tellervo EX1 CAPIB
MCO d 09 22 FI*Escape's Xeronimo 2 Uros 11 (Nuoret) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX2
MCO d 23 FI*SolarWind's Amon 2 Uros 6 (IP) Vinkel Marina EX1 CAGPIB
MCO ds 03 22 FI*MaineQueen Rock Me 2 Uros 11 (Nuoret) Nissen Aase EX2
MCO ds 03 22 FI*TipTop Maine Shappa 2 Uros 6 (IP) Nissen Aase EX1 CAGPIB BIV NOM
MCO ds 03 22 FI*TipTop Maine Umbar 2 Uros 5 (IC) Nissen Aase EX1 CAGCIB BIV NOM
MCO ds 22 FI*Enzahin Freedom Fighter 2 Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
MCO e 09 22 FI*Escape's Xentrix 2 Uros 11 (Nuoret) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1
MCO e 09 24 PL*Lavender Love Ozzie 2 Uros 2 (SP) Maillard Chiavuzzo Isabelle KM BIV
MCO e 23 FI*Mainehaan Armani 2 Uros 3 (GIC) Vinkel Marina EX1 CACS
MCO es 22 FI*NineTales Afrosamurai 2 Uros 7 (CH) Kass Tellervo EX2
MCO f Beartooth Mountain Lola 2 Naaras 11 (Nuoret) Vinkel Marina EX2
MCO f 03 22 FI*Kasmasiinin X-mas Ginger 2 Naaras 9 (Avoin) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAC
MCO f 03 22 FI*SolarWind's Hathor 2 Naaras 10 (KAS) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX2
MCO f 09 22 FI*Jicarilla's Fox 2 Naaras 9 (Avoin) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX2
MCO f 09 22 FI*TipTop Maine Xita 2 Naaras 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 BIV NOM
MCO f 22 FI*Rosefizz Cloudy May 2 Naaras 8 (PR) Vinkel Marina EX1 CAPIB NOM
MCO f 22 Josefine Pigra Caramellocoon, CZ 2 Naaras 11 (Nuoret) Vinkel Marina EX1 BIV
MCO f 23 FI*Mainehaan Doris 2 Naaras 7 (CH) Vinkel Marina Abs
MCO fs 03 22 FI*TipTop Maine Sasa 2 Naaras 3 (GIC) Nissen Aase EX1 CACS
MCO fs 09 22 FI*NineTales Dim The Lights 2 Naaras 11 (Nuoret) Nissen Aase EX1
MCO fs 22 FI*Goldenstream's Venla 2 Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
MCO g 03 22 FI*Kasmasiinin X-mas Princess 2 Naaras 10 (KAS) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAP
MCO n Big Giants Resort's El Scuro 2 Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
MCO n FI*Chamberlain Hunter's Moon 2 Uros 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB
MCO n FI*HoneyCoon's 3AM Of Jellonan 2 Uros 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
MCO n FI*Mainehaan Barbra 2 Naaras 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB
MCO n FI*Mainehaan Bruno 2 Uros 7 (CH) Wikström Bjarne Abs
MCO n FI*Mainehaan Elisabeth 2 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
MCO n FI*Pikkumetsän Wundersam 2 Uros 5 (IC) Wikström Bjarne EX2
MCO n Sequaya's Harper 2 Uros 5 (IC) Wikström Bjarne EX3
MCO n 03 LT*Salta Nosis Impresionante 2 Uros 11 (Nuoret) Lund Lone EX1
MCO n 03 22 FI*NineTales Chewbacca 2 Uros 9 (Avoin) Vinkel Marina EX1 CAC
MCO n 03 22 FI*Pikkumetsän Wunderweib 2 Naaras 5 (IC) Vinkel Marina EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
MCO n 03 22 FI*Pikkumetsän Zafirah 2 Naaras 12 (Pennut) Vinkel Marina EX1 BIV NOM
MCO n 03 22 FI*Raitakatin Legolas 2 Uros 10 (KAS) Vinkel Marina Abs
MCO n 03 22 FI*TipTop Maine Xantophilo 2 Uros 12 (Pennut) Vinkel Marina EX1
MCO n 03 22 IT*Skysupernova Thunder Storm 2 Uros 11 (Nuoret) Vinkel Marina EX2
MCO n 03 23 FI*Krysos WinWin 2 Uros 5 (IC) Vinkel Marina EX1 CAGCIB
MCO n 09 FI*Kasmasiinin Yancus 2 Uros 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
MCO n 09 FI*Mainehaan Esmeralda 2 Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
MCO n 09 22 FI*Goldenstream's Tina Turner 2 Naaras 5 (IC) Vinkel Marina EX2
MCO n 09 24 FI*Stout-hearted Icaros 2 Uros 11 (Nuoret) Vinkel Marina EX1
MCO n 09 24 FIN*Winnercoons Elwood Emperor 2 Uros 2 (SP) Vinkel Marina KM BIV NOM
MCO n 22 FI*Godfather's Francine 2 Naaras 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX1
MCO n 22 FI*Mainehaan Frida 2 Naaras 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX2
MCO n 22 FI*Marskin Benrinna Larabella 2 Naaras 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico EX1 CAC
MCO n 22 FI*Pikkumetsän Zippo 2 Naaras 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX1 BIV NOM
MCO n 22 FI*Tigerworld Viva Las Vegas 2 Naaras 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico Abs
MCO n 22 FIN*Starmaker's Heartbreaker 2 Uros 6 (IP) Sandon Cristiano Federico EX1 CAGPIB
MCO n 22 PL*Dark Age Queretaro Coon 2 Uros 10 (KAS) Sandon Cristiano Federico EX1 CAP BIV NOM
MCO ns IT*Victorycoon's Somebody to Love 2 Uros 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB BIV NOM
MCO ns LT*Lordcoon Grayse 2 Naaras 7 (CH) Kass Tellervo EX1 CACIB
MCO ns Oliver Sky Beyrouth, CZ 2 Uros 7 (CH) Kass Tellervo EX1 CACIB
MCO ns 09 DK*Timita's Formel 1 2 Uros 10 (KAS) Nissen Aase EX1 CAP
MCO ns 09 FI*HoneyCoon's Black Sabbath 2 Uros 7 (CH) Nissen Aase EX1 CACIB
MCO ns 09 FI*Pikkumetsän Zaza 2 Naaras 12 (Pennut) Nissen Aase EX1 NOM
MCO ns 09 FI*Winnercoons Jolliet Jake 2 Uros 4 (GIP) Nissen Aase EX1 CAPS
MCO ns 09 22 FI*Godfather's Felicidad 2 Naaras 11 (Nuoret) Nissen Aase EX2
MCO ns 09 22 FI*Godfather's Fernando 2 Uros 11 (Nuoret) Nissen Aase EX1 BIV
MCO ns 09 23 FIN*Godfather's Xilver Surfer 2 Uros 2 (SP) Nissen Aase KM
MCO ns 09 23 FIN*Godfather's Xilver Surfer 2 Uros 17 (Veteraani) Kass Tellervo 1 NOM
MCO ns 22 FI*HoneyCoon's Starlight Lady 2 Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
MCO ns 23 FI*RaReCoon's Phedca 2 Naaras 7 (CH) Kass Tellervo EX2
MCO ns 24 FI*Hemingway's Pallas Athene 2 Naaras 6 (IP) Kass Tellervo EX1 CAGPIB NOM
MCO w Dynamicats Backstreet Boy 2 Uros 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
MCO w FI*Escape's Titiyo 2 Naaras 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB NOM
MCO w 62 FI*Krysos Daniel 2 Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne Abs
MCO w 62 FI*NomenEst Blonde Venus 2 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1 BIV NOM
MCO w 64 FI*Escape's Paloma Faith 2 Naaras 8 (PR) Wikström Bjarne EX1 CAPIB NOM
NFO a FI*Laramillan Indigo 2 Uros 11 (Nuoret) Calmès Fabrice EX1
NFO a FI*Tupuliinin Inspector Japp 2 Uros 8 (PR) Calmès Fabrice EX1 CAPIB
NFO a 09 FI*Heinuntuvan Thomas 2 Uros 10 (KAS) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAP
NFO a 09 FI*Laramillan Ivanhoe 2 Uros 11 (Nuoret) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 NOM
NFO a 22 FI*Heinuntuvan Andreas 2 Uros 9 (Avoin) Pereira Gerson Alves EX1 CAC
NFO a 24 FI*Fluffypaw's Snow Crystal 2 Naaras 11 (Nuoret) Pereira Gerson Alves Abs
NFO as 03 22 FI*Mototassun Pikku-Tuutti 2 Naaras 10 (KAS) Sandon Cristiano Federico EX1 CAP
NFO d 03 FI*Harmaaturkin Dumbo 2 Uros 11 (Nuoret) Ghibaudo Alessandro EX1
NFO d 03 FI*Hopeahännän Pablo Picasso 2 Uros 1 (SC) Ghibaudo Alessandro KM BIV NOM
NFO d 03 22 FI*FoxyPaw's Gingerbread Boy 2 Uros 12 (Pennut) Ghibaudo Alessandro EX2
NFO d 03 22 FI*Mototassun Gold-Vinki 2 Uros 10 (KAS) Ghibaudo Alessandro EX1 CAP NOM
NFO d 09 24 FI*Nenukan Sunny Prince 2 Uros 10 (KAS) Ghibaudo Alessandro EX2
NFO d 09 24 FI*WitSarin Maranellonpunainen 2 Uros 3 (GIC) Ghibaudo Alessandro EX1 CACS
NFO d 22 FIN*Kalicalanin Caro Miu 2 Uros 10 (KAS) Pereira Gerson Alves EX1 CAP BIV
NFO ds 09 22 S*Cederskogens Max Magma 2 Uros 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX1 BIV NOM BIS
NFO ds 09 24 FI*FoxyPaw's Butterfinger 2 Uros 10 (KAS) Sandon Cristiano Federico EX2
NFO ds 09 24 FI*FoxyPaw's Mr. Goodbar 2 Uros 7 (CH) Sandon Cristiano Federico EX1 CACIB NOM
NFO ds 24 FI*FoxyPaw's Dusty Miller 2 Uros 10 (KAS) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAP NOM
NFO e FI*Aasatar Rest Calm 2 Uros 11 (Nuoret) Pereira Gerson Alves Abs
NFO e FI*Aasatar Rest Calm 2 Uros 13c (Määrittely) Nissen Aase Abs
NFO e FIN*Kissafarin Canberra 2 Naaras 5 (IC) Pereira Gerson Alves EX1 CAGCIB BIV NOM
NFO e 03 FI*Nalle-Puhin Taj Mahal 2 Uros 12 (Pennut) Ghibaudo Alessandro EX1 BIV NOM BIS
NFO f FI*Lolcat's Rose 2 Naaras 12 (Pennut) Pereira Gerson Alves EX1
NFO f FI*Tupuliinin Josefiina 2 Naaras 11 (Nuoret) Pereira Gerson Alves EX2
NFO f FIN*Kehrääjän Ääninen R 2 Naaras 4 (GIP) Pereira Gerson Alves EX1 CAPS
NFO f 01 S*Drakborgens Ata Hautamäki 2 Naaras 6 (IP) Ghibaudo Alessandro EX2
NFO f 02 21 62 S*Little L's Nitra 2 Naaras 9 (Avoin) Ghibaudo Alessandro EX1 CAC
NFO f 03 22 FIN*FluffyTail's Love Of MyLife 2 Naaras 4 (GIP) Ghibaudo Alessandro EX1 CAPS
NFO f 03 22 FIN*Wishmaster Kendra Young 2 Naaras 9 (Avoin) Ghibaudo Alessandro EX2
NFO f 03 22 S*Eärfalas Flisan 2 Naaras 11 (Nuoret) Ghibaudo Alessandro EX1 NOM
NFO f 09 FI*Ka-Boom Black Embraze 2 Naaras 12 (Pennut) Pereira Gerson Alves EX2
NFO f 09 FI*Ka-Boom Black Embraze 2 Naaras 13c (Määrittely) Nissen Aase f 22
NFO f 09 FI*Tähtitassun SuviUnelma 2 Naaras 10 (KAS) Ghibaudo Alessandro EX1 CAP
NFO f 09 22 FI*Felicis Edda 2 Naaras 6 (IP) Ghibaudo Alessandro EX1 CAGPIB BIV NOM
NFO f 09 23 FIN*Harmaaturkin Aurora 2 Naaras 5 (IC) Ghibaudo Alessandro EX2
NFO f 09 24 FI*WitSarin Mercedes 2 Naaras 8 (PR) Ghibaudo Alessandro EX1 CAPIB
NFO f 22 Quarans Lady Sandwick 2 Naaras 9 (Avoin) Pereira Gerson Alves EX1 CAC
NFO f 23 FI*Aasatar Magical Winter 2 Naaras 11 (Nuoret) Pereira Gerson Alves Abs
NFO f 23 FIN*Harmaaturkin Aliisa 2 Naaras 6 (IP) Pereira Gerson Alves EX1 CAGPIB NOM
NFO fs FI*Dream-World's ThunderStorm 2 Naaras 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico Mitätöity Mitätöity
NFO fs 03 22 FIN*FoxyPaw's Rosy Dawn 2 Naaras 1 (SC) Sandon Cristiano Federico KM BIV NOM BIS
NFO fs 09 FIN*Hopeahännän Harley Quinn 2 Naaras 2 (SP) Sandon Cristiano Federico KM BIV NOM BIS
NFO fs 09 22 FI*Ka-Boom Sky Is Mine 2 Naaras 12 (Pennut) Ghibaudo Alessandro Abs
NFO fs 09 22 FI*Ka-Boom Sky Is Mine 2 Naaras 13c (Määrittely) Nissen Aase f 09 22
NFO fs 09 22 S*Vildhjärtas Nyxx Nightwish 2 Naaras 5 (IC) Sandon Cristiano Federico EX2
NFO fs 09 24 FI*Katinkurun Katajanmarja 2 Naaras 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX1 NOM
NFO fs 22 FI*Salokatin Oi! Aurora 2 Naaras 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 BIV NOM
NFO fs 22 FI*Salokatin Oi! Aurora 2 Naaras 13c (Määrittely) Nissen Aase fs 22
NFO g FI*Laramillan Imaginaerum 2 Naaras 11 (Nuoret) Pereira Gerson Alves EX1
NFO g 09 22 FI*Godfather's Eliza Doolittle 2 Naaras 5 (IC) Ghibaudo Alessandro EX1 CAGCIB NOM
NFO gs 24 FI*Aasatar Imaginaerum 2 Naaras 11 (Nuoret) Maillard Chiavuzzo Isabelle Abs
NFO n FI*Tähtitassun Mustang 2 Uros 12 (Pennut) Calmès Fabrice EX1
NFO n S*Magoria's Mr.Lordi 2 Uros 4 (GIP) Calmès Fabrice EX1 CAPS
NFO n 01 S*Vildhjärtas Cobra Starship 2 Uros 6 (IP) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAGPIB
NFO n 02 21 64 Herebu de Velogny 2 Naaras 11 (Nuoret) Calmès Fabrice EX3
NFO n 02 21 64 Herebu de Velogny 2 Naaras 13c (Määrittely) Nissen Aase NFO n 02 23
NFO n 03 FIN*Suvipäivän Oskari O 2 Uros 8 (PR) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAPIB BIV
NFO n 03 S*Zygot's Mac Gregor 2 Uros 9 (Avoin) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAC BIV NOM
NFO n 03 22 FI*Ballawhane It's A Mystery 2 Uros 9 (Avoin) Calmès Fabrice EX1 CAC NOM
NFO n 03 22 FI*FoxyPaw's Jupiter Five 2 Uros 3 (GIC) Calmès Fabrice EX1 CACS
NFO n 03 22 FIN*Kirsikan HelmiLiina 2 Naaras 17 (Veteraani) Kass Tellervo 1 NOM BIS
NFO n 03 22 FIN*Kirsikan HelmiLiina 2 Naaras 6 (IP) Calmès Fabrice EX2
NFO n 03 22 S*Vildhjärtas CuteIsWhat WeAimFor 2 Uros 1 (SC) Calmès Fabrice KM
NFO n 03 24 FIN*Kirsikan Iines 2 Naaras 8 (PR) Calmès Fabrice EX1 CAPIB
NFO n 03 24 S*NC's Alladin Sane 2 Uros 9 (Avoin) Calmès Fabrice EX2
NFO n 09 FI*Draconian AutumnReflection 2 Uros 2 (SP) Maillard Chiavuzzo Isabelle KM
NFO n 09 FI*Draconian September Ashes 2 Uros 7 (CH) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CACIB
NFO n 09 FI*Draconian SerenadeOfSorrow 2 Naaras 9 (Avoin) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAC NOM
NFO n 09 FI*Heinuntuvan Hilma 2 Naaras 10 (KAS) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAP NOM
NFO n 09 FI*Leoline Reea Riimunpiirtäjä 2 Naaras 9 (Avoin) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX2
NFO n 09 FI*Vihurin Myrskytuuli Jane 2 Naaras 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1
NFO n 09 FIN*Hillevillan Rebekka 2 Naaras 8 (PR) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAPIB
NFO n 09 22 FI*Ballawhane AnarchyInTheUK 2 Uros 1 (SC) Calmès Fabrice KM
NFO n 09 22 FI*FoxyPaw's Goofer Dust 2 Naaras 5 (IC) Calmès Fabrice EX1 CAGCIB
NFO n 09 22 FI*FoxyPaw's Hoodoo Doll 2 Naaras 6 (IP) Calmès Fabrice EX1 CAGPIB BIV NOM
NFO n 09 22 FI*Nalle-Puhin Samsonite Man 2 Uros 12 (Pennut) Calmès Fabrice EX1 BIV NOM
NFO n 09 22 FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo 2 Naaras 1 (SC) Calmès Fabrice KM BIV NOM
NFO n 09 22 FIN*Karvanaaman Brima 2 Uros 2 (SP) Calmès Fabrice KM NOM
NFO n 09 22 S*Harley Honey's Gibson 2 Uros 3 (GIC) Calmès Fabrice Abs
NFO n 09 22 S*Vildhjärtas Katniss Everdeen 2 Naaras 11 (Nuoret) Calmès Fabrice EX2
NFO n 09 23 FI*Slytiger's Hot Enchantment 2 Uros 9 (Avoin) Calmès Fabrice EX3
NFO n 09 23 S*NC's Lola 2 Naaras 12 (Pennut) Calmès Fabrice EX1
NFO n 09 24 FI*Hopeahännän Pohjannoita 2 Naaras 11 (Nuoret) Calmès Fabrice EX1 NOM
NFO n 09 24 FI*Mototassun Super-Bläkkäri 2 Naaras 10 (KAS) Calmès Fabrice EX1 CAP
NFO n 22 FI*Tähtitassun Päivänsäde 2 Naaras 12 (Pennut) Pereira Gerson Alves EX3
NFO n 22 FIN*Pörkarvan JakeSonOfJonatan 2 Uros 6 (IP) Pereira Gerson Alves EX1 CAGPIB BIV
NFO n 23 Ennio De Khazad-Dûm 2 Uros 10 (KAS) Pereira Gerson Alves EX1 CAP
NFO n 24 FI*Heinuntuvan Eemeli 2 Uros 1 (SC) Pereira Gerson Alves KM BIV
NFO n 24 FI*Loki's Lara Fabian 2 Naaras 12 (Pennut) Pereira Gerson Alves EX2
NFO n 24 FI*Niittykissan Alexandria 2 Naaras 11 (Nuoret) Pereira Gerson Alves EX1 NOM
NFO n 24 FI*RockyHill's Arya 2 Naaras 12 (Pennut) Pereira Gerson Alves EX1 BIV NOM
NFO n 24 FI*RockyHill's Arya 2 Naaras 13c (Määrittely) Nissen Aase n 24
NFO n 24 FI*Tähtitassun Bertil 2 Uros 4 (GIP) Pereira Gerson Alves EX1 CAPS
NFO ns 03 FI*Cat'omatic Snöhetta 2 Uros 10 (KAS) Sandon Cristiano Federico EX1 CAP NOM BIS
NFO ns 09 FI*Harmaaturkin David 2 Uros 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX2
NFO ns 09 FI*Salokatin Asterix 2 Uros 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX1
NFO ns 09 23 FIN*FoxyPaw's Britannia 2 Naaras 1 (SC) Sandon Cristiano Federico KM
NFO ns 09 24 FI*Hopeahännän Paksu Pertta 2 Naaras 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX2
NFO ns 09 24 FI*Kultahippusten Klaara 2 Naaras 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX1
NFO ns 09 24 FIN*Tupuliinin Kuuma Kesä 2 Naaras 5 (IC) Sandon Cristiano Federico EX1 CAGCIB
NFO ns 22 FI*Hilirimpsis Heikunkeikun 2 Naaras 9 (Avoin) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAC
NFO ns 23 FI*RockyHill's Aruna 2 Uros 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1
NFO ns 23 FI*RockyHill's Aruna 2 Uros 13c (Määrittely) Nissen Aase ns 23
NFO ns 24 FIN*FoxyPaw's Baron 2 Uros 2 (SP) Maillard Chiavuzzo Isabelle KM
NFO w FI*Kissanpolkan Arietta 2 Naaras 10 (KAS) Pereira Gerson Alves EX1 CAP
NFO w FIN*Hopeahännän WillemAlexander 2 Uros 4 (GIP) Pereira Gerson Alves EX1 CAPS
NFO w 61 FI*Tähtitassun Juhannus 2 Uros 6 (IP) Pereira Gerson Alves EX1 CAGPIB BIV NOM
NFO w 64 FI*Tähtitassun Carl Philip 2 Uros 10 (KAS) Pereira Gerson Alves EX1 CAP
NFO w 64 FIN*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 1 (SC) Pereira Gerson Alves KM NOM BIS
OCI a 24 Chocolatedot Wispa 3 Uros 10 (KAS) Coste Louis EX1 CAP
OCI a 24 FI*Lirukallion Kermakalja 3 Naaras 9 (Avoin) Coste Louis EX1 CAC
OCI a 24 FI*Onnikatin Bonus 3 Uros 11 (Nuoret) Coste Louis EX1
OCI b 24 FI*Embrace Lady Tupsis 3 Naaras 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX3
OCI b 24 FI*Guttatus Princess Sophie 3 Naaras 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX1 CAC
OCI b 24 FI*Moosegrove Cassiopeia 3 Naaras 12 (Pennut) Jyrkinen Jaana EX1 BIV NOM BIS
OCI b 24 FI*Northalla Peridodite 3 Naaras 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX2
OCI b 24 FI*Rollick Octavarium 3 Uros 10 (KAS) Jyrkinen Jaana EX1 CAP
OCI b 24 FI*Topspot C.Burmannii 3 Uros 12 (Pennut) Jyrkinen Jaana EX1
OCI b 24 FI*Topspot C.Burmannii 3 Uros 13c (Määrittely) Jyrkinen Jaana OCI b 24
OCI b 24 FI*Topspot C.Loureiroi 3 Naaras 12 (Pennut) Jyrkinen Jaana EX2
OCI b 24 FI*Topspot Too Hot To Hold 3 Naaras 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX4
OCI b 24 FI*Topspot TorreArgentina 3 Uros 5 (IC) Jyrkinen Jaana EX1 CAGCIB
OCI b 24 FI*Topspot Windjammer 3 Naaras 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana Abs
OCI b 24 FIN*Martinic Queen of Diamonds 3 Naaras 17 (Veteraani) Calmès Fabrice 1 NOM BIS
OCI b 24 FIN*Martinic Queen of Diamonds 3 Naaras 2 (SP) Jyrkinen Jaana KM
OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 17 (Veteraani) de Bruijn Ad 2
OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 2 (SP) Jyrkinen Jaana KM BIV
OCI b 24 FIN*Moosegrove Panthera 3 Naaras 1 (SC) Jyrkinen Jaana KM BIV NOM
OCI b 24 FIN*Rollick A Tout Le Monde 3 Naaras 3 (GIC) Jyrkinen Jaana EX1 CACS
OCI bs 24 FIN*Topspot Don Arlecchino 3 Uros 8 (PR) Fonsén Mira EX1 CAPIB
OCI c 24 FI*Embrace Good King Wenceslas 3 Uros 5 (IC) Eriksson Ulrika EX1 CAGCIB
OCI c 24 FI*Ermintrude Mr. Jones 3 Uros 9 (Avoin) Eriksson Ulrika OCI p 24
OCI c 24 FI*Old-Indian Toruk Makto 3 Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
OCI c 24 FI*Sunny's Lavender Lily 3 Naaras 5 (IC) Eriksson Ulrika EX1 CAGCIB
OCI c 24 FIN*Guttatus Sao Jorge 3 Uros 17 (Veteraani) de Bruijn Ad Arvosteltu 8
OCI c 24 FIN*Guttatus Sao Jorge 3 Uros 4 (GIP) Eriksson Ulrika EX1 CAPS
OCI n 24 FI*Lirukallion Kissoista Suurin 3 Naaras 9 (Avoin) Pocci Katia EX1 CAC
OCI n 24 FI*Moosegrove Dream On 3 Naaras 12 (Pennut) Pocci Katia EX1 BIV
OCI n 24 FI*Old-Indian Eywa 3 Naaras 11 (Nuoret) Pocci Katia EX2
OCI n 24 FI*Onnikatin BeeBee 3 Naaras 11 (Nuoret) Pocci Katia EX3
OCI n 24 FI*Onnikatin Berta 3 Naaras 11 (Nuoret) Pocci Katia EX1
OCI n 24 FI*Onnikatin Bosse 3 Uros 11 (Nuoret) Pocci Katia EX1
OCI n 24 FI*Topspot LoneStar 3 Naaras 5 (IC) Pocci Katia EX1 CAGCIB
OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Pocci Katia KM BIV NOM BIS
OCI o 24 FI*Recknagel Harski China Rose 3 Naaras 5 (IC) Lund Lone EX1 CAGCIB
OCI o 24 S*Hot Country's Agaton Sax 3 Uros 9 (Avoin) Lund Lone EX1 CAC
OLH b FI*Willicon Suklaatryffeli 4 Uros 12 (Pennut) de Bruijn Ad EX1
OLH bs FI*Jalecat's NothingElseMater 4 Naaras 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1
OLH c FIN*Mummeli Vipinha Lila 4 Naaras 2 (SP) Lubrano Robert KM
OLH c FIN*Mummeli Vipinha Lila 4 Naaras 17 (Veteraani) Vinkel Marina 1 NOM BIS
OLH d 24 FI*Jalecat's Inorder 4 Uros 5 (IC) Lubrano Robert Abs
OLH d 25 FI*Jalecat's Jack in the Box 4 Uros 6 (IP) de Bruijn Ad EX1 CAGPIB
OLH f FIN*Yoyon Extreme Survivor 4 Naaras 10 (KAS) de Bruijn Ad EX1 CAP
OLH f 25 FI*Skazki Kitty Pryde 4 Naaras 12 (Pennut) de Bruijn Ad EX1 NOM BIS
OSH a FIN*Silvanest Eledhwen 4 Naaras 4 (GIP) de Bruijn Ad EX1 CAPS NOM BIS
OSH a FIN*Silvanest Eledhwen 4 Naaras 17 (Veteraani) Vinkel Marina 2
OSH a LV*Alario S'ad 4 Uros 10 (KAS) de Bruijn Ad EX1 CAP
OSH a 24 Nick-Nack Sia Alicia, CZ 4 Uros 11 (Nuoret) de Bruijn Ad EX1 NOM BIS
OSH a 25 S*Sandvretens Syrah 4 Naaras 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1 NOM
OSH b FI*Bajangin Road To Hell 4 Uros 11 (Nuoret) de Bruijn Ad Abs
OSH b FI*Jalecat's Lucky Luke 4 Uros 10 (KAS) de Bruijn Ad EX1 CAP
OSH b 03 Bestcats Electrify Exclusive 4 Uros 2 (SP) de Bruijn Ad KM NOM
OSH b 22 Idream 4 Uros 3 (GIC) de Bruijn Ad Abs
OSH b 24 FI*Noxx Xabier Prieto 4 Uros 12 (Pennut) de Bruijn Ad EX1
OSH b 25 FI*Jalecat's MiLady May 4 Naaras 9 (Avoin) de Bruijn Ad EX1 CAC
OSH c 24 FI*Pinewoods Queen of Passion 4 Naaras 12 (Pennut) Lubrano Robert Abs
OSH d 24 EE*Mazor Beauty One 4 Uros 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC
OSH ds 24 ClassicOri's Deeply Deluxe 4 Uros 10 (KAS) de Bruijn Ad Abs
OSH g 24 FIN*Mummeli Blue-Prince Mimosa 4 Naaras 6 (IP) de Bruijn Ad EX1 CAGPIB
OSH n FI*Mummeli Dinazinha Sofia 4 Naaras 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1 NOM
OSH n 03 FI*Riquitta's Green Gizmo 4 Uros 11 (Nuoret) de Bruijn Ad Abs
OSH n 03 FIN*Quan Tamashii 4 Uros 1 (SC) de Bruijn Ad Abs
OSH n 25 FI*Bajangin Quantum Problem 4 Uros 11 (Nuoret) Lubrano Robert Abs
OSH ns FI*Jalecat's Lovely Luna 4 Naaras 9 (Avoin) de Bruijn Ad EX1 CAC
OSH ns 22 FI*Jalecat's Leeroy Lex 4 Uros 6 (IP) Lubrano Robert EX1 CAGPIB
OSH ns 22 Xanthe Bon Voyage, SK 4 Naaras 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1
PER a 21 33 Sinihuiskan XabiAlonso 1 Uros 12 (Pennut) Pereira Gerson Alves EX1 NOM
PER d FI*BlueIce's Roma Uomo 1 Uros 1 (SC) Pereira Gerson Alves KM
PER d FI*Kultaviiksen Ike Turner 1 Uros 11 (Nuoret) Pereira Gerson Alves Abs
PER d FI*Moondreamer's Heart of Gold 1 Uros 2 (SP) Pereira Gerson Alves KM NOM
PER d FI*Moondreamer's Sweet Dreams 1 Uros 9 (Avoin) Pereira Gerson Alves EX1 CAC
PER d 24 FI*BlueIce's Blazing Glory 1 Uros 6 (IP) Sundqvist Malin EX1 CAGPIB
PER d 24 FI*Moondreamer's Teenage Dream 1 Uros 9 (Avoin) Sundqvist Malin EX1 CAC
PER ds FI*Kultaviiksen Honey B. 1 Naaras 11 (Nuoret) Sundqvist Malin Abs
PER e FI*Moondreamer's Dreamcatcher 1 Uros 9 (Avoin) Sundqvist Malin EX1 CAC
PER e 02 21 62 FI*Whispers Just Like Heaven 1 Naaras 12 (Pennut) Sundqvist Malin EX1 NOM BIS
PER e 02 21 62 FI*Whispers Just Like Heaven 1 Naaras 13c (Määrittely) Pocci Katia PER e 02 21 62
PER e 02 62 FI*Whispers Iron Maiden 1 Naaras 9 (Avoin) Sundqvist Malin EX1 CAC NOM
PER e 33 Almigry OK Corral 1 Uros 4 (GIP) Sundqvist Malin EX1 CAPS
PER f LV*Nostri Vincent Sky Full of Stars 1 Naaras 9 (Avoin) Sundqvist Malin EX1 CAC
PER f Sumava's Amanda 1 Naaras 11 (Nuoret) Sundqvist Malin Abs
PER f 22 FIN*Shamirin Sweet Shamira 1 Naaras 17 (Veteraani) Sundqvist Malin 2
PER f 22 FIN*Shamirin Sweet Shamira 1 Naaras 2 (SP) Pereira Gerson Alves KM NOM
PER g 21 33 Sinihuiskan Xanadu 1 Naaras 12 (Pennut) Sundqvist Malin EX1
PER g 22 FIN*Precious Kiss From a Rose 1 Naaras 2 (SP) Sundqvist Malin KM NOM BIS
PER n A*Heaven Sent Quicky Express 1 Uros 5 (IC) Pereira Gerson Alves EX1 CAGCIB BIV NOM
PER n FI*Moondreamer's Shooting Star 1 Naaras 12 (Pennut) Pereira Gerson Alves EX1
PER n FI*Rigafan Play My Song 1 Naaras 9 (Avoin) Pereira Gerson Alves EX1 CAC
PER n 03 FI*Mimosan Ka Boom 1 Uros 11 (Nuoret) Sundqvist Malin EX1
PER n 03 22 FI*Shamirin Wild Wiggy 1 Naaras 8 (PR) Sundqvist Malin EX1 CAPIB
PER n 22 FIN*Sabrimin Jackpot 1 Uros 6 (IP) Sundqvist Malin EX1 CAGPIB NOM BIS
PER n 33 IT*Almigry Seabiscuit 1 Uros 3 (GIC) Sundqvist Malin EX1 CACS NOM BIS
PER ns 03 FIN*Kissankäpälän Arnold S. 1 Uros 2 (SP) Sundqvist Malin KM
PER ns 24 62 N*Con Brio's Silver Gaparelli 1 Uros 11 (Nuoret) Sundqvist Malin EX1 NOM BIS
PER w 62 Sumava's Nikhar 1 Naaras 11 (Nuoret) Pereira Gerson Alves EX1 NOM
PER w 63 FI*Elrikan Elvis 1 Uros 9 (Avoin) Sundqvist Malin EX1 CAC
RAG a Dollyfella Big Big Man 2 Uros 11 (Nuoret) Lubrano Robert RAG c
RAG a FI*Kehtolaulun Precious Pepper 2 Uros 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1 NOM
RAG a FI*Riverknee Ocean Storm 2 Uros 5 (IC) Lubrano Robert Abs
RAG a FI*Utuinen Querido for Pijan 2 Uros 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC
RAG a FIN*Starfire Satin Dove 2 Naaras 2 (SP) Lubrano Robert KM NOM
RAG a FIN*Utuinen Fille Fallaton 2 Uros 3 (GIC) Lubrano Robert EX1 CACS BIV
RAG a FIN*Utuinen O'River North 2 Uros 2 (SP) Lubrano Robert KM NOM
RAG a 03 FI*Dollyblues GoodGollyMsMolly 2 Naaras 7 (CH) Vinkel Marina EX1 CACIB
RAG a 03 FI*Dollyblues Hello Mary Lou 2 Naaras 9 (Avoin) Vinkel Marina EX1 CAC BIV
RAG a 03 FI*Rock'nRags JuniorOfWolver 2 Uros 11 (Nuoret) Vinkel Marina EX1
RAG a 03 FIN*Riverknee Name Of The Game 2 Uros 6 (IP) Vinkel Marina Abs
RAG a 03 Solenzara's Nino de Angelo 2 Uros 9 (Avoin) Vinkel Marina EX1 CAC
RAG a 04 FI*AijaiCats Harmonious Hazel 2 Naaras 9 (Avoin) Vinkel Marina EX1 CAC
RAG a 04 FI*Barfait's Joyful Jedi 2 Uros 10 (KAS) Vinkel Marina EX1 CAP
RAG a 04 FI*Barfait's Midsummer Mimi 2 Naaras 10 (KAS) Vinkel Marina EX1 CAP
RAG a 04 FI*Celestial's Wild Child 2 Naaras 11 (Nuoret) Vinkel Marina EX1 NOM
RAG a 04 Jalapeno Indiana Jones 2 Uros 7 (CH) Vinkel Marina EX1 CACIB BIV
RAG a 04 21 FI*Dollicious Maxterpiece! 2 Uros 1 (SC) Kass Tellervo KM BIV
RAG a 04 21 FI*Rock'nRags BrightestDiamond 2 Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
RAG a 04 21 FI*Rock'nRags Maxterwork! 2 Uros 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
RAG a 21 FIN*Calamarin Eros 2 Uros 4 (GIP) Kass Tellervo EX1 CAPS
RAG b FI*Mithrandilin Faramir 2 Uros 9 (Avoin) Maillard Chiavuzzo Isabelle Abs
RAG b FI*Rivimyllyn Gotta Be You 2 Uros 7 (CH) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CACIB
RAG b 03 FI*Mulberry Mighty Adventurer 2 Naaras 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC
RAG c 03 21 FI*Calamarin Åttå 2 Uros 11 (Nuoret) Calmès Fabrice EX1
RAG c 21 Moonlit Masquerade á Chardani*DK 2 Uros 10 (KAS) Ghibaudo Alessandro EX1 CAP NOM
RAG d 03 FI*Dollyblues Be The One 2 Uros 11 (Nuoret) Vinkel Marina EX1
RAG d 03 FI*EnigmaDoll's Kimba 2 Uros 12 (Pennut) Vinkel Marina EX1 BIV
RAG d 03 FI*EnigmaDoll's Leone 2 Uros 12 (Pennut) Vinkel Marina EX2
RAG d 04 FI*EnigmaDoll's Aslan 2 Uros 12 (Pennut) Ghibaudo Alessandro EX1
RAG e FI*Dollyblues Smooth Operator 2 Uros 5 (IC) Ghibaudo Alessandro EX1 CAGCIB
RAG e FIN*Cat's-JM Bon-Boni 2 Uros 3 (GIC) Ghibaudo Alessandro EX1 CACS
RAG f FIN*Dollyblues Rainbow Doll 2 Naaras 6 (IP) Lubrano Robert EX1 CAGPIB
RAG f 03 FI*Snowrag Balenciaga 2 Naaras 10 (KAS) Lubrano Robert EX1 CAP
RAG f 04 FIN*Calamarin Gloria 2 Naaras 4 (GIP) Ghibaudo Alessandro EX1 CAPS NOM
RAG f 04 21 FI*Dollyblues Kookie Kutter 2 Naaras 11 (Nuoret) Ghibaudo Alessandro EX1
RAG g FI*Calamarin Åjsan 2 Naaras 11 (Nuoret) Ghibaudo Alessandro EX2
RAG g FI*Calamarin Åjsan 2 Naaras 11 (Nuoret) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1
RAG g FI*Calamarin Ålivia 2 Naaras 11 (Nuoret) Ghibaudo Alessandro EX1 BIV
RAG g FI*RoundTable's Lunete 2 Naaras 5 (IC) Ghibaudo Alessandro EX1 CAGCIB
RAG g FIN*Dollicious Chrystal Blue 2 Naaras 6 (IP) Ghibaudo Alessandro EX1 CAGPIB
RAG g 03 FIN*Dollicious Suzy Snowflakes 2 Naaras 3 (GIC) Lubrano Robert EX1 CACS
RAG g 03 21 FI*Calamarin Madonna 2 Naaras 10 (KAS) Lubrano Robert EX1 CAP
RAG j 21 FI*Calamarin Åjdå 2 Naaras 11 (Nuoret) Ghibaudo Alessandro EX1
RAG n Dollyfella Beautiful Dream 2 Naaras 11 (Nuoret) Ghibaudo Alessandro EX2
RAG n Dollyfella Prince Charming 2 Uros 11 (Nuoret) Ghibaudo Alessandro Abs
RAG n FI*Barfait's Nanette 2 Naaras 11 (Nuoret) Ghibaudo Alessandro EX1 BIV NOM BIS
RAG n FI*Calamarin WorldWinner 2 Naaras 10 (KAS) Ghibaudo Alessandro EX1 CAP
RAG n FI*Lumikuu Bel-Ami Bule 2 Uros 8 (PR) Ghibaudo Alessandro EX1 CAPIB
RAG n FI*Maplehill's Queen of Hearts 2 Naaras 12 (Pennut) Ghibaudo Alessandro EX1 NOM
RAG n FI*Rock'nRags PrinceOfWolver 2 Uros 11 (Nuoret) Ghibaudo Alessandro EX1
RAG n 03 FI*Barfait's Napoleon 2 Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1 BIV
RAG n 03 FI*Dollyblues Wannabe 2 Uros 4 (GIP) Wikström Bjarne EX1 CAPS
RAG n 03 FI*Mulberry Mighty Navigator 2 Uros 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP BIV
RAG n 03 FI*Ragtail Edward II 2 Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
RAG n 03 FI*Rock'nRags PrincessOfSophie 2 Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX2
RAG n 03 FI*Valkokullan Hugo 2 Uros 10 (KAS) Wikström Bjarne EX2
RAG n 03 FI*Valkokullan Narnia 2 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1 BIV
RAG n 03 FI*Valkokullan Salina 2 Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 No Cert
RAG n 03 FI*Valkokullan Wolver 2 Uros 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB
RAG n 03 FIN*Snowrag Miss Marple 2 Naaras 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB
RAG n 03 M'Memories Ragdoll's Havana 2 Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
RAG n 03 21 FIN*Calamarin Indiana Jones 2 Uros 6 (IP) Sandon Cristiano Federico EX1 CAGPIB
RAG n 04 FI*AijaiCats Glorios Gisela 2 Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo EX2
RAG n 04 FI*Barfait's Joyful Jimi 2 Uros 6 (IP) Kass Tellervo EX1 CAGPIB NOM
RAG n 04 FI*Cat's-JM Riz-Rik 2 Uros 11 (Nuoret) Kass Tellervo Abs
RAG n 04 FI*Dollicious Fantomina 2 Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
RAG n 04 FI*Dollyblues Beautiful Star 2 Naaras 6 (IP) Kass Tellervo DISQ AGR.
RAG n 04 FI*Ragtail Eerik I 2 Uros 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
RAG n 04 FI*Ragtail Esmeralda 2 Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX2
RAG n 04 FI*Sunrunner's Kabil 2 Uros 5 (IC) Kass Tellervo EX2
RAG n 04 FI*Utuinen Once In A Lifetime 2 Uros 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB BIV
RAG n 04 FI*Utuinen Touch Of Harmony 2 Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
RAG n 04 FI*Valkokullan Avatar 2 Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1 BIV NOM BIS
RAG n 04 FIN*Riverknee Reiri o Whangarei 2 Naaras 8 (PR) Kass Tellervo EX1 CAPIB
RAG n 04 21 FI*Dollicious SummerNightDream 2 Naaras 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
RAG n 04 21 FI*Dollyblues MusicOfMyHeart 2 Uros 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS
RAG n 21 Tiffanie Tigergirl á Chardani*DK 2 Naaras 3 (GIC) Kass Tellervo EX1 No Cert
RUS FI*Hana-Bi Liù 3 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1 BIV NOM
RUS FI*Hana-Bi Taikatalvi 3 Naaras 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP
RUS FI*Hana-Bi Timur 3 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX2
RUS FI*Hana-Bi Zahir 3 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX2
RUS FI*Harmuan Belle Bärlein 3 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX2
RUS FI*Harmuan Bieta Bärlein 3 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira Abs
RUS FI*Harmuan Sasu Sydänkäpynen 3 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
RUS FI*Inkilee Miss Farkku-Suomi 3 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX2
RUS FI*Katzenhof Sebastian 3 Uros 5 (IC) Fonsén Mira Abs
RUS FI*Lolcat's Meg 3 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX3
RUS FI*Saraitshikin Everest 3 Uros 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP
RUS FI*Saraitshikin Extraordinary 3 Naaras 6 (IP) Fonsén Mira EX1 CAGPIB NOM
RUS FI*Zarin C'est la vie 3 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC BIV NOM
RUS FI*Zarin Enchanting Emil 3 Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1 BIV NOM BIS
RUS FI*Zarin Fiorella 3 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
RUS FIN*Miminkan Julija 3 Naaras 4 (GIP) Fonsén Mira EX1 CAPS
RUS FIN*Miminkan Julija 3 Naaras 17 (Veteraani) Calmès Fabrice 4
RUS FIN*Zarin 4ever Primalux 3 Naaras 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS
RUS FIN*Zarin Querido Mio 3 Uros 2 (SP) Fonsén Mira KM BIV NOM BIS
RUS S*Mistlurens Sonja 3 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX3
RUS Zydroji feja*LT Faina 3 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX4
SBI FI*Tamus Ralliart 2 Naaras 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico 1
SBI a Demian Valentina 2 Naaras 7 (CH) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CACIB
SBI a FI*Diosas Miss Moneypenny 2 Naaras 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX2
SBI a FI*Halipalleron Adalmiina 2 Naaras 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1
SBI a FI*Nalle-Puhin PINK! 2 Naaras 11 (Nuoret) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 BIV NOM
SBI a FI*Safirrubir Brave the Wind 2 Uros 9 (Avoin) Maillard Chiavuzzo Isabelle Abs
SBI a FI*Tamus Vectra Pipro 2 Naaras 2 (SP) Maillard Chiavuzzo Isabelle KM NOM BIS
SBI a FI*Tamus Viper Venturer 2 Uros 10 (KAS) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAP NOM
SBI a FIN*Touchant Homme du Monde 2 Uros 1 (SC) Maillard Chiavuzzo Isabelle KM NOM
SBI a 21 FIN*Mion Quela 2 Naaras 3 (GIC) Nissen Aase EX1 CACS
SBI b Demian Olympsche Bronzen 2 Uros 1 (SC) Wikström Bjarne KM BIV
SBI b FI*Mimitan Morning Glory 2 Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 No Cert
SBI b S*Husse & Matte's MiZhaMariia 2 Naaras 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
SBI b S*Kultberget's Bojan 2 Uros 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 No Cert
SBI b 21 FI*Canth's ToyBoy 2 Uros 1 (SC) Calmès Fabrice KM BIV NOM
SBI b 21 FI*Canth's UltraVox 2 Uros 5 (IC) Calmès Fabrice EX1 CAGCIB
SBI b 21 FI*Kirakan Rising Sun 2 Naaras 11 (Nuoret) Calmès Fabrice EX1
SBI b 21 Hermine vom Stern Regulus 2 Naaras 9 (Avoin) Calmès Fabrice Abs
SBI c FI*Mimitan Moonlight Shadow 2 Naaras 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 No Cert
SBI c 21 FIN*Kuurapuun Elecampane 2 Naaras 8 (PR) Nissen Aase EX1 CAPIB
SBI c 21 FIN*Tamus Urvan 2 Naaras 10 (KAS) Nissen Aase EX1 CAP NOM
SBI d FI*Tamus Escort 2 Uros 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
SBI d FI*Tamus Wartburg 2 Uros 8 (PR) Wikström Bjarne EX1 CAPIB
SBI d FI*Touchant Renault Unique 2 Uros 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB
SBI d FIN*Lirukallion Täpinäsä 2 Naaras 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
SBI d FIN*Recknagel Maariolemiöö 2 Uros 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB BIV NOM BIS
SBI d Ike Ant Bwe Lay 2 Uros 2 (SP) Wikström Bjarne KM
SBI e FI*Mototassun Remu-Rudolf 2 Uros 6 (IP) Calmès Fabrice EX1 CAGPIB NOM
SBI e FI*Safirrubir Little Dream 2 Uros 8 (PR) Calmès Fabrice Abs
SBI e 21 FI*Tamus Duster 2 Uros 9 (Avoin) Nissen Aase EX2
SBI e 21 Peret Laty Mery, CZ 2 Uros 9 (Avoin) Nissen Aase EX1 CAC
SBI f FIN*Tassuliinin Dream 2 Naaras 5 (IC) Lubrano Robert EX1 CAGCIB NOM
SBI g FI*Iines-Hovi Adalmiina 2 Naaras 9 (Avoin) Nissen Aase EX1 CAC
SBI g FIN*Tamus Jetta Jubilee 2 Naaras 10 (KAS) Nissen Aase EX1 CAP
SBI g FIN*Tamus Jetta Jubilee 2 Naaras 17 (Veteraani) Kass Tellervo 1 NOM BIS
SBI n EE*Ireen Herencia 2 Naaras 11 (Nuoret) Nissen Aase EX2
SBI n FI*Iines-Hovi Eevert 2 Uros 11 (Nuoret) Nissen Aase Abs
SBI n FI*Mimitan Endor 2 Uros 10 (KAS) Nissen Aase EX1 CAP
SBI n FI*Piiperön Bohemia After Dark 2 Naaras 11 (Nuoret) Nissen Aase EX1
SBI n FI*Safirrubir Love and Paws 2 Uros 9 (Avoin) Nissen Aase EX1 No Cert
SBI n FI*Safirrubir Pure Love 2 Uros 10 (KAS) Nissen Aase EX2
SBI n FIN*Chirybiry's Remulus 2 Uros 4 (GIP) Nissen Aase EX1 CAPS BIV
SBI n FIN*Globel's Agneta Madonna 2 Naaras 3 (GIC) Nissen Aase EX1 CACS BIV NOM
SBI n FIN*Globel's Agneta Madonna 2 Naaras 17 (Veteraani) Kass Tellervo Arvosteltu
SBI n FIN*Mion Pitou 2 Uros 6 (IP) Nissen Aase EX1 CAGPIB
SBI n FIN*Tassuliinin Braveheart 2 Uros 4 (GIP) Nissen Aase EX2
SBI n 21 FIN*Kipparin Dunham 2 Uros 6 (IP) Lubrano Robert EX1 CAGPIB
SIA a FI*Kelmikerhon Elegia 4 Naaras 5 (IC) Lubrano Robert EX1 CAGCIB
SIA a FI*Twist-Tiramisun North Star 4 Uros 5 (IC) Lubrano Robert EX1 CAGCIB BIV
SIA a FI*Twist-Tiramisun Quimby 4 Uros 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1
SIA b FI*Amon Sethi 4 Uros 10 (KAS) Lubrano Robert EX2
SIA b FI*Vuorikatin AinutKertainen 4 Uros 10 (KAS) Lubrano Robert EX1 CAP
SIA b 21 FI*Arkhitekton White chocolate 4 Naaras 7 (CH) Lubrano Robert EX1 CACIB
SIA c FI*Kelmikerhon Ainoa Aarteeni 4 Naaras 5 (IC) Lubrano Robert EX1 CAGCIB NOM BIS
SIA d FI*Choose Yez Yez Yes! 4 Uros 12 (Pennut) de Bruijn Ad EX1
SIA d FI*Keskimaan Elea Frodo 4 Uros 11 (Nuoret) de Bruijn Ad EX1
SIA e DK*Skuld Domaldi 4 Uros 9 (Avoin) de Bruijn Ad Abs
SIA n FI*Kelmikerhon Nuorallatanssia 4 Uros 4 (GIP) de Bruijn Ad EX1 CAPS
SIA n FI*Kelmikerhon Oolong T. 4 Naaras 9 (Avoin) de Bruijn Ad EX1 CAC
SIA n FI*Twist-Tiramisun Kurtisaani 4 Naaras 3 (GIC) de Bruijn Ad EX1 CACS BIV NOM
SIA n FI*Twist-Tiramisun Pumpernickel 4 Naaras 11 (Nuoret) de Bruijn Ad EX1
SIA n FI*Twist-Tiramisun Queen Syrah 4 Naaras 12 (Pennut) de Bruijn Ad EX1
SIA n FIN*Arhantin Lalibelah 4 Uros 1 (SC) de Bruijn Ad KM
SIA n Pharoahsgems Sinuhe of Kelmikerhon 4 Uros 1 (SC) de Bruijn Ad KM
SIA n 21 FI*Baila-Bailan Pala Rakasta 4 Uros 5 (IC) Lubrano Robert Abs
SIA w 67 FI*Arhantin Camelia 4 Naaras 11 (Nuoret) de Bruijn Ad EX1
SIB a 09 23 FI*Abbas-Coons Ayrton Senna 2 Uros 9 (Avoin) Calmès Fabrice EX1 CAC
SIB d 24 FIN*Lumikissan Metsänhenki 2 Naaras 10 (KAS) Sandon Cristiano Federico EX2
SIB f FI*Jäälinnan Alisa 2 Naaras 5 (IC) Sandon Cristiano Federico EX1 CAGCIB NOM
SIB f 09 23 FI*Amurin Batseba 2 Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne Abs
SIB f 09 23 FI*Kestilinnan Tyyne 2 Naaras 8 (PR) Wikström Bjarne EX1 CAPIB
SIB f 09 24 CH*Lukijn's Vera 2 Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1 NOM
SIB f 09 24 FI*Kestilinnan Charlotta 2 Naaras 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX1
SIB fs 24 FI*ArcticWilds Babyface Beagle 2 Naaras 9 (Avoin) Calmès Fabrice EX2
SIB fs 24 FI*Kestilinnan Xandra 2 Naaras 9 (Avoin) Calmès Fabrice EX1 CAC NOM
SIB g FI*Kestilinnan Rinsessa 2 Naaras 10 (KAS) Sandon Cristiano Federico EX1 CAP
SIB g 23 FIN*Lumikissan Friidu 2 Naaras 17 (Veteraani) Kass Tellervo 2
SIB g 23 FIN*Lumikissan Friidu 2 Naaras 2 (SP) Sandon Cristiano Federico KM BIV
SIB n 02 21 62 Kayo Rys od Królowych*PL 2 Naaras 11 (Nuoret) Calmès Fabrice EX1 NOM
SIB n 03 22 FI*Lumikissan Aikamoinen 2 Uros 5 (IC) Calmès Fabrice Abs
SIB n 22 CH*Lukijn's Skye 2 Uros 1 (SC) Lubrano Robert KM NOM BIS
SIB n 24 FIN*Tuiskutassun Eydis Rohkea 2 Naaras 6 (IP) Lubrano Robert EX1 CAGPIB
SIB ns 09 24 FI*Lumikissan ÖhköMöhkö 2 Uros 5 (IC) Vinkel Marina EX1 CAGCIB NOM
SIB ny 24 FI*Amurin Ruufus 2 Uros 5 (IC) Lubrano Robert EX1 CAGCIB
SOM a FI*Kharn-Ka Snowmoon 3 Uros 8 (PR) Jyrkinen Jaana Abs
SOM n FI*Kharn-Ka W.Turner 3 Uros 12 (Pennut) Jyrkinen Jaana EX1 BIV
SOM n FI*Kharn-Ka Your Choice 3 Uros 1 (SC) Jyrkinen Jaana KM NOM
SOM n FI*Lamadegaan El Dorado 3 Uros 12 (Pennut) Jyrkinen Jaana EX2
SOM n FIN*Alfajiri Maridadi 3 Naaras 6 (IP) Jyrkinen Jaana EX1 CAGPIB
SOM n FIN*Alfajiri Maridadi 3 Naaras 17 (Veteraani) Calmès Fabrice Arvosteltu 6
SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 3 Uros 17 (Veteraani) de Bruijn Ad 3
SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 3 Uros 2 (SP) Jyrkinen Jaana KM
SOM o FIN*Kharn-Ka Heartbreaker 3 Uros 17 (Veteraani) de Bruijn Ad 1
SOM p FI*Kharn-Ka Worth Fines 3 Naaras 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS
SPH n 31 FI*Hobbitqueen's Michael J. 3 Uros 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1
SYS a 03 21 Harly du Bois de la Plaine 4 Uros 7 (CH) de Bruijn Ad EX1 CACIB NOM BIS
SYS b 03 FIN*DeLaSoul's Lion In Winter 4 Uros 2 (SP) de Bruijn Ad KM
SYS n 03 LV*La Lune d'Or Phoenix 4 Uros 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC NOM
TUA a 03 FI*Sada Q Uljas Unto 2 Uros 1 (SC) Sandon Cristiano Federico KM
TUA f 23 FI*Sada Suhmuran Sandra 2 Naaras 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX1
TUA fs 09 FI*Kralice Divina Commedia 2 Naaras 11 (Nuoret) Nissen Aase EX1 NOM
TUA n 03 FI*Tangerine's Body and Soul 2 Uros 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX1 NOM
TUA n 24 FI*Josmarin Galibe 2 Naaras 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico Abs
TUA w FI*Elekatin Ximon 2 Uros 8 (PR) Nissen Aase EX1 CAPIB
TUA w 62 FI*Elekatin Vili 2 Uros 6 (IP) Nissen Aase EX1 CAGPIB
TUA w 62 FIN*Elekatin Oriana 2 Naaras 3 (GIC) Nissen Aase EX1 CACS
TUV d 62 FI*Ilveslinnan Degerli Destan 2 Uros 9 (Avoin) Vinkel Marina Abs
TUV d 62 FIN*Cesmes Adile Aysun 2 Naaras 17 (Veteraani) Kass Tellervo 4
TUV d 62 FIN*Cesmes Adile Aysun 2 Naaras 4 (GIP) Vinkel Marina EX1 CAPS
TUV d 62 FIN*Ipekkedinin Birinci Bebek 2 Uros 17 (Veteraani) Kass Tellervo 3
TUV d 62 FIN*Ipekkedinin Birinci Bebek 2 Uros 2 (SP) Vinkel Marina KM
TUV d 63 FI*GizemliKediler Beze Balerin 2 Naaras 9 (Avoin) Vinkel Marina EX1 CAC
TUV f 61 FI*Valier's Define 2 Naaras 11 (Nuoret) Vinkel Marina EX2
TUV f 62 FI*Valier's Kianna 2 Naaras 11 (Nuoret) Vinkel Marina EX1
TUV n 62 FI*Kultaturkin Beyaz Biber 2 Uros 11 (Nuoret) Nissen Aase EX1
741 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Ei tuomareita.