PIROK TAMPERE 25.5.2013
Järjestävä yhdistys Pirkanmaan Rotukissayhdistys ry
Alkaa 25.5.2013 Loppuu 25.5.2013
Ilmoittautuminen alkaa 25.5.2013 Ilmoittautuminen loppuu 25.5.2013
Yleisöaika alkaa 0:00 Yleisöaika loppuu 0:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 0:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 0:00
Arvostelut alkavat 0:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm
Kansainvälinen Ei Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Ei
Kissoja enintään    Kategoriat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@pirok.org
Paikka
Toimihenkilöt
Lisätietoja

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
Yhteensä 0

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
ABY a FI*Link Aurore Bleu de Ciel III Naaras 11 (Nuoret) Coste Louis EX1 NOM
ABY a FI*Link Nyota Ziko Humu III Uros 12 (Pennut) Coste Louis EX1
ABY n FI*Bluestream's Giselle III Naaras 5 (IC) Pocci Katia EX1 CAGCIB BIV
ABY n FI*Laire Meleth Aran III Uros 4 (GIP) Pocci Katia EX1 CAPS NOM
ABY n FI*Link Inanyesha III Naaras 7 (CH) Pocci Katia EX1 CACIB
ABY n FIN*Silkkihienon Piae Cantiones III Naaras 3 (GIC) Pocci Katia EX1 CACS
ABY n Isatai's Namid of Bluestream III Uros 11 (Nuoret) Pocci Katia EX1 NOM
ABY o FI*Redcheetah's Aurora III Naaras 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
ABY o FI*Redcheetah's Woitto III Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
ABY o S*Rackarkatten's Paco Rabanne III Uros 2 (SP) Fonsén Mira KM
ACL a 21 33 FI*Minnikatin Kassandra II Naaras 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico EX1 CAC
ACL d 02 21 33 FI*Metusalahin Adrian II Uros 7 (CH) Sandon Cristiano Federico EX1 CACIB
ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl II Naaras 17 (Veteraani) Kass Tellervo 3
ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl II Naaras 2 (SP) Sandon Cristiano Federico KM NOM
ACL ns 09 FI*Siriuksen EtnaCurl II Naaras 7 (CH) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CACIB NOM
ACL ns 22 FI*Siriuksen EdithPiafCurl II Naaras 8 (PR) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAPIB
ACS a 21 33 FI*Zormain Ashakes Romeo II Uros 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico EX1 CAC NOM
ACS n 21 33 FIN*Minnikatin Zorro II Uros 17 (Veteraani) Kass Tellervo 4
ACS n 21 33 FIN*Minnikatin Zorro II Uros 10 (KAS) Sandon Cristiano Federico EX1 CAP
ACS n 22 FI*Siriuksen AristoCurl II Uros 3 (GIC) Ghibaudo Alessandro EX1 CACS NOM
ACS n 22 FI*Zormain Ashakes Julia II Naaras 10 (KAS) Ghibaudo Alessandro EX1 CAP
ACS ns 03 FI*Dezzicat's Brilante BixCurl II Uros 5 (IC) Nissen Aase EX1 CAGCIB
ACS ns 24 CharmingCurl Kimberli II Naaras 7 (CH) Nissen Aase EX1 CACIB
BAL b FI*Fercatin Nozay Ronja IV Naaras 10 (KAS) Lubrano Robert EX1 CAP NOM
BAL b Spartaco Felis Cou-Cou IV Uros 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC
BAL d 21 FI*Cleverkitty BigBoss IV Uros 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1
BAL d 21 FIN*Mummeli Twixinho Jesse IV Uros 2 (SP) Lubrano Robert KM NOM BIS
BAL e FI*Cleverkitty Tuesday Hero IV Uros 4 (GIP) de Bruijn Ad Abs
BAL w 67 FI*Willicon Lo Stregatto IV Uros 7 (CH) de Bruijn Ad EX1 CACIB
BEN n 22 FI*Alcarinqua Aldaron III Uros 3 (GIC) Eriksson Ulrika Abs
BEN n 22 FI*Alcarinqua Briallen III Naaras 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX2
BEN n 22 FI*PurrGold Amore Adora III Naaras 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX1 BIV
BEN n 22 FI*PurrGold Amore Amos III Uros 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX1
BEN n 22 FI*SiruCats Jolie Jelena III Naaras 5 (IC) Eriksson Ulrika EX1 CAGCIB
BEN n 22 31 FI*Kattiklaanin Luke Catwalker III Uros 6 (IP) Lund Lone EX1 CAGPIB
BEN n 22 32 FIN*Kattiklaanin Cross Fire Man III Uros 10 (KAS) Lund Lone EX1 CAP
BEN n 24 CattiCartano Helmi III Naaras 6 (IP) Eriksson Ulrika EX1 CAGPIB
BEN n 24 FIN*SiruCats Vilhelmi III Uros 17 (Veteraani) de Bruijn Ad Abs
BEN n 24 FIN*SiruCats Vilhelmi III Uros 2 (SP) Eriksson Ulrika KM
BEN n 24 Kultalaakson Sulo III Uros 3 (GIC) Eriksson Ulrika EX1 CACS
BEN n 24 Nordicwild Arne Findusson III Uros 9 (Avoin) Eriksson Ulrika Abs
BEN n 24 S*Gold Glitter's A Season III Uros 4 (GIP) Eriksson Ulrika EX1 CAPS BIV NOM
BEN n 24 33 FIN*SiruCats Ynes Yooralla III Naaras 2 (SP) Fonsén Mira KM BIV
BML fs 11 31 FI*Kissamummon Ihan oma III Naaras 6 (IP) Eriksson Ulrika EX1 CAGPIB NOM
BML ns 11 GB*Gem's Archduke Joseph III Uros 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS NOM
BML ns 11 31 FI*Kissamummon Keiju Lammenpei III Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1 BIV
BML ns 11 31 S*CallaMej de Li Cat III Uros 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
BRI a FI*Coventry's Endymion III Uros 11 (Nuoret) Coste Louis EX1
BRI a FI*Feronian Heliopsis III Naaras 12 (Pennut) Coste Louis EX1
BRI a Golan Darla-Zoe III Naaras 11 (Nuoret) Coste Louis Abs
BRI c Belten's Don Sebastian III Uros 3 (GIC) Eriksson Ulrika EX1 CACS
BRI c FI*SamBelle's Hardwin III Uros 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX1
BRI c FI*Treselle's Hjördis Soliga III Naaras 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 CAC BIV
BRI c FI*Treselle's I'm Cool Guy III Uros 10 (KAS) Eriksson Ulrika EX1 CAP
BRI c FI*Treselle's Treselle III Naaras 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX1
BRI d FI*Bumblebrits Snape III Uros 10 (KAS) Pocci Katia EX1 CAP
BRI f FI*Feronian Gabriella III Naaras 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX1 CAC
BRI g FI*Ruusutarhan Mimi Miracolo III Naaras 12 (Pennut) Lund Lone EX1
BRI g FIN*Feronian Crocus Aureus III Naaras 8 (PR) Lund Lone EX1 CAPIB
BRI g FIN*Ruusutarhan Hertta III Naaras 1 (SC) Lund Lone KM BIV
BRI g FIN*Sinisilkin Inkivääri III Naaras 5 (IC) Lund Lone EX1 CAGCIB
BRI j FI*Coventry's Eowyn III Naaras 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1
BRI n FI*Chokotoe's ADM Blacktail III Uros 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 CAC
BRI n FI*Coventry's Fantasia III Naaras 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX1 BIV NOM
BRI n FI*SamBelle's Casanova III Uros 7 (CH) Eriksson Ulrika Abs
BRI n FIN*Aleksandra's Dr. Pepper III Uros 3 (GIC) Eriksson Ulrika EX1 CACS
BRI o FI*Treselle's Simply Gold III Naaras 12 (Pennut) Lund Lone EX1
BRI q FI*Treselle's Masterpiece III Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
BRI q FI*Treselle's Sparkling Rose III Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
BUR a FI*Almond's Yoko Ono III Naaras 6 (IP) Coste Louis EX1 CAGPIB BIV
BUR a FI*Almond's Yuri Gagarin III Uros 10 (KAS) Coste Louis EX1 CAP
BUR a FI*Ninelli's Wild Whirlwind III Naaras 12 (Pennut) Coste Louis EX1
BUR a FIN*Almond's Mrs. Bukée III Naaras 2 (SP) Coste Louis KM
BUR a FIN*Almond's Mrs. Bukée III Naaras 17 (Veteraani) Calmès Fabrice 3
BUR b CH*Lucky Owl Ugly Bear III Uros 5 (IC) Lund Lone EX1 CAGCIB
BUR b FI*Almond's Ässähai III Uros 10 (KAS) Lund Lone EX1 CAP
BUR b FI*Seirene Material Girl III Naaras 3 (GIC) Lund Lone EX1 CACS BIV NOM BIS
BUR b FI*Shu-Shun Jandia III Naaras 9 (Avoin) Lund Lone EX1 CAC
BUR b FI*Tai-Hao Mocha Touch III Uros 11 (Nuoret) Lund Lone EX1 NOM
BUR b FIN*Belacane Lempi Sisko III Naaras 8 (PR) Lund Lone EX1 CAPIB NOM
BUR b FIN*Shu-Shun Misty Dawn III Naaras 5 (IC) Lund Lone EX1 CAGCIB
BUR c FI*Almond's Åsa Pumpulipilvi III Naaras 9 (Avoin) Pocci Katia EX1 CAC
BUR c FI*Feirefiz Face Of God III Naaras 6 (IP) Pocci Katia EX1 CAGPIB
BUR c FI*Ninelli's Villi Vadelma III Naaras 11 (Nuoret) Pocci Katia EX1
BUR c FIN*Cattish Unique Zircon III Uros 6 (IP) Pocci Katia EX1 CAGPIB
BUR c FIN*Seirene Koh-i-Noor III Naaras 8 (PR) Pocci Katia Abs
BUR c Sacredspirit Francesca *** III Naaras 11 (Nuoret) Pocci Katia Abs
BUR d FI*Cattish Rudolf The RedNosed III Uros 10 (KAS) Jyrkinen Jaana EX1 CAP
BUR d FI*Ninelli's Pink Pride III Uros 6 (IP) Jyrkinen Jaana EX1 CAGPIB
BUR d FI*Tai-Hao K&W Rosenknopp III Naaras 5 (IC) Jyrkinen Jaana EX1 CAGCIB
BUR d FIN*Seirene Gordias III Uros 17 (Veteraani) de Bruijn Ad Arvosteltu 7
BUR d FIN*Seirene Gordias III Uros 4 (GIP) Jyrkinen Jaana EX1 CAPS BIV
BUR e FIN*Tai-Hao Jekku III Uros 10 (KAS) Coste Louis EX1 CAP
BUR f FI*Arkhitekton Tarja III Naaras 9 (Avoin) Pocci Katia EX1 CAC
BUR f FI*Seirene Polina III Naaras 12 (Pennut) Pocci Katia EX1 BIV
BUR f FIN*Aficats Berenike III Naaras 2 (SP) Pocci Katia KM
BUR f FIN*Almond's Pikku Myy III Naaras 2 (SP) Pocci Katia KM
BUR f FIN*Almond's Pikku Myy III Naaras 17 (Veteraani) Calmès Fabrice
BUR f FIN*Almond's Tawneee III Naaras 1 (SC) Pocci Katia KM
BUR g FI*Arkhitekton Sari III Naaras 10 (KAS) Eriksson Ulrika EX1 CAP
BUR h FI*Cattish Olympos Zeus III Uros 11 (Nuoret) Coste Louis EX1
BUR h HU*Alba Regia Ganxsta Gizi III Naaras 6 (IP) Coste Louis EX1 CAGPIB NOM BIS
BUR j FIN*Cattish Fort Charlotte III Naaras 10 (KAS) Coste Louis EX1 CAP
BUR j FIN*Cattish Unique Sapphire III Naaras 6 (IP) Coste Louis EX1 CAGPIB BIV
BUR j FIN*Pardofelis Guinevere III Naaras 4 (GIP) Coste Louis EX1 CAPS
BUR j Irma Lovely Dream *** III Naaras 12 (Pennut) Coste Louis EX1
BUR j Rumba Quintessential III Naaras 3 (GIC) Coste Louis EX1 CACS
BUR n FI*Almond's Älypää III Uros 9 (Avoin) Lund Lone EX1 CAC
BUR n FI*Feirefiz Seize The Day III Naaras 10 (KAS) Lund Lone EX2
BUR n FI*Seirene Pawel III Uros 12 (Pennut) Lund Lone EX1
BUR n FI*Shu-Shun Stayin'Alive III Uros 11 (Nuoret) Lund Lone EX1 BIV
BUR n FI*ZirCat's Grand Canyon III Uros 5 (IC) Lund Lone EX1 CAGCIB
BUR n FIN*Niorun Billie Holiday III Naaras 2 (SP) Lund Lone KM BIV
BUR n FIN*Seirene Hamlet II III Uros 2 (SP) Lund Lone KM
BUR n Isä-Brownin Opalina III Naaras 10 (KAS) Lund Lone EX1 CAP
BUR n Isä-Brownin Ukutar III Naaras 12 (Pennut) Lund Lone Abs
CHA Bastet Cro Blue Art,HR III Naaras 9 (Avoin) Coste Louis EX1 CAC
CHA FIN*Sinimirrin Kuuraparta III Uros 6 (IP) Coste Louis EX1 CAGPIB
CRX a 21 33 FI*Piupaws Cheshire Cat III Uros 9 (Avoin) Pocci Katia EX1 CAC
CRX a 24 FI*Framillan Good&Plenty III Naaras 5 (IC) Coste Louis EX1 CAGCIB
CRX a 33 FI*FunkyJam's My Melody III Naaras 5 (IC) Pocci Katia EX1 CAGCIB BIV NOM
CRX b 01 62 FI*Framillan Keep It Up III Naaras 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX1
CRX b 03 FI*Spectrolite Tango Desiré III Naaras 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX1 BIV NOM
CRX b 03 24 FI*Framillan Lobelia III Naaras 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX1 BIV
CRX b 09 33 FI*Spectrolite La Paloma III Naaras 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX1
CRX d FI*FunkyJam's Chandraprakash III Uros 12 (Pennut) Pocci Katia EX1
CRX d FI*FunkyJam's Linus van Pelt III Uros 11 (Nuoret) Pocci Katia EX1
CRX d 03 FI*Framillan Daydream III Naaras 5 (IC) Coste Louis EX1 CAGCIB
CRX d 24 FI*Piupaws Robin III Uros 9 (Avoin) Pocci Katia EX1 CAC BIV
CRX fs FI*Sweetpurr's Rice Krispies III Naaras 12 (Pennut) Pocci Katia EX1
CRX fs FI*Sweetpurr's Rice Krispies III Naaras 13c (Määrittely) Jyrkinen Jaana CRX fs
CRX fs 03 24 FI*Spectrolite Dum Spiro Spero III Naaras 9 (Avoin) Coste Louis EX1 CAC
CRX g 03 FI*Piupaws Donna Elvira III Naaras 7 (CH) Coste Louis EX1 CACIB BIV NOM
CRX n FIN*Cyrleyn Ares III Uros 17 (Veteraani) de Bruijn Ad 1 NOM
CRX n FIN*Cyrleyn Ares III Uros 2 (SP) Lund Lone KM NOM
CRX n 01 21 64 FI*Piupaws Song of Sekhmet III Naaras 5 (IC) Eriksson Ulrika EX1 CAGCIB
CRX n 01 33 FI*Spectrolite Helge III Uros 10 (KAS) Eriksson Ulrika EX1 CAP
CRX n 02 FI*Spectrolite Sunray Venus III Naaras 7 (CH) Eriksson Ulrika EX1 CACIB BIV NOM
CRX n 02 62 Mr.Cowcat Night & Day*PL III Uros 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX1
CRX n 03 FI*FunkyJam's Dove of Peace III Uros 5 (IC) Eriksson Ulrika EX1 CAGCIB NOM
CRX n 03 FI*Piupaws Maverick III Uros 10 (KAS) Eriksson Ulrika EX1 CAP
CRX n 03 24 FI*Derekaz Who Loves Diamonds III Naaras 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 CAC
CRX n 33 FI*Angelfalls Aux Yeux Bleux III Naaras 12 (Pennut) Pocci Katia EX1
CRX n 33 FI*Framillan JKLM baby! III Uros 11 (Nuoret) Pocci Katia EX1
CRX ns 03 FI*Sweetpurr's Pandia III Naaras 5 (IC) Eriksson Ulrika EX1 CAGCIB
CYM f 09 52 DK*Ligaen Dolce Gabbana Conan III Naaras 5 (IC) Coste Louis Abs
CYM fs 02 52 62 FI*Touchant Sans la Queue III Naaras 12 (Pennut) Coste Louis EX1 NOM
CYM g 03 53 FIN*D'manns Uska Dara III Naaras 9 (Avoin) Coste Louis EX1 CAC
DRX d 32 FI*Fairy-Story's HappyHobbit III Uros 12 (Pennut) Pocci Katia EX1
DRX ds 24 FI*Riepujengin Lady in Red III Naaras 9 (Avoin) Coste Louis EX1 CAC
DRX e 02 Taikatuulen Tiuhti III Naaras 8 (PR) Eriksson Ulrika EX1 CAPIB
DRX f 09 FI*Fairy-Story's ForgetMeNot III Naaras 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 CAC
DRX f 09 FI*Riepujengin Ilmi IhaLempi III Naaras 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX2
DRX n 03 31 FI*Fairy-Story's HipHipHooray III Naaras 12 (Pennut) Pocci Katia EX1
DRX n 09 31 FI*Riepujengin Impi Ihanampi III Naaras 9 (Avoin) Pocci Katia EX1 CAC
DRX n 21 32 FI*Fairy-Story's BeautyBeast III Naaras 6 (IP) Pocci Katia EX1 CAGPIB NOM
DSP f 03 Yustina Bast III Naaras 5 (IC) Pocci Katia Abs
DSP n 03 FIN*Skinny-Dip's Arthur III Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
DSP n 03 Naomi My Toys III Naaras 7 (CH) Fonsén Mira EX1 No Cert
DSP n 03 33 Estelle My Toys III Naaras 12 (Pennut) Pocci Katia EX1 NOM
EUR a 24 FI*Pikku-Piun Velikulta III Uros 9 (Avoin) Coste Louis Abs
EUR d FI*Kissakallion Osvaldo III Uros 10 (KAS) Pocci Katia EX1 CAP
EUR d 22 FI*Feronian Cajanus III Uros 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX1 CAC BIV
EUR d 22 FI*Pikku-Piun Ylettömän Ihana III Uros 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX2
EUR d 22 FI*Tiikerililjan Isoviilee III Uros 5 (IC) Jyrkinen Jaana EX1 CAGCIB
EUR d 22 Silkkiturkin Menevä Macho III Uros 2 (SP) Jyrkinen Jaana KM NOM
EUR d 24 FI*Feronian Di'Anna III Naaras 12 (Pennut) Coste Louis EX1
EUR d 24 FI*Kissakallion Orlando III Uros 7 (CH) Coste Louis EX1 CACIB NOM
EUR d 24 FI*Tiikerililjan Iltavilli III Naaras 10 (KAS) Coste Louis EX1 CAP
EUR f FIN*Millamarin Ellinoora III Naaras 17 (Veteraani) Calmès Fabrice 2
EUR f FIN*Millamarin Ellinoora III Naaras 2 (SP) Eriksson Ulrika KM
EUR f 22 FIN*Pikku-Piun Quurankukka III Naaras 5 (IC) Eriksson Ulrika EX1 CAGCIB
EUR n FI*Pikku-Piun Xenia III Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
EUR n FI*Pikku-Piun Ytimekäs Ylkä III Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
EUR n FIN*Casimirrin Esmeralda III Naaras 6 (IP) Fonsén Mira EX1 CAGPIB
EUR n 22 FI*Pikku-Piun Xerxes III Uros 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB
EUR n 22 FI*Pikku-Piun Yhteinen Ystävä III Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
EUR n 22 FIN*Pikku-Piun Jadesoturi III Uros 17 (Veteraani) de Bruijn Ad Arvosteltu 6
EUR n 22 FIN*Pikku-Piun Jadesoturi III Uros 6 (IP) Fonsén Mira EX1 CAGPIB
EUR n 24 FI*Bird-Cherry's Ariston III Uros 6 (IP) Coste Louis EX1 CAGPIB
EUR n 24 FIN*Mäkikatin Pikasso III Uros 17 (Veteraani) de Bruijn Ad
EUR n 24 FIN*Mäkikatin Pikasso III Uros 10 (KAS) Coste Louis EX1 CAP NOM
EUR ns Alma III Naaras 10 (KAS) Jyrkinen Jaana EX1 CAP
EUR ns 22 FI*Pikku-Piun Ulpukka III Naaras 6 (IP) Jyrkinen Jaana EX1 CAGPIB
EUR ns 24 FI*Pikku-Piun Ullastiina III Naaras 5 (IC) Pocci Katia EX1 CAGCIB
EUR ns 24 FI*Pikku-Piun Untamo III Uros 10 (KAS) Pocci Katia EX1 CAP
EUR ns 24 FIN*Pikku-Piun Peppi Pitkätossu III Naaras 6 (IP) Pocci Katia EX1 CAGPIB
EUR w 64 FI*Kissakallion Palladium III Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
EXO d FI*Braxima Damage Control I Uros 10 (KAS) Sundqvist Malin EX1 CAP
EXO ds 23 62 FIN*Siriuksen Exotic Örzan I Uros 8 (PR) Pereira Gerson Alves EX1 CAPIB
EXO e 03 22 FI*Shamirin Fair Fiona I Naaras 12 (Pennut) Sundqvist Malin EX1
EXO f 24 FI*Aamukasteen Cranberry I Naaras 10 (KAS) Sundqvist Malin EX1 CAP
EXO fs FIN*Siriuksen Exotic Devi I Naaras 17 (Veteraani) Sundqvist Malin 3
EXO fs FIN*Siriuksen Exotic Devi I Naaras 10 (KAS) Pereira Gerson Alves EX1 CAP
EXO g 03 FIN*Onnimannin Cute and Funny I Naaras 17 (Veteraani) Sundqvist Malin 1 NOM BIS
EXO g 03 FIN*Onnimannin Cute and Funny I Naaras 2 (SP) Pereira Gerson Alves KM
EXO g 24 LV*Nostri Vincent The Return of Love I Naaras 9 (Avoin) Pereira Gerson Alves EX1 CAC NOM BIS
EXO n 03 24 FI*Shamirin Epic Emily I Naaras 11 (Nuoret) Sundqvist Malin EX1
EXO ns 22 62 FI*Elrikan Elviira-Eveliina I Naaras 9 (Avoin) Sundqvist Malin EX1 CAC
EXO w 62 Arcobaleno Bodyguard I Uros 11 (Nuoret) Sundqvist Malin EX1
HCL Myrsky Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Sundqvist Malin 1
HCL Simba Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Sundqvist Malin 3
HCL Tyyne-Liina Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Sundqvist Malin 1 NOM BIS
HCL Yorgos Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Sundqvist Malin 2
HCS Lotta Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Sundqvist Malin 1 NOM
HCS Pikku-Kissa Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Sundqvist Malin
HCS Simo-Samuli Kotikissat Uros 13a (Noviisi) Jyrkinen Jaana Abs
HCS Tinka Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Sundqvist Malin 3
HCS Ukko Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Sundqvist Malin Abs
HCS Ukko Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Sundqvist Malin Abs
HCS Ukkonen Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Sundqvist Malin 1
HCS Viima Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Sundqvist Malin 4
HCS Wilma Wilhelmiina Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Sundqvist Malin 2
KBL d 24 Marmelad Island Julapp III Uros 3 (GIC) Pocci Katia EX1 CACS
KBL fs 09 22 Bobby Tail's Slavena III Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
KBL ns 09 Felicia Favorit Tails III Naaras 3 (GIC) Lund Lone Abs
KBS n 09 22 Rakushka Island Julapp III Naaras 7 (CH) Lund Lone EX1 CACIB
KOR FI*Cisseli's Gluay maai III Naaras 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX1 CAC
KOR FI*Kattihovin Sai-ano Itsumo III Naaras 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1
KOR FI*Kattihovin Saishono Gin-no III Uros 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1 BIV NOM
KOR FI*Melodian Tulaya III Naaras 3 (GIC) Jyrkinen Jaana EX1 CACS BIV
KOR FI*Mythai Fai Fan Naam Jai III Naaras 7 (CH) Jyrkinen Jaana Abs
KOR FI*Mythai Vipada Tay-Wee III Naaras 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX2
KOR FI*Tatsutan Miri Smitena-Sneha III Naaras 5 (IC) Jyrkinen Jaana EX1 CAGCIB
KOR FI*Tatsutan Ramona Anug-Raham III Naaras 12 (Pennut) Jyrkinen Jaana EX1
KOR FIN*Tatsutan Luna Angira-Diptam III Naaras 4 (GIP) Jyrkinen Jaana EX1 CAPS NOM DISQ AGR.
MAN a 03 53 FIN*Conan Imelik III Naaras 2 (SP) Coste Louis KM
MAN a 09 51 FI*Pikkeen Rae III Naaras 12 (Pennut) Coste Louis EX2
MAN a 09 52 FI*Pilkkumin Mister Richard III Uros 5 (IC) Lund Lone EX1 CAGCIB
MAN d 23 51 FI*Conan Lontrus III Uros 1 (SC) Lund Lone KM NOM
MAN d 24 53 FI*Conan Kupeldaja III Uros 10 (KAS) Coste Louis EX1 CAP
MAN ds 53 FI*Conan Paeluss III Uros 10 (KAS) Coste Louis Abs
MAN f 09 52 Yamasee MX S Feliz III Naaras 12 (Pennut) Lund Lone EX2
MAN f 24 51 FI*Pikkeen Fariini III Naaras 12 (Pennut) Lund Lone EX1 BIV NOM
MAN fs 25 53 FI*Conan Ohtlik III Naaras 9 (Avoin) Coste Louis EX1 CAC
MAU ns FIN*Iltavilli Emir Ehsan III Uros 4 (GIP) Jyrkinen Jaana EX1 CAPS
MCO Kumir Krasnyi Dar II Uros 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB BIV NOM
MCO a Battle Creek's Ma' Roadhouse Blues II Uros 1 (SC) Wikström Bjarne KM
MCO a FI*Escape's Young Divas II Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1 BIV
MCO a 03 FIN*Escape's Amorphis II Uros 4 (GIP) Kass Tellervo EX1 CAPS
MCO a 03 FIN*Escape's Amorphis II Uros 17 (Veteraani) Kass Tellervo 2
MCO a 03 22 FI*Goldenstream's Uriah Heep II Uros 9 (Avoin) Vinkel Marina EX2
MCO a 09 FI*Goldenstream's Soul on Fire II Uros 10 (KAS) Kass Tellervo EX1 CAP
MCO a 09 FI*NomenEst Angel In Blue II Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1 NOM
MCO a 09 FI*SolarWind's Eridanus II Uros 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB BIV
MCO a 09 22 FI*NomenEst Zindy Lou II Naaras 9 (Avoin) Vinkel Marina EX1 CAC
MCO a 09 22 FI*TipTop Maine Tuscarora II Uros 10 (KAS) Vinkel Marina EX1 CAP
MCO a 09 22 FIN*NomenEst Jupiter Jones II Uros 17 (Veteraani) Kass Tellervo Arvosteltu
MCO a 09 22 FIN*NomenEst Jupiter Jones II Uros 10 (KAS) Vinkel Marina EX2
MCO a 22 FI*Hemingway's Maya Macarena II Naaras 2 (SP) Sandon Cristiano Federico KM
MCO as 09 22 FI*Goldenstream's Vares II Uros 12 (Pennut) Nissen Aase EX1
MCO as 22 FIN*SolarWind's Na'ir al Saif II Uros 8 (PR) Kass Tellervo EX1 CAPIB
MCO d 09 22 FI*Escape's Xeronimo II Uros 11 (Nuoret) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX2
MCO d 23 FI*SolarWind's Amon II Uros 6 (IP) Vinkel Marina EX1 CAGPIB
MCO ds 03 22 FI*MaineQueen Rock Me II Uros 11 (Nuoret) Nissen Aase EX2
MCO ds 03 22 FI*TipTop Maine Shappa II Uros 6 (IP) Nissen Aase EX1 CAGPIB BIV NOM
MCO ds 03 22 FI*TipTop Maine Umbar II Uros 5 (IC) Nissen Aase EX1 CAGCIB BIV NOM
MCO ds 22 FI*Enzahin Freedom Fighter II Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
MCO e 09 22 FI*Escape's Xentrix II Uros 11 (Nuoret) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1
MCO e 09 24 PL*Lavender Love Ozzie II Uros 2 (SP) Maillard Chiavuzzo Isabelle KM BIV
MCO e 23 FI*Mainehaan Armani II Uros 3 (GIC) Vinkel Marina EX1 CACS
MCO es 22 FI*NineTales Afrosamurai II Uros 7 (CH) Kass Tellervo EX2
MCO f Beartooth Mountain Lola II Naaras 11 (Nuoret) Vinkel Marina EX2
MCO f 03 22 FI*Kasmasiinin X-mas Ginger II Naaras 9 (Avoin) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAC
MCO f 03 22 FI*SolarWind's Hathor II Naaras 10 (KAS) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX2
MCO f 09 22 FI*Jicarilla's Fox II Naaras 9 (Avoin) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX2
MCO f 09 22 FI*TipTop Maine Xita II Naaras 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 BIV NOM
MCO f 22 FI*Rosefizz Cloudy May II Naaras 8 (PR) Vinkel Marina EX1 CAPIB NOM
MCO f 22 Josefine Pigra Caramellocoon, CZ II Naaras 11 (Nuoret) Vinkel Marina EX1 BIV
MCO f 23 FI*Mainehaan Doris II Naaras 7 (CH) Vinkel Marina Abs
MCO fs 03 22 FI*TipTop Maine Sasa II Naaras 3 (GIC) Nissen Aase EX1 CACS
MCO fs 09 22 FI*NineTales Dim The Lights II Naaras 11 (Nuoret) Nissen Aase EX1
MCO fs 22 FI*Goldenstream's Venla II Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
MCO g 03 22 FI*Kasmasiinin X-mas Princess II Naaras 10 (KAS) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAP
MCO n Big Giants Resort's El Scuro II Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
MCO n FI*Chamberlain Hunter's Moon II Uros 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB
MCO n FI*HoneyCoon's 3AM Of Jellonan II Uros 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
MCO n FI*Mainehaan Barbra II Naaras 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB
MCO n FI*Mainehaan Bruno II Uros 7 (CH) Wikström Bjarne Abs
MCO n FI*Mainehaan Elisabeth II Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
MCO n FI*Pikkumetsän Wundersam II Uros 5 (IC) Wikström Bjarne EX2
MCO n Sequaya's Harper II Uros 5 (IC) Wikström Bjarne EX3
MCO n 03 LT*Salta Nosis Impresionante II Uros 11 (Nuoret) Lund Lone EX1
MCO n 03 22 FI*NineTales Chewbacca II Uros 9 (Avoin) Vinkel Marina EX1 CAC
MCO n 03 22 FI*Pikkumetsän Wunderweib II Naaras 5 (IC) Vinkel Marina EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
MCO n 03 22 FI*Pikkumetsän Zafirah II Naaras 12 (Pennut) Vinkel Marina EX1 BIV NOM
MCO n 03 22 FI*Raitakatin Legolas II Uros 10 (KAS) Vinkel Marina Abs
MCO n 03 22 FI*TipTop Maine Xantophilo II Uros 12 (Pennut) Vinkel Marina EX1
MCO n 03 22 IT*Skysupernova Thunder Storm II Uros 11 (Nuoret) Vinkel Marina EX2
MCO n 03 23 FI*Krysos WinWin II Uros 5 (IC) Vinkel Marina EX1 CAGCIB
MCO n 09 FI*Kasmasiinin Yancus II Uros 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
MCO n 09 FI*Mainehaan Esmeralda II Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
MCO n 09 22 FI*Goldenstream's Tina Turner II Naaras 5 (IC) Vinkel Marina EX2
MCO n 09 24 FI*Stout-hearted Icaros II Uros 11 (Nuoret) Vinkel Marina EX1
MCO n 09 24 FIN*Winnercoons Elwood Emperor II Uros 2 (SP) Vinkel Marina KM BIV NOM
MCO n 22 FI*Godfather's Francine II Naaras 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX1
MCO n 22 FI*Mainehaan Frida II Naaras 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX2
MCO n 22 FI*Marskin Benrinna Larabella II Naaras 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico EX1 CAC
MCO n 22 FI*Pikkumetsän Zippo II Naaras 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX1 BIV NOM
MCO n 22 FI*Tigerworld Viva Las Vegas II Naaras 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico Abs
MCO n 22 FIN*Starmaker's Heartbreaker II Uros 6 (IP) Sandon Cristiano Federico EX1 CAGPIB
MCO n 22 PL*Dark Age Queretaro Coon II Uros 10 (KAS) Sandon Cristiano Federico EX1 CAP BIV NOM
MCO ns IT*Victorycoon's Somebody to Love II Uros 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB BIV NOM
MCO ns LT*Lordcoon Grayse II Naaras 7 (CH) Kass Tellervo EX1 CACIB
MCO ns Oliver Sky Beyrouth, CZ II Uros 7 (CH) Kass Tellervo EX1 CACIB
MCO ns 09 DK*Timita's Formel 1 II Uros 10 (KAS) Nissen Aase EX1 CAP
MCO ns 09 FI*HoneyCoon's Black Sabbath II Uros 7 (CH) Nissen Aase EX1 CACIB
MCO ns 09 FI*Pikkumetsän Zaza II Naaras 12 (Pennut) Nissen Aase EX1 NOM
MCO ns 09 FI*Winnercoons Jolliet Jake II Uros 4 (GIP) Nissen Aase EX1 CAPS
MCO ns 09 22 FI*Godfather's Felicidad II Naaras 11 (Nuoret) Nissen Aase EX2
MCO ns 09 22 FI*Godfather's Fernando II Uros 11 (Nuoret) Nissen Aase EX1 BIV
MCO ns 09 23 FIN*Godfather's Xilver Surfer II Uros 2 (SP) Nissen Aase KM
MCO ns 09 23 FIN*Godfather's Xilver Surfer II Uros 17 (Veteraani) Kass Tellervo 1 NOM
MCO ns 22 FI*HoneyCoon's Starlight Lady II Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
MCO ns 23 FI*RaReCoon's Phedca II Naaras 7 (CH) Kass Tellervo EX2
MCO ns 24 FI*Hemingway's Pallas Athene II Naaras 6 (IP) Kass Tellervo EX1 CAGPIB NOM
MCO w Dynamicats Backstreet Boy II Uros 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
MCO w FI*Escape's Titiyo II Naaras 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB NOM
MCO w 62 FI*Krysos Daniel II Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne Abs
MCO w 62 FI*NomenEst Blonde Venus II Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1 BIV NOM
MCO w 64 FI*Escape's Paloma Faith II Naaras 8 (PR) Wikström Bjarne EX1 CAPIB NOM
NFO a FI*Laramillan Indigo II Uros 11 (Nuoret) Calmès Fabrice EX1
NFO a FI*Tupuliinin Inspector Japp II Uros 8 (PR) Calmès Fabrice EX1 CAPIB
NFO a 09 FI*Heinuntuvan Thomas II Uros 10 (KAS) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAP
NFO a 09 FI*Laramillan Ivanhoe II Uros 11 (Nuoret) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 NOM
NFO a 22 FI*Heinuntuvan Andreas II Uros 9 (Avoin) Pereira Gerson Alves EX1 CAC
NFO a 24 FI*Fluffypaw's Snow Crystal II Naaras 11 (Nuoret) Pereira Gerson Alves Abs
NFO as 03 22 FI*Mototassun Pikku-Tuutti II Naaras 10 (KAS) Sandon Cristiano Federico EX1 CAP
NFO d 03 FI*Harmaaturkin Dumbo II Uros 11 (Nuoret) Ghibaudo Alessandro EX1
NFO d 03 FI*Hopeahännän Pablo Picasso II Uros 1 (SC) Ghibaudo Alessandro KM BIV NOM
NFO d 03 22 FI*FoxyPaw's Gingerbread Boy II Uros 12 (Pennut) Ghibaudo Alessandro EX2
NFO d 03 22 FI*Mototassun Gold-Vinki II Uros 10 (KAS) Ghibaudo Alessandro EX1 CAP NOM
NFO d 09 24 FI*Nenukan Sunny Prince II Uros 10 (KAS) Ghibaudo Alessandro EX2
NFO d 09 24 FI*WitSarin Maranellonpunainen II Uros 3 (GIC) Ghibaudo Alessandro EX1 CACS
NFO d 22 FIN*Kalicalanin Caro Miu II Uros 10 (KAS) Pereira Gerson Alves EX1 CAP BIV
NFO ds 09 22 S*Cederskogens Max Magma II Uros 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX1 BIV NOM BIS
NFO ds 09 24 FI*FoxyPaw's Butterfinger II Uros 10 (KAS) Sandon Cristiano Federico EX2
NFO ds 09 24 FI*FoxyPaw's Mr. Goodbar II Uros 7 (CH) Sandon Cristiano Federico EX1 CACIB NOM
NFO ds 24 FI*FoxyPaw's Dusty Miller II Uros 10 (KAS) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAP NOM
NFO e FI*Aasatar Rest Calm II Uros 11 (Nuoret) Pereira Gerson Alves Abs
NFO e FI*Aasatar Rest Calm II Uros 13c (Määrittely) Nissen Aase Abs
NFO e FIN*Kissafarin Canberra II Naaras 5 (IC) Pereira Gerson Alves EX1 CAGCIB BIV NOM
NFO e 03 FI*Nalle-Puhin Taj Mahal II Uros 12 (Pennut) Ghibaudo Alessandro EX1 BIV NOM BIS
NFO f FI*Lolcat's Rose II Naaras 12 (Pennut) Pereira Gerson Alves EX1
NFO f FI*Tupuliinin Josefiina II Naaras 11 (Nuoret) Pereira Gerson Alves EX2
NFO f FIN*Kehrääjän Ääninen R II Naaras 4 (GIP) Pereira Gerson Alves EX1 CAPS
NFO f 01 S*Drakborgens Ata Hautamäki II Naaras 6 (IP) Ghibaudo Alessandro EX2
NFO f 02 21 62 S*Little L's Nitra II Naaras 9 (Avoin) Ghibaudo Alessandro EX1 CAC
NFO f 03 22 FIN*FluffyTail's Love Of MyLife II Naaras 4 (GIP) Ghibaudo Alessandro EX1 CAPS
NFO f 03 22 FIN*Wishmaster Kendra Young II Naaras 9 (Avoin) Ghibaudo Alessandro EX2
NFO f 03 22 S*Eärfalas Flisan II Naaras 11 (Nuoret) Ghibaudo Alessandro EX1 NOM
NFO f 09 FI*Ka-Boom Black Embraze II Naaras 12 (Pennut) Pereira Gerson Alves EX2
NFO f 09 FI*Ka-Boom Black Embraze II Naaras 13c (Määrittely) Nissen Aase f 22
NFO f 09 FI*Tähtitassun SuviUnelma II Naaras 10 (KAS) Ghibaudo Alessandro EX1 CAP
NFO f 09 22 FI*Felicis Edda II Naaras 6 (IP) Ghibaudo Alessandro EX1 CAGPIB BIV NOM
NFO f 09 23 FIN*Harmaaturkin Aurora II Naaras 5 (IC) Ghibaudo Alessandro EX2
NFO f 09 24 FI*WitSarin Mercedes II Naaras 8 (PR) Ghibaudo Alessandro EX1 CAPIB
NFO f 22 Quarans Lady Sandwick II Naaras 9 (Avoin) Pereira Gerson Alves EX1 CAC
NFO f 23 FI*Aasatar Magical Winter II Naaras 11 (Nuoret) Pereira Gerson Alves Abs
NFO f 23 FIN*Harmaaturkin Aliisa II Naaras 6 (IP) Pereira Gerson Alves EX1 CAGPIB NOM
NFO fs FI*Dream-World's ThunderStorm II Naaras 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico Mitätöity Mitätöity
NFO fs 03 22 FIN*FoxyPaw's Rosy Dawn II Naaras 1 (SC) Sandon Cristiano Federico KM BIV NOM BIS
NFO fs 09 FIN*Hopeahännän Harley Quinn II Naaras 2 (SP) Sandon Cristiano Federico KM BIV NOM BIS
NFO fs 09 22 FI*Ka-Boom Sky Is Mine II Naaras 12 (Pennut) Ghibaudo Alessandro Abs
NFO fs 09 22 FI*Ka-Boom Sky Is Mine II Naaras 13c (Määrittely) Nissen Aase f 09 22
NFO fs 09 22 S*Vildhjärtas Nyxx Nightwish II Naaras 5 (IC) Sandon Cristiano Federico EX2
NFO fs 09 24 FI*Katinkurun Katajanmarja II Naaras 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX1 NOM
NFO fs 22 FI*Salokatin Oi! Aurora II Naaras 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 BIV NOM
NFO fs 22 FI*Salokatin Oi! Aurora II Naaras 13c (Määrittely) Nissen Aase fs 22
NFO g FI*Laramillan Imaginaerum II Naaras 11 (Nuoret) Pereira Gerson Alves EX1
NFO g 09 22 FI*Godfather's Eliza Doolittle II Naaras 5 (IC) Ghibaudo Alessandro EX1 CAGCIB NOM
NFO gs 24 FI*Aasatar Imaginaerum II Naaras 11 (Nuoret) Maillard Chiavuzzo Isabelle Abs
NFO n FI*Tähtitassun Mustang II Uros 12 (Pennut) Calmès Fabrice EX1
NFO n S*Magoria's Mr.Lordi II Uros 4 (GIP) Calmès Fabrice EX1 CAPS
NFO n 01 S*Vildhjärtas Cobra Starship II Uros 6 (IP) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAGPIB
NFO n 02 21 64 Herebu de Velogny II Naaras 11 (Nuoret) Calmès Fabrice EX3
NFO n 02 21 64 Herebu de Velogny II Naaras 13c (Määrittely) Nissen Aase NFO n 02 23
NFO n 03 FIN*Suvipäivän Oskari O II Uros 8 (PR) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAPIB BIV
NFO n 03 S*Zygot's Mac Gregor II Uros 9 (Avoin) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAC BIV NOM
NFO n 03 22 FI*Ballawhane It's A Mystery II Uros 9 (Avoin) Calmès Fabrice EX1 CAC NOM
NFO n 03 22 FI*FoxyPaw's Jupiter Five II Uros 3 (GIC) Calmès Fabrice EX1 CACS
NFO n 03 22 FIN*Kirsikan HelmiLiina II Naaras 17 (Veteraani) Kass Tellervo 1 NOM BIS
NFO n 03 22 FIN*Kirsikan HelmiLiina II Naaras 6 (IP) Calmès Fabrice EX2
NFO n 03 22 S*Vildhjärtas CuteIsWhat WeAimFor II Uros 1 (SC) Calmès Fabrice KM
NFO n 03 24 FIN*Kirsikan Iines II Naaras 8 (PR) Calmès Fabrice EX1 CAPIB
NFO n 03 24 S*NC's Alladin Sane II Uros 9 (Avoin) Calmès Fabrice EX2
NFO n 09 FI*Draconian AutumnReflection II Uros 2 (SP) Maillard Chiavuzzo Isabelle KM
NFO n 09 FI*Draconian September Ashes II Uros 7 (CH) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CACIB
NFO n 09 FI*Draconian SerenadeOfSorrow II Naaras 9 (Avoin) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAC NOM
NFO n 09 FI*Heinuntuvan Hilma II Naaras 10 (KAS) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAP NOM
NFO n 09 FI*Leoline Reea Riimunpiirtäjä II Naaras 9 (Avoin) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX2
NFO n 09 FI*Vihurin Myrskytuuli Jane II Naaras 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1
NFO n 09 FIN*Hillevillan Rebekka II Naaras 8 (PR) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAPIB
NFO n 09 22 FI*Ballawhane AnarchyInTheUK II Uros 1 (SC) Calmès Fabrice KM
NFO n 09 22 FI*FoxyPaw's Goofer Dust II Naaras 5 (IC) Calmès Fabrice EX1 CAGCIB
NFO n 09 22 FI*FoxyPaw's Hoodoo Doll II Naaras 6 (IP) Calmès Fabrice EX1 CAGPIB BIV NOM
NFO n 09 22 FI*Nalle-Puhin Samsonite Man II Uros 12 (Pennut) Calmès Fabrice EX1 BIV NOM
NFO n 09 22 FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo II Naaras 1 (SC) Calmès Fabrice KM BIV NOM
NFO n 09 22 FIN*Karvanaaman Brima II Uros 2 (SP) Calmès Fabrice KM NOM
NFO n 09 22 S*Harley Honey's Gibson II Uros 3 (GIC) Calmès Fabrice Abs
NFO n 09 22 S*Vildhjärtas Katniss Everdeen II Naaras 11 (Nuoret) Calmès Fabrice EX2
NFO n 09 23 FI*Slytiger's Hot Enchantment II Uros 9 (Avoin) Calmès Fabrice EX3
NFO n 09 23 S*NC's Lola II Naaras 12 (Pennut) Calmès Fabrice EX1
NFO n 09 24 FI*Hopeahännän Pohjannoita II Naaras 11 (Nuoret) Calmès Fabrice EX1 NOM
NFO n 09 24 FI*Mototassun Super-Bläkkäri II Naaras 10 (KAS) Calmès Fabrice EX1 CAP
NFO n 22 FI*Tähtitassun Päivänsäde II Naaras 12 (Pennut) Pereira Gerson Alves EX3
NFO n 22 FIN*Pörkarvan JakeSonOfJonatan II Uros 6 (IP) Pereira Gerson Alves EX1 CAGPIB BIV
NFO n 23 Ennio De Khazad-Dûm II Uros 10 (KAS) Pereira Gerson Alves EX1 CAP
NFO n 24 FI*Heinuntuvan Eemeli II Uros 1 (SC) Pereira Gerson Alves KM BIV
NFO n 24 FI*Loki's Lara Fabian II Naaras 12 (Pennut) Pereira Gerson Alves EX2
NFO n 24 FI*Niittykissan Alexandria II Naaras 11 (Nuoret) Pereira Gerson Alves EX1 NOM
NFO n 24 FI*RockyHill's Arya II Naaras 12 (Pennut) Pereira Gerson Alves EX1 BIV NOM
NFO n 24 FI*RockyHill's Arya II Naaras 13c (Määrittely) Nissen Aase n 24
NFO n 24 FI*Tähtitassun Bertil II Uros 4 (GIP) Pereira Gerson Alves EX1 CAPS
NFO ns 03 FI*Cat'omatic Snöhetta II Uros 10 (KAS) Sandon Cristiano Federico EX1 CAP NOM BIS
NFO ns 09 FI*Harmaaturkin David II Uros 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX2
NFO ns 09 FI*Salokatin Asterix II Uros 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX1
NFO ns 09 23 FIN*FoxyPaw's Britannia II Naaras 1 (SC) Sandon Cristiano Federico KM
NFO ns 09 24 FI*Hopeahännän Paksu Pertta II Naaras 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX2
NFO ns 09 24 FI*Kultahippusten Klaara II Naaras 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX1
NFO ns 09 24 FIN*Tupuliinin Kuuma Kesä II Naaras 5 (IC) Sandon Cristiano Federico EX1 CAGCIB
NFO ns 22 FI*Hilirimpsis Heikunkeikun II Naaras 9 (Avoin) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAC
NFO ns 23 FI*RockyHill's Aruna II Uros 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1
NFO ns 23 FI*RockyHill's Aruna II Uros 13c (Määrittely) Nissen Aase ns 23
NFO ns 24 FIN*FoxyPaw's Baron II Uros 2 (SP) Maillard Chiavuzzo Isabelle KM
NFO w FI*Kissanpolkan Arietta II Naaras 10 (KAS) Pereira Gerson Alves EX1 CAP
NFO w FIN*Hopeahännän WillemAlexander II Uros 4 (GIP) Pereira Gerson Alves EX1 CAPS
NFO w 61 FI*Tähtitassun Juhannus II Uros 6 (IP) Pereira Gerson Alves EX1 CAGPIB BIV NOM
NFO w 64 FI*Tähtitassun Carl Philip II Uros 10 (KAS) Pereira Gerson Alves EX1 CAP
NFO w 64 FIN*FoxyPaw's Icebreaker II Uros 1 (SC) Pereira Gerson Alves KM NOM BIS
OCI a 24 Chocolatedot Wispa III Uros 10 (KAS) Coste Louis EX1 CAP
OCI a 24 FI*Lirukallion Kermakalja III Naaras 9 (Avoin) Coste Louis EX1 CAC
OCI a 24 FI*Onnikatin Bonus III Uros 11 (Nuoret) Coste Louis EX1
OCI b 24 FI*Embrace Lady Tupsis III Naaras 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX3
OCI b 24 FI*Guttatus Princess Sophie III Naaras 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX1 CAC
OCI b 24 FI*Moosegrove Cassiopeia III Naaras 12 (Pennut) Jyrkinen Jaana EX1 BIV NOM BIS
OCI b 24 FI*Northalla Peridodite III Naaras 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX2
OCI b 24 FI*Rollick Octavarium III Uros 10 (KAS) Jyrkinen Jaana EX1 CAP
OCI b 24 FI*Topspot C.Burmannii III Uros 12 (Pennut) Jyrkinen Jaana EX1
OCI b 24 FI*Topspot C.Burmannii III Uros 13c (Määrittely) Jyrkinen Jaana OCI b 24
OCI b 24 FI*Topspot C.Loureiroi III Naaras 12 (Pennut) Jyrkinen Jaana EX2
OCI b 24 FI*Topspot Too Hot To Hold III Naaras 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX4
OCI b 24 FI*Topspot TorreArgentina III Uros 5 (IC) Jyrkinen Jaana EX1 CAGCIB
OCI b 24 FI*Topspot Windjammer III Naaras 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana Abs
OCI b 24 FIN*Martinic Queen of Diamonds III Naaras 17 (Veteraani) Calmès Fabrice 1 NOM BIS
OCI b 24 FIN*Martinic Queen of Diamonds III Naaras 2 (SP) Jyrkinen Jaana KM
OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore III Uros 17 (Veteraani) de Bruijn Ad 2
OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore III Uros 2 (SP) Jyrkinen Jaana KM BIV
OCI b 24 FIN*Moosegrove Panthera III Naaras 1 (SC) Jyrkinen Jaana KM BIV NOM
OCI b 24 FIN*Rollick A Tout Le Monde III Naaras 3 (GIC) Jyrkinen Jaana EX1 CACS
OCI bs 24 FIN*Topspot Don Arlecchino III Uros 8 (PR) Fonsén Mira EX1 CAPIB
OCI c 24 FI*Embrace Good King Wenceslas III Uros 5 (IC) Eriksson Ulrika EX1 CAGCIB
OCI c 24 FI*Ermintrude Mr. Jones III Uros 9 (Avoin) Eriksson Ulrika OCI p 24
OCI c 24 FI*Old-Indian Toruk Makto III Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
OCI c 24 FI*Sunny's Lavender Lily III Naaras 5 (IC) Eriksson Ulrika EX1 CAGCIB
OCI c 24 FIN*Guttatus Sao Jorge III Uros 17 (Veteraani) de Bruijn Ad Arvosteltu 8
OCI c 24 FIN*Guttatus Sao Jorge III Uros 4 (GIP) Eriksson Ulrika EX1 CAPS
OCI n 24 FI*Lirukallion Kissoista Suurin III Naaras 9 (Avoin) Pocci Katia EX1 CAC
OCI n 24 FI*Moosegrove Dream On III Naaras 12 (Pennut) Pocci Katia EX1 BIV
OCI n 24 FI*Old-Indian Eywa III Naaras 11 (Nuoret) Pocci Katia EX2
OCI n 24 FI*Onnikatin BeeBee III Naaras 11 (Nuoret) Pocci Katia EX3
OCI n 24 FI*Onnikatin Berta III Naaras 11 (Nuoret) Pocci Katia EX1
OCI n 24 FI*Onnikatin Bosse III Uros 11 (Nuoret) Pocci Katia EX1
OCI n 24 FI*Topspot LoneStar III Naaras 5 (IC) Pocci Katia EX1 CAGCIB
OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix III Uros 1 (SC) Pocci Katia KM BIV NOM BIS
OCI o 24 FI*Recknagel Harski China Rose III Naaras 5 (IC) Lund Lone EX1 CAGCIB
OCI o 24 S*Hot Country's Agaton Sax III Uros 9 (Avoin) Lund Lone EX1 CAC
OLH b FI*Willicon Suklaatryffeli IV Uros 12 (Pennut) de Bruijn Ad EX1
OLH bs FI*Jalecat's NothingElseMater IV Naaras 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1
OLH c FIN*Mummeli Vipinha Lila IV Naaras 2 (SP) Lubrano Robert KM
OLH c FIN*Mummeli Vipinha Lila IV Naaras 17 (Veteraani) Vinkel Marina 1 NOM BIS
OLH d 24 FI*Jalecat's Inorder IV Uros 5 (IC) Lubrano Robert Abs
OLH d 25 FI*Jalecat's Jack in the Box IV Uros 6 (IP) de Bruijn Ad EX1 CAGPIB
OLH f FIN*Yoyon Extreme Survivor IV Naaras 10 (KAS) de Bruijn Ad EX1 CAP
OLH f 25 FI*Skazki Kitty Pryde IV Naaras 12 (Pennut) de Bruijn Ad EX1 NOM BIS
OSH a FIN*Silvanest Eledhwen IV Naaras 4 (GIP) de Bruijn Ad EX1 CAPS NOM BIS
OSH a FIN*Silvanest Eledhwen IV Naaras 17 (Veteraani) Vinkel Marina 2
OSH a LV*Alario S'ad IV Uros 10 (KAS) de Bruijn Ad EX1 CAP
OSH a 24 Nick-Nack Sia Alicia, CZ IV Uros 11 (Nuoret) de Bruijn Ad EX1 NOM BIS
OSH a 25 S*Sandvretens Syrah IV Naaras 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1 NOM
OSH b FI*Bajangin Road To Hell IV Uros 11 (Nuoret) de Bruijn Ad Abs
OSH b FI*Jalecat's Lucky Luke IV Uros 10 (KAS) de Bruijn Ad EX1 CAP
OSH b 03 Bestcats Electrify Exclusive IV Uros 2 (SP) de Bruijn Ad KM NOM
OSH b 22 Idream IV Uros 3 (GIC) de Bruijn Ad Abs
OSH b 24 FI*Noxx Xabier Prieto IV Uros 12 (Pennut) de Bruijn Ad EX1
OSH b 25 FI*Jalecat's MiLady May IV Naaras 9 (Avoin) de Bruijn Ad EX1 CAC
OSH c 24 FI*Pinewoods Queen of Passion IV Naaras 12 (Pennut) Lubrano Robert Abs
OSH d 24 EE*Mazor Beauty One IV Uros 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC
OSH ds 24 ClassicOri's Deeply Deluxe IV Uros 10 (KAS) de Bruijn Ad Abs
OSH g 24 FIN*Mummeli Blue-Prince Mimosa IV Naaras 6 (IP) de Bruijn Ad EX1 CAGPIB
OSH n FI*Mummeli Dinazinha Sofia IV Naaras 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1 NOM
OSH n 03 FI*Riquitta's Green Gizmo IV Uros 11 (Nuoret) de Bruijn Ad Abs
OSH n 03 FIN*Quan Tamashii IV Uros 1 (SC) de Bruijn Ad Abs
OSH n 25 FI*Bajangin Quantum Problem IV Uros 11 (Nuoret) Lubrano Robert Abs
OSH ns FI*Jalecat's Lovely Luna IV Naaras 9 (Avoin) de Bruijn Ad EX1 CAC
OSH ns 22 FI*Jalecat's Leeroy Lex IV Uros 6 (IP) Lubrano Robert EX1 CAGPIB
OSH ns 22 Xanthe Bon Voyage, SK IV Naaras 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1
PER a 21 33 Sinihuiskan XabiAlonso I Uros 12 (Pennut) Pereira Gerson Alves EX1 NOM
PER d FI*BlueIce's Roma Uomo I Uros 1 (SC) Pereira Gerson Alves KM
PER d FI*Kultaviiksen Ike Turner I Uros 11 (Nuoret) Pereira Gerson Alves Abs
PER d FI*Moondreamer's Heart of Gold I Uros 2 (SP) Pereira Gerson Alves KM NOM
PER d FI*Moondreamer's Sweet Dreams I Uros 9 (Avoin) Pereira Gerson Alves EX1 CAC
PER d 24 FI*BlueIce's Blazing Glory I Uros 6 (IP) Sundqvist Malin EX1 CAGPIB
PER d 24 FI*Moondreamer's Teenage Dream I Uros 9 (Avoin) Sundqvist Malin EX1 CAC
PER ds FI*Kultaviiksen Honey B. I Naaras 11 (Nuoret) Sundqvist Malin Abs
PER e FI*Moondreamer's Dreamcatcher I Uros 9 (Avoin) Sundqvist Malin EX1 CAC
PER e 02 21 62 FI*Whispers Just Like Heaven I Naaras 12 (Pennut) Sundqvist Malin EX1 NOM BIS
PER e 02 21 62 FI*Whispers Just Like Heaven I Naaras 13c (Määrittely) Pocci Katia PER e 02 21 62
PER e 02 62 FI*Whispers Iron Maiden I Naaras 9 (Avoin) Sundqvist Malin EX1 CAC NOM
PER e 33 Almigry OK Corral I Uros 4 (GIP) Sundqvist Malin EX1 CAPS
PER f LV*Nostri Vincent Sky Full of Stars I Naaras 9 (Avoin) Sundqvist Malin EX1 CAC
PER f Sumava's Amanda I Naaras 11 (Nuoret) Sundqvist Malin Abs
PER f 22 FIN*Shamirin Sweet Shamira I Naaras 17 (Veteraani) Sundqvist Malin 2
PER f 22 FIN*Shamirin Sweet Shamira I Naaras 2 (SP) Pereira Gerson Alves KM NOM
PER g 21 33 Sinihuiskan Xanadu I Naaras 12 (Pennut) Sundqvist Malin EX1
PER g 22 FIN*Precious Kiss From a Rose I Naaras 2 (SP) Sundqvist Malin KM NOM BIS
PER n A*Heaven Sent Quicky Express I Uros 5 (IC) Pereira Gerson Alves EX1 CAGCIB BIV NOM
PER n FI*Moondreamer's Shooting Star I Naaras 12 (Pennut) Pereira Gerson Alves EX1
PER n FI*Rigafan Play My Song I Naaras 9 (Avoin) Pereira Gerson Alves EX1 CAC
PER n 03 FI*Mimosan Ka Boom I Uros 11 (Nuoret) Sundqvist Malin EX1
PER n 03 22 FI*Shamirin Wild Wiggy I Naaras 8 (PR) Sundqvist Malin EX1 CAPIB
PER n 22 FIN*Sabrimin Jackpot I Uros 6 (IP) Sundqvist Malin EX1 CAGPIB NOM BIS
PER n 33 IT*Almigry Seabiscuit I Uros 3 (GIC) Sundqvist Malin EX1 CACS NOM BIS
PER ns 03 FIN*Kissankäpälän Arnold S. I Uros 2 (SP) Sundqvist Malin KM
PER ns 24 62 N*Con Brio's Silver Gaparelli I Uros 11 (Nuoret) Sundqvist Malin EX1 NOM BIS
PER w 62 Sumava's Nikhar I Naaras 11 (Nuoret) Pereira Gerson Alves EX1 NOM
PER w 63 FI*Elrikan Elvis I Uros 9 (Avoin) Sundqvist Malin EX1 CAC
RAG a Dollyfella Big Big Man II Uros 11 (Nuoret) Lubrano Robert RAG c
RAG a FI*Kehtolaulun Precious Pepper II Uros 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1 NOM
RAG a FI*Riverknee Ocean Storm II Uros 5 (IC) Lubrano Robert Abs
RAG a FI*Utuinen Querido for Pijan II Uros 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC
RAG a FIN*Starfire Satin Dove II Naaras 2 (SP) Lubrano Robert KM NOM
RAG a FIN*Utuinen Fille Fallaton II Uros 3 (GIC) Lubrano Robert EX1 CACS BIV
RAG a FIN*Utuinen O'River North II Uros 2 (SP) Lubrano Robert KM NOM
RAG a 03 FI*Dollyblues GoodGollyMsMolly II Naaras 7 (CH) Vinkel Marina EX1 CACIB
RAG a 03 FI*Dollyblues Hello Mary Lou II Naaras 9 (Avoin) Vinkel Marina EX1 CAC BIV
RAG a 03 FI*Rock'nRags JuniorOfWolver II Uros 11 (Nuoret) Vinkel Marina EX1
RAG a 03 FIN*Riverknee Name Of The Game II Uros 6 (IP) Vinkel Marina Abs
RAG a 03 Solenzara's Nino de Angelo II Uros 9 (Avoin) Vinkel Marina EX1 CAC
RAG a 04 FI*AijaiCats Harmonious Hazel II Naaras 9 (Avoin) Vinkel Marina EX1 CAC
RAG a 04 FI*Barfait's Joyful Jedi II Uros 10 (KAS) Vinkel Marina EX1 CAP
RAG a 04 FI*Barfait's Midsummer Mimi II Naaras 10 (KAS) Vinkel Marina EX1 CAP
RAG a 04 FI*Celestial's Wild Child II Naaras 11 (Nuoret) Vinkel Marina EX1 NOM
RAG a 04 Jalapeno Indiana Jones II Uros 7 (CH) Vinkel Marina EX1 CACIB BIV
RAG a 04 21 FI*Dollicious Maxterpiece! II Uros 1 (SC) Kass Tellervo KM BIV
RAG a 04 21 FI*Rock'nRags BrightestDiamond II Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
RAG a 04 21 FI*Rock'nRags Maxterwork! II Uros 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
RAG a 21 FIN*Calamarin Eros II Uros 4 (GIP) Kass Tellervo EX1 CAPS
RAG b FI*Mithrandilin Faramir II Uros 9 (Avoin) Maillard Chiavuzzo Isabelle Abs
RAG b FI*Rivimyllyn Gotta Be You II Uros 7 (CH) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CACIB
RAG b 03 FI*Mulberry Mighty Adventurer II Naaras 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC
RAG c 03 21 FI*Calamarin Åttå II Uros 11 (Nuoret) Calmès Fabrice EX1
RAG c 21 Moonlit Masquerade á Chardani*DK II Uros 10 (KAS) Ghibaudo Alessandro EX1 CAP NOM
RAG d 03 FI*Dollyblues Be The One II Uros 11 (Nuoret) Vinkel Marina EX1
RAG d 03 FI*EnigmaDoll's Kimba II Uros 12 (Pennut) Vinkel Marina EX1 BIV
RAG d 03 FI*EnigmaDoll's Leone II Uros 12 (Pennut) Vinkel Marina EX2
RAG d 04 FI*EnigmaDoll's Aslan II Uros 12 (Pennut) Ghibaudo Alessandro EX1
RAG e FI*Dollyblues Smooth Operator II Uros 5 (IC) Ghibaudo Alessandro EX1 CAGCIB
RAG e FIN*Cat's-JM Bon-Boni II Uros 3 (GIC) Ghibaudo Alessandro EX1 CACS
RAG f FIN*Dollyblues Rainbow Doll II Naaras 6 (IP) Lubrano Robert EX1 CAGPIB
RAG f 03 FI*Snowrag Balenciaga II Naaras 10 (KAS) Lubrano Robert EX1 CAP
RAG f 04 FIN*Calamarin Gloria II Naaras 4 (GIP) Ghibaudo Alessandro EX1 CAPS NOM
RAG f 04 21 FI*Dollyblues Kookie Kutter II Naaras 11 (Nuoret) Ghibaudo Alessandro EX1
RAG g FI*Calamarin Åjsan II Naaras 11 (Nuoret) Ghibaudo Alessandro EX2
RAG g FI*Calamarin Åjsan II Naaras 11 (Nuoret) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1
RAG g FI*Calamarin Ålivia II Naaras 11 (Nuoret) Ghibaudo Alessandro EX1 BIV
RAG g FI*RoundTable's Lunete II Naaras 5 (IC) Ghibaudo Alessandro EX1 CAGCIB
RAG g FIN*Dollicious Chrystal Blue II Naaras 6 (IP) Ghibaudo Alessandro EX1 CAGPIB
RAG g 03 FIN*Dollicious Suzy Snowflakes II Naaras 3 (GIC) Lubrano Robert EX1 CACS
RAG g 03 21 FI*Calamarin Madonna II Naaras 10 (KAS) Lubrano Robert EX1 CAP
RAG j 21 FI*Calamarin Åjdå II Naaras 11 (Nuoret) Ghibaudo Alessandro EX1
RAG n Dollyfella Beautiful Dream II Naaras 11 (Nuoret) Ghibaudo Alessandro EX2
RAG n Dollyfella Prince Charming II Uros 11 (Nuoret) Ghibaudo Alessandro Abs
RAG n FI*Barfait's Nanette II Naaras 11 (Nuoret) Ghibaudo Alessandro EX1 BIV NOM BIS
RAG n FI*Calamarin WorldWinner II Naaras 10 (KAS) Ghibaudo Alessandro EX1 CAP
RAG n FI*Lumikuu Bel-Ami Bule II Uros 8 (PR) Ghibaudo Alessandro EX1 CAPIB
RAG n FI*Maplehill's Queen of Hearts II Naaras 12 (Pennut) Ghibaudo Alessandro EX1 NOM
RAG n FI*Rock'nRags PrinceOfWolver II Uros 11 (Nuoret) Ghibaudo Alessandro EX1
RAG n 03 FI*Barfait's Napoleon II Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1 BIV
RAG n 03 FI*Dollyblues Wannabe II Uros 4 (GIP) Wikström Bjarne EX1 CAPS
RAG n 03 FI*Mulberry Mighty Navigator II Uros 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP BIV
RAG n 03 FI*Ragtail Edward II II Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
RAG n 03 FI*Rock'nRags PrincessOfSophie II Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX2
RAG n 03 FI*Valkokullan Hugo II Uros 10 (KAS) Wikström Bjarne EX2
RAG n 03 FI*Valkokullan Narnia II Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1 BIV
RAG n 03 FI*Valkokullan Salina II Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 No Cert
RAG n 03 FI*Valkokullan Wolver II Uros 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB
RAG n 03 FIN*Snowrag Miss Marple II Naaras 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB
RAG n 03 M'Memories Ragdoll's Havana II Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
RAG n 03 21 FIN*Calamarin Indiana Jones II Uros 6 (IP) Sandon Cristiano Federico EX1 CAGPIB
RAG n 04 FI*AijaiCats Glorios Gisela II Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo EX2
RAG n 04 FI*Barfait's Joyful Jimi II Uros 6 (IP) Kass Tellervo EX1 CAGPIB NOM
RAG n 04 FI*Cat's-JM Riz-Rik II Uros 11 (Nuoret) Kass Tellervo Abs
RAG n 04 FI*Dollicious Fantomina II Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
RAG n 04 FI*Dollyblues Beautiful Star II Naaras 6 (IP) Kass Tellervo DISQ AGR.
RAG n 04 FI*Ragtail Eerik I II Uros 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
RAG n 04 FI*Ragtail Esmeralda II Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX2
RAG n 04 FI*Sunrunner's Kabil II Uros 5 (IC) Kass Tellervo EX2
RAG n 04 FI*Utuinen Once In A Lifetime II Uros 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB BIV
RAG n 04 FI*Utuinen Touch Of Harmony II Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
RAG n 04 FI*Valkokullan Avatar II Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1 BIV NOM BIS
RAG n 04 FIN*Riverknee Reiri o Whangarei II Naaras 8 (PR) Kass Tellervo EX1 CAPIB
RAG n 04 21 FI*Dollicious SummerNightDream II Naaras 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
RAG n 04 21 FI*Dollyblues MusicOfMyHeart II Uros 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS
RAG n 21 Tiffanie Tigergirl á Chardani*DK II Naaras 3 (GIC) Kass Tellervo EX1 No Cert
RUS FI*Hana-Bi Liù III Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1 BIV NOM
RUS FI*Hana-Bi Taikatalvi III Naaras 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP
RUS FI*Hana-Bi Timur III Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX2
RUS FI*Hana-Bi Zahir III Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX2
RUS FI*Harmuan Belle Bärlein III Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX2
RUS FI*Harmuan Bieta Bärlein III Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira Abs
RUS FI*Harmuan Sasu Sydänkäpynen III Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
RUS FI*Inkilee Miss Farkku-Suomi III Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX2
RUS FI*Katzenhof Sebastian III Uros 5 (IC) Fonsén Mira Abs
RUS FI*Lolcat's Meg III Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX3
RUS FI*Saraitshikin Everest III Uros 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP
RUS FI*Saraitshikin Extraordinary III Naaras 6 (IP) Fonsén Mira EX1 CAGPIB NOM
RUS FI*Zarin C'est la vie III Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC BIV NOM
RUS FI*Zarin Enchanting Emil III Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1 BIV NOM BIS
RUS FI*Zarin Fiorella III Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
RUS FIN*Miminkan Julija III Naaras 4 (GIP) Fonsén Mira EX1 CAPS
RUS FIN*Miminkan Julija III Naaras 17 (Veteraani) Calmès Fabrice 4
RUS FIN*Zarin 4ever Primalux III Naaras 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS
RUS FIN*Zarin Querido Mio III Uros 2 (SP) Fonsén Mira KM BIV NOM BIS
RUS S*Mistlurens Sonja III Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX3
RUS Zydroji feja*LT Faina III Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX4
SBI FI*Tamus Ralliart II Naaras 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico 1
SBI a Demian Valentina II Naaras 7 (CH) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CACIB
SBI a FI*Diosas Miss Moneypenny II Naaras 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX2
SBI a FI*Halipalleron Adalmiina II Naaras 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1
SBI a FI*Nalle-Puhin PINK! II Naaras 11 (Nuoret) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 BIV NOM
SBI a FI*Safirrubir Brave the Wind II Uros 9 (Avoin) Maillard Chiavuzzo Isabelle Abs
SBI a FI*Tamus Vectra Pipro II Naaras 2 (SP) Maillard Chiavuzzo Isabelle KM NOM BIS
SBI a FI*Tamus Viper Venturer II Uros 10 (KAS) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAP NOM
SBI a FIN*Touchant Homme du Monde II Uros 1 (SC) Maillard Chiavuzzo Isabelle KM NOM
SBI a 21 FIN*Mion Quela II Naaras 3 (GIC) Nissen Aase EX1 CACS
SBI b Demian Olympsche Bronzen II Uros 1 (SC) Wikström Bjarne KM BIV
SBI b FI*Mimitan Morning Glory II Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 No Cert
SBI b S*Husse & Matte's MiZhaMariia II Naaras 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
SBI b S*Kultberget's Bojan II Uros 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 No Cert
SBI b 21 FI*Canth's ToyBoy II Uros 1 (SC) Calmès Fabrice KM BIV NOM
SBI b 21 FI*Canth's UltraVox II Uros 5 (IC) Calmès Fabrice EX1 CAGCIB
SBI b 21 FI*Kirakan Rising Sun II Naaras 11 (Nuoret) Calmès Fabrice EX1
SBI b 21 Hermine vom Stern Regulus II Naaras 9 (Avoin) Calmès Fabrice Abs
SBI c FI*Mimitan Moonlight Shadow II Naaras 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 No Cert
SBI c 21 FIN*Kuurapuun Elecampane II Naaras 8 (PR) Nissen Aase EX1 CAPIB
SBI c 21 FIN*Tamus Urvan II Naaras 10 (KAS) Nissen Aase EX1 CAP NOM
SBI d FI*Tamus Escort II Uros 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
SBI d FI*Tamus Wartburg II Uros 8 (PR) Wikström Bjarne EX1 CAPIB
SBI d FI*Touchant Renault Unique II Uros 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB
SBI d FIN*Lirukallion Täpinäsä II Naaras 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
SBI d FIN*Recknagel Maariolemiöö II Uros 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB BIV NOM BIS
SBI d Ike Ant Bwe Lay II Uros 2 (SP) Wikström Bjarne KM
SBI e FI*Mototassun Remu-Rudolf II Uros 6 (IP) Calmès Fabrice EX1 CAGPIB NOM
SBI e FI*Safirrubir Little Dream II Uros 8 (PR) Calmès Fabrice Abs
SBI e 21 FI*Tamus Duster II Uros 9 (Avoin) Nissen Aase EX2
SBI e 21 Peret Laty Mery, CZ II Uros 9 (Avoin) Nissen Aase EX1 CAC
SBI f FIN*Tassuliinin Dream II Naaras 5 (IC) Lubrano Robert EX1 CAGCIB NOM
SBI g FI*Iines-Hovi Adalmiina II Naaras 9 (Avoin) Nissen Aase EX1 CAC
SBI g FIN*Tamus Jetta Jubilee II Naaras 10 (KAS) Nissen Aase EX1 CAP
SBI g FIN*Tamus Jetta Jubilee II Naaras 17 (Veteraani) Kass Tellervo 1 NOM BIS
SBI n EE*Ireen Herencia II Naaras 11 (Nuoret) Nissen Aase EX2
SBI n FI*Iines-Hovi Eevert II Uros 11 (Nuoret) Nissen Aase Abs
SBI n FI*Mimitan Endor II Uros 10 (KAS) Nissen Aase EX1 CAP
SBI n FI*Piiperön Bohemia After Dark II Naaras 11 (Nuoret) Nissen Aase EX1
SBI n FI*Safirrubir Love and Paws II Uros 9 (Avoin) Nissen Aase EX1 No Cert
SBI n FI*Safirrubir Pure Love II Uros 10 (KAS) Nissen Aase EX2
SBI n FIN*Chirybiry's Remulus II Uros 4 (GIP) Nissen Aase EX1 CAPS BIV
SBI n FIN*Globel's Agneta Madonna II Naaras 3 (GIC) Nissen Aase EX1 CACS BIV NOM
SBI n FIN*Globel's Agneta Madonna II Naaras 17 (Veteraani) Kass Tellervo Arvosteltu
SBI n FIN*Mion Pitou II Uros 6 (IP) Nissen Aase EX1 CAGPIB
SBI n FIN*Tassuliinin Braveheart II Uros 4 (GIP) Nissen Aase EX2
SBI n 21 FIN*Kipparin Dunham II Uros 6 (IP) Lubrano Robert EX1 CAGPIB
SIA a FI*Kelmikerhon Elegia IV Naaras 5 (IC) Lubrano Robert EX1 CAGCIB
SIA a FI*Twist-Tiramisun North Star IV Uros 5 (IC) Lubrano Robert EX1 CAGCIB BIV
SIA a FI*Twist-Tiramisun Quimby IV Uros 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1
SIA b FI*Amon Sethi IV Uros 10 (KAS) Lubrano Robert EX2
SIA b FI*Vuorikatin AinutKertainen IV Uros 10 (KAS) Lubrano Robert EX1 CAP
SIA b 21 FI*Arkhitekton White chocolate IV Naaras 7 (CH) Lubrano Robert EX1 CACIB
SIA c FI*Kelmikerhon Ainoa Aarteeni IV Naaras 5 (IC) Lubrano Robert EX1 CAGCIB NOM BIS
SIA d FI*Choose Yez Yez Yes! IV Uros 12 (Pennut) de Bruijn Ad EX1
SIA d FI*Keskimaan Elea Frodo IV Uros 11 (Nuoret) de Bruijn Ad EX1
SIA e DK*Skuld Domaldi IV Uros 9 (Avoin) de Bruijn Ad Abs
SIA n FI*Kelmikerhon Nuorallatanssia IV Uros 4 (GIP) de Bruijn Ad EX1 CAPS
SIA n FI*Kelmikerhon Oolong T. IV Naaras 9 (Avoin) de Bruijn Ad EX1 CAC
SIA n FI*Twist-Tiramisun Kurtisaani IV Naaras 3 (GIC) de Bruijn Ad EX1 CACS BIV NOM
SIA n FI*Twist-Tiramisun Pumpernickel IV Naaras 11 (Nuoret) de Bruijn Ad EX1
SIA n FI*Twist-Tiramisun Queen Syrah IV Naaras 12 (Pennut) de Bruijn Ad EX1
SIA n FIN*Arhantin Lalibelah IV Uros 1 (SC) de Bruijn Ad KM
SIA n Pharoahsgems Sinuhe of Kelmikerhon IV Uros 1 (SC) de Bruijn Ad KM
SIA n 21 FI*Baila-Bailan Pala Rakasta IV Uros 5 (IC) Lubrano Robert Abs
SIA w 67 FI*Arhantin Camelia IV Naaras 11 (Nuoret) de Bruijn Ad EX1
SIB a 09 23 FI*Abbas-Coons Ayrton Senna II Uros 9 (Avoin) Calmès Fabrice EX1 CAC
SIB d 24 FIN*Lumikissan Metsänhenki II Naaras 10 (KAS) Sandon Cristiano Federico EX2
SIB f FI*Jäälinnan Alisa II Naaras 5 (IC) Sandon Cristiano Federico EX1 CAGCIB NOM
SIB f 09 23 FI*Amurin Batseba II Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne Abs
SIB f 09 23 FI*Kestilinnan Tyyne II Naaras 8 (PR) Wikström Bjarne EX1 CAPIB
SIB f 09 24 CH*Lukijn's Vera II Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1 NOM
SIB f 09 24 FI*Kestilinnan Charlotta II Naaras 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX1
SIB fs 24 FI*ArcticWilds Babyface Beagle II Naaras 9 (Avoin) Calmès Fabrice EX2
SIB fs 24 FI*Kestilinnan Xandra II Naaras 9 (Avoin) Calmès Fabrice EX1 CAC NOM
SIB g FI*Kestilinnan Rinsessa II Naaras 10 (KAS) Sandon Cristiano Federico EX1 CAP
SIB g 23 FIN*Lumikissan Friidu II Naaras 17 (Veteraani) Kass Tellervo 2
SIB g 23 FIN*Lumikissan Friidu II Naaras 2 (SP) Sandon Cristiano Federico KM BIV
SIB n 02 21 62 Kayo Rys od Królowych*PL II Naaras 11 (Nuoret) Calmès Fabrice EX1 NOM
SIB n 03 22 FI*Lumikissan Aikamoinen II Uros 5 (IC) Calmès Fabrice Abs
SIB n 22 CH*Lukijn's Skye II Uros 1 (SC) Lubrano Robert KM NOM BIS
SIB n 24 FIN*Tuiskutassun Eydis Rohkea II Naaras 6 (IP) Lubrano Robert EX1 CAGPIB
SIB ns 09 24 FI*Lumikissan ÖhköMöhkö II Uros 5 (IC) Vinkel Marina EX1 CAGCIB NOM
SIB ny 24 FI*Amurin Ruufus II Uros 5 (IC) Lubrano Robert EX1 CAGCIB
SOM a FI*Kharn-Ka Snowmoon III Uros 8 (PR) Jyrkinen Jaana Abs
SOM n FI*Kharn-Ka W.Turner III Uros 12 (Pennut) Jyrkinen Jaana EX1 BIV
SOM n FI*Kharn-Ka Your Choice III Uros 1 (SC) Jyrkinen Jaana KM NOM
SOM n FI*Lamadegaan El Dorado III Uros 12 (Pennut) Jyrkinen Jaana EX2
SOM n FIN*Alfajiri Maridadi III Naaras 6 (IP) Jyrkinen Jaana EX1 CAGPIB
SOM n FIN*Alfajiri Maridadi III Naaras 17 (Veteraani) Calmès Fabrice Arvosteltu 6
SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin III Uros 17 (Veteraani) de Bruijn Ad 3
SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin III Uros 2 (SP) Jyrkinen Jaana KM
SOM o FIN*Kharn-Ka Heartbreaker III Uros 17 (Veteraani) de Bruijn Ad 1
SOM p FI*Kharn-Ka Worth Fines III Naaras 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS
SPH n 31 FI*Hobbitqueen's Michael J. III Uros 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1
SYS a 03 21 Harly du Bois de la Plaine IV Uros 7 (CH) de Bruijn Ad EX1 CACIB NOM BIS
SYS b 03 FIN*DeLaSoul's Lion In Winter IV Uros 2 (SP) de Bruijn Ad KM
SYS n 03 LV*La Lune d'Or Phoenix IV Uros 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC NOM
TUA a 03 FI*Sada Q Uljas Unto II Uros 1 (SC) Sandon Cristiano Federico KM
TUA f 23 FI*Sada Suhmuran Sandra II Naaras 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX1
TUA fs 09 FI*Kralice Divina Commedia II Naaras 11 (Nuoret) Nissen Aase EX1 NOM
TUA n 03 FI*Tangerine's Body and Soul II Uros 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX1 NOM
TUA n 24 FI*Josmarin Galibe II Naaras 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico Abs
TUA w FI*Elekatin Ximon II Uros 8 (PR) Nissen Aase EX1 CAPIB
TUA w 62 FI*Elekatin Vili II Uros 6 (IP) Nissen Aase EX1 CAGPIB
TUA w 62 FIN*Elekatin Oriana II Naaras 3 (GIC) Nissen Aase EX1 CACS
TUV d 62 FI*Ilveslinnan Degerli Destan II Uros 9 (Avoin) Vinkel Marina Abs
TUV d 62 FIN*Cesmes Adile Aysun II Naaras 17 (Veteraani) Kass Tellervo 4
TUV d 62 FIN*Cesmes Adile Aysun II Naaras 4 (GIP) Vinkel Marina EX1 CAPS
TUV d 62 FIN*Ipekkedinin Birinci Bebek II Uros 17 (Veteraani) Kass Tellervo 3
TUV d 62 FIN*Ipekkedinin Birinci Bebek II Uros 2 (SP) Vinkel Marina KM
TUV d 63 FI*GizemliKediler Beze Balerin II Naaras 9 (Avoin) Vinkel Marina EX1 CAC
TUV f 61 FI*Valier's Define II Naaras 11 (Nuoret) Vinkel Marina EX2
TUV f 62 FI*Valier's Kianna II Naaras 11 (Nuoret) Vinkel Marina EX1
TUV n 62 FI*Kultaturkin Beyaz Biber II Uros 11 (Nuoret) Nissen Aase EX1
741 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Ei tuomareita