Omakissa
PIROK TAMPERE 7.9.2013
Järjestävä yhdistys Pirkanmaan Rotukissayhdistys ry
Alkaa 7.9.2013 Loppuu 7.9.2013
Ilmoittautuminen alkaa 7.9.2013 Ilmoittautuminen loppuu 7.9.2013
Yleisöaika alkaa 0:00 Yleisöaika loppuu 0:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 0:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 0:00
Arvostelut alkavat 0:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm
Kansainvälinen Ei Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Ei
Kissoja enintään    Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@pirok.org
Paikka
Toimihenkilöt
Lisätietoja

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
Yhteensä 0 0 0 0 0

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
ABY a FI*Link Moshaba 3 Uros 11 (Nuoret) Jones Steven L. EX1 NOM
ABY n Felix of Wonderlove 3 Uros 5 (IC) Mösch Sabine EX1 CAGCIB
ABY n FI*Kawaii Juki 3 Uros 11 (Nuoret) Mösch Sabine EX1
ABY n Hotchocolate Cleopatra 3 Naaras 3 (GIC) Mösch Sabine EX1 CACS
ABY n Isatai's Namid of Bluestream 3 Uros 11 (Nuoret) Mösch Sabine Abs
ABY n Nefertum d'Or PtitPrince*UA 3 Uros 1 (SC) Mösch Sabine KM NOM
ABY n S*Aucuparia's Sinope 3 Naaras 5 (IC) Mösch Sabine EX1 CAGCIB BIV NOM
ABY n S*Hjortronstigens The Sound of Music 3 Uros 2 (SP) Mösch Sabine KM
ABY o S*Aucuparia's Padam Padam 3 Naaras 8 (PR) Anciau Lili EX1 CAPIB NOM
ACL f 02 21 Jovilga*LT EL QUEEN 2 Naaras 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB
ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl 2 Naaras 2 (SP) Saetre Raymond Alessandro KM NOM
ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl 2 Naaras 17 (Veteraani) Ziemianska Marta 4
ACL n FI*Siriuksen GipsyRoseCurl 2 Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1 NOM
ACS ns 03 FI*Dezzicat's Brilante BixCurl 2 Uros 5 (IC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAGCIB NOM
BAL b FI*Fercatin Nozay Ronja 4 Naaras 10 (KAS) Stoa Caroline EX1 CAP
BAL d 21 FIN*Mummeli Twixinho Jesse 4 Uros 2 (SP) Stoa Caroline KM
BEN n 22 FI*Alcarinqua Aldaron 3 Uros 3 (GIC) Funk Bobby EX1 CACS
BEN n 22 S*Leopardettes A Piece of Puzzle 3 Naaras 7 (CH) Funk Bobby EX1 CACIB
BEN n 22 S*Leopardettes Daimler Design 3 Uros 1 (SC) Funk Bobby KM BIV NOM
BEN n 22 31 FI*Kattiklaanin Luke Catwalker 3 Uros 4 (GIP) Funk Bobby EX1 CAPS
BEN n 22 33 FI*SiruCats Ives Isidore 3 Uros 6 (IP) Bruin Stephe EX1 CAGPIB NOM
BEN n 24 CattiCartano Helmi 3 Naaras 4 (GIP) Funk Bobby EX1 CAPS
BEN n 24 S*KungsgardenCats Queen Nubia 3 Naaras 10 (KAS) Funk Bobby EX1 CAP NOM
BEN n 24 S*Nordic Glow Ibiza Hippie 3 Naaras 12 (Pennut) Funk Bobby EX1
BEN n 24 32 FI*Hiesun Shadow of Dragon 3 Uros 3 (GIC) Anciau Lili EX1 CACS
BEN n 24 33 FIN*SiruCats Ynes Yooralla 3 Naaras 2 (SP) Jones Steven L. KM NOM
BML fs 11 31 FI*Kissamummon Ihan oma 3 Naaras 6 (IP) Bruin Stephe EX1 CAGPIB
BML ns 11 FI*Lumipuron Tulitanssi 3 Naaras 10 (KAS) Anciau Lili EX1 CAP
BML ns 11 FIN*Ancelaine Henrik 3 Uros 10 (KAS) Anciau Lili EX2
BML ns 11 FIN*Ancelaine Horatius 3 Uros 10 (KAS) Anciau Lili EX1 CAP
BML ns 11 FIN*Ancelaine Lisbeth 3 Naaras 17 (Veteraani) Ojaniemi Sara 2
BML ns 11 FIN*Ancelaine Lisbeth 3 Naaras 6 (IP) Anciau Lili EX1 CAGPIB BIV
BML ns 11 GB*Gem's Archduke Joseph 3 Uros 3 (GIC) Anciau Lili EX1 CACS
BML ns 11 31 FI*Kissamummon Keiju Lammenpei 3 Naaras 11 (Nuoret) Anciau Lili EX1
BML ns 11 31 FI*Kissamummon Totti Touhuaja 3 Uros 11 (Nuoret) Anciau Lili EX1 BIV NOM
BRI a DK*From's Don Juan 3 Uros 4 (GIP) Funk Bobby EX1 CAPS
BRI a DK*From's Don Juan 3 Uros 17 (Veteraani) Ojaniemi Sara 1 NOM BIS
BRI a FI*Coventry's Endymion 3 Uros 9 (Avoin) Funk Bobby EX1 CAC
BRI a FI*Coventry's Europa 3 Naaras 9 (Avoin) Funk Bobby EX1 CAC NOM
BRI a FI*Rhinestone's Angus Young 3 Uros 12 (Pennut) Funk Bobby EX1
BRI a FI*Rhinestone's Scooby 3 Uros 1 (SC) Funk Bobby KM BIV
BRI a FI*Tassulähteen Fenna 3 Naaras 6 (IP) Funk Bobby EX1 CAGPIB
BRI a Regina di Triangolo*CH 3 Naaras 3 (GIC) Funk Bobby EX1 CACS
BRI a 22 FI*Rhinestone's Nikki Sixx 3 Uros 9 (Avoin) Anciau Lili EX1 CAC NOM
BRI b FI*Coventry's Chocolate Dream 3 Naaras 10 (KAS) Anciau Lili EX1 CAP
BRI fs Hinderslyne Beyond-Pretty 3 Naaras 5 (IC) Jones Steven L. EX1 CAGCIB
BRI g FI*Ruusutarhan Mimi Miracolo 3 Naaras 11 (Nuoret) Funk Bobby EX1
BRI g FIN*Ruusutarhan Hertta 3 Naaras 1 (SC) Funk Bobby KM
BRI g 24 FI*Rhinestone's All I Have 3 Naaras 5 (IC) Mösch Sabine EX1 CAGCIB
BRI j FI*Coventry's Eowyn 3 Naaras 9 (Avoin) Mösch Sabine EX1 CAC
BRI n FI*Coventry's Fantasia 3 Naaras 11 (Nuoret) Jones Steven L. EX2
BRI n FI*Ferme Enni Eulalia 3 Naaras 10 (KAS) Jones Steven L. EX1 CAP
BRI n FI*Rhinestone's Black Widow II 3 Naaras 11 (Nuoret) Jones Steven L. EX1
BRI n FI*Rhinestone's Night Rider 3 Uros 12 (Pennut) Jones Steven L. EX1
BRI n FIN*Aleksandra's Dr. Pepper 3 Uros 1 (SC) Jones Steven L. KM BIV
BRI n FIN*Ferme KipArdis 3 Uros 10 (KAS) Jones Steven L. EX1 CAP
BRI n S*Applecat Spider 3 Uros 3 (GIC) Jones Steven L. EX1 CACS
BRI ns 11 EST*Harmony Devianti 3 Naaras 6 (IP) Mösch Sabine EX1 CAGPIB
BRI ns 11 FI*Gnome's Britannia Silver 3 Uros 3 (GIC) Mösch Sabine EX1 CACS
BRI ns 11 FIN*Gnome's Eta Cassiopeiae 3 Naaras 4 (GIP) Mösch Sabine EX1 CAPS BIV NOM
BRI ns 11 Petit Prince vum Rousegaard*CH 3 Uros 4 (GIP) Mösch Sabine EX1 CAPS
BRI ns 22 64 Bob Marley de Broeckloni 3 Uros 7 (CH) Bruin Stephe EX1 CACIB
BRI ns 22 64 BuzBuz de Broeckloni 3 Naaras 7 (CH) Bruin Stephe EX1 CACIB BIV NOM
BRI ns 22 64 Daphne Sirvall,CZ 3 Naaras 11 (Nuoret) Bruin Stephe EX1
BUR a FI*Almond's Yoko Ono 3 Naaras 6 (IP) Ojaniemi Sara EX1 CAGPIB
BUR a FI*Bumpulina Sweet Bluebell 3 Naaras 7 (CH) Ojaniemi Sara EX1 CACIB BIV NOM
BUR a FI*Feirefiz Illuminated 3 Uros 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX2
BUR a FI*Feirefiz Railroad Boy 3 Uros 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX3
BUR a FI*Karvanverran JouluValo 3 Uros 8 (PR) Ojaniemi Sara EX1 CAPIB
BUR a FI*Karvanverran Kalevantuli 3 Naaras 6 (IP) Ojaniemi Sara EX2
BUR a FI*Korennon Pihlaja 3 Naaras 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX2
BUR a FI*Korennon Suffeli 3 Naaras 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX1
BUR a FI*Lilac's Song for Love 3 Naaras 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara Abs
BUR a FI*Ninelli's Wild Whirlwind 3 Naaras 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX3
BUR a FI*Oliivian Zephyr Six 3 Uros 10 (KAS) Ojaniemi Sara EX2
BUR a FI*Seirene Nabucco 3 Uros 10 (KAS) Ojaniemi Sara EX1 CAP NOM BIS
BUR a FI*ZirCat's Inner Circle 3 Naaras 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1
BUR a FI*ZirCat's Irwin Goodman 3 Uros 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1 BIV NOM
BUR a FIN*Almond's Mrs. Bukée 3 Naaras 17 (Veteraani) Funk Bobby 1 NOM BIS
BUR a FIN*Almond's Mrs. Bukée 3 Naaras 2 (SP) Ojaniemi Sara KM BIV NOM
BUR a FIN*Arbiter Constantine 3 Uros 10 (KAS) Ojaniemi Sara EX3
BUR a FIN*Arbiter Esterina 3 Naaras 1 (SC) Ojaniemi Sara KM
BUR a FIN*Genuina Inspiraatio 3 Uros 17 (Veteraani) Mösch Sabine 4
BUR a FIN*Genuina Inspiraatio 3 Uros 6 (IP) Ojaniemi Sara EX1 CAGPIB
BUR a FIN*Ninelli's Lumoava Lillan 3 Naaras 10 (KAS) Ojaniemi Sara EX1 CAP
BUR a FIN*Oliivian Priyanka 3 Naaras 17 (Veteraani) Funk Bobby 2
BUR a FIN*Oliivian Priyanka 3 Naaras 2 (SP) Ojaniemi Sara KM
BUR b Bjelke's Niilo 3 Uros 17 (Veteraani) Mösch Sabine 2
BUR b Bjelke's Niilo 3 Uros 4 (GIP) Fonsén Mira EX1 CAPS
BUR b FI*Aficats Designed ToBe Loved 3 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
BUR b FI*Aficats Don't Mess With ME! 3 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1 BIV NOM
BUR b FI*Beneloben Cyranos 3 Uros 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB
BUR b FI*Beneloben Dalissia 3 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
BUR b FI*Cattish Olympos Afrodite 3 Naaras 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP
BUR b FI*Enjoy Caramel Fudge 3 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1 NOM
BUR b FI*Feirefiz One Last Time 3 Uros 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
BUR b FI*Flea's Milana Kaimana 3 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX2
BUR b FI*Kimuli's Artemis 3 Naaras 8 (PR) Fonsén Mira EX2
BUR b FI*KyeSuu Desiree 3 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX2
BUR b FI*MunKisun Macallan 3 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira Abs
BUR b FI*Ninelli's Sulo Suurenmoinen 3 Uros 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP NOM
BUR b FI*Seirene Material Girl 3 Naaras 3 (GIC) Fonsén Mira Abs
BUR b FI*Shu-Shun Talven Prinsessa 3 Naaras 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB
BUR b FI*Shu-Shun Tulikukka 3 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX2
BUR b FI*Tai-Hao Mocha Touch 3 Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC BIV NOM BIS
BUR b FIN*Belacane Lempi Sisko 3 Naaras 8 (PR) Fonsén Mira EX1 CAPIB BIV
BUR b FIN*Cattish Elven Star 3 Naaras 17 (Veteraani) Funk Bobby 3
BUR b FIN*Cattish Elven Star 3 Naaras 4 (GIP) Fonsén Mira EX1 CAPS
BUR b FIN*Narinder Clueless 3 Naaras 4 (GIP) Fonsén Mira EX2
BUR c FI*Almond's Åsa Pumpulipilvi 3 Naaras 9 (Avoin) Anciau Lili EX2
BUR c FI*Cattish Anne Bonny 3 Naaras 12 (Pennut) Anciau Lili EX2
BUR c FI*Cattish Eega Beeva 3 Uros 10 (KAS) Anciau Lili Abs
BUR c FI*KyeSuu Alexandra Nazu 3 Naaras 5 (IC) Anciau Lili EX1 CAGCIB
BUR c FI*MunKisun Meukow for Cattish 3 Uros 12 (Pennut) Anciau Lili EX1 BIV NOM
BUR c FI*Ninelli's Romulus Rohkea 3 Uros 10 (KAS) Anciau Lili EX2
BUR c FI*Ninelli's Veli Vaahtokarkki 3 Uros 11 (Nuoret) Anciau Lili EX1
BUR c FI*Shu-Shun Tulisuudelma 3 Naaras 9 (Avoin) Anciau Lili EX1 CAC NOM
BUR c FI*Tai-Hao Luke Skywalker 3 Uros 10 (KAS) Anciau Lili Abs
BUR c FI*ZirCat's Hidden Fantasy 3 Naaras 9 (Avoin) Anciau Lili Abs
BUR c FI*ZirCat's Iggy Pop 3 Uros 12 (Pennut) Anciau Lili EX2
BUR c FI*ZirCat's Imagine Dragons 3 Naaras 12 (Pennut) Anciau Lili EX1
BUR c FIN*Cattish Unique Zircon 3 Uros 6 (IP) Anciau Lili EX1 CAGPIB
BUR c FIN*Hokkuspokkus Jil Sander 3 Naaras 2 (SP) Anciau Lili KM BIV NOM
BUR c FIN*Pardofelis Gallagher 3 Uros 10 (KAS) Anciau Lili EX1 CAP
BUR c LV*Silky Majesty Ulysses 3 Uros 5 (IC) Anciau Lili EX1 CAGCIB BIV NOM
BUR d FI*Cattish Rudolf The RedNosed 3 Uros 6 (IP) Anciau Lili EX1 CAGPIB NOM
BUR d FI*Enjoy Candy Cane 3 Uros 11 (Nuoret) Anciau Lili Abs
BUR d FI*Flea's Motu Napenape 3 Uros 9 (Avoin) Anciau Lili EX1 CAC
BUR d FI*Frostnight's Only Purrfect! 3 Uros 10 (KAS) Anciau Lili Abs
BUR d FI*Harebell Feetu Mr Vain 3 Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko BUR d
BUR d FI*Korennon Omar 3 Uros 11 (Nuoret) Anciau Lili EX1 BIV NOM
BUR d FI*Korennon Re-mix 3 Uros 11 (Nuoret) Anciau Lili EX2
BUR d FI*Ninelli's Pink Pride 3 Uros 6 (IP) Anciau Lili EX2
BUR d FIN*Flea's Tiare Iti 3 Naaras 6 (IP) Anciau Lili EX1 CAGPIB BIV
BUR d FIN*Seirene Gordias 3 Uros 17 (Veteraani) Mösch Sabine 3
BUR d FIN*Seirene Gordias 3 Uros 4 (GIP) Anciau Lili EX1 CAPS
BUR e FI*Cattish Puss in Boots 3 Uros 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC NOM
BUR e FI*Cattish Sweet Dreams 3 Naaras 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
BUR e FI*Harebell Figaro Mr Ramsay 3 Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko BUR d
BUR e FI*Karvanverran K Kassinen 3 Uros 6 (IP) Saarela Veikko EX1 CAGPIB
BUR e LV*Hot Chocolate Tequila Gold 3 Naaras 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP
BUR f FI*Feirefiz Sunday 3 Naaras 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1
BUR f FI*Ilovuon Dr. Feelgood 3 Naaras 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX2
BUR f FI*Karvanverran Vuvuzela 3 Naaras 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC
BUR f FI*Seirene Polina 3 Naaras 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX1 BIV NOM
BUR f FIN*Aficats Berenike 3 Naaras 2 (SP) Ojaniemi Sara KM
BUR f FIN*Almond's Pikku Myy 3 Naaras 17 (Veteraani) Funk Bobby 4
BUR f FIN*Almond's Pikku Myy 3 Naaras 2 (SP) Ojaniemi Sara KM
BUR f FIN*Burberry Amor 3 Naaras 8 (PR) Ojaniemi Sara EX1 CAPIB
BUR f FIN*Hokkuspokkus Vera Wang 3 Naaras 10 (KAS) Ojaniemi Sara EX1 CAP BIV
BUR g FI*Feirefiz Diamonds And Rust 3 Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1 NOM BIS
BUR g FI*Oliivian Zarleenah 3 Naaras 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP
BUR g FIN*Seirene Justify My Love 3 Naaras 1 (SC) Saarela Veikko KM NOM BIS
BUR h FI*Beneloben Dawiina 3 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
BUR h FI*Bishamon Lovey Dovey Laylah 3 Naaras 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP
BUR h FI*Cattish Kitty Softpaws 3 Naaras 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB BIV NOM
BUR h FI*Cattish Olympos Zeus 3 Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
BUR h FI*Frostnight's Rainy Lullaby 3 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
BUR h FI*Kaiuksen Filippa 3 Naaras 10 (KAS) Fonsén Mira EX2
BUR h FI*Tai-Hao Bella Cosa 3 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX2
BUR h FIN*Nebula's Corona Borealis 3 Naaras 17 (Veteraani) Funk Bobby Arvosteltu 5
BUR h FIN*Nebula's Corona Borealis 3 Naaras 2 (SP) Fonsén Mira KM
BUR h HU*Alba Regia Ganxsta Gizi 3 Naaras 6 (IP) Fonsén Mira EX1 CAGPIB BIV NOM BIS
BUR j FI*Feirefiz Silver Lining 3 Naaras 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1
BUR j FIN*Cattish Fort Charlotte 3 Naaras 6 (IP) Ojaniemi Sara EX2
BUR j FIN*Cattish Unique Sapphire 3 Naaras 6 (IP) Ojaniemi Sara EX1 CAGPIB
BUR j FIN*Cattish Unique Topaz 3 Naaras 10 (KAS) Ojaniemi Sara Abs
BUR j FIN*Harebell Vanilla Ice 3 Naaras 1 (SC) Ojaniemi Sara KM BIV
BUR j FIN*Pardofelis Guinevere 3 Naaras 2 (SP) Ojaniemi Sara KM BIV
BUR j Rumba Quintessential 3 Naaras 3 (GIC) Ojaniemi Sara EX1 CACS
BUR j S*Alchymist's Secret Love 3 Naaras 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC
BUR n FI*Feirefiz Almost Easy 3 Naaras 7 (CH) Saarela Veikko Abs
BUR n FI*Karvanverran Usain Bolt 3 Uros 4 (GIP) Saarela Veikko EX1 CAPS
BUR n FI*Korennon Da Capo 3 Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX2
BUR n FI*Millamarin Hoo Moilanen 3 Uros 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS
BUR n FI*Narinder Dances with wolwes 3 Naaras 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP
BUR n FI*Ninelli's MagisterMundiSum 3 Uros 8 (PR) Saarela Veikko EX1 CAPIB
BUR n FI*Ninelli's Querida Quedaré 3 Naaras 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB BIV
BUR n FI*Pikkukuun Casino Royale 3 Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko EX2
BUR n FI*Seirene Pawel 3 Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko Abs
BUR n FI*ZirCat's Isaac Hayes 3 Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
BUR n FIN*Katruskan Peppermint Patty 3 Naaras 10 (KAS) Saarela Veikko Abs
BUR n FIN*Kuunloisteen Sylipoika 3 Uros 8 (PR) Saarela Veikko Abs
BUR n FIN*Niorun Billie Holiday 3 Naaras 2 (SP) Saarela Veikko KM BIV NOM
BUR n FIN*Seirene Hamlet II 3 Uros 17 (Veteraani) Mösch Sabine 1 NOM
BUR n FIN*Seirene Hamlet II 3 Uros 2 (SP) Saarela Veikko KM NOM
BUR n G-Point Bourimea*RU 3 Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
BUR n Isä-Brownin Monte Velho 3 Naaras 10 (KAS) Saarela Veikko Abs
BUR n Isä-Brownin Ukutar 3 Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
BUR n Isä-Brownin Ushuaia 3 Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1 BIV NOM BIS
BUR n Laurin von Tali 3 Uros 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP
CRX a 09 FI*FunkyJam's Blue Dove 3 Naaras 12 (Pennut) Funk Bobby EX1 BIV
CRX a 09 FI*Lavender's Jeanne d'Arc 3 Naaras 9 (Avoin) Funk Bobby EX1 CAC
CRX a 24 FI*Framillan Good&Plenty 3 Naaras 3 (GIC) Anciau Lili EX1 CACS NOM
CRX b 01 62 FI*Framillan Keep It Up 3 Naaras 11 (Nuoret) Funk Bobby EX1
CRX d FI*MistyMau's Bhangra Beat 3 Uros 12 (Pennut) Mösch Sabine EX1 BIV
CRX d 01 21 62 FI*Piupaws Spiderman 3 Uros 9 (Avoin) Bruin Stephe EX1 CAC
CRX d 02 62 FI*Ronttilan Vicky Lee 3 Naaras 12 (Pennut) Bruin Stephe EX3
CRX d 09 33 FI*Piupaws Fuggle 3 Uros 12 (Pennut) Mösch Sabine EX1 NOM BIS
CRX d 24 FI*Piupaws Robin 3 Uros 5 (IC) Mösch Sabine EX1 CAGCIB
CRX f FI*KittyLady's Vickie Lynn 3 Naaras 7 (CH) Mösch Sabine EX1 CACIB
CRX f 03 FI*MistyMau's Aishwarya Rai 3 Naaras 12 (Pennut) Bruin Stephe EX1 BIV
CRX f 03 FI*MistyMau's Kumkum Bindi 3 Naaras 12 (Pennut) Bruin Stephe EX4
CRX f 03 24 FI*Piupaws Sanna-Raipe 3 Naaras 12 (Pennut) Bruin Stephe EX2
CRX n Changes Ziggy Stardust 3 Uros 5 (IC) Funk Bobby EX1 CAGCIB
CRX n FIN*Cyrleyn Ares 3 Uros 2 (SP) Funk Bobby KM
CRX n FIN*Cyrleyn Ares 3 Uros 17 (Veteraani) Ojaniemi Sara Arvosteltu 5
CRX n Selena Light's Russian Lover 3 Uros 12 (Pennut) Funk Bobby EX1 NOM
CRX n 01 21 64 FI*Piupaws Song of Sekhmet 3 Naaras 3 (GIC) Jones Steven L. EX1 CACS
CRX n 02 62 Mr.Cowcat Night & Day*PL 3 Uros 9 (Avoin) Funk Bobby EX1 CAC
CRX n 03 24 S*Spotless Janus 3 Uros 9 (Avoin) Jones Steven L. EX1 CAC
CRX n 24 FI*Piupaws Keyboard cat 3 Uros 11 (Nuoret) Anciau Lili EX1
CRX ns 03 FI*Sweetpurr's Pandia 3 Naaras 3 (GIC) Funk Bobby EX1 CACS
CYM fs 02 52 62 FI*Touchant Sans la Queue 3 Naaras 11 (Nuoret) Mösch Sabine EX1 NOM
DRX n 21 32 FI*Fairy-Story's BeautyBeast 3 Naaras 6 (IP) Bruin Stephe EX1 CAGPIB
DRX ns 21 32 FI*Mirexin Cassius 3 Uros 3 (GIC) Bruin Stephe EX1 CACS
DSP a Rein Korona Atefa 3 Uros 9 (Avoin) Mösch Sabine EX1 CAC
DSP f 03 Yustina Bast 3 Naaras 5 (IC) Anciau Lili EX1 CAGCIB
DSP n 03 FIN*Skinny-Dip's Arthur 3 Uros 9 (Avoin) Funk Bobby EX1 CAC
DSP n 03 33 Estelle My Toys 3 Naaras 11 (Nuoret) Bruin Stephe EX1
EUR a 22 FI*Feronian Emerald 3 Uros 12 (Pennut) Jones Steven L. EX1
EUR as 22 FI*Feronian Excelsior 3 Uros 12 (Pennut) Mösch Sabine EX1
EUR d 24 FI*Feronian Di'Anna 3 Naaras 11 (Nuoret) Funk Bobby EX1
EUR d 24 FI*Tiikerililjan Kiskis 3 Naaras 12 (Pennut) Funk Bobby EX1
EUR f 22 FIN*Pikku-Piun Quurankukka 3 Naaras 5 (IC) Mösch Sabine EX1 CAGCIB
EUR f 24 FI*Tiikerililjan Kuukatti 3 Naaras 12 (Pennut) Jones Steven L. EX1
EUR f 24 FIN*Feronian Uncinia Bella 3 Naaras 1 (SC) Jones Steven L. KM
EUR g 22 FI*Feronian Emilia 3 Naaras 12 (Pennut) Jones Steven L. EX1
EUR n 24 FI*Tiikerililjan Kasmirri 3 Uros 12 (Pennut) Funk Bobby EX2
EUR n 24 FI*Tiikerililjan Kurmeli 3 Uros 12 (Pennut) Funk Bobby EX1
EUR n 24 FIN*Katinhännän Bella Valentina 3 Naaras 2 (SP) Funk Bobby KM
EUR n 24 FIN*Mäkikatin Pikasso 3 Uros 6 (IP) Funk Bobby EX1 CAGPIB NOM
EUR n 24 FIN*Mäkikatin Pikasso 3 Uros 17 (Veteraani) Ojaniemi Sara 4
EUR ns Alma 3 Naaras 10 (KAS) Bruin Stephe EX1 CAP
EUR ns 22 FI*Alcarinqua Misako 3 Naaras 12 (Pennut) Bruin Stephe EX1 BIV
EUR ns 22 FI*Alcarinqua Nya 3 Naaras 12 (Pennut) Bruin Stephe EX2
EUR ns 22 FI*Alcarinqua Sensei Wu 3 Uros 12 (Pennut) Bruin Stephe EX1
EUR ns 22 FI*Pikku-Piun Unelma 3 Naaras 5 (IC) Bruin Stephe EX1 CAGCIB
EUR ns 22 Ilmaveivi-Mikke 3 Uros 5 (IC) Bruin Stephe EX1 CAGCIB
EUR ns 24 FI*Pikku-Piun Ullastiina 3 Naaras 3 (GIC) Bruin Stephe EX1 CACS
EUR ns 24 FI*Pikku-Piun Uolevi 3 Uros 10 (KAS) Henry Stéphane Abs
EXO e 03 22 FI*Shamirin Fair Fiona 1 Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1 NOM
EXO n 22 IT*Best Wishes Samantha 1 Naaras 3 (GIC) Henry Stéphane EX1 CACS NOM
EXO n 22 IT*Best Wishes Samantha 1 Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
EXO n 23 FI*Sabrimin La Vie Est Belle 1 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
EXO ns 22 62 FI*Elrikan Elviira-Eveliina 1 Naaras 7 (CH) Henry Stéphane Abs
HCL Jeremias Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Mösch Sabine 2
HCL Sandra-Sabine Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Jones Steven L. 2
HCL Sandra-Sabine Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Mösch Sabine 2
HCL Simba Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Mösch Sabine 1 NOM
HCL Tyyne-Liina Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Mösch Sabine 1 NOM BIS
HCL Viivi Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Mösch Sabine 3
HCS Leijona Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Stoa Caroline 1 NOM BIS
HCS Ninni Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Stoa Caroline 3
HCS Rasmus Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Stoa Caroline 1 NOM
HCS Simo-Samuli Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Stoa Caroline 3
HCS Susanna Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Stoa Caroline 2
HCS Susanna Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Jones Steven L. 1 NOM BIS
HCS Tinka Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Mösch Sabine 4
HCS Trina Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Stoa Caroline Abs
HCS Ukko Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Stoa Caroline 2
HCS Ukko Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Jones Steven L. 1 NOM
HCS Wilma Wilhelmiina Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Stoa Caroline 4
KOR DK*Meejai Been Fan-Fayo 3 Uros 11 (Nuoret) Jones Steven L. EX1
KOR FI*Kattihovin Sai-ano Itsumo 3 Naaras 9 (Avoin) Jones Steven L. EX1 CAC
KOR FI*Kattihovin Saishono Gin-no 3 Uros 9 (Avoin) Jones Steven L. EX1 CAC
KOR FI*Melodian Thanit 3 Uros 8 (PR) Jones Steven L. EX1 CAPIB
KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 1 (SC) Jones Steven L. KM BIV NOM BIS
KOR FI*Melodian Unakan 3 Uros 9 (Avoin) Jones Steven L. EX2
KOR FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam 3 Naaras 5 (IC) Jones Steven L. EX1 CAGCIB
KOR FIN*Tatsutan Luna Angira-Diptam 3 Naaras 4 (GIP) Jones Steven L. EX1 CAPS
MAN d 22 51 Pretty Girl de la Gambade *CH 3 Naaras 4 (GIP) Bruin Stephe EX1 CAPS NOM BIS
MAN d 23 51 FI*Conan Lontrus 3 Uros 1 (SC) Bruin Stephe KM NOM
MAN f 24 51 FI*Pikkeen Fariini 3 Naaras 11 (Nuoret) Bruin Stephe EX1
MAN n 09 24 52 FI*Armain Eannah Eir 3 Naaras 12 (Pennut) Bruin Stephe EX1 BIV NOM
MAN n 51 FIN*D'manns Quick Quarterback 3 Uros 2 (SP) Bruin Stephe KM
MAU ns FIN*Iltavilli Emir Ehsan 3 Uros 2 (SP) Bruin Stephe KM
MCO a Battle Creek's Ma' Roadhouse Blues 2 Uros 1 (SC) Björkander Lena KM BIV
MCO a Battle Creek's Z'Thaiti 2 Naaras 9 (Avoin) Björkander Lena EX1 CAC
MCO a 02 21 64 FI*SolarWind's Selene 2 Naaras 12 (Pennut) Ziemianska Marta EX1
MCO a 02 21 64 FI*SolarWind's Selene 2 Naaras 13c (Määrittely) Saetre Raymond Alessandro MCO a 02 21 64
MCO a 03 FI*Pikkumetsän Eddard Stark 2 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir Abs
MCO a 03 22 FI*TipTop Maine Yéta 2 Uros 12 (Pennut) Ziemianska Marta EX3
MCO a 09 FI*HoneyCoon's Kiss 'N' Run 2 Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1 BIV NOM
MCO a 09 FI*SolarWind's Eridanus 2 Uros 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB BIV NOM
MCO as 09 22 FI*Chatvallon Milady Anastasia 2 Naaras 12 (Pennut) van Grebst Leslie EX2
MCO d 03 22 FI*Enzahin Hopeless Days 2 Uros 12 (Pennut) Saetre Raymond Alessandro EX1
MCO d 03 22 FI*Laramillan Homer Simpson 2 Uros 5 (IC) Saetre Raymond Alessandro Abs
MCO d 09 22 FI*Escape's Xeronimo 2 Uros 9 (Avoin) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAC
MCO d 09 22 FI*Laramillan Jimbo Jones 2 Uros 11 (Nuoret) Saetre Raymond Alessandro EX1
MCO d 09 22 FI*Mainehaan Cristiano 2 Uros 10 (KAS) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAP
MCO d 22 FI*Enzahin Cyanid 2 Uros 11 (Nuoret) Johnson Sarah EX1
MCO d 22 FI*Kasmasiinin Apassi 2 Uros 12 (Pennut) Johnson Sarah EX2
MCO d 22 FI*Magnificat Wilma Coon 2 Naaras 9 (Avoin) Johnson Sarah EX1 CAC
MCO d 22 FI*Mainehaan Gabriel 2 Uros 11 (Nuoret) Johnson Sarah EX2
MCO d 22 FI*SolarWind's Dionysos 2 Uros 12 (Pennut) Johnson Sarah EX1
MCO d 22 Shedoros Mephisto 2 Uros 5 (IC) Johnson Sarah EX1 CAGCIB
MCO d 23 FI*SolarWind's Amon 2 Uros 6 (IP) Johnson Sarah EX1 CAGPIB
MCO ds 03 22 FI*TipTop Maine Shappa 2 Uros 4 (GIP) van Grebst Leslie EX1 CAPS
MCO ds 03 22 FI*TipTop Maine Umbar 2 Uros 5 (IC) van Grebst Leslie EX1 CAGCIB
MCO ds 09 22 FI*Mostlycats Royal Dane 2 Uros 12 (Pennut) van Grebst Leslie Abs
MCO ds 22 DK*Amistia's Untold Truth 2 Uros 5 (IC) Johnson Sarah Abs
MCO ds 22 Freeclimber Hamdi Damdi 2 Uros 11 (Nuoret) Johnson Sarah Abs
MCO e 23 FI*Mainehaan Armani 2 Uros 3 (GIC) Johnson Sarah EX1 CACS BIV
MCO f 03 FI*Pikkumetsän Sansa Stark 2 Naaras 12 (Pennut) Saetre Raymond Alessandro EX2
MCO f 03 22 FI*Enzahin Shades of Gray 2 Naaras 12 (Pennut) Saetre Raymond Alessandro EX1 BIV
MCO f 03 22 FI*SolarWind's Hathor 2 Naaras 8 (PR) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAPIB
MCO f 09 FI*Enzahin Come Clarity 2 Naaras 12 (Pennut) Saetre Raymond Alessandro EX3
MCO f 09 22 FI*Laramillan Helmi-Lilja 2 Naaras 9 (Avoin) Saetre Raymond Alessandro Abs
MCO f 09 22 FI*Mainehaan Giselle 2 Naaras 11 (Nuoret) Saetre Raymond Alessandro EX2
MCO f 09 22 FI*TipTop Maine Xita 2 Naaras 11 (Nuoret) Saetre Raymond Alessandro EX1 BIV
MCO f 22 FI*Valier's Medea 2 Naaras 12 (Pennut) Johnson Sarah EX1 BIV
MCO f 22 FIN*Kasmasiinin Viikinkitaru 2 Naaras 5 (IC) Johnson Sarah EX1 CAGCIB
MCO f 22 Lady Arina Perla Annaru*PL 2 Naaras 11 (Nuoret) Johnson Sarah EX1 BIV
MCO fs 03 FI*Abbas-Coons Be My Love 2 Naaras 7 (CH) van Grebst Leslie EX1 CACIB BIV NOM
MCO fs 03 FI*SolarWind's Athene 2 Naaras 12 (Pennut) van Grebst Leslie EX1
MCO fs 23 DK*Amistia's Yasmina 2 Naaras 11 (Nuoret) Johnson Sarah Abs
MCO g 03 22 FI*Kasmasiinin X-mas Princess 2 Naaras 10 (KAS) Saetre Raymond Alessandro Abs
MCO g 09 22 FI*Valier's Chanel 2 Naaras 12 (Pennut) Johnson Sarah EX2
MCO gs 03 22 FI*TipTop Maine Ups I did It! 2 Naaras 7 (CH) van Grebst Leslie EX2
MCO n FI*Chamberlain Hunter's Moon 2 Uros 6 (IP) Björkander Lena EX1 CAGPIB BIV NOM
MCO n FI*HoneyCoon's 3AM Of Jellonan 2 Uros 10 (KAS) Björkander Lena EX1 CAP
MCO n FI*Mainehaan Barbra 2 Naaras 5 (IC) Björkander Lena EX1 CAGCIB
MCO n FI*Mainehaan Elisabeth 2 Naaras 11 (Nuoret) Björkander Lena VG1
MCO n FI*Pikkumetsän Wundersam 2 Uros 5 (IC) Björkander Lena EX1 CAGCIB
MCO n FI*Tigerworld Nothing To Fear 2 Uros 6 (IP) Björkander Lena EX2
MCO n FIN*NomenEst Priscilla Black 2 Naaras 3 (GIC) Björkander Lena EX1 CACS
MCO n Freeclimber's B'Queeny 2 Naaras 10 (KAS) Björkander Lena EX1 CAP
MCO n 03 22 FI*Daybreak's Euphoria 2 Uros 12 (Pennut) Ziemianska Marta EX2
MCO n 03 22 FI*Pikkumetsän Wunderweib 2 Naaras 3 (GIC) Ziemianska Marta EX1 CACS NOM
MCO n 03 23 FI*Krysos WinWin 2 Uros 3 (GIC) Ziemianska Marta EX1 CACS
MCO n 09 FI*Enzahin Nightbird's Song 2 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
MCO n 09 FI*HoneyCoon's Miss Impossible 2 Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
MCO n 09 FI*Kasmasiinin Yancus 2 Uros 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
MCO n 09 FI*Mainehaan Esmeralda 2 Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX2
MCO n 09 22 FI*CapitalCats Pomo 2 Uros 10 (KAS) Ziemianska Marta EX1 CAP
MCO n 09 22 FI*Laramillan Jessica Lovejoy 2 Naaras 11 (Nuoret) Ziemianska Marta EX1 NOM
MCO n 09 22 FI*LovelyLife Famous Fonzy 2 Uros 12 (Pennut) Ziemianska Marta EX4
MCO n 09 22 FI*Pikkumetsän Khal Drogo 2 Uros 12 (Pennut) Ziemianska Marta EX1 BIV NOM BIS
MCO n 22 FI*Fiarosa Maine Tao 2 Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX3
MCO n 22 FI*Godfather's Francine 2 Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX4
MCO n 22 FI*Kasmasiinin Aamurusko 2 Uros 12 (Pennut) Kass Tellervo EX2
MCO n 22 FI*Kasmasiinin Avery 2 Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
MCO n 22 FI*Laramillan Janey Powel 2 Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1 BIV NOM
MCO n 22 FI*Marskin Benrinna Larabella 2 Naaras 7 (CH) Kass Tellervo EX1 CACIB
MCO n 22 FI*Pikkumetsän Jon Snow 2 Uros 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1 BIV
MCO n 22 FI*Pikkumetsän Zippo 2 Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX2
MCO n 22 FIN*Chamberlain Is There Truth 2 Uros 4 (GIP) Kass Tellervo Abs
MCO n 22 FIN*Chamberlain Is There Truth 2 Uros 17 (Veteraani) Ziemianska Marta Abs
MCO n 22 FIN*Starmaker's Heartbreaker 2 Uros 4 (GIP) Kass Tellervo EX1 No Cert
MCO n 22 PL*Dark Age Queretaro Coon 2 Uros 8 (PR) Kass Tellervo EX1 CAPIB
MCO ns FI*Satinante's Tristan Fridolf 2 Uros 9 (Avoin) Johnson Sarah EX1 CAC BIV
MCO ns 03 22 FI*Abbas-Coons Businesman 2 Uros 9 (Avoin) van Grebst Leslie EX1 CAC
MCO ns 09 FI*HoneyCoon's Black Sabbath 2 Uros 5 (IC) van Grebst Leslie EX2
MCO ns 09 22 FI*Godfather's Felicidad 2 Naaras 11 (Nuoret) van Grebst Leslie EX2
MCO ns 09 22 FI*Godfather's Fernando 2 Uros 11 (Nuoret) van Grebst Leslie EX1
MCO ns 09 22 FI*Pikkumetsän Zarah 2 Naaras 11 (Nuoret) van Grebst Leslie EX1 BIV NOM
MCO ns 09 22 FIN*Godfather's Yoko Ono 2 Naaras 10 (KAS) van Grebst Leslie EX1 CAP
MCO ns 22 FI*Chatvallon King Willem 2 Uros 12 (Pennut) Johnson Sarah EX1 NOM
MCO ns 22 FI*Chatvallon Prince Guillaume 2 Uros 12 (Pennut) Johnson Sarah EX2
MCO ns 22 FI*HoneyCoon's Starlight Lady 2 Naaras 7 (CH) Johnson Sarah EX1 CACIB
MCO ns 22 FI*Winnercoons Johnny Jaguar 2 Uros 3 (GIC) Johnson Sarah EX1 CACS
MCO w Dynamicats Backstreet Boy 2 Uros 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
MCO w 62 FI*NomenEst Blonde Venus 2 Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1 BIV
MCO w 62 FI*SwingPop Candela 2 Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
MCO w 62 FI*Tigerworld I'm The Only One 2 Uros 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB
NEM n Kaplya Neva's Mystery 2 Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1
NEM n 09 21 Christopher Sariola 2 Uros 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
NEM n 09 21 Collin Sariola 2 Uros 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX2
NFO a FI*Laramillan Indigo 2 Uros 9 (Avoin) Ziemianska Marta EX1 CAC
NFO a 03 23 FI*Nalle-Puhin Nick Stokes 2 Uros 10 (KAS) Johnson Sarah EX1 CAP
NFO a 09 FI*Heinuntuvan Thomas 2 Uros 10 (KAS) Kass Tellervo EX1 CAP
NFO a 09 FI*Laramillan Ivanhoe 2 Uros 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 No Cert
NFO a 09 24 FI*Hirmuinen Aleksanteri Suuri 2 Uros 6 (IP) Johnson Sarah EX1 CAGPIB
NFO a 09 24 FI*Nalle-Puhin Girl On Fire 2 Naaras 11 (Nuoret) Johnson Sarah EX1
NFO as 03 22 FI*Mototassun Pikku-Tuutti 2 Naaras 10 (KAS) Björkander Lena EX1 CAP
NFO as 23 FI*Mirkulan Gandalf the Gray 2 Uros 11 (Nuoret) van Grebst Leslie Abs
NFO d FI*Kissafarin Luzon 2 Uros 12 (Pennut) van Grebst Leslie EX1
NFO d 03 FI*Kultahuiskan Iisakki 2 Uros 11 (Nuoret) Saetre Raymond Alessandro EX2
NFO d 03 22 FI*FoxyPaw's Gingerbread Boy 2 Uros 11 (Nuoret) Saetre Raymond Alessandro EX1 BIV NOM BIS
NFO d 03 22 FI*Mototassun Gold-Vinki 2 Uros 10 (KAS) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAP
NFO ds 09 24 FI*FoxyPaw's Butterfinger 2 Uros 6 (IP) Björkander Lena EX1 CAGPIB
NFO ds 09 24 FI*FoxyPaw's Mr. Goodbar 2 Uros 5 (IC) Björkander Lena EX1 CAGCIB
NFO ds 24 FI*FoxyPaw's Dusty Miller 2 Uros 6 (IP) van Grebst Leslie EX1 CAGPIB NOM BIS
NFO e FI*Kissafarin Madrid 2 Uros 10 (KAS) van Grebst Leslie NFO es/Gr. 7
NFO e FIN*Kissafarin Canberra 2 Naaras 5 (IC) van Grebst Leslie EX1 CAGCIB
NFO e 03 FI*Nalle-Puhin Taj Mahal 2 Uros 11 (Nuoret) Saetre Raymond Alessandro Abs
NFO f 03 24 FIN*Deimos R U Lonesome 2Night 2 Naaras 4 (GIP) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAPS
NFO f 09 FI*Kultahuiskan Inka 2 Naaras 11 (Nuoret) Saetre Raymond Alessandro EX3
NFO f 09 FI*Leoline Jokapojan Unelma 2 Naaras 12 (Pennut) Saetre Raymond Alessandro EX1
NFO f 09 22 S*Capsicum's Elyss 2 Naaras 11 (Nuoret) Saetre Raymond Alessandro EX1
NFO f 09 22 S*Cederskogens Nellie Nefrit 2 Naaras 11 (Nuoret) Saetre Raymond Alessandro EX2
NFO f 09 23 FIN*Nalle-Puhin Matami Mimmi 2 Naaras 9 (Avoin) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAC
NFO fs 03 22 FIN*FoxyPaw's Rosy Dawn 2 Naaras 1 (SC) Björkander Lena KM BIV NOM BIS
NFO fs 09 22 S*Vildhjärtas Nyxx Nightwish 2 Naaras 5 (IC) Björkander Lena Abs
NFO fs 09 24 FI*Katinkurun Katajanmarja 2 Naaras 11 (Nuoret) Björkander Lena EX1 NOM
NFO g FI*Laramillan Imaginaerum 2 Naaras 9 (Avoin) van Grebst Leslie EX1 CAC BIV
NFO n DonTomaso's Septimus 2 Uros 11 (Nuoret) Ziemianska Marta EX2
NFO n FI*Tähtitassun Mustang 2 Uros 11 (Nuoret) Ziemianska Marta EX1 BIV
NFO n S*Magoria's Mr.Lordi 2 Uros 2 (SP) Ziemianska Marta KM
NFO n S*Magoria's Mr.Lordi 2 Uros 17 (Veteraani) Ziemianska Marta 1 NOM
NFO n 02 21 62 FI*Ninatte's Voodoo 2 Naaras 5 (IC) Johnson Sarah Abs
NFO n 03 FI*Kultahuiskan Iivari 2 Uros 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
NFO n 03 FI*Ninatte's Cloud Nine 2 Uros 3 (GIC) Kass Tellervo EX1 CACS BIV NOM
NFO n 03 22 FI*Ballawhane It's A Mystery 2 Uros 3 (GIC) Johnson Sarah EX1 CACS BIV NOM
NFO n 03 24 S*Nenya's Shadowcat 2 Naaras 5 (IC) Johnson Sarah EX1 CAGCIB
NFO n 09 FI*Draconian SerenadeOfSorrow 2 Naaras 7 (CH) Kass Tellervo EX1 CACIB
NFO n 09 FI*Heinuntuvan Hilma 2 Naaras 8 (PR) Kass Tellervo EX1 CAPIB
NFO n 09 FI*Heinuntuvan Iisakki 2 Uros 6 (IP) Kass Tellervo EX1 CAGPIB BIV NOM
NFO n 09 FI*Slytiger's Forces of Nature 2 Uros 11 (Nuoret) Kass Tellervo Abs
NFO n 09 FI*Vihurin Myrskytuuli Jane 2 Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
NFO n 09 22 FI*FoxyPaw's Goofer Dust 2 Naaras 3 (GIC) Johnson Sarah EX1 CACS
NFO n 09 22 FI*FoxyPaw's Hoodoo Doll 2 Naaras 4 (GIP) Johnson Sarah EX1 CAPS
NFO n 09 22 FI*Nalle-Puhin Samsonite Man 2 Uros 11 (Nuoret) Johnson Sarah EX1 NOM
NFO n 09 22 FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo 2 Naaras 1 (SC) Johnson Sarah KM NOM
NFO n 09 22 FIN*Karvanaaman Brima 2 Uros 2 (SP) Johnson Sarah KM
NFO n 09 22 S*Vildhjärtas Katniss Everdeen 2 Naaras 9 (Avoin) Johnson Sarah Abs
NFO n 09 23 Excelsior de Laïloken 2 Uros 3 (GIC) Johnson Sarah EX2
NFO n 09 23 FI*Slytiger's Hot Enchantment 2 Uros 7 (CH) Johnson Sarah EX1 No Cert
NFO n 09 24 FI*Mototassun Super-Bläkkäri 2 Naaras 10 (KAS) Johnson Sarah EX1 CAP BIV NOM
NFO n 22 FI*FoxyPaw's Trick Bag 2 Uros 3 (GIC) Ziemianska Marta EX1 CACS
NFO ns 09 24 FI*FoxyPaw's Jock Scott 2 Uros 3 (GIC) Björkander Lena EX1 CACS NOM
NFO ns 09 24 FIN*Tupuliinin Kuuma Kesä 2 Naaras 3 (GIC) Björkander Lena EX1 CACS
NFO w 61 FI*Tähtitassun Juhannus 2 Uros 6 (IP) van Grebst Leslie EX1 CAGPIB
NFO w 64 FIN*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 1 (SC) van Grebst Leslie KM NOM BIS
OCI a 24 SE*Hot Thundereans Jaga 3 Uros 11 (Nuoret) Mösch Sabine EX1
OCI b 24 FI*Kukkatarhan Capsicum 3 Uros 9 (Avoin) Bruin Stephe EX1 CAC
OCI b 24 FI*Topspot C.Loureiroi 3 Naaras 11 (Nuoret) Henry Stéphane EX1 BIV NOM
OCI b 24 FIN*Martinic Dazzling 3 Naaras 9 (Avoin) Bruin Stephe EX1 CAC
OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 2 (SP) Bruin Stephe KM
OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 17 (Veteraani) Ojaniemi Sara 3
OCI b 24 FIN*Moosegrove Panthera 3 Naaras 1 (SC) Bruin Stephe KM
OCI c 24 FI*WiliWilla MilkyWay Boy 3 Uros 11 (Nuoret) Jones Steven L. EX1
OCI n 24 FI*Moosegrove Drake 3 Uros 11 (Nuoret) Funk Bobby EX1
OCI n 24 FI*Moosegrove Dream On 3 Naaras 11 (Nuoret) Funk Bobby EX1 BIV NOM BIS
OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Funk Bobby KM
OLH b FI*Jalecat's G-Force 4 Uros 8 (PR) Stoa Caroline EX1 CAPIB
OLH c FIN*Mummeli Vipinha Lila 4 Naaras 17 (Veteraani) Stoa Caroline 1 NOM BIS
OLH c FIN*Mummeli Vipinha Lila 4 Naaras 2 (SP) Saarela Veikko KM NOM BIS
OLH d 25 FI*Jalecat's Jack in the Box 4 Uros 6 (IP) Stoa Caroline EX1 CAGPIB
OSH a FIN*Silvanest Eledhwen 4 Naaras 4 (GIP) Stoa Caroline EX1 CAPS NOM
OSH a FIN*Silvanest Eledhwen 4 Naaras 17 (Veteraani) Stoa Caroline 2
OSH a 25 S*Sandvretens Syrah 4 Naaras 11 (Nuoret) Stoa Caroline EX1 NOM BIS
OSH b 22 FI*Clamoris Fabricia 4 Naaras 5 (IC) Stoa Caroline EX1 CAGCIB NOM BIS
OSH bs FI*GizemliKediler Calvin 4 Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko Abs
OSH d 25 FI*Mummeli Dinazinho Sepe 4 Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
OSH f 03 24 FI*Keskimaan Turtle Tricolor 4 Naaras 11 (Nuoret) Stoa Caroline Abs
OSH f 03 24 FI*Purrfektin D'ippedidyy 4 Naaras 11 (Nuoret) Stoa Caroline EX1
OSH f 22 FI*Clamoris Habika 4 Naaras 12 (Pennut) Stoa Caroline EX1 NOM BIS
OSH f 24 FI*Keskimaan Elf Gwestiel 4 Naaras 12 (Pennut) Stoa Caroline Abs
OSH h 24 FI*GizemliKediler Coco 4 Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko Abs
OSH n Galoo of Beugnycats 4 Uros 1 (SC) Saarela Veikko KM NOM BIS
OSH n 03 FI*Keskimaan Ainion 4 Uros 6 (IP) Stoa Caroline EX1 CAGPIB NOM
OSH n 03 24 FI*Choose Xoo Cute To Be True 4 Uros 7 (CH) Stoa Caroline EX1 CACIB
OSH n 22 FI*Noxx Xena 4 Naaras 11 (Nuoret) Stoa Caroline EX1
OSH n 24 FIN*Birregin Ashita ga Choose 4 Naaras 2 (SP) Saarela Veikko KM
OSH n 25 FI*Santuzzan Maestro 4 Uros 1 (SC) Stoa Caroline KM NOM
PEB n 33 Veni-Vidi-Vici Del Iris 4 Naaras 6 (IP) Stoa Caroline EX1 CAGPIB
PER a FI*Moondreamer's Skyfall 1 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
PER a FI*Moondreamer's Starry Sky 1 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX2
PER d FI*Moondreamer's Heart of Gold 1 Uros 2 (SP) Isakov Vladimir KM NOM
PER d FIN*Kuutsa's Sundancer 1 Uros 17 (Veteraani) Saetre Raymond Alessandro 1 NOM
PER d 22 FI*Honeydew Cherry Queen 1 Naaras 12 (Pennut) Henry Stéphane EX1
PER d 24 FI*BlueIce's Blazing Glory 1 Uros 4 (GIP) Henry Stéphane EX1 CAPS NOM BIS
PER ds 22 62 FI*Siriuksen Franklin 1 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
PER e FI*Moondreamer's Dreamcatcher 1 Uros 9 (Avoin) Isakov Vladimir Abs
PER e 02 21 62 FI*Whispers Just Like Heaven 1 Naaras 11 (Nuoret) Henry Stéphane EX1 NOM BIS
PER e 24 LV*Nostri Vincent Vanilla Dream 1 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
PER e 33 Almigry OK Corral 1 Uros 4 (GIP) Henry Stéphane EX1 CAPS
PER f 03 FI*Shamirin Ärliga Ännie 1 Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
PER f 03 FIN*Amysantti Coconut Shake 1 Naaras 17 (Veteraani) Saetre Raymond Alessandro 1 NOM BIS
PER f 03 FIN*Amysantti Coconut Shake 1 Naaras 6 (IP) Isakov Vladimir EX1 CAGPIB NOM
PER f 03 22 FI*Whispers High Hopes 1 Naaras 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB NOM BIS
PER fs 22 62 FI*Moondreamer's Happy Hour 1 Naaras 12 (Pennut) Henry Stéphane EX1
PER g 21 33 FI*Siricat's Ofeliina 1 Naaras 6 (IP) Henry Stéphane EX1 CAGPIB NOM BIS
PER gs EE*Sandrine Farfalla Arinnitti 1 Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1
PER n FIN*Shamirin Amazing Angelina 1 Naaras 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS
PER n 03 24 FI*Kissankäpälän Cupido 1 Uros 9 (Avoin) Henry Stéphane EX1 CAC NOM
PER n 21 33 Sinihuiskan Baldo Bandito 1 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir Abs
PER n 23 FI*Shamirin Janet Jackson 1 Naaras 12 (Pennut) Henry Stéphane EX1 NOM BIS
PER n 23 FI*Shamirin Janet Jackson 1 Naaras 13c (Määrittely) Isakov Vladimir PER n 23
PER n 33 FIN*Fiu-Maun Richard 1 Uros 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS
PER n 33 IT*Almigry Seabiscuit 1 Uros 1 (SC) Isakov Vladimir KM NOM BIS
PER ns 03 FIN*Kissankäpälän Arnold S. 1 Uros 2 (SP) Isakov Vladimir KM
PER w 62 FI*Elrikan Amorella 1 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
PER w 62 FI*Elrikan Rolex 1 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1 NOM
RAG a FI*Ruuskatin Moonlight Shadow 2 Uros 12 (Pennut) Henry Stéphane EX1
RAG a FIN*Utuinen Fille Fallaton 2 Uros 1 (SC) Henry Stéphane KM
RAG a 03 FI*Dolldesire's Benita 2 Naaras 9 (Avoin) van Grebst Leslie EX1 CAC
RAG a 03 FI*Dolldesire's Emmett 2 Uros 12 (Pennut) van Grebst Leslie EX1 NOM
RAG a 03 FI*Dollyblues GoodGollyMsMolly 2 Naaras 5 (IC) van Grebst Leslie EX1 CAGCIB BIV
RAG a 03 FI*Rock'nRags KidOfWolver 2 Uros 10 (KAS) van Grebst Leslie EX1 CAP
RAG a 03 FI*Shyshaman's Star of Ivanhoe 2 Uros 7 (CH) van Grebst Leslie Abs
RAG a 03 Of Moonlight Dolls Dutch Dreamer 2 Uros 5 (IC) van Grebst Leslie EX1 CAGCIB
RAG a 04 FI*AijaiCats Harmonious Hazel 2 Naaras 5 (IC) Henry Stéphane EX1 CAGCIB
RAG a 04 FI*Barfait's Joyful Justin 2 Uros 10 (KAS) Henry Stéphane EX1 CAP
RAG a 04 FI*Barfait's Midsummer Mimi 2 Naaras 8 (PR) Henry Stéphane EX1 CAPIB
RAG a 04 FI*Nevilla's AmazingFace 2 Naaras 9 (Avoin) Henry Stéphane EX1 CAC
RAG a 04 FI*Satinante's Don Cesar 2 Uros 2 (SP) Henry Stéphane KM
RAG a 04 FI*Valkoapilan Aapeli 2 Uros 11 (Nuoret) Henry Stéphane EX1 BIV NOM
RAG a 04 FIN*Riverknee Highest Hopes 2 Naaras 6 (IP) Henry Stéphane EX1 CAGPIB BIV NOM
RAG a 04 FIN*Riverknee Highest Hopes 2 Naaras 17 (Veteraani) Ziemianska Marta 3
RAG a 04 FIN*Utuinen Juanita's Japheth 2 Uros 4 (GIP) Henry Stéphane EX1 CAPS
RAG a 04 Jalapeno Indiana Jones 2 Uros 5 (IC) Henry Stéphane Abs
RAG a 04 Methodius Passion for Utuinen 2 Uros 12 (Pennut) Henry Stéphane EX1
RAG a 04 S*FunHouse's & Unni's United Collin 2 Uros 9 (Avoin) Henry Stéphane EX1 CAC NOM
RAG a 04 21 FI*Rock'nRags BrightestDiamond 2 Naaras 7 (CH) Björkander Lena EX1 CACIB
RAG c FI*Calamarin Queen Elisabeth 2 Naaras 10 (KAS) Henry Stéphane EX1 CAP
RAG c 03 21 FI*Calamarin Åttå 2 Uros 10 (KAS) Björkander Lena EX1 CAP
RAG d FI*Kivelän Aslan Mico 2 Uros 12 (Pennut) Henry Stéphane EX1
RAG d 04 FI*Dollyblues Goin' Bananas 2 Naaras 11 (Nuoret) Henry Stéphane EX1
RAG d 04 FI*Kivelän Arlan Tino 2 Uros 12 (Pennut) Henry Stéphane EX1
RAG e Travis Supurrsonic*PL 2 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1 NOM
RAG f FI*Kivelän Achal Pia 2 Naaras 12 (Pennut) van Grebst Leslie Abs
RAG f FIN*Dollyblues Rainbow Doll 2 Naaras 4 (GIP) van Grebst Leslie EX1 CAPS
RAG f 04 21 FI*Dollyblues Kookie Kutter 2 Naaras 11 (Nuoret) Björkander Lena EX1
RAG g FI*Calamarin Åjsan 2 Naaras 10 (KAS) van Grebst Leslie EX1 CAP
RAG g FI*Calamarin Åjsan 2 Naaras 9 (Avoin) van Grebst Leslie EX1 CAC
RAG g FIN*Dollicious Chrystal Blue 2 Naaras 4 (GIP) van Grebst Leslie EX1 CAPS
RAG n Darlinlildols Mighty Treasure 2 Uros 9 (Avoin) Björkander Lena EX1 CAC
RAG n FI*Barfait's Nanette 2 Naaras 9 (Avoin) Björkander Lena EX1 CAC BIV
RAG n FI*Calamarin WorldWinner 2 Naaras 8 (PR) Björkander Lena EX1 CAPIB
RAG n FI*Collicatin Casper 2 Uros 12 (Pennut) Björkander Lena
RAG n FI*Lukanpuron Bambusa 2 Uros 6 (IP) Björkander Lena Abs
RAG n FI*Maplehill's Queen of Hearts 2 Naaras 11 (Nuoret) Björkander Lena Abs
RAG n FI*Maplehill's Sweet Pea 2 Uros 12 (Pennut) Björkander Lena EX1 BIV NOM
RAG n FI*Utuinen XoXo Prima Vera 2 Naaras 12 (Pennut) Björkander Lena EX1
RAG n S*Sollefteåkatten Sussie Doll 2 Naaras 9 (Avoin) Björkander Lena EX2
RAG n 03 FI*Barfait's Napoleon 2 Uros 10 (KAS) Johnson Sarah EX1 CAP NOM
RAG n 03 FI*Dolldesire's Bumblebee 2 Uros 9 (Avoin) Johnson Sarah EX1 CAC BIV
RAG n 03 FI*Dollyblues Wannabe 2 Uros 2 (SP) Johnson Sarah KM
RAG n 03 FI*Tuulikellon Prime Time 2 Uros 5 (IC) Johnson Sarah EX1 No Cert
RAG n 03 FI*Utuinen XoXo Prime Jewel 2 Naaras 12 (Pennut) Johnson Sarah EX1
RAG n 03 21 FIN*Calamarin Indiana Jones 2 Uros 6 (IP) Johnson Sarah EX1 CAGPIB
RAG n 04 FI*Barfait's Joyful Jimi 2 Uros 6 (IP) Björkander Lena EX1 CAGPIB
RAG n 04 FI*Dollicious Harlequin 2 Uros 9 (Avoin) Björkander Lena Abs
RAG n 04 FI*Utuinen Once In A Lifetime 2 Uros 3 (GIC) Björkander Lena EX1 CACS
RAG n 04 FI*Utuinen XoXo Primo's Pride 2 Uros 12 (Pennut) Björkander Lena EX1
RAG n 04 FIN*Barfait's Belle 2 Naaras 6 (IP) Björkander Lena EX1 CAGPIB BIV NOM
RAG n 04 21 FI*Dollyblues MusicOfMyHeart 2 Uros 3 (GIC) Björkander Lena EX1 CACS
RUS FI*Andinan Gretchen 3 Naaras 9 (Avoin) Jones Steven L. Abs
RUS FI*Bessemjanka's Paeonia 3 Naaras 9 (Avoin) Jones Steven L. EX1 CAC
RUS FI*Hana-Bi Liù 3 Naaras 11 (Nuoret) Jones Steven L. EX2
RUS FI*Lion's Unna 3 Naaras 11 (Nuoret) Jones Steven L. EX1
RUS FI*Muskatz's Bach 3 Uros 10 (KAS) Jones Steven L. EX1 CAP NOM
RUS FI*Shady-Lady's Demon 3 Uros 7 (CH) Jones Steven L. EX1 CACIB BIV NOM BIS
RUS FI*Susanssin Cream Of Noble 3 Uros 12 (Pennut) Jones Steven L. EX2
RUS FI*Susanssin Lord Of Land 3 Uros 12 (Pennut) Jones Steven L. EX1
RUS FI*Susanssin Mylady Blue 3 Naaras 12 (Pennut) Jones Steven L. EX1 BIV NOM
RUS FI*Zarin C'est la vie 3 Naaras 10 (KAS) Jones Steven L. EX1 CAP BIV
RUS FIN*Susanssin Playful Leaves 3 Uros 10 (KAS) Jones Steven L. EX2
RUS FIN*Susanssin Your Sunshine 3 Naaras 7 (CH) Jones Steven L. EX1 CACIB
SBI a FI*Tamus Vectra Pipro 2 Naaras 2 (SP) Ziemianska Marta KM NOM
SBI a FI*Tamus Viper Venturer 2 Uros 6 (IP) Ziemianska Marta EX1 CAGPIB NOM
SBI a 21 Demian TreKronor Sedina 2 Naaras 12 (Pennut) Ziemianska Marta EX1
SBI b FI*Mimitan Morning Glory 2 Naaras 9 (Avoin) Ziemianska Marta EX1 CAC
SBI b FI*Mithrandilin Elwing 2 Naaras 5 (IC) Ziemianska Marta EX1 CAGCIB BIV
SBI b Ikks du Hameau de la Reine 2 Uros 12 (Pennut) Ziemianska Marta EX1
SBI b S*Kultberget's Bojan 2 Uros 5 (IC) Ziemianska Marta EX1 No Cert
SBI b 21 FI*Canth's Sweet Little S 2 Naaras 4 (GIP) Kass Tellervo EX1 CAPS
SBI b 21 FI*Canth's ToyBoy 2 Uros 1 (SC) Kass Tellervo KM
SBI b 21 FI*Canth's UltraVox 2 Uros 3 (GIC) Kass Tellervo EX1 CACS
SBI c Demian Fiona 2 Naaras 12 (Pennut) Saetre Raymond Alessandro EX2
SBI c FI*Humming Banshee Beat 2 Uros 12 (Pennut) Saetre Raymond Alessandro EX1
SBI c FI*Humming Birdy 2 Naaras 12 (Pennut) Saetre Raymond Alessandro EX1 BIV NOM
SBI c 21 FI*Tamus Corolla 2 Naaras 10 (KAS) van Grebst Leslie EX1 CAP
SBI c 21 FIN*Tamus Urvan 2 Naaras 8 (PR) van Grebst Leslie EX1 CAPIB NOM BIS
SBI c 21 S*Super Classic's My Lilac Lily 2 Naaras 2 (SP) van Grebst Leslie Abs
SBI d FI*Oreliinan Bonanza 2 Uros 11 (Nuoret) Saetre Raymond Alessandro EX1
SBI d FI*Tamus Belvedere for A-K 2 Naaras 9 (Avoin) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAC
SBI d FIN*Recknagel Maariolemiöö 2 Uros 4 (GIP) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAPS NOM
SBI e FI*Mototassun Remu-Rudolf 2 Uros 6 (IP) Ziemianska Marta EX1 CAGPIB
SBI e FI*Mototassun René-Romeo 2 Uros 8 (PR) Ziemianska Marta EX1 CAPIB
SBI e FI*Oreliinan Bonfire 2 Uros 11 (Nuoret) Ziemianska Marta EX1
SBI e FI*Tamus Hummer 2 Uros 12 (Pennut) Ziemianska Marta EX1
SBI f FI*Nalle-Puhin Madonna 2 Naaras 6 (IP) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAGPIB
SBI f FI*Nalle-Puhin Rita Haywood 2 Naaras 7 (CH) Saetre Raymond Alessandro EX1 CACIB NOM
SBI f FI*Oreliinan Blossom 2 Naaras 11 (Nuoret) Saetre Raymond Alessandro EX1
SBI f FIN*Recknagel Kelliklaarkson 2 Naaras 10 (KAS) Saetre Raymond Alessandro Abs
SBI g FI*Tamus Healey 2 Naaras 12 (Pennut) Ziemianska Marta EX1
SBI g FIN*Tamus Jetta Jubilee 2 Naaras 8 (PR) Ziemianska Marta EX1 CAPIB
SBI g FIN*Tamus Jetta Jubilee 2 Naaras 17 (Veteraani) Ziemianska Marta 2
SBI j FI*Rais-Kis Doris 2 Naaras 12 (Pennut) Ziemianska Marta EX1
SBI n EE*Ireen Herencia 2 Naaras 5 (IC) Henry Stéphane EX1 CAGCIB
SBI n FI*Chirybiry's Hug me 2 Uros 12 (Pennut) Henry Stéphane EX2
SBI n FI*Piiperön Bohemia After Dark 2 Naaras 9 (Avoin) Henry Stéphane EX1 CAC NOM
SBI n FI*Rais-Kis Epeliini 2 Naaras 12 (Pennut) Henry Stéphane EX1
SBI n FI*Touchant Troubadour d'amour 2 Uros 12 (Pennut) Henry Stéphane EX1 BIV NOM
SBI n FIN*Chirybiry's Remulus 2 Uros 4 (GIP) Henry Stéphane EX1 CAPS
SBI n FIN*Tassuliinin Braveheart 2 Uros 2 (SP) Henry Stéphane KM BIV NOM
SBI n FIN*Zhamanen Hurricane 2 Naaras 10 (KAS) Henry Stéphane EX1 CAP
SBI n FIN*Zhamanen Hurricane 2 Naaras 17 (Veteraani) Ziemianska Marta 1 NOM BIS
SBI n 21 FI*Sic'an Ruuben 2 Uros 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
SIA a FI*Twist-Tiramisun North Star 4 Uros 3 (GIC) Stoa Caroline EX1 CACS
SIA a FI*Twist-Tiramisun Quimby 4 Uros 11 (Nuoret) Stoa Caroline EX1
SIA b FI*Clamoris Humbert 4 Uros 12 (Pennut) Stoa Caroline Abs
SIA d 21 FI*Santuzzan On Your Toes 4 Uros 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP NOM BIS
SIA d 21 N*Himmeltinden's Madcon 4 Uros 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
SIA n FI*Kelmikerhon Nuorallatanssia 4 Uros 4 (GIP) Saarela Veikko EX1 CAPS
SIA n FI*Twist-Tiramisun Kurtisaani 4 Naaras 1 (SC) Saarela Veikko KM
SIA n FI*Twist-Tiramisun Queen Syrah 4 Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1 NOM
SIB a FI*Kestilinnan Anni 2 Naaras 9 (Avoin) Ziemianska Marta EX1 CAC
SIB f FI*Jäälinnan Alisa 2 Naaras 5 (IC) van Grebst Leslie EX1 CAGCIB
SIB f 24 FI*Lumikissan Janis Joplin 2 Naaras 9 (Avoin) van Grebst Leslie EX1 CAC
SIB g FI*Kestilinnan Rinsessa 2 Naaras 10 (KAS) van Grebst Leslie EX1 CAP
SIB n 03 22 FI*Amurin Hoosea 2 Uros 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
SIB n 03 24 FI*Goldenspot's Doron 2 Uros 12 (Pennut) Kass Tellervo EX2
SIB n 09 24 S*Klockarbackens Luna Lovegood 2 Naaras 7 (CH) Kass Tellervo EX1 CACIB
SIB n 22 Favour Siber Felis*PL 2 Uros 12 (Pennut) Ziemianska Marta EX1
SIB n 24 FIN*Tuiskutassun Eydis Rohkea 2 Naaras 4 (GIP) Ziemianska Marta EX1 CAPS
SIB ny 09 24 Abrikos Onix Gloria 2 Uros 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC BIV
SIB ny 24 Yermolay Crown of Siberia 2 Uros 5 (IC) Ziemianska Marta EX1 CAGCIB NOM
SOM n FI*Amajan Fede Favoloso 3 Uros 5 (IC) Mösch Sabine EX1 CAGCIB
SOM n FI*SunnyPace Betonica 3 Uros 11 (Nuoret) Mösch Sabine EX1
SOM n FIN*Alfajiri Maridadi 3 Naaras 6 (IP) Mösch Sabine EX1 CAGPIB
SOM n FIN*Alfajiri Maridadi 3 Naaras 17 (Veteraani) Ojaniemi Sara 1 NOM
SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 3 Uros 2 (SP) Mösch Sabine KM NOM BIS
SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 3 Uros 17 (Veteraani) Ojaniemi Sara 2
SOM p FI*Foxkiss Buteo lagopus 3 Uros 6 (IP) Anciau Lili EX1 CAGPIB NOM
SPH d 02 21 62 LV*Otomi Damir 3 Uros 11 (Nuoret) Bruin Stephe EX1
SPH d 21 33 FI*Tutsi Chaumet 3 Uros 12 (Pennut) Mösch Sabine EX1
SPH e 09 32 LV*Otomi Ungaro 3 Uros 1 (SC) Mösch Sabine KM
SPH f 09 21 LV*Otomi Xaviera 3 Naaras 5 (IC) Bruin Stephe EX1 CAGCIB
SYS b 03 FI*Choose Three Wishes Well 4 Naaras 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB NOM
SYS f 02 21 FI*Birregin FairyTail Tales 4 Naaras 1 (SC) Stoa Caroline Abs
SYS n 03 FI*Keskimaan Hobbit Fosco 4 Uros 12 (Pennut) Stoa Caroline EX1
TUA a 03 FI*Sada Q Uljas Unto 2 Uros 10 (KAS) Ziemianska Marta EX1 CAP
TUA f 23 FI*Sada Suhmuran Sandra 2 Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC NOM
TUA n 03 FI*Tangerine's Body and Soul 2 Uros 9 (Avoin) Ziemianska Marta EX1 CAC
TUA w 62 FI*Josmarin Eldem 2 Naaras 4 (GIP) Björkander Lena EX1 CAPS
TUA w 62 FIN*Elekatin Oriana 2 Naaras 3 (GIC) Björkander Lena EX1 CACS
TUV d 62 FI*GizemliKediler Bal Bilmece 2 Uros 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
TUV f 62 FI*Valier's Kianna 2 Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
TUV f 63 FI*Valier's Cilla 2 Naaras 10 (KAS) Kass Tellervo EX1 CAP NOM
634 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Saarela Veikko 0
1 tuomaria.