Omakissa
TUROK 23.11.2014
Järjestävä yhdistys Turun Rotukissayhdistys ry
Alkaa 23.11.2014 Loppuu 23.11.2014
Ilmoittautuminen alkaa 22.8.2014 Ilmoittautuminen loppuu 2.11.2014
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 8:30
Arvostelut alkavat 9:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 10.11.2014
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 700   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@turok.fi
Paikka Turun Messu- ja kongressikeskus, Turku
Toimihenkilöt
Näyttelysihteerit
Kategoriat I ja II Outi Jalo, Käänteenkuja 4, 21350 ILMARINEN
kategoria III, IV ja kotikissat: Katja Kinnunen, Karrinkatu 13 A 1, 20320 TURKU
Yhteinen sähköposti ja puhelin: show@turok.fi, 050 534 0810

Pääassistentti Ann-Mari Kymäläinen: assistentit@turok.fi, 040 087 4120

Näyttelypäällikkö Suvi Sippola: np@turok.fi, 045 674 7894

Ruusukesihteeri Taru Rannikko: ruusuke@turok.fi, 040 535 3890

Lisätietoja
 
Kaikki rodut arvostellaan molempina päivinä. Eläinlääkärin tarkastus ja sääntöjen mukaiset rokotukset ovat pakollisia kaikille näyttelypaikalle tuleville kissoille. Näyttelyssä noudatetaan Suomen Kissaliiton ja FIFén sääntöjä. Omistajat voivat itse esitellä kissat tuomareille. Häkkien koot 65 x 65 x 56 cm, ei kaksoishäkkejä.

Ilmoittautumiset: 22.8-26.10.2014 välisenä aikana, ensisijaisesti sähköisesti OmaKissa-järjestelmän kautta! 
Paperilomakkeella ilmoittautumiset näyttelysihteereille kategorian mukaisesti. Mikäli ilmoittautuminen tapahtuu paperilomakkeella, on täytettävä ilmoittautumislomake erikseen kummallekin päivälle, ei sähköposti-ilmoittautumisia. Myöhästyneet ja puutteelliset ilmoittautumiset voidaan hylätä. Paperi- ilmoittautumisten on oltava perillä viimeistään 26.10.2014.
Näyttelyluokat: Näyttelyluokat 1 - 17. Siitoskissat ilmaiseksi (mikäli ei osallistu normaaliarvosteluun). Jos kissa osallistuu kahteen luokkaa, ilmoitathan kissan erikseen molempiin luokkiin.
Leimakortit: Leimakortit on käytössä. Maksettaessa näyttelymaksu leimakortilla on leimakortti välittömästi lähetettävä näyttelysihteerille (kat I, II Outi, kat III, IV, KK Katja). Leimakorttiin kirjoitetaan omistajan nimi ja kissan nimi joka leimakortilla maksetaan näyttelyyn
Ruusukkeet: Sertifikaattiruusukkeet maksulliset 2 €.
HUOM! Näyttelyluettelo on maksullinen. Luettelon hinta on ennakkoon, omakissan kautta, ostettaessa 2€ ja näyttelypaikalta ostettuna 3€. Sis la & su.
Pysäköinti: Maksullinen 6 €

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 131 131 0 0 0
2 149 149 0 0 0
3 108 108 0 0 0
4 126 126 0 0 0
Kotikissat 13 13 0 0 0
Yhteensä 527 527 0 0 0

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO w 62 FI*Elrikan Fantastic Feeling 1 Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
2 EXO n FI*Chevhill's Italian Gigolo 1 Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko EX2
3 EXO n FI*Chosen-One Rockstar Riddick 1 Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
4 EXO a Tombrock's Amadeus 1 Uros 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
5 EXO g FI*Moondreamer's Once in a Blue Moon 1 Naaras 12 (Pennut) Mastrangelo Donatella EX1
6 EXO n 22 FI*Mogi's Mother Love 1 Uros 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS
7 EXO n 22 FI*AzuLejo's Swanheart 1 Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko Abs
8 EXO n 22 FI*Chosen-One Romance in the Rain 1 Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1 BIV NOM
9 EXO n 22 FI*Chosen-One Rain of Roses 1 Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
10 EXO n 22 FI*Elrikan Oskar-Onni 1 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
11 EXO n 24 FI*Aamukasteen Ester Estelar 1 Naaras 7 (CH) Saarela Veikko Abs
12 EXO f 22 FI*Chevhill's Italian Style 1 Naaras 12 (Pennut) Mastrangelo Donatella EX1
13 EXO ds 23 62 FIN*Siriuksen Exotic Örzan 1 Uros 6 (IP) Saarela Veikko EX1 CAGPIB
14 EXO fs 24 62 X-Treme Snowy Doll 1 Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
15 EXO a 03 FIN*Mogi's Mighty Michael J. 1 Uros 1 (SC) Saarela Veikko KM
16 EXO d 03 24 FI*Elrikan Fazer 1 Uros 11 (Nuoret) Mastrangelo Donatella Abs
17 EXO g 02 21 62 FI*Chevhill's Pastel Candy 1 Naaras 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB
18 PER w 62 FI*Elrikan Rolex 1 Uros 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS
19 PER w 63 FI*Elrikan Mirage of Love 1 Uros 11 (Nuoret) Mastrangelo Donatella EX1 NOM
20 PER n Miro' Love Supreme 1 Uros 12 (Pennut) Mastrangelo Donatella Abs
21 PER n FI*Mimosan Little Bad Girl 1 Naaras 12 (Pennut) Mastrangelo Donatella EX1 NOM BIS
22 PER a Haendel's Titanium of Chosen One 1 Uros 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB BIV
23 PER a FI*Moondreamer's Starry Sky 1 Uros 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
24 PER a FI*Moondreamer's Deep Blue Sea 1 Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
25 PER d FI*BlueIce's Roma Uomo 1 Uros 1 (SC) Saarela Veikko KM
26 PER d FI*Sabrimin Prince 1 Uros 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS NOM BIS
27 PER d FI*Moondreamer's Heart of Gold 1 Uros 2 (SP) Saarela Veikko KM
28 PER f FI*KiSui Dov'e L'amore 1 Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX2
29 PER f FI*KiSui Kiss from Cher 1 Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX3
30 PER f FI*Mimosan Lying From You 1 Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1 BIV
31 PER ns FI*Kultaviiksen Howlin Wolf 1 Uros 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
32 PER n 24 FIN*Jarbabin Tsimbavaati 1 Uros 2 (SP) Saarela Veikko KM NOM
33 PER d 22 FI*Elrikan Win-Win Ace 1 Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
34 PER f 24 FI*Moondreamer's Heart Queen 1 Naaras 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS
35 PER n 01 62 FI*Dirlandan JinJang 1 Uros 5 (IC) Mastrangelo Donatella EX1 CAGCIB NOM
36 PER n 02 62 Toy Tricksy Zorro 1 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
37 PER n 03 FI*Mimosan Ka Boom 1 Uros 6 (IP) Mastrangelo Donatella EX1 CAGPIB NOM BIS
38 PER n 03 Hiladoras Alejandro 1 Uros 10 (KAS) Mastrangelo Donatella EX1 CAP
39 PER a 03 FI*Dirlandan Johnny be good 1 Uros 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP
40 PER f 02 62 FI*Dirlandan Marilyn 1 Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko Abs
41 PER f 03 FI*Dirlandan Kalimera 1 Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
42 PER f 03 FI*Dirlandan Moulin Rouge 1 Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
43 PER n 03 24 FI*Chosen-One Lacy Looker 1 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
44 PER a 03 22 FIN*Kissankäpälän Blossom 1 Naaras 2 (SP) Saarela Veikko KM NOM BIS
45 PER f 02 21 62 FI*Mimosan If Only You 1 Naaras 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS NOM BIS
46 PER f 02 21 62 FI*Sabrimin Deluxe 1 Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1 NOM BIS
47 ACL III / ACL n 24 FIN*Siriuksen LeoCurl 2 Uros 2 (SP) Sandon Cristiano Federico KM NOM
47 ACL III / ACL n 24 FIN*Siriuksen LeoCurl 2 Uros 17 (Veteraani) Comorio Luigi 3
48 ACL IV / ACL n 03 24 FI*Dezzicat's Decisivo DioCurl 2 Uros 10 (KAS) Ghibaudo Alessandro EX1 CAP
49 ACL V / ACL f FI*Minnikatin Olympia 2 Naaras 9 (Avoin) Ghibaudo Alessandro EX1 CAC
50 ACL VIII / ACL ds 09 22 FI*Metusalahin Bowie 2 Uros 7 (CH) Comorio Luigi EX1 CACIB
51 ACL VIII / ACL fs 09 22 FI*Dezzicat's Amabile AyaCurl 2 Naaras 4 (GIP) Comorio Luigi EX1 CAPS NOM
52 ACL VIII / ACL ns 02 64 FI*Dezzicat's Conamore CupCurl 2 Uros 10 (KAS) Comorio Luigi EX1 CAP
53 ACL X / ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl 2 Naaras 2 (SP) Kudra Magdalena KM NOM
53 ACL X / ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl 2 Naaras 17 (Veteraani) Comorio Luigi 1 NOM BIS
54 ACS X / ACS a 21 33 FI*Zormain Ashakes Romeo 2 Uros 3 (GIC) Kudra Magdalena EX1 CACS
55 MCO I / MCO n FI*Mainehaan Bruno 2 Uros 3 (GIC) Kudra Magdalena EX1 CACS
56 MCO I / MCO a FI*Mainehaan Hanson 2 Uros 9 (Avoin) Kudra Magdalena EX1 CAC BIV
57 MCO I / MCO n FI*HoneyCoon's Paint In Black 2 Uros 11 (Nuoret) Kudra Magdalena EX1 NOM
58 MCO I / MCO n FI*Tigerworld Sirius Black 2 Uros 11 (Nuoret) Kudra Magdalena EX2
59 MCO I / MCO n FI*Tigerworld Nothing To Fear 2 Uros 4 (GIP) Kudra Magdalena EX1 CAPS
60 MCO II / MCO a 09 FI*Chamberlain Hidden Treasure 2 Uros 3 (GIC) Jyrkinen Jaana EX1 CACS
61 MCO II / MCO n 03 Ghost Rider Tiili*PL 2 Uros 5 (IC) Jyrkinen Jaana Abs
62 MCO II / MCO n 09 FI*HoneyCoon's Miss Impossible 2 Naaras 5 (IC) Jyrkinen Jaana EX1 CAGCIB
63 MCO II / MCO n 09 FI*Tigerworld Minerva Garmiva 2 Naaras 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1 BIV
64 MCO II / MCO n 09 FI*Tigerworld Kisses Of Fire 2 Naaras 12 (Pennut) Jyrkinen Jaana EX1
65 MCO II / MCO a 09 FI*Chamberlain Let's Go 2 Uros 8 (PR) Jyrkinen Jaana EX2
66 MCO II / MCO a 09 FI*HoneyCoon's I Want It More 2 Uros 6 (IP) Jyrkinen Jaana EX1 CAGPIB
67 MCO II / MCO a 09 FI*HoneyCoon's Stormy End 2 Uros 8 (PR) Jyrkinen Jaana EX1 CAPIB BIV NOM
68 MCO III / MCO n 22 Olaf Junior Kaprysowo*PL 2 Uros 7 (CH) Comorio Luigi EX1 CACIB
69 MCO III / MCO n 22 FI*TipTop Maine Beorn 2 Uros 12 (Pennut) Comorio Luigi Abs
70 MCO III / MCO n 22 FIN*Chamberlain Is There Truth 2 Uros 17 (Veteraani) Comorio Luigi 2
70 MCO III / MCO n 22 FIN*Chamberlain Is There Truth 2 Uros 2 (SP) Comorio Luigi KM NOM
71 MCO III / MCO n 22 FIN*Chamberlain Dark Diamond 2 Naaras 10 (KAS) Comorio Luigi EX1 CAP
72 MCO IV / MCO n 03 23 FI*Krysos WinWin 2 Uros 3 (GIC) Edström Michael EX1 CACS
73 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Pikkumetsän Khal Drogo 2 Uros 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB BIV NOM
74 MCO IV / MCO n 09 22 FI*MeriCoon's Giorgio Armani 2 Uros 9 (Avoin) Edström Michael Abs
75 MCO IV / MCO n 09 22 FI*MeriCoon's Giselle Diamante 2 Naaras 9 (Avoin) Edström Michael Abs
76 MCO IV / MCO n 09 22 Metsaaron Eva Braun 2 Naaras 9 (Avoin) Edström Michael EX1 No Cert
77 MCO V / MCO f 22 S*Stortassen's Xozo 2 Naaras 5 (IC) Ghibaudo Alessandro EX1 CAGCIB
78 MCO V / MCO f 22 FI*MeriCoon's Heidi the Teddy Bear 2 Naaras 9 (Avoin) Ghibaudo Alessandro Abs
79 MCO V / MCO d 22 Atrox Icestorm*PL 2 Uros 11 (Nuoret) Ghibaudo Alessandro EX1 BIV NOM
80 MCO V / MCO f 22 FI*MaineQueen Bahama Mama 2 Naaras 11 (Nuoret) Ghibaudo Alessandro EX2
81 MCO V / MCO f PL*Ashabelle Tosca 2 Naaras 11 (Nuoret) Ghibaudo Alessandro EX1
82 MCO VI / MCO g 09 22 FI*Chamberlain Make A Wish 2 Naaras 3 (GIC) Sandon Cristiano Federico EX1 CACS
83 MCO VI / MCO g 09 22 FI*Chamberlain Gift Of Love 2 Naaras 5 (IC) Sandon Cristiano Federico EX1 CAGCIB
84 MCO VI / MCO g 03 22 FI*Chamberlain Vanilla Sky 2 Naaras 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico EX1 CAC BIV
85 MCO VI / MCO f 09 22 FI*MeriCoon's Holly Dolly 2 Naaras 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico Abs
86 MCO VI / MCO g 09 22 SE*KobbaCat's Athena 2 Naaras 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico EX2
87 MCO VI / MCO f 02 21 62 FI*BellaAmare's Belladonna of Hope 2 Naaras 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX1
88 MCO VI / MCO f 09 S*Rökatten's Eternity Ebba 2 Naaras 6 (IP) Sandon Cristiano Federico EX1 CAGPIB
89 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Chamberlain Keep It Dark 2 Naaras 10 (KAS) Sandon Cristiano Federico EX1 CAP NOM
90 MCO VII / MCO ns LT*Lordcoon Grayse 2 Naaras 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB
91 MCO VII / MCO ns 22 FI*Chatvallon Prince Guillaume 2 Uros 6 (IP) Edström Michael EX1 CAGPIB
92 MCO VIII / MCO ds 09 22 FI*HoneyCoon's Thief Of Hearts 2 Uros 4 (GIP) Jyrkinen Jaana EX1 CAPS
93 MCO VIII / MCO ns 09 FI*HoneyCoon's Black Sabbath 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
94 NFO I / NFO n DonTomaso's Septimus 2 Uros 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB
95 NFO I / NFO a FI*Laramillan Indigo 2 Uros 10 (KAS) Edström Michael EX1 CAP
96 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian September Ashes 2 Uros 1 (SC) Lindelöf Sirpa KM
97 NFO II / NFO n 09 S*Eärfalas Dogge 2 Uros 1 (SC) Lindelöf Sirpa KM BIV NOM
98 NFO II / NFO n 03 S*Zygot's Mac Gregor 2 Uros 3 (GIC) Lindelöf Sirpa EX1 CACS
98 NFO II / NFO n 03 S*Zygot's Mac Gregor 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
99 NFO II / NFO n 09 S*Eärfalas Freja 2 Naaras 5 (IC) Lindelöf Sirpa EX1 CAGCIB
100 NFO II / NFO n 09 Islay de Laïloken 2 Uros 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC
101 NFO II / NFO n 03 FI*Ninatte's Fast Surprise 2 Uros 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1 NOM
102 NFO II / NFO n 03 FI*Ninatte's Little Surprise 2 Naaras 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1
103 NFO II / NFO a 09 FI*Laramillan Ivanhoe 2 Uros 6 (IP) Lindelöf Sirpa EX1 CAGPIB BIV NOM
104 NFO II / NFO n 03 FI*Ninatte's Cloud Nine 2 Uros 6 (IP) Lindelöf Sirpa EX2
105 NFO II / NFO a 09 S*Uncut Diamond Quicksilver 2 Uros 6 (IP) Lindelöf Sirpa EX3
106 NFO III / NFO n 22 S*White Crystal's Ninat 2 Naaras 3 (GIC) Lindelöf Sirpa EX1 CACS
107 NFO III / NFO n 22 FI*FoxyPaw's Lucky Brown 2 Uros 10 (KAS) Lindelöf Sirpa EX1 CAP BIV
108 NFO III / NFO n 22 FI*Pörkarvan OpethEnniosDotter 2 Naaras 7 (CH) Lindelöf Sirpa EX1 CACIB
109 NFO III / NFO n 22 FIN*Pörkarvan JakeSonOfJonatan 2 Uros 4 (GIP) Lindelöf Sirpa EX1 CAPS
110 NFO III / NFO nt 23 FI*Karvanaaman Goljat 2 Uros 10 (KAS) Lindelöf Sirpa EX2
111 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Tähtitassun Aurinkoinen 2 Naaras 1 (SC) Edström Michael KM NOM BIS
112 NFO IV / NFO n 03 24 S*NC's Alladin Sane 2 Uros 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB
113 NFO IV / NFO n 09 23 FI*Kuutamoyön Adranus 2 Uros 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
114 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Pörkarvan PhilAnselmoSonOfAlladin 2 Uros 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB BIV
115 NFO IV / NFO n 09 22 FI*FoxyPaw's Hoodoo Doll 2 Naaras 2 (SP) Edström Michael KM BIV
116 NFO IV / NFO n 09 24 FIN*Tähtitassun Lucky Star 2 Uros 4 (GIP) Edström Michael EX2
117 NFO IV / NFO n 09 22 S*Långängens Krokant 2 Uros 6 (IP) Edström Michael EX1 CAGPIB
118 NFO IV / NFO n 03 24 FIN*Suvipäivän Laureline 2 Naaras 10 (KAS) Edström Michael EX1 CAP
119 NFO V / NFO d 23 FI*Lolcat's Prince Philip 2 Uros 12 (Pennut) Comorio Luigi EX1
120 NFO VI / NFO d 02 21 S*Eärfalas Elvis 2 Uros 3 (GIC) Jyrkinen Jaana EX2
121 NFO VI / NFO d 03 22 FI*Ninatte's Big Dipper 2 Uros 3 (GIC) Jyrkinen Jaana EX1 CACS
122 NFO VI / NFO f 03 22 S*Eärfalas Flisan 2 Naaras 3 (GIC) Jyrkinen Jaana EX1 CACS
123 NFO VI / NFO f 02 63 FI*Ninatte's Apricot Lady 2 Naaras 5 (IC) Jyrkinen Jaana EX2
123 NFO VI / NFO f 02 63 FI*Ninatte's Apricot Lady 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
124 NFO VI / NFO f 03 22 S*Mylingens Maryland 2 Naaras 5 (IC) Jyrkinen Jaana EX1 CAGCIB
125 NFO VI / NFO d 09 22 S*Just Catnap's Ailsa Craig 2 Naaras 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1 BIV NOM BIS
126 NFO VI / NFO d 03 FI*Ninatte's Summer Surprise 2 Uros 12 (Pennut) Jyrkinen Jaana EX1
127 NFO VI / NFO d 02 62 FI*Louhelan Emma Frost 2 Naaras 10 (KAS) Jyrkinen Jaana EX1 CAP
128 NFO VII / NFO fs FI*FoxyPaw's Cherry Mash 2 Naaras 5 (IC) Jyrkinen Jaana EX1 CAGCIB
129 NFO VII / NFO ns 23 S*Kronängens Triton 2 Uros 7 (CH) Jyrkinen Jaana EX1 CACIB
130 NFO VII / NFO ns 23 S*Puzzlebitens Cuba Libre 2 Uros 7 (CH) Jyrkinen Jaana Abs
131 NFO VII / NFO ns 24 S*Uncut Diamond Norton 2 Uros 5 (IC) Jyrkinen Jaana EX1 CAGCIB BIV NOM
132 NFO VII / NFO ns 22 FI*DevineWild Velma Kelly 2 Naaras 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX1 CAC
133 NFO VII / NFO ns 24 FI*Debals HuraaHuraa 2 Uros 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1
134 NFO VIII / NFO fs 03 22 N*Migoto's Rikke 2 Naaras 1 (SC) Sandon Cristiano Federico KM BIV NOM
135 NFO VIII / NFO ns 09 23 S*Tigerögas Survivor of Lynx-Lair 2 Uros 5 (IC) Sandon Cristiano Federico EX1 CAGCIB
136 NFO VIII / NFO fs 09 23 S*Tigerögas Sunrise of Lynx-Lair 2 Naaras 5 (IC) Sandon Cristiano Federico EX1 CAGCIB
137 NFO VIII / NFO fs 03 22 Ylvie Ujvara av Snøfjord*CH 2 Naaras 7 (CH) Sandon Cristiano Federico EX1 CACIB
138 NFO VIII / NFO ns 09 DonTomaso's Renesmee 2 Naaras 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico EX1 CAC
139 NFO VIII / NFO fs 09 FI*Jarraun's Skog Cheralin 2 Naaras 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX2
140 NFO VIII / NFO fs 09 23 S*Capsicum's IPA 2 Naaras 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX1 BIV NOM
141 NFO VIII / NFO fs 02 62 S*Lisjöskogen's Maddy Magic 2 Naaras 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX1
142 NFO VIII / NFO fs 09 23 S*Zarkesha's Kewpie Doll 2 Naaras 4 (GIP) Sandon Cristiano Federico EX1 CAPS
143 NFO VIII / NFO ns 03 S*Glömstaskogens Kalla Kali 2 Uros 8 (PR) Sandon Cristiano Federico EX1 CAPIB
144 NFO IX / NFO w 64 FIN*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 1 (SC) Sandon Cristiano Federico KM NOM
145 NFO n 02 21 S*Glömstaskogens Iceman 2 Uros 4 (GIP) Edström Michael EX1 CAPS
146 RAG n FI*Ruuskatin Let Me Entertain You 2 Naaras 11 (Nuoret) Kudra Magdalena EX1
147 RAG n FI*Ragtail Caspar 2 Uros 4 (GIP) Kudra Magdalena EX1 CAPS
148 RAG a FI*Safireyes Blue Hope 2 Naaras 7 (CH) Kudra Magdalena EX1 CACIB
149 RAG a FI*Tiridoll's My Caramel Kiss 2 Naaras 11 (Nuoret) Kudra Magdalena EX1
150 RAG d FI*Tiridoll's Fire Diamond In My Hands 2 Uros 12 (Pennut) Jyrkinen Jaana EX1 NOM
151 RAG n 03 FI*Tuulikellon Prime Time 2 Uros 1 (SC) Ghibaudo Alessandro KM
152 RAG n 03 FI*AijaiCats Victorious Vivian 2 Naaras 9 (Avoin) Ghibaudo Alessandro EX1 CAC
153 RAG n 03 FI*Celestial's Joyfull Marquese 2 Naaras 12 (Pennut) Ghibaudo Alessandro EX2
154 RAG n 03 FI*Tiridoll's Beautiful Ballerina 2 Naaras 12 (Pennut) Ghibaudo Alessandro EX1 BIV NOM
155 RAG n 03 FI*Maplehill's Tahoma 2 Uros 8 (PR) Ghibaudo Alessandro EX1 CAPIB
156 RAG n 04 FI*Ragtail Figaro 2 Uros 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX1 CAC
157 RAG n 04 S*Shivali Dancing Paphinia 2 Naaras 6 (IP) Jyrkinen Jaana EX1 CAGPIB
158 RAG n 04 Darlinlildols Dreamcatcher 2 Uros 10 (KAS) Jyrkinen Jaana EX1 CAP
158 RAG n 04 Darlinlildols Dreamcatcher 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
159 RAG a 03 FI*Tiridoll's Collide With The Hearts 2 Naaras 9 (Avoin) Comorio Luigi EX1 CAC
160 RAG a 03 FI*Tiridoll's Queen of Catwalk 2 Naaras 11 (Nuoret) Comorio Luigi EX1 BIV NOM
161 RAG a 03 (N)Diadem's Vuzzy 2 Uros 12 (Pennut) Comorio Luigi EX1 NOM
162 RAG a 03 FI*Utuinen Fun To Keep 2 Uros 12 (Pennut) Comorio Luigi EX2
163 RAG a 03 FIN*Tiridoll's Blue Stardust 2 Naaras 17 (Veteraani) Comorio Luigi 4
163 RAG a 03 FIN*Tiridoll's Blue Stardust 2 Naaras 2 (SP) Comorio Luigi KM
164 RAG a 03 Darlinlildols Melania 2 Naaras 10 (KAS) Comorio Luigi Abs
165 RAG a 04 FI*Tiridoll's MeTooLoveYou 2 Uros 1 (SC) Ghibaudo Alessandro KM BIV
166 RAG a 04 Jalapeno Indiana Jones 2 Uros 3 (GIC) Ghibaudo Alessandro EX1 CACS
167 RAG a 04 Humdolls Cosmic Girl 2 Naaras 7 (CH) Ghibaudo Alessandro EX1 CACIB
168 RAG a 04 FI*Barfait's Joyful Justin 2 Uros 6 (IP) Ghibaudo Alessandro EX1 CAGPIB
169 RAG d 03 FIN*Tiridoll's Caramel Kiss 2 Naaras 8 (PR) Ghibaudo Alessandro EX1 CAPIB NOM
170 RAG n 03 21 S*Shivali Big Hair...Big Nails 2 Uros 11 (Nuoret) Ghibaudo Alessandro EX1
171 RAG a 04 21 FI*Celestial's Amore Mi Amigo 2 Uros 8 (PR) Ghibaudo Alessandro EX1 CAPIB
172 SBI n S*Raus Höjden's Harmoney in Brown 2 Naaras 1 (SC) Jyrkinen Jaana KM BIV NOM
173 SBI n FI*Cetulean Quantum Solaris 2 Uros 5 (IC) Jyrkinen Jaana EX1 CAGCIB
174 SBI n FI*Nalandan Bandhula 2 Uros 7 (CH) Jyrkinen Jaana EX2
175 SBI n FI*Sic'an Topia 2 Uros 7 (CH) Jyrkinen Jaana EX1 CACIB
176 SBI n FI*Mion Tamaj 2 Naaras 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1
177 SBI n FIN*Canth's Love is All I need 2 Naaras 17 (Veteraani) Comorio Luigi 2
177 SBI n FIN*Canth's Love is All I need 2 Naaras 2 (SP) Jyrkinen Jaana KM
178 SBI n FIN*Mion Pitou 2 Uros 4 (GIP) Jyrkinen Jaana EX1 CAPS
179 SBI n EST*Audrey Herencia 2 Naaras 6 (IP) Jyrkinen Jaana EX1 CAGPIB BIV
180 SBI a FI*MeToYou Hero 2 Uros 3 (GIC) Edström Michael EX1 CACS BIV
181 SBI a NO*Snowbuddy's Blue Charm 2 Uros 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
182 SBI a FI*Kujakeikarin Justiina 2 Naaras 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
183 SBI a FI*Zhamanen MT Bobby Orr 2 Uros 2 (SP) Edström Michael KM NOM
184 SBI a FI*Tamus Vectra Pipro 2 Naaras 2 (SP) Edström Michael KM
185 SBI a FIN*Recknagel Tairapänks 2 Naaras 2 (SP) Edström Michael KM BIV NOM BIS
186 SBI a FIN*Sic'an Midian 2 Naaras 6 (IP) Edström Michael EX1 CAGPIB
187 SBI b S*Stendalens Cola 2 Naaras 17 (Veteraani) Comorio Luigi 3
187 SBI b S*Stendalens Cola 2 Naaras 1 (SC) Comorio Luigi KM NOM
188 SBI b FI*Mithrandilin Elwing 2 Naaras 3 (GIC) Comorio Luigi EX1 CACS
189 SBI b FI*Mimitan Bambina 2 Naaras 9 (Avoin) Comorio Luigi EX1 CAC
190 SBI b IT*Sweety Yowl Yumi 2 Naaras 11 (Nuoret) Comorio Luigi EX1 BIV
191 SBI b S*Zemlan's Nalle 2 Uros 4 (GIP) Comorio Luigi EX1 CAPS
192 SBI b FIN*Pässinpään Lady After Eight 2 Naaras 6 (IP) Comorio Luigi EX1 CAGPIB
193 SBI d FI*Vintti-Katin Birlikka 2 Naaras 3 (GIC) Sandon Cristiano Federico EX1 CACS
194 SBI d FI*Oreliinan Bonanza 2 Uros 7 (CH) Sandon Cristiano Federico EX1 CACIB
195 SBI f FI*Nalle-Puhin Mustang Sally 2 Naaras 7 (CH) Kudra Magdalena EX1 CACIB
196 SBI f S*Bibendums Spring Edition III 2 Naaras 5 (IC) Kudra Magdalena EX1 CAGCIB
197 SBI g FI*ElfQuest Leetah 2 Naaras 5 (IC) Kudra Magdalena EX1 CAGCIB
198 SBI h FIN*Harebell Zelda 2 Naaras 4 (GIP) Kudra Magdalena EX1 CAPS
199 SBI n 21 FIN*Zhamanen Harlequin 2 Naaras 1 (SC) Kudra Magdalena KM BIV
200 SBI n 21 SE*Candlebrights Boss of Destiny 2 Uros 5 (IC) Kudra Magdalena EX1 CAGCIB
201 SBI n 21 FI*Sic'an Rispa 2 Naaras 9 (Avoin) Kudra Magdalena EX1 CAC
202 SBI n 21 FI*Canth's Soldier of Love 2 Uros 8 (PR) Kudra Magdalena EX1 CAPIB NOM
203 SBI n 21 FIN*Mion Piona 2 Naaras 10 (KAS) Kudra Magdalena EX1 CAP
204 SBI a 21 FIN*Zildan Sagwa 2 Naaras 1 (SC) Lindelöf Sirpa KM BIV NOM
205 SBI a 21 Picolina v. Fuchswinkel 2 Naaras 7 (CH) Lindelöf Sirpa EX1 CACIB
206 SBI a 21 FI*Adalgisa's Ceres 2 Naaras 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC
207 SBI a 21 SE*Borgvikens Beylo Bon Ami 2 Uros 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX1 NOM
208 SBI a 21 FI*Shonamei's Lady La Luna 2 Naaras 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1
209 SBI a 21 FIN*Kimono Aicha 2 Uros 17 (Veteraani) Comorio Luigi Abs
209 SBI a 21 FIN*Kimono Aicha 2 Uros 8 (PR) Lindelöf Sirpa Abs
210 SBI a 21 FI*Canth's Wivaldi 2 Uros 10 (KAS) Lindelöf Sirpa EX1 CAP
211 SBI a 21 FI*Canth's Ultra Bra 2 Naaras 10 (KAS) Lindelöf Sirpa EX1 CAP NOM
212 SBI b 21 FI*Canth's ToyBoy 2 Uros 1 (SC) Kudra Magdalena KM NOM
213 SBI c 21 FI*Canth's Kismet 2 Naaras 9 (Avoin) Kudra Magdalena EX1 CAC
214 SBI c 21 FIN*Tamus Urvan 2 Naaras 4 (GIP) Kudra Magdalena EX1 CAPS
215 SBI c 21 FI*HaoMao Bernhard 2 Uros 6 (IP) Kudra Magdalena EX1 CAGPIB
216 SBI d 21 S*Källtäppans Zora Zoraya 2 Naaras 3 (GIC) Kudra Magdalena EX1 CACS
217 SBI d 21 FI*JoJon La Veta de Oro 2 Uros 5 (IC) Kudra Magdalena EX1 CAGCIB BIV
218 SBI d 21 FI*ElfQuest Oliver 2 Uros 12 (Pennut) Kudra Magdalena EX1 NOM
219 SBI e 21 FI*Belagian X-File 2 Uros 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
220 SBI g 21 S*Qremellos Signe Tillisch B 2 Naaras 6 (IP) Jyrkinen Jaana EX1 CAGPIB NOM
221 SBI g 21 FIN*ElfQuest Galandriel 2 Naaras 8 (PR) Jyrkinen Jaana EX1 CAPIB
222 SIB III / SIB n 23 FIN*Zigwan's Gaigil Herguil 2 Uros 1 (SC) Ghibaudo Alessandro KM BIV
222 SIB III / SIB n 23 FIN*Zigwan's Gaigil Herguil 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
223 SIB III / SIB a 24 FI*Villan Idoli 2 Uros 1 (SC) Ghibaudo Alessandro KM
224 SIB III / SIB n 24 FI*Lumikissan Peppi Pitkätossu 2 Naaras 11 (Nuoret) Ghibaudo Alessandro EX1
225 SIB III / SIB n 22 FI*Sasulkan Cetane 2 Naaras 11 (Nuoret) Ghibaudo Alessandro Abs
226 SIB III / SIB n 23 FI*Keijumetsän Kesän lapsi 2 Naaras 12 (Pennut) Ghibaudo Alessandro EX1
227 SIB III / SIB n 23 FIN*Lumikissan Pata Ässä 2 Uros 17 (Veteraani) Comorio Luigi 1
227 SIB III / SIB n 23 FIN*Lumikissan Pata Ässä 2 Uros 2 (SP) Ghibaudo Alessandro KM NOM BIS
228 SIB IV / SIB n 09 22 FI*Villan Electronic Mailbox 2 Uros 3 (GIC) Sandon Cristiano Federico EX1 CACS
229 SIB IV / SIB n 02 21 FIN*Villan Don Marcello 2 Uros 1 (SC) Sandon Cristiano Federico KM
230 SIB IV / SIB n 09 24 BG*Jasmina Sibirela *** 2 Naaras 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico EX1 CAC BIV
231 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Lumikissan RalliRaita 2 Uros 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX1
232 SIB IV / SIB n 09 22 FI*Lumikissan Ratkiriemukas 2 Naaras 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX2
233 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Lumikissan RokkiMimmi 2 Naaras 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX1 BIV
234 SIB IV / SIB a 09 24 FI*Villan Mystic Man 2 Uros 10 (KAS) Sandon Cristiano Federico Abs
235 SIB V / SIB f FI*Jäälinnan Alisa 2 Naaras 3 (GIC) Edström Michael EX1 CACS
236 SIB V / SIB d 24 FI*Jatsitytön Blaziken 2 Uros 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB
237 SIB V / SIB d 24 FI*Cherrytail's Texas Ranger 2 Uros 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
238 SIB V / SIB f 24 FI*Villan Näppärä Neito 2 Naaras 11 (Nuoret) Edström Michael EX1 BIV NOM
239 SIB V / SIB d 23 FI*Keijumetsän Kesäduuni blues 2 Uros 12 (Pennut) Edström Michael EX1
240 SIB V / SIB f BG*Leila Sibirela 2 Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX2
241 SIB V / SIB g 24 FI*Villan Keisarinna 2 Naaras 4 (GIP) Edström Michael EX1 CAPS
242 SIB V / SIB d 23 FI*Jatsitytön Abakan 2 Uros 8 (PR) Edström Michael EX1 CAPIB
243 SIB VI / SIB d 09 FI*Cherrytail's Marlon Brando 2 Uros 3 (GIC) Sandon Cristiano Federico EX1 CACS BIV
244 SIB VI / SIB g 09 FI*Cherrytail's Umika 2 Naaras 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX1
245 SIB VI / SIB d 09 24 FI*Lumikissan SuperSankari 2 Uros 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX1
246 SIB VI / SIB f 09 24 FI*Lumikissan Säihkysilmä 2 Naaras 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX1 NOM BIS
247 SIB VI / SIB d 09 23 FIN*Magnificat Delizia 2 Naaras 6 (IP) Sandon Cristiano Federico EX1 CAGPIB
249 SIB VII / SIB ds 24 FI*ArcticWilds Bigtime Beagle 2 Uros 1 (SC) Ghibaudo Alessandro KM
250 SIB VII / SIB fs FI*Lumikissan Fortuna 2 Naaras 3 (GIC) Ghibaudo Alessandro EX1 CACS
251 SIB V / SIB f 24 FI*Lumikissan Tähtönen 2 Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX1 BIV NOM
252 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI*Lumikissan Nopsajalka 2 Uros 5 (IC) Ghibaudo Alessandro EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
253 SIB VIII / SIB ds 03 24 FI*Lumikissan NipinNapin 2 Naaras 7 (CH) Ghibaudo Alessandro EX1 CACIB
254 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI*Tassutuvan Bella 2 Naaras 9 (Avoin) Ghibaudo Alessandro EX1 CAC
255 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI*Cherrytail's Los Angeles 2 Naaras 10 (KAS) Ghibaudo Alessandro Abs
256 SIB IX / SIB w 61 GR*Snowy Paws Dali 2 Uros 5 (IC) Kudra Magdalena EX1 CAGCIB
257 TUA I / TUA n FI*Josmarin Innusha 2 Naaras 3 (GIC) Kudra Magdalena EX1 CACS
258 TUA V / TUA f 24 FI*Felesin DeaAmoris 2 Naaras 3 (GIC) Comorio Luigi EX1 CACS
259 TUA V / TUA d 24 FI*Elekatin Rosso Ruben 2 Uros 9 (Avoin) Comorio Luigi EX1 CAC BIV NOM
260 TUA VI / TUA f 03 22 FI*Elekatin Jalila Jessenia 2 Naaras 9 (Avoin) Kudra Magdalena EX1 CAC
261 TUA V / TUA f 24 FI*Felesin Wild Card 2 Naaras 11 (Nuoret) Comorio Luigi EX1
262 TUA VIII / TUA ds 09 22 FI*Felesin First Boy 2 Uros 11 (Nuoret) Kudra Magdalena EX1
263 TUA IX / TUA w 61 FI*Josmarin Guniz 2 Naaras 3 (GIC) Ghibaudo Alessandro EX1 CACS NOM
264 TUA IX / TUA w 61 FI*Josmarin Ieremija 2 Uros 5 (IC) Ghibaudo Alessandro EX1 CAGCIB BIV
265 TUA IX / TUA w 61 FI*Elekatin Super Nova 2 Uros 9 (Avoin) Ghibaudo Alessandro EX1 CAC
266 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI*GizemliKediler Beze Balerin 2 Naaras 1 (SC) Kudra Magdalena KM NOM
267 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI*GizemliKediler Bal Bilmece 2 Uros 3 (GIC) Kudra Magdalena EX1 CACS
268 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN*Verdian Cihangir 2 Uros 17 (Veteraani) Comorio Luigi 4
268 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN*Verdian Cihangir 2 Uros 4 (GIP) Kudra Magdalena EX1 CAPS
269 ABY n S*Aucuparia's Kebra Nagast 3 Uros 1 (SC) Brambilla Fabio KM
270 ABY n S*Blytens Marrella 3 Naaras 1 (SC) Brambilla Fabio KM BIV NOM
271 ABY n S*Aucuparia's Imperial Butterfly 3 Naaras 7 (CH) Brambilla Fabio Abs
272 ABY n FI*Silkkihienon Vice Versa 3 Uros 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1
273 ABY n (N)Mayas Pride Maori 3 Naaras 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1
274 ABY n S*Prospero's Summer Beatrice 3 Naaras 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX2
275 ABY n FI*Kharn-Ka Valley of Ashes 3 Naaras 10 (KAS) Brambilla Fabio Abs
276 ABY a FI*SunnyPace Erica herbacea 3 Naaras 12 (Pennut) Hoffner Elin EX1
277 ABY o FI*Redcheetah's Aurora 3 Naaras 1 (SC) Lis Helene KM
278 ABY o S*Blytens Masha 3 Naaras 9 (Avoin) Lis Helene EX1 CAC BIV NOM
279 ABY o FI*Redcheetah's Rufus 3 Uros 12 (Pennut) Lis Helene EX1
280 ABY o S*Rackarkatten's Paco Rabanne 3 Uros 2 (SP) Lis Helene KM NOM
280 ABY o S*Rackarkatten's Paco Rabanne 3 Uros 17 (Veteraani) Mastrangelo Donatella 3
281 ABY ns FI*Dweia's Caru Efe 3 Uros 10 (KAS) Hoffner Elin EX1 CAP
282 ABY os FI*Kassilan Aurinko Armas 3 Naaras 12 (Pennut) Wiéland Schilla Eva EX1
283 BEN n 22 S*Leopardettes Celestial Dragon 3 Naaras 3 (GIC) Lis Helene Abs
284 BEN n 22 Laskalinas Bayaz 3 Uros 5 (IC) Lis Helene EX1 No Cert
285 BEN n 24 S*NorrGuld's Nike 3 Naaras 5 (IC) Lis Helene EX1 CAGCIB
286 BEN n 24 Guru Dude Dream 3 Uros 11 (Nuoret) Lis Helene EX1
287 BEN n 24 S*Leopardettes Viola 3 Naaras 4 (GIP) Lis Helene EX1 CAPS NOM
288 BEN n 24 S*KungsgardenCats Kashmere Lion 3 Uros 10 (KAS) Lis Helene EX1 CAP
289 BEN n 22 33 FI*PurrGold Caro Carissimo 3 Uros 12 (Pennut) Lis Helene Abs
290 BEN n 24 33 FI*Leokatin Jackpot 3 Uros 11 (Nuoret) Hoffner Elin EX1 NOM
291 BEN n 24 33 FIN*SiruCats Ynes Yooralla 3 Naaras 17 (Veteraani) Mastrangelo Donatella 1 NOM BIS
291 BEN n 24 33 FIN*SiruCats Ynes Yooralla 3 Naaras 2 (SP) Hoffner Elin KM NOM
292 BRI a FI*Rhinestone's Scooby 3 Uros 1 (SC) Lis Helene Abs
293 BRI a FI*Rhinestone's Angus Young 3 Uros 5 (IC) Lis Helene EX1 CAGCIB BIV
294 BRI a FI*Suvikasteen Crixus 3 Uros 9 (Avoin) Lis Helene EX1 CAC
295 BRI a Martin Diamond Regnum*RU *** 3 Uros 12 (Pennut) Lis Helene EX1
296 BRI c Ceasar Caro Mio de la Horský park,SK 3 Uros 1 (SC) Hoffner Elin KM BIV NOM
297 BRI c Renesmee Laureen Cherie, CZ *** 3 Naaras 7 (CH) Hoffner Elin EX1 CACIB
298 BRI c Katrin Diamond Regnum *** 3 Naaras 11 (Nuoret) Hoffner Elin EX1
299 BRI d Chieftain of Noblesse Oblige 3 Uros 5 (IC) Wiéland Schilla Eva EX1 CAGCIB
300 BRI e FI*Rhinestone's Dizzy Doodle 3 Uros 5 (IC) Wiéland Schilla Eva EX1 CAGCIB
301 BRI g FI*Coventry's Indiana 3 Naaras 11 (Nuoret) Wiéland Schilla Eva EX1
302 BRI g FI*Rhinestone's Tutti Frutti 3 Naaras 12 (Pennut) Wiéland Schilla Eva Abs
303 BRI a 22 FI*Rhinestone's Nikki Sixx 3 Uros 3 (GIC) Wiéland Schilla Eva EX1 CACS NOM
304 BRI g 24 FI*Rhinestone's All I Have 3 Naaras 3 (GIC) Wiéland Schilla Eva EX1 CACS
305 BRI ns 11 S*Pymans Joe Cool 3 Uros 3 (GIC) Wiéland Schilla Eva Abs
306 BRI ns 11 FI*Gnome's Hello, I Love You 3 Uros 12 (Pennut) Wiéland Schilla Eva Abs
307 BRI ns 24 62 FIN*Aleksandra's Emilia 3 Naaras 10 (KAS) Lis Helene Abs
307 BRI ns 24 62 FIN*Aleksandra's Emilia 3 Naaras 17 (Veteraani) Mastrangelo Donatella Abs
308 BRI ny 11 FI*EmeraldCharm Mon Chéri 3 Uros 7 (CH) Lis Helene EX1 No Cert
309 BUR n Isä-Brownin Ushuaia 3 Uros 3 (GIC) Cerná Petra EX1 CACS BIV NOM BIS
310 BUR n Bjelke's Givenchy 3 Uros 5 (IC) Cerná Petra EX1 CAGCIB
311 BUR n S*Lovestory's Triumph Tiger 3 Uros 7 (CH) Cerná Petra Abs
312 BUR n Shai-San-War's Star Dust 3 Uros 12 (Pennut) Cerná Petra EX1
313 BUR n FI*Feirefiz Black Rain 3 Naaras 12 (Pennut) Cerná Petra EX1
314 BUR a FI*ZirCat's Irwin Goodman 3 Uros 5 (IC) Lis Helene EX1 CAGCIB NOM
315 BUR a Shai-San-War's Roxie 3 Naaras 11 (Nuoret) Lis Helene EX1 NOM
316 BUR b Zaffiro Kratti 3 Uros 11 (Nuoret) Wiéland Schilla Eva EX1 NOM BIS
317 BUR b FIN*Belacane Ukkopekka 3 Uros 6 (IP) Wiéland Schilla Eva EX1 CAGPIB
318 BUR b FI*Feirefiz One Last Time 3 Uros 10 (KAS) Wiéland Schilla Eva EX1 CAP
319 BUR b FI*Tai-Hao Mocha Touch 3 Uros 8 (PR) Wiéland Schilla Eva EX1 CAPIB BIV
320 BUR c NO*Burcantiks Timotei 3 Uros 9 (Avoin) Cerná Petra EX1 CAC
322 BUR d FI*Tai-Hao K&W Rosenknopp 3 Naaras 5 (IC) Wiéland Schilla Eva EX1 CAGCIB
323 BUR d FI*Oliivian Öitten Prinssi 3 Uros 12 (Pennut) Wiéland Schilla Eva EX1 NOM
324 BUR e FI*Ninelli's Zadushevnij Zvon 3 Uros 12 (Pennut) Lis Helene EX1
325 BUR h FI*Tai-Hao Nene Moksuntytär 3 Naaras 9 (Avoin) Hoffner Elin EX1 CAC
326 BUR j FI*Oliivian Äppelpaj 3 Naaras 9 (Avoin) Hoffner Elin EX1 CAC
327 CHA FI*Souriant Musette 3 Naaras 3 (GIC) Brambilla Fabio EX1 CACS
328 CHA Fric-Frac de Fer et Velours 3 Uros 5 (IC) Brambilla Fabio EX1 CAGCIB BIV NOM
329 CHA FI*Sinimirrin Bernard 3 Uros 7 (CH) Brambilla Fabio EX1 CACIB
330 CRX I / CRX n Selena Light's Russian Lover 3 Uros 3 (GIC) Hoffner Elin EX1 CACS
331 CRX I / CRX n Changes Soul Love 3 Uros 7 (CH) Hoffner Elin EX1 CACIB
332 CRX I / CRX n S*Rexture Zorro 3 Uros 9 (Avoin) Hoffner Elin EX1 CAC
333 CRX I / CRX n FI*KittyLady's Nutty Pumpkin 3 Uros 11 (Nuoret) Hoffner Elin EX1
334 CRX I / CRX n FI*Huissin Mister Black Bean 3 Uros 12 (Pennut) Hoffner Elin EX1 BIV
335 CRX II / CRX n 03 FI*FunkyJam's Bum Bum Bum 3 Naaras 3 (GIC) Lis Helene EX1 CACS
336 CRX II / CRX n 03 FI*Ronttilan Riippa 3 Naaras 5 (IC) Lis Helene EX1 CAGCIB
337 CRX II / CRX n 03 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet 3 Uros 5 (IC) Lis Helene EX1 CAGCIB
338 CRX II / CRX n 03 FI*FunkyJam's Blue-Winged Minla 3 Naaras 12 (Pennut) Lis Helene EX1 BIV NOM
339 CRX II / CRX n 03 FI*Sweetpurr's Shane Walsh 3 Uros 6 (IP) Lis Helene EX1 CAGPIB
340 CRX II / CRX n 02 62 FI*Piupaws 4.Pirkka 3 Uros 10 (KAS) Lis Helene EX1 CAP
341 CRX III / CRX f FI*KittyLady's Vickie Lynn 3 Naaras 5 (IC) Lis Helene EX1 CAGCIB BIV
341 CRX III / CRX f FI*KittyLady's Vickie Lynn 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
342 CRX III / CRX h FI*Huissin Road to Ruin 3 Naaras 7 (CH) Lis Helene EX1 CACIB
343 CRX III / CRX d 22 FI*KittyLady's Sex On The Beach 3 Uros 11 (Nuoret) Lis Helene EX1
344 CRX IV / CRX f 02 62 FI*VeeKasin Hattivatti 3 Naaras 5 (IC) Wiéland Schilla Eva EX1 CAGCIB BIV NOM
345 CRX IV / CRX f 03 FI*Sweetpurr's Maggie Greene 3 Naaras 5 (IC) Wiéland Schilla Eva Abs
346 CRX IV / CRX d 03 FI*Piupaws Musta.Pirkka 3 Uros 9 (Avoin) Wiéland Schilla Eva EX1 CAC
347 CRX IV / CRX ds 03 24 FI*Spectrolite Horsmakiitäjä 3 Naaras 12 (Pennut) Wiéland Schilla Eva EX1
348 CRX IV / CRX d 03 24 Puraffection's Paras Punainen 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
349 CRX VI / CRX ns 03 24 FI*Spectrolite Ritariperhonen 3 Uros 12 (Pennut) Cerná Petra EX1 NOM
350 CRX VII / CRX f 33 FI*Piupaws Rise of the Autum Sun 3 Naaras 12 (Pennut) Cerná Petra EX1
351 CRX VIII / CRX f 03 21 33 FI*Piupaws Rise of the Summer Sun 3 Naaras 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1
352 CRX VIII / CRX j 09 33 FI*VeeKasin Mr. Timms 3 Naaras 10 (KAS) Brambilla Fabio EX1 CAP
353 CRX IX / CRX w 62 FI*KittyLady's Tom Collins 3 Uros 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1 NOM
354 CYM 51-52 / CYM f 09 52 DK*Ligaen Dolce Gabbana Conan 3 Naaras 3 (GIC) Hoffner Elin EX1 CACS NOM BIS
355 CYM 51-52 / CYM fs 02 52 62 FI*Touchant Sans la Queue 3 Naaras 5 (IC) Hoffner Elin EX1 CAGCIB
356 CYM 53 / CYM e 09 53 FI*KehRuun Aisha 3 Naaras 12 (Pennut) Lis Helene EX1
357 DRX VII / DRX a 32 S*Infracat's Tau Tanja 3 Naaras 5 (IC) Hoffner Elin EX2
358 DRX VII / DRX a 31 S*Infracat's Lady Grey 3 Naaras 5 (IC) Hoffner Elin EX1 CAGCIB
359 DSP III / DSP d 21 RU.Dolf Shudan 3 Uros 3 (GIC) Cerná Petra EX1 CACS
360 EUR w 64 FI*Kissakallion Palladium 3 Uros 9 (Avoin) Wiéland Schilla Eva EX1 CAC
361 EUR w 64 FI*Lumihelmen Felis Fanfare 3 Naaras 9 (Avoin) Wiéland Schilla Eva EX1 CAC
362 EUR n FIN*Kassilan Domestic Devil 3 Uros 17 (Veteraani) Mastrangelo Donatella Abs
362 EUR n FIN*Kassilan Domestic Devil 3 Uros 2 (SP) Hoffner Elin Abs
363 EUR d Maahinen 3 Uros 3 (GIC) Wiéland Schilla Eva EX1 CACS
364 EUR d FI*Kassilan Suviyön Shamaani 3 Uros 7 (CH) Wiéland Schilla Eva EX1 CACIB
365 EUR f FIN*Millamarin Ellinoora 3 Naaras 17 (Veteraani) Mastrangelo Donatella 2
365 EUR f FIN*Millamarin Ellinoora 3 Naaras 2 (SP) Lis Helene KM
366 EUR g Silkkiturkin Lumia 3 Naaras 17 (Veteraani) Mastrangelo Donatella 3
367 EUR ns FI*Taikapeikon Armas P. 3 Uros 3 (GIC) Cerná Petra EX1 CACS
368 EUR fs FI*Kassilan Qkunen Qtamolla 3 Naaras 3 (GIC) Hoffner Elin EX1 CACS
369 EUR n 22 FI*Pinkkitassun Brunetto 3 Uros 1 (SC) Lis Helene Abs
370 EUR n 22 FI*Pikku-Piun Xerxes 3 Uros 3 (GIC) Lis Helene DISQ
371 EUR n 22 FIN*Pikku-Piun Jadesoturi 3 Uros 4 (GIP) Lis Helene EX1 CAPS
372 EUR n 24 FI*Kissakallion Magdalena 3 Naaras 1 (SC) Brambilla Fabio Abs
373 EUR n 24 FI*Tiikerililjan Kurmeli 3 Uros 3 (GIC) Brambilla Fabio EX1 CACS
374 EUR n 24 FIN*Mäkikatin Pikasso 3 Uros 4 (GIP) Brambilla Fabio EX1 CAPS NOM BIS
374 EUR n 24 FIN*Mäkikatin Pikasso 3 Uros 17 (Veteraani) Mastrangelo Donatella 2
375 EUR a 24 FI*Kassilan Suvun Salarakas 3 Uros 7 (CH) Brambilla Fabio EX1 CACIB
376 EUR a 24 FI*Kassilan Uskomaton Ullaadia 3 Naaras 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1
377 EUR g 23 FI*Honey's Merinque 3 Naaras 3 (GIC) Brambilla Fabio EX1 CACS
377 EUR g 23 FI*Honey's Merinque 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
378 EUR ns 22 Hopiatopias 3 Uros 7 (CH) Cerná Petra EX1 CACIB
379 EUR ns 22 FI*Pikku-Piun Ulpukka 3 Naaras 4 (GIP) Cerná Petra EX1 CAPS
380 EUR ns 23 FI*Kassilan Taattu Tonttu 3 Uros 13c (Määrittely) Lindelöf Sirpa EUR ns 23
380 EUR ns 23 FI*Kassilan Taattu Tonttu 3 Uros 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1
381 EUR ns 24 FI*Pikku-Piun Ullastiina 3 Naaras 3 (GIC) Cerná Petra EX1 CACS
382 EUR ns 24 FI*Errun Lupsakka lordi 3 Uros 3 (GIC) Cerná Petra EX1 CACS
383 EUR ns 24 FIN*Pikku-Piun Peter Pan 3 Uros 6 (IP) Cerná Petra Mitätöity Mitätöity
384 KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 1 (SC) Cerná Petra KM BIV NOM
385 KOR FI*Mythai Rochana Rak Jing 3 Naaras 3 (GIC) Cerná Petra EX1 CACS
386 KOR FI*Hovikissan Rhe-Mu 3 Uros 5 (IC) Cerná Petra EX1 CAGCIB
387 KOR FI*Mythai Ornanong Sa-Mon 3 Naaras 5 (IC) Cerná Petra EX1 CAGCIB
388 KOR FI*Kattihovin Tekinin-no Jiken 3 Naaras 9 (Avoin) Cerná Petra EX1 CAC
389 KOR FI*Kattihovin Urusai Masukotto 3 Uros 11 (Nuoret) Cerná Petra EX1
390 KOR FIN*Hovikissan iat Jaao 3 Naaras 2 (SP) Cerná Petra KM NOM BIS
391 KOR FI*Kattihovin Tokushuna Kisu 3 Naaras 10 (KAS) Cerná Petra EX1 CAP
392 MAN 51-52 / MAN d 23 51 FI*Conan Lontrus 3 Uros 1 (SC) Cerná Petra KM
393 MAN 51-52 / MAN d 03 24 51 Sun-Manx Cayth 3 Uros 12 (Pennut) Cerná Petra EX1
394 MAN 53 / MAN ds 53 FI*Conan Paeluss 3 Uros 10 (KAS) Hoffner Elin EX1 CAP NOM
395 MAU ns FIN*Iltavilli Emir Ehsan 3 Uros 2 (SP) Hoffner Elin KM
396 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Hoffner Elin KM BIV
397 OCI n 24 FI*Moosegrove Dream On 3 Naaras 1 (SC) Hoffner Elin KM
398 OCI n 24 FI*Topspot Huey The Green 3 Uros 9 (Avoin) Hoffner Elin EX1 CAC
399 OCI n 24 FI*Moosegrove Honour 3 Uros 12 (Pennut) Hoffner Elin EX1 NOM BIS
400 OCI n 24 FI*Moosegrove Hope 3 Naaras 12 (Pennut) Hoffner Elin EX1
401 OCI n 24 FIN*Ginie's Fiona 3 Naaras 2 (SP) Hoffner Elin KM
402 OCI b 24 FI*Moosegrove Ad Victoriam 3 Naaras 1 (SC) Wiéland Schilla Eva KM
403 OCI b 24 FI*Kukkatarhan Capsicum 3 Uros 3 (GIC) Wiéland Schilla Eva EX1 CACS
404 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 17 (Veteraani) Mastrangelo Donatella 1 NOM
404 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 2 (SP) Wiéland Schilla Eva KM NOM
405 OCI o 24 FI*Topspot Grumpy The First 3 Naaras 9 (Avoin) Hoffner Elin EX1 CAC
406 RUS FI*Hana-Bi Timur 3 Uros 1 (SC) Hoffner Elin KM
407 RUS FI*Shady-Lady's Demon 3 Uros 3 (GIC) Hoffner Elin EX1 CACS BIV
408 RUS Wynterwynd Moon River 3 Uros 3 (GIC) Hoffner Elin EX2
409 RUS FI*BlueKaramel Blue Diamond 3 Uros 7 (CH) Hoffner Elin EX1 CACIB
410 RUS FI*Tcarskii'dvorik Mishka 3 Uros 11 (Nuoret) Hoffner Elin EX1 BIV
411 RUS FI*Hana-Bi Pimen 3 Uros 12 (Pennut) Hoffner Elin EX1
412 RUS Lirika Flor De Azur *ES 3 Naaras 12 (Pennut) Hoffner Elin EX1
413 RUS FI*Hana-Bi Taikatalvi 3 Naaras 2 (SP) Hoffner Elin KM
414 SOM n FIN*Lamadegaan Bellezza 3 Naaras 17 (Veteraani) Mastrangelo Donatella 4
414 SOM n FIN*Lamadegaan Bellezza 3 Naaras 1 (SC) Cerná Petra KM
415 SOM n Queen Lulu av Revebo(N) 3 Naaras 7 (CH) Cerná Petra EX1 CACIB BIV
416 SOM n FI*Foxkiss Cissa thalassina 3 Naaras 9 (Avoin) Cerná Petra EX1 CAC
417 SOM n (N)Villkattens Wilmer 3 Uros 11 (Nuoret) Cerná Petra EX1 BIV NOM
418 SOM n Makeda's Hugo 3 Uros 11 (Nuoret) Cerná Petra EX2
419 SOM n S*All Inclusive Hale-Bopp of Kisompa 3 Naaras 11 (Nuoret) Cerná Petra EX1
420 SOM n Foxgarden's Baron Barnsby (*D) 3 Uros 12 (Pennut) Cerná Petra EX1
421 SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 3 Uros 17 (Veteraani) Mastrangelo Donatella Abs
421 SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 3 Uros 2 (SP) Cerná Petra Abs
422 SOM n FI*Foxkiss Corvus corax 3 Uros 10 (KAS) Cerná Petra EX1 CAP
423 SOM n W'Moritz von Rankwald*CH 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
424 SOM a FI*Foxkiss Athene noctua 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
425 SOM a FI*Foxkiss Charina trivirgata 3 Naaras 9 (Avoin) Wiéland Schilla Eva Abs
426 SOM a FI*Foxkiss Daphnia mirabilis 3 Naaras 11 (Nuoret) Wiéland Schilla Eva EX1
427 SOM a FI*Foxkiss Canis lupus 3 Uros 10 (KAS) Wiéland Schilla Eva EX1 CAP
428 SOM p FI*Foxkiss Bombycilla garrulus 3 Naaras 7 (CH) Brambilla Fabio EX1 CACIB
429 SOM p FI*SunnyPace Cosmos 3 Uros 10 (KAS) Brambilla Fabio EX1 CAP
430 SOM p FI*SunnyPace Consolida 3 Naaras 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC
431 SOM p FI*Foxkiss Buteo lagopus 3 Uros 4 (GIP) Brambilla Fabio EX1 CAPS
432 SOM p FIN*Kisompa's Hermina 3 Naaras 10 (KAS) Brambilla Fabio EX1 CAP BIV
432 SOM p FIN*Kisompa's Hermina 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
433 SPH I / SPH a FI*Tuiscalo's O'my Nude Tsu'Tey 3 Naaras 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1 NOM
434 SPH V / SPH d 21 33 FI*Tutsi Chaumet 3 Uros 1 (SC) Brambilla Fabio Abs
435 SPH V / SPH a 03 32 FI*Tutsi Emperor 3 Uros 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC
436 SPH V / SPH f 02 21 33 FI*Tutsi Buccellati 3 Naaras 2 (SP) Brambilla Fabio KM BIV NOM
437 SPH V / SPH n 21 33 FI*Hobbitqueen's Emporio 3 Uros 4 (GIP) Brambilla Fabio EX1 CAPS
438 SPH V / SPH e 09 32 FI*Tutsi Absinthe 3 Uros 6 (IP) Brambilla Fabio EX1 CAGPIB
439 BAL w 67 FI*Willicon Lo Stregatto 4 Uros 3 (GIC) Ojaniemi Sara Abs
440 BAL b FI*Fercatin Odipin Wookie 4 Uros 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1
441 BAL c SE*Pilgatans Diesel 4 Uros 3 (GIC) Ojaniemi Sara EX1 CACS
442 BAL h 21 FI*Mummeli Dinazinha Queena 4 Naaras 5 (IC) Mastrangelo Donatella EX1 CAGCIB
443 OSH n FI*Mummeli Sofinha Viliina 4 Naaras 9 (Avoin) Mastrangelo Donatella EX1 CAC NOM BIS
444 OSH n S*Rufu's Kero Kero Keroppi 4 Naaras 4 (GIP) Mastrangelo Donatella EX1 CAPS
445 OSH b Ivanthes Iii-Wotan 4 Uros 3 (GIC) Ojaniemi Sara EX1 CACS
446 OSH b FI*Mummeli Sofinho Vili 4 Uros 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC
447 OSH f FI*Ori-Katin Pussy Katnip 4 Naaras 11 (Nuoret) Mastrangelo Donatella EX1 NOM
448 OSH f FIN*Yoyon Enchanting Ezra 4 Naaras 17 (Veteraani) Ojaniemi Sara 1
448 OSH f FIN*Yoyon Enchanting Ezra 4 Naaras 6 (IP) Mastrangelo Donatella EX1 CAGPIB
449 OSH h S*Siaön's Koola Katja 4 Naaras 5 (IC) Ojaniemi Sara EX1 CAGCIB
450 OSH n 22 FI*Keskimaan TMNT Leonardo 4 Uros 12 (Pennut) Mastrangelo Donatella EX1
451 OSH n 25 FI*Santuzzan Maestro 4 Uros 1 (SC) Ojaniemi Sara KM NOM BIS
452 OSH a 24 FI*LoudMeow Little Starlet 4 Naaras 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX1 NOM BIS
453 OSH a 24 Nick-Nack Sia Alicia, CZ 4 Uros 2 (SP) Ojaniemi Sara KM
454 OSH a 25 S*Sandvretens Syrah 4 Naaras 10 (KAS) Ojaniemi Sara EX1 CAP NOM
455 OSH d 25 FI*Mummeli Dinazinho Sepe 4 Uros 3 (GIC) Ojaniemi Sara EX1 CACS
456 OSH f 24 (N)Manhunter's Check Me Out 4 Naaras 3 (GIC) Ojaniemi Sara EX1 CACS
457 OSH e 03 24 Ivanthes Jjjussi 4 Uros 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX1
458 OSH f 02 21 FI*Pinewoods Truly Madly Deeply 4 Naaras 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1
459 OSH bs 03 24 FI*Jalecat's SinCityGirl 4 Naaras 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara Abs
460 PEB III / PEB e Ideallisa El Gato De Luna 4 Naaras 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX1
461 PEB V / PEB n 33 Veni-Vidi-Vici Del Iris 4 Naaras 4 (GIP) Ojaniemi Sara Mitätöity Mitätöity
462 SIA n FI*Viitakon Tähtönen 4 Naaras 9 (Avoin) Mastrangelo Donatella Abs
463 SIA n S*Jean Dark Xena 4 Naaras 12 (Pennut) Mastrangelo Donatella EX1 NOM BIS
464 SIA n FI*Kelmikerhon Nuorallatanssia 4 Uros 2 (SP) Mastrangelo Donatella KM
465 SIA n S*Nova Star Twix 4 Uros 17 (Veteraani) Ojaniemi Sara 1 NOM BIS
465 SIA n S*Nova Star Twix 4 Uros 2 (SP) Mastrangelo Donatella KM NOM BIS
466 SIA n S*Jean Dark Silvermist 4 Naaras 6 (IP) Mastrangelo Donatella EX1 CAGPIB BIV NOM BIS
467 SIA n FI*Willicon Help Me Obi-Wan 4 Uros 10 (KAS) Mastrangelo Donatella EX1 CAP
468 SIA a FI*Viitakon Ykä 4 Uros 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC
469 SIA b San-Toi North Star of Plan-A 4 Uros 5 (IC) Mastrangelo Donatella EX1 CAGCIB NOM
470 SIA b IDP*Djärf's Cascade 4 Uros 5 (IC) Mastrangelo Donatella EX2
471 SIA b FI*Amon Sethi 4 Uros 6 (IP) Mastrangelo Donatella EX1 CAGPIB
472 SIA c FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla 4 Uros 3 (GIC) Ojaniemi Sara EX1 CACS
473 SIA c FI*Twist-Tiramisun New Look 4 Naaras 3 (GIC) Ojaniemi Sara EX1 CACS BIV NOM
474 SIA c FI*Kelmikerhon Kevätkaihonkukka 4 Naaras 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1 NOM
475 SIA d S*Yzing's Giza 4 Naaras 3 (GIC) Ojaniemi Sara EX1 CACS
476 SIA d S*Mesmereyes Ippolito 4 Uros 6 (IP) Ojaniemi Sara EX1 CAGPIB NOM
477 SIA f S*Yzing's Iceing 4 Naaras 5 (IC) Ojaniemi Sara EX1 CAGCIB
478 SIA n 21 S*Tammee's Vendella Velvet 4 Naaras 5 (IC) Ojaniemi Sara EX1 CAGCIB
479 SIA b 21 (N)Attack's Icandy 4 Uros 11 (Nuoret) Mastrangelo Donatella EX1
480 SIA d 21 FI*Santuzzan On Your Toes 4 Uros 4 (GIP) Ojaniemi Sara Abs
481 SYS b 03 S*Qrowntwig Speak of the Devil 4 Naaras 5 (IC) Ojaniemi Sara EX1 CAGCIB
482 SYS f 03 FI*Magister Aura 4 Naaras 12 (Pennut) Mastrangelo Donatella EX1
483 HCL Simba Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Lindelöf Sirpa 2
484 HCL Aurora Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Lindelöf Sirpa 2
485 HCL Hertta Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Lindelöf Sirpa 1 NOM
486 HCL Peku Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Comorio Luigi 2
486 HCL Peku Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Lindelöf Sirpa 1 NOM
487 HCS Hani Karkkitassu Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Ojaniemi Sara 1 NOM BIS
488 HCS Ukko Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Comorio Luigi 1 NOM BIS
488 HCS Ukko Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Ojaniemi Sara 2
489 HCS Vili Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Comorio Luigi 3
489 HCS Vili Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Ojaniemi Sara 4
490 HCS Ninja Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Ojaniemi Sara 1 NOM
491 HCS Luna Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Ojaniemi Sara 2
492 HCS Vesku Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Ojaniemi Sara 3
493 BRI g Ulrika Clemena Cats 3 Naaras 7 (CH) Wiéland Schilla Eva EX1 CACIB
522 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Brambilla Fabio CHA, EUR a 24, EUR g 23, EUR n 24, EUR ns 23, ABY n, CRX IX, CRX VIII, SOM p, SPH I, SPH V 31
Cerná Petra BUR c, BUR n, EUR ns, EUR ns 22, EUR ns 24, KOR, MAN 51-52, CRX VI, CRX VII, DSP III, SOM n 34
Comorio Luigi Kat II vet, HC vet, MCO III, NFO V, RAG a 03, SBI a 21, SBI b, SBI n, SIB III, TUA V, TUV d 61-63 35
Edström Michael XLH IV, SBI a, SBI e 21, MCO IV, MCO VII, NFO I, NFO IV, NFO n 02 21, SIB V 35
Ghibaudo Alessandro RAG a 04, RAG a 04 21, RAG d 03, RAG n 03, RAG n 03 21, ACL IV, ACL V, MCO V, SIB III, SIB VII, SIB VIII, TUA IX 34
Hoffner Elin BEN n 24 33, BSH c, BUR h, BUR j, CYM 51-52, EUR fs, EUR n, MAN 53, MAU ns, OCI n 24, OCI o 24, ABY a, ABY ns, CRX I, DRX VII, RUS 37
Jyrkinen Jaana RAG d, RAG n 04, SBI g 21, SBI n, MCO II, MCO VIII, NFO VI, NFO VII 37
Kudra Magdalena RAG a, RAG n, SBI b 21, SBI c 21, SBI d 21, SBI f, SBI g, SBI h, SBI n 21, TUV d 61-63, ACL X, ACS X, MCO I, SIB IX, TUA I, TUA VI, TUA VIII 34
Lindelöf Sirpa NFO II, NFO III, NFO n 02 21, SBI a 21, TUV d 61-63, HCL 28
Lis Helene BEN n 22, BEN n 22 33, BEN n 24, BSH a, BSH ns 24 62, BSH ny 11, BUR a, BUR e, CYM 53, EUR f, EUR n 22, ABY o, CRX II, CRX III 34
Mastrangelo Donatella Kat III vet,EXO d 03 24, EXO f 22, EXO g, 3, PER w 63,BAL h,OSH b, OSH f, OSH n, PER n, PER n 01 62, PER n 01 21, SIA n, SYS f 03 36
Ojaniemi Sara Kat IV vet, BAL b, BAL c, BAL w 67,OSH a 24, OSH a 25, OSH b, OSH bs 03 24, OSH d 25, OSH e 03 24, OSH f, OSH f 02 21, OSH f 24, OSH h, OSH n 25, PEB III, PEB V, SIA a, SIA c, SIA d, SIA d 21, SIA f, SIA n, SIA n 21, SYS b 03, HCS 35
Saarela Veikko EXO a, EXO a 03, EXO ds 23 62, EXO fs 24 62, EXO g 02 21 62, EXO n, EXO n 22, EXO n 24, EXO w 62, PER a, PER a 03, PER a 03 22, PER d, PER d 22, PER f, PER f 02 21 62, PER f 02 62, PER f 03, PER f 24, PER n 24, PER ns, PER w 62 34
Sandon Cristiano Federico SBI d, ACL III, MCO VI, NFO IX, NFO VIII, SIB IV, SIB VI 34
Wiéland Schilla Eva BSH a 22, BSH d, BSH e, BSH g, BSH g 24, BSH ns 11, BUR b, BUR d, EUR d, EUR w 64, OCI b 24, ABY os, CRX IV, SOM a 31
15 tuomaria.