TUROK 23.11.2014
Järjestävä yhdistys Turun Rotukissayhdistys ry
Alkaa 23.11.2014 Loppuu 23.11.2014
Ilmoittautuminen alkaa 22.8.2014 Ilmoittautuminen loppuu 2.11.2014
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 8:30
Arvostelut alkavat 9:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 10.11.2014
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 700   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@turok.fi
Paikka Turun Messu- ja kongressikeskus, Turku
Toimihenkilöt
Näyttelysihteerit
Kategoriat I ja II Outi Jalo, Käänteenkuja 4, 21350 ILMARINEN
kategoria III, IV ja kotikissat: Katja Kinnunen, Karrinkatu 13 A 1, 20320 TURKU
Yhteinen sähköposti ja puhelin: show@turok.fi, 050 534 0810

Pääassistentti Ann-Mari Kymäläinen: assistentit@turok.fi, 040 087 4120

Näyttelypäällikkö Suvi Sippola: np@turok.fi, 045 674 7894

Ruusukesihteeri Taru Rannikko: ruusuke@turok.fi, 040 535 3890

Lisätietoja
 
Kaikki rodut arvostellaan molempina päivinä. Eläinlääkärin tarkastus ja sääntöjen mukaiset rokotukset ovat pakollisia kaikille näyttelypaikalle tuleville kissoille. Näyttelyssä noudatetaan Suomen Kissaliiton ja FIFén sääntöjä. Omistajat voivat itse esitellä kissat tuomareille. Häkkien koot 65 x 65 x 56 cm, ei kaksoishäkkejä.

Ilmoittautumiset: 22.8-26.10.2014 välisenä aikana, ensisijaisesti sähköisesti OmaKissa-järjestelmän kautta! 
Paperilomakkeella ilmoittautumiset näyttelysihteereille kategorian mukaisesti. Mikäli ilmoittautuminen tapahtuu paperilomakkeella, on täytettävä ilmoittautumislomake erikseen kummallekin päivälle, ei sähköposti-ilmoittautumisia. Myöhästyneet ja puutteelliset ilmoittautumiset voidaan hylätä. Paperi- ilmoittautumisten on oltava perillä viimeistään 26.10.2014.
Näyttelyluokat: Näyttelyluokat 1 - 17. Siitoskissat ilmaiseksi (mikäli ei osallistu normaaliarvosteluun). Jos kissa osallistuu kahteen luokkaa, ilmoitathan kissan erikseen molempiin luokkiin.
Leimakortit: Leimakortit on käytössä. Maksettaessa näyttelymaksu leimakortilla on leimakortti välittömästi lähetettävä näyttelysihteerille (kat I, II Outi, kat III, IV, KK Katja). Leimakorttiin kirjoitetaan omistajan nimi ja kissan nimi joka leimakortilla maksetaan näyttelyyn
Ruusukkeet: Sertifikaattiruusukkeet maksulliset 2 €.
HUOM! Näyttelyluettelo on maksullinen. Luettelon hinta on ennakkoon, omakissan kautta, ostettaessa 2€ ja näyttelypaikalta ostettuna 3€. Sis la & su.
Pysäköinti: Maksullinen 6 €

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 131
2 149
3 108
4 126
Kotikissat 13
Yhteensä 527

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO w 62 FI SRK LO 14 FI*Elrikan Fantastic Feeling Uros Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1
LV*Nostri Vincent More Than a Feeling (EXO w) x FI*Chevhill's Piece of Gold (PER d 02)
2 EXO n FI SK LO 14 FI*Chevhill's Italian Gigolo Uros Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX2
Tombrock's Amadeus (EXO a) x FI*Elrikan Aamu Aurinko (EXO f 22)
3 EXO n FI SK LO 14 FI*Chosen-One Rockstar Riddick Uros Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
4 EXO a FI SRK LO 14 Tombrock's Amadeus Uros International Champion Veikko Saarela EX1 CAGCIB
Tombrock's King Artu (EXO n) x Jonti Between the Lines of Tombrock (PER n 22)
5 EXO g FI SK LO 14 FI*Moondreamer's Once in a Blue Moon Naaras Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo EX1
FI*Moondreamer's Sweetheart (PER n 24) x S*Twice-As-Nice Nikita (EXO g)
6 EXO n 22 FI SRK LO FI*Mogi's Mother Love Uros Grand International Champion Veikko Saarela EX1 CACS
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Jarbabin Ouvre d'Art (PER f)
7 EXO n 22 FI SRK LO 14 FI*AzuLejo's Swanheart Naaras Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela Abs
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
8 EXO n 22 FI SK LO 14 FI*Chosen-One Romance in the Rain Uros Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1 BIV NOM
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
9 EXO n 22 FI SK LO 14 FI*Chosen-One Rain of Roses Naaras Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
10 EXO n 22 FI SRK LO FI*Elrikan Oskar-Onni Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
LV*Nostri Vincent More Than a Feeling (EXO w) x FI*Elrikan Kleopatra (EXO f 03)
11 EXO n 24 FI SRK LO FI*Aamukasteen Ester Estelar Naaras Champion Veikko Saarela Abs
D'Eden Lover Baldwin (EXO n 24) x FIN*Aamukasteen Shade Flame (PER f)
12 EXO f 22 FI SK LO 14 FI*Chevhill's Italian Style Naaras Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo EX1
Tombrock's Amadeus (EXO a) x FI*Elrikan Aamu Aurinko (EXO f 22)
13 EXO ds 23 62 FIN SRK RX FIN*Siriuksen Exotic Örzan Uros International Premior Veikko Saarela EX1 CAGPIB
FIN*Vanilla-Star Lollipop (PER as 22) x FIN*Siriuksen Exotic Devi (EXO fs)
14 EXO fs 24 62 X-Treme Snowy Doll Naaras Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1
X-Treme Xander Strieborna Ruza (EXO ds 24) x Marlin Elektra of X-Treme (PER f 22)
15 EXO a 03 FIN SRK RX FIN*Mogi's Mighty Michael J. Uros Supreme Champion Veikko Saarela KM
FIN*Samettiturkin Linus (EXO e 02 21) x FIN*Jarbabin Ouvre d'Art (PER f)
16 EXO d 03 24 FI SRK LO 14 FI*Elrikan Fazer Uros Nuoret 7-10 kk Donatella Mastrangelo Abs
LV*Nostri Vincent More Than a Feeling (EXO w) x FI*Chevhill's Piece of Gold (PER d 02)
17 EXO g 02 21 62 FI SRK RX 13 FI*Chevhill's Pastel Candy Naaras Champion Veikko Saarela EX1 CACIB
D'Arnaud Tiramisu (PER n 02 21) x FI*Chevhill's Candy Kisses (EXO g 03)
18 PER w 62 FI SRK LO 13 FI*Elrikan Rolex Uros Grand International Champion Veikko Saarela EX1 CACS
LV*Nostri Vincent More Than a Feeling (EXO w) x FI*Chevhill's Piece of Gold (PER d 02)
19 PER w 63 FI SRK LO 14 FI*Elrikan Mirage of Love Uros Nuoret 7-10 kk Donatella Mastrangelo EX1 NOM
LV*Nostri Vincent More Than a Feeling (EXO w) x FI*Elrikan Vanessa Paradis (EXO f 03)
20 PER n Miro' Love Supreme Uros Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo Abs
Miro' Millennium (PER n 03) x Al-Gadir Bluemoon of Miro' (PER g)
21 PER n FI SK LO 14 FI*Mimosan Little Bad Girl Naaras Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo EX1 NOM BIS
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
22 PER a FI SRK LO 14 Haendel's Titanium of Chosen One Uros Champion Veikko Saarela EX1 CACIB BIV
Haendel's Hypnotique (PER n) x Haendel's Molly's Memory (PER g)
23 PER a FI SRK LO 13 FI*Moondreamer's Starry Sky Uros Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
N*Carrex Crème Cayden (PER e) x FI*Moondreamer's Joyride (PER ns)
24 PER a FI SK LO 14 FI*Moondreamer's Deep Blue Sea Naaras Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1
FI*Moondreamer's Sweetheart (PER n 24) x S*Twice-As-Nice Nikita (EXO g)
25 PER d FI SRK LO FI*BlueIce's Roma Uomo Uros Supreme Champion Veikko Saarela KM
Midas Wicked Cool (PER n) x FIN*BlueIce's My Fair Lady (PER e 24)
26 PER d FI SRK LO FI*Sabrimin Prince Uros Grand International Champion Veikko Saarela EX1 CACS NOM BIS
DK*Star Wars Mace Windu of Mandrake (PER n) x FIN*Sabrimin Mamma Mia! (PER d)
27 PER d FI SRK LO FI*Moondreamer's Heart of Gold Uros Supreme Premior Veikko Saarela KM
FIN*Vanilla-Star Piano Man (PER a 22) x FIN*Angelican Ice Tea (PER f)
28 PER f FI SK LO 14 FI*KiSui Dov'e L'amore Naaras Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX2
FI*Kermaviiksen Giovanni (PER n 03) x FI*Kultaviiksen Janis Joplin (PER d)
29 PER f FI SK LO 14 FI*KiSui Kiss from Cher Naaras Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX3
FI*Kermaviiksen Giovanni (PER n 03) x FI*Kultaviiksen Janis Joplin (PER d)
30 PER f FI SK LO 14 FI*Mimosan Lying From You Naaras Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1 BIV
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
31 PER ns FI SRK LO FI*Kultaviiksen Howlin Wolf Uros International Champion Veikko Saarela EX1 CAGCIB
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x FIN*Kuutsa's Storm in a Teacup (PER fs)
32 PER n 24 FIN SRK RX FIN*Jarbabin Tsimbavaati Uros Supreme Premior Veikko Saarela KM NOM
FIN*Precious Head In The Clouds (PER w) x S*Snowdrop's Kizz (PER a 03 23)
33 PER d 22 FI SK LO 14 FI*Elrikan Win-Win Ace Uros Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1
FI*Elrikan Vincent (PER n) x LV*Nostri Vincent Sky Full of Stars (PER f)
34 PER f 24 FI SRK LO FI*Moondreamer's Heart Queen Naaras Grand International Champion Veikko Saarela EX1 CACS
FIN*Vanilla-Star Piano Man (PER a 22) x FIN*Angelican Ice Tea (PER f)
35 PER n 01 62 FI SRK LO 13 FI*Dirlandan JinJang Uros International Champion Donatella Mastrangelo EX1 CAGCIB NOM
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
36 PER n 02 62 FI SRK LO Toy Tricksy Zorro Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Catillak's Yo Vinnie of Toy Tricksy, DM (PER n 03) x Kittiary's Confetti Drops! (PER f 03 22)
37 PER n 03 FI SRK LO FI*Mimosan Ka Boom Uros International Premior Donatella Mastrangelo EX1 CAGPIB NOM BIS
A*Heaven Sent Quicky Express (PER n) x FIN*Mimosan All About Us (PER n 03)
38 PER n 03 FI SRK LO 14 Hiladoras Alejandro Uros Kastraatti Donatella Mastrangelo EX1 CAP
Jewel-Eyes Little Fighter (PER d 03) x FIN*Amysantti Money Spinner (PER n)
39 PER a 03 FI SRK LO 13 FI*Dirlandan Johnny be good Uros Kastraatti Veikko Saarela EX1 CAP
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
40 PER f 02 62 FI SK LO 14 FI*Dirlandan Marilyn Naaras Pennut 4-7 kk Veikko Saarela Abs
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
41 PER f 03 FI SRK LO 14 FI*Dirlandan Kalimera Naaras Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1
FI*Precious Gentle Touch (PER w) x Toy Tricksy Mercedes (PER f 03)
42 PER f 03 FI SK LO 14 FI*Dirlandan Moulin Rouge Naaras Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
43 PER n 03 24 FI SRK LO 13 FI*Chosen-One Lacy Looker Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Whispers Hide and Seek (PER n 03 24) x FI*Chosen-One Betty Boop (PER g 03)
44 PER a 03 22 FIN SRK RX FIN*Kissankäpälän Blossom Naaras Supreme Premior Veikko Saarela KM NOM BIS
FIN*Yabode's Bondadoso Bono (PER n) x FIN*Leonidan Fooling Around (EXO a 03 24)
45 PER f 02 21 62 FI SRK LO FI*Mimosan If Only You Naaras Grand International Champion Veikko Saarela EX1 CACS NOM BIS
S*Athelstones Blackout (PER n) x A*Heaven Sent Petite Fleur (PER f 03 23)
46 PER f 02 21 62 FI SRK LO 14 FI*Sabrimin Deluxe Naaras Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1 NOM BIS
FI*Sabrimin Prince (PER d) x Ark Star Shakira (EXO n 03 24)
47 ACL III / ACL n 24 FIN SRK RX FIN*Siriuksen LeoCurl Uros Supreme Premior Cristiano Federico Sandon KM NOM
FIN*Siriuksen X-Curl (ACL n 24) x FIN*Siriuksen GoGoCurl (ACS ay 24)
47 ACL III / ACL n 24 FIN SRK RX FIN*Siriuksen LeoCurl Uros Veteraani Luigi Comorio 3
FIN*Siriuksen X-Curl (ACL n 24) x FIN*Siriuksen GoGoCurl (ACS ay 24)
48 ACL IV / ACL n 03 24 FI SRK LO FI*Dezzicat's Decisivo DioCurl Uros Kastraatti Alessandro Ghibaudo EX1 CAP
FI*Magnificat Omar Curl (ACL n 21 33) x FIN*Siriuksen UmaCurl (ACL ns 03 22)
49 ACL V / ACL f FI SK LO 14 FI*Minnikatin Olympia Naaras Avoin Alessandro Ghibaudo EX1 CAC
FI*Minnikatin McLaren (ACS b 03) x Estrella of Tootsu (ACL f 22)
50 ACL VIII / ACL ds 09 22 FI SRK RX 13 FI*Metusalahin Bowie Uros Champion Luigi Comorio EX1 CACIB
FI*Metusalahin Adrian (ACL d 02 21 33) x Paladija Kaprica (ACL fs 03 22)
51 ACL VIII / ACL fs 09 22 FI SRK RX FI*Dezzicat's Amabile AyaCurl Naaras Grand International Premior Luigi Comorio EX1 CAPS NOM
FIN*Magnificat Gary Curl (ACS e 09 24) x FIN*Siriuksen UmaCurl (ACL ns 03 22)
52 ACL VIII / ACL ns 02 64 FI SRK LO FI*Dezzicat's Conamore CupCurl Uros Kastraatti Luigi Comorio EX1 CAP
FIN*Magnificat LenniCurl (ACL as 21 33) x Jovilga*LT EL QUEEN (ACL f 02 21)
53 ACL X / ACL g 21 33 FIN SRK RX FIN*Magnificat Tinka Curl Naaras Supreme Premior Magdalena Kudra KM NOM
Bright of Boomer*EST (ACL ns 22) x FIN*Magnificat Nicolina Curl (ACL js 21 33)
53 ACL X / ACL g 21 33 FIN SRK RX FIN*Magnificat Tinka Curl Naaras Veteraani Luigi Comorio 1 NOM BIS
Bright of Boomer*EST (ACL ns 22) x FIN*Magnificat Nicolina Curl (ACL js 21 33)
54 ACS X / ACS a 21 33 FI SRK LO FI*Zormain Ashakes Romeo Uros Grand International Champion Magdalena Kudra EX1 CACS
FIN*Minnikatin Zorro (ACS n 21 33) x FIN*Minnikatin Gabriela (ACL a 23)
55 MCO I / MCO n FI SRK LO FI*Mainehaan Bruno Uros Grand International Champion Magdalena Kudra EX1 CACS
FI*Halden coon's Uno (MCO n) x S*Stortassen's KayCee (MCO a)
56 MCO I / MCO a FI SRK LO 14 FI*Mainehaan Hanson Uros Avoin Magdalena Kudra EX1 CAC BIV
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*Mainehaan Barbra (MCO n)
57 MCO I / MCO n FI SRK LO 14 FI*HoneyCoon's Paint In Black Uros Nuoret 7-10 kk Magdalena Kudra EX1 NOM
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*WestCoon's Pocahontas (MCO n 09)
58 MCO I / MCO n FI SRK RX 14 FI*Tigerworld Sirius Black Uros Nuoret 7-10 kk Magdalena Kudra EX2
FI*HoneyCoon's Black Sabbath (MCO ns 09) x FI*Tigerworld Mona Lisa (MCO n)
59 MCO I / MCO n FI SRK RX FI*Tigerworld Nothing To Fear Uros Grand International Premior Magdalena Kudra EX1 CAPS
Sequaya's Harper (MCO n) x FI*HoneyCoon's C'est La Vie (MCO n 22)
60 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*Chamberlain Hidden Treasure Uros Grand International Champion Jaana Jyrkinen EX1 CACS
FIN*Chamberlain Used To Run (MCO ns 09) x FIN*Chamberlain If You Are Mine (MCO ns 03 22)
61 MCO II / MCO n 03 FI SRK LO 14 Ghost Rider Tiili*PL Uros International Champion Jaana Jyrkinen Abs
Pegaz Tiili*PL (MCO e 23) x Weleda Tiili*PL (MCO f 09)
62 MCO II / MCO n 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Miss Impossible Naaras International Champion Jaana Jyrkinen EX1 CAGCIB
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*WestCoon's Pocahontas (MCO n 09)
63 MCO II / MCO n 09 FI SRK RX 14 FI*Tigerworld Minerva Garmiva Naaras Nuoret 7-10 kk Jaana Jyrkinen EX1 BIV
FI*HoneyCoon's Black Sabbath (MCO ns 09) x FI*Tigerworld Mona Lisa (MCO n)
64 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 14 FI*Tigerworld Kisses Of Fire Naaras Pennut 4-7 kk Jaana Jyrkinen EX1
FI*HoneyCoon's Black Sabbath (MCO ns 09) x LT*Lordcoon Grayse (MCO ns 09)
65 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*Chamberlain Let's Go Uros Premior Jaana Jyrkinen EX2
Edoras De Sulena De Tengri'nor (MCO e 03 22) x Lachtetals T-Blue Diamond (MCO a)
66 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's I Want It More Uros International Premior Jaana Jyrkinen EX1 CAGPIB
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Little Doll (MCO ns 03)
67 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Stormy End Uros Premior Jaana Jyrkinen EX1 CAPIB BIV NOM
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
68 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 14 Olaf Junior Kaprysowo*PL Uros Champion Luigi Comorio EX1 CACIB
Olaf Amibial*PL (MCO n 22) x Dafne King of Wind*PL (MCO n 22)
69 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 14 FI*TipTop Maine Beorn Uros Pennut 4-7 kk Luigi Comorio Abs
IT*Felix Coon Revenge (MCO d 22) x FI*TipTop Maine Xita (MCO f 09 22)
70 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Is There Truth Uros Supreme Premior Luigi Comorio KM NOM
Koontucky Sandstorm-of-Chamberlain (MCO n 09 23) x FIN*Chamberlain Zebra Crossing (MCO ns 22)
70 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Is There Truth Uros Veteraani Luigi Comorio 2
Koontucky Sandstorm-of-Chamberlain (MCO n 09 23) x FIN*Chamberlain Zebra Crossing (MCO ns 22)
71 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Dark Diamond Naaras Kastraatti Luigi Comorio EX1 CAP
FIN*Chamberlain Is There Truth (MCO n 22) x Lachtetals T-Blue Diamond (MCO a)
72 MCO IV / MCO n 03 23 FI SRK LO FI*Krysos WinWin Uros Grand International Champion Michael Edström EX1 CACS
FIN*Krysos Amos (MCO n 22) x FI*Krysos Parfait Amour (MCO gs 03)
73 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 13 FI*Pikkumetsän Khal Drogo Uros International Champion Michael Edström EX1 CAGCIB BIV NOM
FI*Pikkumetsän Wundersam (MCO n) x FI*Pikkumetsän Xtra-Beauty (MCO f 09 22)
74 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 13 FI*MeriCoon's Giorgio Armani Uros Avoin Michael Edström Abs
N*Lilletun's Poker Face (MCO n 09 22) x HU*LoyalCoon Queenie (MCO n 09)
75 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 13 FI*MeriCoon's Giselle Diamante Naaras Avoin Michael Edström Abs
N*Lilletun's Poker Face (MCO n 09 22) x HU*LoyalCoon Queenie (MCO n 09)
76 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK RX 14 Metsaaron Eva Braun Naaras Avoin Michael Edström EX1 No Cert
77 MCO V / MCO f 22 S*Stortassen's Xozo Naaras International Champion Alessandro Ghibaudo EX1 CAGCIB
Akilles Sky Beyrouth,CZ (MCO ns 22) x Purrsimphony Vienna of Stortassens*S (MCO d 22)
78 MCO V / MCO f 22 FI SRK LO 14 FI*MeriCoon's Heidi the Teddy Bear Naaras Avoin Alessandro Ghibaudo Abs
N*Lilletun's Poker Face (MCO n 09 22) x FI*CapitalCats Honey (MCO d 22)
79 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 14 Atrox Icestorm*PL Uros Nuoret 7-10 kk Alessandro Ghibaudo EX1 BIV NOM
Fire Fox Melluandia*PL (MCO d) x Aberdeen Silver Night*PL (MCO f 22)
80 MCO V / MCO f 22 FI SRK LO 14 FI*MaineQueen Bahama Mama Naaras Nuoret 7-10 kk Alessandro Ghibaudo EX2
S*Ramsekatten Thutmosis (MCO n 09 22) x FIN*Fullmoon's Zodiac Mystery (MCO f 22)
81 MCO V / MCO f FI SK LO 14 PL*Ashabelle Tosca Naaras Nuoret 7-10 kk Alessandro Ghibaudo EX1
Big Giants Resort's Milo (MCO a) x Therezia Sky Beyrouth, CZ (MCO f 22)
82 MCO VI / MCO g 09 22 FI SRK LO FI*Chamberlain Make A Wish Naaras Grand International Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CACS
Edoras De Sulena De Tengri'nor (MCO e 03 22) x FIN*Chamberlain Want One (MCO as 22)
83 MCO VI / MCO g 09 22 FI SRK LO FI*Chamberlain Gift Of Love Naaras International Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CAGCIB
ParadiseIsland's Campari (MCO ds 02 21) x Lachtetals T-Blue Diamond (MCO a)
84 MCO VI / MCO g 03 22 FI SRK LO 14 FI*Chamberlain Vanilla Sky Naaras Avoin Cristiano Federico Sandon EX1 CAC BIV
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
85 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO 14 FI*MeriCoon's Holly Dolly Naaras Avoin Cristiano Federico Sandon Abs
N*Lilletun's Poker Face (MCO n 09 22) x FI*CapitalCats Honey (MCO d 22)
86 MCO VI / MCO g 09 22 SE*KobbaCat's Athena Naaras Avoin Cristiano Federico Sandon EX2
S*Topzy Tail's Hugo of Stortassens (MCO n 09 22) x S*Stortassen's Xozo (MCO f 22)
87 MCO VI / MCO f 02 21 62 FI SK LO 14 FI*BellaAmare's Belladonna of Hope Naaras Pennut 4-7 kk Cristiano Federico Sandon EX1
FI*Vuorensinen Ian (MCO ns 09 22) x FIN*CheNiCoon's Bella-Gertrúd (MCO d 09 22)
88 MCO VI / MCO f 09 S*Rökatten's Eternity Ebba Naaras International Premior Cristiano Federico Sandon EX1 CAGPIB
S*Rökatten's Big Bliss (MCO n 09) x S*Mac Moni's Tingeling (MCO g 23)
89 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO FI*Chamberlain Keep It Dark Naaras Kastraatti Cristiano Federico Sandon EX1 CAP NOM
FIN*Chamberlain Is There Truth (MCO n 22) x Ysanna Car Maine Treasures, CZ (MCO fs 03 22)
90 MCO VII / MCO ns FI SRK LO LT*Lordcoon Grayse Naaras International Champion Michael Edström EX1 CAGCIB
LV*Bosque Bestia Arctic (MCO w) x Alwaro Blink Arrow (MCO f 22)
91 MCO VII / MCO ns 22 FI SRK LO 13 FI*Chatvallon Prince Guillaume Uros International Premior Michael Edström EX1 CAGPIB
FIN*Rotcat Chibbo (MCO ns 09 22) x Coonflakes Xtravaganza Nina Hagen (MCO n 22)
92 MCO VIII / MCO ds 09 22 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Thief Of Hearts Uros Grand International Premior Jaana Jyrkinen EX1 CAPS
Battle Creek's X'Uta Pendragon (MCO n 09 22) x FIN*Starmaker's Secret Garden (MCO fs 09 22)
93 MCO VIII / MCO ns 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Black Sabbath Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Little Doll (MCO ns 03)
94 NFO I / NFO n FI SRK LO 13 DonTomaso's Septimus Uros International Champion Michael Edström EX1 CAGCIB
DonTomaso's Nemo (NFO n) x DonTomaso's Ice Queen (NFO w)
95 NFO I / NFO a FI SRK LO FI*Laramillan Indigo Uros Kastraatti Michael Edström EX1 CAP
FIN*Godfather's Ziggy Stardust (NFO e 09) x FIN*Laramillan Gaia (NFO n)
96 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian September Ashes Uros Supreme Champion Sirpa Lindelöf KM
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
97 NFO II / NFO n 09 S*Eärfalas Dogge Uros Supreme Champion Sirpa Lindelöf KM BIV NOM
Casanova de Khazad-Dum (NFO n 09 22) x S*Eärfalas Chessie (NFO f 22)
98 NFO II / NFO n 03 FI SRK LO S*Zygot's Mac Gregor Uros Grand International Champion Sirpa Lindelöf EX1 CACS
S*Zygot's Cornetto (NFO d 01 21) x S*Zygot's Caramia Bambina (NFO n 09 24)
98 NFO II / NFO n 03 FI SRK LO S*Zygot's Mac Gregor Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Zygot's Cornetto (NFO d 01 21) x S*Zygot's Caramia Bambina (NFO n 09 24)
99 NFO II / NFO n 09 S*Eärfalas Freja Naaras International Champion Sirpa Lindelöf EX1 CAGCIB
S*Vildhjärtas CuteIsWhat WeAimFor (NFO n 03 22) x S*Eärfalas Debbie (NFO f 09)
100 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 14 Islay de Laïloken Uros Avoin Sirpa Lindelöf EX1 CAC
Dancing Lord de Laïloken, DVM (NFO d 09) x H-Antares de Laïloken (NFO n 09 23)
101 NFO II / NFO n 03 FI SK LO 14 FI*Ninatte's Fast Surprise Uros Pennut 4-7 kk Sirpa Lindelöf EX1 NOM
S*Zygot's Mac Gregor (NFO n 03) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
102 NFO II / NFO n 03 FI SK LO 14 FI*Ninatte's Little Surprise Naaras Pennut 4-7 kk Sirpa Lindelöf EX1
S*Zygot's Mac Gregor (NFO n 03) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
103 NFO II / NFO a 09 FI SRK LO FI*Laramillan Ivanhoe Uros International Premior Sirpa Lindelöf EX1 CAGPIB BIV NOM
FIN*Godfather's Ziggy Stardust (NFO e 09) x FIN*Laramillan Gaia (NFO n)
104 NFO II / NFO n 03 FI SRK RX FI*Ninatte's Cloud Nine Uros International Premior Sirpa Lindelöf EX2
Super Trouper av Skara Brae*CH (NFO d 02) x FIN*Slytiger's Pina Colada (NFO ns 09)
105 NFO II / NFO a 09 S*Uncut Diamond Quicksilver Uros International Premior Sirpa Lindelöf EX3
S*Grianan's Maccus (NFO d 09) x S*Uncut Diamond Drucilla (NFO a 09 22)
106 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO S*White Crystal's Ninat Naaras Grand International Champion Sirpa Lindelöf EX1 CACS
S*Fridalas Humle (NFO n 22) x S*Madison's Inez Isadora (NFO f 23)
107 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO 14 FI*FoxyPaw's Lucky Brown Uros Kastraatti Sirpa Lindelöf EX1 CAP BIV
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
108 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO FI*Pörkarvan OpethEnniosDotter Naaras Champion Sirpa Lindelöf EX1 CACIB
Ennio De Khazad-Dûm (NFO n 23) x FIN*Pörkarvan HocHabet (NFO n 23)
109 NFO III / NFO n 22 FIN SRK LO FIN*Pörkarvan JakeSonOfJonatan Uros Grand International Premior Sirpa Lindelöf EX1 CAPS
Black Forest Jonatan (NFO n 09 23) x FIN*Pörkarvan Egregius (NFO n)
110 NFO III / NFO nt 23 FI SRK LO FI*Karvanaaman Goljat Uros Kastraatti Sirpa Lindelöf EX2
Eirik v.d. Gehlen Bieke (NFO nt 22) x FI*Karvanaaman Frida (NFO a)
111 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO FI*Tähtitassun Aurinkoinen Naaras Supreme Champion Michael Edström KM NOM BIS
FIN*FoxyPaw's Full Time Lover (NFO n 09 24) x FIN*NariNetta's Wild Riviera (NFO n 22)
112 NFO IV / NFO n 03 24 FI SRK LO S*NC's Alladin Sane Uros International Champion Michael Edström EX1 CAGCIB
S*Zygot's Cornetto (NFO d 01 21) x S*Just Catnap's Alma Snowflake (NFO n 09 24)
113 NFO IV / NFO n 09 23 FI SRK LO FI*Kuutamoyön Adranus Uros Avoin Michael Edström EX1 CAC
FIN*Wishmaster Clark Gable (NFO n 03 22) x FI*Huiskulan Rubina (NFO n 09 24)
114 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO 14 FI*Pörkarvan PhilAnselmoSonOfAlladin Uros Champion Michael Edström EX1 CACIB BIV
S*NC's Alladin Sane (NFO n 03 24) x FI*Pörkarvan OpethEnniosDotter (NFO n 22)
115 NFO IV / NFO n 09 22 FI SRK LO FI*FoxyPaw's Hoodoo Doll Naaras Supreme Premior Michael Edström KM BIV
S*Kullehoppans Vidar (NFO n 09 22) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
116 NFO IV / NFO n 09 24 FIN SRK LO FIN*Tähtitassun Lucky Star Uros Grand International Premior Michael Edström EX2
FIN*Tähtitassun Vihtori (NFO n 09) x FIN*Heinuntuvan Olga Maria (NFO f 03 23)
117 NFO IV / NFO n 09 22 S*Långängens Krokant Uros International Premior Michael Edström EX1 CAGPIB
S*Långängens Mandel (NFO n 22) x S*Nenya's Aeryn Sun (NFO f 09 22)
118 NFO IV / NFO n 03 24 FIN SRK LO FIN*Suvipäivän Laureline Naaras Kastraatti Michael Edström EX1 CAP
S*Rockringen's Final Countdown (NFO ns 09 22) x FIN*Suvipäivän Itonje (NFO fs 09 24)
119 NFO V / NFO d 23 FI SK LO 14 FI*Lolcat's Prince Philip Uros Pennut 4-7 kk Luigi Comorio EX1
FI*RockyHill's Aruna (NFO ns 23) x FI*Lolcat's Rose (NFO f)
120 NFO VI / NFO d 02 21 S*Eärfalas Elvis Uros Grand International Champion Jaana Jyrkinen EX2
(N)Mestro's Akilles (NFO n 03 24) x S*Glömstaskogens Bia (NFO f 09)
121 NFO VI / NFO d 03 22 FI SRK LO FI*Ninatte's Big Dipper Uros Grand International Champion Jaana Jyrkinen EX1 CACS
FI*ArcticWilds All Or Nothing (NFO n 03 24) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
122 NFO VI / NFO f 03 22 FI SRK LO S*Eärfalas Flisan Naaras Grand International Champion Jaana Jyrkinen EX1 CACS
S*Vildhjärtas CuteIsWhat WeAimFor (NFO n 03 22) x S*Eärfalas Debbie (NFO f 09)
123 NFO VI / NFO f 02 63 FI SRK RX FI*Ninatte's Apricot Lady Naaras International Champion Jaana Jyrkinen EX2
Super Trouper av Skara Brae*CH (NFO d 02) x FIN*Slytiger's Pina Colada (NFO ns 09)
123 NFO VI / NFO f 02 63 FI SRK RX FI*Ninatte's Apricot Lady Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Super Trouper av Skara Brae*CH (NFO d 02) x FIN*Slytiger's Pina Colada (NFO ns 09)
124 NFO VI / NFO f 03 22 S*Mylingens Maryland Naaras International Champion Jaana Jyrkinen EX1 CAGCIB
S*Mylingens Lion King (NFO d 22) x S*Silverbells Oleana (NFO n 09 24)
125 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 14 S*Just Catnap's Ailsa Craig Naaras Nuoret 7-10 kk Jaana Jyrkinen EX1 BIV NOM BIS
S*Just Catnap's Chad (NFO d 09 22) x (N)Migoto's Siri Sofia (NFO f 03 24)
126 NFO VI / NFO d 03 FI SK LO 14 FI*Ninatte's Summer Surprise Uros Pennut 4-7 kk Jaana Jyrkinen EX1
S*Zygot's Mac Gregor (NFO n 03) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
127 NFO VI / NFO d 02 62 FI SRK RX FI*Louhelan Emma Frost Naaras Kastraatti Jaana Jyrkinen EX1 CAP
FI*Louhelan Massey Ferguson (NFO d 09) x Giselle v. Innland (NFO g 09)
128 NFO VII / NFO fs FI SRK LO FI*FoxyPaw's Cherry Mash Naaras International Champion Jaana Jyrkinen EX1 CAGCIB
FI*FoxyPaw's Jock Scott (NFO ns 09 24) x S*Zealou's Zemya Hamilton (NFO f 24)
129 NFO VII / NFO ns 23 S*Kronängens Triton Uros Champion Jaana Jyrkinen EX1 CACIB
S*Säterjäntan's Garion (NFO ds 09 24) x SE*Holy Smoke's Mean Machine (NFO ns 24)
130 NFO VII / NFO ns 23 S*Puzzlebitens Cuba Libre Uros Champion Jaana Jyrkinen Abs
IDP*Lufsenburg Tiger (NFO n 23) x S*Puzzlebitens Briza Darrgräs (NFO fs 09 22)
131 NFO VII / NFO ns 24 S*Uncut Diamond Norton Uros International Champion Jaana Jyrkinen EX1 CAGCIB BIV NOM
S*Grianan's Maccus (NFO d 09) x S*Vildänglars Mirakelflickan (NFO ns 23)
132 NFO VII / NFO ns 22 FI SRK LO 14 FI*DevineWild Velma Kelly Naaras Avoin Jaana Jyrkinen EX1 CAC
FI*Mirkulan Jim (NFO as) x FIN*Moutown Mice Elf (NFO ns 09 23)
133 NFO VII / NFO ns 24 FI SRK LO 14 FI*Debals HuraaHuraa Uros Nuoret 7-10 kk Jaana Jyrkinen EX1
Noynarock Albert (NFO n) x FI*Kujakeikarin Åkrid (NFO fs 24)
134 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI SRK LO N*Migoto's Rikke Naaras Supreme Champion Cristiano Federico Sandon KM BIV NOM
(N)Vanity's Dumle (NFO d 09 24) x S*Just Catnap's Warm Cotton (NFO ns 01 21)
135 NFO VIII / NFO ns 09 23 S*Tigerögas Survivor of Lynx-Lair Uros International Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CAGCIB
S*Tassajara's Canadian (NFO n 09 22) x S*Zarkesha's Kewpie Doll (NFO fs 09 23)
136 NFO VIII / NFO fs 09 23 S*Tigerögas Sunrise of Lynx-Lair Naaras International Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CAGCIB
S*Tassajara's Canadian (NFO n 09 22) x S*Zarkesha's Kewpie Doll (NFO fs 09 23)
137 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI SRK LO 14 Ylvie Ujvara av Snøfjord*CH Naaras Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CACIB
Sylwester Mroon*PL (NFO n 09 22) x Udinaja Viola av Snøfjord*CH (NFO fs 09 22)
138 NFO VIII / NFO ns 09 FI SRK LO 13 DonTomaso's Renesmee Naaras Avoin Cristiano Federico Sandon EX1 CAC
Miklagårds Gorm (NFO ns 09 22) x S*Vimmerskogen's Amorina (NFO n 24)
139 NFO VIII / NFO fs 09 FI SRK LO 14 FI*Jarraun's Skog Cheralin Naaras Nuoret 7-10 kk Cristiano Federico Sandon EX2
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
140 NFO VIII / NFO fs 09 23 S*Capsicum's IPA Naaras Nuoret 7-10 kk Cristiano Federico Sandon EX1 BIV NOM
S*Drakborgens Qorpus Corax (NFO ns 09) x S*Kattilaforsens Mumlan (NFO f 22)
141 NFO VIII / NFO fs 02 62 S*Lisjöskogen's Maddy Magic Naaras Pennut 4-7 kk Cristiano Federico Sandon EX1
S*Skuggforsen Musse Mysterius (NFO ns 01) x S*Ace of spades Afrodite (NFO fs 09 22)
142 NFO VIII / NFO fs 09 23 S*Zarkesha's Kewpie Doll Naaras Grand International Premior Cristiano Federico Sandon EX1 CAPS
DK*Starkad's Ramses II, DSM, DVM (NFO as 09 22) x S*Izawatha's Guinevere (NFO fs 09 23)
143 NFO VIII / NFO ns 03 S*Glömstaskogens Kalla Kali Uros Premior Cristiano Federico Sandon EX1 CAPIB
S*Eärfalas Dogge (NFO n 09) x S*Glömstaskogens Yppiga Yvette (NFO fs 01 21)
144 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Supreme Champion Cristiano Federico Sandon KM NOM
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
145 NFO n 02 21 S*Glömstaskogens Iceman Uros Grand International Premior Michael Edström EX1 CAPS
S*Isgården's Astrakan (NFO d 09 24) x S*Glömstaskogens Felicia (NFO n 01)
146 RAG n FI SRK LO 14 FI*Ruuskatin Let Me Entertain You Naaras Nuoret 7-10 kk Magdalena Kudra EX1
FI*Ruuskatin Irish Tea (RAG n) x FI*Ruuskatin Lady (RAG n 04)
147 RAG n FI SRK LO FI*Ragtail Caspar Uros Grand International Premior Magdalena Kudra EX1 CAPS
Red Fountain á Chardani*DK (RAG d 21) x FIN*Ragtail Adelina (RAG a 04)
148 RAG a FI SRK LO FI*Safireyes Blue Hope Naaras Champion Magdalena Kudra EX1 CACIB
FI*Safireyes Honey (RAG a) x S*Cats pride Dajm (RAG n)
149 RAG a FI SRK LO 14 FI*Tiridoll's My Caramel Kiss Naaras Nuoret 7-10 kk Magdalena Kudra EX1
Darlinlildols Dreamcatcher (RAG n 04) x FIN*Tiridoll's Caramel Tiger (RAG a)
150 RAG d FI SK RX 14 FI*Tiridoll's Fire Diamond In My Hands Uros Pennut 4-7 kk Jaana Jyrkinen EX1 NOM
USAPurrs Dreaming Wide Awake (RAG a) x FI*Tiridoll's Kissing Diamonds (RAG f)
151 RAG n 03 FI SRK LO FI*Tuulikellon Prime Time Uros Supreme Champion Alessandro Ghibaudo KM
S*Fyrpihl's Paradise Picasso (RAG n 03 21) x FI*Utuinen YoursSincerely (RAG n)
152 RAG n 03 FI SRK LO 14 FI*AijaiCats Victorious Vivian Naaras Avoin Alessandro Ghibaudo EX1 CAC
RaggleDazzle Riku of Naorahdolls (RAG n 04) x FI*AijaiCats Glorios Gisela (RAG n 04)
153 RAG n 03 FI SK LO 14 FI*Celestial's Joyfull Marquese Naaras Pennut 4-7 kk Alessandro Ghibaudo EX2
FI*Celestial's Usain Bolt (RAG n 03) x Excellence Princessoffinland (RAG a 04)
154 RAG n 03 FI SK RX 14 FI*Tiridoll's Beautiful Ballerina Naaras Pennut 4-7 kk Alessandro Ghibaudo EX1 BIV NOM
USAPurrs Dreaming Wide Awake (RAG a) x FI*Tiridoll's Ballerina (RAG n 03)
155 RAG n 03 FI SRK LO 13 FI*Maplehill's Tahoma Uros Premior Alessandro Ghibaudo EX1 CAPIB
RO*Elian Rags Churchill (RAG a 03) x FIN*Maplehill's Taj-I-Mah (RAG n 04)
156 RAG n 04 FI SRK LO 13 FI*Ragtail Figaro Uros Avoin Jaana Jyrkinen EX1 CAC
FI*Estelle's AthoseDeKasmir (RAG n) x FIN*Ragtail Adelina (RAG a 04)
157 RAG n 04 S*Shivali Dancing Paphinia Naaras International Premior Jaana Jyrkinen EX1 CAGPIB
FI*Dollicious Domino Dancing (RAG n 04) x SiempreAmar Nila of Shivali (RAG a 04 21)
158 RAG n 04 FIN SRK LO Darlinlildols Dreamcatcher Uros Kastraatti Jaana Jyrkinen EX1 CAP
Ragangels Buddy of Darlinlildols (RAG n 03) x Darlinlildols Daisy Duke (RAG n 04)
158 RAG n 04 FIN SRK LO Darlinlildols Dreamcatcher Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Ragangels Buddy of Darlinlildols (RAG n 03) x Darlinlildols Daisy Duke (RAG n 04)
159 RAG a 03 FI SRK LO 14 FI*Tiridoll's Collide With The Hearts Naaras Avoin Luigi Comorio EX1 CAC
Darlinlildols Dreamcatcher (RAG n 04) x FIN*Tiridoll's Tiger Romance (RAG n 03)
160 RAG a 03 FI SRK RX 14 FI*Tiridoll's Queen of Catwalk Naaras Nuoret 7-10 kk Luigi Comorio EX1 BIV NOM
USAPurrs Dreaming Wide Awake (RAG a) x FI*Tiridoll's Starry Lady (RAG n 03)
161 RAG a 03 FI SK LO 14 (N)Diadem's Vuzzy Uros Pennut 4-7 kk Luigi Comorio EX1 NOM
(N)Diadem's Oliver Light Blue (RAG a 03) x Eulalie Zafir Diadems (RAG a 03)
162 RAG a 03 FI SK LO 14 FI*Utuinen Fun To Keep Uros Pennut 4-7 kk Luigi Comorio EX2
Jordan Star Azrag Bey, CZ (RAG a 03) x FI*Utuinen Northern Sky (RAG a 04)
163 RAG a 03 FIN SRK LO FIN*Tiridoll's Blue Stardust Naaras Supreme Premior Luigi Comorio KM
Purr-Fect Bobby Blue (RAG a) x FIN*Tiridoll's Organza (RAG a 03)
163 RAG a 03 FIN SRK LO FIN*Tiridoll's Blue Stardust Naaras Veteraani Luigi Comorio 4
Purr-Fect Bobby Blue (RAG a) x FIN*Tiridoll's Organza (RAG a 03)
164 RAG a 03 FI SRK LO Darlinlildols Melania Naaras Kastraatti Luigi Comorio Abs
Ragangels Buddy of Darlinlildols (RAG n 03) x Soulmates Felicity Blue (RAG a 03)
165 RAG a 04 FI SRK LO FI*Tiridoll's MeTooLoveYou Uros Supreme Champion Alessandro Ghibaudo KM BIV
Darlinlildols Dreamcatcher (RAG n 04) x FIN*Tiridoll's Tiger Kiss (RAG n 04)
166 RAG a 04 FI SRK LO Jalapeno Indiana Jones Uros Grand International Champion Alessandro Ghibaudo EX1 CACS
Blossom Daddy D Thyme of Jalopeno (RAG a 03) x Catlana Little Bloom of Jalapeno (RAG a)
167 RAG a 04 FI SRK LO Humdolls Cosmic Girl Naaras Champion Alessandro Ghibaudo EX1 CACIB
Taikatuulen Yedi (RAG a 04) x FIN*Fatdoll's Heaven (RAG a 04)
168 RAG a 04 FI SRK LO FI*Barfait's Joyful Justin Uros International Premior Alessandro Ghibaudo EX1 CAGPIB
Frodo Ragdolls*PL (RAG n 03) x FI*Barfait's Gianna (RAG a 03)
169 RAG d 03 FIN SRK LO FIN*Tiridoll's Caramel Kiss Naaras Premior Alessandro Ghibaudo EX1 CAPIB NOM
Rasberry Cream á Chardani*DK (RAG d) x FIN*Tiridoll's Caramel Love (RAG g 03)
170 RAG n 03 21 S*Shivali Big Hair...Big Nails Uros Nuoret 7-10 kk Alessandro Ghibaudo EX1
SE*Candy Dolls Bubblizz (RAG a 03 21) x S*Shivali Darjeeling All The Way (RAG n 03)
171 RAG a 04 21 FI SRK LO FI*Celestial's Amore Mi Amigo Uros Premior Alessandro Ghibaudo EX1 CAPIB
FI*Celestial's Nitro Mi Amigo (RAG n 04 21) x ES*Busi-Bú Miss Muffin of Celestial's (RAG a 04)
172 SBI n FI SRK RX S*Raus Höjden's Harmoney in Brown Naaras Supreme Champion Jaana Jyrkinen KM BIV NOM
IDP*Backkara's Geralino (SBI c) x S*Raus Höjdens Java (SBI n)
173 SBI n FI SRK LO FI*Cetulean Quantum Solaris Uros International Champion Jaana Jyrkinen EX1 CAGCIB
FIN*Tassuliinin Dominic (SBI a) x FIN*Cetulean Juliénas (SBI n)
174 SBI n FI SRK LO FI*Nalandan Bandhula Uros Champion Jaana Jyrkinen EX2
Trevino's OP (SBI n) x Alana*Nay's Lilly (SBI n)
175 SBI n FI SRK LO 13 FI*Sic'an Topia Uros Champion Jaana Jyrkinen EX1 CACIB
S*Bibendums Limited Edition II (SBI n) x FIN*Sic'an Midian (SBI a)
176 SBI n FI SRK LO 14 FI*Mion Tamaj Naaras Nuoret 7-10 kk Jaana Jyrkinen EX1
Blue Heaven Sunny Queen *ES (SBI a) x FI*Kirakan Rising Sun (SBI b 21)
177 SBI n FIN SRK LO FIN*Canth's Love is All I need Naaras Supreme Premior Jaana Jyrkinen KM
FIN*Ilveskartanon Freyr (SBI n) x Margotte Klaudia*EST (SBI n)
177 SBI n FIN SRK LO FIN*Canth's Love is All I need Naaras Veteraani Luigi Comorio 2
FIN*Ilveskartanon Freyr (SBI n) x Margotte Klaudia*EST (SBI n)
178 SBI n FIN SRK LO FIN*Mion Pitou Uros Grand International Premior Jaana Jyrkinen EX1 CAPS
FIN*Anemon's Antonio (SBI a) x FIN*Mion Melej (SBI n 21)
179 SBI n FIN SRK LO EST*Audrey Herencia Naaras International Premior Jaana Jyrkinen EX1 CAGPIB BIV
EST*Prosper Klaudia (SBI n 21) x FIN*Sic'an Jojada (SBI n)
180 SBI a FI SRK LO FI*MeToYou Hero Uros Grand International Champion Michael Edström EX1 CACS BIV
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x S*Stendalens Cola (SBI b)
181 SBI a FI SRK LO 14 NO*Snowbuddy's Blue Charm Uros Avoin Michael Edström EX1 CAC
(N)Velocity's Blue Caspian (SBI a) x (N)Velocity's Delize (SBI c)
182 SBI a FI SRK LO 13 FI*Kujakeikarin Justiina Naaras Avoin Michael Edström EX1 CAC
S*Bibendums Limited Edition II (SBI n) x FI*Kurosawa Dreaming Light (SBI a)
183 SBI a FI SRK LO FI*Zhamanen MT Bobby Orr Uros Supreme Premior Michael Edström KM NOM
FIN*Recknagel Miroslavsaatan (SBI d) x FIN*Zhamanen Tinkerbell (SBI g)
184 SBI a FI SRK LO FI*Tamus Vectra Pipro Naaras Supreme Premior Michael Edström KM
FIN*MeToYou Ceasar (SBI a) x FIN*Tamus Baleno Bellet (SBI n)
185 SBI a FIN SRK LO FIN*Recknagel Tairapänks Naaras Supreme Premior Michael Edström KM BIV NOM BIS
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x FIN*Recknagel Fridakahlo (SBI b)
186 SBI a FIN SRK LO FIN*Sic'an Midian Naaras International Premior Michael Edström EX1 CAGPIB
FIN*Cetulean Lagerfeld (SBI a) x FIN*Sic'an Junia (SBI a)
187 SBI b FIN SRK LO S*Stendalens Cola Naaras Supreme Champion Luigi Comorio KM NOM
S*Kattapulten's Enzo (SBI c 21) x S*Raus Höjden's Gaia (SBI n)
187 SBI b FIN SRK LO S*Stendalens Cola Naaras Veteraani Luigi Comorio 3
S*Kattapulten's Enzo (SBI c 21) x S*Raus Höjden's Gaia (SBI n)
188 SBI b FI SRK LO FI*Mithrandilin Elwing Naaras Grand International Champion Luigi Comorio EX1 CACS
FIN*Rotcat Alexander (SBI a 21) x FIN*Mithrandilin Arda (SBI b)
189 SBI b FI SRK LO 13 FI*Mimitan Bambina Naaras Avoin Luigi Comorio EX1 CAC
S*Kultberget's Bojan (SBI b) x FI*Mimitan Ancient Amethyst (SBI c)
190 SBI b FI SK LO 14 IT*Sweety Yowl Yumi Naaras Nuoret 7-10 kk Luigi Comorio EX1 BIV
Titano Zaffiri Blu, JW, DSM, DVM (SBI a) x Ugola Lady D'oro Dolceblu (SBI b)
191 SBI b S*Zemlan's Nalle Uros Grand International Premior Luigi Comorio EX1 CAPS
S*Zemlan's Edvin Nasse (SBI d) x S*Zemlan's Cindy (SBI h)
192 SBI b FIN SRK LO FIN*Pässinpään Lady After Eight Naaras International Premior Luigi Comorio EX1 CAGPIB
FIN*Touchant Cadeau d'Amour (SBI n) x S*Maskrosen's Cassandra (SBI n)
193 SBI d FI SRK LO FI*Vintti-Katin Birlikka Naaras Grand International Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CACS
S*PreciousBlue's Leonardo DiCaprio (SBI d 21) x FIN*Harebell Yrina Queen (SBI g)
194 SBI d FI SRK LO FI*Oreliinan Bonanza Uros Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CACIB
FI*Mimitan Ewok (SBI n) x FI*Tamus Belvedere for A-K (SBI d)
195 SBI f FI SRK LO 14 FI*Nalle-Puhin Mustang Sally Naaras Champion Magdalena Kudra EX1 CACIB
FIN*Zhamanen C'mon Let's RED! (SBI d) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
196 SBI f S*Bibendums Spring Edition III Naaras International Champion Magdalena Kudra EX1 CAGCIB
Zarlee Special Edition (SBI n 21) x S*Qremellos Brown Tortie Spider Girl C (SBI f)
197 SBI g FI SRK LO FI*ElfQuest Leetah Naaras International Champion Magdalena Kudra EX1 CAGCIB
Blue Heaven Sunny Queen *ES (SBI a) x FI*ElfQuest Itchigo (SBI h)
198 SBI h FIN SRK LO FIN*Harebell Zelda Naaras Grand International Premior Magdalena Kudra EX1 CAPS
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
199 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*Zhamanen Harlequin Naaras Supreme Champion Magdalena Kudra KM BIV
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x FIN*Zhamanen Ferrarina N.F.S. (SBI h)
200 SBI n 21 SE*Candlebrights Boss of Destiny Uros International Champion Magdalena Kudra EX1 CAGCIB
Zarlee Special Edition (SBI n 21) x S*Birmablue Madicken (SBI a)
201 SBI n 21 FI SRK LO FI*Sic'an Rispa Naaras Avoin Magdalena Kudra EX1 CAC
N*Børskatten Gizmo (SBI b 21) x EST*Audrey Herencia (SBI n)
202 SBI n 21 FI SRK LO FI*Canth's Soldier of Love Uros Premior Magdalena Kudra EX1 CAPIB NOM
FIN*Nalandan Shankara (SBI n 21) x FIN*Globel's Esther Victoria (SBI h)
203 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*Mion Piona Naaras Kastraatti Magdalena Kudra EX1 CAP
FIN*Anemon's Antonio (SBI a) x FIN*Mion Melej (SBI n 21)
204 SBI a 21 FIN SRK LO FIN*Zildan Sagwa Naaras Supreme Champion Sirpa Lindelöf KM BIV NOM
Namib Sunrise Diabolo (SBI c 21) x FIN*JoJon Qing Yu-You (SBI a)
205 SBI a 21 FI SRK LO 14 Picolina v. Fuchswinkel Naaras Champion Sirpa Lindelöf EX1 CACIB
Jareth v. Ederblick (SBI a 21) x Nala-Anu v. Fuchswinkel (SBI n)
206 SBI a 21 FI SRK LO 13 FI*Adalgisa's Ceres Naaras Avoin Sirpa Lindelöf EX1 CAC
FIN*Merissal Quentin (SBI a) x FIN*Zildan Sagwa (SBI a 21)
207 SBI a 21 SE*Borgvikens Beylo Bon Ami Uros Nuoret 7-10 kk Sirpa Lindelöf EX1 NOM
SE*Happy Happies Bimo (SBI a 21) x SE*Altona Kitten's Diza Dior (SBI a)
208 SBI a 21 FI SK LO 14 FI*Shonamei's Lady La Luna Naaras Pennut 4-7 kk Sirpa Lindelöf EX1
FI*Vongoivan Geo (SBI n 21) x FI*Shonamei's Golden Sunset (SBI b)
209 SBI a 21 FIN SRK LO FIN*Kimono Aicha Uros Premior Sirpa Lindelöf Abs
FIN*Tärn Kippari-Kalle (SBI a) x Marleen Klaudia*EST (SBI f 21)
209 SBI a 21 FIN SRK LO FIN*Kimono Aicha Uros Veteraani Luigi Comorio Abs
FIN*Tärn Kippari-Kalle (SBI a) x Marleen Klaudia*EST (SBI f 21)
210 SBI a 21 FI SRK LO 13 FI*Canth's Wivaldi Uros Kastraatti Sirpa Lindelöf EX1 CAP
FI*Vongoivan Geo (SBI n 21) x FI*Canth's Ultra Bra (SBI a 21)
211 SBI a 21 FI SRK LO FI*Canth's Ultra Bra Naaras Kastraatti Sirpa Lindelöf EX1 CAP NOM
FI*Canth's Soldier of Love (SBI n 21) x EE*Arista Aramante (SBI a 21)
212 SBI b 21 FI SRK LO FI*Canth's ToyBoy Uros Supreme Champion Magdalena Kudra KM NOM
FIN*Zaraxe Adamnan Morris (SBI b) x EE*Arista Aramante (SBI a 21)
213 SBI c 21 FI SRK LO 14 FI*Canth's Kismet Naaras Avoin Magdalena Kudra EX1 CAC
FI*Canth's Soldier of Love (SBI n 21) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
214 SBI c 21 FIN SRK LO FIN*Tamus Urvan Naaras Grand International Premior Magdalena Kudra EX1 CAPS
FIN*Hilu-Vinkelin Tinka (SBI c 21) x FIN*Tamus Qashqai (SBI h)
215 SBI c 21 FI SRK LO FI*HaoMao Bernhard Uros International Premior Magdalena Kudra EX1 CAGPIB
FIN*MeToYou Ceasar (SBI a) x S*Lavender Fields Felicia (SBI b 21)
216 SBI d 21 S*Källtäppans Zora Zoraya Naaras Grand International Champion Magdalena Kudra EX1 CACS
Panjandrum Creamcracker (SBI e 21) x S*Källtäppans Qute QitiQaramel (SBI d 21)
217 SBI d 21 FI SRK LO FI*JoJon La Veta de Oro Uros International Champion Magdalena Kudra EX1 CAGCIB BIV
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x FI*Birmayan Fazermint (SBI f)
218 SBI d 21 FI SK LO 14 FI*ElfQuest Oliver Uros Pennut 4-7 kk Magdalena Kudra EX1 NOM
FIN*Fotocatin Catty Taavi (SBI d 21) x FI*ElfQuest Itchigo (SBI h)
219 SBI e 21 FI SRK LO 14 FI*Belagian X-File Uros Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1
FIN*Fotocatin Catty Taavi (SBI d 21) x FI*ElfQuest Leetah (SBI g)
220 SBI g 21 S*Qremellos Signe Tillisch B Naaras International Premior Jaana Jyrkinen EX1 CAGPIB NOM
S*Francesca's Issigonis (SBI a) x S*Källtäppans Zora Zoraya (SBI d 21)
221 SBI g 21 FIN SRK LO FIN*ElfQuest Galandriel Naaras Premior Jaana Jyrkinen EX1 CAPIB
FIN*Snow-Birman Be Able To Hug (SBI a 21) x FIN*Belagian Guinevere (SBI f)
222 SIB III / SIB n 23 FIN SRK LO FIN*Zigwan's Gaigil Herguil Uros Supreme Champion Alessandro Ghibaudo KM BIV
FIN*Lumikissan Herra HurMur (SIB n 23) x FIN*Zigwan's Donita (SIB n 22)
222 SIB III / SIB n 23 FIN SRK LO FIN*Zigwan's Gaigil Herguil Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Lumikissan Herra HurMur (SIB n 23) x FIN*Zigwan's Donita (SIB n 22)
223 SIB III / SIB a 24 FI SRK LO FI*Villan Idoli Uros Supreme Champion Alessandro Ghibaudo KM
FI*Villan Ferrari (SIB d 09 24) x FIN*Villan Balladi (SIB a 03 23)
224 SIB III / SIB n 24 FI SRK LO 14 FI*Lumikissan Peppi Pitkätossu Naaras Nuoret 7-10 kk Alessandro Ghibaudo EX1
FI*Lumikissan Herra Huu (SIB n 24) x Goldenesima Snowcat (SIB ny 22)
225 SIB III / SIB n 22 FI SRK LO 14 FI*Sasulkan Cetane Naaras Nuoret 7-10 kk Alessandro Ghibaudo Abs
Abrikos Onix Gloria (SIB ny 09 24) x FI*Amurin Betel (SIB f 23)
226 SIB III / SIB n 23 FI SK LO 14 FI*Keijumetsän Kesän lapsi Naaras Pennut 4-7 kk Alessandro Ghibaudo EX1
FI*Jatsitytön Argut (SIB n 23) x FI*Jäälinnan Alisa (SIB f)
227 SIB III / SIB n 23 FIN SRK LO FIN*Lumikissan Pata Ässä Uros Supreme Premior Alessandro Ghibaudo KM NOM BIS
FIN*Lumikissan JummiJammi (SIB n 09 23) x FIN*Lumikissan LappuLiisa (SIB fs)
227 SIB III / SIB n 23 FIN SRK LO FIN*Lumikissan Pata Ässä Uros Veteraani Luigi Comorio 1
FIN*Lumikissan JummiJammi (SIB n 09 23) x FIN*Lumikissan LappuLiisa (SIB fs)
228 SIB IV / SIB n 09 22 FI SRK LO FI*Villan Electronic Mailbox Uros Grand International Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CACS
FIN*Villan Cuba Libre (SIB n 09 24) x FIN*Villan Balladi (SIB a 03 23)
229 SIB IV / SIB n 02 21 FIN SRK LO FIN*Villan Don Marcello Uros Supreme Champion Cristiano Federico Sandon KM
FIN*Amante's Hip Hop (SIB ns 03 23) x FIN*Balladin Carmencita (SIB n 03 23)
230 SIB IV / SIB n 09 24 BG*Jasmina Sibirela *** Naaras Avoin Cristiano Federico Sandon EX1 CAC BIV
BG*Cardam Sibirela (SIB n 03 24) x Valkiriya Verooka*RU (SIB f 09 24)
231 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK RX 14 FI*Lumikissan RalliRaita Uros Pennut 4-7 kk Cristiano Federico Sandon EX1
CH*Lukijn's Skye (SIB n 22) x Kayo Rys od Królowych*PL (SIB n 02 21)
232 SIB IV / SIB n 09 22 FI SK RX 14 FI*Lumikissan Ratkiriemukas Naaras Pennut 4-7 kk Cristiano Federico Sandon EX2
CH*Lukijn's Skye (SIB n 22) x Kayo Rys od Królowych*PL (SIB n 02 21)
233 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK RX 14 FI*Lumikissan RokkiMimmi Naaras Pennut 4-7 kk Cristiano Federico Sandon EX1 BIV
CH*Lukijn's Skye (SIB n 22) x Kayo Rys od Królowych*PL (SIB n 02 21)
234 SIB IV / SIB a 09 24 FI SRK LO FI*Villan Mystic Man Uros Kastraatti Cristiano Federico Sandon Abs
FI*Villan Idoli (SIB a 24) x FI*Villan Helga (SIB as 03 24)
235 SIB V / SIB f FI SRK LO FI*Jäälinnan Alisa Naaras Grand International Champion Michael Edström EX1 CACS
FIN*Amante's Joking Jasper (SIB n 09) x FIN*Kestilinnan Greta (SIB g 24)
236 SIB V / SIB d 24 FI SRK LO 14 FI*Jatsitytön Blaziken Uros Champion Michael Edström EX1 CACIB
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FI*Talvivaaran Delenn (SIB f 23)
237 SIB V / SIB d 24 FI SRK LO 14 FI*Cherrytail's Texas Ranger Uros Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1
FI*Lumikissan Iso Tiikeri (SIB ny 23) x FI*Cherrytail's Kamasutra (SIB d 09)
238 SIB V / SIB f 24 FI SRK LO 14 FI*Villan Näppärä Neito Naaras Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1 BIV NOM
FI*Lumikissan Corleone (SIB d 09 24) x FI*Villan Lana Del Rey (SIB g 02 21)
239 SIB V / SIB d 23 FI SK LO 14 FI*Keijumetsän Kesäduuni blues Uros Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
FI*Jatsitytön Argut (SIB n 23) x FI*Jäälinnan Alisa (SIB f)
240 SIB V / SIB f FI SK RX 14 BG*Leila Sibirela Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX2
BG*Cardam Sibirela (SIB n 03 24) x Valkiriya Verooka*RU (SIB f 09 24)
241 SIB V / SIB g 24 FI SRK LO FI*Villan Keisarinna Naaras Grand International Premior Michael Edström EX1 CAPS
FI*Villan Ferrari (SIB d 09 24) x FI*Villan Neiti Groove (SIB n 09 24)
242 SIB V / SIB d 23 FI SRK LO FI*Jatsitytön Abakan Uros Premior Michael Edström EX1 CAPIB
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FI*Talvivaaran Delenn (SIB f 23)
243 SIB VI / SIB d 09 FI SRK LO FI*Cherrytail's Marlon Brando Uros Grand International Champion Cristiano Federico Sandon EX1 CACS BIV
Laguna Syberiana Houdiny Dadushovic (SIB n 09 24) x FIN*Cherrytail's Baby Jean (SIB e 09 23)
244 SIB VI / SIB g 09 FI SRK LO 14 FI*Cherrytail's Umika Naaras Nuoret 7-10 kk Cristiano Federico Sandon EX1
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Cherrytail's Nancy Sinatra (SIB g)
245 SIB VI / SIB d 09 24 FI SK LO 14 FI*Lumikissan SuperSankari Uros Pennut 4-7 kk Cristiano Federico Sandon EX1
FI*Amurin Ruufus (SIB ny 24) x CH*Lukijn's Vera (SIB f 09 24)
246 SIB VI / SIB f 09 24 FI SK LO 14 FI*Lumikissan Säihkysilmä Naaras Pennut 4-7 kk Cristiano Federico Sandon EX1 NOM BIS
FI*Amurin Ruufus (SIB ny 24) x CH*Lukijn's Vera (SIB f 09 24)
247 SIB VI / SIB d 09 23 FIN SRK LO FIN*Magnificat Delizia Naaras International Premior Cristiano Federico Sandon EX1 CAGPIB
FIN*Sibcoon's El Dorado (SIB e 09) x FIN*Rasputin's Julija (SIB d 02 24)
248 SIB VI / SIB d 09 24 FI SRK LO FI*Villan Ferrari Uros Siitos
FIN*Villan Don Marcello (SIB n 02 21) x FIN*Villan Cocktail (SIB f 09 24)
249 SIB VII / SIB ds 24 FI SRK LO FI*ArcticWilds Bigtime Beagle Uros Supreme Champion Alessandro Ghibaudo KM
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FIN*Metsälinnan Adalmiina (SIB ds 11)
250 SIB VII / SIB fs FI SRK LO FI*Lumikissan Fortuna Naaras Grand International Champion Alessandro Ghibaudo EX1 CACS
S*Manta's Astor (SIB ns 24) x FIN*Lumikissan Rusina (SIB fs)
251 SIB V / SIB f 24 FI SK LO 14 FI*Lumikissan Tähtönen Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1 BIV NOM
FIN*Lumikissan Taikaviitta (SIB es) x FI*Cherrytail's Las Vegas (SIB fs 09 24)
252 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SRK LO 13 FI*Lumikissan Nopsajalka Uros International Champion Alessandro Ghibaudo EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
253 SIB VIII / SIB ds 03 24 FI SRK LO 13 FI*Lumikissan NipinNapin Naaras Champion Alessandro Ghibaudo EX1 CACIB
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
254 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI SRK LO 13 FI*Tassutuvan Bella Naaras Avoin Alessandro Ghibaudo EX1 CAC
FIN*Alizarin Bomber Boy (SIB n 09 23) x FI*Cherrytail's Kalimera (SIB es 09)
255 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI SRK LO FI*Cherrytail's Los Angeles Naaras Kastraatti Alessandro Ghibaudo Abs
FIN*Villan Don Marcello (SIB n 02 21) x FIN*Cherrytail's Judy Garland (SIB ds 23)
256 SIB IX / SIB w 61 FI SRK RX 13 GR*Snowy Paws Dali Uros International Champion Magdalena Kudra EX1 CAGCIB
Nils Schwanische Neva (SIB w) x Evenia von Bogatyr (NEM n 21)
257 TUA I / TUA n FI SRK RX 13 FI*Josmarin Innusha Naaras Grand International Champion Magdalena Kudra EX1 CACS
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FI*Josmarin Guniz (TUA w)
258 TUA V / TUA f 24 FI SRK LO FI*Felesin DeaAmoris Naaras Grand International Champion Luigi Comorio EX1 CACS
S*Wi'nte Sams Harry Boy (TUA n 24) x FIN*Josmarin Booty Roller (TUA d 24)
259 TUA V / TUA d 24 FI SRK RX 14 FI*Elekatin Rosso Ruben Uros Avoin Luigi Comorio EX1 CAC BIV NOM
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FIN*Elekatin Oriana (TUA w)
260 TUA VI / TUA f 03 22 FI SRK LO 14 FI*Elekatin Jalila Jessenia Naaras Avoin Magdalena Kudra EX1 CAC
FI*Kralice DayLate DollarShort (TUA ns 09) x FIN*Elekatin Oi Susanna (TUA g 24)
261 TUA V / TUA f 24 FI SRK LO 14 FI*Felesin Wild Card Naaras Nuoret 7-10 kk Luigi Comorio EX1
FI*Kralice Dionysos (TUA ns 09) x FI*Elekatin Fiona Khur (TUA e 22)
262 TUA VIII / TUA ds 09 22 FI SRK LO 14 FI*Felesin First Boy Uros Nuoret 7-10 kk Magdalena Kudra EX1
FI*Kralice Dionysos (TUA ns 09) x FI*Elekatin Fiona Khur (TUA e 22)
263 TUA IX / TUA w 61 FI SRK LO FI*Josmarin Guniz Naaras Grand International Champion Alessandro Ghibaudo EX1 CACS NOM
S*Wi'nte Sams Harry Boy (TUA n 24) x FI*Josmarin Eldem (TUA w)
264 TUA IX / TUA w 61 FI SRK RX 13 FI*Josmarin Ieremija Uros International Champion Alessandro Ghibaudo EX1 CAGCIB BIV
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FI*Josmarin Guniz (TUA w)
265 TUA IX / TUA w 61 FI SRK RX 14 FI*Elekatin Super Nova Uros Avoin Alessandro Ghibaudo EX1 CAC
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FIN*Elekatin Oriana (TUA w)
266 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI SRK LO FI*GizemliKediler Beze Balerin Naaras Supreme Champion Magdalena Kudra KM NOM
FIN*Artvan Ahabey (TUV d) x FI*GizemliKediler Adile Alaiye (TUV d)
267 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI SRK LO FI*GizemliKediler Bal Bilmece Uros Grand International Champion Magdalena Kudra EX1 CACS
FIN*Artvan Ahabey (TUV d) x FI*GizemliKediler Adile Alaiye (TUV d)
268 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN SRK LO FIN*Verdian Cihangir Uros Grand International Premior Magdalena Kudra EX1 CAPS
FIN*Semiramisin Zekai (TUV n) x Ceylan-Van vom Glasbach (TUV f)
268 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN SRK LO FIN*Verdian Cihangir Uros Veteraani Luigi Comorio 4
FIN*Semiramisin Zekai (TUV n) x Ceylan-Van vom Glasbach (TUV f)
269 ABY n S*Aucuparia's Kebra Nagast Uros Supreme Champion Fabio Brambilla KM
S*Abylyx Fedelini Fresco (ABY n) x S*Aucuparia's Sinope (ABY n)
270 ABY n S*Blytens Marrella Naaras Supreme Champion Fabio Brambilla KM BIV NOM
S*Abylyx Frutti Divino (ABY o) x S*Nekayahs Dina Dicentra (ABY n)
271 ABY n S*Aucuparia's Imperial Butterfly Naaras Champion Fabio Brambilla Abs
Djousou dia King and Crusader (ABY o) x S*Aucuparia's Titania (ABY a)
272 ABY n FI SK LO 14 FI*Silkkihienon Vice Versa Uros Pennut 4-7 kk Fabio Brambilla EX1
FI*Redcheetah's Walo (ABY p) x FI*Omanion al Ea (ABY n)
273 ABY n FI SK LO 14 (N)Mayas Pride Maori Naaras Pennut 4-7 kk Fabio Brambilla EX1
S*Aucuparia's Astrakan Gyllenkrok (ABY o) x (N)Mayas Pride Kenza (ABY n)
274 ABY n FI SK LO 14 S*Prospero's Summer Beatrice Naaras Pennut 4-7 kk Fabio Brambilla EX2
S*Skimmerdal's Lorenzo Lotus (ABY n) x S*Olvondalen's Lilium Omnia (ABY n)
275 ABY n FI SRK LO 13 FI*Kharn-Ka Valley of Ashes Naaras Kastraatti Fabio Brambilla Abs
FI*Laire Oira Anor (ABY n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
276 ABY a FI SRK LO 14 FI*SunnyPace Erica herbacea Naaras Pennut 4-7 kk Elin Hoffner EX1
S*Nekayahs Quillan Quieto (ABY o) x FI*SunnyPace Balsamita (SOM n)
277 ABY o FI SRK LO FI*Redcheetah's Aurora Naaras Supreme Champion Helene Lis KM
FI*Proxima John Carter of Mars (ABY n) x FI*Redcheetah's Minttu (ABY o)
278 ABY o S*Blytens Masha Naaras Avoin Helene Lis EX1 CAC BIV NOM
(N)Mayas Pride Jazz (ABY n) x S*Blytens Marrella (ABY n)
279 ABY o FI SK LO 14 FI*Redcheetah's Rufus Uros Pennut 4-7 kk Helene Lis EX1
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Redcheetah's Aurora (ABY o)
280 ABY o FIN SRK LO S*Rackarkatten's Paco Rabanne Uros Supreme Premior Helene Lis KM NOM
Otis of Wonderlove (ABY o) x S*Rackarkatten's Moccalina Delightful (ABY p)
280 ABY o FIN SRK LO S*Rackarkatten's Paco Rabanne Uros Veteraani Donatella Mastrangelo 3
Otis of Wonderlove (ABY o) x S*Rackarkatten's Moccalina Delightful (ABY p)
281 ABY ns FI SRK LO FI*Dweia's Caru Efe Uros Kastraatti Elin Hoffner EX1 CAP
S*Bodhidharma's Blackness Lightdancer (ABY ns) x FIN*Udun Silver Apricot Jewel (ABY os)
282 ABY os FI SK LO 14 FI*Kassilan Aurinko Armas Naaras Pennut 4-7 kk Eva Wiéland Schilla EX1
FI*Yade's Fluoriitti (ABY os) x FI*Dweia's Blachder Ddedwydd (ABY os)
283 BEN n 22 S*Leopardettes Celestial Dragon Naaras Grand International Champion Helene Lis Abs
Encore Reign o Fire of Macenvi (BEN n 22) x S*Leopardettes Doreen Defender (BEN n 22)
284 BEN n 22 Laskalinas Bayaz Uros International Champion Helene Lis EX1 No Cert
Gonewild Scorchin (BEN n 22) x Macenvi Mira Kel (BEN n 22)
285 BEN n 24 S*NorrGuld's Nike Naaras International Champion Helene Lis EX1 CAGCIB
QueenAnne Great BallsOfFire (BEN n 24) x S*NorrGuld's Billie Jean (BEN n 24)
286 BEN n 24 FI SK RX 14 Guru Dude Dream Uros Nuoret 7-10 kk Helene Lis EX1
Summerside Rainmaker of Guru (BEN n 24) x Casarocca Shanti Takea (BEN n 22)
287 BEN n 24 S*Leopardettes Viola Naaras Grand International Premior Helene Lis EX1 CAPS NOM
Wildforest King (BEN n 24) x S*Leopardettes Garden of Gou (BEN n 22)
288 BEN n 24 S*KungsgardenCats Kashmere Lion Uros Kastraatti Helene Lis EX1 CAP
Absolutely Super Cooper (BEN n 24) x S*Bella Pardus Cheetah of Kungsgarden (BEN n 24)
289 BEN n 22 33 FI SK LO 14 FI*PurrGold Caro Carissimo Uros Pennut 4-7 kk Helene Lis Abs
FI*Starglitters Snowstorm (BEN n 24 33) x FI*SiruCats Jolie Jelena (BEN n 22)
290 BEN n 24 33 FI SRK LO 14 FI*Leokatin Jackpot Uros Nuoret 7-10 kk Elin Hoffner EX1 NOM
LynxLand Oceanus (BEN n 24) x ZaharaBengals Hopeful Promise (BEN n 22 33)
291 BEN n 24 33 FIN SRK LO FIN*SiruCats Ynes Yooralla Naaras Supreme Premior Elin Hoffner KM NOM
FIN*SiruCats Umberto (BEN n 24) x FIN*SiruCats Saroja (BEN n 24 33)
291 BEN n 24 33 FIN SRK LO FIN*SiruCats Ynes Yooralla Naaras Veteraani Donatella Mastrangelo 1 NOM BIS
FIN*SiruCats Umberto (BEN n 24) x FIN*SiruCats Saroja (BEN n 24 33)
292 BRI a FI SRK RX FI*Rhinestone's Scooby Uros Supreme Champion Helene Lis Abs
Ollie v. Elfenfohren (BSH a) x Camilla de Muro*LT (BSH a)
293 BRI a FI SRK LO 13 FI*Rhinestone's Angus Young Uros International Champion Helene Lis EX1 CAGCIB BIV
S*Applecat Spider (BSH n) x Positively Cobalt (BSH a)
294 BRI a FI SRK LO 14 FI*Suvikasteen Crixus Uros Avoin Helene Lis EX1 CAC
FIN*Moonface's Eros (BSH a) x FI*Suvikasteen Hattikatti (BSH a)
295 BRI a Martin Diamond Regnum*RU *** Uros Pennut 4-7 kk Helene Lis EX1
Parker of Sweet-Brit (BSH a) x Bellamy Diamond Regnum*RU *** (BSH a)
296 BRI c Ceasar Caro Mio de la Horsky Park, SK *** Uros Supreme Champion Elin Hoffner KM BIV NOM
Eye Catcher of Daisy's Home, JW (SK) *** (BSH a) x Uemmi Bugaboo, CZ, JW (SK) *** (BSH a)
297 BRI c Renesmee Laureen Cherie, CZ *** Naaras Champion Elin Hoffner EX1 CACIB
Pokerface of Tommys Town-House *** (BSH c) x Mandarine British Velvet, CZ *** (BSH c)
298 BRI c Katrin Diamond Regnum *** Naaras Nuoret 7-10 kk Elin Hoffner EX1
Ceasar Caro Mio de la Horsky Park, SK *** (BSH c) x Renesmee Laureen Cherie, CZ *** (BSH c)
299 BRI d FI SRK LO 13 Chieftain of Noblesse Oblige Uros International Champion Eva Wiéland Schilla EX1 CAGCIB
FI*Ferme Bongo (BSH e) x EastWest Autumn Leaf (BSH h)
300 BRI e FI SRK LO 13 FI*Rhinestone's Dizzy Doodle Uros International Champion Eva Wiéland Schilla EX1 CAGCIB
S*Applecat Spider (BSH n) x Aretha's Isabella Rossellin v.Wernerwald (BSH g)
301 BRI g FI SRK RX 14 FI*Coventry's Indiana Naaras Nuoret 7-10 kk Eva Wiéland Schilla EX1
FI*Rhinestone's Tobias Tomcat (BSH a) x FI*Coventry's Eowyn (BSH j)
302 BRI g FI SK LO 14 FI*Rhinestone's Tutti Frutti Naaras Pennut 4-7 kk Eva Wiéland Schilla Abs
FI*Rhinestone's Scooby (BSH a) x FI*Bumblebrits Dear Prudence (BSH f)
303 BRI a 22 FI SRK LO FI*Rhinestone's Nikki Sixx Uros Grand International Champion Eva Wiéland Schilla EX1 CACS NOM
S*Palace&Main's Ganymedes (BSH a 24) x S*Mayla's Dream Come True (BSH n 22)
304 BRI g 24 FI SRK LO FI*Rhinestone's All I Have Naaras Grand International Champion Eva Wiéland Schilla EX1 CACS
S*Palace&Main's Ganymedes (BSH a 24) x FIN*Rhinestone's Tequila Rose (BSH g)
305 BRI ns 11 FI SRK RX S*Pymans Joe Cool Uros Grand International Champion Eva Wiéland Schilla Abs
S*Pymans Sir Eliot (BSH ns 11) x S*Kristallkattens Silverblue Olivia (BSH ns 11)
306 BRI ns 11 FI SK LO 14 FI*Gnome's Hello, I Love You Uros Pennut 4-7 kk Eva Wiéland Schilla Abs
FI*Gnome's Britannia Silver (BSH ns 11) x S*Esteticas Xera (BSH ns 11)
307 BRI ns 24 62 FIN SRK LO FIN*Aleksandra's Emilia Naaras Kastraatti Helene Lis Abs
FIN*Ferme Bono (BSH ns 24) x FIN*Sulokatti Aurora (BSH n)
307 BRI ns 24 62 FIN SRK LO FIN*Aleksandra's Emilia Naaras Veteraani Donatella Mastrangelo Abs
FIN*Ferme Bono (BSH ns 24) x FIN*Sulokatti Aurora (BSH n)
308 BRI ny 11 FI SRK LO 13 FI*EmeraldCharm Mon Chéri Uros Champion Helene Lis EX1 No Cert
Steelaway Sugar Plum (BSH ns 11) x FI*EmeraldCharm Duchess Dessa (BSH ny 11)
309 BUR n FI SRK LO Isä-Brownin Ushuaia Uros Grand International Champion Petra Cerná EX1 CACS BIV NOM BIS
Wild Angel's Valenok of Seirene (BUR n) x Isä-Brownin Monte Velho (BUR n)
310 BUR n FI SRK LO 13 Bjelke's Givenchy Uros International Champion Petra Cerná EX1 CAGCIB
Bjelke's Ali Baba (BUR n) x Taiko Charlesbur, CZ (BUR f)
311 BUR n FI SRK LO 14 S*Lovestory's Triumph Tiger Uros Champion Petra Cerná Abs
S*Bonnea's Elwiz (BUR d) x S*ulzix Principessa Gavia (BUR f)
312 BUR n Shai-San-War's Star Dust Uros Pennut 4-7 kk Petra Cerná EX1
LV*Silky Majesty Vampire (BUR n) x LV*Silky Majesty Zoe (BUR b)
313 BUR n FI SK LO 14 FI*Feirefiz Black Rain Naaras Pennut 4-7 kk Petra Cerná EX1
FI*Feirefiz One Last Time (BUR b) x G-Point Bourimea*RU (BUR n)
314 BUR a FI SRK LO 13 FI*ZirCat's Irwin Goodman Uros International Champion Helene Lis EX1 CAGCIB NOM
Laurin von Tali (BUR n) x FI*ZirCat's Hidden Fantasy (BUR c)
315 BUR a Shai-San-War's Roxie Naaras Nuoret 7-10 kk Helene Lis EX1 NOM
CH*Shine of Burma Whisper of Love (BUR c) x Shai-San-War's Jolene (BUR n)
316 BUR b FI SK LO 14 Zaffiro Kratti Uros Nuoret 7-10 kk Eva Wiéland Schilla EX1 NOM BIS
Zaffiro Qurido (BUR e) x Nika Magic Valley*RU (BUR b)
317 BUR b FIN SRK LO FIN*Belacane Ukkopekka Uros International Premior Eva Wiéland Schilla EX1 CAGPIB
Bjelke's Niilo (BUR b) x FIN*Arbiter Hypsipyle (BUR c)
318 BUR b FI SRK LO FI*Feirefiz One Last Time Uros Kastraatti Eva Wiéland Schilla EX1 CAP
S*Zeitgeist Berlioz (BUR a) x FIN*Feirefiz La Tsanteleina (BUR h)
319 BUR b FI SRK LO FI*Tai-Hao Mocha Touch Uros Premior Eva Wiéland Schilla EX1 CAPIB BIV
FI*Ilovuon Coelogyne asperata (BUR b) x FI*Tai-Hao L'Alvilda (BUR h)
320 BUR c FI SRK LO 14 NO*Burcantiks Timotei Uros Avoin Petra Cerná EX1 CAC
CH*Shine of Burma VIC (BUR c) x (N)Kattehula's Xookie Blue (BUR a)
321 BUR c FI SRK LO LV*Silky Majesty Ulysses Uros Siitos
LV*Silky Majesty Mr. Rich (BUR b) x LV*Silky Majesty Nay Lin (BUR c)
322 BUR d FI SRK LO FI*Tai-Hao K&W Rosenknopp Naaras International Champion Eva Wiéland Schilla EX1 CAGCIB
FI*Hulivilin Hermanni (BUR d) x FIN*Tai-Hao Hyacinth (BUR j)
323 BUR d FI SK LO 14 FI*Oliivian Öitten Prinssi Uros Pennut 4-7 kk Eva Wiéland Schilla EX1 NOM
LV*Silky Majesty Ulysses (BUR c) x FI*Oliivian Wahine (BUR h)
324 BUR e FI SK LO 14 FI*Ninelli's Zadushevnij Zvon Uros Pennut 4-7 kk Helene Lis EX1
FI*Feirefiz Illuminated (BUR a) x FI*Ninelli's UltravioletUtopia (BUR j)
325 BUR h FI SRK LO 14 FI*Tai-Hao Nene Moksuntytär Naaras Avoin Elin Hoffner EX1 CAC
FI*Tai-Hao Mocha Touch (BUR b) x FI*Tai-Hao K&W Rosenknopp (BUR d)
326 BUR j FI SRK LO 13 FI*Oliivian Äppelpaj Naaras Avoin Elin Hoffner EX1 CAC
LV*Silky Majesty Ulysses (BUR c) x FI*Oliivian Zina Aberina (BUR e)
327 CHA FI SRK LO FI*Souriant Musette Naaras Grand International Champion Fabio Brambilla EX1 CACS
U. Aramis de Fasel (CHA ) x Elodie de Ballymonelies (CHA )
328 CHA FI SRK LO Fric-Frac de Fer et Velours Uros International Champion Fabio Brambilla EX1 CAGCIB BIV NOM
Uran a.d. Hause Franck (CHA ) x Corvette de Fer et Velours (CHA )
329 CHA FI SRK LO 13 FI*Sinimirrin Bernard Uros Champion Fabio Brambilla EX1 CACIB
IT*Troubadour del Sogno Blu (CHA ) x FI*Sinimirrin Tiinu (CHA )
330 CRX I / CRX n FI SRK LO 13 Selena Light's Russian Lover Uros Grand International Champion Elin Hoffner EX1 CACS
Mykro's Mikado of Selena Light (CRX b 09) x Selena Light*s Murakami (CRX n 09)
331 CRX I / CRX n FI SRK LO 14 Changes Soul Love Uros Champion Elin Hoffner EX1 CACIB
Changes Ziggy Stardust (CRX n) x Changes I Can't Explain (CRX fs 03)
332 CRX I / CRX n FI SK LO 14 S*Rexture Zorro Uros Avoin Elin Hoffner EX1 CAC
PL*Sloneczny Pyl Hiroshi (CRX b) x Peri Agnus*LT (CRX n 03)
333 CRX I / CRX n FI SRK LO 14 FI*KittyLady's Nutty Pumpkin Uros Nuoret 7-10 kk Elin Hoffner EX1
SpiritCat Prince Charming (CRX w) x FI*KittyLady's Vickie Lynn (CRX f)
334 CRX I / CRX n FI SK LO 14 FI*Huissin Mister Black Bean Uros Pennut 4-7 kk Elin Hoffner EX1 BIV
FI*FunkyJam's Chandraprakash (CRX d) x FI*Huissin Muhoksen Mimmi (CRX n 09)
335 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 13 FI*FunkyJam's Bum Bum Bum Naaras Grand International Champion Helene Lis EX1 CACS
FI*FunkyJam's Dove of Peace (CRX n 03) x FI*FunkyJam's BoomBoomPow (CRX n 02)
336 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 14 FI*Ronttilan Riippa Naaras International Champion Helene Lis EX1 CAGCIB
FI*Tuiscalo's Happy (CRX n 23) x FI*Ronttilan Spotted Sphinx (CRX a 03 24)
337 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 14 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet Uros International Champion Helene Lis EX1 CAGCIB
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Piupaws Song of Sekhmet (CRX n 01 21)
338 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 14 FI*FunkyJam's Blue-Winged Minla Naaras Pennut 4-7 kk Helene Lis EX1 BIV NOM
S*Spotless Kit (CRX b 03) x FI*FunkyJam's Blue Dove (CRX a 09)
339 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 13 FI*Sweetpurr's Shane Walsh Uros International Premior Helene Lis EX1 CAGPIB
FI*Sweetpurr's Love Me Back (CRX d) x FI*Sweetpurr's Snorkfröken (CRX n 03)
340 CRX II / CRX n 02 62 FI SRK LO 13 FI*Piupaws 4.Pirkka Uros Kastraatti Helene Lis EX1 CAP
FI*Piupaws I'llBeTheForYou (CRX n 02 33) x FI*Piupaws Hellga (CRX a 02 21)
341 CRX III / CRX f FI SRK LO FI*KittyLady's Vickie Lynn Naaras International Champion Helene Lis EX1 CAGCIB BIV
FI*Angelfalls Reef Stingray (CRX d) x FI*Sweetpurr's Jane Marple (CRX n 33)
341 CRX III / CRX f FI SRK LO FI*KittyLady's Vickie Lynn Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Angelfalls Reef Stingray (CRX d) x FI*Sweetpurr's Jane Marple (CRX n 33)
342 CRX III / CRX h FI SRK LO 13 FI*Huissin Road to Ruin Naaras Champion Helene Lis EX1 CACIB
FI*FunkyJam's Linus van Pelt (CRX d) x FI*Framillan Ghost Dots (CRX n 03)
343 CRX III / CRX d 22 FI SRK LO 14 FI*KittyLady's Sex On The Beach Uros Nuoret 7-10 kk Helene Lis EX1
SpiritCat Prince Charming (CRX w) x FI*KittyLady's Vickie Lynn (CRX f)
344 CRX IV / CRX f 02 62 FI SRK LO FI*VeeKasin Hattivatti Naaras International Champion Eva Wiéland Schilla EX1 CAGCIB BIV NOM
Oricat Batman (CRX n 03) x FI*Jip-Jap'n Unknown Mermaid (CRX g 03)
345 CRX IV / CRX f 03 FI SRK LO 13 FI*Sweetpurr's Maggie Greene Naaras International Champion Eva Wiéland Schilla Abs
FI*Sweetpurr's Love Me Back (CRX d) x FI*Sweetpurr's Snorkfröken (CRX n 03)
346 CRX IV / CRX d 03 FI SRK LO 13 FI*Piupaws Musta.Pirkka Uros Avoin Eva Wiéland Schilla EX1 CAC
FI*Piupaws I'llBeTheForYou (CRX n 02 33) x FI*Piupaws Ruby Murray (CRX f)
347 CRX IV / CRX ds 03 24 FI SK LO 14 FI*Spectrolite Horsmakiitäjä Naaras Pennut 4-7 kk Eva Wiéland Schilla EX1
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Spectrolite Dum Spiro Spero (CRX fs 03 24)
348 CRX IV / CRX d 03 24 FI SRK LO Puraffection's Paras Punainen Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Corn-Bred Bojangles of Puraffection (CRX w) x Puraffection's Leslie (CRX d 09 23)
349 CRX VI / CRX ns 03 24 FI SK LO 14 FI*Spectrolite Ritariperhonen Uros Pennut 4-7 kk Petra Cerná EX1 NOM
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Spectrolite Dum Spiro Spero (CRX fs 03 24)
350 CRX VII / CRX f 33 FI SK LO 14 FI*Piupaws Rise of the Autum Sun Naaras Pennut 4-7 kk Petra Cerná EX1
FI*Piupaws Cheshire Cat (CRX a 21 33) x FI*Piupaws Duracell's Bastet (CRX d 03 24)
351 CRX VIII / CRX f 03 21 33 FI SK LO 14 FI*Piupaws Rise of the Summer Sun Naaras Pennut 4-7 kk Fabio Brambilla EX1
FI*Piupaws Cheshire Cat (CRX a 21 33) x FI*Piupaws Duracell's Bastet (CRX d 03 24)
352 CRX VIII / CRX j 09 33 FI SRK LO FI*VeeKasin Mr. Timms Naaras Kastraatti Fabio Brambilla EX1 CAP
FI*Framillan Cunning thunder (CRX bs) x FI*Jip-Jap'n Unknown Mermaid (CRX g 03)
353 CRX IX / CRX w 62 FI SRK LO 14 FI*KittyLady's Tom Collins Uros Nuoret 7-10 kk Fabio Brambilla EX1 NOM
SpiritCat Prince Charming (CRX w) x FI*KittyLady's Vickie Lynn (CRX f)
354 CYM 51-52 / CYM f 09 52 FI SRK RX DK*Ligaen Dolce Gabbana Conan Naaras Grand International Champion Elin Hoffner EX1 CACS NOM BIS
FIN*D'manns Troll (CYM d 52) x DK*Ligaen Tango (CYM n 02 51)
355 CYM 51-52 / CYM fs 02 52 62 FI SRK RX FI*Touchant Sans la Queue Naaras International Champion Elin Hoffner EX1 CAGCIB
Yamasee MC O Tuxedo Junktion (CYM ns 03 52) x FIN*D'manns Uska Dara (CYM g 03 53)
356 CYM 53 / CYM e 09 53 FI SK RX 14 FI*KehRuun Aisha Naaras Pennut 4-7 kk Helene Lis EX1
Brodnax Play It Again Sam (MAN e 03 22 53) x FIN*D'manns Uska Dara (CYM g 03 53)
357 DRX VII / DRX a 32 S*Infracat's Tau Tanja Naaras International Champion Elin Hoffner EX2
SE*Tinycurls Curly Moses (DRX a) x S*Infracat's Lady Grey (DRX a 31)
358 DRX VII / DRX a 31 S*Infracat's Lady Grey Naaras International Champion Elin Hoffner EX1 CAGCIB
S*Infracat's Hot Rod Heart (DRX b 21 32) x S*Infracat's Ava Alicia (DRX n)
359 DSP III / DSP d 21 FI SRK LO 13 RU.Dolf Shudan Uros Grand International Champion Petra Cerná EX1 CACS
Taifun Vialdar (DSP a 21) x Lya'Soffi Shudan (DSP f 21 33)
360 EUR w 64 FI SRK RX FI*Kissakallion Palladium Uros Avoin Eva Wiéland Schilla EX1 CAC
FIN*Kissakallion Jerold (EUR n) x Lumi-Emilia (EUR w)
361 EUR w 64 FI SRK RX 13 FI*Lumihelmen Felis Fanfare Naaras Avoin Eva Wiéland Schilla EX1 CAC
LumiOnni (EUR w) x FIN*Kassilan Genuine Gem (EUR a)
362 EUR n FIN SRK RX FIN*Kassilan Domestic Devil Uros Supreme Premior Elin Hoffner Abs
FIN*Pikku-Piun Akrakadabra (EUR n) x FIN*Kassilan Bourbon Babe (EUR a)
362 EUR n FIN SRK RX FIN*Kassilan Domestic Devil Uros Veteraani Donatella Mastrangelo Abs
FIN*Pikku-Piun Akrakadabra (EUR n) x FIN*Kassilan Bourbon Babe (EUR a)
363 EUR d FI SRK RX Maahinen Uros Grand International Champion Eva Wiéland Schilla EX1 CACS
363 EUR d FI SRK RX Maahinen Uros Siitos
364 EUR d FI SRK RX 13 FI*Kassilan Suviyön Shamaani Uros Champion Eva Wiéland Schilla EX1 CACIB
Maahinen (EUR d) x FI*Honey's Merinque (EUR g 23)
365 EUR f FIN SRK RX FIN*Millamarin Ellinoora Naaras Supreme Premior Helene Lis KM
FIN*Sini-Diivan Fredi (EUR n) x FIN*Belagian Huumorinkukka (EUR f)
365 EUR f FIN SRK RX FIN*Millamarin Ellinoora Naaras Veteraani Donatella Mastrangelo 2
FIN*Sini-Diivan Fredi (EUR n) x FIN*Belagian Huumorinkukka (EUR f)
366 EUR g FIN SRK RX Silkkiturkin Lumia Naaras Veteraani Donatella Mastrangelo 3
FIN*Katinhännän Anakin Stahl (EUR a) x Silkkiturkin Janis Joplin (EUR e 23)
367 EUR ns FI SRK RX FI*Taikapeikon Armas P. Uros Grand International Champion Petra Cerná EX1 CACS
Loki (EUR ns) x FIN*Kassilan Erheetön Enne (EUR f 23)
368 EUR fs FI SRK RX FI*Kassilan Qkunen Qtamolla Naaras Grand International Champion Elin Hoffner EX1 CACS
FI*Taikapeikon Aurinko (EUR ds 22) x DK*Boholdt Duchess (EUR f)
369 EUR n 22 FI SRK LO FI*Pinkkitassun Brunetto Uros Supreme Champion Helene Lis Abs
Silkkiturkin Menevä Macho (EUR d 22) x FIN*Feronian Magnolia Purpurea (EUR f 22)
370 EUR n 22 FI SRK RX FI*Pikku-Piun Xerxes Uros Grand International Champion Helene Lis DISQ
FIN*Pikku-Piun Jadesoturi (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Onneli (EUR n 24)
371 EUR n 22 FIN SRK RX FIN*Pikku-Piun Jadesoturi Uros Grand International Premior Helene Lis EX1 CAPS
FIN*Pikku-Piun Blackmailer (EUR n) x Pikkupiun-Rilla (EUR n 22)
372 EUR n 24 FI SRK LO FI*Kissakallion Magdalena Naaras Supreme Champion Fabio Brambilla Abs
FIN*Kissakallion Hudson (EUR n 24) x FIN*Kisurinteen Debora (EUR n)
373 EUR n 24 FI SRK RX FI*Tiikerililjan Kurmeli Uros Grand International Champion Fabio Brambilla EX1 CACS
FI*Tiikerililjan Isoviilee (EUR d 22) x FI*Feronian Almond (EUR f)
374 EUR n 24 FIN SRK LO FIN*Mäkikatin Pikasso Uros Grand International Premior Fabio Brambilla EX1 CAPS NOM BIS
FIN*Mäkikatin Utopia (EUR a 24) x FIN*Mäkikatin Suvihunaja (EUR n 24)
374 EUR n 24 FIN SRK LO FIN*Mäkikatin Pikasso Uros Veteraani Donatella Mastrangelo 2
FIN*Mäkikatin Utopia (EUR a 24) x FIN*Mäkikatin Suvihunaja (EUR n 24)
375 EUR a 24 FI SRK RX 13 FI*Kassilan Suvun Salarakas Uros Champion Fabio Brambilla EX1 CACIB
Maahinen (EUR d) x FI*Honey's Merinque (EUR g 23)
376 EUR a 24 FI SRK RX 14 FI*Kassilan Uskomaton Ullaadia Naaras Nuoret 7-10 kk Fabio Brambilla EX1
FI*Kassilan Qmaverinen Qtti (EUR ns) x Täplä (EUR n 24)
377 EUR g 23 FI SRK RX FI*Honey's Merinque Naaras Grand International Champion Fabio Brambilla EX1 CACS
FIN*Kassilan Gentle Goblin (EUR e 23) x FIN*Honey's Blueberry (EUR a)
377 EUR g 23 FI SRK RX FI*Honey's Merinque Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Kassilan Gentle Goblin (EUR e 23) x FIN*Honey's Blueberry (EUR a)
378 EUR ns 22 FI SRK RX 14 Hopiatopias Uros Champion Petra Cerná EX1 CACIB
379 EUR ns 22 FI SRK LO FI*Pikku-Piun Ulpukka Naaras Grand International Premior Petra Cerná EX1 CAPS
FIN*Haukkapalan Digital (EUR ns 22) x FIN*Pikku-Piun Peppi Pitkätossu (EUR ns 24)
380 EUR ns 23 FI SRK RX 14 FI*Kassilan Taattu Tonttu Uros Nuoret 7-10 kk Fabio Brambilla EX1
FI*Kassilan Mighty Mouse (EUR ns 24) x FI*Honey's Merinque (EUR g 23)
380 EUR ns 23 FI SRK RX 14 FI*Kassilan Taattu Tonttu Uros Määrittely Sirpa Lindelöf EUR ns 23
FI*Kassilan Mighty Mouse (EUR ns 24) x FI*Honey's Merinque (EUR g 23)
381 EUR ns 24 FI SRK LO FI*Pikku-Piun Ullastiina Naaras Grand International Champion Petra Cerná EX1 CACS
FIN*Haukkapalan Digital (EUR ns 22) x FIN*Pikku-Piun Peppi Pitkätossu (EUR ns 24)
382 EUR ns 24 FI SRK RX 13 FI*Errun Lupsakka lordi Uros Grand International Champion Petra Cerná EX1 CACS
FI*Pinkkitassun Dionysos (EUR d 24) x Minttunen (EUR fs 24)
383 EUR ns 24 FIN SRK RX FIN*Pikku-Piun Peter Pan Uros International Premior Petra Cerná Mitätöity Mitätöity
FIN*Pikku-Piun Kultapoika (EUR n) x FIN*Pikku-Piun Lumisade (EUR ns 22)
384 KOR FI SRK LO FI*Melodian Tulaya Naaras Supreme Champion Petra Cerná KM BIV NOM
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
385 KOR FI SRK LO FI*Mythai Rochana Rak Jing Naaras Grand International Champion Petra Cerná EX1 CACS
FIN*Helmi's Jai Sapparot (KOR ) x FIN*Mythai Wang Kaang Raang (KOR )
385 KOR FI SRK LO FI*Mythai Rochana Rak Jing Naaras Siitos
FIN*Helmi's Jai Sapparot (KOR ) x FIN*Mythai Wang Kaang Raang (KOR )
386 KOR FI SRK LO 13 FI*Hovikissan Rhe-Mu Uros International Champion Petra Cerná EX1 CAGCIB
FIN*Dewdrop's Chaiyo Si Fah (KOR ) x FI*Hovikissan lek sawat (KOR )
387 KOR FI SRK LO 13 FI*Mythai Ornanong Sa-Mon Naaras International Champion Petra Cerná EX1 CAGCIB
FI*Kattihovin Saishono Gin-no (KOR ) x FI*Mythai Wan Suk Saao (KOR )
388 KOR FI SRK LO 13 FI*Kattihovin Tekinin-no Jiken Naaras Avoin Petra Cerná EX1 CAC
FI*Silvercliff Chinda Kamnal (KOR ) x FI*Mythai Rochana Rak Jing (KOR )
389 KOR FI SRK LO 14 FI*Kattihovin Urusai Masukotto Uros Nuoret 7-10 kk Petra Cerná EX1
DK*Meejai Been Fan-Fayo (KOR ) x FI*Cisseli's Gluay maai (KOR )
390 KOR FIN SRK LO FIN*Hovikissan iat Jaao Naaras Supreme Premior Petra Cerná KM NOM BIS
FIN*Pipsa's Chaou-Nah (KOR ) x FIN*Seirene Amarindra (KOR )
391 KOR FI SRK LO 13 FI*Kattihovin Tokushuna Kisu Naaras Kastraatti Petra Cerná EX1 CAP
FI*Silvercliff Chinda Kamnal (KOR ) x FI*Mythai Rochana Rak Jing (KOR )
392 MAN 51-52 / MAN d 23 51 FI SRK RX FI*Conan Lontrus Uros Supreme Champion Petra Cerná KM
FIN*Conan Intrigant (MAN n 03 52) x Pretty Girl de la Gambade *CH (MAN d 22 51)
393 MAN 51-52 / MAN d 03 24 51 FI SK RX 14 Sun-Manx Cayth Uros Pennut 4-7 kk Petra Cerná EX1
FI*D'manns 2 Barr (CYM n 03 54) x Mx Station Redda (MAN d 03 22 51)
394 MAN 53 / MAN ds 53 FI SRK RX FI*Conan Paeluss Uros Kastraatti Elin Hoffner EX1 CAP NOM
NL*Red Alert's Nix (MAN ds 11 51) x DK*Ligaen Dolce Gabbana Conan (CYM f 09 52)
395 MAU ns FIN SRK LO FIN*Iltavilli Emir Ehsan Uros Supreme Premior Elin Hoffner KM
Bacamamdit Into The Wild of Erendel (MAU ns 24) x FIN*Iltavilli Chensit Cleopatra (MAU ns)
396 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Elin Hoffner KM BIV
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
397 OCI n 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Dream On Naaras Supreme Champion Elin Hoffner KM
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x FI*Recknagel Harski China Rose (OCI o 24)
398 OCI n 24 FI SRK LO 14 FI*Topspot Huey The Green Uros Avoin Elin Hoffner EX1 CAC