Omakissa
TUROK 22.11.2014
Järjestävä yhdistys Turun Rotukissayhdistys ry
Alkaa 22.11.2014 Loppuu 22.11.2014
Ilmoittautuminen alkaa 22.8.2014 Ilmoittautuminen loppuu 2.11.2014
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 10.11.2014
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Kyllä
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 700   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@turok.fi
Paikka Turun Messu- Kongressikeskus, Turku
Toimihenkilöt
Näyttelysihteerit
Kategoriat I ja II Outi Jalo, Käänteenkuja 4, 21350 ILMARINEN
kategoria III, IV ja kotikissat: Katja Kinnunen, Karrinkatu 13 A 1, 20320 TURKU
Yhteinen sähköposti ja puhelin: show@turok.fi, 050 534 0810

Pääassistentti Ann-Mari Kymäläinen: assistentit@turok.fi, 040 087 4120

Näyttelypäällikkö Suvi Sippola: np@turok.fi, 045 674 7894

Ruusukesihteeri Taru Rannikko: ruusuke@turok.fi, 040 535 3890
 
Lisätietoja
Kaikki rodut arvostellaan molempina päivinä. Eläinlääkärin tarkastus ja sääntöjen mukaiset rokotukset ovat pakollisia kaikille näyttelypaikalle tuleville kissoille. Näyttelyssä noudatetaan Suomen Kissaliiton ja FIFén sääntöjä. Omistajat voivat itse esitellä kissat tuomareille. Häkkien koot 65 x 65 x 56 cm, ei kaksoishäkkejä.
-Näyttelyssä brittiläisten lyhytkarvojen erikoisnäyttely ja Breed BIS, mikäli brittikissoja on riittävästi

Ilmoittautumiset: 22.8-26.10.2014 välisenä aikana, ensisijaisesti sähköisesti OmaKissa-järjestelmän kautta! 
Paperilomakkeella ilmoittautumiset näyttelysihteereille kategorian mukaisesti. Ilmoittautumislomake on täytettävä erikseen kummallekin päivälle, ei sähköposti-ilmoittautumisia. Myöhästyneet ja puutteelliset ilmoittautumiset voidaan hylätä. Ilmoittautumisten on oltava perillä viimeistään 26.10.2014.
Näyttelyluokat: Näyttelyluokat 1 - 17. Siitoskissat ilmaiseksi (mikäli ei osallistu normaaliarvosteluun). Jos kissa osallistuu kahteen luokkaa, ilmoitathan kissan erikseen molempiin luokkiin.
Leimakortit: Leimakortit on käytössä. Maksettaessa näyttelymaksu leimakortilla on leimakortti välittömästi lähetettävä näyttelysihteerille (kat I, II Outi, kat III, IV, KK Katja). Leimakorttiin kirjoitetaan omistajan nimi ja kissan nimi joka leimakortilla maksetaan näyttelyyn.
Ruusukkeet: Sertifikaattiruusukkeet maksulliset 2 €.
HUOM! Näyttelyluettelo on maksullinen. Luettelon hinta on ennakkoon, omakissan kautta, ostettaessa 2€ ja näyttelypaikalta ostettuna 3€. Sis la & su.
Pysäköinti: Maksullinen 6 €

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 145 145 0 0 0
2 194 194 0 0 0
3 204 204 0 0 0
4 145 145 0 0 0
Kotikissat 16 16 0 0 0
Yhteensä 704 704 0 0 0

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO w 62 FI*Elrikan Fantastic Feeling 1 Uros 11 (Nuoret) Mastrangelo Donatella EX1
2 EXO n FI*Chevhill's Italian Gigolo 1 Uros 12 (Pennut) Comorio Luigi EX2
3 EXO n FI*Chosen-One Rockstar Riddick 1 Uros 12 (Pennut) Comorio Luigi EX1 NOM BIS
4 EXO a Tombrock's Amadeus 1 Uros 5 (IC) Comorio Luigi EX1 CAGCIB
5 EXO n 22 FI*AzuLejo's Swanheart 1 Naaras 11 (Nuoret) Mastrangelo Donatella Abs
6 EXO n 22 FI*Chosen-One Romance in the Rain 1 Uros 12 (Pennut) Mastrangelo Donatella EX1
7 EXO n 22 FI*Chosen-One Rain of Roses 1 Naaras 12 (Pennut) Mastrangelo Donatella EX1
8 EXO n 22 FI*Elrikan Oskar-Onni 1 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
9 EXO n 24 FI*Aamukasteen Ester Estelar 1 Naaras 7 (CH) Comorio Luigi Abs
10 EXO f 22 FI*Chevhill's Italian Style 1 Naaras 12 (Pennut) Comorio Luigi EX1
11 EXO fs 24 62 X-Treme Snowy Doll 1 Naaras 11 (Nuoret) Mastrangelo Donatella EX1 NOM
12 EXO a 03 24 FI*Mau-Miun First Love 1 Naaras 12 (Pennut) Mastrangelo Donatella EX1
13 EXO d 03 24 FI*Elrikan Fazer 1 Uros 11 (Nuoret) Comorio Luigi Abs
14 EXO g 02 21 62 FI*Chevhill's Pastel Candy 1 Naaras 7 (CH) Comorio Luigi EX1 CACIB
15 PER w 62 FI*Elrikan Rolex 1 Uros 3 (GIC) Comorio Luigi EX1 CACS
16 PER w 63 FI*Elrikan Mirage of Love 1 Uros 11 (Nuoret) Comorio Luigi EX1
17 PER n Miro' Love Supreme 1 Uros 12 (Pennut) Comorio Luigi Abs
18 PER n FI*Mimosan Little Bad Girl 1 Naaras 12 (Pennut) Comorio Luigi EX1
19 PER a Haendel's Titanium of Chosen One 1 Uros 7 (CH) Comorio Luigi EX1 CACIB BIV
20 PER a FI*Moondreamer's Starry Sky 1 Uros 9 (Avoin) Comorio Luigi EX1 CAC
21 PER a FI*Moondreamer's Deep Blue Sea 1 Naaras 12 (Pennut) Comorio Luigi EX1
22 PER d FI*BlueIce's Roma Uomo 1 Uros 1 (SC) Comorio Luigi KM
23 PER d FI*Sabrimin Prince 1 Uros 3 (GIC) Comorio Luigi EX1 CACS NOM BIS
24 PER d FI*Moondreamer's Heart of Gold 1 Uros 2 (SP) Comorio Luigi KM
25 PER f FI*Mimosan Lying From You 1 Naaras 12 (Pennut) Mastrangelo Donatella EX1 NOM
26 PER n 24 FIN*Jarbabin Tsimbavaati 1 Uros 2 (SP) Mastrangelo Donatella KM NOM BIS
27 PER d 22 FI*Elrikan Win-Win Ace 1 Uros 12 (Pennut) Mastrangelo Donatella EX1
28 PER f 24 FI*Moondreamer's Heart Queen 1 Naaras 3 (GIC) Comorio Luigi EX1 CACS
29 PER fs 22 62 FI*Moondreamer's Angel Eyes 1 Naaras 7 (CH) Comorio Luigi EX1 CACIB
30 PER n 02 62 FI*Dirlandan IceMan 1 Uros 8 (PR) Mastrangelo Donatella EX1 CAPIB
31 PER n 02 62 Toy Tricksy Zorro 1 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
32 PER n 03 FI*Mimosan Ka Boom 1 Uros 6 (IP) Comorio Luigi EX1 CAGPIB NOM
33 PER n 03 Hiladoras Alejandro 1 Uros 10 (KAS) Comorio Luigi EX1 CAP
34 PER a 03 FI*Dirlandan Johnny be good 1 Uros 10 (KAS) Mastrangelo Donatella EX1 CAP
35 PER f 02 62 FI*Dirlandan Marilyn 1 Naaras 12 (Pennut) Comorio Luigi Abs
36 PER f 03 FI*Dirlandan Kalimera 1 Naaras 11 (Nuoret) Comorio Luigi EX1
37 PER f 03 FI*Dirlandan Moulin Rouge 1 Naaras 12 (Pennut) Comorio Luigi EX1
38 PER n 03 24 FI*Chosen-One Lacy Looker 1 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
39 PER a 03 22 FIN*Kissankäpälän Blossom 1 Naaras 4 (GIP) Comorio Luigi EX1 CAPS NOM BIS
40 PER f 02 21 62 FI*Mimosan If Only You 1 Naaras 3 (GIC) Comorio Luigi EX1 CACS NOM BIS
41 PER f 02 21 62 FI*Sabrimin Deluxe 1 Naaras 11 (Nuoret) Comorio Luigi EX1 NOM BIS
42 ACL III / ACL n 24 FIN*Siriuksen LeoCurl 2 Uros 2 (SP) Nyman Pia KM NOM
42 ACL III / ACL n 24 FIN*Siriuksen LeoCurl 2 Uros 17 (Veteraani) Mastrangelo Donatella 3
43 ACL IV / ACL n 03 24 FI*Dezzicat's Decisivo DioCurl 2 Uros 10 (KAS) Nyman Pia EX1 CAP
44 ACL V / ACL f FI*Minnikatin Olympia 2 Naaras 9 (Avoin) Kudra Magdalena EX1 CAC
45 ACL V / ACL d 24 FI*Trollin Otso 2 Uros 6 (IP) Kudra Magdalena EX1 CAGPIB
46 ACL VIII / ACL ds 09 22 FI*Metusalahin Bowie 2 Uros 9 (Avoin) Ghibaudo Alessandro EX1 CAC
47 ACL VIII / ACL fs 09 22 FI*Dezzicat's Amabile AyaCurl 2 Naaras 6 (IP) Ghibaudo Alessandro EX1 CAGPIB NOM
48 ACL VIII / ACL ns 02 64 FI*Dezzicat's Conamore CupCurl 2 Uros 10 (KAS) Ghibaudo Alessandro EX1 CAP NOM
49 ACL X / ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl 2 Naaras 2 (SP) Lindelöf Sirpa KM NOM
49 ACL X / ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl 2 Naaras 17 (Veteraani) Saarela Veikko 1 NOM BIS
50 ACS III / ACS b 24 FI*Siriuksen KoppamurraCurl 2 Uros 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX1 NOM
51 ACS X / ACS a 21 33 FI*Zormain Ashakes Romeo 2 Uros 5 (IC) Lindelöf Sirpa EX1 CAGCIB
52 MCO I / MCO n FI*Mainehaan Bruno 2 Uros 3 (GIC) Ghibaudo Alessandro EX1 CACS
53 MCO I / MCO a FI*Mainehaan Hanson 2 Uros 9 (Avoin) Ghibaudo Alessandro EX1 CAC BIV
54 MCO I / MCO n FI*SatuMainen Chupa Chups 2 Naaras 9 (Avoin) Ghibaudo Alessandro Abs
55 MCO I / MCO n FI*HoneyCoon's Paint In Black 2 Uros 11 (Nuoret) Ghibaudo Alessandro EX1
56 MCO I / MCO n FI*Tigerworld Sirius Black 2 Uros 11 (Nuoret) Ghibaudo Alessandro EX2
57 MCO I / MCO n FI*Tigerworld Nothing To Fear 2 Uros 4 (GIP) Ghibaudo Alessandro EX1 CAPS
58 MCO II / MCO n 09 FI*HoneyCoon's Miss Impossible 2 Naaras 5 (IC) Kudra Magdalena EX2
59 MCO II / MCO a 09 FI*SatuMainen Wiennetta 2 Naaras 5 (IC) Kudra Magdalena EX1 CAGCIB BIV NOM
60 MCO II / MCO n 09 FI*Tigerworld Minerva Garmiva 2 Naaras 11 (Nuoret) Kudra Magdalena EX1
61 MCO II / MCO n 09 FI*TipTop Maine Cicero 2 Uros 12 (Pennut) Kudra Magdalena EX1 BIV
62 MCO II / MCO n 09 FI*Tigerworld Kisses Of Fire 2 Naaras 12 (Pennut) Kudra Magdalena EX1
63 MCO II / MCO a 09 FI*HoneyCoon's I Want It More 2 Uros 6 (IP) Kudra Magdalena EX1 CAGPIB
64 MCO II / MCO a 09 FI*HoneyCoon's Stormy End 2 Uros 8 (PR) Kudra Magdalena EX1 CAPIB BIV NOM
65 MCO II / MCO a 09 FI*HoneyCoon's Sex&Cigarettes 2 Naaras 8 (PR) Kudra Magdalena EX1 CAPIB
66 MCO III / MCO n 22 Olaf Junior Kaprysowo*PL 2 Uros 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC
67 MCO III / MCO n 22 FIN*Chamberlain Is There Truth 2 Uros 2 (SP) Lindelöf Sirpa KM BIV
67 MCO III / MCO n 22 FIN*Chamberlain Is There Truth 2 Uros 17 (Veteraani) Mastrangelo Donatella 2
68 MCO III / MCO n 22 FIN*Starmaker's Heartbreaker 2 Uros 4 (GIP) Lindelöf Sirpa EX1 CAPS
69 MCO III / MCO n 22 FI*SatuMainen Cinderella 2 Naaras 10 (KAS) Lindelöf Sirpa Abs
69 MCO III / MCO n 22 FI*SatuMainen Cinderella 2 Naaras 13c (Määrittely) Saarela Veikko Abs
70 MCO III / MCO n 22 FIN*Chamberlain Dark Diamond 2 Naaras 10 (KAS) Lindelöf Sirpa EX1 CAP
71 MCO IV / MCO n 03 23 FI*Krysos WinWin 2 Uros 3 (GIC) Kudra Magdalena EX1 CACS
72 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Pikkumetsän Khal Drogo 2 Uros 5 (IC) Kudra Magdalena EX1 CAGCIB BIV
73 MCO IV / MCO n 09 22 FI*MeriCoon's Giorgio Armani 2 Uros 9 (Avoin) Kudra Magdalena Abs
74 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Laramillan Jessica Lovejoy 2 Naaras 9 (Avoin) Kudra Magdalena Abs
75 MCO IV / MCO n 09 22 FI*MeriCoon's Giselle Diamante 2 Naaras 9 (Avoin) Kudra Magdalena DISQ AGR.
76 MCO IV / MCO n 09 22 Metsaaron Eva Braun 2 Naaras 9 (Avoin) Kudra Magdalena EX1 No Cert
77 MCO V / MCO f 22 S*Stortassen's Xozo 2 Naaras 5 (IC) Kudra Magdalena EX1 CAGCIB BIV
78 MCO V / MCO f 22 FI*MeriCoon's Heidi the Teddy Bear 2 Naaras 9 (Avoin) Kudra Magdalena Abs
79 MCO V / MCO d 22 Atrox Icestorm*PL 2 Uros 11 (Nuoret) Kudra Magdalena EX1 NOM
80 MCO V / MCO d 23 Jumbo Didziosios Kates*LT 2 Uros 11 (Nuoret) Kudra Magdalena EX2
81 MCO V / MCO f 22 FI*MaineQueen Bahama Mama 2 Naaras 11 (Nuoret) Kudra Magdalena EX2
82 MCO V / MCO f PL*Ashabelle Tosca 2 Naaras 11 (Nuoret) Kudra Magdalena EX1
83 MCO V / MCO d 22 FI*TipTop Maine Balin 2 Uros 12 (Pennut) Kudra Magdalena Abs
84 MCO VI / MCO g 09 22 FI*Chamberlain Make A Wish 2 Naaras 3 (GIC) Kass Tellervo EX1 CACS
85 MCO VI / MCO g 09 22 FI*Chamberlain Gift Of Love 2 Naaras 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB
86 MCO VI / MCO g 03 22 FI*Chamberlain Vanilla Sky 2 Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC BIV
87 MCO VI / MCO g 09 FI*DraCoon Love Me Helmina 2 Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo EX4
88 MCO VI / MCO g 09 22 FI*Valier's Chanel 2 Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo EX3
89 MCO VI / MCO g 09 22 SE*KobbaCat's Athena 2 Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo EX2
90 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Iidaroosan Negrita 2 Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX2
91 MCO VI / MCO f 03 FI*SolarWind's Mother-of-pearl 2 Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX3
92 MCO VI / MCO f 09 22 FI*TipTop Maine Brethil 2 Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1 BIV
93 MCO VI / MCO f 09 S*Rökatten's Eternity Ebba 2 Naaras 8 (PR) Kass Tellervo EX1 CAPIB
94 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Chamberlain Keep It Dark 2 Naaras 10 (KAS) Kass Tellervo EX1 CAP
95 MCO VII / MCO ns LT*Lordcoon Grayse 2 Naaras 5 (IC) Ghibaudo Alessandro EX1 CAGCIB
96 MCO VII / MCO es 22 FI*Valier's Sophie 2 Naaras 12 (Pennut) Ghibaudo Alessandro EX1
97 MCO VII / MCO ns 22 FI*Chatvallon Prince Guillaume 2 Uros 8 (PR) Ghibaudo Alessandro EX1 CAPIB
98 MCO VIII / MCO ds 03 22 FI*TipTop Maine Umbar 2 Uros 1 (SC) Lindelöf Sirpa KM BIV NOM
99 MCO VIII / MCO ns 09 FI*HoneyCoon's Black Sabbath 2 Uros 3 (GIC) Lindelöf Sirpa EX1 CACS
99 MCO VIII / MCO ns 09 FI*HoneyCoon's Black Sabbath 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
100 MCO VIII / MCO es 09 22 FI*Iidaroosan Snow angel 2 Naaras 5 (IC) Lindelöf Sirpa EX1 CAGCIB
101 MCO VIII / MCO as 09 22 FI*Chamberlain Why Not? 2 Uros 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX1
102 MCO VIII / MCO ds 09 22 FI*HoneyCoon's Thief Of Hearts 2 Uros 4 (GIP) Lindelöf Sirpa EX1 CAPS
103 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*SatuMainen Cara Mia 2 Naaras 10 (KAS) Lindelöf Sirpa EX1 CAP
104 MCO IX / MCO w 62 FI*LovelyLife ConLeche Catman 2 Uros 6 (IP) Ghibaudo Alessandro EX1 CAGPIB
105 NEM I / NEM g FI*Tammikatin Madame Sisu 2 Naaras 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1
106 NFO I / NFO n DonTomaso's Septimus 2 Uros 5 (IC) Lindelöf Sirpa EX1 No Cert
107 NFO I / NFO n FI*Heinuntuvan Eemelinpoika 2 Uros 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1
108 NFO I / NFO a FI*Laramillan Indigo 2 Uros 10 (KAS) Lindelöf Sirpa EX1 CAP
109 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian September Ashes 2 Uros 1 (SC) Ghibaudo Alessandro KM BIV NOM
110 NFO II / NFO n 09 S*Eärfalas Dogge 2 Uros 1 (SC) Ghibaudo Alessandro KM
111 NFO II / NFO n 03 S*Zygot's Mac Gregor 2 Uros 3 (GIC) Ghibaudo Alessandro EX1 CACS
111 NFO II / NFO n 03 S*Zygot's Mac Gregor 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
112 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian Cry Of Silence 2 Uros 5 (IC) Ghibaudo Alessandro EX1 CAGCIB
113 NFO II / NFO n 09 S*Eärfalas Freja 2 Naaras 5 (IC) Ghibaudo Alessandro EX1 CAGCIB NOM
114 NFO II / NFO n 02 62 Islay de Laïloken 2 Uros 9 (Avoin) Ghibaudo Alessandro EX1 CAC
114 NFO II / NFO n 09 Islay de Laïloken 2 Uros 13c (Määrittely) Saarela Veikko NFO n 02 62
115 NFO II / NFO n 03 FI*Ninatte's Fast Surprise 2 Uros 12 (Pennut) Ghibaudo Alessandro EX1
116 NFO II / NFO n 03 FI*Ninatte's Little Surprise 2 Naaras 12 (Pennut) Ghibaudo Alessandro EX1
117 NFO II / NFO n 02 62 FI*Ninatte's Lovegame 2 Naaras 12 (Pennut) Ghibaudo Alessandro Abs
118 NFO II / NFO a 09 FI*Laramillan Ivanhoe 2 Uros 6 (IP) Ghibaudo Alessandro EX1 CAGPIB
119 NFO II / NFO n 03 FI*Ninatte's Cloud Nine 2 Uros 6 (IP) Ghibaudo Alessandro EX2
120 NFO II / NFO a 09 S*Uncut Diamond Quicksilver 2 Uros 8 (PR) Ghibaudo Alessandro EX1 CAPIB
121 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Lucky Hunter 2 Uros 10 (KAS) Ghibaudo Alessandro EX1 CAP BIV
122 NFO III / NFO n 22 S*White Crystal's Ninat 2 Naaras 3 (GIC) Brambilla Fabio EX1 CACS
123 NFO III / NFO n 22 FI*FoxyPaw's Lucky Brown 2 Uros 10 (KAS) Brambilla Fabio EX1 CAP
124 NFO III / NFO n 22 FI*Pörkarvan OpethEnniosDotter 2 Naaras 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC
125 NFO III / NFO n 22 FIN*Pörkarvan JakeSonOfJonatan 2 Uros 4 (GIP) Brambilla Fabio EX1 CAPS
126 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Tähtitassun Aurinkoinen 2 Naaras 1 (SC) Brambilla Fabio KM BIV NOM BIS
127 NFO IV / NFO n 09 23 FI*Slytiger's Hot Enchantment 2 Uros 3 (GIC) Brambilla Fabio EX1 CACS
128 NFO IV / NFO n 03 24 S*NC's Alladin Sane 2 Uros 5 (IC) Brambilla Fabio EX1 CAGCIB
129 NFO IV / NFO n 09 24 FI*BlackOnyx Shine 2 Uros 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX2
130 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Pörkarvan PhilAnselmoSonOfAlladin 2 Uros 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC NOM
131 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Jarraun's Skog Cnute-Cortie 2 Naaras 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1 NOM
132 NFO IV / NFO n 09 22 FIN*Karvanaaman Brima 2 Uros 2 (SP) Brambilla Fabio KM
133 NFO IV / NFO n 09 22 FI*FoxyPaw's Hoodoo Doll 2 Naaras 2 (SP) Brambilla Fabio KM
134 NFO IV / NFO n 09 24 FIN*Tähtitassun Lucky Star 2 Uros 4 (GIP) Brambilla Fabio EX1 CAPS BIV
134 NFO IV / NFO n 09 24 FIN*Tähtitassun Lucky Star 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
135 NFO IV / NFO n 09 22 S*Långängens Krokant 2 Uros 8 (PR) Brambilla Fabio EX1 CAPIB
136 NFO IV / NFO n 03 24 FIN*Suvipäivän Laureline 2 Naaras 10 (KAS) Brambilla Fabio EX1 CAP
137 NFO V / NFO g FI*Laramillan Imaginaerum 2 Naaras 7 (CH) Nyman Pia Abs
138 NFO V / NFO d S*Rotvältans Kingston 2 Uros 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1 BIV
139 NFO V / NFO d 23 FI*Lolcat's Prince Philip 2 Uros 12 (Pennut) Nyman Pia EX2
140 NFO V / NFO d 22 IT*Norr Venn's Your Summer Dream 2 Uros 12 (Pennut) Nyman Pia EX1 NOM
141 NFO VI / NFO d 02 21 S*Eärfalas Elvis 2 Uros 3 (GIC) Nyman Pia EX1 CACS NOM
142 NFO VI / NFO d 03 22 FI*Ninatte's Big Dipper 2 Uros 3 (GIC) Nyman Pia EX2
143 NFO VI / NFO f 03 22 S*Eärfalas Flisan 2 Naaras 3 (GIC) Nyman Pia EX1 CACS BIV NOM
144 NFO VI / NFO f 02 63 FI*Ninatte's Apricot Lady 2 Naaras 13c (Määrittely) Saarela Veikko NFO f 02 64
144 NFO VI / NFO f 02 63 FI*Ninatte's Apricot Lady 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
144 NFO VI / NFO f 02 64 FI*Ninatte's Apricot Lady 2 Naaras 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB
145 NFO VI / NFO f 09 22 FI*NordicTigers Be My Love 2 Naaras 5 (IC) Nyman Pia EX2
146 NFO VI / NFO f 03 22 S*Mylingens Maryland 2 Naaras 7 (CH) Nyman Pia EX1 CACIB
147 NFO VI / NFO d 09 22 FI*ArcticWilds Crossfire 2 Uros 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
148 NFO VI / NFO f 02 62 Eluney LemuNarki*ES 2 Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
149 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Jarraun's Skog Cheresa 2 Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX2
150 NFO VI / NFO d 09 22 S*Just Catnap's Ailsa Craig 2 Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1 BIV NOM BIS
151 NFO VI / NFO d 03 FI*Ninatte's Summer Surprise 2 Uros 12 (Pennut) Nyman Pia EX1
152 NFO VI / NFO f 01 S*Drakborgens Ata Hautamäki 2 Naaras 4 (GIP) Nyman Pia EX1 CAPS NOM
152 NFO VI / NFO f 01 S*Drakborgens Ata Hautamäki 2 Naaras 17 (Veteraani) Saarela Veikko Arvosteltu
153 NFO VI / NFO d 02 62 FI*Louhelan Emma Frost 2 Naaras 10 (KAS) Nyman Pia Abs
154 NFO VI / NFO f 09 22 S*Capsicum's Elyss 2 Naaras 10 (KAS) Nyman Pia EX1 CAP
155 NFO VII / NFO fs FI*FoxyPaw's Cherry Mash 2 Naaras 5 (IC) Ghibaudo Alessandro EX1 CAGCIB
155 NFO VII / NFO fs FI*FoxyPaw's Cherry Mash 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
156 NFO VII / NFO ns 23 S*Kronängens Triton 2 Uros 7 (CH) Ghibaudo Alessandro EX2
157 NFO VII / NFO ns 23 S*Puzzlebitens Cuba Libre 2 Uros 7 (CH) Ghibaudo Alessandro Abs
158 NFO VII / NFO ns 24 S*Uncut Diamond Norton 2 Uros 7 (CH) Ghibaudo Alessandro EX1 CACIB BIV
159 NFO VIII / NFO ns 09 23 S*Tigerögas Survivor of Lynx-Lair 2 Uros 7 (CH) Kass Tellervo EX1 CACIB BIV
160 NFO VIII / NFO fs 09 23 S*Tigerögas Sunrise of Lynx-Lair 2 Naaras 7 (CH) Kass Tellervo EX1 CACIB NOM
161 NFO VIII / NFO fs 03 22 Ylvie Ujvara av Snøfjord*CH 2 Naaras 7 (CH) Kass Tellervo Abs
162 NFO VIII / NFO ns 09 DonTomaso's Renesmee 2 Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
163 NFO VIII / NFO fs 09 FI*Jarraun's Skog Cheralin 2 Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1 BIV NOM
164 NFO VIII / NFO fs 09 23 S*Capsicum's IPA 2 Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX2
165 NFO VIII / NFO fs 02 62 S*Lisjöskogen's Maddy Magic 2 Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
166 NFO VIII / NFO fs 09 23 S*Zarkesha's Kewpie Doll 2 Naaras 6 (IP) Kass Tellervo EX1 CAGPIB
167 NFO VIII / NFO ns 03 S*Glömstaskogens Kalla Kali 2 Uros 8 (PR) Kass Tellervo EX1 CAPIB
168 NFO IX / NFO w 64 FI*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 1 (SC) Kass Tellervo KM NOM
169 NFO IX / NFO w 64 FI*Tähtitassun Carl Philip 2 Uros 4 (GIP) Kass Tellervo EX1 CAPS NOM BIS
170 NFO n 02 21 S*Glömstaskogens Iceman 2 Uros 4 (GIP) Brambilla Fabio EX2
171 RAG n FI*Barfait's Nanette 2 Naaras 7 (CH) Sandon Cristiano Federico EX1 CACIB BIV
172 RAG n FI*AijaiCats Amazing Ami 2 Uros 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX1
173 RAG n FI*Barfait's Sunkiss 2 Naaras 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX1
174 RAG n FI*Ragtail Caspar 2 Uros 4 (GIP) Sandon Cristiano Federico EX1 CAPS
175 RAG a FI*Safireyes Blue Hope 2 Naaras 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC
176 RAG a FI*Tiridoll's My Caramel Kiss 2 Naaras 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1
177 RAG a FI*Barfait's Sunshine 2 Naaras 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1 BIV
178 RAG a FI*Barfait's Rivaldo 2 Uros 10 (KAS) Brambilla Fabio EX2
179 RAG a FI*Barfait's Ronaldo 2 Uros 10 (KAS) Brambilla Fabio EX1 CAP
180 RAG d FI*Tiridoll's Fire Diamond In My Hands 2 Uros 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1
181 RAG n 03 FI*Ragtail Dominic 2 Uros 1 (SC) Lindelöf Sirpa KM BIV
182 RAG n 03 FI*Ragtail Domino 2 Uros 8 (PR) Lindelöf Sirpa EX1 CAPIB
183 RAG n 03 FI*AijaiCats Victorious Vivian 2 Naaras 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC
184 RAG n 03 FI*Tammikatin Baby Baloo 2 Uros 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX1
185 RAG n 03 FI*Celestial's Joyfull Marquese 2 Naaras 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1 NOM
186 RAG n 03 FI*Tiridoll's Beautiful Ballerina 2 Naaras 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX2
187 RAG n 03 FI*Barfait's Napoleon 2 Uros 6 (IP) Lindelöf Sirpa EX1 CAGPIB BIV
188 RAG n 03 FI*Maplehill's Tahoma 2 Uros 10 (KAS) Lindelöf Sirpa EX1 CAP
189 RAG n 03 FI*Maplehill's Wilhelmine 2 Naaras 10 (KAS) Lindelöf Sirpa EX1 CAP
190 RAG n 04 FI*Ragtail D.Goljat 2 Uros 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX1 BIV
191 RAG n 04 FI*Ragtail Hermes 2 Uros 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX2
192 RAG n 04 FI*AijaiCats Beautiful Bea 2 Naaras 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX1
193 RAG n 04 FI*Barfait's Joyful Jimi 2 Uros 4 (GIP) Sandon Cristiano Federico EX1 CAPS
194 RAG n 04 FI*Dollicious Domino Dancing 2 Uros 6 (IP) Sandon Cristiano Federico EX1 CAGPIB BIV NOM
195 RAG n 04 S*Shivali Dancing Paphinia 2 Naaras 6 (IP) Sandon Cristiano Federico EX1 CAGPIB
196 RAG n 04 Darlinlildols Dreamcatcher 2 Uros 10 (KAS) Sandon Cristiano Federico EX1 CAP
196 RAG n 04 Darlinlildols Dreamcatcher 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
197 RAG n 04 FI*Ragtail Eerik I 2 Uros 10 (KAS) Sandon Cristiano Federico EX2
198 RAG n 04 FIN*Ragtail Baron 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
199 RAG a 03 Of Moonlight Dolls Dutch Dreamer 2 Uros 5 (IC) Ghibaudo Alessandro EX1 CAGCIB
200 RAG a 03 FI*Dollyblues Hello Mary Lou 2 Naaras 5 (IC) Ghibaudo Alessandro EX1 CAGCIB
201 RAG a 03 FI*Tiridoll's Collide With The Hearts 2 Naaras 9 (Avoin) Ghibaudo Alessandro EX1 CAC BIV
202 RAG a 03 FI*Tiridoll's Queen of Catwalk 2 Naaras 11 (Nuoret) Ghibaudo Alessandro EX1 BIV NOM
203 RAG a 03 (N)Diadem's Vuzzy 2 Uros 12 (Pennut) Ghibaudo Alessandro EX1 NOM BIS
204 RAG a 03 FI*Barfait's Tinker Bell 2 Naaras 12 (Pennut) Ghibaudo Alessandro EX1
205 RAG a 03 FIN*Tiridoll's Blue Stardust 2 Naaras 2 (SP) Ghibaudo Alessandro KM
205 RAG a 03 FIN*Tiridoll's Blue Stardust 2 Naaras 17 (Veteraani) Saarela Veikko 2
206 RAG a 04 FI*Tiridoll's MeTooLoveYou 2 Uros 1 (SC) Kudra Magdalena KM BIV
207 RAG a 04 Jalapeno Indiana Jones 2 Uros 3 (GIC) Kudra Magdalena EX1 CACS
207 RAG a 04 Jalapeno Indiana Jones 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
208 RAG a 04 Humdolls Cosmic Girl 2 Naaras 7 (CH) Kudra Magdalena EX1 CACIB
209 RAG a 04 FI*Erkatin Tupu Teodor 2 Uros 12 (Pennut) Kudra Magdalena EX1 NOM
210 RAG a 04 FI*Barfait's Joyful Justin 2 Uros 6 (IP) Kudra Magdalena EX1 CAGPIB
211 RAG d 03 FI*Dollyblues Be The One 2 Uros 5 (IC) Kudra Magdalena EX1 CAGCIB NOM
212 RAG d 03 FIN*Tiridoll's Caramel Kiss 2 Naaras 8 (PR) Kudra Magdalena EX1 CAPIB
213 RAG n 03 21 S*Shivali Big Hair...Big Nails 2 Uros 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX1
214 RAG a 04 21 FI*Rock'nRags BrightestDiamond 2 Naaras 7 (CH) Nyman Pia Mitätöity Mitätöity
215 RAG a 04 21 FI*Celestial's Amore Mi Amigo 2 Uros 10 (KAS) Nyman Pia EX1 CAP
216 RAG a 04 21 FI*Dollicious Maxterpiece! 2 Uros 8 (PR) Nyman Pia EX1 CAPIB
217 SBI n S*Raus Höjden's Harmoney in Brown 2 Naaras 1 (SC) Brambilla Fabio KM BIV
218 SBI n FI*Cetulean Quantum Solaris 2 Uros 5 (IC) Brambilla Fabio EX1 CAGCIB
219 SBI n FI*Sic'an Topia 2 Uros 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC
220 SBI n FIN*Canth's Love is All I need 2 Naaras 2 (SP) Brambilla Fabio KM BIV
220 SBI n FIN*Canth's Love is All I need 2 Naaras 17 (Veteraani) Saarela Veikko 3
221 SBI n FIN*Mion Pitou 2 Uros 4 (GIP) Brambilla Fabio EX1 CAPS
222 SBI n EST*Audrey Herencia 2 Naaras 6 (IP) Brambilla Fabio EX1 CAGPIB
223 SBI a FI*MeToYou Hero 2 Uros 3 (GIC) Kass Tellervo EX1 CACS BIV
224 SBI a FI*Adalgisa's Cassiel 2 Uros 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
225 SBI a NO*Snowbuddy's Blue Charm 2 Uros 9 (Avoin) Kass Tellervo EX2
226 SBI a FI*Kujakeikarin Justiina 2 Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
227 SBI a FI*Zhamanen MT Bobby Orr 2 Uros 2 (SP) Kass Tellervo KM
228 SBI a FI*Tamus Vectra Pipro 2 Naaras 2 (SP) Kass Tellervo KM BIV NOM BIS
229 SBI a FIN*Recknagel Tairapänks 2 Naaras 4 (GIP) Kass Tellervo EX1 CAPS
230 SBI a FIN*Sic'an Midian 2 Naaras 6 (IP) Kass Tellervo EX1 CAGPIB
231 SBI b S*Stendalens Cola 2 Naaras 1 (SC) Sandon Cristiano Federico KM BIV NOM
231 SBI b S*Stendalens Cola 2 Naaras 17 (Veteraani) Saarela Veikko 4
232 SBI b FI*Mimitan Bambina 2 Naaras 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico EX1 CAC
233 SBI b IT*Sweety Yowl Yumi 2 Naaras 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX1
234 SBI b S*Zemlan's Nalle 2 Uros 4 (GIP) Sandon Cristiano Federico EX1 CAPS
235 SBI b FIN*Pässinpään Lady After Eight 2 Naaras 6 (IP) Sandon Cristiano Federico EX1 CAGPIB
236 SBI d FI*Oreliinan Bonanza 2 Uros 7 (CH) Nyman Pia EX1 CACIB
237 SBI d FI*Chirybiry's Lady-Laili 2 Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
238 SBI d FI*Dosis Elmer 2 Uros 8 (PR) Nyman Pia EX1 CAPIB
239 SBI f FIN*Lirukallion Säkenöivä voima 2 Naaras 3 (GIC) Ghibaudo Alessandro EX1 CACS BIV
240 SBI f FI*Nalle-Puhin Mustang Sally 2 Naaras 7 (CH) Ghibaudo Alessandro EX2
241 SBI f S*Bibendums Spring Edition III 2 Naaras 7 (CH) Ghibaudo Alessandro EX1 CACIB
242 SBI f FI*Chirybiry's Forget-me-not 2 Naaras 10 (KAS) Ghibaudo Alessandro EX1 CAP
243 SBI g FI*ElfQuest Leetah 2 Naaras 5 (IC) Ghibaudo Alessandro EX1 CAGCIB
244 SBI n 21 FIN*Zhamanen Harlequin 2 Naaras 1 (SC) Nyman Pia KM BIV
245 SBI n 21 SE*Candlebrights Boss of Destiny 2 Uros 7 (CH) Nyman Pia EX1 CACIB
246 SBI n 21 FI*Sic'an Rispa 2 Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
247 SBI n 21 FI*Canth's Soldier of Love 2 Uros 10 (KAS) Nyman Pia EX1 CAP
248 SBI a 21 SE*Borgvikens Beylo Bon Ami 2 Uros 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
249 SBI a 21 FI*Kimono Aicha 2 Uros 8 (PR) Kass Tellervo Abs
249 SBI a 21 FI*Kimono Aicha 2 Uros 17 (Veteraani) Mastrangelo Donatella Abs
250 SBI a 21 FI*Canth's Ultra Bra 2 Naaras 10 (KAS) Kass Tellervo EX1 CAP
251 SBI b 21 FI*Canth's ToyBoy 2 Uros 1 (SC) Sandon Cristiano Federico KM BIV
252 SBI b 21 FI*Kirakan Rising Sun 2 Naaras 5 (IC) Sandon Cristiano Federico EX1 CAGCIB
253 SBI b 21 FI*Sic'an Unna 2 Naaras 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX1
254 SBI c 21 FI*Canth's Kismet 2 Naaras 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC
255 SBI c 21 FIN*Tamus Urvan 2 Naaras 4 (GIP) Brambilla Fabio EX1 CAPS NOM
256 SBI c 21 FI*HaoMao Bernhard 2 Uros 6 (IP) Brambilla Fabio EX1 CAGPIB
257 SBI d 21 S*Källtäppans Zora Zoraya 2 Naaras 3 (GIC) Lindelöf Sirpa EX1 CACS
258 SBI d 21 FI*ElfQuest Orlando 2 Uros 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1
259 SBI d 21 FI*Canth's Xavier 2 Uros 6 (IP) Lindelöf Sirpa EX1 CAGPIB
260 SBI d 21 FI*Canth's Xander 2 Uros 10 (KAS) Lindelöf Sirpa EX1 CAP NOM
261 SBI e 21 FI*Belagian X-File 2 Uros 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1
262 SBI g 21 S*Qremellos Signe Tillisch B 2 Naaras 8 (PR) Kudra Magdalena EX1 CAPIB NOM
263 SBI g 21 FIN*ElfQuest Galandriel 2 Naaras 10 (KAS) Kudra Magdalena EX1 CAP
264 SIB III / SIB a 24 FI*Villan Idoli 2 Uros 3 (GIC) Brambilla Fabio EX1 CACS
265 SIB III / SIB n 23 FI*Keijumetsän Kesän lapsi 2 Naaras 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1
266 SIB III / SIB n 23 FIN*Lumikissan Pata Ässä 2 Uros 2 (SP) Brambilla Fabio KM NOM
266 SIB III / SIB n 23 FIN*Lumikissan Pata Ässä 2 Uros 17 (Veteraani) Mastrangelo Donatella 1 NOM
267 SIB III / SIB n 24 FIN*Tuiskutassun Eydis Rohkea 2 Naaras 4 (GIP) Brambilla Fabio EX1 CAPS
268 SIB IV / SIB n 02 21 FIN*Villan Don Marcello 2 Uros 3 (GIC) Kudra Magdalena EX1 CACS BIV
269 SIB IV / SIB n 01 21 62 Intrigue Syberia 2 Naaras 9 (Avoin) Kudra Magdalena EX1 CAC
270 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Lumikissan RalliRaita 2 Uros 12 (Pennut) Kudra Magdalena EX1
271 SIB IV / SIB a 09 24 FI*Villan Mystic Man 2 Uros 10 (KAS) Kudra Magdalena Abs
272 SIB V / SIB f FI*Jäälinnan Alisa 2 Naaras 3 (GIC) Sandon Cristiano Federico EX1 CACS
273 SIB V / SIB d 24 FI*Jatsitytön Blaziken 2 Uros 7 (CH) Sandon Cristiano Federico EX1 CACIB
274 SIB V / SIB f 23 FI*Talvivaaran Delenn 2 Naaras 7 (CH) Sandon Cristiano Federico EX1 CACIB
275 SIB V / SIB f FI*Likimain A Kind of Magic 2 Naaras 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico EX1 CAC
276 SIB V / SIB d 24 FI*Cherrytail's Texas Ranger 2 Uros 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX1
277 SIB V / SIB d 24 FI*Villan Neiti Näpsä 2 Naaras 13c (Määrittely) Saarela Veikko SIB VI /d 09 24
277 SIB V / SIB d 24 FI*Villan Neiti Näpsä 2 Naaras 13c (Määrittely) Saarela Veikko SIB VI/d 0924
277 SIB VI / SIB d 09 24 FI*Villan Neiti Näpsä 2 Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX2
278 SIB V / SIB f 24 FI*Villan Näppärä Neito 2 Naaras 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX1 BIV NOM
279 SIB V / SIB d 23 FI*Keijumetsän Kesäduuni blues 2 Uros 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX3
280 SIB V / SIB d 23 FI*Sasulkan Clavicus Vile 2 Uros 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX2
281 SIB V / SIB e FI*Tammikatin Marlon Om 2 Uros 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX1
282 SIB V / SIB f BG*Leila Sibirela 2 Naaras 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX2
283 SIB V / SIB f 24 FI*Tammikatin Magical Queen 2 Naaras 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX3
284 SIB V / SIB g 24 FI*Villan Keisarinna 2 Naaras 6 (IP) Sandon Cristiano Federico EX1 CAGPIB NOM
285 SIB V / SIB d 23 FI*Jatsitytön Abakan 2 Uros 10 (KAS) Sandon Cristiano Federico EX1 CAP
286 SIB VI / SIB d 09 FI*Cherrytail's Marlon Brando 2 Uros 3 (GIC) Kass Tellervo EX1 CACS
287 SIB VI / SIB d 09 24 FI*Lumikissan Maestro 2 Uros 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
288 SIB VI / SIB d 02 21 64 FI*Villan Namu Nestori 2 Uros 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
289 SIB VI / SIB g 09 FI*Cherrytail's Umika 2 Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
290 SIB VI / SIB d 09 24 FI*Lumikissan SuperSankari 2 Uros 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
291 SIB VI / SIB f 09 24 FI*Lumikissan Säihkysilmä 2 Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1 BIV NOM
292 SIB VI / SIB f 03 23 FIN*Amante's Queen of the Night 2 Naaras 6 (IP) Kass Tellervo Abs
294 SIB VII / SIB ds 24 FI*ArcticWilds Bigtime Beagle 2 Uros 1 (SC) Kudra Magdalena KM
295 SIB VII / SIB fs FI*Lumikissan Fortuna 2 Naaras 5 (IC) Kudra Magdalena EX1 CAGCIB
296 SIB V / SIB f 24 FI*Lumikissan Tähtönen 2 Naaras 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX1 BIV NOM
297 SIB VII / SIB gs FIN*Tammikatin Helmisimpukka 2 Naaras 8 (PR) Kudra Magdalena EX1 CAPIB
298 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI*Lumikissan Nopsajalka 2 Uros 7 (CH) Sandon Cristiano Federico EX1 CACIB BIV NOM BIS
299 SIB VIII / SIB ds 03 24 FI*Lumikissan NipinNapin 2 Naaras 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico EX1 CAC
300 SIB VIII / SIB fs 09 24 S*Solsibs Unique Qasporova 2 Naaras 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX1
301 SIB IX / SIB w 61 GR*Snowy Paws Dali 2 Uros 5 (IC) Sandon Cristiano Federico EX1 CAGCIB
302 TUA I / TUA n FI*Josmarin Innusha 2 Naaras 3 (GIC) Lindelöf Sirpa EX1 CACS
303 TUA V / TUA f 24 FI*Felesin DeaAmoris 2 Naaras 3 (GIC) Kass Tellervo EX1 CACS
304 TUA V / TUA d 24 FI*Elekatin Rosso Ruben 2 Uros 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
305 TUA V / TUA f FI*Josmarin Jessenia 2 Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1 BIV
306 TUA VI / TUA f 03 22 FI*Elekatin Jalila Jessenia 2 Naaras 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC
307 TUA VII / TUA ns FI*Elekatin Suleiman 2 Uros 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico EX1 CAC
308 TUA V / TUA f 24 FI*Felesin Wild Card 2 Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
309 TUA VIII / TUA ds 09 22 FI*Felesin First Boy 2 Uros 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1
310 TUA IX / TUA w 61 FI*Josmarin Guniz 2 Naaras 3 (GIC) Brambilla Fabio EX1 CACS
311 TUA IX / TUA w 61 FI*Josmarin Ieremija 2 Uros 5 (IC) Brambilla Fabio EX1 CAGCIB BIV
312 TUA IX / TUA w 61 FI*Elekatin Super Nova 2 Uros 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC
313 TUA IX / TUA w 62 FI*Felesin Angeli 2 Naaras 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1 NOM
314 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI*GizemliKediler Beze Balerin 2 Naaras 1 (SC) Lindelöf Sirpa KM NOM
315 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI*GizemliKediler Bal Bilmece 2 Uros 3 (GIC) Lindelöf Sirpa EX1 CACS
316 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN*Verdian Cihangir 2 Uros 4 (GIP) Lindelöf Sirpa EX1 CAPS
316 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN*Verdian Cihangir 2 Uros 17 (Veteraani) Mastrangelo Donatella 4
317 TUV f 61-63 / TUV f 63 FI*Valier's Cilla 2 Naaras 6 (IP) Ghibaudo Alessandro EX1 CAGPIB
318 ABY n S*Aucuparia's Kebra Nagast 3 Uros 1 (SC) Hoffner Elin KM
319 ABY n S*Blytens Marrella 3 Naaras 3 (GIC) Hoffner Elin EX1 CACS
320 ABY n Osiris(V) Total Surprise 3 Uros 5 (IC) Hoffner Elin EX1 CAGCIB BIV
321 ABY n S*Aucuparia's Imperial Butterfly 3 Naaras 7 (CH) Hoffner Elin Abs
322 ABY n FI*Kharn-Ka Valley of Ashes 3 Naaras 10 (KAS) Hoffner Elin Abs
323 ABY a FI*SunnyPace Erica herbacea 3 Naaras 12 (Pennut) Lis Helene EX1
324 ABY o S*Blytens Masha 3 Naaras 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC
325 ABY o S*Rackarkatten's Paco Rabanne 3 Uros 2 (SP) Ojaniemi Sara KM NOM
325 ABY o S*Rackarkatten's Paco Rabanne 3 Uros 17 (Veteraani) Lindelöf Sirpa 3
326 ABY o FI*Nebuankhet Captain John Carter 3 Uros 10 (KAS) Ojaniemi Sara EX1 CAP
327 ABY ns FI*Dweia's Caru Efe 3 Uros 10 (KAS) Lis Helene EX1 CAP
328 ABY os FI*Kassilan Aurinko Armas 3 Naaras 12 (Pennut) Lis Helene EX1
329 BEN n 22 S*Leopardettes Celestial Dragon 3 Naaras 3 (GIC) Cerná Petra Abs
330 BEN n 22 Laskalinas Bayaz 3 Uros 7 (CH) Cerná Petra EX1 CACIB
331 BEN n 24 S*NorrGuld's Nike 3 Naaras 7 (CH) Wiéland Schilla Eva EX1 CACIB
332 BEN n 24 Guru Dude Dream 3 Uros 11 (Nuoret) Wiéland Schilla Eva EX1
333 BEN n 24 S*Leopardettes Viola 3 Naaras 4 (GIP) Wiéland Schilla Eva EX1 CAPS
334 BEN n 24 S*KungsgardenCats Kashmere Lion 3 Uros 10 (KAS) Wiéland Schilla Eva EX1 CAP
335 BEN n 22 33 FI*PurrGold Caro Carissimo 3 Uros 12 (Pennut) Cerná Petra Abs
336 BEN n 24 32 Oceanerix Vulcan 3 Uros 7 (CH) Lis Helene EX1 No Cert
337 BEN n 24 33 FI*Leokatin Jackpot 3 Uros 11 (Nuoret) Wiéland Schilla Eva EX1 NOM
338 BEN n 24 33 FIN*SiruCats Ynes Yooralla 3 Naaras 2 (SP) Wiéland Schilla Eva KM
338 BEN n 24 33 FIN*SiruCats Ynes Yooralla 3 Naaras 17 (Veteraani) Saarela Veikko 1 NOM
339 BML I / BML bs 11 S*Kikirikis Makena Mikica 3 Naaras 5 (IC) Lis Helene EX1 CAGCIB
340 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Pikku Likka 3 Naaras 9 (Avoin) Lis Helene EX1 No Cert
341 BML I / BML ns 11 FIN*Hämynhäivän Misteli 3 Naaras 6 (IP) Lis Helene EX1 CAGPIB
342 BML II / BML fs 11 31 FI*Kissamummon Ihan oma 3 Naaras 2 (SP) Lis Helene KM
343 BRI n FIN*Aleksandra's Dr. Pepper 3 Uros 1 (SC) Mastrangelo Donatella KM
344 BRI n FI*Treselle's Titanium 3 Uros 9 (Avoin) Mastrangelo Donatella EX1 CAC
345 BRI n FI*Ferme Enni Eulalia 3 Naaras 8 (PR) Mastrangelo Donatella EX1 CAPIB
346 BRI n FI*SamBelle's Esper 3 Uros 10 (KAS) Mastrangelo Donatella EX1 CAP NOM
347 BRI a FI*Rhinestone's Scooby 3 Uros 1 (SC) Cerná Petra KM
348 BRI a FIN*Treselle's Artur Little 3 Uros 17 (Veteraani) Brambilla Fabio 1 NOM
348 BRI a FIN*Treselle's Artur Little 3 Uros 1 (SC) Cerná Petra KM
349 BRI a FI*Aurantia's Magnetic Eyes 3 Uros 7 (CH) Cerná Petra EX1 CACIB
350 BRI a FI*Rhinestone's Angus Young 3 Uros 5 (IC) Cerná Petra EX1 CAGCIB BIV NOM
351 BRI a FI*Suvikasteen Crixus 3 Uros 9 (Avoin) Cerná Petra EX1 CAC
352 BRI a FI*Enchanter's All The Way For You 3 Naaras 9 (Avoin) Cerná Petra EX1 CAC
353 BRI a FI*Feronian Indigo 3 Uros 12 (Pennut) Cerná Petra EX3
354 BRI a FI*Ruusutarhan Ottilio 3 Uros 12 (Pennut) Cerná Petra EX2
355 BRI a Martin Diamond Regnum*RU *** 3 Uros 12 (Pennut) Cerná Petra EX1 BIV NOM
356 BRI a FIN*Ruusutarhan Ghisella 3 Naaras 17 (Veteraani) Brambilla Fabio 1 NOM BIS
356 BRI a FIN*Ruusutarhan Ghisella 3 Naaras 8 (PR) Cerná Petra EX1 CAPIB BIV NOM
357 BRI a FI*Feronian Heliotropium 3 Uros 10 (KAS) Cerná Petra EX1 CAP NOM BIS
358 BRI a FI*Treselle's Victor le Grande 3 Uros 10 (KAS) Cerná Petra EX2
359 BRI a FI*Treselle's Valerie la Chére 3 Naaras 10 (KAS) Cerná Petra EX1 CAP
360 BRI a S*British Dream's Tempus 3 Uros 15 (Siitos) Cerná Petra Abs
361 BRI a Regina di Triangolo*CH 3 Naaras 15 (Siitos) Cerná Petra Abs
362 BRI b FI*Treselle's Zealous Zared 3 Uros 11 (Nuoret) Cerná Petra EX1
363 BRI c Ceasar Caro Mio de la Horský park,SK 3 Uros 1 (SC) Saarela Veikko KM BIV
364 BRI c Renesmee Laureen Cherie, CZ *** 3 Naaras 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB NOM
365 BRI c FI*Treselle's Utz von Trapp 3 Uros 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
366 BRI c FI*SamBelle's Josephine 3 Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
367 BRI c Katrin Diamond Regnum *** 3 Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1 NOM BIS
368 BRI c Belten's Don Sebastian 3 Uros 8 (PR) Saarela Veikko EX1 CAPIB NOM
368 BRI c Belten's Don Sebastian 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
369 BRI d Chieftain of Noblesse Oblige 3 Uros 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
370 BRI d FI*Treselle's Malevich 3 Uros 10 (KAS) Saarela Veikko Abs
371 BRI e FI*Rhinestone's Dizzy Doodle 3 Uros 7 (CH) Mastrangelo Donatella EX1 CACIB
372 BRI e Countess of Noblesse Oblige 3 Naaras 9 (Avoin) Mastrangelo Donatella EX1 CAC
373 BRI e FI*Feronian Ivory 3 Uros 12 (Pennut) Mastrangelo Donatella EX1 BIV
374 BRI e FI*RoundFace's Marc Antonio 3 Uros 10 (KAS) Mastrangelo Donatella EX1 CAP
375 BRI f FI*Feronian Dahlea Purpurea 3 Naaras 3 (GIC) Mastrangelo Donatella EX1 CACS
376 BRI f FI*Ullukan Aura Unelma 3 Naaras 9 (Avoin) Mastrangelo Donatella Abs
377 BRI f FI*Ruusutarhan Oodi 3 Naaras 12 (Pennut) Mastrangelo Donatella EX1 NOM BIS
378 BRI f FI*Feronian Gabriella 3 Naaras 10 (KAS) Mastrangelo Donatella EX1 CAP
379 BRI f FI*Ruusutarhan Klara 3 Naaras 8 (PR) Mastrangelo Donatella EX1 CAPIB BIV NOM
380 BRI f FI*Ruusutarhan Matilde 3 Naaras 10 (KAS) Mastrangelo Donatella EX2
381 BRI g FIN*Ruusutarhan Hertta 3 Naaras 1 (SC) Cerná Petra KM
382 BRI g FIN*Sinisilkin Inkivääri 3 Naaras 3 (GIC) Cerná Petra Abs
383 BRI g FI*Coventry's Heather 3 Naaras 9 (Avoin) Cerná Petra EX1 CAC BIV NOM
384 BRI g FI*Coventry's Indiana 3 Naaras 11 (Nuoret) Cerná Petra EX1
385 BRI g FI*Rhinestone's Tutti Frutti 3 Naaras 12 (Pennut) Cerná Petra Abs
386 BRI o FI*Treselle's Walker Bighead 3 Uros 9 (Avoin) Mastrangelo Donatella EX1 CAC
387 BRI o FI*Treselle's Zippy Zoleen 3 Naaras 11 (Nuoret) Mastrangelo Donatella EX1
388 BRI o FI*Treselle's Walmer Firstborn 3 Uros 10 (KAS) Mastrangelo Donatella EX1 CAP
389 BRI bs FI*RoundFace's Amada Miriam 3 Naaras 11 (Nuoret) Mastrangelo Donatella EX1
390 BRI a 22 FI*Rhinestone's Nikki Sixx 3 Uros 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB NOM BIS
391 BRI c 22 FI*Aurantia's Continental Drift 3 Uros 10 (KAS) Cerná Petra EX1 CAP
392 BRI d 24 FIN*Rhinestone's LaVieilleFerme 3 Naaras 2 (SP) Cerná Petra KM
393 BRI f 22 FI*Coventry's Joy 3 Naaras 11 (Nuoret) Cerná Petra EX1 NOM
394 BRI g 24 FI*Rhinestone's All I Have 3 Naaras 3 (GIC) Mastrangelo Donatella EX1 CACS NOM BIS
395 BRI ns 11 S*Pymans Joe Cool 3 Uros 3 (GIC) Saarela Veikko Abs
396 BRI ns 11 FI*EmeraldCharm Northern Charmer 3 Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX2
397 BRI ns 11 FI*EmeraldCharm Oma Kulta 3 Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
398 BRI ns 11 FI*Gnome's Hello, I Love You 3 Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko Abs
399 BRI ns 11 FI*Gnome's My Wild Love 3 Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1 BIV
400 BRI ns 11 EST*Harmony Devianti 3 Naaras 2 (SP) Saarela Veikko KM NOM BIS
401 BRI ns 22 62 FI*Gimmie's Aristocracy 3 Uros 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
402 BRI ns 22 64 Princeton de Noble*LV 3 Uros 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB BIV
403 BRI ns 22 64 FI*Silverius Adina Ice Cat 3 Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX2
404 BRI ns 22 64 FI*Silverius Alpina Mighty Mo 3 Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
405 BRI ns 24 62 FI*Kipardi's Fittibaldi 3 Naaras 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB
406 BRI ns 24 62 FIN*Ferme Bono 3 Uros 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP BIV
407 BRI ns 24 62 FIN*Aleksandra's Emilia 3 Naaras 17 (Veteraani) Brambilla Fabio 2
407 BRI ns 24 62 FIN*Aleksandra's Emilia 3 Naaras 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP
408 BRI ns 24 62 S*Näckrosen's Silver Fashion 3 Naaras 10 (KAS) Saarela Veikko EX2
409 BRI ns 24 64 FI*Kipardi's Jane Austen 3 Naaras 11 (Nuoret) Mastrangelo Donatella EX1
410 BRI ny 11 FI*EmeraldCharm Duchess Dessa 3 Naaras 5 (IC) Mastrangelo Donatella EX1 CAGCIB
410 BRI ny 11 FI*EmeraldCharm Duchess Dessa 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
411 BRI ny 11 FI*EmeraldCharm Mon Chéri 3 Uros 9 (Avoin) Mastrangelo Donatella EX1 CAC
412 BRI ny 11 FI*EmeraldCharm Northern Starlet 3 Naaras 11 (Nuoret) Mastrangelo Donatella EX1 BIV NOM
413 BRI ay 11 Blue golden Inari de Maneki Neko 3 Uros 9 (Avoin) Mastrangelo Donatella EX1 CAC NOM
414 BRI ay 11 FI*EmeraldCharm Rochefort 3 Uros 12 (Pennut) Mastrangelo Donatella EX1
415 BRI ay 11 FI*EmeraldCharm Purple Pompadour 3 Naaras 12 (Pennut) Mastrangelo Donatella EX1 BIV
416 BRI bs 22 62 FI*LJpaws Amber 3 Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1 NOM
417 BRI o 33 FI*SamBelle's OMG 3 Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
418 BUR n Isä-Brownin Ushuaia 3 Uros 3 (GIC) Ojaniemi Sara EX1 CACS BIV
419 BUR n Bjelke's Givenchy 3 Uros 5 (IC) Ojaniemi Sara EX1 CAGCIB
420 BUR n FI*Ninelli's Yin Yang 3 Uros 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX1 NOM
421 BUR n Shai-San-War's Star Dust 3 Uros 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1
422 BUR n FI*Feirefiz Black Rain 3 Naaras 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1 BIV NOM
423 BUR n FI*Feirefiz Dreamer 3 Naaras 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX2
424 BUR n FIN*Katruskan Chelindrea 3 Naaras 2 (SP) Ojaniemi Sara KM
424 BUR n FIN*Katruskan Chelindrea 3 Naaras 17 (Veteraani) Saarela Veikko 3
425 BUR n FI*Narinder Dances with wolwes 3 Naaras 6 (IP) Ojaniemi Sara EX1 CAGPIB
426 BUR n FI*Ilovuon Coelogyne beccarii 3 Uros 8 (PR) Ojaniemi Sara Mitätöity Mitätöity
427 BUR n FI*Feirefiz Girl I Know 3 Naaras 10 (KAS) Ojaniemi Sara EX1 CAP BIV
428 BUR n G-Point Bourimea*RU 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
429 BUR a FI*ZirCat's Irwin Goodman 3 Uros 5 (IC) Wiéland Schilla Eva EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
430 BUR a FI*KyeSuu Einstein 3 Uros 9 (Avoin) Wiéland Schilla Eva EX1 CAC
431 BUR a Shai-San-War's Roxie 3 Naaras 11 (Nuoret) Wiéland Schilla Eva EX1
432 BUR a LV*Malsan Jett Riviera 3 Uros 12 (Pennut) Wiéland Schilla Eva EX1
433 BUR a FI*Ilovuon Ehdoton Esko 3 Uros 10 (KAS) Wiéland Schilla Eva EX1 CAP
434 BUR b Zaffiro Kratti 3 Uros 11 (Nuoret) Lis Helene EX1 NOM BIS
435 BUR b FIN*Narinder Clueless 3 Naaras 4 (GIP) Lis Helene EX1 CAPS BIV
436 BUR b FIN*Belacane Ukkopekka 3 Uros 6 (IP) Lis Helene EX1 CAGPIB
437 BUR b FI*Feirefiz One Last Time 3 Uros 10 (KAS) Lis Helene EX2
437 BUR b FI*Feirefiz One Last Time 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
438 BUR b FI*Tai-Hao Mocha Touch 3 Uros 10 (KAS) Lis Helene EX1 CAP
439 BUR c NO*Burcantiks Timotei 3 Uros 9 (Avoin) Hoffner Elin EX1 CAC
440 BUR c FI*Feirefiz Mr. Crowley 3 Uros 12 (Pennut) Hoffner Elin EX1
441 BUR c FI*KyeSuu Alexandra Nazu 3 Naaras 8 (PR) Hoffner Elin Abs
442 BUR c FI*KyeSuu Daavid 3 Uros 10 (KAS) Hoffner Elin EX1 CAP
443 BUR c FI*KyeSuu Daisy 3 Naaras 10 (KAS) Hoffner Elin EX1 CAP
444 BUR c LV*Silky Majesty Ulysses 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
445 BUR c FI*Narinder Bruce almighty 3 Uros 17 (Veteraani) Lindelöf Sirpa 4
446 BUR d FI*Tai-Hao K&W Rosenknopp 3 Naaras 5 (IC) Hoffner Elin EX1 CAGCIB
447 BUR d FI*Ilovuon Brassia Rex 3 Uros 10 (KAS) Hoffner Elin EX1 CAP
447 BUR d FI*Ilovuon Brassia Rex 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
448 BUR e FI*Oliivian Öyvind 3 Uros 12 (Pennut) Cerná Petra EX1 NOM
449 BUR f FI*Ilovuon Dr. Feelgood 3 Naaras 7 (CH) Cerná Petra EX1 CACIB
450 BUR f FI*Cattish Lucy van Pelt 3 Naaras 11 (Nuoret) Cerná Petra EX1
451 BUR g S*Zagamin Herta 3 Naaras 5 (IC) Hoffner Elin EX1 CAGCIB NOM
452 BUR g FI*Ilovuon Empaattinen Emilia 3 Naaras 9 (Avoin) Hoffner Elin EX1 CAC
453 BUR g FI*Oliivian Äf-duuri 3 Naaras 10 (KAS) Hoffner Elin EX1 CAP
454 BUR h FI*Ilovuon Erehtymätön Evita 3 Naaras 9 (Avoin) Wiéland Schilla Eva EX2
455 BUR h FI*Tai-Hao Nene Moksuntytär 3 Naaras 9 (Avoin) Wiéland Schilla Eva EX1 CAC
456 BUR h HU*Alba Regia Ganxsta Gizi 3 Naaras 2 (SP) Wiéland Schilla Eva KM
457 BUR h S*Lovestory's Quendi Tinûviel 3 Naaras 4 (GIP) Wiéland Schilla Eva EX1 CAPS
458 BUR j FI*Oliivian Äppelpaj 3 Naaras 9 (Avoin) Lis Helene EX1 CAC
459 BUR j FIN*Pardofelis Guinevere 3 Naaras 2 (SP) Lis Helene KM
459 BUR j FIN*Pardofelis Guinevere 3 Naaras 17 (Veteraani) Saarela Veikko 4
460 CHA FI*Souriant Musette 3 Naaras 3 (GIC) Ojaniemi Sara EX1 CACS
461 CHA Fric-Frac de Fer et Velours 3 Uros 5 (IC) Ojaniemi Sara EX1 CAGCIB BIV NOM
462 CHA FI*Sinimirrin Bernard 3 Uros 7 (CH) Ojaniemi Sara EX1 CACIB
463 CRX I / CRX n Selena Light's Russian Lover 3 Uros 3 (GIC) Lis Helene EX1 CACS
464 CRX I / CRX n Changes Soul Love 3 Uros 9 (Avoin) Lis Helene EX1 CAC
465 CRX I / CRX ns Changes Liza Jane 3 Naaras 9 (Avoin) Lis Helene EX1 CAC
466 CRX I / CRX n FI*KittyLady's Cuba Libre 3 Uros 11 (Nuoret) Lis Helene EX1 BIV
467 CRX I / CRX n FI*KittyLady's Nutty Pumpkin 3 Uros 11 (Nuoret) Lis Helene EX2
468 CRX I / CRX n FI*Huissin Mister Black Bean 3 Uros 12 (Pennut) Lis Helene Abs
469 CRX I / CRX n Changes Ziggy Stardust 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
470 CRX II / CRX n 03 FI*FunkyJam's Bum Bum Bum 3 Naaras 3 (GIC) Hoffner Elin EX1 CACS BIV
471 CRX II / CRX n 03 FI*Ronttilan Riippa 3 Naaras 5 (IC) Hoffner Elin EX1 CAGCIB
472 CRX II / CRX n 03 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet 3 Uros 7 (CH) Hoffner Elin EX1 CACIB
473 CRX II / CRX n 03 FI*Framillan Keep A Secret 3 Naaras 9 (Avoin) Hoffner Elin EX1 CAC
474 CRX II / CRX b 09 FI*Framillan Oh, I'm Your superstar 3 Naaras 12 (Pennut) Hoffner Elin EX1
475 CRX II / CRX n 03 FI*Sweetpurr's Shane Walsh 3 Uros 6 (IP) Hoffner Elin EX1 CAGPIB
476 CRX II / CRX n 02 62 FI*Piupaws 4.Pirkka 3 Uros 10 (KAS) Hoffner Elin EX1 CAP NOM
477 CRX III / CRX f FI*KittyLady's Vickie Lynn 3 Naaras 5 (IC) Ojaniemi Sara EX1 CAGCIB
477 CRX III / CRX f FI*KittyLady's Vickie Lynn 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
478 CRX III / CRX h FI*Huissin Road to Ruin 3 Naaras 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC BIV
479 CRX III / CRX d 22 FI*KittyLady's Sex On The Beach 3 Uros 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX1
480 CRX IV / CRX f 02 62 FI*VeeKasin Hattivatti 3 Naaras 5 (IC) Cerná Petra EX1 CAGCIB NOM
481 CRX IV / CRX f 03 FI*Sweetpurr's Maggie Greene 3 Naaras 5 (IC) Cerná Petra EX2
482 CRX IV / CRX d 03 FI*Angelfalls Spider From Mars 3 Uros 9 (Avoin) Cerná Petra EX1 CAC BIV NOM
483 CRX IV / CRX d 03 FI*Piupaws Musta.Pirkka 3 Uros 9 (Avoin) Cerná Petra EX2
484 CRX IV / CRX f 03 FI*Alchemist Petit Meslier 3 Naaras 9 (Avoin) Cerná Petra EX1 CAC
485 CRX IV / CRX ds 03 24 FI*Spectrolite Horsmakiitäjä 3 Naaras 12 (Pennut) Cerná Petra EX1
486 CRX IV / CRX d 03 24 Puraffection's Paras Punainen 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
487 CRX VI / CRX ns 03 24 FI*Spectrolite Ritariperhonen 3 Uros 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1
488 CRX VII / CRX f 33 FI*Piupaws Rise of the Autum Sun 3 Naaras 12 (Pennut) Wiéland Schilla Eva EX1
489 CRX VIII / CRX f 09 33 FI*Alchemist Queen of Hearts 3 Naaras 5 (IC) Lis Helene EX1 CAGCIB
490 CRX VIII / CRX f 03 21 33 FI*Piupaws Rise of the Summer Sun 3 Naaras 12 (Pennut) Lis Helene EX1
491 CRX VIII / CRX j 09 33 FI*VeeKasin Mr. Timms 3 Naaras 10 (KAS) Lis Helene EX1 CAP
492 CRX IX / CRX w 62 FI*KittyLady's Tom Collins 3 Uros 11 (Nuoret) Cerná Petra EX1
493 CYM 51-52 / CYM f 09 52 DK*Ligaen Dolce Gabbana Conan 3 Naaras 3 (GIC) Lis Helene EX1 CACS NOM BIS
494 CYM 51-52 / CYM fs 02 52 62 FI*Touchant Sans la Queue 3 Naaras 5 (IC) Lis Helene EX1 CAGCIB
495 CYM 53 / CYM e 09 53 FI*KehRuun Aisha 3 Naaras 12 (Pennut) Cerná Petra EX1
496 DRX VII / DRX a 32 S*Infracat's Tau Tanja 3 Naaras 5 (IC) Wiéland Schilla Eva EX1 CAGCIB
497 DRX VII / DRX a 31 S*Infracat's Lady Grey 3 Naaras 7 (CH) Wiéland Schilla Eva EX1 CACIB
498 DSP III / DSP d 21 RU.Dolf Shudan 3 Uros 3 (GIC) Ojaniemi Sara EX1 CACS
499 EUR w 64 FI*Lumihelmen Felis Fanfare 3 Naaras 9 (Avoin) Lis Helene EX1 CAC
500 EUR n FI*Lumihelmen Capriccio 3 Uros 10 (KAS) Wiéland Schilla Eva EX1 CAP
501 EUR a FI*Lumihelmen Blue Boy 3 Uros 5 (IC) Hoffner Elin EX1 CAGCIB
502 EUR d Maahinen 3 Uros 5 (IC) Cerná Petra EX1 CAGCIB
503 EUR d FI*Kassilan Suviyön Shamaani 3 Uros 7 (CH) Cerná Petra EX1 CACIB
504 EUR f FIN*Millamarin Ellinoora 3 Naaras 2 (SP) Wiéland Schilla Eva KM
504 EUR f FIN*Millamarin Ellinoora 3 Naaras 17 (Veteraani) Saarela Veikko Arvosteltu
505 EUR g Silkkiturkin Lumia 3 Naaras 17 (Veteraani) Saarela Veikko Arvosteltu
506 EUR ns FI*Taikapeikon Armas P. 3 Uros 3 (GIC) Lis Helene EX1 CACS
507 EUR ns Alma 3 Naaras 4 (GIP) Lis Helene EX1 CAPS NOM
508 EUR n 22 FI*Pinkkitassun Brunetto 3 Uros 1 (SC) Hoffner Elin KM NOM
509 EUR n 22 FIN*Casimirrin Eulalia 3 Naaras 4 (GIP) Hoffner Elin EX1 CAPS NOM
509 EUR n 22 FIN*Casimirrin Eulalia 3 Naaras 17 (Veteraani) Saarela Veikko 2
510 EUR n 24 FI*Tiikerililjan Kurmeli 3 Uros 5 (IC) Hoffner Elin EX1 CAGCIB
511 EUR n 24 FIN*Mäkikatin Pikasso 3 Uros 4 (GIP) Hoffner Elin EX1 CAPS
511 EUR n 24 FIN*Mäkikatin Pikasso 3 Uros 17 (Veteraani) Lindelöf Sirpa 2
512 EUR a 24 FI*Kassilan Suvun Salarakas 3 Uros 9 (Avoin) Hoffner Elin EX1 CAC
513 EUR d 22 Silkkiturkin Menevä Macho 3 Uros 2 (SP) Wiéland Schilla Eva KM
514 EUR d 22 FI*Tiikerililjan Isoviilee 3 Uros 10 (KAS) Wiéland Schilla Eva Abs
515 EUR f 24 FI*Feronian Felicia 3 Naaras 5 (IC) Wiéland Schilla Eva EX1 CAGCIB
516 EUR g 23 FI*Honey's Merinque 3 Naaras 3 (GIC) Wiéland Schilla Eva EX1 CACS
517 EUR ns 22 FI*Pikku-Piun Unelma 3 Naaras 5 (IC) Hoffner Elin EX1 CAGCIB
518 EUR ns 22 Hopiatopias 3 Uros 9 (Avoin) Hoffner Elin EX1 CAC
519 EUR ns 22 FI*Pikku-Piun Ulpukka 3 Naaras 4 (GIP) Hoffner Elin EX1 CAPS
520 EUR ns 23 FI*Katinhännän Julkkis-BB Jori 3 Uros 10 (KAS) Wiéland Schilla Eva EX1 CAP
521 EUR ns 24 FI*Errun Lupsakka lordi 3 Uros 5 (IC) Lis Helene EX1 CAGCIB
522 KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 1 (SC) Ojaniemi Sara KM BIV NOM
523 KOR FI*Mythai Rochana Rak Jing 3 Naaras 3 (GIC) Ojaniemi Sara EX1 CACS
523 KOR FI*Mythai Rochana Rak Jing 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
524 KOR FI*Hovikissan Rhe-Mu 3 Uros 5 (IC) Ojaniemi Sara EX1 CAGCIB
525 KOR FI*Melodian Unakan 3 Uros 7 (CH) Ojaniemi Sara EX1 CACIB
526 KOR FI*Mythai Ornanong Sa-Mon 3 Naaras 5 (IC) Ojaniemi Sara EX1 CAGCIB
527 KOR FI*Kattihovin Tekinin-no Jiken 3 Naaras 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX1 CAC
528 KOR FI*Melodian arisaraa 3 Naaras 9 (Avoin) Ojaniemi Sara EX2
529 KOR FI*Kattihovin Urusai Masukotto 3 Uros 11 (Nuoret) Ojaniemi Sara EX1
530 KOR Electra Emerald Beauty 3 Naaras 12 (Pennut) Ojaniemi Sara EX1
531 KOR FIN*Hovikissan iat Jaao 3 Naaras 2 (SP) Ojaniemi Sara KM BIV NOM BIS
532 KOR FI*Kattihovin Subarashii Hoshi 3 Uros 10 (KAS) Ojaniemi Sara EX1 CAP
533 KOR FI*Kattihovin Tokushuna Kisu 3 Naaras 10 (KAS) Ojaniemi Sara EX1 CAP
534 MAN 51-52 / MAN d 23 51 FI*Conan Lontrus 3 Uros 1 (SC) Hoffner Elin KM
535 MAN 51-52 / MAN d 03 24 51 Sun-Manx Cayth 3 Uros 12 (Pennut) Hoffner Elin EX1
536 MAN 53 / MAN ds 53 FI*Conan Paeluss 3 Uros 10 (KAS) Wiéland Schilla Eva EX1 CAP
537 MAU ns FIN*Iltavilli Emir Ehsan 3 Uros 2 (SP) Wiéland Schilla Eva KM NOM
538 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Wiéland Schilla Eva KM
539 OCI n 24 FI*Moosegrove Dream On 3 Naaras 1 (SC) Wiéland Schilla Eva KM NOM
540 OCI n 24 FI*Topspot Huey The Green 3 Uros 9 (Avoin) Wiéland Schilla Eva EX1 CAC
541 OCI n 24 FI*Moosegrove Honour 3 Uros 12 (Pennut) Wiéland Schilla Eva EX1 BIV NOM BIS
542 OCI b 24 FI*Moosegrove Ad Victoriam 3 Naaras 1 (SC) Lis Helene KM
543 OCI b 24 FI*Kukkatarhan Capsicum 3 Uros 5 (IC) Lis Helene EX1 CAGCIB NOM
544 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 17 (Veteraani) Lindelöf Sirpa 1 NOM BIS
544 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 2 (SP) Lis Helene KM NOM BIS
545 OCI o 24 FI*Uniikki Morfeus 3 Uros 5 (IC) Cerná Petra Abs
546 OCI o 24 FI*Topspot Grumpy The First 3 Naaras 9 (Avoin) Cerná Petra EX1 CAC
547 RUS FI*Hana-Bi Timur 3 Uros 1 (SC) Wiéland Schilla Eva KM BIV
548 RUS FI*Shady-Lady's Demon 3 Uros 3 (GIC) Wiéland Schilla Eva EX1 CACS
549 RUS Wynterwynd Moon River 3 Uros 3 (GIC) Wiéland Schilla Eva EX2
550 RUS FI*BlueKaramel Blue Diamond 3 Uros 7 (CH) Wiéland Schilla Eva Abs
551 RUS FI*Inkilee La Grande Dame 3 Naaras 9 (Avoin) Wiéland Schilla Eva EX1 CAC
552 RUS FI*Hana-Bi Pimen 3 Uros 12 (Pennut) Wiéland Schilla Eva EX1 BIV
553 RUS FI*Hana-Bi Anna 3 Naaras 12 (Pennut) Wiéland Schilla Eva EX2
554 RUS Lirika Flor De Azur *ES 3 Naaras 12 (Pennut) Wiéland Schilla Eva EX1
555 RUS FI*Hana-Bi Taikatalvi 3 Naaras 2 (SP) Wiéland Schilla Eva KM NOM
556 SOM n FIN*Lamadegaan Bellezza 3 Naaras 17 (Veteraani) Saarela Veikko Arvosteltu
556 SOM n FIN*Lamadegaan Bellezza 3 Naaras 1 (SC) Hoffner Elin KM
557 SOM n Queen Lulu av Revebo(N) 3 Naaras 7 (CH) Hoffner Elin EX1 CACIB BIV
558 SOM n (N)Villkattens Wilmer 3 Uros 11 (Nuoret) Hoffner Elin EX1 NOM
559 SOM n Makeda's Hugo 3 Uros 11 (Nuoret) Hoffner Elin EX2
560 SOM n S*All Inclusive Hale-Bopp of Kisompa 3 Naaras 11 (Nuoret) Hoffner Elin EX1
561 SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 3 Uros 2 (SP) Hoffner Elin Abs
561 SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 3 Uros 17 (Veteraani) Lindelöf Sirpa Abs
562 SOM n FIN*Misobel's Abigail 3 Naaras 2 (SP) Hoffner Elin Abs
562 SOM n FIN*Misobel's Abigail 3 Naaras 17 (Veteraani) Saarela Veikko Abs
563 SOM n FIN*Kisompa's Dianna 3 Naaras 17 (Veteraani) Saarela Veikko Arvosteltu
563 SOM n FIN*Kisompa's Dianna 3 Naaras 6 (IP) Hoffner Elin EX1 CAGPIB
564 SOM n W'Moritz von Rankwald*CH 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
565 SOM a FI*SunnyPace Dianthus 3 Naaras 9 (Avoin) Cerná Petra EX1 CAC
566 SOM a FI*Foxkiss Daphnia mirabilis 3 Naaras 11 (Nuoret) Cerná Petra EX1 NOM
567 SOM p FI*SunnyPace Cosmos 3 Uros 10 (KAS) Lis Helene EX1 CAP
568 SOM p FI*SunnyPace Consolida 3 Naaras 9 (Avoin) Lis Helene EX1 CAC
569 SOM ns FI*Kultakuusen Emerantia 3 Naaras 9 (Avoin) Wiéland Schilla Eva Abs
570 SPH I / SPH a FI*Tuiscalo's O'my Nude Tsu'Tey 3 Naaras 12 (Pennut) Hoffner Elin EX1 NOM
571 SPH V / SPH d 21 33 FI*Tutsi Chaumet 3 Uros 1 (SC) Lis Helene Abs
572 SPH V / SPH n 31 FI*Hobbitqueen's Michael J. 3 Uros 5 (IC) Lis Helene EX1 CAGCIB
573 SPH V / SPH a 03 32 FI*Tutsi Emperor 3 Uros 11 (Nuoret) Lis Helene EX1 BIV
574 SPH V / SPH n 09 21 32 FI*Hobbitqueen's Grizabella 3 Naaras 12 (Pennut) Lis Helene EX1 NOM
575 SPH V / SPH f 02 21 33 FI*Tutsi Buccellati 3 Naaras 2 (SP) Lis Helene KM
576 SPH V / SPH n 21 33 FI*Hobbitqueen's Emporio 3 Uros 4 (GIP) Lis Helene EX1 CAPS
577 XLH FI*Suvikasteen Rusetti 3 Naaras 9 (Avoin) Wiéland Schilla Eva Abs
577 XLH FI*Suvikasteen Rusetti 3 Naaras 13c (Määrittely) Comorio Luigi Abs
578 BAL w 67 FI*Willicon Lo Stregatto 4 Uros 3 (GIC) Edström Michael Abs
579 BAL w 67 FI*Fercatin Odipin William 4 Uros 12 (Pennut) Edström Michael EX1
580 BAL b FI*Fercatin Minzay Pinocchio 4 Uros 3 (GIC) Edström Michael EX1 CACS
580 BAL b FI*Fercatin Minzay Pinocchio 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
581 BAL b FI*Willicon Brucaliffo 4 Uros 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC BIV
582 BAL b FI*BaliDancer's Flor Fandango 4 Naaras 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
583 BAL b FI*Fercatin Odipin Wookie 4 Uros 12 (Pennut) Edström Michael EX1
584 BAL c SE*Pilgatans Diesel 4 Uros 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB NOM
585 BAL h 21 FI*Mummeli Dinazinha Queena 4 Naaras 5 (IC) Jyrkinen Jaana EX1 CAGCIB
586 BAL n 21 FI*Kasumi Shiroki Yuutsu 4 Naaras 12 (Pennut) Jyrkinen Jaana EX1
587 BAL c 21 FI*BaliDancer's Belle Epoque 4 Naaras 5 (IC) Edström Michael Abs
588 OLH b FI*Willicon Cara Melli 4 Naaras 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB
589 OLH p FI*Fercatin Odenox Xina 4 Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX1
590 OSH n FI*Mummeli Sofinha Viliina 4 Naaras 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX1 CAC
591 OSH n S*Rufu's Kero Kero Keroppi 4 Naaras 4 (GIP) Jyrkinen Jaana EX1 CAPS NOM
592 OSH b Ivanthes Iii-Wotan 4 Uros 5 (IC) Jyrkinen Jaana EX1 CAGCIB
593 OSH b FI*Mummeli Sofinho Vili 4 Uros 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX1 CAC
594 OSH c FI*Ice-Olive's Hallucinate 4 Naaras 10 (KAS) Jyrkinen Jaana EX1 CAP
595 OSH f FIN*Yoyon Enchanting Ezra 4 Naaras 17 (Veteraani) Comorio Luigi 1
595 OSH f FIN*Yoyon Enchanting Ezra 4 Naaras 6 (IP) Jyrkinen Jaana EX1 CAGPIB
596 OSH h S*Siaön's Koola Katja 4 Naaras 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB
597 OSH q FI*Willicon Freixenet Elyssia 4 Naaras 12 (Pennut) Jyrkinen Jaana EX1 NOM
598 OSH n 22 FI*Keskimaan TMNT Leonardo 4 Uros 12 (Pennut) Edström Michael EX1
599 OSH n 24 FI*LoveOriental Peggy 4 Naaras 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana Abs
600 OSH n 25 FI*Santuzzan Maestro 4 Uros 1 (SC) Jyrkinen Jaana KM NOM BIS
601 OSH a 24 FI*LoudMeow Little Starlet 4 Naaras 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1 NOM BIS
602 OSH a 24 Nick-Nack Sia Alicia, CZ 4 Uros 2 (SP) Jyrkinen Jaana KM NOM
603 OSH a 25 S*Sandvretens Syrah 4 Naaras 10 (KAS) Edström Michael EX1 CAP NOM BIS
604 OSH d 25 FI*Mummeli Dinazinho Sepe 4 Uros 3 (GIC) Jyrkinen Jaana EX1 CACS
605 OSH n 03 22 FI*Keskimaan Purrrfect Mao 4 Me 4 Naaras 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1
606 OSH b 03 22 ES*Thanarat Our Lady Daphne 4 Naaras 7 (CH) Jyrkinen Jaana EX1 CACIB
607 OSH e 03 24 Ivanthes Jjjussi 4 Uros 11 (Nuoret) Edström Michael EX1 NOM
608 OSH f 02 21 FI*Pinewoods Truly Madly Deeply 4 Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX1
609 OSH bs 03 24 FI*Jalecat's SinCityGirl 4 Naaras 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
610 PEB III / PEB e Ideallisa El Gato De Luna 4 Naaras 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
611 PEB V / PEB n 33 Veni-Vidi-Vici Del Iris 4 Naaras 4 (GIP) Edström Michael EX1 CAPS
612 SIA n FI*Viitakon Tähtönen 4 Naaras 9 (Avoin) Edström Michael Abs
613 SIA n S*Jean Dark Xena 4 Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX1 NOM BIS
614 SIA n FI*Kelmikerhon Nuorallatanssia 4 Uros 2 (SP) Edström Michael KM
615 SIA n S*Nova Star Twix 4 Uros 17 (Veteraani) Comorio Luigi 1 NOM BIS
615 SIA n S*Nova Star Twix 4 Uros 2 (SP) Edström Michael KM BIV NOM BIS
616 SIA n S*Jean Dark Silvermist 4 Naaras 8 (PR) Edström Michael EX1 CAPIB
617 SIA n FI*Willicon Help Me Obi-Wan 4 Uros 10 (KAS) Edström Michael EX1 CAP
618 SIA n FI*Willicon Use The Force 4 Uros 10 (KAS) Edström Michael Abs
619 SIA a FI*Twist-Tiramisun North Star 4 Uros 1 (SC) Jyrkinen Jaana KM
620 SIA a FI*Viitakon Ykä 4 Uros 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX1 CAC
621 SIA b San-Toi North Star of Plan-A 4 Uros 5 (IC) Jyrkinen Jaana EX1 CAGCIB
622 SIA b IDP*Djärf's Cascade 4 Uros 7 (CH) Jyrkinen Jaana EX1 CACIB
623 SIA b FI*Amon Sethi 4 Uros 6 (IP) Jyrkinen Jaana EX1 CAGPIB
624 SIA c FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla 4 Uros 3 (GIC) Edström Michael EX1 CACS
625 SIA c FI*Twist-Tiramisun New Look 4 Naaras 3 (GIC) Edström Michael EX1 CACS
626 SIA d S*Yzing's Giza 4 Naaras 3 (GIC) Edström Michael EX1 CACS NOM BIS
627 SIA d S*Mesmereyes Ippolito 4 Uros 8 (PR) Edström Michael EX1 CAPIB
628 SIA f S*Yzing's Iceing 4 Naaras 5 (IC) Jyrkinen Jaana EX1 CAGCIB
629 SIA f Azorez Varda Tintalle of Kaspektin 4 Naaras 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX1 CAC
630 SIA n 21 S*Tammee's Vendella Velvet 4 Naaras 7 (CH) Jyrkinen Jaana EX1 CACIB
631 SIA b 21 (N)Attack's Icandy 4 Uros 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1
632 SIA d 21 FI*Santuzzan On Your Toes 4 Uros 4 (GIP) Edström Michael Abs
633 SIA g 21 FIN*Sini-Diivan Linda 4 Naaras 10 (KAS) Jyrkinen Jaana EX1 CAP
634 SIA h 21 FI*Willicon Anna de Codorníu 4 Naaras 12 (Pennut) Jyrkinen Jaana EX1
635 SYS b 03 S*Qrowntwig Speak of the Devil 4 Naaras 7 (CH) Jyrkinen Jaana EX1 CACIB NOM
636 SYS f 03 FI*Magister Aura 4 Naaras 13c (Määrittely) Comorio Luigi SYS f 03 21
636 SYS f 03 21 FI*Magister Aura 4 Naaras 12 (Pennut) Jyrkinen Jaana EX1
637 SYS b 01 21 FI*Pinewoods Tequila Sunrise 4 Uros 12 (Pennut) Edström Michael Abs
638 SYS f 01 21 FI*Pinewoods Thrills In the Night 4 Naaras 12 (Pennut) Jyrkinen Jaana Abs
639 HCL Roope Rommirusina Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Sandon Cristiano Federico 3
640 HCL Simba Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Sandon Cristiano Federico 2
641 HCL Hertta Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Kudra Magdalena 2
642 HCL Milla Magia Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Kudra Magdalena 3
643 HCL Peku Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Sandon Cristiano Federico 1 NOM
643 HCL Peku Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Edström Michael 1
644 HCL Tyyne-Liina Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Kudra Magdalena 1 NOM BIS
645 HCS Hani Karkkitassu Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Nyman Pia 1 NOM
646 HCS Ukko Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Edström Michael 1 NOM BIS
646 HCS Ukko Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Nyman Pia Arvosteltu
647 HCS Vili Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Edström Michael 2
647 HCS Vili Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Nyman Pia Arvosteltu
648 HCS Santtu Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Nyman Pia 3
649 HCS Saska Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Nyman Pia 4
650 HCS Ninja Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Nyman Pia 1 NOM
651 HCS Miksi Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Nyman Pia Arvosteltu
652 HCS Vesku Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Nyman Pia 2
653 BRI g Ulrika Clemena Cats 3 Naaras 7 (CH) Cerná Petra EX1 CACIB
703 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Brambilla Fabio BRI vet, NFO III, NFO IV, RAG a, RAG d, SBI c 21, SBI e 21, SBI n, SIB III, TUA IX, TUA VIII 44
Cerná Petra BRI a, BRI b, BRI c 22, BRI d 24, BRI f 22, BRI g, BEN n 22, BEN n 22 33, BUR e, BUR f, CRX IV, CRX IX, CYM 53, EUR d, OCI o 24, SOM a 45
Comorio Luigi Kat III+IV tark, EXO a, EXO d 03 24, EXO f 22, EXO g 02 21 62, EXO n, EXO n 24, PER a, PER a 03 22, PER d, PER f 02 21 62, PER f 02 62, PER f 03, PER f 24, PER fs 22 62, PER n, PER n 03, PER w 62, PER w 63, Kat IV vet 31
Edström Michael BAL b, BAL c, BAL c 21, BAL w 67, OLH b, OLH p, OSH a 25, OSH bs 03 24, OSH e 03 24, OSH f 02 21, OSH h, PEB III, PEB V, SIA n, SIA c, SIA d, SIA d 21, SYS b 01 21, HC vet 34
Ghibaudo Alessandro RAG a 03, SBI f, SBI g, TUV f 61-63, ACL VIII, MCO I, MCO IX, MCO VII, NFO II, NFO VII 43
Hoffner Elin BUR c, BUR d, BUR g, EUR a, EUR a 24, EUR n 22, EUR n 24, EUR ns 22, MAN 51-52, ABY n, CRX II, SOM n, SPH I 42
Jyrkinen Jaana BAL h 21, BAL n 21, OSH a 24, OSH b, OSH b 03 22, OSH c, OSH d 25, OSH f, OSH n, OSH n 03 22, OSH n 24, OSH n 25, OSH q, SIA a, SIA b, SIA b 03, SIA b 21, SIA f, SIA f 01 21, SIA g 21, SIA h 21, SIA n 21, SYS f 03 21 30
Kass Tellervo SBI a, SBI a 21, MCO VI, NFO IX, NFO VIII, SIB VI, TUA V 45
Kudra Magdalena ACL V, MCO II, MCO IV, MCO V, RAG a 04, RAG d 03, SBI g 21, SIB IV, SIB VII, HCL-naaras 42
Lindelöf Sirpa ACL X, ACS III, ACS X, MCO III, MCO VIII, NEM I, NFO I, RAG n 03, SBI d 21, TUA I, TUA VI, TUV d 61-63, Kat III vet urokset 41
Lis Helene BEN n 24 32, BML I, BML II, BUR b, BUR j, CYM 51-52, EUR ns, EUR ns 24, EUR w 64, OCI b 24, ABY a, ABY ns, ABY os, CRX I, CRX VIII, SOM p, SPH V 41
Mastrangelo Donatella BRI ay 11, BRI bs, BRI e, BRI f, BRI g 24, BRI n, BRI ns 24 64, BRI ny 11, BRI o, EXO a 03 24, EXO fs 24 62, EXO n 22, EXO w 62, PER a 03, PER d 22, PER f, PER n 02 62, PER n 24, Kat II vet uros 42
Nyman Pia Kat II tark, ACL III, ACL IV, NFO V, NFO VI, RAG a 04 21, SBI d, SBI n 21, HCS 38
Ojaniemi Sara Kat III+IV tark, ABY o, BUR n, CHA , CRX III, CRX VI, DSP III, KOR 33
Saarela Veikko Kat II tark, BRI a 22, BRI bs 22 62, BRI c, BRI d, BRI ns 11, BRI ns 22 62, BRI ns 22 64, BRI ns 24 62, BRI o 33 Kat II vet naaraat, Kat III vet naaraat 43
Sandon Cristiano Federico RAG n, RAG n 03 21, RAG n 04, SBI b, SBI b 21, SIB IX, SIB V, SIB VIII, TUA VII, HCL-uros 43
Wiéland Schilla Eva SRS n, BEN n 24, BEN n 24 33, BUR a, BUR h, EUR d 22, EUR f, EUR f 24, EUR g 23, EUR n, EUR ns 23, MAN 53, MAU ns, OCI n 24, CRX VII, DRX VII, RUS, SOM ns 42
17 tuomaria.