ERY-SYD kansainvälinen kissanäyttely 9.11.2014
Järjestävä yhdistys Eteläinen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 9.11.2014 Loppuu 9.11.2014
Ilmoittautuminen alkaa 15.8.2014 Ilmoittautuminen loppuu 13.10.2014
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 12:30
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 27.10.2014
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Kyllä Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 400   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti info@ery-syd.net
Paikka Dipoli, ESPOO
Toimihenkilöt
Näyttelyinfo, p. 050 576 3344 (iltaisin kello 17 - 21), info@ery-syd.net
Näyttelypäällikkö Viivi Viuha, puheenjohtaja@ery-syd.net
Näyttelysihteeri Tarja Kudjoi, p. 040 741 4003, show@ery-syd.net
Lisätietoja
  • Näyttelymaksusta annetaan alennus niille, jotka tuovat oman häkin tai ovat näyttelyssä kokonaan ilman häkkiä. ilman yhdistyksen tarjoamaa häkkiä. Ilman yhdistyksen tarjoamaa häkkiä tuleville varataan pöytätilaa omien häkkien käyttöä varten sekä tilaa kokonaan ilman häkkipaikkaa tulevien kuljetuslaatikoille.
  • Yhdistyksen tarjoamalla häkillä näyttelymaksu on 62 e/kissa/pvä, ERY-SYDin jäsenille 58 e/kissa/päivä. Näyttelymaksu sisältää nylonhäkin, jonka näytteilleasettaja saa mukaansa näyttelystä. Häkki on ns. Sturdi-malli, koko 63x63x63 cm. Jos kissa osallistuu molempina päivinä, kissa ilmoitetaan sunnuntaina alennetulla oman häkin hinnalla.
  • Ilman häkkipaikkaa tai omalla häkillä osallistuvien näyttelymaksu on 37 e/kissa/pvä, ERY-SYDin jäsenille 33 e/kissa/päivä.
  • Juhlanäyttelyssä ei hyväksytä leimakortteja maksuvälineeksi.
  • Kasvattaja- ja siitosluokat ovat maksuttomia. Tarkistusluokka ja veteraaniluokka 10 e, jos kissa osallistuu muuhun luokkaan, muuten normaali näyttelymaksu.
  • Näyttelyluettelo on maksullinen. Hinta etukäteen Omakissan kautta tilattuna 3 euroa, paikan päältä ostettuna 5 euroa. Luettelo sisältää molempien päivien näyttelyt.
  • Kaverikissat tulee ilmoittaa etukäteen näyttelypäällikölle. Kaverikissoille ei voi varata omaa häkkipaikkaa ja kissan pitää osallistua eläinlääkärintarkastukseen. Kaverikissan eläinlääkärintarkistusmaksu on 5 euroa.
  • Näyttelyssä jaetaan kaikille kissoille ruusukkeet. Uusia leimakortteja ei jaeta, mutta ruusukkeet voi vaihtaa leimoihin, mikäli näytteilleasettajalla on aiemmin saatu, vajaa leimakortti.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 84
2 90
3 69
4 100
Kotikissat 3
Yhteensä 346

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI SK LO 14 FI*Chosen-One Rockstar Riddick Uros Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
2 EXO n 22 FI SRK LO 14 FI*AzuLejo's Swanheart Naaras Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1 BIV NOM BIS
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
3 EXO n 22 FI SK LO 14 FI*Chosen-One Romance in the Rain Uros Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
4 EXO n 22 FI SK LO 14 FI*Chosen-One Rain of Roses Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
5 EXO n 22 FI SRK LO FI*Elrikan Oskar-Onni Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
LV*Nostri Vincent More Than a Feeling (EXO w) x FI*Elrikan Kleopatra (EXO f 03)
6 EXO n 24 FI SRK LO 13 FI*Cherish's Nutmeg Naaras Champion Kristiina Rautio EX1 CACIB
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
7 EXO n 24 FI SRK LO 13 FI*Cherish's Nacho Uros Champion Kristiina Rautio EX1 CACIB
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
8 PER n FI SK LO 14 FI*Mimosan Little Bad Girl Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1 NOM BIS
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
9 PER f FI SK LO 14 FI*KiSui Kiss from Cher Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX2
FI*Kermaviiksen Giovanni (PER n 03) x FI*Kultaviiksen Janis Joplin (PER d)
10 PER f FI SK LO 14 FI*Mimosan Lying From You Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
11 PER ns FI SRK LO FI*Kultaviiksen Howlin Wolf Uros Champion Kristiina Rautio EX1 CACIB
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x FIN*Kuutsa's Storm in a Teacup (PER fs)
12 PER as FI SK RX 14 My Fantasy's Ray Uros Champion Kristiina Rautio Abs
Vaubernier's Henry of My Fantasy (PER as) x My Fantasy's Vanilla Sky (PER gs)
13 PER n 24 FIN SRK RX FIN*Jarbabin Tsimbavaati Uros Supreme Premior Kristiina Rautio KM NOM BIS
FIN*Precious Head In The Clouds (PER w) x S*Snowdrop's Kizz (PER a 03 23)
14 PER ns 24 62 FIN SRK RX FIN*Dirlandan Efesos Uros International Premior Kristiina Rautio Abs
FIN*Vanilla-Star Lollipop (PER as 22) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
15 PER n 01 62 FI SRK LO 13 FI*Dirlandan JinJang Uros Champion Kristiina Rautio EX1 CACIB
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
16 PER a 03 FI SK LO 14 FI*Dirlandan Mango Jerry Uros Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
17 PER f 03 FI SRK LO 14 Betty Soldeserto Naaras Champion Kristiina Rautio Abs
Hotis Cynder*PL (PER e 03) x Joko of Dendy Dinasty (PER n)
18 PER f 03 FI SK LO 14 FI*Dirlandan Moulin Rouge Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio Abs
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
19 PER n 01 21 62 FI SRK LO FI*Dirlandan HanoiRocks Naaras International Premior Kristiina Rautio EX1 CAGPIB
FIN*Dirlandan Breakdance (PER n 03 22) x Toy Tricksy Mercedes (PER f 03)
20 PER n 03 24 FI SRK RX FI*Kissankäpälän Cupido Uros Grand International Champion Kristiina Rautio EX1 CACS NOM BIS
FIN*Samettiturkin Lenni (PER d 24) x FIN*Amysantti Coconut Shake (PER f 03)
21 PER n 03 24 FI SRK LO 13 FI*Chosen-One Lacy Looker Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Whispers Hide and Seek (PER n 03 24) x FI*Chosen-One Betty Boop (PER g 03)
22 PER f 02 21 62 FI SRK LO FI*Mimosan If Only You Naaras Grand International Champion Kristiina Rautio EX1 CACS
S*Athelstones Blackout (PER n) x A*Heaven Sent Petite Fleur (PER f 03 23)
23 PER n 33 FI SRK LO 14 Sinihuiskan Delilah Naaras Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC NOM BIS
IT*Almigry Seabiscuit (PER n 33) x Sinihuiskan Ruusunnuppu (PER f 33)
24 PER n 33 FI SK LO 14 FI*Fiu-Maun Tiny Cinnamon Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x Benoma Havanna Dreams (PER n 21 33)
25 PER a 33 FI SK LO 14 FI*Fiu-Maun Tiny Blue Shadow Uros Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x Benoma Havanna Dreams (PER n 21 33)
26 PER a 33 FIN SRK LO FIN*Jasmirin Danny-Boy Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Sandypaws Sammy-of-Jasmirin (PER n 33) x DK*Lobell's Babbling Brooke (PER a 33)
27 ACL III / ACL n 23 FI SRK LO FI*Murmelin Bonzo Uros Grand International Premior Minna Krogh EX1 CAPS NOM
FIN*Magnificat Zicaro (ACL n 24) x FIN*Murmelin Aamurusko (ACL c 21 33)
28 ACL III / ACL n 22 FI SRK LO FI*Trollin Kille Uros Premior Minna Krogh EX1 CAPIB
FI*Murmelin Bingo (ACL n 24) x FI*Trollin Minni (ACL fs 24)
29 ACL VI / ACL d 09 FI SRK RX 13 FI*Myllykissa Rölli Uros Avoin Minna Krogh EX1 CAC
CurlingLight Mangosteen (ACL d 22) x FI*Diipadaapa Alice (ACS f 09 24)
30 ACL VI / ACL f 03 24 FI SRK RX FI*Trollin Hissu Naaras Champion Minna Krogh EX1 CACIB
FI*Murmelin Bingo (ACL n 24) x FI*Trollin Rita H (ACS ds 03 24)
31 ACL X / ACL g 21 33 FIN SRK RX FIN*Magnificat Tinka Curl Naaras Supreme Premior Minna Krogh KM NOM
Bright of Boomer*EST (ACL ns 22) x FIN*Magnificat Nicolina Curl (ACL js 21 33)
31 ACL X / ACL g 21 33 FIN SRK RX FIN*Magnificat Tinka Curl Naaras Veteraani Minna Krogh 2
Bright of Boomer*EST (ACL ns 22) x FIN*Magnificat Nicolina Curl (ACL js 21 33)
32 ACS IV / ACS n 02 21 62 FI SRK LO 14 FI*Murmelin Daniela Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
FI*Minnikatin McLaren (ACS b 03) x FI*Trollin Hissu (ACL f 03 24)
33 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 14 FI*Hemingway's Ghost of Cheyenne Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
DK*Coogan's Willy Wonka (MCO n 22) x FI*Hemingway's Ghost Dancer (MCO n 22)
34 MCO VIII / MCO as 09 23 FI SK LO 14 FI*Krysos Krazy Kat Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
Mainefield's He's A Rebel (MCO ds) x FI*Krysos Tutti-frutti (MCO g 03 22)
35 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO FI*Bonneamie Walker Canyon Uros International Premior Bjarne Wikström EX1 CAGPIB
FI*Bonneamie Twin Oaks (MCO n 22) x Mainesuspect Sayuri of Bonneamie (MCO n 03 22)
36 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO FI*NineTales Combattente Naaras International Premior Bjarne Wikström EX1 CAGPIB
FI*Goldenstream's Remy Martin (MCO n 03 22) x FI*Pikkumetsän Wundervoll (MCO n 09)
37 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 14 FI*NineTales Golden Boy Uros Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP BIV NOM
FI*Goldenstream's Remy Martin (MCO n 03 22) x Xandra Sky Beyrouth, CZ (MCO f 22)
38 MCO V / MCO f 22 FI SRK RX 14 FI*Hemingway's Leotie Sun Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC BIV NOM BIS
Enduro of El Dorado (MCO d 22) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
39 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 14 Atrox Icestorm*PL Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1 NOM BIS
Fire Fox Melluandia*PL (MCO d) x Aberdeen Silver Night*PL (MCO f 22)
40 MCO V / MCO f FI SK LO 14 PL*Ashabelle Tosca Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
Big Giants Resort's Milo (MCO a) x Therezia Sky Beyrouth, CZ (MCO f 22)
41 MCO VI / MCO g 09 FI SRK LO FI*Rotcat Imbri Uros Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB
Wackymoon Chaos (MCO ns 09) x FI*Rotcat Fumiko (MCO g 22)
42 MCO VI / MCO e 09 22 FI SRK LO FI*NineTales Didier Drogba Uros Premior Bjarne Wikström EX1 CAPIB
FI*Goldenstream's Remy Martin (MCO n 03 22) x FI*NineTales Afrodite (MCO gs 22)
43 MCO VI / MCO d 09 22 FI SRK LO FI*Rotcat In Flames Uros Premior Bjarne Wikström EX2
Wackymoon Chaos (MCO ns 09) x FI*Rotcat Fumiko (MCO g 22)
44 MCO VII / MCO gs 22 FI SRK LO FI*NineTales Afrodite Naaras International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB
Summerplace Simply the Best (MCO e 22) x Pediro Sweet Lions Toscana (MCO gs 22)
44 MCO gs 22 FI SRK LO FI*NineTales Afrodite Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Summerplace Simply the Best (MCO e 22) x Pediro Sweet Lions Toscana (MCO gs 22)
45 MCO VII / MCO ns FI SRK LO 13 FI*NineTales Funny Face Uros Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
Nascat Coyote Mustang of Ameliinan (MCO ns 09 23) x FI*NineTales Afrodite (MCO gs 22)
46 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 14 Dynamicats Mr Bojangles Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström Abs
LT*Baltic Wind Incredible (MCO n 09 22) x Dynamicats The Finish Line (MCO ns 09 22)
47 MCO VII / MCO es FI SRK LO FI*Unikuun Lotus Eterne Uros International Premior Bjarne Wikström EX1 CAGPIB
FI*Cherry's Maine Fumbe (MCO a) x FI*SolarWind's Maia (MCO fs 22)
48 MCO VII / MCO ns 22 FI SRK LO 13 FI*Rotcat Jelani Leontics Uros Kastraatti Bjarne Wikström EX2
Wackymoon Chaos (MCO ns 09) x FIN*Chatvallon Royal Caroline (MCO ns 09 22)
49 MCO VII / MCO ns 22 FI SRK RX 14 FI*Rotcat Knight of Silver Uros Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP BIV
FIN*Rotcat Chibbo (MCO ns 09 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
50 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO FI*Godfather's Fernando Uros International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB BIV
FIN*Godfather's Åke Blomqvist (MCO ns 09 22) x FI*CheNiCoon's Enni (MCO as 22)
51 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI SRK LO FI*NineTales Drama Queen Naaras International Champion Bjarne Wikström Abs
FI*Goldenstream's Remy Martin (MCO n 03 22) x FI*NineTales Afrodite (MCO gs 22)
52 MCO VIII / MCO as 09 22 FI SRK LO FI*Rotcat Hangover Naaras Avoin Bjarne Wikström VG1
Wackymoon Chaos (MCO ns 09) x FIN*Rotcat Didi (MCO ns 09 22)
53 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO 13 FI*NineTales Fast & Furious Uros Premior Bjarne Wikström EX1 CAPIB
Nascat Coyote Mustang of Ameliinan (MCO ns 09 23) x FI*NineTales Afrodite (MCO gs 22)
54 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK RX 14 FI*Rotcat Korudon Gigantas Uros Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP
FIN*Rotcat Chibbo (MCO ns 09 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
55 NEM I / NEM n 21 FI SRK RX 13 Amarillis Blue Veil Uros Avoin Minna Krogh EX1 CAC NOM
Sibirskiy Samotzvet Chegievara (NEM n 21) x Kuz'kin Dom Ekaterina (NEM a 21)
56 NFO I / NFO n FI SRK LO 14 FI*Draconian Northern Lights Uros Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX1 CAP
Eirik v.d. Gehlen Bieke (NFO nt 22) x FI*Draconian SerenadeOfSorrow (NFO n 09)
57 NFO II / NFO n 09 FIN SRK LO S*Rockringen's Lucky Lips Naaras Grand International Champion Marjatta Koskenkangas Abs
S*Rockringen's Jailhouse Rock (NFO n 03 24) x Giulia Grisia av Fager *D (NFO a 09)
58 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian Cry Of Silence Uros International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CAGCIB
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
59 NFO II / NFO n 09 FIN SRK LO FIN*Wishmaster Kid Brother Uros Supreme Premior Marjatta Koskenkangas KM
FIN*Wishmaster Harold Lloyd (NFO n 09 22) x N*Coco Islands' Velvet (NFO f 03 22)
60 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO SE*Pawsome Pi Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas Abs
S*Milda ma Tildes Jet-Seth (NFO n 22) x S*Isgården's Delta (NFO n 09 24)
61 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO FI*Mototassun Viehkeä Veijari Uros Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS
FIN*Leoline Jimi Jäämies (NFO e 09) x FIN*Tupuliinin Kuuma Kesä (NFO ns 09 24)
62 NFO IV / NFO a 03 24 FI SRK LO 13 FI*FinnFeline's Envy Me Uros International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CAGCIB
S*Isgården's Emmett (NFO d 22) x S*Utblicken's Lill Ammuu (NFO a 02)
63 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO 13 FI*Jarraun's Skog Asgard Uros Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACIB BIV
FI*Heinuntuvan Konsta (NFO n) x FI*Tähtitassun Aurinkoinen (NFO n 09 24)
64 NFO IV / NFO n 03 22 FIN SRK LO FIN*Kirsikan HelmiLiina Naaras Grand International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPS NOM
FIN*Kirsikan Gretzky (NFO n 03 22) x Kirsikka Felis Audax*DK (NFO f 09)
64 NFO IV / NFO n 03 22 FIN SRK LO FIN*Kirsikan HelmiLiina Naaras Veteraani Minna Krogh 1 NOM BIS
FIN*Kirsikan Gretzky (NFO n 03 22) x Kirsikka Felis Audax*DK (NFO f 09)
65 NFO V / NFO f S*Winsnes Wilda Faith Naaras Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACIB BIV
S*NC's High Life (NFO d 09 22) x S*Little L's Chiquita (NFO as 23)
66 NFO V / NFO d 24 FI SRK LO 13 FI*Jarraun's Skog Bergthor Uros Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
FI*Heinuntuvan Konsta (NFO n) x FI*Kattskogens Alma (NFO f 09 23)
67 NFO V / NFO d FI SRK LO 14 S*Rotvältans Kingston Uros Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1
S*Moveramis Dolph (NFO n 09 24) x S*Rotvältans Jamaica Blue Mountain (NFO f 09 24)
68 NFO V / NFO d 24 FI SRK LO FI*Tähtitassun Daniel Uros International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAGPIB NOM
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x FIN*Heinuntuvan Olga Maria (NFO f 03 23)
69 NFO VI / NFO d 09 FI SRK LO FI*Kultahuiskan Isabella Naaras Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS NOM
FI*Tähtitassun Daniel (NFO d 24) x FI*Kultahuiskan Geisha (NFO f 03)
70 NFO VI / NFO f 09 22 S*Lagboda's Officer Tanya Naaras International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CAGCIB
S*Eärfalas Dante, DVM (NFO d 09 22) x S*Lagboda's Prinsessan Leia (NFO n 23)
71 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 14 S*Just Catnap's Ailsa Craig Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1 BIV NOM
S*Just Catnap's Chad (NFO d 09 22) x (N)Migoto's Siri Sofia (NFO f 03 24)
72 NFO VI / NFO f 01 FIN SRK LO S*Drakborgens Ata Hautamäki Naaras International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAGPIB BIV
FIN*Kujakeikarin Conna (NFO a 03 23) x S*Drakborgens Ulla Åskvigg (NFO d 02 21)
73 NFO VI / NFO f 09 FI SRK LO 13 FI*Jarraun's Skog Borghilda Naaras Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX2
FI*Heinuntuvan Konsta (NFO n) x FI*Kattskogens Alma (NFO f 09 23)
74 NFO VI / NFO f 09 22 FI SRK LO 13 S*Capsicum's Elyss Naaras Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX1 CAP
S*Långängens Krokant (NFO n 09 22) x S*Mylingens Maryland (NFO f 03 22)
75 NFO VII / NFO fs FI SRK LO FI*FoxyPaw's Cherry Mash Naaras International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CAGCIB
FI*FoxyPaw's Jock Scott (NFO ns 09 24) x S*Zealou's Zemya Hamilton (NFO f 24)
76 NFO VIII / NFO ns 03 22 FI SRK LO 14 Føniks Felis Jubatus Uros Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
Silver Spirit Felis Jubatus (NFO ns 09 23) x Lille Stjerne Felis Jubatus (NFO n 09 22)
77 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Supreme Champion Marjatta Koskenkangas KM NOM
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
78 NFO IX / NFO w 61 FI SRK LO FI*Tähtitassun Juhannus Uros Supreme Premior Marjatta Koskenkangas KM
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x FIN*Heinuntuvan Olga Maria (NFO f 03 23)
79 RAG n FI SRK LO 14 FI*Wompatin Scottish Leader Uros Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1
FI*Riverknee Wish of Good Luck (RAG n) x FI*Wompatin Vanilla Spice (RAG f 04)
80 RAG n FI SK LO 14 FI*Barfait's Sunrise Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1 NOM
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
81 RAG a FI SRK LO Gayaneh Gratia Illa Naaras Grand International Champion Minna Krogh EX1 CACS
FI*Hakalan Herra Tossavainen (RAG n) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
82 RAG a FI SRK LO 13 FI*Dolldesire's Fizz Uros Champion Minna Krogh Abs
Darlinlildols Mighty Treasure (RAG n) x Wattuwarpaan Laszwil Herttinen (RAG a 04)
83 RAG a FI SRK LO 14 FI*Collicatin Shining Emil Uros Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1 NOM
S*Hallongläntans Kyle Katarn (RAG n) x FI*Collicatin Shining Diamond (RAG a)
84 RAG a FI SRK LO FI*Dollgarden's Anemone Naaras International Premior Minna Krogh EX1 CAGPIB
FIN*Feel-X Amatus (RAG n 03) x FIN*Merihelmen Do-Re-Mi (RAG a 04)
85 RAG n 21 FI SRK LO Gayaneh Gaudeamus Igitur Uros Grand International Champion Tellervo Kass EX1 CACS BIV
FI*Hakalan Herra Tossavainen (RAG n) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
86 RAG n 21 FI SRK LO 14 Gayaneh Igitur Iris Naaras Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1
Gayaneh Gaudeamus Igitur (RAG n 21) x FIN*Shyshaman's Moonlight (RAG a 04)
87 RAG n 21 FI SRK LO 14 FI*Kivelän Baldassare Ludano Uros Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
FI*Ruuskatin Li'l Bad Wolf (RAG n 04 21) x FI*Dollyblues Wildflower (RAG f 04)
88 RAG n 03 FI SRK LO 13 FI*Sunrunner's Ulwis Naaras Avoin Tellervo Kass EX1 CAC
S*Eurovisions San Francisco (RAG n 03) x FI*Sunrunner's Owena (RAG n 03)
89 RAG n 03 FI SRK LO 14 FI*Wompatin Sweet Chili Naaras Avoin Tellervo Kass EX2
FI*Kujakeikarin Alladin (RAG n 03) x FI*Ragita'n Chiliainesta (RAG a 03)
90 RAG n 03 FI SRK LO 14 FI*Lukanpuron Don Luigi Uros Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass Abs
FI*Shyshaman's Star of Ivanhoe (RAG a 03) x FI*Riverknee Super Nova (RAG n 03)
91 RAG n 04 FI SK LO 14 FI*Lukanpuron Elias Uros Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
FI*Riverknee Zoltán King (RAG a) x Kylador Arcadia (RAG n 03)
92 RAG n 04 FI SK LO 14 Angelicdolls Royal Princess Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
Angelicdolls Royal Junior (RAG a 04) x Chatandolls Pretty of Angelicdolls (RAG n 04)
93 RAG n 04 FIN SRK LO FIN*Dollyblues PieceOfMyHeart Naaras Kastraatti Tellervo Kass EX1 CAP
FIN*Dollyblues Rhapsody In Blue (RAG a 03) x FIN*Dollyblues Satin Doll (RAG f)
94 RAG a 03 FI SRK LO 14 (N)Dixie Dolls Smooth Smurf Uros Avoin Tellervo Kass EX2
(N)Dixie Dolls Dazzling Sparrow (RAG n 03) x S*Gunbertus Eloa Enejie (RAG a 03)
95 RAG a 03 FI SRK LO 13 FI*Riverknee Amaze Me Uros Avoin Tellervo Kass EX1 CAC BIV
Illerdolls Curufin (RAG a 03) x FI*Riverknee Ocean Beach (RAG n 03)
96 RAG a 03 FI SK LO 14 Angelicdolls Super Girl Naaras Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1
Angelicdolls Superman Junior (RAG a 03) x Angelicdolls Jessica Alba (RAG n 03)
97 RAG a 04 FI SK LO 14 FI*Dolldesire's Hope Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1 NOM
Darlinlildols Mighty Treasure (RAG n) x N*Aakres RagPride Sandra (RAG a 03)
98 RAG a 04 FI SK LO 14 FI*Lukanpuron Elna Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass Abs
FI*Riverknee Zoltán King (RAG a) x Kylador Arcadia (RAG n 03)
99 RAG a 04 FI SK LO 14 FI*Lukanpuron Emma Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass Abs
FI*Riverknee Zoltán King (RAG a) x Kylador Arcadia (RAG n 03)
100 RAG c 04 FI SRK LO FI*Snowrag Forget-me-not Naaras Kastraatti Tellervo Kass EX1 CAP
FI*Riverknee Moody Blues (RAG a 03) x FI*Snowrag Malibu (RAG a 03)
101 RAG d 03 FI SRK LO FI*Snowrag Red Maserati Uros Grand International Champion Tellervo Kass EX1 CACS
FI*Snowrag Prince of Tide (RAG n 03) x FI*Snowrag Balenciaga (RAG f 03)
102 RAG e 03 FI SK LO 14 FI*AzuLejo's Leandro Uros Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
FI*Sunrunner's Rohan (RAG a 03) x FI*Sunrunner's Tibalia (RAG g 04)
103 RAG f 03 FI SRK LO 14 FI*Dollyblues Beautiful Vibes Naaras Avoin Tellervo Kass EX1 CAC
FI*Dollyblues Music Box (RAG d 04) x FI*Dollyblues Only You (RAG n 03)
104 RAG f 03 FI SRK LO FI*Utuinen Tirlittan Naaras Kastraatti Tellervo Kass EX1 CAP
FIN*Riepujengin Huáng (RAG d 03) x FIN*Utuinen Juanita's Jopchien (RAG n 04)
105 RAG h 03 FI SRK LO 14 FI*Snowrag Clara Naaras Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1 NOM
FI*Snowrag Red Lamborghini (RAG d 03) x FI*Snowrag Forget-me-not (RAG c 04)
106 RAG n 04 21 FI SRK LO FI*Dollyblues MusicOfMyHeart Uros Premior Tellervo Kass EX1 CAPIB
FIN*Dollicious Frozen Heart (RAG n 03 21) x FIN*Dollyblues PieceOfMyHeart (RAG n 04)
107 RAG a 04 21 FI SRK LO 14 FI*Rock'nRags Maxine! Naaras Avoin Tellervo Kass EX1 CAC
FI*Rock'nRags Maxterwork! (RAG a 04 21) x FI*Dollyblues Hello Mary Lou (RAG a 03)
108 SBI n FI SRK RX S*Raus Höjden's Harmoney in Brown Naaras Supreme Champion Tellervo Kass KM
IDP*Backkara's Geralino (SBI c) x S*Raus Höjdens Java (SBI n)
109 SBI n FIN SRK LO EST*Audrey Herencia Naaras International Premior Tellervo Kass Abs
EST*Prosper Klaudia (SBI n 21) x FIN*Sic'an Jojada (SBI n)
110 SBI a FI SRK LO FI*MeToYou Hero Uros Grand International Champion Tellervo Kass EX1 CACS NOM BIS
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x S*Stendalens Cola (SBI b)
111 SBI b FI SK LO 14 S*Saphire Extreme Cleo De Nile Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
Solar Eclipse Sunny Queen*ES (SBI b 21) x Havana des Gendy (SBI b)
112 SBI a FI SRK LO FI*Zhamanen MT Bobby Orr Uros Supreme Premior Tellervo Kass KM NOM BIS
FIN*Recknagel Miroslavsaatan (SBI d) x FIN*Zhamanen Tinkerbell (SBI g)
113 SBI a FI SRK LO FI*Tamus Vectra Pipro Naaras Supreme Premior Tellervo Kass KM BIV NOM BIS
FIN*MeToYou Ceasar (SBI a) x FIN*Tamus Baleno Bellet (SBI n)
114 SBI a FIN SRK LO FIN*Sic'an Mesa Naaras Grand International Premior Tellervo Kass EX1 CAPS
FIN*Cetulean Lagerfeld (SBI a) x FIN*Sic'an Junia (SBI a)
115 SBI a FIN SRK LO FIN*Sic'an Midian Naaras International Premior Tellervo Kass Abs
FIN*Cetulean Lagerfeld (SBI a) x FIN*Sic'an Junia (SBI a)
116 SBI b FI SRK LO FI*Mithrandilin Elwing Naaras Grand International Champion Tellervo Kass EX1 CACS
FIN*Rotcat Alexander (SBI a 21) x FIN*Mithrandilin Arda (SBI b)
117 SBI e FI SRK LO FI*Mototassun Remu-Rudolf Uros Supreme Premior Tellervo Kass KM
FIN*Chirybiry's Remulus (SBI n) x FIN*Lirukallion Säkenöivä voima (SBI f)
118 SBI f FI SRK LO 14 FI*Nalle-Puhin Mustang Sally Naaras Avoin Tellervo Kass EX1 CAC NOM
FIN*Zhamanen C'mon Let's RED! (SBI d) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
119 SBI f FI SRK LO 14 FI*Belagian Xantippa Naaras Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1
FIN*Fotocatin Catty Taavi (SBI d 21) x FI*ElfQuest Leetah (SBI g)
120 SBI c FI SRK LO 13 FI*Aasatar Eva Verónica Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
Eliano vom Stern Regulus (SBI c) x FI*Aasatar Her My One (SBI h)
120 SBI j FI SRK LO 13 FI*Aasatar Eva Verónica Naaras Määrittely Tellervo Kass SBI c
Eliano vom Stern Regulus (SBI c) x FI*Aasatar Her My One (SBI h)
121 SBI n 21 FI SK LO 14 EE*Nordic Star Herencia Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
EE*Jinx Herencia (SBI c 21) x Supernova Star Sunny Queen*ES (SBI n)
122 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*Mion Piona Naaras Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP
FIN*Anemon's Antonio (SBI a) x FIN*Mion Melej (SBI n 21)
123 SBI b 21 FI SRK LO FI*Canth's ToyBoy Uros Supreme Champion Bjarne Wikström KM
FIN*Zaraxe Adamnan Morris (SBI b) x EE*Arista Aramante (SBI a 21)
124 SBI b 21 FI SK LO 14 FI*Sic'an Ulmaria Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Vongoivan Erik (SBI c 21) x FI*Sic'an Ruut (SBI n 21)
125 SBI c 21 FI SRK LO FI*HaoMao Bernhard Uros International Premior Bjarne Wikström EX1 CAGPIB
FIN*MeToYou Ceasar (SBI a) x S*Lavender Fields Felicia (SBI b 21)
126 SIB II / SIB n 03 FI SRK LO 13 FI*Amurin Linus Uros Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
FI*Balladin Viihteen Kuningas (SIB ns 03 23) x FI*Amurin Carmel (SIB f 03 23)
127 SIB III / SIB ny 24 FI SRK RX FI*Amurin Ruufus Uros Supreme Champion Bjarne Wikström KM NOM
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
128 SIB III / SIB n 22 FI SRK LO FI*Amurin Zippora Naaras International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB BIV
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x FIN*Amurin Lyydia (SIB n 24)
129 SIB III / SIB ny 22 FI SRK LO 13 FI*Amurin Joona Uros Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
FI*Amurin Andreas (SIB n 22) x FI*Amurin Saara (SIB n 09 24)
130 SIB III / SIB n 23 FI SRK LO 13 FI*Talvivaaran Mal Reynolds Uros Avoin Bjarne Wikström EX2
S*Zimas Eragon (SIB d 09) x FI*Talvivaaran Taivaantuli (SIB f 23)
131 SIB III / SIB n 24 FI SRK RX 13 Flanel Sibaris*RU Naaras Avoin Bjarne Wikström Abs
Heres Sibaris*RU (SIB ny 24) x Quinni Sibaris*RU (SIB n 24)
132 SIB III / SIB n 22 FI SRK RX 14 FI*Amante's Zeus Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Amante's Virtuoso (SIB n 03 23) x Eocen av Holskogen(N) (SIB n 23)
133 SIB IV / SIB ny 09 24 FI SK LO 14 FI*Amurin Rafael II Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1 NOM BIS
Yermolay Crown of Siberia (SIB ny 24) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
134 SIB V / SIB f 23 FI SRK LO FI*Amurin Hanna Naaras Premior Bjarne Wikström EX1 CAPIB NOM
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
135 TUA I / TUA n FI SRK RX 13 FI*Josmarin Innusha Naaras Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FI*Josmarin Guniz (TUA w)
136 TUA I / TUA n FI SRK RX 14 FI*Lumiris Aladdin Uros Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FI*Nazarlik Yang (TUA w)
137 TUA I / TUA n FI SK LO 14 FI*Josmarin Jazmenia Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1 BIV
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Nazarlik Zeta Orionis (TUA f)
138 TUA II / TUA n 03 FI SRK LO FI*Tangerine's Body and Soul Uros Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS
Benito Rosa Glauca, CZ (TUA n 01) x FI*Josmarin Galibe (TUA n 24)
139 TUA V / TUA f 24 FI SRK LO FI*Felesin DeaAmoris Naaras International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CAGCIB
S*Wi'nte Sams Harry Boy (TUA n 24) x FIN*Josmarin Booty Roller (TUA d 24)
140 TUA V / TUA e FI SRK RX 14 FI*Lumiris Benjameow Uros Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1 BIV
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FI*Nazarlik Basarili (TUA e)
141 TUA V / TUA d 24 FI SK LO 14 FI*Gildemin Brutus Boy Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Elekatin Yolanda-Yasmin (TUA d 24)
142 TUA VI / TUA g 09 FI SRK RX 14 FI*Lumiris B'day Musipusi Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FI*Nazarlik Basarili (TUA e)
143 TUA VII / TUA ns FI SRK LO 13 FI*Elekatin Suleiman Uros Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
FI*Kralice DayLate DollarShort (TUA ns 09) x FI*Elekatin Valentina (TUA n)
144 TUA IX / TUA w 61 FI SRK LO FI*Josmarin Guniz Naaras Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS
S*Wi'nte Sams Harry Boy (TUA n 24) x FI*Josmarin Eldem (TUA w)
145 TUA IX / TUA w 61 FI SRK RX 13 FI*Josmarin Ieremija Uros International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CAGCIB
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FI*Josmarin Guniz (TUA w)
145 TUA w 61 FI SRK RX 13 FI*Josmarin Ieremija Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FI*Josmarin Guniz (TUA w)
146 TUA IX / TUA w 63 FI SK LO 14 FI*Gildemin Bailey's King Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX3
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Elekatin Yolanda-Yasmin (TUA d 24)
147 TUA IX / TUA w 63 FI SK LO 14 FI*Gildemin Big Benjamin Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1 BIV NOM
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Elekatin Yolanda-Yasmin (TUA d 24)
148 TUA IX / TUA w 61 FI SK LO 14 FI*Josmarin Jedrus Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX2
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Nazarlik Zeta Orionis (TUA f)
149 TUA IX / TUA w 62 FI SK LO 14 FI*Felesin Regina Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
150 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI SRK LO FI*GizemliKediler Beze Balerin Naaras Supreme Champion Minna Krogh KM NOM
FIN*Artvan Ahabey (TUV d) x FI*GizemliKediler Adile Alaiye (TUV d)
151 TUV f 61-63 / TUV f 61 FI SRK LO FI*Valier's Define Naaras International Champion Minna Krogh EX1 CAGCIB
FIN*Hiirikujan Istekli Kedi (TUV d) x FI*Valier's Ciara (TUV f)
152 ABY n FI SRK LO 13 FI*Nebuankhet The Doctor Uros Kastraatti Veikko Saarela EX1 CAP
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Nebuankhet Taibhsear (ABY p)
153 ABY o FIN SRK LO S*Rackarkatten's Paco Rabanne Uros Supreme Premior Veikko Saarela KM
Otis of Wonderlove (ABY o) x S*Rackarkatten's Moccalina Delightful (ABY p)
153 ABY o FIN SRK LO S*Rackarkatten's Paco Rabanne Uros Veteraani Carin Sahlberg 2
Otis of Wonderlove (ABY o) x S*Rackarkatten's Moccalina Delightful (ABY p)
154 ABY p FI SRK LO S*Rackarkatten's Coccolina Delightful Naaras Grand International Champion Veikko Saarela EX1 CACS
Ferragamo d'Or PtitPrince*UA (ABY n) x S*Rackarkatten's Moccalina Delightful (ABY p)
155 ABY p FI SRK LO FI*Redcheetah's Walo Uros Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
FI*Jollinooran Belegrino (ABY p) x FI*Redcheetah's Linnea (ABY o)
156 BEN n 22 FI SRK LO FI*SiruCats Jolie Jelena Naaras Grand International Champion Satu Hämäläinen EX1 CACS
FIN*SiruCats Quasim (BEN n 24) x FIN*SiruCats Ynes Yooralla (BEN n 24 33)
157 BEN n 24 FI SK RX 14 Guru Dude Dream Uros Nuoret 7-10 kk Satu Hämäläinen EX1
Summerside Rainmaker of Guru (BEN n 24) x Casarocca Shanti Takea (BEN n 22)
158 BEN n 24 FI SRK LO 13 MyArt Premier Rose Diamond Naaras International Premior Satu Hämäläinen EX1 CAGPIB
Glitterglam MyArt Illusion (BEN n 24) x Glitterglam Jungle Diamond (BEN n 24)
159 BEN n 24 FI SRK LO 13 FI*Leokatin IhquMan Uros Kastraatti Satu Hämäläinen EX1 CAP BIV
Bindibengals Just Enjoy Me (BEN n 24) x Mia Principessa*PL (BEN n 24)
160 BEN n 24 FI SRK LO 13 FI*Leokatin Invisible Flower Naaras Kastraatti Satu Hämäläinen EX1 CAP
Bindibengals Just Enjoy Me (BEN n 24) x Mia Principessa*PL (BEN n 24)
161 BEN n 22 31 FI SRK LO FI*Kattiklaanin Luke Catwalker Uros Supreme Premior Satu Hämäläinen KM
FIN*Kattiklaanin Cross Fire Man (BEN n 22 32) x ArcatiaUK Ice Diamond (BEN n 22 32)
162 BEN n 22 33 FI SRK LO 14 FI*Leokatin Jamboree Uros Nuoret 7-10 kk Satu Hämäläinen EX1
LynxLand Oceanus (BEN n 24) x ZaharaBengals Hopeful Promise (BEN n 22 33)
163 BEN n 22 33 FI SK LO 14 FI*PurrGold Caro Carissimo Uros Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX1
FI*Starglitters Snowstorm (BEN n 24 33) x FI*SiruCats Jolie Jelena (BEN n 22)
164 BEN n 24 33 FI SRK LO 14 FI*Leokatin Jackpot Uros Nuoret 7-10 kk Satu Hämäläinen EX1
LynxLand Oceanus (BEN n 24) x ZaharaBengals Hopeful Promise (BEN n 22 33)
165 BEN n 24 33 FIN SRK LO FIN*SiruCats Ynes Yooralla Naaras Supreme Premior Satu Hämäläinen KM
FIN*SiruCats Umberto (BEN n 24) x FIN*SiruCats Saroja (BEN n 24 33)
165 BEN n 24 33 FIN SRK LO FIN*SiruCats Ynes Yooralla Naaras Veteraani Carin Sahlberg 2
FIN*SiruCats Umberto (BEN n 24) x FIN*SiruCats Saroja (BEN n 24 33)
166 BRI ns 22 64 FI SRK LO 14 FI*Silverius Adina Ice Cat Naaras Avoin Satu Hämäläinen EX2
Mighty Mo De Noble*LV (BSH ns 22) x Ice Cat Laureen Chérie, CZ (BSH ns 24)
167 BRI ns 22 64 FI SRK LO 14 FI*Silverius Alpina Mighty Mo Naaras Avoin Satu Hämäläinen EX1 CAC
Mighty Mo De Noble*LV (BSH ns 22) x Ice Cat Laureen Chérie, CZ (BSH ns 24)
168 BRI ns 24 62 FIN SRK LO FIN*Ferme Bono Uros Premior Satu Hämäläinen EX1 CAPIB
FIN*Heliades Cronus (BSH ns 24) x FIN*Pomponner's Princesse Adele (BSH ns 22)
169 BUR n FI SRK LO Isä-Brownin Ushuaia Uros Grand International Champion Veikko Saarela EX1 CACS NOM
Wild Angel's Valenok of Seirene (BUR n) x Isä-Brownin Monte Velho (BUR n)
170 BUR n FI SRK LO FI*Ninelli's Querida Quedaré Naaras Grand International Champion Veikko Saarela Abs
S*Zeitgeist Berlioz (BUR a) x FIN*Ninelli's Gurmánka Greta (BUR f)
171 BUR n FI SRK LO G-Point Bourimea*RU Naaras Champion Veikko Saarela Abs
Romul Bourimea*RU (BUR n) x Brannigan Bourimea*RU (BUR n)
172 BUR n FI SRK LO 14 S*Lovestory's Triumph Tiger Uros Champion Veikko Saarela EX1 CACIB
S*Bonnea's Elwiz (BUR d) x S*ulzix Principessa Gavia (BUR f)
173 BUR a FI SRK LO FI*Karvanverran JouluValo Uros International Premior Veikko Saarela EX1 CAGPIB
FI*Genuina O'Boy Oliver (BUR b) x FI*Karvanverran Kalevantuli (BUR a)
174 BUR b FI SRK LO FI*Seirene Material Girl Naaras Supreme Champion Veikko Saarela Abs
Bjelke's Niilo (BUR b) x FIN*Seirene Koh-i-Noor (BUR c)
175 BUR b NW, SC Veles Magic Valley*RU, JW Uros International Champion Veikko Saarela EX1 CAGCIB
Audin Ardass*UA (BUR n) x Shwayamore Petite Aussie Rose (BUR b)
176 BUR b FI SRK LO FI*Feirefiz One Last Time Uros Kastraatti Veikko Saarela EX1 CAP NOM BIS
S*Zeitgeist Berlioz (BUR a) x FIN*Feirefiz La Tsanteleina (BUR h)
177 BUR e FI SRK LO FI*Karvanverran K Kassinen Uros International Premior Veikko Saarela EX1 CAGPIB
S*Zeitgeist Berlioz (BUR a) x FIN*Almond's Tawneee (BUR f)
178 BUR f Zabava Magic Valley*RU, JW Naaras Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1
FI*Feirefiz José Carioca (BUR b) x Olivia Magic Valley*RU *** (BUR f)
179 BUR g FI SRK LO FI*Karvanverran Kirijawa K Naaras International Champion Veikko Saarela EX1 CAGCIB
S*Zeitgeist Berlioz (BUR a) x FIN*Almond's Tawneee (BUR f)
180 CRX I / CRX n FI SRK LO 13 Selena Light's Russian Lover Uros Grand International Champion Carin Sahlberg EX1 CACS
Mykro's Mikado of Selena Light (CRX b 09) x Selena Light*s Murakami (CRX n 09)
181 CRX II / CRX n 01 64 FI SRK LO 14 S*Rexlicious Rotella Naaras Champion Carin Sahlberg EX2
Rex Angels Sapphire (CRX a 01) x DK*Blytt Carla Bley (CRX f 09)
182 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 14 FI*Ronttilan Riippa Naaras Champion Carin Sahlberg EX1 CACIB
FI*Tuiscalo's Happy (CRX n 23) x FI*Ronttilan Spotted Sphinx (CRX a 03 24)
183 CRX II / CRX b 09 FI SK LO 14 FI*Framillan Oh, I'm Your superstar Naaras Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX1 BIV
Mr.Cowcat Night & Day*PL (CRX n 02) x FI*Framillan Good&Plenty (CRX a 24)
184 CRX III / CRX f FI SRK LO FI*KittyLady's Vickie Lynn Naaras International Champion Carin Sahlberg EX1 CAGCIB
FI*Angelfalls Reef Stingray (CRX d) x FI*Sweetpurr's Jane Marple (CRX n 33)
185 CRX III / CRX fs FI SRK LO 14 FI*Ballerina's Odile Naaras Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg EX1 NOM
S*Rexlicious Double the Dumle (CRX d 03) x FI*Sweetpurr's Pandia (CRX ns 03)
186 CRX IV / CRX f 02 62 FI SRK LO FI*VeeKasin Hattivatti Naaras International Champion Carin Sahlberg EX1 CAGCIB
Oricat Batman (CRX n 03) x FI*Jip-Jap'n Unknown Mermaid (CRX g 03)
187 CRX IV / CRX d 03 24 FI SK RX 14 Vegas SoNata Uros Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg EX1
Antonio Luidor (CRX n 02) x Zlatovska (CRX fs)
188 CRX VI / CRX n 03 24 FI SK RX 14 Best Simply Best Angels Heart Uros Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg EX1
Moongrace Stanely (CRX d 03) x Itury Puzzle Rokovaya Zhenshina (CRX n 21 33)
189 CRX VIII / CRX f 03 33 FI SRK LO 13 FI*Piupaws Marynka Naaras International Champion Carin Sahlberg EX1 CAGCIB
FI*Piupaws I'llBeTheForYou (CRX n 02 33) x FI*Piupaws Memory Remains (CRX g)
190 CRX VIII / CRX f 09 33 FI SRK RX 14 Elivina Hing Energy Iz Madridskogo Dvora Naaras Champion Carin Sahlberg EX1 No Cert
Felix L'Etoile Refined*RU (CRX n 03 33) x Dulcie High Energy (CRX f)
191 CYM 51-52 / CYM f 09 52 FI SRK RX DK*Ligaen Dolce Gabbana Conan Naaras Grand International Champion Satu Hämäläinen EX1 CACS NOM
FIN*D'manns Troll (CYM d 52) x DK*Ligaen Tango (CYM n 02 51)
192 DRX I / DRX n FI SRK LO FI*Bravefellow Pinja Naaras Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
FI*Bravefellow Cacao flip (DRX b) x FI*Bravefellow Julieth (DRX n 03)
193 DRX II / DRX a 09 FI SRK LO 14 FI*Bravefellow Flora Naaras Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
DE*Belada Remus (DRX w) x FI*Bravefellow Joshita (DRX n 03)
194 DRX III / DRX g 24 FI SRK LO 14 FI*Riepujengin Xeena Naaras Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1
FI*Riepujengin Quilmes (DRX d 09 24) x FI*Riepujengin Filiokkus (DRX n 24)
195 DRX IV / DRX hs 09 24 FI SRK LO 14 FI*Riepujengin Zuffeli Naaras Avoin Veikko Saarela Abs
FI*Riepujengin Olawa (DRX ds 24) x FI*Riepujengin Impi Ihanampi (DRX n 09 31)
196 DRX VIII / DRX n 09 32 FI SRK LO 14 FI*Pihlajan Selma Naaras Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1
FI*Bravefellow Patrik (DRX n 33) x FI*Pihlajan Elviira (DRX n 01 21 32)
197 DRX IX / DRX w 64 FI SRK LO 14 FI*Bravefellow Runo Naaras Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1
DE*Belada Remus (DRX w) x Melissa Happymiau*PL (DRX g 09 23)
198 DSP III / DSP f Molly Rixos Kitty Naaras Grand International Champion Satu Hämäläinen Abs
Benno Freya (DSP n) x Mila Asta Zeneca (DSP )
199 EUR w 64 FI SRK RX FI*Kissakallion Palladium Uros Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
FIN*Kissakallion Jerold (EUR n) x Lumi-Emilia (EUR w)
200 EUR f FI SRK RX 14 FI*Tiikerililjan Lempiki Naaras Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1
FI*Bird-Cherry's Blackberry (EUR n 22) x FIN*Pinkkitassun Angelina (EUR d 24)
201 EUR f FI SRK RX FI*Feronian Almond Naaras Kastraatti Veikko Saarela EX1 CAP
FIN*Mäkikatin Pikasso (EUR n 24) x FIN*Pinkkitassun Angelina (EUR d 24)
202 EUR fs FI SRK RX FI*Kassilan Qkunen Qtamolla Naaras International Champion Veikko Saarela EX1 CAGCIB
FI*Taikapeikon Aurinko (EUR ds 22) x DK*Boholdt Duchess (EUR f)
203 EUR n 24 FI SRK RX FI*Tiikerililjan Kurmeli Uros International Champion Veikko Saarela EX1 CAGCIB
FI*Tiikerililjan Isoviilee (EUR d 22) x FI*Feronian Almond (EUR f)
204 EUR d 22 FIN SRK RX Silkkiturkin Menevä Macho Uros Supreme Premior Veikko Saarela KM
FIN*Casimirrin Escamillo (EUR n 22) x Silkkiturkin Kermatassu (EUR f 22)
205 EUR ns 24 FI SRK RX 13 FI*Errun Lupsakka lordi Uros International Champion Veikko Saarela EX1 CAGCIB
FI*Pinkkitassun Dionysos (EUR d 24) x Minttunen (EUR fs 24)
206 JBT n 01 21 FI SRK RX FI*Kassaran Shiawase no Kazura Naaras Supreme Champion Veikko Saarela KM
Kenipurr's Hiroshi of Songgwangsa (JBT n 09 22) x Songgwangsa Tsunami of Kassaran (JBT g 01)
207 JBT a 03 24 FI SRK RX FI*Kassaran Aoi Obi Uros Grand International Champion Veikko Saarela EX1 CACS
Songgwangsa Kumozaru of Kassaran (JBT n) x FI*Kassaran Shiawase no Kimono (JBT )
208 KBL I / KBL n 24 FI SRK RX FI*Kuriton Apricot Uros Kastraatti Veikko Saarela EX1 CAP
Marmelad Island Julapp (KBL d 24) x Rakushka Island Julapp (KBS n 09 22)
209 KBL IV / KBL f 09 22 FI SRK RX 14 FI*Hassunhauska Qilda Naaras Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1
FI*Kuriton Apricot (KBL n 24) x FIN*Cherrytail's Hayworth (KBL f 09 22)
210 KOR FI SRK LO FI*Melodian Tulaya Naaras Supreme Champion Veikko Saarela KM BIV NOM BIS
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
211 KOR FI SRK LO FI*Mythai Rochana Rak Jing Naaras Grand International Champion Veikko Saarela EX1 CACS
FIN*Helmi's Jai Sapparot (KOR ) x FIN*Mythai Wang Kaang Raang (KOR )
212 KOR FI SRK LO 13 FI*Hovikissan Rhe-Mu Uros International Champion Veikko Saarela EX1 CAGCIB
FIN*Dewdrop's Chaiyo Si Fah (KOR ) x FI*Hovikissan lek sawat (KOR )
213 KOR FI SRK LO 13 FI*Kattihovin Tekinin-no Jiken Naaras Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
FI*Silvercliff Chinda Kamnal (KOR ) x FI*Mythai Rochana Rak Jing (KOR )
214 KOR FI SRK LO 13 FI*Mythai Ornanong Sa-Mon Naaras Champion Veikko Saarela EX1 CACIB
FI*Kattihovin Saishono Gin-no (KOR ) x FI*Mythai Wan Suk Saao (KOR )
215 KOR FI SRK LO 14 FI*Kattihovin Urusai Masukotto Uros Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1
DK*Meejai Been Fan-Fayo (KOR ) x FI*Cisseli's Gluay maai (KOR )
216 KOR FIN SRK LO FIN*Hovikissan iat Jaao Naaras Supreme Premior Veikko Saarela KM BIV NOM BIS
FIN*Pipsa's Chaou-Nah (KOR ) x FIN*Seirene Amarindra (KOR )
217 KOR FIN SRK LO FIN*Tatsutan Luna Angira-Diptam Naaras Grand International Premior Veikko Saarela EX1 CAPS
Siri Kira*E Jai Dee (KOR ) x FIN*Mythai Rahk Mee Rahkah (KOR )
218 KOR FI SRK LO FI*Tatsutan Miri Smitena-Sneha Naaras International Premior Veikko Saarela EX1 CAGPIB
FIN*Poison's Othong dek chai (KOR ) x FIN*Tatsutan Luna Angira-Diptam (KOR )
219 MAN 51-52 / MAN d 23 51 FI SRK RX FI*Conan Lontrus Uros Supreme Champion Satu Hämäläinen KM NOM
FIN*Conan Intrigant (MAN n 03 52) x Pretty Girl de la Gambade *CH (MAN d 22 51)
220 MAN 51-52 / MAN f 24 51 FI SRK RX FI*Pikkeen Fariini Naaras Champion Satu Hämäläinen EX1 CACIB
FI*Pilkkumin Mister Richard (MAN a 09 52) x FIN*D'manns Toes (CYM f 09 22 52)
221 MAN 53 / MAN e 23 53 FI SK RX 14 FI*Maikain Valmu Väng Naaras Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX1
FI*Conan Lontrus (MAN d 23 51) x FI*Pikkeen Fariini (MAN f 24 51)
222 MAU ns 24 FI SRK LO FI*Chai-lai Walidah Ife Naaras Grand International Champion Carin Sahlberg EX1 CACS
FIN*Chai-lai Chisisi Dakarai (MAU ns 24) x Schooirtjes Tis Ana (MAU ns 24)
223 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Carin Sahlberg KM BIV
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
224 OCI n 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Dream On Naaras Supreme Champion Carin Sahlberg KM
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x FI*Recknagel Harski China Rose (OCI o 24)
225 OCI n 24 FI SRK LO 14 FI*Topspot Huey The Green Uros Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg EX1
FI*Topspot Hyrskynmyrskyn (OCI n 24) x FI*Topspot Too Hot To Hold (OCI b 24)
226 OCI n 24 FI SK LO 14 FI*Moosegrove Hope Naaras Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX1 NOM BIS
FI*Moosegrove Drake (OCI n 24) x FIN*Moosegrove Laranga Doce (OCI b 24)
227 OCI n 24 FIN SRK LO DK*Sea Coon's Wendy Naaras Grand International Premior Carin Sahlberg EX1 CAPS NOM
Kadir Oci van Diem (OCI b 24) x DK*Kisangani's Chinue Cindy (OCI n 24)
228 OCI b 24 FI SRK LO FI*Topspot TorreArgentina Uros Supreme Champion Carin Sahlberg KM
FI*Rollick Root of All Evil (OCI b 24) x FI*Topspot Miraminda (OCI b 24)
229 OCI b 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Ad Victoriam Naaras Supreme Champion Carin Sahlberg KM BIV NOM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
230 OCI b 24 FI SRK LO 13 Wild'n Sweet Only One Uros Avoin Carin Sahlberg EX1 CAC
Boliviliki Baldun (OCI o 24) x Pikespeak Sarafina of Wild'n Sweet (OCI ns 24)
231 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Supreme Premior Carin Sahlberg KM NOM
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
231 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Veteraani Carin Sahlberg 3
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
232 OCI b 24 FIN SRK LO FIN*Rollick A Tout Le Monde Naaras Kastraatti Carin Sahlberg Abs
FIN*Topspot Lucky One (OCI b 24) x FIN*Silvercomet Lady Diana (OCI b 24)
233 OCI c 24 FI SRK LO FI*WiliWilla MilkyWay Boy Uros International Champion Carin Sahlberg EX1 CAGCIB
FI*Onnikatin Sir Humbug (OCI b 24) x FI*Amas Marie Curie (OCI b 24)
234 OCI c 24 FI SRK LO 13 FI*Punakuun Bakht Uros Avoin Carin Sahlberg EX1 CAC BIV
FI*Ermintrude HerrDr Schöneman (OCI a 24) x FI*Moosegrove Quo Vadis (OCI c 24)
235 OCI c 24 FI SRK LO 14 FI*WiliWilla Bollinger Uros Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg EX1
FI*Kukkatarhan Cissus (OCI b 24) x FI*Amas Zabaione (OCI as 24)
236 OCI o 24 FI SRK RX S*Hot Country's Agaton Sax Uros Supreme Champion Carin Sahlberg KM NOM BIS
S*Venator's Remy Etienne LeBeau (OCI n 24) x FI*Rollick Spirit Carries On (OCI b 24)
237 OCI o 24 FI SRK LO 13 FI*Uniikki Morfeus Uros International Champion Carin Sahlberg Abs
FIN*DarrenCat Davy Crockett (OCI o 24) x FI*Uniikki Kuun Säde (OCI o 24)
238 OCI o 24 FI SRK LO 14 FI*Topspot Doc The Sixth Naaras Avoin Carin Sahlberg EX1 CAC
SE*Hot Thundereans Jaga (OCI a 24) x FIN*Rollick A Tout Le Monde (OCI b 24)
239 OCI ns 24 FI SRK LO FI*Northalla Blackbeard Uros International Champion Carin Sahlberg EX1 CAGCIB
FIN*Rollick Be Quick Or Be Dead (OCI ns 24) x Mitha Goobita Yangatin (OCI ns 24)
240 OCI bs 24 FIN SRK RX FIN*Topspot Don Arlecchino Uros Grand International Premior Carin Sahlberg EX1 CAPS
Pikespeak Don Federico (OCI bs 24) x FIN*Guttatus Wintergust Wonder (OCI c 24)
240 OCI bs 24 FIN SRK RX FIN*Topspot Don Arlecchino Uros Veteraani Carin Sahlberg 4
Pikespeak Don Federico (OCI bs 24) x FIN*Guttatus Wintergust Wonder (OCI c 24)
241 RUS FI SRK LO FI*Tcarskii'dvorik My Saaga Naaras International Champion Satu Hämäläinen Abs
Imica Sora of Kaizahre (RUS ) x DK*Kirstejn's Kastehelmi Bluedane (RUS )
242 RUS FI SRK LO FI*Harmuan Belle Bärlein Naaras Champion Satu Hämäläinen Abs
Blue-Bogomil v. Salzbachtal (RUS ) x FI*Harmuan Moria Mussukka (RUS )
243 RUS FI SRK LO 14 FI*BlueKaramel Blue Diamond Uros Avoin Satu Hämäläinen EX1 CAC BIV
FI*Shady-Lady's Demon (RUS ) x FI*BlueKaramel Angelica (RUS )
244 RUS FI SRK LO 14 FI*Susanssin Heartthrobs By Silver Uros Avoin Satu Hämäläinen EX2
S*Blåtussens Citta di Collegno (RUS ) x FI*Bessemjanka's Paeonia (RUS )
245 RUS FI SRK LO S*Mistlurens Sonja Naaras Avoin Satu Hämäläinen EX1 CAC
S*Kyanos Akaios (RUS ) x S*Vatulands Marisa (RUS )
246 RUS FI SRK LO 14 FI*Hana-Bi Bieggagállis Sámi Uros Nuoret 7-10 kk Satu Hämäläinen EX1
FI*Hana-Bi Timur (RUS ) x S*Mistlurens Sonja (RUS )
247 RUS FI SRK LO 14 FI*Tcarskii'dvorik Uh - ty! Uros Nuoret 7-10 kk Satu Hämäläinen Abs
Winter-Blaze Mazoji Arka *LT (RUS ) x DK*Kirstejn's Kastehelmi Bluedane (RUS )
248 RUS FI SRK LO 14 FI*Tcarskii'dvorik Olimpia Naaras Nuoret 7-10 kk Satu Hämäläinen EX1 BIV NOM
Winter-Blaze Mazoji Arka *LT (RUS ) x FI*Tcarskii'dvorik My Saaga (RUS )
249 RUS FI SK RX 14 FI*Harmuan Minou Mon Chéri Uros Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX2
FI*Janatuisen Le vagabond (RUS ) x FI*Harmuan Siri Sydänkäpynen (RUS )
250 RUS FI SRK LO 14 FI*Harmuan Niki Nallukka Uros Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX1 NOM
FI*Janatuisen Daddy's Boy (RUS ) x FI*Harmuan Belle Bärlein (RUS )
251 RUS FI SRK LO 14 FI*Harmuan Nessa Nallukka Naaras Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX1
FI*Janatuisen Daddy's Boy (RUS ) x FI*Harmuan Belle Bärlein (RUS )
252 RUS FIN SRK LO FIN*Saraitshikin Illusion Uros Supreme Premior Satu Hämäläinen KM
FIN*Marhausin Odin (RUS ) x Cheeky-rascal Falling Star (RUS )
252 RUS FIN SRK LO FIN*Saraitshikin Illusion Uros Veteraani Carin Sahlberg 1 NOM BIS
FIN*Marhausin Odin (RUS ) x Cheeky-rascal Falling Star (RUS )
253 RUS FIN SRK LO FIN*Saraitshikin Kay Kamila Naaras Supreme Premior Satu Hämäläinen KM BIV NOM
DK*Paragon Blue Fiver's Bigwig (RUS ) x Cheeky-rascal Falling Star (RUS )
253 RUS FIN SRK LO FIN*Saraitshikin Kay Kamila Naaras Veteraani Carin Sahlberg 1 NOM
DK*Paragon Blue Fiver's Bigwig (RUS ) x Cheeky-rascal Falling Star (RUS )
254 RUS FI SRK LO FI*Harmuan Mort Mussukka Uros Grand International Premior Satu Hämäläinen EX1 CAPS
FIN*Saraitshikin Mini (RUS ) x FIN*Harmuan Sesilia Söpönen (RUS )
255 RUS FI SRK LO FI*Saraitshikin Extraordinary Naaras Grand International Premior Satu Hämäläinen EX1 CAPS
FI*Harmuan Mort Mussukka (RUS ) x FIN*Saraitshikin Ginny (RUS )
256 RUS FIN SRK LO FIN*Hana-Bi Lekan Kwa Afrika Uros International Premior Satu Hämäläinen EX1 CAGPIB
FIN*Susanssin Catch Me If U Can (RUS ) x S*Grrr Kallisto Mira Nikita (RUS )
257 RUS FI SRK LO FI*Harmuan Heike Hunajainen Naaras Kastraatti Satu Hämäläinen EX2
Blue-Bogomil v. Salzbachtal (RUS ) x FI*Harmuan Iida Ihanainen (RUS )
258 RUS FI SRK LO FI*Saraitshikin Caramel Corn Naaras Kastraatti Satu Hämäläinen EX1 CAP
Blue-Bogomil v. Salzbachtal (RUS ) x FIN*Saraitshikin HaveANiceDay (RUS )
259 SOM n FI SRK RX 14 FI*Amajan Jomini Jazaria Naaras Nuoret 7-10 kk Satu Hämäläinen Abs
FI*Amajan Fede Favoloso (SOM n) x FI*Amajan Gigi Gioia (ABY o)
260 SOM n FI SRK LO FI*SunnyPace Betonica Uros Kastraatti Satu Hämäläinen EX1 CAP NOM
FIN*Exlibris Sirius (SOM n) x FIN*Kisompa's Giacinta (SOM n)
261 SOM o FI SRK RX 14 FI*Amajan Juldo Jamando Uros Nuoret 7-10 kk Satu Hämäläinen EX1
FI*Amajan Fede Favoloso (SOM n) x FI*Amajan Gigi Gioia (ABY o)
262 SPH V / SPH n 09 21 32 FI SRK LO LV*Otomi Beautiful Butterfly Naaras International Champion Veikko Saarela EX1 CAGCIB
Lanion Oscar (SPH n 03 21 32) x LV*Otomi Sofia (SPH n 33)
263 SPH V / SPH a 03 32 FI SRK RX 14 FI*Tutsi Emperor Uros Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1 NOM BIS
FIN*Tutsi March Martyn (SPH d 09) x LV*Otomi Claudia (SPH a 21 33)
264 SPH V / SPH f 02 21 33 FI SRK LO FI*Tutsi Buccellati Naaras Supreme Premior Veikko Saarela KM
FIN*Tutsi Miracle Misha (SPH d 21) x LV*Otomi Xaviera (SPH f 09 21)
265 BAL b FI SRK LO FI*BaliDancer's Cool Mint Uros Premior Martti Peltonen EX1 CAPIB
By-Aristotle Azay Le Rideau (BAL b) x FI*BaliDancer's Anastasia (BAL c)
266 BAL c FI SRK LO 14 FI*BaliDancer's Ellie Naaras Avoin Martti Peltonen EX1 CAC
FI*Noxx Yossi Benayoun (OSH c) x FI*BaliDancer's Caya (BAL c)
267 BAL h FI SRK LO FI*Mummeli Dinazinha Queena Naaras International Champion Martti Peltonen BAL h 21
FI*Willicon Rid Ge (SIA a) x FI*Mummeli Hildazinha Nadine (SIA h 03 21)
268 BAL n 21 FI SRK RX FI*Noxx Reckless Rebecca Naaras Supreme Premior Martti Peltonen KM
Pippastro Mac Malone (OLH ns 24) x FIN*Noxx Lizzie (OLH ns 24)
269 BAL b 21 FI SRK LO 13 FI*Jalecat's Rihanna Naaras Champion Martti Peltonen EX1 CACIB
SE*Qjou'z Bon A Petit (BAL c 21) x FI*Jalecat's Fiona (BAL b 21)
270 BAL c 21 FI SRK LO FI*BaliDancer's Belle Epoque Naaras International Champion Martti Peltonen EX1 CAGCIB
FI*Tistan Shere Khan (BAL n 21) x FI*BaliDancer's Anastasia (BAL c)
271 OLH b 24 FI SRK RX 14 FI*TaikaTomun Chili Uros Avoin Martti Peltonen EX1 CAC
FI*Noxx Xabier Prieto (OSH b 24) x FI*Jalecat's LeeLoo (OSH bs 24)
272 OSH n FI SRK LO FI*Mummeli Dinazinha Sofia Naaras Champion Minna Krogh EX1 CACIB NOM BIS
FI*Birregin Nantucket Sound (OSH n) x FI*Mummeli Hildazinha Nadine (SIA h 03 21)
273 OSH n FI SRK LO 14 FI*Mummeli Sofinha Viliina Naaras Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1
FI*Noxx Yossi Benayoun (OSH c) x FI*Mummeli Dinazinha Sofia (OSH n)
274 OSH f FI SRK LO 14 FI*Ori-Katin Pussy Katnip Naaras Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1 NOM BIS
HU*Shagio-Chen Papaya (OSH d 22) x (N)Manhunter's Check Me Out (OSH f 24)
275 OSH h FI SRK RX FI*Skazki Sametti Tigrovna Naaras Premior Minna Krogh EX1 CAPIB
Felitan Tiger Woods (OSH as 25) x FI*Skazki Polgara (OLH h 24)
276 OSH n 22 FI SK RX 14 FI*Keskimaan TMNT Leonardo Uros Pennut 4-7 kk Martti Peltonen EX1 NOM BIS
Idream (OSH b 22) x FI*Keskimaan Turtle Tricolor (OSH f 03 24)
277 OSH n 24 FI SRK LO 14 FI*LoveOriental Peggy Naaras Nuoret 7-10 kk Martti Peltonen EX1 NOM
FI*LoveOriental Irish Cream (OSH a 24) x FI*LoveOriental Greta (OSH n 24)
278 OSH n 25 FI SRK RX FI*Santuzzan Maestro Uros Supreme Champion Martti Peltonen KM NOM BIS
FIN*Kattilan Mara Katti (OSH n 25) x I*Profiles Organza (SIA f)
279 OSH a 24 FI SRK LO 14 FI*LoudMeow Little Starlet Naaras Nuoret 7-10 kk Martti Peltonen EX1
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
280 OSH a 24 FI SRK LO Nick-Nack Sia Alicia, CZ Uros Grand International Premior Martti Peltonen EX1 CAPS
Okonor Dragon (SIA a) x Paris v.Ladas (OSH n 03 24)
281 OSH d 24 FI SRK LO HU*Imladris Indil Hapci Uros Kastraatti Martti Peltonen Abs
Crazy Horse D'Oltremare, I (OSH n 24) x Dixie Capri Happy Jungle*RU (SIA f 21)
282 OSH f 24 FI SRK LO 13 (N)Manhunter's Check Me Out Naaras Grand International Champion Martti Peltonen EX1 CACS NOM
DK*Piltoft's Mr. Tambourine Man (OSH d 24) x Bestcats Incredible Illusion (OSH fs)
283 OSH as 25 FI SRK LO FI*Noxx Wilma Naaras Kastraatti Martti Peltonen EX1 CAP
Topeng News Flash of Noxx (OLH n 25) x FI*Noxx Tricky Tania (OSH as 24)
284 OSH n 03 FI SRK LO 14 FI*Laurinda Othello Savarin Uros Avoin Martti Peltonen EX1 CAC
FI*Mummeli Dinazinho Sepe (OSH d 25) x FI*Eirenen Cinderella (SIA n 03)
285 OSH n 01 21 FI SRK RX 14 FI*Birregin Magaskawee Naaras Pennut 4-7 kk Martti Peltonen EX1
HU*Shagio-Chen Palatinus (SIA n 03 21) x FI*Birregin Chihiro (OSH n 03 24)
286 OSH n 03 22 FI SRK RX 14 FI*Keskimaan Purrrfect Mao 4 Me Naaras Nuoret 7-10 kk Martti Peltonen EX1
Idream (OSH b 22) x FI*Keskimaan Elea Daerwen (OSH n 02)
287 OSH bs 03 24 FI SRK LO 14 FI*Jalecat's SinCityGirl Naaras Nuoret 7-10 kk Martti Peltonen EX1
FI*Keskimaan Elf Eruheran (OSH n 03 24) x FI*Jalecat's NothingElseMater (OLH bs)
288 SIA n FI SRK LO 14 FI*Twist-Tiramisun Sokeri Naaras Nuoret 7-10 kk Martti Peltonen EX1
FI*Twist-Tiramisun Pretzel (SIA a) x FIN*Twist-Tiramisun Inga (SIA n)
289 SIA n FIN SRK RX S*Nova Star Twix Uros Supreme Premior Martti Peltonen KM BIV NOM BIS
S*Ödesby's Fernando (OSH n) x FIN*Mummeli Vippelinha Funny (BAL f)
289 SIA n FIN SRK RX S*Nova Star Twix Uros Veteraani Kristiina Rautio 1 NOM BIS
S*Ödesby's Fernando (OSH n) x FIN*Mummeli Vippelinha Funny (BAL f)
290 SIA n FIN SRK LO FIN*Kelmikerhon Ral Lal Laa Naaras Supreme Premior Martti Peltonen KM NOM BIS
FIN*Kelmikerhon Oma Hyväinen (SIA n) x Blue-Iam's Galadriel (SIA a)
290 SIA n FIN SRK LO FIN*Kelmikerhon Ral Lal Laa Naaras Veteraani Kristiina Rautio 1
FIN*Kelmikerhon Oma Hyväinen (SIA n) x Blue-Iam's Galadriel (SIA a)
291 SIA n FI SRK LO FI*Keskimaan Elea Dessuithiel Naaras Grand International Premior Martti Peltonen EX1 CAPS
FI*Keskimaan Ainion (OSH n 03) x FI*ChicKitty Miss Piggy (SIA f 03)
292 SIA a FI SRK LO FI*Twist-Tiramisun North Star Uros Supreme Champion Martti Peltonen KM
FI*Kelmikerhon Ultimaatumi (SIA b) x FI*Twist-Tiramisun Kurtisaani (SIA n)
293 SIA a FI SRK LO 14 FI*Twist-Tiramisun Tesla Uros Pennut 4-7 kk Martti Peltonen Abs
Kaloke Kasango (SIA n) x FI*Twist-Tiramisun Pumpernickel (SIA n)
294 SIA a FI SRK LO FI*Twist-Tiramisun Pretzel Uros Premior Martti Peltonen EX1 CAPIB
FI*Twist-Tiramisun North Star (SIA a) x FI*Twist-Tiramisun Muusa (SIA n)
295 SIA b FI SRK LO 13 Ralph Sia Alicia, CZ Uros International Champion Minna Krogh Abs
Jack Simon, CZ, JW (OSH b) x Inachis Sia Alicia, CZ (SIA c)
296 SIA b FI SRK RX FI*Birregin Arabean Proud Naaras Kastraatti Minna Krogh EX1 CAP NOM
Xerox Iron Happy Jungle*RU (OSH n 03) x S*Qrowntwig Heartbeat of a Queen (SIA n)
297 SIA c FI SRK LO FI*Twist-Tiramisun New Look Naaras Grand International Champion Minna Krogh EX1 CACS
FI*Kelmikerhon Ultimaatumi (SIA b) x FI*Twist-Tiramisun Kurtisaani (SIA n)
298 SIA c FI SRK RX FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla Uros Grand International Champion Minna Krogh EX1 CACS NOM
FI*Twist-Tiramisun North Star (SIA a) x FIN*Kelmikerhon Kimmellys (SIA c)
299 SIA c FI SK LO 14 FI*Kelmikerhon Kevätkaihonkukka Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1 BIV NOM
FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla (SIA c) x FI*Kelmikerhon Elegia (SIA a)
300 SIA n 21 FI SRK RX FI*Miado Beldis House Of Bëor Naaras Grand International Premior Minna Krogh Abs
Loek-Maew Cote d'Or Classic (OSH b 22) x EE*Il Tesoro Mio Coco (SIA n 03 21)
301 SIA a 21 FI SRK LO 13 FI*Keskimaan Leavings Leevi Uros Premior Minna Krogh EX1 CAPIB
HU*Imladris Indil Hapci (OSH d 24) x HU*Imladris Indil Freya (SIA n 21)
302 SIA b 21 FI SK LO 15 (N)Attack's Icandy Uros Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1
Oralee Hidalgo (OSH n 24) x (N)Attack's Lil' Miss Diva (OSH c 24)
303 SIA d 21 FI SRK RX FI*Santuzzan On Your Toes Uros Grand International Premior Minna Krogh EX1 CAPS NOM
FIN*Kattilan Musta Pekka (SIA n 21) x FIN*Santuzzan Impromptu (OSH f)
304 SYL n 03 21 FI SRK LO 13 FI*Mummeli Qianinho Uula Uros Champion Martti Peltonen EX1 CACIB
FI*Acousticat's Bruscamente (OLH n 25) x FI*Mummeli Dinazinha Qiana (BAL f 03 21)
305 SYS n 03 FI SRK LO FI*Keskimaan Hobbit Fosco Uros Grand International Champion Martti Peltonen Mitätöity Mitätöity
FI*Keskimaan B Undomiel (SIA n) x FI*Keskimaan Elea Daerwen (OSH n 02)
306 SYS b 01 21 FI SK LO 14 FI*Pinewoods Tequila Sunrise Uros Pennut 4-7 kk Martti Peltonen Abs
HU*Shagio-Chen Fantano's Love (SIA d 03 21) x Hollywood Alkimia de l'Improbable (OSH a 02 21)
307 SYS f 01 21 FI SK LO 14 FI*Pinewoods Thrills In the Night Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
HU*Shagio-Chen Fantano's Love (SIA d 03 21) x Hollywood Alkimia de l'Improbable (OSH a 02 21)
308 HCS Kyösti Uros Kotikissat Kristiina Rautio 1 NOM BIS
309 HCS Fifi Naaras Kotikissat Kristiina Rautio 1
309 HCS Fifi Naaras Veteraani Minna Krogh 1 NOM BIS
323 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Hämäläinen Satu BEN n 22, BEN n 22 31, BEN n 22 33, BEN n 24, BEN n 24 33, BSH ns 22 64, BSH ns 24 62, CYM 51-52, MAN 51-52, MAN 53, DSP III, RUS, SOM n, SOM o 39
Kass Tellervo SBI c (13c), RAG a 03, RAG a 04, RAG a 04 21, RAG c 04, RAG d 03, RAG e 03, RAG f 03, RAG h 03, RAG n 03, RAG n 04, RAG n 04 21, RAG n 21, SBI a, SBI b, SBI e, SBI f, SBI n 36
Koskenkangas Marjatta NFO I, NFO II, NFO III, NFO IV, NFO IX, NFO V, NFO VI, NFO VII, NFO VIII, TUA I, TUA II, TUA IX, TUA V, TUA VI, TUA VII 38
Krogh Minna RAG a, RAG n, TUV d 61-63, TUV f 61-63, ACL III, ACL VI, ACL X, ACS IV, NEM I, OSH f, OSH h, OSH n, SIA a 21, SIA b, SIA b 21, SIA c, SIA d 21, SIA f 01 21, SIA n 21, VET 2, VET Kotikissat 32
Peltonen Martti BAL b, BAL b 21, BAL c, BAL c 21, BAL h 21, BAL n 03 21, BAL n 21, OLH b 24, OSH a 24, OSH as 25, OSH b 03 24, OSH d 24, OSH f 24, OSH n 01 21, OSH n 03, OSH n 03 22, OSH n 22, OSH n 24, OSH n 25, SIA a, SIA b 02 21, SIA n, SIA n 03 29
Rautio Kristiina EXO n, EXO n 22, EXO n 24, PER a 03, PER a 33, PER as, PER f, PER f 02 21 62, PER f 03, PER n, PER n 01 21 62, PER n 01 62, PER n 03 24, PER n 24, PER n 33, PER ns, PER ns 24 62, HCS, VET 4 27
Saarela Veikko BUR a, BUR b, BUR e, BUR f, BUR g, BUR n, EUR d 22, EUR f, EUR fs, EUR n 24, EUR ns 24, EUR w 64, KBL I, KBL IV, KOR, ABY n, ABY o, ABY p, DRX I, DRX II, DRX III, DRX IV, DRX IX, DRX VIII, JBT a 03 24, JBT n 01 21, SPH V 44
Sahlberg Carin MAU ns 24, OCI b 24, OCI bs 24, OCI c 24, OCI n 24, OCI ns 24, OCI o 24, CRX I, CRX II, CRX III, CRX IV, CRX VI, CRX VIII, VET 3, VET 4 36
Wikström Bjarne SBI b 21, SBI c, SBI c 21, SBI n 21, MCO IV, MCO V, MCO VI, MCO VII, MCO VIII, SIB II, SIB III, SIB IV, SIB V 37
9 tuomaria