ERY-SYD kansainvälinen kissanäyttely 8.11.2014
Järjestävä yhdistys Eteläinen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 8.11.2014 Loppuu 8.11.2014
Ilmoittautuminen alkaa 15.8.2014 Ilmoittautuminen loppuu 13.10.2014
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 9:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 13:00
Arvostelut alkavat 10:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 27.10.2014
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Kyllä Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 445   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti info@ery-syd.net
Paikka Dipoli, ESPOO
Toimihenkilöt
Näyttelyinfo, p. 050 576 3344 (iltaisin kello 17 - 21), info@ery-syd.net
Näyttelypäällikkö Viivi Viuha, puheenjohtaja@ery-syd.net
Näyttelysihteeri Tarja Kudjoi, p. 040 741 4003, show@ery-syd.net
Lisätietoja
  • Näyttelymaksusta annetaan alennus niille, jotka tuovat oman häkin tai ovat näyttelyssä kokonaan ilman yhdistyksen tarjoamaa häkkiä. Ilman yhdistyksen tarjoamaa häkkiä tuleville varataan pöytätilaa omien häkkien käyttöä varten sekä tilaa kokonaan ilman häkkipaikkaa tulevien kuljetuslaatikoille.
  • Yhdistyksen tarjoamalla häkillä näyttelymaksu on 62 e/kissa/pvä, ERY-SYDin jäsenille 58 e/kissa/päivä. Näyttelymaksu sisältää nylonhäkin, jonka näytteilleasettaja saa mukaansa näyttelystä. Häkki on ns. Sturdi-malli, koko 63x63x63 cm. Jos kissa osallistuu molempina päivinä, kissa ilmoitetaan sunnuntaina alennetulla oman häkin hinnalla.
  • Ilman häkkipaikkaa tai omalla häkillä osallistuvien näyttelymaksu on 37 e/kissa/pvä, ERY-SYDin jäsenille 33 e/kissa/päivä.
  • Juhlanäyttelyssä ei hyväksytä leimakortteja maksuvälineeksi.
  • Kasvattaja- ja siitosluokat ovat maksuttomia. Tarkistusluokka ja veteraaniluokka 10 e, jos kissa osallistuu muuhun luokkaan, muuten normaali näyttelymaksu.
  • Näyttelyluettelo on maksullinen. Hinta etukäteen Omakissan kautta tilattuna 3 euroa, paikan päältä ostettuna 5 euroa. Luettelo sisältää molempien päivien näyttelyt.
  • Kaverikissat tulee ilmoittaa etukäteen näyttelypäällikölle. Kaverikissoille ei voi varata omaa häkkipaikkaa ja kissan pitää osallistua eläinlääkärintarkastukseen. Kaverikissan eläinlääkärintarkistusmaksu on 5 euroa.
  • Näyttelyssä jaetaan kaikille kissoille ruusukkeet. Uusia leimakortteja ei jaeta, mutta ruusukkeet voi vaihtaa leimoihin, mikäli näytteilleasettajalla on aiemmin saatu, vajaa leimakortti.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 101
2 131
3 93
4 135
Kotikissat 2
Yhteensä 462

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI*Chosen-One Rockstar Riddick I Uros 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
2 EXO g FI*Moondreamer's Once in a Blue Moon I Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
3 EXO n 22 FI*Chosen-One Romance in the Rain I Uros 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
4 EXO n 22 FI*Chosen-One Rain of Roses I Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
5 EXO n 22 FI*Elrikan Oskar-Onni I Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
6 EXO n 24 FI*Cherish's Nutmeg I Naaras 7 (CH) Kass Tellervo EX1 CACIB
7 EXO n 24 FI*Cherish's Nacho I Uros 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC NOM
8 EXO n 24 FI*Aamukasteen Ladybug I Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo Abs
9 PER n FI*Mimosan Little Bad Girl I Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1 NOM BIS
10 PER a FI*Moondreamer's Deep Blue Sea I Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
11 PER f FI*Mimosan Lying From You I Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
12 PER as My Fantasy's Ray I Uros 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
13 PER fs 22 62 FI*Moondreamer's Angel Eyes I Naaras 7 (CH) Kass Tellervo EX1 CACIB
14 PER n 01 62 FI*Dirlandan JinJang I Uros 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
15 PER n 03 FI*Kermaviiksen Giovanni I Uros 7 (CH) Kass Tellervo Abs
16 PER n 03 FI*Dirlandan Midnight Star I Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
17 PER a 01 FIN*Buubu's Varliga Herlof I Uros 17 (Veteraani) Rautio Kristiina 1 NOM BIS
17 PER a 01 FIN*Buubu's Varliga Herlof I Uros 6 (IP) Kass Tellervo EX1 CAGPIB
18 PER a 03 FI*Dirlandan Mango Jerry I Uros 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
19 PER a 03 FI*Dirlandan Johnny be good I Uros 10 (KAS) Kass Tellervo EX1 CAP NOM BIS
20 PER f 02 62 FI*Dirlandan Marilyn I Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
21 PER f 03 Betty Soldeserto I Naaras 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB
22 PER f 03 FI*Dirlandan Moulin Rouge I Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko Abs
23 PER f 03 FI*KiSui All or Nothing I Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1 NOM
24 PER n 03 24 FI*Kissankäpälän Cupido I Uros 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS
25 PER n 03 24 FI*Chosen-One Lacy Looker I Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
26 PER f 02 21 62 FI*Mimosan If Only You I Naaras 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS NOM
27 PER n 33 Sinihuiskan Delilah I Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC NOM BIS
28 PER n 33 FI*Fiu-Maun Tiny Cinnamon I Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
29 PER a 33 FI*Fiu-Maun Tiny Blue Shadow I Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
30 PER a 33 FIN*Jasmirin Danny-Boy I Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
31 PER a 21 33 Sinihuiskan XabiAlonso I Uros 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB NOM BIS
32 ACL III / ACL n 23 FI*Murmelin Bonzo II Uros 4 (GIP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAPS NOM
33 ACL III / ACL n 22 FI*Trollin Kille II Uros 8 (PR) Koskenkangas Marjatta EX1 CAPIB
34 ACL VI / ACL f 03 24 FI*Trollin Hissu II Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
35 ACL X / ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl II Naaras 17 (Veteraani) Hämäläinen Satu 1 NOM BIS
35 ACL X / ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl II Naaras 2 (SP) Koskenkangas Marjatta KM NOM
36 ACS IV / ACS n 02 21 62 FI*Murmelin Daniela II Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
37 ACS III / ACS b 24 FI*Siriuksen KoppamurraCurl II Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
38 ACS III / ACS n 22 FI*Trollin Maximus II Uros 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
39 MCO I / MCO n FI*Mainehaan Bruno II Uros 3 (GIC) Rautio Kristiina EX1 CACS BIV
40 MCO I / MCO a FI*Mainehaan Hanson II Uros 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC
41 MCO I / MCO n FI*Stout-hearted Oprah II Naaras 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC
42 MCO I / MCO n FI*LovelyLife Heartbeat Hottis II Uros 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX1
43 MCO I / MCO n FI*Mainehaan Elisabeth II Naaras 10 (KAS) Rautio Kristiina EX1 CAP
44 MCO II / MCO a 09 FI*Mainehaan Humphrey II Uros 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC
45 MCO II / MCO a 09 FI*HoneyCoon's Indian Summer Sky II Uros 11 (Nuoret) Rautio Kristiina Abs
46 MCO II / MCO n 09 FI*Unikuun Daybreak Dragon II Naaras 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1
47 MCO III / MCO a 22 Vasco da Gama II Uros 9 (Avoin) Rautio Kristiina Abs
48 MCO III / MCO n 22 FI*Unikuun Just Only One II Naaras 9 (Avoin) Rautio Kristiina Abs
49 MCO III / MCO n 22 FI*LovelyLife Heartbeat Hermanni II Uros 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX1
50 MCO III / MCO n 22 FI*LovelyLife Image of Kismet Ilona II Naaras 11 (Nuoret) Rautio Kristiina Abs
51 MCO III / MCO a 23 FI*Mostlycats Kosmos Blue II Uros 6 (IP) Rautio Kristiina EX1 CAGPIB
52 MCO III / MCO n 22 FI*LovelyLife Dreamteam Dumle II Naaras 10 (KAS) Rautio Kristiina EX1 CAP
52 MCO n 22 FI*LovelyLife Dreamteam Dumle II Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
53 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Hemingway's Ghost of Cheyenne II Naaras 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC
54 MCO VIII / MCO as 09 23 FI*Krysos Krazy Kat II Uros 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
55 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Bonneamie Walker Canyon II Uros 6 (IP) Rautio Kristiina EX1 CAGPIB
56 MCO IV / MCO n 09 22 FI*NineTales Combattente II Naaras 6 (IP) Rautio Kristiina EX1 CAGPIB
57 MCO IV / MCO n 09 22 FI*NineTales Golden Boy II Uros 10 (KAS) Rautio Kristiina EX1 CAP BIV NOM
58 MCO V / MCO g 22 FI*Valier's Juno II Naaras 7 (CH) Kass Tellervo EX1 No Cert
59 MCO V / MCO f 22 FI*Hemingway's Leotie Sun II Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC BIV NOM
60 MCO V / MCO d 22 Atrox Icestorm*PL II Uros 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
61 MCO V / MCO f 22 FI*LovelyLife Heartbeat Helinä II Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
62 MCO V / MCO f PL*Ashabelle Tosca II Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX2
63 MCO V / MCO d 22 FI*Mainehaan Freddie II Uros 10 (KAS) Kass Tellervo EX1 CAP
64 MCO V / MCO g FI*Mainehaan Heloise II Naaras 13c (Määrittely) Hämäläinen Satu MCO g / MCO V
64 MCO V / MCO g FI*Mainehaan Heloise II Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo EX2
65 MCO VI / MCO d 03 22 Sarajen Star II Uros 7 (CH) Kass Tellervo EX1 CACIB NOM
66 MCO VI / MCO f 09 FI*Stout-hearted Naomi II Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
67 MCO VI / MCO e 09 22 FI*NineTales Didier Drogba II Uros 8 (PR) Kass Tellervo EX1 CAPIB
68 MCO VI / MCO d 09 22 FI*Rotcat In Flames II Uros 10 (KAS) Kass Tellervo EX1 CAP
69 MCO gs 22 FI*NineTales Afrodite II Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
69 MCO VII / MCO gs 22 FI*NineTales Afrodite II Naaras 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB BIV
70 MCO VII / MCO ns FI*NineTales Funny Face II Uros 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
71 MCO VII / MCO ns 22 Dynamicats Mr Bojangles II Uros 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1 NOM
72 MCO VII / MCO as 22 FI*HoneyCoon's Make Me Smile II Uros 10 (KAS) Kass Tellervo EX2
73 MCO VII / MCO ns 22 FI*Rotcat Knight of Silver II Uros 10 (KAS) Kass Tellervo EX1 CAP
74 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Godfather's Fernando II Uros 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB
75 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Godfather's Felicidad II Naaras 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB
76 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI*NineTales Drama Queen II Naaras 5 (IC) Kass Tellervo Abs
77 MCO VIII / MCO fs 09 FI*NineTales Halo II Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1 BIV NOM
78 MCO VIII / MCO ds 09 22 FI*HoneyCoon's Thief Of Hearts II Uros 4 (GIP) Kass Tellervo Abs
79 MCO VIII / MCO ns 09 22 FIN*Rotcat Chibbo II Uros 8 (PR) Kass Tellervo EX1 CAPIB
80 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*HoneyCoon's Thunderball II Uros 10 (KAS) Kass Tellervo EX2
81 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*NineTales Fast & Furious II Uros 10 (KAS) Kass Tellervo EX1 CAP BIV NOM
82 NEM I / NEM n 21 Amarillis Blue Veil II Uros 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
83 NFO I / NFO a 9 Levens Trick or Treat II Uros 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
84 NFO I / NFO n FI*Draconian Northern Lights II Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
85 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian Cry Of Silence II Uros 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
86 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian SerenadeOfSorrow II Naaras 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB NOM
86 NFO n 09 FI*Draconian SerenadeOfSorrow II Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
87 NFO II / NFO n 09 FI*Vihurin Myrskytuuli Jane II Naaras 5 (IC) Saarela Veikko EX2
88 NFO II / NFO a 03 FI*Tupuliinin Teuvo Maanteiden Kuningas II Uros 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
89 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian Shadegrown II Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1 BIV
90 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian AutumnReflection II Uros 2 (SP) Saarela Veikko KM
91 NFO II / NFO n 09 FIN*Wishmaster Kid Brother II Uros 4 (GIP) Saarela Veikko EX1 CAPS NOM
92 NFO III / NFO n 24 FIN*Deeamore Elysimum Mons II Uros 4 (GIP) Saarela Veikko EX1 CAPS
93 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Mototassun Viehkeä Veijari II Uros 3 (GIC) Saarela Veikko EX2
94 NFO IV / NFO n 09 23 FI*Slytiger's Hot Enchantment II Uros 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS
95 NFO IV / NFO a 03 24 FI*FinnFeline's Envy Me II Uros 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB BIV NOM
96 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Tähtitassun Revontuli II Uros 5 (IC) Saarela Veikko EX2
97 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Jarraun's Skog Asgard II Uros 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
98 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Draconian Nepenthe II Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
99 NFO IV / NFO n 03 22 FIN*Kirsikan HelmiLiina II Naaras 17 (Veteraani) Hämäläinen Satu 2
99 NFO IV / NFO n 03 22 FIN*Kirsikan HelmiLiina II Naaras 4 (GIP) Saarela Veikko EX1 CAPS
100 NFO V / NFO f S*Winsnes Wilda Faith II Naaras 7 (CH) Rautio Kristiina Abs
101 NFO V / NFO d 24 FI*Jarraun's Skog Bergthor II Uros 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC BIV
102 NFO V / NFO d S*Rotvältans Kingston II Uros 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX1
103 NFO V / NFO d 23 FI*Lolcat's Prince Philip II Uros 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1
104 NFO VI / NFO f 09 22 S*Lagboda's Officer Tanya II Naaras 5 (IC) Rautio Kristiina EX1 CAGCIB NOM
105 NFO VI / NFO g 09 24 FI*Godfather's GoldenEye II Naaras 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX2
106 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Jarraun's Skog Cheresa II Naaras 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX3
107 NFO VI / NFO d 09 22 S*Just Catnap's Ailsa Craig II Naaras 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX1 BIV NOM
108 NFO VI / NFO d 03 FI*Kultahuiskan Iisakki II Uros 4 (GIP) Rautio Kristiina EX1 CAPS
109 NFO VI / NFO f 01 S*Drakborgens Ata Hautamäki II Naaras 6 (IP) Rautio Kristiina EX1 CAGPIB
110 NFO VI / NFO d 09 FIN*Tupuliinin Susu II Naaras 8 (PR) Rautio Kristiina EX1 CAPIB
111 NFO VI / NFO f 09 FI*Jarraun's Skog Borghilda II Naaras 10 (KAS) Rautio Kristiina EX2
112 NFO VI / NFO f 09 22 S*Capsicum's Elyss II Naaras 10 (KAS) Rautio Kristiina EX1 CAP BIV NOM
113 NFO VII / NFO fs FI*FoxyPaw's Cherry Mash II Naaras 5 (IC) Rautio Kristiina EX1 CAGCIB
114 NFO VIII / NFO ns 09 23 FI*RockyHill's Mohawki II Uros 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1
115 NFO VIII / NFO ns 09 24 FI*RockyHill's Apache II Naaras 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1 NOM
116 NFO VIII / NFO ns 09 24 FIN*Tupuliinin Kuuma Kesä II Naaras 8 (PR) Rautio Kristiina EX1 CAPIB
117 NFO IX / NFO w 64 FIN*FoxyPaw's Icebreaker II Uros 1 (SC) Rautio Kristiina KM NOM BIS
118 NFO IX / NFO w 61 FI*Tähtitassun Juhannus II Uros 2 (SP) Rautio Kristiina KM
119 NFO IX / NFO w 64 FI*Tähtitassun Carl Philip II Uros 4 (GIP) Rautio Kristiina Abs
120 NFO IX / NFO w 62 FIN*Tähtitassun Väinämöinen II Uros 17 (Veteraani) Hämäläinen Satu 1 NOM
121 RAG n Gayaneh Ideo Iuxta II Uros 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1 NOM
122 RAG a Gayaneh Gratia Illa II Naaras 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS
123 RAG a FI*Dolldesire's Fizz II Uros 7 (CH) Saarela Veikko Abs
124 RAG a FI*Collicatin Shining Emil II Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1 BIV NOM BIS
125 RAG a FI*Erkatin Hupu Hildig II Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
126 RAG a FI*Barfait's Sunflower II Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1 NOM BIS
127 RAG a FI*Erkatin Leenu Linnea II Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX2
128 RAG a FI*Dollgarden's Anemone II Naaras 6 (IP) Saarela Veikko EX1 CAGPIB NOM
129 RAG f FI*Pehmis Pirteä Pipsa II Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
130 RAG n 21 Gayaneh Gaudeamus Igitur II Uros 3 (GIC) Krogh Minna EX1 CACS
131 RAG n 21 Gayaneh Igitur Imago II Uros 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1
132 RAG n 21 FI*Kivelän Baldassare Ludano II Uros 12 (Pennut) Krogh Minna EX1 NOM
133 RAG n 03 FI*Sunrunner's Ulwis II Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC NOM
134 RAG n 03 FI*Lukanpuron Don Luigi II Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne Abs
135 RAG n 04 FI*Snowrag Tangerine II Uros 7 (CH) Koskenkangas Marjatta EX1 CACIB
136 RAG n 04 FI*Mayapaw's Muchas Gracias II Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
137 RAG n 04 FI*Lukanpuron Elias II Uros 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1 BIV NOM
138 RAG n 04 Angelicdolls Royal Princess II Naaras 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1
139 RAG n 04 FIN*Dollyblues PieceOfMyHeart II Naaras 10 (KAS) Koskenkangas Marjatta EX1 CAP
140 RAG a 03 Solenzara's Nino de Angelo II Uros 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB
141 RAG a 03 SweetFellow Tamaya-Magnolia II Naaras 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB
142 RAG a 03 (N)Dixie Dolls Smooth Smurf II Uros 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX2
143 RAG a 03 FI*Riverknee Amaze Me II Uros 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC BIV
144 RAG a 03 Angelicdolls Super Girl II Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1 BIV NOM
145 RAG a 03 FI*Rock'nRags Licence to Chill II Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
146 RAG a 03 FI*Barfait's Tinker Bell II Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1 NOM
147 RAG a 04 FI*Rock'nRags Heart On Fire II Uros 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB
148 RAG a 04 FI*Lukanpuron Corona Borealis II Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
149 RAG a 04 FI*Erkatin Tupu Teodor II Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
150 RAG a 04 FI*Dolldesire's Hope II Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1 BIV
151 RAG a 04 FI*Lukanpuron Else II Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne Abs
152 RAG a 04 FI*Lukanpuron Emma II Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne Abs
153 RAG d 03 FI*Snowrag Red Maserati II Uros 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS
154 RAG d 03 FI*Dollyblues Be The One II Uros 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB
155 RAG e 03 FI*AzuLejo's Leandro II Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
156 RAG f 03 FI*Dollyblues Beautiful Vibes II Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
157 RAG f 03 FI*Utuinen Tirlittan II Naaras 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP
158 RAG n 04 21 FI*Dollicious SummerNightDream II Naaras 6 (IP) Saarela Veikko EX1 CAGPIB
159 RAG n 04 21 FI*Dollyblues MusicOfMyHeart II Uros 8 (PR) Saarela Veikko EX1 CAPIB
160 RAG a 03 21 FI*Rock'nRags Razzmatazz II Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
161 RAG a 04 21 FI*Rock'nRags Maxterwork! II Uros 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
162 RAG a 04 21 FI*Rock'nRags Maxine! II Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
163 RAG a 04 21 FI*Dollicious Maxterpiece! II Uros 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP NOM
164 SBI n S*Raus Höjden's Harmoney in Brown II Naaras 1 (SC) Krogh Minna KM NOM
165 SBI n FI*Touchant Ultra-Beau II Uros 9 (Avoin) Krogh Minna EX1 CAC
166 SBI n EST*Audrey Herencia II Naaras 6 (IP) Krogh Minna Abs
167 SBI b S*Saphire Extreme Cleo De Nile II Naaras 12 (Pennut) Krogh Minna EX1
168 SBI a FI*Zhamanen MT Bobby Orr II Uros 2 (SP) Krogh Minna KM NOM BIS
169 SBI a FI*Tamus Vectra Pipro II Naaras 2 (SP) Krogh Minna KM BIV NOM BIS
170 SBI a FIN*Sic'an Mesa II Naaras 4 (GIP) Krogh Minna EX1 CAPS
171 SBI a FIN*Sic'an Midian II Naaras 6 (IP) Krogh Minna Abs
172 SBI a FI*Åbodas Tobias II Uros 8 (PR) Krogh Minna EX1 CAPIB
173 SBI b FIN*Touchant Kief d'Amour II Naaras 4 (GIP) Krogh Minna EX1 CAPS
174 SBI c FIN*Touchant Jaunet d'eau II Naaras 10 (KAS) Krogh Minna EX1 CAP
175 SBI e FI*Mototassun Remu-Rudolf II Uros 2 (SP) Krogh Minna KM
176 SBI f FIN*Lirukallion Säkenöivä voima II Naaras 3 (GIC) Krogh Minna EX1 CACS
177 SBI f FI*Nalle-Puhin Mustang Sally II Naaras 9 (Avoin) Krogh Minna EX1 CAC BIV
178 SBI f FI*Belagian Xantippa II Naaras 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1
179 SBI b 21 FI*Canth's ToyBoy II Uros 1 (SC) Krogh Minna KM BIV NOM
180 SBI b 21 FI*JoJon Pingheng Mei II Uros 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1
181 SBI b 21 FI*Sic'an Ulmaria II Naaras 12 (Pennut) Krogh Minna EX1
182 SBI c 21 FI*Canth's Kismet II Naaras 9 (Avoin) Krogh Minna EX1 CAC
183 SIB III / SIB n 24 FI*Likimain A Beautiful Lie II Naaras 9 (Avoin) Krogh Minna EX1 CAC
184 SIB III / SIB n 24 Flanel Sibaris*RU II Naaras 9 (Avoin) Krogh Minna Abs
185 SIB III / SIB n 24 FI*Likimain A Bigger Bang II Uros 10 (KAS) Krogh Minna EX1 CAP
186 SIB IV / SIB n 02 21 FIN*Villan Don Marcello II Uros 3 (GIC) Krogh Minna EX1 CACS
187 SIB IV / SIB n 01 21 62 Intrigue Syberia II Naaras 9 (Avoin) Krogh Minna EX1 CAC
188 SIB V / SIB f FI*Jäälinnan Alisa II Naaras 3 (GIC) Krogh Minna EX1 CACS
189 SIB V / SIB d 24 FI*Likimain Aladdin Sane II Uros 9 (Avoin) Krogh Minna EX1 CAC BIV
190 SIB V / SIB f FI*Likimain A Kind of Magic II Naaras 9 (Avoin) Krogh Minna EX1 CAC
191 SIB V / SIB d 23 FI*Keijumetsän Kesäduuni blues II Uros 12 (Pennut) Krogh Minna EX1
192 SIB V / SIB f 23 FI*Amurin Hanna II Naaras 8 (PR) Krogh Minna EX1 CAPIB
193 TUA I / TUA n FI*Josmarin Innusha II Naaras 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS
194 TUA II / TUA n 03 FI*Tangerine's Body and Soul II Uros 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS NOM
195 TUA V / TUA f 24 FI*Felesin DeaAmoris II Naaras 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB
196 TUA V / TUA d 24 FI*Gildemin Brutus Boy II Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne Abs
197 TUA VI / TUA f 03 22 FI*Elekatin Jalila Jessenia II Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
198 TUA VII / TUA ns FI*Elekatin Suleiman II Uros 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
199 TUA IX / TUA w 61 FI*Josmarin Guniz II Naaras 3 (GIC) Wikström Bjarne Abs
200 TUA IX / TUA w 61 FI*Josmarin Ieremija II Uros 5 (IC) Wikström Bjarne Abs
201 TUA IX / TUA w 61 FI*Elekatin Super Nova II Uros 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
202 TUA IX / TUA w 63 FI*Gildemin Bailey's King II Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne Abs
203 TUA IX / TUA w 63 FI*Gildemin Big Benjamin II Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne Abs
204 TUA IX / TUA w 62 FI*Felesin Regina II Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
205 TUA IX / TUA w 63 FI*Gildemin Beauty Diva II Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne Abs
206 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI*GizemliKediler Beze Balerin II Naaras 1 (SC) Koskenkangas Marjatta KM NOM BIS
207 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI*Kuukissan Asli Altan II Uros 7 (CH) Koskenkangas Marjatta EX1 CACIB BIV NOM
208 TUV d 61-63 / TUV d 61 Avyonah Khaled Khalil II Uros 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
209 TUV f 61-63 / TUV f 61 FI*Valier's Define II Naaras 5 (IC) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGCIB
210 TUV g 61-63 / TUV g 61 Avyonah Blueberry II Naaras 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1
211 ABY n FI*Nebuankhet VanVan III Uros 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC
212 ABY n Osiris(V) Total Surprise III Uros 7 (CH) Paloluoma Anne EX1 CACIB NOM BIS
213 ABY n FI*Nebuankhet Veritaserum III Uros 8 (PR) Paloluoma Anne EX1 CAPIB
214 ABY n FI*Nebuankhet The Doctor III Uros 10 (KAS) Paloluoma Anne EX1 CAP
215 ABY n S*Hjortronstigens Private Dancer III Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
216 ABY a FI*Nebuankhet Valentine Water III Naaras 7 (CH) Paloluoma Anne EX1 CACIB
217 ABY o S*Rackarkatten's Paco Rabanne III Uros 2 (SP) Paloluoma Anne KM NOM
217 ABY o S*Rackarkatten's Paco Rabanne III Uros 17 (Veteraani) Peltonen Martti 4
218 ABY o FI*Link Zaki Habit Rouge III Uros 10 (KAS) Paloluoma Anne EX1 CAP
219 ABY p S*Rackarkatten's Coccolina Delightful III Naaras 3 (GIC) Paloluoma Anne EX1 CACS
220 BEN n 22 Piparmintun Aada III Naaras 11 (Nuoret) Martikainen Arja EX1
221 BEN n 24 FIN*Mistymoon's Mr Spots a Lot III Uros 3 (GIC) Martikainen Arja EX1 CACS
222 BEN n 24 Jicarilla Itzin Winik III Uros 10 (KAS) Martikainen Arja EX1 CAP
223 BEN n 24 Africasia Mma Kimba III Naaras 10 (KAS) Martikainen Arja EX1 CAP
224 BEN n 22 33 Piparmintun Asser III Uros 11 (Nuoret) Martikainen Arja EX1
225 BRI a FI*Noor's Sofia III Naaras 12 (Pennut) Martikainen Arja EX1
226 BRI e FI*RoundFace's Marc Antonio III Uros 10 (KAS) Martikainen Arja EX1 CAP
227 BRI d 24 FIN*Rhinestone's Williams Red III Uros 10 (KAS) Martikainen Arja Abs
228 BRI ns 11 FI*EmeraldCharm Knockout III Uros 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 CAC
229 BRI ns 11 FI*Gnome's My Wild Love III Naaras 12 (Pennut) Martikainen Arja Abs
230 BRI ns 22 64 FI*Silverius Adina Ice Cat III Naaras 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 CAC
231 BRI ay 11 Blue golden Inari de Maneki Neko III Uros 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 CAC NOM
232 BUR n Isä-Brownin Ushuaia III Uros 3 (GIC) Sahlberg Carin EX1 CACS BIV
233 BUR n FI*Ninelli's Querida Quedaré III Naaras 3 (GIC) Sahlberg Carin EX1 CACS
234 BUR n S*Lovestory's Triumph Tiger III Uros 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX1 CAC
235 BUR n FIN*Katruskan Chelindrea III Naaras 2 (SP) Sahlberg Carin KM
235 BUR n FIN*Katruskan Chelindrea III Naaras 17 (Veteraani) Peltonen Martti 2
236 BUR a FI*Aavan Send Me an Angel III Naaras 7 (CH) Sahlberg Carin EX1 CACIB
237 BUR a FI*Karvanverran JouluValo III Uros 6 (IP) Sahlberg Carin EX1 CAGPIB
238 BUR a FI*Ninelli's Proudly Presents III Uros 8 (PR) Sahlberg Carin EX1 CAPIB
239 BUR b FI*Seirene Material Girl III Naaras 1 (SC) Sahlberg Carin Abs
240 BUR b NW, SC Veles Magic Valley*RU, JW *** III Uros 7 (CH) Sahlberg Carin EX1 CACIB
241 BUR b FI*Arkhitekton Anastasia III Naaras 7 (CH) Sahlberg Carin EX1 CACIB
242 BUR c LV*Silky Majesty Ulysses III Uros 5 (IC) Sahlberg Carin EX1 CAGCIB
242 BUR c LV*Silky Majesty Ulysses III Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
243 BUR d FIN*Seirene Gordias III Uros 4 (GIP) Sahlberg Carin EX1 CAPS NOM
243 BUR d FIN*Seirene Gordias III Uros 17 (Veteraani) Peltonen Martti 1 NOM BIS
244 BUR e FI*Karvanverran Ofelia III Naaras 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1
245 BUR e FI*Oliivian Öyvind III Uros 12 (Pennut) Sahlberg Carin EX1 NOM
246 BUR e FI*Karvanverran K Kassinen III Uros 6 (IP) Sahlberg Carin EX1 CAGPIB
247 BUR f Zabava Magic Valley*RU, JW *** III Naaras 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1 NOM BIS
248 BUR f FI*Mama-Alcialon Diamond Diva III Naaras 6 (IP) Sahlberg Carin EX1 CAGPIB
249 BUR g FI*Oliivian Äf-duuri III Naaras 10 (KAS) Sahlberg Carin EX1 CAP
250 BUR h FI*Cattish Peppermint Patty III Naaras 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1
251 BUR j FI*Oliivian Öitten Prinsessa III Naaras 12 (Pennut) Sahlberg Carin EX1
252 CHA FI*Sinimirrin Bernard III Uros 9 (Avoin) Peltonen Martti EX1 CAC
253 CRX I / CRX n Selena Light's Russian Lover III Uros 3 (GIC) Martikainen Arja EX1 CACS
254 CRX I / CRX n Changes Soul Love III Uros 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 CAC
255 CRX I / CRX a FI*Lavender's Katariina Suuri III Naaras 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 CAC BIV
256 CRX II / CRX n 01 64 S*Rexlicious Rotella III Naaras 7 (CH) Martikainen Arja EX1 CACIB BIV NOM BIS
257 CRX II / CRX n 03 FI*Ronttilan Riippa III Naaras 7 (CH) Martikainen Arja EX2
258 CRX II / CRX c 09 FI*Framillan Oh yes, You can love me III Uros 12 (Pennut) Martikainen Arja EX1
259 CRX II / CRX b 09 FI*Framillan Oh, I'm Your superstar III Naaras 12 (Pennut) Martikainen Arja EX1 NOM BIS
260 CRX III / CRX f FI*KittyLady's Vickie Lynn III Naaras 5 (IC) Martikainen Arja EX1 CAGCIB
261 CRX III / CRX fs FI*Ballerina's Odile III Naaras 11 (Nuoret) Martikainen Arja EX1
262 CRX III / CRX g 24 FI*Tuiscalo's Jämä III Naaras 10 (KAS) Martikainen Arja EX1 CAP NOM
263 CRX IV / CRX f 02 62 FI*VeeKasin Hattivatti III Naaras 5 (IC) Martikainen Arja EX1 CAGCIB
264 CRX IV / CRX d 09 FI*Framillan Machai III Naaras 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 CAC
265 CRX VI / CRX n 03 24 Best Simply Best Angels Heart III Uros 11 (Nuoret) Martikainen Arja EX1
266 CRX VI / CRX b 03 24 FI*Derekaz Who Is A LittleDiva III Naaras 10 (KAS) Martikainen Arja EX1 CAP
267 CRX VIII / CRX f 03 33 FI*Piupaws Marynka III Naaras 5 (IC) Martikainen Arja EX1 CAGCIB
268 CRX VIII / CRX b 03 32 Star Way Cornwall Legend*RU III Uros 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 CAC
269 CYM 51-52 / CYM f 09 52 DK*Ligaen Dolce Gabbana Conan III Naaras 3 (GIC) Paloluoma Anne EX1 CACS
270 CYM 53 / CYM e 09 53 FI*KehRuun Aisha III Naaras 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1
271 CYM 53 / CYM g 03 53 FIN*D'manns Uska Dara III Naaras 10 (KAS) Paloluoma Anne EX1 CAP
272 DRX I / DRX a FI*Åbodas Kaya III Naaras 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 CAC
273 DRX I / DRX a FI*Åbodas Afrodite III Naaras 12 (Pennut) Martikainen Arja EX1
274 DRX III / DRX g FI*Myggmånens Liisi III Naaras 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 CAC
275 DRX III / DRX g 24 FI*Riepujengin Xeena III Naaras 11 (Nuoret) Martikainen Arja EX2
276 DRX III / DRX g FI*Åbodas Taiga III Naaras 11 (Nuoret) Martikainen Arja EX1 BIV NOM
277 DRX IV / DRX hs 09 24 FI*Riepujengin Zuffeli III Naaras 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 No Cert
278 DRX V / DRX n 24 FIN*Riiviön Iisakki III Uros 10 (KAS) Martikainen Arja Mitätöity Mitätöity
279 DRX VII / DRX n 32 FI*Mirexin Joyful Juliet III Naaras 12 (Pennut) Martikainen Arja EX1
280 DSP III / DSP f Molly Rixos Kitty III Naaras 3 (GIC) Sahlberg Carin Abs
281 DSP III / DSP g 21 Darca Sweet of Ozland III Naaras 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX1 CAC
282 EUR a FI*Vinhaviiksen Höpsistöpsis III Uros 11 (Nuoret) Peltonen Martti EX1
283 EUR d Maahinen III Uros 5 (IC) Peltonen Martti EX1 CAGCIB
284 EUR d FI*Kassilan Suviyön Shamaani III Uros 9 (Avoin) Peltonen Martti EX1 CAC
285 EUR f FI*Pikku-Piun Zukulaku III Naaras 9 (Avoin) Peltonen Martti Abs
286 EUR f FI*Tiikerililjan Lempiki III Naaras 11 (Nuoret) Peltonen Martti EX1
287 EUR g FI*Vinhaviiksen Hitsinpimpula III Naaras 11 (Nuoret) Peltonen Martti EX1
288 EUR n 24 FI*Tiikerililjan Kurmeli III Uros 5 (IC) Peltonen Martti EX1 CAGCIB
289 EUR e 22 FI*Vinhaviiksen Hilipatipippan III Naaras 11 (Nuoret) Peltonen Martti EX1
290 EUR g 22 FI*Tiikerililjan Lumolyyli III Naaras 11 (Nuoret) Peltonen Martti EX1
291 EUR g 23 FI*Honey's Merinque III Naaras 3 (GIC) Peltonen Martti EX1 CACS
292 EUR g 24 FI*Vinhaviiksen Tehotassu III Naaras 9 (Avoin) Peltonen Martti EX1 CAC NOM
292 EUR g 24 FI*Vinhaviiksen Tehotassu III Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
293 EUR ns 22 Hopiatopias III Uros 9 (Avoin) Peltonen Martti EX1 CAC
294 EUR ns 24 FI*Errun Lupsakka lordi III Uros 5 (IC) Peltonen Martti EX1 CAGCIB
295 JBT n 01 21 FI*Kassaran Shiawase no Kazura III Naaras 3 (GIC) Paloluoma Anne EX1 CACS
296 JBT a 03 24 FI*Kassaran Aoi Obi III Uros 3 (GIC) Paloluoma Anne EX1 CACS
297 KBL I / KBL n 24 FI*Kuriton Apricot III Uros 10 (KAS) Peltonen Martti EX1 CAP
298 KBL II / KBL n 09 22 FI*Hassunhauska Qur-Noir III Naaras 11 (Nuoret) Peltonen Martti EX1 NOM
299 KBL II / KBL n 03 24 FI*Hassunhauska Reino Retee III Uros 12 (Pennut) Peltonen Martti EX1
300 KBL III / KBL f 24 FI*Hassunhauska Puolikuu III Naaras 7 (CH) Peltonen Martti EX1 CACIB
301 KBL IV / KBL f 09 22 FIN*Cherrytail's Hayworth III Naaras 10 (KAS) Peltonen Martti EX1 CAP NOM
302 KOR FI*Melodian Tulaya III Naaras 1 (SC) Sahlberg Carin KM BIV NOM
303 KOR FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam III Naaras 3 (GIC) Sahlberg Carin EX1 CACS
304 KOR FI*Hovikissan Rhe-Mu III Uros 7 (CH) Sahlberg Carin EX1 CACIB
305 KOR FI*Mythai Fon Soh-Pon III Naaras 7 (CH) Sahlberg Carin EX1 CACIB
306 KOR FI*Hovikissan Q-T III Naaras 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX2
307 KOR FI*Mythai Ornanong Sa-Mon III Naaras 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX1 CAC
308 KOR FI*Mythai Tukata Teuan III Naaras 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1
309 KOR FI*Tatsutan Urho Brava-Saman III Uros 12 (Pennut) Sahlberg Carin EX1
310 KOR FIN*Hovikissan iat Jaao III Naaras 2 (SP) Sahlberg Carin KM BIV NOM BIS
311 KOR FIN*Tatsutan Luna Angira-Diptam III Naaras 4 (GIP) Sahlberg Carin EX1 CAPS
312 KOR FIN*Dewdrop's Chaiyo Si Fah III Uros 8 (PR) Sahlberg Carin EX1 CAPIB
312 KOR FIN*Dewdrop's Chaiyo Si Fah III Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
313 MAN 51-52 / MAN d 23 51 FI*Conan Lontrus III Uros 1 (SC) Sahlberg Carin KM NOM
314 MAN 51-52 / MAN a 09 22 51 FI*Kurman's Mario III Uros 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1
314 MAN 51-52 / MAN a 22 51 FI*Kurman's Mario III Uros 13c (Määrittely) Sahlberg Carin MAN a 22 09 51
314 MAN 51-52 / MAN a 22 51 FI*Kurman's Mario III Uros 13c (Määrittely) Sahlberg Carin MAN a 22 09 51
315 MAN 53 / MAN e 23 53 FI*Maikain Valmu Väng III Naaras 12 (Pennut) Sahlberg Carin EX1
316 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix III Uros 1 (SC) Peltonen Martti KM BIV NOM
317 OCI n 24 FI*Moosegrove Dream On III Naaras 1 (SC) Peltonen Martti KM
318 OCI n 24 FI*Northalla Wildfire III Uros 12 (Pennut) Peltonen Martti EX1
319 OCI n 24 FI*Moosegrove Hope III Naaras 12 (Pennut) Peltonen Martti EX1 NOM
320 OCI n 24 DK*Sea Coon's Wendy III Naaras 4 (GIP) Peltonen Martti EX1 CAPS
321 OCI b 24 FI*Moosegrove Ad Victoriam III Naaras 1 (SC) Peltonen Martti KM
322 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore III Uros 2 (SP) Peltonen Martti KM NOM BIS
322 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore III Uros 17 (Veteraani) Peltonen Martti 3
323 OCI b 24 FI*Moosegrove Bella Dorotea III Naaras 6 (IP) Peltonen Martti EX1 CAGPIB
324 OCI c 24 FI*WiliWilla MilkyWay Boy III Uros 5 (IC) Peltonen Martti EX1 CAGCIB
325 OCI o 24 S*Hot Country's Agaton Sax III Uros 1 (SC) Peltonen Martti KM
326 OCI o 24 FI*Topspot Doc The Sixth III Naaras 9 (Avoin) Peltonen Martti EX1 CAC
327 OCI ns 24 FI*Northalla Blackbeard III Uros 5 (IC) Peltonen Martti EX1 CAGCIB
328 OCI bs 24 FIN*Topspot Don Arlecchino III Uros 6 (IP) Peltonen Martti EX1 CAGPIB
328 OCI bs 24 FIN*Topspot Don Arlecchino III Uros 17 (Veteraani) Peltonen Martti Arvosteltu
329 RUS FI*Hana-Bi Biutiful III Naaras 1 (SC) Paloluoma Anne KM
330 RUS FI*Tcarskii'dvorik My Saaga III Naaras 5 (IC) Paloluoma Anne EX1 No Cert
331 RUS FI*Harmuan Belle Bärlein III Naaras 7 (CH) Paloluoma Anne Abs
332 RUS FI*BlueKaramel Blue Diamond III Uros 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC
333 RUS FI*BlueKaramel Blue Bell III Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC BIV NOM
334 RUS S*Mistlurens Sonja III Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX2
335 RUS FI*Tcarskii'dvorik Uh - ty! III Uros 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1
336 RUS FI*Tcarskii'dvorik Olimpia III Naaras 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1
337 RUS FI*Harmuan Minou Mon Chéri III Uros 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX2
338 RUS FI*Harmuan Niki Nallukka III Uros 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1
339 RUS FI*Harmuan Nessa Nallukka III Naaras 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1 BIV NOM
340 RUS FI*Shady-Lady's Cleopatra III Naaras 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX2
341 RUS FIN*Saraitshikin Illusion III Uros 2 (SP) Paloluoma Anne KM
341 RUS FIN*Saraitshikin Illusion III Uros 17 (Veteraani) Peltonen Martti 2
342 RUS FIN*Saraitshikin Kay Kamila III Naaras 2 (SP) Paloluoma Anne KM BIV NOM
342 RUS FIN*Saraitshikin Kay Kamila III Naaras 17 (Veteraani) Peltonen Martti 1 NOM
343 RUS FI*Harmuan Mort Mussukka III Uros 4 (GIP) Paloluoma Anne EX1 CAPS
344 RUS FI*Saraitshikin Extraordinary III Naaras 4 (GIP) Paloluoma Anne EX1 CAPS
345 RUS FIN*Hana-Bi Lekan Kwa Afrika III Uros 6 (IP) Paloluoma Anne EX1 CAGPIB
346 RUS FI*Harmuan Hans Hunajainen III Uros 10 (KAS) Paloluoma Anne EX1 CAP
347 SOM n FIN*Lamadegaan Bellezza III Naaras 1 (SC) Martikainen Arja KM
347 SOM n FIN*Lamadegaan Bellezza III Naaras 17 (Veteraani) Peltonen Martti 3
348 SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin III Uros 2 (SP) Martikainen Arja Abs
348 SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin III Uros 17 (Veteraani) Peltonen Martti Abs
349 SOM a FI*Foxkiss Charina trivirgata III Naaras 11 (Nuoret) Martikainen Arja Abs
350 SPH I / SPH n FI*CiCi's Hildegard Hot III Naaras 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1
351 SPH II / SPH a 03 Ilus-Armus Crowquill's III Uros 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC
352 SPH II / SPH n 09 SE*Sphynx Olympen Admetos III Uros 9 (Avoin) Paloluoma Anne Abs
353 SPH III / SPH d 21 Bourgeous of Prioritet III Uros 7 (CH) Paloluoma Anne EX1 CACIB
354 SPH V / SPH n 09 21 32 LV*Otomi Beautiful Butterfly III Naaras 5 (IC) Paloluoma Anne EX1 CAGCIB
355 SPH V / SPH a 03 32 FI*Tutsi Emperor III Uros 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1 NOM
356 SPH V / SPH n 09 32 Vigo of Bucked Naked III Uros 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1 BIV
357 SPH V / SPH f 02 21 33 FI*Tutsi Buccellati III Naaras 2 (SP) Paloluoma Anne KM
358 BAL b FI*BaliDancer's Cool Mint IV Uros 8 (PR) Hämäläinen Satu EX1 CAPIB
359 BAL c FI*BaliDancer's Ellie IV Naaras 9 (Avoin) Hämäläinen Satu EX1 CAC NOM
360 BAL h FI*Mummeli Dinazinha Queena IV Naaras 5 (IC) Hämäläinen Satu BAL h 21
361 BAL n 21 FI*Noxx Reckless Rebecca IV Naaras 2 (SP) Hämäläinen Satu KM
362 BAL b 21 FI*Jalecat's Rihanna IV Naaras 7 (CH) Hämäläinen Satu EX1 CACIB
363 BAL c 21 FI*BaliDancer's Belle Epoque IV Naaras 5 (IC) Hämäläinen Satu EX1 CAGCIB
364 OLH ns FI*Tirikan Amon Dell Alt Delete IV Uros 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1
365 OLH bs FI*Tirikan Alvida Frey System Failure IV Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1
366 OLH n 25 Topeng News Flash of Noxx IV Uros 1 (SC) Koskenkangas Marjatta KM NOM
367 OLH b 24 FI*TaikaTomun Chili IV Uros 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
368 OLH f 24 FI*Noxx Cassiopeia IV Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1
369 OSH n FI*Mummeli Dinazinha Sofia IV Naaras 7 (CH) Hämäläinen Satu EX1 CACIB
370 OSH n FI*Mummeli Sofinha Viliina IV Naaras 11 (Nuoret) Hämäläinen Satu EX1
371 OSH n FI*Curnauskiss Paint In Black IV Uros 12 (Pennut) Hämäläinen Satu EX1 BIV
372 OSH b FI*TaikaTomun Camomilla IV Naaras 10 (KAS) Hämäläinen Satu EX1 CAP NOM BIS
373 OSH c FI*BaliDancer's Eleeza IV Naaras 9 (Avoin) Hämäläinen Satu EX1 CAC
374 OSH f FI*Ori-Katin Pussy Katnip IV Naaras 11 (Nuoret) Hämäläinen Satu EX1
375 OSH n 22 FI*Keskimaan TMNT Leonardo IV Uros 12 (Pennut) Hämäläinen Satu EX1 NOM BIS
376 OSH n 24 FI*LoveOriental Peggy IV Naaras 11 (Nuoret) Hämäläinen Satu EX1 NOM BIS
377 OSH n 25 FI*Santuzzan Maestro IV Uros 1 (SC) Hämäläinen Satu KM NOM BIS
378 OSH n 25 FI*Clamoris Florentino IV Uros 8 (PR) Hämäläinen Satu EX1 CAPIB
379 OSH a 24 FI*LoudMeow Little Starlet IV Naaras 11 (Nuoret) Hämäläinen Satu EX1
380 OSH a 24 Nick-Nack Sia Alicia, CZ IV Uros 4 (GIP) Hämäläinen Satu EX1 CAPS NOM BIS
381 OSH b 22 FI*Willicon Autunno Dolce IV Uros 6 (IP) Hämäläinen Satu EX1 CAGPIB
382 OSH b 22 FI*Bigear Prince Romeo IV Uros 8 (PR) Hämäläinen Satu EX1 CAPIB
383 OSH b 24 FI*Jalecat's O'Boy IV Uros 7 (CH) Hämäläinen Satu Abs
384 OSH f 24 (N)Manhunter's Check Me Out IV Naaras 3 (GIC) Hämäläinen Satu EX1 CACS
385 OSH ns 24 FI*Noxx Aquila IV Uros 11 (Nuoret) Hämäläinen Satu EX1
386 OSH bs 24 FI*Jalecat's LeeLoo IV Naaras 8 (PR) Hämäläinen Satu EX1 CAPIB
387 OSH cs 22 FI*Bigear Cinderella IV Naaras 13c (Määrittely) Krogh Minna OSH cs 22
387 OSH cs 22 FI*Bigear Cinderella IV Naaras 13c (Määrittely) Krogh Minna Abs
387 OSH cs 22 FI*Bigear Cinderella IV Naaras 13c (Määrittely) Krogh Minna OSH cs 22
387 OSH cs 22 FI*Bigear Cinderella IV Naaras 9 (Avoin) Hämäläinen Satu EX1 CAC
388 OSH gs 24 FI*Bigear Princess Ellah IV Naaras 10 (KAS) Hämäläinen Satu OSH g 24
389 OSH n 03 FI*Laurinda Othello Savarin IV Uros 9 (Avoin) Hämäläinen Satu EX1 CAC
390 OSH n 01 21 FI*Birregin Magaskawee IV Naaras 12 (Pennut) Hämäläinen Satu EX1
391 OSH n 03 22 FI*Keskimaan Purrrfect Mao 4 Me IV Naaras 11 (Nuoret) Hämäläinen Satu EX1
392 OSH n 03 24 FI*LoveOriental Queen of Diamonds IV Naaras 11 (Nuoret) Hämäläinen Satu EX1
393 OSH bs 03 24 FI*Jalecat's SinCityGirl IV Naaras 12 (Pennut) Hämäläinen Satu EX1
394 SIA n FI*Viitakon Tähtönen IV Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta Abs
395 SIA n FI*Twist-Tiramisun Sokeri IV Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1
396 SIA n S*Nova Star Twix IV Uros 17 (Veteraani) Krogh Minna 1 NOM BIS
396 SIA n S*Nova Star Twix IV Uros 2 (SP) Koskenkangas Marjatta KM
397 SIA n FI*Keskimaan Elea Dessuithiel IV Naaras 4 (GIP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAPS
398 SIA n FI*Twist-Tiramisun Queen Luna IV Naaras 8 (PR) Koskenkangas Marjatta EX1 CAPIB BIV NOM
399 SIA a FI*Twist-Tiramisun North Star IV Uros 1 (SC) Koskenkangas Marjatta KM
400 SIA a FI*Viitakon Ykä IV Uros 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
401 SIA b FI*Clamoris Humbert IV Uros 8 (PR) Koskenkangas Marjatta EX1 CAPIB
402 SIA b FI*Birregin Arabean Proud IV Naaras 10 (KAS) Koskenkangas Marjatta EX1 CAP
403 SIA c FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla IV Uros 3 (GIC) Koskenkangas Marjatta EX1 CACS
404 SIA c FI*Twist-Tiramisun New Look IV Naaras 3 (GIC) Koskenkangas Marjatta EX1 CACS NOM BIS
405 SIA c FI*Kelmikerhon Kevätkaihonkukka IV Naaras 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1 BIV NOM
406 SIA n 21 FI*Miado Beldis House Of Bëor IV Naaras 4 (GIP) Koskenkangas Marjatta Abs
407 SIA a 21 FI*Keskimaan Leavings Leevi IV Uros 8 (PR) Koskenkangas Marjatta EX1 CAPIB
408 SIA b 21 (N)Attack's Icandy IV Uros 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1 NOM
409 SIA d 21 FI*Santuzzan On Your Toes IV Uros 4 (GIP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAPS NOM
410 SYL n 03 21 FI*Mummeli Qianinho Uula IV Uros 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
411 SYS n 03 FI*Keskimaan Hobbit Fosco IV Uros 3 (GIC) Koskenkangas Marjatta Mitätöity Mitätöity
412 SYS b 01 21 FI*Pinewoods Tequila Sunrise IV Uros 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta Abs
413 SYS f 01 21 FI*Pinewoods Thrills In the Night IV Naaras 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1
414 HCS Fifi Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Hämäläinen Satu 1 NOM BIS
414 HCS Fifi Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Sahlberg Carin 1 NOM BIS
440 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Hämäläinen Satu MCO V (13c), BAL b, BAL b 21, BAL c, BAL c 21, BAL h 21, BAL n 21, OSH a 24, OSH b, OSH b 03 24, OSH b 22, OSH b 24, OSH bs 24, OSH c, OSH cs 22, OSH f, OSH f 24, OSH g 24, OSH n, OSH n 01 21, OSH n 03, OSH n 03 22, OSH n 03 24, OSH n 22, OSH n 24, OSH n 25, OSH ns 24, VET 2, VET Kotikissat 37
Kass Tellervo EXO g, EXO n, EXO n 22, EXO n 24, PER a 01, PER a 03, PER as, PER f, PER fs 22 62, PER n, PER n 03, PER n 33, MCO V, MCO VI, MCO VII, MCO VIII 43
Koskenkangas Marjatta RAG n 04, TUV d 61-63, TUV f 61-63, TUV g 61-63, ACL III, ACL VI, ACL X, BAL n 03 21, OLH b 24, OLH bs, OLH f 24, OLH n 25, OLH ns, SIA a, SIA a 21, SIA b, SIA b 02 21, SIA b 21, SIA c, SIA d 21, SIA f 01 21, SIA n, SIA n 03, SIA n 21 39
Krogh Minna OSH cs 22 (13c), RAG n, RAG n 21, SBI a, SBI b, SBI b 21, SBI c, SBI c 21, SBI e, SBI f, SBI n, SIB III, SIB IV, SIB V, VET 4 35
Martikainen Arja BEN n 22, BEN n 22 33, BEN n 24, BSH a, BSH ay 11, BSH d 24, BSH e, BSH ns 11, BSH ns 22 64, CRX I, CRX II, CRX III, CRX IV, CRX VI, CRX VIII, DRX I, DRX III, DRX IV, DRX V, DRX VII, SOM a, SOM n 39
Paloluoma Anne CYM 51-52, CYM 53, ABY a, ABY n, ABY o, ABY p, JBT a 03 24, JBT n 01 21, RUS, SPH I, SPH II, SPH III, SPH V 39
Peltonen Martti CHA, EUR a, EUR d, EUR e 22, EUR f, EUR g, EUR g 22, EUR g 23, EUR g 24, EUR n 24, EUR ns 22, EUR ns 24, KBL I, KBL II, KBL III, KBL IV, OCI b 24, OCI bs 24, OCI c 24, OCI n 24, OCI ns 24, OCI o 24, VET 3, VET 4 41
Rautio Kristiina MCO I, MCO II, MCO III, MCO IV, NFO IX, NFO V, NFO VI, NFO VII, NFO VIII, VET 1 39
Saarela Veikko PER a, PER a 21 33, PER a 33, PER f 02 21 62, PER f 02 62, PER f 03, PER n 01 62, PER n 03 24, RAG a, RAG f 03, RAG n 04 21, NFO I, NFO II, NFO III, NFO IV 38
Sahlberg Carin MAN 51-52 (13c), BUR a, BUR b, BUR c, BUR d, BUR e, BUR f, BUR g, BUR h, BUR j, BUR n, KOR, MAN 51-52, MAN 53, DSP III, HCS 38
Wikström Bjarne RAG a 03, RAG a 03 21, RAG a 04, RAG a 04 21, RAG d 03, RAG e 03, RAG f, RAG n 03, ACS III, ACS IV, NEM I, TUA I, TUA II, TUA IX, TUA V, TUA VI, TUA VII 41
11 tuomaria