ERY-SYD kansainvälinen kissanäyttely 8.11.2014
Järjestävä yhdistys Eteläinen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 8.11.2014 Loppuu 8.11.2014
Ilmoittautuminen alkaa 15.8.2014 Ilmoittautuminen loppuu 13.10.2014
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 9:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 13:00
Arvostelut alkavat 10:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 27.10.2014
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Kyllä Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 445   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti info@ery-syd.net
Paikka Dipoli, ESPOO
Toimihenkilöt
Näyttelyinfo, p. 050 576 3344 (iltaisin kello 17 - 21), info@ery-syd.net
Näyttelypäällikkö Viivi Viuha, puheenjohtaja@ery-syd.net
Näyttelysihteeri Tarja Kudjoi, p. 040 741 4003, show@ery-syd.net
Lisätietoja
  • Näyttelymaksusta annetaan alennus niille, jotka tuovat oman häkin tai ovat näyttelyssä kokonaan ilman yhdistyksen tarjoamaa häkkiä. Ilman yhdistyksen tarjoamaa häkkiä tuleville varataan pöytätilaa omien häkkien käyttöä varten sekä tilaa kokonaan ilman häkkipaikkaa tulevien kuljetuslaatikoille.
  • Yhdistyksen tarjoamalla häkillä näyttelymaksu on 62 e/kissa/pvä, ERY-SYDin jäsenille 58 e/kissa/päivä. Näyttelymaksu sisältää nylonhäkin, jonka näytteilleasettaja saa mukaansa näyttelystä. Häkki on ns. Sturdi-malli, koko 63x63x63 cm. Jos kissa osallistuu molempina päivinä, kissa ilmoitetaan sunnuntaina alennetulla oman häkin hinnalla.
  • Ilman häkkipaikkaa tai omalla häkillä osallistuvien näyttelymaksu on 37 e/kissa/pvä, ERY-SYDin jäsenille 33 e/kissa/päivä.
  • Juhlanäyttelyssä ei hyväksytä leimakortteja maksuvälineeksi.
  • Kasvattaja- ja siitosluokat ovat maksuttomia. Tarkistusluokka ja veteraaniluokka 10 e, jos kissa osallistuu muuhun luokkaan, muuten normaali näyttelymaksu.
  • Näyttelyluettelo on maksullinen. Hinta etukäteen Omakissan kautta tilattuna 3 euroa, paikan päältä ostettuna 5 euroa. Luettelo sisältää molempien päivien näyttelyt.
  • Kaverikissat tulee ilmoittaa etukäteen näyttelypäällikölle. Kaverikissoille ei voi varata omaa häkkipaikkaa ja kissan pitää osallistua eläinlääkärintarkastukseen. Kaverikissan eläinlääkärintarkistusmaksu on 5 euroa.
  • Näyttelyssä jaetaan kaikille kissoille ruusukkeet. Uusia leimakortteja ei jaeta, mutta ruusukkeet voi vaihtaa leimoihin, mikäli näytteilleasettajalla on aiemmin saatu, vajaa leimakortti.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 101
2 131
3 93
4 135
Kotikissat 2
Yhteensä 462

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI SK LO 14 FI*Chosen-One Rockstar Riddick Uros Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
2 EXO g FI SK LO 14 FI*Moondreamer's Once in a Blue Moon Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
FI*Moondreamer's Sweetheart (PER n 24) x S*Twice-As-Nice Nikita (EXO g)
3 EXO n 22 FI SK LO 14 FI*Chosen-One Romance in the Rain Uros Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
4 EXO n 22 FI SK LO 14 FI*Chosen-One Rain of Roses Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FI*Chosen-One Lacy Looker (PER n 03 24)
5 EXO n 22 FI SRK LO FI*Elrikan Oskar-Onni Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
LV*Nostri Vincent More Than a Feeling (EXO w) x FI*Elrikan Kleopatra (EXO f 03)
6 EXO n 24 FI SRK LO 13 FI*Cherish's Nutmeg Naaras Champion Tellervo Kass EX1 CACIB
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
7 EXO n 24 FI SRK LO 13 FI*Cherish's Nacho Uros Avoin Tellervo Kass EX1 CAC NOM
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
8 EXO n 24 FI SRK LO 14 FI*Aamukasteen Ladybug Naaras Avoin Tellervo Kass Abs
Latin Lover Cujo (EXO n 24) x FIN*Aamukasteen You are my (EXO n 24)
9 PER n FI SK LO 14 FI*Mimosan Little Bad Girl Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1 NOM BIS
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
10 PER a FI SK LO 14 FI*Moondreamer's Deep Blue Sea Naaras Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1
FI*Moondreamer's Sweetheart (PER n 24) x S*Twice-As-Nice Nikita (EXO g)
11 PER f FI SK LO 14 FI*Mimosan Lying From You Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
12 PER as FI SK RX 14 My Fantasy's Ray Uros Avoin Tellervo Kass EX1 CAC
Vaubernier's Henry of My Fantasy (PER as) x My Fantasy's Vanilla Sky (PER gs)
13 PER fs 22 62 FI SRK LO 13 FI*Moondreamer's Angel Eyes Naaras Champion Tellervo Kass EX1 CACIB
PL*Almathea More Than U Want (PER ns) x IT*Best Wishes Raya (PER g 22)
14 PER n 01 62 FI SRK LO 13 FI*Dirlandan JinJang Uros Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
15 PER n 03 FI SRK LO FI*Kermaviiksen Giovanni Uros Champion Tellervo Kass Abs
N*Korsvik's First Impression (PER n) x FI*Kermaviiksen Dream of Yours (PER g 03 22)
16 PER n 03 FI SK LO 14 FI*Dirlandan Midnight Star Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
17 PER a 01 FIN SRK RX FIN*Buubu's Varliga Herlof Uros International Premior Tellervo Kass EX1 CAGPIB
FIN*Precious Paint It Black (PER n 02) x FIN*Nipsu-Nappulan La Bamba (PER n 03)
17 PER a 01 FIN SRK RX FIN*Buubu's Varliga Herlof Uros Veteraani Kristiina Rautio 1 NOM BIS
FIN*Precious Paint It Black (PER n 02) x FIN*Nipsu-Nappulan La Bamba (PER n 03)
18 PER a 03 FI SK LO 14 FI*Dirlandan Mango Jerry Uros Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
19 PER a 03 FI SRK LO 13 FI*Dirlandan Johnny be good Uros Kastraatti Tellervo Kass EX1 CAP NOM BIS
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
20 PER f 02 62 FI SK LO 14 FI*Dirlandan Marilyn Naaras Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
21 PER f 03 FI SRK LO 14 Betty Soldeserto Naaras Champion Veikko Saarela EX1 CACIB
Hotis Cynder*PL (PER e 03) x Joko of Dendy Dinasty (PER n)
22 PER f 03 FI SK LO 14 FI*Dirlandan Moulin Rouge Naaras Pennut 4-7 kk Veikko Saarela Abs
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
23 PER f 03 FI SK LO 14 FI*KiSui All or Nothing Naaras Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1 NOM
FI*Kermaviiksen Giovanni (PER n 03) x FI*Kultaviiksen Janis Joplin (PER d)
24 PER n 03 24 FI SRK RX FI*Kissankäpälän Cupido Uros Grand International Champion Veikko Saarela EX1 CACS
FIN*Samettiturkin Lenni (PER d 24) x FIN*Amysantti Coconut Shake (PER f 03)
25 PER n 03 24 FI SRK LO 13 FI*Chosen-One Lacy Looker Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Whispers Hide and Seek (PER n 03 24) x FI*Chosen-One Betty Boop (PER g 03)
26 PER f 02 21 62 FI SRK LO FI*Mimosan If Only You Naaras Grand International Champion Veikko Saarela EX1 CACS NOM
S*Athelstones Blackout (PER n) x A*Heaven Sent Petite Fleur (PER f 03 23)
27 PER n 33 FI SRK LO 14 Sinihuiskan Delilah Naaras Avoin Tellervo Kass EX1 CAC NOM BIS
IT*Almigry Seabiscuit (PER n 33) x Sinihuiskan Ruusunnuppu (PER f 33)
28 PER n 33 FI SK LO 14 FI*Fiu-Maun Tiny Cinnamon Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x Benoma Havanna Dreams (PER n 21 33)
29 PER a 33 FI SK LO 14 FI*Fiu-Maun Tiny Blue Shadow Uros Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x Benoma Havanna Dreams (PER n 21 33)
30 PER a 33 FIN SRK LO FIN*Jasmirin Danny-Boy Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Sandypaws Sammy-of-Jasmirin (PER n 33) x DK*Lobell's Babbling Brooke (PER a 33)
31 PER a 21 33 FI SRK LO Sinihuiskan XabiAlonso Uros Champion Veikko Saarela EX1 CACIB NOM BIS
Catbery Tail Ditto (PER d 21 33) x Sinihuiskan Tirlittan (PER c 21 33)
32 ACL III / ACL n 23 FI SRK LO FI*Murmelin Bonzo Uros Grand International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPS NOM
FIN*Magnificat Zicaro (ACL n 24) x FIN*Murmelin Aamurusko (ACL c 21 33)
33 ACL III / ACL n 22 FI SRK LO FI*Trollin Kille Uros Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPIB
FI*Murmelin Bingo (ACL n 24) x FI*Trollin Minni (ACL fs 24)
34 ACL VI / ACL f 03 24 FI SRK RX FI*Trollin Hissu Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
FI*Murmelin Bingo (ACL n 24) x FI*Trollin Rita H (ACS ds 03 24)
35 ACL X / ACL g 21 33 FIN SRK RX FIN*Magnificat Tinka Curl Naaras Supreme Premior Marjatta Koskenkangas KM NOM
Bright of Boomer*EST (ACL ns 22) x FIN*Magnificat Nicolina Curl (ACL js 21 33)
35 ACL X / ACL g 21 33 FIN SRK RX FIN*Magnificat Tinka Curl Naaras Veteraani Satu Hämäläinen 1 NOM BIS
Bright of Boomer*EST (ACL ns 22) x FIN*Magnificat Nicolina Curl (ACL js 21 33)
36 ACS IV / ACS n 02 21 62 FI SRK LO 14 FI*Murmelin Daniela Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Minnikatin McLaren (ACS b 03) x FI*Trollin Hissu (ACL f 03 24)
37 ACS III / ACS b 24 FI SRK RX 14 FI*Siriuksen KoppamurraCurl Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Siriuksen AristoCurl (ACS n 22) x FIN*Siriuksen SalsaCurl (ACS g 24)
38 ACS III / ACS n 22 FI SRK LO FI*Trollin Maximus Uros Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP
FIN*Trollin Erik Punainen (ACS d 09 22) x Ortalion Hot Chila (ACS f 09 24)
39 MCO I / MCO n FI SRK LO FI*Mainehaan Bruno Uros Grand International Champion Kristiina Rautio EX1 CACS BIV
FI*Halden coon's Uno (MCO n) x S*Stortassen's KayCee (MCO a)
40 MCO I / MCO a FI SRK LO 14 FI*Mainehaan Hanson Uros Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*Mainehaan Barbra (MCO n)
41 MCO I / MCO n FI SRK LO 13 FI*Stout-hearted Oprah Naaras Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
A*Winerau's Nadal (MCO n) x FI*Stout-hearted Flowerbelle (MCO a 22)
42 MCO I / MCO n FI SRK LO 14 FI*LovelyLife Heartbeat Hottis Uros Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*LovelyLife Dreamteam Dumle (MCO n 22)
43 MCO I / MCO n FI SRK LO FI*Mainehaan Elisabeth Naaras Kastraatti Kristiina Rautio EX1 CAP
S*Stortassen's Picasso (MCO n 09 22) x S*Stortassen's KayCee (MCO a)
44 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO 14 FI*Mainehaan Humphrey Uros Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*Mainehaan Barbra (MCO n)
45 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO 14 FI*HoneyCoon's Indian Summer Sky Uros Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio Abs
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*WestCoon's Pocahontas (MCO n 09)
46 MCO II / MCO n 09 FI SRK LO 14 FI*Unikuun Daybreak Dragon Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
FI*Kasmasiinin Yoldia (MCO a 09) x FI*Daybreak's Cinnamon Scent (MCO f 22)
47 MCO III / MCO a 22 FI SRK LO 14 Vasco da Gama Uros Avoin Kristiina Rautio Abs
Maharaja Seventh Fleet*UA (MCO as) x Valentina Consior Line*RU (MCO n 09 22)
48 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 13 FI*Unikuun Just Only One Naaras Avoin Kristiina Rautio Abs
FI*Cherry's Maine Fumbe (MCO a) x FIN*RaReCoon's Hot N Cold (MCO n 23)
49 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 14 FI*LovelyLife Heartbeat Hermanni Uros Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*LovelyLife Dreamteam Dumle (MCO n 22)
50 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 14 FI*LovelyLife Image of Kismet Ilona Naaras Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio Abs
FI*LovelyLife Dreamteam Diego (MCO ns 22) x Coonity Nokomis (MCO n)
51 MCO III / MCO a 23 FI SRK LO FI*Mostlycats Kosmos Blue Uros International Premior Kristiina Rautio EX1 CAGPIB
Magic Lake Sam (MCO n 22) x FIN*Mostlycats Dangerous Kind (MCO n 23)
52 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO FI*LovelyLife Dreamteam Dumle Naaras Kastraatti Kristiina Rautio EX1 CAP
IT*Clabacoon's Quemu il Folletto (MCO ns) x FI*LovelyLife Amor Aaria (MCO ns 22)
52 MCO n 22 FI SRK LO FI*LovelyLife Dreamteam Dumle Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
IT*Clabacoon's Quemu il Folletto (MCO ns) x FI*LovelyLife Amor Aaria (MCO ns 22)
53 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 14 FI*Hemingway's Ghost of Cheyenne Naaras Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
DK*Coogan's Willy Wonka (MCO n 22) x FI*Hemingway's Ghost Dancer (MCO n 22)
54 MCO VIII / MCO as 09 23 FI SK LO 14 FI*Krysos Krazy Kat Uros Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1
Mainefield's He's A Rebel (MCO ds) x FI*Krysos Tutti-frutti (MCO g 03 22)
55 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO FI*Bonneamie Walker Canyon Uros International Premior Kristiina Rautio EX1 CAGPIB
FI*Bonneamie Twin Oaks (MCO n 22) x Mainesuspect Sayuri of Bonneamie (MCO n 03 22)
56 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO FI*NineTales Combattente Naaras International Premior Kristiina Rautio EX1 CAGPIB
FI*Goldenstream's Remy Martin (MCO n 03 22) x FI*Pikkumetsän Wundervoll (MCO n 09)
57 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 14 FI*NineTales Golden Boy Uros Kastraatti Kristiina Rautio EX1 CAP BIV NOM
FI*Goldenstream's Remy Martin (MCO n 03 22) x Xandra Sky Beyrouth, CZ (MCO f 22)
58 MCO V / MCO g 22 FI SRK LO 13 FI*Valier's Juno Naaras Champion Tellervo Kass EX1 No Cert
FI*Unikuun Gothic Black (MCO n) x FI*Valier's Yave (MCO e 22)
59 MCO V / MCO f 22 FI SRK RX 14 FI*Hemingway's Leotie Sun Naaras Avoin Tellervo Kass EX1 CAC BIV NOM
Enduro of El Dorado (MCO d 22) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
60 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 14 Atrox Icestorm*PL Uros Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1
Fire Fox Melluandia*PL (MCO d) x Aberdeen Silver Night*PL (MCO f 22)
61 MCO V / MCO f 22 FI SRK LO 14 FI*LovelyLife Heartbeat Helinä Naaras Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*LovelyLife Dreamteam Dumle (MCO n 22)
62 MCO V / MCO f FI SK LO 14 PL*Ashabelle Tosca Naaras Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX2
Big Giants Resort's Milo (MCO a) x Therezia Sky Beyrouth, CZ (MCO f 22)
63 MCO V / MCO d 22 FI SRK LO FI*Mainehaan Freddie Uros Kastraatti Tellervo Kass EX1 CAP
S*Stortassen's Picasso (MCO n 09 22) x FI*Mainehaan Adele (MCO f 23)
64 MCO V / MCO g FI SRK LO 14 FI*Mainehaan Heloise Naaras Määrittely Satu Hämäläinen MCO g / MCO V
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*Mainehaan Barbra (MCO n)
64 MCO V / MCO g FI SRK LO 14 FI*Mainehaan Heloise Naaras Avoin Tellervo Kass EX2
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*Mainehaan Barbra (MCO n)
65 MCO VI / MCO d 03 22 FI SRK LO 14 Sarajen Star Uros Champion Tellervo Kass EX1 CACIB NOM
Sarajen Virginia Gentleman (MCO d 09 22) x Kelimcoons Bay Breeze-of-Sarajen (MCO f 09 22)
66 MCO VI / MCO f 09 FI SRK RX 13 FI*Stout-hearted Naomi Naaras Avoin Tellervo Kass EX1 CAC
A*Winerau's Nadal (MCO n) x FI*Stout-hearted I Love You (MCO d 09 24)
67 MCO VI / MCO e 09 22 FI SRK LO FI*NineTales Didier Drogba Uros Premior Tellervo Kass EX1 CAPIB
FI*Goldenstream's Remy Martin (MCO n 03 22) x FI*NineTales Afrodite (MCO gs 22)
68 MCO VI / MCO d 09 22 FI SRK LO FI*Rotcat In Flames Uros Kastraatti Tellervo Kass EX1 CAP
Wackymoon Chaos (MCO ns 09) x FI*Rotcat Fumiko (MCO g 22)
69 MCO VII / MCO gs 22 FI SRK LO FI*NineTales Afrodite Naaras International Champion Tellervo Kass EX1 CAGCIB BIV
Summerplace Simply the Best (MCO e 22) x Pediro Sweet Lions Toscana (MCO gs 22)
69 MCO gs 22 FI SRK LO FI*NineTales Afrodite Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Summerplace Simply the Best (MCO e 22) x Pediro Sweet Lions Toscana (MCO gs 22)
70 MCO VII / MCO ns FI SRK LO 13 FI*NineTales Funny Face Uros Avoin Tellervo Kass EX1 CAC
Nascat Coyote Mustang of Ameliinan (MCO ns 09 23) x FI*NineTales Afrodite (MCO gs 22)
71 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 14 Dynamicats Mr Bojangles Uros Nuoret 7-10 kk Tellervo Kass EX1 NOM
LT*Baltic Wind Incredible (MCO n 09 22) x Dynamicats The Finish Line (MCO ns 09 22)
72 MCO VII / MCO as 22 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Make Me Smile Uros Kastraatti Tellervo Kass EX2
Dances with Wolves Sucki (MCO ns) x FI*HoneyCoon's My Secret Heart (MCO as 22)
73 MCO VII / MCO ns 22 FI SRK RX 14 FI*Rotcat Knight of Silver Uros Kastraatti Tellervo Kass EX1 CAP
FIN*Rotcat Chibbo (MCO ns 09 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
74 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO FI*Godfather's Fernando Uros International Champion Tellervo Kass EX1 CAGCIB
FIN*Godfather's Åke Blomqvist (MCO ns 09 22) x FI*CheNiCoon's Enni (MCO as 22)
75 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO FI*Godfather's Felicidad Naaras International Champion Tellervo Kass EX1 CAGCIB
FIN*Godfather's Åke Blomqvist (MCO ns 09 22) x FI*CheNiCoon's Enni (MCO as 22)
76 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI SRK LO FI*NineTales Drama Queen Naaras International Champion Tellervo Kass Abs
FI*Goldenstream's Remy Martin (MCO n 03 22) x FI*NineTales Afrodite (MCO gs 22)
77 MCO VIII / MCO fs 09 FI SRK LO 14 FI*NineTales Halo Naaras Pennut 4-7 kk Tellervo Kass EX1 BIV NOM
King Kovu Silverbastis*PL (MCO n 09) x FI*NineTales Drama Queen (MCO fs 09 22)
78 MCO VIII / MCO ds 09 22 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Thief Of Hearts Uros Grand International Premior Tellervo Kass Abs
Battle Creek's X'Uta Pendragon (MCO n 09 22) x FIN*Starmaker's Secret Garden (MCO fs 09 22)
79 MCO VIII / MCO ns 09 22 FIN SRK LO FIN*Rotcat Chibbo Uros Premior Tellervo Kass EX1 CAPIB
PL*Carriecoon U'Blackie (MCO ns) x FIN*Chatvallon Royal Caroline (MCO ns 09 22)
80 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO 14 FI*HoneyCoon's Thunderball Uros Kastraatti Tellervo Kass EX2
FIN*Goldenstream's Lewis (MCO as 22) x FI*HoneyCoon's Miss Impossible (MCO n 09)
81 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO 13 FI*NineTales Fast & Furious Uros Kastraatti Tellervo Kass EX1 CAP BIV NOM
Nascat Coyote Mustang of Ameliinan (MCO ns 09 23) x FI*NineTales Afrodite (MCO gs 22)
82 NEM I / NEM n 21 FI SRK RX 13 Amarillis Blue Veil Uros Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
Sibirskiy Samotzvet Chegievara (NEM n 21) x Kuz'kin Dom Ekaterina (NEM a 21)
83 NFO I / NFO a FI SRK LO 14 9 Levens Trick or Treat Uros Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
Atlas fra Jerriks Smykkeskrin (NFO n 09 22) x 9Levens Suki (NFO as 09 23)
84 NFO I / NFO n FI SRK LO 14 FI*Draconian Northern Lights Uros Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1
Eirik v.d. Gehlen Bieke (NFO nt 22) x FI*Draconian SerenadeOfSorrow (NFO n 09)
85 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian Cry Of Silence Uros International Champion Veikko Saarela EX1 CAGCIB
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
86 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian SerenadeOfSorrow Naaras International Champion Veikko Saarela EX1 CAGCIB NOM
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
86 NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian SerenadeOfSorrow Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
87 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Vihurin Myrskytuuli Jane Naaras International Champion Veikko Saarela EX2
FI*Ninatte's Cloud Nine (NFO n 03) x Chessa of Westnord (NFO f 03)
88 NFO II / NFO a 03 FI SRK LO 14 FI*Tupuliinin Teuvo Maanteiden Kuningas Uros Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
FI*Nalle-Puhin Gil Grissom (NFO a 09 23) x FI*NordicTigers Be My Love (NFO f 09 22)
89 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 14 FI*Draconian Shadegrown Uros Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1 BIV
Eirik v.d. Gehlen Bieke (NFO nt 22) x FI*Draconian SerenadeOfSorrow (NFO n 09)
90 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian AutumnReflection Uros Supreme Premior Veikko Saarela KM
FIN*Dunderkattens Got-To-Live (NFO n 09) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
91 NFO II / NFO n 09 FIN SRK LO FIN*Wishmaster Kid Brother Uros Grand International Premior Veikko Saarela EX1 CAPS NOM
FIN*Wishmaster Harold Lloyd (NFO n 09 22) x N*Coco Islands' Velvet (NFO f 03 22)
92 NFO III / NFO n 24 FIN SRK LO FIN*Deeamore Elysimum Mons Uros Grand International Premior Veikko Saarela EX1 CAPS
S*Laterna Magica's Sleeping Bag (NFO n 09 24) x FIN*Deeamore Noraina Nesree (NFO n 09 23)
93 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO FI*Mototassun Viehkeä Veijari Uros Grand International Champion Veikko Saarela EX2
FIN*Leoline Jimi Jäämies (NFO e 09) x FIN*Tupuliinin Kuuma Kesä (NFO ns 09 24)
94 NFO IV / NFO n 09 23 FI SRK LO FI*Slytiger's Hot Enchantment Uros Grand International Champion Veikko Saarela EX1 CACS
S*Restless Zooropa (NFO d 03 24) x FIN*Slytiger's Primrose (NFO as 03 24)
95 NFO IV / NFO a 03 24 FI SRK LO 13 FI*FinnFeline's Envy Me Uros International Champion Veikko Saarela EX1 CAGCIB BIV NOM
S*Isgården's Emmett (NFO d 22) x S*Utblicken's Lill Ammuu (NFO a 02)
96 NFO IV / NFO n 09 22 FI SRK LO FI*Tähtitassun Revontuli Uros International Champion Veikko Saarela EX2
FIN*Tähtitassun Vintiö (NFO n 09 24) x FIN*NariNetta's Wild Riviera (NFO n 22)
97 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO 13 FI*Jarraun's Skog Asgard Uros Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
FI*Heinuntuvan Konsta (NFO n) x FI*Tähtitassun Aurinkoinen (NFO n 09 24)
98 NFO IV / NFO n 09 22 FI SRK LO 14 FI*Draconian Nepenthe Naaras Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1
Eirik v.d. Gehlen Bieke (NFO nt 22) x FI*Draconian SerenadeOfSorrow (NFO n 09)
99 NFO IV / NFO n 03 22 FIN SRK LO FIN*Kirsikan HelmiLiina Naaras Grand International Premior Veikko Saarela EX1 CAPS
FIN*Kirsikan Gretzky (NFO n 03 22) x Kirsikka Felis Audax*DK (NFO f 09)
99 NFO IV / NFO n 03 22 FIN SRK LO FIN*Kirsikan HelmiLiina Naaras Veteraani Satu Hämäläinen 2
FIN*Kirsikan Gretzky (NFO n 03 22) x Kirsikka Felis Audax*DK (NFO f 09)
100 NFO V / NFO f S*Winsnes Wilda Faith Naaras Champion Kristiina Rautio Abs
S*NC's High Life (NFO d 09 22) x S*Little L's Chiquita (NFO as 23)
101 NFO V / NFO d 24 FI SRK LO 13 FI*Jarraun's Skog Bergthor Uros Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC BIV
FI*Heinuntuvan Konsta (NFO n) x FI*Kattskogens Alma (NFO f 09 23)
102 NFO V / NFO d FI SRK LO 14 S*Rotvältans Kingston Uros Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1
S*Moveramis Dolph (NFO n 09 24) x S*Rotvältans Jamaica Blue Mountain (NFO f 09 24)
103 NFO V / NFO d 23 FI SK LO 14 FI*Lolcat's Prince Philip Uros Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
FI*RockyHill's Aruna (NFO ns 23) x FI*Lolcat's Rose (NFO f)
104 NFO VI / NFO f 09 22 S*Lagboda's Officer Tanya Naaras International Champion Kristiina Rautio EX1 CAGCIB NOM
S*Eärfalas Dante, DVM (NFO d 09 22) x S*Lagboda's Prinsessan Leia (NFO n 23)
105 NFO VI / NFO g 09 24 FI SK LO 14 FI*Godfather's GoldenEye Naaras Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX2
FI*Draconian Cry Of Silence (NFO n 09) x FI*Godfather's Eliza Doolittle (NFO g 09 22)
106 NFO VI / NFO f 09 24 FI SRK LO 14 FI*Jarraun's Skog Cheresa Naaras Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX3
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
107 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 14 S*Just Catnap's Ailsa Craig Naaras Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1 BIV NOM
S*Just Catnap's Chad (NFO d 09 22) x (N)Migoto's Siri Sofia (NFO f 03 24)
108 NFO VI / NFO d 03 FI SRK LO FI*Kultahuiskan Iisakki Uros Grand International Premior Kristiina Rautio EX1 CAPS
FI*Tähtitassun Daniel (NFO d 24) x FI*Kultahuiskan Geisha (NFO f 03)
109 NFO VI / NFO f 01 FIN SRK LO S*Drakborgens Ata Hautamäki Naaras International Premior Kristiina Rautio EX1 CAGPIB
FIN*Kujakeikarin Conna (NFO a 03 23) x S*Drakborgens Ulla Åskvigg (NFO d 02 21)
110 NFO VI / NFO d 09 FIN SRK LO FIN*Tupuliinin Susu Naaras Premior Kristiina Rautio EX1 CAPIB
FIN*Leoline Jimi Jäämies (NFO e 09) x FIN*Tupuliinin Maggie (NFO f 09)
111 NFO VI / NFO f 09 FI SRK LO 13 FI*Jarraun's Skog Borghilda Naaras Kastraatti Kristiina Rautio EX2
FI*Heinuntuvan Konsta (NFO n) x FI*Kattskogens Alma (NFO f 09 23)
112 NFO VI / NFO f 09 22 FI SRK LO 13 S*Capsicum's Elyss Naaras Kastraatti Kristiina Rautio EX1 CAP BIV NOM
S*Långängens Krokant (NFO n 09 22) x S*Mylingens Maryland (NFO f 03 22)
113 NFO VII / NFO fs FI SRK LO FI*FoxyPaw's Cherry Mash Naaras International Champion Kristiina Rautio EX1 CAGCIB
FI*FoxyPaw's Jock Scott (NFO ns 09 24) x S*Zealou's Zemya Hamilton (NFO f 24)
114 NFO VIII / NFO ns 09 23 FI SRK LO 14 FI*RockyHill's Mohawki Uros Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
FI*RockyHill's Aruna (NFO ns 23) x S*Little L's Nitra (NFO f 02 21)
115 NFO VIII / NFO ns 09 24 FI SRK LO 14 FI*RockyHill's Apache Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1 NOM
FI*RockyHill's Aruna (NFO ns 23) x S*Little L's Nitra (NFO f 02 21)
116 NFO VIII / NFO ns 09 24 FIN SRK LO FIN*Tupuliinin Kuuma Kesä Naaras Premior Kristiina Rautio EX1 CAPIB
Puma av Skara Brae*CH (NFO ns 09 23) x FIN*Tupuliinin Syksyn Sävel (NFO ns 09 24)
117 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Supreme Champion Kristiina Rautio KM NOM BIS
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
118 NFO IX / NFO w 61 FI SRK LO FI*Tähtitassun Juhannus Uros Supreme Premior Kristiina Rautio KM
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x FIN*Heinuntuvan Olga Maria (NFO f 03 23)
119 NFO IX / NFO w 64 FI SRK LO FI*Tähtitassun Carl Philip Uros Grand International Premior Kristiina Rautio Abs
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x FIN*Heinuntuvan Olga Maria (NFO f 03 23)
120 NFO IX / NFO w 62 FIN SRK RX FIN*Tähtitassun Väinämöinen Uros Veteraani Satu Hämäläinen 1 NOM
FIN*Tähtitassun Hurmuri (NFO n 23) x FIN*Tähtitassun Lumikukka (NFO w)
121 RAG n FI SRK LO 14 Gayaneh Ideo Iuxta Uros Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1 NOM
Gayaneh Gaudeamus Igitur (RAG n 21) x FIN*Shyshaman's Moonlight (RAG a 04)
122 RAG a FI SRK LO Gayaneh Gratia Illa Naaras Grand International Champion Veikko Saarela EX1 CACS
FI*Hakalan Herra Tossavainen (RAG n) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
123 RAG a FI SRK LO 13 FI*Dolldesire's Fizz Uros Champion Veikko Saarela Abs
Darlinlildols Mighty Treasure (RAG n) x Wattuwarpaan Laszwil Herttinen (RAG a 04)
124 RAG a FI SRK LO 14 FI*Collicatin Shining Emil Uros Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1 BIV NOM BIS
S*Hallongläntans Kyle Katarn (RAG n) x FI*Collicatin Shining Diamond (RAG a)
125 RAG a FI SK LO 14 FI*Erkatin Hupu Hildig Uros Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1
FI*Shyshaman's Bluest Rivers (RAG a 04) x FI*Erkatin Saara Sylvia (RAG n)
126 RAG a FI SK LO 14 FI*Barfait's Sunflower Naaras Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1 NOM BIS
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Nanette (RAG n)
127 RAG a FI SK LO 14 FI*Erkatin Leenu Linnea Naaras Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX2
FI*Shyshaman's Bluest Rivers (RAG a 04) x FI*Erkatin Saara Sylvia (RAG n)
128 RAG a FI SRK LO FI*Dollgarden's Anemone Naaras International Premior Veikko Saarela EX1 CAGPIB NOM
FIN*Feel-X Amatus (RAG n 03) x FIN*Merihelmen Do-Re-Mi (RAG a 04)
129 RAG f FI SRK LO 14 FI*Pehmis Pirteä Pipsa Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
FIN*Maplehill's Baby James (RAG d 04) x FI*Pehmis Neiti Nokinenä (RAG n 04 21)
130 RAG n 21 FI SRK LO Gayaneh Gaudeamus Igitur Uros Grand International Champion Minna Krogh EX1 CACS
FI*Hakalan Herra Tossavainen (RAG n) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
131 RAG n 21 FI SRK LO 14 Gayaneh Igitur Imago Uros Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1
Gayaneh Gaudeamus Igitur (RAG n 21) x FIN*Shyshaman's Moonlight (RAG a 04)
132 RAG n 21 FI SRK LO 14 FI*Kivelän Baldassare Ludano Uros Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1 NOM
FI*Ruuskatin Li'l Bad Wolf (RAG n 04 21) x FI*Dollyblues Wildflower (RAG f 04)
133 RAG n 03 FI SRK LO 13 FI*Sunrunner's Ulwis Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC NOM
S*Eurovisions San Francisco (RAG n 03) x FI*Sunrunner's Owena (RAG n 03)
134 RAG n 03 FI SRK LO 14 FI*Lukanpuron Don Luigi Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström Abs
FI*Shyshaman's Star of Ivanhoe (RAG a 03) x FI*Riverknee Super Nova (RAG n 03)
135 RAG n 04 FI SRK LO 13 FI*Snowrag Tangerine Uros Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACIB
Illerdolls Curufin (RAG a 03) x FIN*Snowrag Timanfaya (RAG n 03)
136 RAG n 04 FI SRK LO 14 FI*Mayapaw's Muchas Gracias Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
FI*Maplehill's Sea of Stars (RAG a 03) x FI*Mayapaw's Maya Love (RAG n 03)
137 RAG n 04 FI SK LO 14 FI*Lukanpuron Elias Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1 BIV NOM
FI*Riverknee Zoltán King (RAG a) x Kylador Arcadia (RAG n 03)
138 RAG n 04 FI SK LO 14 Angelicdolls Royal Princess Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
Angelicdolls Royal Junior (RAG a 04) x Chatandolls Pretty of Angelicdolls (RAG n 04)
139 RAG n 04 FIN SRK LO FIN*Dollyblues PieceOfMyHeart Naaras Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX1 CAP
FIN*Dollyblues Rhapsody In Blue (RAG a 03) x FIN*Dollyblues Satin Doll (RAG f)
140 RAG a 03 FI SRK LO Solenzara's Nino de Angelo Uros International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB
Falkenwald Momo (RAG n 03) x Junko Supurrsonic*PL (RAG a 03)
141 RAG a 03 FI SRK LO SweetFellow Tamaya-Magnolia Naaras Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB
Dreamfinder Giovanni (RAG n 04) x Rockcreek Aurelie la Fleur (RAG a 03 21)
142 RAG a 03 FI SRK LO 14 (N)Dixie Dolls Smooth Smurf Uros Avoin Bjarne Wikström EX2
(N)Dixie Dolls Dazzling Sparrow (RAG n 03) x S*Gunbertus Eloa Enejie (RAG a 03)
143 RAG a 03 FI SRK LO 13 FI*Riverknee Amaze Me Uros Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC BIV
Illerdolls Curufin (RAG a 03) x FI*Riverknee Ocean Beach (RAG n 03)
144 RAG a 03 FI SK LO 14 Angelicdolls Super Girl Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1 BIV NOM
Angelicdolls Superman Junior (RAG a 03) x Angelicdolls Jessica Alba (RAG n 03)
145 RAG a 03 FI SK LO 14 FI*Rock'nRags Licence to Chill Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Rock'nRags NinjaBoy (RAG a 03 21) x FI*Dollyblues Hello Mary Lou (RAG a 03)
146 RAG a 03 FI SK LO 14 FI*Barfait's Tinker Bell Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1 NOM
Jalapeno Indiana Jones (RAG a 04) x FI*Barfait's Heartbreaker (RAG n 03)
147 RAG a 04 FI SRK LO 13 FI*Rock'nRags Heart On Fire Uros Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB
RaggleDazzle Riku of Naorahdolls (RAG n 04) x SweetFellow Tamaya-Magnolia (RAG a 03)
148 RAG a 04 FI SRK LO 14 FI*Lukanpuron Corona Borealis Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Shyshaman's Star of Ivanhoe (RAG a 03) x FI*Riverknee Kangaroo Ridge (RAG n)
149 RAG a 04 FI SK LO 14 FI*Erkatin Tupu Teodor Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Shyshaman's Bluest Rivers (RAG a 04) x FI*Erkatin Saara Sylvia (RAG n)
150 RAG a 04 FI SK LO 14 FI*Dolldesire's Hope Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1 BIV
Darlinlildols Mighty Treasure (RAG n) x N*Aakres RagPride Sandra (RAG a 03)
151 RAG a 04 FI SK LO 14 FI*Lukanpuron Else Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström Abs
FI*Riverknee Zoltán King (RAG a) x Kylador Arcadia (RAG n 03)
152 RAG a 04 FI SK LO 14 FI*Lukanpuron Emma Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström Abs
FI*Riverknee Zoltán King (RAG a) x Kylador Arcadia (RAG n 03)
153 RAG d 03 FI SRK LO FI*Snowrag Red Maserati Uros Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS
FI*Snowrag Prince of Tide (RAG n 03) x FI*Snowrag Balenciaga (RAG f 03)
154 RAG d 03 FI SRK LO FI*Dollyblues Be The One Uros International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB
Kanoa Dama W Masce*PL (RAG n 03) x FI*Dollyblues 2Become1 (RAG f 03)
155 RAG e 03 FI SK LO 14 FI*AzuLejo's Leandro Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Sunrunner's Rohan (RAG a 03) x FI*Sunrunner's Tibalia (RAG g 04)
156 RAG f 03 FI SRK LO 14 FI*Dollyblues Beautiful Vibes Naaras Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
FI*Dollyblues Music Box (RAG d 04) x FI*Dollyblues Only You (RAG n 03)
157 RAG f 03 FI SRK LO FI*Utuinen Tirlittan Naaras Kastraatti Veikko Saarela EX1 CAP
FIN*Riepujengin Huáng (RAG d 03) x FIN*Utuinen Juanita's Jopchien (RAG n 04)
158 RAG n 04 21 FI SRK LO FI*Dollicious SummerNightDream Naaras International Premior Veikko Saarela EX1 CAGPIB
FIN*Kehtolaulun Max de Mio (RAG n 04 21) x FIN*Dollicious Chocolate Heart (RAG n)
159 RAG n 04 21 FI SRK LO FI*Dollyblues MusicOfMyHeart Uros Premior Veikko Saarela EX1 CAPIB
FIN*Dollicious Frozen Heart (RAG n 03 21) x FIN*Dollyblues PieceOfMyHeart (RAG n 04)
160 RAG a 03 21 FI SK LO 14 FI*Rock'nRags Razzmatazz Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Rock'nRags NinjaBoy (RAG a 03 21) x FI*Dollyblues Hello Mary Lou (RAG a 03)
161 RAG a 04 21 FI SRK LO FI*Rock'nRags Maxterwork! Uros Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
FI*Dollicious Maxterpiece! (RAG a 04 21) x FI*Dollyblues Queen of Beauty (RAG a 04 21)
162 RAG a 04 21 FI SRK LO 14 FI*Rock'nRags Maxine! Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
FI*Rock'nRags Maxterwork! (RAG a 04 21) x FI*Dollyblues Hello Mary Lou (RAG a 03)
163 RAG a 04 21 FI SRK RX FI*Dollicious Maxterpiece! Uros Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP NOM
FIN*Kehtolaulun Max de Mio (RAG n 04 21) x CH*SunshineRaggies Orana Wileny (RAG a 03)
164 SBI n FI SRK RX S*Raus Höjden's Harmoney in Brown Naaras Supreme Champion Minna Krogh KM NOM
IDP*Backkara's Geralino (SBI c) x S*Raus Höjdens Java (SBI n)
165 SBI n FI SRK RX 14 FI*Touchant Ultra-Beau Uros Avoin Minna Krogh EX1 CAC
FI*Rais-Kis Coffee (SBI n) x FIN*Touchant Magique Beauté (SBI f)
166 SBI n FIN SRK LO EST*Audrey Herencia Naaras International Premior Minna Krogh Abs
EST*Prosper Klaudia (SBI n 21) x FIN*Sic'an Jojada (SBI n)
167 SBI b FI SK LO 14 S*Saphire Extreme Cleo De Nile Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
Solar Eclipse Sunny Queen*ES (SBI b 21) x Havana des Gendy (SBI b)
168 SBI a FI SRK LO FI*Zhamanen MT Bobby Orr Uros Supreme Premior Minna Krogh KM NOM BIS
FIN*Recknagel Miroslavsaatan (SBI d) x FIN*Zhamanen Tinkerbell (SBI g)
169 SBI a FI SRK LO FI*Tamus Vectra Pipro Naaras Supreme Premior Minna Krogh KM BIV NOM BIS
FIN*MeToYou Ceasar (SBI a) x FIN*Tamus Baleno Bellet (SBI n)
170 SBI a FIN SRK LO FIN*Sic'an Mesa Naaras Grand International Premior Minna Krogh EX1 CAPS
FIN*Cetulean Lagerfeld (SBI a) x FIN*Sic'an Junia (SBI a)
171 SBI a FIN SRK LO FIN*Sic'an Midian Naaras International Premior Minna Krogh Abs
FIN*Cetulean Lagerfeld (SBI a) x FIN*Sic'an Junia (SBI a)
172 SBI a FI SRK LO FI*Åbodas Tobias Uros Premior Minna Krogh EX1 CAPIB
FIN*Fotocatin Risto Räppääjä (SBI n) x FI*Vongoivan Cirrus (SBI a)
173 SBI b FIN SRK LO FIN*Touchant Kief d'Amour Naaras Grand International Premior Minna Krogh EX1 CAPS
FIN*Jadinell N'Itch Navar (SBI c 21) x FIN*Touchant Haute Couture (SBI f)
174 SBI c FIN SRK LO FIN*Touchant Jaunet d'eau Naaras Kastraatti Minna Krogh EX1 CAP
FIN*Pirimirrin Wiseman (SBI c) x FIN*Touchant A la Paris (SBI n)
175 SBI e FI SRK LO FI*Mototassun Remu-Rudolf Uros Supreme Premior Minna Krogh KM
FIN*Chirybiry's Remulus (SBI n) x FIN*Lirukallion Säkenöivä voima (SBI f)
176 SBI f FIN SRK LO FIN*Lirukallion Säkenöivä voima Naaras Grand International Champion Minna Krogh EX1 CACS
Faerie Kiss Lancelot (SBI n) x FIN*Lirukallion Tilaustyö (SBI d)
177 SBI f FI SRK LO 14 FI*Nalle-Puhin Mustang Sally Naaras Avoin Minna Krogh EX1 CAC BIV
FIN*Zhamanen C'mon Let's RED! (SBI d) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
178 SBI f FI SRK LO 14 FI*Belagian Xantippa Naaras Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1
FIN*Fotocatin Catty Taavi (SBI d 21) x FI*ElfQuest Leetah (SBI g)
179 SBI b 21 FI SRK LO FI*Canth's ToyBoy Uros Supreme Champion Minna Krogh KM BIV NOM
FIN*Zaraxe Adamnan Morris (SBI b) x EE*Arista Aramante (SBI a 21)
180 SBI b 21 FI SRK LO 14 FI*JoJon Pingheng Mei Uros Nuoret 7-10 kk Minna Krogh EX1
FI*JoJon Kuajiang Hua (SBI b 21) x FI*JoJon Wan Meihua (SBI f 21)
181 SBI b 21 FI SK LO 14 FI*Sic'an Ulmaria Naaras Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
FI*Vongoivan Erik (SBI c 21) x FI*Sic'an Ruut (SBI n 21)
182 SBI c 21 FI SRK LO 14 FI*Canth's Kismet Naaras Avoin Minna Krogh EX1 CAC
FI*Canth's Soldier of Love (SBI n 21) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
183 SIB III / SIB n 24 FI SRK RX 14 FI*Likimain A Beautiful Lie Naaras Avoin Minna Krogh EX1 CAC
Sibknyazhestvo Oscar (SIB ny 11) x FI*Lumikissan Janis Joplin (SIB f 24)
184 SIB III / SIB n 24 FI SRK RX 13 Flanel Sibaris*RU Naaras Avoin Minna Krogh Abs
Heres Sibaris*RU (SIB ny 24) x Quinni Sibaris*RU (SIB n 24)
185 SIB III / SIB n 24 FI SRK RX 14 FI*Likimain A Bigger Bang Uros Kastraatti Minna Krogh EX1 CAP
Sibknyazhestvo Oscar (SIB ny 11) x FI*Lumikissan Janis Joplin (SIB f 24)
186 SIB IV / SIB n 02 21 FIN SRK LO FIN*Villan Don Marcello Uros Grand International Champion Minna Krogh EX1 CACS
FIN*Amante's Hip Hop (SIB ns 03 23) x FIN*Balladin Carmencita (SIB n 03 23)
187 SIB IV / SIB n 01 21 62 FI SRK RX 13 Intrigue Syberia Naaras Avoin Minna Krogh EX1 CAC
Aristotel' Laskoviy Zver' (SIB a 03 24) x Katarina of Siberia (SIB f 03 21)
188 SIB V / SIB f FI SRK LO FI*Jäälinnan Alisa Naaras Grand International Champion Minna Krogh EX1 CACS
FIN*Amante's Joking Jasper (SIB n 09) x FIN*Kestilinnan Greta (SIB g 24)
189 SIB V / SIB d 24 FI SRK RX 14 FI*Likimain Aladdin Sane Uros Avoin Minna Krogh EX1 CAC BIV
Sibknyazhestvo Oscar (SIB ny 11) x FI*Lumikissan Janis Joplin (SIB f 24)
190 SIB V / SIB f FI SRK RX 14 FI*Likimain A Kind of Magic Naaras Avoin Minna Krogh EX1 CAC
Sibknyazhestvo Oscar (SIB ny 11) x FI*Lumikissan Janis Joplin (SIB f 24)
191 SIB V / SIB d 23 FI SK LO 14 FI*Keijumetsän Kesäduuni blues Uros Pennut 4-7 kk Minna Krogh EX1
FI*Jatsitytön Argut (SIB n 23) x FI*Jäälinnan Alisa (SIB f)
192 SIB V / SIB f 23 FI SRK LO FI*Amurin Hanna Naaras Premior Minna Krogh EX1 CAPIB
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
193 TUA I / TUA n FI SRK RX 13 FI*Josmarin Innusha Naaras Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FI*Josmarin Guniz (TUA w)
194 TUA II / TUA n 03 FI SRK LO FI*Tangerine's Body and Soul Uros Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS NOM
Benito Rosa Glauca, CZ (TUA n 01) x FI*Josmarin Galibe (TUA n 24)
195 TUA V / TUA f 24 FI SRK LO FI*Felesin DeaAmoris Naaras International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB
S*Wi'nte Sams Harry Boy (TUA n 24) x FIN*Josmarin Booty Roller (TUA d 24)
196 TUA V / TUA d 24 FI SK LO 14 FI*Gildemin Brutus Boy Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström Abs
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Elekatin Yolanda-Yasmin (TUA d 24)
197 TUA VI / TUA f 03 22 FI SRK LO 14 FI*Elekatin Jalila Jessenia Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
FI*Kralice DayLate DollarShort (TUA ns 09) x FIN*Elekatin Oi Susanna (TUA g 24)
198 TUA VII / TUA ns FI SRK LO 13 FI*Elekatin Suleiman Uros Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
FI*Kralice DayLate DollarShort (TUA ns 09) x FI*Elekatin Valentina (TUA n)
199 TUA IX / TUA w 61 FI SRK LO FI*Josmarin Guniz Naaras Grand International Champion Bjarne Wikström Abs
S*Wi'nte Sams Harry Boy (TUA n 24) x FI*Josmarin Eldem (TUA w)
200 TUA IX / TUA w 61 FI SRK RX 13 FI*Josmarin Ieremija Uros International Champion Bjarne Wikström Abs
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FI*Josmarin Guniz (TUA w)
200 TUA IX / TUA w FI SRK RX 13 FI*Josmarin Ieremija Uros Siitos Bjarne Wikström
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FI*Josmarin Guniz (TUA w)
201 TUA IX / TUA w 61 FI SRK RX 14 FI*Elekatin Super Nova Uros Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FIN*Elekatin Oriana (TUA w)
202 TUA IX / TUA w 63 FI SK LO 14 FI*Gildemin Bailey's King Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström Abs
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Elekatin Yolanda-Yasmin (TUA d 24)
203 TUA IX / TUA w 63 FI SK LO 14 FI*Gildemin Big Benjamin Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström Abs
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Elekatin Yolanda-Yasmin (TUA d 24)
204 TUA IX / TUA w 62 FI SK LO 14 FI*Felesin Regina Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
205 TUA IX / TUA w 63 FI SK LO 14 FI*Gildemin Beauty Diva Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström Abs
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Elekatin Yolanda-Yasmin (TUA d 24)
206 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI SRK LO FI*GizemliKediler Beze Balerin Naaras Supreme Champion Marjatta Koskenkangas KM NOM BIS
FIN*Artvan Ahabey (TUV d) x FI*GizemliKediler Adile Alaiye (TUV d)
207 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI SRK LO 13 FI*Kuukissan Asli Altan Uros Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACIB BIV NOM
DK*Safkan Kedi's Zeus (TUV d) x FI*Suviyön Bayindir Belemir (TUV f)
208 TUV d 61-63 / TUV d 61 FI SRK RX 14 Avyonah Khaled Khalil Uros Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
Karawanserails Ludwig (TUV d) x Helin Du Mont D Amasya (TUV e)
209 TUV f 61-63 / TUV f 61 FI SRK LO FI*Valier's Define Naaras International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CAGCIB
FIN*Hiirikujan Istekli Kedi (TUV d) x FI*Valier's Ciara (TUV f)
210 TUV g 61-63 / TUV g 61 FI SK LO 14 Avyonah Blueberry Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
Avyonah Chaleb Herr vom See (TUV e) x Safkan Kedis Isabella (TUV g)
211 ABY n FI SRK LO 13 FI*Nebuankhet VanVan Uros Avoin Anne Paloluoma EX1 CAC
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif (ABY n)
212 ABY n FI SRK LO 14 Osiris(V) Total Surprise Uros Champion Anne Paloluoma EX1 CACIB NOM BIS
Osiris(V) Sammy Davis Junior (ABY n) x Osiris(V) Rumour Has It (ABY n)
213 ABY n FI SRK LO 13 FI*Nebuankhet Veritaserum Uros Premior Anne Paloluoma EX1 CAPIB
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif (ABY n)
214 ABY n FI SRK LO 13 FI*Nebuankhet The Doctor Uros Kastraatti Anne Paloluoma EX1 CAP
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Nebuankhet Taibhsear (ABY p)
215 ABY n FI SRK LO S*Hjortronstigens Private Dancer Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Hjortronstigens The Sound of Music (ABY n) x Fin Bheara's Mariposa of Absint (ABY p)
216 ABY a FI SRK LO 13 FI*Nebuankhet Valentine Water Naaras Champion Anne Paloluoma EX1 CACIB
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif (ABY n)
217 ABY o FIN SRK LO S*Rackarkatten's Paco Rabanne Uros Supreme Premior Anne Paloluoma KM NOM
Otis of Wonderlove (ABY o) x S*Rackarkatten's Moccalina Delightful (ABY p)
217 ABY o FIN SRK LO S*Rackarkatten's Paco Rabanne Uros Veteraani Martti Peltonen 4
Otis of Wonderlove (ABY o) x S*Rackarkatten's Moccalina Delightful (ABY p)
218 ABY o FI SRK LO FI*Link Zaki Habit Rouge Uros Kastraatti Anne Paloluoma EX1 CAP
RU*Greenville Oberon of Laire (ABY n) x FIN*Link Hlelile (ABY p)
219 ABY p FI SRK LO S*Rackarkatten's Coccolina Delightful Naaras Grand International Champion Anne Paloluoma EX1 CACS
Ferragamo d'Or PtitPrince*UA (ABY n) x S*Rackarkatten's Moccalina Delightful (ABY p)
220 BEN n 22 FI SK RX 15 Piparmintun Aada Naaras Nuoret 7-10 kk Arja Martikainen EX1
Glitterglam Gabriel (BEN n 24) x Piparmintun Crystal (BEN n 22 33)
221 BEN n 24 FIN SRK LO FIN*Mistymoon's Mr Spots a Lot Uros Grand International Champion Arja Martikainen EX1 CACS
Ashanti Victory Dance (BEN n 24) x FIN*Alfajiri Vumilio (BEN n 24)
222 BEN n 24 FI SK RX 14 Jicarilla Itzin Winik Uros Kastraatti Arja Martikainen EX1 CAP
S*Leopardettes Wild Polar Puma (BEN ns 24) x Africasia Mma Kimba (BEN n 24)
223 BEN n 24 FI SRK LO 14 Africasia Mma Kimba Naaras Kastraatti Arja Martikainen EX1 CAP
Caesar Uxmal Maya Gold (BEN n 24) x FIN*Mistymoon's Uhuru (BEN n 24)
224 BEN n 22 33 FI SK RX 14 Piparmintun Asser Uros Nuoret 7-10 kk Arja Martikainen EX1
Glitterglam Gabriel (BEN n 24) x Piparmintun Crystal (BEN n 22 33)
225 BRI a FI SK LO 14 FI*Noor's Sofia Naaras Pennut 4-7 kk Arja Martikainen EX1
FI*Saranellan Pätkis (BSH a) x FI*Coventry's Francoise (BSH a)
226 BRI e FI SRK LO FI*RoundFace's Marc Antonio Uros Kastraatti Arja Martikainen EX1 CAP
FIN*Sinisilkin Insinööri (BSH a) x FIN*Rhinestone's SnowFlake (BSH g 33)
227 BRI d 24 FIN SRK LO FIN*Rhinestone's Williams Red Uros Kastraatti Arja Martikainen Abs
FIN*Duketin Bit of Sun (BSH d 22) x FIN*Rhinestone's Daddy's Girl (BSH d)
228 BRI ns 11 FI SRK LO 13 FI*EmeraldCharm Knockout Uros Avoin Arja Martikainen EX1 CAC
Pennydown Royalflush (BSH ns 11) x Pennydown Elmira (BSH ns 11)
229 BRI ns 11 FI SK LO 14 FI*Gnome's My Wild Love Naaras Pennut 4-7 kk Arja Martikainen Abs
FI*Gnome's Britannia Silver (BSH ns 11) x S*Esteticas Xera (BSH ns 11)
230 BRI ns 22 64 FI SRK LO 14 FI*Silverius Adina Ice Cat Naaras Avoin Arja Martikainen EX1 CAC
Mighty Mo De Noble*LV (BSH ns 22) x Ice Cat Laureen Chérie, CZ (BSH ns 24)
231 BRI ay 11 FI SRK RX 13 Blue golden Inari de Maneki Neko Uros Avoin Arja Martikainen EX1 CAC NOM
Extasy's Cashman of Golden Flame (BSH ay 23) x Miuchi de Maneki Neko (BSH as 11)
232 BUR n FI SRK LO Isä-Brownin Ushuaia Uros Grand International Champion Carin Sahlberg EX1 CACS BIV
Wild Angel's Valenok of Seirene (BUR n) x Isä-Brownin Monte Velho (BUR n)
233 BUR n FI SRK LO FI*Ninelli's Querida Quedaré Naaras Grand International Champion Carin Sahlberg EX1 CACS
S*Zeitgeist Berlioz (BUR a) x FIN*Ninelli's Gurmánka Greta (BUR f)
234 BUR n FI SRK LO 14 S*Lovestory's Triumph Tiger Uros Avoin Carin Sahlberg EX1 CAC
S*Bonnea's Elwiz (BUR d) x S*ulzix Principessa Gavia (BUR f)
235 BUR n FIN SRK LO FIN*Katruskan Chelindrea Naaras Supreme Premior Carin Sahlberg KM
Bjelke's Niilo (BUR b) x FIN*Katruskan Joy To The World (BUR f)
235 BUR n FIN SRK LO FIN*Katruskan Chelindrea Naaras Veteraani Martti Peltonen 2
Bjelke's Niilo (BUR b) x FIN*Katruskan Joy To The World (BUR f)
236 BUR a FI SRK LO FI*Aavan Send Me an Angel Naaras Champion Carin Sahlberg EX1 CACIB
FI*Ilovuon Cyanicula gemmata (BUR a) x FI*Ninelli's Myrtillus Major (BUR a)
237 BUR a FI SRK LO FI*Karvanverran JouluValo Uros International Premior Carin Sahlberg EX1 CAGPIB
FI*Genuina O'Boy Oliver (BUR b) x FI*Karvanverran Kalevantuli (BUR a)
238 BUR a FI SRK LO FI*Ninelli's Proudly Presents Uros Premior Carin Sahlberg EX1 CAPIB
FIN*Arkhitekton Art Deco (BUR n) x FIN*Almond's Simonina (BUR g)
239 BUR b FI SRK LO FI*Seirene Material Girl Naaras Supreme Champion Carin Sahlberg Abs
Bjelke's Niilo (BUR b) x FIN*Seirene Koh-i-Noor (BUR c)
240 BUR b NW, SC Veles Magic Valley*RU, JW Uros Champion Carin Sahlberg EX1 CACIB
Audin Ardass*UA (BUR n) x Shwayamore Petite Aussie Rose (BUR b)
241 BUR b FI SRK LO FI*Arkhitekton Anastasia Naaras Champion Carin Sahlberg EX1 CACIB
Leader New York (BUR b) x FI*Arkhitekton Tarja (BUR f)
242 BUR c FI SRK LO LV*Silky Majesty Ulysses Uros International Champion Carin Sahlberg EX1 CAGCIB
LV*Silky Majesty Mr. Rich (BUR b) x LV*Silky Majesty Nay Lin (BUR c)
242 BUR c FI SRK LO LV*Silky Majesty Ulysses Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
LV*Silky Majesty Mr. Rich (BUR b) x LV*Silky Majesty Nay Lin (BUR c)
243 BUR d FIN SRK LO FIN*Seirene Gordias Uros Grand International Premior Carin Sahlberg EX1 CAPS NOM
Aragorn von Mahan Raja (BUR a) x FIN*Seirene Devil In Disguise (BUR f)
243 BUR d FIN SRK LO FIN*Seirene Gordias Uros Veteraani Martti Peltonen 1 NOM BIS
Aragorn von Mahan Raja (BUR a) x FIN*Seirene Devil In Disguise (BUR f)
244 BUR e FI SRK LO 14 FI*Karvanverran Ofelia Naaras Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg EX1
FI*Enjoy Candy Cane (BUR d) x FI*Karvanverran Kirijawa K (BUR g)
245 BUR e FI SK LO 14 FI*Oliivian Öyvind Uros Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX1 NOM
LV*Silky Majesty Ulysses (BUR c) x FI*Oliivian Wahine (BUR h)
246 BUR e FI SRK LO FI*Karvanverran K Kassinen Uros International Premior Carin Sahlberg EX1 CAGPIB
S*Zeitgeist Berlioz (BUR a) x FIN*Almond's Tawneee (BUR f)
247 BUR f Zabava Magic Valley*RU, JW Naaras Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg EX1 NOM BIS
FI*Feirefiz José Carioca (BUR b) x Olivia Magic Valley*RU *** (BUR f)
248 BUR f FI SRK LO FI*Mama-Alcialon Diamond Diva Naaras International Premior Carin Sahlberg EX1 CAGPIB
FI*Arkhitekton Stucco (BUR d) x FIN*Aficats Bellatrix (BUR j)
249 BUR g FI SRK LO 13 FI*Oliivian Äf-duuri Naaras Kastraatti Carin Sahlberg EX1 CAP
LV*Silky Majesty Ulysses (BUR c) x FI*Oliivian Zina Aberina (BUR e)
250 BUR h FI SRK LO 14 FI*Cattish Peppermint Patty Naaras Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg EX1
Isä-Brownin Ushuaia (BUR n) x FI*Cattish Magica De Spell (BUR f)
251 BUR j FI SK LO 14 FI*Oliivian Öitten Prinsessa Naaras Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX1
LV*Silky Majesty Ulysses (BUR c) x FI*Oliivian Wahine (BUR h)
252 CHA FI SRK LO 13 FI*Sinimirrin Bernard Uros Avoin Martti Peltonen EX1 CAC
IT*Troubadour del Sogno Blu (CHA ) x FI*Sinimirrin Tiinu (CHA )
253 CRX I / CRX n FI SRK LO 13 Selena Light's Russian Lover Uros Grand International Champion Arja Martikainen EX1 CACS
Mykro's Mikado of Selena Light (CRX b 09) x Selena Light*s Murakami (CRX n 09)
254 CRX I / CRX n FI SRK LO 14 Changes Soul Love Uros Avoin Arja Martikainen EX1 CAC
Changes Ziggy Stardust (CRX n) x Changes I Can't Explain (CRX fs 03)
255 CRX I / CRX a FI SRK LO 14 FI*Lavender's Katariina Suuri Naaras Avoin Arja Martikainen EX1 CAC BIV
S*Fulans Dadri (CRX a) x FI*Lavender's Jeanne d'Arc (CRX a 09)
256 CRX II / CRX n 01 64 FI SRK LO 14 S*Rexlicious Rotella Naaras Champion Arja Martikainen EX1 CACIB BIV NOM BIS
Rex Angels Sapphire (CRX a 01) x DK*Blytt Carla Bley (CRX f 09)
257 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 14 FI*Ronttilan Riippa Naaras Champion Arja Martikainen EX2
FI*Tuiscalo's Happy (CRX n 23) x FI*Ronttilan Spotted Sphinx (CRX a 03 24)
258 CRX II / CRX c 09 FI SK LO 14 FI*Framillan Oh yes, You can love me Uros Pennut 4-7 kk Arja Martikainen EX1
Mr.Cowcat Night & Day*PL (CRX n 02) x FI*Framillan Good&Plenty (CRX a 24)
259 CRX II / CRX b 09 FI SK LO 14 FI*Framillan Oh, I'm Your superstar Naaras Pennut 4-7 kk Arja Martikainen EX1 NOM BIS
Mr.Cowcat Night & Day*PL (CRX n 02) x FI*Framillan Good&Plenty (CRX a 24)
260 CRX III / CRX f FI SRK LO FI*KittyLady's Vickie Lynn Naaras International Champion Arja Martikainen EX1 CAGCIB
FI*Angelfalls Reef Stingray (CRX d) x FI*Sweetpurr's Jane Marple (CRX n 33)
261 CRX III / CRX fs FI SRK LO 14 FI*Ballerina's Odile Naaras Nuoret 7-10 kk Arja Martikainen EX1
S*Rexlicious Double the Dumle (CRX d 03) x FI*Sweetpurr's Pandia (CRX ns 03)
262 CRX III / CRX g 24 FI SRK LO FI*Tuiscalo's Jämä Naaras Kastraatti Arja Martikainen EX1 CAP NOM
FI*Ronttilan Auringonpilkku (CRX e 03 24) x LV*Magic Sunrise Astra Aquarel (CRX g)
263 CRX IV / CRX f 02 62 FI SRK LO FI*VeeKasin Hattivatti Naaras International Champion Arja Martikainen EX1 CAGCIB
Oricat Batman (CRX n 03) x FI*Jip-Jap'n Unknown Mermaid (CRX g 03)
264 CRX IV / CRX d 09 FI SRK LO 13 FI*Framillan Machai Naaras Avoin Arja Martikainen EX1 CAC
FI*FunkyJam's Linus van Pelt (CRX d) x FI*Framillan Daydream (CRX d 03)
265 CRX VI / CRX n 03 24 FI SK RX 14 Best Simply Best Angels Heart Uros Nuoret 7-10 kk Arja Martikainen EX1
Moongrace Stanely (CRX d 03) x Itury Puzzle Rokovaya Zhenshina (CRX n 21 33)
266 CRX VI / CRX b 03 24 FI SRK LO FI*Derekaz Who Is A LittleDiva Naaras Kastraatti Arja Martikainen EX1 CAP
S*Jazz-Annas Whomper (CRX n 24) x FI*Spectrolite Nonna (CRX n 03)
267 CRX VIII / CRX f 03 33 FI SRK LO 13 FI*Piupaws Marynka Naaras International Champion Arja Martikainen EX1 CAGCIB
FI*Piupaws I'llBeTheForYou (CRX n 02 33) x FI*Piupaws Memory Remains (CRX g)
268 CRX VIII / CRX b 03 32 FI SK RX 14 Star Way Cornwall Legend*RU Uros Avoin Arja Martikainen EX1 CAC
Kuper (CRX b 32) x Ariel (CRX f 03 33)
269 CYM 51-52 / CYM f 09 52 FI SRK RX DK*Ligaen Dolce Gabbana Conan Naaras Grand International Champion Anne Paloluoma EX1 CACS
FIN*D'manns Troll (CYM d 52) x DK*Ligaen Tango (CYM n 02 51)
270 CYM 53 / CYM e 09 53 FI SK RX 14 FI*KehRuun Aisha Naaras Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1
Brodnax Play It Again Sam (MAN e 03 22 53) x FIN*D'manns Uska Dara (CYM g 03 53)
271 CYM 53 / CYM g 03 53 FIN SRK RX FIN*D'manns Uska Dara Naaras Kastraatti Anne Paloluoma EX1 CAP
Katskans Higgins (MAN a 03 52) x Briar-Brae Minni Hiiri (MAN e 02 21 51)
272 DRX I / DRX a FI SRK LO FI*Åbodas Kaya Naaras Avoin Arja Martikainen EX1 CAC
FI*Bravefellow Cacao flip (DRX b) x S*Fiddlestix Femme Fatale (DRX a)
273 DRX I / DRX a FI SK LO 14 FI*Åbodas Afrodite Naaras Pennut 4-7 kk Arja Martikainen EX1
FI*Åbodas Mojag (DRX a 33) x FI*Åbodas Waneta (DRX h)
274 DRX III / DRX g FI SRK LO FI*Myggmånens Liisi Naaras Avoin Arja Martikainen EX1 CAC
FI*Riepujengin Quisma (DRX d 24) x FIN*Åbodas Pocahontas (DRX g)
275 DRX III / DRX g 24 FI SRK LO 14 FI*Riepujengin Xeena Naaras Nuoret 7-10 kk Arja Martikainen EX2
FI*Riepujengin Quilmes (DRX d 09 24) x FI*Riepujengin Filiokkus (DRX n 24)
276 DRX III / DRX g FI SRK LO 14 FI*Åbodas Taiga Naaras Nuoret 7-10 kk Arja Martikainen EX1 BIV NOM
SE*Amor Regis Marius (DRX es 22) x FI*Åbodas Mai (DRX a)
277 DRX IV / DRX hs 09 24 FI SRK LO 14 FI*Riepujengin Zuffeli Naaras Avoin Arja Martikainen EX1 No Cert
FI*Riepujengin Olawa (DRX ds 24) x FI*Riepujengin Impi Ihanampi (DRX n 09 31)
278 DRX V / DRX n 24 FIN SRK LO FIN*Riiviön Iisakki Uros Kastraatti Arja Martikainen Mitätöity Mitätöity
FIN*Riiviön Midi (DRX d 33) x FIN*Riiviön Iines (DRX fs 09 24)
279 DRX VII / DRX n 32 FI SK LO 14 FI*Mirexin Joyful Juliet Naaras Pennut 4-7 kk Arja Martikainen EX1
FI*Mirexin Pikku-Iiro (DRX ns) x FI*Riiviön Sulotar-Chaz (DRX h 09 32)
280 DSP III / DSP f Molly Rixos Kitty Naaras Grand International Champion Carin Sahlberg Abs
Benno Freya (DSP n) x Mila Asta Zeneca (DSP )
281 DSP III / DSP g 21 FI SK RX 14 Darca Sweet of Ozland Naaras Avoin Carin Sahlberg EX1 CAC
Casper Gold Of Nephertity (DSP e 03 21) x Kentervils Abigella (DSP a 02)
282 EUR a FI SRK LO 14 FI*Vinhaviiksen Höpsistöpsis Uros Nuoret 7-10 kk Martti Peltonen EX1
Valchiria v. Tabbygaard*CH (EUR e 24) x FI*Vinhaviiksen Tehotassu (EUR g 24)
283 EUR d FI SRK RX Maahinen Uros International Champion Martti Peltonen EX1 CAGCIB
284 EUR d FI SRK RX 13 FI*Kassilan Suviyön Shamaani Uros Avoin Martti Peltonen EX1 CAC
Maahinen (EUR d) x FI*Honey's Merinque (EUR g 23)
285 EUR f FI SRK RX FI*Pikku-Piun Zukulaku Naaras Avoin Martti Peltonen Abs
FI*Pikku-Piun Suklaasydän (EUR n 23) x Maijasötnos (EUR f 23)
286 EUR f FI SRK RX 14 FI*Tiikerililjan Lempiki Naaras Nuoret 7-10 kk Martti Peltonen EX1
FI*Bird-Cherry's Blackberry (EUR n 22) x FIN*Pinkkitassun Angelina (EUR d 24)
287 EUR g FI SRK LO 14 FI*Vinhaviiksen Hitsinpimpula Naaras Nuoret 7-10 kk Martti Peltonen EX1
Valchiria v. Tabbygaard*CH (EUR e 24) x FI*Vinhaviiksen Tehotassu (EUR g 24)
288 EUR n 24 FI SRK RX FI*Tiikerililjan Kurmeli Uros International Champion Martti Peltonen EX1 CAGCIB
FI*Tiikerililjan Isoviilee (EUR d 22) x FI*Feronian Almond (EUR f)
289 EUR e 22 FI SRK LO 14 FI*Vinhaviiksen Hilipatipippan Naaras Nuoret 7-10 kk Martti Peltonen EX1
Valchiria v. Tabbygaard*CH (EUR e 24) x FI*Vinhaviiksen Tehotassu (EUR g 24)
290 EUR g 22 FI SRK RX 14 FI*Tiikerililjan Lumolyyli Naaras Nuoret 7-10 kk Martti Peltonen EX1
FI*Bird-Cherry's Blackberry (EUR n 22) x FIN*Pinkkitassun Angelina (EUR d 24)
291 EUR g 23 FI SRK RX FI*Honey's Merinque Naaras Grand International Champion Martti Peltonen EX1 CACS
FIN*Kassilan Gentle Goblin (EUR e 23) x FIN*Honey's Blueberry (EUR a)
292 EUR g 24 FI SRK LO FI*Vinhaviiksen Tehotassu Naaras Avoin Martti Peltonen EX1 CAC NOM
FIN*Kissakallion Iscador (EUR a 24) x FIN*Pikku-Piun Quutar (EUR f 22)
292 EUR g 24 FI SRK LO FI*Vinhaviiksen Tehotassu Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Kissakallion Iscador (EUR a 24) x FIN*Pikku-Piun Quutar (EUR f 22)
293 EUR ns 22 FI SRK RX 14 Hopiatopias Uros Avoin Martti Peltonen EX1 CAC
294 EUR ns 24 FI SRK RX 13 FI*Errun Lupsakka lordi Uros International Champion Martti Peltonen EX1 CAGCIB
FI*Pinkkitassun Dionysos (EUR d 24) x Minttunen (EUR fs 24)
295 JBT n 01 21 FI SRK RX FI*Kassaran Shiawase no Kazura Naaras Grand International Champion Anne Paloluoma EX1 CACS
Kenipurr's Hiroshi of Songgwangsa (JBT n 09 22) x Songgwangsa Tsunami of Kassaran (JBT g 01)
296 JBT a 03 24 FI SRK RX FI*Kassaran Aoi Obi Uros Grand International Champion Anne Paloluoma EX1 CACS
Songgwangsa Kumozaru of Kassaran (JBT n) x FI*Kassaran Shiawase no Kimono (JBT )
297 KBL I / KBL n 24 FI SRK RX FI*Kuriton Apricot Uros Kastraatti Martti Peltonen EX1 CAP
Marmelad Island Julapp (KBL d 24) x Rakushka Island Julapp (KBS n 09 22)
298 KBL II / KBL n 09 22 FI SRK RX 14 FI*Hassunhauska Qur-Noir Naaras Nuoret 7-10 kk Martti Peltonen EX1 NOM
FI*Kuriton Apricot (KBL n 24) x FIN*Cherrytail's Hayworth (KBL f 09 22)
299 KBL II / KBL n 03 24 FI SK RX 14 FI*Hassunhauska Reino Retee Uros Pennut 4-7 kk Martti Peltonen EX1
N*Fjascho's Aramis (KBL n 09 24) x FI*Hassunhauska Poutapilvi (KBL n 03 22)
300 KBL III / KBL f 24 FI SRK RX FI*Hassunhauska Puolikuu Naaras Champion Martti Peltonen EX1 CACIB
FI*Kuriton Apricot (KBL n 24) x FI*Hassunhauska Miiru-Maaru (KBL fs 03 22)
301 KBL IV / KBL f 09 22 FIN SRK RX FIN*Cherrytail's Hayworth Naaras Kastraatti Martti Peltonen EX1 CAP NOM
FIN*FunnyBob Berendei Dokki (KBL d 09 22) x FIN*Cherrytail's Coupe de Ville (KBL ns 22)
302 KOR FI SRK LO FI*Melodian Tulaya Naaras Supreme Champion Carin Sahlberg KM BIV NOM
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
303 KOR FI SRK LO FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam Naaras Grand International Champion Carin Sahlberg EX1 CACS
FIN*Dewdrop's Chaiyo Si Fah (KOR ) x FI*Tatsutan Miri Smitena-Sneha (KOR )
304 KOR FI SRK LO 13 FI*Hovikissan Rhe-Mu Uros Champion Carin Sahlberg EX1 CACIB
FIN*Dewdrop's Chaiyo Si Fah (KOR ) x FI*Hovikissan lek sawat (KOR )
305 KOR FI SRK LO 13 FI*Mythai Fon Soh-Pon Naaras Champion Carin Sahlberg EX1 CACIB
FIN*Dewdrop's Chaiyo Si Fah (KOR ) x Dongalas Erin (KOR )
306 KOR FI SRK LO 13 FI*Hovikissan Q-T Naaras Avoin Carin Sahlberg EX2
FIN*Dewdrop's Chaiyo Si Fah (KOR ) x FI*Hovikissan lek sawat (KOR )
307 KOR FI SRK LO 13 FI*Mythai Ornanong Sa-Mon Naaras Avoin Carin Sahlberg EX1 CAC
FI*Kattihovin Saishono Gin-no (KOR ) x FI*Mythai Wan Suk Saao (KOR )
308 KOR FI SRK LO 14 FI*Mythai Tukata Teuan Naaras Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg EX1
FI*Kattihovin Saishono Gin-no (KOR ) x FI*Melodian Tulaya (KOR )
309 KOR FI SRK LO 14 FI*Tatsutan Urho Brava-Saman Uros Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX1
DK*Meejai Been Fan-Fayo (KOR ) x FI*Tatsutan Ramona Anug-Raham (KOR )
310 KOR FIN SRK LO FIN*Hovikissan iat Jaao Naaras Supreme Premior Carin Sahlberg KM BIV NOM BIS
FIN*Pipsa's Chaou-Nah (KOR ) x FIN*Seirene Amarindra (KOR )
311 KOR FIN SRK LO FIN*Tatsutan Luna Angira-Diptam Naaras Grand International Premior Carin Sahlberg EX1 CAPS
Siri Kira*E Jai Dee (KOR ) x FIN*Mythai Rahk Mee Rahkah (KOR )
312 KOR FIN SRK LO FIN*Dewdrop's Chaiyo Si Fah Uros Premior Carin Sahlberg EX1 CAPIB
FIN*Siloturkki Dante (KOR ) x Kal-Lee Bpee Mai (KOR )
312 KOR FIN SRK LO FIN*Dewdrop's Chaiyo Si Fah Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Siloturkki Dante (KOR ) x Kal-Lee Bpee Mai (KOR )
313 MAN 51-52 / MAN d 23 51 FI SRK RX FI*Conan Lontrus Uros Supreme Champion Carin Sahlberg KM NOM
FIN*Conan Intrigant (MAN n 03 52) x Pretty Girl de la Gambade *CH (MAN d 22 51)
314 MAN 51-52 / MAN a 09 22 51 FI SRK RX 14 FI*Kurman's Mario Uros Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg EX1
FI*Pilkkumin Mister Richard (MAN a 09 52) x FI*Deimos Luminara Unduli (MAN a 09 22 51)
314 MAN 51-52 / MAN a 22 51 FI SRK RX 14 FI*Kurman's Mario Uros Määrittely Carin Sahlberg MAN a 22 09 51
FI*Pilkkumin Mister Richard (MAN a 09 52) x FI*Deimos Luminara Unduli (MAN a 09 22 51)
315 MAN 53 / MAN e 23 53 FI SK RX 14 FI*Maikain Valmu Väng Naaras Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX1
FI*Conan Lontrus (MAN d 23 51) x FI*Pikkeen Fariini (MAN f 24 51)
316 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Martti Peltonen KM BIV NOM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
317 OCI n 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Dream On Naaras Supreme Champion Martti Peltonen KM
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x FI*Recknagel Harski China Rose (OCI o 24)
318 OCI n 24 FI SK LO 14 FI*Northalla Wildfire Uros Pennut 4-7 kk Martti Peltonen EX1
FI*Northalla Blackbeard (OCI ns 24) x FI*Northalla Peridodite (OCI b 24)
319 OCI n 24 FI SK LO 14 FI*Moosegrove Hope Naaras Pennut 4-7 kk Martti Peltonen EX1 NOM
FI*Moosegrove Drake (OCI n 24) x FIN*Moosegrove Laranga Doce (OCI b 24)
320 OCI n 24 FIN SRK LO DK*Sea Coon's Wendy Naaras Grand International Premior Martti Peltonen EX1 CAPS
Kadir Oci van Diem (OCI b 24) x DK*Kisangani's Chinue Cindy (OCI n 24)
321 OCI b 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Ad Victoriam Naaras Supreme Champion Martti Peltonen KM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
322 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Supreme Premior Martti Peltonen KM NOM BIS
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
322 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Veteraani Martti Peltonen 3
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
323 OCI b 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Bella Dorotea Naaras International Premior Martti Peltonen EX1 CAGPIB
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x FI*Recknagel Harski China Rose (OCI o 24)
324 OCI c 24 FI SRK LO FI*WiliWilla MilkyWay Boy Uros International Champion Martti Peltonen EX1 CAGCIB
FI*Onnikatin Sir Humbug (OCI b 24) x FI*Amas Marie Curie (OCI b 24)
325 OCI o 24 FI SRK RX S*Hot Country's Agaton Sax Uros Supreme Champion Martti Peltonen KM
S*Venator's Remy Etienne LeBeau (OCI n 24) x FI*Rollick Spirit Carries On (OCI b 24)
326 OCI o 24 FI SRK LO 14 FI*Topspot Doc The Sixth Naaras Avoin Martti Peltonen EX1 CAC
SE*Hot Thundereans Jaga (OCI a 24) x FIN*Rollick A Tout Le Monde (OCI b 24)
327 OCI ns 24 FI SRK LO FI*Northalla Blackbeard Uros International Champion Martti Peltonen EX1 CAGCIB
FIN*Rollick Be Quick Or Be Dead (OCI ns 24) x Mitha Goobita Yangatin (OCI ns 24)
328 OCI bs 24 FIN SRK RX FIN*Topspot Don Arlecchino Uros International Premior Martti Peltonen EX1 CAGPIB
Pikespeak Don Federico (OCI bs 24) x FIN*Guttatus Wintergust Wonder (OCI c 24)
328 OCI bs 24 FIN SRK RX FIN*Topspot Don Arlecchino Uros Veteraani Martti Peltonen Arvosteltu
Pikespeak Don Federico (OCI bs 24) x FIN*Guttatus Wintergust Wonder (OCI c 24)
329 RUS FI SRK LO FI*Hana-Bi Biutiful Naaras Supreme Champion Anne Paloluoma KM
Harald av Buerlia (N) (RUS ) x FI*Hana-Bi Kätketty kukka (RUS )
330 RUS FI SRK LO FI*Tcarskii'dvorik My Saaga Naaras International Champion Anne Paloluoma EX1 No Cert
Imica Sora of Kaizahre (RUS ) x DK*Kirstejn's Kastehelmi Bluedane (RUS )
331 RUS FI SRK LO FI*Harmuan Belle Bärlein Naaras Champion Anne Paloluoma Abs
Blue-Bogomil v. Salzbachtal (RUS ) x FI*Harmuan Moria Mussukka (RUS )
332 RUS FI SRK LO 14 FI*BlueKaramel Blue Diamond Uros Avoin Anne Paloluoma EX1 CAC
FI*Shady-Lady's Demon (RUS ) x FI*BlueKaramel Angelica (RUS )
333 RUS FI SRK LO 14 FI*BlueKaramel Blue Bell Naaras Avoin Anne Paloluoma EX1 CAC BIV NOM
FI*Shady-Lady's Demon (RUS ) x FI*BlueKaramel Angelica (RUS )
334 RUS FI SRK LO S*Mistlurens Sonja Naaras Avoin Anne Paloluoma EX2
S*Kyanos Akaios (RUS ) x S*Vatulands Marisa (RUS )
335 RUS FI SRK LO 14 FI*Tcarskii'dvorik Uh - ty! Uros Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX1
Winter-Blaze Mazoji Arka *LT (RUS ) x DK*Kirstejn's Kastehelmi Bluedane (RUS )
336 RUS FI SRK LO 14 FI*Tcarskii'dvorik Olimpia Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX1
Winter-Blaze Mazoji Arka *LT (RUS ) x FI*Tcarskii'dvorik My Saaga (RUS )
337 RUS FI SK RX 14 FI*Harmuan Minou Mon Chéri Uros Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX2
FI*Janatuisen Le vagabond (RUS ) x FI*Harmuan Siri Sydänkäpynen (RUS )
338 RUS FI SRK LO 14 FI*Harmuan Niki Nallukka Uros Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1
FI*Janatuisen Daddy's Boy (RUS ) x FI*Harmuan Belle Bärlein (RUS )
339 RUS FI SRK LO 14 FI*Harmuan Nessa Nallukka Naaras Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1 BIV NOM
FI*Janatuisen Daddy's Boy (RUS ) x FI*Harmuan Belle Bärlein (RUS )
340 RUS FI SK RX 14 FI*Shady-Lady's Cleopatra Naaras Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX2
FI*Janatuisen Le vagabond (RUS ) x LV*Sapphire Twilight Gloria (RUS )
341 RUS FIN SRK LO FIN*Saraitshikin Illusion Uros Supreme Premior Anne Paloluoma KM
FIN*Marhausin Odin (RUS ) x Cheeky-rascal Falling Star (RUS )
341 RUS FIN SRK LO FIN*Saraitshikin Illusion Uros Veteraani Martti Peltonen 2
FIN*Marhausin Odin (RUS ) x Cheeky-rascal Falling Star (RUS )
342 RUS FIN SRK LO FIN*Saraitshikin Kay Kamila Naaras Supreme Premior Anne Paloluoma KM BIV NOM
DK*Paragon Blue Fiver's Bigwig (RUS ) x Cheeky-rascal Falling Star (RUS )
342 RUS FIN SRK LO FIN*Saraitshikin Kay Kamila Naaras Veteraani Martti Peltonen 1 NOM
DK*Paragon Blue Fiver's Bigwig (RUS ) x Cheeky-rascal Falling Star (RUS )
343 RUS FI SRK LO FI*Harmuan Mort Mussukka Uros Grand International Premior Anne Paloluoma EX1 CAPS
FIN*Saraitshikin Mini (RUS ) x FIN*Harmuan Sesilia Söpönen (RUS )
344 RUS FI SRK LO FI*Saraitshikin Extraordinary Naaras Grand International Premior Anne Paloluoma EX1 CAPS
FI*Harmuan Mort Mussukka (RUS ) x FIN*Saraitshikin Ginny (RUS )
345 RUS FIN SRK LO FIN*Hana-Bi Lekan Kwa Afrika Uros International Premior Anne Paloluoma EX1 CAGPIB
FIN*Susanssin Catch Me If U Can (RUS ) x S*Grrr Kallisto Mira Nikita (RUS )
346 RUS FI SRK LO FI*Harmuan Hans Hunajainen Uros Kastraatti Anne Paloluoma EX1 CAP
Blue-Bogomil v. Salzbachtal (RUS ) x FI*Harmuan Iida Ihanainen (RUS )
347 SOM n FIN SRK LO FIN*Lamadegaan Bellezza Naaras Supreme Champion Arja Martikainen KM
FIN*Lamadegaan Aladdin (SOM n) x S*Windjammer's Quiz Kid (SOM n)
347 SOM n FIN SRK LO FIN*Lamadegaan Bellezza Naaras Veteraani Martti Peltonen 3
FIN*Lamadegaan Aladdin (SOM n) x S*Windjammer's Quiz Kid (SOM n)
348 SOM n FIN SRK RX FIN*Lamadegaan Aladdin Uros Supreme Premior Arja Martikainen Abs
FIN*Kisompa's Cipriano (SOM n) x FIN*Alfajiri Maridadi (SOM n)
348 SOM n FIN SRK RX FIN*Lamadegaan Aladdin Uros Veteraani Martti Peltonen Abs
FIN*Kisompa's Cipriano (SOM n) x FIN*Alfajiri Maridadi (SOM n)
349 SOM a FI SRK LO 14 FI*Foxkiss Charina trivirgata Naaras Nuoret 7-10 kk Arja Martikainen Abs
W'Moritz von Rankwald*CH (SOM n) x FI*Foxkiss Athene noctua (SOM a)
350 SPH I / SPH n FI SK RX 14 FI*CiCi's Hildegard Hot Naaras Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1
Catberry Maigums (SPH n) x Niobe Pyramid's Gold *ES (SPH f)
351 SPH II / SPH a 03 FI SRK RX 14 Ilus-Armus Crowquill's Uros Avoin Anne Paloluoma EX1 CAC
Voila Kingston Blue van Anubis (SPH a 03) x Amadeus Gerda (SPH a 02 33)
352 SPH II / SPH n 09 FI SRK LO 13 SE*Sphynx Olympen Admetos Uros Avoin Anne Paloluoma Abs
S*Sayyads Forest Song (SPH n) x S*Diserna's Fornarina (SPH n 09)
353 SPH III / SPH d 21 FI SRK LO Bourgeous of Prioritet Uros Champion Anne Paloluoma EX1 CACIB
Dionysus Roza Kaira (SPH w) x LV*Aleksa Point Buffy (SPH f)
354 SPH V / SPH n 09 21 32 FI SRK LO LV*Otomi Beautiful Butterfly Naaras International Champion Anne Paloluoma EX1 CAGCIB
Lanion Oscar (SPH n 03 21 32) x LV*Otomi Sofia (SPH n 33)
355 SPH V / SPH a 03 32 FI SRK RX 14 FI*Tutsi Emperor Uros Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX1 NOM
FIN*Tutsi March Martyn (SPH d 09) x LV*Otomi Claudia (SPH a 21 33)
356 SPH V / SPH n 09 32 FI SK RX 14 Vigo of Bucked Naked Uros Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1 BIV
El Diablo Ti Amo Romanito (SPH n 09 21) x Phoebe of Bucked Naked (SPH n 32)
357 SPH V / SPH f 02 21 33 FI SRK LO FI*Tutsi Buccellati Naaras Supreme Premior Anne Paloluoma KM
FIN*Tutsi Miracle Misha (SPH d 21) x LV*Otomi Xaviera (SPH f 09 21)
358 BAL b FI SRK LO FI*BaliDancer's Cool Mint Uros Premior Satu Hämäläinen EX1 CAPIB
By-Aristotle Azay Le Rideau (BAL b) x FI*BaliDancer's Anastasia (BAL c)
359 BAL c FI SRK LO 14 FI*BaliDancer's Ellie Naaras Avoin Satu Hämäläinen EX1 CAC NOM
FI*Noxx Yossi Benayoun (OSH c) x FI*BaliDancer's Caya (BAL c)
360 BAL h FI SRK LO FI*Mummeli Dinazinha Queena Naaras International Champion Satu Hämäläinen BAL h 21
FI*Willicon Rid Ge (SIA a) x FI*Mummeli Hildazinha Nadine (SIA h 03 21)
361 BAL n 21 FI SRK RX FI*Noxx Reckless Rebecca Naaras Supreme Premior Satu Hämäläinen KM
Pippastro Mac Malone (OLH ns 24) x FIN*Noxx Lizzie (OLH ns 24)
362 BAL b 21 FI SRK LO 13 FI*Jalecat's Rihanna Naaras Champion Satu Hämäläinen EX1 CACIB
SE*Qjou'z Bon A Petit (BAL c 21) x FI*Jalecat's Fiona (BAL b 21)
363 BAL c 21 FI SRK LO FI*BaliDancer's Belle Epoque Naaras International Champion Satu Hämäläinen EX1 CAGCIB
FI*Tistan Shere Khan (BAL n 21) x FI*BaliDancer's Anastasia (BAL c)
364 OLH ns FI SRK LO 14 FI*Tirikan Amon Dell Alt Delete Uros Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*Willicon Suklaatryffeli (OLH b) x FI*Jalecat's Lovely Luna (OSH ns)
365 OLH bs FI SRK LO 14 FI*Tirikan Alvida Frey System Failure Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*Willicon Suklaatryffeli (OLH b) x FI*Jalecat's Lovely Luna (OSH ns)
366 OLH n 25 FI SRK LO Topeng News Flash of Noxx Uros Supreme Champion Marjatta Koskenkangas KM NOM
Purrmatix Headline News (BAL n 21) x Purrmatix Tiny Bubbles of Topeng (OLH b 03 25)
367 OLH b 24 FI SRK RX 14 FI*TaikaTomun Chili Uros Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
FI*Noxx Xabier Prieto (OSH b 24) x FI*Jalecat's LeeLoo (OSH bs 24)
368 OLH f 24 FI SRK RX 14 FI*Noxx Cassiopeia Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1
Topeng News Flash of Noxx (OLH n 25) x FI*Noxx Northern Lights (OSH fs 24)
369 OSH n FI SRK LO FI*Mummeli Dinazinha Sofia Naaras Champion Satu Hämäläinen EX1 CACIB
FI*Birregin Nantucket Sound (OSH n) x FI*Mummeli Hildazinha Nadine (SIA h 03 21)
370 OSH n FI SRK LO 14 FI*Mummeli Sofinha Viliina Naaras Nuoret 7-10 kk Satu Hämäläinen EX1
FI*Noxx Yossi Benayoun (OSH c) x FI*Mummeli Dinazinha Sofia (OSH n)
371 OSH n FI SK LO 14 FI*Curnauskiss Paint In Black Uros Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX1 BIV
FI*Mummeli Dinazinho Sepe (OSH d 25) x FI*Curnauskiss I Will Stay (BAL f)
372 OSH b FI SRK RX 14 FI*TaikaTomun Camomilla Naaras Kastraatti Satu Hämäläinen EX1 CAP NOM BIS
FI*Noxx Xabier Prieto (OSH b 24) x FI*Jalecat's LeeLoo (OSH bs 24)
373 OSH c FI SRK LO 14 FI*BaliDancer's Eleeza Naaras Avoin Satu Hämäläinen EX1 CAC
FI*Noxx Yossi Benayoun (OSH c) x FI*BaliDancer's Caya (BAL c)
374 OSH f FI SRK LO 14 FI*Ori-Katin Pussy Katnip Naaras Nuoret 7-10 kk Satu Hämäläinen EX1
HU*Shagio-Chen Papaya (OSH d 22) x (N)Manhunter's Check Me Out (OSH f 24)
375 OSH n 22 FI SK RX 14 FI*Keskimaan TMNT Leonardo Uros Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX1 NOM BIS
Idream (OSH b 22) x FI*Keskimaan Turtle Tricolor (OSH f 03 24)
376 OSH n 24 FI SRK LO 14 FI*LoveOriental Peggy Naaras Nuoret 7-10 kk Satu Hämäläinen EX1 NOM BIS
FI*LoveOriental Irish Cream (OSH a 24) x FI*LoveOriental Greta (OSH n 24)
377 OSH n 25 FI SRK RX FI*Santuzzan Maestro Uros Supreme Champion Satu Hämäläinen KM NOM BIS
FIN*Kattilan Mara Katti (OSH n 25) x I*Profiles Organza (SIA f)
378 OSH n 25 FI SRK LO FI*Clamoris Florentino Uros Premior Satu Hämäläinen EX1 CAPIB
FI*Birregin Nantucket Sound (OSH n) x FI*Clamoris Dasha (SIA b 21)
379 OSH a 24 FI SRK LO 14 FI*LoudMeow Little Starlet Naaras Nuoret 7-10 kk Satu Hämäläinen EX1
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
380 OSH a 24 FI SRK LO Nick-Nack Sia Alicia, CZ Uros Grand International Premior Satu Hämäläinen EX1 CAPS NOM BIS
Okonor Dragon (SIA a) x Paris v.Ladas (OSH n 03 24)
381 OSH b 22 FI SRK RX FI*Willicon Autunno Dolce Uros International Premior Satu Hämäläinen EX1 CAGPIB
FIN*Velokatin Pegoretti (OSH a 24) x FIN*Skazki Nereida (OLH b 22)
382 OSH b 22 FI SRK LO 13 FI*Bigear Prince Romeo Uros Premior Satu Hämäläinen EX1 CAPIB
ClassicOri's Deeply Deluxe (OSH ds 24) x FI*Moumouni Bianca (OSH c 22)
383 OSH b 24 FI SRK LO FI*Jalecat's O'Boy Uros Champion Satu Hämäläinen Abs
FI*Jalecat's G-Force (OLH b) x FI*Jalecat's LeeLoo (OSH bs 24)
384 OSH f 24 FI SRK LO 13 (N)Manhunter's Check Me Out Naaras Grand International Champion Satu Hämäläinen EX1 CACS
DK*Piltoft's Mr. Tambourine Man (OSH d 24) x Bestcats Incredible Illusion (OSH fs)
385 OSH ns 24 FI SRK RX 14 FI*Noxx Aquila Uros Nuoret 7-10 kk Satu Hämäläinen EX1
Topeng News Flash of Noxx (OLH n 25) x FI*Noxx Northern Lights (OSH fs 24)
386 OSH bs 24 FI SRK LO FI*Jalecat's LeeLoo Naaras Premior Satu Hämäläinen EX1 CAPIB
FI*PikkuPirun Heartkiller (OSH ns 24) x FI*Jalecat's Heilys Hálo (OLH bs)
386 OSH bs 24 FI SRK LO FI*Jalecat's LeeLoo Naaras Siitos Satu Hämäläinen
FI*PikkuPirun Heartkiller (OSH ns 24) x FI*Jalecat's Heilys Hálo (OLH bs)
387 OSH cs 22 FI SRK RX FI*Bigear Cinderella Naaras Avoin Satu Hämäläinen EX1 CAC
Loek-Maew Cote d'Or Classic (OSH b 22) x FI*Moumouni Bianca (OSH c 22)
387 OSH cs 22 FI SRK RX FI*Bigear Cinderella Naaras Määrittely Minna Krogh OSH cs 22
Loek-Maew Cote d'Or Classic (OSH b 22) x FI*Moumouni Bianca (OSH c 22)
388 OSH gs 24 FI SRK LO 13 FI*Bigear Princess Ellah Naaras Kastraatti Satu Hämäläinen OSH g 24
ClassicOri's Deeply Deluxe (OSH ds 24) x FI*Moumouni Bianca (OSH c 22)
389 OSH n 03 FI SRK LO 14 FI*Laurinda Othello Savarin Uros Avoin Satu Hämäläinen EX1 CAC
FI*Mummeli Dinazinho Sepe (OSH d 25) x FI*Eirenen Cinderella (SIA n 03)
390 OSH n 01 21 FI SRK RX 14 FI*Birregin Magaskawee Naaras Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX1
HU*Shagio-Chen Palatinus (SIA n 03 21) x FI*Birregin Chihiro (OSH n 03 24)
391 OSH n 03 22 FI SRK RX 14 FI*Keskimaan Purrrfect Mao 4 Me Naaras Nuoret 7-10 kk Satu Hämäläinen EX1
Idream (OSH b 22) x FI*Keskimaan Elea Daerwen (OSH n 02)
392 OSH n 03 24 FI SRK LO 14 FI*LoveOriental Queen of Diamonds Naaras Nuoret 7-10 kk Satu Hämäläinen EX1
FI*Birregin Nantucket Sound (OSH n) x FI*Birregin Angel of Athens (SIA n 03 21)
393 OSH bs 03 24 FI SRK LO 14 FI*Jalecat's SinCityGirl Naaras Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX1
FI*Keskimaan Elf Eruheran (OSH n 03 24) x FI*Jalecat's NothingElseMater (OLH bs)
394 SIA n FI SRK LO 14 FI*Viitakon Tähtönen Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas Abs
Kaloke Kasango (SIA n) x FI*Kelmikerhon Neito tornissa (SIA c)
395 SIA n FI SRK LO 14 FI*Twist-Tiramisun Sokeri Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*Twist-Tiramisun Pretzel (SIA a) x FIN*Twist-Tiramisun Inga (SIA n)
396 SIA n FIN SRK RX S*Nova Star Twix Uros Supreme Premior Marjatta Koskenkangas KM
S*Ödesby's Fernando (OSH n) x FIN*Mummeli Vippelinha Funny (BAL f)
396 SIA n FIN SRK RX S*Nova Star Twix Uros Veteraani Minna Krogh 1 NOM BIS
S*Ödesby's Fernando (OSH n) x FIN*Mummeli Vippelinha Funny (BAL f)
397 SIA n FI SRK LO FI*Keskimaan Elea Dessuithiel Naaras Grand International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPS
FI*Keskimaan Ainion (OSH n 03) x FI*ChicKitty Miss Piggy (SIA f 03)
398 SIA n FI SRK LO FI*Twist-Tiramisun Queen Luna Naaras Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPIB BIV NOM
Kaloke Kasango (SIA n) x FI*Twist-Tiramisun Kurtisaani (SIA n)
399 SIA a FI SRK LO FI*Twist-Tiramisun North Star Uros Supreme Champion Marjatta Koskenkangas KM
FI*Kelmikerhon Ultimaatumi (SIA b) x FI*Twist-Tiramisun Kurtisaani (SIA n)
400 SIA a FI SRK LO 14 FI*Viitakon Ykä Uros Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
Kaloke Kasango (SIA n) x FI*Kelmikerhon Neito tornissa (SIA c)
401 SIA b FI SRK LO FI*Clamoris Humbert Uros Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPIB
N*Himmeltinden's Madcon (SIA d 21) x FI*Clamoris Fabricia (OSH b 22)
402 SIA b FI SRK RX FI*Birregin Arabean Proud Naaras Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX1 CAP
Xerox Iron Happy Jungle*RU (OSH n 03) x S*Qrowntwig Heartbeat of a Queen (SIA n)
403 SIA c FI SRK RX FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla Uros Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS
FI*Twist-Tiramisun North Star (SIA a) x FIN*Kelmikerhon Kimmellys (SIA c)
404 SIA c FI SRK LO FI*Twist-Tiramisun New Look Naaras Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS NOM BIS
FI*Kelmikerhon Ultimaatumi (SIA b) x FI*Twist-Tiramisun Kurtisaani (SIA n)
405 SIA c FI SK LO 14 FI*Kelmikerhon Kevätkaihonkukka Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1 BIV NOM
FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla (SIA c) x FI*Kelmikerhon Elegia (SIA a)
406 SIA n 21 FI SRK RX FI*Miado Beldis House Of Bëor Naaras Grand International Premior Marjatta Koskenkangas Abs
Loek-Maew Cote d'Or Classic (OSH b 22) x EE*Il Tesoro Mio Coco (SIA n 03 21)
407 SIA a 21 FI SRK LO 13 FI*Keskimaan Leavings Leevi Uros Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPIB
HU*Imladris Indil Hapci (OSH d 24) x HU*Imladris Indil Freya (SIA n 21)
408 SIA b 21 FI SK LO 15 (N)Attack's Icandy Uros Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1 NOM
Oralee Hidalgo (OSH n 24) x (N)Attack's Lil' Miss Diva (OSH c 24)
409 SIA d 21 FI SRK RX FI*Santuzzan On Your Toes Uros Grand International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPS NOM
FIN*Kattilan Musta Pekka (SIA n 21) x FIN*Santuzzan Impromptu (OSH f)
410 SYL n 03 21 FI SRK LO 13 FI*Mummeli Qianinho Uula Uros Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
FI*Acousticat's Bruscamente (OLH n 25) x FI*Mummeli Dinazinha Qiana (BAL f 03 21)
411 SYS n 03 FI SRK LO FI*Keskimaan Hobbit Fosco Uros Grand International Champion Marjatta Koskenkangas Mitätöity Mitätöity
FI*Keskimaan B Undomiel (SIA n) x FI*Keskimaan Elea Daerwen (OSH n 02)
412 SYS b 01 21 FI SK LO 14 FI*Pinewoods Tequila Sunrise Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas Abs
HU*Shagio-Chen Fantano's Love (SIA d 03 21) x Hollywood Alkimia de l'Improbable (OSH a 02 21)
413 SYS f 01 21 FI SK LO 14 FI*Pinewoods Thrills In the Night Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
HU*Shagio-Chen Fantano's Love (SIA d 03 21) x Hollywood Alkimia de l'Improbable (OSH a 02 21)
414 HCS Fifi Naaras Kotikissat Carin Sahlberg 1 NOM BIS
414 HCS Fifi Naaras Veteraani Satu Hämäläinen 1 NOM BIS
439 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Hämäläinen Satu MCO V (13c), BAL b, BAL b 21, BAL c, BAL c 21, BAL h 21, BAL n 21, OSH a 24, OSH b, OSH b 03 24, OSH b 22, OSH b 24, OSH bs 24, OSH c, OSH cs 22, OSH f, OSH f 24, OSH g 24, OSH n, OSH n 01 21, OSH n 03, OSH n 03 22, OSH n 03 24, OSH n 22, OSH n 24, OSH n 25, OSH ns 24, VET 2, VET Kotikissat 37
Kass Tellervo EXO g, EXO n, EXO n 22, EXO n 24, PER a 01, PER a 03, PER as, PER f, PER fs 22 62, PER n, PER n 03, PER n 33, MCO V, MCO VI, MCO VII, MCO VIII 43
Koskenkangas Marjatta RAG n 04, TUV d 61-63, TUV f 61-63, TUV g 61-63, ACL III, ACL VI, ACL X, BAL n 03 21, OLH b 24, OLH bs, OLH f 24, OLH n 25, OLH ns, SIA a, SIA a 21, SIA b, SIA b 02 21, SIA b 21, SIA c, SIA d 21, SIA f 01 21, SIA n, SIA n 03, SIA n 21 39
Krogh Minna OSH cs 22 (13c), RAG n, RAG n 21, SBI a, SBI b, SBI b 21, SBI c, SBI c 21, SBI e, SBI f, SBI n, SIB III, SIB IV, SIB V, VET 4 35
Martikainen Arja