URK 12.10.2014
Järjestävä yhdistys Uudenmaan Rotukissayhdistys ry
Alkaa 12.10.2014 Loppuu 12.10.2014
Ilmoittautuminen alkaa 1.8.2014 Ilmoittautuminen loppuu 15.9.2014
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 8:30
Arvostelut alkavat 9:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 27.9.2014
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 450   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti terhi@urk.fi
Paikka Masala
Toimihenkilöt Infopuhelin  046 - 9020879
Marko Lahtinen, näyttelypäällikkö/pääassistentti, showmanager@urk.fi, p.041 584 1221
Terhi Rannaste, näyttelysihteeri, terhi@urk.fi 045 1200082 klo 16-21
Monika Lindgren, rahastonhoitaja, monika@urk.fi 050 3048889            
Mia Turunen, luettelon mainosmyynti, mia@urk.fi
Minna Rautiainen, Palkinnot/ruusukkeet , Sahatie 1 A 1, 47400 Kausala, puh. 044 324 9967 minna@urk.fi
Lisätietoja Kaikki rodut arvostellaan molempina päivinä. Eläinlääkärin tarkastus ja sääntöjen mukaiset rokotukset ovat pakollisia kaikille näyttelypaikalle tuleville kissoille. Näyttelyssä noudatetaan Suomen Kissaliiton ja FIFén sääntöjä. Omistajat voivat itse esitellä kissat tuomareille. Häkkien koot 65 x 65 x 56 cm, ei kaksoishäkkejä.
-Näyttelyssä juhlitaan URK:n 30-vuotista taivalta, sen kunniaksi näyttelyssä valitaan
 Best of Best, sekä lauantaina että sunnuntaina-

Ilmoittautumiset: 1.8-31.8.2014 välisenä aikana, ensisijaisesti sähköisesti OmaKissa-järjestelmän kautta!
Paperilomakkeella ilmoittautumiset näyttelysihteerille osoitteella Terhi Rannaste, Nahkurinpolku 9 C 20, 04200 Kerava. Mikäli ilmoittautuminen tapahtuu paperilomakkeella, on täytettävä ilmoittautumislomake erikseen kummallekin päivälle, ei sähköposti-ilmoittautumisia. Myöhästyneet ja puutteelliset ilmoittautumiset voidaan hylätä. Paperi- ilmoittautumisten on oltava perillä viimeistään 29.8.2014.
Näyttelyluokat: Näyttelyluokat 1 - 17.
Leimakortit: Lokakuun näyttelyssä EI käy maksuna leimakortit, uusia leimakortteja EI jaeta näyttelyssä, mutta vanhoja leimakortteja täydennetään vanhaan tapaan. Ruusukkeet ovat näyttelyssämme maksuttomia.
HUOM! Näyttelyluettelo on maksullinen ja sen todelliset kustannukset on huomioitu näyttelymaksussa. Luettelon hinta on ennakkoon, omakissan kautta, ostettaessa 2€ ja näyttelypaikalta ostettuna 4€.

Näyttelykutsu http://urk.fi/masalalokakuu2014.pdf

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 71
2 78
3 73
4 113
Kotikissat 8
Yhteensä 343

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n 22 FI SRK LO 1404203 FI*AzuLejo's Swanheart Naaras Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX1 NOM BIS
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
2 EXO n 24 FI SRK LO 1302167 FI*Cherish's Nacho Uros Avoin Helene Lis EX1 CAC
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
3 EXO n 24 FI SRK LO 1302168 FI*Cherish's Nutmeg Naaras Avoin Helene Lis EX1 CAC
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
4 EXO n 02 62 FI SRK RX 1404004 FI*Chevhill's Spanish Eyes Naaras Pennut 4-7 kk Helene Lis EX1
D'Arnaud Tiramisu (PER n 02 21) x FI*Chevhill's Candy Kisses (EXO g 03)
5 EXO n 03 24 FI SK LO 1404907 FI*Chosen-One Orchid Olunda of Elrikan Naaras Pennut 4-7 kk Caroline Stoa Abs
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FIN*Mimosan Don't Get Lost (PER f 03)
6 EXO a 02 21 62 FI SRK LO 87618 Teddy-Bear Mechta*RU Uros Supreme Champion Helene Lis KM
Exotic Dream Skif (PER n 03 24) x Exotic Dream Indigo Pearl (EXO g 01)
7 PER w 62 FI SRK LO 1300167 FI*Elrikan Rolex Uros International Champion Helene Lis EX1 CAGCIB NOM BIS
LV*Nostri Vincent More Than a Feeling (EXO w) x FI*Chevhill's Piece of Gold (PER d 02)
8 PER w 62 FI SRK LO 90977 Miwian Rubic of Amabili Uros International Champion Helene Lis EX2
Miwian Checkmate (PER a 03) x FI*Amabili's Chasing Starz (PER w)
9 PER w 63 FI SRK LO 1403772 FI*Elrikan Mirage of Love Uros Nuoret 7-10 kk Helene Lis EX1 NOM
LV*Nostri Vincent More Than a Feeling (EXO w) x FI*Elrikan Vanessa Paradis (EXO f 03)
10 PER n Miro' Love Supreme Uros Pennut 4-7 kk Helene Lis Abs
Miro' Millennium (PER n 03) x Al-Gadir Bluemoon of Miro' (PER g)
11 PER n FI SK LO 1404746 FI*Mimosan Little Bad Girl Naaras Pennut 4-7 kk Helene Lis EX1 NOM
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
12 PER d FI SRK LO 88120 One Way Ticket von La'Noitan Uros International Champion Helene Lis Abs
Dachsbau Gremlin (PER n) x Cha-Cha-Cha von La'Noitan (PER f)
13 PER d FI SRK LO 84211 FI*Moondreamer's Heart of Gold Uros Supreme Premior Helene Lis KM NOM
FIN*Vanilla-Star Piano Man (PER a 22) x FIN*Angelican Ice Tea (PER f)
14 PER e FI SRK LO 41328 N*Carrex Crème Cayden Uros International Champion Caroline Stoa EX1 CAGCIB
Ormeryds Gosta Boman (EXO a 22) x N*Korsvik's Love Leads The Way (PER e)
15 PER f Hiladoras Caramella Naaras Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa EX1
Jewel-Eyes Little Fighter (PER d 03) x FIN*Amysantti Money Spinner (PER n)
16 PER f FI SK LO 1405063 FI*KiSui Dov'e L'amore Naaras Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX2
FI*Kermaviiksen Giovanni (PER n 03) x FI*Kultaviiksen Janis Joplin (PER d)
17 PER f FI SK LO 1404749 FI*Mimosan Lying From You Naaras Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX1 BIV
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
18 PER f FI SRK LO 91075 Sumava's Amanda Naaras International Premior Caroline Stoa EX1 CAGPIB
Nuit-Magique Ebony of Sumava (PER n) x Sumava's Nebulosa (PER w)
19 PER ns FI SRK LO 89800 FI*Kultaviiksen Howlin Wolf Uros Champion Caroline Stoa EX1 CACIB NOM
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x FIN*Kuutsa's Storm in a Teacup (PER fs)
20 PER as FI SK RX 1405455 My Fantasy's Ray Uros Avoin Helene Lis EX1 CAC
Vaubernier's Henry of My Fantasy (PER as) x My Fantasy's Vanilla Sky (PER gs)
21 PER fs FI SRK LO 91041 Kuutsas Summer Storm Naaras Champion Caroline Stoa Abs
Bjonnasen Kaz A Nova of Kuutsas (PER ds) x FIN*Kuutsa's She's Dynamite (PER ns 22)
22 PER n 24 FI SRK LO 1300942 My-Champagne Anemone to Timanfaya Naaras Grand International Champion Helene Lis EX1 CACS NOM BIS
D'Mediterran Bandido (EXO n 22) x My-Champagne Lady Gaga (PER n 03 24)
23 PER n 24 FIN SRK RX 80117 FIN*Jarbabin Tsimbavaati Uros Supreme Premior Helene Lis KM
FIN*Precious Head In The Clouds (PER w) x S*Snowdrop's Kizz (PER a 03 23)
24 PER n 24 FI SRK LO 88487 FI*Chosen-One Essence Elite Uros Kastraatti Helene Lis Abs
FI*Whispers Hide and Seek (PER n 03 24) x FIN*Dirlandan Dancing Queen (PER f 03 24)
25 PER d 24 FIN SRK LO 79251 FIN*BlueIce's Warwick Uros Grand International Premior Helene Lis EX1 CAPS
Sumava's Zigor (PER d 22) x FIN*BlueIce's Must B Love (PER g 24)
26 PER n 03 FI SRK LO 89843 FI*Mimosan Ka Boom Uros Premior Caroline Stoa EX1 CAPIB NOM BIS
A*Heaven Sent Quicky Express (PER n) x FIN*Mimosan All About Us (PER n 03)
27 PER f 03 FI SRK LO 1402763 Betty Soldeserto Naaras Champion Helene Lis EX1 CACIB
Hotis Cynder*PL (PER e 03) x Joko of Dendy Dinasty (PER n)
28 PER f 03 FIN SRK RX 74767 FIN*Amysantti Coconut Shake Naaras Supreme Premior Helene Lis KM NOM BIS
Jewelstone's Rubin (EXO d 03) x Caprimoon Gambler's Dark Angel Rose (EXO n)
28 PER f 03 FIN SRK RX 74767 FIN*Amysantti Coconut Shake Naaras Veteraani Donatella Mastrangelo 1 NOM BIS
Jewelstone's Rubin (EXO d 03) x Caprimoon Gambler's Dark Angel Rose (EXO n)
29 PER a 03 22 FIN SRK RX 78808 FIN*Kissankäpälän Blossom Naaras Grand International Premior Caroline Stoa EX1 CAPS NOM
FIN*Yabode's Bondadoso Bono (PER n) x FIN*Leonidan Fooling Around (EXO a 03 24)
30 PER f 03 22 FI SRK RX 84875 S*Marylands Unique Glow Naaras Supreme Champion Caroline Stoa Abs
S*IxiDixi's Wild Ride (PER d 24) x Sumava's Zoe (PER f 03)
31 PER n 33 FIN SRK LO 80923 FIN*Cherish's Hotcake Naaras Supreme Champion Helene Lis KM
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x Sinihuiskan Bianca (PER n 21 33)
32 PER a 33 FIN SRK LO 68565 FIN*Jasmirin Danny-Boy Uros Siitos Caroline Stoa
Sandypaws Sammy-of-Jasmirin (PER n 33) x DK*Lobell's Babbling Brooke (PER a 33)
33 PER d 33 FI SRK LO 1402853 Sinihuiskan DingDong Uros Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa EX1 NOM BIS
IT*Almigry Seabiscuit (PER n 33) x Sinihuiskan Ruusunnuppu (PER f 33)
34 ACL III / ACL n 23 FI SRK LO 86333 FI*Murmelin Bonzo Uros Grand International Premior Karl Preiss EX1 CAPS
FIN*Magnificat Zicaro (ACL n 24) x FIN*Murmelin Aamurusko (ACL c 21 33)
35 ACL V / ACL f FI SK LO 1405121 FI*Minnikatin Olympia Naaras Nuoret 7-10 kk Dorte Kaae EX1
FI*Minnikatin McLaren (ACS b 03) x Estrella of Tootsu (ACL f 22)
36 ACL VIII / ACL ds 09 22 FI SRK RX 1300084 FI*Metusalahin Bowie Uros Avoin Hana Klein Gasbarri EX1 CAC
FI*Metusalahin Adrian (ACL d 02 21 33) x Paladija Kaprica (ACL fs 03 22)
37 ACL VI / ACL f 03 24 FI SRK RX 42272 FI*Trollin Hissu Naaras Avoin Hana Klein Gasbarri EX1 CAC
FI*Murmelin Bingo (ACL n 24) x FI*Trollin Rita H (ACS ds 03 24)
38 ACL X / ACL g 21 33 FIN SRK RX 74128 FIN*Magnificat Tinka Curl Naaras Supreme Premior Hana Klein Gasbarri KM
Bright of Boomer*EST (ACL ns 22) x FIN*Magnificat Nicolina Curl (ACL js 21 33)
38 ACL X / ACL g 21 33 FIN SRK RX 74128 FIN*Magnificat Tinka Curl Naaras Veteraani Dietmar Sagurski 1 NOM
Bright of Boomer*EST (ACL ns 22) x FIN*Magnificat Nicolina Curl (ACL js 21 33)
39 ACS IV / ACS n 02 21 62 FI SRK LO 1404297 FI*Murmelin Daniela Naaras Pennut 4-7 kk Karl Preiss EX1
FI*Minnikatin McLaren (ACS b 03) x FI*Trollin Hissu (ACL f 03 24)
40 ACS X / ACS a 21 33 FI SRK LO 89558 FI*Zormain Ashakes Romeo Uros International Champion Hana Klein Gasbarri EX1 CAGCIB
FIN*Minnikatin Zorro (ACS n 21 33) x FIN*Minnikatin Gabriela (ACL a 23)
41 MCO I / MCO n FI SRK LO 1302162 FI*Stout-hearted Oprah Naaras Avoin Karl Preiss Abs
A*Winerau's Nadal (MCO n) x FI*Stout-hearted Flowerbelle (MCO a 22)
42 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO 1300946 FI*Daybreak's GentleMan Uros Champion Dorte Kaae EX1 CACIB
DK*Coogan's Willy Wonka (MCO n 22) x Hello Dolly Maccala*PL (MCO fs 03)
43 MCO II / MCO n 09 FI SRK LO 1404306 FI*TipTop Maine Cicero Uros Pennut 4-7 kk Dorte Kaae EX1
IT*Felix Coon Revenge (MCO d 22) x FIN*Kasmasiinin Timantti (MCO n 03 22)
44 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO 42672 FI*HoneyCoon's Sex&Cigarettes Naaras Premior Dorte Kaae EX1 CAPIB
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
45 MCO III / MCO a 22 FI SRK LO 1404362 FI*TipTop Maine Belain Uros Pennut 4-7 kk Karl Preiss EX1
IT*Felix Coon Revenge (MCO d 22) x FI*TipTop Maine Xita (MCO f 09 22)
46 MCO III / MCO a 23 FI SRK LO 87888 FI*Mostlycats Kosmos Blue Uros International Premior Karl Preiss EX1 CAGPIB
Magic Lake Sam (MCO n 22) x FIN*Mostlycats Dangerous Kind (MCO n 23)
47 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 42443 FI*Mainehaan Frida Naaras Premior Karl Preiss EX1 CAPIB
S*Stortassen's Picasso (MCO n 09 22) x FI*Mainehaan Adele (MCO f 23)
48 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 1404305 FI*TipTop Maine Caesar Uros Pennut 4-7 kk Karl Preiss EX2
IT*Felix Coon Revenge (MCO d 22) x FIN*Kasmasiinin Timantti (MCO n 03 22)
49 MCO IV / MCO a 03 22 FI SRK RX 43383 FI*TipTop Maine Yéta Uros Premior Karl Preiss Abs
DotCom Brumas (MCO n 09 22) x Mabalakat Iced Diamond (MCO n 03)
50 MCO V / MCO d 22 FI SRK LO 1402320 FI*DiamondTails' Alessandro Botticelli Uros Avoin Hana Klein Gasbarri EX1 CAC
FI*Halden coon's Uno (MCO n) x FI*Mainehaan Doris (MCO f 23)
51 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 1405178 Atrox Icestorm*PL Uros Nuoret 7-10 kk Hana Klein Gasbarri EX1 BIV
Fire Fox Melluandia*PL (MCO d) x Aberdeen Silver Night*PL (MCO f 22)
52 MCO V / MCO f FI SK LO 1405176 PL*Ashabelle Tosca Naaras Nuoret 7-10 kk Hana Klein Gasbarri EX1
Big Giants Resort's Milo (MCO a) x Therezia Sky Beyrouth, CZ (MCO f 22)
53 MCO V / MCO d 22 FI SRK LO 1404360 FI*TipTop Maine Balin Uros Pennut 4-7 kk Hana Klein Gasbarri EX1 NOM
IT*Felix Coon Revenge (MCO d 22) x FI*TipTop Maine Xita (MCO f 09 22)
54 MCO V / MCO d 23 FI SRK LO 86089 FI*SolarWind's Amon Uros Grand International Premior Hana Klein Gasbarri EX1 CAPS
S*Operacoon's Lord Sidney (MCO ns 03) x FI*SolarWind's Alcyone (MCO f 09 22)
55 MCO VI / MCO e 09 FI SRK LO 1300743 FI*Mostlycats Juniper Speck Uros Champion Dorte Kaae EX1 CACIB
IT*Clabacoon's Quemu il Folletto (MCO ns) x FIN*Chamberlain Black Sky (MCO f 09)
56 MCO VI / MCO f 09 FI SRK RX 1302156 FI*Stout-hearted Naomi Naaras Avoin Dorte Kaae Abs
A*Winerau's Nadal (MCO n) x FI*Stout-hearted I Love You (MCO d 09 24)
57 MCO VI / MCO d 09 22 FI SRK LO 1404361 FI*TipTop Maine Bifur Uros Pennut 4-7 kk Dorte Kaae EX1
IT*Felix Coon Revenge (MCO d 22) x FI*TipTop Maine Xita (MCO f 09 22)
58 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO 1404363 FI*TipTop Maine Brethil Naaras Pennut 4-7 kk Dorte Kaae EX1 BIV
IT*Felix Coon Revenge (MCO d 22) x FI*TipTop Maine Xita (MCO f 09 22)
59 MCO VII / MCO ds 23 FI SRK LO 1404238 FI*DiamondTails' Matthew McConaghey Uros Pennut 4-7 kk Karl Preiss MCO ds 09 23
S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll (MCO ns 09) x FI*Mainehaan Doris (MCO f 23)
60 MCO VII / MCO ds 23 FI SRK LO 86094 FI*SolarWind's Anubis Uros Grand International Premior Karl Preiss EX1 CAPS
S*Operacoon's Lord Sidney (MCO ns 03) x FI*SolarWind's Alcyone (MCO f 09 22)
61 MCO VIII / MCO ds 03 22 FI SRK LO 88774 FI*TipTop Maine Umbar Uros Supreme Champion Hana Klein Gasbarri KM NOM BIS
DotCom Brumas (MCO n 09 22) x FI*TipTop Maine Sasa (MCO fs 03 22)
62 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO 41760 FI*Godfather's Fernando Uros International Champion Hana Klein Gasbarri EX1 CAGCIB
FIN*Godfather's Åke Blomqvist (MCO ns 09 22) x FI*CheNiCoon's Enni (MCO as 22)
63 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 1404236 FI*DiamondTails' Mickey Rourke Uros Pennut 4-7 kk Karl Preiss EX1
S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll (MCO ns 09) x FI*Mainehaan Doris (MCO f 23)
63 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO 1404236 FI*DiamondTails' Mickey Rourke Uros Määrittely Lone Lund MCO IV/ MCO n 09 22
S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll (MCO ns 09) x FI*Mainehaan Doris (MCO f 23)
64 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 89299 FI*Draconian September Ashes Uros Supreme Champion Hana Klein Gasbarri KM
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
65 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 1402884 FI*FoxyPaw's Lucky Hunter Uros Nuoret 7-10 kk Hana Klein Gasbarri EX1 NOM BIS
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
66 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO 42871 FI*Tähtitassun Päivänsäde Naaras Grand International Champion Hana Klein Gasbarri EX1 CACS
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x FIN*NariNetta's Wild Riviera (NFO n 22)
67 NFO III / NFO a 24 FI SRK LO 89924 FI*Fluffypaw's Snow Crystal Naaras Kastraatti Hana Klein Gasbarri EX1 CAP
S*Ashik's Super Star (NFO a) x FI*Fluffypaw's Silvia Beatrice (NFO n 22)
68 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO 1402616 FI*Pörkarvan PhilAnselmoSonOfAlladin Uros Avoin Karl Preiss EX1 CAC BIV
S*NC's Alladin Sane (NFO n 03 24) x FI*Pörkarvan OpethEnniosDotter (NFO n 22)
69 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO 1402615 FI*Pörkarvan Pantera Naaras Avoin Karl Preiss EX1 CAC NOM
S*NC's Alladin Sane (NFO n 03 24) x FI*Pörkarvan OpethEnniosDotter (NFO n 22)
70 NFO IV / NFO n 09 22 FI SRK LO 1402882 FI*FoxyPaw's Lucky Lucille Naaras Nuoret 7-10 kk Karl Preiss EX1 NOM
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
71 NFO IV / NFO n 09 22 FI SRK LO 87681 FI*FoxyPaw's Hoodoo Doll Naaras Supreme Premior Karl Preiss KM NOM
S*Kullehoppans Vidar (NFO n 09 22) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
72 NFO V / NFO d FI SRK LO 1403839 S*Rotvältans Kingston Uros Nuoret 7-10 kk Hana Klein Gasbarri EX1
S*Moveramis Dolph (NFO n 09 24) x S*Rotvältans Jamaica Blue Mountain (NFO f 09 24)
73 NFO V / NFO f 24 FI SK LO 1404627 FI*Louhelan Karamel Sutra Naaras Pennut 4-7 kk Hana Klein Gasbarri EX1
S*Restless Zooropa (NFO d 03 24) x FI*BlackOnyx Cinnamon (NFO f)
74 NFO V / NFO d 24 FI SRK LO 84693 FI*Tähtitassun Daniel Uros International Premior Hana Klein Gasbarri EX1 CAGPIB NOM
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x FIN*Heinuntuvan Olga Maria (NFO f 03 23)
75 NFO V / NFO g 23 FI SRK LO 1301502 FI*Lolcat's Aino Naaras Kastraatti Hana Klein Gasbarri EX1 No Cert
FI*Mirkulan Jim (NFO as) x FIN*Marmatin Elina (NFO f 23)
76 NFO VI / NFO d 03 22 FI SRK LO 88754 FI*Ninatte's Big Dipper Uros Grand International Champion Dorte Kaae EX1 CACS BIV
FI*ArcticWilds All Or Nothing (NFO n 03 24) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
77 NFO VI / NFO d 09 FI SRK LO 42633 FI*Kultahuiskan Isabella Naaras Grand International Champion Dorte Kaae EX1 CACS
FI*Tähtitassun Daniel (NFO d 24) x FI*Kultahuiskan Geisha (NFO f 03)
78 NFO VI / NFO g 09 22 FI SRK LO 89639 FI*Heinuntuvan Helena Naaras Champion Dorte Kaae EX1 CACIB
FI*Heinuntuvan Hermanni (NFO d 09 22) x S*Rockringen's Lucky Lips (NFO n 09)
79 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 1404767 S*Just Catnap's Ailsa Craig Naaras Pennut 4-7 kk Dorte Kaae EX1 NOM BIS
S*Just Catnap's Chad (NFO d 09 22) x (N)Migoto's Siri Sofia (NFO f 03 24)
80 NFO VI / NFO d 03 FI SRK LO 42631 FI*Kultahuiskan Iisakki Uros Grand International Premior Dorte Kaae EX1 CAPS NOM
FI*Tähtitassun Daniel (NFO d 24) x FI*Kultahuiskan Geisha (NFO f 03)
81 NFO VI / NFO f 03 24 FIN SRK LO 77982 FIN*Deimos R U Lonesome 2Night Naaras Grand International Premior Dorte Kaae EX1 CAPS
FIN*Kujakeikarin Pokeri (NFO e 09 23) x FIN*Deimos Northrop Black Widow (NFO n 09)
82 NFO VI / NFO f 09 FI SRK LO 1301802 FI*Jarraun's Skog Borghilda Naaras Kastraatti Dorte Kaae EX2
FI*Heinuntuvan Konsta (NFO n) x FI*Kattskogens Alma (NFO f 09 23)
83 NFO VI / NFO e 03 FIN SRK LO 75598 FIN*Nalle-Puhin Heluna Naaras Kastraatti Dorte Kaae EX3
FIN*Godfather's Ziggy Stardust (NFO e 09) x FIN*SmileTail's Aurora Borealis (NFO f 09 22)
83 NFO VI / NFO e 03 FIN SRK LO 75598 FIN*Nalle-Puhin Heluna Naaras Veteraani Dietmar Sagurski 2
FIN*Godfather's Ziggy Stardust (NFO e 09) x FIN*SmileTail's Aurora Borealis (NFO f 09 22)
84 NFO VI / NFO f 09 22 FI SRK LO 1300135 S*Capsicum's Elyss Naaras Kastraatti Dorte Kaae EX4
S*Långängens Krokant (NFO n 09 22) x S*Mylingens Maryland (NFO f 03 22)
85 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI SRK LO 42149 N*Migoto's Rikke Naaras Grand International Champion Karl Preiss EX1 CACS
(N)Vanity's Dumle (NFO d 09 24) x S*Just Catnap's Warm Cotton (NFO ns 01 21)
86 NFO VIII / NFO fs 09 24 FI SRK LO 42708 FI*Katinkurun Katajanmarja Naaras International Champion Karl Preiss EX1 CAGCIB
FI*FoxyPaw's Dusty Miller (NFO ds 24) x FIN*Tähtitassun Purr Iina (NFO f 03 23)
87 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO 81860 FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Supreme Champion Karl Preiss KM NOM
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
87 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO 81860 FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
88 NFO IX / NFO w 64 FI SRK LO 84694 FI*Tähtitassun Carl Philip Uros Grand International Premior Karl Preiss EX1 CAPS NOM BIS
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x FIN*Heinuntuvan Olga Maria (NFO f 03 23)
89 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO 81862 FIN*FoxyPaw's Frostbite Naaras Premior Karl Preiss EX1 CAPIB
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
90 NFO f 02 21 FIN SRK LO 76131 FIN*FoxyPaw's Indian Woman Naaras Kastraatti Dorte Kaae EX1 CAP BIV NOM BIS
FIN*Tähtitassun Hra Tossavainen (NFO n 09 24) x FIN*Kehrääjän Orvokki (NFO fs 09 24)
90 NFO f 02 21 FIN SRK LO 76131 FIN*FoxyPaw's Indian Woman Naaras Veteraani Dietmar Sagurski 3
FIN*Tähtitassun Hra Tossavainen (NFO n 09 24) x FIN*Kehrääjän Orvokki (NFO fs 09 24)
91 RAG n FI SRK LO 83585 FI*Ragtail Caspar Uros Grand International Premior Hana Klein Gasbarri EX1 CAPS
Red Fountain á Chardani*DK (RAG d 21) x FIN*Ragtail Adelina (RAG a 04)
92 RAG a FI SRK LO 1402622 FI*Debals Blue Ayrton Uros Avoin Dorte Kaae Abs
FIN*Debals Seal Tefnut (RAG n 04) x FI*Riverknee SupremeChancellor (RAG a 04)
93 RAG n 21 FI SRK LO 1404441 FI*Kivelän Baldassare Ludano Uros Pennut 4-7 kk Dorte Kaae EX1
FI*Ruuskatin Li'l Bad Wolf (RAG n 04 21) x FI*Dollyblues Wildflower (RAG f 04)
94 RAG n 04 FI SRK LO 1301154 FI*Snowrag Tangerine Uros Avoin Hana Klein Gasbarri Abs
Illerdolls Curufin (RAG a 03) x FIN*Snowrag Timanfaya (RAG n 03)
95 RAG n 04 FI SRK LO 1403404 FI*Neige-Cristal's Mon Tresor Florian Uros Nuoret 7-10 kk Hana Klein Gasbarri EX1 BIV
Darlinlildols Mighty Treasure (RAG n) x Darlinlildols Melania (RAG a 03)
96 RAG n 04 FI SRK LO 1404065 FI*Darkie's Kireina Koutei Uros Pennut 4-7 kk Hana Klein Gasbarri EX1
Kin edler von den Lichtalben (RAG e 21) x FI*Mayapaw's Popol Vuh (RAG n 04)
97 RAG n 04 FI SRK LO 1404433 FI*Ragtail Hermes Uros Pennut 4-7 kk Hana Klein Gasbarri EX2
FIN*Ragtail Baron (RAG n 04) x FI*Dollicious Fantomina (RAG n 04)
98 RAG d 03 FI SRK LO 89083 FI*Snowrag Red Maserati Uros Grand International Champion Dorte Kaae EX1 CACS
FI*Snowrag Prince of Tide (RAG n 03) x FI*Snowrag Balenciaga (RAG f 03)
99 RAG d 04 FI SRK LO 43373 FI*Kivelän Arlan Tino Uros Kastraatti Dorte Kaae Abs
FI*Lukanpuron Berharnd (RAG d) x FI*Dollyblues Wildflower (RAG f 04)
100 RAG f 03 FI SRK LO 1402391 FI*Dollyblues Beautiful Vibes Naaras Avoin Dorte Kaae EX1 CAC
FI*Dollyblues Music Box (RAG d 04) x FI*Dollyblues Only You (RAG n 03)
101 RAG a 04 21 FI SRK LO 1402842 FI*Rock'nRags Maxine! Naaras Avoin Dorte Kaae EX1 CAC
FI*Rock'nRags Maxterwork! (RAG a 04 21) x FI*Dollyblues Hello Mary Lou (RAG a 03)
102 SBI n FI SRK RX 87644 S*Raus Höjden's Harmoney in Brown Naaras Supreme Champion Hana Klein Gasbarri KM
IDP*Backkara's Geralino (SBI c) x S*Raus Höjdens Java (SBI n)
103 SBI n FI SRK LO 41217 FI*Haavemaan Euphoria Uros Avoin Hana Klein Gasbarri EX1 CAC BIV
FI*Tamus Wartburg (SBI d) x FIN*Pirimirrin Daintree River (SBI j 21)
104 SBI n FI SRK LO 1404059 FI*Birmayan Galadriel Naaras Pennut 4-7 kk Hana Klein Gasbarri EX1
Trevino's OP (SBI n) x FI*Birmayan Fazerina (SBI f)
105 SBI n FI SRK LO 89525 FI*Midianin Bella Naaras International Premior Hana Klein Gasbarri EX1 CAGPIB NOM
FIN*Tamus Skyline (SBI n) x FIN*Sic'an Mesa (SBI a)
106 SBI a FI SRK LO 84970 FI*Zhamanen MT Bobby Orr Uros Supreme Premior Karl Preiss Abs
FIN*Recknagel Miroslavsaatan (SBI d) x FIN*Zhamanen Tinkerbell (SBI g)
107 SBI a FIN SRK LO 82841 FIN*Sic'an Midian Naaras International Premior Karl Preiss EX1 CAGPIB
FIN*Cetulean Lagerfeld (SBI a) x FIN*Sic'an Junia (SBI a)
108 SBI b EE*Kayzer Herencia Uros Grand International Champion Dorte Kaae EX1 CACS
S*Raus Höjden's Nelson af Raus (SBI n 21) x S*Raus Höjden's Beverly (SBI b)
109 SBI b FI SRK LO 86945 FI*Mithrandilin Elwing Naaras Grand International Champion Dorte Kaae EX1 CACS
FIN*Rotcat Alexander (SBI a 21) x FIN*Mithrandilin Arda (SBI b)
110 SBI c FI SRK LO 1404292 FI*Saca's Kenzie the Knight Uros Pennut 4-7 kk Karl Preiss EX1
FI*Saca's Ultimate Gambler (SBI c) x DK*Con Meo's Yugo (SBI c)
111 SBI d FI SRK LO 41219 FI*Haavemaan Aphrodisicum Uros Kastraatti Karl Preiss EX1 CAP
FI*Tamus Wartburg (SBI d) x FIN*Pirimirrin Daintree River (SBI j 21)
112 SBI f FI SRK LO 83523 FI*Birmayan Fazerina Naaras International Champion Dorte Kaae EX1 CAGCIB
FIN*Recknagel Miroslavsaatan (SBI d) x FIN*Zhamanen Hurricane (SBI n)
113 SBI n 21 FI SK LO 1404617 FI*Magnificat Luna Naaras Pennut 4-7 kk Karl Preiss EX1
FIN*Globel's Camelot Figaro (SBI n 21) x FI*Magnificat Candy (SBI a)
114 SBI n 21 FI SRK LO 84634 FI*Kirakan Quiereme Mucho Uros Grand International Premior Karl Preiss EX1 CAPS
FIN*Hilu-Vinkelin Tinka (SBI c 21) x FIN*Tärn Unelma (SBI n 21)
115 SBI a 21 FI SK LO 1404603 FI*Shonamei's Lady La Luna Naaras Pennut 4-7 kk Karl Preiss EX1
FI*Vongoivan Geo (SBI n 21) x FI*Shonamei's Golden Sunset (SBI b)
116 SBI a 21 FIN SRK LO 73511 FIN*Pumpulivuoren Erasmus Uros Kastraatti Karl Preiss EX1 CAP
FIN*Pirimirrin Qala-Nau (SBI c 21) x FIN*Anemon's La Cumparsita (SBI a)
116 SBI a 21 FIN SRK LO 73511 FIN*Pumpulivuoren Erasmus Uros Veteraani Dietmar Sagurski 1 NOM BIS
FIN*Pirimirrin Qala-Nau (SBI c 21) x FIN*Anemon's La Cumparsita (SBI a)
117 SBI a 21 FI SRK LO 89000 FI*Canth's Ultra Bra Naaras Kastraatti Karl Preiss EX1 CAP
FI*Canth's Soldier of Love (SBI n 21) x EE*Arista Aramante (SBI a 21)
118 SBI b 21 FI SRK LO 87042 FI*Canth's ToyBoy Uros Supreme Champion Dorte Kaae KM BIV NOM
FIN*Zaraxe Adamnan Morris (SBI b) x EE*Arista Aramante (SBI a 21)
119 SBI b 21 FI SRK LO 83597 S*Lavender Fields Felicia Naaras Grand International Champion Dorte Kaae EX1 CACS
S*Provitas Freddie Mercury (SBI n 21) x S*Heliga Ligan's Kleo (SBI a)
120 SBI b 21 FI SRK LO 42778 FI*HaoMao Cesarina Naaras Avoin Dorte Kaae EX1 No Cert
FI*Tasmanian Harry Potter (SBI b) x S*Lavender Fields Felicia (SBI b 21)
121 SBI b 21 FI SK LO 1924135 S*Snow Road Esse Lady Eri'danus Naaras Avoin Dorte Kaae Abs
S*Catcollection's Tooloose (SBI b 21) x S*Sajberkattens Queen Of Nanda Devi (SBI n)
122 SBI d 21 FI SRK LO 1300748 FI*Canth's Xavier Uros International Premior Hana Klein Gasbarri EX1 CAGPIB
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
123 SIB II / SIB n 03 FI SRK LO 1301157 FI*Amurin Linus Uros Avoin Dorte Kaae EX1 CAC
FI*Balladin Viihteen Kuningas (SIB ns 03 23) x FI*Amurin Carmel (SIB f 03 23)
124 SIB III / SIB a 24 FI SRK LO 88313 FI*Villan Idoli Uros Grand International Champion Hana Klein Gasbarri EX1 CACS
FI*Villan Ferrari (SIB d 09 24) x FIN*Villan Balladi (SIB a 03 23)
125 SIB III / SIB n 22 FI SRK LO 87278 FI*Amurin Zippora Naaras International Champion Hana Klein Gasbarri EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x FIN*Amurin Lyydia (SIB n 24)
126 SIB III / SIB n 23 FI SRK LO 43061 Eocen av Holskogen(N) Naaras Avoin Hana Klein Gasbarri EX1 CAC
Rossity Stepan (SIB n 22) x Bris av Holskogen(N) (SIB n 23)
127 SIB III / SIB n 23 FIN SRK RX 74334 FIN*Amante's Gloriosa Naaras Supreme Premior Hana Klein Gasbarri KM
Cedrik Siberian Star*CZ (SIB n 24) x Sibaris Charisma Dostoyanie Sibiri (SIB n 23)
128 SIB IV / SIB n 03 22 FI SRK LO 42690 FI*Amurin Hoosea Uros International Champion Karl Preiss EX1 CAGCIB BIV
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
129 SIB IV / SIB n 03 23 FI SRK RX 1403381 FI*Amante's Zorba Uros Nuoret 7-10 kk Karl Preiss EX1
FI*Amante's Virtuoso (SIB n 03 23) x Eocen av Holskogen(N) (SIB n 23)
130 SIB IV / SIB ny 09 22 FI SK LO 1404900 FI*Amurin Rebekka Naaras Pennut 4-7 kk Karl Preiss EX1 NOM
Yermolay Crown of Siberia (SIB ny 24) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
131 SIB V / SIB d 24 FI SRK RX 41793 FI*Irvikissan Aether Uros International Champion Hana Klein Gasbarri EX1 CAGCIB
Olgerd Marcell (SIB n 09) x FI*Metsälinnan Buffy Summers (SIB f 24)
132 SIB VIII / SIB ns 09 FI SRK LO 1402963 FI*Cherrytail's SpecialBoy Uros Nuoret 7-10 kk Karl Preiss Abs
FIN*Tammikatin Åhå Lilla Gubbe (SIB ds 24) x FI*Kuuratassun Alinda (SIB f 09)
133 SIB IX / SIB w 62 FI SRK LO 1402241 FI*Valjallan Kuura Naaras Avoin Karl Preiss EX1 CAC
S*Zimas Eragon (SIB d 09) x S*Lince's Siringa di Sessans (SIB w)
134 TUA I / TUA n FI SK LO 1405148 FI*Felesin Fictor Uros Pennut 4-7 kk Hana Klein Gasbarri EX1
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
135 TUA II / TUA n 03 FI SRK LO 41156 FI*Tangerine's Body and Soul Uros Grand International Champion Karl Preiss EX1 CACS
Benito Rosa Glauca, CZ (TUA n 01) x FI*Josmarin Galibe (TUA n 24)
136 TUA V / TUA e 22 FI SRK LO 41910 FI*Elekatin Fiona Khur Naaras International Champion Hana Klein Gasbarri EX1 CAGCIB
FI*Nazarlik Yaramaz Kisi (TUA d 22) x FIN*Elekatin Oi Susanna (TUA g 24)
137 TUA IX / TUA w 63 FI SK LO 1405153 FI*Felesin Magna Uros Pennut 4-7 kk Dorte Kaae EX1
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
138 TUA IX / TUA w 62 FI SK LO 1405151 FI*Felesin Regina Naaras Pennut 4-7 kk Dorte Kaae EX1
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
139 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI SRK LO 89444 FI*GizemliKediler Beze Balerin Naaras Supreme Champion Dorte Kaae KM BIV NOM
FIN*Artvan Ahabey (TUV d) x FI*GizemliKediler Adile Alaiye (TUV d)
140 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI SRK LO 89443 FI*GizemliKediler Bal Bilmece Uros International Champion Dorte Kaae EX1 CAGCIB
FIN*Artvan Ahabey (TUV d) x FI*GizemliKediler Adile Alaiye (TUV d)
141 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI SRK LO 1300718 FI*Kuukissan Asli Altan Uros Champion Dorte Kaae EX1 CACIB
DK*Safkan Kedi's Zeus (TUV d) x FI*Suviyön Bayindir Belemir (TUV f)
142 TUV d 61-63 / TUV d 61 FI SRK RX 1403880 Avyonah Khaled Khalil Uros Nuoret 7-10 kk Dorte Kaae EX1
Karawanserails Ludwig (TUV d) x Helin Du Mont D Amasya (TUV e)
143 ABY n FI SRK LO 1404115 Osiris(V) Total Surprise Uros Champion Lone Lund EX1 CACIB
Osiris(V) Sammy Davis Junior (ABY n) x Osiris(V) Rumour Has It (ABY n)
144 ABY n FI SRK LO 39993 FI*Laire Valar Lorien Uros International Premior Lone Lund EX1 CAGPIB
FI*Proxima John Carter of Mars (ABY n) x FI*Laire Meleth Bein (ABY n)
145 ABY a FI SRK LO 1301827 FI*Kharn-Ka Great Gatsby Naaras Avoin Lone Lund EX1 No Cert
FI*Laire Oira Anor (ABY n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
146 ABY o FI SRK LO 1301970 FI*Nebuankhet Yraen Ruadh Naaras Champion Anne Veland EX1 CACIB
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FIN*Nebuankhet Ochún (ABY o)
147 ABY o FI SRK LO 39764 FI*Redcheetah's Aarre Uros Supreme Premior Anne Veland Abs
FI*Proxima John Carter of Mars (ABY n) x FI*Redcheetah's Minttu (ABY o)
148 ABY o FIN SRK LO 31050 S*Rackarkatten's Paco Rabanne Uros Supreme Premior Anne Veland KM NOM
Otis of Wonderlove (ABY o) x S*Rackarkatten's Moccalina Delightful (ABY p)
148 ABY o FIN SRK LO 31050 S*Rackarkatten's Paco Rabanne Uros Veteraani Dietmar Sagurski 2
Otis of Wonderlove (ABY o) x S*Rackarkatten's Moccalina Delightful (ABY p)
149 BEN n 24 FI SK LO 1404990 Brockenmoor Cecilia Naaras Nuoret 7-10 kk Jarmo Räihä EX1
Elysor Armani of Brockenmoor (BEN n 24) x Brockenmoor Emma (BEN n 24)
150 BEN n 24 Maya Gold Copam Bismark *** Uros Pennut 4-7 kk Jarmo Räihä EX1
Maya Gold Edzna Amber (BEN n 24) x Maya Gold Seibal Cassandra (BEN n 24)
151 BEN n 24 Maya Gold Labna Cindy *** Naaras Pennut 4-7 kk Jarmo Räihä EX1 BIV NOM BIS
Maya Gold Izapa Arahis (BEN n 24) x Maya Gold Chocola Bonni (BEN n 24)
152 BEN n 22 33 FI SRK LO 1403588 FI*Leokatin Jamboree Uros Nuoret 7-10 kk Satu Hämäläinen EX1
LynxLand Oceanus (BEN n 24) x ZaharaBengals Hopeful Promise (BEN n 22 33)
153 BEN n 24 32 FI SRK LO 1402845 Oceanerix Vulcan Uros Avoin Satu Hämäläinen EX1 CAC
Vilbert Pearl of Night (BEN n 24 33) x Emily (BEN n 24)
154 BRI n FI SRK LO 43481 FI*Saranellan Eddie Uros Avoin Anne Veland Abs
FI*Saranellan Pätkis (BSH a) x FI*ChocoBlue's Cafe Mocca (BSH b)
155 BRI a FI SK LO 1404721 FI*Feronian Indigo Uros Pennut 4-7 kk Anne Veland EX1
FI*Feronian Heliotropium (BSH a) x FI*Feronian Gabriella (BSH f)
156 BRI a FIN SRK LO 30040 FIN*Ruusutarhan Ghisella Naaras Veteraani Dietmar Sagurski Abs
DK*From's Don Juan (BSH a) x N*Alegría's Fineza D.C (BSH f)
157 BRI e FI SK LO 1404723 FI*Feronian Ivory Uros Pennut 4-7 kk Jarmo Räihä EX1
FI*Feronian Heliotropium (BSH a) x FI*Feronian Gabriella (BSH f)
158 BRI ns 11 FI SRK LO 1404153 FI*EmeraldCharm Oma Kulta Uros Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX1
S*Litho's Sunrise of Savanna (BSH ny 11) x Pennydown Elmira (BSH ns 11)
159 BRI ns 22 62 FI SRK RX 38303 FI*Gimmie's Aristocracy Uros International Champion Anne Veland EX1 CAGCIB
Schoko Mousse von Kamakura*CH (BSH b 22) x FIN*Ferme Her Royal Highness (BSH ns 22)
160 BRI ns 24 62 FI SRK LO 36389 FI*Gimmie's Pirates Ransom Uros Grand International Champion Anne Veland EX1 CACS
FIN*Snow-Star's Daydreamer (BSH ns 22) x FIN*Snow-Star's Zuzu Grande (BSH j 24)
161 BUR n FI SRK LO 42624 Isä-Brownin Ushuaia Uros Grand International Champion Anne Veland EX1 CACS
Wild Angel's Valenok of Seirene (BUR n) x Isä-Brownin Monte Velho (BUR n)
162 BUR n FI SRK LO 1302005 Bjelke's Givenchy Uros Champion Anne Veland EX2
Bjelke's Ali Baba (BUR n) x Taiko Charlesbur, CZ (BUR f)
163 BUR n FI SRK LO 90932 Wild Angel's Valenok of Seirene Uros Champion Anne Veland EX1 CACIB BIV NOM BIS
Brenwood Yandex of Wildangel (BUR b) x Wild Angel's Mary Poppins (BUR n)
164 BUR n FI SRK LO 42797 FI*Korennon Da Capo Uros Kastraatti Anne Veland EX1 CAP
FI*Feirefiz Heartkiller (BUR n) x FI*Korennon Mad Madam Mim (BUR j)
165 BUR b FI SK LO 1405001 Zaffiro Kratti Uros Pennut 4-7 kk Anne Veland EX1
Zaffiro Qurido (BUR e) x Nika Magic Valley*RU (BUR b)
166 BUR h FI SRK LO 1402918 FI*Enjoy Queen of Puddings Naaras Nuoret 7-10 kk Jarmo Räihä EX1 NOM
FI*Enjoy Candy Cane (BUR d) x FI*Seirene Material Girl (BUR b)
167 CHA FI SRK LO 1301747 FI*Sinimirrin Ruusunen Naaras Champion Jarmo Räihä EX1 CACIB NOM
IT*Troubadour del Sogno Blu (CHA ) x FI*Sinimirrin Katri Helena (CHA )
168 CRX I / CRX n FI SRK LO 1301060 Selena Light's Russian Lover Uros Grand International Champion Helene Lis EX1 CACS NOM
Mykro's Mikado of Selena Light (CRX b 09) x Selena Light*s Murakami (CRX n 09)
169 CRX I / CRX n FI SRK LO 1301950 FI*Sweetpurr's Salmiak Uros International Champion Helene Lis Abs
FI*Sweetpurr's Dorian Gray (CRX n 33) x FI*Sweetpurr's Material Girl (CRX f)
170 CRX I / CRX a FI SRK LO 1402688 FI*Lavender's Katariina Suuri Naaras Nuoret 7-10 kk Helene Lis EX1 NOM
S*Fulans Dadri (CRX a) x FI*Lavender's Jeanne d'Arc (CRX a 09)
171 CRX I / CRX n FI SK LO 1404683 FI*Saca's Nullah Uros Pennut 4-7 kk Helene Lis EX1 BIV NOM
FI*Saca's Beo Palladium (CRX ns 21 33) x Pixie Agnus*LT (CRX n)
172 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 1300517 FI*FunkyJam's Bum Bum Bum Naaras Grand International Champion Satu Hämäläinen EX1 CACS
FI*FunkyJam's Dove of Peace (CRX n 03) x FI*FunkyJam's BoomBoomPow (CRX n 02)
173 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 1402252 FI*FunkyJam's Kärleksstång Uros Avoin Satu Hämäläinen EX1 CAC
FI*FunkyJam's Dove of Peace (CRX n 03) x FI*FunkyJam's My Melody (CRX a 33)
174 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 1402700 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet Uros Champion Satu Hämäläinen EX1 CACIB
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Piupaws Song of Sekhmet (CRX n 01 21)
175 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 1404047 FI*FunkyJam's Smooth Operator Uros Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX1
Mr.Cowcat Night & Day*PL (CRX n 02) x FI*FunkyJam's Koh-I-Noor (CRX f 33)
176 CRX II / CRX b 09 FI SK LO 1404553 FI*Framillan Oh, I'm Your superstar Naaras Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX1 BIV NOM
Mr.Cowcat Night & Day*PL (CRX n 02) x FI*Framillan Good&Plenty (CRX a 24)
177 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 39913 FI*FunkyJam's Dove of Peace Uros Grand International Premior Satu Hämäläinen EX1 CAPS
FI*Piupaws I'llBeTheForYou (CRX n 02 33) x FI*FunkyJam's Paloma en Bleu (CRX a)
177 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 39913 FI*FunkyJam's Dove of Peace Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Piupaws I'llBeTheForYou (CRX n 02 33) x FI*FunkyJam's Paloma en Bleu (CRX a)
178 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 1300514 FI*FunkyJam's It's not unusual Uros International Premior Satu Hämäläinen EX1 CAGPIB BIV NOM
FI*FunkyJam's Dove of Peace (CRX n 03) x FI*FunkyJam's BoomBoomPow (CRX n 02)
179 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 1301763 FI*Sweetpurr's Shane Walsh Uros Premior Satu Hämäläinen EX1 CAPIB
FI*Sweetpurr's Love Me Back (CRX d) x FI*Sweetpurr's Snorkfröken (CRX n 03)
180 CRX III / CRX f FI SRK LO 42994 FI*Weigela's Paju Pieni Naaras Champion Anne Veland EX1 CACIB
FI*Sweetpurr's Dorian Gray (CRX n 33) x S*Djäknens Gouda (CRX f 03 24)
181 CRX III / CRX h FI SK LO 1404822 FI*Piupaws Prinsessa Celestia Naaras Pennut 4-7 kk Anne Veland EX1
S*Rexture Wig Wam (CRX d 03) x FI*Piupaws Dodo (CRX a 33)
182 CRX III / CRX f FI SRK LO 38302 FI*Piupaws Negrita Naaras International Premior Anne Veland EX1 CAGPIB
FI*Piupaws Nightcrawler (CRX e) x FIN*Piupaws Musa (CRX n 03 24)
183 CRX IV / CRX f 03 FI SRK LO 1301761 FI*Sweetpurr's Maggie Greene Naaras Champion Helene Lis EX1 CACIB
FI*Sweetpurr's Love Me Back (CRX d) x FI*Sweetpurr's Snorkfröken (CRX n 03)
184 CRX IV / CRX h 03 FI SRK LO 1404045 FI*FunkyJam's Just Kidding Naaras Pennut 4-7 kk Helene Lis EX1
Mr.Cowcat Night & Day*PL (CRX n 02) x FI*FunkyJam's Koh-I-Noor (CRX f 33)
185 CRX IV / CRX d 03 24 FI SRK LO 38192 FI*Piupaws Buzz Uros Premior Helene Lis EX1 CAPIB NOM
FI*Piupaws Rocket (CRX a 24) x FIN*Piupaws Sunrise (CRX d 03)
186 CRX VI / CRX ns 03 24 FI SK LO 1404881 FI*Spectrolite Ritariperhonen Uros Pennut 4-7 kk Lone Lund EX1 NOM
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Spectrolite Dum Spiro Spero (CRX fs 03 24)
187 CRX VI / CRX n 03 24 FIN SRK LO 35345 FIN*Piupaws Tecna Naaras International Premior Lone Lund EX1 CAGPIB
FIN*Piupaws I am Legend (CRX n) x FIN*Piupaws Räntä (CRX n 01 21)
188 CRX VIII / CRX f 03 33 FI SRK LO 1300433 FI*Piupaws Marynka Naaras International Champion Jarmo Räihä EX1 CAGCIB
FI*Piupaws I'llBeTheForYou (CRX n 02 33) x FI*Piupaws Memory Remains (CRX g)
189 CRX VIII / CRX g 09 33 FI SK RX 1404809 FI*Ronttilan Emily The Strange Naaras Pennut 4-7 kk Jarmo Räihä EX1
FI*Ronttilan Kirmizi Yarasa (CRX d 02) x FIN*Finrexin Tilli (CRX a)
190 CRX IX / CRX w 63 Nika of Sakura-Hana*RU *** Naaras Champion Lone Lund EX1 CACIB
Felix L'Etoile Refined*RU (CRX n 03 33) x Sakura-Hana *** (CRX w)
191 CYM 53 / CYM n 09 53 FI SRK RX 1402774 FI*Pikkeen Pippuri Naaras Nuoret 7-10 kk Lone Lund Abs
Briar-Brae Mikki Hiiri (CYM n 03 51) x FIN*D'manns Toes (CYM f 09 22 52)
192 DRX I / DRX n FI SRK LO 41968 FI*Bravefellow Pinja Naaras Avoin Lone Lund EX1 CAC
FI*Bravefellow Cacao flip (DRX b) x FI*Bravefellow Julieth (DRX n 03)
193 DRX II / DRX a 09 FI SRK LO 1402974 FI*Bravefellow Flora Naaras Nuoret 7-10 kk Satu Hämäläinen EX1
DE*Belada Remus (DRX w) x FI*Bravefellow Joshita (DRX n 03)
194 DRX II / DRX n 03 FI SRK LO 39685 FI*Bravefellow Julieth Naaras Kastraatti Satu Hämäläinen EX1 CAP NOM
FIN*Gigglin's Jolly Jumper (DRX n 09 32) x FI*Bravefellow Clarissa (DRX n 09 24)
195 DRX III / DRX d 24 FI SRK LO 1402705 FI*Riepujengin Yoshimi Uros Avoin Jarmo Räihä DRX d 24/DRX III
FI*Riepujengin Olawa (DRX ds 24) x FI*Riepujengin Ilmi IhaLempi (DRX f 09)
196 DRX III / DRX g 24 FI SRK LO 1403952 FI*Riepujengin Xeena Naaras Nuoret 7-10 kk Jarmo Räihä Abs
FI*Riepujengin Quilmes (DRX d 09 24) x FI*Riepujengin Filiokkus (DRX n 24)
197 DRX III / DRX g FI SRK LO 1403544 FI*Åbodas Taiga Naaras Nuoret 7-10 kk Jarmo Räihä EX1
SE*Amor Regis Marius (DRX es 22) x FI*Åbodas Mai (DRX a)
198 DRX IV / DRX hs 09 24 FI SRK LO 1402717 FI*Riepujengin Zuffeli Naaras Avoin Anne Veland Abs
FI*Riepujengin Olawa (DRX ds 24) x FI*Riepujengin Impi Ihanampi (DRX n 09 31)
199 DRX VI / DRX n 09 24 FI SRK LO 41907 FI*Bravefellow Rupert Uros Avoin Helene Lis EX2
FI*Tikrun Benny (DRX d) x FI*Bravefellow Charlotte (DRX f 09 24)
200 DRX VI / DRX bs 09 24 FI SRK LO 1402706 FI*Riepujengin Yukio Uros Avoin Helene Lis EX1 CAC
FI*Riepujengin Olawa (DRX ds 24) x FI*Riepujengin Ilmi IhaLempi (DRX f 09)
201 DRX VI / DRX a 09 22 FI SRK LO 1403960 FI*Åbodas Cinderella Naaras Pennut 4-7 kk Helene Lis EX1
FI*Bravefellow Rupert (DRX n 09 24) x FI*Åbodas Dena (DRX b 33)
202 DRX VII / DRX n 33 FI SRK LO 40359 FI*Pihlajan Einari Uros Kastraatti Helene Lis EX1 CAP
FIN*Gigglin's Jolly Jumper (DRX n 09 32) x FIN*Bravefellow Isabelle (DRX f 03 21 32)
203 DRX IX / DRX w 64 FI SRK LO 1403799 FI*Bravefellow Runo Naaras Nuoret 7-10 kk Satu Hämäläinen EX1 NOM
DE*Belada Remus (DRX w) x Melissa Happymiau*PL (DRX g 09 23)
204 DSP III / DSP d 21 FI SRK LO 1300699 RU.Dolf Shudan Uros Grand International Champion Satu Hämäläinen Abs
Taifun Vialdar (DSP a 21) x Lya'Soffi Shudan (DSP f 21 33)
205 DSP III / DSP f Molly Rixos Kitty Naaras Grand International Champion Satu Hämäläinen Abs
Benno Freya (DSP n) x Mila Asta Zeneca (DSP )
206 EUR n FI SK RX 1404717 FI*Pikku-Piun Black is Back Naaras Pennut 4-7 kk Jarmo Räihä Abs
FI*Katinhännän Mithrandir (EUR a 23) x FIN*Pikku-Piun Kultamuru (EUR n)
207 EUR a FI SK RX 1404718 FI*Pikku-Piun Blue Babe Naaras Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX1
FI*Katinhännän Mithrandir (EUR a 23) x FIN*Pikku-Piun Kultamuru (EUR n)
208 EUR fs FI SRK RX 42793 FI*Kassilan Qkunen Qtamolla Naaras International Champion Lone Lund EX1 CAGCIB
FI*Taikapeikon Aurinko (EUR ds 22) x DK*Boholdt Duchess (EUR f)
209 EUR n 22 FI SRK LO 40365 FI*Pikku-Piun Yhteinen Ystävä Uros International Champion Jarmo Räihä EX1 CAGCIB
FIN*Kuutuulen Excalibur (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Quurankukka (EUR f 22)
210 EUR n 22 FI SRK RX 1403139 FI*Pikku-Piun Aurelia Naaras Nuoret 7-10 kk Jarmo Räihä Abs
Scarborough Voodoo Baladeva (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Quurankukka (EUR f 22)
211 EUR n 22 FIN SRK RX 28660 FIN*Pikku-Piun Jadesoturi Uros Grand International Premior Jarmo Räihä EX1 CAPS NOM
FIN*Pikku-Piun Blackmailer (EUR n) x Pikkupiun-Rilla (EUR n 22)
212 EUR n 23 FI SK RX 1404715 FI*Pikku-Piun Brennan Brown Uros Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX1
FI*Katinhännän Mithrandir (EUR a 23) x FIN*Pikku-Piun Kultamuru (EUR n)
213 EUR n 24 FI SRK RX 42923 FI*Tiikerililjan Kurmeli Uros International Champion Jarmo Räihä EX1 CAGCIB
FI*Tiikerililjan Isoviilee (EUR d 22) x FI*Feronian Almond (EUR f)
214 EUR n 24 FI SRK RX 40291 FI*Pikku-Piun Xander Uros Champion Jarmo Räihä EX1 CACIB
FIN*Pikku-Piun Jadesoturi (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Onneli (EUR n 24)
215 EUR d 22 FI SRK RX 40267 FI*Feronian Cajanus Uros International Champion Lone Lund Abs
Silkkiturkin Nilla Neuvokas (EUR n 22) x FI*Feronian Thea Camellia (EUR f 22)
216 EUR d 22 FI SRK LO 40367 FI*Pikku-Piun Ylettömän Ihana Uros International Champion Lone Lund EX1 CAGCIB
FIN*Kuutuulen Excalibur (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Quurankukka (EUR f 22)
217 EUR d 22 FI SRK RX 1403943 FI*Feronian Gladiolus Uros Nuoret 7-10 kk Lone Lund Abs
FI*Feronian Cajanus (EUR d 22) x Nemi (EUR d 23)
218 EUR d 22 FI SRK RX 1403944 FI*Feronian Gloriosa Naaras Nuoret 7-10 kk Lone Lund Abs
FI*Feronian Cajanus (EUR d 22) x Nemi (EUR d 23)
219 EUR d 22 FIN SRK RX 32261 Silkkiturkin Menevä Macho Uros Supreme Premior Lone Lund KM
FIN*Casimirrin Escamillo (EUR n 22) x Silkkiturkin Kermatassu (EUR f 22)
220 EUR f 22 FI SRK RX 1403140 FI*Pikku-Piun Aurora Naaras Nuoret 7-10 kk Lone Lund Abs
Scarborough Voodoo Baladeva (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Quurankukka (EUR f 22)
221 EUR f 24 FI SRK RX 1301072 FI*Feronian Felicia Naaras International Champion Satu Hämäläinen Abs
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
222 EUR ns 24 FI SRK LO 38386 FI*Pikku-Piun Ullastiina Naaras Grand International Champion Satu Hämäläinen EX1 CACS NOM
FIN*Haukkapalan Digital (EUR ns 22) x FIN*Pikku-Piun Peppi Pitkätossu (EUR ns 24)
223 EUR ns 24 FI SRK RX 1300932 FI*Errun Lupsakka lordi Uros International Champion Satu Hämäläinen EX1 CAGCIB
FI*Pinkkitassun Dionysos (EUR d 24) x Minttunen (EUR fs 24)
224 EUR as 23 FI SRK RX 1403351 FI*Katinhännän BigBrother Zale Uros Nuoret 7-10 kk Jarmo Räihä EX1
FI*Katinhännän Radagast (EUR n 23) x FI*Katinhännän Ilmaveivi-Kikka (EUR ns 23)
225 JBT f 01 62 FI SRK RX 90899 DK-Timian Tsubaki Naaras International Champion Lone Lund EX1 CAGCIB BIV
Yuki-Usagi Awa of DK-Timian (JBT d 09 23) x Yuki-Osagi Nadeshiko of DK-Timian (JBT )
226 JBT n 01 21 FI SRK RX 37439 FI*Kassaran Shiawase no Kazura Naaras Grand International Champion Lone Lund EX1 CACS
Kenipurr's Hiroshi of Songgwangsa (JBT n 09 22) x Songgwangsa Tsunami of Kassaran (JBT g 01)
227 JBT a 03 24 FI SRK RX 39496 FI*Kassaran Aoi Obi Uros Grand International Champion Lone Lund EX1 No Cert
Songgwangsa Kumozaru of Kassaran (JBT n) x FI*Kassaran Shiawase no Kimono (JBT )
228 KBL II / KBL n 09 24 FI SRK RX 40001 N*Fjascho's Aramis Uros Määrittely Lone Lund KBL II/ KBL n 09 24
Enisei Plush and Bob (KBL n) x N*RGJ Cat's Gorislova (KBL n 24)
229 KBL III / KBL ds 23 FI SRK RX 43037 FI*Hassunhauska Pyörremyrsky Uros Määrittely Lone Lund KBL III/ KBL ds 23
FI*Kuriton Apricot (KBL n 24) x FI*Hassunhauska Miiru-Maaru (KBL fs 03 22)
229 KBL III / KBL ds 23 FI SRK RX 43037 FI*Hassunhauska Pyörremyrsky Uros Kastraatti Jarmo Räihä EX1 CAP
FI*Kuriton Apricot (KBL n 24) x FI*Hassunhauska Miiru-Maaru (KBL fs 03 22)
230 KBL IV / KBL f 09 22 FI SRK RX 1404021 FI*Hassunhauska Qilda Naaras Pennut 4-7 kk Jarmo Räihä EX1
FI*Kuriton Apricot (KBL n 24) x FIN*Cherrytail's Hayworth (KBL f 09 22)
231 KOR FI SRK LO 39340 FI*Melodian Tulaya Naaras Supreme Champion Helene Lis KM BIV NOM
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
232 KOR FI SRK LO 38988 FI*Mythai Rochana Rak Jing Naaras Grand International Champion Helene Lis EX1 CACS
FIN*Helmi's Jai Sapparot (KOR ) x FIN*Mythai Wang Kaang Raang (KOR )
233 KOR FI SRK LO 1301435 FI*Mythai Fon Soh-Pon Naaras Champion Helene Lis EX1 CACIB
FIN*Dewdrop's Chaiyo Si Fah (KOR ) x Dongalas Erin (KOR )
234 KOR FI SRK LO 1301933 FI*Mythai Ornanong Sa-Mon Naaras Avoin Helene Lis EX1 CAC
FI*Kattihovin Saishono Gin-no (KOR ) x FI*Mythai Wan Suk Saao (KOR )
235 KOR FI SRK LO 1403582 FI*Mythai Tukata Teuan Naaras Pennut 4-7 kk Helene Lis EX1
FI*Kattihovin Saishono Gin-no (KOR ) x FI*Melodian Tulaya (KOR )
236 KOR FIN SRK LO 33731 FIN*Hovikissan joop-jip ek Naaras International Premior Helene Lis Abs
FIN*Pipsa's Chaou-Nah (KOR ) x FIN*Seirene Amarindra (KOR )
237 CYM 51-52 / CYM ns 09 24 51 FI SRK RX 1404509 FI*Caaleigh April Mist Naaras Pennut 4-7 kk Lone Lund Abs
Caitria's Bandit Bandinni (CYM n 09 22) x FI*Caaleigh Rosabell (MAN fs 09 23 54)
238 MAU ns FI SRK LO 90920 Mauland Gerizah Naaras International Champion Anne Veland EX1 CAGCIB
Consuelo Taharqa Star Cloud (MAU ns) x Ermouthis du Fort de la Bosse Marniere (MAU ns 24)
239 MAU ns FIN SRK LO 34615 FIN*Iltavilli Emir Ehsan Uros Supreme Premior Anne Veland KM
Bacamamdit Into The Wild of Erendel (MAU ns 24) x FIN*Iltavilli Chensit Cleopatra (MAU ns)
240 MAU ns 24 FI SRK LO 1403456 FI*Ausare Burraburiash Uros Nuoret 7-10 kk Anne Veland EX1
Aalspotz Amsu (MAU ns 24) x FI*Ausare Ayishah (MAU ns)
241 MAU ns 24 FI SRK LO 1403293 FI*Chai-lai Iftikhar Inukshuk Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Veland EX1
FI*Chai-lai Daanaa Diogenes (MAU ns 24) x FI*Chai-lai Walidah Ife (MAU ns 24)
242 OCI n 24 FIN SRK LO 35215 FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Anne Veland KM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
243 OCI n 24 FIN SRK LO 34547 DK*Sea Coon's Wendy Naaras Grand International Premior Anne Veland EX1 CAPS
Kadir Oci van Diem (OCI b 24) x DK*Kisangani's Chinue Cindy (OCI n 24)
244 OCI a 24 FI SRK LO 40799 FI*Onnikatin Bonus Uros Grand International Champion Lone Lund EX1 CACS
Chocolatedot Wispa (OCI a 24) x FIN*Ikikuun DicentraFormosaNeu (OCI b 24)
245 OCI a 24 FI SRK LO 1403819 FI*Punakuun Chili Naaras Nuoret 7-10 kk Lone Lund EX1
FI*Onnikatin Bosse (OCI n 24) x FI*Punakuun Afrodite (OCI c 24)
246 OCI a 24 FIN SRK LO 35596 FIN*Onnikatin Blueberry boy Uros Premior Lone Lund Abs
Chocolatedot Wispa (OCI a 24) x FIN*Ikikuun DicentraFormosaNeu (OCI b 24)
247 OCI b 24 FI SRK LO 39574 FI*Moosegrove Ad Victoriam Naaras Supreme Champion Lone Lund KM NOM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
248 OCI b 24 FI SRK LO 42663 FI*Topspot C.Loureiroi Naaras International Champion Lone Lund EX1 CAGCIB
S*Hot Country's Agaton Sax (OCI o 24) x FI*Topspot Windjammer (OCI b 24)
249 OCI b 24 FIN SRK RX 26826 FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Supreme Premior Lone Lund KM NOM BIS
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
249 OCI b 24 FIN SRK RX 26826 FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Veteraani Dietmar Sagurski 1
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
250 OCI c 24 FI SRK LO 42650 FI*WiliWilla MilkyWay Boy Uros International Champion Jarmo Räihä EX1 CAGCIB
FI*Onnikatin Sir Humbug (OCI b 24) x FI*Amas Marie Curie (OCI b 24)
251 OCI c 24 FI SRK LO 1301996 FI*Punakuun Bakht Uros Avoin Jarmo Räihä EX1 CAC NOM
FI*Ermintrude HerrDr Schöneman (OCI a 24) x FI*Moosegrove Quo Vadis (OCI c 24)
252 OCI o 24 FI SRK RX 40578 S*Hot Country's Agaton Sax Uros Supreme Champion Satu Hämäläinen KM
S*Venator's Remy Etienne LeBeau (OCI n 24) x FI*Rollick Spirit Carries On (OCI b 24)
253 OCI o 24 FI SRK LO 1300481 FI*Uniikki Morfeus Uros International Champion Satu Hämäläinen EX1 CAGCIB
FIN*DarrenCat Davy Crockett (OCI o 24) x FI*Uniikki Kuun Säde (OCI o 24)
254 OCI o 24 FI SRK LO 1300477 FI*Uniikki Selene Naaras Avoin Satu Hämäläinen Abs
FIN*DarrenCat Davy Crockett (OCI o 24) x FI*Uniikki Kuun Säde (OCI o 24)
255 OCI o 24 FI SRK LO 1402926 FI*Topspot Doc The Sixth Naaras Nuoret 7-10 kk Satu Hämäläinen Abs
SE*Hot Thundereans Jaga (OCI a 24) x FIN*Rollick A Tout Le Monde (OCI b 24)
256 OCI o 24 FIN SRK RX 32540 FIN*Topspot Mysterious Solembum Uros International Premior Satu Hämäläinen EX1 CAGPIB
FIN*Anórien's Walk thru the Fire (OCI n 24) x FIN*Topspot Lindy Hop (OCI b 24)
257 OCI o 24 FI SRK LO 1300480 FI*Uniikki Fantasos Uros Kastraatti Satu Hämäläinen EX1 CAP
FIN*DarrenCat Davy Crockett (OCI o 24) x FI*Uniikki Kuun Säde (OCI o 24)
258 OCI ns 24 FI SRK LO 43291 FI*Northalla Blackbeard Uros International Champion Satu Hämäläinen EX1 CAGCIB
FIN*Rollick Be Quick Or Be Dead (OCI ns 24) x Mitha Goobita Yangatin (OCI ns 24)
259 RUS FI SRK LO 40756 FI*Shady-Lady's Demon Uros Grand International Champion Anne Veland EX1 CACS
FI*Lolcat's Rasputin (RUS ) x FI*Shady-Lady's Runaway (RUS )
260 RUS FI SRK LO 41751 FI*Harmuan Belle Bärlein Naaras Champion Anne Veland EX1 CACIB BIV NOM BIS
Blue-Bogomil v. Salzbachtal (RUS ) x FI*Harmuan Moria Mussukka (RUS )
261 RUS FI SRK LO 40892 FI*Tcarskii'dvorik My Saaga Naaras International Champion Anne Veland EX1 CAGCIB
Imica Sora of Kaizahre (RUS ) x DK*Kirstejn's Kastehelmi Bluedane (RUS )
262 RUS FI SRK LO 1403309 FI*Tcarskii'dvorik Uh - ty! Uros Nuoret 7-10 kk Anne Veland EX1 NOM
Winter-Blaze Mazoji Arka *LT (RUS ) x DK*Kirstejn's Kastehelmi Bluedane (RUS )
263 RUS FI SRK LO 1404489 FI*Harmuan Neo Nallukka Uros Pennut 4-7 kk Anne Veland EX2
FI*Janatuisen Daddy's Boy (RUS ) x FI*Harmuan Belle Bärlein (RUS )
264 RUS FI SRK LO 1404488 FI*Harmuan Nuu Nallukka Uros Pennut 4-7 kk Anne Veland EX3
FI*Janatuisen Daddy's Boy (RUS ) x FI*Harmuan Belle Bärlein (RUS )
265 RUS FI SK LO 1404730 FI*Zarin Simply the Best Uros Pennut 4-7 kk Anne Veland EX1
FI*Zarin Illyria (RUS ) x IT*Kind of Blue Virgin (RUS )
266 RUS FI SK LO 1404731 FI*Zarin Sunday Rose Naaras Pennut 4-7 kk Anne Veland EX1 BIV NOM
FI*Zarin Illyria (RUS ) x IT*Kind of Blue Virgin (RUS )
267 RUS FIN SRK LO 30673 FIN*Saraitshikin Kay Kamila Naaras Supreme Premior Anne Veland KM NOM
DK*Paragon Blue Fiver's Bigwig (RUS ) x Cheeky-rascal Falling Star (RUS )
267 RUS FIN SRK LO 30673 FIN*Saraitshikin Kay Kamila Naaras Veteraani Dietmar Sagurski 1 NOM BIS
DK*Paragon Blue Fiver's Bigwig (RUS ) x Cheeky-rascal Falling Star (RUS )
268 SIN Lika-Hana Nikolaevs Pride*RU *** Naaras Champion Anne Veland EX1 CACIB
Desheng Nigista Saba (SIN ) x JouetCouguar Chinchin (SIN )
269 SOM n FI SRK LO 38758 FI*Kharn-Ka Your Choice Uros Supreme Champion Satu Hämäläinen KM BIV NOM
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Queen Heart (ABY o)
270 SOM n FI SRK RX 36680 FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus Naaras Grand International Champion Satu Hämäläinen EX1 CACS
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
271 SOM n FI SRK RX 1402459 FI*Amajan Hafta Hilaria Naaras Avoin Satu Hämäläinen EX2
Almaros Diego (SOM n) x FI*Amajan Fadma Fiorina (SOM n)
272 SOM n FI SRK LO 1402645 FI*Kharn-Ka Sinopa Naaras Avoin Satu Hämäläinen EX1 CAC
FI*Kharn-Ka Your Choice (SOM n) x FI*Kharn-Ka Xample Xnaomi (SOM n)
273 SOM n FI SRK RX 1403715 FI*Amajan Jomini Jazaria Naaras Nuoret 7-10 kk Satu Hämäläinen Abs
FI*Amajan Fede Favoloso (SOM n) x FI*Amajan Gigi Gioia (ABY o)
274 SOM n FI SRK LO 39850 FI*Kharn-Ka Panil Z Cesarini Uros International Premior Satu Hämäläinen EX1 CAGPIB
FI*Kharn-Ka Snowmoon (SOM a) x FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus (SOM n)
275 SOM o FIN SRK RX 24904 DK*Dushara Mint of Kharnka Naaras Supreme Premior Satu Hämäläinen Abs
DK*Dushara Amazes Me (SOM n) x Tamarakatz Seattle of Dushara (ABY n)
275 SOM o FIN SRK RX 24904 DK*Dushara Mint of Kharnka Naaras Veteraani Dietmar Sagurski Abs
DK*Dushara Amazes Me (SOM n) x Tamarakatz Seattle of Dushara (ABY n)
276 SOM ns FIN SRK RX 35454 N*Tingerling's Nanda Walimai Uros Premior Jarmo Räihä EX1 CAPIB
Yo El Rey's Cool Charm (SOM os) x Van Doekosjka's Molly Duchesse (SOM ns)
277 SOM as FI SRK LO 91037 Haiko Walimai de la Cornaline Uros International Champion Jarmo Räihä EX1 No Cert
Arpeggio Puccini (SOM as) x Black Beauty du Prince (SOM ns)
278 SPH V / SPH e 09 32 FI SRK LO 39017 LV*Otomi Ungaro Uros Supreme Champion Lone Lund KM NOM
Lanion Oscar (SPH n 03 21 32) x LV*Otomi Olivia (SPH j 21)
279 SPH V / SPH n 09 21 32 FI SRK LO 41329 LV*Otomi Beautiful Butterfly Naaras International Champion Lone Lund EX1 CAGCIB
Lanion Oscar (SPH n 03 21 32) x LV*Otomi Sofia (SPH n 33)
280 SPH V / SPH a 03 32 FI SRK RX 1403426 FI*Tutsi Emperor Uros Nuoret 7-10 kk Lone Lund EX1 BIV NOM BIS
FIN*Tutsi March Martyn (SPH d 09) x LV*Otomi Claudia (SPH a 21 33)
281 SPH V / SPH g 09 33 FI SRK RX 1404164 FI*Evilurbastet Niagara-Nesmejana Naaras Pennut 4-7 kk Lone Lund Abs
Silvestr Stalone Best Show*RU (SPH e) x LV*Otomi Avrora (SPH f 03 33)
282 SPH V / SPH f 02 21 33 FI SRK LO 42470 FI*Tutsi Buccellati Naaras Grand International Premior Lone Lund EX1 CAPS NOM BIS
FIN*Tutsi Miracle Misha (SPH d 21) x LV*Otomi Xaviera (SPH f 09 21)
283 SPH V / SPH e 09 32 FI SRK RX 40908 FI*Tutsi Absinthe Uros International Premior Lone Lund EX1 CAGPIB
LV*Otomi Ungaro (SPH e 09 32) x FIN*Tutsi Lucy Liu (SPH f 09)
284 BAL h FI SRK LO 39101 FI*Mummeli Dinazinha Queena Naaras International Champion Dietmar Sagurski EX1 CAGCIB
FI*Willicon Rid Ge (SIA a) x FI*Mummeli Hildazinha Nadine (SIA h 03 21)
285 BAL d 21 FIN SRK RX 33944 FIN*Mummeli Twixinho Jesse Uros Supreme Premior Caroline Stoa KM
S*Nova Star Twix (SIA n) x FIN*Mummeli Danifax Heili (BAL g 21)
286 OLH n 25 FI SRK LO 90869 Topeng News Flash of Noxx Uros Supreme Champion Donatella Mastrangelo KM NOM BIS
Purrmatix Headline News (BAL n 21) x Purrmatix Tiny Bubbles of Topeng (OLH b 03 25)
287 OLH n 25 FI SRK LO 1301354 FI*Mummeli Qianinho Ukko Uros Champion Donatella Mastrangelo EX1 CACIB
FI*Acousticat's Bruscamente (OLH n 25) x FI*Mummeli Dinazinha Qiana (BAL f 03 21)
288 OLH f 24 FI SRK RX 1403854 FI*Noxx Cassiopeia Naaras Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX1 NOM
Topeng News Flash of Noxx (OLH n 25) x FI*Noxx Northern Lights (OSH fs 24)
289 OSH n FI SRK LO 1403274 FI*Mummeli Sofinha Viliina Naaras Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa EX1
FI*Noxx Yossi Benayoun (OSH c) x FI*Mummeli Dinazinha Sofia (OSH n)
290 OSH c FI SRK LO 1402508 FI*BaliDancer's Eleeza Naaras Avoin Donatella Mastrangelo EX1 CAC
FI*Noxx Yossi Benayoun (OSH c) x FI*BaliDancer's Caya (BAL c)
291 OSH f FI SRK LO 1403486 FI*Ori-Katin Pussy Katnip Naaras Nuoret 7-10 kk Donatella Mastrangelo EX1 NOM BIS
HU*Shagio-Chen Papaya (OSH d 22) x (N)Manhunter's Check Me Out (OSH f 24)
292 OSH h FI SRK RX 38232 FI*Skazki Sametti Tigrovna Naaras Premior Donatella Mastrangelo 6.1 DISQ
Felitan Tiger Woods (OSH as 25) x FI*Skazki Polgara (OLH h 24)
293 OSH n 24 FI SRK LO 1403742 FI*LoveOriental Peggy Naaras Nuoret 7-10 kk Dietmar Sagurski EX1 NOM
FI*LoveOriental Irish Cream (OSH a 24) x FI*LoveOriental Greta (OSH n 24)
294 OSH n 25 FI SRK LO 1302239 Phoenix Arakan, CZ Uros Champion Dietmar Sagurski Mitätöity Mitätöity
(N)Coco Chanel's Dracula, JW, DSM (OSH n 25) x Entre Nous YesWeCat, SK (OSH c)
295 OSH a 24 FI SRK LO 1403618 FI*LoudMeow Little Starlet Naaras Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa EX1 NOM
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
296 OSH a 24 FI SRK LO 42215 Nick-Nack Sia Alicia, CZ Uros Grand International Premior Caroline Stoa EX1 CAPS NOM BIS
Okonor Dragon (SIA a) x Paris v.Ladas (OSH n 03 24)
297 OSH b 22 FI SRK LO 1300409 FI*Bigear Prince Edward Uros Premior Donatella Mastrangelo Mitätöity Mitätöity
ClassicOri's Deeply Deluxe (OSH ds 24) x FI*Moumouni Bianca (OSH c 22)
298 OSH d 25 FI SRK LO 42200 FI*Mummeli Dinazinho Sepe Uros Grand International Champion Donatella Mastrangelo EX1 CACS
FI*Birregin Nantucket Sound (OSH n) x FI*Mummeli Hildazinha Nadine (SIA h 03 21)
299 OSH f 24 FI SRK LO 1300744 (N)Manhunter's Check Me Out Naaras International Champion Dietmar Sagurski EX1 CAGCIB NOM
DK*Piltoft's Mr. Tambourine Man (OSH d 24) x Bestcats Incredible Illusion (OSH fs)
300 OSH n 03 FI SRK LO 40075 HU*Shagio-Chen Noriko Ori-Katino Naaras Kastraatti Dietmar Sagurski EX1 CAP NOM BIS
HU*Shagio-Chen Lovely Louis (OSH a) x HU*Shagio-Chen Datolya (SIA n 03)
301 OSH b 02 FI SRK LO 1404026 FI*Pinewoods Sugar and Spice Uros Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo EX1
Wickd Wonderlnd van Crystaltina*NL (OSH b 03) x History Movie of Chocline (OSH o 03)
302 OSH bs 03 24 FI SRK LO 1404191 FI*Jalecat's SinCityGirl Naaras Pennut 4-7 kk Dietmar Sagurski EX1
FI*Keskimaan Elf Eruheran (OSH n 03 24) x FI*Jalecat's NothingElseMater (OLH bs)
303 PEB III / PEB e FI SK RX 1404987 Ideallisa El Gato De Luna Naaras Nuoret 7-10 kk Dietmar Sagurski Abs
Flaer Orsipetrika (PEB d 21) x Dalida El Gato De Luna (PEB h)
304 PEB V / PEB n 33 FI SRK LO 90936 Veni-Vidi-Vici Del Iris Naaras Grand International Premior Caroline Stoa Abs
Yungvald Del Iris (PEB n) x Faina del Iris (PEB b)
305 SIA w 67 FI SRK LO 90937 Djärf's Rosmarin Naaras Avoin Donatella Mastrangelo EX1 CAC
S*Edo Créma de Luxe (SIA w) x IDP*Djärf's Noblesse (SIA a)
306 SIA w 67 FI SRK LO 1402972 FI*Albapanther Belle Amour Naaras Nuoret 7-10 kk Donatella Mastrangelo EX1
FIN*Baila-Bailan Pahinkaikista (SIA n) x Djärf's Rosmarin (SIA w)
307 SIA n FIN SRK LO 28383 FIN*Kelmikerhon Ral Lal Laa Naaras Supreme Premior Donatella Mastrangelo KM NOM
FIN*Kelmikerhon Oma Hyväinen (SIA n) x Blue-Iam's Galadriel (SIA a)
307 SIA n FIN SRK LO 28383 FIN*Kelmikerhon Ral Lal Laa Naaras Veteraani Caroline Stoa 1 NOM BIS
FIN*Kelmikerhon Oma Hyväinen (SIA n) x Blue-Iam's Galadriel (SIA a)
308 SIA n FI SRK LO 39838 FI*Keskimaan Elea Dessuithiel Naaras Grand International Premior Donatella Mastrangelo EX1 CAPS
FI*Keskimaan Ainion (OSH n 03) x FI*ChicKitty Miss Piggy (SIA f 03)
309 SIA a FI SRK LO 39436 FI*Twist-Tiramisun North Star Uros Supreme Champion Dietmar Sagurski KM NOM
FI*Kelmikerhon Ultimaatumi (SIA b) x FI*Twist-Tiramisun Kurtisaani (SIA n)
310 SIA b FI SRK LO 1301640 Ralph Sia Alicia, CZ Uros International Champion Caroline Stoa EX1 CAGCIB NOM
Jack Simon, CZ (OSH b) x Inachis Sia Alicia, CZ (SIA c)
311 SIA b FI SRK LO 1404133 San-Toi North Star of Plan-A Uros Champion Caroline Stoa EX1 CACIB
San-Toi's Timbuctoo, DM (SIA n) x Thaifong Tatiana of San-Toi, DM (SIA b)
312 SIA c FI SRK LO 39437 FI*Twist-Tiramisun New Look Naaras Grand International Champion Donatella Mastrangelo EX1 CACS BIV NOM BIS
FI*Kelmikerhon Ultimaatumi (SIA b) x FI*Twist-Tiramisun Kurtisaani (SIA n)
313 SIA c FI SRK RX 43417 FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla Uros Grand International Champion Donatella Mastrangelo EX1 CACS
FI*Twist-Tiramisun North Star (SIA a) x FIN*Kelmikerhon Kimmellys (SIA c)
314 SIA c FI SK LO 1404690 FI*Kelmikerhon Kevätkaihonkukka Naaras Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo EX1 NOM BIS
FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla (SIA c) x FI*Kelmikerhon Elegia (SIA a)
315 SIA n 21 FI SRK RX 41312 FI*Miado Beldis House Of Bëor Naaras Grand International Premior Caroline Stoa EX1 CAPS NOM
Loek-Maew Cote d'Or Classic (OSH b 22) x EE*Il Tesoro Mio Coco (SIA n 03 21)
316 SYL n 03 21 FI SRK LO 1301355 FI*Mummeli Qianinho Uula Uros Avoin Dietmar Sagurski EX1 CAC
FI*Acousticat's Bruscamente (OLH n 25) x FI*Mummeli Dinazinha Qiana (BAL f 03 21)
317 SYS n 03 FI SRK LO 1404374 FI*Ori-Katin Michiko Iki-Oma Naaras Pennut 4-7 kk Dietmar Sagurski EX1 NOM
FI*Bluintenso Cherubino (SIA n) x HU*Shagio-Chen Noriko Ori-Katino (OSH n 03)
318 SYS n 03 21 FI SRK LO 38927 FI*Birregin Non Solo Calcio Uros International Premior Donatella Mastrangelo EX1 CAGPIB
JusiFrut Sim-Sim*UA (OSH d 03 24) x FI*Birregin Arabean Proud (SIA b)
319 SYS b 02 21 FI SK LO 1404816 FI*Pinewoods Tequila Sunrise Uros Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo EX1
HU*Shagio-Chen Fantano's Love (SIA d 03 21) x Hollywood Alkimia de l'Improbable (OSH a 02 21)
320 SYS f 01 21 FI SK LO 1404817 FI*Pinewoods Thrills In the Night Naaras Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX1
HU*Shagio-Chen Fantano's Love (SIA d 03 21) x Hollywood Alkimia de l'Improbable (OSH a 02 21)
321 HCL Hertta Naaras Kotikissat Donatella Mastrangelo 2
322 HCL Viivi Naaras Kotikissat Donatella Mastrangelo 1 NOM
323 HCL Peku Uros Kotikissat Donatella Mastrangelo 1 NOM BIS
323 HCL Peku Uros Veteraani Jarmo Räihä 1 NOM
324 HCS Ukko Uros Kotikissat Dietmar Sagurski 1 NOM
324 HCS Ukko Uros Veteraani Jarmo Räihä 1 NOM BIS
325 HCS Ninja Naaras Kotikissat Dietmar Sagurski 1 NOM BIS
326 HCS Vesku Uros Kotikissat Dietmar Sagurski 2
327 JBT n 01 21 FI SRK RX 37437 FI*Kassaran Shiawase no Kanpai Uros International Champion Lone Lund EX1 CAGCIB
Kenipurr's Hiroshi of Songgwangsa (JBT n 09 22) x Songgwangsa Tsunami of Kassaran (JBT g 01)
343 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Hämäläinen Satu BEN n 22 33, BEN n 24 32, BSH ns 11, EUR a, EUR f 24, EUR n 23, EUR ns 24, OCI ns 24, OCI o 24, CRX II, DRX II, DRX IX, DSP III, SOM n, SOM o 35
Kaae Dorte RAG a, RAG a 04 21, RAG d 03, RAG d 04, RAG f 03, RAG n 21, SBI b, SBI b 21, SBI f, TUV d 61-63, ACL V, MCO II, MCO VI, NFO VI, SIB II, TUA IX 38
Klein Gasbarri Hana RAG n, RAG n 04, SBI d 21, SBI n, ACL VI, ACL VIII, ACL X, ACS X, MCO V, MCO VIII, NFO II, NFO III, NFO V, SIB III, SIB V, TUA I, TUA V 36
Lis Helene EXO a 02 21 62, EXO n 02 62, EXO n 24, PER as, PER d, PER d 24, PER f 03, PER n, PER n 24, PER n 33, PER w 62, PER w 63, KOR, CRX I, CRX IV, DRX VI, DRX VII 36
Lund Lone MCO IV (13c), KBL III (13c), KBL II (13c), CYM 51-52, CYM 53, EUR d 22, EUR f 22, EUR fs, OCI a 24, OCI b 24, ABY a, ABY n, CRX IX, CRX VI, DRX I, JBT a 03 24, JBT f 01 62, JBT n 01 21, JBT n 01 21 62, SPH V 35
Mastrangelo Donatella OLH n 25, OSH b 02, OSH b 22, OSH c, OSH d 25, OSH f, OSH h, SIA c, SIA n, SIA n 03 21, SIA w 67, SYS b 02 21, HCL, VET 1 21
Preiss Karl SBI a, SBI a 21, SBI c, SBI d, SBI n 21, ACL III, ACS IV, MCO I, MCO III, MCO IV, MCO VII, NFO IV, NFO IX, NFO VIII, SIB IV, SIB IX, SIB VIII, TUA II 35
Räihä Jarmo BEN n 24, BSH e, BUR h, CHA, EUR as 23, EUR n, EUR n 22, EUR n 24, KBL III, KBL IV, OCI c 24, CRX VIII, DRX III, SOM as, SOM ns, VET Kotikissat 26
Sagurski Dietmar BAL h 21, BAL n 03 21, OSH b 03 24, OSH f 24, OSH n 03, OSH n 24, OSH n 25, PEB III, SIA a, SIA n 03, HCS, VET 1, VET 2, VET 3, VET 4 22
Stoa Caroline EXO n 03 24, EXO n 22, PER a 03 22, PER a 33, PER d 33, PER e, PER f, PER f 03 22, PER fs, PER n 03, PER ns, BAL d 21, OLH f 24, OSH a 24, OSH n, PEB V, SIA b, SIA f 01 21, SIA n 21, VET 4 25
Veland Anne BSH a, BSH n, BSH ns 22 62, BSH ns 24 62, BUR b, BUR n, MAU ns, MAU ns 24, OCI n 24, SIN, ABY o, CRX III, DRX IV, RUS 32
11 tuomaria