URK 11.10.2014
Järjestävä yhdistys Uudenmaan Rotukissayhdistys ry
Alkaa 11.10.2014 Loppuu 11.10.2014
Ilmoittautuminen alkaa 1.8.2014 Ilmoittautuminen loppuu 8.9.2014
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 10:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 27.9.2014
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 450   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti terhi@urk.fi
Paikka Masala
Toimihenkilöt Infopuhelin  046 - 9020879
Marko Lahtinen, näyttelypäällikkö/pääassistentti, showmanager@urk.fi, p.041 584 1221
Terhi Rannaste, näyttelysihteeri, terhi@urk.fi 045 1200082 klo 16-21
Monika Lindgren, rahastonhoitaja, monika@urk.fi 050 3048889            
Mia Turunen, luettelon mainosmyynti, mia@urk.fi
Minna Rautiainen, Palkinnot/ruusukkeet , Sahatie 1 A 1, 47400 Kausala, puh. 044 324 9967 minna@urk.fi

Lisätietoja Kaikki rodut arvostellaan molempina päivinä. Eläinlääkärin tarkastus ja sääntöjen mukaiset rokotukset ovat pakollisia kaikille näyttelypaikalle tuleville kissoille. Näyttelyssä noudatetaan Suomen Kissaliiton ja FIFén sääntöjä. Omistajat voivat itse esitellä kissat tuomareille. Häkkien koot 65 x 65 x 56 cm, ei kaksoishäkkejä.
-Näyttelyssä juhlitaan URK:n 30-vuotista taivalta, sen kunniaksi näyttelyssä valitaan
 Best of Best, sekä lauantaina että sunnuntaina-

Ilmoittautumiset: 1.8-31.8.2014 välisenä aikana, ensisijaisesti sähköisesti OmaKissa-järjestelmän kautta!
Paperilomakkeella ilmoittautumiset näyttelysihteerille osoitteella Terhi Rannaste, Nahkurinpolku 9 C 20, 04200 Kerava. Mikäli ilmoittautuminen tapahtuu paperilomakkeella, on täytettävä ilmoittautumislomake erikseen kummallekin päivälle, ei sähköposti-ilmoittautumisia. Myöhästyneet ja puutteelliset ilmoittautumiset voidaan hylätä. Paperi- ilmoittautumisten on oltava perillä viimeistään 29.8.2014.
Näyttelyluokat: Näyttelyluokat 1 - 17.
Leimakortit: Lokakuun näyttelyssä EI käy maksuna leimakortit, uusia leimakortteja EI jaeta näyttelyssä, mutta vanhoja leimakortteja täydennetään vanhaan tapaan. Ruusukkeet ovat näyttelyssämme maksuttomia.
HUOM! Näyttelyluettelo on maksullinen ja sen todelliset kustannukset on huomioitu näyttelymaksussa. Luettelon hinta on ennakkoon, omakissan kautta, ostettaessa 2€ ja näyttelypaikalta ostettuna 4€.

Näyttelyn kutsu http://urk.fi/masalalokakuu2014.pdf

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 95
2 112
3 102
4 138
Kotikissat 8
Yhteensä 455

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI SRK LO 13 FI*Mogi's Baby Be Mine Naaras Champion Caroline Stoa Abs
FIN*Mogi's Mighty Michael J. (EXO a 03) x S*Taragona's Electric Avenue (EXO f 03)
2 EXO n 22 FI SRK LO 14 FI*AzuLejo's Swanheart Naaras Pennut 4-7 kk Hana Klein Gasbarri EX1 NOM BIS
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
3 EXO n 24 FI SRK LO 13 FI*Cherish's Nutmeg Naaras Avoin Caroline Stoa EX1 CAC NOM BIS
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
4 EXO n 02 62 FI SRK RX 14 FI*Chevhill's Spanish Eyes Naaras Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX1
D'Arnaud Tiramisu (PER n 02 21) x FI*Chevhill's Candy Kisses (EXO g 03)
5 EXO n 03 24 FI SK LO 14 FI*Chosen-One Orchid Olunda of Elrikan Naaras Pennut 4-7 kk Hana Klein Gasbarri Abs
FI*Elrikan Oskar-Onni (EXO n 22) x FIN*Mimosan Don't Get Lost (PER f 03)
6 EXO a 02 21 62 FI SRK LO Teddy-Bear Mechta*RU Uros Supreme Champion Caroline Stoa KM
Exotic Dream Skif (PER n 03 24) x Exotic Dream Indigo Pearl (EXO g 01)
7 PER w 62 FI SRK LO 13 FI*Elrikan Rolex Uros International Champion Caroline Stoa EX1 CAGCIB NOM
LV*Nostri Vincent More Than a Feeling (EXO w) x FI*Chevhill's Piece of Gold (PER d 02)
8 PER w 62 FI SRK LO Miwian Rubic of Amabili Uros International Champion Caroline Stoa EX2
Miwian Checkmate (PER a 03) x FI*Amabili's Chasing Starz (PER w)
9 PER w 63 FI SRK LO 14 FI*Elrikan Mirage of Love Uros Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa EX1 NOM
LV*Nostri Vincent More Than a Feeling (EXO w) x FI*Elrikan Vanessa Paradis (EXO f 03)
10 PER n Miro' Love Supreme Uros Pennut 4-7 kk Caroline Stoa Abs
Miro' Millennium (PER n 03) x Al-Gadir Bluemoon of Miro' (PER g)
11 PER n FI SK LO 14 FI*Mimosan Little Bad Girl Naaras Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX1 NOM
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
12 PER a FI SRK LO 14 Haendel's Titanium of Chosen One Uros Avoin Hana Klein Gasbarri EX1 CAC
Haendel's Hypnotique (PER n) x Haendel's Molly's Memory (PER g)
13 PER d FI SRK LO 13 FI*Kultaviiksen Janis Joplin Naaras Avoin Caroline Stoa Abs
One Way Ticket von La'Noitan (PER d) x FIN*Kuutsa's Sunshine Baby (PER d)
14 PER d FI SRK LO 14 FI*Kultaviiksen Lizzie Miles Naaras Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa Abs
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x FIN*Kultaviiksen Annabella (PER f 22)
15 PER d FIN SRK LO FIN*Kultaviiksen Axl Rose Uros Supreme Premior Caroline Stoa Abs
FIN*Precious On The Spot (PER n 24) x FIN*Kuutsa's Sunshine Baby (PER d)
16 PER f FI SRK LO 14 FI*Kultaviiksen Minnie Ripperton Naaras Pennut 4-7 kk Hana Klein Gasbarri Abs
FI*Kultaviiksen Don Juan (PER n) x FIN*Tuitui Drawn In The Clouds (PER d)
17 PER f FI SK LO 14 FI*Mimosan Lying From You Naaras Pennut 4-7 kk Hana Klein Gasbarri EX1
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
18 PER f FI SRK LO Sumava's Amanda Naaras International Premior Hana Klein Gasbarri EX1 CAGPIB
Nuit-Magique Ebony of Sumava (PER n) x Sumava's Nebulosa (PER w)
19 PER as FI SK RX 14 My Fantasy's Ray Uros Avoin Caroline Stoa EX1 CAC
Vaubernier's Henry of My Fantasy (PER as) x My Fantasy's Vanilla Sky (PER gs)
20 PER n 24 FI SRK LO 13 My-Champagne Anemone to Timanfaya Naaras International Champion Hana Klein Gasbarri EX1 CAGCIB NOM
D'Mediterran Bandido (EXO n 22) x My-Champagne Lady Gaga (PER n 03 24)
21 PER n 24 FIN SRK RX FIN*Jarbabin Tsimbavaati Uros Supreme Premior Hana Klein Gasbarri KM
FIN*Precious Head In The Clouds (PER w) x S*Snowdrop's Kizz (PER a 03 23)
22 PER b 24 FI SRK LO FI*Mogi's Polaris Uros Champion Hana Klein Gasbarri Abs
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Mogi's Tango A'mor (PER n)
23 PER d 24 FIN SRK LO FIN*BlueIce's Warwick Uros International Premior Caroline Stoa EX1 CAGPIB NOM
Sumava's Zigor (PER d 22) x FIN*BlueIce's Must B Love (PER g 24)
24 PER f 22 FIN SRK LO FIN*Kultaviiksen Annabella Naaras Supreme Champion Caroline Stoa Abs
FIN*Precious On The Spot (PER n 24) x FIN*Kuutsa's Sunshine Baby (PER d)
25 PER ds 22 62 FI SRK LO FI*Kultaviiksen Etta James Naaras International Champion Hana Klein Gasbarri Abs
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x FIN*Tuitui Drawn In The Clouds (PER d)
26 PER n 03 FI SRK LO FI*Kermaviiksen Giovanni Uros Champion Hana Klein Gasbarri EX1 CACIB
N*Korsvik's First Impression (PER n) x FI*Kermaviiksen Dream of Yours (PER g 03 22)
27 PER n 03 FI SRK LO FI*Mimosan Ka Boom Uros Premior Hana Klein Gasbarri EX1 CAPIB NOM BIS
A*Heaven Sent Quicky Express (PER n) x FIN*Mimosan All About Us (PER n 03)
28 PER f 03 FI SRK LO 14 Betty Soldeserto Naaras Avoin Caroline Stoa EX1 CAC
Hotis Cynder*PL (PER e 03) x Joko of Dendy Dinasty (PER n)
29 PER f 03 FI SK LO 14 FI*KiSui All or Nothing Naaras Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX1
FI*Kermaviiksen Giovanni (PER n 03) x FI*Kultaviiksen Janis Joplin (PER d)
30 PER f 03 FIN SRK RX FIN*Amysantti Coconut Shake Naaras Supreme Premior Caroline Stoa KM
Jewelstone's Rubin (EXO d 03) x Caprimoon Gambler's Dark Angel Rose (EXO n)
30 PER f 03 FIN SRK RX FIN*Amysantti Coconut Shake Naaras Veteraani Dorte Kaae 1 NOM BIS
Jewelstone's Rubin (EXO d 03) x Caprimoon Gambler's Dark Angel Rose (EXO n)
31 PER a 03 22 FIN SRK RX FIN*Kissankäpälän Blossom Naaras Grand International Premior Hana Klein Gasbarri EX1 CAPS NOM
FIN*Yabode's Bondadoso Bono (PER n) x FIN*Leonidan Fooling Around (EXO a 03 24)
32 PER f 03 22 FI SRK RX S*Marylands Unique Glow Naaras Supreme Champion Hana Klein Gasbarri KM
S*IxiDixi's Wild Ride (PER d 24) x Sumava's Zoe (PER f 03)
33 PER fs 03 23 FI SRK RX D'Arnaud Esmeralda Naaras Grand International Premior Caroline Stoa EX1 CAPS NOM BIS
D'Arnaud Bogosse-B (EXO ns 03) x De Silsanos Summer Sunshine (PER f 23)
34 PER n 33 FI SRK LO IT*Almigry Seabiscuit Uros Supreme Champion Hana Klein Gasbarri KM NOM BIS
IT*Almigry Pimlico (PER d 33) x IT*Almigry Pepper Mint Twist (PER g 21 33)
35 PER n 33 FIN SRK LO FIN*Cherish's Hotcake Naaras Supreme Champion Hana Klein Gasbarri KM
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x Sinihuiskan Bianca (PER n 21 33)
36 PER d 33 FI SRK LO 14 Sinihuiskan DingDong Uros Nuoret 7-10 kk Hana Klein Gasbarri EX1 NOM BIS
IT*Almigry Seabiscuit (PER n 33) x Sinihuiskan Ruusunnuppu (PER f 33)
37 ACL III / ACL n 23 FI SRK LO FI*Murmelin Bonzo Uros Grand International Premior Anne Veland EX1 CAPS
FIN*Magnificat Zicaro (ACL n 24) x FIN*Murmelin Aamurusko (ACL c 21 33)
38 ACL V / ACL f FI SK LO 14 FI*Minnikatin Olympia Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Veland EX1
FI*Minnikatin McLaren (ACS b 03) x Estrella of Tootsu (ACL f 22)
39 ACL VIII / ACL ds 09 22 FI SRK RX 13 FI*Metusalahin Bowie Uros Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
FI*Metusalahin Adrian (ACL d 02 21 33) x Paladija Kaprica (ACL fs 03 22)
39 ACL VIII / ACL ds 09 22 FI SRK RX 13 FI*Metusalahin Bowie Uros Määrittely Dorte Kaae ACL VIII/ ACL ds 09 22
FI*Metusalahin Adrian (ACL d 02 21 33) x Paladija Kaprica (ACL fs 03 22)
40 ACL VI / ACL f 03 24 FI SRK RX FI*Trollin Hissu Naaras Avoin Anne Veland EX1 CAC
FI*Murmelin Bingo (ACL n 24) x FI*Trollin Rita H (ACS ds 03 24)
41 ACL X / ACL n 33 FI SRK LO 14 FI*DilYaar Gunwanti Gauhar Gnanachelvi Naaras Avoin Karl Preiss EX1 CAC
FIN*Magnificat LenniCurl (ACL as 21 33) x Rykiel du Monde Perdu*CH (ACL n 21 33)
42 ACL X / ACL g 21 33 FIN SRK RX FIN*Magnificat Tinka Curl Naaras Supreme Premior Karl Preiss KM NOM
Bright of Boomer*EST (ACL ns 22) x FIN*Magnificat Nicolina Curl (ACL js 21 33)
42 ACL X / ACL g 21 33 FIN SRK RX FIN*Magnificat Tinka Curl Naaras Veteraani Dorte Kaae 2
Bright of Boomer*EST (ACL ns 22) x FIN*Magnificat Nicolina Curl (ACL js 21 33)
43 ACL XI / ACL n 09 21 33 FI SRK LO 14 FI*DilYaar Gunayukth Gurudutt Gandhi Uros Kastraatti Anne Veland EX1 CAP
FIN*Magnificat LenniCurl (ACL as 21 33) x Rykiel du Monde Perdu*CH (ACL n 21 33)
44 ACS IV / ACS n 02 21 62 FI SRK LO 14 FI*Murmelin Daniela Naaras Pennut 4-7 kk Anne Veland EX1 NOM BIS
FI*Minnikatin McLaren (ACS b 03) x FI*Trollin Hissu (ACL f 03 24)
44 ACS IV / ACS n 02 21 62 FI SRK LO 14 FI*Murmelin Daniela Naaras Määrittely Dorte Kaae ACS II/ ACS n 02 21 62
FI*Minnikatin McLaren (ACS b 03) x FI*Trollin Hissu (ACL f 03 24)
45 ACS X / ACS a 21 33 FI SRK LO FI*Zormain Ashakes Romeo Uros International Champion Anne Veland EX1 CAGCIB
FIN*Minnikatin Zorro (ACS n 21 33) x FIN*Minnikatin Gabriela (ACL a 23)
46 MCO I / MCO n FI SRK LO FI*Mainehaan Barbra Naaras International Champion Anne Veland EX1 CAGCIB NOM
FI*Halden coon's Uno (MCO n) x S*Stortassen's KayCee (MCO a)
47 MCO I / MCO n FI SRK LO 13 FI*Stout-hearted Oprah Naaras Avoin Anne Veland Abs
A*Winerau's Nadal (MCO n) x FI*Stout-hearted Flowerbelle (MCO a 22)
48 MCO II / MCO n 09 FI SRK LO FI*Satinante's Gretel Larentia Naaras International Champion Bjarne Wikström Abs
C'Black Wolf Cabotcove Coon (MCO ns) x FIN*Satinante's Freyja Iniki (MCO ns 22)
49 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO 13 FI*Daybreak's GentleMan Uros Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB
DK*Coogan's Willy Wonka (MCO n 22) x Hello Dolly Maccala*PL (MCO fs 03)
50 MCO II / MCO n 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Miss Impossible Naaras Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*WestCoon's Pocahontas (MCO n 09)
51 MCO II / MCO n 09 FI SRK LO 14 FI*TipTop Maine Cicero Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1 BIV
IT*Felix Coon Revenge (MCO d 22) x FIN*Kasmasiinin Timantti (MCO n 03 22)
52 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO 14 FI*Chamberlain Unicorn Brave Uros Kastraatti Bjarne Wikström Abs
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x Ysanna Car Maine Treasures, CZ (MCO fs 03 22)
53 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Sex&Cigarettes Naaras Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
54 MCO III / MCO a 22 FI SRK LO 14 FI*TipTop Maine Belain Uros Pennut 4-7 kk Lone Lund EX1
IT*Felix Coon Revenge (MCO d 22) x FI*TipTop Maine Xita (MCO f 09 22)
55 MCO III / MCO a 23 FI SRK LO FI*Mostlycats Kosmos Blue Uros International Premior Lone Lund EX1 CAGPIB NOM
Magic Lake Sam (MCO n 22) x FIN*Mostlycats Dangerous Kind (MCO n 23)
56 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK LO 14 FI*TipTop Maine Caesar Uros Pennut 4-7 kk Anne Veland EX1
IT*Felix Coon Revenge (MCO d 22) x FIN*Kasmasiinin Timantti (MCO n 03 22)
57 MCO V / MCO d 22 FI SRK LO 14 FI*DiamondTails' Alessandro Botticelli Uros Avoin Karl Preiss EX1 CAC
FI*Halden coon's Uno (MCO n) x FI*Mainehaan Doris (MCO f 23)
58 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 14 Atrox Icestorm*PL Uros Nuoret 7-10 kk Karl Preiss EX1 BIV NOM BIS
Fire Fox Melluandia*PL (MCO d) x Aberdeen Silver Night*PL (MCO f 22)
59 MCO V / MCO f 22 FI SRK RX 14 FI*Hemingway's Chipara Sun Naaras Nuoret 7-10 kk Karl Preiss Abs
Enduro of El Dorado (MCO d 22) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
60 MCO V / MCO f FI SK LO 14 PL*Ashabelle Tosca Naaras Nuoret 7-10 kk Karl Preiss EX1
Big Giants Resort's Milo (MCO a) x Therezia Sky Beyrouth, CZ (MCO f 22)
61 MCO V / MCO d 22 FI SRK LO 14 FI*TipTop Maine Balin Uros Pennut 4-7 kk Karl Preiss EX1
IT*Felix Coon Revenge (MCO d 22) x FI*TipTop Maine Xita (MCO f 09 22)
62 MCO VI / MCO e 09 FI SRK LO 13 FI*Mostlycats Juniper Speck Uros Champion Lone Lund EX1 CACIB
IT*Clabacoon's Quemu il Folletto (MCO ns) x FIN*Chamberlain Black Sky (MCO f 09)
63 MCO VI / MCO g 09 FI SRK LO 13 FI*DraCoon Love Me Helmina Naaras Avoin Lone Lund EX1 CAC
IT*Leaena Più Stile (MCO d 24) x FI*Cherry's Maine Jina (MCO n 22)
64 MCO VI / MCO f 09 FI SRK RX 13 FI*Stout-hearted Naomi Naaras Avoin Lone Lund Abs
A*Winerau's Nadal (MCO n) x FI*Stout-hearted I Love You (MCO d 09 24)
65 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO 13 FI*Vuorensinen Lady Naaras Avoin Lone Lund Abs
FI*Rosefizz Centimor (MCO n 22) x FI*CapitalCats Kikka (MCO f 09 22)
66 MCO VI / MCO g 03 22 FI SRK LO 14 FI*Goldenstream's Wild Flower Naaras Nuoret 7-10 kk Lone Lund Abs
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*Goldenstream's Ultra Bra (MCO a 03 22)
67 MCO VI / MCO g 09 FI SK LO 14 FI*Satinante's Olga Carlotta Naaras Pennut 4-7 kk Lone Lund EX2
FI*Mostlycats Calling All Girls (MCO e 09 22) x FIN*Satinante's Freyja Iniki (MCO ns 22)
68 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO 14 FI*TipTop Maine Brethil Naaras Pennut 4-7 kk Lone Lund EX1 BIV
IT*Felix Coon Revenge (MCO d 22) x FI*TipTop Maine Xita (MCO f 09 22)
69 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO FI*TipTop Maine Xita Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Thecathut Thunderbird of The TipTop (MCO n 09 22) x FI*TipTop Maine Sasa (MCO fs 03 22)
70 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 14 Dynamicats Mr Bojangles Uros Nuoret 7-10 kk Anne Veland EX1
LT*Baltic Wind Incredible (MCO n 09 22) x Dynamicats The Finish Line (MCO ns 09 22)
70 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 14 Dynamicats Mr Bojangles Uros Määrittely Dorte Kaae MCO VII/ MCO ns 22
LT*Baltic Wind Incredible (MCO n 09 22) x Dynamicats The Finish Line (MCO ns 09 22)
71 MCO VII / MCO ds 22 FI SRK LO 14 FI*DiamondTails' Michael Monroe Uros Pennut 4-7 kk Anne Veland EX1
S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll (MCO ns 09) x FI*Mainehaan Doris (MCO f 23)
71 MCO VII / MCO ds 22 FI SRK LO 14 FI*DiamondTails' Michael Monroe Uros Määrittely Dorte Kaae MCO VII/ MCO ds 22
S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll (MCO ns 09) x FI*Mainehaan Doris (MCO f 23)
72 MCO VII / MCO ns 22 FI SRK LO FI*Satinante's Edward Cullen Uros International Premior Anne Veland EX1 CAGPIB
C'Black Wolf Cabotcove Coon (MCO ns) x FIN*Satinante's Freyja Iniki (MCO ns 22)
73 MCO VIII / MCO ds 03 22 FI SRK LO FI*TipTop Maine Umbar Uros Grand International Champion Anne Veland EX1 CACS NOM BIS
DotCom Brumas (MCO n 09 22) x FI*TipTop Maine Sasa (MCO fs 03 22)
74 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO FI*Godfather's Fernando Uros International Champion Anne Veland EX1 CAGCIB
FIN*Godfather's Åke Blomqvist (MCO ns 09 22) x FI*CheNiCoon's Enni (MCO as 22)
75 NEM I / NEM g FI SK LO 14 FI*Tammikatin Madame Sisu Naaras Pennut 4-7 kk Hana Klein Gasbarri EX1
FI*Lumikissan Herra Huu (SIB n 24) x FI*Tammikatin Onneli (SIB e 24)
76 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian September Ashes Uros Supreme Champion Lone Lund KM BIV NOM
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
77 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 14 FI*Draconian Shadegrown Uros Nuoret 7-10 kk Lone Lund EX1 NOM
Eirik v.d. Gehlen Bieke (NFO nt 22) x FI*Draconian SerenadeOfSorrow (NFO n 09)
78 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 14 FI*FoxyPaw's Lucky Hunter Uros Nuoret 7-10 kk Lone Lund EX2
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
79 NFO II / NFO n 03 FI SRK RX FI*Ninatte's Cloud Nine Uros Premior Lone Lund EX1 CAPIB
Super Trouper av Skara Brae*CH (NFO d 02) x FIN*Slytiger's Pina Colada (NFO ns 09)
80 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO FI*Tähtitassun Päivänsäde Naaras Grand International Champion Karl Preiss EX1 CACS NOM
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x FIN*NariNetta's Wild Riviera (NFO n 22)
81 NFO III / NFO a 24 FI SRK LO FI*Fluffypaw's Snow Crystal Naaras Kastraatti Karl Preiss EX1 CAP
S*Ashik's Super Star (NFO a) x FI*Fluffypaw's Silvia Beatrice (NFO n 22)
82 NFO IV / NFO n 09 23 FI SRK LO FI*Slytiger's Hot Enchantment Uros Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS
S*Restless Zooropa (NFO d 03 24) x FIN*Slytiger's Primrose (NFO as 03 24)
83 NFO IV / NFO n 09 23 FI SRK LO FI*Kuutamoyön Adranus Uros Avoin Bjarne Wikström EX2
FIN*Wishmaster Clark Gable (NFO n 03 22) x FI*Huiskulan Rubina (NFO n 09 24)
84 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO 14 FI*Pörkarvan PhilAnselmoSonOfAlladin Uros Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC BIV
S*NC's Alladin Sane (NFO n 03 24) x FI*Pörkarvan OpethEnniosDotter (NFO n 22)
85 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO 14 FI*Pörkarvan Pantera Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
S*NC's Alladin Sane (NFO n 03 24) x FI*Pörkarvan OpethEnniosDotter (NFO n 22)
86 NFO IV / NFO n 09 22 FI SRK LO 14 FI*Draconian Nepenthe Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX2
Eirik v.d. Gehlen Bieke (NFO nt 22) x FI*Draconian SerenadeOfSorrow (NFO n 09)
87 NFO IV / NFO n 09 22 FI SRK LO 14 FI*FoxyPaw's Lucky Lucille Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1 NOM
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
88 NFO IV / NFO n 02 21 62 FI SRK LO 14 FI*RockyHill's Cherokee Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1 BIV
FI*RockyHill's Aruna (NFO ns 23) x S*Little L's Nitra (NFO f 02 21)
89 NFO IV / NFO n 09 22 FI SRK LO FI*FoxyPaw's Hoodoo Doll Naaras Supreme Premior Bjarne Wikström KM NOM BIS
S*Kullehoppans Vidar (NFO n 09 22) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
90 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO FI*Ninatte's Kingda Ka Naaras Kastraatti Bjarne Wikström Abs
FI*ArcticWilds All Or Nothing (NFO n 03 24) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
91 NFO V / NFO d FI SRK LO 14 S*Rotvältans Kingston Uros Nuoret 7-10 kk Anne Veland EX1 NOM
S*Moveramis Dolph (NFO n 09 24) x S*Rotvältans Jamaica Blue Mountain (NFO f 09 24)
92 NFO V / NFO f 24 FI SK LO 14 FI*Louhelan Karamel Sutra Naaras Pennut 4-7 kk Anne Veland EX1
S*Restless Zooropa (NFO d 03 24) x FI*BlackOnyx Cinnamon (NFO f)
93 NFO V / NFO d 24 FI SRK LO FI*Tähtitassun Daniel Uros International Premior Anne Veland EX1 CAGPIB
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x FIN*Heinuntuvan Olga Maria (NFO f 03 23)
94 NFO V / NFO g 23 FI SRK LO 13 FI*Lolcat's Aino Naaras Kastraatti Anne Veland EX1 CAP
FI*Mirkulan Jim (NFO as) x FIN*Marmatin Elina (NFO f 23)
95 NFO VI / NFO d 03 22 FI SRK LO FI*Ninatte's Big Dipper Uros Grand International Champion Karl Preiss EX1 CACS
FI*ArcticWilds All Or Nothing (NFO n 03 24) x FI*Ninatte's Apricot Lady (NFO f 02)
96 NFO VI / NFO d 09 FI SRK LO FI*Kultahuiskan Isabella Naaras Grand International Champion Karl Preiss EX1 CACS
FI*Tähtitassun Daniel (NFO d 24) x FI*Kultahuiskan Geisha (NFO f 03)
97 NFO VI / NFO g 09 22 FI SRK LO FI*Heinuntuvan Helena Naaras Avoin Karl Preiss EX1 CAC
FI*Heinuntuvan Hermanni (NFO d 09 22) x S*Rockringen's Lucky Lips (NFO n 09)
98 NFO VI / NFO d 02 62 FI SRK RX FI*Louhelan Emma Frost Naaras Avoin Karl Preiss Abs
FI*Louhelan Massey Ferguson (NFO d 09) x Giselle v. Innland (NFO g 09)
98 NFO VI / NFO d 02 62 FI SRK RX FI*Louhelan Emma Frost Naaras Määrittely Dorte Kaae Abs
FI*Louhelan Massey Ferguson (NFO d 09) x Giselle v. Innland (NFO g 09)
99 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 14 S*Just Catnap's Ailsa Craig Naaras Pennut 4-7 kk Karl Preiss EX1 BIV NOM
S*Just Catnap's Chad (NFO d 09 22) x (N)Migoto's Siri Sofia (NFO f 03 24)
100 NFO VI / NFO d 03 FI SRK LO FI*Kultahuiskan Iisakki Uros Grand International Premior Karl Preiss EX1 CAPS NOM
FI*Tähtitassun Daniel (NFO d 24) x FI*Kultahuiskan Geisha (NFO f 03)
101 NFO VI / NFO f 01 FIN SRK LO S*Drakborgens Ata Hautamäki Naaras International Premior Karl Preiss EX1 CAGPIB
FIN*Kujakeikarin Conna (NFO a 03 23) x S*Drakborgens Ulla Åskvigg (NFO d 02 21)
102 NFO VI / NFO f 09 FI SRK LO 13 FI*Jarraun's Skog Borghilda Naaras Kastraatti Karl Preiss EX2
FI*Heinuntuvan Konsta (NFO n) x FI*Kattskogens Alma (NFO f 09 23)
103 NFO VI / NFO e 03 FIN SRK LO FIN*Nalle-Puhin Heluna Naaras Kastraatti Karl Preiss EX4
FIN*Godfather's Ziggy Stardust (NFO e 09) x FIN*SmileTail's Aurora Borealis (NFO f 09 22)
103 NFO VI / NFO e 03 FIN SRK LO FIN*Nalle-Puhin Heluna Naaras Veteraani Dorte Kaae 4
FIN*Godfather's Ziggy Stardust (NFO e 09) x FIN*SmileTail's Aurora Borealis (NFO f 09 22)
104 NFO VI / NFO f 09 22 FI SRK LO 13 S*Capsicum's Elyss Naaras Kastraatti Karl Preiss EX3
S*Långängens Krokant (NFO n 09 22) x S*Mylingens Maryland (NFO f 03 22)
105 NFO VII / NFO fs FI SRK LO 14 FI*Hopeahännän Vanessa Naaras Pennut 4-7 kk Hana Klein Gasbarri EX1
DK*Morgunstrálan's Hot'n Sweet (NFO n 09) x Harmony des Anges de Norvege (NFO fs)
106 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI SRK LO N*Migoto's Rikke Naaras Grand International Champion Hana Klein Gasbarri EX1 CACS
(N)Vanity's Dumle (NFO d 09 24) x S*Just Catnap's Warm Cotton (NFO ns 01 21)
107 NFO VIII / NFO fs 09 24 FI SRK LO FI*Katinkurun Katajanmarja Naaras International Champion Hana Klein Gasbarri EX1 CAGCIB BIV
FI*FoxyPaw's Dusty Miller (NFO ds 24) x FIN*Tähtitassun Purr Iina (NFO f 03 23)
108 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI SRK LO 14 Ylvie Ujvara av Snøfjord*CH Naaras Avoin Hana Klein Gasbarri EX1 CAC
Sylwester Mroon*PL (NFO n 09 22) x Udinaja Viola av Snøfjord*CH (NFO fs 09 22)
109 NFO VIII / NFO ns 09 23 FI SRK LO 14 FI*RockyHill's Mohawki Uros Pennut 4-7 kk Hana Klein Gasbarri EX1
FI*RockyHill's Aruna (NFO ns 23) x S*Little L's Nitra (NFO f 02 21)
109 NFO VIII / NFO ns 09 23 FI SRK LO 14 FI*RockyHill's Mohawki Uros Määrittely Dorte Kaae NFO VIII/ NFO ns 09 23
FI*RockyHill's Aruna (NFO ns 23) x S*Little L's Nitra (NFO f 02 21)
110 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Supreme Champion Anne Veland KM
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
110 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
111 NFO IX / NFO w 64 FI SRK LO 14 FI*Windsor Kili Uros Pennut 4-7 kk Anne Veland EX1
N*Fjascho's Fritz (NFO w) x FIN*Windsor Gigi (NFO ns 22)
112 NFO IX / NFO w 64 FI SRK LO FI*Tähtitassun Carl Philip Uros Grand International Premior Anne Veland EX1 CAPS NOM BIS
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x FIN*Heinuntuvan Olga Maria (NFO f 03 23)
113 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Frostbite Naaras Premior Anne Veland EX1 CAPIB
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
114 NFO VI / NFO f 02 21 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Indian Woman Naaras Kastraatti Karl Preiss EX1 CAP BIV
FIN*Tähtitassun Hra Tossavainen (NFO n 09 24) x FIN*Kehrääjän Orvokki (NFO fs 09 24)
114 NFO VI / NFO f 02 21 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Indian Woman Naaras Veteraani Dorte Kaae 1 NOM BIS
FIN*Tähtitassun Hra Tossavainen (NFO n 09 24) x FIN*Kehrääjän Orvokki (NFO fs 09 24)
115 RAG n FI SRK LO 14 Gayaneh Ideo Iuxta Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
Gayaneh Gaudeamus Igitur (RAG n 21) x FIN*Shyshaman's Moonlight (RAG a 04)
116 RAG n FI SRK LO FI*Ragtail Caspar Uros Grand International Premior Bjarne Wikström EX1 CAPS
Red Fountain á Chardani*DK (RAG d 21) x FIN*Ragtail Adelina (RAG a 04)
117 RAG a FI SRK LO Gayaneh Gratia Illa Naaras Grand International Champion Karl Preiss EX1 CACS
FI*Hakalan Herra Tossavainen (RAG n) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
118 RAG a FI SRK LO 14 FI*Debals Blue Ayrton Uros Avoin Karl Preiss Abs
FIN*Debals Seal Tefnut (RAG n 04) x FI*Riverknee SupremeChancellor (RAG a 04)
119 RAG a FI SRK LO 13 FI*Dolldesire's Fizz Uros Avoin Karl Preiss EX1 CAC
Darlinlildols Mighty Treasure (RAG n) x Wattuwarpaan Laszwil Herttinen (RAG a 04)
120 RAG a FIN SRK LO FIN*Starfire Satin Dove Naaras Supreme Premior Karl Preiss KM
FIN*Erkatin Lenni Leonardo (RAG n) x FIN*Starfire Silk Pajamas (RAG a)
120 RAG a FIN SRK LO FIN*Starfire Satin Dove Naaras Veteraani Dorte Kaae 3
FIN*Erkatin Lenni Leonardo (RAG n) x FIN*Starfire Silk Pajamas (RAG a)
121 RAG f FI SRK LO FI*Dollicious Sparkling Kisses Naaras Kastraatti Lone Lund EX1 CAP NOM
FIN*Dollicious Hot Choise (RAG d 04) x FIN*Maplehill's Riverdance (RAG n)
122 RAG n 21 FI SRK LO Gayaneh Gaudeamus Igitur Uros Grand International Champion Anne Veland EX1 CACS
FI*Hakalan Herra Tossavainen (RAG n) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
122 RAG n 21 FI SRK LO Gayaneh Gaudeamus Igitur Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Hakalan Herra Tossavainen (RAG n) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
123 RAG n 21 FI SRK LO 14 Gayaneh Igitur Iris Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Veland EX1 BIV
Gayaneh Gaudeamus Igitur (RAG n 21) x FIN*Shyshaman's Moonlight (RAG a 04)
124 RAG n 21 FI SRK LO 14 FI*Kivelän Baldassare Ludano Uros Pennut 4-7 kk Anne Veland EX1
FI*Ruuskatin Li'l Bad Wolf (RAG n 04 21) x FI*Dollyblues Wildflower (RAG f 04)
125 RAG n 03 FI SRK LO 14 FI*Hakalan Irwin Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Maplehill's Black Label (RAG n 03) x FI*Hakalan Tähkäpää (RAG a 03)
126 RAG n 03 FI SK LO 14 Of Moonlight Dolls Silver Shadow Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX2
Of Moonlight Dolls Tomba (RAG n 03) x Busi-Bú Marie's The Name*ES (RAG n 03)
127 RAG n 04 FI SRK LO 14 FI*Neige-Cristal's Mon Tresor Florian Uros Nuoret 7-10 kk Karl Preiss EX1 BIV
Darlinlildols Mighty Treasure (RAG n) x Darlinlildols Melania (RAG a 03)
128 RAG n 04 FI SRK LO 14 Gayaneh Io Improvisus Uros Nuoret 7-10 kk Karl Preiss EX2
Gayaneh Gaudeamus Igitur (RAG n 21) x FIN*Shyshaman's Moonlight (RAG a 04)
129 RAG n 04 FI SRK LO 14 FI*Darkie's Kireina Koutei Uros Pennut 4-7 kk Karl Preiss EX1
Kin edler von den Lichtalben (RAG e 21) x FI*Mayapaw's Popol Vuh (RAG n 04)
130 RAG n 04 FI SRK LO 14 FI*Ragtail Hermes Uros Pennut 4-7 kk Karl Preiss EX2
FIN*Ragtail Baron (RAG n 04) x FI*Dollicious Fantomina (RAG n 04)
131 RAG a 03 FI SRK LO Solenzara's Nino de Angelo Uros International Champion Hana Klein Gasbarri EX1 CAGCIB NOM
Falkenwald Momo (RAG n 03) x Junko Supurrsonic*PL (RAG a 03)
132 RAG a 03 FI SRK LO SweetFellow Tamaya-Magnolia Naaras Champion Hana Klein Gasbarri EX1 CACIB
Dreamfinder Giovanni (RAG n 04) x Rockcreek Aurelie la Fleur (RAG a 03 21)
133 RAG a 03 FI SRK LO 14 (N)Dixie Dolls Smooth Smurf Uros Nuoret 7-10 kk Hana Klein Gasbarri EX1 BIV NOM
(N)Dixie Dolls Dazzling Sparrow (RAG n 03) x S*Gunbertus Eloa Enejie (RAG a 03)
134 RAG a 03 FI SK LO 14 FI*Rock'nRags Licence to Chill Uros Pennut 4-7 kk Hana Klein Gasbarri EX1
FI*Rock'nRags NinjaBoy (RAG a 03 21) x FI*Dollyblues Hello Mary Lou (RAG a 03)
135 RAG a 03 FI SRK LO 14 FI*Satinante's Norma Natalie Naaras Pennut 4-7 kk Hana Klein Gasbarri EX1
FI*Shyshaman's Sonny Starsocks (RAG n 04) x FIN*Satinante's Daisy Daniela (RAG n 03)
136 RAG a 03 FIN SRK LO FIN*Utuinen Icarus Uros Grand International Premior Hana Klein Gasbarri Abs
S*Kittah Mun-Ha Ouzo (RAG c 03) x FIN*Utuinen Aamu-Kaste (RAG a 04)
137 RAG a 04 FI SRK LO 13 FI*Rock'nRags Heart On Fire Uros Avoin Hana Klein Gasbarri EX1 CAC
RaggleDazzle Riku of Naorahdolls (RAG n 04) x SweetFellow Tamaya-Magnolia (RAG a 03)
138 RAG a 04 FI SK LO 14 FI*Dolldesire's Hope Naaras Pennut 4-7 kk Hana Klein Gasbarri EX1
Darlinlildols Mighty Treasure (RAG n) x N*Aakres RagPride Sandra (RAG a 03)
139 RAG c 04 FI SRK LO FI*Snowrag Forget-me-not Naaras Kastraatti Bjarne Wikström Abs
FI*Riverknee Moody Blues (RAG a 03) x FI*Snowrag Malibu (RAG a 03)
140 RAG d 03 FI SRK LO FI*Dollyblues Be The One Uros International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB
Kanoa Dama W Masce*PL (RAG n 03) x FI*Dollyblues 2Become1 (RAG f 03)
141 RAG d 04 FI SRK LO FI*Kivelän Arlan Tino Uros Premior Anne Veland EX1 CAPIB
FI*Lukanpuron Berharnd (RAG d) x FI*Dollyblues Wildflower (RAG f 04)
142 RAG e 03 FI SK LO 14 FI*Fannidolls Keen Knapweed Uros Pennut 4-7 kk Hana Klein Gasbarri EX1
FI*Riverknee Starship Trooper (RAG n 04) x FI*Fannidolls Sunny Serana (RAG f 03)
143 RAG h 03 FI SRK LO 14 FI*Snowrag Clara Naaras Pennut 4-7 kk Anne Veland EX1
FI*Snowrag Red Lamborghini (RAG d 03) x FI*Snowrag Forget-me-not (RAG c 04)
144 RAG n 04 21 FI SRK LO FI*Dollicious SummerNightDream Naaras International Premior Hana Klein Gasbarri EX1 CAGPIB
FIN*Kehtolaulun Max de Mio (RAG n 04 21) x FIN*Dollicious Chocolate Heart (RAG n)
145 RAG a 03 21 FI SK LO 14 FI*Rock'nRags Razzmatazz Uros Pennut 4-7 kk Hana Klein Gasbarri EX1
FI*Rock'nRags NinjaBoy (RAG a 03 21) x FI*Dollyblues Hello Mary Lou (RAG a 03)
146 RAG a 04 21 FI SRK LO FI*Rock'nRags Maxterwork! Uros Avoin Anne Veland EX1 CAC
FI*Dollicious Maxterpiece! (RAG a 04 21) x FI*Dollyblues Queen of Beauty (RAG a 04 21)
147 RAG a 04 21 FI SRK RX FI*Dollicious Maxterpiece! Uros Kastraatti Anne Veland EX1 CAP
FIN*Kehtolaulun Max de Mio (RAG n 04 21) x CH*SunshineRaggies Orana Wileny (RAG a 03)
148 SBI n FI SRK RX S*Raus Höjden's Harmoney in Brown Naaras Supreme Champion Bjarne Wikström KM
IDP*Backkara's Geralino (SBI c) x S*Raus Höjdens Java (SBI n)
149 SBI n FI SRK LO 14 FI*Tiamint Elene Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Vongoivan Geo (SBI n 21) x FI*Tiamint Cenerèntola (SBI a)
150 SBI n FI SRK LO FI*Midianin Bella Naaras International Premior Bjarne Wikström EX1 CAGPIB
FIN*Tamus Skyline (SBI n) x FIN*Sic'an Mesa (SBI a)
151 SBI a FI SRK LO FI*MeToYou Hero Uros Grand International Champion Anne Veland EX1 CACS
FIN*Zhamanen Fangio (SBI n) x S*Stendalens Cola (SBI b)
152 SBI a FI SRK LO 13 FI*Adalgisa's Cassiel Uros Avoin Anne Veland EX1 CAC
FIN*Merissal Quentin (SBI a) x FIN*Zildan Sagwa (SBI a 21)
153 SBI a FI SRK LO FI*Zhamanen MT Bobby Orr Uros Supreme Premior Anne Veland KM
FIN*Recknagel Miroslavsaatan (SBI d) x FIN*Zhamanen Tinkerbell (SBI g)
154 SBI a FIN SRK LO FIN*Nalandan Padmini Naaras Kastraatti Anne Veland EX1 CAP
Eigr Neige de Saphir*RU (SBI b) x FIN*Nalandan Janaya (SBI n)
155 SBI b EE*Kayzer Herencia Uros Grand International Champion Anne Veland EX1 CACS
S*Raus Höjden's Nelson af Raus (SBI n 21) x S*Raus Höjden's Beverly (SBI b)
156 SBI c FI SRK LO 14 FI*Saca's Kenzie the Knight Uros Pennut 4-7 kk Lone Lund EX1 NOM
FI*Saca's Ultimate Gambler (SBI c) x DK*Con Meo's Yugo (SBI c)
157 SBI f FI SRK LO 14 FI*Nalle-Puhin Mustang Sally Naaras Avoin Hana Klein Gasbarri EX1 CAC
FIN*Zhamanen C'mon Let's RED! (SBI d) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
158 SBI a 21 FIN SRK LO FIN*Zildan Sagwa Naaras Supreme Champion Bjarne Wikström KM
Namib Sunrise Diabolo (SBI c 21) x FIN*JoJon Qing Yu-You (SBI a)
159 SBI a 21 FI SK LO 14 FI*Adalgisa's Dies Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
Flamenco Sweet Teddy, CZ (SBI a 21) x FIN*Mion Quela (SBI a 21)
160 SBI a 21 FIN SRK LO FIN*Pumpulivuoren Erasmus Uros Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP NOM
FIN*Pirimirrin Qala-Nau (SBI c 21) x FIN*Anemon's La Cumparsita (SBI a)
160 SBI a 21 FIN SRK LO FIN*Pumpulivuoren Erasmus Uros Veteraani Dorte Kaae 1
FIN*Pirimirrin Qala-Nau (SBI c 21) x FIN*Anemon's La Cumparsita (SBI a)
161 SBI a 21 FI SRK LO FI*Jade-Garden's Dialena Naaras Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP
N*Børskatten Gizmo (SBI b 21) x FIN*Jade-Garden's Amethyst (SBI n)
162 SBI b 21 FI SRK LO FI*Canth's ToyBoy Uros Supreme Champion Karl Preiss KM NOM
FIN*Zaraxe Adamnan Morris (SBI b) x EE*Arista Aramante (SBI a 21)
163 SBI b 21 FI SRK LO S*Lavender Fields Felicia Naaras Grand International Champion Karl Preiss EX1 CACS
S*Provitas Freddie Mercury (SBI n 21) x S*Heliga Ligan's Kleo (SBI a)
164 SBI c 21 FIN SRK LO FIN*Tamus Urvan Naaras Grand International Premior Anne Veland EX1 CAPS NOM
FIN*Hilu-Vinkelin Tinka (SBI c 21) x FIN*Tamus Qashqai (SBI h)
165 SBI d 21 FI SRK LO 13 FI*Canth's Xavier Uros International Premior Anne Veland EX1 CAGPIB
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
166 SIB III / SIB n 22 FI SRK LO FI*Amurin Zippora Naaras International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x FIN*Amurin Lyydia (SIB n 24)
167 SIB III / SIB ny 22 FI SRK LO 13 FI*Amurin Joona Uros Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
FI*Amurin Andreas (SIB n 22) x FI*Amurin Saara (SIB n 09 24)
168 SIB IV / SIB n 03 22 FI SRK LO FI*Amurin Hoosea Uros International Champion Hana Klein Gasbarri EX1 CAGCIB
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
169 SIB IV / SIB ny 09 24 FI SK LO 14 FI*Amurin Rafael II Uros Pennut 4-7 kk Hana Klein Gasbarri EX1 NOM
Yermolay Crown of Siberia (SIB ny 24) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
170 SIB V / SIB d 24 FI SRK RX FI*Irvikissan Aether Uros International Champion Karl Preiss EX1 CAGCIB
Olgerd Marcell (SIB n 09) x FI*Metsälinnan Buffy Summers (SIB f 24)
171 SIB V / SIB d 24 FI SRK LO 14 FI*Cherrytail's Texas Ranger Uros Nuoret 7-10 kk Karl Preiss EX1 BIV
FI*Lumikissan Iso Tiikeri (SIB ny 23) x FI*Cherrytail's Kamasutra (SIB d 09)
172 SIB V / SIB d 23 FI SRK LO 14 FI*Sasulkan Clavicus Vile Uros Pennut 4-7 kk Karl Preiss EX1
Abrikos Onix Gloria (SIB ny 09 24) x FI*Amurin Betel (SIB f 23)
173 SIB V / SIB f FI SK RX 14 BG*Leila Sibirela Naaras Pennut 4-7 kk Karl Preiss EX2
BG*Cardam Sibirela (SIB n 03 24) x Valkiriya Verooka*RU (SIB f 09 24)
174 SIB V / SIB f 24 FI SK LO 14 FI*Tammikatin Magical Queen Naaras Pennut 4-7 kk Karl Preiss EX1
FI*Lumikissan Herra Huu (SIB n 24) x FI*Tammikatin Onneli (SIB e 24)
175 SIB VI / SIB f 09 22 FI SRK LO 14 FI*Sasulkan Czarina Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1 NOM
Abrikos Onix Gloria (SIB ny 09 24) x FI*Amurin Betel (SIB f 23)
176 SIB VI / SIB d 09 23 FIN SRK LO FIN*Magnificat Delizia Naaras International Premior Bjarne Wikström EX1 CAGPIB
FIN*Sibcoon's El Dorado (SIB e 09) x FIN*Rasputin's Julija (SIB d 02 24)
177 SIB VII / SIB ds 24 FI SRK LO FI*ArcticWilds Bigtime Beagle Uros Supreme Champion Anne Veland KM
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FIN*Metsälinnan Adalmiina (SIB ds 11)
178 SIB VII / SIB fs 23 FI SRK RX 14 FI*Benmar's Pohjantuuli Naaras Pennut 4-7 kk Anne Veland EX1
FI*Kestilinnan Väinö (SIB d 09 24) x FIN*Jokihelmi Benja (SIB f 23)
178 SIB VII / SIB fs 23 FI SRK RX 14 FI*Benmar's Pohjantuuli Naaras Määrittely Dorte Kaae SIB VII/ SIB gs 23
FI*Kestilinnan Väinö (SIB d 09 24) x FIN*Jokihelmi Benja (SIB f 23)
179 SIB VII / SIB gs FIN SRK LO FIN*Tammikatin Helmisimpukka Naaras Premior Anne Veland EX1 CAPIB
FIN*Lumikissan Frodo Reppuli (SIB a) x FIN*Tammikatin Åh Vilken Tjej (SIB gs 24)
180 SIB VIII / SIB ns 09 FI SRK LO 14 FI*Cherrytail's SpecialBoy Uros Nuoret 7-10 kk Hana Klein Gasbarri EX1
FIN*Tammikatin Åhå Lilla Gubbe (SIB ds 24) x FI*Kuuratassun Alinda (SIB f 09)
181 SIB IX / SIB w 62 FI SRK LO 14 FI*Valjallan Kuura Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
S*Zimas Eragon (SIB d 09) x S*Lince's Siringa di Sessans (SIB w)
182 TUA I / TUA n FI SK LO 14 FI*Felesin Fictor Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
183 TUA II / TUA n 03 FI SRK LO FI*Tangerine's Body and Soul Uros Grand International Champion Lone Lund EX1 CACS
Benito Rosa Glauca, CZ (TUA n 01) x FI*Josmarin Galibe (TUA n 24)
184 TUA V / TUA e 22 FI SRK LO FI*Elekatin Fiona Khur Naaras International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB
FI*Nazarlik Yaramaz Kisi (TUA d 22) x FIN*Elekatin Oi Susanna (TUA g 24)
185 TUA VI / TUA f 03 22 FI SRK LO 14 FI*Elekatin Jalila Jessenia Naaras Avoin Anne Veland Abs
FI*Kralice DayLate DollarShort (TUA ns 09) x FIN*Elekatin Oi Susanna (TUA g 24)
186 TUA IX / TUA w 61 FI SRK RX 14 FI*Elekatin Super Nova Uros Nuoret 7-10 kk Karl Preiss EX1 BIV
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FIN*Elekatin Oriana (TUA w)
187 TUA IX / TUA w 63 FI SK LO 14 FI*Felesin Magna Uros Pennut 4-7 kk Karl Preiss EX1
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
188 TUA IX / TUA w 62 FI SK LO 14 FI*Felesin Regina Naaras Pennut 4-7 kk Karl Preiss EX1
FI*Josmarin Ieremija (TUA w) x FI*Felesin DeaAmoris (TUA f 24)
189 TUV n 61-63 / TUV n 62 FI SRK LO 14 FI*Valier's Gadiela Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Kultaturkin Beyaz Biber (TUV n) x FI*Valier's Define (TUV f)
190 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI SRK LO FI*GizemliKediler Bal Bilmece Uros International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB NOM
FIN*Artvan Ahabey (TUV d) x FI*GizemliKediler Adile Alaiye (TUV d)
191 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI SRK LO FI*GizemliKediler Beze Balerin Naaras Supreme Champion Bjarne Wikström KM NOM BIS
FIN*Artvan Ahabey (TUV d) x FI*GizemliKediler Adile Alaiye (TUV d)
192 TUV f 61-63 / TUV f 61 FI SRK LO FI*Valier's Define Naaras International Champion Hana Klein Gasbarri EX1 CAGCIB NOM
FIN*Hiirikujan Istekli Kedi (TUV d) x FI*Valier's Ciara (TUV f)
193 XSH FI SK RX 14 Lilja Naaras Noviisi Karl Preiss XSH (EUR xg 09)
194 ABY n FI SRK LO FI*Nebuankhet Unisonic Uros International Champion Donatella Mastrangelo Abs
S*Nekayahs Quillan Quieto (ABY o) x ElMourabita's Eglantine (ABY n)
195 ABY n FI SRK LO 14 Osiris(V) Total Surprise Uros Avoin Donatella Mastrangelo EX1 CAC NOM
Osiris(V) Sammy Davis Junior (ABY n) x Osiris(V) Rumour Has It (ABY n)
196 ABY n FI SRK LO FI*Laire Valar Lorien Uros International Premior Donatella Mastrangelo EX1 CAGPIB BIV NOM
FI*Proxima John Carter of Mars (ABY n) x FI*Laire Meleth Bein (ABY n)
197 ABY n FI SRK LO FI*Lovedevotion Bethoven Uros Kastraatti Donatella Mastrangelo Abs
Felix of Wonderlove (ABY n) x Hotchocolate Cleopatra (ABY n)
198 ABY n FI SRK LO 13 FI*Nebuankhet The Doctor Uros Kastraatti Donatella Mastrangelo EX2
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Nebuankhet Taibhsear (ABY p)
199 ABY n FI SRK LO 13 FI*Nebuankhet Veritaserum Uros Kastraatti Donatella Mastrangelo EX1 CAP
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif (ABY n)
200 ABY a FI SRK LO 13 FI*Nebuankhet Valentine Water Naaras Champion Dietmar Sagurski EX1 CACIB NOM
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif (ABY n)
201 ABY a FI SRK LO 14 FI*Kawaii Kiki Naaras Avoin Dietmar Sagurski Abs
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FIN*Kawaii Nebuankhet no Baku (ABY p)
202 ABY a FI SRK LO 13 FI*Kharn-Ka Great Gatsby Naaras Avoin Dietmar Sagurski EX1 CAC
FI*Laire Oira Anor (ABY n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
203 ABY o FI SRK LO 13 FI*Nebuankhet Yraen Ruadh Naaras Champion Jarmo Räihä Abs
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FIN*Nebuankhet Ochún (ABY o)
204 ABY o FIN SRK LO S*Rackarkatten's Paco Rabanne Uros Supreme Premior Jarmo Räihä KM
Otis of Wonderlove (ABY o) x S*Rackarkatten's Moccalina Delightful (ABY p)
204 ABY o FIN SRK LO S*Rackarkatten's Paco Rabanne Uros Veteraani Jarmo Räihä 3
Otis of Wonderlove (ABY o) x S*Rackarkatten's Moccalina Delightful (ABY p)
205 ABY o FI SRK LO 14 FI*Nebuankhet Captain John Carter Uros Kastraatti Jarmo Räihä EX1 CAP
FI*Kawaii Haiku (ABY o) x FI*Nebuankhet Rhodda (ABY n)
206 ABY o FI SRK LO FI*Nebuankhet Teachdaire Uros Kastraatti Jarmo Räihä Abs
Dushara Evandar-of-Nebuankhet (ABY o) x FIN*Nebuankhet Carramaena (ABY p)
207 BEN n 24 Maya Gold Copam Bismark *** Uros Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo Abs
Maya Gold Edzna Amber (BEN n 24) x Maya Gold Seibal Cassandra (BEN n 24)
208 BEN n 24 Maya Gold Labna Cindy *** Naaras Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo Abs
Maya Gold Izapa Arahis (BEN n 24) x Maya Gold Chocola Bonni (BEN n 24)
209 BEN n 24 FI SK LO 14 Myart Jungle Rock N Spots Naaras Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo DISQ
Glitterglam Spiritual River (BEN n 22) x Myart Nicky Minaj (BEN n 24)
210 BEN n 24 32 FI SRK LO 14 Oceanerix Vulcan Uros Avoin Jarmo Räihä EX1 CAC
Vilbert Pearl of Night (BEN n 24 33) x Emily (BEN n 24)
211 BRI a FIN SRK LO FIN*Tassulähteen Ähäkutti Uros Supreme Champion Jarmo Räihä Abs
FIN*Treselle's Arnold Big (BSH a) x FIN*Tassulähteen Okariina (BSH a)
212 BRI a FI SK LO 14 FI*Feronian Indigo Uros Pennut 4-7 kk Jarmo Räihä EX1 NOM
FI*Feronian Heliotropium (BSH a) x FI*Feronian Gabriella (BSH f)
213 BRI a FI SRK LO 14 FI*Ruusutarhan Ottilio Uros Pennut 4-7 kk Jarmo Räihä EX2
Chieftain of Noblesse Oblige (BSH d) x Regina di Triangolo*CH (BSH a)
214 BRI a FI SRK LO FI*Tassulähteen Fenna Naaras International Premior Jarmo Räihä EX1 CAGPIB NOM
FIN*Tassulähteen Anselmi Apila (BSH b) x FIN*Tassulähteen Okariina (BSH a)
215 BRI a FIN SRK LO FIN*Ruusutarhan Ghisella Naaras Veteraani Jarmo Räihä Abs
DK*From's Don Juan (BSH a) x N*Alegría's Fineza D.C (BSH f)
215 BRI a FIN SRK LO FIN*Ruusutarhan Ghisella Naaras Premior Jarmo Räihä Abs
DK*From's Don Juan (BSH a) x N*Alegría's Fineza D.C (BSH f)
216 BRI d FI SRK LO 13 Chieftain of Noblesse Oblige Uros International Champion Jarmo Räihä EX1 CAGCIB
FI*Ferme Bongo (BSH e) x EastWest Autumn Leaf (BSH h)
217 BRI e FI SK LO 14 FI*Feronian Ivory Uros Pennut 4-7 kk Lone Lund EX1
FI*Feronian Heliotropium (BSH a) x FI*Feronian Gabriella (BSH f)
218 BRI f FI SRK LO 14 FI*Ruusutarhan Oodi Naaras Pennut 4-7 kk Helene Lis EX1
Chieftain of Noblesse Oblige (BSH d) x Regina di Triangolo*CH (BSH a)
219 BRI f FI SRK LO FI*Ruusutarhan Klara Naaras Kastraatti Helene Lis EX1 CAP
DK*From's Don Juan (BSH a) x S*Applecat Pallas (BSH f)
220 BRI g FIN SRK LO FIN*Ruusutarhan Hertta Naaras Supreme Champion Lone Lund KM NOM BIS
Atos (BSH e) x FIN*Tassulähteen Pilkkumi (BSH a)
221 BRI ns 11 FI SRK LO FI*Gnome's Britannia Silver Uros Grand International Champion Lone Lund EX1 CACS
Petit Prince vum Rousegaard*CH (BSH ns 11) x EST*Harmony Devianti (BSH ns 11)
222 BRI ns 11 FI SRK LO S*Esteticas Xera Naaras Grand International Champion Lone Lund EX1 CACS
S*Glenbogle's Golly the Gillie (BSH ny 11) x S*Esteticas Syster Sötnos (BSH ns 11)
223 BRI ns 11 FI SK LO 14 FI*Gnome's My Wild Love Naaras Pennut 4-7 kk Lone Lund EX1 BIV
FI*Gnome's Britannia Silver (BSH ns 11) x S*Esteticas Xera (BSH ns 11)
224 BRI ns 11 FIN SRK RX EST*Harmony Devianti Naaras Grand International Premior Lone Lund EX1 CAPS NOM
Old Possum's Hopscotch (BSH ns 11) x EST*Beaty Devianti (BSH ns 11)
225 BRI ns 24 62 FI SRK LO FI*Kipardi's Fittibaldi Naaras Avoin Jarmo Räihä EX1 CAC
FIN*Ferme Bono (BSH ns 24) x S*Näckrosen's Silver Fashion (BSH ns 24)
226 BRI ns 24 62 FIN SRK LO FIN*Ferme Bono Uros Kastraatti Jarmo Räihä EX1 CAP
FIN*Heliades Cronus (BSH ns 24) x FIN*Pomponner's Princesse Adele (BSH ns 22)
227 BRI ns 24 64 FI SRK LO 14 FI*Kipardi's Jane Austen Naaras Pennut 4-7 kk Jarmo Räihä EX1
Mighty Mo De Noble*LV (BSH ns 22) x FI*Kipardi's Fittibaldi (BSH ns 24)
228 BUR n FI SRK LO FI*Karvanverran JouluTaika Naaras Grand International Champion Helene Lis Abs
FI*Genuina O'Boy Oliver (BUR b) x FI*Karvanverran Kalevantuli (BUR a)
229 BUR n FI SRK LO Isä-Brownin Ushuaia Uros International Champion Helene Lis EX1 CAGCIB
Wild Angel's Valenok of Seirene (BUR n) x Isä-Brownin Monte Velho (BUR n)
230 BUR n FI SRK LO 13 Bjelke's Givenchy Uros Champion Helene Lis EX1 CACIB
Bjelke's Ali Baba (BUR n) x Taiko Charlesbur, CZ (BUR f)
231 BUR n FI SRK LO 14 S*Lovestory's Triumph Tiger Uros Avoin Helene Lis EX1 CAC BIV
S*Bonnea's Elwiz (BUR d) x S*ulzix Principessa Gavia (BUR f)
232 BUR b FI SRK LO FI*Seirene Material Girl Naaras Supreme Champion Lone Lund KM BIV
Bjelke's Niilo (BUR b) x FIN*Seirene Koh-i-Noor (BUR c)
233 BUR b FI SRK LO FI*Aficats Don't Mess With ME! Uros Avoin Lone Lund EX1 CAC
FI*Seirene Nabucco (BUR a) x FI*Mama-Alcialon Diamond Diva (BUR f)
234 BUR b FI SK LO 14 Zaffiro Kratti Uros Pennut 4-7 kk Lone Lund EX1
Zaffiro Qurido (BUR e) x Nika Magic Valley*RU (BUR b)
235 BUR e FI SRK LO 14 FI*Karvanverran Ofelia Naaras Nuoret 7-10 kk Helene Lis Abs
FI*Enjoy Candy Cane (BUR d) x FI*Karvanverran Kirijawa K (BUR g)
236 BUR f FI SRK LO 14 FI*Mama-Alcialon MahtavaMaria Naaras Nuoret 7-10 kk Lone Lund EX1
FI*Flea's Motu Napenape (BUR d) x FI*Shu-Shun Talven Prinsessa (BUR b)
237 BUR f FI SRK LO FI*Mama-Alcialon Diamond Diva Naaras International Premior Lone Lund EX1 CAGPIB
FI*Arkhitekton Stucco (BUR d) x FIN*Aficats Bellatrix (BUR j)
238 BUR h FI SRK LO 14 FI*Cattish Peppermint Patty Naaras Nuoret 7-10 kk Helene Lis Abs
Isä-Brownin Ushuaia (BUR n) x FI*Cattish Magica De Spell (BUR f)
239 CRX I / CRX n FI SRK LO 13 Selena Light's Russian Lover Uros Grand International Champion Jarmo Räihä EX1 CACS
Mykro's Mikado of Selena Light (CRX b 09) x Selena Light*s Murakami (CRX n 09)
240 CRX I / CRX n FI SRK LO 13 FI*Sweetpurr's Salmiak Uros International Champion Jarmo Räihä EX1 CAGCIB
FI*Sweetpurr's Dorian Gray (CRX n 33) x FI*Sweetpurr's Material Girl (CRX f)
241 CRX I / CRX c FI SRK RX 13 FI*Saca's Easy Melody Naaras Avoin Jarmo Räihä EX1 CAC
Aladdin of Royal Fleece (CRX b 03) x FI*Saca's Chiara Candida (CRX bs 24)
242 CRX I / CRX n FI SK LO 14 FI*Huissin Mister Black Bean Uros Pennut 4-7 kk Jarmo Räihä EX2
FI*FunkyJam's Chandraprakash (CRX d) x FI*Huissin Muhoksen Mimmi (CRX n 09)
243 CRX I / CRX n FI SK LO 14 FI*Saca's Nullah Uros Pennut 4-7 kk Jarmo Räihä EX1 BIV
FI*Saca's Beo Palladium (CRX ns 21 33) x Pixie Agnus*LT (CRX n)
244 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 13 FI*FunkyJam's Bum Bum Bum Naaras Grand International Champion Lone Lund EX1 CACS
FI*FunkyJam's Dove of Peace (CRX n 03) x FI*FunkyJam's BoomBoomPow (CRX n 02)
245 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 14 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet Uros Avoin Lone Lund EX1 CAC NOM
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Piupaws Song of Sekhmet (CRX n 01 21)
246 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 14 FI*FunkyJam's Smooth Operator Uros Pennut 4-7 kk Lone Lund EX1
Mr.Cowcat Night & Day*PL (CRX n 02) x FI*FunkyJam's Koh-I-Noor (CRX f 33)
247 CRX II / CRX b 09 FI SK LO 14 FI*Framillan Oh, I'm Your superstar Naaras Pennut 4-7 kk Lone Lund EX1 BIV NOM BIS
Mr.Cowcat Night & Day*PL (CRX n 02) x FI*Framillan Good&Plenty (CRX a 24)
248 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 13 FI*FunkyJam's It's not unusual Uros International Premior Lone Lund EX1 CAGPIB NOM
FI*FunkyJam's Dove of Peace (CRX n 03) x FI*FunkyJam's BoomBoomPow (CRX n 02)
249 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 13 FI*Sweetpurr's Shane Walsh Uros Kastraatti Lone Lund EX1 CAP
FI*Sweetpurr's Love Me Back (CRX d) x FI*Sweetpurr's Snorkfröken (CRX n 03)
250 CRX III / CRX f FI SRK LO FI*Weigela's Paju Pieni Naaras Avoin Satu Hämäläinen EX1 CAC
FI*Sweetpurr's Dorian Gray (CRX n 33) x S*Djäknens Gouda (CRX f 03 24)
251 CRX III / CRX f 22 FI SK LO 14 FI*Piupaws Princess Leia Naaras Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX1
FI*Piupaws Robin (CRX d 24) x FI*Piupaws Leena Hefner (CRX f 03 22)
252 CRX III / CRX f FI SRK LO FI*Piupaws Negrita Naaras International Premior Satu Hämäläinen EX1 No Cert
FI*Piupaws Nightcrawler (CRX e) x FIN*Piupaws Musa (CRX n 03 24)
253 CRX IV / CRX f 02 62 FI SRK LO FI*VeeKasin Hattivatti Naaras International Champion Dietmar Sagurski EX1 CAGCIB BIV
Oricat Batman (CRX n 03) x FI*Jip-Jap'n Unknown Mermaid (CRX g 03)
254 CRX IV / CRX d 03 FI SRK LO 13 FI*Angelfalls Spider From Mars Uros Avoin Dietmar Sagurski EX1 CAC
Changes Ziggy Stardust (CRX n) x FI*Dactylis Marina Borrill (CRX f 03 24)
255 CRX IV / CRX f 03 FI SRK LO 13 FI*Sweetpurr's Maggie Greene Naaras Avoin Dietmar Sagurski EX1 CAC
FI*Sweetpurr's Love Me Back (CRX d) x FI*Sweetpurr's Snorkfröken (CRX n 03)
256 CRX V / CRX n 24 FI SRK LO 13 FI*Seer's Mara Jade Naaras Champion Satu Hämäläinen EX1 CACIB
FI*Kolminniemen Alpo (CRX a 23) x FI*Tuiscalo's Holiday (CRX ns 24)
257 CRX V / CRX n 24 FI SRK LO 14 FI*Seer's Melchior Uros Nuoret 7-10 kk Satu Hämäläinen EX1
FI*Saca's Beo Palladium (CRX ns 21 33) x FI*Tuiscalo's Holiday (CRX ns 24)
258 CRX V / CRX n 24 FI SRK LO 14 FI*Piupaws Antsku Naaras Nuoret 7-10 kk Satu Hämäläinen Abs
FI*Piupaws Keyboard cat (CRX n 24) x FI*Piupaws Sanna-Raipe (CRX f 03 24)
259 CRX VI / CRX n 03 24 FI SRK LO 14 FI*FunkyJam's Bon-Bon Candy Naaras Nuoret 7-10 kk Dietmar Sagurski EX1 NOM
S*Spotless Janus (CRX n 03 24) x FI*FunkyJam's BoomBoomPow (CRX n 02)
260 CRX VI / CRX n 03 24 FIN SRK LO FIN*Piupaws Tecna Naaras International Premior Dietmar Sagurski EX1 CAGPIB
FIN*Piupaws I am Legend (CRX n) x FIN*Piupaws Räntä (CRX n 01 21)
261 CRX VII / CRX a 33 FI SRK LO FI*FunkyJam's My Melody Naaras Grand International Champion Donatella Mastrangelo EX1 CACS
PL*Sloneczny Pyl Daylight (CRX b 33) x FIN*Piupaws Tecna (CRX n 03 24)
262 CRX VIII / CRX f 09 33 FI SRK LO 13 FI*Alchemist Queen of Hearts Naaras International Champion Helene Lis EX1 CAGCIB
FI*Spectrolite Sonnet 116 (CRX a 09 33) x FIN*Alchemist Citalopram (CRX f 01 33)
263 CRX VIII / CRX f 03 33 FI SRK LO 13 FI*Piupaws Marynka Naaras International Champion Helene Lis EX2
FI*Piupaws I'llBeTheForYou (CRX n 02 33) x FI*Piupaws Memory Remains (CRX g)
264 CRX IX / CRX w 63 Nika of Sakura-Hana*RU *** Naaras Champion Jarmo Räihä EX1 CACIB
Felix L'Etoile Refined*RU (CRX n 03 33) x Sakura-Hana *** (CRX w)
265 CYM 53 / CYM n 09 53 FI SRK RX 14 FI*Pikkeen Pippuri Naaras Nuoret 7-10 kk Donatella Mastrangelo Abs
Briar-Brae Mikki Hiiri (CYM n 03 51) x FIN*D'manns Toes (CYM f 09 22 52)
266 DRX III / DRX g 24 FI SRK LO 14 FI*Riepujengin Xeena Naaras Nuoret 7-10 kk Donatella Mastrangelo Abs
FI*Riepujengin Quilmes (DRX d 09 24) x FI*Riepujengin Filiokkus (DRX n 24)
267 DSP III / DSP d 21 FI SRK LO 13 RU.Dolf Shudan Uros Grand International Champion Lone Lund Abs
Taifun Vialdar (DSP a 21) x Lya'Soffi Shudan (DSP f 21 33)
268 DSP III / DSP f Molly Rixos Kitty Naaras Grand International Champion Lone Lund Abs
Benno Freya (DSP n) x Mila Asta Zeneca (DSP )
269 EUR a FI SRK LO 14 FI*Vinhaviiksen Höpsistöpsis Uros Pennut 4-7 kk Jarmo Räihä EX1
Valchiria v. Tabbygaard*CH (EUR e 24) x FI*Vinhaviiksen Tehotassu (EUR g 24)
270 EUR f FI SRK RX 14 FI*Tiikerililjan Lempiki Naaras Pennut 4-7 kk Helene Lis EX1 NOM
FI*Bird-Cherry's Blackberry (EUR n 22) x FIN*Pinkkitassun Angelina (EUR d 24)
271 EUR f FIN SRK RX FIN*Millamarin Ellinoora Naaras Supreme Premior Helene Lis Abs
FIN*Sini-Diivan Fredi (EUR n) x FIN*Belagian Huumorinkukka (EUR f)
271 EUR f FIN SRK RX FIN*Millamarin Ellinoora Naaras Veteraani Jarmo Räihä Abs
FIN*Sini-Diivan Fredi (EUR n) x FIN*Belagian Huumorinkukka (EUR f)
272 EUR f FI SRK RX FI*Tiikerililjan Johtotähtikki Naaras Premior Helene Lis EX1 CAPIB
FI*Tiikerililjan Ilomieli (EUR n 24) x FIN*Pinkkitassun Angelina (EUR d 24)
273 EUR fs FI SRK RX FI*Kassilan Qkunen Qtamolla Naaras International Champion Helene Lis EX1 No Cert
FI*Taikapeikon Aurinko (EUR ds 22) x DK*Boholdt Duchess (EUR f)
274 EUR n 22 FI SRK LO FI*Pikku-Piun Yhteinen Ystävä Uros International Champion Satu Hämäläinen EX1 CAGCIB NOM
FIN*Kuutuulen Excalibur (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Quurankukka (EUR f 22)
275 EUR n 22 FIN SRK RX FIN*Casimirrin Eulalia Naaras Grand International Premior Satu Hämäläinen EX1 CAPS NOM
Finnvedens Tokai (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Gilda (EUR n 22)
275 EUR n 22 FIN SRK RX FIN*Casimirrin Eulalia Naaras Veteraani Jarmo Räihä 1
Finnvedens Tokai (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Gilda (EUR n 22)
276 EUR n 24 FI SRK RX FI*Tiikerililjan Kurmeli Uros International Champion Lone Lund EX1 CAGCIB
FI*Tiikerililjan Isoviilee (EUR d 22) x FI*Feronian Almond (EUR f)
277 EUR n 24 FI SRK LO 14 FI*Pinkkitassun Gilles Uros Nuoret 7-10 kk Lone Lund EX1 NOM
Valchiria v. Tabbygaard*CH (EUR e 24) x FI*Pinkkitassun Dorothy (EUR n 24)
278 EUR n 24 FIN SRK RX FIN*Katinhännän Bella Valentina Naaras Supreme Premior Lone Lund KM
Simeoni (EUR n 23) x FIN*Katinhännän Xeria X-Rogue (EUR n)
279 EUR n 24 FI SRK LO FI*Bird-Cherry's Ariston Uros Grand International Premior Lone Lund EX1 CAPS
FIN*Kissakallion Hudson (EUR n 24) x FIN*Feronian Scilla Amethystina (EUR a 24)
280 EUR a 22 FI SRK RX FI*Feronian Emerald Uros Avoin Lone Lund EX1 CAC
Kissankellon Robin Aragorn (EUR es 22) x FIN*Feronian Solidago Nana (EUR a 22)
281 EUR d 22 FI SRK RX FI*Feronian Cajanus Uros International Champion Jarmo Räihä Abs
Silkkiturkin Nilla Neuvokas (EUR n 22) x FI*Feronian Thea Camellia (EUR f 22)
282 EUR d 22 FI SRK LO FI*Pikku-Piun Ylettömän Ihana Uros International Champion Jarmo Räihä EX1 CAGCIB
FIN*Kuutuulen Excalibur (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Quurankukka (EUR f 22)
283 EUR d 22 FI SRK RX 14 FI*Feronian Gladiolus Uros Nuoret 7-10 kk Jarmo Räihä Abs
FI*Feronian Cajanus (EUR d 22) x Nemi (EUR d 23)
284 EUR d 22 FI SRK RX 14 FI*Feronian Gloriosa Naaras Nuoret 7-10 kk Jarmo Räihä Abs
FI*Feronian Cajanus (EUR d 22) x Nemi (EUR d 23)
285 EUR d 22 FIN SRK RX Silkkiturkin Menevä Macho Uros Supreme Premior Jarmo Räihä KM NOM
FIN*Casimirrin Escamillo (EUR n 22) x Silkkiturkin Kermatassu (EUR f 22)
286 EUR d 24 FI SRK RX FI*Feronian Basil Uros Kastraatti Dietmar Sagurski EX1 CAP
FI*Lumihelmen Arhippa Aarre (EUR n 24) x FIN*Feronian Uncinia Bella (EUR f 24)
287 EUR e FI SRK RX FI*Pikku-Piun Vastakarva Naaras Champion Jarmo Räihä EUR e
Don-Tirleone (EUR d) x FIN*Pikku-Piun Quutar (EUR f 22)
288 EUR e 24 FI SRK RX 13 FI*Pinkkitassun Edina Naaras Avoin Jarmo Räihä Abs
Maahinen (EUR d) x FI*Pinkkitassun Bette (EUR f 22)
289 EUR f 22 FI SRK LO FI*Pinkkitassun Bette Naaras Premior Helene Lis EX1 CAPIB
Silkkiturkin Menevä Macho (EUR d 22) x FIN*Feronian Magnolia Purpurea (EUR f 22)
290 EUR f 23 FI SRK RX 13 FI*Pinkkitassun Ellen Naaras Avoin Jarmo Räihä EX1 CAC NOM
Maahinen (EUR d) x FI*Pinkkitassun Bette (EUR f 22)
291 EUR f 24 FI SRK RX 13 FI*Feronian Felicia Naaras International Champion Jarmo Räihä Abs
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
292 EUR f 24 FI SRK RX 13 FI*Pinkkitassun Florence Naaras Avoin Helene Lis Abs
FI*Kissakallion Orlando (EUR d 24) x FI*Pinkkitassun Cher (EUR f 22)
293 EUR g 22 FI SRK LO 14 FI*Pinkkitassun Gertrude Naaras Nuoret 7-10 kk Helene Lis EX1
Valchiria v. Tabbygaard*CH (EUR e 24) x FI*Pinkkitassun Dorothy (EUR n 24)
294 EUR g 22 FI SRK RX 14 FI*Tiikerililjan Lumolyyli Naaras Pennut 4-7 kk Helene Lis EX1
FI*Bird-Cherry's Blackberry (EUR n 22) x FIN*Pinkkitassun Angelina (EUR d 24)
295 EUR ns 22 FI SRK LO FI*Pikku-Piun Ulpukka Naaras Grand International Premior Dietmar Sagurski Abs
FIN*Haukkapalan Digital (EUR ns 22) x FIN*Pikku-Piun Peppi Pitkätossu (EUR ns 24)
296 EUR ns 23 FI SRK RX 14 FI*Katinhännän Julkkis-BB Jori Uros Nuoret 7-10 kk Dietmar Sagurski EX1
FI*Katinhännän Radagast (EUR n 23) x FI*Katinhännän Ilmaveivi-Kikka (EUR ns 23)
297 EUR ns 23 FIN SRK RX FIN*Katinhännän Survivor Amber Naaras Grand International Premior Dietmar Sagurski EX1 CAPS
FIN*Untuvan Isin Poika (EUR ns 23) x Vilandra Antar Darti*EST (EUR ns 23)
298 EUR ns 23 FI SRK RX FI*Katinhännän Leonard Nimoy Uros Kastraatti Dietmar Sagurski EX1 CAP
FI*Taikapeikon Armas P. (EUR ns) x FIN*Katinhännän Survivor Amber (EUR ns 23)
299 EUR ns 24 FI SRK RX 13 FI*Errun Lupsakka lordi Uros International Champion Dietmar Sagurski EX1 CAGCIB
FI*Pinkkitassun Dionysos (EUR d 24) x Minttunen (EUR fs 24)
300 EUR ns 24 FI SRK RX FI*Katinhännän Kapteeni Koivu Uros Champion Dietmar Sagurski Abs
Thor (EUR ns 23) x FIN*Katinhännän Idols-Voittaja (EUR ns 24)
301 EUR ns 24 FI SRK RX 14 FI*Katinhännän Neutronitähti Uros Avoin Dietmar Sagurski EX1 CAC
FI*Katinhännän Kapteeni Koivu (EUR ns 24) x FI*Katinhännän Meribel Luna (EUR n 24)
302 EUR as 23 FI SRK RX 14 FI*Katinhännän BigBrother Zale Uros Nuoret 7-10 kk Dietmar Sagurski EX1
FI*Katinhännän Radagast (EUR n 23) x FI*Katinhännän Ilmaveivi-Kikka (EUR ns 23)
303 JBT f 01 62 FI SRK RX DK-Timian Tsubaki Naaras International Champion Helene Lis EX1 CAGCIB BIV
Yuki-Usagi Awa of DK-Timian (JBT d 09 23) x Yuki-Osagi Nadeshiko of DK-Timian (JBT )
304 JBT n 01 21 FI SRK RX FI*Kassaran Shiawase no Kazura Naaras Grand International Champion Helene Lis EX1 CACS
Kenipurr's Hiroshi of Songgwangsa (JBT n 09 22) x Songgwangsa Tsunami of Kassaran (JBT g 01)
305 JBT n 01 21 FI SRK RX FI*Kassaran Shiawase no Kanpai Uros International Champion Helene Lis Abs
Kenipurr's Hiroshi of Songgwangsa (JBT n 09 22) x Songgwangsa Tsunami of Kassaran (JBT g 01)
306 JBT a 03 24 FI SRK RX FI*Kassaran Aoi Obi Uros Grand International Champion Helene Lis EX1 No Cert
Songgwangsa Kumozaru of Kassaran (JBT n) x FI*Kassaran Shiawase no Kimono (JBT )
307 KOR FI SRK LO FI*Melodian Tulaya Naaras Supreme Champion Donatella Mastrangelo KM BIV NOM
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
308 KOR FI SRK LO FI*Mythai Rochana Rak Jing Naaras Grand International Champion Donatella Mastrangelo EX1 CACS
FIN*Helmi's Jai Sapparot (KOR ) x FIN*Mythai Wang Kaang Raang (KOR )
309 KOR FI SRK LO 13 FI*Hovikissan Rhe-Mu Uros Champion Donatella Mastrangelo EX1 CACIB
FIN*Dewdrop's Chaiyo Si Fah (KOR ) x FI*Hovikissan lek sawat (KOR )
310 KOR FI SRK LO 13 FI*Hovikissan Q-T Naaras Avoin Donatella Mastrangelo EX2
FIN*Dewdrop's Chaiyo Si Fah (KOR ) x FI*Hovikissan lek sawat (KOR )
311 KOR FI SRK LO 13 FI*Mythai Ornanong Sa-Mon Naaras Avoin Donatella Mastrangelo EX1 CAC
FI*Kattihovin Saishono Gin-no (KOR ) x FI*Mythai Wan Suk Saao (KOR )
312 KOR FIN SRK LO FIN*Hovikissan iat Jaao Naaras Supreme Premior Donatella Mastrangelo KM NOM BIS
FIN*Pipsa's Chaou-Nah (KOR ) x FIN*Seirene Amarindra (KOR )
313 CYM 51-52 / CYM ns 09 24 51 FI SRK RX 14 FI*Caaleigh April Mist Naaras Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen Abs
Caitria's Bandit Bandinni (CYM n 09 22) x FI*Caaleigh Rosabell (MAN fs 09 23 54)
314 MAU ns FI SRK LO Mauland Gerizah Naaras International Champion Donatella Mastrangelo EX1 CAGCIB
Consuelo Taharqa Star Cloud (MAU ns) x Ermouthis du Fort de la Bosse Marniere (MAU ns 24)
315 MAU ns FIN SRK LO FIN*Iltavilli Emir Ehsan Uros Supreme Premior Donatella Mastrangelo KM
Bacamamdit Into The Wild of Erendel (MAU ns 24) x FIN*Iltavilli Chensit Cleopatra (MAU ns)
316 MAU ns 24 FI SRK LO 14 FI*Ausare Burraburiash Uros Nuoret 7-10 kk Donatella Mastrangelo EX1
Aalspotz Amsu (MAU ns 24) x FI*Ausare Ayishah (MAU ns)
317 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Dietmar Sagurski KM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
318 OCI n 24 FIN SRK LO DK*Sea Coon's Wendy Naaras International Premior Dietmar Sagurski EX1 CAGPIB NOM
Kadir Oci van Diem (OCI b 24) x DK*Kisangani's Chinue Cindy (OCI n 24)
319 OCI a 24 FI SRK LO FI*Onnikatin Bonus Uros Grand International Champion Donatella Mastrangelo EX1 CACS
Chocolatedot Wispa (OCI a 24) x FIN*Ikikuun DicentraFormosaNeu (OCI b 24)
320 OCI a 24 FI SRK LO 14 FI*Punakuun Chili Naaras Nuoret 7-10 kk Donatella Mastrangelo EX1 NOM
FI*Onnikatin Bosse (OCI n 24) x FI*Punakuun Afrodite (OCI c 24)
321 OCI a 24 FIN SRK LO FIN*Onnikatin Blueberry boy Uros Premior Donatella Mastrangelo Abs
Chocolatedot Wispa (OCI a 24) x FIN*Ikikuun DicentraFormosaNeu (OCI b 24)
322 OCI b 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Ad Victoriam Naaras Supreme Champion Satu Hämäläinen KM BIV NOM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
323 OCI b 24 FI SRK LO FI*Topspot C.Loureiroi Naaras International Champion Satu Hämäläinen EX1 CAGCIB
S*Hot Country's Agaton Sax (OCI o 24) x FI*Topspot Windjammer (OCI b 24)
324 OCI b 24 FI SRK LO 13 Wild'n Sweet Only One Uros Avoin Satu Hämäläinen EX1 CAC
Boliviliki Baldun (OCI o 24) x Pikespeak Sarafina of Wild'n Sweet (OCI ns 24)
325 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Supreme Premior Satu Hämäläinen KM NOM
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
325 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Veteraani Jarmo Räihä 2
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
326 OCI c 24 FI SRK LO FI*WiliWilla MilkyWay Boy Uros International Champion Lone Lund EX1 CAGCIB
FI*Onnikatin Sir Humbug (OCI b 24) x FI*Amas Marie Curie (OCI b 24)
327 OCI c 24 FI SRK LO 13 FI*Punakuun Bakht Uros Avoin Lone Lund EX1 CAC
FI*Ermintrude HerrDr Schöneman (OCI a 24) x FI*Moosegrove Quo Vadis (OCI c 24)
328 OCI o 24 FI SRK RX S*Hot Country's Agaton Sax Uros Supreme Champion Helene Lis KM
S*Venator's Remy Etienne LeBeau (OCI n 24) x FI*Rollick Spirit Carries On (OCI b 24)
329 OCI o 24 FI SRK LO 13 FI*Uniikki Morfeus Uros International Champion Helene Lis EX1 CAGCIB
FIN*DarrenCat Davy Crockett (OCI o 24) x FI*Uniikki Kuun Säde (OCI o 24)
330 OCI o 24 FI SRK LO 13 FI*Uniikki Selene Naaras Avoin Helene Lis Abs
FIN*DarrenCat Davy Crockett (OCI o 24) x FI*Uniikki Kuun Säde (OCI o 24)
331 OCI o 24 FI SRK LO 14 FI*Topspot Doc The Sixth Naaras Nuoret 7-10 kk Helene Lis Abs
SE*Hot Thundereans Jaga (OCI a 24) x FIN*Rollick A Tout Le Monde (OCI b 24)
332 OCI o 24 FIN SRK RX FIN*Topspot Mysterious Solembum Uros International Premior Helene Lis EX1 No Cert
FIN*Anórien's Walk thru the Fire (OCI n 24) x FIN*Topspot Lindy Hop (OCI b 24)
333 OCI o 24 FI SRK LO 13 FI*Uniikki Fantasos Uros Kastraatti Helene Lis EX1 CAP
FIN*DarrenCat Davy Crockett (OCI o 24) x FI*Uniikki Kuun Säde (OCI o 24)
333 OCI p 24 FI SRK LO 13 FI*Uniikki Fantasos Uros Määrittely Karl Preiss OCI o 24
FIN*DarrenCat Davy Crockett (OCI o 24) x FI*Uniikki Kuun Säde (OCI o 24)
334 OCI ns 24 FI SRK LO FI*Northalla Blackbeard Uros Champion Dietmar Sagurski EX1 CACIB
FIN*Rollick Be Quick Or Be Dead (OCI ns 24) x Mitha Goobita Yangatin (OCI ns 24)
335 RUS FI SRK LO FI*Hana-Bi Timur Uros Supreme Champion Dietmar Sagurski KM BIV NOM
FI*Muskatz's Beethoven (RUS ) x FI*Hana-Bi Taikatalvi (RUS )
336 RUS FI SRK LO FI*Hana-Bi Biutiful Naaras Grand International Champion Dietmar Sagurski EX1 CACS
Harald av Buerlia (N) (RUS ) x FI*Hana-Bi Kätketty kukka (RUS )
337 RUS FI SRK LO FI*Shady-Lady's Demon Uros Grand International Champion Dietmar Sagurski EX1 CACS
FI*Lolcat's Rasputin (RUS ) x FI*Shady-Lady's Runaway (RUS )
338 RUS FI SRK LO 14 FI*BlueKaramel Blue Diamond Uros Avoin Dietmar Sagurski EX1 CAC
FI*Shady-Lady's Demon (RUS ) x FI*BlueKaramel Angelica (RUS )
339 RUS FI SRK LO 14 FI*BlueKaramel Blue Bell Naaras Avoin Dietmar Sagurski EX1 CAC
FI*Shady-Lady's Demon (RUS ) x FI*BlueKaramel Angelica (RUS )
340 RUS FI SRK LO 14 FI*Hana-Bi Bieggagállis Sámi Uros Nuoret 7-10 kk Dietmar Sagurski EX1 BIV
FI*Hana-Bi Timur (RUS ) x S*Mistlurens Sonja (RUS )
341 RUS FI SRK LO 14 FI*Shady-Lady's Amazing Grace Naaras Nuoret 7-10 kk Dietmar Sagurski EX2
FI*BlueKaramel Adonis (RUS ) x FI*Shady-Lady's Runaway (RUS )
342 RUS FI SRK LO 14 FI*Zarin Onnenapila Naaras Nuoret 7-10 kk Dietmar Sagurski EX1
Sunnanordica Oberon (RUS ) x FIN*Zarin Taika (RUS )
343 RUS FI SK LO 14 FI*Zarin Simply the Best Uros Pennut 4-7 kk Dietmar Sagurski EX1 BIV NOM
FI*Zarin Illyria (RUS ) x IT*Kind of Blue Virgin (RUS )
344 RUS FI SK RX 14 FI*Shady-Lady's Cleopatra Naaras Pennut 4-7 kk Dietmar Sagurski EX1
FI*Janatuisen Le vagabond (RUS ) x LV*Sapphire Twilight Gloria (RUS )
345 RUS FI SK LO 14 FI*Zarin Tianna Naaras Pennut 4-7 kk Dietmar Sagurski EX2
Cheeky-rascal Popeye (RUS ) x FI*Zarin Goldie (RUS )
346 RUS FIN SRK LO FIN*Zarin Querido Mio Uros Veteraani Jarmo Räihä 4
Silverlock's I Believe In U (RUS ) x FIN*Zarin Talita (RUS )
346 RUS FIN SRK LO FIN*Zarin Querido Mio Uros Supreme Premior Dietmar Sagurski KM NOM
Silverlock's I Believe In U (RUS ) x FIN*Zarin Talita (RUS )
347 RUS FI SRK LO FI*Hana-Bi Taikatalvi Naaras Supreme Premior Dietmar Sagurski KM BIV
FIN*Hana-Bi Lekan Kwa Afrika (RUS ) x FIN*Hana-Bi Rabia de Amar (RUS )
348 RUS FI SRK LO FI*Shady-Lady's Fairlane Naaras Kastraatti Dietmar Sagurski EX1 CAP
FI*Lolcat's Rasputin (RUS ) x FI*Shady-Lady's Runaway (RUS )
349 RUS FI SRK LO FI*Zarin Fiorella Naaras Premior Dietmar Sagurski EX1 CAPIB
Sunnanordica Oberon (RUS ) x FIN*Zarin 4ever Primalux (RUS )
350 SIN Lika-Hana Nikolaevs Pride*RU *** Naaras Champion Donatella Mastrangelo EX1 CACIB
Desheng Nigista Saba (SIN ) x JouetCouguar Chinchin (SIN )
351 SOM n FI SRK LO FI*Kharn-Ka Your Choice Uros Supreme Champion Helene Lis KM BIV NOM BIS
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Queen Heart (ABY o)
352 SOM n FI SRK RX FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus Naaras Grand International Champion Helene Lis EX1 CACS
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
353 SOM n FI SRK RX 14 FI*Amajan Hafta Hilaria Naaras Avoin Helene Lis EX2
Almaros Diego (SOM n) x FI*Amajan Fadma Fiorina (SOM n)
354 SOM n FI SRK LO 14 FI*Kharn-Ka Sinopa Naaras Avoin Helene Lis EX1 CAC NOM
FI*Kharn-Ka Your Choice (SOM n) x FI*Kharn-Ka Xample Xnaomi (SOM n)
355 SOM n FI SRK LO 14 S*All Inclusive Hale-Bopp of Kisompa Naaras Nuoret 7-10 kk Helene Lis EX1 NOM
S*Fauve Alec Eiffel (SOM n) x S*All Inclusive Jagoda (SOM n)
356 SOM n FIN SRK RX FIN*Kharn-Ka Jewel Of Blues Uros Supreme Premior Helene Lis KM BIV NOM BIS
FIN*Kharn-Ka Bluesbrother (SOM a) x DK*Dushara Mint of Kharnka (SOM o)
356 SOM n FIN SRK RX FIN*Kharn-Ka Jewel Of Blues Uros Veteraani Jarmo Räihä 1 NOM BIS
FIN*Kharn-Ka Bluesbrother (SOM a) x DK*Dushara Mint of Kharnka (SOM o)
357 SOM n FI SRK LO FI*Kharn-Ka Panil Z Cesarini Uros International Premior Helene Lis EX1 CAGPIB
FI*Kharn-Ka Snowmoon (SOM a) x FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus (SOM n)
358 SOM n FIN SRK RX FIN*Kisompa's Dianna Naaras International Premior Helene Lis EX1 CAGPIB NOM
S*Lord Avalon Rocco of Kisompa (SOM n) x FIN*Kisompa's Astera (SOM n)
358 SOM n FIN SRK RX FIN*Kisompa's Dianna Naaras Veteraani Jarmo Räihä 2
S*Lord Avalon Rocco of Kisompa (SOM n) x FIN*Kisompa's Astera (SOM n)
359 SOM n FI SRK LO W'Moritz von Rankwald*CH Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
SE*Dajlos Zero (SOM n) x Thana von Rankwald*CH (SOM n)
360 SOM a FI SRK LO 14 FI*SunnyPace Dianthus Naaras Avoin Donatella Mastrangelo EX1 CAC
W'Moritz von Rankwald*CH (SOM n) x FIN*Kisompa's Giacinta (SOM n)
361 SOM a FI SRK LO 14 FI*Foxkiss Canis lupus Uros Nuoret 7-10 kk Donatella Mastrangelo EX1 BIV
W'Moritz von Rankwald*CH (SOM n) x FI*Foxkiss Athene noctua (SOM a)
362 SOM a FI SRK LO 14 FI*Foxkiss Charina trivirgata Naaras Nuoret 7-10 kk Donatella Mastrangelo EX1
W'Moritz von Rankwald*CH (SOM n) x FI*Foxkiss Athene noctua (SOM a)
363 SOM a FI SRK LO 14 FI*Foxkiss Daphnia mirabilis Naaras Nuoret 7-10 kk Donatella Mastrangelo EX2
W'Moritz von Rankwald*CH (SOM n) x FIN*Kisompa's Hermina (SOM p)
364 SOM o FIN SRK RX DK*Dushara Mint of Kharnka Naaras Supreme Premior Donatella Mastrangelo Abs
DK*Dushara Amazes Me (SOM n) x Tamarakatz Seattle of Dushara (ABY n)
364 SOM o FIN SRK RX DK*Dushara Mint of Kharnka Naaras Veteraani Jarmo Räihä Abs
DK*Dushara Amazes Me (SOM n) x Tamarakatz Seattle of Dushara (ABY n)
365 SOM p FI SRK LO 13 FI*SunnyPace Consolida Naaras Avoin Helene Lis EX1 CAC
W'Moritz von Rankwald*CH (SOM n) x FIN*SunnyPace Aquilegia (SOM o)
366 SOM ns FIN SRK RX N*Tingerling's Nanda Walimai Uros Premior Helene Lis EX1 CAPIB
Yo El Rey's Cool Charm (SOM os) x Van Doekosjka's Molly Duchesse (SOM ns)
367 SOM as FI SRK LO Haiko Walimai de la Cornaline Uros International Champion Helene Lis EX1 CAGCIB
Arpeggio Puccini (SOM as) x Black Beauty du Prince (SOM ns)
368 SPH II / SPH n 03 21 FI SRK LO 14 FI*Hebblas Julius Uros Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX1 NOM
RU*Talialida Oh My Darling Erast (SPH d 21) x FIN*Friday Madeleine (SPH f 09 32)
369 SPH IV / SPH f 03 21 FI SRK LO 14 FI*Hebblas Karmelle Naaras Pennut 4-7 kk Helene Lis EX1
RU*Talialida Oh My Darling Erast (SPH d 21) x FIN*Hebblas Aldora (SPH g 09 32)
370 SPH IV / SPH d 03 21 FI SRK LO 14 FI*Hebblas Kiara Naaras Pennut 4-7 kk Helene Lis EX1
RU*Talialida Oh My Darling Erast (SPH d 21) x FIN*Hebblas Aldora (SPH g 09 32)
371 SPH V / SPH e 09 32 FI SRK LO LV*Otomi Ungaro Uros Supreme Champion Jarmo Räihä KM BIV NOM
Lanion Oscar (SPH n 03 21 32) x LV*Otomi Olivia (SPH j 21)
372 SPH V / SPH n 09 21 32 FI SRK LO LV*Otomi Beautiful Butterfly Naaras International Champion Jarmo Räihä EX1 CAGCIB
Lanion Oscar (SPH n 03 21 32) x LV*Otomi Sofia (SPH n 33)
373 SPH V / SPH g 09 32 FI SRK LO 13 FI*Hebblas Hedia Naaras Avoin Jarmo Räihä EX1 CAC
FI*Hebblas Caius (SPH d 09 32) x FIN*Hebblas Aldora (SPH g 09 32)
374 SPH V / SPH a 03 32 FI SRK RX 14 FI*Tutsi Emperor Uros Nuoret 7-10 kk Jarmo Räihä EX1 NOM BIS
FIN*Tutsi March Martyn (SPH d 09) x LV*Otomi Claudia (SPH a 21 33)
375 SPH V / SPH g 09 33 FI SRK RX 14 FI*Evilurbastet Niagara-Nesmejana Naaras Pennut 4-7 kk Jarmo Räihä Abs
Silvestr Stalone Best Show*RU (SPH e) x LV*Otomi Avrora (SPH f 03 33)
376 SPH V / SPH f 02 21 33 FI SRK LO FI*Tutsi Buccellati Naaras Grand International Premior Jarmo Räihä EX1 CAPS
FIN*Tutsi Miracle Misha (SPH d 21) x LV*Otomi Xaviera (SPH f 09 21)
377 BAL w 67 FI SK LO 14 FI*Fercatin Odipin William Uros Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX1
FI*Fercatin Minzay Pinocchio (BAL b) x FI*Fercatin Kaukar Odile (BAL w)
378 BAL b FI SRK LO FI*Fercatin Minzay Pinocchio Uros International Champion Dorte Kaae EX1 CAGCIB
By-Aristotle Azay Le Rideau (BAL b) x FIN*Fercatin Isaber Minnie (BAL w)
379 BAL b FI SRK LO 14 FI*BaliDancer's Flor Fandango Naaras Avoin Dorte Kaae EX1 CAC
FI*Fercatin Minzay Pinocchio (BAL b) x FI*BaliDancer's Anastasia (BAL c)
380 BAL b FI SRK LO FI*BaliDancer's Cool Mint Uros Kastraatti Dorte Kaae EX1 CAP
By-Aristotle Azay Le Rideau (BAL b) x FI*BaliDancer's Anastasia (BAL c)
381 BAL c FI SRK LO FI*BaliDancer's Caya Naaras Grand International Champion Satu Hämäläinen EX1 CACS NOM
By-Aristotle Azay Le Rideau (BAL b) x FI*BaliDancer's Anastasia (BAL c)
382 BAL h FI SRK LO FI*Mummeli Dinazinha Queena Naaras International Champion Caroline Stoa EX1 CAGCIB
FI*Willicon Rid Ge (SIA a) x FI*Mummeli Hildazinha Nadine (SIA h 03 21)
383 OLH p FI SK LO 14 FI*Fercatin Odenox Xina Naaras Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX1
Topeng News Flash of Noxx (OLH n 25) x FI*Fercatin Kaukar Odette (SIA f)
384 OLH n 25 FI SRK LO Topeng News Flash of Noxx Uros Supreme Champion Caroline Stoa KM NOM BIS
Purrmatix Headline News (BAL n 21) x Purrmatix Tiny Bubbles of Topeng (OLH b 03 25)
385 OLH f 24 FI SRK RX 14 FI*Noxx Cassiopeia Naaras Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX1
Topeng News Flash of Noxx (OLH n 25) x FI*Noxx Northern Lights (OSH fs 24)
386 OSH n FI SRK LO 14 FI*Mummeli Sofinha Viliina Naaras Nuoret 7-10 kk Dorte Kaae EX1
FI*Noxx Yossi Benayoun (OSH c) x FI*Mummeli Dinazinha Sofia (OSH n)
387 OSH c FI SRK LO 14 FI*BaliDancer's Eleeza Naaras Avoin Caroline Stoa EX1 CAC NOM
FI*Noxx Yossi Benayoun (OSH c) x FI*BaliDancer's Caya (BAL c)
388 OSH f FI SRK LO 14 FI*Ori-Katin Pussy Katnip Naaras Nuoret 7-10 kk Dorte Kaae EX1 NOM
HU*Shagio-Chen Papaya (OSH d 22) x (N)Manhunter's Check Me Out (OSH f 24)
389 OSH h FI SRK RX FI*Skazki Sametti Tigrovna Naaras Premior Caroline Stoa EX1 CAPIB
Felitan Tiger Woods (OSH as 25) x FI*Skazki Polgara (OLH h 24)
390 OSH n 24 FI SRK LO 14 FI*LoveOriental Peggy Naaras Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa EX1 NOM BIS
FI*LoveOriental Irish Cream (OSH a 24) x FI*LoveOriental Greta (OSH n 24)
391 OSH n 25 FI SRK LO 13 Phoenix Arakan, CZ Uros Champion Caroline Stoa EX1 CACIB
(N)Coco Chanel's Dracula, JW, DSM (OSH n 25) x Entre Nous YesWeCat, SK (OSH c)
392 OSH a 24 FI SRK LO 14 FI*LoudMeow Little Starlet Naaras Nuoret 7-10 kk Satu Hämäläinen EX1 NOM
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
393 OSH a 24 FI SRK LO Nick-Nack Sia Alicia, CZ Uros Grand International Premior Satu Hämäläinen EX1 CAPS
Okonor Dragon (SIA a) x Paris v.Ladas (OSH n 03 24)
394 OSH b 22 FI SRK LO 13 FI*Bigear Prince Edward Uros Premior Satu Hämäläinen EX1 CAPIB
ClassicOri's Deeply Deluxe (OSH ds 24) x FI*Moumouni Bianca (OSH c 22)
395 OSH d 25 FI SRK LO FI*Mummeli Dinazinho Sepe Uros Grand International Champion Caroline Stoa EX1 CACS
FI*Birregin Nantucket Sound (OSH n) x FI*Mummeli Hildazinha Nadine (SIA h 03 21)
396 OSH f 24 FI SRK LO 13 (N)Manhunter's Check Me Out Naaras International Champion Satu Hämäläinen EX1 CAGCIB
DK*Piltoft's Mr. Tambourine Man (OSH d 24) x Bestcats Incredible Illusion (OSH fs)
397 OSH g 24 FIN SRK RX FIN*Mummeli Blue-Prince Mimosa Naaras Grand International Premior Dorte Kaae EX1 CAPS NOM
FIN*Major Petit-Prince (OSH a 25) x FIN*Mummeli VippelinhaBlueberry (BAL g)
398 OSH bs 24 FI SRK LO FI*Jalecat's LeeLoo Naaras Premior Satu Hämäläinen EX1 CAPIB
FI*PikkuPirun Heartkiller (OSH ns 24) x FI*Jalecat's Heilys Hálo (OLH bs)
399 OSH b 02 FI SRK LO 14 FI*Pinewoods Sugar and Spice Uros Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX1 NOM
Wickd Wonderlnd van Crystaltina*NL (OSH b 03) x History Movie of Chocline (OSH o 03)
400 OSH f 02 21 FI SK LO 14 FI*Pinewoods Truly Madly Deeply Naaras Pennut 4-7 kk Dorte Kaae Abs
HU*Shagio-Chen Fantano's Love (SIA d 03 21) x Hollywood Alkimia de l'Improbable (OSH a 02 21)
401 OSH bs 03 24 FI SRK LO 14 FI*Jalecat's SinCityGirl Naaras Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen OSH b 24 03
FI*Keskimaan Elf Eruheran (OSH n 03 24) x FI*Jalecat's NothingElseMater (OLH bs)
402 PEB III / PEB e FI SK RX 14 Ideallisa El Gato De Luna Naaras Nuoret 7-10 kk Satu Hämäläinen Abs
Flaer Orsipetrika (PEB d 21) x Dalida El Gato De Luna (PEB h)
403 PEB V / PEB n 33 FI SRK LO Veni-Vidi-Vici Del Iris Naaras Grand International Premior Dorte Kaae Abs
Yungvald Del Iris (PEB n) x Faina del Iris (PEB b)
404 SIA n FIN SRK RX S*Nova Star Twix Uros Supreme Premior Dorte Kaae KM NOM BIS
S*Ödesby's Fernando (OSH n) x FIN*Mummeli Vippelinha Funny (BAL f)
404 SIA n FIN SRK RX S*Nova Star Twix Uros Veteraani Caroline Stoa 1 NOM BIS
S*Ödesby's Fernando (OSH n) x FIN*Mummeli Vippelinha Funny (BAL f)
405 SIA n FI SRK LO FI*Keskimaan Elea Dessuithiel Naaras Grand International Premior Dorte Kaae EX1 CAPS
FI*Keskimaan Ainion (OSH n 03) x FI*ChicKitty Miss Piggy (SIA f 03)
406 SIA a FI SRK LO FI*Twist-Tiramisun North Star Uros Supreme Champion Satu Hämäläinen KM NOM
FI*Kelmikerhon Ultimaatumi (SIA b) x FI*Twist-Tiramisun Kurtisaani (SIA n)
407 SIA a FIN SRK RX FIN*Arhantin Osborne Uros International Premior Satu Hämäläinen EX1 CAGPIB
Samsara Caruso (SIA n) x FIN*Arhantin Comtesse (SIA n)
408 SIA b FI SRK LO 13 Ralph Sia Alicia, CZ Uros International Champion Satu Hämäläinen EX1 CAGCIB
Jack Simon, CZ, JW (OSH b) x Inachis Sia Alicia, CZ (SIA c)
409 SIA b FI SRK LO 14 San-Toi North Star of Plan-A Uros Champion Satu Hämäläinen EX1 CACIB
San-Toi's Timbuctoo, DM (SIA n) x Thaifong Tatiana of San-Toi, DM (SIA b)
410 SIA b FI SRK LO FI*Vuorikatin AinutKertainen Uros International Premior Satu Hämäläinen EX1 CAGPIB NOM
FI*Keskimaan Ainion (OSH n 03) x FI*Jaguars Glumbumble (OSH a)
411 SIA c FI SRK LO FI*Twist-Tiramisun New Look Naaras Grand International Champion Dorte Kaae EX1 CACS BIV NOM BIS
FI*Kelmikerhon Ultimaatumi (SIA b) x FI*Twist-Tiramisun Kurtisaani (SIA n)
412 SIA c FI SRK RX FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla Uros Grand International Champion Dorte Kaae EX1 CACS NOM
FI*Twist-Tiramisun North Star (SIA a) x FIN*Kelmikerhon Kimmellys (SIA c)
413 SIA c FI SK LO 14 FI*Kelmikerhon Kevätkaihonkukka Naaras Pennut 4-7 kk