Omakissa
POH-KIS 5.10.2014
Järjestävä yhdistys Pohjanmaan Kissayhdistys ry
Alkaa 5.10.2014 Loppuu 5.10.2014
Ilmoittautuminen alkaa 7.7.2014 Ilmoittautuminen loppuu 7.9.2014
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 22.9.2014
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 400   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti nayttelysihteeri@pohkis.fi
Paikka TUURI
Toimihenkilöt
Kysymykset mieluiten sähköpostilla nayttelysihteeri@pohkis.fi (kaikki kategoriat)
Puh.nro. Tiina Palomäki 050-5012045 / Josefiina Huhta-aho 044-9738746 (mieluiten tekstiviestejä)
 
Lisätietoja:
Tiedustelut: pohkis.info@gmail.com
Häkkitoivomukset, poistumisluvat: näyttelypäällikkö Annukka Rintakumpu, nayttelypaallikko@pohkis.fi
Näyttelyilmoittautumiset: näyttelysihteerit Tiina Palomäki (kat I ja II) & Josefiina Huhta-aho (kat III, IV ja HC), nayttelysihteeri@pohkis.fi
Assistentit: pääassistentti Pasi Urpiola, puheenjohtaja@pohkis.fi
Raha-asiat, näyttelymaksun palauttaminen: rahastonhoitaja Jaana Korkiakoski, rahastonhoitaja@pohkis.fi
Ruusukkeet, leimat, palkinnot: ruusukesihteeri Desirée Österåker, ruusukkeet@pohkis.fi
Mainokset, näyttelyinfo: Mika Viitanen, tiedottaja@pohkis.fi
Ensimmäinen kerta näyttelyssä ja/tai muuten kysymyksiä? Näyttelymentori Kirsi Rintapää auttaa, sihteeri@pohkis.fi

Eläinlääkärin tarkastus ja sääntöjen mukaiset rokotukset ovat pakollisia kaikille näyttelypaikalle tuleville kissoille. Näyttelyssä noudatetaan Suomen Kissaliiton ja FIFe:n sääntöjä. Tarkista voimassa olevat rokotussäännöt ja näyttelyssä tarvittavat todistukset Kissaliiton kotisivuilta tai Kissalehdestä. Omistajat voivat itse esitellä kissat tuomareille. Häkkien koot 65 x 65 x 56 cm, ei kaksoishäkkejä.

Lisätietoja
Näyttelymaksut:
Näyttelyluokat 1-17, kaikki kissat 36 € / päivä, POH-KIS jäsenten kissat 32 € / päivä.
Tarkistusluokka 10 € arvostelun yhteydessä, muuten normaalimaksu 36 € (POH-KIS jäsenille 32 €).
Kasvattaja- ja siitosluokat maksuttomia, kissan osallistuessa muuhun luokkaan. Veteraaniluokka 10 € arvostelun ohella. Pelkkä siitos- tai veteraaniluokka 36 €, POH-KIS jäsenille 32 €.

Huom! Osallistuessasi Veteraaniluokkaan arvostelun ohella, laita erillinen ilmoittautuminen OmaKissassa.
 
Näyttelymaksut maksetaan OmaKissa-järjestelmän ohjeiden mukaisesti. Ilmoittautuminen on sitova.
 
Leimakortilla maksettaessa: valitse OmaKissassa se maksutavaksi, toimita leimakortti välittömästi kyseisen kategorian näyttelysihteerille: Kat I ja II: Tiina Palomäki, Ristontie 4, 66400 Laihia. Kat III, IV ja HC Josefiina Huhta-aho, Toukotie 4 b 19, 40270 Jyväskylä,  
 
Seuralaiskissat:
Ainoastaan etukäteen näyttelypäällikölle ilmoitetut seuralaiskissat tai näyttelyyn vain toisena päivänä osallistuvat kissat voivat tulla näyttelypaikalle ainoastaan näyttelypäällikön luvalla. Seuralaiskissojen eläinlääkäritarkastus/häkkimaksu 5 € maksetaan paikan päällä.
 
Muutokset:
Vain väri- ja luokkamuutokset ovat mahdollisia 31.08.2014 jälkeen. Muutokset ja tiedustelut mieluummin kirjallisesti tai sähköpostitse. nayttelysihteeri@pohkis.fi
 
Jos kissa mahdollisesti valmistuu näyttelyssämme, ilmoita sen nykyisessä kilpailuluokassa saatujen sertien määrä "Viesti yhdistykselle" -kenttässä. 
 
Kaksi erillistä näyttelyä, kaikki kategoriat ja kotikissat molempina päivinä.
 
Näyttelyssä häkitön paneeli.

Vahvistuskirjeet tulevat OmaKissan kautta. Jos haluat vahvistuskirjeen postitse, voit tilata sen OmaKissan kautta (2€) tai vaihtoehtoisesti paperitse ilmoittautuessasi mainitse paperinen vahvistuskirje lomakkeessa (maksu näyttelymaksun yhteydessä).
 
 

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 97 97 0 0 0
2 106 106 0 0 0
3 48 48 0 0 0
4 60 60 0 0 0
Kotikissat 8 8 0 0 0
Yhteensä 319 319 0 0 0

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
ACL VIII / ACL ns 03 22 FIN*Siriuksen UmaCurl 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
MCO VII / MCO ns Oliver Sky Beyrouth, CZ 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
1 EXO n FI*Chevhill's Italian Gigolo 1 Uros 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1
2 EXO d 22 FI*Aamukasteen Zubr 1 Uros 4 (GIP) Rautio Kristiina EX1 CAPS
3 EXO f 22 FI*Chevhill's Italian Style 1 Naaras 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1 NOM
4 EXO g 03 FIN*MagicHoney's Annabell 1 Naaras 8 (PR) Rautio Kristiina EX1 CAPIB
4 EXO g 03 FIN*MagicHoney's Annabell 1 Naaras 17 (Veteraani) Coste Louis 3
5 PER w 62 Miwian Rubic of Amabili 1 Uros 5 (IC) Rautio Kristiina EX1 CAGCIB
6 PER n FI*Mimosan Little Bad Girl 1 Naaras 12 (Pennut) Saetre Raymond Alessandro EX1
7 PER n FIN*Amysantti Early Allert 1 Uros 10 (KAS) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAP NOM
7 PER n FIN*Amysantti Early Allert 1 Uros 17 (Veteraani) Coste Louis 1 NOM
8 PER b FI*Mogi's Aldebaran 1 Uros 5 (IC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAGCIB
9 PER d One Way Ticket von La'Noitan 1 Uros 7 (CH) Saetre Raymond Alessandro EX1 CACIB
10 PER f FI*Mimosan Lying From You 1 Naaras 12 (Pennut) Saetre Raymond Alessandro EX1
11 PER fs Kuutsas Summer Storm 1 Naaras 7 (CH) Saetre Raymond Alessandro EX1 CACIB
12 PER n 24 My-Champagne Anemone to Timanfaya 1 Naaras 5 (IC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAGCIB NOM BIS
13 PER d 24 FI*BlueIce's Blazing Glory 1 Uros 2 (SP) Saetre Raymond Alessandro KM
14 PER f 22 FIN*Kultaviiksen Annabella 1 Naaras 1 (SC) Rautio Kristiina KM NOM
15 PER f 22 FIN*Shamirin Sweet Shakira 1 Naaras 10 (KAS) Rautio Kristiina EX1 CAP
15 PER f 22 FIN*Shamirin Sweet Shakira 1 Naaras 17 (Veteraani) Coste Louis 2
16 PER n 03 FIN*Mimosan Candy Cane 1 Uros 6 (IP) Rautio Kristiina EX1 CAGPIB
17 PER n 03 Hiladoras Alejandro 1 Uros 10 (KAS) Rautio Kristiina EX1 CAP NOM BIS
18 PER a 02 62 Agaro Pers Fenix 1 Uros 3 (GIC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CACS NOM BIS
19 PER f 02 21 62 FI*Sabrimin Deluxe 1 Naaras 12 (Pennut) Saetre Raymond Alessandro EX1 NOM BIS
20 PER f 03 FIN*Amysantti Coconut Shake 1 Naaras 2 (SP) Rautio Kristiina KM NOM BIS
20 PER f 03 FIN*Amysantti Coconut Shake 1 Naaras 17 (Veteraani) Coste Louis 1 NOM BIS
21 PER n 03 22 FI*Shamirin Wild Wiggy 1 Naaras 6 (IP) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAGPIB
22 PER n 03 24 FI*Kissankäpälän Cupido 1 Uros 3 (GIC) Rautio Kristiina EX1 CACS
23 PER n 03 22 FI*Sabrimin Xscape 1 Uros 12 (Pennut) Saetre Raymond Alessandro EX1
24 PER a 03 22 FIN*Kissankäpälän Blossom 1 Naaras 4 (GIP) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAPS NOM
25 PER n 33 IT*Almigry Seabiscuit 1 Uros 1 (SC) Saetre Raymond Alessandro KM
26 PER n 33 Sinihuiskan Delilah 1 Naaras 11 (Nuoret) Saetre Raymond Alessandro EX1 NOM
27 PER d 33 Sinihuiskan DingDong 1 Uros 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX1 NOM BIS
28 PER e 21 33 FI*Yashar's Åskari Ålematon 1 Uros 1 (SC) Rautio Kristiina KM NOM
29 ACL III / ACL n 24 FIN*Siriuksen LeoCurl 2 Uros 2 (SP) Calmès Fabrice KM NOM
29 ACL III / ACL n 24 FIN*Siriuksen LeoCurl 2 Uros 17 (Veteraani) Rautio Kristiina 3
30 ACL V / ACL h 24 Paladija Yola 2 Naaras 11 (Nuoret) Saetre Raymond Alessandro Abs
31 ACL VIII / ACL ns 02 21 64 FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl 2 Naaras 7 (CH) Askett Mats EX1 CACIB
32 ACL VIII / ACL ns 03 24 FI*Dezzicat's Dimolto DonCurl 2 Uros 6 (IP) Askett Mats EX1 CAGPIB NOM
33 ACL VIII / ACL fs 09 22 FI*Dezzicat's Amabile AyaCurl 2 Naaras 6 (IP) Askett Mats EX1 CAGPIB BIV
34 ACL VIII / ACL ns 03 22 FIN*Siriuksen UmaCurl 2 Naaras 8 (PR) Askett Mats EX1 CAPIB
35 ACL X / ACL as 21 33 FI*Mulberry DonnaCurl 2 Naaras 12 (Pennut) Lund Lone EX1
36 ACL XI / ACL f 03 21 33 FIN*KopKop Felicem Natalem! 2 Naaras 10 (KAS) Calmès Fabrice EX1 CAP
37 ACS V / ACS g 24 FI*Trollin Kuura 2 Naaras 10 (KAS) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAP NOM
38 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI*Dezzicat's Feroce FieCurl 2 Naaras 9 (Avoin) Calmès Fabrice EX1 CAC
39 ACS VIII / ACS as 03 22 FI*Dezzicat's Fuocoso FloCurl 2 Naaras 10 (KAS) Calmès Fabrice EX1 CAP NOM
40 MCO I / MCO n FIN*NomenEst Priscilla Black 2 Naaras 3 (GIC) Askett Mats EX1 CACS
41 MCO I / MCO n FI*KingLeo's Blackadder 2 Uros 11 (Nuoret) Askett Mats EX1 NOM
42 MCO I / MCO n FI*KorpiCoon's Yatzi 2 Naaras 10 (KAS) Askett Mats EX1 CAP
43 MCO II / MCO a 09 FI*Goldenstream's Soul on Fire 2 Uros 6 (IP) Saetre Raymond Alessandro Abs
44 MCO III / MCO n 22 Olaf Junior Kaprysowo*PL 2 Uros 9 (Avoin) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAC
45 MCO III / MCO n 22 FI*NomenEst Casanova Brown 2 Uros 11 (Nuoret) Saetre Raymond Alessandro EX1
46 MCO III / MCO n 22 FI*TipTop Maine Beorn 2 Uros 12 (Pennut) Saetre Raymond Alessandro EX1 BIV
47 MCO III / MCO n 22 FIN*Chamberlain Is There Truth 2 Uros 2 (SP) Saetre Raymond Alessandro KM NOM BIS
47 MCO III / MCO n 22 FIN*Chamberlain Is There Truth 2 Uros 17 (Veteraani) Rautio Kristiina 1
48 MCO IV / MCO n 03 23 FI*Krysos WinWin 2 Uros 3 (GIC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CACS BIV
49 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Ameliinan Luna 2 Uros 9 (Avoin) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAC
50 MCO IV / MCO n 09 23 FI*Moggi Cog Nakki 2 Uros 9 (Avoin) Saetre Raymond Alessandro EX2
51 MCO IV / MCO n 03 24 FI*Moggi Carpe Dajm 2 Naaras 9 (Avoin) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAC
52 MCO IV / MCO a 03 23 FI*Goldenstream's Waterloo 2 Uros 11 (Nuoret) Saetre Raymond Alessandro EX1 NOM
53 MCO IV / MCO a 09 22 FI*NomenEst Cover Girl 2 Naaras 11 (Nuoret) Saetre Raymond Alessandro EX1
54 MCO IV / MCO n 09 22 PL*Dark Age Yilan Coon 2 Uros 4 (GIP) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAPS
55 MCO IV / MCO n 09 22 FI*NineTales Coraline 2 Naaras 6 (IP) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAGPIB
56 MCO V / MCO g 22 FI*Valier's Juno 2 Naaras 7 (CH) Calmès Fabrice EX1 CACIB
57 MCO V / MCO f FI*KingLeo's Bohemian Dream 2 Naaras 11 (Nuoret) Calmès Fabrice EX1 BIV
58 MCO VII / MCO es 22 FI*Valier's Hexamore Truewoman 2 Naaras 12 (Pennut) Calmès Fabrice EX1
59 MCO V / MCO d 22 FI*Valier's Tiny Cute Cola 2 Naaras 12 (Pennut) Calmès Fabrice EX1
60 MCO VI / MCO f 09 Finfayola Ohio 2 Naaras 5 (IC) Lund Lone EX1 CAGCIB
61 MCO VI / MCO e 09 22 FI*Chamberlain von Richthofen 2 Uros 11 (Nuoret) Lund Lone EX1
62 MCO VI / MCO f 09 FI*Daybreak's Indira 2 Naaras 11 (Nuoret) Lund Lone EX1 BIV NOM BIS
63 MCO VI / MCO g 02 62 FI*Chamberlain Sweet Illusion 2 Naaras 8 (PR) Lund Lone EX1 CAPIB
64 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Stout-hearted Nailah 2 Naaras 10 (KAS) Lund Lone EX1 CAP
65 MCO VII / MCO ds 22 DK*Amistia's Untold Truth 2 Uros 1 (SC) Calmès Fabrice Abs
66 MCO VII / MCO ns Oliver Sky Beyrouth, CZ 2 Uros 5 (IC) Calmès Fabrice EX1 CAGCIB BIV
67 MCO VII / MCO ns 22 FI*CoonShadow WildFire 2 Uros 9 (Avoin) Calmès Fabrice EX2
68 MCO VII / MCO ns 24 FI*Moggi Chöört Silli 2 Uros 9 (Avoin) Calmès Fabrice EX1 CAC
69 MCO VII / MCO ns FI*KingLeo's Big Bang 2 Uros 11 (Nuoret) Calmès Fabrice EX1 BIV NOM
70 MCO VII / MCO fs FI*KingLeo's Black Hole Sun 2 Naaras 11 (Nuoret) Calmès Fabrice EX1
71 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Godfather's Felicidad 2 Naaras 5 (IC) Lindelöf Sirpa EX1 CAGCIB
72 MCO VIII / MCO ns 03 24 FI*Moggi Cate Pilleri 2 Naaras 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC BIV
73 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI*KorpiCoon's Zumba 2 Naaras 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX1
74 MCO VIII / MCO as 09 22 FI*Chamberlain Made Like This 2 Uros 6 (IP) Lindelöf Sirpa EX1 CAGPIB NOM
75 MCO IX / MCO w 64 FI*Escape's Paloma Faith 2 Naaras 4 (GIP) Askett Mats EX1 CAPS
76 MCO IX / MCO w 62 FI*NomenEst Big White Chief 2 Uros 10 (KAS) Askett Mats EX1 CAP
77 NEM I / NEM n 21 Akonit Blue Veil 2 Uros 5 (IC) Lund Lone EX1 CAGCIB
78 NEM II / NEM f 09 21 CH*Lukijn's Vicki 2 Naaras 10 (KAS) Calmès Fabrice EX1 CAP
79 NFO II / NFO n 09 FI*Vihurin Myrskytuuli Jane 2 Naaras 5 (IC) Calmès Fabrice EX1 CAGCIB
80 NFO II / NFO n 09 FIN*Wishmaster Kid Brother 2 Uros 4 (GIP) Calmès Fabrice EX1 CAPS
81 NFO III / NFO n 22 FI*FoxyPaw's Trick Bag 2 Uros 1 (SC) Calmès Fabrice KM
82 NFO III / NFO n 24 FI*Jarraun's Skog Anrid 2 Naaras 5 (IC) Calmès Fabrice EX1 CAGCIB
83 NFO III / NFO n 22 FI*FoxyPaw's Lucky Brown 2 Uros 11 (Nuoret) Calmès Fabrice EX1 BIV
84 NFO III / NFO n 24 FI*Meadowpaws My Rose 2 Naaras 11 (Nuoret) Calmès Fabrice EX1
85 NFO IV / NFO n 09 24 SE*For Keeps Love Is A Battlefield 2 Naaras 12 (Pennut) Calmès Fabrice EX2
86 NFO III / NFO n 24 FI*Tähtitassun Bertil 2 Uros 2 (SP) Calmès Fabrice KM
87 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Tähtitassun Aurinkoinen 2 Naaras 1 (SC) Lindelöf Sirpa KM BIV NOM BIS
88 NFO IV / NFO a 09 24 FI*Nalle-Puhin Girl On Fire 2 Naaras 5 (IC) Lindelöf Sirpa EX1 CAGCIB
89 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Jarraun's Skog Asgard 2 Uros 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC
90 NFO IV / NFO n 09 22 FI*FoxyPaw's Lucky Lucille 2 Naaras 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX1
91 NFO IV / NFO n 09 24 SE*For Keeps We Belong 2 Naaras 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1 BIV
92 NFO IV / NFO n 09 22 FI*FoxyPaw's Hoodoo Doll 2 Naaras 2 (SP) Lindelöf Sirpa KM
93 NFO IV / NFO n 03 22 FIN*Kirsikan HelmiLiina 2 Naaras 4 (GIP) Lindelöf Sirpa EX1 CAPS
93 NFO IV / NFO n 03 22 FIN*Kirsikan HelmiLiina 2 Naaras 17 (Veteraani) Rautio Kristiina 2
94 NFO V / NFO f 22 Quarans Lady Sandwick 2 Naaras 3 (GIC) Lund Lone EX1 CACS
95 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Lolcat's Fauna 2 Naaras 12 (Pennut) Lund Lone EX1
96 NFO VI / NFO d 09 FI*Kultahuiskan Isabella 2 Naaras 3 (GIC) Lund Lone EX1 CACS
97 NFO VI / NFO d 09 24 FI*Mirkulan He Touched Me 2 Uros 11 (Nuoret) Lund Lone EX1
98 NFO VI / NFO d 09 22 S*Just Catnap's Ailsa Craig 2 Naaras 12 (Pennut) Lund Lone EX1 BIV NOM
99 NFO VI / NFO d 09 24 FI*WitSarin Maranellonpunainen 2 Uros 10 (KAS) Lund Lone EX1 CAP NOM
100 NFO VII / NFO fs FI*FoxyPaw's Cherry Mash 2 Naaras 5 (IC) Lindelöf Sirpa EX1 CAGCIB
101 NFO VIII / NFO ds 09 24 FI*FoxyPaw's Butterfinger 2 Uros 2 (SP) Lindelöf Sirpa KM
102 NFO IX / NFO w 64 FI*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 1 (SC) Lund Lone KM
103 RAG n FI*Uniklubin Lady Like Royal 2 Naaras 12 (Pennut) Lund Lone EX1
104 RAG a S*Cas-Sus Renesmee Cullen 2 Naaras 3 (GIC) Askett Mats EX1 CACS BIV
105 RAG a FI*MistyNight Dyna 2 Naaras 5 (IC) Askett Mats EX1 CAGCIB
106 RAG a S*Provinsia River's Sparkling Light 2 Naaras 11 (Nuoret) Askett Mats EX1
107 RAG c FI*MistyNight Augustus 2 Uros 5 (IC) Calmès Fabrice EX1 CAGCIB
108 RAG c FI*Celestial's King of Finland 2 Uros 10 (KAS) Calmès Fabrice EX1 CAP
109 RAG d FI*Uniklubin Hotti-Katti 2 Uros 12 (Pennut) Askett Mats EX1
110 RAG n 21 FI*Collicatin Karibian Sun 2 Uros 11 (Nuoret) Lund Lone EX1
111 RAG n 03 S*Norrtassen's Jonas 2 Uros 7 (CH) Lindelöf Sirpa EX1 CACIB
112 RAG n 03 Starring Siiri Sofia 2 Naaras 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX1 BIV NOM
113 RAG n 03 FI*Celestial's Jackpot 2 Uros 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1
114 RAG n 03 FI*Celestial's Joyfull Marquese 2 Naaras 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1 NOM
115 RAG n 04 FI*Celestial's Eternal Flame 2 Uros 7 (CH) Askett Mats EX1 CACIB
116 RAG n 04 FI*Collicatin Wonderful Walle 2 Uros 12 (Pennut) Askett Mats EX1
117 RAG n 04 FI*Celestial's Just a Kiss 2 Naaras 12 (Pennut) Askett Mats Abs
118 RAG a 03 FI*Celestial's Desire Me 2 Naaras 5 (IC) Askett Mats EX1 CAGCIB BIV
119 RAG a 03 FI*Celestial's Hot Shot 2 Uros 7 (CH) Askett Mats EX1 CACIB
120 RAG a 03 (N)Ragedy's Diamonddust Denise 2 Naaras 12 (Pennut) Askett Mats EX1
121 RAG a 03 FIN*Celestial's FallenAngel 2 Naaras 2 (SP) Askett Mats KM NOM
122 RAG a 04 S*FunHouse's & Unni's United Collin 2 Uros 3 (GIC) Calmès Fabrice EX1 CACS BIV NOM BIS
123 RAG a 04 Excellence Princessoffinland 2 Naaras 7 (CH) Calmès Fabrice EX1 CACIB
124 RAG a 04 FI*Minipeikon Mini Mollis 2 Naaras 9 (Avoin) Calmès Fabrice EX1 CAC
125 RAG a 04 FI*Emija's Duchess 2 Naaras 12 (Pennut) Calmès Fabrice EX1
126 RAG d 04 FI*Kivelän Arlan Tino 2 Uros 8 (PR) Lund Lone EX1 CAPIB
127 RAG g 04 FI*BlackRain's Accept Me As I Am 2 Naaras 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1
128 RAG a 03 21 S*Gunbertus In Flames 2 Uros 12 (Pennut) Saetre Raymond Alessandro Abs
129 RAG a 04 21 FI*Celestial's Amore Mi Amigo 2 Uros 10 (KAS) Lindelöf Sirpa EX1 CAP
130 SBI n FIN*Globel's Agneta Madonna 2 Naaras 1 (SC) Lindelöf Sirpa KM
130 SBI n FIN*Globel's Agneta Madonna 2 Naaras 17 (Veteraani) Rautio Kristiina 4
131 SBI n S*Raus Höjden's Harmoney in Brown 2 Naaras 1 (SC) Lindelöf Sirpa KM BIV
132 SBI n FI*Touchant Troubadour d'amour 2 Uros 5 (IC) Lindelöf Sirpa EX1 CAGCIB
133 SBI n FI*Felinessi Boris 2 Uros 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC
134 SBI n FI*Harebell Bosse Nova 2 Uros 2 (SP) Lindelöf Sirpa KM
135 SBI n FIN*Touchant Dévoué Amí 2 Uros 17 (Veteraani) Rautio Kristiina Abs
136 SBI a FI*MeToYou Hero 2 Uros 3 (GIC) Lindelöf Sirpa EX1 CACS NOM
137 SBI a FI*Kermatassun Hanoi Rocks Charity 2 Naaras 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1
138 SBI a FIN*Recknagel Tairapänks 2 Naaras 4 (GIP) Lindelöf Sirpa EX1 CAPS NOM BIS
139 SBI b S*Stendalens Cola 2 Naaras 1 (SC) Lund Lone KM NOM
139 SBI b S*Stendalens Cola 2 Naaras 17 (Veteraani) Rautio Kristiina 1 NOM BIS
140 SBI b FI*Mimitan Bella 2 Naaras 9 (Avoin) Lund Lone Abs
141 SBI b IT*Sweety Yowl Yumi 2 Naaras 12 (Pennut) Lund Lone EX1
142 SBI b FIN*Pässinpään Lady After Eight 2 Naaras 6 (IP) Lund Lone EX1 CAGPIB
143 SBI b FI*MeToYou Iron Man 2 Uros 8 (PR) Lund Lone EX1 CAPIB
144 SBI c FI*Sinikeijun Ariella Adalmina 2 Naaras 5 (IC) Calmès Fabrice EX1 CAGCIB
145 SBI c FI*Saca's Kenzie the Knight 2 Uros 12 (Pennut) Calmès Fabrice EX1 NOM BIS
146 SBI d FI*Vintti-Katin Birlikka 2 Naaras 3 (GIC) Askett Mats EX1 CACS
147 SBI d FIN*Recknagel Maariolemiöö 2 Uros 2 (SP) Askett Mats Abs
148 SBI f FI*Harebell Honeybone 2 Naaras 9 (Avoin) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAC
149 SBI g FI*Mainio's Betty Liisa 2 Naaras 9 (Avoin) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAC
150 SBI g FIN*Harebell Keshia 2 Naaras 4 (GIP) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAPS
150 SBI g FIN*Harebell Keshia 2 Naaras 17 (Veteraani) Rautio Kristiina 3
151 SBI h FIN*Harebell Zelda 2 Naaras 4 (GIP) Lindelöf Sirpa EX1 CAPS
152 SBI n 21 FIN*Globel's Camelot Figaro 2 Uros 5 (IC) Lindelöf Sirpa EX1 CAGCIB
152 SBI n 21 FIN*Globel's Camelot Figaro 2 Uros 17 (Veteraani) Rautio Kristiina 4
153 SBI b 21 FI*Canth's ToyBoy 2 Uros 1 (SC) Lindelöf Sirpa KM
154 SBI c 21 FI*HaoMao Bernhard 2 Uros 6 (IP) Lund Lone EX1 CAGPIB
155 SBI d 21 FIN*Harebell Tahvo 2 Uros 2 (SP) Lund Lone KM
156 SBI d 21 FI*Harebell Gibson 2 Uros 10 (KAS) Lund Lone EX1 CAP
157 SIB II / SIB n 03 FI*Lumikissan Olivia OiKukas 2 Naaras 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC
158 SIB III / SIB n 22 CH*Lukijn's Skye 2 Uros 1 (SC) Askett Mats KM BIV NOM
159 SIB III / SIB a 24 FI*Villan Idoli 2 Uros 3 (GIC) Askett Mats EX1 CACS
160 SIB III / SIB ny 11 Sibknyazhestvo Oscar 2 Uros 3 (GIC) Askett Mats Abs
161 SIB III / SIB n 22 FI*Alizarin Captain Morgan 2 Uros 7 (CH) Askett Mats EX1 CACIB
162 SIB III / SIB n 24 FI*Lumikissan Herra Huu 2 Uros 5 (IC) Askett Mats EX1 CAGCIB
163 SIB III / SIB ny 22 FI*Amurin Joona 2 Uros 9 (Avoin) Askett Mats EX1 CAC
164 SIB III / SIB ny 24 FI*KissinTassun Geisha 2 Naaras 12 (Pennut) Askett Mats EX2
165 SIB III / SIB n 24 FI*ValkeanTaian Berthea Paksu 2 Naaras 12 (Pennut) Askett Mats EX1 NOM
166 SIB III / SIB n 24 Logan Climberiada*PL 2 Naaras 10 (KAS) Askett Mats Abs
167 SIB IV / SIB n 03 22 FI*Lumikissan Aikamoinen 2 Uros 1 (SC) Calmès Fabrice KM
168 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Lumikissan Morsmaikku 2 Naaras 5 (IC) Calmès Fabrice EX1 CAGCIB BIV NOM
169 SIB IV / SIB n 09 24 Jantar Dysgarden*PL 2 Uros 12 (Pennut) Calmès Fabrice EX1
170 SIB V / SIB f FI*Jäälinnan Alisa 2 Naaras 3 (GIC) Lund Lone EX1 CACS
171 SIB V / SIB d 24 FI*Jatsitytön Blaziken 2 Uros 9 (Avoin) Lund Lone EX1 CAC
172 SIB VI / SIB d 09 FI*Cherrytail's Marlon Brando 2 Uros 3 (GIC) Lindelöf Sirpa Abs
173 SIB VI / SIB d 09 22 FI*Cherrytail's Maverick 2 Uros 5 (IC) Lindelöf Sirpa Abs
174 SIB VII / SIB ds 24 FI*ArcticWilds Bigtime Beagle 2 Uros 1 (SC) Lund Lone KM
175 SIB VII / SIB fs 24 FI*Tuiskutassun Juttu-Liisa 2 Naaras 12 (Pennut) Lund Lone EX1
176 SIB VII / SIB ns FI*KissinTassun Celica 2 Naaras 10 (KAS) Lund Lone EX2
177 SIB VII / SIB fs FIN*Lumikissan Rusina 2 Naaras 10 (KAS) Lund Lone EX1 CAP NOM
177 SIB VII / SIB fs FIN*Lumikissan Rusina 2 Naaras 17 (Veteraani) Rautio Kristiina 4
178 SIB VIII / SIB as 09 22 Fado Colour Foot*PL 2 Uros 3 (GIC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CACS
179 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI*Lumikissan Nopsajalka 2 Uros 9 (Avoin) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAC BIV NOM
180 SIB VIII / SIB fs 09 22 FI*KissinTassun Fyrry 2 Naaras 9 (Avoin) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAC NOM
181 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI*Tuiskutassun Justiina 2 Naaras 12 (Pennut) Saetre Raymond Alessandro EX1 NOM
182 SIB IX / SIB w 61 GR*Snowy Paws Dali 2 Uros 7 (CH) Lund Lone EX1 CACIB NOM
183 TUV n 61-63 / TUV n 62 FIN*Semiramisin Gadiel Girgin 2 Uros 1 (SC) Askett Mats KM
184 TUV d 61-63 / TUV d 62 FIN*Ipekkedinin Birinci Bebek 2 Uros 2 (SP) Askett Mats KM
184 TUV d 61-63 / TUV d 62 FIN*Ipekkedinin Birinci Bebek 2 Uros 17 (Veteraani) Rautio Kristiina 2
185 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI*GizemliKediler Beze Balerin 2 Naaras 1 (SC) Askett Mats KM NOM
186 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN*Verdian Cihangir 2 Uros 4 (GIP) Askett Mats EX1 CAPS
187 TUV f 61-63 / TUV f 61 FI*Semiramisin Ak Rashida 2 Naaras 11 (Nuoret) Askett Mats EX1
188 ABY n Hotchocolate Cleopatra 3 Naaras 3 (GIC) Martikainen Arja EX1 CACS
189 ABY n FI*Aurinkomäen Assi 3 Naaras 5 (IC) Martikainen Arja EX1 CAGCIB BIV
190 ABY n FI*Lovedevotion Cinderella 3 Naaras 5 (IC) Martikainen Arja EX2
191 ABY n FI*Lovedevotion Berlioz 3 Uros 5 (IC) Martikainen Arja EX1 CAGCIB
192 ABY n Osiris(V) Total Surprise 3 Uros 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 CAC
193 ABY n S*Hjortronstigens The Sound of Music 3 Uros 2 (SP) Martikainen Arja Abs
194 ABY a FI*Link Mochweo Blou 3 Uros 12 (Pennut) Coste Louis EX1
195 ABY o S*Rackarkatten's Paco Rabanne 3 Uros 2 (SP) Coste Louis KM NOM
195 ABY o S*Rackarkatten's Paco Rabanne 3 Uros 17 (Veteraani) Lindelöf Sirpa 2
196 BEN n 22 S*Leopardettes Daimler Design 3 Uros 1 (SC) Coste Louis KM
197 BEN n 22 Ilendri Surya 3 Naaras 5 (IC) Coste Louis EX1 CAGCIB
198 BEN n 22 EE*Esmeralda Maya Gold 3 Naaras 4 (GIP) Coste Louis EX1 CAPS NOM
199 BEN n 24 Guru Dude Dream 3 Uros 12 (Pennut) Martikainen Arja EX1
200 BEN n 24 FI*Kissalehdon Kullat Nunu 3 Naaras 4 (GIP) Martikainen Arja EX1 CAPS
201 BEN n 24 FI*Sugarbabes Silvester 3 Uros 10 (KAS) Martikainen Arja Abs
202 BEN n 24 33 FI*Leokatin Jackpot 3 Uros 11 (Nuoret) Martikainen Arja EX1 NOM BIS
203 BEN n 24 33 FIN*SiruCats Ynes Yooralla 3 Naaras 2 (SP) Martikainen Arja KM NOM
203 BEN n 24 33 FIN*SiruCats Ynes Yooralla 3 Naaras 17 (Veteraani) Lindelöf Sirpa 2
204 BRI c FI*Treselle's Utz von Trapp 3 Uros 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana Abs
205 BRI fs FI*Helmiinan Matleena 3 Naaras 6 (IP) Jyrkinen Jaana EX1 CAGPIB
206 BRI c 33 FI*Gimmie's Fifi Saved the Day 3 Naaras 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX1 CAC
207 BUR n FI*Bumpulina Wilberforce 3 Uros 7 (CH) Martikainen Arja Abs
208 BUR n FI*Narinder Dances with wolwes 3 Naaras 6 (IP) Martikainen Arja EX1 CAGPIB
209 BUR b FIN*Narinder Clueless 3 Naaras 4 (GIP) Martikainen Arja EX1 CAPS
210 BUR b FIN*Ravissant Alessaielle Nanda 3 Naaras 4 (GIP) Martikainen Arja EX2
210 BUR b FIN*Ravissant Alessaielle Nanda 3 Naaras 17 (Veteraani) Lindelöf Sirpa 3
211 BUR c FI*Hokkuspokkus Bad Ass 3 Uros 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX1 CAC
212 BUR d FI*Shu-Shun Karamellihelmi 3 Naaras 11 (Nuoret) Martikainen Arja EX1
213 BUR e FI*Jigglypuff's Jack Sparrow 3 Uros 12 (Pennut) Jyrkinen Jaana EX2
214 BUR e FI*Oliivian Öyvind 3 Uros 12 (Pennut) Jyrkinen Jaana EX1
215 BUR g FI*Shu-Shun Sweet Peppermint 3 Naaras 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 CAC
216 BUR g FI*Elwood's Blue Condition 3 Naaras 12 (Pennut) Martikainen Arja EX1
217 BUR g FI*Arkhitekton Sari 3 Naaras 4 (GIP) Martikainen Arja Abs
218 BUR j FI*Jigglypuff's Angelica Teach 3 Naaras 12 (Pennut) Jyrkinen Jaana EX1
219 CRX I / CRX n Selena Light's Russian Lover 3 Uros 3 (GIC) Jyrkinen Jaana EX1 CACS
220 CRX I / CRX n FI*Saca's Nullah 3 Uros 12 (Pennut) Jyrkinen Jaana EX1 NOM
221 CRX II / CRX n 03 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet 3 Uros 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 CAC
222 CRX II / CRX n 01 64 S*Rexlicious Rotella 3 Naaras 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 CAC BIV NOM BIS
223 CRX II / CRX a 02 64 Wavy Silk Elegy Diva 3 Naaras 9 (Avoin) Martikainen Arja EX2
224 CRX II / CRX ns 03 FI*Sweetpurr's Pandia 3 Naaras 8 (PR) Martikainen Arja EX1 CAPIB
225 CRX IV / CRX f 02 62 Dapple Dawn From Topolino's 3 Naaras 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX1 CAC
226 CRX IV / CRX f 02 62 FI*Lubavan Désiree 3 Naaras 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana Abs
227 CRX VI / CRX ns 03 24 FI*Spectrolite Ritariperhonen 3 Uros 12 (Pennut) Coste Louis EX1 NOM BIS
228 CRX VII / CRX b 21 33 FI*Angelfalls Cashmere 3 Naaras 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1
229 CRX VIII / CRX ns 03 21 33 FI*Lubavan Eleanor 3 Naaras 12 (Pennut) Coste Louis EX1
230 DRX I / DRX n (N)Fargo's Dark Angel 3 Naaras 10 (KAS) Coste Louis Abs
231 DSP I / DSP a FI*Indigo's Voldemorth 3 Uros 10 (KAS) Martikainen Arja EX1 CAP
232 DSP III / DSP d 21 RU.Dolf Shudan 3 Uros 3 (GIC) Martikainen Arja EX1 CACS
233 EUR ns FI*Taikapeikon Armas P. 3 Uros 3 (GIC) Coste Louis EX1 CACS
234 EUR ns Alma 3 Naaras 4 (GIP) Coste Louis EX1 CAPS
235 EUR d 22 Silkkiturkin Menevä Macho 3 Uros 2 (SP) Jyrkinen Jaana KM NOM
236 KOR FI*Chai-lai Hang Nok Yung 3 Naaras 7 (CH) Martikainen Arja EX1 CACIB
237 KOR FI*Mythai Chaiama Saao Suay 3 Naaras 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 CAC
238 MAN 51-52 / MAN d 23 51 FI*Conan Lontrus 3 Uros 1 (SC) Coste Louis KM
239 MAU n 24 Sotpe-En-Re Amun-Ra 3 Uros 3 (GIC) Jyrkinen Jaana EX1 CACS
240 MAU n 24 FI*Chai-lai Panya Pebatma 3 Naaras 12 (Pennut) Jyrkinen Jaana EX1
241 MAU ns 24 FI*Chai-lai Walidah Ife 3 Naaras 3 (GIC) Coste Louis EX1 CACS
242 MAU ns 24 FI*CatNmaus Amira Sabihah 3 Naaras 9 (Avoin) Coste Louis Abs
243 MAU ns 24 FI*Chai-lai Wafiyah Widad 3 Naaras 9 (Avoin) Coste Louis Abs
244 MAU ns 24 FI*Chai-lai Iftikhar Inukshuk 3 Naaras 11 (Nuoret) Coste Louis EX1
245 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Coste Louis KM BIV NOM BIS
246 OCI n 24 FI*Moosegrove Dream On 3 Naaras 1 (SC) Coste Louis KM NOM
247 OCI n 24 FI*Moosegrove Drake 3 Uros 3 (GIC) Coste Louis EX1 CACS
248 OCI n 24 FI*Lirukallion Kissoista Suurin 3 Naaras 3 (GIC) Coste Louis Abs
249 OCI n 24 FIN*Moosegrove FenixFernando JR 3 Uros 4 (GIP) Coste Louis EX1 CAPS
250 OCI a 24 FI*Lirukallion Kermakalja 3 Naaras 5 (IC) Jyrkinen Jaana EX1 CAGCIB
251 OCI b 24 FI*Moosegrove Ad Victoriam 3 Naaras 1 (SC) Martikainen Arja KM
252 OCI b 24 FI*Kukkatarhan Capsicum 3 Uros 5 (IC) Martikainen Arja EX1 CAGCIB NOM
253 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 2 (SP) Martikainen Arja KM NOM BIS
253 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 17 (Veteraani) Lindelöf Sirpa 1 NOM BIS
254 RUS FI*Hana-Bi Timur 3 Uros 1 (SC) Coste Louis KM BIV
255 RUS Wynterwynd Moon River 3 Uros 5 (IC) Coste Louis EX1 CAGCIB
256 RUS FI*BlueLair's Zina 3 Naaras 7 (CH) Coste Louis EX1 CACIB
257 RUS FI*Janatuisen Le vagabond 3 Uros 9 (Avoin) Coste Louis Abs
258 RUS FI*Lolcat's Peter Pan 3 Uros 11 (Nuoret) Coste Louis EX1 NOM
259 RUS FI*Zarin Onneli 3 Naaras 11 (Nuoret) Coste Louis EX1
260 RUS FI*Shady-Lady's Pepi 3 Uros 12 (Pennut) Coste Louis EX1 BIV
261 RUS FI*Harmuan Nessa Nallukka 3 Naaras 12 (Pennut) Coste Louis EX1 -
262 RUS FI*Hana-Bi Taikatalvi 3 Naaras 4 (GIP) Coste Louis EX1 CAPS
263 RUS FIN*Saraitshikin HaveANiceDay 3 Naaras 10 (KAS) Coste Louis EX1 CAP
263 RUS FIN*Saraitshikin HaveANiceDay 3 Naaras 17 (Veteraani) Lindelöf Sirpa 1
264 SPH I / SPH n FI*Eipril Blackpepper 3 Uros 9 (Avoin) Martikainen Arja Abs
265 SPH III / SPH g 21 Cocopah Scarlett 3 Naaras 12 (Pennut) Martikainen Arja EX1 NOM
266 SPH V / SPH d 21 33 FI*Tutsi Chaumet 3 Uros 1 (SC) Jyrkinen Jaana KM NOM
267 SPH V / SPH a 03 32 FI*Tutsi Emperor 3 Uros 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1 NOM
268 SPH V / SPH n 21 33 FI*Hobbitqueen's Emporio 3 Uros 4 (GIP) Jyrkinen Jaana Abs
269 SPH V / SPH f 02 21 33 FI*Tutsi Buccellati 3 Naaras 4 (GIP) Jyrkinen Jaana EX1 CAPS NOM BIS
270 OSH n Galoo of Beugnycats 4 Uros 1 (SC) Rautio Kristiina KM NOM BIS
271 OSH f FI*Choose Avec Moi & Bimba 4 Naaras 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1
272 OSH a 24 FI*WildHawk's Arre-Catte Waho 4 Uros 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1
273 OSH a 24 FI*LoudMeow Little Starlet 4 Naaras 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1 NOM BIS
274 OSH a 24 LV*Dark Side Panther Eminems 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
275 OSH a 25 S*Sandvretens Syrah 4 Naaras 5 (IC) Rautio Kristiina Abs
276 OSH a 25 FI*LoudMeow Stella by Starlight 4 Naaras 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX1
277 OSH d 24 FI*Choose An Aconda Man 4 Uros 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1
278 OSH f 24 (N)Himmeltinden's Mina 4 Naaras 9 (Avoin) Rautio Kristiina Abs
279 OSH h 24 FI*GizemliKediler Coco 4 Naaras 5 (IC) Jyrkinen Jaana EX1 CAGCIB
280 OSH ns 24 FI*WildHawk's Awinita Ahawi 4 Naaras 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX1
281 OSH as 24 FI*WildHawk's Ahote Annawan 4 Uros 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1
282 OSH f 03 FI*Wonka Wictoria 4 Naaras 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX1 NOM
283 OSH n 03 22 FI*Keskimaan Purrrfect Mao 4 Me 4 Naaras 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1 NOM BIS
284 PEB V / PEB n 33 Veni-Vidi-Vici Del Iris 4 Naaras 4 (GIP) Jyrkinen Jaana EX1 CAPS NOM
285 SIA n EE*Cassiopea Siaoricat 4 Naaras 12 (Pennut) Jyrkinen Jaana EX1
286 SIA a FI*Aurinkomäen Dooris-Damina 4 Naaras 7 (CH) Jyrkinen Jaana EX1 CACIB NOM BIS
287 SIA f JellonCats soot nose 4 Naaras 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1
288 SIA b 21 (N)Attack's Icandy 4 Uros 12 (Pennut) Jyrkinen Jaana EX1 NOM
289 SYS b 03 FI*Choose Three Wishes Well 4 Naaras 3 (GIC) Jyrkinen Jaana EX1 CACS
290 HCL Pooris Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Lund Lone 3
291 HCL Roope Rommirusina Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Lund Lone 2
292 HCL Simba Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Lund Lone 1
293 HCL Tyyne-Liina Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Lund Lone 1 NOM
294 HCS Mustikka Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Jyrkinen Jaana 2
294 HCS Mustikka Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Martikainen Arja 1 NOM BIS
295 HCS Santtu Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Jyrkinen Jaana 1 NOM BIS
296 HCS Wilma Wilhelmiina Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Jyrkinen Jaana 1
318 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Askett Mats ACL VIII, MCO I, MCO IX, RAG a, RAG a 03, RAG d, RAG n 04, SBI d, SIB III, TUV 61-63 36
Calmès Fabrice RAG a 04, RAG c, SBI c, ACL III, ACL XI, ACS VIII, MCO V, MCO VII, NEM II, NFO II, NFO III, NFO IV, SIB IV 34
Coste Louis ABY a, ABY o, BEN n 22, CRX VI, CRX VIII, DRX I, EUR ns, MAN 51-52, MAU ns 24, OCI n 24, RUS, I VET 34
Jyrkinen Jaana BRI c, BRI c 33, BRI fs, BUR c, BUR e, BUR j, CRX I, CRX IV, CRX VII, EUR d 22, MAU n 24, OCI a 24, OSH a 24, OSH as 24, OSH d 22, OSH f, OSH h 24, PEB V, SIA a, SIA b 21, SIA f, SIA n, SPH V, SYS b 03, HCS 35
Lindelöf Sirpa MCO VIII, NFO IV, NFO VII, NFO VIII,RAG a 04 21, RAG g 04, RAG n 03, SBI a, SBI b 21, SBI h, SBI n, SBI n 21, SIB II, SIB VI, III VET 38
Lund Lone ACL X,MCO VI, NEM I, NFO IX, NFO V, NFO VI, RAG d 04, RAG n, RAG n 21, SBI b, SBI c 21, SBI d 21, SIB IX, SIB V, SIB VII, HCL 36
Martikainen Arja ABY n, BEN n 24, BEN n 24 33, BUR b, BUR d, BUR g, BUR n, CRX II, DSP I, DSP III, KOR , OCI b 24, SPH I, SPH III, HC VET 33
Rautio Kristiina EXO d 22, EXO f 22, EXO g 03, EXO n, PER d 33, PER e 21 33, PER f 03, PER f 22, PER n 03, PER n 03 24, PER w 62, OSH a 25,OSH f 03, OSH f 24, OSH n, OSH n 03 22, OSH ns 24, II VET 30
Saetre Raymond Alessandro PER a 02 62, PER a 03 22, PER b, PER d, PER d 24, PER f, PER f 02 62,PER fs, PER n, PER n 03 22, PER n 24, PER n 33, ACL V, ACS V, MCO II, MCO III, MCO IV, RAG a 03 21, SBI f, SBI g, SIB VIII 38
9 tuomaria.