Omakissa
RUROK 24.8.2014
Järjestävä yhdistys Ruuhka-Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 24.8.2014 Loppuu 24.8.2014
Ilmoittautuminen alkaa 23.6.2014 Ilmoittautuminen loppuu 7.8.2014
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 17:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 8:30
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 14.8.2014
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 600   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@rurok.fi
Paikka Myyrmäkihalli,Raappavuorentie 8-10, 01600 Vantaa
Toimihenkilöt HUOMIO! MAKSUKUITTI ON LÄHETETTÄVÄ NÄYTTELYSIHTEERILLE VÄLITTÖMÄSTI JOKO SHOW@RUROK.FI TAI POSTISSA.
Maksukuitin mukana selvästi seuraavat tiedot: Ilmoittajan nimi, kissan virallinen nimi ja rotu.

Näyttelyn toimihenkilöt:
Näyttelysihteeri:Outi Jalo, Käänteenkuja 4, 21350 Ilmarinen. Yhteydenotot ensisijaisesti sähköpostilla show@rurok.fi. Numerosta 050-5340810 tavoittaa vain iltaisin kello 20.00-21.00. Yleiset näyttelykysymykset omalle yhdistykselle ja Omakissa kysymykset omakissan vastuuhenkilöille!
Pääassistentti: Ilmoittautumiset assistentiksi suoraan Marko Lahtinen, nebbis@gmail.com tai p.041 584 1221:)
Tuomarioppilasanomukset; 31.7.2014 mennessä Outi Jalo, Käänteenkuja 4, 21350 Ilamarinen.
Palkinnot ja ruusukkeet: otetaan kiitollisuudella vastaan. Ilmoita palkinnot 31.7.2014 mennessä Jaana Honkonen jaana.honkonen@rurok.fi
Myyntipaikoista ja rotupöydistä vastaa näyttelypäällikkömme Tuomo Kotola, p. 050 553 25 43
 
Rurokin näyttelyn toimihenkilöiden yhteystiedot:
Näyttelypäällikkö: Tuomo Kotola p. 050 – 553 25 43
Näyttelysihteeri: Outi Jalo p. 050-5340810, tai show@rurok.fi huom. näyttelysihteeri ei vastaa puhelimeen työaikana eli ensisijaisesti yhteydenotot sähköpostilla!
Rahastonhoitaja: Sinikka Laine p. 050–5111399
Lisätietoja Näyttely on euro tyylinen.
Luettelo 3€
Ruusukeet 3€

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 92 92 0 0 0
2 115 114 0 1 0
3 94 93 0 1 0
4 154 154 0 0 0
Kotikissat 26 26 0 0 0
Yhteensä 481 479 0 2 0

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
ABY n FI*Laire Oira Anor 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
NFO IX / NFO w 64 FIN*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
RAG n 21 Gayaneh Gaudeamus Igitur 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
TUA I / TUA n Geraylar Hazar of Nazarlik 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
1 EXO w 62 FI*Elrikan Fantastic Feeling 1 Uros 12 (Pennut) Stoop Wendel EX1
2 EXO n 22 FI*AzuLejo's Swanheart 1 Naaras 12 (Pennut) Stoop Wendel EX1
3 EXO n 24 FI*Cherish's Nutmeg 1 Naaras 11 (Nuoret) Stoop Wendel EX1
4 EXO d 22 S*IxiDixi's Four Tops 1 Uros 1 (SC) Stoop Wendel KM
5 EXO n 03 FI*AzuLejo's Gangman Style 1 Uros 12 (Pennut) Stoop Wendel EX1
6 EXO d 03 22 FI*AzuLejo's Stargazer 1 Uros 12 (Pennut) Stoop Wendel EX1
7 PER w 62 FI*Elrikan Rolex 1 Uros 5 (IC) Stoop Wendel EX1 CAGCIB
8 PER w 62 Miwian Rubic of Amabili 1 Uros 7 (CH) Stoop Wendel EX1 CACIB NOM
9 PER w 63 FI*Elrikan Mirage of Love 1 Uros 12 (Pennut) Stoop Wendel EX1 NOM BIS
10 PER n FIN*Nightmare's Magical Paws 1 Naaras 4 (GIP) Wilczek Anna EX1 CAPS
10 PER n FIN*Nightmare's Magical Paws 1 Naaras 17 (Veteraani) Roca Folch Yan 2
11 PER f FI*Kultaviiksen Minnie Ripperton 1 Naaras 12 (Pennut) Stoop Wendel Abs
12 PER f Hiladoras Caramella 1 Naaras 12 (Pennut) Stoop Wendel EX1
13 PER f Sumava's Amanda 1 Naaras 6 (IP) Stoop Wendel EX1 CAGPIB
14 PER ns FI*Kultaviiksen Howlin Wolf 1 Uros 9 (Avoin) Wilczek Anna EX1 CAC
15 PER ds FI*Kultaviiksen Lucille 1 Naaras 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1
16 PER fs Kuutsas Summer Storm 1 Naaras 9 (Avoin) Wilczek Anna EX1 CAC
17 PER n 24 My-Champagne Anemone to Timanfaya 1 Naaras 5 (IC) Wilczek Anna EX1 CAGCIB NOM BIS
18 PER n 24 FIN*Jarbabin Tsimbavaati 1 Uros 4 (GIP) Wilczek Anna EX1 CAPS NOM BIS
19 PER d 22 FI*Kultaviiksen Elmore James 1 Uros 8 (PR) Stoop Wendel EX1 CAPIB NOM
20 PER d 24 FI*BlueIce's Blazing Glory 1 Uros 2 (SP) Stoop Wendel KM
21 PER d 24 FI*BlueIce's Warwick 1 Uros 6 (IP) Stoop Wendel EX1 CAGPIB
22 PER ns 24 62 FIN*Dirlandan Efesos 1 Uros 6 (IP) Wilczek Anna EX1 CAGPIB
23 PER ds 22 62 Fairy 4 U Jumanji 1 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
24 PER n 03 Hiladoras Alejandro 1 Uros 11 (Nuoret) Stoop Wendel EX1 NOM BIS
25 PER f 02 21 62 FI*Sabrimin Deluxe 1 Naaras 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1
26 PER f 03 FIN*Amysantti Coconut Shake 1 Naaras 4 (GIP) Wilczek Anna EX1 CAPS NOM BIS
26 PER f 03 FIN*Amysantti Coconut Shake 1 Naaras 17 (Veteraani) Roca Folch Yan NOM BIS
27 PER ns 03 FIN*Kissankäpälän Arnold S. 1 Uros 2 (SP) Stoop Wendel KM
28 PER n 01 21 62 FI*Dirlandan HanoiRocks 1 Naaras 8 (PR) Stoop Wendel EX1 CAGPIB
29 PER n 03 24 FI*Kissankäpälän Cupido 1 Uros 3 (GIC) Wilczek Anna EX1 CACS NOM BIS
30 PER n 03 22 FI*Sabrimin Xscape 1 Uros 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1 NOM
31 PER a 03 22 FIN*Kissankäpälän Blossom 1 Naaras 4 (GIP) Stoop Wendel EX1 CAPS NOM
32 PER n 33 FIN*Cherish's Hotcake 1 Naaras 1 (SC) Wilczek Anna KM
33 PER d 33 Sinihuiskan DingDong 1 Uros 11 (Nuoret) Stoop Wendel EX1
34 ACL III / ACL n 22 FI*Murmelin Dave 2 Uros 12 (Pennut) Lubrano Robert Abs
35 ACL III / ACL n 23 FI*Murmelin Bonzo 2 Uros 6 (IP) Lubrano Robert Abs
36 ACL X / ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl 2 Naaras 2 (SP) Roca Folch Yan KM
36 ACL X / ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl 2 Naaras 17 (Veteraani) Veland Anne 2
37 ACS IV / ACS n 02 21 62 FI*Murmelin Daniela 2 Naaras 12 (Pennut) Roca Folch Yan Abs
38 LPL n 09 S*Ägirs Hus BC Qaffe 2 Uros 8 (PR) Hornell Henry EX1 CAPIB
39 MCO I / MCO a FI*Lexicon Anastasia 2 Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 No Cert
40 MCO I / MCO a FI*Kasmasiinin Blue Bagheera 2 Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1 NOM
41 MCO II / MCO n 03 Ghost Rider Tiili*PL 2 Uros 7 (CH) Hornell Henry EX1 CAGCIB
42 MCO II / MCO a 09 FI*HoneyCoon's I Want It More 2 Uros 8 (PR) Hornell Henry EX1 CAPIB
43 MCO II / MCO a 09 FI*HoneyCoon's Sex&Cigarettes 2 Naaras 10 (KAS) Hornell Henry EX1 CAP NOM
44 MCO III / MCO n 22 FI*Escape's Apocalyptica 2 Uros 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1
45 MCO III / MCO n 22 FI*Fiarosa Maine Tero 2 Uros 12 (Pennut) Hornell Henry EX1
46 MCO III / MCO n 22 FIN*Chamberlain Is There Truth 2 Uros 2 (SP) Hornell Henry KM NOM
46 MCO III / MCO n 22 FIN*Chamberlain Is There Truth 2 Uros 17 (Veteraani) Veland Anne 1
47 MCO IV / MCO a 03 23 FI*Goldenstream's Waterloo 2 Uros 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1 NOM
48 MCO V / MCO g FI*DraCoon Kiss Me Hannah 2 Naaras 9 (Avoin) Roca Folch Yan VG3
49 MCO V / MCO g 22 FI*Valier's Juno 2 Naaras 9 (Avoin) Roca Folch Yan EX2
50 MCO V / MCO f IT*Betulla Di Freya Valencia 2 Naaras 9 (Avoin) Roca Folch Yan EX1 CAC
51 MCO V / MCO f 22 FI*Hemingway's Chipara Sun 2 Naaras 11 (Nuoret) Roca Folch Yan EX1
52 MCO V / MCO f FI*KingLeo's Bohemian Dream 2 Naaras 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX1 BIV NOM
53 MCO VI / MCO d 09 24 FI*Stout-hearted Louise 2 Naaras 10 (KAS) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAP NOM
54 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Fullmoon's FireWalkWithMe 2 Naaras 7 (CH) Saetre Raymond Alessandro EX1 CACIB
55 MCO VI / MCO f 03 Queck Wind Kian Cats*RU, JW *** 2 Naaras 9 (Avoin) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAC NOM
56 MCO VI / MCO d 09 22 DK*Amistia's Burning Red 2 Uros 11 (Nuoret) Saetre Raymond Alessandro EX1
57 MCO VI / MCO f 09 FI*Daybreak's Indira 2 Naaras 11 (Nuoret) Saetre Raymond Alessandro EX1 BIV NOM BIS
58 MCO VI / MCO f 09 24 Marseillaise Estate Pearls*RU 2 Naaras 11 (Nuoret) Saetre Raymond Alessandro EX2
59 MCO VI / MCO e 09 Merlin Leonilacoon*RU, DVM 2 Uros 12 (Pennut) Saetre Raymond Alessandro EX1 BIV NOM BIS
60 MCO VII / MCO ds 22 DK*Amistia's Untold Truth 2 Uros 3 (GIC) Roca Folch Yan EX2
61 MCO VII / MCO ns 22 Fireworks Estate Pearls*RU 2 Uros 3 (GIC) Roca Folch Yan EX1 CACS
62 MCO VII / MCO ns FI*Halden coon's Turbo Jr 2 Uros 4 (GIP) Roca Folch Yan EX1 CAPS NOM
63 MCO VIII / MCO ns 09 FI*Pikkumetsän Zaza 2 Naaras 7 (CH) Roca Folch Yan Abs
64 MCO VIII / MCO ns 09 23 FI*Fullmoon's Irresistible Princess 2 Naaras 12 (Pennut) Roca Folch Yan Abs
65 MCO VIII / MCO ns 09 FI*Stout-hearted MyWay 2 Uros 10 (KAS) Roca Folch Yan EX1 CAP
66 MCO VIII / MCO gs 03 22 FI*TipTop Maine Ups I did It! 2 Naaras 8 (PR) Roca Folch Yan EX1 CAPIB
67 MCO IX / MCO w 62 FI*Fullmoon's I Love Rock N Roll 2 Naaras 12 (Pennut) Roca Folch Yan VG1
68 MCO IX / MCO w 64 FI*Escape's Paloma Faith 2 Naaras 6 (IP) Roca Folch Yan EX1 CAGPIB NOM
69 MCO IX / MCO w 62 Nova's Place Tacomah 2 Uros 17 (Veteraani) Veland Anne 3
70 NFO I / NFO n DonTomaso's Septimus 2 Uros 5 (IC) Hornell Henry EX1 CAGCIB
71 NFO I / NFO n FI*Taaborinvuoren Pamela 2 Naaras 9 (Avoin) Hornell Henry EX1 CAC
72 NFO I / NFO a 9 Levens Trick or Treat 2 Uros 11 (Nuoret) Hornell Henry Abs
73 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian September Ashes 2 Uros 1 (SC) Kass Tellervo KM BIV NOM BIS
74 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Lucky Hunter 2 Uros 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX2
75 NFO II / NFO n 03 S*Eternitgården's Morse 2 Uros 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1 NOM
76 NFO II / NFO a 03 S*Silent Hill's Sweeney Todd 2 Uros 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
77 NFO II / NFO n 09 FI*Hopeahännän Matilda 2 Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
78 NFO II / NFO n 09 FIN*Wishmaster Kid Brother 2 Uros 4 (GIP) Kass Tellervo EX1 CAPS
79 NFO II / NFO n 03 FI*Ninatte's Cloud Nine 2 Uros 10 (KAS) Kass Tellervo EX1 CAP NOM
80 NFO III / NFO a 22 FI*Heinuntuvan Andreas 2 Uros 3 (GIC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CACS
81 NFO III / NFO n 22 FI*Tähtitassun Päivänsäde 2 Naaras 3 (GIC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CACS BIV
82 NFO III / NFO n 24 FI*Jarraun's Skog Anrid 2 Naaras 7 (CH) Saetre Raymond Alessandro EX1 CACIB
83 NFO III / NFO n 22 FI*FoxyPaw's Lucky Brown 2 Uros 11 (Nuoret) Saetre Raymond Alessandro EX1
84 NFO IV / NFO n 03 22 FI*Ballawhane It's A Mystery 2 Uros 1 (SC) Roca Folch Yan KM
85 NFO IV / NFO n 09 23 FI*Slytiger's Hot Enchantment 2 Uros 3 (GIC) Roca Folch Yan EX1 CACS NOM
86 NFO IV / NFO n 03 22 S*NC's Killer Queen 2 Naaras 3 (GIC) Roca Folch Yan EX1 CACS
87 NFO IV / NFO a 03 24 FI*FinnFeline's Envy Me 2 Uros 5 (IC) Roca Folch Yan EX2
88 NFO IV / NFO a 09 23 FI*Nalle-Puhin Gil Grissom 2 Uros 5 (IC) Roca Folch Yan EX1 CAGCIB
89 NFO IV / NFO n 03 24 S*Nenya's Shadowcat 2 Naaras 5 (IC) Roca Folch Yan Mitätöity Mitätöity
90 NFO IV / NFO n 09 23 FI*Kuutamoyön Minerva 2 Naaras 9 (Avoin) Roca Folch Yan EX1 CAC
91 NFO IV / NFO n 09 22 FI*FoxyPaw's Lucky Lucille 2 Naaras 11 (Nuoret) Roca Folch Yan EX1 BIV NOM
92 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Pörkarvan Pantera 2 Naaras 11 (Nuoret) Roca Folch Yan EX2
93 NFO IV / NFO n 09 22 FI*FoxyPaw's Hoodoo Doll 2 Naaras 2 (SP) Roca Folch Yan KM
94 NFO IV / NFO n 09 23 FIN*Kehrääjän Siiri 2 Naaras 6 (IP) Roca Folch Yan EX1 CAGPIB
94 NFO IV / NFO n 09 23 FIN*Kehrääjän Siiri 2 Naaras 17 (Veteraani) Veland Anne 3
95 NFO V / NFO d S*Rotvältans Kingston 2 Uros 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
96 NFO V / NFO d 24 FI*Tähtitassun Daniel 2 Uros 6 (IP) Kass Tellervo EX1 CAGPIB
97 NFO VI / NFO d 03 22 FI*Ninatte's Big Dipper 2 Uros 3 (GIC) Nissen Aase EX1 CACS
98 NFO VI / NFO d 09 FI*Kultahuiskan Isabella 2 Naaras 3 (GIC) Nissen Aase EX2
99 NFO VI / NFO f 03 22 S*Eärfalas Flisan 2 Naaras 3 (GIC) Nissen Aase EX1 CACS BIV
100 NFO VI / NFO f 03 22 FI*Hopeahännän SerafinaPekkala 2 Naaras 7 (CH) Nissen Aase Abs
101 NFO VI / NFO f 02 62 Eluney LemuNarki*ES 2 Naaras 11 (Nuoret) Nissen Aase EX1
102 NFO VI / NFO d 09 22 S*Just Catnap's Ailsa Craig 2 Naaras 12 (Pennut) Nissen Aase EX1 NOM
103 NFO VI / NFO d 03 FI*Kultahuiskan Iisakki 2 Uros 4 (GIP) Nissen Aase EX1 CAPS
104 NFO VI / NFO f 09 FI*Jarraun's Skog Borghilda 2 Naaras 10 (KAS) Nissen Aase EX2
105 NFO VI / NFO f 02 21 FIN*FoxyPaw's Indian Woman 2 Naaras 10 (KAS) Nissen Aase EX1 CAP BIV
105 NFO VI / NFO f 02 21 FIN*FoxyPaw's Indian Woman 2 Naaras 17 (Veteraani) Veland Anne 1 NOM BIS
106 NFO VII / NFO fs FI*Hopeahännän Vanessa 2 Naaras 12 (Pennut) Saetre Raymond Alessandro EX1
106 NFO VII / NFO fs FI*Hopeahännän Vanessa 2 Naaras 13c (Määrittely) Saetre Raymond Alessandro NFO VII/ fs
107 NFO VII / NFO ds 24 FI*FoxyPaw's Dusty Miller 2 Uros 2 (SP) Saetre Raymond Alessandro KM NOM
108 NFO VIII / NFO fs 09 24 FI*Katinkurun Katajanmarja 2 Naaras 5 (IC) Roca Folch Yan EX1 CAGCIB NOM
109 NFO VIII / NFO es 03 24 FI*Hopeahännän Iorek Byrnison 2 Uros 9 (Avoin) Roca Folch Yan Abs
110 NFO VIII / NFO fs 09 Gabra Gina Z Klajdovky, CZ 2 Naaras 9 (Avoin) Roca Folch Yan EX1 CAC
111 NFO VIII / NFO fs 09 FI*Jarraun's Skog Cheralin 2 Naaras 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX1 BIV
112 NFO VIII / NFO ns 09 22 FI*Windsor Kaleish 2 Naaras 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX2
113 NFO VIII / NFO ns 09 22 FI*Ballawhane I Want ToBeFree 2 Uros 10 (KAS) Roca Folch Yan EX1 CAP
114 NFO IX / NFO w 64 FIN*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 1 (SC) Lubrano Robert KM
115 NFO IX / NFO w 64 FI*Tähtitassun Carl Philip 2 Uros 4 (GIP) Lubrano Robert EX1 CAPS NOM BIS
116 RAG n FI*Hakalan Herra Töppönen 2 Uros 9 (Avoin) Kass Tellervo Abs
117 RAG n Gayaneh Ideo Iuxta 2 Uros 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
118 RAG n FI*Erkatin Söpö-Nöpöstiina 2 Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
119 RAG a Gayaneh Gratia Illa 2 Naaras 5 (IC) Hornell Henry EX1 CAGCIB NOM
120 RAG a FI*Dolldesire's Fizz 2 Uros 9 (Avoin) Hornell Henry EX1 CAC BIV
121 RAG a FI*Tiridoll's My Caramel Kiss 2 Naaras 12 (Pennut) Hornell Henry EX1 NOM
122 RAG f FI*Tiridoll's I'm Little Miss Princess Love 2 Naaras 12 (Pennut) Nissen Aase EX1
123 RAG n 21 Gayaneh Gaudeamus Igitur 2 Uros 5 (IC) Lubrano Robert EX1 CAGCIB BIV NOM
124 RAG n 21 FI*Pehmis Harald Suuri 2 Uros 12 (Pennut) Lubrano Robert Abs
125 RAG n 21 Gayaneh Igitur Imago 2 Uros 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1
126 RAG n 21 Gayaneh Igitur Iris 2 Naaras 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1
127 RAG n 03 FI*Tuulikellon Prime Time 2 Uros 1 (SC) Kass Tellervo KM
128 RAG n 03 FI*Sunrunner's Ulwis 2 Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC BIV
129 RAG n 03 FI*Riverknee Farang Faryd 2 Uros 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
130 RAG n 03 FI*Hakalan Irwin 2 Uros 12 (Pennut) Kass Tellervo Abs
131 RAG n 03 FI*Sunrunner's Willa 2 Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
132 RAG n 04 FI*Hakalan Heili 2 Naaras 9 (Avoin) Lubrano Robert Abs
133 RAG n 04 Gayaneh Io Improvisus 2 Uros 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1
134 RAG a 03 FI*Tiridoll's 7th Heaven 2 Uros 5 (IC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAGCIB
135 RAG a 03 (N)Dixie Dolls Smooth Smurf 2 Uros 11 (Nuoret) Saetre Raymond Alessandro EX1
136 RAG a 03 FIN*Tiridoll's Tiger Heart 2 Uros 2 (SP) Saetre Raymond Alessandro KM
137 RAG a 03 FI*Erkatin Tytti Tuulikki 2 Naaras 10 (KAS) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAP
138 RAG a 04 FI*Feel-X Notabilis 2 Uros 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC
139 RAG a 04 FI*Lukanpuron Corona Borealis 2 Uros 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1 NOM
140 RAG a 04 FI*Tiridoll's Dreamcatcher 2 Uros 6 (IP) Lubrano Robert EX1 CAGPIB
141 RAG d 03 FI*Snowrag Red Maserati 2 Uros 3 (GIC) Hornell Henry EX1 CACS
142 RAG d 03 FIN*Tiridoll's Caramel Kiss 2 Naaras 10 (KAS) Hornell Henry EX1 CAP
143 SBI n S*Raus Höjden's Harmoney in Brown 2 Naaras 1 (SC) Lubrano Robert KM
144 SBI n FIN*Chirybiry's Remulus 2 Uros 2 (SP) Lubrano Robert KM
144 SBI n FIN*Chirybiry's Remulus 2 Uros 17 (Veteraani) Veland Anne 2
145 SBI n EST*Audrey Herencia 2 Naaras 6 (IP) Lubrano Robert EX1 CAGPIB NOM BIS
146 SBI a FI*MeToYou Hero 2 Uros 3 (GIC) Nissen Aase EX1 CACS NOM
147 SBI a FI*Tamus Vectra Pipro 2 Naaras 2 (SP) Nissen Aase KM BIV NOM
148 SBI a FIN*Sic'an Midian 2 Naaras 6 (IP) Nissen Aase EX1 CAGPIB
149 SBI a FI*Åbodas Tobias 2 Uros 8 (PR) Nissen Aase EX1 CAPIB
150 SBI a FIN*Shamran Quiromantica 2 Naaras 10 (KAS) Nissen Aase EX1 CAP
151 SBI b FI*Mithrandilin Elwing 2 Naaras 3 (GIC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CACS
152 SBI b EE*Kayzer Herencia 2 Uros 5 (IC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAGCIB NOM
153 SBI b FI*Ziazan Geppetto 2 Uros 10 (KAS) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAP
154 SBI c FI*Saca's Kenzie the Knight 2 Uros 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1
155 SBI d FI*Chirybiry's Lady-Laili 2 Naaras 11 (Nuoret) Nissen Aase EX1
156 SBI d FIN*Recknagel Maariolemiöö 2 Uros 2 (SP) Nissen Aase KM NOM
157 SBI f FI*Birmayan Fazermint 2 Naaras 3 (GIC) Kass Tellervo EX1 CACS BIV NOM
158 SBI f FI*Nalle-Puhin Mustang Sally 2 Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
159 SBI f FI*Belagian Xantippa 2 Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
160 SBI f FI*Tamus Wildcat 2 Naaras 4 (GIP) Kass Tellervo EX1 CAPS NOM
161 SBI n 21 FI*Zildan Lumihelmi 2 Naaras 7 (CH) Nissen Aase EX1 CACIB
162 SBI n 21 FI*Kirakan Quiereme Mucho 2 Uros 4 (GIP) Nissen Aase EX1 CAPS
163 SBI b 21 FI*Canth's ToyBoy 2 Uros 1 (SC) Hornell Henry KM NOM
164 SBI b 21 S*Lavender Fields Felicia 2 Naaras 3 (GIC) Hornell Henry EX1 CACS
165 SBI c 21 FI*Ziazan Horus 2 Uros 10 (KAS) Lubrano Robert EX1 CAP
166 SBI d 21 FI*JoJon La Veta de Oro 2 Uros 5 (IC) Lubrano Robert EX1 CAGCIB
167 SIB I / SIB n NO*Tundrapaw's Dixie 2 Naaras 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC
168 SIB I / SIB a FI*Piperitan Inachius 2 Uros 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1
169 SIB II / SIB n 03 FI*Amurin Linus 2 Uros 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC
170 SIB III / SIB ny 24 FI*Amurin Ruufus 2 Uros 1 (SC) Nissen Aase KM BIV
171 SIB III / SIB n 22 FI*Amurin Zippora 2 Naaras 5 (IC) Nissen Aase EX1 CAGCIB NOM BIS
172 SIB III / SIB n 22 FI*Alizarin Captain Morgan 2 Uros 9 (Avoin) Nissen Aase EX1 CAC
173 SIB III / SIB a 22 FI*Piperitan Ixion 2 Uros 11 (Nuoret) Nissen Aase EX1
174 SIB III / SIB n 23 FI*Amurin Neri 2 Naaras 11 (Nuoret) Nissen Aase EX1 BIV NOM
175 SIB III / SIB a 24 FI*Amante's Zodiac 2 Uros 12 (Pennut) Nissen Aase EX1
176 SIB III / SIB n 24 FI*Magnificat Siberian Tosha 2 Uros 10 (KAS) Nissen Aase EX1 CAP
177 SIB IV / SIB n 09 22 FI*Villan Electronic Mailbox 2 Uros 3 (GIC) Lubrano Robert EX1 CACS BIV
178 SIB IV / SIB n 03 22 FI*Amurin Hoosea 2 Uros 5 (IC) Lubrano Robert EX1 CAGCIB
179 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Taigatassun Armi 2 Naaras 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC
180 SIB VI / SIB f 03 23 FIN*Amante's Queen of the Night 2 Naaras 6 (IP) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAGPIB
181 SIB VI / SIB d 09 23 FIN*Magnificat Delizia 2 Naaras 6 (IP) Saetre Raymond Alessandro EX2
182 SIB VIII / SIB ns 09 FI*Cherrytail's SpecialBoy 2 Uros 11 (Nuoret) Saetre Raymond Alessandro EX1
183 SIB VI / SIB g 09 FI*Cherrytail's Umika 2 Naaras 12 (Pennut) Saetre Raymond Alessandro EX1
184 SIB IX / SIB w 61 GR*Snowy Paws Dali 2 Uros 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC
185 TUA I / TUA n Geraylar Hazar of Nazarlik 2 Uros 5 (IC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAGCIB
186 TUA I / TUA n FI*Lumiris Aladdin 2 Uros 11 (Nuoret) Saetre Raymond Alessandro EX1
187 TUA III / TUA ny 24 FI*Tangerine's Cheyenne 2 Naaras 7 (CH) Lubrano Robert EX1 CACIB NOM
188 TUA VI / TUA f 03 22 FI*Elekatin Jalila Jessenia 2 Naaras 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1
189 TUA IX / TUA w 62 FI*Nazarlik Yang 2 Naaras 7 (CH) Lubrano Robert EX1 CACIB BIV
190 TUA IX / TUA w 61 FI*Elekatin Super Nova 2 Uros 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1 NOM
191 TUA IX / TUA w 63 FI*Lumiris Anastasia 2 Naaras 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1
192 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI*GizemliKediler Beze Balerin 2 Naaras 1 (SC) Nissen Aase KM
193 TUV f 61-63 / TUV f 61 FI*Valier's Farai 2 Naaras 12 (Pennut) Saetre Raymond Alessandro Abs
194 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN*Verdian Cihangir 2 Uros 4 (GIP) Nissen Aase EX1 CAPS
194 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN*Verdian Cihangir 2 Uros 17 (Veteraani) Veland Anne 4
195 ABY n Nefertum d'Or PtitPrince*UA 3 Uros 1 (SC) Calmès Fabrice KM NOM
196 ABY n Osiris(V) Total Surprise 3 Uros 11 (Nuoret) Calmès Fabrice EX1 NOM BIS
197 ABY n FI*Laire Meleth Aran 3 Uros 2 (SP) Calmès Fabrice KM
198 ABY n S*Hjortronstigens The Sound of Music 3 Uros 2 (SP) Calmès Fabrice KM BIV NOM BIS
199 ABY n FI*Laire Valar Lorien 3 Uros 6 (IP) Calmès Fabrice EX1 CAGPIB
200 ABY n FI*Laire Oira Anor 3 Uros 8 (PR) Calmès Fabrice EX1 CAPIB
201 ABY n FI*Laire Gelir Iavas 3 Uros 10 (KAS) Calmès Fabrice EX1 CAP
202 ABY a FI*Link Nyota Ziko Humu 3 Uros 3 (GIC) Comorio Luigi EX1 CACS
203 ABY a FI*Link Aurore Bleu de Ciel 3 Naaras 3 (GIC) Comorio Luigi EX1 CACS BIV
204 ABY a FI*Kharn-Ka Great Gatsby 3 Naaras 9 (Avoin) Comorio Luigi EX1 CAC
205 ABY o FI*Amajan Gigi Gioia 3 Naaras 9 (Avoin) Reijers Eric EX2
206 ABY o FI*Laire Gelir Laer 3 Naaras 9 (Avoin) Reijers Eric EX1 CAC
207 ABY o FI*Nebuankhet Yraen Ruadh 3 Naaras 7 (CH) Reijers Eric EX1 CACIB BIV
208 ABY o FI*Redcheetah's Aarre 3 Uros 2 (SP) Reijers Eric Abs
209 ABY o S*Rackarkatten's Paco Rabanne 3 Uros 2 (SP) Reijers Eric KM NOM
209 ABY o S*Rackarkatten's Paco Rabanne 3 Uros 17 (Veteraani) Hornell Henry 1 NOM BIS
210 ABY o FI*Link Zaki Habit Rouge 3 Uros 10 (KAS) Reijers Eric EX1 CAP
211 ABY p S*Rackarkatten's Coccolina Delightful 3 Naaras 3 (GIC) Wilczek Anna EX1 CACS
212 ABY p FI*Laire Gelir Rhiw 3 Uros 10 (KAS) Wilczek Anna EX1 CAP
213 BEN n 22 EE*Esmeralda Maya Gold 3 Naaras 4 (GIP) Veland Anne EX1 CAPS
214 BEN n 24 FI*Kissalehdon Kullat Nunu 3 Naaras 4 (GIP) Bydlinski Penelope EX1 CAPS
215 BEN n 22 33 FI*Leokatin Jamboree 3 Uros 12 (Pennut) Veland Anne EX1
216 BEN n 24 33 FI*Leokatin Jackpot 3 Uros 12 (Pennut) Bydlinski Penelope EX1
217 BEN n 24 33 FIN*SiruCats Ynes Yooralla 3 Naaras 2 (SP) Bydlinski Penelope KM
217 BEN n 24 33 FIN*SiruCats Ynes Yooralla 3 Naaras 17 (Veteraani) Hornell Henry 4
218 BML I / BML ns 11 FIN*Kimuli's Chocolate Dream 3 Naaras 1 (SC) Wilczek Anna KM BIV
219 BML I / BML ns 11 31 ES*Bellabonny Sylvana 3 Naaras 9 (Avoin) Wilczek Anna EX1 CAC
220 BML I / BML ns 11 FIN*Ancelaine Lisbeth 3 Naaras 17 (Veteraani) Hornell Henry 1
220 BML I / BML ns 11 FIN*Ancelaine Lisbeth 3 Naaras 4 (GIP) Wilczek Anna EX1 CAPS NOM
221 BML I / BML as 11 31 ES*Bellabonny Touchstone 3 Uros 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1
222 BRI a FI*Rhinestone's Aramis 3 Uros 11 (Nuoret) Calmès Fabrice EX1
223 BRI c Kamila Verona First Volex 3 Naaras 12 (Pennut) Calmès Fabrice Abs
224 BRI e FI*Rhinestone's Dizzy Doodle 3 Uros 9 (Avoin) Calmès Fabrice EX1 CAC
225 BRI n 22 FI*Rhinestone's Eye Catcher 3 Uros 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1 NOM
226 BRI a 22 FI*Rhinestone's Nikki Sixx 3 Uros 5 (IC) Calmès Fabrice EX1 CAGCIB
227 BRI ns 22 62 Britz Buster Jaxx 3 Uros 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX1
228 BRI n 02 62 FI*Rhinestone's Jim Beam 3 Uros 12 (Pennut) Bydlinski Penelope EX1
229 BRI f 03 FI*Rhinestone's Dream Come True 3 Naaras 12 (Pennut) Bydlinski Penelope EX1
230 BUR n Isä-Brownin Ushuaia 3 Uros 5 (IC) Reijers Eric EX1 CAGCIB
231 BUR n Wild Angel's Valenok of Seirene 3 Uros 9 (Avoin) Reijers Eric EX1 CAC BIV NOM
232 BUR n S*Lovestory's Triumph Tiger 3 Uros 11 (Nuoret) Reijers Eric EX1 NOM
233 BUR n FI*NanSin Bon Jovi 3 Uros 12 (Pennut) Reijers Eric EX2
234 BUR b FI*Kassaran Minnehaha 3 Naaras 3 (GIC) Bydlinski Penelope EX1 CACS
235 BUR b FI*Kassaran Ursus 3 Uros 5 (IC) Bydlinski Penelope Abs
236 BUR b NW, SC Veles Magic Valley*RU, JW 3 Uros 9 (Avoin) Bydlinski Penelope EX1 CAC NOM
237 BUR b FI*Arkhitekton Anastasia 3 Naaras 7 (CH) Bydlinski Penelope EX1 CACIB NOM
238 BUR b Zaffiro Kratti 3 Uros 12 (Pennut) Bydlinski Penelope EX1 BIV NOM
239 BUR b FIN*Belacane Ukkopekka 3 Uros 6 (IP) Bydlinski Penelope EX1 CAGPIB
240 BUR n Zaffiro Kizzy Kiss 3 Uros 12 (Pennut) Reijers Eric EX1
241 BUR e FI*Karvanverran Ofelia 3 Naaras 12 (Pennut) Hornell Henry EX1 NOM
242 BUR f Zabava Magic Valley*RU, JW 3 Naaras 12 (Pennut) Reijers Eric EX1 NOM BIS
243 BUR g FI*Karvanverran Kirijawa K 3 Naaras 5 (IC) Calmès Fabrice EX1 CAGCIB
244 BUR h FI*Cattish Olympos Zeus 3 Uros 5 (IC) Bydlinski Penelope EX1 CAGCIB
245 BUR h FI*Cattish Peppermint Patty 3 Naaras 12 (Pennut) Bydlinski Penelope EX1
246 BUR h HU*Alba Regia Ganxsta Gizi 3 Naaras 2 (SP) Bydlinski Penelope KM NOM
247 BUR j FIN*Pardofelis Guinevere 3 Naaras 2 (SP) Reijers Eric KM NOM
247 BUR j FIN*Pardofelis Guinevere 3 Naaras 17 (Veteraani) Hornell Henry 3
248 CHA FI*Sinimirrin Ruusunen 3 Naaras 7 (CH) Reijers Eric EX1 CACIB NOM
249 CRX I / CRX n Selena Light's Russian Lover 3 Uros 5 (IC) Räihä Jarmo EX1 CAGCIB
250 CRX I / CRX n FI*Sweetpurr's Salmiak 3 Uros 9 (Avoin) Räihä Jarmo EX1 CAC
251 CRX I / CRX ns FI*Telltail's Xanadu 3 Uros 6 (IP) Räihä Jarmo EX1 CAGPIB NOM
252 CRX II / CRX n 03 RO*Made In Romania Isnt She Lovely 3 Naaras 17 (Veteraani) Hornell Henry 2
252 CRX II / CRX n 03 RO*Made In Romania Isnt She Lovely 3 Naaras 3 (GIC) Wilczek Anna EX1 CACS NOM
253 CRX II / CRX n 03 FI*Ronttilan Riippa 3 Naaras 9 (Avoin) Wilczek Anna EX1 CAC
254 CRX II / CRX n 01 64 S*Rexlicious Rotella 3 Naaras 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX1 BIV
255 CRX II / CRX ns 03 FI*Sweetpurr's Pandia 3 Naaras 10 (KAS) Wilczek Anna EX1 CAP
256 CRX III / CRX f FI*KittyLady's Vickie Lynn 3 Naaras 5 (IC) Reijers Eric EX1 CAGCIB BIV
257 CRX III / CRX f FI*Weigela's Paju Pieni 3 Naaras 9 (Avoin) Reijers Eric EX1 CAC
258 CRX III / CRX fs FI*Ballerina's Odile 3 Naaras 12 (Pennut) Reijers Eric EX1
259 CRX III / CRX d FI*Framillan Methe 3 Naaras 8 (PR) Reijers Eric Abs
260 CRX IV / CRX d 03 HU*Okonor Deep Purple 3 Uros 12 (Pennut) Bydlinski Penelope EX1
261 CRX IV / CRX d 03 24 Vegas SoNata 3 Uros 12 (Pennut) Bydlinski Penelope EX2
262 CRX IV / CRX d 03 24 FI*Piupaws Buzz 3 Uros 8 (PR) Bydlinski Penelope EX1 CAPIB NOM
263 CRX V / CRX n 24 FI*Seer's Mara Jade 3 Naaras 7 (CH) Comorio Luigi EX1 CACIB BIV
264 CRX V / CRX n 24 Pixie Fay Battle Under Stars 3 Naaras 7 (CH) Comorio Luigi EX2
265 CRX V / CRX n 24 FI*Piupaws Omega Supreme 3 Uros 11 (Nuoret) Comorio Luigi EX2
266 CRX V / CRX n 24 FI*Seer's Melchior 3 Uros 11 (Nuoret) Comorio Luigi EX1
267 CRX V / CRX n 24 FI*Piupaws Antsku 3 Naaras 12 (Pennut) Comorio Luigi EX1
268 CRX VI / CRX b 03 24 FI*Derekaz Who Is A LittleDiva 3 Naaras 10 (KAS) Calmès Fabrice EX1 CAP
269 CRX VII / CRX b 21 33 FI*Angelfalls Cashmere 3 Naaras 11 (Nuoret) Calmès Fabrice EX1
270 CRX VII / CRX f 33 FI*Derekaz Mi'Dulce 3 Naaras 10 (KAS) Calmès Fabrice EX1 CAP
271 CRX VIII / CRX f 03 33 FI*Piupaws Marynka 3 Naaras 5 (IC) Bydlinski Penelope EX1 CAGCIB
272 CRX VIII / CRX f 09 33 Elivina Hing Energy Iz Madridskogo Dvora 3 Naaras 7 (CH) Bydlinski Penelope EX1 CACIB
273 CRX VIII / CRX a 02 33 FI*Lubavan Ceres 3 Uros 10 (KAS) Bydlinski Penelope Abs
274 CRX n 61-63 / CRX a 01 FIN*Piupaws Thyra 3 Naaras 17 (Veteraani) Hornell Henry Abs
274 CRX n 61-63 / CRX a 01 FIN*Piupaws Thyra 3 Naaras 6 (IP) Wilczek Anna EX1 CAGPIB
275 CYM 53 / CYM n 09 53 FI*Pikkeen Pippuri 3 Naaras 11 (Nuoret) Comorio Luigi EX1
276 DRX I / DRX a FIN*Åbodas Hiawatha 3 Uros 10 (KAS) Reijers Eric EX1 CAP
277 DRX I / DRX n S*Kingfishers Never Give Up 3 Uros 12 (Pennut) Reijers Eric EX1
278 DRX III / DRX f LV*Malsan Lysette Anthony 3 Naaras 3 (GIC) Räihä Jarmo EX1 CACS NOM
279 DRX III / DRX g 24 FI*Riepujengin Xeena 3 Naaras 12 (Pennut) Räihä Jarmo EX3
280 DRX III / DRX g FI*Åbodas Ninja 3 Naaras 12 (Pennut) Räihä Jarmo EX2
281 DRX III / DRX g FI*Åbodas Taiga 3 Naaras 12 (Pennut) Räihä Jarmo EX1 BIV NOM
282 DRX IV / DRX f 09 FI*Fairy-Story's ForgetMeNot 3 Naaras 5 (IC) Veland Anne EX1 CAGCIB NOM
283 DRX IV / DRX hs 09 24 FI*Riepujengin Zuffeli 3 Naaras 11 (Nuoret) Veland Anne EX1
284 DRX IV / DRX e 02 Taikatuulen Tiuhti 3 Naaras 4 (GIP) Veland Anne EX1 CAPS
285 DRX IX / DRX w 62 Ramona Al'Pama*PL 3 Naaras 9 (Avoin) Bydlinski Penelope EX1 CAC
286 DRX IX / DRX w 64 FI*Fairy-Story's JingleJewel 3 Naaras 11 (Nuoret) Bydlinski Penelope EX1
287 DSP III / DSP e 21 FIN*DonAmen Minoque 3 Naaras 1 (SC) Comorio Luigi KM BIV
288 DSP III / DSP g FI*DonAmen Niqitha 3 Naaras 3 (GIC) Comorio Luigi EX1 CACS
289 DSP IV / DSP f 03 FI*DonAmen Baby Beyonce 3 Naaras 12 (Pennut) Comorio Luigi EX1
290 EUR f FI*Tiikerililjan Lempiki 3 Naaras 12 (Pennut) Bydlinski Penelope EX1
291 EUR as FI*Kiipun Dweller in a Dream 3 Uros 9 (Avoin) Reijers Eric EX1 CAC
292 EUR n 22 FI*Pikku-Piun Yhteinen Ystävä 3 Uros 5 (IC) Räihä Jarmo EX1 CAGCIB NOM
293 EUR n 22 FI*Pikku-Piun Aurelia 3 Naaras 12 (Pennut) Räihä Jarmo EX1
294 EUR n 24 FI*Pikku-Piun Xander 3 Uros 7 (CH) Veland Anne Abs
295 EUR n 23 FI*Kassilan Tyyris Tyllerö 3 Naaras 12 (Pennut) Veland Anne EX1
295 EUR n 24 FI*Kassilan Tyyris Tyllerö 3 Naaras 13c (Määrittely) Räihä Jarmo EUR n 23
296 EUR n 24 FIN*Katinhännän Bella Valentina 3 Naaras 2 (SP) Veland Anne KM NOM
297 EUR a 24 FIN*Kassilan Heinäkuun Heila 3 Naaras 3 (GIC) Calmès Fabrice EX1 CACS
298 EUR a 24 FI*Kassilan Suvun Salarakas 3 Uros 9 (Avoin) Calmès Fabrice EX1 CAC
299 EUR a 24 FI*Kassilan Uskomaton Ullaadia 3 Naaras 12 (Pennut) Calmès Fabrice EX1 BIV NOM
300 EUR d 22 FI*Pikku-Piun Ylettömän Ihana 3 Uros 5 (IC) Bydlinski Penelope EX1 CAGCIB
301 EUR d 24 FI*Kissakallion Orlando 3 Uros 5 (IC) Comorio Luigi EX1 CAGCIB
302 EUR e 24 FI*Errun Hehkeä herttuatar 3 Naaras 9 (Avoin) Bydlinski Penelope EX1 CAC
303 EUR f 22 FIN*Pikku-Piun Quurankukka 3 Naaras 3 (GIC) Calmès Fabrice EX1 CACS
303 EUR f 22 FIN*Pikku-Piun Quurankukka 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
304 EUR f 22 FI*Pikku-Piun Aurora 3 Naaras 12 (Pennut) Calmès Fabrice EX1
305 EUR g 22 FI*Tiikerililjan Lumolyyli 3 Naaras 12 (Pennut) Calmès Fabrice EX1
306 EUR ns 23 FI*Kassilan Takatalven Taika 3 Naaras 12 (Pennut) Reijers Eric EX1
306 EUR ns 23 FI*Kassilan Takatalven Taika 3 Naaras 13c (Määrittely) Räihä Jarmo EUR ns 23
307 EUR ns 24 FI*Errun Lupsakka lordi 3 Uros 5 (IC) Comorio Luigi EX1 CAGCIB
308 EUR fs 24 Minttunen 3 Naaras 5 (IC) Comorio Luigi EX1 CAGCIB
309 JBT f 01 62 DK-Timian Tsubaki 3 Naaras 5 (IC) Calmès Fabrice EX1 CAGCIB
310 JBT n 01 21 FI*Kassaran Shiawase no Kazura 3 Naaras 3 (GIC) Calmès Fabrice EX1 CACS BIV
311 JBT a 03 24 FI*Kassaran Aoi Obi 3 Uros 3 (GIC) Calmès Fabrice EX1 CACS
312 JBT d 01 21 FI*Kassaran Shiawase no Koguma 3 Uros 5 (IC) Calmès Fabrice EX1 CAGCIB
313 KBL I / KBL w 62 Cezar Ostrov Koshek 3 Uros 7 (CH) Veland Anne EX1 CACIB NOM
314 KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 1 (SC) Calmès Fabrice KM BIV NOM BIS
315 KOR FI*Mythai Rochana Rak Jing 3 Naaras 5 (IC) Calmès Fabrice EX1 CAGCIB
316 KOR FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam 3 Naaras 5 (IC) Calmès Fabrice EX2
317 KOR FI*Tatsutan Tao Tasmai-Tatah 3 Uros 11 (Nuoret) Calmès Fabrice Abs
318 KOR FI*Mythai Ornanong Sa-Mon 3 Naaras 11 (Nuoret) Calmès Fabrice EX1
319 KOR FI*Tatsutan Tamela Ava-Tamsaka 3 Naaras 11 (Nuoret) Calmès Fabrice Abs
320 KOR FIN*Hovikissan iat Jaao 3 Naaras 4 (GIP) Calmès Fabrice EX1 CAPS NOM BIS
321 KOR FI*Tatsutan Miri Smitena-Sneha 3 Naaras 6 (IP) Calmès Fabrice EX1 CAGPIB
322 MAN 51-52 / MAN f 52 FI*Armain Mercoledi 3 Naaras 3 (GIC) Räihä Jarmo EX1 CACS
323 MAU ns FIN*Iltavilli Emir Ehsan 3 Uros 2 (SP) Bydlinski Penelope KM
324 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Comorio Luigi KM BIV
325 OCI n 24 FI*Moosegrove Dream On 3 Naaras 1 (SC) Comorio Luigi KM
326 OCI n 24 FI*Moosegrove Drake 3 Uros 3 (GIC) Comorio Luigi EX1 CACS
327 OCI n 24 FI*Kukkatarhan Degarmoara 3 Naaras 11 (Nuoret) Comorio Luigi EX1
328 OCI a 24 FI*Onnikatin Bonus 3 Uros 3 (GIC) Reijers Eric EX1 CACS
329 OCI a 24 FIN*Onnikatin Blueberry boy 3 Uros 8 (PR) Reijers Eric Mitätöity Mitätöity
330 OCI b 24 FI*Moosegrove Tu Autem 3 Naaras 1 (SC) Wilczek Anna KM BIV
331 OCI b 24 FI*Moosegrove Princess Estelle 3 Naaras 5 (IC) Wilczek Anna EX1 CAGCIB
332 OCI b 24 FI*Kukkatarhan Discocactus 3 Uros 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX1 NOM
333 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 17 (Veteraani) Hornell Henry 2
333 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 2 (SP) Wilczek Anna KM BIV NOM
334 OCI b 24 FI*Kukkatarhan Bellium 3 Uros 6 (IP) Wilczek Anna EX1 CAGPIB
335 OCI b 24 FI*Kukkatarhan Caleana 3 Naaras 8 (PR) Wilczek Anna EX1 CAPIB
336 OCI c 24 FI*Embrace Good King Wenceslas 3 Uros 3 (GIC) Veland Anne EX1 CACS
337 OCI c 24 Blackwater Owi No Limit 3 Uros 7 (CH) Veland Anne EX1 CACIB
338 OCI c 24 FI*Punakuun Bakht 3 Uros 11 (Nuoret) Veland Anne EX1 BIV
339 OCI o 24 S*Hot Country's Agaton Sax 3 Uros 1 (SC) Veland Anne KM
340 OCI o 24 Boliviliki Lock The Beast 3 Uros 9 (Avoin) Veland Anne EX1 CAC
341 OCI o 24 FI*Topspot Doc The Sixth 3 Naaras 11 (Nuoret) Veland Anne EX1 BIV NOM
342 RUS FI*Hana-Bi Biutiful 3 Naaras 3 (GIC) Veland Anne EX1 CACS
343 RUS FI*Lolcat's Alexandra 3 Naaras 1 (SC) Veland Anne KM
344 RUS FI*Bessemjanka's Qaramell 3 Naaras 7 (CH) Veland Anne EX1 CACIB BIV
345 RUS FI*Hana-Bi Tiermes Sámi 3 Uros 11 (Nuoret) Veland Anne EX1
346 RUS FI*Lolcat's Elisabeth Swann 3 Naaras 11 (Nuoret) Veland Anne EX1
347 RUS FI*Tcarskii'dvorik Uh - ty! 3 Uros 12 (Pennut) Veland Anne EX1 BIV NOM
348 RUS FI*Tcarskii'dvorik Olimpia 3 Naaras 12 (Pennut) Veland Anne EX1
349 SNO n 05 Destrier Alaska Knight 3 Uros 9 (Avoin) Veland Anne Abs
350 SOM n FI*Kharn-Ka Your Choice 3 Uros 1 (SC) Comorio Luigi KM BIV NOM BIS
351 SOM n FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus 3 Naaras 3 (GIC) Comorio Luigi EX1 CACS NOM
352 SOM n FI*Amajan Fede Favoloso 3 Uros 5 (IC) Comorio Luigi EX1 CAGCIB
353 SOM n FI*Amajan Fadma Fiorina 3 Naaras 5 (IC) Comorio Luigi Abs
354 SOM n FI*Amajan Hafta Hilaria 3 Naaras 11 (Nuoret) Comorio Luigi EX2
355 SOM n FI*Kharn-Ka Sinopa 3 Naaras 11 (Nuoret) Comorio Luigi EX1 BIV NOM
356 SOM n FI*Amajan Jomini Jazaria 3 Naaras 12 (Pennut) Comorio Luigi EX1 NOM
357 SOM n FI*Kharn-Ka Panil Z Cesarini 3 Uros 6 (IP) Comorio Luigi EX1 CAGPIB NOM
358 SOM o FI*Amajan eAmbra Eminente 3 Naaras 3 (GIC) Veland Anne EX1 CACS
359 SOM o FIN*Amajan Berto Benvenuto 3 Uros 2 (SP) Veland Anne KM NOM
360 SPH I / SPH a FI*Tuiscalo's Lifeguard 3 Uros 7 (CH) Comorio Luigi Abs
361 SPH V / SPH a 03 32 FI*Tutsi Emperor 3 Uros 11 (Nuoret) Räihä Jarmo EX1 NOM
362 SPH V / SPH g 09 33 FI*Evilurbastet Niagara-Nesmejana 3 Naaras 12 (Pennut) Räihä Jarmo EX1
362 SPH V / SPH g 09 33 FI*Evilurbastet Niagara-Nesmejana 3 Naaras 13c (Määrittely) Räihä Jarmo SPH g 09 33/SPH V
363 SPH V / SPH f 02 21 33 FI*Tutsi Buccellati 3 Naaras 4 (GIP) Räihä Jarmo EX1 CAPS NOM
364 SPH V / SPH n 21 33 FI*Hobbitqueen's Emporio 3 Uros 6 (IP) Räihä Jarmo EX1 CAGPIB
365 BAL w 67 FI*Willicon Liquirizia 4 Naaras 10 (KAS) Coste Louis EX1 CAP NOM
366 BAL n FI*Willicon La Strega d'Aprile 4 Naaras 10 (KAS) Coste Louis EX1 CAP
367 BAL b FI*Kalliolan Kullannuppu 4 Naaras 8 (PR) Coste Louis EX1 CAPIB
368 BAL b FI*Kalliolan Vippe Jesper 4 Uros 10 (KAS) Coste Louis EX1 CAP
369 BAL c FI*BaliDancer's Caya 4 Naaras 3 (GIC) Preiss Karl EX1 CACS
370 BAL c FI*BaliDancer's Ellie 4 Naaras 11 (Nuoret) Preiss Karl EX1 NOM
371 BAL b 21 FI*Jalecat's Rihanna 4 Naaras 9 (Avoin) Coste Louis EX1 CAC
372 OLH n 25 Topeng News Flash of Noxx 4 Uros 1 (SC) Coste Louis KM
373 OLH f 24 FI*Noxx Cassiopeia 4 Naaras 12 (Pennut) Coste Louis EX1
374 OLH ns 24 FI*Noxx Midnight Sun 4 Uros 5 (IC) Coste Louis EX1 CAGCIB
375 OSH n Galoo of Beugnycats 4 Uros 1 (SC) Preiss Karl KM
376 OSH n FI*Mummeli Sofinha Viliina 4 Naaras 11 (Nuoret) Preiss Karl EX1
377 OSH a FI*Vuorikatin Drifter 4 Naaras 9 (Avoin) Preiss Karl EX1 CAC
378 OSH c FI*BaliDancer's Eleeza 4 Naaras 11 (Nuoret) Coste Louis EX1 NOM BIS
379 OSH f FI*Choose Avec Moi & Bimba 4 Naaras 12 (Pennut) Preiss Karl EX2
380 OSH f FI*Ori-Katin Pussy Katnip 4 Naaras 12 (Pennut) Preiss Karl EX1
381 OSH g Apsara Via Nocturna*PL 4 Naaras 9 (Avoin) Coste Louis EX1 No Cert
382 OSH h FI*Skazki Sametti Tigrovna 4 Naaras 10 (KAS) Preiss Karl EX1 CAP
383 OSH n 25 FI*Santuzzan Maestro 4 Uros 1 (SC) Preiss Karl KM NOM
384 OSH n 25 Phoenix Arakan, CZ 4 Uros 7 (CH) Preiss Karl EX1 CACIB
385 OSH a 24 Nick-Nack Sia Alicia, CZ 4 Uros 4 (GIP) Preiss Karl EX1 CAPS
386 OSH b 22 FI*Bigear Prince Romeo 4 Uros 8 (PR) Preiss Karl EX2
387 OSH b 22 FI*Bigear Prince Edward 4 Uros 8 (PR) Preiss Karl EX1 CAPIB NOM BIS
388 OSH b 24 Akita Ha Kuna*PL 4 Naaras 5 (IC) Coste Louis EX1 CAGCIB
389 OSH d 22 FI*Choose An Aconda Man 4 Uros 13c (Määrittely) Coste Louis OSH d 23
389 OSH d 23 FI*Choose An Aconda Man 4 Uros 12 (Pennut) Preiss Karl EX1
390 OSH d 25 FI*Mummeli Dinazinho Sepe 4 Uros 5 (IC) Coste Louis EX1 CAGCIB
391 OSH f 24 (N)Manhunter's Check Me Out 4 Naaras 5 (IC) Coste Louis EX1 CAGCIB
392 OSH g 24 FIN*Mummeli Blue-Prince Mimosa 4 Naaras 4 (GIP) Preiss Karl EX1 CAPS
393 OSH bs 22 FI*Nazarlik Aragorn 4 Uros 10 (KAS) Preiss Karl EX1 CAP
394 OSH bs 24 FI*Jalecat's LeeLoo 4 Naaras 10 (KAS) Coste Louis EX1 CAP
395 OSH bs 25 FI*Nazarlik XTC 4 Uros 3 (GIC) Coste Louis EX1 CACS
396 OSH ds 24 ClassicOri's Deeply Deluxe 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
397 OSH fs 24 FI*Bigear Princess Juliet 4 Naaras 7 (CH) Coste Louis EX1 CACIB NOM BIS
398 OSH n 03 HU*Shagio-Chen Noriko Ori-Katino 4 Naaras 10 (KAS) Preiss Karl Abs
399 OSH b 02 FI*Pinewoods Sugar and Spice 4 Uros 12 (Pennut) Coste Louis EX1 NOM BIS
400 OSH f 03 FIN*Quan Mokoma 4 Naaras 6 (IP) Preiss Karl EX1 CAGPIB
400 OSH f 03 FIN*Quan Mokoma 4 Naaras 17 (Veteraani) Reijers Eric 1 NOM BIS
401 OSH n 03 22 FI*Keskimaan Purrrfect Mao 4 Me 4 Naaras 12 (Pennut) Preiss Karl EX1 NOM
402 OSH b 02 21 FI*Omenatarhan Part Time Lover 4 Uros 12 (Pennut) Coste Louis EX1
403 OSH b 03 22 ES*Thanarat Our Lady Daphne 4 Naaras 9 (Avoin) Preiss Karl EX1 CAC
404 OSH bs 03 24 FI*Jalecat's SinCityGirl 4 Naaras 12 (Pennut) Coste Louis EX1
405 SIA n FIN*Arhantin Lalibelah 4 Uros 1 (SC) Preiss Karl Abs
406 SIA n FI*Twist-Tiramisun Kurtisaani 4 Naaras 1 (SC) Preiss Karl KM
407 SIA n FI*Twist-Tiramisun Rapunzel 4 Naaras 7 (CH) Preiss Karl EX1 CACIB BIV
408 SIA n FI*Twist-Tiramisun Sokeri 4 Naaras 11 (Nuoret) Preiss Karl EX1
409 SIA n S*Nova Star Twix 4 Uros 17 (Veteraani) Reijers Eric 1
409 SIA n S*Nova Star Twix 4 Uros 2 (SP) Preiss Karl KM
410 SIA n FIN*Kelmikerhon Ral Lal Laa 4 Naaras 17 (Veteraani) Reijers Eric 2
410 SIA n FIN*Kelmikerhon Ral Lal Laa 4 Naaras 2 (SP) Preiss Karl KM BIV
411 SIA n FI*Keskimaan Elea Dessuithiel 4 Naaras 4 (GIP) Preiss Karl EX1 CAPS
412 SIA a FI*Twist-Tiramisun North Star 4 Uros 1 (SC) Coste Louis KM NOM BIS
413 SIA a FI*Viitakon Ykä 4 Uros 11 (Nuoret) Coste Louis EX1
414 SIA b FI*Sultsinan Anthony Bourdain 4 Uros 9 (Avoin) Coste Louis EX2
415 SIA b San-Toi North Star of Plan-A 4 Uros 9 (Avoin) Coste Louis EX1 CAC
416 SIA b FI*Vuorikatin AinutKertainen 4 Uros 6 (IP) Coste Louis EX1 CAGPIB NOM
417 SIA c FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla 4 Uros 5 (IC) Coste Louis EX1 CAGCIB
418 SIA n 21 FI*Miado Beldis House Of Bëor 4 Naaras 4 (GIP) Coste Louis EX1 CAPS
419 SIA a 21 FI*Keskimaan Leavings Leevi 4 Uros 10 (KAS) Coste Louis EX1 CAP
420 SIA d 21 FI*Santuzzan On Your Toes 4 Uros 4 (GIP) Coste Louis EX1 CAPS
421 SYL f 03 21 FI*Mummeli Dinazinha Qiana 4 Naaras 5 (IC) Preiss Karl EX1 CAGCIB
422 SYS n 01 FI*Sultsinan WhatChaMaCallIt 4 Naaras 8 (PR) Preiss Karl EX1 CAPIB NOM BIS
423 SYS n 03 FI*Ori-Katin Michiko Iki-Oma 4 Naaras 12 (Pennut) Coste Louis EX1
424 SYS b 03 FI*Choose Three Wishes Well 4 Naaras 3 (GIC) Preiss Karl EX1 CACS NOM
425 HCL Jeremias Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Comorio Luigi Abs
425 HCL Jeremias Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Saetre Raymond Alessandro 3
426 HCL Kelmi Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Saetre Raymond Alessandro 2
427 HCL Kenkku Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Saetre Raymond Alessandro Abs
427 HCL Kenkku Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Comorio Luigi Abs
428 HCL Hertta Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Lubrano Robert 2
429 HCL Noora Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Comorio Luigi 2
429 HCL Noora Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Lubrano Robert 1 NOM BIS
430 HCS Caesar Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Stoop Wendel 1 NOM
431 HCS Hani Karkkitassu Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Stoop Wendel 3
432 HCL James Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Saetre Raymond Alessandro 1 NOM
432 HCL James Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Comorio Luigi 2
433 HCS Lasse Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Stoop Wendel Abs
433 HCS Lasse Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Comorio Luigi Abs
434 HCS Rasmus Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Comorio Luigi 1 NOM BIS
434 HCS Rasmus Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Stoop Wendel 2
435 HCS Trina Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Stoop Wendel 4
436 HCS Ukko Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Stoop Wendel Arvosteltu 5
436 HCS Ukko Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Comorio Luigi 3
437 HCS Veikko Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Stoop Wendel Abs
438 HCS Kerttuli Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Wilczek Anna 3
439 HCS Timantti Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Wilczek Anna 2
466 HCS Ninni Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Wilczek Anna 4
467 HCS Susanna Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Comorio Luigi 1
467 HCS Susanna Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Wilczek Anna 1 NOM BIS
469 HCS Tara Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Wilczek Anna 4
470 DSP III / DSP f Molly Rixos Kitty 3 Naaras 3 (GIC) Comorio Luigi EX2
479 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Bydlinski Penelope BEN n 24, BEN n 24 33, BSH f 03, BSH n 02 62, BUR b, BUR h, EUR d 22, EUR e 24, EUR f, MAU ns, CRX IV, CRX VIII, DRX IX 26
Calmès Fabrice BSH a, BSH a 22, BSH c, BSH e, BUR g, EUR a 24, EUR f 22, EUR g 22, KOR, ABY n, CRX VI, CRX VII, JBT a 03 24, JBT d 01 21, JBT f 01 62, JBT n 01 21 33
Comorio Luigi CYM 53, EUR d 24, EUR fs 24, EUR ns 24, OCI n 24, ABY a, CRX V, DSP III, DSP IV, SOM n, SPH I, VET Kotikissat 37
Coste Louis OSH d 23 (13c), BAL b, BAL b 21, BAL n, BAL w 67, OLH f 24, OLH n 25, OLH ns 24, OSH b 02, OSH b 02 21, OSH b 03 24, OSH b 24, OSH bs 24, OSH bs 25, OSH c, OSH d 25, OSH f 24, OSH fs 24, OSH g, SIA a, SIA a 21, SIA b, SIA c, SIA d 21, SIA n 03, SIA n 21 30
Hornell Henry RAG a, RAG d 03, SBI b 21, LPL II, MCO II, MCO III, MCO IV, NFO I, TUA VI, BUR e, VET 3, VET 4 27
Kass Tellervo RAG n, RAG n 03, SBI f, MCO I, NFO II, NFO V 23
Lubrano Robert RAG a 04, RAG n 04, RAG n 21, SBI c, SBI c 21, SBI d 21, SBI n, ACL III, NFO IX, SIB I, SIB II, SIB IV, SIB IX, TUA III, TUA IX, HCL 32
Nissen Aase RAG f, SBI a, SBI d, SBI n 21, TUV d 61-63, NFO VI, SIB III 28
Preiss Karl BAL c, BAL f 03 21, OSH a, OSH a 24, OSH b 03 22, OSH b 22, OSH bs 22, OSH d 23, OSH f, OSH f 03, OSH g 24, OSH h, OSH n, OSH n 03, OSH n 03 22, OSH n 25, SIA b 03, SIA n, SIA n 01 30
Reijers Eric BUR f, BUR j, BUR n, CHA, EUR as, EUR ns 23, OCI a 24, ABY o, CRX III, DRX I, VET 4 27
Roca Folch Yan ACL X, ACS IV, MCO IX, MCO V, MCO VII, MCO VIII, NFO IV, NFO VIII, VET 1 35
Räihä Jarmo EUR n 24 (13c), EUR ns 23 (13c), SPH V (13c), EUR n 22, MAN 51-52, CRX I, DRX III, SPH V 17
Saetre Raymond Alessandro NFO VII (13c), RAG a 03, SBI b, TUV f 61-63, MCO VI, NFO III, NFO VII, SIB VI, SIB VIII, TUA I, HCL 32
Stoop Wendel EXO d 03 22, EXO d 22, EXO n 03, EXO n 22, EXO n 24, EXO w 62, PER a 03 22, PER d 22, PER d 24, PER d 33, PER f, PER n 01 21 62, PER n 03, PER ns 03, PER w 62, PER w 63, HCS 27
Veland Anne BEN n 22, BEN n 22 33, EUR n 23, EUR n 24, KBL I, OCI c 24, OCI o 24, SNO n 05, DRX IV, RUS, SOM o, VET 1, VET 2 32
Wilczek Anna PER ds, PER f 02 21 62, PER f 03, PER fs, PER n, PER n 03 22, PER n 03 24, PER n 24, PER n 33, PER ns, PER ns 24 62, BML I, BSH n 22, BSH ns 22 62, OCI b 24, ABY p, CRX II, CRX n 61-63, HCS 36
16 tuomaria.