Omakissa
RuRok "Selma" 132. kansainvälinen rotukissanäyttely
Järjestävä yhdistys Ruuhka-Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 21.8.2021 Loppuu 21.8.2021
Ilmoittautuminen alkaa 9.7.2021 Ilmoittautuminen loppuu 31.7.2021
Yleisöaika alkaa 0:00 Yleisöaika loppuu 0:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 13:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 13.8.2021
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 200   Kategoriat 2, 3
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@rurok.fi
Paikka Karkkila, "Selma"
Toimihenkilöt Oy Högfors-Ruukki Ab,  Valurinkatu 4, 03600 Karkkila

Kyösti: 9.30-13.00 ja Selma: 13.30-17.00
Huom! Ilmoittautukaa vain Kyöstiin, mikäli ilmoittaudutte vain yhteen näyttelyyn!
 
Näyttelyluokat: 1-17.
Huomioithan että jokaiseen luokkaan tehdään oma näyttelyilmottautuminen!
Muista ilmoittautua kumpaankin näyttelyyn per päivä (jos haluat saada kaksi arvostelutulosta per päivä).
Näyttelyssä noudatetaan Fifen ja Suomen Kissaliiton sääntöjä. Eläinlääkärintarkastus suoritetaan pistokokein.

Näyttelymaksut: FIFe-jäseniltä 42€ / kissa / näyttely
FIFen ulkopuolisilta 50€ / kissa / näyttely
Kasvattaja- ja siitosluokat maksuttomia, jos kissa osallistuu muuhun luokkaan, erikseen normaali näyttelymaksu. Veteraaniluokka 20€ / kissa / näyttely (mikäli kissa osallistuu myös normaaliarvosteluun).
 

Näyttelysihteeri: Kati Nieminen, 0407761395 (+ Tiina Myllyharju, 0505012045)
Tavoitat näyttelysihteerin parhaiten  show@rurok.fi osoitteesta. Töissä en hoida näyttely asioita.
Näyttelypäällikkö: Jukka Laine, puhelin: 044 930 6273
Pääassistentti
Jonna Varhama, jonna.varhama@iki.fi tai FaceBookin kautta.
Palkinnot, tuomarioppilasanomukset, myyntipöydät: Marianne Surakka marianne.surakka@rurok.fi, 0500 856 380
Raha-asiat: Sinikka Laine sinikka.laine@rurok.fi, puh.0505111399


Pääsponsorina on Royal Canin

Lisätietoja Näyttelyluettelo etukäteen ostettuna 3€, paikanpäältä 5€ (rajoitettu erä).
Varaathan siis omasi Omakissan kautta.
Ruusukkeet maksullisia. Vp ja Tp ruusukkeet / palkinnot maksuttomia.

Vastaamme kaikkiin sähköposteihin. Jos vastausta ei kuulu, otathan yhteyttä uudelleen.

Ilmottautuminen on sitova. Myöhästyneet, puutteelliset, kesken jätetyt ja myöhässä maksetut ilmottautumiset voidaan hylätä. Maksa ilmoituksesi heti ilmottautumisen jälkeen Omakissasta saamallasi viitenumerolla. Eräpäivä on HETI. Jos kissa perutaan ennen ilmoitusajan päättymistä palautetaan  summasta 75%. 

Muutokset: Vain väri- ja luokkamuutokset ovat mahdollisia 31.07.2021 jälkeen. Muutokset ja tiedustelut sähköpostitse: show(at)rurok.fi 

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
2 127 124 0 0 3
3 93 90 0 0 3
Yhteensä 220 214 0 0 6

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 ACL II / ACL n 03 FI*Siriuksen AstiCurl 2 Uros 7 (CH) Vinkel Marina EX1 CACIB NOM
2 ACL IV / ACL n 03 22 FI*Siriuksen EnniCurl 2 Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
3 ACL IV / ACL n 03 22 FI*Siriuksen AlfaCurl 2 Uros 10 (KAS) Nyman Pia EX1 CAP NOM BIS
4 ACL V / ACL d 22 FI*Siriuksen JesseCurl 2 Uros 11 (Nuoret) Hauge Aina EX1
5 ACL XI / ACL a 03 21 33 FI*Siriuksen CharonCurl 2 Uros 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
6 ACS III / ACS b 24 FI*Siriuksen KoppamurraCurl 2 Uros 2 (SP) Vinkel Marina Abs
6 ACS III / ACS b 24 FI*Siriuksen KoppamurraCurl 2 Uros 17 (Veteraani) Pruchniak Ireneusz Abs
7 ACS IV / ACS n 09 22 FI*Siriuksen EssiCurl 2 Naaras 9 (Avoin) Hauge Aina EX1 CAC
8 LPL V / LPL d 22 S*Ägirs Hus BC Ppreben 2 Uros 4 (GIP) Vinkel Marina EX1 CAPS
9 MCO I / MCO n PL*Amibial Otto 2 Uros 13c (Määrittely) Reijers Eric MCO I / MCO n
9 MCO I / MCO n PL*Amibial Otto 2 Uros 11 (Nuoret) Vinkel Marina EX1
10 MCO II / MCO a 02 62 FI*Chamberlain You're My Heartbreaker 2 Uros 9 (Avoin) Vinkel Marina EX1 CAC
11 MCO III / MCO n 22 DK Red Line's Arizona 2 Uros 7 (CH) Hauge Aina EX1 CACIB
12 MCO III / MCO n 25 FI*Blackcurrant Sofie Fatale 2 Naaras 6 (IP) Hauge Aina EX2
13 MCO III / MCO n 22 LV* Family Value Undine 2 Naaras 6 (IP) Hauge Aina EX1 CAGPIB BIV
14 MCO III / MCO n 22 CascadeMtn Dream Maker 2 Uros 8 (PR) Hauge Aina EX1 CAPIB
14 MCO III / MCO n 22 CascadeMtn Dream Maker 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
15 MCO III / MCO n 22 FI*Mahtitassun GuumaGimma 2 Naaras 8 (PR) Hauge Aina EX1 CAPIB
15 MCO III / MCO n 22 FI*Mahtitassun GuumaGimma 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
16 MCO III / MCO n 22 FI*Rotcat Zene 2 Uros 8 (PR) Hauge Aina EX2
17 MCO III / MCO a 22 FI*Rotcat Wiweca 2 Naaras 10 (KAS) Hauge Aina Abs
18 MCO III / MCO n 22 FI*Rotcat Xonya 2 Naaras 10 (KAS) Hauge Aina EX1 CAP
19 MCO n 09 25 LV*BBMC Nitro 2 Uros 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS
20 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Hemingway's Akachi 2 Uros 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB BIV
21 MCO n 09 22 Sandstorm Estate Pearls*RU 2 Uros 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
22 MCO n 03 22 Uma Icestorm*PL 2 Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
23 MCO IV / MCO n 09 25 Felix Theory Thanatos 2 Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1 BIV
24 MCO n 09 25 FI*Blackcurrant Apple Tree Man 2 Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX2
25 MCO n 09 22 FI*Stout-hearted Supernatural 2 Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX3
26 MCO n 09 25 Daisy Dream Olimpian *RU 2 Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
27 MCO n 09 24 FI*BlackPepper's George Cooni 2 Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
28 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Ghost Of Wind 2 Uros 2 (SP) Wikström Bjarne KM BIV NOM
29 MCO n 09 22 Karamel Estate Pearls*RU 2 Naaras 4 (GIP) Wikström Bjarne EX1 CAPS
30 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Rotcat Yaccy 2 Uros 10 (KAS) Wikström Bjarne Abs
31 MCO V / MCO d 22 FI*Rotcat Dagda 2 Uros 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB BIV
32 MCO V / MCO f FI*LittleLuna's Adele 2 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX2
33 MCO V / MCO f FI*LittleLuna's Agatha 2 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
34 MCO V / MCO d FI*Rotcat Taranis 2 Uros 8 (PR) Wikström Bjarne EX1 CAPIB
35 MCO VI / MCO d 09 25 FI*Stout-hearted O'Boy Dynamite 2 Uros 7 (CH) Hauge Aina EX1 CACIB
36 MCO VI / MCO d 09 25 RU*Unicum Emmett 2 Uros 9 (Avoin) Hauge Aina EX1 CAC
37 MCO VI / MCO f 09 22 FI*KingLeo's Kiss Me Karma 2 Naaras 7 (CH) Hauge Aina EX1 CACIB BIV NOM
38 MCO VI / MCO f 03 24 FI*Stout-hearted Kat von Teese 2 Naaras 9 (Avoin) Hauge Aina Abs
39 MCO f 09 22 FI*Kitchi's Amazing Adele 2 Naaras 11 (Nuoret) Hauge Aina EX2
40 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Stout-hearted Sister Grimm 2 Naaras 11 (Nuoret) Hauge Aina EX1 BIV NOM
41 MCO g 09 22 LV* Family Value Emicate 2 Naaras 12 (Pennut) Hauge Aina EX2
42 MCO VI / MCO d 09 22 FI*Chamberlain Quite the Best 2 Uros 4 (GIP) Hauge Aina EX1 CAPS NOM
43 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Hemingway's Macanay 2 Naaras 10 (KAS) Hauge Aina Abs
44 MCO VI / MCO f 09 24 FI*Stout-hearted Her Royal Highness Meghan 2 Naaras 10 (KAS) Hauge Aina EX1 CAP
45 MCO VII / MCO ns 25 FI*Blackcurrant O- Ren Ishii 2 Naaras 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB
46 MCO VII / MCO ns FI*Hemingway's Agathodaemon 2 Uros 7 (CH) Nyman Pia EX2
47 MCO VII / MCO ns 22 FI*Rotcat Vertico 2 Uros 7 (CH) Nyman Pia EX1 CACIB
48 MCO VII / MCO ns 22 FI*Rotcat Verna 2 Naaras 7 (CH) Nyman Pia EX1 CACIB
49 MCO VII / MCO ns 22 FI*Wiiselin Innokas Ilkka 2 Uros 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1
50 MCO VII / MCO gs 22 FI*Chamberlain Believe In Love 2 Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX1 BIV NOM
51 MCO VII / MCO ns 22 FI*Chamberlain Montana Sky 2 Uros 2 (SP) Nyman Pia KM
52 MCO VII / MCO fs FI*FireFox Aurora Borealis 2 Naaras 8 (PR) Nyman Pia EX1 CAPIB
53 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI*Escape's Phoebe 2 Naaras 1 (SC) Wikström Bjarne KM NOM BIS
54 MCO VIII / MCO ns 02 21 64 FI*Chamberlain Zillion Stars 2 Uros 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
55 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Chatvallon Hermes 2 Uros 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX2
56 MCO VIII / MCO ns 09 FI*Hemingway's Ying Yang 2 Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 No Cert
57 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI*KhalDrogo's Northern Lights 2 Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1 BIV NOM
58 MCO VIII / MCO ds 09 22 FI*Hemingway's Ishtar 2 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
59 MCO IX / MCO w 62 Wackymoon Reinhardt 2 Uros 7 (CH) Nyman Pia EX1 CACIB
59 MCO IX / MCO w 62 Wackymoon Reinhardt 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
60 MCO IX / MCO w 63 FI*Rotcat Tomboy Of Finland 2 Naaras 8 (PR) Nyman Pia EX1 CAPIB NOM
61 NEM I / NEM a 21 Neon Kocia Osada*PL 2 Uros 9 (Avoin) Vinkel Marina EX1 CAC
62 NEM I / NEM g 21 Astoria Snejnaya Zima 2 Naaras 9 (Avoin) Vinkel Marina EX1 CAC
63 NEM I / NEM n 21 FI*Pikku-Priin Karakallion Keisarinna 2 Naaras 6 (IP) Vinkel Marina EX1 CAGPIB NOM
64 NEM II / NEM n 09 21 FI*Pikku-Priin Noelle Kisses Deeamore 2 Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
65 NEM II / NEM n 09 21 FI*Pikku-Priin Elite Queen 2 Naaras 2 (SP) Wikström Bjarne KM NOM
66 NFO I / NFO n FI*Nietosten Pakkasherra 2 Uros 7 (CH) Vinkel Marina EX1 CACIB
67 NFO II / NFO n 09 FI*RockyHill's Apalachee 2 Naaras 11 (Nuoret) Vinkel Marina Abs
68 NFO n 22 FI*WitSarin Dimitri 2 Uros 10 (KAS) Nyman Pia EX1 CAP
69 NFO III / NFO n 22 FI*WitSarin Henry 2 Uros 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1 NOM BIS
70 NFO a 24 FI*Hopeahännän Metsänneito 2 Naaras 4 (GIP) Nyman Pia EX1 CAPS
71 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Mertsi 2 Uros 1 (SC) Hauge Aina KM NOM
72 NFO n 03 22 IT*Norr Venn's Ecstasy 2 Uros 5 (IC) Hauge Aina EX1 CAGCIB
73 NFO IV / NFO n 09 24 SE*Lisselbacks Mars 2 Uros 7 (CH) Hauge Aina Abs
74 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Miranda 2 Naaras 2 (SP) Hauge Aina KM NOM BIS
75 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Hopeahännän Mahtava Mörkö 2 Uros 8 (PR) Hauge Aina EX1 CAPIB
76 NFO d 24 FI*Mourulan Angels Fall First 2 Naaras 3 (GIC) Nyman Pia EX1 CACS
77 NFO V / NFO f 24 FI*Mourulan Slytherin 2 Naaras 7 (CH) Nyman Pia EX1 CACIB BIV
78 NFO VI / NFO e 09 22 FI*Tähtitassun Aleksanteri 2 Uros 1 (SC) Nyman Pia KM NOM
78 NFO VI / NFO e 09 22 FI*Tähtitassun Aleksanteri 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
79 NFO d 03 22 FI*Neige-Cristal's Diorella 2 Naaras 1 (SC) Nyman Pia KM
80 NFO g 03 FI*Nietosten Tähtipöly 2 Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia EX2
81 NFO f 09 24 FI*Siniidan Treasure Planet 2 Naaras 7 (CH) Nyman Pia EX1 CACIB
82 NFO VI / NFO f 03 22 FI*WitSarin Carmen 2 Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC BIV NOM
83 NFO VI / NFO d 09 24 FI*Nipsu-Nappulan Calling Elvis 2 Uros 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1
84 NFO VI / NFO f 03 22 FI*Nipsu-Nappulan Careless Whispers 2 Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX2
85 NFO VI / NFO g 03 22 FI*Tähtitassun SiniPiika 2 Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1
86 NFO VI / NFO f 09 22 FI*Siriuksen Kalani 2 Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX1 BIV
87 NFO VI / NFO f 09 FI*WitSarin Soile Söderberg 2 Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX2
88 NFO VI / NFO f 09 22 FI*WitSarin Volga 2 Naaras 4 (GIP) Nyman Pia Abs
89 NFO f Tordal's Elsa 2 Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
90 NFO VII / NFO nts Temeria Forest Gate*PL 2 Naaras 7 (CH) Hauge Aina EX1 CACIB
91 NFO VII / NFO gs 22 FI*RockyHill's ChimalisLye 2 Naaras 12 (Pennut) Hauge Aina EX1
92 NFO VIII / NFO fs 09 22 Ephelia Tierra Media*ES 2 Naaras 3 (GIC) Hauge Aina Abs
92 NFO VIII / NFO fs 09 22 Ephelia Tierra Media*ES 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
93 NFO ns 03 22 FI*Siniidan Muscat 2 Naaras 9 (Avoin) Hauge Aina EX1 CAC
94 NFO VIII / NFO fs 09 24 S*Utblicken's Thigris 2 Naaras 7 (CH) Hauge Aina EX1 CACIB BIV
95 NFO ns 09 (N) Tingoskattens Gino 2 Uros 11 (Nuoret) Hauge Aina EX1
96 NFO VIII / NFO ns 09 24 FI*Siniidan Chicken Little 2 Naaras 10 (KAS) Hauge Aina EX1 CAP
97 NFO IX / NFO w 62 FI*Neige-Cristal's Delicieux Coco 2 Naaras 1 (SC) Vinkel Marina KM NOM
98 NFO IX / NFO w 64 FI*Hopeahännän Valtteri Valontuoja 2 Uros 3 (GIC) Vinkel Marina EX1 CACS
99 NFO IX / NFO w 64 FI*GoldenFurry's Silver Snowman 2 Uros 12 (Pennut) Vinkel Marina Abs
100 SIB I / SIB n FI*Ajatuksen EnsiKaamos 2 Naaras 11 (Nuoret) Vinkel Marina EX1
101 SIB II / SIB n 09 FI*Catillus Nightfall Quiche 2 Uros 6 (IP) Vinkel Marina EX1 CAGPIB NOM
102 SIB II / SIB n 09 FI*Catillus Magellan 2 Naaras 8 (PR) Vinkel Marina EX1 CAPIB
103 SIB III / SIB n 24 FI*Lumikissan Umppa-Lumppa 2 Uros 7 (CH) Hauge Aina EX1 CACIB
104 SIB III / SIB n 24 FI*Pikku-Priin LeMans 2 Uros 9 (Avoin) Hauge Aina EX1 CAC
105 SIB IV / SIB n 03 23 Felis Felicis Hammer to Fall 2 Uros 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS NOM BIS
106 SIB n 09 22 FI*Amurin Freja 2 Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
107 SIB IV / SIB n 03 22 FI*Ajatuksen Faisa Fasupala 2 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1 BIV NOM BIS
108 SIB n 09 24 FI*Pikku-Priin Lusitano 2 Uros 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
109 SIB V / SIB d 24 FI*Lumikissan Leijonakuningas 2 Uros 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS
110 SIB V / SIB fy 24 FI*Igora Celeste 2 Naaras 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB
111 SIB VI / SIB d 09 FI*Ajatuksen Da Capo 2 Uros 7 (CH) Hauge Aina EX1 CACIB
112 SIB VI / SIB d 03 24 FI*Ajatuksen EnsiTalvi 2 Uros 11 (Nuoret) Hauge Aina EX1
113 SIB VII / SIB ns FI*Pikku-Priin Mimosa 2 Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
114 SIB VII / SIB as FI*Ajatuksen Aikataika 2 Naaras 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
115 SIB VIII / SIB gs 02 21 64 FI*Lumikissan Zeta Jones 2 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
116 SIB IX / SIB w 64 FI*SoulSibster's FeinFrau 2 Naaras 11 (Nuoret) Vinkel Marina EX1 NOM
117 BEN n 22 FI*Hopeahännän India Glitter 3 Naaras 12 (Pennut) Reijers Eric Abs
118 BEN n 24 S*KungsgardenCats Ocean Treasure 3 Uros 2 (SP) Vinkel Marina KM NOM BIS
118 BEN n 24 S*KungsgardenCats Ocean Treasure 3 Uros 17 (Veteraani) Nyman Pia 3
119 BLH ns 11 FI*Huntercat Prince Benjamin 3 Uros 1 (SC) Reijers Eric KM
120 BLH ns 11 FI*Menzoberanzan's Skywarp 3 Naaras 10 (KAS) Reijers Eric EX1 CAP
121 BLH ny 11 Your Majesty Golden Ironhide 3 Uros 7 (CH) Vinkel Marina EX1 CACIB
122 BLH e 03 FI*MellowBear's Talented Berlioz 3 Uros 7 (CH) Pruchniak Ireneusz EX1 CACIB
123 BLH f 03 FI*MellowBear's Earth Goddess Erda 3 Naaras 1 (SC) Reijers Eric KM NOM
124 BML I / BML ns 11 31 FI*Kimuli's Love Story 3 Naaras 1 (SC) Pruchniak Ireneusz KM BIV
124 BML I / BML ns 11 31 FI*Kimuli's Love Story 3 Naaras 17 (Veteraani) Nyman Pia 4
125 BML I / BML ns 11 Baheras Wb Bamse 3 Uros 7 (CH) Pruchniak Ireneusz EX1 CACIB
126 BML I / BML ns 11 FI*Kimuli's Darkest Light 3 Naaras 9 (Avoin) Pruchniak Ireneusz EX1 CAC
127 BML I / BML ns 11 FIN*Ancelaine Lisbeth 3 Naaras 2 (SP) Pruchniak Ireneusz KM NOM
127 BML I / BML ns 11 FIN*Ancelaine Lisbeth 3 Naaras 17 (Veteraani) Nyman Pia Arvosteltu
128 BML I / BML as 11 31 ES*Bellabonny Touchstone 3 Uros 10 (KAS) Pruchniak Ireneusz Abs
128 BML I / BML as 11 31 ES*Bellabonny Touchstone 3 Uros 17 (Veteraani) Nyman Pia Abs
129 BML II / BML js 12 31 FI*Kimuli's Crystal Rose 3 Naaras 5 (IC) Pruchniak Ireneusz EX1 CAGCIB
130 BML II / BML hs 12 31 Pepsi af Misapotanien 3 Naaras 7 (CH) Pruchniak Ireneusz EX1 CACIB
131 BSH n FI*Feronian Naava 3 Uros 10 (KAS) Reijers Eric EX1 CAP NOM
132 BSH a FI*Ruusutarhan Viviana 3 Naaras 3 (GIC) Pruchniak Ireneusz EX1 CACS NOM BIS
133 BSH a FI*Feronian Onyx 3 Uros 12 (Pennut) Pruchniak Ireneusz EX1
134 BSH a FI*Feronian Lilja 3 Naaras 4 (GIP) Pruchniak Ireneusz EX1 CAPS
135 BSH b FI*Hyrinän Desire 3 Naaras 7 (CH) Pruchniak Ireneusz EX1 CACIB
136 BSH f FI*Feronian Dahlea Purpurea 3 Naaras 2 (SP) Reijers Eric KM NOM
136 BSH f FI*Feronian Dahlea Purpurea 3 Naaras 17 (Veteraani) Nyman Pia 3
137 BSH f FI*Feronian Madonna 3 Naaras 8 (PR) Reijers Eric EX1 CAPIB
138 BSH g FI*Ruusutarhan Bambola 3 Naaras 12 (Pennut) Pruchniak Ireneusz EX1
139 BSH d 24 FI*Coventry's Vernon 3 Uros 8 (PR) Pruchniak Ireneusz Mitätöity Mitätöity
140 BSH f 24 FI*Bumblebrits Love-a-lot 3 Naaras 9 (Avoin) Vinkel Marina EX1 CAC
141 BSH ny 11 FI*EmeraldCharm Edmund the Just 3 Uros 11 (Nuoret) Reijers Eric Abs
142 BSH ny 11 FI*EmeraldCharm Garfield 3 Uros 12 (Pennut) Reijers Eric EX1 NOM
143 BSH ny 11 FI*EmeraldCharm Big Ben 3 Uros 8 (PR) Reijers Eric BSH ny 25
144 BSH ay 11 FI*EmeraldCharm Bluebell 3 Naaras 10 (KAS) Vinkel Marina Abs
145 BUR n FI*Seirene Viva La Vida 3 Uros 9 (Avoin) Vinkel Marina EX1 CAC
146 BUR a FI*Feirefiz Another Brick In The Wall 3 Uros 10 (KAS) Reijers Eric EX1 CAP
147 BUR b FI*Arkhitekton Viktor 3 Uros 9 (Avoin) Pruchniak Ireneusz EX1 CAC
148 BUR b FI*Pardofelis Älskling Immacolata 3 Naaras 12 (Pennut) Pruchniak Ireneusz EX1 NOM BIS
149 BUR b Zaffiro Kratti 3 Uros 2 (SP) Pruchniak Ireneusz KM
149 BUR b Zaffiro Kratti 3 Uros 17 (Veteraani) Nyman Pia 2
150 BUR d FI*Pardofelis Ålen Aarre 3 Uros 9 (Avoin) Pruchniak Ireneusz EX1 CAC NOM
151 BUR f FI*Pardofelis Zsa Zsa Gabor 3 Naaras 7 (CH) Pruchniak Ireneusz Abs
152 BUR g FI*Pardofelis Ålipa Kerran 3 Naaras 7 (CH) Pruchniak Ireneusz EX1 CACIB
153 BUR h FI*Pardofelis Yes This Is Love 3 Naaras 8 (PR) Vinkel Marina EX1 CAPIB
154 EUR f Silkkiturkin Uniikki Unna 3 Naaras 9 (Avoin) Pruchniak Ireneusz EX1 CAC
155 EUR g FI*Kissakallion Sandra 3 Naaras 8 (PR) Vinkel Marina EX1 CAPIB
156 EUR n 23 FIN*Katinhännän SuurSeikkailija 3 Naaras 4 (GIP) Pruchniak Ireneusz EX1 CAPS
157 EUR a 23 FI*Katinhännän Evil Leaper Alia 3 Naaras 9 (Avoin) Pruchniak Ireneusz EX1 CAC
158 EUR a 23 FI*Pinkkitassun Yannick 3 Uros 12 (Pennut) Pruchniak Ireneusz EX1
159 EUR d 22 FI*Pinkkitassun Saara 3 Naaras 7 (CH) Vinkel Marina EX1 CACIB
160 EUR d 24 FI*Taikapeikon Brassailija 3 Uros 3 (GIC) Pruchniak Ireneusz Abs
161 EUR f 22 FI*Feronian Neilikka 3 Naaras 1 (SC) Reijers Eric KM
162 EUR f 22 FI*Pinkkitassun Jóhanna 3 Naaras 8 (PR) Reijers Eric EX1 CAPIB
163 EUR f 24 FI*Feronian Felicia 3 Naaras 2 (SP) Pruchniak Ireneusz KM
163 EUR f 24 FI*Feronian Felicia 3 Naaras 17 (Veteraani) Nyman Pia 2
164 EUR f 24 FI*Kissakallion Sigrid 3 Naaras 8 (PR) Pruchniak Ireneusz EX1 CAPIB
165 EUR ns 23 Kissankellon Hilja Onnentyttö 3 Naaras 11 (Nuoret) Vinkel Marina EX1
166 EUR es 23 FI*Pinkkitassun Violet 3 Naaras 9 (Avoin) Reijers Eric EX1 CAC
167 KBL I / KBL w 62 FI*Korpinkynnen Nietos 3 Uros 11 (Nuoret) Reijers Eric EX1
168 KBL I / KBL n 22 SE*Kot-à-Kuril Kassanova 3 Uros 4 (GIP) Reijers Eric Abs
169 KOR FI*Mythai Opale Devi 3 Naaras 5 (IC) Vinkel Marina EX1 CAGCIB NOM
170 KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 2 (SP) Vinkel Marina KM NOM BIS
170 KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 17 (Veteraani) Nyman Pia 1 NOM
171 MAN 51-52 / MAN d 03 22 51 Auragold Mr. Worldwide 3 Uros 1 (SC) Reijers Eric KM
172 MAN 51-52 / MAN d 03 22 52 FI*Maikain Sirpaliina Sempai 3 Naaras 3 (GIC) Reijers Eric EX1 CACS
173 MAN 51-52 / MAN a 23 52 FI*Pilkkumin Little Richard 3 Uros 7 (CH) Reijers Eric EX1 CACIB BIV
174 MAU ns FI*Walidah Fuchsia 3 Naaras 7 (CH) Reijers Eric EX1 CACIB
175 MAU ns FI*Chai-lai Zaira Zahara 3 Naaras 10 (KAS) Reijers Eric Abs
176 MAU ns 24 FI*Walidah Fragaria 3 Naaras 9 (Avoin) Vinkel Marina EX1 CAC
177 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Vinkel Marina KM NOM
177 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 17 (Veteraani) Nyman Pia 1 NOM BIS
178 OCI n 24 FI*Guttatus Miss Liberty 3 Naaras 3 (GIC) Vinkel Marina EX1 CACS
179 OCI n 24 FI*Arrowhill Lucky Star 3 Uros 11 (Nuoret) Vinkel Marina EX1 BIV NOM BIS
180 OCI n 24 S*Högaforsen's Kirito 3 Uros 12 (Pennut) Vinkel Marina EX1 NOM
181 OCI b 24 FI*Moosegrove Romeo JR 3 Uros 1 (SC) Reijers Eric KM BIV NOM BIS
182 OCI b 24 FI*Vinkeä Eliitti-Elli 3 Naaras 3 (GIC) Reijers Eric EX1 CACS
183 OCI b 24 FI*Moosegrove Saphire 3 Naaras 5 (IC) Reijers Eric EX1 CAGCIB
184 OCI b 24 FI*Topspot After Midnight 3 Naaras 7 (CH) Reijers Eric EX2
185 OCI b 24 FI*Moosegrove Vincent 3 Uros 9 (Avoin) Reijers Eric EX1 CAC
186 OCI b 24 FI*Vinkeä Säpinä-Sussu 3 Naaras 7 (CH) Reijers Eric EX1 CACIB
187 OCI b 24 FI*Moosegrove Ulysses 3 Uros 10 (KAS) Reijers Eric Mitätöity Mitätöity
188 OCI o 24 FI*Topspot Before Midnight 3 Naaras 2 (SP) Reijers Eric KM
189 OCI ns 24 FI*Guttatus Silver Mimosa 3 Naaras 11 (Nuoret) Pruchniak Ireneusz EX1
190 OCI ns 24 FI*Vinkeä Muru-Murmeli 3 Naaras 10 (KAS) Pruchniak Ireneusz Mitätöity Mitätöity
191 OCI bs 24 FI*Guttatus Delta Leonis 3 Uros 11 (Nuoret) Pruchniak Ireneusz EX1 NOM
192 OCI bs 24 FI*WiliWilla Ocean Explorer 3 Uros 8 (PR) Pruchniak Ireneusz EX1 CAPIB NOM
193 SRL II / SRL a 03 FI*Be-Curly Can't' Resist Me 3 Uros 11 (Nuoret) Reijers Eric EX1 NOM
194 SRL III / SRL e FI*Be-Curly Phantom 3 Uros 7 (CH) Pruchniak Ireneusz EX1 CACIB
195 SRL III / SRL g FI*Be-Curly Cuteness Overload 3 Naaras 11 (Nuoret) Pruchniak Ireneusz EX1
196 SRS I / SRS c FI*Gekkolacats Dina The Diva 3 Naaras 9 (Avoin) Vinkel Marina EX2
197 SRS I / SRS c FI*Gekkolacats Dorothe Star 3 Naaras 9 (Avoin) Vinkel Marina EX1 CAC
198 MCO VI / MCO f 09 22 Escape MC Big Bertha 2 Naaras 12 (Pennut) Hauge Aina EX1 NOM
214 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Hauge Aina ACL V, ACS IV, MCO III, MCO VI, NFO IV, NFO VII, NFO VIII, SIB III, SIB VI 37
Nyman Pia ACL IV, ACL XI, MCO IX, MCO VII, NFO III, NFO V, NFO VI, VET 3 39
Pruchniak Ireneusz BLH e 03, BML I, BML II, BSH a, BSH b, BSH d 24, BSH g, BUR b, BUR d, BUR f, BUR g, EUR a 23, EUR d 24, EUR f, EUR f 24, EUR n 23, OCI bs 24, OCI ns 24, SRL III, VET 2 34
Reijers Eric MCO I (13c), BEN n 22, BLH f 03, BLH ns 11, BSH f, BSH n, BSH ny 11, BUR a, EUR es 23, EUR f 22, KBL I, MAN 51-52, MAU ns, OCI b 24, OCI o 24, SRL II 31
Wikström Bjarne MCO IV, MCO V, MCO VIII, NEM II, SIB IV, SIB V, SIB VII, SIB VIII 33
Vinkel Marina ACL II, ACS III, LPL V, MCO I, MCO II, NEM I, NFO I, NFO II, NFO IX, SIB I, SIB II, SIB IX, BEN n 24, BLH ny 11, BSH ay 11, BSH f 24, BUR h, BUR n, EUR d 22, EUR g, EUR ns 23, KOR, MAU ns 24, OCI n 24, SRS I 35
6 tuomaria.