Omakissa
PIROK 117. kansainvälinen kissanäyttely 7.9.2014
Järjestävä yhdistys Pirkanmaan Rotukissayhdistys ry
Alkaa 7.9.2014 Loppuu 7.9.2014
Ilmoittautuminen alkaa 15.6.2014 Ilmoittautuminen loppuu 8.8.2014
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 25.8.2014
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 460   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@pirok.org
Paikka Vexve Areena, Ratakatu 27 Sastamala
Toimihenkilöt Näyttelypäällikkö: Marika Nyström, marika.nystrom@pirok.org, p. 040 706 2191
Näyttelysihteeri: Kristiina Martikainen, show@pirok.org, Hirsimäentie 12, 37860 Kärjenniemi, p. 040 523 7764
Raha-asiat: Annika Rämö, annika.ramo@pirok.org, p. 040 559 9704

Palkinnot ja ruusukkeet: Annemari Rautavesi, annemari.rautavesi@pirok.org
Assistenttianomukset osoitteeseen: assistentit@pirok.org. Pääassistentti Marko Lahtinen
Lisätietoja Näyttelymaksu/päivä 15.6. - 3.8.2014: 35 €/kissa, PIROK:in jäsenet 32 €/kissa, ei-Fife -kissat 50 €/kissa.
Näyttelymaksu/päivä 4.8. - 8.8.2014: 40 €/kissa, ei leimakortteja! Ei-Fife -kissat 50 €/kissa.
Maksaessasi leimakortilla kirjoita leimakorttiin oma nimesi, kissan nimi ja näyttelypäivämäärä sekä lähetä se samantien postissa näyttelysihteerille.
Omat häkit on merkittävä ilmoittautumiseen.
Ilmoittautumispäivän jälkeen mahdollisia ovat vain väri- ja luokkamuutokset, sähköpostitse show@pirok.org tai kirjeitse.  Tarkistus- ja veteraaniluokat 10 eur arvostelun yhteydessä, muutoin normaali näyttelymaksu. Jos ilmoitat kissasi vain veteraani- tai siitosluokkaan ilman arvostelua, kirjoita se "Viesti yhdistykselle" -kenttään.
Jos kissa mahdollisesti valmistuu näyttelyssämme, ilmoita sen nykyisessä kilpailuluokassa saatujen sertien määrä "Viesti yhdistykselle" -kenttässä.
Näyttelyluettelomme maksullinen (2€) ja ostettavissa paikan päältä. Luettelo on myös saatavissa sähköisesti käyttöön maksutta.
Seuraathan myös kotisivujamme www.pirok.org

Tervetuloa Sastamalaan!

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 102 99 0 0 0
2 124 124 0 0 0
3 61 61 0 0 0
4 55 55 0 0 0
Kotikissat 13 13 0 0 0
Yhteensä 355 352 0 0 0

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
RAG a 04 S*FunHouse's & Unni's United Collin 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
RAG n 04 FI*AijaiCats Glorios Gisela 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
1 EXO w 62 FI*Elrikan Fantastic Feeling 1 Uros 12 (Pennut) Friškovec-Keller Thea EX1
2 EXO f Alsace Exotic Jitka 1 Naaras 11 (Nuoret) Friškovec-Keller Thea EX1 NOM
3 EXO d 22 S*IxiDixi's Four Tops 1 Uros 1 (SC) Carnbrand Åsa KM
4 PER w 62 FI*Elrikan Rolex 1 Uros 5 (IC) Friškovec-Keller Thea EX1 CAGCIB
5 PER w 63 FI*Elrikan Mirage of Love 1 Uros 12 (Pennut) Carnbrand Åsa EX1
6 PER n Alsace Janus 1 Uros 11 (Nuoret) Carnbrand Åsa EX1 NOM BIS
7 PER n FI*Mimosan Little Bad Girl 1 Naaras 12 (Pennut) Carnbrand Åsa EX1 NOM BIS
8 PER d One Way Ticket von La'Noitan 1 Uros 7 (CH) Carnbrand Åsa EX1 CACIB NOM
9 PER d FI*Moondreamer's Heart of Gold 1 Uros 2 (SP) Carnbrand Åsa KM
10 PER f FI*Kultaviiksen Minnie Ripperton 1 Naaras 12 (Pennut) Friškovec-Keller Thea EX2
11 PER f FI*Mimosan Lying From You 1 Naaras 12 (Pennut) Friškovec-Keller Thea EX1
12 PER fs Kuutsas Summer Storm 1 Naaras 9 (Avoin) Friškovec-Keller Thea EX1 CAC NOM BIS
13 PER n 22 FIN*Sabrimin Jackpot 1 Uros 4 (GIP) Friškovec-Keller Thea EX1 CAPS NOM
14 PER d FI*Kultaviiksen Little Richard 1 Uros 12 (Pennut) Carnbrand Åsa EX1
14 PER d 22 FI*Kultaviiksen Little Richard 1 Uros 13c (Määrittely) Friškovec-Keller Thea PER d
14 PER d 22 FI*Kultaviiksen Little Richard 1 Uros 13c (Määrittely) Friškovec-Keller Thea PER d
15 PER d 24 FI*BlueIce's Blazing Glory 1 Uros 2 (SP) Friškovec-Keller Thea KM
16 PER fs 22 62 FI*Moondreamer's Angel Eyes 1 Naaras 9 (Avoin) Friškovec-Keller Thea EX1 CAC
17 PER n 03 Hiladoras Alejandro 1 Uros 11 (Nuoret) Carnbrand Åsa EX1
18 PER n 03 FI*Mimosan Ka Boom 1 Uros 10 (KAS) Carnbrand Åsa EX1 CAP NOM BIS
19 PER f 02 21 62 FI*Sabrimin Deluxe 1 Naaras 12 (Pennut) Friškovec-Keller Thea EX1 NOM
20 PER f 03 FIN*Amysantti Coconut Shake 1 Naaras 4 (GIP) Friškovec-Keller Thea EX1 CAPS NOM BIS
20 PER f 03 FIN*Amysantti Coconut Shake 1 Naaras 17 (Veteraani) Porat Eva 1 NOM BIS
21 PER ns 03 FIN*Kissankäpälän Arnold S. 1 Uros 2 (SP) Carnbrand Åsa KM
22 PER n 03 22 FI*Sabrimin Xscape 1 Uros 12 (Pennut) Carnbrand Åsa EX1
23 PER a 03 22 FIN*Kissankäpälän Blossom 1 Naaras 4 (GIP) Carnbrand Åsa EX1 CAPS NOM
24 PER f 03 22 FI*Whispers Kamikaze Love 1 Naaras 11 (Nuoret) Carnbrand Åsa EX1
25 PER n 33 IT*Almigry Seabiscuit 1 Uros 1 (SC) Friškovec-Keller Thea KM NOM BIS
26 PER n 33 Sinihuiskan Delilah 1 Naaras 11 (Nuoret) Friškovec-Keller Thea EX1
27 PER g 21 33 FI*Siricat's Ofeliina 1 Naaras 4 (GIP) Carnbrand Åsa EX1 CAPS
28 ACL I / ACL n FI*Siriuksen GipsyRoseCurl 2 Naaras 5 (IC) Pruchniak Sebastian EX1 CAGCIB NOM
29 ACL III / ACL n 24 FIN*Siriuksen LeoCurl 2 Uros 2 (SP) Porat Eva KM
29 ACL III / ACL n 24 FIN*Siriuksen LeoCurl 2 Uros 17 (Veteraani) Isakov Vladimir 1 NOM
30 ACL V / ACL h 24 Paladija Yola 2 Naaras 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX1 NOM BIS
31 ACL VIII / ACL ns 02 21 64 FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl 2 Naaras 9 (Avoin) Porat Eva EX1 CAC
32 ACL VIII / ACL fs 09 22 FI*Dezzicat's Amabile AyaCurl 2 Naaras 6 (IP) Porat Eva EX1 CAGPIB
33 ACL VIII / ACL ns 03 22 FIN*Siriuksen UmaCurl 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
34 ACL X / ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl 2 Naaras 2 (SP) Sandon Cristiano Federico KM NOM BIS
34 ACL X / ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl 2 Naaras 17 (Veteraani) Isakov Vladimir 1 NOM BIS
35 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI*Dezzicat's Allegro AceCurl 2 Uros 6 (IP) Sandon Cristiano Federico EX1 CAGPIB
36 MCO I / MCO n FIN*NomenEst Priscilla Black 2 Naaras 3 (GIC) Porat Eva EX1 No Cert
37 MCO I / MCO n DK*Timita's Black N'Beauty 2 Naaras 9 (Avoin) Porat Eva EX1 CAC
37 MCO I / MCO n DK*Timita's Black N'Beauty 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
38 MCO I / MCO n DK*Amistia's Bad To The Bone 2 Uros 10 (KAS) Porat Eva EX1 CAP
39 MCO I / MCO n FI*Tigerworld Sirius Black 2 Uros 12 (Pennut) Porat Eva EX1 BIV NOM
40 MCO I / MCO n FI*Unikuun Black Dragon 2 Uros 12 (Pennut) Porat Eva EX2
41 MCO I / MCO a FI*Kasmasiinin Blue Bagheera 2 Naaras 12 (Pennut) Porat Eva EX1
42 MCO I / MCO n FI*Chamberlain Hunter's Moon 2 Uros 4 (GIP) Porat Eva EX1 CAPS
43 MCO II / MCO a 09 FI*SatuMainen Wiennetta 2 Naaras 5 (IC) Carnbrand Åsa EX1 CAGCIB
44 MCO III / MCO n 22 FIN*Chamberlain Dark Diamond 2 Naaras 1 (SC) Pruchniak Sebastian KM BIV
45 MCO III / MCO n 22 FI*Merrymakers Adalmiina Aruba 2 Naaras 7 (CH) Pruchniak Sebastian EX1 No Cert
46 MCO III / MCO n 22 FI*Unikuun Just Only One 2 Naaras 9 (Avoin) Pruchniak Sebastian EX1 CAC
47 MCO III / MCO n 22 FI*Escape's Apocalyptica 2 Uros 11 (Nuoret) Pruchniak Sebastian EX1 BIV NOM
48 MCO III / MCO n 22 FI*Hemingway's Chief Quanah 2 Uros 11 (Nuoret) Pruchniak Sebastian EX3
49 MCO III / MCO n 22 FI*NomenEst Casanova Brown 2 Uros 11 (Nuoret) Pruchniak Sebastian EX2
50 MCO III / MCO n 22 FI*Escape's Carlos Santana 2 Uros 12 (Pennut) Pruchniak Sebastian Abs
51 MCO III / MCO n 22 FI*TipTop Maine Beorn 2 Uros 12 (Pennut) Pruchniak Sebastian EX1
52 MCO III / MCO n 22 FIN*Starmaker's Heartbreaker 2 Uros 4 (GIP) Pruchniak Sebastian EX1 CAPS
53 MCO III / MCO n 22 FI*SatuMainen Konnan Koukku 2 Uros 10 (KAS) Pruchniak Sebastian EX1 CAP
54 MCO IV / MCO n 03 22 IT*Skysupernova Thunder Storm 2 Uros 5 (IC) Carnbrand Åsa EX1 CAGCIB
55 MCO IV / MCO n 09 22 FI*SatuMainen Dirlandaa 2 Naaras 5 (IC) Carnbrand Åsa EX1 CAGCIB
56 MCO IV / MCO n 03 22 FI*NomenEst Doris Day 2 Naaras 11 (Nuoret) Carnbrand Åsa EX1 BIV NOM
57 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Goldenstream's X-Files 2 Uros 12 (Pennut) Carnbrand Åsa EX1
58 MCO VIII / MCO as 09 23 FI*Krysos Krazy Kat 2 Uros 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX1
59 MCO V / MCO g FI*DraCoon Kiss Me Hannah 2 Naaras 9 (Avoin) Shchukin Alexey MCO g 09
60 MCO V / MCO f FI*SwingPop DidgeriDoo 2 Naaras 9 (Avoin) Shchukin Alexey Abs
61 MCO V / MCO f FI*KingLeo's Bohemian Dream 2 Naaras 11 (Nuoret) Shchukin Alexey EX1
62 MCO V / MCO d 22 FI*TipTop Maine Balin 2 Uros 12 (Pennut) Shchukin Alexey EX1 NOM
63 MCO V / MCO d 22 FIN*Zabaione Hard Rock 2 Uros 8 (PR) Shchukin Alexey EX1 CAPIB
63 MCO V / MCO d 22 FIN*Zabaione Hard Rock 2 Uros 17 (Veteraani) Isakov Vladimir 3
64 MCO VI / MCO g 03 22 FI*Krysos Tutti-frutti 2 Naaras 9 (Avoin) Spijker Charles EX3
65 MCO VI / MCO f 09 FI*Stout-hearted Nadia 2 Naaras 9 (Avoin) Spijker Charles EX1 CAC BIV NOM
66 MCO VI / MCO f 09 22 FI*TipTop Maine Xita 2 Naaras 9 (Avoin) Spijker Charles EX2
66 MCO VI / MCO f 09 22 FI*TipTop Maine Xita 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
67 MCO VI / MCO e 09 22 FI*Chamberlain von Richthofen 2 Uros 11 (Nuoret) Spijker Charles EX1
68 MCO VI / MCO f 09 FI*Daybreak's Indira 2 Naaras 11 (Nuoret) Spijker Charles EX1 BIV NOM
69 MCO VI / MCO f 09 22 FI*TipTop Maine Brethil 2 Naaras 12 (Pennut) Spijker Charles EX1
70 MCO VI / MCO d 09 22 FI*Laramillan Jimbo Jones 2 Uros 6 (IP) Spijker Charles EX1 CAGPIB
71 MCO VI / MCO g 09 FI*Abbas-Coons Belinda 2 Naaras 10 (KAS) Spijker Charles EX1 CAP
72 MCO VII / MCO fs 22 FI*SatuMainen Suklaa Sydän 2 Naaras 5 (IC) Shchukin Alexey EX1 CAGCIB GIC
73 MCO VII / MCO es FI*Lobellan Sebastian 2 Uros 9 (Avoin) Shchukin Alexey EX1 CAC BIV
74 MCO VII / MCO ns 22 FI*Kasmasiinin Zariel 2 Naaras 9 (Avoin) Shchukin Alexey EX1 CAC
75 MCO VII / MCO ns FI*Halden coon's Turbo Jr 2 Uros 2 (SP) Shchukin Alexey KM
76 MCO VII / MCO ds 23 FI*SolarWind's Anubis 2 Uros 4 (GIP) Shchukin Alexey EX2
77 MCO VII / MCO as 22 FIN*SolarWind's Na'ir al Saif 2 Uros 4 (GIP) Shchukin Alexey EX1 CAPS BIV
78 MCO VII / MCO fs 22 FI*Abbas-Coons Beautiful 2 Naaras 6 (IP) Shchukin Alexey Abs
79 MCO VIII / MCO ns 09 FI*HoneyCoon's Black Sabbath 2 Uros 3 (GIC) Sandon Cristiano Federico EX2
80 MCO VIII / MCO ds 03 22 FI*TipTop Maine Umbar 2 Uros 3 (GIC) Sandon Cristiano Federico EX1 CACS BIV
81 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI*Abbas-Coons Businesman 2 Uros 5 (IC) Sandon Cristiano Federico EX1 CAGCIB
82 MCO VIII / MCO ns 09 FI*Halden coon's Zoe 2 Naaras 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico EX1 CAC
83 MCO VIII / MCO fs 03 FI*SolarWind's Athene 2 Naaras 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico EX2
84 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI*Abbas-Coons Devils Magic 2 Uros 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX1
85 MCO VIII / MCO ns 09 22 FIN*Rotcat Chibbo 2 Uros 10 (KAS) Sandon Cristiano Federico Mitätöity Mitätöity
86 MCO IX / MCO w 62 FI*Krysos All my Life 2 Uros 9 (Avoin) Spijker Charles EX1 CAC
87 MCO IX / MCO w 62 FI*SwingPop Éowyn 2 Naaras 11 (Nuoret) Spijker Charles EX1
88 MCO IX / MCO w 64 FI*Escape's Paloma Faith 2 Naaras 6 (IP) Spijker Charles EX1 CAGPIB NOM
89 NFO I / NFO n FI*Draconian Northern Lights 2 Uros 11 (Nuoret) Spijker Charles EX1
90 NFO I / NFO a FI*Tupuliinin Inspector Japp 2 Uros 6 (IP) Spijker Charles EX1 CAGPIB
91 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian SerenadeOfSorrow 2 Naaras 5 (IC) Porat Eva EX1 CAGCIB BIV NOM
91 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian SerenadeOfSorrow 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
92 NFO II / NFO n 09 FI*Vihurin Myrskytuuli Jane 2 Naaras 5 (IC) Porat Eva EX2
93 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian Shadegrown 2 Uros 11 (Nuoret) Porat Eva EX1
94 NFO II / NFO n 03 S*Eternitgården's Morse 2 Uros 11 (Nuoret) Porat Eva EX2
95 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian AutumnReflection 2 Uros 2 (SP) Porat Eva KM NOM
96 NFO II / NFO n 03 FI*Ninatte's Cloud Nine 2 Uros 8 (PR) Porat Eva EX1 CAPIB
97 NFO III / NFO n 24 FI*Ka-Boom BadaBoom 2 Naaras 12 (Pennut) Pruchniak Sebastian EX1
98 NFO IV / NFO n 03 24 S*Nenya's Shadowcat 2 Naaras 3 (GIC) Shchukin Alexey EX1 CACS
99 NFO IV / NFO n 01 21 63 Cio Cio San's Kid Galahad 2 Uros 7 (CH) Shchukin Alexey EX1 CACIB
100 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Draconian Nepenthe 2 Naaras 11 (Nuoret) Shchukin Alexey EX3
101 NFO IV / NFO n 09 22 FI*FoxyPaw's Lucky Lucille 2 Naaras 11 (Nuoret) Shchukin Alexey EX1 BIV NOM
102 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Pörkarvan Pantera 2 Naaras 11 (Nuoret) Shchukin Alexey EX2
103 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Thindra's Princess Evelien 2 Naaras 12 (Pennut) Shchukin Alexey EX1 BIV
104 NFO III / NFO n 24 FI*Thindra's Princess Jamilia 2 Naaras 12 (Pennut) Pruchniak Sebastian EX2
105 NFO IV / NFO a 09 24 FI*Hirmuinen Aleksanteri Suuri 2 Uros 2 (SP) Shchukin Alexey KM
106 NFO IV / NFO n 03 24 FIN*Kirsikan Iines 2 Naaras 4 (GIP) Shchukin Alexey EX1 CAPS NOM
107 NFO IV / NFO n 09 24 FIN*Tähtitassun Lucky Star 2 Uros 6 (IP) Shchukin Alexey EX1 CAGPIB BIV NOM
107 NFO IV / NFO n 09 24 FIN*Tähtitassun Lucky Star 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
108 NFO V / NFO f 22 Quarans Lady Sandwick 2 Naaras 3 (GIC) Pruchniak Sebastian EX1 CACS
109 NFO VI / NFO d 03 22 FI*Ninatte's Big Dipper 2 Uros 3 (GIC) Carnbrand Åsa EX1 CACS NOM
110 NFO VI / NFO d 09 FI*Kultahuiskan Isabella 2 Naaras 3 (GIC) Carnbrand Åsa EX1 CACS
111 NFO VI / NFO f 09 24 FI*NordicTigers Edwina 2 Naaras 9 (Avoin) Carnbrand Åsa EX1 CAC
112 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Jarraun's Skog Cheresa 2 Naaras 12 (Pennut) Carnbrand Åsa EX2
113 NFO VI / NFO d 09 22 S*Just Catnap's Ailsa Craig 2 Naaras 12 (Pennut) Carnbrand Åsa EX1 BIV NOM BIS
114 NFO VI / NFO d 03 FI*Kultahuiskan Iisakki 2 Uros 4 (GIP) Carnbrand Åsa EX1 CAPS
115 NFO VI / NFO f 09 FI*Draconian Ataegina 2 Naaras 4 (GIP) Carnbrand Åsa EX1 CAPS BIV
116 NFO VI / NFO d 09 FIN*Tupuliinin Susu 2 Naaras 10 (KAS) Carnbrand Åsa EX1 CAP
117 NFO VII / NFO ns FI*Ka-Boom BoomBox 2 Uros 12 (Pennut) Spijker Charles EX1
118 NFO VIII / NFO fs 09 FI*Jarraun's Skog Cheralin 2 Naaras 12 (Pennut) Pruchniak Sebastian EX1
119 NFO VIII / NFO ns 09 24 FIN*Tupuliinin Kuuma Kesä 2 Naaras 10 (KAS) Pruchniak Sebastian EX1 CAP NOM
120 NFO IX / NFO w 64 FIN*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 1 (SC) Porat Eva KM NOM
121 RAG n FI*Calamarin WorldWinner 2 Naaras 6 (IP) Pruchniak Sebastian Abs
122 RAG n FI*Collicatin Mexican BigKiss 2 Uros 10 (KAS) Pruchniak Sebastian EX1 CAP
123 RAG a FI*Barfait's Ronaldo 2 Uros 11 (Nuoret) Pruchniak Sebastian EX2
124 RAG a FI*Collicatin Shining Emil 2 Uros 11 (Nuoret) Pruchniak Sebastian EX1 BIV
125 RAG a FI*Barfait's Rosanne 2 Naaras 11 (Nuoret) Pruchniak Sebastian EX1
126 RAG c FI*Nevilla's DollyDays 2 Naaras 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX1
127 RAG f FIN*Dollyblues Rainbow Doll 2 Naaras 4 (GIP) Porat Eva EX1 CAPS
128 RAG f SE*Duvemollys Flisa 2 Naaras 12 (Pennut) Porat Eva VG1
129 RAG n 03 FI*AijaiCats Victorious Victor 2 Uros 11 (Nuoret) Pruchniak Sebastian EX1
130 RAG n 03 FI*Barfait's Napoleon 2 Uros 6 (IP) Pruchniak Sebastian EX1 CAGPIB NOM
131 RAG n 04 FI*Minipeikon Mutrun 2 Naaras 7 (CH) Spijker Charles EX2
132 RAG n 04 FI*AijaiCats Glorios Gisela 2 Naaras 7 (CH) Spijker Charles EX1 No Cert
133 RAG n 04 FI*Neige-Cristal's Mon Tresor Florian 2 Uros 12 (Pennut) Spijker Charles EX1 BIV NOM
134 RAG n 04 FI*Barfait's Joyful Jimi 2 Uros 4 (GIP) Spijker Charles EX1 CAPS NOM
135 RAG n 04 FI*Barfait's Playful Paco 2 Uros 10 (KAS) Spijker Charles Mitätöity Mitätöity
136 RAG a 03 Solenzara's Nino de Angelo 2 Uros 5 (IC) Pruchniak Sebastian EX1 CAGCIB
137 RAG a 03 FI*Celestial's Heart Beats 4 U 2 Naaras 7 (CH) Pruchniak Sebastian EX1 CACIB
138 RAG a 03 FI*Rock'nRags KidOfWolver 2 Uros 8 (PR) Pruchniak Sebastian Out of competition
139 RAG a 04 Jalapeno Indiana Jones 2 Uros 3 (GIC) Sandon Cristiano Federico EX2
140 RAG a 04 S*FunHouse's & Unni's United Collin 2 Uros 3 (GIC) Sandon Cristiano Federico EX1 CACS BIV NOM
141 RAG a 04 FI*Celestial's Wild Child 2 Naaras 7 (CH) Sandon Cristiano Federico Abs
142 RAG a 04 FI*AijaiCats Tender Tara 2 Naaras 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico EX2
143 RAG a 04 FI*Minipeikon Mini Mollis 2 Naaras 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico EX3
144 RAG a 04 FI*Nevilla's CindyCandy 2 Naaras 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico EX1 CAC
145 RAG a 04 FI*Nevilla's DivaDoll 2 Naaras 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX1
146 RAG a 04 FI*Barfait's Joyful Justin 2 Uros 6 (IP) Sandon Cristiano Federico EX1 CAGPIB NOM BIS
147 RAG a 04 FI*AijaiCats Tender Tiger 2 Uros 10 (KAS) Sandon Cristiano Federico EX1 CAP
148 RAG f 03 FIN*Calamarin Afrodite 2 Naaras 10 (KAS) Porat Eva EX1 CAP
149 RAG g 03 FI*BlackRain's Acting Like A Diva 2 Naaras 12 (Pennut) Pruchniak Sebastian EX1
150 RAG g 04 FI*BlackRain's Against The Rules 2 Naaras 12 (Pennut) Spijker Charles EX1
151 RAG n 03 21 FIN*Calamarin Indiana Jones 2 Uros 4 (GIP) Pruchniak Sebastian EX1 CAPS
152 RAG n 04 21 FI*Dollicious SummerNightDream 2 Naaras 6 (IP) Pruchniak Sebastian EX1 CAGPIB
153 RAG f 03 21 FIN*Panacheen Zealous Zulu 2 Naaras 17 (Veteraani) Isakov Vladimir 4
154 SBI n S*Raus Höjden's Harmoney in Brown 2 Naaras 1 (SC) Sandon Cristiano Federico KM
155 SBI n FIN*Globel's Agneta Madonna 2 Naaras 3 (GIC) Sandon Cristiano Federico EX1 CACS BIV
155 SBI n FIN*Globel's Agneta Madonna 2 Naaras 17 (Veteraani) Isakov Vladimir 2
156 SBI n FI*Touchant Troubadour d'amour 2 Uros 5 (IC) Sandon Cristiano Federico EX1 CAGCIB
157 SBI n FI*Touchant Ultra-Beau 2 Uros 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX1
158 SBI n FI*Tamus Lancer 2 Uros 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX1 BIV NOM
159 SBI n FI*Birmayan Galadriel 2 Naaras 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX1
160 SBI n FIN*Chirybiry's Remulus 2 Uros 2 (SP) Sandon Cristiano Federico KM
160 SBI n FIN*Chirybiry's Remulus 2 Uros 17 (Veteraani) Isakov Vladimir 2
161 SBI a FIN*Recknagel Tairapänks 2 Naaras 4 (GIP) Spijker Charles EX1 CAPS BIV
162 SBI a FIN*Zhamanen Lugnaquilla 2 Naaras 4 (GIP) Spijker Charles EX2
162 SBI a FIN*Zhamanen Lugnaquilla 2 Naaras 17 (Veteraani) Isakov Vladimir 3
163 SBI a Demian Valentina 2 Naaras 10 (KAS) Spijker Charles EX1 CAP
164 SBI b FI*Mithrandilin Elwing 2 Naaras 3 (GIC) Porat Eva Abs
165 SBI b FIN*Pässinpään Lady After Eight 2 Naaras 6 (IP) Porat Eva EX1 CAGPIB
166 SBI d FI*Vintti-Katin Birlikka 2 Naaras 3 (GIC) Carnbrand Åsa EX1 CACS BIV NOM
167 SBI d FI*Chirybiry's Lady-Laili 2 Naaras 11 (Nuoret) Carnbrand Åsa EX1
168 SBI d FI*Nalle-Puhin Whisky Lullaby 2 Naaras 11 (Nuoret) Carnbrand Åsa EX2
169 SBI d FIN*Recknagel Maariolemiöö 2 Uros 2 (SP) Carnbrand Åsa KM NOM
170 SBI f FI*Birmayan Fazerina 2 Naaras 5 (IC) Porat Eva EX1 CAGCIB
171 SBI f FI*Tamus Wildcat 2 Naaras 4 (GIP) Porat Eva EX1 CAPS NOM
172 SBI f FIN*Birmayan Vivid Empress 2 Naaras 17 (Veteraani) Isakov Vladimir 6
172 SBI f FIN*Birmayan Vivid Empress 2 Naaras 10 (KAS) Porat Eva EX1 CAP
173 SBI g Demian Celesta 2 Naaras 11 (Nuoret) Porat Eva EX1 NOM
174 SBI g FIN*Harebell Keshia 2 Naaras 17 (Veteraani) Isakov Vladimir 5
174 SBI g FIN*Harebell Keshia 2 Naaras 4 (GIP) Porat Eva EX1 CAPS
175 SBI h FI*Mototassun Ruusu-Roosa 2 Naaras 5 (IC) Carnbrand Åsa EX1 CAGCIB
176 SBI h FIN*Harebell Zelda 2 Naaras 4 (GIP) Carnbrand Åsa EX1 CAPS NOM
177 SBI n 21 FIN*Zhamanen Harlequin 2 Naaras 1 (SC) Sandon Cristiano Federico KM NOM
178 SBI n 21 FI*Kirakan Quiereme Mucho 2 Uros 4 (GIP) Sandon Cristiano Federico Abs
179 SBI n 21 FIN*Pirimirrin Arktis 2 Naaras 10 (KAS) Sandon Cristiano Federico EX1 CAP
180 SBI b 21 FI*Canth's ToyBoy 2 Uros 1 (SC) Carnbrand Åsa KM
181 SBI d 21 FI*Canth's Xander 2 Uros 10 (KAS) Sandon Cristiano Federico EX1 CAP
182 SBI e 21 FI*Tamus Duster 2 Uros 5 (IC) Porat Eva EX1 CAGCIB
183 SBI f 21 FIN*JoJon Fangshou 2 Naaras 3 (GIC) Spijker Charles EX1 CACS
184 SIB II / SIB n 03 FI*Lumikissan Olivia OiKukas 2 Naaras 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX1
185 SIB III / SIB n 22 CH*Lukijn's Skye 2 Uros 1 (SC) Spijker Charles KM NOM BIS
186 SIB III / SIB n 24 FIN*Tuiskutassun Eydis Rohkea 2 Naaras 4 (GIP) Spijker Charles EX1 CAPS
187 SIB IV / SIB n 03 22 FI*Lumikissan Aikamoinen 2 Uros 3 (GIC) Shchukin Alexey EX1 CACS NOM
188 SIB IV / SIB a 09 23 FI*Abbas-Coons Ayrton Senna 2 Uros 5 (IC) Shchukin Alexey EX1 CAGCIB
189 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Lumikissan Morsmaikku 2 Naaras 5 (IC) Shchukin Alexey EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
190 SIB IV / SIB a 09 22 FI*Balladin Nukkumatti 2 Uros 12 (Pennut) Shchukin Alexey Abs
191 SIB V / SIB d 24 FI*Jatsitytön Blaziken 2 Uros 13c (Määrittely) Porat Eva SIB V/ SIB d 23
191 SIB V / SIB d 24 FI*Jatsitytön Blaziken 2 Uros 9 (Avoin) Shchukin Alexey EX1 CAC
192 SIB VI / SIB f 09 24 FI*Kestilinnan Charlotta 2 Naaras 9 (Avoin) Shchukin Alexey SIB g 09 24
193 SIB V / SIB fy 23 FI*Amurin Hanna 2 Naaras 10 (KAS) Shchukin Alexey EX1 CAP
194 SIB VI / SIB f 09 22 FI*Cherrytail's Rhonda Mae 2 Naaras 9 (Avoin) Pruchniak Sebastian EX1 CAC
195 SIB VI / SIB f 09 23 FI*Valjallan Routa 2 Naaras 11 (Nuoret) Pruchniak Sebastian DISQ AGR.
196 SIB VI / SIB f 03 23 FI*Abbas-Coons Aureelia 2 Naaras 8 (PR) Pruchniak Sebastian EX1 CAPIB
197 SIB VII / SIB ds FI*Kestilinnan Fridolf 2 Uros 10 (KAS) Spijker Charles EX1 CAP
198 SIB VII / SIB fs 23 FI*Abbas-Coons Celine Dion 2 Naaras 8 (PR) Spijker Charles EX1 CAPIB
199 SIB VI / SIB g 09 FI*Cherrytail's Umika 2 Naaras 12 (Pennut) Pruchniak Sebastian EX1 BIV NOM
200 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI*Abbas-Coons Christian 2 Uros 8 (PR) Sandon Cristiano Federico EX1 CAPIB
201 SIB IX / SIB w 61 GR*Snowy Paws Dali 2 Uros 7 (CH) Pruchniak Sebastian EX1 CACIB NOM
202 TUA I / TUA a FI*Elekatin Deep Blue Sea 2 Uros 11 (Nuoret) Porat Eva EX1
203 TUA V / TUA f 24 FI*Felesin Wild Card 2 Naaras 12 (Pennut) Pruchniak Sebastian EX1
204 TUA VIII / TUA ds 03 22 FI*Felesin First Boy 2 Uros 12 (Pennut) Porat Eva EX1
205 TUA IX / TUA w 61 FI*Josmarin Guniz 2 Naaras 3 (GIC) Porat Eva EX1 CACS
206 TUA IX / TUA w 61 FI*Josmarin Ieremija 2 Uros 5 (IC) Porat Eva EX1 CAGCIB
207 ABY n FI*Aurinkomäen Assi 3 Naaras 5 (IC) Reijers Eric EX1 CAGCIB NOM BIS
208 ABY n Osiris(V) Total Surprise 3 Uros 11 (Nuoret) Reijers Eric EX1 NOM BIS
209 ABY o FI*Amajan Gigi Gioia 3 Naaras 9 (Avoin) Friškovec-Keller Thea EX1 CAC
210 ABY o S*Rackarkatten's Paco Rabanne 3 Uros 2 (SP) Friškovec-Keller Thea KM NOM
210 ABY o S*Rackarkatten's Paco Rabanne 3 Uros 17 (Veteraani) Shchukin Alexey 1 NOM BIS
211 BEN n 22 EE*Esmeralda Maya Gold 3 Naaras 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS
212 BEN n 24 S*Leopardettes Amina 3 Naaras 12 (Pennut) Tausen Marteinn EX1
213 BEN n 24 FI*Kissalehdon Kullat Nunu 3 Naaras 4 (GIP) Tausen Marteinn EX1 CAPS NOM
214 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Keiju Lammenpei 3 Naaras 3 (GIC) Tausen Marteinn EX1 CACS
215 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Onnen hetki 3 Uros 5 (IC) Tausen Marteinn EX1 CAGCIB BIV
216 BML I / BML bs 11 31 FI*Kissamummon Suukko Poika 3 Uros 9 (Avoin) Tausen Marteinn EX1 CAC
217 BML I / BML as 11 31 FI*Kissamummon Pikku Rakas 3 Naaras 9 (Avoin) Tausen Marteinn Abs
218 BML II / BML fs 11 31 FI*Kissamummon Ihan oma 3 Naaras 4 (GIP) Reijers Eric EX1 CAPS
219 BRI a FI*Coventry's Illinois 3 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
220 BRI g FIN*Sinisilkin Inkivääri 3 Naaras 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS
221 BRI d 22 FI*Coventry's Gawayne 3 Uros 7 (CH) Isakov Vladimir Abs
222 BRI f 22 FI*Coventry's Joy 3 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
223 BUR n FI*Ninelli's Querida Quedaré 3 Naaras 3 (GIC) Friškovec-Keller Thea EX1 CACS
224 BUR n FI*ZirCat's Grand Canyon 3 Uros 5 (IC) Friškovec-Keller Thea EX1 CAGCIB
225 BUR n Wild Angel's Valenok of Seirene 3 Uros 7 (CH) Friškovec-Keller Thea EX1 CACIB BIV NOM
226 BUR b Zaffiro Kratti 3 Uros 12 (Pennut) Friškovec-Keller Thea EX1 NOM
227 BUR b FI*Oliivian Öyle Me 3 Naaras 12 (Pennut) Friškovec-Keller Thea EX1
228 BUR b FIN*Belacane Ukkopekka 3 Uros 6 (IP) Friškovec-Keller Thea Abs
229 BUR d FI*Cattish Rudolf The RedNosed 3 Uros 2 (SP) Reijers Eric KM NOM
230 BUR e FI*Oliivian Zina Aberina 3 Naaras 7 (CH) Tausen Marteinn Abs
231 BUR e FI*Oliivian Öyvind 3 Uros 12 (Pennut) Tausen Marteinn EX1 NOM BIS
232 BUR f FI*Cattish Lucy van Pelt 3 Naaras 12 (Pennut) Tausen Marteinn EX1
233 CHA FI*Souriant Musette 3 Naaras 3 (GIC) Tausen Marteinn EX1 CACS
234 CHA Fric-Frac de Fer et Velours 3 Uros 5 (IC) Tausen Marteinn EX1 CAGCIB
235 CHA FIN*Sinimirrin Kuuraparta 3 Uros 4 (GIP) Tausen Marteinn Abs
236 CHA FIN*Souriant Anisette Ma Petite 3 Naaras 6 (IP) Tausen Marteinn Abs
237 CRX I / CRX n Selena Light's Russian Lover 3 Uros 5 (IC) Friškovec-Keller Thea EX1 CAGCIB
238 CRX I / CRX n FI*Sweetpurr's Salmiak 3 Uros 7 (CH) Friškovec-Keller Thea EX1 CACIB
239 CRX I / CRX n Changes Soul Love 3 Uros 11 (Nuoret) Friškovec-Keller Thea EX1
240 CRX I / CRX ns Changes Liza Jane 3 Naaras 11 (Nuoret) Friškovec-Keller Thea EX1 BIV NOM
241 CRX II / CRX n 03 Changes Starman 3 Uros 10 (KAS) Friškovec-Keller Thea EX1 CAP
242 CRX III / CRX h FI*Huissin Road to Ruin 3 Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
243 CRX III / CRX e FI*Saca's Comtesse de la Crème 3 Naaras 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
244 CRX IV / CRX f 02 62 FI*VeeKasin Hattivatti 3 Naaras 5 (IC) Friškovec-Keller Thea EX1 CAGCIB NOM
245 CRX VI / CRX b 03 24 FI*Saca's High Note 3 Naaras 11 (Nuoret) Friškovec-Keller Thea EX1
246 CYM 51-52 / CYM fs 02 52 62 FI*Touchant Sans la Queue 3 Naaras 7 (CH) Reijers Eric EX1 CACIB
247 CYM 51-52 / CYM d 22 52 FI*Touchant Valentine Chalereuse 3 Naaras 11 (Nuoret) Reijers Eric EX1
248 EUR d Maahinen 3 Uros 5 (IC) Reijers Eric EX1 CAGCIB
249 EUR ns Alma 3 Naaras 4 (GIP) Reijers Eric EX1 CAPS
250 EUR fs FI*Kassilan Qkunen Qtamolla 3 Naaras 5 (IC) Friškovec-Keller Thea EX1 CAGCIB
251 EUR n 22 FI*Pinkkitassun Brunetto 3 Uros 1 (SC) Isakov Vladimir KM
252 EUR n 23 FIN*Pikku-Piun Raparperi 3 Uros 3 (GIC) Friškovec-Keller Thea EX1 CACS
253 EUR n 24 FI*Tiikerililjan Kurmeli 3 Uros 5 (IC) Friškovec-Keller Thea EX1 CAGCIB
254 EUR n 24 FIN*Mäkikatin Pikasso 3 Uros 17 (Veteraani) Shchukin Alexey 3
254 EUR n 24 FIN*Mäkikatin Pikasso 3 Uros 4 (GIP) Friškovec-Keller Thea EX1 CAPS
255 EUR a 24 FIN*Kassilan Heinäkuun Heila 3 Naaras 3 (GIC) Friškovec-Keller Thea EX1 CACS
256 EUR d 22 FI*Tiikerililjan Isoviilee 3 Uros 10 (KAS) Reijers Eric EX1 CAP
257 EUR f 22 FIN*Pikku-Piun Quurankukka 3 Naaras 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS
258 EUR ns 22 FI*Kassilan Unelmien Ulriikka 3 Naaras 12 (Pennut) Friškovec-Keller Thea EX1
259 KOR FI*Mythai Rochana Rak Jing 3 Naaras 3 (GIC) Reijers Eric EX1 CACS
260 KOR FI*Hovikissan Rhe-Mu 3 Uros 9 (Avoin) Reijers Eric EX1 CAC BIV NOM
261 KOR FI*Kattihovin Urusai Masukotto 3 Uros 12 (Pennut) Reijers Eric EX1 NOM
262 KOR FIN*Hovikissan iat Jaao 3 Naaras 4 (GIP) Reijers Eric EX1 CAPS NOM BIS
263 MAN 51-52 / MAN d 23 51 FI*Conan Lontrus 3 Uros 1 (SC) Isakov Vladimir KM
264 MAN 51-52 / MAN f 09 24 52 FIN*JoJon Hui Dec 3 Naaras 8 (PR) Isakov Vladimir EX1 CAPIB NOM
265 MAU ns FIN*Iltavilli Emir Ehsan 3 Uros 2 (SP) Reijers Eric KM
266 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Tausen Marteinn KM NOM
266 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
267 OCI n 24 FI*Moosegrove Dream On 3 Naaras 1 (SC) Tausen Marteinn KM BIV NOM
268 OCI n 24 FI*Lirukallion Kissoista Suurin 3 Naaras 3 (GIC) Tausen Marteinn EX1 CACS
269 OCI n 24 FI*Moosegrove Drake 3 Uros 3 (GIC) Tausen Marteinn EX1 CACS
270 OCI n 24 FI*Topspot Huey The Green 3 Uros 11 (Nuoret) Tausen Marteinn EX1
271 OCI a 24 FI*Lirukallion Kermakalja 3 Naaras 5 (IC) Friškovec-Keller Thea EX1 CAGCIB
272 OCI b 24 FI*Moosegrove Ad Victoriam 3 Naaras 1 (SC) Isakov Vladimir KM NOM
273 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 2 (SP) Isakov Vladimir KM
273 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 17 (Veteraani) Shchukin Alexey 2
274 OCI o 24 FI*Uniikki Morfeus 3 Uros 5 (IC) Reijers Eric EX1 CAGCIB
275 OCI o 24 FI*Topspot Grumpy The First 3 Naaras 11 (Nuoret) Reijers Eric EX1
276 OCI ns 24 FI*Northalla Blackbeard 3 Uros 9 (Avoin) Friškovec-Keller Thea EX1 CAC
277 RUS FI*Hana-Bi Biutiful 3 Naaras 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS
278 RUS FI*BlueKaramel Blue Diamond 3 Uros 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1
279 RUS FI*Lolcat's Elisabeth Swann 3 Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1
280 RUS FI*Tcarskii'dvorik Olimpia 3 Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX2
281 RUS FI*Zarin Onnenapila 3 Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir Abs
282 RUS FI*Tcarskii'dvorik Uh - ty! 3 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1 BIV NOM
283 RUS FI*Zarin Simply the Best 3 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir Abs
284 RUS FI*Zarin C'est la vie 3 Naaras 6 (IP) Isakov Vladimir Abs
285 RUS FI*Zarin Fiorella 3 Naaras 8 (PR) Isakov Vladimir EX1 CAPIB
286 RUS FIN*Zarin Querido Mio 3 Uros 2 (SP) Isakov Vladimir KM NOM BIS
286 RUS FIN*Zarin Querido Mio 3 Uros 17 (Veteraani) Shchukin Alexey 5
287 SNO n 05 Destrier Alaska Knight 3 Uros 9 (Avoin) Reijers Eric Abs
288 SOM n FIN*Lamadegaan Bellezza 3 Naaras 1 (SC) Tausen Marteinn KM
288 SOM n FIN*Lamadegaan Bellezza 3 Naaras 17 (Veteraani) Shchukin Alexey 1 NOM
289 SOM n FI*Amajan Hafta Hilaria 3 Naaras 11 (Nuoret) Tausen Marteinn EX1 NOM
290 SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 3 Uros 2 (SP) Tausen Marteinn KM NOM
290 SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 3 Uros 17 (Veteraani) Shchukin Alexey 4
291 SOM o FI*Amajan eAmbra Eminente 3 Naaras 3 (GIC) Reijers Eric EX1 CACS
292 SPH V / SPH d 21 33 FI*Tutsi Chaumet 3 Uros 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS NOM BIS
293 SPH V / SPH a 03 32 FI*Tutsi Emperor 3 Uros 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1 NOM
294 SPH V / SPH n 21 33 FI*Hobbitqueen's Emporio 3 Uros 6 (IP) Isakov Vladimir EX1 CAGPIB
295 OSH n Galoo of Beugnycats 4 Uros 1 (SC) Reijers Eric KM
296 OSH n FI*Birregin Victory Ford 4 Naaras 8 (PR) Reijers Eric EX1 CAPIB NOM BIS
297 OSH b FI*Eirenen Magical Choco 4 Uros 10 (KAS) Reijers Eric EX1 CAP NOM BIS
298 OSH f FI*Choose Avec Moi & Bimba 4 Naaras 11 (Nuoret) Reijers Eric EX1 NOM BIS
299 OSH a 24 FI*LoudMeow Rockstar 4 Uros 12 (Pennut) Tausen Marteinn EX1
300 OSH a 24 FI*LoudMeow Little Starlet 4 Naaras 12 (Pennut) Tausen Marteinn EX1 NOM
301 OSH a 24 Nick-Nack Sia Alicia, CZ 4 Uros 4 (GIP) Tausen Marteinn Abs
302 OSH a 25 S*Sandvretens Syrah 4 Naaras 5 (IC) Tausen Marteinn Abs
303 OSH ds 24 FI*DeLaSoul's King of Fools 4 Uros 10 (KAS) Tausen Marteinn EX1 CAP NOM
304 OSH b 03 22 ES*Thanarat Our Lady Daphne 4 Naaras 7 (CH) Reijers Eric EX1 CACIB
305 SIA w 67 Djärf's Rosmarin 4 Naaras 9 (Avoin) Reijers Eric EX1 CAC
306 SIA w 67 FI*Albapanther Blanc Pur 4 Uros 11 (Nuoret) Reijers Eric EX1
307 SIA w 67 FI*Albapanther Belle Amour 4 Naaras 11 (Nuoret) Reijers Eric EX1 BIV
308 SIA w 67 FI*Arhantin Camelia 4 Naaras 10 (KAS) Reijers Eric EX1 CAP
309 SIA a FI*Aurinkomäen Dexter-Danilo 4 Uros 9 (Avoin) Reijers Eric EX1 CAC NOM BIS
310 SIA a FI*Aurinkomäen Dooris-Damina 4 Naaras 9 (Avoin) Reijers Eric EX1 CAC NOM BIS
311 SIA a FI*Pinokin Kharon 4 Uros 6 (IP) Reijers Eric EX1 CAGPIB
312 SIA b Ralph Sia Alicia, CZ 4 Uros 5 (IC) Tausen Marteinn EX1 CAGCIB
313 SIA b San-Toi North Star of Plan-A 4 Uros 9 (Avoin) Tausen Marteinn EX1 CAC NOM
314 SIA c FI*Kelmikerhon Kevätkaihonkukka 4 Naaras 12 (Pennut) Reijers Eric EX1 NOM BIS
315 SYS b 03 FI*Choose Three Wishes Well 4 Naaras 3 (GIC) Tausen Marteinn EX1 CACS NOM
316 HCL Simba Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Pruchniak Sebastian 1 NOM
317 HCL Aurora Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Pruchniak Sebastian 3
318 HCL Milla Magia Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Pruchniak Sebastian 2
319 HCL Tyyne-Liina Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Pruchniak Sebastian 1 NOM BIS
320 HCS Hani Karkkitassu Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Spijker Charles 2
321 HCS Rolle Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Spijker Charles 1 NOM BIS
322 HCS Ukko Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Tausen Marteinn Abs
322 HCS Ukko Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Spijker Charles Abs
323 HCS Poppi Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Tausen Marteinn BIS
323 HCS Poppi Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Spijker Charles 1 NOM
324 HCS Vilma Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Spijker Charles 2
325 HCS Tinka Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Spijker Charles 4
326 HCS Lilli Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Spijker Charles 3
353 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Carnbrand Åsa KAT I tark, EXO d 22, PER w 63, PER n, PER d, PER d 22, PER n 03, PER ns 03, PER n 03 24, PER a 03 22, PER f 03 22, PER g 21 33, MCO II, MCO IV, NFO VI, SBI d, SBI h, SBI b 21 34
Friškovec-Keller Thea KAT I tark, EXO w 62, EXO f, PER w 62, PER f, PER fs, PER n 22, PER d 24, PER fs 22 62, PER f 02 62, PER f 03, PER n 33, ABY o, BUR n, BUR b, CRX I, CRX II, CRX IV, CRX VI, EUR fs, EUR n 23, EUR n 24, EUR a 24, EUR ns 22, OCI a 24, OCI ns 24 37
Isakov Vladimir BEN n 22, BRI a, BRI g, BRI d 22, BRI f 22, CRX III, EUR n 22, EUR f 22, MAN 51-52, OCI b 24, RUS, SPH V, KAT II vet 35
Porat Eva KAT II tark, ACL III, ACL VIII, MCO I, NFO II, NFO IX, RAG f, RAG f 03, SBI b, SBI f, SBI g, SBI e 21, TUA I, TUA VIII, TUA IX, KAT I vet 34
Pruchniak Sebastian ACL I, MCO III, NFO III, NFO V, NFO VIII, RAG n, RAG a, RAG n 03, RAG a 03, RAG a 03, RAG g 03, RAG n 03 21, RAG n 04 21, SIB VI, SIB IX, TUA VII, HCL 39
Reijers Eric ABY n, BML II, BUR d, CYM 51-52, EUR d, EUR ns, EUR d 22, KOR, MAU ns, OCI o 24, SNO n 05, SOM o, OSH n, OSH b, OSH f, OSH b 03 22, SIA w 67, SIA a, SIA c 31
Sandon Cristiano Federico KAT II tark, ACL V, ACL X, ACS VIII, MCO VIII, RAG c, RAG a 04, SBI n, SBI n 21, SBI d 21, SIB II, SIB VIII 34
Shchukin Alexey MCO V, MCO VII, NFO IV, NFO IV, SIB IV, SIB V, KAT III vet 34
Spijker Charles MCO VI, MCO IX, NFO I, NFO VII, RAG n 04, RAG g 04, SBI a, SBI f 21, SIB III, SIB VII, HCS 35
Tausen Marteinn BEN n 24, BML I, BUR e, BUR f, CHA, OCI n 24, SOM n, OSH a 24, OSH a 25, OSH ds 24, SIA b, SYS b 03, HC vet 31
10 tuomaria.