Omakissa
PIROK 116. kansainvälinen kissanäyttely 6.9.2014
Järjestävä yhdistys Pirkanmaan Rotukissayhdistys ry
Alkaa 6.9.2014 Loppuu 6.9.2014
Ilmoittautuminen alkaa 15.6.2014 Ilmoittautuminen loppuu 8.8.2014
Yleisöaika alkaa 11:00 Yleisöaika loppuu 17:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 10:30
Arvostelut alkavat 11:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 25.8.2014
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 470   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@pirok.org
Paikka Vexve Areena, Ratakatu 27, Sastamala
Toimihenkilöt Näyttelypäällikkö: Marika Nyström, marika.nystrom@pirok.org, p. 040 706 2191
Näyttelysihteeri: Kristiina Martikainen, show@pirok.org, Hirsimäentie 12, 37860 Kärjenniemi, p. 040 523 7764
Raha-asiat: Annika Rämö, annika.ramo@pirok.org, p. 040 559 9704

Palkinnot ja ruusukkeet: Annemari Rautavesi, annemari.rautavesi@pirok.org
Assistenttianomukset osoitteeseen: assistentit@pirok.org. Pääassistentti Marko Lahtinen
Lisätietoja Näyttelymaksu/päivä 15.6. - 3.8.2014: 35 €/kissa, PIROK:in jäsenet 32 €/kissa, ei-Fife -kissat 50 €/kissa.
Näyttelymaksu/päivä 4.8. - 8.8.2014: 40 €/kissa, ei leimakortteja! Ei-Fife -kissat 50 €/kissa.
Maksaessasi leimakortilla kirjoita leimakorttiin oma nimesi, kissan nimi ja näyttelypäivämäärä sekä lähetä se samantien postissa näyttelysihteerille.
Omat häkit on merkittävä ilmoittautumiseen.
Ilmoittautumispäivän jälkeen mahdollisia ovat vain väri- ja luokkamuutokset, sähköpostitse show@pirok.org tai kirjeitse.  Tarkistus- ja veteraaniluokat 10 eur arvostelun yhteydessä, muutoin normaali näyttelymaksu. Jos ilmoitat kissasi vain veteraani- tai siitosluokkaan ilman arvostelua, kirjoita se "Viesti yhdistykselle" -kenttään.
Jos kissa mahdollisesti valmistuu näyttelyssämme, ilmoita sen nykyisessä kilpailuluokassa saatujen sertien määrä "Viesti yhdistykselle" -kenttässä.
Näyttelyluettelomme maksullinen (2€) ja ostettavissa paikan päältä. Luettelo on myös saatavissa sähköisesti käyttöön maksutta.
Seuraathan myös kotisivujamme www.pirok.org

Tervetuloa Sastamalaan!

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 136 135 0 0 0
2 125 125 0 0 0
3 109 109 0 0 0
4 81 81 0 0 0
Kotikissat 8 8 0 0 0
Yhteensä 459 458 0 0 0

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
BRI c Belten's Don Sebastian 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
CRX I / CRX n Changes Ziggy Stardust 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
KOR FIN*Dewdrop's Chaiyo Si Fah 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
MCO I / MCO n DK*Timita's Black N'Beauty 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
MCO VI / MCO f 09 22 FI*TipTop Maine Xita 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
NFO II / NFO n 09 FI*Draconian SerenadeOfSorrow 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
NFO IV / NFO n 09 24 FIN*Tähtitassun Lucky Star 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
RAG a 04 Jalapeno Indiana Jones 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
RAG a 04 S*FunHouse's & Unni's United Collin 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
RAG n 04 FI*AijaiCats Glorios Gisela 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
SBI d 21 FI*JoJon La Veta de Oro 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
1 EXO w 62 FI*Elrikan Fantastic Feeling 1 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
2 EXO n FI*Mogi's Baby Be Mine 1 Naaras 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB
3 EXO f Alsace Exotic Jitka 1 Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1 NOM
4 EXO n 22 IT*Best Wishes Samantha 1 Naaras 1 (SC) Fonsén Mira KM NOM BIS
5 EXO n 22 FI*Mogi's Mother Love 1 Uros 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
6 EXO n 22 FI*Aamukasteen Zumba 1 Uros 2 (SP) Fonsén Mira KM
7 EXO d 22 S*IxiDixi's Four Tops 1 Uros 1 (SC) Isakov Vladimir KM
8 EXO n 02 62 FI*Chevhill's Spanish Eyes 1 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
9 EXO a 03 FI*Mogi's Belle Bettine 1 Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC NOM
10 PER w 62 FI*Elrikan Rolex 1 Uros 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
11 PER w 63 FI*Elrikan Mirage of Love 1 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1 NOM
12 PER n Alsace Janus 1 Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1 NOM BIS
13 PER n FI*Mimosan Little Bad Girl 1 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1 NOM BIS
14 PER n FIN*Amysantti Early Allert 1 Uros 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP
14 PER n FIN*Amysantti Early Allert 1 Uros 17 (Veteraani) Kass Tellervo 1 NOM
15 PER a Haendel's Titanium of Chosen One 1 Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC NOM
16 PER e FI*Moondreamer's Angel's Touch 1 Uros 13c (Määrittely) Isakov Vladimir PER e
16 PER e FI*Moondreamer's Angel's Touch 1 Uros 13c (Määrittely) Isakov Vladimir PER e
16 PER e FI*Moondreamer's Angel's Touch 1 Uros 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP
17 PER f FI*Mimosan Lying From You 1 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
18 PER f FI*Shamirin Magic Maya 1 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX2
19 PER g FI*Moondreamer's Happy Feet 1 Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
20 PER fs FIN*Kuutsa's Jing and Jang 1 Naaras 2 (SP) Fonsén Mira KM
20 PER fs FIN*Kuutsa's Jing and Jang 1 Naaras 17 (Veteraani) Kass Tellervo 2
21 PER n 22 FIN*Sabrimin Jackpot 1 Uros 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS
22 PER b 24 FI*Mogi's Polaris 1 Uros 7 (CH) Isakov Vladimir Mitätöity Mitätöity
23 PER d 24 FI*BlueIce's Blazing Glory 1 Uros 2 (SP) Fonsén Mira KM NOM
24 PER f 22 FI*Shamirin Excellent Elvira 1 Naaras 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP
25 PER ns 22 62 FI*Moondreamer's Happy Days 1 Uros 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
26 PER n 03 Hiladoras Alejandro 1 Uros 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1
27 PER n 03 FI*Mimosan Ka Boom 1 Uros 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP NOM BIS
28 PER f 02 21 62 FI*Sabrimin Deluxe 1 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
29 PER f 03 FIN*Amysantti Coconut Shake 1 Naaras 4 (GIP) Fonsén Mira EX1 CAPS NOM BIS
29 PER f 03 FIN*Amysantti Coconut Shake 1 Naaras 17 (Veteraani) Kass Tellervo 1 NOM BIS
30 PER ns 03 FIN*Kissankäpälän Arnold S. 1 Uros 2 (SP) Fonsén Mira KM
31 PER n 03 22 FI*Sabrimin Xscape 1 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
32 PER a 03 22 FIN*Kissankäpälän Blossom 1 Naaras 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS NOM
33 PER f 03 22 FI*Whispers Kamikaze Love 1 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
34 PER n 33 IT*Almigry Seabiscuit 1 Uros 1 (SC) Isakov Vladimir KM NOM BIS
35 PER n 33 Sinihuiskan Delilah 1 Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1
36 PER a 21 33 Sinihuiskan XabiAlonso 1 Uros 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB
37 ACL I / ACL n FI*Siriuksen GipsyRoseCurl 2 Naaras 5 (IC) Carnbrand Åsa EX1 CAGCIB NOM
38 ACL III / ACL n 24 FIN*Siriuksen LeoCurl 2 Uros 2 (SP) Isakov Vladimir KM
38 ACL III / ACL n 24 FIN*Siriuksen LeoCurl 2 Uros 17 (Veteraani) Carnbrand Åsa 1 NOM BIS
39 ACL V / ACL h 24 Paladija Yola 2 Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1 NOM BIS
40 ACL VIII / ACL ns 02 21 64 FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl 2 Naaras 9 (Avoin) Carnbrand Åsa EX1 CAC
41 ACL VIII / ACL fs 09 22 FI*Dezzicat's Amabile AyaCurl 2 Naaras 6 (IP) Carnbrand Åsa EX1 CAGPIB
42 ACL VIII / ACL ns 03 22 FIN*Siriuksen UmaCurl 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
43 ACL X / ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl 2 Naaras 2 (SP) Isakov Vladimir KM NOM
43 ACL X / ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl 2 Naaras 17 (Veteraani) Carnbrand Åsa 2
44 ACS III / ACS b 24 FI*Siriuksen KoppamurraCurl 2 Uros 11 (Nuoret) Carnbrand Åsa EX1 NOM
45 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI*Dezzicat's Allegro AceCurl 2 Uros 6 (IP) Carnbrand Åsa EX1 CAGPIB
46 MCO I / MCO n FIN*NomenEst Priscilla Black 2 Naaras 3 (GIC) Sandon Cristiano Federico EX1 CACS
47 MCO I / MCO n DK*Timita's Black N'Beauty 2 Naaras 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico EX1 CAC
48 MCO I / MCO n FI*Tigerworld Sirius Black 2 Uros 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX1 BIV
49 MCO I / MCO n FI*Chamberlain Hunter's Moon 2 Uros 4 (GIP) Sandon Cristiano Federico EX1 CAPS
50 MCO III / MCO n 22 FIN*Chamberlain Dark Diamond 2 Naaras 3 (GIC) Kass Tellervo EX1 CACS NOM
51 MCO III / MCO n 22 FI*Merrymakers Adalmiina Aruba 2 Naaras 7 (CH) Kass Tellervo EX1 CACIB
52 MCO III / MCO n 22 FI*Escape's Apocalyptica 2 Uros 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1 BIV
53 MCO III / MCO n 22 FI*Escape's Carlos Santana 2 Uros 12 (Pennut) Kass Tellervo Abs
54 MCO III / MCO n 22 FI*TipTop Maine Beorn 2 Uros 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
55 MCO III / MCO n 22 FIN*Starmaker's Heartbreaker 2 Uros 4 (GIP) Kass Tellervo EX1 CAPS
56 MCO III / MCO a 23 FI*Mostlycats Kosmos Blue 2 Uros 6 (IP) Kass Tellervo EX1 CAGPIB
57 MCO IV / MCO n 09 22 Metsaaron Eva Braun 2 Naaras 9 (Avoin) Friškovec-Keller Thea EX1 CAC
58 MCO IV / MCO a 09 22 FI*Chamberlain Very Superstition 2 Naaras 11 (Nuoret) Friškovec-Keller Thea Abs
59 MCO IV / MCO n 09 22 FI*HoneyCoon's Hey Jude 2 Naaras 11 (Nuoret) Friškovec-Keller Thea EX2
60 MCO IV / MCO n 03 22 FI*NomenEst Doris Day 2 Naaras 11 (Nuoret) Friškovec-Keller Thea EX1 NOM
61 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Goldenstream's X-Files 2 Uros 12 (Pennut) Friškovec-Keller Thea EX1 BIV NOM
62 MCO VIII / MCO as 09 23 FI*Krysos Krazy Kat 2 Uros 13c (Määrittely) Porat Eva MCO as 09 23, Gr 8
62 MCO VIII / MCO as 09 23 FI*Krysos Krazy Kat 2 Uros 12 (Pennut) Porat Eva EX1
63 MCO IV / MCO a 03 22 FI*TipTop Maine Yéta 2 Uros 10 (KAS) Friškovec-Keller Thea EX1 CAP
64 MCO V / MCO f 22 FI*Valier's Medea 2 Naaras 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico EX1 CAC
65 MCO V / MCO f FI*KingLeo's Bohemian Dream 2 Naaras 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX1 BIV
66 MCO V / MCO d 22 FI*TipTop Maine Balin 2 Uros 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX1 NOM
67 MCO V / MCO d 23 FI*SolarWind's Amon 2 Uros 6 (IP) Sandon Cristiano Federico EX1 CAGPIB
68 MCO V / MCO d 22 FIN*Zabaione Hard Rock 2 Uros 8 (PR) Sandon Cristiano Federico EX1 CAPIB
68 MCO V / MCO d 22 FIN*Zabaione Hard Rock 2 Uros 17 (Veteraani) Carnbrand Åsa 3
69 MCO VI / MCO g 09 22 FI*Chamberlain Make A Wish 2 Naaras 3 (GIC) Carnbrand Åsa Abs
70 MCO VI / MCO e 09 FI*Mostlycats Juniper Speck 2 Uros 9 (Avoin) Carnbrand Åsa EX1 CAC NOM
71 MCO VI / MCO g 03 22 FI*Krysos Tutti-frutti 2 Naaras 9 (Avoin) Carnbrand Åsa EX2
72 MCO VI / MCO f 09 22 FI*TipTop Maine Xita 2 Naaras 9 (Avoin) Carnbrand Åsa EX1 CAC
73 MCO VI / MCO e 09 22 FI*Chamberlain von Richthofen 2 Uros 11 (Nuoret) Carnbrand Åsa EX1
74 MCO VI / MCO g 03 22 FI*Chamberlain Vanilla Sky 2 Naaras 11 (Nuoret) Carnbrand Åsa Abs
75 MCO VI / MCO f 09 22 FI*TipTop Maine Brethil 2 Naaras 12 (Pennut) Carnbrand Åsa EX1 BIV NOM BIS
76 MCO VI / MCO d 09 22 FI*Laramillan Jimbo Jones 2 Uros 6 (IP) Carnbrand Åsa EX1 CAGPIB BIV
77 MCO VI / MCO f 03 22 FI*SolarWind's Hathor 2 Naaras 6 (IP) Carnbrand Åsa EX1 No Cert
78 MCO VI / MCO g 09 FI*Abbas-Coons Belinda 2 Naaras 10 (KAS) Carnbrand Åsa EX1 CAP
79 MCO VII / MCO fs 22 FI*SatuMainen Suklaa Sydän 2 Naaras 5 (IC) Carnbrand Åsa EX1 CAGCIB
80 MCO VII / MCO ds 22 FI*Maikkilan Hiekkamyrsky 2 Uros 11 (Nuoret) Carnbrand Åsa EX1
81 MCO VII / MCO fs 22 FI*Abbas-Coons Beautiful 2 Naaras 6 (IP) Carnbrand Åsa Abs
82 MCO VII / MCO ns 22 FI*Chatvallon Prince Guillaume 2 Uros 8 (PR) Carnbrand Åsa EX1 CAPIB
83 MCO VIII / MCO ns 09 FI*HoneyCoon's Black Sabbath 2 Uros 3 (GIC) Porat Eva EX2
84 MCO VIII / MCO ds 03 22 FI*TipTop Maine Umbar 2 Uros 3 (GIC) Porat Eva EX1 CACS BIV NOM
85 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI*Abbas-Coons Businesman 2 Uros 5 (IC) Porat Eva EX1 CAGCIB
86 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI*CapitalCats Moonflower 2 Naaras 9 (Avoin) Porat Eva EX1 CAC
87 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI*Abbas-Coons Devils Magic 2 Uros 11 (Nuoret) Porat Eva EX2
88 MCO VIII / MCO as 09 22 FI*Chamberlain Why Not? 2 Uros 11 (Nuoret) Porat Eva EX1 BIV
89 MCO IX / MCO w 62 FI*Krysos All my Life 2 Uros 9 (Avoin) Friškovec-Keller Thea EX1 CAC
90 MCO IX / MCO w 64 FI*Escape's Paloma Faith 2 Naaras 6 (IP) Friškovec-Keller Thea EX1 CAGPIB NOM
91 NFO I / NFO n FI*Draconian Northern Lights 2 Uros 11 (Nuoret) Pruchniak Sebastian EX1
92 NFO I / NFO a FI*Tupuliinin Inspector Japp 2 Uros 6 (IP) Pruchniak Sebastian EX1 CAGPIB
93 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian SerenadeOfSorrow 2 Naaras 5 (IC) Carnbrand Åsa EX1 CAGCIB
94 NFO II / NFO n 09 FI*Vihurin Myrskytuuli Jane 2 Naaras 5 (IC) Carnbrand Åsa EX2
95 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian Shadegrown 2 Uros 11 (Nuoret) Carnbrand Åsa EX1 BIV
96 NFO II / NFO n 03 S*Eternitgården's Morse 2 Uros 11 (Nuoret) Carnbrand Åsa EX2
97 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian AutumnReflection 2 Uros 2 (SP) Carnbrand Åsa KM NOM
98 NFO II / NFO n 03 FI*Ninatte's Cloud Nine 2 Uros 10 (KAS) Carnbrand Åsa EX1 CAP
99 NFO III / NFO n 24 FI*Jarraun's Skog Anrid 2 Naaras 7 (CH) Kass Tellervo EX1 CACIB
100 NFO III / NFO n 22 FIN*Pörkarvan JakeSonOfJonatan 2 Uros 4 (GIP) Kass Tellervo EX1 CAPS
101 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Tähtitassun Aurinkoinen 2 Naaras 1 (SC) Kass Tellervo KM BIV
102 NFO IV / NFO a 09 23 FI*Nalle-Puhin Gil Grissom 2 Uros 5 (IC) Kass Tellervo Abs
103 NFO IV / NFO n 03 24 S*NC's Alladin Sane 2 Uros 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB
104 NFO IV / NFO n 03 24 S*Nenya's Shadowcat 2 Naaras 3 (GIC) Kass Tellervo EX1 CACS
105 NFO IV / NFO n 01 21 63 Cio Cio San's Kid Galahad 2 Uros 7 (CH) Kass Tellervo EX1 CACIB
106 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Draconian Nepenthe 2 Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX3
107 NFO IV / NFO n 09 22 FI*FoxyPaw's Lucky Lucille 2 Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1 BIV NOM
108 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Pörkarvan Pantera 2 Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX2
109 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Jarraun's Skog Cnute-Cortie 2 Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
110 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Thindra's Princess Evelien 2 Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX2
111 NFO III / NFO n 24 FI*Thindra's Princess Jamilia 2 Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo NFO III/ NFO n 24
112 NFO IV / NFO a 09 24 FI*Hirmuinen Aleksanteri Suuri 2 Uros 2 (SP) Kass Tellervo KM
113 NFO IV / NFO n 03 24 FIN*Kirsikan Iines 2 Naaras 4 (GIP) Kass Tellervo EX1 CAPS NOM
114 NFO IV / NFO n 09 24 FIN*Tähtitassun Lucky Star 2 Uros 6 (IP) Kass Tellervo EX1 CAGPIB BIV
115 NFO V / NFO f 22 Quarans Lady Sandwick 2 Naaras 5 (IC) Porat Eva EX1 CAGCIB
116 NFO V / NFO f 22 FI*ArcticWilds Ever Dream 2 Naaras 9 (Avoin) Porat Eva EX1 CAC
117 NFO VI / NFO d 03 22 FI*Ninatte's Big Dipper 2 Uros 3 (GIC) Pruchniak Sebastian EX1 CACS BIV NOM
118 NFO VI / NFO d 09 FI*Kultahuiskan Isabella 2 Naaras 3 (GIC) Pruchniak Sebastian EX1 CACS
119 NFO VI / NFO d 02 62 FI*Louhelan Emma Frost 2 Naaras 9 (Avoin) Pruchniak Sebastian Abs
120 NFO VI / NFO f 09 24 FI*NordicTigers Edwina 2 Naaras 9 (Avoin) Pruchniak Sebastian EX1 CAC NOM
121 NFO VI / NFO d 09 24 FI*Tupuliinin Itkisitkö Onnesta 2 Uros 11 (Nuoret) Pruchniak Sebastian EX1 NOM
122 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Jarraun's Skog Cheresa 2 Naaras 12 (Pennut) Pruchniak Sebastian EX2
123 NFO VI / NFO d 09 22 S*Just Catnap's Ailsa Craig 2 Naaras 12 (Pennut) Pruchniak Sebastian EX1 BIV
124 NFO VI / NFO d 03 FI*Kultahuiskan Iisakki 2 Uros 4 (GIP) Pruchniak Sebastian EX1 CAPS NOM
125 NFO VI / NFO f 09 FI*Draconian Ataegina 2 Naaras 4 (GIP) Pruchniak Sebastian EX1 CAPS BIV NOM
126 NFO VI / NFO d 09 FIN*Tupuliinin Susu 2 Naaras 10 (KAS) Pruchniak Sebastian EX1 CAP
127 NFO VIII / NFO fs 03 22 Ylvie Ujvara av Snøfjord*CH 2 Naaras 9 (Avoin) Porat Eva Abs
128 NFO VIII / NFO fs 09 FI*Jarraun's Skog Cheralin 2 Naaras 12 (Pennut) Porat Eva EX1 NOM
129 NFO VIII / NFO ns 09 24 FIN*Tupuliinin Kuuma Kesä 2 Naaras 10 (KAS) Porat Eva EX1 CAP
130 NFO IX / NFO w 64 FI*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 1 (SC) Friškovec-Keller Thea KM NOM
131 RAG n FI*Hakalan Herra Töppönen 2 Uros 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico Abs
132 RAG n FI*Cat's-JM Classic-Glamour 2 Naaras 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX1
133 RAG n FI*Cat's-JM Ni-Gel 2 Uros 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico Abs
134 RAG n FI*Ruuskatin Let Me Entertain You 2 Naaras 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX1
135 RAG n FI*Collicatin Mexican BigKiss 2 Uros 10 (KAS) Sandon Cristiano Federico EX1 CAP
136 RAG n FI*MistyNight Dorothea 2 Naaras 10 (KAS) Sandon Cristiano Federico EX1 CAP
137 RAG a FI*Barfait's Ronaldo 2 Uros 11 (Nuoret) Friškovec-Keller Thea EX2
138 RAG a FI*Collicatin Shining Emil 2 Uros 11 (Nuoret) Friškovec-Keller Thea EX1 BIV
139 RAG a FI*Barfait's Rosanne 2 Naaras 11 (Nuoret) Friškovec-Keller Thea EX1
140 RAG c FI*Nevilla's DollyDays 2 Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1
141 RAG f FIN*Dollyblues Rainbow Doll 2 Naaras 4 (GIP) Carnbrand Åsa EX1 CAPS
142 RAG f FI*Pehmis Pirteä Pipsa 2 Naaras 12 (Pennut) Carnbrand Åsa DISQ
143 RAG f SE*Duvemollys Flisa 2 Naaras 12 (Pennut) Carnbrand Åsa DISQ
143 RAG f SE*Duvemollys Flisa 2 Naaras 12 (Pennut) Carnbrand Åsa DISQ
143 RAG f SE*Duvemollys Flisa 2 Naaras 12 (Pennut) Carnbrand Åsa DISQ
144 RAG n 21 FI*Pehmis Harald Suuri 2 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir Abs
145 RAG f 21 FI*Pehmis Kullanmuru 2 Naaras 12 (Pennut) Pruchniak Sebastian EX1
146 RAG n 03 FI*Valkokullan Wolver 2 Uros 5 (IC) Isakov Vladimir Abs
147 RAG n 03 FI*AijaiCats Victorious Victor 2 Uros 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1
148 RAG n 03 FI*AijaiCats Victorious Vivian 2 Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1
150 RAG n 03 FI*Barfait's Napoleon 2 Uros 6 (IP) Isakov Vladimir EX1 CAGPIB NOM
151 RAG n 04 FI*Minipeikon Mutrun 2 Naaras 7 (CH) Friškovec-Keller Thea EX1 No Cert
152 RAG n 04 FI*AijaiCats Glorios Gisela 2 Naaras 9 (Avoin) Friškovec-Keller Thea EX1 CAC
153 RAG n 04 FI*Hakalan Heili 2 Naaras 9 (Avoin) Friškovec-Keller Thea Abs
154 RAG n 04 FI*Ragtail D.Goljat 2 Uros 12 (Pennut) Friškovec-Keller Thea EX1 BIV
155 RAG n 04 FI*Barfait's Joyful Jimi 2 Uros 4 (GIP) Friškovec-Keller Thea EX1 CAPS
156 RAG n 04 FI*Dollicious Domino Dancing 2 Uros 6 (IP) Friškovec-Keller Thea EX1 CAGPIB BIV NOM
157 RAG n 04 FI*Barfait's Playful Paco 2 Uros 8 (PR) Friškovec-Keller Thea EX1 CAPIB
158 RAG a 03 Solenzara's Nino de Angelo 2 Uros 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
159 RAG a 03 FI*Celestial's Desire Me 2 Naaras 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB BIV NOM
160 RAG a 03 FI*Celestial's Heart Beats 4 U 2 Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
161 RAG a 03 FI*Rock'nRags KidOfWolver 2 Uros 8 (PR) Isakov Vladimir EX1 CAPIB
162 RAG a 04 Jalapeno Indiana Jones 2 Uros 3 (GIC) Kass Tellervo EX2
163 RAG a 04 S*FunHouse's & Unni's United Collin 2 Uros 3 (GIC) Kass Tellervo EX1 CACS NOM
164 RAG a 04 FI*AijaiCats Tender Tara 2 Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo EX3
165 RAG a 04 FI*Minipeikon Mini Mollis 2 Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo EX2
166 RAG a 04 FI*Nevilla's CindyCandy 2 Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 No Cert
167 RAG a 04 FI*Barfait's Romario 2 Uros 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
168 RAG a 04 FI*Nevilla's DivaDoll 2 Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1 BIV
169 RAG a 04 FI*Barfait's Joyful Justin 2 Uros 6 (IP) Kass Tellervo EX1 CAGPIB NOM
170 RAG a 04 FI*AijaiCats Tender Tiger 2 Uros 10 (KAS) Kass Tellervo EX1 No Cert
171 RAG d 03 FI*Dollyblues Be The One 2 Uros 7 (CH) Pruchniak Sebastian EX1 CACIB
172 RAG f 03 FIN*Calamarin Afrodite 2 Naaras 10 (KAS) Carnbrand Åsa EX1 CAP NOM
173 RAG g 04 FI*BlackRain's Accept Me As I Am 2 Naaras 12 (Pennut) Pruchniak Sebastian EX1 NOM
174 RAG n 03 21 FIN*Calamarin Indiana Jones 2 Uros 4 (GIP) Sandon Cristiano Federico EX1 CAPS
175 RAG n 04 21 FI*Dollicious SummerNightDream 2 Naaras 6 (IP) Isakov Vladimir EX1 CAGPIB
176 RAG a 04 21 FI*Rock'nRags Maxterwork! 2 Uros 9 (Avoin) Pruchniak Sebastian EX1 CAC
177 RAG f 03 21 FIN*Panacheen Zealous Zulu 2 Naaras 17 (Veteraani) Carnbrand Åsa 1
178 SBI n S*Raus Höjden's Harmoney in Brown 2 Naaras 1 (SC) Porat Eva KM
179 SBI n FIN*Globel's Agneta Madonna 2 Naaras 3 (GIC) Porat Eva EX1 CACS BIV
179 SBI n FIN*Globel's Agneta Madonna 2 Naaras 17 (Veteraani) Carnbrand Åsa 5
180 SBI n FI*Touchant Ultra-Beau 2 Uros 11 (Nuoret) Porat Eva EX1
181 SBI n FI*Tamus Lancer 2 Uros 12 (Pennut) Porat Eva EX1
182 SBI n FI*Birmayan Galadriel 2 Naaras 12 (Pennut) Porat Eva EX1
183 SBI n FIN*Chirybiry's Remulus 2 Uros 2 (SP) Porat Eva KM BIV NOM
183 SBI n FIN*Chirybiry's Remulus 2 Uros 17 (Veteraani) Carnbrand Åsa 2
184 SBI n FIN*Tassuliinin Braveheart 2 Uros 2 (SP) Porat Eva KM
184 SBI n FIN*Tassuliinin Braveheart 2 Uros 17 (Veteraani) Carnbrand Åsa 4
185 SBI n FIN*Mion Pitou 2 Uros 4 (GIP) Porat Eva EX1 CAPS
186 SBI a FI*Halipalleron Adalmiina 2 Naaras 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico EX1 CAC
187 SBI a FIN*Recknagel Tairapänks 2 Naaras 4 (GIP) Sandon Cristiano Federico EX1 CAPS BIV NOM BIS
188 SBI a FIN*Zhamanen Lugnaquilla 2 Naaras 4 (GIP) Sandon Cristiano Federico EX2
188 SBI a FIN*Zhamanen Lugnaquilla 2 Naaras 17 (Veteraani) Carnbrand Åsa 4
189 SBI a Demian Valentina 2 Naaras 10 (KAS) Sandon Cristiano Federico EX1 CAP
190 SBI b FI*Chirybiry's U-la-laa 2 Naaras 9 (Avoin) Friškovec-Keller Thea EX1 CAC NOM
191 SBI b FIN*Pässinpään Lady After Eight 2 Naaras 6 (IP) Friškovec-Keller Thea EX1 CAGPIB
192 SBI d FI*Vintti-Katin Birlikka 2 Naaras 3 (GIC) Sandon Cristiano Federico EX1 CACS
193 SBI d FI*Chirybiry's Lady-Laili 2 Naaras 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX1 NOM
194 SBI d FIN*Recknagel Maariolemiöö 2 Uros 2 (SP) Sandon Cristiano Federico KM NOM BIS
195 SBI f FI*Birmayan Fazermint 2 Naaras 3 (GIC) Sandon Cristiano Federico EX1 CACS BIV NOM
196 SBI f FIN*Lirukallion Säkenöivä voima 2 Naaras 3 (GIC) Sandon Cristiano Federico EX2
197 SBI f FIN*Tassuliinin Dream 2 Naaras 5 (IC) Sandon Cristiano Federico EX1 CAGCIB
198 SBI f FI*Nalle-Puhin Mustang Sally 2 Naaras 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX1
199 SBI f FI*Tamus Wildcat 2 Naaras 4 (GIP) Sandon Cristiano Federico EX1 CAPS BIV
200 SBI f FIN*Birmayan Vivid Empress 2 Naaras 10 (KAS) Sandon Cristiano Federico EX2
200 SBI f FIN*Birmayan Vivid Empress 2 Naaras 17 (Veteraani) Carnbrand Åsa 5
201 SBI f FI*Chirybiry's See You Soon 2 Naaras 10 (KAS) Sandon Cristiano Federico EX1 CAP
202 SBI g Demian Celesta 2 Naaras 11 (Nuoret) Friškovec-Keller Thea EX1
203 SBI g FIN*Harebell Keshia 2 Naaras 17 (Veteraani) Carnbrand Åsa 3
203 SBI g FIN*Harebell Keshia 2 Naaras 4 (GIP) Friškovec-Keller Thea EX1 CAPS
204 SBI h FIN*Harebell Zelda 2 Naaras 6 (IP) Porat Eva EX1 CAGPIB
205 SBI n 21 FIN*Zhamanen Harlequin 2 Naaras 1 (SC) Porat Eva KM BIV NOM BIS
206 SBI n 21 FI*Chirybiry's Immo-Mobile 2 Uros 11 (Nuoret) Porat Eva EX2
207 SBI n 21 FI*Chirybiry's Uku-Man 2 Uros 11 (Nuoret) Porat Eva EX1 NOM
208 SBI n 21 FIN*Kipparin Dunham 2 Uros 4 (GIP) Porat Eva EX1 CAPS
209 SBI b 21 FI*Canth's ToyBoy 2 Uros 1 (SC) Friškovec-Keller Thea KM
210 SBI c 21 FIN*Tamus Urvan 2 Naaras 4 (GIP) Friškovec-Keller Thea EX1 CAPS
211 SBI c 21 FI*HaoMao Bernhard 2 Uros 6 (IP) Friškovec-Keller Thea EX1 CAGPIB
212 SBI d 21 FI*JoJon La Veta de Oro 2 Uros 5 (IC) Porat Eva EX1 CAGCIB
213 SBI d 21 FI*Canth's Xavier 2 Uros 6 (IP) Porat Eva EX1 CAGPIB
214 SBI d 21 FI*Canth's Xander 2 Uros 10 (KAS) Porat Eva EX1 CAP
215 SBI e 21 FI*Tamus Duster 2 Uros 5 (IC) Friškovec-Keller Thea EX1 CAGCIB
216 SBI f 21 FIN*JoJon Fangshou 2 Naaras 3 (GIC) Porat Eva EX1 CACS
217 SIB II / SIB n 03 FI*Lumikissan Olivia OiKukas 2 Naaras 11 (Nuoret) Porat Eva EX1
218 SIB III / SIB a 24 FI*Villan Idoli 2 Uros 3 (GIC) Porat Eva EX1 CACS
219 SIB III / SIB n 24 FIN*Tuiskutassun Eydis Rohkea 2 Naaras 4 (GIP) Porat Eva EX1 CAPS
220 SIB IV / SIB n 03 22 FI*Lumikissan Aikamoinen 2 Uros 3 (GIC) Sandon Cristiano Federico EX1 CACS BIV NOM
221 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Balladin Pikku Karhu 2 Uros 9 (Avoin) Sandon Cristiano Federico EX1 CAC
222 SIB IV / SIB a 09 22 FI*Balladin Nukkumatti 2 Uros 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX1
223 SIB V / SIB d 23 FI*Kestilinnan Ernest 2 Uros 9 (Avoin) Porat Eva EX1 CAC
224 SIB V / SIB f BG*Leila Sibirela 2 Naaras 12 (Pennut) Porat Eva EX1
225 SIB V / SIB f 23 FI*Amurin Hanna 2 Naaras 13c (Määrittely) Porat Eva SIB fy 23, Gr.5
225 SIB V / SIB fy 23 FI*Amurin Hanna 2 Naaras 10 (KAS) Porat Eva EX1 CAP NOM
226 SIB VI / SIB f 09 24 FI*Sippan's Gipsy Queen 2 Naaras 7 (CH) Kass Tellervo EX1 CACIB
227 SIB VI / SIB f 09 22 FI*Cherrytail's Rhonda Mae 2 Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
228 SIB VI / SIB f 03 23 FI*Abbas-Coons Aureelia 2 Naaras 8 (PR) Kass Tellervo EX1 CAPIB
229 SIB VII / SIB fs 23 FI*Abbas-Coons Celine Dion 2 Naaras 8 (PR) Sandon Cristiano Federico EX1 CAPIB
230 SIB VI / SIB g 09 FI*Cherrytail's Umika 2 Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1 BIV NOM
231 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI*Abbas-Coons Christian 2 Uros 8 (PR) Porat Eva EX1 CAPIB
232 TUA I / TUA a FI*Elekatin Deep Blue Sea 2 Uros 11 (Nuoret) Sandon Cristiano Federico EX1
233 TUA V / TUA f 23 FI*Felesin Wild Card 2 Naaras 12 (Pennut) Sandon Cristiano Federico EX1
233 TUA VII / TUA fs 24 FI*Felesin Wild Card 2 Naaras 13c (Määrittely) Porat Eva TUA f 24, Gr 5
234 TUA VIII / TUA ds 03 22 FI*Felesin First Boy 2 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1 NOM
234 TUA VIII / TUA ds 09 22 FI*Felesin First Boy 2 Uros 13c (Määrittely) Porat Eva TUA ds 03 22, Gr 8
234 TUA VIII / TUA ds 09 22 FI*Felesin First Boy 2 Uros 13c (Määrittely) Porat Eva TUA ds 03 22, Gr 8
235 TUA IX / TUA w 61 FI*Josmarin Guniz 2 Naaras 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS
236 TUA IX / TUA w 61 FI*Josmarin Ieremija 2 Uros 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB NOM BIS
237 ABY n FI*Aurinkomäen Assi 3 Naaras 5 (IC) Spijker Charles EX1 CAGCIB
238 ABY n Osiris(V) Total Surprise 3 Uros 11 (Nuoret) Spijker Charles EX1 NOM BIS
239 ABY n FI*Nebuankhet Veritaserum 3 Uros 10 (KAS) Spijker Charles EX1 CAP
240 ABY a FI*Nebuankhet Valentine Water 3 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
241 ABY o S*Rackarkatten's Paco Rabanne 3 Uros 2 (SP) Spijker Charles KM
241 ABY o S*Rackarkatten's Paco Rabanne 3 Uros 17 (Veteraani) Fonsén Mira 1
242 BEN n 22 Ilendri Surya 3 Naaras 5 (IC) Reijers Eric EX1 CAGCIB
243 BEN n 22 EE*Esmeralda Maya Gold 3 Naaras 4 (GIP) Reijers Eric EX1 CAPS
244 BEN n 24 FI*Kissalehdon Kullat Nunu 3 Naaras 4 (GIP) Reijers Eric EX1 CAPS
245 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Keiju Lammenpei 3 Naaras 3 (GIC) Reijers Eric EX1 CACS
246 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Onnen hetki 3 Uros 5 (IC) Reijers Eric EX1 CAGCIB
247 BML I / BML bs 11 31 FI*Kissamummon Suukko Poika 3 Uros 9 (Avoin) Reijers Eric EX1 CAC
248 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Pikku Likka 3 Naaras 9 (Avoin) Reijers Eric EX1 CAC BIV
249 BML I / BML ns 11 FI*Lumipuron Tulitanssi 3 Naaras 8 (PR) Reijers Eric EX1 CAPIB
250 BML II / BML fs 11 31 FI*Kissamummon Ihan oma 3 Naaras 4 (GIP) Tausen Marteinn EX1 CAPS NOM
251 BRI n FI*Coventry's Gardenia 3 Naaras 7 (CH) Tausen Marteinn Abs
252 BRI n FI*Rhinestone's Scorpion 3 Uros 9 (Avoin) Tausen Marteinn EX1 CAC
253 BRI a FI*Feronian Heliotropium 3 Uros 9 (Avoin) Shchukin Alexey EX1 CAC NOM
254 BRI a FI*Treselle's Valerie la Chére 3 Naaras 11 (Nuoret) Shchukin Alexey EX1
255 BRI a FIN*Ruusutarhan Ghisella 3 Naaras 8 (PR) Shchukin Alexey EX1 CAPIB NOM
255 BRI a FIN*Ruusutarhan Ghisella 3 Naaras 17 (Veteraani) Fonsén Mira 2
256 BRI b FI*Treselle's Zealous Zared 3 Uros 12 (Pennut) Tausen Marteinn EX1
257 BRI c FI*Treselle's Utz von Trapp 3 Uros 9 (Avoin) Shchukin Alexey EX1 CAC
258 BRI c Belten's Don Sebastian 3 Uros 10 (KAS) Shchukin Alexey EX1 CAP
259 BRI d Chieftain of Noblesse Oblige 3 Uros 5 (IC) Reijers Eric EX1 CAGCIB
260 BRI f FI*Coventry's Daybreak 3 Naaras 7 (CH) Shchukin Alexey Abs
261 BRI f FI*Ruusutarhan Oodi 3 Naaras 12 (Pennut) Shchukin Alexey EX1 NOM BIS
262 BRI f FI*Ruusutarhan Klara 3 Naaras 10 (KAS) Shchukin Alexey EX1 CAP
263 BRI g FIN*Ruusutarhan Hertta 3 Naaras 1 (SC) Reijers Eric KM NOM
264 BRI g FI*Coventry's Heather 3 Naaras 11 (Nuoret) Reijers Eric EX1
265 BRI o FI*Treselle's Walker Bighead 3 Uros 11 (Nuoret) Reijers Eric EX1
266 BRI p FI*Treselle's Radomir 3 Uros 7 (CH) Shchukin Alexey EX1 CACIB
267 BRI d 22 FI*Coventry's Gawayne 3 Uros 7 (CH) Reijers Eric Abs
268 BRI f 22 FI*Coventry's Joy 3 Naaras 12 (Pennut) Tausen Marteinn EX1 NOM
269 BRI ns 11 FI*EmeraldCharm Northern Charmer 3 Uros 12 (Pennut) Shchukin Alexey EX1
270 BRI ns 11 FI*EmeraldCharm Oma Kulta 3 Uros 12 (Pennut) Shchukin Alexey Abs
271 BUR n FI*Ninelli's Querida Quedaré 3 Naaras 3 (GIC) Pruchniak Sebastian EX1 CACS
272 BUR n FI*ZirCat's Grand Canyon 3 Uros 5 (IC) Pruchniak Sebastian EX2
273 BUR n Isä-Brownin Ushuaia 3 Uros 5 (IC) Pruchniak Sebastian EX1 CAGCIB BIV
274 BUR n Bjelke's Givenchy 3 Uros 9 (Avoin) Pruchniak Sebastian EX1 CAC
275 BUR a FI*Almond's Yuri Gagarin 3 Uros 10 (KAS) Tausen Marteinn EX1 CAP
276 BUR b FI*Aficats Don't Mess With ME! 3 Uros 9 (Avoin) Spijker Charles EX1 CAC
277 BUR b FI*Almond's Domino 3 Uros 12 (Pennut) Spijker Charles EX3
278 BUR b FI*Pardofelis Ro Väl 3 Uros 12 (Pennut) Spijker Charles EX2
279 BUR b Zaffiro Kratti 3 Uros 12 (Pennut) Spijker Charles EX1 BIV NOM
280 BUR b FI*Pardofelis Romy Schneider 3 Naaras 12 (Pennut) Spijker Charles EX1
281 BUR b FIN*Belacane Ukkopekka 3 Uros 6 (IP) Spijker Charles Abs
282 BUR b FIN*Shu-Shun Misty Dawn 3 Naaras 10 (KAS) Spijker Charles EX1 CAP
282 BUR b FIN*Shu-Shun Misty Dawn 3 Naaras 17 (Veteraani) Fonsén Mira 3
283 BUR c FI*TribeChristal's Ninive 3 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
284 BUR c GB*Vervain Haruko 3 Uros 2 (SP) Fonsén Mira KM
285 BUR c FIN*Cattish Unique Zircon 3 Uros 4 (GIP) Fonsén Mira EX1 CAPS NOM
286 BUR c FI*Almond's Åsa Pumpulipilvi 3 Naaras 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP BIV NOM
287 BUR d FI*Cattish Rudolf The RedNosed 3 Uros 4 (GIP) Tausen Marteinn EX1 CAPS
288 BUR e FI*Cattish Mercury Rising 3 Uros 12 (Pennut) Pruchniak Sebastian EX1
289 BUR f FI*Mama-Alcialon MahtavaMaria 3 Naaras 11 (Nuoret) Shchukin Alexey EX1 NOM
290 BUR f FI*Cattish Lucy van Pelt 3 Naaras 12 (Pennut) Shchukin Alexey EX1
291 BUR f FI*Mama-Alcialon Diamond Diva 3 Naaras 6 (IP) Shchukin Alexey EX1 CAGPIB
292 BUR h FI*Cattish Peppermint Patty 3 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1 NOM
293 BUR h FI*Genuina Osumare Odessa 3 Naaras 8 (PR) Fonsén Mira EX1 CAPIB
294 BUR j FIN*Cattish Fort Charlotte 3 Naaras 4 (GIP) Spijker Charles EX1 CAPS
294 BUR j FIN*Cattish Fort Charlotte 3 Naaras 17 (Veteraani) Fonsén Mira 1 NOM BIS
295 BUR j FIN*Cattish Unique Sapphire 3 Naaras 4 (GIP) Spijker Charles EX2
296 CHA FI*Souriant Musette 3 Naaras 3 (GIC) Shchukin Alexey EX1 CACS NOM
297 CHA Fric-Frac de Fer et Velours 3 Uros 5 (IC) Shchukin Alexey EX1 CAGCIB
298 CHA FIN*Keijuhovin Boromir Ponteva 3 Uros 4 (GIP) Shchukin Alexey Abs
299 CHA FIN*Souriant Anisette Ma Petite 3 Naaras 6 (IP) Shchukin Alexey Abs
300 CHA NL*Poekie Mau Mau's Helena Luna 3 Naaras 6 (IP) Shchukin Alexey EX1 CAGPIB
301 CRX I / CRX n FI*Sweetpurr's Salmiak 3 Uros 9 (Avoin) Reijers Eric EX1 CAC BIV
302 CRX I / CRX ns Changes Soul Love 3 Uros 11 (Nuoret) Reijers Eric EX1
303 CRX I / CRX n Changes Liza Jane 3 Naaras 13c (Määrittely) Reijers Eric CRX ns, I
303 CRX I / CRX ns Changes Liza Jane 3 Naaras 11 (Nuoret) Reijers Eric EX1
304 CRX I / CRX n Changes Ziggy Stardust 3 Uros 8 (PR) Reijers Eric EX1 CAPIB
305 CRX I / CRX as FI*Tajomer Blue Monday 3 Uros 10 (KAS) Reijers Eric EX1 CAP
306 CRX II / CRX n 03 Changes Starman 3 Uros 10 (KAS) Reijers Eric EX1 CAP
307 CRX II / CRX n 03 PikkuPirun Blackout 3 Uros 10 (KAS) Reijers Eric Abs
308 CRX II / CRX ns 03 FI*Sweetpurr's Pandia 3 Naaras 10 (KAS) Reijers Eric EX1 CAP
309 CRX III / CRX e FI*Saca's Comtesse de la Crème 3 Naaras 9 (Avoin) Pruchniak Sebastian EX1 CAC
310 CRX III / CRX fs FI*Ballerina's Odile 3 Naaras 12 (Pennut) Pruchniak Sebastian EX1
311 CRX IV / CRX f 02 62 FI*VeeKasin Hattivatti 3 Naaras 5 (IC) Pruchniak Sebastian EX1 CAGCIB
312 CRX IV / CRX d 03 FI*Angelfalls Spider From Mars 3 Uros 11 (Nuoret) Pruchniak Sebastian EX1
313 CRX IV / CRX f 03 24 FI*Derekaz Mi'Deliciosa 3 Naaras 10 (KAS) Pruchniak Sebastian EX1 CAP
314 CRX V / CRX n 24 FI*Derekaz Burlesque 3 Naaras 9 (Avoin) Spijker Charles EX1 CAC
315 CRX VI / CRX n 09 22 FI*Derekaz Electrique 3 Uros 9 (Avoin) Reijers Eric EX1 CAC
316 CRX VI / CRX n 03 22 FI*Metsäkansan Kaukorakkaus 3 Uros 10 (KAS) Reijers Eric EX1 CAP
317 CRX VI / CRX b 03 24 FI*Derekaz Who Is A LittleDiva 3 Naaras 10 (KAS) Reijers Eric EX1 CAP
318 CRX VII / CRX n 21 33 FI*Derekaz Cosmique 3 Uros 10 (KAS) Spijker Charles EX1 CAP
319 CRX VII / CRX f 33 FI*Derekaz Mi'Dulce 3 Naaras 10 (KAS) Spijker Charles EX1 CAP
320 CRX VIII / CRX f 09 33 FI*Alchemist Queen of Hearts 3 Naaras 7 (CH) Spijker Charles EX1 CACIB
321 CYM 51-52 / CYM fs 02 52 62 FI*Touchant Sans la Queue 3 Naaras 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB NOM
322 CYM 51-52 / CYM d 22 52 FI*Touchant Valentine Chalereuse 3 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1 NOM
323 CYM 53 / CYM n 09 53 FI*Pikkeen Pippuri 3 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira Abs
324 DRX I / DRX n S*Kingfishers Never Give Up 3 Uros 12 (Pennut) Shchukin Alexey EX1
325 DRX IV / DRX f 09 FI*Fairy-Story's ForgetMeNot 3 Naaras 5 (IC) Reijers Eric EX1 CAGCIB
326 DRX IV / DRX f 03 24 LV*Vilvarin Gerda 3 Naaras 12 (Pennut) Reijers Eric EX1
327 DRX VIII / DRX n 03 32 FI*Fairy-Story's KindKarma 3 Naaras 12 (Pennut) Reijers Eric EX1
328 DRX IX / DRX w 64 FI*Fairy-Story's JingleJewel 3 Naaras 11 (Nuoret) Shchukin Alexey EX1
329 EUR d Maahinen 3 Uros 5 (IC) Tausen Marteinn EX1 CAGCIB
330 EUR ns Alma 3 Naaras 4 (GIP) Tausen Marteinn EX1 CAPS
331 EUR fs FI*Kassilan Qkunen Qtamolla 3 Naaras 5 (IC) Shchukin Alexey EX1 CAGCIB
332 EUR n 22 FI*Pikku-Piun Xerxes 3 Uros 5 (IC) Tausen Marteinn EX1 CAGCIB
333 EUR n 24 FI*Tiikerililjan Kurmeli 3 Uros 5 (IC) Tausen Marteinn EX1 CAGCIB
334 EUR n 24 FI*Kassilan Peräkammarin Poika 3 Uros 9 (Avoin) Tausen Marteinn EX1 CAC
335 EUR n 24 FIN*Mäkikatin Pikasso 3 Uros 4 (GIP) Tausen Marteinn EX1 CAPS
335 EUR n 24 FIN*Mäkikatin Pikasso 3 Uros 17 (Veteraani) Fonsén Mira 5
335 EUR n 24 FIN*Mäkikatin Pikasso 3 Uros 17 (Veteraani) Fonsén Mira 5
336 EUR a 24 FIN*Kassilan Heinäkuun Heila 3 Naaras 3 (GIC) Tausen Marteinn Abs
337 EUR d 22 Silkkiturkin Menevä Macho 3 Uros 2 (SP) Tausen Marteinn KM NOM
338 EUR ns 22 FI*Kassilan Unelmien Ulriikka 3 Naaras 12 (Pennut) Tausen Marteinn Abs
339 KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 1 (SC) Spijker Charles KM BIV NOM BIS
340 KOR FI*Mythai Rochana Rak Jing 3 Naaras 3 (GIC) Spijker Charles EX1 CACS
341 KOR FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam 3 Naaras 5 (IC) Spijker Charles EX1 CAGCIB
342 KOR FI*Hovikissan Rhe-Mu 3 Uros 9 (Avoin) Spijker Charles EX1 CAC NOM
343 KOR FI*Hovikissan Q-T 3 Naaras 9 (Avoin) Spijker Charles EX1 CAC
344 KOR FI*Mythai Palat Pai Jit 3 Uros 11 (Nuoret) Spijker Charles EX1 BIV
345 KOR FI*Mythai Ornanong Sa-Mon 3 Naaras 11 (Nuoret) Spijker Charles EX1
346 KOR FI*Kattihovin Urusai Masukotto 3 Uros 12 (Pennut) Spijker Charles EX1
347 KOR FIN*Hovikissan iat Jaao 3 Naaras 4 (GIP) Spijker Charles EX1 CAPS BIV NOM BIS
348 KOR FI*Tatsutan Miri Smitena-Sneha 3 Naaras 6 (IP) Spijker Charles EX1 CAGPIB
349 KOR FIN*Dewdrop's Chaiyo Si Fah 3 Uros 8 (PR) Spijker Charles EX1 CAPIB
350 MAN 51-52 / MAN d 23 51 FI*Conan Lontrus 3 Uros 1 (SC) Pruchniak Sebastian KM
351 CYM 51-52 / CYM ns 09 24 51 FI*Caaleigh April Mist 3 Naaras 13c (Määrittely) Reijers Eric MAN ns 09 24 51
351 MAN 51-52 / MAN ns 09 24 51 FI*Caaleigh April Mist 3 Naaras 12 (Pennut) Pruchniak Sebastian EX1 NOM
352 MAN 51-52 / MAN f 09 24 52 FIN*JoJon Hui Dec 3 Naaras 8 (PR) Pruchniak Sebastian EX1 CAPIB NOM
353 MAU ns FIN*Iltavilli Emir Ehsan 3 Uros 2 (SP) Shchukin Alexey KM
354 MAU n 24 FI*Chai-lai Panya Pebatma 3 Naaras 12 (Pennut) Shchukin Alexey EX1
355 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Pruchniak Sebastian KM BIV NOM
356 OCI n 24 FI*Moosegrove Dream On 3 Naaras 1 (SC) Pruchniak Sebastian KM NOM
357 OCI n 24 FI*Lirukallion Kissoista Suurin 3 Naaras 3 (GIC) Pruchniak Sebastian EX1 CACS
358 OCI n 24 FI*Moosegrove Drake 3 Uros 3 (GIC) Pruchniak Sebastian EX1 CACS
359 OCI n 24 FI*Topspot Huey The Green 3 Uros 11 (Nuoret) Pruchniak Sebastian EX1
360 OCI a 24 FI*Lirukallion Kermakalja 3 Naaras 5 (IC) Pruchniak Sebastian EX1 CAGCIB
361 OCI b 24 FI*Moosegrove Ad Victoriam 3 Naaras 1 (SC) Spijker Charles KM
362 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 2 (SP) Spijker Charles KM NOM
362 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 17 (Veteraani) Fonsén Mira 3
363 OCI o 24 FI*Topspot Grumpy The First 3 Naaras 11 (Nuoret) Pruchniak Sebastian EX1 NOM
364 OCI ns 24 FI*Northalla Blackbeard 3 Uros 9 (Avoin) Spijker Charles EX1 CAC
365 RUS FI*Hana-Bi Timur 3 Uros 1 (SC) Reijers Eric KM BIV NOM
366 RUS FI*Hana-Bi Biutiful 3 Naaras 3 (GIC) Reijers Eric EX1 CACS
367 RUS FI*Hana-Bi Liù 3 Naaras 7 (CH) Reijers Eric EX1 CACIB
368 RUS FI*BlueKaramel Blue Diamond 3 Uros 11 (Nuoret) Reijers Eric EX1
369 RUS FI*Lolcat's Elisabeth Swann 3 Naaras 11 (Nuoret) Reijers Eric EX1 NOM
370 RUS FI*Hana-Bi Taikatalvi 3 Naaras 4 (GIP) Reijers Eric EX1 CAPS NOM
371 RUS FI*Zarin Fiorella 3 Naaras 10 (KAS) Reijers Eric EX1 CAP
372 RUS FIN*Zarin Querido Mio 3 Uros 2 (SP) Reijers Eric KM BIV NOM BIS
372 RUS FIN*Zarin Querido Mio 3 Uros 17 (Veteraani) Fonsén Mira 2
373 SOM n FIN*Lamadegaan Bellezza 3 Naaras 1 (SC) Shchukin Alexey KM
373 SOM n FIN*Lamadegaan Bellezza 3 Naaras 17 (Veteraani) Fonsén Mira 4
374 SOM n FI*Amajan Fede Favoloso 3 Uros 5 (IC) Shchukin Alexey EX1 CAGCIB
375 SOM n FI*Foxkiss Corvus corax 3 Uros 11 (Nuoret) Shchukin Alexey Abs
376 SOM n FI*Foxkiss Cissa thalassina 3 Naaras 11 (Nuoret) Shchukin Alexey EX1
377 SOM n S*All Inclusive Hale-Bopp of Kisompa 3 Naaras 12 (Pennut) Shchukin Alexey EX1 BIV
378 SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 3 Uros 2 (SP) Shchukin Alexey KM NOM
378 SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 3 Uros 17 (Veteraani) Fonsén Mira 4
379 SOM n W'Moritz von Rankwald*CH 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
380 SOM a FI*Foxkiss Athene noctua 3 Naaras 5 (IC) Spijker Charles EX1 CAGCIB
381 SOM a FI*Foxkiss Charina trivirgata 3 Naaras 11 (Nuoret) Spijker Charles EX1 BIV
382 SOM a FI*SunnyPace Dianthus 3 Naaras 11 (Nuoret) Spijker Charles EX2
383 SOM a FI*Foxkiss Daphnia mirabilis 3 Naaras 12 (Pennut) Spijker Charles EX1
384 SOM a FIN*Kisompa's Heliodoro 3 Uros 10 (KAS) Spijker Charles EX1 CAP
385 SOM p FI*Foxkiss Buteo lagopus 3 Uros 4 (GIP) Spijker Charles Abs
386 SOM ns FIN*Walimain Darion 3 Uros 4 (GIP) Shchukin Alexey EX1 CAPS
387 SPH V / SPH d 21 33 FI*Tutsi Chaumet 3 Uros 3 (GIC) Tausen Marteinn EX1 CACS NOM BIS
388 SPH V / SPH a 03 32 FI*Tutsi Emperor 3 Uros 11 (Nuoret) Tausen Marteinn EX1 NOM
389 SPH V / SPH n 21 33 FI*Hobbitqueen's Emporio 3 Uros 6 (IP) Tausen Marteinn EX1 CAGPIB
390 BAL w 67 FI*Willicon Lo Stregatto 4 Uros 3 (GIC) Friškovec-Keller Thea EX1 CACS NOM
391 OSH n Galoo of Beugnycats 4 Uros 1 (SC) Tausen Marteinn KM NOM BIS
392 OSH f FI*Choose Avec Moi & Bimba 4 Naaras 11 (Nuoret) Tausen Marteinn EX1 NOM BIS
393 OSH a 24 FI*LoudMeow Rockstar 4 Uros 12 (Pennut) Friškovec-Keller Thea EX1
394 OSH a 24 FI*LoudMeow Little Starlet 4 Naaras 12 (Pennut) Friškovec-Keller Thea EX1 NOM BIS
395 OSH a 24 Nick-Nack Sia Alicia, CZ 4 Uros 4 (GIP) Friškovec-Keller Thea EX1 CAPS NOM BIS
396 OSH a 25 S*Sandvretens Syrah 4 Naaras 5 (IC) Friškovec-Keller Thea Abs
397 OSH b 02 FI*Pinewoods Sugar and Spice 4 Uros 12 (Pennut) Tausen Marteinn EX1
398 OSH b 03 22 ES*Thanarat Our Lady Daphne 4 Naaras 9 (Avoin) Tausen Marteinn EX1 CAC
399 OSH f 02 21 FI*Pinewoods Truly Madly Deeply 4 Naaras 12 (Pennut) Tausen Marteinn EX1 NOM
400 SIA w 67 FI*Arhantin Camelia 4 Naaras 10 (KAS) Tausen Marteinn EX1 CAP
401 SIA n FI*Twist-Tiramisun Rapunzel 4 Naaras 7 (CH) Friškovec-Keller Thea EX1 CACIB
402 SIA a FI*Aurinkomäen Dexter-Danilo 4 Uros 9 (Avoin) Tausen Marteinn EX1 CAC
403 SIA a FI*Aurinkomäen Dooris-Damina 4 Naaras 9 (Avoin) Tausen Marteinn EX1 CAC NOM BIS
404 SIA c S*Yzing's Özaya 4 Naaras 8 (PR) Tausen Marteinn EX1 CAPIB NOM BIS
405 SYS b 03 FI*Choose Three Wishes Well 4 Naaras 3 (GIC) Friškovec-Keller Thea EX1 CACS NOM
406 SYS f 01 21 FI*Pinewoods Thrills In the Night 4 Naaras 13c (Määrittely) Friškovec-Keller Thea SYS f 01 21
406 SYS f 01 21 FI*Pinewoods Thrills In the Night 4 Naaras 12 (Pennut) Friškovec-Keller Thea EX1
407 HCL Simba Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Kass Tellervo 1 NOM
408 HCL Aurora Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Kass Tellervo 2
409 HCL Tyyne-Liina Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Kass Tellervo 1 NOM BIS
410 HCS Hani Karkkitassu Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Shchukin Alexey 2
411 HCS Ukko Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Reijers Eric Abs
411 HCS Ukko Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Shchukin Alexey Abs
412 HCS Santtu Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Shchukin Alexey 1 NOM
413 HCS Tinka Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Shchukin Alexey 1 NOM
414 SIA n FI*Pinewoods Pretty In Pink 4 Naaras 9 (Avoin) Friškovec-Keller Thea EX1 CAC
460 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Carnbrand Åsa KAT I tark, ACL I, ACL VIII, ACS III, ACS VIII, MCO VI, MCO VII, NFO II, RAG f, RAG f 03, KAT II vet 39
Fonsén Mira EXO w 62, EXO n, EXO n 22, EXO n 02 62, PER w 62, PER n, PER a, PER fs, PER d 24, PER f 03, PER ns 03, PER n 03 24, PER f 03 22, PER a 21 33, ABY a, BUR c, BUR h, CYM 51-52, CYM 53, KAT III vet 37
Friškovec-Keller Thea KAT IV tark, MCO IV, MCO IX, NFO IX, RAG a, RAG n 04, SBI b, SBI g, SBI b 21, SBI c 21, SBI e 21, BAL w 67, OSH a 24, OSH a 25, SIA n, SYS b 03, SYS f 01 21 37
Isakov Vladimir KAT I tark, EXO f, EXO d 22, EXO a 03, PER w 63, PER e, PER f, PER g, PER n 22, PER b 24, PER f 22, PER ns 22 62, PER n 03, PER f 02 62, PER a 03 22, PER n 33, ACL III, ACL V, ACL X, RAG c, RAG n 21, RAG n 03, RAG a 03, RAG n 04 21, TUA VIII, TUA IX 36
Kass Tellervo MCO III, NFO III, NFO IV, RAG a 04, SIB VI, HCL, KAT I vet 42
Porat Eva KAT II tark, MCO VIII, NFO V, NFO VIII, SBI n, SBI h, SBI n 21, SBI d 21, SBI f 21, SIB II, SIB III, SIB V, SIB VIII 40
Pruchniak Sebastian KAT II tark, NFO I, NFO VI, RAG f 21, RAG d 03, RAG g 04, RAG a 04 21, BUR n, BUR e, CRX III, CRX IV, MAN 51-52, OCI n 24, OCI a 24, OCI o 24 36
Reijers Eric KAT III tark, BEN n 22, BEN n 24, BML I, BRI d, BRI g, BRI o, BRI d 22, CRX I, CRX II, CRX VI, DRX IV, DRX VIII, RUS, HC vet 38
Sandon Cristiano Federico MCO I, MCO V, RAG n, RAG n 03 21, SBI a, SBI d, SBI f, SIB IV, SIB VII, TUA I, TUA VII 36
Shchukin Alexey KAT III tark, BRI a, BRI c, BRI f, BRI p, BRI ns 11, BUR f, CHA, DRX I, DRX IX, EUR fs, MAU ns, MAU n 24, SOM n, SOM ns, HCS 35
Spijker Charles ABY n, ABY o, BUR b, BUR j, CRX V, CRX VII, CRX VIII, KOR, OCI b 24, OCI ns 24, SOM a, SOM p 37
Tausen Marteinn KAT IV tark, BML II, BRI n, BRI b, BRI f 22, BUR a, BUR d, EUR d, EUR ns, EUR n 22, EUR n 24, EUR a 24, EUR d 22, EUR ns 22, SPH V, OSH n, OSH f, OSH b 02, OSH b 03 22, OSH f 02 21, SIA w 67, SIA a, SIA c 28
12 tuomaria.