ERY-SYD 117. kansainvälinen kissanäyttely
Järjestävä yhdistys Eteläinen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 30.8.2020 Loppuu 30.8.2020
Ilmoittautuminen alkaa 29.6.2020 Ilmoittautuminen loppuu 26.7.2020
Yleisöaika alkaa 0:00 Yleisöaika loppuu 0:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 9:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 13:00
Arvostelut alkavat 10:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 21.8.2020
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Kyllä Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 280   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@erysyd.net
Paikka Vermon Ravirata, Espoo
Toimihenkilöt
Näyttelypäällikkö Viivi Viuha, p. 040 338 0107, viivi.viuha@gmail.com
Näyttelysihteeri Tarja Kudjoi, p. 040 741 4003, show@ery-syd.net,
Kummihovi D 31
02460 KANTVIK
Pääassistentti Marika Landen, p. 040 504 2592, mlanden@gmail.com
Lisätietoja
TERVETULOA DRIVE IN -NÄYTTELYYN VERMOON!
 
Huomioithan, että ilmoittautumisella sitoudut noudattamaan poikkeuksellisia näyttelyohjeita.  Lisätiedot ja ohjeet löydät näyttelykutsusta: http://ery-syd.net/nayttelyt-tulossa/
 
Huom! Näyttelyyn voi ilmoittaa korkeintaan 2 kissaa per näytteilleasettaja.  
 
Kunnioitathan kaikkien mahdollisuutta turvalliseen näyttelyyn noudattamalla poikkeusohjeita ja Drive In –periaatetta viettämällä mahdollisimman vähän aikaa hallin sisätiloissa.
 
Näyttely ei ole avoinna yleisölle. 

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 75
2 64
3 62
4 85
Kotikissat 3
Yhteensä 289

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI SK LO 1820584 Kisuicat's Part-Of-Me Uros Grand International Champion Olga Komissarova Abs
FI*Kermaviiksen Giovanni (PER n 03) x Kisuicat's Mona Lisa (EXO n 22)
2 EXO n FI SK LO 1719021 FI*Cherish's Rocket Uros Grand International Premior Olga Komissarova EX1 CAPS
FI*Mimosan Le Boy (PER d) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
3 EXO f FI SK LO 1719018 FI*Cherish's Raspberry Naaras Grand International Champion Olga Komissarova EX1 CACS
FI*Mimosan Le Boy (PER d) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
4 EXO n 24 FI SRK LO 1302168 FI*Cherish's Nutmeg Naaras International Premior Olga Komissarova EX1 CAGPIB
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
5 EXO f 24 FI SK LO 2028813 FI*Shamirin Nadine Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio Abs
Ayser's Viserion (EXO n) x Ayser's Q-Girl (PER f 21 33)
6 EXO f 24 FI SRK LO 87636 FI*Aamukasteen Cosmic Girl Naaras Supreme Premior Kristiina Rautio KM
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Aamukasteen You are my (EXO n 24)
6 EXO f 24 FI SRK LO 87636 FI*Aamukasteen Cosmic Girl Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Aamukasteen You are my (EXO n 24)
6 EXO f 24 FI SRK LO 87636 FI*Aamukasteen Cosmic Girl Naaras Veteraani Olga Komissarova 3
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Aamukasteen You are my (EXO n 24)
7 EXO n 03 24 FI SK LO 1819857 FI*Jewelstory You Look Good Uros International Premior Olga Komissarova EX1 CAGPIB
FI*Whispers Neville (PER n 03 24) x D'Eden Lover Luminosa of Jewelstory (EXO f 02 21)
8 EXO g 21 33 FI SK LO 2028417 FI*Ayser's Colors Of Space Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova Abs
Ayser's Genius (EXO d 21 33) x Ayser's Wild Thing (EXO f 33)
9 PER n FI SK LO 2028677 FI*Timanfaya Diamond Rose Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1 NOM BIS
FI*Timanfaya Heartbeat (PER a) x FI*Timanfaya Filled With Love (PER fs)
10 PER a FI SK LO 1507564 FI*Timanfaya Heartbeat Uros Grand International Champion Kristiina Rautio EX1 CACS NOM
FIN*Amabili's Blue Diamond (PER a) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
11 PER ns FI SK LO 1926102 FI*Kultaviiksen Smokey Wilson Uros Avoin Marina Vinkel EX1 CAC
FI*Kultaviiksen Don Juan (PER n) x Kuutsas Summer Storm (PER fs)
12 PER ns 24 62 FI SK LO 1613430 FI*Timanfaya More Than Words Uros Grand International Champion Olga Komissarova EX1 CACS NOM
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
13 PER n 03 FI SRK LO 1403157 Hiladoras Alejandro Uros Supreme Premior Olga Komissarova Abs
Jewel-Eyes Little Fighter (PER d 03) x FIN*Amysantti Money Spinner (PER n)
14 PER d 03 FI SK LO 1509359 Bafini Sweet Dancer Uros International Premior Olga Komissarova EX1 CAGPIB NOM BIS
Dark Diamond Baccardi (PER d 03 22) x Esta Valley's Anna of Bafini, DM (PER f 03)
15 PER g 03 FI SK LO 1819858 FI*Jewelstory Heartbreaker Naaras Avoin Marina Vinkel EX1 CAC NOM
FI*Whispers Neville (PER n 03 24) x D'Eden Lover Luminosa of Jewelstory (EXO f 02 21)
16 PER n 03 24 FI SK LO 1613058 FI*Whispers Neville Uros Grand International Champion Olga Komissarova EX1 CACS
Preciousice Na-Pe-Ro (EXO n 22) x San-Fe Selina of Moonwhisper (EXO g 03)
17 RAG n FI SK LO 2028630 FI*Maplehill's Millenium Girl Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
FI*Dollyblues Fill Your Heart (RAG n) x FI*Maplehill's Almond Kiss (RAG a)
18 RAG n FI SK LO 1925396 FI*Birrimirrin Rhomnium Regalis Uros Kastraatti Olga Komissarova EX1 CAP BIV
George Azure Eyes*PL (RAG n 04) x FI*Stardoll's Rapunzel (RAG n 04)
19 RAG n FI SK LO 1925218 Gayaneh Tintinnopsis tango Uros Kastraatti Olga Komissarova EX2
PL*Ragissa Winnetou (RAG a 04) x Gayaneh Pandorina puella (RAG n)
20 RAG n FI SK LO 1925217 Gayaneh Tipula tam-quam Naaras Kastraatti Olga Komissarova EX1 CAP
PL*Ragissa Winnetou (RAG a 04) x Gayaneh Pandorina puella (RAG n)
21 RAG a FI SK LO 1821435 FI*Maplehill's Almond Kiss Naaras International Champion Kristiina Rautio EX1 CAGCIB
FI*Maplehill's Stardust For Dreams (RAG n) x Dollyfella Vive Le Rock (RAG a)
22 RAG a FI SK LO 1923820 FI*Satinante's Bluebird Xara Florinna Naaras Champion Kristiina Rautio EX1 CACIB
FI*Ragtail Kimi Konstantino (RAG a 03) x FI*Satinante's SweetHeart Ali Jennifer (RAG a 04)
23 RAG d FI SK LO 1717591 FI*Pehmis Punainen Pikkutiikeri Uros International Champion Marina Vinkel EX1 CAGCIB
FI*Utuinen Legend Of Apollo (RAG n) x FI*Pehmis Kullanmuru (RAG f 21)
24 RAG e FI SK LO 1924860 FI*Utuinen Xtra Charming Xander Uros Champion Kristiina Rautio EX1 CACIB
FI*Collicatin Squeeze My Roberto (RAG n 21) x FI*Collicatin Mexican Misty Mindy (RAG g)
25 RAG n 21 FI SRK LO 41975 Gayaneh Gaudeamus Igitur Uros International Premior Kristiina Rautio EX1 CAGPIB
FI*Hakalan Herra Tossavainen (RAG n) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
25 RAG n 21 FI SRK LO 41975 Gayaneh Gaudeamus Igitur Uros Veteraani Olga Komissarova 1 NOM
FI*Hakalan Herra Tossavainen (RAG n) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
26 RAG n 03 FI SK LO 1822270 FI*DollyCats The Pride Uros Grand International Champion Marina Vinkel EX1 CACS NOM BIS
FI*BlackRain's Kid Made By Prince (RAG n 04) x FI*DollyCats Sweetest Lie (RAG g 03)
27 RAG n 03 FI SRK LO 86705 FI*Riverknee Ocean Beach Naaras Veteraani Olga Komissarova 2
FIN*Shyshaman's Moon Boots (RAG a 04) x Paramountcy Dolls Nyanna (RAG n 03)
28 RAG n 04 FI SK LO 1923251 Gayaneh Rhodomela rosa Naaras Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
PL*Ragissa Winnetou (RAG a 04) x Gayaneh Oscillatoria oblivia (RAG n)
29 RAG n 04 FI SK RX 2027934 FI*Dollgarden's Kerria Naaras Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1
FI*Darkie's Yume (RAG n 04) x FI*Dollgarden's Gillenia Trifoliata (RAG n 04)
30 RAG n 04 FI SK LO 1923254 Gayaneh Riparia regalis Uros Kastraatti Kristiina Rautio EX1 CAP
PL*Ragissa Winnetou (RAG a 04) x Gayaneh Oscillatoria oblivia (RAG n)
31 RAG n 04 FI SK LO 1508825 FI*Stardoll's Rapunzel Naaras Kastraatti Kristiina Rautio EX1 CAP
FI*Stardoll's Yoda (RAG n 04) x M'Memories Ragdoll's Havana (RAG n 03)
32 RAG a 03 FI SK LO 1822090 FI*Ragtail Rihanna Naaras Champion Kristiina Rautio EX1 CACIB
FI*Ragtail Kimi Konstantino (RAG a 03) x FI*Valkoapilan April Fool's Eevi (RAG a 04)
33 RAG a 03 FI SK LO 2027352 FI*Neige-Cristal's Royal Glorious Sapphire Uros Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1
FI*Celestial's Nirvana (RAG n 03) x FI*RoyalRose's Bertha (RAG a 04)
34 RAG a 03 FI SK LO 2028793 FI*Satinante's Blues Brother Jake Zagreus Uros Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1 BIV
FI*Ragtail Kimi Konstantino (RAG a 03) x FI*Satinante's SweetHeart Ali Jennifer (RAG a 04)
35 RAG a 04 FI SK LO 1821557 FI*Maplehill's Lady Pink Naaras International Champion Kristiina Rautio EX1 CAGCIB BIV NOM
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Maplehill's Edwina (RAG a 04)
36 RAG a 04 FI SK LO 1819529 PL*Ragissa Winnetou Uros Champion Kristiina Rautio EX1 CACIB
ES*Malattodolls Treasure (RAG a 04) x PL*Ragissa Oceania (RAG n)
36 RAG a 04 FI SK LO 1819529 PL*Ragissa Winnetou Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
ES*Malattodolls Treasure (RAG a 04) x PL*Ragissa Oceania (RAG n)
37 RAG a 04 FI SK LO 2028448 Apple Blossom Milkyland*PL Naaras Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
RU*Eria Pro Macadamia Boy of Milkyland (RAG n 04 21) x Shila Koci Szarm*PL (RAG n)
38 RAG a 04 FI SK LO 2028229 FI*Kinostähden Aukusti Uros Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
FI*Ragtail Kimi Konstantino (RAG a 03) x FI*Maplehill's Lady Pink (RAG a 04)
39 RAG a 04 FI SK LO 1506849 FI*Colorstar's Merry Hope Naaras Grand International Premior Kristiina Rautio EX1 CAPS
FI*Riverknee Wish of Peace (RAG a) x FI*Snowrag Pompom (RAG a 04)
40 RAG a 04 FI SRK LO 1300645 FI*Snowrag Pompom Naaras Veteraani Olga Komissarova Arvosteltu
FI*Riverknee Quality Assurance (RAG n) x FI*Snowrag Diamond Dust (RAG a 04)
41 RAG b 03 FI SK RX 2027935 FI*Dollgarden's Knautia Naaras Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1
FI*Darkie's Yume (RAG n 04) x FI*Dollgarden's Gillenia Trifoliata (RAG n 04)
42 RAG c 04 FI SRK LO 85118 FI*Riverknee Honey Bee Uros Veteraani Olga Komissarova 2
S*Kittah Mun-Ha Ouzo (RAG c 03) x Kiwimagic Dazzling White (RAG c)
43 RAG e 04 FI SK LO 1611326 FI*Tammikatin Hunajanassu Uros Supreme Premior Kristiina Rautio KM NOM
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Tammikatin Baby Carrot (RAG f 04)
44 RAG f 03 FI SK LO 2027260 FI*Celestial's Mä Oon Timantti Naaras Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1
S*Gunbertus Gabriel (RAG d 04) x FI*Celestial's Aston Martin Valkyrie (RAG n 03)
45 RAG n 03 21 FI SK LO 2027876 Gayaneh Vorticella virilis Uros Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1
FI*Celestial's Here Until Forever (RAG d 03 21) x Gayaneh Navicula nix (RAG n 04 21)
46 RAG a 03 21 FI SK LO 1926480 S*Gunbertus Tellus Uros Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
Kayos Ancymony*PL (RAG a 03 21) x S*Heavenly Dolls Precious Amber (RAG n 04)
47 RAG a 04 21 FI SK LO 1923767 Gayaneh Scenedesmus sade Naaras Kastraatti Kristiina Rautio Mitätöity Mitätöity
PL*Ragissa Winnetou (RAG a 04) x Gayaneh Mimulus macula (RAG n 03 21)
48 RAG f 04 21 FI SK LO 2027878 Gayaneh Viola verna Naaras Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1 NOM BIS
FI*Celestial's Here Until Forever (RAG d 03 21) x Gayaneh Navicula nix (RAG n 04 21)
49 SBI n FI SK LO 2028780 FI*Hopeahipun Aladdin Uros Pennut 4-7 kk Marina Vinkel EX1 NOM
FI*Kattimäen Niila Onni (SBI n) x EE*Iriana Alsiade's Fleur (SBI b)
50 SBI a FI SK LO 2029032 FI*Suvirannan Apilatassu Uros Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
FI*Rais-Kis Too Hot (SBI e) x FI*Nalle-Puhin I Will Survive (SBI c 21)
51 SBI a SE*Altona Kitten's Diza Dior Naaras Grand International Premior Olga Komissarova EX1 CAPS NOM
Trollehöjds Blue Diamond (SBI a) x S*Tinywinys Yra Yersinia (SBI n)
52 SBI b FI SK LO 1612199 FI*Chirybiry's My Darling Ipi Naaras Supreme Champion Olga Komissarova KM BIV NOM BIS
FI*Ziazan Interstellar (SBI a) x FI*Chirybiry's U-la-laa (SBI b)
53 SBI b FI SK LO 2027532 FI*Åbodas Leopold Uros Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1 NOM
FI*Clavinova Picasso (SBI n) x FI*Kujakeikarin Klotilda (SBI n)
54 SBI b FI SK LO 2028781 FI*Hopeahipun Sapphire Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1 NOM
FI*Kattimäen Niila Onni (SBI n) x EE*Iriana Alsiade's Fleur (SBI b)
55 SBI c FI SK LO 2028089 FI*Goldenwhite-Harmony Omar Uros Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1
S*Chimär's Lorentzo (SBI c) x FI*Goldenwhite-Harmony Caramel (SBI c 21)
56 SBI f FI SK LO 1717475 FI*Canth's Wonder Woman Naaras Premior Kristiina Rautio EX1 CAPIB
FI*Harebell Isfahan Wonder (SBI d) x FI*Chirybiry's My Darling Ipi (SBI b)
57 SBI h FI SK LO 1717477 FI*Canth's Precious Darling Naaras Supreme Premior Olga Komissarova KM
FI*Harebell Isfahan Wonder (SBI d) x FI*Chirybiry's My Darling Ipi (SBI b)
58 SBI j SE*Borgvikens Leona Louise Naaras Avoin Marina Vinkel EX1 CAC
S*Storeklev's Lorentz (SBI e) x SE*Borgvikens Alba Star (SBI c 21)
59 SBI n 21 FI SK LO 1821011 FI*Mimitan Levi Uros International Champion Kristiina Rautio EX1 CAGCIB
RU*Tarnis Urgant (SBI a 21) x FI*Mimitan Odette (SBI b)
60 SBI n 21 FI SRK LO 1300750 FI*Canth's Xenia Naaras Supreme Premior Kristiina Rautio KM
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
60 SBI n 21 FI SRK LO 1300750 FI*Canth's Xenia Naaras Veteraani Olga Komissarova 4
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
61 SBI n 21 FIN SRK LO 78743 FIN*Mion Piona Naaras Supreme Premior Kristiina Rautio KM NOM BIS
FIN*Anemon's Antonio (SBI a) x FIN*Mion Melej (SBI n 21)
61 SBI n 21 FIN SRK LO 78743 FIN*Mion Piona Naaras Veteraani Olga Komissarova 1 NOM BIS
FIN*Anemon's Antonio (SBI a) x FIN*Mion Melej (SBI n 21)
62 SBI a 21 FI SK LO 1613698 FI*Harebell Nipsu Uros Grand International Champion Kristiina Rautio Abs
FI*Harebell Luminous (SBI b) x FI*Canth's Susu (SBI a 21)
63 SBI a 21 FI SK LO 1404603 FI*Shonamei's Lady La Luna Naaras International Premior Kristiina Rautio Abs
FI*Vongoivan Geo (SBI n 21) x FI*Shonamei's Golden Sunset (SBI b)
64 SBI b 21 FI SK LO 2028038 Salo-Cat Andi Alexandro Uros Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
Ikks du Hameau de la Reine (SBI b) x FI*Kirakan Zen Garden (SBI b 21)
65 SBI c 21 FI SK LO 1925631 FI*Nalle-Puhin Set Fire To The Rain Naaras Avoin Marina Vinkel EX1 No Cert
FI*Kujakeikarin Öifrid (SBI c) x FI*Nalle-Puhin I Will Survive (SBI c 21)
66 SBI d 21 FI SK LO 2028651 FI*Samsonez Chic Rosette Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
Demian Rasputin (SBI e 21) x FI*Jennydream's Cinderella (SBI f)
67 SBI d 21 FI SK LO 1820017 FI*Jennydream's Zoloto Uros Kastraatti Kristiina Rautio EX1 CAP
Las Perlas-sin Bleu Fantasme (SBI a) x FI*Jennydream's Cinderella (SBI f)
68 SBI g 21 FI SK LO 2029031 FI*Suvirannan Adalmiina Naaras Pennut 4-7 kk Marina Vinkel EX1
FI*Rais-Kis Too Hot (SBI e) x FI*Nalle-Puhin I Will Survive (SBI c 21)
69 SBI h 21 FI SK LO 2028650 FI*Samsonez Cherie Rosalie Naaras Pennut 4-7 kk Marina Vinkel EX1
Demian Rasputin (SBI e 21) x FI*Jennydream's Cinderella (SBI f)
70 ACS VI / ACS f 09 FI SK RX 2027824 FI*Trollin Ronda Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX1 NOM
FI*Trollin Scar (ACS ds 21 33) x IT*Titans Dynasty Dorothy Star (ACS c 03 24)
71 ACS X / ACS ds 21 33 FI SK RX 1614352 FI*Trollin Scar Uros Kastraatti Anne Paloluoma EX1 CAP
Timon (XSH n 33) x FI*Trollin Viuhti (ACL ds 09 21 33)
72 LPL V / LPL d 22 FI SK RX 1923404 S*Ägirs Hus BC Ppreben Uros International Premior Marina Vinkel EX1 CAGPIB
SE*Believe inMagic Caramel (LPL es 23) x S*Ägirs Hus BC Agnes (LPL f)
73 MCO I / MCO n FI SK LO 1924139 PL*Ashabelle Niger Uros Kastraatti Marina Vinkel EX1 CAP
Luchsley's Steven Seagal (MCO as) x Therezia Sky Beyrouth, CZ (MCO f 22)
74 MCO I / MCO a FI SK LO 2028798 PL*Ashabelle Pamir Uros Kastraatti Marina Vinkel EX1 CAP
Luchsley's Steven Seagal (MCO as) x PL*Ashabelle Flavia (MCO a)
75 MCO III / MCO n 23 FI SK LO 2029476 DK Red Line's Arizona Uros Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1
Hypnose Family Stars (MCO d) x DK Red Line's Belladonna (MCO f 23)
76 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 2028486 Celine Dion of Sudden Blazing, CZ Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX2
Franklin Yori of Sudden Blazing, CZ (MCO n 22) x Itany Gia of Sudden Blazing, CZ (MCO g)
77 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1718403 FI*Escape's Little Sky Uros Supreme Premior Marina Vinkel KM NOM BIS
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
78 MCO III / MCO n 23 FI SK LO 1821566 FI*Chamberlain Orionis Alnitak Uros Grand International Premior Marina Vinkel EX1 CAPS
FI*Chamberlain Yes I'm Ready (MCO n 09 22) x FI*Chamberlain Born To Be A Star (MCO g 23)
79 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1718404 FI*Escape's Little Cedric Uros Supreme Champion Anne Paloluoma KM NOM
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
80 MCO IV / MCO n 09 23 Carmina Burana Gold Oskar Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX1
NW,IC,BBMC Kirikou Mon Amour,JW (MCO n) x IC,Everly Solle Rosso (MCO f 09 22)
81 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 2028251 FI*HoneyCoon's White Wedding Naaras Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1 BIV NOM BIS
Curzon Dax of Fibee's Crew (MCO ns 02 21) x FI*HoneyCoon's I Am Made Of You (MCO a 24)
82 MCO IV / MCO n 03 22 FIN SRK LO 81902 FIN*HoneyCoon's Under The Rose Naaras Grand International Premior Anne Paloluoma EX1 CAPS
Battle Creek's X'Uta Pendragon (MCO n 09 22) x FIN*Starmaker's Secret Garden (MCO fs 09 22)
82 MCO IV / MCO n 03 22 FIN SRK LO 81902 FIN*HoneyCoon's Under The Rose Naaras Veteraani Pia Nyman 2
Battle Creek's X'Uta Pendragon (MCO n 09 22) x FIN*Starmaker's Secret Garden (MCO fs 09 22)
83 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1924378 FI*Goldenstream's Cowboy Uros Kastraatti Anne Paloluoma EX1 CAP
FI*LovelyLife Up And Go Uula (MCO n 09 22) x FI*Goldenstream's Ultra Bra (MCO a 03 22)
84 MCO V / MCO g FI SK LO 1822108 FI*Satinante's Vanessa Gaia Selene Naaras Avoin Anne Paloluoma Abs
FI*Mostlycats Mr Milky Way (MCO e 22) x FI*Satinante's Olga Carlotta (MCO g 09)
85 MCO V / MCO e 23 FI SK LO 1924765 RU*Unicum Ravenna Naaras Avoin Anne Paloluoma EX1 CAC
RU*Unicum Wizard (MCO es 25) x Yasmina from LuKoshkino (MCO f 23)
86 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 1927022 FI*Dagmeran Glorious Giselle Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX1
Obermoon Hugo Boss (MCO n 22) x FI*Dagmeran Desiree (MCO d 09 22)
87 MCO V / MCO f FI SK LO 1923699 Zmatrixu Ultra Star Naaras International Premior Anne Paloluoma EX1 CAGPIB
Elite Planet Johnnie Walker (MCO ns 24) x Zmatrixu Joplin (MCO f 09)
88 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 1926974 FI*Dagmeran Forrest Uros Kastraatti Anne Paloluoma EX1 CAP NOM
Obermoon Hugo Boss (MCO n 22) x Q'Dagmera Leonila Coon*RU (MCO f 09 22)
89 MCO V / MCO g FI SK LO 2028606 FI*AmurrIlves Cleopatra Naaras Määrittely Anne Paloluoma MCO g 22
Ibis Pride of Palace*RU (MCO a) x RU*Unicum Ravenna (MCO e 23)
90 MCO VI / MCO f 03 24 FI SK LO 1819604 FI*Moggi Jam Balaya Naaras International Champion Marina Vinkel EX1 CAGCIB NOM BIS
RU*Unicum Lucifer (MCO d 09 22) x FI*Moggi Carpe Dajm (MCO n 03 24)
91 MCO VI / MCO g 09 22 FI SK LO 1926538 FI*Moggi OrWokki Naaras Champion Marina Vinkel EX1 CACIB
RU*Unicum Lucifer (MCO d 09 22) x Lamú SilLynx (MCO n 09)
92 MCO VIII / MCO ns 09 24 FI SK LO 2028252 FI*HoneyCoon's Dancing with Myself Naaras Pennut 4-7 kk Marina Vinkel EX1 NOM
Curzon Dax of Fibee's Crew (MCO ns 02 21) x FI*HoneyCoon's I Am Made Of You (MCO a 24)
93 NEM I / NEM a 21 FI SK LO 1614466 FI*Pikku-Priin Bella-Gisella Naaras Supreme Champion Marina Vinkel KM
FI*FeliMau Elvis (NEM as 09 21) x Maya Lilianka*PL (NEM a 21)
94 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 2027783 FI*Pikku-Priin Karakallion Keisarinna Naaras Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1
Falco z Kociego Domu*PL (NEM n 21) x Astoria Snejnaya Zima (NEM g 21)
95 NEM II / NEM f 09 FI SK LO 2027345 FI*Pikku-Priin Jos Tulevana Suvena Naaras Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1
Samoel Erra Cherubino*PL (NEM d) x Charinitha Perelka*PL (NEM a 09 21)
96 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 1819921 FI*Pikku-Priin Elite Queen Naaras Supreme Premior Marina Vinkel KM NOM
Falco z Kociego Domu*PL (NEM n 21) x FI*Pikku-Priin Adorable Venni (NEM n 03 21)
97 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1822395 FI*Siniidan Black Plum Naaras International Champion Marina Vinkel EX1 CAGCIB
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x (N)Migoto's Embla (NFO f 03 24)
98 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1927153 NO*Havstrilens Robyn Naaras Avoin Marina Vinkel EX1 CAC
NO*Haapsdatter's Christian Sinding (NFO n) x DK*Naturell's Sofie GasArm (NFO g 02 21)
99 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 2027724 FI*Siniidan Black Halo Naaras Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1 BIV
NO*Kerrs Pink's Doux d'Henry (NFO n 09) x FI*Siniidan Black Plum (NFO n 09)
100 NFO III / NFO n 22 FI SK LO 2027738 FI*WitSarin Alvi Uros Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1
FI*Tähtitassun Aleksanteri (NFO e 09 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
101 NFO IV / NFO n 03 22 FI SK LO 1926529 IT*Norr Venn's Ecstasy Uros Avoin Anne Paloluoma EX1 CAC
(N) Migoto's Odin (NFO n 09 22) x Yenneffer Zwyciezca Troli *PL (NFO f 03)
102 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 2027737 FI*WitSarin Raineri Uros Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX1 BIV
FI*Tähtitassun Aleksanteri (NFO e 09 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
103 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 2029417 SE*Lisselbacks Mars Uros Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1
SE*Lisselbacks Giovanni (NFO n 09 24) x DK*Dan-Queen Olga (NFO n 03 24)
104 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1611094 FI*WitSarin Miranda Naaras Supreme Premior Anne Paloluoma KM NOM BIS
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
105 NFO V / NFO f 22 FI SRK LO 91046 Quarans Lady Sandwick Naaras Supreme Champion Anne Paloluoma KM
French Squirrel de la Colline d'Astraia (NFO d 22) x Quarans Sana'a (NFO n 22)
106 NFO V / NFO f FI SK LO 2027381 FI*InukChuck's Eclipse Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX1 BIV
FI*Haaveeni Balder (NFO d 03) x FI*InukChuck's Mary Winchester (NFO n 09)
107 NFO V / NFO f 24 FI SK LO 2028618 FI*Mourulan Slytherin Naaras Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1
S*Kronängens Pikachu (NFO n 22) x FI*Mourulan Angels Fall First (NFO d 24)
108 NFO VI / NFO f 03 24 FI SK LO 1509948 (N)Migoto's Embla Naaras Supreme Champion Anne Paloluoma KM BIV NOM
S*Dalkullans Billy Bisquit (NFO d 09 24) x (N)Migoto's Sarah, DVM (NFO f 03 22)
108 NFO VI / NFO f 03 24 FI SK LO 1509948 (N)Migoto's Embla Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Dalkullans Billy Bisquit (NFO d 09 24) x (N)Migoto's Sarah, DVM (NFO f 03 22)
109 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 1507235 FI*Harmaaturkin Essi Naaras International Champion Anne Paloluoma EX1 CAGCIB
FI*Harmaaturkin Dumbo (NFO d 03) x FIN*FoxyPaw's Britannia (NFO ns 09 23)
110 NFO VI / NFO f 01 21 64 FI SK LO 1925072 FI*Siniidan Rebirth Flame Naaras Avoin Anne Paloluoma EX1 CAC
FI*Siniidan Glacier Express (NFO n 01 21) x (N)Migoto's Embla (NFO f 03 24)
111 NFO VI / NFO f 03 24 FI SK LO 2027541 FI*Haaveeni Sahrami Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX3
FI*Siniidan Glacier Express (NFO n 01 21) x FI*Haaveeni Freija (NFO f 09 22)
112 NFO VI / NFO f 03 22 FI SK LO 2027735 FI*WitSarin Carmen Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX1 BIV
FI*Tähtitassun Aleksanteri (NFO e 09 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
113 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 2027736 FI*WitSarin Miritza Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX2
FI*Tähtitassun Aleksanteri (NFO e 09 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
114 NFO VI / NFO f 01 21 64 FI SK LO 1925071 FI*Siniidan Ruby Light Naaras Kastraatti Anne Paloluoma EX1 CAP
FI*Siniidan Glacier Express (NFO n 01 21) x (N)Migoto's Embla (NFO f 03 24)
115 NFO VII / NFO ns 24 FI SK LO 1926309 FI*Siniidan Great Mouse Detective Naaras Kastraatti Marina Vinkel EX1 CAP
FI*Debals HuraaHuraa (NFO ns 24) x Ephelia Tierra Media*ES (NFO fs 09 22)
116 NFO IX / NFO w 62 FI SK LO 1716679 FI*Neige-Cristal's Delicieux Coco Naaras Supreme Champion Anne Paloluoma KM
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
117 NFO IX / NFO w 64 FI SK LO 1925090 FI*Hopeahännän Valtteri Valontuoja Uros International Champion Anne Paloluoma EX1 CAGCIB
PL*Mrau Yori (NFO ns 09) x FI*Hopeahännän Talvililja (NFO w)
118 SIB I / SIB n FI SK LO 1822942 FI*Igora Brjatshislav Uros Avoin Marina Vinkel EX1 CAC
FI*Igora Zaharijas (SIB ny 24) x FI*Igora Varvara (SIB fy 09 24)
119 SIB IV / SIB n 03 23 FI SK RX 1925205 Felis Felicis Hammer to Fall Uros International Champion Marina Vinkel EX1 CAGCIB NOM BIS
Zizi Top Manchzhury (SIB ay 03 24) x CH*Lukijns Caroline (SIB f 09 23)
120 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 2027507 FI*Lumikissan RommiRusina Naaras Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1 NOM BIS
SarSibi Izumrud (SIB n 24) x FI*Lumikissan Morsmaikku (SIB n 09 24)
121 SIB VII / SIB ns 24 FI SK LO 1717124 FI*Bmy-Moumou Coconut Rum Naaras Supreme Premior Anne Paloluoma KM
Di Do Syberjon*PL (NEM ns 09 21) x FI*Cherrytail's Zorana (SIB gs 09 24)
122 SIB VII / SIB fs 24 FI SRK LO 83629 FI*Lumikissan ZuhinaLempi Naaras Supreme Premior Anne Paloluoma KM
FIN*Zigwan's Guim Biik Lihas (SIB n 23) x FIN*Lumikissan LappuLiisa (SIB fs)
122 SIB VII / SIB fs 24 FI SRK LO 83629 FI*Lumikissan ZuhinaLempi Naaras Veteraani Pia Nyman 1 NOM BIS
FIN*Zigwan's Guim Biik Lihas (SIB n 23) x FIN*Lumikissan LappuLiisa (SIB fs)
123 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SRK LO 1301657 FI*Lumikissan Nopsajalka Uros Supreme Champion Marina Vinkel KM
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
123 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SRK LO 1301657 FI*Lumikissan Nopsajalka Uros Veteraani Pia Nyman 1 NOM
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
124 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SK LO 2027613 FI*Lumikissan Salaisuus Naaras Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1
FI*Lumikissan Nopsajalka (SIB ns 03 24) x FI*Lumikissan CaramelliElli (SIB gs 09 24)
125 SIB IX / SIB w 64 FI SK LO 2029422 (N) CarilloCat HabaHaba ZootZoot Uros Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1
Mount Blanc Vistula*PL (SIB w) x Hubba Bubba Mizar Land*PL (NEM a 09 21)
126 TUA IX / TUA w 63 FI SK LO 2028157 FI*Tangerine's Happy-go-lucky Uros Pennut 4-7 kk Marina Vinkel EX1
Mountain Trolls Dylan (TUA w) x FI*Tangerine's Felicity (TUA ns 24)
127 TUA IX / TUA w 61 FI SK LO 2028336 FI*Felesin Stevie Nicks Naaras Pennut 4-7 kk Marina Vinkel EX1
Mountain Trolls Dylan (TUA w) x FI*Felesin Nitte Valo (TUA f 09)
128 BEN n 22 FI SK LO 1508367 FI*Kissalehdon Nefertiti Naaras Grand International Premior Kaisa Savolainen EX1 CAPS
Gogees Hautecouture of CattiCartano (BEN n 24) x CattiCartano Frostprincess (BEN n 22)
129 BEN n 24 S*Nordic Glow Don't Stop the Music Uros Nuoret 7-10 kk Kaisa Savolainen EX1
130 BEN n 24 KungsgardenCats Drop Of Rain Uros Kastraatti Kaisa Savolainen EX1 CAP
131 BEN ns 24 FI SK RX 1822548 FI*Polarheim's Rossville Uros Kastraatti Kaisa Savolainen EX1 CAP
FI*Polarheim's Jacksonville (BEN n 24) x FI*Polarheim's Indiana (BEN n 24)
132 BEN n 24 32 S*Nordic Glow StormTrooper Naaras Pennut 4-7 kk Kaisa Savolainen EX1 NOM
133 BLH b FI SK LO 1821696 FI*Ullukan Fame Isn´t Everything Naaras Avoin Arja Martikainen EX1 CAC
Kant of Baltic Breeze (BLH n) x FI*Duketin Justiina (BLH a)
134 BSH a FI SK LO 1716303 FI*Feronian Lilja Naaras International Premior Kaisa Savolainen Abs
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x EE*Ashly Rewal Beauty (BSH a)
135 BSH f FI SK LO 1924555 FI*Ruusutarhan Amelia Naaras Avoin Kaisa Savolainen Abs
Tegheon UnderleyHall*PL (BSH n 03) x FI*Ruusutarhan Rosa Alba (BSH e)
136 BSH f FI SRK LO 36972 FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Supreme Premior Kaisa Savolainen KM NOM
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
136 BSH f FI SRK LO 36972 FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Veteraani Olga Komissarova 1 NOM BIS
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
137 BSH g FI SK LO 1612496 FI*Ruusutarhan Rosa Amabile Naaras Supreme Champion Kaisa Savolainen KM NOM BIS
FI*Feronian Ivory (BSH e) x FI*Ruusutarhan Oodi (BSH f)
138 BSH p FI SRK LO 1301648 FI*Gimmie's Magnanimous Uros Supreme Premior Kaisa Savolainen KM
Hannahlea Aragorn (BSH o 24) x Big Panther's Bluna (BSH p)
138 BSH p FI SRK LO 1301648 FI*Gimmie's Magnanimous Uros Veteraani Olga Komissarova 2
Hannahlea Aragorn (BSH o 24) x Big Panther's Bluna (BSH p)
139 BSH ns 11 FI SK LO 1820914 FI*Huntercat Princess Bianca Naaras Champion Kaisa Savolainen EX1 CACIB
Enrico Magiya Serebra (BLH ns 11) x FI*Huntercat Princess Angelica (BSH ns 11)
140 BSH ns 11 FI SK LO 1612334 FI*Lumiprinsessan Jääprinssi Uros Grand International Premior Kaisa Savolainen EX1 CAPS
S*Pymans Joe Cool (BSH ns 11) x FI*Helmiinan Kissanminttu (BSH ns 11)
141 BUR n FI SK LO 1926981 FI*Oliivian Ilmatar Naaras Avoin Arja Martikainen EX1 CAC
FI*Flea's Waka Noa (BUR n) x FI*Oliivian Ärtla (BUR g)
142 BUR n FI SRK LO 1403571 S*Lovestory's Triumph Tiger Uros Grand International Premior Arja Martikainen EX1 CAPS
S*Bonnea's Elwiz (BUR d) x S*ulzix Principessa Gavia (BUR f)
142 BUR n FI SRK LO 1403571 S*Lovestory's Triumph Tiger Uros Siitos
S*Bonnea's Elwiz (BUR d) x S*ulzix Principessa Gavia (BUR f)
143 BUR a FI SK LO 1820034 FI*Purrmagic's Lady Evenstar Naaras International Champion Kaisa Savolainen EX1 CAGCIB
S*Lovestory's Triumph Tiger (BUR n) x FI*Enjoy Queen of Puddings (BUR h)
144 BUR b FI SK LO 1718495 FI*Hovikissan O'Boy Uros Avoin Arja Martikainen EX1 CAC
S*Lovestory's Triumph Tiger (BUR n) x FI*Seirene Sugar Babe (BUR h)
145 BUR b FI SK LO 1405001 Zaffiro Kratti Uros Supreme Premior Arja Martikainen KM NOM
Zaffiro Qurido (BUR e) x Nika Magic Valley*RU (BUR b)
146 BUR b FI SK LO 1614720 FI*Lilac's Kitaro Caravan Uros International Premior Arja Martikainen EX1 CAGPIB
FI*Lilac's HRH King Hassan (BUR n) x FI*Almond's Ella Fitzgerald (BUR f)
147 BUR c FI SK LO 2027962 Bjelke's Tornado Uros International Champion Arja Martikainen EX1 CAGCIB
Bjelke's Qualification (BUR c) x Myricaz Sweetie Pie (BUR j)
148 BUR c FI SK LO 1822497 FI*Oliivian Gardenia Naaras International Premior Arja Martikainen EX1 CAGPIB
FI*Ninelli's Artorias (BUR b) x FI*Oliivian Ärtla (BUR g)
149 BUR d FI SK LO 1924648 FI*Celsiana Iiris Ruusu Naaras Champion Kaisa Savolainen Abs
FI*Karvanverran Pakkasherra (BUR d) x FI*Celsiana Kielo (BUR h)
150 BUR d FI SK LO 2028225 FI*Pardofelis Ålen Aarre Uros Pennut 4-7 kk Kaisa Savolainen EX1
FI*Pardofelis XoXo (BUR b) x FI*Pardofelis Utopia (BUR f)
151 BUR d FI SK LO 2028830 FI*Purrmagic's Grand Cru Vaudesir Uros Pennut 4-7 kk Kaisa Savolainen EX2
S*Lovestory's Clint Eastwood (BUR d) x FI*Enjoy Queen of Puddings (BUR h)
152 BUR d FI SK LO 1610917 FI*Celsiana Suopursu Uros Supreme Premior Kaisa Savolainen Abs
FI*Arkhitekton Alnwick (BUR b) x FI*Cattish Ada Rising (BUR h)
153 BUR d FI SK LO 1510309 FI*Feirefiz Fire It Up Uros Supreme Premior Kaisa Savolainen KM NOM BIS
Zaffiro Kratti (BUR b) x FI*Feirefiz Silver Lining (BUR j)
154 BUR f FI SK LO 1507187 FI*Enjoy Brienne of Tarth Naaras Supreme Champion Kaisa Savolainen Abs
S*Lovestory's Triumph Tiger (BUR n) x FIN*Seirene Justify My Love (BUR g)
155 BUR f FI SK LO 1820113 FI*Oliivian Frida Kahlo Naaras Grand International Premior Kaisa Savolainen EX1 CAPS
FI*Lilac's Kitaro Caravan (BUR b) x FI*Oliivian Ärtla (BUR g)
156 BUR g FI SK LO 2028227 FI*Pardofelis Ålipa Kerran Naaras Pennut 4-7 kk Arja Martikainen EX1
FI*Pardofelis XoXo (BUR b) x FI*Pardofelis Utopia (BUR f)
157 BUR h FI SRK LO 1402918 FI*Enjoy Queen of Puddings Naaras Grand International Champion Arja Martikainen EX1 CACS
FI*Enjoy Candy Cane (BUR d) x FI*Seirene Material Girl (BUR b)
158 BUR h FI SK LO 1715298 FI*Enjoy Merigold Naaras Kastraatti Arja Martikainen Abs
FI*Hokkuspokkus Big Red Fierce Cinnamon (BUR d) x FI*Enjoy Perfect Pavlova (BUR h)
159 BUR c FI SK LO 2028062 FI*Crossroads Dream On Uros Nuoret 7-10 kk Arja Martikainen EX1
FI*Aavan Muscat (BUR e) x FI*Crossroads All About Love (BUR j)
160 EUR w 64 FI SK RX 2028744 FI*Katinhännän Dr. Frank-N-Furter Uros Pennut 4-7 kk Kaisa Savolainen EX1
FI*RuusuLinnan Franssi (EUR d 23) x FI*Laventelin Amelia Aamuntorkku (EUR w)
161 EUR ns FI SK LO 1926050 FI*Pikku-Piun Aava Merituuli Naaras Avoin Arja Martikainen EX1 CAC
FI*Pikku-Piun Sepe Susi (EUR ns 22) x FI*Pikku-Piun Ultra Bra (EUR ns 22)
162 EUR n 24 FI SK RX 1924870 FI*Kissakallion Sheridan Uros Avoin Arja Martikainen EX1 CAC
FI*Vinhaviiksen Salarakas (EUR e) x FI*Pikku-Piun Selma Taateli (EUR n 22)
163 EUR n 24 FI SRK LO 36859 FI*Kissakallion Magdalena Naaras Supreme Premior Arja Martikainen KM
FIN*Kissakallion Hudson (EUR n 24) x FIN*Kisurinteen Debora (EUR n)
163 EUR n 24 FI SRK LO 36859 FI*Kissakallion Magdalena Naaras Veteraani Olga Komissarova 3
FIN*Kissakallion Hudson (EUR n 24) x FIN*Kisurinteen Debora (EUR n)
164 EUR d 22 FI SK RX 1613220 FI*Feronian Kesäleimu Uros Supreme Champion Arja Martikainen KM NOM BIS
FI*Feronian Excelsior (EUR as 22) x FI*Feronian Gloriosa (EUR d 22)
165 EUR f 24 FI SRK RX 1301072 FI*Feronian Felicia Naaras Supreme Premior Kaisa Savolainen KM
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
165 EUR f 24 FI SRK RX 1301072 FI*Feronian Felicia Naaras Veteraani Olga Komissarova Arvosteltu
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
166 EUR ns 22 FI SK LO 1926052 FI*Pikku-Piun Aamu Meriusva Naaras Avoin Kaisa Savolainen EX1 CAC
FI*Pikku-Piun Sepe Susi (EUR ns 22) x FI*Pikku-Piun Ultra Bra (EUR ns 22)
167 EUR as 22 FI SRK RX 43503 FI*Feronian Excelsior Uros Supreme Premior Kaisa Savolainen KM
Kissankellon Robin Aragorn (EUR es 22) x FIN*Feronian Solidago Nana (EUR a 22)
167 EUR as 22 FI SRK RX 43503 FI*Feronian Excelsior Uros Veteraani Olga Komissarova 1 NOM
Kissankellon Robin Aragorn (EUR es 22) x FIN*Feronian Solidago Nana (EUR a 22)
168 KOR FI SK LO 1924504 FI*Mythai Tydah Thong Naaras Avoin Arja Martikainen EX1 CAC NOM
FI*Helmi's Lek Tzak-kra-phat (KOR ) x FI*Melodian Tulaya (KOR )
169 KOR FI SRK LO 39340 FI*Melodian Tulaya Naaras Grand International Premior Arja Martikainen EX1 CAPS NOM BIS
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
169 KOR FI SRK LO 39340 FI*Melodian Tulaya Naaras Veteraani Olga Komissarova 2
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
171 MAN 51-52 / MAN a 24 52 FI SK RX 2028784 FI*Pilkkumin Little Richard Uros Pennut 4-7 kk Arja Martikainen EX1 NOM BIS
Auragold Mr. Worldwide (MAN d 03 22 51) x FI*Pilkkumin Mona Lisa (CYM g 51)
172 MAN 51-52 / MAN f 09 51 FI SK RX 2028839 FI*Maikain Maire Mermelada Naaras Pennut 4-7 kk Arja Martikainen EX1
Auragold Oort Cloud (MAN n 24 51) x FI*Maikain Sirpaliina Sempai (MAN d 03 22 52)
173 MAU ns FI SK RX 2027919 FI*Qurokon Love Of My Life Naaras Nuoret 7-10 kk Arja Martikainen Abs
Maulove Emautions Beautyfly (MAU ns 24) x FI*Chai-lai Memphis Mandisa (MAU ns 24)
174 MAU ns 24 FI SK RX 2027917 FI*Qurokon Seaside Rendezvous Uros Nuoret 7-10 kk Kaisa Savolainen EX1
Maulove Emautions Beautyfly (MAU ns 24) x FI*Chai-lai Memphis Mandisa (MAU ns 24)
175 MAU ns 24 FI SK RX 1926963 FI*Walidah Euclidean Uros Nuoret 7-10 kk Kaisa Savolainen EX2
Maulove Emautions Beautyfly (MAU ns 24) x FI*Chai-lai Ai Ankhesenamun (MAU ns)
176 MAU ns 24 FI SK RX 1927035 FI*Chai-lai Waiola Yasmine Naaras Nuoret 7-10 kk Kaisa Savolainen EX1 BIV NOM
Maulove Emautions Beautyfly (MAU ns 24) x FI*CatNmaus Bayueh (MAU ns 24)
177 MAU ns 24 FI SRK LO 36320 FI*Chai-lai Walidah Ife Naaras Supreme Premior Kaisa Savolainen KM
FIN*Chai-lai Chisisi Dakarai (MAU ns 24) x Schooirtjes Tis Ana (MAU ns 24)
177 MAU ns 24 FI SRK LO 36320 FI*Chai-lai Walidah Ife Naaras Veteraani Olga Komissarova 4
FIN*Chai-lai Chisisi Dakarai (MAU ns 24) x Schooirtjes Tis Ana (MAU ns 24)
178 MAU ns 24 FI SK LO 1923992 FI*CatNmaus Glitter Naaras Kastraatti Kaisa Savolainen EX1 CAP
Bias Yá Moasi, CZ (MAU ns 24) x FI*CatNmaus Diva (MAU ns 24)
179 OCI bs 24 FI SK LO 2027942 FI*WiliWilla Dahlia of Somalinnan Naaras Nuoret 7-10 kk Arja Martikainen EX1
DutchSpots' Yatho (OCI as 24) x FI*Northalla Seventh Day (OCI bs 24)
180 SRL III / SRL e FI SK RX 2027266 FI*Be-Curly Phantom Uros Nuoret 7-10 kk Arja Martikainen EX1 NOM BIS
Onyx Marcmiaow (SRL a) x IT*Silverdust Desdemona (SRL f)
181 SRL IV / SRL h 03 FI SK RX 2028555 FI*Be-Curly Bombalurina Naaras Pennut 4-7 kk Arja Martikainen EX1
Wonder World Nikita (SRL b 03) x IT*Silverdust Curly Sue (SRL h)
182 ABY n FI SK LO 1821859 FI*Redcheetah's Eemeli Uros International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CAGCIB NOM
FI*Omanion Galanthus nivalis (ABY n) x FI*Redcheetah's Julia (ABY n)
183 ABY n FI SK LO 1821948 FI*Kermakupin Feel The Thunder Naaras International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CAGCIB
(N)Ororina's Jondalar (ABY n) x FI*Redcheetah's Jade (ABY n)
184 ABY n FI SK LO 1822850 FI*Lovedevotion Leticia Naaras Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS BIV NOM
Shadeaby Heartbreaker (ABY n) x FI*Lovedevotion Elisabeth (ABY n)
185 ABY n FI SK LO 1926086 FI*Kermakupin Sadepäivä Paratiisissa Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
FI*Furiosa Avenger (ABY n) x FI*Kermakupin Feel The Thunder (ABY n)
186 ABY n FI SK LO 1925140 FI*Woodcocks Quiet Revolution Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas Abs
Detrevande's Xemm (ABY o) x FI*Link Malaika Mnia (ABY n)
187 ABY n FI SK LO 1923883 FI*Woodcocks Too-Ticky Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas Abs
PL*Adalbertus Theodor (ABY n) x FI*Link Malaika Mnia (ABY n)
188 ABY n FI SK LO 1927124 FI*Miragerie Cú Chulainn Uros Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1 NOM
Shadeaby Heartbreaker (ABY n) x FI*Lovedevotion Josefine (ABY n)
189 ABY n FI SK LO 1926990 FI*Neaera's Rose Anonyme Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1
Heru's Alchimie (ABY n) x FI*Neaera's Keala Orida (ABY p)
190 ABY n FI SK LO 2028160 FI*Vuolas Piste jolta ei ollut paluuta Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1 BIV NOM BIS
FI*Nebuankhet VanVan (ABY n) x FI*Nebuankhet Yraen Ruadh (ABY o)
191 ABY n FI SK LO 1924133 Katniss Everdeen Housetiger*PL Naaras International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAGPIB NOM
Omnia Mea Holy Grail (ABY n) x Indiabi Miss Polonia (ABY p)
192 ABY a FI SK LO 1821862 FI*Redcheetah's Erin Naaras Grand International Champion Pia Nyman EX1 CACS
FI*Omanion Galanthus nivalis (ABY n) x FI*Redcheetah's Julia (ABY n)
193 ABY a FI SK LO 1926763 Thamos Viktor Uros Avoin Pia Nyman EX1 CAC BIV
Velvetdamour Alesandro (ABY a) x Thamos Aida (ABY n)
194 ABY a FI SK LO 1923997 FI*Miragerie Beaudrie Naaras Avoin Pia Nyman EX1 CAC
FI*Lovedevotion Infinity (ABY n) x FI*Lovedevotion Karmen (ABY a)
195 ABY a FI SK LO 1611720 FI*Nebuankhet Nae Laird! Uros International Premior Pia Nyman EX1 CAGPIB NOM
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FI*Nebuankhet Valentine Water (ABY a)
196 ABY o FI SK LO 1405588 FI*Redcheetah's Ruusu Naaras Supreme Premior Pia Nyman KM
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Redcheetah's Aurora (ABY o)
197 BAL c 21 FI SK LO 1925134 FI*Frostnight's Disciple Of The Sun Uros Avoin Pia Nyman EX1 CAC
FI*Mummeli Queeninho Emilio (BAL c) x FI*Frostnight's Romance With Darkness (OSH b 24)
198 CRX I / CRX b FI SK LO 1924268 FI*Framillan Sugar Sprinkles Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
FI*Framillan Uula (CRX n 03) x FI*Framillan Mi Amore Cadenza (CRX n 03)
199 CRX I / CRX n FI SK LO 2028508 FI*Villains Looks That Kill Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*Claypond's Martinus (CRX n) x Yasniye-Ochi Galochka (CRX n 24)
200 CRX I / CRX n FI SK LO 1612748 FI*Sweetpurr's Dirty Little Secrets Naaras Supreme Premior Marjatta Koskenkangas KM
FI*Ballerina's Shahryar (CRX n 03) x Pixie Fay Battle Under Stars (CRX n 24)
201 CRX II / CRX b 02 64 FI SK LO 1926373 FI*Merivirran Excellent Mischa Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
FI*Gaala-Star Ivori (CRX n 09 33) x Bounty Magic Rivendell (CRX n 02)
202 CRX II / CRX n 01 64 FI SK LO 1926662 FI*Sweetpurr's Where's My Sash And Crown Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX2
FI*Sweetpurr's Pleasure Zone (CRX a 01) x FI*Sweetpurr's Kinky Boots (CRX f 03)
203 CRX II / CRX n 02 62 FI SK RX 2028454 FI*Merivirran Hector Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1 BIV
Golden Guh Marcella-Gold (CRX b 03) x FI*Merivirran Bambiina (CRX n 01)
204 CRX II / CRX b 03 FI SK LO 1404553 FI*Framillan Oh, I'm Your superstar Naaras Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX1 CAP
Mr.Cowcat Night & Day*PL (CRX n 02) x FI*Framillan Good&Plenty (CRX a 24)
205 CRX IV / CRX d 03 EE*Solaris Planet Yellow Foxy Naaras Avoin Pia Nyman EX1 CAC NOM BIS
Watson Queen's Charm (CRX d 02) x EE*Solaris Planet Vesta (CRX f)
206 CRX IV / CRX f 03 EE*Solaris Planet Yuvi Naaras Avoin Pia Nyman Abs
Watson Queen's Charm (CRX d 02) x EE*Solaris Planet Vesta (CRX f)
207 CRX IV / CRX f 03 24 FI SK LO 2027371 FI*Piupaws Catch Me If You Can Naaras Nuoret 7-10 kk Pia Nyman Abs
FI*Piupaws Meowth of Sekhmet (CRX d 03 24) x FI*Piupaws Lara Croft (CRX n 23)
208 CRX IV / CRX f 03 Jolidoll Mon Sasti*PL Naaras Pennut 4-7 kk Pia Nyman Abs
209 CRX V / CRX ns 24 FI SK LO 1924742 FI*Piupaws Ansa Ikonen Naaras Avoin Pia Nyman EX1 CAC
FI*Piupaws Donkey Kong (CRX ns) x FI*Piupaws Kardemumma (CRX f 24)
210 CRX V / CRX n 24 FI SK LO 2027447 FI*Framillan Sine amicitia vita est nulla Naaras Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX1
FI*Framillan Touch of Moon (CRX n 09 21 33) x Natte a chat de Baudelaire (CRX c 24)
211 CRX V / CRX a 24 FI SRK LO 39886 FI*Framillan Good&Plenty Naaras Grand International Premior Pia Nyman EX1 CAPS
FI*Huissin Pinsiön Paroni (CRX a 09 24) x FI*Framillan Calamitous rain (CRX b)
211 CRX V / CRX a 24 FI SRK LO 39886 FI*Framillan Good&Plenty Naaras Veteraani Arja Martikainen 1 NOM
FI*Huissin Pinsiön Paroni (CRX a 09 24) x FI*Framillan Calamitous rain (CRX b)
212 CRX VI / CRX n 03 23 FI SK RX 1924679 FI*Gaala-Star Rebekka Naaras Avoin Pia Nyman EX1 CAC
Golden Guh Marcella-Gold (CRX b 03) x Simona (CRX n 23)
213 CRX VII / CRX n 21 32 FI SK LO 1925980 FI*VeeKasin Ilari Vaara Uros Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX1 CAP
FI*Claypond's Bon Nuit (CRX n 24) x FI*VeeKasin Konstaapeli Eeva (CRX b 09)
214 CRX VII / CRX n 21 32 FI SK LO 1925979 FI*VeeKasin Ilona Vaara Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
FI*Claypond's Bon Nuit (CRX n 24) x FI*VeeKasin Konstaapeli Eeva (CRX b 09)
215 CRX VII / CRX n 21 33 FI SK LO 2027557 FI*Framillan Paju-Peppiina Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*Framillan Lando Calrissian (CRX n 33) x FI*Framillan Highway Unicorn (CRX a 03 24)
216 DRX I / DRX a FI SK LO 2028487 Maxi Milary Eva Naaras Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX1
Florans Gomer of Maxy Milary (DRX w) x Konfeta Mila Funny Elf (DRX a 21 33)
217 DRX III / DRX e FI SK RX 1924848 FI*Åbodas Dumbo Uros Champion Marjatta Koskenkangas DRX d
FI*Mirexin Patrik (DRX ns 25) x FI*Åbodas Saimi (DRX f)
218 DRX V / DRX ns 25 FI SK LO 1717235 FI*Mirexin Patrik Uros Supreme Champion Marjatta Koskenkangas KM
Elfinrex Acer Nikoense (DRX a) x FI*Riiviön Donna (DRX w)
219 DRX V / DRX n 25 FI SK LO 1925944 FI*Clavinova Rasmus Uros Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
FI*Mirexin Patrik (DRX ns 25) x FI*Clavinova Carmen (DRX n 21 33)
220 DRX V / DRX a 24 FI SK LO 2027593 SE*Recce Pod Super Zajtjik Uros International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAGPIB
Sylwester Happymiau*PL (DRX n 24) x SE*Recce Pod NUSANTARA Super Puma (DRX n 24)
221 DRX VII / DRX o 33 FI SK LO 1925990 FI*Gustavian Arthur af Sjundeå Uros Avoin Pia Nyman EX1 CAC
Rococo Style Uogu Desertas (DRX b 33) x S*Xotic Islands Bouncing Betty (DRX b 33)
222 DRX VII / DRX n 32 FI SK LO 2028379 FI*Fairy-Story's Bridges Burn Naaras Pennut 4-7 kk Pia Nyman Abs
LV*Edemlen Sheikh Chic (DRX a 21 32) x FI*Fairy-Story's Ällösöpö (DRX b)
223 DRX VII / DRX e 33 FI SK LO 1926272 FI*Fairy-Story's Full Speed Uros Kastraatti Pia Nyman EX1 CAP
LV*Edemlen Sheikh Chic (DRX a 21 32) x FI*Fairy-Story's Xanadu (DRX g)
224 DRX VIII / DRX d 03 32 FI SK LO 2027168 EE*Caesar Masterpiece Uros Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACIB
Noble Friend Grem (DRX d 21 32) x EE*Tiger Lily Masterpiece (DRX d 02 21)
225 DRX VIII / DRX n 02 33 SE*Recce Pod BAE Systems Caiman Uros Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX1 CAP
Cirque de Soleil Sorantho CZ (DRX n 03 24) x WW*16 NW & SC Ulica Happymiau *PL JW (DRX f 03 24)
226 GRX II / GRX n 03 FI SK RX 1923403 SE*OneWorld Papageno Uros International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAGPIB
SE*OneWorld Symphony by Mozart (GRX e) x Diligo-Rex of Dankwarderode*D (GRX n 09)
227 OLH o 24 FI SK LO 1822777 FI*TaikaTomun Queenie Naaras Kastraatti Pia Nyman EX1 CAP
FI*Noxx Guardian Angel (OLH o 24) x FI*TaikaTomun Klaudia Klassinen (OLH o 22)
228 OLH c 03 24 FI SK LO 1822921 FI*Noxx Carl Philip Uros Champion Pia Nyman EX1 CACIB
FI*Noxx Guardian Angel (OLH o 24) x SE*Qjou'z Yodas Cheauka (OLH n 02)
229 OLH h 03 24 FI SK LO 1613860 FI*Jalecat's TeitMeistäKauniin Naaras International Premior Pia Nyman Abs
FI*Jalecat's QuasiModo (OLH d 24) x FI*Jalecat's ZC EipäTiennytTyttö (OSH b 03)
230 OSH n 24 FI SK LO 1507019 Oralee Hidalgo Uros Veteraani Arja Martikainen 2
Oralee you touch my Heart, JW (OSH b 24) x Felitan Austine (OSH ns 24)
231 OSH c 24 FI SK LO 1614727 FI*LoudMeow Moonshine Uros Supreme Premior Marjatta Koskenkangas KM NOM BIS
FI*Plan-A Jussi Murikka (SIA c) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
232 OSH p 25 FI SK LO 1819724 FI*LoudMeow Sunset Superman Uros Supreme Premior Marjatta Koskenkangas KM
FI*Major Cowboy From Hell (OSH c 25) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
233 RUS FI SK LO 1718952 FI*Harmuan Aloisia Allegra Naaras Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS
Kind of Blue Buongiorno Amore (RUS ) x FI*Harmuan Belle Bärlein (RUS )
234 RUS FI SK LO 1924580 Katzenhof Urho Uros International Champion Marjatta Koskenkangas Abs
Vayun Ufne Koty*PL (RUS ) x Katzenhof Lily ofthe Valley (RUS )
235 RUS FI SK LO 2029156 IT*Ethan Delle Ombre Blu Uros Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC BIV
Blue Wind Ivan Il Terribile (RUS ) x IT*Catherine Delle Ombre Blu (RUS )
237 RUS FI SK LO 2028353 FI*Hana-Bi Palaka Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX2
N'Tauriel White ALWinBest (RUS ) x FI*Hana-Bi Blossom (RUS )
238 RUS FI SK LO 2028231 FI*Harmuan Kaunis Kaneli Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
N'Tauriel White ALWinBest (RUS ) x FI*Harmuan Aloisia Allegra (RUS )
239 RUS FI SK LO 1718954 FI*Harmuan Arturo Allegro Uros International Premior Marjatta Koskenkangas EX3
Kind of Blue Buongiorno Amore (RUS ) x FI*Harmuan Belle Bärlein (RUS )
240 RUS FI SK LO 1718089 FI*Janatuisen Sandrino Il Vivace Uros International Premior Marjatta Koskenkangas EX2
Kind of Blue Buongiorno Amore (RUS ) x Habeebas Gracious Georgina (RUS )
241 RUS FI SK LO 1822058 FI*Zarin Armand de Brignac Uros International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAGPIB BIV
FI*Zarin Dewey (RUS ) x FI*Zarin Forget-me-not (RUS )
242 RUS FI SK LO 1822815 FI*Harmuan Tauno Tomera Uros Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX1 CAP
FI*Janatuisen Maurizio Il Meraviglioso (RUS ) x FI*Harmuan Luna Lellukka (RUS )
243 SIA w 67 FI SK LO 2027305 FI*Cleverkitty Davido Uros Nuoret 7-10 kk Pia Nyman Abs
FI*Vintterin Tenho Sulonpoika (OSH b 24) x FI*Hämynhäivän Aisah Amirah (SIA w)
244 SIA n FI SK LO 1925804 FI*Kelmikerhon Seela S. Naaras Avoin Pia Nyman Abs
Laziza Mafdet-Murano (SIA n) x DK*LihmeRex Kenaia (SIA n)
245 SIA n FI SK RX 1926754 FI*Twist-Tiramisun Jenny La Purrrist Naaras Avoin Pia Nyman EX1 CAC
Whalleybush Most Wanted (SIA n) x FI*Kurosawa Femme Fatale (SIA n)
246 SIA n 21 FI SK LO 1926418 FI*Vintterin Simo Vapunpoika Uros Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
Caleb Eastern Grace (OSH n) x FI*Vintterin Vappu Loviisantytär (OSH w)
247 SOM n FI SRK LO 38758 FI*Kharn-Ka Your Choice Uros Supreme Champion Pia Nyman KM NOM BIS
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Queen Heart (ABY o)
247 SOM n FI SRK LO 38758 FI*Kharn-Ka Your Choice Uros Veteraani Arja Martikainen 1 NOM BIS
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Queen Heart (ABY o)
248 SOM n FI SK LO 1715167 Olaf von Gulda Uros Grand International Champion Pia Nyman EX1 CACS
S*Catnip's Valiant Viktor (SOM a) x Desy von Gulda (SOM o)
249 SOM n FI SK LO 2028327 Catzanova Pin-Up Naaras Avoin Pia Nyman EX1 CAC
FI*Kharn-Ka Wildest Dreams (SOM n) x Catzanova Odessa (SOM n)
250 SOM n FI SK LO 2027263 FI*Kharn-Ka Heart of Gold Uros Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX1 BIV NOM BIS
FI*Kharn-Ka Your Choice (SOM n) x FI*Kharn-Ka Frosty Wikolia (SOM n)
251 SOM n FI SK LO 1819577 FI*Lamadegaan Fine By Me Naaras Supreme Premior Pia Nyman KM
(N)Villkattens Wilmer (SOM n) x FI*Kisompa's Kandelioússa (SOM n)
252 SOM n FI SRK LO 41611 FI*SunnyPace Betonica Uros International Premior Pia Nyman EX1 CAGPIB
FIN*Exlibris Sirius (SOM n) x FIN*Kisompa's Giacinta (SOM n)
252 SOM n FI SRK LO 41611 FI*SunnyPace Betonica Uros Veteraani Arja Martikainen 3
FIN*Exlibris Sirius (SOM n) x FIN*Kisompa's Giacinta (SOM n)
253 SPH III / SPH g FI SK LO 2027864 FI*Hobbitqueen's Xena Naaras Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX1
FI*Hobbitqueen's Unsullied Joy (SPH d) x FI*Hobbitqueen's Nicoletta (SPH f)
254 SPH IV / SPH h 02 62 FI SK LO 2028279 FI*Hebblas Chocolate Chip Naaras Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1 NOM
FI*Hebblas Xanthus (SPH n 09) x Murashoff Aurora Borealis (SPH f 03 32)
255 SPH V / SPH f 02 33 FI SK RX 2028145 FI*Hobbitqueen's 1st Lady Naaras Nuoret 7-10 kk Pia Nyman Abs
FI*Hobbitqueen's Sirius (SPH d 03 32) x FI*Hobbitqueen's Lexi (SPH n 03 32)
256 SPH V / SPH f 03 33 FI SK RX 1820270 FI*Hebblas Ximena Naaras Supreme Premior Pia Nyman KM NOM BIS
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x Newans Melissa (SPH f 01)
257 HCL Sepe Uros Kotikissat Arja Martikainen 2
258 HCL Kelmi Uros Kotikissat Arja Martikainen 1 NOM BIS
258 HCL Kelmi Uros Veteraani Kaisa Savolainen 1 NOM BIS
259 CRX VI / CRX n 09 24 FI SK LO 2028202 FI*FunkyJam's Ninni Novgorod Naaras Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1
FI*Framillan Lando Calrissian (CRX n 33) x FI*FunkyJam's Ame no Uzumi (CRX f 03 24)
260 RUS FI SK LO 1925623 FI*Harmuan Mirjami Mansikkasuu Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
Yuki Gilraen * PL (RUS ) x FI*Harmuan Luna Lellukka (RUS )
280 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Komissarova Olga EXO f, EXO g 21 33, EXO n, EXO n 03 24, EXO n 24, PER d 03, PER n 03, PER n 03 24, PER ns 24 62, RAG n, SBI a, SBI b, SBI c, SBI h, VET 1, VET 3 35
Koskenkangas Marjatta ABY n, CRX I, CRX II, CRX VII, DRX III, DRX V, DRX VIII, GRX II, OSH c 24, OSH p 25, RUS, SIA n 21 40
Martikainen Arja BLH b, BUR b, BUR c, BUR g, BUR h, BUR n, EUR d 22, EUR n 24, EUR ns, KOR, MAN 51-52, MAU ns, OCI bs 24, SRL III, SRL IV, HCL, VET 4 30
Nyman Pia ABY a, ABY o, BAL c 21, CRX IV, CRX V, CRX VI, DRX I, DRX VII, OLH c 03 24, OLH h 03 24, OLH o 24, SIA n, SIA w 67, SOM n, SPH III, SPH IV, SPH V, VET 2 38
Paloluoma Anne MCO V (13c), ACS VI, ACS X, MCO IV, MCO V, NFO IV, NFO IX, NFO V, NFO VI, SIB VII 32
Rautio Kristiina EXO f 24, PER a, PER n, RAG a, RAG a 03, RAG a 03 21, RAG a 04, RAG a 04 21, RAG b 03, RAG e, RAG e 04, RAG f 03, RAG f 04 21, RAG n 03 21, RAG n 04, RAG n 21, SBI a 21, SBI b 21, SBI d 21, SBI f, SBI n 21 36
Savolainen Kaisa BEN n 22, BEN n 24, BEN n 24 32, BEN ns 24, BSH a, BSH f, BSH g, BSH ns 11, BSH p, BUR a, BUR d, BUR f, EUR as 22, EUR f 24, EUR ns 22, EUR w 64, MAU ns 24, VET Kotikissat 30
Vinkel Marina PER g 03, PER ns, RAG d, RAG n 03, SBI c 21, SBI g 21, SBI h 21, SBI j, SBI n, LPL V, MCO I, MCO III, MCO VI, MCO VIII, NEM I, NEM II, NFO II, NFO III, NFO VII, SIB I, SIB IV, SIB IX, SIB VIII, TUA IX 35
8 tuomaria