ERY-SYD 116. kansainvälinen kissanäyttely
Järjestävä yhdistys Eteläinen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 29.8.2020 Loppuu 29.8.2020
Ilmoittautuminen alkaa 29.6.2020 Ilmoittautuminen loppuu 26.7.2020
Yleisöaika alkaa 0:00 Yleisöaika loppuu 0:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 9:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 13:00
Arvostelut alkavat 0:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 21.8.2020
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Kyllä Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 280   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@erysyd.net
Paikka Vermon Ravirata, Espoo
Toimihenkilöt
Näyttelypäällikkö Viivi Viuha, p. 040 338 0107, viivi.viuha@gmail.com
Näyttelysihteeri Tarja Kudjoi, p. 040 741 4003, show@ery-syd.net
Kummihovi D 31
02460 KANTVIK
Pääassistentti Marika Landen, p. 040 504 2592, mlanden@gmail.com 
Lisätietoja
TERVETULOA DRIVE IN -NÄYTTELYYN VERMOON!
 
Huomioithan, että ilmoittautumisella sitoudut noudattamaan poikkeuksellisia näyttelyohjeita.  Lisätiedot ja ohjeet löydät näyttelykutsusta: http://ery-syd.net/nayttelyt-tulossa/
 
Huom! Näyttelyyn voi ilmoittaa korkeintaan 2 kissaa per näytteilleasettaja.  

Kunnioitathan kaikkien mahdollisuutta turvalliseen näyttelyyn noudattamalla poikkeusohjeita ja Drive In –periaatetta viettämällä mahdollisimman vähän aikaa hallin sisätiloissa.
 
Näyttely ei ole avoinna yleisölle. 

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 57
2 79
3 72
4 99
Kotikissat 2
Yhteensä 309

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI SK LO 1820584 Kisuicat's Part-Of-Me Uros Grand International Champion Anne Paloluoma Abs
FI*Kermaviiksen Giovanni (PER n 03) x Kisuicat's Mona Lisa (EXO n 22)
2 EXO n FI SK LO 1719021 FI*Cherish's Rocket Uros Grand International Premior Anne Paloluoma EX1 CAPS NOM
FI*Mimosan Le Boy (PER d) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
3 EXO f FI SK LO 1719018 FI*Cherish's Raspberry Naaras Grand International Champion Anne Paloluoma EX1 CACS NOM
FI*Mimosan Le Boy (PER d) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
4 EXO n 24 FI SRK LO 1302168 FI*Cherish's Nutmeg Naaras International Premior Anne Paloluoma EX1 CAGPIB
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
5 EXO f 24 FI SK LO 2028813 FI*Shamirin Nadine Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
Ayser's Viserion (EXO n) x Ayser's Q-Girl (PER f 21 33)
6 EXO f 24 FI SRK LO 87636 FI*Aamukasteen Cosmic Girl Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Aamukasteen You are my (EXO n 24)
6 EXO f 24 FI SRK LO 87636 FI*Aamukasteen Cosmic Girl Naaras Supreme Premior Marjatta Koskenkangas KM
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Aamukasteen You are my (EXO n 24)
6 EXO f 24 FI SRK LO 87636 FI*Aamukasteen Cosmic Girl Naaras Veteraani Anne Paloluoma 1 NOM BIS
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Aamukasteen You are my (EXO n 24)
7 EXO n 03 24 FI SK LO 1819857 FI*Jewelstory You Look Good Uros International Premior Anne Paloluoma EX1 CAGPIB
FI*Whispers Neville (PER n 03 24) x D'Eden Lover Luminosa of Jewelstory (EXO f 02 21)
8 EXO g 21 33 FI SK LO 2028417 FI*Ayser's Colors Of Space Naaras Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1
Ayser's Genius (EXO d 21 33) x Ayser's Wild Thing (EXO f 33)
9 PER n FI SK LO 2028677 FI*Timanfaya Diamond Rose Naaras Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1 NOM BIS
FI*Timanfaya Heartbeat (PER a) x FI*Timanfaya Filled With Love (PER fs)
10 PER a FI SK LO 1507564 FI*Timanfaya Heartbeat Uros Grand International Champion Anne Paloluoma EX1 CACS NOM BIS
FIN*Amabili's Blue Diamond (PER a) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
11 PER ds FI SK LO 1820989 FI*Kultaviiksen Robert Plant Uros Kastraatti Anne Paloluoma EX1 CAP
FI*Kultaviiksen Don Juan (PER n) x Kuutsas Summer Storm (PER fs)
12 PER ds 11 FI SK LO 1611254 FI*Kultaviiksen Poseidon Uros Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS
FI*Kultaviiksen Don Juan (PER n) x Kuutsas Summer Storm (PER fs)
13 PER g 03 FI SK LO 1819858 FI*Jewelstory Heartbreaker Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
FI*Whispers Neville (PER n 03 24) x D'Eden Lover Luminosa of Jewelstory (EXO f 02 21)
14 PER n 03 24 FI SK LO 1613058 FI*Whispers Neville Uros Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS NOM
Preciousice Na-Pe-Ro (EXO n 22) x San-Fe Selina of Moonwhisper (EXO g 03)
15 RAG n FI SK LO 2028630 FI*Maplehill's Millenium Girl Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*Dollyblues Fill Your Heart (RAG n) x FI*Maplehill's Almond Kiss (RAG a)
16 RAG n FI SK LO 1820852 FI*Jylhärinteen Chili Naaras Grand International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPS BIV
FI*Dollyblues Fill Your Heart (RAG n) x FI*Jylhärinteen Havu (RAG a 21)
17 RAG n FI SK LO 1925396 FI*Birrimirrin Rhomnium Regalis Uros Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX1 CAP
George Azure Eyes*PL (RAG n 04) x FI*Stardoll's Rapunzel (RAG n 04)
18 RAG n FI SK LO 1925398 FI*Birrimirrin Sweet Pepper Uros Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX2
George Azure Eyes*PL (RAG n 04) x FI*Stardoll's Rapunzel (RAG n 04)
19 RAG a FI SK LO 1821435 FI*Maplehill's Almond Kiss Naaras International Champion Anne Paloluoma EX1 CAGCIB BIV
FI*Maplehill's Stardust For Dreams (RAG n) x Dollyfella Vive Le Rock (RAG a)
20 RAG a FI SK LO 1927059 FI*Riverknee Resistance Blue Ada Naaras Avoin Anne Paloluoma EX1 CAC
FI*Debals Blue Ayrton (RAG a) x FI*Riverknee Trainer´s Pokémon Vulpix (RAG a)
21 RAG a FI SK LO 1923820 FI*Satinante's Bluebird Xara Florinna Naaras Champion Anne Paloluoma EX1 CACIB
FI*Ragtail Kimi Konstantino (RAG a 03) x FI*Satinante's SweetHeart Ali Jennifer (RAG a 04)
22 RAG b FI SK LO 2028579 FI*AijaiCats My Darling Dandy Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*AijaiCats Unique Umer (RAG a 04 21) x FI*AijaiCats Sweet Sarai (RAG b)
23 RAG d FI SK LO 1717591 FI*Pehmis Punainen Pikkutiikeri Uros International Champion Anne Paloluoma EX1 CAGCIB
FI*Utuinen Legend Of Apollo (RAG n) x FI*Pehmis Kullanmuru (RAG f 21)
24 RAG e FI SK LO 1924860 FI*Utuinen Xtra Charming Xander Uros Champion Anne Paloluoma EX1 CACIB
FI*Collicatin Squeeze My Roberto (RAG n 21) x FI*Collicatin Mexican Misty Mindy (RAG g)
25 RAG n 03 FI SK LO 1822270 FI*DollyCats The Pride Uros Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS
FI*BlackRain's Kid Made By Prince (RAG n 04) x FI*DollyCats Sweetest Lie (RAG g 03)
26 RAG n 03 FI SK LO 2028206 FI*Midnightdolls Someone's Singing Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1 NOM
FI*AijaiCats Unique Uma (RAG a 03 21) x FI*Midnightdolls Cinnamon Girl (RAG n 03)
27 RAG n 03 FI SRK LO 86705 FI*Riverknee Ocean Beach Naaras Veteraani Anne Paloluoma Abs
FIN*Shyshaman's Moon Boots (RAG a 04) x Paramountcy Dolls Nyanna (RAG n 03)
28 RAG n 04 FI SK LO 1820516 George Azure Eyes*PL Uros Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS BIV
RU*Eria Proa Oscar (RAG n 03) x Bakalia Przytulanka*PL (RAG n 04)
28 RAG n 04 FI SK LO 1820516 George Azure Eyes*PL Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
RU*Eria Proa Oscar (RAG n 03) x Bakalia Przytulanka*PL (RAG n 04)
29 RAG n 04 FI SK LO 1926319 FI*Pehmis Syysunelma Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
George Azure Eyes*PL (RAG n 04) x FI*Pehmis Tähtisilmä (RAG g 04 21)
30 RAG n 04 FI SK LO 1923251 Gayaneh Rhodomela rosa Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX2
PL*Ragissa Winnetou (RAG a 04) x Gayaneh Oscillatoria oblivia (RAG n)
31 RAG n 04 FI SK RX 1509537 Ryoko edle von den Lichtalben Naaras Grand International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPS
Satinova's Twilight (RAG c 03) x Jazz edle von den Lictalben (RAG )
32 RAG a 03 FI SK LO 2027352 FI*Neige-Cristal's Royal Glorious Sapphire Uros Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1 NOM
FI*Celestial's Nirvana (RAG n 03) x FI*RoyalRose's Bertha (RAG a 04)
33 RAG a 03 FI SK LO 1405590 FI*Dollyblues You Are The Sunshine Naaras International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAGPIB NOM BIS
Of Moonlight Dolls Dutch Dreamer (RAG a 03) x FI*Dollyblues GoodGollyMsMolly (RAG a 03)
34 RAG a 04 FI SK LO 1926888 Gayaneh Uberella arrabiata Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
George Azure Eyes*PL (RAG n 04) x FI*Stardoll's Poptart (RAG a 03)
35 RAG a 04 FI SK LO 1506849 FI*Colorstar's Merry Hope Naaras Grand International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPS
FI*Riverknee Wish of Peace (RAG a) x FI*Snowrag Pompom (RAG a 04)
36 RAG a 04 FI SRK LO 1300645 FI*Snowrag Pompom Naaras Veteraani Anne Paloluoma 2
FI*Riverknee Quality Assurance (RAG n) x FI*Snowrag Diamond Dust (RAG a 04)
37 RAG b 03 FI SK RX 2027935 FI*Dollgarden's Knautia Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*Darkie's Yume (RAG n 04) x FI*Dollgarden's Gillenia Trifoliata (RAG n 04)
38 RAG c 04 FI SRK LO 85118 FI*Riverknee Honey Bee Uros Veteraani Anne Paloluoma 1 NOM
S*Kittah Mun-Ha Ouzo (RAG c 03) x Kiwimagic Dazzling White (RAG c)
39 RAG e 04 FI SK LO 1611326 FI*Tammikatin Hunajanassu Uros Supreme Premior Marjatta Koskenkangas KM NOM BIS
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Tammikatin Baby Carrot (RAG f 04)
40 RAG f 03 FI SK LO 2027260 FI*Celestial's Mä Oon Timantti Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX1 NOM BIS
S*Gunbertus Gabriel (RAG d 04) x FI*Celestial's Aston Martin Valkyrie (RAG n 03)
41 RAG n 03 21 FI SK LO 2028210 FI*Midnightdolls Catch The Wind Naaras Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma Abs
FI*AijaiCats Unique Uma (RAG a 03 21) x FI*Midnightdolls Cinnamon Girl (RAG n 03)
42 SBI n FI SK LO 2028780 FI*Hopeahipun Aladdin Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*Kattimäen Niila Onni (SBI n) x EE*Iriana Alsiade's Fleur (SBI b)
43 SBI a FI SK LO 2029032 FI*Suvirannan Apilatassu Uros Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1
FI*Rais-Kis Too Hot (SBI e) x FI*Nalle-Puhin I Will Survive (SBI c 21)
44 SBI a SE*Altona Kitten's Diza Dior Naaras Grand International Premior Anne Paloluoma EX1 CAPS
Trollehöjds Blue Diamond (SBI a) x S*Tinywinys Yra Yersinia (SBI n)
45 SBI b FI SK LO 1612199 FI*Chirybiry's My Darling Ipi Naaras Supreme Champion Marjatta Koskenkangas KM NOM BIS
FI*Ziazan Interstellar (SBI a) x FI*Chirybiry's U-la-laa (SBI b)
46 SBI b FI SK LO 2028781 FI*Hopeahipun Sapphire Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*Kattimäen Niila Onni (SBI n) x EE*Iriana Alsiade's Fleur (SBI b)
47 SBI b FI SK LO 1506736 FI*JoJon Ribao Mei Naaras Kastraatti Marjatta Koskenkangas Abs
FI*JoJon Kuajiang Hua (SBI b 21) x FI*JoJon Wan Meihua (SBI f 21)
48 SBI f FI SK LO 1717475 FI*Canth's Wonder Woman Naaras Premior Anne Paloluoma EX1 CAPIB NOM
FI*Harebell Isfahan Wonder (SBI d) x FI*Chirybiry's My Darling Ipi (SBI b)
49 SBI h FI SK LO 1717477 FI*Canth's Precious Darling Naaras Supreme Premior Anne Paloluoma KM
FI*Harebell Isfahan Wonder (SBI d) x FI*Chirybiry's My Darling Ipi (SBI b)
50 SBI j SE*Borgvikens Leona Louise Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
S*Storeklev's Lorentz (SBI e) x SE*Borgvikens Alba Star (SBI c 21)
51 SBI n 21 FI SRK LO 1300750 FI*Canth's Xenia Naaras Supreme Premior Marjatta Koskenkangas KM
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
51 SBI n 21 FI SRK LO 1300750 FI*Canth's Xenia Naaras Veteraani Anne Paloluoma 3
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
52 SBI c 21 FI SK LO 1925631 FI*Nalle-Puhin Set Fire To The Rain Naaras Avoin Anne Paloluoma EX1 CAC
FI*Kujakeikarin Öifrid (SBI c) x FI*Nalle-Puhin I Will Survive (SBI c 21)
53 SBI g 21 FI SK LO 2029031 FI*Suvirannan Adalmiina Naaras Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1
FI*Rais-Kis Too Hot (SBI e) x FI*Nalle-Puhin I Will Survive (SBI c 21)
54 ACS VI / ACS f 09 22 FI SK RX 2027824 FI*Trollin Ronda Naaras Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX1
FI*Trollin Scar (ACS ds 21 33) x IT*Titans Dynasty Dorothy Star (ACS c 03 24)
55 ACS VIII / ACS ns 09 24 FI SK RX 1925776 FI*Murmelin Kasimir Uros Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
FI*Trollin Scar (ACS ds 21 33) x FI*Murmelin Hanne-Hortensia (ACL fs 02 21)
56 ACS X / ACS ds 21 33 FI SK RX 1614352 FI*Trollin Scar Uros Kastraatti Kristiina Rautio EX1 CAP
Timon (XSH n 33) x FI*Trollin Viuhti (ACL ds 09 21 33)
57 LPL V / LPL d 22 FI SK RX 1923404 S*Ägirs Hus BC Ppreben Uros International Premior Kristiina Rautio EX1 CAGPIB
SE*Believe inMagic Caramel (LPL es 23) x S*Ägirs Hus BC Agnes (LPL f)
58 MCO I / MCO n FI SK LO 2029159 EE*Luna EstBigCat Naaras Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1
Hamingway from Tassel Magic (MCO n 22) x Barbie Silver (MCO ns 24)
59 MCO I / MCO a FI SK LO 2027732 FI*HaniSaniCat AnaisAnais Naaras Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX2
LV*Cat's Gang Indigo (MCO a) x FI*Krysos Maddy (MCO f 22)
60 MCO I / MCO n FI SK LO 1924139 PL*Ashabelle Niger Uros Kastraatti Kristiina Rautio EX1 CAP NOM
Luchsley's Steven Seagal (MCO as) x Therezia Sky Beyrouth, CZ (MCO f 22)
61 MCO II / MCO n 03 FI SK LO 1925274 FI*A'Dreams MC Caesar Uros Avoin Pia Nyman EX1 CAC
FI*A'Dreams MC Alexandr (MCO d 22) x FI*Mahtitassun MikäEttei? (MCO a 09)
62 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO 42676 FI*HoneyCoon's Stormy End Uros Supreme Premior Pia Nyman KM
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
62 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO 42676 FI*HoneyCoon's Stormy End Uros Veteraani Marjatta Koskenkangas 2
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
63 MCO III / MCO n 22 FI SK RX 1924128 FI*KingCaprise Farro Uros Avoin Pia Nyman EX1 CAC
Lev of Talina City (MCO ns 22) x Life Simphony Virginia (MCO f 22)
64 MCO III / MCO a 24 FI SK LO 1717239 FI*HoneyCoon's I Am Made Of You Naaras Avoin Pia Nyman EX1 CAC
Archie Mister Mega (MCO a 25) x FI*HoneyCoon's Sweet Jannie (MCO n 24)
64 MCO III / MCO a 24 FI SK LO 1717239 FI*HoneyCoon's I Am Made Of You Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Archie Mister Mega (MCO a 25) x FI*HoneyCoon's Sweet Jannie (MCO n 24)
65 MCO III / MCO n 23 FI SK LO 2029476 DK Red Line's Arizona Uros Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX1 BIV
Hypnose Family Stars (MCO d) x DK Red Line's Belladonna (MCO f 23)
66 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 2028486 Celine Dion of Sudden Blazing, CZ Naaras Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX2
Franklin Yori of Sudden Blazing, CZ (MCO n 22) x Itany Gia of Sudden Blazing, CZ (MCO g)
67 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1718403 FI*Escape's Little Sky Uros Supreme Premior Pia Nyman KM NOM BIS
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
68 MCO III / MCO n 23 FI SK LO 1821566 FI*Chamberlain Orionis Alnitak Uros Grand International Premior Pia Nyman EX1 CAPS
FI*Chamberlain Yes I'm Ready (MCO n 09 22) x FI*Chamberlain Born To Be A Star (MCO g 23)
69 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1718404 FI*Escape's Little Cedric Uros Supreme Champion Pia Nyman KM BIV NOM
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
70 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK RX 1819544 FI*Hemingway's Chief Crazy Bull Uros Grand International Champion Pia Nyman EX1 CACS
Allegiancelove Harley (MCO n 09 22) x FI*Hemingway's Chipara Sun (MCO f 22)
71 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 2027298 FI*Hemingway's Akachi Uros Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX1 NOM
Modesto's Mi Unico Sol (MCO e 22) x FI*Hemingway's Libbie Slow Bear (MCO n 09 22)
72 MCO IV / MCO n 09 23 Carmina Burana Gold Oskar Naaras Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX1
NW,IC,BBMC Kirikou Mon Amour,JW (MCO n) x IC,Everly Solle Rosso (MCO f 09 22)
73 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 2028251 FI*HoneyCoon's White Wedding Naaras Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1 NOM
Curzon Dax of Fibee's Crew (MCO ns 02 21) x FI*HoneyCoon's I Am Made Of You (MCO a 24)
74 MCO IV / MCO n 03 22 FIN SRK LO 81902 FIN*HoneyCoon's Under The Rose Naaras International Premior Pia Nyman EX1 CAGPIB
Battle Creek's X'Uta Pendragon (MCO n 09 22) x FIN*Starmaker's Secret Garden (MCO fs 09 22)
74 MCO IV / MCO n 03 22 FIN SRK LO 81902 FIN*HoneyCoon's Under The Rose Naaras Veteraani Marjatta Koskenkangas 2
Battle Creek's X'Uta Pendragon (MCO n 09 22) x FIN*Starmaker's Secret Garden (MCO fs 09 22)
75 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1924378 FI*Goldenstream's Cowboy Uros Kastraatti Pia Nyman EX1 CAP
FI*LovelyLife Up And Go Uula (MCO n 09 22) x FI*Goldenstream's Ultra Bra (MCO a 03 22)
76 MCO V / MCO d FI SK LO 1925105 Che Guevara Leonilacoon*RU Uros Champion Pia Nyman EX1 No Cert
Merlin Leonilacoon*RU, DVM (MCO e 09) x IL*Coffeecoon's Xenija (MCO fs 09)
77 MCO V / MCO f FI SK LO 1923699 Zmatrixu Ultra Star Naaras International Premior Pia Nyman EX1 CAGPIB
Elite Planet Johnnie Walker (MCO ns 24) x Zmatrixu Joplin (MCO f 09)
78 MCO V / MCO d 24 FI SK LO 1926865 FI*Mahtitassun Qjalla Uros Kastraatti Pia Nyman EX1 CAP
Halvar vom Postsee (MCO n 23) x FI*SolarWind's Hestia (MCO gs 09)
79 MCO VI / MCO f 03 24 FI SK LO 1819604 FI*Moggi Jam Balaya Naaras International Champion Pia Nyman EX1 CAGCIB
RU*Unicum Lucifer (MCO d 09 22) x FI*Moggi Carpe Dajm (MCO n 03 24)
80 MCO VI / MCO g 09 22 FI SK LO 1926538 FI*Moggi OrWokki Naaras Avoin Pia Nyman EX1 CAC NOM
RU*Unicum Lucifer (MCO d 09 22) x Lamú SilLynx (MCO n 09)
81 MCO VII / MCO ds 22 FI SK LO 1926476 FI*A'Dreams MC Dynamo Uros Avoin Kristiina Rautio EX2
FI*Mostlycats Mr Milky Way (MCO e 22) x Katie Forest Pearl (MCO d 22)
82 MCO VII / MCO ns 22 FI SK RX 1925822 FI*KingCaprise Greg Uros Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
Lev of Talina City (MCO ns 22) x Life Simphony Virginia (MCO f 22)
83 MCO VII / MCO ns FI SK LO 2027701 FI*Hemingway's Agathodaemon Uros Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1 BIV
LV*BBMC Gabriel My Angel (MCO d 22) x FI*Hemingway's Itancan Pejuta (MCO ns 24)
84 MCO VII / MCO fs FI SK LO 2027707 FI*Hemingway's Paphnutia the Virgin Naaras Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1
LV*BBMC Gabriel My Angel (MCO d 22) x FI*Hemingway's Itancan Pejuta (MCO ns 24)
85 MCO VIII / MCO ds 03 FI SK LO 1926793 FI*HoneyCoon's Give Me Your Best Shot Uros Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio Abs
Curzon Dax of Fibee's Crew (MCO ns 02 21) x FI*HoneyCoon's C'mon C'mon C'mon (MCO fs)
86 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 2028250 FI*HoneyCoon's Ghosts In My Guitar Uros Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
Curzon Dax of Fibee's Crew (MCO ns 02 21) x FI*HoneyCoon's I Am Made Of You (MCO a 24)
87 MCO VIII / MCO ns 09 24 FI SK LO 2028252 FI*HoneyCoon's Dancing with Myself Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
Curzon Dax of Fibee's Crew (MCO ns 02 21) x FI*HoneyCoon's I Am Made Of You (MCO a 24)
88 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 2027783 FI*Pikku-Priin Karakallion Keisarinna Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX1 NOM
Falco z Kociego Domu*PL (NEM n 21) x Astoria Snejnaya Zima (NEM g 21)
89 NEM II / NEM f 09 FI SK LO 2027345 FI*Pikku-Priin Jos Tulevana Suvena Naaras Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX1
Samoel Erra Cherubino*PL (NEM d) x Charinitha Perelka*PL (NEM a 09 21)
90 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 1819921 FI*Pikku-Priin Elite Queen Naaras Supreme Premior Pia Nyman KM
Falco z Kociego Domu*PL (NEM n 21) x FI*Pikku-Priin Adorable Venni (NEM n 03 21)
91 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1822395 FI*Siniidan Black Plum Naaras International Champion Kristiina Rautio EX1 CAGCIB BIV
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x (N)Migoto's Embla (NFO f 03 24)
92 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1927153 NO*Havstrilens Robyn Naaras Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
NO*Haapsdatter's Christian Sinding (NFO n) x DK*Naturell's Sofie GasArm (NFO g 02 21)
93 NFO II / NFO a 09 FI SK LO 2027383 FI*InukChuck's Midnight Sun Uros Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1
FI*Haaveeni Balder (NFO d 03) x FI*InukChuck's Mary Winchester (NFO n 09)
94 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 2027724 FI*Siniidan Black Halo Naaras Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1
NO*Kerrs Pink's Doux d'Henry (NFO n 09) x FI*Siniidan Black Plum (NFO n 09)
95 NFO III / NFO n 22 FI SK LO 2027738 FI*WitSarin Alvi Uros Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX1
FI*Tähtitassun Aleksanteri (NFO e 09 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
96 NFO IV / NFO n 03 22 FI SK LO 1926529 IT*Norr Venn's Ecstasy Uros Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC BIV
(N) Migoto's Odin (NFO n 09 22) x Yenneffer Zwyciezca Troli *PL (NFO f 03)
97 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 2027737 FI*WitSarin Raineri Uros Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1
FI*Tähtitassun Aleksanteri (NFO e 09 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
98 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 2029417 SE*Lisselbacks Mars Uros Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1 NOM BIS
SE*Lisselbacks Giovanni (NFO n 09 24) x DK*Dan-Queen Olga (NFO n 03 24)
99 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1611094 FI*WitSarin Miranda Naaras Supreme Premior Kristiina Rautio KM NOM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
100 NFO V / NFO f FI SK LO 2027381 FI*InukChuck's Eclipse Naaras Nuoret 7-10 kk Pia Nyman EX1
FI*Haaveeni Balder (NFO d 03) x FI*InukChuck's Mary Winchester (NFO n 09)
101 NFO V / NFO f 24 FI SK LO 2028618 FI*Mourulan Slytherin Naaras Pennut 4-7 kk Pia Nyman EX1
S*Kronängens Pikachu (NFO n 22) x FI*Mourulan Angels Fall First (NFO d 24)
102 NFO VI / NFO f 03 24 FI SK LO 1509948 (N)Migoto's Embla Naaras Supreme Champion Kristiina Rautio KM BIV NOM BIS
S*Dalkullans Billy Bisquit (NFO d 09 24) x (N)Migoto's Sarah, DVM (NFO f 03 22)
102 NFO VI / NFO f 03 24 FI SK LO 1509948 (N)Migoto's Embla Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Dalkullans Billy Bisquit (NFO d 09 24) x (N)Migoto's Sarah, DVM (NFO f 03 22)
103 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 1507235 FI*Harmaaturkin Essi Naaras International Champion Kristiina Rautio EX1 CAGCIB
FI*Harmaaturkin Dumbo (NFO d 03) x FIN*FoxyPaw's Britannia (NFO ns 09 23)
104 NFO VI / NFO f 01 21 64 FI SK LO 1925072 FI*Siniidan Rebirth Flame Naaras Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
FI*Siniidan Glacier Express (NFO n 01 21) x (N)Migoto's Embla (NFO f 03 24)
105 NFO VI / NFO f 03 24 FI SK LO 2027541 FI*Haaveeni Sahrami Naaras Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX3
FI*Siniidan Glacier Express (NFO n 01 21) x FI*Haaveeni Freija (NFO f 09 22)
106 NFO VI / NFO g 09 FI SK LO 2027382 FI*InukChuck's Breaking Dawn Naaras Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX4
FI*Haaveeni Balder (NFO d 03) x FI*InukChuck's Mary Winchester (NFO n 09)
107 NFO VI / NFO f 03 22 FI SK LO 2027735 FI*WitSarin Carmen Naaras Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX2
FI*Tähtitassun Aleksanteri (NFO e 09 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
108 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 2027736 FI*WitSarin Miritza Naaras Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1 BIV
FI*Tähtitassun Aleksanteri (NFO e 09 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
109 NFO VI / NFO f 01 21 64 FI SK LO 1925071 FI*Siniidan Ruby Light Naaras Kastraatti Kristiina Rautio EX1 CAP
FI*Siniidan Glacier Express (NFO n 01 21) x (N)Migoto's Embla (NFO f 03 24)
110 NFO VII / NFO ns 24 FI SK LO 1926309 FI*Siniidan Great Mouse Detective Naaras Kastraatti Kristiina Rautio EX1 CAP
FI*Debals HuraaHuraa (NFO ns 24) x Ephelia Tierra Media*ES (NFO fs 09 22)
111 NFO VIII / NFO ns 09 FI SK LO 2029479 SE*Avivaz Mimer Uros Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma Abs
SE*Lisselbacks Giovanni (NFO n 09 24) x DK*Dan-Queen Iris (NFO ns 09)
112 NFO IX / NFO w 62 FI SK LO 1716679 FI*Neige-Cristal's Delicieux Coco Naaras Supreme Champion Kristiina Rautio KM
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
113 NFO IX / NFO w 64 FI SK LO 1925090 FI*Hopeahännän Valtteri Valontuoja Uros Champion Kristiina Rautio EX1 CACIB
PL*Mrau Yori (NFO ns 09) x FI*Hopeahännän Talvililja (NFO w)
114 SIB I / SIB n FI SK LO 1822942 FI*Igora Brjatshislav Uros Avoin Pia Nyman EX1 CAC
FI*Igora Zaharijas (SIB ny 24) x FI*Igora Varvara (SIB fy 09 24)
115 SIB II / SIB n 03 FI SK LO 2027773 FI*SoulSibster's DeLorean Uros Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX1
Willy Blue Chelsea*PL (NEM e 21) x FI*Cherrytail's Xenia (SIB fs 03)
116 SIB IV / SIB n 03 23 FI SK RX 1925205 Felis Felicis Hammer to Fall Uros International Champion Kristiina Rautio EX1 CAGCIB NOM BIS
Zizi Top Manchzhury (SIB ay 03 24) x CH*Lukijns Caroline (SIB f 09 23)
117 SIB V / SIB f 24 FI SK LO 2027951 FI*Beluhan Angelina Naaras Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1 NOM BIS
FI*Cherrytail's Faramir (SIB n 09) x FI*Igora Celeste (SIB fy 24)
118 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 2027507 FI*Lumikissan RommiRusina Naaras Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1
SarSibi Izumrud (SIB n 24) x FI*Lumikissan Morsmaikku (SIB n 09 24)
119 SIB VII / SIB ns 22 FI SK RX 2029420 Titan Amavi*PL Uros Nuoret 7-10 kk Pia Nyman Abs
Zabavnik Sibirushka (SIB ns 24) x Fanta Manchzhury (SIB ny 22)
120 SIB VII / SIB fs 24 FI SRK LO 83629 FI*Lumikissan ZuhinaLempi Naaras Veteraani Marjatta Koskenkangas 1 NOM
FIN*Zigwan's Guim Biik Lihas (SIB n 23) x FIN*Lumikissan LappuLiisa (SIB fs)
120 SIB VII / SIB fs 24 FI SRK LO 83629 FI*Lumikissan ZuhinaLempi Naaras Supreme Premior Pia Nyman KM NOM BIS
FIN*Zigwan's Guim Biik Lihas (SIB n 23) x FIN*Lumikissan LappuLiisa (SIB fs)
121 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SRK LO 1301657 FI*Lumikissan Nopsajalka Uros Veteraani Marjatta Koskenkangas 1 NOM BIS
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
121 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SRK LO 1301657 FI*Lumikissan Nopsajalka Uros Supreme Champion Kristiina Rautio KM
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
122 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SK LO 2027613 FI*Lumikissan Salaisuus Naaras Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1
FI*Lumikissan Nopsajalka (SIB ns 03 24) x FI*Lumikissan CaramelliElli (SIB gs 09 24)
123 SIB IX / SIB w 64 FI SK LO 2029422 (N) CarilloCat HabaHaba ZootZoot Uros Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX1
Mount Blanc Vistula*PL (SIB w) x Hubba Bubba Mizar Land*PL (NEM a 09 21)
124 TUA IX / TUA w 63 FI SK LO 2028157 FI*Tangerine's Happy-go-lucky Uros Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
Mountain Trolls Dylan (TUA w) x FI*Tangerine's Felicity (TUA ns 24)
125 TUA IX / TUA w 61 FI SK LO 2028336 FI*Felesin Stevie Nicks Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
Mountain Trolls Dylan (TUA w) x FI*Felesin Nitte Valo (TUA f 09)
126 BEN n 22 FI SK LO 1508367 FI*Kissalehdon Nefertiti Naaras Grand International Premior Marina Vinkel EX1 CAPS
Gogees Hautecouture of CattiCartano (BEN n 24) x CattiCartano Frostprincess (BEN n 22)
127 BEN n 24 S*Nordic Glow Don't Stop the Music Uros Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1 NOM
128 BEN n 24 KungsgardenCats Drop Of Rain Uros Kastraatti Marina Vinkel EX1 CAP
129 BEN ns 24 FI SK RX 1822548 FI*Polarheim's Rossville Uros Kastraatti Marina Vinkel EX1 CAP
FI*Polarheim's Jacksonville (BEN n 24) x FI*Polarheim's Indiana (BEN ns 24)
130 BEN n 24 32 S*Nordic Glow StormTrooper Naaras Pennut 4-7 kk Marina Vinkel EX1
131 BLH b FI SK LO 1821696 FI*Ullukan Fame Isn´t Everything Naaras Avoin Kaisa Savolainen EX1 CAC
Kant of Baltic Breeze (BLH n) x FI*Duketin Justiina (BLH a)
132 BLH ns 11 FI SK LO 1820915 FI*Huntercat Prince Benjamin Uros International Champion Kaisa Savolainen EX1 CAGCIB NOM BIS
Enrico Magiya Serebra (BLH ns 11) x FI*Huntercat Princess Angelica (BSH ns 11)
133 BLH ns 11 FI SK LO 1926295 FI*Menzoberanzan's Thundercracker Uros Avoin Kaisa Savolainen EX1 CAC
FI*Huntercat Prince Benjamin (BLH ns 11) x MCB'Cats Obsidian Snow (BLH ns 11)
134 BML I / BML ns 11 31 FI SK LO 2030252 SE*Sincera's Flora Nightingale Naaras Avoin Kaisa Savolainen Abs
S*Palombiens K Leopold (BML ns 11 31) x SE*Sincera's Curie - Queen of Science (BML ns 12 31)
135 BSH a FI SK LO 1821740 FI*Ruusutarhan Viviana Naaras International Champion Olga Komissarova EX1 CAGCIB
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Ruusutarhan Piccola (BSH a)
136 BSH a FI SK LO 1925487 FI*Hyrinän Bruce Uros Kastraatti Olga Komissarova EX1 CAP NOM
FI*Saranellan Nugetti (BSH e) x FI*Ikkalan Aurora (BSH a)
137 BSH b FI SK LO 1926039 FI*SpecialOrder's Chocolate Muffin Uros Avoin Kaisa Savolainen EX1 CAC
Belten`s Kosmos (BSH c) x FI*Treselle's Cherry Cake (BSH o)
138 BSH e FI SK LO 1926741 FI*Feronian Nut Uros Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
Belten`s Kosmos (BSH c) x FI*Feronian Madonna (BSH f)
139 BSH f FI SK LO 1924555 FI*Ruusutarhan Amelia Naaras Avoin Olga Komissarova Abs
Tegheon UnderleyHall*PL (BSH n 03) x FI*Ruusutarhan Rosa Alba (BSH e)
140 BSH f FI SRK LO 36972 FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Veteraani Kaisa Savolainen 2
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
140 BSH f FI SRK LO 36972 FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Supreme Premior Olga Komissarova KM NOM BIS
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
141 BSH g FI SK LO 1925486 FI*Hyrinän Bianca Naaras Avoin Kaisa Savolainen EX1 CAC NOM
FI*Saranellan Nugetti (BSH e) x FI*Ikkalan Aurora (BSH a)
142 BSH p FI SRK LO 1301648 FI*Gimmie's Magnanimous Uros Supreme Premior Olga Komissarova KM
Hannahlea Aragorn (BSH o 24) x Big Panther's Bluna (BSH p)
142 BSH p FI SRK LO 1301648 FI*Gimmie's Magnanimous Uros Veteraani Kaisa Savolainen 2
Hannahlea Aragorn (BSH o 24) x Big Panther's Bluna (BSH p)
143 BSH ns 11 Silky Skin`KZ Gladys Naaras Champion Marina Vinkel EX1 CACIB NOM
144 BSH ns 11 FI SK LO 2029478 EE*Coco Silversnow Coat Naaras Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1
Romeo Francois MK (BSH ns 11) x Silky Skin'KZ Gladys (BSH ns 11)
145 BSH ns 11 FI SK LO 1612334 FI*Lumiprinsessan Jääprinssi Uros Grand International Premior Marina Vinkel EX1 CAPS
S*Pymans Joe Cool (BSH ns 11) x FI*Helmiinan Kissanminttu (BSH ns 11)
146 BSH bs 33 FI SK LO 1924417 FI*Brit-tail's Snowdrop Naaras Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
SE*Camapokas Mårten (BSH b 33) x FI*Brit-tail's Icequeen (BSH bs 33)
147 BUR n FI SRK LO 1403571 S*Lovestory's Triumph Tiger Uros Grand International Premior Kaisa Savolainen EX1 CAPS
S*Bonnea's Elwiz (BUR d) x S*ulzix Principessa Gavia (BUR f)
148 BUR b FI SK LO 1405001 Zaffiro Kratti Uros Supreme Premior Kaisa Savolainen KM NOM
Zaffiro Qurido (BUR e) x Nika Magic Valley*RU (BUR b)
149 BUR b FI SK LO 1614720 FI*Lilac's Kitaro Caravan Uros International Premior Kaisa Savolainen EX1 CAGPIB
FI*Lilac's HRH King Hassan (BUR n) x FI*Almond's Ella Fitzgerald (BUR f)
150 BUR c FI SK LO 2027962 Bjelke's Tornado Uros International Champion Kaisa Savolainen EX1 CAGCIB
Bjelke's Qualification (BUR c) x Myricaz Sweetie Pie (BUR j)
151 BUR d FI SK LO 1924648 FI*Celsiana Iiris Ruusu Naaras Champion Marina Vinkel Abs
FI*Karvanverran Pakkasherra (BUR d) x FI*Celsiana Kielo (BUR h)
152 BUR d FI SK LO 2028225 FI*Pardofelis Ålen Aarre Uros Pennut 4-7 kk Marina Vinkel EX1 NOM
FI*Pardofelis XoXo (BUR b) x FI*Pardofelis Utopia (BUR f)
153 BUR d FI SK LO 2028830 FI*Purrmagic's Grand Cru Vaudesir Uros Pennut 4-7 kk Marina Vinkel EX2
S*Lovestory's Clint Eastwood (BUR d) x FI*Enjoy Queen of Puddings (BUR h)
154 BUR d FI SK LO 1610917 FI*Celsiana Suopursu Uros Supreme Premior Marina Vinkel Abs
FI*Arkhitekton Alnwick (BUR b) x FI*Cattish Ada Rising (BUR h)
155 BUR d FI SK LO 1510309 FI*Feirefiz Fire It Up Uros Supreme Premior Marina Vinkel KM NOM BIS
Zaffiro Kratti (BUR b) x FI*Feirefiz Silver Lining (BUR j)
156 BUR f FI SK LO 1507187 FI*Enjoy Brienne of Tarth Naaras Supreme Champion Olga Komissarova Abs
S*Lovestory's Triumph Tiger (BUR n) x FIN*Seirene Justify My Love (BUR g)
157 BUR f FI SK LO 1924223 FI*Pardofelis Zsa Zsa Gabor Naaras Avoin Olga Komissarova EX1 CAC NOM BIS
FI*Pardofelis Your Red Monster (BUR d) x FI*Pardofelis Utopia (BUR f)
158 BUR g FI SK LO 2028227 FI*Pardofelis Ålipa Kerran Naaras Pennut 4-7 kk Kaisa Savolainen EX1 NOM BIS
FI*Pardofelis XoXo (BUR b) x FI*Pardofelis Utopia (BUR f)
159 BUR g FI SK LO 1820212 FI*Hovikissan Skye Naaras Kastraatti Kaisa Savolainen Abs
S*Lovestory's Triumph Tiger (BUR n) x FI*Seirene Sugar Babe (BUR h)
160 BUR h FI SK LO 1715298 FI*Enjoy Merigold Naaras Kastraatti Kaisa Savolainen Abs
FI*Hokkuspokkus Big Red Fierce Cinnamon (BUR d) x FI*Enjoy Perfect Pavlova (BUR h)
161 EUR ns FI SK LO 1926050 FI*Pikku-Piun Aava Merituuli Naaras Avoin Kaisa Savolainen EX1 CAC
FI*Pikku-Piun Sepe Susi (EUR ns 22) x FI*Pikku-Piun Ultra Bra (EUR ns 22)
162 EUR n 24 FI SK RX 1924870 FI*Kissakallion Sheridan Uros Avoin Olga Komissarova EX1 CAC NOM
FI*Vinhaviiksen Salarakas (EUR e) x FI*Pikku-Piun Selma Taateli (EUR n 22)
163 EUR n 24 FI SRK LO 36859 FI*Kissakallion Magdalena Naaras Supreme Premior Olga Komissarova KM
FIN*Kissakallion Hudson (EUR n 24) x FIN*Kisurinteen Debora (EUR n)
163 EUR n 24 FI SRK LO 36859 FI*Kissakallion Magdalena Naaras Veteraani Kaisa Savolainen 3
FIN*Kissakallion Hudson (EUR n 24) x FIN*Kisurinteen Debora (EUR n)
164 EUR d 22 FI SK RX 1613220 FI*Feronian Kesäleimu Uros Supreme Champion Kaisa Savolainen KM
FI*Feronian Excelsior (EUR as 22) x FI*Feronian Gloriosa (EUR d 22)
165 EUR f 22 FI SK RX 1718744 FI*Pikku-Piun Rock and Roll Naaras Avoin Marina Vinkel EX1 CAC
FI*Lustily Supernova (EUR n 22) x FI*Pikku-Piun Helga Hirmuinen (EUR f 22)
166 EUR f 24 FI SRK RX 1301072 FI*Feronian Felicia Naaras Veteraani Kaisa Savolainen Arvosteltu
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
166 EUR f 24 FI SRK RX 1301072 FI*Feronian Felicia Naaras Supreme Premior Olga Komissarova KM
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
167 EUR ns 22 FI SK LO 1926052 FI*Pikku-Piun Aamu Meriusva Naaras Avoin Marina Vinkel EX1 CAC
FI*Pikku-Piun Sepe Susi (EUR ns 22) x FI*Pikku-Piun Ultra Bra (EUR ns 22)
168 EUR as 22 FI SRK RX 43503 FI*Feronian Excelsior Uros Veteraani Kaisa Savolainen 1 NOM
Kissankellon Robin Aragorn (EUR es 22) x FIN*Feronian Solidago Nana (EUR a 22)
168 EUR as 22 FI SRK RX 43503 FI*Feronian Excelsior Uros Supreme Premior Olga Komissarova KM
Kissankellon Robin Aragorn (EUR es 22) x FIN*Feronian Solidago Nana (EUR a 22)
169 EUR as 23 FI SK LO 2028887 FI*Katinhännän Nasta Pimu Naaras Pennut 4-7 kk Kaisa Savolainen EX1
FI*Katinhännän Saltkråkans Laivuri (EUR a 23) x FI*Katinhännän Jyn Erso Scarif (EUR gs 23)
170 KBL I / KBL ns 22 FI SK LO 1715682 SE*Kot-à-Kuril Avalon Uros Supreme Champion Olga Komissarova KM
SE*Jepnicks Always On My Mind (KBL ns 22) x SE*Kot-à-Kuril Texas hold'em (KBL f 22)
171 KBL I / KBL w 62 FI SK RX 1923076 FI*Lilldale's Jon Snow Uros Avoin Olga Komissarova DISQ
Cezar Ostrov Koshek (KBL w) x FI*Lilldale's Cotton Candy (KBL f 24)
172 KBL I / KBL n 22 FI SK LO 1718658 SE*Kot-à-Kuril Kassanova Uros Premior Olga Komissarova EX1 CAPIB
SE*Kot-à-Kuril Tengel (KBL n 22) x SE*Kot-à-Kuril Texas hold'em (KBL f 22)
173 KOR FI SK LO 1924504 FI*Mythai Tydah Thong Naaras Avoin Marina Vinkel EX1 CAC
FI*Helmi's Lek Tzak-kra-phat (KOR ) x FI*Melodian Tulaya (KOR )
174 KOR FI SRK LO 39340 FI*Melodian Tulaya Naaras Grand International Premior Marina Vinkel EX1 CAPS NOM
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
174 KOR FI SRK LO 39340 FI*Melodian Tulaya Naaras Veteraani Kaisa Savolainen 1 NOM BIS
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
175 MAN 51-52 / MAN a 24 52 FI SK RX 2028784 FI*Pilkkumin Little Richard Uros Pennut 4-7 kk Kaisa Savolainen EX1
Auragold Mr. Worldwide (MAN d 03 22 51) x FI*Pilkkumin Mona Lisa (CYM g 51)
175 MAN 51-52 / MAN a 24 52 FI SK RX 2028784 FI*Pilkkumin Little Richard Uros Määrittely Pia Nyman Man a 24 52
Auragold Mr. Worldwide (MAN d 03 22 51) x FI*Pilkkumin Mona Lisa (CYM g 51)
176 MAN 51-52 / MAN f 09 51 FI SK RX 2028839 FI*Maikain Maire Mermelada Naaras Pennut 4-7 kk Kaisa Savolainen EX1
Auragold Oort Cloud (MAN n 24 51) x FI*Maikain Sirpaliina Sempai (MAN d 03 22 52)
177 MAU ns 24 FI SK RX 1926963 FI*Walidah Euclidean Uros Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1
Maulove Emautions Beautyfly (MAU ns 24) x FI*Chai-lai Ai Ankhesenamun (MAU ns)
178 MAU ns 24 FI SRK LO 36320 FI*Chai-lai Walidah Ife Naaras Veteraani Kaisa Savolainen 4
FIN*Chai-lai Chisisi Dakarai (MAU ns 24) x Schooirtjes Tis Ana (MAU ns 24)
178 MAU ns 24 FI SRK LO 36320 FI*Chai-lai Walidah Ife Naaras Supreme Premior Marina Vinkel KM
FIN*Chai-lai Chisisi Dakarai (MAU ns 24) x Schooirtjes Tis Ana (MAU ns 24)
179 MAU ns 24 FI SK LO 1718920 FI*Chai-lai Zira Zamila Naaras Kastraatti Marina Vinkel EX1 CAP
FI*Chai-lai Pili Psusennes (MAU n 24) x FI*Chai-lai Zalika Zahur (MAU ns 24)
180 OCI b 24 FI SK LO 2027817 FI*Vinkeä Säpinä-Sussu Naaras Nuoret 7-10 kk Kaisa Savolainen EX1
DutchSpots' Yatho (OCI as 24) x FI*Vinkeä Eliitti-Elli (OCI b 24)
181 OCI b 24 FI SRK LO 1403197 FI*WiliWilla Berenices Naaras Kastraatti Kaisa Savolainen EX1 CAP NOM
FIN*Onnikatin Blueberry boy (OCI a 24) x FI*Amas Marie Curie (OCI b 24)
182 OCI ns 24 FI SK LO 1927070 FI*Punakuun Eye of the Tiger Naaras Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1
FI*Uniikki Pellonpekko (OCI n 24) x FI*Punakuun Doris (OCI bs 24)
183 OCI ns 24 FI SK LO 2027818 FI*Vinkeä Muru-Murmeli Naaras Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX2
DutchSpots' Yatho (OCI as 24) x FI*Vinkeä Eliitti-Elli (OCI b 24)
184 OCI bs 24 FI SK LO 2027816 FI*Vinkeä Vipinä-Vilma Naaras Nuoret 7-10 kk Kaisa Savolainen EX1
DutchSpots' Yatho (OCI as 24) x FI*Vinkeä Eliitti-Elli (OCI b 24)
185 OCI bs 24 FI SK LO 1923547 FI*WiliWilla Ocean Explorer Uros Kastraatti Kaisa Savolainen EX1 CAP
FI*WiliWilla Lonely Rider (OCI n 24) x FI*Northalla Seventh Day (OCI bs 24)
186 SRL II / SRL b 09 FI SK RX 2028554 FI*Be-Curly Grizabella Naaras Pennut 4-7 kk Kaisa Savolainen EX1
Wonder World Nikita (SRL b 03) x IT*Silverdust Curly Sue (SRL h)
187 SRL III / SRL e FI SK RX 2027266 FI*Be-Curly Phantom Uros Nuoret 7-10 kk Kaisa Savolainen EX1 NOM BIS
Onyx Marcmiaow (SRL a) x IT*Silverdust Desdemona (SRL f)
188 SRL III / SRL e FI SK RX 1925769 FI*Be-Curly Topaz Uros Kastraatti Kaisa Savolainen Abs
Onyx Marcmiaow (SRL a) x Psipsina Meteora (SRS d)
189 ABY n FI SK LO 1821948 FI*Kermakupin Feel The Thunder Naaras International Champion Arja Martikainen EX1 CAGCIB
(N)Ororina's Jondalar (ABY n) x FI*Redcheetah's Jade (ABY n)
190 ABY n FI SK LO 1822850 FI*Lovedevotion Leticia Naaras Grand International Champion Arja Martikainen EX1 CACS
Shadeaby Heartbreaker (ABY n) x FI*Lovedevotion Elisabeth (ABY n)
191 ABY n FI SK LO 1925140 FI*Woodcocks Quiet Revolution Naaras Avoin Arja Martikainen Abs
Detrevande's Xemm (ABY o) x FI*Link Malaika Mnia (ABY n)
192 ABY n FI SK LO 2027765 FI*Mauahtawa Carlos Uros Nuoret 7-10 kk Arja Martikainen EX2
FI*Omanion Galanthus nivalis (ABY n) x FI*Mauahtawa Bertha (ABY p)
193 ABY n FI SK LO 1927124 FI*Miragerie Cú Chulainn Uros Nuoret 7-10 kk Arja Martikainen EX1 BIV
Shadeaby Heartbreaker (ABY n) x FI*Lovedevotion Josefine (ABY n)
194 ABY n FI SK LO 1926990 FI*Neaera's Rose Anonyme Naaras Nuoret 7-10 kk Arja Martikainen EX1
Heru's Alchimie (ABY n) x FI*Neaera's Keala Orida (ABY p)
195 ABY n FI SK LO 2029048 FI*Neaera's Prince of Zamunda Uros Pennut 4-7 kk Arja Martikainen EX2
FI*SaltNPepper Chunky Monkey (ABY n) x FI*Neaera's Iaera Nalani (ABY o)
196 ABY n FI SK LO 2028160 FI*Vuolas Piste jolta ei ollut paluuta Uros Pennut 4-7 kk Arja Martikainen EX1 BIV NOM BIS
FI*Nebuankhet VanVan (ABY n) x FI*Nebuankhet Yraen Ruadh (ABY o)
197 ABY n FI SK LO 1924133 Katniss Everdeen Housetiger*PL Naaras International Premior Arja Martikainen EX1 CAGPIB NOM
Omnia Mea Holy Grail (ABY n) x Indiabi Miss Polonia (ABY p)
198 ABY a FI SK LO 1821862 FI*Redcheetah's Erin Naaras Grand International Champion Arja Martikainen EX1 CACS
FI*Omanion Galanthus nivalis (ABY n) x FI*Redcheetah's Julia (ABY n)
199 ABY a FI SK LO 1819893 FI*Kharn-Ka God Particle Naaras International Champion Arja Martikainen EX1 CAGCIB
FI*Kharn-Ka Moon Shadow (SOM n) x FI*Kharn-Ka Jeanne d'Arc (ABY n)
200 ABY a FI SK LO 1926763 Thamos Viktor Uros Avoin Arja Martikainen EX1 CAC BIV NOM
Velvetdamour Alesandro (ABY a) x Thamos Aida (ABY n)
201 ABY a FI SK LO 1923997 FI*Miragerie Beaudrie Naaras Avoin Arja Martikainen EX1 CAC
FI*Lovedevotion Infinity (ABY n) x FI*Lovedevotion Karmen (ABY a)
202 ABY a FI SK LO 1611720 FI*Nebuankhet Nae Laird! Uros International Premior Arja Martikainen EX1 CAGPIB
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FI*Nebuankhet Valentine Water (ABY a)
203 ABY o FI SK LO 1405588 FI*Redcheetah's Ruusu Naaras Supreme Premior Arja Martikainen KM
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Redcheetah's Aurora (ABY o)
204 CRX I / CRX n FI SK LO 1612748 FI*Sweetpurr's Dirty Little Secrets Naaras Supreme Premior Marina Vinkel KM
FI*Ballerina's Shahryar (CRX n 03) x Pixie Fay Battle Under Stars (CRX n 24)
205 CRX I / CRX n FI SK LO 1612503 FI*Framillan the dawn of a new age Uros Premior Marina Vinkel EX1 CAPIB
Fakir Island of Legends (CRX n 03) x FI*Framillan Oh, I'm Your superstar (CRX b 03)
206 CRX II / CRX a 03 FI SK LO 1924663 FI*Taikametsän Finnbird Uros Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
FI*Framillan Witty Jester (CRX c 03) x FI*Taikametsän Divina Galica (CRX n 03 24)
207 CRX II / CRX n 01 64 FI SK LO 1926662 FI*Sweetpurr's Where's My Sash And Crown Naaras Avoin Olga Komissarova EX1 CAC BIV NOM
FI*Sweetpurr's Pleasure Zone (CRX a 01) x FI*Sweetpurr's Kinky Boots (CRX f 03)
208 CRX II / CRX c 03 FI SK LO 2027556 FI*Framillan Nuttu-Lyydia Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1
FI*Framillan Lando Calrissian (CRX n 33) x FI*Framillan Highway Unicorn (CRX a 03 24)
209 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 1402700 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet Uros Supreme Premior Olga Komissarova KM NOM BIS
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Piupaws Song of Sekhmet (CRX n 01 21)
210 CRX II / CRX c 09 FI SK LO 1404556 FI*Framillan Oh yes, You can love me Uros Kastraatti Olga Komissarova Abs
Mr.Cowcat Night & Day*PL (CRX n 02) x FI*Framillan Good&Plenty (CRX a 24)
211 CRX IV / CRX d 03 EE*Solaris Planet Yellow Foxy Naaras Avoin Arja Martikainen EX1 CAC NOM BIS
Watson Queen's Charm (CRX d 02) x EE*Solaris Planet Vesta (CRX f)
212 CRX IV / CRX f 03 EE*Solaris Planet Yuvi Naaras Avoin Arja Martikainen EX2
Watson Queen's Charm (CRX d 02) x EE*Solaris Planet Vesta (CRX f)
213 CRX IV / CRX f 03 Jolidoll Mon Sasti*PL Naaras Pennut 4-7 kk Arja Martikainen Abs
214 CRX IV / CRX d 09 24 FI SK LO 1717143 FI*Taikametsän Dominik Hrachovina Uros Kastraatti Arja Martikainen EX1 CAP
FI*Taikametsän Bill Spencer Jr. (CRX n 01 21 33) x FI*Taikametsän Artemis (CRX g 09)
215 CRX V / CRX b 24 FI SK LO 1925366 FI*Framillan Dark Gianduja Uros Avoin Olga Komissarova Abs
FI*FunkyJam's Up in The air (CRX n 03 33) x Natte a chat de Baudelaire (CRX c 24)
216 CRX V / CRX a 24 FI SRK LO 39886 FI*Framillan Good&Plenty Naaras Grand International Premior Olga Komissarova EX1 CAPS NOM
FI*Huissin Pinsiön Paroni (CRX a 09 24) x FI*Framillan Calamitous rain (CRX b)
216 CRX V / CRX a 24 FI SRK LO 39886 FI*Framillan Good&Plenty Naaras Veteraani Marjatta Koskenkangas 1 NOM
FI*Huissin Pinsiön Paroni (CRX a 09 24) x FI*Framillan Calamitous rain (CRX b)
217 CRX V / CRX n 24 FI SK LO 1612432 FI*Claypond's Bon Nuit Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
U-Mink Ansa of Claypond's (CRX n 32) x Lelithe des Nesmes (CRX b 24)
217 CRX V / CRX n 24 FI SK LO 1612432 FI*Claypond's Bon Nuit Uros Kastraatti Olga Komissarova EX1 CAP
U-Mink Ansa of Claypond's (CRX n 32) x Lelithe des Nesmes (CRX b 24)
218 CRX VI / CRX n 03 24 FI SK LO 1926094 FI*FunkyJam's Lots-o-Huggin Bear Uros Avoin Marina Vinkel EX1 CAC BIV NOM
S*Spotless Zane (CRX n 03 21 33) x FI*FunkyJam's Mary Read (CRX n)
219 CRX VI / CRX n 03 23 FI SK RX 1924679 FI*Gaala-Star Rebekka Naaras Avoin Marina Vinkel EX1 CAC
Golden Guh Marcella-Gold (CRX b 03) x Simona (CRX n 23)
220 CRX VI / CRX n 03 24 FI SK LO 2027941 FI*Taikametsän Gianluigi Buffon Uros Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1
FI*Framillan Sä pystyt mihin vaan (CRX n 01 21) x FI*Taikametsän Divina Galica (CRX n 03 24)
221 CRX VII / CRX n 21 32 FI SK LO 1925980 FI*VeeKasin Ilari Vaara Uros Kastraatti Olga Komissarova EX1 CAP
FI*Claypond's Bon Nuit (CRX n 24) x FI*VeeKasin Konstaapeli Eeva (CRX b 09)
222 CRX VII / CRX b 21 32 FI SK LO 1925938 Demian Billie Naaras Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
FI*Claypond's Bon Nuit (CRX n 24) x SE*Prexis Joy (CRX h 33)
223 CRX VII / CRX n 21 32 FI SK LO 1925979 FI*VeeKasin Ilona Vaara Naaras Avoin Olga Komissarova EX2
FI*Claypond's Bon Nuit (CRX n 24) x FI*VeeKasin Konstaapeli Eeva (CRX b 09)
225 CRX VIII / CRX n 09 33 FI SK LO 1613036 FI*Taikametsän Blake Hayes Uros International Premior Pia Nyman EX1 CAGPIB
FI*Framillan Touch of Moon (CRX n 09 21 33) x FI*Framillan Raising Hell (CRX n 01 21)
226 CRX IX / CRX w 64 FI SK LO 1923679 FI*Mimic Alaska Naaras Avoin Marina Vinkel EX1 CAC
FI*Claypond's Bon Nuit (CRX n 24) x Cecil Amusant*RU (CRX w)
227 DRX I / DRX a FI SK LO 2028487 Maxi Milary Eva Naaras Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1
Florans Gomer of Maxy Milary (DRX w) x Konfeta Mila Funny Elf (DRX a 21 33)
228 DRX III / DRX e FI SK RX 1924848 FI*Åbodas Dumbo Uros Avoin Pia Nyman EX1 CAC
FI*Mirexin Patrik (DRX ns 25) x FI*Åbodas Saimi (DRX f)
229 DRX V / DRX ns 25 FI SK LO 1717235 FI*Mirexin Patrik Uros Grand International Champion Pia Nyman EX1 CACS
Elfinrex Acer Nikoense (DRX a) x FI*Riiviön Donna (DRX w)
230 DRX V / DRX n 25 FI SK LO 1925944 FI*Clavinova Rasmus Uros Avoin Pia Nyman EX1 CAC
FI*Mirexin Patrik (DRX ns 25) x FI*Clavinova Carmen (DRX n 21 33)
231 DRX V / DRX a 24 FI SK LO 2027593 SE*Recce Pod Super Zajtjik Uros International Premior Pia Nyman EX1 CAGPIB
Sylwester Happymiau*PL (DRX n 24) x SE*Recce Pod NUSANTARA Super Puma (DRX n 24)
232 DRX VII / DRX o 33 FI SK LO 1925990 FI*Gustavian Arthur af Sjundeå Uros Avoin Marina Vinkel EX1 CAC
Rococo Style Uogu Desertas (DRX b 33) x S*Xotic Islands Bouncing Betty (DRX b 33)
233 DRX VIII / DRX d 03 32 FI SK LO 2027168 EE*Caesar Masterpiece Uros Avoin Pia Nyman EX1 CAC
Noble Friend Grem (DRX d 21 32) x EE*Tiger Lily Masterpiece (DRX d 02 21)
234 DRX VIII / DRX n 02 33 SE*Recce Pod BAE Systems Caiman Uros Kastraatti Pia Nyman EX1 CAP
Cirque de Soleil Sorantho CZ (DRX n 03 24) x WW*16 NW & SC Ulica Happymiau *PL JW (DRX f 03 24)
235 GRX II / GRX n 03 FI SK RX 1923403 SE*OneWorld Papageno Uros International Premior Pia Nyman EX1 CAGPIB
SE*OneWorld Symphony by Mozart (GRX e) x Diligo-Rex of Dankwarderode*D (GRX n 09)
236 OLH o 24 FI SK LO 1822777 FI*TaikaTomun Queenie Naaras Kastraatti Olga Komissarova EX1 CAP
FI*Noxx Guardian Angel (OLH o 24) x FI*TaikaTomun Klaudia Klassinen (OLH o 22)
237 OLH c 03 24 FI SK LO 1822921 FI*Noxx Carl Philip Uros Avoin Olga Komissarova EX1 CAC NOM BIS
FI*Noxx Guardian Angel (OLH o 24) x SE*Qjou'z Yodas Cheauka (OLH n 02)
238 OSH n 24 FI SK LO 2028500 FI*Vintterin Matias Vapunpoika Uros Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
Caleb Eastern Grace (OSH n) x FI*Vintterin Vappu Loviisantytär (OSH w)
239 OSH n 24 FI SK LO 1507019 Oralee Hidalgo Uros Veteraani Marjatta Koskenkangas 2
Oralee you touch my Heart, JW (OSH b 24) x Felitan Austine (OSH ns 24)
240 OSH b 24 FI SK LO 1821200 FI*Bitterblues Chili Cheyenne Uros Champion Marina Vinkel EX1 CACIB
Timotheus Del Iris (OSH n) x FI*Mummeli Queeninha Anthea (SIA j 21)
241 OSH c 24 FI SK LO 1614727 FI*LoudMeow Moonshine Uros Supreme Premior Pia Nyman KM NOM
FI*Plan-A Jussi Murikka (SIA c) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
242 OSH d 24 FI SK LO 2027204 FI*BlackDevil's Master Of Puppets Uros Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1
Apocalyptica Giuseppe Verdi (OSH a 24) x FI*BlackDevil's Dark Schakaliina (OSH f)
243 OSH p 25 FI SK LO 1819724 FI*LoudMeow Sunset Superman Uros Grand International Premior Marina Vinkel EX1 CAPS NOM
FI*Major Cowboy From Hell (OSH c 25) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
244 RUS FI SK LO 1718952 FI*Harmuan Aloisia Allegra Naaras Grand International Champion Arja Martikainen EX1 CACS
Kind of Blue Buongiorno Amore (RUS ) x FI*Harmuan Belle Bärlein (RUS )
245 RUS FI SK LO 1924580 Katzenhof Urho Uros International Champion Arja Martikainen Abs
Vayun Ufne Koty*PL (RUS ) x Katzenhof Lily ofthe Valley (RUS )
247 RUS FI SK LO 2028364 FI*Albergan Illansuu Uros Pennut 4-7 kk Arja Martikainen EX1 BIV
Silberfeder's Krabat (RUS ) x FI*Albergan Hafanana (RUS )
248 RUS FI SK LO 2028231 FI*Harmuan Kaunis Kaneli Naaras Pennut 4-7 kk Arja Martikainen EX1
N'Tauriel White ALWinBest (RUS ) x FI*Harmuan Aloisia Allegra (RUS )
249 RUS FI SK LO 2028232 FI*Harmuan Kaunis Kardemumma Naaras Pennut 4-7 kk Arja Martikainen EX2
N'Tauriel White ALWinBest (RUS ) x FI*Harmuan Aloisia Allegra (RUS )
250 RUS FI SK LO 1718954 FI*Harmuan Arturo Allegro Uros International Premior Arja Martikainen EX2
Kind of Blue Buongiorno Amore (RUS ) x FI*Harmuan Belle Bärlein (RUS )
251 RUS FI SK LO 1718089 FI*Janatuisen Sandrino Il Vivace Uros International Premior Arja Martikainen EX3
Kind of Blue Buongiorno Amore (RUS ) x Habeebas Gracious Georgina (RUS )
252 RUS FI SK LO 1822058 FI*Zarin Armand de Brignac Uros International Premior Arja Martikainen EX1 CAGPIB BIV NOM
FI*Zarin Dewey (RUS ) x FI*Zarin Forget-me-not (RUS )
253 RUS FI SK LO 1822815 FI*Harmuan Tauno Tomera Uros Kastraatti Arja Martikainen EX1 CAP
FI*Janatuisen Maurizio Il Meraviglioso (RUS ) x FI*Harmuan Luna Lellukka (RUS )
254 RUS FI SK LO 1718843 FI*Zarin Leonard Uros Kastraatti Arja Martikainen EX2
Betram of Silver Gloss (RUS ) x FI*Zarin Kyomi (RUS )
255 SIA n FI SK LO 1925804 FI*Kelmikerhon Seela S. Naaras Avoin Olga Komissarova Abs
Laziza Mafdet-Murano (SIA n) x DK*LihmeRex Kenaia (SIA n)
256 SIA n FI SK RX 1926754 FI*Twist-Tiramisun Jenny La Purrrist Naaras Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
Whalleybush Most Wanted (SIA n) x FI*Kurosawa Femme Fatale (SIA n)
257 SIA n FI SK LO 2027332 FI*Twist-Tiramisun Kingston Kuunkehrä Uros Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1 NOM
FI*Selcouth Cat of Kindness (SIA n) x FI*Twist-Tiramisun Foxy Lady (SIA a)
258 SIA n 21 FI SK LO 1926418 FI*Vintterin Simo Vapunpoika Uros Avoin Pia Nyman EX1 CAC NOM
Caleb Eastern Grace (OSH n) x FI*Vintterin Vappu Loviisantytär (OSH w)
259 SOM n FI SRK LO 38758 FI*Kharn-Ka Your Choice Uros Supreme Champion Arja Martikainen KM
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Queen Heart (ABY o)
259 SOM n FI SRK LO 38758 FI*Kharn-Ka Your Choice Uros Veteraani Marjatta Koskenkangas 1 NOM BIS
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Queen Heart (ABY o)
260 SOM n FI SK LO 1611486 FI*Kharn-Ka Io Naaras Supreme Champion Arja Martikainen Abs
Tutankhamon di Gens Rubra (SOM n) x FI*Kharn-Ka Inola (SOM n)
261 SOM n FI SK LO 2028327 Catzanova Pin-Up Naaras Avoin Arja Martikainen EX1 CAC
FI*Kharn-Ka Wildest Dreams (SOM n) x Catzanova Odessa (SOM n)
262 SOM n FI SK LO 2027263 FI*Kharn-Ka Heart of Gold Uros Nuoret 7-10 kk Arja Martikainen EX1 BIV NOM BIS
FI*Kharn-Ka Your Choice (SOM n) x FI*Kharn-Ka Frosty Wikolia (SOM n)
263 SOM n FI SK LO 2028293 FI*Kharn-Ka HocusPocus Uros Pennut 4-7 kk Arja Martikainen EX1
FI*Kharn-Ka Ciaran Mojave (SOM n) x FI*Kharn-Ka God Particle (ABY a)
264 SOM n FIN SRK RX 29135 FIN*Lamadegaan Aladdin Uros Veteraani Marjatta Koskenkangas 3
FIN*Kisompa's Cipriano (SOM n) x FIN*Alfajiri Maridadi (SOM n)
264 SOM n FIN SRK RX 29135 FIN*Lamadegaan Aladdin Uros Supreme Premior Arja Martikainen KM
FIN*Kisompa's Cipriano (SOM n) x FIN*Alfajiri Maridadi (SOM n)
265 SOM n FI SK LO 1819577 FI*Lamadegaan Fine By Me Naaras Supreme Premior Arja Martikainen KM BIV
(N)Villkattens Wilmer (SOM n) x FI*Kisompa's Kandelioússa (SOM n)
266 SOM n FI SK LO 1819580 FI*Lamadegaan Festival Star Uros Grand International Premior Arja Martikainen EX1 CAPS
(N)Villkattens Wilmer (SOM n) x FI*Kisompa's Kandelioússa (SOM n)
267 SPH III / SPH g FI SK LO 2027864 FI*Hobbitqueen's Xena Naaras Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1
FI*Hobbitqueen's Unsullied Joy (SPH d) x FI*Hobbitqueen's Nicoletta (SPH f)
268 SPH IV / SPH h 02 62 FI SK LO 2028279 FI*Hebblas Chocolate Chip Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1 NOM
FI*Hebblas Xanthus (SPH n 09) x Murashoff Aurora Borealis (SPH f 03 32)
269 SPH V / SPH n 03 32 FI SK RX 1717798 FI*Hobbitqueen's Lexi Naaras Grand International Champion Marina Vinkel EX1 CACS NOM
Bare Essentials XX Nathaniel (SPH n 03) x FI*Hobbitqueen's Missy E. (SPH n 31)
270 SPH V / SPH f 02 33 FI SK RX 2028145 FI*Hobbitqueen's 1st Lady Naaras Nuoret 7-10 kk Marina Vinkel EX1 NOM
FI*Hobbitqueen's Sirius (SPH d 03 32) x FI*Hobbitqueen's Lexi (SPH n 03 32)
271 SPH V / SPH f 03 33 FI SK RX 1820270 FI*Hebblas Ximena Naaras Supreme Premior Marina Vinkel KM NOM BIS
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x Newans Melissa (SPH f 01)
272 THA n 21 FI SK RX 2027678 FI*FreeSandi Chungha Naaras Nuoret 7-10 kk Arja Martikainen EX1
Shimmon Thai Shining (THA n 21) x FI*FreeSandi Abigail (THA a)
273 HCL Kelmi Uros Veteraani Marjatta Koskenkangas 1 NOM BIS
273 HCL Kelmi Uros Kotikissat Anne Paloluoma 1 NOM BIS
274 RUS FI SK LO 1925623 FI*Harmuan Mirjami Mansikkasuu Naaras Avoin Arja Martikainen EX1 CAC
Yuki Gilraen * PL (RUS ) x FI*Harmuan Luna Lellukka (RUS )
295 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Komissarova Olga BSH a, BSH bs 33, BSH e, BSH f, BSH p, BUR f, EUR as 22, EUR f 24, EUR n 24, KBL I, CRX II, CRX V, CRX VII, OLH c 03 24, OLH o 24, OSH d 24, OSH n 24, SIA n, SPH IV 35
Koskenkangas Marjatta EXO f 24, PER ds 11, PER g 03, PER n 03 24, RAG a 03, RAG a 04, RAG b, RAG b 03, RAG e 04, RAG n, RAG n 03, RAG n 04, SBI b, SBI j, SBI n, SBI n 21, VET 2, VET 4, VET Kotikissat 37
Martikainen Arja ABY a, ABY n, ABY o, CRX IV, RUS, SOM n, THA n 21 39
Nyman Pia MAN 51-52 (13c), ACS VI, MCO II, MCO III, MCO IV, MCO V, MCO VI, NEM II, NFO V, SIB I, SIB VII, CRX VIII, DRX III, DRX V, DRX VIII, GRX II, OSH c 24, SIA n 21 39
Paloluoma Anne EXO f, EXO g 21 33, EXO n, EXO n 03 24, EXO n 24, PER a, PER ds, PER n, RAG a, RAG d, RAG e, RAG f 03, RAG n 03 21, SBI a, SBI c 21, SBI f, SBI g 21, SBI h, NEM I, NFO III, NFO VIII, SIB II, SIB IX, HCL, VET 1 33
Rautio Kristiina ACS VIII, ACS X, LPL V, MCO I, MCO VII, MCO VIII, NFO II, NFO IV, NFO IX, NFO VI, NFO VII, SIB IV, SIB V, SIB VIII, TUA IX 39
Savolainen Kaisa BLH b, BLH ns 11, BML I, BSH b, BSH g, BUR b, BUR c, BUR g, BUR h, BUR n, EUR as 23, EUR d 22, EUR ns, MAN 51-52, OCI b 24, OCI bs 24, SRL II, SRL III, VET 3 32
Vinkel Marina BEN n 22, BEN n 24, BEN n 24 32, BEN ns 24, BSH ns 11, BUR d, EUR f 22, EUR ns 22, KOR, MAU ns 24, OCI ns 24, CRX I, CRX IX, CRX VI, DRX I, DRX VII, OSH b 24, OSH p 25, SPH III, SPH V 36
8 tuomaria