Kes-Kis 94. kansainvälinen kissanäyttely
Järjestävä yhdistys Keski-Suomen kissayhdistys ry
Alkaa 22.3.2020 Loppuu 22.3.2020
Ilmoittautuminen alkaa 1.1.2020 Ilmoittautuminen loppuu 23.2.2020
Yleisöaika alkaa 0:00 Yleisöaika loppuu 0:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 0:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 0:00
Arvostelut alkavat 0:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 245   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@keskis.net
Paikka Jyväskylän Paviljonki, Lutakonaukio 12, Jyväskylä
Toimihenkilöt

Näyttelypäällikkö
Satu Tillanen-Toivanen satu.tillanen-toivanen(at)keskis.net, puh. 040 832 7209. Yhteydenotot mieluiten sähköpostilla.

Näyttelysihteeri
Minna Saari, show(at)keskis.net, Kalervontie 5 A 6, 05830 Hyvinkää, puh. 0400 494 699 (iltaisin klo 17 jälkeen). Yhteydenotot mieluiten sähköpostilla.

Pääassistentti
Eeva-Leena Juntunen, assistentit(at)keskis.net

Ruusukesihteeri
Leena Oksanen leena.oksanen(at)keskis.net

Myyntipaikat ja rotupöydät Showlinkin kautta
Erika.Paqvalin-Skurnik(at)showlink.fi
Lisätietoja Näyttely on peruttu.

Kissanäyttelymme peruunnuttua ryhdymme näyttelymaksujen palautustyöhön. Talousvastaavamme ja näyttelysihteerimme hoitavat maksupalautuksia päivätyönsä jälkeen iltaisin ja viikonloppuisin. Palautukset aiheuttavat runsaasti ylimääräistä työtä, joten pyydämme toimimaan ohjeen mukaisesti ja välttämään muita yhteydenottoja.

Maksettu rahalla (tilisiirto):
Maksun takaisin saamiseksi maksutiedot (kissan virallinen nimi, EMS-koodi, omistajan nimi ja IBAN-muotoinen tilinumero) on toimitettava osoitteeseen elina.jarvinen@keskis.net viimeistään 14 vuorokauden sisällä "peruutusvahvistuskirjeen" lähettämisestä. Raha voidaan halutessanne muuttaa myös leimakoodiksi, joka toimitetaan teille tähän sähköpostiin. Ilmoitattehan viestissä, haluatteko palautuksen rahana vai leimakoodina. Leimakoodi vastaa yhtä ilmaista ilmoittautumista näyttelyymme. Veteraani- ja määrittelyluokan maksut sekä luettelomaksut palautetaan rahana, niitä ei voi muuttaa leimakoodeiksi. Puutteellisin tiedoin lähetetyt sähköpostit siirtyvät työjonossa viimeiseksi.

Maksettu leimakortilla:
Leimakortilla näyttelymaksun maksaneet saavat takaisinmaksun leimakoodina sähköpostiin, joten teidän ei tarvitse tähän viestiin vastata. Leimakoodi toimitetaan Omakissassa ilmoitettuun sähköpostiosoitteeseen, ja se vastaa leimakortin tavoin yhtä ilmaista ilmoittautumista näyttelyymme.

Kaverikissamaksut:
Jos olit ilmoittanut näyttelypäällikölle kaverikissan tulosta ja maksanut sen, niin mainitse tästäkin maksutietojen ilmoituksen yhteydessä.

Näyttelymaksupalautus tehdään Suomen Kissaliiton näyttelysääntöjen mukaisessa aikataulussa:
"Näyttelymaksupalautukset on tehtävä neljän (4) viikon sisällä siitä, kun järjestävä yhdistys on saanut näytteilleasettajalta palautukseen tarvittavat tiedot.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 41
2 80
3 44
4 83
Kotikissat 10
Yhteensä 258

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
ABY a FI SK LO 1926351 Bailey's Brienne van Lovely-Asta Naaras Avoin
Van de Walvoorts Lilly's Hero (ABY n) x Aqua's Bailey van Lovely-Asta (ABY p)
ABY a FI SK LO 1819823 FI*Nebuankhet Jace Beleren Uros International Premior
Cellani Sieno UkassaKinté (ABY n) x FI*Nebuankhet Waily Waily Waily! (ABY n)
ABY a FI SK LO 1926763 Thamos Viktor Uros Nuoret 7-10 kk
Velvetdamour Alesandro (ABY a) x Thamos Aida (ABY n)
ABY n FI SK LO 1614201 Chardryn von Kalimdor*CH Naaras International Champion
Balgaras von Kalimdor*CH (ABY a) x Akkiris von Kalimdor*CH (ABY o)
ABY n FI SK LO 1925981 Farris of the Anvil von Kalimdor*CH Uros Avoin
Emalon von Kalimdor*CH (ABY a) x Charlize di Habashat*IT (ABY n)
ABY n FI SK LO 1926088 FI*Kermakupin Parantava Sade Uros Nuoret 7-10 kk
FI*Furiosa Avenger (ABY n) x FI*Kermakupin Feel The Thunder (ABY n)
ABY n FI SK LO 1926627 FI*Nebuankhet Miklagard Overture Uros Pennut 4-7 kk
FI*Nebuankhet Perfect Me, Perfect Hue (ABY o) x IT*Dakar di Habashat (ABY n)
ABY o FI SK LO 1405588 FI*Redcheetah's Ruusu Naaras Supreme Premior
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Redcheetah's Aurora (ABY o)
ABY o FI SK LO 1820250 FI*Woodcocks Salazar Slytherin Uros Avoin
DK*Bifrost Which Wizardry is This (ABY n) x FI*Woodcocks A Kind Of Magic (ABY n)
ABY o FI SK LO 1611585 S*Primuz-Zezam Rozetta Naaras Grand International Champion
S*Rubensborg Blues Brother (ABY n) x (N)Ororina's Euphoria (ABY o)
ACS III / ACS n 24 FI SK RX 1925722 FI*Siriuksen BahamaCurl Uros Nuoret 7-10 kk
FI*Siriuksen ZaneCurl (ACS n) x FI*Siriuksen NidaCurl (ACS n 24)
BAL b FI SRK LO 40240 FI*Fercatin Nozay Ronja Naaras Supreme Premior
By-Aristotle Azay Le Rideau (BAL b) x FI*Fercatin Isamon Noor (BAL n)
BAL b FI SRK LO 40240 FI*Fercatin Nozay Ronja Naaras Veteraani
By-Aristotle Azay Le Rideau (BAL b) x FI*Fercatin Isamon Noor (BAL n)
BEN n 22 FI SK LO 1508367 FI*Kissalehdon Nefertiti Naaras Grand International Premior
Gogees Hautecouture of CattiCartano (BEN n 24) x CattiCartano Frostprincess (BEN n 22)
BEN n 22 FI SK LO 1821291 FI*Leokatin Silvano Dude Uros International Premior
Guru Dude Dream (BEN n 24) x Brownsugar Diana (BEN n 22)
BEN n 24 FI SK LO 1926359 FI*PurrGold Miss Mystique Naaras Nuoret 7-10 kk
FI*Leokatin Santino Dude (BEN n 24) x FI*PurrGold Genuina Giuseppina (BEN n 24)
BEN n 24 33 FI SK LO 1924487 FI*PurrGold Luminous Lux Uros Avoin
Big Marshal Reynard (BEN n 24) x FI*PurrGold Independent Ilia (BEN n 24)
BLH a 03 FI SK RX 1925442 FI*MellowBear's Alice in Wonderland Naaras Nuoret 7-10 kk
Suncat's Light Me Up (BLH n 02) x FI*MellowBear's Rhine Maiden Flosshilde (BLH j)
BLH a 03 FI SK LO 1925479 FI*Ullukan Cruelty of Cotton Candy Naaras Nuoret 7-10 kk
Suncat's Light Me Up (BLH n 02) x FI*Duketin Justiina (BLH a)
BLH b 33 FI SK RX 2027178 Berlizof*RU's Fantasy Naaras Nuoret 7-10 kk
Xammer Renesmee (BLH b 33) x Gelata Cioccolata Lakki Cats (BLH o 33)
BLH c FI SK LO 1821695 FI*Ullukan Friends With Benefits Uros International Premior
Kant of Baltic Breeze (BLH n) x FI*Duketin Justiina (BLH a)
BLH n FI SK LO 1821693 FI*Ullukan Fifty Shades Darker Uros International Champion
Kant of Baltic Breeze (BLH n) x FI*Duketin Justiina (BLH a)
BLH n 03 FI SK LO 1925474 FI*Ullukan Mighty Mega Flip Uros Nuoret 7-10 kk
Suncat's Light Me Up (BLH n 02) x FI*Duketin Justiina (BLH a)
BLH ns 11 FI SK RX 1717976 Enrico Magiya Serebra Uros Grand International Champion
Quentin Snow Angel (BSH ns 21 33) x Charlotte von Burh Weibensee (BSH ns 11)
BLH ns 11 FI SK LO 1820916 FI*Huntercat Princess Belladonna Naaras Champion
Enrico Magiya Serebra (BLH ns 11) x FI*Huntercat Princess Angelica (BSH ns 11)
BLH q FI SK RX 1925553 FI*MellowBear's Cheshire Cat Naaras Nuoret 7-10 kk
FI*Ullukan Fifty Shades Darker (BLH n) x FI*MellowBear's Earth Goddess Erda (BLH f 03)
BSH b FI SK LO 1820092 FI*Aurantia's Lightning Naaras International Premior
Shansel Mystical Smile of Mars (BSH bs 33) x FI*Aurantia's Tree Kangaroo (BSH b)
BSH d FI SK LO 1614868 FI*Aurantia's Aldebaran Uros Grand International Premior
FI*Aurantia's Bengal Tiger (BSH d) x FI*Coventry's Indiana (BSH g)
BSH ns 11 FI SK LO 1404733 FI*Gnome's Love Her Madly Naaras International Premior
FI*Gnome's Britannia Silver (BSH ns 11) x S*Esteticas Xera (BSH ns 11)
BSH ns 11 FI SK LO 1404735 FI*Gnome's My Wild Love Naaras Grand International Premior
FI*Gnome's Britannia Silver (BSH ns 11) x S*Esteticas Xera (BSH ns 11)
BSH ns 11 FI SK LO 1820914 FI*Huntercat Princess Bianca Naaras Champion
Enrico Magiya Serebra (BLH ns 11) x FI*Huntercat Princess Angelica (BSH ns 11)
BUR a FI SK LO 1820107 FI*Pystymetsän Inna Naaras International Champion
FI*Purmelita's Corona (BUR a) x FI*Jigglypuff's Tia Dalma (BUR j)
BUR a FI SRK LO 1300531 FI*ZirCat's Irwin Goodman Uros Supreme Champion
Laurin von Tali (BUR n) x FI*ZirCat's Hidden Fantasy (BUR c)
BUR b Dushess Magic Valley*RU Uros Pennut 4-7 kk
Dashers Magic Valley*RU (BUR b) x Tamarin Magic Valley*RU (BUR n)
BUR b FI SK RX 1925663 FI*AuroraAustralis Memphis Belle Naaras Nuoret 7-10 kk
FI*Beneloben Iki-Ihana Indiana (BUR n) x FI*AuroraAustralis Bronhill (BUR b)
BUR b FI SK LO 1405001 Zaffiro Kratti Uros Supreme Premior
Zaffiro Qurido (BUR e) x Nika Magic Valley*RU (BUR b)
BUR d FI SK LO 1510309 FI*Feirefiz Fire It Up Uros Supreme Premior
Zaffiro Kratti (BUR b) x FI*Feirefiz Silver Lining (BUR j)
BUR f FI SK LO 1718810 FI*Mama-Alcialon Jammaileva Jannika Naaras Grand International Champion
FI*Mama-Alcialon Great Gameboy (BUR n) x FI*Shu-Shun Kardemumma (BUR h)
BUR g FI SK LO 1927013 FI*Kellokanervan Iris Naaras Pennut 4-7 kk
FI*Crossroads Casillas (BUR d) x FI*Pystymetsän Inna (BUR a)
BUR n FI SK LO 1926799 FI*Almond's Jupiter Mau Uros Pennut 4-7 kk
FI*Aficats Fazer the KING of chocolate (BUR b) x FI*Almond's Irene Cara (BUR n)
BUR n FI SK LO 1926802 FI*Almond's Justiina Mau Naaras Pennut 4-7 kk
FI*Aficats Fazer the KING of chocolate (BUR b) x FI*Almond's Irene Cara (BUR n)
BUR n FI SK RX 1718408 FI*Beneloben Iki-Ihana Indiana Uros Avoin
Yahztak Oji No Yume (BUR n) x Suay Valentina of Ayshazen (BUR f)
CRX I / CRX n FI SK LO 1612748 FI*Sweetpurr's Dirty Little Secrets Naaras Supreme Premior
FI*Ballerina's Shahryar (CRX n 03) x Pixie Fay Battle Under Stars (CRX n 24)
CRX I / CRX n FI SK LO 1926966 FI*Villains Cry-Baby Uros Pennut 4-7 kk
FI*Claypond's Kaspar (CRX b 09) x FI*Villains Ah Kui Peen (CRX n 31)
CRX I / CRX ns FI SK LO 1819818 FI*Piupaws Donkey Kong Uros Kastraatti
FI*Piupaws Ascalon (CRX ns 24) x FI*Piupaws Elisabeth Lukas (CRX n)
CRX I / CRX o FI SK LO 1717294 FI*Claypond's Farceur Uros Grand International Premior
Cookie's Story Lover of Claypond's (CRX b) x Lelithe des Nesmes (CRX b 24)
CRX II / CRX n 01 FI SK LO 1926662 FI*Sweetpurr's Where's My Sash And Crown Naaras Pennut 4-7 kk
FI*Sweetpurr's Pleasure Zone (CRX a 01) x FI*Sweetpurr's Kinky Boots (CRX f 03)
CRX II / CRX n 09 FI SK LO 1926708 LV*Kotinuca Double Coffee Uros Nuoret 7-10 kk
UA*Zolota Hvilya Delightful Gift (CRX d 01 33) x LV*Kotinuca Bonneville (CRX f)
CRX III / CRX e FI SK LO 1926904 FI*Sirpaleen Ninetto Davoli Uros Pennut 4-7 kk
FI*Saca's Radiant Snow Whirls (CRX n 33) x FI*Saca's Comtesse de la Crème (CRX e)
CRX III / CRX f FI SK LO 1925831 FI*Clamoris Lavinia Naaras Nuoret 7-10 kk
FI*Sirpaleen Caspian Apollon (CRX d) x FI*KittyLady's Black Widow (CRX f)
CRX III / CRX g FI SK LO 1926903 FI*Sirpaleen Marlene Dietrich Naaras Pennut 4-7 kk
FI*Saca's Radiant Snow Whirls (CRX n 33) x FI*Saca's Comtesse de la Crème (CRX e)
CRX III / CRX h FI SK RX 1923467 FI*Derekaz Some Like It Hot Naaras International Champion
FI*Spectrolite Celebration (CRX d 09 24) x FI*Derekaz Nymphomaniak (CRX n 24)
CRX IV / CRX f 01 FI SK LO 1614786 FI*Alchemist Bollinger Naaras Supreme Champion
FI*Alchemist Ace of Spades (CRX n 03 33) x FI*Alchemist Petit Meslier (CRX f 03)
CRX IV / CRX f 03 FI SK LO 1926744 FI*Sirpaleen Kiara Chibi Catriona Naaras Pennut 4-7 kk
FI*Telltail's Unchained (CRX d 03) x FI*Sirpaleen Adalia Artemis (CRX g)
CRX IV / CRX f 03 FI SK LO 1927091 FI*Spectrolite Saaronin lilja Naaras Pennut 4-7 kk
FI*Spectrolite Juhannustaika (CRX d 22) x FI*Alchemist Bollinger (CRX f 01)
CRX V / CRX n 24 FI SK LO 1507421 FI*Sweetpurr's 'Cuz I Can Uros Supreme Premior
Selena Light's Russian Lover (CRX n) x Pixie Fay Battle Under Stars (CRX n 24)
CRX VII / CRX j 31 FI SK LO 1926908 FI*Harhaman Accursed Annabelle Naaras Pennut 4-7 kk
FI*Villains Hillbilly Billy (CRX n) x FI*Villains Tohuvabohu Lill (CRX g 31)
CRX VII / CRX n 31 FI SK LO 1821672 FI*Villains Ah Kui Peen Naaras Avoin
Travis Eledhrim of Claypond's (CRX a 32) x FI*Claypond's In Advance (CRX h)
CRX VIII / CRX n 03 33 FI SK LO 1611081 FI*Alchemist Abracadabra Uros Premior
Kaylee's Hot & Spicy (CRX d 23) x FI*Alchemist Queen of Hearts (CRX f 09 33)
EUR as 22 FI SRK RX 43503 FI*Feronian Excelsior Uros Supreme Premior
Kissankellon Robin Aragorn (EUR es 22) x FIN*Feronian Solidago Nana (EUR a 22)
EUR d 22 FI SK RX 1613220 FI*Feronian Kesäleimu Uros Supreme Champion
FI*Feronian Excelsior (EUR as 22) x FI*Feronian Gloriosa (EUR d 22)
EUR ns 22 FI SK RX 1821300 FI*Pikku-Piun UB40 Naaras Kastraatti
FI*Pikku-Piun Dunedain (EUR n 22) x FI*Pikku-Piun Jääkukka (EUR ns 22)
EXO f 03 22 FI SRK LO 1300796 FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo Naaras Supreme Premior
S*IxiDixi's Four Tops (EXO d 22) x FIN*Nipsu-Nappulan High Tech (PER a 01)
EXO n FI SK LO 1405920 FI*AzuLejo's Deep Silent Complete Naaras Supreme Champion
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
EXO n 22 FI SK LO 1821636 Ayser's ZZ Top Uros Grand International Champion
Shuturi's Black Label 4 Ayser (EXO n) x FI*Aamukasteen Generation-X (EXO n 22)
HCL Miisa Naaras Kotikissat
HCL Molly Naaras Kotikissat
HCL Molly Naaras Veteraani
HCL Santtu Uros Kotikissat
HCS Kiusa Uros Kotikissat
HCS Oswald Uros Kotikissat
HCS Sirkku Naaras Kotikissat
HCS Sissi Naaras Kotikissat
HCS Taatena Uros Kotikissat
HCS Una Naaras Kotikissat
KOR FI SK LO 1819992 FI*Kattihovin Dai-ichi Musume Naaras Kastraatti
DK*Meejai Been Fan-Fayo (KOR ) x FI*Mythai Rochana Rak Jing (KOR )
KOR FI SK LO 1924473 FI*Vekkuliverstaan Daenerys Targaryen Naaras Avoin
FI*Helmi's Jai Tha-haan (KOR ) x FI*Vekkuliverstaan Rosemary Woodhouse (KOR )
MAN 51-52 / MAN e 51 FI SK RX 1611885 FI*Maikain Pulla Won Vung Uros Supreme Champion
FI*Conan Lontrus (MAN d 23 51) x FI*Pikkeen Fariini (MAN f 24 51)
MCO I / MCO a FI SK LO 1821960 FI*LovelyLife X-Box Xavier Uros Avoin
FI*LovelyLife Redrunner Roo (MCO es 23) x FI*LovelyLife Vive L'amour Vivian (MCO a)
MCO II / MCO a 09 FI SK LO 1717952 FI*Easylife's King of Thunder Uros Grand International Champion
Archie Mister Mega (MCO a 25) x S'Ally BJ Axis Star, CZ (MCO f 09)
MCO III / MCO n 25 FI SK LO 1923686 FI*NineTales Prince Charming Uros Kastraatti
Atlantic Acadia's Quest For Fire (MCO n 25) x FI*NineTales Million Dollar Baby (MCO g 22)
MCO IV / MCO a 09 22 FI SK LO 1926540 FI*Moggi Ole Karkki Uros Pennut 4-7 kk
RU*Unicum Lucifer (MCO d 09 22) x Lamú SilLynx (MCO n 09)
MCO IV / MCO n 03 22 FI SK LO 1927136 FI*Keenukollin Joonatan Uros Pennut 4-7 kk
FI*MaineQueen Rock Me (MCO ds 03 22) x FI*Moggi Iiris Kohvee (MCO n 09 22)
MCO IV / MCO n 03 22 FI SK LO 1924615 FI*LovelyLife Hello World I'm Harald Uros Kastraatti
DK Sivkjær's Claba Viking (MCO d 02 21) x IT*Clabacoon's Cimone Dolce Vita (MCO fs 09)
MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1924182 FI*BellaAmare's Captain America Uros Kastraatti
FI*MaineQueen Rock Me (MCO ds 03 22) x FI*BellaAmare's Diamonds Are Forever (MCO ns 09 22)
MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1924378 FI*Goldenstream's Cowboy Uros Kastraatti
FI*LovelyLife Up And Go Uula (MCO n 09 22) x FI*Goldenstream's Ultra Bra (MCO a 03 22)
MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1821837 FI*Lionstyle Super Trouper Uros Kastraatti
FI*Abbas-Coons Ilmari (MCO n 22) x FI*Hiesun Kultasiipi (MCO f 03)
MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 2027769 FI*Lionstyle This Is Your Life Naaras Pennut 4-7 kk
FI*Abbas-Coons Ilmari (MCO n 22) x FI*Hiesun Kultasiipi (MCO f 03)
MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1611444 FI*NineTales Lady Leonita Naaras International Premior
FI*KingLeo's Blackadder (MCO n) x FI*NineTales Edna Mode (MCO f 03 22)
MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1718970 FI*NineTales Oh My Goddess Naaras International Champion
Atlantic Acadia's Quest For Fire (MCO n 25) x FI*NineTales Lady Leonita (MCO n 09 22)
MCO IV / MCO n 09 24 FI SK LO 1926952 FI*Chamberlain Shmi Skywalker Naaras Pennut 4-7 kk
FI*Chamberlain Yes I'm Ready (MCO n 09 22) x FI*Chamberlain Born To Be A Star (MCO g 23)
MCO V / MCO d 23 FI SK LO 1926865 FI*Mahtitassun Qjalla Uros Pennut 4-7 kk
Halvar vom Postsee (MCO n 23) x FI*SolarWind's Hestia (MCO gs 09)
MCO VI / MCO d 03 22 FI SK LO 1925755 FI*Ameliinan Domenik Uros Nuoret 7-10 kk
FI*LovelyLife Up And Go Uula (MCO n 09 22) x FI*Ameliinan Adrina (MCO f 09 22)
MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 1926955 FI*Chamberlain Saesee Tiin Uros Pennut 4-7 kk
FI*Chamberlain Yes I'm Ready (MCO n 09 22) x FI*Chamberlain Born To Be A Star (MCO g 23)
MCO VI / MCO f 03 FI SRK LO 1403286 FI*Goldenstream's Woman in Red Naaras International Premior
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*Goldenstream's Ultra Bra (MCO a 03 22)
MCO VI / MCO f 03 22 FI SK RX 1925255 FI*Hiawatha Allative Naaras Avoin
FI*MaineQueen Rock Me (MCO ds 03 22) x FI*Hiawatha Night Train (MCO n 09 22)
MCO VI / MCO f 03 22 FI SK LO 1924616 FI*LovelyLife Hello World I´m Tara Naaras Avoin
DK Sivkjær's Claba Viking (MCO d 02 21) x IT*Clabacoon's Cimone Dolce Vita (MCO fs 09)
MCO VI / MCO f 09 24 FI SK LO 1926158 FI*Moggi Nonparelli Elli Naaras Nuoret 7-10 kk
Battle Creek's Allegro (MCO d 09 22) x FI*Moggi Jam Balaya (MCO f 03 24)
MCO VI / MCO g 09 22 FI SK LO 2027235 FI*LovelyLife Singing in the rain Mimosa Naaras Pennut 4-7 kk
FI*Tigerworld New Year`s Magic (MCO n 09 22) x FI*Goldenstream's Wild Flower (MCO g 03 22)
MCO VI / MCO g 09 22 FI SK LO 1926538 FI*Moggi OrWokki Naaras Pennut 4-7 kk
RU*Unicum Lucifer (MCO d 09 22) x Lamú SilLynx (MCO n 09)
MCO VII / MCO ds 22 FI SK LO 1821376 FI*BellaAmare's Flying Camberwell Beauty Naaras Champion
FI*LovelyLife Redrunner Roo (MCO es 23) x FI*BellaAmare's Butterfly of Hope (MCO fs 09 22)
MCO VII / MCO ns FI SK RX 1925812 FI*Pinewoods Easy Livin' Uros Nuoret 7-10 kk
ES*Gattacamoon Challenger (MCO n 22) x FI*Pinewoods Dizzy Miss Lizzy (MCO fs)
MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 1924413 FI*BellaAmare's Ice Age Sylvia Naaras Avoin
FI*Goldenstream's Adventure of a Lifetime (MCO n 09 23) x FI*BellaAmare's Butterfly of Hope (MCO fs 09 22)
MCO VII / MCO ns 25 FI SK LO 1925078 FI*HeavyMeows Queen Akasha Naaras Kastraatti
FI*Easylife's King of Thunder (MCO a 09) x FI*HeavyMeows From the Heaven of my Heart (MCO fs 22)
MCO VIII / MCO as 09 22 FI SK LO 1716886 FI*NomenEst Ivanhoe Uros Supreme Premior
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*NomenEst Doris Day (MCO n 03 22)
MCO VIII / MCO fs 03 22 FI SK LO 1924617 FI*LovelyLife Hello World I'm Renata Naaras Avoin
DK Sivkjær's Claba Viking (MCO d 02 21) x IT*Clabacoon's Cimone Dolce Vita (MCO fs 09)
MCO VIII / MCO fs 09 22 FI SK RX 1925254 FI*Hiawatha Inessive Naaras Kastraatti
FI*MaineQueen Rock Me (MCO ds 03 22) x FI*Hiawatha Night Train (MCO n 09 22)
MCO VIII / MCO ns 03 22 FI SK RX 1925258 FI*Hiawatha Ablative Uros Kastraatti
FI*MaineQueen Rock Me (MCO ds 03 22) x FI*Hiawatha Night Train (MCO n 09 22)
MCO VIII / MCO ns 09 FI SK LO 1923810 FI*HeavyMeows King in the North Uros Avoin
FI*Easylife's King of Thunder (MCO a 09) x FI*Escape's Yankee Rose (MCO ns)
MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 1923363 FI*Ameliinan Capuzino Uros Premior
Battle Creek's Allegro (MCO d 09 22) x FI*Ameliinan Yamila (MCO ns 09)
MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 1717297 FI*Moggi Ice Dream Naaras International Champion
FI*ZiBaZoon Dominus Maximus (MCO n) x FI*Moggi Cate Pilleri (MCO ns 03 24)
MCO VIII / MCO ns 09 23 FI SK LO 1924409 FI*BellaAmare's Ice Age Manfred Uros Kastraatti
FI*Goldenstream's Adventure of a Lifetime (MCO n 09 23) x FI*BellaAmare's Butterfly of Hope (MCO fs 09 22)
NEM I / NEM a 21 FI SK LO 1927089 FI*Pikku-Priin Iitin Tiltu Naaras Pennut 4-7 kk
Ural Gold Nympha (NEM a 21) x FI*Pikku-Priin Fiona (NEM n 21)
NEM II / NEM as 09 21 FI SK LO 1923494 Lunarsky LucianAurora Uros International Champion
Komilfo D*Pryanik (NEM ns 09 21) x Luciana Zhemchug Nevy (NEM as 03 21)
NEM II / NEM f 09 FI SK LO 2027345 FI*Pikku-Priin Jos Tulevana Suvena Naaras Pennut 4-7 kk
Samoel Erra Cherubino*PL (NEM d) x Charinitha Perelka*PL (NEM a 09 21)
NEM II / NEM ns 09 21 FI SK LO 1925271 FI*Giramir's Crazy Cooper Uros Nuoret 7-10 kk
Lunarsky LucianAurora (NEM as 09 21) x FI*Giramir's Aurora (NEM ns 21)
NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1719080 NO*Kerrs Pink's Doux d'Henry Uros Supreme Champion
DK*Sakeena's Aston Martin (NFO ds 09 22) x (N)Tingoskattens Betty Boop (NFO a 09)
NFO III / NFO n 22 FI SK LO 1822937 DK Kitura's Eliana Naaras Champion
Namir Abyad De Maison Blanche (NFO ns 22) x DK Kitura's Lady-burn (NFO n 22)
NFO III / NFO n 24 FI SK LO 1924383 FI*Poutapäivän Kickstart My Heart Uros Kastraatti
FI*Tähtitassun Aleksanteri (NFO e 09 22) x FI*WitSarin Lenita (NFO n 24)
NFO IV / NFO a 09 22 FI SK LO 1926717 FI*Siniidan Vatruska Naaras Pennut 4-7 kk
NO*Kerrs Pink's Doux d'Henry (NFO n 09) x Rainbow Brite La Peyre*ES (NFO gs 03 22)
NFO IV / NFO n 02 21 FI SK LO 1405469 FI*Siniidan Serenade of Water Naaras Grand International Premior
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1717381 FI*GoldenFurry's Champion Charolais Naaras Grand International Champion
Oliver James Forest Myths (NFO n 09) x Sterrenkatten's Radiohead (NFO a 22)
NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1820414 FI*GoldenFurry's Maroon Maize Uros Grand International Champion
CH*Athos am Baerenbach (NFO w) x Sterrenkatten's Radiohead (NFO a 22)
NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1611094 FI*WitSarin Miranda Naaras Grand International Premior
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
NFO IV / NFO n 09 23 FI SK LO 1613193 Sterrenkatten's St. Etienne Uros Supreme Champion
CH*Athos am Baerenbach (NFO w) x Katie Escarlata Vikingo*ES (NFO n 09 24)
NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 2027963 DK Vorbeck's Machoi Uros Pennut 4-7 kk
IT*Eryn Galen Daddy Twofoot (NFO n 09 24) x S*Pysida's Azalea (NFO f 02 21)
NFO IX / NFO w FI SK LO 1926707 Feng-Shui Forest Myths Naaras Nuoret 7-10 kk
CH*Athos am Baerenbach (NFO w) x Ingrid de Valaskjalf (NFO n 09 22)
NFO IX / NFO w FI SK LO 1716679 FI*Neige-Cristal's Delicieux Coco Naaras Supreme Champion
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
NFO V / NFO f FI SK LO 1926846 Tordal's Elsa Naaras Nuoret 7-10 kk
Nelwin Luciano (NFO d 09 22) x S*Zygot's Wiki-Waki-Woo (NFO n 09)
NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 1717345 (N)Fodnaheia's Maffeo Uros Grand International Champion
(N)Fodnaheia's Harry Pepper, JW (NFO n 09 24) x S*Cederskogens Stina Sten (NFO f 03 22)
NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 1924239 FI*Glyrien's Prince George Uros Kastraatti
FI*WitSarin Simca (NFO d 09 24) x FI*Glyrien's Princess Estelle (NFO d 09 22)
NFO VI / NFO d 09 24 FI SK LO 1716111 FI*WitSarin Simca Uros International Champion
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x FI*Tähtitassun Sweet Adeline (NFO f 09 22)
NFO VI / NFO e 09 22 FI SK LO 1715860 FI*Tähtitassun Aleksanteri Uros Supreme Champion
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
NFO VI / NFO f 01 21 FI SK LO 1925072 FI*Siniidan Rebirth Flame Naaras Avoin
FI*Siniidan Glacier Express (NFO n 01 21) x (N)Migoto's Embla (NFO f 03 24)
NFO VI / NFO f 03 24 FI SK LO 1509948 (N)Migoto's Embla Naaras Supreme Champion
S*Dalkullans Billy Bisquit (NFO d 09 24) x (N)Migoto's Sarah, DVM (NFO f 03 22)
NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 1716104 FI*WitSarin Regina Naaras Grand International Premior
FI*Tähtitassun Romantic Road Runner (NFO d 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
NFO VI / NFO f 09 24 FI SRK LO 85073 FI*Felicis Enna Naaras Supreme Premior
FIN*Godfather's Ziggy Stardust (NFO e 09) x FIN*Heinuntuvan Kreetta (NFO n 09 22)
NFO VI / NFO f 09 24 FI SRK LO 85073 FI*Felicis Enna Naaras Veteraani
FIN*Godfather's Ziggy Stardust (NFO e 09) x FIN*Heinuntuvan Kreetta (NFO n 09 22)
NFO VIII / NFO ds 09 23 FI SK LO 1508213 FI*GoldenFurry's First Glance Uros Supreme Champion
FI*Nalle-Puhin Gil Grissom (NFO a 09 23) x FI*Catpros Altai anemone (NFO ds)
NFO VIII / NFO fs 02 21 FI SK LO 1715098 FI*Koivunpesän Lankku Naaras International Premior
FI*GoldenFurry's First Glance (NFO ds 09 23) x FI*Ninatte's Voodoo (NFO n 02 21)
NFO VIII / NFO ns 03 Zanta North Cape*RU Naaras International Champion
Asgard Dikaya Krassa (NFO n 02) x Christian North Cape*RU (NFO ns 09 24)
OCI b 24 FI SK LO 1925686 FI*Moosegrove Tom Sawyer Uros Nuoret 7-10 kk
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FI*Moosegrove Kiara (OCI n 24)
OCI bs 24 FI SK LO 1925176 FI*SpottyDotty Hemuli Uros Avoin
FI*Amare-Cattus Eetu Eevertti (OCI bs 24) x FI*SpottyDotty Leonore (OCI b 24)
OCI n 24 FIN SRK RX 30558 FIN*Moosegrove Herói Honrado Uros Supreme Premior
FIN*Moosegrove Fenix Fernando (OCI n 24) x N*Mendels Freya of Moosegrove (OCI b 24)
OCI n 24 FIN SRK RX 30558 FIN*Moosegrove Herói Honrado Uros Veteraani
FIN*Moosegrove Fenix Fernando (OCI n 24) x N*Mendels Freya of Moosegrove (OCI b 24)
OSH a 24 FI SK LO 1924043 FI*LoudMeow Blue Wind Naaras Avoin
Hermes v. Imporio A (OSH b 24) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
OSH a 25 FI SK LO 1819721 FI*LoudMeow Born on the Sun Uros Grand International Premior
FI*Major Cowboy From Hell (OSH c 25) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
OSH a 25 FI SK LO 1819722 FI*LoudMeow Here Comes The Sun Uros Grand International Champion
FI*Major Cowboy From Hell (OSH c 25) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
OSH a 25 FI SRK LO 1403619 FI*LoudMeow Stella by Starlight Naaras Supreme Premior
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
OSH b 24 FI SK LO 1821947 Hermes v. Imporio A Uros Kastraatti
Mario Barry (SIA c 21) x Evolet v. Imporio A (OSH f 03)
OSH b 24 FI SK LO 1821947 Hermes v. Imporio A Uros Siitos
Mario Barry (SIA c 21) x Evolet v. Imporio A (OSH f 03)
OSH c 24 FI SK LO 1614725 FI*LoudMeow Full Moon Uros Supreme Premior
FI*Plan-A Jussi Murikka (SIA c) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
OSH c 24 FI SK LO 1614728 FI*LoudMeow Magic Moon Naaras Kastraatti
FI*Plan-A Jussi Murikka (SIA c) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
OSH c 24 FI SK LO 1927015 FI*LoudMeow Magica Naaras Pennut 4-7 kk
Hermes v. Imporio A (OSH b 24) x FI*LoudMeow Magic Moon (OSH c 24)
OSH c 24 FI SK LO 1614727 FI*LoudMeow Moonshine Uros Supreme Premior
FI*Plan-A Jussi Murikka (SIA c) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
OSH cs 25 FIN SRK RX 29405 FIN*Desmodus Popeye Uros Grand International Premior
Henry della Luna di Tina (OLH bs 25) x FIN*Desmodus Mini Mii (OSH bs 24)
OSH n FI SK LO 1405319 FI*Curnauskiss Paint In Black Uros International Premior
FI*Mummeli Dinazinho Sepe (OSH d 25) x FI*Curnauskiss I Will Stay (BAL f)
OSH n 03 FI SK LO 1923958 Apocalyptica Zorro Uros Grand International Champion
Siamesis Jackpot (OSH n 03) x Rihanna Amulet Del Iris (OSH n)
OSH n 24 FI SK LO 1924040 FI*LoudMeow Colors of the Wind Naaras Champion
Hermes v. Imporio A (OSH b 24) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
OSH p 25 FI SK LO 1819724 FI*LoudMeow Sunset Superman Uros Grand International Premior
FI*Major Cowboy From Hell (OSH c 25) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
OSH w SE*Utopia Nova Whispers of Winters Uros Premior
PER d FI SK LO 1509133 FI*Kultaviiksen Odessa Naaras Champion
One Way Ticket von La'Noitan (PER d) x FIN*Kultaviiksen Annabella (PER f 22)
PER d FI SRK LO 86964 FI*Sabrimin Prince Uros Premior
DK*Star Wars Mace Windu of Mandrake (PER n) x FIN*Sabrimin Mamma Mia! (PER d)
PER d FI SRK LO 86964 FI*Sabrimin Prince Uros Veteraani
DK*Star Wars Mace Windu of Mandrake (PER n) x FIN*Sabrimin Mamma Mia! (PER d)
PER d 22 FI SK LO 1925996 FI*Sabrimin Helios Uros Nuoret 7-10 kk
FI*Sabrimin Will Ha Dig (EXO n 24) x FI*Sabrimin Here Comes The Sun (PER f 22)
PER ds 01 Heinroos Franz Uros Nuoret 7-10 kk
Diamond if Cesar of Heinroos (PER ) x EE*Desiree of Heinroos Gerbera (PER fs 02)
PER ds 11 FI SK LO 1611254 FI*Kultaviiksen Poseidon Uros Grand International Champion
FI*Kultaviiksen Don Juan (PER n) x Kuutsas Summer Storm (PER fs)
PER e 03 22 FI SK LO 1927126 FI*Epiones Eowyn Estelle Naaras Pennut 4-7 kk
FI*Epiones Almost Famous (PER ds 03 22) x FI*Precious Moonbeam (PER g)
PER e 33 FI SK LO 1926504 Sinihuiskan HokkusPokkus Uros Pennut 4-7 kk
Sinihuiskan Fenix (PER n 33) x Endless Tale Be a Dream (PER e 33)
PER fs 02 EE*Esmeralda Heinroos Naaras Avoin
Ark Star Maksim of Heinroos (PER n 01 21) x EE*Elisabeth Heinroos Gerbera (PER es 02)
PER fs 22 FI SK LO 1927125 FI*Epiones Kissed by Fire and Ice Naaras Pennut 4-7 kk
FI*Epiones Almost Famous (PER ds 03 22) x FI*Precious Moonbeam (PER g)
PER g 03 FI SK LO 1927127 FI*Epiones Masters Know How to Camouflage Naaras Pennut 4-7 kk
FI*Epiones Almost Famous (PER ds 03 22) x FI*Precious Moonbeam (PER g)
PER n 22 FI SK LO 1926734 FI*Ayser's Arctic Beauty Naaras Pennut 4-7 kk
Shuturi's Black Label 4 Ayser (EXO n) x Ayser's Iwanka (EXO n 24)
PER n 33 FI SK LO 1613933 Sinihuiskan Fenix Uros Grand International Champion
Sinihuiskan XabiAlonso (PER a 21 33) x Sinihuiskan Delilah (PER n 33)
PER ns FI SK LO 1926102 FI*Kultaviiksen Smokey Wilson Uros Nuoret 7-10 kk
FI*Kultaviiksen Don Juan (PER n) x Kuutsas Summer Storm (PER fs)
RAG a 03 FI SK LO 1406278 FI*Celestial's Poison Girl Naaras Supreme Premior
FI*Celestial's GunBert (RAG a 03) x FI*Celestial's Heaven on Earth (RAG f 04)
RAG a 03 FI SK LO 1821612 FI*Celestial's Sano Mua Rehtoriks Uros Premior
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x FI*BlackRain's Impossible To Resist (RAG a 03 21)
RAG a 03 FI SK LO 1925585 FI*Collicatin Golden Glimmer Uros Nuoret 7-10 kk
Raggtown Mr Nash 2 U (RAG n 03) x FI*Collicatin Old Vanilla (RAG a 04)
RAG a 03 FI SK LO 1926469 FI*Stardoll's Raindrop Naaras Pennut 4-7 kk
FI*Stardoll's Blue Galaxy (RAG a 04) x FI*Stardoll's Vaniljhjärta (RAG a 03)
RAG a 04 FI SK LO 1926555 FI*Collicatin Anemone Pavonina Naaras Pennut 4-7 kk
Raggtown Mr Nash 2 U (RAG n 03) x FI*Collicatin Die For You (RAG n)
RAG a 04 FI SRK LO 1403538 FI*Lukanpuron Corona Borealis Uros Grand International Premior
FI*Shyshaman's Star of Ivanhoe (RAG a 03) x FI*Riverknee Kangaroo Ridge (RAG n)
RAG d 04 FI SK LO 1924890 FI*BlackRain's Quaint Kid Uros Champion
Chester Bright Crystall, CZ (RAG n 04) x FI*BlackRain's Miss Perfect (RAG e 03 21)
RAG f 03 FI SK LO 2027260 FI*Celestial's Mä Oon Timantti Naaras Pennut 4-7 kk
S*Gunbertus Gabriel (RAG d 04) x FI*Celestial's Aston Martin Valkyrie (RAG n 03)
RAG g 04 FI SK LO 1716524 FI*Collicatin Hempeä Helmi Naaras International Champion
FI*Dolldesire's Ukko (RAG n 04) x FI*Uniklubin Tirlittan (RAG g 04)
RAG g 04 FI SK LO 1510216 FI*Uniklubin Tirlittan Naaras Grand International Champion
FI*Uniklubin Hotti-Katti (RAG d) x S*Norrtassen's Selma (RAG n 04)
RAG n 03 FI SK LO 1925762 FI*Collicatin Only So Funny Uros Nuoret 7-10 kk
Raggtown Mr Nash 2 U (RAG n 03) x FI*Collicatin Only One Olga (RAG n 04)
RAG n 03 FI SK LO 1718120 FI*Stardoll's Dark Matter Uros International Premior
FI*Stardoll's Blue Galaxy (RAG a 04) x SE*CherryPop's Mew (RAG n 04)
RAG n 04 FI SK LO 1925560 FI*Celestial's Sexy WoW Naaras Nuoret 7-10 kk
NO*Noble Origins' Prince Carl Philip (RAG n 04) x FI*Celestial's Locked Out of Heaven (RAG n 04)
RAG n 04 FI SK LO 1925378 PL*My Butterfly Shira Naaras Champion
Eulalie Indigo Dream (RAG n 03) x SE*Klausus Ida Blue (RAG a 04)
RUS FI SK LO 1822676 FI*BlueLair's Pastel Uros Premior
FI*BlueLair's Konstantin (RUS ) x FI*BlueLair's Inanna (RUS )
RUS FI SRK LO 42023 FI*Hana-Bi Liù Naaras Grand International Premior
FI*Muskatz's Beethoven (RUS ) x FI*Hana-Bi Taikatalvi (RUS )
RUS FI SRK LO 42023 FI*Hana-Bi Liù Naaras Veteraani
FI*Muskatz's Beethoven (RUS ) x FI*Hana-Bi Taikatalvi (RUS )
RUS FI SK LO 1923169 FI*IvanaKallio's FollowMe Uros Champion
Amadeus vom Wolfsee (RUS ) x S*Kyanos Helene (RUS )
RUS FI SK LO 1924905 FI*Kiamin Pasha Uros Kastraatti
Gvidon Saltanovich Dunoe (RUS ) x FI*Kiamin Millefeuille (RUS )
SBI a FI SK LO 1925109 GR*Birmangel Cognac Uros Avoin
GR*Birmangel Blade Runner (SBI n) x GR*Birmangel Karma (SBI n)
SBI b FI SK LO 1925210 FI*Helin's Fiona Naaras Avoin
S*Chimär's Kornelius (SBI a) x FI*Helin's Elviira (SBI h)
SBI b FI SK LO 1819198 FI*Tamus Up! Naaras Avoin
Demian Åwe's Scania till Tamus (SBI b) x FI*Tamus Healey (SBI g)
SBI d FI SK RX 1926960 FI*HiisKaus Aarnivalkea Uros Pennut 4-7 kk
S*Varicella's Lilac Banzi (SBI c) x S*SagaStar's Electra (SBI d)
SBI d FI SK RX 1822000 S*SagaStar's Electra Naaras International Champion
S*Trinity's Zingo (SBI d) x S*SagaStar's Peppina (SBI f 21)
SBI f FI SK LO 1715452 FI*Saca's Mystic Taiga Naaras Avoin
FI*Saca's Kenzie the Knight (SBI c) x Lara Croft Mystery Mask*RU (SBI f)
SBI j 21 FI SK RX 1925939 Demian Bluesgirl Naaras Nuoret 7-10 kk
Demian Rasputin (SBI e 21) x Rockabilly Rose v.Meingold (SBI c)
SBI n FI SK LO 1822445 FI*Fairygold's Urho Autumn Greatness Uros Avoin
FI*Touchant Renault Unique (SBI d) x FI*Fairygold's Blue Princess Alma-Odessa (SBI a)
SBI n FI SRK LO 41288 FI*Harebell Emilia Naaras Supreme Premior
FIN*Globel's Camelot Figaro (SBI n 21) x FIN*Harebell Zelda (SBI h)
SBI n FI SRK LO 41288 FI*Harebell Emilia Naaras Veteraani
FIN*Globel's Camelot Figaro (SBI n 21) x FIN*Harebell Zelda (SBI h)
SIA a FI SK LO 1717146 FI*Plan-A Fifty Sixty Naaras Grand International Premior
FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla (SIA c) x FI*Plan-A Mon Dieu (SIA a)
SIA c FI SK LO 1926405 FI*Mummeli Violetinha Daalia Naaras Nuoret 7-10 kk
FI*Mummeli Queeninho Emilio (BAL c) x FI*Mummeli Veerazinha Violet (SIA c)
SIA c FI SK LO 1406163 FI*Plan-A Jussi Murikka Uros Supreme Premior
FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla (SIA c) x FI*Kelmikerhon Elegia (SIA a)
SIA c FI SK LO 1406163 FI*Plan-A Jussi Murikka Uros Siitos
FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla (SIA c) x FI*Kelmikerhon Elegia (SIA a)
SIA h 21 FI SK LO 1718153 FI*SunSarin Bijou Naaras Avoin
FI*Tabbytassun Asser (OSH n 24) x FI*Clamoris Isadora (SIA e 21)
SIA n FI SK LO 1925800 FI*Kelmikerhon Signe B. Naaras Nuoret 7-10 kk
Laziza Mafdet-Murano (SIA n) x DK*LihmeRex Kenaia (SIA n)
SIB II / SIB n 09 FI SK LO 1508402 FI*Lumikissan Venni Vekkuli Naaras Grand International Champion
FI*Alizarin Captain Morgan (SIB n 22) x FI*Lumikissan Morsmaikku (SIB n 09 24)
SIB V / SIB fy 22 FI SK LO 1821513 FI*Raitamäen Doris Naaras Kastraatti
FI*Amurin Kadmiel (SIB dy 22) x FI*Apachiris Egwene (SIB n 24)
SIB V / SIB ny 11 FI SK LO 1924821 FI*Igora Dosifeja Naaras Avoin
FI*Igora Alekseij (SIB ny 11) x FI*Igora Varvara (SIB fy 09 24)
SIB VI / SIB d 09 24 FI SK LO 1925927 FI*Vilukissan Aikataika Naaras Nuoret 7-10 kk
FI*Lumikissan Grand Slam (SIB d 09 22) x FI*Lumikissan BlingBling (SIB ds 09 11)
SIB VII / SIB ns 24 FIN SRK LO 76696 FIN*Tuiskutassun Black Maria Naaras Veteraani
FIN*Lumikissan JummiJammi (SIB n 09 23) x FIN*Sibcoon's Dragon Lady (SIB ns 24)
SIB VII / SIB ns 24 FIN SRK LO 76696 FIN*Tuiskutassun Black Maria Naaras Supreme Premior
FIN*Lumikissan JummiJammi (SIB n 09 23) x FIN*Sibcoon's Dragon Lady (SIB ns 24)
SIB VIII / SIB fs 09 24 FI SK LO 1924232 FI*Lumikissan MilliVanilli Naaras Avoin
FIN*Lumikissan Taikaviitta (SIB es) x FI*Lumikissan DollariHymy (SIB ns 09 24)
SIB VIII / SIB ns 02 21 FI SK LO 2027611 FI*Lumikissan Sheriffi Uros Pennut 4-7 kk
FI*Lumikissan Nopsajalka (SIB ns 03 24) x FI*Lumikissan CaramelliElli (SIB gs 09 24)
SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SRK LO 1301657 FI*Lumikissan Nopsajalka Uros Supreme Champion
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SK LO 2027613 FI*Lumikissan Salaisuus Naaras Pennut 4-7 kk
FI*Lumikissan Nopsajalka (SIB ns 03 24) x FI*Lumikissan CaramelliElli (SIB gs 09 24)
SIB VIII / SIB ns 09 24 FI SK LO 1612631 FI*Lumikissan Zumppendeeros Uros Grand International Champion
FI*Lumikissan SuperSankari (SIB d 09 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
SIN FI SK LO 1926224 FI*Anjupia's Chinga Cincam Ciuman Naaras Nuoret 7-10 kk
FI*Chai-lai Brave Benjamin (SIN ) x FI*Chai-lai Romantic Rosie (SIN )
SOM n FI SK LO 1926636 FI*Kharn-Ka Chanel Naaras Pennut 4-7 kk
FI*Kharn-Ka Your Choice (SOM n) x FI*Kharn-Ka Io (SOM n)
SOM n FI SK LO 1820857 FI*Kharn-Ka Ciaran Mojave Uros Grand International Champion
IT*X-Factor di Gens Rubra (SOM o) x FI*Kharn-Ka Inola (SOM n)
SOM n FI SK LO 2027263 FI*Kharn-Ka Heart of Gold Uros Pennut 4-7 kk
FI*Kharn-Ka Your Choice (SOM n) x FI*Kharn-Ka Frosty Wikolia (SOM n)
SOM n FI SK LO 1611486 FI*Kharn-Ka Io Naaras Supreme Champion
Tutankhamon di Gens Rubra (SOM n) x FI*Kharn-Ka Inola (SOM n)
SOM n FI SRK RX 36680 FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus Naaras Supreme Premior
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
SOM n FI SRK RX 36680 FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus Naaras Veteraani
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
SOM n FI SRK LO 38758 FI*Kharn-Ka Your Choice Uros Supreme Champion
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Queen Heart (ABY o)
SOM n FI SRK LO 38758 FI*Kharn-Ka Your Choice Uros Veteraani
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Queen Heart (ABY o)
SOM n FI SK LO 1926827 FI*Kisompa's Oriana Naaras Pennut 4-7 kk
FI*Vulpes Aither (SOM n) x FI*Lamadegaan Fullmoon Shadow (SOM n)
SOM n FI SK LO 1926825 FI*Kisompa's Orlando Uros Pennut 4-7 kk
FI*Vulpes Aither (SOM n) x FI*Lamadegaan Fullmoon Shadow (SOM n)
SOM n FI SK LO 1819577 FI*Lamadegaan Fine By Me Naaras Supreme Premior
(N)Villkattens Wilmer (SOM n) x FI*Kisompa's Kandelioússa (SOM n)
SOM n FI SK LO 1614777 FI*Vulpes Aither Uros Kastraatti
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Foxkiss Cissa thalassina (SOM n)
SPH I / SPH n FI SK RX 1923708 FI*Wanadoo Peter Parker Uros Kastraatti
FI*Wanadoo King Kong (SPH a) x FI*Wanadoo Invisible Girl (SPH f 21)
SPH II / SPH n 02 FI SK RX 1820268 FI*Hebblas Xiander Uros Grand International Premior
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x Newans Melissa (SPH f 01)
SPH III / SPH d 21 IDP*Vintermånen's Preacher Uros Champion
SPH III / SPH f FI SK LO 1716264 FI*Hebblas Viona Naaras Supreme Premior
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x FI*Hebblas Olivia (SPH d 03)
SPH IV / SPH f 03 FI SK RX 1924524 FI*Hebblas Ambermoon Naaras Avoin
RU*Talialida Oh My Darling Erast (SPH d 21) x Newans Melissa (SPH f 01)
SPH V / SPH f 03 33 FI SK RX 1820270 FI*Hebblas Ximena Naaras Supreme Premior
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x Newans Melissa (SPH f 01)
SRL II / SRL n 03 FI SK RX 1925419 FI*Cisciscats Bellini Uros Nuoret 7-10 kk
My Teddy Bear of Limerick (SRL n 03) x Julka Shillana*PL (SRL g 33)
SRS I / SRS b FI SK RX 1925730 FI*Gekkolacats Bruno Bastian Uros Nuoret 7-10 kk
FI*Hämynhäivän Pecan (SRS b 33) x Ijoelle Adorablecat*LT (SRS w)
SRS IX / SRS w FI SK RX 1925729 FI*Gekkolacats Blanco Snowball Uros Nuoret 7-10 kk
FI*Hämynhäivän Pecan (SRS b 33) x Ijoelle Adorablecat*LT (SRS w)
THA n FI SK LO 1927029 FI*SpotsAndPoints Hercules Uros Pennut 4-7 kk
FI*SpotsAndPoints Fritz (THA n) x Magic Thai Goblin's Yinella (THA n)
THA n FI SK RX 1923809 Magic Thai Goblin's Toto Uros International Champion
Magic Hopfe Cat's Kitay (THA b) x Magic Hopfe Cat's Bianca (THA a)
THA n FI SK LO 1926845 Winston Tajska Chata*PL Uros Nuoret 7-10 kk
Arseniy Sanchitos (THA n) x Lene Taikatalvi Musipusi (THA b)
TUA VII / TUA as FI SK LO 1923180 FI*Felesin Mira Luoti Naaras Avoin
Angoraphil Hyalite (TUA as 24) x FI*Felesin Regina (TUA w)
247 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Fonsén Mira 0
Jyrkinen Jaana 0
Lund Lone 0
Ojaniemi Sara 0
Roca Folch Yan 0
Saarela Veikko 0
Stoa Caroline 0
Turpeinen Riikka 0
8 tuomaria