Kes-Kis 93. kansainvälinen kissanäyttely
Järjestävä yhdistys Keski-Suomen kissayhdistys ry
Alkaa 21.3.2020 Loppuu 21.3.2020
Ilmoittautuminen alkaa 1.1.2020 Ilmoittautuminen loppuu 16.2.2020
Yleisöaika alkaa 0:00 Yleisöaika loppuu 0:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 0:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 0:00
Arvostelut alkavat 0:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 400   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@keskis.net
Paikka Jyväskylän Paviljonki, Lutakonaukio 12, Jyväskylä
Toimihenkilöt

Näyttelypäällikkö
Satu Tillanen-Toivanen satu.tillanen-toivanen(at)keskis.net, puh. 040 832 7209. Yhteydenotot mieluiten sähköpostilla.

Näyttelysihteeri
Minna Saari, show(at)keskis.net, Kalervontie 5 A 6, 05830 Hyvinkää, puh. 0400 494 699 (iltaisin klo 17 jälkeen). Yhteydenotot mieluiten sähköpostilla.

Pääassistentti
Eeva-Leena Juntunen, assistentit(at)keskis.net

Ruusukesihteeri
Leena Oksanen leena.oksanen(at)keskis.net

Myyntipaikat ja rotupöydät Showlinkin kautta
Erika.Paqvalin-Skurnik(at)showlink.fi
Lisätietoja Näyttely on peruttu.

Kissanäyttelymme peruunnuttua ryhdymme näyttelymaksujen palautustyöhön. Talousvastaavamme ja näyttelysihteerimme hoitavat maksupalautuksia päivätyönsä jälkeen iltaisin ja viikonloppuisin. Palautukset aiheuttavat runsaasti ylimääräistä työtä, joten pyydämme toimimaan ohjeen mukaisesti ja välttämään muita yhteydenottoja.

Maksettu rahalla (tilisiirto):
Maksun takaisin saamiseksi maksutiedot (kissan virallinen nimi, EMS-koodi, omistajan nimi ja IBAN-muotoinen tilinumero) on toimitettava osoitteeseen elina.jarvinen@keskis.net viimeistään 14 vuorokauden sisällä "peruutusvahvistuskirjeen" lähettämisestä. Raha voidaan halutessanne muuttaa myös leimakoodiksi, joka toimitetaan teille tähän sähköpostiin. Ilmoitattehan viestissä, haluatteko palautuksen rahana vai leimakoodina. Leimakoodi vastaa yhtä ilmaista ilmoittautumista näyttelyymme. Veteraani- ja määrittelyluokan maksut sekä luettelomaksut palautetaan rahana, niitä ei voi muuttaa leimakoodeiksi. Puutteellisin tiedoin lähetetyt sähköpostit siirtyvät työjonossa viimeiseksi.

Maksettu leimakortilla:
Leimakortilla näyttelymaksun maksaneet saavat takaisinmaksun leimakoodina sähköpostiin, joten teidän ei tarvitse tähän viestiin vastata. Leimakoodi toimitetaan Omakissassa ilmoitettuun sähköpostiosoitteeseen, ja se vastaa leimakortin tavoin yhtä ilmaista ilmoittautumista näyttelyymme.

Kaverikissamaksut:
Jos olit ilmoittanut näyttelypäällikölle kaverikissan tulosta ja maksanut sen, niin mainitse tästäkin maksutietojen ilmoituksen yhteydessä.

Näyttelymaksupalautus tehdään Suomen Kissaliiton näyttelysääntöjen mukaisessa aikataulussa:
"Näyttelymaksupalautukset on tehtävä neljän (4) viikon sisällä siitä, kun järjestävä yhdistys on saanut näytteilleasettajalta palautukseen tarvittavat tiedot.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 46
2 93
3 64
4 100
Kotikissat 12
Yhteensä 315

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
ABY a FI SK LO 1926763 Thamos Viktor Uros Nuoret 7-10 kk Sara Ojaniemi
Velvetdamour Alesandro (ABY a) x Thamos Aida (ABY n)
ABY n FI SK LO 1926088 FI*Kermakupin Parantava Sade Uros Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa
FI*Furiosa Avenger (ABY n) x FI*Kermakupin Feel The Thunder (ABY n)
ABY n FI SK LO 1926627 FI*Nebuankhet Miklagard Overture Uros Pennut 4-7 kk Caroline Stoa
FI*Nebuankhet Perfect Me, Perfect Hue (ABY o) x IT*Dakar di Habashat (ABY n)
ABY n FI SK LO 1924133 Katniss Everdeen Housetiger*PL Naaras International Premior Caroline Stoa
Omnia Mea Holy Grail (ABY n) x Indiabi Miss Polonia (ABY p)
ABY o FI SK LO 1405588 FI*Redcheetah's Ruusu Naaras Supreme Premior Veikko Saarela
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Redcheetah's Aurora (ABY o)
ABY o FI SK LO 1820250 FI*Woodcocks Salazar Slytherin Uros Avoin Veikko Saarela
DK*Bifrost Which Wizardry is This (ABY n) x FI*Woodcocks A Kind Of Magic (ABY n)
ABY o FI SK LO 1611585 S*Primuz-Zezam Rozetta Naaras Grand International Champion Veikko Saarela
S*Rubensborg Blues Brother (ABY n) x (N)Ororina's Euphoria (ABY o)
ACS III / ACS a 22 FI SK LO 1821791 FI*Siriuksen ZariaCurl Naaras Avoin Yan Roca Folch
FI*Siriuksen TritonCurl (ACS n 22) x FI*Siriuksen GipsyRoseCurl (ACL n)
ACS III / ACS n 24 FI SK RX 1925722 FI*Siriuksen BahamaCurl Uros Nuoret 7-10 kk Yan Roca Folch
FI*Siriuksen ZaneCurl (ACS n) x FI*Siriuksen NidaCurl (ACS n 24)
BAL b FI SRK LO 40240 FI*Fercatin Nozay Ronja Naaras Supreme Premior Caroline Stoa
By-Aristotle Azay Le Rideau (BAL b) x FI*Fercatin Isamon Noor (BAL n)
BAL b FI SRK LO 40240 FI*Fercatin Nozay Ronja Naaras Veteraani Jaana Jyrkinen
By-Aristotle Azay Le Rideau (BAL b) x FI*Fercatin Isamon Noor (BAL n)
BEN n 22 FI SK LO 1508367 FI*Kissalehdon Nefertiti Naaras Grand International Premior Katja Patrikainen
Gogees Hautecouture of CattiCartano (BEN n 24) x CattiCartano Frostprincess (BEN n 22)
BEN n 22 FI SK LO 1926092 S*Leopardettes Sunny Hazelnut Uros Champion Katja Patrikainen
S*Leopardettes Vilde (BEN n 22) x Noix Acajou des Griffes de Feu (BEN n 24)
BEN n 22 32 FI SK LO 1926809 FI*Leokatin Touho Tankero Uros Pennut 4-7 kk Katja Patrikainen
FI*Leokatin Nietos (BEN n 22 32) x Only You des Griffes de Feu (BEN n 24 32)
BLH a 03 FI SK RX 1925442 FI*MellowBear's Alice in Wonderland Naaras Nuoret 7-10 kk Sara Ojaniemi
Suncat's Light Me Up (BLH n 02) x FI*MellowBear's Rhine Maiden Flosshilde (BLH j)
BLH a 03 FI SK LO 1925479 FI*Ullukan Cruelty of Cotton Candy Naaras Nuoret 7-10 kk Sara Ojaniemi
Suncat's Light Me Up (BLH n 02) x FI*Duketin Justiina (BLH a)
BLH c FI SK LO 1821695 FI*Ullukan Friends With Benefits Uros International Premior Jaana Jyrkinen
Kant of Baltic Breeze (BLH n) x FI*Duketin Justiina (BLH a)
BLH n FI SK LO 1821693 FI*Ullukan Fifty Shades Darker Uros International Champion Katja Patrikainen
Kant of Baltic Breeze (BLH n) x FI*Duketin Justiina (BLH a)
BLH n 03 FI SK LO 1925474 FI*Ullukan Mighty Mega Flip Uros Nuoret 7-10 kk Katja Patrikainen
Suncat's Light Me Up (BLH n 02) x FI*Duketin Justiina (BLH a)
BLH q FI SK RX 1925553 FI*MellowBear's Cheshire Cat Naaras Nuoret 7-10 kk Sara Ojaniemi
FI*Ullukan Fifty Shades Darker (BLH n) x FI*MellowBear's Earth Goddess Erda (BLH f 03)
BSH b FI SK LO 1820092 FI*Aurantia's Lightning Naaras International Premior Sara Ojaniemi
Shansel Mystical Smile of Mars (BSH bs 33) x FI*Aurantia's Tree Kangaroo (BSH b)
BSH d FI SK LO 1614868 FI*Aurantia's Aldebaran Uros Grand International Premior Katja Patrikainen
FI*Aurantia's Bengal Tiger (BSH d) x FI*Coventry's Indiana (BSH g)
BSH d 03 FI SK LO 1924559 FI*Ruusutarhan Amos Uros Kastraatti Jaana Jyrkinen
Tegheon UnderleyHall*PL (BSH n 03) x FI*Ruusutarhan Rosa Alba (BSH e)
BSH ns 11 FI SRK LO 1300981 FI*EmeraldCharm Knockout Uros Grand International Premior Katja Patrikainen
Pennydown Royalflush (BSH ns 11) x Pennydown Elmira (BSH ns 11)
BSH ns 11 FI SK LO 1716057 FI*Lumiprinsessan Prinsessa Lumikki Naaras Kastraatti Katja Patrikainen
Valentino Moon Sissi, CZ (BSH ns 11) x FI*Helmiinan Kissanminttu (BSH ns 11)
BUR a FI SK LO 1820107 FI*Pystymetsän Inna Naaras International Champion Sara Ojaniemi
FI*Purmelita's Corona (BUR a) x FI*Jigglypuff's Tia Dalma (BUR j)
BUR a FI SRK LO 1300531 FI*ZirCat's Irwin Goodman Uros Supreme Champion Sara Ojaniemi
Laurin von Tali (BUR n) x FI*ZirCat's Hidden Fantasy (BUR c)
BUR b Dushess Magic Valley*RU Uros Pennut 4-7 kk Katja Patrikainen
Dashers Magic Valley*RU (BUR b) x Tamarin Magic Valley*RU (BUR n)
BUR b FI SK RX 1820576 FI*Beneloben Komea Kasanova Uros Kastraatti Katja Patrikainen
FI*Ninelli's Arishok (BUR b) x FI*Beneloben Harmonius Hertta (BUR b)
BUR b FI SK RX 1924881 FI*Ninelli's Genuine Goddess Naaras Avoin Katja Patrikainen
FI*Ninelli's Ensio I (BUR b) x FI*Ninelli's Déjà-vu (BUR n)
BUR b FI SK LO 1405001 Zaffiro Kratti Uros Supreme Premior Katja Patrikainen
Zaffiro Qurido (BUR e) x Nika Magic Valley*RU (BUR b)
BUR c FI SK LO 1612541 FI*Almond's Hiram Flaversham Uros Supreme Premior Sara Ojaniemi
FI*Almond's Elvis Presley (BUR b) x FIN*Almond's Virginia Woolf (BUR n)
BUR c FI SK LO 1716954 FI*Flea's Haka Iwi Uros Kastraatti Sara Ojaniemi
FI*Mama-Alcialon Great Gameboy (BUR n) x FI*Flea's Pua Maluhia (BUR j)
BUR c FI SK RX 1926413 FI*Shu-Shun Fiesta Carioca Naaras Pennut 4-7 kk Sara Ojaniemi
EE*Fernando Vielerto (BUR c) x FI*Beneloben Liljankukka (BUR f)
BUR d FI SK LO 1510309 FI*Feirefiz Fire It Up Uros Supreme Premior Jaana Jyrkinen
Zaffiro Kratti (BUR b) x FI*Feirefiz Silver Lining (BUR j)
BUR f FI SK LO 1718810 FI*Mama-Alcialon Jammaileva Jannika Naaras Grand International Champion Katja Patrikainen
FI*Mama-Alcialon Great Gameboy (BUR n) x FI*Shu-Shun Kardemumma (BUR h)
BUR g FI SK LO 1927013 FI*Kellokanervan Iris Naaras Pennut 4-7 kk Katja Patrikainen
FI*Crossroads Casillas (BUR d) x FI*Pystymetsän Inna (BUR a)
BUR j FIN SRK LO 30975 FIN*Cattish Fort Charlotte Naaras Supreme Premior Sara Ojaniemi
FIN*Tulihännän Kullero (BUR e) x FIN*Cattish Elven Star (BUR b)
BUR j FIN SRK LO 30975 FIN*Cattish Fort Charlotte Naaras Veteraani Katja Patrikainen
FIN*Tulihännän Kullero (BUR e) x FIN*Cattish Elven Star (BUR b)
BUR n FI SK LO 1510014 FI*Almond's Freyja Naaras International Premior Sara Ojaniemi
Bjelke's Givenchy (BUR n) x Rumba Quintessential (BUR j)
BUR n FI SK LO 1716964 FI*Almond's Irene Cara Naaras Champion Sara Ojaniemi
FI*Mama-Alcialon Great Gameboy (BUR n) x FI*Almond's Freyja (BUR n)
BUR n FI SK LO 1926799 FI*Almond's Jupiter Mau Uros Pennut 4-7 kk Sara Ojaniemi
FI*Aficats Fazer the KING of chocolate (BUR b) x FI*Almond's Irene Cara (BUR n)
BUR n FI SK LO 1926802 FI*Almond's Justiina Mau Naaras Pennut 4-7 kk Sara Ojaniemi
FI*Aficats Fazer the KING of chocolate (BUR b) x FI*Almond's Irene Cara (BUR n)
BUR n FI SK LO 1716955 FI*Flea's Waka Noa Uros Kastraatti Sara Ojaniemi
FI*Mama-Alcialon Great Gameboy (BUR n) x FI*Flea's Pua Maluhia (BUR j)
CHA FI SK LO 1822490 HU*Blue Melody Karma Naaras International Premior Katja Patrikainen
HU*Blue Melody Sammy Davis (CHA ) x HU*Blue Melody Harmony (CHA )
CRX I / CRX a FI SK LO 1926442 FI*Telltail's Tunnel of Love Uros Pennut 4-7 kk Veikko Saarela
FI*Saca's Radiant Snow Whirls (CRX n 33) x FI*Saca's Ånastasia the First (CRX n 03 24)
CRX I / CRX n FI SK LO 1612748 FI*Sweetpurr's Dirty Little Secrets Naaras Supreme Premior Veikko Saarela
FI*Ballerina's Shahryar (CRX n 03) x Pixie Fay Battle Under Stars (CRX n 24)
CRX I / CRX n FI SK LO 1926966 FI*Villains Cry-Baby Uros Pennut 4-7 kk Veikko Saarela
FI*Claypond's Kaspar (CRX b 09) x FI*Villains Ah Kui Peen (CRX n 31)
CRX I / CRX ns FI SK LO 1819818 FI*Piupaws Donkey Kong Uros Kastraatti Veikko Saarela
FI*Piupaws Ascalon (CRX ns 24) x FI*Piupaws Elisabeth Lukas (CRX n)
CRX I / CRX o FI SK LO 1717294 FI*Claypond's Farceur Uros Grand International Premior Veikko Saarela
Cookie's Story Lover of Claypond's (CRX b) x Lelithe des Nesmes (CRX b 24)
CRX II / CRX b 09 FI SK LO 1923329 FI*Alroten Aamunkoin Unelma Naaras Avoin Sara Ojaniemi
FI*Villains Hillbilly Billy (CRX n) x FI*Tuiscalo's Quintessa (CRX f 02)
CRX II / CRX n 01 FI SK LO 1926662 FI*Sweetpurr's Where's My Sash And Crown Naaras Pennut 4-7 kk Sara Ojaniemi
FI*Sweetpurr's Pleasure Zone (CRX a 01) x FI*Sweetpurr's Kinky Boots (CRX f 03)
CRX II / CRX n 03 FI SK LO 1926898 FI*Alchemist Can I Play with Madness? Naaras Pennut 4-7 kk Sara Ojaniemi
FI*Alchemist Abracadabra (CRX n 03 33) x FI*Alchemist Iron Maiden (CRX f 03 24)
CRX II / CRX n 09 FI SK LO 1926708 LV*Kotinuca Double Coffee Uros Nuoret 7-10 kk Sara Ojaniemi
UA*Zolota Hvilya Delightful Gift (CRX d 01 33) x LV*Kotinuca Bonneville (CRX f)
CRX III / CRX d 24 FI SK LO 1926506 FI*Derekaz The Rose of the Wild Bunch Naaras Pennut 4-7 kk Veikko Saarela
FI*Telltail's Unchained (CRX d 03) x FI*Derekaz Rock-A-Hula Baby (CRX f 24)
CRX III / CRX e FI SK LO 1926126 FI*Saivohenki Jafar Uros Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela
FI*Villains Hillbilly Billy (CRX n) x FI*VippeCat Pocahontas (CRX f 03)
CRX III / CRX e FI SK LO 1926904 FI*Sirpaleen Ninetto Davoli Uros Pennut 4-7 kk Veikko Saarela
FI*Saca's Radiant Snow Whirls (CRX n 33) x FI*Saca's Comtesse de la Crème (CRX e)
CRX III / CRX f FI SK LO 1925831 FI*Clamoris Lavinia Naaras Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela
FI*Sirpaleen Caspian Apollon (CRX d) x FI*KittyLady's Black Widow (CRX f)
CRX III / CRX f 24 FI SK LO 1923860 FI*Saivohenki Shyvana Naaras Avoin Veikko Saarela
FI*Alchemist Battle Beast (CRX n 23) x FI*VippeCat Pocahontas (CRX f 03)
CRX III / CRX g FI SK LO 1926903 FI*Sirpaleen Marlene Dietrich Naaras Pennut 4-7 kk Veikko Saarela
FI*Saca's Radiant Snow Whirls (CRX n 33) x FI*Saca's Comtesse de la Crème (CRX e)
CRX III / CRX h FI SK RX 1923467 FI*Derekaz Some Like It Hot Naaras International Champion Veikko Saarela
FI*Spectrolite Celebration (CRX d 09 24) x FI*Derekaz Nymphomaniak (CRX n 24)
CRX IV / CRX f 01 FI SK LO 1614786 FI*Alchemist Bollinger Naaras Supreme Champion Mira Fonsén
FI*Alchemist Ace of Spades (CRX n 03 33) x FI*Alchemist Petit Meslier (CRX f 03)
CRX IV / CRX f 03 FI SK LO 1926744 FI*Sirpaleen Kiara Chibi Catriona Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén
FI*Telltail's Unchained (CRX d 03) x FI*Sirpaleen Adalia Artemis (CRX g)
CRX IV / CRX f 03 FI SK LO 1927091 FI*Spectrolite Saaronin lilja Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén
FI*Spectrolite Juhannustaika (CRX d 22) x FI*Alchemist Bollinger (CRX f 01)
CRX V / CRX n 24 FI SK LO 1507421 FI*Sweetpurr's 'Cuz I Can Uros Supreme Premior Caroline Stoa
Selena Light's Russian Lover (CRX n) x Pixie Fay Battle Under Stars (CRX n 24)
CRX VII / CRX e 31 FI SK LO 1926905 FI*Harhaman Hannibal the Cannibal Uros Pennut 4-7 kk Caroline Stoa
FI*Villains Hillbilly Billy (CRX n) x FI*Villains Tohuvabohu Lill (CRX g 31)
CRX VII / CRX g 31 FI SK LO 1821674 FI*Villains Tohuvabohu Lill Naaras Avoin Caroline Stoa
Travis Eledhrim of Claypond's (CRX a 32) x FI*Claypond's In Advance (CRX h)
CRX VII / CRX j 31 FI SK LO 1926908 FI*Harhaman Accursed Annabelle Naaras Pennut 4-7 kk Caroline Stoa
FI*Villains Hillbilly Billy (CRX n) x FI*Villains Tohuvabohu Lill (CRX g 31)
CRX VII / CRX n 21 33 FI SK LO 1926714 FI*Villains When We're High Naaras Pennut 4-7 kk Caroline Stoa
Dominic Shironeko of Claypond's (CRX a) x FI*Claypond's Hilla V (CRX b 21 33)
CRX VII / CRX n 31 FI SK LO 1821672 FI*Villains Ah Kui Peen Naaras Avoin Caroline Stoa
Travis Eledhrim of Claypond's (CRX a 32) x FI*Claypond's In Advance (CRX h)
CRX VII / CRX n 33 FI SK LO 1715818 FI*Saca's Radiant Snow Whirls Uros Grand International Champion Caroline Stoa
Jubilee Flash de Kachghar (CRX n 09 33) x FI*Angelfalls Cashmere (CRX b 21 33)
CRX VII / CRX n 33 FI SK LO 1715818 FI*Saca's Radiant Snow Whirls Uros Siitos
Jubilee Flash de Kachghar (CRX n 09 33) x FI*Angelfalls Cashmere (CRX b 21 33)
CRX VIII / CRX n 03 33 FI SK LO 1611081 FI*Alchemist Abracadabra Uros Premior Caroline Stoa
Kaylee's Hot & Spicy (CRX d 23) x FI*Alchemist Queen of Hearts (CRX f 09 33)
DRX IX / DRX w FI SK LO 1923663 FI*Tomorrowland Katniss Naaras Avoin Sara Ojaniemi
Curly Time Ulissen (DRX w) x Umiko Calvados*PL (DRX f 33)
EUR as 22 FI SRK RX 43503 FI*Feronian Excelsior Uros Supreme Premior Jaana Jyrkinen
Kissankellon Robin Aragorn (EUR es 22) x FIN*Feronian Solidago Nana (EUR a 22)
EUR d 22 FI SK RX 1613220 FI*Feronian Kesäleimu Uros Supreme Champion Sara Ojaniemi
FI*Feronian Excelsior (EUR as 22) x FI*Feronian Gloriosa (EUR d 22)
EUR e FI SK RX 1509952 FI*RuusuLinnan Brunhilde Naaras Määrittely Katja Patrikainen
FIN*Kassilan Guaranteed Gnome (EUR d 23) x FI*Pikku-Piun Zukulaku (EUR f)
EUR e FI SK RX 1822055 FI*RuusuLinnan Esmeralda Naaras Määrittely Katja Patrikainen
FI*Vinhaviiksen Salarakas (EUR e) x FI*RuusuLinnan Brunhilde (EUR e)
EUR e FI SK RX 1822055 FI*RuusuLinnan Esmeralda Naaras Avoin Katja Patrikainen
FI*Vinhaviiksen Salarakas (EUR e) x FI*RuusuLinnan Brunhilde (EUR e)
EUR e 03 FI SK RX 1923695 FI*Lyydian Koreilematon Kaunokki Naaras Avoin Katja Patrikainen
FI*Lumihelmen Jokapoika (EUR e) x Humutyttö (EUR g 03)
EUR f FI SK RX 1924624 FI*RuusuLinnan Fröökynä Naaras Avoin Sara Ojaniemi
FI*Pikku-Piun Innokas Into (EUR n) x FI*RuusuLinnan Brunhilde (EUR e)
EUR f 23 FI SK LO 1925347 FI*RuusuLinnan Gimurantti Gimuli Naaras Määrittely Katja Patrikainen
FI*Kassilan Peräkammarin Poika (EUR n 24) x FI*RuusuLinnan Esmeralda (EUR e)
EUR f 23 FI SK LO 1925347 FI*RuusuLinnan Gimurantti Gimuli Naaras Nuoret 7-10 kk Jaana Jyrkinen
FI*Kassilan Peräkammarin Poika (EUR n 24) x FI*RuusuLinnan Esmeralda (EUR e)
EXO f 03 22 FI SRK LO 1300796 FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo Naaras Supreme Premior Mira Fonsén
S*IxiDixi's Four Tops (EXO d 22) x FIN*Nipsu-Nappulan High Tech (PER a 01)
EXO n FI SK LO 1405920 FI*AzuLejo's Deep Silent Complete Naaras Supreme Champion Veikko Saarela
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
EXO n FI SK LO 1820865 FI*Chevhill's Paloma Naaras Champion Veikko Saarela
Tombrock's Amadeus (EXO a) x FI*Elrikan Aamu Aurinko (EXO f 22)
EXO n 22 FI SK LO 1821636 Ayser's ZZ Top Uros Grand International Champion Mira Fonsén
Shuturi's Black Label 4 Ayser (EXO n) x FI*Aamukasteen Generation-X (EXO n 22)
HCL Miisa Naaras Kotikissat Riikka Turpeinen
HCL Molly Naaras Kotikissat Riikka Turpeinen
HCL Molly Naaras Veteraani Katja Patrikainen
HCL Santtu Uros Kotikissat Jaana Jyrkinen
HCS FI SK RX 2027958 Karo-Liina Naaras Noviisi Jaana Jyrkinen
HCS Kiusa Uros Kotikissat Katja Patrikainen
HCS Oliver Uros Kotikissat Katja Patrikainen
HCS Sirkku Naaras Kotikissat Riikka Turpeinen
HCS Sissi Naaras Kotikissat Riikka Turpeinen
HCS Taatena Uros Kotikissat Katja Patrikainen
HCS Tuittu Uros Kotikissat Katja Patrikainen
HCS Una Naaras Kotikissat Riikka Turpeinen
HCS VIKKE Uros Kotikissat Katja Patrikainen
KOR FI SK LO 1819992 FI*Kattihovin Dai-ichi Musume Naaras Kastraatti Katja Patrikainen
DK*Meejai Been Fan-Fayo (KOR ) x FI*Mythai Rochana Rak Jing (KOR )
KOR FI SRK LO 1301101 FI*Tatsutan Sabia Sma-Atmanam Naaras Supreme Premior Katja Patrikainen
FI*Cisseli's Poo kao fai (KOR ) x FI*Tatsutan Nane Atmani-Anile (KOR )
KOR FI SK LO 1507985 FI*Tatsutan Yaku Arhasi-Api Uros Grand International Premior Katja Patrikainen
FI*Hovikissan Rhe-Mu (KOR ) x FI*Tatsutan Shadi Aksi-Ankitam (KOR )
MAN 51-52 / MAN e 51 FI SK RX 1611885 FI*Maikain Pulla Won Vung Uros Supreme Champion Sara Ojaniemi
FI*Conan Lontrus (MAN d 23 51) x FI*Pikkeen Fariini (MAN f 24 51)
MCO I / MCO a FI SK LO 1821960 FI*LovelyLife X-Box Xavier Uros Avoin Yan Roca Folch
FI*LovelyLife Redrunner Roo (MCO es 23) x FI*LovelyLife Vive L'amour Vivian (MCO a)
MCO II / MCO a 09 FI SK LO 1717952 FI*Easylife's King of Thunder Uros Grand International Champion Riikka Turpeinen
Archie Mister Mega (MCO a 25) x S'Ally BJ Axis Star, CZ (MCO f 09)
MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1718403 FI*Escape's Little Sky Uros Supreme Premior Riikka Turpeinen
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
MCO III / MCO n 25 FI SK LO 1923686 FI*NineTales Prince Charming Uros Kastraatti Riikka Turpeinen
Atlantic Acadia's Quest For Fire (MCO n 25) x FI*NineTales Million Dollar Baby (MCO g 22)
MCO IV / MCO a 09 22 FI SK LO 1926540 FI*Moggi Ole Karkki Uros Pennut 4-7 kk Yan Roca Folch
RU*Unicum Lucifer (MCO d 09 22) x Lamú SilLynx (MCO n 09)
MCO IV / MCO n 03 22 FI SK LO 1927136 FI*Keenukollin Joonatan Uros Pennut 4-7 kk Yan Roca Folch
FI*MaineQueen Rock Me (MCO ds 03 22) x FI*Moggi Iiris Kohvee (MCO n 09 22)
MCO IV / MCO n 03 22 FI SK LO 1924615 FI*LovelyLife Hello World I'm Harald Uros Kastraatti Yan Roca Folch
DK Sivkjær's Claba Viking (MCO d 02 21) x IT*Clabacoon's Cimone Dolce Vita (MCO fs 09)
MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1924378 FI*Goldenstream's Cowboy Uros Kastraatti Yan Roca Folch
FI*LovelyLife Up And Go Uula (MCO n 09 22) x FI*Goldenstream's Ultra Bra (MCO a 03 22)
MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1821837 FI*Lionstyle Super Trouper Uros Kastraatti Yan Roca Folch
FI*Abbas-Coons Ilmari (MCO n 22) x FI*Hiesun Kultasiipi (MCO f 03)
MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 2027769 FI*Lionstyle This Is Your Life Naaras Pennut 4-7 kk Yan Roca Folch
FI*Abbas-Coons Ilmari (MCO n 22) x FI*Hiesun Kultasiipi (MCO f 03)
MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 2027182 Jungfraujoch Olimpian*RU Naaras Nuoret 7-10 kk Yan Roca Folch
Wistariantale Bellini of Olimpian (MCO n 09 22) x Vera Olimpian*RU (MCO a 25)
MCO IV / MCO n 09 24 FI SK RX 1927051 FI*Avasong Hadar Uros Pennut 4-7 kk Yan Roca Folch
FI*Hemingway's Chief Red Eagle (MCO d 24) x FI*Avasong Jofiel (MCO f 09 22)
MCO IV / MCO n 09 24 FI SK LO 1926952 FI*Chamberlain Shmi Skywalker Naaras Pennut 4-7 kk Yan Roca Folch
FI*Chamberlain Yes I'm Ready (MCO n 09 22) x FI*Chamberlain Born To Be A Star (MCO g 23)
MCO IV / MCO n 09 24 FI SK LO 1926163 FI*Moggi Nakke Naan Uros Nuoret 7-10 kk Yan Roca Folch
Battle Creek's Allegro (MCO d 09 22) x FI*Moggi Jam Balaya (MCO f 03 24)
MCO IV / MCO n 09 25 FI SK LO 1923988 LV*BBMC Nitro Uros International Champion Yan Roca Folch
RU*Unicum Salvador (MCO n 09 24) x Ascent Hanna (MCO n 25)
MCO IX / MCO w FI SK LO 1717997 FI*Rotcat Tomboy Of Finland Naaras Kastraatti Jaana Jyrkinen
Wackymoon Reinhardt (MCO w) x FI*Rotcat Odessa (MCO n)
MCO V / MCO d 22 FI SK LO 1821374 FI*BellaAmare's Flying Red Admiral Uros Premior Riikka Turpeinen
FI*LovelyLife Redrunner Roo (MCO es 23) x FI*BellaAmare's Butterfly of Hope (MCO fs 09 22)
MCO V / MCO d 23 FI SK LO 1926865 FI*Mahtitassun Qjalla Uros Pennut 4-7 kk Riikka Turpeinen
Halvar vom Postsee (MCO n 23) x FI*SolarWind's Hestia (MCO gs 09)
MCO V / MCO d 24 FI SK LO 1821002 FI*Hemingway's Chief Red Eagle Uros Avoin Riikka Turpeinen
Omkara Pack the Hat (MCO n 24) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
MCO V / MCO e FI SK LO 1925445 EE*Heracles Trinitas Uros Avoin Riikka Turpeinen
Langstteich's Chico Medusa (MCO e) x RU*Unicum Wafer (MCO e 09 25)
MCO V / MCO f FI SK LO 1925188 FI*Vuorensinen Kolkwitzia Naaras Nuoret 7-10 kk Riikka Turpeinen
Avalon of Brenda's Garden (MCO d 09 22) x FI*Vuorensinen Blackcurrant (MCO f 22)
MCO V / MCO f 22 FI SK LO 1715574 FI*Vuorensinen Blackcurrant Naaras Grand International Champion Riikka Turpeinen
Halvar vom Postsee (MCO n 23) x FI*Vuorensinen Figaro (MCO d 22)
MCO VI / MCO d 03 22 FI SK LO 1925755 FI*Ameliinan Domenik Uros Nuoret 7-10 kk Riikka Turpeinen
FI*LovelyLife Up And Go Uula (MCO n 09 22) x FI*Ameliinan Adrina (MCO f 09 22)
MCO VI / MCO d 09 23 FI SK LO 1923964 FI*SwingPop Heitor Villa-Lobos Uros Avoin Riikka Turpeinen
FI*Monchacoon Elvis Isidor (MCO n 09 22) x FI*SwingPop Éowyn (MCO w)
MCO VI / MCO f 02 21 FI SK LO 1715725 FI*BellaAmare's Eternal Elettra Rossellini Naaras Kastraatti Riikka Turpeinen
FI*LovelyLife Joy of Living Jetro (MCO ns 09 22) x FI*CheNiCoon's FelisaRosselini (MCO ds 03 22)
MCO VI / MCO f 03 FI SRK LO 1403286 FI*Goldenstream's Woman in Red Naaras International Premior Riikka Turpeinen
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*Goldenstream's Ultra Bra (MCO a 03 22)
MCO VI / MCO f 03 22 FI SK RX 1925255 FI*Hiawatha Allative Naaras Avoin Riikka Turpeinen
FI*MaineQueen Rock Me (MCO ds 03 22) x FI*Hiawatha Night Train (MCO n 09 22)
MCO VI / MCO f 03 22 FI SK LO 1924616 FI*LovelyLife Hello World I´m Tara Naaras Avoin Riikka Turpeinen
DK Sivkjær's Claba Viking (MCO d 02 21) x IT*Clabacoon's Cimone Dolce Vita (MCO fs 09)
MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO 1300131 FI*Vuorensinen Lady Naaras Supreme Champion Riikka Turpeinen
FI*Rosefizz Centimor (MCO n 22) x FI*CapitalCats Kikka (MCO f 09 22)
MCO VI / MCO f 09 24 FI SK LO 1926953 FI*Chamberlain Syndulla Hera Naaras Pennut 4-7 kk Riikka Turpeinen
FI*Chamberlain Yes I'm Ready (MCO n 09 22) x FI*Chamberlain Born To Be A Star (MCO g 23)
MCO VI / MCO f 09 24 FI SK LO 1926158 FI*Moggi Nonparelli Elli Naaras Nuoret 7-10 kk Riikka Turpeinen
Battle Creek's Allegro (MCO d 09 22) x FI*Moggi Jam Balaya (MCO f 03 24)
MCO VI / MCO g 03 FI SK LO 1924608 FI*Avasong Opal Naaras Avoin Riikka Turpeinen
IT*Skysupernova Cosmos (MCO a 09) x FI*Krysos Dione (MCO d 09 22)
MCO VI / MCO g 09 22 FI SK LO 2027235 FI*LovelyLife Singing in the rain Mimosa Naaras Pennut 4-7 kk Riikka Turpeinen
FI*Tigerworld New Year`s Magic (MCO n 09 22) x FI*Goldenstream's Wild Flower (MCO g 03 22)
MCO VI / MCO g 09 22 FI SK LO 1926538 FI*Moggi OrWokki Naaras Pennut 4-7 kk Riikka Turpeinen
RU*Unicum Lucifer (MCO d 09 22) x Lamú SilLynx (MCO n 09)
MCO VII / MCO as FI SRK LO 89942 FI*HoneyCoon's New Day Woman Naaras Premior Yan Roca Folch
Dances with Wolves Sucki (MCO ns) x FI*HoneyCoon's My Secret Heart (MCO as 22)
MCO VII / MCO as FI SRK LO 89942 FI*HoneyCoon's New Day Woman Naaras Veteraani Caroline Stoa
Dances with Wolves Sucki (MCO ns) x FI*HoneyCoon's My Secret Heart (MCO as 22)
MCO VII / MCO ds 22 FI SK LO 1821376 FI*BellaAmare's Flying Camberwell Beauty Naaras Champion Yan Roca Folch
FI*LovelyLife Redrunner Roo (MCO es 23) x FI*BellaAmare's Butterfly of Hope (MCO fs 09 22)
MCO VII / MCO ns FI SK RX 1925812 FI*Pinewoods Easy Livin' Uros Nuoret 7-10 kk Yan Roca Folch
ES*Gattacamoon Challenger (MCO n 22) x FI*Pinewoods Dizzy Miss Lizzy (MCO fs)
MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 1924413 FI*BellaAmare's Ice Age Sylvia Naaras Avoin Yan Roca Folch
FI*Goldenstream's Adventure of a Lifetime (MCO n 09 23) x FI*BellaAmare's Butterfly of Hope (MCO fs 09 22)
MCO VII / MCO ns 25 FI SK LO 1925078 FI*HeavyMeows Queen Akasha Naaras Kastraatti Yan Roca Folch
FI*Easylife's King of Thunder (MCO a 09) x FI*HeavyMeows From the Heaven of my Heart (MCO fs 22)
MCO VIII / MCO as 09 22 FI SK LO 1716886 FI*NomenEst Ivanhoe Uros Supreme Premior Jaana Jyrkinen
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*NomenEst Doris Day (MCO n 03 22)
MCO VIII / MCO fs 03 22 FI SK LO 1924617 FI*LovelyLife Hello World I'm Renata Naaras Avoin Jaana Jyrkinen
DK Sivkjær's Claba Viking (MCO d 02 21) x IT*Clabacoon's Cimone Dolce Vita (MCO fs 09)
MCO VIII / MCO fs 09 22 FI SK RX 1925254 FI*Hiawatha Inessive Naaras Kastraatti Jaana Jyrkinen
FI*MaineQueen Rock Me (MCO ds 03 22) x FI*Hiawatha Night Train (MCO n 09 22)
MCO VIII / MCO ns 03 22 FI SK RX 1925258 FI*Hiawatha Ablative Uros Kastraatti Jaana Jyrkinen
FI*MaineQueen Rock Me (MCO ds 03 22) x FI*Hiawatha Night Train (MCO n 09 22)
MCO VIII / MCO ns 09 FI SK LO 1923810 FI*HeavyMeows King in the North Uros Avoin Jaana Jyrkinen
FI*Easylife's King of Thunder (MCO a 09) x FI*Escape's Yankee Rose (MCO ns)
MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 1923363 FI*Ameliinan Capuzino Uros Premior Jaana Jyrkinen
Battle Creek's Allegro (MCO d 09 22) x FI*Ameliinan Yamila (MCO ns 09)
MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 1717297 FI*Moggi Ice Dream Naaras International Champion Jaana Jyrkinen
FI*ZiBaZoon Dominus Maximus (MCO n) x FI*Moggi Cate Pilleri (MCO ns 03 24)
MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 1926823 FI*Moggi Peter Pan Kake Uros Pennut 4-7 kk Jaana Jyrkinen
RU*Unicum Lucifer (MCO d 09 22) x FI*Moggi Ice Dream (MCO ns 09 22)
MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 1926823 FI*Moggi Peter Pan Kake Uros Määrittely Yan Roca Folch
RU*Unicum Lucifer (MCO d 09 22) x FI*Moggi Ice Dream (MCO ns 09 22)
MCO VIII / MCO ns 09 23 FI SK LO 1924409 FI*BellaAmare's Ice Age Manfred Uros Kastraatti Jaana Jyrkinen
FI*Goldenstream's Adventure of a Lifetime (MCO n 09 23) x FI*BellaAmare's Butterfly of Hope (MCO fs 09 22)
MCO VIII / MCO ns 09 23 FI SK LO 1924409 FI*BellaAmare's Ice Age Manfred Uros Määrittely Yan Roca Folch
FI*Goldenstream's Adventure of a Lifetime (MCO n 09 23) x FI*BellaAmare's Butterfly of Hope (MCO fs 09 22)
NEM II / NEM f 09 FI SK LO 2027345 FI*Pikku-Priin Jos Tulevana Suvena Naaras Pennut 4-7 kk Jaana Jyrkinen
Samoel Erra Cherubino*PL (NEM d) x Charinitha Perelka*PL (NEM a 09 21)
NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1719080 NO*Kerrs Pink's Doux d'Henry Uros Supreme Champion Riikka Turpeinen
DK*Sakeena's Aston Martin (NFO ds 09 22) x (N)Tingoskattens Betty Boop (NFO a 09)
NFO III / NFO n 24 FI SK LO 1924383 FI*Poutapäivän Kickstart My Heart Uros Kastraatti Riikka Turpeinen
FI*Tähtitassun Aleksanteri (NFO e 09 22) x FI*WitSarin Lenita (NFO n 24)
NFO IV / NFO a 09 22 FI SK LO 1926717 FI*Siniidan Vatruska Naaras Pennut 4-7 kk Jaana Jyrkinen
NO*Kerrs Pink's Doux d'Henry (NFO n 09) x Rainbow Brite La Peyre*ES (NFO gs 03 22)
NFO IV / NFO n 02 21 FI SK LO 1405469 FI*Siniidan Serenade of Water Naaras Grand International Premior Jaana Jyrkinen
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1820414 FI*GoldenFurry's Maroon Maize Uros Grand International Champion Jaana Jyrkinen
CH*Athos am Baerenbach (NFO w) x Sterrenkatten's Radiohead (NFO a 22)
NFO IV / NFO n 09 23 FI SK LO 1613193 Sterrenkatten's St. Etienne Uros Supreme Champion Jaana Jyrkinen
CH*Athos am Baerenbach (NFO w) x Katie Escarlata Vikingo*ES (NFO n 09 24)
NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 2027963 DK Vorbeck's Machoi Uros Pennut 4-7 kk Jaana Jyrkinen
IT*Eryn Galen Daddy Twofoot (NFO n 09 24) x S*Pysida's Azalea (NFO f 02 21)
NFO IX / NFO w FI SK LO 1926707 Feng-Shui Forest Myths Naaras Nuoret 7-10 kk Jaana Jyrkinen
CH*Athos am Baerenbach (NFO w) x Ingrid de Valaskjalf (NFO n 09 22)
NFO IX / NFO w FI SK LO 1716679 FI*Neige-Cristal's Delicieux Coco Naaras Supreme Champion Jaana Jyrkinen
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
NFO VI / NFO d 09 24 FI SK LO 1716111 FI*WitSarin Simca Uros International Champion Yan Roca Folch
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x FI*Tähtitassun Sweet Adeline (NFO f 09 22)
NFO VI / NFO e 09 22 FI SK LO 1715860 FI*Tähtitassun Aleksanteri Uros Supreme Champion Yan Roca Folch
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
NFO VI / NFO f 01 21 FI SK LO 1925072 FI*Siniidan Rebirth Flame Naaras Avoin Yan Roca Folch
FI*Siniidan Glacier Express (NFO n 01 21) x (N)Migoto's Embla (NFO f 03 24)
NFO VI / NFO f 03 24 FI SK LO 1509948 (N)Migoto's Embla Naaras Supreme Champion Yan Roca Folch
S*Dalkullans Billy Bisquit (NFO d 09 24) x (N)Migoto's Sarah, DVM (NFO f 03 22)
NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 1925051 FI*Slytiger's Chivas Regal Naaras Avoin Yan Roca Folch
FIN*Kalliopirtin Yngre Kanutten (NFO n) x FI*Slytiger's Spanish Eyes (NFO d 09 22)
NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 1716104 FI*WitSarin Regina Naaras Grand International Premior Yan Roca Folch
FI*Tähtitassun Romantic Road Runner (NFO d 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
NFO VI / NFO f 09 24 FI SRK LO 85073 FI*Felicis Enna Naaras Supreme Premior Yan Roca Folch
FIN*Godfather's Ziggy Stardust (NFO e 09) x FIN*Heinuntuvan Kreetta (NFO n 09 22)
NFO VI / NFO f 09 24 FI SRK LO 85073 FI*Felicis Enna Naaras Veteraani Caroline Stoa
FIN*Godfather's Ziggy Stardust (NFO e 09) x FIN*Heinuntuvan Kreetta (NFO n 09 22)
NFO VIII / NFO fs 09 22 FI SK LO 1926709 Muffin's Featherweight Naaras Nuoret 7-10 kk Riikka Turpeinen
Thor Santaella (NFO ds 09 22) x Asmara de Tsavo (NFO f 09 22)
NFO VIII / NFO ns 03 Zanta North Cape*RU Naaras International Champion Riikka Turpeinen
Asgard Dikaya Krassa (NFO n 02) x Christian North Cape*RU (NFO ns 09 24)
NFO VIII / NFO ns 03 22 FI SK LO 1926366 FI*Kissanpolkan Niilo Nikkari Uros Nuoret 7-10 kk Riikka Turpeinen
Polarheims Bronx (NFO ds 03 22) x S*Youngun's Icona Pop (NFO f 03 24)
OCI b 24 FI SK LO 1925686 FI*Moosegrove Tom Sawyer Uros Nuoret 7-10 kk Katja Patrikainen
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FI*Moosegrove Kiara (OCI n 24)
OCI bs 24 FI SK LO 1717826 FI*Punakuun Doris Naaras Champion Katja Patrikainen
FI*Punakuun Bakht (OCI c 24) x FI*Northalla Corvus Corone (OCI bs 24)
OCI bs 24 FI SK LO 1925176 FI*SpottyDotty Hemuli Uros Avoin Katja Patrikainen
FI*Amare-Cattus Eetu Eevertti (OCI bs 24) x FI*SpottyDotty Leonore (OCI b 24)
OCI n 24 FI SK LO 1821963 FI*Guttatus Miss Liberty Naaras International Champion Sara Ojaniemi
FI*Silvercomet Midnight's Lord (OCI n 24) x FI*Guttatus Bellatrix (OCI bs 24)
OCI ns 24 FI SK LO 1927070 FI*Punakuun Eye of the Tiger Naaras Pennut 4-7 kk Katja Patrikainen
FI*Uniikki Pellonpekko (OCI n 24) x FI*Punakuun Doris (OCI bs 24)
OSH a 24 FI SK LO 1924043 FI*LoudMeow Blue Wind Naaras Avoin Caroline Stoa
Hermes v. Imporio A (OSH b 24) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
OSH a 25 FI SK LO 1819721 FI*LoudMeow Born on the Sun Uros Grand International Premior Veikko Saarela
FI*Major Cowboy From Hell (OSH c 25) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
OSH a 25 FI SK LO 1819722 FI*LoudMeow Here Comes The Sun Uros Grand International Champion Veikko Saarela
FI*Major Cowboy From Hell (OSH c 25) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
OSH a 25 FI SRK LO 1403619 FI*LoudMeow Stella by Starlight Naaras Supreme Premior Veikko Saarela
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
OSH b FI SK LO 1926382 FI*Tabbytassun Naxos Uros Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén
FI*Chellamanis Nero (OSH b) x IT*Brigitta Castle's Lions (OSH f 03)
OSH b 24 FI SK LO 1821947 Hermes v. Imporio A Uros Kastraatti Sara Ojaniemi
Mario Barry (SIA c 21) x Evolet v. Imporio A (OSH f 03)
OSH b 24 FI SK LO 1821947 Hermes v. Imporio A Uros Siitos
Mario Barry (SIA c 21) x Evolet v. Imporio A (OSH f 03)
OSH c 24 FI SK LO 1614725 FI*LoudMeow Full Moon Uros Supreme Premior Caroline Stoa
FI*Plan-A Jussi Murikka (SIA c) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
OSH c 24 FI SK LO 1614728 FI*LoudMeow Magic Moon Naaras Kastraatti Caroline Stoa
FI*Plan-A Jussi Murikka (SIA c) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
OSH c 24 FI SK LO 1927015 FI*LoudMeow Magica Naaras Pennut 4-7 kk Caroline Stoa
Hermes v. Imporio A (OSH b 24) x FI*LoudMeow Magic Moon (OSH c 24)
OSH c 24 FI SK LO 1614727 FI*LoudMeow Moonshine Uros Supreme Premior Caroline Stoa
FI*Plan-A Jussi Murikka (SIA c) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
OSH cs 25 FIN SRK RX 29405 FIN*Desmodus Popeye Uros Grand International Premior Mira Fonsén
Henry della Luna di Tina (OLH bs 25) x FIN*Desmodus Mini Mii (OSH bs 24)
OSH d 24 FI SK RX 2027595 Gucci Abla-Gato*PL Uros Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa
Glamour By Eastern Nymph (OSH b 24) x Dzhuda Eastern Grace (OSH f)
OSH n FI SK LO 1405319 FI*Curnauskiss Paint In Black Uros International Premior Sara Ojaniemi
FI*Mummeli Dinazinho Sepe (OSH d 25) x FI*Curnauskiss I Will Stay (BAL f)
OSH n FI SK LO 1926839 FI*Tabbytassun Taikuri Uros Pennut 4-7 kk Sara Ojaniemi
FI*Chellamanis Nero (OSH b) x FI*Tabbytassun Kisses For Angels (SIA n)
OSH n FI SRK RX 90911 Galoo of Beugnycats Uros Supreme Champion Sara Ojaniemi
Furendo Og Island Snaegerdi (SIA ns 21) x Farinelli Etna (OSH n)
OSH n FI SRK RX 90911 Galoo of Beugnycats Uros Veteraani Jaana Jyrkinen
Furendo Og Island Snaegerdi (SIA ns 21) x Farinelli Etna (OSH n)
OSH n 03 FI SK LO 1923958 Apocalyptica Zorro Uros Grand International Champion Caroline Stoa
Siamesis Jackpot (OSH n 03) x Rihanna Amulet Del Iris (OSH n)
OSH n 24 FI SK LO 1924040 FI*LoudMeow Colors of the Wind Naaras Champion Mira Fonsén
Hermes v. Imporio A (OSH b 24) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
OSH p 25 FI SK LO 1819724 FI*LoudMeow Sunset Superman Uros Grand International Premior Mira Fonsén
FI*Major Cowboy From Hell (OSH c 25) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
OSH w SE*Utopia Nova Whispers of Winters Uros Premior Caroline Stoa
PER d FI SRK LO 86964 FI*Sabrimin Prince Uros Premior Caroline Stoa
DK*Star Wars Mace Windu of Mandrake (PER n) x FIN*Sabrimin Mamma Mia! (PER d)
PER d FI SRK LO 86964 FI*Sabrimin Prince Uros Veteraani Jaana Jyrkinen
DK*Star Wars Mace Windu of Mandrake (PER n) x FIN*Sabrimin Mamma Mia! (PER d)
PER d 22 FI SK LO 1925996 FI*Sabrimin Helios Uros Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela
FI*Sabrimin Will Ha Dig (EXO n 24) x FI*Sabrimin Here Comes The Sun (PER f 22)
PER d 22 FI SK LO 1925996 FI*Sabrimin Helios Uros Määrittely Caroline Stoa
FI*Sabrimin Will Ha Dig (EXO n 24) x FI*Sabrimin Here Comes The Sun (PER f 22)
PER ds 01 Heinroos Franz Uros Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa
Diamond if Cesar of Heinroos (PER ) x EE*Desiree of Heinroos Gerbera (PER fs 02)
PER e 03 22 FI SK LO 1927126 FI*Epiones Eowyn Estelle Naaras Pennut 4-7 kk Veikko Saarela
FI*Epiones Almost Famous (PER ds 03 22) x FI*Precious Moonbeam (PER g)
PER e 33 FI SK LO 1926504 Sinihuiskan HokkusPokkus Uros Pennut 4-7 kk Mira Fonsén
Sinihuiskan Fenix (PER n 33) x Endless Tale Be a Dream (PER e 33)
PER f 33 FI SK LO 1508889 Sinihuiskan Elisha Naaras Grand International Premior Caroline Stoa
Sinihuiskan Peppino (PER n 33) x Sinihuiskan Aryanna (PER d 21 33)
PER fs 02 EE*Esmeralda Heinroos Naaras Avoin Caroline Stoa
Ark Star Maksim of Heinroos (PER n 01 21) x EE*Elisabeth Heinroos Gerbera (PER es 02)
PER fs 22 FI SK LO 1927125 FI*Epiones Kissed by Fire and Ice Naaras Pennut 4-7 kk Caroline Stoa
FI*Epiones Almost Famous (PER ds 03 22) x FI*Precious Moonbeam (PER g)
PER g 03 FI SK LO 1927127 FI*Epiones Masters Know How to Camouflage Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén
FI*Epiones Almost Famous (PER ds 03 22) x FI*Precious Moonbeam (PER g)
PER n 22 FI SK LO 1926734 FI*Ayser's Arctic Beauty Naaras Pennut 4-7 kk Caroline Stoa
Shuturi's Black Label 4 Ayser (EXO n) x Ayser's Iwanka (EXO n 24)
PER n 33 FI SK LO 1613933 Sinihuiskan Fenix Uros Grand International Champion Mira Fonsén
Sinihuiskan XabiAlonso (PER a 21 33) x Sinihuiskan Delilah (PER n 33)
RAG a 03 FI SK LO 1925585 FI*Collicatin Golden Glimmer Uros Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela
Raggtown Mr Nash 2 U (RAG n 03) x FI*Collicatin Old Vanilla (RAG a 04)
RAG a 03 FI SK LO 1926469 FI*Stardoll's Raindrop Naaras Pennut 4-7 kk Veikko Saarela
FI*Stardoll's Blue Galaxy (RAG a 04) x FI*Stardoll's Vaniljhjärta (RAG a 03)
RAG a 04 FI SK LO 1926555 FI*Collicatin Anemone Pavonina Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén
Raggtown Mr Nash 2 U (RAG n 03) x FI*Collicatin Die For You (RAG n)
RAG a 04 FI SRK LO 1403538 FI*Lukanpuron Corona Borealis Uros Grand International Premior Mira Fonsén
FI*Shyshaman's Star of Ivanhoe (RAG a 03) x FI*Riverknee Kangaroo Ridge (RAG n)
RAG d 04 FI SK LO 1924890 FI*BlackRain's Quaint Kid Uros Champion Veikko Saarela
Chester Bright Crystall, CZ (RAG n 04) x FI*BlackRain's Miss Perfect (RAG e 03 21)
RAG f 03 FI SK LO 2027260 FI*Celestial's Mä Oon Timantti Naaras Pennut 4-7 kk Caroline Stoa
S*Gunbertus Gabriel (RAG d 04) x FI*Celestial's Aston Martin Valkyrie (RAG n 03)
RAG g 04 FI SK LO 1716524 FI*Collicatin Hempeä Helmi Naaras International Champion Mira Fonsén
FI*Dolldesire's Ukko (RAG n 04) x FI*Uniklubin Tirlittan (RAG g 04)
RAG g 04 FI SK LO 1510216 FI*Uniklubin Tirlittan Naaras Grand International Champion Mira Fonsén
FI*Uniklubin Hotti-Katti (RAG d) x S*Norrtassen's Selma (RAG n 04)
RAG n FI SK LO 1820852 FI*Jylhärinteen Chili Naaras Grand International Premior Caroline Stoa
FI*Dollyblues Fill Your Heart (RAG n) x FI*Jylhärinteen Havu (RAG a 21)
RAG n 03 FI SK LO 1718120 FI*Stardoll's Dark Matter Uros International Premior Caroline Stoa
FI*Stardoll's Blue Galaxy (RAG a 04) x SE*CherryPop's Mew (RAG n 04)
RAG n 03 FI SK LO 1926132 FI*Valkokullan Tornero Uros Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa
Starring Hero (RAG n 03) x Ariokkierags Nacoya (RAG a 03)
RAG n 04 FI SK LO 1925560 FI*Celestial's Sexy WoW Naaras Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa
NO*Noble Origins' Prince Carl Philip (RAG n 04) x FI*Celestial's Locked Out of Heaven (RAG n 04)
RAG n 04 FI SK LO 1925378 PL*My Butterfly Shira Naaras Champion Caroline Stoa
Eulalie Indigo Dream (RAG n 03) x SE*Klausus Ida Blue (RAG a 04)
RAG n 21 FI SK LO 1717184 Gayaneh Oscarella omen Uros Premior Mira Fonsén
S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh (RAG n 04 21) x Gayaneh Gratia Illa (RAG a)
RUS FI SK LO 1822676 FI*BlueLair's Pastel Uros Premior Sara Ojaniemi
FI*BlueLair's Konstantin (RUS ) x FI*BlueLair's Inanna (RUS )
RUS FI SRK LO 42023 FI*Hana-Bi Liù Naaras Grand International Premior Sara Ojaniemi
FI*Muskatz's Beethoven (RUS ) x FI*Hana-Bi Taikatalvi (RUS )
RUS FI SRK LO 42023 FI*Hana-Bi Liù Naaras Veteraani Jaana Jyrkinen
FI*Muskatz's Beethoven (RUS ) x FI*Hana-Bi Taikatalvi (RUS )
SBI FI SK RX 1924886 FI*Annmark Lorelei Naaras Rodun tarkistus Veikko Saarela
FI*Annmark I Cream (SBI ) x FI*Annmark Ha Yun (SBI a)
SBI a FI SK LO 1925109 GR*Birmangel Cognac Uros Avoin Veikko Saarela
GR*Birmangel Blade Runner (SBI n) x GR*Birmangel Karma (SBI n)
SBI a 21 FI SK LO 1716907 FI*ElfQuest Rosmerta Naaras International Champion Caroline Stoa
Vaibhav Adoelle*PL (SBI a) x FI*Ziazan Inessa (SBI c 21)
SBI b FI SK LO 1925210 FI*Helin's Fiona Naaras Avoin Mira Fonsén
S*Chimär's Kornelius (SBI a) x FI*Helin's Elviira (SBI h)
SBI b FI SK LO 1924945 FI*Kajakan Aleksanteri Uros Avoin Mira Fonsén
FI*Saca's Onetime Zaum (SBI d) x FI*Kirakan Verushka (SBI a)
SBI b FI SK LO 1819198 FI*Tamus Up! Naaras Avoin Mira Fonsén
Demian Åwe's Scania till Tamus (SBI b) x FI*Tamus Healey (SBI g)
SBI b 21 FI SK LO 2027790 Cinnabon Tarnis*RU Uros Avoin Veikko Saarela
Chance Neige de Saphir*RU (SBI b 21) x IL*Stars of Tevel Ice Coffee (SBI j 21)
SBI d FI SK RX 1926960 FI*HiisKaus Aarnivalkea Uros Pennut 4-7 kk Veikko Saarela
S*Varicella's Lilac Banzi (SBI c) x S*SagaStar's Electra (SBI d)
SBI d FI SK RX 1822000 S*SagaStar's Electra Naaras International Champion Veikko Saarela
S*Trinity's Zingo (SBI d) x S*SagaStar's Peppina (SBI f 21)
SBI d 21 FI SK LO 1926577 FI*ElfQuest Usman Uros Pennut 4-7 kk Caroline Stoa
S*Chimär's Lorentzo (SBI c) x FI*ElfQuest Selene (SBI f 21)
SBI f FI SK LO 1924944 FI*Kajakan Aleksandra Naaras Avoin Caroline Stoa
FI*Saca's Onetime Zaum (SBI d) x FI*Kirakan Verushka (SBI a)
SBI j 21 FI SK RX 1925939 Demian Bluesgirl Naaras Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela
Demian Rasputin (SBI e 21) x Rockabilly Rose v.Meingold (SBI c)
SBI n FI SK LO 1821160 FI*Chirybiry's Sweet Angelica Naaras International Champion Mira Fonsén
FI*Birmayan Hulivili (SBI n) x FI*Chirybiry's My Darling Nanni (SBI c)
SBI n FI SK LO 1822445 FI*Fairygold's Urho Autumn Greatness Uros Avoin Mira Fonsén
FI*Touchant Renault Unique (SBI d) x FI*Fairygold's Blue Princess Alma-Odessa (SBI a)
SBI n FI SRK LO 41288 FI*Harebell Emilia Naaras Supreme Premior Mira Fonsén
FIN*Globel's Camelot Figaro (SBI n 21) x FIN*Harebell Zelda (SBI h)
SBI n FI SRK LO 41288 FI*Harebell Emilia Naaras Veteraani Jaana Jyrkinen
FIN*Globel's Camelot Figaro (SBI n 21) x FIN*Harebell Zelda (SBI h)
SIA a FI SK LO 1717146 FI*Plan-A Fifty Sixty Naaras Grand International Premior Sara Ojaniemi
FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla (SIA c) x FI*Plan-A Mon Dieu (SIA a)
SIA c FI SK LO 1926405 FI*Mummeli Violetinha Daalia Naaras Nuoret 7-10 kk Sara Ojaniemi
FI*Mummeli Queeninho Emilio (BAL c) x FI*Mummeli Veerazinha Violet (SIA c)
SIA c FI SK LO 1406163 FI*Plan-A Jussi Murikka Uros Supreme Premior Sara Ojaniemi
FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla (SIA c) x FI*Kelmikerhon Elegia (SIA a)
SIA c FI SK LO 1406163 FI*Plan-A Jussi Murikka Uros Siitos
FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla (SIA c) x FI*Kelmikerhon Elegia (SIA a)
SIA h 21 FI SK LO 1718153 FI*SunSarin Bijou Naaras Avoin Caroline Stoa
FI*Tabbytassun Asser (OSH n 24) x FI*Clamoris Isadora (SIA e 21)
SIA n FI SK LO 1822491 FI*Deraza Royal Rock-A-Berry Uros International Champion Veikko Saarela
Melkatz Raspberry Beret (SIA d) x FI*Deraza Esperta (SIA g)
SIA n FI SK LO 1925804 FI*Kelmikerhon Seela S. Naaras Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela
Laziza Mafdet-Murano (SIA n) x DK*LihmeRex Kenaia (SIA n)
SIA n FI SK LO 1925800 FI*Kelmikerhon Signe B. Naaras Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela
Laziza Mafdet-Murano (SIA n) x DK*LihmeRex Kenaia (SIA n)
SIB I / SIB a FI SK RX 1925439 FI*Keijumetsän Blue (Da Ba Dee) Naaras Nuoret 7-10 kk Jaana Jyrkinen
Veresk Line*RU Nazar of Tavaloga (SIB n) x FI*Jäälinnan Alisa (SIB f)
SIB III / SIB n 24 FI SK LO 1926779 FI*Ziazan Pumpkin Spice Naaras Pennut 4-7 kk Riikka Turpeinen
Odin des Sibirzeelandii (SIB n 22) x FI*Ziazan Goldilocks (SIB ny 09 24)
SIB IV / SIB n 03 24 FI SK LO 1820479 FI*Taigatupsun Akulina Naaras Premior Jaana Jyrkinen
FI*Balladin Pikku Karhu (SIB n 09 24) x FI*Taigatassun Sensei (SIB f 09 24)
SIB V / SIB fy 22 FI SK LO 1821513 FI*Raitamäen Doris Naaras Kastraatti Yan Roca Folch
FI*Amurin Kadmiel (SIB dy 22) x FI*Apachiris Egwene (SIB n 24)
SIB V / SIB ny 11 FI SK LO 1924821 FI*Igora Dosifeja Naaras Avoin Yan Roca Folch
FI*Igora Alekseij (SIB ny 11) x FI*Igora Varvara (SIB fy 09 24)
SIB VI / SIB d 09 24 FI SK LO 1925927 FI*Vilukissan Aikataika Naaras Nuoret 7-10 kk Yan Roca Folch
FI*Lumikissan Grand Slam (SIB d 09 22) x FI*Lumikissan BlingBling (SIB ds 09 11)
SIB VII / SIB ns 24 FIN SRK LO 76696 FIN*Tuiskutassun Black Maria Naaras Supreme Premior Riikka Turpeinen
FIN*Lumikissan JummiJammi (SIB n 09 23) x FIN*Sibcoon's Dragon Lady (SIB ns 24)
SIB VII / SIB ns 24 FIN SRK LO 76696 FIN*Tuiskutassun Black Maria Naaras Veteraani Caroline Stoa
FIN*Lumikissan JummiJammi (SIB n 09 23) x FIN*Sibcoon's Dragon Lady (SIB ns 24)
SIB VIII / SIB ds 09 24 FI SK LO 1924842 FI*Taigatupsun Heat Burns Uros Kastraatti Riikka Turpeinen
SE*Missemoj's Tristan (SIB ns 24) x FI*Taigatassun Naukumaija (SIB fs 09 24)
SIB VIII / SIB fs 09 24 FI SK LO 1924232 FI*Lumikissan MilliVanilli Naaras Avoin Riikka Turpeinen
FIN*Lumikissan Taikaviitta (SIB es) x FI*Lumikissan DollariHymy (SIB ns 09 24)
SIB VIII / SIB ns 02 21 FI SK LO 2027611 FI*Lumikissan Sheriffi Uros Pennut 4-7 kk Riikka Turpeinen
FI*Lumikissan Nopsajalka (SIB ns 03 24) x FI*Lumikissan CaramelliElli (SIB gs 09 24)
SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SRK LO 1301657 FI*Lumikissan Nopsajalka Uros Supreme Champion Riikka Turpeinen
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SK LO 2027613 FI*Lumikissan Salaisuus Naaras Pennut 4-7 kk Riikka Turpeinen
FI*Lumikissan Nopsajalka (SIB ns 03 24) x FI*Lumikissan CaramelliElli (SIB gs 09 24)
SIB VIII / SIB ns 09 24 FI SK LO 1612631 FI*Lumikissan Zumppendeeros Uros Grand International Champion Riikka Turpeinen
FI*Lumikissan SuperSankari (SIB d 09 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
SIN FI SK LO 1926224 FI*Anjupia's Chinga Cincam Ciuman Naaras Nuoret 7-10 kk Katja Patrikainen
FI*Chai-lai Brave Benjamin (SIN ) x FI*Chai-lai Romantic Rosie (SIN )
SOM a FI SK LO 1821476 FI*Vulpes Bloody Kisses Uros International Champion Veikko Saarela
Olaf von Gulda (SOM n) x FI*Vulpes Aletheia (SOM n)
SOM n FI SK LO 1406150 (N)Villkattens Wilmer Uros Supreme Champion Mira Fonsén
(N)Villkattens Mew (SOM n) x (N)Villkattens Queen Bee (ABY n)
SOM n FI SK LO 1926636 FI*Kharn-Ka Chanel Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén
FI*Kharn-Ka Your Choice (SOM n) x FI*Kharn-Ka Io (SOM n)
SOM n FI SK LO 1820857 FI*Kharn-Ka Ciaran Mojave Uros Grand International Champion Mira Fonsén
IT*X-Factor di Gens Rubra (SOM o) x FI*Kharn-Ka Inola (SOM n)
SOM n FI SK LO 2027263 FI*Kharn-Ka Heart of Gold Uros Pennut 4-7 kk Mira Fonsén
FI*Kharn-Ka Your Choice (SOM n) x FI*Kharn-Ka Frosty Wikolia (SOM n)
SOM n FI SK LO 1611486 FI*Kharn-Ka Io Naaras Supreme Champion Mira Fonsén
Tutankhamon di Gens Rubra (SOM n) x FI*Kharn-Ka Inola (SOM n)
SOM n FI SRK RX 36680 FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus Naaras Supreme Premior Mira Fonsén
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
SOM n FI SRK RX 36680 FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus Naaras Veteraani Jaana Jyrkinen
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
SOM n FI SRK LO 38758 FI*Kharn-Ka Your Choice Uros Supreme Champion Mira Fonsén
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Queen Heart (ABY o)
SOM n FI SRK LO 38758 FI*Kharn-Ka Your Choice Uros Veteraani Jaana Jyrkinen
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Queen Heart (ABY o)
SOM n FI SK LO 1819577 FI*Lamadegaan Fine By Me Naaras Supreme Premior Mira Fonsén
(N)Villkattens Wilmer (SOM n) x FI*Kisompa's Kandelioússa (SOM n)
SOM n FI SK LO 1819579 FI*Lamadegaan Finest Chocolate Uros Kastraatti Mira Fonsén
(N)Villkattens Wilmer (SOM n) x FI*Kisompa's Kandelioússa (SOM n)
SOM n FI SK LO 1614778 FI*Vulpes Alfeios Uros Grand International Premior Mira Fonsén
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Foxkiss Cissa thalassina (SOM n)
SOM n FIN SRK RX 29135 FIN*Lamadegaan Aladdin Uros Supreme Premior Mira Fonsén
FIN*Kisompa's Cipriano (SOM n) x FIN*Alfajiri Maridadi (SOM n)
SOM n FIN SRK RX 29135 FIN*Lamadegaan Aladdin Uros Veteraani Jaana Jyrkinen
FIN*Kisompa's Cipriano (SOM n) x FIN*Alfajiri Maridadi (SOM n)
SPH I / SPH n FI SK RX 1923708 FI*Wanadoo Peter Parker Uros Kastraatti Caroline Stoa
FI*Wanadoo King Kong (SPH a) x FI*Wanadoo Invisible Girl (SPH f 21)
SPH II / SPH n 02 FI SK RX 1820268 FI*Hebblas Xiander Uros Grand International Premior Mira Fonsén
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x Newans Melissa (SPH f 01)
SPH II / SPH n 03 21 FI SK LO 1925462 FI*Lavender's Alma Naaras Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén
Amadeus Star Galileo (SPH n 03) x FI*Tuiscalo's Magica De Spell (SPH g 21 31)
SPH III / SPH d 21 IDP*Vintermånen's Preacher Uros Champion Sara Ojaniemi
SPH III / SPH f FI SK LO 1716264 FI*Hebblas Viona Naaras Supreme Premior Sara Ojaniemi
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x FI*Hebblas Olivia (SPH d 03)
SPH IV / SPH f 03 FI SK RX 1924524 FI*Hebblas Ambermoon Naaras Avoin Sara Ojaniemi
RU*Talialida Oh My Darling Erast (SPH d 21) x Newans Melissa (SPH f 01)
SPH V / SPH f 03 33 FI SK RX 1820270 FI*Hebblas Ximena Naaras Supreme Premior Mira Fonsén
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x Newans Melissa (SPH f 01)
SRL II / SRL n 03 FI SK RX 1925419 FI*Cisciscats Bellini Uros Nuoret 7-10 kk Sara Ojaniemi
My Teddy Bear of Limerick (SRL n 03) x Julka Shillana*PL (SRL g 33)
SRL III / SRL e FI SK RX 1925469 Gekkola Cats Angeline Fluffy Naaras Kastraatti Katja Patrikainen
Cat-Inka Lumiprinssi (SRL d 33) x Psipsinakis Afrodite (SRL g)
SRL VII / SRL a 21 33 FI SK RX 1716243 Psipsina Proinos Uros International Premior Katja Patrikainen
Psipsina Lieska (SRL d) x FI*Suvikasteen Sininen Utu (SRL a 24)
SRS I / SRS b FI SK RX 1925730 FI*Gekkolacats Bruno Bastian Uros Nuoret 7-10 kk Jaana Jyrkinen
FI*Hämynhäivän Pecan (SRS b 33) x Ijoelle Adorablecat*LT (SRS w)
SRS I / SRS o FI SK RX 1925727 FI*Gekkolacats Belinda Bruna Naaras Nuoret 7-10 kk Jaana Jyrkinen
FI*Hämynhäivän Pecan (SRS b 33) x Ijoelle Adorablecat*LT (SRS w)
SRS IX / SRS w FI SK RX 1925728 FI*Gekkolacats Bibiana Blanca Naaras Nuoret 7-10 kk Katja Patrikainen
FI*Hämynhäivän Pecan (SRS b 33) x Ijoelle Adorablecat*LT (SRS w)
SRS IX / SRS w FI SK RX 1925729 FI*Gekkolacats Blanco Snowball Uros Nuoret 7-10 kk Katja Patrikainen
FI*Hämynhäivän Pecan (SRS b 33) x Ijoelle Adorablecat*LT (SRS w)
SRS IX / SRS w FI SK RX 1820714 FI*Hämynhäivän Kallekolli Uros Supreme Champion Katja Patrikainen
Darling Diva Bailey (SRS n 33) x Ijoelle Adorablecat*LT (SRS w)
THA n FI SK LO 1927029 FI*SpotsAndPoints Hercules Uros Pennut 4-7 kk Sara Ojaniemi
FI*SpotsAndPoints Fritz (THA n) x Magic Thai Goblin's Yinella (THA n)
THA n FI SK RX 1923809 Magic Thai Goblin's Toto Uros International Champion Sara Ojaniemi
Magic Hopfe Cat's Kitay (THA b) x Magic Hopfe Cat's Bianca (THA a)
THA n FI SK LO 1926845 Winston Tajska Chata*PL Uros Nuoret 7-10 kk Sara Ojaniemi
Arseniy Sanchitos (THA n) x Lene Taikatalvi Musipusi (THA b)
TUA VI / TUA f 09 FI SK LO 1718617 FI*Meridies' Poppyfrost Naaras International Premior Yan Roca Folch
FI*Felesin Jarkko Martikainen (TUA n 09) x FI*Tangerine's Enigma: Sugar & Spice (TUA f 03)
305 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Fonsén Mira EXO f 03 22, EXO n 22, PER e 33, PER g 03, PER n 33, RAG a 04, RAG g 04, RAG n 21, SBI b, SBI n, CRX IV, OSH b, OSH cs 25, OSH n 24, OSH p 25, SOM n, SPH II, SPH V 37
Jyrkinen Jaana HCS (13a), MCO IX, MCO VIII, NEM II, NFO IV, NFO IX, SIB I, SIB IV, BLH c, BSH d 03, BUR d, EUR as 22, EUR f 23, SRS I, HCL, VET 1, VET 4 37
Lund Lone 0
Ojaniemi Sara BLH a 03, BLH q, BSH b, BUR a, BUR c, BUR j, BUR n, EUR d 22, EUR f, MAN 51-52, OCI n 24, SRL II, ABY a, CRX II, DRX IX, OSH b 24, OSH n, RUS, SIA a, SIA c, SPH III, SPH IV, THA n 41
Patrikainen Katja EUR e (13c), EUR f 23 (13c), BEN n 22, BEN n 22 32, BLH n, BLH n 03, BSH d, BSH ns 11, BUR b, BUR f, BUR g, CHA, EUR e, EUR e 03, KOR, OCI b 24, OCI bs 24, OCI ns 24, SIN, SRL III, SRL VII, SRS IX, HCS, VET 3, VET Kotikissat 40
Roca Folch Yan MCO VIII (13c), ACS III, MCO I, MCO IV, MCO VII, NFO VI, SIB V, SIB VI, TUA VI 32
Saarela Veikko SBI (13b), EXO n, PER d 22, PER e 03 22, RAG a 03, RAG d 04, SBI a, SBI b 21, SBI d, SBI j 21, ABY o, CRX I, CRX III, OSH a 25, SIA n, SOM a 35
Stoa Caroline PER d 22 (13c), PER d, PER ds 01 62, PER f 33, PER fs 02 62, PER fs 22 62, PER n 22, RAG f 03, RAG n, RAG n 03, RAG n 04, SBI a 21, SBI d 21, SBI f, ABY n, BAL b, CRX V, CRX VII, CRX VIII, OSH a 24, OSH c 24, OSH d 24, OSH n 03, OSH w 61, SIA h 21, SPH I, VET 2 41
Turpeinen Riikka MCO II, MCO III, MCO V, MCO VI, NFO II, NFO III, NFO VIII, SIB III, SIB VII, SIB VIII, HCL, HCS 39
9 tuomaria