URK 63. kansainvälinen kissanäyttely
Järjestävä yhdistys Uudenmaan Rotukissayhdistys ry
Alkaa 8.3.2020 Loppuu 8.3.2020
Ilmoittautuminen alkaa 16.12.2019 Ilmoittautuminen loppuu 8.2.2020
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:15 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 25.2.2020
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 320   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti johanna.abgottspon@gmail.com
Paikka Fennia Arena, Siuntio
Toimihenkilöt

Näyttelyn toimihenkilöt: 

Näyttelysihteeri: Johanna Abgottspon, johanna.abgottspon(at)gmail.com, 

Näyttelypäällikkö: Katerina Leino, katerina(at)urk.fi 

Pääassistentti: Anne-Mari Kangas, assistentteja pyydetään ilmoittautumaan sähköpostilla annemari.kangas (at) gmail.com mahdollisimman pian, kuitenkin viimeistään 1.2.2020.

Raha-asiat: Mia Tuomivirta mia(at)urk.fi 

Näyttelykummi: Sanna-Leena Santapakka, sanna(at)urk.fi 

Hyvinvointivastaava: Anne Kontula, anne(at)urk.fi 

Rotupöydät ja kauppiaat: Katerina Leino, 050 466 0370

Yhdistyksen infopuhelin 046 - 9696 590

Lisätietoja

Näyttelymaksut 

  • URK:n jäsenten kissat 35€ / kissa / pv 
  • FIFe-jäseniltä 37€ / kissa / pv 
  • FIFen ulkopuolisilta 50 €/ kissa / pv 
  • Veteraaniluokka perusarvostelun ohella 10 € / kissa, erikseen 35 / 37 € / kissa. 
  • Tarkistusluokka erikseen 35 / 37 €, arvostelun yhteydessä 10 €. 
  • Tähän näyttelyyn emme valitettavasti voi hyväksyä leimakortteja maksuksi.  
  • Kasvattaja- ja siitosluokat ovat maksuttomia, jos kissa osallistuu muuhun luokkaan. Jos kissa ei osallistu arvosteluun, siitos- ja kasvattajaluokan hinta on normaalimaksu. 

Näyttelyyn osallistumattoman kaverikissan maksu 10 € (sis. ellmaksun, ei häkkipaikkaa), kaverikissat on ilmoitettava näyttelypäällikölle etukäteen.

Näyttelymaksujen eräpäivä on heti. Maksamattomat ilmoittautumiset poistetaan. URK varaa oikeuden evätä maksamatta jättäneiltä näytteilleasettajilta osallistumisoikeuden yhdistyksen näyttelyihin tulevaisuudessa.   

Kissoja hyväksytään näyttelyyn enintään 320 per päivä. Karsinta tehdään näyttelyilmoittautumisen maksuhetken perusteella. Kaikki näyttelyn palkinnot, mukaan luettuna serti- ja valmistumisruusukkeet, ovat maksuttomia.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 47
2 84
3 52
4 118
Kotikissat 7
Yhteensä 308

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI SK LO 1405920 FI*AzuLejo's Deep Silent Complete Naaras Supreme Champion Marjatta Koskenkangas KM
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
2 EXO n FI SK LO 1926723 Kis' Herbas Paco of Ayser Uros Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1
Canastalion Nacho of Kis' Herbas (PER e) x Kis' Herbas Paolinna (EXO n)
3 EXO f FI SK LO 1719018 FI*Cherish's Raspberry Naaras Grand International Champion Vladimir Isakov EX1 CACS NOM BIS
FI*Mimosan Le Boy (PER d) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
4 EXO n 22 FI SK LO 1821636 Ayser's ZZ Top Uros Grand International Champion Marjatta Koskenkangas Abs
Shuturi's Black Label 4 Ayser (EXO n) x FI*Aamukasteen Generation-X (EXO n 22)
5 EXO n 03 24 FI SK LO 1924705 FI*Jewelstory Diamond Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
My-Champagne Checkmate (EXO n 24) x FI*Jewelstory Heartbreaker (PER g 03)
6 EXO n 03 24 FI SK LO 1819857 FI*Jewelstory You Look Good Uros International Premior Vladimir Isakov EX1 CAGPIB
FI*Whispers Neville (PER n 03 24) x D'Eden Lover Luminosa of Jewelstory (EXO f 02 21)
7 PER w 62 FI SRK LO 91076 Sumava's Nikhar Naaras Veteraani Caroline Stoa 2
Nuit-Magique Ebony of Sumava (PER n) x Sumava's Nebulosa (PER w)
7 PER w 62 FI SRK LO 91076 Sumava's Nikhar Naaras Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS NOM
Nuit-Magique Ebony of Sumava (PER n) x Sumava's Nebulosa (PER w)
8 PER f FI SK LO 1925268 FI*Timanfaya Just Another Dream Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1 NOM
FI*Timanfaya Heartbeat (PER a) x FI*Timanfaya Filled With Love (PER fs)
9 PER n 22 FI SK LO 1926734 FI*Ayser's Arctic Beauty Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1 NOM BIS
Shuturi's Black Label 4 Ayser (EXO n) x Ayser's Iwanka (EXO n 24)
10 PER f 03 22 FI SK LO 1924707 FI*Jewelstory Temptation Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
My-Champagne Checkmate (EXO n 24) x FI*Jewelstory Heartbreaker (PER g 03)
11 PER fs 02 62 EE*Esmeralda Heinroos Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
Ark Star Maksim of Heinroos (PER n 01 21) x EE*Elisabeth Heinroos Gerbera (PER es 02)
12 RAG a FI SK LO 1923820 FI*Satinante's Bluebird Xara Florinna Naaras Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
FI*Ragtail Kimi Konstantino (RAG a 03) x FI*Satinante's SweetHeart Ali Jennifer (RAG a 04)
13 RAG a FI SRK LO 91080 Dollyfella Big Big Man Uros Veteraani Caroline Stoa 1 NOM
FI*Maplehill's Captain Hook (RAG a) x FI*DollyCats Black Pearl (RAG n 04)
13 RAG a FI SRK LO 91080 Dollyfella Big Big Man Uros Supreme Premior Vladimir Isakov KM NOM
FI*Maplehill's Captain Hook (RAG a) x FI*DollyCats Black Pearl (RAG n 04)
14 RAG d 21 FI SK RX 1926059 FI*Darkie's Nijibara no tsubomi Uros Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1
Mokotuvan Nutukka Utuinen (RAG c) x FI*Darkie's Daikokuten (RAG f 04 21)
15 RAG n 03 FI SK LO 1822270 FI*DollyCats The Pride Uros International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB NOM BIS
FI*BlackRain's Kid Made By Prince (RAG n 04) x FI*DollyCats Sweetest Lie (RAG g 03)
16 RAG n 03 FI SK LO 1926044 FI*Cat's-JM Snow-King Uros Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1
FI*Cat's-JM Snow-Kiss (RAG a 03) x FI*Cat's-JM One-Angel (RAG n 03)
17 RAG n 04 FI SK LO 1508825 FI*Stardoll's Rapunzel Naaras Supreme Champion Vladimir Isakov Abs
FI*Stardoll's Yoda (RAG n 04) x M'Memories Ragdoll's Havana (RAG n 03)
18 RAG n 04 FI SK LO 1924249 FI*Maplehill's Madame Myself Naaras International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB
FI*Maplehill's Stardust For Dreams (RAG n) x FI*Maplehill's Princess of Avalon (RAG a 03)
19 RAG n 04 FI SK LO 1926321 FI*Pehmis Yönsilmä Naaras Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1
George Azure Eyes*PL (RAG n 04) x FI*Pehmis Tähtisilmä (RAG g 04 21)
20 RAG a 03 FI SK LO 1822090 FI*Ragtail Rihanna Naaras Champion Vladimir Isakov EX1 CACIB
FI*Ragtail Kimi Konstantino (RAG a 03) x FI*Valkoapilan April Fool's Eevi (RAG a 04)
21 RAG a 03 FI SK LO 1926469 FI*Stardoll's Raindrop Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
FI*Stardoll's Blue Galaxy (RAG a 04) x FI*Stardoll's Vaniljhjärta (RAG a 03)
22 RAG a 04 FI SK LO 1510160 FI*Stardoll's Blue Galaxy Uros Supreme Champion Marjatta Koskenkangas KM NOM
FI*Stardoll's Santo Domingo (RAG n 03) x FI*Stardoll's Blue Velvet (RAG a)
23 RAG a 04 FI SK LO 1925327 FI*Colorstar's Expecto Patronum Uros Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*Sunrunner's Rohan (RAG a 03) x FI*Colorstar's Hanna Baileys (RAG a)
24 RAG a 04 FI SK LO 1820825 FI*Wildemar Lily Naaras International Premior Marjatta Koskenkangas Abs
Oskar Dom Elzy*PL (RAG b 04) x FI*Wildemar Ace of Hearts (RAG a 03)
25 RAG a 04 FI SRK LO 41858 FI*AijaiCats Noble Nico Uros Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPIB
S*Creamy Blueeye Simon Stardust (RAG a) x FIN*Bobkatin Amilla (RAG a 03)
25 RAG a 04 FI SRK LO 41858 FI*AijaiCats Noble Nico Uros Veteraani Caroline Stoa 2
S*Creamy Blueeye Simon Stardust (RAG a) x FIN*Bobkatin Amilla (RAG a 03)
26 RAG e 04 FI SK LO 1611326 FI*Tammikatin Hunajanassu Uros Grand International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPS NOM BIS
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Tammikatin Baby Carrot (RAG f 04)
27 SBI n Achtung Baby The Bitch is Back Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1 NOM
SE*Stensereds Holger (SBI n 21) x RosElise's Iness (SBI b)
28 SBI a Family's Miss Måneskin Naaras Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1 NOM BIS
Family's McLaren (SBI a) x Family's Miss Daisy (SBI a)
29 SBI b FI SK LO 1926278 S*Kilenskogens Önni Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1
SE*Norlids Brighton (SBI b 21) x S*Kilenskogens Rosie (SBI b)
30 SBI c FI SK LO 1925630 FI*Nalle-Puhin Skyfall Uros Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov Abs
FI*Kujakeikarin Öifrid (SBI c) x FI*Nalle-Puhin I Will Survive (SBI c 21)
31 SBI d FI SRK LO 86972 FI*Vintti-Katin Birlikka Naaras Supreme Premior Marjatta Koskenkangas KM NOM BIS
S*PreciousBlue's Leonardo DiCaprio (SBI d 21) x FIN*Harebell Yrina Queen (SBI g)
31 SBI d FI SRK LO 86972 FI*Vintti-Katin Birlikka Naaras Veteraani Caroline Stoa 1 NOM BIS
S*PreciousBlue's Leonardo DiCaprio (SBI d 21) x FIN*Harebell Yrina Queen (SBI g)
32 SBI h FI SK LO 1717477 FI*Canth's Precious Darling Naaras Supreme Premior Vladimir Isakov KM
FI*Harebell Isfahan Wonder (SBI d) x FI*Chirybiry's My Darling Ipi (SBI b)
33 SBI n 21 FI SRK LO 1300750 FI*Canth's Xenia Naaras Supreme Premior Vladimir Isakov KM NOM
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
34 SBI b 21 FI SK LO 2027790 Cinnabon Tarnis*RU Uros Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
Chance Neige de Saphir*RU (SBI b) x IL*Stars of Tevel Ice Coffee (SBI j 21)
35 SBI c 21 FI SK LO 1716451 FI*Nalle-Puhin I Will Survive Naaras Supreme Champion Marjatta Koskenkangas Abs
Demian Günther (SBI a 21) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
35 SBI c 21 FI SK LO 1716451 FI*Nalle-Puhin I Will Survive Naaras Siitos
Demian Günther (SBI a 21) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
36 SBI c 21 FI SK LO 1925632 FI*Nalle-Puhin Rolling In The Deep Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas Abs
FI*Kujakeikarin Öifrid (SBI c) x FI*Nalle-Puhin I Will Survive (SBI c 21)
37 SBI c 21 FI SK LO 1925631 FI*Nalle-Puhin Set Fire To The Rain Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas Abs
FI*Kujakeikarin Öifrid (SBI c) x FI*Nalle-Puhin I Will Survive (SBI c 21)
38 SBI d 21 FI SK LO 1820017 FI*Jennydream's Zoloto Uros Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX1 CAP
Las Perlas-sin Bleu Fantasme (SBI a) x FI*Jennydream's Cinderella (SBI f)
39 SBI g 21 FI SK LO 1925041 FI*Annmark Mirine Naaras Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1
Demian Rasputin (SBI e 21) x S*Gulledej's Minerva (SBI a 21)
40 ACL II / ACL n 03 FI SK LO 1925549 FI*Siriuksen AstiCurl Uros Nuoret 7-10 kk Riikka Turpeinen EX1
Curland Unique (ACL b 22) x FI*Siriuksen TianaCurl (ACS a 03 24)
41 ACL IV / ACL a 03 24 FI SK RX 1925879 Sugar Curl Cappuccino of Siriuksen Uros International Champion Veikko Saarela EX1 CAGCIB
Sugar Curl Cupcake (ACL a 24) x FI*Siriuksen XiangCurl (ACL n 03 24)
42 ACS I / ACS n FI SK LO 1821786 FI*Siriuksen ZaneCurl Uros Kastraatti Riikka Turpeinen EX1 CAP
FI*Siriuksen TritonCurl (ACS n 22) x FI*Siriuksen GipsyRoseCurl (ACL n)
43 LPL V / LPL d 22 FI SK RX 1923404 S*Ägirs Hus BC Ppreben Uros International Premior Veikko Saarela EX1 CAGPIB
SE*Believe inMagic Caramel (LPL es 23) x S*Ägirs Hus BC Agnes (LPL f)
44 LPL X / LPL c 32 FI SK RX 1926353 FI*Aamuruskon Amale Aallokko Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström Abs
SE*Believe inMagic Jaque Brel (LPL c 21 32) x S*Blå Katten Polly (LPL b 21 31)
45 MCO I / MCO n FI SK LO 1822184 David Punto Valentino, CZ Uros Avoin Bjarne Wikström Abs
Lakiss Grand (MCO n 25) x Veyron Manticore (MCO a)
46 MCO II / MCO a 03 FI SK LO 1718259 FI*Chamberlain Keep On Rocking Uros Premior Veikko Saarela EX1 CAPIB NOM
RoyalCats Resort Veni Vidi Vici (MCO d 03) x FI*Chamberlain Captain Amelia (MCO g 09)
47 MCO III / MCO n 24 FI SK LO 1821159 FI*Hemingway's Molly Spotted Elk Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
Omkara Pack the Hat (MCO n 24) x FI*Hemingway's Libbie Slow Bear (MCO n 09 22)
48 MCO III / MCO n 22 FI SK RX 1925810 FI*Pinewoods Early in the Morning Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
ES*Gattacamoon Challenger (MCO n 22) x FI*Pinewoods Dizzy Miss Lizzy (MCO fs)
49 MCO III / MCO n 22 Chiara Allegra Gold Oskar Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1 BIV NOM
NW,IC,BBMC Kirikou Mon Amour,JW (MCO n) x IC,Everly Solle Rosso (MCO f 09 22)
50 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1718403 FI*Escape's Little Sky Uros Supreme Premior Bjarne Wikström KM NOM BIS
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
51 MCO III / MCO n 23 FI SK LO 1821566 FI*Chamberlain Orionis Alnitak Uros Grand International Premior Bjarne Wikström EX1 CAPS
FI*Chamberlain Yes I'm Ready (MCO n 09 22) x FI*Chamberlain Born To Be A Star (MCO g 23)
52 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK RX 1819544 FI*Hemingway's Chief Crazy Bull Uros Grand International Champion Veikko Saarela EX1 CACS
Allegiancelove Harley (MCO n 09 22) x FI*Hemingway's Chipara Sun (MCO f 22)
53 MCO IV / MCO n 03 22 FI SK LO 1924615 FI*LovelyLife Hello World I'm Harald Uros Kastraatti Veikko Saarela EX1 CAP
DK Sivkjær's Claba Viking (MCO d 02 21) x IT*Clabacoon's Cimone Dolce Vita (MCO fs 09)
54 MCO IV / MCO n 03 22 FI SK LO 1927136 FI*Keenukollin Joonatan Uros Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1
FI*MaineQueen Rock Me (MCO ds 03 22) x FI*Moggi Iiris Kohvee (MCO n 09 22)
55 MCO IV / MCO n 09 23 Carmina Burana Gold Oskar Naaras Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1 BIV NOM
NW,IC,BBMC Kirikou Mon Amour,JW (MCO n) x IC,Everly Solle Rosso (MCO f 09 22)
56 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 1923683 FI*NineTales Popeye The Sailor Uros Avoin Riikka Turpeinen MCO VI/ MCO d 09
Atlantic Acadia's Quest For Fire (MCO n 25) x FI*NineTales Million Dollar Baby (MCO g 22)
57 MCO V / MCO f 22 FI SK RX 1925811 FI*Pinewoods Echoes Round the Sun Naaras Nuoret 7-10 kk Riikka Turpeinen EX1
ES*Gattacamoon Challenger (MCO n 22) x FI*Pinewoods Dizzy Miss Lizzy (MCO fs)
58 MCO VI / MCO f 03 22 FI SK LO 1924616 FI*LovelyLife Hello World I´m Tara Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
DK Sivkjær's Claba Viking (MCO d 02 21) x IT*Clabacoon's Cimone Dolce Vita (MCO fs 09)
59 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 1510332 FI*HoneyCoon's Keep My Secret Well Naaras International Premior Bjarne Wikström EX1 CAGPIB
FI*HoneyCoon's Paint In Black (MCO n) x PL*Ashabelle Tosca (MCO f)
60 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 1923032 FI*Chamberlain Quite the Best Uros International Premior Bjarne Wikström EX1 CAGPIB
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
61 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 1822730 FI*CapitalCats Xavier Uros Kastraatti Riikka Turpeinen Abs
S*Tassfarmen's Kevin (MCO n 22) x FI*Vuorensinen Vanessa (MCO ns)
62 MCO VII / MCO ns FI SK LO 1927017 FI*Chamberlain Untill My Heart Naaras Pennut 4-7 kk Riikka Turpeinen EX1
Corleone Melluandia*PL (MCO n) x FI*Chamberlain Never Stop Dreaming (MCO fs 03 22)
63 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 1819737 FI*Chamberlain Montana Sky Uros Grand International Premior Riikka Turpeinen EX1 CAPS NOM
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Enjoy Me (MCO a 22)
64 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 1819965 FI*Pinewoods Cannonball Uros Grand International Premior Riikka Turpeinen Abs
ES*Gattacamoon Rob Roy (MCO ds) x FI*Escape's Fantasia (MCO f 22)
65 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 1509734 FI*SatuMainen Bitti-Nikkari Uros Premior Riikka Turpeinen Abs
Yankee Cats Draco Cat's Eye (MCO ns 22) x FI*SatuMainen Wiennetta (MCO a 09)
66 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI SK LO 1924617 FI*LovelyLife Hello World I'm Renata Naaras Avoin Riikka Turpeinen EX1 CAC
DK Sivkjær's Claba Viking (MCO d 02 21) x IT*Clabacoon's Cimone Dolce Vita (MCO fs 09)
67 MCO IX / MCO w 61 FI SK LO 1927152 Marengo Estate Pearls*RU Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1 NOM
Norbert Estate Pearls*RU (MCO w) x Sansa Estate Pearls*RU (MCO n 09 22)
68 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 1614820 Falco z Kociego Domu*PL Uros Supreme Champion Riikka Turpeinen Abs
Em Manuell Felis Felicis, SK (SIB n 03 22) x Fleuramour Yunona of Taigastar (NEM n 21)
69 NEM I / NEM n FI SK LO 1923334 FI*Pikku-Priin Glamorous Senga Sengana Naaras Avoin Riikka Turpeinen EX1 CAC
FI*Pikku-Priin Charizard (NEM n 09 21) x Charinitha Perelka*PL (NEM a 09 21)
70 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 1927088 FI*Pikku-Priin Irish Hope Naaras Pennut 4-7 kk Riikka Turpeinen Abs
Ural Gold Nympha (NEM a 21) x FI*Pikku-Priin Fiona (NEM n 21)
71 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 1923336 FI*Pikku-Priin Glossy Bounty Naaras Kastraatti Riikka Turpeinen EX1 CAP NOM BIS
FI*Pikku-Priin Charizard (NEM n 09 21) x Charinitha Perelka*PL (NEM a 09 21)
72 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 1926724 NO*CreamPuff's Hocus Pocus Uros Nuoret 7-10 kk Riikka Turpeinen EX1
Klever Snejnaya Zima (NEM a 21) x Rika Nas od Królowych*PL (NEM ny 09 21)
73 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1719080 NO*Kerrs Pink's Doux d'Henry Uros Supreme Champion Bjarne Wikström KM NOM
DK*Sakeena's Aston Martin (NFO ds 09 22) x (N)Tingoskattens Betty Boop (NFO a 09)
74 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1927153 NO*Havstrilens Robyn Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
NO*Haapsdatter's Christian Sinding (NFO n) x DK*Naturell's Sofie GasArm (NFO g 02 21)
75 NFO II / NFO n 02 64 FI SK LO 1716698 FI*Siniidan Boomerang Uros Grand International Premior Bjarne Wikström EX1 CAPS
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
76 NFO II / NFO a 09 FI SK LO 1508193 S*Capsicum's Shock Naaras Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP
S*Capsicum's Ghost (NFO a 09 22) x S*Florinella's Juni (NFO ns 09 22)
77 NFO III / NFO n 24 FI SK LO 1717031 FI*RockyHill's ZuberiSimba Uros Grand International Champion Bjarne Wikström Mitätöity Mitätöity
FI*Nalle-Puhin Super Trouper (NFO n 09 24) x FI*RockyHill's Dowanhowee (NFO n 09 24)
78 NFO III / NFO n 22 FI SK LO 1717383 FI*GoldenFurry's Lively Limousin Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 No Cert
Oliver James Forest Myths (NFO n 09) x Sterrenkatten's Radiohead (NFO a 22)
79 NFO III / NFO n 24 FI SK LO 1819216 FI*Nalle-Puhin Bohemian Rhapsody Naaras Kastraatti Bjarne Wikström Abs
(N)Migoto's Conrad (NFO n 09 22) x FI*Nalle-Puhin Erin (NFO n 09 23)
80 NFO III / NFO n 22 FI SK LO 1924471 FI*Siniidan Cardcaptor Sakura Naaras Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP
S*Puzzlebitens Cuba Libre (NFO ns 23) x FI*Siniidan Woman from Tokyo (NFO n 22)
81 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1820414 FI*GoldenFurry's Maroon Maize Uros Grand International Champion Riikka Turpeinen EX1 CACS
CH*Athos am Baerenbach (NFO w) x Sterrenkatten's Radiohead (NFO a 22)
82 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1508231 FI*Siniidan Sysiässä Uros Grand International Champion Riikka Turpeinen EX2
FIN*Kalliopirtin Yngre Kanutten (NFO n) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
83 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1508232 FI*Siniidan Kuu Kaakon Yllä Naaras Grand International Champion Riikka Turpeinen EX1 CACS
FIN*Kalliopirtin Yngre Kanutten (NFO n) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
84 NFO IV / NFO n 01 21 64 FI SK LO 1717631 FI*Siniidan Glacier Express Uros International Champion Riikka Turpeinen EX1 CAGCIB
Cio Cio San's Kid Galahad (NFO n 01 21) x FI*Siniidan Serenade of Water (NFO n 02 21)
84 NFO IV / NFO n 01 21 64 FI SK LO 1717631 FI*Siniidan Glacier Express Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Cio Cio San's Kid Galahad (NFO n 01 21) x FI*Siniidan Serenade of Water (NFO n 02 21)
85 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI SK LO 1925073 FI*Siniidan Megaflare Uros Avoin Riikka Turpeinen EX2
FI*Siniidan Glacier Express (NFO n 01 21) x (N)Migoto's Embla (NFO f 03 24)
86 NFO IV / NFO n 03 22 FI SK LO 1926529 IT*Norr Venn's Ecstasy Uros Avoin Riikka Turpeinen EX1 CAC BIV NOM
(N) Migoto's Odin (NFO n 09 22) x Yenneffer Zwyciezca Troli *PL (NFO f 03)
87 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI SRK RX 43312 Herebu de Velogny Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Mezoezah's Arkan (NFO n 09) x Khimari's Giulietta (NFO a 09 23)
87 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI SRK RX 43312 Herebu de Velogny Naaras Grand International Premior Riikka Turpeinen EX1 CAPS
Mezoezah's Arkan (NFO n 09) x Khimari's Giulietta (NFO a 09 23)
88 NFO VI / NFO f 03 24 FI SK LO 1509948 (N)Migoto's Embla Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Dalkullans Billy Bisquit (NFO d 09 24) x (N)Migoto's Sarah, DVM (NFO f 03 22)
88 NFO VI / NFO f 03 24 FI SK LO 1509948 (N)Migoto's Embla Naaras Supreme Champion Bjarne Wikström KM
S*Dalkullans Billy Bisquit (NFO d 09 24) x (N)Migoto's Sarah, DVM (NFO f 03 22)
89 NFO VI / NFO d 03 22 FI SK LO 1716680 FI*Neige-Cristal's Diorella Naaras Supreme Champion Bjarne Wikström KM BIV NOM BIS
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
90 NFO VI / NFO d 02 21 64 FI SK LO 1715922 FI*Carwalions Chinook Uros Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x S*Eärfalas Flisan (NFO f 03 22)
91 NFO VI / NFO f 09 23 FI SK LO 1924771 S*Myselisia's Campari Naaras International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB
S*Myselisia's Pepino (NFO n 22) x DK*Sakeena's Lotus Elite (NFO fs 03 23)
92 NFO VI / NFO f 03 23 FI SK LO 1715497 FI*Carwalions Bandit Queen Naaras Avoin Bjarne Wikström EX2
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x FI*Pörkarvan StrangerInAStrangeLand (NFO n 09)
93 NFO VI / NFO f 01 21 64 FI SK LO 1925072 FI*Siniidan Rebirth Flame Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
FI*Siniidan Glacier Express (NFO n 01 21) x (N)Migoto's Embla (NFO f 03 24)
94 NFO VI / NFO f 02 21 64 FI SK LO 1925075 FI*Haaveeni Pieniä Taikoja Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Siniidan Glacier Express (NFO n 01 21) x FI*Hirmuinen Cleopatra (NFO d 09)
95 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 1926716 FI*Siniidan Sultsina Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX2
NO*Kerrs Pink's Doux d'Henry (NFO n 09) x Rainbow Brite La Peyre*ES (NFO gs 03 22)
96 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 1926311 FI*Siniidan Treasure Planet Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1 BIV
FI*Debals HuraaHuraa (NFO ns 24) x Ephelia Tierra Media*ES (NFO fs 09 22)
97 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 1716112 FI*WitSarin Volga Naaras International Premior Bjarne Wikström EX1 CAGPIB
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x FI*Tähtitassun Sweet Adeline (NFO f 09 22)
98 NFO VI / NFO f 01 21 64 FI SK LO 1925071 FI*Siniidan Ruby Light Naaras Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP NOM
FI*Siniidan Glacier Express (NFO n 01 21) x (N)Migoto's Embla (NFO f 03 24)
99 NFO VIII / NFO ns 09 24 FI SK LO 1926310 FI*Siniidan Chicken Little Naaras Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1
FI*Debals HuraaHuraa (NFO ns 24) x Ephelia Tierra Media*ES (NFO fs 09 22)
100 NFO VIII / NFO ds 03 22 FI SK LO 1822560 FI*Siniidan Electric India Uros International Premior Veikko Saarela EX1 CAGPIB
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Rainbow Brite La Peyre*ES (NFO gs 03 22)
101 NFO IX / NFO w 62 FI SK LO 1716679 FI*Neige-Cristal's Delicieux Coco Naaras Supreme Champion Riikka Turpeinen KM NOM
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
102 NFO IX / NFO w 64 FI SK LO 1925090 FI*Hopeahännän Valtteri Valontuoja Uros Avoin Riikka Turpeinen EX1 CAC BIV
PL*Mrau Yori (NFO ns 09) x FI*Hopeahännän Talvililja (NFO w)
103 NFO IX / NFO w 64 FI SK LO 1926707 Feng-Shui Forest Myths Naaras Nuoret 7-10 kk Riikka Turpeinen EX1 NOM BIS
CH*Athos am Baerenbach (NFO w) x Ingrid de Valaskjalf (NFO n 09 22)
104 SIB I / SIB n FI SK RX 1924201 FI*Catillus Chanel in Black Naaras Avoin Riikka Turpeinen EX1 CAC
Veresk Line*RU Nazar of Tavaloga (SIB n) x FI*Catillus Magellan (SIB n 09)
105 SIB II / SIB n 09 FI SK RX 1405657 FI*Catillus Magellan Naaras Kastraatti Riikka Turpeinen EX1 CAP
FI*Amante's Virtuoso (SIB n 03 23) x FI*Magnificat Quiana Siberian (SIB f 24)
106 SIB III / SIB n 22 SE*Amfiliki's Angel Rafael Uros Champion Veikko Saarela EX1 CACIB
S*Kitezj-Grad Savelij af Heruvim (SIB n 09 22) x S*Magica De Vil's Inessa af Alabor (SIB f 22)
107 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 1926779 FI*Ziazan Pumpkin Spice Naaras Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1
Odin des Sibirzeelandii (SIB n 22) x FI*Ziazan Goldilocks (SIB ny 09 24)
108 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 1924096 FI*Pikku-Priin Hurja Hidalgo Uros Avoin Riikka Turpeinen EX1 CAC
Falco z Kociego Domu*PL (NEM n 21) x FI*Pikku-Priin Dancing DandeLion (SIB ns 03 24)
109 SIB IV / SIB n 09 22 FI SK LO 2027186 Yanick Rico Nový vek, CZ Uros Pennut 4-7 kk Riikka Turpeinen EX1 NOM BIS
Jonathan André Nový vek, CZ (SIB n 22) x Margo Blekitny Aniol*PL (NEM n 21)
110 SIB VI / SIB f 09 24 FI SK RX 1925444 Victoria Dido Nový vek, CZ Naaras Avoin Riikka Turpeinen Abs
Remember Me Nový vek, CZ (SIB a 09 24) x Harmonia Sibirskaya Rapsodiya (SIB fs)
111 SIB VI / SIB f 09 22 FI SK LO 1925573 FI*SoulSibster's CinnaMona Naaras Nuoret 7-10 kk Riikka Turpeinen EX1
FI*Lumikissan Grand Slam (SIB d 09 22) x FI*SoulSibster's AmuseMe (SIB f 09)
112 SIB VI / SIB f 09 22 SE*Amfiliki's Angel Muriel Naaras International Premior Riikka Turpeinen EX1 CAGPIB
S*Kitezj-Grad Savelij af Heruvim (SIB n 09 22) x S*Magica De Vil's Inessa af Alabor (SIB f 22)
113 SIB VII / SIB ns 24 FI SK LO 1717124 FI*Bmy-Moumou Coconut Rum Naaras Supreme Premior Riikka Turpeinen KM
Di Do Syberjon*PL (NEM ns 09 21) x FI*Cherrytail's Zorana (SIB gs 09 24)
114 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SRK LO 1301657 FI*Lumikissan Nopsajalka Uros Supreme Champion Veikko Saarela KM NOM BIS
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
115 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI SK LO 1612631 FI*Lumikissan Zumppendeeros Uros Grand International Champion Veikko Saarela EX1 CACS
FI*Lumikissan SuperSankari (SIB d 09 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
116 SIB VIII / SIB ds 03 FI SK RX 1717623 FI*Ninatte's Alejandro Uros Grand International Premior Veikko Saarela Abs
FI*Eswood Fintelligens (SIB a 09) x FI*Cherrytail's Xyliana (SIB fs 03)
117 SIB IX / SIB w 61 FI SK LO 1923656 FI*Cherrytail's Lord WhiteMaster Uros Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB
Glaucos White Witch, CZ (SIB n 24) x Blondelle vom Rieder Einödhof (SIB w)
118 BEN n 24 FI SK RX 1611260 S*KungsgardenCats Ocean Treasure Uros Supreme Premior Veikko Saarela KM NOM BIS
Absolutely My Own Private Idaho (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Blue Water Droplets (BEN n 24)
119 BEN n 22 32 FI SK LO 1926809 FI*Leokatin Touho Tankero Uros Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1 NOM BIS
FI*Leokatin Nietos (BEN n 22 32) x Only You des Griffes de Feu (BEN n 24 32)
120 BLH a 03 FI SK RX 1925442 FI*MellowBear's Alice in Wonderland Naaras Nuoret 7-10 kk Steven L. Jones EX1
Suncat's Light Me Up (BLH n 02) x FI*MellowBear's Rhine Maiden Flosshilde (BLH j)
121 BLH f 03 FI SK RX 1717373 FI*MellowBear's Earth Goddess Erda Naaras Grand International Champion Steven L. Jones EX1 CACS NOM
FI*Treselle's Espresso (BLH n) x Valencia Dionis (BLH j 03)
122 BML I / BML ns 11 31 FI SK LO 1718825 Jewels Choice Silver Ice Uros Supreme Champion Veikko Saarela Abs
Jewels Choice Silver Elvis (BML ns 11 31) x Jewels Choice Silver Brooklyn (BML ns 11 31)
123 BSH n FI SK LO 1926736 FI*Feronian Nectarine Naaras Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1
Belten`s Kosmos (BSH c) x FI*Feronian Madonna (BSH f)
124 BSH e FI SK LO 1819180 FI*Ruusutarhan Tähtisilmä Uros International Premior Steven L. Jones EX2
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Ruusutarhan Rosa Amabile (BSH g)
125 BSH e FI SK LO 1820884 FI*Ruusutarhan Ulrico Cremoso Uros International Premior Steven L. Jones EX1 CAGPIB NOM
FI*Ruusutarhan Spumante (BSH c) x FI*Ruusutarhan Oodi (BSH f)
126 BSH f FI SRK LO 36972 FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Supreme Premior Vladimir Isakov KM NOM BIS
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
126 BSH f FI SRK LO 36972 FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Veteraani Ksenia Karpinska 3
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
127 BSH f 03 FI SK LO 1924554 FI*Ruusutarhan Aurelia Naaras Avoin Steven L. Jones EX1 CAC
Tegheon UnderleyHall*PL (BSH n 03) x FI*Ruusutarhan Rosa Alba (BSH e)
128 BUR b LV*Silkymajesty Winston Uros Champion Veikko Saarela EX1 CACIB
129 BUR b FI SK LO 1923569 FI*Feirefiz Shine On You Crazy Diamond Naaras Avoin Veikko Saarela EX1 CAC NOM BIS
FI*Oliivian Daredevil (BUR a) x FI*Feirefiz You're Mine (BUR b)
130 BUR b FI SK LO 2027181 HU*Alba Regia Kug-Lee Naaras Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela Abs
Sabokah Cuki (BUR n) x HU*Alba Regia CsodaBogár (BUR c)
131 BUR g FI SK LO 1924485 FI*Hovikissan Nemesis Naaras Avoin Steven L. Jones Abs
Kitakiss Magnus (BUR n) x FI*Hovikissan Skye (BUR g)
132 EUR a FI SK RX 1924363 FI*Pinkkitassun Siegfried Uros Avoin Steven L. Jones EX1 CAC
FI*Pinkkitassun Harvey (EUR d 22) x FI*Pinkkitassun Jóhanna (EUR f 22)
133 EUR ns FI SK LO 1926047 FI*Pikku-Piun Aatos Merityrsky Uros Nuoret 7-10 kk Steven L. Jones EX1 NOM BIS
FI*Pikku-Piun Sepe Susi (EUR ns 22) x FI*Pikku-Piun Ultra Bra (EUR ns 22)
134 EUR n 23 FI SK RX 1404716 FI*Pikku-Piun Baby Brown Naaras Supreme Premior Veikko Saarela KM
FI*Katinhännän Mithrandir (EUR a 23) x FIN*Pikku-Piun Kultamuru (EUR n)
135 EUR n 24 FI SRK LO 36859 FI*Kissakallion Magdalena Naaras Supreme Premior Steven L. Jones KM NOM
FIN*Kissakallion Hudson (EUR n 24) x FIN*Kisurinteen Debora (EUR n)
135 EUR n 24 FI SRK LO 36859 FI*Kissakallion Magdalena Naaras Veteraani Ksenia Karpinska 2
FIN*Kissakallion Hudson (EUR n 24) x FIN*Kisurinteen Debora (EUR n)
136 EUR d 22 FI SK RX 1406318 FI*Pinkkitassun Harvey Uros Grand International Champion Vladimir Isakov EX1 CACS NOM
FI*Kissakallion Orlando (EUR d 24) x FI*Pinkkitassun Edina (EUR e 24)
137 EUR d 22 FI SK RX 1924549 Silkkiturkin Vaalea Valentino Uros Avoin Vladimir Isakov Abs
FI*Lustily Musta aukko (EUR n) x Silkkiturkin Samettikukka (EUR d 22)
138 EUR d 22 FI SK RX 1924362 FI*Pinkkitassun Saara Naaras Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
FI*Pinkkitassun Harvey (EUR d 22) x FI*Pinkkitassun Jóhanna (EUR f 22)
139 EUR d 22 FI SK RX 1926461 FI*Feronian Redpepper Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1 BIV
FI*Feronian Opium (EUR a 22) x FI*Feronian Gloriosa (EUR d 22)
140 EUR f 22 FI SK RX 1926462 FI*Feronian Rosemary Naaras Pennut 4-7 kk Steven L. Jones EX1 NOM
FI*Feronian Opium (EUR a 22) x FI*Feronian Gloriosa (EUR d 22)
141 EUR f 22 FI SK RX 1510579 FI*Pinkkitassun Jóhanna Naaras Kastraatti Steven L. Jones EX1 CAP
FI*Feronian Cajanus (EUR d 22) x FI*Pinkkitassun Gertrude (EUR g 22)
142 EUR f 23 FI SK RX 1718833 FI*Pinkkitassun Ofelia Naaras Champion Veikko Saarela EX1 CACIB
FI*Katinhännän Time Detective Steel (EUR ns) x FI*Pinkkitassun Kristiina (EUR e 23)
143 EUR f 24 FI SRK RX 1301072 FI*Feronian Felicia Naaras Supreme Premior Veikko Saarela KM NOM
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
144 EUR g 23 FI SK RX 1926967 FI*Pinkkitassun Tove Naaras Pennut 4-7 kk Steven L. Jones EX1
FI*Katinhännän Jack Napier the Joker (EUR es 23) x FI*Pinkkitassun Ofelia (EUR f 23)
145 EUR ns 22 FI SK RX 1821300 FI*Pikku-Piun UB40 Naaras Kastraatti Vladimir Isakov EX1 CAP
FI*Pikku-Piun Dunedain (EUR n 22) x FI*Pikku-Piun Jääkukka (EUR ns 22)
146 EUR as 23 FI SK RX 1613578 EE*Blueberry Wildstar Uros International Premior Steven L. Jones Abs
FI*Katinhännän Blue Sky Basin (EUR as 23) x FI*Pikku-Piun Blue Babe (EUR a)
147 KOR FI SK LO 1822684 FI*Mythai Opale Devi Naaras Champion Vladimir Isakov EX1 CACIB NOM
FI*Tatsutan Amor Mara-Rathan (KOR ) x FI*Mythai Ornanong Sa-Mon (KOR )
148 KOR FI SK LO 1822831 FI*Vekkuliverstaan Amorin Enkeli Dukkha Naaras Avoin Vladimir Isakov Abs
FI*Tatsutan Amor Mara-Rathan (KOR ) x FI*Melodian Froong Fring (KOR )
149 KOR FI SRK LO 39340 FI*Melodian Tulaya Naaras Grand International Premior Vladimir Isakov EX1 CAPS
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
149 KOR FI SRK LO 39340 FI*Melodian Tulaya Naaras Veteraani Ksenia Karpinska 1 NOM BIS
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
150 MAN 51-52 / MAN e 51 FI SK RX 1611885 FI*Maikain Pulla Won Vung Uros Supreme Champion Veikko Saarela KM
FI*Conan Lontrus (MAN d 23 51) x FI*Pikkeen Fariini (MAN f 24 51)
151 MAN 53 / MAN e 53 FI SK RX 1924066 FI*Maikain Lager Kisskiss Uros Champion Steven L. Jones EX1 CACIB NOM
FI*Feronian Ivory (BSH e) x FI*Maikain Valmu Väng (MAN e 23 53)
152 MAU ns FIN SRK LO 34615 FIN*Iltavilli Emir Ehsan Uros Supreme Premior Veikko Saarela KM
Bacamamdit Into The Wild of Erendel (MAU ns 24) x FIN*Iltavilli Chensit Cleopatra (MAU ns)
152 MAU ns FIN SRK LO 34615 FIN*Iltavilli Emir Ehsan Uros Veteraani Ksenia Karpinska 2
Bacamamdit Into The Wild of Erendel (MAU ns 24) x FIN*Iltavilli Chensit Cleopatra (MAU ns)
153 OCI n 24 FIN SRK LO 35215 FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Veikko Saarela KM NOM BIS
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
153 OCI n 24 FIN SRK LO 35215 FIN*Moosegrove Phoenix Uros Veteraani Ksenia Karpinska 1 NOM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
154 OCI b 24 FI SK LO 1822082 FI*Moosegrove Romeo JR Uros Grand International Champion Veikko Saarela EX1 CACS
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FI*Moosegrove Kiara (OCI n 24)
155 OCI b 24 FI SK LO 1925686 FI*Moosegrove Tom Sawyer Uros Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1 NOM
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FI*Moosegrove Kiara (OCI n 24)
156 OCI o 24 FI SK LO 1819649 FI*Northalla Red Explorer Uros Grand International Champion Vladimir Isakov EX1 CACS
Dragon Amagitsune*RU (OCI o 24) x Mitha Goobita Yangatin (OCI ns 24)
157 OCI o 24 FI SK LO 2027385 FI*Uniikki Korvenkuiske Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1 NOM
Dragon Amagitsune*RU (OCI o 24) x FI*Uniikki Kuuterneito (OCI n 24)
158 OCI as 24 FI SK LO 1924008 DutchSpots' Yatho Uros Avoin Steven L. Jones EX1 CAC
Dynamicat Apollo of Dutchspots (OCI n 24) x Maska of Yantra's Bellfire (OCI bs 24)
159 SIN FI SK LO 1926224 FI*Anjupia's Chinga Cincam Ciuman Naaras Nuoret 7-10 kk Steven L. Jones EX1
FI*Chai-lai Brave Benjamin (SIN ) x FI*Chai-lai Romantic Rosie (SIN )
160 SRL I / SRL c FI SK RX 1925989 Psipsina Tinos Uros Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1
Psipsina Platinos (SRL c) x Bella Curly Parade (SRS c)
161 SRL III / SRL e FI SK RX 1925769 FI*Be-Curly Topaz Uros Nuoret 7-10 kk Steven L. Jones EX1
Onyx Marcmiaow (SRL a) x Psipsina Meteora (SRS d)
162 ABY n FI SK LO 1821859 FI*Redcheetah's Eemeli Uros International Champion Glenn Sjöbom EX1 CAGCIB NOM
FI*Omanion Galanthus nivalis (ABY n) x FI*Redcheetah's Julia (ABY n)
163 ABY n FI SK LO 1822850 FI*Lovedevotion Leticia Naaras International Champion Glenn Sjöbom EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
Shadeaby Heartbreaker (ABY n) x FI*Lovedevotion Elisabeth (ABY n)
164 ABY n FI SK LO 1821948 FI*Kermakupin Feel The Thunder Naaras International Champion Glenn Sjöbom EX2
(N)Ororina's Jondalar (ABY n) x FI*Redcheetah's Jade (ABY n)
165 ABY n FI SK LO 1924585 IT*Dakar di Habashat Naaras International Champion Glenn Sjöbom EX3
Baton Rouge Pavarotti di Habashat (ABY n) x Baton Rouge Parigi o Cara (ABY n)
166 ABY n FI SK LO 1926084 FI*Kermakupin Tulppaani Ja Sadepisara Naaras Pennut 4-7 kk Glenn Sjöbom EX2
FI*Furiosa Avenger (ABY n) x FI*Kermakupin Feel The Thunder (ABY n)
167 ABY n FI SK LO 1926990 FI*Neaera's Rose Anonyme Naaras Pennut 4-7 kk Glenn Sjöbom EX3
Heru's Alchimie (ABY n) x FI*Neaera's Keala Orida (ABY p)
168 ABY n FI SK LO 1926626 FI*Nebuankhet Midnight Sunrise Naaras Pennut 4-7 kk Glenn Sjöbom EX1 BIV
FI*Nebuankhet Perfect Me, Perfect Hue (ABY o) x IT*Dakar di Habashat (ABY n)
169 ABY n FI SK RX 1614970 FI*Kharn-Ka Jeanne d'Arc Naaras Supreme Premior Glenn Sjöbom KM NOM
Tilsim dan Black Dragon (SOM n) x FI*Kharn-Ka Great Gatsby (ABY a)
170 ABY n FI SK LO 1716028 FI*Vuolas Viestintuoja Uros International Premior Glenn Sjöbom EX1 CAGPIB BIV NOM
FI*Nebuankhet VanVan (ABY n) x FI*Nebuankhet Yraen Ruadh (ABY o)
171 ABY n FI SK LO 1612312 FI*Amajan Miura Mainarda Naaras Premior Glenn Sjöbom EX1 CAPIB
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Amajan Gigi Gioia (ABY o)
172 ABY n FI SK LO 1716027 FI*Vuolas Maalla, merellä, ilmassa Uros Kastraatti Glenn Sjöbom EX1 CAP
FI*Nebuankhet VanVan (ABY n) x FI*Nebuankhet Yraen Ruadh (ABY o)
173 ABY n FI SRK LO 38055 FI*Laire Meleth Aran Uros Veteraani Steven L. Jones 3
RU*Greenville Oberon of Laire (ABY n) x FIN*Link Imani Imoo (ABY n)
174 ABY a FI SK LO 1718453 FI*Nebuankhet Pastel Goth Naaras Supreme Champion Eric Reijers KM NOM
FI*Nebuankhet Zakzakiel (ABY a) x Chardryn von Kalimdor*CH (ABY n)
175 ABY a FI SK LO 1821862 FI*Redcheetah's Erin Naaras International Champion Eric Reijers EX1 CAGCIB
FI*Omanion Galanthus nivalis (ABY n) x FI*Redcheetah's Julia (ABY n)
176 ABY a FI SK LO 1925250 FI*Vuolas Unelmaamme puhdistaa Uros Nuoret 7-10 kk Eric Reijers EX1 BIV NOM BIS
Emalon von Kalimdor*CH (ABY a) x FI*Nebuankhet Pastel Goth (ABY a)
177 ABY a FI SK LO 1926763 Thamos Viktor Uros Nuoret 7-10 kk Eric Reijers EX2
Velvetdamour Alesandro (ABY a) x Thamos Aida (ABY n)
178 ABY a FI SK LO 1925248 FI*Vuolas Kaikkeus on kaunis Naaras Nuoret 7-10 kk Eric Reijers EX1
Emalon von Kalimdor*CH (ABY a) x FI*Nebuankhet Pastel Goth (ABY a)
179 ABY a FI SRK LO 39536 S*Hjortronstigens Alfred Nobel Uros Veteraani Steven L. Jones Abs
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x S*Hjortonstigens Zesty Lemon (ABY p)
179 ABY a FI SRK LO 39536 S*Hjortronstigens Alfred Nobel Uros Supreme Premior Eric Reijers Abs
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x S*Hjortonstigens Zesty Lemon (ABY p)
180 ABY a FI SK LO 1611720 FI*Nebuankhet Nae Laird! Uros International Premior Eric Reijers EX1 CAGPIB
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FI*Nebuankhet Valentine Water (ABY a)
181 ABY o FI SK LO 1718454 FI*Nebuankhet Perfect Me, Perfect Hue Uros Supreme Champion Ksenia Karpinska KM NOM BIS
FI*Nebuankhet Zakzakiel (ABY a) x Chardryn von Kalimdor*CH (ABY n)
182 ABY o FI SK LO 1821090 FI*Nebuankhet Siraxta Naaras International Champion Ksenia Karpinska EX1 CAGCIB
Cellani Sieno UkassaKinté (ABY n) x FI*Nebuankhet Nae Quin! (ABY a)
183 ABY o FI SK LO 1405588 FI*Redcheetah's Ruusu Naaras Supreme Premior Ksenia Karpinska KM
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Redcheetah's Aurora (ABY o)
184 ABY o FI SK LO 1924874 FI*Nebuankhet Crosis, the Purger Uros Kastraatti Ksenia Karpinska EX1 CAP NOM
FI*Nebuankhet Zakzakiel (ABY a) x Chardryn von Kalimdor*CH (ABY n)
185 ABY p FI SRK LO 42735 FI*Kawaii Junko Naaras Veteraani Steven L. Jones Arvosteltu
FI*Kawaii Haiku (ABY o) x FIN*Kawaii Egao (ABY n)
186 BAL c 21 FI SK LO 1925134 FI*Frostnight's Disciple Of The Sun Uros Nuoret 7-10 kk Ksenia Karpinska EX1
FI*Mummeli Queeninho Emilio (BAL c) x FI*Frostnight's Romance With Darkness (OSH b 24)
187 CRX II / CRX b 03 FI SK RX 1715150 Golden Guh Marcella-Gold Uros Avoin Ksenia Karpinska EX1 CAC
U-Use Milky Way Magic Star (CRX b 03) x I*Bella Marcella-Gold (CRX n 03)
188 CRX II / CRX b 02 64 FI SK LO 1926373 FI*Merivirran Excellent Mischa Naaras Pennut 4-7 kk Ksenia Karpinska EX1
FI*Gaala-Star Ivori (CRX n 09 33) x Bounty Magic Rivendell (CRX n 02)
189 CRX III / CRX h FI SK RX 1923467 FI*Derekaz Some Like It Hot Naaras Grand International Champion Ksenia Karpinska EX1 CACS BIV NOM
FI*Spectrolite Celebration (CRX d 09 24) x FI*Derekaz Nymphomaniak (CRX n 24)
190 CRX III / CRX fs FI SK LO 1924744 FI*Piupaws Teija Sopanen Naaras Avoin Ksenia Karpinska EX1 CAC
FI*Piupaws Donkey Kong (CRX ns) x FI*Piupaws Kardemumma (CRX f 24)
191 CRX III / CRX f FI SK LO 1925833 FI*Clamoris Lalika Naaras Nuoret 7-10 kk Ksenia Karpinska EX1 NOM
FI*Sirpaleen Caspian Apollon (CRX d) x FI*KittyLady's Black Widow (CRX f)
192 CRX III / CRX d 24 FI SK LO 1926506 FI*Derekaz The Rose of the Wild Bunch Naaras Pennut 4-7 kk Ksenia Karpinska Abs
FI*Telltail's Unchained (CRX d 03) x FI*Derekaz Rock-A-Hula Baby (CRX f 24)
193 CRX IV / CRX f 03 FI SK LO 1927091 FI*Spectrolite Saaronin lilja Naaras Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX1
FI*Spectrolite Juhannustaika (CRX d 22) x FI*Alchemist Bollinger (CRX f 01)
194 CRX V / CRX ns 24 FI SK LO 1924742 FI*Piupaws Ansa Ikonen Naaras Avoin Glenn Sjöbom EX1 CAC
FI*Piupaws Donkey Kong (CRX ns) x FI*Piupaws Kardemumma (CRX f 24)
195 CRX V / CRX a 24 FI SRK LO 39886 FI*Framillan Good&Plenty Naaras Veteraani Steven L. Jones 2
FI*Huissin Pinsiön Paroni (CRX a 09 24) x FI*Framillan Calamitous rain (CRX b)
195 CRX V / CRX a 24 FI SRK LO 39886 FI*Framillan Good&Plenty Naaras Grand International Premior Glenn Sjöbom EX1 CAPS
FI*Huissin Pinsiön Paroni (CRX a 09 24) x FI*Framillan Calamitous rain (CRX b)
196 CRX VI / CRX a 03 24 FI SK LO 1822551 FI*Windseeker Loulou Blue Nonsuch Naaras Grand International Champion Caroline Stoa EX1 CACS NOM
Ridgways Big Bang of Windseeker (CRX n 09) x FI*Windseeker Della Bluenose (CRX a 03 22)
197 CRX VI / CRX n 03 24 FI SK LO 1926094 FI*FunkyJam's Lots-o-Huggin Bear Uros Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa EX1 NOM
S*Spotless Zane (CRX n 03 21 33) x FI*FunkyJam's Mary Read (CRX n)
198 CRX VI / CRX a 03 24 FI SRK LO 43092 FI*Piupaws Duracell's Khafre Uros Kastraatti Caroline Stoa EX1 CAP
FI*Piupaws Buzz (CRX d 03 24) x FI*Piupaws Negrita (CRX f)
199 CRX VI / CRX a 03 22 FI SK LO 1406508 FI*Windseeker Della Bluenose Naaras Kastraatti Caroline Stoa EX1 CAP
Beaconwood Dark Magic (CRX ns) x FIN*Windseeker Quilla Belle-Île (CRX f 03 24)
200 CRX VII / CRX n 21 33 FIN SRK RX 32260 FIN*Windseeker U C Missouri Uros Grand International Premior Ksenia Karpinska EX1 CAPS
Shal-Mar's Sailor of Windseeker (CRX n 03) x FIN*Windseeker Ida Wave Queen (CRX n 21 32)
200 CRX VII / CRX n 21 33 FIN SRK RX 32260 FIN*Windseeker U C Missouri Uros Veteraani Steven L. Jones 2
Shal-Mar's Sailor of Windseeker (CRX n 03) x FIN*Windseeker Ida Wave Queen (CRX n 21 32)
201 DRX I / DRX a FI SRK LO 36563 FI*Åbodas Mai Naaras Supreme Champion Caroline Stoa KM
S*Fiddlestix Once Ogima (DRX a) x S*Fiddlestix Femme Fatale (DRX a)
201 DRX I / DRX a FI SRK LO 36563 FI*Åbodas Mai Naaras Veteraani Steven L. Jones 4
S*Fiddlestix Once Ogima (DRX a) x S*Fiddlestix Femme Fatale (DRX a)
202 DRX I / DRX n FI SK LO 1923437 FI*Avariel Riolu Uros Avoin Caroline Stoa Abs
FI*Mirexin Martin (DRX n 21 33) x FI*Avariel Minois (DRX a)
203 DRX I / DRX n FI SK RX 1925902 FI*Åbodas Amira Naaras Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa EX1
FI*Åbodas Mochi (DRX n) x FI*Åbodas Mai (DRX a)
204 DRX III / DRX g FI SRK LO 1403544 FI*Åbodas Taiga Naaras Supreme Champion Glenn Sjöbom KM
SE*Amor Regis Marius (DRX es 22) x FI*Åbodas Mai (DRX a)
205 DRX III / DRX e FI SK RX 1924848 FI*Åbodas Dumbo Uros Avoin Glenn Sjöbom EX1 CAC
FI*Mirexin Patrik (DRX ns 25) x FI*Åbodas Saimi (DRX f)
206 DRX V / DRX ns 25 FI SK LO 1717235 FI*Mirexin Patrik Uros Grand International Champion Ksenia Karpinska EX1 CACS
Elfinrex Acer Nikoense (DRX a) x FI*Riiviön Donna (DRX w)
207 DRX V / DRX n 25 FI SK LO 1925944 FI*Clavinova Rasmus Uros Nuoret 7-10 kk Ksenia Karpinska EX1
FI*Mirexin Patrik (DRX ns 25) x FI*Clavinova Carmen (DRX n 21 33)
208 DRX V / DRX n 24 FI SK LO 1923703 SE*Recce Pod Sherian Grace Cadoria Naaras Grand International Premior Ksenia Karpinska EX1 CAPS NOM
Sylwester Happymiau*PL (DRX n 24) x SE*Recce Pod NUSANTARA Super Puma (DRX n 24)
209 DRX VIII / DRX d 03 32 FI SK LO 2027168 EE*Caesar Masterpiece Uros Avoin Caroline Stoa EX1 CAC
Noble Friend Grem (DRX d 21 32) x EE*Tiger Lily Masterpiece (DRX d 02 21)
210 GRX II / GRX n 03 FI SK RX 1923403 SE*OneWorld Papageno Uros International Premior Ksenia Karpinska EX1 CAGPIB
SE*OneWorld Symphony by Mozart (GRX e) x Diligo-Rex of Dankwarderode*D (GRX n 09)
211 OSH n FI SK LO 1510387 FI*Ori-Katin Modesty Blaise Naaras Grand International Champion Eric Reijers EX1 CACS BIV
Pharoahsgems Sinuhe of Kelmikerhon (SIA n) x FI*Ori-Katin Pussy Katnip (OSH f)
212 OSH n FI SK RX 1821649 Caleb Eastern Grace Uros International Champion Eric Reijers EX1 CAGCIB NOM
Joka Felis-House (OSH a) x Kaisara Lunar Kedi (SIA h)
212 OSH n FI SK RX 1821649 Caleb Eastern Grace Uros Siitos
Joka Felis-House (OSH a) x Kaisara Lunar Kedi (SIA h)
213 OSH n FI SK LO 1925657 FI*Mummeli Sinizinha Charming Panthera Naaras Nuoret 7-10 kk Eric Reijers EX1
FI*Frostnight's Charming Devil (OSH c) x FI*Mummeli Queeninha Sini (SIA f 21)
214 OSH n FI SK LO 1926417 FI*Vintterin Pikku-Kalle Vapunpoika Uros Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX1
Caleb Eastern Grace (OSH n) x FI*Vintterin Vappu Loviisantytär (OSH w)
215 OSH n FI SK LO 1926767 FI*Chellamanis Pandora Naaras Pennut 4-7 kk Eric Reijers Abs
Apocalyptica Don Pasquale (OSH n 03) x FI*Chellamanis Blanca (OSH n)
216 OSH f FI SK RX 1924683 Venetta-Holly Rahat-Lukum Naaras Avoin Eric Reijers Abs
Freddie-Wint Rahat-Lukum (OSH n) x Holly-Zu Rahat-Lukum (OSH f 03)
217 OSH n 24 EE*Lego Golden Oriental Uros Pennut 4-7 kk Ksenia Karpinska EX1 NOM
EE*Flomaster Golden Oriental (SIA n 21) x FI*Triangle Assol (OSH n 24)
218 OSH b 22 FI SK LO 1718458 FI*Moumouni Eartha Kitty Naaras Kastraatti Ksenia Karpinska Abs
Timotheus Del Iris (OSH n) x FI*Moumouni Duchess of Devonshire (OSH a 22)
219 OSH b 24 FI SK LO 1926363 FI*Moumouni Full of Hope Uros Nuoret 7-10 kk Glenn Sjöbom Abs
FI*Eirenen Kokomo (OSH b 03 24) x FI*Moumouni Eartha Kitty (OSH b 22)
220 OSH b 24 FI SK LO 1926364 FI*Moumouni Full of Love Naaras Nuoret 7-10 kk Glenn Sjöbom Abs
FI*Eirenen Kokomo (OSH b 03 24) x FI*Moumouni Eartha Kitty (OSH b 22)
221 OSH c 24 FI SK LO 1614727 FI*LoudMeow Moonshine Uros Supreme Premior Caroline Stoa KM NOM BIS
FI*Plan-A Jussi Murikka (SIA c) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
222 OSH d 24 FI SK LO 1924605 FI*Chellamanis Giovanni Uros Avoin Ksenia Karpinska Abs
Hann Tabby Cat (SIA d 21) x HU*Shagio-Chen Maya (OSH f 24)
223 OSH b 03 FI SK RX 1926494 FI*Chellamanis Salvador Uros Pennut 4-7 kk Ksenia Karpinska Abs
Apocalyptica Don Pasquale (OSH n 03) x FI*Chellamanis Katniss (SIA n)
224 RUS FI SK LO 1924580 Katzenhof Urho Uros International Champion Eric Reijers EX1 CAGCIB
Vayun Ufne Koty*PL (RUS ) x Katzenhof Lily ofthe Valley (RUS )
225 RUS FI SK LO 1822058 FI*Zarin Armand de Brignac Uros International Premior Eric Reijers EX1 CAGPIB NOM
FI*Zarin Dewey (RUS ) x FI*Zarin Forget-me-not (RUS )
226 RUS FI SK LO 1718089 FI*Janatuisen Sandrino Il Vivace Uros International Premior Eric Reijers EX2
Kind of Blue Buongiorno Amore (RUS ) x Habeebas Gracious Georgina (RUS )
227 SIA n FI SK LO 1822491 FI*Deraza Royal Rock-A-Berry Uros International Champion Eric Reijers Abs
Melkatz Raspberry Beret (SIA d) x FI*Deraza Esperta (SIA g)
228 SIA n FI SK LO 1822718 FI*Selcouth Cat of Kindness Uros International Champion Eric Reijers EX1 CAGCIB BIV
FI*Deraza Inside Job (SIA b) x FI*Twist-Tiramisun Zeta (SIA a)
229 SIA n FI SK LO 1925804 FI*Kelmikerhon Seela S. Naaras Nuoret 7-10 kk Eric Reijers EX1
Laziza Mafdet-Murano (SIA n) x DK*LihmeRex Kenaia (SIA n)
230 SIA n FI SK RX 1926497 FI*Chellamanis Frida Naaras Pennut 4-7 kk Eric Reijers Abs
Apocalyptica Don Pasquale (OSH n 03) x FI*Chellamanis Katniss (SIA n)
231 SIA n FI SK RX 1926754 FI*Twist-Tiramisun Jenny La Purrrist Naaras Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX1 NOM
Whalleybush Most Wanted (SIA n) x FI*Kurosawa Femme Fatale (SIA n)
232 SIA b FI SK LO 1822722 FI*Selcouth Cat of Stories Uros Kastraatti Eric Reijers EX1 CAP
FI*Deraza Inside Job (SIA b) x FI*Twist-Tiramisun Zeta (SIA a)
233 SIA c FI SK LO 1926409 FI*Mummeli Violetinha Anemone Naaras Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX2
FI*Mummeli Queeninho Emilio (BAL c) x FI*Mummeli Veerazinha Violet (SIA c)
234 SIA c FI SK LO 1926678 FI*Selcouth Flower of Scotland Naaras Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX1
Darius Cappuccino (SIA n) x FI*Twist-Tiramisun Zeta (SIA a)
235 SIA n 21 FI SK LO 1926418 FI*Vintterin Simo Vapunpoika Uros Pennut 4-7 kk Glenn Sjöbom EX1
Caleb Eastern Grace (OSH n) x FI*Vintterin Vappu Loviisantytär (OSH w)
236 SIA n 21 EE*Lilu Golden Oriental Naaras Pennut 4-7 kk Glenn Sjöbom EX1 NOM BIS
EE*Flomaster Golden Oriental (SIA n 21) x FI*Triangle Assol (OSH n 24)
237 SIA c 21 FI SK LO 1719031 Grazia v. Imporio A Naaras Grand International Champion Ksenia Karpinska EX1 CACS
Mario Barry (SIA c 21) x Monolie v. Imporio A (SIA g)
238 SIA g 03 FI SK LO 1715739 FI*Naavanutun Neitoneilikka Naaras Champion Caroline Stoa EX1 CACIB
FI*Baila-Bailan Miks Kukaan Ei Ymmärrä (SIA e) x Yrttitarhan Tulppaani (OSH f 03)
239 SOM n FI SRK LO 38758 FI*Kharn-Ka Your Choice Uros Veteraani Steven L. Jones 1 NOM BIS
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Queen Heart (ABY o)
239 SOM n FI SRK LO 38758 FI*Kharn-Ka Your Choice Uros Supreme Champion Caroline Stoa KM NOM
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Queen Heart (ABY o)
240 SOM n FI SK LO 1611486 FI*Kharn-Ka Io Naaras Supreme Champion Caroline Stoa KM
Tutankhamon di Gens Rubra (SOM n) x FI*Kharn-Ka Inola (SOM n)
241 SOM n FI SK LO 1820857 FI*Kharn-Ka Ciaran Mojave Uros Grand International Champion Caroline Stoa Abs
IT*X-Factor di Gens Rubra (SOM o) x FI*Kharn-Ka Inola (SOM n)
242 SOM n FI SRK RX 36680 FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus Naaras Veteraani Steven L. Jones 1 NOM
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
242 SOM n FI SRK RX 36680 FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus Naaras Supreme Premior Caroline Stoa KM BIV
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
243 SOM n FI SK LO 1819577 FI*Lamadegaan Fine By Me Naaras Supreme Premior Caroline Stoa KM
(N)Villkattens Wilmer (SOM n) x FI*Kisompa's Kandelioússa (SOM n)
244 SOM n FI SK LO 1612311 FI*Amajan Maffeo Macario Uros Grand International Premior Caroline Stoa EX1 CAPS
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Amajan Gigi Gioia (ABY o)
245 SOM n FI SRK RX 1402459 FI*Amajan Hafta Hilaria Naaras Grand International Premior Caroline Stoa EX1 CAPS
Almaros Diego (SOM n) x FI*Amajan Fadma Fiorina (SOM n)
246 SOM n FI SRK LO 41611 FI*SunnyPace Betonica Uros International Premior Caroline Stoa EX1 CAGPIB
FIN*Exlibris Sirius (SOM n) x FIN*Kisompa's Giacinta (SOM n)
246 SOM n FI SRK LO 41611 FI*SunnyPace Betonica Uros Veteraani Steven L. Jones 4
FIN*Exlibris Sirius (SOM n) x FIN*Kisompa's Giacinta (SOM n)
247 SOM n FI SK LO 1923848 FI*Amajan Spes Speranza Naaras Kastraatti Caroline Stoa Abs
Ferox Per Sé (SOM n) x FI*Amajan Neffi Nerea (SOM o)
248 SOM o FI SK LO 1612694 FI*Amajan Norton Norberto Uros Supreme Champion Glenn Sjöbom KM
ArunaGuban Geronimo (SOM o) x FI*Amajan eAmbra Eminente (SOM o)
249 SOM o FI SK LO 1612693 FI*Amajan Neffi Nerea Naaras Grand International Champion Glenn Sjöbom Abs
ArunaGuban Geronimo (SOM o) x FI*Amajan eAmbra Eminente (SOM o)
250 SOM o FI SK LO 1923847 FI*Amajan Serenissima Serafina Naaras International Champion Glenn Sjöbom EX1 CAGCIB
Ferox Per Sé (SOM n) x FI*Amajan Neffi Nerea (SOM o)
251 SOM o FI SK LO 1926615 PL*Fryga Felicity Naaras Nuoret 7-10 kk Glenn Sjöbom EX1 BIV NOM
PL*Fryga Domino (SOM n) x FI*Kharn-Ka Garance Sahara (SOM o)
252 SOM o FI SK LO 1926699 FI*Amajan Thurrrmur Thorium Uros Pennut 4-7 kk Glenn Sjöbom Abs
FI*Amajan Norton Norberto (SOM o) x FI*Amajan Leela Lazzarella (SOM o)
253 SOM o FI SK LO 1819184 FI*SunnyPace Juglans Uros Grand International Premior Glenn Sjöbom EX1 CAPS
FI*SunnyPace Galega (SOM o) x FI*SunnyPace Emilia javanica (ABY n)
254 SOM o FI SK LO 1820563 FI*Amajan Remo Remberto Uros International Premior Glenn Sjöbom EX1 CAGPIB
Marica Soft Black Master Yuma (SOM n) x FI*Amajan Leela Lazzarella (SOM o)
255 SOM o FI SK RX 1923287 FI*SunnyPace Kalanchoë Uros Kastraatti Glenn Sjöbom Abs
Makeda's Hugo (SOM n) x FI*SunnyPace Consolida (SOM p)
256 SPH II / SPH n 09 FI SK RX 1820265 FI*Hebblas Xanthus Uros Supreme Champion Ksenia Karpinska KM
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x Newans Melissa (SPH f 01)
257 SPH V / SPH d 03 32 FI SK LO 1820163 Av Ljusalfheim Zephyr Uros Supreme Champion Caroline Stoa KM
Amabel Xavier (SPH a 32) x Rich Gift Rio Rita (SPH d 03 32)
258 SPH V / SPH n 09 21 32 FI SK LO 1716457 FI*Jackomon's Adagia Naaras Grand International Champion Caroline Stoa EX1 CACS
Vigo of Bucked Naked (SPH n 09 33) x FI*Hobbitqueen's Grizabella (SPH n 09 21 32)
259 SPH V / SPH f 02 21 33 FI SRK LO 42470 FI*Tutsi Buccellati Naaras Supreme Premior Caroline Stoa KM NOM BIS
FIN*Tutsi Miracle Misha (SPH d 21) x LV*Otomi Xaviera (SPH f 09 21)
259 SPH V / SPH f 02 21 33 FI SRK LO 42470 FI*Tutsi Buccellati Naaras Veteraani Steven L. Jones 3
FIN*Tutsi Miracle Misha (SPH d 21) x LV*Otomi Xaviera (SPH f 09 21)
260 HCL Santtu Uros Kotikissat Eric Reijers Abs
261 HCL Hertta Naaras Kotikissat Eric Reijers 1 NOM BIS
261 HCL Hertta Naaras Veteraani Eric Reijers 1 NOM BIS
262 HCL Sepe Uros Kotikissat Eric Reijers Abs
263 HCL Kelmi Uros Kotikissat Eric Reijers 1 NOM
264 HCS Sissi Naaras Kotikissat Marjatta Koskenkangas Abs
265 HCS Sirkku Naaras Kotikissat Marjatta Koskenkangas Abs
288 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Isakov Vladimir EXO f, EXO n 03 24, PER n 22, RAG a, RAG a 03, RAG n 03, RAG n 04, SBI a, SBI b 21, SBI c, SBI g 21, SBI h, SBI n 21, BSH f, EUR d 22, EUR ns 22, KOR, OCI o 24 29
Jones Steven L. BLH a 03, BLH f 03, BSH e, BSH f 03, BUR g, EUR a, EUR as 23, EUR f 22, EUR g 23, EUR n 24, EUR ns, MAN 53, OCI as 24, SIN, SRL III, VET 4 27
Karpinska Ksenia ABY o, BAL c 21, CRX II, CRX III, CRX VII, DRX V, GRX II, OSH b 03, OSH b 22, OSH d 24, OSH n 24, SIA c 21, SPH II, VET 3 27
Koskenkangas Marjatta EXO n, EXO n 03 24, EXO n 22, PER f, PER f 03 22, PER fs 02 62, PER w 62, RAG a 04, RAG d 21, RAG e 04, SBI b, SBI c 21, SBI d, SBI d 21, SBI n, HCS 23
Reijers Eric ABY a, CRX IV, OSH f, OSH n, RUS, SIA b, SIA c, SIA n, HCL, VET Kotikissat 30
Saarela Veikko ACL IV, LPL V, MCO II, MCO IV, NFO VIII, SIB III, SIB VIII, BEN n 22 32, BEN n 24, BML I, BSH n, BUR b, EUR f 23, EUR f 24, EUR n 23, MAN 51-52, MAU ns, OCI b 24, OCI n 24, SRL I 30
Sjöbom Glenn ABY n, CRX V, DRX III, OSH b 24, SIA n 21, SOM o 27
Stoa Caroline CRX VI, DRX I, DRX VIII, OSH c 24, SIA g 03, SOM n, SPH V 26
Turpeinen Riikka ACL II, ACS I, MCO V, MCO VII, MCO VIII, NEM I, NEM II, NFO IV, NFO IX, SIB I, SIB II, SIB IV, SIB VI, SIB VII 33
Wikström Bjarne LPL X, MCO I, MCO III, MCO IX, MCO VI, NFO II, NFO III, NFO VI, SIB IX 31
10 tuomaria