URK 62. kansainvälinen kissanäyttely
Järjestävä yhdistys Uudenmaan Rotukissayhdistys ry
Alkaa 7.3.2020 Loppuu 7.3.2020
Ilmoittautuminen alkaa 16.12.2019 Ilmoittautuminen loppuu 8.2.2020
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:30
Arvostelut alkavat 10:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 25.2.2020
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 320  Näyttely on täynnä. Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti johanna.abgottspon@gmail.com
Paikka Fennia Arena, Siuntio
Toimihenkilöt

Näyttelyn toimihenkilöt: 

Näyttelysihteeri: Johanna Abgottspon, johanna.abgottspon(at)gmail.com, 

Näyttelypäällikkö: Katerina Leino, katerina(at)urk.fi 

Pääassistentti: Anne-Mari Kangas, assistentteja pyydetään ilmoittautumaan sähköpostilla annemari.kangas (at) gmail.com mahdollisimman pian, kuitenkin viimeistään 1.2.2020.

Raha-asiat: Mia Tuomivirta mia(at)urk.fi 

Näyttelykummi: Sanna-Leena Santapakka, sanna(at)urk.fi 

Hyvinvointivastaava: Anne Kontula, anne(at)urk.fi 

Rotupöydät ja kauppiaat: Katerina Leino, 050 466 0370

Yhdistyksen infopuhelin 046 - 9696 590

Lisätietoja

Näyttelymaksut 

  • URK:n jäsenten kissat 35€ / kissa / pv 
  • FIFe-jäseniltä 37€ / kissa / pv 
  • FIFen ulkopuolisilta 50 €/ kissa / pv 
  • Veteraaniluokka perusarvostelun ohella 10 € / kissa, erikseen 35 / 37 € / kissa. 
  • Tarkistusluokka erikseen 35 / 37 €, arvostelun yhteydessä 10 €. 
  • Tähän näyttelyyn emme valitettavasti voi hyväksyä leimakortteja maksuksi.  
  • Kasvattaja- ja siitosluokat ovat maksuttomia, jos kissa osallistuu muuhun luokkaan. Jos kissa ei osallistu arvosteluun, siitos- ja kasvattajaluokan hinta on normaalimaksu. 

Näyttelyyn osallistumattoman kaverikissan maksu 10 € (sis. ellmaksun, ei häkkipaikkaa), kaverikissat on ilmoitettava näyttelypäällikölle etukäteen.

Näyttelymaksujen eräpäivä on heti. Maksamattomat ilmoittautumiset poistetaan. URK varaa oikeuden evätä maksamatta jättäneiltä näytteilleasettajilta osallistumisoikeuden yhdistyksen näyttelyihin tulevaisuudessa.   

Kissoja hyväksytään näyttelyyn enintään 320 per päivä. Karsinta tehdään näyttelyilmoittautumisen maksuhetken perusteella. Kaikki näyttelyn palkinnot, mukaan luettuna serti- ja valmistumisruusukkeet, ovat maksuttomia.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 80
2 101
3 75
4 114
Kotikissat 6
Yhteensä 376

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI SK LO 1405920 FI*AzuLejo's Deep Silent Complete Naaras Supreme Champion Caroline Stoa KM NOM BIS
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo (EXO f 03 22)
2 EXO n FI SK LO 1926723 Kis' Herbas Paco of Ayser Uros Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa EX1
Canastalion Nacho of Kis' Herbas (PER e) x Kis' Herbas Paolinna (EXO n)
3 EXO f FI SK LO 1719018 FI*Cherish's Raspberry Naaras International Champion Riikka Turpeinen EX1 CAGCIB NOM
FI*Mimosan Le Boy (PER d) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
4 EXO n 22 FI SK LO 1821636 Ayser's ZZ Top Uros Grand International Champion Caroline Stoa EX1 CACS
Shuturi's Black Label 4 Ayser (EXO n) x FI*Aamukasteen Generation-X (EXO n 22)
5 EXO n 03 24 FI SK LO 1924705 FI*Jewelstory Diamond Naaras Avoin Riikka Turpeinen EX1 CAC
My-Champagne Checkmate (EXO n 24) x FI*Jewelstory Heartbreaker (PER g 03)
6 EXO n 03 24 FI SK LO 1819857 FI*Jewelstory You Look Good Uros International Premior Riikka Turpeinen EX1 CAGPIB
FI*Whispers Neville (PER n 03 24) x D'Eden Lover Luminosa of Jewelstory (EXO f 02 21)
7 PER w 62 FI SRK LO 91076 Sumava's Nikhar Naaras Veteraani Eric Reijers 2
Nuit-Magique Ebony of Sumava (PER n) x Sumava's Nebulosa (PER w)
7 PER w 62 FI SRK LO 91076 Sumava's Nikhar Naaras Grand International Champion Riikka Turpeinen EX1 CACS
Nuit-Magique Ebony of Sumava (PER n) x Sumava's Nebulosa (PER w)
8 PER d FI SK LO 1509133 FI*Kultaviiksen Odessa Naaras Champion Riikka Turpeinen EX1 CACIB
One Way Ticket von La'Noitan (PER d) x FIN*Kultaviiksen Annabella (PER f 22)
9 PER f FI SK LO 1925268 FI*Timanfaya Just Another Dream Naaras Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa EX1
FI*Timanfaya Heartbeat (PER a) x FI*Timanfaya Filled With Love (PER fs)
10 PER n 22 FI SK LO 1926734 FI*Ayser's Arctic Beauty Naaras Pennut 4-7 kk Riikka Turpeinen EX1
Shuturi's Black Label 4 Ayser (EXO n) x Ayser's Iwanka (EXO n 24)
11 PER ds 11 FI SK LO 1611254 FI*Kultaviiksen Poseidon Uros Grand International Champion Riikka Turpeinen EX1 CACS
FI*Kultaviiksen Don Juan (PER n) x Kuutsas Summer Storm (PER fs)
12 PER f 03 22 FI SK LO 1924707 FI*Jewelstory Temptation Naaras Avoin Caroline Stoa EX1 CAC
My-Champagne Checkmate (EXO n 24) x FI*Jewelstory Heartbreaker (PER g 03)
13 PER fs 02 62 EE*Esmeralda Heinroos Naaras Avoin Caroline Stoa EX1 CAC
Ark Star Maksim of Heinroos (PER n 01 21) x EE*Elisabeth Heinroos Gerbera (PER es 02)
14 RAG n FI SK LO 1925397 FI*Birrimirrin Soft Socks Uros Nuoret 7-10 kk Riikka Turpeinen EX1
George Azure Eyes*PL (RAG n 04) x FI*Stardoll's Rapunzel (RAG n 04)
15 RAG n FI SK LO 1820852 FI*Jylhärinteen Chili Naaras Grand International Premior Riikka Turpeinen EX1 CAPS
FI*Dollyblues Fill Your Heart (RAG n) x FI*Jylhärinteen Havu (RAG a 21)
16 RAG a FI SK LO 1715832 FI*Purppuralinnan Prinsessa Safiira Naaras Grand International Champion Riikka Turpeinen Abs
S*Norrtassen's Oliver Twist (RAG n 04) x FI*Peukaloisen Dancing Queen (RAG n)
17 RAG a FI SK LO 1923820 FI*Satinante's Bluebird Xara Florinna Naaras Avoin Riikka Turpeinen EX1 CAC
FI*Ragtail Kimi Konstantino (RAG a 03) x FI*Satinante's SweetHeart Ali Jennifer (RAG a 04)
18 RAG a FI SK LO 1926929 FI*Barfait's Jon Uros Pennut 4-7 kk Riikka Turpeinen EX1
FI*Barfait's Yummy (RAG n 04) x FI*Barfait's Anastasia (RAG a 04)
19 RAG a 21 FI SK RX 1926054 FI*Darkie's Dokujibara no tsubomi Naaras Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa EX1
Mokotuvan Nutukka Utuinen (RAG c) x FI*Darkie's Daikokuten (RAG f 04 21)
20 RAG d 21 FI SK RX 1926059 FI*Darkie's Nijibara no tsubomi Uros Nuoret 7-10 kk Riikka Turpeinen EX1
Mokotuvan Nutukka Utuinen (RAG c) x FI*Darkie's Daikokuten (RAG f 04 21)
21 RAG e 21 FI SRK LO 91082 Kin edler von den Lichtalben Uros Veteraani Eric Reijers 2
The Cute Cats Fairy Prince (RAG n 04 21) x Ashanti Edle von den Lichtalben (RAG g 04)
21 RAG e 21 FI SRK LO 91082 Kin edler von den Lichtalben Uros Kastraatti Caroline Stoa EX1 CAP
The Cute Cats Fairy Prince (RAG n 04 21) x Ashanti Edle von den Lichtalben (RAG g 04)
22 RAG n 03 FI SK LO 1822270 FI*DollyCats The Pride Uros International Champion Riikka Turpeinen EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
FI*BlackRain's Kid Made By Prince (RAG n 04) x FI*DollyCats Sweetest Lie (RAG g 03)
23 RAG n 03 FI SK LO 1926044 FI*Cat's-JM Snow-King Uros Nuoret 7-10 kk Riikka Turpeinen EX1
FI*Cat's-JM Snow-Kiss (RAG a 03) x FI*Cat's-JM One-Angel (RAG n 03)
24 RAG n 03 FI SK LO 1927139 FI*Purppuralinnan Prinsessa Catherine Naaras Pennut 4-7 kk Riikka Turpeinen EX1
George Azure Eyes*PL (RAG n 04) x FI*Purppuralinnan Prinsessa Jenifer (RAG f 04)
25 RAG n 03 FI SK LO 1507996 FI*Barfait's Unknown Star Uros International Premior Riikka Turpeinen EX1 CAGPIB
FI*Celestial's Usain Bolt (RAG n 03) x FI*Celestial's Bitter Sweet (RAG a 03)
26 RAG n 04 FI SK LO 1508825 FI*Stardoll's Rapunzel Naaras Supreme Champion Caroline Stoa KM BIV
FI*Stardoll's Yoda (RAG n 04) x M'Memories Ragdoll's Havana (RAG n 03)
27 RAG n 04 FI SK LO 1820516 George Azure Eyes*PL Uros Grand International Champion Caroline Stoa EX1 No Cert
RU*Eria Proa Oscar (RAG n 03) x Bakalia Przytulanka*PL (RAG n 04)
27 RAG n 04 FI SK LO 1820516 George Azure Eyes*PL Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
RU*Eria Proa Oscar (RAG n 03) x Bakalia Przytulanka*PL (RAG n 04)
28 RAG n 04 FI SK LO 1924249 FI*Maplehill's Madame Myself Naaras International Champion Caroline Stoa EX1 CAGCIB
FI*Maplehill's Stardust For Dreams (RAG n) x FI*Maplehill's Princess of Avalon (RAG a 03)
29 RAG n 04 FI SK LO 1926321 FI*Pehmis Yönsilmä Naaras Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa EX1 BIV
George Azure Eyes*PL (RAG n 04) x FI*Pehmis Tähtisilmä (RAG g 04 21)
30 RAG n 04 FI SK LO 1926928 FI*Barfait's Jimmy Uros Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX1
FI*Barfait's Yummy (RAG n 04) x FI*Barfait's Anastasia (RAG a 04)
31 RAG n 04 FI SK LO 1927140 FI*Purppuralinnan Prinsessa Charlotte Naaras Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX1 NOM
George Azure Eyes*PL (RAG n 04) x FI*Purppuralinnan Prinsessa Jenifer (RAG f 04)
32 RAG n 04 FIN SRK LO 82896 FIN*Ragtail Baron Uros Kastraatti Caroline Stoa EX1 CAP NOM
FIN*Ruusulaakson Domino (RAG n 04) x FIN*Damuran Edith (RAG n 04)
32 RAG n 04 FIN SRK LO 82896 FIN*Ragtail Baron Uros Veteraani Eric Reijers 3
FIN*Ruusulaakson Domino (RAG n 04) x FIN*Damuran Edith (RAG n 04)
33 RAG n 04 FI SK LO 1612429 FI*Purppuralinnan Prinsessa Viviane Naaras Kastraatti Caroline Stoa EX1 CAP
FI*Ragtail Hermes (RAG n 04) x FI*Peukaloisen Dancing Queen (RAG n)
34 RAG a 03 FI SK LO 1822876 FI*Barfait's Grace Naaras Champion Riikka Turpeinen EX1 CACIB BIV
S*Dark Knight's Melwin (RAG n 04) x FI*Barfait's Elmiira (RAG a 03)
35 RAG a 03 FI SK LO 1822090 FI*Ragtail Rihanna Naaras Champion Riikka Turpeinen EX2
FI*Ragtail Kimi Konstantino (RAG a 03) x FI*Valkoapilan April Fool's Eevi (RAG a 04)
36 RAG a 03 FI SK LO 1926134 FI*Valkokullan Euphoria Naaras Nuoret 7-10 kk Riikka Turpeinen EX1
Starring Hero (RAG n 03) x Ariokkierags Nacoya (RAG a 03)
37 RAG a 03 FI SK LO 1926469 FI*Stardoll's Raindrop Naaras Pennut 4-7 kk Riikka Turpeinen EX1 NOM BIS
FI*Stardoll's Blue Galaxy (RAG a 04) x FI*Stardoll's Vaniljhjärta (RAG a 03)
38 RAG a 03 FI SK LO 1405590 FI*Dollyblues You Are The Sunshine Naaras International Premior Riikka Turpeinen EX1 CAGPIB
Of Moonlight Dolls Dutch Dreamer (RAG a 03) x FI*Dollyblues GoodGollyMsMolly (RAG a 03)
39 RAG a 03 FI SK LO 1822875 FI*Barfait's Gilda Naaras Premior Riikka Turpeinen Abs
S*Dark Knight's Melwin (RAG n 04) x FI*Barfait's Elmiira (RAG a 03)
40 RAG a 04 FI SK LO 1510160 FI*Stardoll's Blue Galaxy Uros Supreme Champion Caroline Stoa KM
FI*Stardoll's Santo Domingo (RAG n 03) x FI*Stardoll's Blue Velvet (RAG a)
41 RAG a 04 FI SK LO 1925327 FI*Colorstar's Expecto Patronum Uros Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa EX1
FI*Sunrunner's Rohan (RAG a 03) x FI*Colorstar's Hanna Baileys (RAG a)
42 RAG a 04 FI SK LO 1926888 Gayaneh Uberella arrabiata Naaras Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX1 BIV
George Azure Eyes*PL (RAG n 04) x FI*Stardoll's Poptart (RAG a 03)
43 RAG a 04 FI SK LO 1506849 FI*Colorstar's Merry Hope Naaras Grand International Premior Caroline Stoa EX1 CAPS
FI*Riverknee Wish of Peace (RAG a) x FI*Snowrag Pompom (RAG a 04)
44 RAG a 04 FI SK LO 1717727 FI*Valkokullan Daim Uros International Premior Caroline Stoa Abs
FI*Valkokullan Apollon (RAG a 04) x Ariokkierags Nacoya (RAG a 03)
45 RAG a 04 FI SRK LO 91016 Jalapeno Indiana Jones Uros Veteraani Eric Reijers 4
Blossom Daddy D Thyme of Jalopeno (RAG a 03) x Catlana Little Bloom of Jalapeno (RAG a)
45 RAG a 04 FI SRK LO 91016 Jalapeno Indiana Jones Uros International Premior Caroline Stoa EX1 CAGPIB
Blossom Daddy D Thyme of Jalopeno (RAG a 03) x Catlana Little Bloom of Jalapeno (RAG a)
46 RAG a 04 FI SK LO 1820825 FI*Wildemar Lily Naaras International Premior Caroline Stoa EX1 CAGPIB BIV
Oskar Dom Elzy*PL (RAG b 04) x FI*Wildemar Ace of Hearts (RAG a 03)
47 RAG e 04 FI SK LO 1611326 FI*Tammikatin Hunajanassu Uros Grand International Premior Riikka Turpeinen EX1 CAPS NOM BIS
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Tammikatin Baby Carrot (RAG f 04)
48 RAG f 04 FI SK LO 1926264 FI*Riihikatin Taimi Takiainen Naaras Pennut 4-7 kk Caroline Stoa Abs
FI*Dollyblues Waitin' On A Sunny Day (RAG e) x FI*Dollyblues Radio Girl (RAG n 04)
49 RAG a 03 21 FI SK LO 1926480 S*Gunbertus Tellus Uros Nuoret 7-10 kk Riikka Turpeinen EX1
Kayos Ancymony*PL (RAG a 03 21) x S*Heavenly Dolls Precious Amber (RAG n 04)
50 RAG g 04 21 FI SK RX 1926055 FI*Darkie's Mikotobara no tsubomi Naaras Nuoret 7-10 kk Riikka Turpeinen EX1
Mokotuvan Nutukka Utuinen (RAG c) x FI*Darkie's Daikokuten (RAG f 04 21)
51 SBI n Achtung Baby The Bitch is Back Naaras Pennut 4-7 kk Riikka Turpeinen EX1
SE*Stensereds Holger (SBI n 21) x RosElise's Iness (SBI b)
52 SBI a Family's Miss Måneskin Naaras Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa EX1 NOM BIS
Family's McLaren (SBI a) x Family's Miss Daisy (SBI a)
53 SBI b FI SK LO 1926278 S*Kilenskogens Önni Naaras Nuoret 7-10 kk Riikka Turpeinen EX1 NOM
SE*Norlids Brighton (SBI b 21) x S*Kilenskogens Rosie (SBI b)
54 SBI c FI SK LO 1925630 FI*Nalle-Puhin Skyfall Uros Nuoret 7-10 kk Riikka Turpeinen EX1
FI*Kujakeikarin Öifrid (SBI c) x FI*Nalle-Puhin I Will Survive (SBI c 21)
55 SBI d FI SRK LO 86972 FI*Vintti-Katin Birlikka Naaras Supreme Premior Riikka Turpeinen KM NOM
S*PreciousBlue's Leonardo DiCaprio (SBI d 21) x FIN*Harebell Yrina Queen (SBI g)
55 SBI d FI SRK LO 86972 FI*Vintti-Katin Birlikka Naaras Veteraani Eric Reijers 1 NOM BIS
S*PreciousBlue's Leonardo DiCaprio (SBI d 21) x FIN*Harebell Yrina Queen (SBI g)
56 SBI e FI SK LO 1923229 FI*Fioliinan Alvaro Uros Premior Riikka Turpeinen EX1 CAPIB
FI*Kujakeikarin Öifrid (SBI c) x FI*Annmark Deeva (SBI g)
57 SBI h FI SK LO 1717477 FI*Canth's Precious Darling Naaras Supreme Premior Caroline Stoa KM NOM BIS
FI*Harebell Isfahan Wonder (SBI d) x FI*Chirybiry's My Darling Ipi (SBI b)
58 SBI n 21 FI SRK LO 1300750 FI*Canth's Xenia Naaras Supreme Premior Riikka Turpeinen KM
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
59 SBI b 21 FI SK LO 2027790 Cinnabon Tarnis*RU Uros Avoin Caroline Stoa EX1 CAC NOM
Chance Neige de Saphir*RU (SBI b) x IL*Stars of Tevel Ice Coffee (SBI j 21)
60 SBI b 21 FI SK LO 1822437 FI*Ann-Elisabeth's Öda Naaras Kastraatti Caroline Stoa EX1 CAP
FI*JoJon Kuajiang Hua (SBI b 21) x FI*Ann-Elisabeth's Xandra (SBI n 21)
61 SBI c 21 FI SK LO 1716451 FI*Nalle-Puhin I Will Survive Naaras Siitos
Demian Günther (SBI a 21) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
61 SBI c 21 FI SK LO 1716451 FI*Nalle-Puhin I Will Survive Naaras Supreme Champion Caroline Stoa Abs
Demian Günther (SBI a 21) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
62 SBI c 21 FI SK LO 1925632 FI*Nalle-Puhin Rolling In The Deep Naaras Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa EX1
FI*Kujakeikarin Öifrid (SBI c) x FI*Nalle-Puhin I Will Survive (SBI c 21)
63 SBI c 21 FI SK LO 1925631 FI*Nalle-Puhin Set Fire To The Rain Naaras Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa Abs
FI*Kujakeikarin Öifrid (SBI c) x FI*Nalle-Puhin I Will Survive (SBI c 21)
64 SBI d 21 FI SK LO 1820017 FI*Jennydream's Zoloto Uros Kastraatti Riikka Turpeinen EX1 CAP
Las Perlas-sin Bleu Fantasme (SBI a) x FI*Jennydream's Cinderella (SBI f)
65 SBI g 21 FI SK LO 1925041 FI*Annmark Mirine Naaras Nuoret 7-10 kk Riikka Turpeinen EX1
Demian Rasputin (SBI e 21) x S*Gulledej's Minerva (SBI a 21)
66 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN SRK LO 76419 FIN*Verdian Cihangir Uros Supreme Premior Caroline Stoa KM
FIN*Semiramisin Zekai (TUV n) x Ceylan-Van vom Glasbach (TUV f)
66 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN SRK LO 76419 FIN*Verdian Cihangir Uros Veteraani Eric Reijers 1 NOM
FIN*Semiramisin Zekai (TUV n) x Ceylan-Van vom Glasbach (TUV f)
67 TUV d 61-63 / TUV d 61 FI SK LO 1611777 FI*Bastetin Alaattin Uros Premior Caroline Stoa EX1 CAPIB
FI*Valier's Hayalet (TUV n) x Avyonah Blueberry (TUV g)
68 TUV f 61-63 / TUV f 62 FI SK LO 1508372 FI*Ilveslinnan Endamli Erenay Naaras Kastraatti Caroline Stoa EX1 CAP
FI*Verdian Gilad (TUV n 21) x FI*Ilveslinnan Canipek Cicek (TUV d)
69 ACL II / ACL n 03 FI SK LO 1925549 FI*Siriuksen AstiCurl Uros Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1
Curland Unique (ACL b 22) x FI*Siriuksen TianaCurl (ACS a 03 24)
70 ACL IV / ACL a 03 24 FI SK RX 1925879 Sugar Curl Cappuccino of Siriuksen Uros International Champion Steven L. Jones EX1 CAGCIB
Sugar Curl Cupcake (ACL a 24) x FI*Siriuksen XiangCurl (ACL n 03 24)
71 ACS I / ACS n FI SK LO 1821786 FI*Siriuksen ZaneCurl Uros Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX1 CAP NOM
FI*Siriuksen TritonCurl (ACS n 22) x FI*Siriuksen GipsyRoseCurl (ACL n)
72 MCO I / MCO n FI SK LO 1716891 FI*HoneyCoon's What A Feeling Uros International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAGPIB
FI*HoneyCoon's Shot In The Dark (MCO n 09) x FI*HoneyCoon's Keep My Secret Well (MCO f 09)
73 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO 42676 FI*HoneyCoon's Stormy End Uros Veteraani Veikko Saarela 1 NOM BIS
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
73 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO 42676 FI*HoneyCoon's Stormy End Uros Supreme Premior Bjarne Wikström KM
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
74 MCO III / MCO n 22 FI SK RX 1925810 FI*Pinewoods Early in the Morning Naaras Nuoret 7-10 kk Steven L. Jones EX1
ES*Gattacamoon Challenger (MCO n 22) x FI*Pinewoods Dizzy Miss Lizzy (MCO fs)
75 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1718403 FI*Escape's Little Sky Uros Supreme Premior Steven L. Jones KM
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
76 MCO III / MCO n 23 FI SK LO 1821566 FI*Chamberlain Orionis Alnitak Uros Grand International Premior Steven L. Jones EX1 CAPS NOM BIS
FI*Chamberlain Yes I'm Ready (MCO n 09 22) x FI*Chamberlain Born To Be A Star (MCO g 23)
77 MCO IV / MCO n 09 25 FI SK LO 1923988 LV*BBMC Nitro Uros International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CAGCIB
RU*Unicum Salvador (MCO n 09 24) x Ascent Hanna (MCO n 25)
78 MCO IV / MCO n 03 22 FI SK LO 1924615 FI*LovelyLife Hello World I'm Harald Uros Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX1 CAP
DK Sivkjær's Claba Viking (MCO d 02 21) x IT*Clabacoon's Cimone Dolce Vita (MCO fs 09)
79 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 2027182 Jungfraujoch Olimpian*RU Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas Abs
Wistariantale Bellini of Olimpian (MCO n 09 22) x Vera Olimpian*RU (MCO a 25)
80 MCO IV / MCO n 03 22 FI SK LO 1927136 FI*Keenukollin Joonatan Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*MaineQueen Rock Me (MCO ds 03 22) x FI*Moggi Iiris Kohvee (MCO n 09 22)
81 MCO IV / MCO n 03 22 FIN SRK LO 81902 FIN*HoneyCoon's Under The Rose Naaras Veteraani Veikko Saarela 1 NOM
Battle Creek's X'Uta Pendragon (MCO n 09 22) x FIN*Starmaker's Secret Garden (MCO fs 09 22)
81 MCO IV / MCO n 03 22 FIN SRK LO 81902 FIN*HoneyCoon's Under The Rose Naaras International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAGPIB NOM
Battle Creek's X'Uta Pendragon (MCO n 09 22) x FIN*Starmaker's Secret Garden (MCO fs 09 22)
82 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 1715505 Katie Forest Pearl Naaras International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB
IT*Wild Whisper Ulysse (MCO d 22) x Zhozefina Stars Quality (MCO d)
82 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 1715505 Katie Forest Pearl Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
IT*Wild Whisper Ulysse (MCO d 22) x Zhozefina Stars Quality (MCO d)
83 MCO V / MCO f 22 FI SK RX 1925811 FI*Pinewoods Echoes Round the Sun Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
ES*Gattacamoon Challenger (MCO n 22) x FI*Pinewoods Dizzy Miss Lizzy (MCO fs)
84 MCO V / MCO d FI SK LO 1613568 FI*HoneyCoon's Into The Fire Uros International Premior Bjarne Wikström EX1 CAGPIB
FI*HoneyCoon's Black Sabbath (MCO ns 09) x PL*Ashabelle Tosca (MCO f)
85 MCO VI / MCO f 03 22 FI SK LO 1924616 FI*LovelyLife Hello World I´m Tara Naaras Avoin Steven L. Jones EX2
DK Sivkjær's Claba Viking (MCO d 02 21) x IT*Clabacoon's Cimone Dolce Vita (MCO fs 09)
86 MCO VI / MCO g 02 62 FI SK LO 1924246 FI*Stout-hearted Just a Daydream Naaras Avoin Steven L. Jones EX1 CAC BIV
FI*Stout-hearted Do You Believe In Me (MCO a 02 21) x FI*Stout-hearted I Love You (MCO d 09 24)
87 MCO VI / MCO f 03 24 FI SK LO 1926893 FI*Stout-hearted Kat von Teese Naaras Pennut 4-7 kk Steven L. Jones EX1
DK Red Line's Zorba (MCO n 09 22) x FI*Stout-hearted She Loves Me (MCO f 09 24)
88 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 1510332 FI*HoneyCoon's Keep My Secret Well Naaras International Premior Steven L. Jones EX1 CAGPIB
FI*HoneyCoon's Paint In Black (MCO n) x PL*Ashabelle Tosca (MCO f)
89 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 1923032 FI*Chamberlain Quite the Best Uros International Premior Steven L. Jones EX1 CAGPIB
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
90 MCO VII / MCO ds 22 FI SK LO 1924080 FI*A'Dreams MC Red Bachelor Uros Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB
FI*Mostlycats Mr Milky Way (MCO e 22) x Katie Forest Pearl (MCO d 22)
91 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 1822730 FI*CapitalCats Xavier Uros Kastraatti Bjarne Wikström Abs
S*Tassfarmen's Kevin (MCO n 22) x FI*Vuorensinen Vanessa (MCO ns)
92 MCO VII / MCO gs 25 FI SK LO 1926676 BG*Everlasting Love Story Oxymoron Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström Abs
Oscar Marelax Pride (MCO ds 02 25) x Mainelynx Fawnia (MCO fs 25)
93 MCO VII / MCO ds 22 FI SK LO 1926476 FI*A'Dreams MC Dynamo Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1 BIV
FI*Mostlycats Mr Milky Way (MCO e 22) x Katie Forest Pearl (MCO d 22)
94 MCO VII / MCO ds 22 FI SK LO 1926477 FI*A'Dreams MC Delilah Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX2
FI*Mostlycats Mr Milky Way (MCO e 22) x Katie Forest Pearl (MCO d 22)
95 MCO VII / MCO ns FI SK LO 1927017 FI*Chamberlain Untill My Heart Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
Corleone Melluandia*PL (MCO n) x FI*Chamberlain Never Stop Dreaming (MCO fs 03 22)
96 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 1819965 FI*Pinewoods Cannonball Uros Grand International Premior Bjarne Wikström Abs
ES*Gattacamoon Rob Roy (MCO ds) x FI*Escape's Fantasia (MCO f 22)
97 MCO VIII / MCO ns 02 21 64 FI SK LO 1822486 Curzon Dax of Fibee's Crew Uros Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB
Meow a Holic's Bumble Bee (MCO d 09 22) x O'Nelly Snow of Tree Hill (MCO ns 09 22)
98 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI SK RX 1926675 BG*Umka Oxymoron Uros Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
Final Boss of CaDazz*SK (MCO d 03 22) x Guinevere Oxymoron (MCO w)
99 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI SK LO 1924617 FI*LovelyLife Hello World I'm Renata Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC NOM
DK Sivkjær's Claba Viking (MCO d 02 21) x IT*Clabacoon's Cimone Dolce Vita (MCO fs 09)
100 MCO VIII / MCO ds 09 FI SK LO 1926793 FI*HoneyCoon's Give Me Your Best Shot Uros Määrittely Riikka Turpeinen MCO VIII/MCO ds 03
Curzon Dax of Fibee's Crew (MCO ns 02 21) x FI*HoneyCoon's C'mon C'mon C'mon (MCO fs)
100 MCO VIII / MCO ds 03 FI SK LO 1926793 FI*HoneyCoon's Give Me Your Best Shot Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1 BIV
Curzon Dax of Fibee's Crew (MCO ns 02 21) x FI*HoneyCoon's C'mon C'mon C'mon (MCO fs)
101 MCO IX / MCO w 61 FI SK LO 1927152 Marengo Estate Pearls*RU Uros Nuoret 7-10 kk Steven L. Jones EX1
Norbert Estate Pearls*RU (MCO w) x Sansa Estate Pearls*RU (MCO n 09 22)
102 NEM I / NEM a 21 FI SK LO 1925088 FI*Bmy-Moumou Vappu Valentine Naaras Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP NOM
FI*Knotberry's White Chocolate (NEM a 09 21) x FI*Pikku-Priin Bella-Gisella (NEM a 21)
103 NEM II / NEM a 09 21 FI SK LO 1925751 FI*SiniTaigan Entäs Toivo Oiva Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Knotberry's White Chocolate (NEM a 09 21) x FI*SiniTaigan Aglaya (NEM a 21)
104 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 1926724 NO*CreamPuff's Hocus Pocus Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX2
Klever Snejnaya Zima (NEM a 21) x Rika Nas od Królowych*PL (NEM ny 09 21)
105 NFO I / NFO n FI SK LO 1925816 FI*Siniidan Syrah Naaras Nuoret 7-10 kk Steven L. Jones EX1
NO*Kerrs Pink's Doux d'Henry (NFO n 09) x FI*Siniidan Kuu Kaakon Yllä (NFO n 09 22)
106 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1719080 NO*Kerrs Pink's Doux d'Henry Uros Supreme Champion Steven L. Jones KM
DK*Sakeena's Aston Martin (NFO ds 09 22) x (N)Tingoskattens Betty Boop (NFO a 09)
106 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1719080 NO*Kerrs Pink's Doux d'Henry Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
DK*Sakeena's Aston Martin (NFO ds 09 22) x (N)Tingoskattens Betty Boop (NFO a 09)
107 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1927153 NO*Havstrilens Robyn Naaras Nuoret 7-10 kk Steven L. Jones EX1 NOM
NO*Haapsdatter's Christian Sinding (NFO n) x DK*Naturell's Sofie GasArm (NFO g 02 21)
108 NFO II / NFO n 02 64 FI SK LO 1716698 FI*Siniidan Boomerang Uros Grand International Premior Steven L. Jones EX1 CAPS
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
109 NFO II / NFO a 09 FI SK LO 1508193 S*Capsicum's Shock Naaras Kastraatti Steven L. Jones EX1 CAP
S*Capsicum's Ghost (NFO a 09 22) x S*Florinella's Juni (NFO ns 09 22)
110 NFO III / NFO n 24 FI SK LO 1717031 FI*RockyHill's ZuberiSimba Uros Grand International Champion Marjatta Koskenkangas Mitätöity Mitätöity
FI*Nalle-Puhin Super Trouper (NFO n 09 24) x FI*RockyHill's Dowanhowee (NFO n 09 24)
111 NFO III / NFO n 22 FI SK LO 1716695 FI*Siniidan Woman from Tokyo Naaras Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x FI*Siniidan Kuu Kaakon Yllä (NFO n 09 22)
112 NFO III / NFO n 24 FI SK LO 1924383 FI*Poutapäivän Kickstart My Heart Uros Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC BIV NOM
FI*Tähtitassun Aleksanteri (NFO e 09 22) x FI*WitSarin Lenita (NFO n 24)
113 NFO III / NFO n 22 FI SK LO 1924471 FI*Siniidan Cardcaptor Sakura Naaras Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX1 CAP
S*Puzzlebitens Cuba Libre (NFO ns 23) x FI*Siniidan Woman from Tokyo (NFO n 22)
114 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1820414 FI*GoldenFurry's Maroon Maize Uros Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS BIV
CH*Athos am Baerenbach (NFO w) x Sterrenkatten's Radiohead (NFO a 22)
115 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1508231 FI*Siniidan Sysiässä Uros Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX2
FIN*Kalliopirtin Yngre Kanutten (NFO n) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
116 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1508232 FI*Siniidan Kuu Kaakon Yllä Naaras Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS
FIN*Kalliopirtin Yngre Kanutten (NFO n) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
117 NFO IV / NFO n 01 21 FI SK LO 1717631 FI*Siniidan Glacier Express Uros Siitos
Cio Cio San's Kid Galahad (NFO n 01 21) x FI*Siniidan Serenade of Water (NFO n 02 21)
117 NFO IV / NFO n 01 21 64 FI SK LO 1717631 FI*Siniidan Glacier Express Uros International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CAGCIB
Cio Cio San's Kid Galahad (NFO n 01 21) x FI*Siniidan Serenade of Water (NFO n 02 21)
118 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI SK LO 1925073 FI*Siniidan Megaflare Uros Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX2
FI*Siniidan Glacier Express (NFO n 01 21) x (N)Migoto's Embla (NFO f 03 24)
119 NFO IV / NFO n 03 22 FI SK LO 1926529 IT*Norr Venn's Ecstasy Uros Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1 BIV NOM
(N) Migoto's Odin (NFO n 09 22) x Yenneffer Zwyciezca Troli *PL (NFO f 03)
120 NFO IV / NFO a 09 22 FI SK LO 1926717 FI*Siniidan Vatruska Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
NO*Kerrs Pink's Doux d'Henry (NFO n 09) x Rainbow Brite La Peyre*ES (NFO gs 03 22)
121 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI SRK RX 43312 Herebu de Velogny Naaras Grand International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPS
Mezoezah's Arkan (NFO n 09) x Khimari's Giulietta (NFO a 09 23)
121 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI SRK RX 43312 Herebu de Velogny Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Mezoezah's Arkan (NFO n 09) x Khimari's Giulietta (NFO a 09 23)
122 NFO VI / NFO f 03 24 FI SK LO 1509948 (N)Migoto's Embla Naaras Siitos
S*Dalkullans Billy Bisquit (NFO d 09 24) x (N)Migoto's Sarah, DVM (NFO f 03 22)
122 NFO VI / NFO f 03 24 FI SK LO 1509948 (N)Migoto's Embla Naaras Supreme Champion Steven L. Jones KM
S*Dalkullans Billy Bisquit (NFO d 09 24) x (N)Migoto's Sarah, DVM (NFO f 03 22)
123 NFO VI / NFO d 03 22 FI SK LO 1716680 FI*Neige-Cristal's Diorella Naaras Supreme Champion Steven L. Jones KM
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
124 NFO VI / NFO d 02 21 64 FI SK LO 1715922 FI*Carwalions Chinook Uros Grand International Champion Steven L. Jones EX1 CACS
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x S*Eärfalas Flisan (NFO f 03 22)
125 NFO VI / NFO f 09 23 FI SK LO 1924771 S*Myselisia's Campari Naaras International Champion Steven L. Jones EX1 CAGCIB BIV NOM
S*Myselisia's Pepino (NFO n 22) x DK*Sakeena's Lotus Elite (NFO fs 03 23)
126 NFO VI / NFO f 01 21 64 FI SK LO 1925072 FI*Siniidan Rebirth Flame Naaras Nuoret 7-10 kk Steven L. Jones EX1
FI*Siniidan Glacier Express (NFO n 01 21) x (N)Migoto's Embla (NFO f 03 24)
127 NFO VI / NFO e 09 22 FI SK LO 1926715 FI*Siniidan Sipaniekka Uros Pennut 4-7 kk Steven L. Jones EX1
NO*Kerrs Pink's Doux d'Henry (NFO n 09) x Rainbow Brite La Peyre*ES (NFO gs 03 22)
128 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 1926716 FI*Siniidan Sultsina Naaras Pennut 4-7 kk Steven L. Jones EX2
NO*Kerrs Pink's Doux d'Henry (NFO n 09) x Rainbow Brite La Peyre*ES (NFO gs 03 22)
129 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 1926311 FI*Siniidan Treasure Planet Naaras Pennut 4-7 kk Steven L. Jones EX1 BIV NOM BIS
FI*Debals HuraaHuraa (NFO ns 24) x Ephelia Tierra Media*ES (NFO fs 09 22)
130 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 1716102 FI*WitSarin Ramona Naaras Grand International Premior Steven L. Jones EX1 CAPS
FI*Tähtitassun Romantic Road Runner (NFO d 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
131 NFO VII / NFO ns 24 FI SK LO 1926309 FI*Siniidan Great Mouse Detective Naaras Pennut 4-7 kk Steven L. Jones EX1
FI*Debals HuraaHuraa (NFO ns 24) x Ephelia Tierra Media*ES (NFO fs 09 22)
132 NFO VIII / NFO gs 03 22 FI SK LO 1718561 Rainbow Brite La Peyre*ES Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Vildhjärtas Rhasta Shadowshaman (NFO ns 09 22) x Apple Crumble La Peyre*ES (NFO ds 09 22)
132 NFO VIII / NFO gs 03 22 FI SK LO 1718561 Rainbow Brite La Peyre*ES Naaras Champion Bjarne Wikström EX1 No Cert
S*Vildhjärtas Rhasta Shadowshaman (NFO ns 09 22) x Apple Crumble La Peyre*ES (NFO ds 09 22)
133 NFO VIII / NFO ns 09 24 FI SK LO 1926310 FI*Siniidan Chicken Little Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Debals HuraaHuraa (NFO ns 24) x Ephelia Tierra Media*ES (NFO fs 09 22)
134 NFO VIII / NFO ds 03 22 FI SK LO 1822560 FI*Siniidan Electric India Uros International Premior Bjarne Wikström EX1 CAGPIB NOM
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Rainbow Brite La Peyre*ES (NFO gs 03 22)
135 NFO VIII / NFO ns 03 22 FI SK LO 1614286 FI*Siniidan Final Fantasy Naaras International Premior Bjarne Wikström EX1 CAGPIB
9 Levens Trick or Treat (NFO a) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
136 NFO IX / NFO w 62 FI SK LO 1716679 FI*Neige-Cristal's Delicieux Coco Naaras Supreme Champion Marjatta Koskenkangas KM NOM BIS
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
137 NFO IX / NFO w 64 FI SK LO 1925090 FI*Hopeahännän Valtteri Valontuoja Uros Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
PL*Mrau Yori (NFO ns 09) x FI*Hopeahännän Talvililja (NFO w)
138 NFO IX / NFO w 63 FI SK LO 1926349 NO*Havstrilens Prince Uros Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1
NO*Havstrilens Chuck Berry (NFO w) x NO*Havstrilens Infinity (NFO n 09 24)
139 NFO IX / NFO w 64 FI SK LO 1926707 Feng-Shui Forest Myths Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1 BIV
CH*Athos am Baerenbach (NFO w) x Ingrid de Valaskjalf (NFO n 09 22)
140 NFO IX / NFO w 62 FI SK LO 1716678 FI*Neige-Cristal's Nicolas Uros Kastraatti Marjatta Koskenkangas Abs
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
141 SIB I / SIB n FI SK RX 1924201 FI*Catillus Chanel in Black Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
Veresk Line*RU Nazar of Tavaloga (SIB n) x FI*Catillus Magellan (SIB n 09)
142 SIB II / SIB n 09 FI SK LO 1718205 FI*Catillus Nightfall Quiche Uros International Premior Bjarne Wikström EX1 CAGPIB
FI*Amurin Otniel (SIB n 23) x FI*Catillus Magellan (SIB n 09)
143 SIB III / SIB ny 24 FI SRK RX 85434 FI*Amurin Ruufus Uros Supreme Champion Bjarne Wikström KM BIV NOM BIS
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
143 SIB III / SIB ny 24 FI SRK RX 85434 FI*Amurin Ruufus Uros Veteraani Veikko Saarela 2
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
144 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 1717685 Glaucos White Witch, CZ Uros Champion Bjarne Wikström Mitätöity Mitätöity
Vichi Siberian Soul, CZ (SIB n 09) x Eliska Ze zeme Vserada, CZ (NEM as 21)
145 SIB III / SIB n 22 SE*Amfiliki's Angel Rafael Uros Champion Bjarne Wikström EX2
S*Kitezj-Grad Savelij af Heruvim (SIB n 09 22) x S*Magica De Vil's Inessa af Alabor (SIB f 22)
146 SIB III / SIB n 22 FI SK LO 1926704 FI*Amurin Berachiah Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1 NOM
Elisey Zaimka*UA (SIB n 09 24) x FI*Mintsuliinin Darianna (SIB fy 24)
147 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 1716777 FI*Raitamäen Benjamin Uros International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CAGCIB
FI*Amurin Hoosea (SIB n 03 22) x FI*Apachiris Egwene (SIB n 24)
148 SIB IV / SIB n 09 22 FI SK LO 2027186 Yanick Rico Nový vek, CZ Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
Jonathan André Nový vek, CZ (SIB n 22) x Margo Blekitny Aniol*PL (NEM n 21)
149 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 1926778 FI*Ziazan Caramel Mocha Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1 BIV NOM
Odin des Sibirzeelandii (SIB n 22) x FI*Ziazan Goldilocks (SIB ny 09 24)
150 SIB VI / SIB d 09 24 FI SK LO 1925604 FI*Amurin Zacarías Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1 NOM BIS
FI*Raitamäen Benjamin (SIB n 09 24) x FI*Balladin Buffy (SIB f 09 22)
151 SIB VI / SIB f 09 24 FI SK LO 1925607 FI*Amurin Zila Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Raitamäen Benjamin (SIB n 09 24) x FI*Balladin Buffy (SIB f 09 22)
152 SIB VI / SIB f 09 22 SE*Amfiliki's Angel Muriel Naaras Premior Bjarne Wikström EX1 CAPIB
S*Kitezj-Grad Savelij af Heruvim (SIB n 09 22) x S*Magica De Vil's Inessa af Alabor (SIB f 22)
153 SIB VII / SIB ns 24 FI SK LO 1717124 FI*Bmy-Moumou Coconut Rum Naaras Supreme Premior Steven L. Jones KM NOM BIS
Di Do Syberjon*PL (NEM ns 09 21) x FI*Cherrytail's Zorana (SIB gs 09 24)
154 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SRK LO 1301657 FI*Lumikissan Nopsajalka Uros Supreme Champion Steven L. Jones KM
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
155 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI SK LO 1612631 FI*Lumikissan Zumppendeeros Uros Grand International Champion Steven L. Jones EX1 CACS NOM
FI*Lumikissan SuperSankari (SIB d 09 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
156 SIB VIII / SIB ds 03 FI SK RX 1717623 FI*Ninatte's Alejandro Uros Grand International Premior Steven L. Jones EX1 CAPS
FI*Eswood Fintelligens (SIB a 09) x FI*Cherrytail's Xyliana (SIB fs 03)
157 BEN n 22 FI SK RX 1718659 S*KungsgardenCats Manta Ray Naaras International Champion Ksenia Karpinska EX1 CAGCIB
S*KungsgardenCats Dolphin (BEN n 24 32) x Absolutely Leonora (BEN n 24)
158 BLH a 03 FI SK RX 1925554 FI*MellowBear's Tarrant Hightopp Uros Nuoret 7-10 kk Glenn Sjöbom EX1
FI*Ullukan Fifty Shades Darker (BLH n) x FI*MellowBear's Earth Goddess Erda (BLH f 03)
159 BLH a 03 FI SK RX 1925442 FI*MellowBear's Alice in Wonderland Naaras Nuoret 7-10 kk Glenn Sjöbom EX1
Suncat's Light Me Up (BLH n 02) x FI*MellowBear's Rhine Maiden Flosshilde (BLH j)
160 BLH f 03 FI SK RX 1717373 FI*MellowBear's Earth Goddess Erda Naaras Grand International Champion Glenn Sjöbom EX1 CACS
FI*Treselle's Espresso (BLH n) x Valencia Dionis (BLH j 03)
161 BML I / BML ns 11 31 FI SK LO 1718825 Jewels Choice Silver Ice Uros Supreme Champion Glenn Sjöbom KM
Jewels Choice Silver Elvis (BML ns 11 31) x Jewels Choice Silver Brooklyn (BML ns 11 31)
162 BML I / BML bs 11 31 FI SK LO 1819490 FI*Kissamummon Severi Uros International Champion Glenn Sjöbom Abs
FI*Kissamummon Onnen hetki (BML ns 11 31) x FI*Kissamummon Pikku Rakas (BML as 11 31)
163 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 1923057 FI*Kissamummon Hopeajään Kimallus Uros Champion Glenn Sjöbom Abs
Jewels Choice Silver Ice (BML ns 11 31) x FI*Kissamummon Keijun SyysHaave (BML fs 11 31)
164 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 1507677 FI*Kissamummon Helmiaamun Valo Uros International Premior Glenn Sjöbom Abs
Samurai Momoiro, CZ (BML ds 11) x FI*Kissamummon Keiju Lammenpei (BML ns 11 31)
165 BSH n FI SK LO 1926737 FI*Feronian Naava Uros Pennut 4-7 kk Glenn Sjöbom EX1
Belten`s Kosmos (BSH c) x FI*Feronian Madonna (BSH f)
166 BSH n FI SK LO 1926736 FI*Feronian Nectarine Naaras Pennut 4-7 kk Glenn Sjöbom EX1
Belten`s Kosmos (BSH c) x FI*Feronian Madonna (BSH f)
167 BSH a FI SK LO 1925207 Tazzamore's Lotus Uros Avoin Ksenia Karpinska EX1 CAC
Just a Gigolo from Town-House (BSH a) x Tazzamore's Pandora (BSH a)
168 BSH a FI SK LO 1925487 FI*Hyrinän Bruce Uros Nuoret 7-10 kk Ksenia Karpinska EX1
FI*Saranellan Nugetti (BSH e) x FI*Ikkalan Aurora (BSH a)
169 BSH a FI SK LO 1715578 FI*Ikkalan Aurora Naaras Kastraatti Ksenia Karpinska EX1 CAP
S*British Dream's Tempus (BSH a) x FI*Treselle's Gift for my Lover (BSH c)
170 BSH c FI SK LO 1821994 Belten`s Kosmos Uros International Champion Glenn Sjöbom EX1 CAGCIB
Belten`s President (BSH c) x Tequilla Bentley Mur*BY (BSH h)
170 BSH c FI SK LO 1821994 Belten`s Kosmos Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Belten`s President (BSH c) x Tequilla Bentley Mur*BY (BSH h)
171 BSH e FI SK LO 1926741 FI*Feronian Nut Uros Pennut 4-7 kk Ksenia Karpinska EX1
Belten`s Kosmos (BSH c) x FI*Feronian Madonna (BSH f)
172 BSH e FI SK LO 1820884 FI*Ruusutarhan Ulrico Cremoso Uros International Premior Ksenia Karpinska EX1 CAGPIB
FI*Ruusutarhan Spumante (BSH c) x FI*Ruusutarhan Oodi (BSH f)
173 BSH e FI SK LO 1819179 FI*Ruusutarhan Tesoro Uros International Premior Ksenia Karpinska EX2
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Ruusutarhan Rosa Amabile (BSH g)
174 BSH f FI SK LO 1924555 FI*Ruusutarhan Amelia Naaras Avoin Ksenia Karpinska EX1 CAC
Tegheon UnderleyHall*PL (BSH n 03) x FI*Ruusutarhan Rosa Alba (BSH e)
175 BSH f FI SRK LO 36972 FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Veteraani Steven L. Jones 2
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
175 BSH f FI SRK LO 36972 FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Supreme Premior Ksenia Karpinska KM
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
176 BSH f FI SK LO 1716994 FI*Feronian Madonna Naaras Kastraatti Ksenia Karpinska EX1 CAP
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Feronian Dahlea Purpurea (BSH f)
176 BSH f FI SK LO 1716994 FI*Feronian Madonna Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Feronian Dahlea Purpurea (BSH f)
177 BSH g FI SK LO 1925486 FI*Hyrinän Bianca Naaras Nuoret 7-10 kk Glenn Sjöbom EX1
FI*Saranellan Nugetti (BSH e) x FI*Ikkalan Aurora (BSH a)
178 BSH ns 11 FI SK LO 1612334 FI*Lumiprinsessan Jääprinssi Uros Grand International Premior Glenn Sjöbom EX1 CAPS
S*Pymans Joe Cool (BSH ns 11) x FI*Helmiinan Kissanminttu (BSH ns 11)
179 BSH ny 11 FI SK LO 1923190 FI*EmeraldCharm Royal Orange Uros Premior Ksenia Karpinska EX1 CAPIB
FI*EmeraldCharm Fandorin (BSH ny 25) x FI*EmeraldCharm Just Peachy (BSH ay 11)
180 BSH ny 25 FI SK RX 1614003 FI*EmeraldCharm Fandorin Uros Supreme Champion Ksenia Karpinska KM
FI*EmeraldCharm Northern Charmer (BSH ns 11) x FI*EmeraldCharm Bluegolden Turandot (BSH ay 11)
181 BSH ay 11 FI SK LO 1923188 FI*EmeraldCharm Romanov Uros International Champion Glenn Sjöbom EX1 CAGCIB
FI*EmeraldCharm Fandorin (BSH ny 25) x FI*EmeraldCharm Just Peachy (BSH ay 11)
182 BSH f 03 FI SK LO 1924554 FI*Ruusutarhan Aurelia Naaras Avoin Glenn Sjöbom EX1 CAC
Tegheon UnderleyHall*PL (BSH n 03) x FI*Ruusutarhan Rosa Alba (BSH e)
183 BUR n FI SK LO 1611822 FI*Oliivian Charlie Brown Uros Grand International Premior Glenn Sjöbom EX1 CAPS
FI*Feirefiz Illuminated (BUR a) x FI*Oliivian Öyle Me (BUR b)
184 BUR n FI SK LO 1510088 FI*Feirefiz Pour Some Sugar On Me Naaras International Premior Glenn Sjöbom EX1 CAGPIB
FI*Seirene Rafiki (BUR n) x FI*Feirefiz Diamonds And Rust (BUR g)
185 BUR a FI SK LO 1923570 FI*Feirefiz Another Brick In The Wall Uros Avoin Glenn Sjöbom EX1 CAC NOM
FI*Oliivian Daredevil (BUR a) x FI*Feirefiz You're Mine (BUR b)
186 BUR b LV*Silkymajesty Winston Uros Champion Ksenia Karpinska EX1 CACIB
187 BUR b FI SK LO 1923569 FI*Feirefiz Shine On You Crazy Diamond Naaras Avoin Ksenia Karpinska EX1 CAC NOM BIS
FI*Oliivian Daredevil (BUR a) x FI*Feirefiz You're Mine (BUR b)
188 BUR b FI SK LO 2027181 HU*Alba Regia Kug-Lee Naaras Nuoret 7-10 kk Ksenia Karpinska Abs
Sabokah Cuki (BUR n) x HU*Alba Regia CsodaBogár (BUR c)
189 BUR b FI SK LO 1405001 Zaffiro Kratti Uros Supreme Premior Ksenia Karpinska KM
Zaffiro Qurido (BUR e) x Nika Magic Valley*RU (BUR b)
190 BUR d FI SK LO 1924648 FI*Celsiana Iiris Ruusu Naaras Avoin Ksenia Karpinska EX1 CAC
FI*Karvanverran Pakkasherra (BUR d) x FI*Celsiana Kielo (BUR h)
191 BUR d FI SK LO 1510309 FI*Feirefiz Fire It Up Uros Supreme Premior Ksenia Karpinska KM NOM BIS
Zaffiro Kratti (BUR b) x FI*Feirefiz Silver Lining (BUR j)
192 BUR e FI SK LO 1926137 FI*Feirefiz Tiger In The Night Uros Nuoret 7-10 kk Glenn Sjöbom EX1
FI*Flea's Haka Iwi (BUR c) x FI*Feirefiz Silver Lining (BUR j)
193 EUR a FI SK RX 1924363 FI*Pinkkitassun Siegfried Uros Avoin Glenn Sjöbom EX1 CAC
FI*Pinkkitassun Harvey (EUR d 22) x FI*Pinkkitassun Jóhanna (EUR f 22)
194 EUR n 23 FI SK RX 1926284 FI*Katinhännän Phil Defer Uros Nuoret 7-10 kk Glenn Sjöbom EX1 NOM
Kissankellon Väinämö (EUR ns 23) x EE*Clara Belinda Wildstar (EUR as 23)
195 EUR n 24 FI SRK LO 36859 FI*Kissakallion Magdalena Naaras Supreme Premior Ksenia Karpinska KM NOM
FIN*Kissakallion Hudson (EUR n 24) x FIN*Kisurinteen Debora (EUR n)
195 EUR n 24 FI SRK LO 36859 FI*Kissakallion Magdalena Naaras Veteraani Steven L. Jones 1 NOM
FIN*Kissakallion Hudson (EUR n 24) x FIN*Kisurinteen Debora (EUR n)
196 EUR a 24 FI SK LO 1717055 FI*Pikku-Piun Quintus Uros Kastraatti Glenn Sjöbom EX1 CAP NOM
FI*Casimirrin Henley (EUR n 24) x FI*Pikku-Piun Cassiopeia (EUR n 23)
197 EUR d 22 FI SK RX 1406318 FI*Pinkkitassun Harvey Uros Grand International Champion Ksenia Karpinska EX1 CACS
FI*Kissakallion Orlando (EUR d 24) x FI*Pinkkitassun Edina (EUR e 24)
198 EUR d 22 FI SK RX 1926461 FI*Feronian Redpepper Uros Pennut 4-7 kk Ksenia Karpinska EX1 NOM
FI*Feronian Opium (EUR a 22) x FI*Feronian Gloriosa (EUR d 22)
199 EUR f 22 FI SK RX 1926462 FI*Feronian Rosemary Naaras Pennut 4-7 kk Glenn Sjöbom EX1 NOM BIS
FI*Feronian Opium (EUR a 22) x FI*Feronian Gloriosa (EUR d 22)
200 EUR f 22 FI SK RX 1822412 FI*Pinkkitassun Psipsina Naaras Kastraatti Glenn Sjöbom EX1 CAP
FI*Pikku-Piun Xander (EUR n 24) x FI*Pinkkitassun Noomi (EUR d 22)
201 EUR f 24 FI SRK RX 1301072 FI*Feronian Felicia Naaras Supreme Premior Glenn Sjöbom KM
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
202 EUR as 23 FI SK RX 1924465 FI*Katinhännän Sameen Shaw Program Naaras Avoin Ksenia Karpinska EX1 CAC
FI*Katinhännän Ghostbuster Venkman (EUR as 23) x FI*Pikku-Piun Ihana Ilona (EUR a 23)
203 KBL I / KBL ns 22 FI SK LO 1715682 SE*Kot-à-Kuril Avalon Uros Supreme Champion Ksenia Karpinska KM
SE*Jepnicks Always On My Mind (KBL ns 22) x SE*Kot-à-Kuril Texas hold'em (KBL f 22)
204 KBL I / KBL n 22 FI SK LO 1718658 SE*Kot-à-Kuril Kassanova Uros Kastraatti Ksenia Karpinska EX1 CAP
SE*Kot-à-Kuril Tengel (KBL n 22) x SE*Kot-à-Kuril Texas hold'em (KBL f 22)
205 KOR FI SK LO 1822684 FI*Mythai Opale Devi Naaras Champion Glenn Sjöbom EX1 CACIB
FI*Tatsutan Amor Mara-Rathan (KOR ) x FI*Mythai Ornanong Sa-Mon (KOR )
206 KOR FI SRK LO 39340 FI*Melodian Tulaya Naaras International Premior Glenn Sjöbom EX1 CAGPIB NOM BIS
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
206 KOR FI SRK LO 39340 FI*Melodian Tulaya Naaras Veteraani Steven L. Jones 3
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
207 MAN 51-52 / MAN e 51 FI SK RX 1611885 FI*Maikain Pulla Won Vung Uros Supreme Champion Ksenia Karpinska KM
FI*Conan Lontrus (MAN d 23 51) x FI*Pikkeen Fariini (MAN f 24 51)
208 MAU ns FIN SRK LO 34615 FIN*Iltavilli Emir Ehsan Uros Supreme Premior Glenn Sjöbom KM
Bacamamdit Into The Wild of Erendel (MAU ns 24) x FIN*Iltavilli Chensit Cleopatra (MAU ns)
208 MAU ns FIN SRK LO 34615 FIN*Iltavilli Emir Ehsan Uros Veteraani Steven L. Jones 2
Bacamamdit Into The Wild of Erendel (MAU ns 24) x FIN*Iltavilli Chensit Cleopatra (MAU ns)
209 MAU n 24 FI SK LO 1923649 FI*Anjupia's Abertawe Angawdd Awstin Uros Avoin Glenn Sjöbom EX1 CAC
Leo de Denderah (MAU n 24) x FI*Shanemin Freyja Forvitinn Hratt (MAU n 24)
210 OCI n 24 FIN SRK LO 35215 FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Glenn Sjöbom KM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
210 OCI n 24 FIN SRK LO 35215 FIN*Moosegrove Phoenix Uros Veteraani Steven L. Jones 1 NOM BIS
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
211 OCI n 24 FI SK LO 1821963 FI*Guttatus Miss Liberty Naaras International Champion Glenn Sjöbom EX1 CAGCIB
FI*Silvercomet Midnight's Lord (OCI n 24) x FI*Guttatus Bellatrix (OCI bs 24)
212 OCI n 24 FI SK LO 1508865 FI*Topspot Lucifero Magnifico Uros Supreme Premior Glenn Sjöbom Abs
FIN*Rollick Be Quick Or Be Dead (OCI ns 24) x FI*Topspot Grumpy The First (OCI o 24)
213 OCI b 24 FI SK LO 1822082 FI*Moosegrove Romeo JR Uros Grand International Champion Ksenia Karpinska EX1 CACS NOM BIS
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FI*Moosegrove Kiara (OCI n 24)
214 OCI b 24 FI SK LO 1925686 FI*Moosegrove Tom Sawyer Uros Nuoret 7-10 kk Ksenia Karpinska EX1 NOM BIS
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FI*Moosegrove Kiara (OCI n 24)
215 OCI o 24 FI SK LO 1819649 FI*Northalla Red Explorer Uros Grand International Champion Ksenia Karpinska EX1 CACS
Dragon Amagitsune*RU (OCI o 24) x Mitha Goobita Yangatin (OCI ns 24)
216 OCI o 24 FI SK LO 1507143 Dragon Amagitsune*RU Uros Kastraatti Ksenia Karpinska EX1 CAP
S*Pagngle's Satellite of Love (OCI o 24) x Almamater Blue Sky (OCI as 24)
217 OCI as 24 FI SK LO 1924008 DutchSpots' Yatho Uros Avoin Glenn Sjöbom EX1 CAC
Dynamicat Apollo of Dutchspots (OCI n 24) x Maska of Yantra's Bellfire (OCI bs 24)
218 OCI bs 24 FI SK LO 1716879 FI*Guttatus Bellatrix Naaras International Champion Glenn Sjöbom EX1 CAGCIB NOM
FI*Northalla Fizzing (OCI bs 24) x FI*Guttatus Polar Star (OCI c 24)
219 OCI bs 24 FI SK LO 1821964 FI*Guttatus Mister Happiness Uros Kastraatti Glenn Sjöbom EX1 CAP
FI*Silvercomet Midnight's Lord (OCI n 24) x FI*Guttatus Bellatrix (OCI bs 24)
220 SIN FI SK LO 1926224 FI*Anjupia's Chinga Cincam Ciuman Naaras Nuoret 7-10 kk Ksenia Karpinska EX1
FI*Chai-lai Brave Benjamin (SIN ) x FI*Chai-lai Romantic Rosie (SIN )
221 SRL I / SRL c FI SK RX 1925989 Psipsina Tinos Uros Nuoret 7-10 kk Glenn Sjöbom EX1
Psipsina Platinos (SRL c) x Bella Curly Parade (SRS c)
222 SRL III / SRL e FI SK RX 1925769 FI*Be-Curly Topaz Uros Nuoret 7-10 kk Ksenia Karpinska EX1
Onyx Marcmiaow (SRL a) x Psipsina Meteora (SRS d)
223 ABY n FI SK LO 1822850 FI*Lovedevotion Leticia Naaras International Champion Eric Reijers EX1 CAGCIB BIV
Shadeaby Heartbreaker (ABY n) x FI*Lovedevotion Elisabeth (ABY n)
224 ABY n FI SK LO 1926026 FI*Nebuankhet Gloryhammer Uros Nuoret 7-10 kk Eric Reijers EX1 NOM
Heru's Alchimie (ABY n) x FI*Nebuankhet Slania (ABY a)
225 ABY n FI SK LO 1926990 FI*Neaera's Rose Anonyme Naaras Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX2
Heru's Alchimie (ABY n) x FI*Neaera's Keala Orida (ABY p)
226 ABY n FI SK LO 1926626 FI*Nebuankhet Midnight Sunrise Naaras Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX1
FI*Nebuankhet Perfect Me, Perfect Hue (ABY o) x IT*Dakar di Habashat (ABY n)
227 ABY n FI SRK LO 40343 Gaspacho Bonjour L'Amour*PT Uros Supreme Premior Eric Reijers KM BIV
Agridoce Bonjour L'Amour*PT (ABY o) x Conquilha Bonjour L'Amour*PT (ABY n)
227 ABY n FI SRK LO 40343 Gaspacho Bonjour L'Amour*PT Uros Veteraani Marjatta Koskenkangas 4
Agridoce Bonjour L'Amour*PT (ABY o) x Conquilha Bonjour L'Amour*PT (ABY n)
228 ABY n FI SK RX 1614970 FI*Kharn-Ka Jeanne d'Arc Naaras Supreme Premior Eric Reijers KM
Tilsim dan Black Dragon (SOM n) x FI*Kharn-Ka Great Gatsby (ABY a)
229 ABY n FI SRK LO 1404115 Osiris(V) Total Surprise Uros International Premior Eric Reijers Abs
Osiris(V) Sammy Davis Junior (ABY n) x Osiris(V) Rumour Has It (ABY n)
230 ABY n FI SK LO 1612312 FI*Amajan Miura Mainarda Naaras Premior Eric Reijers EX1 CAPIB
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Amajan Gigi Gioia (ABY o)
231 ABY n FI SRK LO 38055 FI*Laire Meleth Aran Uros Veteraani Marjatta Koskenkangas 3
RU*Greenville Oberon of Laire (ABY n) x FIN*Link Imani Imoo (ABY n)
232 ABY a FI SK LO 1718453 FI*Nebuankhet Pastel Goth Naaras Supreme Champion Veikko Saarela KM NOM BIS
FI*Nebuankhet Zakzakiel (ABY a) x Chardryn von Kalimdor*CH (ABY n)
233 ABY a FI SK LO 1821091 FI*Nebuankhet Slania Naaras Champion Veikko Saarela EX1 CACIB
Cellani Sieno UkassaKinté (ABY n) x FI*Nebuankhet Nae Quin! (ABY a)
234 ABY a FI SK LO 1925248 FI*Vuolas Kaikkeus on kaunis Naaras Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1 BIV NOM
Emalon von Kalimdor*CH (ABY a) x FI*Nebuankhet Pastel Goth (ABY a)
235 ABY a FI SRK LO 1300842 FI*Nebuankhet Valentine Water Naaras Supreme Premior Veikko Saarela KM NOM
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif (ABY n)
236 ABY a FI SK LO 1611720 FI*Nebuankhet Nae Laird! Uros International Premior Veikko Saarela EX1 CAGPIB
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FI*Nebuankhet Valentine Water (ABY a)
237 ABY o FI SK LO 1718454 FI*Nebuankhet Perfect Me, Perfect Hue Uros Supreme Champion Vladimir Isakov Abs
FI*Nebuankhet Zakzakiel (ABY a) x Chardryn von Kalimdor*CH (ABY n)
238 ABY o FI SK LO 1821090 FI*Nebuankhet Siraxta Naaras International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB
Cellani Sieno UkassaKinté (ABY n) x FI*Nebuankhet Nae Quin! (ABY a)
239 ABY o FI SK LO 1406130 FI*Neaera's Genna Gingerella Naaras International Premior Vladimir Isakov EX1 CAGPIB
FI*Silkkihienon Unda Maris (ABY a) x FI*Neaera's Fiammetta (ABY o)
240 ABY o FI SK LO 1924874 FI*Nebuankhet Crosis, the Purger Uros Kastraatti Vladimir Isakov EX1 CAP
FI*Nebuankhet Zakzakiel (ABY a) x Chardryn von Kalimdor*CH (ABY n)
241 BAL c 21 FI SK LO 1925134 FI*Frostnight's Disciple Of The Sun Uros Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1
FI*Mummeli Queeninho Emilio (BAL c) x FI*Frostnight's Romance With Darkness (OSH b 24)
242 CRX II / CRX b 03 FI SK RX 1715150 Golden Guh Marcella-Gold Uros Avoin Veikko Saarela EX1 CAC NOM
U-Use Milky Way Magic Star (CRX b 03) x I*Bella Marcella-Gold (CRX n 03)
243 CRX II / CRX n 01 64 FI SK LO 1926662 FI*Sweetpurr's Where's My Sash And Crown Naaras Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1 NOM
FI*Sweetpurr's Pleasure Zone (CRX a 01) x FI*Sweetpurr's Kinky Boots (CRX f 03)
244 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 1402700 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet Uros Supreme Premior Veikko Saarela KM NOM BIS
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Piupaws Song of Sekhmet (CRX n 01 21)
245 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 1613632 FI*Sweetpurr's Hearts And Minds Naaras Supreme Premior Veikko Saarela Abs
FI*CuteChaos Elastic Heart (CRX n) x S*Rexlicious Rotella (CRX n 01)
246 CRX III / CRX fs FI SK LO 1924744 FI*Piupaws Teija Sopanen Naaras Avoin Eric Reijers EX1 CAC BIV NOM
FI*Piupaws Donkey Kong (CRX ns) x FI*Piupaws Kardemumma (CRX f 24)
247 CRX III / CRX f 24 FI SK LO 1923860 FI*Saivohenki Shyvana Naaras Avoin Eric Reijers EX2
FI*Alchemist Battle Beast (CRX n 23) x FI*VippeCat Pocahontas (CRX f 03)
248 CRX III / CRX f FI SK LO 1925833 FI*Clamoris Lalika Naaras Nuoret 7-10 kk Eric Reijers EX1
FI*Sirpaleen Caspian Apollon (CRX d) x FI*KittyLady's Black Widow (CRX f)
249 CRX IV / CRX f 09 FI SK LO 1926123 FI*Saivohenki Eris Naaras Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1 NOM BIS
FI*Villains Hillbilly Billy (CRX n) x FI*VippeCat Pocahontas (CRX f 03)
250 CRX V / CRX ns 24 FI SK LO 1924742 FI*Piupaws Ansa Ikonen Naaras Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
FI*Piupaws Donkey Kong (CRX ns) x FI*Piupaws Kardemumma (CRX f 24)
251 CRX V / CRX a 24 FI SRK LO 39886 FI*Framillan Good&Plenty Naaras Grand International Premior Vladimir Isakov EX1 CAPS
FI*Huissin Pinsiön Paroni (CRX a 09 24) x FI*Framillan Calamitous rain (CRX b)
251 CRX V / CRX a 24 FI SRK LO 39886 FI*Framillan Good&Plenty Naaras Veteraani Marjatta Koskenkangas 3
FI*Huissin Pinsiön Paroni (CRX a 09 24) x FI*Framillan Calamitous rain (CRX b)
252 CRX V / CRX n 24 FI SK LO 1612432 FI*Claypond's Bon Nuit Uros Kastraatti Vladimir Isakov EX1 CAP
U-Mink Ansa of Claypond's (CRX n 32) x Lelithe des Nesmes (CRX b 24)
253 CRX VI / CRX a 03 24 FI SK LO 1822551 FI*Windseeker Loulou Blue Nonsuch Naaras International Champion Veikko Saarela EX1 CAGCIB
Ridgways Big Bang of Windseeker (CRX n 09) x FI*Windseeker Della Bluenose (CRX a 03 22)
254 CRX VI / CRX n 03 24 FI SK LO 1926094 FI*FunkyJam's Lots-o-Huggin Bear Uros Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1
S*Spotless Zane (CRX n 03 21 33) x FI*FunkyJam's Mary Read (CRX n)
255 CRX VI / CRX a 03 24 FI SRK LO 43092 FI*Piupaws Duracell's Khafre Uros Kastraatti Veikko Saarela EX1 No Cert
FI*Piupaws Buzz (CRX d 03 24) x FI*Piupaws Negrita (CRX f)
256 CRX VI / CRX a 03 22 FI SK LO 1406508 FI*Windseeker Della Bluenose Naaras Kastraatti Veikko Saarela EX1 CAP
Beaconwood Dark Magic (CRX ns) x FIN*Windseeker Quilla Belle-Île (CRX f 03 24)
257 CRX VII / CRX n 21 33 FIN SRK RX 32260 FIN*Windseeker U C Missouri Uros Grand International Premior Eric Reijers EX1 CAPS
Shal-Mar's Sailor of Windseeker (CRX n 03) x FIN*Windseeker Ida Wave Queen (CRX n 21 32)
257 CRX VII / CRX n 21 33 FIN SRK RX 32260 FIN*Windseeker U C Missouri Uros Veteraani Marjatta Koskenkangas 2
Shal-Mar's Sailor of Windseeker (CRX n 03) x FIN*Windseeker Ida Wave Queen (CRX n 21 32)
258 DRX I / DRX n FI SK LO 1822652 FI*Åbodas Mimi Naaras Champion Veikko Saarela EX1 CACIB BIV
FI*Mirexin Patrik (DRX ns 25) x FI*Åbodas Aimi (DRX n 33)
259 DRX I / DRX n FI SK LO 1923437 FI*Avariel Riolu Uros Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
FI*Mirexin Martin (DRX n 21 33) x FI*Avariel Minois (DRX a)
260 DRX I / DRX n FI SK RX 1925902 FI*Åbodas Amira Naaras Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1
FI*Åbodas Mochi (DRX n) x FI*Åbodas Mai (DRX a)
261 DRX I / DRX a FI SRK LO 36563 FI*Åbodas Mai Naaras Veteraani Marjatta Koskenkangas 4
S*Fiddlestix Once Ogima (DRX a) x S*Fiddlestix Femme Fatale (DRX a)
262 DRX III / DRX g FI SRK LO 1403544 FI*Åbodas Taiga Naaras Supreme Champion Vladimir Isakov KM
SE*Amor Regis Marius (DRX es 22) x FI*Åbodas Mai (DRX a)
263 DRX III / DRX e FI SK RX 1924848 FI*Åbodas Dumbo Uros Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
FI*Mirexin Patrik (DRX ns 25) x FI*Åbodas Saimi (DRX f)
264 DRX V / DRX ns 25 FI SK LO 1717235 FI*Mirexin Patrik Uros Grand International Champion Eric Reijers EX1 CACS
Elfinrex Acer Nikoense (DRX a) x FI*Riiviön Donna (DRX w)
264 DRX V / DRX ns 25 FI SK LO 1717235 FI*Mirexin Patrik Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Elfinrex Acer Nikoense (DRX a) x FI*Riiviön Donna (DRX w)
265 DRX V / DRX n 25 FI SK LO 1925944 FI*Clavinova Rasmus Uros Nuoret 7-10 kk Eric Reijers EX1
FI*Mirexin Patrik (DRX ns 25) x FI*Clavinova Carmen (DRX n 21 33)
266 DRX V / DRX n 24 FI SK LO 1923703 SE*Recce Pod Sherian Grace Cadoria Naaras Grand International Premior Eric Reijers EX1 CAPS
Sylwester Happymiau*PL (DRX n 24) x SE*Recce Pod NUSANTARA Super Puma (DRX n 24)
267 DRX VIII / DRX d 03 32 FI SK LO 2027168 EE*Caesar Masterpiece Uros Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
Noble Friend Grem (DRX d 21 32) x EE*Tiger Lily Masterpiece (DRX d 02 21)
268 OSH n FI SK LO 1510387 FI*Ori-Katin Modesty Blaise Naaras Grand International Champion Vladimir Isakov EX1 CACS
Pharoahsgems Sinuhe of Kelmikerhon (SIA n) x FI*Ori-Katin Pussy Katnip (OSH f)
269 OSH n FI SK LO 1925657 FI*Mummeli Sinizinha Charming Panthera Naaras Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1
FI*Frostnight's Charming Devil (OSH c) x FI*Mummeli Queeninha Sini (SIA f 21)
270 OSH n FI SK LO 1926767 FI*Chellamanis Pandora Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1 BIV
Apocalyptica Don Pasquale (OSH n 03) x FI*Chellamanis Blanca (OSH n)
271 OSH f FI SK RX 1924683 Venetta-Holly Rahat-Lukum Naaras Avoin Vladimir Isakov Abs
Freddie-Wint Rahat-Lukum (OSH n) x Holly-Zu Rahat-Lukum (OSH f 03)
272 OSH n 24 FI SK LO 1924772 FI*Triangle Dark Diamond Uros Avoin Eric Reijers EX1 No Cert
Kapitoshka Summer Rain Chrysolite (OSH n 24) x UA*Gyulchataj Rosalia (OSH f)
273 OSH n 24 EE*Lego Golden Oriental Uros Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX1 BIV NOM
EE*Flomaster Golden Oriental (SIA n 21) x FI*Triangle Assol (OSH n 24)
274 OSH n 24 FI SK LO 1926302 FI*Triangle Funtik Uros Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX2
Kapitoshka Summer Rain Chrysolite (OSH n 24) x UA*Gyulchataj Rosalia (OSH f)
275 OSH b 24 FI SK LO 1821947 Hermes v. Imporio A Uros Kastraatti Eric Reijers EX1 CAP
Mario Barry (SIA c 21) x Evolet v. Imporio A (OSH f 03)
276 OSH c 24 FI SK LO 1614727 FI*LoudMeow Moonshine Uros Supreme Premior Eric Reijers KM NOM
FI*Plan-A Jussi Murikka (SIA c) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
277 OSH d 24 FI SK LO 1924605 FI*Chellamanis Giovanni Uros Avoin Eric Reijers Abs
Hann Tabby Cat (SIA d 21) x HU*Shagio-Chen Maya (OSH f 24)
278 OSH d 24 FI SK LO 1924606 FI*Chellamanis Roberta Naaras Avoin Eric Reijers EX1 CAC
Hann Tabby Cat (SIA d 21) x HU*Shagio-Chen Maya (OSH f 24)
279 OSH b 03 FI SK RX 1926494 FI*Chellamanis Salvador Uros Pennut 4-7 kk Eric Reijers Abs
Apocalyptica Don Pasquale (OSH n 03) x FI*Chellamanis Katniss (SIA n)
280 RUS FI SK LO 1924580 Katzenhof Urho Uros International Champion Veikko Saarela EX1 CAGCIB
Vayun Ufne Koty*PL (RUS ) x Katzenhof Lily ofthe Valley (RUS )
281 RUS FI SK LO 1923623 FI*IvanaKallio's Gothamin Mahti Miäs Uros Avoin Veikko Saarela EX2
S*Kyanos Gautr Gusten Grim (RUS ) x Sweetmans Blue Ariadne (RUS )
282 RUS FI SK LO 1924449 FI*Zarin Minion Uros Avoin Veikko Saarela EX1 CAC BIV
S*Ärke Ängelns Call me (RUS ) x FI*Zarin Onnenapila (RUS )
283 RUS FI SRK LO 90914 Dacats Vivian Naaras International Premior Veikko Saarela EX1 CAGPIB
Platina Luna's Blinken (RUS ) x Platina Luna Padme Amidala of Dacat (RUS )
284 RUS FI SK LO 1718089 FI*Janatuisen Sandrino Il Vivace Uros International Premior Veikko Saarela EX1 CAGPIB
Kind of Blue Buongiorno Amore (RUS ) x Habeebas Gracious Georgina (RUS )
285 SIA n FI SK LO 1822718 FI*Selcouth Cat of Kindness Uros International Champion Veikko Saarela EX1 CAGCIB
FI*Deraza Inside Job (SIA b) x FI*Twist-Tiramisun Zeta (SIA a)
286 SIA n FI SK RX 1926754 FI*Twist-Tiramisun Jenny La Purrrist Naaras Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1
Whalleybush Most Wanted (SIA n) x FI*Kurosawa Femme Fatale (SIA n)
287 SIA n FI SK LO 1716096 FI*BlackDevil's The Whisper Of The Prophecy Uros Supreme Premior Veikko Saarela Abs
FI*BlackDevil's RedBull (OSH d 24) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
288 SIA b FI SK LO 1822722 FI*Selcouth Cat of Stories Uros Kastraatti Veikko Saarela EX1 CAP
FI*Deraza Inside Job (SIA b) x FI*Twist-Tiramisun Zeta (SIA a)
289 SIA c FI SK LO 1926409 FI*Mummeli Violetinha Anemone Naaras Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1
FI*Mummeli Queeninho Emilio (BAL c) x FI*Mummeli Veerazinha Violet (SIA c)
290 SIA c FI SK LO 1926678 FI*Selcouth Flower of Scotland Naaras Pennut 4-7 kk Veikko Saarela Abs
Darius Cappuccino (SIA n) x FI*Twist-Tiramisun Zeta (SIA a)
291 SIA n 21 EE*Lilu Golden Oriental Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1 NOM BIS
EE*Flomaster Golden Oriental (SIA n 21) x FI*Triangle Assol (OSH n 24)
292 SIA c 21 FI SK LO 1719031 Grazia v. Imporio A Naaras Grand International Champion Eric Reijers EX1 CACS
Mario Barry (SIA c 21) x Monolie v. Imporio A (SIA g)
293 SIA g 03 FI SK LO 1715739 FI*Naavanutun Neitoneilikka Naaras Avoin Eric Reijers EX1 CAC
FI*Baila-Bailan Miks Kukaan Ei Ymmärrä (SIA e) x Yrttitarhan Tulppaani (OSH f 03)
294 SOM n FI SRK LO 38758 FI*Kharn-Ka Your Choice Uros Veteraani Marjatta Koskenkangas 1 NOM BIS
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Queen Heart (ABY o)
294 SOM n FI SRK LO 38758 FI*Kharn-Ka Your Choice Uros Supreme Champion Vladimir Isakov KM BIV NOM BIS
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Queen Heart (ABY o)
295 SOM n FI SK LO 1611486 FI*Kharn-Ka Io Naaras Supreme Champion Vladimir Isakov KM NOM
Tutankhamon di Gens Rubra (SOM n) x FI*Kharn-Ka Inola (SOM n)
296 SOM n FI SK LO 1820857 FI*Kharn-Ka Ciaran Mojave Uros Grand International Champion Vladimir Isakov Abs
IT*X-Factor di Gens Rubra (SOM o) x FI*Kharn-Ka Inola (SOM n)
297 SOM n FI SK LO 1926825 FI*Kisompa's Orlando Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
FI*Vulpes Aither (SOM n) x FI*Lamadegaan Fullmoon Shadow (SOM n)
298 SOM n FI SK LO 1926827 FI*Kisompa's Oriana Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov Abs
FI*Vulpes Aither (SOM n) x FI*Lamadegaan Fullmoon Shadow (SOM n)
299 SOM n FI SRK RX 36680 FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus Naaras Veteraani Marjatta Koskenkangas 2
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
299 SOM n FI SRK RX 36680 FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus Naaras Supreme Premior Vladimir Isakov KM BIV NOM
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
300 SOM n FI SK LO 1819577 FI*Lamadegaan Fine By Me Naaras Supreme Premior Vladimir Isakov KM
(N)Villkattens Wilmer (SOM n) x FI*Kisompa's Kandelioússa (SOM n)
301 SOM n FI SK LO 1718958 FI*Amajan Prozio Prospero Uros International Premior Vladimir Isakov EX2
FI*Amajan Norton Norberto (SOM o) x FI*Amajan Miura Mainarda (ABY n)
302 SOM n FI SRK LO 41611 FI*SunnyPace Betonica Uros International Premior Vladimir Isakov EX1 CAGPIB
FIN*Exlibris Sirius (SOM n) x FIN*Kisompa's Giacinta (SOM n)
302 SOM n FI SRK LO 41611 FI*SunnyPace Betonica Uros Veteraani Marjatta Koskenkangas Arvosteltu
FIN*Exlibris Sirius (SOM n) x FIN*Kisompa's Giacinta (SOM n)
303 SOM n FI SK LO 1614777 FI*Vulpes Aither Uros Kastraatti Vladimir Isakov EX1 CAP NOM
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Foxkiss Cissa thalassina (SOM n)
304 SOM o FI SK LO 1612694 FI*Amajan Norton Norberto Uros Supreme Champion Veikko Saarela KM BIV
ArunaGuban Geronimo (SOM o) x FI*Amajan eAmbra Eminente (SOM o)
304 SOM o FI SK LO 1612694 FI*Amajan Norton Norberto Uros Siitos
ArunaGuban Geronimo (SOM o) x FI*Amajan eAmbra Eminente (SOM o)
305 SOM o FI SK LO 1718960 FI*Amajan Pon Preziosa Naaras Grand International Champion Veikko Saarela EX1 CACS
FI*Amajan Norton Norberto (SOM o) x FI*Amajan Miura Mainarda (ABY n)
306 SOM o FI SK LO 1923847 FI*Amajan Serenissima Serafina Naaras International Champion Veikko Saarela EX1 CAGCIB
Ferox Per Sé (SOM n) x FI*Amajan Neffi Nerea (SOM o)
307 SOM o FI SK LO 1926699 FI*Amajan Thurrrmur Thorium Uros Pennut 4-7 kk Veikko Saarela Abs
FI*Amajan Norton Norberto (SOM o) x FI*Amajan Leela Lazzarella (SOM o)
308 SOM o FI SK LO 1819184 FI*SunnyPace Juglans Uros Grand International Premior Veikko Saarela EX1 CAPS
FI*SunnyPace Galega (SOM o) x FI*SunnyPace Emilia javanica (ABY n)
309 SPH II / SPH n 09 FI SK RX 1820265 FI*Hebblas Xanthus Uros Supreme Champion Vladimir Isakov KM
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x Newans Melissa (SPH f 01)
310 SPH II / SPH n 09 FI SK LO 1718889 Kuorii Kapo Di Kapi Uros Champion Vladimir Isakov Abs
Kikapoo 2 Nude 4 U of Kuorii (SPH n 09) x Pinupcats Supa Dupa Fly of Kuorii (SPH n 09)
311 SPH IV / SPH d 09 FI SK RX 1821523 FI*Wanadoo Osvaldo Uros Avoin Eric Reijers Abs
Miki Sanuki's Scarface (SPH n 09) x S*Bare Essentials XXII Suzie Shooter (SPH d 21)
312 SPH V / SPH d 03 32 FI SK LO 1820163 Av Ljusalfheim Zephyr Uros Supreme Champion Eric Reijers KM NOM
Amabel Xavier (SPH a 32) x Rich Gift Rio Rita (SPH d 03 32)
313 SPH V / SPH n 09 21 32 FI SK LO 1716457 FI*Jackomon's Adagia Naaras Grand International Champion Eric Reijers EX1 CACS
Vigo of Bucked Naked (SPH n 09 33) x FI*Hobbitqueen's Grizabella (SPH n 09 21 32)
314 SPH V / SPH f 09 32 FI SK RX 1926384 FI*Wanadoo Rogette Naaras Pennut 4-7 kk Eric Reijers Abs
FI*Wanadoo Osvaldo (SPH d 09) x FI*Wanadoo Joy Of Life (SPH a)
315 SPH V / SPH f 02 21 33 FI SRK LO 42470 FI*Tutsi Buccellati Naaras Supreme Premior Eric Reijers KM NOM BIS
FIN*Tutsi Miracle Misha (SPH d 21) x LV*Otomi Xaviera (SPH f 09 21)
315 SPH V / SPH f 02 21 33 FI SRK LO 42470 FI*Tutsi Buccellati Naaras Veteraani Marjatta Koskenkangas 1 NOM
FIN*Tutsi Miracle Misha (SPH d 21) x LV*Otomi Xaviera (SPH f 09 21)
316 HCL Santtu Uros Kotikissat Vladimir Isakov Abs
317 HCL Hertta Naaras Kotikissat Ksenia Karpinska 1 NOM
317 HCL Hertta Naaras Veteraani Riikka Turpeinen 1 NOM BIS
318 HCL Kelmi Uros Kotikissat Vladimir Isakov 1 NOM BIS
319 HCS Sissi Naaras Kotikissat Ksenia Karpinska Abs
320 HCS Sirkku Naaras Kotikissat Ksenia Karpinska Abs
355 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Isakov Vladimir ABY o, BAL c 21, CRX IV, CRX V, DRX III, OSH f, OSH n, SIA n 21, SOM n, SPH II, HCL 30
Jones Steven L. ACL IV, MCO III, MCO IX, MCO VI, NFO I, NFO II, NFO VI, NFO VII, SIB VII, SIB VIII, VET 3 34
Karpinska Ksenia BEN n 22, BSH a, BSH e, BSH f, BSH ny 11, BSH ny 25, BUR b, BUR d, EUR as 23, EUR d 22, EUR n 24, KBL I, MAN 51-52, OCI b 24, OCI o 24, SIN, SRL III, HCL, HCS 34
Koskenkangas Marjatta ACL II, ACS I, MCO I, MCO IV, NFO III, NFO IV, NFO IX, SIB IV, VET 4 37
Reijers Eric ABY n, CRX III, CRX VII, DRX V, OSH b 03, OSH b 24, OSH c 24, OSH d 24, OSH n 24, SIA c 21, SIA g 03, SPH IV, SPH V, VET 1 36
Saarela Veikko ABY a, CRX II, CRX VI, DRX I, DRX VIII, RUS, SIA b, SIA c, SIA n, SOM o, VET 2 36
Sjöbom Glenn BLH a 03, BLH f 03, BML I, BSH ay 11, BSH c, BSH f 03, BSH g, BSH n, BSH ns 11, BUR a, BUR e, BUR n, EUR a, EUR a 24, EUR f 22, EUR f 24, EUR n 23, KOR, MAU n 24, MAU ns, OCI as 24, OCI bs 24, OCI n 24, SRL I 35
Stoa Caroline EXO n, EXO n 22, PER f, PER f 03 22, PER fs 02 62, RAG a 04, RAG a 21, RAG e 21, RAG f 04, RAG n 04, SBI a, SBI b 21, SBI c 21, SBI h, TUV d 61-63, TUV f 61-63 34
Turpeinen Riikka MCO VIII (13c), EXO f, EXO n 03 24, PER d, PER ds 11, PER n 22, PER w 62, RAG a, RAG a 03, RAG a 03 21, RAG d 21, RAG e 04, RAG g 04 21, RAG n, RAG n 03, SBI b, SBI c, SBI d, SBI d 21, SBI e, SBI g 21, SBI n, SBI n 21, VET Kotikissat 36
Wikström Bjarne MCO II, MCO V, MCO VII, MCO VIII, NEM I, NEM II, NFO VIII, SIB I, SIB II, SIB III, SIB VI 31
10 tuomaria