Satakissa 13. kansainvälinen kissanäyttely
Järjestävä yhdistys Satakissa ry
Alkaa 10.10.2020 Loppuu 10.10.2020
Ilmoittautuminen alkaa 2.9.2020 Ilmoittautuminen loppuu 20.9.2020
Yleisöaika alkaa 0:00 Yleisöaika loppuu 0:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:45 Eläinlääkärintarkastus loppuu 16:00
Arvostelut alkavat 9:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 3.10.2020
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Kyllä Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 300   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti nayttely.satakissa@gmail.com
Paikka Juhlatalo Ooperi, Rauma
Toimihenkilöt Näyttelypäällikkö:  Jonna Sivonen    judges.satakissa@gmail.com
Näyttelysihteeri:   Christina Hercher  nayttely.satakissa@gmail.com
Hyvinvointi- ja hygieniavastaava: Antti-Jussi Vainionpää jussivnnp7@gmail.com
Raha-asiat (näyttelymaksujen palautukset ym.): Pia Vainionpää satakissa.rahat@gmail.com
Ruusukkeet ja palkinnot: Pia Vainionpää / Silja Laiho webmaster.satakissa@gmail.com
Pääassistentti:   Sanna Männistö, assistenttihakemukset sanna.satakissa@gmail.com
Assistenteille tarjotaan lounas ja maksetaan korvaus 25 € tai leimakortti.
Lisätietoja Näyttelypaikka: Juhlatalo Ooperi, Vanha Turuntie 56, 26820 Rauma
Näyttely on Drive-In näyttely, joka toteutetaan KnockOut Nomination-arvostelujärjestyksen kanssa. Joka kategorian jälkeen tulee heti kyseisen kategorian paneeli. Tarkempi yksityiskohtainen aikataulu julkaistaan ilmoittautumisajan päättymisen jälkeen.

Tuomaritilanne voi muuttua Koronasta johtuvien maahantulomääräyksien vuoksi. Muutoksista tiedotetaan Satakissan facebook- ja kotisivuilla.

Lisätiedot ja ohjeet löytyvät näyttelykutsusta: 
https://www.kissaliitto.fi/wpolku/media/2020/09/Kutsu-FI.pdf

Näyttely ei ole avoinna yleisölle.

Edellytämme kaikilta hengitysmaskin käyttöä näyttelytilassa.

Yhden kissan mukana sisälle saa tulla vai yksi ihminen.

Satakissa tarjoaa 6 euron alennuksen perusnäyttelymaksuun, jos näytteilleasettaja ei vastaanota yhdistyksen tarjoamaa häkkiä, vaan tuo oman häkin (min. 50x50x50/ suurin sallittu 65x65cm) tai ei tarvitse häkkiä ollenkaan. Alla olevassa hinnoittelussa ensimmäinen näkyvä hinta on perusnäyttelymaksu ja sulkeissa oleva on oman häkin kanssa tai ilman häkkiä saatava alennettua hinta. Ilmoittautumisen yhteydessä valittu maksumuoto on sitova.

Näyttelymaksut :
- 46 € (40 €) kissa
- Satakissan jäsen 41 € (35 €) kissa
- Ei-FiFe-kissa 56 € (50 €) kissa
- Tarkastuslk. 15 € arvostelun yhteydessä, erikseen 46/41 € (40/35 €)
- Veteraanilk. 10 € arvostelun yhteydessä, erikseen 46/41 € (40/35 €) 
- Kasvattajaluokka ja siitosluokka ovat maksuttomia kissan osallistuessa muuhun luokkaan.
- Pelkkä kasvattajaluokka 46/41 € tai siitosluokka 46/41 € (40/35 €) 
- Kaverikissoja ei oteta tähän näyttelyyn
- Näyttelyluettelo 5 € ilmoittautumisen yhteydessä, paikan päällä ei ole mahdollista ostaa luetteloa
- Tee oma ilmoittautuminen joka luokkaan erikseen!
- Merkitse lopuksi tarvitsetko pöytäpaikan vai pidätkö kissan kantolaukussa

Selvennys ilmoittautumisessa oleviin maksukenttiin:
- Näyttelyilmoittautuminen perusmaksu = Tarvitsee yhdistyksen häkin
- Näyttelyilmoittautuminen oma häkki = Oma häkki mukana tai ei tarvitse häkkipaikkaa ollenkaan

Pidätämme oikeuden muutoksiin

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 49
2 81
3 62
4 72
Kotikissat 7
Yhteensä 271

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI SK LO 2028604 FI*AzuLejo's Mombasa Naaras Pennut 4-7 kk Kai Ruonala EX1
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x Ayser's Iris of Azulejo (PER n)
2 EXO n FI SK LO 1924673 FI*Snowcatcher Moonstone Uros Kastraatti Kai Ruonala EX1 CAP
FI*Kermaviiksen Hermes (PER a 03) x FI*Chevhill's Paloma (EXO n)
3 EXO f FI SK LO 2029134 FI*Ayser's Tina Turner Naaras Pennut 4-7 kk Ireneusz Pruchniak EX1
Shuturi's Black Label 4 Ayser (EXO n) x Ayser's Pokemon Go (EXO f)
4 EXO n 22 FI SK LO 2029268 FI*Ayser's Child In Time Naaras Pennut 4-7 kk Ireneusz Pruchniak EX1 NOM
Kis' Herbas Paco of Ayser (EXO n) x Ayser's Cosmopolitan Diva (EXO g 24)
5 PER n FI SK LO 1822426 Ayser's Last Word Naaras Grand International Champion Ireneusz Pruchniak EX1 CACS NOM
Shuturi's Black Label 4 Ayser (EXO n) x FI*AzuLejo's Deep Silent Complete (EXO n)
6 PER ns FI SK LO 1926102 FI*Kultaviiksen Smokey Wilson Uros Champion Kristiina Rautio EX1 CACIB
FI*Kultaviiksen Don Juan (PER n) x Kuutsas Summer Storm (PER fs)
7 PER ns 24 62 FI SK LO 1613430 FI*Timanfaya More Than Words Uros Grand International Champion Kai Ruonala EX1 CACS
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
8 RAG n 21 FI SK LO 1925885 FI*Uniklubin Luna Lovekiva Naaras Champion Kristiina Rautio EX1 CACIB
FI*Gneides Gandhi of India (RAG a 21) x FI*Uniklubin Anemone (RAG n 04)
9 RAG d 21 FI SK LO 1404771 FI*Helmikeijun Black Pearl Uros Supreme Premior Kristiina Rautio KM NOM
S*Hallongläntans Qornelius Qualicum (RAG n 21) x FI*Uniklubin Perfect Pearl (RAG f)
10 RAG n 03 FI SK LO 1822270 FI*DollyCats The Pride Uros Grand International Champion Ireneusz Pruchniak EX1 CACS NOM
FI*BlackRain's Kid Made By Prince (RAG n 04) x FI*DollyCats Sweetest Lie (RAG g 03)
11 RAG n 03 FI SK LO 1822181 FI*Celestial's Aston Martin Valkyrie Naaras Kastraatti Ireneusz Pruchniak EX1 CAP
S*Grand Chatez Hilmer for F&L (RAG a 04) x (N)Diadem's Wilma Sollis (RAG n 03)
12 RAG n 04 FI SK LO 1820516 George Azure Eyes*PL Uros Supreme Champion Ireneusz Pruchniak KM
RU*Eria Proa Oscar (RAG n 03) x Bakalia Przytulanka*PL (RAG n 04)
13 RAG n 04 FI SK LO 1925560 FI*Celestial's Sexy WoW Naaras Avoin Ireneusz Pruchniak EX1 CAC BIV
NO*Noble Origins' Prince Carl Philip (RAG n 04) x FI*Celestial's Locked Out of Heaven (RAG n 04)
14 RAG n 04 FI SK RX 2027934 FI*Dollgarden's Kerria Naaras Nuoret 7-10 kk Ireneusz Pruchniak EX1 NOM
FI*Darkie's Yume (RAG n 04) x FI*Dollgarden's Gillenia Trifoliata (RAG n 04)
15 RAG n 04 FI SK LO 1508825 FI*Stardoll's Rapunzel Naaras Premior Ireneusz Pruchniak EX1 CAPIB
FI*Stardoll's Yoda (RAG n 04) x M'Memories Ragdoll's Havana (RAG n 03)
16 RAG n 04 FIN SRK LO 82896 FIN*Ragtail Baron Uros Kastraatti Ireneusz Pruchniak EX1 CAP
FIN*Ruusulaakson Domino (RAG n 04) x FIN*Damuran Edith (RAG n 04)
17 RAG a 03 FI SK LO 1406278 FI*Celestial's Poison Girl Naaras Supreme Premior Ireneusz Pruchniak KM NOM
FI*Celestial's GunBert (RAG a 03) x FI*Celestial's Heaven on Earth (RAG f 04)
18 RAG a 03 FI SK LO 1821612 FI*Celestial's Sano Mua Rehtoriks Uros Premior Ireneusz Pruchniak EX1 CAPIB BIV NOM
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x FI*BlackRain's Impossible To Resist (RAG a 03 21)
19 RAG a 03 FI SK LO 2027352 FI*Neige-Cristal's Royal Glorious Sapphire Uros Kastraatti Ireneusz Pruchniak EX1 CAP
FI*Celestial's Nirvana (RAG n 03) x FI*RoyalRose's Bertha (RAG a 04)
20 RAG a 03 FI SRK LO 41390 FI*Tammikatin Kuu-Ukko Uros Veteraani Jurgita Gustaitiene 2
FI*Satinante's Don Diego (RAG n 04) x FI*Shyshaman's Baby Ragdalena (RAG a 04)
21 RAG a 04 FI SK LO 1820616 FI*Helmikeijun Tiny Pearl Uros International Champion Kristiina Rautio EX1 CAGCIB BIV
FI*Pengvin's Ice (RAG c 04) x FI*Helmikeijun Tahitian Pearl (RAG a 21)
22 RAG a 04 FI SK LO 1924563 FI*Ragtail Tiffany of Thor Naaras Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC NOM
(N) Amasing Star's Thunder Thor of Milo (RAG a 04) x FI*Valkoapilan April Fool's Eevi (RAG a 04)
23 RAG a 04 FI SK LO 1924779 FI*Ragtail Unelma Thorin tytär Naaras Avoin Kristiina Rautio EX2
(N) Amasing Star's Thunder Thor of Milo (RAG a 04) x FI*Ragtail Naomi (RAG n)
24 RAG c 04 FI SK LO 1510013 FI*Pengvin's Ice Uros Kastraatti Kristiina Rautio EX1 CAP
S*FunHouse's & Unni's United Collin (RAG a 04) x S*Provinsia River's Sparkling Light (RAG a)
25 RAG d 04 FI SK LO 1924890 FI*BlackRain's Quaint Kid Uros International Champion Kristiina Rautio EX1 CAGCIB NOM BIS
Chester Bright Crystall, CZ (RAG n 04) x FI*BlackRain's Miss Perfect (RAG e 03 21)
26 RAG e 04 FI SK LO 1611326 FI*Tammikatin Hunajanassu Uros Supreme Premior Kai Ruonala KM NOM BIS
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Tammikatin Baby Carrot (RAG f 04)
27 RAG f 03 FI SK LO 1508230 FI*Celestial's Satavarma Naaras Supreme Champion Ireneusz Pruchniak KM
FI*Celestial's GunBert (RAG a 03) x FI*Celestial's Heaven on Earth (RAG f 04)
28 RAG g 04 FI SK LO 2028591 FI*MistyNight Isabella Naaras Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1 NOM BIS
FI*Celestial's Here Until Forever (RAG d 03 21) x FI*MistyNight Frederica (RAG a 04)
29 RAG a 03 21 FI SK LO 1822636 FI*Celestial's Guillermo de Argentina Uros Grand International Champion Kai Ruonala EX1 CACS NOM
S*Grand Chatez Hilmer for F&L (RAG a 04) x FI*Celestial's UandMe and the Devil makes3 (RAG a 03 21)
30 RAG a 04 21 FI SK LO 1822633 FI*Celestial's Rodrigo de Argentina Uros Grand International Champion Ireneusz Pruchniak EX1 CACS
S*Grand Chatez Hilmer for F&L (RAG a 04) x FI*Celestial's UandMe and the Devil makes3 (RAG a 03 21)
31 SBI a FI SK LO 1612206 FI*Lofanna Etna Naaras Grand International Champion Kai Ruonala Abs
EE*Greger Star St.Ifferini (SBI a) x FI*Lofanna Aava (SBI f 21)
32 SBI a FI SK LO 1506939 FI*Ziazan Izusa Naaras Grand International Champion Kai Ruonala EX1 CACS
Blue Heaven Sunny Queen *ES (SBI a) x Shapur Angel (SBI b 21)
33 SBI b FI SK LO 1612199 FI*Chirybiry's My Darling Ipi Naaras Supreme Champion Kai Ruonala KM NOM BIS
FI*Ziazan Interstellar (SBI a) x FI*Chirybiry's U-la-laa (SBI b)
34 SBI b FI SK RX 2030530 IT*Achtung Baby Casanova In Hell Uros Pennut 4-7 kk Kai Ruonala EX1
Kintaro van de Simona's (SBI n) x IT*Achtung Baby Hotter Than Hell (SBI b)
35 SBI d FI SRK LO 1402981 FI*Chirybiry's Lady-Laili Naaras International Premior Kristiina Rautio EX1 CAGPIB NOM
FI*JoJon La Veta de Oro (SBI d 21) x FI*Chirybiry's Forget-me-not (SBI f)
36 SBI h FI SK LO 1717477 FI*Canth's Precious Darling Naaras Supreme Premior Ireneusz Pruchniak KM
FI*Harebell Isfahan Wonder (SBI d) x FI*Chirybiry's My Darling Ipi (SBI b)
37 SBI n 21 FI SK LO 1821011 FI*Mimitan Levi Uros Grand International Champion Kai Ruonala EX1 CACS
RU*Tarnis Urgant (SBI a 21) x FI*Mimitan Odette (SBI b)
38 SBI n 21 FI SRK LO 1300750 FI*Canth's Xenia Naaras Supreme Premior Kai Ruonala KM
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
38 SBI n 21 FI SRK LO 1300750 FI*Canth's Xenia Naaras Veteraani Kristiina Rautio 3
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
39 SBI n 21 FIN SRK LO 78743 FIN*Mion Piona Naaras Supreme Premior Kai Ruonala KM
FIN*Anemon's Antonio (SBI a) x FIN*Mion Melej (SBI n 21)
39 SBI n 21 FIN SRK LO 78743 FIN*Mion Piona Naaras Veteraani Kristiina Rautio 1 NOM BIS
FIN*Anemon's Antonio (SBI a) x FIN*Mion Melej (SBI n 21)
40 SBI a 21 FI SK LO 1404603 FI*Shonamei's Lady La Luna Naaras International Premior Kristiina Rautio EX1 CAGPIB
FI*Vongoivan Geo (SBI n 21) x FI*Shonamei's Golden Sunset (SBI b)
41 SBI b 21 FI SK LO 2028038 Salo-Cat Andi Alexandro Uros Nuoret 7-10 kk Kai Ruonala EX1 NOM
Ikks du Hameau de la Reine (SBI b) x FI*Kirakan Zen Garden (SBI b 21)
42 SBI b 21 FI SK LO 2029443 FI*Ziazan Qeshira Naaras Pennut 4-7 kk Kai Ruonala EX1 NOM BIS
Cinnabon Tarnis*RU (SBI b 21) x FI*Ziazan Inessa (SBI c 21)
43 SBI b 21 FI SRK LO 1302055 Shapur Angel Naaras Supreme Premior Kai Ruonala KM NOM BIS
(N) Sobell Funny Honey (SBI b) x Shapur Greatest Love of all (SBI b 21)
43 SBI b 21 FI SRK LO 1302055 Shapur Angel Naaras Veteraani Kristiina Rautio 2
(N) Sobell Funny Honey (SBI b) x Shapur Greatest Love of all (SBI b 21)
44 SBI e 21 FI SRK LO 41199 Peret Laty Mery, CZ Uros Supreme Premior Kai Ruonala KM
Zanadu Halley's Comet (SBI b 21) x Satine van de Meybas (SBI d)
44 SBI e 21 FI SRK LO 41199 Peret Laty Mery, CZ Uros Veteraani Jurgita Gustaitiene 1 NOM
Zanadu Halley's Comet (SBI b 21) x Satine van de Meybas (SBI d)
45 ACL II / ACL n 03 FI SK LO 1925549 FI*Siriuksen AstiCurl Uros Avoin Jurgita Gustaitiene EX1 CAC NOM
Curland Unique (ACL b 22) x FI*Siriuksen TianaCurl (ACS a 03 24)
46 ACL XI / ACL f 03 21 33 FI SK RX 1819556 Sugar Curl Marshmellow of Siriuksen Naaras Supreme Champion Kristiina Rautio KM
Blue Thunder of Sugar Curl (ACL a 22) x Tabbyorchird Elsa of Sugar Curl (ACL f 09 23)
47 ACL XI / ACL a 03 21 33 FI SK LO 2028127 FI*Siriuksen CharonCurl Uros Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1 NOM
Sugar Curl Souffle' of Siriuksen (ACL e 03 21 33) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
48 ACS III / ACS n 24 FI SK RX 1611723 FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl Uros Grand International Premior Marcin Biernaczyk EX1 CAPS
FI*Siriuksen ManzoniCurl (ACL n 22) x FIN*Siriuksen IdaCurl (ACS n 09 24)
49 ACS IV / ACS n 09 24 FIN SRK RX 75971 FIN*Siriuksen IdaCurl Naaras Supreme Premior Carin Sahlberg KM NOM BIS
FIN*Siriuksen BenjiCurl (ACS a 24) x FIN*Siriuksen XarletCurl (ACL n 22)
49 ACS IV / ACS n 09 24 FIN SRK RX 75971 FIN*Siriuksen IdaCurl Naaras Veteraani Ireneusz Pruchniak 1 NOM
FIN*Siriuksen BenjiCurl (ACS a 24) x FIN*Siriuksen XarletCurl (ACL n 22)
50 MCO I / MCO n FI SK LO 1926776 FI*Muistikki Martin Uros Avoin Kristiina Rautio Abs
UA*Mazurka Surprise (MCO d 09) x Black Faraon Lakritsa (MCO n)
51 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 1819829 FI*Tigerworld Lock, Shock & Barrel Naaras Champion Kristiina Rautio EX1 CACIB
Archie Mister Mega (MCO a 25) x FI*Tigerworld Kisses Of Fire (MCO n 09)
52 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO 42676 FI*HoneyCoon's Stormy End Uros Supreme Premior Kristiina Rautio KM NOM
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
52 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO 42676 FI*HoneyCoon's Stormy End Uros Veteraani Marcin Biernaczyk 2
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
53 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1509472 CascadeMtn Dream Maker Uros Kastraatti Jurgita Gustaitiene Abs
Mainesuspect Bilo Toyuma (MCO d 09 22) x Fogcity Peach Mimosa of CascadeMtn (MCO f 09 22)
53 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1509472 CascadeMtn Dream Maker Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Mainesuspect Bilo Toyuma (MCO d 09 22) x Fogcity Peach Mimosa of CascadeMtn (MCO f 09 22)
54 MCO III / MCO n 22 FI SK RX 1924128 FI*KingCaprise Farro Uros Champion Jurgita Gustaitiene EX1 CACIB
Lev of Talina City (MCO ns 22) x Life Simphony Virginia (MCO f 22)
55 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 2027671 FI*Chamberlain Velvet Diamond Naaras Avoin Jurgita Gustaitiene EX1 CAC
Black Blood Beawulf (MCO ns 22) x FI*Chamberlain Forever Diamond (MCO n 22)
56 MCO III / MCO a 24 FI SK LO 1717239 FI*HoneyCoon's I Am Made Of You Naaras Avoin Jurgita Gustaitiene EX2
Archie Mister Mega (MCO a 25) x FI*HoneyCoon's Sweet Jannie (MCO n 24)
56 MCO III / MCO a 24 FI SK LO 1717239 FI*HoneyCoon's I Am Made Of You Naaras Kasvattaja
Archie Mister Mega (MCO a 25) x FI*HoneyCoon's Sweet Jannie (MCO n 24)
57 MCO III / MCO n 23 FI SK LO 2029476 DK Red Line's Arizona Uros Nuoret 7-10 kk Jurgita Gustaitiene EX1 BIV NOM BIS
Hypnose Family Stars (MCO d) x DK Red Line's Belladonna (MCO f 23)
58 MCO III / MCO n 23 FI SK LO 1821566 FI*Chamberlain Orionis Alnitak Uros Supreme Premior Jurgita Gustaitiene KM NOM BIS
FI*Chamberlain Yes I'm Ready (MCO n 09 22) x FI*Chamberlain Born To Be A Star (MCO g 23)
59 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1718403 FI*Escape's Little Sky Uros Supreme Premior Jurgita Gustaitiene KM
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
60 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1718404 FI*Escape's Little Cedric Uros Supreme Champion Marcin Biernaczyk KM NOM
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
61 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 2028251 FI*HoneyCoon's White Wedding Naaras Nuoret 7-10 kk Marcin Biernaczyk EX1
Curzon Dax of Fibee's Crew (MCO ns 02 21) x FI*HoneyCoon's I Am Made Of You (MCO a 24)
62 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1715372 FI*Chamberlain Ghost Of Wind Uros Supreme Premior Marcin Biernaczyk KM BIV NOM
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
63 MCO IV / MCO n 03 22 FIN SRK LO 81902 FIN*HoneyCoon's Under The Rose Naaras Grand International Premior Marcin Biernaczyk EX1 CAPS
Battle Creek's X'Uta Pendragon (MCO n 09 22) x FIN*Starmaker's Secret Garden (MCO fs 09 22)
63 MCO IV / MCO n 03 22 FIN SRK LO 81902 FIN*HoneyCoon's Under The Rose Naaras Veteraani Ireneusz Pruchniak Abs
Battle Creek's X'Uta Pendragon (MCO n 09 22) x FIN*Starmaker's Secret Garden (MCO fs 09 22)
64 MCO IV / MCO a 09 25 FI SK RX 1822564 FI*Blackcurrant Beatrix Kiddo Naaras International Premior Marcin Biernaczyk EX2
Macawi Mosi Double E's Xahir (MCO ns 22) x Bloomingtree QQ'Sweetest Taboo (MCO a 25)
65 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1718935 Karamel Estate Pearls*RU Naaras International Premior Marcin Biernaczyk EX1 CAGPIB
Fireworks Estate Pearls*RU (MCO ns 22) x Quirina Estate Pearls*RU (MCO n 03 24)
66 MCO IV / MCO n 09 25 FI SK LO 1717953 FI*Easylife's King of Star Uros Premior Marcin Biernaczyk EX1 CAPIB
Archie Mister Mega (MCO a 25) x S'Ally BJ Axis Star, CZ (MCO f 09)
67 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 2027819 FI*Easylife's Just a Gigolo Uros Nuoret 7-10 kk Marcin Biernaczyk EX1
Olaf Junior Kaprysowo*PL (MCO n 22) x OlymPia BillAndCoo, CZ (MCO e 22)
68 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 1923309 FI*Escape's Portos Lion Uros Kastraatti Marcin Biernaczyk EX1 CAP
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*Escape's Jennifer Lopez (MCO g 09 22)
69 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 1613435 S'Ally BJ Axis Star, CZ Naaras Grand International Champion Jurgita Gustaitiene EX1 CACS
Captain Coon's Black Jack (MCO n 22) x N'Ellie De Axis Star, CZ (MCO f 03 24)
70 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 2027827 FI*KingLeo's Kiss Me Karma Naaras Nuoret 7-10 kk Jurgita Gustaitiene EX1
Gryfin Lillycubs*PL (MCO d 09 23) x FI*Mainehaan Queenie (MCO a)
71 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 1923032 FI*Chamberlain Quite the Best Uros International Premior Jurgita Gustaitiene EX1 CAGPIB BIV
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
72 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 1510332 FI*HoneyCoon's Keep My Secret Well Naaras International Premior Jurgita Gustaitiene EX1 CAGPIB NOM
FI*HoneyCoon's Paint In Black (MCO n) x PL*Ashabelle Tosca (MCO f)
73 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 1716700 FI*Tigerworld Selene Naaras International Premior Jurgita Gustaitiene EX2
FI*LovelyLife Golden Gibson (MCO d 22) x FI*Tigerworld Miss Fortune (MCO n 09)
74 MCO VII / MCO ns 22 FI SK RX 1925822 FI*KingCaprise Greg Uros Avoin Carin Sahlberg EX1 CAC
Lev of Talina City (MCO ns 22) x Life Simphony Virginia (MCO f 22)
75 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 1819737 FI*Chamberlain Montana Sky Uros Supreme Premior Carin Sahlberg KM
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Enjoy Me (MCO a 22)
76 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI SK LO 1923311 FI*Escape's Phoebe Naaras Grand International Champion Kristiina Rautio EX1 CACS NOM BIS
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*Escape's Jennifer Lopez (MCO g 09 22)
77 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 2028250 FI*HoneyCoon's Ghosts In My Guitar Uros Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1
Curzon Dax of Fibee's Crew (MCO ns 02 21) x FI*HoneyCoon's I Am Made Of You (MCO a 24)
78 MCO VIII / MCO ns 03 FI SK LO 1716214 FI*Escape's Kid Bailey Uros International Premior Kristiina Rautio EX1 CAGPIB
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FI*Escape's Happy Apple (MCO f 09 22)
79 MCO VIII / MCO ns 09 FI SK LO 1924325 FI*KhalDrogo's Hell On High Heels Naaras Kastraatti Kristiina Rautio EX1 CAP
Heart Stealer Forever&Ever (MCO ns) x FI*KingLeo's Fire to the Rain (MCO f 09 22)
80 NEM I / NEM a 21 FI SK LO 1614466 FI*Pikku-Priin Bella-Gisella Naaras Supreme Champion Jurgita Gustaitiene KM NOM
FI*FeliMau Elvis (NEM as 09 21) x Maya Lilianka*PL (NEM a 21)
81 NEM I / NEM as 21 FI SK LO 1925089 FI*Bmy-Moumou Lulu La Bamba Naaras Avoin Jurgita Gustaitiene EX1 CAC
FI*Knotberry's White Chocolate (NEM a 09 21) x FI*Pikku-Priin Bella-Gisella (NEM a 21)
82 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 2027783 FI*Pikku-Priin Karakallion Keisarinna Naaras Nuoret 7-10 kk Jurgita Gustaitiene EX1
Falco z Kociego Domu*PL (NEM n 21) x Astoria Snejnaya Zima (NEM g 21)
83 NEM I / NEM ns 21 FI SK LO 2029165 FI*Itäruusun Artem the Real Sputnik Uros Pennut 4-7 kk Jurgita Gustaitiene EX1 BIV NOM
FI*NonServiam Belus (NEM n) x FI*Helaketun Born To Be Wild (NEM as 21)
83 NEM I / NEM ns 21 FI SK LO 2029165 FI*Itäruusun Artem the Real Sputnik Uros Määrittely Kristiina Rautio NEM ns 21/ NEM I
FI*NonServiam Belus (NEM n) x FI*Helaketun Born To Be Wild (NEM as 21)
84 NEM I / NEM n FI SK LO 2028590 FI*Snowcountry Armani Uros Pennut 4-7 kk Jurgita Gustaitiene EX2
Imageblaze Mackenzie (NEM a 09) x Ratibor Freya (NEM n 09 21)
85 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 1614850 FI*Pikku-Priin Charizard Uros Supreme Champion Marcin Biernaczyk KM
Samoel Erra Cherubino*PL (NEM d) x FI*Pikku-Priin Adorable Venni (NEM n 03 21)
86 NEM II / NEM a 09 FI SK RX 2027184 Imageblaze Mackenzie Uros Avoin Marcin Biernaczyk EX1 CAC
Cardinal DeLorenso (NEM a 03 21) x Imageblaze Estellie (NEM n 09 21)
87 NEM II / NEM f 09 FI SK LO 2027345 FI*Pikku-Priin Jos Tulevana Suvena Naaras Avoin Marcin Biernaczyk EX2
Samoel Erra Cherubino*PL (NEM d) x Charinitha Perelka*PL (NEM a 09 21)
88 NEM II / NEM fs 09 21 FI SK LO 1924352 FI*SoulSibster's BeLoved Naaras Avoin Marcin Biernaczyk EX1 CAC
FI*FeliMau Elvis (NEM as 09 21) x Sof`ja Nevskaja Radost (SIB f 24)
89 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 2028654 FI*Bmy-Moumou Rudi Bling Ring Uros Pennut 4-7 kk Marcin Biernaczyk EX1 BIV NOM BIS
FI*FeliMau Elvis (NEM as 09 21) x FI*Bmy-Moumou Molly Brown (SIB n 24)
90 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 1819921 FI*Pikku-Priin Elite Queen Naaras Supreme Premior Marcin Biernaczyk KM NOM
Falco z Kociego Domu*PL (NEM n 21) x FI*Pikku-Priin Adorable Venni (NEM n 03 21)
91 NFO I / NFO n FI SK LO 2027981 Ambernjord*LV Akira Naaras Avoin Carin Sahlberg EX1 CAC
Davy Diamond Westnord*LV (NFO n 09) x (N) Mestro's Ellcrys (NFO n 22)
92 NFO III / NFO a 24 FI SK LO 1822541 FI*Tupuliinin Blue Moon Uros Champion Carin Sahlberg EX1 CACIB
FI*Jarraun's Skog Asgard (NFO n 09 24) x FI*Tupuliinin Titanic (NFO a 09)
93 NFO III / NFO n 22 FI SK LO 2027738 FI*WitSarin Alvi Uros Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg EX1 NOM
FI*Tähtitassun Aleksanteri (NFO e 09 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
94 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO 87185 FI*Pörkarvan OpethEnniosDotter Naaras Grand International Premior Carin Sahlberg EX1 CAPS
Ennio De Khazad-Dûm (NFO n 23) x FIN*Pörkarvan HocHabet (NFO n 23)
94 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO 87185 FI*Pörkarvan OpethEnniosDotter Naaras Veteraani Ireneusz Pruchniak 2
Ennio De Khazad-Dûm (NFO n 23) x FIN*Pörkarvan HocHabet (NFO n 23)
95 NFO III / NFO n 24 FI SK LO 1924383 FI*Poutapäivän Kickstart My Heart Uros Kastraatti Carin Sahlberg EX1 CAP NOM
FI*Tähtitassun Aleksanteri (NFO e 09 22) x FI*WitSarin Lenita (NFO n 24)
96 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1716101 FI*WitSarin Tenho Uros Supreme Champion Kristiina Rautio KM BIV NOM
FI*Tähtitassun Romantic Road Runner (NFO d 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
97 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1820414 FI*GoldenFurry's Maroon Maize Uros Grand International Champion Kristiina Rautio EX1 CACS
CH*Athos am Baerenbach (NFO w) x Sterrenkatten's Radiohead (NFO a 22)
98 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 2029128 FI*GoldenFurry's Fab Forget-me-not Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1 NOM
Sterrenkatten's St. Etienne (NFO n 09 23) x Beija-Flor Forest Myths (NFO f 09 22)
99 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1611094 FI*WitSarin Miranda Naaras Supreme Premior Kristiina Rautio KM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
100 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1716103 FI*WitSarin Keijo Uros Kastraatti Kristiina Rautio EX1 CAP
FI*Tähtitassun Romantic Road Runner (NFO d 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
101 NFO V / NFO f FI SK LO 2027381 FI*InukChuck's Eclipse Naaras Avoin Marcin Biernaczyk EX1 CAC NOM
FI*Haaveeni Balder (NFO d 03) x FI*InukChuck's Mary Winchester (NFO n 09)
102 NFO VI / NFO g 09 23 FI SK LO 1820586 Delicja Adsum*PL Naaras International Champion Carin Sahlberg EX1 CAGCIB NOM
Krug Duszek Lasu*PL (NFO ns 24) x Idaja Adsum*PL (NFO g 09 23)
103 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 2029528 Yoshi z Krainy Asgardu*PL Uros Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg EX1
Omar z Krainy Asgardu*PL (NFO n 09 22) x S*Myselisia's Anastacia (NFO f 09 22)
104 NFO VI / NFO f 03 22 FI SK LO 2027735 FI*WitSarin Carmen Naaras Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg EX1 BIV
FI*Tähtitassun Aleksanteri (NFO e 09 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
105 NFO IX / NFO w 64 FI SK LO 1926707 Feng-Shui Forest Myths Naaras Avoin Kristiina Rautio Abs
CH*Athos am Baerenbach (NFO w) x Ingrid de Valaskjalf (NFO n 09 22)
106 SIB II / SIB n 03 FI SK LO 2027773 FI*SoulSibster's DeLorean Uros Nuoret 7-10 kk Marcin Biernaczyk EX1 NOM
Willy Blue Chelsea*PL (NEM e 21) x FI*Cherrytail's Xenia (SIB fs 03)
107 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 1508506 FI*Cherrytail's WonderBoy Uros Premior Carin Sahlberg EX1 CAPIB
FI*Lumikissan Gigolo (SIB n 09 24) x FI*Cherrytail's Rhonda Mae (SIB f 09 22)
108 SIB V / SIB d 24 FI SK LO 1822879 FI*Lumikissan Leijonakuningas Uros International Champion Kristiina Rautio EX1 CAGCIB
Glaucos White Witch, CZ (SIB n 24) x FI*Lumikissan Säihkysilmä (SIB f 09 24)
109 SIB V / SIB d 22 FI SK LO 2027628 FI*Allikatin Ruusu Naaras Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio Abs
FI*Amurin Kadmiel (SIB dy 22) x FI*Allikatin Lempi (SIB f 22)
110 SIB VI / SIB e 03 FI SK LO 2027775 FI*SoulSibster's DonnaPrima Naaras Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg EX1
Willy Blue Chelsea*PL (NEM e 21) x FI*Cherrytail's Xenia (SIB fs 03)
111 SIB VI / SIB d 09 24 FI SK LO 2029261 FI*Villan Åke fråm Åbo Uros Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX1 NOM
BG*Santino Sibirela (SIB e 09 24) x FI*Villan Queen of Summer (SIB f 09 24)
112 SIB VII / SIB ns 24 FI SK LO 1717124 FI*Bmy-Moumou Coconut Rum Naaras Supreme Premior Kristiina Rautio KM NOM
Di Do Syberjon*PL (NEM ns 09 21) x FI*Cherrytail's Zorana (SIB gs 09 24)
113 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SRK LO 1301657 FI*Lumikissan Nopsajalka Uros Supreme Champion Carin Sahlberg KM NOM BIS
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
113 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SRK LO 1301657 FI*Lumikissan Nopsajalka Uros Veteraani Marcin Biernaczyk 1 NOM BIS
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
114 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI SK LO 1925497 FI*Bmy-Moumou Indian Summer Naaras Avoin Carin Sahlberg EX1 CAC
FI*FeliMau Elvis (NEM as 09 21) x FI*Bmy-Moumou Molly Brown (SIB n 24)
115 SIB IX / SIB w 64 FI SK LO 2029422 (N) CarilloCat HabaHaba ZootZoot Uros Nuoret 7-10 kk Jurgita Gustaitiene EX1
Mount Blanc Vistula*PL (SIB w) x Hubba Bubba Mizar Land*PL (NEM a 09 21)
116 BLH ns 11 FI SK LO 1820915 FI*Huntercat Prince Benjamin Uros Grand International Champion Kai Ruonala EX1 CACS BIV
Enrico Magiya Serebra (BLH ns 11) x FI*Huntercat Princess Angelica (BSH ns 11)
116 BLH ns 11 FI SK LO 1820915 FI*Huntercat Prince Benjamin Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Enrico Magiya Serebra (BLH ns 11) x FI*Huntercat Princess Angelica (BSH ns 11)
117 BLH ns 11 FI SK LO 1822121 MCB'Cats Obsidian Snow Naaras International Champion Kai Ruonala EX1 No Cert
MCB'Cats I Like Walt D (BLH ns 11) x MCB'Cats Jolie Victoire (BSH ns 11)
117 BLH ns 11 FI SK LO 1822121 MCB'Cats Obsidian Snow Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
MCB'Cats I Like Walt D (BLH ns 11) x MCB'Cats Jolie Victoire (BSH ns 11)
118 BLH ns 11 FI SK LO 1926293 FI*Menzoberanzan's Skywarp Naaras Champion Kai Ruonala EX1 CACIB
FI*Huntercat Prince Benjamin (BLH ns 11) x MCB'Cats Obsidian Snow (BLH ns 11)
119 BLH ns 11 FI SK LO 1926295 FI*Menzoberanzan's Thundercracker Uros Avoin Kai Ruonala EX1 CAC
FI*Huntercat Prince Benjamin (BLH ns 11) x MCB'Cats Obsidian Snow (BLH ns 11)
120 BLH ns 11 FI SK LO 1926294 FI*Menzoberanzan's Starscream Naaras Avoin Kai Ruonala EX1 CAC
FI*Huntercat Prince Benjamin (BLH ns 11) x MCB'Cats Obsidian Snow (BLH ns 11)
121 BLH as 11 FI SK RX 2030251 SE*Isa Dolls Eliza Naaras Pennut 4-7 kk Kai Ruonala EX1
Sabertooth Obi wan Kenobi (BLH ay 21 33) x SE*Isa Dolls Angel (BLH ns 11)
122 BML I / BML ns 11 31 FI SRK LO 41019 FI*Kimuli's Love Story Naaras Supreme Champion Kai Ruonala KM NOM
GB*Gem's Andamooka Opal (BML bs 11) x FIN*Kimuli's Chocolate Dream (BML ns 11)
122 BML I / BML ns 11 31 FI SRK LO 41019 FI*Kimuli's Love Story Naaras Veteraani Marcin Biernaczyk 4
GB*Gem's Andamooka Opal (BML bs 11) x FIN*Kimuli's Chocolate Dream (BML ns 11)
123 BML I / BML ns 11 FIN SRK RX 27858 FIN*Ancelaine Lisbeth Naaras Supreme Premior Kai Ruonala KM NOM
Thamakan Silver Xaco (BML ns 11) x DK*Tian's Lily (BML bs 11)
123 BML I / BML ns 11 FIN SRK RX 27858 FIN*Ancelaine Lisbeth Naaras Veteraani Marcin Biernaczyk 3
Thamakan Silver Xaco (BML ns 11) x DK*Tian's Lily (BML bs 11)
124 BML I / BML ns 11 31 FI SK LO 1718825 Jewels Choice Silver Ice Uros Kastraatti Kai Ruonala EX1 CAP
Jewels Choice Silver Elvis (BML ns 11 31) x Jewels Choice Silver Brooklyn (BML ns 11 31)
125 BSH a FI SK LO 2029108 FI*Rhinestone's Blue Pepper Uros Pennut 4-7 kk Kai Ruonala EX1
N'Ice Bear from Town-House*D (BSH w) x FI*Rhinestone's Chilean Rose II (BSH f)
126 BSH b FI SK LO 1820092 FI*Aurantia's Lightning Naaras Grand International Premior Kai Ruonala EX1 CAPS
Shansel Mystical Smile of Mars (BSH bs 33) x FI*Aurantia's Tree Kangaroo (BSH b)
127 BSH d FI SK LO 1614868 FI*Aurantia's Aldebaran Uros Grand International Premior Kai Ruonala EX1 CAPS
FI*Aurantia's Bengal Tiger (BSH d) x FI*Coventry's Indiana (BSH g)
128 BSH e FI SK LO 1926740 FI*Feronian Nightshade Uros Kastraatti Carin Sahlberg EX1 CAP NOM
Belten`s Kosmos (BSH c) x FI*Feronian Madonna (BSH f)
129 BSH f FI SRK LO 36972 FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Supreme Premior Carin Sahlberg Abs
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
129 BSH f FI SRK LO 36972 FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Veteraani Marcin Biernaczyk Abs
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
130 BSH g FI SK LO 1612496 FI*Ruusutarhan Rosa Amabile Naaras Supreme Champion Ireneusz Pruchniak Abs
FI*Feronian Ivory (BSH e) x FI*Ruusutarhan Oodi (BSH f)
131 BSH c 24 FI SK LO 1820473 FI*Coventry's Ywain Uros Premior Kai Ruonala EX1 CAPIB NOM
FI*Ullukan Pyrypoika (BSH c 24) x FI*Coventry's Quirinia (BSH g)
132 BUR n FI SK RX 2028982 FI*Oliivian Jacaranda Naaras Pennut 4-7 kk Ireneusz Pruchniak EX1
FI*Ninelli's Freddie Fagioloni (BUR n) x FI*Oliivian Öyle Me (BUR b)
133 BUR a FI SK LO 1715919 FI*Oliivian Daredevil Uros International Champion Carin Sahlberg EX1 CAGCIB
FI*Feirefiz Love Bites (BUR d) x FI*Oliivian Äppelpaj (BUR j)
133 BUR a FI SK LO 1715919 FI*Oliivian Daredevil Uros Kasvattaja
FI*Feirefiz Love Bites (BUR d) x FI*Oliivian Äppelpaj (BUR j)
134 BUR b FI SK LO 1405001 Zaffiro Kratti Uros Supreme Premior Ireneusz Pruchniak KM BIV
Zaffiro Qurido (BUR e) x Nika Magic Valley*RU (BUR b)
135 BUR b FI SK LO 1614720 FI*Lilac's Kitaro Caravan Uros International Premior Ireneusz Pruchniak EX1 CAGPIB
FI*Lilac's HRH King Hassan (BUR n) x FI*Almond's Ella Fitzgerald (BUR f)
136 BUR b FI SK LO 1822475 FI*Oliivian Hershey Naaras Kastraatti Ireneusz Pruchniak EX1 CAP
FI*Oliivian Daredevil (BUR a) x FI*Oliivian Öyle Me (BUR b)
137 BUR c FI SK LO 2027962 Bjelke's Tornado Uros International Champion Carin Sahlberg EX1 CAGCIB NOM
Bjelke's Qualification (BUR c) x Myricaz Sweetie Pie (BUR j)
138 BUR c FI SK LO 1822497 FI*Oliivian Gardenia Naaras International Premior Carin Sahlberg EX1 CAGPIB NOM
FI*Ninelli's Artorias (BUR b) x FI*Oliivian Ärtla (BUR g)
139 BUR d FI SK LO 1510309 FI*Feirefiz Fire It Up Uros Supreme Premior Carin Sahlberg KM
Zaffiro Kratti (BUR b) x FI*Feirefiz Silver Lining (BUR j)
140 BUR f FI SK LO 1820113 FI*Oliivian Frida Kahlo Naaras Grand International Premior Ireneusz Pruchniak EX1 CAPS
FI*Lilac's Kitaro Caravan (BUR b) x FI*Oliivian Ärtla (BUR g)
141 CYM 51-52 / CYM a 03 52 FI SK RX 1821951 FI*Touchant Excellent Chance Uros Grand International Champion Carin Sahlberg EX1 CACS
Mistysprings Good Chance of TA (CYM n 09 22) x FI*Touchant Sans la Queue (CYM fs 02 52)
142 EUR n 24 FI SRK LO 36859 FI*Kissakallion Magdalena Naaras Supreme Premior Ireneusz Pruchniak KM
FIN*Kissakallion Hudson (EUR n 24) x FIN*Kisurinteen Debora (EUR n)
142 EUR n 24 FI SRK LO 36859 FI*Kissakallion Magdalena Naaras Veteraani Marcin Biernaczyk 2
FIN*Kissakallion Hudson (EUR n 24) x FIN*Kisurinteen Debora (EUR n)
143 EUR f 24 FI SRK RX 1301072 FI*Feronian Felicia Naaras Supreme Premior Carin Sahlberg Abs
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
143 EUR f 24 FI SRK RX 1301072 FI*Feronian Felicia Naaras Veteraani Marcin Biernaczyk Abs
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
144 EUR g 24 FI SK RX 1924867 FI*Kissakallion Selinda Naaras Avoin Ireneusz Pruchniak EX1 CAC NOM BIS
FI*Vinhaviiksen Salarakas (EUR e) x FI*Pikku-Piun Selma Taateli (EUR n 22)
145 KOR FI SRK LO 39340 FI*Melodian Tulaya Naaras Supreme Premior Ireneusz Pruchniak KM NOM BIS
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
145 KOR FI SRK LO 39340 FI*Melodian Tulaya Naaras Veteraani Marcin Biernaczyk 1 NOM BIS
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
146 MAN 51-52 / MAN n 09 52 FI SK RX 1923999 FI*Touchant Gris Souris Uros International Champion Ireneusz Pruchniak EX1 CAGCIB NOM BIS
Mistysprings Earl Grey of TA (MAN a 09 22 54) x FI*Touchant Sans la Queue (CYM fs 02 52)
147 MAN 51-52 / MAN a 24 52 FI SK RX 2028784 FI*Pilkkumin Little Richard Uros Pennut 4-7 kk Ireneusz Pruchniak EX1 NOM
Auragold Mr. Worldwide (MAN d 03 22 51) x FI*Pilkkumin Mona Lisa (CYM g 51)
148 MAN 51-52 / MAN d 03 24 52 FI SK RX 1405801 Sun-Manx Cayth Uros Supreme Premior Ireneusz Pruchniak KM
FI*D'manns 2 Barr (CYM n 03 54) x Mx Station Redda (MAN d 03 22 51)
149 MAU ns FI SK RX 1927034 FI*Chai-lai Zaira Zahara Naaras Avoin Ireneusz Pruchniak EX1 CAC
Maulove Emautions Beautyfly (MAU ns 24) x FI*CatNmaus Bayueh (MAU ns 24)
150 MAU ns FI SK RX 2029079 FI*Walidah Fuchsia Naaras Pennut 4-7 kk Ireneusz Pruchniak Abs
Maulove Emautions Beautyfly (MAU ns 24) x FI*Walidah Capella (MAU ns 24)
151 MAU ns 24 FI SK RX 2029084 FI*Walidah Fragaria Naaras Pennut 4-7 kk Kai Ruonala EX1 NOM BIS
Maulove Emautions Beautyfly (MAU ns 24) x FI*Walidah Capella (MAU ns 24)
152 OCI n 24 FI SK LO 1822080 FI*Moosegrove Roxette Naaras Avoin Carin Sahlberg EX1 CAC NOM
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FI*Moosegrove Kiara (OCI n 24)
153 OCI n 24 FI SK LO 2028626 FI*Moosegrove Viking Uros Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX1 NOM
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FI*Moosegrove Kiara (OCI n 24)
154 OCI b 24 FI SK LO 1822082 FI*Moosegrove Romeo JR Uros Supreme Champion Kai Ruonala KM NOM
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FI*Moosegrove Kiara (OCI n 24)
155 OCI b 24 FIN SRK LO 29545 FIN*Moosegrove Geraldo Gentil Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Guttatus Carpe Diem (OCI b 24) x N*Mendels Freya of Moosegrove (OCI b 24)
156 OCI o 24 FI SK LO 2027385 FI*Uniikki Korvenkuiske Uros Avoin Ireneusz Pruchniak EX1 CAC
Dragon Amagitsune*RU (OCI o 24) x FI*Uniikki Kuuterneito (OCI n 24)
157 OCI o 24 FI SRK LO 1300481 FI*Uniikki Morfeus Uros Supreme Premior Ireneusz Pruchniak KM NOM BIS
FIN*DarrenCat Davy Crockett (OCI o 24) x FI*Uniikki Kuun Säde (OCI o 24)
157 OCI o 24 FI SRK LO 1300481 FI*Uniikki Morfeus Uros Veteraani Kai Ruonala 1 NOM
FIN*DarrenCat Davy Crockett (OCI o 24) x FI*Uniikki Kuun Säde (OCI o 24)
158 SIN FI SK LO 1718847 FI*Chai-lai Romantic Rosie Naaras Grand International Champion Carin Sahlberg EX1 CACS
S*Kustens Sieur Porthos (SIN ) x Savannah Nikolaevs Pride*RU (SIN )
158 SIN FI SK LO 1718847 FI*Chai-lai Romantic Rosie Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Kustens Sieur Porthos (SIN ) x Savannah Nikolaevs Pride*RU (SIN )
159 SIN FI SK LO 1926224 FI*Anjupia's Chinga Cincam Ciuman Naaras Avoin Carin Sahlberg EX1 CAC
FI*Chai-lai Brave Benjamin (SIN ) x FI*Chai-lai Romantic Rosie (SIN )
160 SIN FI SK LO 2029571 FI*Anjupia's Fabianne Faina Facility Naaras Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX1 BIV
FI*Chai-lai Brave Benjamin (SIN ) x FI*Chai-lai Romantic Rosie (SIN )
161 SIN FI SK LO 2029572 FI*Anjupia's Fennella Felia Felicity Naaras Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX2
FI*Chai-lai Brave Benjamin (SIN ) x FI*Chai-lai Romantic Rosie (SIN )
162 SIN FI SK LO 2029573 FI*Anjupia's Fidelina Fiina Fidelity Naaras Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX3
FI*Chai-lai Brave Benjamin (SIN ) x FI*Chai-lai Romantic Rosie (SIN )
163 SRS II / SRS a 09 FI SK RX 2027906 FI*Cisciscats Dimitri Uros Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg EX1 NOM BIS
S*Tiddlywinks Bip Bippadotta (SRL c) x Lucy Shillana*PL (SRS n 02)
164 ABY n FI SK LO 2029030 FI*Kermakupin Joni Mitchell Naaras Pennut 4-7 kk Ireneusz Pruchniak EX1 NOM
(N) Tejas Kito (ABY n) x FI*Redcheetah's Erin (ABY a)
165 ABY n FI SRK LO 1404115 Osiris(V) Total Surprise Uros Grand International Premior Ireneusz Pruchniak EX1 CAPS NOM
Osiris(V) Sammy Davis Junior (ABY n) x Osiris(V) Rumour Has It (ABY n)
166 ABY n FI SK LO 1924133 Katniss Everdeen Housetiger*PL Naaras Grand International Premior Ireneusz Pruchniak EX1 CAPS NOM BIS
Omnia Mea Holy Grail (ABY n) x Indiabi Miss Polonia (ABY p)
167 ABY o FI SK LO 2029877 Monkey Cat Chili Ollie Firestar Uros Avoin Marcin Biernaczyk EX1 CAC NOM
Monkey Cat Jackson (ABY o) x Monkey Cat Ariel (ABY n)
168 ABY o FI SK LO 2029155 Segena's Xailyn Naaras Avoin Marcin Biernaczyk EX1 CAC NOM
Abysphere Mishanya of Segena (ABY n) x Segena's Pink Panthera (ABY o)
169 ABY o FI SK LO 2029154 Segena's Wheels on Fire Uros Kastraatti Marcin Biernaczyk EX1 CAP NOM
Abysphere Mishanya of Segena (ABY n) x Segena's Lady Gaga (ABY o)
170 CRX I / CRX n FI SK LO 1926667 FI*Claypond's Olga Naaras Avoin Jurgita Gustaitiene EX1 CAC
Dominic Shironeko of Claypond's (CRX a) x Yasniye-Ochi Galochka (CRX n 24)
171 CRX I / CRX n FI SRK LO 90929 Changes Ziggy Stardust Uros Supreme Premior Jurgita Gustaitiene KM
FI*Windseeker Ximon Redstone (CRX d) x AngelWaves My Dreams of Changes (CRX n 09)
171 CRX I / CRX n FI SRK LO 90929 Changes Ziggy Stardust Uros Veteraani Kai Ruonala 2
FI*Windseeker Ximon Redstone (CRX d) x AngelWaves My Dreams of Changes (CRX n 09)
172 CRX I / CRX o FI SK LO 1717294 FI*Claypond's Farceur Uros Grand International Premior Jurgita Gustaitiene EX1 CAPS NOM BIS
Cookie's Story Lover of Claypond's (CRX b) x Lelithe des Nesmes (CRX b 24)
173 CRX V / CRX n 22 FI SK LO 2028513 FI*Villains Public Enemy #1 Uros Nuoret 7-10 kk Jurgita Gustaitiene EX1
FI*Claypond's Martinus (CRX n) x Yasniye-Ochi Galochka (CRX n 24)
174 CRX VII / CRX b 21 33 FI SK LO 1719045 FI*Claypond's Hilla V Naaras Grand International Champion Ireneusz Pruchniak EX1 CACS
FI*Saca's Unreal Blooming (CRX b 33) x FI*Claypond's Bonjour (CRX b 21 32)
175 CRX VII / CRX n 21 32 FI SK LO 1925979 FI*VeeKasin Ilona Vaara Naaras Champion Ireneusz Pruchniak EX1 CACIB
FI*Claypond's Bon Nuit (CRX n 24) x FI*VeeKasin Konstaapeli Eeva (CRX b 09)
176 CRX VII / CRX n 21 32 FI SK LO 1925980 FI*VeeKasin Ilari Vaara Uros Premior Ireneusz Pruchniak EX1 CAPIB
FI*Claypond's Bon Nuit (CRX n 24) x FI*VeeKasin Konstaapeli Eeva (CRX b 09)
177 DRX III / DRX f FI SK RX 1822785 FI*Åbodas Seedling Naaras Champion Marcin Biernaczyk EX1 CACIB
FI*Åbodas Mochi (DRX n) x FI*Åbodas Hera (DRX f)
178 OSH n FI SK LO 1716094 FI*BlackDevil's The Sound Of Silence Uros Supreme Champion Jurgita Gustaitiene KM BIV NOM BIS
FI*BlackDevil's RedBull (OSH d 24) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
178 OSH n FI SK LO 1716094 FI*BlackDevil's The Sound Of Silence Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*BlackDevil's RedBull (OSH d 24) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
178 OSH n FI SK LO 1716094 FI*BlackDevil's The Sound Of Silence Uros Kasvattaja
FI*BlackDevil's RedBull (OSH d 24) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
179 OSH n FI SK LO 1820330 FI*BlackDevil's Luxury SugarDaddy Uros Grand International Champion Jurgita Gustaitiene EX1 CACS
HU*Okonor Teavaj-of-BlackDevil (OSH e) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
180 OSH n FI SK LO 1926002 FI*BlackDevil's Only God Can Judge Me Uros Avoin Jurgita Gustaitiene EX1 CAC
FI*BlackDevil's The Sound Of Silence (OSH n) x FI*JellonCats Carmen (OSH a)
181 OSH n FI SK RX 1821649 Caleb Eastern Grace Uros Kastraatti Jurgita Gustaitiene EX1 CAP
Joka Felis-House (OSH a) x Kaisara Lunar Kedi (SIA h)
181 OSH n FI SK RX 1821649 Caleb Eastern Grace Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Joka Felis-House (OSH a) x Kaisara Lunar Kedi (SIA h)
182 OSH a FI SK RX 1717865 FI*JellonCats Carmen Naaras International Champion Carin Sahlberg Mitätöity Mitätöity
Aragorn LadaMaria, CZ (OSH b 24) x Durrdana's Black Betty (OSH n)
182 OSH a FI SK RX 1717865 FI*JellonCats Carmen Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto Mitätöity
Aragorn LadaMaria, CZ (OSH b 24) x Durrdana's Black Betty (OSH n)
183 OSH a FI SK LO 1926005 FI*BlackDevil's Extreme Ruthless Lucifer Uros Avoin Carin Sahlberg EX2
FI*BlackDevil's The Sound Of Silence (OSH n) x FI*JellonCats Carmen (OSH a)
184 OSH a FI SK LO 1926004 FI*BlackDevil's HardCore TroubleMaker Uros Avoin Carin Sahlberg EX1 CAC NOM
FI*BlackDevil's The Sound Of Silence (OSH n) x FI*JellonCats Carmen (OSH a)
185 OSH c FI SK LO 1926003 FI*BlackDevil's Ultimate Trick Or Treat Naaras Avoin Marcin Biernaczyk EX1 CAC
FI*BlackDevil's The Sound Of Silence (OSH n) x FI*JellonCats Carmen (OSH a)
186 OSH d FI SK LO 1716548 FI*BlackDevil's Burns Like Hell Naaras Grand International Champion Jurgita Gustaitiene EX1 CACS NOM
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*BlackDevil's Dark Schakaliina (OSH f)
187 OSH e FI SK LO 1716551 FI*BlackDevil's Drift Of The SunRice Uros Supreme Champion Ireneusz Pruchniak KM NOM
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*BlackDevil's Dark Schakaliina (OSH f)
188 OSH e FI SK LO 1715983 HU*Okonor Teavaj-of-BlackDevil Uros Supreme Champion Ireneusz Pruchniak KM
HU*Shagio-Chen Mochiko (OSH n 03 24) x HU*Okonor Sweet Butterfly (OSH j)
188 OSH e FI SK LO 1715983 HU*Okonor Teavaj-of-BlackDevil Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
HU*Shagio-Chen Mochiko (OSH n 03 24) x HU*Okonor Sweet Butterfly (OSH j)
189 OSH f FI SK LO 1716555 FI*BlackDevil's Frosty Northern Lights Naaras Supreme Champion Ireneusz Pruchniak KM BIV NOM BIS
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*BlackDevil's Dark Schakaliina (OSH f)
190 OSH f FI SK LO 1820332 FI*BlackDevil's Beauty and The Beast Naaras International Champion Ireneusz Pruchniak EX1 CAGCIB
HU*Okonor Teavaj-of-BlackDevil (OSH e) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
191 OSH f FI SK LO 1820333 FI*BlackDevil's Speak Of The Devil Naaras Champion Ireneusz Pruchniak EX1 CACIB
HU*Okonor Teavaj-of-BlackDevil (OSH e) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
192 OSH n 24 FI SK LO 2028500 FI*Vintterin Matias Vapunpoika Uros Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg EX1
Caleb Eastern Grace (OSH n) x FI*Vintterin Vappu Loviisantytär (OSH w)
193 OSH n 24 FI SK LO 1507019 Oralee Hidalgo Uros Veteraani Kai Ruonala 3
Oralee you touch my Heart, JW (OSH b 24) x Felitan Austine (OSH ns 24)
194 OSH a 24 FI SK LO 2028871 FI*LoudMeow Firepower Uros Pennut 4-7 kk Jurgita Gustaitiene EX1 NOM BIS
Caleb Eastern Grace (OSH n) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
195 OSH d 24 FI SK LO 2027204 FI*BlackDevil's Master Of Puppets Uros Avoin Marcin Biernaczyk EX1 CAC
Apocalyptica Giuseppe Verdi (OSH a 24) x FI*BlackDevil's Dark Schakaliina (OSH f)
196 OSH d 24 FI SK LO 1613663 FI*BlackDevil's Exotic Forever & Ever Uros Supreme Premior Marcin Biernaczyk KM
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*Birregin Juniper (OSH h)
197 OSH d 24 FI SK LO 1508670 FI*BlackDevil's RedBull Uros Grand International Premior Marcin Biernaczyk EX1 CAPS
Azorez Gwaihir The Windlord (SIA a) x FI*Laurinda Carmen Creme Brulee (OSH f)
198 OSH d 24 FI SK LO 1510304 HU*Okonor Rozsdás Uros International Premior Marcin Biernaczyk EX1 CAGPIB BIV
HU*Okonor Padlizsán (OSH c) x HU*Okonor Red Head Woman (OSH h 24)
198 OSH d 24 FI SK LO 1510304 HU*Okonor Rozsdás Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
HU*Okonor Padlizsán (OSH c) x HU*Okonor Red Head Woman (OSH h 24)
199 RUS FI SK LO 1507018 Wow Hana-Bi Grey Sky*PL Naaras Premior Marcin Biernaczyk EX1 CAPIB
Dior Grey Sky*PL (RUS ) x Amidala Grey Sky*PL (RUS )
200 RUS FI SK LO 1611742 FI*Hana-Bi Hansa Naaras Kastraatti Marcin Biernaczyk EX1 CAP
FI*Hana-Bi Timur (RUS ) x Wow Hana-Bi Grey Sky*PL (RUS )
201 SIA n FI SRK LO 1403882 Baccara Eastern Nymph Naaras Supreme Champion Carin Sahlberg KM
LV*Alario Gelios (OSH n) x Tillandsia Eastern Nymph (SIA n)
201 SIA n FI SRK LO 1403882 Baccara Eastern Nymph Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
LV*Alario Gelios (OSH n) x Tillandsia Eastern Nymph (SIA n)
201 SIA n FI SRK LO 1403882 Baccara Eastern Nymph Naaras Veteraani Jurgita Gustaitiene 2
LV*Alario Gelios (OSH n) x Tillandsia Eastern Nymph (SIA n)
202 SIA n 21 FI SK LO 1926418 FI*Vintterin Simo Vapunpoika Uros Champion Marcin Biernaczyk EX1 CACIB
Caleb Eastern Grace (OSH n) x FI*Vintterin Vappu Loviisantytär (OSH w)
203 SOM n FI SK LO 1406150 (N)Villkattens Wilmer Uros Supreme Champion Carin Sahlberg KM
(N)Villkattens Mew (SOM n) x (N)Villkattens Queen Bee (ABY n)
203 SOM n FI SK LO 1406150 (N)Villkattens Wilmer Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
(N)Villkattens Mew (SOM n) x (N)Villkattens Queen Bee (ABY n)
204 SOM n FI SK LO 1819578 FI*Lamadegaan Feel The Magic Naaras Grand International Champion Carin Sahlberg EX1 CACS
(N)Villkattens Wilmer (SOM n) x FI*Kisompa's Kandelioússa (SOM n)
205 SOM n FI SK LO 1926827 FI*Kisompa's Oriana Naaras Avoin Carin Sahlberg EX1 CAC
FI*Vulpes Aither (SOM n) x FI*Lamadegaan Fullmoon Shadow (SOM n)
206 SOM n FI SK LO 2027693 FI*SunnyPace Lavandula Naaras Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg EX1 BIV NOM
(N)Villkattens Wilmer (SOM n) x FI*SunnyPace Fritillaria (SOM n)
207 SOM n FIN SRK RX 29135 FIN*Lamadegaan Aladdin Uros Supreme Premior Carin Sahlberg KM NOM
FIN*Kisompa's Cipriano (SOM n) x FIN*Alfajiri Maridadi (SOM n)
207 SOM n FIN SRK RX 29135 FIN*Lamadegaan Aladdin Uros Veteraani Kai Ruonala 1 NOM BIS
FIN*Kisompa's Cipriano (SOM n) x FIN*Alfajiri Maridadi (SOM n)
208 SOM n FI SK LO 1819577 FI*Lamadegaan Fine By Me Naaras Supreme Premior Carin Sahlberg KM
(N)Villkattens Wilmer (SOM n) x FI*Kisompa's Kandelioússa (SOM n)
209 SOM n FI SK LO 1819580 FI*Lamadegaan Festival Star Uros Grand International Premior Carin Sahlberg EX1 CAPS
(N)Villkattens Wilmer (SOM n) x FI*Kisompa's Kandelioússa (SOM n)
210 SOM n FI SK LO 1614777 FI*Vulpes Aither Uros International Premior Carin Sahlberg EX1 CAGPIB
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Foxkiss Cissa thalassina (SOM n)
211 SOM n FI SK LO 1614779 FI*Vulpes Aletheia Naaras Kastraatti Carin Sahlberg EX1 CAP BIV NOM
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Foxkiss Cissa thalassina (SOM n)
212 SOM a FI SK LO 2027692 FI*SunnyPace Lamium Uros Nuoret 7-10 kk Jurgita Gustaitiene EX1
(N)Villkattens Wilmer (SOM n) x FI*SunnyPace Fritillaria (SOM n)
213 SOM o FI SK RX 1923289 FI*SunnyPace Knautia Naaras International Champion Jurgita Gustaitiene EX1 CAGCIB
Makeda's Hugo (SOM n) x FI*SunnyPace Consolida (SOM p)
214 SOM o FI SK LO 1819184 FI*SunnyPace Juglans Uros Supreme Premior Jurgita Gustaitiene KM
FI*SunnyPace Galega (SOM o) x FI*SunnyPace Emilia javanica (ABY n)
215 SOM p FI SRK LO 1302087 FI*SunnyPace Consolida Naaras International Premior Ireneusz Pruchniak EX1 CAGPIB
W'Moritz von Rankwald*CH (SOM n) x FIN*SunnyPace Aquilegia (SOM o)
216 SPH IV / SPH h 02 62 FI SK LO 2028279 FI*Hebblas Chocolate Chip Naaras Nuoret 7-10 kk Jurgita Gustaitiene EX1 NOM BIS
FI*Hebblas Xanthus (SPH n 09) x Murashoff Aurora Borealis (SPH f 03 32)
217 SPH V / SPH n 09 21 32 FI SK LO 1716457 FI*Jackomon's Adagia Naaras Grand International Champion Marcin Biernaczyk EX1 CACS
Vigo of Bucked Naked (SPH n 09 33) x FI*Hobbitqueen's Grizabella (SPH n 09 21 32)
218 SPH V / SPH n 32 FI SK LO 2029304 FI*Fairygold's Amos Alonso Uros Pennut 4-7 kk Marcin Biernaczyk EX1 NOM
FI*Fairygold's Viljami King of Midnight Sun (SPH a) x Mercedes Marco, CZ (SPH n 32)
219 SPH V / SPH f 02 21 33 FI SRK LO 42470 FI*Tutsi Buccellati Naaras Supreme Premior Marcin Biernaczyk KM NOM
FIN*Tutsi Miracle Misha (SPH d 21) x LV*Otomi Xaviera (SPH f 09 21)
219 SPH V / SPH f 02 21 33 FI SRK LO 42470 FI*Tutsi Buccellati Naaras Veteraani Jurgita Gustaitiene 1 NOM
FIN*Tutsi Miracle Misha (SPH d 21) x LV*Otomi Xaviera (SPH f 09 21)
220 THA n FI SK LO 1926845 Winston Tajska Chata*PL Uros Champion Marcin Biernaczyk EX1 CACIB
Arseniy Sanchitos (THA n) x Lene Taikatalvi Musipusi (THA b)
221 HCL Nulli Uros Kotikissat Jurgita Gustaitiene 3
222 HCL Santtu Uros Kotikissat Jurgita Gustaitiene 2
223 HCL Kelmi Uros Kotikissat Jurgita Gustaitiene 1 NOM BIS
223 HCL Kelmi Uros Veteraani Kristiina Rautio 1 NOM BIS
224 HCS Mosse Naaras Kotikissat Kristiina Rautio 3
225 HCS Aavi Benida Naaras Kotikissat Kristiina Rautio 1 NOM BIS
226 HCS Sissi Naaras Kotikissat Kristiina Rautio 2
227 RUS FI SK LO 1718952 FI*Harmuan Aloisia Allegra Naaras Grand International Champion Marcin Biernaczyk EX1 CACS
Kind of Blue Buongiorno Amore (RUS ) x FI*Harmuan Belle Bärlein (RUS )
228 MCO II / MCO a 02 62 FI SK LO 2028704 FI*Chamberlain You're My Heartbreaker Uros Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
FI*Chamberlain Double Trouble (MCO d 03 22) x Whatatrill Wildest Dream (MCO n 09 22)
264 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Biernaczyk Marcin NEM I (13c), ACS III, MCO IV, MCO V, NEM II, NFO V, SIB II, ABY o, DRX III, OSH c, OSH d 24, RUS, SIA n 21, SPH V, THA n, VET 3 naaraat, VET 2 urokset 43
Gustaitiene Jurgita ACL II, MCO III, MCO VI, NEM I, SIB IX, CRX I, CRX V, OSH a 24, OSH d, OSH n, SOM a, SOM o, SPH IV, VET 1 urokset, VET 4 naaraat, HCL urokset 40
Pruchniak Ireneusz EXO f, EXO n 22, PER n, RAG a 03, RAG a 04 21, RAG f 03, RAG n 03, RAG n 04, SBI h, BSH g, BUR b, BUR f, BUR n, EUR g 24, EUR n 24, KOR, MAN 51-52, MAU ns, OCI o 24, ABY n, CRX VII, OSH e, OSH f, SOM p, VET 2 naaraat 47
Rautio Kristiina NEM I (13c), PER ns, RAG a 04, RAG c 04, RAG d 04, RAG d 21, RAG g 04, RAG n 21, SBI a 21, SBI d, ACL XI, MCO I, MCO II, MCO VIII, NFO IV, NFO IX, SIB V, SIB VII, HCS naaraat, VET 1 naaraat, VET kotikissat 38
Ruonala Kai EXO n, PER ns 24 62, RAG a 03 21, RAG e 04, SBI a, SBI b, SBI b 21, SBI e 21, SBI n 21, BLH as 11, BLH ns 11, BML I, BSH a, BSH b, BSH c 24, BSH d, MAU ns 24, OCI b 24, VET 3 urokset, VET 4 urokset 35
Sahlberg Carin ACS IV, MCO VII, NFO I, NFO III, NFO VI, SIB III, SIB VI, SIB VIII, BSH e, BSH f, BUR a, BUR c, BUR d, CYM 51-52, EUR f 24, OCI n 24, SIN, SRS II, OSH a, OSH n 24, SIA n, SOM n 46
6 tuomaria