ERY-SYD 115. kansainvälinen kissanäyttely
Järjestävä yhdistys Eteläinen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 4.10.2020 Loppuu 4.10.2020
Ilmoittautuminen alkaa 4.8.2020 Ilmoittautuminen loppuu 4.9.2020
Yleisöaika alkaa 0:00 Yleisöaika loppuu 0:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 9:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 14:00
Arvostelut alkavat 10:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 22.9.2020
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Kyllä Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 350   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut XXX BreedBIS kissoja vähintään 50
Tilinumero
Sähköposti show@ery-syd.net
Paikka Espoo
Toimihenkilöt
Näyttelypäällikkö / Show Manager Viivi Viuha, p. 040 338 0107, puheenjohtaja@ery-syd.net 
Näyttelysihteeri / Show Secretary Tarja Kudjoi, p. 040 741 4003, show@ery-syd.net 
Pääassistentti / Head Steward Marika Landen, p. 040 504 2592, mlanden@gmail.com 
Lisätietoja

Tervetuloa Drive in -näyttelyyn Vermoon!


Näyttelymaksut 40 e/kissa/pvä, ERY-SYDin jäsenille 38 e/kissa/päivä.
 
Näyttelymaksun voi maksaa leimakortilla 15.8.2020 asti. Korkeintaan 2 leimakorttia/omistaja/päivä. Myös vajaat leimakortit käyvät osasuorituksena. Leimakortti postitettava välittömästi ilmoittautumisen jälkeen näyttelysihteerille Tarja Kudjoi, Kummihovi D 31, 02460 Kantvik.
 
Painettu näyttelyluettelo on maksullinen (5 euroa). Luettelo sisältää molempien päivien näyttelyt. Sähköinen luettelo julkaistaan näyttelypäivänä internetissä.
 
Näyttelyn virallinen kutsu: http://ery-syd.net/nayttelyt-tulossa-2/
Huomioithan, että ilmoittautumalla näyttelyyn hyväksyt näyttelyn poikkeukselliset toimintaohjeet, jotka löydät kutsusta.
 

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 74
2 112
3 91
4 138
Kotikissat 8
Yhteensä 423

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI SK LO 1926723 Kis' Herbas Paco of Ayser Uros Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
Canastalion Nacho of Kis' Herbas (PER e) x Kis' Herbas Paolinna (EXO n)
2 EXO n FI SK LO 1719021 FI*Cherish's Rocket Uros Grand International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPS
FI*Mimosan Le Boy (PER d) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
3 EXO f FI SK LO 1719018 FI*Cherish's Raspberry Naaras Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS NOM
FI*Mimosan Le Boy (PER d) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
4 EXO f FI SK LO 2029134 FI*Ayser's Tina Turner Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
Shuturi's Black Label 4 Ayser (EXO n) x Ayser's Pokemon Go (EXO f)
5 EXO n 24 FI SRK LO 1302168 FI*Cherish's Nutmeg Naaras International Premior Olga Komissarova EX1 CAGPIB
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
6 EXO f 24 FI SRK LO 87636 FI*Aamukasteen Cosmic Girl Naaras Supreme Premior Olga Komissarova KM
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Aamukasteen You are my (EXO n 24)
6 EXO f 24 FI SRK LO 87636 FI*Aamukasteen Cosmic Girl Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Aamukasteen You are my (EXO n 24)
6 EXO f 24 FI SRK LO 87636 FI*Aamukasteen Cosmic Girl Naaras Veteraani Kristiina Rautio 2
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Aamukasteen You are my (EXO n 24)
7 EXO n 03 24 FI SK LO 1819857 FI*Jewelstory You Look Good Uros International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAGPIB NOM BIS
FI*Whispers Neville (PER n 03 24) x D'Eden Lover Luminosa of Jewelstory (EXO f 02 21)
8 PER n FI SK LO 2028677 FI*Timanfaya Diamond Rose Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1 NOM BIS
FI*Timanfaya Heartbeat (PER a) x FI*Timanfaya Filled With Love (PER fs)
9 PER a FI SK LO 1507564 FI*Timanfaya Heartbeat Uros Supreme Champion Olga Komissarova KM NOM
FIN*Amabili's Blue Diamond (PER a) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
10 PER d FI SK LO 1820532 FI*Mimosan Viper Uros Supreme Champion Marjatta Koskenkangas KM
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
11 PER d 22 FI SK LO 2029265 FI*Ayser's Burn Uros Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
Kis' Herbas Paco of Ayser (EXO n) x Ayser's Cosmopolitan Diva (EXO g 24)
12 PER ns 24 62 FI SK LO 1613430 FI*Timanfaya More Than Words Uros Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS NOM BIS
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
13 PER d 03 FI SK LO 1509359 Bafini Sweet Dancer Uros International Premior Marjatta Koskenkangas Abs
Dark Diamond Baccardi (PER d 03 22) x Esta Valley's Anna of Bafini, DM (PER f 03)
14 PER f 03 22 FI SK LO 1924707 FI*Jewelstory Temptation Naaras Champion Olga Komissarova EX1 CACIB
My-Champagne Checkmate (EXO n 24) x FI*Jewelstory Heartbreaker (PER g 03)
15 RAG n FI SK LO 2028630 FI*Maplehill's Millenium Girl Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*Dollyblues Fill Your Heart (RAG n) x FI*Maplehill's Almond Kiss (RAG a)
16 RAG n FI SK LO 1821215 FI*Maplehill's Marshmallow Naaras Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPIB
FI*Maplehill's Stardust For Dreams (RAG n) x FI*Maplehill's Ravenheart (RAG n)
17 RAG a FI SK LO 1821435 FI*Maplehill's Almond Kiss Naaras Grand International Champion Olga Komissarova EX1 CACS
FI*Maplehill's Stardust For Dreams (RAG n) x Dollyfella Vive Le Rock (RAG a)
18 RAG a FI SK LO 1923820 FI*Satinante's Bluebird Xara Florinna Naaras International Champion Olga Komissarova EX1 CAGCIB
FI*Ragtail Kimi Konstantino (RAG a 03) x FI*Satinante's SweetHeart Ali Jennifer (RAG a 04)
19 RAG n 21 FI SK RX 1506856 FI*JewelDoll's Peacemaker Uros Kastraatti Olga Komissarova EX1 CAP
USAPurrs Dreaming Wide Awake (RAG a) x FI*JewelDoll's Kissing Me Softly (RAG n 21)
20 RAG n 03 FI SK LO 1716063 FI*Valkokullan Magnum Uros Supreme Champion Olga Komissarova KM
FI*Valkokullan Sisu (RAG n 03) x FI*Valkokullan Helinä (RAG a 04)
21 RAG n 03 FI SK LO 1926279 Rosalie Fiorente, CZ Naaras Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
USAPurrs Keenan (RAG n 03) x Gracelyn Fiorente, CZ (RAG n 04)
22 RAG n 04 FI SK LO 1820516 George Azure Eyes*PL Uros Supreme Champion Olga Komissarova KM
RU*Eria Proa Oscar (RAG n 03) x Bakalia Przytulanka*PL (RAG n 04)
23 RAG n 04 FI SK LO 1924249 FI*Maplehill's Madame Myself Naaras International Champion Olga Komissarova Abs
FI*Maplehill's Stardust For Dreams (RAG n) x FI*Maplehill's Princess of Avalon (RAG a 03)
24 RAG n 04 FI SK LO 1925586 FI*Collicatin Golden Glow Uros Kastraatti Olga Komissarova EX1 CAP
Raggtown Mr Nash 2 U (RAG n 03) x FI*Collicatin Old Vanilla (RAG a 04)
25 RAG n 04 FI SK LO 1926319 FI*Pehmis Syysunelma Naaras Avoin Olga Komissarova Abs
George Azure Eyes*PL (RAG n 04) x FI*Pehmis Tähtisilmä (RAG g 04 21)
26 RAG n 04 FI SK LO 2029137 FI*Stardoll's Guardian of the Galaxy Uros Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
FI*Stardoll's Blue Galaxy (RAG a 04) x SE*CherryPop's Mew (RAG n 04)
27 RAG a 03 FI SK LO 1926018 FI*Maplehill's Sir Watson Uros Kastraatti Marjatta Koskenkangas Abs
FI*Maplehill's Winter Spirit (RAG n 03) x FI*Maplehill's Princess of Avalon (RAG a 03)
28 RAG a 03 FI SK LO 2028793 FI*Satinante's Blues Brother Jake Zagreus Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*Ragtail Kimi Konstantino (RAG a 03) x FI*Satinante's SweetHeart Ali Jennifer (RAG a 04)
29 RAG a 03 FI SK LO 2029001 FI*Colorstar's Veuve Clicquot Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1 NOM
FI*Sunrunner's Quinlan (RAG a 03) x FI*Colorstar's Hanna Baileys (RAG a)
30 RAG a 03 FI SK LO 1405590 FI*Dollyblues You Are The Sunshine Naaras Grand International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPS
Of Moonlight Dolls Dutch Dreamer (RAG a 03) x FI*Dollyblues GoodGollyMsMolly (RAG a 03)
31 RAG a 03 FI SK LO 1822976 FI*Midnightdolls I Believe In You Naaras International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAGPIB
FI*Valkokullan Magnum (RAG n 03) x FI*Dollyblues You Are The Sunshine (RAG a 03)
32 RAG a 03 FI SK LO 2027352 FI*Neige-Cristal's Royal Glorious Sapphire Uros Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX1 CAP BIV
FI*Celestial's Nirvana (RAG n 03) x FI*RoyalRose's Bertha (RAG a 04)
33 RAG a 04 FI SK LO 2028448 Apple Blossom Milkyland*PL Naaras Champion Olga Komissarova EX2
RU*Eria Pro Macadamia Boy of Milkyland (RAG n 04 21) x Shila Koci Szarm*PL (RAG n)
34 RAG a 04 FI SK LO 1926888 Gayaneh Uberella arrabiata Naaras Champion Olga Komissarova EX1 CACIB
George Azure Eyes*PL (RAG n 04) x FI*Stardoll's Poptart (RAG a 03)
35 RAG a 04 FI SRK LO 1300645 FI*Snowrag Pompom Naaras Supreme Premior Olga Komissarova Abs
FI*Riverknee Quality Assurance (RAG n) x FI*Snowrag Diamond Dust (RAG a 04)
35 RAG a 04 FI SRK LO 1300645 FI*Snowrag Pompom Naaras Veteraani Kristiina Rautio Abs
FI*Riverknee Quality Assurance (RAG n) x FI*Snowrag Diamond Dust (RAG a 04)
36 RAG a 04 FI SK LO 1925327 FI*Colorstar's Expecto Patronum Uros Kastraatti Olga Komissarova EX1 CAP
FI*Sunrunner's Rohan (RAG a 03) x FI*Colorstar's Hanna Baileys (RAG a)
37 RAG e 04 FI SK LO 2028203 FI*Midnightdolls Sky Full of Stars Uros Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1
FI*Dollyblues Waitin' On A Sunny Day (RAG e) x FI*Midnightdolls A Little Darling (RAG g 03)
38 RAG e 04 FI SK LO 1611326 FI*Tammikatin Hunajanassu Uros Supreme Premior Olga Komissarova KM NOM
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Tammikatin Baby Carrot (RAG f 04)
39 RAG n 03 21 FI SK LO 2028210 FI*Midnightdolls Catch The Wind Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1 NOM BIS
FI*AijaiCats Unique Uma (RAG a 03 21) x FI*Midnightdolls Cinnamon Girl (RAG n 03)
40 SBI n FI SK LO 1821305 FI*Kattimäen Niila Onni Uros Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS
FI*Harebell Nipsu (SBI a 21) x FI*Kattimäen Ninni-neiti (SBI n)
41 SBI n FI SK LO 1613296 FI*Nalle-Puhin Bed Of Roses Naaras Kastraatti Marjatta Koskenkangas Abs
FI*Chirybiry's Hug me (SBI n) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
42 SBI a FI SRK LO 85747 FI*Nalandan Venya Naaras Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX1 CAP
FIN*Zaraxe Adamnan Morris (SBI b) x FIN*Nalandan Indratanila (SBI n)
42 SBI a FI SRK LO 85747 FI*Nalandan Venya Naaras Veteraani Kristiina Rautio 4
FIN*Zaraxe Adamnan Morris (SBI b) x FIN*Nalandan Indratanila (SBI n)
43 SBI b FI SK LO 1612199 FI*Chirybiry's My Darling Ipi Naaras Supreme Champion Olga Komissarova KM BIV NOM BIS
FI*Ziazan Interstellar (SBI a) x FI*Chirybiry's U-la-laa (SBI b)
44 SBI b FI SK LO 2027532 FI*Åbodas Leopold Uros Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
FI*Clavinova Picasso (SBI n) x FI*Kujakeikarin Klotilda (SBI n)
45 SBI b FI SK LO 2028920 FI*Chousienne Arc en Ciel Uros Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
FI*Samsonez Andante (SBI n) x FI*Ann-Elisabeth's Xina (SBI a)
46 SBI b FI SK LO 1923944 FI*Clavinova Veronika Naaras Kastraatti Olga Komissarova EX1 CAP
FI*Kujakeikarin Öifrid (SBI c) x FI*Clavinova Xena (SBI b)
47 SBI c FI SK LO 1925630 FI*Nalle-Puhin Skyfall Uros Kastraatti Olga Komissarova Abs
FI*Kujakeikarin Öifrid (SBI c) x FI*Nalle-Puhin I Will Survive (SBI c 21)
48 SBI f FI SK LO 1925575 FI*BlueFairies Pink Sugar Lady Chibi Chibi Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas Abs
FI*Canth's Xanthus (SBI d 21) x FI*BlueFairies Fiona Isabell (SBI a)
49 SBI h FI SK LO 1717477 FI*Canth's Precious Darling Naaras Supreme Premior Marjatta Koskenkangas KM NOM
FI*Harebell Isfahan Wonder (SBI d) x FI*Chirybiry's My Darling Ipi (SBI b)
50 SBI n 21 FI SK LO 1821011 FI*Mimitan Levi Uros Grand International Champion Olga Komissarova EX1 CACS
RU*Tarnis Urgant (SBI a 21) x FI*Mimitan Odette (SBI b)
51 SBI n 21 FI SK RX 2028451 S*Walk on Top Zid Zan Zarzio Uros Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
S*Walk on Top Without You (SBI n 21) x S*Ma'ha Gita Golden Delicious (SBI n)
52 SBI n 21 FI SRK LO 1300750 FI*Canth's Xenia Naaras Supreme Premior Olga Komissarova KM
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
52 SBI n 21 FI SRK LO 1300750 FI*Canth's Xenia Naaras Veteraani Kristiina Rautio 3
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
53 SBI a 21 FI SK LO 1613698 FI*Harebell Nipsu Uros Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS
FI*Harebell Luminous (SBI b) x FI*Canth's Susu (SBI a 21)
54 SBI b 21 FI SK LO 2029443 FI*Ziazan Qeshira Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
Cinnabon Tarnis*RU (SBI b 21) x FI*Ziazan Inessa (SBI c 21)
55 SBI b 21 FI SRK LO 1302055 Shapur Angel Naaras Supreme Premior Olga Komissarova KM NOM BIS
(N) Sobell Funny Honey (SBI b) x Shapur Greatest Love of all (SBI b 21)
55 SBI b 21 FI SRK LO 1302055 Shapur Angel Naaras Veteraani Kristiina Rautio 1 NOM BIS
(N) Sobell Funny Honey (SBI b) x Shapur Greatest Love of all (SBI b 21)
56 SBI c 21 FI SK LO 1925631 FI*Nalle-Puhin Set Fire To The Rain Naaras Champion Marjatta Koskenkangas Abs
FI*Kujakeikarin Öifrid (SBI c) x FI*Nalle-Puhin I Will Survive (SBI c 21)
57 SBI c 21 FI SK LO 1925632 FI*Nalle-Puhin Rolling In The Deep Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas Abs
FI*Kujakeikarin Öifrid (SBI c) x FI*Nalle-Puhin I Will Survive (SBI c 21)
58 SBI d 21 FI SK LO 2028652 FI*Samsonez Charmant Roberto Uros Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1
Demian Rasputin (SBI e 21) x FI*Jennydream's Cinderella (SBI f)
59 SBI d 21 FI SK LO 2028651 FI*Samsonez Chic Rosette Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1 NOM
Demian Rasputin (SBI e 21) x FI*Jennydream's Cinderella (SBI f)
60 SBI d 21 FI SK LO 1820017 FI*Jennydream's Zoloto Uros Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPIB
Las Perlas-sin Bleu Fantasme (SBI a) x FI*Jennydream's Cinderella (SBI f)
61 SBI g 21 FI SK LO 1925041 FI*Annmark Mirine Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
Demian Rasputin (SBI e 21) x S*Gulledej's Minerva (SBI a 21)
62 SBI g 21 FI SK LO 2029031 FI*Suvirannan Adalmiina Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*Rais-Kis Too Hot (SBI e) x FI*Nalle-Puhin I Will Survive (SBI c 21)
63 ACL XI / ACL e 03 21 33 FI SK RX 1925880 Sugar Curl Souffle' of Siriuksen Uros International Champion Anna Wilczek EX1 CAGCIB NOM
Sugar Curl Cinnamon (ACL d 24) x Tabbyorchird Elsa of Sugar Curl (ACL f 09 23)
64 ACL XI / ACL a 03 21 33 FI SK LO 2028127 FI*Siriuksen CharonCurl Uros Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1
Sugar Curl Souffle' of Siriuksen (ACL e 03 21 33) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
65 ACS III / ACS n 24 FI SK RX 1611723 FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl Uros Grand International Premior Anna Wilczek EX1 CAPS
FI*Siriuksen ManzoniCurl (ACL n 22) x FIN*Siriuksen IdaCurl (ACS n 09 24)
66 ACS IV / ACS n 09 24 FIN SRK RX 75971 FIN*Siriuksen IdaCurl Naaras Grand International Premior Carin Sahlberg EX1 CAPS NOM
FIN*Siriuksen BenjiCurl (ACS a 24) x FIN*Siriuksen XarletCurl (ACL n 22)
66 ACS IV / ACS n 09 24 FIN SRK RX 75971 FIN*Siriuksen IdaCurl Naaras Veteraani Kristiina Rautio 1 NOM BIS
FIN*Siriuksen BenjiCurl (ACS a 24) x FIN*Siriuksen XarletCurl (ACL n 22)
67 ACS III / ACS a 24 FI SK RX 1718369 FI*Trollin Kilu Uros Avoin Anna Wilczek EX1 CAC
FIN*Trollin Hanno (ACS e 24) x FI*Trollin Sarabi (ACS fs 21 33)
68 LPL X / LPL c 32 FI SK RX 1926353 FI*Aamuruskon Amale Aallokko Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
SE*Believe inMagic Jaque Brel (LPL c 21 32) x S*Blå Katten Polly (LPL b 21 31)
69 MCO I / MCO n FI SK LO 1510612 FI*Rotcat Odessa Naaras Grand International Champion Carin Sahlberg EX1 CACS
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FI*Rotcat Lilith (MCO ns 09)
70 MCO I / MCO n FI SK LO 2029159 EE*Luna EstBigCat Naaras Avoin Carin Sahlberg EX1 CAC
Hamingway from Tassel Magic (MCO n 22) x Barbie Silver (MCO ns 24)
71 MCO I / MCO n FI SK LO 1924139 PL*Ashabelle Niger Uros Premior Carin Sahlberg EX1 CAPIB
Luchsley's Steven Seagal (MCO as) x Therezia Sky Beyrouth, CZ (MCO f 22)
72 MCO II / MCO n 03 FI SK LO 1925274 FI*A'Dreams MC Caesar Uros Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
FI*A'Dreams MC Alexandr (MCO d 22) x FI*Mahtitassun MikäEttei? (MCO a 09)
73 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1717025 FI*Rotcat Sisy Naaras Grand International Champion Anna Wilczek EX1 CACS
Halvar vom Postsee (MCO n 23) x FI*Rotcat Nicita (MCO f 09 22)
74 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 2029476 DK Red Line's Arizona Uros Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1 BIV
Hypnose Family Stars (MCO d) x DK Red Line's Belladonna (MCO f 23)
75 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 2028261 FI*Rotcat Zene Uros Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX2
Wackymoon Reinhardt (MCO w) x FI*Rotcat Sisy (MCO n 22)
76 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1718403 FI*Escape's Little Sky Uros Supreme Premior Anna Wilczek KM BIV NOM BIS
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
77 MCO III / MCO n 23 FI SK LO 1821566 FI*Chamberlain Orionis Alnitak Uros Supreme Premior Anna Wilczek KM
FI*Chamberlain Yes I'm Ready (MCO n 09 22) x FI*Chamberlain Born To Be A Star (MCO g 23)
78 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1612124 FI*Mahtitassun GuumaGimma Naaras Kastraatti Anna Wilczek EX1 CAP
Olaf Junior Kaprysowo*PL (MCO n 22) x SE*Alice Springs Paddy Relly (MCO fs 09 22)
78 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1612124 FI*Mahtitassun GuumaGimma Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Olaf Junior Kaprysowo*PL (MCO n 22) x SE*Alice Springs Paddy Relly (MCO fs 09 22)
79 MCO VII / MCO as 22 FI SK LO 1925666 FI*Rotcat Wiweca Naaras Kastraatti Anna Wilczek EX1 CAP
FI*Rotcat Nùria (MCO ns 09 22) x FI*Rotcat Hangover (MCO as 09 22)
80 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1926945 FI*Rotcat Xonya Naaras Kastraatti Anna Wilczek EX2
Wackymoon Chaos (MCO ns 09) x FI*Mahtitassun GuumaGimma (MCO n 22)
81 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1718404 FI*Escape's Little Cedric Uros Supreme Champion Bjarne Wikström KM BIV NOM
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
82 MCO IV / MCO n 09 25 FI SK LO 1923988 LV*BBMC Nitro Uros International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB
RU*Unicum Salvador (MCO n 09 24) x Ascent Hanna (MCO n 25)
83 MCO IV / MCO a 09 22 FI SK LO 1923949 FI*Hemingway's Yukon White Wolf Uros Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
IT*Skysupernova Cosmos (MCO a 09) x FI*Hemingway's Chipara Sun (MCO f 22)
84 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1926944 FI*Rotcat XoXo Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
Wackymoon Chaos (MCO ns 09) x FI*Mahtitassun GuumaGimma (MCO n 22)
85 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1718935 Karamel Estate Pearls*RU Naaras International Premior Bjarne Wikström EX1 CAGPIB
Fireworks Estate Pearls*RU (MCO ns 22) x Quirina Estate Pearls*RU (MCO n 03 24)
86 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1924378 FI*Goldenstream's Cowboy Uros Premior Bjarne Wikström EX1 CAPIB BIV
FI*LovelyLife Up And Go Uula (MCO n 09 22) x FI*Goldenstream's Ultra Bra (MCO a 03 22)
87 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 2027252 FI*Rotcat Yaccy Uros Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP
Tabula Rasa Eneas (MCO n 03) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
88 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 1715505 Katie Forest Pearl Naaras Grand International Champion Carin Sahlberg EX1 CACS BIV
IT*Wild Whisper Ulysse (MCO d 22) x Zhozefina Stars Quality (MCO d)
89 MCO V / MCO d FI SK LO 1925105 Che Guevara Leonilacoon*RU Uros Champion Carin Sahlberg EX1 CACIB
Merlin Leonilacoon*RU, DVM (MCO e 09) x IL*Coffeecoon's Xenija (MCO fs 09)
90 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 1923683 FI*NineTales Popeye The Sailor Uros Avoin Carin Sahlberg Abs
Atlantic Acadia's Quest For Fire (MCO n 25) x FI*NineTales Million Dollar Baby (MCO g 22)
90 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 1923683 FI*NineTales Popeye The Sailor Uros Määrittely Kristiina Rautio Abs
Atlantic Acadia's Quest For Fire (MCO n 25) x FI*NineTales Million Dollar Baby (MCO g 22)
91 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 2028266 FI*Rotcat Dagda Uros Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg EX1
Wackymoon Reinhardt (MCO w) x FI*Rotcat Unia (MCO f)
92 MCO V / MCO g 22 FI SK LO 2028606 FI*AmurrIlves Cleopatra Naaras Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX2
Ibis Pride of Palace*RU (MCO a) x RU*Unicum Ravenna (MCO e 23)
93 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 2029525 FI*MeriCoon's Ronya Naaras Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX1 BIV NOM
FI*Hemingway's Coyopa (MCO n 09 22) x FI*MeriCoon's Holly Dolly (MCO f 09 22)
94 MCO VI / MCO f 09 24 FI SK LO 1923382 FI*Stout-hearted Her Royal Highness Meghan Naaras Champion Anna Wilczek Abs
Velvet Goldmine Estate Pearls*RU (MCO n 22) x FI*Stout-hearted She Loves Me (MCO f 09 24)
95 MCO VI / MCO d 09 25 FI SK LO 1926473 RU*Unicum Emmett Uros Avoin Anna Wilczek EX1 CAC
RU*Unicum Nosferatu (MCO n 09 25) x RU*Unicum Taganka (MCO f 25)
96 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 1925211 FI*MeriCoon's Queen Mary Naaras Avoin Anna Wilczek EX1 CAC
N*Lilletun's Poker Face (MCO n 09 22) x FI*MeriCoon's Princess Jasmine (MCO d 23)
97 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 2029646 FI*Stout-hearted Pippi Longstocking Naaras Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1 BIV
Zachary Tiili*PL (MCO d 09 22) x FI*Stout-hearted Just a Daydream (MCO g 02)
98 MCO VI / MCO f 03 24 FI SK LO 1613516 Rio Rita Estate Pearls*RU Naaras Supreme Premior Anna Wilczek KM
Dotcom Yabba Dabba Do (MCO n 09 22) x Marseillaise Estate Pearls*RU (MCO f 09 24)
99 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 2027303 FI*Hemingway's Macanay Naaras Kastraatti Anna Wilczek EX1 CAP
Modesto's Mi Unico Sol (MCO e 22) x FI*Hemingway's Libbie Slow Bear (MCO n 09 22)
100 MCO VII / MCO ds 22 FI SK LO 1926477 FI*A'Dreams MC Delilah Naaras Champion Anna Wilczek EX1 CACIB
FI*Mostlycats Mr Milky Way (MCO e 22) x Katie Forest Pearl (MCO d 22)
101 MCO VII / MCO ns 25 FI SK LO 1923388 Yankee Cats Great Roxann Naaras International Champion Anna Wilczek EX1 CAGCIB
Floh of Forster's Home (MCO n 25) x Yankee Cats Angel of Joy (MCO fs 11)
102 MCO VII / MCO ds 22 FI SK LO 1926476 FI*A'Dreams MC Dynamo Uros Avoin Anna Wilczek MCO V / MCO d 22
FI*Mostlycats Mr Milky Way (MCO e 22) x Katie Forest Pearl (MCO d 22)
103 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 1822730 FI*CapitalCats Xavier Uros Avoin Anna Wilczek Abs
S*Tassfarmen's Kevin (MCO n 22) x FI*Vuorensinen Vanessa (MCO ns)
104 MCO VII / MCO ns 22 FI SK RX 1925822 FI*KingCaprise Greg Uros Avoin Anna Wilczek EX2
Lev of Talina City (MCO ns 22) x Life Simphony Virginia (MCO f 22)
105 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 1925093 FI*Rotcat Vertico Uros Avoin Anna Wilczek EX1 CAC BIV
FI*Rotcat Nùria (MCO ns 09 22) x FI*Mahtitassun GuumaGimma (MCO n 22)
106 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 1925094 FI*Rotcat Verna Naaras Avoin Anna Wilczek EX1 CAC
FI*Rotcat Nùria (MCO ns 09 22) x FI*Mahtitassun GuumaGimma (MCO n 22)
107 MCO VII / MCO ns 22 FI SRK RX 1402651 FI*Rotcat Knight of Silver Uros Supreme Premior Anna Wilczek KM BIV
FIN*Rotcat Chibbo (MCO ns 09 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
108 MCO VII / MCO as 22 FI SK LO 1614110 FI*Rotcat Quick Silver Uros Supreme Premior Anna Wilczek KM
FI*Rotcat Nùria (MCO ns 09 22) x FI*KattenHatten Amazing Grace (MCO fs 22)
109 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 1508079 FI*Rotcat Nùria Uros Supreme Champion Carin Sahlberg KM
DK*Amistia's Untold Truth (MCO ds 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
109 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 1508079 FI*Rotcat Nùria Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
DK*Amistia's Untold Truth (MCO ds 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
110 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI SK LO 1923311 FI*Escape's Phoebe Naaras Grand International Champion Carin Sahlberg EX1 CACS BIV NOM
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*Escape's Jennifer Lopez (MCO g 09 22)
111 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI SK LO 2027256 FI*Rotcat Yade Naaras Avoin Carin Sahlberg EX2
Tabula Rasa Eneas (MCO n 03) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
112 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK RX 91058 Spessarttigers Jule Naaras Avoin Carin Sahlberg EX1 CAC
Lowstonecreek Ed Hardy (MCO ns 09 22) x Xantia of Forest Shadows (MCO f 09 22)
112 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK RX 91058 Spessarttigers Jule Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Lowstonecreek Ed Hardy (MCO ns 09 22) x Xantia of Forest Shadows (MCO f 09 22)
112 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK RX 91058 Spessarttigers Jule Naaras Veteraani Kristiina Rautio 2
Lowstonecreek Ed Hardy (MCO ns 09 22) x Xantia of Forest Shadows (MCO f 09 22)
113 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 1507109 FI*Rotcat Meeco Uros Supreme Premior Carin Sahlberg KM NOM
FI*Vuorensinen Ian (MCO ns 09 22) x FIN*Rotcat Didi (MCO ns 09 22)
114 MCO IX / MCO w 62 FI SK LO 1612349 Wackymoon Reinhardt Uros Champion Bjarne Wikström Abs
Wackymoon Leo Tolstoy PP (MCO w) x Wackymoon Honey Pie (MCO as)
114 MCO IX / MCO w 62 FI SK LO 1612349 Wackymoon Reinhardt Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Wackymoon Leo Tolstoy PP (MCO w) x Wackymoon Honey Pie (MCO as)
115 MCO IX / MCO w 64 FI SK LO 2028263 FI*Rotcat Zira Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
Wackymoon Reinhardt (MCO w) x FI*Rotcat Sisy (MCO n 22)
116 MCO IX / MCO w 63 FI SK LO 1717997 FI*Rotcat Tomboy Of Finland Naaras Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP
Wackymoon Reinhardt (MCO w) x FI*Rotcat Odessa (MCO n)
117 NEM I / NEM f FI SK LO 1819786 FI*NonServiam Butterfly Effect Naaras International Champion Anna Wilczek EX1 CAGCIB
Samoel Erra Cherubino*PL (NEM d) x Kaplya Neva's Mystery (NEM n)
118 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 2027783 FI*Pikku-Priin Karakallion Keisarinna Naaras Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1
Falco z Kociego Domu*PL (NEM n 21) x Astoria Snejnaya Zima (NEM g 21)
119 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 1923332 FI*Pikku-Priin Great Polka Uros International Champion Carin Sahlberg EX1 CAGCIB NOM BIS
FI*Pikku-Priin Charizard (NEM n 09 21) x Charinitha Perelka*PL (NEM a 09 21)
120 NEM II / NEM a 09 21 FI SK LO 1923620 FI*NonServiam Charge of Total Affect Uros Champion Carin Sahlberg Abs
Teison Nevskiy Sapfir (NEM n 09 21) x Kaplya Neva's Mystery (NEM n)
121 NEM II / NEM e 09 21 FI SK LO 1925628 FI*NonServiam Destruction of Dunkelheit Uros Avoin Carin Sahlberg Abs
Teison Nevskiy Sapfir (NEM n 09 21) x FI*NonServiam Butterfly Effect (NEM f)
122 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 1926724 NO*CreamPuff's Hocus Pocus Uros Avoin Carin Sahlberg Abs
Klever Snejnaya Zima (NEM a 21) x Rika Nas od Królowych*PL (NEM ny 09 21)
123 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 1819921 FI*Pikku-Priin Elite Queen Naaras Supreme Premior Carin Sahlberg KM
Falco z Kociego Domu*PL (NEM n 21) x FI*Pikku-Priin Adorable Venni (NEM n 03 21)
124 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1927153 NO*Havstrilens Robyn Naaras Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB
NO*Haapsdatter's Christian Sinding (NFO n) x DK*Naturell's Sofie GasArm (NFO g 02 21)
125 NFO III / NFO n 22 FI SK LO 2027738 FI*WitSarin Alvi Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1 NOM
FI*Tähtitassun Aleksanteri (NFO e 09 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
126 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1508231 FI*Siniidan Sysiässä Uros Grand International Champion Bjarne Wikström Abs
FIN*Kalliopirtin Yngre Kanutten (NFO n) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
127 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI SK LO 1405469 FI*Siniidan Serenade of Water Naaras Supreme Premior Bjarne Wikström KM
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
128 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1611094 FI*WitSarin Miranda Naaras Supreme Premior Bjarne Wikström KM BIV
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
129 NFO IV / NFO n 02 21 62 FI SK LO 1715498 FI*Carwalions Baxter Black Uros International Premior Bjarne Wikström EX1 CAGPIB NOM
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x FI*Pörkarvan StrangerInAStrangeLand (NFO n 09)
130 NFO V / NFO d 24 FI SK LO 1820364 FI*Mourulan Angels Fall First Naaras International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB
FI*Louhelan Da Capo (NFO d 09 24) x FI*Harmaaturkin Essi (NFO f 09 24)
131 NFO V / NFO f FI SK LO 2027381 FI*InukChuck's Eclipse Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström Abs
FI*Haaveeni Balder (NFO d 03) x FI*InukChuck's Mary Winchester (NFO n 09)
132 NFO V / NFO f 24 FI SK LO 2028618 FI*Mourulan Slytherin Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström Abs
S*Kronängens Pikachu (NFO n 22) x FI*Mourulan Angels Fall First (NFO d 24)
133 NFO V / NFO f 24 FI SK LO 2028620 FI*Mourulan Weasley Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
S*Kronängens Pikachu (NFO n 22) x FI*Mourulan Angels Fall First (NFO d 24)
134 NFO VI / NFO f 03 24 FI SK LO 1509948 (N)Migoto's Embla Naaras Supreme Champion Anna Wilczek Abs
S*Dalkullans Billy Bisquit (NFO d 09 24) x (N)Migoto's Sarah, DVM (NFO f 03 22)
135 NFO VI / NFO d 03 22 FI SK LO 1716680 FI*Neige-Cristal's Diorella Naaras Supreme Champion Anna Wilczek KM NOM
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
136 NFO VI / NFO e 09 FI SK LO 1926978 FI*InukChuck's Courage Uros Avoin Tellervo Kass Abs
FI*Nalle-Puhin Harley-Davidson Fat Bob (NFO a 09) x FI*Louhelan Cherry Garcia (NFO f 03)
137 NFO VI / NFO f 03 24 FI SK LO 2027541 FI*Haaveeni Sahrami Naaras Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek Abs
FI*Siniidan Glacier Express (NFO n 01 21) x FI*Haaveeni Freija (NFO f 09 22)
138 NFO VI / NFO f 03 22 FI SK LO 2027735 FI*WitSarin Carmen Naaras Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1 BIV NOM
FI*Tähtitassun Aleksanteri (NFO e 09 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
139 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 2029528 Yoshi z Krainy Asgardu*PL Uros Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1 NOM
Omar z Krainy Asgardu*PL (NFO n 09 22) x S*Myselisia's Anastacia (NFO f 09 22)
140 NFO VI / NFO d 03 24 FI SK LO 1716110 FI*WitSarin Zastava Naaras International Premior Anna Wilczek EX1 CAGPIB NOM
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x FI*Tähtitassun Sweet Adeline (NFO f 09 22)
141 NFO VIII / NFO ns 09 24 FI SK LO 1926310 FI*Siniidan Chicken Little Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
FI*Debals HuraaHuraa (NFO ns 24) x Ephelia Tierra Media*ES (NFO fs 09 22)
142 NFO VIII / NFO ns 09 FI SK LO 2029479 SE*Avivaz Mimer Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
SE*Lisselbacks Giovanni (NFO n 09 24) x DK*Dan-Queen Iris (NFO ns 09)
143 NFO VIII / NFO fs 09 22 FI SK LO 2029143 FI*Hopeahännän Villanelle Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1 BIV
PL*Mrau Yori (NFO ns 09) x FI*Hopeahännän Satuprinsessa (NFO f 09 24)
144 NFO VIII / NFO fs 09 FI SK LO 1924297 FI*RockyHill's Peacepipe Of Flash Naaras Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP
FI*Nalle-Puhin Super Trouper (NFO n 09 24) x SE*Lisselbacks Farah (NFO ds)
145 NFO IX / NFO w 64 FI SK LO 1925090 FI*Hopeahännän Valtteri Valontuoja Uros International Champion Anna Wilczek EX1 CAGCIB
PL*Mrau Yori (NFO ns 09) x FI*Hopeahännän Talvililja (NFO w)
146 NFO IX / NFO w 64 FI SK LO 1926707 Feng-Shui Forest Myths Naaras Avoin Anna Wilczek Abs
CH*Athos am Baerenbach (NFO w) x Ingrid de Valaskjalf (NFO n 09 22)
147 SIB I / SIB n FI SK RX 1924201 FI*Catillus Chanel in Black Naaras Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB
Veresk Line*RU Nazar of Tavaloga (SIB n) x FI*Catillus Magellan (SIB n 09)
148 SIB II / SIB n 03 FI SK LO 2027773 FI*SoulSibster's DeLorean Uros Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg EX1
Willy Blue Chelsea*PL (NEM e 21) x FI*Cherrytail's Xenia (SIB fs 03)
149 SIB II / SIB n 09 FI SK LO 1718205 FI*Catillus Nightfall Quiche Uros International Premior Carin Sahlberg EX1 CAGPIB
FI*Amurin Otniel (SIB n 23) x FI*Catillus Magellan (SIB n 09)
150 SIB II / SIB n 09 FI SK RX 1405657 FI*Catillus Magellan Naaras Premior Carin Sahlberg EX1 CAPIB
FI*Amante's Virtuoso (SIB n 03 23) x FI*Magnificat Quiana Siberian (SIB f 24)
151 SIB III / SIB ny 24 FI SRK RX 85434 FI*Amurin Ruufus Uros Supreme Champion Carin Sahlberg KM
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
151 SIB III / SIB ny 24 FI SRK RX 85434 FI*Amurin Ruufus Uros Veteraani Kristiina Rautio 1 NOM
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
152 SIB III / SIB n 22 FI SK LO 2028586 FI*Amurin Darling Naaras Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX1
Elisey Zaimka*UA (SIB n 09 24) x FI*Amurin Tirsa (SIB ny 22)
153 SIB V / SIB f 24 FI SK LO 2027951 FI*Beluhan Angelina Naaras Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg EX1 NOM BIS
FI*Cherrytail's Faramir (SIB n 09) x FI*Igora Celeste (SIB fy 24)
154 SIB V / SIB f 22 FI SK RX 2029459 FI*Amurin Ephratah Naaras Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX1
FI*Raitamäen Benjamin (SIB n 09 24) x FI*Amurin Yessica (SIB f 03 24)
155 SIB VI / SIB f 09 24 FI SK LO 1925607 FI*Amurin Zila Naaras Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB NOM BIS
FI*Raitamäen Benjamin (SIB n 09 24) x FI*Balladin Buffy (SIB f 09 22)
156 SIB VI / SIB d 03 24 FI SK RX 2029453 FI*Amurin Esaias Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1 NOM BIS
FI*Raitamäen Benjamin (SIB n 09 24) x FI*Amurin Yessica (SIB f 03 24)
157 SIB VI / SIB e 09 FI SRK LO 87387 FI*Cherrytail's Mike Ness Uros Grand International Premior Bjarne Wikström Abs
Laguna Syberiana Houdiny Dadushovic (SIB n 09 24) x FIN*Cherrytail's Baby Jean (SIB e 09 23)
158 SIB VI / SIB f 09 22 FI SK LO 1718386 FI*Balladin Buffy Naaras Premior Bjarne Wikström EX1 CAPIB NOM BIS
FI*Amurin Zebedee (SIB d 09 22) x FI*Apachiris Frida (SIB n 09 22)
159 SIB VII / SIB ns 22 FI SK RX 2029420 Titan Amavi*PL Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
Zabavnik Sibirushka (SIB ns 24) x Fanta Manchzhury (SIB ny 22)
160 SIB VII / SIB ns 24 FI SK LO 1717124 FI*Bmy-Moumou Coconut Rum Naaras Supreme Premior Bjarne Wikström KM
Di Do Syberjon*PL (NEM ns 09 21) x FI*Cherrytail's Zorana (SIB gs 09 24)
161 TUA VII / TUA ns 24 FI SK LO 1927069 FI*Tangerine's Glendora Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
Mountain Trolls Dylan (TUA w) x FI*Tangerine's Damsel Dewdrop (TUA as 24)
162 TUA IX / TUA w 61 FI SK LO 2028336 FI*Felesin Stevie Nicks Naaras Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1
Mountain Trolls Dylan (TUA w) x FI*Felesin Nitte Valo (TUA f 09)
163 BEN n 24 S*Nordic Glow Twilight Naaras Pennut 4-7 kk Sara Ojaniemi EX1
164 BEN n 24 FI SK RX 1611260 S*KungsgardenCats Ocean Treasure Uros Supreme Premior Sara Ojaniemi KM
Absolutely My Own Private Idaho (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Blue Water Droplets (BEN n 24)
165 BEN n 22 32 FI SK LO 1614294 FI*Leokatin Nietos Uros Supreme Champion Katja Patrikainen Abs
Guru Dude Dream (BEN n 24) x FI*Leokatin Lystikäs (BEN n 24)
166 BEN n 22 32 FI SK LO 1926809 FI*Leokatin Touho Tankero Uros Avoin Katja Patrikainen Abs
FI*Leokatin Nietos (BEN n 22 32) x Only You des Griffes de Feu (BEN n 24 32)
167 BEN n 24 32 S*Nordic Glow StormTrooper Naaras Nuoret 7-10 kk Sara Ojaniemi EX1 NOM
168 BLH n FI SK RX 1509469 Kant of Baltic Breeze Uros Kastraatti Katja Patrikainen EX1 CAP
Your Majesty Xander Stunning (BLH o) x Cassiopeya of Baltic Breeze (BLH a)
169 BSH n FI SK LO 1926736 FI*Feronian Nectarine Naaras Champion Carin Sahlberg EX1 CACIB NOM
Belten`s Kosmos (BSH c) x FI*Feronian Madonna (BSH f)
170 BSH a FI SK LO 1822066 FI*Aliceblue Tiffany Naaras Champion Carin Sahlberg EX1 CACIB
FI*SamBelle's Candy King (BSH a) x Michelle Amber Kiss*LV (BSH a)
171 BSH b FI SK LO 1923986 Mauricijus Kates Akis*LT Uros Champion Katja Patrikainen EX1 CACIB
Perkunas van de Kraayenberg (BSH a) x Tara Diamond Regnum*RU (BSH o)
173 BSH f FI SK LO 1924555 FI*Ruusutarhan Amelia Naaras Avoin Katja Patrikainen EX1 CAC
Tegheon UnderleyHall*PL (BSH n 03) x FI*Ruusutarhan Rosa Alba (BSH e)
174 BSH f FI SRK LO 36972 FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Supreme Premior Katja Patrikainen KM NOM BIS
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
174 BSH f FI SRK LO 36972 FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Veteraani Olga Komissarova 3
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
175 BSH g FI SK LO 1612496 FI*Ruusutarhan Rosa Amabile Naaras Supreme Champion Katja Patrikainen KM NOM BIS
FI*Feronian Ivory (BSH e) x FI*Ruusutarhan Oodi (BSH f)
176 BSH o FI SK LO 1926325 FI*Aliceblue Hope Naaras Avoin Katja Patrikainen EX1 CAC
Hannahlea Much The Miller's Son (BSH o) x FI*Aliceblue Hayley (BSH c)
177 BSH b 22 FI SK LO 1924927 FI*Sarellin Piper Elizabeth Naaras Avoin Carin Sahlberg Abs
SE*Camapokas Mårten (BSH b 33) x FI*Sarellin Ginevra Molly (BSH f 22)
178 BSH ns 11 FI SK LO 1612334 FI*Lumiprinsessan Jääprinssi Uros Grand International Premior Katja Patrikainen EX1 CAPS
S*Pymans Joe Cool (BSH ns 11) x FI*Helmiinan Kissanminttu (BSH ns 11)
179 BSH bs 33 FI SK LO 1924417 FI*Brit-tail's Snowdrop Naaras Champion Katja Patrikainen EX1 CACIB
SE*Camapokas Mårten (BSH b 33) x FI*Brit-tail's Icequeen (BSH bs 33)
180 BUR n FI SRK LO 1403571 S*Lovestory's Triumph Tiger Uros Grand International Premior Sara Ojaniemi EX1 CAPS NOM
S*Bonnea's Elwiz (BUR d) x S*ulzix Principessa Gavia (BUR f)
181 BUR b FI SK LO 1923569 FI*Feirefiz Shine On You Crazy Diamond Naaras Champion Katja Patrikainen EX1 CACIB BIV
FI*Oliivian Daredevil (BUR a) x FI*Feirefiz You're Mine (BUR b)
182 BUR b Dushess Magic Valley*RU Uros Avoin Katja Patrikainen Abs
Dashers Magic Valley*RU (BUR b) x Tamarin Magic Valley*RU (BUR n)
183 BUR b FI SK LO 1718495 FI*Hovikissan O'Boy Uros Avoin Katja Patrikainen EX1 CAC NOM
S*Lovestory's Triumph Tiger (BUR n) x FI*Seirene Sugar Babe (BUR h)
184 BUR b FI SK LO 1927037 FI*Whitelands Vincent D'Agosta Uros Kastraatti Katja Patrikainen EX1 CAP
FI*Feirefiz Ravenlight (BUR n) x FI*Aavan Cézanne (BUR h)
185 BUR b FI SK LO 2029381 FI*Seirene Maracujá Uros Pennut 4-7 kk Katja Patrikainen EX1
FI*Seirene Hamsa (BUR b) x FI*Seirene Queen Bee (BUR n)
186 BUR b FI SK LO 1405001 Zaffiro Kratti Uros Supreme Premior Katja Patrikainen KM NOM BIS
Zaffiro Qurido (BUR e) x Nika Magic Valley*RU (BUR b)
187 BUR c FI SK LO 1926139 FI*Feirefiz Blame It On The Moon Naaras Avoin Katja Patrikainen Abs
FI*Flea's Haka Iwi (BUR c) x FI*Feirefiz Silver Lining (BUR j)
188 BUR d FI SK LO 1510309 FI*Feirefiz Fire It Up Uros Supreme Premior Katja Patrikainen KM
Zaffiro Kratti (BUR b) x FI*Feirefiz Silver Lining (BUR j)
189 BUR e FI SK LO 1926137 FI*Feirefiz Tiger In The Night Uros Avoin Katja Patrikainen Abs
FI*Flea's Haka Iwi (BUR c) x FI*Feirefiz Silver Lining (BUR j)
190 BUR f FI SK LO 1924223 FI*Pardofelis Zsa Zsa Gabor Naaras Avoin Katja Patrikainen EX1 CAC
FI*Pardofelis Your Red Monster (BUR d) x FI*Pardofelis Utopia (BUR f)
191 BUR f FI SK LO 1927038 FI*Whitelands Constance Greene Naaras Avoin Katja Patrikainen EX2
FI*Feirefiz Ravenlight (BUR n) x FI*Aavan Cézanne (BUR h)
192 BUR g FI SK LO 2028227 FI*Pardofelis Ålipa Kerran Naaras Nuoret 7-10 kk Katja Patrikainen EX1 NOM BIS
FI*Pardofelis XoXo (BUR b) x FI*Pardofelis Utopia (BUR f)
193 BUR g FI SK LO 1820212 FI*Hovikissan Skye Naaras Kastraatti Katja Patrikainen EX1 CAP
S*Lovestory's Triumph Tiger (BUR n) x FI*Seirene Sugar Babe (BUR h)
194 BUR h FI SK LO 1821583 FI*Aavan Cézanne Naaras Kastraatti Katja Patrikainen EX1 CAP
Casper Samsvet (BUR b) x FI*Aavan Pohjoista Viljaa (BUR e)
195 EUR n FI SK RX 1715896 FI*RuusuLinnan Cool G. Uros Grand International Champion Sara Ojaniemi EX1 CACS
FIN*Pikku-Piun Raparperi (EUR n 23) x FI*Pikku-Piun Zukulaku (EUR f)
196 EUR es FI SK RX 1822055 FI*RuusuLinnan Esmeralda Naaras Avoin Sara Ojaniemi EX1 CAC
FI*Vinhaviiksen Salarakas (EUR e) x FI*RuusuLinnan Brunhilde (EUR e)
197 EUR f FI SK RX 2029023 FI*RuusuLinnan Hempukka Naaras Pennut 4-7 kk Sara Ojaniemi EX1
FI*Kassilan Suviyön Shamaani (EUR d) x FI*RuusuLinnan Candy Cane (EUR n 23)
198 EUR n 22 FI SK LO 1927111 FI*Pikku-Piun Bohemian Rhapsody Uros Avoin Katja Patrikainen EX1 CAC
FI*Pikku-Piun Quintus (EUR a 24) x FI*Pikku-Piun Esme (EUR n 22)
199 EUR n 24 FI SRK LO 36859 FI*Kissakallion Magdalena Naaras Supreme Premior Carin Sahlberg KM NOM
FIN*Kissakallion Hudson (EUR n 24) x FIN*Kisurinteen Debora (EUR n)
199 EUR n 24 FI SRK LO 36859 FI*Kissakallion Magdalena Naaras Veteraani Olga Komissarova 2
FIN*Kissakallion Hudson (EUR n 24) x FIN*Kisurinteen Debora (EUR n)
200 EUR a 24 FI SK RX 1925300 FI*Katinhännän Bratislavan Jääihme Naaras Avoin Sara Ojaniemi EX1 CAC
Jondalar (EUR a) x FI*Katinhännän Lyra Galen Jedha (EUR gs 24)
201 EUR a 24 FI SK LO 1717055 FI*Pikku-Piun Quintus Uros Premior Sara Ojaniemi EX1 CAPIB
FI*Casimirrin Henley (EUR n 24) x FI*Pikku-Piun Cassiopeia (EUR n 23)
202 EUR d 22 FI SK RX 1924549 Silkkiturkin Vaalea Valentino Uros Avoin Katja Patrikainen Abs
FI*Lustily Musta aukko (EUR n) x Silkkiturkin Samettikukka (EUR d 22)
203 EUR d FI SK RX 1924362 FI*Pinkkitassun Saara Naaras Avoin Katja Patrikainen EX1 CAC
FI*Pinkkitassun Harvey (EUR d 22) x FI*Pinkkitassun Jóhanna (EUR f 22)
204 EUR e 23 FI SK RX 1718900 FI*Himmelintähden Elastinen Uros Kastraatti Katja Patrikainen Abs
EE*Blueberry Wildstar (EUR as 23) x FI*Kyöpelivuoren Hillen Himmeli (EUR g 23)
205 EUR f 22 FI SK RX 1926462 FI*Feronian Rosemary Naaras Avoin Carin Sahlberg EX1 CAC
FI*Feronian Opium (EUR a 22) x FI*Feronian Gloriosa (EUR d 22)
206 EUR f 22 FI SK RX 1822412 FI*Pinkkitassun Psipsina Naaras Kastraatti Carin Sahlberg EX1 CAP
FI*Pikku-Piun Xander (EUR n 24) x FI*Pinkkitassun Noomi (EUR d 22)
207 EUR f 22 FI SK RX 1924550 Silkkiturkin Värikäs Veeruska Naaras Kastraatti Carin Sahlberg EX2
FI*Lustily Musta aukko (EUR n) x Silkkiturkin Samettikukka (EUR d 22)
208 EUR f 23 FI SK RX 1718833 FI*Pinkkitassun Ofelia Naaras Champion Sara Ojaniemi Abs
FI*Katinhännän Time Detective Steel (EUR ns) x FI*Pinkkitassun Kristiina (EUR e 23)
209 EUR f 24 FI SK LO 1924290 FI*Pinkkitassun Roberta Naaras Avoin Katja Patrikainen Abs
FI*Kissakallion Ronaldo (EUR n 24) x FI*Pinkkitassun Natalie (EUR d 22)
210 EUR f 24 FI SRK RX 1301072 FI*Feronian Felicia Naaras Supreme Premior Katja Patrikainen KM
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
210 EUR f 24 FI SRK RX 1301072 FI*Feronian Felicia Naaras Veteraani Olga Komissarova 4
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
211 EUR g 23 FI SK RX 1926967 FI*Pinkkitassun Tove Naaras Avoin Sara Ojaniemi EX1 CAC
FI*Katinhännän Jack Napier the Joker (EUR es 23) x FI*Pinkkitassun Ofelia (EUR f 23)
212 EUR g 24 FI SK RX 1924867 FI*Kissakallion Selinda Naaras Avoin Carin Sahlberg EX1 CAC
FI*Vinhaviiksen Salarakas (EUR e) x FI*Pikku-Piun Selma Taateli (EUR n 22)
213 EUR ns 22 FI SK RX 1821301 FI*Pikku-Piun Ultra Bra Naaras Avoin Katja Patrikainen Abs
FI*Pikku-Piun Dunedain (EUR n 22) x FI*Pikku-Piun Jääkukka (EUR ns 22)
214 EUR es 23 FI SK RX 1925297 FI*Katinhännän Huippukiekkoilija Sakari Uros Avoin Sara Ojaniemi EX1 CAC
Jondalar (EUR a) x FI*Katinhännän Lyra Galen Jedha (EUR gs 24)
215 EUR a 03 FI SK RX 1614692 FI*Waputtaren Unisieppari Irene Naaras Kastraatti Carin Sahlberg Abs
FI*Waputtaren Taaniel (EUR n 03) x FI*Belagian Yrmeli (EUR n)
216 KBL I / KBL ns 22 FI SK LO 1715682 SE*Kot-à-Kuril Avalon Uros Supreme Champion Sara Ojaniemi KM
SE*Jepnicks Always On My Mind (KBL ns 22) x SE*Kot-à-Kuril Texas hold'em (KBL f 22)
217 KBL I / KBL w 62 FI SK RX 1923076 FI*Lilldale's Jon Snow Uros Avoin Sara Ojaniemi EX1 CAC
Cezar Ostrov Koshek (KBL w) x FI*Lilldale's Cotton Candy (KBL f 24)
218 KBL I / KBL n 22 FI SK LO 1718658 SE*Kot-à-Kuril Kassanova Uros International Premior Sara Ojaniemi EX1 CAGPIB
SE*Kot-à-Kuril Tengel (KBL n 22) x SE*Kot-à-Kuril Texas hold'em (KBL f 22)
219 KOR FI SK LO 1509802 FI*Mythai Busaya Bao Naaras Grand International Champion Sara Ojaniemi EX1 CACS BIV NOM
FI*Tatsutan Urho Brava-Saman (KOR ) x FI*Mythai Ornanong Sa-Mon (KOR )
220 KOR FI SK LO 1718917 FI*Tatsutan Ariel Ava-Tamsaka Naaras International Champion Sara Ojaniemi EX1 CAGCIB
DK*Meejai Been Fan-Fayo (KOR ) x FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam (KOR )
220 KOR FI SK LO 1718917 FI*Tatsutan Ariel Ava-Tamsaka Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
DK*Meejai Been Fan-Fayo (KOR ) x FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam (KOR )
221 KOR FI SK LO 1924504 FI*Mythai Tydah Thong Naaras Champion Sara Ojaniemi EX1 CACIB
FI*Helmi's Lek Tzak-kra-phat (KOR ) x FI*Melodian Tulaya (KOR )
222 KOR FI SK LO 1924474 FI*Vekkuliverstaan Arya Stark Naaras Avoin Sara Ojaniemi Abs
FI*Helmi's Jai Tha-haan (KOR ) x FI*Vekkuliverstaan Rosemary Woodhouse (KOR )
223 KOR FI SK LO 1927072 FI*Vekkuliverstaan Sarah Connor Naaras Avoin Sara Ojaniemi Abs
FI*Helmi's Lek Tzak-kra-phat (KOR ) x FI*Melodian Froong Fring (KOR )
224 KOR FI SK LO 2028957 FI*Tatsutan Cedric Ksema-Taram Uros Pennut 4-7 kk Sara Ojaniemi EX1
FI*SilverToe's Da-Ve (KOR ) x FI*Tatsutan Ariel Ava-Tamsaka (KOR )
225 KOR FI SK LO 2028955 FI*Tatsutan Coco Atma-Aramah Naaras Pennut 4-7 kk Sara Ojaniemi EX1 BIV NOM BIS
FI*SilverToe's Da-Ve (KOR ) x FI*Tatsutan Ariel Ava-Tamsaka (KOR )
226 KOR FI SK LO 2028956 FI*Tatsutan Corazon Asa-Pathan Naaras Pennut 4-7 kk Sara Ojaniemi EX2
FI*SilverToe's Da-Ve (KOR ) x FI*Tatsutan Ariel Ava-Tamsaka (KOR )
227 KOR FI SRK LO 39340 FI*Melodian Tulaya Naaras Grand International Premior Sara Ojaniemi EX1 CAPS NOM
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
227 KOR FI SRK LO 39340 FI*Melodian Tulaya Naaras Veteraani Olga Komissarova 1 NOM BIS
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
228 KOR FI SRK LO 39355 FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam Naaras Grand International Premior Sara Ojaniemi EX2
FIN*Dewdrop's Chaiyo Si Fah (KOR ) x FI*Tatsutan Miri Smitena-Sneha (KOR )
228 KOR FI SRK LO 39355 FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam Naaras Veteraani Olga Komissarova Arvosteltu
FIN*Dewdrop's Chaiyo Si Fah (KOR ) x FI*Tatsutan Miri Smitena-Sneha (KOR )
229 MAN 51-52 / MAN a 24 52 FI SK RX 2028784 FI*Pilkkumin Little Richard Uros Pennut 4-7 kk Katja Patrikainen EX1
Auragold Mr. Worldwide (MAN d 03 22 51) x FI*Pilkkumin Mona Lisa (CYM g 51)
230 MAN 51-52 / MAN d 03 24 52 FI SK RX 1405801 Sun-Manx Cayth Uros Supreme Premior Katja Patrikainen KM
FI*D'manns 2 Barr (CYM n 03 54) x Mx Station Redda (MAN d 03 22 51)
231 MAN 51-52 / MAN a 03 51 FI SK RX 1822217 FI*Touchant Fureur de Vivre Uros Kastraatti Katja Patrikainen EX1 CAP
Caaleigh Pepperdance (MAN ns 09 24 51) x FI*Touchant But de la Vie (CYM gs 03 54)
232 MAN 53 / MAN e 53 FI SK RX 1924066 FI*Maikain Lager Kisskiss Uros International Champion Katja Patrikainen Abs
FI*Feronian Ivory (BSH e) x FI*Maikain Valmu Väng (MAN e 23 53)
233 OCI b 24 FI SK LO 1822082 FI*Moosegrove Romeo JR Uros Supreme Champion Sara Ojaniemi KM NOM BIS
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FI*Moosegrove Kiara (OCI n 24)
234 OCI o 24 FI SK LO 2027385 FI*Uniikki Korvenkuiske Uros Avoin Sara Ojaniemi EX1 CAC
Dragon Amagitsune*RU (OCI o 24) x FI*Uniikki Kuuterneito (OCI n 24)
235 OCI o 24 FI SK LO 1715687 FI*Topspot Before Midnight Naaras Grand International Premior Sara Ojaniemi EX1 CAPS
FI*WiliWilla Merton Charm (OCI b 24) x FI*Topspot C.Loureiroi (OCI b 24)
236 OCI as 24 FI SK LO 1924008 DutchSpots' Yatho Uros Champion Katja Patrikainen EX1 CACIB
Dynamicat Apollo of Dutchspots (OCI n 24) x Maska of Yantra's Bellfire (OCI bs 24)
237 OCI bs 24 FI SK LO 2027942 FI*WiliWilla Dahlia of Somalinnan Naaras Nuoret 7-10 kk Sara Ojaniemi DISQ AGR.
DutchSpots' Yatho (OCI as 24) x FI*Northalla Seventh Day (OCI bs 24)
238 SRL I / SRL a FI SK RX 1923834 Onyx Marcmiaow Uros Avoin Katja Patrikainen EX1 CAC
Highlandkatz Lemon Twist (SRL e) x Kenzo Marcmiaow (SRS a 03)
239 SRL IV / SRL h 03 FI SK RX 2028555 FI*Be-Curly Bombalurina Naaras Pennut 4-7 kk Katja Patrikainen EX1 NOM
Wonder World Nikita (SRL b 03) x IT*Silverdust Curly Sue (SRL h)
240 ABY n FI SK LO 1717461 FI*Redcheetah's Diana Naaras Grand International Champion Mira Fonsén EX2
Maurice de Moéris (ABY n) x FI*Redcheetah's Aurora (ABY o)
241 ABY n FI SK LO 1821859 FI*Redcheetah's Eemeli Uros International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB
FI*Omanion Galanthus nivalis (ABY n) x FI*Redcheetah's Julia (ABY n)
242 ABY n FI SK LO 1821948 FI*Kermakupin Feel The Thunder Naaras Grand International Champion Mira Fonsén EX1 CACS
(N)Ororina's Jondalar (ABY n) x FI*Redcheetah's Jade (ABY n)
243 ABY n FI SK LO 1926345 (N) Tejas Kito Uros Avoin Mira Fonsén EX1 CAC BIV NOM BIS
(N) Tejas Josja (ABY o) x (N) Tejas Fe (ABY n)
243 ABY n FI SK LO 1926345 (N) Tejas Kito Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
(N) Tejas Josja (ABY o) x (N) Tejas Fe (ABY n)
244 ABY n FI SK LO 1927124 FI*Miragerie Cú Chulainn Uros Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1 BIV NOM
Shadeaby Heartbreaker (ABY n) x FI*Lovedevotion Josefine (ABY n)
245 ABY n FI SK LO 2029030 FI*Kermakupin Joni Mitchell Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1
(N) Tejas Kito (ABY n) x FI*Redcheetah's Erin (ABY a)
246 ABY n FI SK LO 2029029 FI*Kermakupin Kate Bush Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX2
(N) Tejas Kito (ABY n) x FI*Redcheetah's Erin (ABY a)
247 ABY n FI SK LO 1924133 Katniss Everdeen Housetiger*PL Naaras Grand International Premior Mira Fonsén EX1 CAPS
Omnia Mea Holy Grail (ABY n) x Indiabi Miss Polonia (ABY p)
248 ABY a FI SK LO 1719036 FI*Lovedevotion Karmen Naaras Grand International Champion Mira Fonsén Abs
FI*Link Kubembeleza Haiba (ABY o) x FI*Lovedevotion Elisabeth (ABY n)
249 ABY a FI SK LO 1821862 FI*Redcheetah's Erin Naaras Grand International Champion Mira Fonsén EX1 CACS NOM BIS
FI*Omanion Galanthus nivalis (ABY n) x FI*Redcheetah's Julia (ABY n)
250 ABY a FI SK LO 1926763 Thamos Viktor Uros Champion Mira Fonsén EX1 CACIB
Velvetdamour Alesandro (ABY a) x Thamos Aida (ABY n)
251 ABY o FI SK LO 2029877 Monkey Cat Chili Ollie Firestar Uros Avoin Tatyana Moraru-Puranen EX1 CAC NOM
Monkey Cat Jackson (ABY o) x Monkey Cat Ariel (ABY n)
252 ABY o FI SK LO 2029232 FI*Redcheetah's Unelma Naaras Pennut 4-7 kk Tatyana Moraru-Puranen EX1
(N) Tejas Kito (ABY n) x FI*Redcheetah's Diana (ABY n)
253 ABY o FI SK LO 1405588 FI*Redcheetah's Ruusu Naaras Supreme Premior Tatyana Moraru-Puranen KM
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Redcheetah's Aurora (ABY o)
254 ABY p FI SRK LO 42735 FI*Kawaii Junko Naaras Supreme Premior Tatyana Moraru-Puranen KM
FI*Kawaii Haiku (ABY o) x FIN*Kawaii Egao (ABY n)
254 ABY p FI SRK LO 42735 FI*Kawaii Junko Naaras Veteraani Marjatta Koskenkangas 2
FI*Kawaii Haiku (ABY o) x FIN*Kawaii Egao (ABY n)
255 ABY os FI SK LO 1923291 FI*Taiga-Kissat Hopea Elsa Naaras Avoin Sara Ojaniemi EX1 CAC
S*Saivokattens Hopea Tapani (ABY ps) x S*Saivokattens Kuunsäde (ABY ns)
256 BAL c 21 FI SK LO 1925134 FI*Frostnight's Disciple Of The Sun Uros Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
FI*Mummeli Queeninho Emilio (BAL c) x FI*Frostnight's Romance With Darkness (OSH b 24)
257 CRX I / CRX b FI SK LO 1924268 FI*Framillan Sugar Sprinkles Naaras Avoin Tatyana Moraru-Puranen EX1 CAC
FI*Framillan Uula (CRX n 03) x FI*Framillan Mi Amore Cadenza (CRX n 03)
258 CRX I / CRX o FI SK LO 1717294 FI*Claypond's Farceur Uros Grand International Premior Tatyana Moraru-Puranen EX1 CAPS
Cookie's Story Lover of Claypond's (CRX b) x Lelithe des Nesmes (CRX b 24)
259 CRX II / CRX b 02 64 FI SK LO 1926373 FI*Merivirran Excellent Mischa Naaras Champion Tatyana Moraru-Puranen EX1 CACIB
FI*Gaala-Star Ivori (CRX n 09 33) x Bounty Magic Rivendell (CRX n 02)
260 CRX II / CRX a 03 FI SK LO 2027582 FI*Merivirran Gugi Blues-boy Uros Kastraatti Tatyana Moraru-Puranen EX1 CAP
FI*Riverside-eye's Bogey Boy (CRX n 01) x FI*Merivirran Chili-Bili (CRX h 03)
261 CRX II / CRX c 03 FI SK LO 2027556 FI*Framillan Nuttu-Lyydia Naaras Avoin Tatyana Moraru-Puranen EX1 CAC BIV NOM
FI*Framillan Lando Calrissian (CRX n 33) x FI*Framillan Highway Unicorn (CRX a 03 24)
263 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 2029875 Landrin CorBri Uros Nuoret 7-10 kk Tatyana Moraru-Puranen EX1 NOM BIS
Camelot CorBri (CRX n 03) x Favourite Wave Glafira CorBri (CRX n 03)
264 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 1402700 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet Uros Supreme Premior Tatyana Moraru-Puranen KM BIV NOM BIS
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Piupaws Song of Sekhmet (CRX n 01 21)
265 CRX II / CRX b 03 FI SK LO 1404553 FI*Framillan Oh, I'm Your superstar Naaras Kastraatti Tatyana Moraru-Puranen EX1 CAP
Mr.Cowcat Night & Day*PL (CRX n 02) x FI*Framillan Good&Plenty (CRX a 24)
266 CRX III / CRX d 24 FI SK LO 2027472 FI*Piupaws Duracell's Pizzicato Uros Kastraatti Mira Fonsén EX1 CAP
FI*Piupaws Diptera (CRX n 24) x FI*Piupaws Gum in My Hair (CRX f 03)
267 CRX III / CRX e FI SK LO 1926904 FI*Sirpaleen Ninetto Davoli Uros Avoin Mira Fonsén Abs
FI*Saca's Radiant Snow Whirls (CRX n 33) x FI*Saca's Comtesse de la Crème (CRX e)
268 CRX III / CRX g FI SK LO 1926903 FI*Sirpaleen Marlene Dietrich Naaras Avoin Mira Fonsén Abs
FI*Saca's Radiant Snow Whirls (CRX n 33) x FI*Saca's Comtesse de la Crème (CRX e)
269 CRX IV / CRX d 03 FI SK LO 2027581 FI*Merivirran Gusse Gekkonen Uros Kastraatti Mira Fonsén EX1 CAP
FI*Riverside-eye's Bogey Boy (CRX n 01) x FI*Merivirran Chili-Bili (CRX h 03)
270 CRX IV / CRX f 03 FI SK LO 1924519 FI*Autiotalon Minttu Naaras Avoin Mira Fonsén EX2
EE*Solaris Planet Irs (CRX w) x FI*VippeCat Belinda nine2015 (CRX g 33)
272 CRX V / CRX ns 24 FI SK LO 1924742 FI*Piupaws Ansa Ikonen Naaras Champion Tatyana Moraru-Puranen EX1 CACIB
FI*Piupaws Donkey Kong (CRX ns) x FI*Piupaws Kardemumma (CRX f 24)
273 CRX V / CRX a 24 FI SRK LO 39886 FI*Framillan Good&Plenty Naaras Grand International Premior Tatyana Moraru-Puranen EX1 CAPS
FI*Huissin Pinsiön Paroni (CRX a 09 24) x FI*Framillan Calamitous rain (CRX b)
274 CRX V / CRX n 24 FI SK LO 1924740 FI*Piupaws Esa Pakarinen Uros Kastraatti Tatyana Moraru-Puranen Abs
FI*Piupaws Donkey Kong (CRX ns) x FI*Piupaws Kardemumma (CRX f 24)
275 CRX VI / CRX n 03 24 FI SK LO 1926094 FI*FunkyJam's Lots-o-Huggin Bear Uros Avoin Tatyana Moraru-Puranen EX1 CAC
S*Spotless Zane (CRX n 03 21 33) x FI*FunkyJam's Mary Read (CRX n)
276 CRX VI / CRX n 09 24 FI SK LO 2028202 FI*FunkyJam's Ninni Novgorod Naaras Nuoret 7-10 kk Tatyana Moraru-Puranen Abs
FI*Framillan Lando Calrissian (CRX n 33) x FI*FunkyJam's Ame no Uzumi (CRX f 03 24)
277 CRX VI / CRX n 01 21 64 FI SRK LO 40130 FI*Piupaws Song of Sekhmet Naaras International Premior Tatyana Moraru-Puranen EX1 CAGPIB
FI*Piupaws I'llBeTheForYou (CRX n 02 33) x FI*Piupaws Cyborg of Sekhmet (CRX a 03 24)
277 CRX VI / CRX n 01 21 64 FI SRK LO 40130 FI*Piupaws Song of Sekhmet Naaras Veteraani Marjatta Koskenkangas 3
FI*Piupaws I'llBeTheForYou (CRX n 02 33) x FI*Piupaws Cyborg of Sekhmet (CRX a 03 24)
278 CRX VII / CRX n 21 33 FI SK LO 2027557 FI*Framillan Paju-Peppiina Naaras Avoin Sara Ojaniemi EX1 CAC NOM
FI*Framillan Lando Calrissian (CRX n 33) x FI*Framillan Highway Unicorn (CRX a 03 24)
279 CRX IX / CRX w 61 FI SK LO 1925701 FI*KittyLady's Terkel in Trouble Uros Avoin Mira Fonsén Abs
FI*Sirpaleen Caspian Apollon (CRX d) x FI*KittyLady's Happiness Of The Katakuris (CRX w)
280 DRX I / DRX a FI SRK LO 36563 FI*Åbodas Mai Naaras Supreme Champion Tatyana Moraru-Puranen KM BIV
S*Fiddlestix Once Ogima (DRX a) x S*Fiddlestix Femme Fatale (DRX a)
280 DRX I / DRX a FI SRK LO 36563 FI*Åbodas Mai Naaras Veteraani Marjatta Koskenkangas 4
S*Fiddlestix Once Ogima (DRX a) x S*Fiddlestix Femme Fatale (DRX a)
281 DRX I / DRX n FI SK LO 1923437 FI*Avariel Riolu Uros Avoin Tatyana Moraru-Puranen EX1 CAC
FI*Mirexin Martin (DRX n 21 33) x FI*Avariel Minois (DRX a)
282 DRX I / DRX n FI SK RX 1925902 FI*Åbodas Amira Naaras Champion Tatyana Moraru-Puranen EX1 CACIB
FI*Åbodas Mochi (DRX n) x FI*Åbodas Mai (DRX a)
283 DRX III / DRX f 23 FI SK LO 1926882 FI*Berry's Juicy Judy Naaras Kastraatti Sara Ojaniemi EX1 CAP NOM
FI*Åbodas Jönsse (DRX n 25) x (N) Santala's Aia (DRX f)
284 DRX III / DRX f FI SK LO 1925965 FI*Mirexin Unelma Naaras Avoin Sara Ojaniemi EX1 CAC
FI*Mirexin Sisu (DRX ns 23) x Iskra's Ilona (DRX f)
285 DRX IV / DRX f 03 24 EE*Thekla Bona Rex Naaras Avoin Sara Ojaniemi Abs
Elfe Feerique Steven (DRX a 09 23) x Elfe Feerique Nikita (DRX f 09)
286 DRX V / DRX n 22 FI SK LO 2029211 FI*Bravefellow KatriHelena Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1 NOM
FI*Bravefellow Roopert (DRX n 21 32) x FI*Bravefellow Peggy (DRX n 22)
287 DRX V / DRX n 24 FI SK LO 1923703 SE*Recce Pod Sherian Grace Cadoria Naaras Grand International Premior Mira Fonsén EX1 CAPS
Sylwester Happymiau*PL (DRX n 24) x SE*Recce Pod NUSANTARA Super Puma (DRX n 24)
288 DRX V / DRX a 24 FI SK LO 2027593 SE*Recce Pod Super Zajtjik Uros Grand International Premior Mira Fonsén EX1 CAPS NOM
Sylwester Happymiau*PL (DRX n 24) x SE*Recce Pod NUSANTARA Super Puma (DRX n 24)
289 DRX VI / DRX n 02 21 64 FI SK LO 1715477 FI*Pihlajan Tikru Naaras Kastraatti Tatyana Moraru-Puranen EX1 CAP
FI*Pihlajan Felix-Ferdinand (DRX n 03 24) x FI*Pihlajan Nanetta (DRX f 09 23)
289 DRX VI / DRX n 03 23 FI SK LO 1715477 FI*Pihlajan Tikru Naaras Määrittely Sara Ojaniemi DRX n 02 21 64
FI*Pihlajan Felix-Ferdinand (DRX n 03 24) x FI*Pihlajan Nanetta (DRX f 09 23)
290 DRX VII / DRX n 21 33 FI SK LO 1923436 FI*Avariel Rockruff Uros Champion Tatyana Moraru-Puranen EX1 CACIB
FI*Mirexin Martin (DRX n 21 33) x FI*Avariel Minois (DRX a)
291 DRX VII / DRX n 32 FI SK LO 1820158 FI*Tomorrowland Fluffy Frida Naaras Määrittely Sara Ojaniemi DRX n 33
FI*Tomorrowland Bold Benito (DRX n 32) x Bianca Gaspari Catline*PL (DRX fs 23)
291 DRX VII / DRX n 33 FI SK LO 1820158 FI*Tomorrowland Fluffy Frida Naaras Avoin Tatyana Moraru-Puranen EX1 CAC
FI*Tomorrowland Bold Benito (DRX n 32) x Bianca Gaspari Catline*PL (DRX fs 23)
292 OSH n FI SK LO 1716094 FI*BlackDevil's The Sound Of Silence Uros Supreme Champion Kristiina Rautio Abs
FI*BlackDevil's RedBull (OSH d 24) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
292 OSH n FI SK LO 1716094 FI*BlackDevil's The Sound Of Silence Uros Siitos
FI*BlackDevil's RedBull (OSH d 24) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
293 OSH n FI SK LO 1820330 FI*BlackDevil's Luxury SugarDaddy Uros Grand International Champion Kristiina Rautio EX1 CACS
HU*Okonor Teavaj-of-BlackDevil (OSH e) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
294 OSH n FI SK LO 1926002 FI*BlackDevil's Only God Can Judge Me Uros Avoin Kristiina Rautio Abs
FI*BlackDevil's The Sound Of Silence (OSH n) x FI*JellonCats Carmen (OSH a)
295 OSH a FI SK RX 1717865 FI*JellonCats Carmen Naaras International Champion Kristiina Rautio Abs
Aragorn LadaMaria, CZ (OSH b 24) x Durrdana's Black Betty (OSH n)
295 OSH a FI SK RX 1717865 FI*JellonCats Carmen Naaras Siitos
Aragorn LadaMaria, CZ (OSH b 24) x Durrdana's Black Betty (OSH n)
296 OSH a FI SK LO 1926005 FI*BlackDevil's Extreme Ruthless Lucifer Uros Avoin Kristiina Rautio Abs
FI*BlackDevil's The Sound Of Silence (OSH n) x FI*JellonCats Carmen (OSH a)
297 OSH a FI SK LO 1926004 FI*BlackDevil's HardCore TroubleMaker Uros Avoin Kristiina Rautio Abs
FI*BlackDevil's The Sound Of Silence (OSH n) x FI*JellonCats Carmen (OSH a)
298 OSH f FI SK RX 1924683 Venetta-Holly Rahat-Lukum Naaras Avoin Kristiina Rautio Abs
Freddie-Wint Rahat-Lukum (OSH n) x Holly-Zu Rahat-Lukum (OSH f 03)
299 OSH h FI SK LO 1613662 FI*BlackDevil's Mystic Always & Forever Naaras Supreme Champion Kristiina Rautio Abs
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*Birregin Juniper (OSH h)
300 OSH n 22 FI SK LO 2029331 FI*Chellamanis Pip Uros Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio Abs
Apocalyptica Don Pasquale (OSH n 03) x Apocalyptica Fairytale (OSH n 24)
301 OSH n 24 FI SK LO 1507019 Oralee Hidalgo Uros Veteraani Marjatta Koskenkangas 2
Oralee you touch my Heart, JW (OSH b 24) x Felitan Austine (OSH ns 24)
302 OSH b 24 FI SK LO 1821947 Hermes v. Imporio A Uros Premior Kristiina Rautio EX1 CAPIB NOM
Mario Barry (SIA c 21) x Evolet v. Imporio A (OSH f 03)
303 OSH f 24 FI SRK LO 1300744 (N)Manhunter's Check Me Out Naaras Supreme Champion Kristiina Rautio Abs
DK*Piltoft's Mr. Tambourine Man (OSH d 24) x Bestcats Incredible Illusion (OSH fs)
303 OSH f 24 FI SRK LO 1300744 (N)Manhunter's Check Me Out Naaras Veteraani Marjatta Koskenkangas Abs
DK*Piltoft's Mr. Tambourine Man (OSH d 24) x Bestcats Incredible Illusion (OSH fs)
304 OSH n 03 FI SK LO 2027180 Matylda Perly Orientu*PL Naaras Avoin Kristiina Rautio Abs
Apocalyptica Apollo (OSH n 03) x Yasmine Perly Orientu*PL (SIA b)
305 OSH b 03 FI SK RX 1926494 FI*Chellamanis Salvador Uros Avoin Kristiina Rautio Abs
Apocalyptica Don Pasquale (OSH n 03) x FI*Chellamanis Katniss (SIA n)
306 RUS FI SK LO 1718952 FI*Harmuan Aloisia Allegra Naaras Grand International Champion Tatyana Moraru-Puranen EX1 CACS BIV
Kind of Blue Buongiorno Amore (RUS ) x FI*Harmuan Belle Bärlein (RUS )
307 RUS FI SK LO 1924580 Katzenhof Urho Uros Kastraatti Tatyana Moraru-Puranen EX1 CAP
Vayun Ufne Koty*PL (RUS ) x Katzenhof Lily ofthe Valley (RUS )
308 RUS GR* Silverine Mizuki Naaras Champion Tatyana Moraru-Puranen Abs
Silverine Stardust of Russicatblue (RUS ) x RS*Russiblue Clair de Lune of Silverine (RUS )
309 RUS FI SK LO 1820772 FI*Rusalka Margarita Naaras Avoin Tatyana Moraru-Puranen EX1 CAC
Romeo v.d. Laurentziburg (RUS ) x FI*Hana-Bi Hansa (RUS )
310 RUS FI SK LO 2028231 FI*Harmuan Kaunis Kaneli Naaras Pennut 4-7 kk Tatyana Moraru-Puranen EX2
N'Tauriel White ALWinBest (RUS ) x FI*Harmuan Aloisia Allegra (RUS )
311 RUS FI SK LO 2028232 FI*Harmuan Kaunis Kardemumma Naaras Pennut 4-7 kk Tatyana Moraru-Puranen EX3
N'Tauriel White ALWinBest (RUS ) x FI*Harmuan Aloisia Allegra (RUS )
312 RUS FI SK LO 2030537 Katzenhof Elena Gilbert Naaras Pennut 4-7 kk Tatyana Moraru-Puranen EX1 NOM BIS
N'Tauriel White ALWinBest (RUS ) x FI*Lolcat's Lady Mary Crawley (RUS )
313 RUS FI SK LO 1718954 FI*Harmuan Arturo Allegro Uros International Premior Tatyana Moraru-Puranen EX1 CAGPIB
Kind of Blue Buongiorno Amore (RUS ) x FI*Harmuan Belle Bärlein (RUS )
314 RUS FI SK LO 1718089 FI*Janatuisen Sandrino Il Vivace Uros International Premior Tatyana Moraru-Puranen EX2
Kind of Blue Buongiorno Amore (RUS ) x Habeebas Gracious Georgina (RUS )
315 RUS FI SK LO 1822815 FI*Harmuan Tauno Tomera Uros Premior Tatyana Moraru-Puranen EX1 CAPIB
FI*Janatuisen Maurizio Il Meraviglioso (RUS ) x FI*Harmuan Luna Lellukka (RUS )
316 RUS FI SK LO 1924216 FI*Lolcat's Bart Simpson Uros Kastraatti Tatyana Moraru-Puranen Abs
Vayun Ufne Koty*PL (RUS ) x FI*Lolcat's Jane Banks (RUS )
317 RUS FI SK LO 1718843 FI*Zarin Leonard Uros Kastraatti Tatyana Moraru-Puranen Abs
Betram of Silver Gloss (RUS ) x FI*Zarin Kyomi (RUS )
318 RUS FI SRK LO 41751 FI*Harmuan Belle Bärlein Naaras Kastraatti Tatyana Moraru-Puranen EX1 CAP BIV NOM
Blue-Bogomil v. Salzbachtal (RUS ) x FI*Harmuan Moria Mussukka (RUS )
319 RUS FI SK LO 1611845 FI*Harmuan Luna Lellukka Naaras Kastraatti Tatyana Moraru-Puranen EX2
FI*Lolcat's Leo Wyatt (RUS ) x FI*Harmuan Nessa Nallukka (RUS )
320 SIA n FI SK LO 1822718 FI*Selcouth Cat of Kindness Uros International Champion Kristiina Rautio EX1 CAGCIB NOM
FI*Deraza Inside Job (SIA b) x FI*Twist-Tiramisun Zeta (SIA a)
321 SIA n FI SK RX 1926754 FI*Twist-Tiramisun Jenny La Purrrist Naaras Champion Kristiina Rautio Abs
Whalleybush Most Wanted (SIA n) x FI*Kurosawa Femme Fatale (SIA n)
322 SIA n FI SK RX 1926497 FI*Chellamanis Frida Naaras Avoin Kristiina Rautio Abs
Apocalyptica Don Pasquale (OSH n 03) x FI*Chellamanis Katniss (SIA n)
323 SIA a 21 FI SK LO 2027207 FI*BlackDevil's Shadows Of The Past Uros Avoin Kristiina Rautio Abs
Apocalyptica Giuseppe Verdi (OSH a 24) x FI*BlackDevil's Dark Schakaliina (OSH f)
324 SIA f 21 FI SK LO 2028611 FI*Chellamanis Carmela Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio Abs
FI*Chellamanis Giovanni (OSH d 24) x FI*Chellamanis Bianca (OSH b)
325 SOM n FI SK LO 1923846 FI*Amajan Svilda Sperandea Naaras International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB
Ferox Per Sé (SOM n) x FI*Amajan Neffi Nerea (SOM o)
326 SOM n FIN SRK RX 29135 FIN*Lamadegaan Aladdin Uros Supreme Premior Mira Fonsén KM
FIN*Kisompa's Cipriano (SOM n) x FIN*Alfajiri Maridadi (SOM n)
326 SOM n FIN SRK RX 29135 FIN*Lamadegaan Aladdin Uros Veteraani Marjatta Koskenkangas 1 NOM
FIN*Kisompa's Cipriano (SOM n) x FIN*Alfajiri Maridadi (SOM n)
327 SOM n FI SK LO 1819577 FI*Lamadegaan Fine By Me Naaras Supreme Premior Mira Fonsén KM BIV
(N)Villkattens Wilmer (SOM n) x FI*Kisompa's Kandelioússa (SOM n)
328 SOM n FI SK LO 1819580 FI*Lamadegaan Festival Star Uros Grand International Premior Mira Fonsén EX1 CAPS
(N)Villkattens Wilmer (SOM n) x FI*Kisompa's Kandelioússa (SOM n)
329 SOM n FI SK LO 1718958 FI*Amajan Prozio Prospero Uros International Premior Mira Fonsén EX1 CAGPIB
FI*Amajan Norton Norberto (SOM o) x FI*Amajan Miura Mainarda (ABY n)
330 SOM o FI SK LO 1612694 FI*Amajan Norton Norberto Uros Supreme Champion Mira Fonsén KM
ArunaGuban Geronimo (SOM o) x FI*Amajan eAmbra Eminente (SOM o)
330 SOM o FI SK LO 1612694 FI*Amajan Norton Norberto Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
ArunaGuban Geronimo (SOM o) x FI*Amajan eAmbra Eminente (SOM o)
331 SOM o FI SK LO 1718960 FI*Amajan Pon Preziosa Naaras Grand International Champion Mira Fonsén EX1 CACS BIV
FI*Amajan Norton Norberto (SOM o) x FI*Amajan Miura Mainarda (ABY n)
332 SOM o FI SK LO 1923847 FI*Amajan Serenissima Serafina Naaras International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB
Ferox Per Sé (SOM n) x FI*Amajan Neffi Nerea (SOM o)
333 SOM o FI SK LO 1819184 FI*SunnyPace Juglans Uros Supreme Premior Mira Fonsén KM
FI*SunnyPace Galega (SOM o) x FI*SunnyPace Emilia javanica (ABY n)
334 SOM o FI SK LO 1820563 FI*Amajan Remo Remberto Uros International Premior Mira Fonsén EX1 CAGPIB BIV
Marica Soft Black Master Yuma (SOM n) x FI*Amajan Leela Lazzarella (SOM o)
335 SOM o FI SK LO 1926699 FI*Amajan Thurrrmur Thorium Uros Premior Mira Fonsén EX1 CAPIB
FI*Amajan Norton Norberto (SOM o) x FI*Amajan Leela Lazzarella (SOM o)
336 SPH IV / SPH h 02 62 FI SK LO 2028279 FI*Hebblas Chocolate Chip Naaras Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1
FI*Hebblas Xanthus (SPH n 09) x Murashoff Aurora Borealis (SPH f 03 32)
337 SPH V / SPH n 03 32 FI SK RX 1717798 FI*Hobbitqueen's Lexi Naaras Grand International Champion Mira Fonsén EX2
Bare Essentials XX Nathaniel (SPH n 03) x FI*Hobbitqueen's Missy E. (SPH n 31)
338 SPH V / SPH f 03 32 FI SK LO 1924538 Murashoff Aurora Borealis Naaras Grand International Champion Mira Fonsén EX1 CACS BIV
RedAngel Sex-Tux Pompeius (SPH a 03) x Goliaf Ice Red (SPH d 03 32)
339 SPH V / SPH n 32 FI SK LO 1924259 FI*Åbodas Tilli Naaras Avoin Mira Fonsén EX1 CAC
Amoresfinge Donato (SPH w) x FI*Eipril Rosalie (SPH n 09)
340 SPH V / SPH f 02 33 FI SK RX 2028145 FI*Hobbitqueen's 1st Lady Naaras Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1
FI*Hobbitqueen's Sirius (SPH d 03 32) x FI*Hobbitqueen's Lexi (SPH n 03 32)
341 SPH V / SPH n 32 FI SK LO 2029304 FI*Fairygold's Amos Alonso Uros Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1
FI*Fairygold's Viljami King of Midnight Sun (SPH a) x Mercedes Marco, CZ (SPH n 32)
342 SPH V / SPH f 03 33 FI SK RX 1820270 FI*Hebblas Ximena Naaras Supreme Premior Mira Fonsén KM NOM BIS
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x Newans Melissa (SPH f 01)
343 SPH V / SPH f 02 21 33 FI SRK LO 42470 FI*Tutsi Buccellati Naaras Supreme Premior Mira Fonsén KM
FIN*Tutsi Miracle Misha (SPH d 21) x LV*Otomi Xaviera (SPH f 09 21)
343 SPH V / SPH f 02 21 33 FI SRK LO 42470 FI*Tutsi Buccellati Naaras Veteraani Marjatta Koskenkangas 1 NOM BIS
FIN*Tutsi Miracle Misha (SPH d 21) x LV*Otomi Xaviera (SPH f 09 21)
344 HCL Sepe Uros Kotikissat Kristiina Rautio 2
345 HCL Sulo Pekunpoika Uros Kotikissat Kristiina Rautio 3
346 HCL Kelmi Uros Kotikissat Kristiina Rautio 1 NOM BIS
346 HCL Kelmi Uros Veteraani Olga Komissarova 1 NOM BIS
347 HCL Turbo Naaras Kotikissat Kristiina Rautio 1 NOM
348 HCS Diamantia Uros Kotikissat Kristiina Rautio 1 NOM
349 HCS Kuurankukka Naaras Kotikissat Kristiina Rautio Abs
350 CRX IV / CRX f 03 24 FI SK LO 2027371 FI*Piupaws Catch Me If You Can Naaras Avoin Mira Fonsén EX1 CAC
FI*Piupaws Meowth of Sekhmet (CRX d 03 24) x FI*Piupaws Lara Croft (CRX n 23)
380 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Fonsén Mira ABY a, ABY n, CRX III, CRX IV, CRX IX, DRX V, SOM n, SOM o, SPH IV, SPH V 40
Komissarova Olga EXO f 24, EXO n 24, PER a, PER d 22, PER f 03 22, PER n, RAG a, RAG a 04, RAG e 04, RAG n 03, RAG n 03 21, RAG n 04, RAG n 21, SBI b, SBI b 21, SBI c, SBI n 21, VET 3, VET Kotikissat 39
Koskenkangas Marjatta EXO f, EXO n, EXO n 03 24, PER d, PER d 03, PER ns 24 62, RAG a 03, RAG n, SBI a, SBI a 21, SBI c 21, SBI d 21, SBI f, SBI g 21, SBI h, SBI n, VET 4 36
Moraru-Puranen Tatyana ABY o, ABY p, CRX I, CRX II, CRX V, CRX VI, DRX I, DRX VI, DRX VII, RUS 38
Ojaniemi Sara DRX VI (13c), DRX VII (13c), BEN n 24, BEN n 24 32, BUR n, EUR a 24, EUR es, EUR es 23, EUR f, EUR f 23, EUR g 23, EUR n, KBL I, KOR, OCI b 24, OCI bs 24, OCI o 24, ABY os, CRX VII, DRX III, DRX IV 36
Patrikainen Katja BEN n 22 32, BLH n, BSH b, BSH bs 33, BSH f, BSH g, BSH ns 11, BSH o, BUR b, BUR c, BUR d, BUR e, BUR f, BUR g, BUR h, EUR d, EUR d 22, EUR e 23, EUR f 24, EUR n 22, EUR ns 22, MAN 51-52, MAN 53, OCI as 24, SRL I, SRL IV 38
Rautio Kristiina MCO V (13c), BAL c 21, OSH a, OSH b 03, OSH b 24, OSH f, OSH f 24, OSH h, OSH n, OSH n 03, OSH n 22, SIA a 21, SIA f 21, SIA n, HCL, HCS, VET 1, VET 2 34
Sahlberg Carin ACS IV, MCO I, MCO V, MCO VIII, NEM II, SIB II, SIB III, SIB V, BSH a, BSH b 22, BSH n, EUR a 03, EUR f 22, EUR g 24, EUR n 24 36
Wikström Bjarne LPL X, MCO II, MCO IV, MCO IX, NFO II, NFO III, NFO IV, NFO V, NFO VIII, SIB I, SIB VI, SIB VII, TUA VII 34
Wilczek Anna ACL XI, ACS III, MCO III, MCO VI, MCO VII, NEM I, NFO IX, NFO VI, TUA IX 39
10 tuomaria