ERY-SYD 114. kansainvälinen kissanäyttely
Järjestävä yhdistys Eteläinen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 3.10.2020 Loppuu 3.10.2020
Ilmoittautuminen alkaa 4.8.2020 Ilmoittautuminen loppuu 4.9.2020
Yleisöaika alkaa 0:00 Yleisöaika loppuu 0:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 9:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 14:00
Arvostelut alkavat 10:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 22.9.2020
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Kyllä
Drive In -näyttely Kyllä Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 350  Näyttely on täynnä. Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut RUS BreedBIS kissoja vähintään 50
Tilinumero
Sähköposti show@ery-syd.net
Paikka Espoo
Toimihenkilöt
Näyttelypäällikkö / Show Manager Viivi Viuha, p. 040 338 0107, puheenjohtaja@ery-syd.net 
Näyttelysihteeri / Show Secretary Tarja Kudjoi, p. 040 741 4003, show@ery-syd.net 
Pääassistentti / Head Steward Marika Landen, p. 040 504 2592, mlanden@gmail.com 
Lisätietoja

Tervetuloa Drive in -näyttelyyn Vermoon! 
Lauantaina näyttelyssä venäjänsinisten erikoisnäyttely ja Breed BIS

Näyttelymaksut: 40 e/kissa/pvä, ERY-SYDin jäsenille 38 e/kissa/päivä. Suomen Venäjänsiniset ry:n jäsenille 2 euron alennus näyttelymaksusta. 
 
Näyttelymaksun voi maksaa leimakortilla 15.8.2020 asti. Korkeintaan 2 leimakorttia/omistaja/päivä. Myös vajaat leimakortit käyvät osasuorituksena. Leimakortti postitettava välittömästi ilmoittautumisen jälkeen näyttelysihteerille Tarja Kudjoi, Kummihovi D 31, 02460 Kantvik.
 
Painettu näyttelyluettelo on maksullinen (5 euroa). Luettelo sisältää molempien päivien näyttelyt. Sähköinen luettelo julkaistaan näyttelypäivänä internetissä. 
 
Näyttelyn virallinen kutsu: http://ery-syd.net/nayttelyt-tulossa-2/
Huomioithan, että ilmoittautumalla näyttelyyn hyväksyt näyttelyn poikkeukselliset toimintaohjeet, jotka löydät kutsusta.
 

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 81
2 118
3 82
4 140
Kotikissat 7
Yhteensä 428

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI SK LO 1719021 FI*Cherish's Rocket Uros Grand International Premior Anna Wilczek EX1 CAPS NOM
FI*Mimosan Le Boy (PER d) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
2 EXO f FI SK LO 1719018 FI*Cherish's Raspberry Naaras Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS
FI*Mimosan Le Boy (PER d) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
3 EXO f FI SK LO 2029134 FI*Ayser's Tina Turner Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
Shuturi's Black Label 4 Ayser (EXO n) x Ayser's Pokemon Go (EXO f)
4 EXO n 22 FI SK LO 2029268 FI*Ayser's Child In Time Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
Kis' Herbas Paco of Ayser (EXO n) x Ayser's Cosmopolitan Diva (EXO g 24)
5 EXO n 24 FI SRK LO 1302168 FI*Cherish's Nutmeg Naaras International Premior Bjarne Wikström EX1 CAGPIB
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
6 EXO f 24 FI SRK LO 87636 FI*Aamukasteen Cosmic Girl Naaras Supreme Premior Anna Wilczek KM
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Aamukasteen You are my (EXO n 24)
6 EXO f 24 FI SRK LO 87636 FI*Aamukasteen Cosmic Girl Naaras Veteraani Olga Komissarova 3
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Aamukasteen You are my (EXO n 24)
6 EXO f 24 FI SRK LO 87636 FI*Aamukasteen Cosmic Girl Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Aamukasteen You are my (EXO n 24)
7 EXO n 03 24 FI SK LO 1819857 FI*Jewelstory You Look Good Uros International Premior Bjarne Wikström EX1 CAGPIB NOM BIS
FI*Whispers Neville (PER n 03 24) x D'Eden Lover Luminosa of Jewelstory (EXO f 02 21)
8 EXO g 21 33 FI SK LO 2028417 FI*Ayser's Colors Of Space Naaras Nuoret 7-10 kk Anna Wilczek EX1
Ayser's Genius (EXO d 21 33) x Ayser's Wild Thing (EXO f 33)
9 PER n FI SK LO 2028677 FI*Timanfaya Diamond Rose Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1 NOM
FI*Timanfaya Heartbeat (PER a) x FI*Timanfaya Filled With Love (PER fs)
10 PER a FI SK LO 1507564 FI*Timanfaya Heartbeat Uros Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS NOM
FIN*Amabili's Blue Diamond (PER a) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
11 PER d FI SRK LO 86964 FI*Sabrimin Prince Uros International Premior Bjarne Wikström Abs
DK*Star Wars Mace Windu of Mandrake (PER n) x FIN*Sabrimin Mamma Mia! (PER d)
11 PER d FI SRK LO 86964 FI*Sabrimin Prince Uros Veteraani Olga Komissarova Abs
DK*Star Wars Mace Windu of Mandrake (PER n) x FIN*Sabrimin Mamma Mia! (PER d)
12 PER ds FI SK LO 1820989 FI*Kultaviiksen Robert Plant Uros Premior Bjarne Wikström EX1 CAPIB
FI*Kultaviiksen Don Juan (PER n) x Kuutsas Summer Storm (PER fs)
13 PER d 22 FI SK LO 2029265 FI*Ayser's Burn Uros Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1
Kis' Herbas Paco of Ayser (EXO n) x Ayser's Cosmopolitan Diva (EXO g 24)
14 PER ns 24 62 FI SK LO 1613430 FI*Timanfaya More Than Words Uros Grand International Champion Anna Wilczek EX1 CACS NOM BIS
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
15 PER ds 11 FI SK LO 1611254 FI*Kultaviiksen Poseidon Uros Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS
FI*Kultaviiksen Don Juan (PER n) x Kuutsas Summer Storm (PER fs)
16 PER n 03 FI SRK LO 1403157 Hiladoras Alejandro Uros Supreme Premior Bjarne Wikström KM
Jewel-Eyes Little Fighter (PER d 03) x FIN*Amysantti Money Spinner (PER n)
17 PER d 03 FI SK LO 1509359 Bafini Sweet Dancer Uros International Premior Bjarne Wikström EX1 CAGPIB
Dark Diamond Baccardi (PER d 03 22) x Esta Valley's Anna of Bafini, DM (PER f 03)
18 PER f 03 22 FI SK LO 1924707 FI*Jewelstory Temptation Naaras Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB NOM
My-Champagne Checkmate (EXO n 24) x FI*Jewelstory Heartbreaker (PER g 03)
19 RAG n FI SK LO 1717179 Gayaneh Oscillatoria oblivia Naaras Kastraatti Bjarne Wikström EX2
S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh (RAG n 04 21) x Gayaneh Gratia Illa (RAG a)
20 RAG n FI SK LO 2028630 FI*Maplehill's Millenium Girl Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Dollyblues Fill Your Heart (RAG n) x FI*Maplehill's Almond Kiss (RAG a)
21 RAG n FI SK LO 1925398 FI*Birrimirrin Sweet Pepper Uros Kastraatti Bjarne Wikström EX2
George Azure Eyes*PL (RAG n 04) x FI*Stardoll's Rapunzel (RAG n 04)
22 RAG n FI SK LO 1925218 Gayaneh Tintinnopsis tango Uros Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP
PL*Ragissa Winnetou (RAG a 04) x Gayaneh Pandorina puella (RAG n)
23 RAG n FI SK LO 1925217 Gayaneh Tipula tam-quam Naaras Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP BIV
PL*Ragissa Winnetou (RAG a 04) x Gayaneh Pandorina puella (RAG n)
24 RAG a FI SK LO 1821435 FI*Maplehill's Almond Kiss Naaras Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS
FI*Maplehill's Stardust For Dreams (RAG n) x Dollyfella Vive Le Rock (RAG a)
25 RAG a FI SK LO 1923820 FI*Satinante's Bluebird Xara Florinna Naaras International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB
FI*Ragtail Kimi Konstantino (RAG a 03) x FI*Satinante's SweetHeart Ali Jennifer (RAG a 04)
26 RAG n 21 FI SRK LO 41975 Gayaneh Gaudeamus Igitur Uros International Premior Anna Wilczek EX1 CAGPIB
FI*Hakalan Herra Tossavainen (RAG n) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
26 RAG n 21 FI SRK LO 41975 Gayaneh Gaudeamus Igitur Uros Veteraani Olga Komissarova Abs
FI*Hakalan Herra Tossavainen (RAG n) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
27 RAG n 03 FI SK LO 1926889 Gayaneh Unio una Naaras Avoin Anna Wilczek Abs
George Azure Eyes*PL (RAG n 04) x FI*Stardoll's Poptart (RAG a 03)
28 RAG n 03 FI SK LO 1926279 Rosalie Fiorente, CZ Naaras Avoin Anna Wilczek EX1 CAC
USAPurrs Keenan (RAG n 03) x Gracelyn Fiorente, CZ (RAG n 04)
29 RAG n 04 FI SK LO 1820516 George Azure Eyes*PL Uros Supreme Champion Anna Wilczek KM
RU*Eria Proa Oscar (RAG n 03) x Bakalia Przytulanka*PL (RAG n 04)
29 RAG n 04 FI SK LO 1820516 George Azure Eyes*PL Uros Siitos
RU*Eria Proa Oscar (RAG n 03) x Bakalia Przytulanka*PL (RAG n 04)
30 RAG n 04 FI SK LO 1924249 FI*Maplehill's Madame Myself Naaras International Champion Anna Wilczek Abs
FI*Maplehill's Stardust For Dreams (RAG n) x FI*Maplehill's Princess of Avalon (RAG a 03)
31 RAG n 04 FI SK LO 1925222 Gayaneh Thea tilia Naaras Avoin Anna Wilczek Abs
PL*Ragissa Winnetou (RAG a 04) x Gayaneh Pandorina puella (RAG n)
32 RAG n 04 FI SK LO 2029137 FI*Stardoll's Guardian of the Galaxy Uros Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1 NOM BIS
FI*Stardoll's Blue Galaxy (RAG a 04) x SE*CherryPop's Mew (RAG n 04)
33 RAG n 04 FI SK LO 1923254 Gayaneh Riparia regalis Uros Kastraatti Anna Wilczek EX1 CAP
PL*Ragissa Winnetou (RAG a 04) x Gayaneh Oscillatoria oblivia (RAG n)
34 RAG a 03 FI SK LO 2029001 FI*Colorstar's Veuve Clicquot Naaras Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1
FI*Sunrunner's Quinlan (RAG a 03) x FI*Colorstar's Hanna Baileys (RAG a)
35 RAG a 03 FI SK LO 1822976 FI*Midnightdolls I Believe In You Naaras International Premior Anna Wilczek EX1 CAGPIB
FI*Valkokullan Magnum (RAG n 03) x FI*Dollyblues You Are The Sunshine (RAG a 03)
36 RAG a 03 FI SK LO 2027352 FI*Neige-Cristal's Royal Glorious Sapphire Uros Kastraatti Anna Wilczek EX1 CAP
FI*Celestial's Nirvana (RAG n 03) x FI*RoyalRose's Bertha (RAG a 04)
37 RAG a 04 FI SK LO 1819529 PL*Ragissa Winnetou Uros International Champion Anna Wilczek EX1 CAGCIB BIV
ES*Malattodolls Treasure (RAG a 04) x PL*Ragissa Oceania (RAG n)
37 RAG a 04 FI SK LO 1819529 PL*Ragissa Winnetou Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
ES*Malattodolls Treasure (RAG a 04) x PL*Ragissa Oceania (RAG n)
38 RAG a 04 FI SK LO 2028448 Apple Blossom Milkyland*PL Naaras Champion Anna Wilczek EX2
RU*Eria Pro Macadamia Boy of Milkyland (RAG n 04 21) x Shila Koci Szarm*PL (RAG n)
39 RAG a 04 FI SK LO 1926888 Gayaneh Uberella arrabiata Naaras Champion Anna Wilczek EX1 CACIB
George Azure Eyes*PL (RAG n 04) x FI*Stardoll's Poptart (RAG a 03)
40 RAG e 04 FI SK LO 1611326 FI*Tammikatin Hunajanassu Uros Supreme Premior Anna Wilczek KM
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Tammikatin Baby Carrot (RAG f 04)
41 RAG n 03 21 FI SK LO 2028210 FI*Midnightdolls Catch The Wind Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
FI*AijaiCats Unique Uma (RAG a 03 21) x FI*Midnightdolls Cinnamon Girl (RAG n 03)
42 RAG n 03 21 FI SK LO 1715887 Gayaneh Mimulus macula Naaras Premior Bjarne Wikström EX1 CAPIB
S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh (RAG n 04 21) x Gayaneh Juno Primas (RAG a 04)
43 RAG n 04 21 FI SK LO 2027875 Gayaneh Vertigo vicinus Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1 NOM BIS
FI*Celestial's Here Until Forever (RAG d 03 21) x Gayaneh Navicula nix (RAG n 04 21)
44 RAG n 04 21 FI SK LO 1510047 Gayaneh Kellicottia igitur Uros Kastraatti Bjarne Wikström Abs
Gayaneh Gaudeamus Igitur (RAG n 21) x FI*Celestial's Most Wanted (RAG n 04)
45 RAG a 03 21 FI SK LO 1926480 S*Gunbertus Tellus Uros Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
Kayos Ancymony*PL (RAG a 03 21) x S*Heavenly Dolls Precious Amber (RAG n 04)
46 RAG a 04 21 FI SK LO 1923767 Gayaneh Scenedesmus sade Naaras Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP
PL*Ragissa Winnetou (RAG a 04) x Gayaneh Mimulus macula (RAG n 03 21)
47 SBI n FI SK LO 1821305 FI*Kattimäen Niila Onni Uros Grand International Champion Anna Wilczek EX1 CACS
FI*Harebell Nipsu (SBI a 21) x FI*Kattimäen Ninni-neiti (SBI n)
48 SBI n FI SK LO 1613296 FI*Nalle-Puhin Bed Of Roses Naaras Kastraatti Anna Wilczek Abs
FI*Chirybiry's Hug me (SBI n) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
49 SBI a FI SK LO 2029218 FI*ChiryNan's Darling Adele Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Pörrötassun Leijonakuningas (SBI a) x FI*Chirybiry's My Darling Nanni (SBI c)
50 SBI a FI SK LO 2029217 FI*ChiryNan's Darling Aurelia Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX2
FI*Pörrötassun Leijonakuningas (SBI a) x FI*Chirybiry's My Darling Nanni (SBI c)
51 SBI b FI SK LO 1612199 FI*Chirybiry's My Darling Ipi Naaras Supreme Champion Anna Wilczek KM NOM BIS
FI*Ziazan Interstellar (SBI a) x FI*Chirybiry's U-la-laa (SBI b)
52 SBI b FI SRK LO 1300041 FI*Chirybiry's U-la-laa Naaras International Premior Anna Wilczek EX1 CAGPIB
FIN*Tamus Thunderbird (SBI c) x N*So Cute Charmelia (SBI n)
53 SBI b FI SK LO 1923944 FI*Clavinova Veronika Naaras Kastraatti Anna Wilczek EX1 CAP
FI*Kujakeikarin Öifrid (SBI c) x FI*Clavinova Xena (SBI b)
54 SBI c FI SK LO 1925630 FI*Nalle-Puhin Skyfall Uros Kastraatti Anna Wilczek Abs
FI*Kujakeikarin Öifrid (SBI c) x FI*Nalle-Puhin I Will Survive (SBI c 21)
55 SBI f FI SK LO 1925575 FI*BlueFairies Pink Sugar Lady Chibi Chibi Naaras Avoin Bjarne Wikström Abs
FI*Canth's Xanthus (SBI d 21) x FI*BlueFairies Fiona Isabell (SBI a)
56 SBI h FI SK LO 1717477 FI*Canth's Precious Darling Naaras Supreme Premior Bjarne Wikström KM
FI*Harebell Isfahan Wonder (SBI d) x FI*Chirybiry's My Darling Ipi (SBI b)
57 SBI n 21 FI SK RX 2028451 S*Walk on Top Zid Zan Zarzio Uros Avoin Anna Wilczek EX1 CAC
S*Walk on Top Without You (SBI n 21) x S*Ma'ha Gita Golden Delicious (SBI n)
58 SBI n 21 FI SRK LO 1300750 FI*Canth's Xenia Naaras Supreme Premior Anna Wilczek KM
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
58 SBI n 21 FI SRK LO 1300750 FI*Canth's Xenia Naaras Veteraani Olga Komissarova 4
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
59 SBI n 21 FIN SRK LO 78743 FIN*Mion Piona Naaras Supreme Premior Anna Wilczek KM NOM
FIN*Anemon's Antonio (SBI a) x FIN*Mion Melej (SBI n 21)
59 SBI n 21 FIN SRK LO 78743 FIN*Mion Piona Naaras Veteraani Olga Komissarova 2
FIN*Anemon's Antonio (SBI a) x FIN*Mion Melej (SBI n 21)
60 SBI a 21 FI SK LO 1404603 FI*Shonamei's Lady La Luna Naaras International Premior Bjarne Wikström EX1 CAGPIB
FI*Vongoivan Geo (SBI n 21) x FI*Shonamei's Golden Sunset (SBI b)
61 SBI b 21 FI SRK LO 1302055 Shapur Angel Naaras Supreme Premior Bjarne Wikström KM NOM BIS
(N) Sobell Funny Honey (SBI b) x Shapur Greatest Love of all (SBI b 21)
61 SBI b 21 FI SRK LO 1302055 Shapur Angel Naaras Veteraani Olga Komissarova 1 NOM BIS
(N) Sobell Funny Honey (SBI b) x Shapur Greatest Love of all (SBI b 21)
62 SBI c 21 FI SK LO 1925631 FI*Nalle-Puhin Set Fire To The Rain Naaras Champion Bjarne Wikström Abs
FI*Kujakeikarin Öifrid (SBI c) x FI*Nalle-Puhin I Will Survive (SBI c 21)
63 SBI g 21 FI SK LO 1925041 FI*Annmark Mirine Naaras Avoin Anna Wilczek EX1 CAC
Demian Rasputin (SBI e 21) x S*Gulledej's Minerva (SBI a 21)
64 SBI g 21 FI SK LO 2029031 FI*Suvirannan Adalmiina Naaras Pennut 4-7 kk Anna Wilczek EX1
FI*Rais-Kis Too Hot (SBI e) x FI*Nalle-Puhin I Will Survive (SBI c 21)
65 ACL XI / ACL e 03 21 33 FI SK RX 1925880 Sugar Curl Souffle' of Siriuksen Uros International Champion Kristiina Rautio EX1 CAGCIB
Sugar Curl Cinnamon (ACL d 24) x Tabbyorchird Elsa of Sugar Curl (ACL f 09 23)
66 ACL XI / ACL a 03 21 33 FI SK LO 2028127 FI*Siriuksen CharonCurl Uros Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1
Sugar Curl Souffle' of Siriuksen (ACL e 03 21 33) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
67 ACS III / ACS n 24 FI SK RX 1611723 FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl Uros Grand International Premior Kristiina Rautio EX1 CAPS NOM BIS
FI*Siriuksen ManzoniCurl (ACL n 22) x FIN*Siriuksen IdaCurl (ACS n 09 24)
68 ACS IV / ACS n 09 24 FIN SRK RX 75971 FIN*Siriuksen IdaCurl Naaras Grand International Premior Kristiina Rautio EX1 CAPS
FIN*Siriuksen BenjiCurl (ACS a 24) x FIN*Siriuksen XarletCurl (ACL n 22)
68 ACS IV / ACS n 09 24 FIN SRK RX 75971 FIN*Siriuksen IdaCurl Naaras Veteraani Anna Wilczek 1 NOM BIS
FIN*Siriuksen BenjiCurl (ACS a 24) x FIN*Siriuksen XarletCurl (ACL n 22)
69 ACS V / ACS e 24 FIN SRK RX 82313 FIN*Trollin Hanno Uros International Premior Kristiina Rautio EX1 CAGPIB
FIN*Siriuksen IiroCurl (ACS n 22) x Honeycurl Alisiya (ACS d 09 23)
69 ACS V / ACS e 24 FIN SRK RX 82313 FIN*Trollin Hanno Uros Veteraani Anna Wilczek 2
FIN*Siriuksen IiroCurl (ACS n 22) x Honeycurl Alisiya (ACS d 09 23)
70 ACS VII / ACS as 24 FI SK RX 1718369 FI*Trollin Kilu Uros Avoin Kristiina Rautio ACS a 24
FIN*Trollin Hanno (ACS e 24) x FI*Trollin Sarabi (ACS fs 21 33)
71 LPL X / LPL b 32 FI SK RX 2028736 FI*Aamuruskon Bamboo Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
SE*Believe inMagic Jaque Brel (LPL c 21 32) x S*Blå Katten Polly (LPL b 21 31)
72 MCO I / MCO n FI SK LO 1510612 FI*Rotcat Odessa Naaras Grand International Champion Kristiina Rautio EX1 CACS
DK*Amistia's Samson (MCO n 23) x FI*Rotcat Lilith (MCO ns 09)
73 MCO I / MCO n FI SK LO 2029159 EE*Luna EstBigCat Naaras Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
Hamingway from Tassel Magic (MCO n 22) x Barbie Silver (MCO ns 24)
74 MCO I / MCO n FI SK LO 1924139 PL*Ashabelle Niger Uros Premior Kristiina Rautio EX1 CAPIB
Luchsley's Steven Seagal (MCO as) x Therezia Sky Beyrouth, CZ (MCO f 22)
75 MCO II / MCO n 03 FI SK LO 1925274 FI*A'Dreams MC Caesar Uros Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
FI*A'Dreams MC Alexandr (MCO d 22) x FI*Mahtitassun MikäEttei? (MCO a 09)
76 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1717025 FI*Rotcat Sisy Naaras Grand International Champion Mira Fonsén EX1 CACS
Halvar vom Postsee (MCO n 23) x FI*Rotcat Nicita (MCO f 09 22)
77 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 2029476 DK Red Line's Arizona Uros Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1 BIV
Hypnose Family Stars (MCO d) x DK Red Line's Belladonna (MCO f 23)
78 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 2028261 FI*Rotcat Zene Uros Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX2
Wackymoon Reinhardt (MCO w) x FI*Rotcat Sisy (MCO n 22)
79 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1718403 FI*Escape's Little Sky Uros Supreme Premior Mira Fonsén KM
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
80 MCO III / MCO n 23 FI SK LO 1821566 FI*Chamberlain Orionis Alnitak Uros Supreme Premior Mira Fonsén KM BIV
FI*Chamberlain Yes I'm Ready (MCO n 09 22) x FI*Chamberlain Born To Be A Star (MCO g 23)
81 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1612124 FI*Mahtitassun GuumaGimma Naaras Kastraatti Mira Fonsén EX1 CAP
Olaf Junior Kaprysowo*PL (MCO n 22) x SE*Alice Springs Paddy Relly (MCO fs 09 22)
81 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1612124 FI*Mahtitassun GuumaGimma Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Olaf Junior Kaprysowo*PL (MCO n 22) x SE*Alice Springs Paddy Relly (MCO fs 09 22)
82 MCO III / MCO a 22 FI SK LO 1925666 FI*Rotcat Wiweca Naaras Määrittely Olga Komissarova MCO as 22
FI*Rotcat Nùria (MCO ns 09 22) x FI*Rotcat Hangover (MCO as 09 22)
82 MCO VII / MCO as 22 FI SK LO 1925666 FI*Rotcat Wiweca Naaras Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX1 CAP
FI*Rotcat Nùria (MCO ns 09 22) x FI*Rotcat Hangover (MCO as 09 22)
83 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1926945 FI*Rotcat Xonya Naaras Kastraatti Mira Fonsén EX2
Wackymoon Chaos (MCO ns 09) x FI*Mahtitassun GuumaGimma (MCO n 22)
84 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1718404 FI*Escape's Little Cedric Uros Supreme Champion Marjatta Koskenkangas KM NOM
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
85 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK RX 1819544 FI*Hemingway's Chief Crazy Bull Uros Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS
Allegiancelove Harley (MCO n 09 22) x FI*Hemingway's Chipara Sun (MCO f 22)
86 MCO IV / MCO n 09 25 FI SK LO 1923988 LV*BBMC Nitro Uros International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CAGCIB
RU*Unicum Salvador (MCO n 09 24) x Ascent Hanna (MCO n 25)
87 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 2027298 FI*Hemingway's Akachi Uros Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
Modesto's Mi Unico Sol (MCO e 22) x FI*Hemingway's Libbie Slow Bear (MCO n 09 22)
88 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1926944 FI*Rotcat XoXo Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX2
Wackymoon Chaos (MCO ns 09) x FI*Mahtitassun GuumaGimma (MCO n 22)
89 MCO IV / MCO n 09 23 FI SK LO 1926914 FI*Stout-hearted Lovely Lollipop Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
DK Red Line's Zorba (MCO n 09 22) x FI*Stout-hearted Xeraphina (MCO n 09 24)
90 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 2029643 FI*Stout-hearted Overture for Norma Jean Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1 BIV
LV*BBMC Nitro (MCO n 09 25) x FI*Stout-hearted Jewel of Jaipur (MCO f 02)
91 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1718935 Karamel Estate Pearls*RU Naaras International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAGPIB BIV
Fireworks Estate Pearls*RU (MCO ns 22) x Quirina Estate Pearls*RU (MCO n 03 24)
92 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1924378 FI*Goldenstream's Cowboy Uros Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPIB
FI*LovelyLife Up And Go Uula (MCO n 09 22) x FI*Goldenstream's Ultra Bra (MCO a 03 22)
93 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 2027299 FI*Hemingway's Khari Uros Kastraatti Marjatta Koskenkangas Abs
Modesto's Mi Unico Sol (MCO e 22) x FI*Hemingway's Libbie Slow Bear (MCO n 09 22)
94 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 2027252 FI*Rotcat Yaccy Uros Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX1 CAP
Tabula Rasa Eneas (MCO n 03) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
95 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 1715505 Katie Forest Pearl Naaras Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS
IT*Wild Whisper Ulysse (MCO d 22) x Zhozefina Stars Quality (MCO d)
96 MCO V / MCO d FI SK LO 1925105 Che Guevara Leonilacoon*RU Uros Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACIB
Merlin Leonilacoon*RU, DVM (MCO e 09) x IL*Coffeecoon's Xenija (MCO fs 09)
97 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 2028266 FI*Rotcat Dagda Uros Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1 BIV
Wackymoon Reinhardt (MCO w) x FI*Rotcat Unia (MCO f)
97 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 2028266 FI*Rotcat Dagda Uros Määrittely Olga Komissarova MCO d 22
Wackymoon Reinhardt (MCO w) x FI*Rotcat Unia (MCO f)
98 MCO V / MCO g 22 FI SK LO 2028537 FI*Hemingway's Leona Dreamcatcher Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*Hemingway's Coyopa (MCO n 09 22) x FI*Hemingway's Dana Scully (MCO d)
99 MCO VI / MCO f 09 24 FI SK LO 1923382 FI*Stout-hearted Her Royal Highness Meghan Naaras Champion Kristiina Rautio Abs
Velvet Goldmine Estate Pearls*RU (MCO n 22) x FI*Stout-hearted She Loves Me (MCO f 09 24)
100 MCO VI / MCO d 09 25 FI SK LO 2029644 FI*Stout-hearted O'Boy Dynamite Uros Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
LV*BBMC Nitro (MCO n 09 25) x FI*Stout-hearted Jewel of Jaipur (MCO f 02)
101 MCO VI / MCO f 09 24 FI SK LO 2029316 FI*Stout-hearted Nigella Colorata Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
Mainelynx Wapi (MCO ns 09) x FI*Stout-hearted Her Royal Highness Meghan (MCO f 09 24)
102 MCO VI / MCO f 03 24 FI SK LO 1613516 Rio Rita Estate Pearls*RU Naaras Supreme Premior Kristiina Rautio KM BIV
Dotcom Yabba Dabba Do (MCO n 09 22) x Marseillaise Estate Pearls*RU (MCO f 09 24)
103 MCO VI / MCO g 09 FI SRK LO 42953 FI*Rotcat Imbri Uros Kastraatti Kristiina Rautio EX1 CAP
Wackymoon Chaos (MCO ns 09) x FI*Rotcat Fumiko (MCO g 22)
103 MCO VI / MCO g 09 FI SRK LO 42953 FI*Rotcat Imbri Uros Veteraani Anna Wilczek 3
Wackymoon Chaos (MCO ns 09) x FI*Rotcat Fumiko (MCO g 22)
104 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 2027303 FI*Hemingway's Macanay Naaras Kastraatti Kristiina Rautio EX1 CAP
Modesto's Mi Unico Sol (MCO e 22) x FI*Hemingway's Libbie Slow Bear (MCO n 09 22)
105 MCO VII / MCO ns 25 FI SK LO 1923388 Yankee Cats Great Roxann Naaras Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACIB
Floh of Forster's Home (MCO n 25) x Yankee Cats Angel of Joy (MCO fs 11)
106 MCO VII / MCO ds 22 FI SK LO 1926476 FI*A'Dreams MC Dynamo Uros Avoin Marjatta Koskenkangas EX2
FI*Mostlycats Mr Milky Way (MCO e 22) x Katie Forest Pearl (MCO d 22)
107 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 1822730 FI*CapitalCats Xavier Uros Avoin Marjatta Koskenkangas Abs
S*Tassfarmen's Kevin (MCO n 22) x FI*Vuorensinen Vanessa (MCO ns)
108 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 1925093 FI*Rotcat Vertico Uros Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC BIV
FI*Rotcat Nùria (MCO ns 09 22) x FI*Mahtitassun GuumaGimma (MCO n 22)
109 MCO VII / MCO ds 22 FI SK LO 1926477 FI*A'Dreams MC Delilah Naaras Champion Marjatta Koskenkangas EX2
FI*Mostlycats Mr Milky Way (MCO e 22) x Katie Forest Pearl (MCO d 22)
110 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 1925094 FI*Rotcat Verna Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
FI*Rotcat Nùria (MCO ns 09 22) x FI*Mahtitassun GuumaGimma (MCO n 22)
111 MCO VII / MCO ns FI SK LO 2027701 FI*Hemingway's Agathodaemon Uros Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1
LV*BBMC Gabriel My Angel (MCO d 22) x FI*Hemingway's Itancan Pejuta (MCO ns 24)
112 MCO VII / MCO ns 22 FI SRK RX 1402651 FI*Rotcat Knight of Silver Uros Supreme Premior Marjatta Koskenkangas KM BIV NOM
FIN*Rotcat Chibbo (MCO ns 09 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
113 MCO VII / MCO as 22 FI SK LO 1614110 FI*Rotcat Quick Silver Uros Supreme Premior Marjatta Koskenkangas KM
FI*Rotcat Nùria (MCO ns 09 22) x FI*KattenHatten Amazing Grace (MCO fs 22)
114 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 1508079 FI*Rotcat Nùria Uros Supreme Champion Mira Fonsén KM
DK*Amistia's Untold Truth (MCO ds 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
114 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 1508079 FI*Rotcat Nùria Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
DK*Amistia's Untold Truth (MCO ds 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
115 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI SK LO 1923311 FI*Escape's Phoebe Naaras Grand International Champion Mira Fonsén EX1 CACS
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*Escape's Jennifer Lopez (MCO g 09 22)
116 MCO VIII / MCO ds 09 22 FI SK LO 1924455 FI*MaineQueen Centuries Naaras Avoin Mira Fonsén Abs
FI*MaineQueen Rock Me (MCO ds 03 22) x PL*Dark Age Euphoria (MCO f 22)
117 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI SK LO 2027256 FI*Rotcat Yade Naaras Avoin Mira Fonsén EX2
Tabula Rasa Eneas (MCO n 03) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
118 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK RX 91058 Spessarttigers Jule Naaras Avoin Mira Fonsén EX1 CAC BIV NOM
Lowstonecreek Ed Hardy (MCO ns 09 22) x Xantia of Forest Shadows (MCO f 09 22)
118 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK RX 91058 Spessarttigers Jule Naaras Veteraani Anna Wilczek 2
Lowstonecreek Ed Hardy (MCO ns 09 22) x Xantia of Forest Shadows (MCO f 09 22)
118 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK RX 91058 Spessarttigers Jule Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Lowstonecreek Ed Hardy (MCO ns 09 22) x Xantia of Forest Shadows (MCO f 09 22)
119 MCO VIII / MCO ns 09 FI SK LO 2028304 FI*Hemingway's Ying Yang Naaras Nuoret 7-10 kk Mira Fonsén EX1 NOM
Belushies Xulio (MCO ns 09) x Omkara Yahatzee (MCO f)
120 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 1507109 FI*Rotcat Meeco Uros Supreme Premior Mira Fonsén KM NOM
FI*Vuorensinen Ian (MCO ns 09 22) x FIN*Rotcat Didi (MCO ns 09 22)
121 MCO VIII / MCO ns 09 FI SRK RX 90952 Wackymoon Chaos Uros Kastraatti Mira Fonsén EX1 CAP
Lykken Haakon Den Gode PP (MCO ns 02) x Lykken Anne Knutsdotter PP (MCO a)
121 MCO VIII / MCO ns 09 FI SRK RX 90952 Wackymoon Chaos Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Lykken Haakon Den Gode PP (MCO ns 02) x Lykken Anne Knutsdotter PP (MCO a)
122 MCO IX / MCO w 62 FI SK LO 1612349 Wackymoon Reinhardt Uros Champion Marjatta Koskenkangas Abs
Wackymoon Leo Tolstoy PP (MCO w) x Wackymoon Honey Pie (MCO as)
122 MCO IX / MCO w 62 FI SK LO 1612349 Wackymoon Reinhardt Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Wackymoon Leo Tolstoy PP (MCO w) x Wackymoon Honey Pie (MCO as)
123 MCO IX / MCO w 64 FI SK LO 2028263 FI*Rotcat Zira Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1
Wackymoon Reinhardt (MCO w) x FI*Rotcat Sisy (MCO n 22)
124 MCO IX / MCO w 63 FI SK LO 1717997 FI*Rotcat Tomboy Of Finland Naaras Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX1 CAP
Wackymoon Reinhardt (MCO w) x FI*Rotcat Odessa (MCO n)
125 NEM I / NEM f FI SK LO 1819786 FI*NonServiam Butterfly Effect Naaras International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CAGCIB BIV
Samoel Erra Cherubino*PL (NEM d) x Kaplya Neva's Mystery (NEM n)
126 NEM I / NEM a 21 FI SK LO 1925089 FI*Bmy-Moumou Lulu La Bamba Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
FI*Knotberry's White Chocolate (NEM a 09 21) x FI*Pikku-Priin Bella-Gisella (NEM a 21)
127 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 2027783 FI*Pikku-Priin Karakallion Keisarinna Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1
Falco z Kociego Domu*PL (NEM n 21) x Astoria Snejnaya Zima (NEM g 21)
128 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 1923332 FI*Pikku-Priin Great Polka Uros International Champion Kristiina Rautio EX1 CAGCIB
FI*Pikku-Priin Charizard (NEM n 09 21) x Charinitha Perelka*PL (NEM a 09 21)
129 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 1926724 NO*CreamPuff's Hocus Pocus Uros Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
Klever Snejnaya Zima (NEM a 21) x Rika Nas od Królowych*PL (NEM ny 09 21)
130 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 1821098 FI*Carnin Ambrosian Astatine Naaras Kastraatti Kristiina Rautio EX1 CAP
Misty Dream Dusty Shadowhunter (NEM a 21) x FI*Eswood DJ Kitty (NEM n 09 21)
131 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 1819921 FI*Pikku-Priin Elite Queen Naaras Supreme Premior Kristiina Rautio KM
Falco z Kociego Domu*PL (NEM n 21) x FI*Pikku-Priin Adorable Venni (NEM n 03 21)
132 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1822395 FI*Siniidan Black Plum Naaras International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x (N)Migoto's Embla (NFO f 03 24)
133 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1927153 NO*Havstrilens Robyn Naaras Champion Mira Fonsén EX1 CACIB
NO*Haapsdatter's Christian Sinding (NFO n) x DK*Naturell's Sofie GasArm (NFO g 02 21)
134 NFO III / NFO n 22 FI SK LO 2027738 FI*WitSarin Alvi Uros Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1 NOM
FI*Tähtitassun Aleksanteri (NFO e 09 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
135 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1611094 FI*WitSarin Miranda Naaras Supreme Premior Mira Fonsén KM NOM BIS
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
136 NFO V / NFO d 24 FI SK LO 1820364 FI*Mourulan Angels Fall First Naaras International Champion Kristiina Rautio EX1 CAGCIB
FI*Louhelan Da Capo (NFO d 09 24) x FI*Harmaaturkin Essi (NFO f 09 24)
137 NFO V / NFO f FI SK LO 2027381 FI*InukChuck's Eclipse Naaras Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio Abs
FI*Haaveeni Balder (NFO d 03) x FI*InukChuck's Mary Winchester (NFO n 09)
138 NFO V / NFO f 24 FI SK LO 2028618 FI*Mourulan Slytherin Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio Abs
S*Kronängens Pikachu (NFO n 22) x FI*Mourulan Angels Fall First (NFO d 24)
139 NFO VI / NFO f 03 24 FI SK LO 1509948 (N)Migoto's Embla Naaras Supreme Champion Marjatta Koskenkangas Abs
S*Dalkullans Billy Bisquit (NFO d 09 24) x (N)Migoto's Sarah, DVM (NFO f 03 22)
140 NFO VI / NFO d 03 22 FI SK LO 1716680 FI*Neige-Cristal's Diorella Naaras Supreme Champion Marjatta Koskenkangas KM NOM
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
141 NFO VI / NFO f 03 24 FI SK LO 2027541 FI*Haaveeni Sahrami Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas Abs
FI*Siniidan Glacier Express (NFO n 01 21) x FI*Haaveeni Freija (NFO f 09 22)
142 NFO VI / NFO f 03 22 FI SK LO 2027735 FI*WitSarin Carmen Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1 BIV NOM BIS
FI*Tähtitassun Aleksanteri (NFO e 09 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
143 NFO VI / NFO d 09 22 FI SK LO 2029528 Yoshi z Krainy Asgardu*PL Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1 NOM
Omar z Krainy Asgardu*PL (NFO n 09 22) x S*Myselisia's Anastacia (NFO f 09 22)
144 NFO VI / NFO d 03 24 FI SK LO 1716110 FI*WitSarin Zastava Naaras International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAGPIB NOM
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x FI*Tähtitassun Sweet Adeline (NFO f 09 22)
145 NFO VIII / NFO ns 09 24 FI SK LO 1926310 FI*Siniidan Chicken Little Naaras Avoin Kristiina Rautio Abs
FI*Debals HuraaHuraa (NFO ns 24) x Ephelia Tierra Media*ES (NFO fs 09 22)
146 NFO VIII / NFO ns 09 FI SK LO 2029479 SE*Avivaz Mimer Uros Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1
SE*Lisselbacks Giovanni (NFO n 09 24) x DK*Dan-Queen Iris (NFO ns 09)
147 NFO VIII / NFO fs 09 22 FI SK LO 2029143 FI*Hopeahännän Villanelle Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
PL*Mrau Yori (NFO ns 09) x FI*Hopeahännän Satuprinsessa (NFO f 09 24)
148 NFO VIII / NFO fs 09 FI SK LO 1924297 FI*RockyHill's Peacepipe Of Flash Naaras Kastraatti Kristiina Rautio EX1 CAP
FI*Nalle-Puhin Super Trouper (NFO n 09 24) x SE*Lisselbacks Farah (NFO ds)
149 NFO IX / NFO w 64 FI SK LO 1925090 FI*Hopeahännän Valtteri Valontuoja Uros International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB NOM
PL*Mrau Yori (NFO ns 09) x FI*Hopeahännän Talvililja (NFO w)
150 SIB I / SIB a FI SK RX 1925439 FI*Keijumetsän Blue (Da Ba Dee) Naaras Avoin Kristiina Rautio Abs
Veresk Line*RU Nazar of Tavaloga (SIB n) x FI*Jäälinnan Alisa (SIB f)
151 SIB II / SIB n 03 FI SK LO 2027773 FI*SoulSibster's DeLorean Uros Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1
Willy Blue Chelsea*PL (NEM e 21) x FI*Cherrytail's Xenia (SIB fs 03)
152 SIB II / SIB n 09 FI SK LO 1718205 FI*Catillus Nightfall Quiche Uros International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAGPIB
FI*Amurin Otniel (SIB n 23) x FI*Catillus Magellan (SIB n 09)
153 SIB II / SIB n 09 FI SK RX 1405657 FI*Catillus Magellan Naaras Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX1 CAP
FI*Amante's Virtuoso (SIB n 03 23) x FI*Magnificat Quiana Siberian (SIB f 24)
154 SIB III / SIB ny 24 FI SRK RX 85434 FI*Amurin Ruufus Uros Supreme Champion Kristiina Rautio KM
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
154 SIB III / SIB ny 24 FI SRK RX 85434 FI*Amurin Ruufus Uros Veteraani Anna Wilczek 1
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
155 SIB III / SIB n 22 FI SK LO 1926704 FI*Amurin Berachiah Uros Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC BIV NOM BIS
Elisey Zaimka*UA (SIB n 09 24) x FI*Mintsuliinin Darianna (SIB fy 24)
156 SIB III / SIB n 22 FI SK LO 2028586 FI*Amurin Darling Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1
Elisey Zaimka*UA (SIB n 09 24) x FI*Amurin Tirsa (SIB ny 22)
157 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 1926701 FI*Amurin Benhanan Uros Avoin Mira Fonsén Abs
Elisey Zaimka*UA (SIB n 09 24) x FI*Mintsuliinin Darianna (SIB fy 24)
158 SIB V / SIB d 24 FI SK LO 1926702 FI*Amurin Barak Uros Avoin Kristiina Rautio Abs
Elisey Zaimka*UA (SIB n 09 24) x FI*Mintsuliinin Darianna (SIB fy 24)
159 SIB V / SIB f 22 FI SK RX 2029459 FI*Amurin Ephratah Naaras Pennut 4-7 kk Kristiina Rautio EX1 NOM BIS
FI*Raitamäen Benjamin (SIB n 09 24) x FI*Amurin Yessica (SIB f 03 24)
160 SIB VI / SIB f 09 24 FI SK LO 1925607 FI*Amurin Zila Naaras Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC NOM BIS
FI*Raitamäen Benjamin (SIB n 09 24) x FI*Balladin Buffy (SIB f 09 22)
161 SIB VII / SIB ns 24 FI SK LO 1717124 FI*Bmy-Moumou Coconut Rum Naaras Supreme Premior Kristiina Rautio KM NOM
Di Do Syberjon*PL (NEM ns 09 21) x FI*Cherrytail's Zorana (SIB gs 09 24)
162 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI SK LO 1925497 FI*Bmy-Moumou Indian Summer Naaras Avoin Kristiina Rautio EX1 CAC
FI*FeliMau Elvis (NEM as 09 21) x FI*Bmy-Moumou Molly Brown (SIB n 24)
163 TUA VI / TUA g 09 FI SRK RX 1403416 FI*Lumiris B'day Musipusi Naaras Kastraatti Kristiina Rautio Abs
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FI*Nazarlik Basarili (TUA e)
164 TUA IX / TUA w 61 FI SK LO 2028336 FI*Felesin Stevie Nicks Naaras Nuoret 7-10 kk Kristiina Rautio EX1
Mountain Trolls Dylan (TUA w) x FI*Felesin Nitte Valo (TUA f 09)
165 BEN n 24 S*Nordic Glow Twilight Naaras Pennut 4-7 kk Katja Patrikainen EX1
166 BEN n 24 FI SK RX 1611260 S*KungsgardenCats Ocean Treasure Uros Supreme Premior Katja Patrikainen KM
Absolutely My Own Private Idaho (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Blue Water Droplets (BEN n 24)
167 BEN n 22 32 FI SK LO 1614294 FI*Leokatin Nietos Uros Supreme Champion Tatyana Moraru-Puranen Abs
Guru Dude Dream (BEN n 24) x FI*Leokatin Lystikäs (BEN n 24)
168 BEN n 22 32 FI SK LO 1926809 FI*Leokatin Touho Tankero Uros Avoin Tatyana Moraru-Puranen Abs
FI*Leokatin Nietos (BEN n 22 32) x Only You des Griffes de Feu (BEN n 24 32)
169 BEN n 24 32 S*Nordic Glow StormTrooper Naaras Nuoret 7-10 kk Katja Patrikainen EX1 NOM
170 BEN n 24 32 FI SK RX 1924154 FI*RashelRose Diego Uros Kastraatti Katja Patrikainen Abs
Dimira Best's Vin Diesel/WC (BEN n 24 32) x FI*RashelRose Sansa Stark (BEN n 24 32)
171 BLH b FI SK LO 1821696 FI*Ullukan Fame Isn´t Everything Naaras Champion Tatyana Moraru-Puranen Abs
Kant of Baltic Breeze (BLH n) x FI*Duketin Justiina (BLH a)
172 BSH n FI SK LO 1926737 FI*Feronian Naava Uros Kastraatti Katja Patrikainen EX1 CAP
Belten`s Kosmos (BSH c) x FI*Feronian Madonna (BSH f)
173 BSH n FI SK LO 1926736 FI*Feronian Nectarine Naaras Champion Katja Patrikainen EX1 CACIB
Belten`s Kosmos (BSH c) x FI*Feronian Madonna (BSH f)
174 BSH a FI SK LO 1821740 FI*Ruusutarhan Viviana Naaras Grand International Champion Katja Patrikainen EX1 CACS NOM
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Ruusutarhan Piccola (BSH a)
175 BSH a FI SK LO 1821889 FI*Hyrinän Alva Naaras International Champion Katja Patrikainen EX1 CAGCIB
FI*Ruusutarhan Spumante (BSH c) x FI*Ikkalan Aurora (BSH a)
176 BSH a FI SK LO 1925487 FI*Hyrinän Bruce Uros Kastraatti Katja Patrikainen EX1 CAP
FI*Saranellan Nugetti (BSH e) x FI*Ikkalan Aurora (BSH a)
177 BSH b FI SK LO 1923986 Mauricijus Kates Akis*LT Uros Avoin Carin Sahlberg EX1 CAC
Perkunas van de Kraayenberg (BSH a) x Tara Diamond Regnum*RU (BSH o)
178 BSH b FI SK LO 2029235 FI*Hyrinän Desire Naaras Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX1
Tazzamore's Lotus (BSH a) x S*Glen Mores Yojo (BSH b)
179 BSH e FI SK LO 1926741 FI*Feronian Nut Uros Champion Katja Patrikainen EX1 CACIB
Belten`s Kosmos (BSH c) x FI*Feronian Madonna (BSH f)
180 BSH e FI SK LO 1926740 FI*Feronian Nightshade Uros Kastraatti Katja Patrikainen EX1 CAP
Belten`s Kosmos (BSH c) x FI*Feronian Madonna (BSH f)
181 BSH f FI SRK LO 36972 FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Supreme Premior Carin Sahlberg KM
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
181 BSH f FI SRK LO 36972 FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Veteraani Sara Ojaniemi 1 NOM BIS
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
182 BSH f FI SK LO 1716994 FI*Feronian Madonna Naaras Kastraatti Carin Sahlberg EX1 CAP
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Feronian Dahlea Purpurea (BSH f)
182 BSH f FI SK LO 1716994 FI*Feronian Madonna Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Feronian Dahlea Purpurea (BSH f)
183 BSH p FI SRK LO 1301648 FI*Gimmie's Magnanimous Uros Supreme Premior Katja Patrikainen Abs
Hannahlea Aragorn (BSH o 24) x Big Panther's Bluna (BSH p)
183 BSH p FI SRK LO 1301648 FI*Gimmie's Magnanimous Uros Veteraani Sara Ojaniemi Abs
Hannahlea Aragorn (BSH o 24) x Big Panther's Bluna (BSH p)
184 BSH b 22 FI SK LO 1924927 FI*Sarellin Piper Elizabeth Naaras Avoin Tatyana Moraru-Puranen Abs
SE*Camapokas Mårten (BSH b 33) x FI*Sarellin Ginevra Molly (BSH f 22)
185 BSH ns 11 FI SK LO 1612334 FI*Lumiprinsessan Jääprinssi Uros Grand International Premior Tatyana Moraru-Puranen EX1 CAPS
S*Pymans Joe Cool (BSH ns 11) x FI*Helmiinan Kissanminttu (BSH ns 11)
186 BSH ny 11 FI SK LO 2029244 FI*EmeraldCharm Big Ben Uros Määrittely Sara Ojaniemi BSH ny 11
FI*EmeraldCharm Romanov (BSH ay 11) x FI*EmeraldCharm Northern Starlet (BSH ny 11)
186 BSH ny 11 FI SK LO 2029244 FI*EmeraldCharm Big Ben Uros Pennut 4-7 kk Katja Patrikainen EX1
FI*EmeraldCharm Romanov (BSH ay 11) x FI*EmeraldCharm Northern Starlet (BSH ny 11)
187 BUR b Dushess Magic Valley*RU Uros Avoin Carin Sahlberg Abs
Dashers Magic Valley*RU (BUR b) x Tamarin Magic Valley*RU (BUR n)
188 BUR b FI SK LO 1405001 Zaffiro Kratti Uros Supreme Premior Carin Sahlberg KM
Zaffiro Qurido (BUR e) x Nika Magic Valley*RU (BUR b)
189 BUR b FI SRK LO 1404159 FI*Pardofelis Ro Väl Uros Kastraatti Carin Sahlberg EX1 CAP
Burmaby's Cappuccino (BUR b) x FI*Pardofelis Quu-Quu (BUR n)
190 BUR d FI SK LO 1510309 FI*Feirefiz Fire It Up Uros Supreme Premior Tatyana Moraru-Puranen KM NOM BIS
Zaffiro Kratti (BUR b) x FI*Feirefiz Silver Lining (BUR j)
191 BUR d FI SK LO 1924221 FI*Pardofelis Zanzibar Uros Kastraatti Tatyana Moraru-Puranen EX1 CAP
FI*Pardofelis Your Red Monster (BUR d) x FI*Pardofelis Utopia (BUR f)
192 BUR f FI SK LO 1924223 FI*Pardofelis Zsa Zsa Gabor Naaras Avoin Tatyana Moraru-Puranen EX1 CAC NOM BIS
FI*Pardofelis Your Red Monster (BUR d) x FI*Pardofelis Utopia (BUR f)
193 BUR g FI SK LO 2028227 FI*Pardofelis Ålipa Kerran Naaras Nuoret 7-10 kk Tatyana Moraru-Puranen EX1 NOM BIS
FI*Pardofelis XoXo (BUR b) x FI*Pardofelis Utopia (BUR f)
194 EUR n FI SK RX 1715896 FI*RuusuLinnan Cool G. Uros Grand International Champion Katja Patrikainen EX1 CACS
FIN*Pikku-Piun Raparperi (EUR n 23) x FI*Pikku-Piun Zukulaku (EUR f)
195 EUR es FI SK RX 1822055 FI*RuusuLinnan Esmeralda Naaras Avoin Tatyana Moraru-Puranen EX1 CAC
FI*Vinhaviiksen Salarakas (EUR e) x FI*RuusuLinnan Brunhilde (EUR e)
196 EUR f FI SK RX 2029023 FI*RuusuLinnan Hempukka Naaras Pennut 4-7 kk Katja Patrikainen EX1
FI*Kassilan Suviyön Shamaani (EUR d) x FI*RuusuLinnan Candy Cane (EUR n 23)
197 EUR n 23 FIN SRK RX 35110 FIN*Katinhännän SuurSeikkailija Naaras International Premior Carin Sahlberg EX1 CAGPIB
FIN*Katinhännän Jordi Rosales (EUR a 23) x FIN*Katinhännän Survivor Amber (EUR ns 23)
198 EUR n 23 FI SK RX 1717971 FI*Katinhännän Kielo Kanteletar Naaras Kastraatti Carin Sahlberg EX1 CAP
FI*Katinhännän Time Detective Steel (EUR ns) x FI*Pikku-Piun Ihana Ilona (EUR a 23)
199 EUR n 24 FI SK RX 1924870 FI*Kissakallion Sheridan Uros Champion Katja Patrikainen EX1 CACIB
FI*Vinhaviiksen Salarakas (EUR e) x FI*Pikku-Piun Selma Taateli (EUR n 22)
200 EUR n 24 FI SK RX 1924094 FI*Pikku-Piun Ålga Jonnentyttö Naaras Avoin Katja Patrikainen Abs
Jondalar (EUR a) x FI*Pikku-Piun Marshmallow (EUR n 22)
201 EUR n 24 FI SRK LO 36859 FI*Kissakallion Magdalena Naaras Supreme Premior Katja Patrikainen KM
FIN*Kissakallion Hudson (EUR n 24) x FIN*Kisurinteen Debora (EUR n)
201 EUR n 24 FI SRK LO 36859 FI*Kissakallion Magdalena Naaras Veteraani Sara Ojaniemi 3
FIN*Kissakallion Hudson (EUR n 24) x FIN*Kisurinteen Debora (EUR n)
202 EUR a 24 FI SK RX 1925300 FI*Katinhännän Bratislavan Jääihme Naaras Avoin Katja Patrikainen EX1 No Cert
Jondalar (EUR a) x FI*Katinhännän Lyra Galen Jedha (EUR gs 24)
203 EUR a 24 FI SK LO 1717055 FI*Pikku-Piun Quintus Uros Kastraatti Katja Patrikainen EX1 CAP
FI*Casimirrin Henley (EUR n 24) x FI*Pikku-Piun Cassiopeia (EUR n 23)
204 EUR f 22 FI SK RX 1926462 FI*Feronian Rosemary Naaras Avoin Katja Patrikainen EX1 CAC
FI*Feronian Opium (EUR a 22) x FI*Feronian Gloriosa (EUR d 22)
205 EUR f 22 FI SK RX 1924550 Silkkiturkin Värikäs Veeruska Naaras Kastraatti Katja Patrikainen EX1 CAP
FI*Lustily Musta aukko (EUR n) x Silkkiturkin Samettikukka (EUR d 22)
206 EUR f 24 FI SRK RX 1301072 FI*Feronian Felicia Naaras Supreme Premior Carin Sahlberg KM NOM
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
206 EUR f 24 FI SRK RX 1301072 FI*Feronian Felicia Naaras Veteraani Sara Ojaniemi 4
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
207 EUR ns 22 FI SK LO 1926049 FI*Pikku-Piun Arska Merihyrsky Uros Avoin Tatyana Moraru-Puranen EX1 CAC
FI*Pikku-Piun Sepe Susi (EUR ns 22) x FI*Pikku-Piun Ultra Bra (EUR ns 22)
208 EUR es 23 FI SK RX 1925297 FI*Katinhännän Huippukiekkoilija Sakari Uros Avoin Tatyana Moraru-Puranen EX1 CAC
Jondalar (EUR a) x FI*Katinhännän Lyra Galen Jedha (EUR gs 24)
209 KBL I / KBL ns 22 FI SK LO 1715682 SE*Kot-à-Kuril Avalon Uros Supreme Champion Carin Sahlberg KM NOM
SE*Jepnicks Always On My Mind (KBL ns 22) x SE*Kot-à-Kuril Texas hold'em (KBL f 22)
210 KBL I / KBL w 62 FI SK RX 1923076 FI*Lilldale's Jon Snow Uros Avoin Carin Sahlberg EX1 CAC
Cezar Ostrov Koshek (KBL w) x FI*Lilldale's Cotton Candy (KBL f 24)
211 KBL I / KBL n 22 FI SK LO 1718658 SE*Kot-à-Kuril Kassanova Uros Premior Carin Sahlberg EX1 CAPIB NOM
SE*Kot-à-Kuril Tengel (KBL n 22) x SE*Kot-à-Kuril Texas hold'em (KBL f 22)
212 KBL III / KBL fs FI SK LO 1821392 FI*SavoTimantti Ariel Bellatrix Naaras Avoin Tatyana Moraru-Puranen Abs
Timantti Grand Pompon*RU (KBL ds 22) x Q'lady Trisha Kuril Kotan*RU (KBL fs 22)
213 KOR FI SK LO 2027427 FI*Mythai Yada Ying Naaras Nuoret 7-10 kk Katja Patrikainen EX1
Namir Morakot*PL (KOR ) x FI*Mythai Ornanong Sa-Mon (KOR )
214 KOR FI SRK LO 39340 FI*Melodian Tulaya Naaras Grand International Premior Katja Patrikainen EX1 CAPS NOM BIS
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
214 KOR FI SRK LO 39340 FI*Melodian Tulaya Naaras Veteraani Sara Ojaniemi 2
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
215 MAN 51-52 / MAN a 24 52 FI SK RX 2028784 FI*Pilkkumin Little Richard Uros Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX1
Auragold Mr. Worldwide (MAN d 03 22 51) x FI*Pilkkumin Mona Lisa (CYM g 51)
216 MAN 51-52 / MAN d 03 24 52 FI SK RX 1405801 Sun-Manx Cayth Uros Supreme Premior Carin Sahlberg KM
FI*D'manns 2 Barr (CYM n 03 54) x Mx Station Redda (MAN d 03 22 51)
217 MAU ns 24 FI SK RX 1927032 FI*Chai-lai Yakov Yakbim Uros Avoin Katja Patrikainen EX1 CAC
Maulove Emautions Beautyfly (MAU ns 24) x FI*CatNmaus Bayueh (MAU ns 24)
218 MAU ns 24 FI SK RX 1927035 FI*Chai-lai Waiola Yasmine Naaras Avoin Katja Patrikainen EX1 CAC
Maulove Emautions Beautyfly (MAU ns 24) x FI*CatNmaus Bayueh (MAU ns 24)
219 MAU ns 24 FI SK LO 1923992 FI*CatNmaus Glitter Naaras Kastraatti Katja Patrikainen EX1 CAP
Bias Yá Moasi, CZ (MAU ns 24) x FI*CatNmaus Diva (MAU ns 24)
220 MAU ns 24 FI SK LO 1718920 FI*Chai-lai Zira Zamila Naaras Kastraatti Katja Patrikainen EX2
FI*Chai-lai Pili Psusennes (MAU n 24) x FI*Chai-lai Zalika Zahur (MAU ns 24)
221 OCI b 24 FI SK LO 1822082 FI*Moosegrove Romeo JR Uros Supreme Champion Katja Patrikainen KM NOM BIS
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FI*Moosegrove Kiara (OCI n 24)
222 OCI b 24 FI SK LO 2027817 FI*Vinkeä Säpinä-Sussu Naaras Nuoret 7-10 kk Katja Patrikainen EX1
DutchSpots' Yatho (OCI as 24) x FI*Vinkeä Eliitti-Elli (OCI b 24)
223 OCI b 24 FI SRK LO 1403197 FI*WiliWilla Berenices Naaras Kastraatti Katja Patrikainen EX1 CAP
FIN*Onnikatin Blueberry boy (OCI a 24) x FI*Amas Marie Curie (OCI b 24)
224 OCI o 24 FI SK LO 1819649 FI*Northalla Red Explorer Uros Grand International Champion Katja Patrikainen EX1 CACS
Dragon Amagitsune*RU (OCI o 24) x Mitha Goobita Yangatin (OCI ns 24)
225 OCI o 24 FI SK LO 2027385 FI*Uniikki Korvenkuiske Uros Avoin Katja Patrikainen EX1 CAC BIV
Dragon Amagitsune*RU (OCI o 24) x FI*Uniikki Kuuterneito (OCI n 24)
226 OCI o 24 FI SK LO 2027387 FI*Uniikki Päivänsäde Naaras Avoin Katja Patrikainen EX1 CAC
Dragon Amagitsune*RU (OCI o 24) x FI*Uniikki Kuuterneito (OCI n 24)
227 OCI o 24 FI SK LO 1715687 FI*Topspot Before Midnight Naaras Grand International Premior Katja Patrikainen EX1 CAPS
FI*WiliWilla Merton Charm (OCI b 24) x FI*Topspot C.Loureiroi (OCI b 24)
228 OCI o 24 FI SK LO 1507143 Dragon Amagitsune*RU Uros Premior Katja Patrikainen EX1 CAPIB NOM
S*Pagngle's Satellite of Love (OCI o 24) x Almamater Blue Sky (OCI as 24)
228 OCI o 24 FI SK LO 1507143 Dragon Amagitsune*RU Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Pagngle's Satellite of Love (OCI o 24) x Almamater Blue Sky (OCI as 24)
229 OCI ns 24 FI SK LO 2027818 FI*Vinkeä Muru-Murmeli Naaras Nuoret 7-10 kk Tatyana Moraru-Puranen EX1
DutchSpots' Yatho (OCI as 24) x FI*Vinkeä Eliitti-Elli (OCI b 24)
230 OCI as 24 FI SK LO 1924008 DutchSpots' Yatho Uros Champion Tatyana Moraru-Puranen EX1 CACIB NOM
Dynamicat Apollo of Dutchspots (OCI n 24) x Maska of Yantra's Bellfire (OCI bs 24)
231 OCI bs 24 FI SK LO 1923547 FI*WiliWilla Ocean Explorer Uros Premior Tatyana Moraru-Puranen EX1 CAPIB
FI*WiliWilla Lonely Rider (OCI n 24) x FI*Northalla Seventh Day (OCI bs 24)
232 SRL II / SRL b 09 FI SK RX 2028554 FI*Be-Curly Grizabella Naaras Pennut 4-7 kk Katja Patrikainen EX1 NOM BIS
Wonder World Nikita (SRL b 03) x IT*Silverdust Curly Sue (SRL h)
233 SRL IV / SRL h 03 FI SK RX 2028555 FI*Be-Curly Bombalurina Naaras Pennut 4-7 kk Carin Sahlberg EX1 NOM
Wonder World Nikita (SRL b 03) x IT*Silverdust Curly Sue (SRL h)
234 ABY n FI SK LO 1821859 FI*Redcheetah's Eemeli Uros International Champion Tatyana Moraru-Puranen EX1 CAGCIB NOM
FI*Omanion Galanthus nivalis (ABY n) x FI*Redcheetah's Julia (ABY n)
235 ABY n FI SK LO 1821948 FI*Kermakupin Feel The Thunder Naaras International Champion Tatyana Moraru-Puranen EX1 CAGCIB
(N)Ororina's Jondalar (ABY n) x FI*Redcheetah's Jade (ABY n)
236 ABY n FI SK LO 1926345 (N) Tejas Kito Uros Avoin Tatyana Moraru-Puranen EX1 CAC
(N) Tejas Josja (ABY o) x (N) Tejas Fe (ABY n)
237 ABY n FI SK LO 1926086 FI*Kermakupin Sadepäivä Paratiisissa Naaras Avoin Tatyana Moraru-Puranen EX1 CAC
FI*Furiosa Avenger (ABY n) x FI*Kermakupin Feel The Thunder (ABY n)
238 ABY n FI SK LO 2027765 FI*Mauahtawa Carlos Uros Nuoret 7-10 kk Tatyana Moraru-Puranen EX2
FI*Omanion Galanthus nivalis (ABY n) x FI*Mauahtawa Bertha (ABY p)
239 ABY n FI SK LO 1927124 FI*Miragerie Cú Chulainn Uros Nuoret 7-10 kk Tatyana Moraru-Puranen EX1 BIV NOM
Shadeaby Heartbreaker (ABY n) x FI*Lovedevotion Josefine (ABY n)
240 ABY a FI SK LO 1719036 FI*Lovedevotion Karmen Naaras Grand International Champion Carin Sahlberg EX1 CACS NOM BIS
FI*Link Kubembeleza Haiba (ABY o) x FI*Lovedevotion Elisabeth (ABY n)
241 ABY a FI SK LO 1821862 FI*Redcheetah's Erin Naaras Grand International Champion Carin Sahlberg EX2
FI*Omanion Galanthus nivalis (ABY n) x FI*Redcheetah's Julia (ABY n)
242 ABY a FI SK LO 1926763 Thamos Viktor Uros Champion Carin Sahlberg EX1 CACIB BIV NOM BIS
Velvetdamour Alesandro (ABY a) x Thamos Aida (ABY n)
243 ABY o FI SK LO 1405588 FI*Redcheetah's Ruusu Naaras Supreme Premior Carin Sahlberg KM
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Redcheetah's Aurora (ABY o)
244 ABY p FI SRK LO 42735 FI*Kawaii Junko Naaras Supreme Premior Mira Fonsén KM
FI*Kawaii Haiku (ABY o) x FIN*Kawaii Egao (ABY n)
244 ABY p FI SRK LO 42735 FI*Kawaii Junko Naaras Veteraani Olga Komissarova 2
FI*Kawaii Haiku (ABY o) x FIN*Kawaii Egao (ABY n)
245 BAL c FI SK LO 1925138 FI*Frostnight's Bring Out The Sun Uros Kastraatti Mira Fonsén Abs
FI*Mummeli Queeninho Emilio (BAL c) x FI*Frostnight's Romance With Darkness (OSH b 24)
246 CRX I / CRX b FI SK LO 1924268 FI*Framillan Sugar Sprinkles Naaras Avoin Mira Fonsén EX1 CAC NOM
FI*Framillan Uula (CRX n 03) x FI*Framillan Mi Amore Cadenza (CRX n 03)
247 CRX I / CRX o FI SK LO 1717294 FI*Claypond's Farceur Uros Grand International Premior Mira Fonsén EX1 CAPS NOM
Cookie's Story Lover of Claypond's (CRX b) x Lelithe des Nesmes (CRX b 24)
248 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 2029875 Landrin CorBri Uros Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg EX1 NOM BIS
Camelot CorBri (CRX n 03) x Favourite Wave Glafira CorBri (CRX n 03)
249 CRX III / CRX e FI SK LO 1926904 FI*Sirpaleen Ninetto Davoli Uros Avoin Tatyana Moraru-Puranen Abs
FI*Saca's Radiant Snow Whirls (CRX n 33) x FI*Saca's Comtesse de la Crème (CRX e)
250 CRX III / CRX g FI SK LO 1926903 FI*Sirpaleen Marlene Dietrich Naaras Avoin Tatyana Moraru-Puranen Abs
FI*Saca's Radiant Snow Whirls (CRX n 33) x FI*Saca's Comtesse de la Crème (CRX e)
251 CRX V / CRX ns 24 FI SK LO 1924742 FI*Piupaws Ansa Ikonen Naaras Avoin Mira Fonsén Mitätöity Mitätöity
FI*Piupaws Donkey Kong (CRX ns) x FI*Piupaws Kardemumma (CRX f 24)
252 CRX V / CRX a 24 FI SRK LO 39886 FI*Framillan Good&Plenty Naaras Grand International Premior Mira Fonsén EX1 CAPS NOM
FI*Huissin Pinsiön Paroni (CRX a 09 24) x FI*Framillan Calamitous rain (CRX b)
253 CRX VI / CRX n 03 24 FI SK LO 1926094 FI*FunkyJam's Lots-o-Huggin Bear Uros Avoin Mira Fonsén EX1 CAC NOM
S*Spotless Zane (CRX n 03 21 33) x FI*FunkyJam's Mary Read (CRX n)
254 CRX VIII / CRX n 09 21 33 FI SK LO 1821123 FI*Framillan Born This Way Uros Premior Tatyana Moraru-Puranen EX1 CAPIB
DK*Løveid Mr. Clooney (CRX n 02 32) x FI*Framillan Liara T'soni (CRX a 24)
255 CRX VIII / CRX a 09 33 FI SK LO 1716311 FI*FunkyJam's Legends of Camille Naaras Kastraatti Tatyana Moraru-Puranen EX1 CAP
DK*Løveid Mr. Clooney (CRX n 02 32) x FI*FunkyJam's Little Bo Peep (CRX c)
256 DRX I / DRX n FI SK LO 1923437 FI*Avariel Riolu Uros Avoin Carin Sahlberg EX1 CAC
FI*Mirexin Martin (DRX n 21 33) x FI*Avariel Minois (DRX a)
257 DRX I / DRX n FI SK RX 1925902 FI*Åbodas Amira Naaras Avoin Carin Sahlberg EX1 CAC
FI*Åbodas Mochi (DRX n) x FI*Åbodas Mai (DRX a)
258 DRX I / DRX n FI SK RX 1924859 FI*Åbodas Grace Naaras Avoin Carin Sahlberg Abs
FI*Åbodas Mochi (DRX n) x FI*Åbodas Belinda (DRX c)
259 DRX IV / DRX f 03 24 EE*Thekla Bona Rex Naaras Avoin Mira Fonsén Abs
Elfe Feerique Steven (DRX a 09 23) x Elfe Feerique Nikita (DRX f 09)
260 DRX V / DRX n 22 FI SK LO 2029211 FI*Bravefellow KatriHelena Naaras Pennut 4-7 kk Tatyana Moraru-Puranen EX1 NOM
FI*Bravefellow Roopert (DRX n 21 32) x FI*Bravefellow Peggy (DRX n 22)
261 DRX V / DRX n 24 FI SK LO 1923703 SE*Recce Pod Sherian Grace Cadoria Naaras Grand International Premior Tatyana Moraru-Puranen EX1 CAPS
Sylwester Happymiau*PL (DRX n 24) x SE*Recce Pod NUSANTARA Super Puma (DRX n 24)
262 DRX V / DRX a 24 FI SK LO 2027593 SE*Recce Pod Super Zajtjik Uros Grand International Premior Tatyana Moraru-Puranen EX1 CAPS NOM BIS
Sylwester Happymiau*PL (DRX n 24) x SE*Recce Pod NUSANTARA Super Puma (DRX n 24)
263 DRX VII / DRX n 21 33 FI SK LO 1923436 FI*Avariel Rockruff Uros Champion Mira Fonsén EX1 CACIB
FI*Mirexin Martin (DRX n 21 33) x FI*Avariel Minois (DRX a)
264 OSH n FI SK LO 1716094 FI*BlackDevil's The Sound Of Silence Uros Supreme Champion Carin Sahlberg Abs
FI*BlackDevil's RedBull (OSH d 24) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
264 OSH n FI SK LO 1716094 FI*BlackDevil's The Sound Of Silence Uros Siitos
FI*BlackDevil's RedBull (OSH d 24) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
265 OSH n FI SK LO 1820330 FI*BlackDevil's Luxury SugarDaddy Uros Grand International Champion Carin Sahlberg Abs
HU*Okonor Teavaj-of-BlackDevil (OSH e) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
266 OSH n FI SK LO 1926002 FI*BlackDevil's Only God Can Judge Me Uros Avoin Carin Sahlberg Abs
FI*BlackDevil's The Sound Of Silence (OSH n) x FI*JellonCats Carmen (OSH a)
267 OSH a FI SK RX 1717865 FI*JellonCats Carmen Naaras International Champion Carin Sahlberg Abs
Aragorn LadaMaria, CZ (OSH b 24) x Durrdana's Black Betty (OSH n)
267 OSH a FI SK RX 1717865 FI*JellonCats Carmen Naaras Siitos
Aragorn LadaMaria, CZ (OSH b 24) x Durrdana's Black Betty (OSH n)
268 OSH a FI SK LO 1926005 FI*BlackDevil's Extreme Ruthless Lucifer Uros Avoin Carin Sahlberg Abs
FI*BlackDevil's The Sound Of Silence (OSH n) x FI*JellonCats Carmen (OSH a)
269 OSH a FI SK LO 1926004 FI*BlackDevil's HardCore TroubleMaker Uros Avoin Carin Sahlberg Abs
FI*BlackDevil's The Sound Of Silence (OSH n) x FI*JellonCats Carmen (OSH a)
270 OSH f FI SK RX 1924683 Venetta-Holly Rahat-Lukum Naaras Avoin Mira Fonsén Abs
Freddie-Wint Rahat-Lukum (OSH n) x Holly-Zu Rahat-Lukum (OSH f 03)
271 OSH h FI SK LO 1613662 FI*BlackDevil's Mystic Always & Forever Naaras Supreme Champion Tatyana Moraru-Puranen Abs
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*Birregin Juniper (OSH h)
272 OSH n 22 FI SK LO 2029331 FI*Chellamanis Pip Uros Pennut 4-7 kk Mira Fonsén Abs
Apocalyptica Don Pasquale (OSH n 03) x Apocalyptica Fairytale (OSH n 24)
273 OSH n 24 FI SK LO 1926416 FI*Vintterin Uolevi Vapunpoika Uros Kastraatti Mira Fonsén EX1 CAP
Caleb Eastern Grace (OSH n) x FI*Vintterin Vappu Loviisantytär (OSH w)
274 OSH n 24 FI SK LO 1507019 Oralee Hidalgo Uros Veteraani Olga Komissarova 1 NOM
Oralee you touch my Heart, JW (OSH b 24) x Felitan Austine (OSH ns 24)
275 OSH b 22 FI SK LO 2029076 FI*Sylimykkyrän Cool Carlos Uros Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1
Ardales Elois Agraciado (OSH b 03) x FI*Sylimykkyrän Ainutlaatuinen Alma (OSH h 24)
276 OSH o 24 FI SK LO 2029078 FI*Sylimykkyrän Cute Caitlin Naaras Pennut 4-7 kk Mira Fonsén EX1 NOM BIS
Ardales Elois Agraciado (OSH b 03) x FI*Sylimykkyrän Ainutlaatuinen Alma (OSH h 24)
277 OSH n 03 FI SK LO 2027180 Matylda Perly Orientu*PL Naaras Avoin Carin Sahlberg Abs
Apocalyptica Apollo (OSH n 03) x Yasmine Perly Orientu*PL (SIA b)
278 OSH b 03 FI SK RX 1926494 FI*Chellamanis Salvador Uros Avoin Mira Fonsén Abs
Apocalyptica Don Pasquale (OSH n 03) x FI*Chellamanis Katniss (SIA n)
279 RUS FI SK LO 1924930 N'Tauriel White ALWinBest Uros Grand International Champion Olga Komissarova EX2
Kyina Mocowskiy (RUS ) x Kitty Dusya AlWinBest (RUS )
279 RUS FI SK LO 1924930 N'Tauriel White ALWinBest Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Kyina Mocowskiy (RUS ) x Kitty Dusya AlWinBest (RUS )
280 RUS FI SK LO 1717629 Silverine Hyperion of Hana-Bi Uros Grand International Champion Olga Komissarova EX1 CACS
GR*Silverine Jareth (RUS ) x RS*Russiblue Clair de Lune of Silverine (RUS )
281 RUS FI SK LO 1718952 FI*Harmuan Aloisia Allegra Naaras Grand International Champion Sara Ojaniemi EX1 CACS
Kind of Blue Buongiorno Amore (RUS ) x FI*Harmuan Belle Bärlein (RUS )
281 RUS FI SK LO 1718952 FI*Harmuan Aloisia Allegra Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Kind of Blue Buongiorno Amore (RUS ) x FI*Harmuan Belle Bärlein (RUS )
282 RUS FI SK LO 1924580 Katzenhof Urho Uros Kastraatti Olga Komissarova EX3
Vayun Ufne Koty*PL (RUS ) x Katzenhof Lily ofthe Valley (RUS )
283 RUS FI SK LO 1924009 Wynterwynd Logan Uros Champion Sara Ojaniemi EX1 CACIB NOM
Wynterwynd Timberwolf (RUS ) x Wynterwynd Rogue (RUS )
283 RUS FI SK LO 1924009 Wynterwynd Logan Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Wynterwynd Timberwolf (RUS ) x Wynterwynd Rogue (RUS )
284 RUS FI SK LO 1822898 FI*Lolcat's Alex Munday Naaras Champion Olga Komissarova Abs
FI*Lolcat's John Willoughby (RUS ) x FI*Lolcat's Willow Rosenberg (RUS )
285 RUS GR* Silverine Mizuki Naaras Champion Olga Komissarova Abs
Silverine Stardust of Russicatblue (RUS ) x RS*Russiblue Clair de Lune of Silverine (RUS )
286 RUS FI SK LO 2027232 FI*Novameeran Figaro - Forget Me Not Uros Avoin Olga Komissarova Abs
N'Tauriel White ALWinBest (RUS ) x FI*Lolcat's Ariel (RUS )
287 RUS FI SK LO 2029156 IT*Ethan Delle Ombre Blu Uros Avoin Olga Komissarova EX1 CAC BIV NOM BIS
Blue Wind Ivan Il Terribile (RUS ) x IT*Catherine Delle Ombre Blu (RUS )
288 RUS FI SK LO 2027599 S*Wildtbergs Julithan Uros Avoin Olga Komissarova Abs
S*Wildtbergs Hilding Exanimo i Norr (RUS ) x S*Wildtbergs Aqua Marina (RUS )
289 RUS FI SK LO 1821995 Yuki Gilraen * PL Uros Avoin Olga Komissarova EX2
Samovar Something Special (RUS ) x Carrera Gilraen * PL (RUS )
289 RUS FI SK LO 1821995 Yuki Gilraen * PL Uros Siitos
Samovar Something Special (RUS ) x Carrera Gilraen * PL (RUS )
290 RUS FI SK LO 1611740 FI*Hana-Bi Ilo Naaras Kastraatti Olga Komissarova EX3
FI*Hana-Bi Timur (RUS ) x Wow Hana-Bi Grey Sky*PL (RUS )
291 RUS FI SK LO 1925623 FI*Harmuan Mirjami Mansikkasuu Naaras Avoin Sara Ojaniemi Abs
Yuki Gilraen * PL (RUS ) x FI*Harmuan Luna Lellukka (RUS )
292 RUS FI SK LO 1925620 FI*Harmuan Sigrid Sötnosen Naaras Avoin Sara Ojaniemi Abs
Yuki Gilraen * PL (RUS ) x S*Sirius Moonlight and Roses (RUS )
293 RUS FI SK LO 1925465 FI*Lolcat's Lady Mary Crawley Naaras Avoin Sara Ojaniemi EX4
Wynterwynd Logan (RUS ) x Katzenhof Aphrodite of Lolcats (RUS )
294 RUS FI SK LO 1923854 FI*Muskatz's Cosette Naaras Avoin Sara Ojaniemi Abs
Amadeus vom Wolfsee (RUS ) x FI*Muskatz's Les Misérables (RUS )
295 RUS FI SK LO 2027231 FI*Novameeran Felicia - Fairy's Whisper Naaras Avoin Sara Ojaniemi Abs
N'Tauriel White ALWinBest (RUS ) x FI*Lolcat's Ariel (RUS )
296 RUS FI SK LO 2027229 FI*Novameeran Flora - Follow Me Naaras Avoin Sara Ojaniemi Abs
N'Tauriel White ALWinBest (RUS ) x FI*Lolcat's Ariel (RUS )
297 RUS FI SK LO 2027230 FI*Novameeran Frida - Forever Yours Naaras Avoin Sara Ojaniemi Abs
N'Tauriel White ALWinBest (RUS ) x FI*Lolcat's Ariel (RUS )
298 RUS FI SK LO 1820772 FI*Rusalka Margarita Naaras Avoin Sara Ojaniemi EX2
Romeo v.d. Laurentziburg (RUS ) x FI*Hana-Bi Hansa (RUS )
299 RUS FI SK LO 1925644 FI*Sini-ihmeen Marj-Lovviisa Naaras Avoin Sara Ojaniemi EX
Gvidon Saltanovich Dunoe (RUS ) x FI*Sini-ihmeen Mahtava Matilda (RUS )
300 RUS FI SK LO 1820887 FI*Tähtisafiiri Buttercup Naaras Avoin Sara Ojaniemi EX3
Vayun Ufne Koty*PL (RUS ) x FI*Shady-Lady's Supernova (RUS )
301 RUS Katzenhof Lumi Naaras Avoin Sara Ojaniemi EX1 CAC NOM BIS
Wynterwynd Logan (RUS ) x FI*Tähtisafiiri Buttercup (RUS )
302 RUS FI SK LO 2028364 FI*Albergan Illansuu Uros Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1 BIV NOM BIS
Silberfeder's Krabat (RUS ) x FI*Albergan Hafanana (RUS )
303 RUS FI SK LO 2028302 FI*Hana-Bi Esmeralda, ihmetyttö Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX3
FI*Hana-Bi Hopiehine Prihattsu (RUS ) x FI*Hana-Bi Virvatuli (RUS )
304 RUS FI SK LO 2028353 FI*Hana-Bi Palaka Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1
N'Tauriel White ALWinBest (RUS ) x FI*Hana-Bi Blossom (RUS )
305 RUS FI SK LO 2027327 FI*Lolcat's Phoebe Buffay Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX2
Wynterwynd Logan (RUS ) x FI*Lolcat's Willa Mercy (RUS )
306 RUS FI SK LO 2028233 FI*Harmuan Kaunis Kumina Uros Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX2
N'Tauriel White ALWinBest (RUS ) x FI*Harmuan Aloisia Allegra (RUS )
307 RUS Katzenhof Damon Salvatore Uros Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX3
N'Tauriel White ALWinBest (RUS ) x FI*Lolcat's Lady Mary Crawley (RUS )
308 RUS FI SK LO 2030443 S*Koroleva Bugatti BlueFinn Uros Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1 BIV NOM BIS
Malevitch GoldenChild Foxtrot (RUS ) x S*Koroleva Xenja by Pavlina (RUS )
309 RUS FI SK LO 2028231 FI*Harmuan Kaunis Kaneli Naaras Pennut 4-7 kk Sara Ojaniemi EX1 NOM
N'Tauriel White ALWinBest (RUS ) x FI*Harmuan Aloisia Allegra (RUS )
310 RUS FI SK LO 2029041 FI*Shady-Lady's Cheryl Blossom Naaras Pennut 4-7 kk Sara Ojaniemi EX3
N'Tauriel White ALWinBest (RUS ) x FI*Shady-Lady's Diamond (RUS )
311 RUS FI SK LO 2030537 Katzenhof Elena Gilbert Naaras Pennut 4-7 kk Sara Ojaniemi EX2
N'Tauriel White ALWinBest (RUS ) x FI*Lolcat's Lady Mary Crawley (RUS )
312 RUS FI SRK LO 1301929 Wynterwynd Moon River Uros Supreme Premior Sara Ojaniemi KM
Wynterwynd Watermarque (RUS ) x Tylona's Dancing in the Moonlight (RUS )
313 RUS FIN SRK LO 30673 FIN*Saraitshikin Kay Kamila Naaras Veteraani Sara Ojaniemi 1 NOM BIS
DK*Paragon Blue Fiver's Bigwig (RUS ) x Cheeky-rascal Falling Star (RUS )
313 RUS FIN SRK LO 30673 FIN*Saraitshikin Kay Kamila Naaras Supreme Premior Sara Ojaniemi Abs
DK*Paragon Blue Fiver's Bigwig (RUS ) x Cheeky-rascal Falling Star (RUS )
314 RUS FI SK LO 1718954 FI*Harmuan Arturo Allegro Uros International Premior Sara Ojaniemi EX1 CAGPIB NOM
Kind of Blue Buongiorno Amore (RUS ) x FI*Harmuan Belle Bärlein (RUS )
315 RUS FI SK LO 1718089 FI*Janatuisen Sandrino Il Vivace Uros International Premior Sara Ojaniemi EX2
Kind of Blue Buongiorno Amore (RUS ) x Habeebas Gracious Georgina (RUS )
316 RUS FI SK LO 1614364 FI*Lolcat's Prince Carl-Philip Uros International Premior Sara Ojaniemi Abs
Porto Blekitek*PL (RUS ) x FI*Lolcat's Queen Victoria (RUS )
317 RUS FIN SRK LO 31745 FIN*Saraitshikin HaveANiceDay Naaras International Premior Sara Ojaniemi EX1 CAGPIB NOM BIS
FIN*Saraitshikin Mini (RUS ) x A*Flashpaw's Lullaby Baby (RUS )
318 RUS FI SK LO 1925624 FI*Harmuan Martti Mansikkasuu Uros Kastraatti Olga Komissarova EX
Yuki Gilraen * PL (RUS ) x FI*Harmuan Luna Lellukka (RUS )
319 RUS FI SK LO 1822815 FI*Harmuan Tauno Tomera Uros Kastraatti Olga Komissarova EX1 CAP BIV NOM BIS
FI*Janatuisen Maurizio Il Meraviglioso (RUS ) x FI*Harmuan Luna Lellukka (RUS )
320 RUS FI SK LO 1924216 FI*Lolcat's Bart Simpson Uros Kastraatti Olga Komissarova Abs
Vayun Ufne Koty*PL (RUS ) x FI*Lolcat's Jane Banks (RUS )
321 RUS FI SK LO 1925639 FI*Lolcat's Fox Mulder Uros Kastraatti Olga Komissarova EX4
Vayun Ufne Koty*PL (RUS ) x FI*Lolcat's Miss Marple (RUS )
322 RUS FI SK LO 1923664 FI*Starstruck's What's Up Wawanosh Uros Kastraatti Olga Komissarova EX
FI*Hana-Bi Tähtipölyä (RUS ) x Asolan Roksana Amuletovna (RUS )
323 RUS FI SK LO 1718843 FI*Zarin Leonard Uros Kastraatti Olga Komissarova EX
Betram of Silver Gloss (RUS ) x FI*Zarin Kyomi (RUS )
324 RUS Katzenhof Wind O Change Uros Kastraatti Olga Komissarova Abs
Wynterwynd Logan (RUS ) x FI*Tähtisafiiri Bubbles (RUS )
325 RUS FI SK LO 1717855 Vayun Ufne Koty*PL Uros Kastraatti Olga Komissarova EX2
Gasper Ufne Koty*PL (RUS ) x Soul Love Komachi-of-Ufne Koty (RUS )
325 RUS FI SK LO 1717855 Vayun Ufne Koty*PL Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Gasper Ufne Koty*PL (RUS ) x Soul Love Komachi-of-Ufne Koty (RUS )
326 RUS FI SK LO 1718448 Asolan Roksana Amuletovna Naaras Kastraatti Olga Komissarova EX
Amulet Suomipoika Trozayar (RUS ) x Asolan Blu Kristmas (RUS )
327 RUS FI SRK LO 41751 FI*Harmuan Belle Bärlein Naaras Kastraatti Olga Komissarova EX2
Blue-Bogomil v. Salzbachtal (RUS ) x FI*Harmuan Moria Mussukka (RUS )
328 RUS FI SK LO 1611845 FI*Harmuan Luna Lellukka Naaras Kastraatti Olga Komissarova EX1 CAP NOM
FI*Lolcat's Leo Wyatt (RUS ) x FI*Harmuan Nessa Nallukka (RUS )
328 RUS FI SK LO 1611845 FI*Harmuan Luna Lellukka Naaras Siitos
FI*Lolcat's Leo Wyatt (RUS ) x FI*Harmuan Nessa Nallukka (RUS )
329 RUS FI SK LO 1924924 FI*Harmuan Villi Vanilja Naaras Kastraatti Olga Komissarova EX4
Yuki Gilraen * PL (RUS ) x FI*Harmuan Aloisia Allegra (RUS )
330 SIA n FI SK LO 1822718 FI*Selcouth Cat of Kindness Uros International Champion Mira Fonsén EX1 CAGCIB
FI*Deraza Inside Job (SIA b) x FI*Twist-Tiramisun Zeta (SIA a)
331 SIA n FI SK RX 1926754 FI*Twist-Tiramisun Jenny La Purrrist Naaras Champion Mira Fonsén Abs
Whalleybush Most Wanted (SIA n) x FI*Kurosawa Femme Fatale (SIA n)
333 SIA n FI SK LO 1925799 FI*Kelmikerhon Sointu A. Naaras Kastraatti Mira Fonsén Abs
Laziza Mafdet-Murano (SIA n) x DK*LihmeRex Kenaia (SIA n)
334 SIA a 21 FI SK LO 2027207 FI*BlackDevil's Shadows Of The Past Uros Avoin Carin Sahlberg Abs
Apocalyptica Giuseppe Verdi (OSH a 24) x FI*BlackDevil's Dark Schakaliina (OSH f)
335 SIA f 21 FI SK LO 2028611 FI*Chellamanis Carmela Naaras Pennut 4-7 kk Tatyana Moraru-Puranen Abs
FI*Chellamanis Giovanni (OSH d 24) x FI*Chellamanis Bianca (OSH b)
336 SOM n FI SK LO 1819577 FI*Lamadegaan Fine By Me Naaras Supreme Premior Carin Sahlberg KM
(N)Villkattens Wilmer (SOM n) x FI*Kisompa's Kandelioússa (SOM n)
337 SOM o FI SK LO 1819184 FI*SunnyPace Juglans Uros Grand International Premior Tatyana Moraru-Puranen EX1 CAPS
FI*SunnyPace Galega (SOM o) x FI*SunnyPace Emilia javanica (ABY n)
338 SPH IV / SPH f 09 21 FI SK RX 1926619 FI*Wanadoo Selinda Naaras Kastraatti Carin Sahlberg EX1 CAP NOM
Kuorii Kapo Di Kapi (SPH n 09) x S*Bare Essentials XXII Suzie Shooter (SPH d 21)
339 SPH IV / SPH h 02 62 FI SK LO 2028279 FI*Hebblas Chocolate Chip Naaras Nuoret 7-10 kk Carin Sahlberg EX1
FI*Hebblas Xanthus (SPH n 09) x Murashoff Aurora Borealis (SPH f 03 32)
340 SPH V / SPH n 03 32 FI SK RX 1717798 FI*Hobbitqueen's Lexi Naaras Grand International Champion Tatyana Moraru-Puranen EX1 CACS NOM
Bare Essentials XX Nathaniel (SPH n 03) x FI*Hobbitqueen's Missy E. (SPH n 31)
341 SPH V / SPH f 03 32 FI SK LO 1924538 Murashoff Aurora Borealis Naaras Grand International Champion Tatyana Moraru-Puranen EX2
RedAngel Sex-Tux Pompeius (SPH a 03) x Goliaf Ice Red (SPH d 03 32)
342 SPH V / SPH n 32 FI SK LO 1924259 FI*Åbodas Tilli Naaras Avoin Tatyana Moraru-Puranen EX1 CAC
Amoresfinge Donato (SPH w) x FI*Eipril Rosalie (SPH n 09)
343 SPH V / SPH f 02 33 FI SK RX 2028145 FI*Hobbitqueen's 1st Lady Naaras Nuoret 7-10 kk Tatyana Moraru-Puranen EX1 BIV
FI*Hobbitqueen's Sirius (SPH d 03 32) x FI*Hobbitqueen's Lexi (SPH n 03 32)
344 SPH V / SPH n 32 FI SK LO 2029304 FI*Fairygold's Amos Alonso Uros Pennut 4-7 kk Tatyana Moraru-Puranen EX1
FI*Fairygold's Viljami King of Midnight Sun (SPH a) x Mercedes Marco, CZ (SPH n 32)
345 SPH V / SPH f 03 33 FI SK RX 1820270 FI*Hebblas Ximena Naaras Supreme Premior Tatyana Moraru-Puranen KM NOM BIS
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x Newans Melissa (SPH f 01)
346 SPH V / SPH f 02 21 33 FI SRK LO 42470 FI*Tutsi Buccellati Naaras Supreme Premior Tatyana Moraru-Puranen KM
FIN*Tutsi Miracle Misha (SPH d 21) x LV*Otomi Xaviera (SPH f 09 21)
346 SPH V / SPH f 02 21 33 FI SRK LO 42470 FI*Tutsi Buccellati Naaras Veteraani Olga Komissarova 1 NOM BIS
FIN*Tutsi Miracle Misha (SPH d 21) x LV*Otomi Xaviera (SPH f 09 21)
347 HCL Sulo Pekunpoika Uros Kotikissat Bjarne Wikström 2
348 HCL Kelmi Uros Veteraani Sara Ojaniemi 1 NOM BIS
348 HCL Kelmi Uros Kotikissat Bjarne Wikström 1 NOM
349 HCL Turbo Naaras Kotikissat Bjarne Wikström 1 NOM
350 HCS Diamantia Uros Kotikissat Bjarne Wikström 1 NOM
351 HCS Mei Naaras Kotikissat Bjarne Wikström 1 NOM BIS
351 HCS Mei Naaras Veteraani Sara Ojaniemi 1 NOM
392 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Fonsén Mira MCO III, MCO VIII, NFO II, NFO IV, NFO IX, SIB IV, ABY p, BAL c, CRX I, CRX V, CRX VI, DRX IV, DRX VII, OSH b 03, OSH b 22, OSH f, OSH n 22, OSH n 24, OSH o 24, SIA n 38
Komissarova Olga MCO III (13c), MCO V (13c), RUS, VET 1, VET 4 40
Koskenkangas Marjatta LPL X, MCO IV, MCO IX, MCO V, MCO VII, NEM I, NFO VI, SIB II 41
Moraru-Puranen Tatyana BEN n 22 32, BLH b, BSH b 22, BSH ns 11, BUR d, BUR f, BUR g, EUR es, EUR es 23, EUR ns 22, KBL III, OCI as 24, OCI bs 24, OCI ns 24, ABY n, CRX III, CRX VIII, DRX V, OSH h, SIA f 21, SOM o, SPH V 39
Ojaniemi Sara BSH ny 11 (13c), RUS, VET 3, VET 4, VET Kotikissat 31
Patrikainen Katja BEN n 24, BEN n 24 32, BSH a, BSH e, BSH n, BSH ny 11, BSH p, EUR a 24, EUR f, EUR f 22, EUR n, EUR n 24, KOR, MAU ns 24, OCI b 24, OCI o 24, SRL II 37
Rautio Kristiina ACL XI, ACS III, ACS IV, ACS V, ACS VII, MCO I, MCO II, MCO VI, NEM II, NFO III, NFO V, NFO VIII, SIB I, SIB III, SIB V, SIB VI, SIB VII, SIB VIII, TUA IX, TUA VI 39
Sahlberg Carin BSH b, BSH f, BUR b, EUR f 24, EUR n 23, KBL I, MAN 51-52, SRL IV, ABY a, ABY o, CRX II, DRX I, OSH a, OSH n, OSH n 03, SIA a 21, SOM n, SPH IV 35
Wikström Bjarne EXO f, EXO n 03 24, EXO n 22, EXO n 24, PER a, PER d, PER d 03, PER ds, PER ds 11, PER f 03 22, PER n, PER n 03, RAG a, RAG a 03 21, RAG a 04 21, RAG n, RAG n 03 21, RAG n 04 21, SBI a, SBI a 21, SBI b 21, SBI c 21, SBI f, SBI h, HCL, HCS 38
Wilczek Anna EXO f 24, EXO g 21 33, EXO n, PER d 22, PER ns 24 62, RAG a 03, RAG a 04, RAG e 04, RAG n 03, RAG n 04, RAG n 21, SBI b, SBI c, SBI g 21, SBI n, SBI n 21, VET 2 36
10 tuomaria