Omakissa
SUROK 142. KV kissanäyttely 27.7.2014
Järjestävä yhdistys Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 27.7.2014 Loppuu 27.7.2014
Ilmoittautuminen alkaa 25.4.2014 Ilmoittautuminen loppuu 30.6.2014
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 13.7.2014
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 500   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@surok.fi
Paikka Helsinki
Toimihenkilöt Eeva Lindblom (näyttelysihteeri) p. 050 346 6746, Kaisa Ylinenpää (näyttelypäällikkö) p. 040 732 1748, Saara Heikkinen (raha-asiat) rahastonhoitaja@surok.fi, Outi Vallenius (yhdistyksen sihteeri) p. 050 469 0960

LEIMAKORTIT lähetetään osoitteella: Eeva Lindblom, Satupolku 1 C 17, 02400 KIRKKONUMMI
Lisätietoja Näyttelymaksut:FIFe-jäseniltä 37 € / kissa / pv •FIFen ulkopuolisilta 50 €/ kissa / pv •SUROKilaisten kissat 34 € / kissa / pv •Tarkistusluokka erikseen 25 €, arvostelun yhteydessä 15 €. •Veteraaniluokkaan ilmoittaudutaan erikseen, veteraaniluokka perusarvostelun ohessa 10 € / kissa. •Kasvattaja- ja siitosluokat ovat maksuttomia, jos kissa osallistuu muuhun luokkaan. •Näyttelyluettelo: Omakissan kautta tilattuna ja maksettuna 1 €, paikan päällä 2 €. Luettelo on yhdistetty ja kattaa molemmat näyttelypäivät. Sähköinen luettelo on ilmainen, julkaistaan kotisivuilla. Näyttelymaksut maksetaan Omakissa-järjestelmästä saatavien tietojen mukaisesti ilmoittautumisen yhteydessä. •Maksu leimakortilla: Omakissa-järjestelmässä valitaan maksutavaksi leimakortti. Leimakortti lähetetään välittömästi ilmoittautumisen jälkeen näyttelysihteerille postitse.

Kutsu: http://www.surok.fi/images/stories/kutsu_141_142.pdf

Jaettava MAINOS: http://www.surok.fi/images/stories/SUROK_kesanayttely-2014_A4.pdf

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 81 81 0 0 0
2 149 149 0 0 0
3 119 119 0 0 0
4 158 157 0 0 0
Kotikissat 6 6 0 0 0
Yhteensä 513 512 0 0 0

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n 22 IT*Best Wishes Samantha 1 Naaras 3 (GIC) Klein Gasbarri Hana EX1 CACS
2 EXO n 24 FI*Cherish's Nutmeg 1 Naaras 11 (Nuoret) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 NOM BIS
3 EXO d 22 S*IxiDixi's Four Tops 1 Uros 1 (SC) Klein Gasbarri Hana KM NOM
4 EXO f 24 FI*Aamukasteen Cosmic Girl 1 Naaras 7 (CH) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 CACIB NOM
5 PER w 62 Miwian Rubic of Amabili 1 Uros 9 (Avoin) Klein Gasbarri Hana EX1 CAC
6 PER n Alsace Janus 1 Uros 12 (Pennut) Klein Gasbarri Hana EX1 NOM BIS
7 PER f Sumava's Amanda 1 Naaras 6 (IP) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 CAGPIB NOM BIS
8 PER ns FI*Moondreamer's The One 1 Uros 10 (KAS) Klein Gasbarri Hana EX1 CAP
9 PER n 24 My-Champagne Anemone to Timanfaya 1 Naaras 5 (IC) Klein Gasbarri Hana EX1 CAGCIB NOM BIS
10 PER n 24 FIN*Jarbabin Tsimbavaati 1 Uros 4 (GIP) Klein Gasbarri Hana EX1 CAPS NOM BIS
11 PER d 24 FI*BlueIce's Warwick 1 Uros 6 (IP) Klein Gasbarri Hana EX1 CAGPIB
12 PER g 22 FI*AzuLejo's Modesty Blaise 1 Naaras 11 (Nuoret) Sierra Bernal Miquel Angel EX1
13 PER fs 22 62 FI*Moondreamer's Angel Eyes 1 Naaras 9 (Avoin) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 CAC
14 PER f 02 62 S*Perequita's Ester 1 Naaras 7 (CH) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 CACIB
15 PER f 03 FI*Dirlandan Kalimera 1 Naaras 12 (Pennut) Klein Gasbarri Hana EX1
16 PER f 03 FIN*Amysantti Coconut Shake 1 Naaras 4 (GIP) Klein Gasbarri Hana EX1 CAPS NOM
16 PER f 03 FIN*Amysantti Coconut Shake 1 Naaras 17 (Veteraani) Ziemianska Marta 1 NOM BIS
17 PER ns 03 FIN*Kissankäpälän Arnold S. 1 Uros 2 (SP) Sierra Bernal Miquel Angel KM NOM
18 PER f 03 22 FI*Whispers Kamikaze Love 1 Naaras 12 (Pennut) Sierra Bernal Miquel Angel EX1
19 PER n 33 IT*Almigry Seabiscuit 1 Uros 1 (SC) Sierra Bernal Miquel Angel KM NOM BIS
20 PER d 33 Sinihuiskan DingDong 1 Uros 11 (Nuoret) Klein Gasbarri Hana EX1 NOM
21 ACL III / ACL n 23 FI*Murmelin Bonzo 2 Uros 4 (GIP) Henry Stéphane EX1 CAPS
22 ACL V / ACL d 22 CurlingLight Mangosteen 2 Uros 5 (IC) Henry Stéphane Abs
23 ACL VI / ACL d 09 FI*Myllykissa Rölli 2 Uros 11 (Nuoret) Henry Stéphane EX1
24 ACL X / ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl 2 Naaras 2 (SP) Henry Stéphane KM NOM
24 ACL X / ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl 2 Naaras 17 (Veteraani) Klein Gasbarri Hana 2
25 ACL XI / ACL n 09 21 33 FI*DilYaar Gunayukth Gurudutt Gandhi 2 Uros 11 (Nuoret) Henry Stéphane EX1
26 LPL n 09 S*Ägirs Hus BC Qaffe 2 Uros 10 (KAS) Jones Steven L. EX1 CAP
27 MCO I / MCO n DK*Timita's Black N'Beauty 2 Naaras 9 (Avoin) Ziemianska Marta Abs
27 MCO I / MCO n DK*Timita's Black N'Beauty 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
28 MCO I / MCO n FI*Stout-hearted Oprah 2 Naaras 11 (Nuoret) Ziemianska Marta EX1
29 MCO I / MCO n FI*Tigerworld Sirius Black 2 Uros 12 (Pennut) Ziemianska Marta EX1
30 MCO I / MCO n FI*Tigerworld Nothing To Fear 2 Uros 6 (IP) Ziemianska Marta EX1 CAGPIB NOM
31 MCO II / MCO a 09 FI*Chamberlain Hidden Treasure 2 Uros 3 (GIC) Filler Dieter EX1 CACS BIV NOM
32 MCO II / MCO a 09 FI*HoneyCoon's Kiss 'N' Run 2 Naaras 7 (CH) Filler Dieter EX1 CACIB
33 MCO II / MCO a 09 FI*SatuMainen Wiennetta 2 Naaras 5 (IC) Filler Dieter Abs
34 MCO II / MCO n 03 Ghost Rider Tiili*PL 2 Uros 7 (CH) Filler Dieter EX1 CACIB
35 MCO II / MCO a 09 FI*Chamberlain Let's Go 2 Uros 8 (PR) Filler Dieter EX1 CAPIB
36 MCO III / MCO n 22 Løve Hulen's Rumba 2 Naaras 7 (CH) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 CACIB BIV NOM
37 MCO III / MCO a 22 Vasco da Gama 2 Uros 9 (Avoin) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 CAC
38 MCO III / MCO n 22 FI*Stout-hearted Othello 2 Uros 11 (Nuoret) Sierra Bernal Miquel Angel EX1
39 MCO III / MCO n 22 FI*Chamberlain New Edition 2 Uros 8 (PR) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 CAPIB
40 MCO III / MCO n 22 SE*Sankt Halvard's Berkeley 2 Uros 6 (IP) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 CAGPIB BIV NOM
41 MCO III / MCO n 22 FI*Mainehaan Frida 2 Naaras 8 (PR) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 CAPIB NOM
42 MCO IV / MCO n 03 23 Bajuncat's Greenwich, DVM 2 Uros 5 (IC) Jones Steven L. Abs
43 MCO IV / MCO n 09 22 Wanda Russiancoon*RU *** 2 Naaras 5 (IC) Jones Steven L. EX1 CAGCIB BIV
44 MCO IV / MCO n 09 22 FI*TipTop Maine Yavanna 2 Naaras 9 (Avoin) Jones Steven L. EX1 CAC
45 MCO IV / MCO a 09 24 Niagara Falls Estate Pearls*RU 2 Naaras 11 (Nuoret) Jones Steven L. EX1 NOM
46 MCO IV / MCO a 09 22 FI*Chamberlain Vertical Limit 2 Uros 12 (Pennut) Jones Steven L. EX1
47 MCO IV / MCO a 03 23 FI*Goldenstream's Waterloo 2 Uros 12 (Pennut) Jones Steven L. Abs
48 MCO IV / MCO a 09 22 FI*Chamberlain Very Superstition 2 Naaras 12 (Pennut) Jones Steven L. EX1
49 MCO V / MCO f IT*Betulla Di Freya Valencia 2 Naaras 9 (Avoin) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 CAC
50 MCO V / MCO d 22 FI*DiamondTails' Alessandro Botticelli 2 Uros 11 (Nuoret) Sierra Bernal Miquel Angel Abs
51 MCO V / MCO f 22 S*Dunderklumpen's Khaleesi 2 Naaras 11 (Nuoret) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 NOM
52 MCO VI / MCO d 09 24 FI*Stout-hearted Louise 2 Naaras 13c (Määrittely) Ziemianska Marta MCO d 09 24
52 MCO VI / MCO d 09 24 FI*Stout-hearted Louise 2 Naaras 10 (KAS) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 CAP
53 MCO VI / MCO g 09 22 FI*Chamberlain Make A Wish 2 Naaras 3 (GIC) Henry Stéphane EX1 CACS
53 MCO VI / MCO g 09 22 FI*Chamberlain Make A Wish 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
54 MCO VI / MCO d 09 24 FI*Stout-hearted I Love You 2 Naaras 5 (IC) Henry Stéphane EX1 CAGCIB
55 MCO VI / MCO d 03 22 Sarajen Star 2 Uros 7 (CH) Henry Stéphane EX1 CACIB BIV
56 MCO VI / MCO f 09 S*Rökatten's Eternity Ebba 2 Naaras 9 (Avoin) Henry Stéphane Abs
57 MCO VI / MCO f 09 FI*Daybreak's Indira 2 Naaras 11 (Nuoret) Henry Stéphane EX2
58 MCO VI / MCO f 09 FI*Vuorensinen Nakoma 2 Naaras 11 (Nuoret) Henry Stéphane Abs
59 MCO VI / MCO f 09 24 Marseillaise Estate Pearls*RU 2 Naaras 11 (Nuoret) Henry Stéphane EX3
60 MCO VI / MCO f 02 21 62 S*Island Coon's Gloria 2 Naaras 11 (Nuoret) Henry Stéphane EX1 BIV NOM BIS
61 MCO VI / MCO g 03 22 FI*Chamberlain Vanilla Sky 2 Naaras 12 (Pennut) Henry Stéphane EX1 NOM
62 MCO VI / MCO d 09 22 FI*Laramillan Jimbo Jones 2 Uros 6 (IP) Henry Stéphane Abs
63 MCO VI / MCO e 09 22 FI*TipTop Maine Valentino 2 Uros 8 (PR) Henry Stéphane EX1 CAPIB
64 MCO VI / MCO d 09 22 S*Stortassen's United 2 Uros 6 (IP) Henry Stéphane EX1 CAGPIB BIV NOM
65 MCO VI / MCO f 03 23 FI*Ameliinan Manuela 2 Naaras 10 (KAS) Henry Stéphane EX2
66 MCO VII / MCO ns 22 Foggycoon Addis *** 2 Uros 3 (GIC) Filler Dieter EX1 CACS
67 MCO VII / MCO ns FI*Abbas-Coons Da Vinci 2 Uros 12 (Pennut) Filler Dieter EX1
68 MCO VII / MCO ns FI*Halden coon's Turbo Jr 2 Uros 4 (GIP) Filler Dieter Abs
69 MCO VIII / MCO ns 09 S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll 2 Uros 1 (SC) Ziemianska Marta Abs
70 MCO VIII / MCO ns 09 FI*HoneyCoon's Black Sabbath 2 Uros 3 (GIC) Ziemianska Marta EX1 CACS
70 MCO VIII / MCO ns 09 FI*HoneyCoon's Black Sabbath 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
71 MCO VIII / MCO ds 03 22 FI*TipTop Maine Umbar 2 Uros 1 (SC) Ziemianska Marta Mitätöity Mitätöity
72 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI*Abbas-Coons Businesman 2 Uros 5 (IC) Ziemianska Marta EX2
73 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Godfather's Fernando 2 Uros 5 (IC) Ziemianska Marta EX1 CAGCIB BIV
74 MCO VIII / MCO es 09 22 Coonflakes Devils Tower 2 Uros 7 (CH) Ziemianska Marta EX2
74 MCO VIII / MCO es 09 22 Coonflakes Devils Tower 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
75 MCO VIII / MCO ns 03 Jeremy of Asvan *** 2 Uros 7 (CH) Ziemianska Marta EX1 CACIB
76 MCO VIII / MCO ns 09 FI*Stout-hearted MyWay 2 Uros 11 (Nuoret) Ziemianska Marta EX1
77 MCO VIII / MCO ds 09 Chester Russiancoon*RU *** 2 Uros 12 (Pennut) Ziemianska Marta EX1 BIV
78 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI*Abbas-Coons Devils Magic 2 Uros 12 (Pennut) Ziemianska Marta EX4
79 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI*Abbas-Coons Don Quijote 2 Uros 12 (Pennut) Ziemianska Marta EX3
80 MCO VIII / MCO as 09 22 FI*Chamberlain Why Not? 2 Uros 12 (Pennut) Ziemianska Marta EX2
81 MCO VIII / MCO ns 09 FI*Tigerworld Bellatrix 2 Naaras 12 (Pennut) Ziemianska Marta EX1
82 MCO II / MCO n 09 FI*Tigerworld Minerva Garmiva 2 Naaras 13c (Määrittely) Ziemianska Marta MCO n 09 (gr II)
82 MCO II / MCO n 09 FI*Tigerworld Minerva Garmiva 2 Naaras 12 (Pennut) Ziemianska Marta EX1
83 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI*TipTop Maine Sasa 2 Naaras 8 (PR) Ziemianska Marta EX1 CAPIB NOM
84 MCO VIII / MCO gs 03 22 FI*TipTop Maine Ups I did It! 2 Naaras 10 (KAS) Ziemianska Marta EX1 CAP
85 MCO IX / MCO w 62 FI*TipTop Maine Andor 2 Naaras 11 (Nuoret) Filler Dieter EX1
86 NEM II / NEM n 09 21 FI*FeliMau Chili 2 Naaras 9 (Avoin) Jones Steven L. EX1 CAC
87 NFO I / NFO n DonTomaso's Septimus 2 Uros 5 (IC) Eek Magnusson Iréne EX1 CAGCIB
88 NFO I / NFO n FI*Tähtitassun Mustang 2 Uros 10 (KAS) Eek Magnusson Iréne EX1 CAP
89 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian September Ashes 2 Uros 1 (SC) Ziemianska Marta KM BIV NOM
90 NFO II / NFO n 09 Perun's Hit The Road Jack 2 Uros 7 (CH) Ziemianska Marta Abs
91 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Lucky Hunter 2 Uros 12 (Pennut) Ziemianska Marta EX1 NOM
92 NFO II / NFO n 03 S*Eternitgården's Morse 2 Uros 12 (Pennut) Ziemianska Marta EX2
93 NFO III / NFO a 22 FI*Heinuntuvan Andreas 2 Uros 3 (GIC) Filler Dieter EX1 CACS
94 NFO III / NFO n 22 FI*Tähtitassun Päivänsäde 2 Naaras 3 (GIC) Filler Dieter EX1 CACS
95 NFO III / NFO n 22 Orkan Uroczysko*PL 2 Uros 7 (CH) Filler Dieter EX1 CACIB BIV
96 NFO III / NFO n 24 FI*Jarraun's Skog Anrid 2 Naaras 9 (Avoin) Filler Dieter EX1 CAC
97 NFO III / NFO n 24 FI*RockyHill's Arya 2 Naaras 9 (Avoin) Filler Dieter EX2
98 NFO III / NFO n 24 FI*RockyHill's Chapawee 2 Uros 12 (Pennut) Filler Dieter EX1 NOM
99 NFO III / NFO n 22 S*Kronängens Pikachu 2 Uros 12 (Pennut) Filler Dieter EX2
100 NFO III / NFO n 22 FI*Wishmaster Pete Crenshaw 2 Uros 8 (PR) Filler Dieter EX1 CAPIB
101 NFO IV / NFO n 09 23 FI*Slytiger's Hot Enchantment 2 Uros 3 (GIC) Eek Magnusson Iréne EX1 CACS NOM
102 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Tähtitassun Aurinkoinen 2 Naaras 1 (SC) Eek Magnusson Iréne KM NOM
103 NFO IV / NFO n 03 24 FI*Suvi-illan Bella 2 Naaras 9 (Avoin) Eek Magnusson Iréne EX1 CAC
104 NFO IV / NFO n 09 22 FI*RockyHill's Chenoa 2 Uros 12 (Pennut) Eek Magnusson Iréne EX1
105 NFO IV / NFO n 09 22 FI*FoxyPaw's Lucky Lucille 2 Naaras 12 (Pennut) Eek Magnusson Iréne EX1 BIV NOM BIS
106 NFO IV / NFO n 03 22 FIN*Kirsikan HelmiLiina 2 Naaras 4 (GIP) Eek Magnusson Iréne EX1 CAPS
106 NFO IV / NFO n 03 22 FIN*Kirsikan HelmiLiina 2 Naaras 17 (Veteraani) Klein Gasbarri Hana 1 NOM BIS
107 NFO IV / NFO a 09 22 S*NC's Zilly Boy Blue 2 Uros 6 (IP) Eek Magnusson Iréne EX1 CAGPIB BIV
108 NFO IV / NFO n 09 24 FIN*Tähtitassun Lucky Star 2 Uros 6 (IP) Eek Magnusson Iréne EX2
108 NFO IV / NFO n 09 24 FIN*Tähtitassun Lucky Star 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
109 NFO IV / NFO a 03 24 S*Rockringen's Ulanbator 2 Uros 17 (Veteraani) Klein Gasbarri Hana 1 NOM
110 NFO V / NFO d 22 S*Safari Kittens Victor 2 Uros 3 (GIC) Jones Steven L. EX1 CACS
111 NFO V / NFO d S*Rotvältans Kingston 2 Uros 12 (Pennut) Jones Steven L. EX1
112 NFO VI / NFO f 09 FI*Jarraun's Skog Borghilda 2 Naaras 10 (KAS) Jones Steven L. EX1 CAP
113 NFO VI / NFO d 09 FI*Kultahuiskan Isabella 2 Naaras 3 (GIC) Jones Steven L. EX2
114 NFO VI / NFO f 03 22 S*Eärfalas Flisan 2 Naaras 3 (GIC) Jones Steven L. EX1 CACS NOM
115 NFO VI / NFO f 09 Kirsikka Felis Audax*DK 2 Naaras 17 (Veteraani) Klein Gasbarri Hana 3
115 NFO VI / NFO f 09 Kirsikka Felis Audax*DK 2 Naaras 2 (SP) Jones Steven L. KM NOM
116 NFO VI / NFO d 03 FI*Kultahuiskan Iisakki 2 Uros 4 (GIP) Jones Steven L. EX1 CAPS
117 NFO VI / NFO f 03 24 FIN*Deimos R U Lonesome 2Night 2 Naaras 4 (GIP) Jones Steven L. EX1 CAPS
118 NFO VII / NFO fs 24 S*Wonderwoods Heart In Hand 2 Naaras 5 (IC) Filler Dieter EX1 CAGCIB
119 NFO VII / NFO ns 24 FI*Hopeahännän Urhea Urho 2 Uros 7 (CH) Filler Dieter EX1 CACIB
120 NFO VII / NFO ns 23 FI*RockyHill's Aruna 2 Uros 7 (CH) Filler Dieter Abs
121 NFO VII / NFO ds 24 FI*FoxyPaw's Dusty Miller 2 Uros 4 (GIP) Filler Dieter EX1 CAPS BIV NOM
122 NFO VII / NFO ns 22 FI*Hopeahännän Päivänsäde 2 Naaras 8 (PR) Filler Dieter EX1 CAPIB NOM
123 NFO VII / NFO ns 23 FI*RockyHill's Anish 2 Uros 10 (KAS) Filler Dieter EX1 CAP
124 NFO VIII / NFO fs 09 24 FI*Katinkurun Katajanmarja 2 Naaras 5 (IC) Henry Stéphane EX1 CAGCIB BIV NOM
125 NFO VIII / NFO ns 09 24 FI*Kultahippusten Klaara 2 Naaras 7 (CH) Henry Stéphane EX1 CACIB
126 NFO VIII / NFO fs 09 FI*Jarraun's Skog Cheralin 2 Naaras 12 (Pennut) Henry Stéphane EX1
127 NFO VI / NFO d 09 24 FI*Katinkurun Tammenterho 2 Uros 10 (KAS) Henry Stéphane EX1 CAP BIV NOM
127 NFO VIII / NFO ds 09 24 FI*Katinkurun Tammenterho 2 Uros 13c (Määrittely) Ziemianska Marta NFO d 09 24 (gr VI)
128 NFO IX / NFO w 64 FIN*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 1 (SC) Henry Stéphane KM NOM BIS
128 NFO IX / NFO w 64 FIN*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
129 NFO IX / NFO w 64 FI*Tähtitassun Carl Philip 2 Uros 4 (GIP) Henry Stéphane EX1 CAPS
130 NFO IX / NFO w 64 FIN*FoxyPaw's Frostbite 2 Naaras 10 (KAS) Henry Stéphane EX1 CAP
131 RAG n Gayaneh Ideo Iuxta 2 Uros 12 (Pennut) Jones Steven L. EX1 NOM
132 RAG a Gayaneh Gratia Illa 2 Naaras 5 (IC) Eek Magnusson Iréne EX1 CAGCIB
133 RAG a FI*Dolldesire's Fizz 2 Uros 9 (Avoin) Eek Magnusson Iréne EX1 CAC
134 RAG a FI*Dollgarden's Anemone 2 Naaras 6 (IP) Eek Magnusson Iréne EX1 CAGPIB
135 RAG c Bobkatin Olive Oil 2 Uros 6 (IP) Jones Steven L. EX1 CAGPIB
136 RAG n 21 Gayaneh Gaudeamus Igitur 2 Uros 5 (IC) Henry Stéphane EX1 CAGCIB BIV
136 RAG n 21 Gayaneh Gaudeamus Igitur 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
137 RAG n 21 Gayaneh Igitur Imago 2 Uros 12 (Pennut) Henry Stéphane EX1
138 RAG n 21 Gayaneh Igitur Iris 2 Naaras 12 (Pennut) Henry Stéphane EX1
139 RAG n 03 FI*Tuulikellon Prime Time 2 Uros 1 (SC) Eek Magnusson Iréne KM
140 RAG n 03 FI*Sunrunner's Ulwis 2 Naaras 11 (Nuoret) Eek Magnusson Iréne EX1 BIV
141 RAG n 03 FI*AijaiCats Victorious Victor 2 Uros 12 (Pennut) Eek Magnusson Iréne EX1
142 RAG n 03 FI*AijaiCats Victorious Vivian 2 Naaras 12 (Pennut) Eek Magnusson Iréne EX1
143 RAG n 03 FIN*Snowrag Miss Marple 2 Naaras 4 (GIP) Eek Magnusson Iréne EX1 CAPS
144 RAG n 04 FI*Riverknee Vin Diesel 2 Uros 9 (Avoin) Sierra Bernal Miquel Angel Abs
145 RAG n 04 FI*Snowrag Tangerine 2 Uros 9 (Avoin) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 CAC NOM
146 RAG n 04 FI*AijaiCats Glorios Gisela 2 Naaras 9 (Avoin) Sierra Bernal Miquel Angel Abs
146 RAG n 04 FI*AijaiCats Glorios Gisela 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
147 RAG n 04 Gayaneh Io Improvisus 2 Uros 12 (Pennut) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 NOM
148 RAG a 03 FI*AijaiCats Royal Rose 2 Naaras 13c (Määrittely) Ziemianska Marta RAG a 04
148 RAG a 04 FI*AijaiCats Royal Rose 2 Naaras 9 (Avoin) Ziemianska Marta EX4
149 RAG a 03 FI*Celestial's Heart Beats 4 U 2 Naaras 9 (Avoin) Ziemianska Marta EX1 CAC NOM
150 RAG a 03 (N)Dixie Dolls Smooth Smurf 2 Uros 11 (Nuoret) Ziemianska Marta EX1
151 RAG a 03 FI*Sunrunner's Undeg 2 Naaras 11 (Nuoret) Ziemianska Marta EX1 BIV NOM
152 RAG a 04 FI*AijaiCats Tender Tara 2 Naaras 9 (Avoin) Sierra Bernal Miquel Angel EX3
153 RAG a 04 FI*Nevilla's CindyCandy 2 Naaras 9 (Avoin) Sierra Bernal Miquel Angel EX2
154 RAG a 04 FI*Snowrag Jalousie 2 Naaras 9 (Avoin) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 CAC
155 RAG a 04 FI*Lukanpuron Corona Borealis 2 Uros 12 (Pennut) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 BIV
156 RAG d 03 FI*Snowrag Red Maserati 2 Uros 5 (IC) Jones Steven L. EX1 CAGCIB NOM
157 RAG n 04 21 S*FunHouse's Hector Made in Sweden 2 Uros 7 (CH) Jones Steven L. EX1 CACIB
158 SBI n S*Raus Höjden's Harmoney in Brown 2 Naaras 1 (SC) Filler Dieter KM
159 SBI n S*Linéahuset's Sweet Midori 2 Naaras 3 (GIC) Filler Dieter EX1 CACS BIV NOM BIS
160 SBI n FI*Nalandan Bandhula 2 Uros 7 (CH) Filler Dieter EX1 CACIB
161 SBI n FI*Haavemaan Euphoria 2 Uros 9 (Avoin) Filler Dieter EX1 CAC
162 SBI n FI*Touchant Ultra-Beau 2 Uros 11 (Nuoret) Filler Dieter EX1 BIV NOM
163 SBI n FI*Åbodas Panteleimon 2 Uros 11 (Nuoret) Filler Dieter EX2
164 SBI n FI*Tamus Lancer 2 Uros 12 (Pennut) Filler Dieter Abs
165 SBI n FI*Mion Tamaj 2 Naaras 12 (Pennut) Filler Dieter EX1
166 SBI n EST*Audrey Herencia 2 Naaras 6 (IP) Filler Dieter EX1 CAGPIB
167 SBI n FIN*Sic'an Ibsan 2 Uros 8 (PR) Filler Dieter EX1 CAPIB
168 SBI a FI*Kirakan Tiny Goddes 2 Naaras 12 (Pennut) Eek Magnusson Iréne EX1
169 SBI a FIN*Sic'an Midian 2 Naaras 6 (IP) Eek Magnusson Iréne EX1 CAGPIB NOM BIS
170 SBI a FI*Åbodas Tobias 2 Uros 10 (KAS) Eek Magnusson Iréne EX1 CAP
171 SBI b FI*Mithrandilin Elwing 2 Naaras 3 (GIC) Eek Magnusson Iréne EX1 CACS
172 SBI b FI*Shonamei's Call Me Sunnyboy 2 Uros 9 (Avoin) Eek Magnusson Iréne Abs
173 SBI b S*Linéahuset's Maharajah 2 Uros 2 (SP) Eek Magnusson Iréne KM NOM BIS
174 SBI b Demian Olympsche Bronzen 2 Uros 6 (IP) Eek Magnusson Iréne EX1 CAGPIB
175 SBI c FI*Ann-Elisabeth's Princess Victoria 2 Naaras 12 (Pennut) Eek Magnusson Iréne Abs
176 SBI d FI*Tamus Escort 2 Uros 3 (GIC) Ziemianska Marta EX1 CACS
177 SBI d FI*Haavemaan Love Is Blind 2 Uros 8 (PR) Ziemianska Marta EX1 CAPIB
178 SBI j FI*Aasatar Eva Verónica 2 Naaras 13c (Määrittely) Ziemianska Marta Abs
179 SBI n 21 FI*Kirakan Quiereme Mucho 2 Uros 4 (GIP) Ziemianska Marta EX2
180 SBI n 21 FIN*Kipparin Dunham 2 Uros 4 (GIP) Ziemianska Marta EX1 CAPS BIV
181 SBI n 21 FI*Canth's Soldier of Love 2 Uros 10 (KAS) Ziemianska Marta EX1 CAP
182 SBI a 21 FI*Adalgisa's Celia 2 Naaras 11 (Nuoret) Eek Magnusson Iréne EX1 NOM
183 SBI b 21 FI*Canth's ToyBoy 2 Uros 1 (SC) Ziemianska Marta KM BIV
184 SBI b 21 FI*Jade-Garden's Debbie 2 Naaras 3 (GIC) Ziemianska Marta EX1 CACS
185 SBI b 21 FI*Kirakan Rising Sun 2 Naaras 7 (CH) Ziemianska Marta EX1 CACIB
186 SBI c 21 FIN*Tamus Urvan 2 Naaras 4 (GIP) Filler Dieter EX1 CAPS
187 SIB I / SIB a FI*Piperitan Inachius 2 Uros 11 (Nuoret) Jones Steven L. Abs
188 SIB III / SIB ny 24 FI*Amurin Ruufus 2 Uros 1 (SC) Eek Magnusson Iréne Abs
189 SIB III / SIB n 22 FI*Amurin Zippora 2 Naaras 5 (IC) Eek Magnusson Iréne EX1 CAGCIB
190 SIB III / SIB n 24 Flanel Sibaris*RU 2 Naaras 7 (CH) Eek Magnusson Iréne Mitätöity Mitätöity
191 SIB III / SIB a 22 FI*Piperitan Ixion 2 Uros 11 (Nuoret) Eek Magnusson Iréne Abs
192 SIB III / SIB n 23 FI*Amurin Neri 2 Naaras 11 (Nuoret) Eek Magnusson Iréne Abs
193 SIB III / SIB n 23 FIN*Amante's Gloriosa 2 Naaras 2 (SP) Eek Magnusson Iréne KM
193 SIB III / SIB n 23 FIN*Amante's Gloriosa 2 Naaras 17 (Veteraani) Klein Gasbarri Hana 4
194 SIB IV / SIB n 02 21 FIN*Villan Don Marcello 2 Uros 3 (GIC) Henry Stéphane EX1 CACS
195 SIB IV / SIB n 03 22 FI*Amurin Hoosea 2 Uros 5 (IC) Henry Stéphane EX1 CAGCIB
196 SIB V / SIB d 24 FI*Jatsitytön Blaziken 2 Uros 11 (Nuoret) Henry Stéphane EX1
197 SIB V / SIB g 24 FI*Villan Keisarinna 2 Naaras 6 (IP) Henry Stéphane EX1 CAGPIB
198 SIB VI / SIB f 03 23 FIN*Amante's Queen of the Night 2 Naaras 6 (IP) Jones Steven L. Abs
199 SIB VI / SIB d 09 23 FIN*Magnificat Delizia 2 Naaras 6 (IP) Jones Steven L. EX1 CAGPIB
200 SIB VII / SIB ds 24 FI*ArcticWilds Bigtime Beagle 2 Uros 1 (SC) Henry Stéphane KM
201 SIB VII / SIB ns 22 FI*Amante's Xenia 2 Naaras 7 (CH) Henry Stéphane Abs
202 SIB VII / SIB fs 23 FI*Abbas-Coons Celine Dion 2 Naaras 10 (KAS) Henry Stéphane EX1 CAP
203 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI*Abbas-Coons Carlos 2 Uros 9 (Avoin) Jones Steven L. EX1 CAC
204 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI*Abbas-Coons Christian 2 Uros 10 (KAS) Jones Steven L. EX1 CAP
205 TUA I / TUA n FI*Josmarin Innusha 2 Naaras 5 (IC) Jones Steven L. EX1 CAGCIB
206 TUA II / TUA n 03 FI*Tangerine's Body and Soul 2 Uros 3 (GIC) Jones Steven L. EX1 CACS
207 TUA III / TUA n 24 FI*Tangerine's Cheyenne 2 Naaras 9 (Avoin) Jones Steven L. EX1 CAC
208 TUA V / TUA e 22 FI*Elekatin Fiona Khur 2 Naaras 7 (CH) Henry Stéphane EX1 CACIB
209 TUA VII / TUA ns FI*Elekatin Suleiman 2 Uros 11 (Nuoret) Henry Stéphane EX1
210 TUA IX / TUA w 61 FI*Josmarin Guniz 2 Naaras 3 (GIC) Henry Stéphane EX1 CACS
211 TUA IX / TUA w 61 FI*Josmarin Ieremija 2 Uros 5 (IC) Henry Stéphane EX1 CAGCIB
212 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI*Iltatähden Bahira Bianca 2 Naaras 5 (IC) Jones Steven L. Abs
213 ABY n DK*Bifrost Which Wizardry is This 3 Uros 5 (IC) Wiéland Schilla Eva EX1 CAGCIB
214 ABY n FI*Angelos Victoria 3 Naaras 7 (CH) Wiéland Schilla Eva EX1 CACIB
215 ABY n Osiris(V) Total Surprise 3 Uros 11 (Nuoret) Wiéland Schilla Eva EX1 BIV NOM
216 ABY n FI*Amajan Jermy Jarmando 3 Uros 12 (Pennut) Wiéland Schilla Eva EX2
217 ABY n FI*Amajan Junski Jalmiro 3 Uros 12 (Pennut) Wiéland Schilla Eva EX1
218 ABY n FI*Laire Meleth Aran 3 Uros 2 (SP) Wiéland Schilla Eva KM BIV NOM
219 ABY n FI*Laire Meleth Aranel 3 Naaras 6 (IP) Wiéland Schilla Eva EX1 CAGPIB NOM
220 ABY n FI*Laire Oira Anor 3 Uros 8 (PR) Wiéland Schilla Eva EX1 CAPIB
221 ABY n FI*Nebuankhet The Doctor 3 Uros 10 (KAS) Wiéland Schilla Eva Abs
222 ABY n FI*Nebuankhet Veritaserum 3 Uros 10 (KAS) Wiéland Schilla Eva EX1 CAP
223 ABY a FI*Link Nyota Ziko Humu 3 Uros 3 (GIC) Spijker Charles EX1 CACS BIV
224 ABY a FI*Kharn-Ka Great Gatsby 3 Naaras 9 (Avoin) Spijker Charles EX3
225 ABY a FI*Nebuankhet Valentine Water 3 Naaras 9 (Avoin) Spijker Charles EX1 CAC
226 ABY a FI*Nebuankhet Violet Punch 3 Naaras 9 (Avoin) Spijker Charles EX2
227 ABY o FI*Amajan Gigi Gioia 3 Naaras 9 (Avoin) Pruchniak Sebastian EX2
227 ABY o FI*Amajan Gigi Gioia 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
228 ABY o FI*Laire Gelir Laer 3 Naaras 9 (Avoin) Pruchniak Sebastian EX3
229 ABY o FI*Nebuankhet Yraen Ruadh 3 Naaras 9 (Avoin) Pruchniak Sebastian EX1 CAC BIV NOM
230 ABY o S*Rackarkatten's Paco Rabanne 3 Uros 2 (SP) Pruchniak Sebastian KM NOM
230 ABY o S*Rackarkatten's Paco Rabanne 3 Uros 17 (Veteraani) Noskova Elena 1 NOM
231 ABY o FI*Laire Maiar Aiwendil 3 Uros 10 (KAS) Pruchniak Sebastian EX1 CAP
232 ABY p S*Rackarkatten's Coccolina Delightful 3 Naaras 3 (GIC) Spijker Charles EX1 No Cert
233 ABY p FI*Nebuankhet Quetzalcoatl 3 Uros 2 (SP) Spijker Charles KM
234 BEN n 24 33 SE*OneWorld Business Class 3 Uros 11 (Nuoret) Wiéland Schilla Eva EX1
235 BEN n 24 33 FI*Leokatin Jackpot 3 Uros 12 (Pennut) Wiéland Schilla Eva EX1
236 BEN n 24 33 FI*Starglitters Snowflake 3 Naaras 2 (SP) Wiéland Schilla Eva Abs
237 BEN n 24 33 FIN*SiruCats Ynes Yooralla 3 Naaras 2 (SP) Wiéland Schilla Eva KM
237 BEN n 24 33 FIN*SiruCats Ynes Yooralla 3 Naaras 17 (Veteraani) Noskova Elena 3
238 BML I / BML bs 11 SE*Miss World's Chitzen Itzá 3 Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne Abs
239 BML I / BML ns 11 FI*Lumipuron Tunturituuli 3 Naaras 10 (KAS) Paloluoma Anne EX1 CAP
240 BRI n FI*Rhinestone's Scorpion 3 Uros 9 (Avoin) Pruchniak Sebastian EX1 CAC
241 BRI a Michelle Amber Kiss*LV 3 Naaras 7 (CH) Spijker Charles EX1 CACIB
242 BRI a Picasso Happy First Volex 3 Uros 12 (Pennut) Spijker Charles Abs
243 BRI a Olympia Blue First Volex 3 Naaras 12 (Pennut) Spijker Charles Abs
244 BRI a EE*Caroline Rewal Beauty 3 Naaras 10 (KAS) Spijker Charles EX2
245 BRI a FIN*Ruusutarhan Ghisella 3 Naaras 10 (KAS) Spijker Charles EX1 CAP NOM
245 BRI a FIN*Ruusutarhan Ghisella 3 Naaras 17 (Veteraani) Noskova Elena 1 NOM BIS
246 BRI c Kallistu Verona First Volex 3 Uros 12 (Pennut) Spijker Charles Abs
247 BRI c Kamila Verona First Volex 3 Naaras 12 (Pennut) Spijker Charles Abs
248 BRI c Karmen Verona First Volex 3 Naaras 12 (Pennut) Spijker Charles Abs
249 BRI d FI*Bumblebrits Snape 3 Uros 6 (IP) Spijker Charles EX1 CAGPIB
250 BRI e SC EE*Cream Coral British Wynton *** 3 Uros 3 (GIC) Mastrangelo Donatella EX1 CACS
251 BRI g FIN*Ruusutarhan Hertta 3 Naaras 1 (SC) Mastrangelo Donatella KM
252 BRI p FI*Treselle's Radomir 3 Uros 9 (Avoin) Pruchniak Sebastian EX1 CAC
253 BRI d 22 FI*Coventry's Gawayne 3 Uros 7 (CH) Spijker Charles EX1 CACIB
254 BRI ns 22 64 FI*Silverius Alpina Mighty Mo 3 Naaras 11 (Nuoret) Spijker Charles EX1
255 BRI ns 24 62 FI*Kipardi's Fittibaldi 3 Naaras 9 (Avoin) Pruchniak Sebastian EX1 CAC
256 BRI ns 62 FIN*Ferme Bono 3 Uros 10 (KAS) Pruchniak Sebastian EX1 CAP
257 BUR n FI*Millamarin Hoo Moilanen 3 Uros 3 (GIC) Shchukin Alexey EX1 CACS NOM
258 BUR n Bjelke's Givenchy 3 Uros 9 (Avoin) Shchukin Alexey EX1 CAC
259 BUR n S*Lovestory's Triumph Tiger 3 Uros 11 (Nuoret) Shchukin Alexey EX1 BIV NOM
260 BUR a FIN*Arbiter Esterina 3 Naaras 1 (SC) Shchukin Alexey KM
261 BUR a FI*Feirefiz Locked Out Of Heaven 3 Uros 12 (Pennut) Shchukin Alexey EX1
262 BUR b FIN*Belacane Lempi Sisko 3 Naaras 6 (IP) Shchukin Alexey EX1 CAGPIB
262 BUR b FIN*Belacane Lempi Sisko 3 Naaras 17 (Veteraani) Noskova Elena 2
263 BUR b FI*Tai-Hao Mocha Touch 3 Uros 10 (KAS) Shchukin Alexey EX1 CAP
264 BUR c NO*Burcantiks Timotei 3 Uros 11 (Nuoret) Pruchniak Sebastian EX1
265 BUR c FI*Karvanverran Feirefiz 3 Uros 12 (Pennut) Pruchniak Sebastian EX1
266 BUR d FI*Karvanverran Favorita 3 Naaras 12 (Pennut) Pruchniak Sebastian EX1
267 BUR d FI*Aavan Orapihlaja 3 Uros 8 (PR) Pruchniak Sebastian EX1 CAPIB
268 BUR e FI*Karvanverran Ofelia 3 Naaras 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1
269 BUR f FI*Mama-Alcialon Diamond Diva 3 Naaras 8 (PR) Paloluoma Anne EX1 CAPIB
270 BUR g FI*Karvanverran Kirijawa K 3 Naaras 5 (IC) Mastrangelo Donatella EX1 CAGCIB
270 BUR g FI*Karvanverran Kirijawa K 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
271 BUR g FI*Oliivian Ärtla 3 Naaras 11 (Nuoret) Mastrangelo Donatella EX1
272 BUR h FI*Tai-Hao Nene Moksuntytär 3 Naaras 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1
273 BUR h HU*Alba Regia Ganxsta Gizi 3 Naaras 2 (SP) Paloluoma Anne KM NOM
274 BUR j FI*Oliivian Äppelpaj 3 Naaras 11 (Nuoret) Pruchniak Sebastian EX1
275 BUR j FIN*Pardofelis Guinevere 3 Naaras 2 (SP) Pruchniak Sebastian KM NOM
276 CHA FI*Sinimirrin Tähtisumu 3 Uros 9 (Avoin) Pruchniak Sebastian EX1 CAC
277 CHA FI*Sinimirrin Ruusunen 3 Naaras 9 (Avoin) Pruchniak Sebastian EX1 CAC
278 CHA FIN*Sinimirrin Kuuraparta 3 Uros 4 (GIP) Pruchniak Sebastian Abs
279 CRX I / CRX n Selena Light's Russian Lover 3 Uros 5 (IC) Spijker Charles EX1 CAGCIB NOM
280 CRX I / CRX n FI*Sweetpurr's Salmiak 3 Uros 11 (Nuoret) Spijker Charles EX1
281 CRX II / CRX n 03 FI*Sweetpurr's Snorkfröken 3 Naaras 5 (IC) Spijker Charles Abs
282 CRX II / CRX n 03 FI*FunkyJam's Kärleksstång 3 Uros 11 (Nuoret) Spijker Charles EX1 NOM BIS
283 CRX II / CRX n 03 FI*Sweetpurr's Shane Walsh 3 Uros 10 (KAS) Spijker Charles EX1 CAP NOM
284 CRX III / CRX f FI*KittyLady's Vickie Lynn 3 Naaras 5 (IC) Wiéland Schilla Eva EX1 CAGCIB NOM
285 CRX III / CRX d 24 FI*KittyLady's Rock 'n' Roll Bitch 3 Uros 12 (Pennut) Wiéland Schilla Eva EX1 NOM
286 CRX III / CRX d FI*Framillan Methe 3 Naaras 8 (PR) Wiéland Schilla Eva EX1 CAPIB
287 CRX IV / CRX f 03 FI*Sweetpurr's Maggie Greene 3 Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC BIV
288 CRX IV / CRX d 03 FI*Angelfalls Spider From Mars 3 Uros 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1
289 CRX IV / CRX d 03 24 Vegas SoNata 3 Uros 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1
290 CRX VI / CRX n 03 24 FI*Ronttilan Spotted Sphinx 3 Naaras 9 (Avoin) Shchukin Alexey EX1 CAC
291 CRX VI / CRX n 03 24 FI*FunkyJam's Bon-Bon Candy 3 Naaras 12 (Pennut) Shchukin Alexey EX1
292 CRX VII / CRX n 33 FI*Sweetpurr's Jane Marple 3 Naaras 3 (GIC) Shchukin Alexey EX1 CACS
293 CRX VIII / CRX f 09 33 Elivina Hing Energy Iz Madridskogo Dvora 3 Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX2
294 CRX VIII / CRX f 09 33 FI*Alchemist Queen of Hearts 3 Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC
295 CRX IX / CRX w 62 FI*KittyLady's Tom Collins 3 Uros 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1
296 CYM 51-52 / CYM fs 02 52 62 FI*Touchant Sans la Queue 3 Naaras 9 (Avoin) Spijker Charles EX1 CAC NOM BIS
297 CYM 51-52 / CYM d 22 52 FI*Touchant Valentine Chalereuse 3 Naaras 12 (Pennut) Spijker Charles EX1
298 CYM 53 / CYM n 09 53 FI*Pikkeen Pippuri 3 Naaras 12 (Pennut) Spijker Charles EX1
299 DRX I / DRX a FI*Åbodas Porthos 3 Uros 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC
300 DRX I / DRX n S*Kingfishers Never Give Up 3 Uros 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1 NOM
301 DRX II / DRX a 09 FI*Bravefellow Raul 3 Uros 9 (Avoin) Spijker Charles EX1 CAC
302 DRX III / DRX f LV*Malsan Lysette Anthony 3 Naaras 3 (GIC) Spijker Charles EX1 CACS BIV
303 DRX III / DRX g FI*Åbodas Ninja 3 Naaras 12 (Pennut) Spijker Charles EX2
304 DRX III / DRX g FI*Åbodas Taiga 3 Naaras 12 (Pennut) Spijker Charles EX1
305 DRX IV / DRX f 09 FI*Fairy-Story's ForgetMeNot 3 Naaras 5 (IC) Paloluoma Anne EX1 CAGCIB
306 DRX V / DRX n 24 FI*Riepujengin X-synyt enkeli 3 Uros 12 (Pennut) Spijker Charles EX1
307 DRX VII / DRX d 32 FI*Fairy-Story's HappyHobbit 3 Uros 9 (Avoin) Spijker Charles EX1 CAC
308 DRX VII / DRX n 21 33 FI*Avariel Galatea 3 Naaras 9 (Avoin) Spijker Charles EX1 CAC
309 DRX VIII / DRX g 09 21 33 FI*Avariel Jazz 3 Naaras 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1
310 DRX IX / DRX w 62 Ramona Al'Pama*PL 3 Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC
311 DSP I / DSP a FI*Indigo's Voldemorth 3 Uros 11 (Nuoret) Wiéland Schilla Eva EX1
312 DSP I / DSP n FI*PetLena-House Bruno 3 Uros 12 (Pennut) Wiéland Schilla Eva EX1
313 DSP II / DSP n 02 64 FI*PetLena-House Elvis 3 Uros 12 (Pennut) Wiéland Schilla Eva EX1
314 DSP II / DSP n 02 64 FI*PetLena-House Penelope 3 Naaras 12 (Pennut) Wiéland Schilla Eva EX1
315 DSP III / DSP e 21 FIN*DonAmen Minoque 3 Naaras 1 (SC) Wiéland Schilla Eva KM
316 DSP III / DSP g FI*DonAmen Niqitha 3 Naaras 3 (GIC) Wiéland Schilla Eva EX1 CACS
317 DSP III / DSP d 21 RU.Dolf Shudan 3 Uros 5 (IC) Wiéland Schilla Eva EX1 CAGCIB BIV NOM
318 DSP III / DSP f Molly Rixos Kitty 3 Naaras 5 (IC) Wiéland Schilla Eva EX1 CAGCIB
319 DSP IV / DSP f 03 FI*DonAmen Baby Beyonce 3 Naaras 12 (Pennut) Wiéland Schilla Eva EX1
320 EUR fs FI*Kassilan Qkunen Qtamolla 3 Naaras 5 (IC) Pruchniak Sebastian Abs
321 EUR n 22 FI*Pikku-Piun Armain 3 Uros 12 (Pennut) Pruchniak Sebastian EX1
322 EUR n 22 FI*Pikku-Piun Aurelia 3 Naaras 12 (Pennut) Pruchniak Sebastian EX1
323 EUR n 22 FIN*Casimirrin Eulalia 3 Naaras 17 (Veteraani) Noskova Elena 4
323 EUR n 22 FIN*Casimirrin Eulalia 3 Naaras 4 (GIP) Pruchniak Sebastian EX1 CAPS
324 EUR a 24 FI*Bird-Cherry's Raspberry 3 Naaras 10 (KAS) Spijker Charles Abs
325 EUR d 22 FI*Feronian Gladiolus 3 Uros 12 (Pennut) Mastrangelo Donatella Abs
326 EUR d 22 FI*Feronian Gloriosa 3 Naaras 12 (Pennut) Mastrangelo Donatella Abs
327 EUR d 22 Silkkiturkin Menevä Macho 3 Uros 2 (SP) Mastrangelo Donatella KM NOM
328 EUR e 24 FI*Errun Hehkeä herttuatar 3 Naaras 9 (Avoin) Spijker Charles EX1 CAC
329 EUR f 22 FIN*Pikku-Piun Quurankukka 3 Naaras 3 (GIC) Mastrangelo Donatella EX1 CACS
329 EUR f 22 FIN*Pikku-Piun Quurankukka 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
330 EUR f 22 FI*Pikku-Piun Aurora 3 Naaras 12 (Pennut) Mastrangelo Donatella EX1
331 EUR f 24 FI*Feronian Felicia 3 Naaras 7 (CH) Mastrangelo Donatella EX1 CACIB
332 EUR ns 24 FI*Errun Lupsakka lordi 3 Uros 7 (CH) Spijker Charles EX1 CACIB
333 EUR as 23 FI*Katinhännän BigBrother Zale 3 Uros 12 (Pennut) Pruchniak Sebastian EX1
334 EUR ds 24 FI*Errun Punainen paroni 3 Uros 10 (KAS) Paloluoma Anne EX1 No Cert
335 EUR fs 24 Minttunen 3 Naaras 5 (IC) Paloluoma Anne EX1 CAGCIB
335 EUR fs 24 Minttunen 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
336 KBL I / KBL w 62 Cezar Ostrov Koshek 3 Uros 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC NOM
337 KBL IV / KBL fs 09 22 Bobby Tail's Slavena 3 Naaras 5 (IC) Paloluoma Anne EX1 CAGCIB BIV
338 KBL III / KBL f 24 FI*Hassunhauska Puolikuu 3 Naaras 7 (CH) Paloluoma Anne EX1 No Cert
339 KBL IV / KBL d 09 24 FI*Kuriton Baby Coco 3 Naaras 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1
340 KBL III / KBL f 22 FI*Kuriton Baby Vanilla 3 Naaras 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1
341 KBL III / KBL ds 23 FI*Hassunhauska Pyörremyrsky 3 Uros 10 (KAS) Paloluoma Anne EX1 No Cert
342 KBL IV / KBL fs 09 24 FI*Miunmaan Anastasia 3 Naaras 7 (CH) Paloluoma Anne EX1 CACIB
343 KBL IV / KBL f 09 22 FI*Hassunhauska Qilda 3 Naaras 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1
344 KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 1 (SC) Mastrangelo Donatella KM
345 KOR FI*Mythai Fon Soh-Pon 3 Naaras 9 (Avoin) Mastrangelo Donatella EX1 CAC
346 KOR FI*Hovikissan Rhe-Mu 3 Uros 11 (Nuoret) Mastrangelo Donatella EX1 BIV NOM
347 KOR FI*Tatsutan Tatu Atma-Aramah 3 Uros 11 (Nuoret) Mastrangelo Donatella Abs
348 KOR FI*Mythai Ornanong Sa-Mon 3 Naaras 11 (Nuoret) Mastrangelo Donatella EX1
349 KOR FI*Melodian aaree 3 Uros 12 (Pennut) Mastrangelo Donatella Abs
350 KOR FI*Melodian arisaraa 3 Naaras 12 (Pennut) Mastrangelo Donatella EX2
351 KOR FI*Mythai Tukata Teuan 3 Naaras 12 (Pennut) Mastrangelo Donatella EX1
352 KOR FIN*Hovikissan iat Jaao 3 Naaras 4 (GIP) Mastrangelo Donatella EX1 CAPS NOM BIS
353 KOR Ebony Labradorit 3 Naaras 10 (KAS) Mastrangelo Donatella EX1 CAP
354 MAU ns Mauland Gerizah 3 Naaras 5 (IC) Spijker Charles EX1 CAGCIB
355 MAU ns 24 FI*Ausare Burraburiash 3 Uros 12 (Pennut) Spijker Charles EX1 NOM
356 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Mastrangelo Donatella KM BIV
357 OCI n 24 FI*Moosegrove Dream On 3 Naaras 1 (SC) Mastrangelo Donatella Abs
358 OCI n 24 FI*Moosegrove Drake 3 Uros 5 (IC) Mastrangelo Donatella EX1 CAGCIB
359 OCI n 24 FI*Topspot Heikunkeikun 3 Naaras 7 (CH) Mastrangelo Donatella EX1 CACIB
360 OCI n 24 FI*Topspot Huey The Green 3 Uros 12 (Pennut) Mastrangelo Donatella EX1
361 OCI n 24 DK*Sea Coon's Wendy 3 Naaras 6 (IP) Mastrangelo Donatella EX1 CAGPIB
362 OCI b 24 FI*Moosegrove Tu Autem 3 Naaras 1 (SC) Shchukin Alexey KM NOM
363 OCI b 24 FI*Topspot TorreArgentina 3 Uros 3 (GIC) Shchukin Alexey EX1 CACS
364 OCI b 24 FI*Moosegrove Princess Estelle 3 Naaras 5 (IC) Shchukin Alexey EX1 CAGCIB
365 OCI b 24 FI*WiliWilla Aslan 3 Uros 9 (Avoin) Shchukin Alexey Abs
366 OCI b 24 FI*Punakuun Cinnamon 3 Uros 12 (Pennut) Shchukin Alexey EX1 BIV
367 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 2 (SP) Shchukin Alexey KM BIV NOM BIS
367 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 17 (Veteraani) Noskova Elena 2
368 OCI b 24 FIN*Martinic Blazing 3 Naaras 6 (IP) Shchukin Alexey EX1 CAGPIB
369 OCI b 24 FI*Topspot Windjammer 3 Naaras 8 (PR) Shchukin Alexey EX1 CAPIB
370 OCI b 24 FI*Kukkatarhan Caleana 3 Naaras 10 (KAS) Shchukin Alexey EX1 CAP
371 OCI c 24 FI*WiliWilla MilkyWay Boy 3 Uros 7 (CH) Paloluoma Anne EX1 CACIB
372 OCI c 24 Blackwater Owi No Limit 3 Uros 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC
373 OCI c 24 FI*Punakuun Afrodite 3 Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC
374 OCI c 24 FI*Punakuun Bakht 3 Uros 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1 BIV NOM
375 OCI o 24 S*Hot Country's Agaton Sax 3 Uros 1 (SC) Wiéland Schilla Eva KM
376 OCI o 24 FI*Topspot Grumpy The First 3 Naaras 11 (Nuoret) Wiéland Schilla Eva EX1
377 OCI ns 24 Mitha Goobita Yangatin 3 Naaras 3 (GIC) Paloluoma Anne EX1 CACS NOM
378 OCI ns 24 FI*Northalla Blackbeard 3 Uros 9 (Avoin) Paloluoma Anne Abs
379 OCI bs 24 FI*Silvercomet Midnight's King 3 Uros 7 (CH) Wiéland Schilla Eva Abs
380 OCI bs 24 FIN*Topspot Don Arlecchino 3 Uros 6 (IP) Wiéland Schilla Eva EX1 CAGPIB
381 RUS FI*Hana-Bi Timur 3 Uros 3 (GIC) Shchukin Alexey Abs
382 RUS FI*Hana-Bi Biutiful 3 Naaras 3 (GIC) Shchukin Alexey EX2
383 RUS FI*Lolcat's Alexandra 3 Naaras 3 (GIC) Shchukin Alexey EX1 CACS BIV
384 RUS FI*Tcarskii'dvorik My Saaga 3 Naaras 7 (CH) Shchukin Alexey EX1 CACIB
385 RUS FI*Bessemjanka's Qaramell 3 Naaras 7 (CH) Shchukin Alexey EX2
386 RUS FI*Hana-Bi Liù 3 Naaras 9 (Avoin) Shchukin Alexey EX1 CAC
387 RUS FI*Inkilee Galileo Galilei 3 Uros 11 (Nuoret) Shchukin Alexey Abs
388 RUS FI*Inkilee Nikolaus Kopernikus 3 Uros 11 (Nuoret) Shchukin Alexey Abs
389 RUS FI*Inkilee La Grande Dame 3 Naaras 11 (Nuoret) Shchukin Alexey EX1
390 RUS FI*Hana-Bi Bieggagállis Sámi 3 Uros 12 (Pennut) Shchukin Alexey EX2
391 RUS FI*Tcarskii'dvorik Uh - ty! 3 Uros 12 (Pennut) Shchukin Alexey EX1 BIV NOM
392 RUS FI*Lolcat's Elisabeth Swann 3 Naaras 12 (Pennut) Shchukin Alexey EX2
393 RUS FI*Tcarskii'dvorik Olimpia 3 Naaras 12 (Pennut) Shchukin Alexey EX1
394 RUS FI*Hana-Bi Taikatalvi 3 Naaras 4 (GIP) Shchukin Alexey Abs
395 RUS FI*Hana-Bi Kätketty kukka 3 Naaras 10 (KAS) Shchukin Alexey EX3
396 RUS FI*Hana-Bi Lumen taju 3 Naaras 10 (KAS) Shchukin Alexey EX2
397 RUS FI*Zarin Fiorella 3 Naaras 10 (KAS) Shchukin Alexey EX1 CAP BIV NOM
398 SOM n FI*Kharn-Ka Your Choice 3 Uros 1 (SC) Pruchniak Sebastian KM BIV NOM
399 SOM n FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus 3 Naaras 3 (GIC) Pruchniak Sebastian EX1 CACS
400 SOM n FI*Amajan Fede Favoloso 3 Uros 5 (IC) Pruchniak Sebastian EX1 CAGCIB
400 SOM n FI*Amajan Fede Favoloso 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
401 SOM n FI*Kharn-Ka Sinopa 3 Naaras 11 (Nuoret) Pruchniak Sebastian EX1 NOM
402 SOM n FI*Amajan Jomini Jazaria 3 Naaras 12 (Pennut) Pruchniak Sebastian EX1
403 SOM n FI*Kharn-Ka Panil Z Cesarini 3 Uros 6 (IP) Pruchniak Sebastian EX1 CAGPIB
404 SOM a FI*Kharn-Ka Snowmoon 3 Uros 4 (GIP) Pruchniak Sebastian EX1 CAPS
405 SOM o FI*Amajan eAmbra Eminente 3 Naaras 3 (GIC) Pruchniak Sebastian EX1 CACS
406 SOM o FI*Amajan Juldo Jamando 3 Uros 12 (Pennut) Pruchniak Sebastian EX1 NOM
407 SPH I / SPH a FI*Tuiscalo's Lifeguard 3 Uros 7 (CH) Mastrangelo Donatella EX1 CACIB
408 SPH I / SPH n 21 FI*Wanadoo Ecoenergy 3 Uros 6 (IP) Mastrangelo Donatella EX1 CAGPIB
409 SPH II / SPH a 02 64 FI*CiCi's Wish me luck 3 Naaras 9 (Avoin) Mastrangelo Donatella EX1 CAC
410 SPH IV / SPH f 03 Kaylee's Padme' 3 Naaras 5 (IC) Mastrangelo Donatella EX1 CAGCIB NOM
411 SPH V / SPH e 09 32 LV*Otomi Ungaro 3 Uros 1 (SC) Mastrangelo Donatella KM BIV NOM BIS
412 SPH V / SPH d 21 33 FI*Tutsi Chaumet 3 Uros 3 (GIC) Mastrangelo Donatella EX1 CACS
413 SPH V / SPH a 03 32 FI*Tutsi Emperor 3 Uros 12 (Pennut) Mastrangelo Donatella EX1 NOM BIS
414 SPH V / SPH f 02 21 33 FI*Tutsi Buccellati 3 Naaras 4 (GIP) Mastrangelo Donatella EX1 CAPS
415 SPH V / SPH n 21 33 FI*Hobbitqueen's Emporio 3 Uros 6 (IP) Mastrangelo Donatella EX1 CAGPIB
416 SPH V / SPH n 02 31 S*Nudie's Flower of Gladiolus 3 Uros 10 (KAS) Mastrangelo Donatella Abs
417 BAL c FI*BaliDancer's Caya 4 Naaras 3 (GIC) Peltonen Martti EX1 CACS NOM BIS
418 BAL c FI*BaliDancer's Ellie 4 Naaras 11 (Nuoret) Peltonen Martti EX1 NOM
419 BAL n 21 FI*Willicon Loves Feathers 4 Naaras 11 (Nuoret) Noskova Elena EX1
420 BAL c 21 FI*BaliDancer's Belle Epoque 4 Naaras 5 (IC) Noskova Elena EX1 CAGCIB NOM
421 BAL d 21 FIN*Mummeli Twixinho Jesse 4 Uros 2 (SP) Peltonen Martti KM NOM
422 OLH n 25 FI*Mummeli Qianinho Ukko 4 Uros 9 (Avoin) Noskova Elena EX1 CAC
423 OLH ns 22 FI*Noxx Zlatan Ibrahimovic 4 Uros 7 (CH) Peltonen Martti EX1 CACIB
424 OLH n 03 25 FI*Noxx The World Is NotEnough 4 Uros 9 (Avoin) Peltonen Martti Abs
425 OSH n Galoo of Beugnycats 4 Uros 1 (SC) Peltonen Martti Abs
426 OSH n FI*Mummeli Sofinha Viliina 4 Naaras 12 (Pennut) Peltonen Martti Abs
427 OSH n FI*Birregin Victory Ford 4 Naaras 10 (KAS) Peltonen Martti EX1 CAP
428 OSH c FI*Orifame Omintakeinen 4 Uros 11 (Nuoret) Noskova Elena EX1
429 OSH f FI*Choose Avec Moi & Bimba 4 Naaras 12 (Pennut) Noskova Elena EX1 NOM BIS
430 OSH f FI*Ori-Katin Pussy Katnip 4 Naaras 12 (Pennut) Noskova Elena EX2
431 OSH g Apsara Via Nocturna*PL 4 Naaras 9 (Avoin) Noskova Elena Abs
432 OSH h FI*Skazki Sametti Tigrovna 4 Naaras 10 (KAS) Noskova Elena OSH g
433 OSH n 24 FIN*Birregin Ashita ga Choose 4 Naaras 2 (SP) Noskova Elena KM
434 OSH n 25 FI*Santuzzan Maestro 4 Uros 1 (SC) Noskova Elena KM
435 OSH n 25 Phoenix Arakan, CZ 4 Uros 9 (Avoin) Noskova Elena Abs
436 OSH a 24 Nick-Nack Sia Alicia, CZ 4 Uros 6 (IP) Noskova Elena EX1 CAGPIB NOM BIS
437 OSH b 22 FI*Willicon Autunno Dolce 4 Uros 6 (IP) Peltonen Martti EX1 CAGPIB
438 OSH b 22 FI*Bigear Prince Edward 4 Uros 10 (KAS) Peltonen Martti Abs
439 OSH b 24 FI*Jalecat's PoomPastic 4 Uros 7 (CH) Peltonen Martti EX1 CACIB
440 OSH c 24 FI*Orifame Onassis 4 Uros 11 (Nuoret) Peltonen Martti EX1
441 OSH d 25 FI*Mummeli Dinazinho Sepe 4 Uros 5 (IC) Peltonen Martti EX1 CAGCIB
442 OSH f 24 (N)Manhunter's Check Me Out 4 Naaras 5 (IC) Peltonen Martti EX1 CAGCIB
443 OSH g 24 FIN*Mummeli Blue-Prince Mimosa 4 Naaras 4 (GIP) Noskova Elena EX1 CAPS NOM
444 OSH cs 22 FI*Bigear Cinderella 4 Naaras 9 (Avoin) Noskova Elena OSH c 22
445 OSH n 03 FI*Keskimaan Ainion 4 Uros 2 (SP) Noskova Elena KM
446 OSH n 03 HU*Shagio-Chen Noriko Ori-Katino 4 Naaras 10 (KAS) Noskova Elena Abs
447 OSH b 02 FI*Pinewoods Safe and Sound 4 Uros 12 (Pennut) Peltonen Martti EX2
448 OSH b 02 FI*Pinewoods Sugar and Spice 4 Uros 12 (Pennut) Peltonen Martti EX1 NOM
449 OSH n 03 22 FI*Keskimaan Purrrfect Mao 4 Me 4 Naaras 12 (Pennut) Noskova Elena EX1
450 OSH n 03 24 FI*Choose Xoo Cute To Be True 4 Uros 5 (IC) Noskova Elena EX1 CAGCIB
451 OSH b 03 22 ES*Thanarat Our Lady Daphne 4 Naaras 11 (Nuoret) Peltonen Martti EX1
452 PEB III / PEB e Ideallisa El Gato De Luna 4 Naaras 12 (Pennut) Peltonen Martti EX1
453 PEB V / PEB n 33 Veni-Vidi-Vici Del Iris 4 Naaras 4 (GIP) Peltonen Martti EX1 CAPS
454 SIA w 67 FI*Albapanther Boule de Neige 4 Uros 11 (Nuoret) Noskova Elena Abs
455 SIA w 67 FI*Albapanther Belle Amour 4 Naaras 11 (Nuoret) Noskova Elena EX1
456 SIA n FI*Twist-Tiramisun Kurtisaani 4 Naaras 1 (SC) Peltonen Martti KM
456 SIA n FI*Twist-Tiramisun Kurtisaani 4 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
457 SIA n FI*Twist-Tiramisun Queen Syrah 4 Naaras 5 (IC) Peltonen Martti EX1 CAGCIB
458 SIA n FI*Twist-Tiramisun Rapunzel 4 Naaras 9 (Avoin) Peltonen Martti EX1 CAC BIV
459 SIA n FI*Viitakon Tähtönen 4 Naaras 11 (Nuoret) Peltonen Martti EX1
460 SIA n FI*Twist-Tiramisun Sokeri 4 Naaras 12 (Pennut) Peltonen Martti EX1
461 SIA n FIN*Kelmikerhon Ral Lal Laa 4 Naaras 2 (SP) Peltonen Martti KM
461 SIA n FIN*Kelmikerhon Ral Lal Laa 4 Naaras 17 (Veteraani) Mastrangelo Donatella 1 NOM BIS
462 SIA n FI*Keskimaan Elea Dessuithiel 4 Naaras 4 (GIP) Peltonen Martti EX1 CAPS
463 SIA n FI*Twist-Tiramisun Queen Luna 4 Naaras 8 (PR) Peltonen Martti EX1 CAPIB BIV NOM BIS
464 SIA a FI*Twist-Tiramisun North Star 4 Uros 1 (SC) Noskova Elena KM NOM BIS
465 SIA a FI*Viitakon Ykä 4 Uros 11 (Nuoret) Noskova Elena EX1 NOM BIS
466 SIA a FI*Twist-Tiramisun Pretzel 4 Uros 8 (PR) Noskova Elena Abs
467 SIA b San-Toi North Star of Plan-A 4 Uros 11 (Nuoret) Noskova Elena EX1
468 SIA c FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla 4 Uros 5 (IC) Noskova Elena EX1 CAGCIB
469 SIA c FI*Baila-Bailan Katinkultaa 4 Uros 11 (Nuoret) Noskova Elena EX1
470 SIA n 21 FI*Miado Beldis House Of Bëor 4 Naaras 4 (GIP) Noskova Elena EX1 CAPS
471 SIA a 21 FI*Keskimaan Leavings Leevi 4 Uros 11 (Nuoret) Peltonen Martti EX1
472 SYS n 03 FI*Keskimaan Hobbit Fosco 4 Uros 5 (IC) Peltonen Martti EX1 CAGCIB NOM
474 HCS Hani Karkkitassu Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Klein Gasbarri Hana 1 NOM
475 HCS Peppi Pitkätassu Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Klein Gasbarri Hana 1 NOM BIS
476 HCS Virve Vilijonkka Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Klein Gasbarri Hana Abs
477 HCS Zelda Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Klein Gasbarri Hana 3
478 HCS Viktoria Vilijonkka Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Mastrangelo Donatella 1 NOM BIS
478 HCS Viktoria Vilijonkka Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Klein Gasbarri Hana 2
510 SNO n 05 Destrier Alaska Knight 3 Uros 9 (Avoin) Pruchniak Sebastian EX1 CAC
509 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Eek Magnusson Iréne NFO I, NFO IV, RAG a, RAG n 03, SBI a, SBI a 21, SBI b, SBI c, SIB III 33
Filler Dieter II-tark, MCO II, MCO VII, MCO IX, NFO III, NFO VII, SBI c 21, SBI n 34
Henry Stéphane ACL III, ACL V, ACL VI, ACL X, ACL XI, MCO VI, NFO VIII, NFO IX, RAG n 21, SIB IV, SIB V, SIB VII, TUA V, TUA VII, TUA IX 39
Jones Steven L. LPL n 09, MCO IV, NEM II, NFO V, NFO VI, RAG c, RAG d 03, RAG n, RAG n 04 21, SIB I, SIB VI, SIB VIII, TUA I, TUA II, TUA III, TUV d 61-63 30
Klein Gasbarri Hana EXO d 22, EXO n 22, PER d 24, PER d 33, PER f 03, PER n, PER n 24, PER ns, PER w 62, HCL, HCS, II-vet 21
Mastrangelo Donatella III-tark, BRI e, BRI g, BUR g, EUR d 22, EUR f 22, EUR f 24, KOR , OCI n 24, SPH I, SPH II, SPH IV, SPH V, IV-vet, HC-vet 39
Noskova Elena BAL c 21, BAL n 21, OLH n 25, OSH a 24, OSH c, OSH cs 22, OSH f, OSH g, OSH g 24, OSH h, OSH n 03, OSH n 03 22, OSH n 03 24, OSH n 24, OSH n 25, SIA a, SIA b, SIA c, SIA n 21, SIA w 67, III-vet 33
Paloluoma Anne BML I, BUR e, BUR f, BUR h, CRX IV, CRX IX, CRX VIII, DRX I, DRX IV, DRX IX, DRX VIII, EUR ds 24, EUR fs 24, KBL I, KBL III, KBL IV, OCI c 24, OCI ns 24 33
Peltonen Martti BAL c, BAL d 21, OLH n 03 25, OLH ns 22, OSH b 02, OSH b 03 22, OSH b 22, OSH b 24, OSH c 24, OSH d 25, OSH f 24, OSH n, PEB III, PEB V, SIA a 21, SIA n, SYS n 03 29
Pruchniak Sebastian III-tark, ABY o, BRI n, BRI ns 22 64, BRI ns 24 62, BRI ns 24 64, BRI p, BUR c, BUR d, BUR j, CHA , EUR as 23, EUR fs, EUR n 22, SNO, SOM a, SOM n, SOM o 33
Shchukin Alexey BUR a, BUR b, BUR n, CRX VI, CRX VII, OCI b 24, RUS 36
Sierra Bernal Miquel Angel MCO III, MCO V, RAG a 04, RAG n 04, EXO f 24, EXO n 24, PER f, PER f 02 62, PER f 03 22, PER fs 22 62, PER g 22, PER n 33, PER ns 03, 27
Spijker Charles ABY a, ABY p, BRI a, BRI c, BRI d, BRI d 22, BRI ns 22 64, CRX I, CRX II, CYM 51-52, CYM 53, DRX II, DRX III, DRX V, DRX VII, EUR a 24, EUR e 24, EUR ns 24, MAU ns, MAU ns 24 37
Wiéland Schilla Eva ABY n, BEN n 24 33, CRX III, DSP I, DSP II, DSP III, DSP IV, OCI bs 24, OCI o 24 30
Ziemianska Marta II-tark, MCO I, MCO VIII, NFO II, RAG a 03, SBI b 21, SBI d, SBI j, SBI n 21, I-vet 42
15 tuomaria.