SUROK 142. KV kissanäyttely 27.7.2014
Järjestävä yhdistys Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 27.7.2014 Loppuu 27.7.2014
Ilmoittautuminen alkaa 25.4.2014 Ilmoittautuminen loppuu 30.6.2014
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 13.7.2014
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 500   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@surok.fi
Paikka Helsinki
Toimihenkilöt Eeva Lindblom (näyttelysihteeri) p. 050 346 6746, Kaisa Ylinenpää (näyttelypäällikkö) p. 040 732 1748, Saara Heikkinen (raha-asiat) rahastonhoitaja@surok.fi, Outi Vallenius (yhdistyksen sihteeri) p. 050 469 0960

LEIMAKORTIT lähetetään osoitteella: Eeva Lindblom, Satupolku 1 C 17, 02400 KIRKKONUMMI
Lisätietoja Näyttelymaksut:FIFe-jäseniltä 37 € / kissa / pv •FIFen ulkopuolisilta 50 €/ kissa / pv •SUROKilaisten kissat 34 € / kissa / pv •Tarkistusluokka erikseen 25 €, arvostelun yhteydessä 15 €. •Veteraaniluokkaan ilmoittaudutaan erikseen, veteraaniluokka perusarvostelun ohessa 10 € / kissa. •Kasvattaja- ja siitosluokat ovat maksuttomia, jos kissa osallistuu muuhun luokkaan. •Näyttelyluettelo: Omakissan kautta tilattuna ja maksettuna 1 €, paikan päällä 2 €. Luettelo on yhdistetty ja kattaa molemmat näyttelypäivät. Sähköinen luettelo on ilmainen, julkaistaan kotisivuilla. Näyttelymaksut maksetaan Omakissa-järjestelmästä saatavien tietojen mukaisesti ilmoittautumisen yhteydessä. •Maksu leimakortilla: Omakissa-järjestelmässä valitaan maksutavaksi leimakortti. Leimakortti lähetetään välittömästi ilmoittautumisen jälkeen näyttelysihteerille postitse.

Kutsu: http://www.surok.fi/images/stories/kutsu_141_142.pdf

Jaettava MAINOS: http://www.surok.fi/images/stories/SUROK_kesanayttely-2014_A4.pdf

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 81
2 149
3 119
4 158
Kotikissat 6
Yhteensä 513

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n 22 FI SRK LO IT*Best Wishes Samantha Naaras Grand International Champion Hana Klein Gasbarri EX1 CACS
Scaligeri's Principe Azzurro (EXO a 22) x Dei Magi Rock Star (PER f 23)
2 EXO n 24 FI SRK LO 13 FI*Cherish's Nutmeg Naaras Nuoret 7-10 kk Miquel Angel Sierra Bernal EX1 NOM BIS
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
3 EXO d 22 FI SRK LO S*IxiDixi's Four Tops Uros Supreme Champion Hana Klein Gasbarri KM NOM
Gobo Fraggle de Abejar *ES (PER n 22) x S*IxiDixi's Fear no More (EXO f 22)
4 EXO f 24 FI SRK LO FI*Aamukasteen Cosmic Girl Naaras Champion Miquel Angel Sierra Bernal EX1 CACIB NOM
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Aamukasteen You are my (EXO n 24)
5 PER w 62 FI SRK LO Miwian Rubic of Amabili Uros Avoin Hana Klein Gasbarri EX1 CAC
Miwian Checkmate (PER a 03) x FI*Amabili's Chasing Starz (PER w)
6 PER n FI SK LO 14 Alsace Janus Uros Pennut 4-7 kk Hana Klein Gasbarri EX1 NOM BIS
Aftabi Top Spin of Siriuksen (PER n) x Kis'Herbas Lavazza of Siriuksen (EXO fs)
7 PER f FI SRK LO Sumava's Amanda Naaras International Premior Miquel Angel Sierra Bernal EX1 CAGPIB NOM BIS
Nuit-Magique Ebony of Sumava (PER n) x Sumava's Nebulosa (PER w)
8 PER ns FI SRK LO 13 FI*Moondreamer's The One Uros Kastraatti Hana Klein Gasbarri EX1 CAP
FIN*Sunrunner's Hadyn Habib (PER d) x FI*Moondreamer's Bundle of Joy (PER ns 22)
9 PER n 24 FI SRK LO 13 My-Champagne Anemone to Timanfaya Naaras International Champion Hana Klein Gasbarri EX1 CAGCIB NOM BIS
D'Mediterran Bandido (EXO n 22) x My-Champagne Lady Gaga (PER n 03 24)
10 PER n 24 FIN SRK RX FIN*Jarbabin Tsimbavaati Uros Grand International Premior Hana Klein Gasbarri EX1 CAPS NOM BIS
FIN*Precious Head In The Clouds (PER w) x S*Snowdrop's Kizz (PER a 03 23)
11 PER d 24 FIN SRK LO FIN*BlueIce's Warwick Uros International Premior Hana Klein Gasbarri EX1 CAGPIB
Sumava's Zigor (PER d 22) x FIN*BlueIce's Must B Love (PER g 24)
12 PER g 22 FI SRK LO 14 FI*AzuLejo's Modesty Blaise Naaras Nuoret 7-10 kk Miquel Angel Sierra Bernal EX1
FIN*Jarbabin Soleil Brulant (PER e) x FI*Aamukasteen Ester Estelar (EXO n 24)
13 PER fs 22 62 FI SRK LO 13 FI*Moondreamer's Angel Eyes Naaras Avoin Miquel Angel Sierra Bernal EX1 CAC
PL*Almathea More Than U Want (PER ns) x IT*Best Wishes Raya (PER g 22)
14 PER f 02 62 S*Perequita's Ester Naaras Champion Miquel Angel Sierra Bernal EX1 CACIB
Diapason Night Bandit (PER n 03) x S*Perequita's Betty Boop (PER e 01)
15 PER f 03 FI SRK LO 14 FI*Dirlandan Kalimera Naaras Pennut 4-7 kk Hana Klein Gasbarri EX1
FI*Precious Gentle Touch (PER w) x Toy Tricksy Mercedes (PER f 03)
16 PER f 03 FIN SRK RX FIN*Amysantti Coconut Shake Naaras Grand International Premior Hana Klein Gasbarri EX1 CAPS NOM
Jewelstone's Rubin (EXO d 03) x Caprimoon Gambler's Dark Angel Rose (EXO n)
16 PER f 03 FIN SRK RX FIN*Amysantti Coconut Shake Naaras Veteraani Marta Ziemianska 1 NOM BIS
Jewelstone's Rubin (EXO d 03) x Caprimoon Gambler's Dark Angel Rose (EXO n)
17 PER ns 03 FIN SRK RX FIN*Kissankäpälän Arnold S. Uros Supreme Premior Miquel Angel Sierra Bernal KM NOM
FIN*Car-Danin Fire patrol (PER ds 03) x FIN*Amysantti Coconut Shake (PER f 03)
18 PER f 03 22 FI SRK LO 14 FI*Whispers Kamikaze Love Naaras Pennut 4-7 kk Miquel Angel Sierra Bernal EX1
S*IxiDixi's Four Tops (EXO d 22) x ES*Ginoba Gumersinda (PER n 01 21)
19 PER n 33 FI SRK LO IT*Almigry Seabiscuit Uros Supreme Champion Miquel Angel Sierra Bernal KM NOM BIS
IT*Almigry Pimlico (PER d 33) x IT*Almigry Pepper Mint Twist (PER g 21 33)
20 PER d 33 FI SRK LO 14 Sinihuiskan DingDong Uros Nuoret 7-10 kk Hana Klein Gasbarri EX1 NOM
IT*Almigry Seabiscuit (PER n 33) x Sinihuiskan Ruusunnuppu (PER f 33)
21 ACL III / ACL n 23 FI SRK LO FI*Murmelin Bonzo Uros Grand International Premior Stéphane Henry EX1 CAPS
FIN*Magnificat Zicaro (ACL n 24) x FIN*Murmelin Aamurusko (ACL c 21 33)
22 ACL V / ACL d 22 FI SRK RX CurlingLight Mangosteen Uros International Champion Stéphane Henry Abs
Daniel Rus Red Nose (ACL ds 21 33) x CurlingLight Amber (ACL d 22)
23 ACL VI / ACL d 09 FI SRK RX 13 FI*Myllykissa Rölli Uros Nuoret 7-10 kk Stéphane Henry EX1
CurlingLight Mangosteen (ACL d 22) x FI*Diipadaapa Alice (ACS f 09 24)
24 ACL X / ACL g 21 33 FIN SRK RX FIN*Magnificat Tinka Curl Naaras Supreme Premior Stéphane Henry KM NOM
Bright of Boomer*EST (ACL ns 22) x FIN*Magnificat Nicolina Curl (ACL js 21 33)
24 ACL X / ACL g 21 33 FIN SRK RX FIN*Magnificat Tinka Curl Naaras Veteraani Hana Klein Gasbarri 2
Bright of Boomer*EST (ACL ns 22) x FIN*Magnificat Nicolina Curl (ACL js 21 33)
25 ACL XI / ACL n 09 21 33 FI SRK LO 14 FI*DilYaar Gunayukth Gurudutt Gandhi Uros Nuoret 7-10 kk Stéphane Henry EX1
FIN*Magnificat LenniCurl (ACL as 21 33) x Rykiel du Monde Perdu*CH (ACL n 21 33)
26 LPL n 09 FI SRK RX 13 S*Ägirs Hus BC Qaffe Uros Kastraatti Steven L. Jones EX1 CAP
S*Ägirs Hus BC Magne (LPL as 22) x NL*Takoda BC Maiara (LPL f 03)
27 MCO I / MCO n FI SRK LO DK*Timita's Black N'Beauty Naaras Avoin Marta Ziemianska Abs
DK*Timita's Mighty Power (MCO n 22) x DK*Timita's Upper Cut (MCO ns 09 22)
27 MCO I / MCO n FI SRK LO DK*Timita's Black N'Beauty Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
DK*Timita's Mighty Power (MCO n 22) x DK*Timita's Upper Cut (MCO ns 09 22)
28 MCO I / MCO n FI SRK LO 13 FI*Stout-hearted Oprah Naaras Nuoret 7-10 kk Marta Ziemianska EX1
A*Winerau's Nadal (MCO n) x FI*Stout-hearted Flowerbelle (MCO a 22)
29 MCO I / MCO n FI SRK RX 14 FI*Tigerworld Sirius Black Uros Pennut 4-7 kk Marta Ziemianska EX1
FI*HoneyCoon's Black Sabbath (MCO ns 09) x FI*Tigerworld Mona Lisa (MCO n)
30 MCO I / MCO n FI SRK RX FI*Tigerworld Nothing To Fear Uros International Premior Marta Ziemianska EX1 CAGPIB NOM
Sequaya's Harper (MCO n) x FI*HoneyCoon's C'est La Vie (MCO n 22)
31 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*Chamberlain Hidden Treasure Uros Grand International Champion Dieter Filler EX1 CACS BIV NOM
FIN*Chamberlain Used To Run (MCO ns 09) x FIN*Chamberlain If You Are Mine (MCO ns 03 22)
32 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Kiss 'N' Run Naaras Champion Dieter Filler EX1 CACIB
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
33 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*SatuMainen Wiennetta Naaras International Champion Dieter Filler Abs
S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll (MCO ns 09) x Lana Turner of Baydar (MCO g 22)
34 MCO II / MCO n 03 FI SRK LO 14 Ghost Rider Tiili*PL Uros Champion Dieter Filler EX1 CACIB
Pegaz Tiili*PL (MCO e 23) x Weleda Tiili*PL (MCO f 09)
35 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*Chamberlain Let's Go Uros Premior Dieter Filler EX1 CAPIB
Edoras De Sulena De Tengri'nor (MCO e 03 22) x Lachtetals T-Blue Diamond (MCO a)
36 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 13 Løve Hulen's Rumba Naaras Champion Miquel Angel Sierra Bernal EX1 CACIB BIV NOM
NL*Dynamicats Glitter & Grease (MCO ns 22) x Løve Hulen's Special Passion (MCO n 22)
37 MCO III / MCO a 22 FI SRK LO 14 Vasco da Gama Uros Avoin Miquel Angel Sierra Bernal EX1 CAC
Maharaja Seventh Fleet*UA (MCO as) x Valentina Consior Line*RU (MCO n 09 22)
38 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO 13 FI*Stout-hearted Othello Uros Nuoret 7-10 kk Miquel Angel Sierra Bernal EX1
A*Winerau's Nadal (MCO n) x FI*Stout-hearted Flowerbelle (MCO a 22)
39 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO FI*Chamberlain New Edition Uros Premior Miquel Angel Sierra Bernal EX1 CAPIB
FIN*Chamberlain Is There Truth (MCO n 22) x FIN*Chamberlain Stripes In Me (MCO n 09 22)
40 MCO III / MCO n 22 SE*Sankt Halvard's Berkeley Uros International Premior Miquel Angel Sierra Bernal EX1 CAGPIB BIV NOM
S*Divine Coon's Easy Kisser (MCO n 22) x S*Street Cats Gangster Girl (MCO n 22)
41 MCO III / MCO n 22 FI SRK LO FI*Mainehaan Frida Naaras Premior Miquel Angel Sierra Bernal EX1 CAPIB NOM
S*Stortassen's Picasso (MCO n 09 22) x FI*Mainehaan Adele (MCO f 23)
42 MCO IV / MCO n 03 23 Bajuncat's Greenwich, DVM Uros International Champion Steven L. Jones Abs
Lachtetals Louis (MCO ns 03 22) x Bajuncat's Yumi (MCO n 09 23)
43 MCO IV / MCO n 09 22 Wanda Russiancoon*RU *** Naaras International Champion Steven L. Jones EX1 CAGCIB BIV
Lachtetals Louis (MCO ns 03 22) x HoneyNight Favorite*RU (MCO n)
44 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK RX FI*TipTop Maine Yavanna Naaras Avoin Steven L. Jones EX1 CAC
DotCom Brumas (MCO n 09 22) x Mabalakat Iced Diamond (MCO n 03)
45 MCO IV / MCO a 09 24 Niagara Falls Estate Pearls*RU Naaras Nuoret 7-10 kk Steven L. Jones EX1 NOM
Tropikoons Little Thunder (MCO n 03 22) x J'Adore Estate Pearls*RU (MCO w)
46 MCO IV / MCO a 09 22 FI SRK LO 14 FI*Chamberlain Vertical Limit Uros Pennut 4-7 kk Steven L. Jones EX1
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
47 MCO IV / MCO a 03 23 FI SRK LO 14 FI*Goldenstream's Waterloo Uros Pennut 4-7 kk Steven L. Jones Abs
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*Goldenstream's Ultra Bra (MCO a 03 22)
48 MCO IV / MCO a 09 22 FI SRK LO 14 FI*Chamberlain Very Superstition Naaras Pennut 4-7 kk Steven L. Jones EX1
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
49 MCO V / MCO f FI SRK LO 14 IT*Betulla Di Freya Valencia Naaras Avoin Miquel Angel Sierra Bernal EX1 CAC
Timaracoon's Tornado (MCO n) x Betulla di Freya Remember Me (MCO f 22)
50 MCO V / MCO d 22 FI SRK LO 14 FI*DiamondTails' Alessandro Botticelli Uros Nuoret 7-10 kk Miquel Angel Sierra Bernal Abs
FI*Halden coon's Uno (MCO n) x FI*Mainehaan Doris (MCO f 23)
51 MCO V / MCO f 22 S*Dunderklumpen's Khaleesi Naaras Nuoret 7-10 kk Miquel Angel Sierra Bernal EX1 NOM
S*Stortassen's United (MCO d 09 22) x DK*Coogan's Claree Belcher (MCO f 22)
52 MCO VI / MCO d 09 24 FI SRK RX FI*Stout-hearted Louise Naaras Kastraatti Miquel Angel Sierra Bernal EX1 CAP
A*Winerau's Coral (MCO d 09 22) x A'Eileen Nova Axis Star, CZ (MCO f 09 24)
52 MCO VI / MCO d 09 24 FI SRK RX FI*Stout-hearted Louise Naaras Määrittely Marta Ziemianska MCO d 09 24
A*Winerau's Coral (MCO d 09 22) x A'Eileen Nova Axis Star, CZ (MCO f 09 24)
53 MCO VI / MCO g 09 22 FI SRK LO FI*Chamberlain Make A Wish Naaras Grand International Champion Stéphane Henry EX1 CACS
Edoras De Sulena De Tengri'nor (MCO e 03 22) x FIN*Chamberlain Want One (MCO as 22)
53 MCO VI / MCO g 09 22 FI SRK LO FI*Chamberlain Make A Wish Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Edoras De Sulena De Tengri'nor (MCO e 03 22) x FIN*Chamberlain Want One (MCO as 22)
54 MCO VI / MCO d 09 24 FI SRK RX FI*Stout-hearted I Love You Naaras International Champion Stéphane Henry EX1 CAGCIB
A*Winerau's Coral (MCO d 09 22) x A'Eileen Nova Axis Star, CZ (MCO f 09 24)
55 MCO VI / MCO d 03 22 FI SRK LO 14 Sarajen Star Uros Champion Stéphane Henry EX1 CACIB BIV
Sarajen Virginia Gentleman (MCO d 09 22) x Kelimcoons Bay Breeze-of-Sarajen (MCO f 09 22)
56 MCO VI / MCO f 09 S*Rökatten's Eternity Ebba Naaras Avoin Stéphane Henry Abs
S*Rökatten's Big Bliss (MCO n 09) x S*Mac Moni's Tingeling (MCO g 23)
57 MCO VI / MCO f 09 FI SRK LO 14 FI*Daybreak's Indira Naaras Nuoret 7-10 kk Stéphane Henry EX2
Big Giants Resort's El Scuro (MCO n) x Hello Dolly Maccala*PL (MCO fs 03)
58 MCO VI / MCO f 09 FI SRK LO 13 FI*Vuorensinen Nakoma Naaras Nuoret 7-10 kk Stéphane Henry Abs
Bruno Main Bastet, CZ (MCO ns 09 22) x FI*Vuorensinen Bianca (MCO d)
59 MCO VI / MCO f 09 24 Marseillaise Estate PearlS*RU Naaras Nuoret 7-10 kk Stéphane Henry EX3
(N)Summerfield's Columbus (MCO w) x Freeclimber Elisabeth (MCO f 09 22)
60 MCO VI / MCO f 02 21 62 S*Island Coon's Gloria Naaras Nuoret 7-10 kk Stéphane Henry EX1 BIV NOM BIS
DK*CountryCat's Macho Man (MCO ns 09 22) x Yorika Axis Star,CZ (MCO f 09 22)
61 MCO VI / MCO g 03 22 FI SRK LO 14 FI*Chamberlain Vanilla Sky Naaras Pennut 4-7 kk Stéphane Henry EX1 NOM
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
62 MCO VI / MCO d 09 22 FI SRK LO FI*Laramillan Jimbo Jones Uros International Premior Stéphane Henry Abs
S*Stortassen's Picasso (MCO n 09 22) x FI*Laramillan Helmi-Lilja (MCO f 09 22)
63 MCO VI / MCO e 09 22 FI SRK LO FI*TipTop Maine Valentino Uros Premior Stéphane Henry EX1 CAPIB
Tropikoons Little Thunder (MCO n 03 22) x Thecathut Sensation of The TipTop (MCO f 09 22)
64 MCO VI / MCO d 09 22 S*Stortassen's United Uros International Premior Stéphane Henry EX1 CAGPIB BIV NOM
S*Topzy Tail's Gandhi (MCO d 09 22) x Purrsimphony Vienna of Stortassens*S (MCO d 22)
65 MCO VI / MCO f 03 23 FI SRK LO 13 FI*Ameliinan Manuela Naaras Kastraatti Stéphane Henry EX2
FI*NineTales Big Show (MCO d 09 22) x FI*Ameliinan Fara (MCO n 09 23)
66 MCO VII / MCO ns 22 Foggycoon Addis *** Uros Grand International Champion Dieter Filler EX1 CACS
D'Banzai *** (MCO a) x IL*Shaycoon's Mulan (MCO fs 22)
67 MCO VII / MCO ns FI SRK LO 14 FI*Abbas-Coons Da Vinci Uros Pennut 4-7 kk Dieter Filler EX1
Coonflakes Devils Tower (MCO es 09 22) x DK*Timita's Black N'Beauty (MCO n)
68 MCO VII / MCO ns FI SRK LO FI*Halden coon's Turbo Jr Uros Grand International Premior Dieter Filler Abs
S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll (MCO ns 09) x FIN*Halden coon's Ka (MCO n 23)
69 MCO VIII / MCO ns 09 FIN SRK LO S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll Uros Supreme Champion Marta Ziemianska Abs
S*Silveronyx Beelzebub (MCO ns 09) x DK*Pitho Ayo (MCO a 22)
69 MCO VIII / MCO ns 09 FIN SRK LO S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll Uros Siitos
S*Silveronyx Beelzebub (MCO ns 09) x DK*Pitho Ayo (MCO a 22)
70 MCO VIII / MCO ns 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Black Sabbath Uros Grand International Champion Marta Ziemianska EX1 CACS
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Little Doll (MCO ns 03)
70 MCO VIII / MCO ns 09 FI SRK LO FI*HoneyCoon's Black Sabbath Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Little Doll (MCO ns 03)
71 MCO VIII / MCO ds 03 22 FI SRK LO FI*TipTop Maine Umbar Uros Supreme Champion Marta Ziemianska Mitätöity Mitätöity
DotCom Brumas (MCO n 09 22) x FI*TipTop Maine Sasa (MCO fs 03 22)
72 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI SRK LO FI*Abbas-Coons Businesman Uros International Champion Marta Ziemianska EX2
Coonflakes Devils Tower (MCO es 09 22) x DK*Timita's Black N'Beauty (MCO n)
73 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO FI*Godfather's Fernando Uros International Champion Marta Ziemianska EX1 CAGCIB BIV
FIN*Godfather's Åke Blomqvist (MCO ns 09 22) x FI*CheNiCoon's Enni (MCO as 22)
74 MCO VIII / MCO es 09 22 FI SRK LO Coonflakes Devils Tower Uros Champion Marta Ziemianska EX2
Tarantino Devil Spirit, CZ (MCO es 22) x Coonflakes Eyecathcer Q (MCO fs 09 22)
74 MCO VIII / MCO es 09 22 FI SRK LO Coonflakes Devils Tower Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Tarantino Devil Spirit, CZ (MCO es 22) x Coonflakes Eyecathcer Q (MCO fs 09 22)
75 MCO VIII / MCO ns 03 Jeremy of Asvan *** Uros Champion Marta Ziemianska EX1 CACIB
Yep that Rocks the Purrfect Coon (MCO ds 03 22) x Galatea of Asvan (MCO n 09 22)
76 MCO VIII / MCO ns 09 FI SRK LO 13 FI*Stout-hearted MyWay Uros Nuoret 7-10 kk Marta Ziemianska EX1
S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll (MCO ns 09) x S*Ruffle's Billie Jean (MCO a)
77 MCO VIII / MCO ds 09 Chester Russiancoon*RU *** Uros Pennut 4-7 kk Marta Ziemianska EX1 BIV
Lachtetals Louis (MCO ns 03 22) x Inary Russiancoon*RU (MCO fs 09)
78 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI SRK LO 14 FI*Abbas-Coons Devils Magic Uros Pennut 4-7 kk Marta Ziemianska EX4
Coonflakes Devils Tower (MCO es 09 22) x DK*Timita's Black N'Beauty (MCO n)
79 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI SRK LO 14 FI*Abbas-Coons Don Quijote Uros Pennut 4-7 kk Marta Ziemianska EX3
Coonflakes Devils Tower (MCO es 09 22) x DK*Timita's Black N'Beauty (MCO n)
80 MCO VIII / MCO as 09 22 FI SRK LO 14 FI*Chamberlain Why Not? Uros Pennut 4-7 kk Marta Ziemianska EX2
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FIN*Chamberlain Want One (MCO as 22)
81 MCO VIII / MCO ns 09 FI SRK RX 14 FI*Tigerworld Bellatrix Naaras Pennut 4-7 kk Marta Ziemianska EX1
FI*HoneyCoon's Black Sabbath (MCO ns 09) x FI*Tigerworld Mona Lisa (MCO n)
82 MCO II / MCO n 09 FI SRK RX 14 FI*Tigerworld Minerva Garmiva Naaras Pennut 4-7 kk Marta Ziemianska EX1
FI*HoneyCoon's Black Sabbath (MCO ns 09) x FI*Tigerworld Mona Lisa (MCO n)
82 MCO II / MCO n 09 FI SRK RX 14 FI*Tigerworld Minerva Garmiva Naaras Määrittely Marta Ziemianska MCO n 09 (gr II)
FI*HoneyCoon's Black Sabbath (MCO ns 09) x FI*Tigerworld Mona Lisa (MCO n)
83 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI SRK LO FI*TipTop Maine Sasa Naaras Premior Marta Ziemianska EX1 CAPIB NOM
Tropikoons Little Thunder (MCO n 03 22) x FIN*TipTop Maine Onida (MCO fs 09 22)
84 MCO VIII / MCO gs 03 22 FI SRK LO FI*TipTop Maine Ups I did It! Naaras Kastraatti Marta Ziemianska EX1 CAP
DotCom Brumas (MCO n 09 22) x FI*TipTop Maine Sasa (MCO fs 03 22)
85 MCO IX / MCO w 62 FI SRK RX 13 FI*TipTop Maine Andor Naaras Nuoret 7-10 kk Dieter Filler EX1
(N)Summerfield's Columbus (MCO w) x Mabalakat Iced Diamond (MCO n 03)
86 NEM II / NEM n 09 21 FI SRK RX 13 FI*FeliMau Chili Naaras Avoin Steven L. Jones EX1 CAC
Mithilesh Perelka*PL (NEM n 09 21) x Vega Formula Uspekha*RUS (NEM a 03 21)
87 NFO I / NFO n FI SRK LO 13 DonTomaso's Septimus Uros International Champion Iréne Eek Magnusson EX1 CAGCIB
DonTomaso's Nemo (NFO n) x DonTomaso's Ice Queen (NFO w)
88 NFO I / NFO n FI SRK LO FI*Tähtitassun Mustang Uros Kastraatti Iréne Eek Magnusson EX1 CAP
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x FIN*NariNetta's Wild Riviera (NFO n 22)
89 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian September Ashes Uros Supreme Champion Marta Ziemianska KM BIV NOM
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
90 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 13 Perun's Hit The Road Jack Uros Champion Marta Ziemianska Abs
NL*Titran's Magnus Maximus (NFO n 03 24) x NL*Titran's Yacarola (NFO fs 09)
91 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 14 FI*FoxyPaw's Lucky Hunter Uros Pennut 4-7 kk Marta Ziemianska EX1 NOM
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
92 NFO II / NFO n 03 FI SRK LO 14 S*Eternitgården's Morse Uros Pennut 4-7 kk Marta Ziemianska EX2
S*Nenya's Sherlock Holmes (NFO n 03 24) x S*Small Legend's Alvia Feline (NFO a 09)
93 NFO III / NFO a 22 FI SRK LO FI*Heinuntuvan Andreas Uros Grand International Champion Dieter Filler EX1 CACS
FI*Heinuntuvan Hermanni (NFO d 09 22) x S*Rockringen's Lucky Lips (NFO n 09)
94 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO FI*Tähtitassun Päivänsäde Naaras Grand International Champion Dieter Filler EX1 CACS
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x FIN*NariNetta's Wild Riviera (NFO n 22)
95 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO 13 Orkan Uroczysko*PL Uros Champion Dieter Filler EX1 CACIB BIV
FI*Tähtitassun Daniel (NFO d 24) x F*Chelsey des Friggodin (NFO n 09 23)
96 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO 13 FI*Jarraun's Skog Anrid Naaras Avoin Dieter Filler EX1 CAC
FI*Heinuntuvan Konsta (NFO n) x FI*Tähtitassun Aurinkoinen (NFO n 09 24)
97 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO FI*RockyHill's Arya Naaras Avoin Dieter Filler EX2
FIN*Hilirimpsis Hattiwatti (NFO as 23) x FI*Cat'omatic Hekla (NFO n 22)
98 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO 14 FI*RockyHill's Chapawee Uros Pennut 4-7 kk Dieter Filler EX1 NOM
FI*Draconian Cry Of Silence (NFO n 09) x FI*Cat'omatic Hekla (NFO n 22)
99 NFO III / NFO n 22 FI SK LO 15 S*Kronängens Pikachu Uros Pennut 4-7 kk Dieter Filler EX2
S*Kronängens Antonio Vivaldi (NFO n 23) x IT*Quadzilla's Tempest Storm (NFO n 09 22)
100 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO FI*Wishmaster Pete Crenshaw Uros Premior Dieter Filler EX1 CAPIB
DK*Hass' Tarzan Mama Mia (NFO e 03 23) x FIN*Wishmaster High Sierra (NFO n 09 22)
101 NFO IV / NFO n 09 23 FI SRK LO FI*Slytiger's Hot Enchantment Uros Grand International Champion Iréne Eek Magnusson EX1 CACS NOM
S*Restless Zooropa (NFO d 03 24) x FIN*Slytiger's Primrose (NFO as 03 24)
102 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO FI*Tähtitassun Aurinkoinen Naaras Supreme Champion Iréne Eek Magnusson KM NOM
FIN*FoxyPaw's Full Time Lover (NFO n 09 24) x FIN*NariNetta's Wild Riviera (NFO n 22)
103 NFO IV / NFO n 03 24 FI SRK LO FI*Suvi-illan Bella Naaras Avoin Iréne Eek Magnusson EX1 CAC
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x FIN*FoxyPaw's Frostbite (NFO w)
104 NFO IV / NFO n 09 22 FI SRK LO 14 FI*RockyHill's Chenoa Uros Pennut 4-7 kk Iréne Eek Magnusson EX1
FI*Draconian Cry Of Silence (NFO n 09) x FI*Cat'omatic Hekla (NFO n 22)
105 NFO IV / NFO n 09 22 FI SRK LO 14 FI*FoxyPaw's Lucky Lucille Naaras Pennut 4-7 kk Iréne Eek Magnusson EX1 BIV NOM BIS
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
106 NFO IV / NFO n 03 22 FIN SRK LO FIN*Kirsikan HelmiLiina Naaras Grand International Premior Iréne Eek Magnusson EX1 CAPS
FIN*Kirsikan Gretzky (NFO n 03 22) x Kirsikka Felis Audax*DK (NFO f 09)
106 NFO IV / NFO n 03 22 FIN SRK LO FIN*Kirsikan HelmiLiina Naaras Veteraani Hana Klein Gasbarri 1 NOM BIS
FIN*Kirsikan Gretzky (NFO n 03 22) x Kirsikka Felis Audax*DK (NFO f 09)
107 NFO IV / NFO a 09 22 S*NC's Zilly Boy Blue Uros International Premior Iréne Eek Magnusson EX1 CAGPIB BIV
S*Zygot's Cornetto (NFO d 01 21) x S*Just Catnap's Alma Snowflake (NFO n 09 24)
108 NFO IV / NFO n 09 24 FIN SRK LO FIN*Tähtitassun Lucky Star Uros International Premior Iréne Eek Magnusson EX2
FIN*Tähtitassun Vihtori (NFO n 09) x FIN*Heinuntuvan Olga Maria (NFO f 03 23)
108 NFO IV / NFO n 09 24 FIN SRK LO FIN*Tähtitassun Lucky Star Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Tähtitassun Vihtori (NFO n 09) x FIN*Heinuntuvan Olga Maria (NFO f 03 23)
109 NFO IV / NFO a 03 24 FIN SRK LO S*Rockringen's Ulanbator Uros Veteraani Hana Klein Gasbarri 1 NOM
S*Rockringen's Puff Daddy (NFO ns 09 22) x S*Zygot's Donna De Gini (NFO n 09 24)
110 NFO V / NFO d 22 S*Safari Kittens Victor Uros Grand International Champion Steven L. Jones EX1 CACS
S*Merix Black Jack (NFO n) x S*Aristo Limaz Kaya Kumari (NFO f 09 22)
111 NFO V / NFO d FI SRK LO 14 S*Rotvältans Kingston Uros Pennut 4-7 kk Steven L. Jones EX1
S*Moveramis Dolph (NFO n 09 24) x S*Rotvältans Jamaica Blue Mountain (NFO f 09 24)
112 NFO VI / NFO f 09 FI SRK LO 13 FI*Jarraun's Skog Borghilda Naaras Kastraatti Steven L. Jones EX1 CAP
FI*Heinuntuvan Konsta (NFO n) x FI*Kattskogens Alma (NFO f 09 23)
113 NFO VI / NFO d 09 FI SRK LO FI*Kultahuiskan Isabella Naaras Grand International Champion Steven L. Jones EX2
FI*Tähtitassun Daniel (NFO d 24) x FI*Kultahuiskan Geisha (NFO f 03)
114 NFO VI / NFO f 03 22 FI SRK LO S*Eärfalas Flisan Naaras Grand International Champion Steven L. Jones EX1 CACS NOM
S*Vildhjärtas CuteIsWhat WeAimFor (NFO n 03 22) x S*Eärfalas Debbie (NFO f 09)
115 NFO VI / NFO f 09 FIN SRK LO Kirsikka Felis Audax*DK Naaras Supreme Premior Steven L. Jones KM NOM
FIN*Marmatin Visia sepium (NFO ns 09) x Yavanna Felis Audax*DK (NFO e 09 23)
115 NFO VI / NFO f 09 FIN SRK LO Kirsikka Felis Audax*DK Naaras Veteraani Hana Klein Gasbarri 3
FIN*Marmatin Visia sepium (NFO ns 09) x Yavanna Felis Audax*DK (NFO e 09 23)
116 NFO VI / NFO d 03 FI SRK LO FI*Kultahuiskan Iisakki Uros Grand International Premior Steven L. Jones EX1 CAPS
FI*Tähtitassun Daniel (NFO d 24) x FI*Kultahuiskan Geisha (NFO f 03)
117 NFO VI / NFO f 03 24 FIN SRK LO FIN*Deimos R U Lonesome 2Night Naaras Grand International Premior Steven L. Jones EX1 CAPS
FIN*Kujakeikarin Pokeri (NFO e 09 23) x FIN*Deimos Northrop Black Widow (NFO n 09)
118 NFO VII / NFO fs 24 S*Wonderwoods Heart In Hand Naaras International Champion Dieter Filler EX1 CAGCIB
CH*Breakaway's Rocco Tano (NFO n 23) x S*Wonderwoods Baby Bellini (NFO es 24)
119 NFO VII / NFO ns 24 FI SRK LO 13 FI*Hopeahännän Urhea Urho Uros Champion Dieter Filler EX1 CACIB
Muffin's James Potter (NFO ns 09 23) x FI*Hopeahännän Päivänsäde (NFO ns 22)
120 NFO VII / NFO ns 23 FI SRK LO FI*RockyHill's Aruna Uros Champion Dieter Filler Abs
FIN*Hilirimpsis Hattiwatti (NFO as 23) x FI*Cat'omatic Hekla (NFO n 22)
121 NFO VII / NFO ds 24 FI SRK LO FI*FoxyPaw's Dusty Miller Uros Grand International Premior Dieter Filler EX1 CAPS BIV NOM
S*Restless Desperado (NFO n 09 23) x FIN*Kehrääjän Orvokki (NFO fs 09 24)
122 NFO VII / NFO ns 22 FI SRK LO FI*Hopeahännän Päivänsäde Naaras Premior Dieter Filler EX1 CAPIB NOM
DK*Morgunstrálan's Hot'n Sweet (NFO n 09) x FIN*Hopeahännän Odessa (NFO ns 09 22)
123 NFO VII / NFO ns 23 FI SRK LO FI*RockyHill's Anish Uros Kastraatti Dieter Filler EX1 CAP
FIN*Hilirimpsis Hattiwatti (NFO as 23) x FI*Cat'omatic Hekla (NFO n 22)
124 NFO VIII / NFO fs 09 24 FI SRK LO FI*Katinkurun Katajanmarja Naaras International Champion Stéphane Henry EX1 CAGCIB BIV NOM
FI*FoxyPaw's Dusty Miller (NFO ds 24) x FIN*Tähtitassun Purr Iina (NFO f 03 23)
125 NFO VIII / NFO ns 09 24 FI SRK LO FI*Kultahippusten Klaara Naaras Champion Stéphane Henry EX1 CACIB
FIN*Hilirimpsis Hattiwatti (NFO as 23) x FIN*Tähtitassun Hymyhuuli (NFO n 03)
126 NFO VIII / NFO fs 09 FI SRK LO 14 FI*Jarraun's Skog Cheralin Naaras Pennut 4-7 kk Stéphane Henry EX1
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
127 NFO VI / NFO d 09 24 FI SRK LO FI*Katinkurun Tammenterho Uros Kastraatti Stéphane Henry EX1 CAP BIV NOM
FI*FoxyPaw's Dusty Miller (NFO ds 24) x FIN*Tähtitassun Purr Iina (NFO f 03 23)
127 NFO VIII / NFO ds 09 24 FI SRK LO FI*Katinkurun Tammenterho Uros Määrittely Marta Ziemianska NFO d 09 24 (gr VI)
FI*FoxyPaw's Dusty Miller (NFO ds 24) x FIN*Tähtitassun Purr Iina (NFO f 03 23)
128 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Supreme Champion Stéphane Henry KM NOM BIS
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
128 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
129 NFO IX / NFO w 64 FI SRK LO FI*Tähtitassun Carl Philip Uros Grand International Premior Stéphane Henry EX1 CAPS
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x FIN*Heinuntuvan Olga Maria (NFO f 03 23)
130 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Frostbite Naaras Kastraatti Stéphane Henry EX1 CAP
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
131 RAG n FI SRK LO 14 Gayaneh Ideo Iuxta Uros Pennut 4-7 kk Steven L. Jones EX1 NOM
Gayaneh Gaudeamus Igitur (RAG n 21) x FIN*Shyshaman's Moonlight (RAG a 04)
132 RAG a FI SRK LO Gayaneh Gratia Illa Naaras International Champion Iréne Eek Magnusson EX1 CAGCIB
FI*Hakalan Herra Tossavainen (RAG n) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
133 RAG a FI SRK LO 13 FI*Dolldesire's Fizz Uros Avoin Iréne Eek Magnusson EX1 CAC
Darlinlildols Mighty Treasure (RAG n) x Wattuwarpaan Laszwil Herttinen (RAG a 04)
134 RAG a FI SRK LO FI*Dollgarden's Anemone Naaras International Premior Iréne Eek Magnusson EX1 CAGPIB
FIN*Feel-X Amatus (RAG n 03) x FIN*Merihelmen Do-Re-Mi (RAG a 04)
135 RAG c FI SRK LO Bobkatin Olive Oil Uros International Premior Steven L. Jones EX1 CAGPIB
S*Evenstar's Dusty of Oroonoko (RAG a 04) x Bobkatin Wenla (RAG c)
136 RAG n 21 FI SRK LO Gayaneh Gaudeamus Igitur Uros International Champion Stéphane Henry EX1 CAGCIB BIV
FI*Hakalan Herra Tossavainen (RAG n) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
136 RAG n 21 FI SRK LO Gayaneh Gaudeamus Igitur Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Hakalan Herra Tossavainen (RAG n) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
137 RAG n 21 FI SRK LO 14 Gayaneh Igitur Imago Uros Pennut 4-7 kk Stéphane Henry EX1
Gayaneh Gaudeamus Igitur (RAG n 21) x FIN*Shyshaman's Moonlight (RAG a 04)
138 RAG n 21 FI SRK LO 14 Gayaneh Igitur Iris Naaras Pennut 4-7 kk Stéphane Henry EX1
Gayaneh Gaudeamus Igitur (RAG n 21) x FIN*Shyshaman's Moonlight (RAG a 04)
139 RAG n 03 FI SRK LO FI*Tuulikellon Prime Time Uros Supreme Champion Iréne Eek Magnusson KM
S*Fyrpihl's Paradise Picasso (RAG n 03 21) x FI*Utuinen YoursSincerely (RAG n)
140 RAG n 03 FI SRK LO 13 FI*Sunrunner's Ulwis Naaras Nuoret 7-10 kk Iréne Eek Magnusson EX1 BIV
S*Eurovisions San Francisco (RAG n 03) x FI*Sunrunner's Owena (RAG n 03)
141 RAG n 03 FI SRK LO 14 FI*AijaiCats Victorious Victor Uros Pennut 4-7 kk Iréne Eek Magnusson EX1
RaggleDazzle Riku of Naorahdolls (RAG n 04) x FI*AijaiCats Glorios Gisela (RAG n 04)
142 RAG n 03 FI SRK LO 14 FI*AijaiCats Victorious Vivian Naaras Pennut 4-7 kk Iréne Eek Magnusson EX1
RaggleDazzle Riku of Naorahdolls (RAG n 04) x FI*AijaiCats Glorios Gisela (RAG n 04)
143 RAG n 03 FIN SRK LO FIN*Snowrag Miss Marple Naaras Grand International Premior Iréne Eek Magnusson EX1 CAPS
Valentino von Locksley (RAG n 04) x FIN*Snowrag Hello Little Girl (RAG a 03)
144 RAG n 04 FI SRK LO FI*Riverknee Vin Diesel Uros Avoin Miquel Angel Sierra Bernal Abs
FI*Riverknee Ocean Wonderland (RAG n 03) x FI*Riverknee Kangaroo Ridge (RAG n)
145 RAG n 04 FI SRK LO 13 FI*Snowrag Tangerine Uros Avoin Miquel Angel Sierra Bernal EX1 CAC NOM
Illerdolls Curufin (RAG a 03) x FIN*Snowrag Timanfaya (RAG n 03)
146 RAG n 04 FI SRK LO FI*AijaiCats Glorios Gisela Naaras Avoin Miquel Angel Sierra Bernal Abs
Bobkatin Naked Ned (RAG a 04) x FIN*Fatdoll's Belinda (RAG n)
146 RAG n 04 FI SRK LO FI*AijaiCats Glorios Gisela Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Bobkatin Naked Ned (RAG a 04) x FIN*Fatdoll's Belinda (RAG n)
147 RAG n 04 FI SRK LO 14 Gayaneh Io Improvisus Uros Pennut 4-7 kk Miquel Angel Sierra Bernal EX1 NOM
Gayaneh Gaudeamus Igitur (RAG n 21) x FIN*Shyshaman's Moonlight (RAG a 04)
148 RAG a 03 FI SRK LO 13 FI*AijaiCats Royal Rose Naaras Määrittely Marta Ziemianska RAG a 04
Bobkatin Just For Me (RAG a 03) x FI*AijaiCats Harmonious Heaven (RAG a)
148 RAG a 04 FI SRK LO 13 FI*AijaiCats Royal Rose Naaras Avoin Marta Ziemianska EX4
Bobkatin Just For Me (RAG a 03) x FI*AijaiCats Harmonious Heaven (RAG a)
149 RAG a 03 FI SRK LO 13 FI*Celestial's Heart Beats 4 U Naaras Avoin Marta Ziemianska EX1 CAC NOM
Kizzykat No More Headaches (RAG a 03) x La Belleza Ragdolls Topaz (RAG a 03)
150 RAG a 03 FI SRK LO 14 (N)Dixie Dolls Smooth Smurf Uros Nuoret 7-10 kk Marta Ziemianska EX1
(N)Dixie Dolls Dazzling Sparrow (RAG n 03) x S*Gunbertus Eloa Enejie (RAG a 03)
151 RAG a 03 FI SRK LO 13 FI*Sunrunner's Undeg Naaras Nuoret 7-10 kk Marta Ziemianska EX1 BIV NOM
S*Eurovisions San Francisco (RAG n 03) x FI*Sunrunner's Owena (RAG n 03)
152 RAG a 04 FI SRK LO 13 FI*AijaiCats Tender Tara Naaras Avoin Miquel Angel Sierra Bernal EX3
Bobkatin Just For Me (RAG a 03) x FI*AijaiCats Glorios Gisela (RAG n 04)
153 RAG a 04 FI SRK LO 13 FI*Nevilla's CindyCandy Naaras Avoin Miquel Angel Sierra Bernal EX2
S*FunHouse's & Unni's United Collin (RAG a 04) x S*Sarakkas Siena in Toscana (RAG a 04)
154 RAG a 04 FI SRK LO 13 FI*Snowrag Jalousie Naaras Avoin Miquel Angel Sierra Bernal EX1 CAC
Illerdolls Curufin (RAG a 03) x FIN*Snowrag Timanfaya (RAG n 03)
155 RAG a 04 FI SRK LO 14 FI*Lukanpuron Corona Borealis Uros Pennut 4-7 kk Miquel Angel Sierra Bernal EX1 BIV
FI*Shyshaman's Star of Ivanhoe (RAG a 03) x FI*Riverknee Kangaroo Ridge (RAG n)
156 RAG d 03 FI SRK LO FI*Snowrag Red Maserati Uros International Champion Steven L. Jones EX1 CAGCIB NOM
FI*Snowrag Prince of Tide (RAG n 03) x FI*Snowrag Balenciaga (RAG f 03)
157 RAG n 04 21 FI SRK LO 14 S*FunHouse's Hector Made in Sweden Uros Champion Steven L. Jones EX1 CACIB
S*Gunbertus Avalanche (RAG n 03 21) x Darlinlildols Bella Mi (RAG n 04)
158 SBI n FI SRK RX S*Raus Höjden's Harmoney in Brown Naaras Supreme Champion Dieter Filler KM
IDP*Backkara's Geralino (SBI c) x S*Raus Höjdens Java (SBI n)
159 SBI n S*Linéahuset's Sweet Midori Naaras Grand International Champion Dieter Filler EX1 CACS BIV NOM BIS
DK*Oddenvejen's Quijarro (SBI n) x S*Linéahuset's Po'disole (SBI h)
160 SBI n FI SRK LO FI*Nalandan Bandhula Uros Champion Dieter Filler EX1 CACIB
Trevino's OP (SBI n) x Alana*Nay's Lilly (SBI n)
161 SBI n FI SRK LO FI*Haavemaan Euphoria Uros Avoin Dieter Filler EX1 CAC
FI*Tamus Wartburg (SBI d) x FIN*Pirimirrin Daintree River (SBI j 21)
162 SBI n FI SRK RX 14 FI*Touchant Ultra-Beau Uros Nuoret 7-10 kk Dieter Filler EX1 BIV NOM
FI*Rais-Kis Coffee (SBI n) x FIN*Touchant Magique Beauté (SBI f)
163 SBI n FI SRK LO 14 FI*Åbodas Panteleimon Uros Nuoret 7-10 kk Dieter Filler EX2
FI*Åbodas Eutropios (SBI n 21) x FI*Vongoivan Cirrus (SBI a)
164 SBI n FI SRK LO 14 FI*Tamus Lancer Uros Pennut 4-7 kk Dieter Filler Abs
FI*Halipalleron Adventus (SBI a) x FI*Tamus Fury (SBI b)
165 SBI n FI SRK LO 14 FI*Mion Tamaj Naaras Pennut 4-7 kk Dieter Filler EX1
Blue Heaven Sunny Queen *ES (SBI a) x FI*Kirakan Rising Sun (SBI b 21)
166 SBI n FIN SRK LO EST*Audrey Herencia Naaras International Premior Dieter Filler EX1 CAGPIB
EST*Prosper Klaudia (SBI n 21) x FIN*Sic'an Jojada (SBI n)
167 SBI n FIN SRK LO FIN*Sic'an Ibsan Uros Premior Dieter Filler EX1 CAPIB
FIN*Pumpulivuoren Erasmus (SBI a 21) x FIN*Sic'an Felixtar (SBI n 21)
168 SBI a FI SRK LO 14 FI*Kirakan Tiny Goddes Naaras Pennut 4-7 kk Iréne Eek Magnusson EX1
FIN*Merissal Quentin (SBI a) x FIN*Mion Piona (SBI n 21)
169 SBI a FIN SRK LO FIN*Sic'an Midian Naaras International Premior Iréne Eek Magnusson EX1 CAGPIB NOM BIS
FIN*Cetulean Lagerfeld (SBI a) x FIN*Sic'an Junia (SBI a)
170 SBI a FI SRK LO FI*Åbodas Tobias Uros Kastraatti Iréne Eek Magnusson EX1 CAP
FIN*Fotocatin Risto Räppääjä (SBI n) x FI*Vongoivan Cirrus (SBI a)
171 SBI b FI SRK LO FI*Mithrandilin Elwing Naaras Grand International Champion Iréne Eek Magnusson EX1 CACS
FIN*Rotcat Alexander (SBI a 21) x FIN*Mithrandilin Arda (SBI b)
172 SBI b FI SRK LO FI*Shonamei's Call Me Sunnyboy Uros Avoin Iréne Eek Magnusson Abs
FIN*Zaraxe Adamnan Morris (SBI b) x FI*Mithrandilin Elwing (SBI b)
173 SBI b S*Linéahuset's Maharajah Uros Supreme Premior Iréne Eek Magnusson KM NOM BIS
Domino's Shakespear (SBI c 21) x S*Linéahuset's Magic Zhara Lee (SBI b)
174 SBI b FI SRK LO Demian Olympsche Bronzen Uros International Premior Iréne Eek Magnusson EX1 CAGPIB
Ike Ant Bwe Lay (SBI d) x FIN*Touchant Jaunet d'eau (SBI c)
175 SBI c FI SRK LO 14 FI*Ann-Elisabeth's Princess Victoria Naaras Pennut 4-7 kk Iréne Eek Magnusson Abs
FIN*Touchant Homme du Monde (SBI a) x FIN*Kermatassun CindySimasuu (SBI b)
176 SBI d FI SRK LO FI*Tamus Escort Uros Grand International Champion Marta Ziemianska EX1 CACS
BE*Baie des Amours Thorisson (SBI n 21) x FIN*Tamus Nitro R/T (SBI f)
177 SBI d FI SRK LO FI*Haavemaan Love Is Blind Uros Premior Marta Ziemianska EX1 CAPIB
FI*Tamus Wartburg (SBI d) x FIN*Pirimirrin Daintree River (SBI j 21)
178 SBI j FI SRK LO 13 FI*Aasatar Eva Verónica Naaras Määrittely Marta Ziemianska Abs
Eliano vom Stern Regulus (SBI c) x FI*Aasatar Her My One (SBI h)
179 SBI n 21 FI SRK LO FI*Kirakan Quiereme Mucho Uros Grand International Premior Marta Ziemianska EX2
FIN*Hilu-Vinkelin Tinka (SBI c 21) x FIN*Tärn Unelma (SBI n 21)
180 SBI n 21 FIN SRK LO FIN*Kipparin Dunham Uros Grand International Premior Marta Ziemianska EX1 CAPS BIV
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x FIN*Kipparin Bellorita (SBI a 21)
181 SBI n 21 FI SRK LO FI*Canth's Soldier of Love Uros Kastraatti Marta Ziemianska EX1 CAP
FIN*Nalandan Shankara (SBI n 21) x FIN*Globel's Esther Victoria (SBI h)
182 SBI a 21 FI SRK LO 13 FI*Adalgisa's Celia Naaras Nuoret 7-10 kk Iréne Eek Magnusson EX1 NOM
FIN*Merissal Quentin (SBI a) x FIN*Zildan Sagwa (SBI a 21)
183 SBI b 21 FI SRK LO FI*Canth's ToyBoy Uros Supreme Champion Marta Ziemianska KM BIV
FIN*Zaraxe Adamnan Morris (SBI b) x EE*Arista Aramante (SBI a 21)
184 SBI b 21 FI SRK LO FI*Jade-Garden's Debbie Naaras Grand International Champion Marta Ziemianska EX1 CACS
N*Børskatten Gizmo (SBI b 21) x FIN*Jade-Garden's Amethyst (SBI n)
185 SBI b 21 FI SRK LO FI*Kirakan Rising Sun Naaras Champion Marta Ziemianska EX1 CACIB
N*Børskatten Gizmo (SBI b 21) x FIN*Mion Piona (SBI n 21)
186 SBI c 21 FIN SRK LO FIN*Tamus Urvan Naaras Grand International Premior Dieter Filler EX1 CAPS
FIN*Hilu-Vinkelin Tinka (SBI c 21) x FIN*Tamus Qashqai (SBI h)
187 SIB I / SIB a FI SRK LO 13 FI*Piperitan Inachius Uros Nuoret 7-10 kk Steven L. Jones Abs
S*Zimas Eragon (SIB d 09) x FI*Piperitan Hera (SIB g 22)
188 SIB III / SIB ny 24 FI SRK RX FI*Amurin Ruufus Uros Supreme Champion Iréne Eek Magnusson Abs
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
189 SIB III / SIB n 22 FI SRK LO FI*Amurin Zippora Naaras International Champion Iréne Eek Magnusson EX1 CAGCIB
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x FIN*Amurin Lyydia (SIB n 24)
190 SIB III / SIB n 24 FI SRK RX 13 Flanel Sibaris*RU Naaras Champion Iréne Eek Magnusson Mitätöity Mitätöity
Heres Sibaris*RU (SIB ny 24) x Quinni Sibaris*RU (SIB n 24)
191 SIB III / SIB a 22 FI SRK LO 13 FI*Piperitan Ixion Uros Nuoret 7-10 kk Iréne Eek Magnusson Abs
S*Zimas Eragon (SIB d 09) x FI*Piperitan Hera (SIB g 22)
192 SIB III / SIB n 23 FI SRK RX 14 FI*Amurin Neri Naaras Nuoret 7-10 kk Iréne Eek Magnusson Abs
FI*Balladin Pellervoinen (SIB ny 24) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
193 SIB III / SIB n 23 FIN SRK RX FIN*Amante's Gloriosa Naaras Supreme Premior Iréne Eek Magnusson KM
Cedrik Siberian Star*CZ (SIB n 24) x Sibaris Charisma Dostoyanie Sibiri (SIB n 23)
193 SIB III / SIB n 23 FIN SRK RX FIN*Amante's Gloriosa Naaras Veteraani Hana Klein Gasbarri 4
Cedrik Siberian Star*CZ (SIB n 24) x Sibaris Charisma Dostoyanie Sibiri (SIB n 23)
194 SIB IV / SIB n 02 21 FIN SRK LO FIN*Villan Don Marcello Uros Grand International Champion Stéphane Henry EX1 CACS
FIN*Amante's Hip Hop (SIB ns 03 23) x FIN*Balladin Carmencita (SIB n 03 23)
195 SIB IV / SIB n 03 22 FI SRK LO FI*Amurin Hoosea Uros International Champion Stéphane Henry EX1 CAGCIB
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
196 SIB V / SIB d 24 FI SRK LO 14 FI*Jatsitytön Blaziken Uros Nuoret 7-10 kk Stéphane Henry EX1
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FI*Talvivaaran Delenn (SIB f 23)
197 SIB V / SIB g 24 FI SRK LO FI*Villan Keisarinna Naaras International Premior Stéphane Henry EX1 CAGPIB
FI*Villan Ferrari (SIB d 09 24) x FI*Villan Neiti Groove (SIB n 09 24)
198 SIB VI / SIB f 03 23 FIN SRK LO FIN*Amante's Queen of the Night Naaras International Premior Steven L. Jones Abs
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FIN*Amante's Jiving Julia (SIB n 03 24)
199 SIB VI / SIB d 09 23 FIN SRK LO FIN*Magnificat Delizia Naaras International Premior Steven L. Jones EX1 CAGPIB
FIN*Sibcoon's El Dorado (SIB e 09) x FIN*Rasputin's Julija (SIB d 02 24)
200 SIB VII / SIB ds 24 FI SRK LO FI*ArcticWilds Bigtime Beagle Uros Supreme Champion Stéphane Henry KM
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FIN*Metsälinnan Adalmiina (SIB ds 11)
201 SIB VII / SIB ns 22 FI SRK RX FI*Amante's Xenia Naaras Champion Stéphane Henry Abs
Amur (SIB n 03 24) x FI*Amante's Traviata (SIB ns 22)
202 SIB VII / SIB fs 23 FI SRK LO FI*Abbas-Coons Celine Dion Naaras Kastraatti Stéphane Henry EX1 CAP
FIN*Magnificat HabbyBoy (SIB ds 03 23) x FI*Amurin Paula (SIB n 24)
203 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI SRK LO FI*Abbas-Coons Carlos Uros Avoin Steven L. Jones EX1 CAC
FIN*Magnificat HabbyBoy (SIB ds 03 23) x FI*Amurin Paula (SIB n 24)
204 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI SRK LO FI*Abbas-Coons Christian Uros Kastraatti Steven L. Jones EX1 CAP
FIN*Magnificat HabbyBoy (SIB ds 03 23) x FI*Amurin Paula (SIB n 24)
205 TUA I / TUA n FI SRK RX 13 FI*Josmarin Innusha Naaras International Champion Steven L. Jones EX1 CAGCIB
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FI*Josmarin Guniz (TUA w)
206 TUA II / TUA n 03 FI SRK LO FI*Tangerine's Body and Soul Uros Grand International Champion Steven L. Jones EX1 CACS
Benito Rosa Glauca, CZ (TUA n 01) x FI*Josmarin Galibe (TUA n 24)
207 TUA III / TUA n 24 FI SRK LO 13 FI*Tangerine's Cheyenne Naaras Avoin Steven L. Jones EX1 CAC
FI*Tangerine's Body and Soul (TUA n 03) x FI*Sada Ramona Rydy (TUA g 23)
208 TUA V / TUA e 22 FI SRK LO FI*Elekatin Fiona Khur Naaras Champion Stéphane Henry EX1 CACIB
FI*Nazarlik Yaramaz Kisi (TUA d 22) x FIN*Elekatin Oi Susanna (TUA g 24)
209 TUA VII / TUA ns FI SRK LO 13 FI*Elekatin Suleiman Uros Nuoret 7-10 kk Stéphane Henry EX1
FI*Kralice DayLate DollarShort (TUA ns 09) x FI*Elekatin Valentina (TUA n)
210 TUA IX / TUA w 61 FI SRK LO FI*Josmarin Guniz Naaras Grand International Champion Stéphane Henry EX1 CACS
S*Wi'nte Sams Harry Boy (TUA n 24) x FI*Josmarin Eldem (TUA w)
211 TUA IX / TUA w 61 FI SRK RX 13 FI*Josmarin Ieremija Uros International Champion Stéphane Henry EX1 CAGCIB
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FI*Josmarin Guniz (TUA w)
212 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI SRK LO FI*Iltatähden Bahira Bianca Naaras International Champion Steven L. Jones Abs
FIN*Ilveslinnan Amir Akanyildiz (TUV d) x FI*Iltatähden Alisa (TUV f)
213 ABY n FI SRK LO 14 DK*Bifrost Which Wizardry is This Uros International Champion Eva Wiéland Schilla EX1 CAGCIB
DK*Bifrost Sirius Black (ABY n) x Taco Villa's Bellatrix Bifrost (ABY n)
214 ABY n FI SRK LO 13 FI*Angelos Victoria Naaras Champion Eva Wiéland Schilla EX1 CACIB
Gaspacho Bonjour L'Amour*PT (ABY n) x FIN*Amhara's Kezia (ABY n)
215 ABY n FI SRK LO 14 Osiris(V) Total Surprise Uros Nuoret 7-10 kk Eva Wiéland Schilla EX1 BIV NOM
Osiris(V) Sammy Davis Junior (ABY n) x Osiris(V) Rumour Has It (ABY n)
216 ABY n FI SRK RX 14 FI*Amajan Jermy Jarmando Uros Pennut 4-7 kk Eva Wiéland Schilla EX2
FI*Amajan Fede Favoloso (SOM n) x FI*Amajan Gigi Gioia (ABY o)
217 ABY n FI SRK RX 14 FI*Amajan Junski Jalmiro Uros Pennut 4-7 kk Eva Wiéland Schilla EX1
FI*Amajan Fede Favoloso (SOM n) x FI*Amajan Gigi Gioia (ABY o)
218 ABY n FI SRK LO FI*Laire Meleth Aran Uros Supreme Premior Eva Wiéland Schilla KM BIV NOM
RU*Greenville Oberon of Laire (ABY n) x FIN*Link Imani Imoo (ABY n)
219 ABY n FI SRK LO FI*Laire Meleth Aranel Naaras International Premior Eva Wiéland Schilla EX1 CAGPIB NOM
RU*Greenville Oberon of Laire (ABY n) x FIN*Link Imani Imoo (ABY n)
220 ABY n FI SRK LO FI*Laire Oira Anor Uros Premior Eva Wiéland Schilla EX1 CAPIB
FIN*Link Lisimba (ABY o) x FIN*Link Imani Imoo (ABY n)
221 ABY n FI SRK LO 13 FI*Nebuankhet The Doctor Uros Kastraatti Eva Wiéland Schilla Abs
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Nebuankhet Taibhsear (ABY p)
222 ABY n FI SRK LO 13 FI*Nebuankhet Veritaserum Uros Kastraatti Eva Wiéland Schilla EX1 CAP
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif (ABY n)
223 ABY a FI SRK LO FI*Link Nyota Ziko Humu Uros Grand International Champion Charles Spijker EX1 CACS BIV
RU*Greenville Oberon of Laire (ABY n) x FI*Link Inanyesha (ABY n)
224 ABY a FI SRK LO 13 FI*Kharn-Ka Great Gatsby Naaras Avoin Charles Spijker EX3
FI*Laire Oira Anor (ABY n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
225 ABY a FI SRK LO 13 FI*Nebuankhet Valentine Water Naaras Avoin Charles Spijker EX1 CAC
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif (ABY n)
226 ABY a FI SRK LO 13 FI*Nebuankhet Violet Punch Naaras Avoin Charles Spijker EX2
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif (ABY n)
227 ABY o FI SRK LO FI*Amajan Gigi Gioia Naaras Avoin Sebastian Pruchniak EX2
FI*Link Zaki Habit Rouge (ABY o) x FI*Amajan eAmbra Eminente (SOM o)
227 ABY o FI SRK LO FI*Amajan Gigi Gioia Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Link Zaki Habit Rouge (ABY o) x FI*Amajan eAmbra Eminente (SOM o)
228 ABY o FI SRK LO 13 FI*Laire Gelir Laer Naaras Avoin Sebastian Pruchniak EX3
FI*Laire Oira Anor (ABY n) x RU*Greenville Summer of Laire (ABY o)
229 ABY o FI SRK LO 13 FI*Nebuankhet Yraen Ruadh Naaras Avoin Sebastian Pruchniak EX1 CAC BIV NOM
Dushara Godric-of-Kawaii (ABY n) x FIN*Nebuankhet Ochún (ABY o)
230 ABY o FIN SRK LO S*Rackarkatten's Paco Rabanne Uros Supreme Premior Sebastian Pruchniak KM NOM
Otis of Wonderlove (ABY o) x S*Rackarkatten's Moccalina Delightful (ABY p)
230 ABY o FIN SRK LO S*Rackarkatten's Paco Rabanne Uros Veteraani Elena Noskova 1 NOM
Otis of Wonderlove (ABY o) x S*Rackarkatten's Moccalina Delightful (ABY p)
231 ABY o FI SRK LO 13 FI*Laire Maiar Aiwendil Uros Kastraatti Sebastian Pruchniak EX1 CAP
FI*Link Atum-Ra (ABY o) x FI*Laire Valar Yavanna (ABY n)
232 ABY p FI SRK LO S*Rackarkatten's Coccolina Delightful Naaras Grand International Champion Charles Spijker EX1 No Cert
Ferragamo d'Or PtitPrince*UA (ABY n) x S*Rackarkatten's Moccalina Delightful (ABY p)
233 ABY p FI SRK LO FI*Nebuankhet Quetzalcoatl Uros Supreme Premior Charles Spijker KM
FIN*Silkkihienon Roma Tarragona (ABY n) x FIN*Nebuankhet Ochún (ABY o)
234 BEN n 24 33 SE*OneWorld Business Class Uros Nuoret 7-10 kk Eva Wiéland Schilla EX1
S*Astrums Tiff (BEN n 24 33) x S*Healing's Born To Be A Princess (BEN n 24 32)
235 BEN n 24 33 FI SRK LO 14 FI*Leokatin Jackpot Uros Pennut 4-7 kk Eva Wiéland Schilla EX1
LynxLand Oceanus (BEN n 24) x ZaharaBengals Hopeful Promise (BEN n 22 33)
236 BEN n 24 33 FI SRK RX FI*Starglitters Snowflake Naaras Supreme Premior Eva Wiéland Schilla Abs
Glitterglam Arctic River (BEN n 22 33) x FI*Moonglitter Golden Girl (BEN n 24)
237 BEN n 24 33 FIN SRK LO FIN*SiruCats Ynes Yooralla Naaras Supreme Premior Eva Wiéland Schilla KM
FIN*SiruCats Umberto (BEN n 24) x FIN*SiruCats Saroja (BEN n 24 33)
237 BEN n 24 33 FIN SRK LO FIN*SiruCats Ynes Yooralla Naaras Veteraani Elena Noskova 3
FIN*SiruCats Umberto (BEN n 24) x FIN*SiruCats Saroja (BEN n 24 33)
238 BML I / BML bs 11 SE*Miss World's Chitzen Itzá Naaras Avoin Anne Paloluoma Abs
LV*Fairy Dream Urris (BML bs 11) x Tidernas Nyponros (BML fs 11 31)
239 BML I / BML ns 11 FI SRK LO FI*Lumipuron Tunturituuli Naaras Kastraatti Anne Paloluoma EX1 CAP
Regulus af Misapotanien (BML ns 11) x FIN*Hämynhäivän Manteli (BML bs 11 31)
240 BRI n FI SRK LO 13 FI*Rhinestone's Scorpion Uros Avoin Sebastian Pruchniak EX1 CAC
S*Palace&Main's What if (BSH n 22) x S*Mayla's Dream Come True (BSH n 22)
241 BRI a FI SRK RX 14 Michelle Amber Kiss*LV Naaras Champion Charles Spijker EX1 CACIB
Uldwyna's Ewyn Edgain (BSH a) x Aliger Amber Shine (BSH c)
242 BRI a Picasso Happy First Volex Uros Pennut 4-7 kk Charles Spijker Abs
EE*James Star First Volex (BSH a) x EE*Lassie Coral First Volex (BSH a)
243 BRI a Olympia Blue First Volex Naaras Pennut 4-7 kk Charles Spijker Abs
Margery's Verucci Blue von Wernerwald (BSH a) x EE*Nancy Konti First Volex (BSH a)
244 BRI a FI SRK LO EE*Caroline Rewal Beauty Naaras Kastraatti Charles Spijker EX2
Parker of Sweet-Brit (BSH a) x First Crystal's Brittany (BSH a)
245 BRI a FIN SRK LO FIN*Ruusutarhan Ghisella Naaras Kastraatti Charles Spijker EX1 CAP NOM
DK*From's Don Juan (BSH a) x N*Alegría's Fineza D.C (BSH f)
245 BRI a FIN SRK LO FIN*Ruusutarhan Ghisella Naaras Veteraani Elena Noskova 1 NOM BIS
DK*From's Don Juan (BSH a) x N*Alegría's Fineza D.C (BSH f)
246 BRI c Kallistu Verona First Volex Uros Pennut 4-7 kk Charles Spijker Abs
EE*Vincent Coral First Volex *** (BSH c) x Margo Lucky First Volex *** (BSH c)
247 BRI c Kamila Verona First Volex Naaras Pennut 4-7 kk Charles Spijker Abs
EE*Vincent Coral First Volex *** (BSH c) x Margo Lucky First Volex *** (BSH c)
248 BRI c Karmen Verona First Volex Naaras Pennut 4-7 kk Charles Spijker Abs
EE*Vincent Coral First Volex *** (BSH c) x Margo Lucky First Volex *** (BSH c)
249 BRI d FI SRK LO FI*Bumblebrits Snape Uros International Premior Charles Spijker EX1 CAGPIB
S*Applecat Spider (BSH n) x Skellum Mystic-Meg (BSH d)
250 BRI e SC EE*Cream Coral British Wynton *** Uros Grand International Champion Donatella Mastrangelo EX1 CACS
PL*Palladium Flame of Love *** (BSH e) x EE*Sharon British Wynton *** (BSH g)
251 BRI g FIN SRK LO FIN*Ruusutarhan Hertta Naaras Supreme Champion Donatella Mastrangelo KM
Atos (BSH e) x FIN*Tassulähteen Pilkkumi (BSH a)
252 BRI p FI SRK LO FI*Treselle's Radomir Uros Avoin Sebastian Pruchniak EX1 CAC
Absolut De Antesto (BSH n) x FI*Treselle's Hjördis Soliga (BSH c)
253 BRI d 22 FI SRK RX 13 FI*Coventry's Gawayne Uros Champion Charles Spijker EX1 CACIB
FI*Rhinestone's Tobias Tomcat (BSH a) x FI*Coventry's Daybreak (BSH f)
254 BRI ns 22 64 FI SRK LO 14 FI*Silverius Alpina Mighty Mo Naaras Nuoret 7-10 kk Charles Spijker EX1
Mighty Mo De Noble*LV (BSH ns 22) x Ice Cat Laureen Chérie, CZ (BSH ns 24)
255 BRI ns 24 62 FI SRK LO FI*Kipardi's Fittibaldi Naaras Avoin Sebastian Pruchniak EX1 CAC
FIN*Ferme Bono (BSH ns 24) x S*Näckrosen's Silver Fashion (BSH ns 24)
256 BRI ns 62 FIN SRK LO FIN*Ferme Bono Uros Kastraatti Sebastian Pruchniak EX1 CAP
FIN*Heliades Cronus (BSH ns 24) x FIN*Pomponner's Princesse Adele (BSH ns 22)
256 BSH ns 24 FIN SRK LO FIN*Ferme Bono Uros Määrittely Donatella Mastrangelo
FIN*Heliades Cronus (BSH ns 24) x FIN*Pomponner's Princesse Adele (BSH ns 22)
257 BUR n FI SRK LO FI*Millamarin Hoo Moilanen Uros Grand International Champion Alexey Shchukin EX1 CACS NOM
Bjelke's Niilo (BUR b) x FIN*Arbiter Esterina (BUR a)
258 BUR n FI SRK LO 13 Bjelke's Givenchy Uros Avoin Alexey Shchukin EX1 CAC
Bjelke's Ali Baba (BUR n) x Taiko Charlesbur, CZ (BUR f)
259 BUR n FI SRK LO 14 S*Lovestory's Triumph Tiger Uros Nuoret 7-10 kk Alexey Shchukin EX1 BIV NOM
S*Bonnea's Elwiz (BUR d) x S*ulzix Principessa Gavia (BUR f)
260 BUR a FIN SRK LO FIN*Arbiter Esterina Naaras Supreme Champion Alexey Shchukin KM
FIN*Harebell Harry Potter (BUR a) x Bjelke's Danish Delight (BUR n)
261 BUR a FI SRK LO 14 FI*Feirefiz Locked Out Of Heaven Uros Pennut 4-7 kk Alexey Shchukin EX1
FI*Feirefiz Illuminated (BUR a) x FI*Feirefiz Girl I Know (BUR n)
262 BUR b FIN SRK LO FIN*Belacane Lempi Sisko Naaras International Premior Alexey Shchukin EX1 CAGPIB
Bjelke's Niilo (BUR b) x FIN*Belacane Esmeralda (BUR c)
262 BUR b FIN SRK LO FIN*Belacane Lempi Sisko Naaras Veteraani Elena Noskova 2
Bjelke's Niilo (BUR b) x FIN*Belacane Esmeralda (BUR c)
263 BUR b FI SRK LO FI*Tai-Hao Mocha Touch Uros Kastraatti Alexey Shchukin EX1 CAP
FI*Ilovuon Coelogyne asperata (BUR b) x FI*Tai-Hao L'Alvilda (BUR h)
264 BUR c FI SRK LO 14 NO*Burcantiks Timotei Uros Nuoret 7-10 kk Sebastian Pruchniak EX1
CH*Shine of Burma VIC (BUR c) x (N)Kattehula's Xookie Blue (BUR a)
265 BUR c FI SRK LO 14 FI*Karvanverran Feirefiz Uros Pennut 4-7 kk Sebastian Pruchniak EX1
FI*Enjoy Candy Cane (BUR d) x FI*Karvanverran Kirijawa K (BUR g)
266 BUR d FI SRK LO 14 FI*Karvanverran Favorita Naaras Pennut 4-7 kk Sebastian Pruchniak EX1
FI*Enjoy Candy Cane (BUR d) x FI*Karvanverran Kirijawa K (BUR g)
267 BUR d FI SRK LO 13 FI*Aavan Orapihlaja Uros Premior Sebastian Pruchniak EX1 CAPIB
Laurin von Tali (BUR n) x FI*Aavan Aamukaste 5AM (BUR g)
268 BUR e FI SRK LO 14 FI*Karvanverran Ofelia Naaras Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1
FI*Enjoy Candy Cane (BUR d) x FI*Karvanverran Kirijawa K (BUR g)
269 BUR f FI SRK LO FI*Mama-Alcialon Diamond Diva Naaras Premior Anne Paloluoma EX1 CAPIB
FI*Arkhitekton Stucco (BUR d) x FIN*Aficats Bellatrix (BUR j)
270 BUR g FI SRK LO FI*Karvanverran Kirijawa K Naaras International Champion Donatella Mastrangelo EX1 CAGCIB
S*Zeitgeist Berlioz (BUR a) x FIN*Almond's Tawneee (BUR f)
270 BUR g FI SRK LO FI*Karvanverran Kirijawa K Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Zeitgeist Berlioz (BUR a) x FIN*Almond's Tawneee (BUR f)
271 BUR g FI SRK LO 13 FI*Oliivian Ärtla Naaras Nuoret 7-10 kk Donatella Mastrangelo EX1
LV*Silky Majesty Ulysses (BUR c) x FI*Oliivian Zina Aberina (BUR e)
272 BUR h FI SRK LO 14 FI*Tai-Hao Nene Moksuntytär Naaras Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1
FI*Tai-Hao Mocha Touch (BUR b) x FI*Tai-Hao K&W Rosenknopp (BUR d)
273 BUR h FI SRK LO HU*Alba Regia Ganxsta Gizi Naaras Supreme Premior Anne Paloluoma KM NOM
Shwayamore Sweet Oz Magic (BUR b) x HU*Alba Regia Orange Blossom (BUR d)
274 BUR j FI SRK LO 13 FI*Oliivian Äppelpaj Naaras Nuoret 7-10 kk Sebastian Pruchniak EX1
LV*Silky Majesty Ulysses (BUR c) x FI*Oliivian Zina Aberina (BUR e)
275 BUR j FIN SRK LO FIN*Pardofelis Guinevere Naaras Supreme Premior Sebastian Pruchniak KM NOM
Supercool Artiste Peintre (BUR e) x FIN*Pardofelis Dolce Vita (BUR b)
276 CHA FI SRK LO FI*Sinimirrin Tähtisumu Uros Avoin Sebastian Pruchniak EX1 CAC
Guenady de L'Amour Bleu (CHA ) x FI*Sinimirrin Bast (CHA )
277 CHA FI SRK LO 13 FI*Sinimirrin Ruusunen Naaras Avoin Sebastian Pruchniak EX1 CAC
IT*Troubadour del Sogno Blu (CHA ) x FI*Sinimirrin Katri Helena (CHA )
278 CHA FIN SRK LO FIN*Sinimirrin Kuuraparta Uros Grand International Premior Sebastian Pruchniak Abs
FIN*BleudeBess Colombard (CHA ) x FIN*BleudeBess Pas de Deux (CHA )
279 CRX I / CRX n FI SRK LO 13 Selena Light's Russian Lover Uros International Champion Charles Spijker EX1 CAGCIB NOM
Mykro's Mikado of Selena Light (CRX b 09) x Selena Light*s Murakami (CRX n 09)
280 CRX I / CRX n FI SRK LO 13 FI*Sweetpurr's Salmiak Uros Nuoret 7-10 kk Charles Spijker EX1
FI*Sweetpurr's Dorian Gray (CRX n 33) x FI*Sweetpurr's Material Girl (CRX f)
281 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO FI*Sweetpurr's Snorkfröken Naaras International Champion Charles Spijker Abs
S*Spotless Zätä (CRX n 02) x FI*Sweetpurr's Material Girl (CRX f)
282 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 14 FI*FunkyJam's Kärleksstång Uros Nuoret 7-10 kk Charles Spijker EX1 NOM BIS
FI*FunkyJam's Dove of Peace (CRX n 03) x FI*FunkyJam's My Melody (CRX a 33)
283 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 13 FI*Sweetpurr's Shane Walsh Uros Kastraatti Charles Spijker EX1 CAP NOM
FI*Sweetpurr's Love Me Back (CRX d) x FI*Sweetpurr's Snorkfröken (CRX n 03)
284 CRX III / CRX f FI SRK LO FI*KittyLady's Vickie Lynn Naaras International Champion Eva Wiéland Schilla EX1 CAGCIB NOM
FI*Angelfalls Reef Stingray (CRX d) x FI*Sweetpurr's Jane Marple (CRX n 33)
285 CRX III / CRX d 24 FI SRK LO 14 FI*KittyLady's Rock 'n' Roll Bitch Uros Pennut 4-7 kk Eva Wiéland Schilla EX1 NOM
SpiritCat Prince Charming (CRX w) x FI*KittyLady's Vickie Lynn (CRX f)
286 CRX III / CRX d FI SRK LO 13 FI*Framillan Methe Naaras Premior Eva Wiéland Schilla EX1 CAPIB
FI*FunkyJam's Linus van Pelt (CRX d) x FI*Framillan Daydream (CRX d 03)
287 CRX IV / CRX f 03 FI SRK LO 13 FI*Sweetpurr's Maggie Greene Naaras Avoin Anne Paloluoma EX1 CAC BIV
FI*Sweetpurr's Love Me Back (CRX d) x FI*Sweetpurr's Snorkfröken (CRX n 03)
288 CRX IV / CRX d 03 FI SRK LO 13 FI*Angelfalls Spider From Mars Uros Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX1
Changes Ziggy Stardust (CRX n) x FI*Dactylis Marina Borrill (CRX f 03 24)
289 CRX IV / CRX d 03 24 FI SK RX 14 Vegas SoNata Uros Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1
Antonio Luidor (CRX n 02) x Zlatovska (CRX fs)
290 CRX VI / CRX n 03 24 FI SRK RX FI*Ronttilan Spotted Sphinx Naaras Avoin Alexey Shchukin EX1 CAC
FI*Framillan Cunning thunder (CRX bs) x S*Djäknens Rose (CRX ns 02 21)
291 CRX VI / CRX n 03 24 FI SRK LO 14 FI*FunkyJam's Bon-Bon Candy Naaras Pennut 4-7 kk Alexey Shchukin EX1
S*Spotless Janus (CRX n 03 24) x FI*FunkyJam's BoomBoomPow (CRX n 02)
292 CRX VII / CRX n 33 FI SRK LO FI*Sweetpurr's Jane Marple Naaras Grand International Champion Alexey Shchukin EX1 CACS
Cyntio Kici Kici Miau*PL (CRX n) x FIN*Sweetpurr's Black Ice (CRX n)
293 CRX VIII / CRX f 09 33 FI SRK RX 14 Elivina Hing Energy Iz Madridskogo Dvora Naaras Avoin Anne Paloluoma EX2
Felix L'Etoile Refined*RU (CRX n 03 33) x Dulcie High Energy (CRX f)
294 CRX VIII / CRX f 09 33 FI SRK LO 13 FI*Alchemist Queen of Hearts Naaras Avoin Anne Paloluoma EX1 CAC
FI*Spectrolite Sonnet 116 (CRX a 09 33) x FIN*Alchemist Citalopram (CRX f 01 33)
295 CRX IX / CRX w 62 FI SRK LO 14 FI*KittyLady's Tom Collins Uros Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1
SpiritCat Prince Charming (CRX w) x FI*KittyLady's Vickie Lynn (CRX f)
296 CYM 51-52 / CYM fs 02 52 62 FI SRK RX FI*Touchant Sans la Queue Naaras Avoin Charles Spijker EX1 CAC NOM BIS
Yamasee MC O Tuxedo Junktion (CYM ns 03 52) x FIN*D'manns Uska Dara (CYM g 03 53)
297 CYM 51-52 / CYM d 22 52 FI SRK RX 14 FI*Touchant Valentine Chalereuse Naaras Pennut 4-7 kk Charles Spijker EX1
FI*Caaleigh Baby Pumpkin (CYM d 23 52) x FI*Touchant Sage Tigre (CYM fs 09 54)
298 CYM 53 / CYM n 09 53 FI SRK RX 14 FI*Pikkeen Pippuri Naaras Pennut 4-7 kk Charles Spijker EX1
Briar-Brae Mikki Hiiri (CYM n 03 51) x FIN*D'manns Toes (CYM f 09 22 52)
299 DRX I / DRX a FI SRK LO 13 FI*Åbodas Porthos Uros Avoin Anne Paloluoma EX1 CAC
SE*Amor Regis Marius (DRX es 22) x FI*Åbodas Saninka (DRX c)
300 DRX I / DRX n FI SRK RX 14 S*Kingfishers Never Give Up Uros Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1 NOM
S*Devenly's Mr Crowley (DRX n) x Golden Elf Ornella (DRX f 03)
301 DRX II / DRX a 09 FI SRK LO FI*Bravefellow Raul Uros Avoin Charles Spijker EX1 CAC
FI*Tikrun Benny (DRX d) x FI*Bravefellow Charlotte (DRX f 09 24)
302 DRX III / DRX f FI SRK LO LV*Malsan Lysette Anthony Naaras Grand International Champion Charles Spijker EX1 CACS BIV
Dazzlemecatz Charlie -of-Malsan (DRX n) x LV*Malsan Emeralda (DRX d 24)
303 DRX III / DRX g FI SRK LO 14 FI*Åbodas Ninja Naaras Pennut 4-7 kk Charles Spijker EX2
SE*Amor Regis Marius (DRX es 22) x FI*Åbodas Mai (DRX a)
304 DRX III / DRX g FI SRK LO 14 FI*Åbodas Taiga Naaras Pennut 4-7 kk Charles Spijker EX1
SE*Amor Regis Marius (DRX es 22) x FI*Åbodas Mai (DRX a)
305 DRX IV / DRX f 09 FI SRK LO FI*Fairy-Story's ForgetMeNot Naaras International Champion Anne Paloluoma EX1 CAGCIB
PL*Agubamka Dukhen (DRX d 02) x FI*Fairy-Story's ChicChiquita (DRX ns 24)
306 DRX V / DRX n 24 FI SRK LO 14 FI*Riepujengin X-synyt enkeli Uros Pennut 4-7 kk Charles Spijker EX1
FI*Riepujengin Quilmes (DRX d 09 24) x FI*Riepujengin Filiokkus (DRX n 24)
307 DRX VII / DRX d 32 FI SRK LO FI*Fairy-Story's HappyHobbit Uros Avoin Charles Spijker EX1 CAC
Bluestreak DevonDream*PL (DRX a 32) x FI*Fairy-Story's DazzlingDiva (DRX f 03)
308 DRX VII / DRX n 21 33 FI SRK LO FI*Avariel Galatea Naaras Avoin Charles Spijker EX1 CAC
FI*Avariel Dastan (DRX ns 24) x FIN*Avariel Briciola (DRX n 09 33)
309 DRX VIII / DRX g 09 21 33 FI SRK RX 14 FI*Avariel Jazz Naaras Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1
Orphéade Haldar (DRX e 09 33) x FI*Avariel Huyana (DRX a 24)
310 DRX IX / DRX w 62 FI SRK LO 14 Ramona Al'Pama*PL Naaras Avoin Anne Paloluoma EX1 CAC
Florentino's Pietro (DRX w) x Florentino's Diva Royal (DRX n 23)
311 DSP I / DSP a FI SRK RX 14 FI*Indigo's Voldemorth Uros Nuoret 7-10 kk Eva Wiéland Schilla EX1
Rein Korona Atefa (DSP a) x Yustina Bast (DSP f 03)
312 DSP I / DSP n FI SRK RX 14 FI*PetLena-House Bruno Uros Pennut 4-7 kk Eva Wiéland Schilla EX1
RU*Don Xuk's Lovely Cowboy (DSP n 03) x Naomi My Toys (DSP n 03)
313 DSP II / DSP n 02 64 FI SRK RX 14 FI*PetLena-House Elvis Uros Pennut 4-7 kk Eva Wiéland Schilla EX1
RU*Don Xuk's Lovely Cowboy (DSP n 03) x Naomi My Toys (DSP n 03)
314 DSP II / DSP n 02 64 FI SRK RX 14 FI*PetLena-House Penelope Naaras Pennut 4-7 kk Eva Wiéland Schilla EX1
RU*Don Xuk's Lovely Cowboy (DSP n 03) x Naomi My Toys (DSP n 03)
315 DSP III / DSP e 21 FIN SRK RX FIN*DonAmen Minoque Naaras Supreme Champion Eva Wiéland Schilla KM
Ninjia Perpetuum Mobile (DSP d 21) x Amelie Wisdom Triumth (DSP e 21 33)
316 DSP III / DSP g FI SRK RX FI*DonAmen Niqitha Naaras Grand International Champion Eva Wiéland Schilla EX1 CACS
FIN*MotherNature's Super Hero (DSP n) x FIN*DonAmen Minoque (DSP e 21)
317 DSP III / DSP d 21 FI SRK LO 13 RU.Dolf Shudan Uros International Champion Eva Wiéland Schilla EX1 CAGCIB BIV NOM
Taifun Vialdar (DSP a 21) x Lya'Soffi Shudan (DSP f 21 33)
318 DSP III / DSP f Molly Rixos Kitty Naaras International Champion Eva Wiéland Schilla EX1 CAGCIB
Benno Freya (DSP n) x Mila Asta Zeneca (DSP )
319 DSP IV / DSP f 03 FI SRK RX 14 FI*DonAmen Baby Beyonce Naaras Pennut 4-7 kk Eva Wiéland Schilla EX1
Evangel Bogema Mirov (DSP n 03 33) x FI*DonAmen Niqitha (DSP g)
320 EUR fs FI SRK RX FI*Kassilan Qkunen Qtamolla Naaras International Champion Sebastian Pruchniak Abs
FI*Taikapeikon Aurinko (EUR ds 22) x DK*Boholdt Duchess (EUR f)
321 EUR n 22 FI SRK RX 14 FI*Pikku-Piun Armain Uros Pennut 4-7 kk Sebastian Pruchniak EX1
Scarborough Voodoo Baladeva (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Quurankukka (EUR f 22)
322 EUR n 22 FI SRK RX 14 FI*Pikku-Piun Aurelia Naaras Pennut 4-7 kk Sebastian Pruchniak EX1
Scarborough Voodoo Baladeva (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Quurankukka (EUR f 22)
323 EUR n 22 FIN SRK RX FIN*Casimirrin Eulalia Naaras Grand International Premior Sebastian Pruchniak EX1 CAPS
Finnvedens Tokai (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Gilda (EUR n 22)
323 EUR n 22 FIN SRK RX FIN*Casimirrin Eulalia Naaras Veteraani Elena Noskova 4
Finnvedens Tokai (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Gilda (EUR n 22)
324 EUR a 24 FI SRK LO FI*Bird-Cherry's Raspberry Naaras Kastraatti Charles Spijker Abs
FI*Casimirrin Henley (EUR n 24) x FIN*Feronian Scilla Amethystina (EUR a 24)
325 EUR d 22 FI SRK RX 14 FI*Feronian Gladiolus Uros Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo Abs
FI*Feronian Cajanus (EUR d 22) x Nemi (EUR d 23)
326 EUR d 22 FI SRK RX 14 FI*Feronian Gloriosa Naaras Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo Abs
FI*Feronian Cajanus (EUR d 22) x Nemi (EUR d 23)
327 EUR d 22 FIN SRK RX Silkkiturkin Menevä Macho Uros Supreme Premior Donatella Mastrangelo KM NOM
FIN*Casimirrin Escamillo (EUR n 22) x Silkkiturkin Kermatassu (EUR f 22)
328 EUR e 24 FI SRK RX 13 FI*Errun Hehkeä herttuatar Naaras Avoin Charles Spijker EX1 CAC
FI*Pinkkitassun Dionysos (EUR d 24) x Minttunen (EUR fs 24)
329 EUR f 22 FIN SRK RX FIN*Pikku-Piun Quurankukka Naaras Grand International Champion Donatella Mastrangelo EX1 CACS
FIN*Armain Snufkin (EUR d 22) x FIN*Pikku-Piun Inachis Io (EUR n 22)
329 EUR f 22 FIN SRK RX FIN*Pikku-Piun Quurankukka Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Armain Snufkin (EUR d 22) x FIN*Pikku-Piun Inachis Io (EUR n 22)
330 EUR f 22 FI SRK RX 14 FI*Pikku-Piun Aurora Naaras Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo EX1
Scarborough Voodoo Baladeva (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Quurankukka (EUR f 22)
331 EUR f 24 FI SRK RX 13 FI*Feronian Felicia Naaras Champion Donatella Mastrangelo EX1 CACIB
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
332 EUR ns 24 FI SRK RX 13 FI*Errun Lupsakka lordi Uros Champion Charles Spijker EX1 CACIB
FI*Pinkkitassun Dionysos (EUR d 24) x Minttunen (EUR fs 24)
333 EUR as 23 FI SRK RX 14 FI*Katinhännän BigBrother Zale Uros Pennut 4-7 kk Sebastian Pruchniak EX1
FI*Katinhännän Radagast (EUR n 23) x FI*Katinhännän Ilmaveivi-Kikka (EUR ns 23)
334 EUR ds 24 FI SRK RX 13 FI*Errun Punainen paroni Uros Kastraatti Anne Paloluoma EX1 No Cert
FI*Pinkkitassun Dionysos (EUR d 24) x Minttunen (EUR fs 24)
335 EUR fs 24 FI SRK RX Minttunen Naaras International Champion Anne Paloluoma EX1 CAGCIB
335 EUR fs 24 FI SRK RX Minttunen Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
336 KBL I / KBL w 62 FI SRK RX 14 Cezar Ostrov Koshek Uros Avoin Anne Paloluoma EX1 CAC NOM
Maksimilian Laskovoe Solnyshko (KBL w) x Yukka (KBL g 24)
337 KBL IV / KBL fs 09 22 FI SRK RX Bobby Tail's Slavena Naaras International Champion Anne Paloluoma EX1 CAGCIB BIV
Lynx Standart Hector (KBL as 22) x Bobby Tail's Ezhevika (KBS f 24)
338 KBL III / KBL f 24 FI SRK RX FI*Hassunhauska Puolikuu Naaras Champion Anne Paloluoma EX1 No Cert
FI*Kuriton Apricot (KBL n 24) x FI*Hassunhauska Miiru-Maaru (KBL fs 03 22)
339 KBL IV / KBL d 09 24 FI SRK RX 13 FI*Kuriton Baby Coco Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX1
Marmelad Island Julapp (KBL d 24) x Bobby Tail's Slavena (KBL fs 09 22)
340 KBL III / KBL f 22 FI SRK RX 13 FI*Kuriton Baby Vanilla Naaras Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX1
Marmelad Island Julapp (KBL d 24) x Bobby Tail's Slavena (KBL fs 09 22)
341 KBL III / KBL ds 23 FI SRK RX FI*Hassunhauska Pyörremyrsky Uros Kastraatti Anne Paloluoma EX1 No Cert
FI*Kuriton Apricot (KBL n 24) x FI*Hassunhauska Miiru-Maaru (KBL fs 03 22)
342 KBL IV / KBL fs 09 24 FI SRK RX 13 FI*Miunmaan Anastasia Naaras Champion Anne Paloluoma EX1 CACIB
LV*Baltais Tigeris Incit's (KBL d 24) x Felicia Favorit Tails (KBL ns 09)
343 KBL IV / KBL f 09 22 FI SRK RX 14 FI*Hassunhauska Qilda Naaras Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1
FI*Kuriton Apricot (KBL n 24) x FIN*Cherrytail's Hayworth (KBL f 09 22)
344 KOR FI SRK LO FI*Melodian Tulaya Naaras Supreme Champion Donatella Mastrangelo KM
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
345 KOR FI SRK LO 13 FI*Mythai Fon Soh-Pon Naaras Avoin Donatella Mastrangelo EX1 CAC
FIN*Dewdrop's Chaiyo Si Fah (KOR ) x Dongalas Erin (KOR )
346 KOR FI SRK LO 13 FI*Hovikissan Rhe-Mu Uros Nuoret 7-10 kk Donatella Mastrangelo EX1 BIV NOM
FIN*Dewdrop's Chaiyo Si Fah (KOR ) x FI*Hovikissan lek sawat (KOR )
347 KOR FI SRK LO 13 FI*Tatsutan Tatu Atma-Aramah Uros Nuoret 7-10 kk Donatella Mastrangelo Abs
FI*Cisseli's Poo kao fai (KOR ) x FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam (KOR )
348 KOR FI SRK LO 13 FI*Mythai Ornanong Sa-Mon Naaras Nuoret 7-10 kk Donatella Mastrangelo EX1
FI*Kattihovin Saishono Gin-no (KOR ) x FI*Mythai Wan Suk Saao (KOR )
349 KOR FI SRK LO 14 FI*Melodian aaree Uros Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo Abs
DK*Meejai Been Fan-Fayo (KOR ) x FI*Poison's Chuan mong (KOR )
350 KOR FI SRK LO 14 FI*Melodian arisaraa Naaras Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo EX2
DK*Meejai Been Fan-Fayo (KOR ) x FI*Poison's Chuan mong (KOR )
351 KOR FI SRK LO 14 FI*Mythai Tukata Teuan Naaras Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo EX1
FI*Kattihovin Saishono Gin-no (KOR ) x FI*Melodian Tulaya (KOR )
352 KOR FIN SRK LO FIN*Hovikissan iat Jaao Naaras Grand International Premior Donatella Mastrangelo EX1 CAPS NOM BIS
FIN*Pipsa's Chaou-Nah (KOR ) x FIN*Seirene Amarindra (KOR )
353 KOR FIN SRK LO Ebony Labradorit Naaras Kastraatti Donatella Mastrangelo EX1 CAP
FIN*Melodian dao nuea (KOR ) x Delight Labradorit (KOR )
354 MAU ns FI SRK LO Mauland Gerizah Naaras International Champion Charles Spijker EX1 CAGCIB
Consuelo Taharqa Star Cloud (MAU ns) x Ermouthis du Fort de la Bosse Marniere (MAU ns 24)
355 MAU ns 24 FI SRK LO 14 FI*Ausare Burraburiash Uros Pennut 4-7 kk Charles Spijker EX1 NOM
Aalspotz Amsu (MAU ns 24) x FI*Ausare Ayishah (MAU ns)
356 OCI n 24 FIN SRK LO FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Donatella Mastrangelo KM BIV
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
357 OCI n 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Dream On Naaras Supreme Champion Donatella Mastrangelo Abs
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x FI*Recknagel Harski China Rose (OCI o 24)
358 OCI n 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Drake Uros International Champion Donatella Mastrangelo EX1 CAGCIB
FIN*Moosegrove Phoenix (OCI n 24) x FI*Recknagel Harski China Rose (OCI o 24)
359 OCI n 24 FI SRK LO FI*Topspot Heikunkeikun Naaras Champion Donatella Mastrangelo EX1 CACIB
S*Hot Country's Agaton Sax (OCI o 24) x DK*Sea Coon's Wendy (OCI n 24)
360 OCI n 24 FI SRK LO 14 FI*Topspot Huey The Green Uros Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo EX1
FI*Topspot Hyrskynmyrskyn (OCI n 24) x FI*Topspot Too Hot To Hold (OCI b 24)
361 OCI n 24 FIN SRK LO DK*Sea Coon's Wendy Naaras International Premior Donatella Mastrangelo EX1 CAGPIB
Kadir Oci van Diem (OCI b 24) x DK*Kisangani's Chinue Cindy (OCI n 24)
362 OCI b 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Tu Autem Naaras Supreme Champion Alexey Shchukin KM NOM
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Ilusão Inédita (OCI n 24)
363 OCI b 24 FI SRK LO FI*Topspot TorreArgentina Uros Grand International Champion Alexey Shchukin EX1 CACS
FI*Rollick Root of All Evil (OCI b 24) x FI*Topspot Miraminda (OCI b 24)
364 OCI b 24 FI SRK LO FI*Moosegrove Princess Estelle Naaras International Champion Alexey Shchukin EX1 CAGCIB
FI*Moosegrove Veni Vidi Vici (OCI n 24) x FI*Moosegrove Tu Autem (OCI b 24)
365 OCI b 24 FI SRK LO FI*WiliWilla Aslan Uros Avoin Alexey Shchukin Abs
FIN*Topspot Mysterious Solembum (OCI o 24) x FIN*Amas Rossellini (OCI ns 24)
366 OCI b 24 FI SRK LO 14 FI*Punakuun Cinnamon Uros Pennut 4-7 kk Alexey Shchukin EX1 BIV
FI*Onnikatin Bosse (OCI n 24) x FI*Punakuun Afrodite (OCI c 24)
367 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Supreme Premior Alexey Shchukin KM BIV NOM BIS
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
367 OCI b 24 FIN SRK RX FIN*Moosegrove Conquistatore Uros Veteraani Elena Noskova 2
FIN*Martinic Runaway Boy (OCI c 24) x FIN*Moosegrove Abigail (OCI ns 24)
368 OCI b 24 FIN SRK LO FIN*Martinic Blazing Naaras International Premior Alexey Shchukin EX1 CAGPIB
FIN*Topspot Rum Tum Tugger (OCI b 24) x FIN*Martinic Kiss Of Dawn (OCI b 24)
369 OCI b 24 FI SRK LO FI*Topspot Windjammer Naaras Premior Alexey Shchukin EX1 CAPIB
FIN*Topspot Lucky One (OCI b 24) x DK*Sea Coon's Wendy (OCI n 24)
370 OCI b 24 FI SRK LO FI*Kukkatarhan Caleana Naaras Kastraatti Alexey Shchukin EX1 CAP
FIN*Woodcocks Hard As A Rock (OCI b 24) x FI*Kukkatarhan Brassavola (OCI c 24)
371 OCI c 24 FI SRK LO FI*WiliWilla MilkyWay Boy Uros Champion Anne Paloluoma EX1 CACIB
FI*Onnikatin Sir Humbug (OCI b 24) x FI*Amas Marie Curie (OCI b 24)
372 OCI c 24 FI SRK RX 14 Blackwater Owi No Limit Uros Avoin Anne Paloluoma EX1 CAC
Ocipaws Classy Ragtime Blues (OCI b 24) x Catiators Geebee of Blackwater (OCI b 24)
373 OCI c 24 FI SRK LO FI*Punakuun Afrodite Naaras Avoin Anne Paloluoma EX1 CAC
FIN*Topspot Mysterious Solembum (OCI o 24) x FI*Moosegrove Quo Vadis (OCI c 24)
374 OCI c 24 FI SRK LO 13 FI*Punakuun Bakht Uros Nuoret 7-10 kk Anne Paloluoma EX1 BIV NOM
FI*Ermintrude HerrDr Schöneman (OCI a 24) x FI*Moosegrove Quo Vadis (OCI c 24)
375 OCI o 24 FI SRK RX S*Hot Country's Agaton Sax Uros Supreme Champion Eva Wiéland Schilla KM
S*Venator's Remy Etienne LeBeau (OCI n 24) x FI*Rollick Spirit Carries On (OCI b 24)
376 OCI o 24 FI SRK LO 14 FI*Topspot Grumpy The First Naaras Nuoret 7-10 kk Eva Wiéland Schilla EX1
SE*Hot Thundereans Jaga (OCI a 24) x FIN*Rollick A Tout Le Monde (OCI b 24)
377 OCI ns 24 FI SRK LO Mitha Goobita Yangatin Naaras Grand International Champion Anne Paloluoma EX1 CACS NOM
S*Halifax Bonfire (OCI o 24) x Withywindle's Bubbling (OCI ns 24)
378 OCI ns 24 FI SRK LO FI*Northalla Blackbeard Uros Avoin Anne Paloluoma Abs
FIN*Rollick Be Quick Or Be Dead (OCI ns 24) x Mitha Goobita Yangatin (OCI ns 24)
379 OCI bs 24 FI SRK RX 13 FI*Silvercomet Midnight's King Uros Champion Eva Wiéland Schilla Abs
Ozspots Sheelberight (OCI ns 24) x FIN*Silvercomet Audrey Hepburn (OCI b 24)
380 OCI bs 24 FIN SRK RX FIN*Topspot Don Arlecchino Uros International Premior Eva Wiéland Schilla EX1 CAGPIB
Pikespeak Don Federico (OCI bs 24) x FIN*Guttatus Wintergust Wonder (OCI c 24)
381 RUS FI SRK LO FI*Hana-Bi Timur Uros Grand International Champion Alexey Shchukin Abs
FI*Muskatz's Beethoven (RUS ) x FI*Hana-Bi Taikatalvi (RUS )
382 RUS FI SRK LO FI*Hana-Bi Biutiful Naaras Grand International Champion Alexey Shchukin EX2
Harald av Buerlia (N) (RUS ) x FI*Hana-Bi Kätketty kukka (RUS )
383 RUS FI SRK LO FI*Lolcat's Alexandra Naaras Grand International Champion Alexey Shchukin EX1 CACS BIV
FI*Lolcat's Oskari (RUS ) x FIN*Katzenhof Lavanya (RUS )
384 RUS FI SRK LO FI*Tcarskii'dvorik My Saaga Naaras Champion Alexey Shchukin EX1 CACIB
Imica Sora of Kaizahre (RUS ) x DK*Kirstejn's Kastehelmi Bluedane (RUS )
385 RUS FI SRK LO FI*Bessemjanka's Qaramell Naaras Champion Alexey Shchukin EX2
FI*Inkilee Huvitus (RUS ) x FI*Bessemjanka's Nesha (RUS )
386 RUS FI SRK LO FI*Hana-Bi Liù Naaras Avoin Alexey Shchukin EX1 CAC
FI*Muskatz's Beethoven (RUS ) x FI*Hana-Bi Taikatalvi (RUS )
387 RUS FI SRK LO 14 FI*Inkilee Galileo Galilei Uros Nuoret 7-10 kk Alexey Shchukin Abs
S*Grrr Orchis Neotinea Ustulata (RUS ) x FI*Hana-Bi Kätketty kukka (RUS )
388 RUS FI SRK LO 14 FI*Inkilee Nikolaus Kopernikus Uros Nuoret 7-10 kk Alexey Shchukin Abs
S*Grrr Orchis Neotinea Ustulata (RUS ) x FI*Hana-Bi Kätketty kukka (RUS )
389 RUS FI SRK LO 14 FI*Inkilee La Grande Dame Naaras Nuoret 7-10 kk Alexey Shchukin EX1
FI*Hana-Bi Timur (RUS ) x Zydroji feja*LT Faina (RUS )
390 RUS FI SRK LO 14 FI*Hana-Bi Bieggagállis Sámi Uros Pennut 4-7 kk Alexey Shchukin EX2
FI*Hana-Bi Timur (RUS ) x S*Mistlurens Sonja (RUS )
391 RUS FI SRK LO 14 FI*Tcarskii'dvorik Uh - ty! Uros Pennut 4-7 kk Alexey Shchukin EX1 BIV NOM
Winter-Blaze Mazoji Arka *LT (RUS ) x DK*Kirstejn's Kastehelmi Bluedane (RUS )
392 RUS FI SRK LO 14 FI*Lolcat's Elisabeth Swann Naaras Pennut 4-7 kk Alexey Shchukin EX2
Katzenhof Treasure (RUS ) x FI*Lolcat's Alexandra (RUS )
393 RUS FI SRK LO 14 FI*Tcarskii'dvorik Olimpia Naaras Pennut 4-7 kk Alexey Shchukin EX1
Winter-Blaze Mazoji Arka *LT (RUS ) x FI*Tcarskii'dvorik My Saaga (RUS )
394 RUS FI SRK LO FI*Hana-Bi Taikatalvi Naaras Grand International Premior Alexey Shchukin Abs
FIN*Hana-Bi Lekan Kwa Afrika (RUS ) x FIN*Hana-Bi Rabia de Amar (RUS )
395 RUS FI SRK LO FI*Hana-Bi Kätketty kukka Naaras Kastraatti Alexey Shchukin EX3
S*Catullus' Blå Boris (RUS ) x FIN*Hana-Bi Inari No Kami (RUS )
395 RUS FI SRK LO FI*Hana-Bi Kätketty kukka Naaras Siitos
S*Catullus' Blå Boris (RUS ) x FIN*Hana-Bi Inari No Kami (RUS )
396 RUS