POH-KIS 68. kansainvälinen kissanäyttely 08.02.2020
Järjestävä yhdistys Pohjanmaan Kissayhdistys ry
Alkaa 8.2.2020 Loppuu 8.2.2020
Ilmoittautuminen alkaa 19.11.2019 Ilmoittautuminen loppuu 19.1.2020
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 10:00
Arvostelut alkavat 10:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 31.1.2020
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 400   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show.pohkis@gmail.com
Paikka Seinäjoki, Seinäjoki Areena
Toimihenkilöt
Kysymykset mieluiten sähköpostilla nayttelysihteeri@pohkis.fi Tiina Palomäki / 050-5012045 (mieluiten tekstiviestejä).
 
Lisätietoja:
Häkkitoivomukset, poistumisluvat: näyttelypäällikkö Annukka Rintakumpu, nayttelypaallikko@pohkis.fi
Näyttelyilmoittautumiset: näyttelysihteeri Tiina Palomäki, nayttelysihteeri@pohkis.fi Oskarintie 26 A 2, 65610 MUSTASAARI
Assistentit: pääassistentti Jaana Heikanen, paa-assistentti@pohkis.fi
Raha-asiat, näyttelymaksun palauttaminen: rahastonhoitaja, rahastonhoitaja@pohkis.fi
Ruusukkeet, leimat, palkinnot: ruusukesihteeri Soile Hietarinta, ruusukkeet@pohkis.fi
Mainokset, näyttelyinfo: Saana Änäkkälä, tiedottaja@pohkis.fi
Ensimmäinen kerta näyttelyssä ja/tai muuten kysymyksiä? Näyttelymentori Petra Witick auttaa, mentori@pohkis.fi
 
Sääntöjen mukaiset rokotukset pakollisia kaikille näyttelypaikalle tuleville kissoille. Eläinlääkärintarkastus suoritetaan pistokokeina. Näyttelyssä noudatetaan Suomen Kissaliiton ja FIFe:n sääntöjä. Tarkista voimassa olevat rokotussäännöt ja näyttelyssä tarvittavat todistukset Kissaliiton kotisivuilta tai Kissalehdestä. Viimeisin mahd. rokotuspvä on 24.01.2020. Omistajat voivat itse esitellä kissat tuomareille. Häkkien koot 65 x 65 x 56 cm, ei kaksoishäkkejä. 
 

Lisätietoja
Kutsu

Näyttelymaksut:

Näyttelyluokat 1-17, kaikki kissat 36€/päivä, POH-KIS jäsenten kissat 32€/päivä. Tarkistusluokka 10€ arvostelun yhteydessä, muuten 36€ (POH-KIS 32€). Kasvattaja- ja siitosluokat maksuttomia, kissan osallistuessa muuhun luokkaan. Veteraaniluokka 10€ arvostelun ohella. 

Huom! Tee oma ilmoittautuminen veteraaniluokkaan! Pelkkä siitos- tai veteraaniluokka 36€ (POH-KIS 32€). Kasvattajaluokka 36€ (POH-KIS 32€), mikäli kasvattajalla ei ole omissa nimissään olevaa kissaa näyttelyssä.

Suomen Kissaliitto palkitsee Vuoden Kissat 2019 gaalaillallisella lauantaina 08.02.2020 Seinäjoella. Katso lisätietoa kutsusta. Tarkempi info gaalaillallisesta julkaistaan myöhemmin www.kissaliitto.fi ja www.pohkis.fi. Erikoisruokavaliot ja allergiat ilmoitetaan lomakkeen kautta. 

Seuralaiskissat: Vain etukäteen ilmoitetut tai näyttelyyn vain toisena päivänä osallistuvat kissat voivat tulla näyttelypaikalle, näyttelypäällikön luvalla. Häkkimaksu OmaKissan kautta tai paikan päällä.

Jos kotikissoja on ilmoitettu yli kymmenen, valitaan erikseen paras pitkäkarvainen ja paras lyhytkarvainen kotikissa.

Muutokset: Vain väri- ja luokkamuutokset ovat mahdollisia 11.01.2020 jälkeen. Muutokset ja tiedustelut sähköpostitse: show.pohkis@gmail.com

Näyttelyyn ilmoitetun kissan omistajan/omistajien jäsenyyden on oltava voimassa ennen näyttelyyn ilmoittautumista. Näyttelymaksut OmaKissa-järjestelmän ohjeiden mukaisesti, sitova ilmoittautuminen. Maksaessasi leimakortilla toimita kortti välittömästi näyttelysihteerille.

Vahvistuskirjeet OmaKissan kautta, viikkoa ennen näyttelyä. Vahvistuskirje postitse (2€). Paperitse ilmoittautuessasi mainitse paperinen vahvistuskirje lomakkeessa (maksu näyttelymaksun yhteydessä).


Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 71
2 62
3 61
4 65
Kotikissat 7
Yhteensä 266

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI SK LO 1718163 Ayser's Viserion Uros Grand International Champion Youssef Khaled EX1 CACS
My-Champagne Playboy of Ayser (EXO d 22) x Ayser's Galaxy (PER f 33)
2 EXO n FI SK LO 1820865 FI*Chevhill's Paloma Naaras Champion Youssef Khaled EX1 CACIB
Tombrock's Amadeus (EXO a) x FI*Elrikan Aamu Aurinko (EXO f 22)
3 EXO n 22 FI SK LO 1718365 Ayser's Wild Tabby Uros Grand International Premior Jørgen Billing EX1 CAPS
Ayser's Born To Be Wild (EXO d 22) x Ayser Cassiopeia (EXO n 22)
4 EXO ns 22 62 FI SK LO 1821228 FI*Chevhill's Silverstorm Uros Avoin Marek Chadaj EX1 CAC
No Comment Haykiel Rani (EXO n 03 24) x FI*Chevhill's Eloise (EXO ns)
5 EXO f 03 FI SK LO 1923528 FI*Shamirin Intelligent Inga Naaras Avoin Marek Chadaj EX1 CAC
FI*Shamirin Red Roberto (EXO d 22) x FI*Shamirin Yippee Yvonne (PER ns 03)
5 EXO fs 03 FI SK LO 1923528 FI*Shamirin Intelligent Inga Naaras Määrittely Veikko Saarela EXO f 03
FI*Shamirin Red Roberto (EXO d 22) x FI*Shamirin Yippee Yvonne (PER ns 03)
6 EXO d 03 22 FI SK LO 1717359 S*Loveline's Spicebomb Uros Avoin Youssef Khaled EX1 CAC
S*Beauty Angel's Dance With Somebody (PER n 01) x S*Tip Tap Toe's Victorias Secret (EXO f 03 22)
7 PER b FI SRK LO 41369 FI*Mogi's Aldebaran Uros Grand International Premior Marek Chadaj EX1 CAPS NOM
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Mogi's Tango A'mor (PER n)
7 PER b FI SRK LO 41369 FI*Mogi's Aldebaran Uros Veteraani Youssef Khaled 2
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Mogi's Tango A'mor (PER n)
8 PER d FI SK LO 1820532 FI*Mimosan Viper Uros Grand International Champion Youssef Khaled EX1 CACS NOM
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
9 PER d FI SRK LO 86964 FI*Sabrimin Prince Uros Premior Youssef Khaled EX1 CAPIB NOM BIS
DK*Star Wars Mace Windu of Mandrake (PER n) x FIN*Sabrimin Mamma Mia! (PER d)
9 PER d FI SRK LO 86964 FI*Sabrimin Prince Uros Veteraani Youssef Khaled 1 NOM BIS
DK*Star Wars Mace Windu of Mandrake (PER n) x FIN*Sabrimin Mamma Mia! (PER d)
10 PER a 22 FI SK LO 1925293 FI*Shamirin Kamille Naaras Nuoret 7-10 kk Youssef Khaled EX1
Ayser's Viserion (EXO n) x FI*Shamirin Lazy Liliana (PER f 24)
11 PER d 22 FI SK LO 1925996 FI*Sabrimin Helios Uros Nuoret 7-10 kk Jørgen Billing EX1 NOM
FI*Sabrimin Will Ha Dig (EXO n 24) x FI*Sabrimin Here Comes The Sun (PER f 22)
12 PER e 33 FI SK LO 1926505 Sinihuiskan HurlumHei Uros Pennut 4-7 kk Jørgen Billing EX1 NOM
Sinihuiskan Fenix (PER n 33) x Endless Tale Be a Dream (PER e 33)
13 PER g 33 FI SK LO 1820729 FI*Yashar's Daenerys Naaras Kastraatti Jørgen Billing EX1 CAP
Sinihuiskan XabiAlonso (PER a 21 33) x FI*Yashar's Afrodite (PER f 33)
14 RAG d FI SK LO 1822367 FI*Celestial's Poika Pysyy Suomessa Uros Kastraatti Jørgen Billing EX1 CAP NOM
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x FI*Celestial's Hermione My Heart Beats 4 U (RAG f 04)
15 RAG n 03 FI SK LO 1820794 FI*Collicatin Lovely Leonora Naaras Champion Jørgen Billing EX1 CACIB NOM
Dreamer Dama w Masce*PL (RAG n 03) x FI*Collicatin Frozen Anna (RAG n 04)
16 RAG n 03 FI SK LO 1405655 (N)Diadem's Wilma Sollis Naaras Kastraatti Jørgen Billing EX1 CAP
(N)Ragstar's Candyman, JW (RAG n 03) x S*Dan Dara's Naima Sollis of Diadems (RAG a 03)
16 RAG n 03 FI SK LO 1405655 (N)Diadem's Wilma Sollis Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
(N)Ragstar's Candyman, JW (RAG n 03) x S*Dan Dara's Naima Sollis of Diadems (RAG a 03)
17 RAG n 04 FI SK LO 1925378 PL*My Butterfly Shira Naaras Avoin Marek Chadaj EX1 CAC NOM BIS
Eulalie Indigo Dream (RAG n 03) x SE*Klausus Ida Blue (RAG a 04)
18 RAG n 04 FI SK LO 1925560 FI*Celestial's Sexy WoW Naaras Nuoret 7-10 kk Marek Chadaj EX1 BIV NOM BIS
NO*Noble Origins' Prince Carl Philip (RAG n 04) x FI*Celestial's Locked Out of Heaven (RAG n 04)
19 RAG n 04 FI SK LO 1925582 FI*Collicatin Golden Glitter Naaras Nuoret 7-10 kk Marek Chadaj Abs
Raggtown Mr Nash 2 U (RAG n 03) x FI*Collicatin Old Vanilla (RAG a 04)
20 RAG n 04 FI SK LO 1926554 FI*Collicatin Anemone Tomentosa Naaras Pennut 4-7 kk Marek Chadaj EX1 NOM BIS
Raggtown Mr Nash 2 U (RAG n 03) x FI*Collicatin Die For You (RAG n)
21 RAG a 03 FI SK LO 1820040 FI*Celestial's El Chapo Son of CG Uros Grand International Champion Jørgen Billing EX1 CACS
FI*Celestial's GunBert (RAG a 03) x (N)Diadem's Wilma Sollis (RAG n 03)
22 RAG a 03 FI SK LO 1925583 FI*Collicatin Golden Gloss Naaras Nuoret 7-10 kk Jørgen Billing EX1
Raggtown Mr Nash 2 U (RAG n 03) x FI*Collicatin Old Vanilla (RAG a 04)
23 RAG a 03 FI SK LO 1406278 FI*Celestial's Poison Girl Naaras Supreme Premior Jørgen Billing KM
FI*Celestial's GunBert (RAG a 03) x FI*Celestial's Heaven on Earth (RAG f 04)
24 RAG a 03 FI SRK LO 90974 La Belleza Ragdolls Topaz Naaras Supreme Premior Jørgen Billing KM BIV NOM
M'Memories Ragdoll's Fame and Fury (RAG a 03) x Ariokkierags Rat'n Gari (RAG g 03)
24 RAG a 03 FI SRK LO 90974 La Belleza Ragdolls Topaz Naaras Veteraani Youssef Khaled 2
M'Memories Ragdoll's Fame and Fury (RAG a 03) x Ariokkierags Rat'n Gari (RAG g 03)
25 RAG a 03 FI SK LO 1820044 FI*Celestial's Sandra Ávila Beltrán Naaras Kastraatti Jørgen Billing EX1 CAP
FI*Celestial's GunBert (RAG a 03) x (N)Diadem's Wilma Sollis (RAG n 03)
26 RAG a 04 FI SK LO 1820616 FI*Helmikeijun Tiny Pearl Uros International Champion Marek Chadaj EX1 CAGCIB
FI*Pengvin's Ice (RAG c 04) x FI*Helmikeijun Tahitian Pearl (RAG a 21)
27 RAG a 04 FI SK LO 1924832 FI*Celestial's Pheobe Gu Naaras Nuoret 7-10 kk Marek Chadaj EX1
Perfect Change Dante (RAG a) x FI*Celestial's Sandra Ávila Beltrán (RAG a 03)
28 RAG a 04 FI SK LO 1613259 FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart Uros Supreme Premior Marek Chadaj KM BIV
NO*Noble Origins' Prince Carl Philip (RAG n 04) x FI*Celestial's Desire Me (RAG a 03)
28 RAG a 04 FI SK LO 1613259 FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
NO*Noble Origins' Prince Carl Philip (RAG n 04) x FI*Celestial's Desire Me (RAG a 03)
29 RAG a 04 FI SRK LO 1402768 Excellence Princessoffinland Naaras Supreme Premior Marek Chadaj KM NOM
FI*Celestial's King of Finland (RAG c) x S*Katrinelund's Daisy of Abayomis (RAG a 03)
30 RAG a 04 FI SK LO 1822180 FI*Celestial's Ferrari Pininfarina Sergio Uros Kastraatti Marek Chadaj EX1 CAP
S*Grand Chatez Hilmer for F&L (RAG a 04) x (N)Diadem's Wilma Sollis (RAG n 03)
31 RAG d 04 FI SK LO 1924890 FI*BlackRain's Quaint Kid Uros Nuoret 7-10 kk Youssef Khaled EX1
Chester Bright Crystall, CZ (RAG n 04) x FI*BlackRain's Miss Perfect (RAG e 03 21)
32 RAG d 04 FI SK LO 1718738 FI*Celestial's El Jefe Uros Grand International Premior Youssef Khaled EX1 CAPS
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x FI*Celestial's Tequila Sunrise (RAG f 04)
33 RAG g 03 FI SK LO 1718503 FI*Celestial's Aikansa-Tähti Naaras Avoin Youssef Khaled EX1 CAC NOM
FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart (RAG a 04) x FI*Celestial's Satavarma (RAG f 03)
34 RAG g 03 FI SK LO 2027675 S*Gunbertus Super Swede Naaras Pennut 4-7 kk Youssef Khaled EX1 NOM
O-Daiko de l'Ulyssiade (RAG e 03) x S*Gunbertus Amika (RAG n 03)
35 RAG g 04 FI SK LO 1510216 FI*Uniklubin Tirlittan Naaras Grand International Champion Youssef Khaled EX1 CACS
FI*Uniklubin Hotti-Katti (RAG d) x S*Norrtassen's Selma (RAG n 04)
36 RAG g 04 FI SK LO 1716524 FI*Collicatin Hempeä Helmi Naaras International Champion Youssef Khaled EX1 CAGCIB
FI*Dolldesire's Ukko (RAG n 04) x FI*Uniklubin Tirlittan (RAG g 04)
37 RAG g 04 FI SK LO 1613835 FI*Celestial's Irish Coffee Naaras Grand International Premior Youssef Khaled EX1 CAPS
S*Gunbertus Gabriel (RAG d 04) x La Belleza Ragdolls Topaz (RAG a 03)
38 RAG a 03 21 FI SK LO 1717983 FI*Celestial's UandMe and the Devil makes3 Naaras International Premior Youssef Khaled EX1 CAGPIB
S*Gunbertus In Flames (RAG a 03 21) x (N)Diadem's Wilma Sollis (RAG n 03)
39 RAG a 03 21 FI SK LO 1822634 FI*Celestial's Ignacio de Argentina Uros Kastraatti Youssef Khaled EX1 CAP
S*Grand Chatez Hilmer for F&L (RAG a 04) x FI*Celestial's UandMe and the Devil makes3 (RAG a 03 21)
40 RAG a 04 21 FI SK LO 1717707 FI*AijaiCats Unique Umer Uros International Champion Jørgen Billing EX2
Starring Oscar (RAG c 03) x FI*AijaiCats Lovely Lauren (RAG a 04 21)
41 RAG a 04 21 FI SK LO 1822633 FI*Celestial's Rodrigo de Argentina Uros International Champion Jørgen Billing EX1 CAGCIB NOM BIS
S*Grand Chatez Hilmer for F&L (RAG a 04) x FI*Celestial's UandMe and the Devil makes3 (RAG a 03 21)
42 SBI n FIN SRK LO 71782 FIN*Globel's Agneta Madonna Naaras Supreme Champion Marek Chadaj KM
FIN*Harebell Bryan (SBI a) x FIN*Chiritan Morning glory (SBI b)
42 SBI n FIN SRK LO 71782 FIN*Globel's Agneta Madonna Naaras Veteraani Youssef Khaled 4
FIN*Harebell Bryan (SBI a) x FIN*Chiritan Morning glory (SBI b)
43 SBI n FI SK LO 1819200 FI*Mimitan Vellamo Naaras International Champion Marek Chadaj EX1 CAGCIB
FI*Touchant Troubadour d'amour (SBI n) x FI*Mimitan Symphonie (SBI b)
44 SBI a FI SK LO 1717616 Demian Suomi100 Pätkä Uros Grand International Champion Marek Chadaj EX1 CACS NOM
Demian Hambo (SBI a) x FI*Saca's Åwe Ecstatic (SBI c)
45 SBI b FI SK LO 1819632 FI*Harebell Quality of Life Onni Uros International Champion Youssef Khaled EX1 CAGCIB
Demian Åwe's Scania till Tamus (SBI b) x FI*Harebell Niiskuneiti (SBI c)
46 SBI b FI SK LO 1822905 Shapur Lilja Naaras International Champion Youssef Khaled EX1 CAGCIB BIV
(N) Tonefjellets Nirvana (SBI c) x Shapur Paros (SBI n)
47 SBI b FI SK LO 1926278 S*Kilenskogens Önni Naaras Nuoret 7-10 kk Youssef Khaled EX1 NOM
SE*Norlids Brighton (SBI b 21) x S*Kilenskogens Rosie (SBI b)
48 SBI b FI SK LO 1613524 FI*Summerbay Chanel Naaras Kastraatti Youssef Khaled EX1 CAP
FI*Harebell Luminous (SBI b) x FI*Harebell Jade Jew'ell (SBI n 21)
49 SBI d FI SK LO 1715241 FI*Pirimirrin Lanarkiitti Uros Grand International Champion Marek Chadaj EX1 CACS
FI*Touchant Troubadour d'amour (SBI n) x FI*Pirimirrin Kaoliniitti (SBI h 21)
50 SBI d FI SK LO 1924506 EE*Magnificent Meow Bob Bordeaux Uros Avoin Marek Chadaj EX1 CAC BIV
S*Sajberkattens TipTop Torino (SBI n 21) x SE*Wilhelmshage's Lady Patricia (SBI f)
51 SBI d FI SK LO 1923748 FI*Harebell Sunny Queen Naaras Avoin Marek Chadaj EX1 CAC
FI*Pirimirrin Lanarkiitti (SBI d) x FI*Harebell Honeybone (SBI f)
52 SBI d FI SRK LO 86972 FI*Vintti-Katin Birlikka Naaras Supreme Premior Marek Chadaj KM
S*PreciousBlue's Leonardo DiCaprio (SBI d 21) x FIN*Harebell Yrina Queen (SBI g)
52 SBI d FI SRK LO 86972 FI*Vintti-Katin Birlikka Naaras Veteraani Youssef Khaled 3
S*PreciousBlue's Leonardo DiCaprio (SBI d 21) x FIN*Harebell Yrina Queen (SBI g)
53 SBI f FI SK LO 1924059 FI*Harebell Taikatalvi Naaras Champion Jørgen Billing EX1 CACIB
FI*Harebell Isfahan Wonder (SBI d) x FI*Canth's Susu (SBI a 21)
54 SBI h FIN SRK LO 82693 FIN*Harebell Zelda Naaras Supreme Premior Youssef Khaled KM NOM BIS
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
54 SBI h FIN SRK LO 82693 FIN*Harebell Zelda Naaras Veteraani Youssef Khaled 1 NOM
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
55 SBI n 21 FI SK LO 1508349 FI*Harebell Jade Jew'ell Naaras International Champion Jørgen Billing EX1 CAGCIB BIV
FI*Ziazan Faustino (SBI c 21) x FI*Harebell Honeybone (SBI f)
56 SBI n 21 FI SK LO 1821013 FI*Mimitan Isabel Naaras International Champion Jørgen Billing EX2
RU*Tarnis Urgant (SBI a 21) x FI*Mimitan Odette (SBI b)
57 SBI n 21 FI SK LO 1926306 FI*Touchant Illuminé Uros Pennut 4-7 kk Jørgen Billing EX1
EE*Ikaria Alsiade's Fleur (SBI b 21) x FI*Touchant Divin Beauté (SBI f 21)
58 SBI n 21 FIN SRK LO 80416 FIN*Tärn Trulle Uros Premior Jørgen Billing EX1 CAPIB
FIN*Tärn Lattjo Laban (SBI n 21) x FIN*Kipparin Corazon (SBI a)
58 SBI n 21 FIN SRK LO 80416 FIN*Tärn Trulle Uros Veteraani Youssef Khaled 3
FIN*Tärn Lattjo Laban (SBI n 21) x FIN*Kipparin Corazon (SBI a)
59 SBI b 21 FI SK LO 2027790 Cinnabon Tarnis*RU Uros Nuoret 7-10 kk Jørgen Billing EX1
Chance Neige de Saphir*RU (SBI b) x IL*Stars of Tevel Ice Coffee (SBI j 21)
60 ACL I / ACL n FI SK LO 1715319 FI*Siriuksen TitusCurl Uros Premior Lone Lund EX1 CAPIB
FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl (ACS n 24) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
61 ACL II / ACL n 03 FI SK LO 1925549 FI*Siriuksen AstiCurl Uros Nuoret 7-10 kk Lone Lund Abs
Curland Unique (ACL b 22) x FI*Siriuksen TianaCurl (ACS a 03 24)
62 ACL II / ACL n 03 FI SK RX 1926649 FI*Tuulenpesä AlexiCurl Uros Pennut 4-7 kk Lone Lund EX1
FI*Siriuksen ZaneCurl (ACS n) x FI*Siriuksen XueCurl (ACL n 01 21)
63 ACL IV / ACL a 03 24 FI SK RX 1925879 Sugar Curl Cappuccino of Siriuksen Uros Avoin Jurgita Gustaitiene EX1 CAC BIV
Sugar Curl Cupcake (ACL a 24) x FI*Siriuksen XiangCurl (ACL n 03 24)
64 ACL IV / ACL n 03 22 FI SK LO 1925550 FI*Siriuksen AlfaCurl Uros Nuoret 7-10 kk Jurgita Gustaitiene EX1 NOM
Curland Unique (ACL b 22) x FI*Siriuksen TianaCurl (ACS a 03 24)
65 ACL IV / ACL n 02 21 64 FI SK RX 1926648 FI*Tuulenpesä AmocCurl Uros Pennut 4-7 kk Jurgita Gustaitiene EX1 NOM
FI*Siriuksen ZaneCurl (ACS n) x FI*Siriuksen XueCurl (ACL n 01 21)
66 ACS III / ACS n 24 FI SK RX 1611723 FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl Uros International Premior Lone Lund EX1 CAGPIB
FI*Siriuksen ManzoniCurl (ACL n 22) x FIN*Siriuksen IdaCurl (ACS n 09 24)
67 ACS IV / ACS a 03 24 FI SK LO 1715320 FI*Siriuksen TianaCurl Naaras Supreme Champion Lone Lund KM
FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl (ACS n 24) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
68 ACS VIII / ACS as 03 24 FI SK LO 1924264 FI*Dezzicat's Nontroppo NestorCurl Uros Avoin Jurgita Gustaitiene EX1 CAC
FI*Dezzicat's Lusingando LouisCurl (ACS ns 21 33) x FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl (ACL ns 02 21)
69 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI SRK RX 1301984 FI*Dezzicat's Feroce FieCurl Naaras Premior Jurgita Gustaitiene EX1 CAPIB
FI*Dezzicat's Dimolto DonCurl (ACL ns 03 24) x CharmingCurl Kimberli (ACS ns 24)
70 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1718403 FI*Escape's Little Sky Uros Supreme Premior Jurgita Gustaitiene KM NOM
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
71 MCO III / MCO n 24 FI SK LO 1715776 FI*Hiawatha Dancing with the Wolves Uros Kastraatti Jurgita Gustaitiene EX1 CAP
Omkara Pack the Hat (MCO n 24) x FI*Hemingway's Ixchel (MCO n 09 22)
72 MCO III / MCO n 25 FI SK LO 1923686 FI*NineTales Prince Charming Uros Kastraatti Jurgita Gustaitiene Abs
Atlantic Acadia's Quest For Fire (MCO n 25) x FI*NineTales Million Dollar Baby (MCO g 22)
73 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1925869 FI*Moggi Muru Luu Uros Nuoret 7-10 kk Lone Lund EX1
FI*ZiBaZoon Dominus Maximus (MCO n) x FI*Moggi Ginger Ale a Jakta Est (MCO n 03 22)
74 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 1715574 FI*Vuorensinen Blackcurrant Naaras International Champion Veikko Saarela EX1 CAGCIB
Halvar vom Postsee (MCO n 23) x FI*Vuorensinen Figaro (MCO d 22)
75 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 1924228 FI*Vuorensinen Jacaranda Naaras Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
Halvar vom Postsee (MCO n 23) x FI*Vuorensinen Lady (MCO f 09 22)
76 MCO V / MCO f FI SK LO 1925188 FI*Vuorensinen Kolkwitzia Naaras Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1
Avalon of Brenda's Garden (MCO d 09 22) x FI*Vuorensinen Blackcurrant (MCO f 22)
77 MCO V / MCO d 23 FI SK LO 1926865 FI*Mahtitassun Qjalla Uros Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1 BIV NOM
Halvar vom Postsee (MCO n 23) x FI*SolarWind's Hestia (MCO gs 09)
77 MCO V / MCO d 23 FI SK LO 1926865 FI*Mahtitassun Qjalla Uros Määrittely Veikko Saarela MCO d 23
Halvar vom Postsee (MCO n 23) x FI*SolarWind's Hestia (MCO gs 09)
78 MCO V / MCO g 22 FI SK LO 1611566 FI*NineTales Kiss Can Change Everything Naaras Grand International Premior Veikko Saarela EX1 CAPS
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*NineTales Jones Bridget Jones (MCO d 09 22)
79 MCO VI / MCO d 09 23 FI SK LO 1821992 Gryfin Lillycubs*PL Uros International Champion Lone Lund EX1 CAGCIB
Ecliptic Rooibos (MCO d 22) x DK Red Line's Pheebe (MCO f 03 23)
80 MCO VI / MCO d 09 23 FI SK LO 1923964 FI*SwingPop Heitor Villa-Lobos Uros Avoin Lone Lund EX1 CAC
FI*Monchacoon Elvis Isidor (MCO n 09 22) x FI*SwingPop Éowyn (MCO w)
81 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 1820060 FI*ZiBaZoon Electa Sum Naaras Avoin Lone Lund EX1 CAC
RU*Unicum Lucifer (MCO d 09 22) x S*Maffialigan's Vega (MCO a 22)
82 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 1926332 FI*Bonneamie Narayanhiti NomenEst Naaras Pennut 4-7 kk Lone Lund Abs
FI*Bonneamie Finlandia Junior (MCO d 03 22) x Zlata Gentle Predator (MCO n 22)
83 MCO VI / MCO g 09 22 FI SK LO 1926538 FI*Moggi OrWokki Naaras Pennut 4-7 kk Lone Lund EX1 BIV NOM BIS
RU*Unicum Lucifer (MCO d 09 22) x Lamú SilLynx (MCO n 09)
84 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 1612126 FI*Mahtitassun GäryGävi Uros Grand International Champion Veikko Saarela EX1 CACS
Olaf Junior Kaprysowo*PL (MCO n 22) x SE*Alice Springs Paddy Relly (MCO fs 09 22)
85 MCO VII / MCO ns FI SK LO 1924769 Guerlain Real Love*RU Uros Avoin Veikko Saarela EX1 CAC NOM
HoneyDevil Ice Bear (MCO e) x Coon's House of Blue Mist Wild Chateau de Lacquy (MCO ns 24)
86 MCO VIII / MCO as 09 22 FI SK LO 1716886 FI*NomenEst Ivanhoe Uros Supreme Premior Lone Lund KM NOM BIS
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*NomenEst Doris Day (MCO n 03 22)
87 NEM I / NEM fs 21 FI SK LO 1924235 FI*Lumikissan MaDonna Naaras Champion Jurgita Gustaitiene EX1 CACIB NOM
FIN*Lumikissan Taikaviitta (SIB es) x FI*Lumikissan DollariHymy (SIB ns 09 24)
88 NEM I / NEM a 21 FI SK RX 1509361 Maya Lilianka*PL Naaras Supreme Premior Jurgita Gustaitiene KM NOM
Highlander Phantom Cats, CZ (NEM n 09 21) x Sonia Kamelia*PL (NEM a)
89 NEM II / NEM a 09 21 FI SK LO 1821928 FI*SiniTaigan Diggi Ley Uros Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
FI*Knotberry's White Chocolate (NEM a 09 21) x Quintana Eel Cherubino*PL (NEM a 21)
90 NFO III / NFO n 24 FI SK LO 1924383 FI*Poutapäivän Kickstart My Heart Uros Avoin Jurgita Gustaitiene EX1 CAC NOM BIS
FI*Tähtitassun Aleksanteri (NFO e 09 22) x FI*WitSarin Lenita (NFO n 24)
91 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1820900 FI*Tähtitassun Hellä Lempi Naaras Grand International Champion Veikko Saarela EX1 CACS
FI*FoxyPaw's Lazy Ike (NFO n 03 22) x FI*Tähtitassun Black Rose (NFO f 22)
92 NFO IV / NFO n 03 22 FI SK LO 1926529 IT*Norr Venn's Ecstasy Uros Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1 NOM
(N) Migoto's Odin (NFO n 09 22) x Yenneffer Zwyciezca Troli *PL (NFO f 03)
93 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 2027963 DK Vorbeck's Machoi Uros Pennut 4-7 kk Veikko Saarela Abs
IT*Eryn Galen Daddy Twofoot (NFO n 09 24) x S*Pysida's Azalea (NFO f 02 21)
94 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 1716108 FI*WitSarin Pobeda Uros Grand International Premior Veikko Saarela EX1 CAPS NOM
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x FI*Tähtitassun Sweet Adeline (NFO f 09 22)
95 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1611094 FI*WitSarin Miranda Naaras Grand International Premior Veikko Saarela EX1 CAPS BIV NOM BIS
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
96 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1716103 FI*WitSarin Keijo Uros Kastraatti Veikko Saarela EX1 CAP
FI*Tähtitassun Romantic Road Runner (NFO d 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
97 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1819596 FI*WitSarin Rosina Naaras Premior Veikko Saarela EX1 CAPIB
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
98 NFO VI / NFO e 09 22 FI SK LO 1715860 FI*Tähtitassun Aleksanteri Uros Supreme Champion Lone Lund KM
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
99 NFO VI / NFO d 02 21 64 FI SK LO 1715922 FI*Carwalions Chinook Uros Grand International Champion Lone Lund EX1 CACS
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x S*Eärfalas Flisan (NFO f 03 22)
100 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI SK LO 1926530 IT*Norr Venn's Eric Clapton Uros Avoin Lone Lund Abs
(N) Migoto's Odin (NFO n 09 22) x SE*Entourage's Kimura (NFO f 02 21)
101 NFO IX / NFO w 64 FI SK LO 1925090 FI*Hopeahännän Valtteri Valontuoja Uros Nuoret 7-10 kk Lone Lund EX1 NOM BIS
PL*Mrau Yori (NFO ns 09) x FI*Hopeahännän Talvililja (NFO w)
102 SIB I / SIB a FI SK RX 1925439 FI*Keijumetsän Blue (Da Ba Dee) Naaras Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1
Veresk Line*RU Nazar of Tavaloga (SIB n) x FI*Jäälinnan Alisa (SIB f)
103 SIB II / SIB n 09 FI SK LO 1508402 FI*Lumikissan Venni Vekkuli Naaras Grand International Champion Lone Lund EX1 CACS
FI*Alizarin Captain Morgan (SIB n 22) x FI*Lumikissan Morsmaikku (SIB n 09 24)
104 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 1716210 FI*Apachiris Gregory Uros Premior Jurgita Gustaitiene EX1 CAPIB
Feofan Sibaris*RU (SIB n 24) x FI*Amante's Andromeda (SIB ny 24)
105 SIB IV / SIB n 03 23 FI SK RX 1925205 Felis Felicis Hammer to Fall Uros Champion Jurgita Gustaitiene Abs
Zizi Top Manchzhury (SIB ay 03 24) x CH*Lukijns Caroline (SIB f 09 23)
106 SIB V / SIB f 24 FI SK LO 1924233 FI*Lumikissan MammaMia Naaras Champion Veikko Saarela EX1 CACIB NOM
FIN*Lumikissan Taikaviitta (SIB es) x FI*Lumikissan DollariHymy (SIB ns 09 24)
107 SIB VI / SIB f 09 24 FI SK RX 1925444 Victoria Dido Nový vek, CZ Naaras Avoin Jurgita Gustaitiene EX1 CAC BIV
Remember Me Nový vek, CZ (SIB a 09 24) x Harmonia Sibirskaya Rapsodiya (SIB fs)
108 SIB VI / SIB d 09 24 FI SK LO 1925927 FI*Vilukissan Aikataika Naaras Nuoret 7-10 kk Jurgita Gustaitiene EX1
FI*Lumikissan Grand Slam (SIB d 09 22) x FI*Lumikissan BlingBling (SIB ds 09 11)
109 SIB VI / SIB f 09 FI SK LO 1926172 FI*Ajatuksen Balleriina Naaras Pennut 4-7 kk Jurgita Gustaitiene EX1
FI*Lumikissan Into Piukee (SIB n 03) x FI*Lumikissan Unna Unelmainen (SIB ds 09)
110 SIB VII / SIB fs FI SRK LO 88777 FI*Lumikissan Fortuna Naaras Grand International Champion Lone Lund EX1 CACS NOM BIS
S*Manta's Astor (SIB ns 24) x FIN*Lumikissan Rusina (SIB fs)
110 SIB VII / SIB fs FI SRK LO 88777 FI*Lumikissan Fortuna Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
S*Manta's Astor (SIB ns 24) x FIN*Lumikissan Rusina (SIB fs)
110 SIB VII / SIB fs FI SRK LO 88777 FI*Lumikissan Fortuna Naaras Veteraani Youssef Khaled 2
S*Manta's Astor (SIB ns 24) x FIN*Lumikissan Rusina (SIB fs)
111 SIB VII / SIB ns 24 FI SK LO 1717124 FI*Bmy-Moumou Coconut Rum Naaras Supreme Premior Lone Lund KM
Di Do Syberjon*PL (NEM ns 09 21) x FI*Cherrytail's Zorana (SIB gs 09 24)
112 SIB VII / SIB ns 24 FIN SRK LO 76696 FIN*Tuiskutassun Black Maria Naaras Supreme Premior Lone Lund KM NOM
FIN*Lumikissan JummiJammi (SIB n 09 23) x FIN*Sibcoon's Dragon Lady (SIB ns 24)
112 SIB VII / SIB ns 24 FIN SRK LO 76696 FIN*Tuiskutassun Black Maria Naaras Veteraani Youssef Khaled 1 NOM BIS
FIN*Lumikissan JummiJammi (SIB n 09 23) x FIN*Sibcoon's Dragon Lady (SIB ns 24)
113 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SRK LO 1301657 FI*Lumikissan Nopsajalka Uros Supreme Champion Jurgita Gustaitiene KM BIV
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
114 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI SK LO 1612631 FI*Lumikissan Zumppendeeros Uros Grand International Champion Jurgita Gustaitiene EX1 CACS
FI*Lumikissan SuperSankari (SIB d 09 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
115 SIB VIII / SIB ds 09 11 FI SK LO 1717279 FI*Lumikissan BlingBling Naaras International Champion Jurgita Gustaitiene EX1 CAGCIB
FI*Taigatassun Rock'n'roll (SIB d 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
116 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI SK LO 1925497 FI*Bmy-Moumou Indian Summer Naaras Nuoret 7-10 kk Jurgita Gustaitiene EX1
FI*FeliMau Elvis (NEM as 09 21) x FI*Bmy-Moumou Molly Brown (SIB n 24)
117 BEN n 24 33 FI SK LO 1924487 FI*PurrGold Luminous Lux Uros Avoin Tatyana Moraru-Puranen EX1 CAC
Big Marshal Reynard (BEN n 24) x FI*PurrGold Independent Ilia (BEN n 24)
118 BLH n FI SK LO 1923750 FI*Duketin Lumikki Naaras Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
Hannahlea Much The Miller's Son (BSH o) x FI*Duketin Helmililja (BSH f)
119 BLH c FI SK LO 1821695 FI*Ullukan Friends With Benefits Uros International Premior Tatyana Moraru-Puranen EX1 CAGPIB NOM
Kant of Baltic Breeze (BLH n) x FI*Duketin Justiina (BLH a)
120 BLH ns 11 FI SK RX 2027961 Holygateway's Cummin Uros Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela VG1
MCB'Cats Nemrod (BLH ns 11) x Holygateway's Lobelia (BLH ns 11)
121 BLH ns 11 FI SK LO 1926293 FI*Menzoberanzan's Skywarp Naaras Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1
FI*Huntercat Prince Benjamin (BLH ns 11) x MCB'Cats Obsidian Snow (BLH ns 11)
122 BLH a 03 FI SK LO 1925477 FI*Ullukan Enviable Enterprise Naaras Nuoret 7-10 kk Tatyana Moraru-Puranen EX1
Suncat's Light Me Up (BLH n 02) x FI*Duketin Justiina (BLH a)
123 BLH ns 21 33 FI SK RX 1926524 S*White Treasure's Xweet Xavannah Naaras Nuoret 7-10 kk Tatyana Moraru-Puranen EX1
SE*Furebos Aladdin (BLH ns 21 33) x S*Mariamores Anastasia Steele (BLH ns 21 33)
124 BML I / BML ns 11 31 FI SK LO 1718825 Jewels Choice Silver Ice Uros Supreme Champion Tatyana Moraru-Puranen KM
Jewels Choice Silver Elvis (BML ns 11 31) x Jewels Choice Silver Brooklyn (BML ns 11 31)
125 BSH n FI SK LO 1926736 FI*Feronian Nectarine Naaras Pennut 4-7 kk Jørgen Billing EX1 NOM
Belten`s Kosmos (BSH c) x FI*Feronian Madonna (BSH f)
126 BSH a FI SK LO 1821740 FI*Ruusutarhan Viviana Naaras International Champion Jørgen Billing EX1 CAGCIB NOM
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Ruusutarhan Piccola (BSH a)
127 BSH a FI SK LO 1926456 FI*Brinelly Enirico Nario Uros Pennut 4-7 kk Jørgen Billing EX1
FI*Brinelly Angelo Nico (BSH e) x FI*Ullukan Aura Unelma (BSH f)
128 BSH a FI SK LO 1612888 FI*Noor's Ludvig Uros Grand International Premior Jørgen Billing EX1 CAPS
FI*Saranellan Pätkis (BSH a) x FI*Coventry's Francoise (BSH a)
129 BSH a FI SK LO 1716303 FI*Feronian Lilja Naaras International Premior Jørgen Billing Abs
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x EE*Ashly Rewal Beauty (BSH a)
130 BSH d FI SK LO 1819610 FI*Brinelly Capsa Nanny Naaras Avoin Veikko Saarela Abs
FI*Brinelly Angelo Nico (BSH e) x FI*Ullukan Aura Unelma (BSH f)
131 BSH d FI SK LO 1614868 FI*Aurantia's Aldebaran Uros Grand International Premior Veikko Saarela EX1 CAPS NOM
FI*Aurantia's Bengal Tiger (BSH d) x FI*Coventry's Indiana (BSH g)
132 BSH e FI SK LO 2027966 Charlotte from Palace Prestige*LV Naaras Avoin Tatyana Moraru-Puranen EX1 CAC
Brandon from Palace Prestige*LV (BSH e) x Hi Heidy from Bismark Rings*LV (BSH e 02)
133 BSH f FI SRK LO 36972 FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Supreme Premior Veikko Saarela KM NOM BIS
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
133 BSH f FI SRK LO 36972 FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Veteraani Jurgita Gustaitiene 1 NOM
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
134 BSH f FI SK LO 1508834 FI*Duketin Helmililja Naaras Kastraatti Veikko Saarela EX1 CAP
FI*Coventry's Gawayne (BSH d 22) x FI*Gimmie's Fifi Saved the Day (BSH c 33)
135 BSH ns 11 FI SK RX 1717123 FI*Sarellin Whiter Shade of Pale Uros International Premior Veikko Saarela EX1 CAGPIB
Valentino Moon Sissi, CZ (BSH ns 11) x FI*Helmiinan Vanamo (BSH ns 11)
136 BSH e 03 FI SK LO 2027965 Caezar from Palace Prestige*LV Uros Avoin Veikko Saarela EX1 CAC
Brandon from Palace Prestige*LV (BSH e) x Hi Heidy from Bismark Rings*LV (BSH e 02)
137 BUR a FI SRK LO 1300531 FI*ZirCat's Irwin Goodman Uros Supreme Champion Jørgen Billing KM
Laurin von Tali (BUR n) x FI*ZirCat's Hidden Fantasy (BUR c)
138 BUR b FI SK LO 1405001 Zaffiro Kratti Uros Supreme Premior Jørgen Billing KM NOM BIS
Zaffiro Qurido (BUR e) x Nika Magic Valley*RU (BUR b)
139 BUR c FI SK LO 1716496 FI*Hokkuspokkus Tifa Lockhart Naaras International Champion Tatyana Moraru-Puranen EX1 CAGCIB NOM BIS
FI*Purrlein Aristocat Berlioz (BUR a) x FI*Hokkuspokkus Bit'O'Honey (BUR b)
140 BUR c FI SK LO 1926139 FI*Feirefiz Blame It On The Moon Naaras Pennut 4-7 kk Tatyana Moraru-Puranen EX1
FI*Flea's Haka Iwi (BUR c) x FI*Feirefiz Silver Lining (BUR j)
141 BUR c FI SRK LO 38047 FI*Hokkuspokkus Leeloo Minai Naaras Grand International Premior Tatyana Moraru-Puranen EX1 CAPS
DK*Nadikat's Jubii (BUR b) x FIN*Seirene Koh-i-Noor (BUR c)
141 BUR c FI SRK LO 38047 FI*Hokkuspokkus Leeloo Minai Naaras Veteraani Jurgita Gustaitiene 2
DK*Nadikat's Jubii (BUR b) x FIN*Seirene Koh-i-Noor (BUR c)
142 BUR d FI SK LO 1510309 FI*Feirefiz Fire It Up Uros Supreme Premior Tatyana Moraru-Puranen KM
Zaffiro Kratti (BUR b) x FI*Feirefiz Silver Lining (BUR j)
143 BUR h FI SK LO 1924318 FI*Hokkuspokkus Midna The Twilight Princess Naaras Avoin Veikko Saarela EX1 CAC NOM
FI*Pardofelis Your Red Monster (BUR d) x FI*Hokkuspokkus Tifa Lockhart (BUR c)
144 CHA FI SK LO 1822490 HU*Blue Melody Karma Naaras International Premior Tatyana Moraru-Puranen EX1 CAGPIB
HU*Blue Melody Sammy Davis (CHA ) x HU*Blue Melody Harmony (CHA )
145 CYM 51-52 / CYM d 03 22 51 FI SK RX 1717433 FI*Finaku's Edremony Uros Grand International Champion Jørgen Billing EX1 CACS
Sun-Manx Cayth (MAN d 03 24 52) x FI*Conan Teotus (MAN d 23 54)
146 EUR w 62 FIN SRK RX 33706 Paavo Uros Supreme Premior Veikko Saarela KM
146 EUR w 62 FIN SRK RX 33706 Paavo Uros Veteraani Jurgita Gustaitiene 2
147 EUR ns FI SK RX 1820494 FI*Pikku-Piun Superhessu Uros International Champion Veikko Saarela EX1 CAGCIB
FI*Lumihelmen Giulio Gatti (EUR ns 23) x FI*Pikku-Piun Elle (EUR ns 22)
148 EUR n 24 FI SRK LO 36859 FI*Kissakallion Magdalena Naaras Supreme Premior Tatyana Moraru-Puranen KM NOM
FIN*Kissakallion Hudson (EUR n 24) x FIN*Kisurinteen Debora (EUR n)
148 EUR n 24 FI SRK LO 36859 FI*Kissakallion Magdalena Naaras Veteraani Jurgita Gustaitiene 3
FIN*Kissakallion Hudson (EUR n 24) x FIN*Kisurinteen Debora (EUR n)
149 EUR f 22 FI SK RX 1926462 FI*Feronian Rosemary Naaras Pennut 4-7 kk Veikko Saarela EX1 NOM
FI*Feronian Opium (EUR a 22) x FI*Feronian Gloriosa (EUR d 22)
150 EUR f 24 FI SRK RX 1301072 FI*Feronian Felicia Naaras Supreme Premior Jørgen Billing KM NOM
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
151 EUR ns 23 FI SK RX 1509054 FI*Lumihelmen Giulio Gatti Uros Grand International Champion Tatyana Moraru-Puranen EX1 CACS
FI*Taikapeikon Armas P. (EUR ns) x FI*Lumihelmen Delicato (EUR ns 22)
152 EUR n 03 FI SK RX 1509938 FI*Waputtaren Emeljan Uros Kastraatti Jørgen Billing EX1 CAP
Taneli (EUR d 02) x FI*Elekatin Tillipioni (EUR a 03)
153 EUR a 03 FI SK RX 1820716 FI*Waputtaren Vito Andolini Uros Kastraatti Tatyana Moraru-Puranen EX1 CAP
FI*Waputtaren Emeljan (EUR n 03) x Sipriina (EUR a 02)
154 EUR d 02 64 FI SK RX 1718308 FI*Waputtaren Paroni Le Petit Poitou Uros Määrittely Veikko Saarela EUR d 02 62
FI*Waputtaren Ukko Anshelminpoika (EUR a 02) x Tosca (EUR d 02 21 62)
154 EUR d 02 62 FI SK RX 1718308 FI*Waputtaren Paroni Le Petit Poitou Uros Kastraatti Tatyana Moraru-Puranen EX1 CAP
FI*Waputtaren Ukko Anshelminpoika (EUR a 02) x Tosca (EUR d 02 21 62)
155 MAN 51-52 / MAN d 03 24 52 FI SK RX 1405801 Sun-Manx Cayth Uros Grand International Premior Tatyana Moraru-Puranen EX1 CAPS
FI*D'manns 2 Barr (CYM n 03 54) x Mx Station Redda (MAN d 03 22 51)
156 MAU ns 24 FI SK LO 1924435 FI*Chai-lai Maia Mingan Naaras Avoin Tatyana Moraru-Puranen EX1 CAC
Lord MauAlSahraa Schamway, CZ (MAU ns 24) x FI*Chai-lai Heqet Habibah (MAU ns 24)
157 OCI n 24 FIN SRK LO 35215 FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Veikko Saarela KM NOM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
157 OCI n 24 FIN SRK LO 35215 FIN*Moosegrove Phoenix Uros Veteraani Jurgita Gustaitiene 1 NOM BIS
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
158 OCI b 24 FI SK LO 1822082 FI*Moosegrove Romeo JR Uros Grand International Champion Tatyana Moraru-Puranen EX1 CACS NOM BIS
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FI*Moosegrove Kiara (OCI n 24)
159 OCI b 24 FI SK LO 1925686 FI*Moosegrove Tom Sawyer Uros Nuoret 7-10 kk Tatyana Moraru-Puranen EX1 NOM BIS
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FI*Moosegrove Kiara (OCI n 24)
160 SIN FI SK LO 1926224 FI*Anjupia's Chinga Cincam Ciuman Naaras Pennut 4-7 kk Tatyana Moraru-Puranen EX1 NOM BIS
FI*Chai-lai Brave Benjamin (SIN ) x FI*Chai-lai Romantic Rosie (SIN )
161 SRL III / SRL e FI SK RX 1925469 Gekkola Cats Angeline Fluffy Naaras Kastraatti Jørgen Billing EX1 CAP
Cat-Inka Lumiprinssi (SRL d 33) x Psipsinakis Afrodite (SRL g)
162 SRL IV / SRL d 09 FI SK RX 1925420 FI*Cisciscats Baron Uros Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX2
My Teddy Bear of Limerick (SRL n 03) x Julka Shillana*PL (SRL g 33)
163 SRL IV / SRL d 03 FI SK RX 1925418 FI*Cisciscats Benzo Uros Nuoret 7-10 kk Veikko Saarela EX1 NOM
My Teddy Bear of Limerick (SRL n 03) x Julka Shillana*PL (SRL g 33)
164 SRL VII / SRL a 21 33 FI SK RX 1716243 Psipsina Proinos Uros International Premior Tatyana Moraru-Puranen EX1 CAGPIB
Psipsina Lieska (SRL d) x FI*Suvikasteen Sininen Utu (SRL a 24)
165 SRL II / SRL b 09 FI SK RX 1925417 FI*Cisciscats Bruno Uros Nuoret 7-10 kk Jørgen Billing EX1
My Teddy Bear of Limerick (SRL n 03) x Julka Shillana*PL (SRL g 33)
166 SRS I / SRS b FI SK RX 1925730 FI*Gekkolacats Bruno Bastian Uros Nuoret 7-10 kk Tatyana Moraru-Puranen Abs
FI*Hämynhäivän Pecan (SRS b 33) x Ijoelle Adorablecat*LT (SRS w)
167 SRS I / SRS o FI SK RX 1925727 FI*Gekkolacats Belinda Bruna Naaras Nuoret 7-10 kk Tatyana Moraru-Puranen EX1
FI*Hämynhäivän Pecan (SRS b 33) x Ijoelle Adorablecat*LT (SRS w)
168 SRS IX / SRS w 62 FI SK RX 1820714 FI*Hämynhäivän Kallekolli Uros Supreme Champion Jørgen Billing KM NOM
Darling Diva Bailey (SRS n 33) x Ijoelle Adorablecat*LT (SRS w)
169 SRS IX / SRS w 62 FI SK RX 1925729 FI*Gekkolacats Blanco Snowball Uros Nuoret 7-10 kk Jørgen Billing Abs
FI*Hämynhäivän Pecan (SRS b 33) x Ijoelle Adorablecat*LT (SRS w)
170 SRS IX / SRS w 62 FI SK RX 1925728 FI*Gekkolacats Bibiana Blanca Naaras Nuoret 7-10 kk Jørgen Billing EX1
FI*Hämynhäivän Pecan (SRS b 33) x Ijoelle Adorablecat*LT (SRS w)
171 ABY n FI SK LO 1820752 FI*Silkkihienon Rustica Uros International Champion Marek Chadaj EX1 CAGCIB NOM
Lake of Conemara Sam Son (ABY o) x FI*Silkkihienon XO Emiliani (ABY a)
172 ABY n FI SRK LO 1404115 Osiris(V) Total Surprise Uros International Premior Marek Chadaj EX1 CAGPIB NOM
Osiris(V) Sammy Davis Junior (ABY n) x Osiris(V) Rumour Has It (ABY n)
173 ABY n FI SRK LO 38055 FI*Laire Meleth Aran Uros Veteraani Jurgita Gustaitiene Abs
RU*Greenville Oberon of Laire (ABY n) x FIN*Link Imani Imoo (ABY n)
174 ABY a FI SK LO 1926351 Bailey's Brienne van Lovely-Asta Naaras Nuoret 7-10 kk Lone Lund EX1 NOM
Van de Walvoorts Lilly's Hero (ABY n) x Aqua's Bailey van Lovely-Asta (ABY p)
175 BAL n FI SK LO 1924177 FI*Jalecat's WTBW SnowBall Naaras Avoin Marek Chadaj EX1 CAC
FI*Willicon Mikhail Baryshnikov (BAL w) x FI*Jalecat's ÄssäMix (BAL h)
176 CRX I / CRX ns FI SK LO 1819818 FI*Piupaws Donkey Kong Uros Grand International Champion Lone Lund EX1 CACS
FI*Piupaws Ascalon (CRX ns 24) x FI*Piupaws Elisabeth Lukas (CRX n)
177 CRX I / CRX a FI SK LO 1926442 FI*Telltail's Tunnel of Love Uros Pennut 4-7 kk Lone Lund EX1
FI*Saca's Radiant Snow Whirls (CRX n 33) x FI*Saca's Ånastasia the First (CRX n 03 24)
178 CRX II / CRX n 02 62 FI SK LO 1822938 Believer Magic Rivendell Uros International Champion Marek Chadaj EX1 CAGCIB
Maybach Magic Star (CRX b 03) x Tenerife Noksas*LT (CRX f 02)
179 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 1821841 FI*Saca's Gimme Twist Naaras Champion Marek Chadaj EX1 CACIB
FI*Sweetpurr's Shades of Grey (CRX n 02 21) x FI*Saca's Rain Reanna (CRX n 09)
180 CRX II / CRX a 03 FI SK LO 1924663 FI*Taikametsän Finnbird Uros Avoin Marek Chadaj EX1 CAC BIV
FI*Framillan Witty Jester (CRX c 03) x FI*Taikametsän Divina Galica (CRX n 03 24)
181 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 2028167 Metsäkansan Sähinä Naaras Avoin Marek Chadaj EX1 CAC
FI*Sweetpurr's Shades of Grey (CRX n 02 21) x Metsäkansan Queenie Neferina (CRX n)
182 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 1925371 FI*Telltail's Zigzag Uros Nuoret 7-10 kk Marek Chadaj EX2
FI*Derekaz Shake, Rattle and Roll (CRX n) x FI*Telltail's Vasilisa (CRX n 02)
183 CRX II / CRX n 09 FI SK LO 1925373 FI*Telltail's Zorro Uros Nuoret 7-10 kk Marek Chadaj EX1
FI*Derekaz Shake, Rattle and Roll (CRX n) x FI*Telltail's Vasilisa (CRX n 02)
184 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 1925374 FI*Telltail's Zannalee Naaras Nuoret 7-10 kk Marek Chadaj EX1
FI*Derekaz Shake, Rattle and Roll (CRX n) x FI*Telltail's Vasilisa (CRX n 02)
185 CRX II / CRX b 09 FI SK LO 1925372 FI*Telltail's Zelda Naaras Nuoret 7-10 kk Marek Chadaj Abs
FI*Derekaz Shake, Rattle and Roll (CRX n) x FI*Telltail's Vasilisa (CRX n 02)
186 CRX II / CRX n 01 64 FI SK LO 1926662 FI*Sweetpurr's Where's My Sash And Crown Naaras Pennut 4-7 kk Marek Chadaj EX1 BIV NOM BIS
FI*Sweetpurr's Pleasure Zone (CRX a 01) x FI*Sweetpurr's Kinky Boots (CRX f 03)
187 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 1402700 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet Uros Supreme Premior Marek Chadaj KM
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Piupaws Song of Sekhmet (CRX n 01 21)
188 CRX III / CRX h FI SK RX 1923467 FI*Derekaz Some Like It Hot Naaras International Champion Lone Lund EX1 CAGCIB NOM BIS
FI*Spectrolite Celebration (CRX d 09 24) x FI*Derekaz Nymphomaniak (CRX n 24)
189 CRX III / CRX d 24 FI SK LO 1926506 FI*Derekaz The Rose of the Wild Bunch Naaras Pennut 4-7 kk Lone Lund EX1 NOM
FI*Telltail's Unchained (CRX d 03) x FI*Derekaz Rock-A-Hula Baby (CRX f 24)
190 CRX IV / CRX d 02 62 FI SK LO 1819797 FI*Merivirran Bono For U2 Uros International Champion Tatyana Moraru-Puranen EX1 CAGCIB
FI*Gaala-Star Ivori (CRX n 09 33) x Vesper Mon Sasti*PL (CRX f 02)
191 CRX IV / CRX f 03 FI SK LO 1926744 FI*Sirpaleen Kiara Chibi Catriona Naaras Pennut 4-7 kk Tatyana Moraru-Puranen EX1 NOM
FI*Telltail's Unchained (CRX d 03) x FI*Sirpaleen Adalia Artemis (CRX g)
192 CRX VI / CRX n 03 24 FI SRK LO 40351 FI*Derekaz Who Loves Diamonds Naaras Kastraatti Marek Chadaj EX1 CAP
S*Jazz-Annas Whomper (CRX n 24) x FI*Spectrolite Nonna (CRX n 03)
192 CRX VI / CRX n 03 24 FI SRK LO 40351 FI*Derekaz Who Loves Diamonds Naaras Veteraani Jurgita Gustaitiene 3
S*Jazz-Annas Whomper (CRX n 24) x FI*Spectrolite Nonna (CRX n 03)
193 CRX VIII / CRX n 01 21 33 FI SK LO 1613037 FI*Taikametsän Bill Spencer Jr. Uros International Champion Lone Lund EX1 CAGCIB
FI*Framillan Touch of Moon (CRX n 09 21 33) x FI*Framillan Raising Hell (CRX n 01 21)
194 CRX VIII / CRX d 09 21 33 FI SK LO 1925572 FI*Saca's Over the Top Always Uros Nuoret 7-10 kk Lone Lund Abs
FI*Telltail's Otherside (CRX n 03 33) x FI*Saca's Femme Fatale (CRX e 24)
195 DRX V / DRX a 24 FI SK LO 2027593 SE*Recce Pod Super Zajtjik Uros Kastraatti Marek Chadaj EX1 CAP
Sylwester Happymiau*PL (DRX n 24) x SE*Recce Pod NUSANTARA Super Puma (DRX n 24)
196 DSP III / DSP e FI SK LO 2027179 O'Lover My Kapriz Krasa Shagola Uros Nuoret 7-10 kk Tatyana Moraru-Puranen EX1
Tanets My Kapriz (DSP d 03 21 33) x Karamel My Kapriz (DSP w)
197 OLH c FI SK LO 1925136 FI*Frostnight's Kiss a Wish Naaras Nuoret 7-10 kk Lone Lund Abs
FI*Mummeli Queeninho Emilio (BAL c) x FI*Frostnight's Romance With Darkness (OSH b 24)
198 OLH as 24 FI SK RX 1819568 FI*Aurinkorinteen Jasmiini Naaras International Premior Tatyana Moraru-Puranen Abs
FI*Noxx Lord Littlefinger (OLH as 24) x FI*Noxx Allegro (OLH a 24)
199 OSH n FI SK LO 1716094 FI*BlackDevil's The Sound Of Silence Uros Supreme Champion Lone Lund KM
FI*BlackDevil's RedBull (OSH d 24) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
199 OSH n FI SK LO 1716094 FI*BlackDevil's The Sound Of Silence Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*BlackDevil's RedBull (OSH d 24) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
200 OSH n FI SK LO 1820330 FI*BlackDevil's Luxury SugarDaddy Uros International Champion Lone Lund EX1 CAGCIB
HU*Okonor Teavaj-of-BlackDevil (OSH e) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
201 OSH n FI SK LO 1926002 FI*BlackDevil's Only God Can Judge Me Uros Nuoret 7-10 kk Lone Lund EX1 BIV
FI*BlackDevil's The Sound Of Silence (OSH n) x FI*JellonCats Carmen (OSH a)
202 OSH a FI SK LO 1926005 FI*BlackDevil's Extreme Ruthless Lucifer Uros Nuoret 7-10 kk Marek Chadaj EX1 NOM BIS
FI*BlackDevil's The Sound Of Silence (OSH n) x FI*JellonCats Carmen (OSH a)
203 OSH a FI SK LO 1926004 FI*BlackDevil's HardCore TroubleMaker Uros Nuoret 7-10 kk Marek Chadaj EX2
FI*BlackDevil's The Sound Of Silence (OSH n) x FI*JellonCats Carmen (OSH a)
204 OSH a FI SK RX 1717865 FI*JellonCats Carmen Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Aragorn LadaMaria, CZ (OSH b 24) x Durrdana's Black Betty (OSH n)
205 OSH b FI SK LO 1926423 FI*Vintterin Inari Vapuntytär Naaras Pennut 4-7 kk Marek Chadaj Abs
Caleb Eastern Grace (OSH n) x FI*Vintterin Vappu Loviisantytär (OSH w)
206 OSH h FI SK LO 1613662 FI*BlackDevil's Mystic Always & Forever Naaras Supreme Champion Lone Lund KM
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*Birregin Juniper (OSH h)
207 OSH a 24 FI SK LO 1924044 FI*LoudMeow Stormwind Uros Champion Tatyana Moraru-Puranen EX1 CACIB NOM
Hermes v. Imporio A (OSH b 24) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
208 OSH p 25 FI SK LO 1819724 FI*LoudMeow Sunset Superman Uros Grand International Premior Lone Lund EX1 CAPS
FI*Major Cowboy From Hell (OSH c 25) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
209 OSH n 03 FI SK LO 1923958 Apocalyptica Zorro Uros Grand International Champion Marek Chadaj EX1 CACS
Siamesis Jackpot (OSH n 03) x Rihanna Amulet Del Iris (OSH n)
210 RUS FI SK LO 1822846 FI*Janatuisen Tellus Mater Naaras Avoin Tatyana Moraru-Puranen EX1 CAC NOM
Diamond Neytiri*PL (RUS ) x FI*Janatuisen Amalthea of Jupiter (RUS )
211 RUS FI SRK LO 42023 FI*Hana-Bi Liù Naaras Grand International Premior Tatyana Moraru-Puranen EX1 CAPS
FI*Muskatz's Beethoven (RUS ) x FI*Hana-Bi Taikatalvi (RUS )
211 RUS FI SRK LO 42023 FI*Hana-Bi Liù Naaras Veteraani Jurgita Gustaitiene 2
FI*Muskatz's Beethoven (RUS ) x FI*Hana-Bi Taikatalvi (RUS )
212 RUS FI SK LO 1822676 FI*BlueLair's Pastel Uros Kastraatti Tatyana Moraru-Puranen EX1 CAP NOM
FI*BlueLair's Konstantin (RUS ) x FI*BlueLair's Inanna (RUS )
213 RUS FI SK LO 1924099 FI*Janatuisen Blue Moon Naaras Kastraatti Tatyana Moraru-Puranen EX1 CAP BIV NOM
Diamond Neytiri*PL (RUS ) x Habeebas Gracious Georgina (RUS )
214 SIA n FI SK LO 1822491 FI*Deraza Royal Rock-A-Berry Uros International Champion Tatyana Moraru-Puranen EX1 CAGCIB
Melkatz Raspberry Beret (SIA d) x FI*Deraza Esperta (SIA g)
215 SIA n FI SK LO 1925804 FI*Kelmikerhon Seela S. Naaras Nuoret 7-10 kk Tatyana Moraru-Puranen EX2
Laziza Mafdet-Murano (SIA n) x DK*LihmeRex Kenaia (SIA n)
216 SIA n FI SK LO 1925800 FI*Kelmikerhon Signe B. Naaras Nuoret 7-10 kk Tatyana Moraru-Puranen EX1 BIV
Laziza Mafdet-Murano (SIA n) x DK*LihmeRex Kenaia (SIA n)
217 SIA n FI SK LO 1822380 FI*Kurosawa Gilbert of Avonlea Uros Kastraatti Tatyana Moraru-Puranen EX1 CAP
S*Tammee's Famous Ferruccio (SIA a) x FI*Twist-Tiramisun Bella-Donna (SIA n)
218 SIA a FI SK LO 1715678 FI*Plan-A Tyrske Uros Premior Lone Lund EX1 CAPIB
FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla (SIA c) x FI*Plan-A Mon Dieu (SIA a)
219 SIA e 21 FI SK LO 1405767 FI*Clamoris Isadora Naaras Grand International Premior Marek Chadaj EX1 CAPS NOM
FI*Feanorian GhostInTheShell (SIA d 21) x FI*Clamoris Habika (OSH f 22)
220 SOM n FI SRK LO 38758 FI*Kharn-Ka Your Choice Uros Supreme Champion Lone Lund KM NOM BIS
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Queen Heart (ABY o)
221 SOM n FI SK LO 1611486 FI*Kharn-Ka Io Naaras Supreme Champion Lone Lund KM
Tutankhamon di Gens Rubra (SOM n) x FI*Kharn-Ka Inola (SOM n)
222 SOM n FI SRK RX 36680 FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus Naaras Supreme Premior Lone Lund KM NOM BIS
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
222 SOM n FI SRK RX 36680 FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus Naaras Veteraani Jurgita Gustaitiene 1 NOM BIS
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
223 SOM o FI SK LO 1926615 PL*Fryga Felicity Naaras Nuoret 7-10 kk Tatyana Moraru-Puranen EX1 NOM
PL*Fryga Domino (SOM n) x FI*Kharn-Ka Garance Sahara (SOM o)
224 SPH IV / SPH f 03 FI SK RX 1924524 FI*Hebblas Ambermoon Naaras Avoin Marek Chadaj EX1 CAC NOM
RU*Talialida Oh My Darling Erast (SPH d 21) x Newans Melissa (SPH f 01)
225 SPH V / SPH d 09 32 FI SK LO 1716265 FI*Hebblas Vincent Uros Supreme Premior Lone Lund KM NOM BIS
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x FI*Hebblas Olivia (SPH d 03)
226 SPH V / SPH f 03 33 FI SK RX 1820270 FI*Hebblas Ximena Naaras Supreme Premior Lone Lund KM
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x Newans Melissa (SPH f 01)
227 THA n FI SK RX 1923809 Magic Thai Goblin's Toto Uros International Champion Tatyana Moraru-Puranen EX1 CAGCIB BIV
Magic Hopfe Cat's Kitay (THA b) x Magic Hopfe Cat's Bianca (THA a)
228 THA n FI SK RX 1612465 Tekila Sanchitos Naaras International Champion Tatyana Moraru-Puranen EX1 CAGCIB
Samuray Sanchitos (THA n) x Magical Regal Splendor of Sanchitos (THA a 21)
229 THA n FI SK LO 1926845 Winston Tajska Chata*PL Uros Nuoret 7-10 kk Tatyana Moraru-Puranen EX1
Arseniy Sanchitos (THA n) x Lene Taikatalvi Musipusi (THA b)
230 HCL Tyyne-Liina Naaras Kotikissat Jurgita Gustaitiene 1 NOM BIS
230 HCL Tyyne-Liina Naaras Veteraani Lone Lund 1 NOM BIS
231 HCS Pantteri Uros Kotikissat Youssef Khaled 2
232 HCS Armas Uros Kotikissat Youssef Khaled 3
233 HCS Aina Naaras Kotikissat Youssef Khaled 1 NOM
234 HCS Safira Naaras Kotikissat Youssef Khaled 2
235 HCS Elis Uros Kotikissat Youssef Khaled 1
236 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1718404 FI*Escape's Little Cedric Uros Supreme Champion Lone Lund KM NOM
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
261 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Billing Jørgen EXO n 22, PER d 22, PER e 33, PER g 33, RAG a 03, RAG a 04 21, RAG d, RAG n 03, SBI b 21, SBI f, SBI n 21, BSH a, BSH n, BUR a, BUR b, CYM 51-52, EUR f 24, EUR n 03, SRL II, SRL III, SRS IX 35
Chadaj Marek EXO f 03, EXO ns 22 62, PER b, RAG a 04, RAG n 04, SBI a, SBI d, SBI n, ABY n, BAL n, CRX II, CRX VI, DRX V, OSH a, OSH b, OSH n 03, SIA e 21, SPH IV 40
Gustaitiene Jurgita ACL IV, ACS VIII, MCO III, NEM I, NFO III, SIB III, SIB IV, SIB VI, SIB VIII, HCL, VET 3, VET 4 30
Khaled Youssef EXO d 03 22, EXO n, PER a 22, PER d, RAG a 03 21, RAG d 04, RAG g 03, RAG g 04, SBI b, SBI h, HCS, VET 1, VET 2 34
Lund Lone ACL I, ACL II, ACS III, ACS IV, MCO IV, MCO VI, MCO VIII, NFO IX, NFO VI, SIB II, SIB VII, ABY a, CRX I, CRX III, CRX VIII, OLH c, OSH h, OSH n, OSH p 25, SIA a, SOM n, SPH V, VET Kotikissat 41
Moraru-Puranen Tatyana BEN n 24 33, BLH a 03, BLH c, BLH ns 21 33, BML I, BSH e, BUR c, BUR d, CHA, EUR a 03, EUR d 02 62, EUR n 24, EUR ns 23, MAN 51-52, MAU ns 24, OCI b 24, SIN, SRL VII, SRS I, CRX IV, DSP III, OLH as 24, OSH a 24, RUS, SIA n, SOM o, THA n 40
Saarela Veikko EXO f 03 (13c), MCO V (13c), EUR d 02 62 (13c), MCO V, MCO VII, NEM II, NFO IV, SIB I, SIB V, BLH n, BLH ns 11, BSH d, BSH e 03, BSH f, BSH ns 11, BUR h, EUR f 22, EUR ns, EUR w 62, OCI n 24, SRL IV 36
7 tuomaria