SUROK 166. international catshow 26.1.2020
Järjestävä yhdistys Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 26.1.2020 Loppuu 26.1.2020
Ilmoittautuminen alkaa 1.10.2019 Ilmoittautuminen loppuu 21.12.2019
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 8:30
Arvostelut alkavat 9:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 15.1.2020
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 550   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@surok.fi
Paikka Hämeenlinna
Toimihenkilöt
Lisätietoja

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 95
2 145
3 99
4 134
Kotikissat 8
Yhteensä 481

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI SK LO 1926723 Kis' Herbas Paco of Ayser Uros Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1
Canastalion Nacho of Kis' Herbas (PER e) x Kis' Herbas Paolinna (EXO n)
2 EXO n FI SK LO 1719021 FI*Cherish's Rocket Uros Grand International Premior Olga Komissarova Abs
FI*Mimosan Le Boy (PER d) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
3 EXO a FI SK LO 1926110 FI*AzuLejo's Coco Naaras Pennut 4-7 kk Yan Roca Folch EX1
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x Ayser's Iris of Azulejo (PER n)
4 EXO f FI SK LO 1719018 FI*Cherish's Raspberry Naaras International Champion Caroline Stoa Abs
FI*Mimosan Le Boy (PER d) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
5 EXO n 22 FI SK LO 1821636 Ayser's ZZ Top Uros Grand International Champion Olga Komissarova Abs
Shuturi's Black Label 4 Ayser (EXO n) x FI*Aamukasteen Generation-X (EXO n 22)
6 EXO n 22 FI SK LO 1926733 FI*Ayser's Northern Light Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova Abs
Shuturi's Black Label 4 Ayser (EXO n) x Ayser's Iwanka (EXO n 24)
7 EXO n 22 FI SK LO 1718365 Ayser's Wild Tabby Uros Grand International Premior Olga Komissarova EX1 CAPS
Ayser's Born To Be Wild (EXO d 22) x Ayser Cassiopeia (EXO n 22)
8 EXO n 24 FI SK LO 1925403 FI*Dirlandan Xena Naaras Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa EX1
FI*Jarbabin Yonne Byron (EXO n 24) x FI*Dirlandan Twilight (PER a 24)
9 EXO a 24 FI SK LO 1820740 FI*AzuLejo's Indigo HeartSpedition Uros Champion Yan Roca Folch EX1 CACIB NOM
FI*Mau-Miun Iceman 4 Azulejo (EXO e 24) x FI*AzuLejo's Swanheart (EXO n 22)
10 EXO g 22 FI SK LO 1822428 Ayser's Midnight Kiss Naaras International Champion Olga Komissarova EX1 CAGCIB
Ayser's Cupido (EXO n 22) x Ayser's Ultra Bra (EXO f)
11 EXO n 03 22 FI SK LO 1924002 FI*Kermaviiksen Katariina Naaras Avoin Yan Roca Folch Abs
My-Champagne Checkmate (EXO n 24) x FI*Kermaviiksen Hestia (PER a 02)
12 EXO e 03 24 FI SK LO 1923799 PL*Jantar Oberon Uros Champion Yan Roca Folch EX1 CACIB
San-Fe Hamilton of d'Eden Lover (EXO e 03 22) x PL*Jantar No Name Vel Nonka (PER f 01 21)
13 EXO f 03 22 FI SRK LO 1300796 FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo Naaras Supreme Premior Yan Roca Folch KM
S*IxiDixi's Four Tops (EXO d 22) x FIN*Nipsu-Nappulan High Tech (PER a 01)
14 PER w 62 FI SRK LO 91076 Sumava's Nikhar Naaras Grand International Champion Olga Komissarova EX1 CACS
Nuit-Magique Ebony of Sumava (PER n) x Sumava's Nebulosa (PER w)
14 PER w 62 FI SRK LO 91076 Sumava's Nikhar Naaras Veteraani Vladimir Isakov 2
Nuit-Magique Ebony of Sumava (PER n) x Sumava's Nebulosa (PER w)
15 PER n FI SK LO 1822426 Ayser's Last Word Naaras International Champion Caroline Stoa EX1 CAGCIB NOM BIS
Shuturi's Black Label 4 Ayser (EXO n) x FI*AzuLejo's Deep Silent Complete (EXO n)
16 PER d FI SK LO 1820532 FI*Mimosan Viper Uros Grand International Champion Olga Komissarova EX1 CACS NOM
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
17 PER d FI SK LO 1509133 FI*Kultaviiksen Odessa Naaras Avoin Olga Komissarova EX1 CAC NOM
One Way Ticket von La'Noitan (PER d) x FIN*Kultaviiksen Annabella (PER f 22)
18 PER d FI SRK LO 86964 FI*Sabrimin Prince Uros Premior Olga Komissarova EX1 CAPIB NOM BIS
DK*Star Wars Mace Windu of Mandrake (PER n) x FIN*Sabrimin Mamma Mia! (PER d)
18 PER d FI SRK LO 86964 FI*Sabrimin Prince Uros Veteraani Vladimir Isakov 1 NOM BIS
DK*Star Wars Mace Windu of Mandrake (PER n) x FIN*Sabrimin Mamma Mia! (PER d)
19 PER f FI SK LO 1925268 FI*Timanfaya Just Another Dream Naaras Nuoret 7-10 kk Yan Roca Folch EX1
FI*Timanfaya Heartbeat (PER a) x FI*Timanfaya Filled With Love (PER fs)
20 PER ns FI SK LO 1926102 FI*Kultaviiksen Smokey Wilson Uros Pennut 4-7 kk Yan Roca Folch EX1
FI*Kultaviiksen Don Juan (PER n) x Kuutsas Summer Storm (PER fs)
21 PER fs FI SRK LO 91041 Kuutsas Summer Storm Naaras International Champion Olga Komissarova Abs
Bjonnasen Kaz A Nova of Kuutsas (PER ds) x FIN*Kuutsa's She's Dynamite (PER ns 22)
21 PER fs FI SRK LO 91041 Kuutsas Summer Storm Naaras Veteraani Vladimir Isakov Abs
Bjonnasen Kaz A Nova of Kuutsas (PER ds) x FIN*Kuutsa's She's Dynamite (PER ns 22)
22 PER n 22 FI SK LO 1926734 FI*Ayser's Arctic Beauty Naaras Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX1 NOM
Shuturi's Black Label 4 Ayser (EXO n) x Ayser's Iwanka (EXO n 24)
23 PER n 24 FI SK LO 1926732 FI*Ayser's Nightless Night Uros Pennut 4-7 kk Olga Komissarova Abs
Shuturi's Black Label 4 Ayser (EXO n) x Ayser's Iwanka (EXO n 24)
24 PER n 24 FI SK LO 1926735 FI*Ayser's North Star Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1 NOM
Shuturi's Black Label 4 Ayser (EXO n) x Ayser's Iwanka (EXO n 24)
25 PER d 22 FI SK LO 1925996 FI*Sabrimin Helios Uros Nuoret 7-10 kk Yan Roca Folch EX1
FI*Sabrimin Will Ha Dig (EXO n 24) x FI*Sabrimin Here Comes The Sun (PER f 22)
26 PER f 24 FI SK LO 1614655 FI*Timanfaya She Will Be Loved Naaras Grand International Premior Caroline Stoa EX1 CAPS
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
27 PER ds 11 FI SK LO 1611254 FI*Kultaviiksen Poseidon Uros International Champion Olga Komissarova EX1 CAGCIB
FI*Kultaviiksen Don Juan (PER n) x Kuutsas Summer Storm (PER fs)
28 PER n 01 62 FI SRK LO 1300803 FI*Dirlandan JinJang Uros Premior Yan Roca Folch EX1 CAPIB
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
29 PER es 02 62 EE*Elisabeth Heinroos Gerbera Naaras Grand International Champion Caroline Stoa EX1 CACS
Ma Griff Irresistible of Heinroos (PER e 01 62) x EE*Amazing Dream Midnight Rose (PER f 02)
30 RAG n FI SK LO 1820852 FI*Jylhärinteen Chili Naaras International Premior Caroline Stoa EX1 CAGPIB
FI*Dollyblues Fill Your Heart (RAG n) x FI*Jylhärinteen Havu (RAG a 21)
31 RAG a FI SRK LO 86722 FI*Riverknee Power of Love Naaras Premior Yan Roca Folch EX1 CAPIB
FIN*Operadoll's Amadeus (RAG a 03) x FIN*Riverknee Little Pilgrim (RAG n 04)
31 RAG a FI SRK LO 86722 FI*Riverknee Power of Love Naaras Veteraani Vladimir Isakov 3
FIN*Operadoll's Amadeus (RAG a 03) x FIN*Riverknee Little Pilgrim (RAG n 04)
32 RAG d 21 FI SK RX 1926059 FI*Darkie's Nijibara no tsubomi Uros Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
Mokotuvan Nutukka Utuinen (RAG c) x FI*Darkie's Daikokuten (RAG f 04 21)
33 RAG n 03 FI SK LO 1822270 FI*DollyCats The Pride Uros International Champion Caroline Stoa EX1 CAGCIB NOM BIS
FI*BlackRain's Kid Made By Prince (RAG n 04) x FI*DollyCats Sweetest Lie (RAG g 03)
34 RAG n 03 FI SK LO 1926044 FI*Cat's-JM Snow-King Uros Pennut 4-7 kk Caroline Stoa Abs
FI*Cat's-JM Snow-Kiss (RAG a 03) x FI*Cat's-JM One-Angel (RAG n 03)
35 RAG n 03 FI SK LO 1926132 FI*Valkokullan Tornero Uros Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX1
Starring Hero (RAG n 03) x Ariokkierags Nacoya (RAG a 03)
36 RAG n 03 FI SRK LO 89388 FI*Mulberry Mighty Navigator Uros Supreme Premior Caroline Stoa KM
FI*Utuinen Xpected Xerxes (RAG b 03) x FIN*Riverknee Reiri o Whangarei (RAG n 04)
37 RAG n 03 FI SK LO 1507996 FI*Barfait's Unknown Star Uros International Premior Caroline Stoa EX2
FI*Celestial's Usain Bolt (RAG n 03) x FI*Celestial's Bitter Sweet (RAG a 03)
38 RAG n 03 FI SK LO 1718120 FI*Stardoll's Dark Matter Uros International Premior Caroline Stoa EX1 CAGPIB BIV NOM
FI*Stardoll's Blue Galaxy (RAG a 04) x SE*CherryPop's Mew (RAG n 04)
39 RAG n 03 FI SRK LO 86705 FI*Riverknee Ocean Beach Naaras Premior Caroline Stoa EX1 CAPIB NOM
FIN*Shyshaman's Moon Boots (RAG a 04) x Paramountcy Dolls Nyanna (RAG n 03)
39 RAG n 03 FI SRK LO 86705 FI*Riverknee Ocean Beach Naaras Veteraani Vladimir Isakov 1 NOM
FIN*Shyshaman's Moon Boots (RAG a 04) x Paramountcy Dolls Nyanna (RAG n 03)
40 RAG n 04 FI SK LO 1508825 FI*Stardoll's Rapunzel Naaras Supreme Champion Yan Roca Folch KM
FI*Stardoll's Yoda (RAG n 04) x M'Memories Ragdoll's Havana (RAG n 03)
41 RAG n 04 FI SK LO 1924249 FI*Maplehill's Madame Myself Naaras Avoin Yan Roca Folch EX1 CAC BIV NOM
FI*Maplehill's Stardust For Dreams (RAG n) x FI*Maplehill's Princess of Avalon (RAG a 03)
42 RAG n 04 FI SK LO 1926321 FI*Pehmis Yönsilmä Naaras Pennut 4-7 kk Yan Roca Folch EX1 NOM BIS
George Azure Eyes*PL (RAG n 04) x FI*Pehmis Tähtisilmä (RAG g 04 21)
43 RAG n 04 FI SK LO 1614872 FI*AijaiCats Promising Pele Uros International Premior Yan Roca Folch EX1 CAGPIB NOM
FI*Cat's-JM E-La (RAG n 04) x FI*AijaiCats Harmonious Hazel (RAG a 04)
44 RAG a 03 FI SK LO 1822637 FI*Valkokullan Pennilotta Naaras Champion Olga Komissarova EX1 CACIB BIV
Eros Kocie Salony*PL (RAG n 04) x FI*Valkokullan Julia (RAG a 04)
45 RAG a 03 FI SK LO 1926469 FI*Stardoll's Raindrop Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX2
FI*Stardoll's Blue Galaxy (RAG a 04) x FI*Stardoll's Vaniljhjärta (RAG a 03)
46 RAG a 03 FI SK LO 1926134 FI*Valkokullan Euphoria Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
Starring Hero (RAG n 03) x Ariokkierags Nacoya (RAG a 03)
47 RAG a 03 FI SK LO 1405590 FI*Dollyblues You Are The Sunshine Naaras International Premior Olga Komissarova EX1 CAGPIB
Of Moonlight Dolls Dutch Dreamer (RAG a 03) x FI*Dollyblues GoodGollyMsMolly (RAG a 03)
48 RAG a 04 FI SK LO 1510160 FI*Stardoll's Blue Galaxy Uros Supreme Champion Caroline Stoa KM
FI*Stardoll's Santo Domingo (RAG n 03) x FI*Stardoll's Blue Velvet (RAG a)
49 RAG a 04 FI SRK LO 41858 FI*AijaiCats Noble Nico Uros Premior Caroline Stoa EX1 CAPIB
S*Creamy Blueeye Simon Stardust (RAG a) x FIN*Bobkatin Amilla (RAG a 03)
50 RAG b 03 FI SRK LO 89386 FI*Mulberry Mighty Adventurer Naaras Kastraatti Caroline Stoa EX1 CAP
FI*Utuinen Xpected Xerxes (RAG b 03) x FIN*Riverknee Reiri o Whangarei (RAG n 04)
51 RAG b 04 FI SK RX 1924084 FI*Mulberry Mighty Fazerina Naaras Avoin Caroline Stoa EX1 CAC
Mokotuvan Nutukka Utuinen (RAG c) x FI*Mulberry Mighty Adventurer (RAG b 03)
52 RAG b 04 FI SK RX 1924082 FI*Mulberry Mighty Kitkat Uros Kastraatti Caroline Stoa EX1 CAP
Mokotuvan Nutukka Utuinen (RAG c) x FI*Mulberry Mighty Adventurer (RAG b 03)
53 RAG c 04 FI SRK LO 85118 FI*Riverknee Honey Bee Uros Veteraani Vladimir Isakov 3
S*Kittah Mun-Ha Ouzo (RAG c 03) x Kiwimagic Dazzling White (RAG c)
54 RAG d 04 FI SK LO 1924890 FI*BlackRain's Quaint Kid Uros Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa EX1
Chester Bright Crystall, CZ (RAG n 04) x FI*BlackRain's Miss Perfect (RAG e 03 21)
55 RAG n 04 21 FI SK RX 1926057 FI*Darkie's Shizukubara no tsubomi Naaras Pennut 4-7 kk Yan Roca Folch EX1
Mokotuvan Nutukka Utuinen (RAG c) x FI*Darkie's Daikokuten (RAG f 04 21)
56 RAG a 03 21 FI SK LO 1926480 S*Gunbertus Tellus Uros Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa EX1
Kayos Ancymony*PL (RAG a 03 21) x S*Heavenly Dolls Precious Amber (RAG n 04)
57 SBI n FI SK LO 1821160 FI*Chirybiry's Sweet Angelica Naaras International Champion Caroline Stoa EX1 CAGCIB
FI*Birmayan Hulivili (SBI n) x FI*Chirybiry's My Darling Nanni (SBI c)
58 SBI n FI SK LO 1822773 FI*Samsonez Andante Uros Champion Caroline Stoa EX1 No Cert
FI*Jennydream's Zoloto (SBI d 21) x FI*JoJon Zhenzhu Pic (SBI a)
59 SBI a FI SK RX 1925128 FI*Kittenhill Cuddly Chili Uros Nuoret 7-10 kk Yan Roca Folch EX2
FI*Touchant Chance au Jeu (SBI a 21) x FI*Kattimäen Bea (SBI n)
60 SBI a FI SK LO 1926525 Kasimir v. Blütengarten A Uros Nuoret 7-10 kk Yan Roca Folch EX1
GR*Art of Feline Unique (SBI n) x Holly v. Blütengarten A (SBI a)
61 SBI b FI SK LO 1822969 FI*JoJon Duixiang Mei Uros Champion Caroline Stoa EX1 CACIB
FI*JoJon Kuajiang Hua (SBI b 21) x FI*JoJon Wan Meihua (SBI f 21)
62 SBI b FI SK LO 1926278 S*Kilenskogens Önni Naaras Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa EX1 NOM BIS
SE*Norlids Brighton (SBI b 21) x S*Kilenskogens Rosie (SBI b)
63 SBI b FI SK LO 1923944 FI*Clavinova Veronika Naaras Kastraatti Caroline Stoa EX1 CAP
FI*Kujakeikarin Öifrid (SBI c) x FI*Clavinova Xena (SBI b)
64 SBI c FI SK LO 1925630 FI*Nalle-Puhin Skyfall Uros Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1 NOM
FI*Kujakeikarin Öifrid (SBI c) x FI*Nalle-Puhin I Will Survive (SBI c 21)
65 SBI d FI SRK LO 86972 FI*Vintti-Katin Birlikka Naaras Supreme Premior Olga Komissarova KM NOM
S*PreciousBlue's Leonardo DiCaprio (SBI d 21) x FIN*Harebell Yrina Queen (SBI g)
66 SBI f FI SK LO 1924059 FI*Harebell Taikatalvi Naaras Avoin Yan Roca Folch EX1 CAC
FI*Harebell Isfahan Wonder (SBI d) x FI*Canth's Susu (SBI a 21)
67 SBI h FI SK LO 1717477 FI*Canth's Precious Darling Naaras Supreme Premior Yan Roca Folch KM
FI*Harebell Isfahan Wonder (SBI d) x FI*Chirybiry's My Darling Ipi (SBI b)
68 SBI n 21 FI SK LO 1925029 FI*Lofanna Lufsen Uros Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1
EE*Ikaria Alsiade's Fleur (SBI b 21) x FI*Lofanna Francesca (SBI a)
69 SBI n 21 FI SK LO 1926306 FI*Touchant Illuminé Uros Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1
EE*Ikaria Alsiade's Fleur (SBI b 21) x FI*Touchant Divin Beauté (SBI f 21)
70 SBI n 21 FI SRK LO 1300750 FI*Canth's Xenia Naaras Grand International Premior Olga Komissarova EX1 CAPS
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
71 SBI n 21 FIN SRK LO 80416 FIN*Tärn Trulle Uros Kastraatti Olga Komissarova EX1 CAP
FIN*Tärn Lattjo Laban (SBI n 21) x FIN*Kipparin Corazon (SBI a)
71 SBI n 21 FIN SRK LO 80416 FIN*Tärn Trulle Uros Veteraani Vladimir Isakov 4
FIN*Tärn Lattjo Laban (SBI n 21) x FIN*Kipparin Corazon (SBI a)
72 SBI a 21 FI SK LO 1822046 FI*JoJon Chengwei Pic Naaras Avoin Caroline Stoa EX1 CAC
Las Perlas-sin Bleu Fantasme (SBI a) x Picolina v. Fuchswinkel (SBI a 21)
73 SBI b 21 FI SK LO 1926722 S*Golden Beauty's Viggo Uros Nuoret 7-10 kk Yan Roca Folch Abs
S*Kilenskogens Zorro (SBI b) x S*Golden Beauty's Tuva-Lisa (SBI c 21)
74 SBI b 21 FI SRK LO 1302055 Shapur Angel Naaras Supreme Premior Yan Roca Folch KM NOM BIS
(N) Sobell Funny Honey (SBI b) x Shapur Greatest Love of all (SBI b 21)
75 SBI c 21 FI SK LO 1716451 FI*Nalle-Puhin I Will Survive Naaras Supreme Champion Yan Roca Folch KM
Demian Günther (SBI a 21) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
75 SBI c 21 FI SK LO 1716451 FI*Nalle-Puhin I Will Survive Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Demian Günther (SBI a 21) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
76 SBI c 21 FI SK LO 1925632 FI*Nalle-Puhin Rolling In The Deep Naaras Nuoret 7-10 kk Yan Roca Folch EX1 BIV NOM
FI*Kujakeikarin Öifrid (SBI c) x FI*Nalle-Puhin I Will Survive (SBI c 21)
77 SBI c 21 FI SK LO 1925631 FI*Nalle-Puhin Set Fire To The Rain Naaras Nuoret 7-10 kk Yan Roca Folch EX2
FI*Kujakeikarin Öifrid (SBI c) x FI*Nalle-Puhin I Will Survive (SBI c 21)
78 SBI d 21 FI SK LO 1926577 FI*ElfQuest Usman Uros Pennut 4-7 kk Yan Roca Folch EX1
S*Chimär's Lorentzo (SBI c) x FI*ElfQuest Selene (SBI f 21)
79 SBI e 21 FI SK RX 1822423 Deben Laty Mery, CZ Uros International Champion Yan Roca Folch EX1 CAGCIB
Hero vom Blauen Achat (SBI a) x Uer-Nara Laty Mery, CZ (SBI g 21)
80 SBI e 21 FI SK LO 1611854 FI*Annmark Ellen Naaras Kastraatti Yan Roca Folch Abs
FI*Tamus Hummer (SBI e) x Demian Victoria (SBI f 21)
81 SBI f 21 FIN SRK LO 80593 FIN*JoJon Fangshou Naaras Supreme Premior Olga Komissarova KM
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x Kyana v.d. Niederheide (SBI h)
81 SBI f 21 FIN SRK LO 80593 FIN*JoJon Fangshou Naaras Veteraani Vladimir Isakov 4
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x Kyana v.d. Niederheide (SBI h)
82 SBI f 21 FI SK LO 1613247 FI*ElfQuest Quanna Naaras International Premior Olga Komissarova EX1 CAGPIB
FI*ElfQuest Oliver (SBI d 21) x FI*Ziazan Inessa (SBI c 21)
83 SBI j 21 FI SK LO 1926580 FI*ElfQuest Ullrika Naaras Pennut 4-7 kk Caroline Stoa EX1
S*Chimär's Lorentzo (SBI c) x FI*ElfQuest Selene (SBI f 21)
84 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN SRK LO 76419 FIN*Verdian Cihangir Uros Supreme Premior Caroline Stoa KM
FIN*Semiramisin Zekai (TUV n) x Ceylan-Van vom Glasbach (TUV f)
84 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN SRK LO 76419 FIN*Verdian Cihangir Uros Veteraani Vladimir Isakov 2
FIN*Semiramisin Zekai (TUV n) x Ceylan-Van vom Glasbach (TUV f)
85 TUV f 61-63 / TUV f 62 FI SK LO 1925407 FI*Valier's Nairobi Naaras Nuoret 7-10 kk Caroline Stoa Abs
FI*Semiramisin Yasar (TUV d) x FI*Verdian Ilgin (TUV f)
86 ACS VIII / ACS ns 09 24 FI SK RX 1925776 FI*Murmelin Kasimir Uros Pennut 4-7 kk Malin Sundqvist EX1
FI*Trollin Scar (ACS ds 21 33) x FI*Murmelin Hanne-Hortensia (ACL fs 02 21)
87 LPL X / LPL c 32 FI SK RX 1926353 FI*Aamuruskon Amale Aallokko Naaras Pennut 4-7 kk Malin Sundqvist EX1
SE*Believe inMagic Jaque Brel (LPL c 21 32) x S*Blå Katten Polly (LPL b 21 31)
88 MCO I / MCO n FI SK LO 1924139 PL*Ashabelle Niger Uros Kastraatti Helene Reiter EX1 CAP
Luchsley's Steven Seagal (MCO as) x Therezia Sky Beyrouth, CZ (MCO f 22)
89 MCO II / MCO n 09 Aluf LeonilaCoon*RU Uros Grand International Champion Riikka Turpeinen EX1 CACS
Ursus LeonilaCoon*RU (MCO d 09) x Heulwen Kian Cats*RU (MCO n 03)
90 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 1926759 Nightmare PL*Tanuki Uros Pennut 4-7 kk Riikka Turpeinen EX1 NOM
PL*Tanuki Indigo (MCO d 03 22) x PL*Tanuki Frima (MCO f 03 22)
91 MCO II / MCO a 03 FI SK LO 1718259 FI*Chamberlain Keep On Rocking Uros Kastraatti Riikka Turpeinen EX1 CAP NOM
RoyalCats Resort Veni Vidi Vici (MCO d 03) x FI*Chamberlain Captain Amelia (MCO g 09)
92 MCO III / MCO n 24 NW,IC,BBMC Kirikou Mon Amour,JW Uros International Champion Malin Sundqvist EX1 CAGCIB BIV
93 MCO III / MCO n 22 Oliver Golden Mile Uros Champion Malin Sundqvist EX1 CACIB
PL*Amibial Tadd (MCO n 22) x Captain Coon*s Tatyana (MCO f 09 22)
94 MCO III / MCO n 22 FI SK RX 1924128 FI*KingCaprise Farro Uros Avoin Malin Sundqvist EX1 CAC
Lev of Talina City (MCO ns 22) x Life Simphony Virginia (MCO f 22)
95 MCO VII / MCO as 22 FI SK LO 1925666 FI*Rotcat Wiweca Naaras Nuoret 7-10 kk Riikka Turpeinen EX1
FI*Rotcat Nùria (MCO ns 09 22) x FI*Rotcat Hangover (MCO as 09 22)
96 MCO III / MCO n 22 FI SK RX 1925810 FI*Pinewoods Early in the Morning Naaras Pennut 4-7 kk Malin Sundqvist Abs
ES*Gattacamoon Challenger (MCO n 22) x FI*Pinewoods Dizzy Miss Lizzy (MCO fs)
97 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1718403 FI*Escape's Little Sky Uros Supreme Premior Malin Sundqvist KM BIV NOM
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
98 MCO III / MCO a 22 LV*Family Value Dr. House Uros Supreme Premior Malin Sundqvist KM
LT*Lordcoon Benito Blink (MCO n 22) x Rachell Dwa Formaty*PL (MCO n 22)
99 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO 82898 FIN*Chamberlain Dark Diamond Naaras Supreme Premior Malin Sundqvist KM
FIN*Chamberlain Is There Truth (MCO n 22) x Lachtetals T-Blue Diamond (MCO a)
99 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO 82898 FIN*Chamberlain Dark Diamond Naaras Veteraani Sirpa Lindelöf 3
FIN*Chamberlain Is There Truth (MCO n 22) x Lachtetals T-Blue Diamond (MCO a)
100 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1718404 FI*Escape's Little Cedric Uros Supreme Champion Malin Sundqvist KM BIV
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
101 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK RX 1924068 FI*Chamberlain Rare Diamond Naaras Avoin Malin Sundqvist EX1 CAC
Aslan of Viteliya*FI (MCO n) x FI*Chamberlain Forever Diamond (MCO n 22)
102 MCO IV / MCO n 02 21 62 FI SK LO 1925344 FI*FunkyTails Alias Jim Carrey Uros Nuoret 7-10 kk Malin Sundqvist EX1
DK Red Line's Zorba (MCO n 09 22) x FI*Stout-hearted Zehra (MCO f 03 25)
103 MCO IV / MCO n 03 22 FI SK LO 1924615 FI*LovelyLife Hello World I'm Harald Uros Nuoret 7-10 kk Malin Sundqvist Abs
DK Sivkjær's Claba Viking (MCO d 02 21) x IT*Clabacoon's Cimone Dolce Vita (MCO fs 09)
104 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1718911 FI*Mahtitassun Jumaleissön Uros Kastraatti Malin Sundqvist Abs
Dion Tallin Perla Annaru*PL (MCO a 22) x FI*Mahtitassun Fröökynä-Fanny (MCO n 03 22)
105 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 1819415 FI*A'Dreams MC Artemiy Uros International Champion Helene Reiter EX1 CAGCIB
Olaf Junior Kaprysowo*PL (MCO n 22) x Katie Forest Pearl (MCO d 22)
106 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 1715505 Katie Forest Pearl Naaras International Champion Helene Reiter EX1 CAGCIB
IT*Wild Whisper Ulysse (MCO d 22) x Zhozefina Stars Quality (MCO d)
106 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 1715505 Katie Forest Pearl Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
IT*Wild Whisper Ulysse (MCO d 22) x Zhozefina Stars Quality (MCO d)
107 MCO V / MCO d FI SK LO 1925105 Che Guevara Leonilacoon*RU Uros Champion Helene Reiter EX1 CACIB
Merlin Leonilacoon*RU, DVM (MCO e 09) x IL*Coffeecoon's Xenija (MCO fs 09)
108 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 1923683 FI*NineTales Popeye The Sailor Uros Avoin Helene Reiter EX1 CAC
Atlantic Acadia's Quest For Fire (MCO n 25) x FI*NineTales Million Dollar Baby (MCO g 22)
109 MCO V / MCO f FI SK LO 1925856 Goodwin D'Lettice Naaras Avoin Helene Reiter EX1 CAC
Graceful Angel*RU Hammer (MCO n 09) x Goodwin Breetani Loo (MCO fs 22)
110 MCO V / MCO f 22 FI SK RX 1925811 FI*Pinewoods Echoes Round the Sun Naaras Pennut 4-7 kk Helene Reiter EX1 BIV NOM
ES*Gattacamoon Challenger (MCO n 22) x FI*Pinewoods Dizzy Miss Lizzy (MCO fs)
111 MCO VI / MCO d 09 22 LV*Family Value Romeo Uros International Champion Aliosha Romero EX1 CAGCIB BIV
112 MCO VI / MCO d 03 22 FI SK LO 1923305 FI*Escape's O'Miziaki Uros Champion Aliosha Romero Abs
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*Escape's Happy Apple (MCO f 09 22)
113 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 1923674 FI*Unikuun My Heart's Mimosa Naaras Avoin Aliosha Romero Abs
FI*Fiarosa Maine Sasu (MCO d 22) x FI*Krysos Hello Kitty (MCO gs 09 22)
114 MCO VI / MCO f 03 22 FI SK LO 1924616 FI*LovelyLife Hello World I´m Tara Naaras Nuoret 7-10 kk Aliosha Romero Abs
DK Sivkjær's Claba Viking (MCO d 02 21) x IT*Clabacoon's Cimone Dolce Vita (MCO fs 09)
115 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 1925851 FI*KhalDrogo's For Those About To Rock Uros Pennut 4-7 kk Aliosha Romero EX1
FI*KhalDrogo's Warrior of Dothraki Sea (MCO n 22) x FI*KhalDrogo's Princess Ariel (MCO fs 09)
116 MCO VI / MCO f 09 24 FI SK LO 1926158 FI*Moggi Nonparelli Elli Naaras Pennut 4-7 kk Aliosha Romero EX1 NOM
Battle Creek's Allegro (MCO d 09 22) x FI*Moggi Jam Balaya (MCO f 03 24)
117 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 1821565 FI*Chamberlain Orionis Alnilam Uros International Premior Aliosha Romero EX1 CAGPIB
FI*Chamberlain Yes I'm Ready (MCO n 09 22) x FI*Chamberlain Born To Be A Star (MCO g 23)
118 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 1612126 FI*Mahtitassun GäryGävi Uros Grand International Champion Riikka Turpeinen EX1 CACS BIV
Olaf Junior Kaprysowo*PL (MCO n 22) x SE*Alice Springs Paddy Relly (MCO fs 09 22)
119 MCO VII / MCO ds 22 FI SK LO 1924080 FI*A'Dreams MC Red Bachelor Uros Champion Riikka Turpeinen EX1 CACIB
FI*Mostlycats Mr Milky Way (MCO e 22) x Katie Forest Pearl (MCO d 22)
120 MCO VII / MCO as 25 FI SK RX 1923128 FI*Mostlycats Hilarious Woolly Smurf Uros Avoin Riikka Turpeinen EX1 CAC
FI*Mostlycats Juniper Speck (MCO e 09) x Magic Lake Delilah I (MCO fs 25)
121 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 1925093 FI*Rotcat Vertico Uros Nuoret 7-10 kk Riikka Turpeinen EX1
FI*Rotcat Nùria (MCO ns 09 22) x FI*Mahtitassun GuumaGimma (MCO n 22)
122 MCO VII / MCO ns 22 FI SK RX 1925822 FI*KingCaprise Greg Uros Pennut 4-7 kk Riikka Turpeinen EX1 BIV
Lev of Talina City (MCO ns 22) x Life Simphony Virginia (MCO f 22)
123 MCO VII / MCO ds 22 FI SK LO 1926477 FI*A'Dreams MC Delilah Naaras Pennut 4-7 kk Riikka Turpeinen EX1
FI*Mostlycats Mr Milky Way (MCO e 22) x Katie Forest Pearl (MCO d 22)
124 MCO VII / MCO as 22 FI SK LO 1614110 FI*Rotcat Quick Silver Uros Supreme Premior Riikka Turpeinen KM
FI*Rotcat Nùria (MCO ns 09 22) x FI*KattenHatten Amazing Grace (MCO fs 22)
125 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 1819737 FI*Chamberlain Montana Sky Uros Grand International Premior Riikka Turpeinen EX1 CAPS
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Enjoy Me (MCO a 22)
126 MCO V / MCO d FI SRK LO 1301902 FI*Tigerworld Let's Dance Uros Premior Helene Reiter EX1 CAPIB
FI*Tigerworld I'm The Only One (MCO w) x N*Spellbound's Bella Swan (MCO d 22)
127 MCO VIII / MCO es 02 21 62 FI SK LO 1715751 FI*Mostlycats Twinkie Uros International Champion Malin Sundqvist EX1 CAGCIB
FI*Mostlycats Juniper Speck (MCO e 09) x FI*Mostlycats You Are My Sunshine (MCO ds 03 22)
128 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI SK LO 1923311 FI*Escape's Phoebe Naaras Champion Malin Sundqvist EX1 CACIB
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*Escape's Jennifer Lopez (MCO g 09 22)
129 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI SK LO 1924617 FI*LovelyLife Hello World I'm Renata Naaras Nuoret 7-10 kk Malin Sundqvist Abs
DK Sivkjær's Claba Viking (MCO d 02 21) x IT*Clabacoon's Cimone Dolce Vita (MCO fs 09)
130 MCO VIII / MCO es 02 21 62 FI SK LO 1715750 FI*Mostlycats Cotton Candy Uros Premior Malin Sundqvist EX1 CAPIB
FI*Mostlycats Juniper Speck (MCO e 09) x FI*Mostlycats You Are My Sunshine (MCO ds 03 22)
131 MCO IX / MCO w 61 FI SK LO 1927152 Marengo Estate Pearls*RU Uros Nuoret 7-10 kk Helene Reiter EX1
Norbert Estate Pearls*RU (MCO w) x Sansa Estate Pearls*RU (MCO n 09 22)
132 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 1614820 Falco z Kociego Domu*PL Uros Supreme Champion Riikka Turpeinen KM BIV
Em Manuell Felis Felicis, SK (SIB n 03 22) x Fleuramour Yunona of Taigastar (NEM n 21)
133 NEM I / NEM n FI SK LO 1819783 FI*NonServiam Belus Uros International Champion Riikka Turpeinen EX1 CAGCIB
Samoel Erra Cherubino*PL (NEM d) x Kaplya Neva's Mystery (NEM n)
134 NEM I / NEM f FI SK LO 1819786 FI*NonServiam Butterfly Effect Naaras International Champion Riikka Turpeinen EX1 CAGCIB NOM
Samoel Erra Cherubino*PL (NEM d) x Kaplya Neva's Mystery (NEM n)
135 NEM I / NEM d 21 FI SK LO 1924349 FI*SoulSibster's BobbyBandit Uros Avoin Riikka Turpeinen EX1 CAC
FI*FeliMau Elvis (NEM as 09 21) x Sof`ja Nevskaja Radost (SIB f 24)
136 NEM I / NEM n FI SK LO 1923334 FI*Pikku-Priin Glamorous Senga Sengana Naaras Avoin Riikka Turpeinen EX1 CAC
FI*Pikku-Priin Charizard (NEM n 09 21) x Charinitha Perelka*PL (NEM a 09 21)
137 NEM I / NEM a 21 FI SK LO 1925089 FI*Bmy-Moumou Lulu La Bamba Naaras Nuoret 7-10 kk Riikka Turpeinen EX1
FI*Knotberry's White Chocolate (NEM a 09 21) x FI*Pikku-Priin Bella-Gisella (NEM a 21)
138 NEM I / NEM n FI SK RX 1406293 FI*NonServiam Adimiron Black Naaras Grand International Premior Riikka Turpeinen EX1 CAPS
Ulyseés Ivy Nový vek, CZ (NEM a) x Kaplya Neva's Mystery (NEM n)
139 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 1923336 FI*Pikku-Priin Glossy Bounty Naaras Kastraatti Riikka Turpeinen EX1 CAP
FI*Pikku-Priin Charizard (NEM n 09 21) x Charinitha Perelka*PL (NEM a 09 21)
140 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 1614592 Imageblaze Eminem Uros Grand International Champion Malin Sundqvist EX1 CACS BIV NOM
Zlatoust Vizantiysky Podarok (NEM a 03 21) x Madlen Delorensibbell for Imageblaze (NEM n 09)
141 NEM II / NEM a 09 21 FI SK LO 1923620 FI*NonServiam Charge of Total Affect Uros Champion Malin Sundqvist Abs
Teison Nevskiy Sapfir (NEM n 09 21) x Kaplya Neva's Mystery (NEM n)
142 NEM II / NEM fs 09 21 FI SK LO 1924352 FI*SoulSibster's BeLoved Naaras Avoin Malin Sundqvist EX1 CAC
FI*FeliMau Elvis (NEM as 09 21) x Sof`ja Nevskaja Radost (SIB f 24)
143 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 1925501 FI*Bmy-Moumou Bird Man Peippo Uros Nuoret 7-10 kk Malin Sundqvist EX2
FI*FeliMau Elvis (NEM as 09 21) x FI*Bmy-Moumou Molly Brown (SIB n 24)
144 NEM II / NEM e 09 21 FI SK LO 1925629 FI*NonServiam Destiny of Det Som Engang Var Uros Nuoret 7-10 kk Malin Sundqvist EX3
Teison Nevskiy Sapfir (NEM n 09 21) x FI*NonServiam Butterfly Effect (NEM f)
145 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 1926724 NO*CreamPuff's Hocus Pocus Uros Nuoret 7-10 kk Malin Sundqvist EX1
Klever Snejnaya Zima (NEM a 21) x Rika Nas od Królowych*PL (NEM ny 09 21)
146 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 1819921 FI*Pikku-Priin Elite Queen Naaras Grand International Premior Malin Sundqvist EX1 CAPS
Falco z Kociego Domu*PL (NEM n 21) x FI*Pikku-Priin Adorable Venni (NEM n 03 21)
147 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1927153 NO*Havstrilens Robyn Naaras Pennut 4-7 kk Riikka Turpeinen EX1
NO*Haapsdatter's Christian Sinding (NFO n) x DK*Naturell's Sofie GasArm (NFO g 02 21)
148 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1719080 NO*Kerrs Pink's Doux d'Henry Uros Supreme Champion Riikka Turpeinen KM NOM
DK*Sakeena's Aston Martin (NFO ds 09 22) x (N)Tingoskattens Betty Boop (NFO a 09)
149 NFO II / NFO n 02 64 FI SK LO 1716698 FI*Siniidan Boomerang Uros Grand International Premior Riikka Turpeinen EX1 CAPS
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
150 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1507080 FI*FoxyPaw's Hula-Popper Naaras Grand International Premior Riikka Turpeinen EX1 CAPS NOM
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
151 NFO III / NFO n 22 FI SK LO 1924471 FI*Siniidan Cardcaptor Sakura Naaras Kastraatti Malin Sundqvist EX1 CAP NOM
S*Puzzlebitens Cuba Libre (NFO ns 23) x FI*Siniidan Woman from Tokyo (NFO n 22)
152 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO 88856 SE*Pawsome Pi Naaras Kastraatti Malin Sundqvist EX2
S*Milda ma Tildes Jet-Seth (NFO n 22) x S*Isgården's Delta (NFO n 09 24)
152 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO 88856 SE*Pawsome Pi Naaras Veteraani Sirpa Lindelöf 2
S*Milda ma Tildes Jet-Seth (NFO n 22) x S*Isgården's Delta (NFO n 09 24)
153 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1716101 FI*WitSarin Tenho Uros Supreme Champion Aliosha Romero KM
FI*Tähtitassun Romantic Road Runner (NFO d 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
154 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1820900 FI*Tähtitassun Hellä Lempi Naaras Grand International Champion Aliosha Romero EX1 CACS
FI*FoxyPaw's Lazy Ike (NFO n 03 22) x FI*Tähtitassun Black Rose (NFO f 22)
155 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1925335 FI*Hopeahännän Mahtava Mörkö Uros Nuoret 7-10 kk Aliosha Romero EX2
PL*Mrau Yori (NFO ns 09) x FI*Hopeahännän Satuprinsessa (NFO f 09 24)
156 NFO IV / NFO n 03 22 FI SK LO 1926529 IT*Norr Venn's Ecstasy Uros Nuoret 7-10 kk Aliosha Romero EX1 BIV NOM
(N) Migoto's Odin (NFO n 09 22) x Yenneffer Zwyciezca Troli *PL (NFO f 03)
157 NFO IV / NFO n 02 21 62 FI SK LO 1715498 FI*Carwalions Baxter Black Uros International Premior Aliosha Romero EX1 CAGPIB
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x FI*Pörkarvan StrangerInAStrangeLand (NFO n 09)
158 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1822398 FI*Siniidan Oregon Spring Uros Premior Aliosha Romero Abs
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x (N)Migoto's Embla (NFO f 03 24)
159 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1509006 (N)Migoto's Conrad Uros Kastraatti Aliosha Romero EX1 CAP BIV
IT*Norr Venn's Vin Santo (NFO d 09 22) x (N)Migoto's Martine, DVM (NFO n 09 22)
160 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 1923349 FI*Debals TottaKai Uros Kastraatti Aliosha Romero EX2
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x FI*Kujakeikarin Zizzi (NFO g 03 22)
161 NFO V / NFO f FI SK LO 1926846 Tordal's Elsa Naaras Pennut 4-7 kk Helene Reiter EX1
Nelwin Luciano (NFO d 09 22) x S*Zygot's Wiki-Waki-Woo (NFO n 09)
162 NFO VI / NFO f 03 24 FI SK LO 1509948 (N)Migoto's Embla Naaras Supreme Champion Helene Reiter KM NOM
S*Dalkullans Billy Bisquit (NFO d 09 24) x (N)Migoto's Sarah, DVM (NFO f 03 22)
162 NFO VI / NFO f 03 24 FI SK LO 1509948 (N)Migoto's Embla Naaras Siitos
S*Dalkullans Billy Bisquit (NFO d 09 24) x (N)Migoto's Sarah, DVM (NFO f 03 22)
163 NFO VI / NFO d 02 21 64 FI SK LO 1715922 FI*Carwalions Chinook Uros Grand International Champion Helene Reiter EX1 CACS BIV
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x S*Eärfalas Flisan (NFO f 03 22)
164 NFO VI / NFO d 03 FI SK LO 1820070 FI*Haaveeni Balder Uros Grand International Champion Helene Reiter EX2
FI*FinnFeline's Envy Me (NFO a 03 24) x FI*Hirmuinen Cleopatra (NFO d 09)
165 NFO VI / NFO d 03 24 FI SK LO 1820891 FI*Ivanhoe's Too Funky Uros International Champion Helene Reiter EX1 CAGCIB
FI*Jarraun's Skog Asgard (NFO n 09 24) x FI*Pörkarvan StarlightOfXerxex (NFO f 09 22)
166 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 1717277 FI*Hopeahännän Satuprinsessa Naaras International Champion Helene Reiter EX1 CAGCIB
S*Cederskogens Max Magma (NFO ds 09 22) x FI*Hopeahännän SerafinaPekkala (NFO f 03 22)
167 NFO VI / NFO f 09 23 FI SK LO 1924771 S*Myselisia's Campari Naaras Champion Helene Reiter EX1 CACIB
S*Myselisia's Pepino (NFO n 22) x DK*Sakeena's Lotus Elite (NFO fs 03 23)
168 NFO VI / NFO e 09 24 FI SK LO 1924295 FI*RockyHill's Peacepipe Of Bright Uros Avoin Helene Reiter EX1 CAC
FI*Nalle-Puhin Super Trouper (NFO n 09 24) x SE*Lisselbacks Farah (NFO ds)
169 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI SK LO 1925309 FI*Ratakatin Björn Uros Nuoret 7-10 kk Helene Reiter EX1
FI*FoxyPaw's Lazy Ike (NFO n 03 22) x S*Myselisia's Satsuma (NFO f 01 21)
170 NFO VI / NFO f 02 21 64 FI SK LO 1925075 FI*Haaveeni Pieniä Taikoja Naaras Nuoret 7-10 kk Helene Reiter EX4
FI*Siniidan Glacier Express (NFO n 01 21) x FI*Hirmuinen Cleopatra (NFO d 09)
171 NFO VI / NFO f 01 21 62 FI SK LO 1925307 FI*Ratakatin Agnetha Naaras Nuoret 7-10 kk Helene Reiter EX2
FI*FoxyPaw's Lazy Ike (NFO n 03 22) x S*Myselisia's Satsuma (NFO f 01 21)
172 NFO VI / NFO f 02 21 64 FI SK LO 1925068 FI*Siniidan Diamond Dust Naaras Nuoret 7-10 kk Helene Reiter EX3
FI*Siniidan Glacier Express (NFO n 01 21) x (N)Migoto's Embla (NFO f 03 24)
173 NFO VI / NFO f 01 21 64 FI SK LO 1925072 FI*Siniidan Rebirth Flame Naaras Nuoret 7-10 kk Helene Reiter EX1 BIV NOM
FI*Siniidan Glacier Express (NFO n 01 21) x (N)Migoto's Embla (NFO f 03 24)
174 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 1926311 FI*Siniidan Treasure Planet Naaras Pennut 4-7 kk Helene Reiter EX1
FI*Debals HuraaHuraa (NFO ns 24) x Ephelia Tierra Media*ES (NFO fs 09 22)
175 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 1716102 FI*WitSarin Ramona Naaras Grand International Premior Helene Reiter EX1 CAPS
FI*Tähtitassun Romantic Road Runner (NFO d 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
176 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 1716112 FI*WitSarin Volga Naaras International Premior Helene Reiter EX1 CAGPIB BIV
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x FI*Tähtitassun Sweet Adeline (NFO f 09 22)
177 NFO VI / NFO d 03 24 FI SK LO 1716110 FI*WitSarin Zastava Naaras International Premior Helene Reiter EX2
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x FI*Tähtitassun Sweet Adeline (NFO f 09 22)
178 NFO VII / NFO ns 24 FI SK LO 1926309 FI*Siniidan Great Mouse Detective Naaras Pennut 4-7 kk Aliosha Romero EX1
FI*Debals HuraaHuraa (NFO ns 24) x Ephelia Tierra Media*ES (NFO fs 09 22)
179 NFO VIII / NFO fs 09 22 FI SK LO 1613607 Ephelia Tierra Media*ES Naaras Grand International Champion Helene Reiter EX1 CACS
Picatoste la Peyre*ES (NFO ds 09 22) x Bora Bora Tierra Media*ES (NFO ns 09 22)
179 NFO VIII / NFO fs 09 22 FI SK LO 1613607 Ephelia Tierra Media*ES Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Picatoste la Peyre*ES (NFO ds 09 22) x Bora Bora Tierra Media*ES (NFO ns 09 22)
180 NFO VIII / NFO fs 09 FI SK LO 1924297 FI*RockyHill's Peacepipe Of Flash Naaras Avoin Helene Reiter EX1 CAC
FI*Nalle-Puhin Super Trouper (NFO n 09 24) x SE*Lisselbacks Farah (NFO ds)
181 NFO VIII / NFO ns 03 22 FI SK LO 1925679 FI*Debals ArvaaCuinca Naaras Nuoret 7-10 kk Helene Reiter EX3
FIN*Kalliopirtin Vili (NFO ns 09) x FI*Debals Jemina (NFO n 09 22)
182 NFO VIII / NFO ns 03 24 FI SK LO 1924977 FI*Kultahippusten Justina Naaras Määrittely Helene Reiter NFO ns 03 24
FI*Koivunpesän Parru (NFO ns 03 22) x FI*Kultahippusten Aurora (NFO n 09)
182 NFO VIII / NFO ns 03 24 FI SK LO 1924977 FI*Kultahippusten Justina Naaras Nuoret 7-10 kk Helene Reiter EX2
FI*Koivunpesän Parru (NFO ns 03 22) x FI*Kultahippusten Aurora (NFO n 09)
183 NFO VIII / NFO fs 09 22 FI SK LO 1926709 Muffin's Featherweight Naaras Nuoret 7-10 kk Helene Reiter EX1 BIV
Thor Santaella (NFO ds 09 22) x Asmara de Tsavo (NFO f 09 22)
184 NFO VIII / NFO ns 09 24 FI SK LO 1926310 FI*Siniidan Chicken Little Naaras Pennut 4-7 kk Helene Reiter EX1 BIV
FI*Debals HuraaHuraa (NFO ns 24) x Ephelia Tierra Media*ES (NFO fs 09 22)
185 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI SRK LO 42149 N*Migoto's Rikke Naaras Supreme Premior Helene Reiter KM NOM BIS
(N)Vanity's Dumle (NFO d 09 24) x S*Just Catnap's Warm Cotton (NFO ns 01 21)
186 NFO VIII / NFO ds 03 22 FI SK LO 1822560 FI*Siniidan Electric India Uros International Premior Helene Reiter EX1 CAGPIB NOM
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Rainbow Brite La Peyre*ES (NFO gs 03 22)
187 NFO IX / NFO w 62 FI SK LO 1716679 FI*Neige-Cristal's Delicieux Coco Naaras Supreme Champion Malin Sundqvist KM BIV NOM BIS
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
188 NFO IX / NFO w 61 FI SK LO 1715862 FI*Tähtitassun Adalmiina Naaras Grand International Champion Malin Sundqvist EX1 CACS
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
189 NFO IX / NFO w 64 FI SK LO 1925090 FI*Hopeahännän Valtteri Valontuoja Uros Nuoret 7-10 kk Malin Sundqvist EX2
PL*Mrau Yori (NFO ns 09) x FI*Hopeahännän Talvililja (NFO w)
190 NFO IX / NFO w 63 FI SK LO 1926349 NO*Havstrilens Prince Uros Nuoret 7-10 kk Malin Sundqvist EX1 NOM BIS
NO*Havstrilens Chuck Berry (NFO w) x NO*Havstrilens Infinity (NFO n 09 24)
191 NFO IX / NFO w 64 FI SK LO 1926707 Feng-Shui Forest Myths Naaras Pennut 4-7 kk Malin Sundqvist EX1 NOM BIS
CH*Athos am Baerenbach (NFO w) x Ingrid de Valaskjalf (NFO n 09 22)
192 SIB I / SIB a FI SK RX 1925439 FI*Keijumetsän Blue (Da Ba Dee) Naaras Nuoret 7-10 kk Riikka Turpeinen EX1
Veresk Line*RU Nazar of Tavaloga (SIB n) x FI*Jäälinnan Alisa (SIB f)
193 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 1510641 SE*Snow Buddies Pontiac Bonneville Naaras Supreme Champion Aliosha Romero KM BIV NOM
Prince Caspian Phantom Cats,CZ (SIB a 24) x FI*Lumikissan ZentraaliSantra (SIB fs 24)
194 SIB III / SIB ny 24 FI SK LO 1924535 FI*Pikkeen Lion Uros Nuoret 7-10 kk Aliosha Romero EX1
SE*Missemoj's Tristan (SIB ns 24) x FI*Taigatupsun Astrilli (SIB f 09 24)
195 SIB III / SIB ny 24 FI SK LO 1924843 FI*Taigatupsun Toralei Stripe Naaras Nuoret 7-10 kk Aliosha Romero EX1
SE*Missemoj's Tristan (SIB ns 24) x FI*Taigatassun Naukumaija (SIB fs 09 24)
196 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 1926544 FI*Amurin Xackery Uros Pennut 4-7 kk Aliosha Romero Abs
Elisey Zaimka*UA (SIB n 09 24) x Dayana Foresthunter (SIB n 24)
197 SIB III / SIB n 24 FI SK RX 1926175 FI*Jylhäkallion Emma Naaras Pennut 4-7 kk Aliosha Romero EX1
FI*Jylhäkallion Blacky (SIB n 24) x Nika Marie Valenika (SIB fs 09 24)
198 SIB III / SIB n 22 FI SK LO 1717496 FI*Allikatin Kukka Naaras International Premior Aliosha Romero EX1 CAGPIB
FI*Amurin Chaleb (SIB n 22) x FI*Allikatin Fia (SIB n 09 22)
199 SIB III / SIB n 22 FI SRK LO 1300729 FI*Alizarin Captain Morgan Uros Kastraatti Aliosha Romero EX1 CAP NOM BIS
Biass Xan od Królowych*PL (SIB ny 24) x FI*Cherrytail's Mexican Girl (SIB f 09)
200 SIB IV / SIB n 03 23 FI SK RX 1925205 Felis Felicis Hammer to Fall Uros Champion Aliosha Romero EX1 CACIB BIV NOM BIS
Zizi Top Manchzhury (SIB ay 03 24) x CH*Lukijns Caroline (SIB f 09 23)
201 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 1926542 FI*Amurin Ximon Uros Pennut 4-7 kk Aliosha Romero EX1
Elisey Zaimka*UA (SIB n 09 24) x Dayana Foresthunter (SIB n 24)
202 SIB IV / SIB n 09 22 FI SK LO 2027186 Yanick Rico Nový vek, CZ Uros Pennut 4-7 kk Aliosha Romero EX2
Jonathan André Nový vek, CZ (SIB n 22) x Margo Blekitny Aniol*PL (NEM n 21)
203 SIB IV / SIB n 09 22 FIN SRK LO 77140 FIN*Amurin Esra Uros Supreme Premior Aliosha Romero KM
S*Skogsfrun's Tsar Saltan (SIB n 23) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
203 SIB IV / SIB n 09 22 FIN SRK LO 77140 FIN*Amurin Esra Uros Veteraani Sirpa Lindelöf 1 NOM BIS
S*Skogsfrun's Tsar Saltan (SIB n 23) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
204 SIB V / SIB d 24 FI SK RX 1819440 Nikodim Simba Valenika Uros Grand International Champion Aliosha Romero EX1 CACS
Veresk Line Jumanji (SIB ds 09 23) x Novella iz Odissei (SIB f 23)
205 SIB VI / SIB d 09 22 FI SK LO 1819589 FI*Lumikissan Grand Slam Uros Grand International Champion Riikka Turpeinen EX1 CACS
FI*Lumikissan SuperSankari (SIB d 09 24) x FI*Lumikissan ÄikkisTuikkis (SIB f 09 24)
206 SIB VI / SIB d 09 24 FI SK LO 1925604 FI*Amurin Zacarías Uros Nuoret 7-10 kk Riikka Turpeinen EX1
FI*Raitamäen Benjamin (SIB n 09 24) x FI*Balladin Buffy (SIB f 09 22)
207 SIB VI / SIB f 09 24 FI SK LO 1925607 FI*Amurin Zila Naaras Nuoret 7-10 kk Riikka Turpeinen EX1 BIV NOM
FI*Raitamäen Benjamin (SIB n 09 24) x FI*Balladin Buffy (SIB f 09 22)
208 SIB VI / SIB f 09 22 FI SK LO 1925573 FI*SoulSibster's CinnaMona Naaras Nuoret 7-10 kk Riikka Turpeinen EX2
FI*Lumikissan Grand Slam (SIB d 09 22) x FI*SoulSibster's AmuseMe (SIB f 09)
209 SIB VI / SIB f 03 FI SK LO 1926172 FI*Ajatuksen Balleriina Naaras Pennut 4-7 kk Riikka Turpeinen EX1
FI*Lumikissan Into Piukee (SIB n 03) x FI*Lumikissan Unna Unelmainen (SIB ds 09)
210 SIB VI / SIB f 09 22 FI SK LO 1718386 FI*Balladin Buffy Naaras Premior Riikka Turpeinen EX1 CAPIB
FI*Amurin Zebedee (SIB d 09 22) x FI*Apachiris Frida (SIB n 09 22)
211 SIB VII / SIB fs FI SRK LO 88777 FI*Lumikissan Fortuna Naaras Grand International Champion Aliosha Romero EX1 CACS
S*Manta's Astor (SIB ns 24) x FIN*Lumikissan Rusina (SIB fs)
211 SIB VII / SIB fs FI SRK LO 88777 FI*Lumikissan Fortuna Naaras Veteraani Sirpa Lindelöf 1 NOM
S*Manta's Astor (SIB ns 24) x FIN*Lumikissan Rusina (SIB fs)
212 SIB VII / SIB ds FI SK LO 1925384 FI*Lumikissan Nallekarkki Uros Nuoret 7-10 kk Aliosha Romero EX1
FI*Cherrytail's Faramir (SIB n 09) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
213 SIB VII / SIB ns 24 FI SK LO 1717124 FI*Bmy-Moumou Coconut Rum Naaras Supreme Premior Aliosha Romero KM NOM
Di Do Syberjon*PL (NEM ns 09 21) x FI*Cherrytail's Zorana (SIB gs 09 24)
214 SIB VII / SIB ns 22 FI SK LO 1820840 FI*Allikatin Miina Naaras Premior Aliosha Romero EX1 CAPIB
Elvis z Lasowiska*PL (SIB n 22) x S*Klockarbackens Verona (SIB a)
215 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SRK LO 1301657 FI*Lumikissan Nopsajalka Uros Supreme Champion Helene Reiter KM NOM
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
216 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI SK LO 1925497 FI*Bmy-Moumou Indian Summer Naaras Nuoret 7-10 kk Helene Reiter EX1
FI*FeliMau Elvis (NEM as 09 21) x FI*Bmy-Moumou Molly Brown (SIB n 24)
217 SIB IX / SIB w 61 FI SK LO 1923656 FI*Cherrytail's Lord WhiteMaster Uros Champion Riikka Turpeinen EX1 CACIB
Glaucos White Witch, CZ (SIB n 24) x Blondelle vom Rieder Einödhof (SIB w)
218 SIB IX / SIB w 61 FI SK LO 1923659 FI*Cherrytail's Lady WhiteDream Naaras Avoin Riikka Turpeinen Abs
Glaucos White Witch, CZ (SIB n 24) x Blondelle vom Rieder Einödhof (SIB w)
219 BEN n 22 FI SK LO 1821291 FI*Leokatin Silvano Dude Uros International Premior Marianne Roth EX1 CAGPIB NOM
Guru Dude Dream (BEN n 24) x Brownsugar Diana (BEN n 22)
220 BEN n 24 33 FI SK LO 1718739 FI*Hopeahännän Elsa Glitter Naaras International Champion Marco Scaglia EX1 CAGCIB
Inkuban Carib (BEN n 24 33) x Bianca (BEN n 24)
221 BEN n 24 33 FI SK LO 1924487 FI*PurrGold Luminous Lux Uros Avoin Marco Scaglia EX1 CAC
Big Marshal Reynard (BEN n 24) x FI*PurrGold Independent Ilia (BEN n 24)
222 BEN n 24 33 FI SK LO 1926400 FI*Hopeahännän Demi Glitter Naaras Pennut 4-7 kk Marco Scaglia Abs
S*Leopardettes Geronimo (BEN n 24 32) x FI*Hopeahännän Elsa Glitter (BEN n 24 33)
223 BLH n FI SK RX 1509883 Dusado's Marc-Marie Uros Grand International Premior Marianne Roth EX1 CAPS
Sammie van 't Wulvenrijk (BLH o 03) x Duchess Nimrodel (BLH a)
224 BLH b FI SK RX 1509882 Dusado's O'Malley Uros Grand International Premior Marco Scaglia EX1 CAPS
Sammie van 't Wulvenrijk (BLH o 03) x Duchess Nimrodel (BLH a)
225 BLH a 03 FI SK RX 1925442 FI*MellowBear's Alice in Wonderland Naaras Nuoret 7-10 kk Marianne Roth EX1 NOM
Suncat's Light Me Up (BLH n 02) x FI*MellowBear's Rhine Maiden Flosshilde (BLH j)
226 BLH f 03 FI SK RX 1717373 FI*MellowBear's Earth Goddess Erda Naaras Grand International Champion Marianne Roth EX1 CACS
FI*Treselle's Espresso (BLH n) x Valencia Dionis (BLH j 03)
227 BML I / BML ns 11 31 FI SK LO 1718825 Jewels Choice Silver Ice Uros Supreme Champion Vladimir Isakov KM BIV
Jewels Choice Silver Elvis (BML ns 11 31) x Jewels Choice Silver Brooklyn (BML ns 11 31)
228 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 1822822 FI*Kissamummon Suukon Muisto Pekulle Uros International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB
FI*Kissamummon Suukko Poika (BML bs 11 31) x FI*Topisan Fanny (BML fs 11 31)
229 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 1923057 FI*Kissamummon Hopeajään Kimallus Uros Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
Jewels Choice Silver Ice (BML ns 11 31) x FI*Kissamummon Keijun SyysHaave (BML fs 11 31)
230 BML I / BML ns 11 FI SK RX 1926010 FI*Kermaviiksen Allegro Uros Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1
SE*Miss World's Nevskij (BML ns 11) x Albast Silver Demelza (BML bs 12 31)
231 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 1507677 FI*Kissamummon Helmiaamun Valo Uros International Premior Vladimir Isakov EX1 CAGPIB
Samurai Momoiro, CZ (BML ds 11) x FI*Kissamummon Keiju Lammenpei (BML ns 11 31)
232 BSH n FI SK LO 1926736 FI*Feronian Nectarine Naaras Pennut 4-7 kk Marco Scaglia EX1 NOM
Belten`s Kosmos (BSH c) x FI*Feronian Madonna (BSH f)
233 BSH a FI SK LO 1821740 FI*Ruusutarhan Viviana Naaras International Champion Marianne Roth EX1 CAGCIB NOM
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Ruusutarhan Piccola (BSH a)
234 BSH e FI SK LO 1924556 FI*Ruusutarhan Anselmo Uros Nuoret 7-10 kk Marco Scaglia EX1
Tegheon UnderleyHall*PL (BSH n 03) x FI*Ruusutarhan Rosa Alba (BSH e)
235 BSH e FI SK LO 1819180 FI*Ruusutarhan Tähtisilmä Uros International Premior Marco Scaglia EX1 CAGPIB
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Ruusutarhan Rosa Amabile (BSH g)
236 BSH f FI SRK LO 36972 FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Supreme Premior Vladimir Isakov KM
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
236 BSH f FI SRK LO 36972 FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Veteraani Marcin Biernaczyk 2
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
237 BSH g FI SK LO 1612496 FI*Ruusutarhan Rosa Amabile Naaras Supreme Champion Marco Scaglia Abs
FI*Feronian Ivory (BSH e) x FI*Ruusutarhan Oodi (BSH f)
238 BSH ns 11 FI SK LO 1612334 FI*Lumiprinsessan Jääprinssi Uros Grand International Premior Marianne Roth EX2
S*Pymans Joe Cool (BSH ns 11) x FI*Helmiinan Kissanminttu (BSH ns 11)
239 BSH ns 11 FI SK LO 1612333 FI*Lumiprinsessan Talviprinssi Uros Grand International Premior Marianne Roth EX1 CAPS
S*Pymans Joe Cool (BSH ns 11) x FI*Helmiinan Kissanminttu (BSH ns 11)
240 BSH b 33 FI SK LO 1822597 SE*Camapokas Mårten Uros Champion Vladimir Isakov EX1 CACIB
IDP*Nima's Boom Chokolatta (BSH b 33) x SE*Camapokas Lady Paco Rabanne (BSH a 21 33)
241 BSH bs 33 FI SK LO 1924417 FI*Brit-tail's Snowdrop Naaras Avoin Marco Scaglia EX1 CAC
SE*Camapokas Mårten (BSH b 33) x FI*Brit-tail's Icequeen (BSH bs 33)
242 BSH o 21 33 FI SK LO 1507892 FI*Gimmie's Home Town Hero Uros Supreme Premior Marianne Roth KM
FI*Gimmie's Vesper Hymn (BSH o 22) x FI*Gimmie's Poesie (BSH h 22)
243 BUR n FI SK LO 1610986 FI*Mama-Alcialon Glamorous Greta Naaras Grand International Premior Marianne Roth EX1 CAPS NOM
FI*Mama-Alcialon Father's Son (BUR b) x FI*Topisan Daisy-Onneli (BUR f)
244 BUR a FI SRK LO 1300531 FI*ZirCat's Irwin Goodman Uros Supreme Champion Marianne Roth KM
Laurin von Tali (BUR n) x FI*ZirCat's Hidden Fantasy (BUR c)
245 BUR a FI SK LO 1923570 FI*Feirefiz Another Brick In The Wall Uros Avoin Marianne Roth EX1 CAC NOM
FI*Oliivian Daredevil (BUR a) x FI*Feirefiz You're Mine (BUR b)
246 BUR a FI SK LO 1822193 FI*Rockalley's Amazing Adele Naaras Premior Marianne Roth EX1 CAPIB
FI*Oliivian Daredevil (BUR a) x FI*Topisan Daisy-Onneli (BUR f)
247 BUR b FI SK LO 1716259 FI*Seirene Ipanema Naaras Grand International Champion Vladimir Isakov EX1 CACS NOM BIS
UA*Oktarin Yamadori (BUR b) x FI*Seirene Thaïs (BUR n)
248 BUR b FI SK LO 1612737 FI*Mama-Alcialon Impossible Ivanka Naaras International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB
FI*Shu-Shun Intianlootus (BUR b) x FI*Mama-Alcialon Fabulous Fluttershy (BUR b)
249 BUR b Cosmic Magic Valley*RU Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov Abs
Dashers Magic Valley*RU (BUR b) x Uslada Magic Valley*RU (BUR b)
250 BUR b FI SK LO 1405001 Zaffiro Kratti Uros Supreme Premior Vladimir Isakov KM
Zaffiro Qurido (BUR e) x Nika Magic Valley*RU (BUR b)
251 BUR d FI SK LO 1510309 FI*Feirefiz Fire It Up Uros Supreme Premior Marco Scaglia KM NOM BIS
Zaffiro Kratti (BUR b) x FI*Feirefiz Silver Lining (BUR j)
252 CYM 51-52 / CYM a 03 52 FI SK RX 1821951 FI*Touchant Excellent Chance Uros International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB
Mistysprings Good Chance of TA (CYM n 09 22) x FI*Touchant Sans la Queue (CYM fs 02 52)
253 CYM 51-52 / CYM g 02 52 62 FI SK RX 1923998 FI*Touchant Goutte d'Espérance Naaras Champion Vladimir Isakov EX1 CACIB
Mistysprings Earl Grey of TA (MAN a 09 22 54) x FI*Touchant Sans la Queue (CYM fs 02 52)
254 CYM 51-52 / CYM fs 02 52 62 FI SRK RX 41626 FI*Touchant Sans la Queue Naaras International Premior Vladimir Isakov EX1 CAGPIB NOM BIS
Yamasee MC O Tuxedo Junktion (CYM ns 03 52) x FIN*D'manns Uska Dara (CYM g 03 53)
254 CYM 51-52 / CYM fs 02 52 62 FI SRK RX 41626 FI*Touchant Sans la Queue Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Yamasee MC O Tuxedo Junktion (CYM ns 03 52) x FIN*D'manns Uska Dara (CYM g 03 53)
254 CYM 51-52 / CYM fs 02 52 62 FI SRK RX 41626 FI*Touchant Sans la Queue Naaras Veteraani Marcin Biernaczyk 4
Yamasee MC O Tuxedo Junktion (CYM ns 03 52) x FIN*D'manns Uska Dara (CYM g 03 53)
255 EUR a FI SK RX 1924868 FI*Kissakallion Sheldon Uros Nuoret 7-10 kk Marianne Roth EX1
FI*Vinhaviiksen Salarakas (EUR e) x FI*Pikku-Piun Selma Taateli (EUR n 22)
256 EUR ns FI SK RX 1820494 FI*Pikku-Piun Superhessu Uros International Champion Marianne Roth EX1 CAGCIB
FI*Lumihelmen Giulio Gatti (EUR ns 23) x FI*Pikku-Piun Elle (EUR ns 22)
257 EUR ns FI SK LO 1926047 FI*Pikku-Piun Aatos Merityrsky Uros Pennut 4-7 kk Marianne Roth EX1
FI*Pikku-Piun Sepe Susi (EUR ns 22) x FI*Pikku-Piun Ultra Bra (EUR ns 22)
258 EUR ns FI SK LO 1926050 FI*Pikku-Piun Aava Merituuli Naaras Pennut 4-7 kk Marianne Roth EX1 BIV
FI*Pikku-Piun Sepe Susi (EUR ns 22) x FI*Pikku-Piun Ultra Bra (EUR ns 22)
259 EUR ds FI SK RX 1509951 FI*RuusuLinnan Björn Uros International Premior Vladimir Isakov EX1 CAGPIB
FIN*Kassilan Guaranteed Gnome (EUR d 23) x FI*Pikku-Piun Zukulaku (EUR f)
260 EUR n 22 FI SK RX 1820495 FI*Pikku-Piun Selma Taateli Naaras Avoin Marianne Roth EX1 CAC
FI*Lumihelmen Giulio Gatti (EUR ns 23) x FI*Pikku-Piun Elle (EUR ns 22)
261 EUR n 22 FI SK RX 1820496 FI*Pikku-Piun Sihteeri Neiti Näpsä Naaras Kastraatti Marianne Roth EX1 CAP
FI*Lumihelmen Giulio Gatti (EUR ns 23) x FI*Pikku-Piun Elle (EUR ns 22)
262 EUR n 23 FI SK RX 1404716 FI*Pikku-Piun Baby Brown Naaras Supreme Premior Marco Scaglia KM
FI*Katinhännän Mithrandir (EUR a 23) x FIN*Pikku-Piun Kultamuru (EUR n)
263 EUR n 24 FI SK RX 1924094 FI*Pikku-Piun Ålga Jonnentyttö Naaras Avoin Marco Scaglia EX1 CAC
Jondalar (EUR a) x FI*Pikku-Piun Marshmallow (EUR n 22)
264 EUR n 24 FI SK RX 1924870 FI*Kissakallion Sheridan Uros Nuoret 7-10 kk Marco Scaglia EX1
FI*Vinhaviiksen Salarakas (EUR e) x FI*Pikku-Piun Selma Taateli (EUR n 22)
265 EUR n 24 FI SRK LO 36859 FI*Kissakallion Magdalena Naaras Supreme Premior Marco Scaglia KM
FIN*Kissakallion Hudson (EUR n 24) x FIN*Kisurinteen Debora (EUR n)
265 EUR n 24 FI SRK LO 36859 FI*Kissakallion Magdalena Naaras Veteraani Marcin Biernaczyk 1 NOM
FIN*Kissakallion Hudson (EUR n 24) x FIN*Kisurinteen Debora (EUR n)
266 EUR a 24 FI SK LO 1717055 FI*Pikku-Piun Quintus Uros Kastraatti Marco Scaglia EX1 CAP
FI*Casimirrin Henley (EUR n 24) x FI*Pikku-Piun Cassiopeia (EUR n 23)
267 EUR d 22 FI SK RX 1924362 FI*Pinkkitassun Saara Naaras Avoin Marco Scaglia EX1 CAC
FI*Pinkkitassun Harvey (EUR d 22) x FI*Pinkkitassun Jóhanna (EUR f 22)
268 EUR d 22 FI SK RX 1926461 FI*Feronian Redpepper Uros Pennut 4-7 kk Marco Scaglia EX1
FI*Feronian Opium (EUR a 22) x FI*Feronian Gloriosa (EUR d 22)
269 EUR d 24 FI SRK RX 42685 FI*Feronian Di'Anna Naaras Supreme Champion Marianne Roth Abs
FI*Feronian Basil (EUR d 24) x FI*Feronian Thea Camellia (EUR f 22)
270 EUR f 22 FI SK RX 1926462 FI*Feronian Rosemary Naaras Pennut 4-7 kk Marianne Roth EX1 NOM BIS
FI*Feronian Opium (EUR a 22) x FI*Feronian Gloriosa (EUR d 22)
271 EUR f 22 FI SK RX 1510579 FI*Pinkkitassun Jóhanna Naaras Kastraatti Marianne Roth EX1 CAP
FI*Feronian Cajanus (EUR d 22) x FI*Pinkkitassun Gertrude (EUR g 22)
272 EUR f 24 FI SRK RX 1301072 FI*Feronian Felicia Naaras Supreme Premior Marco Scaglia KM NOM
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
273 EUR ns 22 FI SK RX 1821301 FI*Pikku-Piun Ultra Bra Naaras Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
FI*Pikku-Piun Dunedain (EUR n 22) x FI*Pikku-Piun Jääkukka (EUR ns 22)
273 EUR ns 22 FI SK RX 1821301 FI*Pikku-Piun Ultra Bra Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Pikku-Piun Dunedain (EUR n 22) x FI*Pikku-Piun Jääkukka (EUR ns 22)
274 EUR ns 22 FI SK LO 1926048 FI*Pikku-Piun Aimo Merimyrsky Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX2
FI*Pikku-Piun Sepe Susi (EUR ns 22) x FI*Pikku-Piun Ultra Bra (EUR ns 22)
275 EUR ns 22 FI SK LO 1926049 FI*Pikku-Piun Arska Merihyrsky Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
FI*Pikku-Piun Sepe Susi (EUR ns 22) x FI*Pikku-Piun Ultra Bra (EUR ns 22)
276 EUR ns 22 FI SK LO 1926052 FI*Pikku-Piun Aamu Meriusva Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1 BIV
FI*Pikku-Piun Sepe Susi (EUR ns 22) x FI*Pikku-Piun Ultra Bra (EUR ns 22)
277 EUR ns 23 FI SK RX 1509054 FI*Lumihelmen Giulio Gatti Uros Grand International Champion Marco Scaglia EX1 CACS
FI*Taikapeikon Armas P. (EUR ns) x FI*Lumihelmen Delicato (EUR ns 22)
277 EUR ns 23 FI SK RX 1509054 FI*Lumihelmen Giulio Gatti Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Taikapeikon Armas P. (EUR ns) x FI*Lumihelmen Delicato (EUR ns 22)
278 KBL I / KBL ns 22 FI SK LO 1715682 SE*Kot-à-Kuril Avalon Uros Supreme Champion Marco Scaglia KM
SE*Jepnicks Always On My Mind (KBL ns 22) x SE*Kot-à-Kuril Texas hold'em (KBL f 22)
279 KBL I / KBL n 22 FI SK LO 1718658 SE*Kot-à-Kuril Kassanova Uros Kastraatti Marco Scaglia EX1 CAP
SE*Kot-à-Kuril Tengel (KBL n 22) x SE*Kot-à-Kuril Texas hold'em (KBL f 22)
280 KOR FI SK LO 1924504 FI*Mythai Tydah Thong Naaras Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1 NOM
FI*Helmi's Lek Tzak-kra-phat (KOR ) x FI*Melodian Tulaya (KOR )
281 KOR FI SRK LO 39340 FI*Melodian Tulaya Naaras International Premior Vladimir Isakov EX1 CAGPIB
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
281 KOR FI SRK LO 39340 FI*Melodian Tulaya Naaras Veteraani Marcin Biernaczyk 3
Gentlegift's Xuwicha (KOR ) x Ebony Labradorit (KOR )
282 KOR FI SK LO 1924475 FI*Vekkuliverstaan Khal Drogo Uros Kastraatti Vladimir Isakov EX1 CAP
FI*Helmi's Jai Tha-haan (KOR ) x FI*Vekkuliverstaan Rosemary Woodhouse (KOR )
283 MAN 51-52 / MAN n 24 51 FI SK RX 1822433 Auragold Oort Cloud Uros Champion Vladimir Isakov EX1 CACIB NOM
Auragold Bootsie Collins (MAN d 09 22) x Auragold Martina Navratolova (MAN ns 24)
284 MAN 51-52 / MAN n 09 52 FI SK RX 1923999 FI*Touchant Gris Souris Uros Champion Vladimir Isakov EX2
Mistysprings Earl Grey of TA (MAN a 09 22 54) x FI*Touchant Sans la Queue (CYM fs 02 52)
285 MAN 51-52 / MAN d 03 24 52 FI SK RX 1405801 Sun-Manx Cayth Uros Grand International Premior Vladimir Isakov EX1 CAPS NOM
FI*D'manns 2 Barr (CYM n 03 54) x Mx Station Redda (MAN d 03 22 51)
286 MAN 53 / MAN e 53 FI SK RX 1924066 FI*Maikain Lager Kisskiss Uros Avoin Marianne Roth EX1 CAC
FI*Feronian Ivory (BSH e) x FI*Maikain Valmu Väng (MAN e 23 53)
287 MAU ns 24 FI SK LO 1923090 FI*Walidah Capella Naaras Champion Marco Scaglia EX1 CACIB
Bias Yá Moasi, CZ (MAU ns 24) x FI*Walidah Baketwernel (MAU ns 24)
288 MAU ns 24 FI SK LO 1612151 FI*Felesin Nefertum Uros Premior Marco Scaglia EX1 CAPIB
Bias Yá Moasi, CZ (MAU ns 24) x FI*Chai-lai Thermuthis Talibah (MAU ns 24)
289 OCI n 24 FIN SRK LO 35215 FIN*Moosegrove Phoenix Uros Supreme Champion Marianne Roth KM
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
289 OCI n 24 FIN SRK LO 35215 FIN*Moosegrove Phoenix Uros Veteraani Marcin Biernaczyk 1 NOM BIS
S*Vargagården's Sisu Maxwell JR (OCI b 24) x FIN*Moosegrove Escuro Elegante (OCI n 24)
290 OCI n 24 Cuperis Anapus Slenio*LT Uros Avoin Marianne Roth Abs
291 OCI n 24 FI SK LO 1819561 FI*Uniikki Pellonpekko Uros Avoin Marianne Roth Abs
FI*Uniikki Morfeus (OCI o 24) x Coco Heart Aditi-of-Uniikki (OCI n 24)
292 OCI b 24 FIN SRK LO 29545 FIN*Moosegrove Geraldo Gentil Uros Supreme Champion Marco Scaglia Abs
FIN*Guttatus Carpe Diem (OCI b 24) x N*Mendels Freya of Moosegrove (OCI b 24)
293 OCI b 24 FI SK LO 1822082 FI*Moosegrove Romeo JR Uros Grand International Champion Marco Scaglia EX1 CACS BIV NOM BIS
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FI*Moosegrove Kiara (OCI n 24)
294 OCI b 24 FI SK LO 1924273 FI*Moosegrove Saphire Naaras Champion Marco Scaglia EX1 CACIB NOM
FI*Moosegrove Drake (OCI n 24) x S*Pagngle's Summer Love (OCI b 24)
295 OCI b 24 FI SK LO 1925686 FI*Moosegrove Tom Sawyer Uros Nuoret 7-10 kk Marco Scaglia EX1 NOM BIS
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FI*Moosegrove Kiara (OCI n 24)
296 OCI b 24 FI SK LO 1821179 FI*Moosegrove Quinn Naaras Kastraatti Marco Scaglia EX1 CAP
FI*Moosegrove Honour (OCI n 24) x FI*Moosegrove Cassiopeia (OCI b 24)
297 OCI o 24 FI SK LO 1715687 FI*Topspot Before Midnight Naaras Grand International Premior Vladimir Isakov Abs
FI*WiliWilla Merton Charm (OCI b 24) x FI*Topspot C.Loureiroi (OCI b 24)
298 OCI o 24 FI SK LO 1718730 FI*Moosegrove Odessa Naaras Premior Vladimir Isakov EX1 CAPIB
FIN*Moosegrove Geraldo Gentil (OCI b 24) x FI*Moosegrove Donna é Mobile (OCI n 24)
299 OCI ns 24 SE*Singers Star Girl Naaras International Champion Marianne Roth EX1 CAGCIB
Aalspotz Baileys (OCI n 24) x S*Vargagården's Kitty Miriam (OCI bs 24)
300 OCI bs 24 S*Vargagården's Kitty Miriam Naaras Grand International Champion Marianne Roth EX1 CACS
FI*Moosegrove Que Patet Orbis (OCI b 24) x S*Gutekatten Muskot (OCI ns 24)
301 OCI bs 24 FI SK LO 1923547 FI*WiliWilla Ocean Explorer Uros Kastraatti Marianne Roth EX1 CAP
FI*WiliWilla Lonely Rider (OCI n 24) x FI*Northalla Seventh Day (OCI bs 24)
302 OCI os 24 FI SK LO 1819651 FI*Northalla Runemaster Uros Premior Marianne Roth Abs
Dragon Amagitsune*RU (OCI o 24) x Mitha Goobita Yangatin (OCI ns 24)
303 SIN FI SK LO 1718847 FI*Chai-lai Romantic Rosie Naaras Grand International Champion Marianne Roth EX1 CACS
S*Kustens Sieur Porthos (SIN ) x Savannah Nikolaevs Pride*RU (SIN )
304 SIN FI SK LO 1926224 FI*Anjupia's Chinga Cincam Ciuman Naaras Pennut 4-7 kk Marianne Roth EX1
FI*Chai-lai Brave Benjamin (SIN ) x FI*Chai-lai Romantic Rosie (SIN )
305 SRL I / SRL a FI SK RX 1923834 Onyx Marcmiaow Uros Avoin Marco Scaglia EX1 CAC
Highlandkatz Lemon Twist (SRL e) x Kenzo Marcmiaow (SRS a 03)
306 SRL III / SRL e FI SK RX 1925769 FI*Be-Curly Topaz Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1 NOM
Onyx Marcmiaow (SRL a) x Psipsina Meteora (SRS d)
307 SRL III / SRL d 22 FI SRK RX 90831 FlodoCats Alejandro Uros Grand International Premior Vladimir Isakov EX1 CAPS
A Kind of Magic of Pointfantasy (BRI ) x Jacobis Gina (SRL d 09 22)
308 ABY n FI SK LO 1715899 Cellani Sieno UkassaKinté Uros Supreme Champion Sirpa Lindelöf KM
Des Entrechats Just For Me (ABY n) x Cellani Cupra Tasitaa (ABY o)
309 ABY n FI SK LO 1822850 FI*Lovedevotion Leticia Naaras International Champion Sirpa Lindelöf EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
Shadeaby Heartbreaker (ABY n) x FI*Lovedevotion Elisabeth (ABY n)
310 ABY n FI SK LO 1821859 FI*Redcheetah's Eemeli Uros Champion Sirpa Lindelöf EX1 CACIB
FI*Omanion Galanthus nivalis (ABY n) x FI*Redcheetah's Julia (ABY n)
311 ABY n FI SK LO 1924585 IT*Dakar di Habashat Naaras Champion Sirpa Lindelöf EX1 CACIB
Baton Rouge Pavarotti di Habashat (ABY n) x Baton Rouge Parigi o Cara (ABY n)
312 ABY n FI SK LO 1925140 FI*Woodcocks Quiet Revolution Naaras Nuoret 7-10 kk Sirpa Lindelöf EX1 NOM
Detrevande's Xemm (ABY o) x FI*Link Malaika Mnia (ABY n)
313 ABY n FI SK LO 1926088 FI*Kermakupin Parantava Sade Uros Pennut 4-7 kk Sirpa Lindelöf Abs
FI*Furiosa Avenger (ABY n) x FI*Kermakupin Feel The Thunder (ABY n)
314 ABY n FI SK LO 1926628 FI*Nebuankhet My Basileus, My Emperor Uros Pennut 4-7 kk Sirpa Lindelöf EX1
FI*Nebuankhet Perfect Me, Perfect Hue (ABY o) x IT*Dakar di Habashat (ABY n)
315 ABY n FI SK LO 1926084 FI*Kermakupin Tulppaani Ja Sadepisara Naaras Pennut 4-7 kk Sirpa Lindelöf Abs
FI*Furiosa Avenger (ABY n) x FI*Kermakupin Feel The Thunder (ABY n)
316 ABY n FI SK LO 1924079 FI*Nebuankhet Hypatia Vex Naaras Premior Sirpa Lindelöf Abs
Heru's Alchimie (ABY n) x FI*Nebuankhet I found Serenity (ABY n)
317 ABY n FI SK LO 1924133 Katniss Everdeen Housetiger*PL Naaras Premior Sirpa Lindelöf EX1 CAPIB
Omnia Mea Holy Grail (ABY n) x Indiabi Miss Polonia (ABY p)
318 ABY a FI SK LO 1821862 FI*Redcheetah's Erin Naaras International Champion Pam DelaBar EX1 CAGCIB
FI*Omanion Galanthus nivalis (ABY n) x FI*Redcheetah's Julia (ABY n)
319 ABY a FI SK LO 1925250 FI*Vuolas Unelmaamme puhdistaa Uros Nuoret 7-10 kk Pam DelaBar EX1
Emalon von Kalimdor*CH (ABY a) x FI*Nebuankhet Pastel Goth (ABY a)
320 ABY a FI SK LO 1926763 Thamos Viktor Uros Nuoret 7-10 kk Pam DelaBar Abs
Velvetdamour Alesandro (ABY a) x Thamos Aida (ABY n)
321 ABY a FI SRK LO 43085 FI*Link Nyota Ziko Humu Uros Supreme Premior Pam DelaBar KM NOM
RU*Greenville Oberon of Laire (ABY n) x FI*Link Inanyesha (ABY n)
321 ABY a FI SRK LO 43085 FI*Link Nyota Ziko Humu Uros Veteraani Yan Roca Folch 3
RU*Greenville Oberon of Laire (ABY n) x FI*Link Inanyesha (ABY n)
322 ABY a FI SRK LO 1300842 FI*Nebuankhet Valentine Water Naaras Grand International Premior Pam DelaBar EX1 CAPS NOM
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif (ABY n)
323 ABY o FI SK LO 1821090 FI*Nebuankhet Siraxta Naaras International Champion Satu Hämäläinen EX1 CAGCIB
Cellani Sieno UkassaKinté (ABY n) x FI*Nebuankhet Nae Quin! (ABY a)
324 ABY o Dakar von Schelemant Uros Avoin Satu Hämäläinen EX1 CAC NOM BIS
Regtime Monte Cristo (ABY o) x GIC Petrovna Red Sonja (ABY o)
325 ABY o FI SK LO 1405588 FI*Redcheetah's Ruusu Naaras Supreme Premior Satu Hämäläinen KM
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Redcheetah's Aurora (ABY o)
326 ABY p FI SRK LO 42735 FI*Kawaii Junko Naaras Supreme Premior Marcin Biernaczyk KM
FI*Kawaii Haiku (ABY o) x FIN*Kawaii Egao (ABY n)
327 BAL b 21 FI SK LO 1925135 FI*Frostnight's Hibernating Heart Naaras Nuoret 7-10 kk Sirpa Lindelöf EX1
FI*Mummeli Queeninho Emilio (BAL c) x FI*Frostnight's Romance With Darkness (OSH b 24)
328 CRX I / CRX ns FI SK LO 1819818 FI*Piupaws Donkey Kong Uros Grand International Champion Satu Hämäläinen EX1 CACS
FI*Piupaws Ascalon (CRX ns 24) x FI*Piupaws Elisabeth Lukas (CRX n)
329 CRX I / CRX n FI SRK LO 90929 Changes Ziggy Stardust Uros Supreme Premior Satu Hämäläinen KM
FI*Windseeker Ximon Redstone (CRX d) x AngelWaves My Dreams of Changes (CRX n 09)
329 CRX I / CRX n FI SRK LO 90929 Changes Ziggy Stardust Uros Veteraani Yan Roca Folch 1 NOM
FI*Windseeker Ximon Redstone (CRX d) x AngelWaves My Dreams of Changes (CRX n 09)
330 CRX I / CRX o FI SK LO 1717294 FI*Claypond's Farceur Uros International Premior Satu Hämäläinen EX1 CAGPIB
Cookie's Story Lover of Claypond's (CRX b) x Lelithe des Nesmes (CRX b 24)
331 CRX I / CRX b FI SK LO 1822253 FI*Claypond's Justus Uros Premior Satu Hämäläinen EX1 CAPIB BIV
FI*Claypond's Dragomir (CRX n 31) x FI*Claypond's Fortune Fabuleuse (CRX o)
332 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 1822550 FI*Windseeker Linlee and 100 Sails Uros International Champion Pam DelaBar Abs
Ridgways Big Bang of Windseeker (CRX n 09) x FI*Windseeker Della Bluenose (CRX a 03 22)
333 CRX II / CRX n 09 FI SK LO 1926708 LV*Kotinuca Double Coffee Uros Nuoret 7-10 kk Pam DelaBar EX1
UA*Zolota Hvilya Delightful Gift (CRX d 01 33) x LV*Kotinuca Bonneville (CRX f)
334 CRX II / CRX b 02 64 FI SK LO 1926373 FI*Merivirran Excellent Mischa Naaras Pennut 4-7 kk Pam DelaBar EX1
FI*Gaala-Star Ivori (CRX n 09 33) x Bounty Magic Rivendell (CRX n 02)
335 CRX III / CRX h FI SK RX 1923467 FI*Derekaz Some Like It Hot Naaras International Champion Marcin Biernaczyk EX1 CAGCIB NOM
FI*Spectrolite Celebration (CRX d 09 24) x FI*Derekaz Nymphomaniak (CRX n 24)
336 CRX III / CRX f FI SK LO 1925833 FI*Clamoris Lalika Naaras Nuoret 7-10 kk Marcin Biernaczyk EX2
FI*Sirpaleen Caspian Apollon (CRX d) x FI*KittyLady's Black Widow (CRX f)
337 CRX III / CRX fs FI SK LO 1924744 FI*Piupaws Teija Sopanen Naaras Nuoret 7-10 kk Marcin Biernaczyk EX1 BIV
FI*Piupaws Donkey Kong (CRX ns) x FI*Piupaws Kardemumma (CRX f 24)
338 CRX III / CRX e FI SK LO 1926126 FI*Saivohenki Jafar Uros Pennut 4-7 kk Marcin Biernaczyk EX1
FI*Villains Hillbilly Billy (CRX n) x FI*VippeCat Pocahontas (CRX f 03)
339 CRX III / CRX d 24 FI SK LO 1926506 FI*Derekaz The Rose of the Wild Bunch Naaras Pennut 4-7 kk Marcin Biernaczyk EX1 NOM
FI*Telltail's Unchained (CRX d 03) x FI*Derekaz Rock-A-Hula Baby (CRX f 24)
340 CRX IV / CRX f 02 62 FI SK LO 1717357 Vesper Mon Sasti*PL Naaras International Champion Pam DelaBar EX1 CAGCIB
Joliwave French Lover (CRX n 01) x Ginger Mon Sasti*PL (CRX f)
341 CRX IV / CRX f 03 FI SK LO 1925793 FI*Merivirran Donna Desiré Naaras Nuoret 7-10 kk Pam DelaBar EX1 BIV
FI*Framillan Witty Jester (CRX c 03) x Vesper Mon Sasti*PL (CRX f 02)
342 CRX IV / CRX f 09 FI SK LO 1926123 FI*Saivohenki Eris Naaras Pennut 4-7 kk Pam DelaBar EX1
FI*Villains Hillbilly Billy (CRX n) x FI*VippeCat Pocahontas (CRX f 03)
343 CRX V / CRX n 24 FI SK LO 1614336 FI*Derekaz Scandalous Scarlet Naaras Avoin Satu Hämäläinen EX1 CAC
FI*Sweetpurr's 'Cuz I Can (CRX n 24) x FI*Derekaz Disulfur Dinitride (CRX ns)
344 CRX V / CRX b 24 FI SK LO 1924598 FI*Derekaz Hellbilly Storm Uros Nuoret 7-10 kk Satu Hämäläinen EX1
FI*Derekaz Shake, Rattle and Roll (CRX n) x FI*Derekaz The Siren of Temptation (CRX b 24)
345 CRX VI / CRX a 03 24 FI SK LO 1822551 FI*Windseeker Loulou Blue Nonsuch Naaras International Champion Satu Hämäläinen EX1 CAGCIB
Ridgways Big Bang of Windseeker (CRX n 09) x FI*Windseeker Della Bluenose (CRX a 03 22)
346 CRX VI / CRX n 03 24 FI SK LO 1926094 FI*FunkyJam's Lots-o-Huggin Bear Uros Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX1
S*Spotless Zane (CRX n 03 21 33) x FI*FunkyJam's Mary Read (CRX n)
347 CRX VI / CRX n 03 24 FI SRK LO 40351 FI*Derekaz Who Loves Diamonds Naaras Kastraatti Satu Hämäläinen EX1 CAP
S*Jazz-Annas Whomper (CRX n 24) x FI*Spectrolite Nonna (CRX n 03)
347 CRX VI / CRX n 03 24 FI SRK LO 40351 FI*Derekaz Who Loves Diamonds Naaras Veteraani Yan Roca Folch 2
S*Jazz-Annas Whomper (CRX n 24) x FI*Spectrolite Nonna (CRX n 03)
348 CRX VII / CRX n 33 FI SK LO 1717687 FI*Framillan Lando Calrissian Uros Grand International Champion Pam DelaBar EX1 CACS BIV NOM
FI*Framillan the dawn of a new age (CRX n) x FI*Framillan Quiescent Beauty (CRX a 33)
349 CRX VII / CRX n 32 FI SK LO 1923875 FI*Claypond's Manta Naaras Champion Pam DelaBar EX2
FI*VeeKasin Jafar (CRX n) x FI*Claypond's Fortune Fabuleuse (CRX o)
350 CRX VII / CRX n 33 FI SK LO 1924421 X-mas Delicado Belieza Uros Avoin Pam DelaBar EX1 CAC
Zigmund Corbri (CRX n 33) x Rosaura Delicado Belieza (CRX f 03 33)
351 CRX VII / CRX n 33 FI SK LO 1719048 FI*Seer's Emuu Laus Naaras Champion Pam DelaBar EX1 CACIB
FI*Saca's Unreal Blooming (CRX b 33) x FI*Seer's Asbjorg (CRX n)
352 CRX VII / CRX n 21 32 FI SK LO 1925980 FI*VeeKasin Ilari Vaara Uros Pennut 4-7 kk Pam DelaBar EX1
FI*Claypond's Bon Nuit (CRX n 24) x FI*VeeKasin Konstaapeli Eeva (CRX b 09)
353 CRX VII / CRX n 21 32 FI SK LO 1925979 FI*VeeKasin Ilona Vaara Naaras Pennut 4-7 kk Pam DelaBar EX1
FI*Claypond's Bon Nuit (CRX n 24) x FI*VeeKasin Konstaapeli Eeva (CRX b 09)
354 CRX VIII / CRX n 03 33 FI SK LO 1611081 FI*Alchemist Abracadabra Uros Premior Marcin Biernaczyk EX1 CAPIB
Kaylee's Hot & Spicy (CRX d 23) x FI*Alchemist Queen of Hearts (CRX f 09 33)
355 DRX I / DRX n FI SK RX 1925902 FI*Åbodas Amira Naaras Pennut 4-7 kk Pam DelaBar EX1
FI*Åbodas Mochi (DRX n) x FI*Åbodas Mai (DRX a)
356 DRX I / DRX n FI SK RX 1820135 EE*X-Paroni Masterpiece Uros Grand International Premior Pam DelaBar EX1 CAPS
Likoma's Hot Red Chilli Pepper (DRX d 22) x EE*Oda Masterpiece (DRX n 03)
357 DRX III / DRX f FI SK LO 1821420 Iskra's Ilona Naaras Champion Marcin Biernaczyk Abs
Iskra's Remus (DRX b) x Iskra's Klara (DRX f 22)
358 DRX III / DRX f FI SK LO 1925965 FI*Mirexin Unelma Naaras Pennut 4-7 kk Marcin Biernaczyk Abs
FI*Mirexin Sisu (DRX ns 23) x Iskra's Ilona (DRX f)
359 DRX IV / DRX g 09 23 FI SK LO 1926576 FI*CatCave's Girl in Amber Naaras Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX1
Lirika's Dandelion D'Light (DRX e 09 23) x FI*Avariel Maniola (DRX g 02)
360 DRX V / DRX ns 25 FI SK LO 1717235 FI*Mirexin Patrik Uros Grand International Champion Marcin Biernaczyk EX1 CACS
Elfinrex Acer Nikoense (DRX a) x FI*Riiviön Donna (DRX w)
361 DRX V / DRX n 24 FI SK LO 1923434 FI*Avariel Qinisa Naaras Champion Marcin Biernaczyk EX1 CACIB BIV
FI*Mirexin Patrik (DRX ns 25) x FI*Avariel Obi Banoffi (DRX c)
362 DRX V / DRX n 25 FI SK LO 1925944 FI*Clavinova Rasmus Uros Pennut 4-7 kk Marcin Biernaczyk EX1
FI*Mirexin Patrik (DRX ns 25) x FI*Clavinova Carmen (DRX n 21 33)
363 DRX V / DRX n 24 FI SK LO 1923703 SE*Recce Pod Sherian Grace Cadoria Naaras International Premior Marcin Biernaczyk EX1 CAGPIB NOM
Sylwester Happymiau*PL (DRX n 24) x SE*Recce Pod NUSANTARA Super Puma (DRX n 24)
364 DRX VII / DRX n 21 33 FI SK LO 1923436 FI*Avariel Rockruff Uros Champion Satu Hämäläinen EX1 CACIB
FI*Mirexin Martin (DRX n 21 33) x FI*Avariel Minois (DRX a)
365 DRX VII / DRX b 33 FI SK LO 1925990 FI*Gustavian Arthur af Sjundeå Uros Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX1 BIV
Rococo Style Uogu Desertas (DRX b 33) x S*Xotic Islands Bouncing Betty (DRX b 33)
365 DRX VII / DRX b 33 FI SK LO 1925990 FI*Gustavian Arthur af Sjundeå Uros Määrittely Satu Hämäläinen DRX o 33
Rococo Style Uogu Desertas (DRX b 33) x S*Xotic Islands Bouncing Betty (DRX b 33)
366 DRX VII / DRX j 32 FI SK LO 1926276 FI*Fairy-Story's Tears of Joy Naaras Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX1
LV*Edemlen Sheikh Chic (DRX a 21 32) x FI*Fairy-Story's Xanadu (DRX g)
367 DRX VIII / DRX f 03 33 FI SK RX 1821762 FI*Sodetan Baunti Naaras Avoin Marcin Biernaczyk Abs
Arseni Sodetan (DRX d 03 24) x Ofelia Sodetan Nicol Ross (DRX n 33)
368 OLH c 25 FI SK LO 1510597 FI*BaliDancer's Gaius Uros Supreme Premior Marcin Biernaczyk KM NOM BIS
Pippastro Aaron Ramsey (OLH c 24) x FI*BaliDancer's Ellie (BAL c)
369 OLH ns 24 FI SK LO 1717498 FI*Frostnight's Shadegrown Uros Grand International Champion Pam DelaBar EX1 CACS
FI*Mummeli Sofinho Yaron (OLH ns 25) x FI*Noxx Dancing Queen (OSH c 24)
370 OLH h 03 24 FI SK LO 1613860 FI*Jalecat's TeitMeistäKauniin Naaras International Premior Pam DelaBar EX1 CAGPIB
FI*Jalecat's QuasiModo (OLH d 24) x FI*Jalecat's ZC EipäTiennytTyttö (OSH b 03)
371 OSH n FI SK LO 1510387 FI*Ori-Katin Modesty Blaise Naaras Grand International Champion Satu Hämäläinen EX1 CACS NOM
Pharoahsgems Sinuhe of Kelmikerhon (SIA n) x FI*Ori-Katin Pussy Katnip (OSH f)
372 OSH n FI SK RX 1821649 Caleb Eastern Grace Uros Champion Satu Hämäläinen Abs
Joka Felis-House (OSH a) x Kaisara Lunar Kedi (SIA h)
372 OSH n FI SK RX 1821649 Caleb Eastern Grace Uros Siitos
Joka Felis-House (OSH a) x Kaisara Lunar Kedi (SIA h)
373 OSH n FI SK LO 1925657 FI*Mummeli Sinizinha Charming Panthera Naaras Nuoret 7-10 kk Satu Hämäläinen EX1 NOM
FI*Frostnight's Charming Devil (OSH c) x FI*Mummeli Queeninha Sini (SIA f 21)
374 OSH n 24 FI SK LO 1507019 Oralee Hidalgo Uros Veteraani Yan Roca Folch 2
Oralee you touch my Heart, JW (OSH b 24) x Felitan Austine (OSH ns 24)
375 OSH a 24 FI SK LO 1820658 Egill of Monoceros Uros Supreme Champion Marcin Biernaczyk KM
Image Arkenstone *RU (OSH c) x Planeta Soliaris Della LT* Monoceros (OSH g 24)
376 OSH a 24 FI SK LO 1924044 FI*LoudMeow Stormwind Uros Champion Marcin Biernaczyk EX1 CACIB
Hermes v. Imporio A (OSH b 24) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
377 OSH b 24 FI SK LO 1821200 FI*Bitterblues Chili Cheyenne Uros Avoin Pam DelaBar EX1 CAC
Timotheus Del Iris (OSH n) x FI*Mummeli Queeninha Anthea (SIA j 21)
378 OSH c 24 FI SK LO 1614727 FI*LoudMeow Moonshine Uros Supreme Premior Sirpa Lindelöf KM
FI*Plan-A Jussi Murikka (SIA c) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
379 OSH d 24 FI SK LO 1821996 Helios v. Imporio A Uros Grand International Champion Sirpa Lindelöf EX1 CACS
Mario Barry (SIA c 21) x Evolet v. Imporio A (OSH f 03)
380 OSH f 24 FI SRK LO 1300744 (N)Manhunter's Check Me Out Naaras Supreme Champion Pam DelaBar KM
DK*Piltoft's Mr. Tambourine Man (OSH d 24) x Bestcats Incredible Illusion (OSH fs)
381 OSH h 22 FI SK LO 1923478 FI*Frostnight's Candy Clouds of Lullaby Naaras Avoin Pam DelaBar EX1 CAC
FI*Frostnight's Shadegrown (OLH ns 24) x FI*Choose Avec Moi & Bimba (OSH f)
382 OSH ns 24 FI SK LO 1925699 FI*PikkuNaun Auringon Kehrä Uros Nuoret 7-10 kk Satu Hämäläinen EX1
FI*Chellamanis Illusion (OSH d 24) x FI*Jalecat's GD GoodRiddance (OLH ns)
383 OSH ns 24 FI SK LO 1717882 FI*Millamarin Koodinimi Hidas Uros Grand International Premior Satu Hämäläinen EX1 CAPS
FI*Choose DareDeVill (OSH d 24) x FI*Martinic Village Girl (OSH bs 25)
384 OSH bs 25 FI SK LO 1508436 FI*Martinic Village Girl Naaras International Champion Satu Hämäläinen Abs
FI*Nazarlik XTC (OSH bs 25) x Akita Ha Kuna*PL (OSH b 24)
385 OSH n 03 FI SK LO 1923958 Apocalyptica Zorro Uros Grand International Champion Marcin Biernaczyk EX1 CACS NOM
Siamesis Jackpot (OSH n 03) x Rihanna Amulet Del Iris (OSH n)
386 OSH b 03 FI SK LO 1926425 FI*Vintterin Boris Jr. Boriksenpoika Uros Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX1
Ardales Elois Agraciado (OSH b 03) x FI*Vintterin Jaana Miinantytär (SIA b)
387 RUS FI SK LO 1924580 Katzenhof Urho Uros Champion Sirpa Lindelöf EX1 CACIB
Vayun Ufne Koty*PL (RUS ) x Katzenhof Lily ofthe Valley (RUS )
388 RUS FI SK LO 1923930 FI*IvanaKallio's Hula-Hula Naaras Avoin Sirpa Lindelöf EX1 CAC
Amadeus vom Wolfsee (RUS ) x FI*IvanaKallio's Dirlandaa (RUS )
389 RUS FI SK LO 1923623 FI*IvanaKallio's Gothamin Mahti Miäs Uros Avoin Sirpa Lindelöf Abs
S*Kyanos Gautr Gusten Grim (RUS ) x Sweetmans Blue Ariadne (RUS )
390 RUS FI SK LO 1924923 FI*Harmuan Villi Vadelma Naaras Nuoret 7-10 kk Sirpa Lindelöf EX1
Yuki Gilraen * PL (RUS ) x FI*Harmuan Aloisia Allegra (RUS )
391 RUS FI SK LO 1925620 FI*Harmuan Sigrid Sötnosen Naaras Pennut 4-7 kk Sirpa Lindelöf EX1 BIV NOM
Yuki Gilraen * PL (RUS ) x S*Sirius Moonlight and Roses (RUS )
392 RUS FI SK LO 1822058 FI*Zarin Armand de Brignac Uros International Premior Sirpa Lindelöf EX1 CAGPIB NOM
FI*Zarin Dewey (RUS ) x FI*Zarin Forget-me-not (RUS )
393 RUS FI SK LO 1718089 FI*Janatuisen Sandrino Il Vivace Uros Premior Sirpa Lindelöf Abs
Kind of Blue Buongiorno Amore (RUS ) x Habeebas Gracious Georgina (RUS )
395 SIA w 67 FI SK LO 1926422 FI*Vintterin Irmeli Vapuntytär Naaras Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX1 NOM BIS
Caleb Eastern Grace (OSH n) x FI*Vintterin Vappu Loviisantytär (OSH w)
396 SIA n FI SK LO 1822491 FI*Deraza Royal Rock-A-Berry Uros International Champion Marcin Biernaczyk EX1 CAGCIB
Melkatz Raspberry Beret (SIA d) x FI*Deraza Esperta (SIA g)
397 SIA n FI SK LO 1925804 FI*Kelmikerhon Seela S. Naaras Nuoret 7-10 kk Marcin Biernaczyk EX1 NOM
Laziza Mafdet-Murano (SIA n) x DK*LihmeRex Kenaia (SIA n)
398 SIA c FI SK LO 1926409 FI*Mummeli Violetinha Anemone Naaras Pennut 4-7 kk Sirpa Lindelöf EX1
FI*Mummeli Queeninho Emilio (BAL c) x FI*Mummeli Veerazinha Violet (SIA c)
399 SIA n 21 FI SK LO 1926418 FI*Vintterin Simo Vapunpoika Uros Pennut 4-7 kk Pam DelaBar EX1 NOM
Caleb Eastern Grace (OSH n) x FI*Vintterin Vappu Loviisantytär (OSH w)
400 SIA n 21 FI SRK RX 41312 FI*Miado Beldis House Of Bëor Naaras Supreme Premior Pam DelaBar KM
Loek-Maew Cote d'Or Classic (OSH b 22) x EE*Il Tesoro Mio Coco (SIA n 03 21)
400 SIA n 21 FI SRK RX 41312 FI*Miado Beldis House Of Bëor Naaras Veteraani Yan Roca Folch 3
Loek-Maew Cote d'Or Classic (OSH b 22) x EE*Il Tesoro Mio Coco (SIA n 03 21)
401 SIA c 21 FI SK LO 1719031 Grazia v. Imporio A Naaras Grand International Champion Marcin Biernaczyk EX1 CACS
Mario Barry (SIA c 21) x Monolie v. Imporio A (SIA g)
402 SIA n 03 FI SK LO 1819166 FI*Ori-Katin Big John Duncan Uros Grand International Champion Sirpa Lindelöf EX1 CACS
FI*Tabbytassun Aarre (SIA d 03 21) x DK*Skuld Myser (SIA f)
403 SOM n FI SK LO 1612016 FI*Foxkiss Egretta garzetta Naaras Grand International Champion Sirpa Lindelöf EX2
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Foxkiss Bombycilla garrulus (SOM p)
404 SOM n FI SK LO 1614779 FI*Vulpes Aletheia Naaras Grand International Champion Sirpa Lindelöf EX1 CACS BIV