SUROK 165. international catshow 25.1.2020
Järjestävä yhdistys Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 25.1.2020 Loppuu 25.1.2020
Ilmoittautuminen alkaa 1.10.2019 Ilmoittautuminen loppuu 17.12.2019
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:15 Eläinlääkärintarkastus loppuu 8:45
Arvostelut alkavat 9:15 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 15.1.2020
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 550   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BUR BreedBIS kissoja vähintään 50
Tilinumero
Sähköposti show@surok.fi
Paikka Hämeenlinna
Toimihenkilöt
Lisätietoja

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 126
2 164
3 175
4 146
Kotikissat 9
Yhteensä 620

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI SK LO 1719021 FI*Cherish's Rocket Uros Grand International Premior Malin Sundqvist EX1 CAPS
FI*Mimosan Le Boy (PER d) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
2 EXO a FI SK LO 1926110 FI*AzuLejo's Coco Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1 NOM
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x Ayser's Iris of Azulejo (PER n)
3 EXO f FI SK LO 1719018 FI*Cherish's Raspberry Naaras International Champion Aliosha Romero EX1 CAGCIB
FI*Mimosan Le Boy (PER d) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
4 EXO g FI SK LO 1925891 FI*AzuLejo's Symphony of Fairytale Naaras Pennut 4-7 kk Malin Sundqvist EX1 NOM
IT*Serafino del Falco d'Oro (EXO n) x FI*AzuLejo's Fairytale (PER e)
5 EXO n 22 FI SK LO 1821636 Ayser's ZZ Top Uros Grand International Champion Vladimir Isakov EX1 CACS
Shuturi's Black Label 4 Ayser (EXO n) x FI*Aamukasteen Generation-X (EXO n 22)
6 EXO n 22 FI SK LO 1926733 FI*Ayser's Northern Light Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
Shuturi's Black Label 4 Ayser (EXO n) x Ayser's Iwanka (EXO n 24)
7 EXO n 22 FI SK LO 1718365 Ayser's Wild Tabby Uros Grand International Premior Vladimir Isakov EX1 CAPS
Ayser's Born To Be Wild (EXO d 22) x Ayser Cassiopeia (EXO n 22)
8 EXO n 24 FI SK LO 1925403 FI*Dirlandan Xena Naaras Nuoret 7-10 kk Aliosha Romero EX1
FI*Jarbabin Yonne Byron (EXO n 24) x FI*Dirlandan Twilight (PER a 24)
9 EXO a 24 FI SK LO 1820740 FI*AzuLejo's Indigo HeartSpedition Uros Avoin Aliosha Romero EX1 CAC
FI*Mau-Miun Iceman 4 Azulejo (EXO e 24) x FI*AzuLejo's Swanheart (EXO n 22)
10 EXO g 22 FI SK LO 1822428 Ayser's Midnight Kiss Naaras International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB
Ayser's Cupido (EXO n 22) x Ayser's Ultra Bra (EXO f)
11 EXO n 03 22 FI SK LO 1924002 FI*Kermaviiksen Katariina Naaras Avoin Aliosha Romero Abs
My-Champagne Checkmate (EXO n 24) x FI*Kermaviiksen Hestia (PER a 02)
12 EXO n 03 24 FI SK LO 1924705 FI*Jewelstory Diamond Naaras Avoin Malin Sundqvist EX1 CAC
My-Champagne Checkmate (EXO n 24) x FI*Jewelstory Heartbreaker (PER g 03)
13 EXO e 03 24 FI SK LO 1923799 PL*Jantar Oberon Uros Avoin Malin Sundqvist EX1 CAC
San-Fe Hamilton of d'Eden Lover (EXO e 03 22) x PL*Jantar No Name Vel Nonka (PER f 01 21)
14 EXO f 03 22 FI SRK LO 1300796 FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo Naaras Grand International Premior Vladimir Isakov EX1 CAPS
S*IxiDixi's Four Tops (EXO d 22) x FIN*Nipsu-Nappulan High Tech (PER a 01)
15 PER w 62 FI SRK LO 91076 Sumava's Nikhar Naaras Grand International Champion Aliosha Romero EX1 CACS
Nuit-Magique Ebony of Sumava (PER n) x Sumava's Nebulosa (PER w)
15 PER w 62 FI SRK LO 91076 Sumava's Nikhar Naaras Veteraani Pam DelaBar 4
Nuit-Magique Ebony of Sumava (PER n) x Sumava's Nebulosa (PER w)
16 PER n FI SK LO 1822426 Ayser's Last Word Naaras International Champion Malin Sundqvist EX1 CAGCIB NOM
Shuturi's Black Label 4 Ayser (EXO n) x FI*AzuLejo's Deep Silent Complete (EXO n)
17 PER d FI SK LO 1820532 FI*Mimosan Viper Uros Grand International Champion Vladimir Isakov EX1 CACS NOM BIS
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
18 PER d FI SK LO 1717992 FI*Kultaviiksen Ramona Naaras Champion Vladimir Isakov EX1 CACIB
One Way Ticket von La'Noitan (PER d) x FIN*Kultaviiksen Annabella (PER f 22)
19 PER d FI SRK LO 86964 FI*Sabrimin Prince Uros Kastraatti Vladimir Isakov EX1 CAP NOM BIS
DK*Star Wars Mace Windu of Mandrake (PER n) x FIN*Sabrimin Mamma Mia! (PER d)
19 PER d FI SRK LO 86964 FI*Sabrimin Prince Uros Veteraani Pam DelaBar 1 NOM BIS
DK*Star Wars Mace Windu of Mandrake (PER n) x FIN*Sabrimin Mamma Mia! (PER d)
20 PER f FI SK LO 1820145 FI*Timanfaya Endless Love Naaras Champion Vladimir Isakov Abs
FI*Timanfaya Heartbeat (PER a) x FI*Timanfaya Filled With Love (PER fs)
21 PER f FI SK LO 1925268 FI*Timanfaya Just Another Dream Naaras Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1
FI*Timanfaya Heartbeat (PER a) x FI*Timanfaya Filled With Love (PER fs)
22 PER ns FI SK LO 1926102 FI*Kultaviiksen Smokey Wilson Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
FI*Kultaviiksen Don Juan (PER n) x Kuutsas Summer Storm (PER fs)
23 PER fs FI SRK LO 91041 Kuutsas Summer Storm Naaras International Champion Vladimir Isakov Abs
Bjonnasen Kaz A Nova of Kuutsas (PER ds) x FIN*Kuutsa's She's Dynamite (PER ns 22)
23 PER fs FI SRK LO 91041 Kuutsas Summer Storm Naaras Veteraani Pam DelaBar Abs
Bjonnasen Kaz A Nova of Kuutsas (PER ds) x FIN*Kuutsa's She's Dynamite (PER ns 22)
24 PER n 22 FI SK LO 1926734 FI*Ayser's Arctic Beauty Naaras Pennut 4-7 kk Aliosha Romero EX1
Shuturi's Black Label 4 Ayser (EXO n) x Ayser's Iwanka (EXO n 24)
25 PER n 24 FI SK LO 1926732 FI*Ayser's Nightless Night Uros Pennut 4-7 kk Malin Sundqvist EX1
Shuturi's Black Label 4 Ayser (EXO n) x Ayser's Iwanka (EXO n 24)
26 PER n 24 FI SK LO 1926735 FI*Ayser's North Star Naaras Pennut 4-7 kk Malin Sundqvist EX1
Shuturi's Black Label 4 Ayser (EXO n) x Ayser's Iwanka (EXO n 24)
27 PER d 22 FI SK LO 1925996 FI*Sabrimin Helios Uros Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1
FI*Sabrimin Will Ha Dig (EXO n 24) x FI*Sabrimin Here Comes The Sun (PER f 22)
28 PER f 24 FI SK LO 1614655 FI*Timanfaya She Will Be Loved Naaras Grand International Premior Aliosha Romero EX1 No Cert
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
29 PER ds 11 FI SK LO 1611254 FI*Kultaviiksen Poseidon Uros International Champion Malin Sundqvist EX1 CAGCIB NOM
FI*Kultaviiksen Don Juan (PER n) x Kuutsas Summer Storm (PER fs)
30 PER n 01 62 FI SRK LO 1300803 FI*Dirlandan JinJang Uros Kastraatti Malin Sundqvist EX1 CAP NOM
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
31 PER es 02 62 EE*Elisabeth Heinroos Gerbera Naaras Grand International Champion Malin Sundqvist EX1 CACS
Ma Griff Irresistible of Heinroos (PER e 01 62) x EE*Amazing Dream Midnight Rose (PER f 02)
32 PER f 03 22 FI SK LO 1924707 FI*Jewelstory Temptation Naaras Avoin Malin Sundqvist EX1 CAC
My-Champagne Checkmate (EXO n 24) x FI*Jewelstory Heartbreaker (PER g 03)
33 PER ds 03 22 FI SK LO 1614285 FI*Epiones Almost Famous Uros Kastraatti Malin Sundqvist EX1 CAP
D'Arnaud Chasing Stars (PER ns 01 21) x FI*Vanilla-Star Banana Split (PER e 03 24)
34 PER fs 03 23 FI SRK RX 91008 D'Arnaud Esmeralda Naaras Supreme Premior Aliosha Romero KM NOM
D'Arnaud Bogosse-B (EXO ns 03) x De Silsanos Summer Sunshine (PER f 23)
34 PER fs 03 23 FI SRK RX 91008 D'Arnaud Esmeralda Naaras Veteraani Pam DelaBar 2
D'Arnaud Bogosse-B (EXO ns 03) x De Silsanos Summer Sunshine (PER f 23)
35 PER n 33 FI SK LO 1613933 Sinihuiskan Fenix Uros Grand International Champion Malin Sundqvist EX1 CACS
Sinihuiskan XabiAlonso (PER a 21 33) x Sinihuiskan Delilah (PER n 33)
36 PER e 33 FI SK LO 1926504 Sinihuiskan HokkusPokkus Uros Pennut 4-7 kk Malin Sundqvist EX1
Sinihuiskan Fenix (PER n 33) x Endless Tale Be a Dream (PER e 33)
37 PER f 33 FI SK LO 1508889 Sinihuiskan Elisha Naaras Grand International Premior Malin Sundqvist EX1 CAPS NOM
Sinihuiskan Peppino (PER n 33) x Sinihuiskan Aryanna (PER d 21 33)
38 RAG n FI SK LO 1718032 FI*Uniklubin Lara Croft Naaras Avoin Malin Sundqvist EX1 CAC
FI*Gneides ChristopherColumbus (RAG b 04) x FI*Uniklubin Royal Leonore Lilian (RAG a 04)
39 RAG n FI SK LO 1925397 FI*Birrimirrin Soft Socks Uros Nuoret 7-10 kk Malin Sundqvist EX1 BIV
George Azure Eyes*PL (RAG n 04) x FI*Stardoll's Rapunzel (RAG n 04)
40 RAG n FI SK LO 1926257 FI*Purppuralinnan Prinssi Hermes Uros Pennut 4-7 kk Malin Sundqvist EX1
Nagawika de l'Ulyssiade (RAG n 04) x FI*Ragtail Pandora (RAG n)
41 RAG n FI SK LO 1820852 FI*Jylhärinteen Chili Naaras International Premior Malin Sundqvist EX1 CAGPIB
FI*Dollyblues Fill Your Heart (RAG n) x FI*Jylhärinteen Havu (RAG a 21)
42 RAG n FI SK LO 1821215 FI*Maplehill's Marshmallow Naaras Premior Malin Sundqvist EX1 CAPIB
FI*Maplehill's Stardust For Dreams (RAG n) x FI*Maplehill's Ravenheart (RAG n)
43 RAG n FI SK LO 1820853 FI*Jylhärinteen Neilikka Naaras Kastraatti Malin Sundqvist Abs
FI*Dollyblues Fill Your Heart (RAG n) x FI*Jylhärinteen Havu (RAG a 21)
44 RAG a FI SK LO 1715832 FI*Purppuralinnan Prinsessa Safiira Naaras Grand International Champion Vladimir Isakov EX1 CACS NOM
S*Norrtassen's Oliver Twist (RAG n 04) x FI*Peukaloisen Dancing Queen (RAG n)
45 RAG a FI SK LO 1715869 FI*Colorstar's Merlin Hennessy Uros International Premior Vladimir Isakov EX1 CAGPIB
FI*Dollgarden's Festuca Glauca (RAG a) x FI*Colorstar's Merry Hope (RAG a 04)
46 RAG d FI SK LO 1717591 FI*Pehmis Punainen Pikkutiikeri Uros International Champion Aliosha Romero EX1 CAGCIB
FI*Utuinen Legend Of Apollo (RAG n) x FI*Pehmis Kullanmuru (RAG f 21)
47 RAG d FI SK LO 1926320 FI*Pehmis Vaahteramäen Rasavilli Uros Pennut 4-7 kk Aliosha Romero EX1
George Azure Eyes*PL (RAG n 04) x FI*Pehmis Tähtisilmä (RAG g 04 21)
48 RAG n 21 FI SK LO 1923868 FI*Jylhärinteen Toivo Uros Kastraatti Malin Sundqvist Abs
FI*Dollyblues Joyful, Joyful (RAG n 04) x FI*Jylhärinteen Havu (RAG a 21)
49 RAG d 21 FI SK RX 1926059 FI*Darkie's Nijibara no tsubomi Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
Mokotuvan Nutukka Utuinen (RAG c) x FI*Darkie's Daikokuten (RAG f 04 21)
50 RAG n 03 FI SK LO 1822270 FI*DollyCats The Pride Uros International Champion Aliosha Romero EX1 CAGCIB BIV NOM
FI*BlackRain's Kid Made By Prince (RAG n 04) x FI*DollyCats Sweetest Lie (RAG g 03)
51 RAG n 03 FI SK LO 1924545 FI*Maplehill's Crazy Dance Naaras Avoin Aliosha Romero EX1 CAC
FI*Maplehill's Winter Spirit (RAG n 03) x FI*Maplehill's Diamonds In The Sky (RAG a 03)
52 RAG n 03 FI SK LO 1926044 FI*Cat's-JM Snow-King Uros Pennut 4-7 kk Aliosha Romero Abs
FI*Cat's-JM Snow-Kiss (RAG a 03) x FI*Cat's-JM One-Angel (RAG n 03)
53 RAG n 03 FI SK LO 1926132 FI*Valkokullan Tornero Uros Pennut 4-7 kk Aliosha Romero EX1 NOM BIS
Starring Hero (RAG n 03) x Ariokkierags Nacoya (RAG a 03)
54 RAG n 03 FI SK LO 1507996 FI*Barfait's Unknown Star Uros International Premior Aliosha Romero EX2
FI*Celestial's Usain Bolt (RAG n 03) x FI*Celestial's Bitter Sweet (RAG a 03)
55 RAG n 03 FI SK LO 1718120 FI*Stardoll's Dark Matter Uros International Premior Aliosha Romero EX1 CAGPIB BIV
FI*Stardoll's Blue Galaxy (RAG a 04) x SE*CherryPop's Mew (RAG n 04)
56 RAG n 03 FI SRK LO 86705 FI*Riverknee Ocean Beach Naaras Premior Aliosha Romero EX1 CAPIB
FIN*Shyshaman's Moon Boots (RAG a 04) x Paramountcy Dolls Nyanna (RAG n 03)
56 RAG n 03 FI SRK LO 86705 FI*Riverknee Ocean Beach Naaras Veteraani Pam DelaBar 3
FIN*Shyshaman's Moon Boots (RAG a 04) x Paramountcy Dolls Nyanna (RAG n 03)
57 RAG n 04 FI SK LO 1508825 FI*Stardoll's Rapunzel Naaras Supreme Champion Malin Sundqvist KM
FI*Stardoll's Yoda (RAG n 04) x M'Memories Ragdoll's Havana (RAG n 03)
58 RAG n 04 FI SK LO 1820516 George Azure Eyes*PL Uros Grand International Champion Malin Sundqvist EX1 No Cert
RU*Eria Proa Oscar (RAG n 03) x Bakalia Przytulanka*PL (RAG n 04)
58 RAG n 04 FI SK LO 1820516 George Azure Eyes*PL Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
RU*Eria Proa Oscar (RAG n 03) x Bakalia Przytulanka*PL (RAG n 04)
59 RAG n 04 FI SK LO 1924249 FI*Maplehill's Madame Myself Naaras Avoin Malin Sundqvist EX1 CAC
FI*Maplehill's Stardust For Dreams (RAG n) x FI*Maplehill's Princess of Avalon (RAG a 03)
60 RAG n 04 FI SK LO 1926319 FI*Pehmis Syysunelma Naaras Pennut 4-7 kk Malin Sundqvist EX2
George Azure Eyes*PL (RAG n 04) x FI*Pehmis Tähtisilmä (RAG g 04 21)
61 RAG n 04 FI SK LO 1926321 FI*Pehmis Yönsilmä Naaras Pennut 4-7 kk Malin Sundqvist EX1 BIV
George Azure Eyes*PL (RAG n 04) x FI*Pehmis Tähtisilmä (RAG g 04 21)
62 RAG n 04 FI SK LO 1614872 FI*AijaiCats Promising Pele Uros International Premior Malin Sundqvist EX1 CAGPIB
FI*Cat's-JM E-La (RAG n 04) x FI*AijaiCats Harmonious Hazel (RAG a 04)
63 RAG n 04 FI SK LO 1509290 FI*Valkokullan Voima Uros International Premior Malin Sundqvist Abs
FI*Tuulikellon Prime Time (RAG n 03) x Ariokkierags Nacoya (RAG a 03)
64 RAG a 03 FI SK LO 1822637 FI*Valkokullan Pennilotta Naaras Avoin Aliosha Romero EX1 CAC
Eros Kocie Salony*PL (RAG n 04) x FI*Valkokullan Julia (RAG a 04)
65 RAG a 03 FI SK LO 1926014 FI*Maplehill's Bella Amore Naaras Pennut 4-7 kk Aliosha Romero EX2
FI*Maplehill's Winter Spirit (RAG n 03) x FI*Maplehill's Princess of Avalon (RAG a 03)
66 RAG a 03 FI SK LO 1926469 FI*Stardoll's Raindrop Naaras Pennut 4-7 kk Aliosha Romero EX1 BIV
FI*Stardoll's Blue Galaxy (RAG a 04) x FI*Stardoll's Vaniljhjärta (RAG a 03)
67 RAG a 03 FI SK LO 1926134 FI*Valkokullan Euphoria Naaras Pennut 4-7 kk Aliosha Romero EX3
Starring Hero (RAG n 03) x Ariokkierags Nacoya (RAG a 03)
68 RAG a 03 FI SK LO 1405590 FI*Dollyblues You Are The Sunshine Naaras International Premior Aliosha Romero EX1 CAGPIB
Of Moonlight Dolls Dutch Dreamer (RAG a 03) x FI*Dollyblues GoodGollyMsMolly (RAG a 03)
69 RAG a 04 FI SK LO 1510160 FI*Stardoll's Blue Galaxy Uros Supreme Champion Aliosha Romero KM BIV
FI*Stardoll's Santo Domingo (RAG n 03) x FI*Stardoll's Blue Velvet (RAG a)
70 RAG a 04 FI SK LO 1716065 FI*Valkokullan Super Uros International Champion Aliosha Romero Abs
FI*Valkokullan Sisu (RAG n 03) x FI*Valkokullan Helinä (RAG a 04)
71 RAG a 04 FI SK LO 1924564 FI*Ragtail Topaz of Thor Naaras Avoin Aliosha Romero EX1 No Cert
(N) Amasing Star's Thunder Thor of Milo (RAG a 04) x FI*Valkoapilan April Fool's Eevi (RAG a 04)
72 RAG a 04 FI SK RX 1926843 Dollicious All Dolled Up Naaras Nuoret 7-10 kk Aliosha Romero EX2
Lord Leonard Sandrag* PL (RAG n 03) x PL*Dianika Zania (RAG a 03)
73 RAG a 04 FI SK LO 1925356 FI*Maplehill's Crazy Love Naaras Nuoret 7-10 kk Aliosha Romero EX1
FI*Maplehill's Winter Spirit (RAG n 03) x FI*Maplehill's Ravenheart (RAG n)
74 RAG a 04 FI SK LO 1508163 FI*Riverknee Milord Waldemar Uros Supreme Premior Aliosha Romero KM
FI*Riverknee Wish of Peace (RAG a) x FI*Riverknee Little Star (RAG a 04)
75 RAG a 04 FI SK LO 1506849 FI*Colorstar's Merry Hope Naaras Grand International Premior Aliosha Romero EX1 CAPS
FI*Riverknee Wish of Peace (RAG a) x FI*Snowrag Pompom (RAG a 04)
76 RAG a 04 FI SK LO 1717727 FI*Valkokullan Daim Uros International Premior Aliosha Romero EX1 CAGPIB BIV
FI*Valkokullan Apollon (RAG a 04) x Ariokkierags Nacoya (RAG a 03)
77 RAG a 04 FI SRK LO 41858 FI*AijaiCats Noble Nico Uros Premior Aliosha Romero EX1 No Cert
S*Creamy Blueeye Simon Stardust (RAG a) x FIN*Bobkatin Amilla (RAG a 03)
78 RAG c 04 FI SRK LO 85118 FI*Riverknee Honey Bee Uros Veteraani Pam DelaBar 4
S*Kittah Mun-Ha Ouzo (RAG c 03) x Kiwimagic Dazzling White (RAG c)
79 RAG d 04 FI SK LO 1924890 FI*BlackRain's Quaint Kid Uros Nuoret 7-10 kk Malin Sundqvist EX1
Chester Bright Crystall, CZ (RAG n 04) x FI*BlackRain's Miss Perfect (RAG e 03 21)
80 RAG d 03 21 FI SK LO 1926318 FI*Pehmis Topakka Taneli Uros Pennut 4-7 kk Malin Sundqvist EX1
George Azure Eyes*PL (RAG n 04) x FI*Pehmis Tähtisilmä (RAG g 04 21)
81 RAG g 04 21 FI SK LO 1613704 FI*Pehmis Juhannusunelma Naaras Avoin Malin Sundqvist EX1 CAC
Kin edler von den Lichtalben (RAG e 21) x FI*Pehmis Reipas Ronja (RAG a 03 21)
82 SBI n FI SK LO 1822773 FI*Samsonez Andante Uros Champion Malin Sundqvist EX1 CACIB
FI*Jennydream's Zoloto (SBI d 21) x FI*JoJon Zhenzhu Pic (SBI a)
83 SBI n FI SK LO 1925510 FI*Aamentassu Nieida Naaras Nuoret 7-10 kk Malin Sundqvist EX1
FI*Iines-Hovi Aurelius (SBI a) x FI*Tähtiklaanin Be My Beauty (SBI b)
84 SBI n FI SK LO 1926847 EE*Mercurius Alsiade's Fleur Uros Pennut 4-7 kk Malin Sundqvist EX1 BIV
Bismark Alsiade's Fleur (SBI n) x EE*Jacintha Alsiade's Fleur (SBI b)
84 SBI n FI SK LO 1926847 EE*Mercurius Alsiade's Fleur Uros Määrittely Malin Sundqvist SBI n
Bismark Alsiade's Fleur (SBI n) x EE*Jacintha Alsiade's Fleur (SBI b)
85 SBI a FI SK LO 1926525 Kasimir v. Blütengarten A Uros Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1
GR*Art of Feline Unique (SBI n) x Holly v. Blütengarten A (SBI a)
86 SBI a FI SK LO 1506663 FI*Nalle-Puhin Brother Louie Uros Supreme Premior Vladimir Isakov KM
FI*Ames Clark Gable (SBI b) x FI*Nalle-Puhin PINK! (SBI a)
87 SBI b FI SK LO 1612199 FI*Chirybiry's My Darling Ipi Naaras Supreme Champion Aliosha Romero KM BIV NOM BIS
FI*Ziazan Interstellar (SBI a) x FI*Chirybiry's U-la-laa (SBI b)
88 SBI b FI SK LO 1822969 FI*JoJon Duixiang Mei Uros Avoin Aliosha Romero EX1 CAC
FI*JoJon Kuajiang Hua (SBI b 21) x FI*JoJon Wan Meihua (SBI f 21)
89 SBI b FI SK LO 1926278 S*Kilenskogens Önni Naaras Nuoret 7-10 kk Aliosha Romero EX1 NOM BIS
SE*Norlids Brighton (SBI b 21) x S*Kilenskogens Rosie (SBI b)
90 SBI c FI SK LO 1925630 FI*Nalle-Puhin Skyfall Uros Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1 NOM
FI*Kujakeikarin Öifrid (SBI c) x FI*Nalle-Puhin I Will Survive (SBI c 21)
91 SBI d FI SRK LO 86972 FI*Vintti-Katin Birlikka Naaras Supreme Premior Vladimir Isakov KM
S*PreciousBlue's Leonardo DiCaprio (SBI d 21) x FIN*Harebell Yrina Queen (SBI g)
92 SBI f FI SK LO 1924059 FI*Harebell Taikatalvi Naaras Avoin Aliosha Romero EX1 CAC
FI*Harebell Isfahan Wonder (SBI d) x FI*Canth's Susu (SBI a 21)
93 SBI f FI SRK LO 86637 FI*Chirybiry's Forget-me-not Naaras International Premior Aliosha Romero EX1 CAGPIB
S*PreciousBlue's Leonardo DiCaprio (SBI d 21) x N*So Cute Charmelia (SBI n)
93 SBI f FI SRK LO 86637 FI*Chirybiry's Forget-me-not Naaras Veteraani Pam DelaBar 1
S*PreciousBlue's Leonardo DiCaprio (SBI d 21) x N*So Cute Charmelia (SBI n)
94 SBI h FI SK LO 1717477 FI*Canth's Precious Darling Naaras Supreme Premior Aliosha Romero KM
FI*Harebell Isfahan Wonder (SBI d) x FI*Chirybiry's My Darling Ipi (SBI b)
95 SBI n 21 FI SK LO 1821011 FI*Mimitan Levi Uros International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB BIV
RU*Tarnis Urgant (SBI a 21) x FI*Mimitan Odette (SBI b)
96 SBI n 21 FI SK LO 1613608 FI*Zildan Juhannuslempi Naaras Champion Vladimir Isakov EX1 CACIB
FI*JoJon Oro de Ley (SBI n 21) x FI*Felinessi Colette (SBI a)
97 SBI n 21 FI SK LO 1925029 FI*Lofanna Lufsen Uros Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1
EE*Ikaria Alsiade's Fleur (SBI b 21) x FI*Lofanna Francesca (SBI a)
98 SBI n 21 FI SK LO 1926306 FI*Touchant Illuminé Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
EE*Ikaria Alsiade's Fleur (SBI b 21) x FI*Touchant Divin Beauté (SBI f 21)
99 SBI n 21 FI SRK LO 1300750 FI*Canth's Xenia Naaras Grand International Premior Vladimir Isakov EX1 CAPS
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
100 SBI n 21 FIN SRK LO 80416 FIN*Tärn Trulle Uros Kastraatti Vladimir Isakov EX1 CAP
FIN*Tärn Lattjo Laban (SBI n 21) x FIN*Kipparin Corazon (SBI a)
100 SBI n 21 FIN SRK LO 80416 FIN*Tärn Trulle Uros Veteraani Pam DelaBar 3
FIN*Tärn Lattjo Laban (SBI n 21) x FIN*Kipparin Corazon (SBI a)
101 SBI a 21 FI SK LO 1822046 FI*JoJon Chengwei Pic Naaras Avoin Aliosha Romero EX1 CAC
Las Perlas-sin Bleu Fantasme (SBI a) x Picolina v. Fuchswinkel (SBI a 21)
102 SBI b 21 FI SRK LO 1302055 Shapur Angel Naaras Supreme Premior Vladimir Isakov KM NOM BIS
(N) Sobell Funny Honey (SBI b) x Shapur Greatest Love of all (SBI b 21)
103 SBI c 21 FI SK LO 1716451 FI*Nalle-Puhin I Will Survive Naaras Grand International Champion Malin Sundqvist EX1 CACS
Demian Günther (SBI a 21) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
103 SBI c 21 FI SK LO 1716451 FI*Nalle-Puhin I Will Survive Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Demian Günther (SBI a 21) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
104 SBI c 21 FI SK LO 1925632 FI*Nalle-Puhin Rolling In The Deep Naaras Nuoret 7-10 kk Malin Sundqvist EX2
FI*Kujakeikarin Öifrid (SBI c) x FI*Nalle-Puhin I Will Survive (SBI c 21)
105 SBI c 21 FI SK LO 1925631 FI*Nalle-Puhin Set Fire To The Rain Naaras Nuoret 7-10 kk Malin Sundqvist EX1 BIV NOM
FI*Kujakeikarin Öifrid (SBI c) x FI*Nalle-Puhin I Will Survive (SBI c 21)
106 SBI d 21 FI SK LO 1926577 FI*ElfQuest Usman Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
S*Chimär's Lorentzo (SBI c) x FI*ElfQuest Selene (SBI f 21)
107 SBI e 21 FI SK RX 1822423 Deben Laty Mery, CZ Uros International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB
Hero vom Blauen Achat (SBI a) x Uer-Nara Laty Mery, CZ (SBI g 21)
108 SBI e 21 FI SK LO 1611854 FI*Annmark Ellen Naaras Kastraatti Vladimir Isakov Abs
FI*Tamus Hummer (SBI e) x Demian Victoria (SBI f 21)
109 SBI f 21 FIN SRK LO 80593 FIN*JoJon Fangshou Naaras Grand International Premior Malin Sundqvist EX1 CAPS
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x Kyana v.d. Niederheide (SBI h)
109 SBI f 21 FIN SRK LO 80593 FIN*JoJon Fangshou Naaras Veteraani Pam DelaBar Arvosteltu
FIN*JoJon El Rayo Rumba (SBI n 21) x Kyana v.d. Niederheide (SBI h)
110 SBI f 21 FI SK LO 1613247 FI*ElfQuest Quanna Naaras International Premior Malin Sundqvist EX1 No Cert
FI*ElfQuest Oliver (SBI d 21) x FI*Ziazan Inessa (SBI c 21)
111 SBI h 21 FI SK LO 1926580 FI*ElfQuest Ullrika Naaras Määrittely Malin Sundqvist SBI j 21
S*Chimär's Lorentzo (SBI c) x FI*ElfQuest Selene (SBI f 21)
111 SBI j 21 FI SK LO 1926580 FI*ElfQuest Ullrika Naaras Pennut 4-7 kk Aliosha Romero EX1
S*Chimär's Lorentzo (SBI c) x FI*ElfQuest Selene (SBI f 21)
112 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN SRK LO 76419 FIN*Verdian Cihangir Uros Supreme Premior Aliosha Romero KM NOM
FIN*Semiramisin Zekai (TUV n) x Ceylan-Van vom Glasbach (TUV f)
112 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN SRK LO 76419 FIN*Verdian Cihangir Uros Veteraani Pam DelaBar 2
FIN*Semiramisin Zekai (TUV n) x Ceylan-Van vom Glasbach (TUV f)
113 LPL V / LPL d 22 FI SK RX 1923404 S*Ägirs Hus BC Ppreben Uros International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAGPIB
SE*Believe inMagic Caramel (LPL es 23) x S*Ägirs Hus BC Agnes (LPL f)
114 MCO I / MCO n FI SK LO 1923612 FI*Hemingway's Fox Mulder Uros Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
LV*BBMC Gabriel My Angel (MCO d 22) x Omkara Yahatzee (MCO f)
115 MCO II / MCO n 09 Aluf LeonilaCoon*RU Uros Grand International Champion Pam DelaBar EX1 CACS
Ursus LeonilaCoon*RU (MCO d 09) x Heulwen Kian Cats*RU (MCO n 03)
116 MCO II / MCO n 09 FI SK LO 1926759 Nightmare PL*Tanuki Uros Pennut 4-7 kk Pam DelaBar EX1
PL*Tanuki Indigo (MCO d 03 22) x PL*Tanuki Frima (MCO f 03 22)
117 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO 42676 FI*HoneyCoon's Stormy End Uros Supreme Premior Pam DelaBar KM NOM
Iggy Pop z Matrixu, CZ (MCO a) x FIN*HoneyCoon's Sweet Romance (MCO as 09 22)
118 MCO II / MCO a 03 FI SK LO 1718259 FI*Chamberlain Keep On Rocking Uros Kastraatti Pam DelaBar EX1 CAP
RoyalCats Resort Veni Vidi Vici (MCO d 03) x FI*Chamberlain Captain Amelia (MCO g 09)
119 MCO III / MCO n 24 NW,IC,BBMC Kirikou Mon Amour,JW Uros International Champion Olga Komissarova EX1 CAGCIB BIV
120 MCO III / MCO n 22 Oliver Golden Mile Uros Champion Olga Komissarova EX1 CACIB
PL*Amibial Tadd (MCO n 22) x Captain Coon*s Tatyana (MCO f 09 22)
121 MCO III / MCO a 22 FI SK LO 1925666 FI*Rotcat Wiweca Naaras Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova MCO as 22 gr VII
FI*Rotcat Nùria (MCO ns 09 22) x FI*Rotcat Hangover (MCO as 09 22)
122 MCO III / MCO n 22 FI SK RX 1925810 FI*Pinewoods Early in the Morning Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova Abs
ES*Gattacamoon Challenger (MCO n 22) x FI*Pinewoods Dizzy Miss Lizzy (MCO fs)
123 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1718403 FI*Escape's Little Sky Uros Supreme Premior Olga Komissarova KM BIV NOM
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
124 MCO III / MCO a 22 LV*Family Value Dr. House Uros Supreme Premior Olga Komissarova KM
LT*Lordcoon Benito Blink (MCO n 22) x Rachell Dwa Formaty*PL (MCO n 22)
125 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO 82898 FIN*Chamberlain Dark Diamond Naaras Supreme Premior Olga Komissarova KM
FIN*Chamberlain Is There Truth (MCO n 22) x Lachtetals T-Blue Diamond (MCO a)
125 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO 82898 FIN*Chamberlain Dark Diamond Naaras Veteraani Caroline Stoa 4
FIN*Chamberlain Is There Truth (MCO n 22) x Lachtetals T-Blue Diamond (MCO a)
126 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1718404 FI*Escape's Little Cedric Uros Supreme Champion Marjatta Koskenkangas KM BIV
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
127 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK RX 1819544 FI*Hemingway's Chief Crazy Bull Uros Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS
Allegiancelove Harley (MCO n 09 22) x FI*Hemingway's Chipara Sun (MCO f 22)
128 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK RX 1924068 FI*Chamberlain Rare Diamond Naaras Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
Aslan of Viteliya*FI (MCO n) x FI*Chamberlain Forever Diamond (MCO n 22)
129 MCO IV / MCO n 02 21 62 FI SK LO 1925344 FI*FunkyTails Alias Jim Carrey Uros Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas Abs
DK Red Line's Zorba (MCO n 09 22) x FI*Stout-hearted Zehra (MCO f 03 25)
130 MCO IV / MCO n 03 22 FI SK LO 1924615 FI*LovelyLife Hello World I'm Harald Uros Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas Abs
DK Sivkjær's Claba Viking (MCO d 02 21) x IT*Clabacoon's Cimone Dolce Vita (MCO fs 09)
131 MCO IV / MCO a 09 22 FI SK LO 1926540 FI*Moggi Ole Karkki Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
RU*Unicum Lucifer (MCO d 09 22) x Lamú SilLynx (MCO n 09)
132 MCO IV / MCO n 03 22 FIN SRK LO 81902 FIN*HoneyCoon's Under The Rose Naaras International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAGPIB BIV
Battle Creek's X'Uta Pendragon (MCO n 09 22) x FIN*Starmaker's Secret Garden (MCO fs 09 22)
132 MCO IV / MCO n 03 22 FIN SRK LO 81902 FIN*HoneyCoon's Under The Rose Naaras Veteraani Caroline Stoa 3
Battle Creek's X'Uta Pendragon (MCO n 09 22) x FIN*Starmaker's Secret Garden (MCO fs 09 22)
133 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1718935 Karamel Estate Pearls*RU Naaras Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPIB
Fireworks Estate Pearls*RU (MCO ns 22) x Quirina Estate Pearls*RU (MCO n 03 24)
134 MCO IV / MCO n 09 25 FI SK LO 1717953 FI*Easylife's King of Star Uros Kastraatti Marjatta Koskenkangas EX1 CAP NOM
Archie Mister Mega (MCO a 25) x S'Ally BJ Axis Star, CZ (MCO f 09)
135 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1718911 FI*Mahtitassun Jumaleissön Uros Kastraatti Marjatta Koskenkangas Abs
Dion Tallin Perla Annaru*PL (MCO a 22) x FI*Mahtitassun Fröökynä-Fanny (MCO n 03 22)
136 MCO V / MCO e 22 FI SK RX 1611920 FI*Mostlycats Mr Milky Way Uros Supreme Champion Riikka Turpeinen KM
Dion Tallin Perla Annaru*PL (MCO a 22) x FI*Mostlycats Tutti Frutti (MCO fs 22)
136 MCO V / MCO e 22 FI SK RX 1611920 FI*Mostlycats Mr Milky Way Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Dion Tallin Perla Annaru*PL (MCO a 22) x FI*Mostlycats Tutti Frutti (MCO fs 22)
137 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 1819415 FI*A'Dreams MC Artemiy Uros International Champion Riikka Turpeinen EX1 CAGCIB
Olaf Junior Kaprysowo*PL (MCO n 22) x Katie Forest Pearl (MCO d 22)
138 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 1715505 Katie Forest Pearl Naaras International Champion Riikka Turpeinen EX1 CAGCIB
IT*Wild Whisper Ulysse (MCO d 22) x Zhozefina Stars Quality (MCO d)
138 MCO V / MCO d 22 FI SK LO 1715505 Katie Forest Pearl Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
IT*Wild Whisper Ulysse (MCO d 22) x Zhozefina Stars Quality (MCO d)
139 MCO V / MCO d FI SK LO 1925105 Che Guevara Leonilacoon*RU Uros Avoin Riikka Turpeinen EX1 CAC
Merlin Leonilacoon*RU, DVM (MCO e 09) x IL*Coffeecoon's Xenija (MCO fs 09)
140 MCO V / MCO f FI SK LO 1925856 Goodwin D'Lettice Naaras Avoin Riikka Turpeinen EX1 CAC
Graceful Angel*RU Hammer (MCO n 09) x Goodwin Breetani Loo (MCO fs 22)
141 MCO V / MCO d FI SK LO 1925849 FI*KhalDrogo's Shoot To Thrill Uros Pennut 4-7 kk Riikka Turpeinen EX1
FI*KhalDrogo's Warrior of Dothraki Sea (MCO n 22) x FI*KhalDrogo's Princess Ariel (MCO fs 09)
142 MCO V / MCO f 22 FI SK RX 1925811 FI*Pinewoods Echoes Round the Sun Naaras Pennut 4-7 kk Riikka Turpeinen EX1 BIV
ES*Gattacamoon Challenger (MCO n 22) x FI*Pinewoods Dizzy Miss Lizzy (MCO fs)
143 MCO V / MCO d FI SK LO 1613568 FI*HoneyCoon's Into The Fire Uros International Premior Riikka Turpeinen EX1 CAGPIB BIV
FI*HoneyCoon's Black Sabbath (MCO ns 09) x PL*Ashabelle Tosca (MCO f)
144 MCO V / MCO f 22 FI SK LO 1821457 FI*HoneyCoon's Kiss Me Quick Naaras Kastraatti Riikka Turpeinen EX1 CAP
Mystery boy Sky Beyrouth, CZ (MCO n 23) x FI*HoneyCoon's Keep My Secret Well (MCO f 09)
145 MCO VI / MCO d 09 22 LV*Family Value Romeo Uros International Champion Pam DelaBar EX1 CAGCIB
146 MCO VI / MCO d 03 22 FI SK LO 1923305 FI*Escape's O'Miziaki Uros Champion Pam DelaBar EX1 CACIB
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*Escape's Happy Apple (MCO f 09 22)
147 MCO VI / MCO d 03 22 FI SK LO 1925755 FI*Ameliinan Domenik Uros Nuoret 7-10 kk Pam DelaBar EX1
FI*LovelyLife Up And Go Uula (MCO n 09 22) x FI*Ameliinan Adrina (MCO f 09 22)
148 MCO VI / MCO d 09 Garfield Leonilacoon*RU Uros Nuoret 7-10 kk Pam DelaBar EX2
Aluf LeonilaCoon*RU (MCO n 09) x Yaroslava LeonilaCoon (MCO f 09)
149 MCO VI / MCO f 03 22 FI SK LO 1924616 FI*LovelyLife Hello World I´m Tara Naaras Nuoret 7-10 kk Pam DelaBar Abs
DK Sivkjær's Claba Viking (MCO d 02 21) x IT*Clabacoon's Cimone Dolce Vita (MCO fs 09)
150 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 1925851 FI*KhalDrogo's For Those About To Rock Uros Pennut 4-7 kk Pam DelaBar EX1
FI*KhalDrogo's Warrior of Dothraki Sea (MCO n 22) x FI*KhalDrogo's Princess Ariel (MCO fs 09)
151 MCO VI / MCO f 09 24 FI SK LO 1926158 FI*Moggi Nonparelli Elli Naaras Pennut 4-7 kk Pam DelaBar EX1 BIV NOM
Battle Creek's Allegro (MCO d 09 22) x FI*Moggi Jam Balaya (MCO f 03 24)
152 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 1821565 FI*Chamberlain Orionis Alnilam Uros International Premior Pam DelaBar EX1 CAGPIB
FI*Chamberlain Yes I'm Ready (MCO n 09 22) x FI*Chamberlain Born To Be A Star (MCO g 23)
153 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 1510332 FI*HoneyCoon's Keep My Secret Well Naaras International Premior Pam DelaBar EX1 CAGPIB
FI*HoneyCoon's Paint In Black (MCO n) x PL*Ashabelle Tosca (MCO f)
154 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 1612126 FI*Mahtitassun GäryGävi Uros Grand International Champion Olga Komissarova EX1 CACS BIV
Olaf Junior Kaprysowo*PL (MCO n 22) x SE*Alice Springs Paddy Relly (MCO fs 09 22)
155 MCO VII / MCO ds 22 FI SK LO 1924080 FI*A'Dreams MC Red Bachelor Uros Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
FI*Mostlycats Mr Milky Way (MCO e 22) x Katie Forest Pearl (MCO d 22)
156 MCO VII / MCO as 25 FI SK RX 1923128 FI*Mostlycats Hilarious Woolly Smurf Uros Avoin Olga Komissarova EX2
FI*Mostlycats Juniper Speck (MCO e 09) x Magic Lake Delilah I (MCO fs 25)
157 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 1925093 FI*Rotcat Vertico Uros Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1
FI*Rotcat Nùria (MCO ns 09 22) x FI*Mahtitassun GuumaGimma (MCO n 22)
158 MCO VII / MCO ds 22 FI SK LO 1926477 FI*A'Dreams MC Delilah Naaras Pennut 4-7 kk Olga Komissarova EX1 NOM
FI*Mostlycats Mr Milky Way (MCO e 22) x Katie Forest Pearl (MCO d 22)
159 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 1819737 FI*Chamberlain Montana Sky Uros Grand International Premior Olga Komissarova EX1 CAPS
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Enjoy Me (MCO a 22)
160 MCO V / MCO d FI SRK LO 1301902 FI*Tigerworld Let's Dance Uros Premior Riikka Turpeinen EX1 CAPIB
FI*Tigerworld I'm The Only One (MCO w) x N*Spellbound's Bella Swan (MCO d 22)
160 MCO VII / MCO ds 22 FI SRK LO 1301902 FI*Tigerworld Let's Dance Uros Määrittely Olga Komissarova MCO V/MCO d
FI*Tigerworld I'm The Only One (MCO w) x N*Spellbound's Bella Swan (MCO d 22)
161 MCO VII / MCO ns FI SK LO 1924327 FI*KhalDrogo's Looks That Kill Naaras Kastraatti Olga Komissarova EX1 CAP
Heart Stealer Forever&Ever (MCO ns) x FI*KingLeo's Fire to the Rain (MCO f 09 22)
162 MCO VIII / MCO es 02 21 62 FI SK LO 1715751 FI*Mostlycats Twinkie Uros International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CAGCIB
FI*Mostlycats Juniper Speck (MCO e 09) x FI*Mostlycats You Are My Sunshine (MCO ds 03 22)
163 MCO VIII / MCO ns 02 21 64 FI SK LO 1822486 Curzon Dax of Fibee's Crew Uros Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACIB
Meow a Holic's Bumble Bee (MCO d 09 22) x O'Nelly Snow of Tree Hill (MCO ns 09 22)
164 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI SK LO 1923311 FI*Escape's Phoebe Naaras Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACIB BIV
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x FI*Escape's Jennifer Lopez (MCO g 09 22)
165 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI SK LO 1924617 FI*LovelyLife Hello World I'm Renata Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas Abs
DK Sivkjær's Claba Viking (MCO d 02 21) x IT*Clabacoon's Cimone Dolce Vita (MCO fs 09)
166 MCO VIII / MCO ns 09 25 FI SK LO 1926502 FI*Easylife's Lessons in love Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*Easylife's King of Star (MCO n 09 25) x Zircon Aquamarine Darrem Casus, CZ (MCO as)
167 MCO VIII / MCO es 02 21 62 FI SK LO 1715750 FI*Mostlycats Cotton Candy Uros Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPIB
FI*Mostlycats Juniper Speck (MCO e 09) x FI*Mostlycats You Are My Sunshine (MCO ds 03 22)
168 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI SK LO 1819969 FI*Mostlycats Lucy Heartfilia Naaras Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPIB
FI*Mostlycats Mr Milky Way (MCO e 22) x FI*Mahtitassun EhtaPrinsessa (MCO f 03)
169 MCO IX / MCO w 61 FI SK LO 1927152 Marengo Estate Pearls*RU Uros Nuoret 7-10 kk Riikka Turpeinen EX1
Norbert Estate Pearls*RU (MCO w) x Sansa Estate Pearls*RU (MCO n 09 22)
170 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 1614820 Falco z Kociego Domu*PL Uros Supreme Champion Pam DelaBar KM BIV
Em Manuell Felis Felicis, SK (SIB n 03 22) x Fleuramour Yunona of Taigastar (NEM n 21)
171 NEM I / NEM d 21 FI SK LO 1924349 FI*SoulSibster's BobbyBandit Uros Avoin Pam DelaBar EX1 CAC
FI*FeliMau Elvis (NEM as 09 21) x Sof`ja Nevskaja Radost (SIB f 24)
172 NEM I / NEM n FI SK LO 1923334 FI*Pikku-Priin Glamorous Senga Sengana Naaras Avoin Pam DelaBar EX1 CAC
FI*Pikku-Priin Charizard (NEM n 09 21) x Charinitha Perelka*PL (NEM a 09 21)
173 NEM I / NEM a 21 FI SK LO 1925088 FI*Bmy-Moumou Vappu Valentine Naaras Nuoret 7-10 kk Pam DelaBar EX1
FI*Knotberry's White Chocolate (NEM a 09 21) x FI*Pikku-Priin Bella-Gisella (NEM a 21)
174 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 1923336 FI*Pikku-Priin Glossy Bounty Naaras Kastraatti Pam DelaBar EX1 CAP
FI*Pikku-Priin Charizard (NEM n 09 21) x Charinitha Perelka*PL (NEM a 09 21)
175 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 1614592 Imageblaze Eminem Uros Grand International Champion Olga Komissarova EX1 CACS BIV NOM
Zlatoust Vizantiysky Podarok (NEM a 03 21) x Madlen Delorensibbell for Imageblaze (NEM n 09)
176 NEM II / NEM fs 09 21 FI SK LO 1924352 FI*SoulSibster's BeLoved Naaras Avoin Olga Komissarova EX1 CAC
FI*FeliMau Elvis (NEM as 09 21) x Sof`ja Nevskaja Radost (SIB f 24)
177 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 1925501 FI*Bmy-Moumou Bird Man Peippo Uros Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX2
FI*FeliMau Elvis (NEM as 09 21) x FI*Bmy-Moumou Molly Brown (SIB n 24)
178 NEM II / NEM a 09 21 FI SK LO 1925751 FI*SiniTaigan Entäs Toivo Oiva Uros Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX3
FI*Knotberry's White Chocolate (NEM a 09 21) x FI*SiniTaigan Aglaya (NEM a 21)
179 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 1926724 NO*CreamPuff's Hocus Pocus Uros Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1
Klever Snejnaya Zima (NEM a 21) x Rika Nas od Królowych*PL (NEM ny 09 21)
180 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 1819921 FI*Pikku-Priin Elite Queen Naaras Grand International Premior Olga Komissarova EX1 CAPS
Falco z Kociego Domu*PL (NEM n 21) x FI*Pikku-Priin Adorable Venni (NEM n 03 21)
181 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1927153 NO*Havstrilens Robyn Naaras Pennut 4-7 kk Sirpa Lindelöf EX1 NOM
NO*Haapsdatter's Christian Sinding (NFO n) x DK*Naturell's Sofie GasArm (NFO g 02 21)
182 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1719080 NO*Kerrs Pink's Doux d'Henry Uros Supreme Champion Sirpa Lindelöf KM
DK*Sakeena's Aston Martin (NFO ds 09 22) x (N)Tingoskattens Betty Boop (NFO a 09)
183 NFO II / NFO a 09 FI SK LO 1508453 FI*Tupuliinin Titanic Naaras International Champion Sirpa Lindelöf EX1 CAGCIB BIV
FI*Tupuliinin Teuvo Maanteiden Kuningas (NFO a 03) x FI*Tupuliinin Josefiina (NFO f)
184 NFO II / NFO n 02 64 FI SK LO 1716698 FI*Siniidan Boomerang Uros Grand International Premior Sirpa Lindelöf EX1 CAPS NOM
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Herebu de Velogny (NFO n 02 21)
185 NFO II / NFO n 09 FI SK LO 1507080 FI*FoxyPaw's Hula-Popper Naaras Grand International Premior Sirpa Lindelöf EX1 CAPS
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
186 NFO III / NFO n 22 FI SK LO 1924471 FI*Siniidan Cardcaptor Sakura Naaras Kastraatti Pam DelaBar EX2
S*Puzzlebitens Cuba Libre (NFO ns 23) x FI*Siniidan Woman from Tokyo (NFO n 22)
187 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO 88856 SE*Pawsome Pi Naaras Kastraatti Pam DelaBar EX1 CAP
S*Milda ma Tildes Jet-Seth (NFO n 22) x S*Isgården's Delta (NFO n 09 24)
187 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO 88856 SE*Pawsome Pi Naaras Veteraani Caroline Stoa Arvosteltu
S*Milda ma Tildes Jet-Seth (NFO n 22) x S*Isgården's Delta (NFO n 09 24)
188 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1716101 FI*WitSarin Tenho Uros Supreme Champion Olga Komissarova KM
FI*Tähtitassun Romantic Road Runner (NFO d 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
189 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1820900 FI*Tähtitassun Hellä Lempi Naaras Grand International Champion Olga Komissarova EX1 CACS
FI*FoxyPaw's Lazy Ike (NFO n 03 22) x FI*Tähtitassun Black Rose (NFO f 22)
190 NFO IV / NFO a 09 24 FI SK LO 1822540 FI*Tupuliinin Blue Sky Naaras International Champion Olga Komissarova EX1 CAGCIB
FI*Jarraun's Skog Asgard (NFO n 09 24) x FI*Tupuliinin Titanic (NFO a 09)
191 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1925335 FI*Hopeahännän Mahtava Mörkö Uros Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX2
PL*Mrau Yori (NFO ns 09) x FI*Hopeahännän Satuprinsessa (NFO f 09 24)
192 NFO IV / NFO n 03 22 FI SK LO 1926529 IT*Norr Venn's Ecstasy Uros Nuoret 7-10 kk Olga Komissarova EX1 BIV NOM BIS
(N) Migoto's Odin (NFO n 09 22) x Yenneffer Zwyciezca Troli *PL (NFO f 03)
193 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1822398 FI*Siniidan Oregon Spring Uros Premior Olga Komissarova Abs
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x (N)Migoto's Embla (NFO f 03 24)
194 NFO V / NFO f 22 FI SK LO 1611597 FI*Keijumetsän Queen Bitch Naaras Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS
IT*Norr Venn's Your Summer Dream (NFO d 22) x FI*Nalle-Puhin Girl On Fire (NFO a 09 24)
195 NFO V / NFO f FI SK LO 1926846 Tordal's Elsa Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
Nelwin Luciano (NFO d 09 22) x S*Zygot's Wiki-Waki-Woo (NFO n 09)
196 NFO VI / NFO f 03 24 FI SK LO 1509948 (N)Migoto's Embla Naaras Supreme Champion Riikka Turpeinen KM BIV
S*Dalkullans Billy Bisquit (NFO d 09 24) x (N)Migoto's Sarah, DVM (NFO f 03 22)
196 NFO VI / NFO f 03 24 FI SK LO 1509948 (N)Migoto's Embla Naaras Siitos
S*Dalkullans Billy Bisquit (NFO d 09 24) x (N)Migoto's Sarah, DVM (NFO f 03 22)
197 NFO VI / NFO d 02 21 64 FI SK LO 1715922 FI*Carwalions Chinook Uros Grand International Champion Riikka Turpeinen EX1 CACS NOM
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x S*Eärfalas Flisan (NFO f 03 22)
198 NFO VI / NFO d 03 FI SK LO 1820070 FI*Haaveeni Balder Uros Grand International Champion Riikka Turpeinen EX2
FI*FinnFeline's Envy Me (NFO a 03 24) x FI*Hirmuinen Cleopatra (NFO d 09)
199 NFO VI / NFO d 03 24 FI SK LO 1820891 FI*Ivanhoe's Too Funky Uros International Champion Riikka Turpeinen EX1 CAGCIB
FI*Jarraun's Skog Asgard (NFO n 09 24) x FI*Pörkarvan StarlightOfXerxex (NFO f 09 22)
200 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 1717277 FI*Hopeahännän Satuprinsessa Naaras International Champion Riikka Turpeinen EX1 CAGCIB
S*Cederskogens Max Magma (NFO ds 09 22) x FI*Hopeahännän SerafinaPekkala (NFO f 03 22)
201 NFO VI / NFO f 09 23 FI SK LO 1924771 S*Myselisia's Campari Naaras Champion Riikka Turpeinen EX1 CACIB
S*Myselisia's Pepino (NFO n 22) x DK*Sakeena's Lotus Elite (NFO fs 03 23)
202 NFO VI / NFO f 03 24 FI SK LO 1822185 S*Youngun's Icona Pop Naaras Avoin Riikka Turpeinen EX1 CAC
BR*Miadore Virgulino (NFO n 09 22) x S*Rockringen's Queen Bitch (NFO f 03)
203 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI SK LO 1925309 FI*Ratakatin Björn Uros Nuoret 7-10 kk Riikka Turpeinen EX1 BIV NOM
FI*FoxyPaw's Lazy Ike (NFO n 03 22) x S*Myselisia's Satsuma (NFO f 01 21)
204 NFO VI / NFO f 02 21 64 FI SK LO 1925075 FI*Haaveeni Pieniä Taikoja Naaras Nuoret 7-10 kk Riikka Turpeinen EX4
FI*Siniidan Glacier Express (NFO n 01 21) x FI*Hirmuinen Cleopatra (NFO d 09)
205 NFO VI / NFO f 01 21 62 FI SK LO 1925307 FI*Ratakatin Agnetha Naaras Nuoret 7-10 kk Riikka Turpeinen EX1
FI*FoxyPaw's Lazy Ike (NFO n 03 22) x S*Myselisia's Satsuma (NFO f 01 21)
206 NFO VI / NFO f 02 21 64 FI SK LO 1925068 FI*Siniidan Diamond Dust Naaras Nuoret 7-10 kk Riikka Turpeinen EX3
FI*Siniidan Glacier Express (NFO n 01 21) x (N)Migoto's Embla (NFO f 03 24)
207 NFO VI / NFO f 01 21 64 FI SK LO 1925072 FI*Siniidan Rebirth Flame Naaras Nuoret 7-10 kk Riikka Turpeinen EX2
FI*Siniidan Glacier Express (NFO n 01 21) x (N)Migoto's Embla (NFO f 03 24)
208 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 1926311 FI*Siniidan Treasure Planet Naaras Pennut 4-7 kk Riikka Turpeinen EX1
FI*Debals HuraaHuraa (NFO ns 24) x Ephelia Tierra Media*ES (NFO fs 09 22)
209 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 1716102 FI*WitSarin Ramona Naaras Grand International Premior Riikka Turpeinen EX1 CAPS BIV NOM
FI*Tähtitassun Romantic Road Runner (NFO d 22) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
210 NFO VI / NFO f 09 22 FI SK LO 1716112 FI*WitSarin Volga Naaras International Premior Riikka Turpeinen EX2
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x FI*Tähtitassun Sweet Adeline (NFO f 09 22)
211 NFO VI / NFO d 03 24 FI SK LO 1716110 FI*WitSarin Zastava Naaras International Premior Riikka Turpeinen EX1 CAGPIB
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x FI*Tähtitassun Sweet Adeline (NFO f 09 22)
212 NFO VI / NFO f 02 62 FI SRK LO 1403607 Eluney LemuNarki*ES Naaras Premior Riikka Turpeinen EX1 CAPIB
S*Glömstaskogens Ivory (NFO n 01) x Cariló LemuNarki*ES (NFO f 03 22)
213 NFO VII / NFO ns 24 FI SK LO 1926309 FI*Siniidan Great Mouse Detective Naaras Pennut 4-7 kk Sirpa Lindelöf EX1
FI*Debals HuraaHuraa (NFO ns 24) x Ephelia Tierra Media*ES (NFO fs 09 22)
214 NFO VIII / NFO fs 09 22 FI SK LO 1613607 Ephelia Tierra Media*ES Naaras Grand International Champion Sirpa Lindelöf EX1 CACS
Picatoste la Peyre*ES (NFO ds 09 22) x Bora Bora Tierra Media*ES (NFO ns 09 22)
214 NFO VIII / NFO fs 09 22 FI SK LO 1613607 Ephelia Tierra Media*ES Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Picatoste la Peyre*ES (NFO ds 09 22) x Bora Bora Tierra Media*ES (NFO ns 09 22)
215 NFO VIII / NFO fs 09 FI SK LO 1924297 FI*RockyHill's Peacepipe Of Flash Naaras Avoin Sirpa Lindelöf EX1 CAC
FI*Nalle-Puhin Super Trouper (NFO n 09 24) x SE*Lisselbacks Farah (NFO ds)
216 NFO VIII / NFO fs 09 22 FI SK LO 1926709 Muffin's Featherweight Naaras Nuoret 7-10 kk Sirpa Lindelöf EX1 BIV NOM
Thor Santaella (NFO ds 09 22) x Asmara de Tsavo (NFO f 09 22)
217 NFO VIII / NFO ds 09 22 FI SK LO 1926367 FI*Kissanpolkan Naurava Kulkuri Uros Pennut 4-7 kk Sirpa Lindelöf EX2
Polarheims Bronx (NFO ds 03 22) x S*Youngun's Icona Pop (NFO f 03 24)
218 NFO VIII / NFO ns 03 22 FI SK LO 1926366 FI*Kissanpolkan Niilo Nikkari Uros Pennut 4-7 kk Sirpa Lindelöf EX1 BIV
Polarheims Bronx (NFO ds 03 22) x S*Youngun's Icona Pop (NFO f 03 24)
219 NFO VIII / NFO ns 09 24 FI SK LO 1926310 FI*Siniidan Chicken Little Naaras Pennut 4-7 kk Sirpa Lindelöf EX1
FI*Debals HuraaHuraa (NFO ns 24) x Ephelia Tierra Media*ES (NFO fs 09 22)
220 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI SRK LO 42149 N*Migoto's Rikke Naaras Supreme Premior Sirpa Lindelöf KM NOM BIS
(N)Vanity's Dumle (NFO d 09 24) x S*Just Catnap's Warm Cotton (NFO ns 01 21)
220 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI SRK LO 42149 N*Migoto's Rikke Naaras Veteraani Caroline Stoa 1 BIS
(N)Vanity's Dumle (NFO d 09 24) x S*Just Catnap's Warm Cotton (NFO ns 01 21)
221 NFO VIII / NFO ds 03 22 FI SK LO 1822560 FI*Siniidan Electric India Uros International Premior Sirpa Lindelöf EX1 CAGPIB
FI*Draconian September Ashes (NFO n 09) x Rainbow Brite La Peyre*ES (NFO gs 03 22)
222 NFO IX / NFO w 62 FI SK LO 1716679 FI*Neige-Cristal's Delicieux Coco Naaras Supreme Champion Marjatta Koskenkangas KM BIV NOM BIS
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
223 NFO IX / NFO w 61 FI SK LO 1715862 FI*Tähtitassun Adalmiina Naaras Grand International Champion Marjatta Koskenkangas EX1 CACS
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
224 NFO IX / NFO w 64 FI SK LO 1925090 FI*Hopeahännän Valtteri Valontuoja Uros Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1 NOM
PL*Mrau Yori (NFO ns 09) x FI*Hopeahännän Talvililja (NFO w)
225 NFO IX / NFO w 63 FI SK LO 1926349 NO*Havstrilens Prince Uros Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX2
NO*Havstrilens Chuck Berry (NFO w) x NO*Havstrilens Infinity (NFO n 09 24)
226 NFO IX / NFO w 64 FI SK LO 1926707 Feng-Shui Forest Myths Naaras Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1
CH*Athos am Baerenbach (NFO w) x Ingrid de Valaskjalf (NFO n 09 22)
227 NFO IX / NFO w 63 FI SK LO 1716677 FI*Neige-Cristal's Tiffanie Naaras International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAGPIB NOM
(N)Migoto's Iver (NFO w) x N*Migoto's Rikke (NFO fs 03 22)
228 SIB I / SIB n FI SK RX 1924201 FI*Catillus Chanel in Black Naaras Avoin Sirpa Lindelöf EX1 CAC NOM
Veresk Line*RU Nazar of Tavaloga (SIB n) x FI*Catillus Magellan (SIB n 09)
229 SIB I / SIB a FI SK RX 1925439 FI*Keijumetsän Blue (Da Ba Dee) Naaras Nuoret 7-10 kk Sirpa Lindelöf EX1
Veresk Line*RU Nazar of Tavaloga (SIB n) x FI*Jäälinnan Alisa (SIB f)
230 SIB II / SIB n 09 FI SK LO 1718205 FI*Catillus Nightfall Quiche Uros International Premior Riikka Turpeinen EX1 CAGPIB
FI*Amurin Otniel (SIB n 23) x FI*Catillus Magellan (SIB n 09)
231 SIB II / SIB n 09 FI SK RX 1405657 FI*Catillus Magellan Naaras Kastraatti Riikka Turpeinen EX1 CAP
FI*Amante's Virtuoso (SIB n 03 23) x FI*Magnificat Quiana Siberian (SIB f 24)
232 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 1510641 SE*Snow Buddies Pontiac Bonneville Naaras Supreme Champion Riikka Turpeinen KM BIV NOM
Prince Caspian Phantom Cats,CZ (SIB a 24) x FI*Lumikissan ZentraaliSantra (SIB fs 24)
233 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 1925432 FI*Beavvic Theo Uros Nuoret 7-10 kk Riikka Turpeinen EX1
FI*Amurin Ruufus (SIB ny 24) x FI*BlueFairies Tuisku (SIB n 24)
234 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 1926544 FI*Amurin Xackery Uros Pennut 4-7 kk Riikka Turpeinen EX1 NOM BIS
Elisey Zaimka*UA (SIB n 09 24) x Dayana Foresthunter (SIB n 24)
235 SIB III / SIB n 22 FI SK LO 1717496 FI*Allikatin Kukka Naaras International Premior Riikka Turpeinen EX1 CAGPIB
FI*Amurin Chaleb (SIB n 22) x FI*Allikatin Fia (SIB n 09 22)
236 SIB III / SIB n 22 FI SRK LO 1300729 FI*Alizarin Captain Morgan Uros Kastraatti Riikka Turpeinen EX1 CAP NOM BIS
Biass Xan od Królowych*PL (SIB ny 24) x FI*Cherrytail's Mexican Girl (SIB f 09)
237 SIB IV / SIB n 03 23 FI SK RX 1925205 Felis Felicis Hammer to Fall Uros Avoin Marjatta Koskenkangas EX1 CAC
Zizi Top Manchzhury (SIB ay 03 24) x CH*Lukijns Caroline (SIB f 09 23)
238 SIB IV / SIB n 09 24 FI SK LO 1926542 FI*Amurin Ximon Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX1 BIV NOM
Elisey Zaimka*UA (SIB n 09 24) x Dayana Foresthunter (SIB n 24)
239 SIB IV / SIB n 09 22 FI SK LO 2027186 Yanick Rico Nový vek, CZ Uros Pennut 4-7 kk Marjatta Koskenkangas EX2
Jonathan André Nový vek, CZ (SIB n 22) x Margo Blekitny Aniol*PL (NEM n 21)
240 SIB IV / SIB n 09 22 FIN SRK LO 77140 FIN*Amurin Esra Uros Grand International Premior Marjatta Koskenkangas EX1 CAPS
S*Skogsfrun's Tsar Saltan (SIB n 23) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
240 SIB IV / SIB n 09 22 FIN SRK LO 77140 FIN*Amurin Esra Uros Veteraani Caroline Stoa 1 NOM
S*Skogsfrun's Tsar Saltan (SIB n 23) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
241 SIB V / SIB d 24 FI SK RX 1819440 Nikodim Simba Valenika Uros Grand International Champion Sirpa Lindelöf EX1 CACS
Veresk Line Jumanji (SIB ds 09 23) x Novella iz Odissei (SIB f 23)
242 SIB VI / SIB d 09 22 FI SK LO 1819589 FI*Lumikissan Grand Slam Uros Grand International Champion Pam DelaBar EX1 CACS BIV NOM
FI*Lumikissan SuperSankari (SIB d 09 24) x FI*Lumikissan ÄikkisTuikkis (SIB f 09 24)
243 SIB VI / SIB e 09 24 FI SK LO 1926483 BG*Santino Sibirela Uros Nuoret 7-10 kk Pam DelaBar EX2
Epic MiuMiuClub*RU (SIB n 03 24) x Eseniya Verooka*BY (SIB f 03 24)
244 SIB VI / SIB d 09 24 FI SK LO 1925604 FI*Amurin Zacarías Uros Nuoret 7-10 kk Pam DelaBar EX1
FI*Raitamäen Benjamin (SIB n 09 24) x FI*Balladin Buffy (SIB f 09 22)
245 SIB VI / SIB f 09 24 FI SK LO 1925607 FI*Amurin Zila Naaras Nuoret 7-10 kk Pam DelaBar EX1 BIV NOM
FI*Raitamäen Benjamin (SIB n 09 24) x FI*Balladin Buffy (SIB f 09 22)
246 SIB VI / SIB f 09 24 FI SK LO 1925573 FI*SoulSibster's CinnaMona Naaras Nuoret 7-10 kk Pam DelaBar EX2
FI*Lumikissan Grand Slam (SIB d 09 22) x FI*SoulSibster's AmuseMe (SIB f 09)
247 SIB VI / SIB f 09 FI SK LO 1926172 FI*Ajatuksen Balleriina Naaras Pennut 4-7 kk Pam DelaBar EX1
FI*Lumikissan Into Piukee (SIB n 03) x FI*Lumikissan Unna Unelmainen (SIB ds 09)
248 SIB VI / SIB f 03 24 FI SK LO 1926513 FI*DragonStar's Beauty Storm Naaras Pennut 4-7 kk Pam DelaBar EX2
FI*Villan Sampo (SIB n 03 24) x FI*DragonStar's Ambitious Adrian (SIB fs 24)
249 SIB VI / SIB f 09 22 FI SK LO 1718386 FI*Balladin Buffy Naaras Kastraatti Pam DelaBar EX1 CAP NOM
FI*Amurin Zebedee (SIB d 09 22) x FI*Apachiris Frida (SIB n 09 22)
250 SIB VII / SIB fs FI SRK LO 88777 FI*Lumikissan Fortuna Naaras Grand International Champion Olga Komissarova EX1 CACS NOM
S*Manta's Astor (SIB ns 24) x FIN*Lumikissan Rusina (SIB fs)
250 SIB VII / SIB fs FI SRK LO 88777 FI*Lumikissan Fortuna Naaras Veteraani Caroline Stoa 2
S*Manta's Astor (SIB ns 24) x FIN*Lumikissan Rusina (SIB fs)
251 SIB VII / SIB ns 24 FI SK LO 1717124 FI*Bmy-Moumou Coconut Rum Naaras Supreme Premior Olga Komissarova KM BIV NOM
Di Do Syberjon*PL (NEM ns 09 21) x FI*Cherrytail's Zorana (SIB gs 09 24)
252 SIB VII / SIB ds 24 FI SRK LO 88955 FI*ArcticWilds Bigtime Beagle Uros International Premior Olga Komissarova EX1 CAGPIB
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FIN*Metsälinnan Adalmiina (SIB ds 11)
253 SIB VII / SIB ns 22 FI SK LO 1820840 FI*Allikatin Miina Naaras Premior Olga Komissarova EX1 CAPIB
Elvis z Lasowiska*PL (SIB n 22) x S*Klockarbackens Verona (SIB a)
254 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SRK LO 1301657 FI*Lumikissan Nopsajalka Uros Supreme Champion Marjatta Koskenkangas KM NOM BIS
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
255 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI SK LO 1925497 FI*Bmy-Moumou Indian Summer Naaras Nuoret 7-10 kk Marjatta Koskenkangas EX1
FI*FeliMau Elvis (NEM as 09 21) x FI*Bmy-Moumou Molly Brown (SIB n 24)
256 SIB III / SIB n 24 FI SK RX 1926175 FI*Jylhäkallion Emma Naaras Pennut 4-7 kk Riikka Turpeinen EX1
FI*Jylhäkallion Blacky (SIB n 24) x Nika Marie Valenika (SIB fs 09 24)
257 SIB IX / SIB w 61 FI SK LO 1923656 FI*Cherrytail's Lord WhiteMaster Uros Avoin Sirpa Lindelöf EX1 CAC NOM
Glaucos White Witch, CZ (SIB n 24) x Blondelle vom Rieder Einödhof (SIB w)
258 SIB IX / SIB w 61 FI SK LO 1923659 FI*Cherrytail's Lady WhiteDream Naaras Avoin Sirpa Lindelöf EX1 CAC
Glaucos White Witch, CZ (SIB n 24) x Blondelle vom Rieder Einödhof (SIB w)
259 TUA VII / TUA ns FI SK LO 1923176 FI*Felesin Toni Wirtanen Uros Avoin Pam DelaBar Abs
Angoraphil Hyalite (TUA as 24) x FI*Felesin Regina (TUA w)
260 TUA IX / TUA w 63 FI SK LO 1923894 FI*Adenium Queen of All Everything Naaras Avoin Pam DelaBar EX1 CAC NOM
FI*Nazarlik Hades (TUA n 09) x FI*Felesin Polli (TUA w)
261 BEN ns FI SK RX 1614086 FI*Polarheim's Nevada Naaras Avoin Sanna Hietala EX1 No Cert
FI*Polarheim's Jacksonville (BEN n 24) x FI*Polarheim's Indiana (BEN n 24)
262 BEN n 22 FI SK RX 1923095 FI*Cajado Aglia Tau Naaras Avoin Marcin Biernaczyk EX1 CAC
Silverglam Gispa (BEN n 24 32) x Arindi Cats Dottie (BEN n 24)
263 BEN n 22 FI SK LO 1821291 FI*Leokatin Silvano Dude Uros International Premior Marcin Biernaczyk EX1 CAGPIB NOM
Guru Dude Dream (BEN n 24) x Brownsugar Diana (BEN n 22)
264 BEN n 22 FI SK LO 1924486 FI*PurrGold Luminoso Lumo Uros Kastraatti Marcin Biernaczyk EX1 CAP
Big Marshal Reynard (BEN n 24) x FI*PurrGold Independent Ilia (BEN n 24)
265 BEN n 24 FI SK LO 1718897 FI*PurrGold Independent Ilia Naaras Champion Marianne Roth EX1 CACIB
Glitterglam Gabriel (BEN n 24) x FI*PurrGold Fantastica Femmina (BEN n 22 32)
266 BEN n 24 FI SK LO 1926361 FI*PurrGold Mr Miracle Uros Pennut 4-7 kk Marianne Roth EX1
FI*Leokatin Santino Dude (BEN n 24) x FI*PurrGold Genuina Giuseppina (BEN n 24)
267 BEN n 24 FI SK LO 1926359 FI*PurrGold Miss Mystique Naaras Pennut 4-7 kk Marianne Roth EX1 BIV
FI*Leokatin Santino Dude (BEN n 24) x FI*PurrGold Genuina Giuseppina (BEN n 24)
268 BEN n 24 FI SK RX 1924372 FI*Kissalehdon Tausret Naaras Kastraatti Marianne Roth EX1 CAP
Goldycat Mufasa (BEN n 24) x S*KungsgardenCats Bonnie (BEN n 24)
269 BEN n 24 33 FI SK LO 1718739 FI*Hopeahännän Elsa Glitter Naaras International Champion Sanna Hietala EX1 CAGCIB
Inkuban Carib (BEN n 24 33) x Bianca (BEN n 24)
270 BEN n 24 33 FI SK LO 1924487 FI*PurrGold Luminous Lux Uros Avoin Sanna Hietala EX1 CAC BIV
Big Marshal Reynard (BEN n 24) x FI*PurrGold Independent Ilia (BEN n 24)
271 BEN n 24 33 FI SK LO 1926400 FI*Hopeahännän Demi Glitter Naaras Pennut 4-7 kk Sanna Hietala EX1
S*Leopardettes Geronimo (BEN n 24 32) x FI*Hopeahännän Elsa Glitter (BEN n 24 33)
272 BEN n 24 33 FIN SRK LO 31254 FIN*SiruCats Ynes Yooralla Naaras Supreme Premior Sanna Hietala KM
FIN*SiruCats Umberto (BEN n 24) x FIN*SiruCats Saroja (BEN n 24 33)
272 BEN n 24 33 FIN SRK LO 31254 FIN*SiruCats Ynes Yooralla Naaras Veteraani Yan Roca Folch Arvosteltu
FIN*SiruCats Umberto (BEN n 24) x FIN*SiruCats Saroja (BEN n 24 33)
273 BLH ns 11 FI SK LO 1820915 FI*Huntercat Prince Benjamin Uros International Champion Marcin Biernaczyk EX1 CAGCIB
Enrico Magiya Serebra (BLH ns 11) x FI*Huntercat Princess Angelica (BSH ns 11)
274 BLH n 03 FI SK RX 1925552 FI*MellowBear's White Rabbit Naaras Pennut 4-7 kk Marcin Biernaczyk EX1
FI*Ullukan Fifty Shades Darker (BLH n) x FI*MellowBear's Earth Goddess Erda (BLH f 03)
275 BLH a 03 FI SK RX 1925442 FI*MellowBear's Alice in Wonderland Naaras Pennut 4-7 kk Sanna Hietala EX1 NOM
Suncat's Light Me Up (BLH n 02) x FI*MellowBear's Rhine Maiden Flosshilde (BLH j)
276 BLH f 03 FI SK RX 1717373 FI*MellowBear's Earth Goddess Erda Naaras International Champion Sanna Hietala EX1 CAGCIB
FI*Treselle's Espresso (BLH n) x Valencia Dionis (BLH j 03)
277 BML I / BML ns 11 31 FI SK LO 1718825 Jewels Choice Silver Ice Uros Supreme Champion Marianne Roth KM BIV
Jewels Choice Silver Elvis (BML ns 11 31) x Jewels Choice Silver Brooklyn (BML ns 11 31)
278 BML I / BML bs 11 31 FI SK LO 1819490 FI*Kissamummon Severi Uros International Champion Marianne Roth EX1 CAGCIB
FI*Kissamummon Onnen hetki (BML ns 11 31) x FI*Kissamummon Pikku Rakas (BML as 11 31)
279 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 1923057 FI*Kissamummon Hopeajään Kimallus Uros Avoin Marianne Roth EX1 CAC
Jewels Choice Silver Ice (BML ns 11 31) x FI*Kissamummon Keijun SyysHaave (BML fs 11 31)
280 BML I / BML ns 11 FI SK RX 1926010 FI*Kermaviiksen Allegro Uros Nuoret 7-10 kk Marianne Roth Abs
SE*Miss World's Nevskij (BML ns 11) x Albast Silver Demelza (BML bs 12 31)
281 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 1924975 FI*Kimuli's Beautiful Mind Naaras Nuoret 7-10 kk Marianne Roth EX1
Quincy af Misapotanien (BML as 11) x ES*Bellabonny Sylvana (BML ns 11 31)
282 BML I / BML ns 11 31 FI SK RX 1507677 FI*Kissamummon Helmiaamun Valo Uros International Premior Marianne Roth EX1 CAGPIB
Samurai Momoiro, CZ (BML ds 11) x FI*Kissamummon Keiju Lammenpei (BML ns 11 31)
283 BSH n FI SK LO 1926737 FI*Feronian Naava Uros Pennut 4-7 kk Marcin Biernaczyk EX1 NOM
Belten`s Kosmos (BSH c) x FI*Feronian Madonna (BSH f)
284 BSH n FI SK LO 1926736 FI*Feronian Nectarine Naaras Pennut 4-7 kk Marcin Biernaczyk EX1
Belten`s Kosmos (BSH c) x FI*Feronian Madonna (BSH f)
285 BSH a FI SK LO 1821740 FI*Ruusutarhan Viviana Naaras International Champion Marcin Biernaczyk EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Ruusutarhan Piccola (BSH a)
286 BSH a FI SK LO 1925207 Tazzamore's Lotus Uros Avoin Marcin Biernaczyk EX1 CAC
Just a Gigolo from Town-House (BSH a) x Tazzamore's Pandora (BSH a)
287 BSH a FI SK LO 1925243 FI*Coventry's Bond, James Bond Uros Nuoret 7-10 kk Marcin Biernaczyk Abs
FI*Saranellan Nugetti (BSH e) x FI*Coventry's Ursa (BSH n)
288 BSH a FI SK LO 1925487 FI*Hyrinän Bruce Uros Nuoret 7-10 kk Marcin Biernaczyk EX1
FI*Saranellan Nugetti (BSH e) x FI*Ikkalan Aurora (BSH a)
289 BSH a FI SK LO 1926456 FI*Brinelly Enirico Nario Uros Pennut 4-7 kk Marcin Biernaczyk EX1
FI*Brinelly Angelo Nico (BSH e) x FI*Ullukan Aura Unelma (BSH f)
290 BSH a FI SK LO 1819181 FI*Ruusutarhan Tilde Naaras International Premior Marcin Biernaczyk EX1 CAGPIB
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Ruusutarhan Rosa Amabile (BSH g)
291 BSH a FI SK LO 1821886 FI*Hyrinän Alma Naaras Premior Marcin Biernaczyk EX1 CAPIB
FI*Ruusutarhan Spumante (BSH c) x FI*Ikkalan Aurora (BSH a)
292 BSH b FI SK LO 1926039 FI*SpecialOrder's Chocolate Muffin Uros Pennut 4-7 kk Marianne Roth EX1
Belten`s Kosmos (BSH c) x FI*Treselle's Cherry Cake (BSH o)
293 BSH c FI SK LO 1821994 Belten`s Kosmos Uros International Champion Satu Hämäläinen EX1 CAGCIB
Belten`s President (BSH c) x Tequilla Bentley Mur*BY (BSH h)
293 BSH c FI SK LO 1821994 Belten`s Kosmos Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Belten`s President (BSH c) x Tequilla Bentley Mur*BY (BSH h)
294 BSH d FI SK LO 1819610 FI*Brinelly Capsa Nanny Naaras Avoin Marcin Biernaczyk Abs
FI*Brinelly Angelo Nico (BSH e) x FI*Ullukan Aura Unelma (BSH f)
295 BSH e FI SK LO 1926741 FI*Feronian Nut Uros Pennut 4-7 kk Marianne Roth EX1 NOM
Belten`s Kosmos (BSH c) x FI*Feronian Madonna (BSH f)
296 BSH e FI SK LO 1819180 FI*Ruusutarhan Tähtisilmä Uros International Premior Marianne Roth EX1 CAGPIB
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Ruusutarhan Rosa Amabile (BSH g)
297 BSH e FI SK LO 1819179 FI*Ruusutarhan Tesoro Uros Premior Marianne Roth EX1 CAPIB NOM
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Ruusutarhan Rosa Amabile (BSH g)
298 BSH f FI SK LO 1716994 FI*Feronian Madonna Naaras Kastraatti Satu Hämäläinen EX1 CAP
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Feronian Dahlea Purpurea (BSH f)
298 BSH f FI SK LO 1716994 FI*Feronian Madonna Naaras Siitos Marcin Biernaczyk Abs
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Feronian Dahlea Purpurea (BSH f)
299 BSH f FI SK LO 1924555 FI*Ruusutarhan Amelia Naaras Nuoret 7-10 kk Satu Hämäläinen EX1 NOM
Tegheon UnderleyHall*PL (BSH n 03) x FI*Ruusutarhan Rosa Alba (BSH e)
300 BSH f FI SRK LO 36972 FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Supreme Premior Satu Hämäläinen KM NOM
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
300 BSH f FI SRK LO 36972 FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Veteraani Yan Roca Folch 3
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
301 BSH g FI SK LO 1612496 FI*Ruusutarhan Rosa Amabile Naaras Supreme Champion Marcin Biernaczyk Abs
FI*Feronian Ivory (BSH e) x FI*Ruusutarhan Oodi (BSH f)
302 BSH g FI SK LO 1925486 FI*Hyrinän Bianca Naaras Nuoret 7-10 kk Marcin Biernaczyk EX1 NOM
FI*Saranellan Nugetti (BSH e) x FI*Ikkalan Aurora (BSH a)
303 BSH b 22 FI SK LO 1924927 FI*Sarellin Piper Elizabeth Naaras Nuoret 7-10 kk Marianne Roth EX1
SE*Camapokas Mårten (BSH b 33) x FI*Sarellin Ginevra Molly (BSH f 22)
304 BSH f 22 FI SRK LO 1404068 FI*Coventry's Joy Naaras Grand International Champion Sanna Hietala Abs
S*Palace&Main's What if (BSH n 22) x FI*Coventry's Daybreak (BSH f)
305 BSH ns 11 FI SRK LO 1404149 FI*EmeraldCharm Northern Charmer Uros Grand International Premior Sanna Hietala EX1 CAPS BIV
Steelaway Sugar Plum (BSH ns 11) x FI*EmeraldCharm Duchess Dessa (BSH ny 11)
306 BSH ns 11 FI SK LO 1612334 FI*Lumiprinsessan Jääprinssi Uros Grand International Premior Sanna Hietala EX3
S*Pymans Joe Cool (BSH ns 11) x FI*Helmiinan Kissanminttu (BSH ns 11)
307 BSH ns 11 FI SK LO 1612333 FI*Lumiprinsessan Talviprinssi Uros Grand International Premior Sanna Hietala EX2
S*Pymans Joe Cool (BSH ns 11) x FI*Helmiinan Kissanminttu (BSH ns 11)
308 BSH ns 11 FI SK LO 1613424 FI*Huntercat Princess Ada Naaras International Premior Sanna Hietala EX1 CAGPIB
Valentino Moon Sissi, CZ (BSH ns 11) x FI*Gnome's Love Her Madly (BSH ns 11)
309 BSH ny 11 FI SK LO 1923190 FI*EmeraldCharm Royal Orange Uros Premior Marianne Roth EX1 CAPIB
FI*EmeraldCharm Fandorin (BSH ny 25) x FI*EmeraldCharm Just Peachy (BSH ay 11)
310 BSH ny 25 FI SK RX 1614003 FI*EmeraldCharm Fandorin Uros Supreme Champion Satu Hämäläinen KM
FI*EmeraldCharm Northern Charmer (BSH ns 11) x FI*EmeraldCharm Bluegolden Turandot (BSH ay 11)
311 BSH ay 11 FI SK LO 1923188 FI*EmeraldCharm Romanov Uros Champion Sanna Hietala EX1 CACIB
FI*EmeraldCharm Fandorin (BSH ny 25) x FI*EmeraldCharm Just Peachy (BSH ay 11)
312 BSH b 33 FI SK LO 1822597 SE*Camapokas Mårten Uros Champion Marianne Roth EX1 CACIB
IDP*Nima's Boom Chokolatta (BSH b 33) x SE*Camapokas Lady Paco Rabanne (BSH a 21 33)
313 BSH bs 33 FI SK LO 1924417 FI*Brit-tail's Snowdrop Naaras Avoin Sanna Hietala EX1 CAC
SE*Camapokas Mårten (BSH b 33) x FI*Brit-tail's Icequeen (BSH bs 33)
314 BSH o 21 33 FI SK LO 1507892 FI*Gimmie's Home Town Hero Uros Supreme Premior Sanna Hietala KM
FI*Gimmie's Vesper Hymn (BSH o 22) x FI*Gimmie's Poesie (BSH h 22)
315 BUR n FI SK LO 1821085 FI*Feirefiz Phantom Divine Uros Champion Marcin Biernaczyk EX1 CACIB BIV NOM
FI*Seirene Rafiki (BUR n) x FI*Feirefiz Silver Lining (BUR j)
316 BUR n FI SK RX 1822994 FI*Beneloben Mystical Mini Naaras Avoin Marcin Biernaczyk EX1 CAC
FI*Beneloben Iki-Ihana Indiana (BUR n) x FI*Beneloben Elegant Eugeny (BUR c)
317 BUR n FI SK RX 1924625 FI*Ninelli's Herra Haribo Uros Nuoret 7-10 kk Marcin Biernaczyk EX1 NOM
FI*Karvanverran Pakkasherra (BUR d) x FI*Ninelli's Nymphadora Tonks (BUR b)
318 BUR n FI SRK LO 36043 FI*Millamarin Hoo Moilanen Uros Supreme Premior Marcin Biernaczyk KM NOM
Bjelke's Niilo (BUR b) x FIN*Arbiter Esterina (BUR a)
319 BUR n FI SK LO 1611822 FI*Oliivian Charlie Brown Uros Grand International Premior Marcin Biernaczyk EX1 CAPS
FI*Feirefiz Illuminated (BUR a) x FI*Oliivian Öyle Me (BUR b)
320 BUR n FI SK LO 1610986 FI*Mama-Alcialon Glamorous Greta Naaras Grand International Premior Marcin Biernaczyk EX1 CAPS BIV
FI*Mama-Alcialon Father's Son (BUR b) x FI*Topisan Daisy-Onneli (BUR f)
321 BUR n FI SK LO 1610984 FI*Mama-Alcialon Great Gameboy Uros Premior Marcin Biernaczyk EX1 CAPIB
FI*Mama-Alcialon Father's Son (BUR b) x FI*Topisan Daisy-Onneli (BUR f)
322 BUR n FI SK LO 1822496 FI*Oliivian Giselle Naaras Kastraatti Marcin Biernaczyk EX1 CAP
FI*Ninelli's Artorias (BUR b) x FI*Oliivian Ärtla (BUR g)
323 BUR a FI SRK LO 1300531 FI*ZirCat's Irwin Goodman Uros Supreme Champion Sirpa Lindelöf KM
Laurin von Tali (BUR n) x FI*ZirCat's Hidden Fantasy (BUR c)
324 BUR a FI SK LO 1715919 FI*Oliivian Daredevil Uros International Champion Sirpa Lindelöf EX1 CAGCIB
FI*Feirefiz Love Bites (BUR d) x FI*Oliivian Äppelpaj (BUR j)
324 BUR a FI SK LO 1715919 FI*Oliivian Daredevil Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Feirefiz Love Bites (BUR d) x FI*Oliivian Äppelpaj (BUR j)
325 BUR a FI SK LO 1820034 FI*Purrmagic's Lady Evenstar Naaras International Champion Sirpa Lindelöf EX1 CAGCIB
S*Lovestory's Triumph Tiger (BUR n) x FI*Enjoy Queen of Puddings (BUR h)
326 BUR a FI SK LO 1923570 FI*Feirefiz Another Brick In The Wall Uros Avoin Sirpa Lindelöf EX1 CAC BIV NOM BIS
FI*Oliivian Daredevil (BUR a) x FI*Feirefiz You're Mine (BUR b)
327 BUR a FI SRK LO 1404337 FI*Pikkukuun Blue Berry Naaras Premior Sirpa Lindelöf EX2
FI*Ninelli's TomTomTom (BUR a) x FIN*Pikkukuun Nellymoser (BUR b)
328 BUR a FI SK LO 1822193 FI*Rockalley's Amazing Adele Naaras Premior Sirpa Lindelöf EX1 CAPIB
FI*Oliivian Daredevil (BUR a) x FI*Topisan Daisy-Onneli (BUR f)
329 BUR b FI SK LO 1716259 FI*Seirene Ipanema Naaras Grand International Champion Satu Hämäläinen EX1 CACS NOM BIS
UA*Oktarin Yamadori (BUR b) x FI*Seirene Thaïs (BUR n)
330 BUR b FI SK LO 1612737 FI*Mama-Alcialon Impossible Ivanka Naaras International Champion Satu Hämäläinen EX1 CAGCIB
FI*Shu-Shun Intianlootus (BUR b) x FI*Mama-Alcialon Fabulous Fluttershy (BUR b)
331 BUR b FI SK LO 1923569 FI*Feirefiz Shine On You Crazy Diamond Naaras Avoin Satu Hämäläinen EX1 CAC
FI*Oliivian Daredevil (BUR a) x FI*Feirefiz You're Mine (BUR b)
332 BUR b FI SK RX 1924881 FI*Ninelli's Genuine Goddess Naaras Nuoret 7-10 kk Satu Hämäläinen EX2
FI*Ninelli's Ensio I (BUR b) x FI*Ninelli's Déjà-vu (BUR n)
333 BUR b FI SK LO 2027181 HU*Alba Regia Kug-Lee Naaras Nuoret 7-10 kk Satu Hämäläinen EX1 BIV NOM BIS
Sabokah Cuki (BUR n) x HU*Alba Regia CsodaBogár (BUR c)
334 BUR b Cosmic Magic Valley*RU Uros Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen Abs
Dashers Magic Valley*RU (BUR b) x Uslada Magic Valley*RU (BUR b)
335 BUR b FI SRK LO 43293 FI*Aficats Don't Mess With ME! Uros Supreme Premior Satu Hämäläinen KM
FI*Seirene Nabucco (BUR a) x FI*Mama-Alcialon Diamond Diva (BUR f)
335 BUR b FI SRK LO 43293 FI*Aficats Don't Mess With ME! Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Seirene Nabucco (BUR a) x FI*Mama-Alcialon Diamond Diva (BUR f)
336 BUR b FI SK LO 1405001 Zaffiro Kratti Uros Supreme Premior Satu Hämäläinen KM BIV NOM
Zaffiro Qurido (BUR e) x Nika Magic Valley*RU (BUR b)
337 BUR b FI SK LO 1406447 FI*Mama-Alcialon Father's Son Uros International Premior Satu Hämäläinen EX1 CAGPIB
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Shu-Shun Talven Prinsessa (BUR b)
337 BUR b FI SK LO 1406447 FI*Mama-Alcialon Father's Son Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Shu-Shun Talven Prinsessa (BUR b)
338 BUR b FI SK LO 1612741 FI*Mama-Alcialon Incredible Illusion Uros Premior Satu Hämäläinen EX1 CAPIB
FI*Shu-Shun Intianlootus (BUR b) x FI*Mama-Alcialon Fabulous Fluttershy (BUR b)
339 BUR b FIN SRK LO 27554 FIN*Genuina Hebe Jeebies Naaras Premior Satu Hämäläinen Abs
FIN*Seirene Daddy Cool (BUR b) x Aurora Paint Mia Star (BUR f)
339 BUR b FIN SRK LO 27554 FIN*Genuina Hebe Jeebies Naaras Veteraani Marianne Roth Abs
FIN*Seirene Daddy Cool (BUR b) x Aurora Paint Mia Star (BUR f)
340 BUR b FI SK LO 1614720 FI*Lilac's Kitaro Caravan Uros Kastraatti Satu Hämäläinen EX1 CAP
FI*Lilac's HRH King Hassan (BUR n) x FI*Almond's Ella Fitzgerald (BUR f)
341 BUR b FI SK LO 1822474 FI*Oliivian Hazlenut Naaras Kastraatti Satu Hämäläinen EX1 CAP NOM
FI*Oliivian Daredevil (BUR a) x FI*Oliivian Öyle Me (BUR b)
342 BUR b FI SK LO 1822475 FI*Oliivian Hershey Naaras Kastraatti Satu Hämäläinen EX2
FI*Oliivian Daredevil (BUR a) x FI*Oliivian Öyle Me (BUR b)
343 BUR c FI SK LO 1717415 FI*Oliivian Eiffel Naaras Champion Marcin Biernaczyk EX1 CACIB
NO*Burcantiks Timotei (BUR c) x FI*Oliivian Öyle Me (BUR b)
344 BUR c FI SK LO 1926139 FI*Feirefiz Blame It On The Moon Naaras Pennut 4-7 kk Marcin Biernaczyk EX1 BIV NOM BIS
FI*Flea's Haka Iwi (BUR c) x FI*Feirefiz Silver Lining (BUR j)
345 BUR c FI SK RX 1926413 FI*Shu-Shun Fiesta Carioca Naaras Pennut 4-7 kk Marcin Biernaczyk EX2
EE*Fernando Vielerto (BUR c) x FI*Beneloben Liljankukka (BUR f)
346 BUR d FI SK RX 1923214 FI*Lilac's Queen Nala´s Shani Naaras Avoin Sirpa Lindelöf EX1 CAC
FI*Beneloben Ilkikurinen Ilmarinen (BUR d) x FI*Lilac's Nala Lion Queen (BUR f)
347 BUR d FI SK LO 1510309 FI*Feirefiz Fire It Up Uros Supreme Premior Sirpa Lindelöf KM NOM BIS
Zaffiro Kratti (BUR b) x FI*Feirefiz Silver Lining (BUR j)
348 BUR d FI SK LO 1821652 FI*Crossroads Casillas Uros Kastraatti Sirpa Lindelöf EX1 CAP
FI*Mama-Alcialon Father's Son (BUR b) x FI*Crossroads All About Love (BUR j)
349 BUR e FI SK LO 1926137 FI*Feirefiz Tiger In The Night Uros Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX1 NOM
FI*Flea's Haka Iwi (BUR c) x FI*Feirefiz Silver Lining (BUR j)
350 BUR e FI SK LO 1510017 FI*Almond's Freyr Uros Grand International Premior Satu Hämäläinen EX1 CAPS
Bjelke's Givenchy (BUR n) x Rumba Quintessential (BUR j)
351 BUR f FI SK LO 1507187 FI*Enjoy Brienne of Tarth Naaras Supreme Champion Marcin Biernaczyk KM BIV NOM
S*Lovestory's Triumph Tiger (BUR n) x FIN*Seirene Justify My Love (BUR g)
352 BUR f FI SRK LO 1402578 FI*Mama-Alcialon MahtavaMaria Naaras Grand International Champion Marcin Biernaczyk EX1 CACS
FI*Flea's Motu Napenape (BUR d) x FI*Shu-Shun Talven Prinsessa (BUR b)
353 BUR f FI SK LO 1718810 FI*Mama-Alcialon Jammaileva Jannika Naaras International Champion Marcin Biernaczyk EX1 CAGCIB
FI*Mama-Alcialon Great Gameboy (BUR n) x FI*Shu-Shun Kardemumma (BUR h)
354 BUR f FI SK RX 1924039 FI*Lilac's Tullamore Dew Naaras Avoin Marcin Biernaczyk EX1 CAC
FI*Beneloben Ilkikurinen Ilmarinen (BUR d) x FI*Lilac's Iron Maiden (BUR n)
355 BUR f FI SRK LO 37866 FI*Mama-Alcialon Diamond Diva Naaras Supreme Premior Marcin Biernaczyk KM NOM
FI*Arkhitekton Stucco (BUR d) x FIN*Aficats Bellatrix (BUR j)
355 BUR f FI SRK LO 37866 FI*Mama-Alcialon Diamond Diva Naaras Veteraani Marianne Roth 1 NOM BIS
FI*Arkhitekton Stucco (BUR d) x FIN*Aficats Bellatrix (BUR j)
356 BUR f FI SK LO 1820113 FI*Oliivian Frida Kahlo Naaras International Premior Marcin Biernaczyk EX1 CAGPIB
FI*Lilac's Kitaro Caravan (BUR b) x FI*Oliivian Ärtla (BUR g)
357 BUR h FI SK LO 1715298 FI*Enjoy Merigold Naaras International Champion Sirpa Lindelöf Abs
FI*Hokkuspokkus Big Red Fierce Cinnamon (BUR d) x FI*Enjoy Perfect Pavlova (BUR h)
358 BUR h FI SK LO 1718809 FI*Mama-Alcialon Jumalainen Julia Naaras Champion Sirpa Lindelöf EX1 CACIB NOM
FI*Mama-Alcialon Great Gameboy (BUR n) x FI*Shu-Shun Kardemumma (BUR h)
359 BUR h FI SK LO 1506997 FI*Pikkukuun Daisy Doo Naaras Supreme Premior Sirpa Lindelöf KM BIV NOM BIS
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Pikkukuun Biscuit (BUR h)
360 BUR h FIN SRK LO 28326 FIN*Ravissant Cean Laqué Naaras Supreme Premior Sirpa Lindelöf KM
Benzali Aussie Jackaroo (BUR d) x FIN*Ravissant Alessaielle Nanda (BUR b)
360 BUR h FIN SRK LO 28326 FIN*Ravissant Cean Laqué Naaras Veteraani Marianne Roth 2
Benzali Aussie Jackaroo (BUR d) x FIN*Ravissant Alessaielle Nanda (BUR b)
361 BUR h FI SK LO 1506999 FI*Pikkukuun Delighted Rapunzel Naaras Grand International Premior Sirpa Lindelöf EX1 CAPS
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Pikkukuun Biscuit (BUR h)
362 BUR h FI SRK LO 41004 FI*Cattish Olympos Zeus Uros Premior Sirpa Lindelöf EX1 CAPIB
FIN*Belacane Ukkopekka (BUR b) x FIN*Cattish Unique Topaz (BUR j)
363 BUR h FI SK LO 1506998 FI*Pikkukuun Dear Tinkerbell Naaras Premior Sirpa Lindelöf EX1 CAPIB
FI*Aficats Don't Mess With ME! (BUR b) x FI*Pikkukuun Biscuit (BUR h)
364 BUR h FI SK LO 1612451 FI*Shu-Shun Kardemumma Naaras Kastraatti Sirpa Lindelöf EX1 CAP
FI*Elwood's Lion (BUR d) x FI*Shu-Shun Mary Jane (BUR h)
365 CYM 51-52 / CYM a 03 52 FI SK RX 1821951 FI*Touchant Excellent Chance Uros International Champion Sanna Hietala EX1 CAGCIB
Mistysprings Good Chance of TA (CYM n 09 22) x FI*Touchant Sans la Queue (CYM fs 02 52)
366 CYM 51-52 / CYM g 02 52 62 FI SK RX 1923998 FI*Touchant Goutte d'Espérance Naaras Avoin Sanna Hietala EX1 CAC NOM
Mistysprings Earl Grey of TA (MAN a 09 22 54) x FI*Touchant Sans la Queue (CYM fs 02 52)
367 CYM 51-52 / CYM fs 02 52 62 FI SRK RX 41626 FI*Touchant Sans la Queue Naaras International Premior Sanna Hietala EX1 CAGPIB
Yamasee MC O Tuxedo Junktion (CYM ns 03 52) x FIN*D'manns Uska Dara (CYM g 03 53)
367 CYM 51-52 / CYM fs 02 52 62 FI SRK RX 41626 FI*Touchant Sans la Queue Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Yamasee MC O Tuxedo Junktion (CYM ns 03 52) x FIN*D'manns Uska Dara (CYM g 03 53)
367 CYM 51-52 / CYM fs 02 52 62 FI SRK RX 41626 FI*Touchant Sans la Queue Naaras Veteraani Yan Roca Folch 4
Yamasee MC O Tuxedo Junktion (CYM ns 03 52) x FIN*D'manns Uska Dara (CYM g 03 53)
368 EUR a FI SK RX 1926286 FI*Katinhännän Daltonin-muori Naaras Pennut 4-7 kk Satu Hämäläinen EX1
Kissankellon Väinämö (EUR ns 23) x EE*Clara Belinda Wildstar (EUR as 23)
369 EUR d FI SK RX 1718564 FI*Feronian Neidonkello Naaras Champion Sanna Hietala EX1 CACIB
FI*Feronian Limon (EUR d 24) x FI*Feronian Emilia (EUR g 22)