YK kansainvälinen kissanäyttely kat 1, 4, KK *TOLA* 12.10.2019 YK
Järjestävä yhdistys YkkösKissat ry
Alkaa 12.10.2019 Loppuu 12.10.2019
Ilmoittautuminen alkaa 30.7.2019 Ilmoittautuminen loppuu 17.9.2019
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:15 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 3.10.2019
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 200   Kategoriat 1, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show.ykkoskissat@gmail.com
Paikka TOLA, Hartola
Toimihenkilöt
Lisätietoja

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 82
4 118
Kotikissat 4
Yhteensä 204

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI SK LO 1820584 Kisuicat's Part-Of-Me Uros Grand International Champion Eva Porat EX1 CACS NOM
FI*Kermaviiksen Giovanni (PER n 03) x Kisuicat's Mona Lisa (EXO n 22)
2 EXO n 22 FI SK LO 1717965 FI*Castlemoor's JerryCotton Uros Grand International Champion Eva Porat Abs
PT*Kiyoko Kats Secret Love (PER n 22) x PT*Kiyoko Kats Big Royal (EXO n)
3 EXO n 24 FI SK LO 1925403 FI*Dirlandan Xena Naaras Pennut 4-7 kk Rui Pacheco EX1
FI*Jarbabin Yonne Byron (EXO n 24) x FI*Dirlandan Twilight (PER a 24)
4 EXO n 03 22 FI SK LO 1508789 FI*Sabrimin Revolution Uros International Premior Eva Porat EX1 CAGPIB NOM BIS
FI*Sabrimin Prince (PER d) x Ark Star Shakira (EXO n 03 24)
5 EXO n 03 24 FI SK LO 1924705 FI*Jewelstory Diamond Naaras Pennut 4-7 kk Rui Pacheco EX1
My-Champagne Checkmate (EXO n 24) x FI*Jewelstory Heartbreaker (PER g 03)
6 EXO g 03 23 FI SK LO 1717995 FI*Whispers Oxana Naaras Supreme Champion Rui Pacheco KM NOM
FI*Whispers Iron Knight (EXO a 03 22) x San-Fe Selina of Moonwhisper (EXO g 03)
7 EXO g 33 FI SK LO 1822422 Ayser's Daenerys Stormborn Naaras Champion Eva Porat EX1 CACIB
Ayser's Born To Be Wild (EXO d 22) x Ayser's Elektra (EXO g 21 33)
8 PER w 62 FI SRK LO 91076 Sumava's Nikhar Naaras International Champion Eva Porat EX1 CAGCIB
Nuit-Magique Ebony of Sumava (PER n) x Sumava's Nebulosa (PER w)
9 PER n FI SK LO 1717998 FI*Mimosan The One Uros International Champion Rui Pacheco Abs
A*Heaven Sent Quicky Express (PER n) x FI*Mimosan Little Bad Girl (PER n)
10 PER n FI SK LO 1822426 Ayser's Last Word Naaras Champion Rui Pacheco EX1 CACIB
Shuturi's Black Label 4 Ayser (EXO n) x FI*AzuLejo's Deep Silent Complete (EXO n)
11 PER a FI SK LO 1925405 FI*Dirlandan Xtra cute Naaras Pennut 4-7 kk Rui Pacheco EX1
FI*Jarbabin Yonne Byron (EXO n 24) x FI*Dirlandan Twilight (PER a 24)
12 PER b FI SRK LO 41369 FI*Mogi's Aldebaran Uros Grand International Premior Eva Porat EX1 CAPS
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Mogi's Tango A'mor (PER n)
13 PER f FI SK LO 1925268 FI*Timanfaya Just Another Dream Naaras Pennut 4-7 kk Eva Porat EX1 NOM
FI*Timanfaya Heartbeat (PER a) x FI*Timanfaya Filled With Love (PER fs)
14 PER ds FI SK LO 1925124 FI*Kultaviiksen Steve Ray Vaughan Uros Pennut 4-7 kk Rui Pacheco EX1
FI*Kultaviiksen Poseidon (PER ds 11) x FI*Kultaviiksen Odessa (PER d)
15 PER fs FI SK LO 1614654 FI*Timanfaya Filled With Love Naaras International Champion Rui Pacheco EX1 CAGCIB
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
16 PER f 24 FI SK LO 1614655 FI*Timanfaya She Will Be Loved Naaras Grand International Premior Eva Porat EX1 CAPS
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
17 PER ns 24 62 FI SK LO 1613430 FI*Timanfaya More Than Words Uros International Champion Eva Porat EX1 CAGCIB
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x My-Champagne Anemone to Timanfaya (PER n 24)
18 PER n 03 FI SRK LO 89843 FI*Mimosan Ka Boom Uros Supreme Premior Rui Pacheco KM
A*Heaven Sent Quicky Express (PER n) x FIN*Mimosan All About Us (PER n 03)
19 PER n 03 FI SRK LO 1403157 Hiladoras Alejandro Uros Supreme Premior Rui Pacheco KM
Jewel-Eyes Little Fighter (PER d 03) x FIN*Amysantti Money Spinner (PER n)
20 PER d 03 FI SK LO 1509359 Bafini Sweet Dancer Uros Kastraatti Rui Pacheco EX1 CAP NOM
Dark Diamond Baccardi (PER d 03 22) x Esta Valley's Anna of Bafini, DM (PER f 03)
21 PER f 03 24 FI SK LO 1925375 FI*Dirlandan Yellow Rose Naaras Pennut 4-7 kk Eva Porat Abs
FI*Dirlandan JinJang (PER n 01) x FI*Jarbabin Zahra (PER f 24)
22 PER f 03 22 FI SK LO 1924707 FI*Jewelstory Temptation Naaras Pennut 4-7 kk Rui Pacheco EX1
My-Champagne Checkmate (EXO n 24) x FI*Jewelstory Heartbreaker (PER g 03)
23 PER n 33 FI SK LO 1613933 Sinihuiskan Fenix Uros Grand International Champion Rui Pacheco EX1 CACS
Sinihuiskan XabiAlonso (PER a 21 33) x Sinihuiskan Delilah (PER n 33)
24 PER a 21 33 FI SK LO 1715624 Ayser's Rocky Balboa Uros International Premior Eva Porat EX1 CAGPIB
Ayser's Genius (EXO d 21 33) x Major's Megan of Ayser (PER n 21 33)
26 RAG n FI SK LO 1925217 Gayaneh Tipula tam-quam Naaras Pennut 4-7 kk Eva Porat EX1
PL*Ragissa Winnetou (RAG a 04) x Gayaneh Pandorina puella (RAG n)
27 RAG n FI SK LO 1820852 FI*Jylhärinteen Chili Naaras International Premior Eva Porat EX1 CAGPIB
FI*Dollyblues Fill Your Heart (RAG n) x FI*Jylhärinteen Havu (RAG a 21)
28 RAG a FI SK LO 1715832 FI*Purppuralinnan Prinsessa Safiira Naaras Grand International Champion Eva Porat EX1 CACS
S*Norrtassen's Oliver Twist (RAG n 04) x FI*Peukaloisen Dancing Queen (RAG n)
29 RAG a FI SK LO 1923820 FI*Satinante's Bluebird Xara Florinna Naaras Nuoret 7-10 kk Eva Porat EX1 BIV
FI*Ragtail Kimi Konstantino (RAG a 03) x FI*Satinante's SweetHeart Ali Jennifer (RAG a 04)
30 RAG a FI SK LO 1925562 FI*Celestial's Damn U R Hot Naaras Pennut 4-7 kk Eva Porat EX1
NO*Noble Origins' Prince Carl Philip (RAG n 04) x FI*Celestial's Locked Out of Heaven (RAG n 04)
31 RAG a FI SRK LO 1301759 FI*Stardoll's Blue Velvet Naaras International Premior Eva Porat EX1 CAGPIB
FI*Tuulikellon Prime Time (RAG n 03) x FI*Stardoll's Tilly Tina (RAG a)
32 RAG n 21 FI SK LO 1923868 FI*Jylhärinteen Toivo Uros Nuoret 7-10 kk Eva Porat EX1
FI*Dollyblues Joyful, Joyful (RAG n 04) x FI*Jylhärinteen Havu (RAG a 21)
33 RAG d 21 FI SK LO 1822623 FI*Maikkilan Hugo Uros Avoin Rui Pacheco EX1 CAC
FI*Erkatin Kirill-Leonid (RAG n 03) x FI*Ruuskatin Kuutar (RAG f 21)
35 RAG n 03 FI SK LO 1718120 FI*Stardoll's Dark Matter Uros International Premior Eva Porat EX1 CAGPIB
FI*Stardoll's Blue Galaxy (RAG a 04) x SE*CherryPop's Mew (RAG n 04)
36 RAG n 03 FI SRK LO 91060 M'Memories Ragdoll's Havana Naaras International Premior Eva Porat EX1 CAGPIB BIV NOM
Lucky Dama w Masce*PL (RAG n 03) x M'Memories Ragdolls Gaëlle (RAG a 03)
37 RAG n 03 FI SRK LO 88751 FI*Ragtail Dominic Uros Kastraatti Eva Porat EX1 CAP
FIN*Ragtail Baron (RAG n 04) x PL*Gregorius-Cat Stella (RAG a 03)
38 RAG n 04 FI SK LO 1923251 Gayaneh Rhodomela rosa Naaras Avoin Eva Porat Abs
PL*Ragissa Winnetou (RAG a 04) x Gayaneh Oscillatoria oblivia (RAG n)
39 RAG n 04 FI SK LO 1924249 FI*Maplehill's Madame Myself Naaras Nuoret 7-10 kk Eva Porat EX2
FI*Maplehill's Stardust For Dreams (RAG n) x FI*Maplehill's Princess of Avalon (RAG a 03)
40 RAG n 04 FI SK LO 1925378 PL*My Butterfly Shira Naaras Nuoret 7-10 kk Eva Porat EX1 BIV NOM BIS
Eulalie Indigo Dream (RAG n 03) x SE*Klausus Ida Blue (RAG a 04)
41 RAG n 04 FI SK LO 1925560 FI*Celestial's Sexy WoW Naaras Pennut 4-7 kk Eva Porat EX1
NO*Noble Origins' Prince Carl Philip (RAG n 04) x FI*Celestial's Locked Out of Heaven (RAG n 04)
42 RAG n 04 FI SK LO 1925582 FI*Collicatin Golden Glitter Naaras Pennut 4-7 kk Eva Porat EX2
Raggtown Mr Nash 2 U (RAG n 03) x FI*Collicatin Old Vanilla (RAG a 04)
43 RAG a 03 FI SK LO 1614229 FI*Ragtail Kimi Konstantino Uros Supreme Champion Rui Pacheco KM
FI*Ragtail Dominic (RAG n 03) x FI*Erkatin Roosa Ramona (RAG n)
44 RAG a 03 FI SK LO 1820040 FI*Celestial's El Chapo Son of CG Uros International Champion Rui Pacheco EX1 CAGCIB NOM BIS
FI*Celestial's GunBert (RAG a 03) x (N)Diadem's Wilma Sollis (RAG n 03)
45 RAG a 03 FI SK LO 1925585 FI*Collicatin Golden Glimmer Uros Pennut 4-7 kk Rui Pacheco EX1 BIV
Raggtown Mr Nash 2 U (RAG n 03) x FI*Collicatin Old Vanilla (RAG a 04)
46 RAG a 03 FI SK LO 1925583 FI*Collicatin Golden Gloss Naaras Pennut 4-7 kk Rui Pacheco EX1
Raggtown Mr Nash 2 U (RAG n 03) x FI*Collicatin Old Vanilla (RAG a 04)
47 RAG a 03 FI SK LO 1405590 FI*Dollyblues You Are The Sunshine Naaras Premior Rui Pacheco EX1 CAPIB
Of Moonlight Dolls Dutch Dreamer (RAG a 03) x FI*Dollyblues GoodGollyMsMolly (RAG a 03)
48 RAG a 03 FI SK LO 1822976 FI*Midnightdolls I Believe In You Naaras Kastraatti Rui Pacheco EX1 CAP
FI*Valkokullan Magnum (RAG n 03) x FI*Dollyblues You Are The Sunshine (RAG a 03)
49 RAG a 04 FI SK LO 1406270 Solenzara's Solomon Jack Uros International Premior Eva Porat EX1 CAGPIB
Solenzara's Only You (RAG n 04) x S*Gunbertus Fusion (RAG a 03)
50 RAG a 04 FI SK LO 1923652 FI*HeartThrob's Prince Shining Armor Uros Kastraatti Eva Porat EX1 CAP
FI*Jylhärinteen Tuisku (RAG a 21) x FI*Fannidolls Amiable Adelina (RAG n 03)
51 RAG d 04 FI SK LO 1924890 FI*BlackRain's Quaint Kid Uros Pennut 4-7 kk Eva Porat EX1
Chester Bright Crystall, CZ (RAG n 04) x FI*BlackRain's Miss Perfect (RAG e 03 21)
52 RAG e 03 FI SK LO 1924991 FI*DollyCats Would I lie To You Uros Pennut 4-7 kk Rui Pacheco EX1
FI*BlackRain's Kid Made By Prince (RAG n 04) x FI*DollyCats Sweetest Lie (RAG g 03)
53 RAG e 04 FI SK LO 1611326 FI*Tammikatin Hunajanassu Uros Grand International Premior Eva Porat EX1 CAPS
FI*Maplehill's Lovely Blues (RAG a 03) x FI*Tammikatin Baby Carrot (RAG f 04)
54 RAG f 03 FI SK LO 1508230 FI*Celestial's Satavarma Naaras Supreme Champion Rui Pacheco KM
FI*Celestial's GunBert (RAG a 03) x FI*Celestial's Heaven on Earth (RAG f 04)
55 RAG n 03 21 FI SK LO 1822529 Gayaneh Quadrata Naaras Champion Rui Pacheco EX1 CACIB
S*Vallhovstassens Boss (RAG a 03) x Gayaneh Mimulus macula (RAG n 03 21)
56 RAG n 04 21 FI SK LO 1923766 Gayaneh Synura saimi Naaras Nuoret 7-10 kk Rui Pacheco EX1
PL*Ragissa Winnetou (RAG a 04) x Gayaneh Mimulus macula (RAG n 03 21)
57 RAG n 04 21 FI SRK LO 1300260 Gayaneh Helius Hilaris Uros International Premior Rui Pacheco EX1 CAGPIB
FI*Maplehill's Rely On Shaman (RAG a 03) x FI*Utuinen DashingDesign (RAG n 04 21)
58 RAG a 03 21 FI SK LO 1822636 FI*Celestial's Guillermo de Argentina Uros International Champion Rui Pacheco EX1 CAGCIB
S*Grand Chatez Hilmer for F&L (RAG a 04) x FI*Celestial's UandMe and the Devil makes3 (RAG a 03 21)
59 RAG a 04 21 FI SK LO 1923767 Gayaneh Scenedesmus sade Naaras Nuoret 7-10 kk Rui Pacheco EX1 NOM
PL*Ragissa Winnetou (RAG a 04) x Gayaneh Mimulus macula (RAG n 03 21)
60 RAG a 04 21 FI SK LO 1610950 Gayaneh Littorella igitur Naaras International Premior Rui Pacheco EX1 CAGPIB NOM BIS
(N)Diadem's Vuzzy (RAG a 03) x Gayaneh Igitur Iris (RAG n 21)
61 SBI n FI SK RX 1718858 FI*Lofanna Guernica Naaras Grand International Champion Eva Porat EX1 CACS
S*Raus Höjden's Scotte af Raus (SBI b) x FI*Lofanna Caribia (SBI f 21)
62 SBI n FI SK LO 1821305 FI*Kattimäen Niila Onni Uros Grand International Champion Eva Porat EX1 CACS
FI*Harebell Nipsu (SBI a 21) x FI*Kattimäen Ninni-neiti (SBI n)
63 SBI a FI SK RX 1821101 S*Chimär's Kornelia Naaras Champion Eva Porat EX1 CACIB
DK*Khin-Mya's Shogun (SBI a) x S*Chimär's Celine Dion (SBI a)
64 SBI b FI SK LO 1612199 FI*Chirybiry's My Darling Ipi Naaras Supreme Champion Eva Porat KM BIV NOM BIS
FI*Ziazan Interstellar (SBI a) x FI*Chirybiry's U-la-laa (SBI b)
65 SBI b FI SK LO 1822969 FI*JoJon Duixiang Mei Uros Avoin Eva Porat EX1 CAC
FI*JoJon Kuajiang Hua (SBI b 21) x FI*JoJon Wan Meihua (SBI f 21)
67 SBI b FI SK LO 1926278 S*Kilenskogens Önni Naaras Pennut 4-7 kk Eva Porat EX1
SE*Norlids Brighton (SBI b 21) x S*Kilenskogens Rosie (SBI b)
68 SBI c FI SK LO 1716448 FI*Nalle-Puhin How Deep Is Your Love Naaras Supreme Champion Eva Porat Abs
Demian Günther (SBI a 21) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
69 SBI c FI SK LO 1925630 FI*Nalle-Puhin Skyfall Uros Pennut 4-7 kk Eva Porat EX1
FI*Kujakeikarin Öifrid (SBI c) x FI*Nalle-Puhin I Will Survive (SBI c 21)
70 SBI d FI SK LO 1924506 EE*Magnificent Meow Bob Bordeaux Uros Avoin Rui Pacheco EX1 CAC
S*Sajberkattens TipTop Torino (SBI n 21) x SE*Wilhelmshage's Lady Patricia (SBI f)
71 SBI e FI SK LO 1925982 NO*Stalderkattens Oskar Uros Pennut 4-7 kk Rui Pacheco EX1 NOM BIS
White Wolf vom Blütengarten*A (SBI e 21) x NO*Stalderkattens Gina (SBI d)
72 SBI e FI SK LO 1923229 FI*Fioliinan Alvaro Uros Kastraatti Rui Pacheco EX1 CAP
FI*Kujakeikarin Öifrid (SBI c) x FI*Annmark Deeva (SBI g)
73 SBI f FI SK LO 1924059 FI*Harebell Taikatalvi Naaras Nuoret 7-10 kk Rui Pacheco EX1
FI*Harebell Isfahan Wonder (SBI d) x FI*Canth's Susu (SBI a 21)
74 SBI h FI SK LO 1820351 FI*Helin's Elviira Naaras Champion Rui Pacheco EX1 CACIB
FI*Felinessi Boris (SBI n) x FI*Mainio's Aleksandra Aurora (SBI f)
75 SBI h FIN SRK LO 82693 FIN*Harebell Zelda Naaras Supreme Premior Rui Pacheco KM
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
76 SBI c 21 FI SK LO 1716451 FI*Nalle-Puhin I Will Survive Naaras Grand International Champion Rui Pacheco EX1 CACS
Demian Günther (SBI a 21) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
77 SBI c 21 FI SK LO 1925632 FI*Nalle-Puhin Rolling In The Deep Naaras Pennut 4-7 kk Rui Pacheco EX1 BIV
FI*Kujakeikarin Öifrid (SBI c) x FI*Nalle-Puhin I Will Survive (SBI c 21)
78 SBI c 21 FI SK LO 1925631 FI*Nalle-Puhin Set Fire To The Rain Naaras Pennut 4-7 kk Rui Pacheco EX2
FI*Kujakeikarin Öifrid (SBI c) x FI*Nalle-Puhin I Will Survive (SBI c 21)
79 SBI h 21 FI SK LO 1509053 FI*Pirimirrin Kaoliniitti Naaras Grand International Champion Rui Pacheco Abs
FI*JoJon Kuajiang Hua (SBI b 21) x FIN*Pirimirrin Darling River (SBI j 21)
80 ABY n FI SK LO 1613129 FI*Laire Maer Gelir Uros Supreme Champion Michael Edström KM
Osiris(V) Total Surprise (ABY n) x FI*Laire Gelir Laer (ABY o)
81 ABY n FI SK LO 1715899 Cellani Sieno UkassaKinté Uros Grand International Champion Michael Edström EX1 CACS BIV NOM
Des Entrechats Just For Me (ABY n) x Cellani Cupra Tasitaa (ABY o)
82 ABY n FI SK LO 1717492 FI*Omanion Galanthus nivalis Uros Grand International Champion Michael Edström Abs
Maurice de Moéris (ABY n) x S*Primuz-Zezam Rozetta (ABY o)
83 ABY n FI SK LO 1717461 FI*Redcheetah's Diana Naaras International Champion Michael Edström EX1 CAGCIB
Maurice de Moéris (ABY n) x FI*Redcheetah's Aurora (ABY o)
84 ABY n FI SK LO 1822850 FI*Lovedevotion Leticia Naaras Avoin Michael Edström Abs
Shadeaby Heartbreaker (ABY n) x FI*Lovedevotion Elisabeth (ABY n)
85 ABY n FI SK LO 1925447 Cosima Kaldorei*PL Naaras Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX2
Urias Berenetto, CZ (ABY n) x Aurora Kaldorei*PL (ABY n)
86 ABY n FI SK LO 1923880 FI*Laire Gelir Celaena Naaras Nuoret 7-10 kk Michael Edström Abs
Osiris(V) Total Surprise (ABY n) x FI*Laire Gelir Laer (ABY o)
87 ABY n FI SK LO 1923882 FI*Woodcocks Little My Naaras Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1 BIV NOM BIS
PL*Adalbertus Theodor (ABY n) x FI*Link Malaika Mnia (ABY n)
88 ABY n FI SK LO 1926345 (N) Tejas Kito Uros Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
(N) Tejas Josja (ABY o) x (N) Tejas Fe (ABY n)
89 ABY n FI SK LO 1925140 FI*Woodcocks Quiet Revolution Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
Detrevande's Xemm (ABY o) x FI*Link Malaika Mnia (ABY n)
90 ABY n FI SK RX 1614970 FI*Kharn-Ka Jeanne d'Arc Naaras Supreme Premior Michael Edström KM
Tilsim dan Black Dragon (SOM n) x FI*Kharn-Ka Great Gatsby (ABY a)
91 ABY n FI SK LO 1509153 FI*Laire Vanimar Eleniel Naaras Supreme Premior Michael Edström KM
DK*Bifrost Which Wizardry is This (ABY n) x FI*Laire Gelir Narya (ABY a)
92 ABY n FI SK LO 1506854 FI*Link Mwana Wa Baba Yake Uros International Premior Michael Edström EX1 CAGPIB NOM BIS
FI*Link Nyota Ziko Humu (ABY a) x FIN*Link Imani Imoo (ABY n)
93 ABY n FI SK LO 1821988 FI*Miragerie All Saints Naaras Kastraatti Michael Edström EX1 CAP BIV NOM
Shadeaby Heartbreaker (ABY n) x FI*Lovedevotion Josefine (ABY n)
94 ABY n FI SK LO 1614981 FI*Redcheetah's Jade Naaras Kastraatti Michael Edström Abs
FI*Akanthos Dante (ABY a) x FI*Redcheetah's Ruusu (ABY o)
95 ABY a FI SK LO 1719036 FI*Lovedevotion Karmen Naaras International Champion Dietmar Sagurski EX1 CAGCIB
FI*Link Kubembeleza Haiba (ABY o) x FI*Lovedevotion Elisabeth (ABY n)
97 ABY a FI SK LO 1923997 FI*Miragerie Beaudrie Naaras Nuoret 7-10 kk Dietmar Sagurski EX1 BIV
FI*Lovedevotion Infinity (ABY n) x FI*Lovedevotion Karmen (ABY a)
98 ABY a FI SK LO 1925250 FI*Vuolas Unelmaamme puhdistaa Uros Pennut 4-7 kk Dietmar Sagurski EX1
Emalon von Kalimdor*CH (ABY a) x FI*Nebuankhet Pastel Goth (ABY a)
99 ABY a FI SRK LO 43085 FI*Link Nyota Ziko Humu Uros Supreme Premior Dietmar Sagurski KM
RU*Greenville Oberon of Laire (ABY n) x FI*Link Inanyesha (ABY n)
100 ABY o FI SK LO 1611585 S*Primuz-Zezam Rozetta Naaras Grand International Champion Bobby Funk EX1 CACS
S*Rubensborg Blues Brother (ABY n) x (N)Ororina's Euphoria (ABY o)
101 ABY o FI SK LO 1925143 FI*Woodcocks Light A Fire Uros Pennut 4-7 kk Bobby Funk EX1 NOM
Detrevande's Xemm (ABY o) x FI*Link Malaika Mnia (ABY n)
102 ABY o FI SK LO 1405588 FI*Redcheetah's Ruusu Naaras Supreme Premior Bobby Funk KM
S*Hjortronstigens Private Dancer (ABY n) x FI*Redcheetah's Aurora (ABY o)
103 ABY p FI SK LO 1923996 FI*Miragerie Béatrice Naaras Nuoret 7-10 kk Bobby Funk EX1 NOM
FI*Lovedevotion Infinity (ABY n) x FI*Lovedevotion Karmen (ABY a)
104 BAL n FI SK LO 1924177 FI*Jalecat's WTBW SnowBall Naaras Nuoret 7-10 kk Dietmar Sagurski EX1
FI*Willicon Mikhail Baryshnikov (BAL w) x FI*Jalecat's ÄssäMix (BAL h)
105 BAL b 21 FI SK LO 1925135 FI*Frostnight's Hibernating Heart Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
FI*Mummeli Queeninho Emilio (BAL c) x FI*Frostnight's Romance With Darkness (OSH b 24)
106 CRX I / CRX ns FI SK LO 1819818 FI*Piupaws Donkey Kong Uros Grand International Champion Bobby Funk EX1 CACS BIV
FI*Piupaws Ascalon (CRX ns 24) x FI*Piupaws Elisabeth Lukas (CRX n)
107 CRX I / CRX ns FI SK LO 1923499 FI*Ballerina's Roquefort Uros Avoin Bobby Funk EX1 CAC
FI*Ballerina's Father Frost (CRX w) x FI*Ballerina's Dulcinea (CRX ns 24)
108 CRX I / CRX c FI SK LO 1822807 FI*Claypond's Lyydia Naaras Avoin Bobby Funk EX1 CAC
Travis Eledhrim of Claypond's (CRX a 32) x Demian Suomi100 Sisukas (CRX b)
109 CRX I / CRX n FI SK LO 1924180 FI*Ballerina's Beausoleil Uros Nuoret 7-10 kk Bobby Funk EX1
FI*Sirpaleen Caspian Apollon (CRX d) x FI*Ballerina's Flora (CRX a)
110 CRX I / CRX b FI SK LO 1822253 FI*Claypond's Justus Uros Kastraatti Bobby Funk EX1 CAP NOM
FI*Claypond's Dragomir (CRX n 31) x FI*Claypond's Fortune Fabuleuse (CRX o)
111 CRX I / CRX n FI SK LO 1820944 FI*Piupaws Morellia Uros Kastraatti Bobby Funk Abs
FI*Piupaws Musta.Pirkka (CRX d 03) x FI*Piupaws Fire & Soul of Sekhmet (CRX f 24)
112 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 1822550 FI*Windseeker Linlee and 100 Sails Uros International Champion Bobby Funk Abs
Ridgways Big Bang of Windseeker (CRX n 09) x FI*Windseeker Della Bluenose (CRX a 03 22)
114 CRX II / CRX n 09 FI SK LO 1925373 FI*Telltail's Zorro Uros Pennut 4-7 kk Bobby Funk EX1
FI*Derekaz Shake, Rattle and Roll (CRX n) x FI*Telltail's Vasilisa (CRX n 02)
115 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 1925374 FI*Telltail's Zannalee Naaras Pennut 4-7 kk Bobby Funk EX1
FI*Derekaz Shake, Rattle and Roll (CRX n) x FI*Telltail's Vasilisa (CRX n 02)
116 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 1613632 FI*Sweetpurr's Hearts And Minds Naaras Grand International Premior Bobby Funk EX1 CAPS NOM BIS
FI*CuteChaos Elastic Heart (CRX n) x S*Rexlicious Rotella (CRX n 01)
117 CRX III / CRX h FI SK RX 1923467 FI*Derekaz Some Like It Hot Naaras Avoin Michael Edström EX1 CAC
FI*Spectrolite Celebration (CRX d 09 24) x FI*Derekaz Nymphomaniak (CRX n 24)
118 CRX III / CRX fs FI SK LO 1924744 FI*Piupaws Teija Sopanen Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
FI*Piupaws Donkey Kong (CRX ns) x FI*Piupaws Kardemumma (CRX f 24)
119 CRX IV / CRX f 01 64 FI SK LO 1820934 FI*Sweetpurr's I Wanna Have Some Fun Naaras Grand International Champion Dietmar Sagurski EX1 CACS NOM BIS
FI*Saca's Little Big Red (CRX e 03) x FI*Sweetpurr's Hearts And Minds (CRX n 03)
120 CRX V / CRX b 24 FI SK LO 1924598 FI*Derekaz Hellbilly Storm Uros Pennut 4-7 kk Dietmar Sagurski EX1
FI*Derekaz Shake, Rattle and Roll (CRX n) x FI*Derekaz The Siren of Temptation (CRX b 24)
121 CRX V / CRX a 24 FI SRK LO 39886 FI*Framillan Good&Plenty Naaras International Premior Dietmar Sagurski EX1 CAGPIB
FI*Huissin Pinsiön Paroni (CRX a 09 24) x FI*Framillan Calamitous rain (CRX b)
122 CRX VI / CRX a 03 24 FI SK LO 1822551 FI*Windseeker Loulou Blue Nonsuch Naaras International Champion Dietmar Sagurski Abs
Ridgways Big Bang of Windseeker (CRX n 09) x FI*Windseeker Della Bluenose (CRX a 03 22)
123 CRX VII / CRX n 33 FI SK LO 1715818 FI*Saca's Radiant Snow Whirls Uros Grand International Champion Bobby Funk Abs
Jubilee Flash de Kachghar (CRX n 09 33) x FI*Angelfalls Cashmere (CRX b 21 33)
124 CRX VII / CRX n 33 FI SK LO 1719048 FI*Seer's Emuu Laus Naaras Avoin Bobby Funk EX1 CAC NOM
FI*Saca's Unreal Blooming (CRX b 33) x FI*Seer's Asbjorg (CRX n)
125 CRX VIII / CRX d 09 21 33 FI SK LO 1925572 FI*Saca's Over the Top Always Uros Pennut 4-7 kk Dietmar Sagurski EX1
FI*Telltail's Otherside (CRX n 03 33) x FI*Saca's Femme Fatale (CRX e 24)
126 DRX I / DRX n FI SK LO 1716825 FI*Berry's Dazzling Diamond Naaras Champion Bobby Funk EX1 CACIB
Elfinrex Acer Nikoense (DRX a) x Bindy Applause (DRX n 32)
127 DRX I / DRX a FI SRK LO 40419 FI*Åbodas Kaya Naaras Grand International Premior Bobby Funk EX1 CAPS BIV
FI*Bravefellow Cacao flip (DRX b) x S*Fiddlestix Femme Fatale (DRX a)
128 DRX I / DRX n FI SK RX 1820135 EE*X-Paroni Masterpiece Uros Grand International Premior Bobby Funk EX1 CAPS
Likoma's Hot Red Chilli Pepper (DRX d 22) x EE*Oda Masterpiece (DRX n 03)
129 DRX I / DRX ns FI SRK LO 39246 FI*Minimiun Pikku Tipi Naaras International Premior Bobby Funk EX1 CAGPIB
N*Ravnkroken Anthos (DRX n) x FIN*Tikrun Hiutale (DRX ns)
130 DRX IV / DRX d 09 FI SK LO 1819613 Thor Ardenia*PL Uros Champion Bobby Funk EX1 CACIB
Lucky Star of Bebeny (DRX ds 03) x Nutka z Poddasza*PL (DRX w)
131 DRX V / DRX ns 25 FI SK LO 1717235 FI*Mirexin Patrik Uros International Champion Dietmar Sagurski EX1 CAGCIB
Elfinrex Acer Nikoense (DRX a) x FI*Riiviön Donna (DRX w)
132 DRX V / DRX n 24 FI SK LO 1923434 FI*Avariel Qinisa Naaras Avoin Dietmar Sagurski EX1 CAC
FI*Mirexin Patrik (DRX ns 25) x FI*Avariel Obi Banoffi (DRX c)
133 DRX V / DRX n 24 FI SK LO 1923703 SE*Recce Pod Sherian Grace Cadoria Naaras Premior Dietmar Sagurski EX1 CAPIB
Sylwester Happymiau*PL (DRX n 24) x SE*Recce Pod NUSANTARA Super Puma (DRX n 24)
134 DRX VI / DRX a 03 23 FI SK LO 1926548 Marmalade Best Show*RU Naaras Nuoret 7-10 kk Bobby Funk EX1
Gucci of Adelya*RU (DRX c) x Euphoria Best Show*RU (DRX w)
135 DRX VII / DRX n 21 33 FI SK LO 1923436 FI*Avariel Rockruff Uros Avoin Michael Edström EX1 CAC
FI*Mirexin Martin (DRX n 21 33) x FI*Avariel Minois (DRX a)
136 DRX VII / DRX n 32 FI SK LO 1406016 Bindy Applause Naaras Kastraatti Michael Edström EX1 CAP
Sharmel of Applause (DRX n 03 33) x Ofelia Sense of Beauty (DRX n 32)
137 DRX IX / DRX w 62 FI SK LO 1822895 FI*Tomorrowland Jurassic Jose Uros Avoin Michael Edström EX1 CAC
Curly Time Ulissen (DRX w) x FI*Tomorrowland Darling Dora (DRX f 33)
138 OLH c 25 FI SK LO 1510597 FI*BaliDancer's Gaius Uros Grand International Premior Dietmar Sagurski EX1 CAPS NOM
Pippastro Aaron Ramsey (OLH c 24) x FI*BaliDancer's Ellie (BAL c)
139 OLH ns 24 FI SK LO 1717498 FI*Frostnight's Shadegrown Uros Grand International Champion Dietmar Sagurski EX1 CACS
FI*Mummeli Sofinho Yaron (OLH ns 25) x FI*Noxx Dancing Queen (OSH c 24)
140 OSH n FI SK LO 1820330 FI*BlackDevil's Luxury SugarDaddy Uros International Champion Dietmar Sagurski EX1 CAGCIB
HU*Okonor Teavaj-of-BlackDevil (OSH e) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
141 OSH n FI SK LO 1822201 FI*BlackDevil's Twist Of Fate Uros Avoin Dietmar Sagurski EX1 No Cert
HU*Okonor Miskolc (OSH b) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
142 OSH n FI SK LO 1926281 Wakanda Limelight East Naaras Nuoret 7-10 kk Dietmar Sagurski EX1
Rushan Limelight East (SIA n) x Sansa Limelight East (OSH n 24)
143 OSH n FI SK LO 1926002 FI*BlackDevil's Only God Can Judge Me Uros Pennut 4-7 kk Dietmar Sagurski EX1 BIV NOM
FI*BlackDevil's The Sound Of Silence (OSH n) x FI*JellonCats Carmen (OSH a)
144 OSH a FI SK LO 1926004 FI*BlackDevil's HardCore TroubleMaker Uros Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1 NOM BIS
FI*BlackDevil's The Sound Of Silence (OSH n) x FI*JellonCats Carmen (OSH a)
145 OSH b FI SK LO 1716138 FI*Harmuan Cacao Praliné Naaras International Champion Michael Edström EX1 CAGCIB
FI*Curnauskiss Rebell Yell (OLH b) x FI*Keskimaan Grimm Bro's Dwarf Quee (OSH b)
146 OSH b FI SK LO 1924185 FI*Chellamanis Batman Uros Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1
Apocalyptica Illumination (OSH b 24) x HU*Okonor Joséphine (OSH b 24)
147 OSH f FI SK RX 1924683 Venetta-Holly Rahat-Lukum Naaras Avoin Dietmar Sagurski Abs
Freddie-Wint Rahat-Lukum (OSH n) x Holly-Zu Rahat-Lukum (OSH f 03)
148 OSH a FI SK RX 1717865 FI*JellonCats Carmen Naaras Avoin Michael Edström EX1 CAC NOM
Aragorn LadaMaria, CZ (OSH b 24) x Durrdana's Black Betty (OSH n)
149 OSH j FI SK LO 1822478 FI*Chellamanis Nayeli Naaras Avoin Dietmar Sagurski Abs
Apocalyptica Illumination (OSH b 24) x HU*Okonor Ilonka (OSH h)
150 OSH n 24 S*Häveröortens* Tyra Trollpacka Naaras Grand International Premior Michael Edström EX1 CAPS
AR*Shasa Kozi (OSH n 03 24) x S*Siaön's Koola Katja (OSH h)
151 OSH a 24 FI SK LO 1924044 FI*LoudMeow Stormwind Uros Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1
Hermes v. Imporio A (OSH b 24) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
152 OSH a 24 FI SK LO 1924042 FI*LoudMeow Song of the Wind Naaras Nuoret 7-10 kk Michael Edström EX1
Hermes v. Imporio A (OSH b 24) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
153 OSH b 24 FI SK LO 1821947 Hermes v. Imporio A Uros Grand International Champion Dietmar Sagurski EX1 CACS
Mario Barry (SIA c 21) x Evolet v. Imporio A (OSH f 03)
154 OSH b 24 FI SK LO 1822753 FI*Vintterin Aleksi Samponpoika Uros Avoin Dietmar Sagurski EX1 CAC
FI*Vintterin Sampo Sulonpoika (OSH b 24) x Cailin Van Scalindjo (SIA o)
156 OSH c 24 FI SK LO 1614727 FI*LoudMeow Moonshine Uros Supreme Premior Dietmar Sagurski KM
FI*Plan-A Jussi Murikka (SIA c) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
157 OSH d 24 FI SK LO 1924605 FI*Chellamanis Giovanni Uros Pennut 4-7 kk Michael Edström Abs
Hann Tabby Cat (SIA d 21) x HU*Shagio-Chen Maya (OSH f 24)
158 OSH f 22 Ophra Tabby Cat Naaras Pennut 4-7 kk Michael Edström EX1
EkstaSIA´s Fint Ushami (SIA n 21) x Omega Tabby Cat (OSH f 24)
159 OSH ns 24 FI SK LO 1925699 FI*PikkuNaun Auringon Kehrä Uros Pennut 4-7 kk Dietmar Sagurski EX1
FI*Chellamanis Illusion (OSH d 24) x FI*Jalecat's GD GoodRiddance (OLH ns)
160 OSH n 03 FI SK LO 1924252 Apocalyptica Don Pasquale Uros Avoin Dietmar Sagurski Abs
Siamesis Jackpot (OSH n 03) x Apocalyptica Esperanza (OSH b 24)
161 OSH b 03 22 FI SK LO 1819619 FI*Sultsinan Hugo Boss Uros International Champion Michael Edström EX1 CAGCIB
FI*Omenatarhan Part Time Lover (OSH b 02 21) x Elfendale Xena (OSH n 22)
162 RUS FI SK LO 1819332 FI*BlueLair's Mirabella Naaras International Champion Bobby Funk Abs
Betram of Silver Gloss (RUS ) x FI*BlueLair's Inanna (RUS )
163 RUS FI SK LO 1718952 FI*Harmuan Aloisia Allegra Naaras International Champion Bobby Funk EX1 CAGCIB BIV
Kind of Blue Buongiorno Amore (RUS ) x FI*Harmuan Belle Bärlein (RUS )
164 RUS FI SK LO 1923169 FI*IvanaKallio's FollowMe Uros Avoin Bobby Funk EX1 CAC
Amadeus vom Wolfsee (RUS ) x S*Kyanos Helene (RUS )
166 RUS FI SK LO 1923166 FI*IvanaKallio's Fanny Naaras Avoin Bobby Funk EX1 CAC
Amadeus vom Wolfsee (RUS ) x S*Kyanos Helene (RUS )
167 RUS FI SK LO 1822892 FI*SinisenHetken Tähdenlento Naaras Avoin Bobby Funk EX2
FI*Janatuisen Maurizio Il Meraviglioso (RUS ) x FI*Lolcat's Elsa (RUS )
168 RUS FI SK LO 1923930 FI*IvanaKallio's Hula-Hula Naaras Nuoret 7-10 kk Bobby Funk EX1
Amadeus vom Wolfsee (RUS ) x FI*IvanaKallio's Dirlandaa (RUS )
169 RUS FI SK LO 1924449 FI*Zarin Minion Uros Pennut 4-7 kk Bobby Funk EX1 BIV
S*Ärke Ängelns Call me (RUS ) x FI*Zarin Onnenapila (RUS )
170 RUS FI SK LO 1924923 FI*Harmuan Villi Vadelma Naaras Pennut 4-7 kk Bobby Funk EX1
Yuki Gilraen * PL (RUS ) x FI*Harmuan Aloisia Allegra (RUS )
171 RUS FI SK LO 1924448 FI*Zarin May Naaras Pennut 4-7 kk Bobby Funk Abs
S*Ärke Ängelns Call me (RUS ) x FI*Zarin Onnenapila (RUS )
173 SIA b FI SK LO 1822754 FI*Vintterin Inkeri Sampontytär Naaras Avoin Michael Edström EX1 CAC
FI*Vintterin Sampo Sulonpoika (OSH b 24) x Cailin Van Scalindjo (SIA o)
174 SOM n FI SRK LO 38758 FI*Kharn-Ka Your Choice Uros Supreme Champion Dietmar Sagurski KM NOM
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Queen Heart (ABY o)
175 SOM n FI SK LO 1923846 FI*Amajan Svilda Sperandea Naaras Nuoret 7-10 kk Dietmar Sagurski EX1 NOM
Ferox Per Sé (SOM n) x FI*Amajan Neffi Nerea (SOM o)
176 SOM n FI SRK RX 36680 FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus Naaras Supreme Premior Dietmar Sagurski Abs
DK*Dushara Danü (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
177 SOM n FI SK LO 1819577 FI*Lamadegaan Fine By Me Naaras Supreme Premior Dietmar Sagurski KM NOM
(N)Villkattens Wilmer (SOM n) x FI*Kisompa's Kandelioússa (SOM n)
178 SOM a FI SK RX 1925108 VeterPustini Barbara Naaras Avoin Bobby Funk EX1 CAC
Xanffox Winfrid (SOM n) x Solomeya Elite Person (SOM n)
179 SOM o FI SK LO 1614327 FI*SunnyPace Galega Uros Supreme Champion Michael Edström KM BIV
GR*Nektarcats Duffy (SOM o) x FI*SunnyPace Consolida (SOM p)
180 SOM o FI SRK LO 37915 FI*Kharn-Ka Weinfelderfox Uros Grand International Champion Michael Edström EX1 CACS
Tutankhamon di Gens Rubra (SOM n) x FIN*Kharn-Ka Imperia Isabel (SOM o)
181 SOM o FI SK RX 1923289 FI*SunnyPace Knautia Naaras Avoin Michael Edström EX1 CAC
Makeda's Hugo (SOM n) x FI*SunnyPace Consolida (SOM p)
182 SOM o FI SK LO 1819184 FI*SunnyPace Juglans Uros International Premior Michael Edström Abs
FI*SunnyPace Galega (SOM o) x FI*SunnyPace Emilia javanica (ABY n)
183 SPH II / SPH n 09 FI SK RX 1820265 FI*Hebblas Xanthus Uros Grand International Champion Dietmar Sagurski EX1 CACS
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x Newans Melissa (SPH f 01)
184 SPH II / SPH a 09 FI SK LO 1820286 FI*CiCi's Aramina Minaran Naaras International Champion Dietmar Sagurski EX1 CAGCIB
FI*Wanadoo Jackpot (SPH n) x FI*CiCi's Ophelia Otis (SPH a 03)
185 SPH IV / SPH f 01 62 FI SK RX 1718176 Newans Melissa Naaras Supreme Champion Dietmar Sagurski KM
Muggleborn Bluekatti Veyron/ID (SPH a 09) x Catberry Cirilla of Newans (SPH f 09)
186 SPH IV / SPH f 03 FI SK RX 1822139 FI*Hobbitqueen's Untamed Sky Naaras International Champion Dietmar Sagurski EX1 CAGCIB
FI*Hobbitqueen's Dragonair (SPH n 03 32) x FI*Hobbitqueen's Yale (SPH f)
187 SPH V / SPH f 03 32 FI SRK RX 1403279 Skinzin Hobbitually Beautiful Naaras Supreme Champion Bobby Funk KM
Godz General Patton (SPH d 09) x Skinzin Lucyintheskywd (SPH n 09 32)
188 SPH V / SPH d 03 32 FI SK LO 1820163 Av Ljusalfheim Zephyr Uros Grand International Champion Bobby Funk EX1 CACS BIV NOM BIS
Amabel Xavier (SPH a 32) x Rich Gift Rio Rita (SPH d 03 32)
189 SPH V / SPH d 09 32 FI SK RX 1717824 FI*Hobbitqueen's Northern Starburst Uros International Champion Bobby Funk EX1 CAGCIB
FI*Hobbitqueen's WilliamRSmith (SPH n 32) x Kaylee's Padme' (SPH f 03)
190 SPH V / SPH f 03 32 FI SK LO 1924538 Murashoff Aurora Borealis Naaras International Champion Bobby Funk EX1 CAGCIB
RedAngel Sex-Tux Pompeius (SPH a 03) x Goliaf Ice Red (SPH d 03 32)
191 SPH V / SPH f 02 21 33 FI SRK LO 42470 FI*Tutsi Buccellati Naaras Supreme Premior Bobby Funk KM
FIN*Tutsi Miracle Misha (SPH d 21) x LV*Otomi Xaviera (SPH f 09 21)
192 THA n FI SK RX 1718418 Jasmine Tajska Chata*PL Naaras International Champion Michael Edström Abs
Fork Black and White (THA n) x Dafne Tricky Tail (THA c)
193 THA a FI SK RX 1821409 FI*FreeSandi Abigail Naaras International Champion Michael Edström Abs
Giboule White Elephant (THA n) x Jasmine Tajska Chata*PL (THA n)
194 THA n 21 FI SK RX 1716003 Thaiblueangels Chisu Naaras Grand International Champion Dietmar Sagurski EX1 CACS
Thaiblueangels Benjamin (THA n) x Letizia Thai Shining (THA b 21)
195 HCL Kelmi Uros Kotikissat Michael Edström 1
196 HCL Turbo Naaras Kotikissat Michael Edström 1 NOM
197 HCS Diamantia Uros Kotikissat Rui Pacheco 1 NOM BIS
198 HCS Una Naaras Kotikissat Rui Pacheco 1
190 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Edström Michael ABY n, BAL b 21, CRX III, DRX IX, DRX VII, OSH a, OSH a 24, OSH b, OSH b 03 22, OSH d 24, OSH n 22, OSH n 24, SIA b, SOM o, THA a, THA n, HCL 40
Funk Bobby ABY o, ABY p, CRX I, CRX II, CRX VII, DRX I, DRX IV, DRX VI, RUS, SOM a, SPH V 37
Pacheco Rui EXO g 03 23, EXO n 03 24, EXO n 24, PER a, PER d 03, PER ds, PER f 03 22, PER fs, PER n, PER n 03, PER n 33, RAG a 03, RAG a 03 21, RAG a 04 21, RAG d 21, RAG e 03, RAG f 03, RAG n 03 21, RAG n 04 21, SBI c 21, SBI d, SBI e, SBI f, SBI h, SBI h 21, HCS 40
Porat Eva EXO g 33, EXO n, EXO n 03 22, EXO n 22, PER a 21 33, PER b, PER f, PER f 03 24, PER f 24, PER ns 24 62, PER w 62, RAG a, RAG a 04, RAG d 04, RAG e 04, RAG n, RAG n 03, RAG n 04, RAG n 21, SBI a, SBI b, SBI c, SBI n 38
Sagurski Dietmar ABY a, BAL n, CRX IV, CRX V, CRX VI, CRX VIII, DRX V, OLH c 25, OLH ns 24, OSH b 24, OSH c 24, OSH f, OSH j, OSH n, OSH n 03, OSH ns 24, SOM n, SPH II, SPH IV, THA n 21 35
5 tuomaria