SUROK 141. KV kissanäyttely 26.7.2014
Järjestävä yhdistys Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 26.7.2014 Loppuu 26.7.2014
Ilmoittautuminen alkaa 25.4.2014 Ilmoittautuminen loppuu 23.6.2014
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:30
Arvostelut alkavat 10:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 13.7.2014
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Kyllä
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 500  Näyttely on täynnä. Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@surok.fi
Paikka Helsinki
Toimihenkilöt Eeva Lindblom (näyttelysihteeri) p. 050 346 6746, Kaisa Ylinenpää (näyttelypäällikkö) p. 040 732 1748, Saara Heikkinen (raha-asiat) rahastonhoitaja@surok.fi, Outi Vallenius (yhdistyksen sihteeri) p. 050 469 0960

LEIMAKORTIT lähetetään osoitteella: Eeva Lindblom, Satupolku 1 C 17, 02400 KIRKKONUMMI
Lisätietoja turkkilaisten kissarotujen ERIKOISNÄYTTELY! (Vangora ry, turkkilainen angora ja turkkilainen van) Lisätiedot: www.vangora.net Näyttelymaksut:FIFe-jäseniltä 37 € / kissa / pv •FIFen ulkopuolisilta 50 €/ kissa / pv •SUROKilaisten kissat 34 € / kissa / pv •Tarkistusluokka erikseen 25 €, arvostelun yhteydessä 15 €. •Veteraaniluokkaan ilmoittaudutaan erikseen, veteraaniluokka perusarvostelun ohessa 10 € / kissa. •Kasvattaja- ja siitosluokat ovat maksuttomia, jos kissa osallistuu muuhun luokkaan. •Näyttelyluettelo: Omakissan kautta tilattuna ja maksettuna 1 €, paikan päällä 2 €. Luettelo on yhdistetty ja kattaa molemmat näyttelypäivät. Sähköinen luettelo on ilmainen, julkaistaan kotisivuilla. Näyttelymaksut maksetaan Omakissa-järjestelmästä saatavien tietojen mukaisesti ilmoittautumisen yhteydessä. •Maksu leimakortilla: Omakissa-järjestelmässä valitaan maksutavaksi leimakortti. Leimakortti lähetetään välittömästi ilmoittautumisen jälkeen näyttelysihteerille postitse.

Kutsu: http://www.surok.fi/images/stories/kutsu_141_142.pdf

Jaettava mainos: http://www.surok.fi/images/stories/SUROK_kesanayttely-2014_A4.pdf

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 85
2 165
3 173
4 151
Kotikissat 5
Yhteensä 579

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n 22 FI SRK LO IT*Best Wishes Samantha Naaras Grand International Champion Stéphane Henry EX1 CACS
Scaligeri's Principe Azzurro (EXO a 22) x Dei Magi Rock Star (PER f 23)
2 EXO n 24 FI SRK LO 14 FI*Aamukasteen Ladybug Naaras Nuoret 7-10 kk Stéphane Henry EX2
Latin Lover Cujo (EXO n 24) x FIN*Aamukasteen You are my (EXO n 24)
3 EXO n 24 FI SRK LO 13 FI*Cherish's Nutmeg Naaras Nuoret 7-10 kk Stéphane Henry EX1 NOM
FIN*Jasmirin Danny-Boy (PER a 33) x FI*Aamukasteen Cosmic Girl (EXO f 24)
4 EXO d 22 FI SRK LO S*IxiDixi's Four Tops Uros Supreme Champion Stéphane Henry KM NOM BIS
Gobo Fraggle de Abejar *ES (PER n 22) x S*IxiDixi's Fear no More (EXO f 22)
5 EXO f 24 FI SRK LO FI*Aamukasteen Cosmic Girl Naaras Avoin Dieter Filler EX1 CAC NOM
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Aamukasteen You are my (EXO n 24)
6 PER w 62 FI SRK LO Miwian Rubic of Amabili Uros Avoin Stéphane Henry EX1 CAC
Miwian Checkmate (PER a 03) x FI*Amabili's Chasing Starz (PER w)
7 PER w 62 FI SRK LO 14 FI*Dirlandan Kiss 4 You Naaras Pennut 4-7 kk Stéphane Henry Abs
FI*Precious Gentle Touch (PER w) x Toy Tricksy Mercedes (PER f 03)
8 PER n FI SK LO 14 Alsace Janus Uros Pennut 4-7 kk Dieter Filler EX1 NOM BIS
Aftabi Top Spin of Siriuksen (PER n) x Kis'Herbas Lavazza of Siriuksen (EXO fs)
9 PER a FI SRK LO 14 Haendel's Titanium of Chosen One Uros Avoin Dieter Filler EX1 CAC NOM
Haendel's Hypnotique (PER n) x Haendel's Molly's Memory (PER g)
10 PER d FI SRK LO FI*Kultaviiksen Ike Turner Uros Champion Stéphane Henry Abs
FIN*Amabili's Blue Diamond (PER a) x FIN*Kuutsa's Sunshine Baby (PER d)
11 PER f FI SRK LO Sumava's Amanda Naaras International Premior Stéphane Henry EX1 CAGPIB NOM
Nuit-Magique Ebony of Sumava (PER n) x Sumava's Nebulosa (PER w)
12 PER ns FI SRK LO FI*Kultaviiksen Howlin Wolf Uros Avoin Dieter Filler EX1 CAC
Fairy 4 U Jumanji (PER ds 22 62) x FIN*Kuutsa's Storm in a Teacup (PER fs)
13 PER fs FIN SRK LO FIN*Kuutsa's Jing and Jang Naaras Grand International Premior Stéphane Henry EX1 CAPS
DK*Lady Fair's Zack Attack (PER n) x FIN*Kuutsa's Pomme d'Amour (PER ds 11)
13 PER fs FIN SRK LO FIN*Kuutsa's Jing and Jang Naaras Veteraani Miquel Angel Sierra Bernal 1 NOM BIS
DK*Lady Fair's Zack Attack (PER n) x FIN*Kuutsa's Pomme d'Amour (PER ds 11)
14 PER n 24 FI SRK LO 13 My-Champagne Anemone to Timanfaya Naaras International Champion Stéphane Henry EX1 CAGCIB NOM BIS
D'Mediterran Bandido (EXO n 22) x My-Champagne Lady Gaga (PER n 03 24)
15 PER n 24 FIN SRK RX FIN*Jarbabin Tsimbavaati Uros Grand International Premior Stéphane Henry EX1 CAPS NOM BIS
FIN*Precious Head In The Clouds (PER w) x S*Snowdrop's Kizz (PER a 03 23)
16 PER g 22 FI SRK LO 14 FI*AzuLejo's Modesty Blaise Naaras Nuoret 7-10 kk Dieter Filler Abs
FIN*Jarbabin Soleil Brulant (PER e) x FI*Aamukasteen Ester Estelar (EXO n 24)
17 PER n 01 62 FI SRK LO 13 FI*Dirlandan JinJang Uros Avoin Dieter Filler EX1 CAC
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x FIN*Dirlandan Cappuccino (PER f 03)
18 PER n 02 62 FI SRK LO FI*Dirlandan IceMan Uros Premior Dieter Filler EX1 CAPIB NOM
Toy Tricksy Zorro (PER n 02) x Toy Tricksy Mercedes (PER f 03)
19 PER n 03 FI SRK LO FI*Kermaviiksen Giovanni Uros Avoin Dieter Filler EX1 CAC
N*Korsvik's First Impression (PER n) x FI*Kermaviiksen Dream of Yours (PER g 03 22)
20 PER f 02 62 S*Perequita's Ester Naaras Avoin Dieter Filler EX1 CAC
Diapason Night Bandit (PER n 03) x S*Perequita's Betty Boop (PER e 01)
21 PER f 03 FI SRK LO 14 FI*Dirlandan Kalimera Naaras Pennut 4-7 kk Stéphane Henry EX1 NOM
FI*Precious Gentle Touch (PER w) x Toy Tricksy Mercedes (PER f 03)
22 PER f 03 22 FI SRK LO 14 FI*Whispers Kamikaze Love Naaras Pennut 4-7 kk Dieter Filler EX1
S*IxiDixi's Four Tops (EXO d 22) x ES*Ginoba Gumersinda (PER n 01 21)
23 PER fs 03 23 FI SRK RX D'Arnaud Esmeralda Naaras Grand International Premior Dieter Filler EX1 CAPS NOM BIS
D'Arnaud Bogosse-B (EXO ns 03) x De Silsanos Summer Sunshine (PER f 23)
24 PER d 33 FI SRK LO 14 Sinihuiskan DingDong Uros Nuoret 7-10 kk Dieter Filler EX1 NOM BIS
IT*Almigry Seabiscuit (PER n 33) x Sinihuiskan Ruusunnuppu (PER f 33)
25 ACL III / ACL n 23 FI SRK LO FI*Murmelin Bonzo Uros International Premior Hana Klein Gasbarri EX1 CAGPIB
FIN*Magnificat Zicaro (ACL n 24) x FIN*Murmelin Aamurusko (ACL c 21 33)
26 ACL V / ACL h 24 FI SK LO 14 Paladija Yola Naaras Pennut 4-7 kk Hana Klein Gasbarri EX1 NOM
Amore Mio Ani Mru Mru*PL (ACL b) x Paladija Ruschka (ACL fs 21 33)
27 ACL VI / ACL f 03 24 FI SRK LO FI*DilYaar Fayyim Foolwati Naaras International Premior Hana Klein Gasbarri EX1 CAGPIB
FI*Metusalahin Adrian (ACL d 02 21 33) x FI*DilYaar Dulari Daya (ACL n 09 24)
28 ACL X / ACL n 21 33 FI SRK RX 13 FI*Operadoll's Queen of Night Naaras Määrittely Donatella Mastrangelo ACS ns 21 33 (VAR)
FI*Trollin Maximus (ACS n 22) x FI*Operadoll's Kassiopeia (ACL n 09 22)
28 ACS X / ACS ns 21 33 FI SRK RX 13 FI*Operadoll's Queen of Night Naaras Nuoret 7-10 kk Hana Klein Gasbarri EX1
FI*Trollin Maximus (ACS n 22) x FI*Operadoll's Kassiopeia (ACL n 09 22)
29 ACL X / ACL g 21 33 FIN SRK RX FIN*Magnificat Tinka Curl Naaras Supreme Premior Hana Klein Gasbarri KM NOM
Bright of Boomer*EST (ACL ns 22) x FIN*Magnificat Nicolina Curl (ACL js 21 33)
29 ACL X / ACL g 21 33 FIN SRK RX FIN*Magnificat Tinka Curl Naaras Veteraani Steven L. Jones 1 NOM BIS
Bright of Boomer*EST (ACL ns 22) x FIN*Magnificat Nicolina Curl (ACL js 21 33)
30 ACS VII / ACS ns 24 FI SRK RX FI*Operadoll's Polar Bear Uros Kastraatti Hana Klein Gasbarri Abs
FI*Murmelin Bingo (ACL n 24) x FI*Operadoll's Jade Jasmine (ACS fs 22)
31 MCO I / MCO n FI SRK LO FI*Mainehaan Bruno Uros Grand International Champion Charles Spijker EX1 CACS
FI*Halden coon's Uno (MCO n) x S*Stortassen's KayCee (MCO a)
32 MCO I / MCO n FI SRK LO DK*Timita's Black N'Beauty Naaras Avoin Charles Spijker Abs
DK*Timita's Mighty Power (MCO n 22) x DK*Timita's Upper Cut (MCO ns 09 22)
33 MCO I / MCO a FI SRK LO 14 FI*Mainehaan Hanson Uros Nuoret 7-10 kk Charles Spijker EX1
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*Mainehaan Barbra (MCO n)
34 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*Chamberlain Hidden Treasure Uros Grand International Champion Donatella Mastrangelo EX1 CACS
FIN*Chamberlain Used To Run (MCO ns 09) x FIN*Chamberlain If You Are Mine (MCO ns 03 22)
35 MCO II / MCO n 03 FI SRK LO 14 Ghost Rider Tiili*PL Uros Champion Donatella Mastrangelo EX1 CACIB BIV NOM
Pegaz Tiili*PL (MCO e 23) x Weleda Tiili*PL (MCO f 09)
36 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO 14 FI*Mainehaan Humphrey Uros Nuoret 7-10 kk Donatella Mastrangelo EX1
FI*Mainehaan Armani (MCO e 23) x FI*Mainehaan Barbra (MCO n)
37 MCO II / MCO a 09 FI SRK LO FI*Chamberlain Let's Go Uros Kastraatti Donatella Mastrangelo EX1 CAP
Edoras De Sulena De Tengri'nor (MCO e 03 22) x Lachtetals T-Blue Diamond (MCO a)
38 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Is There Truth Uros Supreme Premior Charles Spijker KM NOM
Koontucky Sandstorm-of-Chamberlain (MCO n 09 23) x FIN*Chamberlain Zebra Crossing (MCO ns 22)
38 MCO III / MCO n 22 FIN SRK LO FIN*Chamberlain Is There Truth Uros Veteraani Steven L. Jones 1 NOM
Koontucky Sandstorm-of-Chamberlain (MCO n 09 23) x FIN*Chamberlain Zebra Crossing (MCO ns 22)
39 MCO III / MCO n 22 SE*Sankt Halvard's Berkeley Uros Premior Charles Spijker EX1 CAPIB
S*Divine Coon's Easy Kisser (MCO n 22) x S*Street Cats Gangster Girl (MCO n 22)
40 MCO IV / MCO n 03 23 Bajuncat's Greenwich, DVM Uros International Champion Donatella Mastrangelo Abs
Lachtetals Louis (MCO ns 03 22) x Bajuncat's Yumi (MCO n 09 23)
41 MCO IV / MCO n 09 22 Wanda Russiancoon*RU *** Naaras Champion Donatella Mastrangelo EX1 CACIB
Lachtetals Louis (MCO ns 03 22) x HoneyNight Favorite*RU (MCO n)
42 MCO IV / MCO n 09 22 FI SRK RX FI*TipTop Maine Yavanna Naaras Avoin Donatella Mastrangelo EX1 CAC
DotCom Brumas (MCO n 09 22) x Mabalakat Iced Diamond (MCO n 03)
43 MCO IV / MCO a 03 24 Niagara Falls Estate Pearls*RU Naaras Nuoret 7-10 kk Donatella Mastrangelo EX1
Tropikoons Little Thunder (MCO n 03 22) x J'Adore Estate Pearls*RU (MCO w)
43 MCO IV / MCO a 09 24 Niagara Falls Estate Pearls*RU Naaras Määrittely Donatella Mastrangelo MCO a 03 24
Tropikoons Little Thunder (MCO n 03 22) x J'Adore Estate Pearls*RU (MCO w)
44 MCO IV / MCO a 09 22 FI SRK LO 14 FI*Chamberlain Vertical Limit Uros Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo EX1 BIV
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
45 MCO IV / MCO a 03 23 FI SRK LO 14 FI*Goldenstream's Waterloo Uros Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo Abs
Tuscaloosa Crossfire (MCO d 09 23) x FI*Goldenstream's Ultra Bra (MCO a 03 22)
46 MCO IV / MCO a 09 22 FI SRK LO 14 FI*Chamberlain Very Superstition Naaras Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo EX1
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
47 MCO IV / MCO a 03 22 FI SRK RX FI*TipTop Maine Yéta Uros Kastraatti Donatella Mastrangelo EX1 CAP
DotCom Brumas (MCO n 09 22) x Mabalakat Iced Diamond (MCO n 03)
48 MCO V / MCO e 23 FI SRK LO FI*Mainehaan Armani Uros Supreme Champion Hana Klein Gasbarri Abs
FIN*Halden coon's Pappagallo (MCO n 23) x FI*Vuorensinen Beauty (MCO d 22)
49 MCO VI / MCO g 09 22 FI SRK LO 13 FI*Valier's Chanel Naaras Avoin Miquel Angel Sierra Bernal EX3
FI*Unikuun Gothic Black (MCO n) x FI*Valier's Yave (MCO e 22)
50 MCO V / MCO g 22 FI SRK LO 13 FI*Valier's Juno Naaras Avoin Hana Klein Gasbarri EX3
FI*Unikuun Gothic Black (MCO n) x FI*Valier's Yave (MCO e 22)
51 MCO V / MCO f 22 FI SRK LO 13 FI*Valier's Medea Naaras Avoin Hana Klein Gasbarri EX4
FI*Unikuun Gothic Black (MCO n) x FI*Valier's Yave (MCO e 22)
52 MCO V / MCO f FI SRK LO 14 IT*Betulla Di Freya Valencia Naaras Avoin Hana Klein Gasbarri EX1 CAC BIV
Timaracoon's Tornado (MCO n) x Betulla di Freya Remember Me (MCO f 22)
53 MCO V / MCO f 22 FI SRK LO IT*Mount Desert's Toscana Sunflower Naaras Avoin Hana Klein Gasbarri EX2
Tipsntails Odysseus (MCO d 22) x Mount Desert's Sally (MCO f 22)
54 MCO VII / MCO gs FI SRK LO 14 FI*Cherry's Maine Bashaan Naaras Nuoret 7-10 kk Hana Klein Gasbarri Abs
FI*Cherry's Maine Lugono (MCO as 09 22) x Christoma's Amelie (MCO g 09 23)
55 MCO V / MCO f 22 FI SRK RX 14 FI*Hemingway's Leotie Sun Naaras Nuoret 7-10 kk Hana Klein Gasbarri EX1 BIV
Enduro of El Dorado (MCO d 22) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
56 MCO V / MCO f 22 S*Dunderklumpen's Khaleesi Naaras Nuoret 7-10 kk Hana Klein Gasbarri EX2
S*Stortassen's United (MCO d 09 22) x DK*Coogan's Claree Belcher (MCO f 22)
57 MCO V / MCO d 22 FI SRK RX 14 FI*Mostlycats Harald Kaunohiuksi Uros Pennut 4-7 kk Hana Klein Gasbarri EX1
FI*Mostlycats Calling All Girls (MCO e 09 22) x Cleo Majori Perla Annaru*PL (MCO d 22)
58 MCO V / MCO d 22 FI SRK RX 14 FI*Mostlycats Thyra Naaras Pennut 4-7 kk Hana Klein Gasbarri EX1
FI*Mostlycats Calling All Girls (MCO e 09 22) x Cleo Majori Perla Annaru*PL (MCO d 22)
59 MCO V / MCO g FI SRK LO 14 Timaracoon's Hana Cha Naaras Pennut 4-7 kk Hana Klein Gasbarri Abs
Mainefield's Unforgettable (MCO as) x Blue Gabbana Vom Magletsch (MCO g)
60 MCO VI / MCO g 09 22 FI SRK LO FI*Chamberlain Make A Wish Naaras Grand International Champion Miquel Angel Sierra Bernal EX1 CACS BIV
Edoras De Sulena De Tengri'nor (MCO e 03 22) x FIN*Chamberlain Want One (MCO as 22)
60 MCO VI / MCO g 09 22 FI SRK LO FI*Chamberlain Make A Wish Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Edoras De Sulena De Tengri'nor (MCO e 03 22) x FIN*Chamberlain Want One (MCO as 22)
61 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO FI*TipTop Maine Voque Naaras Avoin Miquel Angel Sierra Bernal EX2
Tropikoons Little Thunder (MCO n 03 22) x Thecathut Sensation of The TipTop (MCO f 09 22)
62 MCO VI / MCO f 09 22 FI SRK LO 13 FI*Vuorensinen Lady Naaras Avoin Miquel Angel Sierra Bernal EX1 CAC
FI*Rosefizz Centimor (MCO n 22) x FI*CapitalCats Kikka (MCO f 09 22)
63 MCO VI / MCO f 09 24 Marseillaise Estate PearlS*RU Naaras Nuoret 7-10 kk Miquel Angel Sierra Bernal EX2
(N)Summerfield's Columbus (MCO w) x Freeclimber Elisabeth (MCO f 09 22)
64 MCO VI / MCO f 02 21 62 S*Island Coon's Gloria Naaras Nuoret 7-10 kk Miquel Angel Sierra Bernal EX1 BIV NOM
DK*CountryCat's Macho Man (MCO ns 09 22) x Yorika Axis Star,CZ (MCO f 09 22)
65 MCO VI / MCO g 03 22 FI SRK LO 14 FI*Chamberlain Vanilla Sky Naaras Pennut 4-7 kk Miquel Angel Sierra Bernal EX1
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
66 MCO VI / MCO e 09 22 FI SRK LO FI*TipTop Maine Valentino Uros Premior Miquel Angel Sierra Bernal EX2
Tropikoons Little Thunder (MCO n 03 22) x Thecathut Sensation of The TipTop (MCO f 09 22)
67 MCO VI / MCO d 09 22 S*Stortassen's United Uros Premior Miquel Angel Sierra Bernal EX1 CAPIB NOM
S*Topzy Tail's Gandhi (MCO d 09 22) x Purrsimphony Vienna of Stortassens*S (MCO d 22)
68 MCO VI / MCO f 09 S*Rökatten's Eternity Ebba Naaras Premior Miquel Angel Sierra Bernal Abs
S*Rökatten's Big Bliss (MCO n 09) x S*Mac Moni's Tingeling (MCO g 23)
69 MCO VII / MCO ns 22 Foggycoon Addis *** Uros Grand International Champion Charles Spijker EX1 CACS
D'Banzai *** (MCO a) x IL*Shaycoon's Mulan (MCO fs 22)
70 MCO VII / MCO fs 22 FI SRK LO 14 FI*Bronxs-Gatos Aada Naaras Nuoret 7-10 kk Charles Spijker MCO f 22 (gr V)
IT*Leaena Più Stile (MCO d 24) x FI*KorpiCoon's Pulmu (MCO n 09 22)
71 MCO VIII / MCO ds 03 22 FI SRK LO FI*TipTop Maine Umbar Uros Grand International Champion Miquel Angel Sierra Bernal EX1 CACS BIV NOM
DotCom Brumas (MCO n 09 22) x FI*TipTop Maine Sasa (MCO fs 03 22)
72 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI SRK LO FI*Abbas-Coons Businesman Uros International Champion Miquel Angel Sierra Bernal EX1 CAGCIB
Coonflakes Devils Tower (MCO es 09 22) x DK*Timita's Black N'Beauty (MCO n)
73 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO FI*Godfather's Fernando Uros International Champion Miquel Angel Sierra Bernal EX2
FIN*Godfather's Åke Blomqvist (MCO ns 09 22) x FI*CheNiCoon's Enni (MCO as 22)
74 MCO VIII / MCO ns 03 Jeremy of Asvan *** Uros Champion Miquel Angel Sierra Bernal EX1 CACIB
Yep that Rocks the Purrfect Coon (MCO ds 03 22) x Galatea of Asvan (MCO n 09 22)
75 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK LO FI*Vuorensinen Ian Uros Avoin Miquel Angel Sierra Bernal EX1 CAC
Bruno Main Bastet, CZ (MCO ns 09 22) x FI*Vuorensinen Giselle (MCO n 22)
76 MCO VIII / MCO ns 09 23 FI SRK LO FI*KorpiCoon's Vanilla Naaras Avoin Miquel Angel Sierra Bernal EX2
FI*KorpiCoon's Peto (MCO ns 09 22) x FI*KorpiCoon's Neilikka (MCO n 23)
77 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI SRK RX 13 FI*Mostlycats Black Jade Naaras Avoin Miquel Angel Sierra Bernal EX1 CAC
FIN*Rotcat Chibbo (MCO ns 09 22) x Cleo Majori Perla Annaru*PL (MCO d 22)
78 MCO VIII / MCO ds 03 FI SRK LO 14 FI*Mostlycats Honeybush Vanilla Uros Nuoret 7-10 kk Miquel Angel Sierra Bernal EX1 BIV
S*Operacoon's Lord Sidney (MCO ns 03) x FI*Mostlycats Tutti Frutti (MCO fs 22)
78 MCO VIII / MCO es 03 FI SRK LO 14 FI*Mostlycats Honeybush Vanilla Uros Määrittely Donatella Mastrangelo MCO ds 03
S*Operacoon's Lord Sidney (MCO ns 03) x FI*Mostlycats Tutti Frutti (MCO fs 22)
79 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SRK RX 14 FI*Rotcat Klovni Uros Nuoret 7-10 kk Miquel Angel Sierra Bernal EX2
FIN*Rotcat Chibbo (MCO ns 09 22) x Spessarttigers Jule (MCO ns 09 22)
80 MCO VIII / MCO ds 09 Chester Russiancoon*RU *** Uros Pennut 4-7 kk Miquel Angel Sierra Bernal EX1
Lachtetals Louis (MCO ns 03 22) x Inary Russiancoon*RU (MCO fs 09)
81 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI SRK LO 14 FI*Abbas-Coons Devils Magic Uros Pennut 4-7 kk Miquel Angel Sierra Bernal EX3
Coonflakes Devils Tower (MCO es 09 22) x DK*Timita's Black N'Beauty (MCO n)
82 MCO VIII / MCO as 09 22 FI SRK LO 14 FI*Chamberlain Why Not? Uros Pennut 4-7 kk Miquel Angel Sierra Bernal EX2
DK*Coonation's Alpha Beat (MCO a 09 22) x FIN*Chamberlain Want One (MCO as 22)
83 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI SRK LO FI*TipTop Maine Sasa Naaras Premior Miquel Angel Sierra Bernal EX1 CAPIB NOM
Tropikoons Little Thunder (MCO n 03 22) x FIN*TipTop Maine Onida (MCO fs 09 22)
84 MCO VIII / MCO gs 03 22 FI SRK LO FI*TipTop Maine Ups I did It! Naaras Kastraatti Miquel Angel Sierra Bernal EX1 CAP
DotCom Brumas (MCO n 09 22) x FI*TipTop Maine Sasa (MCO fs 03 22)
85 MCO IX / MCO w 62 FI SRK RX 13 FI*TipTop Maine Andor Naaras Nuoret 7-10 kk Donatella Mastrangelo EX1
(N)Summerfield's Columbus (MCO w) x Mabalakat Iced Diamond (MCO n 03)
86 NFO I / NFO a FI SRK LO 14 9 Levens Trick or Treat Uros Nuoret 7-10 kk Marta Ziemianska EX1 NOM
Atlas fra Jerriks Smykkeskrin (NFO n 09 22) x 9Levens Suki (NFO as 09 23)
87 NFO I / NFO n FI SRK LO FI*Tähtitassun Mustang Uros Kastraatti Marta Ziemianska EX1 CAP
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x FIN*NariNetta's Wild Riviera (NFO n 22)
88 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO FI*Draconian September Ashes Uros Supreme Champion Charles Spijker KM NOM BIS
FIN*Suvipäivän Oskari O (NFO n 03) x FIN*Hillevillan Rebekka (NFO n 09)
89 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 13 Perun's Hit The Road Jack Uros Champion Charles Spijker EX1 CACIB
NL*Titran's Magnus Maximus (NFO n 03 24) x NL*Titran's Yacarola (NFO fs 09)
90 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 14 FI*FoxyPaw's Lucky Hunter Uros Pennut 4-7 kk Charles Spijker EX1 BIV NOM
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
91 NFO II / NFO n 03 FI SRK LO 14 S*Eternitgården's Morse Uros Pennut 4-7 kk Charles Spijker EX2
S*Nenya's Sherlock Holmes (NFO n 03 24) x S*Small Legend's Alvia Feline (NFO a 09)
92 NFO II / NFO n 09 FI SRK LO 14 FI*Hopeahännän Matilda Naaras Pennut 4-7 kk Charles Spijker EX1
DK*Morgunstrálan's Hot'n Sweet (NFO n 09) x FIN*Hopeahännän Ihana Iines (NFO n 03 24)
93 NFO III / NFO a 22 FI SRK LO FI*Heinuntuvan Andreas Uros Grand International Champion Charles Spijker EX1 CACS
FI*Heinuntuvan Hermanni (NFO d 09 22) x S*Rockringen's Lucky Lips (NFO n 09)
94 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO FI*Niittykissan Alexandria Naaras Grand International Champion Charles Spijker EX2
FIN*Hilirimpsis Hattiwatti (NFO as 23) x FI*Felicis Emeliia (NFO f)
95 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO FI*Tähtitassun Päivänsäde Naaras Grand International Champion Charles Spijker EX1 CACS BIV
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x FIN*NariNetta's Wild Riviera (NFO n 22)
96 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO 13 FI*Jarraun's Skog Anrid Naaras Avoin Charles Spijker EX1 CAC
FI*Heinuntuvan Konsta (NFO n) x FI*Tähtitassun Aurinkoinen (NFO n 09 24)
97 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO FI*RockyHill's Arya Naaras Avoin Charles Spijker EX2
FIN*Hilirimpsis Hattiwatti (NFO as 23) x FI*Cat'omatic Hekla (NFO n 22)
98 NFO III / NFO n 23 FI SRK LO 14 FI*RockyHill's Chapawee Uros Pennut 4-7 kk Charles Spijker EX1
FI*Draconian Cry Of Silence (NFO n 09) x FI*Cat'omatic Hekla (NFO n 22)
98 NFO III / NFO n 24 FI SRK LO 14 FI*RockyHill's Chapawee Uros Määrittely Donatella Mastrangelo NFO n 23 (GR3)
FI*Draconian Cry Of Silence (NFO n 09) x FI*Cat'omatic Hekla (NFO n 22)
99 NFO III / NFO n 22 FI SK LO 15 S*Kronängens Pikachu Uros Pennut 4-7 kk Charles Spijker Abs
S*Kronängens Antonio Vivaldi (NFO n 23) x IT*Quadzilla's Tempest Storm (NFO n 09 22)
100 NFO IV / NFO n 09 23 FI SRK LO FI*Slytiger's Hot Enchantment Uros Grand International Champion Marta Ziemianska EX1 CACS
S*Restless Zooropa (NFO d 03 24) x FIN*Slytiger's Primrose (NFO as 03 24)
101 NFO IV / NFO n 09 24 FI SRK LO FI*Tähtitassun Aurinkoinen Naaras Supreme Champion Marta Ziemianska KM
FIN*FoxyPaw's Full Time Lover (NFO n 09 24) x FIN*NariNetta's Wild Riviera (NFO n 22)
102 NFO IV / NFO n 03 22 FIN SRK LO S*NC's Killer Queen Naaras Grand International Champion Marta Ziemianska EX1 CACS
Casanova de Khazad-Dum (NFO n 09 22) x S*Just Catnap's Alma Snowflake (NFO n 09 24)
103 NFO IV / NFO n 03 24 FI SRK LO FI*Suvi-illan Bella Naaras Avoin Marta Ziemianska EX1 CAC
FIN*Huiskulan Clemens (NFO a 09 24) x FIN*FoxyPaw's Frostbite (NFO w)
104 NFO IV / NFO n 09 22 FI SRK LO 14 FI*RockyHill's Chenoa Uros Pennut 4-7 kk Marta Ziemianska EX1
FI*Draconian Cry Of Silence (NFO n 09) x FI*Cat'omatic Hekla (NFO n 22)
105 NFO IV / NFO n 09 22 FI SRK LO 14 FI*FoxyPaw's Lucky Lucille Naaras Pennut 4-7 kk Marta Ziemianska EX1 BIV NOM BIS
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo (NFO n 09 22)
106 NFO IV / NFO n 09 22 FIN SRK LO FIN*Karvanaaman Brima Uros Supreme Premior Marta Ziemianska KM
FIN*Chakin Bertie (NFO e 09 22) x FIN*Kehrääjän Siiri (NFO n 09 23)
107 NFO IV / NFO n 03 22 FIN SRK LO FIN*Kirsikan HelmiLiina Naaras Grand International Premior Marta Ziemianska EX1 CAPS
FIN*Kirsikan Gretzky (NFO n 03 22) x Kirsikka Felis Audax*DK (NFO f 09)
107 NFO IV / NFO n 03 22 FIN SRK LO FIN*Kirsikan HelmiLiina Naaras Veteraani Steven L. Jones 2
FIN*Kirsikan Gretzky (NFO n 03 22) x Kirsikka Felis Audax*DK (NFO f 09)
108 NFO IV / NFO a 09 22 S*NC's Zilly Boy Blue Uros International Premior Marta Ziemianska EX2
S*Zygot's Cornetto (NFO d 01 21) x S*Just Catnap's Alma Snowflake (NFO n 09 24)
109 NFO IV / NFO n 09 23 FIN SRK LO FIN*Kehrääjän Siiri Naaras International Premior Marta Ziemianska EX1 CAGPIB
FIN*Kehrääjän Legenda (NFO n 09 23) x S*Animaniac's Beata Bubble (NFO n 24)
109 NFO IV / NFO n 09 23 FIN SRK LO FIN*Kehrääjän Siiri Naaras Veteraani Steven L. Jones Arvosteltu
FIN*Kehrääjän Legenda (NFO n 09 23) x S*Animaniac's Beata Bubble (NFO n 24)
110 NFO IV / NFO n 09 24 FIN SRK LO FIN*Tähtitassun Lucky Star Uros International Premior Marta Ziemianska EX1 CAGPIB BIV NOM BIS
FIN*Tähtitassun Vihtori (NFO n 09) x FIN*Heinuntuvan Olga Maria (NFO f 03 23)
110 NFO IV / NFO n 09 24 FIN SRK LO FIN*Tähtitassun Lucky Star Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FIN*Tähtitassun Vihtori (NFO n 09) x FIN*Heinuntuvan Olga Maria (NFO f 03 23)
111 NFO V / NFO f FI SRK LO FI*Felicis Emeliia Naaras Grand International Champion Marta Ziemianska EX1 CACS
FIN*Godfather's Ziggy Stardust (NFO e 09) x FIN*Heinuntuvan Kreetta (NFO n 09 22)
112 NFO V / NFO d 22 S*Safari Kittens Victor Uros International Champion Marta Ziemianska EX1 CAGCIB BIV
S*Merix Black Jack (NFO n) x S*Aristo Limaz Kaya Kumari (NFO f 09 22)
113 NFO V / NFO d 24 FI SRK LO 13 FI*Jarraun's Skog Bergthor Uros Nuoret 7-10 kk Marta Ziemianska Abs
FI*Heinuntuvan Konsta (NFO n) x FI*Kattskogens Alma (NFO f 09 23)
114 NFO VI / NFO f 09 FI SRK LO 13 FI*Jarraun's Skog Borghilda Naaras Nuoret 7-10 kk Charles Spijker EX1
FI*Heinuntuvan Konsta (NFO n) x FI*Kattskogens Alma (NFO f 09 23)
115 NFO V / NFO d FI SRK LO 14 S*Rotvältans Kingston Uros Pennut 4-7 kk Marta Ziemianska EX1
S*Moveramis Dolph (NFO n 09 24) x S*Rotvältans Jamaica Blue Mountain (NFO f 09 24)
116 NFO VI / NFO d 09 FI SRK LO FI*Kultahuiskan Isabella Naaras Grand International Champion Charles Spijker EX2
FI*Tähtitassun Daniel (NFO d 24) x FI*Kultahuiskan Geisha (NFO f 03)
117 NFO VI / NFO f 03 22 FI SRK LO S*Eärfalas Flisan Naaras Grand International Champion Charles Spijker EX1 CACS BIV
S*Vildhjärtas CuteIsWhat WeAimFor (NFO n 03 22) x S*Eärfalas Debbie (NFO f 09)
118 NFO VI / NFO d 03 23 FI SRK LO 13 FI*RockyHill's Precious One Uros Avoin Charles Spijker Abs
FI*Nalle-Puhin Gil Grissom (NFO a 09 23) x S*Little L's Nitra (NFO f 02 21)
119 NFO VI / NFO f 03 22 FI SRK LO 13 FI*Hopeahännän SerafinaPekkala Naaras Avoin Charles Spijker EX1 CAC
Muffin's James Potter (NFO ns 09 23) x FI*Hopeahännän Fede Galizia (NFO g 03)
120 NFO VI / NFO f 09 FIN SRK LO Kirsikka Felis Audax*DK Naaras Supreme Premior Charles Spijker KM BIV NOM
FIN*Marmatin Visia sepium (NFO ns 09) x Yavanna Felis Audax*DK (NFO e 09 23)
120 NFO VI / NFO f 09 FIN SRK LO Kirsikka Felis Audax*DK Naaras Veteraani Steven L. Jones 3
FIN*Marmatin Visia sepium (NFO ns 09) x Yavanna Felis Audax*DK (NFO e 09 23)
121 NFO VI / NFO d 03 FI SRK LO FI*Kultahuiskan Iisakki Uros Grand International Premior Charles Spijker EX1 CAPS
FI*Tähtitassun Daniel (NFO d 24) x FI*Kultahuiskan Geisha (NFO f 03)
122 NFO VI / NFO f 03 24 FIN SRK LO FIN*Deimos R U Lonesome 2Night Naaras Grand International Premior Charles Spijker EX1 CAPS
FIN*Kujakeikarin Pokeri (NFO e 09 23) x FIN*Deimos Northrop Black Widow (NFO n 09)
123 NFO VII / NFO fs 24 S*Wonderwoods Heart In Hand Naaras International Champion Hana Klein Gasbarri EX1 CAGCIB BIV NOM
CH*Breakaway's Rocco Tano (NFO n 23) x S*Wonderwoods Baby Bellini (NFO es 24)
124 NFO VII / NFO ns 24 FI SRK LO 13 FI*Hopeahännän Urhea Urho Uros Avoin Hana Klein Gasbarri EX1 CAC
Muffin's James Potter (NFO ns 09 23) x FI*Hopeahännän Päivänsäde (NFO ns 22)
125 NFO VII / NFO ns 23 FI SRK LO FI*RockyHill's Aruna Uros Champion Hana Klein Gasbarri EX1 CACIB
FIN*Hilirimpsis Hattiwatti (NFO as 23) x FI*Cat'omatic Hekla (NFO n 22)
126 NFO VII / NFO ds 24 FI SRK LO FI*FoxyPaw's Dusty Miller Uros Grand International Premior Hana Klein Gasbarri EX1 CAPS BIV NOM
S*Restless Desperado (NFO n 09 23) x FIN*Kehrääjän Orvokki (NFO fs 09 24)
127 NFO VII / NFO ns 22 FI SRK LO FI*Hopeahännän Päivänsäde Naaras Premior Hana Klein Gasbarri EX1 CAPIB
DK*Morgunstrálan's Hot'n Sweet (NFO n 09) x FIN*Hopeahännän Odessa (NFO ns 09 22)
128 NFO VII / NFO ns 23 FI SRK LO FI*RockyHill's Anish Uros Kastraatti Hana Klein Gasbarri EX1 CAP
FIN*Hilirimpsis Hattiwatti (NFO as 23) x FI*Cat'omatic Hekla (NFO n 22)
129 NFO VIII / NFO ds 09 22 FI SRK LO S*Cederskogens Max Magma Uros International Champion Marta Ziemianska Abs
(N)Mariskogens Cicer (NFO ns 22) x Ruby av Härjedalen (NFO g 09 22)
130 NFO VIII / NFO fs 09 24 FI SRK LO FI*Katinkurun Katajanmarja Naaras International Champion Marta Ziemianska EX1 CAGCIB BIV
FI*FoxyPaw's Dusty Miller (NFO ds 24) x FIN*Tähtitassun Purr Iina (NFO f 03 23)
131 NFO VIII / NFO ds 09 22 FI SRK LO 14 S*SillyZone's Crimson Uros Nuoret 7-10 kk Marta Ziemianska EX1
S*Grianan's Kewin (NFO d 09) x S*Restless Corby Flood (NFO f 09 23)
131 NFO VIII / NFO ds 09 22 FI SRK LO 14 S*SillyZone's Crimson Uros Määrittely Donatella Mastrangelo NFO ds 09 22
S*Grianan's Kewin (NFO d 09) x S*Restless Corby Flood (NFO f 09 23)
132 NFO VIII / NFO fs 09 FI SRK LO 14 FI*Jarraun's Skog Cheralin Naaras Pennut 4-7 kk Marta Ziemianska EX1
FIN*Tähtitassun Lucky Star (NFO n 09 24) x FI*FoxyPaw's Cherry Mash (NFO fs)
133 NFO VIII / NFO ns 09 22 FI SRK LO FI*Ballawhane I Want ToBeFree Uros Kastraatti Marta Ziemianska EX1 CAP
FIN*Kujakeikarin Hessu Hopo (NFO ns 09 22) x S*NC's Killer Queen (NFO n 03 22)
134 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Supreme Champion Charles Spijker KM
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
134 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Icebreaker Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
135 NFO IX / NFO w 64 FI SRK LO FI*Tähtitassun Carl Philip Uros Grand International Premior Charles Spijker EX1 CAPS
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x FIN*Heinuntuvan Olga Maria (NFO f 03 23)
136 NFO IX / NFO w 64 FIN SRK LO FIN*FoxyPaw's Frostbite Naaras Kastraatti Charles Spijker EX1 CAP
Dorian av Tyssedal (NFO n 09 22) x FIN*Tähtitassun Balladi Helena (NFO w)
137 RAG n FI SRK LO FI*Lukanpuron Brenda Naaras Grand International Premior Hana Klein Gasbarri EX1 CAPS
FI*Safireyes Honey (RAG a) x FI*Lukanpuron Aurora (RAG f)
138 RAG a FI SRK LO 14 FI*Collicatin Shining Emil Uros Pennut 4-7 kk Stéphane Henry EX1
S*Hallongläntans Kyle Katarn (RAG n) x FI*Collicatin Shining Diamond (RAG a)
139 RAG a FI SRK LO FI*Dollgarden's Anemone Naaras International Premior Stéphane Henry EX1 CAGPIB NOM BIS
FIN*Feel-X Amatus (RAG n 03) x FIN*Merihelmen Do-Re-Mi (RAG a 04)
140 RAG b FIN SRK LO Starring Ihana Isadora Naaras Supreme Premior Stéphane Henry KM
Jason de Lovelace de Soto (RAG b 04) x Kiwimagic Distinctively Secret (RAG b 21)
141 RAG n 03 FI SRK LO FI*Tuulikellon Prime Time Uros Supreme Champion Miquel Angel Sierra Bernal KM BIV
S*Fyrpihl's Paradise Picasso (RAG n 03 21) x FI*Utuinen YoursSincerely (RAG n)
142 RAG n 03 FI SRK LO 13 FI*Sunrunner's Ulwis Naaras Nuoret 7-10 kk Miquel Angel Sierra Bernal EX1
S*Eurovisions San Francisco (RAG n 03) x FI*Sunrunner's Owena (RAG n 03)
143 RAG n 03 FI SRK LO 14 FI*Tammikatin Baby Baloo Uros Pennut 4-7 kk Miquel Angel Sierra Bernal EX1
FIN*Maplehill's Baby James (RAG d 04) x FI*Shyshaman's Baby Ragdalena (RAG a 04)
144 RAG n 03 FI SRK LO 14 FI*Cat's-JM Nad-Di Naaras Pennut 4-7 kk Miquel Angel Sierra Bernal EX1
FI*Tuulikellon Pablo Picasso (RAG n 03) x S*Harmony BlueEye Rowena (RAG a)
145 RAG n 03 FIN SRK LO FIN*Snowrag Miss Marple Naaras Grand International Premior Miquel Angel Sierra Bernal EX1 CAPS
Valentino von Locksley (RAG n 04) x FIN*Snowrag Hello Little Girl (RAG a 03)
146 RAG n 04 FI SRK LO FI*Operadoll's Louis Lambert Uros Avoin Hana Klein Gasbarri EX1 No Cert
FIN*Riverknee Sweet Almond (RAG n 03) x FIN*Operadoll's Ensi Emilia (RAG a 04)
147 RAG n 04 FI SRK LO 13 FI*Dollgarden's Deutzia Naaras Avoin Hana Klein Gasbarri EX1 No Cert
S*Eurovisions San Francisco (RAG n 03) x FI*Dollgarden's Betula (RAG a 04)
148 RAG a 03 FI SRK LO Solenzara's Nino de Angelo Uros International Champion Hana Klein Gasbarri EX1 CAGCIB BIV NOM
Falkenwald Momo (RAG n 03) x Junko Supurrsonic*PL (RAG a 03)
149 RAG a 03 FI SRK LO 13 FI*Celestial's Heart Beats 4 U Naaras Avoin Hana Klein Gasbarri EX1 CAC
Kizzykat No More Headaches (RAG a 03) x La Belleza Ragdolls Topaz (RAG a 03)
150 RAG a 03 FI SRK LO 13 FI*Sunrunner's Undeg Naaras Nuoret 7-10 kk Hana Klein Gasbarri EX1 NOM
S*Eurovisions San Francisco (RAG n 03) x FI*Sunrunner's Owena (RAG n 03)
151 RAG a 03 FI SRK LO FI*Tammikatin Kuu-Ukko Uros Premior Hana Klein Gasbarri EX1 CAPIB
FI*Satinante's Don Diego (RAG n 04) x FI*Shyshaman's Baby Ragdalena (RAG a 04)
152 RAG a 04 FI SRK LO 13 FI*Snowrag Pompom Naaras International Champion Stéphane Henry EX1 CAGCIB
FI*Riverknee Quality Assurance (RAG n) x FI*Snowrag Diamond Dust (RAG a 04)
153 RAG a 04 FI SRK LO 13 FI*Nevilla's CindyCandy Naaras Avoin Stéphane Henry EX1 CAC
S*FunHouse's & Unni's United Collin (RAG a 04) x S*Sarakkas Siena in Toscana (RAG a 04)
154 RAG d 03 FI SRK LO FI*Snowrag Red Maserati Uros International Champion Stéphane Henry EX1 CAGCIB
FI*Snowrag Prince of Tide (RAG n 03) x FI*Snowrag Balenciaga (RAG f 03)
155 RAG f 03 FI SRK LO 14 FI*Dollyblues Beautiful Vibes Naaras Nuoret 7-10 kk Miquel Angel Sierra Bernal EX1
FI*Dollyblues Music Box (RAG d 04) x FI*Dollyblues Only You (RAG n 03)
156 RAG g 03 FI SRK LO 14 FI*BlackRain's Acting Like A Diva Naaras Pennut 4-7 kk Miquel Angel Sierra Bernal EX1 NOM
S*Gunbertus Gabriel (RAG d 04) x FI*Celestial's Wild Child (RAG a 04)
157 RAG g 04 FI SRK LO 14 FI*BlackRain's Accept Me As I Am Naaras Pennut 4-7 kk Stéphane Henry EX1 NOM
S*Gunbertus Gabriel (RAG d 04) x FI*Celestial's Wild Child (RAG a 04)
158 RAG n 04 21 FI SRK LO 14 S*FunHouse's Hector Made in Sweden Uros Avoin Stéphane Henry EX1 CAC
S*Gunbertus Avalanche (RAG n 03 21) x Darlinlildols Bella Mi (RAG n 04)
159 RAG a 04 21 FI SRK LO 14 FI*Rock'nRags Maxine! Naaras Nuoret 7-10 kk Stéphane Henry EX1
FI*Rock'nRags Maxterwork! (RAG a 04 21) x FI*Dollyblues Hello Mary Lou (RAG a 03)
160 SBI n FI SRK RX S*Raus Höjden's Harmoney in Brown Naaras Supreme Champion Miquel Angel Sierra Bernal KM
IDP*Backkara's Geralino (SBI c) x S*Raus Höjdens Java (SBI n)
161 SBI n S*Linéahuset's Sweet Midori Naaras International Champion Miquel Angel Sierra Bernal EX1 CAGCIB BIV NOM
DK*Oddenvejen's Quijarro (SBI n) x S*Linéahuset's Po'disole (SBI h)
162 SBI a FI SRK LO 13 FI*Tärn Essi Naaras Määrittely Donatella Mastrangelo SBI a
FIN*Sydänyön Cauhucacara (SBI a) x FI*Tärn Zittra (SBI n)
162 SBI a FI SRK LO 13 FI*Tärn Essi Naaras Avoin Miquel Angel Sierra Bernal EX1 No Cert
FIN*Sydänyön Cauhucacara (SBI a) x FI*Tärn Zittra (SBI n)
163 SBI n FI SRK RX 14 FI*Touchant Ultra-Beau Uros Nuoret 7-10 kk Miquel Angel Sierra Bernal EX1
FI*Rais-Kis Coffee (SBI n) x FIN*Touchant Magique Beauté (SBI f)
164 SBI n FIN SRK LO EST*Audrey Herencia Naaras International Premior Miquel Angel Sierra Bernal EX1 CAGPIB
EST*Prosper Klaudia (SBI n 21) x FIN*Sic'an Jojada (SBI n)
165 SBI a FI SRK LO FI*Tamus Vectra Pipro Naaras Supreme Premior Stéphane Henry KM
FIN*MeToYou Ceasar (SBI a) x FIN*Tamus Baleno Bellet (SBI n)
166 SBI a FIN SRK LO FIN*Sic'an Midian Naaras International Premior Stéphane Henry EX1 CAGPIB
FIN*Cetulean Lagerfeld (SBI a) x FIN*Sic'an Junia (SBI a)
167 SBI b S*Linéahuset's Maharajah Uros Supreme Premior Miquel Angel Sierra Bernal KM
Domino's Shakespear (SBI c 21) x S*Linéahuset's Magic Zhara Lee (SBI b)
168 SBI b FI SRK LO Demian Olympsche Bronzen Uros International Premior Miquel Angel Sierra Bernal EX1 CAGPIB
Ike Ant Bwe Lay (SBI d) x FIN*Touchant Jaunet d'eau (SBI c)
169 SBI c FI SRK LO 14 FI*Ann-Elisabeth's Princess Victoria Naaras Pennut 4-7 kk Miquel Angel Sierra Bernal Abs
FIN*Touchant Homme du Monde (SBI a) x FIN*Kermatassun CindySimasuu (SBI b)
170 SBI d FI SRK LO FI*Tamus Escort Uros Grand International Champion Stéphane Henry EX1 No Cert
BE*Baie des Amours Thorisson (SBI n 21) x FIN*Tamus Nitro R/T (SBI f)
171 SBI f FI SRK LO FI*Birmayan Fazermint Naaras Grand International Champion Stéphane Henry EX1 CACS NOM
FIN*Recknagel Miroslavsaatan (SBI d) x FIN*Zhamanen Hurricane (SBI n)
172 SBI f FI SRK LO 14 FI*Nalle-Puhin Mustang Sally Naaras Nuoret 7-10 kk Stéphane Henry EX1 NOM
FIN*Zhamanen C'mon Let's RED! (SBI d) x FI*Tamus Wildcat (SBI f)
173 SBI n 21 FI SRK LO FI*Canth's Soldier of Love Uros Kastraatti Miquel Angel Sierra Bernal EX1 CAP
FIN*Nalandan Shankara (SBI n 21) x FIN*Globel's Esther Victoria (SBI h)
174 SBI a 21 FIN SRK LO FIN*Pumpulivuoren Erasmus Uros Kastraatti Stéphane Henry EX1 CAP NOM
FIN*Pirimirrin Qala-Nau (SBI c 21) x FIN*Anemon's La Cumparsita (SBI a)
175 SBI b 21 FI SRK LO FI*Canth's ToyBoy Uros Supreme Champion Stéphane Henry KM NOM
FIN*Zaraxe Adamnan Morris (SBI b) x EE*Arista Aramante (SBI a 21)
176 SBI b 21 FI SRK LO FI*Jade-Garden's Debbie Naaras Grand International Champion Stéphane Henry EX1 CACS
N*Børskatten Gizmo (SBI b 21) x FIN*Jade-Garden's Amethyst (SBI n)
177 SBI d 21 FI SRK LO 13 FI*Canth's Xavier Uros Premior Stéphane Henry EX1 CAPIB
FI*Safirrubir Brave the Wind (SBI a) x FI*JoJon La Pepita de Oro (SBI f 21)
178 SBI d 21 FIN SRK LO FIN*JoJon Wanzheng Naaras Kastraatti Stéphane Henry EX1 CAP
S*Glitter's Geronimo (SBI d 21) x Kyana v.d. Niederheide (SBI h)
179 SIB III / SIB ny 24 FI SRK RX FI*Amurin Ruufus Uros Grand International Champion Marta Ziemianska EX1 CACS
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
180 SIB III / SIB n 22 FI SRK LO FI*Amurin Zippora Naaras International Champion Marta Ziemianska EX1 CAGCIB NOM BIS
Lucas Sibaris*RU (SIB ny 24) x FIN*Amurin Lyydia (SIB n 24)
181 SIB III / SIB n 24 FI SRK RX 13 Flanel Sibaris*RU Naaras Champion Marta Ziemianska Mitätöity Mitätöity
Heres Sibaris*RU (SIB ny 24) x Quinni Sibaris*RU (SIB n 24)
182 SIB III / SIB n 22 FI SRK LO 13 FI*Alizarin Captain Morgan Uros Avoin Marta Ziemianska EX1 CAC BIV NOM
Biass Xan od Królowych*PL (SIB ny 24) x FI*Cherrytail's Mexican Girl (SIB f 09)
183 SIB III / SIB n 23 FI SRK RX 14 FI*Amurin Neri Naaras Nuoret 7-10 kk Marta Ziemianska EX1
FI*Balladin Pellervoinen (SIB ny 24) x Siestadream-E Carupita (SIB n 23)
184 SIB III / SIB n 22 FI SRK RX 14 FI*Amante's Zeus Uros Pennut 4-7 kk Marta Ziemianska EX1
FI*Amante's Virtuoso (SIB n 03 23) x Eocen av Holskogen(N) (SIB n 23)
185 SIB III / SIB n 23 FIN SRK RX FIN*Amante's Gloriosa Naaras Supreme Premior Marta Ziemianska KM NOM
Cedrik Siberian Star*CZ (SIB n 24) x Sibaris Charisma Dostoyanie Sibiri (SIB n 23)
186 SIB IV / SIB n 02 21 FIN SRK LO FIN*Villan Don Marcello Uros Grand International Champion Donatella Mastrangelo EX1 CACS
FIN*Amante's Hip Hop (SIB ns 03 23) x FIN*Balladin Carmencita (SIB n 03 23)
187 SIB IV / SIB n 03 22 FI SRK LO FI*Amurin Hoosea Uros International Champion Donatella Mastrangelo EX1 CAGCIB
FIN*Amurin Hiskia (SIB d 03 23) x FI*Balladin Melissa (SIB n 09 22)
188 SIB IV / SIB n 09 24 BG*Jasmina Sibirela *** Naaras Nuoret 7-10 kk Donatella Mastrangelo EX1 BIV NOM BIS
BG*Cardam Sibirela (SIB n 03 24) x Valkiriya Verooka*RU (SIB f 09 24)
189 SIB IV / SIB n 03 23 FI SRK RX 14 FI*Amante's Zorba Uros Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo EX1
FI*Amante's Virtuoso (SIB n 03 23) x Eocen av Holskogen(N) (SIB n 23)
190 SIB V / SIB d 24 FI SRK LO 14 FI*Jatsitytön Blaziken Uros Nuoret 7-10 kk Charles Spijker EX1
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FI*Talvivaaran Delenn (SIB f 23)
191 SIB V / SIB f 24 FI SRK LO 14 FI*Villan Näppärä Neito Naaras Pennut 4-7 kk Charles Spijker EX1
FI*Lumikissan Corleone (SIB d 09 24) x FI*Villan Lana Del Rey (SIB g 02 21)
192 SIB V / SIB g 24 FI SRK LO FI*Villan Keisarinna Naaras International Premior Charles Spijker EX1 CAGPIB
FI*Villan Ferrari (SIB d 09 24) x FI*Villan Neiti Groove (SIB n 09 24)
193 SIB VI / SIB d 09 23 FIN SRK LO FIN*Magnificat Delizia Naaras International Premior Charles Spijker EX1 CAGPIB
FIN*Sibcoon's El Dorado (SIB e 09) x FIN*Rasputin's Julija (SIB d 02 24)
194 SIB VII / SIB ds 24 FI SRK LO FI*ArcticWilds Bigtime Beagle Uros Supreme Champion Marta Ziemianska KM
FIN*Zigwan's Gaigil Herguil (SIB n 23) x FIN*Metsälinnan Adalmiina (SIB ds 11)
195 SIB VII / SIB ns 22 FI SRK RX FI*Amante's Xenia Naaras Champion Marta Ziemianska EX1 CACIB
Amur (SIB n 03 24) x FI*Amante's Traviata (SIB ns 22)
196 SIB VII / SIB fs 23 FI SRK LO FI*Abbas-Coons Celine Dion Naaras Kastraatti Marta Ziemianska EX1 CAP
FIN*Magnificat HabbyBoy (SIB ds 03 23) x FI*Amurin Paula (SIB n 24)
197 SIB VII / SIB gs FIN SRK LO FIN*Tammikatin Helmisimpukka Naaras Kastraatti Marta Ziemianska Abs
FIN*Lumikissan Frodo Reppuli (SIB a) x FIN*Tammikatin Åh Vilken Tjej (SIB gs 24)
198 SIB VIII / SIB ds 03 24 FI SRK LO 13 FI*Lumikissan NipinNapin Naaras Avoin Donatella Mastrangelo EX1 CAC
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
199 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI SRK LO FI*Abbas-Coons Christian Uros Kastraatti Donatella Mastrangelo EX1 CAP
FIN*Magnificat HabbyBoy (SIB ds 03 23) x FI*Amurin Paula (SIB n 24)
200 SIB VIII / SIB as 09 24 FI SRK LO FI*Villan Mirage Mover Naaras Kastraatti Donatella Mastrangelo EX1 CAP NOM
FI*Villan Idoli (SIB a 24) x FI*Villan Helga (SIB as 03 24)
201 SIB IX / SIB w 61 FI SRK RX 13 GR*Snowy Paws Dali Uros Avoin Marta Ziemianska EX1 CAC
Nils Schwanische Neva (SIB w) x Evenia von Bogatyr (NEM n 21)
202 TUA I / TUA n FI SRK RX Geraylar Hazar of Nazarlik Uros International Champion Marta Ziemianska EX1 CAGCIB
Angelicat Prince of Lada Kedi (TUA w) x Antalya'Perl Firuza of Lada Kedi (TUA fs)
202 TUA I / TUA n FI SRK RX Geraylar Hazar of Nazarlik Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Angelicat Prince of Lada Kedi (TUA w) x Antalya'Perl Firuza of Lada Kedi (TUA fs)
203 TUA I / TUA n FI SRK RX 13 FI*Josmarin Innusha Naaras International Champion Marta Ziemianska EX1 CAGCIB
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FI*Josmarin Guniz (TUA w)
204 TUA II / TUA n 03 FI SRK LO FI*Tangerine's Body and Soul Uros Grand International Champion Donatella Mastrangelo EX1 CACS
Benito Rosa Glauca, CZ (TUA n 01) x FI*Josmarin Galibe (TUA n 24)
205 TUA II / TUA a 03 FI SRK LO FI*Sada Q Uljas Unto Uros Premior Donatella Mastrangelo EX1 CAPIB
FIN*Sada Oiva Otello (TUA as) x FIN*Elekatin Oi Pyhä Sylvi (TUA w)
206 TUA III / TUA n 24 FI SRK LO 13 FI*Tangerine's Cheyenne Naaras Avoin Donatella Mastrangelo EX1 CAC NOM
FI*Tangerine's Body and Soul (TUA n 03) x FI*Sada Ramona Rydy (TUA g 23)
207 TUA V / TUA f 23 FI SRK LO FI*Sada Suhmuran Sandra Naaras International Champion Marta Ziemianska EX1 CAGCIB
FI*Sada Q Uljas Unto (TUA a 03) x FI*Sada Roosa Rydy (TUA d 24)
208 TUA VI / TUA f 03 22 FI SRK LO 14 FI*Elekatin Jalila Jessenia Naaras Nuoret 7-10 kk Donatella Mastrangelo EX1
FI*Kralice DayLate DollarShort (TUA ns 09) x FIN*Elekatin Oi Susanna (TUA g 24)
209 TUA VI / TUA g 09 FI SRK RX 14 FI*Lumiris B'day Musipusi Naaras Pennut 4-7 kk Marta Ziemianska EX1
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FI*Nazarlik Basarili (TUA e)
210 TUA VII / TUA ns FI SRK RX Aysel Lada Kedi *RU Naaras International Champion Marta Ziemianska Mitätöity Mitätöity
Angelicat Prince of Lada Kedi (TUA w) x Antalya'Perl Firuza of Lada Kedi (TUA fs)
211 TUA VII / TUA ns FI SRK LO 13 FI*Elekatin Suleiman Uros Nuoret 7-10 kk Marta Ziemianska EX1
FI*Kralice DayLate DollarShort (TUA ns 09) x FI*Elekatin Valentina (TUA n)
212 TUA VIII / TUA ns 09 FI SRK LO FI*Kralice Dionysos Uros International Champion Marta Ziemianska EX1 CAGCIB
Galaad de Nakshidil (TUA ds 24) x FI*Kralice C'mon Baby Yeah (TUA n 02)
213 TUA IX / TUA w 61 FI SRK LO FI*Josmarin Guniz Naaras Grand International Champion Donatella Mastrangelo EX1 CACS
S*Wi'nte Sams Harry Boy (TUA n 24) x FI*Josmarin Eldem (TUA w)
214 TUA IX / TUA w 61 FI SRK RX 13 FI*Josmarin Ieremija Uros International Champion Donatella Mastrangelo EX1 CAGCIB
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FI*Josmarin Guniz (TUA w)
215 TUA IX / TUA w 62 FI SRK LO FI*Nazarlik Yang Naaras Champion Donatella Mastrangelo EX1 CACIB
S*Wi'nte Sams Harry Boy (TUA n 24) x FIN*Nazarlik Renkli Roxana (TUA w)
216 TUA IX / TUA w 61 FI SRK RX 14 FI*Elekatin Super Nova Uros Nuoret 7-10 kk Donatella Mastrangelo EX1
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FIN*Elekatin Oriana (TUA w)
217 TUA IX / TUA w 63 FI SRK RX 14 FI*Lumiris Anastasia Naaras Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo EX1 BIV NOM
Geraylar Hazar of Nazarlik (TUA n) x FI*Nazarlik Yang (TUA w)
218 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI SRK LO FI*GizemliKediler Beze Balerin Naaras Supreme Champion Charles Spijker KM BIV NOM
FIN*Artvan Ahabey (TUV d) x FI*GizemliKediler Adile Alaiye (TUV d)
219 TUV d 61-63 / TUV d 62 FIN SRK LO FIN*Cesmes Bouquet Naaras Supreme Champion Charles Spijker KM
FIN*Ipekkedinin Birinci Bebek (TUV d) x DK*Soyadi's Cesme (TUV d)
219 TUV d 61-63 / TUV d 62 FIN SRK LO FIN*Cesmes Bouquet Naaras Veteraani Steven L. Jones 4
FIN*Ipekkedinin Birinci Bebek (TUV d) x DK*Soyadi's Cesme (TUV d)
220 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI SRK LO FI*GizemliKediler Bal Bilmece Uros International Champion Charles Spijker EX1 CAGCIB
FIN*Artvan Ahabey (TUV d) x FI*GizemliKediler Adile Alaiye (TUV d)
221 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI SRK LO FI*Iltatähden Bahira Bianca Naaras International Champion Charles Spijker Abs
FIN*Ilveslinnan Amir Akanyildiz (TUV d) x FI*Iltatähden Alisa (TUV f)
222 TUV f 61-63 / TUV f 61 FI SRK LO FI*Valier's Define Naaras Champion Donatella Mastrangelo EX1 CACIB
FIN*Hiirikujan Istekli Kedi (TUV d) x FI*Valier's Ciara (TUV f)
223 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI SRK LO 13 FI*Kuukissan Asli Altan Uros Avoin Charles Spijker EX1 CAC
DK*Safkan Kedi's Zeus (TUV d) x FI*Suviyön Bayindir Belemir (TUV f)
224 TUV d 61-63 / TUV d 61 FI SRK RX 14 Avyonah Khaled Khalil Uros Nuoret 7-10 kk Charles Spijker EX1
Karawanserails Ludwig (TUV d) x Helin Du Mont D Amasya (TUV e)
225 TUV d 61-63 / TUV d 61 FI SRK LO 14 FI*Semiramisin Ak Reshid Uros Pennut 4-7 kk Charles Spijker EX1
DK*Silkyvans Jackson (TUV n) x Aghtamar Rehan-Van (TUV d 63)
226 TUV f 61-63 / TUV f 63 FI SRK LO 14 FI*Semiramisin Ak Ravent Naaras Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo EX1 BIV
DK*Silkyvans Jackson (TUV n) x Aghtamar Rehan-Van (TUV d 63)
227 TUV f 61-63 / TUV f 21 62 FI SRK LO 14 FI*Verdian Harika Hadassa Naaras Pennut 4-7 kk Donatella Mastrangelo EX2
FI*Verdian Gilad (TUV n 21) x Shadycombe Sophia (TUV d)
228 TUV d 61-63 / TUV d 62 FIN SRK LO FIN*Ipekkedinin Birinci Bebek Uros Supreme Premior Charles Spijker Abs
FIN*Hiirikujan Latife (TUV d) x FIN*Semiramisin Umut (TUV d)
228 TUV d 61-63 / TUV d 62 FIN SRK LO FIN*Ipekkedinin Birinci Bebek Uros Veteraani Steven L. Jones 2
FIN*Hiirikujan Latife (TUV d) x FIN*Semiramisin Umut (TUV d)
229 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN SRK LO FIN*Verdian Cihangir Uros International Premior Charles Spijker EX1 CAGPIB
FIN*Semiramisin Zekai (TUV n) x Ceylan-Van vom Glasbach (TUV f)
230 TUV f 61-63 / TUV f 63 FI SRK LO FI*Valier's Cilla Naaras Premior Donatella Mastrangelo EX1 CAPIB
FIN*Hiirikujan Istekli Kedi (TUV d) x FI*Valier's Ciara (TUV f)
231 TUV n 61-63 / TUV n 62 FIN SRK LO FIN*Semiramisin Gadiel Girgin Uros Supreme Champion Donatella Mastrangelo KM
FIN*Ipekkedinin Birinci Bebek (TUV d) x FIN*Semiramisin Rana (TUV n)
232 TUV n 61-63 / TUV n 62 FIN SRK LO FIN*Verdian Erdehan Uros International Premior Donatella Mastrangelo EX1 CAGPIB NOM
FIN*Alicton Gamsiz Tembel (TUV d) x FIN*Verdian Ceren (TUV f)
233 ABY n FI SRK LO 13 FI*Angelos Victoria Naaras Avoin Alexey Shchukin EX1 CAC NOM
Gaspacho Bonjour L'Amour*PT (ABY n) x FIN*Amhara's Kezia (ABY n)
234 ABY n FI SRK LO 14 Osiris(V) Total Surprise Uros Nuoret 7-10 kk Alexey Shchukin EX1 NOM BIS
Osiris(V) Sammy Davis Junior (ABY n) x Osiris(V) Rumour Has It (ABY n)
235 ABY n FI SRK LO FI*Laire Valar Lorien Uros International Premior Alexey Shchukin EX1 CAGPIB
FI*Proxima John Carter of Mars (ABY n) x FI*Laire Meleth Bein (ABY n)
236 ABY n FI SRK LO Gaspacho Bonjour L'Amour*PT Uros Kastraatti Alexey Shchukin EX1 CAP NOM BIS
Agridoce Bonjour L'Amour*PT (ABY o) x Conquilha Bonjour L'Amour*PT (ABY n)
237 ABY a FI SRK LO FI*Link Nyota Ziko Humu Uros Grand International Champion Alexey Shchukin EX1 CACS
RU*Greenville Oberon of Laire (ABY n) x FI*Link Inanyesha (ABY n)
238 ABY o FI SRK LO FI*Redcheetah's Aarre Uros Supreme Premior Alexey Shchukin KM
FI*Proxima John Carter of Mars (ABY n) x FI*Redcheetah's Minttu (ABY o)
239 ABY o FIN SRK LO S*Rackarkatten's Paco Rabanne Uros Supreme Premior Alexey Shchukin KM
Otis of Wonderlove (ABY o) x S*Rackarkatten's Moccalina Delightful (ABY p)
239 ABY o FIN SRK LO S*Rackarkatten's Paco Rabanne Uros Veteraani Donatella Mastrangelo 1 NOM
Otis of Wonderlove (ABY o) x S*Rackarkatten's Moccalina Delightful (ABY p)
240 BEN n 22 FI SK RX 15 Piparmintun Aada Naaras Pennut 4-7 kk Elena Noskova EX1
Glitterglam Gabriel (BEN n 24) x Piparmintun Crystal (BEN n 22 33)
241 BEN n 24 33 SE*OneWorld Business Class Uros Nuoret 7-10 kk Elena Noskova EX1
S*Astrums Tiff (BEN n 24 33) x S*Healing's Born To Be A Princess (BEN n 24 32)
242 BEN n 24 33 FI SRK LO 14 FI*Leokatin Jackpot Uros Pennut 4-7 kk Elena Noskova EX1
LynxLand Oceanus (BEN n 24) x ZaharaBengals Hopeful Promise (BEN n 22 33)
243 BEN n 24 33 FIN SRK LO FIN*SiruCats Ynes Yooralla Naaras Supreme Premior Elena Noskova KM
FIN*SiruCats Umberto (BEN n 24) x FIN*SiruCats Saroja (BEN n 24 33)
243 BEN n 24 33 FIN SRK LO FIN*SiruCats Ynes Yooralla Naaras Veteraani Donatella Mastrangelo 3
FIN*SiruCats Umberto (BEN n 24) x FIN*SiruCats Saroja (BEN n 24 33)
244 BML I / BML ns 11 31 FI SRK RX FI*Kissamummon Onnen hetki Uros International Champion Eva Wiéland Schilla EX1 CAGCIB BIV
Samurai Momoiro, CZ (BML ds 11) x FIN*Kimuli's Anastasia (BML ns 11)
245 BML I / BML ns 11 31 FI SRK LO FI*Kissamummon Keiju Lammenpei Naaras International Champion Eva Wiéland Schilla EX1 CAGCIB NOM
S*CallaMej de Li Cat (BML ns 11 31) x FIN*Kimuli's Anastasia (BML ns 11)
246 BML I / BML bs 11 SE*Miss World's Chitzen Itzá Naaras Avoin Eva Wiéland Schilla Abs
LV*Fairy Dream Urris (BML bs 11) x Tidernas Nyponros (BML fs 11 31)
247 BML I / BML by 11 31 FI SRK LO 14 FI*Kissamummon Pikku Kulta Uros Nuoret 7-10 kk Eva Wiéland Schilla EX1
S*CallaMej de Li Cat (BML ns 11 31) x GB*Gazzella Hedvig Silva Belle (BML cs 12 31)
248 BML I / BML ns 11 31 FI SRK LO 14 FI*Kissamummon Pikku Likka Naaras Nuoret 7-10 kk Eva Wiéland Schilla EX1
S*CallaMej de Li Cat (BML ns 11 31) x GB*Gazzella Hedvig Silva Belle (BML cs 12 31)
249 BML I / BML ns 11 FI SRK LO FI*Lumipuron Tulitanssi Naaras Premior Eva Wiéland Schilla EX1 CAPIB
Regulus af Misapotanien (BML ns 11) x FIN*Hämynhäivän Manteli (BML bs 11 31)
250 BML I / BML ns 11 FI SRK LO FI*Lumipuron Tunturituuli Naaras Kastraatti Eva Wiéland Schilla EX1 CAP
Regulus af Misapotanien (BML ns 11) x FIN*Hämynhäivän Manteli (BML bs 11 31)
251 BML II / BML fs 11 31 FI SRK RX FI*Kissamummon Ihan oma Naaras Grand International Premior Eva Wiéland Schilla EX1 CAPS
Samurai Momoiro, CZ (BML ds 11) x FIN*Kimuli's Anastasia (BML ns 11)
252 BRI a FI SRK RX 14 Michelle Amber Kiss*LV Naaras Avoin Sebastian Pruchniak EX1 CAC
Uldwyna's Ewyn Edgain (BSH a) x Aliger Amber Shine (BSH c)
253 BRI a Picasso Happy First Volex Uros Pennut 4-7 kk Sebastian Pruchniak Abs
EE*James Star First Volex (BSH a) x EE*Lassie Coral First Volex (BSH a)
254 BRI a Olympia Blue First Volex Naaras Pennut 4-7 kk Sebastian Pruchniak Abs
Margery's Verucci Blue von Wernerwald (BSH a) x EE*Nancy Konti First Volex (BSH a)
255 BRI a FI SRK LO EE*Caroline Rewal Beauty Naaras Kastraatti Sebastian Pruchniak EX2
Parker of Sweet-Brit (BSH a) x First Crystal's Brittany (BSH a)
256 BRI a FIN SRK LO FIN*Ruusutarhan Ghisella Naaras Kastraatti Sebastian Pruchniak EX1 CAP NOM
DK*From's Don Juan (BSH a) x N*Alegría's Fineza D.C (BSH f)
256 BRI a FIN SRK LO FIN*Ruusutarhan Ghisella Naaras Veteraani Donatella Mastrangelo 1 NOM BIS
DK*From's Don Juan (BSH a) x N*Alegría's Fineza D.C (BSH f)
257 BRI c Kallistu Verona First Volex Uros Pennut 4-7 kk Sebastian Pruchniak Abs
EE*Vincent Coral First Volex *** (BSH c) x Margo Lucky First Volex *** (BSH c)
258 BRI c Kamila Verona First Volex Naaras Pennut 4-7 kk Sebastian Pruchniak Abs
EE*Vincent Coral First Volex *** (BSH c) x Margo Lucky First Volex *** (BSH c)
259 BRI c Karmen Verona First Volex Naaras Pennut 4-7 kk Sebastian Pruchniak Abs
EE*Vincent Coral First Volex *** (BSH c) x Margo Lucky First Volex *** (BSH c)
260 BRI d FI SRK LO FI*Bumblebrits Snape Uros International Premior Sebastian Pruchniak EX1 CAGPIB
S*Applecat Spider (BSH n) x Skellum Mystic-Meg (BSH d)
261 BRI e SC EE*Cream Coral British Wynton *** Uros International Champion Sebastian Pruchniak EX1 CAGCIB NOM
PL*Palladium Flame of Love *** (BSH e) x EE*Sharon British Wynton *** (BSH g)
262 BRI f FI SRK LO FI*Ruusutarhan Klara Naaras Kastraatti Sebastian Pruchniak EX1 CAP
DK*From's Don Juan (BSH a) x S*Applecat Pallas (BSH f)
263 BRI g FIN SRK LO FIN*Ruusutarhan Hertta Naaras Supreme Champion Sebastian Pruchniak KM
Atos (BSH e) x FIN*Tassulähteen Pilkkumi (BSH a)
264 BRI ns 22 64 FI SRK RX 13 Princeton de Noble*LV Uros Avoin Sebastian Pruchniak EX1 CAC
Xanrey Obkemani (BSH ns 22) x Luella de Noble*LV (BSH ns 22)
265 BUR n FI SRK LO Isä-Brownin Ushuaia Uros International Champion Elena Noskova EX1 CAGCIB BIV
Wild Angel's Valenok of Seirene (BUR n) x Isä-Brownin Monte Velho (BUR n)
266 BUR n FI SRK LO 13 Bjelke's Givenchy Uros Avoin Elena Noskova EX1 CAC
Bjelke's Ali Baba (BUR n) x Taiko Charlesbur, CZ (BUR f)
267 BUR n FI SRK LO 14 S*Lovestory's Triumph Tiger Uros Nuoret 7-10 kk Elena Noskova EX1
S*Bonnea's Elwiz (BUR d) x S*ulzix Principessa Gavia (BUR f)
268 BUR a FI SRK LO 13 FI*Karvanverran Esme Azul Naaras Champion Sebastian Pruchniak EX1 CACIB
FI*Oliivian Zephyr Six (BUR a) x FI*Karvanverran JouluTaika (BUR n)
269 BUR a FI SRK LO FI*Aavan Send Me an Angel Naaras Avoin Sebastian Pruchniak EX1 CAC BIV
FI*Ilovuon Cyanicula gemmata (BUR a) x FI*Ninelli's Myrtillus Major (BUR a)
270 BUR a FI SRK LO 13 FI*Ilovuon Ehdoton Esko Uros Nuoret 7-10 kk Sebastian Pruchniak EX1
FI*Ilovuon Brassia Rex (BUR d) x FI*Ilovuon Coelogyne dayana (BUR n)
271 BUR b FI SRK LO FI*Arkhitekton Anastasia Naaras Avoin Sebastian Pruchniak EX1 CAC
Leader New York (BUR b) x FI*Arkhitekton Tarja (BUR f)
272 BUR b FI SRK LO 13 FI*Ilovuon Erinomainen Epeli Uros Nuoret 7-10 kk Sebastian Pruchniak EX1
FI*Ilovuon Brassia Rex (BUR d) x FI*Ilovuon Coelogyne dayana (BUR n)
273 BUR b FI SRK LO FI*Hokkuspokkus Vito Cornelius Uros Kastraatti Sebastian Pruchniak EX2
DK*Nadikat's Jubii (BUR b) x FIN*Seirene Koh-i-Noor (BUR c)
274 BUR b FI SRK LO FI*Tai-Hao Mocha Touch Uros Kastraatti Sebastian Pruchniak EX1 CAP
FI*Ilovuon Coelogyne asperata (BUR b) x FI*Tai-Hao L'Alvilda (BUR h)
275 BUR d FI SRK LO FI*Cattish Rudolf The RedNosed Uros Grand International Premior Elena Noskova EX1 CAPS
FI*Millamarin Hoo Moilanen (BUR n) x FIN*Cattish Unique Topaz (BUR j)
276 BUR d FI SRK LO 13 FI*Aavan Orapihlaja Uros Premior Elena Noskova EX1 CAPIB BIV
Laurin von Tali (BUR n) x FI*Aavan Aamukaste 5AM (BUR g)
277 BUR d FI SRK LO FI*Ilovuon Brassia Rex Uros Kastraatti Elena Noskova EX1 CAP
FI*Kaiuksen Fernando (BUR c) x FIN*Feirefiz Solaise (BUR h)
277 BUR d FI SRK LO FI*Ilovuon Brassia Rex Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Kaiuksen Fernando (BUR c) x FIN*Feirefiz Solaise (BUR h)
278 BUR e FI SRK LO 14 FI*Karvanverran Ofelia Naaras Pennut 4-7 kk Elena Noskova EX1
FI*Enjoy Candy Cane (BUR d) x FI*Karvanverran Kirijawa K (BUR g)
279 BUR f FI SRK LO 14 FI*Mama-Alcialon MahtavaMaria Naaras Nuoret 7-10 kk Sebastian Pruchniak EX1
FI*Flea's Motu Napenape (BUR d) x FI*Shu-Shun Talven Prinsessa (BUR b)
280 BUR f FI SRK LO 14 FI*Cattish Lucy van Pelt Naaras Pennut 4-7 kk Sebastian Pruchniak EX1 BIV NOM
Isä-Brownin Ushuaia (BUR n) x FI*Cattish Magica De Spell (BUR f)
281 BUR f FI SRK LO 14 FI*Topisan Daisy-Onneli Naaras Pennut 4-7 kk Sebastian Pruchniak EX2
FI*Flea's Motu Napenape (BUR d) x FI*Almond's Xanthia (BUR n)
282 BUR f FI SRK LO FI*Mama-Alcialon Diamond Diva Naaras Premior Sebastian Pruchniak EX1 CAPIB
FI*Arkhitekton Stucco (BUR d) x FIN*Aficats Bellatrix (BUR j)
283 BUR g FI SRK LO 13 FI*Ilovuon Empaattinen Emilia Naaras Nuoret 7-10 kk Elena Noskova EX1
FI*Ilovuon Brassia Rex (BUR d) x FI*Ilovuon Coelogyne dayana (BUR n)
284 BUR h FI SRK LO 13 FI*Ilovuon Erehtymätön Evita Naaras Nuoret 7-10 kk Eva Wiéland Schilla EX2
FI*Ilovuon Brassia Rex (BUR d) x FI*Ilovuon Coelogyne dayana (BUR n)
285 BUR h FI SRK LO 14 FI*Tai-Hao Nene Moksuntytär Naaras Nuoret 7-10 kk Eva Wiéland Schilla Mitätöity
FI*Tai-Hao Mocha Touch (BUR b) x FI*Tai-Hao K&W Rosenknopp (BUR d)
286 BUR h FI SRK LO 14 FI*Cattish Ada Rising Naaras Pennut 4-7 kk Eva Wiéland Schilla EX1 BIV
FI*MunKisun Meukow for Cattish (BUR c) x FI*Cattish Kitty Softpaws (BUR h)
287 BUR h FI SRK LO 14 FI*Cattish Peppermint Patty Naaras Pennut 4-7 kk Eva Wiéland Schilla EX2
Isä-Brownin Ushuaia (BUR n) x FI*Cattish Magica De Spell (BUR f)
288 BUR h FI SRK LO HU*Alba Regia Ganxsta Gizi Naaras Supreme Premior Eva Wiéland Schilla KM
Shwayamore Sweet Oz Magic (BUR b) x HU*Alba Regia Orange Blossom (BUR d)
289 BUR j FI SRK LO 14 FI*Hokkuspokkus Djelibeybi Naaras Nuoret 7-10 kk Eva Wiéland Schilla EX1
FI*Cattish Puss in Boots (BUR e) x FI*Hokkuspokkus Leeloo Minai (BUR c)
290 BUR j FIN SRK LO FIN*Pardofelis Guinevere Naaras Supreme Premior Eva Wiéland Schilla KM
Supercool Artiste Peintre (BUR e) x FIN*Pardofelis Dolce Vita (BUR b)
291 BUR j FIN SRK LO FIN*Cattish Fort Charlotte Naaras International Premior Eva Wiéland Schilla Mitätöity Mitätöity
FIN*Tulihännän Kullero (BUR e) x FIN*Cattish Elven Star (BUR b)
291 BUR j FIN SRK LO FIN*Cattish Fort Charlotte Naaras Veteraani Donatella Mastrangelo 2
FIN*Tulihännän Kullero (BUR e) x FIN*Cattish Elven Star (BUR b)
292 CHA FI SRK LO FI*Souriant Musette Naaras Grand International Champion Eva Wiéland Schilla EX1 CACS
U. Aramis de Fasel (CHA ) x Elodie de Ballymonelies (CHA )
293 CHA FI SRK LO 13 FI*Sinimirrin Bernard Uros Avoin Eva Wiéland Schilla EX1 CAC BIV NOM
IT*Troubadour del Sogno Blu (CHA ) x FI*Sinimirrin Tiinu (CHA )
294 CHA FI SRK LO FI*Sinimirrin Tähtisumu Uros Avoin Eva Wiéland Schilla EX2
Guenady de L'Amour Bleu (CHA ) x FI*Sinimirrin Bast (CHA )
295 CHA FI SRK LO 13 FI*Sinimirrin Ruusunen Naaras Avoin Eva Wiéland Schilla EX1 CAC
IT*Troubadour del Sogno Blu (CHA ) x FI*Sinimirrin Katri Helena (CHA )
296 CHA FIN SRK LO FIN*Keijuhovin Boromir Ponteva Uros Grand International Premior Eva Wiéland Schilla Abs
Blue Velvet des Felins D'Isa (CHA ) x FIN*Souriant Anisette Ma Petite (CHA )
297 CHA FI SRK LO FI*Souriant Bourboulenc Uros Premior Eva Wiéland Schilla Abs
FI*Souriant Mistigri (CHA ) x FIN*BleudeBess Étoile de Noël (CHA )
298 CRX I / CRX n FI SRK LO 14 Changes Soul Love Uros Nuoret 7-10 kk Martti Peltonen EX2
Changes Ziggy Stardust (CRX n) x Changes I Can't Explain (CRX fs 03)
299 CRX I / CRX n FI SRK LO 13 FI*Sweetpurr's Salmiak Uros Nuoret 7-10 kk Martti Peltonen EX1 NOM
FI*Sweetpurr's Dorian Gray (CRX n 33) x FI*Sweetpurr's Material Girl (CRX f)
300 CRX I / CRX as FI SRK LO FI*Tajomer Blue Monday Uros Kastraatti Martti Peltonen EX1 CAP
S*Jazz-Annas Whomper (CRX n 24) x FIN*Darling-Isis' Clouded Dream (CRX g)
301 CRX II / CRX n 03 FIN SRK RX RO*Made In Romania Isnt She Lovely Naaras Grand International Champion Sebastian Pruchniak EX1 CACS
SI*Traum von FF Toto (CRX n 03) x Barmont's Lacy Phacelia (CRX a 02)
301 CRX II / CRX n 03 FIN SRK RX RO*Made In Romania Isnt She Lovely Naaras Veteraani Donatella Mastrangelo 4
SI*Traum von FF Toto (CRX n 03) x Barmont's Lacy Phacelia (CRX a 02)
302 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 13 FI*FunkyJam's Bum Bum Bum Naaras International Champion Sebastian Pruchniak EX1 CAGCIB NOM BIS
FI*FunkyJam's Dove of Peace (CRX n 03) x FI*FunkyJam's BoomBoomPow (CRX n 02)
303 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO FI*Sweetpurr's Snorkfröken Naaras Champion Sebastian Pruchniak EX1 CACIB
S*Spotless Zätä (CRX n 02) x FI*Sweetpurr's Material Girl (CRX f)
304 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 14 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet Uros Nuoret 7-10 kk Sebastian Pruchniak EX1 BIV NOM
Puraffection's Paras Punainen (CRX d 03 24) x FI*Piupaws Song of Sekhmet (CRX n 01 21)
305 CRX II / CRX n 03 FI SRK LO 13 FI*Sweetpurr's Shane Walsh Uros Kastraatti Sebastian Pruchniak EX1 CAP
FI*Sweetpurr's Love Me Back (CRX d) x FI*Sweetpurr's Snorkfröken (CRX n 03)
306 CRX III / CRX d 24 FI SRK LO 14 FI*KittyLady's Rock 'n' Roll Bitch Uros Pennut 4-7 kk Martti Peltonen EX1
SpiritCat Prince Charming (CRX w) x FI*KittyLady's Vickie Lynn (CRX f)
307 CRX III / CRX d FI SRK LO 13 FI*Framillan Methe Naaras Kastraatti Martti Peltonen EX1 CAP
FI*FunkyJam's Linus van Pelt (CRX d) x FI*Framillan Daydream (CRX d 03)
308 CRX IV / CRX f 03 FI SRK LO 13 FI*Sweetpurr's Maggie Greene Naaras Avoin Martti Peltonen EX1 CAC
FI*Sweetpurr's Love Me Back (CRX d) x FI*Sweetpurr's Snorkfröken (CRX n 03)
309 CRX IV / CRX d 03 FI SK LO 14 HU*Okonor Deep Purple Uros Pennut 4-7 kk Martti Peltonen EX1
Splendour Vatson-of-Okonor (CRX n 02) x NL*Pendragon's Dömper (CRX h)
310 CRX VI / CRX a 03 24 FI SRK RX FI*Ronttilan Spotted Sphinx Naaras Avoin Sebastian Pruchniak EX1 CAC
FI*Framillan Cunning thunder (CRX bs) x S*Djäknens Rose (CRX ns 02 21)
311 CRX VI / CRX n 03 24 FI SRK LO 14 FI*FunkyJam's Bon-Bon Candy Naaras Pennut 4-7 kk Sebastian Pruchniak EX1
S*Spotless Janus (CRX n 03 24) x FI*FunkyJam's BoomBoomPow (CRX n 02)
312 CRX VI / CRX n 03 22 FI SRK LO FI*Metsäkansan Kaukorakkaus Uros Kastraatti Sebastian Pruchniak EX1 CAP NOM
S*Rex Dandy Ben-Gali the Blacksmith (CRX ns 09 21 33) x FIN*Metsäkansan Helmi (CRX f 03)
313 CRX VII / CRX n 33 FI SRK LO FI*Sweetpurr's Jane Marple Naaras Grand International Champion Sebastian Pruchniak EX1 CACS
Cyntio Kici Kici Miau*PL (CRX n) x FIN*Sweetpurr's Black Ice (CRX n)
314 CRX VII / CRX n 21 33 FI SRK LO 13 FI*Derekaz Cosmique Uros Kastraatti Sebastian Pruchniak EX1 CAP
FI*Angelfalls Arabesque (CRX n 24) x FI*Spectrolite Nonna (CRX n 03)
315 CRX VIII / CRX f 09 33 FI SRK LO 13 FI*Alchemist Queen of Hearts Naaras Avoin Martti Peltonen EX1 CAC NOM
FI*Spectrolite Sonnet 116 (CRX a 09 33) x FIN*Alchemist Citalopram (CRX f 01 33)
316 CRX VIII / CRX e 03 33 FI SRK LO 13 FI*Lubavan Daisuke Uros Kastraatti Martti Peltonen Abs
Oricat Batman (CRX n 03) x FI*Tuiscalo's Jugu (CRX e 03)
317 CYM 53 / CYM n 09 53 FI SRK RX 14 FI*Pikkeen Pippuri Naaras Pennut 4-7 kk Eva Wiéland Schilla EX1 NOM BIS
Briar-Brae Mikki Hiiri (CYM n 03 51) x FIN*D'manns Toes (CYM f 09 22 52)
318 DRX I / DRX ns FI SRK LO 13 FI*Mirexin Pikku-Iiro Uros Avoin Eva Wiéland Schilla EX1 CAC
FI*Riiviön Simo-Santeri (DRX n) x FI*Riiviön Wiola (DRX gs)
319 DRX I / DRX ns FI SRK LO FI*Adorex Hustling Heart Naaras Avoin Eva Wiéland Schilla EX1 CAC
Cyberex Mad Hatter (DRX ns 09 23) x FIN*Adorex Peppermint Brittle (DRX w)
320 DRX II / DRX n 09 FI SRK LO FI*Riepujengin Cujacolli Uros Champion Eva Wiéland Schilla EX1 CACIB
FI*Ketaleen Atte N. Taatti (DRX n 09) x LV*Malsan Lysette Anthony (DRX f)
321 DRX III / DRX f FI SRK LO LV*Malsan Lysette Anthony Naaras Grand International Champion Sebastian Pruchniak EX1 CACS BIV
Dazzlemecatz Charlie -of-Malsan (DRX n) x LV*Malsan Emeralda (DRX d 24)
322 DRX III / DRX d FI SRK LO FI*Riepujengin Cuumacalle Uros Champion Sebastian Pruchniak EX1 CACIB
FI*Ketaleen Atte N. Taatti (DRX n 09) x LV*Malsan Lysette Anthony (DRX f)
323 DRX III / DRX f 24 FI SRK LO 14 FI*Riepujengin XtraVilli Alma Naaras Pennut 4-7 kk Sebastian Pruchniak EX1
FI*Riepujengin Quilmes (DRX d 09 24) x FI*Riepujengin Filiokkus (DRX n 24)
324 DRX III / DRX gs FI SRK LO 13 FI*Mirexin Pikku-Prinsessa Naaras Kastraatti Sebastian Pruchniak EX1 CAP
FI*Riiviön Simo-Santeri (DRX n) x FI*Riiviön Wiola (DRX gs)
325 DRX IV / DRX f 03 FI SRK LO 14 FI*Riepujengin X-synyt Cariza Naaras Pennut 4-7 kk Eva Wiéland Schilla EX1
FI*Riepujengin Quilmes (DRX d 09 24) x FI*Riepujengin Filiokkus (DRX n 24)
326 DRX VI / DRX ns 09 22 FIN SRK LO FIN*Riiviön Viiru Naaras Supreme Premior Eva Wiéland Schilla KM NOM
FIN*Riiviön Pekka-Pätevä (DRX n 09 33) x FIN*Riiviön Piia (DRX gs 22)
327 DRX VIII / DRX n 03 32 FI SRK LO 14 FI*Fairy-Story's KindKarma Naaras Pennut 4-7 kk Sebastian Pruchniak EX1
FI*Riepujengin Fiikari (DRX a 32) x FI*Fairy-Story's DazzlingDiva (DRX f 03)
328 DRX IX / DRX w 61 FI SRK LO FI*Riiviön Baby Love Naaras Kastraatti Sebastian Pruchniak EX1 CAP
FIN*Riiviön Young Love (DRX d 09 32) x Keniakats Seija's Angelika (DRX w)
329 DSP III / DSP e 21 FIN SRK RX FIN*DonAmen Minoque Naaras Supreme Champion Martti Peltonen KM
Ninjia Perpetuum Mobile (DSP d 21) x Amelie Wisdom Triumth (DSP e 21 33)
330 DSP III / DSP g FI SRK RX FI*DonAmen Niqitha Naaras Grand International Champion Martti Peltonen EX1 CACS
FIN*MotherNature's Super Hero (DSP n) x FIN*DonAmen Minoque (DSP e 21)
331 DSP III / DSP d 21 FI SRK LO 13 RU.Dolf Shudan Uros International Champion Martti Peltonen EX1 CAGCIB NOM
Taifun Vialdar (DSP a 21) x Lya'Soffi Shudan (DSP f 21 33)
332 DSP III / DSP f Molly Rixos Kitty Naaras International Champion Martti Peltonen EX1 CAGCIB BIV
Benno Freya (DSP n) x Mila Asta Zeneca (DSP )
333 DSP IV / DSP f 03 FI SRK RX 14 FI*DonAmen Baby Beyonce Naaras Pennut 4-7 kk Martti Peltonen EX1
Evangel Bogema Mirov (DSP n 03 33) x FI*DonAmen Niqitha (DSP g)
334 EUR n FI SRK RX 13 FI*Pikku-Piun Åprah Naaras Avoin Steven L. Jones EX1 CAC
FI*Lumihelmen Blue Boy (EUR a) x Ellaneiti (EUR n)
335 EUR a FI SRK RX 13 FI*Pikku-Piun Ånerva Naaras Avoin Anne Paloluoma EX1 CAC
FI*Lumihelmen Blue Boy (EUR a) x Ellaneiti (EUR n)
336 EUR d FI SRK RX Maahinen Uros International Champion Anne Paloluoma EX1 CAGCIB
336 EUR d FI SRK RX Maahinen Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
337 EUR f FI SRK RX 14 FI*Tiikerililjan Lempiki Naaras Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1
FI*Bird-Cherry's Blackberry (EUR n 22) x FIN*Pinkkitassun Angelina (EUR d 24)
338 EUR f FI SRK RX FI*Tiikerililjan Johtotähtikki Naaras Premior Anne Paloluoma EX1 CAPIB
FI*Tiikerililjan Ilomieli (EUR n 24) x FIN*Pinkkitassun Angelina (EUR d 24)
339 EUR f FI SRK RX FI*Taikapeikon Arvoitus Naaras Kastraatti Anne Paloluoma Abs
Loki (EUR ns) x FIN*Kassilan Erheetön Enne (EUR f 23)
340 EUR ns FI SRK RX FI*Taikapeikon Armas P. Uros Grand International Champion Anne Paloluoma EX1 No Cert
Loki (EUR ns) x FIN*Kassilan Erheetön Enne (EUR f 23)
341 EUR ns FI SRK RX FI*Kassilan Qmaverinen Qtti Uros Avoin Anne Paloluoma EX1 CAC
FI*Taikapeikon Aurinko (EUR ds 22) x DK*Boholdt Duchess (EUR f)
342 EUR ns FI SRK RX FI*Katinhännän Diftor-he Susma Naaras Avoin Anne Paloluoma EX1 CAC BIV
FI*Taikapeikon Armas P. (EUR ns) x FIN*Katinhännän Survivor Amber (EUR ns 23)
343 EUR n 22 FI SRK LO FI*Pikku-Piun Yhteinen Ystävä Uros International Champion Anne Paloluoma EX1 CAGCIB NOM BIS
FIN*Kuutuulen Excalibur (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Quurankukka (EUR f 22)
344 EUR n 22 FIN SRK RX FIN*Pikku-Piun Jadesoturi Uros Grand International Premior Anne Paloluoma EX1 CAPS
FIN*Pikku-Piun Blackmailer (EUR n) x Pikkupiun-Rilla (EUR n 22)
345 EUR n 22 FIN SRK RX FIN*Casimirrin Eulalia Naaras International Premior Anne Paloluoma EX1 CAGPIB BIV NOM BIS
Finnvedens Tokai (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Gilda (EUR n 22)
345 EUR n 22 FIN SRK RX FIN*Casimirrin Eulalia Naaras Veteraani Anne Paloluoma 1 NOM BIS
Finnvedens Tokai (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Gilda (EUR n 22)
346 EUR n 22 FIN SRK RX FIN*Feronian Oxalis Europaea Uros Kastraatti Anne Paloluoma EX1 CAP
FIN*Castlemoor's Goofy Garvinen (EUR d 22) x FIN*Feronian Linnaea Borealis (EUR n 24)
347 EUR n 23 FI SRK RX 14 FI*Kontukatin Aurora Naaras Pennut 4-7 kk Steven L. Jones EX1
FI*Katinhännän Radagast (EUR n 23) x FIN*Pikku-Piun Rosmariini (EUR f 23)
348 EUR n 24 FI SRK LO FI*Casimirrin Henley Uros Supreme Champion Steven L. Jones KM NOM
FIN*Kissakallion Iscador (EUR a 24) x FIN*Casimirrin Esmeralda (EUR n)
349 EUR n 24 FI SRK LO FI*Pinkkitassun Dorothy Naaras Champion Steven L. Jones EX1 CACIB BIV
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FI*Pinkkitassun Bette (EUR f 22)
350 EUR n 24 FI SRK RX FI*Tiikerililjan Kurmeli Uros Champion Steven L. Jones EX1 CACIB
FI*Tiikerililjan Isoviilee (EUR d 22) x FI*Feronian Almond (EUR f)
351 EUR n 24 FI SRK LO 14 FI*Pinkkitassun Gilles Uros Pennut 4-7 kk Steven L. Jones EX1
Valchiria v. Tabbygaard*CH (EUR e 24) x FI*Pinkkitassun Dorothy (EUR n 24)
352 EUR n 24 FIN SRK RX FIN*Katinhännän Bella Valentina Naaras Supreme Premior Steven L. Jones KM NOM
Simeoni (EUR n 23) x FIN*Katinhännän Xeria X-Rogue (EUR n)
353 EUR n 24 FI SRK RX FI*Taikapeikon Bibliofiili Uros Kastraatti Steven L. Jones EX1 CAP
FIN*Feronian Oxalis Europaea (EUR n 22) x FI*Taikapeikon Arvoitus (EUR f)
354 EUR a 23 FI SRK RX 14 FI*Katinhännän Bee Gigi-Paroni Uros Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1
FI*Katinhännän Radagast (EUR n 23) x FI*Katinhännän Ilmaveivi-Kikka (EUR ns 23)
355 EUR a 24 FIN SRK RX FIN*Kassilan Heinäkuun Heila Naaras Grand International Champion Steven L. Jones EX1 CACS NOM
EST*Amor Wildstar (EUR ns 23) x FIN*Kassilan Erheetön Enne (EUR f 23)
356 EUR a 24 FI SRK RX 13 FI*Kassilan Suvun Salarakas Uros Avoin Steven L. Jones EX1 CAC
Maahinen (EUR d) x FI*Honey's Merinque (EUR g 23)
357 EUR a 24 FI SRK RX 14 FI*Kassilan Uskomaton Ullaadia Naaras Pennut 4-7 kk Steven L. Jones EX1 BIV
FI*Kassilan Qmaverinen Qtti (EUR ns) x Täplä (EUR n 24)
358 EUR a 24 FI SRK LO FI*Pinkkitassun Diana Naaras Kastraatti Steven L. Jones EX1 CAP
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FI*Pinkkitassun Bette (EUR f 22)
359 EUR d 22 FI SRK LO FI*Pikku-Piun Ylettömän Ihana Uros International Champion Anne Paloluoma EX1 CAGCIB
FIN*Kuutuulen Excalibur (EUR n 22) x FIN*Pikku-Piun Quurankukka (EUR f 22)
360 EUR d 22 FI SRK RX 14 FI*Feronian Gladiolus Uros Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma Abs
FI*Feronian Cajanus (EUR d 22) x Nemi (EUR d 23)
361 EUR d 22 FI SRK RX 14 FI*Feronian Gloriosa Naaras Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma Abs
FI*Feronian Cajanus (EUR d 22) x Nemi (EUR d 23)
362 EUR d 22 FIN SRK RX Silkkiturkin Menevä Macho Uros Supreme Premior Anne Paloluoma KM NOM BIS
FIN*Casimirrin Escamillo (EUR n 22) x Silkkiturkin Kermatassu (EUR f 22)
363 EUR d FI SRK RX 13 FI*Kassilan Suviyön Shamaani Uros Avoin Steven L. Jones EX2
Maahinen (EUR d) x FI*Honey's Merinque (EUR g 23)
364 EUR d 24 FI SRK RX FI*Taikapeikon Brassailija Uros Avoin Steven L. Jones EX1 CAC
FIN*Feronian Oxalis Europaea (EUR n 22) x FI*Taikapeikon Arvoitus (EUR f)
365 EUR d 24 FI SRK LO FI*Pinkkitassun Dionysos Uros Kastraatti Steven L. Jones EX1 CAP NOM
FIN*Mäkikatin Sinfonia (EUR a 24) x FI*Pinkkitassun Bette (EUR f 22)
366 EUR e 22 FI SRK LO 14 DK*Abimbola Bimbo Blondi Uros Avoin Anne Paloluoma EX1 CAC
DK*Boholdt Alley Cat (EUR e 22) x Wawe's Lambda A3 BWO Lillemor (EUR e 24)
367 EUR e 24 FI SRK RX 13 FI*Errun Hehkeä herttuatar Naaras Avoin Steven L. Jones EX2
FI*Pinkkitassun Dionysos (EUR d 24) x Minttunen (EUR fs 24)
368 EUR e 24 FI SRK RX 13 FI*Pinkkitassun Edina Naaras Avoin Steven L. Jones EX1 CAC
Maahinen (EUR d) x FI*Pinkkitassun Bette (EUR f 22)
369 EUR f 22 FIN SRK RX FIN*Pikku-Piun Quurankukka Naaras Grand International Champion Steven L. Jones EX1 CACS
FIN*Armain Snufkin (EUR d 22) x FIN*Pikku-Piun Inachis Io (EUR n 22)
369 EUR f 22 FIN SRK RX FIN*Pikku-Piun Quurankukka Naaras Siitos
FIN*Armain Snufkin (EUR d 22) x FIN*Pikku-Piun Inachis Io (EUR n 22)
370 EUR f 22 FI SRK LO FI*Pinkkitassun Bette Naaras Kastraatti Steven L. Jones EX1 CAP
Silkkiturkin Menevä Macho (EUR d 22) x FIN*Feronian Magnolia Purpurea (EUR f 22)
370 EUR f 22 FI SRK LO FI*Pinkkitassun Bette Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Silkkiturkin Menevä Macho (EUR d 22) x FIN*Feronian Magnolia Purpurea (EUR f 22)
371 EUR f 23 FIN SRK RX FIN*Pikku-Piun Rosmariini Naaras International Champion Anne Paloluoma EX1 CAGCIB
Silkkiturkin Jimi Hendrix (EUR d 23) x FIN*Pikku-Piun Nättityttö (EUR n 23)
371 EUR f 23 FIN SRK RX FIN*Pikku-Piun Rosmariini Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Silkkiturkin Jimi Hendrix (EUR d 23) x FIN*Pikku-Piun Nättityttö (EUR n 23)
372 EUR f 23 FI SRK RX 14 FI*Kontukatin Adalmiina Naaras Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX2
FI*Katinhännän Radagast (EUR n 23) x FIN*Pikku-Piun Rosmariini (EUR f 23)
373 EUR f 23 FI SRK RX 14 FI*Kontukatin Amanda Naaras Pennut 4-7 kk Anne Paloluoma EX1 BIV NOM BIS
FI*Katinhännän Radagast (EUR n 23) x FIN*Pikku-Piun Rosmariini (EUR f 23)
374 EUR f 24 FI SRK RX 13 FI*Feronian Felicia Naaras Champion Anne Paloluoma EX1 CACIB NOM BIS
FI*Feronian Vincent Victoriano (EUR n 22) x FI*Feronian Angelica (EUR g 24)
375 EUR f 24 FI SRK RX 13 FI*Pinkkitassun Florence Naaras Avoin Anne Paloluoma EX1 CAC
FI*Kissakallion Orlando (EUR d 24) x FI*Pinkkitassun Cher (EUR f 22)
376 EUR g 22 FI SRK LO 14 FI*Pinkkitassun Gertrude Naaras Pennut 4-7 kk Steven L. Jones EX1 NOM
Valchiria v. Tabbygaard*CH (EUR e 24) x FI*Pinkkitassun Dorothy (EUR n 24)
377 EUR g 22 FI SRK RX 14 FI*Tiikerililjan Lumolyyli Naaras Pennut 4-7 kk Steven L. Jones EX2
FI*Bird-Cherry's Blackberry (EUR n 22) x FIN*Pinkkitassun Angelina (EUR d 24)
378 EUR g 23 FI SRK RX FI*Honey's Merinque Naaras Grand International Champion Anne Paloluoma EX1 CACS
FIN*Kassilan Gentle Goblin (EUR e 23) x FIN*Honey's Blueberry (EUR a)
378 EUR g 23 FI SRK RX FI*Honey's Merinque Naaras Siitos
FIN*Kassilan Gentle Goblin (EUR e 23) x FIN*Honey's Blueberry (EUR a)
379 EUR ns 23 FI SRK RX FI*Katinhännän Ilmaveivi-Kikka Naaras International Champion Anne Paloluoma EX1 CAGCIB