SUROK 141. KV kissanäyttely 26.7.2014
Järjestävä yhdistys Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 26.7.2014 Loppuu 26.7.2014
Ilmoittautuminen alkaa 25.4.2014 Ilmoittautuminen loppuu 23.6.2014
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:30
Arvostelut alkavat 10:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 13.7.2014
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Kyllä
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 500  Näyttely on täynnä. Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@surok.fi
Paikka Helsinki
Toimihenkilöt Eeva Lindblom (näyttelysihteeri) p. 050 346 6746, Kaisa Ylinenpää (näyttelypäällikkö) p. 040 732 1748, Saara Heikkinen (raha-asiat) rahastonhoitaja@surok.fi, Outi Vallenius (yhdistyksen sihteeri) p. 050 469 0960

LEIMAKORTIT lähetetään osoitteella: Eeva Lindblom, Satupolku 1 C 17, 02400 KIRKKONUMMI
Lisätietoja turkkilaisten kissarotujen ERIKOISNÄYTTELY! (Vangora ry, turkkilainen angora ja turkkilainen van) Lisätiedot: www.vangora.net Näyttelymaksut:FIFe-jäseniltä 37 € / kissa / pv •FIFen ulkopuolisilta 50 €/ kissa / pv •SUROKilaisten kissat 34 € / kissa / pv •Tarkistusluokka erikseen 25 €, arvostelun yhteydessä 15 €. •Veteraaniluokkaan ilmoittaudutaan erikseen, veteraaniluokka perusarvostelun ohessa 10 € / kissa. •Kasvattaja- ja siitosluokat ovat maksuttomia, jos kissa osallistuu muuhun luokkaan. •Näyttelyluettelo: Omakissan kautta tilattuna ja maksettuna 1 €, paikan päällä 2 €. Luettelo on yhdistetty ja kattaa molemmat näyttelypäivät. Sähköinen luettelo on ilmainen, julkaistaan kotisivuilla. Näyttelymaksut maksetaan Omakissa-järjestelmästä saatavien tietojen mukaisesti ilmoittautumisen yhteydessä. •Maksu leimakortilla: Omakissa-järjestelmässä valitaan maksutavaksi leimakortti. Leimakortti lähetetään välittömästi ilmoittautumisen jälkeen näyttelysihteerille postitse.

Kutsu: http://www.surok.fi/images/stories/kutsu_141_142.pdf

Jaettava mainos: http://www.surok.fi/images/stories/SUROK_kesanayttely-2014_A4.pdf

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 85
2 165
3 173
4 151
Kotikissat 5
Yhteensä 579

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n 22 IT*Best Wishes Samantha I Naaras 3 (GIC) Henry Stéphane EX1 CACS
2 EXO n 24 FI*Aamukasteen Ladybug I Naaras 11 (Nuoret) Henry Stéphane EX2
3 EXO n 24 FI*Cherish's Nutmeg I Naaras 11 (Nuoret) Henry Stéphane EX1 NOM
4 EXO d 22 S*IxiDixi's Four Tops I Uros 1 (SC) Henry Stéphane KM NOM BIS
5 EXO f 24 FI*Aamukasteen Cosmic Girl I Naaras 9 (Avoin) Filler Dieter EX1 CAC NOM
6 PER w 62 Miwian Rubic of Amabili I Uros 9 (Avoin) Henry Stéphane EX1 CAC
7 PER w 62 FI*Dirlandan Kiss 4 You I Naaras 12 (Pennut) Henry Stéphane Abs
8 PER n Alsace Janus I Uros 12 (Pennut) Filler Dieter EX1 NOM BIS
9 PER a Haendel's Titanium of Chosen One I Uros 9 (Avoin) Filler Dieter EX1 CAC NOM
10 PER d FI*Kultaviiksen Ike Turner I Uros 7 (CH) Henry Stéphane Abs
11 PER f Sumava's Amanda I Naaras 6 (IP) Henry Stéphane EX1 CAGPIB NOM
12 PER ns FI*Kultaviiksen Howlin Wolf I Uros 9 (Avoin) Filler Dieter EX1 CAC
13 PER fs FIN*Kuutsa's Jing and Jang I Naaras 4 (GIP) Henry Stéphane EX1 CAPS
13 PER fs FIN*Kuutsa's Jing and Jang I Naaras 17 (Veteraani) Sierra Bernal Miquel Angel 1 NOM BIS
14 PER n 24 My-Champagne Anemone to Timanfaya I Naaras 5 (IC) Henry Stéphane EX1 CAGCIB NOM BIS
15 PER n 24 FIN*Jarbabin Tsimbavaati I Uros 4 (GIP) Henry Stéphane EX1 CAPS NOM BIS
16 PER g 22 FI*AzuLejo's Modesty Blaise I Naaras 11 (Nuoret) Filler Dieter Abs
17 PER n 01 62 FI*Dirlandan JinJang I Uros 9 (Avoin) Filler Dieter EX1 CAC
18 PER n 02 62 FI*Dirlandan IceMan I Uros 8 (PR) Filler Dieter EX1 CAPIB NOM
19 PER n 03 FI*Kermaviiksen Giovanni I Uros 9 (Avoin) Filler Dieter EX1 CAC
20 PER f 02 62 S*Perequita's Ester I Naaras 9 (Avoin) Filler Dieter EX1 CAC
21 PER f 03 FI*Dirlandan Kalimera I Naaras 12 (Pennut) Henry Stéphane EX1 NOM
22 PER f 03 22 FI*Whispers Kamikaze Love I Naaras 12 (Pennut) Filler Dieter EX1
23 PER fs 03 23 D'Arnaud Esmeralda I Naaras 4 (GIP) Filler Dieter EX1 CAPS NOM BIS
24 PER d 33 Sinihuiskan DingDong I Uros 11 (Nuoret) Filler Dieter EX1 NOM BIS
25 ACL III / ACL n 23 FI*Murmelin Bonzo II Uros 6 (IP) Klein Gasbarri Hana EX1 CAGPIB
26 ACL V / ACL h 24 Paladija Yola II Naaras 12 (Pennut) Klein Gasbarri Hana EX1 NOM
27 ACL VI / ACL f 03 24 FI*DilYaar Fayyim Foolwati II Naaras 6 (IP) Klein Gasbarri Hana EX1 CAGPIB
28 ACL X / ACL n 21 33 FI*Operadoll's Queen of Night II Naaras 13c (Määrittely) Mastrangelo Donatella ACS ns 21 33 (VAR)
28 ACS X / ACS ns 21 33 FI*Operadoll's Queen of Night II Naaras 11 (Nuoret) Klein Gasbarri Hana EX1
29 ACL X / ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl II Naaras 2 (SP) Klein Gasbarri Hana KM NOM
29 ACL X / ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl II Naaras 17 (Veteraani) Jones Steven L. 1 NOM BIS
30 ACS VII / ACS ns 24 FI*Operadoll's Polar Bear II Uros 10 (KAS) Klein Gasbarri Hana Abs
31 MCO I / MCO n FI*Mainehaan Bruno II Uros 3 (GIC) Spijker Charles EX1 CACS
32 MCO I / MCO n DK*Timita's Black N'Beauty II Naaras 9 (Avoin) Spijker Charles Abs
33 MCO I / MCO a FI*Mainehaan Hanson II Uros 11 (Nuoret) Spijker Charles EX1
34 MCO II / MCO a 09 FI*Chamberlain Hidden Treasure II Uros 3 (GIC) Mastrangelo Donatella EX1 CACS
35 MCO II / MCO n 03 Ghost Rider Tiili*PL II Uros 7 (CH) Mastrangelo Donatella EX1 CACIB BIV NOM
36 MCO II / MCO a 09 FI*Mainehaan Humphrey II Uros 11 (Nuoret) Mastrangelo Donatella EX1
37 MCO II / MCO a 09 FI*Chamberlain Let's Go II Uros 10 (KAS) Mastrangelo Donatella EX1 CAP
38 MCO III / MCO n 22 FIN*Chamberlain Is There Truth II Uros 2 (SP) Spijker Charles KM NOM
38 MCO III / MCO n 22 FIN*Chamberlain Is There Truth II Uros 17 (Veteraani) Jones Steven L. 1 NOM
39 MCO III / MCO n 22 SE*Sankt Halvard's Berkeley II Uros 8 (PR) Spijker Charles EX1 CAPIB
40 MCO IV / MCO n 03 23 Bajuncat's Greenwich, DVM II Uros 5 (IC) Mastrangelo Donatella Abs
41 MCO IV / MCO n 09 22 Wanda Russiancoon*RU *** II Naaras 7 (CH) Mastrangelo Donatella EX1 CACIB
42 MCO IV / MCO n 09 22 FI*TipTop Maine Yavanna II Naaras 9 (Avoin) Mastrangelo Donatella EX1 CAC
43 MCO IV / MCO a 03 24 Niagara Falls Estate Pearls*RU II Naaras 11 (Nuoret) Mastrangelo Donatella EX1
43 MCO IV / MCO a 09 24 Niagara Falls Estate Pearls*RU II Naaras 13c (Määrittely) Mastrangelo Donatella MCO a 03 24
44 MCO IV / MCO a 09 22 FI*Chamberlain Vertical Limit II Uros 12 (Pennut) Mastrangelo Donatella EX1 BIV
45 MCO IV / MCO a 03 23 FI*Goldenstream's Waterloo II Uros 12 (Pennut) Mastrangelo Donatella Abs
46 MCO IV / MCO a 09 22 FI*Chamberlain Very Superstition II Naaras 12 (Pennut) Mastrangelo Donatella EX1
47 MCO IV / MCO a 03 22 FI*TipTop Maine Yéta II Uros 10 (KAS) Mastrangelo Donatella EX1 CAP
48 MCO V / MCO e 23 FI*Mainehaan Armani II Uros 1 (SC) Klein Gasbarri Hana Abs
49 MCO VI / MCO g 09 22 FI*Valier's Chanel II Naaras 9 (Avoin) Sierra Bernal Miquel Angel EX3
50 MCO V / MCO g 22 FI*Valier's Juno II Naaras 9 (Avoin) Klein Gasbarri Hana EX3
51 MCO V / MCO f 22 FI*Valier's Medea II Naaras 9 (Avoin) Klein Gasbarri Hana EX4
52 MCO V / MCO f IT*Betulla Di Freya Valencia II Naaras 9 (Avoin) Klein Gasbarri Hana EX1 CAC BIV
53 MCO V / MCO f 22 IT*Mount Desert's Toscana Sunflower II Naaras 9 (Avoin) Klein Gasbarri Hana EX2
54 MCO VII / MCO gs FI*Cherry's Maine Bashaan II Naaras 11 (Nuoret) Klein Gasbarri Hana Abs
55 MCO V / MCO f 22 FI*Hemingway's Leotie Sun II Naaras 11 (Nuoret) Klein Gasbarri Hana EX1 BIV
56 MCO V / MCO f 22 S*Dunderklumpen's Khaleesi II Naaras 11 (Nuoret) Klein Gasbarri Hana EX2
57 MCO V / MCO d 22 FI*Mostlycats Harald Kaunohiuksi II Uros 12 (Pennut) Klein Gasbarri Hana EX1
58 MCO V / MCO d 22 FI*Mostlycats Thyra II Naaras 12 (Pennut) Klein Gasbarri Hana EX1
59 MCO V / MCO g Timaracoon's Hana Cha II Naaras 12 (Pennut) Klein Gasbarri Hana Abs
60 MCO VI / MCO g 09 22 FI*Chamberlain Make A Wish II Naaras 3 (GIC) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 CACS BIV
60 MCO VI / MCO g 09 22 FI*Chamberlain Make A Wish II Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
61 MCO VI / MCO f 09 22 FI*TipTop Maine Voque II Naaras 9 (Avoin) Sierra Bernal Miquel Angel EX2
62 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Vuorensinen Lady II Naaras 9 (Avoin) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 CAC
63 MCO VI / MCO f 09 24 Marseillaise Estate PearlS*RU II Naaras 11 (Nuoret) Sierra Bernal Miquel Angel EX2
64 MCO VI / MCO f 02 21 62 S*Island Coon's Gloria II Naaras 11 (Nuoret) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 BIV NOM
65 MCO VI / MCO g 03 22 FI*Chamberlain Vanilla Sky II Naaras 12 (Pennut) Sierra Bernal Miquel Angel EX1
66 MCO VI / MCO e 09 22 FI*TipTop Maine Valentino II Uros 8 (PR) Sierra Bernal Miquel Angel EX2
67 MCO VI / MCO d 09 22 S*Stortassen's United II Uros 8 (PR) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 CAPIB NOM
68 MCO VI / MCO f 09 S*Rökatten's Eternity Ebba II Naaras 8 (PR) Sierra Bernal Miquel Angel Abs
69 MCO VII / MCO ns 22 Foggycoon Addis *** II Uros 3 (GIC) Spijker Charles EX1 CACS
70 MCO VII / MCO fs 22 FI*Bronxs-Gatos Aada II Naaras 11 (Nuoret) Spijker Charles MCO f 22 (gr V)
71 MCO VIII / MCO ds 03 22 FI*TipTop Maine Umbar II Uros 3 (GIC) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 CACS BIV NOM
72 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI*Abbas-Coons Businesman II Uros 5 (IC) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 CAGCIB
73 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Godfather's Fernando II Uros 5 (IC) Sierra Bernal Miquel Angel EX2
74 MCO VIII / MCO ns 03 Jeremy of Asvan *** II Uros 7 (CH) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 CACIB
75 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Vuorensinen Ian II Uros 9 (Avoin) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 CAC
76 MCO VIII / MCO ns 09 23 FI*KorpiCoon's Vanilla II Naaras 9 (Avoin) Sierra Bernal Miquel Angel EX2
77 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI*Mostlycats Black Jade II Naaras 9 (Avoin) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 CAC
78 MCO VIII / MCO ds 03 FI*Mostlycats Honeybush Vanilla II Uros 11 (Nuoret) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 BIV
78 MCO VIII / MCO es 03 FI*Mostlycats Honeybush Vanilla II Uros 13c (Määrittely) Mastrangelo Donatella MCO ds 03
79 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Rotcat Klovni II Uros 11 (Nuoret) Sierra Bernal Miquel Angel EX2
80 MCO VIII / MCO ds 09 Chester Russiancoon*RU *** II Uros 12 (Pennut) Sierra Bernal Miquel Angel EX1
81 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI*Abbas-Coons Devils Magic II Uros 12 (Pennut) Sierra Bernal Miquel Angel EX3
82 MCO VIII / MCO as 09 22 FI*Chamberlain Why Not? II Uros 12 (Pennut) Sierra Bernal Miquel Angel EX2
83 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI*TipTop Maine Sasa II Naaras 8 (PR) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 CAPIB NOM
84 MCO VIII / MCO gs 03 22 FI*TipTop Maine Ups I did It! II Naaras 10 (KAS) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 CAP
85 MCO IX / MCO w 62 FI*TipTop Maine Andor II Naaras 11 (Nuoret) Mastrangelo Donatella EX1
86 NFO I / NFO a 9 Levens Trick or Treat II Uros 11 (Nuoret) Ziemianska Marta EX1 NOM
87 NFO I / NFO n FI*Tähtitassun Mustang II Uros 10 (KAS) Ziemianska Marta EX1 CAP
88 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian September Ashes II Uros 1 (SC) Spijker Charles KM NOM BIS
89 NFO II / NFO n 09 Perun's Hit The Road Jack II Uros 7 (CH) Spijker Charles EX1 CACIB
90 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Lucky Hunter II Uros 12 (Pennut) Spijker Charles EX1 BIV NOM
91 NFO II / NFO n 03 S*Eternitgården's Morse II Uros 12 (Pennut) Spijker Charles EX2
92 NFO II / NFO n 09 FI*Hopeahännän Matilda II Naaras 12 (Pennut) Spijker Charles EX1
93 NFO III / NFO a 22 FI*Heinuntuvan Andreas II Uros 3 (GIC) Spijker Charles EX1 CACS
94 NFO III / NFO n 24 FI*Niittykissan Alexandria II Naaras 3 (GIC) Spijker Charles EX2
95 NFO III / NFO n 22 FI*Tähtitassun Päivänsäde II Naaras 3 (GIC) Spijker Charles EX1 CACS BIV
96 NFO III / NFO n 24 FI*Jarraun's Skog Anrid II Naaras 9 (Avoin) Spijker Charles EX1 CAC
97 NFO III / NFO n 24 FI*RockyHill's Arya II Naaras 9 (Avoin) Spijker Charles EX2
98 NFO III / NFO n 23 FI*RockyHill's Chapawee II Uros 12 (Pennut) Spijker Charles EX1
98 NFO III / NFO n 24 FI*RockyHill's Chapawee II Uros 13c (Määrittely) Mastrangelo Donatella NFO n 23 (GR3)
98 NFO III / NFO n 24 FI*RockyHill's Chapawee II Uros 13c (Määrittely) Mastrangelo Donatella NFO n 23 (GR3)
99 NFO III / NFO n 22 S*Kronängens Pikachu II Uros 12 (Pennut) Spijker Charles Abs
100 NFO IV / NFO n 09 23 FI*Slytiger's Hot Enchantment II Uros 3 (GIC) Ziemianska Marta EX1 CACS
101 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Tähtitassun Aurinkoinen II Naaras 1 (SC) Ziemianska Marta KM
102 NFO IV / NFO n 03 22 S*NC's Killer Queen II Naaras 3 (GIC) Ziemianska Marta EX1 CACS
103 NFO IV / NFO n 03 24 FI*Suvi-illan Bella II Naaras 9 (Avoin) Ziemianska Marta EX1 CAC
104 NFO IV / NFO n 09 22 FI*RockyHill's Chenoa II Uros 12 (Pennut) Ziemianska Marta EX1
105 NFO IV / NFO n 09 22 FI*FoxyPaw's Lucky Lucille II Naaras 12 (Pennut) Ziemianska Marta EX1 BIV NOM BIS
106 NFO IV / NFO n 09 22 FIN*Karvanaaman Brima II Uros 2 (SP) Ziemianska Marta KM
107 NFO IV / NFO n 03 22 FIN*Kirsikan HelmiLiina II Naaras 4 (GIP) Ziemianska Marta EX1 CAPS
107 NFO IV / NFO n 03 22 FIN*Kirsikan HelmiLiina II Naaras 17 (Veteraani) Jones Steven L. 2
108 NFO IV / NFO a 09 22 S*NC's Zilly Boy Blue II Uros 6 (IP) Ziemianska Marta EX2
109 NFO IV / NFO n 09 23 FIN*Kehrääjän Siiri II Naaras 6 (IP) Ziemianska Marta EX1 CAGPIB
109 NFO IV / NFO n 09 23 FIN*Kehrääjän Siiri II Naaras 17 (Veteraani) Jones Steven L. Arvosteltu
110 NFO IV / NFO n 09 24 FIN*Tähtitassun Lucky Star II Uros 6 (IP) Ziemianska Marta EX1 CAGPIB BIV NOM BIS
110 NFO IV / NFO n 09 24 FIN*Tähtitassun Lucky Star II Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
111 NFO V / NFO f FI*Felicis Emeliia II Naaras 3 (GIC) Ziemianska Marta EX1 CACS
112 NFO V / NFO d 22 S*Safari Kittens Victor II Uros 5 (IC) Ziemianska Marta EX1 CAGCIB BIV
113 NFO V / NFO d 24 FI*Jarraun's Skog Bergthor II Uros 11 (Nuoret) Ziemianska Marta Abs
114 NFO VI / NFO f 09 FI*Jarraun's Skog Borghilda II Naaras 11 (Nuoret) Spijker Charles EX1
115 NFO V / NFO d S*Rotvältans Kingston II Uros 12 (Pennut) Ziemianska Marta EX1
116 NFO VI / NFO d 09 FI*Kultahuiskan Isabella II Naaras 3 (GIC) Spijker Charles EX2
117 NFO VI / NFO f 03 22 S*Eärfalas Flisan II Naaras 3 (GIC) Spijker Charles EX1 CACS BIV
118 NFO VI / NFO d 03 23 FI*RockyHill's Precious One II Uros 9 (Avoin) Spijker Charles Abs
119 NFO VI / NFO f 03 22 FI*Hopeahännän SerafinaPekkala II Naaras 9 (Avoin) Spijker Charles EX1 CAC
120 NFO VI / NFO f 09 Kirsikka Felis Audax*DK II Naaras 2 (SP) Spijker Charles KM BIV NOM
120 NFO VI / NFO f 09 Kirsikka Felis Audax*DK II Naaras 17 (Veteraani) Jones Steven L. 3
121 NFO VI / NFO d 03 FI*Kultahuiskan Iisakki II Uros 4 (GIP) Spijker Charles EX1 CAPS
122 NFO VI / NFO f 03 24 FIN*Deimos R U Lonesome 2Night II Naaras 4 (GIP) Spijker Charles EX1 CAPS
123 NFO VII / NFO fs 24 S*Wonderwoods Heart In Hand II Naaras 5 (IC) Klein Gasbarri Hana EX1 CAGCIB BIV NOM
124 NFO VII / NFO ns 24 FI*Hopeahännän Urhea Urho II Uros 9 (Avoin) Klein Gasbarri Hana EX1 CAC
125 NFO VII / NFO ns 23 FI*RockyHill's Aruna II Uros 7 (CH) Klein Gasbarri Hana EX1 CACIB
126 NFO VII / NFO ds 24 FI*FoxyPaw's Dusty Miller II Uros 4 (GIP) Klein Gasbarri Hana EX1 CAPS BIV NOM
127 NFO VII / NFO ns 22 FI*Hopeahännän Päivänsäde II Naaras 8 (PR) Klein Gasbarri Hana EX1 CAPIB
128 NFO VII / NFO ns 23 FI*RockyHill's Anish II Uros 10 (KAS) Klein Gasbarri Hana EX1 CAP
129 NFO VIII / NFO ds 09 22 S*Cederskogens Max Magma II Uros 5 (IC) Ziemianska Marta Abs
130 NFO VIII / NFO fs 09 24 FI*Katinkurun Katajanmarja II Naaras 5 (IC) Ziemianska Marta EX1 CAGCIB BIV
131 NFO VIII / NFO ds 09 22 S*SillyZone's Crimson II Uros 13c (Määrittely) Mastrangelo Donatella NFO ds 09 22
131 NFO VIII / NFO ds 09 22 S*SillyZone's Crimson II Uros 11 (Nuoret) Ziemianska Marta EX1
132 NFO VIII / NFO fs 09 FI*Jarraun's Skog Cheralin II Naaras 12 (Pennut) Ziemianska Marta EX1
133 NFO VIII / NFO ns 09 22 FI*Ballawhane I Want ToBeFree II Uros 10 (KAS) Ziemianska Marta EX1 CAP
134 NFO IX / NFO w 64 FIN*FoxyPaw's Icebreaker II Uros 1 (SC) Spijker Charles KM
134 NFO IX / NFO w 64 FIN*FoxyPaw's Icebreaker II Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
135 NFO IX / NFO w 64 FI*Tähtitassun Carl Philip II Uros 4 (GIP) Spijker Charles EX1 CAPS
136 NFO IX / NFO w 64 FIN*FoxyPaw's Frostbite II Naaras 10 (KAS) Spijker Charles EX1 CAP
137 RAG n FI*Lukanpuron Brenda II Naaras 4 (GIP) Klein Gasbarri Hana EX1 CAPS
138 RAG a FI*Collicatin Shining Emil II Uros 12 (Pennut) Henry Stéphane EX1
139 RAG a FI*Dollgarden's Anemone II Naaras 6 (IP) Henry Stéphane EX1 CAGPIB NOM BIS
140 RAG b Starring Ihana Isadora II Naaras 2 (SP) Henry Stéphane KM
141 RAG n 03 FI*Tuulikellon Prime Time II Uros 1 (SC) Sierra Bernal Miquel Angel KM BIV
142 RAG n 03 FI*Sunrunner's Ulwis II Naaras 11 (Nuoret) Sierra Bernal Miquel Angel EX1
143 RAG n 03 FI*Tammikatin Baby Baloo II Uros 12 (Pennut) Sierra Bernal Miquel Angel EX1
144 RAG n 03 FI*Cat's-JM Nad-Di II Naaras 12 (Pennut) Sierra Bernal Miquel Angel EX1
145 RAG n 03 FIN*Snowrag Miss Marple II Naaras 4 (GIP) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 CAPS
146 RAG n 04 FI*Operadoll's Louis Lambert II Uros 9 (Avoin) Klein Gasbarri Hana EX1 No Cert
147 RAG n 04 FI*Dollgarden's Deutzia II Naaras 9 (Avoin) Klein Gasbarri Hana EX1 No Cert
148 RAG a 03 Solenzara's Nino de Angelo II Uros 5 (IC) Klein Gasbarri Hana EX1 CAGCIB BIV NOM
149 RAG a 03 FI*Celestial's Heart Beats 4 U II Naaras 9 (Avoin) Klein Gasbarri Hana EX1 CAC
150 RAG a 03 FI*Sunrunner's Undeg II Naaras 11 (Nuoret) Klein Gasbarri Hana EX1 NOM
151 RAG a 03 FI*Tammikatin Kuu-Ukko II Uros 8 (PR) Klein Gasbarri Hana EX1 CAPIB
152 RAG a 04 FI*Snowrag Pompom II Naaras 5 (IC) Henry Stéphane EX1 CAGCIB
153 RAG a 04 FI*Nevilla's CindyCandy II Naaras 9 (Avoin) Henry Stéphane EX1 CAC
154 RAG d 03 FI*Snowrag Red Maserati II Uros 5 (IC) Henry Stéphane EX1 CAGCIB
155 RAG f 03 FI*Dollyblues Beautiful Vibes II Naaras 11 (Nuoret) Sierra Bernal Miquel Angel EX1
156 RAG g 03 FI*BlackRain's Acting Like A Diva II Naaras 12 (Pennut) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 NOM
157 RAG g 04 FI*BlackRain's Accept Me As I Am II Naaras 12 (Pennut) Henry Stéphane EX1 NOM
158 RAG n 04 21 S*FunHouse's Hector Made in Sweden II Uros 9 (Avoin) Henry Stéphane EX1 CAC
159 RAG a 04 21 FI*Rock'nRags Maxine! II Naaras 11 (Nuoret) Henry Stéphane EX1
160 SBI n S*Raus Höjden's Harmoney in Brown II Naaras 1 (SC) Sierra Bernal Miquel Angel KM
161 SBI n S*Linéahuset's Sweet Midori II Naaras 5 (IC) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 CAGCIB BIV NOM
162 SBI a FI*Tärn Essi II Naaras 13c (Määrittely) Mastrangelo Donatella SBI a
162 SBI a FI*Tärn Essi II Naaras 9 (Avoin) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 No Cert
163 SBI n FI*Touchant Ultra-Beau II Uros 11 (Nuoret) Sierra Bernal Miquel Angel EX1
164 SBI n EST*Audrey Herencia II Naaras 6 (IP) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 CAGPIB
165 SBI a FI*Tamus Vectra Pipro II Naaras 2 (SP) Henry Stéphane KM
166 SBI a FIN*Sic'an Midian II Naaras 6 (IP) Henry Stéphane EX1 CAGPIB
167 SBI b S*Linéahuset's Maharajah II Uros 2 (SP) Sierra Bernal Miquel Angel KM
168 SBI b Demian Olympsche Bronzen II Uros 6 (IP) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 CAGPIB
169 SBI c FI*Ann-Elisabeth's Princess Victoria II Naaras 12 (Pennut) Sierra Bernal Miquel Angel Abs
170 SBI d FI*Tamus Escort II Uros 3 (GIC) Henry Stéphane EX1 No Cert
171 SBI f FI*Birmayan Fazermint II Naaras 3 (GIC) Henry Stéphane EX1 CACS NOM
172 SBI f FI*Nalle-Puhin Mustang Sally II Naaras 11 (Nuoret) Henry Stéphane EX1 NOM
173 SBI n 21 FI*Canth's Soldier of Love II Uros 10 (KAS) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 CAP
174 SBI a 21 FIN*Pumpulivuoren Erasmus II Uros 10 (KAS) Henry Stéphane EX1 CAP NOM
175 SBI b 21 FI*Canth's ToyBoy II Uros 1 (SC) Henry Stéphane KM NOM
176 SBI b 21 FI*Jade-Garden's Debbie II Naaras 3 (GIC) Henry Stéphane EX1 CACS
177 SBI d 21 FI*Canth's Xavier II Uros 8 (PR) Henry Stéphane EX1 CAPIB
178 SBI d 21 FIN*JoJon Wanzheng II Naaras 10 (KAS) Henry Stéphane EX1 CAP
179 SIB III / SIB ny 24 FI*Amurin Ruufus II Uros 3 (GIC) Ziemianska Marta EX1 CACS
180 SIB III / SIB n 22 FI*Amurin Zippora II Naaras 5 (IC) Ziemianska Marta EX1 CAGCIB NOM BIS
181 SIB III / SIB n 24 Flanel Sibaris*RU II Naaras 7 (CH) Ziemianska Marta Mitätöity Mitätöity
182 SIB III / SIB n 22 FI*Alizarin Captain Morgan II Uros 9 (Avoin) Ziemianska Marta EX1 CAC BIV NOM
183 SIB III / SIB n 23 FI*Amurin Neri II Naaras 11 (Nuoret) Ziemianska Marta EX1
184 SIB III / SIB n 22 FI*Amante's Zeus II Uros 12 (Pennut) Ziemianska Marta EX1
185 SIB III / SIB n 23 FIN*Amante's Gloriosa II Naaras 2 (SP) Ziemianska Marta KM NOM
186 SIB IV / SIB n 02 21 FIN*Villan Don Marcello II Uros 3 (GIC) Mastrangelo Donatella EX1 CACS
187 SIB IV / SIB n 03 22 FI*Amurin Hoosea II Uros 5 (IC) Mastrangelo Donatella EX1 CAGCIB
188 SIB IV / SIB n 09 24 BG*Jasmina Sibirela *** II Naaras 11 (Nuoret) Mastrangelo Donatella EX1 BIV NOM BIS
189 SIB IV / SIB n 03 23 FI*Amante's Zorba II Uros 12 (Pennut) Mastrangelo Donatella EX1
190 SIB V / SIB d 24 FI*Jatsitytön Blaziken II Uros 11 (Nuoret) Spijker Charles EX1
191 SIB V / SIB f 24 FI*Villan Näppärä Neito II Naaras 12 (Pennut) Spijker Charles EX1
192 SIB V / SIB g 24 FI*Villan Keisarinna II Naaras 6 (IP) Spijker Charles EX1 CAGPIB
193 SIB VI / SIB d 09 23 FIN*Magnificat Delizia II Naaras 6 (IP) Spijker Charles EX1 CAGPIB
194 SIB VII / SIB ds 24 FI*ArcticWilds Bigtime Beagle II Uros 1 (SC) Ziemianska Marta KM
195 SIB VII / SIB ns 22 FI*Amante's Xenia II Naaras 7 (CH) Ziemianska Marta EX1 CACIB
196 SIB VII / SIB fs 23 FI*Abbas-Coons Celine Dion II Naaras 10 (KAS) Ziemianska Marta EX1 CAP
197 SIB VII / SIB gs FIN*Tammikatin Helmisimpukka II Naaras 10 (KAS) Ziemianska Marta Abs
198 SIB VIII / SIB ds 03 24 FI*Lumikissan NipinNapin II Naaras 9 (Avoin) Mastrangelo Donatella EX1 CAC
199 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI*Abbas-Coons Christian II Uros 10 (KAS) Mastrangelo Donatella EX1 CAP
200 SIB VIII / SIB as 09 24 FI*Villan Mirage Mover II Naaras 10 (KAS) Mastrangelo Donatella EX1 CAP NOM
201 SIB IX / SIB w 61 GR*Snowy Paws Dali II Uros 9 (Avoin) Ziemianska Marta EX1 CAC
202 TUA I / TUA n Geraylar Hazar of Nazarlik II Uros 5 (IC) Ziemianska Marta EX1 CAGCIB
202 TUA I / TUA n Geraylar Hazar of Nazarlik II Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
203 TUA I / TUA n FI*Josmarin Innusha II Naaras 5 (IC) Ziemianska Marta EX1 CAGCIB
204 TUA II / TUA n 03 FI*Tangerine's Body and Soul II Uros 3 (GIC) Mastrangelo Donatella EX1 CACS
205 TUA II / TUA a 03 FI*Sada Q Uljas Unto II Uros 8 (PR) Mastrangelo Donatella EX1 CAPIB
206 TUA III / TUA n 24 FI*Tangerine's Cheyenne II Naaras 9 (Avoin) Mastrangelo Donatella EX1 CAC NOM
207 TUA V / TUA f 23 FI*Sada Suhmuran Sandra II Naaras 5 (IC) Ziemianska Marta EX1 CAGCIB
208 TUA VI / TUA f 03 22 FI*Elekatin Jalila Jessenia II Naaras 11 (Nuoret) Mastrangelo Donatella EX1
209 TUA VI / TUA g 09 FI*Lumiris B'day Musipusi II Naaras 12 (Pennut) Ziemianska Marta EX1
210 TUA VII / TUA ns Aysel Lada Kedi *RU II Naaras 5 (IC) Ziemianska Marta Mitätöity Mitätöity
211 TUA VII / TUA ns FI*Elekatin Suleiman II Uros 11 (Nuoret) Ziemianska Marta EX1
212 TUA VIII / TUA ns 09 FI*Kralice Dionysos II Uros 5 (IC) Ziemianska Marta EX1 CAGCIB
213 TUA IX / TUA w 61 FI*Josmarin Guniz II Naaras 3 (GIC) Mastrangelo Donatella EX1 CACS
214 TUA IX / TUA w 61 FI*Josmarin Ieremija II Uros 5 (IC) Mastrangelo Donatella EX1 CAGCIB
215 TUA IX / TUA w 62 FI*Nazarlik Yang II Naaras 7 (CH) Mastrangelo Donatella EX1 CACIB
216 TUA IX / TUA w 61 FI*Elekatin Super Nova II Uros 11 (Nuoret) Mastrangelo Donatella EX1
217 TUA IX / TUA w 63 FI*Lumiris Anastasia II Naaras 12 (Pennut) Mastrangelo Donatella EX1 BIV NOM
218 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI*GizemliKediler Beze Balerin II Naaras 1 (SC) Spijker Charles KM BIV NOM
219 TUV d 61-63 / TUV d 62 FIN*Cesmes Bouquet II Naaras 1 (SC) Spijker Charles KM
219 TUV d 61-63 / TUV d 62 FIN*Cesmes Bouquet II Naaras 17 (Veteraani) Jones Steven L. 4
220 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI*GizemliKediler Bal Bilmece II Uros 5 (IC) Spijker Charles EX1 CAGCIB
221 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI*Iltatähden Bahira Bianca II Naaras 5 (IC) Spijker Charles Abs
222 TUV f 61-63 / TUV f 61 FI*Valier's Define II Naaras 7 (CH) Mastrangelo Donatella EX1 CACIB
223 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI*Kuukissan Asli Altan II Uros 9 (Avoin) Spijker Charles EX1 CAC
224 TUV d 61-63 / TUV d 61 Avyonah Khaled Khalil II Uros 11 (Nuoret) Spijker Charles EX1
225 TUV d 61-63 / TUV d 61 FI*Semiramisin Ak Reshid II Uros 12 (Pennut) Spijker Charles EX1
226 TUV f 61-63 / TUV f 63 FI*Semiramisin Ak Ravent II Naaras 12 (Pennut) Mastrangelo Donatella EX1 BIV
227 TUV f 61-63 / TUV f 21 62 FI*Verdian Harika Hadassa II Naaras 12 (Pennut) Mastrangelo Donatella EX2
228 TUV d 61-63 / TUV d 62 FIN*Ipekkedinin Birinci Bebek II Uros 2 (SP) Spijker Charles Abs
228 TUV d 61-63 / TUV d 62 FIN*Ipekkedinin Birinci Bebek II Uros 17 (Veteraani) Jones Steven L. 2
229 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN*Verdian Cihangir II Uros 6 (IP) Spijker Charles EX1 CAGPIB
230 TUV f 61-63 / TUV f 63 FI*Valier's Cilla II Naaras 8 (PR) Mastrangelo Donatella EX1 CAPIB
231 TUV n 61-63 / TUV n 62 FIN*Semiramisin Gadiel Girgin II Uros 1 (SC) Mastrangelo Donatella KM
232 TUV n 61-63 / TUV n 62 FIN*Verdian Erdehan II Uros 6 (IP) Mastrangelo Donatella EX1 CAGPIB NOM
233 ABY n FI*Angelos Victoria III Naaras 9 (Avoin) Shchukin Alexey EX1 CAC NOM
234 ABY n Osiris(V) Total Surprise III Uros 11 (Nuoret) Shchukin Alexey EX1 NOM BIS
235 ABY n FI*Laire Valar Lorien III Uros 6 (IP) Shchukin Alexey EX1 CAGPIB
236 ABY n Gaspacho Bonjour L'Amour*PT III Uros 10 (KAS) Shchukin Alexey EX1 CAP NOM BIS
237 ABY a FI*Link Nyota Ziko Humu III Uros 3 (GIC) Shchukin Alexey EX1 CACS
238 ABY o FI*Redcheetah's Aarre III Uros 2 (SP) Shchukin Alexey KM
239 ABY o S*Rackarkatten's Paco Rabanne III Uros 2 (SP) Shchukin Alexey KM
239 ABY o S*Rackarkatten's Paco Rabanne III Uros 17 (Veteraani) Mastrangelo Donatella 1 NOM
240 BEN n 22 Piparmintun Aada III Naaras 12 (Pennut) Noskova Elena EX1
241 BEN n 24 33 SE*OneWorld Business Class III Uros 11 (Nuoret) Noskova Elena EX1
242 BEN n 24 33 FI*Leokatin Jackpot III Uros 12 (Pennut) Noskova Elena EX1
243 BEN n 24 33 FIN*SiruCats Ynes Yooralla III Naaras 2 (SP) Noskova Elena KM
243 BEN n 24 33 FIN*SiruCats Ynes Yooralla III Naaras 17 (Veteraani) Mastrangelo Donatella 3
244 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Onnen hetki III Uros 5 (IC) Wiéland Schilla Eva EX1 CAGCIB BIV
245 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Keiju Lammenpei III Naaras 5 (IC) Wiéland Schilla Eva EX1 CAGCIB NOM
246 BML I / BML bs 11 SE*Miss World's Chitzen Itzá III Naaras 9 (Avoin) Wiéland Schilla Eva Abs
247 BML I / BML by 11 31 FI*Kissamummon Pikku Kulta III Uros 11 (Nuoret) Wiéland Schilla Eva EX1
248 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Pikku Likka III Naaras 11 (Nuoret) Wiéland Schilla Eva EX1
249 BML I / BML ns 11 FI*Lumipuron Tulitanssi III Naaras 8 (PR) Wiéland Schilla Eva EX1 CAPIB
250 BML I / BML ns 11 FI*Lumipuron Tunturituuli III Naaras 10 (KAS) Wiéland Schilla Eva EX1 CAP
251 BML II / BML fs 11 31 FI*Kissamummon Ihan oma III Naaras 4 (GIP) Wiéland Schilla Eva EX1 CAPS
252 BRI a Michelle Amber Kiss*LV III Naaras 9 (Avoin) Pruchniak Sebastian EX1 CAC
253 BRI a Picasso Happy First Volex *** III Uros 12 (Pennut) Pruchniak Sebastian Abs
254 BRI a Olympia Blue First Volex *** III Naaras 12 (Pennut) Pruchniak Sebastian Abs
255 BRI a EE*Caroline Rewal Beauty III Naaras 10 (KAS) Pruchniak Sebastian EX2
256 BRI a FIN*Ruusutarhan Ghisella III Naaras 10 (KAS) Pruchniak Sebastian EX1 CAP NOM
256 BRI a FIN*Ruusutarhan Ghisella III Naaras 17 (Veteraani) Mastrangelo Donatella 1 NOM BIS
257 BRI c Kallistu Verona First Volex *** III Uros 12 (Pennut) Pruchniak Sebastian Abs
258 BRI c Kamila Verona First Volex *** III Naaras 12 (Pennut) Pruchniak Sebastian Abs
259 BRI c Karmen Verona First Volex *** III Naaras 12 (Pennut) Pruchniak Sebastian Abs
260 BRI d FI*Bumblebrits Snape III Uros 6 (IP) Pruchniak Sebastian EX1 CAGPIB
261 BRI e SC EE*Cream Coral British Wynton *** III Uros 5 (IC) Pruchniak Sebastian EX1 CAGCIB NOM
262 BRI f FI*Ruusutarhan Klara III Naaras 10 (KAS) Pruchniak Sebastian EX1 CAP
263 BRI g FIN*Ruusutarhan Hertta III Naaras 1 (SC) Pruchniak Sebastian KM
264 BRI ns 22 64 Princeton de Noble*LV III Uros 9 (Avoin) Pruchniak Sebastian EX1 CAC
265 BUR n Isä-Brownin Ushuaia III Uros 5 (IC) Noskova Elena EX1 CAGCIB BIV
266 BUR n Bjelke's Givenchy III Uros 9 (Avoin) Noskova Elena EX1 CAC
267 BUR n S*Lovestory's Triumph Tiger III Uros 11 (Nuoret) Noskova Elena EX1
268 BUR a FI*Karvanverran Esme Azul III Naaras 7 (CH) Pruchniak Sebastian EX1 CACIB
269 BUR a FI*Aavan Send Me an Angel III Naaras 9 (Avoin) Pruchniak Sebastian EX1 CAC BIV
270 BUR a FI*Ilovuon Ehdoton Esko III Uros 11 (Nuoret) Pruchniak Sebastian EX1
271 BUR b FI*Arkhitekton Anastasia III Naaras 9 (Avoin) Pruchniak Sebastian EX1 CAC
272 BUR b FI*Ilovuon Erinomainen Epeli III Uros 11 (Nuoret) Pruchniak Sebastian EX1
273 BUR b FI*Hokkuspokkus Vito Cornelius III Uros 10 (KAS) Pruchniak Sebastian EX2
274 BUR b FI*Tai-Hao Mocha Touch III Uros 10 (KAS) Pruchniak Sebastian EX1 CAP
275 BUR d FI*Cattish Rudolf The RedNosed III Uros 4 (GIP) Noskova Elena EX1 CAPS
276 BUR d FI*Aavan Orapihlaja III Uros 8 (PR) Noskova Elena EX1 CAPIB BIV
277 BUR d FI*Ilovuon Brassia Rex III Uros 10 (KAS) Noskova Elena EX1 CAP
277 BUR d FI*Ilovuon Brassia Rex III Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
278 BUR e FI*Karvanverran Ofelia III Naaras 12 (Pennut) Noskova Elena EX1
279 BUR f FI*Mama-Alcialon MahtavaMaria III Naaras 11 (Nuoret) Pruchniak Sebastian EX1
280 BUR f FI*Cattish Lucy van Pelt III Naaras 12 (Pennut) Pruchniak Sebastian EX1 BIV NOM
281 BUR f FI*Topisan Daisy-Onneli III Naaras 12 (Pennut) Pruchniak Sebastian EX2
282 BUR f FI*Mama-Alcialon Diamond Diva III Naaras 8 (PR) Pruchniak Sebastian EX1 CAPIB
283 BUR g FI*Ilovuon Empaattinen Emilia III Naaras 11 (Nuoret) Noskova Elena EX1
284 BUR h FI*Ilovuon Erehtymätön Evita III Naaras 11 (Nuoret) Wiéland Schilla Eva EX2
285 BUR h FI*Tai-Hao Nene Moksuntytär III Naaras 11 (Nuoret) Wiéland Schilla Eva Mitätöity
286 BUR h FI*Cattish Ada Rising III Naaras 12 (Pennut) Wiéland Schilla Eva EX1 BIV
287 BUR h FI*Cattish Peppermint Patty III Naaras 12 (Pennut) Wiéland Schilla Eva EX2
288 BUR h HU*Alba Regia Ganxsta Gizi III Naaras 2 (SP) Wiéland Schilla Eva KM
289 BUR j FI*Hokkuspokkus Djelibeybi III Naaras 11 (Nuoret) Wiéland Schilla Eva EX1
290 BUR j FIN*Pardofelis Guinevere III Naaras 2 (SP) Wiéland Schilla Eva KM
291 BUR j FIN*Cattish Fort Charlotte III Naaras 6 (IP) Wiéland Schilla Eva Mitätöity Mitätöity
291 BUR j FIN*Cattish Fort Charlotte III Naaras 17 (Veteraani) Mastrangelo Donatella 2
292 CHA FI*Souriant Musette III Naaras 3 (GIC) Wiéland Schilla Eva EX1 CACS
293 CHA FI*Sinimirrin Bernard III Uros 9 (Avoin) Wiéland Schilla Eva EX1 CAC BIV NOM
294 CHA FI*Sinimirrin Tähtisumu III Uros 9 (Avoin) Wiéland Schilla Eva EX2
295 CHA FI*Sinimirrin Ruusunen III Naaras 9 (Avoin) Wiéland Schilla Eva EX1 CAC
296 CHA FIN*Keijuhovin Boromir Ponteva III Uros 4 (GIP) Wiéland Schilla Eva Abs
297 CHA FI*Souriant Bourboulenc III Uros 8 (PR) Wiéland Schilla Eva Abs
298 CRX I / CRX n Changes Soul Love III Uros 11 (Nuoret) Peltonen Martti EX2
299 CRX I / CRX n FI*Sweetpurr's Salmiak III Uros 11 (Nuoret) Peltonen Martti EX1 NOM
300 CRX I / CRX as FI*Tajomer Blue Monday III Uros 10 (KAS) Peltonen Martti EX1 CAP
301 CRX II / CRX n 03 RO*Made In Romania Isnt She Lovely III Naaras 3 (GIC) Pruchniak Sebastian EX1 CACS
301 CRX II / CRX n 03 RO*Made In Romania Isnt She Lovely III Naaras 17 (Veteraani) Mastrangelo Donatella 4
302 CRX II / CRX n 03 FI*FunkyJam's Bum Bum Bum III Naaras 5 (IC) Pruchniak Sebastian EX1 CAGCIB NOM BIS
303 CRX II / CRX n 03 FI*Sweetpurr's Snorkfröken III Naaras 7 (CH) Pruchniak Sebastian EX1 CACIB
304 CRX II / CRX n 03 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet III Uros 11 (Nuoret) Pruchniak Sebastian EX1 BIV NOM
305 CRX II / CRX n 03 FI*Sweetpurr's Shane Walsh III Uros 10 (KAS) Pruchniak Sebastian EX1 CAP
306 CRX III / CRX d 24 FI*KittyLady's Rock 'n' Roll Bitch III Uros 12 (Pennut) Peltonen Martti EX1
307 CRX III / CRX d FI*Framillan Methe III Naaras 10 (KAS) Peltonen Martti EX1 CAP
308 CRX IV / CRX f 03 FI*Sweetpurr's Maggie Greene III Naaras 9 (Avoin) Peltonen Martti EX1 CAC
309 CRX IV / CRX d 03 HU*Okonor Deep Purple III Uros 12 (Pennut) Peltonen Martti EX1
310 CRX VI / CRX a 03 24 FI*Ronttilan Spotted Sphinx III Naaras 9 (Avoin) Pruchniak Sebastian EX1 CAC
311 CRX VI / CRX n 03 24 FI*FunkyJam's Bon-Bon Candy III Naaras 12 (Pennut) Pruchniak Sebastian EX1
312 CRX VI / CRX n 03 22 FI*Metsäkansan Kaukorakkaus III Uros 10 (KAS) Pruchniak Sebastian EX1 CAP NOM
313 CRX VII / CRX n 33 FI*Sweetpurr's Jane Marple III Naaras 3 (GIC) Pruchniak Sebastian EX1 CACS
314 CRX VII / CRX n 21 33 FI*Derekaz Cosmique III Uros 10 (KAS) Pruchniak Sebastian EX1 CAP
315 CRX VIII / CRX f 09 33 FI*Alchemist Queen of Hearts III Naaras 9 (Avoin) Peltonen Martti EX1 CAC NOM
316 CRX VIII / CRX e 03 33 FI*Lubavan Daisuke III Uros 10 (KAS) Peltonen Martti Abs
317 CYM 53 / CYM n 09 53 FI*Pikkeen Pippuri III Naaras 12 (Pennut) Wiéland Schilla Eva EX1 NOM BIS
318 DRX I / DRX ns FI*Mirexin Pikku-Iiro III Uros 9 (Avoin) Wiéland Schilla Eva EX1 CAC
319 DRX I / DRX ns FI*Adorex Hustling Heart III Naaras 9 (Avoin) Wiéland Schilla Eva EX1 CAC
320 DRX II / DRX n 09 FI*Riepujengin Cujacolli III Uros 7 (CH) Wiéland Schilla Eva EX1 CACIB
321 DRX III / DRX f LV*Malsan Lysette Anthony III Naaras 3 (GIC) Pruchniak Sebastian EX1 CACS BIV
322 DRX III / DRX d FI*Riepujengin Cuumacalle III Uros 7 (CH) Pruchniak Sebastian EX1 CACIB
323 DRX III / DRX f 24 FI*Riepujengin XtraVilli Alma III Naaras 12 (Pennut) Pruchniak Sebastian EX1
324 DRX III / DRX gs FI*Mirexin Pikku-Prinsessa III Naaras 10 (KAS) Pruchniak Sebastian EX1 CAP
325 DRX IV / DRX f 03 FI*Riepujengin X-synyt Cariza III Naaras 12 (Pennut) Wiéland Schilla Eva EX1
326 DRX VI / DRX ns 09 22 FIN*Riiviön Viiru III Naaras 2 (SP) Wiéland Schilla Eva KM NOM
327 DRX VIII / DRX n 03 32 FI*Fairy-Story's KindKarma III Naaras 12 (Pennut) Pruchniak Sebastian EX1
328 DRX IX / DRX w 61 FI*Riiviön Baby Love III Naaras 10 (KAS) Pruchniak Sebastian EX1 CAP
329 DSP III / DSP e 21 FIN*DonAmen Minoque III Naaras 1 (SC) Peltonen Martti KM
330 DSP III / DSP g FI*DonAmen Niqitha III Naaras 3 (GIC) Peltonen Martti EX1 CACS
331 DSP III / DSP d 21 RU.Dolf Shudan III Uros 5 (IC) Peltonen Martti EX1 CAGCIB NOM
332 DSP III / DSP f Molly Rixos Kitty III Naaras 5 (IC) Peltonen Martti EX1 CAGCIB BIV
333 DSP IV / DSP f 03 FI*DonAmen Baby Beyonce III Naaras 12 (Pennut) Peltonen Martti EX1
334 EUR n FI*Pikku-Piun Åprah III Naaras 9 (Avoin) Jones Steven L. EX1 CAC
335 EUR a FI*Pikku-Piun Ånerva III Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC
336 EUR d Maahinen III Uros 5 (IC) Paloluoma Anne EX1 CAGCIB
336 EUR d Maahinen III Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
337 EUR f FI*Tiikerililjan Lempiki III Naaras 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1
338 EUR f FI*Tiikerililjan Johtotähtikki III Naaras 8 (PR) Paloluoma Anne EX1 CAPIB
339 EUR f FI*Taikapeikon Arvoitus III Naaras 10 (KAS) Paloluoma Anne Abs
340 EUR ns FI*Taikapeikon Armas P. III Uros 3 (GIC) Paloluoma Anne EX1 No Cert
340 EUR ns FI*Taikapeikon Armas P. III Uros 3 (GIC) Paloluoma Anne EX1 No Cert
341 EUR ns FI*Kassilan Qmaverinen Qtti III Uros 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC
342 EUR ns FI*Katinhännän Diftor-he Susma III Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC BIV
343 EUR n 22 FI*Pikku-Piun Yhteinen Ystävä III Uros 5 (IC) Paloluoma Anne EX1 CAGCIB NOM BIS
344 EUR n 22 FIN*Pikku-Piun Jadesoturi III Uros 4 (GIP) Paloluoma Anne EX1 CAPS
345 EUR n 22 FIN*Casimirrin Eulalia III Naaras 6 (IP) Paloluoma Anne EX1 CAGPIB BIV NOM BIS
345 EUR n 22 FIN*Casimirrin Eulalia III Naaras 17 (Veteraani) Paloluoma Anne 1 NOM BIS
346 EUR n 22 FIN*Feronian Oxalis Europaea III Uros 10 (KAS) Paloluoma Anne EX1 CAP
347 EUR n 23 FI*Kontukatin Aurora III Naaras 12 (Pennut) Jones Steven L. EX1
348 EUR n 24 FI*Casimirrin Henley III Uros 1 (SC) Jones Steven L. KM NOM
349 EUR n 24 FI*Pinkkitassun Dorothy III Naaras 7 (CH) Jones Steven L. EX1 CACIB BIV
350 EUR n 24 FI*Tiikerililjan Kurmeli III Uros 7 (CH) Jones Steven L. EX1 CACIB
351 EUR n 24 FI*Pinkkitassun Gilles III Uros 12 (Pennut) Jones Steven L. EX1
352 EUR n 24 FIN*Katinhännän Bella Valentina III Naaras 2 (SP) Jones Steven L. KM NOM
353 EUR n 24 FI*Taikapeikon Bibliofiili III Uros 10 (KAS) Jones Steven L. EX1 CAP
354 EUR a 23 FI*Katinhännän Bee Gigi-Paroni III Uros 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1
355 EUR a 24 FIN*Kassilan Heinäkuun Heila III Naaras 3 (GIC) Jones Steven L. EX1 CACS NOM
356 EUR a 24 FI*Kassilan Suvun Salarakas III Uros 9 (Avoin) Jones Steven L. EX1 CAC
357 EUR a 24 FI*Kassilan Uskomaton Ullaadia III Naaras 12 (Pennut) Jones Steven L. EX1 BIV
358 EUR a 24 FI*Pinkkitassun Diana III Naaras 10 (KAS) Jones Steven L. EX1 CAP
359 EUR d 22 FI*Pikku-Piun Ylettömän Ihana III Uros 5 (IC) Paloluoma Anne EX1 CAGCIB
360 EUR d 22 FI*Feronian Gladiolus III Uros 12 (Pennut) Paloluoma Anne Abs
361 EUR d 22 FI*Feronian Gloriosa III Naaras 12 (Pennut) Paloluoma Anne Abs
362 EUR d 22 Silkkiturkin Menevä Macho III Uros 2 (SP) Paloluoma Anne KM NOM BIS
363 EUR d FI*Kassilan Suviyön Shamaani III Uros 9 (Avoin) Jones Steven L. EX2
364 EUR d 24 FI*Taikapeikon Brassailija III Uros 9 (Avoin) Jones Steven L. EX1 CAC
365 EUR d 24 FI*Pinkkitassun Dionysos III Uros 10 (KAS) Jones Steven L. EX1 CAP NOM
366 EUR e 22 DK*Abimbola Bimbo Blondi III Uros 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC
367 EUR e 24 FI*Errun Hehkeä herttuatar III Naaras 9 (Avoin) Jones Steven L. EX2
368 EUR e 24 FI*Pinkkitassun Edina III Naaras 9 (Avoin) Jones Steven L. EX1 CAC
369 EUR f 22 FIN*Pikku-Piun Quurankukka III Naaras 3 (GIC) Jones Steven L. EX1 CACS
370 EUR f 22 FI*Pinkkitassun Bette III Naaras 10 (KAS) Jones Steven L. EX1 CAP
370 EUR f 22 FI*Pinkkitassun Bette III Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
371 EUR f 23 FIN*Pikku-Piun Rosmariini III Naaras 5 (IC) Paloluoma Anne EX1 CAGCIB
371 EUR f 23 FIN*Pikku-Piun Rosmariini III Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
372 EUR f 23 FI*Kontukatin Adalmiina III Naaras 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX2
373 EUR f 23 FI*Kontukatin Amanda III Naaras 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1 BIV NOM BIS
374 EUR f 24 FI*Feronian Felicia III Naaras 7 (CH) Paloluoma Anne EX1 CACIB NOM BIS
375 EUR f 24 FI*Pinkkitassun Florence III Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC
376 EUR g 22 FI*Pinkkitassun Gertrude III Naaras 12 (Pennut) Jones Steven L. EX1 NOM
377 EUR g 22 FI*Tiikerililjan Lumolyyli III Naaras 12 (Pennut) Jones Steven L. EX2
378 EUR g 23 FI*Honey's Merinque III Naaras 3 (GIC) Paloluoma Anne EX1 CACS
379 EUR ns 23 FI*Katinhännän Ilmaveivi-Kikka III Naaras 5 (IC) Paloluoma Anne EX1 CAGCIB
379 EUR ns 23 FI*Katinhännän Ilmaveivi-Kikka III Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
380 EUR ns 24 FI*Katinhännän Neutronitähti III Uros 13c (Määrittely) Peltonen Martti EUR ns 23
380 EUR ns 24 FI*Katinhännän Neutronitähti III Uros 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1 BIV NOM BIS
381 EUR ns 23 FI*Kassilan Taattu Tonttu III Uros 12 (Pennut) Paloluoma Anne EUR ns 24
382 EUR ns 23 FI*Katinhännän Julkkis-BB Jori III Uros 13c (Määrittely) Peltonen Martti EUR ns 23
382 EUR ns 23 FI*Katinhännän Julkkis-BB Jori III Uros 13c (Määrittely) Peltonen Martti EUR ns 23
382 EUR ns 23 FI*Katinhännän Julkkis-BB Jori III Uros 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1
383 EUR ns 23 FIN*Katinhännän Survivor Amber III Naaras 6 (IP) Paloluoma Anne EX1 CAGPIB
383 EUR ns 23 FIN*Katinhännän Survivor Amber III Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
384 EUR ns 23 FI*Katinhännän Leonard Nimoy III Uros 10 (KAS) Paloluoma Anne EX1 CAP
385 EUR ns 24 FI*Pikku-Piun Ullastiina III Naaras 3 (GIC) Jones Steven L. EX1 CACS BIV
386 EUR ns 24 FI*Errun Lupsakka lordi III Uros 7 (CH) Jones Steven L. EX1 CACIB
387 EUR ns 24 FI*Kassilan Rakkauslapsi III Naaras 11 (Nuoret) Jones Steven L. EX1 NOM
388 EUR ns 24 FIN*Katinhännän Idols-Voittaja III Naaras 10 (KAS) Jones Steven L. EX1 CAP
389 EUR as 23 FI*Katinhännän BigBrother Zale III Uros 12 (Pennut) Jones Steven L. EX1
390 EUR fs 24 Minttunen III Naaras 5 (IC) Jones Steven L. EX1 CAGCIB
391 KBL I / KBL w 62 Cezar Ostrov Koshek III Uros 9 (Avoin) Noskova Elena EX1 CAC
392 KBL I / KBL n 24 FI*Kuriton Apricot III Uros 10 (KAS) Noskova Elena EX1 CAP
393 KBL III / KBL f 22 FI*Kuriton Baby Vanilla III Naaras 11 (Nuoret) Noskova Elena EX1 NOM
394 KBL IV / KBL fs 09 22 Bobby Tail's Slavena III Naaras 5 (IC) Noskova Elena EX1 CAGCIB
395 KBL IV / KBL fs 09 24 FI*Miunmaan Anastasia III Naaras 9 (Avoin) Noskova Elena EX1 CAC
396 KBL IV / KBL d 09 24 FI*Kuriton Baby Coco III Naaras 11 (Nuoret) Noskova Elena EX1 BIV
397 KBL II / KBL n 09 22 FI*Hassunhauska Qur-Noir III Naaras 12 (Pennut) Noskova Elena EX1
398 KOR FI*Melodian Tulaya III Naaras 1 (SC) Noskova Elena KM
399 KOR FI*Mythai Fon Soh-Pon III Naaras 9 (Avoin) Noskova Elena EX1 CAC
400 KOR FI*Hovikissan Rhe-Mu III Uros 11 (Nuoret) Noskova Elena EX1
401 KOR FI*Mythai Ornanong Sa-Mon III Naaras 11 (Nuoret) Noskova Elena EX1 BIV
402 KOR FI*Mythai Sawat Sian III Uros 12 (Pennut) Noskova Elena EX1
403 KOR FI*Dewdrop's Malee Wahn III Naaras 12 (Pennut) Noskova Elena EX2
404 KOR FI*Mythai Tukata Teuan III Naaras 12 (Pennut) Noskova Elena EX1 BIV NOM
405 KOR FIN*Hovikissan iat Jaao III Naaras 4 (GIP) Noskova Elena EX1 CAPS NOM BIS
406 MAN 51-52 / MAN f 52 FIN*Armain Mercoledi III Naaras 3 (GIC) Wiéland Schilla Eva EX1 CACS
407 MAN 53 / MAN a 24 53 FIN*Deimos Guten Tag III Uros 2 (SP) Wiéland Schilla Eva KM
408 MAN 54 / MAN fs 09 23 54 FI*Caaleigh Rosabell III Naaras 13c (Määrittely) Peltonen Martti MAN fs 09 23 54
408 MAN 54 / MAN fs 09 23 54 FI*Caaleigh Rosabell III Naaras 13c (Määrittely) Peltonen Martti MAN fs 09 23 54
409 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix III Uros 1 (SC) Noskova Elena KM NOM BIS
410 OCI n 24 FI*Moosegrove Drake III Uros 5 (IC) Noskova Elena EX1 CAGCIB
411 OCI n 24 FI*Topspot Heikunkeikun III Naaras 7 (CH) Noskova Elena EX1 CACIB
412 OCI n 24 FI*WiliWilla Cassiopeia III Naaras 12 (Pennut) Noskova Elena EX1 BIV
413 OCI n 24 DK*Sea Coon's Wendy III Naaras 6 (IP) Noskova Elena EX1 CAGPIB
414 OCI b 24 FI*Moosegrove Tu Autem III Naaras 1 (SC) Noskova Elena KM BIV NOM
415 OCI b 24 FI*Moosegrove Princess Estelle III Naaras 5 (IC) Noskova Elena EX1 CAGCIB
416 OCI b 24 FI*WiliWilla Aslan III Uros 9 (Avoin) Noskova Elena EX1 CAC
417 OCI b 24 FI*Punakuun Cinnamon III Uros 12 (Pennut) Noskova Elena EX1
418 OCI b 24 FI*WiliWilla Andromeda III Naaras 12 (Pennut) Noskova Elena EX1
419 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore III Uros 2 (SP) Noskova Elena KM BIV NOM
419 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore III Uros 17 (Veteraani) Mastrangelo Donatella 2
420 OCI b 24 FIN*Martinic Blazing III Naaras 6 (IP) Noskova Elena EX1 CAGPIB
421 OCI b 24 FI*Amas Landau III Uros 8 (PR) Noskova Elena EX1 CAPIB
422 OCI b 24 FI*Kukkatarhan Caleana III Naaras 10 (KAS) Noskova Elena EX1 CAP
423 OCI c 24 FI*WiliWilla MilkyWay Boy III Uros 7 (CH) Peltonen Martti EX1 CACIB
424 OCI c 24 Blackwater Owi No Limit III Uros 9 (Avoin) Peltonen Martti EX1 CAC
425 OCI c 24 FI*Punakuun Afrodite III Naaras 9 (Avoin) Peltonen Martti EX1 CAC
426 OCI c 24 FI*Punakuun Bakht III Uros 11 (Nuoret) Peltonen Martti EX1 BIV
427 OCI o 24 S*Hot Country's Agaton Sax III Uros 1 (SC) Shchukin Alexey KM NOM
428 OCI o 24 FI*Uniikki Morfeus III Uros 7 (CH) Shchukin Alexey EX1 CACIB
429 OCI o 24 FI*Topspot Doc The Sixth III Naaras 12 (Pennut) Shchukin Alexey EX1 BIV NOM
430 OCI ns 24 Mitha Goobita Yangatin III Naaras 3 (GIC) Shchukin Alexey EX1 CACS
431 OCI ns 24 FI*Northalla Blackbeard III Uros 9 (Avoin) Shchukin Alexey Abs
432 OCI bs 24 FIN*Topspot Don Arlecchino III Uros 6 (IP) Peltonen Martti EX1 CAGPIB
433 RUS FI*Hana-Bi Timur III Uros 3 (GIC) Peltonen Martti EX1 CACS BIV
434 RUS FI*Hana-Bi Biutiful III Naaras 3 (GIC) Peltonen Martti EX1 CACS
435 RUS FI*Bessemjanka's Qaramell III Naaras 9 (Avoin) Peltonen Martti EX1 CAC
436 RUS FI*BlueKaramel Blue Diamond III Uros 11 (Nuoret) Peltonen Martti EX1
437 RUS FI*Zarin Onnenapila III Naaras 11 (Nuoret) Peltonen Martti EX1 BIV
438 RUS FI*Lolcat's Elisabeth Swann III Naaras 12 (Pennut) Peltonen Martti EX1 NOM
439 RUS FI*Hana-Bi Taikatalvi III Naaras 4 (GIP) Peltonen Martti EX1 CAPS
440 RUS FI*Zarin C'est la vie III Naaras 6 (IP) Peltonen Martti EX1 CAGPIB
441 RUS FI*Zarin Illyria III Uros 10 (KAS) Peltonen Martti EX1 CAP NOM
442 RUS FI*Zarin Fiorella III Naaras 10 (KAS) Peltonen Martti EX1 CAP BIV
443 RUS Sunnanordica Oberon III Uros 15 (Siitos) Peltonen Martti
444 SOM n FI*Amajan Fadma Fiorina III Naaras 5 (IC) Wiéland Schilla Eva EX1 CAGCIB
445 SOM n FI*SunnyPace Carex III Uros 11 (Nuoret) Wiéland Schilla Eva EX1 BIV NOM
446 SOM n FI*Amajan Hafta Hilaria III Naaras 11 (Nuoret) Wiéland Schilla Eva EX1
447 SOM n FI*Amajan Ilfredo Idolo III Uros 12 (Pennut) Wiéland Schilla Eva EX1
448 SOM n FI*Amajan Ilva Impressionante III Naaras 12 (Pennut) Wiéland Schilla Eva Abs
449 SOM n FI*Amajan Imme Innamorata III Naaras 12 (Pennut) Wiéland Schilla Eva EX2
450 SOM n FI*Amajan Ines Incoronata III Naaras 12 (Pennut) Wiéland Schilla Eva EX3
451 SOM n S*All Inclusive Hale-Bopp of Kisompa III Naaras 12 (Pennut) Wiéland Schilla Eva EX1 BIV
452 SOM n FI*SunnyPace Betonica III Uros 10 (KAS) Wiéland Schilla Eva EX1 CAP NOM
453 SOM a FI*Foxkiss Charina trivirgata III Naaras 12 (Pennut) Shchukin Alexey EX1
454 SOM a FI*Foxkiss Daphnia mirabilis III Naaras 12 (Pennut) Shchukin Alexey EX2
455 SOM o FI*Amajan eAmbra Eminente III Naaras 3 (GIC) Shchukin Alexey EX1 CACS
455 SOM o FI*Amajan eAmbra Eminente III Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
456 SOM p FI*Foxkiss Bombycilla garrulus III Naaras 7 (CH) Shchukin Alexey Abs
457 SOM p FI*SunnyPace Consolida III Naaras 11 (Nuoret) Shchukin Alexey EX1
458 SOM p FI*Foxkiss Buteo lagopus III Uros 4 (GIP) Shchukin Alexey EX1 CAPS
459 SPH I / SPH a FI*Tuiscalo's Lifeguard III Uros 9 (Avoin) Peltonen Martti EX1 CAC
460 SPH IV / SPH f 03 Kaylee's Padme' III Naaras 5 (IC) Peltonen Martti EX1 CAGCIB
461 SPH V / SPH e 09 32 LV*Otomi Ungaro III Uros 1 (SC) Peltonen Martti KM BIV
462 SPH V / SPH d 21 33 FI*Tutsi Chaumet III Uros 3 (GIC) Peltonen Martti EX1 CACS
463 SPH V / SPH a 03 32 FI*Tutsi Emperor III Uros 12 (Pennut) Peltonen Martti EX1
464 SPH V / SPH f 02 21 33 FI*Tutsi Buccellati III Naaras 4 (GIP) Peltonen Martti EX1 CAPS NOM
465 SPH V / SPH n 21 33 FI*Hobbitqueen's Emporio III Uros 6 (IP) Peltonen Martti EX1 CAGPIB
466 BAL w 67 FIN*Fercatin Lumtroi Evinrude IV Uros 17 (Veteraani) Peltonen Martti Abs
466 BAL w 67 FIN*Fercatin Lumtroi Evinrude IV Uros 2 (SP) Filler Dieter KM
467 BAL b FI*Fercatin Minzay Pinocchio IV Uros 5 (IC) Eek Magnusson Iréne EX1 CAGCIB
468 BAL b FI*BaliDancer's Flor Fandango IV Naaras 11 (Nuoret) Eek Magnusson Iréne EX1
469 BAL b FI*Fercatin Quiswal Valiant IV Uros 12 (Pennut) Eek Magnusson Iréne EX1 BIV
470 BAL b FI*BaliDancer's Cool Mint IV Uros 10 (KAS) Eek Magnusson Iréne EX1 CAP
471 BAL c FI*BaliDancer's Caya IV Naaras 3 (GIC) Shchukin Alexey EX1 CACS NOM BIS
472 BAL c FI*BaliDancer's Ellie IV Naaras 11 (Nuoret) Shchukin Alexey EX1 NOM BIS
473 BAL c 21 FI*BaliDancer's Belle Epoque IV Naaras 5 (IC) Filler Dieter EX1 CAGCIB
474 OLH a FI*Tirikan Argon Troll Alt Ctrl IV Uros 13c (Määrittely) Eek Magnusson Iréne Abs
474 OLH a FI*Tirikan Argon Troll Alt Ctrl IV Uros 12 (Pennut) Eek Magnusson Iréne Abs
475 OLH b FI*Jalecat's G-Force IV Uros 6 (IP) Shchukin Alexey EX1 CAGPIB
476 OLH o FI*Acousticat's Comodo IV Uros 9 (Avoin) Filler Dieter EX1 CAC
477 OLH p FI*Acousticat's Interzone IV Naaras 11 (Nuoret) Eek Magnusson Iréne EX1
478 OLH bs FI*Tirikan Alvida Frey System Failure IV Naaras 12 (Pennut) Shchukin Alexey EX1
479 OLH n 25 FI*Mummeli Qianinho Ukko IV Uros 9 (Avoin) Eek Magnusson Iréne EX1 CAC
480 OLH b 24 FI*TaikaTomun Chili IV Uros 12 (Pennut) Shchukin Alexey EX1
481 OLH d 24 FI*Jalecat's QuasiModo IV Uros 7 (CH) Eek Magnusson Iréne EX1 CACIB
482 OLH d 25 FI*Jalecat's Jack in the Box IV Uros 4 (GIP) Shchukin Alexey EX1 CAPS
483 OLH ns 22 FI*Noxx Zlatan Ibrahimovic IV Uros 7 (CH) Eek Magnusson Iréne EX1 CACIB
484 OLH n 03 25 FI*Noxx The World Is NotEnough IV Uros 9 (Avoin) Filler Dieter EX1 CAC
485 OSH n Galoo of Beugnycats IV Uros 1 (SC) Shchukin Alexey Abs
486 OSH n FI*Laurinda Valdemar Canele IV Uros 11 (Nuoret) Shchukin Alexey EX1
487 OSH n FI*Mummeli Sofinha Viliina IV Naaras 12 (Pennut) Shchukin Alexey Abs
488 OSH n FI*Birregin Victory Ford IV Naaras 10 (KAS) Shchukin Alexey Abs
489 OSH f FI*Choose Avec Moi & Bimba IV Naaras 12 (Pennut) Filler Dieter EX2
490 OSH f FI*Ori-Katin Pussy Katnip IV Naaras 12 (Pennut) Filler Dieter EX1 NOM
491 OSH f FIN*Anatolian Quixotic IV Naaras 6 (IP) Filler Dieter EX1 CAGPIB
491 OSH f FIN*Anatolian Quixotic IV Naaras 17 (Veteraani) Peltonen Martti 1 NOM
492 OSH h FI*Skazki Sametti Tigrovna IV Naaras 10 (KAS) Eek Magnusson Iréne EX1 CAP
493 OSH n 24 FIN*Birregin Ashita ga Choose IV Naaras 2 (SP) Shchukin Alexey KM NOM
494 OSH n 25 FI*Santuzzan Maestro IV Uros 1 (SC) Shchukin Alexey KM NOM BIS
495 OSH n 25 Phoenix Arakan, CZ IV Uros 9 (Avoin) Shchukin Alexey Abs
496 OSH a 24 FI*LoudMeow Rockstar IV Uros 12 (Pennut) Eek Magnusson Iréne Abs
497 OSH a 24 Nick-Nack Sia Alicia, CZ IV Uros 6 (IP) Eek Magnusson Iréne EX1 CAGPIB NOM BIS
498 OSH b 22 FI*Bigear Prince Edward IV Uros 10 (KAS) Eek Magnusson Iréne Abs
499 OSH b 24 FI*Jalecat's PoomPastic IV Uros 7 (CH) Shchukin Alexey EX1 CACIB
500 OSH b 24 FI*Jalecat's PussyCat IV Naaras 9 (Avoin) Shchukin Alexey EX1 CAC
501 OSH a 24 FI*LoudMeow Little Starlet IV Naaras 12 (Pennut) Eek Magnusson Iréne EX1 NOM BIS
502 OSH d 22 Elvis Fire Jungle IV Uros 4 (GIP) Shchukin Alexey EX1 CAPS NOM
503 OSH d 25 FI*Mummeli Dinazinho Sepe IV Uros 5 (IC) Eek Magnusson Iréne EX1 CAGCIB
503 OSH d 25 FI*Mummeli Dinazinho Sepe IV Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
504 OSH f 24 (N)Manhunter's Check Me Out IV Naaras 5 (IC) Eek Magnusson Iréne EX1 CAGCIB
505 OSH g 24 FIN*Mummeli Blue-Prince Mimosa IV Naaras 4 (GIP) Eek Magnusson Iréne EX1 CAPS
506 OSH n 03 FI*Keskimaan Ainion IV Uros 2 (SP) Filler Dieter KM NOM
507 OSH n 03 HU*Shagio-Chen Noriko Ori-Katino IV Naaras 10 (KAS) Filler Dieter Abs
508 OSH b 02 FI*Pinewoods Sugar and Spice IV Uros 12 (Pennut) Shchukin Alexey EX1 NOM
509 OSH n 03 22 FI*Keskimaan Purrrfect Mao 4 Me IV Naaras 12 (Pennut) Eek Magnusson Iréne EX1
510 OSH n 03 24 FI*Choose Xoo Cute To Be True IV Uros 5 (IC) Filler Dieter EX1 CAGCIB
511 OSH b 03 22 ES*Thanarat Our Lady Daphne IV Naaras 11 (Nuoret) Filler Dieter EX1
512 PEB III / PEB e Ideallisa El Gato De Luna IV Naaras 12 (Pennut) Filler Dieter EX1
513 PEB V / PEB n 33 Veni-Vidi-Vici Del Iris IV Naaras 4 (GIP) Filler Dieter EX1 CAPS NOM
514 SIA n FI*Twist-Tiramisun Kurtisaani IV Naaras 1 (SC) Eek Magnusson Iréne KM BIV NOM
515 SIA n FI*Twist-Tiramisun Rapunzel IV Naaras 9 (Avoin) Eek Magnusson Iréne EX1 CAC
516 SIA n FI*Viitakon Tähtönen IV Naaras 11 (Nuoret) Eek Magnusson Iréne EX1
517 SIA n FI*Twist-Tiramisun Sokeri IV Naaras 12 (Pennut) Eek Magnusson Iréne EX1
518 SIA n S*Nova Star Twix IV Uros 2 (SP) Eek Magnusson Iréne KM
518 SIA n S*Nova Star Twix IV Uros 17 (Veteraani) Peltonen Martti 1 NOM BIS
519 SIA n FI*Keskimaan Elea Dessuithiel IV Naaras 6 (IP) Eek Magnusson Iréne EX1 CAGPIB
520 SIA a FI*Twist-Tiramisun North Star IV Uros 1 (SC) Eek Magnusson Iréne KM NOM
521 SIA a FI*Viitakon Ykä IV Uros 11 (Nuoret) Eek Magnusson Iréne EX1 NOM
522 SIA b Mafdet Melody IV Naaras 9 (Avoin) Filler Dieter EX1 CAC
523 SIA b San-Toi North Star of Plan-A IV Uros 11 (Nuoret) Filler Dieter EX1 NOM
524 SIA c FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla IV Uros 5 (IC) Eek Magnusson Iréne EX1 CAGCIB
525 SIA c FI*Baila-Bailan Katinkultaa IV Uros 11 (Nuoret) Eek Magnusson Iréne EX1
526 SIA n 21 FI*Miado Beldis House Of Bëor IV Naaras 4 (GIP) Eek Magnusson Iréne EX1 CAPS NOM BIS
527 SIA a 21 FI*Keskimaan Leavings Leevi IV Uros 11 (Nuoret) Shchukin Alexey EX1
528 SYS n 03 FI*Keskimaan Hobbit Fosco IV Uros 5 (IC) Filler Dieter EX1 CAGCIB NOM
529 SYS n 03 FI*Keskimaan Hobbit Folco IV Uros 9 (Avoin) Filler Dieter Abs
530 SYS n 03 FI*Pinewoods Rowena Ravenclaw IV Naaras 11 (Nuoret) Filler Dieter EX1
531 SYS n 03 FI*Laurinda Alberto Eclar IV Uros 11 (Nuoret) Eek Magnusson Iréne SYS n 03
532 SYS h 03 FI*Laurinda Claudia Confiture IV Naaras 11 (Nuoret) Shchukin Alexey EX1
533 SYS n 03 21 FI*BaliDancer's DoDidDone IV Uros 8 (PR) Eek Magnusson Iréne EX1 CAPIB
534 HCL Aurora Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Jones Steven L. 1 NOM
535 HCL Bertha Adelina Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Jones Steven L. 2
536 HCS Hani Karkkitassu Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Jones Steven L. 1 NOM BIS
537 HCS Volmar de Luxx Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Jones Steven L. 2
538 HCS Zelda Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Jones Steven L. 1
581 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Eek Magnusson Iréne IV-tark, BAL b, OLH a, OLH d 24, OLH n 25, OLH ns 22, OLH p, OSH a 24, OSH b 22, OSH d 25, OSH f 24, OSH g 24, OSH h, OSH n 03 22, SIA a, SIA c, SIA n, SIA n 21, SYS b 03, SYS n 03 21 32
Filler Dieter IV-tark, BAL c 21, BAL w 67, OLH n 03 25, OLH o, OSH b 03 22, OSH c 24, OSH f, OSH n 03, OSH n 03 24, PEB III, PEB V, SIA b, SYS n 03, EXO f 24, PER a, PER d 33, PER f 02 62, PER f 03 22, PER fs 03 23, PER g 22, PER n, PER n 01 62, PER n 02 62, PER n 03, PER ns, 30
Henry Stéphane EXO d 22, EXO n 22, EXO n 24, PER d, PER f, PER f 03, PER fs, PER n 24, PER w 62, RAG a, RAG a 04, RAG a 04 21, RAG b, RAG d 03, RAG g 04, RAG n 04 21, SBI a, SBI a 21, SBI b 21, SBI d, SBI d 21, SBI f 31
Jones Steven L. EUR a 24, EUR as 23, EUR d 24, EUR e 24, EUR f 22, EUR fs 24, EUR g 22, EUR n, EUR n 23, EUR n 24, EUR ns 24, HCS, II-vet 39
Klein Gasbarri Hana ACL III, ACL V, ACL VI, ACL X, ACS VII, MCO V, NFO VII, RAG a 03, RAG n, RAG n 04 30
Mastrangelo Donatella II-tark, MCO II, MCO IV, MCO IX, NFO III, SBI n, SIB IV, SIB VIII, TUA II, TUA III, TUA IX, TUA VI, TUV f 61-63, TUV n 61- 63, III-vet 47
Noskova Elena BEN n 22, BEN n 24 33, BUR d, BUR e, BUR g, BUR n, KBL I, KBL III, KBL IV, KOR , OCI b 24, OCI n 24 41
Paloluoma Anne EUR a, EUR a 23, EUR d, EUR d 22, EUR e 22, EUR f, EUR f 23, EUR f 24, EUR g 23, EUR n 22, EUR ns, EUR ns 23, EUR ns 24, VET 3 31
Peltonen Martti III-tark, CRX I, CRX III, CRX IV, CRX VIII, DSP III, DSP IV, OCI bs 24, OCI c 24, RUS , SPH I, SPH IV, SPH V, IV-vet 43
Pruchniak Sebastian III-tark, BRI a, BRI c, BRI d, BRI e, BRI f, BRI g, BRI ns 22 64, BUR a, BUR b, BUR f, CRX II, CRX VI, CRX VII, DRX III, DRX VIII, DRX IX 40
Shchukin Alexey ABY a, ABY n, ABY o, OCI ns 24, OCI o 24, SOM a, SOM o, SOM p, BAL c, OLH b, OLH b 24, OLH bs, OLH d 25, OSH b 02, OSH b 24, OSH d 22, OSH n, OSH n 24, OSH n 25, SIA a 21, SYS h 03 37
Sierra Bernal Miquel Angel MCO VI, MCO VIII, RAG f 03, RAG g 03, RAG n 03, SBI b, SBI c, SBI n, SBI n 21, I-vet 41
Spijker Charles II-tark, MCO I, MCO III, MCO VII, NFO II, NFO III, NFO VI, NFO IX, SIB V, SIB VI, TUV d 61-63 43
Wiéland Schilla Eva BML I, BML II, BUR h, BUR j, CHA , CYM 53, DRX I, DRX II, DRX IV, DRX VI, MAN 51-52, MAN 53, SOM n 39
Ziemianska Marta NFO I, NFO IV, NFO V, NFO VIII, SIB III, SIB VII,SIB IX, TUA I, TUA V, TUA VII, TUA VIII 41
15 tuomaria