Omakissa
SUROK 141. KV kissanäyttely 26.7.2014
Järjestävä yhdistys Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 26.7.2014 Loppuu 26.7.2014
Ilmoittautuminen alkaa 25.4.2014 Ilmoittautuminen loppuu 23.6.2014
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:30
Arvostelut alkavat 10:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 13.7.2014
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Kyllä
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 500  Näyttely on täynnä. Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@surok.fi
Paikka Helsinki
Toimihenkilöt Eeva Lindblom (näyttelysihteeri) p. 050 346 6746, Kaisa Ylinenpää (näyttelypäällikkö) p. 040 732 1748, Saara Heikkinen (raha-asiat) rahastonhoitaja@surok.fi, Outi Vallenius (yhdistyksen sihteeri) p. 050 469 0960

LEIMAKORTIT lähetetään osoitteella: Eeva Lindblom, Satupolku 1 C 17, 02400 KIRKKONUMMI
Lisätietoja turkkilaisten kissarotujen ERIKOISNÄYTTELY! (Vangora ry, turkkilainen angora ja turkkilainen van) Lisätiedot: www.vangora.net Näyttelymaksut:FIFe-jäseniltä 37 € / kissa / pv •FIFen ulkopuolisilta 50 €/ kissa / pv •SUROKilaisten kissat 34 € / kissa / pv •Tarkistusluokka erikseen 25 €, arvostelun yhteydessä 15 €. •Veteraaniluokkaan ilmoittaudutaan erikseen, veteraaniluokka perusarvostelun ohessa 10 € / kissa. •Kasvattaja- ja siitosluokat ovat maksuttomia, jos kissa osallistuu muuhun luokkaan. •Näyttelyluettelo: Omakissan kautta tilattuna ja maksettuna 1 €, paikan päällä 2 €. Luettelo on yhdistetty ja kattaa molemmat näyttelypäivät. Sähköinen luettelo on ilmainen, julkaistaan kotisivuilla. Näyttelymaksut maksetaan Omakissa-järjestelmästä saatavien tietojen mukaisesti ilmoittautumisen yhteydessä. •Maksu leimakortilla: Omakissa-järjestelmässä valitaan maksutavaksi leimakortti. Leimakortti lähetetään välittömästi ilmoittautumisen jälkeen näyttelysihteerille postitse.

Kutsu: http://www.surok.fi/images/stories/kutsu_141_142.pdf

Jaettava mainos: http://www.surok.fi/images/stories/SUROK_kesanayttely-2014_A4.pdf

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 85 85 0 0 0
2 165 165 0 0 0
3 173 173 0 0 0
4 151 151 0 0 0
Kotikissat 5 5 0 0 0
Yhteensä 579 579 0 0 0

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n 22 IT*Best Wishes Samantha 1 Naaras 3 (GIC) Henry Stéphane EX1 CACS
2 EXO n 24 FI*Aamukasteen Ladybug 1 Naaras 11 (Nuoret) Henry Stéphane EX2
3 EXO n 24 FI*Cherish's Nutmeg 1 Naaras 11 (Nuoret) Henry Stéphane EX1 NOM
4 EXO d 22 S*IxiDixi's Four Tops 1 Uros 1 (SC) Henry Stéphane KM NOM BIS
5 EXO f 24 FI*Aamukasteen Cosmic Girl 1 Naaras 9 (Avoin) Filler Dieter EX1 CAC NOM
6 PER w 62 Miwian Rubic of Amabili 1 Uros 9 (Avoin) Henry Stéphane EX1 CAC
7 PER w 62 FI*Dirlandan Kiss 4 You 1 Naaras 12 (Pennut) Henry Stéphane Abs
8 PER n Alsace Janus 1 Uros 12 (Pennut) Filler Dieter EX1 NOM BIS
9 PER a Haendel's Titanium of Chosen One 1 Uros 9 (Avoin) Filler Dieter EX1 CAC NOM
10 PER d FI*Kultaviiksen Ike Turner 1 Uros 7 (CH) Henry Stéphane Abs
11 PER f Sumava's Amanda 1 Naaras 6 (IP) Henry Stéphane EX1 CAGPIB NOM
12 PER ns FI*Kultaviiksen Howlin Wolf 1 Uros 9 (Avoin) Filler Dieter EX1 CAC
13 PER fs FIN*Kuutsa's Jing and Jang 1 Naaras 4 (GIP) Henry Stéphane EX1 CAPS
13 PER fs FIN*Kuutsa's Jing and Jang 1 Naaras 17 (Veteraani) Sierra Bernal Miquel Angel 1 NOM BIS
14 PER n 24 My-Champagne Anemone to Timanfaya 1 Naaras 5 (IC) Henry Stéphane EX1 CAGCIB NOM BIS
15 PER n 24 FIN*Jarbabin Tsimbavaati 1 Uros 4 (GIP) Henry Stéphane EX1 CAPS NOM BIS
16 PER g 22 FI*AzuLejo's Modesty Blaise 1 Naaras 11 (Nuoret) Filler Dieter Abs
17 PER n 01 62 FI*Dirlandan JinJang 1 Uros 9 (Avoin) Filler Dieter EX1 CAC
18 PER n 02 62 FI*Dirlandan IceMan 1 Uros 8 (PR) Filler Dieter EX1 CAPIB NOM
19 PER n 03 FI*Kermaviiksen Giovanni 1 Uros 9 (Avoin) Filler Dieter EX1 CAC
20 PER f 02 62 S*Perequita's Ester 1 Naaras 9 (Avoin) Filler Dieter EX1 CAC
21 PER f 03 FI*Dirlandan Kalimera 1 Naaras 12 (Pennut) Henry Stéphane EX1 NOM
22 PER f 03 22 FI*Whispers Kamikaze Love 1 Naaras 12 (Pennut) Filler Dieter EX1
23 PER fs 03 23 D'Arnaud Esmeralda 1 Naaras 4 (GIP) Filler Dieter EX1 CAPS NOM BIS
24 PER d 33 Sinihuiskan DingDong 1 Uros 11 (Nuoret) Filler Dieter EX1 NOM BIS
25 ACL III / ACL n 23 FI*Murmelin Bonzo 2 Uros 6 (IP) Klein Gasbarri Hana EX1 CAGPIB
26 ACL V / ACL h 24 Paladija Yola 2 Naaras 12 (Pennut) Klein Gasbarri Hana EX1 NOM
27 ACL VI / ACL f 03 24 FI*DilYaar Fayyim Foolwati 2 Naaras 6 (IP) Klein Gasbarri Hana EX1 CAGPIB
28 ACL X / ACL n 21 33 FI*Operadoll's Queen of Night 2 Naaras 13c (Määrittely) Mastrangelo Donatella ACS ns 21 33 (VAR)
28 ACS X / ACS ns 21 33 FI*Operadoll's Queen of Night 2 Naaras 11 (Nuoret) Klein Gasbarri Hana EX1
29 ACL X / ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl 2 Naaras 2 (SP) Klein Gasbarri Hana KM NOM
29 ACL X / ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl 2 Naaras 17 (Veteraani) Jones Steven L. 1 NOM BIS
30 ACS VII / ACS ns 24 FI*Operadoll's Polar Bear 2 Uros 10 (KAS) Klein Gasbarri Hana Abs
31 MCO I / MCO n FI*Mainehaan Bruno 2 Uros 3 (GIC) Spijker Charles EX1 CACS
32 MCO I / MCO n DK*Timita's Black N'Beauty 2 Naaras 9 (Avoin) Spijker Charles Abs
33 MCO I / MCO a FI*Mainehaan Hanson 2 Uros 11 (Nuoret) Spijker Charles EX1
34 MCO II / MCO a 09 FI*Chamberlain Hidden Treasure 2 Uros 3 (GIC) Mastrangelo Donatella EX1 CACS
35 MCO II / MCO n 03 Ghost Rider Tiili*PL 2 Uros 7 (CH) Mastrangelo Donatella EX1 CACIB BIV NOM
36 MCO II / MCO a 09 FI*Mainehaan Humphrey 2 Uros 11 (Nuoret) Mastrangelo Donatella EX1
37 MCO II / MCO a 09 FI*Chamberlain Let's Go 2 Uros 10 (KAS) Mastrangelo Donatella EX1 CAP
38 MCO III / MCO n 22 FIN*Chamberlain Is There Truth 2 Uros 2 (SP) Spijker Charles KM NOM
38 MCO III / MCO n 22 FIN*Chamberlain Is There Truth 2 Uros 17 (Veteraani) Jones Steven L. 1 NOM
39 MCO III / MCO n 22 SE*Sankt Halvard's Berkeley 2 Uros 8 (PR) Spijker Charles EX1 CAPIB
40 MCO IV / MCO n 03 23 Bajuncat's Greenwich, DVM 2 Uros 5 (IC) Mastrangelo Donatella Abs
41 MCO IV / MCO n 09 22 Wanda Russiancoon*RU *** 2 Naaras 7 (CH) Mastrangelo Donatella EX1 CACIB
42 MCO IV / MCO n 09 22 FI*TipTop Maine Yavanna 2 Naaras 9 (Avoin) Mastrangelo Donatella EX1 CAC
43 MCO IV / MCO a 03 24 Niagara Falls Estate Pearls*RU 2 Naaras 11 (Nuoret) Mastrangelo Donatella EX1
43 MCO IV / MCO a 09 24 Niagara Falls Estate Pearls*RU 2 Naaras 13c (Määrittely) Mastrangelo Donatella MCO a 03 24
44 MCO IV / MCO a 09 22 FI*Chamberlain Vertical Limit 2 Uros 12 (Pennut) Mastrangelo Donatella EX1 BIV
45 MCO IV / MCO a 03 23 FI*Goldenstream's Waterloo 2 Uros 12 (Pennut) Mastrangelo Donatella Abs
46 MCO IV / MCO a 09 22 FI*Chamberlain Very Superstition 2 Naaras 12 (Pennut) Mastrangelo Donatella EX1
47 MCO IV / MCO a 03 22 FI*TipTop Maine Yéta 2 Uros 10 (KAS) Mastrangelo Donatella EX1 CAP
48 MCO V / MCO e 23 FI*Mainehaan Armani 2 Uros 1 (SC) Klein Gasbarri Hana Abs
49 MCO VI / MCO g 09 22 FI*Valier's Chanel 2 Naaras 9 (Avoin) Sierra Bernal Miquel Angel EX3
50 MCO V / MCO g 22 FI*Valier's Juno 2 Naaras 9 (Avoin) Klein Gasbarri Hana EX3
51 MCO V / MCO f 22 FI*Valier's Medea 2 Naaras 9 (Avoin) Klein Gasbarri Hana EX4
52 MCO V / MCO f IT*Betulla Di Freya Valencia 2 Naaras 9 (Avoin) Klein Gasbarri Hana EX1 CAC BIV
53 MCO V / MCO f 22 IT*Mount Desert's Toscana Sunflower 2 Naaras 9 (Avoin) Klein Gasbarri Hana EX2
54 MCO VII / MCO gs FI*Cherry's Maine Bashaan 2 Naaras 11 (Nuoret) Klein Gasbarri Hana Abs
55 MCO V / MCO f 22 FI*Hemingway's Leotie Sun 2 Naaras 11 (Nuoret) Klein Gasbarri Hana EX1 BIV
56 MCO V / MCO f 22 S*Dunderklumpen's Khaleesi 2 Naaras 11 (Nuoret) Klein Gasbarri Hana EX2
57 MCO V / MCO d 22 FI*Mostlycats Harald Kaunohiuksi 2 Uros 12 (Pennut) Klein Gasbarri Hana EX1
58 MCO V / MCO d 22 FI*Mostlycats Thyra 2 Naaras 12 (Pennut) Klein Gasbarri Hana EX1
59 MCO V / MCO g Timaracoon's Hana Cha 2 Naaras 12 (Pennut) Klein Gasbarri Hana Abs
60 MCO VI / MCO g 09 22 FI*Chamberlain Make A Wish 2 Naaras 3 (GIC) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 CACS BIV
60 MCO VI / MCO g 09 22 FI*Chamberlain Make A Wish 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
61 MCO VI / MCO f 09 22 FI*TipTop Maine Voque 2 Naaras 9 (Avoin) Sierra Bernal Miquel Angel EX2
62 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Vuorensinen Lady 2 Naaras 9 (Avoin) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 CAC
63 MCO VI / MCO f 09 24 Marseillaise Estate Pearls*RU 2 Naaras 11 (Nuoret) Sierra Bernal Miquel Angel EX2
64 MCO VI / MCO f 02 21 62 S*Island Coon's Gloria 2 Naaras 11 (Nuoret) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 BIV NOM
65 MCO VI / MCO g 03 22 FI*Chamberlain Vanilla Sky 2 Naaras 12 (Pennut) Sierra Bernal Miquel Angel EX1
66 MCO VI / MCO e 09 22 FI*TipTop Maine Valentino 2 Uros 8 (PR) Sierra Bernal Miquel Angel EX2
67 MCO VI / MCO d 09 22 S*Stortassen's United 2 Uros 8 (PR) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 CAPIB NOM
68 MCO VI / MCO f 09 S*Rökatten's Eternity Ebba 2 Naaras 8 (PR) Sierra Bernal Miquel Angel Abs
69 MCO VII / MCO ns 22 Foggycoon Addis *** 2 Uros 3 (GIC) Spijker Charles EX1 CACS
70 MCO VII / MCO fs 22 FI*Bronxs-Gatos Aada 2 Naaras 11 (Nuoret) Spijker Charles MCO f 22 (gr V)
71 MCO VIII / MCO ds 03 22 FI*TipTop Maine Umbar 2 Uros 3 (GIC) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 CACS BIV NOM
72 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI*Abbas-Coons Businesman 2 Uros 5 (IC) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 CAGCIB
73 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Godfather's Fernando 2 Uros 5 (IC) Sierra Bernal Miquel Angel EX2
74 MCO VIII / MCO ns 03 Jeremy of Asvan *** 2 Uros 7 (CH) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 CACIB
75 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Vuorensinen Ian 2 Uros 9 (Avoin) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 CAC
76 MCO VIII / MCO ns 09 23 FI*KorpiCoon's Vanilla 2 Naaras 9 (Avoin) Sierra Bernal Miquel Angel EX2
77 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI*Mostlycats Black Jade 2 Naaras 9 (Avoin) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 CAC
78 MCO VIII / MCO ds 03 FI*Mostlycats Honeybush Vanilla 2 Uros 11 (Nuoret) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 BIV
78 MCO VIII / MCO es 03 FI*Mostlycats Honeybush Vanilla 2 Uros 13c (Määrittely) Mastrangelo Donatella MCO ds 03
79 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Rotcat Klovni 2 Uros 11 (Nuoret) Sierra Bernal Miquel Angel EX2
80 MCO VIII / MCO ds 09 Chester Russiancoon*RU *** 2 Uros 12 (Pennut) Sierra Bernal Miquel Angel EX1
81 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI*Abbas-Coons Devils Magic 2 Uros 12 (Pennut) Sierra Bernal Miquel Angel EX3
82 MCO VIII / MCO as 09 22 FI*Chamberlain Why Not? 2 Uros 12 (Pennut) Sierra Bernal Miquel Angel EX2
83 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI*TipTop Maine Sasa 2 Naaras 8 (PR) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 CAPIB NOM
84 MCO VIII / MCO gs 03 22 FI*TipTop Maine Ups I did It! 2 Naaras 10 (KAS) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 CAP
85 MCO IX / MCO w 62 FI*TipTop Maine Andor 2 Naaras 11 (Nuoret) Mastrangelo Donatella EX1
86 NFO I / NFO a 9 Levens Trick or Treat 2 Uros 11 (Nuoret) Ziemianska Marta EX1 NOM
87 NFO I / NFO n FI*Tähtitassun Mustang 2 Uros 10 (KAS) Ziemianska Marta EX1 CAP
88 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian September Ashes 2 Uros 1 (SC) Spijker Charles KM NOM BIS
89 NFO II / NFO n 09 Perun's Hit The Road Jack 2 Uros 7 (CH) Spijker Charles EX1 CACIB
90 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Lucky Hunter 2 Uros 12 (Pennut) Spijker Charles EX1 BIV NOM
91 NFO II / NFO n 03 S*Eternitgården's Morse 2 Uros 12 (Pennut) Spijker Charles EX2
92 NFO II / NFO n 09 FI*Hopeahännän Matilda 2 Naaras 12 (Pennut) Spijker Charles EX1
93 NFO III / NFO a 22 FI*Heinuntuvan Andreas 2 Uros 3 (GIC) Spijker Charles EX1 CACS
94 NFO III / NFO n 24 FI*Niittykissan Alexandria 2 Naaras 3 (GIC) Spijker Charles EX2
95 NFO III / NFO n 22 FI*Tähtitassun Päivänsäde 2 Naaras 3 (GIC) Spijker Charles EX1 CACS BIV
96 NFO III / NFO n 24 FI*Jarraun's Skog Anrid 2 Naaras 9 (Avoin) Spijker Charles EX1 CAC
97 NFO III / NFO n 24 FI*RockyHill's Arya 2 Naaras 9 (Avoin) Spijker Charles EX2
98 NFO III / NFO n 23 FI*RockyHill's Chapawee 2 Uros 12 (Pennut) Spijker Charles EX1
98 NFO III / NFO n 24 FI*RockyHill's Chapawee 2 Uros 13c (Määrittely) Mastrangelo Donatella NFO n 23 (GR3)
98 NFO III / NFO n 24 FI*RockyHill's Chapawee 2 Uros 13c (Määrittely) Mastrangelo Donatella NFO n 23 (GR3)
99 NFO III / NFO n 22 S*Kronängens Pikachu 2 Uros 12 (Pennut) Spijker Charles Abs
100 NFO IV / NFO n 09 23 FI*Slytiger's Hot Enchantment 2 Uros 3 (GIC) Ziemianska Marta EX1 CACS
101 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Tähtitassun Aurinkoinen 2 Naaras 1 (SC) Ziemianska Marta KM
102 NFO IV / NFO n 03 22 S*NC's Killer Queen 2 Naaras 3 (GIC) Ziemianska Marta EX1 CACS
103 NFO IV / NFO n 03 24 FI*Suvi-illan Bella 2 Naaras 9 (Avoin) Ziemianska Marta EX1 CAC
104 NFO IV / NFO n 09 22 FI*RockyHill's Chenoa 2 Uros 12 (Pennut) Ziemianska Marta EX1
105 NFO IV / NFO n 09 22 FI*FoxyPaw's Lucky Lucille 2 Naaras 12 (Pennut) Ziemianska Marta EX1 BIV NOM BIS
106 NFO IV / NFO n 09 22 FIN*Karvanaaman Brima 2 Uros 2 (SP) Ziemianska Marta KM
107 NFO IV / NFO n 03 22 FIN*Kirsikan HelmiLiina 2 Naaras 4 (GIP) Ziemianska Marta EX1 CAPS
107 NFO IV / NFO n 03 22 FIN*Kirsikan HelmiLiina 2 Naaras 17 (Veteraani) Jones Steven L. 2
108 NFO IV / NFO a 09 22 S*NC's Zilly Boy Blue 2 Uros 6 (IP) Ziemianska Marta EX2
109 NFO IV / NFO n 09 23 FIN*Kehrääjän Siiri 2 Naaras 6 (IP) Ziemianska Marta EX1 CAGPIB
109 NFO IV / NFO n 09 23 FIN*Kehrääjän Siiri 2 Naaras 17 (Veteraani) Jones Steven L. Arvosteltu
110 NFO IV / NFO n 09 24 FIN*Tähtitassun Lucky Star 2 Uros 6 (IP) Ziemianska Marta EX1 CAGPIB BIV NOM BIS
110 NFO IV / NFO n 09 24 FIN*Tähtitassun Lucky Star 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
111 NFO V / NFO f FI*Felicis Emeliia 2 Naaras 3 (GIC) Ziemianska Marta EX1 CACS
112 NFO V / NFO d 22 S*Safari Kittens Victor 2 Uros 5 (IC) Ziemianska Marta EX1 CAGCIB BIV
113 NFO V / NFO d 24 FI*Jarraun's Skog Bergthor 2 Uros 11 (Nuoret) Ziemianska Marta Abs
114 NFO VI / NFO f 09 FI*Jarraun's Skog Borghilda 2 Naaras 11 (Nuoret) Spijker Charles EX1
115 NFO V / NFO d S*Rotvältans Kingston 2 Uros 12 (Pennut) Ziemianska Marta EX1
116 NFO VI / NFO d 09 FI*Kultahuiskan Isabella 2 Naaras 3 (GIC) Spijker Charles EX2
117 NFO VI / NFO f 03 22 S*Eärfalas Flisan 2 Naaras 3 (GIC) Spijker Charles EX1 CACS BIV
118 NFO VI / NFO d 03 23 FI*RockyHill's Precious One 2 Uros 9 (Avoin) Spijker Charles Abs
119 NFO VI / NFO f 03 22 FI*Hopeahännän SerafinaPekkala 2 Naaras 9 (Avoin) Spijker Charles EX1 CAC
120 NFO VI / NFO f 09 Kirsikka Felis Audax*DK 2 Naaras 2 (SP) Spijker Charles KM BIV NOM
120 NFO VI / NFO f 09 Kirsikka Felis Audax*DK 2 Naaras 17 (Veteraani) Jones Steven L. 3
121 NFO VI / NFO d 03 FI*Kultahuiskan Iisakki 2 Uros 4 (GIP) Spijker Charles EX1 CAPS
122 NFO VI / NFO f 03 24 FIN*Deimos R U Lonesome 2Night 2 Naaras 4 (GIP) Spijker Charles EX1 CAPS
123 NFO VII / NFO fs 24 S*Wonderwoods Heart In Hand 2 Naaras 5 (IC) Klein Gasbarri Hana EX1 CAGCIB BIV NOM
124 NFO VII / NFO ns 24 FI*Hopeahännän Urhea Urho 2 Uros 9 (Avoin) Klein Gasbarri Hana EX1 CAC
125 NFO VII / NFO ns 23 FI*RockyHill's Aruna 2 Uros 7 (CH) Klein Gasbarri Hana EX1 CACIB
126 NFO VII / NFO ds 24 FI*FoxyPaw's Dusty Miller 2 Uros 4 (GIP) Klein Gasbarri Hana EX1 CAPS BIV NOM
127 NFO VII / NFO ns 22 FI*Hopeahännän Päivänsäde 2 Naaras 8 (PR) Klein Gasbarri Hana EX1 CAPIB
128 NFO VII / NFO ns 23 FI*RockyHill's Anish 2 Uros 10 (KAS) Klein Gasbarri Hana EX1 CAP
129 NFO VIII / NFO ds 09 22 S*Cederskogens Max Magma 2 Uros 5 (IC) Ziemianska Marta Abs
130 NFO VIII / NFO fs 09 24 FI*Katinkurun Katajanmarja 2 Naaras 5 (IC) Ziemianska Marta EX1 CAGCIB BIV
131 NFO VIII / NFO ds 09 22 S*SillyZone's Crimson 2 Uros 13c (Määrittely) Mastrangelo Donatella NFO ds 09 22
131 NFO VIII / NFO ds 09 22 S*SillyZone's Crimson 2 Uros 11 (Nuoret) Ziemianska Marta EX1
132 NFO VIII / NFO fs 09 FI*Jarraun's Skog Cheralin 2 Naaras 12 (Pennut) Ziemianska Marta EX1
133 NFO VIII / NFO ns 09 22 FI*Ballawhane I Want ToBeFree 2 Uros 10 (KAS) Ziemianska Marta EX1 CAP
134 NFO IX / NFO w 64 FIN*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 1 (SC) Spijker Charles KM
134 NFO IX / NFO w 64 FIN*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
135 NFO IX / NFO w 64 FI*Tähtitassun Carl Philip 2 Uros 4 (GIP) Spijker Charles EX1 CAPS
136 NFO IX / NFO w 64 FIN*FoxyPaw's Frostbite 2 Naaras 10 (KAS) Spijker Charles EX1 CAP
137 RAG n FI*Lukanpuron Brenda 2 Naaras 4 (GIP) Klein Gasbarri Hana EX1 CAPS
138 RAG a FI*Collicatin Shining Emil 2 Uros 12 (Pennut) Henry Stéphane EX1
139 RAG a FI*Dollgarden's Anemone 2 Naaras 6 (IP) Henry Stéphane EX1 CAGPIB NOM BIS
140 RAG b Starring Ihana Isadora 2 Naaras 2 (SP) Henry Stéphane KM
141 RAG n 03 FI*Tuulikellon Prime Time 2 Uros 1 (SC) Sierra Bernal Miquel Angel KM BIV
142 RAG n 03 FI*Sunrunner's Ulwis 2 Naaras 11 (Nuoret) Sierra Bernal Miquel Angel EX1
143 RAG n 03 FI*Tammikatin Baby Baloo 2 Uros 12 (Pennut) Sierra Bernal Miquel Angel EX1
144 RAG n 03 FI*Cat's-JM Nad-Di 2 Naaras 12 (Pennut) Sierra Bernal Miquel Angel EX1
145 RAG n 03 FIN*Snowrag Miss Marple 2 Naaras 4 (GIP) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 CAPS
146 RAG n 04 FI*Operadoll's Louis Lambert 2 Uros 9 (Avoin) Klein Gasbarri Hana EX1 No Cert
147 RAG n 04 FI*Dollgarden's Deutzia 2 Naaras 9 (Avoin) Klein Gasbarri Hana EX1 No Cert
148 RAG a 03 Solenzara's Nino de Angelo 2 Uros 5 (IC) Klein Gasbarri Hana EX1 CAGCIB BIV NOM
149 RAG a 03 FI*Celestial's Heart Beats 4 U 2 Naaras 9 (Avoin) Klein Gasbarri Hana EX1 CAC
150 RAG a 03 FI*Sunrunner's Undeg 2 Naaras 11 (Nuoret) Klein Gasbarri Hana EX1 NOM
151 RAG a 03 FI*Tammikatin Kuu-Ukko 2 Uros 8 (PR) Klein Gasbarri Hana EX1 CAPIB
152 RAG a 04 FI*Snowrag Pompom 2 Naaras 5 (IC) Henry Stéphane EX1 CAGCIB
153 RAG a 04 FI*Nevilla's CindyCandy 2 Naaras 9 (Avoin) Henry Stéphane EX1 CAC
154 RAG d 03 FI*Snowrag Red Maserati 2 Uros 5 (IC) Henry Stéphane EX1 CAGCIB
155 RAG f 03 FI*Dollyblues Beautiful Vibes 2 Naaras 11 (Nuoret) Sierra Bernal Miquel Angel EX1
156 RAG g 03 FI*BlackRain's Acting Like A Diva 2 Naaras 12 (Pennut) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 NOM
157 RAG g 04 FI*BlackRain's Accept Me As I Am 2 Naaras 12 (Pennut) Henry Stéphane EX1 NOM
158 RAG n 04 21 S*FunHouse's Hector Made in Sweden 2 Uros 9 (Avoin) Henry Stéphane EX1 CAC
159 RAG a 04 21 FI*Rock'nRags Maxine! 2 Naaras 11 (Nuoret) Henry Stéphane EX1
160 SBI n S*Raus Höjden's Harmoney in Brown 2 Naaras 1 (SC) Sierra Bernal Miquel Angel KM
161 SBI n S*Linéahuset's Sweet Midori 2 Naaras 5 (IC) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 CAGCIB BIV NOM
162 SBI a FI*Tärn Essi 2 Naaras 13c (Määrittely) Mastrangelo Donatella SBI a
162 SBI a FI*Tärn Essi 2 Naaras 9 (Avoin) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 No Cert
163 SBI n FI*Touchant Ultra-Beau 2 Uros 11 (Nuoret) Sierra Bernal Miquel Angel EX1
164 SBI n EST*Audrey Herencia 2 Naaras 6 (IP) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 CAGPIB
165 SBI a FI*Tamus Vectra Pipro 2 Naaras 2 (SP) Henry Stéphane KM
166 SBI a FIN*Sic'an Midian 2 Naaras 6 (IP) Henry Stéphane EX1 CAGPIB
167 SBI b S*Linéahuset's Maharajah 2 Uros 2 (SP) Sierra Bernal Miquel Angel KM
168 SBI b Demian Olympsche Bronzen 2 Uros 6 (IP) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 CAGPIB
169 SBI c FI*Ann-Elisabeth's Princess Victoria 2 Naaras 12 (Pennut) Sierra Bernal Miquel Angel Abs
170 SBI d FI*Tamus Escort 2 Uros 3 (GIC) Henry Stéphane EX1 No Cert
171 SBI f FI*Birmayan Fazermint 2 Naaras 3 (GIC) Henry Stéphane EX1 CACS NOM
172 SBI f FI*Nalle-Puhin Mustang Sally 2 Naaras 11 (Nuoret) Henry Stéphane EX1 NOM
173 SBI n 21 FI*Canth's Soldier of Love 2 Uros 10 (KAS) Sierra Bernal Miquel Angel EX1 CAP
174 SBI a 21 FIN*Pumpulivuoren Erasmus 2 Uros 10 (KAS) Henry Stéphane EX1 CAP NOM
175 SBI b 21 FI*Canth's ToyBoy 2 Uros 1 (SC) Henry Stéphane KM NOM
176 SBI b 21 FI*Jade-Garden's Debbie 2 Naaras 3 (GIC) Henry Stéphane EX1 CACS
177 SBI d 21 FI*Canth's Xavier 2 Uros 8 (PR) Henry Stéphane EX1 CAPIB
178 SBI d 21 FIN*JoJon Wanzheng 2 Naaras 10 (KAS) Henry Stéphane EX1 CAP
179 SIB III / SIB ny 24 FI*Amurin Ruufus 2 Uros 3 (GIC) Ziemianska Marta EX1 CACS
180 SIB III / SIB n 22 FI*Amurin Zippora 2 Naaras 5 (IC) Ziemianska Marta EX1 CAGCIB NOM BIS
181 SIB III / SIB n 24 Flanel Sibaris*RU 2 Naaras 7 (CH) Ziemianska Marta Mitätöity Mitätöity
182 SIB III / SIB n 22 FI*Alizarin Captain Morgan 2 Uros 9 (Avoin) Ziemianska Marta EX1 CAC BIV NOM
183 SIB III / SIB n 23 FI*Amurin Neri 2 Naaras 11 (Nuoret) Ziemianska Marta EX1
184 SIB III / SIB n 22 FI*Amante's Zeus 2 Uros 12 (Pennut) Ziemianska Marta EX1
185 SIB III / SIB n 23 FIN*Amante's Gloriosa 2 Naaras 2 (SP) Ziemianska Marta KM NOM
186 SIB IV / SIB n 02 21 FIN*Villan Don Marcello 2 Uros 3 (GIC) Mastrangelo Donatella EX1 CACS
187 SIB IV / SIB n 03 22 FI*Amurin Hoosea 2 Uros 5 (IC) Mastrangelo Donatella EX1 CAGCIB
188 SIB IV / SIB n 09 24 BG*Jasmina Sibirela *** 2 Naaras 11 (Nuoret) Mastrangelo Donatella EX1 BIV NOM BIS
189 SIB IV / SIB n 03 23 FI*Amante's Zorba 2 Uros 12 (Pennut) Mastrangelo Donatella EX1
190 SIB V / SIB d 24 FI*Jatsitytön Blaziken 2 Uros 11 (Nuoret) Spijker Charles EX1
191 SIB V / SIB f 24 FI*Villan Näppärä Neito 2 Naaras 12 (Pennut) Spijker Charles EX1
192 SIB V / SIB g 24 FI*Villan Keisarinna 2 Naaras 6 (IP) Spijker Charles EX1 CAGPIB
193 SIB VI / SIB d 09 23 FIN*Magnificat Delizia 2 Naaras 6 (IP) Spijker Charles EX1 CAGPIB
194 SIB VII / SIB ds 24 FI*ArcticWilds Bigtime Beagle 2 Uros 1 (SC) Ziemianska Marta KM
195 SIB VII / SIB ns 22 FI*Amante's Xenia 2 Naaras 7 (CH) Ziemianska Marta EX1 CACIB
196 SIB VII / SIB fs 23 FI*Abbas-Coons Celine Dion 2 Naaras 10 (KAS) Ziemianska Marta EX1 CAP
197 SIB VII / SIB gs FIN*Tammikatin Helmisimpukka 2 Naaras 10 (KAS) Ziemianska Marta Abs
198 SIB VIII / SIB ds 03 24 FI*Lumikissan NipinNapin 2 Naaras 9 (Avoin) Mastrangelo Donatella EX1 CAC
199 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI*Abbas-Coons Christian 2 Uros 10 (KAS) Mastrangelo Donatella EX1 CAP
200 SIB VIII / SIB as 09 24 FI*Villan Mirage Mover 2 Naaras 10 (KAS) Mastrangelo Donatella EX1 CAP NOM
201 SIB IX / SIB w 61 GR*Snowy Paws Dali 2 Uros 9 (Avoin) Ziemianska Marta EX1 CAC
202 TUA I / TUA n Geraylar Hazar of Nazarlik 2 Uros 5 (IC) Ziemianska Marta EX1 CAGCIB
202 TUA I / TUA n Geraylar Hazar of Nazarlik 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
203 TUA I / TUA n FI*Josmarin Innusha 2 Naaras 5 (IC) Ziemianska Marta EX1 CAGCIB
204 TUA II / TUA n 03 FI*Tangerine's Body and Soul 2 Uros 3 (GIC) Mastrangelo Donatella EX1 CACS
205 TUA II / TUA a 03 FI*Sada Q Uljas Unto 2 Uros 8 (PR) Mastrangelo Donatella EX1 CAPIB
206 TUA III / TUA n 24 FI*Tangerine's Cheyenne 2 Naaras 9 (Avoin) Mastrangelo Donatella EX1 CAC NOM
207 TUA V / TUA f 23 FI*Sada Suhmuran Sandra 2 Naaras 5 (IC) Ziemianska Marta EX1 CAGCIB
208 TUA VI / TUA f 03 22 FI*Elekatin Jalila Jessenia 2 Naaras 11 (Nuoret) Mastrangelo Donatella EX1
209 TUA VI / TUA g 09 FI*Lumiris B'day Musipusi 2 Naaras 12 (Pennut) Ziemianska Marta EX1
210 TUA VII / TUA ns Aysel Lada Kedi *RU 2 Naaras 5 (IC) Ziemianska Marta Mitätöity Mitätöity
211 TUA VII / TUA ns FI*Elekatin Suleiman 2 Uros 11 (Nuoret) Ziemianska Marta EX1
212 TUA VIII / TUA ns 09 FI*Kralice Dionysos 2 Uros 5 (IC) Ziemianska Marta EX1 CAGCIB
213 TUA IX / TUA w 61 FI*Josmarin Guniz 2 Naaras 3 (GIC) Mastrangelo Donatella EX1 CACS
214 TUA IX / TUA w 61 FI*Josmarin Ieremija 2 Uros 5 (IC) Mastrangelo Donatella EX1 CAGCIB
215 TUA IX / TUA w 62 FI*Nazarlik Yang 2 Naaras 7 (CH) Mastrangelo Donatella EX1 CACIB
216 TUA IX / TUA w 61 FI*Elekatin Super Nova 2 Uros 11 (Nuoret) Mastrangelo Donatella EX1
217 TUA IX / TUA w 63 FI*Lumiris Anastasia 2 Naaras 12 (Pennut) Mastrangelo Donatella EX1 BIV NOM
218 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI*GizemliKediler Beze Balerin 2 Naaras 1 (SC) Spijker Charles KM BIV NOM
219 TUV d 61-63 / TUV d 62 FIN*Cesmes Bouquet 2 Naaras 1 (SC) Spijker Charles KM
219 TUV d 61-63 / TUV d 62 FIN*Cesmes Bouquet 2 Naaras 17 (Veteraani) Jones Steven L. 4
220 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI*GizemliKediler Bal Bilmece 2 Uros 5 (IC) Spijker Charles EX1 CAGCIB
221 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI*Iltatähden Bahira Bianca 2 Naaras 5 (IC) Spijker Charles Abs
222 TUV f 61-63 / TUV f 61 FI*Valier's Define 2 Naaras 7 (CH) Mastrangelo Donatella EX1 CACIB
223 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI*Kuukissan Asli Altan 2 Uros 9 (Avoin) Spijker Charles EX1 CAC
224 TUV d 61-63 / TUV d 61 Avyonah Khaled Khalil 2 Uros 11 (Nuoret) Spijker Charles EX1
225 TUV d 61-63 / TUV d 61 FI*Semiramisin Ak Reshid 2 Uros 12 (Pennut) Spijker Charles EX1
226 TUV f 61-63 / TUV f 63 FI*Semiramisin Ak Ravent 2 Naaras 12 (Pennut) Mastrangelo Donatella EX1 BIV
227 TUV f 61-63 / TUV f 21 62 FI*Verdian Harika Hadassa 2 Naaras 12 (Pennut) Mastrangelo Donatella EX2
228 TUV d 61-63 / TUV d 62 FIN*Ipekkedinin Birinci Bebek 2 Uros 2 (SP) Spijker Charles Abs
228 TUV d 61-63 / TUV d 62 FIN*Ipekkedinin Birinci Bebek 2 Uros 17 (Veteraani) Jones Steven L. 2
229 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN*Verdian Cihangir 2 Uros 6 (IP) Spijker Charles EX1 CAGPIB
230 TUV f 61-63 / TUV f 63 FI*Valier's Cilla 2 Naaras 8 (PR) Mastrangelo Donatella EX1 CAPIB
231 TUV n 61-63 / TUV n 62 FIN*Semiramisin Gadiel Girgin 2 Uros 1 (SC) Mastrangelo Donatella KM
232 TUV n 61-63 / TUV n 62 FIN*Verdian Erdehan 2 Uros 6 (IP) Mastrangelo Donatella EX1 CAGPIB NOM
233 ABY n FI*Angelos Victoria 3 Naaras 9 (Avoin) Shchukin Alexey EX1 CAC NOM
234 ABY n Osiris(V) Total Surprise 3 Uros 11 (Nuoret) Shchukin Alexey EX1 NOM BIS
235 ABY n FI*Laire Valar Lorien 3 Uros 6 (IP) Shchukin Alexey EX1 CAGPIB
236 ABY n Gaspacho Bonjour L'Amour*PT 3 Uros 10 (KAS) Shchukin Alexey EX1 CAP NOM BIS
237 ABY a FI*Link Nyota Ziko Humu 3 Uros 3 (GIC) Shchukin Alexey EX1 CACS
238 ABY o FI*Redcheetah's Aarre 3 Uros 2 (SP) Shchukin Alexey KM
239 ABY o S*Rackarkatten's Paco Rabanne 3 Uros 2 (SP) Shchukin Alexey KM
239 ABY o S*Rackarkatten's Paco Rabanne 3 Uros 17 (Veteraani) Mastrangelo Donatella 1 NOM
240 BEN n 22 Piparmintun Aada 3 Naaras 12 (Pennut) Noskova Elena EX1
241 BEN n 24 33 SE*OneWorld Business Class 3 Uros 11 (Nuoret) Noskova Elena EX1
242 BEN n 24 33 FI*Leokatin Jackpot 3 Uros 12 (Pennut) Noskova Elena EX1
243 BEN n 24 33 FIN*SiruCats Ynes Yooralla 3 Naaras 2 (SP) Noskova Elena KM
243 BEN n 24 33 FIN*SiruCats Ynes Yooralla 3 Naaras 17 (Veteraani) Mastrangelo Donatella 3
244 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Onnen hetki 3 Uros 5 (IC) Wiéland Schilla Eva EX1 CAGCIB BIV
245 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Keiju Lammenpei 3 Naaras 5 (IC) Wiéland Schilla Eva EX1 CAGCIB NOM
246 BML I / BML bs 11 SE*Miss World's Chitzen Itzá 3 Naaras 9 (Avoin) Wiéland Schilla Eva Abs
247 BML I / BML by 11 31 FI*Kissamummon Pikku Kulta 3 Uros 11 (Nuoret) Wiéland Schilla Eva EX1
248 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Pikku Likka 3 Naaras 11 (Nuoret) Wiéland Schilla Eva EX1
249 BML I / BML ns 11 FI*Lumipuron Tulitanssi 3 Naaras 8 (PR) Wiéland Schilla Eva EX1 CAPIB
250 BML I / BML ns 11 FI*Lumipuron Tunturituuli 3 Naaras 10 (KAS) Wiéland Schilla Eva EX1 CAP
251 BML II / BML fs 11 31 FI*Kissamummon Ihan oma 3 Naaras 4 (GIP) Wiéland Schilla Eva EX1 CAPS
252 BRI a Michelle Amber Kiss*LV 3 Naaras 9 (Avoin) Pruchniak Sebastian EX1 CAC
253 BRI a Picasso Happy First Volex 3 Uros 12 (Pennut) Pruchniak Sebastian Abs
254 BRI a Olympia Blue First Volex 3 Naaras 12 (Pennut) Pruchniak Sebastian Abs
255 BRI a EE*Caroline Rewal Beauty 3 Naaras 10 (KAS) Pruchniak Sebastian EX2
256 BRI a FIN*Ruusutarhan Ghisella 3 Naaras 10 (KAS) Pruchniak Sebastian EX1 CAP NOM
256 BRI a FIN*Ruusutarhan Ghisella 3 Naaras 17 (Veteraani) Mastrangelo Donatella 1 NOM BIS
257 BRI c Kallistu Verona First Volex 3 Uros 12 (Pennut) Pruchniak Sebastian Abs
258 BRI c Kamila Verona First Volex 3 Naaras 12 (Pennut) Pruchniak Sebastian Abs
259 BRI c Karmen Verona First Volex 3 Naaras 12 (Pennut) Pruchniak Sebastian Abs
260 BRI d FI*Bumblebrits Snape 3 Uros 6 (IP) Pruchniak Sebastian EX1 CAGPIB
261 BRI e SC EE*Cream Coral British Wynton *** 3 Uros 5 (IC) Pruchniak Sebastian EX1 CAGCIB NOM
262 BRI f FI*Ruusutarhan Klara 3 Naaras 10 (KAS) Pruchniak Sebastian EX1 CAP
263 BRI g FIN*Ruusutarhan Hertta 3 Naaras 1 (SC) Pruchniak Sebastian KM
264 BRI ns 22 64 Princeton de Noble*LV 3 Uros 9 (Avoin) Pruchniak Sebastian EX1 CAC
265 BUR n Isä-Brownin Ushuaia 3 Uros 5 (IC) Noskova Elena EX1 CAGCIB BIV
266 BUR n Bjelke's Givenchy 3 Uros 9 (Avoin) Noskova Elena EX1 CAC
267 BUR n S*Lovestory's Triumph Tiger 3 Uros 11 (Nuoret) Noskova Elena EX1
268 BUR a FI*Karvanverran Esme Azul 3 Naaras 7 (CH) Pruchniak Sebastian EX1 CACIB
269 BUR a FI*Aavan Send Me an Angel 3 Naaras 9 (Avoin) Pruchniak Sebastian EX1 CAC BIV
270 BUR a FI*Ilovuon Ehdoton Esko 3 Uros 11 (Nuoret) Pruchniak Sebastian EX1
271 BUR b FI*Arkhitekton Anastasia 3 Naaras 9 (Avoin) Pruchniak Sebastian EX1 CAC
272 BUR b FI*Ilovuon Erinomainen Epeli 3 Uros 11 (Nuoret) Pruchniak Sebastian EX1
273 BUR b FI*Hokkuspokkus Vito Cornelius 3 Uros 10 (KAS) Pruchniak Sebastian EX2
274 BUR b FI*Tai-Hao Mocha Touch 3 Uros 10 (KAS) Pruchniak Sebastian EX1 CAP
275 BUR d FI*Cattish Rudolf The RedNosed 3 Uros 4 (GIP) Noskova Elena EX1 CAPS
276 BUR d FI*Aavan Orapihlaja 3 Uros 8 (PR) Noskova Elena EX1 CAPIB BIV
277 BUR d FI*Ilovuon Brassia Rex 3 Uros 10 (KAS) Noskova Elena EX1 CAP
277 BUR d FI*Ilovuon Brassia Rex 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
278 BUR e FI*Karvanverran Ofelia 3 Naaras 12 (Pennut) Noskova Elena EX1
279 BUR f FI*Mama-Alcialon MahtavaMaria 3 Naaras 11 (Nuoret) Pruchniak Sebastian EX1
280 BUR f FI*Cattish Lucy van Pelt 3 Naaras 12 (Pennut) Pruchniak Sebastian EX1 BIV NOM
281 BUR f FI*Topisan Daisy-Onneli 3 Naaras 12 (Pennut) Pruchniak Sebastian EX2
282 BUR f FI*Mama-Alcialon Diamond Diva 3 Naaras 8 (PR) Pruchniak Sebastian EX1 CAPIB
283 BUR g FI*Ilovuon Empaattinen Emilia 3 Naaras 11 (Nuoret) Noskova Elena EX1
284 BUR h FI*Ilovuon Erehtymätön Evita 3 Naaras 11 (Nuoret) Wiéland Schilla Eva EX2
285 BUR h FI*Tai-Hao Nene Moksuntytär 3 Naaras 11 (Nuoret) Wiéland Schilla Eva Mitätöity
286 BUR h FI*Cattish Ada Rising 3 Naaras 12 (Pennut) Wiéland Schilla Eva EX1 BIV
287 BUR h FI*Cattish Peppermint Patty 3 Naaras 12 (Pennut) Wiéland Schilla Eva EX2
288 BUR h HU*Alba Regia Ganxsta Gizi 3 Naaras 2 (SP) Wiéland Schilla Eva KM
289 BUR j FI*Hokkuspokkus Djelibeybi 3 Naaras 11 (Nuoret) Wiéland Schilla Eva EX1
290 BUR j FIN*Pardofelis Guinevere 3 Naaras 2 (SP) Wiéland Schilla Eva KM
291 BUR j FIN*Cattish Fort Charlotte 3 Naaras 6 (IP) Wiéland Schilla Eva Mitätöity Mitätöity
291 BUR j FIN*Cattish Fort Charlotte 3 Naaras 17 (Veteraani) Mastrangelo Donatella 2
292 CHA FI*Souriant Musette 3 Naaras 3 (GIC) Wiéland Schilla Eva EX1 CACS
293 CHA FI*Sinimirrin Bernard 3 Uros 9 (Avoin) Wiéland Schilla Eva EX1 CAC BIV NOM
294 CHA FI*Sinimirrin Tähtisumu 3 Uros 9 (Avoin) Wiéland Schilla Eva EX2
295 CHA FI*Sinimirrin Ruusunen 3 Naaras 9 (Avoin) Wiéland Schilla Eva EX1 CAC
296 CHA FIN*Keijuhovin Boromir Ponteva 3 Uros 4 (GIP) Wiéland Schilla Eva Abs
297 CHA FI*Souriant Bourboulenc 3 Uros 8 (PR) Wiéland Schilla Eva Abs
298 CRX I / CRX n Changes Soul Love 3 Uros 11 (Nuoret) Peltonen Martti EX2
299 CRX I / CRX n FI*Sweetpurr's Salmiak 3 Uros 11 (Nuoret) Peltonen Martti EX1 NOM
300 CRX I / CRX as FI*Tajomer Blue Monday 3 Uros 10 (KAS) Peltonen Martti EX1 CAP
301 CRX II / CRX n 03 RO*Made In Romania Isnt She Lovely 3 Naaras 3 (GIC) Pruchniak Sebastian EX1 CACS
301 CRX II / CRX n 03 RO*Made In Romania Isnt She Lovely 3 Naaras 17 (Veteraani) Mastrangelo Donatella 4
302 CRX II / CRX n 03 FI*FunkyJam's Bum Bum Bum 3 Naaras 5 (IC) Pruchniak Sebastian EX1 CAGCIB NOM BIS
303 CRX II / CRX n 03 FI*Sweetpurr's Snorkfröken 3 Naaras 7 (CH) Pruchniak Sebastian EX1 CACIB
304 CRX II / CRX n 03 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet 3 Uros 11 (Nuoret) Pruchniak Sebastian EX1 BIV NOM
305 CRX II / CRX n 03 FI*Sweetpurr's Shane Walsh 3 Uros 10 (KAS) Pruchniak Sebastian EX1 CAP
306 CRX III / CRX d 24 FI*KittyLady's Rock 'n' Roll Bitch 3 Uros 12 (Pennut) Peltonen Martti EX1
307 CRX III / CRX d FI*Framillan Methe 3 Naaras 10 (KAS) Peltonen Martti EX1 CAP
308 CRX IV / CRX f 03 FI*Sweetpurr's Maggie Greene 3 Naaras 9 (Avoin) Peltonen Martti EX1 CAC
309 CRX IV / CRX d 03 HU*Okonor Deep Purple 3 Uros 12 (Pennut) Peltonen Martti EX1
310 CRX VI / CRX a 03 24 FI*Ronttilan Spotted Sphinx 3 Naaras 9 (Avoin) Pruchniak Sebastian EX1 CAC
311 CRX VI / CRX n 03 24 FI*FunkyJam's Bon-Bon Candy 3 Naaras 12 (Pennut) Pruchniak Sebastian EX1
312 CRX VI / CRX n 03 22 FI*Metsäkansan Kaukorakkaus 3 Uros 10 (KAS) Pruchniak Sebastian EX1 CAP NOM
313 CRX VII / CRX n 33 FI*Sweetpurr's Jane Marple 3 Naaras 3 (GIC) Pruchniak Sebastian EX1 CACS
314 CRX VII / CRX n 21 33 FI*Derekaz Cosmique 3 Uros 10 (KAS) Pruchniak Sebastian EX1 CAP
315 CRX VIII / CRX f 09 33 FI*Alchemist Queen of Hearts 3 Naaras 9 (Avoin) Peltonen Martti EX1 CAC NOM
316 CRX VIII / CRX e 03 33 FI*Lubavan Daisuke 3 Uros 10 (KAS) Peltonen Martti Abs
317 CYM 53 / CYM n 09 53 FI*Pikkeen Pippuri 3 Naaras 12 (Pennut) Wiéland Schilla Eva EX1 NOM BIS
318 DRX I / DRX ns FI*Mirexin Pikku-Iiro 3 Uros 9 (Avoin) Wiéland Schilla Eva EX1 CAC
319 DRX I / DRX ns FI*Adorex Hustling Heart 3 Naaras 9 (Avoin) Wiéland Schilla Eva EX1 CAC
320 DRX II / DRX n 09 FI*Riepujengin Cujacolli 3 Uros 7 (CH) Wiéland Schilla Eva EX1 CACIB
321 DRX III / DRX f LV*Malsan Lysette Anthony 3 Naaras 3 (GIC) Pruchniak Sebastian EX1 CACS BIV
322 DRX III / DRX d FI*Riepujengin Cuumacalle 3 Uros 7 (CH) Pruchniak Sebastian EX1 CACIB
323 DRX III / DRX f 24 FI*Riepujengin XtraVilli Alma 3 Naaras 12 (Pennut) Pruchniak Sebastian EX1
324 DRX III / DRX gs FI*Mirexin Pikku-Prinsessa 3 Naaras 10 (KAS) Pruchniak Sebastian EX1 CAP
325 DRX IV / DRX f 03 FI*Riepujengin X-synyt Cariza 3 Naaras 12 (Pennut) Wiéland Schilla Eva EX1
326 DRX VI / DRX ns 09 22 FIN*Riiviön Viiru 3 Naaras 2 (SP) Wiéland Schilla Eva KM NOM
327 DRX VIII / DRX n 03 32 FI*Fairy-Story's KindKarma 3 Naaras 12 (Pennut) Pruchniak Sebastian EX1
328 DRX IX / DRX w 61 FI*Riiviön Baby Love 3 Naaras 10 (KAS) Pruchniak Sebastian EX1 CAP
329 DSP III / DSP e 21 FIN*DonAmen Minoque 3 Naaras 1 (SC) Peltonen Martti KM
330 DSP III / DSP g FI*DonAmen Niqitha 3 Naaras 3 (GIC) Peltonen Martti EX1 CACS
331 DSP III / DSP d 21 RU.Dolf Shudan 3 Uros 5 (IC) Peltonen Martti EX1 CAGCIB NOM
332 DSP III / DSP f Molly Rixos Kitty 3 Naaras 5 (IC) Peltonen Martti EX1 CAGCIB BIV
333 DSP IV / DSP f 03 FI*DonAmen Baby Beyonce 3 Naaras 12 (Pennut) Peltonen Martti EX1
334 EUR n FI*Pikku-Piun Åprah 3 Naaras 9 (Avoin) Jones Steven L. EX1 CAC
335 EUR a FI*Pikku-Piun Ånerva 3 Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC
336 EUR d Maahinen 3 Uros 5 (IC) Paloluoma Anne EX1 CAGCIB
336 EUR d Maahinen 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
337 EUR f FI*Tiikerililjan Lempiki 3 Naaras 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1
338 EUR f FI*Tiikerililjan Johtotähtikki 3 Naaras 8 (PR) Paloluoma Anne EX1 CAPIB
339 EUR f FI*Taikapeikon Arvoitus 3 Naaras 10 (KAS) Paloluoma Anne Abs
340 EUR ns FI*Taikapeikon Armas P. 3 Uros 3 (GIC) Paloluoma Anne EX1 No Cert
340 EUR ns FI*Taikapeikon Armas P. 3 Uros 3 (GIC) Paloluoma Anne EX1 No Cert
341 EUR ns FI*Kassilan Qmaverinen Qtti 3 Uros 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC
342 EUR ns FI*Katinhännän Diftor-he Susma 3 Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC BIV
343 EUR n 22 FI*Pikku-Piun Yhteinen Ystävä 3 Uros 5 (IC) Paloluoma Anne EX1 CAGCIB NOM BIS
344 EUR n 22 FIN*Pikku-Piun Jadesoturi 3 Uros 4 (GIP) Paloluoma Anne EX1 CAPS
345 EUR n 22 FIN*Casimirrin Eulalia 3 Naaras 6 (IP) Paloluoma Anne EX1 CAGPIB BIV NOM BIS
345 EUR n 22 FIN*Casimirrin Eulalia 3 Naaras 17 (Veteraani) Paloluoma Anne 1 NOM BIS
346 EUR n 22 FIN*Feronian Oxalis Europaea 3 Uros 10 (KAS) Paloluoma Anne EX1 CAP
347 EUR n 23 FI*Kontukatin Aurora 3 Naaras 12 (Pennut) Jones Steven L. EX1
348 EUR n 24 FI*Casimirrin Henley 3 Uros 1 (SC) Jones Steven L. KM NOM
349 EUR n 24 FI*Pinkkitassun Dorothy 3 Naaras 7 (CH) Jones Steven L. EX1 CACIB BIV
350 EUR n 24 FI*Tiikerililjan Kurmeli 3 Uros 7 (CH) Jones Steven L. EX1 CACIB
351 EUR n 24 FI*Pinkkitassun Gilles 3 Uros 12 (Pennut) Jones Steven L. EX1
352 EUR n 24 FIN*Katinhännän Bella Valentina 3 Naaras 2 (SP) Jones Steven L. KM NOM
353 EUR n 24 FI*Taikapeikon Bibliofiili 3 Uros 10 (KAS) Jones Steven L. EX1 CAP
354 EUR a 23 FI*Katinhännän Bee Gigi-Paroni 3 Uros 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1
355 EUR a 24 FIN*Kassilan Heinäkuun Heila 3 Naaras 3 (GIC) Jones Steven L. EX1 CACS NOM
356 EUR a 24 FI*Kassilan Suvun Salarakas 3 Uros 9 (Avoin) Jones Steven L. EX1 CAC
357 EUR a 24 FI*Kassilan Uskomaton Ullaadia 3 Naaras 12 (Pennut) Jones Steven L. EX1 BIV
358 EUR a 24 FI*Pinkkitassun Diana 3 Naaras 10 (KAS) Jones Steven L. EX1 CAP
359 EUR d 22 FI*Pikku-Piun Ylettömän Ihana 3 Uros 5 (IC) Paloluoma Anne EX1 CAGCIB
360 EUR d 22 FI*Feronian Gladiolus 3 Uros 12 (Pennut) Paloluoma Anne Abs
361 EUR d 22 FI*Feronian Gloriosa 3 Naaras 12 (Pennut) Paloluoma Anne Abs
362 EUR d 22 Silkkiturkin Menevä Macho 3 Uros 2 (SP) Paloluoma Anne KM NOM BIS
363 EUR d FI*Kassilan Suviyön Shamaani 3 Uros 9 (Avoin) Jones Steven L. EX2
364 EUR d 24 FI*Taikapeikon Brassailija 3 Uros 9 (Avoin) Jones Steven L. EX1 CAC
365 EUR d 24 FI*Pinkkitassun Dionysos 3 Uros 10 (KAS) Jones Steven L. EX1 CAP NOM
366 EUR e 22 DK*Abimbola Bimbo Blondi 3 Uros 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC
367 EUR e 24 FI*Errun Hehkeä herttuatar 3 Naaras 9 (Avoin) Jones Steven L. EX2
368 EUR e 24 FI*Pinkkitassun Edina 3 Naaras 9 (Avoin) Jones Steven L. EX1 CAC
369 EUR f 22 FIN*Pikku-Piun Quurankukka 3 Naaras 3 (GIC) Jones Steven L. EX1 CACS
370 EUR f 22 FI*Pinkkitassun Bette 3 Naaras 10 (KAS) Jones Steven L. EX1 CAP
370 EUR f 22 FI*Pinkkitassun Bette 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
371 EUR f 23 FIN*Pikku-Piun Rosmariini 3 Naaras 5 (IC) Paloluoma Anne EX1 CAGCIB
371 EUR f 23 FIN*Pikku-Piun Rosmariini 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
372 EUR f 23 FI*Kontukatin Adalmiina 3 Naaras 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX2
373 EUR f 23 FI*Kontukatin Amanda 3 Naaras 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1 BIV NOM BIS
374 EUR f 24 FI*Feronian Felicia 3 Naaras 7 (CH) Paloluoma Anne EX1 CACIB NOM BIS
375 EUR f 24 FI*Pinkkitassun Florence 3 Naaras 9 (Avoin) Paloluoma Anne EX1 CAC
376 EUR g 22 FI*Pinkkitassun Gertrude 3 Naaras 12 (Pennut) Jones Steven L. EX1 NOM
377 EUR g 22 FI*Tiikerililjan Lumolyyli 3 Naaras 12 (Pennut) Jones Steven L. EX2
378 EUR g 23 FI*Honey's Merinque 3 Naaras 3 (GIC) Paloluoma Anne EX1 CACS
379 EUR ns 23 FI*Katinhännän Ilmaveivi-Kikka 3 Naaras 5 (IC) Paloluoma Anne EX1 CAGCIB
379 EUR ns 23 FI*Katinhännän Ilmaveivi-Kikka 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
380 EUR ns 24 FI*Katinhännän Neutronitähti 3 Uros 13c (Määrittely) Peltonen Martti EUR ns 23
380 EUR ns 24 FI*Katinhännän Neutronitähti 3 Uros 11 (Nuoret) Paloluoma Anne EX1 BIV NOM BIS
381 EUR ns 23 FI*Kassilan Taattu Tonttu 3 Uros 12 (Pennut) Paloluoma Anne EUR ns 24
382 EUR ns 23 FI*Katinhännän Julkkis-BB Jori 3 Uros 13c (Määrittely) Peltonen Martti EUR ns 23
382 EUR ns 23 FI*Katinhännän Julkkis-BB Jori 3 Uros 13c (Määrittely) Peltonen Martti EUR ns 23
382 EUR ns 23 FI*Katinhännän Julkkis-BB Jori 3 Uros 12 (Pennut) Paloluoma Anne EX1
383 EUR ns 23 FIN*Katinhännän Survivor Amber 3 Naaras 6 (IP) Paloluoma Anne EX1 CAGPIB
383 EUR ns 23 FIN*Katinhännän Survivor Amber 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
384 EUR ns 23 FI*Katinhännän Leonard Nimoy 3 Uros 10 (KAS) Paloluoma Anne EX1 CAP
385 EUR ns 24 FI*Pikku-Piun Ullastiina 3 Naaras 3 (GIC) Jones Steven L. EX1 CACS BIV
386 EUR ns 24 FI*Errun Lupsakka lordi 3 Uros 7 (CH) Jones Steven L. EX1 CACIB
387 EUR ns 24 FI*Kassilan Rakkauslapsi 3 Naaras 11 (Nuoret) Jones Steven L. EX1 NOM
388 EUR ns 24 FIN*Katinhännän Idols-Voittaja 3 Naaras 10 (KAS) Jones Steven L. EX1 CAP
389 EUR as 23 FI*Katinhännän BigBrother Zale 3 Uros 12 (Pennut) Jones Steven L. EX1
390 EUR fs 24 Minttunen 3 Naaras 5 (IC) Jones Steven L. EX1 CAGCIB
391 KBL I / KBL w 62 Cezar Ostrov Koshek 3 Uros 9 (Avoin) Noskova Elena EX1 CAC
392 KBL I / KBL n 24 FI*Kuriton Apricot 3 Uros 10 (KAS) Noskova Elena EX1 CAP
393 KBL III / KBL f 22 FI*Kuriton Baby Vanilla 3 Naaras 11 (Nuoret) Noskova Elena EX1 NOM
394 KBL IV / KBL fs 09 22 Bobby Tail's Slavena 3 Naaras 5 (IC) Noskova Elena EX1 CAGCIB
395 KBL IV / KBL fs 09 24 FI*Miunmaan Anastasia 3 Naaras 9 (Avoin) Noskova Elena EX1 CAC
396 KBL IV / KBL d 09 24 FI*Kuriton Baby Coco 3 Naaras 11 (Nuoret) Noskova Elena EX1 BIV
397 KBL II / KBL n 09 22 FI*Hassunhauska Qur-Noir 3 Naaras 12 (Pennut) Noskova Elena EX1
398 KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 1 (SC) Noskova Elena KM
399 KOR FI*Mythai Fon Soh-Pon 3 Naaras 9 (Avoin) Noskova Elena EX1 CAC
400 KOR FI*Hovikissan Rhe-Mu 3 Uros 11 (Nuoret) Noskova Elena EX1
401 KOR FI*Mythai Ornanong Sa-Mon 3 Naaras 11 (Nuoret) Noskova Elena EX1 BIV
402 KOR FI*Mythai Sawat Sian 3 Uros 12 (Pennut) Noskova Elena EX1
403 KOR FI*Dewdrop's Malee Wahn 3 Naaras 12 (Pennut) Noskova Elena EX2
404 KOR FI*Mythai Tukata Teuan 3 Naaras 12 (Pennut) Noskova Elena EX1 BIV NOM
405 KOR FIN*Hovikissan iat Jaao 3 Naaras 4 (GIP) Noskova Elena EX1 CAPS NOM BIS
406 MAN 51-52 / MAN f 52 FIN*Armain Mercoledi 3 Naaras 3 (GIC) Wiéland Schilla Eva EX1 CACS
407 MAN 53 / MAN a 24 53 FIN*Deimos Guten Tag 3 Uros 2 (SP) Wiéland Schilla Eva KM
408 MAN 54 / MAN fs 09 23 54 FI*Caaleigh Rosabell 3 Naaras 13c (Määrittely) Peltonen Martti MAN fs 09 23 54
408 MAN 54 / MAN fs 09 23 54 FI*Caaleigh Rosabell 3 Naaras 13c (Määrittely) Peltonen Martti MAN fs 09 23 54
409 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Noskova Elena KM NOM BIS
410 OCI n 24 FI*Moosegrove Drake 3 Uros 5 (IC) Noskova Elena EX1 CAGCIB
411 OCI n 24 FI*Topspot Heikunkeikun 3 Naaras 7 (CH) Noskova Elena EX1 CACIB
412 OCI n 24 FI*WiliWilla Cassiopeia 3 Naaras 12 (Pennut) Noskova Elena EX1 BIV
413 OCI n 24 DK*Sea Coon's Wendy 3 Naaras 6 (IP) Noskova Elena EX1 CAGPIB
414 OCI b 24 FI*Moosegrove Tu Autem 3 Naaras 1 (SC) Noskova Elena KM BIV NOM
415 OCI b 24 FI*Moosegrove Princess Estelle 3 Naaras 5 (IC) Noskova Elena EX1 CAGCIB
416 OCI b 24 FI*WiliWilla Aslan 3 Uros 9 (Avoin) Noskova Elena EX1 CAC
417 OCI b 24 FI*Punakuun Cinnamon 3 Uros 12 (Pennut) Noskova Elena EX1
418 OCI b 24 FI*WiliWilla Andromeda 3 Naaras 12 (Pennut) Noskova Elena EX1
419 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 2 (SP) Noskova Elena KM BIV NOM
419 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 17 (Veteraani) Mastrangelo Donatella 2
420 OCI b 24 FIN*Martinic Blazing 3 Naaras 6 (IP) Noskova Elena EX1 CAGPIB
421 OCI b 24 FI*Amas Landau 3 Uros 8 (PR) Noskova Elena EX1 CAPIB
422 OCI b 24 FI*Kukkatarhan Caleana 3 Naaras 10 (KAS) Noskova Elena EX1 CAP
423 OCI c 24 FI*WiliWilla MilkyWay Boy 3 Uros 7 (CH) Peltonen Martti EX1 CACIB
424 OCI c 24 Blackwater Owi No Limit 3 Uros 9 (Avoin) Peltonen Martti EX1 CAC
425 OCI c 24 FI*Punakuun Afrodite 3 Naaras 9 (Avoin) Peltonen Martti EX1 CAC
426 OCI c 24 FI*Punakuun Bakht 3 Uros 11 (Nuoret) Peltonen Martti EX1 BIV
427 OCI o 24 S*Hot Country's Agaton Sax 3 Uros 1 (SC) Shchukin Alexey KM NOM
428 OCI o 24 FI*Uniikki Morfeus 3 Uros 7 (CH) Shchukin Alexey EX1 CACIB
429 OCI o 24 FI*Topspot Doc The Sixth 3 Naaras 12 (Pennut) Shchukin Alexey EX1 BIV NOM
430 OCI ns 24 Mitha Goobita Yangatin 3 Naaras 3 (GIC) Shchukin Alexey EX1 CACS
431 OCI ns 24 FI*Northalla Blackbeard 3 Uros 9 (Avoin) Shchukin Alexey Abs
432 OCI bs 24 FIN*Topspot Don Arlecchino 3 Uros 6 (IP) Peltonen Martti EX1 CAGPIB
433 RUS FI*Hana-Bi Timur 3 Uros 3 (GIC) Peltonen Martti EX1 CACS BIV
434 RUS FI*Hana-Bi Biutiful 3 Naaras 3 (GIC) Peltonen Martti EX1 CACS
435 RUS FI*Bessemjanka's Qaramell 3 Naaras 9 (Avoin) Peltonen Martti EX1 CAC
436 RUS FI*BlueKaramel Blue Diamond 3 Uros 11 (Nuoret) Peltonen Martti EX1
437 RUS FI*Zarin Onnenapila 3 Naaras 11 (Nuoret) Peltonen Martti EX1 BIV
438 RUS FI*Lolcat's Elisabeth Swann 3 Naaras 12 (Pennut) Peltonen Martti EX1 NOM
439 RUS FI*Hana-Bi Taikatalvi 3 Naaras 4 (GIP) Peltonen Martti EX1 CAPS
440 RUS FI*Zarin C'est la vie 3 Naaras 6 (IP) Peltonen Martti EX1 CAGPIB
441 RUS FI*Zarin Illyria 3 Uros 10 (KAS) Peltonen Martti EX1 CAP NOM
442 RUS FI*Zarin Fiorella 3 Naaras 10 (KAS) Peltonen Martti EX1 CAP BIV
443 RUS Sunnanordica Oberon 3 Uros 15 (Siitos) Peltonen Martti
444 SOM n FI*Amajan Fadma Fiorina 3 Naaras 5 (IC) Wiéland Schilla Eva EX1 CAGCIB
445 SOM n FI*SunnyPace Carex 3 Uros 11 (Nuoret) Wiéland Schilla Eva EX1 BIV NOM
446 SOM n FI*Amajan Hafta Hilaria 3 Naaras 11 (Nuoret) Wiéland Schilla Eva EX1
447 SOM n FI*Amajan Ilfredo Idolo 3 Uros 12 (Pennut) Wiéland Schilla Eva EX1
448 SOM n FI*Amajan Ilva Impressionante 3 Naaras 12 (Pennut) Wiéland Schilla Eva Abs
449 SOM n FI*Amajan Imme Innamorata 3 Naaras 12 (Pennut) Wiéland Schilla Eva EX2
450 SOM n FI*Amajan Ines Incoronata 3 Naaras 12 (Pennut) Wiéland Schilla Eva EX3
451 SOM n S*All Inclusive Hale-Bopp of Kisompa 3 Naaras 12 (Pennut) Wiéland Schilla Eva EX1 BIV
452 SOM n FI*SunnyPace Betonica 3 Uros 10 (KAS) Wiéland Schilla Eva EX1 CAP NOM
453 SOM a FI*Foxkiss Charina trivirgata 3 Naaras 12 (Pennut) Shchukin Alexey EX1
454 SOM a FI*Foxkiss Daphnia mirabilis 3 Naaras 12 (Pennut) Shchukin Alexey EX2
455 SOM o FI*Amajan eAmbra Eminente 3 Naaras 3 (GIC) Shchukin Alexey EX1 CACS
455 SOM o FI*Amajan eAmbra Eminente 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
456 SOM p FI*Foxkiss Bombycilla garrulus 3 Naaras 7 (CH) Shchukin Alexey Abs
457 SOM p FI*SunnyPace Consolida 3 Naaras 11 (Nuoret) Shchukin Alexey EX1
458 SOM p FI*Foxkiss Buteo lagopus 3 Uros 4 (GIP) Shchukin Alexey EX1 CAPS
459 SPH I / SPH a FI*Tuiscalo's Lifeguard 3 Uros 9 (Avoin) Peltonen Martti EX1 CAC
460 SPH IV / SPH f 03 Kaylee's Padme' 3 Naaras 5 (IC) Peltonen Martti EX1 CAGCIB
461 SPH V / SPH e 09 32 LV*Otomi Ungaro 3 Uros 1 (SC) Peltonen Martti KM BIV
462 SPH V / SPH d 21 33 FI*Tutsi Chaumet 3 Uros 3 (GIC) Peltonen Martti EX1 CACS
463 SPH V / SPH a 03 32 FI*Tutsi Emperor 3 Uros 12 (Pennut) Peltonen Martti EX1
464 SPH V / SPH f 02 21 33 FI*Tutsi Buccellati 3 Naaras 4 (GIP) Peltonen Martti EX1 CAPS NOM
465 SPH V / SPH n 21 33 FI*Hobbitqueen's Emporio 3 Uros 6 (IP) Peltonen Martti EX1 CAGPIB
466 BAL w 67 FIN*Fercatin Lumtroi Evinrude 4 Uros 17 (Veteraani) Peltonen Martti Abs
466 BAL w 67 FIN*Fercatin Lumtroi Evinrude 4 Uros 2 (SP) Filler Dieter KM
467 BAL b FI*Fercatin Minzay Pinocchio 4 Uros 5 (IC) Eek Magnusson Iréne EX1 CAGCIB
468 BAL b FI*BaliDancer's Flor Fandango 4 Naaras 11 (Nuoret) Eek Magnusson Iréne EX1
469 BAL b FI*Fercatin Quiswal Valiant 4 Uros 12 (Pennut) Eek Magnusson Iréne EX1 BIV
470 BAL b FI*BaliDancer's Cool Mint 4 Uros 10 (KAS) Eek Magnusson Iréne EX1 CAP
471 BAL c FI*BaliDancer's Caya 4 Naaras 3 (GIC) Shchukin Alexey EX1 CACS NOM BIS
472 BAL c FI*BaliDancer's Ellie 4 Naaras 11 (Nuoret) Shchukin Alexey EX1 NOM BIS
473 BAL c 21 FI*BaliDancer's Belle Epoque 4 Naaras 5 (IC) Filler Dieter EX1 CAGCIB
474 OLH a FI*Tirikan Argon Troll Alt Ctrl 4 Uros 13c (Määrittely) Eek Magnusson Iréne Abs
474 OLH a FI*Tirikan Argon Troll Alt Ctrl 4 Uros 12 (Pennut) Eek Magnusson Iréne Abs
475 OLH b FI*Jalecat's G-Force 4 Uros 6 (IP) Shchukin Alexey EX1 CAGPIB
476 OLH o FI*Acousticat's Comodo 4 Uros 9 (Avoin) Filler Dieter EX1 CAC
477 OLH p FI*Acousticat's Interzone 4 Naaras 11 (Nuoret) Eek Magnusson Iréne EX1
478 OLH bs FI*Tirikan Alvida Frey System Failure 4 Naaras 12 (Pennut) Shchukin Alexey EX1
479 OLH n 25 FI*Mummeli Qianinho Ukko 4 Uros 9 (Avoin) Eek Magnusson Iréne EX1 CAC
480 OLH b 24 FI*TaikaTomun Chili 4 Uros 12 (Pennut) Shchukin Alexey EX1
481 OLH d 24 FI*Jalecat's QuasiModo 4 Uros 7 (CH) Eek Magnusson Iréne EX1 CACIB
482 OLH d 25 FI*Jalecat's Jack in the Box 4 Uros 4 (GIP) Shchukin Alexey EX1 CAPS
483 OLH ns 22 FI*Noxx Zlatan Ibrahimovic 4 Uros 7 (CH) Eek Magnusson Iréne EX1 CACIB
484 OLH n 03 25 FI*Noxx The World Is NotEnough 4 Uros 9 (Avoin) Filler Dieter EX1 CAC
485 OSH n Galoo of Beugnycats 4 Uros 1 (SC) Shchukin Alexey Abs
486 OSH n FI*Laurinda Valdemar Canele 4 Uros 11 (Nuoret) Shchukin Alexey EX1
487 OSH n FI*Mummeli Sofinha Viliina 4 Naaras 12 (Pennut) Shchukin Alexey Abs
488 OSH n FI*Birregin Victory Ford 4 Naaras 10 (KAS) Shchukin Alexey Abs
489 OSH f FI*Choose Avec Moi & Bimba 4 Naaras 12 (Pennut) Filler Dieter EX2
490 OSH f FI*Ori-Katin Pussy Katnip 4 Naaras 12 (Pennut) Filler Dieter EX1 NOM
491 OSH f FIN*Anatolian Quixotic 4 Naaras 6 (IP) Filler Dieter EX1 CAGPIB
491 OSH f FIN*Anatolian Quixotic 4 Naaras 17 (Veteraani) Peltonen Martti 1 NOM
492 OSH h FI*Skazki Sametti Tigrovna 4 Naaras 10 (KAS) Eek Magnusson Iréne EX1 CAP
493 OSH n 24 FIN*Birregin Ashita ga Choose 4 Naaras 2 (SP) Shchukin Alexey KM NOM
494 OSH n 25 FI*Santuzzan Maestro 4 Uros 1 (SC) Shchukin Alexey KM NOM BIS
495 OSH n 25 Phoenix Arakan, CZ 4 Uros 9 (Avoin) Shchukin Alexey Abs
496 OSH a 24 FI*LoudMeow Rockstar 4 Uros 12 (Pennut) Eek Magnusson Iréne Abs
497 OSH a 24 Nick-Nack Sia Alicia, CZ 4 Uros 6 (IP) Eek Magnusson Iréne EX1 CAGPIB NOM BIS
498 OSH b 22 FI*Bigear Prince Edward 4 Uros 10 (KAS) Eek Magnusson Iréne Abs
499 OSH b 24 FI*Jalecat's PoomPastic 4 Uros 7 (CH) Shchukin Alexey EX1 CACIB
500 OSH b 24 FI*Jalecat's PussyCat 4 Naaras 9 (Avoin) Shchukin Alexey EX1 CAC
501 OSH a 24 FI*LoudMeow Little Starlet 4 Naaras 12 (Pennut) Eek Magnusson Iréne EX1 NOM BIS
502 OSH d 22 Elvis Fire Jungle 4 Uros 4 (GIP) Shchukin Alexey EX1 CAPS NOM
503 OSH d 25 FI*Mummeli Dinazinho Sepe 4 Uros 5 (IC) Eek Magnusson Iréne EX1 CAGCIB
503 OSH d 25 FI*Mummeli Dinazinho Sepe 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
504 OSH f 24 (N)Manhunter's Check Me Out 4 Naaras 5 (IC) Eek Magnusson Iréne EX1 CAGCIB
505 OSH g 24 FIN*Mummeli Blue-Prince Mimosa 4 Naaras 4 (GIP) Eek Magnusson Iréne EX1 CAPS
506 OSH n 03 FI*Keskimaan Ainion 4 Uros 2 (SP) Filler Dieter KM NOM
507 OSH n 03 HU*Shagio-Chen Noriko Ori-Katino 4 Naaras 10 (KAS) Filler Dieter Abs
508 OSH b 02 FI*Pinewoods Sugar and Spice 4 Uros 12 (Pennut) Shchukin Alexey EX1 NOM
509 OSH n 03 22 FI*Keskimaan Purrrfect Mao 4 Me 4 Naaras 12 (Pennut) Eek Magnusson Iréne EX1
510 OSH n 03 24 FI*Choose Xoo Cute To Be True 4 Uros 5 (IC) Filler Dieter EX1 CAGCIB
511 OSH b 03 22 ES*Thanarat Our Lady Daphne 4 Naaras 11 (Nuoret) Filler Dieter EX1
512 PEB III / PEB e Ideallisa El Gato De Luna 4 Naaras 12 (Pennut) Filler Dieter EX1
513 PEB V / PEB n 33 Veni-Vidi-Vici Del Iris 4 Naaras 4 (GIP) Filler Dieter EX1 CAPS NOM
514 SIA n FI*Twist-Tiramisun Kurtisaani 4 Naaras 1 (SC) Eek Magnusson Iréne KM BIV NOM
515 SIA n FI*Twist-Tiramisun Rapunzel 4 Naaras 9 (Avoin) Eek Magnusson Iréne EX1 CAC
516 SIA n FI*Viitakon Tähtönen 4 Naaras 11 (Nuoret) Eek Magnusson Iréne EX1
517 SIA n FI*Twist-Tiramisun Sokeri 4 Naaras 12 (Pennut) Eek Magnusson Iréne EX1
518 SIA n S*Nova Star Twix 4 Uros 2 (SP) Eek Magnusson Iréne KM
518 SIA n S*Nova Star Twix 4 Uros 17 (Veteraani) Peltonen Martti 1 NOM BIS
519 SIA n FI*Keskimaan Elea Dessuithiel 4 Naaras 6 (IP) Eek Magnusson Iréne EX1 CAGPIB
520 SIA a FI*Twist-Tiramisun North Star 4 Uros 1 (SC) Eek Magnusson Iréne KM NOM
521 SIA a FI*Viitakon Ykä 4 Uros 11 (Nuoret) Eek Magnusson Iréne EX1 NOM
522 SIA b Mafdet Melody 4 Naaras 9 (Avoin) Filler Dieter EX1 CAC
523 SIA b San-Toi North Star of Plan-A 4 Uros 11 (Nuoret) Filler Dieter EX1 NOM
524 SIA c FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla 4 Uros 5 (IC) Eek Magnusson Iréne EX1 CAGCIB
525 SIA c FI*Baila-Bailan Katinkultaa 4 Uros 11 (Nuoret) Eek Magnusson Iréne EX1
526 SIA n 21 FI*Miado Beldis House Of Bëor 4 Naaras 4 (GIP) Eek Magnusson Iréne EX1 CAPS NOM BIS
527 SIA a 21 FI*Keskimaan Leavings Leevi 4 Uros 11 (Nuoret) Shchukin Alexey EX1
528 SYS n 03 FI*Keskimaan Hobbit Fosco 4 Uros 5 (IC) Filler Dieter EX1 CAGCIB NOM
529 SYS n 03 FI*Keskimaan Hobbit Folco 4 Uros 9 (Avoin) Filler Dieter Abs
530 SYS n 03 FI*Pinewoods Rowena Ravenclaw 4 Naaras 11 (Nuoret) Filler Dieter EX1
531 SYS n 03 FI*Laurinda Alberto Eclar 4 Uros 11 (Nuoret) Eek Magnusson Iréne SYS n 03
532 SYS h 03 FI*Laurinda Claudia Confiture 4 Naaras 11 (Nuoret) Shchukin Alexey EX1
533 SYS n 03 21 FI*BaliDancer's DoDidDone 4 Uros 8 (PR) Eek Magnusson Iréne EX1 CAPIB
534 HCL Aurora Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Jones Steven L. 1 NOM
535 HCL Bertha Adelina Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Jones Steven L. 2
536 HCS Hani Karkkitassu Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Jones Steven L. 1 NOM BIS
537 HCS Volmar de Luxx Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Jones Steven L. 2
538 HCS Zelda Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Jones Steven L. 1
581 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Eek Magnusson Iréne IV-tark, BAL b, OLH a, OLH d 24, OLH n 25, OLH ns 22, OLH p, OSH a 24, OSH b 22, OSH d 25, OSH f 24, OSH g 24, OSH h, OSH n 03 22, SIA a, SIA c, SIA n, SIA n 21, SYS b 03, SYS n 03 21 32
Filler Dieter IV-tark, BAL c 21, BAL w 67, OLH n 03 25, OLH o, OSH b 03 22, OSH c 24, OSH f, OSH n 03, OSH n 03 24, PEB III, PEB V, SIA b, SYS n 03, EXO f 24, PER a, PER d 33, PER f 02 62, PER f 03 22, PER fs 03 23, PER g 22, PER n, PER n 01 62, PER n 02 62, PER n 03, PER ns, 30
Henry Stéphane EXO d 22, EXO n 22, EXO n 24, PER d, PER f, PER f 03, PER fs, PER n 24, PER w 62, RAG a, RAG a 04, RAG a 04 21, RAG b, RAG d 03, RAG g 04, RAG n 04 21, SBI a, SBI a 21, SBI b 21, SBI d, SBI d 21, SBI f 31
Jones Steven L. EUR a 24, EUR as 23, EUR d 24, EUR e 24, EUR f 22, EUR fs 24, EUR g 22, EUR n, EUR n 23, EUR n 24, EUR ns 24, HCS, II-vet 39
Klein Gasbarri Hana ACL III, ACL V, ACL VI, ACL X, ACS VII, MCO V, NFO VII, RAG a 03, RAG n, RAG n 04 30
Mastrangelo Donatella II-tark, MCO II, MCO IV, MCO IX, NFO III, SBI n, SIB IV, SIB VIII, TUA II, TUA III, TUA IX, TUA VI, TUV f 61-63, TUV n 61- 63, III-vet 47
Noskova Elena BEN n 22, BEN n 24 33, BUR d, BUR e, BUR g, BUR n, KBL I, KBL III, KBL IV, KOR , OCI b 24, OCI n 24 41
Paloluoma Anne EUR a, EUR a 23, EUR d, EUR d 22, EUR e 22, EUR f, EUR f 23, EUR f 24, EUR g 23, EUR n 22, EUR ns, EUR ns 23, EUR ns 24, VET 3 31
Peltonen Martti III-tark, CRX I, CRX III, CRX IV, CRX VIII, DSP III, DSP IV, OCI bs 24, OCI c 24, RUS , SPH I, SPH IV, SPH V, IV-vet 43
Pruchniak Sebastian III-tark, BRI a, BRI c, BRI d, BRI e, BRI f, BRI g, BRI ns 22 64, BUR a, BUR b, BUR f, CRX II, CRX VI, CRX VII, DRX III, DRX VIII, DRX IX 40
Shchukin Alexey ABY a, ABY n, ABY o, OCI ns 24, OCI o 24, SOM a, SOM o, SOM p, BAL c, OLH b, OLH b 24, OLH bs, OLH d 25, OSH b 02, OSH b 24, OSH d 22, OSH n, OSH n 24, OSH n 25, SIA a 21, SYS h 03 37
Sierra Bernal Miquel Angel MCO VI, MCO VIII, RAG f 03, RAG g 03, RAG n 03, SBI b, SBI c, SBI n, SBI n 21, I-vet 41
Spijker Charles II-tark, MCO I, MCO III, MCO VII, NFO II, NFO III, NFO VI, NFO IX, SIB V, SIB VI, TUV d 61-63 43
Wiéland Schilla Eva BML I, BML II, BUR h, BUR j, CHA , CYM 53, DRX I, DRX II, DRX IV, DRX VI, MAN 51-52, MAN 53, SOM n 39
Ziemianska Marta NFO I, NFO IV, NFO V, NFO VIII, SIB III, SIB VII,SIB IX, TUA I, TUA V, TUA VII, TUA VIII 41
15 tuomaria.