POROK 61. kansainvälinen kissanäyttely 15.12.2019
Järjestävä yhdistys Pohjoinen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 15.12.2019 Loppuu 15.12.2019
Ilmoittautuminen alkaa 15.9.2019 Ilmoittautuminen loppuu 15.11.2019
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 29.11.2019
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 400   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti porok.nayttely@gmail.com
Paikka Zemppi Areena, Kempele
Toimihenkilöt
Näyttelypäällikkö: Riikka Turpeinen pj.porok@gmail.com
Näyttelysihteeri: Anna Korhonen porok.nayttely@gmail.com Savottatie 45 D 16, 90420 Oulu
Pääassistentti: Eeva-Leena Juntunen willicon@surok.fi
Lisätietoja Näyttelykutsu

Invitation

Näyttelyssä noudatetaan Suomen Kissaliiton ja FIFén näyttelysääntöjä. Eläinlääkärintarkastus pistokokeina. Rokotussäännöt sekä näyttelyssä tarvittavat pakolliset todistukset Suomen Kissaliiton kotisivuilta (www.kissaliitto.fi). Rokotukset/todistukset tarkistetaan kaikilta näyttelytilaan tulevilta kissoilta. Näyttely on eurotyylinen. Häkkien koot 65x65x55 cm. Omat häkit ilmoitettava. Oman häkin minimikoko 50x50x50 cm.

Näyttelymaksut:
•36€/kissa/pv
•POROK-jäsenet33€/kissa/pv, 15.9.-30.9.2019 60 €/kissa/2 pv
•FIFen ulkopuolisilta 50€/kissa/pv
•tarkistusluokka arvostelun yhteydessä 15€
•veteraaniluokka perusarvostelun yhteydessä 10€, erikseen 36/33€
•kasvattaja-ja siitosluokat ovat maksuttomia jos kissa osallistuu muuhun luokkaan.
•Pelkkä kasvattaja-tai siitosluokka 36€/33€.
•Kaverikissamaksu 10 € (sis. ell.tarkistusmaksun, ei häkkipaikkaa). Kaverikissan osallistumiseen vaaditaan näyttelypäällikön lupa.
•Näyttelyluettelo (yhdistetty molemmat päivät) ja ruusukkeet ovat maksuttomia

HUOM! Veteraani-ja tarkistusluokkiin tulee tehdä Omakissassa erilliset ilmoittautumiset, myös kasvattajaluokkaan mikäli kasvattajalla ei ole näyttelyyn ilmoitettuna nimissään olevaa kissaa.Vain väri-ja luokkamuutokset ovat mahdollisia 15.11.2019 jälkeen.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita
1 76
2 131
3 68
4 69
Kotikissat 6
Yhteensä 350

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Rekisterinumero Nimi Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI SK LO 1820584 Kisuicat's Part-Of-Me Uros Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS
FI*Kermaviiksen Giovanni (PER n 03) x Kisuicat's Mona Lisa (EXO n 22)
2 EXO n S*Flips Amexo Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström Abs
S*Vilda Western's Alerte Almer (PER d) x S*Flips Flower Power (EXO f)
3 EXO n 24 FI SK LO 1715434 Kisuicat's Eye-Of-The-Tiger Uros Supreme Champion Diana di Natale KM
FI*Elrikan Garfield Gold (EXO d 03 24) x FI*KiSui All or Nothing (PER f 03)
4 EXO n 03 22 FI SK LO 1508789 FI*Sabrimin Revolution Uros Grand International Premior Bjarne Wikström Abs
FI*Sabrimin Prince (PER d) x Ark Star Shakira (EXO n 03 24)
5 EXO g 03 23 FI SK LO 1717995 FI*Whispers Oxana Naaras Supreme Champion Diana di Natale KM NOM
FI*Whispers Iron Knight (EXO a 03 22) x San-Fe Selina of Moonwhisper (EXO g 03)
6 PER n FI SK LO 1820531 FI*Mimosan Vamp Naaras Avoin Bjarne Wikström EX1 CAC
S*Athelstones Blackout (PER n) x FI*Mimosan Hold It Against Me (PER f)
7 PER n S*Flips BlackOut Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström Abs
S*Vilda Western's Alerte Almer (PER d) x S*Flips Flower Power (EXO f)
8 PER b FI SRK LO 41369 FI*Mogi's Aldebaran Uros Grand International Premior Diana di Natale EX1 CAPS NOM
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Mogi's Tango A'mor (PER n)
8 PER b FI SRK LO 41369 FI*Mogi's Aldebaran Uros Veteraani Bjarne Wikström 1 NOM
FI*Aamukasteen Zubr (EXO d 22) x FIN*Mogi's Tango A'mor (PER n)
9 PER d S*Vilda Western's Alerte Almer Uros Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS
S*Subwoofer Calvin Klein (PER n) x S*Funfair's Truly Madly (PER f)
10 PER f S*Athelstones How Many Tears Naaras Grand International Champion Diana di Natale EX1 CACS
S*Athelstones Jesus Christ! (PER n) x S*Athelstones Gossip Girl (EXO f)
11 PER ns 12 Rainbow’s Drops Chilli Uros International Champion Diana di Natale EX1 CAGCIB
Rosengången's Golden Midnight Moon (PER ny 11) x S*Agoros Isadora (PER ns 12)
12 PER d 22 FI SK LO 1925996 FI*Sabrimin Helios Uros Pennut 4-7 kk Diana di Natale Abs
FI*Sabrimin Will Ha Dig (EXO n 24) x FI*Sabrimin Here Comes The Sun (PER f 22)
13 PER ns 12 SE*KlaraJohannas Juni Naaras International Premior Diana di Natale EX1 CAGPIB
Brettachtal Spring Snow of Twintorp (PER ns 11) x S*Chill Star's Sugar (PER ns 12)
14 PER a 03 23 FI SK LO 1717994 FI*Whispers Ofelia Naaras International Premior Bjarne Wikström EX1 CAGPIB NOM BIS
FI*Whispers Iron Knight (EXO a 03 22) x San-Fe Selina of Moonwhisper (EXO g 03)
15 RAG n FI SK LO 1715537 FI*Uniklubin Kamomilla Naaras Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB
FI*Gneides ChristopherColumbus (RAG b 04) x S*Norrtassen's Selma (RAG n 04)
16 RAG a FI SK LO 1925232 FI*Helmikeijun Stormy Pearl Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
FI*Pengvin's Ice (RAG c 04) x FI*Helmikeijun Tahitian Pearl (RAG a 21)
17 RAG f FI SRK LO 1300448 FI*Uniklubin Perfect Pearl Naaras International Premior Diana di Natale EX1 CAGPIB
FIN*Celestial's Escalade (RAG n) x FI*Collicatin Kalomira (RAG f)
18 RAG n 21 FI SK LO 1925885 FI*Uniklubin Luna Lovekiva Naaras Pennut 4-7 kk Diana di Natale EX1
FI*Gneides Gandhi of India (RAG a 21) x FI*Uniklubin Anemone (RAG n 04)
19 RAG a 21 FI SK LO 1404770 FI*Helmikeijun Tahitian Pearl Naaras International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB
S*Hallongläntans Qornelius Qualicum (RAG n 21) x FI*Uniklubin Perfect Pearl (RAG f)
20 RAG d 21 FI SK LO 1404771 FI*Helmikeijun Black Pearl Uros Supreme Premior Bjarne Wikström KM
S*Hallongläntans Qornelius Qualicum (RAG n 21) x FI*Uniklubin Perfect Pearl (RAG f)
21 RAG n 03 FI SK LO 1924136 Raggtown Mr Nash 2 U Uros Avoin Diana di Natale EX1 CAC
Emmanuel Raganddoll (RAG n 03) x Raggtown Mighty Mischief (RAG a 03)
21 RAG n 03 FI SK LO 1924136 Raggtown Mr Nash 2 U Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Emmanuel Raganddoll (RAG n 03) x Raggtown Mighty Mischief (RAG a 03)
22 RAG n 03 FI SK LO 1923909 Udyr Maszkotka*PL Uros Avoin Diana di Natale Abs
Potop Kolja*PL (RAG n 03) x Arwena Maszkotka*PL (RAG n 03)
23 RAG n 03 FI SK LO 1822764 FI*Lumikuu Ileia Naaras Avoin Diana di Natale EX1 CAC
FI*Erkatin Lauri Kristian (RAG n 03) x FI*Lumikuu Fantasia (RAG f)
24 RAG n 03 FI SK LO 1925959 FI*Collicatin Take Me To Your Heaven Uros Pennut 4-7 kk Diana di Natale EX1 BIV
Raggtown Mr Nash 2 U (RAG n 03) x FI*Collicatin All Aboard Eleni (RAG n 04)
25 RAG n 04 FI SK LO 1925378 PL*My Butterfly Shira Naaras Avoin Diana di Natale EX1 CAC
Eulalie Indigo Dream (RAG n 03) x SE*Klausus Ida Blue (RAG a 04)
26 RAG n 04 FI SK LO 1925560 FI*Celestial's Sexy WoW Naaras Pennut 4-7 kk Diana di Natale EX1 BIV NOM BIS
NO*Noble Origins' Prince Carl Philip (RAG n 04) x FI*Celestial's Locked Out of Heaven (RAG n 04)
27 RAG n 04 FI SK LO 1925963 FI*Collicatin Save Your Kisses For Me Naaras Pennut 4-7 kk Diana di Natale EX1
Raggtown Mr Nash 2 U (RAG n 03) x FI*Collicatin All Aboard Eleni (RAG n 04)
28 RAG a 03 FI SK LO 1507172 FI*Neige-Cristal's Adelisa Rose Naaras Supreme Champion Bjarne Wikström Abs
FI*Neige-Cristal's Mon Tresor Florian (RAG n 04) x (N)Diadem's Hazel Harmonie (RAG a 03)
29 RAG a 03 FI SK LO 1925585 FI*Collicatin Golden Glimmer Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
Raggtown Mr Nash 2 U (RAG n 03) x FI*Collicatin Old Vanilla (RAG a 04)
30 RAG a 03 FI SRK LO 90974 La Belleza Ragdolls Topaz Naaras Supreme Premior Bjarne Wikström KM
M'Memories Ragdoll's Fame and Fury (RAG a 03) x Ariokkierags Rat'n Gari (RAG g 03)
31 RAG a 03 FI SK LO 1820044 FI*Celestial's Sandra Ávila Beltrán Naaras Kastraatti Bjarne Wikström EX1 CAP
FI*Celestial's GunBert (RAG a 03) x (N)Diadem's Wilma Sollis (RAG n 03)
32 RAG a 04 FI SK LO 1924832 FI*Celestial's Pheobe Gu Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX2
Perfect Change Dante (RAG a) x FI*Celestial's Sandra Ávila Beltrán (RAG a 03)
33 RAG a 04 FI SK LO 1924563 FI*Ragtail Tiffany of Thor Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
(N) Amasing Star's Thunder Thor of Milo (RAG a 04) x FI*Valkoapilan April Fool's Eevi (RAG a 04)
34 RAG a 04 FI SK LO 1925164 FI*RoyalRose's Chic Céline Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström Abs
FI*RoyalRose's Bentley (RAG a 04) x FI*RoyalRose's Amèlie (RAG a 03)
35 RAG a 04 FI SK LO 1613259 FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart Uros Supreme Premior Bjarne Wikström KM NOM BIS
NO*Noble Origins' Prince Carl Philip (RAG n 04) x FI*Celestial's Desire Me (RAG a 03)
36 RAG d 04 FI SK LO 1924890 FI*BlackRain's Quaint Kid Uros Nuoret 7-10 kk Diana di Natale EX1 NOM BIS
Chester Bright Crystall, CZ (RAG n 04) x FI*BlackRain's Miss Perfect (RAG e 03 21)
37 RAG e 03 FI SK LO 1924991 FI*DollyCats Would I lie To You Uros Nuoret 7-10 kk Diana di Natale Abs
FI*BlackRain's Kid Made By Prince (RAG n 04) x FI*DollyCats Sweetest Lie (RAG g 03)
38 RAG g 04 FI SK LO 1510216 FI*Uniklubin Tirlittan Naaras Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS
FI*Uniklubin Hotti-Katti (RAG d) x S*Norrtassen's Selma (RAG n 04)
39 RAG a 04 21 FI SK LO 1822633 FI*Celestial's Rodrigo de Argentina Uros International Champion Diana di Natale EX1 CAGCIB NOM BIS
S*Grand Chatez Hilmer for F&L (RAG a 04) x FI*Celestial's UandMe and the Devil makes3 (RAG a 03 21)
40 SBI n FI SK LO 1820349 FI*Helin's Esteri Naaras Kastraatti Diana di Natale EX1 CAP
FI*Felinessi Boris (SBI n) x FI*Mainio's Aleksandra Aurora (SBI f)
41 SBI a FI SK LO 1717616 Demian Suomi100 Pätkä Uros Grand International Champion Bjarne Wikström EX1 CACS BIV NOM
Demian Hambo (SBI a) x FI*Saca's Åwe Ecstatic (SBI c)
42 SBI a SE*Kilverdalens Petronella Naaras International Champion Bjarne Wikström EX1 CAGCIB NOM BIS
S*Källtäppans Luvo Lupino (SBI c) x SE*Mellanströms Liv (SBI a)
43 SBI a SE*Mellanströms SOL Naaras Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB
NO*Fumapusene Rafiki (SBI c) x S*Kenaz Vackra Vera (SBI a)
44 SBI a FI SK LO 1925214 FI*Helin's Gabriella Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
Demian Suomi100 Pätkä (SBI a) x S*Chimär's Kornelia (SBI a)
45 SBI a FI SK LO 1925283 FI*Cindysnow Doris Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
Demian Suomi100 Pätkä (SBI a) x FI*Harebell Respect Me (SBI c 21)
46 SBI a SE*Pinkalicious Mandarin Naaras Premior Bjarne Wikström Abs
S*Tallebo's Nitis (SBI a 21) x S*Birmastans Hemma hos Julia (SBI a 21)
47 SBI b S*Ziblora’s Masterpiece Uros Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1 BIV NOM
SE*Norlids Brighton (SBI b 21) x S*Ziblora’s Infinite Dreams (SBI b)
48 SBI b FI SK LO 1925210 FI*Helin's Fiona Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström Abs
S*Chimär's Kornelius (SBI a) x FI*Helin's Elviira (SBI h)
49 SBI b FI SK LO 1926278 S*Kilenskogens Önni Naaras Nuoret 7-10 kk Bjarne Wikström EX1
SE*Norlids Brighton (SBI b 21) x S*Kilenskogens Rosie (SBI b)
50 SBI b FI SK LO 1925931 FI*Mimitan Susu Naaras Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1
EE*Ikaria Alsiade's Fleur (SBI b 21) x FI*Mimitan Odette (SBI b)
51 SBI b FI SRK LO 83442 FI*Sinikeijun White Rosebud Naaras Veteraani Bjarne Wikström 2
FIN*Safirrubir Calle Junior (SBI n) x FIN*Zhamiran Di San Cupulino (SBI a)
52 SBI c FI SK RX 1822430 Rockabilly Rose v.Meingold Naaras Champion Bjarne Wikström EX1 CACIB
Denver von Gallus, CZ (SBI c) x Juna v.Meingold (SBI b 21)
53 SBI c FI SK LO 1925630 FI*Nalle-Puhin Skyfall Uros Pennut 4-7 kk Bjarne Wikström EX1 NOM
FI*Kujakeikarin Öifrid (SBI c) x FI*Nalle-Puhin I Will Survive (SBI c 21)
54 SBI d FI SRK LO 86972 FI*Vintti-Katin Birlikka Naaras Supreme Premior Diana di Natale KM
S*PreciousBlue's Leonardo DiCaprio (SBI d 21) x FIN*Harebell Yrina Queen (SBI g)
55 SBI e FI SK LO 1925982 NO*Stalderkattens Oskar Uros Nuoret 7-10 kk Diana di Natale EX1
White Wolf vom Blütengarten*A (SBI e 21) x NO*Stalderkattens Gina (SBI d)
56 SBI f FI SK LO 1924059 FI*Harebell Taikatalvi Naaras Avoin Diana di Natale EX1 No Cert
FI*Harebell Isfahan Wonder (SBI d) x FI*Canth's Susu (SBI a 21)
57 SBI h FI SK LO 1820351 FI*Helin's Elviira Naaras International Champion Diana di Natale Abs
FI*Felinessi Boris (SBI n) x FI*Mainio's Aleksandra Aurora (SBI f)
58 SBI h FIN SRK LO 82693 FIN*Harebell Zelda Naaras Supreme Premior Diana di Natale KM NOM
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
58 SBI h FIN SRK LO 82693 FIN*Harebell Zelda Naaras Veteraani Bjarne Wikström 1 NOM BIS
FIN*Tamus Omni (SBI b) x FIN*Harebell Seita Sweet (SBI h)
59 SBI n 21 FI SK LO 1821013 FI*Mimitan Isabel Naaras International Champion Diana di Natale EX1 CAGCIB
RU*Tarnis Urgant (SBI a 21) x FI*Mimitan Odette (SBI b)
60 SBI n 21 FIN SRK LO 80416 FIN*Tärn Trulle Uros Veteraani Bjarne Wikström 3
FIN*Tärn Lattjo Laban (SBI n 21) x FIN*Kipparin Corazon (SBI a)
60 SBI n 21 FIN SRK LO 80416 FIN*Tärn Trulle Uros Kastraatti Diana di Natale EX1 CAP
FIN*Tärn Lattjo Laban (SBI n 21) x FIN*Kipparin Corazon (SBI a)
61 SBI a 21 FI SK LO 1926341 S*Chimär's Nasrin Naaras Nuoret 7-10 kk Diana di Natale EX1
S*Chimär's Kornelius (SBI a) x SE*Samses Croix Belle (SBI b 21)
62 SBI c 21 FI SK LO 1716451 FI*Nalle-Puhin I Will Survive Naaras Grand International Champion Diana di Natale EX1 CACS
Demian Günther (SBI a 21) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
62 SBI c 21 FI SK LO 1716451 FI*Nalle-Puhin I Will Survive Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Demian Günther (SBI a 21) x FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris (SBI c)
63 SBI c 21 FI SK LO 1821639 FI*Harebell Respect Me Naaras Avoin Diana di Natale Abs
S*Varicella's Lilac Banzi (SBI c) x FI*Canth's Susu (SBI a 21)
64 SBI c 21 FI SK LO 1925632 FI*Nalle-Puhin Rolling In The Deep Naaras Pennut 4-7 kk Diana di Natale EX2
FI*Kujakeikarin Öifrid (SBI c) x FI*Nalle-Puhin I Will Survive (SBI c 21)
65 SBI c 21 FI SK LO 1925631 FI*Nalle-Puhin Set Fire To The Rain Naaras Pennut 4-7 kk Diana di Natale EX1 BIV
FI*Kujakeikarin Öifrid (SBI c) x FI*Nalle-Puhin I Will Survive (SBI c 21)
66 SBI e 21 FI SRK LO 41199 Peret Laty Mery, CZ Uros Grand International Premior Diana di Natale EX1 CAPS
Zanadu Halley's Comet (SBI b 21) x Satine van de Meybas (SBI d)
66 SBI e 21 FI SRK LO 41199 Peret Laty Mery, CZ Uros Veteraani Bjarne Wikström 2
Zanadu Halley's Comet (SBI b 21) x Satine van de Meybas (SBI d)
67 ACL IV / ACL n 03 22 FI SK LO 1925550 FI*Siriuksen AlfaCurl Uros Pennut 4-7 kk Dominika Halická EX1 NOM BIS
Curland Unique (ACL b 22) x FI*Siriuksen TianaCurl (ACS a 03 24)
68 ACL VII / ACL fs 24 FI SRK LO 89751 FI*Operadoll's Melisande Mimi Naaras Grand International Premior Dominika Halická EX1 CAPS
FI*Murmelin Bingo (ACL n 24) x FI*Operadoll's Jade Jasmine (ACS fs 22)
68 ACL VII / ACL fs 24 FI SRK LO 89751 FI*Operadoll's Melisande Mimi Naaras Veteraani Martti Peltonen 3
FI*Murmelin Bingo (ACL n 24) x FI*Operadoll's Jade Jasmine (ACS fs 22)
69 ACS III / ACS n 24 FI SK RX 1925722 FI*Siriuksen BahamaCurl Uros Pennut 4-7 kk Dominika Halická EX1
FI*Siriuksen ZaneCurl (ACS n) x FI*Siriuksen NidaCurl (ACS n 24)
70 ACS III / ACS n 24 FI SK RX 1611723 FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl Uros International Premior Dominika Halická EX1 CAGPIB
FI*Siriuksen ManzoniCurl (ACL n 22) x FIN*Siriuksen IdaCurl (ACS n 09 24)
71 ACS IV / ACS a 03 24 FI SK LO 1715320 FI*Siriuksen TianaCurl Naaras Supreme Champion Thea Friškovec-Keller KM NOM BIS
FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl (ACS n 24) x White Star Iskra of Siriuksen (ACL f 03 22)
72 MCO I / MCO n FI SK LO 1717390 FI*KingLeo's I am Celaeno Naaras Grand International Premior Thea Friškovec-Keller EX1 CAPS
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*Mainehaan Queenie (MCO a)
73 MCO I / MCO a FI SK LO 1821958 FI*LovelyLife X-Box Xander Uros International Premior Thea Friškovec-Keller EX1 CAGPIB
FI*LovelyLife Redrunner Roo (MCO es 23) x FI*LovelyLife Vive L'amour Vivian (MCO a)
74 MCO II / MCO a 09 FI SK LO 1717952 FI*Easylife's King of Thunder Uros Grand International Champion Magdalena Kudra EX1 CACS
Archie Mister Mega (MCO a 25) x S'Ally BJ Axis Star, CZ (MCO f 09)
74 MCO II / MCO a 09 FI SK LO 1717952 FI*Easylife's King of Thunder Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Archie Mister Mega (MCO a 25) x S'Ally BJ Axis Star, CZ (MCO f 09)
75 MCO II / MCO a 09 FI SK LO 1923811 FI*HeavyMeows Warden of the North Uros Kastraatti Magdalena Kudra EX1 CAP
FI*Easylife's King of Thunder (MCO a 09) x FI*Escape's Yankee Rose (MCO ns)
76 MCO II / MCO a 09 FI SK LO 1717387 FI*KingLeo's I am Electra Naaras Kastraatti Magdalena Kudra EX1 CAP
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*Mainehaan Queenie (MCO a)
77 MCO III / MCO n 25 FI SK LO 1923686 FI*NineTales Prince Charming Uros Avoin Magdalena Kudra EX1 CAC
Atlantic Acadia's Quest For Fire (MCO n 25) x FI*NineTales Million Dollar Baby (MCO g 22)
78 MCO III / MCO a 23 FI SK LO 2027183 Greygables Skrollan Naaras Pennut 4-7 kk Magdalena Kudra EX1
Nathan D’Arabella Coons (MCO ns 22) x Greygables Peppermint Patty (MCO gs 09 23)
79 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1718403 FI*Escape's Little Sky Uros Supreme Premior Magdalena Kudra KM
Ziomal Dirigo*PL (MCO ds 03 22) x Ecliptic Proxy (MCO n 22)
80 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1715270 FI*KingLeo's Here's to Freedom Uros Kastraatti Magdalena Kudra Abs
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*KingLeo's Angels in My Hair (MCO n 09 22)
81 MCO III / MCO n 22 FI SK LO 1822235 FI*Lionstyle Hot Stuff Uros Premior Magdalena Kudra EX1 CAPIB
FI*Abbas-Coons Ilmari (MCO n 22) x FI*Lionstyle In The Zum Zum Zummernight (MCO a 09 22)
82 MCO III / MCO n 25 FI SK RX 1822569 FI*Blackcurrant Sofie Fatale Naaras Kastraatti Magdalena Kudra EX1 CAP BIV NOM
Macawi Mosi Double E's Xahir (MCO ns 22) x Bloomingtree QQ'Sweetest Taboo (MCO a 25)
83 MCO IV / MCO n 03 24 FI SK LO 1820607 FI*Moggi Kimi Räiskäle Uros Grand International Champion Dominika Halická EX1 CACS
RU*Unicum Lucifer (MCO d 09 22) x FI*Moggi Cate Pilleri (MCO ns 03 24)
84 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1925868 FI*Moggi Mesi Tassu Uros Pennut 4-7 kk Dominika Halická EX1
FI*ZiBaZoon Dominus Maximus (MCO n) x FI*Moggi Ginger Ale a Jakta Est (MCO n 03 22)
85 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1715372 FI*Chamberlain Ghost Of Wind Uros Supreme Premior Dominika Halická KM
CascadeMtn Dream Maker (MCO n 22) x FI*Chamberlain Make A Wish (MCO g 09 22)
86 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1611143 FI*KingLeo's Echo of Lemmy Kilmister Uros Kastraatti Dominika Halická EX1 CAP BIV NOM
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*KingLeo's Angels in My Hair (MCO n 09 22)
87 MCO IV / MCO n 03 22 FI SK LO 1822232 FI*Lionstyle Sunshine Reggae Uros Kastraatti Dominika Halická EX2
FI*Abbas-Coons Ilmari (MCO n 22) x FI*Lionstyle In The Zum Zum Zummernight (MCO a 09 22)
88 MCO IV / MCO n 09 22 FI SK LO 1821837 FI*Lionstyle Super Trouper Uros Kastraatti Dominika Halická EX3
FI*Abbas-Coons Ilmari (MCO n 22) x FI*Hiesun Kultasiipi (MCO f 03)
89 MCO V / MCO f 23 FI SK LO 1923416 FI*Krysos Malaya Naaras Avoin Thea Friškovec-Keller Abs
Semikin Coon Oskar (MCO d 03 22) x FI*Krysos The Shadow by my side (MCO w)
90 MCO V / MCO g 22 FI SK LO 1611566 FI*NineTales Kiss Can Change Everything Naaras Grand International Premior Thea Friškovec-Keller EX1 CAPS
Beartooth Mountain Neo (MCO n) x FI*NineTales Jones Bridget Jones (MCO d 09 22)
91 MCO V / MCO f FI SRK LO 91064 Beartooth Mountain Lola Naaras International Premior Thea Friškovec-Keller Abs
Beartooth Mountain Red Adair (MCO d) x Beartooth Mountain Metallica (MCO n)
91 MCO V / MCO f FI SRK LO 91064 Beartooth Mountain Lola Naaras Veteraani Martti Peltonen Abs
Beartooth Mountain Red Adair (MCO d) x Beartooth Mountain Metallica (MCO n)
92 MCO V / MCO d 22 S*Absolut Coon's Rasmus Råkurr Uros Premior Thea Friškovec-Keller Abs
Magic Lake Vargtass (MCO ns 09 22) x S*Sevgilims Exotic Boarding (MCO fs 22)
93 MCO V / MCO f 24 FI SK LO 1821005 FI*Hemingway's Iris Pretty Nose Naaras Out of Competition Thea Friškovec-Keller Arvosteltu
Omkara Pack the Hat (MCO n 24) x IT*Mount Desert's Toscana Sunflower (MCO f 22)
94 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 1715161 RU*Unicum Lucifer Uros Grand International Champion Magdalena Kudra EX1 CACS
RU*Unicum Nosferatu (MCO n 09 25) x RU*Unicum Caezarea (MCO fs 22)
94 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 1715161 RU*Unicum Lucifer Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
RU*Unicum Nosferatu (MCO n 09 25) x RU*Unicum Caezarea (MCO fs 22)
95 MCO VI / MCO f 09 22 FI SK LO 1820183 FI*HeavyMeows Doro - Warrior Soul Naaras Champion Magdalena Kudra EX1 CACIB
S*Acoonitum's Phantom of Heavymeows (MCO n 22) x FI*Hiesun Glorious Greta (MCO f 22)
96 MCO VI / MCO d 09 22 FI SK LO 1923407 FI*Lionstyle Heaven Can Wait Uros Avoin Magdalena Kudra Abs
FI*Abbas-Coons Ilmari (MCO n 22) x FI*Hiesun Kultasiipi (MCO f 03)
97 MCO VI / MCO e 09 24 FI SK LO 1926161 FI*Moggi Nekku the Numa Uros Pennut 4-7 kk Magdalena Kudra EX1 BIV
Battle Creek's Allegro (MCO d 09 22) x FI*Moggi Jam Balaya (MCO f 03 24)
98 MCO VI / MCO f 09 24 FI SK LO 1926158 FI*Moggi Nonparelli Elli Naaras Pennut 4-7 kk Magdalena Kudra EX1
Battle Creek's Allegro (MCO d 09 22) x FI*Moggi Jam Balaya (MCO f 03 24)
99 MCO VI / MCO f 09 FI SK LO 1507362 FI*KingLeo's Cleopatra Philopator Naaras Kastraatti Magdalena Kudra EX1 CAP
FI*Pikkumetsän Khal Drogo (MCO n 09 22) x Beartooth Mountain Lola (MCO f)
100 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 1923123 FI*HeavyMeows Frozen Heart Naaras Avoin Magdalena Kudra EX2
S*Acoonitum's Phantom of Heavymeows (MCO n 22) x FI*HeavyMeows From the Heaven of my Heart (MCO fs 22)
101 MCO VII / MCO gs 22 FI SK LO 1926844 Strictly Coons Uma Naaras Pennut 4-7 kk Magdalena Kudra EX1
Coonity Hobbit (MCO ns 09 22) x Strictly Coons Philomena (MCO d 09 22)
102 MCO VII / MCO ns 22 FI SK LO 1819965 FI*Pinewoods Cannonball Uros Grand International Premior Magdalena Kudra EX1 CAPS BIV
ES*Gattacamoon Rob Roy (MCO ds) x FI*Escape's Fantasia (MCO f 22)
103 MCO VII / MCO fs FI SK LO 1615004 FI*KingLeo's Gunn-Tove Naaras International Premior Magdalena Kudra EX2
(N)Hunstadmoen's Gaute (MCO d) x FI*KingLeo's Black Hole Sun (MCO fs)
104 MCO VII / MCO ds 22 FI SRK LO 90777 Alwaro Gladiator Uros Premior Magdalena Kudra EX1 CAPIB
Mainefield's Van Halen (MCO ds 22) x Alwaro Bristol Brie (MCO fs)
104 MCO VII / MCO ds 22 FI SRK LO 90777 Alwaro Gladiator Uros Veteraani Martti Peltonen 2
Mainefield's Van Halen (MCO ds 22) x Alwaro Bristol Brie (MCO fs)
105 MCO VIII / MCO ns 09 PR SE*Välisteros Fuligo Uros International Premior Thea Friškovec-Keller EX1 CAGPIB
106 MCO VII / MCO ns FI SRK LO 41588 FI*Escape's Yankee Rose Naaras International Premior Magdalena Kudra EX1 CAGPIB
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FIN*Escape's Nelly Furtado (MCO n)
106 MCO VII / MCO ns FI SRK LO 41588 FI*Escape's Yankee Rose Naaras Veteraani Martti Peltonen 4
IT*Victorycoon's Somebody to Love (MCO ns) x FIN*Escape's Nelly Furtado (MCO n)
107 MCO VIII / MCO ns 09 24 FI SK LO 1820606 FI*Moggi Kizz-Kizz Uros International Champion Thea Friškovec-Keller EX1 CAGCIB
RU*Unicum Lucifer (MCO d 09 22) x FI*Moggi Cate Pilleri (MCO ns 03 24)
108 MCO VIII / MCO ns 09 FI SK LO 1923810 FI*HeavyMeows King in the North Uros Avoin Thea Friškovec-Keller EX1 CAC
FI*Easylife's King of Thunder (MCO a 09) x FI*Escape's Yankee Rose (MCO ns)
109 MCO VII / MCO fs FI SK LO 1923218 FI*Adalmiinan-Helmen Ariel Naaras Avoin Magdalena Kudra EX1 CAC
S*Acoonitum's Phantom of Heavymeows (MCO n 22) x FI*MaineQueen Girl On Film (MCO fs 22)
110 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI SK LO 1822230 FI*Moggi Lolli Pop Naaras Champion Thea Friškovec-Keller EX1 CACIB BIV
RU*Unicum Lucifer (MCO d 09 22) x FI*Moggi Ice Dream (MCO ns 09 22)
111 MCO VIII / MCO ds 09 22 FI SK LO 1925081 FI*HeavyMeows Pennywise Uros Nuoret 7-10 kk Thea Friškovec-Keller Abs
FI*Easylife's King of Thunder (MCO a 09) x FI*HeavyMeows From the Heaven of my Heart (MCO fs 22)
111 MCO VIII / MCO ds 09 22 FI SK LO 1925081 FI*HeavyMeows Pennywise Uros Määrittely Diana di Natale Abs
FI*Easylife's King of Thunder (MCO a 09) x FI*HeavyMeows From the Heaven of my Heart (MCO fs 22)
112 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI SK RX 1925258 FI*Hiawatha Ablative Uros Nuoret 7-10 kk Thea Friškovec-Keller EX1
FI*MaineQueen Rock Me (MCO ds 03 22) x FI*Hiawatha Night Train (MCO n 09 22)
113 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI SK LO 1925080 FI*HeavyMeows Annabelle Naaras Nuoret 7-10 kk Thea Friškovec-Keller Abs
FI*Easylife's King of Thunder (MCO a 09) x FI*HeavyMeows From the Heaven of my Heart (MCO fs 22)
114 MCO VII / MCO ns 25 FI SK LO 1925078 FI*HeavyMeows Queen Akasha Naaras Nuoret 7-10 kk Magdalena Kudra EX1 BIV
FI*Easylife's King of Thunder (MCO a 09) x FI*HeavyMeows From the Heaven of my Heart (MCO fs 22)
114 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI SK LO 1925078 FI*HeavyMeows Queen Akasha Naaras Määrittely Diana di Natale MCO ns 25
FI*Easylife's King of Thunder (MCO a 09) x FI*HeavyMeows From the Heaven of my Heart (MCO fs 22)
115 MCO VII / MCO es 22 FI SK LO 1923221 FI*Adalmiinan-Helmen Apollo Uros Kastraatti Magdalena Kudra EX1 CAP
S*Acoonitum's Phantom of Heavymeows (MCO n 22) x FI*MaineQueen Girl On Film (MCO fs 22)
116 MCO IX / MCO w 62 FI SK LO 1923411 FI*Lionstyle Johnny B Good Uros Avoin Dominika Halická EX1 CAC
FI*Abbas-Coons Ilmari (MCO n 22) x FI*Lionstyle Koh-i-Noor (MCO w)
117 NEM I / NEM n 21 FI SK LO 1614820 Falco z Kociego Domu*PL Uros Supreme Champion Dominika Halická KM
Em Manuell Felis Felicis, SK (SIB n 03 22) x Fleuramour Yunona of Taigastar (NEM n 21)
118 NEM I / NEM n 21 Usha Tomanica,CZ Naaras International Champion Dominika Halická EX1 CAGCIB
Ageratum Blue Veil (NEM n 21) x Tryufel'ka Lunnaya Dymka (NEM ns 21)
119 NEM I / NEM fs 21 FI SK LO 1924235 FI*Lumikissan MaDonna Naaras Avoin Dominika Halická EX1 CAC BIV NOM
FIN*Lumikissan Taikaviitta (SIB es) x FI*Lumikissan DollariHymy (SIB ns 09 24)
120 NEM I / NEM a 21 FI SK LO 1925152 FI*Carnin Beaming Beryllium Naaras Nuoret 7-10 kk Dominika Halická EX1
FI*Pikku-Priin Finlandia (NEM n 21) x FI*Eswood DJ Kitty (NEM n 09 21)
121 NEM I / NEM a 21 FI SK RX 1509361 Maya Lilianka*PL Naaras Supreme Premior Dominika Halická KM
Highlander Phantom Cats, CZ (NEM n 09 21) x Sonia Kamelia*PL (NEM a)
122 NEM II / NEM a 09 21 FI SK LO 1821701 FI*SiniTaigan Croisos Uros Avoin Thea Friškovec-Keller EX1 CAC
FI*Knotberry's White Chocolate (NEM a 09 21) x FI*SiniTaigan Aglaya (NEM a 21)
123 NEM II / NEM a 09 21 FI SK LO 1821928 FI*SiniTaigan Diggi Ley Uros Avoin Thea Friškovec-Keller EX2
FI*Knotberry's White Chocolate (NEM a 09 21) x Quintana Eel Cherubino*PL (NEM a 21)
124 NEM II / NEM a 09 21 FI SK LO 1821704 FI*SiniTaigan Czarina Naaras Champion Thea Friškovec-Keller EX1 CACIB
FI*Knotberry's White Chocolate (NEM a 09 21) x FI*SiniTaigan Aglaya (NEM a 21)
125 NEM II / NEM n 09 21 FI SK LO 1926724 NO*CreamPuff's Hocus Pocus Uros Pennut 4-7 kk Thea Friškovec-Keller EX1 BIV
Klever Snejnaya Zima (NEM a 21) x Rika Nas od Królowych*PL (NEM ny 09 21)
126 NEM II / NEM n 09 21 SE*Triquetras Virgo Uros Premior Thea Friškovec-Keller EX1 CAPIB
(D)Nevalions Guess (NEM n 09 21) x SE*Triquetras Charmed Phoebe (NEM n)
127 NFO I / NFO n FI SK LO 1925878 IT*Norr Venn's Eleanor Roosevelt Naaras Nuoret 7-10 kk Magdalena Kudra EX1
(N) Migoto's Odin (NFO n 09 22) x Norr Venn's Vedamalady (NFO f 09)
128 NFO IV / NFO n 09 22 S*Golden Oracle's Breeze Naaras Premior Dominika Halická EX1 CAPIB NOM BIS
WW'12 IC S*Tassajaras Canadian JW, DVM (NFO n 22) x Honey Lollipop de Sigriou (NFO f 09 22)
129 NFO III / NFO n 24 FI SK LO 1819599 FI*WitSarin Lenita Naaras International Champion Thea Friškovec-Keller EX1 CAGCIB
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
130 NFO III / NFO n 22 FI SK LO 1822421 S*Gunsmokes LaSalle Naaras Champion Thea Friškovec-Keller EX1 CACIB
S*Golden Oracle's Hurricane (NFO n 09 22) x S*Räserråttan's Karin (NFO n 09)
131 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO 87185 FI*Pörkarvan OpethEnniosDotter Naaras Grand International Premior Thea Friškovec-Keller EX1 CAPS NOM
Ennio De Khazad-Dûm (NFO n 23) x FIN*Pörkarvan HocHabet (NFO n 23)
131 NFO III / NFO n 22 FI SRK LO 87185 FI*Pörkarvan OpethEnniosDotter Naaras Veteraani Martti Peltonen 2
Ennio De Khazad-Dûm (NFO n 23) x FIN*Pörkarvan HocHabet (NFO n 23)
132 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 1716732 FI*Marjametsän Saravon Pekka Uros International Champion Dominika Halická EX1 CAGCIB
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x SE*For Keeps We Belong (NFO n 09 24)
133 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1820900 FI*Tähtitassun Hellä Lempi Naaras International Champion Dominika Halická EX1 CAGCIB
FI*FoxyPaw's Lazy Ike (NFO n 03 22) x FI*Tähtitassun Black Rose (NFO f 22)
134 NFO IV / NFO n 01 21 63 S*Zygot's Dojan Naaras International Champion Dominika Halická EX2
(N)Mestro's Akilles (NFO n 03 24) x S*Zygot's Yam-Yam (NFO n 03 22)
135 NFO IV / NFO n 03 22 S* Pax Romas Lexi Naaras Avoin Dominika Halická EX1 CAC
DK*Sakeena's Genghis Khan (NFO n 09 22) x S*Zygot's Dojan (NFO n 01 21)
136 NFO IV / NFO n 03 22 FI SK LO 1926529 IT*Norr Venn's Ecstasy Uros Nuoret 7-10 kk Dominika Halická EX1 BIV NOM BIS
(N) Migoto's Odin (NFO n 09 22) x Yenneffer Zwyciezca Troli *PL (NFO f 03)
137 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 1506590 FI*Pörkarvan QuentinTarantino Uros Supreme Premior Dominika Halická KM
S*Trollgumman's Lukaz Lunkentuzz (NFO d 02 21) x S*NC's Lola (NFO n 09 23)
138 NFO IV / NFO n 09 24 FI SK LO 1716108 FI*WitSarin Pobeda Uros Grand International Premior Dominika Halická EX1 CAPS BIV
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x FI*Tähtitassun Sweet Adeline (NFO f 09 22)
139 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1611094 FI*WitSarin Miranda Naaras Grand International Premior Dominika Halická EX1 CAPS
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
140 NFO IV / NFO n 09 22 FI SK LO 1819596 FI*WitSarin Rosina Naaras Kastraatti Dominika Halická EX1 CAP
Perun's Hit The Road Jack (NFO n 09) x FI*FoxyPaw's Lucky Lucille (NFO n 09 22)
141 NFO V / NFO f 22 FI SRK LO 91046 Quarans Lady Sandwick Naaras Supreme Champion Magdalena Kudra KM
French Squirrel de la Colline d'Astraia (NFO d 22) x Quarans Sana'a (NFO n 22)
141 NFO V / NFO f 22 FI SRK LO 91046 Quarans Lady Sandwick Naaras Veteraani Martti Peltonen Arvosteltu
French Squirrel de la Colline d'Astraia (NFO d 22) x Quarans Sana'a (NFO n 22)
142 NFO V / NFO f 24 FI SK LO 1924385 FI*Poutapäivän Home Sweet Home Naaras Nuoret 7-10 kk Magdalena Kudra EX1
FI*Tähtitassun Aleksanteri (NFO e 09 22) x FI*WitSarin Lenita (NFO n 24)
143 NFO V / NFO f FI SK LO 1926846 Tordal's Elsa Naaras Pennut 4-7 kk Magdalena Kudra EX1 BIV
Nelwin Luciano (NFO d 09 22) x S*Zygot's Wiki-Waki-Woo (NFO n 09)
144 NFO VI / NFO e 09 22 FI SK LO 1715860 FI*Tähtitassun Aleksanteri Uros Supreme Champion Magdalena Kudra KM BIV NOM
FIN*FoxyPaw's Icebreaker (NFO w) x S*Just Catnap's Ailsa Craig (NFO d 09 22)
145 NFO VI / NFO f 09 FI SK LO 1716107 FI*WitSarin Elite Naaras Grand International Champion Magdalena Kudra EX1 CACS
FI*FoxyPaw's Red Rover (NFO d 03 24) x FI*Tähtitassun Sweet Adeline (NFO f 09 22)
146 NFO VI / NFO f 01 21 62 FI SK LO 1716356 S*Myselisia's Satsuma Naaras International Champion Magdalena Kudra EX1 CAGCIB
S*Pax' Galileo, JW (NFO n 01 21) x S*Myselisia's Northern Star, DVM, DSM (NFO fs 03 23)
147 NFO VI / NFO d 09 23 Squall Leonhart Laguna Loire*GB Uros Champion Magdalena Kudra EX1 CACIB
Kraken Tree House*ES (NFO n 03) x Aurora Borealis Santaella*ES (NFO fs 03 23)
148 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI SK LO 1926530 IT*Norr Venn's Eric Clapton Uros Nuoret 7-10 kk Magdalena Kudra EX1 BIV NOM
(N) Migoto's Odin (NFO n 09 22) x SE*Entourage's Kimura (NFO f 02 21)
149 NFO VI / NFO f 02 21 64 FI SK LO 1925068 FI*Siniidan Diamond Dust Naaras Nuoret 7-10 kk Magdalena Kudra EX1
FI*Siniidan Glacier Express (NFO n 01 21) x (N)Migoto's Embla (NFO f 03 24)
150 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 1925983 IT*Norr Venn's Edith Piaf Naaras Nuoret 7-10 kk Magdalena Kudra EX2
(N) Migoto's Odin (NFO n 09 22) x SE*Entourage's Kimura (NFO f 02 21)
151 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI SK LO 1925309 FI*Ratakatin Björn Uros Pennut 4-7 kk Magdalena Kudra EX1 NOM
FI*FoxyPaw's Lazy Ike (NFO n 03 22) x S*Myselisia's Satsuma (NFO f 01 21)
152 NFO VI / NFO f 09 24 FI SK LO 1506653 FI*Debals Janette Naaras Grand International Premior Magdalena Kudra EX1 CAPS
FI*Pörkarvan PhilAnselmoSonOfAlladin (NFO n 09 24) x FI*Kujakeikarin Zizzi (NFO g 03 22)
153 NFO VI / NFO e 09 FI SK LO 1718562 SE*Klint skogens Slash Uros Premior Magdalena Kudra EX1 CAPIB
SE*Klint skogens Diamant (NFO ds 09 22) x S*Isgården's Åska (NFO f 09 22)
154 NFO VII / NFO ns 23 FI SK LO 1613682 Ihanas Capoeira Naaras Supreme Premior Dominika Halická KM
FI*Cougar's Elliot Carver (NFO ns) x FI*Dunderkattens Fiona Ihanas (NFO n 23)
154 NFO VII / NFO ns 23 FI SK LO 1613682 Ihanas Capoeira Naaras Veteraani Martti Peltonen Arvosteltu
FI*Cougar's Elliot Carver (NFO ns) x FI*Dunderkattens Fiona Ihanas (NFO n 23)
155 NFO VIII / NFO gs 09 24 SE*Lisselbacks Gaia Naaras Champion Thea Friškovec-Keller EX1 CACIB
S*Wonderwoods Jealous Guy (NFO ds) x (N) Fodnaheia's Barbados (NFO n 09 24)
156 NFO VIII / NFO ns 09 SE*Tezzutopia's Vassa Valkyria Naaras Pennut 4-7 kk Thea Friškovec-Keller EX1
S*Gunsmokes Pepper (NFO ns 09 22) x SE*Lisselbacks Gaia (NFO gs 09 24)
157 SIB II / SIB n 09 FI SK LO 1508402 FI*Lumikissan Venni Vekkuli Naaras Grand International Champion Magdalena Kudra EX1 CACS NOM
FI*Alizarin Captain Morgan (SIB n 22) x FI*Lumikissan Morsmaikku (SIB n 09 24)
158 SIB II / SIB a 09 FI SRK LO 1403154 Riverwind Caleb Jamesovic Uros Grand International Premior Magdalena Kudra EX1 CAPS NOM
Gregory's Siberian Niki Jamesovic (SIB n 09 23) x Aldan Demetra Stanislaova (SIB a 23)
159 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 1510641 SE*Snow Buddies Pontiac Bonneville Naaras Supreme Champion Thea Friškovec-Keller KM
Prince Caspian Phantom Cats,CZ (SIB a 24) x FI*Lumikissan ZentraaliSantra (SIB fs 24)
160 SIB III / SIB n 22 FIN SRK RX 82422 CH*Lukijn's Skye Uros Supreme Premior Thea Friškovec-Keller KM BIV NOM BIS
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x I*Olesya Jamesova (SIB f 09 23)
160 SIB III / SIB n 22 FIN SRK RX 82422 CH*Lukijn's Skye Uros Veteraani Martti Peltonen 1 NOM BIS
I*Gregory's Siberian Lukijn Jamesovic (SIB d 23) x I*Olesya Jamesova (SIB f 09 23)
161 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 1406303 FI*Tunturikissan Tihku Uros International Premior Thea Friškovec-Keller EX1 CAGPIB
NO*Tundrapaw's Bentley (SIB n 09 24) x FI*Mäntylän Fiiu (SIB a 23)
162 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 1716210 FI*Apachiris Gregory Uros Premior Thea Friškovec-Keller EX1 CAPIB
Feofan Sibaris*RU (SIB n 24) x FI*Amante's Andromeda (SIB ny 24)
163 SIB III / SIB n 24 FI SK LO 1508506 FI*Cherrytail's WonderBoy Uros Kastraatti Thea Friškovec-Keller EX1 CAP
FI*Lumikissan Gigolo (SIB n 09 24) x FI*Cherrytail's Rhonda Mae (SIB f 09 22)
164 SIB IV / SIB n 03 23 FI SK RX 1925205 Felis Felicis Hammer to Fall Uros Avoin Thea Friškovec-Keller EX1 CAC NOM
Zizi Top Manchzhury (SIB ay 03 24) x CH*Lukijns Caroline (SIB f 09 23)
165 SIB V / SIB d 24 FI SK RX 1819440 Nikodim Simba Valenika Uros Grand International Champion Dominika Halická EX1 CACS
Veresk Line Jumanji (SIB ds 09 23) x Novella iz Odissei (SIB f 23)
166 SIB V / SIB f 24 FI SK LO 1924233 FI*Lumikissan MammaMia Naaras Avoin Dominika Halická EX1 CAC
FIN*Lumikissan Taikaviitta (SIB es) x FI*Lumikissan DollariHymy (SIB ns 09 24)
167 SIB VI / SIB d 09 22 FI SK LO 1819589 FI*Lumikissan Grand Slam Uros Grand International Champion Thea Friškovec-Keller EX1 CACS
FI*Lumikissan SuperSankari (SIB d 09 24) x FI*Lumikissan ÄikkisTuikkis (SIB f 09 24)
168 SIB VI / SIB f 09 24 FI SK LO 1610935 FI*Lumikissan Wanda Naaras Grand International Champion Thea Friškovec-Keller Abs
FI*Lumikissan Herra Huu (SIB n 24) x CH*Lukijn's Vera (SIB f 09 24)
169 SIB VI / SIB f 09 24 FI SK RX 1925444 Victoria Dido Nový vek, CZ Naaras Nuoret 7-10 kk Thea Friškovec-Keller EX1 NOM
Remember Me Nový vek, CZ (SIB a 09 24) x Harmonia Sibirskaya Rapsodiya (SIB fs)
170 SIB VI / SIB f 09 FI SK LO 1926172 FI*Ajatuksen Balleriina Naaras Pennut 4-7 kk Thea Friškovec-Keller EX2
FI*Lumikissan Into Piukee (SIB n 03) x FI*Lumikissan Unna Unelmainen (SIB ds 09)
171 SIB VI / SIB d 09 24 FI SK LO 1925927 FI*Vilukissan Aikataika Naaras Pennut 4-7 kk Thea Friškovec-Keller EX1 BIV NOM
FI*Lumikissan Grand Slam (SIB d 09 22) x FI*Lumikissan BlingBling (SIB ds 09 11)
172 SIB VII / SIB ns 24 FIN SRK LO 76696 FIN*Tuiskutassun Black Maria Naaras Supreme Premior Thea Friškovec-Keller KM
FIN*Lumikissan JummiJammi (SIB n 09 23) x FIN*Sibcoon's Dragon Lady (SIB ns 24)
172 SIB VII / SIB ns 24 FIN SRK LO 76696 FIN*Tuiskutassun Black Maria Naaras Veteraani Martti Peltonen 1 NOM
FIN*Lumikissan JummiJammi (SIB n 09 23) x FIN*Sibcoon's Dragon Lady (SIB ns 24)
173 SIB VII / SIB ns 24 S*Mysmissens Härliga Hailey Naaras Premior Thea Friškovec-Keller EX1 CAPIB
SE*Ice Age John Rambo (NEM n 21) x S*Frostuddens Ariel (SIB fs 02 21)
174 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI SRK LO 1301657 FI*Lumikissan Nopsajalka Uros Supreme Champion Dominika Halická KM BIV NOM BIS
FI*Tassutuvan Al Capone (SIB ds 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
175 SIB VIII / SIB ds 09 11 FI SK LO 1717279 FI*Lumikissan BlingBling Naaras International Champion Dominika Halická EX1 CAGCIB
FI*Taigatassun Rock'n'roll (SIB d 03 24) x FI*Lumikissan Fortuna (SIB fs)
176 SIB VIII / SIB fs 03 S*Mysmissens Kavata Kiwi Naaras Champion Dominika Halická EX1 CACIB
SE*Ice Age John Rambo (NEM n 21) x S*Frostuddens Ariel (SIB fs 02 21)
177 SIB III / SIB n 24 FI SK RX 1926175 FI*Jylhäkallion Emma Naaras Pennut 4-7 kk Thea Friškovec-Keller EX1
FI*Jylhäkallion Blacky (SIB n 24) x Nika Marie Valenika (SIB fs 09 24)
178 TUA IX / TUA w 61 FI SK LO 1923178 FI*Felesin Samuli Putro Uros Kastraatti Magdalena Kudra EX1 CAP
Angoraphil Hyalite (TUA as 24) x FI*Felesin Regina (TUA w)
179 BEN n 24 33 FI SK LO 1924487 FI*PurrGold Luminous Lux Uros Nuoret 7-10 kk Martti Peltonen EX1 NOM
Big Marshal Reynard (BEN n 24) x FI*PurrGold Independent Ilia (BEN n 24)
180 BLH n FI SK RX 1509469 Kant of Baltic Breeze Uros Supreme Champion Martti Peltonen KM BIV
Your Majesty Xander Stunning (BLH o) x Cassiopeya of Baltic Breeze (BLH a)
180 BLH n FI SK RX 1509469 Kant of Baltic Breeze Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Your Majesty Xander Stunning (BLH o) x Cassiopeya of Baltic Breeze (BLH a)
181 BLH n FI SK LO 1821693 FI*Ullukan Fifty Shades Darker Uros Champion Martti Peltonen EX1 CACIB
Kant of Baltic Breeze (BLH n) x FI*Duketin Justiina (BLH a)
182 BLH n FI SK LO 1821692 FI*Ullukan Fifty Shades of Grey Uros Avoin Martti Peltonen EX1 CAC
Kant of Baltic Breeze (BLH n) x FI*Duketin Justiina (BLH a)
183 BLH a FI SK RX 1509166 FI*Ullukan John Draken Uros Supreme Premior Ksenia Karpinska KM
FI*Aurantia's Magnetic Eyes (BSH a) x FI*Ullukan Freija (BSH as 24)
184 BLH a FI SK RX 1715495 FI*Duketin Justiina Naaras Kastraatti Ksenia Karpinska Abs
FI*Saranellan Eddie (BSH n) x FI*Duketin Helmililja (BSH f)
184 BLH a FI SK RX 1715495 FI*Duketin Justiina Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*Saranellan Eddie (BSH n) x FI*Duketin Helmililja (BSH f)
185 BLH c FI SK LO 1821695 FI*Ullukan Friends With Benefits Uros Premior Martti Peltonen EX1 CAPIB
Kant of Baltic Breeze (BLH n) x FI*Duketin Justiina (BLH a)
186 BLH q FI SK RX 1925553 FI*MellowBear's Cheshire Cat Naaras Pennut 4-7 kk Ksenia Karpinska EX1
FI*Ullukan Fifty Shades Darker (BLH n) x FI*MellowBear's Earth Goddess Erda (BLH f 03)
187 BLH n 02 62 FI SK LO 1822425 Suncat's Light Me Up Uros International Champion Ksenia Karpinska EX1 CAGCIB
Suncat's Sweetest Perfection (BSH d 03) x SE*Nínim's Cassiopeia (BSH a 03)
187 BLH n 02 62 FI SK LO 1822425 Suncat's Light Me Up Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Suncat's Sweetest Perfection (BSH d 03) x SE*Nínim's Cassiopeia (BSH a 03)
188 BLH n 03 FI SK LO 1925474 FI*Ullukan Mighty Mega Flip Uros Pennut 4-7 kk Ksenia Karpinska EX1 NOM
Suncat's Light Me Up (BLH n 02) x FI*Duketin Justiina (BLH a)
189 BLH a 03 FI SK LO 1925479 FI*Ullukan Cruelty of Cotton Candy Naaras Pennut 4-7 kk Martti Peltonen EX1 BIV NOM BIS
Suncat's Light Me Up (BLH n 02) x FI*Duketin Justiina (BLH a)
190 BLH a 03 FI SK LO 1925477 FI*Ullukan Enviable Enterprise Naaras Pennut 4-7 kk Martti Peltonen EX3
Suncat's Light Me Up (BLH n 02) x FI*Duketin Justiina (BLH a)
191 BLH a 03 FI SK LO 1925478 FI*Ullukan Shiny Star Flyer Naaras Pennut 4-7 kk Martti Peltonen EX2
Suncat's Light Me Up (BLH n 02) x FI*Duketin Justiina (BLH a)
192 BML I / BML ns 11 31 FI SK LO 1718825 Jewels Choice Silver Ice Uros Supreme Champion Martti Peltonen KM NOM BIS
Jewels Choice Silver Elvis (BML ns 11 31) x Jewels Choice Silver Brooklyn (BML ns 11 31)
193 BSH w 62 FI SK LO 1613855 N'Ice Bear from Town-House*D Uros Grand International Champion Ksenia Karpinska EX1 CACS
Alaska from Town-House (BSH w) x Grazine's Julie (BSH a)
193 BSH w 62 FI SK LO 1613855 N'Ice Bear from Town-House*D Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Alaska from Town-House (BSH w) x Grazine's Julie (BSH a)
194 BSH w 62 FI SK LO 1925589 FI*Rhinestone's White Pearl Naaras Pennut 4-7 kk Ksenia Karpinska EX1
N'Ice Bear from Town-House*D (BSH w) x FI*Rhinestone's Cobalt Blue (BSH a)
195 BSH w 62 FI SK LO 1718522 FI*Rhinestone's White Diamond Rose Naaras Premior Ksenia Karpinska EX1 CAPIB NOM
N'Ice Bear from Town-House*D (BSH w) x FI*Rhinestone's Runaway (BSH a)
196 BSH a FI SK LO 1717271 FI*Rhinestone's Bumblebee Naaras Avoin Ksenia Karpinska EX1 CAC
N'Ice Bear from Town-House*D (BSH w) x FI*Rhinestone's Tilly Toodle (BSH g)
197 BSH a FI SK LO 1924666 FI*Rhinestone's Love Bomb Naaras Nuoret 7-10 kk Ksenia Karpinska EX1 NOM BIS
N'Ice Bear from Town-House*D (BSH w) x FI*Rhinestone's Sweet Candy (BSH g)
198 BSH a FI SK LO 1612888 FI*Noor's Ludvig Uros Grand International Premior Ksenia Karpinska EX1 CAPS
FI*Saranellan Pätkis (BSH a) x FI*Coventry's Francoise (BSH a)
199 BSH b FI SK LO 1820092 FI*Aurantia's Lightning Naaras International Premior Martti Peltonen EX1 CAGPIB
Shansel Mystical Smile of Mars (BSH bs 33) x FI*Aurantia's Tree Kangaroo (BSH b)
200 BSH d FI SK LO 1614868 FI*Aurantia's Aldebaran Uros International Premior Martti Peltonen EX1 CAGPIB
FI*Aurantia's Bengal Tiger (BSH d) x FI*Coventry's Indiana (BSH g)
201 BSH e FI SK LO 1611642 FI*Aurantia's Luminosity Uros International Champion Martti Peltonen EX1 CAGCIB
FI*Safra's King Arthur (BSH e) x FI*SamBelle's Electra (BSH f)
202 BSH f FI SK LO 1611638 FI*Aurantia's Solar Wind Naaras Avoin Ksenia Karpinska EX2
FI*Safra's King Arthur (BSH e) x FI*SamBelle's Electra (BSH f)
203 BSH f FI SK LO 1716914 FI*Rhinestone's Chilean Rose II Naaras Avoin Ksenia Karpinska EX1 CAC
FI*Bumblebrits Helter Skelter (BSH d) x FI*Rhinestone's Argentine Rose (BSH g 03)
204 BSH f 22 S*Millington’s TMNT Leonora Naaras Nuoret 7-10 kk Ksenia Karpinska EX1
S*Javeliner's Inch murrin (BSH d 24) x S*Palace&Main's Minerva for Qiqi (BSH n 24)
205 BSH g FI SK LO 1612496 FI*Ruusutarhan Rosa Amabile Naaras Supreme Champion Martti Peltonen Abs
FI*Feronian Ivory (BSH e) x FI*Ruusutarhan Oodi (BSH f)
206 BSH n 22 FI SK LO 2028449 S*Razzlecat's Mr Winterbottom Uros Pennut 4-7 kk Ksenia Karpinska EX1
FI*Rhinestone's Magnetic Eyes (BSH n 24) x S*Millington's Mistinguett (BSH n 24)
207 BSH b 22 FI SK LO 1820813 FI*Sarellin Padme Amidala Naaras Champion Ksenia Karpinska EX1 CACIB
FI*Ullukan Pyrypoika (BSH c 24) x FI*Sarellin Kisumisu (BSH n 22)
208 BSH c 24 FI SK LO 1611251 FI*Ullukan Pyrypoika Uros Kastraatti Martti Peltonen EX1 CAP NOM
FI*Aurantia's Cosmic Expansion (BSH d 22) x FI*Ullukan Ingeborg (BSH n 03 24)
209 BSH ns 11 FI SK RX 1717123 FI*Sarellin Whiter Shade of Pale Uros International Premior Ksenia Karpinska EX1 CAGPIB
Valentino Moon Sissi, CZ (BSH ns 11) x FI*Helmiinan Vanamo (BSH ns 11)
210 BSH n 03 FI SK LO 1819366 Tegheon UnderleyHall*PL Uros International Champion Martti Peltonen EX1 CAGCIB
Ikuchi UnderleyHall*PL (BSH e 03) x UA*Sweet Beast Tailuna (BSH f 03)
211 BSH d 03 FI SK LO 1924559 FI*Ruusutarhan Amos Uros Nuoret 7-10 kk Martti Peltonen EX1
Tegheon UnderleyHall*PL (BSH n 03) x FI*Ruusutarhan Rosa Alba (BSH e)
212 BUR a FI SRK LO 1300531 FI*ZirCat's Irwin Goodman Uros Supreme Champion Ksenia Karpinska KM
Laurin von Tali (BUR n) x FI*ZirCat's Hidden Fantasy (BUR c)
213 BUR a FI SK LO 1508409 FI*Enigmatic PrincessConsuela Bananahammock Naaras International Premior Ksenia Karpinska EX1 CAGPIB
S*Komihåg's X-men (BUR c) x FI*Seirene Queen Bee (BUR n)
214 BUR e SE*PETIT JA'S SVEN Uros Grand International Premior Ksenia Karpinska EX1 CAPS
S*Bonnea's Kattrix (BUR a) x S*Bonnea's Ulliz (BUR j)
215 BUR e HU* Alba Regia Elio Roscoe Uros International Premior Ksenia Karpinska EX1 CAGPIB NOM BIS
FI*Bumpulina Van Damme (BUR e) x HU*Alba Regia Jazzy Mackenna (BUR g)
216 BUR f SE*Pulsars Cayenne Naaras Champion Martti Peltonen EX1 CACIB
FI*AuroraAustralis Benny Andersson (BUR d) x S*Alcantes MM Princess Blinka (BUR f)
217 BUR h FI SK LO 1611787 FI*ZirCat's Killer Queen Naaras International Champion Ksenia Karpinska EX1 CAGCIB NOM
FI*Elwood's Lion (BUR d) x FI*ZirCat's Imagine Dragons (BUR c)
218 CHA FI SK LO 1822490 HU*Blue Melody Karma Naaras Premior Martti Peltonen EX1 CAPIB
HU*Blue Melody Sammy Davis (CHA ) x HU*Blue Melody Harmony (CHA )
219 EUR w 62 FIN SRK RX 33706 Paavo Uros Supreme Premior Ksenia Karpinska KM
219 EUR w 62 FIN SRK RX 33706 Paavo Uros Veteraani Marcin Biernaczyk 2
220 EUR n 24 FI SRK LO 36859 FI*Kissakallion Magdalena Naaras Grand International Premior Martti Peltonen EX1 CAPS NOM BIS
FIN*Kissakallion Hudson (EUR n 24) x FIN*Kisurinteen Debora (EUR n)
220 EUR n 24 FI SRK LO 36859 FI*Kissakallion Magdalena Naaras Veteraani Marcin Biernaczyk 1 NOM BIS
FIN*Kissakallion Hudson (EUR n 24) x FIN*Kisurinteen Debora (EUR n)
221 EUR d 23 FI SK RX 1819878 Tikrutiggeri Uros Avoin Ksenia Karpinska EX1 CAC
222 KBL I / KBL ns 22 FIN SRK RX 27925 FIN*Cherrytail's Ahanu Uros Veteraani Marcin Biernaczyk 1 NOM
Harald Forbarra of Barrayar*EST (KBL ns 22) x Fata Morgana of Barrayar (KBL ns 22)
223 KOR FI SK LO 1820567 FI*Hovikissan Lem-Phi Naaras Avoin Martti Peltonen EX1 CAC
FI*Hovikissan Rhe-Mu (KOR ) x Koratology's Chok Dee Mimmi (KOR )
224 KOR FI SK LO 1508031 FI*SilverToe's Niw Thea Takla Uros Grand International Premior Martti Peltonen EX1 CAPS
FI*Freijan Sa haai (KOR ) x FI*Silvertip Jiisip tanwaakom (KOR )
225 MAN 51-52 / MAN ds 03 22 52 FI SK RX 1717639 FI*Touchant Briseur de Couers Uros Premior Martti Peltonen EX1 CAPIB
Mistysprings Wrecking Ball (MAN d 09 22) x Sun-Manx Ellissha (CYM fs 09 22 53)
226 SIN FI SK LO 1718847 FI*Chai-lai Romantic Rosie Naaras Grand International Champion Martti Peltonen EX1 CACS NOM BIS
S*Kustens Sieur Porthos (SIN ) x Savannah Nikolaevs Pride*RU (SIN )
227 SIN FI SK LO 1926224 FI*Anjupia's Chinga Cincam Ciuman Naaras Pennut 4-7 kk Martti Peltonen EX1
FI*Chai-lai Brave Benjamin (SIN ) x FI*Chai-lai Romantic Rosie (SIN )
228 SIN FI SK LO 1716765 FI*Chai-lai Darling Daisy Naaras Grand International Premior Martti Peltonen EX1 CAPS
Janamel Jayshelm's Javani (SIN ) x Savannah Nikolaevs Pride*RU (SIN )
229 SRL IV / SRL d 03 FI SK RX 1925418 FI*Cisciscats Benzo Uros Pennut 4-7 kk Ksenia Karpinska EX1
My Teddy Bear of Limerick (SRL n 03) x Julka Shillana*PL (SRL g 33)
230 SRL VII / SRL g 33 FI SK RX 1925107 Julka Shillana*PL Naaras Avoin Martti Peltonen EX1 CAC
Jess de Laf 99720 (SRL e) x Dayla Shillana*PL (SRL n)
231 SRL VII / SRL b 09 33 FI SK RX 1925422 FI*Cisciscats Bass Uros Pennut 4-7 kk Martti Peltonen EX1
My Teddy Bear of Limerick (SRL n 03) x Julka Shillana*PL (SRL g 33)
232 SRS I / SRS o FI SK RX 1925727 FI*Gekkolacats Belinda Bruna Naaras Pennut 4-7 kk Martti Peltonen EX1
FI*Hämynhäivän Pecan (SRS b 33) x Ijoelle Adorablecat*LT (SRS w)
233 SRS IX / SRS w 62 FI SK RX 1820714 FI*Hämynhäivän Kallekolli Uros Grand International Champion Ksenia Karpinska EX1 CACS
Darling Diva Bailey (SRS n 33) x Ijoelle Adorablecat*LT (SRS w)
234 SRS IX / SRS w 62 FI SK RX 1925728 FI*Gekkolacats Bibiana Blanca Naaras Pennut 4-7 kk Ksenia Karpinska EX1
FI*Hämynhäivän Pecan (SRS b 33) x Ijoelle Adorablecat*LT (SRS w)
235 ABY n FI SK LO 1822850 FI*Lovedevotion Leticia Naaras Avoin Glenn Sjöbom EX1 CAC NOM
Shadeaby Heartbreaker (ABY n) x FI*Lovedevotion Elisabeth (ABY n)
236 ABY n FI SRK LO 1404115 Osiris(V) Total Surprise Uros International Premior Glenn Sjöbom EX1 CAGPIB BIV
Osiris(V) Sammy Davis Junior (ABY n) x Osiris(V) Rumour Has It (ABY n)
237 ABY n FI SRK LO 42991 FI*Lovedevotion Berlioz Uros Premior Glenn Sjöbom EX1 CAPIB
Felix of Wonderlove (ABY n) x Hotchocolate Cleopatra (ABY n)
238 ABY n FI SK LO 1715658 FI*Lovedevotion Jackson Uros Kastraatti Glenn Sjöbom EX1 CAP
FI*Lovedevotion Berlioz (ABY n) x FI*Lovedevotion Elisabeth (ABY n)
239 ABY n FI SK LO 1924133 Katniss Everdeen Housetiger*PL Naaras Kastraatti Glenn Sjöbom EX1 CAP
Omnia Mea Holy Grail (ABY n) x Indiabi Miss Polonia (ABY p)
240 ABY n FIN SRK LO 35712 S*Hjortronstigens The Sound of Music Uros Veteraani Marcin Biernaczyk Abs
GB*Riverfern Light My Fire (ABY n) x Deeablo Miraquel of Absint (ABY p)
241 ABY o FI SK LO 1715657 FI*Lovedevotion Juliet Naaras Premior Glenn Sjöbom EX1 CAPIB
FI*Lovedevotion Berlioz (ABY n) x FI*Lovedevotion Elisabeth (ABY n)
242 ABY p FI SK LO 1923996 FI*Miragerie Béatrice Naaras Nuoret 7-10 kk Glenn Sjöbom EX1 NOM BIS
FI*Lovedevotion Infinity (ABY n) x FI*Lovedevotion Karmen (ABY a)
243 BAL w 67 FI SK LO 1924178 FI*Jalecat's WTBW SnowBlizzard Uros Avoin Marcin Biernaczyk EX1 CAC NOM BIS
FI*Willicon Mikhail Baryshnikov (BAL w) x FI*Jalecat's ÄssäMix (BAL h)
244 BAL w 67 FI SK LO 1507030 FI*Willicon Mikhail Baryshnikov Uros International Premior Marcin Biernaczyk EX1 CAGPIB
FI*Willicon White Wookie (SIA w) x FI*Willicon Loves Giraffes (SIA n)
245 BAL b FI SRK LO 40240 FI*Fercatin Nozay Ronja Naaras Supreme Premior Glenn Sjöbom KM
By-Aristotle Azay Le Rideau (BAL b) x FI*Fercatin Isamon Noor (BAL n)
245 BAL b FI SRK LO 40240 FI*Fercatin Nozay Ronja Naaras Veteraani Marcin Biernaczyk 1 NOM BIS
By-Aristotle Azay Le Rideau (BAL b) x FI*Fercatin Isamon Noor (BAL n)
246 CRX II / CRX a 03 FI SK LO 1924663 FI*Taikametsän Finnbird Uros Nuoret 7-10 kk Marcin Biernaczyk EX1 NOM
FI*Framillan Witty Jester (CRX c 03) x FI*Taikametsän Divina Galica (CRX n 03 24)
247 CRX II / CRX n 09 FI SK LO 1925373 FI*Telltail's Zorro Uros Pennut 4-7 kk Marcin Biernaczyk EX1
FI*Derekaz Shake, Rattle and Roll (CRX n) x FI*Telltail's Vasilisa (CRX n 02)
248 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 1925374 FI*Telltail's Zannalee Naaras Pennut 4-7 kk Marcin Biernaczyk EX1 BIV
FI*Derekaz Shake, Rattle and Roll (CRX n) x FI*Telltail's Vasilisa (CRX n 02)
249 CRX II / CRX n 03 FI SK LO 1405758 FI*Telltail's Joyride Uros Supreme Premior Marcin Biernaczyk KM
S*Fort Knox Eric Northman (CRX b 01) x SH-Champagne Vesjoly Elf*RU (CRX f 03 33)
250 CRX III / CRX f FI SK LO 1925831 FI*Clamoris Lavinia Naaras Pennut 4-7 kk Glenn Sjöbom EX1 NOM BIS
FI*Sirpaleen Caspian Apollon (CRX d) x FI*KittyLady's Black Widow (CRX f)
251 CRX IV / CRX d 01 62 FI SRK LO 1301058 FI*MistyMau's Panna Cotta Uros Grand International Premior Marcin Biernaczyk EX1 CAPS
S*Änglarna's Womanizer (CRX n 03) x FI*Kolminniemen Beucaloinen (CRX e 03)
252 CRX IV / CRX d 03 FI SK LO 1820557 FI*Telltail's Umbrella Uros Kastraatti Marcin Biernaczyk EX1 CAP
FI*Telltail's Vsevolod (CRX ns 03) x SH-Champagne Vesjoly Elf*RU (CRX f 03 33)
253 CRX VIII / CRX n 03 33 FI SK LO 1820559 FI*Telltail's Undercover Uros International Premior Glenn Sjöbom EX1 CAGPIB
FI*Telltail's Vsevolod (CRX ns 03) x SH-Champagne Vesjoly Elf*RU (CRX f 03 33)
254 DRX I / DRX b (N) Santala’s Dilan Uros Pennut 4-7 kk Glenn Sjöbom Abs
(N)Santala's Imaki (DRX n) x (N) Santala's Yadira (DRX n)
255 DRX I / DRX n (N) Santala’s Dara Naaras Pennut 4-7 kk Glenn Sjöbom EX1
(N)Santala's Imaki (DRX n) x (N) Santala's Yadira (DRX n)
256 DRX II / DRX ns 09 FI SK LO 1924676 FI*CatCave's Boys Don't Cry Uros Nuoret 7-10 kk Marcin Biernaczyk EX1
Thor Ardenia*PL (DRX d 09) x FI*CatCave's Sweetest Perfection (DRX n 09)
257 DRX II / DRX ns 09 (N) Santala’s Celia Naaras Pennut 4-7 kk Marcin Biernaczyk EX1
(N)Santala's Imaki (DRX n) x Mr.Arnold’s Wanda (DRX n 09 33)
258 DRX II / DRX n 01 64 S*Bonnea's Vizzla Naaras International Premior Marcin Biernaczyk EX1 CAGPIB NOM
S*Fiddlestix Karim McKensy (DRX n 09) x S*Bonnea's Semlan (DRX g 03 33)
259 DRX IV / DRX fs 09 FI SK LO 2027185 Felicita Best Show*RU Naaras Avoin Marcin Biernaczyk Abs
Tex-Lapkatz Aquarius (DRX w) x Elfe Feerique Misty (DRX f 09)
260 DRX IV / DRX g 09 24 SE*Hoven'drovens Kira Naaras International Premior Marcin Biernaczyk EX1 CAGPIB
SE*LovelyPaw's Fagin (DRX d 21 31) x S*Panorama's Hjärter (DRX a 09)
261 DRX VII / DRX f 21 32 SE*Peking cat Kraka Naaras Grand International Champion Glenn Sjöbom EX1 CACS
S*Kintza's Curry (DRX d 24) x SE*Peking cat Njorx (DRX n 24)
262 DRX VII / DRX d 21 31 SE*Lovling Nest I Zico Uros International Champion Glenn Sjöbom EX1 CAGCIB
Boonland's Westward Ho!/FI (DRX ds 09 21 32) x SE*Peking cat Kraka (DRX f 21 32)
263 DRX VII / DRX d 31 FI SK LO 1405791 FI*Riepujengin Vink Panther Uros Grand International Premior Glenn Sjöbom EX1 CAPS
FI*Riepujengin A Le.Cat (DRX a 24) x FI*Riepujengin Ilmi IhaLempi (DRX f 09)
264 DRX IX / DRX w 67 FI SK LO 1926474 Paradox Best Show*RU Uros Nuoret 7-10 kk Glenn Sjöbom EX1
Gucci of Adelya*RU (DRX c) x Halvah Best Show*RU (DRX w)
265 OLH as 24 FI SK RX 1819568 FI*Aurinkorinteen Jasmiini Naaras International Premior Marcin Biernaczyk EX1 CAGPIB
FI*Noxx Lord Littlefinger (OLH as 24) x FI*Noxx Allegro (OLH a 24)
266 OSH n FI SK LO 1716094 FI*BlackDevil's The Sound Of Silence Uros Supreme Champion Glenn Sjöbom KM NOM
FI*BlackDevil's RedBull (OSH d 24) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
266 OSH n FI SK LO 1716094 FI*BlackDevil's The Sound Of Silence Uros Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
FI*BlackDevil's RedBull (OSH d 24) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
267 OSH n FI SK LO 1820330 FI*BlackDevil's Luxury SugarDaddy Uros International Champion Glenn Sjöbom EX1 CAGCIB
HU*Okonor Teavaj-of-BlackDevil (OSH e) x Baccara Eastern Nymph (SIA n)
268 OSH n FI SK LO 1926002 FI*BlackDevil's Only God Can Judge Me Uros Pennut 4-7 kk Glenn Sjöbom EX1 BIV
FI*BlackDevil's The Sound Of Silence (OSH n) x FI*JellonCats Carmen (OSH a)
269 OSH a FI SK RX 1717865 FI*JellonCats Carmen Naaras Champion Marcin Biernaczyk EX1 CACIB NOM BIS
Aragorn LadaMaria, CZ (OSH b 24) x Durrdana's Black Betty (OSH n)
269 OSH a FI SK RX 1717865 FI*JellonCats Carmen Naaras Siitos Rotukirjaus Kissaliitto
Aragorn LadaMaria, CZ (OSH b 24) x Durrdana's Black Betty (OSH n)
270 OSH a FI SK LO 1926005 FI*BlackDevil's Extreme Ruthless Lucifer Uros Pennut 4-7 kk Marcin Biernaczyk EX1 BIV
FI*BlackDevil's The Sound Of Silence (OSH n) x FI*JellonCats Carmen (OSH a)
271 OSH a FI SK LO 1926004 FI*BlackDevil's HardCore TroubleMaker Uros Pennut 4-7 kk Marcin Biernaczyk EX2
FI*BlackDevil's The Sound Of Silence (OSH n) x FI*JellonCats Carmen (OSH a)
272 OSH a FI SRK LO 1403614 FI*LoudMeow Stargazer Naaras Supreme Premior Marcin Biernaczyk KM
Yrttitarhan Maitikka (OSH p 24) x S*Sandvretens Syrah (OSH a 25)
273 OSH c FI SK LO 1926003 FI*BlackDevil's Ultimate Trick Or Treat Naaras Pennut 4-7 kk Glenn Sjöbom Abs
FI*BlackDevil's The Sound Of Silence (OSH n) x FI*JellonCats Carmen (OSH a)
274 OSH f FI SK LO 1926547 Baysylu Lunar Kedi Naaras Nuoret 7-10 kk Glenn Sjöbom EX1
Ilyasik Lunar Kedi (OSH d 24) x HU*Shagio-Chen Catelyn (OSH n)
275 OSH h FI SK LO 1613662 FI*BlackDevil's Mystic Always & Forever Naaras Supreme Champion Glenn Sjöbom KM
HU*Okonor Rozsdás (OSH d 24) x FI*Birregin Juniper (OSH h)
276 OSH a 24 FI SK RX 1926706 Yo-Bro Shurima Uros Nuoret 7-10 kk Marcin Biernaczyk EX1
PolnareFF Shurima (OSH n 24) x Banana Daiquiri of Shurima (OSH a)
277 OSH a 25 FI SK LO 1819722 FI*LoudMeow Here Comes The Sun Uros Grand International Champion Marcin Biernaczyk EX1 CACS
FI*Major Cowboy From Hell (OSH c 25) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
278 OSH a 25 FI SK LO 1819721 FI*LoudMeow Born on the Sun Uros Grand International Premior Marcin Biernaczyk EX1 CAPS NOM
FI*Major Cowboy From Hell (OSH c 25) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
279 OSH c 24 FI SK LO 1614725 FI*LoudMeow Full Moon Uros Supreme Premior Glenn Sjöbom KM
FI*Plan-A Jussi Murikka (SIA c) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
280 OSH p 25 FI SK LO 1819724 FI*LoudMeow Sunset Superman Uros Grand International Premior Glenn Sjöbom EX1 CAPS NOM BIS
FI*Major Cowboy From Hell (OSH c 25) x FI*LoudMeow Little Starlet (OSH a 24)
281 OSH n 03 FI SK LO 1923958 Apocalyptica Zorro Uros International Champion Marcin Biernaczyk EX1 CAGCIB
Siamesis Jackpot (OSH n 03) x Rihanna Amulet Del Iris (OSH n)
282 OSH b 03 22 FI SK LO 1819619 FI*Sultsinan Hugo Boss Uros International Champion Marcin Biernaczyk EX1 CAGCIB
FI*Omenatarhan Part Time Lover (OSH b 02 21) x Elfendale Xena (OSH n 22)
283 RUS FI SK LO 1923169 FI*IvanaKallio's FollowMe Uros Champion Marcin Biernaczyk EX1 CACIB
Amadeus vom Wolfsee (RUS ) x S*Kyanos Helene (RUS )
284 RUS FI SK LO 1924634 FI*BlueLair's Queenie Naaras Nuoret 7-10 kk Marcin Biernaczyk EX1
S*Ärke Ängelns Call me (RUS ) x FI*BlueLair's Zina (RUS )
285 RUS FI SK LO 1925619 FI*Harmuan Sven Sötnosen Uros Pennut 4-7 kk Marcin Biernaczyk EX1 BIV NOM
Yuki Gilraen * PL (RUS ) x S*Sirius Moonlight and Roses (RUS )
286 RUS FI SK LO 1822676 FI*BlueLair's Pastel Uros Kastraatti Marcin Biernaczyk EX1 CAP
FI*BlueLair's Konstantin (RUS ) x FI*BlueLair's Inanna (RUS )
287 SIA n FI SK LO 1821681 FI*VentisOrientis Juventus Uros Avoin Glenn Sjöbom EX1 CAC
Gyulchataj Kapriz (SIA b) x Vanessa East Wind (SIA n)
288 SIA n FI SK LO 1925800 FI*Kelmikerhon Signe B. Naaras Pennut 4-7 kk Glenn Sjöbom EX1
Laziza Mafdet-Murano (SIA n) x DK*LihmeRex Kenaia (SIA n)
289 SIA a FI SK LO 1923154 FI*Twist-Tiramisun Freddie Teddy Uros Avoin Glenn Sjöbom EX1 CAC
FI*Twist-Tiramisun Dreams of Dragonflies (SIA a) x FI*Twist-Tiramisun Amy Jade (SIA n)
290 SIA e 21 FI SK LO 1405767 FI*Clamoris Isadora Naaras Grand International Premior Glenn Sjöbom EX1 CAPS NOM BIS
FI*Feanorian GhostInTheShell (SIA d 21) x FI*Clamoris Habika (OSH f 22)
291 SOM n FI SK LO 1614777 FI*Vulpes Aither Uros Supreme Champion Marcin Biernaczyk KM
Foxgarden's Baron Barnsby (*D) (SOM n) x FI*Foxkiss Cissa thalassina (SOM n)
292 SOM n FI SK LO 1821474 FI*Vulpes Blood & Fire Uros Premior Marcin Biernaczyk EX1 CAPIB
Olaf von Gulda (SOM n) x FI*Vulpes Aletheia (SOM n)
293 SOM o FI SK LO 1612694 FI*Amajan Norton Norberto Uros Supreme Champion Marcin Biernaczyk KM
ArunaGuban Geronimo (SOM o) x FI*Amajan eAmbra Eminente (SOM o)
294 SOM o FI SK LO 1923847 FI*Amajan Serenissima Serafina Naaras Champion Marcin Biernaczyk Abs
Ferox Per Sé (SOM n) x FI*Amajan Neffi Nerea (SOM o)
295 SPH I / SPH n 21 FI SK RX 1716774 FI*Miisalan Kölli Uros International Champion Glenn Sjöbom EX1 CAGCIB
FI*Tuiscalo's O'my Nude Eytukan (SPH a 21) x FI*Merlin-Eridan Caroline (SPH f 21)
296 SPH IV / SPH f 03 FI SK RX 1924524 FI*Hebblas Ambermoon Naaras Nuoret 7-10 kk Glenn Sjöbom EX1
RU*Talialida Oh My Darling Erast (SPH d 21) x Newans Melissa (SPH f 01)
297 SPH V / SPH f 03 33 FI SK RX 1820270 FI*Hebblas Ximena Naaras Supreme Premior Marcin Biernaczyk Abs
Vandvis Chocolate Eclair (SPH n 33) x Newans Melissa (SPH f 01)
298 THA n 21 FI SK RX 1716003 Thaiblueangels Chisu Naaras Supreme Champion Glenn Sjöbom KM
Thaiblueangels Benjamin (THA n) x Letizia Thai Shining (THA b 21)
299 HCL Aku Uros Kotikissat Martti Peltonen 1 NOM
299 HCL Aku Uros Veteraani Diana di Natale 1 NOM BIS
300 HCS Aina Naaras Kotikissat Ksenia Karpinska 1
301 HCS Safira Naaras Kotikissat Ksenia Karpinska 2
302 HCS Kiusa Uros Kotikissat Ksenia Karpinska 2
303 HCS Elis Uros Kotikissat Ksenia Karpinska 1 NOM BIS
304 BUR b FI SK LO 1717562 FI*Pardofelis XoXo Uros Champion Ksenia Karpinska EX1 CACIB NOM
LV*Malsan Charlie Daniels (BUR b) x FI*Pardofelis Va Va Voom (BUR c)
333 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Biernaczyk Marcin BAL w 67, CRX II, CRX IV, DRX II, DRX IV, OLH as 24, OSH a, OSH a 24, OSH a 25, OSH b 03 22, OSH n 03, RUS, SOM n, SOM o, SPH V, VET 3, VET 4 37
di Natale Diana MCO VIII (13c), EXO g 03 23, EXO n 24, PER b, PER d 22, PER f, PER ns 12, RAG a 04 21, RAG d 04, RAG e 03, RAG f, RAG n 03, RAG n 04, RAG n 21, SBI a 21, SBI c 21, SBI d, SBI e, SBI e 21, SBI f, SBI h, SBI n, SBI n 21, VET Kotikissat 36
Friškovec-Keller Thea ACS IV, MCO I, MCO V, MCO VIII, NEM II, NFO III, NFO VIII, SIB III, SIB IV, SIB VI, SIB VII 39
Halická Dominika ACL IV, ACL VII, ACS III, MCO IV, MCO IX, NEM I, NFO IV, NFO VII, SIB V, SIB VIII 32
Karpinska Ksenia BLH a, BLH n 02 62, BLH n 03, BLH q, BSH a, BSH b 22, BSH f, BSH f 22, BSH n 22, BSH ns 11, BSH w 62, BUR a, BUR b, BUR e, BUR h, EUR d 23, EUR w 62, SRL IV, SRS IX, HCS 32
Kudra Magdalena MCO II, MCO III, MCO VI, MCO VII, NFO I, NFO V, NFO VI, SIB II, TUA IX 41
Peltonen Martti BEN n 24 33, BLH a 03, BLH c, BLH n, BML I, BSH b, BSH c 24, BSH d, BSH d 03, BSH e, BSH g, BSH n 03, BUR f, CHA, EUR n 24, KOR, MAN 51-52, SIN, SRL VII, SRS I, HCL, VET 2 38
Sjöbom Glenn ABY n, ABY o, ABY p, BAL b, CRX III, CRX VIII, DRX I, DRX IX, DRX VII, OSH c, OSH c 24, OSH f, OSH h, OSH n, OSH p 25, SIA a, SIA e 21, SIA n, SPH I, SPH IV, THA n 21 31
Wikström Bjarne EXO n, EXO n 03 22, PER a 03 23, PER d, PER n, RAG a, RAG a 03, RAG a 04, RAG a 21, RAG d 21, RAG g 04, RAG n, SBI a, SBI b, SBI c, VET 1 37
9 tuomaria